PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ســـوالــات و اشــکـالـات راجع به سیستم انجمن های پـــی ســـی ورلـــد <<

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Meisam
10-09-2005, 23:23
سلام عرض میکنم خدمت همه ی دوستان...
هر سوال ، اشکال و ... که در مورد سیستم و میحط کار انجمن ها دارید در این تاپیک مطرح کنید

در ضمن تاپیکی هم در انجمن "اطلاعیه و اخبار" تحت عنوان آموزش قابليت هاي کلي انجمن و مواردي که شما بايد بدانيد وجود داره که برای آشنایی بیشتر با سیستم انجمن های P30world میتونید از مطالبش استفاده کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممـنــون :)
مـیـثــم

lover
10-09-2005, 23:28
بابا عکس کنار اسم من کجا رفت؟ کمک کنید

papiyoon
10-09-2005, 23:33
ظاهرا شکلکهایی که در php بود اينجا فقط كدش نمايش داده ميشه
راهي براي حل اين مشكل هست ؟
اگه درستش كنيد خيلي عالي ميشه

ZiTaNiX
10-09-2005, 23:35
خداییش سیستم جدید خیلی پیشرفته تر شده
من الان یک ساعته دارم باهاش ور میرم ببینم چه طوریه
یه سوال دیگه
تو امضا محدودیت کاراکتر وجود داره؟

ZiTaNiX
10-09-2005, 23:40
بابا دمش گرم
یه چیز توپ کشف کردم
وقتی ایمیل اطلاع دادن پست جدید میاد خود پست رو هم توش نوشته
این تیکش خیلی باحال بود حال کردم خداییش

Hossein_Bahal
10-09-2005, 23:47
چطوری میتونیم اواتار بذاریم ؟

ZiTaNiX
10-09-2005, 23:49
برای گذاشتن آواتر باید از اون بالا گوشه سمت راست بری تو تنظیمات کاربر و بعد تو قسمت تنظیمات آواتر
آدرس آواتر رو میدی و کار تمومه

ZiTaNiX
10-09-2005, 23:50
آقا چرا تعداد پست های من رو 738 گیر کرده؟ !!!!!!!!!

Hossein_Bahal
10-09-2005, 23:55
برای گذاشتن آواتر باید از اون بالا گوشه سمت راست بری تو تنظیمات کاربر و بعد تو قسمت تنظیمات آواتر
آدرس آواتر رو میدی و کار تمومه
مشکل اینجاست که جایی برای ادرس گذاشتن نیست . :sad: :sad:

ZiTaNiX
11-09-2005, 00:02
آره حق با شماست من به این قسمتش توجه نکرده بودم
این اواتار بچه ها رو هم که میبینی اکثرا از روی سیستم قبلی بجا مونده و پاک نشده
مدیران به زودی راهنماییت میکنن

ZiTaNiX
11-09-2005, 00:03
آقا من یه چیز دیگه رو هم فهمیدم
اینکه تو یه تاپیک هر چقدر هم که پست بدی میزان پست هات تغییر نمیکنه
این خیلی باحاله و جلوی بعضی بیهوده نویس ها رو که عشق پست دارن میگیره

AveCina
11-09-2005, 00:15
Zitanix جان ! این آخری رو درست متوجه شدی ! تعداد پست ها افزایش میابد ! :D

من هنوز سر حرفم هستم ! ( Avatar ها مشکل دارن اساسی (

ZiTaNiX
11-09-2005, 00:20
آقا یکی بیاد تکلیف این اواتار هارو مشخص کنه دیگه
مدیــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــران
کجایـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــید

locked account
11-09-2005, 00:44
يادش به خير تو انجمن هاي قبلي به آواتار مي گفتيم لوگو. راستي شكلكهاي قبلي هم نمايش داده نميشه آره؟ يا براي من اينجوريه؟ :blink:

Mehran
11-09-2005, 02:17
دوستان ضميمه چه:question:

R£ɀД
11-09-2005, 10:13
با اجازه منم چند مورد رو می خوام بگم
1- موقع جستجوي كلمات كوتاه چيزي پيدا نميكنه و ميگه واژه هاي كوتاه در جستجو قرار نميگيره.
2- بهتر نبود چيزي كه در مورد كاربر زير اسم كاربريش مينوشتين ( مثلاَ ديگه داره خودموني ميشه يا تازه به جمع ما پيوسته و ... ) رو هم دوباره به زبان فارسي هم قرار بدين
3- لينك هايي از سايت را كه در favorit قرار داده ایم ديگه كار نميكنن .
4- از همه مهمتر شکلک ها کار نمیکنه

ZiTaNiX
11-09-2005, 14:20
سيستم جدید زیاد هم بی اشکال نیست
مثلا تو پاسخ سریع شکلک وجود نداره

Mehran
11-09-2005, 14:23

[QUOTE=sina]
نكته :
ممكنه براي شما اديتور ساده نمايش داده بشه
دوستان ميتونن با رفتن به قسمت تنظيمات كاربر > ويرايش اختيارات > اختيارات نويسنده ... نوع اديتور رو در حالت دوم قرار بدن
با تشكر :)

RONN!E
11-09-2005, 14:50
اینکه تو یه تاپیک هر چقدر هم که پست بدی میزان پست هات تغییر نمیکنه.

zitanix جان
این تو سیستم قبلی هم وجود داشت.

.................................................. .
اقا چرا من این علامت اخطار رو ندارم.
منم میخوام

ZiTaNiX
11-09-2005, 15:00
نه وجود نداشت این سیستم جدید
وگر نه بعضی ها ÷ست هاشون دو روزه 1200 تا نمیشد

mahdi_pc
11-09-2005, 15:16
اقا چرا من این علامت اخطار رو ندارم.
منم میخوام

اون علامت اخطار زیر عکس خودمون برای خودمون نمایش داده نمیشه مثلا من علامت شما رو می بینم ولی ماله خودمو نمی بینم.
کسی که نمی خاد از خودش شکایت کنه!!!! َ

Reynard
11-09-2005, 15:48
اینکه تو یه تاپیک هر چقدر هم که پست بدی میزان پست هات تغییر نمیکنه
این خیلی باحاله و جلوی بعضی بیهوده نویس ها رو که عشق پست دارن میگیره
------------------------------------------------------------
در بعضي مواقع خوبه ولي اگر پست بيهوده نده چي بازم بالا نمي ره؟
يه چيزه ديگه از شكلكها چطوري استفاده كنم؟
اگه مي شه زير اسم كاربران فارسي بنويسيد (تازه داره خودموني ميشه / ايول سرعت تايپ و ....) بهتره ادم راحتتر مي فهمه

Meisam
11-09-2005, 15:54
سلام دوستان
این تاپیک رو مطالعه کنید
به جواب بسیاری از سوالاتتون میرسید
ممنون

Hoom@n
11-09-2005, 16:03
اين سيستم چطوره يعني فقط براي باز كردن تاپيك تعداد پستا رو زياد مي كنه يا اگه تو يه تاپيك كه يكي ديگه وا كرده يه چيزي بنويسيم هم پستا رو زياد مي كنه؟

Reynard
11-09-2005, 16:10
ميثم جان خوندم ولي در مورد پست ها چيزي نديدم
همين موضوعه ي كه هر چي پست بدي پستت بالا نمي ره يه توضيح بده ممنون

Reynard
11-09-2005, 16:21
يه سوال ديگه برام پيش امده كابرايه كه رنگشون سياه مديرند
اگه ميسه مدير هر بخسو زير اون بخش بنويسيد

Harry Potter
11-09-2005, 17:26
من اين سوال قبلا اينجا : ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پرسيده بودم، حالا دوباره تکرار میکنم.

در برتر بودن سیستم جدید شکی نیست اما من قالب قبلی رو خیلی دوست داشتم . نمیشه به جای این قالب فعلی که تا حدودی تکراری هم هست (از نظر استفاده در فروم های ایرانی و خارجی) یک قالب مخصوص و انحصاری برای سایت درست کنید؟
به نظرم بچه های P30World خیلی کارشون درسته و میتون با کار گروهی یک قالب شیک و فوق العاده درست کنند.

AHT
11-09-2005, 18:32
براي درست شدن شكلك هاي گذشته كافيه مديران شكلك هاي قديمي رو تو آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آپلود كنند

AHT
11-09-2005, 18:39
اگه دكمه هاش رو هم فارسي كنند عالي ميشه
من دكمه هاي فارسي رو كه از يه سايت ديگه گرفته بودم آپلود كردم
كمتر سايتي با اين سيستم ديدم كه دكمه هاي فارسي رو داشته باشه

RONN!E
11-09-2005, 18:48
freddy عزیز
خب اگه شما تو یه تاپیک ده تا پست هم بدید ولی یکی به تعداد پست های شما افزوده میشه.
واین چیز عجیبی نیست و در سیستم قبلی هم وجود داشت.
اقا یکی بیاد حرف منو تصدیق کنه.

Sphinx
11-09-2005, 18:50
این خیلی بده که حتی موقعی که پست بیهوده ندی چیزی اضافه نمی شه اینطوری یه خوبی داره فقط دیگه کسی واسه انجمن متفرقه وقت نمی زاره

Sphinx
11-09-2005, 18:51
freddy عزیز
خب اگه شما تو یه تاپیک ده تا پست هم بدید ولی یکی به تعداد پست های شما افزوده میشه.

در سیتم قبلی 600 تا هم پست میدادی اضافه میشد

R£ɀД
11-09-2005, 19:07
ميثم جان توي صفحات قبلي 3 مورد رو اشاره كردم يك مورد ديگه رو هم اينجا ميگم :
جستجو رو كاري كنين كه وقتي جستجو كرد و تاپيك ها يي كه كلمه مورد نظر ما رو داره ما رو به صفحه هايي كه كلمه مورد نظر رو داره هدايت كنه تا مجبور نشيم همه صفحات رو بخونيم.
به سه مورد قبلي هم يك اشاره اي ميكنم :
- موقع جستجوي كلمات كوتاه چيزي پيدا نميكنه و ميگه واژه هاي كوتاه در جستجو قرار نميگيره.
2- بهتر نبود چيزي كه در مورد كاربر زير اسم كاربريش مينوشتين ( مثلاَ ديگه داره خودموني ميشه يا تازه به جمع ما پيوسته و ... ) رو هم دوباره به زبان فارسي هم قرار بدين و دكمه هاي ويرايش و حذف و ... رو هم فارسي كنين ؟؟

Arashi
11-09-2005, 20:21
حميد جان يعني چي ؟؟؟ تو سيستم قبلي اعضا 200 پست هم تو به تاپيك ميدادن

Reynard
11-09-2005, 20:30
freddy عزیز
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
فكر نكنم ولي يه بعديش اينه كه كسي كه مي خواد يه چيزو اموزش بده اگه پست پشته سره هم بده پست هاي مفيد داده ولي چيزي به پست هاش اضافه نشوده :blink:
خوبيش اينه كه كسي نمي تونه پست بيهوده بده :happy:

Arashi
11-09-2005, 20:36
ولي به نظر من زياد جالب نيست مخصوصا اينكه بخش گذارش خطا هم اضافه شده :cool:

Reynard
11-09-2005, 20:39
يه خوبي اين سيستم داره اينه كه هر كي پست بيهوده بده كسي ديگه بهش نمي تونه گير بده ^_^ D:

Navid
11-09-2005, 20:42
اتفاقا بازم بهش گیر می دن . پست بیهوده ممنوعه حالا هر سیستمی که باشه ! چون وقتی پست بیهوده زیاد بشه دسترسی به اصل مطلب سخت می شه

Reynard
11-09-2005, 20:45
اتفاقا بازم بهش گیر می دن . پست بیهوده ممنوعه حالا هر سیستمی که باشه ! چون وقتی پست بیهوده زیاد بشه دسترسی به اصل مطلب سخت می شه
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
كاملا موافقم :happy:

Nesta
11-09-2005, 23:55
سلام من یک سوال داشتم من نمیتونم پیقم خصوصی‌ بفرستم چرا ؟ و این که درجه های اینجا بد شده هم مثل هم هستند یا اصلا باید ور میداشتند یا این که باید بهتر بشه چون کسی‌ که 300 تا پست داده با کسی‌ که 2000 تا پست داده چه از نظر درجه چه از نظر کسوت خوب باید مشخص باشه .
به طور کل درجه برای چیست؟ برای مشخص کردن هر فردی که در یک فروم کار یا فعالیت کرده حالا خارج از بحث پست های بیهوده .. ولی‌ الان من همرو که میبینم درجه ها همه یکسان هست یعنی‌ 2 تا بیشتر نیست خوب این که بده .یا باید نباشه یا این که اینطوری هم نباشه .حالا نظر بقیه نمیدونم چیه ؟ متشکر

ZiTaNiX
12-09-2005, 00:12
منم موافقم
اونی که 150 تا پست داره با اونی که 2000 تا پست داره مقامش برابره
جفتشون سینیوریتتاااا نترس از عاشق شدن بیا اون با من هستند

MaFia
12-09-2005, 00:55
دوستاني كه در مورد درجه سوال داشتند ويا نظر دادن به نظرم درجه طبق پست يه مقدار غير حرفه اي هست حتي اگه خيلي باب باشه حالا شايد خود انجمن ما شروع كننده اين باب جديد باشه بين انجمن هاي ديگه و اين رو هم يادمون نره كه هر انجمن طبق يوزر هايي كه داره و جو و نوع ديد ادمين ها خط ها رو ترسيم مي كنه
اما در مورد سوال دوستي كه در مورد رنگ يوزر ها پرسيده بود رنگ سبز براي مديران هست و رنگ مشكي براي همكاران انجمن ها هست طبق در جه بندي جديد هم مي بينيد كه نوع فعاليت مديران و يا همكاران اصلا گفته نميشه و يك دست هست و اين يك دستي خيلي شكل فروم رو بهتر مي كنه به نظرم و دوستاني كه طبق علاقه انجمن ها رو دنبال مي كنند مي دونند مثلا Sap عزيز همكار بخش موبايل هست :happy:
در مورد قالب و بعضي دكمه ها هم 100% ادمين هاي سايت به فكر هستند و لي خب به نظر شما اين سيستم جديد تا ... زمان اجرا نمي شد به خاطر آماده شدن قالب درست بود ؟
در مورد لوگو و امضاهاي غير استاندارد هم 100% ادمين ها طبق ضوابط عمل مي كنند و مشكلي نيست و يه مقدار صبر كنيد امضا ها هم يه دست و در يك سايز اصولي چه از نظر حجم و يا سايز عكس و يا سايز فونت قرار مي گيرند
با كمي حوصله دوستان :rolleye:
در مورد ويرايش امضا و .. هم اگه دوستان دقت كنند راهنمايي كه ميثم عزيز ساعت ها وقت صرف كردن براش ( دستش درد نكنه به خدا) ادامه دار هست و تكميل ميشه و اين موارد هم شاملش مي شه و يا شده :biggrin:

AveCina
12-09-2005, 02:56
سلام

چند تا مورد دیگه :

چرا " نقل قول پست قبلی در این پست "
غیر فعال هستش ؟

من با 3 مرورگر امتحان کردم و در هر 3 بار در قسمت بالا سمت راست صفحه ، با این پیغام مواجه میشم !
Your browser does not support inline frames or is currently configured not to display inline frames.
-

در مورد ویرایش Avatar هم از میثم جان بسیار ممنونم !

Arashi
12-09-2005, 04:49
درسته AveCina جان اين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اين هم كار نمي كنه :blink:

mahdi_pc
12-09-2005, 06:09
برای من که نقل قولش درسته هوان دکمه quote هسته.

AHT
12-09-2005, 06:25
برای من که نقل قولش درسته هوان دکمه quote هسته.
براي من هم كار ميكنه :)

AHT
12-09-2005, 06:44
یکی دیگه از اشکالاتش اینه که نمیشه پست آخر رو پاك كرد در حالي كه تو انجمن هاي ديگه كه همين سيستم رو دارند قابليت پاك كردن رو دازند

Meisam
12-09-2005, 10:38
با اجازه منم چند مورد رو می خوام بگم
1- موقع جستجوي كلمات كوتاه چيزي پيدا نميكنه و ميگه واژه هاي كوتاه در جستجو قرار نميگيره.
2- بهتر نبود چيزي كه در مورد كاربر زير اسم كاربريش مينوشتين ( مثلاَ ديگه داره خودموني ميشه يا تازه به جمع ما پيوسته و ... ) رو هم دوباره به زبان فارسي هم قرار بدين
سلام رضا جان
آره جستجو رو ما طوری تنظیم کردیم که حداقل و حداکثر کلمات داشته باشه ... چون اینطوری جواب های پیدا شده دقیق تر هستند
مورد دوم رو هم شاید دوباره اجرا کردیم
مورد سوم رو باید بگم بله یکی از مشکلات انتقال همین مورد هست
مورد 4 ... در مورد اسمایل هم به این تاپیک مراجعه کنید :
ممنون

Meisam
12-09-2005, 10:41
اين سيستم چطوره يعني فقط براي باز كردن تاپيك تعداد پستا رو زياد مي كنه يا اگه تو يه تاپيك كه يكي ديگه وا كرده يه چيزي بنويسيم هم پستا رو زياد مي كنه؟
سلام
من توی این تاپیک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توضیح دادم که"
توضیح سوم اینکه انجمن متفرقه رو طوری تنظیم کردیم که وقتی توش پست داده میشه بر تعداد پست های کاربران اضافه نشه ... این برای همه هست حتی مدیران و ادمین ها.
"
این مورد فقط در مورد انجمن متفرقه هست ... و در باقی انجمن ها شما چه تاپیک بزنید و چه پستی زیر تاپیک بدید بر تعداد ارسالهاتون اضافه خواهد شد

Meisam
12-09-2005, 10:44
يه سوال ديگه برام پيش امده كابرايه كه رنگشون سياه مديرند
اگه ميسه مدير هر بخسو زير اون بخش بنويسيد
سلام در مورد اطلاعات در مورد مدیران میتونید به این قسمت مراجعه کنید ... لیست تمامی مدیران و همکاران و ... نوشته شده : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همینجا هم توضیح میدم که کسانی که رنگشون سیاه هست همکاران انجمن ها هستند
در ضمن زیر هر انجمن هم اسامی مدیران و همکاران اون انجمن نوشته شده ... باید برید داخل هر انجمن و بعد از اون زیر نوشته شده مديرها - همكارها
ممنون

Meisam
12-09-2005, 10:46
من اين سوال قبلا اينجا : ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پرسيده بودم، حالا دوباره تکرار میکنم.
سلام حسین جان
در مورد قالب قولی نمیدم ولی سعی میکنیم تا چند هفته دیگه که سرمون خلوت تر شد یک یا دو قالب قشنگ به سیستم اضافه کنیم تا دوستان بنا به سلیقه خودشون از بینشون انتخاب کنند
ممنون

Meisam
12-09-2005, 10:48
براي درست شدن شكلك هاي گذشته كافيه مديران شكلك هاي قديمي رو تو آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آپلود كنند

اگه دكمه هاش رو هم فارسي كنند عالي ميشه
من دكمه هاي فارسي رو كه از يه سايت ديگه گرفته بودم آپلود كردم
كمتر سايتي با اين سيستم ديدم كه دكمه هاي فارسي رو داشته باشه

در مورد شکلک ها باید عرض کنم که اگه آپلود هم بکنیم باز نمیان ... باید دونه دونه اونها رو به سیستم تعریف بکنیم که وقت زیادی میگیره و فکر نکنم صرف این وقت ارزشش رو داشته باشه

در مورد کلید های فارسی ... امیر حسن جان شما که این رو برام فرستادی ... منم عرض کردم که سر فرصت انجامش میدیم
ممنون

Meisam
12-09-2005, 10:51
ميثم جان توي صفحات قبلي 3 مورد رو اشاره كردم يك مورد ديگه رو هم اينجا ميگم :
جستجو رو كاري كنين كه وقتي جستجو كرد و تاپيك ها يي كه كلمه مورد نظر ما رو داره ما رو به صفحه هايي كه كلمه مورد نظر رو داره هدايت كنه تا مجبور نشيم همه صفحات رو بخونيم.

رضا جان ... این مورد رو دقیق نمیدونم داره یا نه ... ولی توی هر صفحه که کلمه مورد نظر شما رو پیدا میکنه اون کلمه رو به رنگ قرمز در میاره ...
در مورد بقیه هم چند پست قبل بذاتون توضیح دادم
ممنون

AHT
12-09-2005, 10:53
ببخشيد ميثم جان راستي چرا زير اسم مديران و صاحبان سايت هم علامت خطر وجود داره
آخه مگه ميشه از مديري به خودش اعتراض كرد :happy:
راستي ميثم جان چرا در كنار نام شما تو انجمن + وجود داره
ممنون :)

Meisam
12-09-2005, 10:54
سلام من یک سوال داشتم من نمیتونم پیقم خصوصی‌ بفرستم چرا ؟ و این که درجه های اینجا بد شده هم مثل هم هستند یا اصلا باید ور میداشتند یا این که باید بهتر بشه چون کسی‌ که 300 تا پست داده با کسی‌ که 2000 تا پست داده چه از نظر درجه چه از نظر کسوت خوب باید مشخص باشه .
به طور کل درجه برای چیست؟ برای مشخص کردن هر فردی که در یک فروم کار یا فعالیت کرده حالا خارج از بحث پست های بیهوده .. ولی‌ الان من همرو که میبینم درجه ها همه یکسان هست یعنی‌ 2 تا بیشتر نیست خوب این که بده .یا باید نباشه یا این که اینطوری هم نباشه .حالا نظر بقیه نمیدونم چیه ؟ متشکر
سلام
سعید جان چطوری نمیتونی پیغام خصوصی بفرستی؟
زیر این جمله که نوشته خوش آمدید ... یه لینک هست >[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد درجات هم ما تا چند وقت دیگه انجامش میدیم ... اینطوری نخواهد ماند
ممنون

Meisam
12-09-2005, 11:03
سلام

چند تا مورد دیگه :

چرا " نقل قول پست قبلی در این پست "
غیر فعال هستش ؟

من با 3 مرورگر امتحان کردم و در هر 3 بار در قسمت بالا سمت راست صفحه ، با این پیغام مواجه میشم !
Your browser does not support inline frames or is currently configured not to display inline frames.
-

در مورد ویرایش Avatar هم از میثم جان بسیار ممنونم !
سلام
سوال خوبی رو مطرح کردید ... من میخواستم توی آموزش بعدی به ایم مورد بپردازم ... ولی خوب الان یه چیز کلی رو میگم
گزینه " نقل قول پست قبلی در این پست " به این شکل فعلا خواهد شد
شما میتونید با این گزینه هر کدام از پست های بالایی رو به طور اتوماتیک در پست خودتون بیارید و در ادامش مطلبی بنویسید
برای این کار مراحل زیر را انجام میدهید
ابتدا زیر هر کدام از پست هایی که دوست دارید در ادامش چیزی بنویسید همچین دکمه ای وجود دارد
روی اون دکمه میزنید ... حالا میآید در قسمت جواب سریع و تیک "نقل قول پست قبلي در اين پست ؟"رو علامت میزنید و مطلبتون رو مینویسید و ارسال میکنید
کار شما به درسته انجام شد
ممنون

Meisam
12-09-2005, 11:05
یکی دیگه از اشکالاتش اینه که نمیشه پست آخر رو پاك كرد در حالي كه تو انجمن هاي ديگه كه همين سيستم رو دارند قابليت پاك كردن رو دازند
سلام
به این مورد رو ما نزاشتیم تا از مشکلات احتمالی جلوگیری بشه
ممنون ;)

Meisam
12-09-2005, 11:07
ببخشيد ميثم جان راستي چرا زير اسم مديران و صاحبان سايت هم علامت خطر وجود داره
آخه مگه ميشه از مديري به خودش اعتراض كرد :happy:
راستي ميثم جان چرا در كنار نام شما تو انجمن + وجود داره
سلام
انسان جایز الخطاست ... این رو گذاشتیم تا کابرها احساس دوری نکنند
در ضمن من + ای در بقل اسمم نمیبینم
ممنون

AHT
12-09-2005, 11:10
من یک سوال داشتم من نمیتونم پیقم خصوصی‌ بفرستم چرا ؟
سعيد جان من اين چند روزه اين قدر پيغام خصوصي براي ميثم جان فرستادم كه فكر كنم نام كاربريم رو ببنده :blush:

K053_LSH_KV90
12-09-2005, 11:24
در مورد درجات هم ما تا چند وقت دیگه انجامش میدیم ... اینطوری نخواهد ماند

ميثم جان بزار باشه حداقل خوبي كه داري اينه كه بعضي ها شكم درد اون تيكه ها ي درجات هستن ضايع ميشن
----------------------------
من از كجا ميتونم محل سكونت رو تغيير بدم!!!!!

Arashi
12-09-2005, 11:26
آقا ميثم در صفحه اول فروم جلوي اسم بعضي ها بعضي وقت ها يه + مياد

Hossein_Bahal
12-09-2005, 11:35
با عرض سلام .
من یکی دو روز نبودم . اگه میشه بگید که چطوری میشه اواتور گذاشت . :blush: :blush:

Meisam
12-09-2005, 11:58
سعيد جان من اين چند روزه اين قدر پيغام خصوصي براي ميثم جان فرستادم كه فكر كنم نام كاربريم رو ببنده :blush:
نه بابا خواهش میکنم این چه حرفیه :biggrin:

Meisam
12-09-2005, 12:03
آقا ميثم در صفحه اول فروم جلوي اسم بعضي ها بعضي وقت ها يه + مياد
سلام آرش جان
بعلاوه , یعنی اون کاربر " کاربر از دوستان شماست "
;)

Meisam
12-09-2005, 12:04
با عرض سلام .
من یکی دو روز نبودم . اگه میشه بگید که چطوری میشه اواتور گذاشت . :blush: :blush:
از " تنظیمات کاربر " >> " ويرايش آواتار "
میتونید برای خودتون آواتار بزارید
ممنون

Hossein_Bahal
12-09-2005, 12:45
از " تنظیمات کاربر " >> " ويرايش آواتار "
میتونید برای خودتون آواتار بزارید
ممنون
میثم جون میگه که عکس باید 80 در 80 باشه ولی من اواتورهای زیادی رو در اینجا دیدم که حجمشون بزرگتر از این سایزه . قضیه چیه ؟ :blink: :blink: :blink: :blink:
سلام
ببخشيد آقا ميثم مگه قرار نبود تو سيستم جديد تاريخ عضويت دوستان فارسي بشه؟
ممنون

ببخشيد يه سوال ديگه هم داشتم.
اين نوشته بالاي پست‌هايي كه مي‌ديم چيه؟
منظورم همين عددي است كه نوشته(الان نوشته68 )

پست های پشت سر هم ادقام شد

Reynard
12-09-2005, 13:54
اينايي كه رنگشون سياهه چيه(نام كاربري بعضي ها)

Hossein_Bahal
12-09-2005, 13:56
ببخشيد يه سوال ديگه هم داشتم.
اين نوشته بالاي پست‌هايي كه مي‌ديم چيه؟
منظورم همين عددي است كه نوشته(الان نوشته68 )
من این یکی رو میدونم . :rolleye: :rolleye:
این تعداد پست های زده شده در این تاپیک هست . ;) ;)

Meisam
12-09-2005, 14:05
سلام
اون دوستانی که آواتارشون بزرگ هست برای اینه که از سیستم قبلی این آواتار رو داشتند ... ولی از این به بعد هر کسی بخواد آواتار بزاره باید این مورد رو رعایت کنه
در مورد اون عدد من توی این آموزش توضیح دادم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون

Meisam
12-09-2005, 14:06
اينايي كه رنگشون سياهه چيه(نام كاربري بعضي ها)
توی همین تاپیک توضیح دادم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

K053_LSH_KV90
12-09-2005, 14:11
آقا من خفه شدم ميخوام محل سكونتم رو تغيير بدم ............

Reynard
12-09-2005, 14:12
ديدم ولي چرا بعضي ها قرمزند(البته فضولي نباشه مافيا و ساقي چرا قرمزند يعني چي؟)

Meisam
12-09-2005, 14:15
ديدم ولي چرا بعضي ها قرمزند(البته فضولي نباشه مافيا و ساقي چرا قرمزند يعني چي؟)
سلام
دوست عزیز توی این صفحه میتونید لیست همه مدیران و همکاران رو ببینید :
ممنون

Meisam
12-09-2005, 14:18
سلام
والا منم هنوز ندیدم از کجا میشه تغییر داد :blink:

Hossein_Bahal
12-09-2005, 14:21
سلام
اون دوستانی که آواتارشون بزرگ هست برای اینه که از سیستم قبلی این آواتار رو داشتند ... ولی از این به بعد هر کسی بخواد آواتار بزاره باید این مورد رو رعایت کنه
در مورد اون عدد من توی این آموزش توضیح دادم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون
ولی خدایی خیلی کوچیکه . میشه یه کم محدودیت کمتر بشه . :sad: :sad:
الان اواتار من به نظر شما کوچیک نیست ؟ :blink: :blink:

K053_LSH_KV90
12-09-2005, 14:37
والا منم هنوز ندیدم از کجا میشه تغییر داد

ميثم جان شوخي نكن ديگه مگه ميشه
آخه محل زندگي من تپه چاله نيست كه

sa3er
12-09-2005, 16:03

سلام
والا منم هنوز ندیدم از کجا میشه تغییر داد :blink:
سلام؛
اگه اشتباه نكنم يه مشکلی در فايل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست.

سورس صفحه رو به صورت HTML مشاهده کنيد و بعد در خط ۸۶۱ دقيقا قسمتی که نوشته شده:
<!-- start if customfields -->
كد يه سري فيلدهايي كه ما هنوز به دلايلي نمي تونيم ببينيم. به عكس زير توجه كنيد:

**اين تنظيمات بعد از دستكاري كد به نمايش در آمده.

AHT
12-09-2005, 16:30
ميثم جان منظور من همين بود كه Arashi جان پرسیدند
من هم چون شما رو تو لیست دوستان اضافه کرده بودم + میومد

Amin
12-09-2005, 16:47
ولی خدایی خیلی کوچیکه . میشه یه کم محدودیت کمتر بشه . :sad: :sad:
الان اواتار من به نظر شما کوچیک نیست ؟ :blink: :blink:
سلام
با حسين جان موافقم
80 * 80 خيلي كوچيكه اگه 160*160 باشه بهتر نيست ؟؟؟
ببخشيد اگه فضولي كردم فقط خواستم پيشنهاد بدم.

Amin
12-09-2005, 16:54
سلام؛
اگه اشتباه نكنم يه مشکلی در فايل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست.

سلام
سومين صفحه كه شما عكسش رو گذاشتيد در سمت چپ صفحه ويرايش وجود داره اما يه كم خيلي خارج از صفحه هست !!! احتمالا اگه يه مونيتور ديگه كنار صفحه بچسبونيم ديده ميشه !!! ;) :happy:

Hamed_P30
12-09-2005, 17:34
سلام
يه سوال:سيستم ايميل هم درست شده يا نه ؟
چون توي سيستم قبل وقتي توي تاپيك پست ميداديم حداكثر 5 تا 6 تا ايميل بعد از Reply دوستان ميومد و بعدش ديگه قطع ميشد.
راستي من Editor رو روي حالت دوم قرار دادم ولي باز هم شكلك ندارم!!

Meisam
12-09-2005, 17:44
سلام؛

سلام
ایولا ساسر جون ... به نکته ظریفی اشاره کردی
خودم دست زده بودم
الان درستش میکنم :happy:
ممنون :biggrin:

Meisam
12-09-2005, 17:51
سلام
با حسين جان موافقم
80 * 80 خيلي كوچيكه اگه 160*160 باشه بهتر نيست ؟؟؟
ببخشيد اگه فضولي كردم فقط خواستم پيشنهاد بدم.
سلام
آره خیلی کوچیک بود ... من درستش کردم
نه 80*80 نه 160*160 ... 150*150 دیگه تخفیف نگیرین ... همین خوبه :biggrin:
ممنون

AHT
12-09-2005, 21:16
يه ايراد ديگه دارم اون هم اين كه چرا بين لينك هاي فعال ... ميوفته

Meisam
12-09-2005, 21:41
يه ايراد ديگه دارم اون هم اين كه چرا بين لينك هاي فعال ... ميوفته
سلام
خوب اینکه چیز خوبیه ... شکل و قیافه لینک ها کوچیک میشه ... اون لینک هایی که بسیار بزرگه و همه چیز رو به هم میریزه
اینطوری همه یک اندازه میشه
ممنون

Friend
12-09-2005, 22:31
سلام آقا میثم می دونم جواب من رو دادین
اما حالا نمیشه شما که داری تخفیف می دی این حجم عکس ها رو حداقل بکنید 30 کیلوبایت تا بچه ها یکم دستشون باز باشه برای انتخاب لوگو یا همون آواتار

Hamed_P30
12-09-2005, 22:39
يه نفر جواب سوال منم بده تروخدا!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

Meisam
12-09-2005, 23:38
يه نفر جوال سوال منم بده تروخدا!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif
سلام حامد جان
در این مورد من در آموزش بعدی به طور کامل توضیح میدم
ممنون

Hamed_P30
12-09-2005, 23:58
ممنون ميثم جان منتظرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](35).gif

Meisam
13-09-2005, 00:18
ممنون ميثم جان منتظرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](35).gif
سلام
حمد جان این شکلک ها چیه استفاده میکنی؟ برای خود انجمن که باحال تره

Mehran
13-09-2005, 00:36
آقا ميثم اگه يه تاپيكي باشه با حدود 50.60 تا صفحه و ما بخواهيم بريم به صفحات وسطي بايد چكار كنيم؟
يعني راهشو مي دونم روي >> تا به صفحات مسطي برسيم ولي مي خواستم بدونم راه آسون تري هم داره يا نه؟
البته خودم ميدونم كه ميشه توي آدرسي كه بالا هستش رفت و جلوي page صفحه ي مورد نظر رو نوشت. ميخواستم ببينم فقط همين دو تا راه رو داره؟

Hamed_P30
13-09-2005, 00:44
ميثم جان گفتم كه متاسفانه من شكلك هارو ندارم وگرنه براي خود انجمن كه ارجحيت داره.

Friend
13-09-2005, 00:49
میثم جان برای من هم شکلک ها وجود نداره و نیست

Meisam
13-09-2005, 00:51
ميثم جان گفتم كه متاسفانه من شكلك هارو ندارم وگرنه براي خود انجمن كه ارجحيت داره.
بابا حامد جان ... من که اینجا توضیح دادم
نحوه استفاده از شکلک ها و ادیتور رو ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Meisam
13-09-2005, 00:52
آقا ميثم اگه يه تاپيكي باشه با حدود 50.60 تا صفحه و ما بخواهيم بريم به صفحات وسطي بايد چكار كنيم؟
يعني راهشو مي دونم روي >> تا به صفحات مسطي برسيم ولي مي خواستم بدونم راه آسون تري هم داره يا نه؟
البته خودم ميدونم كه ميشه توي آدرسي كه بالا هستش رفت و جلوي page صفحه ي مورد نظر رو نوشت. ميخواستم ببينم فقط همين دو تا راه رو داره؟
سلام
بله ... این چند راهی که گفتید جواب سوال شماست ;)
ممنون

Meisam
13-09-2005, 00:53
میثم جان برای من هم شکلک ها وجود نداره و نیست
سلام
فرند جان پس شما توی این سایت چیکار میکنید؟ :ohno:
این تاپیک رو نخوندید؟
این رو اجراش کنید

Ali_k
13-09-2005, 07:22
میثم جان من هر وقت میام تو انجمن بالای اسمم یه ستاره هست اون چیه؟

Mehran
13-09-2005, 09:29
آقا میثم اگه Senior Member Administrator و... مثل سیستم قبلی. فارسی بشن خیلی عالی میشه.
و قرار دادن 10 پست آخر در صفحه ی اصلی کار خیلی ضروری بود که انجام شد.
از شما تشکر می کنم.

Meisam
13-09-2005, 12:19
میثم جان من هر وقت میام تو انجمن بالای اسمم یه ستاره هست اون چیه؟
سلام علی جان
چون شما توی انجمن به صورت هیدن لوگین میکنید جلوی اسم شما یک ستاره نمایش داده میشه که نشون میده شما هیدن هستید ... البته این شتاره رو فقط شما میتونید ببینید و ما ... دیگر کاربران نمیتونند ببینند
ممنون

Meisam
13-09-2005, 12:22
آقا میثم اگه Senior Member Administrator و... مثل سیستم قبلی. فارسی بشن خیلی عالی میشه.
و قرار دادن 10 پست آخر در صفحه ی اصلی کار خیلی ضروری بود که انجام شد.
از شما تشکر می کنم.
سلام
البته اگه همینطوری به صورت انگلیسی باشه بهتره ...
ممنون

Friend
13-09-2005, 12:29
آقا میثم سلام
می تونم بپرسم به چه دلیل نمی شه فارسی باشه یا همون انگلیسی بهتره می شه دلیلش را بدونم ؟؟؟؟

Meisam
13-09-2005, 12:50
آقا میثم سلام
می تونم بپرسم به چه دلیل نمی شه فارسی باشه یا همون انگلیسی بهتره می شه دلیلش را بدونم ؟؟؟؟
اولا که من نگفتم نمیشه ... گفتم بهتره انگلیسی باشه
دوما دلیلشم اینه که یه ایده نوی هست ... اگه مثل دفعه قبلش کنیم یک نواخت میشه
راستی شما تونستی شکلک ها رو فعال کنی؟
اصلا جواب بنده رو پست شما در همین تاپیک رو خوندین؟

Hamed_P30
13-09-2005, 13:09
سلام
ميثم جان من همون دفعه اول كه اين تاپيك رو ديدم به راهنمايي هاي شما عمل كردم الان هم اديتور حالت دوم هست. فقط فكر كردم مشكلي هست كه توي جواب سريع شكلك نيست !!
كاش ميشد توي اين اديتور پايين هم شكلك هارو بگذاريد. ;)

mahdi_pc
13-09-2005, 15:30
سلام؛

ميثم جان خوب چرا اين تغييرات رو نمي ديد!؟ :happy:
يه سوال هم من داشتم كه چرا در انجمنا عنوان بعضي از پستها به صورت توپر هست ولي بعضي هاي ديگه توپر نيستند.

Friend
13-09-2005, 16:03
من هم با حامد موافقم اگر میشه این کار را انجام دهید

Friend
13-09-2005, 16:07
اولا که من نگفتم نمیشه ... گفتم بهتره انگلیسی باشه
دوما دلیلشم اینه که یه ایده نوی هست ... اگه مثل دفعه قبلش کنیم یک نواخت میشه
راستی شما تونستی شکلک ها رو فعال کنی؟
اصلا جواب بنده رو پست شما در همین تاپیک رو خوندین؟
آقا میثم اختیار داری این هم شکلک ها که شما به من یاد دادین چی جوری فعال کنم :happy: :happy: :happy:
به نظر من آقا میثم آیا شما خنده دار نمی دونید که کل انجمن ها فارسی است ولی لقب ها انگلیسی یا همین نقل قول را انگلیسی کردین به نظر من اگه لقب ها رو فارسی کنید عالی میشه :cool:

Meisam
13-09-2005, 17:28
ميثم جان خوب چرا اين تغييرات رو نمي ديد!؟ :happy:
يه سوال هم من داشتم كه چرا در انجمنا عنوان بعضي از پستها به صورت توپر هست ولي بعضي هاي ديگه توپر نيستند.
سلام
اون تاپیک هایی که توپر هستند یعنی جدید هستند و شما هنوز اونها رو ندیدید و اون هایی که تو خالی هستند قدیمی هستند
در مورد شکلک ها در ادیتور "ارسال پاسخ سریع" و اون تغییری که قرار شد بدیم ... چشم تا چند روز آینده انجام میدیم
ممنون

KhalijefarS
14-09-2005, 00:12
با سلام و خسته نباشید ...میخاستم بگم این قالب تکراریه و این انجمن هم قیافه اش شده مثل بعضی انجمنهای دیگه ...راستی کاشکی حالا که این همه زحمت کشیدین ... یه دکمه تشکر هم میذاشتین ..
راستی من نمیتونم عکس توی امضام قرار بدم ( عکس قبلی بالا نمیاد ) چیکار کنم ..فونت امضا هم خیلی درشته و نمیدونم چطور میشه اون رو بولد یا کوچیک کرد ..اگه میشه یه نفر لطف کنه به من یاد بده ...ممنون
امکانات ویرایش پست هم کمتر شده ( شاید هم من بلد نیستم )

Mehran
14-09-2005, 06:18
آقا سينا! چجوري مي تونم شكلك هايي به ليست شكلكها اضافه كنم؟
ما نفر 16 بوديم اما...

دوستان ضميمه چه:question:

mahdi_pc
14-09-2005, 10:07
سلام
اون تاپیک هایی که توپر هستند یعنی جدید هستند و شما هنوز اونها رو ندیدید و اون هایی که تو خالی هستند قدیمی هستند
در مورد شکلک ها در ادیتور "ارسال پاسخ سریع" و اون تغییری که قرار شد بدیم ... چشم تا چند روز آینده انجام میدیم
ممنون
ok
يه سوال ديگه هم اينكه وقتي پستهاي يك كاربر رو جستجو مي كنيم و پستهاش ليست ميشه . پاكت كنار پستها چند تا رنگ مختلف داره.(نارنجي و آبي و...) در مورد اينا ميشه يه توپيح بدين.
در ضمن منظورم از تغيرات هم تغييراتي بود كه ساسر جان مطرح كرده بودن.
خيلي ممنون :happy:

Reynard
14-09-2005, 13:49
اين قسمت تولد امروز چيه؟

Meisam
14-09-2005, 14:03
آقا سينا! چجوري مي تونم شكلك هايي به ليست شكلكها اضافه كنم؟
ما نفر 16 بوديم اما...
سلام
smmn_203 جان شرمنده ... من پست شما رو ندیدم .
یعنی شما میخوای به شکلک هایی که توی ادیتور دارید ... بازم شکلک هایی رو اضافه کنید؟
اگه منظورتون اینه باید عرض کنم که همچین امکانی وجود نداره

در مورد ضیممه باید بگم که یکی از امکانات این سیستم هست که اعضا میتونند در پست خودشون برای سایرین فایل ضممیه کنند ... البته چون حجم زیادی ممکنه ایجاد کنه ما این امکان رو برای دوستان غیر فعال کردیم
ممنون

Meisam
14-09-2005, 14:04
ok
يه سوال ديگه هم اينكه وقتي پستهاي يك كاربر رو جستجو مي كنيم و پستهاش ليست ميشه . پاكت كنار پستها چند تا رنگ مختلف داره.(نارنجي و آبي و...) در مورد اينا ميشه يه توپيح بدين.
در ضمن منظورم از تغيرات هم تغييراتي بود كه ساسر جان مطرح كرده بودن.
خيلي ممنون :happy:
سلام
در مورد اون پاکت ها و معانی مختلفشون من توی اون آموزش توضیح دادم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در مورد تغییری که ساسر جان اشاره کردند باید عرض کنم که چشم ... تا یکی دو روز دیگه اون رو هم درست میکنیم
ممنون

Reynard
14-09-2005, 14:09
اقا ميثم پست منو نديديد؟

Hossein_Bahal
14-09-2005, 14:24
اين قسمت تولد امروز چيه؟
اگه شما وارد قسمت تنظیمات کاربر بشی و به ويرايش مشخصات بری و تاریخ تولدت به میلادی رو بزنی هر وقت روز تولدت برسه اونجا مینویسه . :happy: :happy:

Erfaan
14-09-2005, 14:55
ميثم جان من از حرف زدنت خوشم مياد!

ZiTaNiX
14-09-2005, 17:20
آقا چه جوری آواتری که رو سایت آپلود کردیم پاک کنیم؟

ZiTaNiX
14-09-2005, 17:25
میثم جان یه خواهشی داشتم ازت
میشه نام کاربری من رو این شکلیش کنی؟
ZiTaNiX

AHT
15-09-2005, 08:33
zitanix جان يه تاپيك براي تغيير دادن نام كاربري بود اون جا بايد درخواست بدي يا با ميثم جان خصوصي درميون بذاري

ZiTaNiX
15-09-2005, 12:50
بابا ما گفتیم سرور عوض شده در خواست رو بزنیم اینجا
اون تاپیک هم پیدا نکردم
خوب حالا عوضش کن دیگه میثم جان

Sina
15-09-2005, 13:46
من نام كاربري شما رو تغيير دادم :)

soheil
15-09-2005, 13:54
اقا چجوری میشه یه عکس مثل بعضی از دوستان تو قسمت امضا انداخت؟
من فکر میکردم فقط لینک اپلود رو باید نوشت ولی نشد.
یکی راهنمایی کنه لطفا
...

Reynard
15-09-2005, 13:59
اين جوري http
بجاي http ادرس عكس رو بنويس

Meisam
15-09-2005, 14:01
اين قسمت تولد امروز چيه؟
سلام freddy جان ... ببخش من پست شما رو میخواستم جواب بدم ولی یادم رفت .
اون قسمت مربوط به تولد دوستان ... یعنی کاربران وقتی دارن ثبت نام میکنند یه قسمت داره که میتونه تاریخ تولدش رو به سیستم بده ... سیستم به طور خودکار وقتی روز تولد کاربر بشه در اون قسمت اعلام میکنه ...
همونطور که در عکس بالا میبینید ... "امروز روز تولد 18 سالگی "ahmad rayaneh " هست پ
اینم از اون امکانات جالب این سیستم هست
ممنون

Meisam
15-09-2005, 14:03
ميثم جان من از حرف زدنت خوشم مياد!
سلام ...
خواهش میکنم :blush:

Meisam
15-09-2005, 14:06
آقا چه جوری آواتری که رو سایت آپلود کردیم پاک کنیم؟
سلام ...
زحمت تعویض آیدی شما رو سینا جان کشیدن
در مورد آواتار ...
از قسمت تنظیمات کاربر >> ویرایش آواتار >> سربرگ "اواتار انتخابي شما" تیک "از آواتار استفاده نکن" رو بزنید و ذخیره تغییرات رو بزنید
با این کار عکسی که روی سایت آپلود شده پاک خواهد شد
ممنون ;)

soheil
15-09-2005, 14:13
فردی جان ممنون درست شد

ZiTaNiX
15-09-2005, 17:39
بی نهایت ممنون از هر دوی شما
شاد باشید

Mahyar_p30
16-09-2005, 13:49
سلام
آقا میثم اسم این تاپیک غلط املایی داره که:
تمامی سوالات راجه به سیستم جدید انجمن های پی سی ورلد

صحیحش اینه:

تمامی سوالات راجع به سیستم جدید انجمن های پی سی ورلد

میدونم به بحث ربطی نداره ولی ببخشید!

ZiTaNiX
16-09-2005, 14:28
عجب سوتی تمیزی دادم من
خودمم نفهمیده بودم !
من ویرایش کردم ولی درست نشد چرا؟؟؟

Soso
16-09-2005, 14:30
اقا من پست هام حدوده ۱۲۰۰ تا بوده الان ۹۹۰ تا هست ! نميخوام بگم که من برای پست زياد کردن چيز مينويسم اما خوب شايد دوستان ديگه هم اين مشکل رو دارن ! بايد بهش رسيدگی بشه !

Meisam
16-09-2005, 15:00
اقا من پست هام حدوده ۱۲۰۰ تا بوده الان ۹۹۰ تا هست ! نميخوام بگم که من برای پست زياد کردن چيز مينويسم اما خوب شايد دوستان ديگه هم اين مشکل رو دارن ! بايد بهش رسيدگی بشه !
سلام
من اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای شما توضیح دادم
ممنون ;)

Mehran
16-09-2005, 15:45
آقا ميثم چرا وقتي مي خوام امتياز بدم به تاپيكي اين پيام مي ياد:

مي شه يه توضيحي بدي؟

sub-zero
16-09-2005, 15:54
سلام"
شنيده بودم وقتی سيستم انجمن ها عوض ميشه يه قسمت پايين پست ها برای تشکر اضافه ميشه....!
پس چی شد....آخه اين توری ديگه مجبور نيستيم برا هر تشکر يه پست بديم! :rolleye:

Meisam
16-09-2005, 15:54
آقا ميثم چرا وقتي مي خوام امتياز بدم به تاپيكي اين پيام مي ياد:

مي شه يه توضيحي بدي؟
سلام
والا من که نتونستم این عکس رو ببینم
یه جای دیگه آپلود کنید تا براتون توضیح بدم
منتظرم
ممنون

Meisam
16-09-2005, 15:56
سلام"
شنيده بودم وقتی سيستم انجمن ها عوض ميشه يه قسمت پايين پست ها برای تشکر اضافه ميشه....!
پس چی شد....آخه اين توری ديگه مجبور نيستيم برا هر تشکر يه پست بديم! :rolleye:
سلام
چشم ... این مورد رو هم تا چند روز آینده انجام میدیم
ممنون

Mehran
16-09-2005, 16:00
در ضمن در بعضي قسمت هاي سايت يه اشكالات تايپي وجود داده كه اگه اصلاح بشن خيلي بهتر مي شه
و يه سوال ديگه:(البته با عرض معذرت)
معرف چه؟
در قسمت:مشاهده مشخصات...اطلاعات تالار...معرف.
معرف من 1 بود ولي مال شما 0 :blink:

با تشكر

Soso
16-09-2005, 17:52
میثم جان گرفتم !
اما خوب بهتر نبود این رو قبل از تغییر میگفتین که ممکنه بعضی از پست ها پاک شن !

Mehran
16-09-2005, 22:01
Soso جان بي خيال...گدشته ها گذشته... :biggrin:
اصلا تو مي روني مديران انجمن ها سمتشون فارسي شده؟

KhalijefarS
16-09-2005, 22:52
با سلام و خسته نباشید ...میخاستم بگم این قالب تکراریه و این انجمن هم قیافه اش شده مثل بعضی انجمنهای دیگه ...راستی کاشکی حالا که این همه زحمت کشیدین ... یه دکمه تشکر هم میذاشتین ..
راستی من نمیتونم عکس توی امضام قرار بدم ( عکس قبلی بالا نمیاد ) چیکار کنم ..فونت امضا هم خیلی درشته و نمیدونم چطور میشه اون رو بولد یا کوچیک کرد ..اگه میشه یه نفر لطف کنه به من یاد بده ...ممنون
( کسی به پست قبلی جواب نداد .مجبور شدم تکرارش کنم ...لطفا جواب...)

Mehran
16-09-2005, 23:21
( کسی به پست قبلی جواب نداد .مجبور شدم تکرارش کنم .جواب...)[/..لطفا QUOTE]

ممنون

اين جوري http
بجاي http ادرس عكس رو بنويس
در خصوص کسی به پست قبلی جواب نداد .مجبور شدم تکرارش کنم
دوست عزيز اين كار شما هيج تاثيري در جواب دادن دوستان نداره و باعث ميشه نظم سايت به هم بخوره

Hamed_P30
17-09-2005, 00:25
سلام
يه سوال : ميشه توي قسمت اشتراكها كاري كرد تاپيكهايي كه پست نداريم رو اضافه كنيم ؟
مثلا من توي يه تاپيك نميخوام پست بدم چون ميخوام از اون تاپيك مطلب ياد بگيرم ولي داخل ليست اشتراكها باشه.
اونجوري كه من فهميدم نميشه, آيا امكان داره اين قابليت اضافه بشه ؟

Sina
17-09-2005, 00:29
توي هر تاپيك يه لينك هست به نام اختيارات تاپيك
اونجا رو كه كليك كنيد به منو باز ميشه ميتونيد مشترك بشيد ! :)

AveCina
17-09-2005, 00:32
بله ،

تویه هر تاپیکی که دوست داری در سمت راست بالا بر روی اختیارات تاپیک کلیک کن و بعدش بر روی مشترک شدن
این بحث کلیک کن ؛

یه نمونه دیگه که چند ثانیه دیر تر پست دادم و ...

الان که میخوام پاک کنم و پستی بعد از پست من نیست ، هیچ گزینه ای برای حذف پسن وجود نداره ؛

Hamed_P30
17-09-2005, 00:36
ممنون, دفت نكرده بودم!!

Mehran
17-09-2005, 09:35
دوستان در مورد دكمه ي تشكر جيزهايي گفتند و تا چند وقت ديگه درسته
ولي من ميگم اگه يه دكمه اي هم باشه براي تاييد پست قبلي خوب چون ديگه نمي خواد يه تاپيك بي خودي بزنيم و بگيم :كاملا موافقم ...

Meisam
17-09-2005, 14:23
میثم جان گرفتم !
اما خوب بهتر نبود این رو قبل از تغییر میگفتین که ممکنه بعضی از پست ها پاک شن !
سلام
با توجه به زمان فکر نکنم میشد ما به کابران اعلام میکردیم همچین موردی رو
ممنون

Meisam
17-09-2005, 14:27
( کسی به پست قبلی جواب نداد .مجبور شدم تکرارش کنم ...لطفا جواب...)
سلام
در مورد قالب قبلا توضیح دادم ...
در مورد دکمه تشکر هم توضیح دادم ... میتونی صفحات قبلی همین تاپیک رو مطالعه کنید
در مورد امضا شما توی قسمت تنظیمات کاربر >> ویرایش امضا میتونید به امضاتون چیزی اضافه یا کم کنید
در مورد اینکه میفرمایید نمیتونید اونها رو بولد یا ... بکنید من حدس میزنم که دیتور شما در حالت استاندارد نیست ... برای اینکه بتونید از این امکان استفاده کنید این آموزش رو مطالعه و اجرا کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون

Meisam
17-09-2005, 14:29
دوستان در مورد دكمه ي تشكر جيزهايي گفتند و تا چند وقت ديگه درسته
ولي من ميگم اگه يه دكمه اي هم باشه براي تاييد پست قبلي خوب چون ديگه نمي خواد يه تاپيك بي خودي بزنيم و بگيم :كاملا موافقم ...
سلام
در مورد باتن تشکر باید عرض کنم که از این دکمه به عنوان تایید یه پست هم میتونید استفاده کنید
مثلا >> یکی یه آموزش میزاره شما با فشردن اون کلید ازش تشکر میکنید
یکی یه پستی میده شما با استفاده از اون کلید تاییدش میکنید (از پستش تشکر میکنید)
در دو جای مختلف دو معنی مختلف میده
ممنون

Friend
17-09-2005, 14:42
سلام
با توجه به زمان فکر نکنم میشد ما به کابران اعلام میکردیم همچین موردی رو
ممنون
آقایون سلام
من باید بگم اگه کسی سر قرار ملاقات ها بیاد اینها رو هم می فهمه مافیا در قرار قبلی این موضوع رو به من گفت

sub-zero
18-09-2005, 09:51
شما داراي 23 پيغام ذخيره شده, از مجموع حداکثر 100
من وقتی به قسمت پيغام های خصوصی ميرم اين هارو نوشته....
حالا من ميخوام بدونم من کی و کجا 23 تا پيغام رو ذخيره کردم که خودم خبر ندارم...
اين در صورتی هستش که من هيچ پيغام خصوصی تو INBOX ندارم...! :blink:

Meisam
18-09-2005, 13:16
من وقتی به قسمت پيغام های خصوصی ميرم اين هارو نوشته....
حالا من ميخوام بدونم من کی و کجا 23 تا پيغام رو ذخيره کردم که خودم خبر ندارم...
اين در صورتی هستش که من هيچ پيغام خصوصی تو INBOX ندارم...! :blink:
سلام
تمام پیغام هایی که توی اینباکس پیغام خصوصی شما هست جزو پیغام های خصوصی ذخیره شده هست ...
اگه توی قسمت دریافت ها نیست یه سر به پوشه پیغام های ارسالی هم بزنید
از همون قسمتی که اون متن رو نوشته زیرش نوشته شده " پرش به پوشه: " از اونجا میتونید به اون نامه ها دسترسی داشته باشید
ممنون

sub-zero
18-09-2005, 16:21
سلام
تمام پیغام هایی که توی اینباکس پیغام خصوصی شما هست جزو پیغام های خصوصی ذخیره شده هست ...
اگه توی قسمت دریافت ها نیست یه سر به پوشه پیغام های ارسالی هم بزنید
از همون قسمتی که اون متن رو نوشته زیرش نوشته شده " پرش به پوشه: " از اونجا میتونید به اون نامه ها دسترسی داشته باشید
ممنون
مرسی گرفتم چی شد...! :blush: :)

Mehran
18-09-2005, 21:02
آثا سينا ببخشيد دوباره مي پرسم :biggrin:
ولي من نفهميدم
معرف چه؟
معرف من 1 بود ولي مال شما 0 :blink:

sa3er
18-09-2005, 23:54
معرف چه؟

سلام؛
وقتی شما کسی رو برای عضويت در فروم دعوت می کنيد و شخص مورد نظر بوسيله لينکی که شما با استفاده از امکانات موجود برای وی ارسال کرد به انجمنها وارد می شود و عضو می شود ... يک عدد به اون قسمت يعنی معرف يا Referrals اضافه ميشود.

البته نمی دونم اين تو اينجا چقدر کاربرد خواهد داشت. اين امکان برای اين نهاده شده که ادمين سايت بتونه کسايی که بيشترين تعداد کاربرا رو به فروم دعوت می کنند بشناسه و مثلا آنها رو با پاداشهايی تشويق کنه و به نوعی ازشون تقدير کنه.

فعلا؛

samira455
19-09-2005, 16:54
سلام
در صندوق نامه های من (pm )زده 12 تا نامه دارم 2 تا خوانده نشده ولی من 6 تا نامه که همشون هم خوانده شده هستند بیشتر ندارم.
چکار کنم؟خواهش میکنم جواب بدید

Meisam
19-09-2005, 18:31
سلام
در صندوق نامه های من (pm )زده 12 تا نامه دارم 2 تا خوانده نشده ولی من 6 تا نامه که همشون هم خوانده شده هستند بیشتر ندارم.
سلام
میشه از اون قسمتی که برای ما خوندین یه عکس بزارید؟
منتظرم

AHT
19-09-2005, 19:37
ميثم جان من مدهاي تشكر و تاريخ فارسي رو پيدا كردم
اگه خواستيد من اون ها رو آپلود كنم

Mehran
20-09-2005, 07:26
آقاميثم شرمنده ما هي زرط و زرط سوال مي كنيم. :happy:
ولي يه سوال ديگه برام پيش آمد:
اين قسمت بيادآوري رخدادهاي انجمن كه وقتي روش كليك مي كني مينويسه:

هيچ پيغامي وجود ندارد
چي؟

Arashi
20-09-2005, 09:21
سلام
از كجا ميشه فهميد يه نامه اي رو كه فرستاديم طرف خونده يا نه ؟؟
چون تو سيستم قبلي ميرفت تو فولدر هاي خاص !!!

samira455
20-09-2005, 10:05
سلام
میشه از اون قسمتی که برای ما خوندین یه عکس بزارید؟
منتظرم

ببخشید متوجه منظورتون نشدم.از چی عکس بذارم؟

AHT
20-09-2005, 10:12
فهميدم چطور ميشه شكلك ها به طور پيش فرض فعال باشه و كاربران به طور دستي نخوان اون رو از قسمت ويرايش اختيارات فعال كنند
كافيه يكي از صاحبان سايت مثل آقا ميثم و آقا سينا اين مراحل رو انجام بدن تا كاربران براي گذاشتن شكلك مشكل نداشته باشند و دائم تاپيكي براي راهنمايي باز نكنند
تنظيمات وي بولتين --> Show Smiliebox to WYSIWYG Users <-- Message Posting Interface Options --> بله

AHT
20-09-2005, 10:14
اين كار براي من روي لوكال جواب داده

Arashi
20-09-2005, 10:41
ببخشید متوجه منظورتون نشدم.از چی عکس بذارم؟
از صندوق پستي تون يه عكس بذاريد لطفا
موفق باشيد

AHT
20-09-2005, 10:58
يه اشكال ديگه وجود داره
اون هم اين كه بايد فلش هاي باز و بسته كن در سمت چپ قرار بگيرند
مثلا همين فلش كنار پاسخ سريع

اگه فروم هاي خارجي با همين سيستم رو نگاه كنيد ميبينيد در سمت مخالف قرار دارند
حتي بعضي فروم هاي ايراني

samira455
20-09-2005, 15:27
از صندوق پستي تون يه عكس بذاريد لطفا
موفق باشيد

سلام
این هم inbox من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Meisam
20-09-2005, 17:10
سلام
از كجا ميشه فهميد يه نامه اي رو كه فرستاديم طرف خونده يا نه ؟؟
چون تو سيستم قبلي ميرفت تو فولدر هاي خاص !!!
سلام
توی قسمت پیغام های خصوصی یه قسمت هست به نام "کنترل پوشه ها" (همون بالا) پایین اون قسمت یه تیکه نوشته شده با این متن "You have * confirmed and * unconfirmed private message receipts" روی اون لینک کلیک کنید
وارد صفحه این میشید که نشون میده کی پیغام ها رو خونده و کی نخونده
ممنون ;)

Meisam
20-09-2005, 17:11
فهميدم چطور ميشه شكلك ها به طور پيش فرض فعال باشه و كاربران به طور دستي نخوان اون رو از قسمت ويرايش اختيارات فعال كنند
كافيه يكي از صاحبان سايت مثل آقا ميثم و آقا سينا اين مراحل رو انجام بدن تا كاربران براي گذاشتن شكلك مشكل نداشته باشند و دائم تاپيكي براي راهنمايي باز نكنند
تنظيمات وي بولتين --> Show Smiliebox to WYSIWYG Users <-- Message Posting Interface Options --> بله
سلام
نه خیر این راحش نیست ... این فقط به اون منویی که بچه ها توش استاندارد رو انتخاب میکردند یه گزینه سومی میاد به نام ادیتور WYSIWYG همین! ;)
ممنون

Meisam
20-09-2005, 17:14
يه اشكال ديگه وجود داره
اون هم اين كه بايد فلش هاي باز و بسته كن در سمت چپ قرار بگيرند
مثلا همين فلش كنار پاسخ سريع

اگه فروم هاي خارجي با همين سيستم رو نگاه كنيد ميبينيد در سمت مخالف قرار دارند
حتي بعضي فروم هاي ايراني
سلام
یعنی چی؟ وقتی تمپلات رو راست چین کنید باید سمت راست بیاد نه چپ!
اون انجمن های خارجی که معلومه چپ چین هستند و اون ایرانی ها هم تمپلاتشون رو راست چین نکردند
ممنون ;)

Meisam
20-09-2005, 17:18
سلام
این هم inbox من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
این عکس برای من فیلتره ... اگه لطف کنید و یه جا دیگه آپلود کنیدش ممنون میشم
منتظرم

samira455
20-09-2005, 22:37
سلام
این عکس برای من فیلتره ... اگه لطف کنید و یه جا دیگه آپلود کنیدش ممنون میشم
منتظرم

سلام متاسفانه تو هر سایتی آپلود می کنم فیلتره.شما لطفا یشنهاد بدید من چطوری بفرستم
ممنونم

sa3er
20-09-2005, 23:49
سلام

نشانی عکس برای دوستانی که ImageShack رو ----- دارند:

سلام؛
متاسفانه من از اين عکس چيزی دستگيرم نشد؛
يعنی کامل هم انداخته نشده...

دقيقا قسمتی که اشاره کرديد يعنی:
من 6 تا نامه که همشون هم خوانده شده هستند
در عکس موجود نيست.

ولی به نظر نمياد مشکلی باشه.

AHT
21-09-2005, 06:49
سلام
یعنی چی؟ وقتی تمپلات رو راست چین کنید باید سمت راست بیاد نه چپ!
اون انجمن های خارجی که معلومه چپ چین هستند و اون ایرانی ها هم تمپلاتشون رو راست چین نکردند
ممنون ;)
ميثم جان يه سر به انجمن مجيد آنلاين بزن ميبيني كه فلش ها در سمت مخالف هستند
براي من هم روي لوكال فلش ها سمت راست است
احتمالا اشكال تو تنظيمات زبان فارسي است :blush:

AHT
21-09-2005, 06:51
يه اشكال ديگه اين كه براي صفحه اوليه سايت Title نذاشتيد و اون بالاي مرورگر نام سايت مياد

Mehran
21-09-2005, 09:28
با سلام.
جچوري مي تونم مي تونم بفهمم كه دوستان آواتور و امضا من رو مي بينن.يعني اون جايي كه من عكس آپلود كردم براي ديگران ----- نيست.الان شما امضا و آواتور من رو مي بينيد؟
اگه خارج از نوبت به سوال من جواب بديد ممنون مي شم....

AHT
21-09-2005, 11:45
میثم جان بابت فارسی کردن دکمه ها ممنون

Meisam
21-09-2005, 17:49
سلام
با کمک Aht جان دکمه های انجمن فارسی شد
ممنونم

Meisam
21-09-2005, 17:51
با سلام.
جچوري مي تونم مي تونم بفهمم كه دوستان آواتور و امضا من رو مي بينن.يعني اون جايي كه من عكس آپلود كردم براي ديگران ----- نيست.الان شما امضا و آواتور من رو مي بينيد؟
اگه خارج از نوبت به سوال من جواب بديد ممنون مي شم....
سلام
وقتی شما آواتارتون رو در انجمن آپلود کنید دیگه مشکل فیلترینگ وجود نخواهد داشت ...
البته راهی که متوجه بشین همه میتونند ببینند یا نه وجود نداره ...
ممنون

Ferrari
21-09-2005, 19:56
من ميخوام آواتار خودمو عوض کنم
ولی نميشه ميگه بايد 150*150 پيکسل باشه ولی برای همه بيشتر از اين هست
برای اونها که تو اين سيستم جديد عوض کردن هم بيشتر از مقدار معينه
کمکم کنيد

AHT
21-09-2005, 20:58
ميثم جان قبلا توضيح دادن صفحات قبل رو ورق ميزدي بد نبود

Ali_k
22-09-2005, 06:50
من بهضی وقتا که آن میشم بعضی دوستان که آیدیشون تو لیست آنها هست آیدیشون یه کم خمیده است یعنی یه کم به طرف راست نوشته آیدیشونه این ماله چیه؟
مثل وقتی که تو یاهو آیدیمون اینویزیبل است

R£ɀД
22-09-2005, 07:20
منم يك سوال داشتم . ديروز وقتي كه من پست جديدي فرستاده بودم ديدم كه ساعت ارسال پست من 45 دقيقه قبل از پست قبلي بوده !!!!!!! جريان اين چيه؟؟
عكسش رو آپلود كردم لينكش رو اين زير ميزارم
هرچند كه فكر نمي كنم مشكلي ايجاد كنه ولي گفتم كه اگه بگم بد نيست.
لينك تاپيك رو هم ميزارم شايد لازم شد

AHT
22-09-2005, 08:42
احتمالا ساعت کامپیوتر شما عقب بوده

ویرایش: به ساعت اصلا ربطی نداره
چون وقتی این پست رو دادم هنوز ساعت کامپیوتر رو عقب نکشیده بود :blink:

R£ɀД
22-09-2005, 08:48
ساعت كامپيوتر من دقيق هست اين رو مطمئنم.اگه اينطوره و اين ساعت بر اساس ساعت كامپيوتر ما درج ميشه پس حتما ساعت كامپيوتر سامان جلو بوده چون كساني كه بعد از من هم پست دادن ساعتشون با ساعت من مطابقت داشته .

AHT
22-09-2005, 08:50
من پستم رو ویرایش کردم ولی مثل این که شما قبل از ویرایش پست اون رو دیدید

Meisam
22-09-2005, 12:27
من ميخوام آواتار خودمو عوض کنم
ولی نميشه ميگه بايد 150*150 پيکسل باشه ولی برای همه بيشتر از اين هست
برای اونها که تو اين سيستم جديد عوض کردن هم بيشتر از مقدار معينه
کمکم کنيد
سلام
همه کسانی که توی سیستم جدید آواتارشون رو تغییر دادند این سایز براشون اعمال شده
این یه محدودیت هست ... نمیشه سایز بزرگتری انتخاب کرد
ممنون

Meisam
22-09-2005, 12:32
من بهضی وقتا که آن میشم بعضی دوستان که آیدیشون تو لیست آنها هست آیدیشون یه کم خمیده است یعنی یه کم به طرف راست نوشته آیدیشونه این ماله چیه؟
مثل وقتی که تو یاهو آیدیمون اینویزیبل است
سلام ...
اونهایی که آی دیشون "کج" هست کاربرانی هستند که هنوز شناسه کاربریشون رو فعال نکردند ...
ممنون

Friend
22-09-2005, 12:44
آقا میثم یه خواهش داشتم
شما که نقل قول و ارسال پاسخ رو فارسی کردین
خواهش میکنم یا لقب ها رو فارسی کنید یا کلا بردارید
با تشکر

R£ɀД
22-09-2005, 14:34
منم با Friend كاملا موافقم واقتي كه فارسي بود خيلي جالب تر بود.
مگه مشكل فارسي چي بود كه انگليسيش كردين؟؟؟؟

Soshiant
22-09-2005, 15:37
منم یک سوال داشتم من یک بار یکی از صفحاتو رفرش زدم این پیام اومد
HolySooshiant, بنا به دلايل زير شما نمي توانيد اين عمل را انجام بدهيد
1.
نام كاربري شما امكان ورود ويا ويرايش اين صفحه را ندارد واين عمل مختص مديريت كل مي باشد
2.
شما اگر اين عمل را تكرار كرديد مدير كل عضوت شما لغو يا به حالت معلق در مي آورد
.
خوب اینو چرا نشون داده
من که کار خاصی انجام ندادم

AHT
22-09-2005, 15:41
منم با Friend كاملا موافقم واقتي كه فارسي بود خيلي جالب تر بود.
مگه مشكل فارسي چي بود كه انگليسيش كردين؟؟؟؟
رضا جان صاحبان سايت كه اين رو انگليسي نكردند
تو سيستم جديد اين ها انگلسي شده :blush:

Mehran
22-09-2005, 18:10
سلام
وقتی شما آواتارتون رو در انجمن آپلود کنید دیگه مشکل فیلترینگ وجود نخواهد داشت ...
البته راهی که متوجه بشین همه میتونند ببینند یا نه وجود نداره ...
ممنون
خوب آفا سينا براي امضا كاري نمي شه كرد؟ :)

AHT
22-09-2005, 19:56
ميثم جان عنوان سايت حالا قشنگ شده
واقعا از زحماتت ممنونم

R£ɀД
22-09-2005, 20:12
Aht جان ممنون از جوابت.

Meisam
22-09-2005, 21:37
منم یک سوال داشتم من یک بار یکی از صفحاتو رفرش زدم این پیام اومد
HolySooshiant, بنا به دلايل زير شما نمي توانيد اين عمل را انجام بدهيد
1.
نام كاربري شما امكان ورود ويا ويرايش اين صفحه را ندارد واين عمل مختص مديريت كل مي باشد
2.
شما اگر اين عمل را تكرار كرديد مدير كل عضوت شما لغو يا به حالت معلق در مي آورد
.
خوب اینو چرا نشون داده
من که کار خاصی انجام ندادم
سلام
میشه لینک اون تاپیک رو لطف کنید؟
چون ممکنه یه تاپیکی بوده که همون لحظه توسط مدیران حذف یا منتقل شده
ممنون

Meisam
22-09-2005, 21:39
سلام
نه متاسفانه ... امضا هم مثل آواتار ... باید از یه نفر به عنوان تست سوال کنید که آیا میتونند آواتار و امضای شما رو ببینند یا نه!
ولی امضا و آواتار که چیزی نیست شما فکر میکنید ممکنه دیگران آواتار یا امضای شما رو نبینند
ممنون

Meisam
22-09-2005, 21:41
ميثم جان عنوان سايت حالا قشنگ شده
واقعا از زحماتت ممنونم
سلام
خواهش میکنم ... :blush:
ممنون

Mehran
23-09-2005, 02:17
سلام...باید از یه نفر به عنوان تست سوال کنید که آیا میتونند آواتار و امضای شما رو ببینند یا نه!
...ممنون

دوستان مي بينيد؟ :biggrin:

Ali_k
23-09-2005, 07:13
دوست عزیز من امضاتو کامل میبینم در ضمن میثم جان ممنون از راهنماییت

امین.پ
23-09-2005, 12:42
با سلام میخواستم در باره سازگاری اپرا با این سیستم بپرسم چون من تا زمانی که از آی ای استفاده میکردم وقتی روی اسم یه تاپیک موس رو نگه میداشتم خلاصه مطالب داخل اون رو بهم نشون میداد اما امروز که اپرا نصب کردم دیگه نشون نمیده
همینطور زبان تایپ فقط به وسیله ویندوز عوض میشه و به هیچ عنوان با کلیک بر روی دکمه تغییر زبان عوض نمیشه

Meisam
23-09-2005, 18:07
دوست عزیز من امضاتو کامل میبینم در ضمن میثم جان ممنون از راهنماییتسلام
خواهش میکنم علی جان ... ;)

با سلام میخواستم در باره سازگاری اپرا با این سیستم بپرسم چون من تا زمانی که از آی ای استفاده میکردم وقتی روی اسم یه تاپیک موس رو نگه میداشتم خلاصه مطالب داخل اون رو بهم نشون میداد اما امروز که اپرا نصب کردم دیگه نشون نمیده
همینطور زبان تایپ فقط به وسیله ویندوز عوض میشه و به هیچ عنوان با کلیک بر روی دکمه تغییر زبان عوض نمیشه
اما جواب سوال شما امین جان
بحث در مورد سازگاری مرورگرها با سیستم Vb یکم مفصل هست ... و در مورد مشکلات و باگ ها خنده دار Opera در سیستم هایی مثل Vb و حتی Bb میشه خیلی صحبت کرد و خیلی چیز ها رو با کد و تصویر نشون داد ... ولی خوب من اینجا نمیتونم به اینجور موارد بپردازم ... اگه شد در جای خودش خواهم گفت ...
پس برای راحتی بهتره برای استفاده از انجمن از IE یا مرورگر های دیگه ای استفاده کنید (که من نامشون رو نمیبرم)
در مورد زبان تایپ ...
این مشکل رو فقط تویOpera دارید یا توی IE هم همینطور هست؟
من حدس میزنم که این مشکل شما فقط توی Opera وجود داره ...
اما حتی اگه این مشکل هم حل بشه توی Opera برای نوشتن مطلب در ادیتور هم مطمئنا به مشکل برخواهید خورد .

Friend
23-09-2005, 21:07
آقا میثم سلام
جواب پیشنهاد من رو ندادین
من گفتم اگر امکان داره یکی از این سه موردی که میگم عملی کنید
1- کلا لقب ها رو بردارین 2- لقب ها رو فارسی کنید همون حالت قبل 3- لقب ها رو بر اساس تاریخ عضویت تعیین کنید
لطفا نظرتون رو به بگید با تشکر

Meisam
23-09-2005, 22:16
سلام
فرند جان ... این پیشنهاد رو شما چند بار اشاره کردید و من هم پاسخ دادم
در این مورد ما داریم تصمیم گیری میکنیم
تا چند وقت دیگه هم تغییرش رو میبینید
ممنون

امین.پ
24-09-2005, 06:00
میثم جان این مشکل فقط با اپرا پیش میاد.ضمنا مشکل پست دادن توی ادیتور ندارم

Friend
24-09-2005, 09:20
سلام
فرند جان ... این پیشنهاد رو شما چند بار اشاره کردید و من هم پاسخ دادم
در این مورد ما داریم تصمیم گیری میکنیم
تا چند وقت دیگه هم تغییرش رو میبینید
ممنون
سلام آقا میثم
درسته من چندین جا این پیشنهادم رو مطرح کردم
اما می دونید جالب چیه تاپیک های زیادی با این عنوان وجود داشت من در اونها مطرح کردم ولی الان که رفتم جوابم رو ببینم هیچ کدوم از تاپیک ها رو پیدا نکردم برای همین پیشنهادم رو اینجا دادم دیروز اومدم دیدم شما جواب ندادین دوباره مطرح کردم
اگر من با این کار باعث عصبانیت شما شدم خواهش می کنم من را ببخشین
با تشکر فرند که همیشه فرند شما خواهد بود

Beelzebub
25-09-2005, 22:22
يه مشگل (يا يه جورايي يه درخواست) عكس رو نگاه كنيد

اگر براي مديران مقدور است اسم اين عكس كه كنار پستها قرار ميگيره رو عوض كنن چون بعضي از isp ها ----- كردنش براي همين
ايت بهم ريخته
اين اسمه عكسه thread_dot_hot.gif
ممنون

Meisam
26-09-2005, 01:01
يه مشگل (يا يه جورايي يه درخواست) عكس رو نگاه كنيد

اگر براي مديران مقدور است اسم اين عكس كه كنار پستها قرار ميگيره رو عوض كنن چون بعضي از isp ها ----- كردنش براي همين
ايت بهم ريخته
اين اسمه عكسه thread_dot_hot.gif
ممنون
سلام
باشه حتما این کار رو انجام میدیم
ممنون

Amin
26-09-2005, 03:29
سلام
ميثم جان چون ميدونم شما حتما اين تاپيك رو ميخونيد اينجا پست دادم و خودم هم ميدونم كه هيچ ربطي به موضوع تاپيك نداره !!!
بعضي از دوستان تو تاپيك (يه جوك باحال) از كلماتي استفاده مي‌كنند كه برخلاف قوانين انجمنه.
لطفا در مورد اين اشخاص و اين تاپيك و كل انجمن متفرقه تجديد نظري بكنيد.البته وجود انجمن متفرقه خيلي واجب و ضروريه. خواهشمندم با يه كم سخت گيري بيشتر كاري كنيد كه انجمن متفرقه حفظ بشه.
ممنون
موفق و پيروز باشيد

AHT
26-09-2005, 15:21
من هم با امين جان موافقم

ZiTaNiX
26-09-2005, 15:29
من از اپرا استفاده میکنم
تاحالا هم به هیچ مشکلی بر نخوردم
البته از جدید ترین نسخه اپرا

AHT
26-09-2005, 15:36
لطفا بحث مرورگر ها رو وسط نكش چون به مرورگر ربطي نداره و نوشته اشكال از Isp است
چون با فاير فاكس و هم با اكپلورر اين مشكل رو ندارم

Sina
27-09-2005, 13:47
از اونجا كه بررسي همه تاپيك ها و پست ها غير ممكنه دوستان ميتونن با كليك روي آيكن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كنار هر پست موارد مورد نظر رو گزارش كنن :)

Wonderboy
30-09-2005, 14:42
سلام

دوستان عزيز من ميخوام عنوان تاپيکم که آپديتهاي مک آفي هست رو تغيير بدم ولي متاسفانه هر کاري کردم نشد. چون من مجبورم براي اطلاع دوستان حداقل هفته اي يکبار تاريخ نوشته شده توي عنوان تاپيک رو عوض کنم. :sad:

لطفا منو راهنمايي کنين.

Sina
30-09-2005, 15:34
من يه سري تغييرات دادم
الان نبايد مشكلي باشه :)
ميتونيد عنوان تاپيك ها رو ويرايش كنيد

Wonderboy
30-09-2005, 22:49
سلام

آقا sina عزيز من همين الان تست کردم عنوان تاپيک قابل تغييره اما نام تاپيک که توي ليست نام تاپيکها (مثلا توي ليست تاپيکهاي معرفي نرم افزار) مياد تغيير نميکنه. :sad:

لطفا اگه امکان داره يه لطفي بکنين و اين مشکل رو حل کنين و يا اگه راهي داره که من متوجه نشدم منو راهنمايي کنين.

متشکر و منتظرم.

Meisam
01-10-2005, 13:43
سلام

آقا sina عزيز من همين الان تست کردم عنوان تاپيک قابل تغييره اما نام تاپيک که توي ليست نام تاپيکها (مثلا توي ليست تاپيکهاي معرفي نرم افزار) مياد تغيير نميکنه. :sad:

لطفا اگه امکان داره يه لطفي بکنين و اين مشکل رو حل کنين و يا اگه راهي داره که من متوجه نشدم منو راهنمايي کنين.

متشکر و منتظرم.
سلام دوست عزیز ... شما از چه طریقی این کار رو انجام دادید؟
شما برای تغییر نام تاپیک باید از منوی اختیارات تاپیک که در بالا هست استفاده کنید ... منوی اختیارات تاپیک >> ویرایش تاپیک
از اون قسمت نام تاپیک رو ویرایش کنید
ممنون

Soshiant
01-10-2005, 15:10
Meisam جان من که برای تاپیکی که زدم همچین چیزی ندیدم
یعنی توی اختیارات تاپیک چیزی به اسم ویرایش تاپیک ندیدم
البته قصد تغییر نام تاپیکمو ندارم فقد خواستم امتحان کنم
تاپیکم هم همون اسرار ماورا هست
ممنون

Wonderboy
01-10-2005, 15:18
سلام

Meisam جان من وقتي وارد تاپيک خودم مي شم (بدون اينکه وارد محيط ويرايش بشم) يه منوي اختيارات تاپيک دارم که چهار تا گزينه داره:

1- نمايش نسخه براي چاپ
2- فرستادن اين صفحه
3- عدم اشتراک در اين تاپيک
4- اضافه نظرخواهي به اين بحث

من اصلا گزينه اي بنام ويرايش تاپيک توي اين منو ندارم.

لطفا راهنمايي کنيد.

منتظرم.

Meisam
02-10-2005, 06:42
سلام
پس با این توصیفات شما دوستان فکر نکنم دسترسی به تغییر نام تاپیک داشته باشید ... در حالی که ما همچین دسترسی رو به همه اعضا دادیم!

*عیسی*
05-10-2005, 05:14
حالا ما چی کار کنیم؟؟؟؟؟؟؟

khashi87
05-10-2005, 13:23
آقا من میخوام یه آواتار خفن یا غیر خفن انتخاب کنم از این اول بگید باید چی کار کنم اصلا یه نفری مراحل درست کردن آواتارو برای من بنویسید.

Sina
05-10-2005, 16:31
حالا ما چی کار کنیم؟؟؟؟؟؟؟

ظاهرا همچين امكاني براي كاربران وجود نداره ! :blink:
اگه خواستين عنوان تاپيكي رو عوض كنيد با مدير همون انجمن تماس بگيريد ;)

STAYWITHME
07-10-2005, 09:58
چه جوری میشه اسم تاپیک رو عوض کرد ؟؟؟

Meisam
07-10-2005, 10:54
سلام

چه جوری میشه اسم تاپیک رو عوض کرد ؟؟؟

ظاهرا همچين امكاني براي كاربران وجود نداره ! :blink:
اگه خواستين عنوان تاپيكي رو عوض كنيد با مدير همون انجمن تماس بگيريد ;)

;)
ممنونم

STAYWITHME
07-10-2005, 11:03
مرسی آقا میثم از راهنماییت

Soso
10-10-2005, 04:33
آقا چه جوری میتونم پست هام رو پاک کنم. این رو نمیخواین درست کنید؟

Meisam
10-10-2005, 13:59
سلام
قبلا هم اشاره شده که این امکان رو به اعضا ندادیم ...
حالا دلایل خاص خودش رو داره
ممنون

Aloneboy
12-10-2005, 16:33
سلام اول اينكه بهتون تبريك ميگم به خاطر تغييرات جديد و امكانات خوب اين انجمن
ثانيا يه مشكل تو اين قالب جديد هست كه توضيح ميدم خدمتتون
يكي اينكه براي فرستادن يه تاپيك يا ارسال پاسخ قسمتي كه ميخواهيم متن نامه رو بنويسيم دكمه تغيير زبان ندارد و اين براي من مشكل فارسي نوشتن دارم الان كه ميبينيد اين متن رو فرستادم در قسمت عنوان نامه كه تغيير زبان داره نوشتم و بعد كپي پيست كردم
دوم اينكه در قالب انجمن قبلي مكاني بود كه مي توانستيم با انتخاب اون براي نوشتن از كدوم سمت شروع كنه و به درد كلمه هاي انگليسي مي خورد ولي الان نداره

Meisam
12-10-2005, 16:39
سلام دوست عزیز ...
شما یک سری از تنظیمات ادیتور خودتون رو درست نکرده اید ... این مشکل از هونجا ناشی میشه
ولی الان من برای شما اون تنظیمات رو انجام دادم
الان ادیتور شما به این شکل خواهد بود ...

که اون تنظیماتی رو که فرمودید رو هم میتونید انجام بدید

و قسمت پاسخ سریع شما هم به این شکل در اومده ...

که به راحتی با استفاده از دکمه " En/Fa" میتونید در این قسمت هم به راحتی فارسی تایپ کنید

ببینید آیا مشکلاتی که اشاره کردید باز هم وجود دارد یا نه؟
منتظرم
ممنون

Aloneboy
12-10-2005, 19:58
ممنون مشكل حله :rolleye:

Mehran
14-10-2005, 22:41
باسلام...
آقا اين ليست دوستان به جه دردي ميخوره؟

اضافه... به ليست چشم پوشي شما جي؟

و اين كه آقا سينا براي بعضي غلط هاي املايي سايت فكري كردي (البته منظورم متني كه دوستان مي نويسند نيست) هنگام ثبت نام پيام هاي كه داده ميشه غلط هاي املايي ضايعي دارن كه واقعا براي سايت بده

و بعد اينكه آقا ميثم به نظر من اگه اعضا ستاره و درجه داشتن باشن خيلي خوبه مثل
البته نمي خوام خدايي نكرده فضولي كرده باشم.
ولي اكه اينو ببينيد بد نيست...
شب بخير و...

خداحافظ تا هفته آينده[/CENTER]

Meisam
14-10-2005, 23:22
سلام ...
لیست دوستان چیز خاصی نیست ... فقط میتونید شناسه کاربری یه تعداد از کاربران رو به عنوان دوست در یکی از بخش های تنظیمات کاربر جمع میکنه .
در مورد درجات اعضا هم داریم تصمیم گیری میکنم ... شاید از این حالت خارجش کردیم
ممنون

Arashi
15-10-2005, 13:23
سلام
داش مهران گل با تشكر از نظرات شما ولي به نظر بنده اگه درجات (فقط) بر اساس پست ها نباشه بهتره
مرسي و موفق باشيد

Mehran
21-10-2005, 03:32
سلام؛
وقتی شما کسی رو برای عضويت در فروم دعوت می کنيد و شخص مورد نظر بوسيله لينکی که شما با استفاده از امکانات موجود برای وی ارسال کرد به انجمنها وارد می شود و عضو می شود ... يک عدد به اون قسمت يعنی معرف يا Referrals اضافه ميشود.و...
آقا ميثم چجوري ميشه فهميد كيا به واسطه ي آدم به اين سايت معرفي شدن؟يعني ما معرف كي بوديم ...
من رفتم تو ديدن مشخصاتم ديدم نوشته:
معرف: 4
اينا كي يا هستن؟اگه ميشه آقا ميثم اينا رو به من معرفي كنيد..من دارم نگران ميشم...

Meisam
21-10-2005, 11:46
آقا ميثم چجوري ميشه فهميد كيا به واسطه ي آدم به اين سايت معرفي شدن؟يعني ما معرف كي بوديم ...
من رفتم تو ديدن مشخصاتم ديدم نوشته:
معرف: 4
اينا كي يا هستن؟اگه ميشه آقا ميثم اينا رو به من معرفي كنيد..من دارم نگران ميشم...
سلام
من لیست رو براتون پیغام خصوصی کردم
ممنون

Amin
21-10-2005, 13:55
سلام
اين عكسي كه آقا مهران گذاشتند خيلي جالبه
البته من نظر خودمو گفتم و تصميم گيري به عهده صاحبان و مديران سايت هست
موفق و پيروز باشيد

Meisam
21-10-2005, 14:00
سلام
موفق و پيروز باشيد
سلام
امین جان چی رو میفرمایید؟
ممنون

Amin
21-10-2005, 14:11
سلام آقا ميثم
منظورم اين عكسه كه آقا مهران در مورد درجه و رتبه گذاشتند

ممنون

مهدی 2007
21-10-2005, 20:17
من سوالی ندارم ولی چیزی که هم تو اون سیستم بود و هم تو این اینه که پیغام خصوصی ها رو آدم نمی فهمه اومده چون فقط اون بالا تعدادشو می نویسه و می نویسه خوانده نشده و ممکنه که اون بالا رو کسی نبینه مثلا من خودم چند دفعه ندیدم
اگه می شه مثلا یه کاری کنید مثل مسنجر که پیغام برای ایمیل ها در اول ورود می ده اینجا هم در اول ورود پیغام خصوصی رو نشون بده البته مثلا قبل از ورود بنویسه و بعد وارد بشه

Meisam
21-10-2005, 21:17
من سوالی ندارم ولی چیزی که هم تو اون سیستم بود و هم تو این اینه که پیغام خصوصی ها رو آدم نمی فهمه اومده چون فقط اون بالا تعدادشو می نویسه و می نویسه خوانده نشده و ممکنه که اون بالا رو کسی نبینه مثلا من خودم چند دفعه ندیدم
اگه می شه مثلا یه کاری کنید مثل مسنجر که پیغام برای ایمیل ها در اول ورود می ده اینجا هم در اول ورود پیغام خصوصی رو نشون بده البته مثلا قبل از ورود بنویسه و بعد وارد بشه
سلام ...
توی قسمت تنظیمات کاربر ... قسمت ویرایش اختیارات >> Private Messaging
قسمت آخر " نشان دادن نامه خصوصي جديد در صفحه كوچك" تیک این قسمت رو بزن
حالا زمانی که وارد انجمن میشوید ... وقتی پیغام خصوصی دارید توی یک پنجره کوچیک به شما اعلام میکنه
ممنون

مهدی 2007
21-10-2005, 21:21
ممنون از توجهت میثم جان

Mehran
22-10-2005, 13:30
سلام
من لیست رو براتون پیغام خصوصی کردم
ممنون
آقا ميثم متشكرم و منون ...ولي من به جز اولي ديگه كسي رو نمي شناسم. :blink: ..يعني اينا همين جوري اومدن عضو سايت شدن و به عنوان معرف اسم منو نوشتن :blink: در حالي كه من فقط معرف نفر اول بودم و....اين يعني چي؟من يه مقدار گيج شدم...

آقا ميثم! همون طور وقتي به دنبال موضوعي هستيم سرچ ميكميم و پيدا مي كنيم همچين امكاني براي جستجوي اعضا وجود داره؟

سلام
موفق و پيروز باشيد
خواهش ميكنم...همون طور كه خودت گفتي...نظر نظر مديران سايت.

Meisam
22-10-2005, 14:30
سلام
والا این 5 نفر شما رو به عنوان معرف , معرفی کردند ...
حالا یا میشناختن یا که خیر ...
بله ... برای جستجوی اعضا هم راه هایی وجود داره ... در قسمت سرچ یک قسمت وجود داره با این نام " جستجو توسط نام کاربري "
در این قسمت نام کاربر مورد نظر رو مینویسید و بدون اینکه قسمت دیگه ای رو پر کنید " جستجو کن " رو میزنید
تمام پست های کاربر مورد نظر رو برای شما نمایش میده ...

در مورد قسمت درجه های اعضا هم تا چند روز دیگه تصمیم گیری میکنیم ...
ممنون

Kolubive
25-10-2005, 10:08
سلام .

اصلا راه نداره كه بشه Id رو عوض كرد ؟

يه سوال ديگه من هر چي مي خوام بهم هنگام اشتراك موضوع ايميل داده نشه نميشه ولي مي خوام تو تنظيمات كاربر كه وارد مي شم ، اونا رو ببينم

با تشكر

Negar_P30
25-10-2005, 12:07
ببخشيد...اگه نامه اي رو اشتباها پاك كرديم راهي براي بازگرداندن وجود داره؟
و شما تاريخ عضويت رو نمي خوايد فارسي كنيد
و يه چيز ديگه...قسمت به ياد آوري رخدادهاي انجمنچي؟
با سپاس

Meisam
25-10-2005, 12:17
سلام
چرا امکان تعویض آی دی وجود داره ... اگه قصد دارید شناسه کاربریتون رو تعویض کنید لطفا شناسه مورد نظر رو برام پیغام خصوصی بزن
در مورد مشترک شدن در یک بحث باید عرض کنم که ...
اگه میخواین توی تمامی تاپیک هایی که پست میدین بعد از پست یکی از دوستان مطلع بشید (بدون ایمیل) ... از منوی تنظیمات کاربر >> ویرایش اختیارات >> Messaging & Notification >> پيش گزیده اشتراک گفتگو >> از منوی کشویی گزینه مورد نظر رو انتخاب کنید و بعد سیو کنید
اما اگه به یه تاپیکی مراجعه میکنید و دوست دارید از جدید ترین پست های اون تاپیک مطلع بشید ... در بالای همون تاپیک یه قسمت هست به نام "اختيارات تاپيک " از این منو گزینه " مشترک شدن در این بحث " رو انتخاب کنید
ممنون ;)

Meisam
25-10-2005, 12:26
ببخشيد...اگه نامه اي رو اشتباها پاك كرديم راهي براي بازگرداندن وجود داره؟
و شما تاريخ عضويت رو نمي خوايد فارسي كنيد
و يه چيز ديگه...قسمت به ياد آوري رخدادهاي انجمنچي؟
با سپاس
سلام
شما امکان پاک کردن نامه ای رو ندارید ... چطوری میخواهید پاک کنید؟
در مورد تاریخ عضویت هم قرار شده به همین صورت باشه
قسمت یاد آوری رخداد های انجمن قسمتی هست که اگه قراره چیزی رو به اطلاع اعضا برسونیم براشون پیغامی در اون قسمت قرار میگیره ... مثلا مراسم جشن تولد انجمن ها :biggrin:
ممنون

Negar_P30
25-10-2005, 12:30
سلام
شما امکان پاک کردن نامه ای رو ندارید ... چطوری میخواهید پاک کنید؟
ممنون
امكان حذف نامه كه وجود داره....
پس اين قسمت پاك كردن اين نامه كه پايين نامه هست براي چي؟

Meisam
25-10-2005, 12:42
امكان حذف نامه كه وجود داره....
پس اين قسمت پاك كردن اين نامه كه پايين نامه هست براي چي؟
سلام
دقیقا کجا رو میفرمایید؟
میشه یه عکسی چیزی بگیرید و اینجا بزارید؟
منتظرم

Kolubive
26-10-2005, 04:51
سلام
چرا امکان تعویض آی دی وجود داره ... اگه قصد دارید شناسه کاربریتون رو تعویض کنید لطفا شناسه مورد نظر رو برام پیغام خصوصی بزن
در مورد مشترک شدن در یک بحث باید عرض کنم که ...
اگه میخواین توی تمامی تاپیک هایی که پست میدین بعد از پست یکی از دوستان مطلع بشید (بدون ایمیل) ... از منوی تنظیمات کاربر >> ویرایش اختیارات >> Messaging & Notification >> پيش گزیده اشتراک گفتگو >> از منوی کشویی گزینه مورد نظر رو انتخاب کنید و بعد سیو کنید
اما اگه به یه تاپیکی مراجعه میکنید و دوست دارید از جدید ترین پست های اون تاپیک مطلع بشید ... در بالای همون تاپیک یه قسمت هست به نام "اختيارات تاپيک " از این منو گزینه " مشترک شدن در این بحث " رو انتخاب کنید
ممنون ;)

سلام .همون آدرسی رو که دادید رفتم از قبل هم تنظیم کرده بودم روی این گزینه :
بدون اطلاع رسانی بوسیله ی ایمیل

از وقتی که عضوم هر کاری کردم که به ایمیلم اطلاع داده نشه ولی نشد که نشد

راستی ID مورد نظرم رو براتون پست کردم میثم جان . منتظرم

با تشکر