PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کرک نرم افزار Cash express 3.0.10

osameh_m
23-08-2007, 17:22
سلام به تمامی دوستان
من دنبال کرک نرم افزار cash express v3.0.10 می گردم هر کی از ذوستان که کرک این نرم افزار رو داره لطف کنه اینجا بزاره یا لینک بده بهتره اون کسایی که تو کرک پیدا کردن بگردن چون خودم خیلی گشتم پیدا نکردم خدایش هر کی بتونه کرک این ورژن رو پیدا کنه خدای کرک هستش
با تشکر

saeed666
23-08-2007, 19:44
سلام...

شما از نام کامل این نرم افزار مطمینید ؟

و یا از ورژنش ؟

osameh_m
24-08-2007, 09:24
سلام...

شما از نام کامل این نرم افزار مطمینید ؟

و یا از ورژنش ؟
با سلام
آقا واقعا شرمنده
یک اشتباه کوچیک پیش اومده بوده نام صحیح این نرم افزار cach express اما ورژن رو مطمئمن هستم که همین هستش

saeed666
24-08-2007, 11:08
سلام ...

بیا دوست عزیز :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه به احتمال 1 هزارم درصد کار نکرد . کد زیر رو توی یه فایله متنی کپی کن و با پسوند reg. ذخیرش کن و بازش کن.

Windows Registry Editor Version 5.00
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion]
"SystemSetting"=hex:ff,ff,ff,00

موفق باشید ...

osameh_m
28-08-2007, 09:55
آقا ممنون واقعا لطف کردین هر چی گشتم به غیر اینجا و شما کسی کمکم نکرد دکمه تشکر هم که فروم نداره اگه داشت 1000 تا میزدم اما یک مشکل کوچولو دیگه هم هستش این هستش که این ورژن اون قسمت باند وید bandwhit maneger رو که مربوط به کنترل پهنای باند میشه رو نداره این پلاگین خاصی هستش که به صورت جدا باید نصب بشه ؟؟؟ اگه پلاگین هستش میتونین لینک دانلدش رو بهم بدین ؟؟؟ باز هم ممنون از کمکتون

saeed666
28-08-2007, 18:28
سلام...

آقا ممنون واقعا لطف کردین هر چی گشتم به غیر اینجا و شما کسی کمکم نکرد دکمه تشکر هم که فروم نداره اگه داشت 1000 تا میزدم ممنون از لطفت .

اما یک مشکل کوچولو دیگه هم هستش این هستش که این ورژن اون قسمت باند وید bandwhit maneger رو که مربوط به کنترل پهنای باند میشه رو نداره این پلاگین خاصی هستش که به صورت جدا باید نصب بشه ؟؟؟ اگه پلاگین هستش میتونین لینک دانلدش رو بهم بدین ؟؟؟ باز هم ممنون از کمکتون

آخه من نرم افزارو اصلا ندارم و دقیاقا هم نمیدونم چیه و فقط میدونم مربوطه به شبکه است.

ولی یه خبر خوب براتون دارم : اونم اینه که من این کرکو از انجمن persiannetworks.com پیدا کردم . اونجا یه تاپیک جداگانه مختص این نرم افزار هست که حتما دوستان اونجا میتونن کمکتون کنن.

موفق باشید...