PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Resident Evil 5

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22

..hamed..
07-10-2009, 15:55
سلام اقا ببخشید که اسن وال تکراری رو میپرسم اخه درس و دانشگاه شروع شده و منم دیگه وقت ندارم همه صفحاتو بگردم میشه بگید چطوری باید اون مردیکه اخر بازی رو کشت اخه وقتی با کریس میرم پشتش و میپرم پشتش و شوا میاد اونو با مشت میزنه خط جون کریس خالی میشه و میمیریم

Layken
07-10-2009, 17:02
سلام اقا ببخشید که اسن وال تکراری رو میپرسم اخه درس و دانشگاه شروع شده و منم دیگه وقت ندارم همه صفحاتو بگردم میشه بگید چطوری باید اون مردیکه اخر بازی رو کشت اخه وقتی با کریس میرم پشتش و میپرم پشتش و شوا میاد اونو با مشت میزنه خط جون کریس خالی میشه و میمیریم
اگه منظورت از مردیکه اخری همون وسکر (عینکیه) هستش خوب باید اول همه چراغ هارو خاموش کنی بعد
یه ارپیچی هست که باون بزنیش میگیره ارپی جی رو زود باید با یک اسلحه بزنیش تا تودستش منفجر بشه
بعد که افتاد زمین میری میگیریش و شوا میاد واکسن یا همون چیز رو بهش تزریق میکنه.

golmohammadi
07-10-2009, 17:25
و بعد از چند بار شلیک به قلبش میفته رو زمین که باز باید بهش نزدیک بشید و با زدن دکمه F دستا وسکر رو بگیرید
تا شیوا چاقو رو تو قلبش فرو کنه !

چرا مال من اينطوري نبود ؟
چون شوا اينكارو نكرد
مال من طور ديگه اي بود
من اخر سر ار پي جي را زدم
بعد رفت رو دمو
در دمو وسكر افتاد داخل مذاب
و سنگهاي دور و وري هم از هم جدا شدند
كريس و شوا هم با يه هليكوپتر فرار كردند
بعد وسكر يهو با دستش هلي كوپتر را گرفت
بعد كريس و شوا هركدوم يه ار پي جي از هليكوپتر برداشتند و باهم شليك كردند به وسكر(اينجا دكمه داد)
بعد از برخورد تيرها به وسكر، اونجا وسكر كارش تموم شد
و بازي اينطوري تموم شد
من چاقويي نديدم

تو این مرحله آخر زمانی که وسکر می پره بالا وی می ره سروقت شوا باید چی کار کردشوا رو چه جوری باید نجات داد زبون بسته همش از صخره می افته وهرچه گلوله (نارنجک تفنگی)به وسکر می زنم اثر نمی کنه یعنی دید خوبی نداره واون بالا هم نمی شه رفت گیرکردم حسابی
اول بايد بري اونسنگ كه گرد هست را با دكمه ها كه ميده اونو غلط بدي بندازي داخل مذاب تا دختره بعدا براش راه باز بشه كه بياد پيشت
بعد فوري برميگردي به بالاي سنگها منظور همونجايي كه گرد شكل هست و بالاترين جا هست
بعد از اونجا چند تا شليك به ويكر كني دختره خودش خودشو نجات ميده و بعدا مياد پيشت
در اين حال كه دختره مياد پيشت ويكر هم بهش از دور حمله ميكنه
بايد نشنانه گيري كني و به پشتش شليك كني
همون جاي زرد
بعدش وسكر هم مياد پيشت

ولی من تو سایت کپکام خوندم که میشه اونجا گفته بودن کافیه در بازی فقط دکمه کنترلر دوم رو فشار بدی تا درست بشه !!!
من اينكارو ميكنم اتفاقي نمي افته
دو دسته دارم
راستي بچه ها من دور دو را با شوا انتخاب كردم
در اين دور شوا مايل به راست هست
يعني درست وسط صفحه قرار نميگيره
اين موضوع منو اذيت ميكنه
شايد بخاطر اين باشه كه بعدا با دسته دو نيز بشه كريس را كنترل كرد
كسي چنين چيزي شنيده ؟

سلام اویل 5 چه جوری save می شهHELP ME PL
خودش اتوماتيك سيو ميشه
ولي قبلش بايد يك پروفايل بسازي
اگه نسازي سيو نخواهد شد

حاجي فكر كنم در اين زمان ديكه بايد بزني
دقيق يادم نيست ولي فكر كنم اينطوري بود

..hamed..
07-10-2009, 17:27
اگه منظورت از مردیکه اخری همون وسکر (عینکیه) هستش خوب باید اول همه چراغ هارو خاموش کنی بعد
یه ارپیچی هست که باون بزنیش میگیره ارپی جی رو زود باید با یک اسلحه بزنیش تا تودستش منفجر بشه
بعد که افتاد زمین میری میگیریش و شوا میاد واکسن یا همون چیز رو بهش تزریق میکنه.
زیزم ما الان تو دهانه اتشفشان باهاش درگیریم اونجایی که شما منظورته رو رد کردم

Layken
07-10-2009, 17:32
زیزم ما الان تو دهانه اتشفشان باهاش درگیریم اونجایی که شما منظورته رو رد کردم
اونجا وقتی که وسکر شما رو دنبال کرد و رفتین با هم به جایی که مثل گردباد هم میچرخه
وسط سینش یه چیزی میاد باید اونو بزنی.....
ولی یه پیشنهاد بهتره یک RPG بخری بعد بزن وسط سینش
تمام.

H M R 0 0 7
07-10-2009, 20:42
Resident Evil 5: Alternative Edition
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

h.ekhraji
07-10-2009, 20:49
آقا در مورد پچ بازی بیشتر توضیح بدین.

blAck fire
08-10-2009, 09:42
سلام من تازه بازیرو خریدم منو تنظیمات ژاپنی یا چینی یا ... هست:45: همه این بازیا اینطوری؟ میشه EN کرد ؟:41:

123arash
08-10-2009, 10:24
دوست عزيز تو قسمت launcher روي گزينه language كليك كن و زبان انگليسي رو بزن.

G.D.ragon.Ir
08-10-2009, 11:11
Gatling gun

این سلاح بعد از آپگرید کامل (VZ61 (Machine gun باز شده و به قیمت 50,000 قابل خرید است
این سلاح, مختص کریس بوده و دارای تیر بینهایت و همچنین قدرت شلیک بالایی است. تنها نقطه ضعف این سلاح, تاخیر در شروع شلیک است

Longbow

این سلاح بعد از آپگرید کامل (S75 (Rifle باز شده و به قیمت 50,000 قابل خرید است
این سلاح, مختص شوا بوده و دارای تیر بینهایت و همچنین قدرت شلیک بالایی است. تنها نقطه ضعف این سلاح, نداشتن نشانه (لیزر و...) است

S&W M500

این سلاح بعد از آپگرید کامل (S&W M29 (Magnum باز شده و به قیمت 30,000 قابل خرید است
حداکثر قدرت شلیک: 5000
بهترین زمان پر کردن مجدد سلاح: 3.18
حداکثر خشاب: 6
نکته: این سلاح آپگرید میشود

Hydra

این سلاح بعد از آپگرید کامل (Ithaca M37 (Shotgun باز شده و به قیمت 30,000 قابل خرید است
حداکثر قدرت شلیک: 550
بهترین زمان پر کردن مجدد سلاح: 3.30
حداکثر خشاب: 10

M93R

این سلاح بعد از آپگرید کامل (M92F (Handgun باز شده و به قیمت 30,000 قابل خرید است
این سلاح قابلیت شلیک تیرباری 3 تیر را دارد
حداکثر قدرت شلیک: 400
بهترین زمان پر کردن مجدد سلاح: 1.36
حداکثر خشاب: 30

Samurai Edge و Px4
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این 2 سلاح, در حالت The Mercenaries باز شده... (اگه کسی از دوستان این 2 سلاح رو باز کرده ممنون میشم شیوه دقیق باز کردنشون رو بگه. با تشکر:11:)

نکات:
بینهایت کردن تیر سلاح ها: بعد از آپگرید کامل سلاح, به قسمت Bonus Features رفته و گزینه مربوط به بینهایت کردن سلاح مربوطه را با توجه به امتیاز مورد نیاز, بخرید و سپس به Special Settings و در ادامه به Infinite Ammo رفته و گزینه Infinite Ammo Mode را On کنید و در هنگام شروع بازی, در پنجره Network گزینه Infinite Ammo باید Yes باشد

بینهایت کردن تیر Rocket Launcher: برای اینکار, باید بازی را زیر 5 ساعت بروید

Javadgenral
08-10-2009, 11:40
دستت درد نکنه ! راستی دوستان هنوز پچ براب بازی عرضه نشده ؟

Arash Arash
08-10-2009, 12:57
سلام به همگی.......
سوالی كه داشتم اينه كه من تو كل بازی دو سه تا لوح آبی BSAA پيدا نكردم،چطور بايد 30 تا لوح پيدا كرد؟ تا بشه اسپشيال ها رو خريد؟

REZAt1980
08-10-2009, 12:59
سلام.

دوستان من تو اون جا گیر کردم که همه سربازا رو کشته پیدا میکنه. بعد یه کلید رو پیدا میکنه، و اون غوله میاد سراغش.

اون غول رو چه جوری باید کشت؟

در ضمن چه جوری نارنجک پرت میکنه؟

Arash Arash
08-10-2009, 13:13
سلام.

دوستان من تو اون جا گیر کردم که همه سربازا رو کشته پیدا میکنه. بعد یه کلید رو پیدا میکنه، و اون غوله میاد سراغش.

جیزغالش کن:31:
اون کپسول های گاز و بنداز زمن وقتی اون موجوده بهش رسید به کپسول ها شلیک کن!
ولی اونجا رو باید یه کار دیگه انجام بدی!!باید بری در ها رو باز کنی!
یه جعبه کنترل داره برو اونجا در ها رو باز کن!!
بعد برو و در اصلی رو با کلیک باز کن و...

masoudtr
08-10-2009, 13:32
من بازی را تموم کردم حالا از کجا باید لباس هاشون را عوض کنم
یک figure تو منو ها داره که مثل جعبه ادامس شانسیه اون چیه؟

Javadgenral
08-10-2009, 13:34
اره اتفاقا منم توی این جعبه موندم نمیدونم چیه ؟؟؟ زبان انگلیسیم هم در حد متوسطه ............

nazila20
08-10-2009, 13:37
چرا مال من اينطوري نبود ؟
چون شوا اينكارو نكرد
مال من طور ديگه اي بود
من اخر سر ار پي جي را زدم
بعد رفت رو دمو
در دمو وسكر افتاد داخل مذاب
و سنگهاي دور و وري هم از هم جدا شدند
كريس و شوا هم با يه هليكوپتر فرار كردند
بعد وسكر يهو با دستش هلي كوپتر را گرفت
بعد كريس و شوا هركدوم يه ار پي جي از هليكوپتر برداشتند و باهم شليك كردند به وسكر(اينجا دكمه داد)
بعد از برخورد تيرها به وسكر، اونجا وسكر كارش تموم شد
و بازي اينطوري تموم شد
من چاقويي نديدم

اول بايد بري اونسنگ كه گرد هست را با دكمه ها كه ميده اونو غلط بدي بندازي داخل مذاب تا دختره بعدا براش راه باز بشه كه بياد پيشت
بعد فوري برميگردي به بالاي سنگها منظور همونجايي كه گرد شكل هست و بالاترين جا هست
بعد از اونجا چند تا شليك به ويكر كني دختره خودش خودشو نجات ميده و بعدا مياد پيشت
در اين حال كه دختره مياد پيشت ويكر هم بهش از دور حمله ميكنه
بايد نشنانه گيري كني و به پشتش شليك كني
همون جاي زرد
بعدش وسكر هم مياد پيشت

باتشکرازدوستان دیشب تمومش کردم
اما دقیقا همین طورکه گفتی تموم شد من هم چاقویی ندیدم ولی دکمه مکمه هم نخواست

با این تفاصیل یعنی
وسکر هم به سدلر پیوست؟ اگه البرت مرده باشه تکلیف آمبرلا چی میشه

H M R 0 0 7
08-10-2009, 13:47
سلام.

همون پایین کنار نردبان یه سلاح لیزری ماهواره ای هستش

بگیرش و برو بالا روی اون نقطه های حساسش زوم کن. وقتی قفل شد شلیک کن.
چند بار که اینکارو کنی نابود میشه.

نارنجک هم مثل اسلحه که میگیری دستت باید بگیری و گارد حالت شکلیک بگیری و پرت کنی

mosolim
08-10-2009, 13:57
من بازی را تموم کردم حالا از کجا باید لباس هاشون را عوض کنم
یک figure تو منو ها داره که مثل جعبه ادامس شانسیه اون چیه؟

سلام
شما باید در بخش bonus features اونا رو بخرید هم لباس ها رو و هم figure رو . بعد در بخش special setting و در بخش costum select می تونید لباس رو مشاهده و عوض کنید.

mosolim
08-10-2009, 13:59
سلام.

سلام
اون باید بکشونید داخل اون اتاقک گازی بعد تو همونجا با تیر و نارنجک (شلیک به نقاط زرد رنگ) زمین گیرش کنید بعد بیاد بیرون و دستگیره رو بکشید تا در اتاقک بسته بشه و تمام .

G.D.ragon.Ir
08-10-2009, 14:01
سلام به همگی.......
سوالی كه داشتم اينه كه من تو كل بازی دو سه تا لوح آبی BSAA پيدا نكردم،چطور بايد 30 تا لوح پيدا كرد؟ تا بشه اسپشيال ها رو خريد؟
دوست عزیز, نه شما و نه هیچ کس دیگری هم نمیتونه هر 30 تا رو خودش پیدا کنه چون بعضی هاش رو با دوربین دار هم به زور میشه دید چه برسه... . شما و دوستانی که مایلند هر 30 تا رو پیدا کنند میتونید از سایت زیر متوجه محل های اونها بشید (هرچند سایت به زبان انگلیسی است اما تصاویر به اندازه کافی گویا است و اگر هم احیانآ به مشکل برخوردید, همینجا درمیون بزارید تا من راهنمایتون کنم)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ardavan_2008
08-10-2009, 14:13
من که این چند ص اخر رو خوندم بازم نتونستم مرحله ی اتشفشانه رو رد کنم بعد اینکه کریس می خواد بپره از پله پله که میشکنه میوفته و وسکر می یاد دنبالت حالا بای برم اون سنگ بزرگه رو حرکت بدم اما تا دوتا FوVمیزنم وسکر بهم میرسه و پرتابم میکنه و ممیرم یا که اصلا سسنگه تکون نمی خوره ...باید اینجا چی کار کرد؟؟؟ اون دختره شیوا هم که بالا وایساده داره منو نگاه میکنه فقط...گیر کردم حسابی!!!

REZAt1980
08-10-2009, 14:23
این یارو که با یه اره برقی میاد رو چه جوری باید کشت؟ با شات گان 3 تا خشاب خالی کردم تو سرش اما بازم نمی میره.

Arash Arash
08-10-2009, 14:36
این یارو که با یه اره برقی میاد رو چه جوری باید کشت؟ با شات گان 3 تا خشاب خالی کردم تو سرش اما بازم نمی میره.

با گلوله:31:

Arash Arash
08-10-2009, 14:43
من که این چند ص اخر رو خوندم بازم نتونستم مرحله ی اتشفشانه رو رد کنم بعد اینکه کریس می خواد بپره از پله پله که میشکنه میوفته و وسکر می یاد دنبالت حالا بای برم اون سنگ بزرگه رو حرکت بدم اما تا دوتا FوVمیزنم وسکر بهم میرسه و پرتابم میکنه و ممیرم یا که اصلا سسنگه تکون نمی خوره ...باید اینجا چی کار کرد؟؟؟ اون دختره شیوا هم که بالا وایساده داره منو نگاه میکنه فقط...گیر کردم حسابی!!!

چیزی نداره اون سنگ و بزن بنداز که شیوا بعدا بتونه بیاد!
وقتی انداختیش برو بالا و موقعی که آلبرت بهت پشت کرد یا تو هر زمان که تونستی از بالا به اون ماده نارنجی پشتش بزن(فکر کنم 2 بار)
بعد اون بیخیال تو میشه و میره طرف شوا باید یکم باز بهش تیر بزنی که شوا فرار کنه از اون راهی که تو براش درست کردی بهت برسه...........بعد هم که دیگه چیزه خاصی نداره فقط حواست باشه به اون چیزه نارنجی پشتش بزن!!
وقتی رودر رو هم هستین باید یه چندبار بزنی تا همون شی نارنجی برگرده جلو و کارش و تموم کنی:46:

Killzone2
08-10-2009, 14:50
دوست عزیز شما باید اول فرار کنی بعد هم که از سخره میافتی باید برگردی و وسکر رو نشونه بگیری سعی کن وسکر رو نگه داری تا شیوا بزنش راستی به شیوا اگه اسنایپ نداره اسنایپ بده تا وسکر رو از پست هدف قرار بده بعد از این وسکر میره سمت شیوا حالا سریع برو سنگ رو حل بده دکمه های f و v رو تند تند بزن و fv رو بزن حالا که سنگ افتاد یه نیم دایره ای برگرد با اسنایپ وسکر رو نشونه بگیر تا شیوا رو نزنه به سمتت موشک پرت میکنه جا خالی بده تا شیوا بهت رسید سریع فرار کنید تا به منطقه شکل دایره مانند برسید حالا برای کشتن راحت وسکر برو پشتش فقط حواست باشه که بر نگرده اون چیز زرد رنگ رو بزن و ازش فاصله بگیر حالا با قوی ترین و سرسعترین اسلحه اون چیز زرد رنگ جلویی رو بزن دوباره همین کار ها رو تکرار کن تا موفق بشی.موفق باشید.:11:

Layken
08-10-2009, 15:35
این یارو که با یه اره برقی میاد رو چه جوری باید کشت؟ با شات گان 3 تا خشاب خالی کردم تو سرش اما بازم نمی میره. این اره برقی کشتنش کمی حوصله می خواد شما باید
سرش رو هدف قرار بدین و مواقعی که
به خودش پیچید برید و بهش مشت بزنید از نارنچک و مگنوم هم استفاده کنید.

REZAt1980
08-10-2009, 15:38
من رسیدم به اونجاکه یه حالت کوهستان و دره دار. همونجایی که غوله از کامیون میاد بیرون. اون رو چه جوری بکشم؟؟:31::31::31:

نزدیک 15 تا مین براش گذاشتم اما نترکید. 10 تا هم نارنجک اما نمرد.:18::18:

G.D.ragon.Ir
08-10-2009, 15:49
من رسیدم به اونجاکه یه حالت کوهستان و دره دار. همونجایی که غوله از کامیون میاد بیرون. اون رو چه جوری بکشم؟؟:31::31::31:

نزدیک 15 تا مین براش گذاشتم اما نترکید. 10 تا هم نارنجک اما نمرد.:18::18:
بعد از اینکه روی مین رفت (یا زمانی که نزدیک مین شد, مین رو با تیر منفجر کردید) اون برای مدتی بیحال میشه. تو این زمان شما باید به منطقه حساس بدنش که قرمز رنگ بوده و در زیر شکمش هست شلیک کنید (چند بار که این کار رو تکرار کنید, میمیره)

Khashayar King
08-10-2009, 18:16
Resident Evil 5 : Alternate Edition

(PS3&X360)

Chris & jill

بچه ها يكي در مورد اين نخسه يكم توضيح ميده ؟ لطفا !

Vahidking.75
08-10-2009, 18:25
3 درخواست :

1 : ترینر ورژن 1.0.0.0 اویل 5

2 : پچ تبدیل اویل 5 v1 به اویل 5 ورژن 1.0.0.129

3 : save game 100%

B U L U T
08-10-2009, 19:56
سلام این Acid runds چی هست برای ترکیب با گلوله اسنایپ است چی هست؟

iran2008
08-10-2009, 20:40
سلام
من وقتی که از ترینر ها استفاده میکنم یهو از بازی میپره بیرون و قاطی میکنه.
مثه اینکه ترینرها با بازی نمیسازند.
برای شما هم همینجوره ؟
راهی نیست بشه با ترینر یا یه رمزی بازی کرد.
چون میخوام حداقل تیر اسلحه ها بی نهایت بشوند.

B3HZ@D
08-10-2009, 21:03
سلام این Acid runds چی هست برای ترکیب با گلوله اسنایپ است چی هست؟

این تیرها مخصوص اسلحه grandslauncher هست....

shaaheen
08-10-2009, 21:40
سلام
من وقتی که از ترینر ها استفاده میکنم یهو از بازی میپره بیرون و قاطی میکنه.
مثه اینکه ترینرها با بازی نمیسازند.
برای شما هم همینجوره ؟
راهی نیست بشه با ترینر یا یه رمزی بازی کرد.
چون میخوام حداقل تیر اسلحه ها بی نهایت بشوند.

اگه منظورت اينه كه ارور dont send ميده منم يكي از دوستام همين مشكل رو داشت وقتي از بازي مياد بيرون دكمه dont send رو نزن دوباره برو تو بازي هيچ مشكلي هم پيش نمياد.:31:

golmohammadi
08-10-2009, 21:44
دوستان راهنمايي كردند
من يه مقدار ساده تر ميگم
از صخره كه افتادي زمين
و شوا اونور موند
فوري برو جلو و اولش اون سنگ را حل بده تا بيفته
بعد برگرد و وسكر را بزن تا بره پيش شوا
بعد فوري برو جاي گرد مانند
و وسكر را بزن تا دختره خودشو نجات بده
بعدا دختره مياد پيشت
بعد رودررو ميجنگين
حالا جنگ جنگ تا پيروزي

بعضي موجودات را وقتي زدي بايد بري جلو و دكمه ميده دكه را بزني تا كشته بشه
چندين بار شايد لازم باشه اينكارو تكرار كني

iran2008
08-10-2009, 22:14
سلامی دوباره

میگم نمیشه یه savegame از یه کامپیوتر رو روی یه کامپیوتر دیگه اجرا کرد ؟

من که ماله خودم رو میندازم رو کامپیوتر دیگه ارور میده.

میشه دقیق راهنماییی کنید .

راستی اگه میشه اینم جواب بدید :

تو اول بازی این گزینه ها چیه ؟

مخصوصا گزینه Attack Reaction که حالت Yes , No داره .

user@gmx.com
08-10-2009, 22:26
سلام .
از دوستان کسی هست که این بازی رو برای PC ، به صورت شبکه بازی کرده باشه ؟ ( Local LAN )

تنظیمات خاصی داره ؟ نیاز به پچ خاصی هست ؟ ...

با تشکر .:20:

DANTEH2010
08-10-2009, 23:03
سلام من این پست رو تو یه تاپیک دیگه زدم ولی گفتم شاید ازم ایراد بگیرن اومدم اینجا هم بدم
دوستان کسی سیو اویل 5 مرحله 2-2 اش رو نداره چون ویندوز عوض کردم پرید تو سایتهای دیگه هست ولی کاملشه و من هم نمیخام مزه ی بازی از بین بره ممنون

B3HZ@D
08-10-2009, 23:05
سلامی دوباره

میشه دقیق راهنماییی کنید .

فکر نکنم بتونی همچین کاری انجام بدی
خود من هم تست کردم جواب نداد...کلا بی خیال قضیه سیو بشین بهتره

ardavan_2008
08-10-2009, 23:39
اخیش تموم شد ولی هیچ قسمتیش به صحنه ی اخر که هلکوپتر میره نمیرسه یه عکس گرفتم واسه یادگاری! دیگه این بازی رو هم باید Unistall کنیم:27:

mehdy.z
09-10-2009, 00:19
منم این بازی رو تموم کردم :5:
فقط گرافیکش در اون حدی که انتظار داشتم نبود و گیم پلی_شم یه خورده کند بود...البته کلا گیم پلی RE همین طوری هست.
ولی شاید باورتون نشه ولی من عاشق شخصیت wesker شدم مثل virgil توی dmc3...
آخه من عاشق شخصیت کسانی هستم که برای رسیدن به یه هدف مشخص خیلی جدی و بدون حاشیه پیش میرند و چیزی جز هدفشون براشون مهم نیست!

golmohammadi
09-10-2009, 00:33
منم این بازی رو تموم کردم :5:
فقط گرافیکش در اون حدی که انتظار داشتم نبود و گیم پلی_شم یه خورده کند بود...البته کلا گیم پلی RE همین طوری هست.
ولی شاید باورتون نشه ولی من عاشق شخصیت wesker شدم مثل virgil توی dmc3...
آخه من عاشق شخصیت کسانی هستم که برای رسیدن به یه هدف مشخص خیلی جدی و بدون حاشیه پیش میرند و چیزی جز هدفشون براشون مهم نیست!

گرافيكش به نظر من هم معمولي بود
من قسمت aa را اخر گذاشتم
تاثير خاصي در بهبود گرافيك نديدم
در حالي كه در كرايسيس با 2x aa كل گرافيك عوض ميشد
وسكر هم اره باحال بود

B U L U T
09-10-2009, 00:51
سلامی دوباره

میشه دقیق راهنماییی کنید

این رو هم کپی کن

C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\Microsoft\XLive

mohammad hamed
09-10-2009, 09:48

من که یه آرپیچی زدم به پشتش .جایش که یه قسمت نارنجی رنگ داشت.جا در جا مرد.دیگه به صخره و غیره نکشید

Vahidking.75
09-10-2009, 10:05
یه سوال :

آیا میشود در آینده ای نه چندان دور یا نه چندان نزدیک بازی رو دو نفره آفلاین بازی کرد ؟

Aref_2008
09-10-2009, 10:08
میگم این 5 هم مثل 4 اش سخت و دشواره!!!

mojtabashomal
09-10-2009, 11:16
سلام دوستان میدونید که Evil 5 در 2 نسخه اجرا می شود . من DirectX 10 رو نصب کردم ولی فقط توو ورژن DirectX 9.0 می تونم بازی کنم یعنی Tab DX 9.0 فقط فعال هستش . کارت گرافیک من هم GTX 260 هستش . به نظر شما مشکل کجاست ؟ ... با تشکر .

Layken
09-10-2009, 11:25
گرافيكش به نظر من هم معمولي بود
من قسمت aa را اخر گذاشتم
تاثير خاصي در بهبود گرافيك نديدم
در حالي كه در كرايسيس با 2x aa كل گرافيك عوض ميشد
وسكر هم اره باحال بود
سلام
فکر نمی کنم کرایسیس معیار درستی برای مقایسه تفاوت گرافیکی بین این دو بازی بشه
شما داری یک بازی که مهمترین عامل خودش رو گرافیک میدونه مقایسه میکنی

iran2008
09-10-2009, 11:36

shahramcat
09-10-2009, 12:36
من هم بالاخره تموم کردم بازی رو .... مرحله آخر کشتن وسکر نفسگیر بود ! در کل دموهای بازی عالی بودن .... گرافیک عالی .

منتظر نسخه بعدی هستیم ......

Leon-117
09-10-2009, 13:12

اگه اون گزينه رو فعال كنيد تيراتون روي بدن شوا اثر داره و همچنين تيرهاي اون.يعني ديگه تير از بدناتون رد نميشه.

golmohammadi
09-10-2009, 14:59
بچه ها يه قول هست همش سنگ پرتاب ميكنه و درخت و ...
من اينو وقتي با كريس ميرفتم خوب كشتمش
ولي با شوا كمي سخته چيكاركنم ؟

G.D.ragon.Ir
09-10-2009, 15:14
بچه ها يه قول هست همش سنگ پرتاب ميكنه و درخت و ...
من اينو وقتي با كريس ميرفتم خوب كشتمش
ولي با شوا كمي سخته چيكاركنم ؟
منظورتون همونیه که باید بوسیله تیرباره روی جیپ بزنیدش؟ که اگه همونه باید تو استفاده از تیربارتون دقت کنید (برای اینکه داغ نکنه) تا در زمانهایی که قصد حمله داره بتونید اون رو به گلوله ببندید تا اجازه ندید به شما ضربه بزنه. زمانی هم که سنگ و درخت برمیداره, بشکه های قرمز رنگ کنارش رو منفجر کنید تا اونها از بین برند. مراقب اون چند مزاحم دور و ورتون هم باشید. چون یکبار بازی رو رفتید, قاعدتآ روش کشتنش رو هم بلدید.

sk_vegas2008
09-10-2009, 15:34
سلام دوستات
عزیزان کمک من در مرحله ای که از طریق یه چیزی شبیه اسانسور میاد پایین و یه عنکبوت غول پیکر اسانسور رو نگه میداره و با چنگالهای بلندش بد بختم میکنه گیر کردم با این غوله چی کار کنم همون جایی که پر از ادم هایی هست که از دستگاه پرت میشن پایینو...

B3HZ@D
09-10-2009, 16:03
اون عنکبوت رو دست و پاهاش یک سری نقاط قرمز رنگ داره...اون مناطق رو با تیر بزن تا اون عنکبوت برای مدتی بیفته پایین
بعدش یه مدت بی حرکت می مونه واون موقع برو و به دهان این موجود شلیک کن....همین روند رو که تکرار کنی اون موجود کشته میشه...البته کشتنش یک کم طول میکشه...ولی زیاد سخت نیست....

G.D.ragon.Ir
09-10-2009, 16:33
سلام دوستات
عزیزان کمک من در مرحله ای که از طریق یه چیزی شبیه اسانسور میاد پایین و یه عنکبوت غول پیکر اسانسور رو نگه میداره و با چنگالهای بلندش بد بختم میکنه گیر کردم با این غوله چی کار کنم همون جایی که پر از ادم هایی هست که از دستگاه پرت میشن پایینو...

اون عنکبوت رو دست و پاهاش یک سری نقاط قرمز رنگ داره...اون مناطق رو با تیر بزن تا اون عنکبوت برای مدتی بیفته پایین
بعدش یه مدت بی حرکت می مونه واون موقع برو و به دهان این موجود شلیک کن....همین روند رو که تکرار کنی اون موجود کشته میشه...البته کشتنش یک کم طول میکشه...ولی زیاد سخت نیست....
البته اون چیزی که دوستمون x_fashist_x عزیز گفته, درسته ولی برای راحتی کار, هنگامی که اون بیحال شد اگه تو گزینه هاتون نارنجک داشته باشید و برید جلوی دهنش, یک دکمه میده که با زدنش نارنجک رو میندازه تو دهن غول و بعد نارنجک منفجر میشه. فکر کنم 2-3 بار این کار رو انجام بدید, میمیره (نارنجک هم میتونید از موجوداتی که غول, هرازگاهی میفرسته بدست بیارید)

saman_dexter
09-10-2009, 17:51
سلام دوستان میدونید که Evil 5 در 2 نسخه اجرا می شود . من DirectX 10 رو نصب کردم ولی فقط توو ورژن DirectX 9.0 می تونم بازی کنم یعنی Tab DX 9.0 فقط فعال هستش . کارت گرافیک من هم GTX 260 هستش . به نظر شما مشکل کجاست ؟ ... با تشکر .

ویندوزت ویستا یا سون هست؟

B3HZ@D
09-10-2009, 18:24
ویندوز من هم ویستا بود ولی نتونستم با DirectX 10 بازی رو اجرا کنم
البته این رو هم متذکر بشم که کارت گرافیک هم باید Direct X 10 رو ساپورت کنه

golmohammadi
09-10-2009, 18:28
منظورتون همونیه که باید بوسیله تیرباره روی جیپ بزنیدش؟ که اگه همونه باید تو استفاده از تیربارتون دقت کنید (برای اینکه داغ نکنه) تا در زمانهایی که قصد حمله داره بتونید اون رو به گلوله ببندید تا اجازه ندید به شما ضربه بزنه. زمانی هم که سنگ و درخت برمیداره, بشکه های قرمز رنگ کنارش رو منفجر کنید تا اونها از بین برند. مراقب اون چند مزاحم دور و ورتون هم باشید. چون یکبار بازی رو رفتید, قاعدتآ روش کشتنش رو هم بلدید.

اره منظورم همونه
بار اول كه سنگ برميداره بغلش بشكه را ميزنم از دستش مي افته
بار دوم كه درخت را بميداره اينم وقنيمنو ميزنه رد ميكنم چون دكمه ميده ميتونم رد كنم
اما بار سوم كه سنگ برميداره ديگه چيزي نيست بزنمش
در مجموع 4 تا بشكه وجودداره كه فقط يكي بدرد ميخوره
در اين موقع كه سنگو ميندازه ميميرم
اگه هم نميرم جوني نداره واسه ادامه بازي ....
البته اگه كريس بود كار راحت بود
اين شوا كمجونه

mehdi30nema
09-10-2009, 18:36
من بعد از اینکه نسخه boysteam مشکل پیدا کرد نسخه پردیس گیم را گرفتم که این یکی هم مشکل سیو داره .
چی کار باید بکنم ؟

B3HZ@D
09-10-2009, 18:49
شما قبلش باید یک پروفایل برای خودتون درست کنین...توی منوی اولیه بازی با کلید Home می تونین پروفایل بسازین...بعد بطور خودکار بازی در هر قسمت سیو میشه

mehdy.z
09-10-2009, 18:50
من بعد از اینکه نسخه boysteam مشکل پیدا کرد نسخه پردیس گیم را گرفتم که این یکی هم مشکل سیو داره .
چی کار باید بکنم ؟
این برمیگرده به xlive اون رو به روز کن احتمالا درست میشه یا اصلا xlive این بازی رو پاک کن بعد دوباره xlive مال یه بازی که مشکلی نداره رو نصب کن ببین حل میشه...
مال من مال dc game بود آخ هم نگفت:27:

30r00s
09-10-2009, 19:16
سلام من هم یک هفتست که اویل 5 رو نصب کردم و امروز تموم شد خیلی بازی جالبی بود ولی نسبت به نسخه 4 داستان بازی خیلی کوتاه تر بود...

mahyarSAMSUNG
09-10-2009, 19:29
آقا توروخدا یکی کمک کنه این همه اومدم تا چپتر 1-4 . بعد وقتی که تمام خرید هامو و .... رو انجام میدم وقتی ready رو میزنم تا میره روی لودینگ این ارور رو میده و از بازی خارج میشه : :41::41:

failed open file . H:\RESIDENT EVIL 5\nativePC\Image\Archive\s313.arc

اگه میشه این فایل رو برای من آپ کنید . چون رفتم توی این آدرس این فایل s313.arc نبودش .

G.D.ragon.Ir
09-10-2009, 19:31
اره منظورم همونه
بار دوم كه درخت را بميداره اينم وقنيمنو ميزنه رد ميكنم چون دكمه ميده ميتونم رد كنم
اين شوا كمجونه
شما باید بعد از صحنه برداشتن سنگ, سریعآ تیربار رو روی سنگ بگیرید (حتی زمانی که پرتابش کرده) سنگ قبل از برخورد به شما از بین میره

mehdi_vsgh
09-10-2009, 20:32
بعد ازن صب ویندوز مجدد سیوهامو خواستم تو my document کپی کنم ولی دیگه سیوهام کار نمیکنه
چرا؟

Leon-117
09-10-2009, 20:38
اره منظورم همونه
اين شوا كمجونه
شما بايد بزنين تو سرش تا گيج ميشه و اون چيزا از بدنش ميزنه بيرون بعد به اونا تير بزنين وقتي هم ضعيف شد يه چيز از پشتش در مياد اونو بزنيد.
اگه دارين بازي رو 2 باره ميرين و روي حالت هاي سخت آره واقعا مشكل ميشه كه باي كم رفتن ميتونين زنينش.:11:

Layken
09-10-2009, 20:41
بعد ازن صب ویندوز مجدد سیوهامو خواستم تو my document کپی کنم ولی دیگه سیوهام کار نمیکنه
چرابیشتر به خاطر windows live هستش مخصوصا بازی اویل 5 در این مورد خیلی حساسه
من خودم چون می خوام 10 بار بازیو برم و ویندوزم هم شدیدا احتیاج به تعویض دارخ ولی
باز تغییر نمی دم چون باید دو رقمی بازیو تموم کنم..

Leon-117
09-10-2009, 20:43
چرا؟
بله درسته.بخاطر Games for windows live ةت كه پاك شده و پروفايلتون خراب شده.فكر نكنم راهي باشه سيواتون برگرده اما اينا رو امتحان كنيد:
همون GFWL قبلي رو نصب كنيد يه پروفايل به همون اسم قبليتون بسازيد.حالا به محل سيو بازي بريد و جاي فايل هاي سيو قبلي رو با جديد عوض كنيد.
يه راه حل براي ويندوز عوض كردن طوري كه سوا خراب نشه اما نميدونم درسته يا نه!:
اون فولدر GFWL توي درايو C رو كپي كنيد تو يه درايو ديگه بعد كه ويندوز عوض كرديد اونو كپي كيد جاي قبلي.حالا سيو هاي بازي هاتون و GFWL رو جاهاي قبلي كپي كنيد.(درست نشد اينو ادامه بديد)::::
همون GFWL رو دوباره نصب كنيد.
گفته باشم نميدونم درسته يا نه.

sonixax
09-10-2009, 20:56
آقا امن امروز رفته بودم زاتورن دیدم از اویل 5 دو مدل داره یکی 49 یورو یکی 79 یورو جفتش هم مال یک کنسول ، چه فرقی دارند اینها با هم ؟

B3HZ@D
09-10-2009, 20:57
آقا توروخدا یکی کمک کنه این همه اومدم تا چپتر 1-4 . بعد وقتی که تمام خرید هامو و .... رو انجام میدم وقتی ready رو میزنم تا میره روی لودینگ این ارور رو میده و از بازی خارج میشه : :41::41:

اگه میشه این فایل رو برای من آپ کنید . چون رفتم توی این آدرس این فایل s313.arc نبودش .

این لینک ها توی امضای یکی از همین کاربران p30world بود...جناب (mohammad_twe)

فکر کنم مشکل شما رو برطرف کنه.....

لینک اصلاح شده فایل s313 برای رفع مشکل مرحله 4 resident evil5

l
اینم فایل s312 برای کسانی که ندارن

mojtaba57
09-10-2009, 21:38
دوستان عزیز
lمن هم تو مرحله 5 مشکل دارم. غول مرحله 2-5 رو چه جوری رد کنم؟
همونکه اسلحه آتیش زا رو هم میده. هر کاری میکنم دوباره غوله جون می گیره؟

B3HZ@D
09-10-2009, 22:28
شما باید بوسیله اون اسلحه اون رو اتش بزنین و همون موقع بهش با اسلحه قوی شلیک کنین
هر چی بهش نزدیک تر باشین اثرش بیشتر میشه...چند بار این کار رو تکرار کنین کشته میشه...
اسلحه اتش زا رو بدین دست شوا و خودتون با شاتگان یه حالی به اون موجود بدین

golmohammadi
09-10-2009, 22:36

اين فايل با كمال تاسف 28.1 مگابايت هست
من يكي كه نميتونم اپ كنم
از بقيه دوستان كه اينترنتشون بهتره درخواست كن

شما باید بعد از صحنه برداشتن سنگ, سریعآ تیربار رو روی سنگ بگیرید (حتی زمانی که پرتابش کرده) سنگ قبل از برخورد به شما از بین میره

ممنون
فقط اينو نميدونستم كه بايد به سنگ بزنم

golmohammadi
09-10-2009, 22:38
راستي بچه ها يه وسال
من كه الان دور دوم هستم
اگه بخوام ويندوزو عوض كنم
بعد از نصب مجدد ويندوز و بازي
مشكلي كه پيش نمياد
منظورم سيوها را ميگم
ويندوز همون قبلي و بازي هم همون پك قبلي

DJ POLESTAR
09-10-2009, 22:42
آقا امن امروز رفته بودم زاتورن دیدم از اویل 5 دو مدل داره یکی 49 یورو یکی 79 یورو جفتش هم مال یک کنسول ، چه فرقی دارند اینها با هم ؟
ببینم شما الان تو آلمانی؟
چه خبر تو آلمان؟
بعد اینکه اینجا ایرانه نه آلمان! اینجا از Resident Evil 5 یه مدل داره که دلالها ور میدارن لوگوی خودشونو میزارن روش میندازن واسه بدبختهایی مثل ما!!!

sonixax
09-10-2009, 22:44
ببینم شما الان تو آلمانی؟
چه خبر تو آلمان؟
بعد اینکه اینجا ایرانه نه آلمان! اینجا از Resident Evil 5 یه مدل داره که دلالها ور میدارن لوگوی خودشونو میزارن روش میندازن واسه بدبختهایی مثل ما!!!

بله آلمان هستم ، رفتم دیدم دو تا اویل 5 هست .

میخوام بدونم فرقش چیه ، مگه اکستنشن دادن بیرون براش ؟

B3HZ@D
09-10-2009, 22:45
اين فايل با كمال تاسف 28.1 مگابايت هست
من يكي كه نميتونم اپ كنم
از بقيه دوستان كه اينترنتشون بهتره درخواست كن

دوست عزیز اگه پست بالاتر رو نگاه می کردی می دیدی که من لینک اون فایل رو گذاشتم

این لینک ها توی امضای یکی از همین کاربران p30world بود...جناب (mohammad_twe)

فکر کنم مشکل شما رو برطرف کنه.....

کد:

l
کد:

DJ POLESTAR
09-10-2009, 23:01
بله آلمان هستم ، رفتم دیدم دو تا اویل 5 هست .
میخوام بدونم فرقش چیه ، مگه اکستنشن دادن بیرون براش ؟
من میگم اینجا ایرانه-یعنی کشوری که همه چیزش پر از تحریکه! (گفتیم یادی کرده باشیم از هیچکس!)
دوست من, من میگم اینجا یه Resident Evil 5 داره که دلالها ور میدارن میندازن واسه بدبختهایی مثل ما که یکی هم همین Boysteam هست که ظاهرا دوستهای تهرانیمون زیاد گیرش هستن! ال حق و ول انصاف ما تو تبریز از این مشکلات نداریم!
بعد شما میپرسید اکستنشن دادن بیرون!؟

B U L U T
09-10-2009, 23:48
دوستان عزیز
lمن هم تو مرحله 5 مشکل دارم. غول مرحله 2-5 رو چه جوری رد کنم؟
همونکه اسلحه آتیش زا رو هم میده. هر کاری میکنم دوباره غوله جون می گیره؟ اسلحه اتیش رو بعد از تموم شدن سوختش باید پر کنی باید بزاری سر جاش تا پر بشه

golmohammadi
09-10-2009, 23:48
دوست عزیز اگه پست بالاتر رو نگاه می کردی می دیدی که من لینک اون فایل رو گذاشتم

والا ماشاالله تاپيك سرعت زيادي در پست زدن داره
وقتي من اينو سند كردم اون موقع شما چيزي نگفته بودين
بعد از سند كردن متوجه شدم
حالا بيخيال
راستي راجب پست قبليم نظري ندارين ؟

B U L U T
09-10-2009, 23:49
من میگم اینجا ایرانه-یعنی کشوری که همه چیزش پر از تحریکه! (گفتیم یادی کرده باشیم از هیچکس!)
دوست من, من میگم اینجا یه Resident Evil 5 داره که دلالها ور میدارن میندازن واسه بدبختهایی مثل ما که یکی هم همین Boysteam هست که ظاهرا دوستهای تهرانیمون زیاد گیرش هستن! ال حق و ول انصاف ما تو تبریز از این مشکلات نداریم!
بعد شما میپرسید اکستنشن دادن بیرون!؟
من هم اهل تبریزم ولی بازی رو نخریدم ریپش رو دانلود کردم از تورنت :27:

B3HZ@D
10-10-2009, 01:36
راستي بچه ها يه وسال
من كه الان دور دوم هستم
اگه بخوام ويندوزو عوض كنم
بعد از نصب مجدد ويندوز و بازي
مشكلي كه پيش نمياد
منظورم سيوها را ميگم
ويندوز همون قبلي و بازي هم همون پك قبلي

فکر کنم صفحات قبل یکی از دوستان توضیح داده بود که چکار کنیم...با ویندوز لایو مثل این که میشه کاریش کرد
بهتره خودت هم یک نگاه بندازی...شاید اشتباه کرده باشم

esi257
10-10-2009, 10:43
salam bacheha che jori bazi save misheh?

K A R I M I
10-10-2009, 11:04
سلام
این غول آخرش رو چه جوری باید بکشیم ؟
همین آلبرت رو ؟
رفتم تو یه جایی که پر از مواد مذاب هست یه قلب از جلو داره و یه قلب از پشت !! من هر چی به قلب ها تیر میزنم نمیمیره ؟؟؟

pcali
10-10-2009, 11:09
سلام
این غول آخرش رو چه جوری باید بکشیم ؟
همین آلبرت رو ؟
رفتم تو یه جایی که پر از مواد مذاب هست یه قلب از جلو داره و یه قلب از پشت !! من هر چی به قلب ها تیر میزنم نمیمیره ؟؟؟

:5:
شما همون بالا نگرش دار و زمانی که دستشو بالا میبره به همون قلب ودستش
شلیک کن البته سعی کن اسلحه قوی همرات باشه بعدش برای چند لحظه
حالش بد میشه :27: بعد شما خودتو سریع برسون پشتش میبینی که میگه
کلید f رو باید سریع بزنید بعدشم jill میاید به کمک.:11:

oomidd
10-10-2009, 11:51
سلام
این سکههای آبی که باید با تفنگ بزنیمشون اسمشون چیه. من دو بار بازی رو رفتم ولی بیشتر از 13 تا نتونستم گیر بیارم راه نمایی چیزی نداره که بتونی هر 30 تاشو بگیریم اگه راهنمایی چیزی هست ممنون میشم بذارید.

DJ POLESTAR
10-10-2009, 12:05
از دادن پستهای فینگلیش خودداری نمایید! (طبق قانون اساسی P30World)
وقتی مراحل بازی رو از یه ماموریت مهم تموم کنی خودش Save میشه و همینطور بعد از طی مصافتی خودش چک پوینت CheckPoint میکنه.

peyman_nn
10-10-2009, 12:20
دوستان من قبلا یک سوال پرسیدم ولی الان پیداش نمیکنم
ایا این بازی سیو داره یا نه ؟

B3HZ@D
10-10-2009, 12:30

دوستان من قبلا یک سوال پرسیدم ولی الان پیداش نمیکنم
ایا این بازی سیو داره یا نه ؟

قبل بازی توی منوی اولیه باید یک پروفابل برای خودتون ایجاد کنید...بوسیله کلید Home یک پروفایل ایجاد کنید
بعد بازی بطور خودکار سیو میشه

G.D.ragon.Ir
10-10-2009, 12:31
سلام
این سکههای آبی که باید با تفنگ بزنیمشون اسمشون چیه. من دو بار بازی رو رفتم ولی بیشتر از 13 تا نتونستم گیر بیارم راه نمایی چیزی نداره که بتونی هر 30 تاشو بگیریم اگه راهنمایی چیزی هست ممنون میشم بذارید.
شما و دوستانی که مایلند هر 30 تا رو پیدا کنند میتونید از سایت زیر متوجه محل های اونها بشید (هرچند سایت به زبان انگلیسی است اما تصاویر به اندازه کافی گویا است و اگر هم احیانآ به مشکل برخوردید, همینجا درمیون بزارید تا من راهنمایتون کنم)

peyman_nn
10-10-2009, 12:36
قبل بازی توی منوی اولیه باید یک پروفابل برای خودتون ایجاد کنید...بوسیله کلید Home یک پروفایل ایجاد کنید
بعد بازی بطور خودکار سیو میشه

من تا حالا نتونستم با دگمه ی هوم بازی رو سیو کنم
برای بازی بت من هم از یک کرک جدید استفاده کردم
اینم کرک نداره

B3HZ@D
10-10-2009, 12:41
شما با Home بازی رو سیو نمی کنین...بلکه یک پروفایل ایجاد می کنید...
بعد از ایجاد پروفایل بازی سیو میشه

sonixax
10-10-2009, 15:44
سلام

هممم .
اگر مثل اویل 4 باشه باید اون مرچنته بهت بفروشه نقششو .

h_starboy
10-10-2009, 18:18
به نظر من مهم تموم کردن بازیه . حالا هرچند تا از این خرت و پرتا بگیریم چه فرقی داره :31:
خب البته بعضی ها حرفه ای تر هستند.
دوستان من 6-3 هستم و بزودی تموم میکنم . توصیه ای چیزی ندارید ؟

shaaheen
10-10-2009, 19:20
امروز بازيم از طرف p30 world رسيد...براي اولين بار بدون دغدغه بازي كردم سيو هامم سر جاش مونده بودن

B3HZ@D
10-10-2009, 19:22
فقط تموم کردن بازی که مهم نیست...اگه فقط برای تموم کردن بازی بشینی پاش و هیچ چیز دیگه ای برات مهم نباشه اصلا بازی به ادم نمیچسبه.....
پیشنهاد من هم اینه که یه پولی برای این مرحله اخر جمع کن شاید به دردت بخوره

hamilton
10-10-2009, 21:52
دوستان يه سوال در خصوص اين بازي داشتم.
امروز يك DVD حاوي اين بازي دستم رسيد.پس از نصب تصاوير زير نمايش داده ميشه ولي بازي اجرا نميشه.آيا دوستان راه حلي براي اين مشكل سراغ دارند؟در تصوير قسمت مربوط به GamePad نوشته شده.ايا براي بازي نياز به GamePade ميباشه يا با كيبورد هم ميشه اين بازي را انجام داد؟

B3HZ@D
10-10-2009, 22:03
نه نیازی به گیم پد نداره و با کیبورد هم میشه بازی کرد
من نفهمیدم مشکل شما دقیقا چیه؟
وقتی روی گزینه run resident evil 5 directx 9 کلیک می کنین چه پیغامی به شما میده؟!

DANTEH2010
10-10-2009, 22:35
سلام دوستان مرحله سوم بازی اونجایی که سوار ماشیه بعد از اون پله رو چه طوری باید ردش کنم الان 2 ساعته ویلانم ممنون

B3HZ@D
11-10-2009, 00:08
اون مرحله که توی ماشین هستین که فقط باید به اون ماجینی ها که با موتور میان سراغتون شلیک کنین و اونا رو بکشین
اون قسمت دیگه چیز خاصی نداره....

hamilton
11-10-2009, 09:16
نه نیازی به گیم پد نداره و با کیبورد هم میشه بازی کرد
من نفهمیدم مشکل شما دقیقا چیه؟
وقتی روی گزینه run resident evil 5 directx 9 کلیک می کنین چه پیغامی به شما میده؟!

بدون اينكه اجرا بشه خارج ميشه و هيچ پيغامي هم نميده.نميدونم مشكلش چيه.روي ويندوز XP SP3 تست كردم.

AKBARPARS
11-10-2009, 11:13
عزیزان سایت 2 تا مشکل دارم . ممنون میشم راهنماییم کنید:11: .

1)در بازی Evil 5 در اون قسمت که باید از روی ریلهای متحرک رد بشیم که یکی از این ریل ها روش گپسول گاز است(Chapter 5-2 Area :Missile Area 1st Floor) وقتی که این ریل ها رو رد میکنم و میر سم به در و کلید V رو میزم که در رو باز کنه error زیر رو میده . :41:مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟

بازی Minimize میشه و یک پنجره باز میشه که بالای پنجره در قسمت ابیش نوشته RE5DX9.exe - Fatal Application Exit و در پایین اون اینها رو نوشته inflate : invalid block type :-3 و فقط گزینه ok میده که اگر بزنم از بازی میپره بیرون.

2) امروز ویندوز عوض کردم دیدم SAVE ها رو نمی شناسه یک پروفایل ساختم SAVE ها رو داخلش کپی کردم اما وقتی که پیدا میکنه میگه فایل خراب (Demage) شده. ایا درست میشه . اگر نمیشه جای SAVE کاملش هست ادر سش رو لطف کنید دانلود کنم .

:40::40::40:با تشکر !؟
و:20: ارزوی نشاط و :40:سلامتی و :10:موفقیت....

-----------------------------------------------------------------------
آموزش Ghost ( چگونه از شر نصب پياپي ويندوز خلاص شويم )

Layken
11-10-2009, 11:18
2) امروز ویندوز عوض کردم دیدم SAVE ها رو نمی شناسه یک پروفایل ساختم SAVE ها رو داخلش کپی کردم اما وقتی که پیدا میکنه میگه فایل خراب (Demage) شده. ایا درست میشه . اگر نمیشه جای SAVE کاملش هست ادر سش رو لطف کنید دانلود کنم .

راه حل زیاد مطمئنی برای برگشتاندن سیو ها وجود نداره چون واسه هر سیستم
یه نوع سیو هستش...اروری هم که میده ...به احتمال زیاد از فایلهای نسخه بازی شما کم هستش.که ارور میده.

B3HZ@D
11-10-2009, 11:23
بدون اينكه اجرا بشه خارج ميشه و هيچ پيغامي هم نميده.نميدونم مشكلش چيه.روي ويندوز XP SP3 تست كردم.

شاید سیستم شما برای اجرای بازی ضعیف باشه...
یا یان که ویندوزتون مشکل داشته باشه...پیشنهاد من ویندوز ویستاست
خیلی روان تر بازی رو اجرا می کنه

AKBARPARS
11-10-2009, 11:26
اروری هم که میده ...به احتمال زیاد از فایلهای نسخه بازی شما کم هستش.که ارور میده.

بازی مال شرکت زرین نیکان به نظرتون برم مال یک شرکت دیگه رو بخرم .

سایتی میشناسید که SAVE و Trainer بازی را برای دانود داشته باشه .

با تشکر از پاسخ سریعتان:11: !؟
و ارزوی :20: نشاط و :40:سلامتی و :10:موفقیت....

Layken
11-10-2009, 11:29
بازی مال شرکت زرین نیکان به نظرتون برم مال یک شرکت دیگه رو بخرم .

سایتی میشناسید که SAVE و Trainer بازی را برای دانود داشته باشه .

با تشکر از پاسخ سریعتان:11: !؟
و ارزوی :20: نشاط و :40:سلامتی و :10:موفقیت....

خوب این سیو بازی...

h_starboy
11-10-2009, 11:39
فقط تموم کردن بازی که مهم نیست...اگه فقط برای تموم کردن بازی بشینی پاش و هیچ چیز دیگه ای برات مهم نباشه اصلا بازی به ادم نمیچسبه.....
پیشنهاد من هم اینه که یه پولی برای این مرحله اخر جمع کن شاید به دردت بخوره

خیلی ممنون از کمکت
در کل بازی قشنگی بود و بهم چسبید . البته من با اویل 2 و 3 خیلی بیشتر حال کردم تا این ولی این هم خوب بود .
ولی حیف که خیلی زود دارم تمومش میکنم :41:
حالا باید کلی منتظر شیم تا ورژن بعدی :13:

amin n & i series
11-10-2009, 11:52
اين هم ترينر
بريد حالشو ببريد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Evil 5 Promo Trainer.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (853.6 کیلو بایت, 1222 نمایش)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] EVIL 5 DX9 v1.0.0.129 + 15 Trainer.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (948.5 کیلو بایت, 1540 نمایش)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] er_By_KelSat.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (52.0 کیلو بایت, 779 نمایش)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (370.1 کیلو بایت, 11 نمایش)

amin n & i series
11-10-2009, 11:59
:31::31:اين هم save 100%

smallfrank
11-10-2009, 13:11
دوستان
هنوز هیچ راهی نیست که بشه این بازی رو دونفره به صورت آفلاین بازی کرد؟

DANTEH2010
11-10-2009, 13:25
اون مرحله که توی ماشین هستین که فقط باید به اون ماجینی ها که با موتور میان سراغتون شلیک کنین و اونا رو بکشین
اون قسمت دیگه چیز خاصی نداره....

نه اخه بعد از او پله که یه ماشین میاد هی هولم میده تو دره چه جوری باید ماشینو بترکونم هرچی تیر بهش میزنم فایده ای نداره تفنگ هم که داغ میکنه؟!

AKBARPARS
11-10-2009, 13:38
خوب این سیو بازی...

عزیز اینSAVE شما رو با چندتا دیگه رو از سایتهای مختلف گرفتم و به محل ذخیره باز ی در My Documents ریختم اما برنامه live پروفایل رو نمیشناسه و اگر بشناسه میگه فایل دیمیجه یا نمیتونه لود کنه . مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سوال دیگه ای داشتم . بازی رو که از این شرکت خریدم باید 2تا فایل به نامهای RESIDENT EVIL 5.7z.001 و RESIDENT EVIL 5.7z.002 از dvdهاش در هارد کپی کنی و با برنامه 7Zip 4.57 اون رو extract کنی و بعدشم باید برنامه win live نصب کنم ایا مال شما هم اینگونه نصب میشه .

با تشکر فراوان:11: !؟
و ارزوی نشاط و سلامتی و موفقیت....

Layken
11-10-2009, 14:07
عزیز اینSAVE شما رو با چندتا دیگه رو از سایتهای مختلف گرفتم و به محل ذخیره باز ی در My Documents ریختم اما برنامه live پروفایل رو نمیشناسه و اگر بشناسه میگه فایل دیمیجه یا نمیتونه لود کنه . مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سوال دیگه ای داشتم . بازی رو که از این شرکت خریدم باید 2تا فایل به نامهای RESIDENT EVIL 5.7z.001 و RESIDENT EVIL 5.7z.002 از dvdهاش در هارد کپی کنی و با برنامه 7Zip 4.57 اون رو extract کنی و بعدشم باید برنامه win live نصب کنم ایا مال شما هم اینگونه نصب میشه .
در مورد سیو بازی که من خودم چندین بار هر کاری رو امتحان کردم نتونستم کاری بکنم...
و در مورد اون مشکل شما نسخه ماله من بدون هیچ گونه کرکی و برنامه دیگری بود و کامل کامل بود.

B3HZ@D
11-10-2009, 14:14
نه اخه بعد از او پله که یه ماشین میاد هی هولم میده تو دره چه جوری باید ماشینو بترکونم هرچی تیر بهش میزنم فایده ای نداره تفنگ هم که داغ میکنه؟!

به سمت پنجره های ماشین شلیک کنین...یا این که راننده رو هدف بگیرین

beneficent
11-10-2009, 14:20
دوستان
هنوز هیچ راهی نیست که بشه این بازی رو دونفره به صورت آفلاین بازی کرد؟
سلام من این بازی رو دو نفره با لن کردن(شبکه کردن) دو تا کامپیوتر رفتم

DANTEH2010
11-10-2009, 14:25
به سمت پنجره های ماشین شلیک کنین...یا این که راننده رو هدف بگیرین
دوست عزیز شما که خودتون خوب میدونی که ماشن ها نه پنجرهاش معلومه نه شیشه هاش فقط لاستیک جلو معلومه که اونم میترکونم هیچ اتفاقی نمی افته!!!!!

amin n & i series
11-10-2009, 14:35
سلام دوستان
من امروز براتون چند تا ترینر گذاشتم نمی دونم چرا هنوز نیومده

hamilton
11-10-2009, 14:41
شاید سیستم شما برای اجرای بازی ضعیف باشه...
یا یان که ویندوزتون مشکل داشته باشه...پیشنهاد من ویندوز ویستاست
خیلی روان تر بازی رو اجرا می کنه

سيستم كه ضعيف نيست.كارت گرافيك 9800 GTX و رم 4GB و هارد 1 ترابايت.فقط ميمونه ويندوز كه XP SP3 هست.از ويندوز ويستا اصلا خوشم نمياد.اگر راهي نيست كه روي ويندوز XP اجرا بشه اصلا بازي نميكنم.من زياد اهل بازي نيستم.اينهم يكي از دوستان داد خواستم تست كنم.

Layken
11-10-2009, 14:45
سيستم كه ضعيف نيست.كارت گرافيك 9800 GTX و رم 4GB و هارد 1 ترابايت.فقط ميمونه ويندوز كه XP SP3 هست.از ويندوز ويستا اصلا خوشم نمياد.اگر راهي نيست كه روي ويندوز XP اجرا بشه اصلا بازي نميكنم.من زياد اهل بازي نيستم.اينهم يكي از دوستان داد خواستم تست كنم.
خوب شما میتونی روی یک xp امتحان کنی..

دوست عزیز شما که خودتون خوب میدونی که ماشن ها نه پنجرهاش معلومه نه شیشه هاش فقط لاستیک جلو معلومه که اونم میترکونم هیچ اتفاقی نمی افته!!!!!
لحظه ای که میدونی ماشین میاد صبر کن اسلحه سرد بشه بعد بزنشون سعی کن اول ادمهای پشت ماشینو بزنی...

h_starboy
11-10-2009, 14:58
دوستان مرحله آخر آخر گیر کردم که با او آدم اصلیه باید بجنگیم .
من همه چراغ ها رو خاموش میکنم با راکت هم که میزنم خیلی خفنه راکت رو با دست میگیره . بعدش کلی هم با تفنگ تو تاریکی میزنم ولی نمیمیره و همه تیرهام تموم میشه و دیگه نمیدونم چی کار کنم .
2 -3 بار رفتم ولی نشد .
کار خاصی باید بکنیم ؟؟؟؟ توروخدا کمک کنید . دارم دیوونه میشم :41:

nazila20
11-10-2009, 15:03
آقا یکی مارو ازدست این NDESU بی پیرخلاص کن لطفا دوستان میگن با تیربار سنگ رو میشه ترکوند ولی این غول بیابونی مجال همچین کاری رو به آدم نمی ده . با درجه سختی شما بعد ازچندبارمردن این مرحله رو گذروندین. راستش من برای اولین بار به فکر ترینر افتادم.

AKBARPARS
11-10-2009, 15:18
layken عزیز شرمنده اینقدر سوال میکنم.

در مورد سیو بازی که من خودم چندین بار هر کاری رو امتحان کردم نتونستم کاری بکنم...

در منوهای windows live پنجرهای است به نام Sign In که میتونیم پروفایلهای ساخته شده مختلف انتخاب کنیم که پایین این پنجره نوشته Sign in another Account وقتی این گزینه رو انتخاب میکنم پنجره دیگهای باز میشه که میگه Product number این بازی وارد کنید. ایا شما این کد 25 رقمی میدونید چونکه فکر کنم با این کار بتونم سیوهای قبلیم رو اجرا کنم .

در مورد اون مشکل شما نسخه ماله من بدون هیچ گونه کرکی و برنامه دیگری بود و کامل کامل بود.
ببخشید منظورتون نفهمیدم یعنی مثل بازی دیگه یک گزینه setup داشت که یک پنجره باز میشه چندتا next میزنین و ادرس محل نصب باز ی و بعد بازی نصب میشه .چون که مال من بعداز اینکه extract کردی میتونی بازی کنی نه ستاپی داره نه اینستالی .

باز هم تشکر مینکم از اینکه وقت گذاشتید و پاسخ دادید.

G.D.ragon.Ir
11-10-2009, 15:50
دوستان مرحله آخر آخر گیر کردم که با او آدم اصلیه باید بجنگیم .
من همه چراغ ها رو خاموش میکنم با راکت هم که میزنم خیلی خفنه راکت رو با دست میگیره . بعدش کلی هم با تفنگ تو تاریکی میزنم ولی نمیمیره و همه تیرهام تموم میشه و دیگه نمیدونم چی کار کنم .
2 -3 بار رفتم ولی نشد .
کار خاصی باید بکنیم ؟؟؟؟ توروخدا کمک کنید . دارم دیوونه میشم :41:
ترجیحآ راکت رو بدید دست شوا و شما هم, زمانی که وسکر, تیر راکت رو گرفت, تیر راکت رو با تیر زدن, تو دستاش منفجر کنید (برای مدتی گیج میشه) برید پیشش, دکمه ای رو که میگه بزنید (احتمالآ دفعه اول شما رو پرت میکنه اما دفعه دوم, کار رو تموم میکنید)

B3HZ@D
11-10-2009, 15:56
آقا یکی مارو ازدست این NDESU بی پیرخلاص کن لطفا دوستان میگن با تیربار سنگ رو میشه ترکوند ولی این غول بیابونی مجال همچین کاری رو به آدم نمی ده . با درجه سختی شما بعد ازچندبارمردن این مرحله رو گذروندین. راستش من برای اولین بار به فکر ترینر افتادم.

وقتی که سنگ رو برداشت بشکه های کنارش رو منفجر کنین
وقتی هم که اون موجودات از بدنش زدن بیرون به اونا شلیک کنین تا یک موجود بزرگتر از کمرش بزنه بیرون...بعد به اون شلیک کنین....چند بار که همین کار رو تکرار کنین کشته میشه

Layken
11-10-2009, 17:22
در منوهای windows live پنجرهای است به نام Sign In که میتونیم پروفایلهای ساخته شده مختلف انتخاب کنیم که پایین این پنجره نوشته Sign in another Account وقتی این گزینه رو انتخاب میکنم پنجره دیگهای باز میشه که میگه Product number این بازی وارد کنید. ایا شما این کد 25 رقمی میدونید چونکه فکر کنم با این کار بتونم سیوهای قبلیم رو اجرا کنمپ
نه این رو تا اخر امتحان نکردم.

ببخشید منظورتون نفهمیدم یعنی مثل بازی دیگه یک گزینه setup داشت که یک پنجره باز میشه چندتا next میزنین و ادرس محل نصب باز ی و بعد بازی نصب میشه .چون که مال من بعداز اینکه extract کردی میتونی بازی کنی نه ستاپی داره نه اینستالی .
درسته ماله من گذاشتم setup اومد بعدش next زدیم تمامیدن کرد بازی کردیم.

hami.jordan
11-10-2009, 18:05
من آخرین قسمتش رسیدم که تو یه کوه آتشفشانی با وسکر داره میجنگه.. هر چی با نارنجک انداز میزنمش نمیمیره .. چیکار باید بکنم ؟ به قلبش هم میزنم ولی دیگه تیرم تموم میشه !!!!

DANTEH2010
11-10-2009, 19:23
سلم دوستان من که هون جا گیر کردم حالا عکسش رو میزارم شاید شما بفهمین این چی میخواد (کریس) اگه مشکلم حل نشه دیگه قید اویل 5 رو میزنم!

[url=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

sima_6600
11-10-2009, 20:48
سلام بازی اشغالی بود اشغال به تمام معنا جان خودم از این بد تر نمی شد.

ardavan_2008
11-10-2009, 21:10
سلم دوستان من که هون جا گیر کردم حالا عکسش رو میزارم شاید شما بفهمین این چی میخواد (کریس) اگه مشکلم حل نشه دیگه قید اویل 5 رو میزنم!

شما همه ی افراد داخل کامیون رو بزنید من که اینطوری مرحله رو رد کردم تمام ادمها رو بزنید...:46:

سلام بازی اشغالی بود اشغال به تمام معنا جان خودم از این بد تر نمی شد. سلام خانم/اقای sima_6600

اینکه شما میگید بازی خوبی نبود سلیقه ای اما به نظر بنده از خیلی بازیهای دیگه بهتر و قشنگتر بود مخصوصا قسمت دموهاش:31:

mehdy.z
11-10-2009, 21:46
سلام خانم/اقای sima_6600

اینکه شما میگید بازی خوبی نبود سلیقه ای اما به نظر بنده از خیلی بازیهای دیگه بهتر و قشنگتر بود مخصوصا قسمت دموهاش:31:
منم کاملا موافقم این که یه بازی خوبه یا بد کاملا سلیقه ای هست مثلا بازی gta رو نصف ملت عاشقشن ولی من اصلا ازش خوشم نمیاد حالا من برم توی تاپیک بازی بگم بازی آشغالیه که کار درستی نیست!!!
به نظر من کسانی که میخواند یه نظری در مورد یه بازی بدند بهتر یه توضیح مختصری درمورد خصوصیات بازی بدند و دلیل اینکه چرا اون خصوصیات بازی باب طبعشون نیست اون موقع دوستان خودشون بهتر می تونند قضاوت کنند که بازی به دردشون میخوره یا نه:46:

موفق باشید...

Vahid_2009
11-10-2009, 22:42

لطفا قبل از خرید هر بازی یه تحقیق کوچیک کنید، تا بعد از بازی کردن اون اگه خوشتون نیومدنیاین اینجا به طرفداران اون بازی توهین کنید Resident Evil بازی نیست که بشه اینطوری درباره اش نظر داد

DJ POLESTAR
11-10-2009, 22:48
إ راس میگی!
از کجا فهمیدی بازیه آشعالی بود؟

mosolim
11-10-2009, 22:53
سلام
لطف کنن دوستان برای هر حرفشون یه دلیل منطقی بیارن و همینطوری یه چیزی نگن. درسته که نظر شخصیشونه ولی خوب باید دلیلی برای این اظهار نظرشون داشته باشن.
با تشکر...

Layken
11-10-2009, 23:21
سلام بازی اشغالی بود اشغال به تمام معنا جان خودم از این بد تر نمی شد. سلام
خوب ادم میره یه 3 ساعتی بیرون میاد اینو میبینه ...رفیق بیا من ببوسمت.
با این که اشغال بود من خودم همه اسلحه هارو بی نهایت کردم ...7 بار با کریس و 2 بار هم با شوا
هر بار با لباسهای مختلف و در هر سه درجه سختی رفتم اخر....ویندوزمو هم به خاطر این بازی عوض نمی کنم چون نکنه یه وقت سیوام بپره....
به گفته دوستان لطفا با علت بگید.....تشکر.....

sima_6600
12-10-2009, 00:18
مثل این که بعضی از دوستان متوجه نشدن من این بازی رو تمام سری این بازی روبازی کردم 3 از همه بهتر بود این رزیدنت نه ترس داشت نه اهنگ داشت دیگه شده یه بازی احمقانه زامبی ها داخلش فکر میکنن مسخره.اخه این هم شد بازی من که به فقط رزیدنت3 رو عالی میدونم همه چیز یک بازی گرافیک نیست داستان هیجان صدا این ها تاثیر بیشتری داره تا گرافیک بازی.بازی همش ر روز بود که خیلی بی خودش کرده بود.در کل برای این گفتم اشغال بود.

golmohammadi
12-10-2009, 00:26

با تشکر فراوان:11: !؟
نه اين روش فقط در پكي كه شما خريده اين هست
در بقيه پكها اينطوري نيست
خوشبختانه پكي كه من خريدم 2 دي وي دي بود
و هيچ ايرادي هم نداشت
حتي موقع نصب كرك هم نياز نداشت خيلي راحت نصب شد

سلام
خوب ادم میره یه 3 ساعتی بیرون میاد اینو میبینه ...رفیق بیا من ببوسمت.
با این که اشغال بود من خودم همه اسلحه هارو بی نهایت کردم ...7 بار با کریس و 2 بار هم با شوا
هر بار با لباسهای مختلف و در هر سه درجه سختی رفتم اخر....ویندوزمو هم به خاطر این بازی عوض نمی کنم چون نکنه یه وقت سیوام بپره....
به گفته دوستان لطفا با علت بگید.....تشکر.....
جدا اينهمه تمومكردي؟من اويل4 را اينقدر تموم كرده بودم

مثل این که بعضی از دوستان متوجه نشدن من این بازی رو تمام سری این بازی روبازی کردم 3 از همه بهتر بود این رزیدنت نه ترس داشت نه اهنگ داشت دیگه شده یه بازی احمقانه زامبی ها داخلش فکر میکنن مسخره.اخه این هم شد بازی من که به فقط رزیدنت3 رو عالی میدونم همه چیز یک بازی گرافیک نیست داستان هیجان صدا این ها تاثیر بیشتری داره تا گرافیک بازی.بازی همش ر روز بود که خیلی بی خودش کرده بود.در کل برای این گفتم اشغال بود.
چنين نظر دادن كار درستي نيست
شما حق دارين اويل 5 نسبت به نسخه هاي قبلي خوب نبود
مخصوصا كه كوتاه بود
ولي با همه اينها گيم خوبيه
با فرض بر اينكه اسمش x بود ايا هنوزم خوشت نمياد ؟
فقط به تاريخچه اويل صدمه زده اين نسخه
به عبارتي بازي را از اويل دراورده
ضررشو بيشتر كپ كام ميكشه چون طرفدارانش شايد كمتر بشه
واسه منو تو كه فرقي نداره
در هر صورت گيم بدي نبود كه بگيم بده
در كل گيم خوبي بود و نزديك 10 ساعت منو سرگرم كرد
البته دور اول را ميگم

Danial_4139
12-10-2009, 00:32
تمام سری این بازی روبازی کردم 3 از همه بهتر بود این رزیدنت نه ترس داشت نه اهنگ داشت

تنها عنصری که تو این بازی ایجاد ترس می کرد جناب اره موتوری بود ! :5:
خیلی هم بی منطق بود ، چند بار سرم رو جدا کرد :37:

M A X I M U M
12-10-2009, 00:54
دقيقا يادمه با مگنوم آپگريد شده بايد 4-5 تا بهش ميزدم تا بي حال بشه و من فكر كنم كه مرده اما
يه دفعه از پشت سرم بلند ميشد و ...

amin n & i series
12-10-2009, 00:59
سلام
منم با نظر همه ی دوستان موافقم
بازی گرافیک خوبی داره
اسلحه های خوبی هم داره
ولی ترس نداره
اگه مثل سری های قبل (قسمت های ۱ ۲ ۳) زامبی ها میامدن و گردنتو گاز میگرفتن خیلی ترسناک تر میشد تا اینکه مثل سری ۴و۵ با نارنجک و تیر کمان بیفتند به بختت
به نظر من سری های ۱و۲و۳ ترسناک واقعی بودند و سری های ۴و۵ هیجان انگیز و با ترس خیلی کم

mostafa_gm
12-10-2009, 08:06
نمیشه اینطوری گفت.
میشه گفت رزیدنت اویل مزخرفی بود ولی انصافا بازی خوبی بود. از اکشن و هیجان بالایی برخوردار بود ولی ترس و اضطراب نه.
خصوصا اینکه با اون گرافیک و نورپردازی عالی، لودینگ های بسیار سریع و کوتاهی داشت.

یه سوال. من بازی رو یه بار تموم کردم ولی حالا که با شوا شروع کردم با اینکه قبل از شروع مرحله infinite ammo رو روی yes میذارم تیرهام تموم میشه. مشکل از کجاست؟!

G.D.ragon.Ir
12-10-2009, 09:23
نمیشه اینطوری گفت.
میشه گفت رزیدنت اویل مزخرفی بود ولی انصافا بازی خوبی بود. از اکشن و هیجان بالایی برخوردار بود ولی ترس و اضطراب نه.
خصوصا اینکه با اون گرافیک و نورپردازی عالی، لودینگ های بسیار سریع و کوتاهی داشت.

یه سوال. من بازی رو یه بار تموم کردم ولی حالا که با شوا شروع کردم با اینکه قبل از شروع مرحله infinite ammo رو روی yes میذارم تیرهام تموم میشه. مشکل از کجاست؟!
یک سری به پستی که تو امضام, ادرسش رو گذاشتم بزنید (علاوه بر توضیح در مورد سلاح های ویژه, درباره بینهایت کردن سلاح ها هم توضیح دادم)

h_starboy
12-10-2009, 09:39
من آخرین قسمتش رسیدم که تو یه کوه آتشفشانی با وسکر داره میجنگه.. هر چی با نارنجک انداز میزنمش نمیمیره .. چیکار باید بکنم ؟ به قلبش هم میزنم ولی دیگه تیرم تموم میشه !!!!

منم دقیقا همینجا موندم قلبشم هی میزنه بیرون منم کلی با این تیرهای خفن نارنجی و قرمز میزنم ولی نمیمیره و تیرم تموم میشه و دیگه کاری از دستم بر نمی اد .
میشه دوستان کمک کنن !!!
خیلی ممنون

ALTAIR*
12-10-2009, 09:49
منم دقیقا همینجا موندم قلبشم هی میزنه بیرون منم کلی با این تیرهای خفن نارنجی و قرمز میزنم ولی نمیمیره و تیرم تموم میشه و دیگه کاری از دستم بر نمی اد .
میشه دوستان کمک کنن !!!
خیلی ممنون

سلام:
دوست عزیز شما یه کار کن،با چاقو از پشت بهش ضربه بزن.
بعد که قلبش از جلو بیرون اومد با دوربین دار بهش شلیک کن. اینطوری خیلی راحته.:46:

saiiddz
12-10-2009, 09:50
آقا میدونید داستان این 3 دی وی دی و 2 دی وی دی چیه
3تایی ها نسخه اولیه هست که فقط 3 مرحله شو میشه رفت
برای تست بوده
2 تایی ها نسخه نهایی هستن و کامل
و اینکه بویز گروپ اشتباهی رایت نکرده نیست
درست رایت کرده نسخه ی ازمایشیشو

h_starboy
12-10-2009, 10:14
سلام:
دوست عزیز شما یه کار کن،با چاقو از پشت بهش ضربه بزن.
بعد که قلبش از جلو بیرون اومد با دوربین دار بهش شلیک کن. اینطوری خیلی راحته.:46:

دستت درد نکنه
اما اصلا نمیشه بهش نزدیک شد . یا میگیرتت یا پرتت میکنه .
به پشتش رفتن هم نمیشه .
حیف این آخرشو بیخودی گیر کردم .
این آخر هم تیرهای آدم ته میکشه بد بختی .

DANTEH2010
12-10-2009, 11:46
سلام دوستان این قضیه شیوا چیه (منظورم اینه که چطوری میشه اب شیوا هم بازی رو شروع کرد ) ممنون

golmohammadi
12-10-2009, 11:51
سلام دوستان این قضیه شیوا چیه (منظورم اینه که چطوری میشه اب شیوا هم بازی رو شروع کرد ) ممنون

دور 2 ميتوني شوا را هم انتخاب كني

كاري كه منم كردم
البته وقت نميكنم تموم كنم
با شوا كمي سخته چون جونش زودتر ميره
راستي اون مرحله اخر كشتن وسكر
چند صفحه قبل را بخونين من و دوستان راه هاي مختلفي گفته ايم

DANTEH2010
12-10-2009, 11:56
دوستان فکر کنم بازی من ایراد داره چون ن ادمهای بالای ماشن هم زدم ولی باز رفتم ته دره!!!!!

كاري كه منم كردم
البته وقت نميكنم تموم كنم
با شوا كمي سخته چون جونش زودتر ميره

لابد دور سوم میشه با دو تاشون بازی کرد منظورم ( co-up) البته افلاین

D.E.V.I.L
12-10-2009, 12:52
آقایون من چه شکلی باید این بازی رو سیو کنم ؟! اول بازی پروفایل هم ساختم ولی هرچی میگردم چیزی به اسم save game پیدا نمیکنم!

davoodf
12-10-2009, 13:40
خودت سیو نمی تونی بکنی بازی خوش سیو می کنه و چک پوینت داره.

h_starboy
12-10-2009, 14:24

من چند صفحه پیش اینو فقط پیدا کردم :
همینه راه حلش ؟

شما همون بالا نگرش دار و زمانی که دستشو بالا میبره به همون قلب ودستش
شلیک کن البته سعی کن اسلحه قوی همرات باشه بعدش برای چند لحظه
حالش بد میشه بعد شما خودتو سریع برسون پشتش میبینی که میگه
کلید f رو باید سریع بزنید بعدشم jill میاید به کمک.

mold_silver
12-10-2009, 14:35
سلام
چه طور میشه نشونه گیر رو به لیزری تبدیل کرد ؟
اگه توی صفحات قبلی دیدید شمارش رو بفرمایید ...

ممنون

havas_1980
12-10-2009, 14:44
سلام
چه طور میشه نشونه گیر رو به لیزری تبدیل کرد ؟
اگه توی صفحات قبلی دیدید شمارش رو بفرمایید ...

ممنون
- وارد پوشه سیو بازی بشین به این ادرس (در ویستا): C:\Users\xxxxx\Documents\CAPCOM\RESIDENT EVIL 5
- فایل config.ini رو باز میکنین و خط Stereo=OFF رو به Stereo=ON تغییر میدین.

golmohammadi
12-10-2009, 14:59
دوستان فکر کنم بازی من ایراد داره چون ن ادمهای بالای ماشن هم زدم ولی باز رفتم ته دره!!!!!

لابد دور سوم میشه با دو تاشون بازی کرد منظورم ( co-up) البته افلاین
اره شايد اينطوري باشه
بزار با شوا هم تموم كنم ببينم جريان چيه
ولي همزمان خيلي سخت ميشه بازي كرد
چون در اين صورت بايد دوربين ثابت بمونه تا هر دو نفر بتونند بازي كنند
اگر هم دوربين بره سراغ يه نفر نفر بعدي از دوربين مياد بيرون
پس چيزي شبيه غير ممكن هست
مگر در بازيهاي دو بعدي
اما به يك طريق ديگه ميشه اجرا كرد
مثلا بازي را با لن اجرا كني
در شبكه شايد بشه اينكارو كرد
يعني يه نفر شوا و ديگري كريس باشه
و هر دو باهم ادامه بدند
و چون هر دو سيستم جدايي دارند واسه همين دوربين براي هر كدام جدا بودهو مشكلي پيش نمياد

من چند صفحه پیش اینو فقط پیدا کردم :
همینه راه حلش ؟

نه برو صفحات قبلتر
حداقل 5 نفر توضيح داده اين مرحله رو
ديگه دوباره توضيح نديم

h_starboy
12-10-2009, 15:13
دوستان من بلاخره تونستم بازی رو تموم کنم. آخرش هم قلق داره و خیلی سخت نیست .
از همه کسانی که منو راهنمایی کردند تشکر میکنم .
ولی خیلی حال داد . :31: :11:
دموهاش خیلی قشنگ بود .

mold_silver
12-10-2009, 15:18
- وارد پوشه سیو بازی بشین به این ادرس (در ویستا): C:\Users\xxxxx\Documents\CAPCOM\RESIDENT EVIL 5
- فایل config.ini رو باز میکنین و خط Stereo=OFF رو به Stereo=ON تغییر میدین.

با سپاس این کار رو انجام دادم نشد ... :41:

100ra
12-10-2009, 16:06
سلام من چه جوری میتونم بازی evil 5 رو سیو کنم خیلی فوری

ممنون میشم

DANTEH2010
12-10-2009, 16:29

ممنون میشم

این صد بار اقا بازی خودش چک پوینت وسیو میشه به صورت اتوماتیک

DANTEH2010
12-10-2009, 16:31
ولي همزمان خيلي سخت ميشه بازي كرد
چون در اين صورت بايد دوربين ثابت بمونه تا هر دو نفر بتونند بازي كنند

دوست من سخت نیست چون صفحه دو نیم میشه البته این قضیه برای مانیتور های ال سی دی واید خوبه تا فضای کافی رو داشته باشند نه برای فلاترونی ها

golmohammadi
12-10-2009, 16:32
بچه ها اين غولو اخرش نتونستم با شوا رد كنم
اخه اين سنگ را كه نميشه زد
تا ميزنم پرت ميكنه و جونم كم ميشه
بشكه هم كه نزديك غول باشه تا بزنمش فقط يكي هست كه موقع برداشتن سنگ كارساز هست
فقط يه بار ميشه با زدن بشكه مانع از پرتاب سنگ شد
راستي سه بار بايد موجود پشت گردنشو زد تا بميره درسته ؟
خلاصه يكي به ما راهي بگه مونديم
كار با كريس خيلي راحت بود اين دختره مصيبته
نميدونم شايد هم بازي سخت شده در دور دو

DANTEH2010
12-10-2009, 16:33
بالاخره جواب ما رو کسی نداد خوب حالا که کسی نیست ترینرش رو برام بزارید

golmohammadi
12-10-2009, 16:34
با سپاس این کار رو انجام دادم نشد ... :41:
من اينكارو قبلا انجام دادم و درست شد
مطمئني درست عمل كردي؟

ممنون میشم

فكر كنم هر صفحه يه نفر ميپرسه نحوه سيو كردن بازيو
بعد از اينكه يه پروفايل در ابتداي شروع بازي ساختي خودش در گيم اتوماتيك سيو ميكنه

amin n & i series
12-10-2009, 16:53
سلام
من ترینرش رو دیروز گذاشتم ولی نمیدونم مدیران محترم چرا اونو تو صفحه قرارش ندادن
حالا دوباره فردا براتون میذارم
ترینره ۱۰۰٪ جواب میده
من امروز یک بار دیگه این دفعه با ترینر رفتم اخرش
خیلی حال میده با ارپی جی میفتی به جون زامبی ها

mahyarSAMSUNG
12-10-2009, 17:08
توروخدا یکی دوباره به داد من برسه . این دفعه موقع لودینگ دادن فایل s310.arc رو ازم میخواد

ابن عکس رو ببینید اگه فکر میکنید من فایل دیگه ای کم دارم برام آپ کنید تا دیگه مزاحم نشم ممنون

البته این عکس همش نیستا به ترتیبی که بازی داره این فایلها رو باز میکنه عکس گرفتم قبلا فایل 313 رو میخواد بعد فکر کنم رفت 312 الان روی 310 ارور داده من 309 رو هم ندارم اگه احتیاجی هست بزارید برام بازم تنکس

RAMINET
12-10-2009, 18:47
سلام
من ترینرش رو دیروز گذاشتم ولی نمیدونم مدیران محترم چرا اونو تو صفحه قرارش ندادن
حالا دوباره فردا براتون میذارم
ترینره ۱۰۰٪ جواب میده
من امروز یک بار دیگه این دفعه با ترینر رفتم اخرش
خیلی حال میده با ارپی جی میفتی به جون زامبی ها
آقا اگه ترینرش خوبه و بدون ایراد اجرا میشه برای ما هم بزارین
ممنون

B3HZ@D
12-10-2009, 19:49
توروخدا یکی دوباره به داد من برسه . این دفعه موقع لودینگ دادن فایل s310.arc رو ازم میخواد

ابن عکس رو ببینید اگه فکر میکنید من فایل دیگه ای کم دارم برام آپ کنید تا دیگه مزاحم نشم ممنون

البته این عکس همش نیستا به ترتیبی که بازی داره این فایلها رو باز میکنه عکس گرفتم قبلا فایل 313 رو میخواد بعد فکر کنم رفت 312 الان روی 310 ارور داده من 309 رو هم ندارم اگه احتیاجی هست بزارید برام بازم تنکس

l

این لینک ها توی امضای جناب mohammad_twe بود...

golmohammadi
12-10-2009, 20:23
سامسونگ عجب پكي گرفتي
فكر كنم تا اخر بازي چندين فايل بايد دانلود كني
بهتره بري يه پك دو دي وي دي بگيري كه ايسرادي نداشته باشه

XGAME
12-10-2009, 21:00
دوستان كسي در مورد اينكه چطور ميشه بازي رو دو نفره انجام داد، اطلاعاتي داره؟
من با ايكس باكس بازي ميكنم، دوتا دسته بازي هم دارم، ولي هر چي ميگردم گزينه اي براي اين كار نداره!

اگر نميشه بازي رو دو نفره بازي كرد پس منظورش از اين گزينه ها چيه؟

Players 1-2

System Link 2-16

Online Multiplay 2

گزينه اول معنيش اينه كه ميشه به صورت آفلاين 2 نفره بازي كرد
مثلا براي بازي فوتبال همين گزينه رو مينويسن Players 1-4
و مثلا براي بازيهاي يك نفره مينويسن Player 1

گزينه دوم مربوط به شبكه كردن بازي هست

گزينه سوم هم مربوط به آنلاين بازي كردن از طريق اينترنت هستش

پس قاعدتا بايد بشه با دوتا دسته دو نفره بازي كرد
ولي من هيچ گزينه اي براش نميبينم!!!

golmohammadi
12-10-2009, 21:25
دوستان يكي منو راهنمايي نميكنه؟
هيشكي با شوا نرفته ؟
چطوري اون سنگو بزنم فوري پرت ميكنه چيكار كنم ؟
اگه راهي نيست پاكش كنيم چاره نيست

H M R 0 0 7
12-10-2009, 22:45
دوستان يكي منو راهنمايي نميكنه؟
هيشكي با شوا نرفته ؟
چطوري اون سنگو بزنم فوري پرت ميكنه چيكار كنم ؟
اگه راهي نيست پاكش كنيم چاره نيست
اولش یکم سخته ولی باید همون موقع که راست میکنه رو هوا طرف سنگش شلیک کنی

تا نیم متریت که میرسه سنگه پودر میشه
بهتره اولین باز از منفجر کردن بشکه استفاده نکنی و بزاری برای بار دوم
بار اول فقط با تیربار به طرف سنگ شلیک کن

golmohammadi
12-10-2009, 23:59
اولش یکم سخته ولی باید همون موقع که راست میکنه رو هوا طرف سنگش شلیک کنی

تا نیم متریت که میرسه سنگه پودر میشه
بهتره اولین باز از منفجر کردن بشکه استفاده نکنی و بزاری برای بار دوم
بار اول فقط با تیربار به طرف سنگ شلیک کن

والا من هر كاري ميكنم بهش شليك ميكنم اثر نميكنه
يعني اصلا دقيق نميشه نشانه گيري كرد
وقتي سنگو برميداره سنگ كه ثابت نيست وقتي هم ميزنه بالا پائين ميره
اين روشها در كرس عملي هستند
در شوا فرق ميكنه ...

masoudtr
13-10-2009, 00:03
اینم راهنمای کامل بازی رزیدنت اویل 5
دیگه فکر نکنم کسی مشکل پیدا کنه
من که تمومش کردم عالی بود

Layken
13-10-2009, 10:50
والا من هر كاري ميكنم بهش شليك ميكنم اثر نميكنه
يعني اصلا دقيق نميشه نشانه گيري كرد
وقتي سنگو برميداره سنگ كه ثابت نيست وقتي هم ميزنه بالا پائين ميره
اين روشها در كرس عملي هستند
در شوا فرق ميكنه ...
درسته من چند بار موندم همونجا ولی ردش کردم باید سعی کنی ...چجوری بگم ...
مسلط بشی به اسلحه و بزنی به سنگه.
نرسیده بهت خورد میشه.

golmohammadi
13-10-2009, 11:50
درسته من چند بار موندم همونجا ولی ردش کردم باید سعی کنی ...چجوری بگم ...
مسلط بشی به اسلحه و بزنی به سنگه.
نرسیده بهت خورد میشه.

شما با شوا هم تموم كرده بودين درسته ؟

اخرش رد كردم با چه مصيبتي
فكر كنم در كرس بايد 2 بار اون موجود پشتشو ميزدي
در اينجا 3 بار
واسه همين سخت بود
حتي دمو رو هم نگاه نكردم ممكن بود ريستارت بشه و سيو نشه :ي

malkemid
13-10-2009, 13:05
بچه ها این بازی خیلی ترسناکه؟از ایناس که یهو میریزن سرت با سر و صدای وحشتناک؟من 2 شو بازی کرده بودم قبلنا که نمی ترسیدم!این بدتره؟

DJ POLESTAR
13-10-2009, 13:10
بچه ها این بازی خیلی ترسناکه؟از ایناس که یهو میریزن سرت با سر و صدای وحشتناک؟من 2 شو بازی کرده بودم قبلنا که نمی ترسیدم!این بدتره؟
نه دوست من!
یه بازی اکشن تمام عیاره که خوره ی اکشن بازهاست!
1% ترس هم توش نیست!
بازیهای سری Resident Evil از نسخه 3 به بعد کلا از ژانر ترسناک دور شد. هیف:41:

B3HZ@D
13-10-2009, 13:26
اینطوری هم نیست که از نسخه سه به بعد دیگه ترسناک نبود
بعد از نسخه سوم چند نسخه دیگه از بازی اومد از قبیل کد ورونیکا و resident evil outbreak و ......
توی اون نسخه ها هم تم ترس وجود داشت

malkemid
13-10-2009, 13:41
اینطوری هم نیست که از نسخه سه به بعد دیگه ترسناک نبود
بعد از نسخه سوم چند نسخه دیگه از بازی اومد از قبیل کد ورونیکا و resident evil outbreak و ......
توی اون نسخه ها هم تم ترس وجود داشت

تواین مطمئنی نیست؟نرم سکته کنم؟:31:

داستانش چی؟باید قبلیها رو بدونی تا سر در بیاری یا یه داستان مجزا هست؟

در کل من که قبلیهاشو دنبال نکردم اینو بگیرم یا نه؟

B3HZ@D
13-10-2009, 14:08
این نسخه ترسناک نیست...بیشتر بازی اکشنه تا ترسناک
ولی ارزش بازی کردن رو داره....توی این نسخه در مورد یک سری اتفاقات که توی نسخه قبل افتاده بود هم صحبت میشه و بعضی ابهامات نسخه های قبلی رو حل می کنه...ولی به نظر من داستان بازی خوب بود همچنین خود بازی...درسته اون سبک همیشگی resident evil رو دنبال نمی کنه ولی باز با این تغییراتی که دادن به نظرم نسخه خوبی از اب در اومد...ولی دوست دارم بازی به روال قدیمش برگرده
در کل من که توصیه می کنم حتما اون رو بازی کنی

Layken
13-10-2009, 14:56
بعضی وقتها تو خیابان که میرم (ترانسهای برق رو که میبینم بالای تیرهای برق )
یه لحظه حسش میاد کلتی اسلحه ای بود میزدم ترانس میافتاد همه اونجا برق میگرفتشون مثل اویل5
-------------------------------------------------------------------------
ترسناک نیست ولی دلهره زیاد داره توش بعضی جاها میبینی باید بزنی یه دفعه تیر تموم میشه باید خشاب رو پر کنی
موجود هم درست بغل گوشته اونجا دیگه سکتهه میاد خودش.

Reza Azimy_RW
13-10-2009, 17:00
سلام رفقا
توی مرحله اخره فکر کنم . همونجا که اتشفشانه و وسکر دستش یه جوری میشه و بهت حمله میکنه یه جایی خراب میشه ممی افتم پایین بعد میرم جلو تا یک سنگ بزرگه که اونم حل میدم میندازمشتوی مواد مزابا بعد دیگه هر کاری میکنم از روی اون سنگه نمیپره اونطرف . مشکل از بازیه ؟ یا باید کار دیگه ای کرد ؟ وقتی هم برمیگردم وسکرو میزنم اون یه دستش هم همونجوری میشه و میره طرف شیوا جون و اونم از لب پرتگاه دار میشه ! و باید بری نجاتش بدی ولی همونطور که گفتم از اونجا نمیپره .
مشکل چیه ؟
چیکار باید بکنم ؟
اینم عکسش :

B3HZ@D
13-10-2009, 17:10
شما نمی تونی بری اونطرف سنگ...این سنگ برای باز کردن راه شوا است....بعد از انداختن سنگ چند تا تیر به وسکر بزنین تا بره سراغ شوا و خودتون برین توی اون محوطه دایره مانند تا وسکر هم بیاد اونجا...بعد اونجا ادامه مبارزه رو با وسکر رو ادامه میدین

golabi2
13-10-2009, 17:56
کسی رمزی چیزی نداره تیر وجونش تموم نشه تو pc؟

B3HZ@D
13-10-2009, 18:02
بازی که رمز نداره..ولی با ترینر میشه همچین کاری کرد...البته اگه بازی رو یک بار تموم کنین بوسیله extra point هایی که گرفتین می تونین تیر اسلحه ها رو بی نهایت کنین

Javadgenral
13-10-2009, 19:06
بببیینم چه جوری میشه لیزر خودمون رو تو بازی مثل شیوا فعال کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

XGAME
13-10-2009, 19:50
دوستان كسي در مورد اينكه چطور ميشه بازي رو دو نفره انجام داد، اطلاعاتي داره؟
من با ايكس باكس بازي ميكنم، دوتا دسته بازي هم دارم، ولي هر چي ميگردم گزينه اي براي اين كار نداره!

اگر نميشه بازي رو دو نفره بازي كرد پس منظورش از اين گزينه ها چيه؟

Players 1-2

System Link 2-16

Online Multiplay 2

گزينه اول معنيش اينه كه ميشه به صورت آفلاين 2 نفره بازي كرد
مثلا براي بازي فوتبال همين گزينه رو مينويسن Players 1-4
و مثلا براي بازيهاي يك نفره مينويسن Player 1

گزينه دوم مربوط به شبكه كردن بازي هست

گزينه سوم هم مربوط به آنلاين بازي كردن از طريق اينترنت هستش

پس قاعدتا بايد بشه با دوتا دسته دو نفره بازي كرد
ولي من هيچ گزينه اي براش نميبينم!!!

جواب اين پست ما رو هم بدين خواهشا

haa
13-10-2009, 20:26
بببیینم چه جوری میشه لیزر خودمون رو تو بازی مثل شیوا فعال کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درود
در جایی که بازی سیو می شود باید config رو باز کنی و بجای OFF در جلوی Stereo
ON رو بنویسی.

100ra
13-10-2009, 21:55
سلام :
من تو مرحله 4.1 داخل بازی نمیره این پیغامو میده کمک کنید ممنون میشم خیلی فوری

c:\program files\boysteampc\resident evil 5\native\s313.arc" 2

Layken
13-10-2009, 22:20
سلام :
من تو مرحله 4.1 داخل بازی نمیره این پیغامو میده کمک کنید ممنون میشم خیلی فوری

c:\program files\boysteampc\resident evil 5\native\s313.arc" 2
شما فایل s313.arc رو برای ادامه بازی کم دارید ....فک کنم صفحات قبل برای دانلود دوستان گذاشتند یه سرچی بکن.

mohammad_twe
13-10-2009, 22:32
از امضای من دانلود کن فایل s313 ...
من سعی میکنم تمام فایل های ناقص رو اپلود کنم که تو پست اول قرار داده بشه که کاره دوستانی که از اون شرکت دزد خریدن راه بیوفته !

M A X I M U M
13-10-2009, 22:42
كدوم شركت ؟
چيو دزديده ؟

Layken
13-10-2009, 22:46
كدوم شركت ؟
چيو دزديده ؟
شرکتهایی که نسخه ناقص بازی رو بیرون میدن ...
البته نمیشه گفت شرکت چون دانلود میکنن ...یه اسم میزارن تموم میشه.
حالا ببین نسخه ای که خریدید ماله کدوم شرکته.

M A X I M U M
13-10-2009, 22:58
معمولا بيشتر فروشگاههاي اينترنتي دانلود مي كنند
دقيقا كاري كه اونا مي كنند كاريه كه وقتي يه فيلم يا بازيه معروف روي اينترنت قرار مي گيره تورنت بازها لينك هاي فيك قرار مي كنند يا اصلا آپلود مي كنند و چند روز اول نميشه اعتماد كرد به خيلياشون مگه اينكه وريفايد باشند
اينم دقيقا همون قضيه است
هنوز پي اي اس 2010 نيومده نسخه دموشو دارن مي فروشن بعنوان PES2010 Full
از ايراني جماعت چه انتظاري ميره ؟

golabi2
13-10-2009, 23:54
بازی که رمز نداره..ولی با ترینر میشه همچین کاری کرد...البته اگه بازی رو یک بار تموم کنین بوسیله extra point هایی که گرفتین می تونین تیر اسلحه ها رو بی نهایت کنین
خوب میشه یه ترینر واسه دانلود بذارین؟!

Arash Arash
13-10-2009, 23:57
خوب میشه یه ترینر واسه دانلود بذارین؟!

بفرما :

Armin.ASD97
14-10-2009, 00:47
سلام
من امروز بازی رو گرفتم
تو اونجایی که شیوا میپره اونور دیوار بعد این زامبی مانند ها میریزن رئ سرش چیکار باید کرد؟من هر کاری می کنم تیرم تموم میشه بعد اونم میمیره.
راستی چرا اینقدر تیر کم میاد؟
این بازی به نظرم یجوریه نمی دونم چجوری ولی کلا یه جوریه(اولین رزیدنت اویلم هستش) :دی

B3HZ@D
14-10-2009, 00:57
ما که نفهمیدیم شما کدوم قسمت رو میگی....ولی حدس میزنم اونجایی رو میگی که به کمک کریس می پره روی اون ساختمان روبرویی و زامبی ها بهش حمله می کنن....در اون قسمت شما باید شوا رو پوشش بدین تا که بتونه بیاد پایین و در رو که از اونطرف قفل شده برای شما باز کنه...اگه اسلحه دوربین دار رو پیدا کردی می تونی از اون استفاده کنی

Armin.ASD97
14-10-2009, 01:02
مشکل اینجاست که نمی تونم پوشش بدم...
تیرم خیلی سریع تموم میشه
این تفنگ دوربین داره کجاست؟

Layken
14-10-2009, 01:05
سلام
من امروز بازی رو گرفتم
تو اونجایی که شیوا میپره اونور دیوار بعد این زامبی مانند ها میریزن رئ سرش چیکار باید کرد؟من هر کاری می کنم تیرم تموم میشه بعد اونم میمیره.
راستی چرا اینقدر تیر کم میاد؟
این بازی به نظرم یجوریه نمی دونم چجوری ولی کلا یه جوریه(اولین رزیدنت اویلم هستش) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما یه کاری هم میتونی بکنی همونجایی که شوا پرید اونور بیا یه طبقه پایین تا زامبی ها درست در تیرست باشن.
قبل از فرستادن شوا هم مهمات رو با هم به خوبی ردوبدل کنید.
سعی کن از یک اسلحه به طور مشابه برای دو تاییتون استفاده نکنی...
تا هر دو از خشابهای مجزا بهره ببرید.
بیشتر مواقع هم از چاقو استفاده کن. و از ضربه زدن و مشت زدن هم استفاده کن تا در مورد گلوله کم نیاری.

B3HZ@D
14-10-2009, 01:09
من که تا حالا با چاقو مبارزه نکردم...حداقل چند ضربه برای کشتن اونا باید بزنی؟!

Layken
14-10-2009, 01:14
من که تا حالا با چاقو مبارزه نکردم...حداقل چند ضربه برای کشتن اونا باید بزنی؟!
چاقو خیلی به درد میخوره مثلا :
جاهایی که روی زمین افتادند و در حال بلند شدن باشه بهتره برید بالای سرش و با چاقو بزنی تا بیاد بلند شه میمیره.
بعضی جاها هست که 3یا 4 نفری محاصره کردند سریع از چاقو استفاده کنید.
من در اویل 4 kruser رو با چاقو کشتم.

100ra
14-10-2009, 01:23
از امضای من دانلود کن فایل s313 ...
من سعی میکنم تمام فایل های ناقص رو اپلود کنم که تو پست اول قرار داده بشه که کاره دوستانی که از اون شرکت دزد خریدن راه بیوفته !

ببخشید 3تاشونم دانلود کنم؟

B3HZ@D
14-10-2009, 01:24
توی مبارزه با boss ها هم از چاقو استفاده کردی؟!
تاثیری داشته؟ً

Layken
14-10-2009, 01:30
توی مبارزه با boss ها هم از چاقو استفاده کردی؟!
تاثیری داشته؟ً
با خوده وسکر اولش چاقو خیلی کم بهش میخورد ناکس جاخالی میداد ولی بار دوم که رفتیم اتشفشان...
می رفتم همینجوری با چاقو بزنم حالی ببریم. خیلی بهش با چند مدل اسلحه شلیک کردم تموم شد رفتم چاقو زدم شانس اوردم
با چاقوی 4رمی مرد.
ولی بقیه باس هاش چاقو زیاد تاثیری نداشت ..اره برقی که فکرشو نکن. اون یکی ها هم زیاد از حد گنده بودن.

ببخشید 3تاشونم دانلود کنم؟
خوب اگه می خوای دان کنی بکن اگه میخوای یکی دیگه بخر...
چون ممکنه بازم فایلت کم باشه

100ra
14-10-2009, 02:11
با خوده وسکر اولش چاقو خیلی کم بهش میخورد ناکس جاخالی میداد ولی بار دوم که رفتیم اتشفشان...
می رفتم همینجوری با چاقو بزنم حالی ببریم. خیلی بهش با چند مدل اسلحه شلیک کردم تموم شد رفتم چاقو زدم شانس اوردم
با چاقوی 4رمی مرد.
ولی بقیه باس هاش چاقو زیاد تاثیری نداشت ..اره برقی که فکرشو نکن. اون یکی ها هم زیاد از حد گنده بودن.

خوب اگه می خوای دان کنی بکن اگه میخوای یکی دیگه بخر...
چون ممکنه بازم فایلت کم باشه

دانلود میکنم ممنون از لطفتون فقط نفهمیدم 3تاشم دانلود کنم یا نه؟

golmohammadi
14-10-2009, 03:09
بچه ها چاقو ديگه چيه ؟
با چاقو نميشه خوب زد ولي وقتي گيج ميشند دكمه ميزني خودش چاقو ميزنه البته دختره را ميگم
من تير هيچوقت كم نياوردم
حالا نميگم هيچوقت شايد يه زماني يكي دو بار كم بيارم
بقيه مواقع هميشه خشاب دارم
براي بازي هم يك كلت و يك شات گان كافيه
راستي يه مرحله هست يكيمون بايد بريم بالا و از بين تور مانند رد بشيم اخر يه چيزي را حل بديم بيفته
بعد بريم داخل يه اتاق و راه اصلي را باز كنيم
اونجا شونصد تا موجودات عجيب ميريزند
بهترين راه براي كشتنشان استفاده از تيري هست كه موجودات را يخ ميكنه
من يكي زدم همشون يخ زدند بعد با يك تير خلاصشون كردم
راستي ميدونيد چرا شوا در سمت راست تصوير هست ؟
چون چپ دست هست
راستي من كلت اصلي و شات گان دوم را همه چيزشو اپگريد كردم
حالا در انتظار چه اصله هاي جديدي براي خريد باشم ؟

XGAME
14-10-2009, 07:37
براي بار هزارم ميپرسم
اين بازي توي ايكس باكس 360 چطوري دو نفره ميشه؟
روي كاورش نوشته Players 1-2
:41: :41: :41:

sk_vegas2008
14-10-2009, 08:01
سلام دوستان
اون یارو که به تیرا جا خالی میده رو باید چه جوری کشت؟؟؟

B3HZ@D
14-10-2009, 08:30
اگه اون قسمتی هستی که جیل هم همراه اونه باید بگم نمیشه توی اون مرحله این وسکر رو کشت
هدف شما در اون مرحله جیل هست که باید کمکش کنی و یک دستگاهی که روی سینه اش وجود داره رو جدا کنی

sk_vegas2008
14-10-2009, 09:22
ببخشید من چه جوری اونو در بیارم من بهش تیر میزنم میوفته بعدش میرم بالای سرش و هیچی نمیشه چی کار کنم ؟؟؟

B3HZ@D
14-10-2009, 09:34
شما نباید اون رو با تیر بزنین ....برین نزدیکش و F رو بزنین....یا کریس اون رو میگیره یا شوا...بعد دستگاهی که روی سینه اش هست رو با تیر میزنین یا این که برید نزدیک و F رو تند تند بزنین تا اون رو از سینه اش جدا کنه...البته این کار رو چندین بار باید تکرار کنین

Killzone2
14-10-2009, 09:36
ببخشید من چه جوری اونو در بیارم من بهش تیر میزنم میوفته بعدش میرم بالای سرش و هیچی نمیشه چی کار کنم ؟؟؟
دوست عزیز شما اول چند بار جیل رو نگه دار تا شوا اون شی رو با تیر بزنه بعد میافته زمین بعد از دو یا سه بار وقتی بری بالا سرش f ظاهر میشه که باید تند تند بزنی ادامه بدی موفق میشی.

amin n & i series
14-10-2009, 10:11
اره دوستان درست میگن
ولی سعی کن زیاد تو دست و پاش نری چون سریع میزنتت و زود میمیری
هر وقت شیوا اونو گرفت تو هم برو به طرفش و f رو بزن

راستی یه سوال داشتم
الان سه تا از لباس از ۴ تا لباس ویژه اش بازه چه طوری اون یکی دیگش رو هم باز کنم؟؟؟؟؟

Armin.ASD97
14-10-2009, 10:32
سلام
بازم گیر کردم :-((
اونجایی که یارو با اره می خواد بکشدمون زامبی مانند ها هم با اون میریزن باید چیکار کرد؟
اون طرف یه در هست که کلید می خواد کلیدش کجاست؟
چیکار باید بکنم؟
جای خالی هم میدم اون با ارش در رو نمیشکونه.

B3HZ@D
14-10-2009, 10:38
این ماجینی های اره به دست دو تا هستن...باید هر دو رو بکشی تا بتونی راه رو باز کنی....تنها راهش هم کشتن هر دوی انهاست....
اگه RPG داری با یک تیر فکر کنم کشته بشه....اگر نه با همون روش های قبلی باید اون رو بکشی

Armin.ASD97
14-10-2009, 10:42
این ماجینی های اره به دست دو تا هستن...باید هر دو رو بکشی تا بتونی راه رو باز کنی....تنها راهش هم کشتن هر دوی انهاست....
اگه RPG داری با یک تیر فکر کنم کشته بشه....اگر نه با همون روش های قبلی باید اون رو بکشی

روش های قبلی چیه؟
ار پی جیم کجا بود
اولین اره داری هست که تو بازی دیدم.:31:(یه نفر هستش)
البته ارش برقیه :دی

B3HZ@D
14-10-2009, 10:56
نه....چپتر های قبل هم این موجودات اره به دست رو می بینی...
روش از بین بردنشون هم مشخصه دیگه...باید به سرشون تیر بزنی تا گیج بشن بعد بری نزدیک و با مشت یک ضربه بهش بزنی...اگه شوا هم نزدیکت باشه اون هم با پا بهش ضربه میزنه

Reza Azimy_RW
14-10-2009, 12:02
من دوباره مزاحم شدم
اونجا که وسکر رو توی اون مرحله اتش فشانی میبینیم بعد دنبال شیوا میکنه و بعد شوا هم به ما میرسه و با شوا با هم با وسکر میجنگیم . باید کجای وسکر شلیک کنی ؟ من با ار پی جی با هرچی که میزنم هر جاش فایده نداره . اصلا انگار مردنی نیست .
؟

Layken
14-10-2009, 12:09
من دوباره مزاحم شدم
اونجا که وسکر رو توی اون مرحله اتش فشانی میبینیم بعد دنبال شیوا میکنه و بعد شوا هم به ما میرسه و با شوا با هم با وسکر میجنگیم . باید کجای وسکر شلیک کنی ؟ من با ار پی جی با هرچی که میزنم هر جاش فایده نداره . اصلا انگار مردنی نیست
رفیق شما اول با اسلحه دیگه ای بزنش بعد وسط شکمش یه قلب میزنه بیرون اون موقع اون قلبرو با rpg نشانه برو بزن.

Sha7ab
14-10-2009, 12:12
من دوباره مزاحم شدم
اونجا که وسکر رو توی اون مرحله اتش فشانی میبینیم بعد دنبال شیوا میکنه و بعد شوا هم به ما میرسه و با شوا با هم با وسکر میجنگیم . باید کجای وسکر شلیک کنی ؟ من با ار پی جی با هرچی که میزنم هر جاش فایده نداره . اصلا انگار مردنی نیست .
بهترین کار اینه که بری پشت سرش و وقتی دستشو برد بالا یه تیر RPG بزنی توی پشتش.

M A X I M U M
14-10-2009, 12:32
وقتي مستقيما بخواي به طرفش تير اندازي كني جا خالي ميده
كمي صبر كن تا دنبالت كنه تا ادرنالينش بياد پايين و وايسه
بعد بزني با تير به وسط سينه اش تا حركت نكنه
بعدش آر پي جي رو بگير و بزنش
وقتي آر پي جي اومد طرف چون سريعه آر پي جي رو مي گيره با دستاش و نگه ميداره اون موقع سريع با اسلحه ات ار پي جي رو بزن تا منفجر بشه
همين ...

mehdi_vsgh
14-10-2009, 12:44
مشکل اینجاست که نمی تونم پوشش بدم...
تیرم خیلی سریع تموم میشه
این تفنگ دوربین داره کجاست؟
یه سری بشکه هایی اونجحاس
اگه بهش شلیک کنی منفجر میشه و همشون می میرن

golmohammadi
14-10-2009, 12:48
بچه ها يه چند جايي تخم مرغ بود وقتي ميخوردي سمي بود جونتونو كم ميكرد
اينو اگه بفروشي 2000 ميخرند
خيلي جالبه
اخه هر چي بفروشي مفت ميخره باز اين تخم مرغ خوبه

mehdi_vsgh
خدا انصافت بده اين چيه گذاشتي تو امضاء
فكر كردم واقعيه .....

mehdi_vsgh
14-10-2009, 12:49
سلام
بازم گیر کردم :-((
اونجایی که یارو با اره می خواد بکشدمون زامبی مانند ها هم با اون میریزن باید چیکار کرد؟
اون طرف یه در هست که کلید می خواد کلیدش کجاست؟
چیکار باید بکنم؟
جای خالی هم میدم اون با ارش در رو نمیشکونه.
دو-سه تا بشکه هست
وقتی نزدیکشون شد منفجرشون کن
یه ترانس برق هم هست میتونی وقتی نزدکش شد بهش شیک کنی تا بیوفته روی سرش

بقشم هم باید بهش شلیک کنی و وقتی گیج شد بری جلو و F رو بزنی اونقد اینکارو تکرار کن تا بمیره

وقتی مرد کلید هم میتونی ازش برداری

خدا انصافت بده اين چيه گذاشتي تو امضاء
فكر كردم واقعيه .....

:31::31::31:

100ra
14-10-2009, 15:37
سلام
من دوباره مزاحم شدم این دفعه این فایلو میخوادs310.arc اگه راهنمایی کنین ممنون میشم.

Armin.ASD97
14-10-2009, 15:43
سلام
طبق معمول :دی
اونجایی که اون موجد کرم مانند که پرواز هم می کنه و از کامیون میاد بیرون رو چججوری باید کشت؟
همه مین هارو میزارم و منفجر می کنم یه عالمه هم بهش تیر میزنم ولی غش می کنه بعدش هی دوباره میاد سراغم چیکار باید بکنم؟

mehdi_vsgh
14-10-2009, 15:45
سلام
طبق معمول :دی
اونجایی که اون موجد کرم مانند که پرواز هم می کنه و از کامیون میاد بیرون رو چججوری باید کشت؟
همه مین هارو میزارم و منفجر می کنم یه عالمه هم بهش تیر میزنم ولی غش می کنه بعدش هی دوباره میاد سراغم چیکار باید بکنم؟
اهان منظورت اون خفاشس؟؟؟
باید به اون قسمت زرد رنگ زیر بدنش شلیک کنی...
مینها رو هم درست جاسازی کنی که بیاد روش بشینه
اینقد اینکارو بکنی تا کشته بشه...یه دمو نشون میده و وارد مرحله بعد خواهی شد!

Layken
14-10-2009, 15:46
سلام
طبق معمول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وقتی رفت روی مین و بیهوش شد شما باید برید و به قسمت عقب دمش که حالت غضرف مانند داره شلیک کنی ...

سلام
من دوباره مزاحم شدم این دفعه این فایلو میخوادs310.arc اگه راهنمایی کنین ممنون میشم.

مزاحمتی نیست..
شما باید بری یه نسخه دیگه کامل بخری..یا یه نگاهی به صفحات قبل بنداز ..هست
توی امضای یکی از دوستان هم بود.

DANTEH2010
14-10-2009, 16:01
اقا جان یه دوست قرار بو 3 روز پیش یه ترینر بزاره که 100 درصد کار کنه چی شد پس

golmohammadi
14-10-2009, 16:57
با شوا هم تموم كردم
با شوا سخترين جا واسه من اون غول بود
و كشتن وسكر از راحت ترين ترين كارها بود
چون بيشتر كارها را كريس انجام ميداد

mehdi_vsgh
14-10-2009, 17:03
حالا یه سوال
این عتیقه جاتهایی که پیدا میکنیم به چه دردی میخوره؟
من همینطور نگهشون داشتم
ایا بعدا به درد میخوره یا بفروشمشون؟؟ به پول نیاز دارم:دی

golmohammadi
14-10-2009, 17:35
خب معلومه بايد بفروشي
اگه نفروختي پس كلي پول نصيبت ميشه
در اويلهلي قبلي ميشد اينا را تركيب كرد و گرونتر فروخت
در اين نسخه چنين چيزي نيست
كلا در قسمت معاملات بد عمل ميكنه

Maggy_P
14-10-2009, 17:37
حالا یه سوال
این عتیقه جاتهایی که پیدا میکنیم به چه دردی میخوره؟
من همینطور نگهشون داشتم
ایا بعدا به درد میخوره یا بفروشمشون؟؟ به پول نیاز دارم:دی
نه به درد نمیخورن
تا جایی که من امتحان کردم مثل اویل 4 تیکه های گم شده ندارن که بشه به هم وصلشون کرد :13:

piroooz
14-10-2009, 17:44
اقا جان یه دوست قرار بو 3 روز پیش یه ترینر بزاره که 100 درصد کار کنه چی شد پس
سلام ...
ببین این کارت را راه میندازه

Reza Azimy_RW
14-10-2009, 17:59
رفیق شما اول با اسلحه دیگه ای بزنش بعد وسط شکمش یه قلب میزنه بیرون اون موقع اون قلبرو با rpg نشانه برو بزن.
هر جای بدنش بزنی فرقی نمیکنه ؟ اخه من همه تیرهامو + 30 تا مین کار میزارم اخرش تیرهای تموم میشه و اون قلب در نمیاد . فقط یک بار اونم شانسی نمیدونم چی شد که اون قلبه زد بیرون .

بهترین کار اینه که بری پشت سرش و وقتی دستشو برد بالا یه تیر RPG بزنی توی پشتش.
این کارو هم کردم نشد !

وقتي مستقيما بخواي به طرفش تير اندازي كني جا خالي ميده
كمي صبر كن تا دنبالت كنه تا ادرنالينش بياد پايين و وايسه
بعد بزني با تير به وسط سينه اش تا حركت نكنه
بعدش آر پي جي رو بگير و بزنش
وقتي آر پي جي اومد طرف چون سريعه آر پي جي رو مي گيره با دستاش و نگه ميداره اون موقع سريع با اسلحه ات ار پي جي رو بزن تا منفجر بشه
همين ...
نه شما اشتباه گرفتی دوست عزیز
منظور من بعد از اونجاست . اونجایی که توی اتشفشانه .
به هر حال فوق العاده از همهگی ممنون

؟؟
؟؟

Black Hawk
14-10-2009, 18:26
سلام من توی مرحله ساوانا به شکل عجیبی گیر کردم زمانی که اون کامیون میاد به هاموی میزنه پرت میشه توی رودخونه هر کاری می کنم نمیشه کامیون رو از سر راه برداشت جایی خوندم باید راننده رو زد ولی اونم نشد میشه راهنمایی کنین

DJ POLESTAR
14-10-2009, 18:34
سلام من توی مرحله ساوانا به شکل عجیبی گیر کردم زمانی که اون کامیون میاد به هاموی میزنه پرت میشه توی رودخونه هر کاری می کنم نمیشه کامیون رو از سر راه برداشت جایی خوندم باید راننده رو زد ولی اونم نشد میشه راهنمایی کنین
تو کنارهای پل بشکه های آتشزا وجود داره وقتی اومد اون بشکه هارو منفجر کن تا دخلش بیاد.

Black Hawk
14-10-2009, 18:41
ممنونم اما ببخشید مرحله ای که سوار هاومی پشت تیر بار هستی رو میگم منظورم اون مرحله که میخواد زیرت بگیره نیست

Layken
14-10-2009, 18:41
هر جای بدنش بزنی فرقی نمیکنه ؟ اخه من همه تیرهامو + 30 تا مین کار میزارم اخرش تیرهای تموم میشه و اون قلب در نمیاد . فقط یک بار اونم شانسی نمیدونم چی شد که اون قلبه زد بیرون
نه بزنی به سرش قلبه میاد بیرون زیاد کاری نداره...اصلا بعضی مواقع خودبه خود قلبه میاد بیرون.

B3HZ@D
14-10-2009, 18:57
این هاومی چی هست؟!
اگه منظور شما مرحله ایه که با موتور می افتن دنبالتون و کامیون میخواد شما رو پرت کنه پایین باید هر چی ماجینی پشت کامیون هست رو بزنی

Black Hawk
14-10-2009, 20:05
این هاومی چی هست؟!
اگه منظور شما مرحله ایه که با موتور می افتن دنبالتون و کامیون میخواد شما رو پرت کنه پایین باید هر چی ماجینی پشت کامیون هست رو بزنی

شرمنده اون ماشین نظامی که روش یه تامی گان نصبه هامویه بله درسته اما آخرش یه کامیون میاد به عقب هاموی می کوبه پرتش میکنه ته دره (رودخونه) هر کاری میکنم اون کامیون هیچیش نمیشه

haa
14-10-2009, 20:15
سلام به همه ی دوستان :20:
من یکبار بازی رو تموم کردم و در اون قسمت که تیر بعضی تفنگ ها رو بی نهایت می کنه و ... چطوری میشه علامت سوال هارو باز کرد؟ترینری برای این کار هست؟

ببخشید یک سوال دیگه هم داشتم :
در قسمت زمانی بازی چطوری می شه مراحل بعدی و شخصیت های دیگرش رو باز کرد. :41::41:

شرمنده اون ماشین نظامی که روش یه تامی گان نصبه هامویه بله درسته اما آخرش یه کامیون میاد به عقب هاموی می کوبه پرتش میکنه ته دره (رودخونه) هر کاری میکنم اون کامیون هیچیش نمیشه

باید به خود ماشین هم تیر بزنی.:46:

B3HZ@D
14-10-2009, 20:42
من یکبار بازی رو تموم کردم و در اون قسمت که تیر بعضی تفنگ ها رو بی نهایت می کنه و ... چطوری میشه علامت سوال هارو باز کرد؟ترینری برای این کار هست؟

در قسمت زمانی بازی چطوری می شه مراحل بعدی و شخصیت های دیگرش رو باز کرد. :41::41:

شما بر حسب extra point هایی که دارین قدرت باز کزدن یک سری از اون ایتم ها رو دارین...هر چی امتیازتون بیشتر باشه ایتم های بیشتری می تونین باز کنین...ترینر رو یکی از دوستان صفحات قبل گذاشته بود

Black Hawk
14-10-2009, 21:12

باید به خود ماشین هم تیر بزنی.:46:

هر کاری میکنم منفجر نمیشه به ماشین تیراندازی میکنم اتفاقا اما نمیشه نمیدونم چرا یه جا خوندم باید راننده رو زد اما اونم نشد شرمنده و بازم ممنونم

B3HZ@D
14-10-2009, 21:33
شما به اون ماجینی های پشت ماشین اول از همه شلیک کن و اونا رو بکش بعدش به ماشین شلیک کن

mehdy.z
14-10-2009, 21:56
برای آگاهی بد نیست...
تفاوت دو نسخه DX10 و DX9.c :
و

وبازم:
و
حالا مرده کسی بگه کدوم توی Dx10 کدوم توی DX9.c!!
از خودم هم نپرسید که یادم نیست:31::31:
اینترنتم امکان تریلر گذاشتن نداشت وگرنه میگذاشتم:13:

B3HZ@D
14-10-2009, 22:00
به نظر شما توی این عکس های به این کوچکی که گذاشتی چه چیزی رو میشه متوجه شد...
حداقل لینک سایز بزرگ این عکس ها رو هم میذاشتی

Armin.ASD97
14-10-2009, 22:10
حالا کدوم کدومه؟!؟!؟
مطمنی اینا یکی نیستن؟؟ :دی