PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نوشتن و خواندن فارسی در W950 و M600 و P990

ماتاتا
20-08-2007, 19:47
Psiloc_CrystalArabic_UIQ3 آشغال است..!
بهتر است این کار را بکنید:

لینک های مستقیم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لینک های غیرمستقیم:

ابتدا فایل زیپ شده را باز کنید سپس کل آن را داخل مموری گوشی خود کپی کنید و در آخر گوشی را خاموش روشن کنید. :46:

ديپلمات
20-08-2007, 20:26
توصيه ميكنم تا دير نشده ( اگه نصب كردي) پاكش كني... واسه خوندن ميتوني از Font هاي فارسي استفاده كني و واسه ارسال هم از كيبورد فارسي ( يه فايل html)

توصيه هاي ايمني رو جدي بگيريد !!!

ماتاتا
20-08-2007, 20:52
توصيه ميكنم تا دير نشده ( اگه نصب كردي) پاكش كني... واسه خوندن ميتوني از Font هاي فارسي استفاده كني و واسه ارسال هم از كيبورد فارسي ( يه فايل html)

توصيه هاي ايمني رو جدي بگيريد !!!

چطور مگه..؟
من نصب کردم ایرادی نداره..!! :13:
مال این سایته:

برنامه چند زبون دیگه رو هم داره! مثل ژاپنی و ابری...

ديپلمات
20-08-2007, 21:36
2 هفته خودت متوجه ميشي ...

ماتاتا
20-08-2007, 21:58
2 هفته خودت متوجه ميشي ...

چرا این جوری می گی..؟! خوب راست و پوست کنده بگو مشکلش چیه که برم پاک کنم... :ohno:

ديپلمات
20-08-2007, 23:49
عزيزم ... تو اين فروم به كررات گفته شده كه اين برنامه چون كرك نداره مشكل سازه ... مجبور ميشي گوشي رو فلش كني...

كافيه يه سرچ بكني متوجه ميشي...اينقدر گفتن و گفتن كه ديگه رمقي واسه اساتيد نمونده كه راهنماييت بكنن

نصب نكن اگه نصب كردي پاكش كن ...

choory
21-08-2007, 00:08
اولا تكراري بود بعد هم گوشي را ميريزه به هم.همون طور كه دوستمون گفت بايد گوشي را فلش كني.من نصب كردم بعد چند روز كه گوشيما خاموش روشن كردم ديگه گوشي بالا نيومد.

ماتاتا
21-08-2007, 01:15
ممنون بابت راهنمایی هاتون..! همین الآن پاکش کردم! :10:
حالا که پاک کردم مشکلی پیش نمیاد..؟! :worried:

دمتون گرم... :11:

ديپلمات
21-08-2007, 01:20
ممنون بابت راهنمایی هاتون..! همین الآن پاکش کردم! :10:
حالا که پاک کردم مشکلی پیش نمیاد..؟! :worried:

دمتون گرم... :11:

نه هيچ مشكلي پيش نمياد... :8:

ماتاتا
21-08-2007, 01:31
ای داد..!:19:

من زدم روی آنیستال و فکر کردم پاک شده ولی الان دیدم ارور داده و نوشته "Cannot Unistall" حالا چه کار کنم..؟!:41:

عجب غلطی کردم..! می ترسم گوشیم رو هم خاموش کنم..!!:9:

hemo
21-08-2007, 06:46
من دقيقا نميدونم شايد اگه قابل حذف نباشه بشه با فرمت كردن از شرش خلاص شد

hemo
21-08-2007, 06:54
..............................................

ديپلمات
21-08-2007, 09:47
ای داد..!:19:

من زدم روی آنیستال و فکر کردم پاک شده ولی الان دیدم ارور داده و نوشته "Cannot Unistall" حالا چه کار کنم..؟!:41:

عجب غلطی کردم..! می ترسم گوشیم رو هم خاموش کنم..!!:9:

حافظه داخلي گوشيت رو فرمت كن

واسه اينكار به ترتيب اين كليد ها رو بزن...

راست - ستاره - چپ - چپ - ستاره - چپ ستاره

يه منو باز ميشه برو روي Format Internal Disk

با اينكار هرچي نصب كرده بودي از دست ميدي ولي به ريسكش مي ارزه و از شر كريستال راحت ميشي

ITALIAN
21-08-2007, 10:38
با سلام . من همین امروز عضو شدم و امیدوارم منو به عنوان عضو جدید بپذیرید.
متاسفانه من دیر به این گفتگو رسیدم، بعد از حذف برنامه عربی!!!!
خدمت شما عرض کنم که من هم اسمارت فون 990 رو خریدم که واقعا از اون راضی هستم، درسته یک وسیله خیلی حساسیه که باید در نگهداری از اون دقت کنیم.
قبل از هر چیز باید بدونیم که این تنها یک گوشی موبایل نیست بلکه اسمارت فون یا بهتره بگیم که یک کامپیوتر جیبی هستش که کاراییهای خیلی زیادی داره.
گوشی که من دارم فرانسوی اصله و مشکلی هم نداره، به خاطر سرعت پایین اینترنت نتونستم آپدیتش کنم، حتی تا 94٪ هم رسید اما یادم رفته بود که قبل از آپدیت کردن کاملا شارژش کنم که تا 94٪ که رسید خاموش شد.
حالا منظور من از این جملات چیه!؟
منظور من اینه که شانس آوردم که اصل فرانسویش رو گیر آوردم وگرنه مثل بقیه دوستان که در موقع آپدیت و قطعی دستگاهشون هنگ، ریست‌های مکرر و حتی بارها شنیدم که نیاز به فلش کردن پیدا میکنن.
اما با اینکه من نزدیک به 20 مرتبه اینکار رو کردم اما به خاطر سرعت کم اینترنت و قطی اون نتونستم موفق بشم. اما تا کنون هیچگونه مشکلی برای گوشیم به وجود نیومده.
نرسیدم که به شما بگم پاکش نکید چون ممکنه گوشیتون دچار مشکل بشه.
من بارها این برنامه رو نصب و حذف کردم اما مشکلی برام پیش نیومد، حالا شما چرا اینطور شد، ممکنه بخاطر حذف نادرست باشه البته من یک اشتباهی کردم که گوشیم رو یک بار بی‌خود و بی‌جهت ریست مستر کردم که باعث شده دیگه نه برنامه عربی نصب بشه و هم اینکه برای ارسال، گزینه اینفرارد غیر فعال شده اما اینفرارد میگیره که این رو باید مطرح کنم چون خیلی سعی کردم ولی نتونستم..
در انتها اینو می‌خوام بدونید که اگه گوشی شما اصل اصل اصل باشه نباید با این برنامه‌ها مشکلی داشته باشه..
موفق باشید..
دوست شما .. موسوی:20:

ITALIAN
21-08-2007, 10:49
من پیشنهاد میکنم 990 رو فورمت یا ریست مستر نکنید و منتظر بشید که راهی بهتر براش پیدا بشه..

ITALIAN
21-08-2007, 11:05
سعی میکنم برای شما راهی پیدا کنم... امیدوارم !!!:20:

ديپلمات
21-08-2007, 13:17
خدمت شما عرض کنم که من هم اسمارت فون 990 رو خریدم که واقعا از اون راضی هستم، درسته یک وسیله خیلی حساسیه که باید در نگهداری از اون دقت کنیم.
قبل از هر چیز باید بدونیم که این تنها یک گوشی موبایل نیست بلکه اسمارت فون یا بهتره بگیم که یک کامپیوتر جیبی هستش که کاراییهای خیلی زیادی داره.
گوشی که من دارم فرانسوی اصله و مشکلی هم نداره، به خاطر سرعت پایین اینترنت نتونستم آپدیتش کنم، حتی تا 94٪ هم رسید اما یادم رفته بود که قبل از آپدیت کردن کاملا شارژش کنم که تا 94٪ که رسید خاموش شد.
منظور من اینه که شانس آوردم که اصل فرانسویش رو گیر آوردم وگرنه مثل بقیه دوستان که در موقع آپدیت و قطعی دستگاهشون هنگ، ریست‌های مکرر و حتی بارها شنیدم که نیاز به فلش کردن پیدا میکنن.
اما با اینکه من نزدیک به 20 مرتبه اینکار رو کردم اما به خاطر سرعت کم اینترنت و قطی اون نتونستم موفق بشم. اما تا کنون هیچگونه مشکلی برای گوشیم به وجود نیومده.
من بارها این برنامه رو نصب و حذف کردم اما مشکلی برام پیش نیومد، حالا شما چرا اینطور شد، ممکنه بخاطر حذف نادرست باشه البته من یک اشتباهی کردم که گوشیم رو یک بار بی‌خود و بی‌جهت ریست مستر کردم که باعث شده دیگه نه برنامه عربی نصب بشه و هم اینکه برای ارسال، گزینه اینفرارد غیر فعال شده اما اینفرارد میگیره که این رو باید مطرح کنم چون خیلی سعی کردم ولی نتونستم..
در انتها اینو می‌خوام بدونید که اگه گوشی شما اصل اصل اصل باشه نباید با این برنامه‌ها مشکلی داشته باشه..
موفق باشید..

مبارك باشه

ولي يه نكته : اگه منظورت از اصل بودن گوشي به خاطر يه ليبل پشت گوشه كه نوشته شده باشه Made in France كه بايد بگم نيست ... چون از اين ليبلها رو همه ميتونن توليد كنن و بچسبونن پشت گوشي

پارسال كه فرانسويش 560 تومن بود من خريدم ... پشتش رو كه باز كردم ديدم همه جاش نوشته Made in China ... حالا مقايسه كن با اين 990 هاي 340 تومني !!!

اگه چين هم باشه هيچ مشكلي پيش نمياد... چيني ها مثل ما ايراني ها چيز بد توليد نميكنن ..درجه 1 و 2 و 3 دارن كه بيشتر چون 3 مياد تو ايران فكر ميكنيم همه محصولاتش بده

مثلا شما laptop ميخري با مارك Sony - زيرش هم نوشته Made in JAPAN by TOKIO فكر ميكني واقعا ژاپنيه؟

كافيه بازش كني متوجه بشي كه نيست ...

درثاني برنامه كريستال عربي هيچ كركي نداره و هيچ راهي هم نداره جز راهي كه گفتم ..الان ماههاست كه كسي نتونسته راه حلي واسش پيدا كنه جز فلش كردن !!!

اگه اساتيد و دوستان ميتونن چنين خدمتي بكنن بگن يا علي ... اعلام كنن ما هم استفاده كنيم

choory
22-08-2007, 07:28
موفق باشید..

اين كه شما ميگي گوشي بايد اصل باشه هيچ ربطي نداره.من گوشيم m600 هست و همون اوايل هم كه اومد خريدم اما با اين برنامه مشكل داره.

seyyedi
22-08-2007, 09:55
دوستان سلام
دیپلمات جان گفتی با ریختن فونت فارسی میشه فارسی خوند اگه ممکنه بیشتر توضیح بده برامون

ماتاتا
22-08-2007, 15:59
حافظه داخلي گوشيت رو فرمت كن

واسه اينكار به ترتيب اين كليد ها رو بزن...

راست - ستاره - چپ - چپ - ستاره - چپ ستاره

يه منو باز ميشه برو روي Format Internal Disk

با اينكار هرچي نصب كرده بودي از دست ميدي ولي به ريسكش مي ارزه و از شر كريستال راحت ميشي

ممنون بابت توضیحتون...:40:

مستر ریست کردم درست شد...:11:

ماتاتا
22-08-2007, 16:00
دوستان سلام
دیپلمات جان گفتی با ریختن فونت فارسی میشه فارسی خوند اگه ممکنه بیشتر توضیح بده برامون

منم می خواستم همین رو بگم..!:20:

ماتاتا
22-08-2007, 16:01
سعی میکنم برای شما راهی پیدا کنم... امیدوارم !!!:20:

خیلی ممنون دیگه مستر ریست کردم...:10:

ديپلمات
22-08-2007, 18:09
دوستان سلام

ببين دوست گلم چهار تا فونت فارسي واسه UIQ3 هست كه وقتي اونا رو مي ريزي رو مموري كارتت امكان خودن فايلها فارسي مهيا ميشه

چهارتا فونت كه در يك پوشه به اسم Fonts هستش ..اينا رو بايد كپي كني داخل مموري كارت داخل پوشه اي به نام Resource ... يعني ميشه

Resource>Fonts

بعدش كه گوشي رو خاموش ميكني و روشن ميكني همه چي كه فارسي باشه نمايش داده ميشه

اعم از sms و فايلها Word و فايلهاي متني - صفحات اينترنت و ....( حتي نرم افزار Opera Mini رو ( به غير از نسخه 4 بتا ) هم فارسي ميكنه !!! )

فايل رو Extract كن بريز تو مموري كارت و گوشي رو خاموش و روشن كن تمام ....

اينم فونت

ITALIAN
23-08-2007, 14:40
بالاخره مشکلتون حل شد یا نه؟
من تا حالا موفق نشدم که برات یه راه بهتری پیدا کنم

ITALIAN
23-08-2007, 14:42
من خودم یه برنامه دارم و دانلودش کردم و استفاده هم کردم ...
خوب بود بهتر از اون چهار فونت هستن... حالا چطوری!!!؟
مهلت بدی برات می‌نویسم!!!

ITALIAN
23-08-2007, 14:43
راستی من اگه بخوام یه فایل رو براتون آپلود کنم جایی برای اینکار هست که همه بتونن دانلودش کنن
برنامه خوبیه

ITALIAN
23-08-2007, 14:54
مشکلی برات پیش نیومد... وقتی مستر ریست کردی؟
اگه خواستی توی پست بعدی برات می‌گم که چطور با اون نرم افزار کار بکنی.
واقعا عالیه من نصب کردم و خیلی هم خوبه در ضمن با برنامه ست .. دستی نیست که کپی کنی
امتحانش کن...
بدبختی هم لینک دانلودش رو فراموش کردم وگرنه برات می‌گذاشتم که استفاده کنی

ديپلمات
23-08-2007, 18:12
آقا محبت كن تمام كامنتهاتو تو يه پست بده .... ok؟

ماتاتا
23-08-2007, 18:49
ببين دوست گلم چهار تا فونت فارسي واسه UIQ3 هست كه وقتي اونا رو مي ريزي رو مموري كارتت امكان خودن فايلها فارسي مهيا ميشه

چهارتا فونت كه در يك پوشه به اسم Fonts هستش ..اينا رو بايد كپي كني داخل مموري كارت داخل پوشه اي به نام Resource ... يعني ميشه

Resource>Fonts

اعم از sms و فايلها Word و فايلهاي متني - صفحات اينترنت و ....( حتي نرم افزار Opera Mini رو ( به غير از نسخه 4 بتا ) هم فارسي ميكنه !!! )

اينم فونت

ممنون بابت توضیحتون... :40:
اگر مشکل خوندن اس ام اس فارسی برام حل بشه دعات می کنم....!:11:

این لینک کار نمی کنه! این پیام رو می ده: We're sorry, this file has expired :41:

ماتاتا
23-08-2007, 18:53
مشکلی برات پیش نیومد... وقتی مستر ریست کردی؟
اگه خواستی توی پست بعدی برات می‌گم که چطور با اون نرم افزار کار بکنی.
واقعا عالیه من نصب کردم و خیلی هم خوبه در ضمن با برنامه ست .. دستی نیست که کپی کنی
امتحانش کن...
بدبختی هم لینک دانلودش رو فراموش کردم وگرنه برات می‌گذاشتم که استفاده کنی

نه..! بعدش هم FirmWare گوشیم رو آپدیت کردم خیلی عالی شد...:40:

این جا برای آپلود مناسبه:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید :8:

اگر این مشکل من حل بشه یک دنیا ممنونتون میشم... :11:

LOVEMT
23-08-2007, 19:16
وقتی برنامه نصب شد آن را اجرا کنید و صبر کنید تا اعلام کند که باید گوشی را خاموش کنید، سپس گوشی را روشن کرده و از خواندن و نوشتن فارسی در گوشی خود لذت ببرید!

نصب كردم و لذت هم بردم ولي بعد از يه هفته كه سريال ليسانس و خاست و اون هنگ كردن ها و مشكلاتي كه برام پيش اومد و تو انجمن P990i مطرح كردم تمام لذت از در عقب برگشت خورد ... اگه ميشه برنامه ها كم دردسر ولي مثل Crystal Arabic معرفي كنيد !

ماتاتا
23-08-2007, 19:22
نصب كردم و لذت هم بردم ولي بعد از يه هفته كه سريال ليسانس و خاست و اون هنگ كردن ها و مشكلاتي كه برام پيش اومد و تو انجمن P990i مطرح كردم تمام لذت از در عقب برگشت خورد ... اگه ميشه برنامه ها كم دردسر ولي مثل Crystal Arabic معرفي كنيد !

آره بابا گوشی خودم هم داغون شد..!! :46:
مجبور شدم مستر ریست کنم..!! :19:

ديپلمات
23-08-2007, 19:39
ممنون بابت توضیحتون... :40:
اگر مشکل خوندن اس ام اس فارسی برام حل بشه دعات می کنم....!:11:

این لینک کار نمی کنه! این پیام رو می ده: We're sorry, this file has expired :41:

خب فكر كنم مهلت استفاده از لينك تموم شده

خودم واست آپلود كردم اينجا ... اميدوارم مشكلت حل شه... شاد باشي

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ماتاتا
23-08-2007, 22:45
خب فكر كنم مهلت استفاده از لينك تموم شده

خودم واست آپلود كردم اينجا ... اميدوارم مشكلت حل شه... شاد باشي

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی عالی بود دوست عزیز (اسمت رو نمی دونم! :31:):46:

دمت گرم الهی از جوونیت خیر ببینی...:11:

خیلی کارت درسته...:10:

ديپلمات
23-08-2007, 23:21
خیلی عالی بود دوست عزیز (اسمت رو نمی دونم! :31:):46:

دمت گرم الهی از جوونیت خیر ببینی...:11:

خیلی کارت درسته...:10:

خوشحال شدم كه درست شد... موفق باشي

ITALIAN
02-09-2007, 07:36
هرچی سعی میکردم برات آپلود کنم نمی‌شد .. اول که (ف ی ل ت ر) بود و بعد که باز شد پیغام خطا میومد.
اگه هنوز فکر میکنی که نیاز به اون برنامه داری بهتره که روی ایمیلت برات ارسال کنم.

seyyedi
02-09-2007, 16:35
دوستان سلام
دیپلمات عزیز این لینکی هم که بالا قرار دادی باز نمیشه و پیغام زیر رو میده
The requested URL could not be retrieved
لطفکن دوباره یه چک کن

ديپلمات
02-09-2007, 17:20
باز ميشد قبلا ... اگه تاپيك هاي ماتاتا رو ببيني متوجه ميشي كه لينك درست بوده و ايشون مشكلشون حل شده

اين خطا به خاطر تموم شدن مدت قانوني استفاده از لينكه !

من ديگه حوصله آپ كردنشو ندارم ..اگه بگردي تو همين فروم پيدا ميكني!

shokoofe
02-09-2007, 17:38
:20:سلام اگه ميشه سوال منم جواب بدين خيلي خيلي ممنون من يه گوشي p990i دارم فارسي سازم ازهمين سايتي كه گفتين دانلود كردم ولي نميدونم چطوري وارد گوشي كنم با برنامه خاصي بعد تو كدوم قسمت گوشي دستتون مرسي.

ديپلمات
02-09-2007, 21:56
:20:سلام اگه ميشه سوال منم جواب بدين خيلي خيلي ممنون من يه گوشي p990i دارم فارسي سازم ازهمين سايتي كه گفتين دانلود كردم ولي نميدونم چطوري وارد گوشي كنم با برنامه خاصي بعد تو كدوم قسمت گوشي دستتون مرسي.

فونتها رو بريز تو پوشه Resource مموري كارت .. اگه متوجه نشدي برو از صفحه اول بخون يكي از صفحه ها كامل توضيح دادم

amir_hma
03-09-2007, 02:22
بهترین راه خواندن فارسی همینه.
ای ول

ماتاتا
03-09-2007, 19:51
من فایل مورد نظر رو دوباره آپلود کردم. :11:

ابتدا فایل زیپ شده را باز کنید سپس کل آن را داخل مموری گوشی خود کپی کنید و در آخر گوشی را خاموش روشن کنید. :46:

seyyedi
04-09-2007, 12:04
دوستان سلام
دستت درد نکنه ماتاتا جان آخرش دیروز به هر زحمتی بود اون لینک دیپلمات رو باز کردم و دان کردم و ریختم رو گوشیم خیلی حال کردم آخرشهههههههههه
ولی امروز به یک مشکل بر خوردم گوشی ری استارت می شد چند بار صفحه سفیذ یا سیاه اومد چند بار هم یه پیغام می اومد که فقط گزینه continue داشت
نمی دونم از این فونت ها بود !!! از تمهایی بود که چند روز پیش دان کرده بودم !!!!!!
خلاصه یه فرمت اینترنال دیسک افتادم
حالا گوشی سرحاله و مثل روز اولش کار میکنه و فارسی رو هم خدا رو شکر میخونه

ماتاتا
04-09-2007, 15:55
دوستان سلام
دستت درد نکنه ماتاتا جان آخرش دیروز به هر زحمتی بود اون لینک دیپلمات رو باز کردم و دان کردم و ریختم رو گوشیم خیلی حال کردم آخرشهههههههههه
ولی امروز به یک مشکل بر خوردم گوشی ری استارت می شد چند بار صفحه سفیذ یا سیاه اومد چند بار هم یه پیغام می اومد که فقط گزینه continue داشت
نمی دونم از این فونت ها بود !!! از تمهایی بود که چند روز پیش دان کرده بودم !!!!!!
خلاصه یه فرمت اینترنال دیسک افتادم
حالا گوشی سرحاله و مثل روز اولش کار میکنه و فارسی رو هم خدا رو شکر میخونه

خواهش می کنم سیدی جان...

من وقتی ریختم مشکلی نداشتم . حالا خدا رو شکر الان دیگه مشکل نداری...:11:

Bob
05-09-2007, 00:26
من فایل مورد نظر رو دوباره آپلود کردم. :11:

دوست عزیز فایلی که آپ کردی خرابه.
لطف کن درستش کن.

seyyedi
05-09-2007, 09:38
دوستان سلام
فیل دیپلمات باید درست باشه
یه سری بهش بزن اگ نیومد چند بار باید امتحان کنی یعنی هی پیست کنی هی go رو بزنی تا آخرش باز شه
بعدش یه شماره میده تو کادر باید وارد کنی بعدش دان کنی

Bob
05-09-2007, 11:26
دوستان سلام
فیل دیپلمات باید درست باشه
یه سری بهش بزن اگ نیومد چند بار باید امتحان کنی یعنی هی پیست کنی هی go رو بزنی تا آخرش باز شه
بعدش یه شماره میده تو کادر باید وارد کنی بعدش دان کنی

اصلا باز نمیشه:19:
لطفا یکی آپ کنه:11:

ماتاتا
05-09-2007, 22:16
دوست عزیز فایلی که آپ کردی خرابه.
لطف کن درستش کن.

برای من درسته و مشکلی نداره.

تو پرشین گیگ آپ کردم نباید مشکلی داشته باشه...:10:

Bob
05-09-2007, 22:45
لینک که اشکالی نداره.خوده فایلو وقتی میخوام ار rar خارج کنم ارور میده.

ماتاتا
05-09-2007, 23:36

اون هم برای من مشکلی نداره! چه اروری میده..؟

Phoenix
06-09-2007, 11:19

منم همین مشکلو دارم unrar نمیشه!
لطفا دوباره آپ کنید

با تشکر

Bob
06-09-2007, 11:32
unexpected end of archive

چند بارم دانلود کردم
همش همین ارور میده.

ماتاتا
06-09-2007, 15:35
نمی دونم مشکل چیه و چرا این طور میشه!! فایل درست رو دوباره آپلود کردم.

برای اطمینان چند جای دیگه هم آپلود کردم...

لینک های مستقیم:

لینک های غیرمستقیم:

Bob
06-09-2007, 23:53
واقعا ممنون.خیلیییییییییییییییی یییییییییییییییییییییییی ییییییییی لطف کردی.
مر3000000000000000000000000000000000000000000000 00

ماتاتا
07-09-2007, 00:03
واقعا ممنون.خیلیییییییییییییییی یییییییییییییییییییییییی ییییییییی لطف کردی.
مر3000000000000000000000000000000000000000000000 00

خواهش می کنم دوست عزیز... :11:

mymihan
20-09-2007, 16:00
واقعاً از کمک شما برای حل مشکل خواندن پیامهای کوتاه فارسی ممنونم. وقتی نمی‌تونستم اونها رو بخونم خیلی ناراحت بودم.

mymihan
20-09-2007, 16:45
برای فارسی نویسی چی کار کنم. در این فروم گشتم چیزی نیافتم؟ شما گفتید یک فایل html حوب کجا است؟

Mahsa_883
05-10-2007, 11:17
این پست رو لطفاً حذف کنید

H M R 0 0 7
17-10-2007, 11:38
برای فارسی نویسی چی کار کنم. در این فروم گشتم چیزی نیافتم؟ شما گفتید یک فایل html حوب کجا است؟

بابا راست ميگه بنده خدا. منم هر چي گشتم صفحه كليد فارسي كه به صورت html گير نياوردم.خواهشا يكي كمك كنه.

در ضمن اينم لينك فونتهاي فارسيه كه تا 10 سال ديگه هم خراب نميشه توضيحات نصبشم توش گذاشتم.

پسورد(با حروف كوچك):

kimiahost.com

rameshk
17-10-2007, 12:32
بابا راست ميگه بنده خدا. منم هر چي گشتم صفحه كليد فارسي كه به صورت html گير نياوردم.خواهشا يكي كمك كنه.
فونت + صفحه كليد فارسي
لينك مستقيم

H M R 0 0 7
17-10-2007, 13:34
اينم جديدترين صفحه كليد فارسي:

mhentezari
17-10-2007, 22:18
من w950 دارم
توش فولدر resource رو ندیدم. البته تازه گرفتم
میشه راهنمایی کنید.

rameshk
18-10-2007, 00:13
من w950 دارم
میشه راهنمایی کنید.
اگه نداره خودتون بسازيد...مسير رو هم كه بلدي!! فقط يادتون باشه رو مموري استيك بسازيد.

ماتاتا
18-10-2007, 00:58
من w950 دارم
میشه راهنمایی کنید.

Hiddene
شما کل پوشه رو کپی کنید خودش ساخته میشه. :11:

mhentezari
18-10-2007, 01:09
ممنون
گذاشتم آپدیت شه. بعدش چک میکنم.

LOVEMT
18-10-2007, 03:47

Resource>Fonts

اينم فونت

مرسی دوست عزیز

این فونت های که شما اینجا گذاشتید فقط فایل های و نوشته های Encoding رو فقط با فرمت Unicode میخونه و فایل ها و نوشته های Utf-8 رو نمیخونه اگه برای این مشکل هم بشه کاری کرد ممنون میشم جواب بدین

mhentezari
18-10-2007, 05:06
ببخشید ولی فکر کنم unicode همون utf-8 باشه (یا لا اقل یکی از انواعش)!

mhentezari
18-10-2007, 12:31
اگه نداره خودتون بسازيد...مسير رو هم كه بلدي!! فقط يادتون باشه رو مموري استيك بسازيد.
اجازه ساخت فولدر نمیده! میگه : the operation is not supported
با فولدر هم نمیذاره کپی کنم!

LOVEMT
19-10-2007, 23:29
ببخشید ولی فکر کنم unicode همون utf-8 باشه (یا لا اقل یکی از انواعش)!

شما میتونید برنامه Notepad رو اجرا کنید و یه متنی بنویسید و از منوی فایل روی Save کلیک کنید اون پنجره ای که ظاهر میشه یه جا اسم فایل رو از شما میخات یه کم پاینتر میبیند که نوشته Encoding : و اگه اون نوار کامبو رو باز کنید 4 تا گذینه نوشن میده یه یکیش Unicode و یکی هم UTF-8 هست و دوتای دیگه ... میتونی امتحان کنید وبعد اگه بتونی فونتش رو برام ÷یدا کنید خیلی خوب میشه

rameshk
20-10-2007, 11:39

از طريق pc فولدر Resource كپي كن رو مموري...

mhentezari
20-10-2007, 12:09
از طريق pc فولدر Resource كپي كن رو مموري...
اجازه اون رو هم نمیده.
یک برنامه نصب کردم، فولدر resource ساخته شد.
حالا توش اجازه نمیده فولدر fonts رو بسازم.

ککککممممکککک کنید، دارم دیوونه میشم!

deicide
20-10-2007, 12:44
اجازه اون رو هم نمیده.
یک برنامه نصب کردم، فولدر resource ساخته شد.
حالا توش اجازه نمیده فولدر fonts رو بسازم.

ککککممممکککک کنید، دارم دیوونه میشم!

عزيز جان اول اين کار رو انجام بده تا اگه فولدر resource رو داشتي خودش وارد بشه :

(( براي وارد شدن به اين شاخه به درايو مموري رفته و در نوار آدرس تايپ كنيد: G:\resource و سپس enter كنيد.( دقت كنيد G در اينجا نام درايو مموري هست ))

حالا ديگه وارد فولدر شدي ، مي توني فولدر فونت رو بسازي. چون اگر يک بار فارسي ساز رو نصب کرده باشي ، چون در حالت عادي نمي توني اون فولدر رو ببيني براي ساختن مجدد سيستم اجازه نميده. (واضح بود؟)
ارادتمند
DEICIDE

nakhordemast
24-10-2007, 15:40
آره منم همین مشکلو دارم با پ990
نمیسازه .
البته از تو گوشی این کارو کردم. باید مموری رو بذارم تو کارت ریدر و با پی سی بسازم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

mhentezari
25-10-2007, 00:08
آقا برای من درست شد.
آره بذار تو رم ریدر و اونطوری بساز.
درست میشه

S A M S U N G
02-11-2007, 06:05
فونت + صفحه كليد فارسي
لينك مستقيم
این به W950 میخوره ؟
میشه توضیح بدی چطوری باهاش کار کنم ؟
من دانلود کردم ولی نمیدونم چیکار کنم

parmida_pro
16-11-2007, 08:10
دمتتون گرم من روي w950 ريختم كاز كرد فقط از صفحه كليد چه جوري استفاده كنم
اون html رو چي جوري اجرا كنم

emprator_kochak
16-11-2007, 21:56
من هرچی فونت تو گوشیم( p990i ) میریزم مسیجامو فارسی نشون نمیده، مگر کپیشون کنم تو یه فایل Word اون موقع نشون میده علت چیه ؟

mehdi_vsgh
29-11-2007, 16:14
من صفحه کلید فارسی را برای w950 دانلود کردم....

ولی نمیدونم چطوری ازش استفاده کنم

mehdi_vsgh
29-11-2007, 16:25
اينم جديدترين صفحه كليد فارسي:

میشه روش استفاده از اونو هم بگین؟؟؟؟

ماتاتا
30-11-2007, 01:44
میشه روش استفاده از اونو هم بگین؟؟؟؟

برو از قسمت وب پیج صفحه رو باز کن بعد در اون صفحه مطلبت رو تایپ کن و کپی پیست کن تو قسمت مسیج.

nilofar2248
11-05-2009, 20:50
دوستان سلام من برنامه resourse رو نصب کردم و گوشی w950 من فونت فارسی رو تو مسیج می شناسد برای تغییر فونت ها چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید با تشکر از برنامه فوق العادتتون اگر فونت های جدید هم بذارید ممنون می شوم راستی سئوال آخر نمیشه کل منوهاش فارسی بشه مثل پی 990؟

esi_n2002
27-09-2012, 11:56
سلام . من نظامی هستم و باید بدون دوربین داشته باشم
دیروز یه m600i خریدم 200
فقط فارسی نداره
مشکلم اینه که رم براش نخریدم و میخوام نخرم
نمیشه فونت ها رو روی حافظه خود گوشی ریخت ؟