PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاری جهت ایجاد آلبوم عکس

ZiTaNiX
10-09-2005, 22:40
سلام
من دنبال یه برنامه میگردم که باهاش عکس هارو به صورت آلبوم کنم
این قابلیت رو داشته باشه که عکس رو روی پس زمینه هم قرار بده
با فتوشاپ و ای سی دی سی کار کردم اما زیاد جالب نبود
اگه سراغ دارید همچین برنامه ای بد جوری نیاز دارم بهش ممنون

Mikail
11-09-2005, 02:56
به نظرمن اين برنامه Cyberlink Medi@show در برنامه هايي كه تا به حال امتحان كرده ام از لحاظ Effect ها و تنوع نوع ورودي و خروجي خوب است و داراي زمينه ي اصلي درخود برنامه براي ديدن عكس ها به صورت دسته جمعي باسه حالت كوچك و متوسط و بزرگ است.در ضمن اگر از آدرس داده شده براي دانلود برنامه به همراه FlashGet استفاده مي كنيد به احتمال زياد دانلود شما خاصيت Resume Support خواهد داشت چون من خودم برنامه هاي بسياري از اين سايت دانلود كرده ام كه بيشترينش 164 مگابايت در 10نوبت دانلود جداگانه با Dial up بود :ohno: (يعني در هر نوبت به طور كامل از اينترنت Disconnect شده بودم).

اين هم آدرسش در تاپيك ديگر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ZiTaNiX
11-09-2005, 15:08
من یه چیز خیلی ساده میخوام که عکس ها رو تو یه صفحه اچ تی ام ال بچینه و رو هر کدوم کلیک کردی اندازه واقعی عکس رو نشون بده همین

Mikail
11-09-2005, 15:44
برنامه اي كه معرفي كردم اين خاصيت را هم دارد و مي تواند فرمت هاي خروجي برنامه HTML ,DHTML ,Internet Streaming باشد . در ضمن براي خروجي برنامه 10 تا Template (نمونه) دارد كه مي توانيد از آنها استفاده كنيد و در صفحه ي باز شده HTML نيز با زدن شكل پايين عكس به صفحه بعدي مي رويد كه عكس بعدي را در خود دارد.عكس هانيز فقط به يك اندازه ثابت كه شما در هنگام تعيين خروجي مي دهيد هستند و تغيير نمي كنند.

Cracki
11-09-2005, 16:39
ProShow Gold

این یکی رو اگر داری امتحان کن. افکتهای خیلی زیادی داره.

اما فرمت HTML رو نداره. ولی آلبوم عکس رو به هر صورتی که خواستی میسازه که بعدا اگر برنامه ای داری میتونی اونو به فرمت HTML تغییر بدی

در ضمن ASD See که آلبوماش حرف نداره منظورم فرمت HTML هستش. شما حتما از یک افکت آن استفاده کردی در حالی که جلوه های دیگری نیز داره که در حین ساختن آلبوم به شما میده که شما میتونی جلوه ش رو تغییر بدی.

ZiTaNiX
11-09-2005, 23:05
آقا ممون از راهنماییتون
مشکلم رو با ACD see 7 حل کردم
ممنون از همه دوستان بخاط کمک هاشون

Alireza_Shafaei_PCworld
12-09-2005, 01:52
بدو داونلود کن و بی خیال اون ای سی دی سی شو
حتما برنامه زیر را داونلود کن:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اسمش پیکاسا هست
و قول میدم اگر اجراش کردی دیگه ازش خارج نمیشی