PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست سریال برای Crystal Player 1.98 Final

Razel
17-08-2007, 02:03
سلام
دوستان من هرچی گشتم نتونستم یه کرک درست و حسابی برای Crystal player Professional 1.98 Final پیدا کنم.
همه جا یک کرک معرفی شده و کرک مورد نظر ظاهرا محدودیت زمانی رو برمیداره ولی تبلیغات برنامه که حین پخش ویدئو میاد رو حذف نمیکنه.
لطفا اگر کسی سریال یا کرک درست و حسابی براش سراغ داره لطفا کمکم کنه که خیلی بهش نیاز دارم.

دمتون گرم.:20:

Persian.Boy
17-08-2007, 02:18
Razel جان برو سایت پایین دانلود کن. زمانی که برنامه بسته است پچ رو کپی کن به فولدری که برنامه اونجا نصب شده

بعد اجراش کن. بعد برنامه رو که اجرا کردی هر اسم و سریالی که بهش بدی قبول میکنه و رجییستر میشه.

این پچی که من آپلود کردم 664 کیلوبایت حجم داره. اگر این همون پچیه که قبلا استفاده کردی پس بهتره دانلودش نکنی.

چون من خودم این برنامه رو نصب نکردم و فقط دانلودش کردم. این پچم که آپلود کردم توش بود.

میشه بگید مزیت این برنامه برای شما چیه که شما توی این همه پخش کننده به سراغ این برنامه رفتید؟

منظورم از این سوال فقط اینه که برام جالبه بدونم نه اینکه بخوام بگم این برنامه بده یا خوبه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Persian.Boy
17-08-2007, 02:28
اینم یک پچ دیگه است که پیدا کردم. این پچ 74 کیلو بایت قبل از فشرده شدن حجم داره. اگر با اولی خوب رجیستر

نشد اینو امتحان کن.

Razel
17-08-2007, 02:31
Razel جان برو سایت پایین دانلود کن. زمانی که برنامه بسته است پچ رو کپی کن به فولدری که برنامه اونجا نصب شده

بعد اجراش کن.

این پچی که من آپلود کردم 664 کیلوبایت حجم داره. اگر این همون پچیه که قبلا استفاده کردی پس بهتره دانلودش نکنی.

چون من خودم این برنامه رو نصب نکردم و فقط دانلودش کردم. این پچم که آپلود کردم توش بود.

میشه بگید مزیت این برنامه برای شما چیه که شما توی این همه پخش کننده به سراغ این برنامه رفتید؟

منظورم از این سوال فقط اینه که برام جالبه بدونم نه اینکه بخوام بگم این برنامه بده یا خوبه.

Persian.Boy عزیز ممنون از لطفت ولی متاسفانه این همون کرکه که کار نمیکنه.
در مورد سوالت هم باید بگم این برنامه تا اونجایی که من میدونم تنها برنامه ای هست که فقط ویدئو پخش میکنه.
سرعت باز کردن و اشغال رم خیلی پائینه. خیلی سریعتر از مدیا پلیر باز میکنه.
اکثر فرمتهای رایج رو پخش میکنه و مهمتر از همه کیفیت خیلی خوبشه.
حجمشم که زیاد نیست (حدود3 مگابایته)
محیطشم واقعا زیبا و سادست (البته به نظر من)
کار کردن باهاش وخصوصا با تنظیمات تصویریش خیلی راحته و هر کسی میتونه رنگ و کیفیت ویدئوها رو خودش دستی تنظیم کنه.

من حدود 2ساله از این برنامه استفاده میکنم و یه جورایی بهش عادت کردم و همین باعث میشه که روش تاکید داشته باشم.

به هر حال من کل اینترنتو گشتم و فقط همین یک کرک رو تونستم پیدا کنم.
اگر کسی راه حل ذیگه ای برای کرک کردنش داشته باشه ممنون میشم کمکم کنه.

موفق باشید.

Razel
17-08-2007, 02:35
اینم یک پچ دیگه است که پیدا کردم. این پچ 74 کیلو بایت قبل از فشرده شدن حجم داره. اگر با اولی خوب رجیستر

نشد اینو امتحان کن.

این پچ هم برای نسخه RC0 هست که قبل فاینال اومده بود و برا فاینال کار نمیده.:41: