PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغيير صفحه خانگي

ba_maram
08-09-2005, 09:31
با سلام
در home page اكسپلورر يك سايت مزاحم نشسته كه حتي كليد هايuse current use deault use blankeرا غير قابل استفاده كرده(يعني اصلا خاموش است)
اما سئوال من
1 -در رجيستري مسير كامل آدرس هم پيج كجاست(از كجا مي توان از ريجستري هم پيج را عوض كرد)
2- با چه نرم افزاري مي توان از شر اين اسپاي يا تروجان راحت شد اين را هم بگويم كه روي سيستم هم نورتن است هم نرم افزار اسپاي اسويپر هم تروجان ريموور ولي باز هم تشخيص نمي دهند
يا حقپ

mpsjavad
10-09-2005, 21:13
با ســـلام ..

دوست عزيز با مرام جان پس از بسي كند و كاو در رجيستري موفق شدم محل كليد مخصوص براي عوض كردن صفحه Home Page رو پيدا كنم :happy: ... پس از رفتن به پنجره Run بنويس Regedit بعد به شاخه زير برو :

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main

بعد روي شاخه Main كليك كن در سمت راست محتويات اون به نمايش در مياد بر روي Start Page كليك دو ضرب كن و ادرس دلخواه خودت رو بده ... ;) حتي ميتوني بنويسي about:blank تا با يك صفحه خالي كارت رو شروع كني .

شما ميتوني به جاي شاخه Main شاخه TypedURLs رو انتخاب كني و به این ترتیب در ستون سمت راست فهرست نشانی هایی که تایپ کردي رو ببیني ... و يكسري تغييرات ديگه كه از اسم كليد ها كاملا مشخص هست ..

در مورد سوال دومت بايد بگم كه دوستان نرم افزار هاي زيادي در اين رابطه معرفي كردن يكي از نرم افزار هاي خوب و مجاني Ad-aware هست . و Spy Sweeper و Trojan.Remover و ... كه البته شرط كاركرد درست اين مدل نرم افزارها به روز نگه داشتن اونها هست .. و هميشه يك نكته رو به خاطر داشته باش كه هميشه ويروس و تروجان نويس ها يك قدم از نرم افزارهاي تشخيص دهنده اون ها جلو تر هستن ........ و حرف اول و اخر رو در امنيت سيستم خود كاربرميزنه ... ;)

موفق و سربلند باشي ... :rolleye:

bamaram
12-09-2005, 10:19
با تشکر از جواب شما
ولی من روی سیستم هم اد ور را دارم هم آنتی اسپای
ولی در هر صورت مجبور به تعویض ویندوز شدم چون دو سه روز هم فروم خراب بود جواب دیر رسید(از دست...)
بازهم متشکر برای پاسخ شما
یا حق

ba_maram
12-09-2005, 10:22
با تشکر از جواب شما
ولی من روی سیستم هم اد ور را دارم هم آنتی اسپای
ولی در هر صورت مجبور به تعویض ویندوز شدم چون دو سه روز هم فروم خراب بود جواب دیر رسید(از دست...)
بازهم متشکر برای پاسخ شما
راستی من در بالا با ایدی دیگه جواب دادم ببخشید
یا حق