PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین آنتی ویروس ویستا

pinkiniki
17-08-2007, 15:13
بنظر شما بهترین آنتی ویروس لپ تاپ با ویندوز ویستا چیه؟ اگه میشه لینک دانلودش را هم بگذارید .ممنون

AliROCK
17-08-2007, 15:30
kaspersky
یا bit defender البته واسه اپدیت یکم اذیت میکنه
zone alarm نسخه pro
nod32
کرک zone alarm و bit defender راحت پیدا میشه nod32 رو حتما باید بخری چون نسخه های کرک شده از یه سروره دیگه اپدیت میشن
کسپر هم key براش سخت پیدا میشه ولی بهترینه

oxydiom
17-08-2007, 18:09
با Nod32 موافقم... Norton 2007 هم به ویستا میخوره...( البته مطمئن نیستم)

emperatoorlpt
04-06-2008, 13:48
nod32 چطور

emperatoorlpt
04-06-2008, 13:52
نود32 چطور ابدیت میشه؟

mohsen1387
04-06-2008, 18:01
ناد 32 را من هم نصب کردم و خیلی ازش راضی هستم . از سایت خود ناد 32 می شود دانلود کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگر کرکش رو هم خواستی بعدا برایت می گم

AliROCK
04-06-2008, 18:57
سایت رسمی eset.com هست نه Nod32.com

G G Game
05-06-2008, 21:17
: Bitdefender Antivirus
به نظر کاربران nod 32

hesamjm
20-06-2008, 22:37
من آنتی ویروس های متفاوتی رو از لحاظ سرعت و کارایی بالا مورد بررسی قرار دادم و بیشترشون رو هم امتحان کردم میتونم به یقین بگم kaspersky و bitdefender 2008 از بهترین ها هستند نسخه جدید ;kaspersky antivirus 2009 فوق العاده است ولی اگر جهت سرعت بالا میخواین bitdefender2008سرعت خیلی خیلی بالا و با جدیدترین تکنولوژی به بازار عرضه شد:
bitdefender2008:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
kaspersky2009:

Dunker
20-06-2008, 22:39
هیچ کدوم به اندازه Norton قوی و مفید نیستن.

golmohammadi
21-06-2008, 12:30
منم Nod32 را تائيد ميكنم

hesamjm
21-06-2008, 13:12
nod32 آنتی ویروس سبکیه که سرعت خوبی هم داره .پشتیبانی آپدیتش هم بد نیست ولی من فقط نسخه جدیدش رو پیشهاد میکنم و ورژن های سابقش رو از لحاظ توانایی کافی رد میکنم چون با وجود آپدیتها قادر به شناسایی برخی ویروسها نبود ول در عوض ورژن جدیدش یه نسخه حرفهایه:

nod 32 business edition .. 32bit:
nod 32 business edition..64bit:

G G Game
21-06-2008, 13:57
از نظر ماکرو سافت :بیت دفندر _ Bitdefender

hesamjm
21-06-2008, 14:00
ولی منم میگم:
just bitdefender2008

hesamzadeh
22-06-2008, 14:42
فقط
Symantec Endpoint protection 11

نیاز به کرک نداره ،سرعت خوبی داره و همانند سایر محصولات نورتن حرف نداره!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hesamjm
23-06-2008, 12:28
شاید این تصویر که رنک بندب آنتی ویروسهای 2008 رو نشون میده، براتون جالب باشه ، و شاید راجع به بعضی ها تعجب آور،بعضی قسمت ها که موجب تفاوت رنک بندی شده رو با دایره و فلش های قرمز براتون مشخص کردم
همانطور که میبینید
kaspersky کاملترین آنتی ویروس از لحاظ بکارگیری تکنولوژی ها میباشد و همه را شامل میشود
ولی قیمت گرانتر و سرعت پایین تری دارد و مقام دوم و جایگاه نقره ای را گرفته
bitdefender نیز با بکار گیری همین تکنولوژی ها(بغیر از webmail protection) و سرعت بسیار بالا و همینطور قیمت پایین رتبه اول و جایگاه طلایی رو کسب کرده
nod32 نیز با امکانات خیلی خوب(به غیر از 3 نوع تکنولوژی) ربته سوم و برنز را دریافت کرده نسبت به کسپر سرعت بهتری دارد ولی بپای سرعت bitdefender نمی رسد
از لحاظ update ها هم کسپر و هم بیت دفندر بصورت ساعتی آپدیت عرضه میکنند ولی nod32 هر وقت لازم باشه
با توجه به این مطالب شما میتوانید انتی ویروسی را که براتون کارایی بهتری داره انتخاب کنید: قدرت؟ سرعت؟ update? ...

ORIGINAL
26-06-2008, 11:29
NOD32 عالیه
(میگم hesamjm میشه منبعت رو بگی چون فکر نکنم این ماله سال 2008 باشه)

AliROCK
27-06-2008, 00:20
NOD32 عالیه
(میگم hesamjm میشه منبعت رو بگی چون فکر نکنم این ماله سال 2008 باشه)

منبع

bitdefender به خاطر قیمتش اکثرا برتر میشه که این اصلا مسئله مهمی تو ایران نیست:31:
mcafee antivirus enterprise 8.5 هم خوبه

pouya_je
03-07-2008, 20:46
fagghat nod32
vase update ham berid to

sabasistem_co
10-07-2008, 23:22
بهترین برای XP یا VISTA :

McAfee AntiVirus Enterprise 8.5

فقط امتحان کنید دیگه از هیچ آنتی ویروس دیگری استفاده نخواهید کرد

s-b
10-07-2008, 23:29
فقط ناد32 و كسپر اسكاي 2009

lord_ashkan_z
11-07-2008, 13:30
با قبول اين پيش فرض كه شما ويندوز ويستا نصب كرده ايد ما به طور ضمني پذيرفته ايم كه شما از لحاظ سخت افزاري مشكلي نداريد.

Nod32 براي سيستم هاي ضعيف خوبه ولي اگر شما به راحتي مي توانيد Kaspersky را نصب كنيد، واقعا توصيه ميشه جديدترين ورژن اون رو نصب كنيد. به اين دليل كه به شما محافظت و امنيت كامل در تمام موارد مي دهد( البته هيچ چيز نمي تونه 100 درصد باشه)

gladiator group
22-07-2008, 11:18
به نظر من که مون کاسپر اسکای پدیتش بکنی از همشون توپ تره!!!

ghahremanimehdi
05-08-2008, 07:04
عزیز من هیچ وقت احساسی قضاوت نکن و نظر نده . بهترین آنتی ویروس اون آنتی ویروسی هستش که آخرین آپدیت هاش در دسترس باشه. مثلا شما میری تو مغازه و یه سی دی آنتی ویروس 2009 میگیری و میاری و وقتی میریزی روی سیستم میبینی آپدیت هاش مال 6 ماه پیش هست و وقتی میخوای با اینترنت آپدیتش کنی میبینی آپدیت هاش سی چهل مگابایت هستش که با دایل آپ سه چهار ساعتی میکشه آپدیتش کنی و اگه نتونی آپدیتش کنی به هیچ دردی نمیخوره . من خودم با آنتی ویروسهای زیر کار کردم:
Symantec Norton Antivirus
Mcafee
Trend Micro Pc cillin
Kaspersky
PANDA
bitdefender
avast
node32
avira
ولی نورتون بهترینه هر چند چون یه کم سنگینه و سیستمو کند میکنه و آپدیتهاش معمولا حجیمه خیلی وقته که ازش استفاده نمیکنم!
در حال حاضر از Mcafee Enterprise 8.5 استفاده میکنم هرچند گاهی اوقات قاطی میکنه و فایلهای ویندوز و نرم افزارها رو هم ویروس میگیره! ولی هم حجمش کمه هم سریع نصب میشه هم آپدیتهاش بصورت فایل DAT موجوده که exe هست و با اجرای اون براحتی آپدیت میشه هم قدرتمنده .الآن آخرین آپدیت DAT اون برای نسخه 8.5 تقریبا 50 مگ حجمش هست . در ضمن zone Alarm درسته که جدیدا آنتی ویروس و آنتی اسپای هم به محصولش اضافه کرده ولی زون الارم یه فایروال قدرتمند محسوب میشه نه آنتی ویروس!

ORIGINAL
05-08-2008, 08:47
ولی نورتون بهترینه هر چند چون یه کم سنگینه و سیستمو کند میکنه و آپدیتهاش معمولا حجیمه خیلی وقته که ازش استفاده نمیکنم!

عجیبه که شما این همه انتی ویروس رو تست کردی و حالا این حرفو میزنی میتونم مقالات زیادی بهت نشون بدم که بیان میکنه همین نورتون چه جوری وضع کامپیوتر خودتو بهم میریزه...
از نظر سبکی برنامه و اپدیت ها فکر نکنم بهتر از Nod32 پیدا کنی :46:

hesamjm
05-08-2008, 21:21
بله درسته هر کسی که با نورتون و انتی ویروسهای دیگه کار کرده باشه فکر نکنم دفعه بعد بخواد از این انتی ویروس بسیار سنگین که همواره با مشکلاتی هم مواجه میشید استفاده کنی
در حال حاضر بنظر من کارامد ترین ها کسپر و بیت دفندر و نود32 هستند(آخرین ورژن هایشان)
که انتخاب بین این سه مورد کار مشکلیه و با اینکه شخصا به بیت دفندر علاقه مندم ولی امنیت کسپر و نود32 ردخور نداره و البته طبق نظر سنجی که بین کاربران ایرانی انجام دادم نود32 محبوبترین آنتی ویروس شناخته شد(در یه فروم دیگه) ولی اینجا هم همینطوره

luciferwings
06-08-2008, 09:32
خیلی عجیبه که بحث در مورد ویستا هست ولی هیچ کدوم اسمی از
onecare
قوی ترین انتی ویروس و دیفنشن مخصوص ویستا نیاوردید؟؟؟؟؟؟؟؟

ONECARE یکی از قوی ترین نرم افزارهای حفاظت سیستم در مقابل همه نوع حملات ویروسی و شبکه ای است که از طریق خود مایکروسافت برای سیستم عامل ویستا توصیه شده.

کماندار
06-08-2008, 09:47
[quote=luciferwings;2770753]خیلی عجیبه که بحث در مورد ویستا هست ولی هیچ کدوم اسمی از
onecare

دستت درد نکنه لطفن بیشتر توضیح دهید تا استفاده کنیم؟

ORIGINAL
06-08-2008, 10:08
خیلی عجیبه که بحث در مورد ویستا هست ولی هیچ کدوم اسمی از
onecare

ONECARE یکی از قوی ترین نرم افزارهای حفاظت سیستم در مقابل همه نوع حملات ویروسی و شبکه ای است که از طریق خود مایکروسافت برای سیستم عامل ویستا توصیه شده.

اینی که میگی Microsoft توصیه کرده واسه اینه که OneCare در اصل متعلق به microsoft هست وگرنه فی سبیل الله که تعریف چیزی رو نمیکنه :46:
دوما نمیدونم چرا اینو گفتی>>قوی ترین انتی ویروس و دیفنشن مخصوص ویستا
200% مخالفم چون یه مقایسه کنی متوجه میشی :31:
Windows Live OneCare doesn't provide as many unique features and often repackages tools already available for free within the Windows operating system
Windows Live OneCare relies too much on Windows components such as Internet Explorer and Windows Defender for its security; doesn't support Firefox or Opera browsers; doesn't offer online backup; many of the features are already available for free within Windows; overall, doesn't match the depth and breadth of unique security tools like NOD32.
And also its good for u to know that OneCare has gotten 6.4/10 from CNET which is an average for Anitivirus
و مهم تر از همه اصلا جز online software & services هست و با NOD32 و ...اصلا مقایسه نمیشه
یه نگا اینجا بنداز:46:

hesamjm
06-08-2008, 13:12
onecare رو همون طور که Original عزیز گفت ماکروسافت ساخته ولی در حدی نیست که بین بهترین انتی ویروسها قرار بگیره اگه یه سرچی بین سایتها بکنید میبینید که خیلی هم بدرد بخور نیست ،سوتی هم زیاد داره و از لحاظ رتبه بندی هم جالب نیست...

luciferwings
07-08-2008, 00:51
من که الان بیشتر 7 تا 8 ماه هست هیچ مشکلی ندارم... درضمن چیزی فرا تر از یه آنتی ویروسه!!!!

بلاخره ویندوز محصول شرکت کاسپر اسکای یا بیت دفندر نیست که!!!! محصول مایکروسافته . . . . . . وان کر هم محصول مایکروسافته!!!
پس نتیجه میگیریم که شرکتی با این عظمت نمیاد خودش رو آلت دست کنه..
من به شخصه 300 400 دلار ویندوز رو با یه سیستم خدا تومنی دادم دست این دیفنشن .. خیلی هم قبولش دارم..
آنتی ویروس..
سکریتی نتورک و سیستم شبکه و ...
تیونر سیستم( اینش خفنه )
و اسمار ریپوردر عالی..
دیگه چی میخوای؟؟

hesamjm
07-08-2008, 10:51
من که الان بیشتر 7 تا 8 ماه هست هیچ مشکلی ندارم... درضمن چیزی فرا تر از یه آنتی ویروسه!!!!

بلاخره ویندوز محصول شرکت کاسپر اسکای یا بیت دفندر نیست که!!!! محصول مایکروسافته . . . . . . وان کر هم محصول مایکروسافته!!!
پس نتیجه میگیریم که شرکتی با این عظمت نمیاد خودش رو آلت دست کنه..
من به شخصه 300 400 دلار ویندوز رو با یه سیستم خدا تومنی دادم دست این دیفنشن .. خیلی هم قبولش دارم..
آنتی ویروس..
سکریتی نتورک و سیستم شبکه و ...
تیونر سیستم( اینش خفنه )
و اسمار ریپوردر عالی..
دیگه چی میخوای؟؟

یه سوال!!
ببینم ماکروسافت این چندمین آنتی ویروسی هست که بصورت مستقل وارد بازار کرده؟؟؟و چقدر تخصصی درمورد انتی ویروس کار کرده؟؟ که شما اینطور راجع بهش فکر میکنید
درسته ویندوز محصول ماکروسافته ولی اینکه دلیل نمیشه ،ویروسها که دیگه ساخت ماکروسافت نیست که بخواد در برابرش خوب عمل کنه شرکتهایی هست که ساله تجربه تخصصی در مورد امنیت و ویروسها دارند
اینکه لینوکس از ویندوز ماکروسافت امنتره بخاطره اینه که open هست و متخصصان سراسر جهان توانایی مقاوم کردن آنرا داشته اند ولی ویندوز اینطور نبوده و تنها بدست متخصصان ماکروسافت بوده و به همین دلیل گاف های امنیتی زیادی داشته و حال این شرکتهای تخصصی که در زمینه ویروسها فعالیت دارند میتوانند مکملی خوب برای ویندوز باشند

V i r u s e r
07-08-2008, 19:13
سلام
به نظر من بهتره یه نظر سنجی بزارید
که بهتر معلوم بشه
البته فقط کسایی رای بدن که با اکثریت اونها در ویندوز ویستا کار کرده باشن
منم حدود 400 مگابایت انواع انتی ویروس دانلود کردم
الان هم از kis 2009 استفاده میکنم
ممنون

amir_rafie
07-08-2008, 20:02
سلام. من bit defender total security 2008 را دارم. میخوام کنارش Avira نصب کنم. البته به صورت غیر فعال. میخوام بدونم توی ویستا مشکلی پیش نمیاد؟

hesamjm
07-08-2008, 23:18
سلام. من bit defender total security 2008 را دارم. میخوام کنارش Avira نصب کنم. البته به صورت غیر فعال. میخوام بدونم توی ویستا مشکلی پیش نمیاد؟

امیر جان میشه بگی چرا میخوای چنین کاری بکنی؟؟؟

ghahremanimehdi
08-08-2008, 12:24
عجیبه که شما این همه انتی ویروس رو تست کردی و حالا این حرفو میزنی میتونم مقالات زیادی بهت نشون بدم که بیان میکنه همین نورتون چه جوری وضع کامپیوتر خودتو بهم میریزه...
از نظر سبکی برنامه و اپدیت ها فکر نکنم بهتر از Nod32 پیدا کنی :46:
عزیزم من گفتم خودم الان از نورتون استفاده نمیکنم و در ضمن شرکت سیمانتک مال بابای من نیست که بخوام ازش بیخودی طرفداری کنم:27: توی پست خودم هم گفتم که برای سیستم های ضعیف نورتون خوب نیست و سیستمو کند میکنه. در ضمن اینکه سیستم شما رو به هم ریخته بخاطر کرک نرم افزار هست و اینکه نسخه های ناقص و قلابی در ایران وجود داره درحالی که خیلی از شرکتهای بزرگ خارجی و حتی ایرانی از نسخه های ارجینال این نرم افزارها استفاده میکنند و چون نسخه ارجینال پشتیبانی درستی هم داره هیچ مشکلی با نورتون ندارند اگه ایمیل یاهو داشته باشی حتما دیدی که یاهو از نورتون آنتی ویروس استفاده میکنه (این فقط یه مثالش بود) و اگه قرار بود سیستم سرورهاش رو بهم بریزه به هیچ وجه ازش استفاده نمیکرد:5:

hesamjm
08-08-2008, 12:32
سایت 4shared هم که یه سایت معروف اشتراک فایله از کسپر استفاده میکنه
در ضمن میدونیم که مادربورد گیگابایت تو cd نصبش آنتی ویروس نورتون داره که نیازی به کرک نداره ولی باز هم با مشکل مواجه میشید و ویندوز رو بهم میریزه
پس مشکل از فایل کرک نیست
نسخه های قلابی؟؟!!!دوست عزیز باید بگم که نسخه کرک شده با اورجینال از لحاظ توانایی فرقی نداره

ORIGINAL
08-08-2008, 14:00
برای اطلاع شما باید بگم که بنده نسخه ی اصل اصل(با Product Key اختصاصی)رو داشتم...(البته با اینکه کرکش کنم یا نه به هیچ عنوان فرق نمیکنه) ;)
در ضمن سیستم یاهو رو که میگی...خوبه بدونی درسته که یاهو داره از نورتون استفاده میکنه ولی نه اونجور که تو فکر میکنی...من نگفتم تو پیدا کردن ویروس یا هر چی دیگه ضعیفه...من گفتم سیستم رو به هم میریزه یعنی اگه تو یاهو هست فایل شما رو سریع در سرور با لیست ویروس خودش چک میکنه و نتیجه رو به شما میگه اینکه در پیدا کردن ویروس ماهره حرفی نداره ولی مشکل اینجاست که به شدت از سایر انتی ویروس در پیدا کردن سرعت کمتری داره...رم بیشتری میگیره...بعضی مواقع حتی به فایل های سیستم هم گیر میده شاید برا شما پیش نیومده ولی به این معنی نیست که همچین چیزی نیست...بعضی موقع ها الکی گیر میده...از لحاظ UserEasyHand هم قوی نیست...update هاش هم سنگینه....و این زمانی معلوم بشه که رو pc های خونگی مقایسه کنی نه در سرور فلان سایت....
در کل به نظر من قشنگ دهن کامپیوترت رو سرویس میکنه ولی هر جور نظرته ;)

Benygh
08-08-2008, 14:12
سلام
برای من قدرت مهمه سرعت مسئله ای نیست ...
نورتون 2008 یا 2009 کرکش اسونه ؟

goldenmasoud
13-08-2008, 08:44
یه نظر سنجی بزارید بهتر معلوم میشه.

hesamjm
13-08-2008, 13:56
فایل زیر را دانلود کنید یه شبیه ساز تروجانه و با اون انتی ویروس خودتون رو تست کنید...
البته بگم این معبار کاملی نیست چن انتی ویروسی ممکنه اینو نشناسه و درعوض ویروسهاس دیگری رو بشناسه که دیگر انتی ویروسها از شناختنش عاجزند و یا برعکس!!!
ولی در کل جالبه دانلود کنید و با انتی ویروستون فایل رو سرچ کنید اگه شناخت که خودش پاکش میکنه والا خودتون delete کنیدش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن انتی ویروس من bitdefender internet security 2008 که شناختش

goldenmasoud
13-08-2008, 16:54
در ضمن اینو بگم که نورتون این تروجان رو نتونست شناسایی کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
ماله من که شناختش.norton internet security

amir_rafie
13-08-2008, 20:41
امیر جان میشه بگی چرا میخوای چنین کاری بکنی؟؟؟

من از طرفداران bit defender هستم ولی Avira بانک ویروس خیلی کاملی داره . بد نیست هر چند وقت یکبار, باهاش سیستم رو اسکن کنی! :20:

البته اگه مطمئن بودم که از نظر internet security هم قویتر از bitdefender هستش اونو جایگزین bitdefender میکردم.... :27:

_Barbod_
13-08-2008, 20:49
فایل زیر را دانلود کنید یه شبیه ساز تروجانه و با اون انتی ویروس خودتون رو تست کنید...
البته بگم این معبار کاملی نیست چن انتی ویروسی ممکنه اینو نشناسه و درعوض ویروسهاس دیگری رو بشناسه که دیگر انتی ویروسها از شناختنش عاجزند و یا برعکس!!!
ولی در کل جالبه دانلود کنید و با انتی ویروستون فایل رو سرچ کنید اگه شناخت که خودش پاکش میکنه والا خودتون delete کنید.

دستگیر شد:27:

hesamjm
13-08-2008, 23:33
تو یه فروم دیگه دیدم که کسپر نتونسته بود شناساییش کنه...

hesamjm
13-08-2008, 23:37
من از طرفداران bit defender هستم ولی Avira بانک ویروس خیلی کاملی داره . بد نیست هر چند وقت یکبار, باهاش سیستم رو اسکن کنی! :20:

البته اگه مطمئن بودم که از نظر internet security هم قویتر از bitdefender هستش اونو جایگزین bitdefender میکردم.... :27:

آخه میدونی !!دو تا انتی ویروس اول در سیستم اختلال ایجاد میکنه و ثانیا سرعت رو خیلی کم میکنه..وقتی یه انتی ویروس داره و میخوای یکی دیگه هم نصب کنی قبل از نصب هشدار میده که روی سیستم شما آنتی ویروس دیگه ای وجود داره اول اون رو غیر فعال کنید!!!
البته من تنها انتی ویروسی که باهاش کار نکردم avira هست و در مورد سرعت و تواناییش زیاد اطلاعی ندارم

amir_rafie
14-08-2008, 19:36
آخه میدونی !!دو تا انتی ویروس اول در سیستم اختلال ایجاد میکنه و ثانیا سرعت رو خیلی کم میکنه..وقتی یه انتی ویروس داره و میخوای یکی دیگه هم نصب کنی قبل از نصب هشدار میده که روی سیستم شما آنتی ویروس دیگه ای وجود داره اول اون رو غیر فعال کنید!!!
البته من تنها انتی ویروسی که باهاش کار نکردم avira هست و در مورد سرعت و تواناییش زیاد اطلاعی ندارم

منم همیشه از Avira غیر فعال میخوام استفاده کنم. تا مشکلی پیش نیاد... Avira سرعت خیلی بالا و خطای خیلی کم داره...
حالا وقتی نصبش کردم خبرشو میدم که دقیقا چه جوریه....

goldenmasoud
15-08-2008, 12:24
منم همیشه از Avira غیر فعال میخوام استفاده کنم. تا مشکلی پیش نیاد... Avira سرعت خیلی بالا و خطای خیلی کم داره...
حالا وقتی نصبش کردم خبرشو میدم که دقیقا چه جوریه....
اگه غیر فعالش کنی مثله اینکه آنتی ویروس نصب نکردی.

goldenmasoud
15-08-2008, 12:28
تو یه فروم دیگه دیدم که کسپر نتونسته بود شناساییش کنه...
میشه آدرس اون فروم رو بگی

hesamjm
15-08-2008, 13:53
میشه آدرس اونفروم رو بگی

yes .......

ORIGINAL
22-08-2008, 10:30
Nod32 که اصلا نزاشت دانلود کنم 63% که شد ارور داد گفت ویروسه قطع کرد...حالا فهمیدید انتی ویروس یعنی چی ;)
البته همونطور که خودت گفتی این اصلا معیار یا وسیله ی سنجش معتبری نیست

hesamjm
22-08-2008, 11:18
Nod32 که اصلا نزاشت دانلود کنم 63% که شد ارور داد گفت ویروسه قطع کرد...حالا فهمیدید انتی ویروس یعنی چی ;)
البته همونطور که خودت گفتی این اصلا معیار یا وسیله ی سنجش معتبری نیست

سلام
خوشحلم که دوباره On هستی
این یه تروجان هست میتونی امتحانش کنی ببینی نود 32 میشناستش یا نه؟؟؟!! کسپر و avira شناختنش سایرین هنوز نه!!

mstf666
22-08-2008, 11:44
سلام
خوشحلم که دوباره On هستی
این یه تروجان هست میتونی امتحانش کنی ببینی نود 32 میشناستش یا نه؟؟؟!! کسپر و avira شناختنش سایرین هنوز نه!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نورتون 2008 به این گیر خاصی نداد !

amir_rafie
22-08-2008, 12:18
سلام
خوشحلم که دوباره On هستی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با bitdefender امتحان نکردی؟

اگه نمیشناسه لطفا بگو تا من برای bitdefender ارسالش کنم ...... :10:

hesamjm
22-08-2008, 13:41
بیت دفندر هم نشناختش!!!!!!
کسپر شناختش

*Batman*
22-08-2008, 14:45
سایت 4shared هم که یه سایت معروف اشتراک فایله از کسپر استفاده میکنه
در ضمن میدونیم که مادربورد گیگابایت تو cd نصبش آنتی ویروس نورتون داره که نیازی به کرک نداره ولی باز هم با مشکل مواجه میشید و ویندوز رو بهم میریزه
پس مشکل از فایل کرک نیست
نسخه های قلابی؟؟!!!دوست عزیز باید بگم که نسخه کرک شده با اورجینال از لحاظ توانایی فرقی نداره

عجیبه پس چرا سیستم منو از سال 2001 تا حالا بهم نریخته؟

hesamjm
22-08-2008, 15:58
برای شما نمیدونم ولی من هر موقع ازش استفاده میکردم ویندوزم علاوه بر اینکه خیلی سنگین میشد با اخطار های بی ربط هم روبرو میشد
وقتی که uninstall میکردمش که دیگه نگو دیگه ویندوز نمی شد گفت بهش!!!
با mcaffe هم این مشکل رو داشتم...نمی دونم والا
خیلی ها هم میگن مشکلی ندارن باهاش

Newboys20
22-08-2008, 17:22
سلام
خوشحلم که دوباره On هستی
دوستان میشه این تروجان رو با اسپای سوییپر هم تست کنید.:5:

ORIGINAL
22-08-2008, 19:25
سلام
خوشحلم که دوباره On هستی

نود 32 چیزی پیدا نکرد

amir_rafie
22-08-2008, 22:53
بیت دفندر هم نشناختش!!!!!!
کسپر شناختش

فایل رو برای bitdefender فرستادم... احتمالا با اپدیت بعدی میتونه پیداش کنه....

hosein66
08-09-2008, 23:37
نود 32 چیزی پیدا نکرد

نمونه هایی از فایلهایی رو که برای تست آنتی ویروسها میذارند یه نوعش رو چند روز قبل یافتم و جالب این بود

که nod 32 باز هم نتونسته بود تشخیص بده لینک دیدن نتایج:

martike
13-09-2008, 22:17
نود 32 چیزی پیدا نکرد

ولي رو سيستم من پيدا كرد كه :cool:

ORIGINAL
13-09-2008, 22:45
ولي رو سيستم من پيدا كرد كه :cool:

خب معلومه بعد از این همه مدت(از موقعی که من اون جوابو نوشتم)تا حالا update شده دیگه...
ماله منم پیدا میکنه الان;)

Mamal Tala
16-05-2009, 10:00
این آنتی ویروسی که مایکروسافت توصیه کرده قابل اطمینان هست ؟

fada
05-06-2009, 09:56
panda هم به عنوان ویروس شناختش

nazlu2009
21-07-2009, 23:34
من از NOD32 استفاده میکنم ازش راضیم تا امروز مشکلی باهاش نداشتم در ضمن از این سایت میتونید واسه آپدیت کردنش استفاده کنین . آخرین user passها رو می ذاره :

freidon
22-07-2009, 11:07
لطفا كمك كنيد
روي سيتم من nod نصب نميشه راهنمايي بفرماييد

yahya55
23-07-2009, 00:54
nod32 واقعا انتی ویرس خوبیه روویستا واسه من که خوب جواب داده

shahabprince
06-08-2009, 07:59
بنظر شما بهترین آنتی ویروس لپ تاپ با ویندوز ویستا چیه؟ اگه میشه لینک دانلودش را هم بگذارید .ممنون

فقط nod32 نسخه ی 4 واقعا انتی ویروس خوبی هست مخصوصا اپدیت شدش

digital_lovers
15-08-2009, 21:30
بعضی نسخه های nod32 بدون پسورد هم آپدیت میشه

payam.n5
23-08-2009, 09:17
نود 32 ..........

hamed_bijari
03-09-2009, 16:01
من که همه صفحه هارو خوندم آخرشم چیزی دستگیرم نشد !

soroshea
03-09-2009, 18:45
دوستان جای این تاپیک اصلا این جا نیست . :13:
تقریبا همه ی آنتی ویروس ها روی ویندوز ویستا نصب می شن . :46:
می تونستید این تاپیک رو تو بخش آنتی ویروس ، فایروال ، آنتی اسپم و غیره بصورت نظر سنجی قرار بدید . :19:
به نظر من این تاپیک باید همین الان یا بسته شه یا منتقل . :41:
سبز باشید ...:40:

ffs1978
06-09-2009, 07:00
McAfee

من كه راضيم

milad1987
09-09-2009, 20:51
من چند ساله که دارم از کسپرسکی استفاده میکنم.نسخه ی 2009 اش عالیه! حرف نداره!

rostamiani
10-03-2010, 08:40
سلام
من تا به حال از Kaspersky و NOD32 و Norton استفاده کردم
الآن هم 6-7 ماهی هست از Avira نسخه رایگان به همراه Comodo Firewall نسخه رایگان استفاده میکنم
Avira نسخه رایگانش فقط Firewall نداره که به جاش COmodo نصب کردم و شبکه رو هم اسکن نمی کنه :)
کاملا سبک هستند اونقدر راضیم که به این زودیا قصد ندارم سراغ چیز دیگه ای برم
تما صفحات وب رو هم می گرده و کد های مخرب رو بلافاصله گزارش میده این Avira

دیگه مشکل Crack و ... هم ندارم و وجدانمم راحته که برنامه دزدی نصب نمیکنم :10:

موفق باشید