PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Resident Evil 5

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22

sonixax
08-01-2010, 03:28
راستي عزيز ا ادا خبري نبود اولش كه جيل نقاب داشت فك كردم ادا هست :31:

Ada Wong خودش یه داستانه ، یحتمل توی شماره بعدی باشه .

new evil
08-01-2010, 11:21
واسه اینکه این وسکر معضلیه برای خودش ، از شماره 1 دردسر ساز بوده تا به امروز ، امیدوارم که توی شماره 6 دیگه بر نگرده . هر چند که توی مواد مذاب جزقلید .

الان به وسکر توحین کردی؟؟؟؟؟؟؟نه من می خوام بدونم به وسکر توحین کردی؟؟؟؟؟؟
اخه عزیز رزیدنت اویل یعنی وسکر
اگه وسکر نبود که اصلا اویل یک ادامه پیدا نمیکرد
ایدا هم توی اویل 4 برای وسکر کار میکرد

daren
08-01-2010, 14:07

آره دادش اصلا خدا یکی وسکرم که هیچی دیگه:27:
برو بچ یه سئوالی:
تا حالا شده کسی بتونه تو تمام مدها تو تمام مرحله ها S بگیره؟
اگه گرفته چه اتفاقی افتاده؟:31:

blAck fire
08-01-2010, 18:24
سلام

تو مرحله که آتشفشانه باید از دست وسکر فرار کنم ... سنگ میندازم تو مذاب تا رد شم اما رد نمیشه کجا باید

برم؟

daren
08-01-2010, 18:29
سلام

تو مرحله که آتشفشانه باید از دست وسکر فرار کنم ... سنگ میندازم تو مذاب تا رد شم اما رد نمیشه کجا باید

برم؟

رفیق شما که نباید رد شی باس واستی دختره بیاد این ور البته اگه دختره در حال افتادنه به وسکر شلیک کن نذار بندازتش:10:
بعدشم وسکر میاد دنبالتون و ادامه ماجرا....

havas_1980
08-01-2010, 18:37
رفیق شما که نباید رد شی باس واستی دختره بیاد این ور البته اگه دختره در حال افتادنه به وسکر شلیک کن نذار بندازتش:10:
بعدشم وسکر میاد دنبالتون و ادامه ماجرا....+ بعدش به بالای سکو برمیگردین. وسکر رو چند بار هدف میگیرین تا قلبش مشخص بشه. فوری برین به پشتش و سر وقت دکمه ها رو بزنین...

sonixax
08-01-2010, 21:23

نه نه نه ، وسکر قورباغه بازیه به نظر من .
اگر وسکر نبود خیلی های دیگه بودند که همه این داستان رو ببرند جلو ، وسکر فقط کسی بوده که ماموریت داشته اهداف آمبرالا رو ببره جلو و حالا هم پکید .

شخصیت های جدید ، و قدیمی . مثلا الان خیلی وقته که از هانک خبری نیست و قراره که بر گرده .

MAHDIAGENT47
09-01-2010, 00:25
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
از هانك خبري نيست :18:
تو سرباز هاي پولكي شماره 4 كه بودش ولي نه تو داستان :10:

sonixax
09-01-2010, 00:34
از هانك خبري نيست :18:
تو سرباز هاي پولكي شماره 4 كه بودش ولي نه تو داستان :10:

توی داستان مهمه نه توی مرسنریز .

از هانک فقط در همین حد خبر هستش :

MAHDIAGENT47
09-01-2010, 13:20
Samurai Edge و Px4
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این 2 سلاح, در حالت The Mercenaries باز شده... (اگه کسی از دوستان این 2 سلاح رو باز کرده ممنون میشم شیوه دقیق باز کردنشون رو بگه. با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif)

تو حالت The Mercenaries يه سري كاركتر باز ميشن كه اين اسلحه ها همراشونه
وسكر و كريس در s t a r s

براي باز كردن كاركتر هاي جديد در The Mercenaries هم بايد ريت s تو هر مرحله گرفت تا باز شه

نميدونم كسي قبلا تونسته باز كنه يا نه نسرچيدم :11:

daren
10-01-2010, 17:12
تو حالت The Mercenaries يه سري كاركتر باز ميشن كه اين اسلحه ها همراشونه
وسكر و كريس در s t a r s

براي باز كردن كاركتر هاي جديد در The Mercenaries هم بايد ريت s تو هر مرحله گرفت تا باز شه
ههههههه!!!!!:18::18::41:
بابا من با بدبختی با B تا نصفه رفتم اون وقت میگی S باس بگیری؟ :41:
واقعا اعصاب فولادی می خواد:27:

MAHDIAGENT47
10-01-2010, 17:34
ههههههه!!!!!:18::18::41:
بابا من با بدبختی با B تا نصفه رفتم اون وقت میگی S باس بگیری؟ :41:
واقعا اعصاب فولادی می خواد:27:
عزيزم من خودم ريت s گرفتم همشو به راحتي البته بالاترين ريت دبل ss هست كه هنوز نتونستم به دست بيارم :10:

daren
10-01-2010, 19:35
عزيزم من خودم ريت s گرفتم همشو به راحتي البته بالاترين ريت دبل ss هست كه هنوز نتونستم به دست بيارم :10:
کارت خیلی درسته:10:

Mostafa.yey
11-01-2010, 17:58
سلام
واسه من تو بازی قسمت های رو که به صورت نمایشی است رو نشون نمیده . درایور گرافیکو به 9.12 اپدیت کردم ولی حل نشد
مثلا صفحه سیاه است ولی صدای دویدن میاد و نشون میده کلیده F یا V رو بزنید. مراحل بعد هم همینه
مشکل از چیه؟

MILAD MGH
11-01-2010, 19:13
سلام.من میخوام ویندوز عوض کنم.برای اینکه سیوهای بازی نپره باید چیکار کنم؟
فقط کپی کافیه؟

MAHDIAGENT47
11-01-2010, 21:49
سلام.من میخوام ویندوز عوض کنم.برای اینکه سیوهای بازی نپره باید چیکار کنم؟
فقط کپی کافیه؟
علاوه بر كپيه سيو بايد از پروفايلتون تو x live هم بك اپ گيري كنيد :10:

The Silent 921
13-01-2010, 13:04
واسه Resident Evil 5 live کسی سریال نامبر نداره؟
با اون میشه online بازی کرد؟

joe_satriani
13-01-2010, 18:16
سلام
واسه من تو بازی قسمت های رو که به صورت نمایشی است رو نشون نمیده . درایور گرافیکو به 9.12 اپدیت کردم ولی حل نشد
مثلا صفحه سیاه است ولی صدای دویدن میاد و نشون میده کلیده F یا V رو بزنید. مراحل بعد هم همینه
مشکل از چیه؟

خوبه باز نشون ميده كه چه دكمه هايي رو بزني؟؟!!! :31:
اين مشكل به كارت گرافيكت و ويندوزت نيست چون بازي رو واست آورده، اين مشكل به دي وي دي و نصب بازي هست كه نتونسته فيلم هار و توي هاردت كپي كنه!!
با يه دي وي دي ديگه بايد امتحان كني و نصبش كني.

daren
13-01-2010, 18:19
مثل اینکه یکی از جواهرا تو مرحله دهمه. درسته؟
دقیقا میشه بگید کجاست:11:
49 تا جواهر دارم که باید 50تا باشه مثل اینکه:20:

MAHDIAGENT47
13-01-2010, 22:00
مثل اینکه یکی از جواهرا تو مرحله دهمه. درسته؟
دقیقا میشه بگید کجاست:11:
49 تا جواهر دارم که باید 50تا باشه مثل اینکه:20:
راهنماي پيدا كردن جواهرهارو يكي از بچه ها گذاشته بود تو چند صفحه قبل يه سرچ كوچولو كني حتما پيدا ميكني :10:

Maggy_P
13-01-2010, 22:38
واسه Resident Evil 5 live کسی سریال نامبر نداره؟
با اون میشه online بازی کرد؟
سوالات مربوط به بازی آنلاین رو توی این تاپیک بپرسید :

Resident Evil 5 را کوآپ یا آنلاین بازی کنید ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

A M I R 1 1 0
14-01-2010, 10:42
من تمام راز ها BSAA و مرسناریز و .... اویل را باز کردم اومدم با پی سی باز کنم دیدم ای بابا بازی حرکت اهسته است مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟؟
رم:2 گیگ
گرافیک :9400 جی تی انویدیا

Maggy_P
14-01-2010, 10:54
من تمام راز ها BSAA و مرسناریز و .... اویل را باز کردم اومدم با پی سی باز کنم دیدم ای بابا بازی حرکت اهسته است مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟؟
رم:2 گیگ
گرافیک :9400 جی تی انویدیا
اینجا :
حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

A M I R 1 1 0
16-01-2010, 10:29
خیلی گلی مهدی جون.:20: راستی تو تو حالت مرسنرایز درجه ی SS گرفتی؟؟؟ من که مشکلم حل شد میخوام همه ی حالت ها را باز کنم عکسش را هم بزارم خیلی اسونه من که با ایکس باکس همه را باز کردم.:31::31:

MAHDIAGENT47
16-01-2010, 11:16
خیلی گلی مهدی جون.:20: راستی تو تو حالت مرسنرایز درجه ی SS گرفتی؟؟؟ من که مشکلم حل شد میخوام همه ی حالت ها را باز کنم عکسش را هم بزارم خیلی اسونه من که با ایکس باکس همه را باز کردم.:31::31:
چاكرتيم عزيز
من خودم تو مرسنرايز ريت s گرفتم ميخاستم ss بگيرم كه داشت كم كم ميزد به اعصاب روانم بي خيالش شدم فاز ترينر ورداشتم حل شد(خدا پد ترينرو بيامرزه ) الان همش ss هستش :31:

A M I R 1 1 0
16-01-2010, 11:21
مهدی جون ترینر که واسه غیر حرفه ای هاست من پروفشنال را با ایکس باکس تا اخر بردم.

MAHDIAGENT47
16-01-2010, 12:10
مهدی جون ترینر که واسه غیر حرفه ای هاست من پروفشنال را با ایکس باکس تا اخر بردم.
بابا حرفه اي

عزيزم من فقط مرسنرايزو با ترينر رد كردم چون غير ممكنه بشه همشو SS گرفت يه اعصاب پولادي ميخاد كه من ندارم :31:

saman3230
16-01-2010, 16:01
سلام

من این مشکل رو با GTA هم داشتم

ویندوز عوض کردم الان سیو گیم رو کپی می کنم می گه FILE DAMAGE چیکار کنم ؟

لطفا کمک کنید

MAHDIAGENT47
16-01-2010, 17:17
سلام

من این مشکل رو با GTA هم داشتم

ویندوز عوض کردم الان سیو گیم رو کپی می کنم می گه FILE DAMAGE چیکار کنم ؟

لطفا کمک کنید
عازيز شما احتمالا از پروفايلت تو x live بك آپ گيري نكردي كه نميتونه سيوارو بخونه بايد از پوشه x live هم يه كپي ميگرفتي در مورد gta هم همينطور :10:

saman3230
16-01-2010, 17:25
عازيز شما احتمالا از پروفايلت تو x live بك آپ گيري نكردي كه نميتونه سيوارو بخونه بايد از پوشه x live هم يه كپي ميگرفتي در مورد gta هم همينطور :10:

بله اما GTA یه فایل داشت که وقتی REPLACE می کردی درست می شد می خواستم بدونم این از این فایل ها نداره ؟

MAHDIAGENT47
16-01-2010, 18:14
بله اما GTA یه فایل داشت که وقتی REPLACE می کردی درست می شد می خواستم بدونم این از این فایل ها نداره ؟
نه راهي نداره بايد حتما پروفايلت باشه تا سيو ها رو بسه اجرا كرد

sonixax
16-01-2010, 20:19
الان داشتم تریلر جدید اویل 5 گلد ادیشن رو میدیدم ، مو به تن آدم سیخ میکنه :

saman3230
17-01-2010, 18:13
سلام

آقا من فکر می کنم آخرشم اونجایی که با WESKER تو مواد مذاب می جنگی این چرا هرچی تیر بهش می زنم عین خیالشم نیست باید چکار کنم ؟

davoud_ram
17-01-2010, 18:17
سلام
اگه بخوایم evil 5 رو با lanبازی کنیم باید چکار کنیم چون غیر فعاله وبعد سریالش رو هم ندارم تو اینترنت هم سرچ زدم پیدا نکردم ممنون میشم اگه داشته باشین برام بزارین
باتشکرات فراوان

G.D.ragon.Ir
17-01-2010, 18:39
آقا من فکر می کنم آخرشم اونجایی که با WESKER تو مواد مذاب می جنگی این چرا هرچی تیر بهش می زنم عین خیالشم نیست باید چکار کنم ؟
بعد از شکستن پل (صخره) وسکر دنبال شما میاد و بعد از مدتی قلبش از پشت نمایان میشه که در اون موقع باید شوا به اون شلیک کنه (ترجیحآ یک اصلحه خوب بهش بدید) بعد دنبال شوا میره, زمانی که شوا از صخره آویزونه شما باید به وسکر شلیک کنید تا حواسش پرت بشه و شوا نجات پیدا کنه (ترجیحآ با دوربیندار به سرش شلیک کنید) بعد از نجات شوا, جلوی سنگ تقریبآ گرد برید و دکمه هایی رو که میگه بزنید تا مسیری برای عبور شوا باز بشه و در انتها با هم به بالای منطقه (محوطه ی دایره شکل) برید, در اینجا با وسکر بجنگید تا وقتی که قلبش از جلو نمایان بشه بعد با قویترین سلاحتون شروع کنید به شلیک کردن بهش تا یک حالتی مثل تلو خوردن بهش دست بده بعد سریع برید پشتش و دکمه ای رو که میده بزنید و در ادامه هم دکمه های مورد نظر دیگه رو بزنید

sonixax
17-01-2010, 18:48
بعد از شکستن پل (صخره) وسکر دنبال شما میاد و بعد از مدتی قلبش از پشت نمایان میشه که در اون موقع باید شوا به اون شلیک کنه (ترجیحآ یک اصلحه خوب بهش بدید) بعد دنبال شوا میره, زمانی که شوا از صخره آویزونه شما باید به وسکر شلیک کنید تا حواسش پرت بشه و شوا نجات پیدا کنه (ترجیحآ با دوربیندار به سرش شلیک کنید) بعد از نجات شوا, جلوی سنگ تقریبآ گرد برید و دکمه هایی رو که میگه بزنید تا مسیری برای عبور شوا باز بشه و در انتها با هم به بالای منطقه (محوطه ی دایره شکل) برید, در اینجا با وسکر بجنگید تا وقتی که قلبش از جلو نمایان بشه بعد با قویترین سلاحتون شروع کنید به شلیک کردن بهش تا یک حالتی مثل تلو خوردن بهش دست بده بعد سریع برید پشتش و دکمه ای رو که میده بزنید و در ادامه هم دکمه های مورد نظر دیگه رو بزنید

اوه چه قدر پر درد سر ، وقتی رفت سراغ شوا یه دونه با آر پی جی بزنید توی کمرش میمیره .

saman3230
17-01-2010, 21:40

مرسی از لطفت ولی حیف شد که بازی خیلی زود تموم شد

MERLIN_BOZORG
17-01-2010, 22:00
سلام میشه یکی بگه سیستم مورد نیاز این بازی چیه؟
ممنون

Alireza.M67
17-01-2010, 22:13
الان داشتم تریلر جدید اویل 5 گلد ادیشن رو میدیدم ، مو به تن آدم سیخ میکنه :

فوق العادست .
پارسال این موقع منتظر RE5 بودیم .
امسال منتظر RE5 : GE

saman3230
17-01-2010, 22:41
فقط می تونم بگم فوق العاده بود اما حیف که خیلی زود تمام شد

بچه ها اگر بخوام موزیک آخرش رو گیر بیارم کسی می تونه کمک کنه ؟

A M I R 1 1 0
18-01-2010, 10:48
فوق العادست .
پارسال این موقع منتظر RE5 بودیم .
امسال منتظر RE5 : GD
این نسخه ی طلایی برای پی سی یا ایکس باکس میاد ؟؟؟
چه فرقی با نسخه ی قبلی کرده؟؟؟؟
چاکریم اگه جواب بدید.:11:

Alireza.M67
18-01-2010, 13:17
این نسخه ی طلایی برای پی سی یا ایکس باکس میاد ؟؟؟
چه فرقی با نسخه ی قبلی کرده؟؟؟؟
چاکریم اگه جواب بدید.:11:

در ماه مارچ به صورت دی وی دی واسه 360 عرضه میشه .
شامل تمام DLC های متشره هست از جمله alternative edition که چند ساعت گیم پلی با کریس و جیل داره .
بیشتر به خاطر همین منتظرم چون تریلرش که فوق العاده بود .
در ضمن لباسهای جدید هم توش هست ...

shab_2008
18-01-2010, 19:02
در ماه مارچ به صورت دی وی دی واسه 360 عرضه میشه .
شامل تمام DLC های متشره هست از جمله alternative edition که چند ساعت گیم پلی با کریس و جیل داره .
بیشتر به خاطر همین منتظرم چون تریلرش که فوق العاده بود .
در ضمن لباسهای جدید هم توش هست ...
منم یه تریلر ازش دیدم خیلی حال کردم. ازون DLC خفناست.:20:

Alireza.M67
18-01-2010, 19:11
منم یه تریلر ازش دیدم خیلی حال کردم. ازون DLC خفناست.:20:

البته فکر کنم تو نسخه طلایی اون DLC که حالت DEATHMATCH داشت هم باشه .
من همه ی 1000 امتیاز بازی رو گرفتم و چیزی دیگه از بازی نمونده ولی با اومدن این DLC فکر کنم Achievement جدید هم اضافه بشه .

shab_2008
18-01-2010, 21:32
البته فکر کنم تو نسخه طلایی اون DLC که حالت DEATHMATCH داشت هم باشه .
من همه ی 1000 امتیاز بازی رو گرفتم و چیزی دیگه از بازی نمونده ولی با اومدن این DLC فکر کنم Achievement جدید هم اضافه بشه .
خوب دیگه بهتر ازین نمیشه. راستی این 1000 ارو چجوری وقت کردی شما بگیری!!؟؟:18::31:

Optimus Prime
18-01-2010, 22:21
کلا این بازیو تقریبا همه کسایی که X360 دارند 1000 تاش کردند. آسونه فقط وقت می خواد.

Alireza.M67
19-01-2010, 18:08
خوب دیگه بهتر ازین نمیشه. راستی این 1000 ارو چجوری وقت کردی شما بگیری!!؟؟:18::31:

کلا این بازیو تقریبا همه کسایی که X360 دارند 1000 تاش کردند. آسونه فقط وقت می خواد.

درسته خیلی سادست .
شما 1 با رو PRO بازیو تموم کنی مقدار خیلی زیادی از امتیاز رو میگیری ؛ چون چند تا اچیومنت رو میگیری .

radar khoob
20-01-2010, 15:11
كسي updateبراي اين بازي نداريد

radar khoob
20-01-2010, 15:12
saveهم هم اينجور

fariborz_1
21-01-2010, 07:26
درود
من این بازی رو خریدم ولی از شانس ما نوشته هاش چینی از آب دراومد
سوال
آیا راهی هست ( مثلا فایلی دانلود کرد) تا نوشته هاش انگلیسی بشه ؟

G.D.ragon.Ir
21-01-2010, 07:40
من این بازی رو خریدم ولی از شانس ما نوشته هاش چینی از آب دراومد
سوال
آیا راهی هست ( مثلا فایلی دانلود کرد) تا نوشته هاش انگلیسی بشه ؟
وقتی LAUNCHER رو اجرا کردید (جایی که باید نسخه "دایرکت ایکس" رو انتخاب کنید) از نوار منو گزینه Language و سپس انگلیسی رو انتخاب کنید

fariborz_1
22-01-2010, 15:32
درود بر شما
trainer Resident Evil 5 این هم با جستوجویی که کردم نیافتم دوستان شما دارین ؟

sonixax
22-01-2010, 17:36
درود بر شما

برید توی این سایت :

حتما داره .

sonixax
23-01-2010, 19:22
این کپکام دیگه داره خودشو خفه میکنه ، این هم یه نسخه جدید دیگه از اویل 5 که قراره بیاد با اسم Resident Evil 5 - Lost in Nightmares Hands-On :

رضا صادقی
25-01-2010, 13:25
درود بر شما

شما ميتوني براي ترينر به اينجا مراجعه كني:11:

m3hdicracker
26-01-2010, 13:47
سلام وقتي رمز رو اويل 5 اجرا ميكنيم چرا از بازي بيرون مي پره ؟
كسي راه حلي داره ؟

M A X I M U M
26-01-2010, 17:28
احتمالا نسخه ترينرت با بازي يكي نيست
نسخه مربوط به بازيتو بگير

ShadowHex
26-01-2010, 18:33
این کپکام دیگه داره خودشو خفه میکنه ، این هم یه نسخه جدید دیگه از اویل 5 که قراره بیاد با اسم Resident Evil 5 - Lost in Nightmares Hands-On :

باید دلو به هر راهی بزنه تا اعتبار رفته re رو برگردونه ولی تا زمانی به تاریکی رنگرده فایده نداره

Hunter lord
26-01-2010, 19:50
باید دلو به هر راهی بزنه تا اعتبار رفته re رو برگردونه ولی تا زمانی به تاریکی رنگرده فایده نداره

ما که با اومدن هر نسخه ی جدید این بازی کلی حال می کنیم . :31:

ShadowHex
26-01-2010, 19:56
ما که با اومدن هر نسخه ی جدید این بازی کلی حال می کنیم . :31:
شما از شمار 1 بازی کردین؟

sonixax
26-01-2010, 22:11

اعتبار رفته ؟ اعتبارش که صد برابر شده برادر .

منی که از اولین شمارش بازی کردم هنوز هم دارم بازی میکنم هیچ کم و کسری توی شماره پنجش که ندیدم هیچ خیلی هم خوشم اومد .

این ایرانی بازی رو هم بزارید کنار ، سر XP هم همه اخ و تفش کردن ، بعدش شد ویستا ، حالا شده 7 .

همش چیز های جدید رو میگیم بده .

استوری برد شماره 5 به قدری زیبا نوشته شده که میشه از کنارش چند داستان دیگه استخراج کرد . تنها نقطه ضعف شماره 5 کمبود معما بود درست مثل شماره 4 که گویا توی این دو سه تا ریلیز جدید کلی هم معما اضافه شده .

ShadowHex
26-01-2010, 22:42
اعتبار رفته ؟ اعتبارش که صد برابر شده برادر .

منی که از اولین شمارش بازی کردم هنوز هم دارم بازی میکنم هیچ کم و کسری توی شماره پنجش که ندیدم هیچ خیلی هم خوشم اومد .

این ایرانی بازی رو هم بزارید کنار ، سر XP هم همه اخ و تفش کردن ، بعدش شد ویستا ، حالا شده 7 .

همش چیز های جدید رو میگیم بده .

استوری برد شماره 5 به قدری زیبا نوشته شده که میشه از کنارش چند داستان دیگه استخراج کرد . تنها نقطه ضعف شماره 5 کمبود معما بود درست مثل شماره 4 که گویا توی این دو سه تا ریلیز جدید کلی هم معما اضافه شده .
عجب ؟ صد برابر؟
res از یه horror ترسناک فکری به یه اکشن عادی در روشنایی تبدیل شده
من از شماره 1 بازی کردم و از شمایی که از 1 بازی کرده بعیده چنین نظری داشته باشید
شما میدونید این بازی در لیست نا امید کننده ترین بازی های سال گذشته قرار گرفته؟

M A X I M U M
26-01-2010, 22:56
نه دوست عزيز اصلا اينطور نيست
ميانگين نرم اين بازي 8 بوده كه نمره خوبي به شمار مياد و اين نشون ميده بازيسازهاي اين بازي در كسب اعتماد و توجه طرفدارانشون موفق شدند RE5 واقعا بازي خوب و جالبي بود
بهتره اينطور قبول كه سري رزيدنت اويل داره با توجه به گذشت زمان حالت پيشرفته و مدرنيزه به خودش مي گيره درست مانند سري COD كه از جنگ هاي جهاني قديمي شروع شد و رسيد به Modern Warfare

MAHDIAGENT47
26-01-2010, 23:57

البته sonixax جان ترس رو فراموش كردند اضافه كنند ترس و معما يكم كمرنگ شده بود رو اكشن بيشتر كار شده بود كه به نظر من مناسب سري اويل نيست
و در كل اويل 5 خيلي عالي بود ولي انتظارات گيمرها رو نتونست براورده كنه شايد چون با انتشار شماره 4 يكم انتظارات از بازي بيستر شد همين :20:

M A X I M U M
27-01-2010, 00:32
مهدي جان
MW2 بازي فوق العاده اي بود اما تونستي ازش سير بشي ؟
يادمه جلوي در يكي از سايت بزرگ امار بازي ها نوشته بود : MW2 عاليست اما ناكافيست !

sonixax
27-01-2010, 00:44
عجب ؟ صد برابر؟
res از یه horror ترسناک فکری به یه اکشن عادی در روشنایی تبدیل شده
من از شماره 1 بازی کردم و از شمایی که از 1 بازی کرده بعیده چنین نظری داشته باشید
شما میدونید این بازی در لیست نا امید کننده ترین بازی های سال گذشته قرار گرفته؟

بابا همش چپتر 1 توی روشنایی هست ، باقیش همش توی تاریکیه .

شماره 4 هم چپتر یکش توی روشنایی بود ولی به خاطر ضعف کنسول نسل قدیم نمیشد نور خورشید رو اونقدر زیبا نشون داد .

در مورد رتبه بازی و لیست هم برترین منبع روی کره خاکی گیم اسپات هستش :

امتیازی بازی شده 8.5 از 10 که امتیاز کمی نیست

همچنین امتیازی که کاربران دادند 8.8 هستش و این یعنی اینکه کاربر ها ازش راضی بودند .

همچنین این بازی رکور فروش رو در ماه مارچ در آمریکا شکونده :

یه سرچ کوچولو به شما نشون میده که در زمان عرضه پرفروش ترین بازی در کشور های مختلف بوده و کماکان هم داره فروش میره .

اون مورد ترس هم که دوستمون گفتند از شماره 2 به بعد خبری ازش نبود و بازی های بعدی همگی قابل حدس زدن بودند که الان چی میشه . نسخه شاهکار این بازی هم به نظر من نسخه Codename Veronica هستش و افتضاح این سری هم دو شماره Outbreak هستش .

خوب منحرف نشیم ، در کل این بازی نه تنها ضعفی که بخواد به رده های پایین تری نسبت به شماره های قبلی بکشونتش نداره بلکه خیلی هم قوی تر شده . البته ای کاش که اینونتوری رو مثل همون 4 در میاوردند که خیلی خلاقانه بود که بیخیال شدند و مثل سری Outbeak در آوردند .

ShadowHex
27-01-2010, 05:15
بابا همش چپتر 1 توی روشنایی هست ، باقیش همش توی تاریکیه .

شماره 4 هم چپتر یکش توی روشنایی بود ولی به خاطر ضعف کنسول نسل قدیم نمیشد نور خورشید رو اونقدر زیبا نشون داد .

در مورد رتبه بازی و لیست هم برترین منبع روی کره خاکی گیم اسپات هستش :

امتیازی بازی شده 8.5 از 10 که امتیاز کمی نیست

همچنین امتیازی که کاربران دادند 8.8 هستش و این یعنی اینکه کاربر ها ازش راضی بودند .

همچنین این بازی رکور فروش رو در ماه مارچ در آمریکا شکونده :

یه سرچ کوچولو به شما نشون میده که در زمان عرضه پرفروش ترین بازی در کشور های مختلف بوده و کماکان هم داره فروش میره .

اون مورد ترس هم که دوستمون گفتند از شماره 2 به بعد خبری ازش نبود و بازی های بعدی همگی قابل حدس زدن بودند که الان چی میشه . نسخه شاهکار این بازی هم به نظر من نسخه Codename Veronica هستش و افتضاح این سری هم دو شماره Outbreak هستش .

خوب منحرف نشیم ، در کل این بازی نه تنها ضعفی که بخواد به رده های پایین تری نسبت به شماره های قبلی بکشونتش نداره بلکه خیلی هم قوی تر شده . البته ای کاش که اینونتوری رو مثل همون 4 در میاوردند که خیلی خلاقانه بود که بیخیال شدند و مثل سری Outbeak در آوردند .
نسبت به امتیازات قبلی که پایینه

این بازی رو در لیست نا امید کننده ترین بازی های قرار داده

و در اینجا ها هیچ امتیازی هم نیاورده

re4 کلی امتیاز و چند جا برترین بازی سال شد ولی حالا چی؟ هی کارگردان عوض میکنن هی بیشتر گند میزنن شده مثل انتخاب سرمربی در تیم فوتبال ایران شده lol

Hunter lord
27-01-2010, 14:59
شما از شمار 1 بازی کردین؟

بله من حدود 7 نسخه از Resident evil رو بازی کردم که دو تاش فرعی بودند

The Silent 921
27-01-2010, 21:59
RE 5 واسه کهنه کارا ترسناک نیست.اما بعضی از دوستام که تازه بازی کردن بعضی جاهاش ترسیدن(مخصوصا اول بازی که گلوله زیادی نداری)
در کل من خیلی ازش خوشم اومد.
یک خاطره از RE 4:
یکی از دوستام اومده بود خونه ،براش RE 4 رو از اول گذاشتم.همون جایی که کلی زامبی میریزن سر آدم،گلوله تموم کرد و از پای کامپیوتر بلند شد فرار کرد :31:

ShadowHex
27-01-2010, 23:02
RE 5 واسه کهنه کارا ترسناک نیست.اما بعضی از دوستام که تازه بازی کردن بعضی جاهاش ترسیدن(مخصوصا اول بازی که گلوله زیادی نداری)
در کل من خیلی ازش خوشم اومد.
یک خاطره از RE 4:
یکی از دوستام اومده بود خونه ،براش RE 4 رو از اول گذاشتم.همون جایی که کلی زامبی میریزن سر آدم،گلوله تموم کرد و از پای کامپیوتر بلند شد فرار کرد :31:
حتما به دوستت بگو باید کنارت بشینه یه دست silenthell بازی کن یه بازی ps2 داشت با روح ها سروکار داشت ژاپنی بود یادم رفته اسمش اونو ببینه چیکار میکنه :دی

Reza Azimy_RW
27-01-2010, 23:09
بابا من اخرش نفهمیدم این RE 1.2.3 کجاش ترسناک بود ! خیلی کند و ...
به هر حال من که هیچچچچ ترسی توی این سه نسخه ندیدم ! البته توی نسخه های بعدی هم نبود ولی باز بیشتر از 1.2.3 بود !

sonixax
28-01-2010, 00:02
به هر حال من که هیچچچچ ترسی توی این سه نسخه ندیدم ! البته توی نسخه های بعدی هم نبود ولی باز بیشتر از 1.2.3 بود !

شما اونطوری بخوای حساب کنی هیچ چیزی در دنیای مدیا نمیتونه ترسناک باشه از فیل اره و کلبه شیطان و ... بگیر تا همین بازی های سه بعدی .

ShadowHex
28-01-2010, 00:14
یادم اومد
siren ترسناکترین بازی ps2

Reza Azimy_RW
28-01-2010, 15:44
شما اونطوری بخوای حساب کنی هیچ چیزی در دنیای مدیا نمیتونه ترسناک باشه از فیل اره و کلبه شیطان و ... بگیر تا همین بازی های سه بعدی .
نه منظورمو نگرفتی !
من نمیگم بازی ترسناک نیست ! اطفاقا خیلی هم زیادن ! ولی این ترسناک نیست !

konami-pes
28-01-2010, 21:56
نه منظورمو نگرفتی !
من نمیگم بازی ترسناک نیست ! اطفاقا خیلی هم زیادن ! ولی این ترسناک نیست !

نه خیر دوست عزیز
اتفاقا ترسناک ترین اویل همون مجموعه اویل 1 -2 - 3 بود و سری 4 و 5 ترس خاصی رو به گیمر نمی داد. شما اگر اویل باز بودید این موضوع رو درک می کردید اما دو حالت واسه شما وجود داره یا اصلا اویل 1 و 2 و 3 رو بازی نکردید و یا سر سری بازی کردید و تا آخر نبردیشون.

hamed-sos
29-01-2010, 15:59
رمزی نیست که یه دفعه بپریم مرحله آخر؟

Big-Boss
29-01-2010, 16:02
رمزی نیست که یه دفعه بپریم مرحله آخر؟

از سیو استفاده کن یا آنلوکرها که همون کار سیو رو میکنن

online_amin
29-01-2010, 16:46
نه خیر دوست عزیز
اتفاقا ترسناک ترین اویل همون مجموعه اویل 1 -2 - 3 بود و سری 4 و 5 ترس خاصی رو به گیمر نمی داد. شما اگر اویل باز بودید این موضوع رو درک می کردید اما دو حالت واسه شما وجود داره یا اصلا اویل 1 و 2 و 3 رو بازی نکردید و یا سر سری بازی کردید و تا آخر نبردیشون.

نه یک گزینه دیگه هم وجود داره,

ایشون اون زمان که باید بازی میکردن بازی نکردن.

رزیدنت 1 و 2 و 3 زیباترین و هیجان انگیز ترین بازیهای تاریخ هستند (از نظر من). نسخه 1 اون که خیلی ترسناک بود و نسخه 3 دارای حس غم, ترس, هیجان و ناامیدی بود. کلا یه جوری بود که به نظر هیچ بازیی نتونست دیگه من رو تو اون حال و هوا ببره.

sonixax
29-01-2010, 19:24
نه یک گزینه دیگه هم وجود داره,

ایشون اون زمان که باید بازی میکردن بازی نکردن.

رزیدنت 1 و 2 و 3 زیباترین و هیجان انگیز ترین بازیهای تاریخ هستند (از نظر من). نسخه 1 اون که خیلی ترسناک بود و نسخه 3 دارای حس غم, ترس, هیجان و ناامیدی بود. کلا یه جوری بود که به نظر هیچ بازیی نتونست دیگه من رو تو اون حال و هوا ببره.

بله درسته ، ایشون یحتمل توی سال 2005 به بعد اینها رو بازی کردند و به نظرشون مسخره اومده ، مثل این میمونه که بچه های نسل الان برند سونیک روی سگا بازی کنند و بعدش بگن اه اه اه چه مسخره :13:

یادمه همون سال 98 که اویل 2 تازه در اومده بود اون صحنش که دستها یه دفعه از لای چوبها میاد و شما رو میگیره طبق نظر سنجی مجله GAMES بیش از 80% کاربران اون صحنه از جاشون پریده بودند .

اطلاعات بیشتر :

همچنین شماره 2 این بازی به خاطر محبوبیت فوق العاده اش در سال 2007 دوباره برای چند پلتفرم دیگه از جمله PSP ریکامپایل رسمی شده .

konami-pes
29-01-2010, 21:45
بله درسته ، ایشون یحتمل توی سال 2005 به بعد اینها رو بازی کردند و به نظرشون مسخره اومده ، مثل این میمونه که بچه های نسل الان برند سونیک روی سگا بازی کنند و بعدش بگن اه اه اه چه مسخره :13:

یادمه همون سال 98 که اویل 2 تازه در اومده بود اون صحنش که دستها یه دفعه از لای چوبها میاد و شما رو میگیره طبق نظر سنجی مجله GAMES بیش از 80% کاربران اون صحنه از جاشون پریده بودند .

اطلاعات بیشتر :

همچنین شماره 2 این بازی به خاطر محبوبیت فوق العاده اش در سال 2007 دوباره برای چند پلتفرم دیگه از جمله PSP ریکامپایل رسمی شده .

دقیقا با حرفت موافقم
ما در اویل 1-2-3 به کرات شاهد صحنه هایی بودیم که واقعا به آدم شوک وارد می کرد. یه نمونش رو همانطور که اشاره کردید همون جایی که دستها یهویی در می اومدند یا اون جایی که یهویی کلاغ ها حمله می کردند و یا ترسی که از نمسیس داشتیم و خیلی های دیگه که واقعا در اویل 4 و 5 به جرات می تونم بگم ترسی در بازی وجود نداره و بازی بیشتر یک بازی اکشن شده تا ترسناک !! نکته بعدی که میخوام اشاره کنم اینه که اگر یادتون باشه که حتما هست در اویل 1 و 2 و 3 جای جای بازی پر بود از معماهای پیچیده و واقعا سخت که گیمر رو مجبور می کرد روی به دست آوردن جواب فکر کنه. وای چه لذتی داشت معمای تابلو های نقاشی در اویل 1 یا معمای درهای کرکره ای در اویل 3 که رمز رو باید پیدا می کردیم تا در باز میشد یا پیدا کردن بنزین و شارژکردن باتری و ....
خدایا چرا اینجور چیزایی دیگه در اویل 4 و 5 نبود ؟؟؟!!! اصلا چرا ترسی در بازی اویل 4 و 5 نیست؟؟؟!!! مگه اسم این بازی اقامتگاه شیطان نیست ؟؟؟؟!!! مگه این همون بازی دوست داشتنی اویل نیست که ساعتها واسش تو کلوپ بازی می کردیم و به عشقش PS1 خریدیم؟؟!!
نمی خوام بگم که اویل 4 و 5 قشنگ نیستند میخوام بگم که به جای اینکه ترسناک باشند اکشن شدند و انگار آدم داره یه بازی اکشن رو بازی می کنه. در مورد موزیک هم بگم که در این زمینه هم به نظر من اویل 3 یه چیز دیگه بود. در کل به قول دوستمون اویل 3 حس خاصی رو به آدم دست میداد. همینطور اویل 1 و 2 اما متاسفانه باید بگم که سازنندگان بازی به جای اینکه به طرفداران این بازی احترام بذارند فقط به فکر فروش و درامد بیشتر بودند و به این دلیل بازی رو از نسخه 4 به بعد به سمت جایی هدایت کردند تا طرفداران دیگر سبک ها هم این بازی رو بگیرند و به این ترتیب فروش بیشتری کنند!!! به امید اویل 6 و برگشتنش به دنیای اصلی و واقعی خود:19:

hamed-sos
29-01-2010, 22:10
راست میگین دوستان
یادش به خیر
حالا یه صحنه بگم؟بگم؟
بگم!
سوارقطار تو اویل3 شدی که یه دفعه می پری بیرون و کلا فضا عوض میشه به یک منطقه ی کاملا ناشناخته...یا نیروگاه برق زیر زمین!!!
یا.....
یادش بخیر

از سیو استفاده کن یا آنلوکرها که همون کار سیو رو میکنن
کجا هست؟؟!!

*Necromancer
29-01-2010, 22:16

آقا من کلا رزیدن اویل رو ترسناک حساب نمی کنم بیشتر استرس آوره:31:
وحشت واقعی تو ذهن شکل می گیره
بازی های سایلنت هیل1 و 3 رو بازی کرده باشی می دونی چی می گم

online_amin
29-01-2010, 22:53
سایلنت هیل 4 که آخر وحشته. یادمه تنهایی هیچ وقت بازی نمیکردم. خداییش خیلی ترسناک بود. ترس واقعی... (اشباح ها از تو دیوار میومدن بیرون)

دوستانی که رزیدنت اویل نسخه Veronica رو بازی نکردن, باید بهتون بگم خوش به حالتون که بازی نکردید. چون من بازی کردم و افسوس خوردم که کاش این آخرین نسخه ی باقیمونده از سری رزیدنت رو به همین راحتی از دست نمیدادم و من قدرش رو ندونستم!

این نسخه از بازی هم که جدید هم نیست, به سبک رزیدنت 1 و 2 و 3 هست و خیلی هم طولانی هست. شاید جذابیت اون 3 نسخه رو نداشته باشه, ولی مطمئنم شما رو راضی میکنه.

اگر بازی نکردید, حتما بازی کنید.

راستی Capcom دیگه نمیتونن مثل نسخه های اولیه رزدیدنت رو بسازه. چون اون نسخه ها تقریبا 2 بعدی بودن و الان دیگه نمیشه بازی 2 بعدی ساخت. چون اونا فکر میکنن کسی نمیخره.

حالا که بازی 3 بعدی شده, محیط هم تغییر کرده و دیگه نمیشه ترسناکش کرد. در ضمن از طرفی دیگه هم نمیتونن اون صحنه های خیابانی رو به صورت 3 بعدی واقعی بسازن (منظورم به صورت Real Time).

یعنی میخوام بگم اونا مجبور بودن نسخه های جدید رو اینطوری بسازن و کاری نمیتونستن بکنن. من مطمئنم اونا قبل از اینکه رزیدنت 4 رو بفرستن بازار این رو میدونستن که دیگه جذابیت نسخه های قبلی رو نداره ولی نمیتونسن کاری بکنن.

رزیدنت اویل 3 فقط همون محیط 2 بعدیش که همون در و دیوارها و خونه ها و پله ها و... بود کل سری رزیدنت 4 و 5 رو میخوره :دی

Bs_panzer
29-01-2010, 23:30
دو بعدی یعنی این !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اونا هم 3 بعدی بودن........

sonixax
30-01-2010, 00:24
دقیقا با حرفت موافقم
ما در اویل 1-2-3 به کرات شاهد صحنه هایی بودیم که واقعا به آدم شوک وارد می کرد. یه نمونش رو همانطور که اشاره کردید همون جایی که دستها یهویی در می اومدند یا اون جایی که یهویی کلاغ ها حمله می کردند و یا ترسی که از نمسیس داشتیم و خیلی های دیگه که واقعا در اویل 4 و 5 به جرات می تونم بگم ترسی در بازی وجود نداره و بازی بیشتر یک بازی اکشن شده تا ترسناک !! نکته بعدی که میخوام اشاره کنم اینه که اگر یادتون باشه که حتما هست در اویل 1 و 2 و 3 جای جای بازی پر بود از معماهای پیچیده و واقعا سخت که گیمر رو مجبور می کرد روی به دست آوردن جواب فکر کنه. وای چه لذتی داشت معمای تابلو های نقاشی در اویل 1 یا معمای درهای کرکره ای در اویل 3 که رمز رو باید پیدا می کردیم تا در باز میشد یا پیدا کردن بنزین و شارژکردن باتری و ....
خدایا چرا اینجور چیزایی دیگه در اویل 4 و 5 نبود ؟؟؟!!! اصلا چرا ترسی در بازی اویل 4 و 5 نیست؟؟؟!!! مگه اسم این بازی اقامتگاه شیطان نیست ؟؟؟؟!!! مگه این همون بازی دوست داشتنی اویل نیست که ساعتها واسش تو کلوپ بازی می کردیم و به عشقش PS1 خریدیم؟؟!!
نمی خوام بگم که اویل 4 و 5 قشنگ نیستند میخوام بگم که به جای اینکه ترسناک باشند اکشن شدند و انگار آدم داره یه بازی اکشن رو بازی می کنه. در مورد موزیک هم بگم که در این زمینه هم به نظر من اویل 3 یه چیز دیگه بود. در کل به قول دوستمون اویل 3 حس خاصی رو به آدم دست میداد. همینطور اویل 1 و 2 اما متاسفانه باید بگم که سازنندگان بازی به جای اینکه به طرفداران این بازی احترام بذارند فقط به فکر فروش و درامد بیشتر بودند و به این دلیل بازی رو از نسخه 4 به بعد به سمت جایی هدایت کردند تا طرفداران دیگر سبک ها هم این بازی رو بگیرند و به این ترتیب فروش بیشتری کنند!!! به امید اویل 6 و برگشتنش به دنیای اصلی و واقعی خود:19:

100% موافقم . شاهکار سری سه گانه راکون سیتی شماره 1 بود و شاهکار مجموعه اویل تا به اینجا به نظر بنده Code name Veronica . در کل میزان استرس و وحشتی که در طول بازی داری توی شماره 4 و به خصوص 5 نبود . مثل این میمونه که توی بازی Medal Of Honor استرس یا وحشت داشته باشی از یه چیز ناشناخته که الان میاد ، در صورتی که همچین نیست . معما ها هم که دیگه جای خود دارد . شاید توی شماره بعدی درست بشه ، البته سازندگان ادعا کردند که توی شماره آلترناتیو و طلایی نسخه 5 معما ها برگشته .

دو بعدی یعنی این !

اونا هم 3 بعدی بودن........

نه ، اویل 1 و 2 و 3 همشون دو بعدی بودند و سه بعدی نبودند ، اینی که شما آوردی 2 بعدی از نوع 4 بیتی هستش ولی اویل 1 و 2 و 3 دو بعدی از نوع 64 بیتی هستند . تمام مراحل و زمین های اویل هایی که نام برده شده یک عکس هستند ، اگر بازی اویل 3 رو دارید با برنامه Resident Evil Explorer میتونید رب و ربش رو بکشید بیرون و خودتون ببینید . در حقیقت یک مش انداختند روی یک عکس پری رندر کع عکس های پری رندر هم دو بعدی هستند و یک کاراکتر تقریبا سه بعدی روی این تصویر دو بعدی در محور X و Y حرکت میکنه و کوچیک بزرگ میشه و شما فکر میکنی که بازی سه بعدی هستش . بازی کنترا که تصویرش رو قرار دادید دو بعدی 4 بیتی از دسته کراس (صلیبی - یعنی تمام کاراکتر ها فقط در محور X و Y حرکت میکنند بدون تغییر اندازه) هستش و همان طور که گفتم اویل های 1 و 2 و 3 بازی های دو بعدی 64 بیتی از نوع میکس (یعنی ترکیبی از دنیای دو بعدی با افکت های سه بعدی در حد و اندازه پشمک) هستند . که از سری Code Name Veronica با حفظ همون مشخصات در زاویه و دید بازی ، بازی 100% سه بعدی شد .

آقا من کلا رزیدن اویل رو ترسناک حساب نمی کنم بیشتر استرس آوره:31:
وحشت واقعی تو ذهن شکل می گیره
بازی های سایلنت هیل1 و 3 رو بازی کرده باشی می دونی چی می گم

سایلنت هیل دلهره آور هستش ولی بیشتر از ترسناک بودن بازی فکری هستش با اون معما های عجیب غریبش :31:

V i r u s e r
30-01-2010, 00:39
سلام

سایلنت هیل دلهره آور هستش ولی بیشتر از ترسناک بودن بازی فکری هستش با اون معما های عجیب غریبش
من با اینکه زیاد بازی نمی کنم ولی بین اون بازیایی که کردم اویل 3 از نظر معما رتبه ی 2 بود که خیلی سخت بود بعضیاش (مثه اون که بهت یه شکل میداد باید بسازی یا اون که 4 تا چرخ دنده رو باید جابهجا می کردی)
رتبه ی اولم به بازی میگ میگ (sheep dog'n wolf) میدم که 3 سال طول کشید تا معما مرحله 10شو حل کنم!
بعد از اینکه راهشو پیدا کردم فهمیدم جواب چه مسخره بووده!
در کل تو بازی های اویل من که 4شو تمومم نکردم چون حالم دیگه بهم خورده بود بس چرند بود فقط اونجا که می گفت یهو دو تا دکمه رو بزن حال میداد!
5 هم بازی نکردم

konami-pes
30-01-2010, 09:47
دوستانی که رزیدنت اویل نسخه Veronica رو بازی نکردن, باید بهتون بگم خوش به حالتون که بازی نکردید. چون من بازی کردم و افسوس خوردم که کاش این آخرین نسخه ی باقیمونده از سری رزیدنت رو به همین راحتی از دست نمیدادم و من قدرش رو ندونستم!

این نسخه از بازی هم که جدید هم نیست, به سبک رزیدنت 1 و 2 و 3 هست و خیلی هم طولانی هست. شاید جذابیت اون 3 نسخه رو نداشته باشه, ولی مطمئنم شما رو راضی میکنه.

اگر بازی نکردید, حتما بازی کنید.

Veronica دیگه کدوم نسخه بود ؟ من بازی نکردم واسه PS2 اومد آره؟ میشه نام کامل همراه با پوستر این نسخه و پلتفورمش رو یه نفر بذاره.

راستی Capcom دیگه نمیتونن مثل نسخه های اولیه رزدیدنت رو بسازه. چون اون نسخه ها تقریبا 2 بعدی بودن و الان دیگه نمیشه بازی 2 بعدی ساخت. چون اونا فکر میکنن کسی نمیخره.

حالا که بازی 3 بعدی شده, محیط هم تغییر کرده و دیگه نمیشه ترسناکش کرد. در ضمن از طرفی دیگه هم نمیتونن اون صحنه های خیابانی رو به صورت 3 بعدی واقعی بسازن (منظورم به صورت Real Time).

یعنی میخوام بگم اونا مجبور بودن نسخه های جدید رو اینطوری بسازن و کاری نمیتونستن بکنن. من مطمئنم اونا قبل از اینکه رزیدنت 4 رو بفرستن بازار این رو میدونستن که دیگه جذابیت نسخه های قبلی رو نداره ولی نمیتونسن کاری بکنن.

من با این حرفت مخالفم. چون ترسناک بودن بازی ربطی به دو بعدی یا سه بعدی بودن نداره . معنی نداره که چون بازی الان 3 بعدی شده نتونند ترسناکش کنند!!! اتفاقا باید الان بهتر بتونند چون دستشون بازتر شده و موجودات وحشتناک تری می تونند بسازنند. البته همه ما می دونیم که ترس اویل 1-2-3 به خاطر هیجان بازیش بود نه موجوداتش ولی خب نکته اصلی و عامل مهم ترس در اون مجموعه بازی موزیک و شوک های ناگهانی بود که به گیمر وارد می کرد. یعنی الان نمی تونند در فضای 3 بعدی حتی موزیک بازی رو ترسناک کنند و یا مثل اویل های قبلی شوک وارد کنند. کاملا مشخصه که می تونند اما چون اینا می دونند که بازی در ژانر ترس فقط یه سری مخاطب خاص داره تصمیم گرفتند برای فروش بیشتر بازی رو به سمت اکشن بودن میل بدند تا مخاطبین سایر ژانر ها هم از این بازی خوششون بیاد. در واقع بعید می دونم دیگه اینا به حالت قبلی برگردند. دیشب که داشتم اویل 5 رو بازی می کردم باور کنید اصلا انگار نه انگار که دارم اویل بازی می کنم انگار که دارم یه بازی اکشن هیجانی رو بازی می کنم و البته اون جایی که Jill رو دیدم کمی احساساتم جریحه دار شد:19:

Big-Boss
30-01-2010, 11:19
کجا هست؟؟!!

این بار ماهیگیری یاد میدم :دی
شما میرید تو هر موتور جستجو بعدش عبارات نظیر:
pc unlocker
pc save game
pc cheats
pc trainer

رو به همراه اسم بازی تایپ میکنید (واسه کنسول هم بجای pc اسم کنسول)
بعدش خودتون کم کم با سایت های خوب تو این زمینه آشنا میشید
اینم دو تا سرچ واسه سیو ها و آنلوکرهای RE5:

Maggy_P
30-01-2010, 12:05
Veronica دیگه کدوم نسخه بود ؟ من بازی نکردم واسه PS2 اومد آره؟ میشه نام کامل همراه با پوستر این نسخه و پلتفورمش رو یه نفر بذاره.

بله این نسخه برای PS2 اومده
بهتره این اطلاعات رو توی تاپیک خودش درخواست کنید

این تاپیک نسخه ی 5 هست :46:

konami-pes
30-01-2010, 13:32
بله این نسخه برای PS2 اومده
بهتره این اطلاعات رو توی تاپیک خودش درخواست کنید

این تاپیک نسخه ی 5 هست :46:

اما من Xbox360 دارم این بازی واسه Xbox 360 هم هست یا نه؟ اگه نیست برای PC چطور؟

online_amin
30-01-2010, 13:53
ورونیکا برای پی سی نیومد و به همین خاطر هم تو ایران همچین معروف نشد.

من با این حرفت مخالفم. چون ترسناک بودن بازی ربطی به دو بعدی یا سه بعدی بودن نداره . معنی نداره که چون بازی الان 3 بعدی شده نتونند ترسناکش کنند!!! اتفاقا باید الان بهتر بتونند چون دستشون بازتر شده و موجودات وحشتناک تری می تونند بسازنند. البته همه ما می دونیم که ترس اویل 1-2-3 به خاطر هیجان بازیش بود نه موجوداتش ولی خب نکته اصلی و عامل مهم ترس در اون مجموعه بازی موزیک و شوک های ناگهانی بود که به گیمر وارد می کرد. یعنی الان نمی تونند در فضای 3 بعدی حتی موزیک بازی رو ترسناک کنند و یا مثل اویل های قبلی شوک وارد کنند. کاملا مشخصه که می تونند اما چون اینا می دونند که بازی در ژانر ترس فقط یه سری مخاطب خاص داره تصمیم گرفتند برای فروش بیشتر بازی رو به سمت اکشن بودن میل بدند تا مخاطبین سایر ژانر ها هم از این بازی خوششون بیاد. در واقع بعید می دونم دیگه اینا به حالت قبلی برگردند. دیشب که داشتم اویل 5 رو بازی می کردم باور کنید اصلا انگار نه انگار که دارم اویل بازی می کنم انگار که دارم یه بازی اکشن هیجانی رو بازی می کنم و البته اون جایی که Jill رو دیدم کمی احساساتم جریحه دار شد

نه من یه منظور خاصی داشتم که نتونستم خوب بیان کنم.

معلومه که با سه بعدی میشه ترسناک کرد مگر Doom 3 ترسناک نبود؟ (به نامردی ترسناک بود :دی)

میخواستم این رو بگم که حالا که دستشون باز تر شده اون ها هم از نظر خودشون به بهترین نحو رزیدنت 4 و 5 رو ساختند. ...

راستی برای کسانی که دنبال این جور سبک ها هستند:

Dino Crisis 1 & 2 (البته نسخه 3 هم در کاره ولی من ندیدم و ظاهرا اول شخص هست)
Parasite Eve 1 & 2
Resident Evil 1, 2 ,3 & Resident Evil Veronica

و فکر کنم یه چند تای دیگه هم هست که من فراموش کردم.

konami-pes
30-01-2010, 14:11
راستی نسخه جدید Parasite evil نیومده ؟؟؟! یادمه اینم خیلی بازی قشنگی بود

online_amin
30-01-2010, 14:15
نه اتفاقا همین الان داشتم سرچ میکردم.

ظاهرا قرار بوده برای موبایل بیاد. شرکتش هم قصد ساخت سری جدید رو نداره.

راستی یکی دیگه رو هم جا گذاشتم:

Alone in the dark 1 & 2

Maggy_P
30-01-2010, 14:42
اما من Xbox360 دارم این بازی واسه Xbox 360 هم هست یا نه؟ اگه نیست برای PC چطور؟
نه فقط برای نینتندو و پلی 2 ساخته شده
نسخه ی PC هم نداره ، اگر میخواید روی پی سی بازیش کنید باید با مبدل برید :46:

konami-pes
30-01-2010, 14:42
من همه اینایی رو که لیست دادی دیدم به جز ورونیکا که اونم نمی تونم بازی کنم چون من Xbox 360 دارم و واسه این کنسول نیومده البته احتمالا علتش اینه که قبل از این کنسول این بازی عرضه شده

این رزیدنت اویل 0 دیگه چیه؟ من تو امضای این دوست عزیزمون جناب Maggy دیدم

sonixax
30-01-2010, 14:43

واااا
جدی جدی کد ورونیکا رو بازی نکردی ؟!!!!

کد ورونیکه باقی داستان کلر هستش و شما رو به محیط های شماره یک هم میبره و خلاصه خیلی باحاله .
روی PS2 و Xbox و SEGA Dreamcast هم هست .

من همه اینایی رو که لیست دادی دیدم به جز ورونیکا که اونم نمی تونم بازی کنم چون من Xbox 360 دارم و واسه این کنسول نیومده البته احتمالا علتش اینه که قبل از این کنسول این بازی عرضه شده

این رزیدنت اویل 0 دیگه چیه؟ من تو امضای این دوست عزیزمون جناب Maggy دیدم

همان طور که گفتم برای XBOX هستش و 360 قادر این بعضی بازی های XBOX رو اجرا کنه که کد ورونیکا هم از همون بازی هاست .

konami-pes
30-01-2010, 14:49
واااا
جدی جدی کد ورونیکا رو بازی نکردی ؟!!!!

کد ورونیکه باقی داستان کلر هستش و شما رو به محیط های شماره یک هم میبره و خلاصه خیلی باحاله .
روی PS2 و Xbox و SEGA Dreamcast هم هست .

همان طور که گفتم برای XBOX هستش و 360 قادر این بعضی بازی های XBOX رو اجرا کنه که کد ورونیکا هم از همون بازی هاست .

واقعا برای Xbox هست :19: میشه آدرس یه فروشگاه رو بدی داشته باشه؟؟؟ آخه بازیهای Xbox دیگه پیدا نمیشه چون قدیمی شدند من تو شهر خودمون که اصلا ندیدم و همه جا پر شده از بازیهای 360 . خواهش می کنم یه نفر راهنمایی کنه من میخوام ورونیکا بازی کنم:19:

sonixax
30-01-2010, 15:04
واقعا برای Xbox هست :19: میشه آدرس یه فروشگاه رو بدی داشته باشه؟؟؟ آخه بازیهای Xbox دیگه پیدا نمیشه چون قدیمی شدند من تو شهر خودمون که اصلا ندیدم و همه جا پر شده از بازیهای 360 . خواهش می کنم یه نفر راهنمایی کنه من میخوام ورونیکا بازی کنم:19:

آدرس که ندارم ، ولی اگر شما رفتی تهران برو توپخونه حتما اونجا دارند .

بگردی برای دانلود هست ، ولی CodeVeronica مکمل شماره 2 بازی هست که بفهمید سرنوشت کلر چی میشه که وقتی شماره 6 رو میخواید بازی کنید داستان دستتون باشه ، البته دیدن انیمیشن اویل هم توصیه میشود :46:

konami-pes
30-01-2010, 15:07
شرمنده یه سوال دیگه
رزیدنت اویل 0 هم واسه Xbox اومده ؟

sonixax
30-01-2010, 16:33
شرمنده یه سوال دیگه
رزیدنت اویل 0 هم واسه Xbox اومده ؟

نه رزیدنت 0 فقط برای نینتندو وی و گیم کیوب تولید شده .

konami-pes
30-01-2010, 17:38
خب از این بحث ها بگذریم
تو همین رزیدنت اویل 5 که الان دارم بازی می کنم این دو مرحله آخر رو خوب بازی نکردم و الان که مرحله 3-6 یعنی مرحله آخر هستم و با اسکار دارم مبارزه می کنم هیچی مهمات ندارم حتی یک گلوله! من باید چی کار کنم ؟ راهی نداره مهمات خرید ؟؟؟

sonixax
30-01-2010, 17:41
خب از این بحث ها بگذریم
تو همین رزیدنت اویل 5 که الان دارم بازی می کنم این دو مرحله آخر رو خوب بازی نکردم و الان که مرحله 3-6 یعنی مرحله آخر هستم و با اسکار دارم مبارزه می کنم هیچی مهمات ندارم حتی یک گلوله! من باید چی کار کنم ؟ راهی نداره مهمات خرید ؟؟؟

بعضی از مهمات رو میتونی بخری ، ولی وسکر زیاد اسلحه نیاز نداره .

ashe
30-01-2010, 20:19
خب از این بحث ها بگذریم
مهمات موشک انداز رو میشه خرید ...
مرحله اخر تو کوه آتشفشان فقط قسمت اولش به مهمات نیاز داری که نباید بزاری دست وسکر به شوا برسه بعد از اون بیشتر باید به اون چیزی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که از بدنش میزنه بیرون شلیک کنی(شبیه قلب) بعد سری بری طرفش دکمه ای که نشون داده میشه رو سریع بزنی... من خودم اینجاشو با چاقو تموم کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

konami-pes
31-01-2010, 10:42
وووووووووووووووووووووای خدایا یکی به من کمک کنه من اصلا حتی یک گلوله هم ندارم که به وسکر شلیک کنم حتی یک گلوله و فقط یک بسته تیر 10 تایی تو اون صندوق ها پیدا کردن که اونم سریعا تموم میشه یکی کمک کنه این هم بازی رو اومدم این آخر این بلا سرم اومده و نمی تونم بازی رو تموم کنم:19:

MAHDIAGENT47
31-01-2010, 12:47
وووووووووووووووووووووای خدایا یکی به من کمک کنه من اصلا حتی یک گلوله هم ندارم که به وسکر شلیک کنم حتی یک گلوله و فقط یک بسته تیر 10 تایی تو اون صندوق ها پیدا کردن که اونم سریعا تموم میشه یکی کمک کنه این هم بازی رو اومدم این آخر این بلا سرم اومده و نمی تونم بازی رو تموم کنم:19:
به نظر من تا حالا هرچي اسلحه خريدي بفروش تا پولت بشه 10 بعد يه لانچر بخر شرشو بكن با دوسه تا تير كلت و يه لانچر مثل آب خوردن ميتوني بكشيش :10:

online_amin
31-01-2010, 13:42
نه رزیدنت 0 فقط برای نینتندو وی و گیم کیوب تولید شده .

رزیدنت اویل 0 مگر همون اول شخصه نیست؟

من اون رو برای PS1 هم دیدم.

راستی بهتره که Veronica رو با مبدل بازی کنی.

MAHDIAGENT47
31-01-2010, 14:00
رزیدنت اویل 0 مگر همون اول شخصه نیست؟

من اون رو برای PS1 هم دیدم.

راستی بهتره که Veronica رو با مبدل بازی کنی.
نه عزيز فقط واسه نینتندو وی و گیم کیوب هستش

sonixax
31-01-2010, 16:35
به نظر من تا حالا هرچي اسلحه خريدي بفروش تا پولت بشه 10 بعد يه لانچر بخر شرشو بكن با دوسه تا تير كلت و يه لانچر مثل آب خوردن ميتوني بكشيش :10:

شما یه کاری کن ، اگر به اندازه کافی پول داری یه اسلحه رو بینهایت کن . از همه راحت تره

konami-pes
31-01-2010, 19:24
شما یه کاری کن ، اگر به اندازه کافی پول داری یه اسلحه رو بینهایت کن . از همه راحت تره
چطور میشه یه اسلحه رو بی نهایت کرد؟ ضمنا فکر نکنم پول کافی هم داشته باشم:41:

MAHDIAGENT47
31-01-2010, 19:59
اگه پول كافي نداري كه بايد بي خيال بي نهايت كردن اسلحه بشي چون واسه اين كار بايد همه ي آپگريد هاي اسلحه اي كه ميخاي بي نهايت شه رو باز كني بعد يه سري امتياز ديگه لازم داري تا بشه بي نهايت كردن اسلحه رو خريد
واسه وسكرم همون كاري كه گفتم بكني راحت كشتيش

sonixax
31-01-2010, 20:00

یه اسلحه رو تا آخرین حد آپدیت میرسونید بعدش براتون یه اسلحه بینهایت باز میکنه ، یکی از مسلسل هسا که اگر تا آخر آپدیت کنید گتلین گان براتون باز میکنه باهاش بزنید وسکر رو بترکونید

G.D.ragon.Ir
01-02-2010, 11:49
چطور میشه یه اسلحه رو بی نهایت کرد؟ ضمنا فکر نکنم پول کافی هم داشته باشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز چرا بازی رو از یک یا چند "چپتر" قبل شروع نمیکنید؟ درضمن درخصوص سلاح های ویژه و بینهایت کردن تیر سلاح ها هم میتونید به پستی که ادرسش رو تو امضام قرار دادم مراجعه کنید

Dj_aghamajid
02-02-2010, 00:51
سلام
من بازی رو تا مرحله 2-5 رفتم یعنی جایکه از آسانسور میریم پایین!
ولی بعدن دیگه گیر میکنه
3 ماه پیش چندتا فایل که کم داشت رو از اینترنت گرفتم و تونستم چندتا دیگه مرحله برم تا اینکه به اینجا رسیدم
بازی مال boysteampc
چیکار کنم؟

Big-Boss
02-02-2010, 01:14
سلام
من بازی رو تا مرحله 2-5 رفتم یعنی جایکه از آسانسور میریم پایین!
ولی بعدن دیگه گیر میکنه
3 ماه پیش چندتا فایل که کم داشت رو از اینترنت گرفتم و تونستم چندتا دیگه مرحله برم تا اینکه به اینجا رسیدم
بازی مال boysteampc
چیکار کنم؟

میتونی سرچ کنی احتمال داره برای این مشکل هم پچی باشه
ولی بهترین راهیی که توصیه میشه اینه که یه نسخه دیگه تهیه کنی بدون دردسر بازی کنی

Dj_aghamajid
02-02-2010, 11:35
میتونی سرچ کنی احتمال داره برای این مشکل هم پچی باشه
ولی بهترین راهیی که توصیه میشه اینه که یه نسخه دیگه تهیه کنی بدون دردسر بازی کنی
اینجا کسی بازی رو با شرایطی که من گفتم تموم نکرده؟
اگه پچ یا ... استفاده کردید لطف کنید به من هم معرفی کنید:10:

konami-pes
02-02-2010, 22:03
این بازی اومده؟ واسه ایکس باکس اودمه ؟ همونیه که قراره جدید بیاد؟

یا اینکه Resident Evil 5: Lost In Nightmares قراره بیاد؟ لطفا در مورد هر دوتاشون توضیح بدید

sonixax
02-02-2010, 22:13
این بازی اومده؟ واسه ایکس باکس اودمه ؟ همونیه که قراره جدید بیاد؟

یا اینکه Resident Evil 5: Lost In Nightmares قراره بیاد؟ لطفا در مورد هر دوتاشون توضیح بدید

نه عزیزم ، این مال WII هستش و خیلی وقته که رلیز شده .

konami-pes
02-02-2010, 22:17
اهههههههههههه
این کپکوم هم اعصاب آدم رو خراب می کنه و فقط واسه یه کنسول بیرون میده. کد ورونیکا رو هم فقط واسه یکی دو تا کنسول عرضه کرد اویل صفر هم به همین ترتیب:19:

پس این نسخه جدید Resident Evil 5: Lost In Nightmares کی قراره بیاد؟ اینم واسه ایکسباکس 360 نمیاد؟

ضمنا یه سوال دیگه هم داشتم همین نسخه Darkside فکر کنم واسه PC هم عرضه شده درسته؟ داستانش قشنگه؟ مثل اویل 1-2-3 هستش یا مثل اویل 4 و 5 ؟

M A X I M U M
02-02-2010, 22:25
Resident Evil 5: Lost In Nightmares

sonixax
02-02-2010, 22:28
اهههههههههههه
این کپکوم هم اعصاب آدم رو خراب می کنه و فقط واسه یه کنسول بیرون میده. کد ورونیکا رو هم فقط واسه یکی دو تا کنسول عرضه کرد اویل صفر هم به همین ترتیب:19:

پس این نسخه جدید Resident Evil 5: Lost In Nightmares کی قراره بیاد؟ اینم واسه ایکسباکس 360 نمیاد؟

این به خاطر قراردادشه با شرکت های کنسول سازی .

چرا این بازی برای 360 هم میاد ، یعنی فکر کنم فقط برای 360 میاد .

konami-pes
02-02-2010, 22:29
نسخه Darkside فکر کنم واسه PC هم عرضه شده درسته؟ داستانش قشنگه؟ مثل اویل 1-2-3 هستش یا مثل اویل 4 و 5 ؟

sonixax
02-02-2010, 22:59
نسخه Darkside فکر کنم واسه PC هم عرضه شده درسته؟ داستانش قشنگه؟ مثل اویل 1-2-3 هستش یا مثل اویل 4 و 5 ؟

نه نشده :41:

konami-pes
02-02-2010, 23:06
اما من امروز واسه PC تو یه مغازه دیدمش!!! فردا میرم بخرمش ببینم داستان از چه قراره!

M A X I M U M
02-02-2010, 23:09
عرضه نشده شبيه سازيش كرد (Emulate)

sonixax
02-02-2010, 23:11
اما من امروز واسه PC تو یه مغازه دیدمش!!! فردا میرم بخرمش ببینم داستان از چه قراره!

با یه شبیه ساز به اسم دلفین ، تبدیلش کردند .

online_amin
02-02-2010, 23:15
خیلی سنگینه. من بازیش کردم و الان هم دارم.

البته تا آخر که نرفتم. خیلی گیر داره... نا روون اجرا میشه :دی

سبکش هم نه مثل 1 و 2 و 3 هست و نه مثل 4 و 5. با اینکه بر میگرده به مکانهای رزیدنت 2 و 3 ولی سبکش مثل یکی دیگه از رزیدنت ها بود که اول شخص بود. این هم اول شخصه (مثل The house of the dead هست)

M A X I M U M
02-02-2010, 23:17
يعني سبك شوتر ؟
فقط نشانه هست ؟

konami-pes
02-02-2010, 23:24
خیلی سنگینه. من بازیش کردم و الان هم دارم.

البته تا آخر که نرفتم. خیلی گیر داره... نا روون اجرا میشه :دی

سبکش هم نه مثل 1 و 2 و 3 هست و نه مثل 4 و 5. با اینکه بر میگرده به مکانهای رزیدنت 2 و 3 ولی سبکش مثل یکی دیگه از رزیدنت ها بود که اول شخص بود. این هم اول شخصه (مثل The house of the dead هست)

اول شخصه ؟ اهههههههههه:2:
زامبی داره یا نه؟ معما و ترس چی؟ ولی در هر صورت چون اول شخصه نمی گیرمش
منتظر این جدیده می مونم که بیاد:5:

MAHDIAGENT47
02-02-2010, 23:29
resident evil Darkside for wii

Game play

sonixax
03-02-2010, 01:08
اول شخصه ؟ اهههههههههه:2:
زامبی داره یا نه؟ معما و ترس چی؟ ولی در هر صورت چون اول شخصه نمی گیرمش
منتظر این جدیده می مونم که بیاد:5:

برای WII خوبه ، ولی روی 360 و اینا بده .

online_amin
03-02-2010, 07:04
والا برای من گیر داشت نمیتونم از هیجان بگم ولی میتونه جالب باشه چون به مکان های قبلی بر میگرده. همون ایستگاه پلیس و...

اون عکس آخری که دوستمون 2 پست بالاتر گذاشته نشون میده که اول شخصه. اون عکسهای بالاتر مال فیلمهاش هست.

danial_crazy
03-02-2010, 18:00
سلام. چرا هر ترینری رو که برای نسخه dx10 استفاده میکنم عمل میکنه ولی بعد از 1 دقیقه بازی هنگ میکنه و میپره بیرون؟

sonixax
03-02-2010, 18:41
سلام. چرا هر ترینری رو که برای نسخه dx10 استفاده میکنم عمل میکنه ولی بعد از 1 دقیقه بازی هنگ میکنه و میپره بیرون؟

مال یکی از کدهایی هست که فعال میکنید .

danial_crazy
03-02-2010, 19:23
فقط no reload رو فعال میکنم!

sonixax
03-02-2010, 19:31
فقط no reload رو فعال میکنم!

پس مال همونه :31:

danial_crazy
03-02-2010, 22:12
یعنی چی! هیچ ترینری نیست که این کارو بکونه!؟ این حد اقل کاریه که یه ترینر میکنه

sonixax
03-02-2010, 23:01
یعنی چی! هیچ ترینری نیست که این کارو بکونه!؟ این حد اقل کاریه که یه ترینر میکنه

برید اینجا : megagames.com هر چی ترینر هست رو با هم داره + آپدیت های لازم .

konami-pes
04-02-2010, 22:19
بالاخره این چاپتر آخر رو هم رد کردم و وسکر لعنتی رو کشتم:27:
فقط دوستان این بازیهایی که بعد ز اتمام بازی اضافه شده ارزش رفتن داره یا نه؟ ولی خداییش این لباس جدید شوا چقدر خوشگله . قیافش هم خیلی قشنگ شده:40:

armitam2010
05-02-2010, 07:41
سوال اول:من نرم افزار directx10 رو نصب كردم.ولي وقتي آيكون Launcher رو باز ميكنم،فقط ميتونم با directx9 بازي رو اجرا كنم.چكار كنم تا بازي رو با directx10 ياز كنم؟
سوال دوم:من بازي رو تا آخر رفتم و وسكر هم كشتم،ولي موندم لباس هاي جديد كجان؟
اگه ميشه كمك كنيد

tekken god
05-02-2010, 20:03
سوال اول:من نرم افزار directx10 رو نصب كردم.ولي وقتي آيكون Launcher رو باز ميكنم،فقط ميتونم با directx9 بازي رو اجرا كنم.چكار كنم تا بازي رو با directx10 ياز كنم؟
سوال دوم:من بازي رو تا آخر رفتم و وسكر هم كشتم،ولي موندم لباس هاي جديد كجان؟
اگه ميشه كمك كنيد
سلام
1- حتماً ویندوزتون xp هست که directx10 روش کار نمی کنه . باید ویستا یا 7 بریزی .
2- بعد از اینکه Play Game رو زدی میری تو قسمت Bonus Features بعد یه سری quitfit هست که اونا رو باید با امتیاز هات بخری و بعد هم بری به قسمت Special Setting از اونجا لباس ها رو انتخاب می کنی .

بالاخره این چاپتر آخر رو هم رد کردم و وسکر لعنتی رو کشتم:27:
فقط دوستان این بازیهایی که بعد ز اتمام بازی اضافه شده ارزش رفتن داره یا نه؟ ولی خداییش این لباس جدید شوا چقدر خوشگله . قیافش هم خیلی قشنگ شده:40:
این لباس دومیه که پیرش می کنه منظورته ؟! :دی
کجاش خوشگله ؟

konami-pes
05-02-2010, 20:42
سلام
1- حتماً ویندوزتون xp هست که directx10 روش کار نمی کنه . باید ویستا یا 7 بریزی .
2- بعد از اینکه Play Game رو زدی میری تو قسمت Bonus Features بعد یه سری quitfit هست که اونا رو باید با امتیاز هات بخری و بعد هم بری به قسمت Special Setting از اونجا لباس ها رو انتخاب می کنی .

این لباس دومیه که پیرش می کنه منظورته ؟! :دی
کجاش خوشگله ؟

خوشگل نیست؟:18: بابا خیلی خوشگل شده این قلب من الان اینطوری واسش میزنه:40: نه از شوخی بگذریم من که خیلی از تیپ جدیدش خوشم میاد.

mohsenfhm
06-02-2010, 21:56
سلام به همه دوستان بازي خور

من يك سيستم دارم با اين كانفيگ :

cpu amd atlon 64 4000 . ram 1gig . vga gforce 7300

مي خواستم بيبنم چرا اويل 5 اجرا نمي شه ؟؟ آيا با اضافه كردن رم اجرا ميشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

havas_1980
06-02-2010, 22:14

مي خواستم بيبنم چرا اويل 5 اجرا نمي شه ؟؟ آيا با اضافه كردن رم اجرا ميشه ؟؟؟؟؟؟؟؟مقدار رم و گرافیک برای اجرای این بازی در حداقل جزییات مناسبه. بهتره بگم کاملا لب مرزه اما مشکل اصلی از سی پی یو ست. باید حداقل دو هسته ای باشه یعنی Athlon 64 X2.

MAHDIAGENT47
06-02-2010, 22:18

مي خواستم بيبنم چرا اويل 5 اجرا نمي شه ؟؟ آيا با اضافه كردن رم اجرا ميشه ؟؟؟؟؟؟؟؟
گرافيك كه ضعيفه cpu هم كه ....قربونش برم :27:
رمم اضافه كني فك نكنم اجرا شه

----------------------------------------------
شرمنده با پست هومان جان همزمان شد
----------------------------------------------

mohsenfhm
07-02-2010, 11:46
مقدار رم و گرافیک برای اجرای این بازی در حداقل جزییات مناسبه. بهتره بگم کاملا لب مرزه اما مشکل اصلی از سی پی یو ست. باید حداقل دو هسته ای باشه یعنی Athlon 64 X2.

اتفاقا سي پي يوم هم اينه Athlon 64 X2

حالا با افزايش رم اجرا ميشه ؟؟؟

pcali
07-02-2010, 12:12
اتفاقا سي پي يوم هم اينه Athlon 64 X2

حالا با افزايش رم اجرا ميشه ؟؟؟

مهم گرفتن میزان فریم هستش که فکر کنم 30 تا رو با تنظیمات پایین بتونی بگیری

mohsenfhm
08-02-2010, 00:20
مهم گرفتن میزان فریم هستش که فکر کنم 30 تا رو با تنظیمات پایین بتونی بگیری

مشكل اينه كه وارد بازي نميشه . تا اجرا مي كنم صفحه سياه ميشه بعد از 1 دقيقه كامپيوتر ريست ميشه ؟؟

يعني مشكل چيه ؟؟

bache pooldar
08-02-2010, 00:59
سلام بر دوستان:20:
دارم دیوونه میشم!!:34: . عجب سیریشیه این قسمت من هم مثل دوست قبل ، تو مبارزه با وسکر گیر کردم:3:. مهماتم زیاده اما شوا هر دفعه که پل خراب میشه با وجود اینکه نمیذارم وسکر از جاش تکون بخوره و بهش نزدیک بشه اما بازم میفته پایین . خواهشا یک کمکی به من بینوا کنه و بگه بعد از خرابی پل چه کاری باید انجام بدم:10:

ممنون از همگی:11:

sonixax
08-02-2010, 01:02
سلام بر دوستان:20:
دارم دیوونه میشم!!:34: . عجب سیریشیه این قسمت من هم مثل دوست قبل ، تو مبارزه با وسکر گیر کردم:3:. مهماتم زیاده اما شوا هر دفعه که پل خراب میشه با وجود اینکه نمیذارم وسکر از جاش تکون بخوره و بهش نزدیک بشه اما بازم میفته پایین . خواهشا یک کمکی به من بینوا کنه و بگه بعد از خرابی پل چه کاری باید انجام بدم:10:

ممنون از همگی:11:

با بمب اتمی بزنش :31:

فقط نباید بزاری وسکر بره سراغ شوا ، شوا خودش فرار میکنه بعدش میرس یه جایی شما باید اون سنگ گنده هرو بندازی توی مواد مذاب وگرنه باز شوا میوفته پایین .

pcali
08-02-2010, 08:30
مشكل اينه كه وارد بازي نميشه . تا اجرا مي كنم صفحه سياه ميشه بعد از 1 دقيقه كامپيوتر ريست ميشه ؟؟

يعني مشكل چيه ؟؟

خب دیگه معلومه دوست عزیز سیستم بیچاره نمیکشه
در ضمن شما دیگه چه بازی هایی رو داری بازی میکنی
آیا بازی داری که گرافیک بالا باشه و در تنظیمات پایین بازی
کنی چون سیستم شما برای باز یهای روز کم میاره

mohsenfhm
08-02-2010, 11:12
خب دیگه معلومه دوست عزیز سیستم بیچاره نمیکشه
در ضمن شما دیگه چه بازی هایی رو داری بازی میکنی
آیا بازی داری که گرافیک بالا باشه و در تنظیمات پایین بازی
کنی چون سیستم شما برای باز یهای روز کم میاره

ميدونم براي بازيهاي روز ضعيفه . من فقط ازش اويل 5 رو مي خوام . اين ريست شدن ضعف كدوم قسمته ؟:27:

bache pooldar
08-02-2010, 15:39
ممنون از همه

با RPG کلکشو کندم . اما به نظرم از رزیدنت 4 کوتاه تر بود. سه شماره است که شخصیت محوری بازی وسکره به نظرتون حالا که

به رحمت ایزدی پیوسته ؛ شماره بعدی در کار هست؟

A M I R 1 1 0
08-02-2010, 15:43
ممنون از همه

با RPG کلکشو کندم . اما به نظرم از رزیدنت 4 کوتاه تر بود. سه شماره است که شخصیت محوری بازی وسکره به نظرتون حالا که

بابا تو که خیلی از غافله عقبی شماره ی بعدی در لندنه ولی بدون استاد خدا میدونه چه خری میخواد جای اونو بگیره!!
ببخشید ولی نتونستم کنترل کنم این مخ را که دو ساله هنگ تشریف دارن.

Ahadtv
08-02-2010, 16:16
ممنون از همه

خوب باید بگم که کلا Resident Evil یعنی وسکر

در شماره های بعدی سازمدگان گفتن که یه سری تغییرات میخوان بدن . در ضمن بنابر گفته ی اونها وسکر درگه حضور نخواهد داشت.

sonixax
08-02-2010, 16:43
ميدونم براي بازيهاي روز ضعيفه . من فقط ازش اويل 5 رو مي خوام . اين ريست شدن ضعف كدوم قسمته ؟:27:

ضعف CPU داغ میشه ریست میکنه :46:

خوب باید بگم که کلا Resident Evil یعنی وسکر

در شماره های بعدی سازمدگان گفتن که یه سری تغییرات میخوان بدن . در ضمن بنابر گفته ی اونها وسکر درگه حضور نخواهد داشت.

نگران نباشید هنوز خیلی ها هستند ، وسکر فقط یکی از کارمندان عالی رتبه آمبرلا بود و بس ، هنوز خیلی ها موندند ، مدیران ترای سل هستند ، بعضی کارمنده ای خود آمبرلا هستند مثل هانک ، لیون هست ، آیدا هست و خیلی های دیگه . این وسکر هم دیگه باید میمرد از شماره 1 بود تا اینجا یعنی 4 تا شماره .

1 - کد ورونیکا - 4 - 5

Ahadtv
08-02-2010, 18:16
نگران نباشید هنوز خیلی ها هستند ، وسکر فقط یکی از کارمندان عالی رتبه آمبرلا بود و بس ، هنوز خیلی ها موندند ، مدیران ترای سل هستند ، بعضی کارمنده ای خود آمبرلا هستند مثل هانک ، لیون هست ، آیدا هست و خیلی های دیگه . این وسکر هم دیگه باید میمرد از شماره 1 بود تا اینجا یعنی 4 تا شماره .

1 - کد ورونیکا - 4 - 5

خوب باید بگم که وسکر به نوعی تو همه ی RE ها بوده. البته RE0 یادتون رفت.

اما یک نکته ی مهم : وسکر در طول مدت 13 سال شده وسکر. فکر نکنم به این زودی ها کسی بتونه جای اون رو بگیره.

B3HZ@D
08-02-2010, 19:26
البته آخرش معلوم نشد که وسکر حتما مرده یا نه!
چون که بعد از این که توی هلی کوپتر با R.P.G اون رو میزنیم فقط نشون میده که هلی کوپتر رو رها میکنه و اونا (کریس و شوا) به راه خودشون ادامه میدن.
من که شک دارم وسکر مرده باشه...البته ممکنه توی نسخه بعدی شخصیت بد داستان کس دیگه ای باشه ولی من فکر نمی کنم وسکر مرده باشه

sonixax
08-02-2010, 19:35
البته آخرش معلوم نشد که وسکر حتما مرده یا نه!
چون که بعد از این که توی هلی کوپتر با R.P.G اون رو میزنیم فقط نشون میده که هلی کوپتر رو رها میکنه و اونا (کریس و شوا) به راه خودشون ادامه میدن.
من که شک دارم وسکر مرده باشه...البته ممکنه توی نسخه بعدی شخصیت بد داستان کس دیگه ای باشه ولی من فکر نمی کنم وسکر مرده باشه

توی مواد مذاب زنده مونده !!!!!:31:

Ahadtv
08-02-2010, 19:38
توی مواد مذاب زنده مونده !!!!!:31:

خوب باید به خدمت شما عرض کنم که T003R بعد از افتادن به مواد مذاب باز زنده مونده بود و تازه به قول خودمون Upgrad شده بود.

B3HZ@D
08-02-2010, 19:54
توی مواد مذاب زنده مونده !!!!!

کلا از این وسکر هر کاری برمیاد...من که با اون پایان مشکوک نتونستم قانع بشم که وسکر هنوز زنده مونده
پایان بازی مشکوک میزد

خوب باید به خدمت شما عرض کنم که T003R بعد از افتادن به مواد مذاب باز زنده مونده بود و تازه به قول خودمون Upgrad شده بود.

حالا این T003R چی هست؟!

در کل توی بقیه نسخه های بازی شاید اشاره ای به وضعیت و سرنوشت وسکر بشه...شاید هم نه
ولی من یکی با اون پایان بازی اصلا قانع نشدم که وسکر مرده!

Ahadtv
08-02-2010, 20:11
حالا این T003R چی هست؟!
در کل توی بقیه نسخه های بازی شاید اشاره ای به وضعیت و سرنوشت وسکر بشه...شاید هم نه
ولی من یکی با اون پایان بازی اصلا قانع نشدم که وسکر مرده!

همونی بود که برای کشتن لیون و کلیر از طرف آمبرلا فرستاده شده بود.

A M I R 1 1 0
09-02-2010, 16:17
ضعف CPU داغ میشه ریست میکنه :46:

1 - کد ورونیکا - 4 - 5
وسکر را باید ستود
با مرگ وسکر اویل میفتده تو رکود
وانگهی دریا شود:21:
چهار هزار نفر دیگه هم بیارن تو اویل جای خالی استاد را نمیگیره هنوز اون صحنه که تو اویل 1 موهاشو شو با دست صاف میکر یادمه و اون موقعی که کشتمش کابوسمه.:37:

Ahadtv
09-02-2010, 17:02
وسکر را باید ستود
چهار هزار نفر دیگه هم بیارن تو اویل جای خالی استاد را نمیگیره هنوز اون صحنه که تو اویل 1 موهاشو شو با دست صاف میکر یادمه و اون موقعی که کشتمش کابوسمه.:37:

همون طور که گفتم وسکر در مدت 13 سال چنین شخصیتی پیدا کرده بوده. در RE5 هم که به اوج خودش رسیده بود. هیچ کسی به این زودی ها نمیتونه جای اون رو بگیره . افرادی هم مثل هانک در حد یک مامور زبده هستند نه یک ویلین. حالا اگه این بحث ادامه پیدا کنه چند تا سوال برای به چالش کشیدن نظرات دوستان مطرح میکنم تا هم بحث گرم تر بشه و هم برخی خقایق فراموش شده یادآوری بشه.

sonixax
09-02-2010, 22:25
وسکر را باید ستود

خیلی شعر باحالی بود :11:

همون طور که گفتم وسکر در مدت 13 سال چنین شخصیتی پیدا کرده بوده. در RE5 هم که به اوج خودش رسیده بود. هیچ کسی به این زودی ها نمیتونه جای اون رو بگیره . افرادی هم مثل هانک در حد یک مامور زبده هستند نه یک ویلین. حالا اگه این بحث ادامه پیدا کنه چند تا سوال برای به چالش کشیدن نظرات دوستان مطرح میکنم تا هم بحث گرم تر بشه و هم برخی خقایق فراموش شده یادآوری بشه.

آقا بپرس ، ببینیم به جایی میرسیم یا نه هدف بحث کردن همینه :11:

Ahadtv
09-02-2010, 22:50
آقا بپرس ، ببینیم به جایی میرسیم یا نه هدف بحث کردن همینه :11:
خوب به عنوان سوال اول : دوستان اگه یادشون بیاد بعد از اینکه وسکر هویت جیل رو برای کریس آشکار میکنه یکی با وسکر تماس میگیره. به نظرتون اون کی میتونه باشه؟ شاید در دید اول اکسلا باشه اما دوستان به این نکته توجه کنند که تو اکثر فیلم ها چنین صحنه هایی میبینیم. مثلا یه اتفاق خیلی ساده رخ میده ولی بعد از مدتی با یه فلش بک همون موضوع ساده تحت یک کات سین به یک موضوع مهم تبدیل میشه.

فعلا رو این بحث کنیم تا به موضوع دوم برسیم ;)

موفق باشین

sonixax
09-02-2010, 22:57
خوب به عنوان سوال اول : دوستان اگه یادشون بیاد بعد از اینکه وسکر هویت جیل رو برای کریس آشکار میکنه یکی با وسکر تماس میگیره. به نظرتون اون کی میتونه باشه؟ شاید در دید اول اکسلا باشه اما دوستان به این نکته توجه کنند که تو اکثر فیلم ها چنین صحنه هایی میبینیم. مثلا یه اتفاق خیلی ساده رخ میده ولی بعد از مدتی با یه فلش بک همون موضوع ساده تحت یک کات سین به یک موضوع مهم تبدیل میشه.

فعلا رو این بحث کنیم تا به موضوع دوم برسیم ;)

موفق باشین

سوالای سخت سخت نپرس دیگه :31:

Ahadtv
09-02-2010, 23:06
سوالای سخت سخت نپرس دیگه :31:
زیاد هم سخت نبود ها :دی

خوب به عنوان نفر اول نظر میدم.

ممکنه که وسکر با یک نفر دیگه که ما نمیدونیم در ارتباط بوده باشه.

در ضمن از دوستان اگه کسی سوالی در مورد داستان بازی داره میتونه مطرخ کنه ;)

online_amin
09-02-2010, 23:07
هنوز اون صحنه که تو اویل 1 موهاشو شو با دست صاف میکر یادمه

من اون صحنه اول رزیدنت 1 رو که وقتی میخوای در رو باز کنی فراموش نمیکنم. وقتی میخوای در رو باز کنی اون یارو (غیر وسکر اون پیرتره) میگه:

Ahadtv
09-02-2010, 23:14
من اون صحنه اول رزیدنت 1 رو که وقتی میخوای در رو باز کنی فراموش نمیکنم. وقتی میخوای در رو باز کنی اون یارو (غیر وسکر اون پیرتره) میگه:

این جمله رو وسکر به جیل میگه. وقتی صدای شلیک از بیرون شنیده میشه جیل میخواد برا بیرون تا شاید خبری از کریس گیرش بیاد که این جمله ی وسکر رویرو میشه. البته من شخصا اصلا از اون دوبلور وسکر خوشم نمیومد.

sonixax
09-02-2010, 23:20

اون پیر تره اسمش بری هست و اون جمله رو هم بری نمیگه ، وسکر کبیر میگه :31:

---------- Post added at 11:20 PM ---------- Previous post was at 11:19 PM ----------

زیاد هم سخت نبود ها :دی

خوب به عنوان نفر اول نظر میدم.

ممکنه که وسکر با یک نفر دیگه که ما نمیدونیم در ارتباط بوده باشه.

در ضمن از دوستان اگه کسی سوالی در مورد داستان بازی داره میتونه مطرخ کنه ;)

البته این سنت توی اویل هست ، همیشه تا یه اتفاقی میوفته یکی زنگ میزنه :31:

توی 4 هم تا یه چیزی میشد هانگن زنگ میزد !

Ahadtv
10-02-2010, 00:01
البته این سنت توی اویل هست ، همیشه تا یه اتفاقی میوفته یکی زنگ میزنه :31:

خوب بله اما اونجا خود هانیگن رو نشون میده ولی اینجا فقط ما از وسکر یدونه Yes میشنویم.

sonixax
10-02-2010, 00:11
خوب بله اما اونجا خود هانیگن رو نشون میده ولی اینجا فقط ما از وسکر یدونه Yes میشنویم.

آهااااااااااا
اونی که به وسکر زنگ میزنه رو میگی !!!!!!!

من تازه دوزاریم افتاد :31:

تا جایی که توی فاروم فن هاش خوندم اکسلا هستش که گزارش میده اوروبورو آماده شده و وسکر میره .

با هر سری یک سری مجله هایی براش در میاد که این حاشیه ها رو توش نوشته !

مثل این :

یه نصفه نیمش هم اگر بازی اورجینال بخرید با خود بازی هست ، ولی کلا هر سری به همچین مجله ای داره .

A M I R 1 1 0
10-02-2010, 15:50
به نظر من اونی که زنگ زد رئیس وسکر یا اصلا ربطی به شماره های بعدی بازی نداره چون کپ کام اعلام کرده داستان اویل 5 ((منظور داستانش که کات سنس ها هم شماشلشه))در قسمت بعدی ادامه پیدا نمیکنه.

همش تقصیر این کارگردان جدیدی هست که کپ کام استخدام کرده و پدر رزیدنت اویل روی اویل 5 نظارتی نداشت.

Ahadtv
10-02-2010, 17:14
البته همون طور که گفتی اینها بیشتر نظرات فن هاست. بعضی تحلیل گر ها هم نظر خودشون رو اعمال میکنن. بعضی از اتفاقات هم ممکنه تغییر کنه

به عنوان مثال : وسکر واقعا تو RE1 مرده بود اما بنابر دلایلی دوباره برشگردوندن

A M I R 1 1 0
10-02-2010, 17:19
بدترین شماره ی اویل 5 بود.... کوتاه.... از ترسناک به اکشن .....بعد از یک بار تا اخر بردن همه ی مراحل باز میشن....نبودن داستان خوب..... ودر اخر مرگ استاد:37:

sonixax
10-02-2010, 17:54
البته همون طور که گفتی اینها بیشتر نظرات فن هاست. بعضی تحلیل گر ها هم نظر خودشون رو اعمال میکنن. بعضی از اتفاقات هم ممکنه تغییر کنه

به عنوان مثال : وسکر واقعا تو RE1 مرده بود اما بنابر دلایلی دوباره برشگردوندن

یادمه همون اوایل که اویل 1 اومده بود ، توی یکی از همین مجله ها نوشته بود که مرگ وسکر صحنه سازی بوده چونکه وسکر خودش آلوده به ویروس هست و Tyrant T-002 به صورت 100% در کنترلش هست .

که این نظریه بعد ها درست از آب در اومد .

در مورد هر قسمت رزیدنت اویل یک کتاب هم هست جدای مجله ها :

که شما برای اینکه از داستان همون قسمت درست و حسابی سر در بیارید باید کتابش رو بخرید و بخونید ، توی مجله ها هم از بخش هایی از همین کتاب ها نقل میشه .

فقط دقت کنید توی لیست بالا استراتژی گاید ها هم هست که داستان رو ذکر نمیکنه !

Hunter lord
10-02-2010, 18:02
بدترین شماره ی اویل 5 بود.... کوتاه.... از ترسناک به اکشن .....بعد از یک بار تا اخر بردن همه ی مراحل باز میشن....نبودن داستان خوب..... ودر اخر مرگ استاد:37:

همه ی این ها قبول .

ولی در سبک اکشن سوم شخص تحول ایجاد کرد .

هوش مصنوعی یار کمکی هم عالی بود .
داستان خوبی داشت .
معما های مزخرف .

n W o
10-02-2010, 21:30
سلام من اولیو پاک کردم save نگه داشتم حالا که میخوام بازی کنم میزنه load faild چیکار کنم؟؟؟؟

MAHDIAGENT47
10-02-2010, 21:54
سلام من اولیو پاک کردم save نگه داشتم حالا که میخوام بازی کنم میزنه load faild چیکار کنم؟؟؟؟
فك كنم شما از پوشه x live بك آپ نگرفتيد فقط سيو تو My Documents رو نگه داشتيد درسته ؟

online_amin
10-02-2010, 22:49
البته این سنت توی اویل هست ، همیشه تا یه اتفاقی میوفته یکی زنگ میزنه

البته این پدیده به شدت در بازی Dino Crisis مشاهده میشه و اونجا خیلی پر رنگ تره.

راستی این وسکر چه کرده. فکر کنم اگر خبر بدن که Jill یا Chris یا Lion مرده هیچ کس ناراحت نمیشه اما اون که مرد همه عزا گرفتن.

n W o
10-02-2010, 23:09
فك كنم شما از پوشه x live بك آپ نگرفتيد فقط سيو تو My Documents رو نگه داشتيد درسته ؟
دیگه نمیشه کاری کرد؟؟ من تا اونجایی رفته بودم که جیل رو نجات میده:41:

sonixax
10-02-2010, 23:28
البته این پدیده به شدت در بازی Dino Crisis مشاهده میشه و اونجا خیلی پر رنگ تره.

راستی این وسکر چه کرده. فکر کنم اگر خبر بدن که Jill یا Chris یا Lion مرده هیچ کس ناراحت نمیشه اما اون که مرد همه عزا گرفتن.

زکی ، تمام داستان اویل زیر سر وسکره :31:

وسکر یکی از مامورین اصلش آمبرلا هستش که حتی بعد از تعزیلی آمبرلا کار هاش رو به صورت مخفیانه میبرد جلو .

همچنین سازنده T-Virus هم بوده با کمک خانواده اشفورد که توی CodeName Veronica باهاشون آشنا میشید ، شرکت آمبرلا مال خانواده اشفورد هست ، توی شماره 1 یه تابلویی روبروی پله ها هست که تصویر خانواده روشه ، همون قلعه ای هم که توش هستید و راه داره به آمبرلا خونشون هست .

احتمال اینکه توی شماره های بعدی به خاطر نبودن وسکر خود اشفوردی ها بیان جلو زیاده !

MAHDIAGENT47
11-02-2010, 00:11
دیگه نمیشه کاری کرد؟؟ من تا اونجایی رفته بودم که جیل رو نجات میده:41:
نه متاسفانه نميشه كاريش كرد
البته يه نظريه خودم دارم ولي هنوز تستش نكردم شما اول يه پروفايل تو X LIVE با همون اسم پروفايل قبليت و تنظيماته شبيه قبلي درست كن ببين ميتون سيوو بخونه (احتمالش كمه )

MERLIN_BOZORG
11-02-2010, 00:16
البته يه نظريه خودم دارم ولي هنوز تستش نكردم شما اول يه پروفايل تو X LIVE با همون اسم پروفايل قبليت و تنظيماته شبيه قبلي درست كن ببين ميتون سيوو بخونه (احتمالش كمه )

فکر نکنم همچین اتفاقی بیفته

دوست عزیزم میتونی پارتیشنتو Recaver کنی و پوشه ی X live رو پیدا کنی که البته خیلی وقت گیره و شاید بازم نشه برگردوند

نهایتش اینه که تا اونجارو که بازی کردی رو با ترینر بری بعدش دوباره عادی بازی کنی (اینجوری 1 تا 2 ساعته میرسی به مرحله ی مورد نظرت)

Ahadtv
11-02-2010, 03:20
زکی ، تمام داستان اویل زیر سر وسکره :31:

وسکر یکی از مامورین اصلش آمبرلا هستش که حتی بعد از تعزیلی آمبرلا کار هاش رو به صورت مخفیانه میبرد جلو .

همچنین سازنده T-Virus هم بوده با کمک خانواده اشفورد که توی CodeName Veronica باهاشون آشنا میشید ، شرکت آمبرلا مال خانواده اشفورد هست ، توی شماره 1 یه تابلویی روبروی پله ها هست که تصویر خانواده روشه ، همون قلعه ای هم که توش هستید و راه داره به آمبرلا خونشون هست .

احتمال اینکه توی شماره های بعدی به خاطر نبودن وسکر خود اشفوردی ها بیان جلو زیاده !

خوب اون کتاب ها رومان هایی هستند که برگرفته از بازی هستند.

در مورد وسکر هم باید بگم که به ظاهر برای آمبرلا کار میکرده و در اصل اهداف شخصیش رو دنبال میکرده.
سازنده ی ویروس تی هم دکتر مارکوس بوده که بعد ها خودش اون رو میکشه و تحقیقاتش رو به همراه دکتر بیرکین میدزده.

شرکت آمبرلا مال خانواده اشفورد هست ، توی شماره 1 یه تابلویی روبروی پله ها هست که تصویر خانواده روشه ، همون قلعه ای هم که توش هستید و راه داره به آمبرلا خونشون هست .

اگه ممکنه این بخش رو توضیح بدین.

در ضمن منظورتون کدوم آشفورد ها هست؟

sonixax
11-02-2010, 03:29
خوب اون کتاب ها رومان هایی هستند که برگرفته از بازی هستند.

در مورد وسکر هم باید بگم که به ظاهر برای آمبرلا کار میکرده و در اصل اهداف شخصیش رو دنبال میکرده.
سازنده ی ویروس تی هم دکتر مارکوس بوده که بعد ها خودش اون رو میکشه و تحقیقاتش رو به همراه دکتر بیرکین میدزده.

بله درسته ، ولی تحت حمایت وسکر این کار رو کرده بود .

اگه ممکنه این بخش رو توضیح بدین.

در ضمن منظورتون کدوم آشفورد ها هست؟[

همون آشفورد هایی که یک امارت دارند درست بالای راکون سیتی + یک جزیره که بخش بزرگی از تشکیلات آمبرلا اونجاست .

Ahadtv
11-02-2010, 03:42
بله درسته ، ولی تحت حمایت وسکر این کار رو کرده بود .

همونهایی که یک امارت دارند درست بالای راکون سیتی + یک جزیره که بخش بزرگی از تشکیلات آمبرلا اونجاست .
میدونم منظورتون کجاست. عمارت اونها هم در راکون سیتی نبود بلکه در راکفور آیلند که صد ها کیلومتر با اونجا فاصله داشت بود. در ضمن آشفرد بزرگ که چندین سال قبل مرده بود . آلکساندر هم که توسط بچه هاش تبدیل به bait شده بود. آلکسیا و آلفرد هم که کشته شدند. منظورتون کدوم آشفرد هاست.

در ضمن خیلی ممنون که بحث رو ادامه میدین.

sonixax
11-02-2010, 03:45
میدونم منظورتون کجاست. عمارت اونها هم در راکون سیتی نبود بلکه در راکفور آیلند که صد ها کیلومتر با اونجا فاصله داشت بود. در ضمن آشفرد بزرگ که چندین سال قبل مرده بود . آلکساندر هم که توسط بچه هاش تبدیل به bait شده بود. آلکسیا و آلفرد هم که کشته شدند. منظورتون کدوم آشفرد هاست.

در ضمن خیلی ممنون که بحث رو ادامه میدین.

نه یک ایالت هم روی تپه ها بالای راکون سیتی دارند ، همونی که توی شماره 1 میریم توش . و اونی که توی جزیره هست هم دقیقا مثل این یکی هستش .
آلکسیا و آلفرد خیلی بعد از پایه گذاری آمبرلا کشته شدند ، توی سری Code Veronca و بعد از فرار کلر از راکون سیتی .

و همچنین

Ahadtv
11-02-2010, 03:50
نه یک ایالت هم روی تپه ها بالای راکون سیتی دارند ، همونی که توی شماره 1 میریم توش . و اونی که توی جزیره هست هم دقیقا مثل این یکی هستش .
آلکسیا و آلفرد خیلی بعد از پایه گذاری آمبرلا کشته شدند ، توی سری Code Veronca و بعد از فرار کلر از راکون سیتی .

و همچنین

خوب اون عمارتی که ما توی رزیدنت ایول 1 بودیم عمارت اسپنسر بود.
اسپنسر هم اون موقع رییس کل آمبرلا بود.

sonixax
11-02-2010, 03:54
خوب اون عمارتی که ما توی رزیدنت ایول 1 بودیم عمارت اسپنسر بود.
اسپنسر هم اون موقع رییس کل آمبرلا بود.

درسته ، ولی پایه گذاری توسط اشفورد ها انجام شده بود .

فقط از سری 4 که این لاس پلاگاس پیدا شد یه مقداری از داستان اصلی فاصله گرفته متاسفانه :(

Ahadtv
11-02-2010, 04:02
درسته ، ولی پایه گذاری توسط اشفورد ها انجام شده بود .

فقط از سری 4 که این لاس پلاگاس پیدا شد یه مقداری از داستان اصلی فاصله گرفته متاسفانه :(

البته لاس پلاگاس جای بحث داره.

راستی اون عمارت مربوط به خانواده ی آشفرد نمیشد. چون مال اسپنسر بود. نحوه ی ساخته شدنش هم واسه خودش داستانی داره. هرچی آشفرد هم بود تو کدورونیکا مردند.با این حساب هم فکر کنم فرضیه ی شما بر اینکه خانواده ی آشفرد هنوز در داستان حضور دارند هم عوض شد.

sonixax
11-02-2010, 04:19
البته لاس پلاگاس جای بحث داره.

راستی اون عمارت مربوط به خانواده ی آشفرد نمیشد. چون مال اسپنسر بود. نحوه ی ساخته شدنش هم واسه خودش داستانی داره. هرچی آشفرد هم بود تو کدورونیکا مردند.با این حساب هم فکر کنم فرضیه ی شما بر اینکه خانواده ی آشفرد هنوز در داستان حضور دارند هم عوض شد.

بله خوب همش فرضیست :31:
ولی یادمه یه جایی خوندم که چند تا نمونه ژنتیکی از آشفورد ها هست .

Ahadtv
11-02-2010, 04:25
بله خوب همش فرضیست :31:
ولی یادمه یه جایی خوندم که چند تا نمونه ژنتیکی از آشفورد ها هست .

خوب به نظر شما بهترین RE از لحاظ داستانی کدومه؟

sonixax
11-02-2010, 04:33

راستش همش خوبه به نظر من :)

ولی خودم Code name Veronica و شماره 2 رو خیلی دوست دارم . هر چند که باقیشو هر کدوم بالای 100 بار تموم کردم :31:

انیمیشنش رو هم خیلی دوست دارم چون طبق شایعات یک دورنمایی از شماره 6 داره که کلر و لیون بر میگردند + زامبی های خل و چل سری های قبلی .

Ahadtv
11-02-2010, 04:38
راستش همش خوبه به نظر من :)

ولی خودم Code name Veronica و شماره 2 رو خیلی دوست دارم . هر چند که باقیشو هر کدوم بالای 100 بار تموم کردم :31:

انیمیشنش رو هم خیلی دوست دارم چون طبق شایعات یک دورنمایی از شماره 6 داره که کلر و لیون بر میگردند + زامبی های خل و چل سری های قبلی .

من چنین طبقه بندی میکنم

5
2
1
در مورد انیمیشن باید بگم که چون علت شیوع همون ویروس تی بود واسه همین زامبی هم اونجوری بودن.

راستش دلیل اینکه شماره ی 5 رو انتخاب کردم این هست که خیلی از حقایق آشکار شد.

online_amin
11-02-2010, 09:24
معلومه بهترین نسخه شماره 3 هست و بعدش 1. اینکه دیگه بحثی نداره. اصلا از 3 بهتر هیچ بازیی تا حالا نیومده.

M A X I M U M
11-02-2010, 11:20
وقتي شماره 4 اومد نسل بازي ها رو يه گام به جلو برد و حتي اهميتش از نسخه 5 هم بيشتر بود ولي پايه و اساس داستان اويل هم مهمه

aminjeddi
11-02-2010, 13:01
سلام دوستان یه سوال می پرسم که ممکنه عضویتمو به خطر بندازه!!!! اما می پرسم سیستم مورد نیاز واسه اویل 5 چیه/؟ لپ تاپ dell studio 1557 میتونه اجراش کنه؟
:31:

Alireza.M67
11-02-2010, 13:22

من با داستان 4 خیلی حال کردم .
اصلا کلا شماره ی 4 بهترین گیمی بوده که به عمرم بازی کردم .
بعدشم داستان 2 که خیلی جالب بود .
(کلا با لیان و ایدا و کلیر بیشتر از کریس و جیل و شوا حال میکنم )

Ahadtv
11-02-2010, 13:51
معلومه بهترین نسخه شماره 3 هست و بعدش 1. اینکه دیگه بحثی نداره. اصلا از 3 بهتر هیچ بازیی تا حالا نیومده.

شماره ی سوم از لحاظ داستانی در مقابل 1 و 2 چیزی برای گفتن نداشت.

وقتي شماره 4 اومد نسل بازي ها رو يه گام به جلو برد و حتي اهميتش از نسخه 5 هم بيشتر بود ولي پايه و اساس داستان اويل هم مهمه

بله رزیدنت ایول 4 انقلاب کرد اما 5 نمیتونست همون انقلاب رو تکرار کنه . بلکه باید به راه اون ادامه میداد.

من با داستان 4 خیلی حال کردم .
اصلا کلا شماره ی 4 بهترین گیمی بوده که به عمرم بازی کردم .
بعدشم داستان 2 که خیلی جالب بود .
(کلا با لیان و ایدا و کلیر بیشتر از کریس و جیل و شوا حال میکنم )

شماره ی 4 هم از لحاظ داستانی ضعیف بود.

Alireza.M67
11-02-2010, 21:55
شماره ی 4 هم از لحاظ داستانی ضعیف بود.

بابا بی خیال . خیلی عالی بود ...
البته شاید چون من کلا با 4 خیلی خیلی حال کردم داستانش هم به نظر جذاب اومد .
...
ولی خداییش اگه بخوام در کل رتبه بندی کنم اینجوری میشه :
4
2
3
5
1
ولی اگه بخوام بهشون نمره بدم به همشون 10 میدم چون کلا بازی رو دست این 5 تا ساخته نشده .

n W o
13-02-2010, 13:35
من قول آخرم اون یارو عینکیه تو آتشفشانیم مهمات کم اوردم دست خالی میشه کشتش؟؟؟ چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:((((:41:

daren
13-02-2010, 14:02
من قول آخرم اون یارو عینکیه تو آتشفشانیم مهمات کم اوردم دست خالی میشه کشتش؟؟؟ چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:((((:41:

فکر کنم خیلی سخت باشه باید در لحظه مناسب بری پشتش و دکمه هایی رو که می خواد بزنی. ولی اگه میتونی تو چپتر سلکت برو تومراحل قبلی پول جمع کن ارپیجی و مهمات بدست بیار.

efan hant
13-02-2010, 16:54
با کد تقلب راحت میشه رفت اخرش یه سرچ بکن کدش هست

konami-pes
13-02-2010, 17:00
الکس ماهون :31:منم همون مشکل تو رو داشتم و مهماتم خیلی کم بود ولی ردش کردم. کمی سخته اما رد میشه. کلا اکثرا که به این آخر می رسند مهمات کم میارند پس چیز زیاد غیر عادی نیست.

Alireza.M67
13-02-2010, 21:34

مهمات کم اوردی ؟!!!
یکی از ضعفهای این بازی نسبت به 4 این بود که بر خلاف سنت RESIDENT EVIL توش خیلی مهمات میداد .
چیکار کردی ؟ تیر هوایی در میکردی ؟:31: ( این جنبه ی شوخی داشت )
ولی خودتو ناراحت نکن مشکل قابل حله .
برو یکی از مراحل ابتدایی رو بازی کن و تیر جمع کن دوباره بیا .
اگه میبینی مصرف تیرت بالاست این کارو بکن :
- یه تیر بزن تو چشم زامبی
- وقتی تلو تلو خورد برو جلو با لگد بزنش
- وقتی افتاد رو زمین با چاقو بیفت به جونش .
من شماره 4 رو همین طور رد کردم ( سیستم هر زامبی یک تیر )
موفق باشی ...:11:

n W o
13-02-2010, 23:43
بالاخره اینم تموم کردم باز خوبی بود

من کالا با 3 بیشتر حال کردم بعدش 2 4 5 1

به گیم پلی 8 به گرافیک 8.5 به داستان 8 به موسیقی 9 و کالا به بازی 8 میدم از 10

کمبود اصلحه (فکر کنم کلا 15 تا هم نبود اصلحه هاش ) تنوع کم حرکات وضربه ها کلا 3 نوع بشتر به زامبیا ضربه نمیزد

sonixax
14-02-2010, 00:38
کمبود اصلحه (فکر کنم کلا 15 تا هم نبود اصلحه هاش ) تنوع کن حرکات وضربه ها کلا 3 نوع بشتر به زامبیا ضربه نمیزد

اسلحه که زیاد داره ! باید بازشون کنید .

n W o
14-02-2010, 00:58
اسلحه که زیاد داره ! باید بازشون کنید .
نسبط به اویل 3 خیلی کمه کلا 3 نوع کالت داره مثل هم

light
14-02-2010, 05:59
امروز دوباره بازی RESIDENT EVIL 5 رو نصب کردم ولی‌ وقتی‌ وارد بازی‌ میشم و موس رو یکم به بالا یا پایین حرکت میدم موس خیلی‌ سریع به بالا و پایین حرکت می‌کنه طوری که اصلا نمی‌شه بازی رو انجام داد.

حساسیت موس رو خیلی‌ کم کردم اما مشکل همچنان باقی‌ بود، سرچ در انجمن و اینترنت هم متأسفانه نتیجه‌ای نداشت.

کسی‌ به این مشکل برخورده

n W o
14-02-2010, 09:07
فکر کنم باید گرافیک بازی و رزولیشنو بالا ببری

123arash
14-02-2010, 15:02
با سلام به دوستان گرامي.من اين بازي رو حدود 1 ماه پيش تمام كردم ولي متاسفانه محيطهاي خوبي مثل اويل 4 يا 3 نداره و همش روز روشن هست و حس ترس نداره.و لذت نداره تا بار دوم برم ولي حتما بازي ميكنم.چون از خانواده اويل هست.شما اويل 4 رو در نظر بگيريد كه شب بود و با اشلي از ميان روستا عبور ميكرديد و صداي رعد و برق شما رو ميترسوند يا اويل 3 كه نمسيس از اداره ار پي دي به شما حمله ميكرد و وحشتي به جان ما مي انداخت.به نظر شما كدام اويل بهتره؟چرا؟

The Joker
14-02-2010, 15:27
بازیه خیلی خوبی بود ، من خیلی وقت پیش و یکروزه تمومش کردم ، خیلی سرراستش کرده بودن ، محیط ترسناکی نداشت آنچنان ، همین که روز بود کلی از ترسناکی رو کاسته بود .

در کل همین که شیوا کنار آدم بود خیلی باحال بود .

aminjeddi
14-02-2010, 16:35
دوستان عزیز خواهشن اینقدر راجع به اویل4 . اویل 5 بی مهری نکنید! اویل یک نهایت ترس بود قبول! اویل 2 انقلابی بود بازم قبول! اویل سه آخرت سناریو بود بازم قبول! اما زیبابیی تمام این سه نسخه دلیل خوب نبودن اویل4و5 نیست! خداییش اسلحه هایی که توی اویل 5 استفاده شده زیباست! دموهای بازی واقعا جالب هستن! شخصیت کریس و لیون جدن روش کار شده! قبول دارم اون سه نسخه خیلی رویایی بودن!!! اما اویل 4و5 واقعا خوش ساخت هستند!

123arash
15-02-2010, 13:11
دوستان ممكنه كمي زود باشه در مورد اويل 6 بحث كنيم.ولي طبق خبرها سال 2013 مياد بازار و طبق گفته يكي از كاركنان كاپكم اين بازي انقلابي در سبك خودش هست و حتي ممكنه شخصيتها به كلي عوض بشن و اينكه گفته شده دگرگوني كاملي در بازي هست.به نظر شما ايا باز هم زامبيها حضور دارن.منظور شون از دگرگوني چي هست؟

daren
15-02-2010, 13:52
دوستان ممكنه كمي زود باشه در مورد اويل 6 بحث كنيم.ولي طبق خبرها سال 2013 مياد بازار و طبق گفته يكي از كاركنان كاپكم اين بازي انقلابي در سبك خودش هست و حتي ممكنه شخصيتها به كلي عوض بشن و اينكه گفته شده دگرگوني كاملي در بازي هست.به نظر شما ايا باز هم زامبيها حضور دارن.منظور شون از دگرگوني چي هست؟

یعنی این گونی نه اون گونی:46::31:
من فکر نمیکنم زامبیا حذف شن چون جز لاینفک این سری از بازیا است.
البته فکر نکم تا اون موقع زنده باشیم چون 2012 همه مردیم:21:

Mehdi Bayern
15-02-2010, 21:17
مرحله آخر توکوه آتشفشان گیر کردم، قلب وسکر رو چند بار باید زد؟ 3 بار زدم هیچ اتفاقی نیوفتاد، اون سنگ رو هم انداختم تو گدازه ها ولی نمیشه پرید روش

konami-pes
15-02-2010, 22:33
مرحله آخر توکوه آتشفشان گیر کردم، قلب وسکر رو چند بار باید زد؟ 3 بار زدم هیچ اتفاقی نیوفتاد، اون سنگ رو هم انداختم تو گدازه ها ولی نمیشه پرید روش
قرار نیست که تو از روی سنگه بپری . بعد از اینکه چند بار به پشت وسکر تیر اندازی کردی یه ویدئو نشون میده بعد میره سراغ شوا که شوا رو بکشه تو این لحظه باید از دور به وسکر تیراندازی کنی تا به شوا آسب نرسونه بعد شوا میاد این ور صخره که اگه اون سنگه رو انداخته باشی شوا از روی اون سنگه عبور می کنه و میاد پیش تو :10:

Arashmicrob
18-02-2010, 01:17
سلام منم بالاخره بازی رو شروع کردم

A M I R 1 1 0
20-02-2010, 15:51
به نظر من این شینجی میکامی عوضی اگر تغییری در اویل 6 ایجاد کنه یعنی باید زامبی ها را حذف کنه جاشون ادم بزاره ((((حالا افغانی یا ایرانی فرقی نداره)))چون بازی هر شماره شوتر تر میشه و ترسشو از دست میده باید یه جنگاوری مدرن دیگه بسازن اونم از نوع اویلی اگه شخصیت ها عوض بشن که گنده زده به بازی اگه وسکر بر نگرده که من دیگه بازی نمیکنم حالا شاید وسکر تو اویل 9 یا 1 برگرده چون توی اویل 2 که وسکر نبود تو اویل 3 که وسکر نبود:27::18::11::19:

aminjeddi
20-02-2010, 16:04
سلام دوستان عزیز. آقا ما یه مشکل پیدا کردیم با ترینر اویل 5.(اگه اینجا جاش نیست به بزرگی خودتون ببخشید) من با لپ تاپ بازی می کنم . لپ تاپ من کیبوردش کامل نیست قسمت numpad نداره.
ترینر هم فعال کردن کدش با numpad هست. من باید چیکار کنم؟:18::10:

Layken
22-02-2010, 01:16
خب مگه با دکمه های عددی بالای حروف نمیشه اعمل کرد...اون هارو امتحانی بکن.

light
22-02-2010, 05:39
خواستم دوباره بازي رو برم گير كردم :31:

chapter دوم فكر كنم باشم
اونجايي كه اون پرنده مياد و دور و برش هم مين افتاده ، چجوري بزنمش ؟
يادمه با ترينر رفته بودم اين يه تيكه رو و آر پي جي داشتم :27:

اينم عكس:

G.D.ragon.Ir
22-02-2010, 08:44
chapter دوم فكر كنم باشم
اونجايي كه اون پرنده مياد و دور و برش هم مين افتاده ، چجوري بزنمش ؟
بعد از کاشت مین, زمانی که روی مین رفت (یا زمانی که نزدیک مین شد, مین رو با تیر منفجر کردید) اون برای مدتی بیحال میشه. تو این زمان شما باید به منطقه حساس بدنش که قرمز رنگ بوده و در زیر شکمش هست شلیک کنید (چند بار که این کار رو تکرار کنید, میمیره)

samyar_red
22-02-2010, 14:27
اقا این یاروها که اره برقی دستشونه و با یه اره میکشه چطوری باید بزنیمشون
من اون قسمتم که باید اون اتش هارو خاموش کنی راه باز شه

G.D.ragon.Ir
22-02-2010, 17:29
اقا این یاروها که اره برقی دستشونه و با یه اره میکشه چطوری باید بزنیمشون
من اون قسمتم که باید اون اتش هارو خاموش کنی راه باز شه
از مناسبترین سلاحاتون استفاده کنید همچنین سعی کنید به سرشون شلیک کنید و وقتی گیج شدن برید جلوشون و دکمه ای که میگه رو بزنید (تا تو خشاب ها هم صرفه جویی کرده باشید)
دقیق یادم نیست اما فکر کنم اجباری برای زدنشون نبود (فقط آیتم میدادن) و درصورت تمایل میتونستید بپیچونیدشون و اون قسمت رو رد کنید

light
24-02-2010, 00:55
اين غول آخر رو چجوري بكشم ؟
همونجام كه هواپيما سقوط ميكنه تو مدا مذاب
يه بار زدمش ولي بار دوم فقط دور خودمون ميچرخم و هر چي ميزنم چيزيش نميشه انگار

اين عكسش

sir payman
24-02-2010, 01:02
به همون نقطه قرمز شلیک کن وقتی یک بار زدیش حالا اون قرمزه از پشتش در میاد دوباره برو از پشت بزنش.
ای بابا یه کاری میکنید ادم به هوس میفته دوباره نصبش کنه.ما که رفتیم از اول بازی کنیم.

samyar_red
25-02-2010, 14:01
اقا این یارو مرده که با جیل میاد باید بزنیشون چیکار کنیم؟؟
حجیل رو که نمیشه زد وقتی میکشیش گیم اور میشه
اون یارو هم میخوای تیر بزنی غیب میشه! غیر ممکنه زدنش چیکار کنیم پس؟؟

G.D.ragon.Ir
25-02-2010, 16:35
باید تا مدتی که خودش در ابتدا میگه, ازش فرار کنید (اگه درست یادم باشه باید 7 دقیقه باهاش بازی کنید) بیخودی تیراتون رو حروم نکنید. میتونید اطراف رو بگردید و ایتمهای مختلف رو پیدا کنید (مگنوم هم اونجا پیدا میکنید) البته میشه زدش اما...

sonixax
25-02-2010, 16:51

وسکر توی اون مرحله زدنی نیست ! ولی اگر دوست داری بهش شلیک کنی بعد از اینکه کوبیدت توی در و میتونسیتی قایم ، از پشت بهش شلیک کنی بهش میخوره ولی چیزی نمیشه !

اگر هم با آر پی جی بهش شلیک کنی گلوله رو میگیره بعدش فوری به گلوله شلیک کنی ولوی زمین میشه و البتبه بک جواهر هم برات باز میشه ، درست اون پایین بین دو تا پله .

samyar_red
28-02-2010, 00:18
اهههه بابا این قسمت که میفتی تو مواد مذاب و وسکر هم دنبالت میفته فرار میکنم میرم اون سنگ رو هم میندازم تو مواد مذاب
اما نمیپره!
باید چیکار کنم ؟ وسکرم که هرچی میزنم نمیمیره! پرتم میکنه تو مواد مذاب

Layken
28-02-2010, 00:20
بزن به قلبش ...دقت کنی یه قلب مانندی گاهی جلوی سینش و بعضا پشتش ظاهر میشه..

samyar_red
02-03-2010, 21:19
مرسی
این بازی و بالاخره تا اخر بردم
اما موقعی که میخواد وسکر و تو مواد مذاب بزنی وقتی از پایین جلو میری یه سنگ هست که هی بهت دکمه میده بزنی و میفتنه تو مواد مذاب!
اما وقتی میندازیش نمیشه از روش پرید
کسی نمیدونه کاربرده این سنگه چی بود؟ سرکاریه؟

sir payman
02-03-2010, 21:34
قرار نیست شما بپری روش
اون انداختید که شوا بیاد اینطرف وقتی سنگ رو انداختی شوا میاد بعدشم وسکر میاد و اینقدر به قلبش شلیک کن تا بمیره
قلبش یه بار از پشتش در میاد و وقتی میزنیش از جلوش در میاد

Martanima 21
02-03-2010, 21:53
واقعا یکی از قشنگترین های جهان است و هرکی نخریده سرش کلا رفته.میگن ورژن جدیدش اومده و با جیل همراه هستی.

The Joker
02-03-2010, 22:11
بازیه خیلی خیلی خوبیه و من خیلی دوستش دارم ولی :

امشب داشتم رزیدنت 2 و 3 رو کمی به یاد گذشته بازی می کردم ! واقعا یکچیز دیگست ! ترس رو به معنای واقعی دوباره برام زنده کرد !

رزیدنت 6 باید دید چجوری میشه !

online_amin
02-03-2010, 23:05
رزیدنت 6 هم اگر از مدرن وافیر 2 اکشن تر نباشه کم نمیاره.

وافعا سبک رزیدنت 2 و 3 خیلی حیف شد. خیلی زیبا بودند. من الان دارم رزیدنت 2 میزنم.

داستان هایی که اتفاق میفته و کارها رو دارم پی میگیرم.

ولی تو رزیدنت 3 اصلا از وسکر خبری نیست و تو رزیدنت 2 هم فعلا که خبری نیست. اصلا کسی در موردش صحبت نکرده این چطوری یه دفعه اینقدر مهم شده؟

samyar_red
03-03-2010, 00:15
اویل 3 که شاهکار بازیهای کامپیوتری بود! اصلا دیگه انتظار نداشته باشید اونطور بازی ببینید
یادش بخیر اولین بار غول اخرش نمیدونستم باید اون 3 تا دستگاه رو جا بزنی تا یه هفته فقط به اون هیولا تیر میزدم!
یادمه هر تیکه که جلو میرفتی یه قسمتی میومد که مثل یه بازی بود و فکری بود و خیلی لذت بخش بود!
الان اویل شده مثل GTA فقط بکش بکش شده!

samyar_red
03-03-2010, 00:15
اویل 3 که شاهکار بازیهای کامپیوتری بود! اصلا دیگه انتظار نداشته باشید اونطور بازی ببینید
یادش بخیر اولین بار غول اخرش نمیدونستم باید اون 3 تا دستگاه رو جا بزنی تا یه هفته فقط به اون هیولا تیر میزدم!
یادمه هر تیکه که جلو میرفتی یه قسمتی میومد که مثل یه بازی بود و فکری بود و خیلی لذت بخش بود!
الان اویل شده مثل GTA فقط بکش بکش شده!

sonixax
03-03-2010, 16:22
رزیدنت 6 هم اگر از مدرن وافیر 2 اکشن تر نباشه کم نمیاره.

وافعا سبک رزیدنت 2 و 3 خیلی حیف شد. خیلی زیبا بودند. من الان دارم رزیدنت 2 میزنم.

داستان هایی که اتفاق میفته و کارها رو دارم پی میگیرم.

ولی تو رزیدنت 3 اصلا از وسکر خبری نیست و تو رزیدنت 2 هم فعلا که خبری نیست. اصلا کسی در موردش صحبت نکرده این چطوری یه دفعه اینقدر مهم شده؟

شماره 1 و Codename Veonica و 4 و umbrella chronicles و Dark side Chronicles رو بازی کنید دلیلش رو میفهمید چرا انقدر مهمه ![COLOR="Silver"]

mansourfcb
03-03-2010, 17:55
سلام
من الان بازی رو روی normal تموم کردم ولی نمی تونم هیچکدوم از اسلحه ها رو بینهایت کنم و به شکل ??????? هستش.
مشکل دوم اینه که من از اون 6 ضلعی ها 2 تاش رو بیشتر نتونستم پیدا کنم . چه جوری میتونم همشو پیدا کنم.
در ضمن اگه کسی ترینری و یا چیزی داره که بتونم پوینتم رئ زیاد کنم و یا بشه اسلحه ها رو بینهایت کرد ممنون میشم بزاره چون دیگه حال و حوصله رفتن بازی به این شکل رو ندارم و می خوام با تیر بی نهایت برم.

sonixax
03-03-2010, 18:09
سلام
من الان بازی رو روی normal تموم کردم ولی نمی تونم هیچکدوم از اسلحه ها رو بینهایت کنم و به شکل ??????? هستش.
مشکل دوم اینه که من از اون 6 ضلعی ها 2 تاش رو بیشتر نتونستم پیدا کنم . چه جوری میتونم همشو پیدا کنم.
در ضمن اگه کسی ترینری و یا چیزی داره که بتونم پوینتم رئ زیاد کنم و یا بشه اسلحه ها رو بینهایت کرد ممنون میشم بزاره چون دیگه حال و حوصله رفتن بازی به این شکل رو ندارم و می خوام با تیر بی نهایت برم.

همین طوری نیست ، راه داره .
شما باید اسلحه هایی که توی بازی بهتون میده رو تا آخر آپگرید کنید ، در ازای هر کدومش یک اسلحه بینهایت براتون باز میکنه .

online_amin
03-03-2010, 18:24
شماره 1 و Codename Veonica و 4 و umbrella chronicles و Dark side Chronicles رو بازی کنید دلیلش رو میفهمید چرا انقدر مهمه ![COLOR="Silver"]

الان داشتم رزیدنت 2 میزدم تو یکی از نامه ها خوندم که سازنده ویروس G نوشته بود که اونا یه نفر رو فرستادن که ویروس رو از من بگیرن. بعد در ادامه به رییس پلیس شهر راکون سیتی دستور داده بود که این نفر رو پیدا کنه و جلوش رو بگیره چون این ویروس تمام زندگی اون هست. بعد نوشته بود که یعنی این نفر کی میتونه باشه؟

من حدس میزنم جلوتر که برم حتما متوجه میشم که این یارو همون وسکر باشه.

mansourfcb
03-03-2010, 19:09
همین طوری نیست ، راه داره .
شما باید اسلحه هایی که توی بازی بهتون میده رو تا آخر آپگرید کنید ، در ازای هر کدومش یک اسلحه بینهایت براتون باز میکنه .

من با همه پولام فقط تونستم یه اسلحه رو آپگرید کنم.
من دنبال یه ترینر می گردم که پول و اسلحه بده .

123arash
04-03-2010, 14:04
قابل توجه دوستاني كه براي پيدا كردن لوحهاي اويل 5 مشكل دارن.برن ادرس زير توضيح داده.البته اگه خلاف قوانين هست كه ادرس ميدم ببخشيد.ميخوام مشكل دوستان حل شه.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید الان كه دوستان در مورد اويل اظهار نظر كردن ميشه نتيجه گيري كرد بهترين اويل 3 بود بعد هم 1 و 2 و 4.نمسيس يادش بخير.شما پارك اويل 3 را به ياد بياريد.فوق العاده بود.

mes que un club
04-03-2010, 15:23
سلام به همگی.این جوهراتی که تو بازی ور میداری باید بفروشی یا نگه داری؟

leon scott kendy
04-03-2010, 16:19
سلام بچه ها این بازی چیز اضافی نداره دانلود کنیم به بازی اضافه بشه برای کامپیوترش رو می گم

Alireza.M67
04-03-2010, 17:29
سلام به همگی.این جوهراتی که تو بازی ور میداری باید بفروشی یا نگه داری؟

نه پسر جون نگه داری که چی بشه ؟:31:
بفروش بره پولشو ببر اسلحه آپگرید کن .... :10:

سلام بچه ها این بازی چیز اضافی نداره دانلود کنیم به بازی اضافه بشه برای کامپیوترش رو می گم
فکر نکنم . DLC ها فقط واسه کنسولن .

لحظه شماری ...

نسخه ی طلایی واسه 360 تقریبا 8 روز دیگه میاد . چه حال بکنیم ... :20:

omidshsh
04-03-2010, 23:08
آقا ما هم توی مرحله ی آخر آخر آخرش گیر کردم
این وسکر لعنتی رو از پشت می زنم
بعد قلبش از جلو ظاهر میشه
میرم نزدیکش میشم دکمه ی F رو میزنم می پره روش بعد دختره شروع می کنه به زدنش و برای من هم می نویسه دکمه ی F رو مرتب بزنم
من هم این کارو می کنم ولی بعد از چند ضربه میمیرم
چی کار کنم؟