PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جديدترين گوشي سوني اريکسون H1i

deicide
19-08-2007, 09:13
گوشي جديد سوني اريکسون با عنوان H1i ترکيبي از سري واکمن و سري تلفن هاي سايبرشات اين شرکت است. حرف H آغازين اين مدل جديد که تاکنون تنها تصاويري از آن در اينترنت منتشر شده برگرفته از واژه Hybrid است و به اين نکته اشاره مي کند که اين تلفن همراه ماهيتي ترکيبي دارد.
تصاوير موجود از H1 نشان مي دهد که صفحه نمايش اين تلفن همراه جديد 480 در 270 پيکسل است و از فناوري چند لمسي استفاده مي کند. همچنين دوربين اين مدل وضوح تصوير 7/2 مگا پيکسل دارد.
منبع: روزنامه جام جم . ضميمه کليک

SAEED_BARCELONA
19-08-2007, 10:10
اینم عکسش ولی فکر کنم یه گوشی fake باشه چون یه جا خوندم یکی از طرفداران سونی اریکسون اونو طراحی کرده. همونطور که میبینید جلوش w960 و پشتش k850
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Bizhan26
19-08-2007, 10:15
خيلي ممنون اگه تونستي عكسشو پيدا كن

deicide
19-08-2007, 10:35
اینم عکسش ولی فکر کنم یه گوشی fake باشه چون یه جا خوندم یکی از طرفداران سونی اریکسون اونو طراحی کرده. همونطور که میبینید جلوش w960 و پشتش k850

منم يه همچين نظري دارم ولي تعجب مي کنم چطور يه رسانه رسمي اين خبر رو چاپ کرده. البته صبر مي کنيم تا نظر بقيه بچه ها رو هم ببينيم.

mostafa_khan
19-08-2007, 11:05
تابلو هستش که fake ....جلوش خود دبلیو 960 هست...حتی یه تغییر ریزم ندادن ادم باورش بشه...طراح هم طراح های قدیم:46:

SAEED_BARCELONA
19-08-2007, 11:26
تابلو هستش که fake ....جلوش خود دبلیو 960 هست...حتی یه تغییر ریزم ندادن ادم باورش بشه...طراح هم طراح های قدیم:46:

یه تغییر کوچیک پیدا کرده نسبت به w960 اونم اینکه تو w960 فقط دکمه های قسمت مربوط به واکمنش لمسیه ولی توH1 تمام کیبردش لمسیه.

seyyedi
19-08-2007, 15:04
دوستان سلام
صد در صد fake هست به چند دلیل
1- سونی حرف h رو برای سری هندی کم خودش ذخیره کرده که زمانی که فیلم برداری هم مد شد ازش استفاده کنه و برا این مدل می تونه از دو حرف یا یک حرف دیگه استفاده کنه
2-هیچ وقت سونی قبل از دیگران علی الخصوص نوکیا دوربین بالاتر نمی زنه و همیشه بعد از اونها ولی پر قدرت تر وارد می کنه
3-تا حالا به ندرت مشاهده شده سونی طرح ظاهری گوشی رو دوباره بزنه مگه در شرایطی مثل k800 و k790 که بازم هر دو یک مدل هستن
فعلا همینا به ذهنم رسید

deicide
19-08-2007, 15:11
دوستان سلام
صد در صد fake هست به چند دلیل
1- سونی حرف h رو برای سری هندی کم خودش ذخیره کرده که زمانی که فیلم برداری هم مد شد ازش استفاده کنه و برا این مدل می تونه از دو حرف یا یک حرف دیگه استفاده کنه
2-هیچ وقت سونی قبل از دیگران علی الخصوص نوکیا دوربین بالاتر نمی زنه و همیشه بعد از اونها ولی پر قدرت تر وارد می کنه
3-تا حالا به ندرت مشاهده شده سونی طرح ظاهری گوشی رو دوباره بزنه مگه در شرایطی مثل k800 و k790 که بازم هر دو یک مدل هستن
فعلا همینا به ذهنم رسید

نظرات شما و بقيه عزيزان کاملا درست ولي به نظر شما چرا يه روزنامه رسمي بايد يه همچين خبري رو چاپ کنه؟

hamed1297
19-08-2007, 15:47
من توی هیچ کدوم از سایتهای خبری که شایعات رو در مورد گوشی های احتمالی سونی اریکسون مینویسن چنین مطلبی رو ندیدم.
از کجاشون در آوردن نمیدونم.
به هر حال امیدوارم که درست باشه
H ممکنه مخفف handycam هم باشه.که دیگه حرف نداره.

R@R#M@N
19-08-2007, 15:52
به نظر من هم فیک هست

hamed1297
19-08-2007, 15:58
به نظر من هم فیک هست

این عکس توی سایت موبایل ریویو بود و نوشته بود که یه concept هست که یه طرفدار سونی اریکسون طراحیش کرده.

راستی موبایل ریویو 6-7 روزه که به خاطره نوشتن اشکالات ایفون هک شده وبالا نمیاد.
صاحب سایت 10.000 دلار جایزه گذاشته برای پیدا کردن هکرش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ostooreh
19-08-2007, 16:07
سلام من الان تحقیق میکردم تایید میکنم fake هست و تو روزنامه هم نوشته طرح اولیه(به روزنامه ها هیچ وقت اعتماد نکنین) ان شاا... که ساخته بشه ضایع نشن منم احتمال میدادم سونی همچین کاری کنه از k850وw960 که یکم از اون سری دیگه امکانات دارن (مثلا 3.2 w960) معلومه.راستی کسی در مورد w1000 (یا w1) چیزی شنیده؟

ديپلمات
19-08-2007, 18:28
من يه هفته پيش تو Mobile-review خوندم كه دوربينش 7.8 مگاپيكسله !

SAEED_BARCELONA
19-08-2007, 18:52
نظرات شما و بقيه عزيزان کاملا درست ولي به نظر شما چرا يه روزنامه رسمي بايد يه همچين خبري رو چاپ کنه؟

به خاطر اینکه صفحشون پر بشه.:31:

SAEED_BARCELONA
19-08-2007, 18:53
راستی کسی در مورد w1000 (یا w1) چیزی شنیده؟
اونم با اجازت fake تشریف دارن:27:

Mohammad amir bazrafshaN
19-08-2007, 20:42
يا حي
اين عكس توي اين سايت هم بود

Mahdi_Moosavi
19-08-2007, 20:58
هیچ وقت Se همچین کاری نمیکنه چون اونوقت دیگه بازار سری W و K رو به کلی از دست خواهد داد .

aram_nfs
19-08-2007, 21:32
راستش رو بخواین زیاد در مورد این اصلاحی که به کار می برین یعنی فیک اطلاعات ندارم ولی اینو خوب می دونم که اکثر گوشی های سونی اریکسون شبیه هم هستن و این شرکت پول زیادی بابت طراحی خرج نمی کنه به همین دلیل هم هست که گوشی هاش ارزونتر از بقیه (به نسبت امکانات) هست
حالا هر چه قدر می خواین تعیرف کنین بکنین ما که بخیل نیستیم
ولی باید بگم بخش طراحی سونی اریکسون مشکل داره

hamed1297
19-08-2007, 23:29
راستش رو بخواین زیاد در مورد این اصلاحی که به کار می برین یعنی فیک اطلاعات ندارم
فیک یه کلمه کلی هست به معنی قلابی.الکی.غیر اصل.

شوخی میکنین؟طراحی بهتر از سونی اریکسون هم داریم؟

ديپلمات
20-08-2007, 02:29
......................

ديپلمات
20-08-2007, 02:30
از چه گوشي استفاده مي كنيد؟
_ فقط از سوني اريكسون راضي هستم ...

جايزه هم داره ؟
_ گمون نكنم - من سوني رو به خاطر كيفيتش مي خرم

اما واقعا در طراحي هيچ گوشي به سامسونگ از نظر زيبايي و ظرافت نميرسه

BioHazard
20-08-2007, 10:07
اینم تو Se-nse

SAEED_BARCELONA
20-08-2007, 12:08

خدایی کدوم یکی از گوشیای سونی زشتن. حتما میخوای بگی گوشیای نوکیا قشنگن نه؟
سامسونگو ال جی هم که فقط فکر طراحین گوشیاشون از نظر امکانات صفرن. البته ناگفته نمونه سامسونگ یه تکونایی داره به خودش میده.

aram_nfs
20-08-2007, 13:29
فیک یه کلمه کلی هست به معنی قلابی.الکی.غیر اصل.
شوخی میکنین؟طراحی بهتر از سونی اریکسون هم داریم؟

ممنون به خاطر اطلاعاتی که دادین.

ولی بازم هم روی نظرم هستم چون بازار اینو می گه نه من. اون درصد فروشی که سونی اریکسون داره فقط به خاطر قیمت پایین گوشیهاش در مقایسه با همرده های خودش در نوکیا هستش که به خاطر سیستم عامل ، ارزونی نیروی کار، کوچیک بودن صفحه نمایش و هزینه کم طراحی هستش

نوکیا هم به خاطر کیفیت محصولاتش بیشترین فروش رو توی جهان داره و البته طراحی هاش هم منحصر به فرده

ولی موتورولا فقط و فقط فروشش به خاطر طراحی بی نظیر گوش هاشه که رده سوم رو به خودش اختصاص داده

TADAIE
20-08-2007, 18:59
بعضی ها یه تعصب خاصی رو نوکیا دارن ولی به نظر من سونی اریکسون بهتره منم z530 دارم عید که اوج ترافیک بود مال بقیه حتی بابام که n73 داره انتن نداشت اینم یه حسن دیگه سونی اریکسون:8:

absorb3000
23-08-2007, 00:33
تعصبب بی خود داشتن به برند نوکیا مد شده که حتی نمیدونن برا چی نوکیا میخرن اگر ازشون بپرسین میگن امکاناتش بیشتره ولی تا آخر استفادشون از گوشی از این امکانات به ظاهر بیشتر اصلاً استفاده هم نمی کنند

absorb3000
23-08-2007, 00:36
حالا با این اوصاف میرن پول بیشتر میدن یه آجر پاره میگرند که هیج جای لباسشون جا هم نمیگیره :27:

Optimus Prime
23-08-2007, 09:57
دوستان گوشی های این 2تا برند خیلی با هم فرق می کنن.من خودم هم سونی استفاده می کنم هم نوکیا.البته سلیقه ها تو همه چیز متفاوتند و خوشبختانه این دو سری برند خیلی با هم تفاوت دارند.
ولی خوب یک موردی که من تو سونی دوست دارم فقط SMS هست و Smily .و هیچ چیز دیگه.اونم تو سری P!

aram_nfs
23-08-2007, 10:38
بعضی ها یه تعصب خاصی رو نوکیا دارن ولی به نظر من سونی اریکسون بهتره منم z530 دارم عید که اوج ترافیک بود مال بقیه حتی بابام که n73 داره انتن نداشت اینم یه حسن دیگه سونی اریکسون:8:

تعصبب بی خود داشتن به برند نوکیا مد شده که حتی نمیدونن برا چی نوکیا میخرن اگر ازشون بپرسین میگن امکاناتش بیشتره ولی تا آخر استفادشون از گوشی از این امکانات به ظاهر بیشتر اصلاً استفاده هم نمی کنند

حالا با این اوصاف میرن پول بیشتر میدن یه آجر پاره میگرند که هیج جای لباسشون جا هم نمیگیره :27:

خوب این حرفهایی که شما زدین نشون از تعصب شماست:46:

بدون تعصب: من خودم نوکیا دارم و از امکانتی که absorb جان گفتن استفاده می کنم استفاده از امکان multi tasking یکی از اونهاست که شاید در نظر اول پیزی به حساب نیاد ولی خیلی به درد می خوره. صفحه نمایشی که نوکیا داره معمولا بزرگتر و امکان دیدن تصاویر در نور روز با کیفت تره امکان برنامه نویسی برای نوکیا با استفاده از زبان c که بسیار فراگیره وجود داره. انسجام کلی منو ها در تما گوشی ها و نیاز نداشتن مهارت خاص برای هر گوشی و طراحی منحصر به فرد برای هر گوشی
و اما معایب: نوکیا اکثرا در فرستادن sms مشکل داره البته فکر می کنم با سیستم مخابراتی مشکل داره چون با ایرانسل این مشکل پیش نمی یاد. بزرگ بودن اندازه اکثر گوشی ها

i-like-ddd
23-08-2007, 20:42
چيز جالبيه ولي چون طراحيش مال گوشي هاي ديگه هست نسبت به جديد بودنش قيافش چنگي به دل نميزنه:31:

i-like-ddd
23-08-2007, 20:50
به نظر من هم فیک هست
هالا اين فيك كه ميگين چي هست بگين ما هم بدونيم

seyyedi
24-08-2007, 09:09
هالا اين فيك كه ميگين چي هست بگين ما هم بدونيم
دوستان سلام
دوست من خودمونی بهت بگم فیک یعنی الکی / در حد یه طرح / چیزی که فعلا تو لید نمیشه و ممکنه در آینده تولید بشه / چیزی که الان تصورش یه مقدار بعیده