PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشل عجیب با پی دی اف!

c0dest0rm
16-08-2007, 20:57
سلام.
من یک پی دی اف دانلود کردم، این پی دی اف، نه کپی میشه، نه کات میشه، نه رینیم میشه، نه فولدری که پی دی اف داخلشه هم همین طور! سایز فولدر هست 2 کیلو بایت ولی یک پی دی اف 14 مگابایتی توشه!
کسی می دونه این دیگه چه صیغه ایه؟! :19:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این نمای رایت کلیک روی اون فایل هست. Parent Folder هم Read Only هست، میشه تیکش رو برداشت و اپلای کرد ولی دوباره که نگاه میکنی رید آنلی شده!
با تشکر، منتظرم ها!

resident
16-08-2007, 22:17
تنها چیزی که به ذهنم می رسه اینه که ممکنه یه ویروس باشه!
از ویروس نبودنش مطمئنی؟!!

بقیه دوستان اگه چیزی می دونن به این دوستمون یه کمکی کنن.

lopez
16-08-2007, 22:21
اين فايل به طور قطع محافظت شده استProtect ولي فكر كنم راهي داشته باشه با نرم افزار قفلش رو برداري چون منم يه دونه داشتم اجازه پرينت رو هم حتي نمي داد با يه نرم افزاري درستش كردم اما الان متاسفانه يادم نيست!

lopez
16-08-2007, 22:23
اگه ويروسي هم باشه بايد روي بقيه فولدر ها هم همين طوري عمل كنه آنتي ويروست چيه ؟
تست كردي ببيني داره يا نه؟

golmohammadi
16-08-2007, 22:33
يا كامل دانلود نشده و يا ويروسه
حتما پاك هم نميشه
با يك انتي ويروس چك كن ببين سالمه ؟

c0dest0rm
17-08-2007, 00:14
آنتی ویروسم نود 32 هست . آپدیته! ویروس نیست! از CMD هم نمیشه کاریش کرد.
مطمئنا ویروس نیست. تا به حال همچین Protection ی ندیدم! شاید ناقص باشه؟ آخه اگرم ناقص باشه Properties که میشه گرفت؟ چرا رایت کلیک نصف نداره!!! این مشکلات بیشتر به پراتکتشن میخوره تا ناقص بودن فایل!
یادم رفت بگم! پاک میشه!

shahin666
17-08-2007, 14:13
دوست عزيز منم يه سري از صفحاي اينترنتي كه سيو كردم براي منم اينجوري ميشه هيچ كاري نميشه روش كرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
براي منم عجيبه حتي با برنامه Unlocker هم نميشه كاري كرد

c0dest0rm
17-08-2007, 21:45
من که دیگه گیج شدم! متاسفانه الان نمی تونم لینوکس نصب کنم، شاید توی یک پلت فرم دیگه فرق کنه.