PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : cannot copy [file name]: data error (cyclic redundacy check)

pooyan.saj
24-08-2007, 19:31
سلام دوستان پیغامی رو که در عنوان این تاپیک مشاهده کردید هنگام کپی کردن بعضی فایل ها از روی سی دی به هارد ظاهر می شه و فایل مذکور کپی نمی شه می گن این یه قفل سی دی هستش ایمیج هم نمی شه گرفت و نرو 6 هم گیر می ده که نمی شه ایمیج گرفت چه طوری می شه یه سیدی بازی رو که همچین مشکلی داره کپی کرد و استفاده کرد. ببخشید که سوالم ناشیانست!

ehsan30
24-08-2007, 20:19
سلام
فکر کنم در نام فایل های شما از کاراکترهای غیر مجاز (مانند : /؟><| و ....) استفاده شده است،
در صورت ممکن یک عکس از داخل سی دی یا نرم افزار ایزوباستر قرار دهید تا بشه بیشتر راهنمایتون
کرد :) (از من میشنوی انجمن امنیت نرم افزار و بخش قفل های سی دی را خوب و با حوصله بگرد و اون
هایی که به نظرت مهم هستند را خوب مطالعه کن ، حتما چیزهای به در بخوری پیدا می کنی) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بای

Reza goli
24-08-2007, 20:37
اختمال دارد که از قفل Negahban Folder Guard استفاده شده باشد.
لطفا مشخص کنید که سی دی ایرانی است یا خارجی تا Mehdi_7070 دست به کار شود.:10:

pooyan.saj
25-08-2007, 09:29
سلام این اشکال مربوط به بازی NFS underground 2 هستش که ماله یه شرکت ایرانیه که اسمش الان یادم نیست(شاید ویستا رایانه بود یا یه همچین چیزی)

pooyan.saj
25-08-2007, 09:44
[در صورت ممکن یک عکس از داخل سی دی یا نرم افزار ایزوباستر قرار دهید تا بشه بیشتر راهنمایتون
کرد ][/quote] منظورتون اینه که یه ایمیج بگیرم

ehsan30
25-08-2007, 13:29
منظورتون اینه که یه ایمیج بگیرم

سلام
ببین نرم افزار Iso Buster را نصب کن و باهاش سی دی را باز کن و از داخل محیط ایزو باستر
و یا داخل درایو سی دی یک عکس تهیه کن و این جا قرار بده :)
بای

pooyan.saj
30-08-2007, 22:23
سلام من این نرم افزار رو ندارم و امکان دانلودش هم با توجه به سرعت پایین اینترنتم برام مشکله می شه راه دیگه ای رو پیشنهاد کنید من می خام دقیقا بدونم آیا این پیغام خطا مربوط به یه قفل سی دی هست یا چیز دیگه ایه ؟

ehsan30
31-08-2007, 10:47
سلام من این نرم افزار رو ندارم و امکان دانلودش هم با توجه به سرعت پایین اینترنتم برام مشکله می شه راه دیگه ای رو پیشنهاد کنید من می خام دقیقا بدونم آیا این پیغام خطا مربوط به یه قفل سی دی هست یا چیز دیگه ایه ؟

سلام
در بانک های نرم افزاری دنبالش بگرد ، من که خیلی دیدم :20:
در مورد سوال : ما تا این عکس شما را نبینیم که نمی تونیم راهنمایی کنیم :20:
بای

javadprog
04-09-2007, 12:16
سلام
این error مربوط به قفل نمی شه. cd شما خوانده نمی شود.
1- ایراد از cd است.(خش یا ...)
2- cd-rom یا رایتر شما ضعیف شده در کامپیوتری دیگر امتحان کنید.