PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : الماس های آگاهی (pdf فارسی)

Sharim
16-08-2007, 19:05
سلام دوستان عزیز

-------------------------------------------------------------------------------------------------
عنوان : الماس های آگاهی
حجم :560 kb
نویسنده : اوشو
لینک :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

-------------------------------------------------------------------------------------------------

با خوندن این کتاب ممکنه دیدگاهتون نسبت به زندگی تغییر کنه . ( اگر موقع خوندن کتاب نتونستید از بعضی جملاتش برداشت صحیح بکنید بی خیال کتاب بشید چون بعضی از جملاتش اگه درست برداشت نشن بحث بر انگیز هستند و اگر اهل عمل باشید مخرب ! )

(در ضمن من در این زمینه زیاد اطلاعات تخصصی ندارم ولی فکر میکنم مراقبه همون مدی تیشن باشه )

موفق باشید
یا حق .

Sharim
16-08-2007, 19:22
لینک سخنان مشاهیر جهان اصلاح شد
با تشکر .

soheil_6666
16-08-2007, 19:26
ممنون رفتيم واسه دان و خوندن

soheil_6666
16-08-2007, 19:30
لینک سخنان مشاهیر جهان اصلاح شد
با تشکر .

مطمئني پستت براي اين تاپيكه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزيز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Sharim
16-08-2007, 19:56
آره دوست عزیز !!!!
همون طور که دیدی خیلی ها اون فایل رو دانلود کرده بودن و دیده بودن که خرابه . و احتمالا دیگه سراغش نمیرن که ببینن اصلاح شده یا نه . بنابرایت توی این 2-3 تا تاپیک خودم هم گفتم تا اگر اون دوستان اومدن اینجا بفهمن که اون لینک هم اصلاح شده .
ok دوست عزیز :46:

Sharim
17-08-2007, 17:31
کسی دانلود نکرد ؟
نظر بدید .

nightmare
17-08-2007, 17:44
اوشو ؟

کتاب های جالبی داره این کتاب هم معرکست .
خیلی از کتاباش رو هم باید بدون تعصب خوند وگرنه فقط آزار دهنده میشه . ،حدود 200 و خورده یی کتاب ازش دارم ( En ) ...

ممنون بابت معرفی . این کتاب رو محسن خاتمی که الان در هندوستان هستن( فکر می کنم در پونا ) ترجمه کردن .

موفق باشید . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا بعد ...