PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار Evidence Eliminator

s1978b
23-08-2007, 02:17
سلام دوستان عزیز
آقا کسی نرم افزار Evidence Eliminator رو به صورت فول ورژن داره ؟

من متوجه شدم که این نرم افزار جزو برترین نرم افزارهای بهینه سازی ویندوز هستش ولی دیدم سایتش برای دانلودش خیلی ادا و اذیت داره !

برای همین خواستم ببینم که از دوستان کدوم یکی این نرم افزار رو داره که در اختیار بقیه هم بزاره

برای اینکه حرفم رو هم باور کنید به اینجا برید تا خودتون ببینید. ضمن اینکه تعجب من موقعی بیشتر شد که سرچیدم و دیدم هیچ اثری از این نرم افزار تو فروم نیست!!!

اینم لینک :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدl

فقط هر کی آپلودش کرد ، تو آپلود بازار اینکارو نکنه که نمی تونم بگیرمش

ممنونم از همه دوستان و با آرزوی موفقیت
سعید

Jalal
23-08-2007, 09:34
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Get total protection now... If you do not use Evidence Eliminator your PC is "a ticking Time Bomb waiting to go off!" Only with Evidence Eliminator can you get the protection you deserve, only then can you use your PC to explore the Internet with confidence.

The distinctive style and unsurpassed quality of Evidence Eliminator and its rapid ongoing development and success have firmly established Evidence Eliminator as the world's premier computer hard drive cleansing system!

Evidence Eliminator is a powerful and easy-to-use program, no other commercially available program can do the same job. Every day, Evidence Eliminator quickly and professionally deep cleans your computer of 'sensitive material', leaving you with a clean PC, a clean conscience and instant peace of mind.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Password:killer

s1978b
26-08-2007, 07:38
آقا خیلی ممنونم

در ضمن تاپیکات هم حرف نداره مخصوصاً اون تاپیک Proshow Producer ; که واقعاً عالی بود ولی خواهشاً یه لطفی کنید و در اون جور تاپیک ها که نرم افزار خیلی حجیمه ، کرکشو جدا آپلود کنید تا اگه کسی فقط کرک رو خواست دردسر نیفته مخصوصاً دایل آپی ها. البته یه پیشنهاده و اساتید خودشون بهتر میدونن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازم ممنونم
خوش باشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سعید