PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : dvd-rw با مارک melodyبهتره یا imation?

aria irani
17-08-2007, 00:47
سلام dvd-rwبا مارک melodyبهتره یا imation?هر دو با سرعت 4 ایکس

من یک دونه melody dvd-rw گرفتم منتها تو سایتش همچین بسته بندی که قاب دار باشه نداره؟ ساخت تایوانه. حالا همنوز باش هم نکردم چون یکسری دی وی دی خام دیگه خریدم که اونا رو تست کردم این یک دیدم این ریختی گفتم بازش نکنم چون فروشند یه مارک دیگه به اسم Imation داشت تو نت سرچ کردم دیدم ساخت usaاست. خب نظرتون چیه؟ تا حالا ازا ین مارکها داشتید کدوم بهتره؟

amir wolf
17-08-2007, 00:57
سلام دوست عزیز
به نظر من هیچ کدومش خوب نیست چون همشون از دم چینین ، با یه پکیج جدید و یه چند تا هلوگرامو چند تا برچسب به ما می فروشنشون ، البته نمی دونم شما تا چه قدر اطلاع دارید فقط تعدادی کشور آسیایی هستن که به ما قطعات کامپیوتر میدن اونم به خاطر سیاسته ، و الا اونم نمی دادن ، به نظر من سه تا دی وی دی رایتر هستش که فعلا تو بازار اصلا: یکی Nec یه که مال مالزیه با گارانتی سازگار ارقام ، یکی دیگش Suzuki یه مال تایوانه تازه اگه تایوانیش باشه ، یکی دیگم Hp یه اونم یا ماله مالزیه یا ماله سنگاپوره اونم اگه اشتباه نکنم گارانتیش یا پارس الرمس یا الراغیه یا سازگار ارقامه

aria irani
17-08-2007, 09:12
سلام دوست عزیز
به نظر من هیچ کدومش خوب نیست چون همشون از دم چینین ، با یه پکیج جدید و یه چند تا هلوگرامو چند تا برچسب به ما می فروشنشون ، البته نمی دونم شما تا چه قدر اطلاع دارید فقط تعدادی کشور آسیایی هستن که به ما قطعات کامپیوتر میدن اونم به خاطر سیاسته ، و الا اونم نمی دادن ، به نظر من سه تا دی وی دی رایتر هستش که فعلا تو بازار اصلا: یکی Nec یه که مال مالزیه با گارانتی سازگار ارقام ، یکی دیگش Suzuki یه مال تایوانه تازه اگه تایوانیش باشه ، یکی دیگم Hp یه اونم یا ماله مالزیه یا ماله سنگاپوره اونم اگه اشتباه نکنم گارانتیش یا پارس الرمس یا الراغیه یا سازگار ارقامه

سلام مرسی

از این سه تا من از سوزوکی چیزی نمی دونم ولی پلکستور عالیه وhp هم خوبه یک سی دی رایترش رو دارم ساخت فیلیپینه. ولی تو نت که سرچ کردم نوشته بود oem دی وی دی رایتر جدید Hp به اسم 1040i مال همون کمپتنی لایتون هست. به نقل از سایتvideo help بعد قیمتش هم بالاتره 54 تومنه در حالی که لایتون 40 تومن من خریدم. پلکستور هم که عالییه قیمتش رو دقیقی ندارم و لی بالای 60 تومن باید باشه البته ممکنه مدلهای قدیمش تو بازار باشه که ارزون هم باشه.

ولی با اون سقف بودجه 40 تومن و امتیازهایی که تو سایت cdfreakداده بودن که پایونییر 112dا ول بود و لایتون lh-20a1hدوم بود رفتم خریدم. راستش تا حالا هم دی وی دی رایتر نداشتم که بگم مثلا نسبت به اون قبلی که داشتم خوبه یا نه. فقط یک دی وی دی پر پرواز شادمهر غقیلی داشتم مال 2 الی 3 سال پیش:31:

که تمام روی دی وی دی لک شده بود. ولی اون رو که گذاشتم خوند.

راستی یک سوال دیگه دی وی دی خام بالاترین سرعت تو بازار چیه؟ چون من16 ایکس بالاتر گیر نیاوردم. میخام سرعت 20 ایکس رایتر رو تست کنم چون دی ودی دی 16 ایکس هم که گذاشتم برام بیشتر از 18 رایت نکرد.