PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Resident Evil 5

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22]

gog2000
14-04-2011, 11:58
من مرحله اخر این بازی رو با پسره رفتم و تمامش کردم ولی دخترو که انتخاب می کنم نمیشه این مرحله اخر را انجام داد فرار میکنه و از صخره اویزان میشه و این پسره بی عرضه هیچ کاری نمیکنه و اخرش سقوط می کنه چجوری با دختره این مرحله رو انجام بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کسی جواب سوال منو نمیدونه

daren
14-04-2011, 21:14
تا اون جایی که یادمه باس وایستی اول بره سارغ کریس و به پشت وسکر شلیک کنی بعد که وسکر اومد بالا اون موقع بدو که برسی به صخره در حالت آویزون قرار بگیری بهد اون دکمه ای رو که گفته باید تا آخرین حدی که میتونی سریع بزنی تا پرت نشه کرسیم به وسکر شلیک میکنه تا نیفتی. مهم اینجا سرعت عمل خودت تو سریع زدن دکمه است.

resident
15-04-2011, 08:40
چجور باید ازش دانلود کرد؟

وقتی سایت کاملا بالا اومد، برو آخرهای صفحه، یه لیست به ترتیب حروف الفبا هستش. از پایین بیا بالا تا برسی به resident evil 5 و resident evil 4؛ روشون کلیک کن(توی یه صفحه جدید باز نکن) بعدش صفحه جدید که بالا اومد، همونجا لینک دانلود داره و نوشته Download Resident Evil...

================================================== ===============================
اتفاقی رفتم صفحه اول تایپیک، دیدم خودم موسس این تایپیکم:31: اصلا یادم نبود:20:

AMIR.KIK
17-04-2011, 14:10
وقتی سایت کاملا بالا اومد، برو آخرهای صفحه، یه لیست به ترتیب حروف الفبا هستش. از پایین بیا بالا تا برسی به resident evil 5 و resident evil 4؛ روشون کلیک کن(توی یه صفحه جدید باز نکن) بعدش صفحه جدید که بالا اومد، همونجا لینک دانلود داره و نوشته Download Resident Evil...

================================================== ===============================
اتفاقی رفتم صفحه اول تایپیک، دیدم خودم موسس این تایپیکم:31: اصلا یادم نبود:20:
روی دانلود کلیک کردم ولی متاسفانه ف ی ل ت ر یود :41:

Niloofar_Hot69
19-04-2011, 20:52
بچه ها این بازی 2نفره میشه توی 360؟منظورم با 2 دسته هستش.اگه آره چطوری؟

Alireza.M67
19-04-2011, 21:13
بچه ها این بازی 2نفره میشه توی 360؟منظورم با 2 دسته هستش.اگه آره چطوری؟

بله میشه .
با یه دسته میری توی بازی و بعد با دسته دیگه استارت رو میزنی تا ساین بشی و بعدش دو نفره میشه .

MAHY@R
20-04-2011, 15:30
تمومش کردم بازیه جالبی بود ولی اصلا نمیشد به عنوان رزیدنت اویل بازیش کرد
کلا یه تار موی نمسیس میارزید به کل غول آخرای این بازی

mInI_ClockEr
25-04-2011, 23:55
آقایون ببخشید این فایل رو میخوام هر جا که میرم چون بازی قدیمی هست لینکهای آپلود شده از بین رفتم فکر کنم ظرفیتش 34 مگ هست دوستان کسی میدونه باید از کجا بگیرم ممنون میشم راهنمایی کنید
s504.arc

mInI_ClockEr
26-04-2011, 21:27
آقایون من این فایل رو دارم ولی نمیدونم چرا کپی نمیشه شما میدونید علت چیه تواین عکس ارور رو میده

این هم لینکش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SA.JJ.AD
27-04-2011, 00:48
آقایون من این فایل رو دارم ولی نمیدونم چرا کپی نمیشه شما میدونید علت چیه تواین عکس ارور رو میده

این هم لینکش

شما اول لطف کن سایز عکستو کوچیک کن و دوباره اپ کن !!یا هم بصورت لینک بزار !
.
در مورد مشکلتون !! شlا از نرم افزار unlocker کمک بگیر برای کپی کردنش !!
.
از اینجا میتونی اخرین نسخشو دانلود کنی :

mInI_ClockEr
27-04-2011, 16:35
شما اول لطف کن سایز عکستو کوچیک کن و دوباره اپ کن !!یا هم بصورت لینک بزار !
.
در مورد مشکلتون !! شlا از نرم افزار unlocker کمک بگیر برای کپی کردنش !!
.
از اینجا میتونی اخرین نسخشو دانلود کنی :

دوست گرامی ممنون ولی این برنامه نمی تونه از روی ایمیج و سی دی فایلی رو کپی کنه و فقط میتونه MOVE کنه بدرد نمی خوره آقایون گیر کردم هیچ کسی نیست بتونه کمک کنه دوستان

فایل s504.arc رو میخوام روی سی دی دارم ولی کپی نمیشه اگه سایتی رو دارید که میتونم دانلود کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

اینم اروری که میده

SA.JJ.AD
27-04-2011, 16:51
دوست گرامی ممنون ولی این برنامه نمی تونه از روی ایمیج و سی دی فایلی رو کپی کنه و فقط میتونه MOVE کنه بدرد نمی خوره آقایون گیر کردم هیچ کسی نیست بتونه کمک کنه دوستان

فایل s504.arc رو میخوام روی سی دی دارم ولی کپی نمیشه اگه سایتی رو دارید که میتونم دانلود کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

اینم اروری که میده

دوست عزیز شما گفتید :

آقایون من این فایل رو دارم ولی نمیدونم چرا کپی نمیشه شما میدونید علت چیه تواین عکس ارور رو میده .
جوری گفتید که انگار روی هارد دارید و به اون فولدری که میخواید کپی نمیشه . برا همون اون برنامه رو پیشنهاد دادم !!
.
اما اگه رو سی دی یا دی وی دی داریدش . از نرم افزار Iso buster کمک بگیرید که متخصص اینکاراست :46:

mInI_ClockEr
27-04-2011, 17:16
دوست عزیز شما گفتید :
.
جوری گفتید که انگار روی هارد دارید و به اون فولدری که میخواید کپی نمیشه . برا همون اون برنامه رو پیشنهاد دادم !!
.
اما اگه رو سی دی یا دی وی دی داریدش . از نرم افزار Iso buster کمک بگیرید که متخصص اینکاراست :46:

یعنی میتونه اون تک فایل رو کپی کنه
شما مطمئنید که میتونه فایل رو کپی کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟

SA.JJ.AD
27-04-2011, 17:29
یعنی میتونه اون تک فایل رو کپی کنه
شما مطمئنید که میتونه فایل رو کپی کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟

:hmm:

- استفاده از مکانیزم های متفاوت به منظور استفاده از تمامی اطلاعات موجود بر روی دیسک
- استفاده از راههای عمومی و اختصاصی به منظور گرفتن تمامی داده ها
- پشتیبانی از مونت کردن چندین درایو مجازی در کنار یک درایو فیزیکی
- اسکن کردن برای بازیابی فایلها و فولدرهای UDF
- اسکن کردن فایلهای IFO / BUP / VOB از دیسک های صوتی و تصویری دی وی دی
- پیدا کردن اطلاعات از دست رفته روی CD ، DVD و BD
- قابلیت تبدیل تمامی ایمیج های گرفته شده به فرمت CUE
- بهبود یافتن گرافیک محیط کاربری
- استخراج فایلهای صوتی و ذخیره بر روی فرمت WMA
- حجم بسیار پایین
- و ...

+
عزیز کارش اینه !! یعنی استخراج فایل هایی که از رو دی وی دی !! (حالا یا خش داره یا بد کپی شده باشه)
+
تست بکن . ضررر نداره که :eh:

mInI_ClockEr
27-04-2011, 19:37
:hmm:

- استفاده از مکانیزم های متفاوت به منظور استفاده از تمامی اطلاعات موجود بر روی دیسک
- استفاده از راههای عمومی و اختصاصی به منظور گرفتن تمامی داده ها
- پشتیبانی از مونت کردن چندین درایو مجازی در کنار یک درایو فیزیکی
- اسکن کردن برای بازیابی فایلها و فولدرهای UDF
- اسکن کردن فایلهای IFO / BUP / VOB از دیسک های صوتی و تصویری دی وی دی
- پیدا کردن اطلاعات از دست رفته روی CD ، DVD و BD
- قابلیت تبدیل تمامی ایمیج های گرفته شده به فرمت CUE
- بهبود یافتن گرافیک محیط کاربری
- استخراج فایلهای صوتی و ذخیره بر روی فرمت WMA
- حجم بسیار پایین
- و ...

+
عزیز کارش اینه !! یعنی استخراج فایل هایی که از رو دی وی دی !! (حالا یا خش داره یا بد کپی شده باشه)
+
تست بکن . ضررر نداره که :eh:
متاسفانه تست کردم کپی هم کرد ولی فقط 33 مگ رو تونست بیاره ببینید دوستان من این دی وی دی رو ایمیج گرفتم با کلون ولی یدونه ارور هم نبود دی وی دی هم کاملاً تمییز هست دوستان
اگه کسی این فایل رو داره لطفاً آپلود کنه تا ما هم به نوایی برسیم
ممنون میشم فکر کنم رایت خراب بوده این فایل آخر هم هست همونجور که تو عکس هست

SA.JJ.AD
27-04-2011, 21:25
متاسفانه تست کردم کپی هم کرد ولی فقط 33 مگ رو تونست بیاره ببینید دوستان من این دی وی دی رو ایمیج گرفتم با کلون ولی یدونه ارور هم نبود دی وی دی هم کاملاً تمییز هست دوستان
اگه کسی این فایل رو داره لطفاً آپلود کنه تا ما هم به نوایی برسیم
ممنون میشم فکر کنم رایت خراب بوده این فایل آخر هم هست همونجور که تو عکس هست

متاسفانه حجم بالاست وگرنه من یا سایر دوستان بازیو از دی وی دی خودمون براتون اپلود مییکردیم !:20:
+
اینجا هم یکی مشکلی مشابه مشکل شمارو داشت که ...

mInI_ClockEr
27-04-2011, 22:11
متاسفانه حجم بالاست وگرنه من یا سایر دوستان بازیو از دی وی دی خودمون براتون اپلود مییکردیم !:20:
+
اینجا هم یکی مشکلی مشابه مشکل شمارو داشت که ...

آقا بازم ممنون که حداقل یه جوابی میدید ولی انگار کس دیگه ای تو این فروم نیست و خشکسالی زده به فروم

resident
28-04-2011, 06:51
آقا بازم ممنون که حداقل یه جوابی میدید ولی انگار کس دیگه ای تو این فروم نیست و خشکسالی زده به فروم

خشکسالی نزده، وقتی کسی نتونه کاری کنه نمیاد بگه من نمیتونم:31:
حجم اون فایل بالاست، وگرنه برات ایمیل میکردم.

شما مطمئنی ایمیج سالم گرفتی؟ تاحالا از این ایمیج استفاده کردی؟
خیلی وقت ها یه DVD هست که هیچ خط و خشی نداره، اما خود اون فایل سالم رایت شده. و گاها پیش میاد همچین مشکلاتی. بهتره از کسی DVD بازی رو بگیری و کارت رو راه بندازی.

alivw71
19-05-2011, 18:36
دوستانی که این بازی رو کردن میشه بگن قابلیت مولتی پلیر داره یانه؟ منظورم اینه که مثل بازی های دیگه به صورت شبکه ای یا همون انلاین بشه بازی کرد. چون من نسخه 4 دارم ولی مولتی نداره.

resident
19-05-2011, 19:01
دوستانی که این بازی رو کردن میشه بگن قابلیت مولتی پلیر داره یانه؟ منظورم اینه که مثل بازی های دیگه به صورت شبکه ای یا همون انلاین بشه بازی کرد. چون من نسخه 4 دارم ولی مولتی نداره.

بله، امکان بازی چندنفره داره، هم به صورت آنلاین هم به صورت آفلاین.

Davood_titan
19-05-2011, 19:32
بله، امکان بازی چندنفره داره، هم به صورت آنلاین هم به صورت آفلاین.

میشه توضیح بدین
چظوری میشه انلاین بازی کرد ؟؟ حتما سریال اورجینال میخواد
و محیط انلاین چطوریه ؟ چطوریه

resident
19-05-2011, 22:06
میشه توضیح بدین
چظوری میشه انلاین بازی کرد ؟؟ حتما سریال اورجینال میخواد
و محیط انلاین چطوریه ؟ چطوریه

نه، نیازی به سریال اورجینال نیست. برای آنلاین کافیه یه اکانت live داخل بازی بسازید و باهاش login شید و برید برای multiplayer بازی کردن.
بازی رو نصب ندارم که دقیق بهتون بگم کدوم منوها برید، اما سخت نیست، راحته. ضمن اینکه یادمه برای اینکه live بیاد، باید توی منو کلید Home رو از روی کیبورد فشار بدید.
محیط چندنفره هم اینطوریه که میتونید داستان بازی یا The Mercenaries رو دوتایی بازی کنید.

alivw71
19-05-2011, 23:39
یعنی وقتی در حالت سینگل بازی میکنیم یه نفر بیشتر نیستیم و در انلاین 2 تا میشیم . اینجوریه نه؟

resident
20-05-2011, 05:58
یعنی وقتی در حالت سینگل بازی میکنیم یه نفر بیشتر نیستیم و در انلاین 2 تا میشیم . اینجوریه نه؟

پس معلومه اصلا بازیش نکردین:31:!
نه، توی داستان بازی دونفرین، Chris Redfield که خودتونید، و Sheva که همراهتونه. اما توی چندنفره (چه آنلاین چه آفلاین) میتونید داستان رو دو نفره برید، یعنی به جای اینکه Sheva رو هوش مصنوعی کنترل کنه، یه نفر دیگه نقشش رو ایفا کنه.
درمورد Mercenaries هم اگر نسخه های قبلی رو بازی کرده باشید میدونید چیه، توی Mercenaries چند نفره هرکی هر کاراکتری خواست انتخاب میکنه و دونفره Mercenaries رو شروع و بازی می کنید. توی پست اول تایپیک یه عکس از Mercenaries چند نفره گذاشتم.
البته این رو هم اضافه کنم که توی Mercenaries محدود به دو نفر نیستید، تا 4 نفر میشه بازی کرد.

milad_takjoo
20-05-2011, 10:08
من نسخه فارسی رو گرفتم در حد تیم ملی سانسور داره....:31:

pooriya_hp
20-05-2011, 10:40
آخه بازی چیزی نداشت که سانسور کنند !

Davood_titan
20-05-2011, 11:25
اینا به همه چیز گیر میدن به خاطر هست که سانسور میکن

resident
02-06-2011, 06:42
دوستان کسی سریال نامبر برای این بازی داره؟

sonixax
02-06-2011, 15:45
دوستان کسی سریال نامبر برای این بازی داره؟

برید اینجا : serials.ws

resident
03-06-2011, 19:38
1. برای آنلاین بازی کردن که سریال معتبر میخواد، راه ـهک کردنی بلده کسی؟

2. برای بازی چند نفره از طریق HAMACHI کسی میتونه توضیح کاملی بده؟

Maggy_P
04-06-2011, 12:32
1. برای آنلاین بازی کردن که سریال معتبر میخواد، راه ـهک کردنی بلده کسی؟

2. برای بازی چند نفره از طریق HAMACHI کسی میتونه توضیح کاملی بده؟

اینجا :

taghi_ramzi
29-07-2011, 10:31
عذر می خوام اگه سوالم تکراریه ، 10 صفحه ی آخر تاپیک رو خوندم ولی چیزی در این مورد نبود
کنترل نشانه گیری برای من خیلی عجیبه . بالا و پایین چپ و راست می کنه و چپ و راست بالا پایین
اینطوری که نشانه گیری نمیشه ! مال شماها هم اینطوریه ؟
چطور میشه درستش کرد که مثل نسخه 4 بشه ؟

Maggy_P
29-07-2011, 14:43
عذر می خوام اگه سوالم تکراریه ، 10 صفحه ی آخر تاپیک رو خوندم ولی چیزی در این مورد نبود
کنترل نشانه گیری برای من خیلی عجیبه . بالا و پایین چپ و راست می کنه و چپ و راست بالا پایین
اینطوری که نشانه گیری نمیشه ! مال شماها هم اینطوریه ؟
چطور میشه درستش کرد که مثل نسخه 4 بشه ؟
باید تنظیمات موسش رو درست کنید.

taghi_ramzi
29-07-2011, 15:59
باید تنظیمات موسش رو درست کنید.
من از جویستیک استفاده می کنم که دو تا آنالوگ داره
اونو چیکارش کنم؟

ضمناً وقتی توی launcher می رم تو تنظیمات کنترلر ، برنامه ارور میده و بسته میشه
دو تا جویستیک دارم با هر دو تاش هم همین اتفاق می افته.

ali_agha1981
29-07-2011, 21:48
من از جویستیک استفاده می کنم که دو تا آنالوگ داره
اونو چیکارش کنم؟

ضمناً وقتی توی launcher می رم تو تنظیمات کنترلر ، برنامه ارور میده و بسته میشه
دو تا جویستیک دارم با هر دو تاش هم همین اتفاق می افته.

با موس و کیبرد که راحتتر میشه بازی کرد ؟
اگه جوی استیک داری باید از توی داخل بازی تنظیمات کنترلر رو انجام بدید..یه گزینه هست که دقیقا نمیدونم اسمش به انگلیسی چی میشه ؟ اونو باید off بکنی..

aha2012
29-07-2011, 21:54
کی پایس برای آنلاین این بازی؟؟؟

hassanmirabi
05-08-2011, 18:37
مگه با پی سی هم میشه انلاین زد؟
والا من روی ایکس باکس آنلاین زدم زیاد حال نداد... همه رفیق نیمه راهن تا یه بار میمیرن بازی رو ترک میکنن

Maggy_P
05-08-2011, 19:41
مگه با پی سی هم میشه انلاین زد؟
والا من روی ایکس باکس آنلاین زدم زیاد حال نداد... همه رفیق نیمه راهن تا یه بار میمیرن بازی رو ترک میکنن
با پی سی من با لن بازی کردم خیلی حال داد
ولی آنلاین تا حالا بازی نکردم
یک بار روشش رو خوندم به نظر طولانی و سخت میومد بیخیالش شدم.
ولی شدنش که میشه

aha2012
06-08-2011, 14:01
بله میشه با pc هم آنلاین زد
باید برید تو سایت tunngle.net عضو بشید بعدش تانگلو دانلود کنید و رانش کنید اون موقع بهتون میگم چطوری آنلاین میشه زد

hassanmirabi
07-08-2011, 01:31
خب اگه دوستان پاین و مثل بچه های لایو رفیق نیمه راه نیستن پس آنلاین بازی کنیم.
اونایی که پاین اظهار وجود کنن.. پلیز

من توی لایو هم بازی میکنم اگه کسی پایست ادم کنه : hassanmirabi

MobinS
07-08-2011, 02:18
آنلاین بازی خیلی باحاله...
اتفاقا لایو همه بچه ا باحالن... همه هم حرفه ای هاش! مثلا آر پی جی دارن با تیر بی نهایت بدون ریلود :18:
یا از این رگباری ها که دشمنا مرحله ی آخر داشتن!!!
کلا خیلی ردیفا چون از بدو ریلیز دارن بازی می کنن و همه ی سلاح هارو آزاد کردنو و غولی هستن.... راحت هم با این جور افراد میشد بازی رو روی هر درجه ی سختی گذروند ( فرض کنید به جای مسلسل تیر آر پی جی می زد :دی دیگه خیالتون تخت باشه که نمی بازین ، چون سخت ترین مرحلش باس آخرش بود که با 4 تا آرپیجی می میرد....

Maggy_P
07-08-2011, 16:50
خب اگه دوستان پاین و مثل بچه های لایو رفیق نیمه راه نیستن پس آنلاین بازی کنیم.
اونایی که پاین اظهار وجود کنن.. پلیز

من توی لایو هم بازی میکنم اگه کسی پایست ادم کنه : hassanmirabi
من با دوز و کلک توی Live ثبت نام کردم :31:
حالا آنلاین هم میتونم بازی کنم

اگه کسی که با PC بازی میکنه و میخواد ویندوز Live رو فعال کنه بگه تا روشش رو اینجا بزارم

daren
08-08-2011, 13:19

اگه کسی که با PC بازی میکنه و میخواد ویندوز Live رو فعال کنه بگه تا روشش رو اینجا بزارم

عالیه اگه بذاری
فقط با جزئیات کامل لطفا!:31:

Gregar
08-08-2011, 14:21

جون من بگو زودتر . 2 ساله داریم بازیش میکنیم . هر چند نمیدونم هنوز کسی انلاین میزنه ؟

Maggy_P
08-08-2011, 14:39
جون من بگو زودتر . 2 ساله داریم بازیش میکنیم . هر چند نمیدونم هنوز کسی انلاین میزنه ؟
آره خیلیا هنوز هستن. همین دیشب من با یکی آنلاین بازی کردم! :دی
اول باید Live رو آپدیت کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از آپدیت لیو شما به یک کد فعال سازی نیاز دارید. برای گرفتن کد فعال سازی توی این سایت ثبت نام کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از نام نویسی نام کاربریتون رو فعال کنید ( از طریق ایمیلی که براتون میاد)

بعد به اینجا برید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو روی Kane and Lynch Dead Men کلیک کنید تا رمز فعال سازی به ایمیلتون فرستاده بشه (این رمز برای همه ی بازی ها تا جایی که میدونم کار میکنه و فقط مختص Kane and Lynch Dead Men نیست)

بعد داخل بازی بشید و دکمه ی home رو بزنید وارد پروفایل بشید و گزینه ی join live رو بزنید بعدش یک صفحه وب باز میشه که باید برای live ثبت نام کنید. ثبت نام که تموم شد دوباره وارد بازی بشید. میبینید که همون کد رو ازتون میخواد. کد رو وارد کنید و بعد یوزر نیم و پسووردی که مربوط به live میشه رو وارد کنید.
بعدش دیگه live شما فعال میشه.

سوال دیگه ای بود بگید :46:

sima_6600
08-08-2011, 15:44
نمیشه عزیر باید لهستانی باشی در غیر این صورت ممکن نیست Cd-key بگیری

Maggy_P
08-08-2011, 16:36
نمیشه عزیر باید لهستانی باشی در غیر این صورت ممکن نیست Cd-key بگیری
چرا میشه. من گرفتم
دو بار حتی
چه ایرادی میگیره مگه؟

sima_6600
08-08-2011, 17:12
بفرما نمیشه اگه شما میتونی ایمیل من رو بده بش
This service is only available for Polish users. Sorry.

sima_d900@yahoo.com

Maggy_P
08-08-2011, 17:34
بفرما نمیشه اگه شما میتونی ایمیل من رو بده بش
This service is only available for Polish users. Sorry.

sima_d900@yahoo.com
شما ثبت نام کردی؟
ثبت نامم باید فعال کنی ( یک ایمیل برات میاد) اگه نشد من براتون میگیرم فقط باید یوزرنیم و پسوورد اکانت

رو بهم بدی

Gregar
08-08-2011, 23:21
دستت درد نکنه واقعا یه دنیا ممنون . فقط یه دو تا سوال .

1. الان دیگه نمیشه از پروفایل افلاینم که 4 بار بازی رو تموم کردم استفاده کنم ؟
2. و دیگه اینکه الان پینگ بازی هایی که بازی میکنی چجوریه . مال من حداکثر روی درجه 2 هستش . اون ایکون کنار پینگش که مثلا علامت خطره نمیدونم چیه . این مخابرات هم با اون پینگش .

خداییش با همین پینگ مذخرف خوب دووم اوردم روی Normal .
یه چیز دیگه راجع به بازی دونفره اش . اونجور که متوجه شدم مثلا طرف اگه کریس باشه که معمولا هم هست تو که شوا رو برداری inventory ایش مال خودته و تا اخر بازی هر چی برداشتی مال تو میشه . حالا مثلا چیزای مشترک هم مال تو میشه یا نه . مثل Emblem ها یا پول ها یا گنج ها . ممنون میشم مگی اگه جواب بدی .
بازیش حیف که دو سه سال میگذره وگرنه جزو بهترینها توی سبک سوم شخصه .

راستی ای دیت رو بده add کنم .

Maggy_P
09-08-2011, 12:37
دستت درد نکنه واقعا یه دنیا ممنون . فقط یه دو تا سوال .

1. الان دیگه نمیشه از پروفایل افلاینم که 4 بار بازی رو تموم کردم استفاده کنم ؟
2. و دیگه اینکه الان پینگ بازی هایی که بازی میکنی چجوریه . مال من حداکثر روی درجه 2 هستش . اون ایکون کنار پینگش که مثلا علامت خطره نمیدونم چیه . این مخابرات هم با اون پینگش .

خداییش با همین پینگ مذخرف خوب دووم اوردم روی Normal .
یه چیز دیگه راجع به بازی دونفره اش . اونجور که متوجه شدم مثلا طرف اگه کریس باشه که معمولا هم هست تو که شوا رو برداری inventory ایش مال خودته و تا اخر بازی هر چی برداشتی مال تو میشه . حالا مثلا چیزای مشترک هم مال تو میشه یا نه . مثل Emblem ها یا پول ها یا گنج ها . ممنون میشم مگی اگه جواب بدی .
بازیش حیف که دو سه سال میگذره وگرنه جزو بهترینها توی سبک سوم شخصه .

راستی ای دیت رو بده add کنم .
1. نه متاسفانه نمیشه. منم کلی ضد حال خوردم وقتی فهمیدم سیوم از نو شده!
2. برای منم روی 2 هست به ندرت 3 هم هست ولی خیلی کم پیش میاد. اون علامته اگه ضربدر خورده باشه یعنی اون فرد داره تک نفره بازی میکنه اگه ضربدر نداشته باشه و یک علامت خطر باشه یعنی دو نفرشون تکمیله و نمیتونی عضو اون گروه بشی

توی دو نفره ی آنلاین هر پول یا جواهری که برداری تقسیم میشه یعنی مثلا اگه تو یک جواهر برداری یکی برای خودت میاد یکی برای اون.
توی رد و بدل کردن اشیاء هم فقط نمیتونید به هم اسلحه بدید.

آیدی من توی لایو Maggy p هست. هر کی خواست میتونه ادم کنه.:46:

sima_6600
09-08-2011, 14:36
سلام من گرفتم سی دی کی رو ولی وقتی در بازی میخوام به لایو وصل شم بعد از گرفتن سی دی کی میگه صبر کن تا پروفایل دانلود بشه بعد میگه مشکل در اتصال به شبکه راسی بازی کپی هست میشه دیگه نه؟

Maggy_P
09-08-2011, 15:40
سلام من گرفتم سی دی کی رو ولی وقتی در بازی میخوام به لایو وصل شم بعد از گرفتن سی دی کی میگه صبر کن تا پروفایل دانلود بشه بعد میگه مشکل در اتصال به شبکه راسی بازی کپی هست میشه دیگه نه؟
آره میشه ربطی به کپی بودنش نداره. این توی اتصال به شبکه مشکل داره. چند بار امتحان کنید درست میشه.

sima_6600
09-08-2011, 15:45
سلام نمیشه هر کاری میکنم وصل نمیشه کچل شدم

Angel Of Darkness
09-08-2011, 17:33
مگی خانوم خیلی ممنون من درست کردم و کار کرد فقط اروری که میگفت باید لهستانی باشی من یه چیز پی ان زدم درست شد

GOW2 رو هم من با همون سریال اویل دارم لایو بازی میکنم

مگی واقعا گل کاشتی :11:

Gregar
09-08-2011, 23:25
سلام نمیشه هر کاری میکنم وصل نمیشه کچل شدم

مال منم اول این ارور رو زیاد میداد . یه کم دست کاریش کردم درست شد . یوزر و پسوردت رو واسه بار اول که میخواد بشناسه remember نکن .

ولی خداییش خوب بود . حیف که دو سه سال از بازیش میگذره و بازیکن کمه .

Maggy_P
10-08-2011, 00:47
مال منم اول این ارور رو زیاد میداد . یه کم دست کاریش کردم درست شد . یوزر و پسوردت رو واسه بار اول که میخواد بشناسه remember نکن .

ولی خداییش خوب بود . حیف که دو سه سال از بازیش میگذره و بازیکن کمه .
ولی با این حال خوب بازیکن داره هنوز
متاسفانه چند روزیه که اینترنتم داغون شده هی وسط بازی قطع میشه. آدم روانی میشه!
سرعتش افتضاح شده

Gregar
10-08-2011, 02:33
ولی با این حال خوب بازیکن داره هنوز
متاسفانه چند روزیه که اینترنتم داغون شده هی وسط بازی قطع میشه. آدم روانی میشه!
سرعتش افتضاح شده

اره دیدم هی میپرید بیرون . پس بگو از اون بود :31: راستی قایق سواری رو حال کردی ؟ :21:

SA.JJ.AD
10-08-2011, 03:26
دوستان اینجور که پست ها متوجه شدم میشه بصورت انلاین دو نفره رفت این بازیو ؟! اگه ممکنه تاپیک لینک تاپیک اموزش و راهنمایی انلاین بازی کردنو بزاره !! خیلی دوست دارم بصورت 2 نفره ی انلاین هم این بازیو برم برای چهارمین بار:20:

Angel Of Darkness
10-08-2011, 10:55
سلام من نمیتونم تو لایو صحبت کنم چرا ؟
باید هدست لایو بخرم ؟
من هدست خودم تو محیط ویندوز صدا داره ولی تو لایو حتی دیوایس رو انتخاب میکنم ولی میکروفن کار نمیکنه

باید از این هدستا که به دسته 360 وصل میشه حتما بخرم ؟
چکار کنم ؟

Gregar
10-08-2011, 11:05
سلام من نمیتونم تو لایو صحبت کنم چرا ؟
باید هدست لایو بخرم ؟
من هدست خودم تو محیط ویندوز صدا داره ولی تو لایو حتی دیوایس رو انتخاب میکنم ولی میکروفن کار نمیکنه

باید از این هدستا که به دسته 360 وصل میشه حتما بخرم ؟
چکار کنم ؟

تا الان که انلاین زدم هنوز کسی رو ندیدم که میکروفون داشته باشه . فقط یکی بود که یه خش خش هایی از اونطرف میومد ولی صدا نیومد .

اموزشش راستی چند صفحه قبل هست ولی بهتر خود maggy_p بزاره . هر کی خواست انلاین بازی کنه ای دیشو بگه add کنیم .

Angel Of Darkness
10-08-2011, 11:26
تا الان که انلاین زدم هنوز کسی رو ندیدم که میکروفون داشته باشه . فقط یکی بود که یه خش خش هایی از اونطرف میومد ولی صدا نیومد .

اموزشش راستی چند صفحه قبل هست ولی بهتر خود maggy_p بزاره . هر کی خواست انلاین بازی کنه ای دیشو بگه add کنیم .

رفیق همه با من صحبت میکنن من نمیتونم تو تنظیمات میکروفن میرم دیوایسو میشناسه ولی نمیتونم حرف بزنم
توGOW هم همین مشکلو دارم
تو hunted و بقیه بازیام مشکلم همینه
میخوام بدونم باید هدست 360 بخرم یا نه اگه آره برم بخرم اگه نه راه حلش چیه ؟
آیدی لایو منم Lightning X0 هست

Maggy_P
10-08-2011, 12:13
دوستان اینجور که پست ها متوجه شدم میشه بصورت انلاین دو نفره رفت این بازیو ؟! اگه ممکنه تاپیک لینک تاپیک اموزش و راهنمایی انلاین بازی کردنو بزاره !! خیلی دوست دارم بصورت 2 نفره ی انلاین هم این بازیو برم برای چهارمین بار:20:
اینجا :

رفیق همه با من صحبت میکنن من نمیتونم تو تنظیمات میکروفن میرم دیوایسو میشناسه ولی نمیتونم حرف بزنم
منم دیدم حرف میزنن ولی نرفتم برای تنظیمات میکروفون ببینم چطوریه

Angel Of Darkness
10-08-2011, 12:31
اینجا :

منم دیدم حرف میزنن ولی نرفتم برای تنظیمات میکروفون ببینم چطوریه

رفتم یه هدست 360 خریدم و به طور کاملا واضح با بقیه صحبت میکنم
خوبیش اینه که کلا صدای صحبت از بازی جداست و بقیه نمیشنون و فقط تو میشنوی دمش گرم

مگی یادم باشه شماره حسابمو بهت pm کنم بهم 15 دلار ضرر زدی :31:

ولی تو خریدش تردید نکنید ارزششو داره

Gregar
10-08-2011, 13:09
رفتم یه هدست 360 خریدم و به طور کاملا واضح با بقیه صحبت میکنم
خوبیش اینه که کلا صدای صحبت از بازی جداست و بقیه نمیشنون و فقط تو میشنوی دمش گرم

مگی یادم باشه شماره حسابمو بهت pm کنم بهم 15 دلار ضرر زدی :31:

ولی تو خریدش تردید نکنید ارزششو داره

یعنی اگه بخوای صدا داشته باشه باید با دسته بازی کنی ؟

SA.JJ.AD
10-08-2011, 14:35
اینجا :

آره خیلیا هنوز هستن. همین دیشب من با یکی آنلاین بازی کردم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اول باید Live رو آپدیت کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از آپدیت لیو شما به یک کد فعال سازی نیاز دارید. برای گرفتن کد فعال سازی توی این سایت ثبت نام کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از نام نویسی نام کاربریتون رو فعال کنید ( از طریق ایمیلی که براتون میاد)

بعد به اینجا برید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو روی Kane and Lynch Dead Men کلیک کنید تا رمز فعال سازی به ایمیلتون فرستاده بشه (این رمز برای همه ی بازی ها تا جایی که میدونم کار میکنه و فقط مختص Kane and Lynch Dead Men نیست)

بعد داخل بازی بشید و دکمه ی home رو بزنید وارد پروفایل بشید و گزینه ی join live رو بزنید بعدش یک صفحه وب باز میشه که باید برای live ثبت نام کنید. ثبت نام که تموم شد دوباره وارد بازی بشید. میبینید که همون کد رو ازتون میخواد. کد رو وارد کنید و بعد یوزر نیم و پسووردی که مربوط به live میشه رو وارد کنید.
بعدش دیگه live شما فعال میشه.

سوال دیگه ای بود بگید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من نسخه ی اورجینال ندارم و با کرک بازی میکنم !! اینجوری مشکل ساز نمیشه ؟! :31:

Angel Of Darkness
10-08-2011, 14:38
یعنی اگه بخوای صدا داشته باشه باید با دسته بازی کنی ؟

نه عزیز برای صحبتکردن تو live گفتم
وگه نه صدا که داره
من هدست معمولیو هر بلایی سرش اوردم کارنکرد تو live

در مورد هدست هم آره فقط با دسته میشه هدفونو بشناسه و گه نه نمیشناسه تو لایو وگه نه عادی تبدیل بزنی فکر کنم بشه

یه جایی هم دیدم ه ک کرده بود هدستو و به usb وصلش کرده بود

فقط نمیدونم چرا xp نمیشناسدش !!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

Gregar
10-08-2011, 21:47
نه عزیز برای صحبتکردن تو live گفتم
وگه نه صدا که داره
من هدست معمولیو هر بلایی سرش اوردم کارنکرد تو live

در مورد هدست هم آره فقط با دسته میشه هدفونو بشناسه و گه نه نمیشناسه تو لایو وگه نه عادی تبدیل بزنی فکر کنم بشه

یه جایی هم دیدم ه ک کرده بود هدستو و به usb وصلش کرده بود

فقط نمیدونم چرا xp نمیشناسدش !!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

منظور اینکه با کیبرد و میکروفون نمیشه ؟ یعنی حتما با دسته باید باشه ؟ صدای طرف چی از اسپیکر میاد یا اونم از هدست میاد ؟

Maggy_P
10-08-2011, 23:06
من نسخه ی اورجینال ندارم و با کرک بازی میکنم !! اینجوری مشکل ساز نمیشه ؟! :31:
نه مشکلی نداره
مگه ما اورجینال داریم؟! :دی

Angel Of Darkness
11-08-2011, 00:08
منظور اینکه با کیبرد و میکروفون نمیشه ؟ یعنی حتما با دسته باید باشه ؟ صدای طرف چی از اسپیکر میاد یا اونم از هدست میاد ؟

آره تا اونجا که من میدونم فقط باید دسته 360 داشته باشی
صدای طرف فقط از هدست میاد و صداس خودتم فقط و فقط از هدست میاد از اسپیکرا پخش نمیشه
برای طرف مقابل اگه هدست نداشته باشه صدای شما اسپیکرش پخش میشه
بزرگترین مزیتش همینه که موقع بازی میشه خصوصی صحبت کرد

Gregar
11-08-2011, 00:40
راستی این کدی که دادیم بهش فقط واسه RE5 کار میکنه یا بازی دیگه هم جواب میده ؟

Maggy_P
11-08-2011, 01:07
راستی این کدی که دادیم بهش فقط واسه RE5 کار میکنه یا بازی دیگه هم جواب میده ؟
برای بقیه ی بازی ها هم جواب میده

Gregar
11-08-2011, 08:18
برای بقیه ی بازی ها هم جواب میده

همون کد رو من واسه یه بازی دیگه زدم جواب نداد . یعنی همون ارور network رو میده .

Maggy_P
11-08-2011, 11:00
همون کد رو من واسه یه بازی دیگه زدم جواب نداد . یعنی همون ارور network رو میده .
توی سایتش که نوشته بود برای همه ی بازی ها
+
بهتره از بحث تاپیک دور نشیم

Angel Of Darkness
11-08-2011, 14:40
توی سایتش که نوشته بود برای همه ی بازی ها
+
بهتره از بحث تاپیک دور نشیم

همه نه فقط بازی قدیمیا رو جواب میده مثلا رو fable 3 کار نمیکنه

دور نشیمو خوب اومدی

مشکل نتورکینگ داری مطمئن باش شاید از فایروالت باشه

daren
11-08-2011, 17:05
وای نمی ذونستم بحث آنلاین تا اینجا پیش بره چه باحال
توروخدا صب کنین منم بازیو دان کنم بیام!

Gregar
12-08-2011, 09:32
همه نه فقط بازی قدیمیا رو جواب میده مثلا رو fable 3 کار نمیکنه

دور نشیمو خوب اومدی

مشکل نتورکینگ داری مطمئن باش شاید از فایروالت باشه

گفنم واسه RE چون سریال رو قبلا دادم و حالا فقط میخواد sign in بشه مشکل نداره ولی واسه بازی دیگه که جدید اومده ارور میده که فکر کنم از قصد میده .

aha2012
12-08-2011, 12:37
بچه ها برای آنلاین زدن این همه دردسر نداره که
این کارو که میگم انجام بدید راحت میشه آنلاین زد:
برید تو سایت tunngle.net بعدش توش عضو بشید و فایل tunngle رو دانلود کنید و رو سیستمتون نصبش کنید
بعدش یوزر و پس رو وارد کنید تا وارد محیط تانگل بشه
بعدش برید تو room بازی و وارد بازی بشید و خلاص......................
اگه برنامه ی teknogods هم دانلود کنید بد نیست چون با این برنامه هم راحت میشه آنلاین زد(یعنی هم تانگلو باید ران کنید و هم teknogodsو)

SA.JJ.AD
12-08-2011, 17:14
من میخوام از این روشی که تو پست بالایی دوستمون گفتن استفاده کنم و ببینم چطور میشه :31:
.
میخواستم بدونم مثلا چجوریاست تو بازی ؟! من مثلا کریس میشم و یکی اون دختره شوا :31:بعد با هم مراحلو میریم ؟! اینجوریه فقط دیگه ؟!:20:

Gregar
12-08-2011, 21:28
بچه ها برای آنلاین زدن این همه دردسر نداره که
این کارو که میگم انجام بدید راحت میشه آنلاین زد:
برید تو سایت tunngle.net بعدش توش عضو بشید و فایل tunngle رو دانلود کنید و رو سیستمتون نصبش کنید
بعدش یوزر و پس رو وارد کنید تا وارد محیط تانگل بشه
بعدش برید تو room بازی و وارد بازی بشید و خلاص......................
اگه برنامه ی teknogods هم دانلود کنید بد نیست چون با این برنامه هم راحت میشه آنلاین زد(یعنی هم تانگلو باید ران کنید و هم teknogodsو)

این چه کاریه دیگه . این مال قبلا بود و کلی هم دردسر داشت واسه بعضی ها از جمله خود من . بعدشم GFW یه چیز دیگه است :5: مثلا کلی achievement داره تو هر بازی که فقط با GFW میشه باز کرد .

این کار مثل این میمونه که بری فیفا ارجینال بخری ولی با game ranger انلاین بازی کنی :41::31:

---------- Post added at 10:28 PM ---------- Previous post was at 10:25 PM ----------

من میخوام از این روشی که تو پست بالایی دوستمون گفتن استفاده کنم و ببینم چطور میشه :31:
.
میخواستم بدونم مثلا چجوریاست تو بازی ؟! من مثلا کریس میشم و یکی اون دختره شوا :31:بعد با هم مراحلو میریم ؟! اینجوریه فقط دیگه ؟!:20:

کلا انلاینش اونجوریه که شما بازیتو تکنفره شروع میکنی و میتونی اجازه بدی هر کس خواست به بازیت اضافه بشه و بازیکن دیگه رو کنترل کنه یعنی دونفری . میتونی اشخاص رو دعوت هم بکنی واسه بازی .

میتونی هم به بازی بقیه که دارن تک نفره بازی میکنن join بشی .

فقط پینگ به شدت واسه ما ایرانی ها بالاست و نمیدونم بشه روی professional با کسی توی این پینگ وحشتناک بازی کرد یا نه .

aha2012
13-08-2011, 16:46
این چه کاریه دیگه . این مال قبلا بود و کلی هم دردسر داشت واسه بعضی ها از جمله خود من . بعدشم GFW یه چیز دیگه است :5: مثلا کلی achievement داره تو هر بازی که فقط با GFW میشه باز کرد .

این کار مثل این میمونه که بری فیفا ارجینال بخری ولی با game ranger انلاین بازی کنی :41::31:

---------- Post added at 10:28 PM ---------- Previous post was at 10:25 PM ----------

.
خب مستر این GFW رو چطوری فعال کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟برای آنلاین...........

Gregar
13-08-2011, 22:20
خب مستر این GFW رو چطوری فعال کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟برای آنلاین...........

اموزشش رو چند صفحه قبل maggy p داده .
بعدش این که با این مسترت حال کردم :5:

dorahi313
15-08-2011, 02:57
کسی خبر جدیدی از اویل6 نداره؟

$360$
15-08-2011, 13:52
کسی خبر جدیدی از اویل6 نداره؟
قسمت بعدی resident evil به نام operation raccoon city قراره اواخر سال مالی 2011 عرضه بشه:46:

milad dante
15-08-2011, 14:08
این evil 0 که اومده چطوریه؟؟؟؟؟

Layken
15-08-2011, 15:08
این evil 0 که اومده چطوریه؟؟؟؟؟

اویل 0 برای کنسول گیم کیوب منتشر شده.
ولی میتونید با املاتور رو Pc اجراش کنید ولی سیستم خوبی می خواد

MILAD2799
15-08-2011, 16:30
بابا ما امروز انلاین زدیم . ما با یه کلت 9 mm و یارو با rpg فرت فرت ملتو میزد. منم نگیا میکردم :))
راحتی نیست اسلحه هارو انلاک کرد؟

Gregar
15-08-2011, 18:23
بابا ما امروز انلاین زدیم . ما با یه کلت 9 mm و یارو با rpg فرت فرت ملتو میزد. منم نگیا میکردم :))
راحتی نیست اسلحه هارو انلاک کرد؟

ای بدم میاد از اینایی که ار پی جی بی نهایت دارن . باهاشون که انلاین میزنی گند میزنن به بازی . البته بلانسبت بعضی ها :31:

Layken
15-08-2011, 21:05
امروز روز بسیار خوبی بود...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _xL69iwsoQjpg909Ww1

یکی از رفقا نسخه PS3 بازی رو خریده بود اما این نسخه (Gold edition) resident evil alternate edition رو داشت ازش گرفتم و بازیش کردم وای خدای من :40: اون قسمت هایی که جیل از پنجره پرت میشه بیرون رو میشه بازی کرد تو همون امارت اویل 1 میریم و بعد از درگیری با موجودات مختلف و کنکاش و جستجو تو اون امارت به یاد ماندنی رو چند بار قشنگ دور زدم.

مرحلرو با جیل و کریس میشه بازی کرد با جیل بازی کردم و سانس بسیار زیبایی به نمایش میزاه در اخر..

+
یه جایی که تو اویل 5 ما اون مهر رو از روی سینه جیل میکنیم و بعد ازش جدا میشیم اونجا رو هم داره که با جیل میریم در کنار جاش با جیل میریم اخر به یک هلیکوپتر میرسیم که خلبانش مرده و جاش میپره پشت هلیکوپتر و داد میزنه باید تاثیر عمل کردن دوستانمون رو بی اثر نذاریم..و با جیل میرن تو صحنه ای که کریس و شوا دارن با وسکر درگیر هستن و باقیش رو که خودتون میدونید..
اخر هم که سانس درست مثل اویل 5 تموم میشه و کریس میگه که
ایا روزی بدون ترس خواهیم داشت
کلا ار دو چاپتر نزدیک 15 دقیقه طول میکشه
:40: توضیحات کامل رو با تصاویری از مراحل بازی قرار خواهم داد
چقدر جذاب و زیبا بود بازی کردن با شخصیت جیل بعد مدتها....و شاید سالها...:40:

dorahi313
16-08-2011, 02:05
قسمت بعدی resident evil به نام operation raccoon city قراره اواخر سال مالی 2011 عرضه بشه پسر خوب این که اویل6 نیست فکر میکنم سبکش کامل شاتر باشه. اویل6 شاید توی نمایشگاهه گیم اسکام معرفی بشه حالا کسه دیگه ای خبر تازه تری نداره؟

soltan_reza
16-08-2011, 05:24
سلام من تو این بازی مشکل ساختن پروفایل دارم

نمیتونم سیو کنم بازی رو

از طریق سایت پروفایل ساختم ولی‌ وقتی‌ وارد بازی میشم و پروفایل رو وارد می‌کنم میگه چیزی پیدا نشد

چیکار کنم باید؟

MILAD2799
16-08-2011, 06:35
ببینم از تو لایو میشه همدیگرو دعوت کرد به بازی؟ اگه اینطوریه یوزره من تو لایو OLDSNAKE26 هست . اددم کنید با هم بزنیم

Gregar
16-08-2011, 22:05
یه چیزی رو من توی live نفهمیدم . چجوری میشه the mercenaries رو با بیشتر از 2 بازیکن بازی کرد ؟ امروز که 4 نفره بازی میکردیم مخم هنگ کرد . کسی میدونه چجوریه ؟ طرف میگفت واستا تا 2 تا یوزر دیگه هم بیان . بعد رفتیم تو بازی 4 نفره بازی کزدیم :18:

MILAD2799
17-08-2011, 17:34
دوستان یکی بگه چطوری میتونم بجای اون نشونه مسخره اش همون خط لیزر قدیمی رو بیارم ؟

aha2012
17-08-2011, 18:35
دوستان یکی بگه چطوری میتونم بجای اون نشونه مسخره اش همون خط لیزر قدیمی رو بیارم ؟
اگه با جواستیک بازی کنی میشه

soltan_reza
17-08-2011, 20:03
سلام من تو این بازی مشکل ساختن پروفایل دارم

نمیتونم سیو کنم بازی رو

از طریق سایت پروفایل ساختم ولی‌ وقتی‌ وارد بازی میشم و پروفایل رو وارد می‌کنم میگه چیزی پیدا نشد

چیکار کنم باید؟

کسی‌ نیست کمک کنه؟

jack426
18-08-2011, 01:22
کسی‌ نیست کمک کنه؟

این سیو گیم بازی

soltan_reza
18-08-2011, 04:39
این سیو گیم بازی

سیو گیم بازی رو نمی‌خوام دوست عزیز، مشکل اینه که پروفایلی رو که می‌سازم بازی نمیشناسه

به هر حال ممنون از توجهتون

jack426
18-08-2011, 11:54
سیو گیم بازی رو نمی‌خوام دوست عزیز، مشکل اینه که پروفایلی رو که می‌سازم بازی نمیشناسه

به هر حال ممنون از توجهتون
این هم همون پروفایل بازی هست میتونی به جای پروفایل خودت ازش استفاده کنی و Games for Windows® - LIVE اگر آپدیت نیست آپدیت کنید

Gregar
18-08-2011, 14:36

میشه . توی یه سایت قبلا دیده بودم و درست هم کار میکرد منتهی بدجور رو فریم تاثیر میذاشت و من بیخیالش شدم .

فقط یادمه با یک hex editor یکی از فایلها توی پوشه CAPCOM\RESIDENT EVIL 5\nativePC\Image\Archive
رو یکی از مقادیرش رو عوض میکردی . خداییش دیگه یادم نمیاد . بگردی پیدا میشه ولی واسه من فریم خیلی افت میکرد . در حالی که رو بالاترین تنظیمات بازی میکردم و فریمم تقریبا 40 بود . اونکارو که کردم فریم 10 شد .

sonkia
18-08-2011, 20:48
سلام دوستان، ما بعد از يه عمري گرفتاري اومديم اين بازيو(كه عاشقشيم) بازي كنيم . . . كه متاسفانه بعد از نصب با اين پيغام روبرو شديم، حالا از شما اساتيد خواهش ميكنم منو راهنمايي كنيد كه چيكار كنم!

this appliication has failed to start because xlive.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem.

MILAD2799
18-08-2011, 20:53
سلام دوستان، ما بعد از يه عمري گرفتاري اومديم اين بازيو(كه عاشقشيم) بازي كنيم . . . كه متاسفانه بعد از نصب با اين پيغام روبرو شديم، حالا از شما اساتيد خواهش ميكنم منو راهنمايي كنيد كه چيكار كنم!

this appliication has failed to start because xlive.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem.

اینو دانلود کن و بنصبش ایشالا درست میشه

soltan_reza
18-08-2011, 23:19
این هم همون پروفایل بازی هست میتونی به جای پروفایل خودت ازش استفاده کنی و Games for Windows® - LIVE اگر آپدیت نیست آپدیت کنید

اینو که دانلود کردم کجا باید بذارمش

ویندوز ۷ دارم

Gregar
19-08-2011, 14:11

ویندوز ۷ دارم

بعضی بازی ها از این نرم افزار واسه save و امکانات انلاین استفاده میکنن . فقط نصبش کن همین .

MILAD2799
19-08-2011, 17:49
یافتممممممم . برای لیزر دار کردن سلاح بدون افت فریم میتونید این فایل رو دالود کنید ( ویروسی نیست هااااا ) بعد از نصب دیگه راحت تو پروفایله خودتون با داشتن لیزر روی سلاح حال کنید :))

jack426
19-08-2011, 17:59

ویندوز ۷ دارم
به جای پوشه ی XLive تو مسیر زیر کپی کنید

H:\Users\Jack426\AppData\Local\Microsoft

MohammadT15
19-08-2011, 22:36
خیلی بازیه توپی بود.من واقعا بعضی جاهاش احساس ترس کردم
البته ترس از قیافه زامبی ها و محیط بازی نه مثلا وقتی تیرت تموم میشد این زامبیا که اره برقی داشتن میفتادن دنبالت ضربان قلب آدم تند میشد:31:ولی هیچی ترس اویل 3 نیمیس رو نداره... وقتی صفحه سیاه و سفید میشد غوله میفتاد دنبالت داد میزد استارززز و کل دسته میلرزید.وای هنوزم بازی کنم میترسم:31:

aha2012
19-08-2011, 23:09
خیلی بازیه توپی بود.من واقعا بعضی جاهاش احساس ترس کردم
البته ترس از قیافه زامبی ها و محیط بازی نه مثلا وقتی تیرت تموم میشد این زامبیا که اره برقی داشتن میفتادن دنبالت ضربان قلب آدم تند میشد:31:ولی هیچی ترس اویل 3 نیمیس رو نداره... وقتی صفحه سیاه و سفید میشد غوله میفتاد دنبالت داد میزد استارززز و کل دسته میلرزید.وای هنوزم بازی کنم میترسم:31:
تو که از این بازی ترسیدی،dead space2 رو بازی کنی چی میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MohammadT15
19-08-2011, 23:17
تو که از این بازی ترسیدی،dead space2 رو بازی کنی چی میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اونم خیلی باحال بود من تا تیر دارم نمیترسم بابا این تیرا تموم میشه تن و بدنم میلرزه:31:

ava-net
20-08-2011, 10:02
من خودم 2 بار این بازی رو تا انتها رفتم و کلی حالش رو بردم
خیلی توپ بود

اما با سیوش مشکل دارم
وقتی ویندوزم رو عوض می کنم نمی تونم ادامه سیوم رو برم
با اینکه همون یوزر رو تو ویندوز و حتی توی برنامه ایکس لایو می سازم و سیو هاشو کپی می کنم سر جاش

میشه راهنمایی کنید

jack426
20-08-2011, 11:42
من خودم 2 بار این بازی رو تا انتها رفتم و کلی حالش رو بردم
خیلی توپ بود

اما با سیوش مشکل دارم
وقتی ویندوزم رو عوض می کنم نمی تونم ادامه سیوم رو برم
با اینکه همون یوزر رو تو ویندوز و حتی توی برنامه ایکس لایو می سازم و سیو هاشو کپی می کنم سر جاش

میشه راهنمایی کنید

از این نرم افزار برای ذخیره سیو بازی ها استفاده کنیدGameSave Manager

در کل موقع نصب بازی های مختلف که نیاز به Games for Windows® - LIVE داره ورژن های مختلف اون نصب میشه که ممکنه با سیو گیم قبلی مشکل درست کنه

sonkia
22-08-2011, 10:39
سلام، من يه مشكلي تو اين بازي دارم كه اگه كمكم كنيد ممنون ميشم.
مشكلم اينه كه چط.وري ميتونم كوله پشتيم رو بزرگتر كنم؟
تو ورژنهاي قبلي وقتي كوله بزرگتر رو ميخريدي همون موقع بزرگتر ميشد ولي اينبار با اينكه كوله رو خريدم ولي هيچ تغييري ايجاد نشده!

Maggy_P
22-08-2011, 10:52
سلام، من يه مشكلي تو اين بازي دارم كه اگه كمكم كنيد ممنون ميشم.
مشكلم اينه كه چط.وري ميتونم كوله پشتيم رو بزرگتر كنم؟
تو ورژنهاي قبلي وقتي كوله بزرگتر رو ميخريدي همون موقع بزرگتر ميشد ولي اينبار با اينكه كوله رو خريدم ولي هيچ تغييري ايجاد نشده!

توی این ورژن اصلا کوله پشتی وجود نداره
اونی هم که خریدین حتما یا ضد ضربس یا ضد گلوله.

sonkia
22-08-2011, 18:37
توی این ورژن اصلا کوله پشتی وجود نداره
اونی هم که خریدین حتما یا ضد ضربس یا ضد گلوله.
ا ه ه ه چه بد
ولي به هرحال ممنون از جوابتون

ali feri
11-09-2011, 15:57
سلام.من اونجایی که زامبی اره به دست رو باید بکشم گیر کردم.هر چقدر بشکه هارو کنارش منفجر میکنم نمی میره خیلی عجیبه.کمک کنید لطفا

saiiddz
11-09-2011, 16:09
سلام.من اونجایی که زامبی اره به دست رو باید بکشم گیر کردم.هر چقدر بشکه هارو کنارش منفجر میکنم نمی میره خیلی عجیبه.کمک کنید لطفا
اگر منظورت غوله اول بازیه اصلا نیازی نیس بکشیش
یه راه پیدا کن برو بالا و اونجا زامبی ها رو به کمک شیوا بکش تا دوستت پیغام بده و با هلی کوپتر شلیک کنه
البته اگه بکشیش جواهر و شی قیمتی میده که میتونی بفروشی و...
اگر منظورت اره به دست مثله همون رزیدنت اویل(ظهور شیطان) 4 هست باید با شات گان به سرش شلیک کنی
اگرم بعد از شلیک صورتشو گرفت از ضربه زدن هم میتونی استفاده کنی
فقط حول نشو

Maggy_P
11-09-2011, 21:34
اونی که اره داره خیلی باید بهش تیر بزنی تا بمیره.
سعی کن چشمش رو نشونه بگیری تا چشماشو بگیره بعد بهش مشت بزن. همین کارو چندین بار تکرار کنی میمیره. البته بستگی به اسلحت هم داره. :46:

ava-net
12-09-2011, 07:40

من یه بار جوابت رو دادم اما نمی دونم چرا نمایش داده نشد .
برای کشتن اون باید تیر توی سرش و اگه بتونی توی اون یه دونه چشمش بزنی

alipsp
12-09-2011, 19:32
اگر منظورت غوله اول بازیه اصلا نیازی نیس بکشیش
یه راه پیدا کن برو بالا و اونجا زامبی ها رو به کمک اشلی بکش تا دوستت پیغام بده و با هلی کوپتر شلیک کنه
البته اگه بکشیش جواهر و شی قیمتی میده که میتونی بفروشی و...
اگر منظورت اره به دست مثله همون رزیدنت اویل(ظهور شیطان) 4 هست باید با شات گان به سرش شلیک کنی
اگرم بعد از شلیک صورتشو گرفت از ضربه زدن هم میتونی استفاده کنی
فقط حول نشو
آقا اشلی رو خدا بیامرزه این شوا هست اسمش:31:

saiiddz
14-09-2011, 01:29
آقا اشلی رو خدا بیامرزه این شوا هست اسمش:31:
بله درسته
شوا یا همون شیوای خودمون هست
ذهنم درگیر اون اره ی قسمت چهارم این بازی بود که اشتباه شد
به هر حال منظورو می رسوند

ali feri
14-09-2011, 17:27
سلام.حالا اونجایی که تو ازمایشگاه اون غولو باید با اتیش بسوزونم گیر کردم اخه هر چقدر با اتیش می سوزونمش نمی میره لامسب...........

Gregar
14-09-2011, 19:48
سلام.حالا اونجایی که تو ازمایشگاه اون غولو باید با اتیش بسوزونم گیر کردم اخه هر چقدر با اتیش می سوزونمش نمی میره لامسب...........

بهترین راه کشتن این غول :

ابتدا تمام قطعات قابل جدا شدن غول رو مثل دستها و سر رو توسط اسلحه هاتون جدا کنید . کافی است به انها شلیک کنید .
حال غول شما که گیاهی انسانی است اماده ابیاری است . منتهی به جای اب از اتش استفاده کنید . توصیه میشود از اتش افکن بـــــــــــــوق استفاده کنید .
شما میتوانید از ابیاری دیمه یا همان کپسول های گاز توی ازمایشگاه استفاده کنید . کافیه بندازیش رو زمین تا غول خودش ببلعتش و شما منفجرش میکنی .
در حین ابیاری (یا همان اتشیاری) اگر غول شما از طرف دستها یا سر رشد کرد سریعا با اسلحه ان را هرس کنید .
پس از ابیاری توسط اتش افکن غول شما اماده گل دادن است . این غول هر بار سه تا گل میدهد . تا گل های غول شکوفه دادند شما با اسلحه هاتون گل ها رو سم پاشی کنید .

شما باید این سه گل رو نابود کنید تا غول از بین برود .

امیدوارم چون به زبون طنز گفتم متوجه شده باشی :31:

ali feri
14-09-2011, 23:55
بهترین راه کشتن این غول :

ابتدا تمام قطعات قابل جدا شدن غول رو مثل دستها و سر رو توسط اسلحه هاتون جدا کنید . کافی است به انها شلیک کنید .
حال غول شما که گیاهی انسانی است اماده ابیاری است . منتهی به جای اب از اتش استفاده کنید . توصیه میشود از اتش افکن بـــــــــــــوق استفاده کنید .
شما میتوانید از ابیاری دیمه یا همان کپسول های گاز توی ازمایشگاه استفاده کنید . کافیه بندازیش رو زمین تا غول خودش ببلعتش و شما منفجرش میکنی .
در حین ابیاری (یا همان اتشیاری) اگر غول شما از طرف دستها یا سر رشد کرد سریعا با اسلحه ان را هرس کنید .
پس از ابیاری توسط اتش افکن غول شما اماده گل دادن است . این غول هر بار سه تا گل میدهد . تا گل های غول شکوفه دادند شما با اسلحه هاتون گل ها رو سم پاشی کنید .

شما باید این سه گل رو نابود کنید تا غول از بین برود .

امیدوارم چون به زبون طنز گفتم متوجه شده باشی :31:

ببین همه ی اون کارایی که گفتی انجام دادم ولی وقتی بازوهاشو با تیر میزنم و کپسولو تو بقلش منفجر می کنم چند ثانیه بعدش دوباره دستاش در میادو همون اشو همون کاسه....

alipsp
15-09-2011, 00:43
ببین همه ی اون کارایی که گفتی انجام دادم ولی وقتی بازوهاشو با تیر میزنم و کپسولو تو بقلش منفجر می کنم چند ثانیه بعدش دوباره دستاش در میادو همون اشو همون کاسه....
این دوستمون یه جوری توضیح داد به شما در حد فردوسی و حافظ استعاره داشت:31:.
اول با شعله افکن به غوله شلیک کنید بعد چنتا غده مانند که نارنجی
هست رنگشون ازش میزنه بیرون بعد اونهارو با تیر بزنید.اینقدر اینکار رو انجام بدین تا تموم غده ها بترکه و بعد خوشو
آتیش بزنید تا بمیره

ava-net
15-09-2011, 06:55
ای بابا اینقدر هم سخت نیست . این بازی ها که فکری نیستن که شما توش گیر می کنید .
یکمی دقت کنید خودتون راه حل مشکلتون رو پیدا می کنید .

Gregar
15-09-2011, 09:41
اون غوله در واقع گیاه هم هست . اون هایی که ازش میزنن بیرون هم گل هستن . در واقع ویروسش از طریق یه نوع گل به دست اومده .

ali feri
15-09-2011, 21:14
سلام به همگی من تو مرحله اخر با مشکله کمبود گلوله مواجه شدم.کسی کد تقلب سراغ داره مشکل ما حل بشه؟

aha2012
15-09-2011, 22:14
سلام به همگی من تو مرحله اخر با مشکله کمبود گلوله مواجه شدم.کسی کد تقلب سراغ داره مشکل ما حل بشه؟
بله
اگه چیز پی ان داری برو تو سایت cheathappens.com دانلودش کن

jack426
16-09-2011, 12:01

اگه اجرا نشد تو فولدر بازی کپی کن

ali feri
16-09-2011, 13:49
این ترینر و دانلود کردم ولی دکمه ی numpad رو باید بزنم که بلد نیستم چون لپ تاپ دارم و مثل کی بورد پی سی نیست. در ضمن لحظه ای که بازی لود میشه باید دکمه رو بزنم یا نه؟کمک کنید لطفا

Arrowtic
16-09-2011, 13:55
کلا تو بازی باید بزنید.
یعنی چی؟لپ تاپتون numpad نداره؟

ali feri
16-09-2011, 14:07
نه اینکه نداره.کلید اختصاصی نداره. برای اینکه کلید های 1 تا 9 برای numpad فعال بشه فکر کنم باید یه کاری کنم .این کارو بلد نیستم دوستان دیگه اگه بلدن بگن لطفا

jack426
16-09-2011, 15:50
نه اینکه نداره.کلید اختصاصی نداره. برای اینکه کلید های 1 تا 9 برای numpad فعال بشه فکر کنم باید یه کاری کنم .این کارو بلد نیستم دوستان دیگه اگه بلدن بگن لطفا
این مطلب ببین میتونه بهت کمک کنه انگلیسی هست البته

برای فعال کردن ترنیر باید کلیدinsert رو بزنید
ترنیرهای بالا برای ویندوز ویستا و 7 کاربرد داره چون با dx 10 سازگاره

ali feri
16-09-2011, 16:25
ببین همه ی کارای لازمه رو انجام دادم ولی تو بازی وقتی دکمه های 1 تا 9 رو میزنم فقط اسلحه ها جا به جا میشن همین

Maggy_P
16-09-2011, 18:27
احتمالا روی لب تاپتون یکسری از دکمه هاش با یک رنگ دیگه یک سری شماره زده. باید اول Num LK رو بزنید تا اون دکمه ها به اعداد فعال بشه بعدش ترینر رو فعال کنید باهاش

ali feri
16-09-2011, 20:45
بالاخره یکی از ترینر ها کار کرد و بازی رو تموم کردم.پدرم در اومد.از همگی ممنون.

hessi19
17-09-2011, 13:47
میدونم اینجا جاش نسیت .
میخواست بدونم این Resident Evil 4 HD که میخات بیات ارزش داره بگیرم ؟؟ چون من تا حالا evil 4 بازی نکردم . فقط با xbox شماره 5ش بازی کردم که خیلی خوشم اومد 2-3باری تمومش کردم .

amiredge
18-09-2011, 01:38
کسی میدونه در مرحله ی آخر چه جوری وسکر رو بکشم؟آرپیجی هم که میزنم با دست نگهش میداره.

hessi19
18-09-2011, 02:01
کسی میدونه در مرحله ی آخر چه جوری وسکر رو بکشم؟آرپیجی هم که میزنم با دست نگهش میداره.
مرحله آخر نیست که یه مرحله دیگه هم بعده اوون داره .. باید اول چراغهای چهار طرف رو خاموش کنی که دیگه نبینتت . بعد ار پی جی بزنی وقتی که ار پی جی رو با دست گرفت باتیر بزن به ار پی جی تا بترکه وقتی که ترکید وسکر زانو میزنه و باید سریع بری نزدیکش و اون سرنگی که قبلا برداشتی رو بش تزریق کنی . ..
(درست یادم نیست . ولی فک کنم همین راهشه)

ava-net
18-09-2011, 07:56
آره راهش همینه . این طوری یارو رو می زنید تا برید تو هواپیما و بعد برید به سرزمین سوزان

pclord
22-01-2012, 15:05
سلام

دوستان کسی نسخه فارسی این بازی که شرکت سریر دوبله کرده رو بازی کرده، روی ویندوز 7 هر کاری میکنم نصب نمیشه ، کسی مشکلی با نصبش نداشته؟

اگه کسی شماره ای از شرکت سریر داره ممنون میشم بهم بده.

:40:

Maggy_P
22-01-2012, 15:43
سلام

دوستان کسی نسخه فارسی این بازی که شرکت سریر دوبله کرده رو بازی کرده، روی ویندوز 7 هر کاری میکنم نصب نمیشه ، کسی مشکلی با نصبش نداشته؟

اگه کسی شماره ای از شرکت سریر داره ممنون میشم بهم بده.

:40:
من اینو دارم و روی ویندوز 7 هم بدون مشکل نصب شد. چرا نصب نمیشه؟ ارور میده؟

pclord
22-01-2012, 16:12
من اینو دارم و روی ویندوز 7 هم بدون مشکل نصب شد. چرا نصب نمیشه؟ ارور میده؟

بله همین که میخواد شروع به نصب کنه ارور زیر رو میده:

Maggy_P
22-01-2012, 16:44
آها پس مشکل از سیدیشه.

SAJJADKAM2
20-02-2012, 15:58
این بازی رو من بازی کردم
نسخه pc هم اومده که خیلیییییی قشنگه
فقط قول آخرش که اون یارو عینکی هست موندم

sonixax
20-02-2012, 17:39
این بازی رو من بازی کردم

یه چیز نارنجی وسطشه - یه وقتهایی از پشتش معلومه یک وقتهایی از جلو .
باید بزنی به اون .

SAJJADKAM2
21-02-2012, 12:36
یه چیز نارنجی وسطشه - یه وقتهایی از پشتش معلومه یک وقتهایی از جلو .
باید بزنی به اون .

من اونجا هستم که از هوا پیما پایین میپرن بعد میره رد دختره که به لبه ی صخره آویزونه یکی بهش میزه پرت میشه توی مواد مذاب چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sonixax
21-02-2012, 16:02
من اونجا هستم که از هوا پیما پایین میپرن بعد میره رد دختره که به لبه ی صخره آویزونه یکی بهش میزه پرت میشه توی مواد مذاب چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باید از دور با تیر بزنیش که دختره فرصت فرار کردن داشته باشه - بعدش میری اون ته یه سنگ گرد گنده هستش - میندازیش توی مواد مذاب که شوا از روش بپره بیاد پیشت .

شیرین ه
22-02-2012, 18:05
سلام
من با جویستیک بازی میکنم.چرا نمیشه برای شلیک هدف گرفت؟؟فقط با موس میشه؟؟همینطورمشگل چرخیدن به اطرف!!

ali_n2011
22-02-2012, 23:34
سلام
من با جویستیک بازی میکنم.چرا نمیشه برای شلیک هدف گرفت؟؟فقط با موس میشه؟؟همینطورمشگل چرخیدن به اطرف!!
برو تو تنظیمات چهار حالت A b c d برای کنترلر وجود داره که فکر کنم A برای گیم پد باشه

شیرین ه
27-02-2012, 15:43
سلام اون مرحله که موتورسوارها دنبالشون میکنن که ازپشته ماشین تیراندازی میکنن با مسلسل.اونجاکه میخان ماشینو بندازن تورودخونه.چه جوری باید نابودشون کرد؟هرچی سعی میکنم نمیشه:((
یه سوال دیگه!هیچ اسلحه ایی نیست که خودش روی هدف قفل کنه؟؟

B3HZ@D
27-02-2012, 16:54
شما کافیه افراد پشت ماشین و کسانی که تیراندازی میکنن رو از بین ببرید
یا اینقدر به ماشین ها شلیک کنید تا منفجر بشن...اگه سریع و دقیق به سمتشون شلیک کنید مشکلی برای شما ایجاد نمیشه :31:

sonixax
27-02-2012, 21:09
سلام اون مرحله که موتورسوارها دنبالشون میکنن که ازپشته ماشین تیراندازی میکنن با مسلسل.اونجاکه میخان ماشینو بندازن تورودخونه.چه جوری باید نابودشون کرد؟هرچی سعی میکنم نمیشه:((

ماشینها یک سری گارد دارند ، جلوی باک و راننده - اونها رو بزنید میوفتند و بعدش میتونید باک یا راننده رو بزنید و از شر ماشین ها خلاص شید .

شیرین ه
28-02-2012, 03:17
کدی جادویی چیزی هست که این مرحله 2-3 رددکنم:D ؟/
اونجاکه میرسن روی رودخونه.هرچی شلیک میکنم فایده نداره پرت میشم تورودخونه:(
یه سوال.مرحله 2-3 3تاچک پوینت داره تارودخونه ومیزنه سیو.ولی وقتی خارج میشم وبازمیام بازی ازاول مرحله2-3 میاد!

reza_takvalad
16-04-2012, 03:26
سريال نصب رزيدنت 5 رو مي خاستم نسخه دارينوس خواهش مي كنم كمك كنيد

ali_n2011
09-08-2012, 21:46
نمی دونم درست می نویسم یا نه تو قسمت مرسنریز این leadgrafe چیه؟ چیکار کنیم باید آزاد شه؟

ava-net
10-08-2012, 15:45

تمام مراحل این بازی با راهنمایی های کامل طراحی شده
فقط کافیه شما زمان زدن کلید هاتون برای جابجایی یا دزدیدن سر به موقع باشه
در ضمن متور سوار ها رو به موقع بزنی تا به ماشین آسیب کمتری بخوره
اسله هم برای قفل شدن رو هدف نداره
همه رو شما باید خودتون هدف بگیرید و بزنید

ali_n2011
10-08-2012, 20:00
این بازی که خیلی راحته نمی دونم شاید با کیبورد بازی می کنین که سخته با گیم پد بازی کنید خیلی راحته یعنی می تونین یه روزه بازی رو تموم کنید من قسمت مرسنریز بازی مخصوصا قسمت no mercy رو دوست دارم که اصلا بهت رحم نمی کنند اونم باید بازیو یه بار تموم کند آزاد شه
راستی دوستان کسی جواب پست قبلی منو نمی دونه؟

2delboro
05-02-2013, 20:48
برای من چینیه چی کار باید کنم ؟؟؟

ali_n2011
05-02-2013, 23:24
برای اجرا توویندوز 8 راه حلی وجود داره تو 7 راحت اجرا م شه ولی تو 8 ارورر xlive می ده چرا باید اینطوری بشه تو ویندوز 8 فیفا هم اصلا اجرا نمی شه

Mr_100_dolari
04-05-2013, 18:52
سلام دوستان بازی اویل 5 رو نصب کردم وقتی میخوام وارد بازی بشم ارور زیر رو میده که نمیدونم برای چی هستش نه با دایرکس 9 وارد میشه نه با دایرکس 10 لطفا راهنمایی کنید : (ویندوزم 8 هستش )

اول ارور xlive رو میداد اون که نصب کردم حالا ارور زیر رو میده باید چی کار کنم ؟ :n03:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammadi_4u
04-05-2013, 18:56
سلام دوستان بازی اویل 5 رو نصب کردم وقتی میخوام وارد بازی بشم ارور زیر رو میده که نمیدونم برای چی هستش نه با دایرکس 9 وارد میشه نه با دایرکس 10 لطفا راهنمایی کنید : (ویندوزم 8 هستش )

اول ارور xlive رو میداد اون که نصب کردم حالا ارور زیر رو میده باید چی کار کنم ؟ :n03:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حالا مال دایرت ایکس هست.با دایرت ایکس 9 بازی کنید
و دایرت ایکس که تو محتویات بازیه نصب کنید

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

Mr_100_dolari
04-05-2013, 19:12
حالا مال دایرت ایکس هست.با دایرت ایکس 9 بازی کنید
و دایرت ایکس که تو محتویات بازیه نصب کنید

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

هم 9 هم 10 رو نصب کردم اما بازم همین ارور رو میده و وارد بازی نمیشه

Gregar
04-05-2013, 20:03
هم 9 هم 10 رو نصب کردم اما بازم همین ارور رو میده و وارد بازی نمیشه

بازی اصلش رو بگیر دردسر کمتر داره . اینا میان دوبله میکنن گند میزنن توی نصب بازی .

B3HZ@D
04-05-2013, 20:08
فکر کنم Windows Live رو نصب کنین مشکلتون حل بشه.

Mr_100_dolari
05-05-2013, 13:36
بازی اصلش رو بگیر دردسر کمتر داره . اینا میان دوبله میکنن گند میزنن توی نصب بازی .

درسته دارینوس فارسی کرده اما توی لپ تاپ راحت اجرا شده

فکر کنم Windows Live رو نصب کنین مشکلتون حل بشه.

windows Live و ... هم نصب کردم هر کاری هم که به فکرم میرسید انجام دادم نشد که نشد

دیگه از خیرش گذشتم اصلا :n01:

Mr_100_dolari
14-05-2013, 20:06
سلام دوستان

توی اون مرحله که یه جورایی شبیه اهرام مصره و توی اون قسمت که باید نور لیزرها که روی تخته سنگ ها میافته رو تنظیم کنی تا درها باز بشه دو تا قسمت اولش رو رفتم (دو طبقه اول ) ولی توی قسمت سومش که نور لیزرها باید جوری تنظیم بشه که بخوره به اون سنگه که از همه دورتره اون کار هم کردم ولی دیگه خودم نمیتونم از بین لیزرها خارج شم این قسمتش رو چه طوری باید رد کرد ؟

779
14-05-2013, 21:49
سلام دوستان

توی اون مرحله که یه جورایی شبیه اهرام مصره و توی اون قسمت که باید نور لیزرها که روی تخته سنگ ها میافته رو تنظیم کنی تا درها باز بشه دو تا قسمت اولش رو رفتم (دو طبقه اول ) ولی توی قسمت سومش که نور لیزرها باید جوری تنظیم بشه که بخوره به اون سنگه که از همه دورتره اون کار هم کردم ولی دیگه خودم نمیتونم از بین لیزرها خارج شم این قسمتش رو چه طوری باید رد کرد ؟

منم تویه همین مسئله گیر کرده بودم ( خیلی وقت پیش ) .
ببین تو اول اون لیزره که قبل از لیزریه که در رو باز می کنه بچرخون طوری که لیزر بهش نرسه!
حالا برو لیزر اصلی که به طرف در می تابه رو رویه جایه درستش بزار!
بدشم برو لیزر قبلی رو که چرخوندیش تا لیزر نرسه رو درستش کن!
اینطوری تو اول لیزر آخری رو درست کردی بعد اومدی بیرون لیزره قبلش رو درست کردی!

پست 4 سال قبلمو نقل قول کردم :دی

Mr_100_dolari
15-05-2013, 00:01
پست 4 سال قبلمو نقل قول کردم :دی

ببین یعنی اول لیزرها رو مرتب کنم بعد لیزر یکی مونده به آخر رو جهتش رو عوض کنم بعدش لیزر آخری رو جهتش رو درست کنم و بعدش برگردم دوباره لیزر یکی مونده به آخر رو مثل اولش کنم ؟ (چه قدر پیچیده شد :n02:)

خیلی قسمت مضخرفیه سر این قسمت سر درد گرفتم بعد از این چند مرحله دیگه مونده ؟

یه سوال دیگم داشتم تو پی سی من ترینر هیچ کدوم از بازی ها فعال نمیشه دلیلش چی میتونه باشه ؟

بعد از اویل 6 دیگه اویل نیومده ؟ :n02:

ممنون

779
15-05-2013, 00:22
ببین یعنی اول لیزرها رو مرتب کنم بعد لیزر یکی مونده به آخر رو جهتش رو عوض کنم بعدش لیزر آخری رو جهتش رو درست کنم و بعدش برگردم دوباره لیزر یکی مونده به آخر رو مثل اولش کنم ؟ (چه قدر پیچیده شد :n02:)

یه سوال دیگم داشتم تو پی سی من ترینر هیچ کدوم از بازی ها فعال نمیشه دلیلش چی میتونه باشه ؟

ممنون

دیگه والا نمیدونم قضیه چیه :دی هیچی یادم نیست فقط یادمه اون لیزری که فرعی بود رو آخر تنظیم میکردی.
فکر کنم حدود 2 یا 3 ساعت دیگه مونده ( شاید بیشتر)
ترینری که میگیری باید با ورژن بازیت همخونی داشته باشه، اینو دقت کن
چرا همین جدیدا Revalation هم پورت شده.

Mr_100_dolari
15-05-2013, 14:38
ر)
ترینری که میگیری باید با ورژن بازیت همخونی داشته باشه، اینو دقت کن

از کجا بدونم با ورژن بازیم همخونی داره یا نه ؟

الان این اویل 6 که دارم نسخه بلک باکس هستش Resident Evil 6 و کلا این ترینر ها رو ازش دارم :

Resident Evil 6 v1.0 Plus 14 Trainer

Resident Evil 6 v1.0 Plus 9 Trainer(Gamerfa.Ir)

ResidentE6-13+Tr-LNG

که هیچ کدومش عمل نمیکردش دیگه باید چی کار کنم ؟

779
15-05-2013, 14:42
از کجا بدونم با ورژن بازیم همخونی داره یا نه ؟

الان این اویل 6 که دارم نسخه بلک باکس هستش Resident Evil 6 و کلا این ترینر ها رو ازش دارم :

Resident Evil 6 v1.0 Plus 14 Trainer

Resident Evil 6 v1.0 Plus 9 Trainer(Gamerfa.Ir)

ResidentE6-13+Tr-LNG

که هیچ کدومش عمل نمیکردش دیگه باید چی کار کنم ؟

والا من یک 4 سالی هست رو PC بازی نکردم دیگه، نمیدونم والا ولی باید تو منوی بازی ورژن اون رو نوشته باشه. Info ترینری که میگیرین هم حتمی نگاه کنین.
حالا چرا ترینر :دی RE6 که آسون بود.

Mr_100_dolari
15-05-2013, 15:32
والا من یک 4 سالی هست رو PC بازی نکردم دیگه، نمیدونم والا ولی باید تو منوی بازی ورژن اون رو نوشته باشه. Info ترینری که میگیرین هم حتمی نگاه کنین.
حالا چرا ترینر :دی RE6 که آسون بود.

آخه یه بازی تموم کردنش بخواد بیشتر از 2 یا 3 روز طول بکشه دیگه حس ادامه دادنش نیستش بدون ترینر هم که باید فقط دو سه ساعت دنبال تیر باشی یا دو تا تیر بخوری میمیری واسه همین بدون ترینر اصلا راه نداره :n02: الان چند تا بازی نصب دارم اما چون هیچ کدومش ترینرها روش فعال نمیشه اصلا بازیش نکردم الان همین اویل 5 تقریبا دو روز رسیدم به این مرحلش که این قسمتش دیگه گیر کردم اگر شما راهش رو نمیگفتی دیگه بیخیالش میشدم . :n02:

779
15-05-2013, 17:03
آخه یه بازی تموم کردنش بخواد بیشتر از 2 یا 3 روز طول بکشه دیگه حس ادامه دادنش نیستش بدون ترینر هم که باید فقط دو سه ساعت دنبال تیر باشی یا دو تا تیر بخوری میمیری واسه همین بدون ترینر اصلا راه نداره :n02: الان چند تا بازی نصب دارم اما چون هیچ کدومش ترینرها روش فعال نمیشه اصلا بازیش نکردم الان همین اویل 5 تقریبا دو روز رسیدم به این مرحلش که این قسمتش دیگه گیر کردم اگر شما راهش رو نمیگفتی دیگه بیخیالش میشدم . :n02:

خوب درجه سختی رو برا همین مواقع گذاشتند دیگه :دی
البته از من پیشنهاد میشه که کلا RE6 رو بازی نکنین، نه جذابیتی داره، نه داستانی و نه هیچی. کلا جز وقت تلف کردن چیز دیگه‌ای رو نداره.
اصولا برای افرادی مثل شما که میخواین یک بازی رو سریع و سرعتی تموم کنین Call of Duty و بازی‌های همچین سبکی پیشنهاد میشه. بازی کردن هم مثل کتاب خوندن میمونه باید اون مورد خاص رو پیدا کنید، شما اگه سلیقتون رو بگین من خیلی راحت‌ میتونم بگم کدوم بازی رو انتخاب کنین :دی

Mr_100_dolari
15-05-2013, 19:00
خوب درجه سختی رو برا همین مواقع گذاشتند دیگه :دی
البته از من پیشنهاد میشه که کلا RE6 رو بازی نکنین، نه جذابیتی داره، نه داستانی و نه هیچی. کلا جز وقت تلف کردن چیز دیگه‌ای رو نداره.
اصولا برای افرادی مثل شما که میخواین یک بازی رو سریع و سرعتی تموم کنین Call of Duty و بازی‌های همچین سبکی پیشنهاد میشه. بازی کردن هم مثل کتاب خوندن میمونه باید اون مورد خاص رو پیدا کنید، شما اگه سلیقتون رو بگین من خیلی راحت‌ میتونم بگم کدوم بازی رو انتخاب کنین :دی

بازی های سوم شخص رو دوست دارم مثل مکس پین و یا همین اویل

الانم میخوام Tomb Raider یا هیتمن رو دانلود کنم به نظر شما کدومش بهتره ؟ (البته ترینر رو هم در نظر بگیرید :n02:) اگر بازی سوم شخص دیگه ای هم مخصوصا توی سبک مکس پین میدونید اسمش رو بگید

ممنون .

779
15-05-2013, 20:09
بازی های سوم شخص رو دوست دارم مثل مکس پین و یا همین اویل

الانم میخوام Tomb Raider یا هیتمن رو دانلود کنم به نظر شما کدومش بهتره ؟ (البته ترینر رو هم در نظر بگیرید :n02:) اگر بازی سوم شخص دیگه ای هم مخصوصا توی سبک مکس پین میدونید اسمش رو بگید

ممنون .

البته اینجا جای مطرح کردن این موارد نیست و من نمیتونم اینجا بهت پیشنهاد بدم (قانونا :دی)
ولی نظر من 100٪ رو Tomb Raider هست. اگه بازی از اینجور سبکا میخوای میتونی بری تاپیک معرفی بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
اونجا درخواست بده من لیست برات ردیف میکنم :دی

hamedham
13-06-2013, 06:00
ممکنه ازآنتی ویروس و این جور چیزا باشه یا ( user account control ...)

hamedham
13-06-2013, 06:03
دوستان کسی تو کامپیوتر با دو تا جوی استیک رزیدنت ایول 5 بازی کرده ؟
منظورم همون split screen هست که صفحه رو نصف نصف میکنه

tiraxtork
17-06-2013, 02:57

ممنون

بهترین راه اینه که شما اول بری سنگ ها رو مرتب کنی ولی قبلش نور لیزر رو به سمت دیوار بچرخون --------یه در مخفی هست اگر نور لیزر ها رو به سمت دهانه شیر بگبری در باز می شه ---------در ضمن بهترین جا سمت راست صندو قچه است از اونجا لیزرو فعال کن---------------خیلی اسونه من این بازی رو توhardدر عرض ]چهار ساعت ونیم بازی کردم که این موفع ارپی جی بی نهایت میگیری!

tiraxtork
17-06-2013, 03:02
دوستان کسی تو کامپیوتر با دو تا جوی استیک رزیدنت ایول 5 بازی کرده ؟
منظورم همون split screen هست که صفحه رو نصف نصف میکنه

یه برنامه هست که در واقع یه جور ترینره ولی بازی رو خراب میکنهاگر بخواین براتون اپلود میکنم
ولی حجمش تقریبا 3مگه باضافه تقریبا 125مگه دیگه که میتونی شخصیت هارو عوض کنی

tiraxtork
17-06-2013, 03:05

بزن به باک بنزبنشون نارنجی رنگه:n26:

tiraxtork
17-06-2013, 03:10
این بازی رو من بازی کردم

بهترین راه شلیک فراوان بهش سپس یهقلب نارنجی میاد بیرون برو پشتش و کلید مربوطه رو فوری تند تند بزن تا یه صحنه با حال بیاد
در ضمن اسم اون هم البرت هست

hamedham
20-06-2013, 14:20
یه برنامه هست که در واقع یه جور ترینره ولی بازی رو خراب میکنهاگر بخواین براتون اپلود میکنم
ولی حجمش تقریبا 3مگه باضافه تقریبا 125مگه دیگه که میتونی شخصیت هارو عوض کنی

اره لینک بذار
ممنون

tiraxtork
20-06-2013, 21:33
اینم از این ترینر برای جابجا کردن شخصیت ها یه برنامه نیاز داری که زیاده اونو ندارم سعی میکنم پیداش کنک ولی قول نمیدم ولی میتونی با این هر کاری بکنی

tiraxtork
20-06-2013, 21:36
من یه ترینر ثوپ دارم به جز webrotبمه انتی ویروس ها میگن سالمه بذارم

hamedham
21-06-2013, 00:52
اینم از این ترینر برای جابجا کردن شخصیت ها یه برنامه نیاز داری که زیاده اونو ندارم سعی میکنم پیداش کنک ولی قول نمیدم ولی میتونی با این هر کاری بکنی

ممنون
فقط آموزششو بذار
من میخوام قسمت مرسناریس رو دو نفره روی یه سیستم بازی کنم

Migren666
07-10-2013, 20:09
سلام

من لیست همه ی فایل های Resident Evil 5 رو پیدا کردم ...

متاسفانه برای کسانی که دوست دارن یک بازی رو بارها نصب کنن و بازی کنن مشکلات دوباره بوجود می یاد ... همه لینک های Rapidshare توی این تاپیک از کار افتادن ... کسی اگر می تونه لینک جدید بزاره ...

این هم لیست همه ی arc فایل ها

Character ARC List :
CHRIS:
uPl00ChrisPlain.arc = Chris with Jacket costume (Start of game)
uPl00ChrisNormal.arc = Normal BSAA Costume (No vest's)
uPl00ChrisArmorA.arc = BSAA Costume + Melee Vest
uPl00ChrisArmorB.arc = BSAA Costume + Bullet Vest
uPl00ChrisArmorF.arc = BSAA Costume + Melee + Bullet Vest's
uPl00ChrisCos1.arc = Safari Costume
uPl00ChrisCos2.arc = S.T.A.R.S Costume
uPl00ChrisCos3.arc = Warrior Costume
SHEVA:
uPl01ShebaPlain.arc = Sheva with basic gear (Start of Game)
uPl01ShebaNormal.arc = BSAA Costume (No Vest's)
uPl01ShebaArmorA.arc = BSAA Costume + Melee Vest
uPl01ShebaArmorB.arc = BSAA Costume + Bullet Vest
uPl01ShebaArmorF.arc = BSAA Costume + Melee + Bullet Vest's
uPl01ShebaCos1.arc = Tribal Costume
uPl01ShebaCos2.arc = Clubbin Costume
uPl01ShebaCos3.arc = Business Costume
JILL:
uPl02JillCos1.arc = BSAA Costume
uPl02JillCos2.arc = Battle Suit costume
WESKER :
uPl03WeskerCos1.arc = Midnight Costume
uPl03WeskerCos2.arc = S.T.A.R.S Costume
JOSH:
uPl04Josh.arc = Josh (AI Partner)
KIRK
uEm95Kirk.arc = Kirk (Helps in Cut-scene's, voice over headset)
Chapter End ARC List :
ChapterEnd11.arc = Result Screen for Chapter 1-1
ChapterEnd12.arc = Result Screen for Chapter 1-2
ChapterEnd21.arc = Result Screen for Chapter 2-1
ChapterEnd22.arc = Result Screen for Chapter 2-2
ChapterEnd23.arc = Result Screen for Chapter 2-3
ChapterEnd31.arc = Result Screen for Chapter 3-1
ChapterEnd32.arc = Result Screen for Chapter 3-2
ChapterEnd33.arc = Result Screen for Chapter 3-3
ChapterEnd41.arc = Result Screen for Chapter 4-1
ChapterEnd42.arc = Result Screen for Chapter 4-2
ChapterEnd51.arc = Result Screen for Chapter 5-1
ChapterEnd52.arc = Result Screen for Chapter 5-2
ChapterEnd53.arc = Result Screen for Chapter 5-3
ChapterEnd61.arc = Result Screen for Chapter 6-1
ChapterEnd62.arc = Result Screen for Chapter 6-2
ChapterEnd63.arc = Result Screen for Chapter 6-3
Benchmark ARC List :
BenchResource.arc = Text, RE5 logo and backgrounds of the Benchmark
s800.arc = First stage of Variable Benchmark
s801.arc = Second stage of Variable Benchmark
s802.arc = Third stage of Variable Benchmark
s804.arc = Fixed Benchmark Stage
Figures(Trophy Collectibles) ARC List :
fig01.arc = Chris BSAA
fig02.arc = Sheva BSAA
fig03.arc = Josh
fig04.arc = Jill (Brainwashed)
fig05.arc = Wesker
fig06.arc = Excella
fig07.arc = Irving
fig08.arc = Spencer
fig09.arc = DeChant
fig10.arc = Dave
fig11.arc = Kirk
fig12.arc = Reynard
fig13.arc = Majini (Town A)
fig14.arc = Majini (Town B )
fig15.arc = Majini (Town C)
fig16.arc = Majini (Town D)
fig17.arc = Majini (Cephalo)
fig18.arc = Majini (Agitator)
fig19.arc = Majini (Wetlands A)
fig20.arc = Majini (Wetlands B )
fig21.arc = Majini (Wetlands C)
fig22.arc = Giant Majini
fig23.arc = Majini (Base A)
fig24.arc = Majini (Base B )
fig25.arc = Majini (Duvalia)
fig26.arc = Reaper
fig27.arc = Big man Majini
fig28.arc = Executioner Majini
fig29.arc = Chainsaw Majini
fig30.arc = Gatling gun Majini
fig31.arc = Motorcycle Majini
fig32.arc = Uroboros
fig33.arc = Licker
fig34.arc = Kipepeo
fig35.arc = Bui kichwa
fig36.arc = Adjule
fig37.arc = Crocodile
fig38.arc = Uroboros Aheri
fig39.arc = U-8
fig40.arc = Popokarimu
fig41.arc = Ndesu
fig42.arc = Irving (Transformed)
fig43.arc = Chris (Rare)
fig44.arc = Sheva (Rare)
fig45.arc = Jill (Rare)
fig46.arc = Wesker (Rare)
The Mercenaries ARC List
MerceResource.arc = Mercenaries Menus - Text, Background Images
MerceResult01.arc = Public Assembly result screen
MerceResult02.arc = The Mines result screen
MerceResult03.arc = Village result screen
MerceResult04.arc = Ancient Ruins result screen
MerceResult05.arc = Experimental Facility result screen
MerceResult06.arc = Missile Area result screen
MerceResult07.arc = Ship Deck result screen
MerceResult08.arc = Prison result screen
S400.arc = Public Assembly Level
S401.arc = The Mines Level
S402.arc = Village Level
S403.arc = Ancient Ruins Level
S404.arc = Experimental Facility Level
S405.arc = Missile Area Level
S406.arc = Ship Deck Level
S407.arc = Prison Stage Level
VERSUS ARC LIST
VersusResource.arc = Versus Images, portires..etc
VersusResult01.arc = Result Screen for Public Assembly
VersusResult02.arc = Result Screen for The Mines
VersusResult03.arc = Result Screen for Village
VersusResult04.arc = Result Screen for Ancient Ruins
VersusResult05.arc = Result Screen for Missie Area
VersusResult06.arc = Result Screen for Experimental Facility
VersusResult07.arc = Result Screen for Ship Deck
VersusResult08.arc = Result Screen for Prison
RECORDS SCREEN
ViewerResource.arc
Enemy ARC's
Em0b = Spiders (The little harmless spiders on the walls)
Em0c = Flying Las Plagas Monster
Em0d = The tall parasite
Em10 = Basic Town Majini
Em11 = Female Town Majini
Em12 = Village Majini
Em13 = Big Man Majini
Em14 = Army Majini
Em1D & Em1E = Friendly Majini in start of the game.
Em20 = Axe Executioner
Em21 = Agitator Majini, The black dude with the microphone
Em22 = Chainsaw Majini
Em23 = Big muscler black dude with the Gatling gun.
Em24 = Giant Village Majini (The tall dudes with the big maces)
Em26 = Prison Axe Executioner
Em30 = Dogs
Em31 = Different type of Dogs
Em32 = Lickers
Em34 = Reaper
Em40 = Mutated Irving..has MANY Arc's that start with Em40_xxxx
Em44 = Bat
Em45 = El Gignate (The giant golem in end of 2-3)
Em50 = Motorcycle Model
Em52 = Majini on a Motorcycle
Em61 = Crow
Em62 = Chicken!
Em65 = Snake
Em66 = Crocodile
Em6c = Rat
Em6d = Small Flying Boat
Em70 = Giant Spider
Em71= Small Bird
Em80 = Wesker from 5-3
Em81 = Wesker with Coat from 6-3
Em82 = Uroboros Wesker
Em83 = Boss Jill, with zipper still up (No Device)
Em84 = Just boss Jill, unzipped, Device showing
Em97Butcher = The butcher shop guy, Reynard
Em92 = Allyson
Em92Wife = Allyon again (Same exact as above)
Story Mode / Campaign Stages/Levels (By: williambirkin)
Stages:
CHAPTER 1-1:
1-1 Civilian Checkpoint - S100
1-1 Back Alley 1/2 - S115
1-1 Back Alley 1/2 (first action) - S116
1-1 Public Assembly (Executioner) - S114
CHAPTER 1-2:
1-2 Public Assembly - (S114?)
1-2 Urban District - S102
1-2 Abandoned Building - S117
1-2 Furnace Facility (Uroboros) - S103
CHAPTER 2-1:
2-1 Storage Facility - S118
2-1 The Bridge - S104
2-1 The Port - S113
2-1 Shanty Town (Chainsaw Majini) - S105
2-1 Train Yard - S106
CHAPTER 2-2::
2-2 Train Station - S119
2-2 The Mines - S107
2-2 Mining Area (Popokarimu) - S108
CHAPTER 2-3:
2-3 Savanna - S109
2-3 The Port (Night) (Ndesu) - S111
CHAPTER 3-1:
3-1 Marshlands - S200
3-1 Village (Giant Majini x2) - S202
CHAPTER 3-2:
3-2 Execution Ground - S201
3-2 Oil Field - Refinery (Chainsaw Majini x2) - S207
3-2 Oil Field - Control Facility (Chainsaw Majini) - S203
3-2 Oil Field - Dock - S209
CHAPTER 3-3:
3-3 Oil Field - Drilling Facilities - S204
3-3 Patrol Boat (Irving) - S205
CHAPTER 4-1:
4-1 Caves - S313
4-1 Ancient Village - S300
4-1 Labyrinth (Popokarimu) - S301
CHAPTER 4-2:
4-2 Worship Area - S302
4-2 Pyramid - S303
4-2 Underground Garden - (S312? - no enemies)
CHAPTER 5-1:
5-1 Underground Garden - (S312?)
5-1 Progenitor Virus House - S305
5-1 Experimental Facility (U-8) - S304
CHAPTER 5-2:
5-2 Experimental Facility - (S304?)
5-2 Power Station - S310
5-2 Experimental Facility Passage - S316
5-2 Missile Area 1st Floor (Reaper) - S307
5-2 Uroboros Research Facility (Uroboros Mkono) - S308
CHAPTER 5-3:
5-3 Uroboros Research Facility - (S308?)
5-3 Missile Area 2nd Floor (Reapers) - S314
5-3 Moving Platform - S315
5-3 Monarch Room Entrance - S311
5-3 Monarch Room (Jill & Wesker) - S309
CHAPTER 6-1:
6-1 Ship Deck - S500
6-1 Ship Hold (Gatling Gun Majini) - S501
CHAPTER 6-2:
6-2 Main Deck - (S503? - no enemies)
6-2 Bridge - S504
6-2 Bridge Deck (Uroboros Aheri) - S511
CHAPTER 6-3:
6-3 Bridge Deck (Uroboros Aheri - dead) - (S511?)
6-3 Bridge (Uroboros Aheri - dead) - S512
6-3 Engine Room (Reapers and Gatling Gun Majini) - S505
6-3 Hangar (Wesker) - S506
6-3 Volcano (Uroboros Wesker) - S508
Weapons
PLAYER WEAPONS:
wp00 = Nothing, (In Hex: 00, spawns nothing)
wp01 = Chris's Knife (In Hex: 01)
wp02 = M92F Handgun (In Hex: 02)
wp03 = VZ61 Machine Gune (In Hex: 03)
wp04 = Itcha M37 (SG) Shotgun (In Hex: 04)
wp05 = S75 Rifle (In Hex: 05)
wp06 = Hand Grenade (In Hex: 06)
wp07 = Incendiary Grenade (In Hex: 07)
wp08 = Flash Grenade (In Hex: 08)
wp09 = SIG 556(MG) Machine Gun. (In Hex: 09)
wp10 = H&K P8 Handgun (In Hex: 10)
wp11 = SIG P226 Handgun (In Hex: 11)
Wp13 - H&K MP5A3
Wp15 - Gatling Gun [Chris's]
Wp16 - Benelli M3 Super 90
Wp17 - Striker shotgun
Wp19 - Hydra
Wp20 - Dragunov
Wp22 = Stun Rod
Wp23 - Silver tipped combat knife (mercs?)
Wp24 - Carbon black combat knife (mercs?)
Wp25 = Grenade Launcher (Explosive Rounds by Default)
Wp26 = Grenade Launcher (Acid Rounds by Default)
Wp27 = Grenade Launcher (Nitrogen Rounds by Default)
Wp29 - S.T.A.R.S. Samurai Edge (extracted folder, arc is 89)
Wp30 - Latern
Wp34 = LTD
Wp35 = RPG-7 NVS (Rocket Launcher used on Wesker in 6-3)
Wp36 = Rotten Egg
Wp37 = Hand-To-Hand, It is pick-able..when you have it equipped you cannot do anything other then walk like in 1-1, or run...is this what they use in 1-1 for that special "walk" animation?
Wp38 = dummy_wp38, Infinite ammo rocket launcher..used by enemy's?
Wp39 = Grenade Launcher (Flame Rounds by Default)
Wp0a = Proximity Mine (In Hex: 0A)
Wp0b - S&W Model 29 Revolver(In Hex: 0B)
Wp0c - Grenade Launcher (In Hex: 0C)
Wp0d - Rocket Launcher (In Hex: 0D)
Wp0e - Kukri Knife (In Hex: 0E)
Wp0f - Sheva's Longbow (In Hex: 0F)
Wp1a - L.Hawk
Wp1b - S&W Model 500 Revolver
Wp1c - PSG-1
Wp1d - AK-74
Wp1e - M93R Handgun
Wp1f - Px4 (Jills Handgun in Merc)
Wp2c = Irving Boat Boss Battle, Grenade launcher weapon...thing XD
Wp2d = Machine gun used on Jeep in 2-3 (DO NOT PICK-UP!)
Wp2e = 2nd Machine gun used on Jeep in 2-3 (DO NOT PICKUP)
Wp2f = Turret, used in 6-3 when 2 gatling gun majini come up.
Wp3a = Grenade Launcher (Flash Rounds by Default)
Wp3b = Grenade Launcher (Electric Rounds by Default)
Wp3c = White Egg
Wp3d = Brown Egg
Wp3e = Gold Egg
Wp3f = LCD's Special Effect explosion.. xD
Wp4a = Rifle Bullet Model
Wp4b = Submarine Rocket Model (Irving Boat Fight)
Wp4c = Rocket Model
Wp4d = Unfinished Bullet
Wp4e = Unfinished Bullet
Wp4f = Unfinished Bullet
ENEMY WEAPONS
Wp40 = Some kind of explosion..it goes off right on stage load. Probably an enemy weapon of some sort.
Wp41 = Some kind of water explosion..
Wp42 = Some kind of smokey explosion..
Wp43 = Nothing
Wp44 = Rocket Model
Wp45 = Arrow Model
Wp46 = A Bullet
Wp47 = A Bullet
Wp48 = A Bullet
Wp49 = A Bullet
Wp50 - Majini Axe
Wp51 - Majini Sickle
Wp52 = Cross by Majini Use
Wp53 - Enemy's Shovel
Wp54 = Dynamite Stick used by Majini
Wp55 - Kukri
Wp57 = Some kind of long bullet..looks like a Rifle bullet
Wp58 - Executioner's axe
Wp59 = Lead Pipe used by Majini
Wp60 = Wetland Majini Shield
Wp61 - Military Base Tactical Shield
Wp62 - Longbow again
Wp63 - Black mask
Wp64 - Skull thing
Wp65 = Stun Rod used by Military Base Majini
Wp68 = Rocket Launcher used by Military Base Majini
Wp69 = Hatchet used by Town Majini
Wp71 = Mining Pick used by Majini
Wp72 - Something spiky with chicken feet
Wp73 = Wrench, used by Town Majini
Wp74 - Tribal shield maybe
Wp75 = Megaphone, used by the Agitator Town Majini
Wp77 - Red Executioner's axe
Wp78 - Rock
Wp79 = Power Poll that Golem uses to beat on the Jeep with in 2-3
Wp80 = Explosive Arrow used by Wetland Majini Archers
Wp81 = Generic Silverhead Arrow Model
Wp83 = Rocket model, again
Wp84 = A Bullet
Wp85 = A Bullet
Wp86 = A Bullet
Wp87 = A Bullet
Wp88 = Missiles that Wesker throws at you in 6-3
Wp89 - S.T.A.R.S. Samurai Edge
Wp2d - PKM Light Machine Gun
Wp2e - Minigun parts
Wp5a = Beer Bottle, it says CAPCOM BEER on it XD
Wp5b - Chainsaw
Wp5c = Bottle on Fire (Molotov)
Wp5d = Gatling Gun's Majinis weapon.
Wp5e = Tiki Torch (Un-lit)
Wp5f = Wetland Majini Spear
Wp6a - AK-74 (Used by Military Base Majini)
Wp6c = Bottle on Fire (Molotov)
Wp6d = Grenades used by Military Base Majini
Wp6e = Flash Grenade used by Military Base Majini
Wp6f = Spear used by Wetland Majini
Wp7a - Red drum
Wp8a = Rocket Model again
Wp8b = Some kind of Bullet
Wp8c = I..have no idea, some kind of black..stick..thing
ITEMS
uIt0000.arc = White Glow effect from item drop?
uIt020e.arc = Grenade Launcher Ammo - Flame Rounds
uIt020f.arc = Grenade Launcher Ammo - Flash Rounds
TREASURES
uIt041a.arc = Antique Clock
uIt041b.arc = Chalice (Silver)
uIt041c.arc = Chalice (Gold)
uIt041d.arc = Idol (Silver)
uIt041e.arc = Idol (Gold)
uIt041f.arc = Ceremonial Mask
uIt045a.arc = Square Gems (Blue, Green, Yellow)
uIt045b.arc = Square Gems (Red, White)
uIt045e.arc = Oval Gems (Blue, Red, Yellow)
uIt045f.arc = Oval Gems (Blue, Green, Red) (Some are reu-sed)
MISC..:
uOmf201.arc = ladder, include motion
uOm1103.arc = window, include motion like jump through window

mahyarSAMSUNG
08-10-2013, 23:33
کلا یه چیزی در قبال این بازی میشه گفت . یادش بخیر چه دورانی بود . خیلی دوستش دارم :n14:

vampire Z
17-04-2016, 14:47
سلام
یکی هست این فایل ev614_00.arcرو بزاره تا مشکل منم حل بشه:n28::n28::n28:
خواهش میکنم یکی بزاره......
دارم دیوونه میشم.....

vampire Z
18-04-2016, 12:16
سلام
دارم دیوونه میشم.....
توروخدا یکی کمکم کنههههههههههههههههههههههه هه:n03::n03::n03::n28::n28::n28:

maxeemo
09-05-2016, 11:05
سلام
دارم دیوونه میشم.....

vampire Z سلام.

:40::40::40::40::40:

vampire Z
19-05-2016, 16:55
واااااااااااااااییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییی
یه دنیا که چه عرض کنم یه کهکشان ازت ممنوووووووووووووووووووووو وووووونننننننمممممممممممم مممم
:n16::n16::n16::n16::n12::n12::n12::n12::n12::n12: :n40::n40::n40::n40::n40:

vampire Z
23-05-2016, 12:46
@vampire Z ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سلام.

سلام
بابت فایل قبلی خیلی ممنونم اما معلوم نیست به من سیدی خام فروختن یا سیدی بازی؟
بازی من فایل
ev613_00.arc رو هم کم داره
اگه میشه این فایل رو هم بزارید تا ببینم میشه که بالاخره این بازی رو تموم کنم یا نه ......

maxeemo
24-05-2016, 01:32
سلام
بابت فایل قبلی خیلی ممنونم اما معلوم نیست به من سیدی خام فروختن یا سیدی بازی؟
بازی من فایل
ev613_00.arc رو هم کم داره
اگه میشه این فایل رو هم بزارید تا ببینم میشه که بالاخره این بازی رو تموم کنم یا نه ......

vampire Z سلام مجدد.

اینجور که بوش میاد، شما کل بازی رو دانلود کنی، راحت تری. :n39:

vampire Z
24-05-2016, 12:59
@vampire Z ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سلام مجدد.

اینجور که بوش میاد، شما کل بازی رو دانلود کنی، راحت تری. :n39:

سلام
خیییییییلییییییی ازت ممنونم که دوباره به نجات من اومدی....:n02:

خخخ...آره واقعا ....این سی دی که به من فروختن فقط میخواسته بگه همچین بازی هست ...خودت برو دانلودش کن
حالا ایشالا که فایل دیگه ای کم نداشته باشه که من دوباره مزاحم نشم..:n39: :n02:
بازم ممنون:n12::n12: