PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Resident Evil 5

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22

MILIN3M
25-10-2009, 00:24
دوستان توی فکر کنم چپتر 5 یا 6 اونجا که دوباره سرو کله این مرده که همه بدنش کرم ههست پیدا میشه و یه تفنگ که اتیش میزنه میده بهت و شارژ میشه..این مردک خرس گنده نمیمره چه جوری بکشمش..گوله میزنم تا اعظاش قطع شه .بعد که بدن خالیش موند این خواهر شوا میره کپسولو میاره و اتیش بازیش گل میکنه منم تیر میزنم اما بیفایده بود تمام تیرام تموم شد..راحش چیه

mehdy.z
25-10-2009, 00:39
دوستان توی فکر کنم چپتر 5 یا 6 اونجا که دوباره سرو کله این مرده که همه بدنش کرم ههست پیدا میشه و یه تفنگ که اتیش میزنه میده بهت و شارژ میشه..این مردک خرس گنده نمیمره چه جوری بکشمش..گوله میزنم تا اعظاش قطع شه .بعد که بدن خالیش موند این خواهر شوا میره کپسولو میاره و اتیش بازیش گل میکنه منم تیر میزنم اما بیفایده بود تمام تیرام تموم شد..راحش چیه

نه دوست من با همون اسلحه مخصوص و کپسولهای انفجاری محیط اینقدر آتیشش بزن تا بمیره....
(البته نارنجکهای آتش زا هم اونجا مفیده)

MILIN3M
25-10-2009, 00:43
از کپسول اتیش زا وقتی استفاده کنم که اعضاش همه قطع شدن؟؟؟

sonixax
25-10-2009, 00:48
میشه یه عکس از منوی Inventory اویل 5 بزارید ؟

mahyarSAMSUNG
25-10-2009, 01:28
آقا یکی کمکم کنه : این همه اومدم و این همه هم درخواست فایلهای arc رو دادم الان توی یه مرحله ای این ارور رو میده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توی همون مرحله ای که یه سری تسمه های گردون هستند و کپسولهای گاز دارن روی این تسمه ها به سمت آتیش میرن و منفجر میشن دقیقا بعد از همون جایی که من پیش موشکهای در حال ساخت میرم و یه دستگاهی رو روشن میکنم و یه عنکبوت خفنی رو میکشم بعد میرم سمت یه دری تا در باز میشه همون ارور بالا رو میده .!

mehdy.z
25-10-2009, 01:37
نه همش ازش استفاده کن فقط یادت باشه که بردش کمه باید بهش نزدیک باشی...
من خودم فقط با همین اسلحه و کپسولهای انفجاری و بدون استفاده از هیچ سلاح دیگه ای(فقط این شوا داشت برا خودش شلیک میکرد:31:) کشتمش البته یه خورده ای زمان میبره:46:

آقا یکی کمکم کنه : این همه اومدم و این همه هم درخواست فایلهای arc رو دادم الان توی یه مرحله ای این ارور رو میده :

توی همون مرحله ای که یه سری تسمه های گردون هستند و کپسولهای گاز دارن روی این تسمه ها به سمت آتیش میرن و منفجر میشن دقیقا بعد از همون جایی که من پیش موشکهای در حال ساخت میرم و یه دستگاهی رو روشن میکنم و یه عنکبوت خفنی رو میکشم بعد میرم سمت یه دری تا در باز میشه همون ارور بالا رو میده .!
متاسفم بازی ناقصه(توی همین دو سه صفحه قبل اساسی در موردش بحث شده:13:)
بهتره به فکر یه نسخه دیگه و صد البته 2 DVD باشید...

Killzone2
25-10-2009, 13:10
با اجازه اقا مهدی یه کار دیگه هم میشه کرد که بدون دردسر هست:
شما یه R.P.G بگیر و اون یارو بذار یکی ازون کپسول ها رو بگیره بعد با تیر کپسول رو منفجر بکن و بعد با ار.پی.جی بزن میمیره دیگه نیازی به کشتن با دردسر نمیخواد.

rezadevilmaycry
25-10-2009, 13:51
درسته اینقدر آتیشش بزن تا دیگه اعضاش در نیاد..تنها راهش همینه.باید با همون کپسوله تیر بزنی بهش تا تیرش تمام شد ببر سر جاش بزار شارژ بشه و بعد دوباره بردار..اینقدر اینکارو ادامه بده تا بمیره
البته با آر پی جی هم میشه ولی حیفه اندازه ی اون نیست یک آر پی جی حرومش کنیم.

Killzone2
25-10-2009, 14:15
درسته اینقدر آتیشش بزن تا دیگه اعضاش در نیاد..تنها راهش همینه.باید با همون کپسوله تیر بزنی بهش تا تیرش تمام شد ببر سر جاش بزار شارژ بشه و بعد دوباره بردار..اینقدر اینکارو ادامه بده تا بمیره
البته با آر پی جی هم میشه ولی حیفه اندازه ی اون نیست یک آر پی جی حرومش کنیم.
دوست عزیز ار پی جی بدون پول هم میشه چرا با پول؟اون جایی که با قایق باید بری 4 شی رو پیدا کنی برای باز کردن در:اون وسط یه قایق موتوری متروک هست که تو اون یه ار پی جی هست که نگه بداری برای این غول مناسبه چون این غول هم جون کم میکنه هم مهمات.

صادق هدایت
25-10-2009, 15:06
بازیش جالبه؟

golmohammadi
26-10-2009, 00:27
مننزديك 80000 خرج دوربيندار كردم تا اون تيركمان دختره را آزاد كردم
مفت نمي ارزه
هيچكس اينو آزاد نكنه ...

sonixax
26-10-2009, 00:31
میشه یه عکس از منوی Inventory اویل 5 بزارید ؟

یکی یه حالی به این سوال ما بده ، اینونتوری میشه همونجایی که اسلحه ها و آیتم ها رو بالا پایین میکنید .

Layken
26-10-2009, 00:46
بیا رفیق......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

G.D.ragon.Ir
26-10-2009, 07:20
بازیش جالبه؟
خیلی از بچه های این تاپیک بخاطر تغییر روند بازی نسبت به شمارهای پیشین (بجز 4) تاراضی بودند (بخاطر نداشتن المانهای ژانر وحشت) اما در هرصورت بازیی هست که ارزش 1بار بازی کردن رو برای همه داره, اگر هم ازش خوشت بیاد که دیگه...

مننزديك 80000 خرج دوربيندار كردم تا اون تيركمان دختره را آزاد كردم
مفت نمي ارزه
هيچكس اينو آزاد نكنه ...
گفته بودم کمان, سیستم هدف گیری نداره. اما یک سوال دارم, شما با شوا بازی میکنید؟ چون من خودم همیشه با کریس بازی میکنم و تنها سلاحی هم که به شوا میدم همین کمان هست (خوشبختانه شوا با هوش مصنوعیش احتیاج چندانی به سیستم هدف گیری نداره) از حق هم نگذریم سلاح قدرتمندی هست

mehdi_vsgh
26-10-2009, 16:29
خوب بالاخره ما هم بازی رو تموم کردیم

اینو بگم که این اولین نسخه از اویل بود که من بازی کردم و تا اخرش رفتم بقیه نسخه هاش ندیدم اصلا
واجب شد برم اویل 4 رو هم تا اخر برم.....

بازی جالبی بود با اینکه ترسناک نبود ولی فوق العاده هیجان انگیز بود.....

ولی یه چیزی فکر نمیکنم که این وسکر مرده باشه.....:دی یه دفه دیدین تو اویل 6 دوباره سروکلش پیداشد

mehdy.z
26-10-2009, 19:43
ولی یه چیزی فکر نمیکنم که این وسکر مرده باشه.....:دی یه دفه دیدین تو اویل 6 دوباره سروکلش پیداشد
نه فکر نکنم اگه دقت کرده باشی این آر پی جی آخر کله ش رو میکنه مگه اینکه توی قسمت بعد بدون سر بیاد:31::31:

Killzone2
26-10-2009, 19:45

اینو بگم که این اولین نسخه از اویل بود که من بازی کردم و تا اخرش رفتم بقیه نسخه هاش ندیدم اصلا

مطمئن باش که وسکر نمرده چون کپکام تخصص در زنده کردن ادم هایه مرده داره تا حالا این همه ادم کشت و زنده کرد!

mahyarSAMSUNG
26-10-2009, 19:58
متاسفم بازی ناقصه(توی همین دو سه صفحه قبل اساسی در موردش بحث شده)
بهتره به فکر یه نسخه دیگه و صد البته 2 DVD باشید...

خوب میشه به من بگید که این سیو بازی و متعلقاتش کجاست که من اونها رو کپی کنم تا برم یکی دیگه بگیرم . اگه میشه دقیقا بگید چه چیزهایی رو باید کپی کنم تا سیو روی بازی بعدی که نصب میکنم بدون درد سر بیاد .

golmohammadi
26-10-2009, 20:50
خیلی از بچه های این تاپیک بخاطر تغییر روند بازی نسبت به شمارهای پیشین (بجز 4) تاراضی بودند (بخاطر نداشتن المانهای ژانر وحشت) اما در هرصورت بازیی هست که ارزش 1بار بازی کردن رو برای همه داره, اگر هم ازش خوشت بیاد که دیگه...

گفته بودم کمان, سیستم هدف گیری نداره. اما یک سوال دارم, شما با شوا بازی میکنید؟ چون من خودم همیشه با کریس بازی میکنم و تنها سلاحی هم که به شوا میدم همین کمان هست (خوشبختانه شوا با هوش مصنوعیش احتیاج چندانی به سیستم هدف گیری نداره) از حق هم نگذریم سلاح قدرتمندی هست
سلام
نه من با كريس بازي ميكنم
اما كمان قدرتش كمه
به نظر من اينطوريه
در ضمن هدفهاي متحريك را اصلا نميتونه بزنه شوا
بهنظر من كلت با تير بينهايت و دوربيندار اپگريد شده خيلي بهتر از اين هستند
حالا بذار كمي ديگه بازي كنم ببينم شايد بهتر شد

اولي 4 كه بيشتر از اين حال ميده
طولانيتر هم هست
حتما بازيش كن
خودم فكر كنم 7 بار تمومش كردم
سخت ترين جا هم مبارزه ايدا با كراوزر بود
و بعد از اين مبارزه ---- با كراوزر
در اويل 5 چنين صحنه هاي نفسگيري وجود نداشت
سخت ترين جا به نظر من اون غول بود كه سنگ پرت ميكرد
كه اينم در درجه veteran و بالاتر
در درجه نرمال راحته

mehdy.z
27-10-2009, 00:58
خوب میشه به من بگید که این سیو بازی و متعلقاتش کجاست که من اونها رو کپی کنم تا برم یکی دیگه بگیرم . اگه میشه دقیقا بگید چه چیزهایی رو باید کپی کنم تا سیو روی بازی بعدی که نصب میکنم بدون درد سر بیاد .

برای اینکار شما باید بوسیله xlive یه پروفایل بسازید بعد سیو کامل این بازی رو که معمولا با فرمت bin هست دقیقا توی پروفایل خودتون در محل:
* my document/capcom/resident evil/*profile name
کپی کنید
البته از قرار معلوم برای بعضی از نسخه های xlive کپی این فایل هم نیازه:

Users\*computer name*\AppData\Local\Microsoft\XLive

khatamifar
27-10-2009, 08:39
سلام به همه
آقا من اون مرحله که موتور سوارا میان و ما باید از پشت ماشین اونا رو بکشیم موندم . خیلی سخته . هر کاری می کنم تا کامیون سوم بیشتر نمی تونم جون نمی مونه و اونا از هر طرف میرین . روش خاصی داره ؟

تووو کفم هر کی بازی کرده بگه

Killzone2
27-10-2009, 09:01
سلام به همه
آقا من اون مرحله که موتور سوارا میان و ما باید از پشت ماشین اونا رو بکشیم موندم . خیلی سخته . هر کاری می کنم تا کامیون سوم بیشتر نمی تونم جون نمی مونه و اونا از هر طرف میرین . روش خاصی داره ؟

تووو کفم هر کی بازی کرده بگه
سلام.روش خاصی نمیخواد.فقط سرعت عمل میخواد باید از همه طرف موتور سوارا رو بزنی کامیون هم که اومد همینطور شلیک کن تا منفجر بشه.فقط نباید تیری از سوی موتور سوار ها یا افرادی که تو کامیون هستند بهت بخوره...باید سریع تیر اندازی کنی.موفق باشید.

OMiD.1080p
27-10-2009, 09:07
دوست عزیز روش خاصی نداره.
من هم که روی Hard بازی میکردم اون قسمت رو به راحتی رد کردم. :5:

ببین اونجا که موتورسوارها و کامیون ها میان دنبالت فقط به کامیون ها شلیک کن. شلیک رو نگهدار و سعی کن به راننده ی کامیون و یا لاستیک هاش شلیک کنی.

در ضمن در حین راه و در موقع پیچ ها ماشین نباید به صخره ها برخورد کنه.وقتی که دکمه مربوطه اومد سریع اونو بزن تا ماشین خودتون داغون نشه.

khatamifar
27-10-2009, 09:19
سلام.روش خاصی نمیخواد.فقط سرعت عمل میخواد باید از همه طرف موتور سوارا رو بزنی کامیون هم که اومد همینطور شلیک کن تا منفجر بشه.فقط نباید تیری از سوی موتور سوار ها یا افرادی که تو کامیون هستند بهت بخوره...باید سریع تیر اندازی کنی.موفق باشید.

ممنون ولی هر چی سریع هم میزنم موتور سوارا چیز میز پرت میکنن
تیرباره دقیق نیست انگار
دو تا کامیون اول رو راحت میترکونم ولی سومی تا میاد یهو جونم قرمز میشه و زود می بازم

Ali_pc
27-10-2009, 09:19
سلام

بچه ها من یک مشکل دارم اینکه بازی رو تا وسط هاش رفتم و بنا به دلایلی ویندوز رو عوض کردم ولی قبلش سیو بازی رو برداشته بودم الان که سیور بازی رو توی Documents کپی میکنم و بازی رو اجرا میکنم میگه سیو بازی قابل اجرا نیست

لطفا یک راهنمایی بکنید

ممنون

Killzone2
27-10-2009, 09:31
ممنون ولی هر چی سریع هم میزنم موتور سوارا چیز میز پرت میکنن
تیرباره دقیق نیست انگار
دو تا کامیون اول رو راحت میترکونم ولی سومی تا میاد یهو جونم قرمز میشه و زود می بازم
خوب افراد تو کامیونو بزن تا تیر نزنن.موتور ها رو هم به باکشون بزن تا چند نفری برن رو هوا...اگه رو حالت سخت داری بازی میکنی یکم مشکله.

Dark Soul
27-10-2009, 11:42
سلام

بچه ها من یک مشکل دارم اینکه بازی رو تا وسط هاش رفتم و بنا به دلایلی ویندوز رو عوض کردم ولی قبلش سیو بازی رو برداشته بودم الان که سیور بازی رو توی Documents کپی میکنم و بازی رو اجرا میکنم میگه سیو بازی قابل اجرا نیست

لطفا یک راهنمایی بکنید

ممنون

یکی از دوستان تو پستای قبل که گفته بود
می بایست اینو هم کپی می کردی

Ali_pc
27-10-2009, 11:56
یکی از دوستان تو پستای قبل که گفته بود
می بایست اینو هم کپی می کردی

دوست عزیز این مسیر کجا هست ؟ و چه فایلی رو باید به این مسیر کپی کنم ؟

golmohammadi
27-10-2009, 12:18
دوست عزیز این مسیر کجا هست ؟ و چه فایلی رو باید به این مسیر کپی کنم ؟

شما بايد قبلا كپي ميكرديد
كه متاسفانه اينكارو نكرده بوديد

مسيرش اينجاست :

C:\Documents and Settings\Esi\Local Settings\Application Data\Microsoft\XLive

Esi در اينجا يوز من هست
هر كامپيوتر يوزرش فرق ميكنه

=====

اون موتور سوارها كه زياد سخت نيستند
دقت كنيد اول موتورهايي را بزنيد كه به شما نزديكتر هستند
بعد كه اينا را زديد به اطلاح عقبيها را بزنيد
مشاينها هم اول بايد نفراتشو بزنيد
بعد منفجرش كنيد
يه نكته خاصي هم هست
شمابايد در نظر بگيريد كه تيربار كي داغ ميكنه
ممكنه زماني كه داغ ميكنه يكي از موتور سواران بياد اتيش پرت كنه بهت و جونت كم بشه
در چنين مواقعي بايد قبل از اين كار كمي فاصله بديد تا تيربار تا نصف خنك بشه بعد ادامه
اين نكته خيلي مهمه
مخصوصا در مرحله بعدي همين جا كه ميشه غول

رضا جنگنده
27-10-2009, 14:04
سلام
لیزر تفنگ ها چه جوری روشن می شه؟

Ali_pc
27-10-2009, 14:55
[QUOTE=golmohammadi;4349316]شما بايد قبلا كپي ميكرديد
كه متاسفانه اينكارو نكرده بوديد

مسيرش اينجاست :

Esi در اينجا يوز من هست
هر كامپيوتر يوزرش فرق ميكنه

ممنون از توضيح شما ... با این شرایط سیوی دوستان ندارند که از از اون قسمتی که با قایق اون سه قسمت شکسته رو کنار هم میزاری و در باز میشه رو به من بدید که ازون جا شروع کتم ؟؟؟

Layken
27-10-2009, 15:32
سلام
لیزر تفنگ ها چه جوری روشن می شه؟
C:\Documents and Settings\user\My Documents\CAPCOM\RESIDENT EVIL 5
به این مسیر برید اونجا داخل پوشه confi یک نوشته ای هست Sterio که Off هستش اونو on کنید لیزر میاد

haa
27-10-2009, 17:22
اقا من سیو کامل بازی را می خوام لطفا:31:

Dark Soul
27-10-2009, 18:04
اقا من سیو کامل بازی را می خوام لطفا:31:

دانلود کن ,نصب کن و بعد پروفایل کریستین و انتخاب کن
همه چی باز میشه ,همه ی اسلحه ها رو همراه اپگرید با کلی پول و جواهرات و ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

BIKHIAL_ALL_75
27-10-2009, 19:41
سلام آقا من امروز بازی رو خریدم ولی هرچی میگردم نمیدونم سیوش کجاست یکی راهنمایی کنه ببینم چطوری باید مراحل رو سیو کنم؟؟؟

Maggy_P
27-10-2009, 19:46
سلام آقا من امروز بازی رو خریدم ولی هرچی میگردم نمیدونم سیوش کجاست یکی راهنمایی کنه ببینم چطوری باید مراحل رو سیو کنم؟؟؟
نیازی به سیو کردن نیست ، خودش سیو میشه :46:

golmohammadi
27-10-2009, 23:01

البته يه پروفايل هم بايد قبلش بسازي
وقتي بازيو اجرا كردي
اولش home را بزن
وقتي اين كليد را زدي يك منو مياد
بعد پروفايل جديد بساز

رضا جنگنده
28-10-2009, 15:14
چه جوری می شه اسلحه ها رو بدست آورد؟

alborz_k
28-10-2009, 16:22
سلام به همگی ، منم امروز وسط کلی درس و مشق!!!(صد رحمت به دبیرستان ، اون جا نخونده 20 می گرفتیم ، این جا کلی می خونیم باز با 9.5 می افتیم! :دی) بازی رو تموم کردم! خیلی خیلی خوب بود ، یک رزیدنت اویل واقعی!! البته بدون ترس و معما! :دی

G.D.ragon.Ir
28-10-2009, 19:40
چه جوری می شه اسلحه ها رو بدست آورد؟
میتونید به پستی که تو امضام ادرسش رو گذاشتم مراجعه کنید

golmohammadi
28-10-2009, 23:45
من بعد از اتمام دور 3 در درجه Veteran حالا دور 4 را با درجه Perofessional شروع كرده ام
يكي نيست بهم روحيه بده ؟
فعلا 2 مرحله ابتدائي بازي را تموم كرده ام
و جالب اينه كه در هر دو نمره A گرفته ام

از ترس سيو قبليم را كپي كرده ام تا اگه نتونستم بيشتر برم از سيو قبلي شروع كنم و بيخيال Professionalبشم

Mr.Vahid
29-10-2009, 01:21
من بعد از اتمام دور 3 در درجه Veteran حالا دور 4 را با درجه Perofessional شروع كرده ام
يكي نيست بهم روحيه بده ؟

از ترس سيو قبليم را كپي كرده ام تا اگه نتونستم بيشتر برم از سيو قبلي شروع كنم و بيخيال Professionalبشم

من که همون یه دور هم به زور تمومش کردم نه از لحاظ سختی بلکه از لحاظ اینکه هیچگونه جذابیتی نداشت که بخوام چند بار تمومش کنم

نسخه های قبلیو چند بار تموم کردم تو درجه های مختلف اما اینو تو درجه سخت بدون هیچ گیر کردنی تا اخر رفتم و حالم بد شد!:2:

G.D.ragon.Ir
29-10-2009, 09:06
يكي نيست بهم روحيه بده ؟

اگه راکت لانچرتون فول باشه که حتمآ میرید. این درجه سختی 2تا حریف خفن داره 1- همون غولی که باید با تیربار جیپ بزنید 2- جیل اون قسمتی که باید اون شی کنترل کننده رو از بدنش خارج کنید (وقتی بهش رسیدید, علت حرفم رو متوجه میشید)

golmohammadi
29-10-2009, 11:01
من که همون یه دور هم به زور تمومش کردم نه از لحاظ سختی بلکه از لحاظ اینکه هیچگونه جذابیتی نداشت که بخوام چند بار تمومش کنم

نسخه های قبلیو چند بار تموم کردم تو درجه های مختلف اما اینو تو درجه سخت بدون هیچ گیر کردنی تا اخر رفتم و حالم بد شد!:2:
شما اگه يه دور تموم كردين پس حتما پروفشنال نبود
چون اين حالت بعدا ظاهر ميشه
بايد با شوا تموم كني فكر كنم
در كل اين نشخه طرفداران اكشن را جذب خودش كرد
اصلا ترسي نداشت
كاش يكدهم Dead Space ترس داشت

اگه راکت لانچرتون فول باشه که حتمآ میرید. این درجه سختی 2تا حریف خفن داره 1- همون غولی که باید با تیربار جیپ بزنید 2- جیل اون قسمتی که باید اون شی کنترل کننده رو از بدنش خارج کنید (وقتی بهش رسیدید, علت حرفم رو متوجه میشید)

من فقط با يه كلت بينهايت كه دادم شوا و شات گان بينهايت كه خودم دارم ، ميرم
درو قبل فقط تيركمان را ازاد كردم كه اصلا خوشم نمياد
حيف اينهمه پول كه دادم
83000 خرج اپگريد كردم و 50000 هم قيمت خودش بود

گفتي دو تا سخته
پس واويلا چون در حالت veteran بزور ميتونم از اون غول رد بشم چه برسه پروفشنال .....
در اين حالت بايد 4 بار موجود پشتش را بايد زد درسته ؟

جيل هم كه بعدا ميرسم بهش

Layken
29-10-2009, 11:09
تنها تفاوت بین pro و veter اینه که با یه ضربه میریم اون دنیا وگرنه زدنشون زیاد سخت نیست.

G.D.ragon.Ir
29-10-2009, 12:02
من فقط با يه كلت بينهايت كه دادم شوا و شات گان بينهايت كه خودم دارم ، ميرم
درو قبل فقط تيركمان را ازاد كردم كه اصلا خوشم نمياد
حيف اينهمه پول كه دادم
83000 خرج اپگريد كردم و 50000 هم قيمت خودش بود

گفتي دو تا سخته
پس واويلا چون در حالت veteran بزور ميتونم از اون غول رد بشم چه برسه پروفشنال .....
در اين حالت بايد 4 بار موجود پشتش را بايد زد درسته ؟

جيل هم كه بعدا ميرسم بهش
اون پروفشنالی که من رفتم در مقابل پروفشنال شما "خیلی آسون" محسوب میشه. با 2 سلاح فول :18: یکیشم که کلته.
من با غول های دیگه, مشکل نداشتم چون همه رو با راکت لانچر میزدم. هر 2تا حریفی که گفتم رو تا چهار بار باید باهاشون کلنجار برید.
واقعآ کار سختی پیش رو دارید

gigi_alex
29-10-2009, 12:37
بچه ها چطوری میشه بازیو ذخیره کرد؟
من دیشب کلی از بازیو رفتم. وقتی ازش اومدم بیرون و بعدا رفتم تو بازی فقط گزینه new game فعاله. گزینه select capcher قفله .
لطفا راهنمایی کنید.

راستی یه مشکل دیگه زبان بازیه من زاپنیه . میشه با پچ انگلیسیش کرد؟
اگه میشه ادرس پچ رو لطف کنید.

Killzone2
29-10-2009, 12:55
بچه ها چطوری میشه بازیو ذخیره کرد؟
من دیشب کلی از بازیو رفتم. وقتی ازش اومدم بیرون و بعدا رفتم تو بازی فقط گزینه new game فعاله. گزینه select capcher قفله .
لطفا راهنمایی کنید.

راستی یه مشکل دیگه زبان بازیه من زاپنیه . میشه با پچ انگلیسیش کرد؟
اگه میشه ادرس پچ رو لطف کنید.
شما باید تو xlive یه پوشه بسازی برای اینکار باید به دکمه xlive که کنار منو بازی هست کلیک کنی از اونجا میتونی بسازی و بعد از اون بازی به تور اتوماتیک سیو میکنه.
زبان بازی رو هم از لانچری که ابتدای بازی برات باز میشه انتخاب بکن.دو تا پنجره اون بالا هست که اولی رو انتخاب و زبان مورد نظر رو انتخاب بکن.موفق باشید.

H M R 0 0 7
29-10-2009, 23:44
سلام
کسی یه ترینر درست حسابی واهس این بازی نداره؟
اینا که من دارم وسط بازی Dont Send میده!

golmohammadi
29-10-2009, 23:56
تنها تفاوت بین pro و veter اینه که با یه ضربه میریم اون دنیا وگرنه زدنشون زیاد سخت نیست.
فكر نكنم اينطوي باشه
تفاوتهاي ديگه اي هم احتمالا داشته باشند

اون پروفشنالی که من رفتم در مقابل پروفشنال شما "خیلی آسون" محسوب میشه. با 2 سلاح فول :18: یکیشم که کلته.
من با غول های دیگه, مشکل نداشتم چون همه رو با راکت لانچر میزدم. هر 2تا حریفی که گفتم رو تا چهار بار باید باهاشون کلنجار برید.
واقعآ کار سختی پیش رو دارید

خب معلومه شما راحتين
با ار پي جي عمه منم ميتونه بره :ي
راستي براي آزاد كردن راكت لانچر بايد چيكار كرد؟
بازيو زير 5 ساعت تمومكرد اين بود ؟

Layken
30-10-2009, 00:04
خب معلومه شما راحتين
بازيو زير 5 ساعت تمومكرد اين بود ؟منم کمان رو ازاد کردم دادم دختره اون میزنه من کاریش ندارم .
افتادم جونه ملت با اون مسلسل گردونه دارم همشون رو می ترکونم .
راستی دوستان خوشم میاد هیچ کدوممون از تقلب ها استفاده نکردیم واقعا واسه بدست اوردن هر اسلحه عرق ریختیم .
فک کنم دیگه جوهر این اویل 5 هم در اومد من می خوام 2 یا 3 روز اینده پاکش کنم.
پس یه سوال داشتم یه راه حل خوب بهم بگین که سیوایی که برداشتم ..دیگه تا 70 ساله دیگه هم خواستم اویل 5 بازی کنم
سیوارو بیاره ... یه راه حل بهم بگین..؟؟؟؟

golmohammadi
30-10-2009, 01:41
منم کمان رو ازاد کردم دادم دختره اون میزنه من کاریش ندارم .
افتادم جونه ملت با اون مسلسل گردونه دارم همشون رو می ترکونم .
راستی دوستان خوشم میاد هیچ کدوممون از تقلب ها استفاده نکردیم واقعا واسه بدست اوردن هر اسلحه عرق ریختیم .
پس یه سوال داشتم یه راه حل خوب بهم بگین که سیوایی که برداشتم ..دیگه تا 70 ساله دیگه هم خواستم اویل 5 بازی کنم

اره بابا ترينر هم شد چيز؟
ادم همينطوري بدون تقلب بازي كنه بهتره
راستي من از تيركمان خوشم نيومد
اولا فكر ميكنم ضعيفه
در ثاني اصلا به اهداف متحرك اصابت نميكنه ....
اره اويل 5 هم مرحوم شد
فكر كنم يه دور ديگه تموم كنم براي هميشه پاكش ميكنم
البته اگه بتونم چون اين دور پروفشنال هست
راستي پروفشنال بعضي جاهاش فرق كرده علاوه بر اينكه با يه ضربه ناكوت ميشيم
اونجايي هست خفاش مياد
اونجا مين وجود نداره ..........
اين يه فرقش
فعلا در مرحله جيپ موندم تا بعد
اونجا هم سخت تر شده

راستي مرحله 2 يه رئيس مياد بايد ببري يه اتاق و اون دسته را بزني تا اپتيش بگيره
من 3 بار اينو كشتم هيچي نداد
در پروفشنال كه كشتمش يه چيزي داد بهم
فكر كنم 10000 فروختمش

من الان 200000 تا دارم فعلا هيچي آزاد نكرده ام

mahyarSAMSUNG
30-10-2009, 02:20
آقا یه چیزی . من جلیغه خریدم توی این بازی حدود 10 هزار تومن :d . ولی تاثیری احساس نکردم . آیا باید این جلیقه رو کاری کنم یا همینطوری توی لیست باشه حله ؟ آخه توی بازی هم هرچی روش کلیک میکنم چیزی نمیاد که مثلا بپوشمش . یه چیز دیگه هم خریده بودم که اسمش فکر کنم این بود melee اونم 10 هزار تومن بود اونم تاثیری نداشت الان جفتشون انداختم توی صندوق و اصلا استفاده نمیکنم .

khaniyan
30-10-2009, 03:22
ما یه هفته ای نبودیم کسی نتونست ارورمرحله 5.2
رفع بکنه

G.D.ragon.Ir
30-10-2009, 07:26
خب معلومه شما راحتين
بازيو زير 5 ساعت تمومكرد اين بود ؟
نه دوست عزیز, من فقط برای زدن غول های بازی توی حالت پروفشنال از راکت لانچر استفاده میکردم (مسلمآ می شد زدشون اما وقت گیر بود)
اره, برای بازکردنش باید بازی رو زیر 5 ساعت برید

آقا یه چیزی . من جلیغه خریدم توی این بازی حدود 10 هزار تومن :d . ولی تاثیری احساس نکردم . آیا باید این جلیقه رو کاری کنم یا همینطوری توی لیست باشه حله ؟ آخه توی بازی هم هرچی روش کلیک میکنم چیزی نمیاد که مثلا بپوشمش . یه چیز دیگه هم خریده بودم که اسمش فکر کنم این بود melee اونم 10 هزار تومن بود اونم تاثیری نداشت الان جفتشون انداختم توی صندوق و اصلا استفاده نمیکنم .
اون 2 جلیقه, تاثیر صدمات سلاح های سرد و گرم دشمن رو برروی شما کاهش میدن و برای استفاده هم فقط کافیه تو لیست اصلیتون بزاریدشون

golmohammadi
30-10-2009, 12:14
والا منم كه تاثير چنداني نديدم

نه دوست عزیز, من فقط برای زدن غول های بازی توی حالت پروفشنال از راکت لانچر استفاده میکردم (مسلمآ می شد زدشون اما وقت گیر بود)
اره, برای بازکردنش باید بازی رو زیر 5 ساعت برید

اون 2 جلیقه, تاثیر صدمات سلاح های سرد و گرم دشمن رو برروی شما کاهش میدن و برای استفاده هم فقط کافیه تو لیست اصلیتون بزاریدشون

من اشتباه كردم اول بايد با نرمال زير 5 ساعت تمومش ميكردم
بعد پروفشنال
حالا عيب نداره
راستي تو پروفشنال جليقه اي بدرد ميخورند ؟
اخه با يه ضربه ناكوت ميشيم ...

FCBarcelona.ir
30-10-2009, 12:16
دوستان من هر بار که می خوام وارد بازی بشم، میگه فایل ذخیره بازی ظاهرا خراب شده و قابل لود شدن نیست! از اینترنت فایل ذخیره گرفتم گذاشتم اونجا بازم همینو گفت. کسی می تونه راهنمایی کنه؟

G.D.ragon.Ir
30-10-2009, 15:53
من اشتباه كردم اول بايد با نرمال زير 5 ساعت تمومش ميكردم
بعد پروفشنال
حالا عيب نداره
راستي تو پروفشنال جليقه اي بدرد ميخورند ؟
اخه با يه ضربه ناكوت ميشيم ...
بعضی موجودات مثل: سگ ها, عنکبوت ها و یا حتی چند تیر و... نمیتونند شما رو با 1-2 ضربه بکشند, اما بازم میل خودتونه

malkemid
30-10-2009, 18:30
آقا من این dvd که گرفتم مال boysteampc بود...یه سری فایل کم داره...2تاشو دانلود کردم...s313.arc و s317.arc ...بازم فایل کم داره؟کسی همچین مشکلی نداشته؟نسخه 3 dvd بود

shaaheen
30-10-2009, 18:54
آقا من این dvd که گرفتم مال boysteampc بود...یه سری فایل کم داره...2تاشو دانلود کردم...s313.arc و s317.arc ...بازم فایل کم داره؟کسی همچین مشکلی نداشته؟نسخه 3 dvd بود
شما برو بازي رو به همونجايي كه ازش گرفتي پس بده.چون هر چي فايل واسش دانلود كني يه مرحله ميري جلوتر دوباره يه فايل ديگه ميخواد.البته مثل اينكه خود بويز تيم يه دي وي دي براي حل اين مشكلات داده بيرون نميدونم اين چجوريه.ولي از من ميشنوي از همين پي سي ورلد بخر.

shaaheen
30-10-2009, 19:10

C:\Documents and Settings\Shaaheen\Local Settings\Application Data\Microsoft\XLive

حامد جان فك كنم شما اين فولدرو (فكر ميكنم hidden باشه) نگه داري به اضافه خود سيواي بازيت ديگه مشكلي نداري با سيواي game for windows البته بازم مطمئن نيستم يادمه اينو يكي از بچه هاي همين فروم گفته بود منم در مورد re5 اجرا كردم جواب داد.

Layken
30-10-2009, 19:18
C:\Documents and Settings\Shaaheen\Local Settings\Application Data\Microsoft\XLive

حامد جان فك كنم شما اين فولدرو (فكر ميكنم hidden باشه) نگه داري به اضافه خود سيواي بازيت ديگه مشكلي نداري با سيواي game for windows البته بازم مطمئن نيستم يادمه اينو يكي از بچه هاي همين فروم گفته بود منم در مورد re5 اجرا كردم جواب داد.ممنون شاهین جان فک کردم هیشکی جواب منو نمیده..:37:

saeedn70
30-10-2009, 21:24
سلام خسته نباشید .

فایل حل کننده چرخش سریع تصویر وقتی موس رو تکون میدی می خاستم . تو یه سایت بود یادم نیست کجا بود .

اگه بزارید ممنون میشم

9:40 آقا کسی نبود بزاره من همینجا منتظرم...

saeedn70
30-10-2009, 23:13
سلام خسته نباشید .

فایل حل کننده چرخش سریع تصویر وقتی موس رو تکون میدی می خاستم . تو یه سایت بود یادم نیست کجا بود .

اگه بزارید ممنون میشم

9:40 آقا کسی نبود بزاره من همینجا منتظرم...

کسی نیست کمک بکنه!!!!!!!

Layken
31-10-2009, 00:53
کسی نیست کمک بکنه!!!!!!!
اگه مظورت حساسيت ماوس هستش كه بايد بري به قسمت Setting اونجا مي توني تغيير بديش
بزار روي 2 يا 3 خوب ميشه. ولي من خودم روي 3 گذاشتم.

nazila20
31-10-2009, 14:42
آقا این مرسنرایز رو اگه رتبه اس یا 2اس توی همه مراحل بگیری چیزی آزادمیشه یا سرکاریه ؟چون واقعا زمان میبره وخیلی مشکل هست( 10نفر 8مرحله )

sonixax
31-10-2009, 18:30
من تازه شروع کردم به بازی ، چون با PC دوست نداشتم بازی کنم دارم با کنسول میرم جلو .

فقط یه چیزی منو گیج کرده ، توی دموی اول کریس یه سنگ قبر یادش میاد که روش نوشته شده بود : جیل ولنتاین .

آخرین باری که با جیل بازی میکردیم تو اویل 3 بود نه تو کد ورونیکه و نه تو هیچ کدوم از آوت بریک ها و نه توی 0 .پو 4 از جیل خبری نبود !

پس با این حساب جیل کی مرده ؟

Maggy_P
31-10-2009, 20:37
من تازه شروع کردم به بازی ، چون با PC دوست نداشتم بازی کنم دارم با کنسول میرم جلو .

فقط یه چیزی منو گیج کرده ، توی دموی اول کریس یه سنگ قبر یادش میاد که روش نوشته شده بود : جیل ولنتاین .

آخرین باری که با جیل بازی میکردیم تو اویل 3 بود نه تو کد ورونیکه و نه تو هیچ کدوم از آوت بریک ها و نه توی 0 .پو 4 از جیل خبری نبود !

پس با این حساب جیل کی مرده ؟
حدودا بین اویل 4 و اویل پنج ، سال 2006

saeedn70
31-10-2009, 21:00
این ترینر کاملا سالمه . همه چی هم داره . ضد ضربه . تیر تموم نشه و ......................

خودمم دارم از این استفاده می کنم :

sonixax
31-10-2009, 21:58

خوب این داستان در کجا گفته شده ؟
من توی انیمیشنی هم که ساختند چیزی در این باره ندیدم :(

Reza Azimy_RW
31-10-2009, 22:03
جیل که نمرده ؟! اونی که با وسکر همکاری کرد و به اسطلاح جادو شده بود یه چیزی هم توی سینش بود که وقتی کندیمش خوب شد جیل بود دیگه ؟

malkemid
31-10-2009, 22:19
جیل که نمرده ؟! اونی که با وسکر همکاری کرد و به اسطلاح جادو شده بود یه چیزی هم توی سینش بود که وقتی کندیمش خوب شد جیل بود دیگه ؟

مرسی که داستان رو لو دادی!

sonixax
31-10-2009, 22:44
Oh My God !
ببخشید ! اصلا حواسم نبود !
ال انسانو جایز ال خطا !

البته داستان رو لو نداد ، فقط سرنوشت جیل رو گفت که همین باعث شده جذابیتش برای من چند برابر بشه . الان میرم میوفتم به جونش .

Layken
31-10-2009, 23:31
البته اون انميشني كه شما ديدي هم به اين قسمت زياد ربطي نداره...
تا اونجايي كه من يادمه اون انميشن يه سه گانه هستش.

Maggy_P
31-10-2009, 23:47
من کی گفتم مرده!!!؟؟؟! :blink:

من فقط زمان واقعه ی سقوط جیل از دره رو گفتم!

ali_metal_357
01-11-2009, 00:27
بازی خیلی جذابی بود

وقتی یه بار تمومش می کنید دوباره که بازی کنید جذاب ترم میشه

راستی هر کسی بگه چطوری رئیس اخرش رو کشته ؟؟؟

این رئیس آخریه چندین روش برای مرگش وجود داره .

sonixax
01-11-2009, 03:38
البته اون انميشني كه شما ديدي هم به اين قسمت زياد ربطي نداره...
تا اونجايي كه من يادمه اون انميشن يه سه گانه هستش.

درسته ، ولی خیلی چیز ها رو روشن کرد و اینکه نوع پیشرفته تر T-Virus در شماره های آینده در راه است .

توی مجله های مربوط به شرکت Gamestop میخوندم که امکان داره تیم سازنده در شماره بعدی تمام جک و جانور هایی که تا به حال توی این بازی بوده از اول تا به اینجا رو استفاده کنه . که به نظرم خیلی باحال میشه .

saeedn70
01-11-2009, 08:15
دوستان یه مشکل اعصاب خورد کن دارم . فکر کنم به خاطر ویندوز 7 باشه لطفا کمک کنیید

وقتی بازی رو باز می کنم و می رم تو بازی دیرکتس 9 صفحه سیاه کوچکی باز میشه باید 2 دقیقه صبر کنم تابره تو بازی

بعضی وقتها هم residen evil 5 not responding مید و وقتی تسک منیجر رو باز می کنم درست میشه..

اگه کمک کنید خیلی خوب میشه

شـیـفــو
01-11-2009, 10:49
لباس كريس يا شوا رو عوض ميكني

چطوری میشه اینکار رو کرد ؟

G.D.ragon.Ir
01-11-2009, 14:21
چطوری میشه اینکار رو کرد ؟
بعد از اینکه بازی رو تموم کردید, اول به قسمت Bonus Features رفته و گزینه های مربوطه رو بخرید و در ادامه به قسمت Special Settings و بعد Costume Select رفته و بعد از انتخاب کارکتر مورد نظر, ظاهرش رو عوض کنید

sonixax
01-11-2009, 14:33
میدونم خیلی ها از این چیز ها استفاده نمیکنند ، خودم هم قصد استفاده ندارم چونکه لذت بازی رو از بین میبره ولی اگر شما 360 دارید و میخواید یه کمکی تقلب کنید این به دردتون میخوره :

شـیـفــو
01-11-2009, 19:08
بعد از اینکه بازی رو تموم کردید, اول به قسمت Bonus Features رفته و گزینه های مربوطه رو بخرید و در ادامه به قسمت Special Settings و بعد Costume Select رفته و بعد از انتخاب کارکتر مورد نظر, ظاهرش رو عوض کنید

یعنی باید یه بار بازی رو کامل تموم کنم بعد لباساشون باز بشـــه ؟ مثل نسخه 4 ؟

G.D.ragon.Ir
01-11-2009, 19:22
یعنی باید یه بار بازی رو کامل تموم کنم بعد لباساشون باز بشـــه ؟ مثل نسخه 4 ؟
بله, البته یکی از لباسهای هر دوشون, یکسری پیشنیاز هم برای باز شدن داره

sonixax
01-11-2009, 22:21
میگم این عنکبوت گنده هه رو با آرپی جی بزنم یا راه راحت تری هم داره ؟

MILIN3M
01-11-2009, 23:05
مننم تمومش کردم..این وسکر زیادم سخت نبودش.........با ارپی جی بزن این عنکبوتو راحت تره

Layken
02-11-2009, 00:19
میگم این عنکبوت گنده هه رو با آرپی جی بزنم یا راه راحت تری هم داره ؟
خب با ارپی جی زود میمیره کیف نمیده..
ولی راهش اینه که از مین های که دوروبر هست استفاده کنی...وقتی رفت روش می افته زمین
اون موقع برید پشت دمش یه حالت غضرف مانندی هستش بزنید به اونجا فاتحه..

saiiddz
02-11-2009, 12:21
با سلام دوستان
اینم از سیو من که همه چیز آزاده
همه چیز رو گرفتم و تمام آیتم ها و... آزاده و تمام اسلحه ها فول و...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]]
فقط لطفآ اسمش رو تغییر ندین یعنی اسم خودتون رو نزارین در ایکس لایو و سیو چون دیگه عمل نمیکنه
و اینکه باید فایل ایکس لایوش رو در این پوشه کپی کنید
ویندوز هفت
\C:\Users\Saiid\AppData\Local\Microsoft
ویندوز اکس پی
C:\Documents and Settings\Redfild\Local Settings\Application Data\Microsoft
و سیو رو در مای داکریومنت کپی کنید
==============================================
فول کردن اسلحه

براي فول كردن تير اسلحه ها ابتدا بايد همه آپگريدهاي اون اسلحه رو به حداكثر برسونيد(كه البته پول نسبتا زيادي مي خواد)
بعد بيايد به قسمت Bonus Features در بين علامت سؤالها اون اسلحه اي رو كه براش آپگريد فول انجام داديد پيدا كنيد
حالا بايد مقداري امتياز خرج كنيد و قابليت فول كردن اون اسلحه رو فعال كنيد(دقت داشته باشيد امتياز با پول فرق ميكنه)
حالا بايد به قسمت Special Settings بريد و گزينه Infinite Ammo رو ON كنيد
همچنين دقت داشته باشيد قبل از شروع هر بازي گزينه Infinite Ammo روي Yes باشه
كه در اين صورت اون اسلحه براي كريس و شوا به صورت فول در مياد

starn
02-11-2009, 12:54
دوستان من م یخوام ویندوز عوض کنم میخوام سیو هامو نگه دارم همون فایل CAPCOM که توی My Documents درست شده رو کپی بگیرم ازاش حله یا باید کار دیگه ای هم بکنم؟
الان xp دارم می خوام 7 نصب کنم مشکلی که پیش نمی اد تو win 7 سیو هارو نشناسه و از این جور حرف ها؟

mehdy.z
02-11-2009, 13:30
دوستان من م یخوام ویندوز عوض کنم میخوام سیو هامو نگه دارم همون فایل CAPCOM که توی My Documents درست شده رو کپی بگیرم ازاش حله یا باید کار دیگه ای هم بکنم؟
الان xp دارم می خوام 7 نصب کنم مشکلی که پیش نمی اد تو win 7 سیو هارو نشناسه و از این جور حرف ها؟
به این پست مراجعه کنید:

در مورد قسمت دوم سوالتون هم باید بگم خیر واقعا بعیده(مگه اینکه xlive _تون بازی دربیاره که واقعا بعید می دونم):46:
موفق باشی...

ELSIN
02-11-2009, 15:28
دوستان من هر بار که می خوام وارد بازی بشم، میگه فایل ذخیره بازی خراب شده و قابل لود شدن نیست
تو DVD فایل نصب وجود نداره وفقط فایلارو کپی میکنه از 7Zip حالا چه کنم
فکنم مشکل از xlive باشه تو ادرس
هم چیزه خاصی توش نیست فقط یه فایل config.bin تو Microsoft\XLive\Titles\434307f7... هست
باید چه کنم چیزی باید در XLive بسازم
البته پرو فایل رو تو XLive ساختم وهر بار هم که میرم تو بازی login میشه با اسم خودم
مممممممننننننننوووووووونن نننننننن

harrypotter
02-11-2009, 17:23
کسی ترینری داره که با DX10 سازگار باشه؟ (به ورژن Windows Game Live هم گیر نده؟)

malkemid
02-11-2009, 17:29
آقا من عنکبوته رو کشتم...چقدر مونده بازی تموم شه؟داره روم اثر بد میذاره اعصابمو خرد کرده!همش صحنه های حال بهم زنی...از یه طرفم فضولی باعث میشه که بخوام تمومش کنم

G.D.ragon.Ir
02-11-2009, 17:49
آقا من عنکبوته رو کشتم...چقدر مونده بازی تموم شه؟داره روم اثر بد میذاره اعصابمو خرد کرده!همش صحنه های حال بهم زنی...از یه طرفم فضولی باعث میشه که بخوام تمومش کنم
آخرین چپتر بازی 3 - 6 هست

alborz_k
02-11-2009, 18:04
همين جور پيش برو!! مطمئنم كه مي توني! :دي
حق داري كنجكاو باشي ، آخه داستانش جدأ جالبه!!

mahyarSAMSUNG
02-11-2009, 18:11
آقا این غول لامصب چه طوری میمیره ؟ همون یارو که عین یه ادم می مونه به از توی بدنش کرم در میاد عین یه توده ای از کرم بهت حمله میکنه . یه تفنگ هم گذاشته اونجا که آتیش ازش میاد ولی نیم ساعت هم هی زدم هی زدم مگه میمیره !!!!

G.D.ragon.Ir
02-11-2009, 18:22
آقا این غول لامصب چه طوری میمیره ؟ همون یارو که عین یه ادم می مونه به از توی بدنش کرم در میاد عین یه توده ای از کرم بهت حمله میکنه . یه تفنگ هم گذاشته اونجا که آتیش ازش میاد ولی نیم ساعت هم هی زدم هی زدم مگه میمیره !!!!
اول با سلاح های خودتون, نقاط حساس دستش رو بزنید تا از بین برند بعد وقتی بدون دست شد با اون سلاح آتش افکن, آتیشش بزنید تا قسمت های اصلیش نمایان بشه و در اینجاست که با سلاح های خودتون و آتش افکن باید اون نقاط رو بزنید فکر کنم 2 - 3 بار برای مردنش کافی باشه (شوا اتیشش بزنه و شما به اون نقاط شلیک کنید, مطمئن تره و درضمن از کپسول های دور و ور هم میتونید استفاده کنید)

sonixax
03-11-2009, 04:27
ما هم تمومش کردیم ، ولی روی آسون . فردا میخوام روی نرمال شروع کنم و بعدش روی سخت . طبق عادت همیشگی :)

به نظر من که خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خوب بود ، تنها ایرادش این بود که نمیشه به عقب برگشت ، الان خیلی بهتر داستان دستم اومده .

arman665
03-11-2009, 07:02
سلام به همه دوستان.
آقا من این بازی رو دانلود کردم ولی وقتی میخوام نصبش کنم زبونش چینیه و انتخاب برای زبان بهم نمیده !!!!
منم با همون زبان نصبش کردم و دارم بازی میکنم ولی هیچی نمیفهمم !
کسی میتونه کمک کنه که الان بتونم بازی رو انگلیسی کنم ؟
جالبه این بازی رو به یکی از دوستام دادم رو کامپیوتر اون انتخاب زبان همون اول بهش داد !!!!
به هر حال الان وسط بازیم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه که همینجوری زبانش رو انگلیسی کنم خیلی عالی میشه.
ممنون

pcali
03-11-2009, 08:58
سلام به همه دوستان.
آقا من این بازی رو دانلود کردم ولی وقتی میخوام نصبش کنم زبونش چینیه و انتخاب برای زبان بهم نمیده !!!!
منم با همون زبان نصبش کردم و دارم بازی میکنم ولی هیچی نمیفهمم !
کسی میتونه کمک کنه که الان بتونم بازی رو انگلیسی کنم ؟
جالبه این بازی رو به یکی از دوستام دادم رو کامپیوتر اون انتخاب زبان همون اول بهش داد !!!!
به هر حال الان وسط بازیم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه که همینجوری زبانش رو انگلیسی کنم خیلی عالی میشه.
ممنون

:5:

شما طبق تصویر زیر عمل کنید.

H M R 0 0 7
03-11-2009, 09:28
فقط یک آرپیجی !

البته قبلش همه چیزایی که تو اتقا هست رو بگیر که بعد شلیک آرپیجی دیگه نمیتونی بگیری

mahyarSAMSUNG
03-11-2009, 14:57
آقایون توروخدا کمک . من همونطور که میدونید تا همون غول رفته بودم که مثل آدم بعد تبدیل میشه به کرم . من ایکس لایو رو به همراه سیو کپی کردم بعد ویندوز رو که پاک کردم رو دوباره سرجاشون کپیشون کردم بازی سیوم رو لود نمیکنه . این همه اومدم یکی به دادم برسه . حوصله ندارم این همه دوباره بیام .

Amir Hossein
03-11-2009, 15:57
سلام اين بازي با اين كارت خوب اجرا ميشه؟؟؟؟
‍‌‎‏GEFORCE 8400 SE (512) NVIDIA

Turok-71
03-11-2009, 17:06
سلام اين بازي با اين كارت خوب اجرا ميشه؟؟؟؟
‍‌‎‏GEFORCE 8400 SE (512) NVIDIA
آره اجرا میشه!
با تنظیمات حدودا متوسط میشه خوب بازی کرد.

mehdy.z
03-11-2009, 17:17
آقایون توروخدا کمک . من همونطور که میدونید تا همون غول رفته بودم که مثل آدم بعد تبدیل میشه به کرم . من ایکس لایو رو به همراه سیو کپی کردم بعد ویندوز رو که پاک کردم رو دوباره سرجاشون کپیشون کردم بازی سیوم رو لود نمیکنه . این همه اومدم یکی به دادم برسه . حوصله ندارم این همه دوباره بیام .
دقیقا چی میگه؟؟

mahyarSAMSUNG
03-11-2009, 20:30
توی بازی که میرم ارور میده لود کردن سیو قبلی ممکن نیست که yes و no داره که اگه yes بزنم دوباره سیوم رو اسکن میکنه و دوباره همون رو میگه . فقط خواهشا کمک کنید . تازه فهمیدم که چرا سیو جی تی آ هم با داشتن ایکس لایو و تعویض ویندوز اجرا نشد و 50 درصد سیو جی تی آ هم از بین رفت . من فکر کنم که اگه ویندوز رو پاک کنیم دیگه سیو قبلی قابل اجرا نیست آیا اینطوریه ؟

شـیـفــو
04-11-2009, 01:04
آ آ:18: آ آ :18:آ آ:18:
وسکـــر عـجـب جـونـوری شـــده
عین اسـمـیـت تو ماتــریکـــس حرکـــت میکنه !!!

mehdy.z
04-11-2009, 01:51
توی بازی که میرم ارور میده لود کردن سیو قبلی ممکن نیست که yes و no داره که اگه yes بزنم دوباره سیوم رو اسکن میکنه و دوباره همون رو میگه . فقط خواهشا کمک کنید . تازه فهمیدم که چرا سیو جی تی آ هم با داشتن ایکس لایو و تعویض ویندوز اجرا نشد و 50 درصد سیو جی تی آ هم از بین رفت . من فکر کنم که اگه ویندوز رو پاک کنیم دیگه سیو قبلی قابل اجرا نیست آیا اینطوریه ؟
یه پیشنهاد دارم:
اول از همه یه پروفایل جدید بساز و فقط فایل سیو بازی با فرمت bin رو بگذار توش(حتی بهت پیشنهاد میکنم که xlive رو دوباره نصب کنی) اگه جواب داد که هیچ وگرنه این سیو منه که البته تا آخرش رفتم دانلود فقط برو توی قسمت chapter select و از اول چاپتری که تا حالا رفتی انتخاب کن وبازی رو ادامه بده:

(ولی واقعا تعجب میکنم چرا کار نمیکنه روشش امتحان شده بود!!)

mahyarSAMSUNG
04-11-2009, 10:30
امتحان کنم ببینم چی میشه ؟!

mehdi30nema
04-11-2009, 17:01
من رسیدم به مرحله آخر و باید وسکر را بکشم .
زیاد وقت نکردم تو این مرحله بمونم ولی میشه بگید چه طور باید اون رو بکشم چون به نظرم خیلی سخت اومد

sonixax
04-11-2009, 17:14
زیاد وقت نکردم تو این مرحله بمونم ولی میشه بگید چه طور باید اون رو بکشم چون به نظرم خیلی سخت اومد

من هر چی تیر داشتم خالی کردم توی سر و صورتش ، بعدش رفتم پشتش دستشو برد بالا داشت قر میداد و ادا اصول میومد که بگه گنده لاته ، با آر پی جی زدم توی کمرش مرد .

G.D.ragon.Ir
04-11-2009, 18:49
اگه منظورتون اخرین مبارزست (جای کوچیکی که فقط باید دورش بچرخید و بزنیدش), وقتی قلبش از جلو نمایان شد شروع کنید به شلیک کردن بهش تا یک حالتی مثل تلو خوردن بهش دس بده بعد سریع برید پشتش و دکمه ای رو که میده بزنید و در ادامه هم دکمه های مورد نظر دیگه رو بزنید

d_a_n_t_e
05-11-2009, 14:07
من الان بازی رو برای PC گرفتم ولی ارور xlive.dll رو میداد از سایت dll-files.com دانلودش کردم و ریختم توی system32 ولی گفت باید کل برنامه رو بگیری و دوباره بازی بالا نیومد

کدوم برنامه رو باید بگیرم ؟ GAMES FOR WINDOWS LIVE ? از کجا بگیرمش ممنون میشم کمکم کنید

mehdi30nema
05-11-2009, 14:12
من رسیدم به اون مرحله ایی که مواد مذاب داره و باید وسکر را بکشیم .
قسمت اولش که نجات شوا از بالای صخره ها است را تمام کردم ولی بعد از آن هر کاری میکنم نمیشه وسکر را کشت . چی کار باید بکنم ؟

Layken
05-11-2009, 14:27
من رسیدم به اون مرحله ایی که مواد مذاب داره و باید وسکر را بکشیم .
قسمت اولش که نجات شوا از بالای صخره ها است را تمام کردم ولی بعد از آن هر کاری میکنم نمیشه وسکر را کشت . چی کار باید بکنم ؟
شما اونجا باید بزنی به قلیب وسکر تا بمیره یک چیز قلب مانندی میاذد روی سینش...
واسه راحتی کار یه RPG بخر تمومش کن.

من الان بازی رو برای PC گرفتم ولی ارور xlive.dll رو میداد از سایت dll-files.com دانلودش کردم و ریختم توی system32 ولی گفت باید کل برنامه رو بگیری و دوباره بازی بالا نیومد

کدوم برنامه رو باید بگیرم ؟ GAMES FOR WINDOWS LIVE ? از کجا بگیرمش ممنون میشم کمکم کنید
معمولا Xlive خودش توی نسخه بازی هستش ..و نمی خواد دانلود بشه ..
بعدش هم خود اون برنامه نسب میشه ..نمی خواد بریزی توی system32

SADEGH 7
05-11-2009, 17:05
سلام
دوستان من این بازی رو از اینترنت دانلود کردم. ولی متاسفانه اتورانش ژاپنی بود. بعد از نصب بازی هم یه سری از منو ها ژاپنیه . توی بازی هم زیرنویس ها و همچنین اطلاعاتی که می ده ژاپنیه. راهی هست که کلا بازی انگلیسی بشه؟ ممنون می شم راهنمایی کنید.

havas_1980
05-11-2009, 17:13
سلام
دوستان من این بازی رو از اینترنت دانلود کردم. ولی متاسفانه اتورانش ژاپنی بود. بعد از نصب بازی هم یه سری از منو ها ژاپنیه . توی بازی هم زیرنویس ها و همچنین اطلاعاتی که می ده ژاپنیه. راهی هست که کلا بازی انگلیسی بشه؟ ممنون می شم راهنمایی کنید.
فایل Launcher رو باز کنین. از منو, Language و بعدش English رو انتخاب کنین.

mahpesar
05-11-2009, 17:47

در ادامه توضیح لایکن جان باید بگم ...... بعضی اوقات نصب مکرر گیم لایو بعضی بازی دچار مشکل میشه

یکبارgamelive رو آنیستال کن جداگانه game live یا xlive رو از داخل dvd بازی re5 نصب کن ..............

d_a_n_t_e
05-11-2009, 18:27
ممنون از راهنمایی دوستان

dvd من مال شرکت تکین بود و games for windows نداشت که نسخه 3 این برنامه رو با حجم 29 مگابایت دانلود کردم و درست شد

بازم ممنون

ویرایش : راستی توی PC چه طوری میشه 2 نفره بازی کرد ؟

ممنون

mehdi30nema
06-11-2009, 10:53
شما اونجا باید بزنی به قلیب وسکر تا بمیره یک چیز قلب مانندی میاذد روی سینش...
واسه راحتی کار یه RPG بخر تمومش کن.

آخه مسئله اینجاست که با آرپی چی نزدیک به بیست تا تیر هم به سینش زدم ولی اصلا نمیمیره

Killzone2
06-11-2009, 11:34
آخه مسئله اینجاست که با آرپی چی نزدیک به بیست تا تیر هم به سینش زدم ولی اصلا نمیمیره
با اجازه اقا حامد حرف شما رو تکمیل میکنم:
شما باید وقتی چیز زرد رنگ زد بیرون تیر بزنی البته برای کم مصرف کردن تیر میتونی این کار رو بکنی...سریع برو پشت وسکر و پشتش اون چیز زرد بیرون هسته اونو با هر چیزی که فکر میکنی سریعتر عمل میکنه بزن من خودم با چاقو زدم یه بار بزنی کافی هسته حالا ازش فاصله بگیر تا اسیب نبینی بعد اون چیز زرد از جلو میزنه بیرون حالا با ار پی جی به صورت دقیق وسط سینه وسکر (همون چیز زرد)رو نشونه بگیر و شلیک بکن.امیدوارم که مشکلت حل بشه.

Maggy_P
06-11-2009, 15:55
ویرایش : راستی توی PC چه طوری میشه 2 نفره بازی کرد ؟

ممنون
فقط آنلاین دو نفره میشه

توی نسخه ی پی سی امکان بازی دونفره ی آفلاین وجود نداره

shahabprince
06-11-2009, 16:48
کسی پچ از بازی نداره من تو مرحله سوم گیر کردم هنگام لود ارور s313.arc رو میده.خدا لعنت کنه این boy steam رو.

mahyarSAMSUNG
06-11-2009, 17:01
آقا نشد . سیوهام همش رفت . فقط اگه میشه بفرمائید که من تا کجا رفته بودم و چقدر دیگه مونده بود تمام بشه . تا همون غول که مثل آدم بعد از بدنش کرم در میاد و باید با تفنگ آتیشی بکشیمش .

aha2012
06-11-2009, 18:17
آقا نشد . سیوهام همش رفت . فقط اگه میشه بفرمائید که من تا کجا رفته بودم و چقدر دیگه مونده بود تمام بشه . تا همون غول که مثل آدم بعد از بدنش کرم در میاد و باید با تفنگ آتیشی بکشیمش .

3 مرحله ی دیگه تمومش میکردی

mahyarSAMSUNG
07-11-2009, 18:16
من دوباره نشستم از اول رفتم تا مرحله 3-3 ( یه ضرب ) . بعد وقتی از بازی خارج شدم دیدم هرچی رفتم دوباره سیو نکرده . عین یه کوه آتشفشان میخواستم منفجر بشم .

MILIN3M
07-11-2009, 20:41
کسی پچ از بازی نداره من تو مرحله سوم گیر کردم هنگام لود ارور s313.arc رو میده.خدا لعنت کنه این boy steam رو.

توی پست اول لینک کل فایلهایی که بویز تیم نداره هست

شاد Ali
08-11-2009, 08:17
دوستان کشتن اون یارو که تبر داره اول بازی خیلی سخته اصلا نمیمیره تازه یا من میمیرم یا شیوا میمیره ، چیکار کنم ؟

Reza Azimy_RW
08-11-2009, 12:58
دوستان کشتن اون یارو که تبر داره اول بازی خیلی سخته اصلا نمیمیره تازه یا من میمیرم یا شیوا میمیره ، چیکار کنم ؟
خوب اونو نباید بکشی . از دستش فرار کن چند دقیقه که گذشت یه هلکوپتر میاد میبرتت :31:

choory
08-11-2009, 14:10
سلام دوستان.
من این بازی را تازه گرفتم و نصب کردم.
یکم بازی کردم مقداری هم جلو رفتم اما چند ساعت بعد که خواستم بازی کنم از همان اول بازی اومد.درصورتی که هنگام بازی بالای صفحه نوشته saving.... را مینوشد.
برای سیو کردن این بازی باید چیکار کنم؟

251251
08-11-2009, 14:24
رفیق باید یه پروفایل به صورت آفلاین بسازی با اون بازی رو سیو کنی

محمد رضا حیدری
09-11-2009, 16:00
سلام
من امروز بازی رو تا آخرش رفتم.کلت و چنتا از اسلحه هام رو هم آپگرید کردم ولی نا محدود نشدن... واسه نامحدود کردنش باید چیکار کنم؟

G.D.ragon.Ir
09-11-2009, 16:20
سلام
من امروز بازی رو تا آخرش رفتم.کلت و چنتا از اسلحه هام رو هم آپگرید کردم ولی نا محدود نشدن... واسه نامحدود کردنش باید چیکار کنم؟
تو پستی که ادرسش رو تو امضام گذاشتم توضیح دادم

aryan jojo
10-11-2009, 16:09
سلام بر همگی . من در نسب این بازی یعنی risedent evil 5 دچار مشکل شده ام.
وقتی بازی را نسب می کنم می خواهم بروم توش میگه :
G:\Program Files\RESIDENT EVIL 5\nativePC\Image\Archive\loadresourse.arc "2

ولی اونجا چیزی به نام نیست
loadresourse.arc "2

اونجا فقط نوشته شده :::: benchresour"

please help me
please help me:2:

malkemid
10-11-2009, 19:03
این وسکر رو چجوری باید کشت؟همش جاخالی میده که!

G.D.ragon.Ir
10-11-2009, 21:11

اگه میشه بیشتر توضیح بدید چون چندبار با وسکر روبرو میشیم

Layken
10-11-2009, 23:06
اگه اونجایی رو میگی که باید جیل رو هم نجات بدی اونجا باید بیشتر وقت تلف کنی...اسلحکه مگنوم هم
هست که توی اون اتاقهای پیچ در پیچ هستش...
اگه برای بار دوم هست که با وسکر در میافتی باید همه چراغ هارو او ل خاموش کنی...
بعد با RPG بزنیش اون موقع بیهوش میشه و می ری واکسن بهش میزنی..میره فیلم
بعد اگه اون قسمتی موندی که توی اتفشان هستش یک قلب مانند وسط سینش میاد که بزن به اون قلبش..

mosolim
11-11-2009, 00:34
اگه میشه بیشتر توضیح بدید چون چندبار با وسکر روبرو میشیم

سلام
با احترام بو اون دوستمون که توضیح دادند من میخوام یه خورده کاملش کنم.
بار اول همونطور که گفتن وقت تلف می کنید تا با جیل درگیر بشید.
برای بار دوم که مرحله نهایی بازی هست . درابتدا به سمت سوئیچ ها رفته چراغ ها رو خاموش کنید بعد با RPG بش شلیک کنید اون تیر رو میگیره و شما باید با کلت بش شلیک کنید تا تیر تو دستش منفجر بشه سپس بش نزدیک میشید و نگش میدارید تا شوا بش آمپول تزریق کنه یا برعکس. نبر دوم تو اون موشکه که فقط باید تو زمان مناسب کلید مناسب رو بزنید. نبر سوم تو کوه آتشفشانه که شما باید ابتدا یه تیر به پشت کمرش اون ناحیه قرمز رنگ شلیک کنید وقتی که رفت دنبال شوا سپس به سمت شما بر میگرده که اینبار باید با شلیک با سینه و کمرش که قرمز رنگ هست اونو نابود کنید.

malkemid
11-11-2009, 12:25
بابا منو بگو فکر کردم آخر بازیه!!!اولین باره به پست هم خوردیم...مرسی

samyar_red
12-11-2009, 11:39
سلام
من بازی رو نصب کردم اما موقعی که اجرا میکنم (با دایرت ایکس 9 ) موقع لود شدن اون گوشه پایین سمت راست ، تا اخراش میره اما گیر میکنه!

به نظر دوستان مشکل از چیه؟

mr_khodaei2008
12-11-2009, 11:55
سلام دوستان

من از طرفداران این بازیم و تا حالا همه نسخه هاشو فتح کردم ولی فعلا این یکی رو نرسیدم بازی کنم

یه سوال چرا شخصیت این نسخه لیون نیست و شخصیتها عوض شده ؟

Optimus Prime
12-11-2009, 12:32
دفعه اول هم می تونید شکستش بدید حتما به وقت تلف کردن مربوط نیست. فقط وقتی که نمی دونه شما کجایی از پشت با یک اسلحه قدرتمند بزنیدش و بعد یه Combo روش اجرا کنید تمام.

Maggy_P
12-11-2009, 16:15
سلام دوستان

من از طرفداران این بازیم و تا حالا همه نسخه هاشو فتح کردم ولی فعلا این یکی رو نرسیدم بازی کنم

اگر شما همه ی نسخه هاشو رفته باشید باید بدونید که تغییری در شخصیت ها نداشتیم! کریس هم توی نسخه ی 1 بود و هم کد ورونیکا
فقط شیوا اضافه شده :46:

sonixax
12-11-2009, 23:21
سلام دوستان

شما چه طوری همه نسخه هاشو تموم کردی که کریس رو نمیشناسی ؟

لیون در حقیقت توی حاشیه قرار داره ، جیل ولنتاین و کریس ردفیلد و آلبرت وسکر شخصیت های اصلی هستند .

لیون مامور پلیسی هستش که توی شماره 2 با خواهر کریس آشنا میشه .

Layken
12-11-2009, 23:35
لیون زیاد هم تو حاشیه نیستش رفیق قربونت برم .
این همه ماجرا اومده سرش میره واسه نجات دختر رییس جمهور بعد حاشیه...

mahyarSAMSUNG
13-11-2009, 01:28
میتونم بگم یه بازی نفس گیری . الان با یه به تقلب کوچیک تونستم اون غول رو بکشم همون زنه که توی کشتی که آدم ها رو میخوره و تبدیل میشه به یه چیز خیلی بزرگ . البته من دارم هارد بازی میکنم که واقعا سخت . من دیدم اصلا نمیتونم بکشمش با برنامه آرت مانی پولمو هک کردم و یه آر پی جی خریدمو کشتمش . الان دارم میرم دنبال اون یارو که میخواد در بره همون نامرد که تیر بهش میزدی جا خالی می داد که جیل رو هم زندانی کرده بود :d

alborz_k
13-11-2009, 12:31
میتونم بگم یه بازی نفس گیری . الان با یه به تقلب کوچیک تونستم اون غول رو بکشم همون زنه که توی کشتی که آدم ها رو میخوره و تبدیل میشه به یه چیز خیلی بزرگ . البته من دارم هارد بازی میکنم که واقعا سخت . من دیدم اصلا نمیتونم بکشمش با برنامه آرت مانی پولمو هک کردم و یه آر پی جی خریدمو کشتمش . الان دارم میرم دنبال اون یارو که میخواد در بره همون نامرد که تیر بهش میزدی جا خالی می داد که جیل رو هم زندانی کرده بود :d
آر پی جی خریدی؟! بازی خودش بازوکا می داد که؟! :دی اون هم از نوع پیشرفتش! با کمی صبر و حوصله می شد نابودش کرد!

mostafabad2007
15-11-2009, 13:36
با سلام كسي رمز داره بزنيم پولش توي بازي زياد بشه

hamedsaw
15-11-2009, 16:36
بچه ها این اویل چرا اینطوری بود؟!!!
خیلی ساده بدون داشتن معما نه داستانه خوبی .خلاصه فقط گرافیکش و جعبه ی مهماتش خوب بود که واقعیتر بود که بخاطر گرافیکش نشستم...از چندتا بازی مختلف الهام گرفته بودن توش...:31:

MILIN3M
15-11-2009, 18:08
یه سوالی من داستان قبلیارو زیاد یادم نمیاد وسکر از کدوم قسمت اویل وارد ماجرا شد؟؟؟؟؟ورودش به اویل چطوری بود؟؟
اون پیرمرده رو ویلچر قبلا تو قسمتهای بازی نبود این کیه دیگه؟

Layken
15-11-2009, 19:35
ورود وسکر و همه گروه از قسمت اول بود...
اگر ترجمه های اویل رو بخونید متوجه ماجرا میشید.

.mehdi
15-11-2009, 21:18
با سلام كسي رمز داره بزنيم پولش توي بازي زياد بشه

از این سایت میتونی کرک تا ترینر برای این کار رو بگیری.

Layken
15-11-2009, 23:04
سلام
در یکی از صفحات تاپیک محل همه لوح های ابی رنگ نشون داده میشد ..من کلی گشتم ولی نتونستم پیدا کنم
اگه ممکنه اون لینک رو دوباره محبت کنید ممنون میشم.

G.D.ragon.Ir
16-11-2009, 07:19
سلام
در یکی از صفحات تاپیک محل همه لوح های ابی رنگ نشون داده میشد ..من کلی گشتم ولی نتونستم پیدا کنم
اگه ممکنه اون لینک رو دوباره محبت کنید ممنون میشم.
خدمت شما

Amir Hossein
16-11-2009, 13:15
من direct x 10 رو نصب كردم

ولي چرا اين گزينه غير فعاله

راستي وقتي دكمه ي B رو نگه ميداري چطور ميشه حالت حمله ي اون يارمو عوض كرد

havas_1980
16-11-2009, 13:37

- به خاطر DirectX10 این بازی رو باید در ویستا یا 7 اجرا کنین. این قضیه DirectX10 NCT Release 2 برای XP فاقد اعتباره.
- کلید V به یارتون دستور میده نه کلید B... حالت حمله فقط به یه صورته. کلید V رو نگه میدارین و کلید جهت بالا رو میزنین.

mehdy.z
16-11-2009, 13:53

بابا اینقدر حرص وجوش DX10 رو نخورید کلا سرکاریه(می تونم بگم تقریبا توی تمام بازیها!!):

xfati
16-11-2009, 19:50
داداش من ویستا اورجینال رو لپ تابم دارم گرافیکم هم عالیه dx10 زمین تا اسمون با dx9 فرق داره گرافیکش عالیه

mehdy.z
16-11-2009, 20:44
داداش من ویستا اورجینال رو لپ تابم دارم گرافیکم هم عالیه dx10 زمین تا اسمون با dx9 فرق داره گرافیکش عالیه
اولا شما به عکسهایی که من گرفتم توجه کن...
ثانیا تازه این حرفی نیست که من زده باشم یکی از بازیسازهای معروف گفته(راستش اسمش یادم نیست!)
ثالثا اگه اینترنتم می کشید از چند تا بازی دیگه تریلر هم میگرفتم ونشونت می دادم (حتی warhead) که هیچ فرقی نمی کنه...

mahyarSAMSUNG
18-11-2009, 18:12
فقط آره منم با dx9 تمومش کردم . چون فعلا رمم 2 گیگ نمیتونم ویستا نصب کنم .

میتونم بگم یکی از بهترین بازی های دنیا بود . طولانی و سخت . سخترین غول به نظرم غول یکی مونده به آخری . همون زنه که یه مشت آدم میخوره و گنده میشه . توی کشتی منظورمه . یه خورده تقبل کردم تا تونستم ردش کنم . پولمو با برنامه آرت مانی هک کردم و آر پی جی خریدم :d
غول آخرش هم به نظر من آسونترین بود .

ولی دیگه حوصله پروفشنال رفتنش رو نداشتم

شـیـفــو
18-11-2009, 18:19
من رفتم تا اونجايي كه وسكر به اون زنه خيانت ميكنه و تو كشتي تبديلش ميكنه و هيولا ، اونجا رو هم گذروندم اما ويندوزم رو عوض كردم يادم رفت از سيومهام ژشتيبان بگيرم همشون پريد !!!!

Maggy_P
19-11-2009, 00:01
فقط آره منم با dx9 تمومش کردم . چون فعلا رمم 2 گیگ نمیتونم ویستا نصب کنم .

میتونم بگم یکی از بهترین بازی های دنیا بود . طولانی و سخت . سخترین غول به نظرم غول یکی مونده به آخری . همون زنه که یه مشت آدم میخوره و گنده میشه . توی کشتی منظورمه . یه خورده تقبل کردم تا تونستم ردش کنم . پولمو با برنامه آرت مانی هک کردم و آر پی جی خریدم :d
غول آخرش هم به نظر من آسونترین بود .

ولی دیگه حوصله پروفشنال رفتنش رو نداشتم
اون غول که نیاز به هیچ اسلحه ای نداشت!
یک اسلحه ی شارژی همونجا بود با اون سریع میمرد:46:

Mostafa NBA
19-11-2009, 00:27
دوستان عزیز, یکی بازی رو برام شرح بده. میخوام ببینم اگه خوبه بخرم. چقدر تخیلیه ؟ دشمن ها کیا هستن ؟

mehdy.z
19-11-2009, 00:57
دوستان عزیز, یکی بازی رو برام شرح بده. میخوام ببینم اگه خوبه بخرم. چقدر تخیلیه ؟ دشمن ها کیا هستن ؟
به شما ماشالله بعد 417 صفحه میای میگی لیلی زنه یا مرد:18::31:
در کل می تونم بگم یه بازی تقریبا اکشن نصف ونیمه ترسناکه ولی خوب اطلاعات کامل بازی توی پست اول هست یه نگاهی بهش بندازی کلا دستت میاد چجوریه...

higrade61
20-11-2009, 00:53
یک سوال چندش آور تکراری میخوام بپرسم:2:. درست حدس زدین ! داستان سر error توی مرحله 2-5 هستش! توی کارخونه گاز بعد از کشتن سوسک گندههه :19:

خدا وکیلی حدود 40-50 صفحه بحث را خوندم اما دستگیرم نشد چیکا کنم.:41:

ورژن من 2 DVD هستش که مال شرکت لوح زرین نیکانه یعنی مال بزتیم نیس. حجم بازی نصب شده 9.94 گیگه. اروری که میده هم "invalid block type -3" هستش!:18:
چیکار کنم؟ اینم مثل بویزتیم فایلهاش گم شده؟ میشه از جایی دانلود کرد؟ اینترنت پر سرعت دارم.
حیفه به خدا دم آخری ادم اینجوری خیط بشه!

Raccoon-city
20-11-2009, 02:55
سلام.
من بازی رو نصب کردم ولی موقعی که روی آیکون بازی کلیک میکنم تا بازی رو شروع کنم این اخطار رو میده......لطفا کمکم کنید.

hosseincode2008
20-11-2009, 10:12
براي آهسته كرده سرعت حركت شاخك هاي اون غول ميشد با اسلحه هاي معمولي به شيء زرد رنگش شليك كرد و تا وقتي كه اون شيء زرد رنگ دوباره ساخته ميشه عمل قفل كردن رو انجام داد .

malkemid
20-11-2009, 11:25
سلام.
من بازی رو نصب کردم ولی موقعی که روی آیکون بازی کلیک میکنم تا بازی رو شروع کنم این اخطار رو میده......لطفا کمکم کنید.

یا کارت گرافیکت سازگار نیست با بازی...یا درایورش آپدیت نیست.

Mehdi.ss
20-11-2009, 23:36
من بازی رو نصب کردم ولی موقع اجرا این ارورو میده باید چیکار کنم ؟؟؟؟

mehdy.z
21-11-2009, 00:38
یک سوال چندش آور تکراری میخوام بپرسم:2:. درست حدس زدین ! داستان سر error توی مرحله 2-5 هستش! توی کارخونه گاز بعد از کشتن سوسک گندههه :19:

خدا وکیلی حدود 40-50 صفحه بحث را خوندم اما دستگیرم نشد چیکا کنم.:41:

ورژن من 2 DVD هستش که مال شرکت لوح زرین نیکانه یعنی مال بزتیم نیس. حجم بازی نصب شده 9.94 گیگه. اروری که میده هم "invalid block type -3" هستش!:18:
چیکار کنم؟ اینم مثل بویزتیم فایلهاش گم شده؟ میشه از جایی دانلود کرد؟ اینترنت پر سرعت دارم.
حیفه به خدا دم آخری ادم اینجوری خیط بشه!
دوست من نسخه بازیت خرابه بهت پیشنهاد میکنم کلا بیخیال بشی(ممکنه چند صد مگابایت رو دانلود کنی آخر هم به هیچ جا نرسی:13:)
نسخه 2DVD رو بگیر خیالت رو راحت کن...

من بازی رو نصب کردم ولی موقع اجرا این ارورو میده باید چیکار کنم ؟؟؟؟
اگه گرافیک سیستمت برای بازی خوبه DX توی DVD بازی رو نصب کن باید درست شه...

Mehdi.ss
21-11-2009, 01:32
اگه گرافیک سیستمت برای بازی خوبه DX توی DVD بازی رو نصب کن باید درست شه...
دایرکت ایکسشو نصب کردم ولی درست نشد :41:

mehdy.z
21-11-2009, 12:53
دایرکت ایکسشو نصب کردم ولی درست نشد :41:
پس لااقل مشخصات کامل سیستمت رو بگذار...

Mehdi.ss
21-11-2009, 13:45
پس لااقل مشخصات کامل سیستمت رو بگذار...
سی پی یو 4
گرافیک gts 250
رم 2 تا 1 گیگ

mahyarSAMSUNG
21-11-2009, 14:50

:27::27: اونو نمیگم که . همون رنه که توی کشیتی یعد خیلی بزرگ میشه . همون که یه کپه آدم می خوره :31:
هرچند اون غولی رو که شما میگید رو هم با آر پی جج کشتم . البته به گفته خودتون بود که با آر پی جی بکشش :31: چون واقعا نمیتونستم . خیلی سخت شده بود . در هر صورت این بازی منو خیلی اعصبی میکرد موقع بازی همش در حال فحش دادن بود :31: برای اینکه من نمیدونم چرا نباید این شخصب بازی در حال راه رفتن خشاب عوض کنه . چرا نتونه در حال راه رفتن تفنگش رو تعویض کنه . یا چرا مثلا دکمه 1 فقط فلان تفنگ نیاره . وسط اون همه در گیری من از کجا باید بدونم که نارانجکی که برداشتم توی کدوم شماره رفته . بیشتر ضرباتی که می خورده سر همین خشاب عوض کردن ها و دنبال تنفگ گشتن و ... بود . به نظر شما باگ نیست ؟ آیا پچی براش نیومده ؟! :41:

sonixax
21-11-2009, 18:59
:27::27: اونو نمیگم که . همون رنه که توی کشیتی یعد خیلی بزرگ میشه . همون که یه کپه آدم می خوره :31:
هرچند اون غولی رو که شما میگید رو هم با آر پی جج کشتم . البته به گفته خودتون بود که با آر پی جی بکشش :31: چون واقعا نمیتونستم . خیلی سخت شده بود . در هر صورت این بازی منو خیلی اعصبی میکرد موقع بازی همش در حال فحش دادن بود :31: برای اینکه من نمیدونم چرا نباید این شخصب بازی در حال راه رفتن خشاب عوض کنه . چرا نتونه در حال راه رفتن تفنگش رو تعویض کنه . یا چرا مثلا دکمه 1 فقط فلان تفنگ نیاره . وسط اون همه در گیری من از کجا باید بدونم که نارانجکی که برداشتم توی کدوم شماره رفته . بیشتر ضرباتی که می خورده سر همین خشاب عوض کردن ها و دنبال تنفگ گشتن و ... بود . به نظر شما باگ نیست ؟ آیا پچی براش نیومده ؟! :41:

عزیزم ، درست نوشته .
یه اسلحه ماهواره ای هست که باهاش روی اوروبورو هدف میگیری با لیزر از آسمون میزنه .

اون شاخک هاشو با یه اسلحه درست و حسابی مثل مگنام میزنی ، یک توپ گنده از وسطش میاد بیرون با اون شارژیه میزنی وسطش .

4 بار که این کار رو بکنی از بین میره .

sepehrppp
21-11-2009, 19:00
دوستان من به یک مشگل برخوردم...
قبلا که این بازی رو بازی میکردم تمام دموهاش میامد اما الان به قسمت دموها که میرسه صدا دارم ولی تصویر ندارم...کسی میدونه اشگال از کجاست؟؟؟

sonixax
21-11-2009, 19:50
قبلا که این بازی رو بازی میکردم تمام دموهاش میامد اما الان به قسمت دموها که میرسه صدا دارم ولی تصویر ندارم...کسی میدونه اشگال از کجاست؟؟؟

از کدک های ویندوز .

mehdy.z
21-11-2009, 21:42
سی پی یو 4
گرافیک gts 250
رم 2 تا 1 گیگ
سیستمت که عالیه فق این فایل رو از اینجا دانلود کن:

دو تا کپی ازش بگیر یکی توی system 32 و یکی هم توی این مسیر:

امیدوارم جواب بده...

Mehdi.ss
22-11-2009, 02:23
سیستمت که عالیه فق این فایل رو از اینجا دانلود کن:

دو تا کپی ازش بگیر یکی توی system 32 و یکی هم توی این مسیر:

امیدوارم جواب بده...
رفتم از همون مغازه ای که خریدم پرسیدم یه برنامه با این نام gfwlivesetup بهم داد نصب کردم درست شد
بازم از کمکت ممنون

شـیـفــو
22-11-2009, 02:25
كسي سيو مرحله مبارزه با وسكر يا بعد اون مثلا چند مرحله جلوتر رو نداره به من بـــده ؟؟؟

mehdy.z
22-11-2009, 14:04
رفتم از همون مغازه ای که خریدم پرسیدم یه برنامه با این نام gfwlivesetup بهم داد نصب کردم درست شد
بازم از کمکت ممنون
خواهش میکنم ولی دیگه حساب اینجا رو نکرده بودم که xlive رو نصب نکرده باشی...
این برنامه رو باید همون اول نصب میکردی!
احتمالا توی همون dvd بازی هم باید می بود...

Mehdi.ss
22-11-2009, 17:29
خواهش میکنم ولی دیگه حساب اینجا رو نکرده بودم که xlive رو نصب نکرده باشی...
این برنامه رو باید همون اول نصب میکردی!
احتمالا توی همون dvd بازی هم باید می بود...
من دی وی دی رو بردم خود مغازه ایه نگاه کرد ، تا نگاه کرد گفتش نمیدونم چرا شرکت تکین این برنامه رو توی دی وی دی بازی نذاشته ، بعد توی یه سی دی جدا برام رایت کرد

Ali_pc
24-11-2009, 15:30
بــــــا سلام

یک سوال داشتم توی مرحله ای که مرده با دختره تفنگ دارند و تیراندازی میکنند چطوری باید مرده عینک مشکی رو کشت ؟؟

Layken
24-11-2009, 16:17
بــــــا سلام

یک سوال داشتم توی مرحله ای که مرده با دختره تفنگ دارند و تیراندازی میکنند چطوری باید مرده عینک مشکی رو کشت ؟؟
شما اونجا کمی معطل می کنی..اولش خوده مرده عینکیه هم میگه که 7 دقیقه ..
سیع کن یا فرار کنی یا اینکه اگه بتونی باهاش دوئل کنی. دوروبرا هم زیر یدونه مقبره کلت مگنوم هستش میتونی ازش استفاده کنی.
ولی با دختره اسلحه داره کاری نداشته باش.

mahyarSAMSUNG
24-11-2009, 17:17
عزیزم ، درست نوشته .
یه اسلحه ماهواره ای هست که باهاش روی اوروبورو هدف میگیری با لیزر از آسمون میزنه .

اون شاخک هاشو با یه اسلحه درست و حسابی مثل مگنام میزنی ، یک توپ گنده از وسطش میاد بیرون با اون شارژیه میزنی وسطش .

4 بار که این کار رو بکنی از بین میره .

واقعا ؟ اصلا من هیچ تفنگی اونجا ندیدم حتی از پله ها هم بالا رفتم ولی یه طرف دوتا گل قرمز و سبز بود اون طرف هم تیر از اون صورتی ها برای اون تفنگ خفن که موشک میزنه :41:

Spaniuly
24-11-2009, 22:18

میشه دیگه وسط چین بزن

sonixax
24-11-2009, 23:27
واقعا ؟ اصلا من هیچ تفنگی اونجا ندیدم حتی از پله ها هم بالا رفتم ولی یه طرف دوتا گل قرمز و سبز بود اون طرف هم تیر از اون صورتی ها برای اون تفنگ خفن که موشک میزنه :41:

همون طبقه پایین اون وسط روی دیوار یه در هست که با کارت باز میشه ، اسلحه اون تو هستش

sepehrppp
25-11-2009, 10:41
از کدک های ویندوز .

من کدک klite را قبلا نصب کردم..چه کدکی لازم داره این بازی؟

دوستان احتمال داره از unlocker باشه که نصب کردم و دموهامو نشون نمیده؟؟

sonixax
25-11-2009, 19:38
من کدک klite را قبلا نصب کردم..چه کدکی لازم داره این بازی؟

من رو 360 بازی میکنم . برای ویندوز نمیدونم چه کدکی لازم داره ولی میدونم که یه کدکی کم دارید ، قدیم ها این مشکل رو با بازی رد آلرت 3 داشتم . کدک های دایو ایکس که نصب کردم درست شد .

mahyarSAMSUNG
27-11-2009, 22:38
همون طبقه پایین اون وسط روی دیوار یه در هست که با کارت باز میشه ، اسلحه اون تو هستش

راست میگیا . دیدم اون بالا یه عکس کارت زده ولی فکر کردم وقتی غولش رو بکشی به کارت میاد :31: ولی کاشکی پاکش نمیکردم و حرفه ایش رو میرفتم . :41:

A.M.D.D.E.V.I.L
30-11-2009, 17:58
خب حالا كسي ميدونه اين بازي رو چجوري بايد انلاين بازي كرد؟
keygen از كجا بياريم؟

Maggy_P
30-11-2009, 21:08
خب حالا كسي ميدونه اين بازي رو چجوري بايد انلاين بازي كرد؟
keygen از كجا بياريم؟
اینجا کاملا توضیح دادن :

Resident Evil 5 را کوآپ یا آنلاین بازی کنید ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mn_acer1
02-12-2009, 00:55
فایلهای ناقص نسخه بویز تیم:

کل فایلهایی که در نسخه های بویز تیم موجود نیست در 8 پارت به حجم حدودا 700 مگ به آدرس های زیر قابل دریافت ست:

[/quote]

مگه به جز بویزتیم شرکت دیگه ای هم این بازیو زده؟
اگه میشه جای دیگه به جز رپیدشر آپ کنی دستت درد نکنه
البته الان من فقط همین یه فایلو میخوام :
BOYSTEAMPC\RESIDENT EVIL 5\nativePC\Image\Archive\s313.arc

وقتی میخواد چپتر 4 رو لود کنه ارور میده میگه این فایله نیست
خواهشا برام بزارید ممنون میشم

ali742
02-12-2009, 11:08
سلام دوستان كسي ترنر بازي رو داره كه كار كنه؟براي دايركس 9
ممنون

shuahin_kh
02-12-2009, 13:16
سلام ali 742.
من چند وقت پيش چندتا trainer رو download كردم، ولي وقتي تو بازي فعال ميكردي هيچ كاري انجام نميداد. نميدونم چرا.
ولي اگر كسي trainer سالم داره بي زحمت upload كنه.
ممنون

ali742
02-12-2009, 13:24
سلام ali 742.
من چند وقت پيش چندتا trainer رو download كردم، ولي وقتي تو بازي فعال ميكردي هيچ كاري انجام نميداد. نميدونم چرا.
ممنون
سلام shuahin_kh
منم همين مشكل رو دارم.نميدونم ترنر ها چرا كار نميكنه؟

ali742
02-12-2009, 15:19
دوستان يه سوال ديگه هم داشتم.من اين بازي رو تو xp بازي مي كردم و حالا تو ويندوز 7 ولي وقتي سيو xp رو توي 7 ميريزم بازي از جاي سيو نمي ياد.D:\Documents and Settings\Dear-User\My Documents\CAPCOM\RESIDENT EVIL 5 به
C:\Users\ali\Documents\CAPCOM\RESIDENT EVIL 5
چرا؟:41:

Amir_Ariamehr2003
02-12-2009, 19:09
به درخواستهای علی 742 و shuahin_kh پاسخ بدین مشکل من رو هم حل کردین

A.M.D.D.E.V.I.L
02-12-2009, 20:05
سلام ali 742.
ممنون

خب بايد بگم برو از اين جا gamesforwindowslive اپديت رو دانلود كن

اين هم trainer

samadsam
02-12-2009, 22:58
سلام ببخشید من بازی resident evil 5 رو نصب کردم الان نمی تونم اجراش کنم یعنی با یه پیام خطا مواجه میشم لطفا راهنماییم کنید این پیام هنگامی ظاهر میشه که بازی رو اجرا کردم و یک مرورگر داره جلو می ره
در ضما مشکل از سخت افزار هم نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

shuahin_kh
03-12-2009, 10:05
بعضي وقتا يه بازي نياز داره كه حتما directX كه توي CD بازي هستش رو نصب كني حتي اگر version DirectX تو از توي CD بهتر و بروزتر باشه.
DirectX توي DVD بازي رو نصب كن ، شايد مشكلت حل بشه.

samadsam
03-12-2009, 11:58
تمامی فایل های وی سی دی رو نسب کرد .
directx هم نصبه .
ویندوزمم xp

shuahin_kh
03-12-2009, 12:05
? :41:؟ شرمنده. بازي من اصلا error نداده. نميدونم چطور بايد حل بشه.

grand theft auto
03-12-2009, 14:32
من بازی رو خریدم و نصب کردم اما زبونش توی من ها چینیه(نمیدونم شاید ژاپنی) توی ستاپ هم همینطور بود،چطوری میشه انگلیسیش کرد؟؟
ممنون

G.D.ragon.Ir
03-12-2009, 15:03
من بازی رو خریدم و نصب کردم اما زبونش توی من ها چینیه(نمیدونم شاید ژاپنی) توی ستاپ هم همینطور بود،چطوری میشه انگلیسیش کرد؟؟
ممنون
بعد از اجرای بازی, جایی که باید نسخه دایرکت ایکس رو انتخاب کنید (Launcher). از نوار منو, گزینه Language و بعد هم English رو انتخاب کنید

esi_1981
03-12-2009, 16:29
سلام دوستان
نمیدونم از دوستان فروم RE4 کسی هست اینجا یا نه که منو یادش باشه؟
یادمه اون فروم بیشتر از 1 سال اکتیو بود و همه توش بحث می کردند. خودمم هم تا وقتی RE4 رو تموم کردم حسابی سر میزدم. مغلومه اینجا هم مثل اونجا حسابی شلوغه. کلازیاد اهل بازی نیستم ولی عاشق سری RE هستم. 2-3 روزی میشه که RE5 رو خریدم و مجبور شدم بخاطرش کارت گرافیکم رو عوض کنم D:
فعلا تا آخر بازی کنارتون هستم
همین دیگه، خواستم ورودم رو خبر بدم p:
جایی گیر کردم مزاحمتون میشم

sepehrppp
03-12-2009, 19:06
سلام دوستان هینم یک ترینر برای دوستانی که در خواست کرده بودند...
البته این سایتش هست.میتونین این یکیشو دانلود کنین
V 1.0.0.129

یا از اینجا هم خودم آپلود کردم...امیدوارم مفید باشه...

samadsam
04-12-2009, 10:02
سلام ببخشید آخر من نتونستم وارد بازی بشم . هنگامی که بازی رو باز می کنم توی یه صفحه ی مشکی مرورگری میاد که برم توی بازی حدود 94 درصد می ره که error میده . (تصویرش رو پایین گذاشتم)

که دیگه نمیشه بازی رو اجرا کرد و نه میشه بازی رو بست و باید سیستم رو ریسیت کرد .
قبلا بازی های روبرو رو نصب کردم و درستم کار کرد (evil 4 , Devil May Cry 4 )
سیستم من :

Display :Nvidia GeForce 7300 LE
CPU : 3.33 GHz & 3.35GHz
Ram : 1.256

لطفا راهنماییم کنید

ramin_pilot
04-12-2009, 12:00
سلام خسته نباشید
بی زحمت کد تقلب بازی Resident Evil 5 رو برای کنسول Xbox 360 می خواستم.
خیلی ممنون

grand theft auto
04-12-2009, 14:31
من اونجایی که یه یارویی با اره برقی دنبالمون میکنه و ما باید دنبال کلید بگردم گیر کردم،کلیده کجاست؟راه کشتن اون یارو چیه؟

G.D.ragon.Ir
04-12-2009, 15:41
من اونجایی که یه یارویی با اره برقی دنبالمون میکنه و ما باید دنبال کلید بگردم گیر کردم،کلیده کجاست؟راه کشتن اون یارو چیه؟
کلید پیش همون هست و بعد از کشتنش به دست میارید
سعی کنید از بشکه های انفجاری (قرمز) و اون ترانس فشار قوی برق, استفاده کنید. از سلاحهای مختلف, متناسب با شرایط استفاده کنید. بیشتر به سرش شلیک کنید و زمانی هم که در اثر شلیک ها گیجه, بهش بچسبید و دکمه ای رو که میگه بزنید (تا خشاب کمتری مصرف کنید)

skeleton2012
04-12-2009, 19:43
تو بخش دانلود فايل هاي ناقص فايل اولي قابل دانلود نيست و error مي ده بايد دوباره upload بشه وگرنه قابل دانلود شدن نيست !

grand theft auto
04-12-2009, 19:54
کلید پیش همون هست و بعد از کشتنش به دست میارید
سعی کنید از بشکه های انفجاری (قرمز) و اون ترانس فشار قوی برق, استفاده کنید. از سلاحهای مختلف, متناسب با شرایط استفاده کنید. بیشتر به سرش شلیک کنید و زمانی هم که در اثر شلیک ها گیجه, بهش بچسبید و دکمه ای رو که میگه بزنید (تا خشاب کمتری مصرف کنید)
ممنون دوست گرامی!
حالا یه جا دیگه گیر کردم!
اون قسمتی هست که ما میریم زیر زمین توی یه تونل بعد از اونورش با آسانسور میایم بیرون و یه کامیونه میاد یه جونوری از پشتش میاد بیرون،اون جونور رو چجوری میشه کشتش؟حدس میزنم با اون مینها؟چجوری منفجرش کنم؟

mehdy.z
04-12-2009, 20:08
ممنون دوست گرامی!
حالا یه جا دیگه گیر کردم!
اون قسمتی هست که ما میریم زیر زمین توی یه تونل بعد از اونورش با آسانسور میایم بیرون و یه کامیونه میاد یه جونوری از پشتش میاد بیرون،اون جونور رو چجوری میشه کشتش؟حدس میزنم با اون مینها؟چجوری منفجرش کنم؟
اسمش روشه مین:31:
خودش منفجر میشه شما فقط هدایتش کن روی مین:46:

grand theft auto
04-12-2009, 20:29
ااا راست میگیا:31:
منم هرچی مین داشتم گزاشتم زیرش ترکید ولی نمرد!! سگجونه! چکار کنم؟دیگه مینی نمونده.

.mehdi
04-12-2009, 20:44
با هر یدونه مین روی زمین میوفته.
شما همین موقع به قسمت نارنجی رنگ دُمبِش تیر اندازی کن.
چند دفه انجام بدی تمومه.

mehdy.z
04-12-2009, 20:54
با هر یدونه مین روی زمین میوفته.
شما همین موقع به قسمت نارنجی رنگ دُمبِش تیر اندازی کن.
چند دفه انجام بدی تمومه.
من چون روی نرمال میرفتم فکر کنم با همون مینها کلکش کنده شد
(البته فکر کنم چند تایی هم از قبل داشتم:31:)

sonixax
05-12-2009, 00:13
سلام خسته نباشید
خیلی ممنون

گشتم نبود ، نگرد نیست

esi_1981
05-12-2009, 09:37
سلام ببخشید آخر من نتونستم وارد بازی بشم . هنگامی که بازی رو باز می کنم توی یه صفحه ی مشکی مرورگری میاد که برم توی بازی حدود 94 درصد می ره که

error میده . (تصویرش رو پایین گذاشتم)

که دیگه نمیشه بازی رو اجرا کرد و نه میشه بازی رو بست و باید سیستم رو ریسیت کرد .
قبلا بازی های روبرو رو نصب کردم و درستم کار کرد (evil 4 , Devil May Cry 4 )
سیستم من :

Display :Nvidia GeForce 7300 LE
CPU : 3.33 GHz & 3.35GHz
Ram : 1.256

لطفا راهنماییم کنید

دوست عزیز مشکل شما کارت گرافیکه؛ منم همین مشکل رو داشتم ، کارت گرافیک رو عوض کردم درست شد.

از دوستان کسی میدونه سیو بازی رو چجور میشه انتقال داد؟
من فایل سیو رو به همراه config از فلدر my document کپی کردم ولی وقتی اجرا میکنم میگه فایل سیو damage شده و نمیتونه بازش کنه

یه چیز دیگه این بازی چرا انقدر کوتاهه؟؟؟؟؟؟؟؟ اویل 4 رو 1 ماه در گیرش بودم ولی این رو 2 روزه دارم تموم میکنم، خوشم نیومد

esi_1981
05-12-2009, 09:39
کسی سیو بازی از مرحله 5-2 یا 5-3 رو داره؟ بعد از کشتن اون جونور مسخره که باید بسونیمش
من سیوم رو آوردم کپی کردم ولی باز نمیکنه

grand theft auto
05-12-2009, 09:59
بازم من گیر کردم!
توی اون پالایشگاه دو تا از اون اره برقی دارا بهم حمله کردن که اولی رو راحت کشتم ولی دومی خیلی سگجونه 5 تا مین زیرش ترکوندم ولی نمرد!! نمیمیره چکار کنم؟تیرمم کمه زود تموم میشه پول هم ندارم اسلحه بخرم!

G.D.ragon.Ir
05-12-2009, 10:09
بازم من گیر کردم!
توی اون پالایشگاه دو تا از اون اره برقی دارا بهم حمله کردن که اولی رو راحت کشتم ولی دومی خیلی سگجونه 5 تا مین زیرش ترکوندم ولی نمرد!! نمیمیره چکار کنم؟تیرمم کمه زود تموم میشه پول هم ندارم اسلحه بخرم!اگه درست یادم باشه, اون 2تا تو اون قسمت, چیزی بجز ایتم نمی دادند پس شما بعد از انجام کارها, از در, خارج شید

از دوستان کسی میدونه سیو بازی رو چجور میشه انتقال داد؟
من فایل سیو رو به همراه config از فلدر my document کپی کردم ولی وقتی اجرا میکنم میگه فایل سیو damage شده و نمیتونه بازش کنه
من سیوم رو آوردم کپی کردم ولی باز نمیکنه اونجوری که قبلآ, دوستان گفته بودند, علاوه بر سیو بازی, باید XLive رو هم برداشته باشید (میتونید 2عبارت قرمز شده رو سرچ کرده و بعد ادامه مسیر (مال من در مسیر بالایی هست - البته مخفی))

AppData\Local\Microsoft\XLive
Application Data\Microsoft\XLive

grand theft auto
05-12-2009, 10:56
اگه درست یادم باشه, اون 2تا تو اون قسمت, چیزی بجز ایتم نمی دادند پس شما بعد از انجام کارها, از در, خارج شید
یعنی بدون کشتنشون فرار کنم؟

ramin_pilot
05-12-2009, 11:12
سلام خسته نباشید
لطفا کمک کنید
خیلی ممنون

G.D.ragon.Ir
05-12-2009, 11:28
شما که میگید برای کشتن دومی مشکل دارید, پس اگه امکانش هست اون قسمت رو بدون کشتنش/کشتنشون رد کنید (چه اشکالی داره)

esi_1981
05-12-2009, 11:28
اونجوری که قبلآ, دوستان گفته بودند, علاوه بر سیو بازی, باید XLive رو هم برداشته باشید (میتونید 2عبارت قرمز شده رو سرچ کرده و بعد ادامه مسیر (مال من در مسیر بالایی هست - البته مخفی))

AppData\Local\Microsoft\XLive
Application Data\Microsoft\XLive

آقا ممنون از راهنمایی

آره اونجا 2 تا اره برقی به پستت میخوره که هر کدوم یه دستبند یا همیچین چیزی بهت میدن، بهتر در بری

راستی یه سوال دیگه، تو RE-4 این treasure ها رو میشد با هم ترکیب کرد و با قیمت بالا تر فروخت اما اینجا من هر چی گشتم نتونستم این امکان رو پیدا کنم، میخوام بدونم اصلا همچین امکانی وجود نداره یا من نتونستم پیدا کنم؟

G.D.ragon.Ir
05-12-2009, 11:39
راستی یه سوال دیگه، تو RE-4 این treasure ها رو میشد با هم ترکیب کرد و با قیمت بالا تر فروخت اما اینجا من هر چی گشتم نتونستم این امکان رو پیدا کنم، میخوام بدونم اصلا همچین امکانی وجود نداره یا من نتونستم پیدا کنم؟
نه, همچین چیزی وجود نداره

grand theft auto
05-12-2009, 14:22
شما که میگید برای کشتن دومی مشکل دارید, پس اگه امکانش هست اون قسمت رو بدون کشتنش/کشتنشون رد کنید (چه اشکالی داره)
اشکالی که نداره،من خیال میکردم نمیشه!حل شد.

sonixax
05-12-2009, 16:10
بازم من گیر کردم!
توی اون پالایشگاه دو تا از اون اره برقی دارا بهم حمله کردن که اولی رو راحت کشتم ولی دومی خیلی سگجونه 5 تا مین زیرش ترکوندم ولی نمرد!! نمیمیره چکار کنم؟تیرمم کمه زود تموم میشه پول هم ندارم اسلحه بخرم!

با شات گان بزن توی سرش ، گیج میشه بعد برو با لگدی مشتی چیزی بزنش ، چند بار که این کار رو بکنی میمیره

sonixax
05-12-2009, 16:13
سلام خسته نباشید
لطفا کمک کنید
خیلی ممنون

تنها راه استفاده از Save Game Editor هستش و بس . رمز نداره این بازی و روی 360 کلا رمزی در کار نیست مگر اینکه خود بازی داشته باشه .

شاید حالا یه Gameshark چیزی براش اومد ولی فعلا فقط همین راه هستش .

esi_1981
05-12-2009, 17:16
شما چرا دنبال تراینر و کد تقلب و اینجور چیزا هستید، تمام مزه بازی رو از بین میبره به خدا

grand theft auto
05-12-2009, 17:22
شما چرا دنبال تراینر و کد تقلب و اینجور چیزا هستید، تمام مزه بازی رو از بین میبره به خدا
خداییش که راست میگی،چیه تند تند رمز میزنن!
اما یه مشکلی پیش اومده که خودم مجبورم ترینر داشته باشم،کسی داره؟توی یه مرحله گیر کردم همه تفنگامو فروختم تا بهترشو بگیرم اما فهمیدم زیر قیمت فروختم و همونا رو هم نمی تونم بخرم و الان هیچی تفنگ ندارم.
لطفا یه ترینری،رمزی،چیزی بدید.

esi_1981
05-12-2009, 17:36
خداییش که راست میگی،چیه تند تند رمز میزنن!
اما یه مشکلی پیش اومده که خودم مجبورم ترینر داشته باشم،کسی داره؟توی یه مرحله گیر کردم همه تفنگامو فروختم تا بهترشو بگیرم اما فهمیدم زیر قیمت فروختم و همونا رو هم نمی تونم بخرم و الان هیچی تفنگ ندارم.
لطفا یه ترینری،رمزی،چیزی بدید.
خوب سیو اون مرحله رو از بچه ها بگیر
در ضمن شما چرا اسلحه هات رو فروختی؟ مگه آپگرید نمیکنی؟ من کلت معمولی رو برای شیوا و شاتگان رو برای خودم آپگرید کردم وهیچ مشکلی هم نداشتم تا الان، البته بار اوله دارم میرم و رو نرمال بازی میکنم. تا chapter 5-3 هم رفتم، دیگه چیزی به آخرش نمونده

grand theft auto
05-12-2009, 17:58
فروختم تا خیر سرم بهترشو بخرم.
کسی تراینر داره برسونه که من محتاجم.

esi_1981
05-12-2009, 18:02
فروختم تا خیر سرم بهترشو بخرم.
کسی تراینر داره برسونه که من محتاجم.
چی میخواستی بگیری؟ مگنوم، mP5 ، AK47، اسنیپر، شاتگان ، مسلسل و نارجک انداز رو تا الان من از خود بازی گرفتم و نیازی نبوده بخرم، نکنه جا انداختی اینارو؟

grand theft auto
05-12-2009, 18:42
از کجا گرفتی؟؟ من که ندیدم.

esi_1981
05-12-2009, 19:10
از کجا گرفتی؟؟ من که ندیدم.

جدی یعنی هیجکدوم از اینا رو ندیدی تو بازی؟ فکر کنم اصلا محیط ها موقع بازی نمی گشتی و گرنه حتما پیدا میکردی
تو قسمتهای مختلف یه چمدونهای فلزی هست که توش اسلحه ست.
سعی کن هر مرحله رو که بازی می کنی حسابی محیط رو بگردی

الان شما تو کدوم chapter هستی؟

sepehrppp
05-12-2009, 19:28
حتی زیرنویس بازی هم میاد اما یک مربع صورتی مید رو صفحه ام

grand theft auto
05-12-2009, 19:37
جدی یعنی هیجکدوم از اینا رو ندیدی تو بازی؟ فکر کنم اصلا محیط ها موقع بازی نمی گشتی و گرنه حتما پیدا میکردی
تو قسمتهای مختلف یه چمدونهای فلزی هست که توش اسلحه ست.
سعی کن هر مرحله رو که بازی می کنی حسابی محیط رو بگردی

الان شما تو کدوم chapter هستی؟
آره یه چند باری یه چیزایی پیدا کردم اما نه اسلحه درست و حسابی.
آقا ما لنگیم یکی کمک کنه.

sepehrppp
05-12-2009, 19:45
یکی کمک من کنه خواهشا....

grand theft auto
05-12-2009, 19:57
یکی کمک من کنه خواهشا.... من که بلد نیستم!
ای بابا ما شانس نداریم یه تراینر گرفتم اصلا اسلحه نداره.
ادیت:یه چمدون اسلحه پیدا کردم و مرحله رو ردش کردم.

G.D.ragon.Ir
06-12-2009, 08:45
یه چمدون اسلحه پیدا کردم و مرحله رو ردش کردماین سری که به خیر گذشت ولی روی هم رفته, دیگه سلاح هاتون رو نفروشید چون تو این بازی تمام چیزها رو با 1/10 قیمت فروش از شما میخرند (راکت لانچر 10.000 تایی رو 1.000) که این پولها هم دردی رو دوا نمیکنه

grand theft auto
06-12-2009, 10:00
این سری که به خیر گذشت ولی روی هم رفته, دیگه سلاح هاتون رو نفروشید چون تو این بازی تمام چیزها رو با 1/10 قیمت فروش از شما میخرند (راکت لانچر 10.000 تایی رو 1.000) که این پولها هم دردی رو دوا نمیکنه
درسته
اما بعضیا چجوری 10000 دلار گیر میارن؟ما که هرچی عتیقه و الماس و پول داریم رو هم 3000 دلار هم نمیشه.

G.D.ragon.Ir
06-12-2009, 10:30
درسته
اما بعضیا چجوری 10000 دلار گیر میارن؟ما که هرچی عتیقه و الماس و پول داریم رو هم 3000 دلار هم نمیشه.
دوست عزیز, شما تمام منطقه ها رو خوب میگردید؟ به عنوان مثال, تو مراحل مربوط به اشعه های سوزان تو هر چپترش بالای 15.000 هزار تا گیر میارید

grand theft auto
06-12-2009, 10:49
اشعه های سوزان کجاست؟همونجایی که با یه آیینه راهرو ها رو آتیش میزنن؟من تازه وارد اونجا شدم،پول ها کجاست؟

samadsam
06-12-2009, 10:51
سلام دوستانببخشید دو تا مشکل داشتم لطفا کمکم کنید
1- توی بازی Resident چجور باید مراحل رو ذخیره کرد (متاسفانه من مرد اره ی رو هم کشتم با مکافات اما ذخیره نشده بود )
2- اگه امکانش هست ذخیره ی مرحله ای که مرد اره ای رو با ترانس از بین می بری رو واسم بزارین . (2.2)ممنونتون میشم

grand theft auto
06-12-2009, 10:52
من که سیو نمیکنم میام بیرون خودش سیو میشه

samadsam
06-12-2009, 11:08
پس مشکل من چیه توی MY Document هم فایل ذخیرش نیست
من همون روز تا مرد اره ای اولی رفتم اما هنگام بازی مجدد فقط new game فعاله ؟؟

G.D.ragon.Ir
06-12-2009, 11:20
اشعه های سوزان کجاست؟همونجایی که با یه آیینه راهرو ها رو آتیش میزنن؟من تازه وارد اونجا شدم،پول ها کجاست؟آره
آخرش, یکسری معمای هدایت اشعه با اینه هست که تو آخرین بخشش یک مجسه هم هست که اگه اشعه رو بسمت اون هدایت کنی, 2 تا در باز میشه که کلی پول و ایتم میده (مراقب مارهای تو کوزه ها باش- جعبه وسط محوطه اصلی هم, چیزی بجز کلی عنکبوت که بهت حمله می کنند, نمیده). البته فکر کنم مرحله قبلش هم صندوقهای بزرگ و سنگی داشت که با کمک شوا باید باز میکردید که تو اونها هم مقادیر زیادی پول و ایتم بود (چون این بازی رو خیلی وقت پیش رفته بودم نمیتونم تو اینجور موارد دقیق تر توضیح بدم)

1- توی بازی Resident چجور باید مراحل رو ذخیره کرد (متاسفانه من مرد اره ی رو هم کشتم با مکافات اما ذخیره نشده بود )همونطور که دوستمون grand theft auto عزیز, گفت, این بازی بصورت خودکار سیو میکنه, فقط باید در ابتدای کار یک پروفایل برای خودتون بسازید

samadsam
06-12-2009, 11:31
دوست عزیز من پرو فایل درست نکرده بودم چون یه رمز همچین چیزی می خواست منم توجه نکردم و فکر می کردم پروفایل توی سایت

حالا اگه کسی سیو مرحله ی اون ادم اره ای رو داره برام بزاره دیگه حوصله از نو بازی کردنو ندارم :11:

G.D.ragon.Ir
06-12-2009, 14:16
لطفا یکی کمکم کنه الان نزدیک به 1 ساعته انلاینم که جواب بگیرم ولی
از من میشنوید, پروفایل بسازید و از اول برید (چیز زیادی هم که نرفته بودید)