PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک طرح از من

Hectorist
21-08-2007, 21:34
سلام

یه چندوقتی بود می خواستم ببینم میتونم از این طرحهای این شکلی ( پایین ) بزنم یا نه. نظرتون رو بگید ممنون میشم. :11:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

DaRiOuShJh
21-08-2007, 22:08
قشنگه!:12:
فک کنم بیشترش رو با براش هایه مختلف و آماده درست کردی؟!

Vahed
21-08-2007, 22:13
سلام

یه چندوقتی بود می خواستم ببینم میتونم از این طرحهای این شکلی ( پایین ) بزنم یا نه. نظرتون رو بگید ممنون میشم. :11:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام...
دوست عزیز زیباست!
برا کار اول که خیلی عالیه.
فقط ترکیب رنگش یکم مناسب نیست.. منظورم اینه که مثلا:
رنگ سبز و قرمز و بعد سفید و دوباره آبی در زمینه ی مشکی زیاد هماهنگ نسیت.
به هر حال خوب بود! موفق باشی:10:

Hectorist
22-08-2007, 10:14
قشنگه!:12:
فک کنم بیشترش رو با براش هایه مختلف و آماده درست کردی؟!

آره بعضی هاش براش هستن. البته میشه نسب به مضمون کاری که میخوای داشته باشی ، اون ها رو عوض کنی و یه چیز دیگه بزاری. من همینجوری اتفاقی این ها رو دیدم ( قلب ها ) و گفتم از همینا استفاده کنم. :10:

Lover_Football
22-08-2007, 12:18
منم با نظر vahed موافقم ...

ولی در کل خوب شده ...

DaRiOuShJh
22-08-2007, 13:08
در کل کاره خوبیه!
یه مقدار نم نم کار کنی ترکیب رنگ ها و استفاده از طرح ها و ... هم دستت میاد
نیاز به تمرین داره مثله چیزایه دیگه اگر بازم طرحی درست کردی حتما بزار

موفق باشی:12:

میبینم همه یه دوستان رفتن تو کاره مهر زدن!
ما که جوهرمون تموم شده!:10:

aram_nfs
22-08-2007, 13:39
طرح زیبا و نویی بود
دستت درد نکنه
فقط یه کمی خالی بود اگه بتونی بیشتر از این پرش کنی بهتر میشه (به نظر من)
موفق باشی

Saeed kmss-D
22-08-2007, 20:16
خيلي خوب بود.
همونطور كه دوستان گفتن رنگ ها زياد با هم همخوني و هماهنگي نداره، فكر ميكنم اگه از رنگ سبز روشن استفاده نميكردي بهتر بود.
ممنون.

موفق باشي♥♥♥

pillx
22-08-2007, 20:32
قشنگ بود
منم نظر دوستان رو تصدیق میکنم
بیشتر کار بکنی عالی میشه

inspiron
22-08-2007, 20:35
سلام به دوست عزیز که این اثر رو طراحی کردن.
به نظر من این اثر عالی پر از مفهوم که تا الان کسی درباره مفهوم طرح حرفی نزده فقط درباره طرز درست کردن و با چه ابزاری درست کردن حرف زده شده (البته تا الان) من نظر کاملا شخصی خودم رو درباره مفهوم کار میگم درباره ی نوع اثر وطرح (از نظر زیبایی شناسی) فقط این که همیشه طرح نباید منظم و با ریتم باشد چرا که ریتم به کار زیبا نمیده چه بسا که آشفته بودن از ریتم زیبایی بیشتری داشته باشد . من دراین طرح آشفته بودن رو از ریتم داشتن زیباتر می بینم، ما در طراحی می تونیم از هر وسیله ای استفاده کنیم چه آماده و چه غیر آماده (ساخته شده به دست طراح) اصل درست استفاده کردن از ابزار است که در این طرح به نظر من بدرستی استفاده شده(در مورد قالب ها).

در مورد مفهوم طرح (اثر)

به نظر من در این اثر طراح با استفاده فکر و افکار خودش که سرچشمه گرفته از اطرافیان(جامعه)بر روی صفحه آورده.

دراین جا شئ مقدس و مورد بحث قلب(دل) را از جهات متفاوت نشان داده شده.
من نظر خودم رو در باره ی هر قلب (به ترتیب)در اثر میگم

1- قلب هایی پر جنب و جوش در اثر که در حال رسیدن به بالاترین نقطه هستند ولی نمی توانند به آن بالا برسند چون ساقه هایی دارند که با پیچش خود جلوی رشد آن قلب ها را می گیرند و هر چه قلب بیشتر تلاش می کند بیشتر به پستی و خاری می روند که در اینجا پایین است می رسد وچه بسا قلبی که از این تلاش بس خسته است و مایه عبرت دیگر قلب ها شده و آن قلب هایی که تشنه رسیدن به بالاترین درجات هستند را نصیحت میکند و می گوید تا می توانید کوچک شوید که بزرگی شما باعث افتخار نیست بلکه خاری شماست.
و شما این را در زندگی بشری وحتی زندگی خودتان می توانید ببینید افرادی که رشد زیادی دارند ولی در رتبه جزو پایین ترین ها هستند وچه بسا دیده هم نشوند و در بعضی مواقع افرادی پوچ ولی در رتبه های بالا .

2- قلبی در عین زیبایی زشت وجهنمی او سعی خود را کرده بود و راهی را که رفته هم درست بود وبه بالا سرها رسیده بود ولی به شعله های آتش اعتماد کرد، زیبایی او در چشم دو چندان شد ولی دیگر نمی تواند بدون شعله های آتش زیبا باشد وهمان زیبایی ساده خود را داشته باشد چون آتش آن را سوزانده و دیگر زیبا نیست و این در زندگی بشر با داشتن چند بشر زالو نما محقق می شود و شده است.

3- قلبی که در نگاه اول رشته ای بیش نیست و از بین رفته در برابر دردهایی که پشت سر گذاشته به او آرامش داده است آرامشی ابدی ولی این قلبها دست بردار نیستند و تخم خود را رها می کنند تا نسل قلبهای آبی از بین نرود قلبهایی که در عین درد در مکانی تاریک در کمال آرامشند و شاید اینها تخم نیستند آره اینها وجود نورانی اینها هستند که مانند چراغی عمل می کنند برای دیگر قلب های آشفته که در نور آنها آرامش را پیدا کنند آنها از وجود خود مایه می گذارند برای هدایت دیگران و این گونه قلب ها در بشر فراوان نیست کم هم نیست(مانند معلم ؛ هر انسانی می تواند معلم باشد)

4-قلبی که در آرام ترین جا بدون هیچ همسایه ای شاید این قلب تنهایی است ؟ در تنهایی رشد کرده ؟ نظر شما چیست؟ اگر نظرتان این است که او تنهاست سخت در اشتباهید بلکه او با همه ارتباط دارد طوری که تمام راه های این درخت سفید شده (به رنگ قلب) اوست همه را راهنمایی می کند ولی انتخاب راه به عهده ی خود شان است ولی او به همه ی قلب ها راه درست را نشان داد ولی هیچ قلبی به حرف او نکرده در زندگی بشری این قلب مانند پدر و مادر دل سوزی است ولی همه ی بچه ها خود خواه هستند بجز شما.

5- قلبی که از همه پایین تر است. به نظر می آید او هم از بچه هایی خود خواه باشد ؟ نظر شما چیست؟
نه او خود خواه نیست ؛ او تنها کسی است که به حرف قلب بزرگ کرده و راهی که او گفته رفته ، ساقه ی پیچان ندارد ساقه ی او راست است بله آن همان قلبی است که به تکامل رسیده است ؛ولی آن گل چیست؟ که میان این قلب به وجود آمده است وچرا کنار دیگرقلب ها در نیامده ! آره این همان حاصل رسیدن به تکامل است رسیدن به آخرین وبهترین راه است؛ اما این تصویر نیمی از آن درخت است که از وسط نصف شده نصف ی دیگر کجاست؟؟؟
این نظر مفهومی من درباره این طرح بود امیدوارم کسی از من نارحت نکرده باشم چون خوشحال کردن کار من نیست و امیدوارم نصف دیگر درخت رو هم شما طراحی کنید.

Hectorist
22-08-2007, 21:21
اولش که داشتم این پست آخری رو می خوندم فکر کردم اشتباهی نوشته شده. نظر لطفتون دوست عزیز.:11:

DaRiOuShJh
22-08-2007, 21:32
میگما اینهمه نکته و الهام داشت ما نفهمیدیم!:12:

ممنون دوسته عزیز

ولی هکتوریست جان میگم حالا راستی راستی از این خبرا بوده یا نه؟:10:

inspiron
22-08-2007, 21:54
ممنون از محبتی که به من دارین
ولی من مشتاقم نصفه دیگر درخت رو هم ببینم حالا هرکی میخواد طراحی کنه .
بازم ممنون