PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل همیشگی...

shahedi
23-08-2007, 09:30
سلام
من مدتی است که مشکل دیسکانکت شده دارم و هر 5 دقیقه یک بار ارتباطم قطع می شه کارای زیر رو انجام دادم فعلا که فایده نداشته
ISPرا عوض کردم
2- درایور مودم را آپدیت کردم
3-کابل ها رو بررسی کردم

در ضمن خط تلفنمون هم نویز نداره و از روش های جلوگیری از قطع شدن هم استفاده کردم ولی اثر نکرد
در ضمن
ویروس یابی هم بی نتیجه بود:13:

robert
23-08-2007, 09:54
سلام
من مدتی است که مشکل دیسکانکت شده دارم و هر 5 دقیقه یک بار ارتباطم قطع می شه کارای زیر رو انجام دادم فعلا که فایده نداشته
ISPرا عوض کردم
2- درایور مودم را آپدیت کردم
3-کابل ها رو بررسی کردم

در ضمن خط تلفنمون هم نویز نداره و از روش های جلوگیری از قطع شدن هم استفاده کردم ولی اثر نکرد
در ضمن
ویروس یابی هم بی نتیجه بود:13:

امیدوارم اشتباه کرده باشم !!!!!:41:
ولی احتمالا مشکل از مادر برد شماست !!!!:18::41:
مادر بردهای شما در شناسایی slot ها و یا شاید هم دریافت سیگنال از دیگر عناصر سخت افزاری مشکل داره !!!!
مدل مادربردتون رو لطف میکنی بنویسی ؟؟؟ (( البته حدس میزنم که گیگا باشه !!!:31:))

shahedi
23-08-2007, 13:22
سلام منتظر راهنمایی شما هستم اینم مشخصات کامل مادربرد من امیدوارم سریعتر راهنمایی کنین قبلا این مشکلو نداشتم آخه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

robert
23-08-2007, 15:27
سلام منتظر راهنمایی شما هستم اینم مشخصات کامل مادربرد من امیدوارم سریعتر راهنمایی کنین قبلا این مشکلو نداشتم آخه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس حدس من درباره مدل مادر بردتون درست از آب دراومد!!!!:31:

چند تا کار بهت میگم برو امتحان کن بین جواب میده یا نه ؟؟؟
1- تمامی تنظیمات سیستم رو که مربوط به اینترنت میشه رو بحالت default برگردون
2- مودم رو از اون اسلاتی که الان هست در بیار و رو یه اسلات یا همون slot دیگه جا بزن
3- یه بار مودم رو رو یه سیستم دیگه امتحان کن
4- برای اینکه از سلامت مودم مطمئن بشی برو تو device manager و مودم رو پیدا کن و از properties گزینه diagonastic رو انتخاب کن و روی query modem کلیک کن و اگه تو کادر کنارش کلمه success اومد یعنی مودم سالمه و اگرهم نه یعنی باید مودم رو عوض کنی
5- کانکشن رو که باهاش کانکت میشی رو کاملا delete کن و یه کانکشن جدید بسازو با اون امتحان کن !!!
چون اگه دقیقا هر پنج دقیقه یه بار مودمت دیسکانکت بشه پس احتمالا یه جایی از تنظیمات مودم رو دستکاری کردی و الان یادت رفته چی بوده برای همین هست که میگم تمامی تنظیمات مودم و اینترنت رو به حالت پیش فرض یا همون default در بیار !!!
برو اینها رو امتحان کن ببین جواب میده یا نه ؟؟؟

shahedi
23-08-2007, 17:16
- تمامی تنظیمات سیستم رو که مربوط به اینترنت میشه رو بحالت default برگردون
چه جوری؟.......

کانکشن رو که باهاش کانکت میشی رو کاملا delete کن و یه کانکشن جدید بسازو با اون امتحان کن !!!
من از یه برنامه جداگانه استفاده می کنم ساخت کانکشن جدید که فایده نداره

اون مانیتور جلویی روشنه ولی عقبی کمتر در ضمن بارها ISPرو هم عوض کردم گاها هر دو خاموشند و نمی شه هیچ دیتایی در هر دو حالت منتقل کرد

اون مانیتور جلویی روشنه ولی عقبی کمتر در ضمن بارها ISPرو هم عوض کردم گاها هر دو خاموشند و نمی شه هیچ دیتایی در هر دو حالت منتقل کرد
آره در انتهاش نوشت
می شه از این مسری که می گم برام عکس بذاری
divace manger-modem-advance-change----
از هر دو سربرگ ولی من جایی برای برگرداندن به حالت پیش فرض نیافتم از اینجا هم می شه عکس بذاری؟ روی کانکشنت راست کلیک و بعد سربرگ نت ورک

shahedi
26-08-2007, 09:56
کسی بلد نبود؟