PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش اضافه کردن نقشه ایران به N95

tanzad
23-08-2007, 14:32
با توجه به نیاز اکثر دوستان به این موضوع و چگونگی اضافه کردن نقشه ایران به نوکیا N95 لازم دونستم تا این آموزش رو اینجا قرار بدم...
البته جا داره که از کمک های امیر حسن عزیز هم تشکر کنم...
..........
قدم اول برای این کار اینه که ابتدا برنامه MapLoader ورژن 1 رو از آدرس زیر دانلود کنید (حجم فایل 2.6 مگابایت هست)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از دانلود و نصب برنامه (احتمالا برنامه هنگام نصب نیاز به نصب مایکروسافت دات نت 3 میکنه) باید موبایل خودتون رو درحالتmass storage به کامپوتر وصل کنید یا مموری رو در رم ریدر بذارین و به usb وصل کنید بعد از این، برنامه رو اجرا کنید...
طبق تصویر پایین به برگه آسیا رفته و روی علامت + کلیک کنید...

روی دکمه دانلود کلیک کنین و صبر کنین تا دانلود به اتمام برسه...
به همین سادگی...
اگر باز هم مشکلی بود همین جا مطرح کنین تا جواب بگیرین...

Doctor.Freeman
23-08-2007, 14:44
قربونت دستت . خدايــــــــيــــــــش لطف كردي . :11:

tanzad
23-08-2007, 15:08
قربونت دستت . خدايــــــــيــــــــش لطف كردي . :11:
قابلی نداشت...:46:

Saman-tci
23-08-2007, 15:38
ممنون ...
با اینکه N95 ندارم ولی زحکمتت قابل نحسینه .........

gold_boy3
23-08-2007, 15:55
بعد از دانلود و نصب برنامه (احتمالا برنامه هنگام نصب نیاز به نصب مایکروسافت دات نت 3 میکنه) دوست عزیز این یعنی چه؟؟؟ مال من دقیقا همین میخواد و حجمش زیاده این برنامه تو بازار هسته بگیرم یا باید با این اینترنت زغالیم دانلود کنمش؟؟؟

aram_nfs
23-08-2007, 15:55
آموزش زیبا و جالبی بود
حتما یه روزی به دردم می خوره
موفق باشی

tanzad
23-08-2007, 16:34
بعد از دانلود و نصب برنامه (احتمالا برنامه هنگام نصب نیاز به نصب مایکروسافت دات نت 3 میکنه) دوست عزیز این یعنی چه؟؟؟ مال من دقیقا همین میخواد و حجمش زیاده این برنامه تو بازار هسته بگیرم یا باید با این اینترنت زغالیم دانلود کنمش؟؟؟
توی بازار فراوونه...
Microsoft .NET Framework 3.0

بیلچه
23-08-2007, 17:31
این نقشه ایران شامل نقشه شهر ها هم می شه؟

godfather_10200
23-08-2007, 17:40
من نرم افزار maploader 1.1 رو نصب کردم ولی نقشه ایران رو نداره .
آیا امکان داره که تو ورژن جدیدش ایران رو حذف کرده باشن؟

amirhassan
23-08-2007, 17:44
آره دوست عزیز

amirhassan
23-08-2007, 17:45

کل شهر ها رو داره البته کلی

godfather_10200
23-08-2007, 17:54
حالا من چه کنم؟
اگه ورژن 1.0 رو نصب کنم نقشه ایران رو داره؟
چون فکر کنم لیست نقشه هاشو از اینترنت می گیره!

RAMINET
23-08-2007, 19:05
نقشه شهرها رو بصورت کلی داره یعنی چی؟!!!!
چه مواردی توی نقشه هست؟جاده ها و خیابانها رو داره؟
موقعیت ما رو بصورت همان فلش که توی تبلیغاتش دیدیم نشون میده یا نه؟!!
و درآخر اینکه این نقشه ایران ماله چه سالیه؟

pillx
23-08-2007, 19:28
آموزش کاملی بود
ایشالا N95 گرفتم حتما ازش ستفاده میکنم

tanzad
23-08-2007, 22:33
این نقشه شامل یک سری راههای اصلی، فرودگاه ها و نام شهر هاست...

RAMINET
23-08-2007, 22:46
تنزاد جان نقشه درون شهری که نداره نه؟!! مثلا نقشه خیابانهای تهران؟

RAMINET
23-08-2007, 22:47
راستی tanzad جان خودت نصب کردی روی گوشیت؟
کی تا حالا امتحانش کرده؟

tanzad
23-08-2007, 23:43
تنزاد جان نقشه درون شهری که نداره نه؟!! مثلا نقشه خیابانهای تهران؟
نه نقشه درون شهری نداره...
برای نقشه تهران هم بهترین گزینه همون رهیاب هست...
کامل و دقیق...

tanzad
23-08-2007, 23:44
کی تا حالا امتحانش کرده؟
بله رامین جان...
خودم نصبش کردم...

tanzad
24-08-2007, 01:54
حالا من چه کنم؟
اگه ورژن 1.0 رو نصب کنم نقشه ایران رو داره؟
چون فکر کنم لیست نقشه هاشو از اینترنت می گیره!
دوست عزیز...
این نقشه اول توسط خودم تست شد و بعد از اطمینان از صحت کار کردنش تصمیم گرفتم که آموزششو بذارم...
من هم اول فکر می کردم که بعد از اومدن ورژن جدید احتمالا فایل مربوط به نقشه ایران از روی نت حذف شده باشه اما اینطور نبود...
با خیال راحت می تونی استفاده کنی...

KAZEMLU
24-08-2007, 06:42
کی تا حالا امتحانش کرده؟
با اجازه جناب tanzad من امتحان کرده ام .توضیحات کامل تر در پست زیر:

tanzad
24-08-2007, 12:32
با اجازه جناب tanzad من امتحان کرده ام .توضیحات کامل تر در پست زیر:
بابت توضیحات تکمیلی ممنون ولی کاش که همین جا می نوشتی...!

KAZEMLU
25-08-2007, 19:48
بابت توضیحات تکمیلی ممنون ولی کاش که همین جا می نوشتی...!
دوست عزیز چون من اول در آن تاپیک فعالیت می کردم آنجا نوشتم .بعدا آمدم این تاپیک.

The_Last_Samurai
29-08-2007, 18:55
tanzad جان من تمام کاراش و انجام دادم فقط وقتی میزنم روی دانلود درصدش میاد ولی روی همون صفر میمونه.بعد از 5 دقیقه این پیغام و میده با OK.

your selection has been downloaded successfully

به نظرت نصب شده؟

tanzad
30-08-2007, 02:01
tanzad جان من تمام کاراش و انجام دادم فقط وقتی میزنم روی دانلود درصدش میاد ولی روی همون صفر میمونه.بعد از 5 دقیقه این پیغام و میده با OK.

your selection has been downloaded successfully

به نظرت نصب شده؟
دانلودت کامل شده...
نقشه تو باز کن و روی ایران زوم کن...
احتمالا باید ببینیش...

Best N95
30-08-2007, 14:15
من هم نصب کردم.
عالی بود.

king_no1
31-08-2007, 00:44
tanzad جان واقعا ممنون دستت درد نکنه
من خیلی وقته که دنبال این نقشه و طریقه دانلودش هستم
دمت گرم

tanzad
31-08-2007, 03:56
tanzad جان واقعا ممنون دستت درد نکنه
من خیلی وقته که دنبال این نقشه و طریقه دانلودش هستم
دمت گرم
خوشحال میشم اگر کمکی کرده باشم...!
قابلی نداشت...:46:

hpsystem1
31-08-2007, 12:49
این که فالش .exe هست روی موبایل نصب نمیشه چیکار کنم ؟
نکنه ویروس باشه؟

tanzad
31-08-2007, 13:45
این که فالش .exe هست روی موبایل نصب نمیشه چیکار کنم ؟
نکنه ویروس باشه؟
Wow...!
نه...!
اون فیال EXE مربوط به برنامه مپ لودر هست عزیزم...!
ویروس کجا بود...!!!
یه بار دیگه آموزش رو بخون...!

technoboy
01-09-2007, 23:06
این کجاش Gps هست
Gps باید موقعیت تو را نشان بده نه اینکه بری زوم کنی !

polk
02-09-2007, 00:44
با تشکر از tanzad . من همه ی این کارها رو انجام دادم فقط موقعی که می خوام نقشه ی ایرانو دانلود کنم با این پیغام مواجه می شم .please connect your device to your computer via usb using mass storage mode در ضمن من گوشیمو در حالت mass storge هم می زارم .نمی دونم مشکل از کجاست . لطفا" منو راهنمایی کنید . با تشکر

tanzad
02-09-2007, 03:03
با تشکر از tanzad . من همه ی این کارها رو انجام دادم فقط موقعی که می خوام نقشه ی ایرانو دانلود کنم با این پیغام مواجه می شم .please connect your device to your computer via usb using mass storage mode در ضمن من گوشیمو در حالت mass storge هم می زارم .نمی دونم مشکل از کجاست . لطفا" منو راهنمایی کنید . با تشکر
میشه دقیقا بگین که این پیغام رو کی و کجا می بینین...؟

polk
02-09-2007, 10:12
میشه دقیقا بگین که این پیغام رو کی و کجا می بینین...؟

همون جایی که dpwnload می زنیم تا نقشه ی ایران دانلود شه . ایا این برنامه باید داخل مموری کارت گوشی نصب شه یا تو هارد کامپیوتر . اگه باید تو مموری کارت نصب شه تو کدوم فلدر ؟ با تشکر

polk
02-09-2007, 10:13
همون جایی که dpwnload می زنیم تا نقشه ی ایران دانلود شه . ایا این برنامه باید داخل مموری کارت گوشی نصب شه یا تو هارد کامپیوتر . اگه باید تو مموری کارت نصب شه تو کدوم فلدر ؟ با تشکر

polk
02-09-2007, 16:51
tanzad مشکل حل شد . اگه برنامه uni dictionary n95 داری برام بزار . اخه از رم گوشیم پاک شده. با تشکر

polk
02-09-2007, 18:14
tanzad برنامه دیکشنریو گیر اوردم فقط مونده یک نرم افزار . من اسمشو فراموش کردم ولی اگه بری تو منوی گوشیت و بعد به قسمت tools بری بعدش به قسمت app.mgr. بری . داخل این 26 تا برنامه هستش که الان من 25 تاشو دارم . فکر می کنم برنامه پاک شده جاش بالا یا پایین برنامه un dic باشه اگه زحمت نیست اسم این دو برنامه که بالا و پایین برنامه un dic هستشو برام بخون با تشکر

tanzad
02-09-2007, 20:32
اگر یه کم دیر جواب دادم ببخشید...
اما در مورد سوال آخر باید بگم که من برنامه Uni Dictionary رو اصلا رو گوشیم ندارم به همین خاطرم تو APP.Mgr هم فایل نصبش موجود نیست تا ببینم که بالا یا پایینش چیه...

ehsanfar
02-09-2007, 22:13
من دانلود کردم نمی دونم از کجا اجرا می شه

polk
03-09-2007, 10:31
tanzad عزیز اگه زحمت نیست اسم نرم افزارهای داخل گوشیتو برام بزار تا ببینم کدوم پاک شده با تشکر

roteal2007
03-09-2007, 13:05
این Gps که ان95 داره به سیم کارت و Gprs ربط داره یعنی استفاده از Gps مستلزم داشتن Gprsهستش؟

RAMINET
03-09-2007, 15:48
نه ارتباطی ندارن

tanzad
03-09-2007, 15:55
چی از کجا اجرا میشه...؟
برنامه یا نقشه...؟!

tanzad
03-09-2007, 15:59
tanzad عزیز اگه زحمت نیست اسم نرم افزارهای داخل گوشیتو برام بزار تا ببینم کدوم پاک شده با تشکر
او کی...!
اصولا وقتی که به صورت آک می خریش یه سری نرم افزار به صورت دیفالت رو خودش نصب شده...
همونایی که نیاز به رم خارجی نداره...
از جمله:
Real Player, Life Blog, Flash Player, Adobe PDF, Zip, Barcode, Office, Recorder و...

polk
06-09-2007, 17:55
tanzad جان من موقعی که میرم تو وب گوشیم و برای lan سرچ می کنه یک lan پیدا می کنه چون خونمون بغل دکل وایرلس هستش . وقتی کانکت می شم تو speed می زنه 54mb/s . بعدش که اسم سایتو وارد می کنم تا سایت وا شه می زنه web: no gatewaye reply چیکار باید بکنم ؟

bakhishman
08-09-2007, 00:21
من تمام مراحل رو انجام ئائم ولی وقتی رو نقشه زوم میکنم چیزی نمیبینم.!!؟؟

The_Last_Samurai
08-09-2007, 08:21
tanzad جان اگه میشه یه عکس از صفحه ی گوشیت موقعی که روی یه شهری مثلا تهران زوم کردی بگیر.

من برنامش و ندارم وگرنه میگرفتم.

tanzad
08-09-2007, 22:42
tanzad جان من موقعی که میرم تو وب گوشیم و برای lan سرچ می کنه یک lan پیدا می کنه چون خونمون بغل دکل وایرلس هستش . وقتی کانکت می شم تو speed می زنه 54mb/s . بعدش که اسم سایتو وارد می کنم تا سایت وا شه می زنه web: no gatewaye reply چیکار باید بکنم ؟
تا به حال با گوشیم کانکت نشدم که بدونم چه طوریه...!
اما خوب سعی می کنم از دوستام بپرسم تا اگه میدونستن راهنماییت کنم...

tanzad
08-09-2007, 22:43
مطمئنی درست انجام دادی...؟!
یه بار دیگه تست کن...
کجای کره زوم می کنی...؟!!!

tanzad
08-09-2007, 22:45
tanzad جان اگه میشه یه عکس از صفحه ی گوشیت موقعی که روی یه شهری مثلا تهران زوم کردی بگیر.
من برنامش و ندارم وگرنه میگرفتم.
چشم حتما...
اتفاقا خودم تو فکرش بودم...!
بذار برنامه شو نصب کنم...

hosseinmoosavi
24-10-2007, 16:15
با تشکر از tanzad عزیز، میخواستم بپرسم سیستم GPS روی N95 با GPS روی NOKIA E65 فرق داره یا نه؟
اگه نداره (که من اینطوری فکر میکنم) میشه بگی آیا میشه GPS روی E65 رو هم با همین شیوه راه انداخت؟
سوال بعدی من اینه که گوشی موبایل( حالا هر مدلی) از چه طریق با ماهواره ارتباط میگیره آیا از طریق BTS های مخابرات یا مستقیم؟

tanzad
25-10-2007, 00:48
با تشکر از tanzad عزیز، میخواستم بپرسم سیستم GPS روی N95 با GPS روی NOKIA E65 فرق داره یا نه؟
اگه نداره (که من اینطوری فکر میکنم) میشه بگی آیا میشه GPS روی E65 رو هم با همین شیوه راه انداخت؟
سوال بعدی من اینه که گوشی موبایل( حالا هر مدلی) از چه طریق با ماهواره ارتباط میگیره آیا از طریق BTS های مخابرات یا مستقیم؟
فکر نمی کنم فرقی داشته باشن...
در مورد راه انداختنش هم باید تست کنی (که احتمالا جواب میده!)
برای ارتباط هم کاری به بی تی اس نداره و مستقیم عمل میکنه...

Titan Boy
25-10-2007, 08:10
با عرض سلام خدمت همه ی دوستان گل.یه سوالی دارم...برای اینکه بشه از Gps ان 95 استفاده کرد حتما باید به وایرلس لن دسترسی داشت؟خیلی برام مهمه که بدونم!چون اصلا فک نمی کنم که بشه تووی رشت از لن استفاده کرد...(لااقل من اینجوری گمون می کنم)لطفا هرچه سریعتر جواب بدید...

OMID_NPC
25-10-2007, 17:25
salam linke downloade microsoft net framwork. 2mb bishtar nist

moby
25-10-2007, 17:27

سلام تناز جان منم همه کارهایی رو که شما گفته بودین انجام دادم ولی منم چیزی توی نقشه نمیتونم ببینم :18:

moby
25-10-2007, 17:34
مهم : مشکل تهیه نقشه برای gps گوشیهای نوکیا
SmartComGPS.v1.55
بهترین و قویترین برنامه موجود در دنیا برای gps گوشیهای نوکیا
بابرنامه ضمیمه هر نقشه ای را که می خواهید با فرمت jpg به بفرمت مورد ساپورت برنامه کانورت کرده
از موقعیت خود آگاه شوید
نرم افزار مسير يابی و نقشه برای تلفن های هوشمند سيمبين است . اين برنامه با ماهواره BT GPS سازگار است و می تواند بدون ماهواره GPS به صورت نرم افزار نقشه اجرا شودSmartComGPS 100% با فايل های داده و نقشه های Oziexplorer سازگار است و می تواند فايل های اسم ، نقشهWPT، PLT و RTE را بخواند و ويرايش کند . پيام های SMS را روی نقشه دريافت کرده و نشان می دهد . دارای ويرايشگرهای داخلی مسير و نقشه است . امکان زوم 0.5% تا100% فراهم شده است.

SmartComGPS is an advanced GPS mapping/tracking/navigation software for Symbian smartphones. SmartComGPS is compatible with external BT GPS receivers. SmartComGPS can run without GPS receiver, as "mapping" software with namesearch ability, and on the contrary, without maps, as "GPS tracking" software. But, if you have a maps and GPS receiver - it is a best, and you can use all of SmartComGPS features. SmartComGPS is 100% compatible with OziExplorer maps and data files. Can read, edit and write .rte .plt, .wpt, .map, .names files - Create and calibrate bitmap maps directly in the smartphone or via OziExplorer in the PC - Send SMS with position from map, automatic SMS sending by request, or by timeout - Receiving and showing SMS'es on the map - Builtin Routes/Track/Map border editors. - Unlimited map size, map chunks loading dynamically. There is no free RAM limitation! - Very fast zoom in/out from 0,5% to 1000% - Mini map mode, with fast navigation - Support for many map projections, and datums (> 8 projections, > 100 datums) and user customizable projection settings - Smart autoload map function - Customizable info text layouts - Incremental names database search (POI - use .names files, compatible with OziExplorer) - Trip calculator function - Compass/Navigate/Satellites view - Automatic voice and visual instructions in follow mode - Index map mode

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برگرفته از سایت phalls

hamed1282
26-10-2007, 12:40
براي فعال كردن جي پي اس بايد چيكار كنم ميزنه lan منظورش چيه

cheratanha2
26-10-2007, 12:48
:20:قربون دستت آفرین بر شما خیلی به درد بخور بود آخه اکثر موبایلی ها که مراجعه می کنیم می گن هنوز پروگرام این گوشی نیومده
ممنون می شم در مورد این گوشی برنامه های بیشتری به ما بدین البته اگه امکان داره موفق باشین :21:

moby
26-10-2007, 16:41
سلام
این یک برنامه مجزاست
1- ابتدا برنامه را بر روی گوشی موبایل نصب کنید .
2- نقشه را با کیفیت 300Dpi اسکن کنید به وسیله برنامه ای که در فایل زیپ موجود می باشد فایل مورد نظر را کانورت کنید . ( با انتخاب فایل برنامه به صورت اتوماتیک عمل کانورت را شروع می کند )
3- فایل را ( به طور مثال ( Tehran.ogf2 بر روی گوشی در مسیر data/SmartComeGps/Maps کپی کنید .
4- شناسه های صوتی را به وسیله کامپیوتر ضبط و با فرمت wav یا mp3 ذخیره کنید مثلا پارک ساعی
5- فایلهای صوتی را در در مسیر data/SmartComeGps/audio کپی کنید .
6- برنامه را اجرا کنید از options منوی GPS ، Connect را انتخاب کنید .
7- از options منوی MAP ، Select map نقشه مورد نظر را انتخاب کنید .
8- اگر برای اولین بار نقشه را انتخاب می کنید باید آن را کالیبره کنید برای کالیبره کردن از روش زیر استفاده کنید :
- صبر کنید تا ارتباط با ماهواره برقرار شود به نقطه مورد نظر بروید مثلا پارک ساعی مکان همان مکان را بر روی نقشه پیدا کنید کلید تائید ( کلید وسط میان چهار جهت ) را فشار دهید Add CalibraTion Point را انتخاب کنبد از options ، ok را انتخاب کنید بر روی نقشه در روی مکان یک نقطه و دایره قرمز قرار می گیرد این عمل را برای 9 مکان دیگر نیز انجام بدهید( هر بار باید یک پوینت جدید انتخاب شود تا 10 بار ) سپس finish CalibraTion را انتخاب کنید .
- اگر عمل کالیریشن به هر دلیلی دچار اشکال یا یا اشتباه شد به مسیر data/SmartComeGps/Maps بروید و فایل با پسوند .map ( در اینجا tehran.mp ) را حذف کنید . مجداد عمل کلیبراسیون را انجام دهید .
9- تائین شناسه صوتی برای یک مکان :
- به مکان مورد نظر بروید یا آن را روی نقشه انتخاب کنید کلید تائید ( کلید وسط میان چهار جهت ) را فشار دهید Add wayPoint را انتخاب کنبد نام را تایپ کنید مثلا پارک ساعی کلید سمت راست را فشار دهید تا به بخش Action برسید AudioFile را انتخاب کنید از میان شناسه های صوتی فایل صوتی مورد نظر را انتخاب کنید در ضمن می توانید از برنامه بخواهید تا هنگام ورود و یا خروج از این مکان یک مسیج به شماره ای که قبلا انتخاب نموده اید ارسال کند .
10- این برنامه توانائی ذخیره مسیر حرکت و احظار مجدد مسیر طی شده برای موارد بعدی را نیز دارا می باشد .
11- حالا از موقعیت خود همیشه آگاه هستید از برنامه لذت ببرید .

برگرفته از سایت phalls و با تشکر از جناب nısh

Titan Boy
27-10-2007, 07:17
با عرض سلام خدمت همه ی دوستان گل.یه سوالی دارم...برای اینکه بشه از Gps ان 95 استفاده کرد حتما باید به وایرلس لن دسترسی داشت؟خیلی برام مهمه که بدونم!چون اصلا فک نمی کنم که بشه تووی رشت از لن استفاده کرد...(لااقل من اینجوری گمون می کنم)لطفا هرچه سریعتر جواب بدید...
بابا یکی جواب بده دیگه!!!

moby
27-10-2007, 22:47
نخیر دوست من فقط کافیه کشویی گوشی باز باشه و تقریبا به حالت 45 درجه گوشی دستتون باشه و با اجرای برنامه بعد از مدتی شما میتونید از جی پی اس گوشیتون استفاده کنید

Titan Boy
28-10-2007, 08:04
نخیر دوست من فقط کافیه کشویی گوشی باز باشه و تقریبا به حالت 45 درجه گوشی دستتون باشه و با اجرای برنامه بعد از مدتی شما میتونید از جی پی اس گوشیتون استفاده کنید
منم همین کارو می کنم اما خود گوشی هی ارور می ده که هیچ شبکه ی محلی ای رو پیدا نکرده به خاطر همین هم کار نمی کنه!!!

hosseinmoosavi
28-10-2007, 16:17
من برنامه Maploader رو نصب کردم و طبق راهنمائیها شما نقشه ایران رو Add کردم و در حالی که کارت SD رو توسط کارت خوان به کامپیوتر متصل کردم، روی دانلود کلیک کردم ولی هیچ اتفاقی نیافتاد و پیغام داد که : <بیاد داشته باشید لازم است که شما حداقل یک بار از "Maps" توسط کارت حافظه و یا دستگاه خود استفاده کرده باشید. قبل از اینکه از Nokia Maploader استفاده کنید.>
و خلاصه اینکه نقشه دانلود نمیشه. البته اینو بگم که گوشی من Nokia E65 هست.
لطفا راهنمائی کنید!

naim697
02-11-2007, 03:43
برنامه اصلی بعد از نصب

zest
05-11-2007, 18:41
با سلام.نقشه تهران مناسب برای gps n95 همراه با کارکرد 100 درصد تضمینی موجود هست. لطفا برای تهیه پی ام خصوصی بزنید تا قیمت و نحوه تماس رو ذکر کنم.در ضمن اینکار در محل شما و جلو چشم شما انجام میشود.
لازم به ذکر هست که این نقشه بون نیاز به اینترنت و لن هست و مستقیما با جی پی اس خود گوشی کار میکنه

moby
06-11-2007, 17:57
با سلام.نقشه تهران مناسب برای gps n95 همراه با کارکرد 100 درصد تضمینی موجود هست. لطفا برای تهیه پی ام خصوصی بزنید تا قیمت و نحوه تماس رو ذکر کنم.در ضمن اینکار در محل شما و جلو چشم شما انجام میشود.
لازم به ذکر هست که این نقشه بون نیاز به اینترنت و لن هست و مستقیما با جی پی اس خود گوشی کار میکنه

خب gps اصلا نیازی به لن و اینترنت نداره که!!!!!!!!!!!!!!!:18:

solaymani
14-11-2007, 11:59
دوستان من نقشه ایران را نصب کردم از طریق مپ لودر 1 ولی فقط قسمت جنوب ایران نقشه راههای اصلی وجود داره در بیشتر قسمت نقشه از جمله تهران هیچ راهی رو نمایش نمی ده البته اسم تهران را روی نقشه نشان می ده این نکته رو خم بکم که من نوکیا مپ ورژن جدید روی گوشیم نصب(هم.نی که وقتی ارتباطت با جی پی اس برقرار می شه کنار علامت ماهواره سه چراغ سبز روشن می شه )این نکنه رو هم بگم نقشه امرات و بحرین رو ریختم در ست بود یک سوال دیگه هم داشتم اگر بخوام از نوکیا مپی که قبلا روی گوشیم بوده استفاده کنم باید چی کار کنم

tanzad
16-11-2007, 05:45
سلام...
اتفاقا من چند روز پیش رشت بودم...
مشکلی هم با GPS نداشتم...
GPS یک واحد مجزاست و نیازی به سیستم دیگه ای نداره...
به طور خودکار در هرکجای دنیا که باشی با اتصال به ماهواره مورد نظر میشه ازش استفاده کرد...
_______
من دیر به دیر اینجا میام...
سوال مهمی بود، میل بزنین...

tanzad
16-11-2007, 05:48
سلام تناز جان منم همه کارهایی رو که شما گفته بودین انجام دادم ولی منم چیزی توی نقشه نمیتونم ببینم :18:
به احتمال زیاد یه جای کارتون مشکل داره...!
درست انجام دادین...؟!
ضمنا...
تناز نه...!
TaNzAd

tanzad
16-11-2007, 05:50
salam linke downloade microsoft net framwork. 2mb bishtar nist
از راهنماییتون ممنون...
به قوانین انجمن احترام بذاریم...!

tanzad
16-11-2007, 05:56
منم همین کارو می کنم اما خود گوشی هی ارور می ده که هیچ شبکه ی محلی ای رو پیدا نکرده به خاطر همین هم کار نمی کنه!!!
باید محیطت سر باز باشه تا بتونه اتصال رو برقرار کنه...

tanzad
16-11-2007, 05:59
من برنامه Maploader رو نصب کردم و طبق راهنمائیها شما نقشه ایران رو Add کردم و در حالی که کارت SD رو توسط کارت خوان به کامپیوتر متصل کردم، روی دانلود کلیک کردم ولی هیچ اتفاقی نیافتاد و پیغام داد که : <بیاد داشته باشید لازم است که شما حداقل یک بار از "Maps" توسط کارت حافظه و یا دستگاه خود استفاده کرده باشید. قبل از اینکه از Nokia Maploader استفاده کنید.>
و خلاصه اینکه نقشه دانلود نمیشه. البته اینو بگم که گوشی من Nokia E65 هست.
لطفا راهنمائی کنید!
شما دات نت رو نصب کردین...؟!
توصیه می کنم که بذارین مموری کارت داخل خود گوشی باشه...!

tanzad
16-11-2007, 06:00
برنامه اصلی بعد از نصب
مطلب رو درست بخونین...
نقشه به طور خودکار به روی گوشی (داخل مموری کارت) نصب میشه...
نیازی نیست شما بهش آدرس فلدری رو بدین...

tanzad
16-11-2007, 06:04
دوستان من نقشه ایران را نصب کردم از طریق مپ لودر 1 ولی فقط قسمت جنوب ایران نقشه راههای اصلی وجود داره در بیشتر قسمت نقشه از جمله تهران هیچ راهی رو نمایش نمی ده البته اسم تهران را روی نقشه نشان می ده این نکته رو خم بکم که من نوکیا مپ ورژن جدید روی گوشیم نصب(هم.نی که وقتی ارتباطت با جی پی اس برقرار می شه کنار علامت ماهواره سه چراغ سبز روشن می شه )این نکنه رو هم بگم نقشه امرات و بحرین رو ریختم در ست بود یک سوال دیگه هم داشتم اگر بخوام از نوکیا مپی که قبلا روی گوشیم بوده استفاده کنم باید چی کار کنم
نقشه ایران به همون صورت هست...
دنبال جزئیات بیشتر نگردین که پیدا نمی کنین...!

ehsssssan
07-12-2007, 04:37
:2:لطفاااااااااااااااااااا ا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااا آخ لطفاااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااا
خواهش مي كنم

هر چي مي خواي نصب كني پيغام ميده "مجوز هنوز معتبر نيست، ممكن است منقضي شده باشد يا تنظيمات تاريخ گوشي ممكن است اشتباه باشد"
من چيكار كنم ببين تاريخ گوشي رو جلو كشيدم عقب كشيدم هركاري كردم نشد كه نشد اونقدر عصباني هستم كه مي خوام جيگر گوشم رو بكوبم ديوار تو رو خدا كمك كنين.نمي خوام بدم دست تعمير كار يعني بميرم هم اين كارو نمي كنم.
كمك كنين لطفا
تورو خدا
اي واي كسي نيست آخه:41:

ehsssssan
07-12-2007, 04:38
لطفاااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااا آخ لطفاااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااا
خواهش مي كنم

هر چي مي خواي نصب كني پيغام ميده "مجوز هنوز معتبر نيست، ممكن است منقضي شده باشد يا تنظيمات تاريخ گوشي ممكن است اشتباه باشد"
من چيكار كنم ببين تاريخ گوشي رو جلو كشيدم عقب كشيدم هركاري كردم نشد كه نشد اونقدر عصباني هستم كه مي خوام جيگر گوشم رو بكوبم ديوار تو رو خدا كمك كنين.نمي خوام بدم دست تعمير كار يعني بميرم هم اين كارو نمي كنم.
كمك كنين لطفا
تورو خدا
اي واي كسي نيست آخه

ehsssssan
07-12-2007, 04:39
كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك كمك

ehsssssan
07-12-2007, 04:40
شما هم نتونين كمك كنين من ديگه هيچچي ديگه

ehsssssan
07-12-2007, 15:17
:10::40:

سلام دوست من.اصلا لن لازم نداري.تو مي توني جستجوي لن رو غير فعال كني
از طريق :يه ايرانسل امانت بگير يا يكي بخر واسه gprs خوبه حال ميده.خوب بعد تغيرات رو تو access point anjam bede.و دستيابي به لن رو هم روي never بزار .بعد ايرانسلت رو در بيار و سيم كارت خودتو وارد كن
حالا وقتي رفتي تو maps ديگه جستجوي لن نمي كنه و يه بار جستجوي gprs ميكنه و تموم مي شه بعدش تو مي توني از جي پي است استفاده كني.
تازه از اون مطلبت در مورد راه اندازي جي پي اس تشكر مي كنم خيلي خوب بود.
مرسي:40:

ehsssssan
07-12-2007, 15:20
آقاي tanzad يه كمكي هم به من بكنين تورو خدا

ehsssssan
07-12-2007, 15:23

سلام دوست من.اصلا لن لازم نداري.تو مي توني جستجوي لن رو غير فعال كني
از طريق :يه ايرانسل امانت بگير يا يكي بخر واسه gprs خوبه حال ميده.خوب بعد تغيرات رو تو access point anjam bede.و دستيابي به لن رو هم روي never بزار .بعد ايرانسلت رو در بيار و سيم كارت خودتو وارد كن
حالا وقتي رفتي تو maps ديگه جستجوي لن نمي كنه و يه بار جستجوي gprs ميكنه و تموم مي شه بعدش تو مي توني از جي پي است استفاده كني.
تازه از اون مطلبت در مورد راه اندازي جي پي اس تشكر مي كنم خيلي خوب بود.
مرسي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

نقل قول قبلي رو اشتباه زده بوذم ببخشيد ديگه

ehsssssan
07-12-2007, 15:34
خب gps اصلا نیازی به لن و اینترنت نداره که!!!!!!!!!!!!!!!:18:

نياز gps به اينترنت و لن رو كه نوكيا الكي رو گوشي نذاشته.
واسه اين هستش كه مثلا شما تو يه كشوري هستين كه نقشش رو دستگاه موجود نيست از طريق اينترنت شما مي توني تو همون لحظه نقشه اون شهر رو دانلود يا بخري.
الگه گوشيت منوي فارسي داره،مي تونيبا منوي فارسي بري تو جي پي اس و يكم كه منو هاشو ببيني متوجه مي شي من چي مي گم.

حتما ZEST همه نقشه هاي كشورهارو داره كه مي گه نيازي به اينترنت نداره؟مگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بازام ميگم ببخشيد:40::40::31:

ehsssssan
09-12-2007, 05:36
17 آذره ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه
امااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااا
نه تو خود کلوپ نه جی پی اسش کسی خبری نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
اوه مای قاد

amin2005
10-12-2007, 19:32
نقشه برای جی پی اس Garmin & N95 GPS
1- نقشه تهران با جزییات کوچه ها و مکان نمایی پمپ بنزین ها و بیمارستانها،سفارت ها،پارک ها،هتل ها و... با امکان جستوجو و راهنمایی نزدیکترین آنها به مکان شخص+
نقشه راههای ایران با جزییات بالا و آخرین تغییرات و مکان نمایی شهرها و روستاها ،مساجد،استراحتگاه ها،باسکولها،پمپ بنزینها،ناهارخوریها،هتلها ،تونلهاو پارکینگهاو...در جاده ها+ نقشه توپوگرافی کوههای ایران و امکان load سریع
قابل نصب روی GPS های :
Street pilot,Zumo,nuvi
iQue M3, M4, M5
eTrex Legend, Legend C, Legend Cx
eTrex Vista, Vista C, Vista Cx
Rino 120, 130, 520, 530
GPSMAP 60C, 60CS, 60Cx, 60CSx
GPSMAP 76, 76S, 76C, 76CS, 76Cx, 76CSx
GARMIN
2- نقشه تهران و کرج و راههای ایران با نمای گرافیکی و نمایش سه بعدی برای گوشی های نوکیا با سیستم عامل symbian و کلیه PDA های دارای سیستم عامل windows mobile/CE با استفاده از GPS Bluetooth
3- نرم افزار نقشه تهران وراههای ایران و شهر های بزرگ(مشهد،شیراز،تبریز) مبتنی بر GPS موبایل نوکیا N95
و قبول سفارش تهیه نقشه ی اقصی نقاط ایران برای دستگاه های

aslanaslan
10-12-2007, 20:23
نقشه برای جی پی اس Garmin & N95 GPS
1- نقشه تهران با جزییات کوچه ها و مکان نمایی پمپ بنزین ها و بیمارستانها،سفارت ها،پارک ها،هتل ها و... با امکان جستوجو و راهنمایی نزدیکترین آنها به مکان شخص+
نقشه راههای ایران با جزییات بالا و آخرین تغییرات و مکان نمایی شهرها و روستاها ،مساجد،استراحتگاه ها،باسکولها،پمپ بنزینها،ناهارخوریها،هتلها ،تونلهاو پارکینگهاو...در جاده ها+ نقشه توپوگرافی کوههای ایران و امکان load سریع
قابل نصب روی GPS های :
Street pilot,Zumo,nuvi
iQue M3, M4, M5
eTrex Legend, Legend C, Legend Cx
eTrex Vista, Vista C, Vista Cx
Rino 120, 130, 520, 530
GPSMAP 60C, 60CS, 60Cx, 60CSx
GPSMAP 76, 76S, 76C, 76CS, 76Cx, 76CSx
GARMIN
2- نقشه تهران و کرج و راههای ایران با نمای گرافیکی و نمایش سه بعدی برای گوشی های نوکیا با سیستم عامل symbian و کلیه PDA های دارای سیستم عامل windows mobile/CE با استفاده از GPS Bluetooth
3- نرم افزار نقشه تهران وراههای ایران و شهر های بزرگ(مشهد،شیراز،تبریز) مبتنی بر GPS موبایل نوکیا N95
و قبول سفارش تهیه نقشه ی اقصی نقاط ایران برای دستگاه های
من که سر در نیاوردم. بقیه ها، شما چطور؟

mahyou
11-12-2007, 00:44
سلام, من Nokia map loader 1.4 رو از توی سایت نوکیا داونلود کردم ولی نقشه ایران را نداره- آیا نقشه ایران حذف شده؟ اگر ورژن 1 شو نصب کنم نقشه ایران هست؟؟ لطفا کمک کنید

amin2005
11-12-2007, 10:45
من که سر در نیاوردم. بقیه ها، شما چطور؟

این یه تبلیغ از یه سایتی بود عزیزم

samir_apachi
11-12-2007, 14:00
دوستان سلام.
طول و عرض جغرافی که موبایلم برای بعضی جاها نشون میده با طول و عرض جغرافی که سایت گوگل ارت برای همان جاها نشون میده تفاوت میکنه.کسی دلیلش رو میدونه؟؟؟

mahsoon_jaja
11-12-2007, 18:16
با توجه به نیاز اکثر دوستان به این موضوع و چگونگی اضافه کردن نقشه ایران به نوکیا N95 لازم دونستم تا این آموزش رو اینجا قرار بدم...
..........
قدم اول برای این کار اینه که ابتدا برنامه MapLoader ورژن 1 رو از آدرس زیر دانلود کنید (حجم فایل 2.6 مگابایت هست)

بعد از دانلود و نصب برنامه (احتمالا برنامه هنگام نصب نیاز به نصب مایکروسافت دات نت 3 میکنه) باید موبایل خودتون رو درحالتmass storage به کامپوتر وصل کنید یا مموری رو در رم ریدر بذارین و به usb وصل کنید بعد از این، برنامه رو اجرا کنید...

به همین سادگی...

سلام تنزاد جون من همه کارای بالارو کردم ولی تو رم گوشیمم ریختم ولی نقشه با قبل هیچ فرقی نکرده میشه بیشتر توضیح بدی البته راجب کار با گوشی یا این که باید نقشرو نصب کرد چه جوری باید نقشه ایران رو اورد:41:

mahsoon_jaja
11-12-2007, 23:45
سلام میخاستم بدونم نقشه ایران روی gps n95 فعال میشه
من MapLoader ورژن 1 رو دانلود کردم نقشه ایران رو هم همینتور ولی نقشه گوشی بازم مثل اوله هیچ تغیری نکرده ایا واقعا نقشه ایرانو داره یا نه :10:اگه داره چه جوری فعال میشه هرکسی که میدمنه ممنون میشم اگه کاملا دقیق برام توضیح بده :41:

amin2005
12-12-2007, 23:17
سلام میخاستم بدونم نقشه ایران روی gps n95 فعال میشه
من MapLoader ورژن 1 رو دانلود کردم نقشه ایران رو هم همینتور ولی نقشه گوشی بازم مثل اوله هیچ تغیری نکرده ایا واقعا نقشه ایرانو داره یا نه :10:اگه داره چه جوری فعال میشه هرکسی که میدمنه ممنون میشم اگه کاملا دقیق برام توضیح بده :41:

اگه نقشه ی راههای ایران رو براn95 میخوای باید یه چیزی حدود 30 هزار بخری.این map loader تا هیچ گلی به سر ما ایرانی ها نزده.

mahsoon_jaja
13-12-2007, 00:37
چه چیزی رو باید بخرم میشه بیشتر توضیح بدی ممنون
:10:

amin2005
13-12-2007, 10:51
چه چیزی رو باید بخرم میشه بیشتر توضیح بدی ممنون
:10:

برو اینجا همه چی رو می فهمی

mahsoon_jaja
13-12-2007, 15:13
سلوم راستی گسی نمیدونه با چه نرم افزاری میشه فلش n95 تبدیل کرد به چراغ قوه
راستی هرکی خواست عکسو فیلمو صدارو تو n95 هایدن کنه میتونه از این نرم افزار استفاده کنه کارش عالیه
y browser.sis

mahyou
14-12-2007, 13:26
من maploader 1 داونلود کردم و نقشه ایران هم ریختم. واقعا نقشه بدرد نخوریه. فقط چندتا از جاده های اصلی کشور رو داره. پشیمون که شدم رفتم از Map loader 1.3 خوده نوکیا استفاده کنم (نقشه ایران نیست توش ولی واسه بقیه کشورها هست) دیگه اونم error میده و میگه map data in your device is not compatible ... حالا نه نقشه درست حسابی ایران را دارم و نه میتونم نقشه های کشورهای دیگرو داونلود کنم. اگر میتوید کمک کنید که چکار کنم . maploader 1.3 را هم میتونید از تو سایت نوکیا به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) داونلود کنید. اگر بتونید کمکم کنید ممنون میشم.با تشکر

soheil_atish
05-01-2008, 02:59
سلام دوستان خسته نباشید

میشه یکی لطف کنه یه آموزش کامل و ساده بزاره تا همه بتونن این کار رو بکنن

در ضمن اگر میشه لطف کنین و فایل ها و نرم افزار های مورد لزوم رو توی همین p30world خودمون آپ کنین تا بتونیم به راحتی دان کنیم

باز هم ممنون از لطفتون

منتظرم و بابای تا بعدهااااااااااااااااااااا اا

soheil_atish
12-01-2008, 10:54
سلام دوستان خسته نباشید

میشه یکی لطف کنه یه آموزش کامل و ساده بزاره تا همه بتونن این کار رو بکنن

در ضمن اگر میشه لطف کنین و فایل ها و نرم افزار های مورد لزوم رو توی همین p30world خودمون آپ کنین تا بتونیم به راحتی دان کنیم

باز هم ممنون از لطفتون

منتظرم و بابای تا بعدهااااااااااااااااااااا اا

آقا نبود منتظیریم ها

Great Kurosh
13-02-2008, 03:38
آقا نبود منتظیریم ها

بی خیال شو اصلا نقشش بدرد نمی خوره ....... پشیمون شدم دانلود کردم ...

mazaheri_hassan
10-07-2008, 19:49
..........

به همین سادگی...

با سلام خدمت مديران گرامي
من گوشي ان 95 را با نرم افزار مپ دانلودر ميخواستم نقشه ايران را اضافه كنم پس از اتمام دانلود علاوه بر اينكه نقشه ايران اضافه نشده بقيه نقشه هاي نوكيا مپ هم پاك شدن و وقتي روي نقشه زوم ميكنم كيفيت كره زمين كه ظاهر ميشه خيلي بد شده لطفا بگين چيكار كنم آيا برنامه اي براي بازگرداندن به حالت اول هست ؟اگه هست لطف كنين ممنون ميشم

Mojtaba-MCI
11-07-2008, 06:16
این تاپیک واسه شیشصد سال پیشه...از کجا درش آوردین؟!

sa_ostad
02-08-2008, 22:51
..........

به همین سادگی...

سلام .
من از لینک بالا برنامه رو دانلود کردم و روی گوشی نصب کردم ولی نمیدونم چطوری باید ازش استفاده کنم
یا اینکه چه طوری می تونم فعالش کنم

COOP392
04-08-2008, 02:00
سلام دوستان عزيز
من نوكيا ان 95 را آديت مي كنم ولي بعد از آپديت زبان فارسي آن از بين مي رود و ديگر زبان فارسي ندارد چكار كنم موقع آپديت زبان فارسي هم در ليست زبانهايش باشد
ممنون از لطفتون
صفري

iran aziz
03-01-2009, 18:36
با سلام این نرم افزاری که گفتی کجا پیدا میشه ؟ اگر کسی نقشه ایران با جزییات برای gps 76cxداره بذاره دعا به جونش میکنیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@yahoo.com

rashedin
28-02-2009, 17:55
با سلام : دوستان از زحمات همگي قدر داني مي كنم و متشكرم بنده مانند دوستان ديگه maploder1 را دانود كردم و روي كامپيوتر اجرا نمودم رم را در رم ريدر گذاشته نقشه را دانلود كردم اما نمي دانم نقشه در كجا دانلود شد چون آدرسي نخواست و بعد از دانلود هم رم را دوباره در گوشي گذاشتم هيچ نقشه اي به اون اضافه نشده بود و نمي دانم نقشه در كجا دانلود شده است از دوستانيكه مي تونن در اين مورد به اين جانب كمك كنند متشكرم .البته گوشيم n95 مي باشد . با تشكر

mostafa.m
28-02-2009, 19:05
با سلام : دوستان از زحمات همگي قدر داني مي كنم و متشكرم بنده مانند دوستان ديگه maploder1 را دانود كردم و روي كامپيوتر اجرا نمودم رم را در رم ريدر گذاشته نقشه را دانلود كردم اما نمي دانم نقشه در كجا دانلود شد چون آدرسي نخواست و بعد از دانلود هم رم را دوباره در گوشي گذاشتم هيچ نقشه اي به اون اضافه نشده بود و نمي دانم نقشه در كجا دانلود شده است از دوستانيكه مي تونن در اين مورد به اين جانب كمك كنند متشكرم .البته گوشيم n95 مي باشد . با تشكر
نقشه ها تو پوشه ی maps کپی میشه
و در برنامه ی map میشه از اونا استفاده کرد
البته برای ایران نقشه ی درستی حسابی نداره و پیشنهاد میشه از برنامه ی smartcomgps استفاده کنید

NINTENDO_DS
28-02-2009, 19:11

البته باید با پی سی سوئیت نصب بشین به کامپیوتر چون نقشه روی حافظه خود گوشی نصب می شه و ربطی به مموری کارت نداره یا اگر مموری کارت می زارین این 3 پوشه رو بگردین
attachment
others
maps

sagheb95
17-03-2009, 14:06
مرسي ممنون

yousef_hp
28-03-2009, 15:35
mer30 کارت درسته؟