PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه ای برای فشرده سازی یک فولدر

kamran987456
22-08-2007, 20:07
من یه برنامه میخوام برای فشرده سازی یه فولدر البته به غیر از winrar در ضمن اگه میشه بگید حجم یه فایل را چند برابر کوچکتر میکند

p30time
22-08-2007, 21:06
با سلام!
خب عزيز بستگي به فايلت داره ...
مثلا حجم يه Mp3 رو نمي تونه زياد كم كنه ولي حجم مثلا فايلهاي عكس و تكست رو خيلي كم مي كنه ( تمام فشرده ساز ها اينطوري عمل مي كنن ( البته فكر كنم ) )
اين هم يكي بجز Winrar ولي به نظر من Winrar از همه بهتره!

WinZip Pro v11.0.7313

برنامه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

كرك

توضيحات:
بلاخره این هم از نسخه 11 و حرفه ای برنامه ای قدرتمند جهت فشرده سازی فایل ها. از جمله توانایی های این برنامه به زیپ کردن انواع و فرمت های مختلف و همچنین باز کردن آنها از حالت فشرده می باشد.در نسخه جدید همچنین توانایی باز کردن فایل های رار و بی زد 2 رو هم داره که تو نسخه های پیشین وجود نداشت. قیمت نسخه حرفه ای با نسخه عادی هم خیلی فرق داره و حدوداً دو برابرشه. و این خودش گواهی بر توانایی های بیشتر نسخه حرفه ای این نرم افزار می باشد.

==========================================

Alpha ZIP v1.2.0

برنامه

كرك

توضيحات
ساخت فایلهای فشرده و بازکردن اونها نیاز به برنامه های مختلفی داره که اکثرتون باهاشون آشنایی دارید. این برنامه هم به گفته سازندگانش یه نمونه دیگه از این نوع برنامه ها هستش که دارای قدرت بسیار بیشتری در فشرده سازی فایلها هستش و روش کار با اون هم بسیار بسیار آسونه.به نظر من یه تست بکنید شاید تونست برای همیشه جایگزین مناسبی برای وینرار یا وینزیپ بشه.

kamran987456
22-08-2007, 22:03
مرسی خوب بود