PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظر شما چیه؟

majidwin
25-08-2007, 00:57
سلام.بچه ها من یک سیستم جدید گرفتم .کارت گرافیکش giga هست.مدل geforce 7300 gs که 256 به 512 میباشد. مونیتور هم LG T730 PU .
وحالا مشکلی که دارم::41:
روی مونیتور پیکسلها دیده میشن(در روی رنگ سفید دیده میشه و لرزش داره) و لرزش دارن.درایور NVIDIA داره که نصب کردم و همچنین درایور مونیتور رو هم نصب کردم refresh rate رو هم در آخرش(85 هرتز) گذاشتم ولی باز هم داره.
در ضمن دوستان توجه کنن که تصویر به هیچ عنوان لرزش نداره و کیفیت خیلی بالایی هم داره و در بازی ها هم به خوبی جواب میده ولی در صفحات سفید پیکسلها دیده میشن و لرزش دارن(به نوعی پیکسلها می رقصن).
مثلا در تصویر background پیشفرض XP (کوه و سبزه زار و ابر) فقط بر روی ابرها که سفید هستند پیکسلها دیده میشن که لرزش خفیفی دارن(میشه گفت روی رنگ سفید پرتاب الکترونها دیده میشن) ولی روی رنگهای دیگه دیده نمیشه.(کامپیوتر قرن حجری من روی رنگ سفید اصلا این چنین نبود)
با یک مونیتور دیگه هم امتحان کردم که باز هم درست نشد پس مانیتور سالمه.
به نظر شما از چی میتونه باشه و چطوری درستش کنم؟

majidwin
25-08-2007, 01:14
مرگ من جواب بدین
بابا چرا هیچ کس به من کمک نمیکنه؟

reza_graphic
25-08-2007, 01:19
خب مشکل مانیتور نباشه حتما کارت گرافیکه
ولی این طور مشکلی رو من تا حالا ندیدم
با کارت گرافیک دیگه ای امتحان کن ببین درست میشه ؟

dariushiraz
25-08-2007, 01:29
کارت گرافیک را محکم در اسلات قرار داده ای؟

Actros
25-08-2007, 02:13
با یه گرافیک دیه امتحان کن
شایدم مال درایور گرافیک باشه البته احتمالش کمه
اگه میتونی درایور جدیدشو دانلود کن

chaos theory
25-08-2007, 02:25
سلام.بچه ها من یک سیستم جدید گرفتم .کارت گرافیکش giga هست.مدل geforce 7300 gs که 256 به 512 میباشد. مونیتور هم LG T730 PU .
وحالا مشکلی که دارم::41:
روی مونیتور پیکسلها دیده میشن(در روی رنگ سفید دیده میشه و لرزش داره) و لرزش دارن.درایور NVIDIA داره که نصب کردم و همچنین درایور مونیتور رو هم نصب کردم refresh rate رو هم در آخرش(85 هرتز) گذاشتم ولی باز هم داره.
در ضمن دوستان توجه کنن که تصویر به هیچ عنوان لرزش نداره و کیفیت خیلی بالایی هم داره و در بازی ها هم به خوبی جواب میده ولی در صفحات سفید پیکسلها دیده میشن و لرزش دارن(به نوعی پیکسلها می رقصن).
مثلا در تصویر background پیشفرض XP (کوه و سبزه زار و ابر) فقط بر روی ابرها که سفید هستند پیکسلها دیده میشن که لرزش خفیفی دارن(میشه گفت روی رنگ سفید پرتاب الکترونها دیده میشن) ولی روی رنگهای دیگه دیده نمیشه.(کامپیوتر قرن حجری من روی رنگ سفید اصلا این چنین نبود)
با یک مونیتور دیگه هم امتحان کردم که باز هم درست نشد پس مانیتور سالمه.
به نظر شما از چی میتونه باشه و چطوری درستش کنم؟
سلام
ببین دوست عزیز شما میگی رو مانیتور دیگه هم همینطوره.
خوب پس مطمئن باش از کارت گرافیکته و من فکر نمیکنم از درایور کارتت باشه بلکه ایراد از خود کارته.
بنابر این به قول دوست خوبمون جناب actros جهت اطمینان یه کارت دیگه رو امتحان کن و احتمال قریب به یقین همون مشکلیه که گفتم و اگه کارت گارانتی داره سریع اقدام کن .
موفق باشی:20:

chaos theory
25-08-2007, 02:59
به هر حال اگه به قول دوستان و اساتید بنده اشکال از درایور کارت بود که امیدوارم همین مشکل جزئی باشه
میتونی درایور جدید کارتهای nvidia سری 7 رو از اینجا دانلود کنی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

majidwin
25-08-2007, 12:33
ممنون از همتون
دوستان دیگه هم اگه موردی به ذهنشون میرسه ،خواهشا بگن

Lamerdsystem
27-08-2007, 16:08
من با 9250 این مشکل رو داشتم با مانیتور ال جی داشتم
این دو تا با هم Match می شن

majidwin
28-08-2007, 00:17
من منظور شما رو خوب متوجه نشدم .میشه بیشتر توضیح بدین.ممنون

chaos theory
28-08-2007, 00:24
MATCH میشن یا نمیشن؟ به هر حال من فکر نمیکنم ربطی داشته باشه :13:

sam_scar
29-08-2007, 02:32
ببین دوست خوبم مشکل از اسلاید مادربوردته که روی پیکسلهای سفید اثر داره باید مادر بوردتو عوض کنی چون گیگابایت مسخره ترین مادربورد دنیاست!

Stream
29-08-2007, 02:36
ببین دوست خوبم مشکل از اسلاید مادربوردته که روی پیکسلهای سفید اثر داره باید مادر بوردتو عوض کنی چون گیگابایت مسخره ترین مادربورد دنیاست!
باز یه حرف بدون دلیل دیگه.

chaos theory
30-08-2007, 00:47
ببین عزیز من منظورت از اسلاید همون اسلاته دیگه؟
بعدشم بقول virgil بازم یه حرف بدون دلیل و باید بگم giga مارک کارت گرافیکشه نه مادر بردش:46: حتی اگه هم باشه giga جزو بهترین مارکها واسه مادر برد و کارت گرافیکه شما رو چه حسابی این حرف رو میزنی؟:5:

Lamerdsystem
02-09-2007, 11:09
من منظور شما رو خوب متوجه نشدم .میشه بیشتر توضیح بدین.ممنون
خوب من وقتی اون سیستم رو بستم کارت 9250 با مانیتور Match نشد و تار بود ولی با 5200 اینجور نبود منم خودم تعجب کردم ولی کم کم تو جاهای دیگه که رفتم و این رو که دیدم بهم ثابت شد که ممکنه کارت گرافیک با مانیتور Match نشه(ممکنه تصویر بده ولی تصویر یا تیره و یا تار می شه
:27:
در ضمن آقا چرا گیگابات رو خراب می کنین مثل اینکه تا حالا مادربرد آشغال گیرت نیفتاده!!!!!
:13: