PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Resident Evil 5

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

zadis
21-09-2009, 12:32
سلام دوستان کمک کنید !!!
من این بازی و بازهایی دیگه رو که نصب میکنم نصفه میره و error teransfer >رو میده .
تو رو خدا کمک کنید مشکل از چیه
بعضی از بازیها هم همین ارور رو میده
ممنون

pcali
21-09-2009, 12:35
تنها مساله مسخره بازی اینه که موقع Reload حتما باید وایسی .... کلا هر غلطی بخوای بکنی باید وایسی ....
بازی ایستا هست و خیلی با در رفتن نمیشه دشمن ها رو دور زد ....

آره دیگه این سبک کلیه بازیهای سری اویل هستش بعضی مواقع هم خیلی
آزار دهنده میشه پس باید یک فرقی با بقیه بازیها بکنه :5:حتما یک جای امن
بعدش تیر اندازی. :8:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pcali
21-09-2009, 12:38
سلام دوستان کمک کنید !!!
من این بازی و بازهایی دیگه رو که نصب میکنم نصفه میره و error teransfer >رو میده .
تو رو خدا کمک کنید مشکل از چیه
بعضی از بازیها هم همین ارور رو میده
ممنون

چند دلیل داره یکیش هم اینه که احتمالا درایو دی وی دی شما ضعیف شده
و نمیتونه مثل سابق بخونه در ضمن این سوال رو اینجا نباید میپرسیدی:10:

nazila20
21-09-2009, 12:49
راهی برای تنظیم دلخواه جوی پد وجودداره یانه؟مثل نسخه 4 خدابیامرز

Maggy_P
21-09-2009, 12:51
سلام :دي

والا من از نخسه شماره 2 با اين سري اشنا شدم و تا الان همه رو تموم كردم (به جز شماره 5 كه دارم ميتمومم ) خوب كلا بايد

قبول كنيم كه بازي از نظر گرافيكي تو سري رزيدنت اويل واقعا تكه ولي تم ترس: متاسفانه اين شماره حتي از شماره 4 هم بد تر

شده :( يعني حد اقل اون ترسي كه تو شماره 4 به آدم منتقل ميشد تو اين شماره به كلي از بين رفته )گيم پلي كلاسيك بازي

طوري بود كه واقا آدم از ترس خودشو خيس ميكرد هيچوقت صحنه هاي شماره 3 رو يادم نميره واقعا ترسناك بودن ولي خوب رزيدنت

اويل عوض شده به نظر من كار خوبي كردن كه عوض شده چون يك نواخت شدن بازي خوب نيست و

به نظر من اين دو شماره اخر يه شاهكار قوي از سوي كپ كام بود چون تونست كساني كه حتي رزيدنت اويل رو بازي نكردن هم به

سويش گرايش پيدا كنن و در پاسخ به Maggy_p بايد بگم من اينطور فك نميكنم كه زيدنت اويل طرفدارانش رو از دس داده باشه به

نظر من حتي اگه بازي سبكش به كلي عوض شه ولي طرفداران قديميش اونو دوست دارن ولي به خاطر تعصبشون ناراحت ميشن

! و كلا خط داستاني قوي بازي موجب شده كه تغيير گيم پلي زياد رو اعصاب نباشه ! ولي واقعا متاسفم چون معما هاي شيرينش

بسيار كم شده و تقريبا ميشه گفت از بين رفته ! يا تم ترس اصلي رزيدنت اويل ديگه وجود نداره ! اون موقع هايي كه زامبي ها يه

دفعه پيداشون ميشد يا با ون قيافه كج و كولشون با سرعت كم به طرف ما ميومدن و تعدادشون بيشتر ميشد ! واقعا ترسناك بود !

ولي الان اين ماجي ها با سرعت زياد با هوش بالا حمله ميكنن و بيشتر حس ميكنم دارم با يه گله آدم حرفه اي دست و پنجه نرم

ميكنم ! ولي يه تم جديد به بازي وصل شده اونم ترس از سرعت عمل مانجي ها يا غول هاست !! و دوربين رويه شانه واقعا يه نوع

ديد نچندان كامل رو به تصوير ميكشه كه شما كنترل خوبي نداشته باشيد و همين باعث دلهره ميشه ولي شوا مشكل ما رو حل

كرده فقط وقتي تير ميخواد يكم ميره رو اعصاب ! ولي من هنوز به مرحله هاي بالا تر نرسيدم الان چپتر 2 هستم و هنوز با محيط

هاي ديگه آشنا نيستم ! و نميدونم شب و روز چه طوره !؟ ولي برميگردم و نظر كامل تري نسبت به محيط ميدم !
من منظورم از طرفداران اویل همون طرفداران سبک ترسناک ، معمایی بود
خب در واقع سبک اویل همین بود ولی خب خیلیا مثل خود من به خاطر داستانش هم اونو دنبال میکنن
هنوز هم به نظر من از نظر گیم پلی یک بازی فوق العادس ولی نه به عنوان یک سبک ترسناک ;)
ولی واقعا داستانش رو خیلی بهتر از این فرض میکردم

و با نظر Ar@m موافقم :

هيچ معماي جالبي يا خط داستاني با اتفاق هيجان انگيزي وجود نداشت جز اينكه وسكري كه از شماره اول تا حالا capcom ازش يه غول شكست ناپذير در ذهن ما ساخته بود بطرز مسخره و ساده اي مرد!
من براي هوش وسكر اهميت خيلي بيشتري از اينكه دور يه جزيره وسط مواد مذاب بچرخه تا بكشمش قايل بودم!
و اون نقطه مبهم داستان هم كه به جيل مربوط ميشد از همون اول با شخصيت اون زن ماسكدار كاملا لو رفت.
من نميفهمم الان رزيدنت اويل جز يه اسم و يه سري شخصيت داره چي رو از شاهكارهاي قبليش يدك ميكشه؟

konami-pes
21-09-2009, 12:53
از دوستانی که نظر دادن ممنونم و از بقیه نیز خواهش می کنم نظرشون رو بگن . به هر حال اینجا تایپک این بازی هستش و بهتره که نظراتمون رو بگیم. اون چند نفری که نظر دادند بر بخش اعظم نظر من موافق بودند که اویل دیگه اون ترس و اضطراب سری های قبل رو مخصوصا مانند سری اول تا سوم رو نداره و معماهاش هم دیگه خیلی کم شده و بیشتر دارن بازی رو اکشن می کنند. یکی از دوستان گفت که این خوبه !!!! می خوام بپرسم کجاش خوبه؟؟؟!!! ما اویل رو به خاطر ترسش دوست داریم و اینکه یه بازی ترسناکه . وقتی بخواد به جای ترس اکشن بشه دیگه میرم call of duty یا یه بازی اکشن دیگه بازی می کنم چرا بیام اویل رو انتخاب کنم؟ اویل از اسمش هم پیداست( اقامتگاه شیطان ) باید ترسناک باشه . من احساس می کنم کاپکوم به فکر طرفداران این بازی نیست و بیشتر به فکر پول پارو کردنه و فقط خواسته که علاقمندان بیشتری رو به این بازی جلب کنه اما قافل از اینکه با این کارش طرفداران واقعی و متعصبی مثل منو ناراحت می کنه . هرچند که چون واقعا عاشق اویل هستم بازم بازی می کنم و کماکان به این بازی تعصب دارم اما واقعا از این روند سازنندگان بازی راضی نیستم. اصلا من تنها چیزی که تو رزیدنت اویل 4 و 5 نمی بینم ترس هستش بازی کاملا اکشن شده. خواهشا دوستانی که از اویل 1 تا حالا دارن این بازی رو دنبال می کنند هم نظرشون رو بگن. اگه یادتون باشه در رزیدنت اویل 1 و 2 و بخصوص 3 ما فقط در یک اتاق می تونستیم نفس راحت بکشیم و اونم اتاق save بازی بود و در هیچ جای دیگر بازی آرامش نداشتیم و من به شخصه فقط به خاطر این هیجان و ترسناک بودن بیش از حد اویل عاشق این بازی شدم اما متاسفانه 10 درصد اون ترس رو هم در اویل 5 نمی بینم

Maggy_P
21-09-2009, 13:03
دوستان این بازی تو کامپیوتر دونفری نمیشه؟؟؟؟؟؟؟
تو 360 که میشد کمکی بکنید ممنون میشم.

هم من چند صفحه قبل پرسيدم هم اين دوستمون تو پست قبلي پرسيد!
اين بازي توPC قابليت co-op داره يا نه!
در ضمن چه طور ميشه شوا رو انتخاب كرد و با اون بازي كرد؟
خواهشا جواب بديد

باید بگم که متاسفانه این بازی قابلیت دونفره ی آفلاین نداره

Co-Op Information

Local Co-Op: No

Number of Players Offline: 0 Players

Online Co-Op:Yes

Number of Players Online: 2 Players

LAN or System Link: Yes

Number of Players via LAN or System link: 2 Players

شوا رو هم وقتی یک بار بازی رو تموم کنید میتونید باهاش برید

iman hichkas
21-09-2009, 13:19
بهترین resident evil ساخته شده به نظر من و خیلی های دیگه شماره 3 این بازی بوده!وقتی نیمیسیس وارد صحنه میشد هیچوقت یادم نمیره که موی بدنم از ترس سیخ میشد ولی شماره ی 5.....

JING3LKHAN
21-09-2009, 13:20
دوستان من اواسط بازی بودم که بازی از سیو ایراد گرفت من از ایترنت سیو گرفتم و ریختم ولی بازم ایراد گرفت کسی هست لطفا سیوش رو تا هر مرحله ای شده اپ کنه ممنون میشم

konami-pes
21-09-2009, 13:23
بهترین resident evil ساخته شده به نظر من و خیلی های دیگه شماره 3 این بازی بوده!وقتی نیمیسیس وارد صحنه میشد هیچوقت یادم نمیره که موی بدنم از ترس سیخ میشد ولی شماره ی 5.....

گل گفتی پسر:10:
هیچی رزیدنت اویل 3 نمیشه . آقا این سایت رزیدنت اویل چیه تا من برم کلی انتقاد ازشون بکنم

capitan black
21-09-2009, 13:52
واقعا بازیه خوبیه...اصولا سری رزیدنت اویل رو باید چشم بسته بازی کرد چون حرف ندارند..چند تا نکته اشاره کنم :
1-گرافیک بازی که عالیه ولی داستان در افریقاست و اون حس گرما رو خیلی منتقل نمیکنه !
2-دور بازوی کریس با دور ران های ارنولد ! گمونم یکی باشه !
3-این ok گفتن شوا خیلی واسم جالبه..یه جوریه انگار خیلی مطیعه..دوست داشتم گاهی اوقات اصلا جواب نمیداد و یا اگه میداد یه یه شوخی با نمک میکرد با کریس !:31:
4-اگه دقت کنید حالت چهره کاراکترها خیلی طبیعیه و کمتر توی بازیهای دیگه دیده میشه..
5-توی res5 اون حس اینکه مثلا معلوم نباشه 5 min دیگه چه اتفاقی میفته زیاد نیست (نمیدونم درست حسمو منتقل کردم یا نه !)
6-خیلی نسبت به سری های قبل سختره (توصیه من روی هارد بازی کنید تا طعم ادرنالین رو بچشید !)

بازم اگه نکته ای یادم بیاد حتما مینگاریم !:27:

light
21-09-2009, 13:56
من اينجا گير كردم
كسي هست كمك كنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بايد ليزرها رو جابجا كنم

Maggy_P
21-09-2009, 14:09
من اينجا گير كردم
كسي هست كمك كنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبايد ليزرها رو جابجا كنم
شما باید اون ستون روبرو رو خراب کنید تا لیزر ازش رد بشه
از کنار ستون رو خراب کنید تا به وسیله ی لیزر نمیرید :46:

Reza Azimy_RW
21-09-2009, 14:29
دوستان ببخشید توی کنسول دیده بودم انگار اصلحه لیزر داشت ؟ مثل نسخه قبل ؟
ولی توی پی سی نشونه داره ! نمیشه یه کاری کرد که اصلحت مثل همون دختره ( شیوا ) بجای نشونه لیزر داشته باشه ؟
یک سوال دیگه :
بعد از تموم کردن بازی مثل نسخه قبل مراحل فرعی باز میشه یا نه ؟

amir1989
21-09-2009, 14:42
سلام دوستان.نسخه ای که من خریدم زبانش ژاپنیه.البته حرف زدن ها انگلیسیه ها ولب منو ها و زیر نویس ها ژاپنیه.می شه درستش کرد؟؟؟

ویرایش:مشکلم حل شد.

B3HZ@D
21-09-2009, 15:05
تنها چیزی که این نسخه از بازی نداشت ترس بود....ترس توی سری های اول بازی فراوان بود مخصوصا توی شماره 3 که nemesis میومد سراغمون....هر بار که اون رو میدیدم مثل دفعه اول ازش وحشت داشتم
ولی توی نسخه 5 بازی گرافیک خوبی برخورداره...البته هوش مصنوعی شوا و همچنین دشمنان خوب کار شده...مخصوصا مال شوا که خیلی توی مبارزه ها به کمکمون میاد و مثل بازی های دیگه که همکارت توی راه مثلا بین سنگ ها یا دیوار گیر میکنه همچین مشکلی نداره
معماهای بازی هم خیلی کم شده یا اصلا بهتره بگم چیزی بنام معما وجود نداره
کلا بازی سبکش اکشن خالص شده که برای من که از شماره های قدیم این بازی رو دنبال می کردم یک کمی حال گیری بود
مزه سری resident evil به ترس و معماهای اون بود....ولی این نسخه به نظر من نسخه ضعیفی نبود که بخوایم ازش انتقاد کنیم
سبک بازی عوض شده بود ولی خیلی پیشرفت ها هم داشته و همونطور که دیدین نمرات بالایی هم گرفته
اکثر دوستان هم که از بازی راضی بودن...ولی اگه باز همون سبک قدیم رو دنبال می کرد بهتر بود
در کل یه تشکر به کپکام بدهکار شدیم که این بازی رو برای pc هم ارائه کرد

new evil
21-09-2009, 15:31
این وسکر چقدر شکل نیو توی ماتریکسه :دی

new evil
21-09-2009, 15:36
در کل یه تشکر به کپکام بدهکار شدیم که این بازی رو برای pc هم ارائه کرد
اره قبلا سونی برای اویل زیرو افتاد به پاش اخرشم فقط برای گیم کیوب موند.اویل 4 هم با کلی التماس و پول راضی شد که برای پی اس 2 منتشر کنه

Khashayar King
21-09-2009, 15:37
من منظورم از طرفداران اویل همون طرفداران سبک ترسناک ، معمایی بود
خب در واقع سبک اویل همین بود ولی خب خیلیا مثل خود من به خاطر داستانش هم اونو دنبال میکنن
هنوز هم به نظر من از نظر گیم پلی یک بازی فوق العادس ولی نه به عنوان یک سبک ترسناک ;)
ولی واقعا داستانش رو خیلی بهتر از این فرض میکردم

با شما كاملا موافقم ! :11:

از دوستانی که نظر دادن ممنونم و از بقیه نیز خواهش می کنم نظرشون رو بگن . به هر حال اینجا تایپک این بازی هستش و بهتره که نظراتمون رو بگیم. اون چند نفری که نظر دادند بر بخش اعظم نظر من موافق بودند که اویل دیگه اون ترس و اضطراب سری های قبل رو مخصوصا مانند سری اول تا سوم رو نداره و معماهاش هم دیگه خیلی کم شده و بیشتر دارن بازی رو اکشن می کنند. یکی از دوستان گفت که این خوبه !!!! می خوام بپرسم کجاش خوبه؟؟؟!!! ما اویل رو به خاطر ترسش دوست داریم و اینکه یه بازی ترسناکه . وقتی بخواد به جای ترس اکشن بشه دیگه میرم call of duty یا یه بازی اکشن دیگه بازی می کنم چرا بیام اویل رو انتخاب کنم؟ اویل از اسمش هم پیداست( اقامتگاه شیطان ) باید ترسناک باشه . من احساس می کنم کاپکوم به فکر طرفداران این بازی نیست و بیشتر به فکر پول پارو کردنه و فقط خواسته که علاقمندان بیشتری رو به این بازی جلب کنه اما قافل از اینکه با این کارش طرفداران واقعی و متعصبی مثل منو ناراحت می کنه . هرچند که چون واقعا عاشق اویل هستم بازم بازی می کنم و کماکان به این بازی تعصب دارم اما واقعا از این روند سازنندگان بازی راضی نیستم. اصلا من تنها چیزی که تو رزیدنت اویل 4 و 5 نمی بینم ترس هستش بازی کاملا اکشن شده. خواهشا دوستانی که از اویل 1 تا حالا دارن این بازی رو دنبال می کنند هم نظرشون رو بگن. اگه یادتون باشه در رزیدنت اویل 1 و 2 و بخصوص 3 ما فقط در یک اتاق می تونستیم نفس راحت بکشیم و اونم اتاق save بازی بود و در هیچ جای دیگر بازی آرامش نداشتیم و من به شخصه فقط به خاطر این هیجان و ترسناک بودن بیش از حد اویل عاشق این بازی شدم اما متاسفانه 10 درصد اون ترس رو هم در اویل 5 نمی بینم
هميشه همين بوده ! اينا كه به فكر ما نيستن به فكر پول در اوردن خودشونن الانم كه ديدين نخسه PC اومده خيال نكنيد دلشون سوخته براي سود بيشتر !!!

كاملا با تيكه اخر موافقم ! :دي يادش بخير عجب بازي بود ولي لانم زياد بد نيست ! حد اقلش اينه كه داريم با كريس دوباره بازي ميكنيم !

راستي اگه منظورت از موافق بودن با بازي من بودم بايد بگم : در هيچ صورتي من از اين بازي نا اميد نميشم چون هميشه عنوان

خوبيه ولي نگفتم موافقم گفتم كه خوبه ! ولي نه براي اسم رزيدنت اويل !!!!:11:

2-دور بازوی کریس با دور ران های ارنولد ! گمونم یکی باشه !:دي اره عجب بازويي داره آدم فكر ميكنه 20 ساله از نخسه كد ورنيكا تا الان بدنسازي كار ميكنه :31:

---------------------------------------------

بگذريم به نظر من يه چيزه مثبت و خيلي خوبي كه بازي داره همون همراه هست و شخصييت جديد ! راستي ميخواستم بدونم

داستان سري هاي فرد توي 5 تموم ميشه ؟ يا نه؟ :40:

L u K e !
21-09-2009, 16:24
اقا یکی این فایل S312.arc رو بزاره عجب گیری کردیما S313 رو دانلود کردم بعد 1 -2 مرحله این Error می یاد

L u K e !
21-09-2009, 18:51
ای بابا عجب گیری کردیما پس تو 3 تا دی وی دی چی بوده ما که همه رو از اینترنت می گیریم
یکی این فایل s310.arc رو بزاره اقا همه ی فایل هایی که نیازه واسه بازی رو بزارید یه دفعه دانلود کنیم خیالمون راحت بشه
دهنم سرویس شد
چه وعضشه بابا

SIMON137
21-09-2009, 19:19
من صدای اینارو ندارم حرف میزنن صداشون نمیاد ، صدای همی چیز میاد جز این . چیکارش کنم ؟

Prince_ of _Persia
21-09-2009, 19:19
من بالاخره تمومش کردم . این وسکر هم که پوست ما رو کند تا بالاخره نابود شد.
غیر از ترسی که در این نسخه نبود و دوستان هم بهش اشاره کردند من عاشق آهنگ های قشنگ بازی بودم که کلا حال و هوای دیگه ای داشت در صورتی که تو این نسخه و نسخه قبلی اکشن شده و همچنین نسخه های اولیه داستان پیچیده تر و درگیری عاطفی بیشتری بین کاراکتر ها داشت که تو نسخه جدید خبری نبود.

mohammad_twe
21-09-2009, 19:38
اون اقایی که فایل s312 رو میخواست از امضا من دانلود کنه
ولی بهتره کخ نسخه 2 دی وی دی بازی رو بگیرین خیلی بهتره چون حدود 100 تا فایل کم داره نسخه boys team

L u K e !
21-09-2009, 19:45
اون اقایی که فایل s312 رو میخواست از امضا من دانلود کنه
ولی بهتره کخ نسخه 2 دی وی دی بازی رو بگیرین خیلی بهتره چون حدود 100 تا فایل کم داره نسخه boys team

راست می گی ؟
یعنی 300 mg ما باید دانلود کنیم ؟
وقتی می خواستم بخرم گفتم این بازی 2 تا DVD ه یارو گفت نه این ورژن سالم این بازی ه و هیچ ی کم نداره
این بازی VGَA ش چیه ؟
اگه 100 تا فایل باید دانلود کنیم باید دیگه بی خیال این بازی شد

Khashayar King
21-09-2009, 19:52
راست می گی ؟
یعنی 300 mg ما باید دانلود کنیم ؟
وقتی می خواستم بخرم گفتم این بازی 2 تا DVD ه یارو گفت نه این ورژن سالم این بازی ه و هیچ ی کم نداره
این بازی VGَA ش چیه ؟
اگه 100 تا فایل باید دانلود کنیم باید دیگه بی خیال این بازی شد براي اينكه سوده بيشتر كنه اينو گفته ! وگرنه فقط 2 دي وي دي سالم هست و مشكل نداره من الان رسيدم چپتر 4 وسطاشم :دي

فك كنم مشكل نداره ! شما هم برو 2 دي وي دي رو بخر ! بس اين داستانش باحاله من دارم ميرم ! ببينم اخرش چي ميشه !

amino-danger
21-09-2009, 20:00
سلام دوستان 2 تا سوال داشتم...:
1-منو اصلي انگليسيه ولي بقيه جاها ژاپني(شايدم چيني :دي)اينو چطور درست كنم؟
2-همون اوايل بازي وقتي كه هرچي زامبي و اون جلاده مياد سراغم تمام تير هام تموم ميشه كسي ميدونه چطوري با مشت و لگد يا چاقو ضربه بزنم؟؟؟
ممنون

Persian_baby
21-09-2009, 20:05
منم اینجا گیر کردم!
هر چی آپرکات میزنم بهش نمیمیره آخرش یا من یا شوا میمیریم

L u K e !
21-09-2009, 20:26
باید برگردی یه در پشتته زود برو تو و تیر تو حروم نکن

DJ POLESTAR
21-09-2009, 20:35
بچه ها من Resident Evil 5 رو تازه خریدم ولی مشکل اینجاست که زبانش ژاپنیه حالا راهی برای عوض کردن زبانش هست!
تو رو خدا کمک کنید اصلا با این زبان ژاپنی هیچی سرمون نمیشه؟!

alipc9000
21-09-2009, 20:41
راهنمایی قدم به قدم بازی Resident Evil 5
منبع : sims47

farbod N73 me
21-09-2009, 21:38
بچه ها من Resident Evil 5 رو تازه خریدم ولی مشکل اینجاست که زبانش ژاپنیه حالا راهی برای عوض کردن زبانش هست!
تو رو خدا کمک کنید اصلا با این زبان ژاپنی هیچی سرمون نمیشه؟!

دوست عزيز توي Launcher بازي كه ميگه دايركت ايكست رو انتخاب كن اون گوشه يه منو هست به نام Language برو و زبان رو درست كن

D o l f i n
21-09-2009, 21:52
سلام من این بازی رو نصب کردم ولی اجرا نمیشه
ارور کد:80070002 رو میده

Vahid_2009
21-09-2009, 21:58
سلام من این بازی رو نصب کردم ولی اجرا نمیشه
ارور کد:80070002 رو میده
شما xliVEرو باید نصب کنی اگه بازم ارور داد برین توی پوشه ای که بازی رو نصب کردین گزینهLauncheR رو اجرا کنید.

hadi-s
21-09-2009, 22:02
دوستان وقتي از ترينر استفاده ميكنم بازي قفل ميكنه وخارج ميشه مشكل از چيست تعداد هشت ترينر مختلف را استفاده كردم ولي باز اين مشكل وجود داره بعضي وقتها تا چند دقيقه كار ميكنه ولي دوباره قفل ميكنه وخارج ميشه لطفا راهنمايي كنيد

waterpolo
21-09-2009, 22:10
من موقعی که میخوام برم chapter 5-3 میپره بیرون ارور میده چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
file:///C:/Documents%20and%20Settings/6600/Desktop/as.JPG[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Layken
21-09-2009, 22:53
من موقعی که میخوام برم chapter 5-3 میپره بیرون ارور میده چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
file:///C:/Documents%20and%20Settings/6600/Desktop/as.JPG[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فک میکنم در مورد این مشکل شما در صفحات قبل توضیح داده شده...

waterpolo
21-09-2009, 22:56
اگه میشه شماره صفحه رو هم بگید

Layken
21-09-2009, 23:06
اگه میشه شماره صفحه رو هم بگید
به خدا دقیق نمیدمنم باید بگردی..

Layken
21-09-2009, 23:08
سلام
خوب دوستان بازی Resident Evile5 تمام کردم .
گفتیم یه نقدی بنویسیم....امیدوارم مورد توجهتون قرار بگیره.
نقد رو از سخن زیبای تام هنکس هنرپیشه معروف هالیوود اغاز میکنم که گفت: (روزی خواهد رسید که شخصیت های مجازی جای شخصیتهای
واقعی را خواهند گرفت و سینما ها به خاطر انها پر خواهد شد).
حدود 10 سال سال پیش بود که رفته بودم واسه خرید سبزی یه ابنبات هم خریدم همینطور که داشتم می امدم
یه مغازه بود نوشته بود کلوپ بازی های رایانه ای به غیر از 3 نفر که زل زده بودند به TV هیشکی نبود رفتم تو
دیدم همگی بی حوصله و اشفته بودن .دقت کردم داشتند یک gameبازی میکردند همشون سرگرم حل معمایه اتاق تابلو ها
در Evil 1 بودند یک ساعت میخکوب مونده بودم طوری تو کف بازی رفتم که از فرداش شدم Evil باز......
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
بالاخره بعد چند ماه انتظار بازی Evil5 برای PC هم منتشر شد ...با تعاریفی که از کنسول بازها شنیده
بودیم بازی چیزچندان دندنگیری هم نبود اما چی کار میشه کرد اویل بود و هزار امید و ارزو....
گیم پلی: بازی Evil5 حرفو حدیث زیاد بر سره گیم پلی خودش ایجاد کرده طوری که بعد از قسمت 4 بسیاری از منتقید و موافقین بازی
همگی بر این موضوع موافق و تفاهم داشتند که بازی دیگر اون التهاب ترس و وحشت قبلی رو نداره و بازی بیشتر به سمت اکشن پیش رفته
در قسمت 4 نمیشد به این موضوع زیاد خرده گرفت چون هم یک تغییر تحول جدید در سیر بازی ها ایجاد کرد هم اینکه دارای المانهای خوب دیگری بود که
گفته خواهد شد. کنترل بازی در نسخه کنسول بسیار راحت و روان هستش در صورتی که در PC یک کنترل گیج کننده اعصاب خورد کن
هستش که تا نیمی از بازی بسیاری از بازیبازها مشکل پیدا خواهند کرد و تا بیان به کنترل بازی تسلط پیدا کنند بازی تموم شده. کنترل ضعیف
باعث میشه که مهمات سریع تموم بشه چون تعداد گلوله هایی که هدر میرن زیاد هستش و این امر باعث ضربه خوردن و در نهایت خوردن و استفاده از اسپری
میشه. گیم پلی بازی بازی با موجی که Gears of war ایجاد کرد بی تاثیر نمانده و در بسیاری از مکانهای بازی این شکل سنگر گیری وجود دارد
که به گفته خوده سازندگان Gears of war برای ساخت بازی از RE4 الهام گرفتند...که بسیار به سبک ترسناک بازی لطمه زده .کمبود جا برای اسلحه ها
و مهمات بسیار دردسرساز خواهد بود و شما را در حسرت مهماتی خواهد گذاشت که نمی توانید بردارید ... تنوع اسلحه ها بسیار زیاد و عالی هستش کلکسیونی از اساحه های مدرن
و قدیمی برای هر سلیقه یک نوع اسلحه وجود دارد که بسیار جذاب خواهد بود. سیستم ارتقا برای سلاحها باعث دو چندان شدن کیفیت گیم پلی میشود
وجود شوا در بازی و همراه کردن بازیباز تقریبا یک امر تازه در سری Evil به حساب میاید که به روان شدن گیم پلی بازی کمک میکند ..
در بازی پول و جواهراتی وجود دارد که با مجود انها به ارتقا مهمات خود اقدام میکنیم و به وفور این پولها در کل بازی وجود دارند.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
موزیک و صدا.: یکی از پایه گزارهای موزیک سبک ترسناک در بازیها همین اویل بوده بازی اویل با موزیک و
تمی هولناک به خوبی ترس را در وجود بازیبازها القا میکرد اما عملکرد این قسمت از بازی ضعیف بوده و نتوانسته
به خوبی ترس را در بازی القا کند موزیک در مکانهای خاص و متفاوت دارای اهنگ متفاوتی هست و اهنگ مخصوص همان مرحله نواخته میشود
...دیالوگها و گفتگوهای بیب کریس و شوا بسیار جالب با دقت طراحی شده زمانی که شوا در نقطه دوری قرار دارد گفتگو
از طریق بیسیم و زمانی که نزدیک کریس هست با صدایی بلند انجام میگیردصدایه اسلحه ها واقعا زیبا و حس یک تیر کامل و جانانه را به بازیباز منتقل میکند.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
گرافیک: گرافیک بازی اویل5 بسیار زیبا و خوب طراحی درست شده بسیار زیبا به خاطر این که طراحی مدل شخصیتها خود کریس
لباسو چهره شوا و به خوبی و دقت کامل درست شده خوب به خاطر محیط اطراف محیط بازی کاملا زیبا و درست طراحی شده
سرزمین افریقا به همراه زامبیهای خودش بسیار زیبا بود ولی
افکتها و مکانهایی که در بازی توجهی به ان نمی شود مورد توجه سازندگان هم نبوده و بافتهایی مرده و خشک داشتند طوری که
در یک اتاق با وجود صندلی ..پرده ..فرش..نردبام..وغیره..چون رنگبندی درستی نداشت برای همین همچی با هم نشان داده میشد یک
جور حالت قاطی داشتند. چهره زامبی ها و باسها بسیار زیبا و منحصر به فرد درست شده .خشم در چهره سیاه پوستهایی که به طرف ادم حمله میکردند
به خوبی رویت میشد. طراحی اسلحه ها و دودی که بعد از شلیک بلند میشد بسیار دیدنی است. انفجارها ..اتیشهای ایجاد شده بسیار
واقعی و قابل قبول بودند..در این مدت چند ماه ..سازندگان بر روی گرافیک بازی بسیار کار کردند و تفاوتهای قابل محسوسی بین
DX10 وDX9 احساس میشد ..که البته من خودم در DX9 بازی کردم.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
داستان و جذابیت.:مهمترین عاملی که این سری را به عنوان یک شاهکار و محبوب ترین بازی در دنیا لقب داده همین داستان است.
داستان اویل از همان ابتدا دارای پیچیدگی های زیادی بود و همیشه بعد از اتمام هر قسمت سوالاتی در ذهن بازیباز ایجاد میشد
اویل 5 در مورد داستان یک مورد را رعایت کرده و یک مورد را اصلا رعایت نکرده ....مورد اول اینکه داستان بازی طوری
روایت شده که بازیبازهای جدید که اصلا سری قبل را بازی نکردند به خوبی با این قسمت راه میان یک داستان پردازی عالی
به همراه فول دموهای زیبا که حتی میتوان با متال گیر مقایسه کرد ..دموها بسیار زیبا کارگردانی شده و ذهن هر بیننده ای رو به خودش جلب میکنه
ولی در نگاه دوم داستان برای هوادارای سرسختش هیچی نداره امری شاید تکراری که به دنبال یک ویروس ناشناخته
در وسط افریقای سوزان و ترسناک خواهیم بود و در ادامه به دنبال جیل رفیق قدیمی کریس خواهیم بود
واقعا داستان هیچ چیزی برای هواداران خود نذاشت انتظار 4 ساله بازیبازها به خاطر 4یا5 ساعت بازی واقعا
بی فایده و حسرت برانگیز بود. ...هوش مصنوعی زامبیها وقتی ضربه میزدند به خوبی به بازیباز حس یک ضربه کاری رو احساس میکردند
واین لذتی بسیار داشت اما موقعی که یک زامبی در فاصله ای دور با خشونت تمام به سمت شما حمله می برد
حتما هر بازیباز می گوید وای اگه این به من برسه حتما تیکه بزرگم گوشمه ولی همین که به کریس مرسد صبر
میکند دو سه قدم عقب میره و حالا باید اگه زنده بود حمله میکرد سختی کشتن زامبیها در تعداد گلوله هایی بود که میخورد
و گرنه به راحتی یک زامبی از پا در میاد باسها در بازی چالش برانگیز ترین دشمنان خواهند بود مخصوصا باسهای کوچک مثل:
(اره برقی-جلاد-عنکبوت-یا اون مرد مسلسل دار....)که واقعا کشتنشون یک دنیا دل و جرات میخواد
تفاوت بین درجه سختی بازی به خوبی حس میشه و بازی در حالت Veternal یک کار طاقت فرساست...
پسر دایی من کنارم بود موقعی که اویل 5 بازی میکردم بهم گفت اگه یه بازی ترسناک داری اونو نسب کن اونن فقط 11 سال داشت.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
حرف اخر: به هر حال این اویل 5 بود و کاریش نمیشد کرد و بازی با کریس بعد از سالها بعد از اتاق تابلوها یا کد ورونیکا
بسیار جذاب بود .شاید اگه چهره جیل رو کمی زیباتر و مهربانتر درست میکردند عالی میشد جیل اویل 3 کجا این کجا
شاید اگه این اخرین سری از بازی اویل بود حسرت بازی در نقش کلیر در دلمان خواهد بود(البته به جز darkside
که برای کنسول Wii منتشر خواهد شد)
به نظر من بهترین-- زیباترین--مهمترین--ناراحت کننده ترین --غمناک کننده ترین ...خلاصه کل اویل 5
جایی بود که کریس تونست جیل را ببیند و تلاش برای نجات او واقعا از ته دل بود---
اینم بگم که دیگه هیچکدام از ما عاشقان اویل از این به بعد نه چیزی مثل :
اویل 1 یا اویل 2 با اون اهنگ زیبای اتاق سیوها و اویل 3 با اون Nemesis وحشتناک. نخواهیم دید.:11:
..............................با تشکر.........................................

sinak3
21-09-2009, 23:22
من تا الان مقداری از بازی رو رفته ام.به نظرم خیلی با 4 فرق کرده اما زیباتر شده.داستان بازی واقعا زیباست و اینکه ترس خیلی کم رنگ شده زیاد مهم نیست چون داستان و گرافیک زیبا واقعا جاشو پر میکنه.بازی یک اکشن بسیار زیبا داره.به نظرم واقعا بازی زیبایی ولی یک مشکل چرا لیزر روشن نمیشه.بدون لیزر کیفش کمه:10::46:

Bs_panzer
22-09-2009, 01:45
دوستان من نسخه ی کامپیوتر رو دانلود کردم

بعد تو کنسول نشونه گیریش با لیزر بود

این جا نمیشه رو لیزر گذاشت ؟

Vahid_2009
22-09-2009, 02:08
برای فعال کردن لیزر این کار رو انجام بدین از My DocumentsپوشهCAPCOMوفایلconfig.iniرو اجرا کنید Stereo=OFFرو به Stereo=ONاز طریق تایپ کردن عوض کنید

Bs_panzer
22-09-2009, 04:49
من لیزرو گذاشتم :دی

حالا اون نشونه زو چطوری ور دارم ؟ :دی

اهان یه چیزی !

یه پچ برای آنلاین بازی کردنش دان کردم ولی کار نکرد :(

kkain-blood
22-09-2009, 08:25
بابا این نسخه boysteam دهن منو...کرد حالا رسیدم به chapter 5-2 دوباره موقع باز کردن یه در error میده میپره بیرون!دارم روانی میشم !!!!!!!
error: inflate:invalid -3
کسی راه حلی نداره؟

konami-pes
22-09-2009, 08:47
ممنون layken عزیز بابت نقد خیلی خوبت:46:
دقیقا حرف دل همه اویل بازهای واقعی رو زدی اویل 5 نمی گم قشنگ نیست اما یه جورایی یه ضد حال تقریبی رو به همه طرفداران خودش وارد کرد. دوستانی که هنوز این بازی رو نگرفتند و میخوان تهیه کنند با این حرف من پشیمان نشند چون واقعا یه بازی قشنگ رو از دست می دند اما اگر به خیال خود فکر می کنید میخواین اویل بازی کنید یک اویل مانند سایر اویل های قبلی متاسفانه باید بگم که اصلا اینطوری نیست:41: در تایید حرفهای layken عزیز باید بگم که پسر دایی منم از جمله بازی خورهای حسابیه البته فقط بازیهایی از سبک اکشن خوشش میاد و به هیچ وجه اویل بازی نمی کرد و همیشه با هم می ریم بیرون تا بازی جدید بگیریم و اون همیشه به من سرکوفت میزد که به جای گرفتن یه بازی ترسناک مثل اویل بیا و یه بازی اکشن بگیر. همیشه وقتی من اویل بازی می کردم اصلا پیشم نمی موند و یه جورایی می گفت از اویل می ترسه و دوست نداره بهش شوک بد وارد بشه و این همیشه منو خوشحال می کرد که اویل چه بازی قدرتمندی هستش که خیلی ها به خاطر ترس درون بازیش عاشق این بازی هستند و خیلی ها هم به خاطر هراس از بازی و هراس از اینکه نکنه وسط بازی سکته کنند اصلا دنبال این بازی نمی رفتند و حتی از اسمش نیز می ترسیدند!!! اما حالا چی؟ دیروز پسر داییم اومد خونمون و کلی واسش جالب بود که آیا واقعا این همون اویله؟؟!!! خلاصه اینکه همین پسردایی که جرات نداشت حین انجام بازی کنارم بشینه سریعا بهم گفت بازی رو بهش بدم تا بره بشینه تو خونه خودشون بازی کنه!!!! می گفت این اصلا ترسناک نیست و خوراک خودمه ! یعنی اکشنه !!

خلاصه اینکه در بازی رزیدنت اویل 5 چیزی به عنوان ترس وجود ندارد ( البته منظور من به نسبت با سری های قبله ) و بازی رزیدنت اویل بدون ترس یعنی هیچ !!! حالا میخواد گرافیکش در حد خدا باشه میخواد گیم پلی فوق العاده باشه میخواد اصلا همه چیزیش خوب باشه وقتی بازی ترس نداشته باشه یعنی اون بنیاد اصلی بازی وجود نداشته باشه و آدم انگار نه انگار داره اویل بازی می کنه دیگه نمیشه به این بازی نمره خوبی داد:19:

امیدوارم اگر سری بعدی این بازی قراره بیاد اینطوری نباشه من تازه از اویل 4 هم خیلی راضی نبودم اما وقتی اویل 5 رو دیدم گفتم بابا صد رحمت به اویل 4 که حداقل بعضی جاهاش یه نیمچه ترسی به آدم غالب می کرد!!!

از سایر دوستان هم میخوام نظراتشون رو بگن البته فقط دوستانی که از اویل 1 تا حالا دارن بازی می کنند چون کسی که فقط اویل 5 رو بازی کرده 100 درصد میگه بهترین بازی هستش که تو عمرم بازی کردم!!!

starn
22-09-2009, 08:49
دوستان الان توی بازار مال کدام شرکت سالکمه که من 2 -3 روز آینده می رم (ولی عصر ) بگیرم؟
شرکت تاکین سیلورشو زده؟؟ سالمه؟

pcali
22-09-2009, 09:01
بابا این نسخه boysteam دهن منو...کرد حالا رسیدم به chapter 5-2 دوباره موقع باز کردن یه در error میده میپره بیرون!دارم روانی میشم !!!!!!!
error: inflate:invalid -3
کسی راه حلی نداره؟

شما چرا اینقدر خودتون رو اذیت میکنید ول کنید این نسخه اشغال boysteam رو :19:بگردید
تو بازار نسخه dvd 9 رو پیدا کن من از همین استفاده میکنم ارزش دنبالش رفتن داره
مطمئن باش پیدا میکنی بیشتر رو دو dvd هستش خدا میدونه چقدر اینجا تایپیک
زدن بابت این مشکل :10:

Leon-117
22-09-2009, 09:03
بازي رو برا دومين بار با شوا تموم كردم.بيد بگم كنترل شوا خيلي بد بود.چون دوربين از روي شونه سمت راست رفته بود روي شونه سمت چپ.لباس ها خيلي بد بودنبجز لباسS.T.A.R.S كريس.اون تيركمون شوا هم خوب بود.گتلينگ گان هم افنضاح بود!چون انگار كريس يه كمد گزاشته پشتش داره راه ميبرش!بخش مرسناريز از نسخه قبلي آسون تر بود و شخصيت ها كم بودن.ديگه چي بگم؟
آها figure ها يه سري شونو خريدم خوب بودن بدك نبودن.دارم بازي رو دوباره روي veternو professionalميرم.

Vahid_2009
22-09-2009, 09:11
من لیزرو گذاشتم :دی

حالا اون نشونه زو چطوری ور دارم ؟ :دی
شرمندم اینو بلد نیستم :41:
ولی هرچی گزینه تویconfig.iniبود OFFکردم اون نشونه نرفت ولی جزِییات بازی حذف شد وبرای اونایی که سیستمشون ضعیفه میشه یه ترفند برای اجرای روان بازی.

بازي رو برا دومين بار با شوا تموم كردم.بيد بگم كنترل شوا خيلي بد بود.چون دوربين از روي شونه سمت راست رفته بود روي شونه سمت چپ.لباس ها خيلي بد بودنبجز لباسS.T.A.R.S كريس.اون تيركمون شوا هم خوب بود.گتلينگ گان هم افنضاح بود!چون انگار كريس يه كمد گزاشته پشتش داره راه ميبرش!بخش مرسناريز از نسخه قبلي آسون تر بود و شخصيت ها كم بودن.ديگه چي بگم؟
آها figure ها يه سري شونو خريدم خوب بودن بدك نبودن.دارم بازي رو دوباره روي veternو professionalميرم.
ببخشید یعنی من که الان دارم با کریس دوباره میرم لباس ازاد نمیشن؟؟؟ولی برای هرکزودوم یه لباس ازاد شده ویه افکت سیاه سفید هم به محیط اضافه شده مثل این فیلم قدیمی ها:31:برای شما چنتا افکت ازاد شده؟؟؟/

DJ POLESTAR
22-09-2009, 10:04
ولی خداییش گرافیکش بهتر از نسخه های قبلی سری Resident Evil بود.
اما بچه ها این لیزر رو کی بهم مبدن یا باید خودم فعال کنم؟

undercover
22-09-2009, 10:06
باسلام
عزیزان یه سوالی داشتم خداییش اگه تونستید جواب بدید.این تنظیمات gamepad روهرکاری میکنم توفایل luncher بازی واردش نمیشه
کسی میدونه چه جوری میشه gamepad روتنظیم کرد؟
البته درپوشه Capcom فایل config بازی وجودداره که میشه ازاون قسمت یه دستکاریهایی کرد ولی بازمشکل من روحل نمی کنه.مشکل من با D-PAD های کنترلرهست که توبازی کارنمیکنه.

Yi Yi
22-09-2009, 10:09
بابا این نسخه boysteam دهن منو...کرد حالا رسیدم به chapter 5-2 دوباره موقع باز کردن یه در error میده میپره بیرون!دارم روانی میشممن هم دقیقا اینجا گیر کردم. ولی Error اش متفاوته. میگه که فایل s310.arc وجود نداره.
میشه لطف کنید این فایل s310.arc رو برای من آپلود کنید.

بابا این نسخه boysteam دهن منو...کرد حالا رسیدم به chapter 5-2 دوباره موقع باز کردن یه در error میده میپره بیرون!دارم روانی میشممن هم دقیقا اینجا گیر کردم. ولی Error اش متفاوته. میگه که فایل s310.arc وجود نداره.

mostafa_gm
22-09-2009, 10:29
ممنون layken عزیز بابت نقد خیلی خوبت:46:
دقیقا حرف دل همه اویل بازهای واقعی رو زدی اویل 5 نمی گم قشنگ نیست اما یه جورایی یه ضد حال تقریبی رو به همه طرفداران خودش وارد کرد. دوستانی که هنوز این بازی رو نگرفتند و میخوان تهیه کنند با این حرف من پشیمان نشند چون واقعا یه بازی قشنگ رو از دست می دند اما اگر به خیال خود فکر می کنید میخواین اویل بازی کنید یک اویل مانند سایر اویل های قبلی متاسفانه باید بگم که اصلا اینطوری نیست:41: در تایید حرفهای layken عزیز باید بگم که پسر دایی منم از جمله بازی خورهای حسابیه البته فقط بازیهایی از سبک اکشن خوشش میاد و به هیچ وجه اویل بازی نمی کرد و همیشه با هم می ریم بیرون تا بازی جدید بگیریم و اون همیشه به من سرکوفت میزد که به جای گرفتن یه بازی ترسناک مثل اویل بیا و یه بازی اکشن بگیر. همیشه وقتی من اویل بازی می کردم اصلا پیشم نمی موند و یه جورایی می گفت از اویل می ترسه و دوست نداره بهش شوک بد وارد بشه و این همیشه منو خوشحال می کرد که اویل چه بازی قدرتمندی هستش که خیلی ها به خاطر ترس درون بازیش عاشق این بازی هستند و خیلی ها هم به خاطر هراس از بازی و هراس از اینکه نکنه وسط بازی سکته کنند اصلا دنبال این بازی نمی رفتند و حتی از اسمش نیز می ترسیدند!!! اما حالا چی؟ دیروز پسر داییم اومد خونمون و کلی واسش جالب بود که آیا واقعا این همون اویله؟؟!!! خلاصه اینکه همین پسردایی که جرات نداشت حین انجام بازی کنارم بشینه سریعا بهم گفت بازی رو بهش بدم تا بره بشینه تو خونه خودشون بازی کنه!!!! می گفت این اصلا ترسناک نیست و خوراک خودمه ! یعنی اکشنه !!

خلاصه اینکه در بازی رزیدنت اویل 5 چیزی به عنوان ترس وجود ندارد ( البته منظور من به نسبت با سری های قبله ) و بازی رزیدنت اویل بدون ترس یعنی هیچ !!! حالا میخواد گرافیکش در حد خدا باشه میخواد گیم پلی فوق العاده باشه میخواد اصلا همه چیزیش خوب باشه وقتی بازی ترس نداشته باشه یعنی اون بنیاد اصلی بازی وجود نداشته باشه و آدم انگار نه انگار داره اویل بازی می کنه دیگه نمیشه به این بازی نمره خوبی داد:19:

امیدوارم اگر سری بعدی این بازی قراره بیاد اینطوری نباشه من تازه از اویل 4 هم خیلی راضی نبودم اما وقتی اویل 5 رو دیدم گفتم بابا صد رحمت به اویل 4 که حداقل بعضی جاهاش یه نیمچه ترسی به آدم غالب می کرد!!!

از سایر دوستان هم میخوام نظراتشون رو بگن البته فقط دوستانی که از اویل 1 تا حالا دارن بازی می کنند چون کسی که فقط اویل 5 رو بازی کرده 100 درصد میگه بهترین بازی هستش که تو عمرم بازی کردم!!!

دقيقا من همين ها رو درباره نسخه 4 ميگفتم و ميدونستم كه ديگه بايد با سري وحشت اويل خداحافظي كنيم و با سري اكشن آشنا بشيم ولي همه ميگفتند چي ميگي بهترين بازي تاريخ معرفي شده و از اين حرفها.
بابا آخه ما عاشقاي اين بازي چطوري بايد بگيم كه رزيدنت اويل يعني وحشت، يعني زامبي، يعني كمبود اسلحه و مهمات، يعني فضاها و اتاقهاي تاريك و نمناك، يعني معماها و پازلهاي سخت و ...
اگه رزيدنت اويل معروف شد و الان همه بچه هاي دبستاني هم اونو ميشناسن و بازي ميكنن واسه اينه كه امثال ماها زندگيمون رو با اين سري گذرونديم و براي همه تبليغش كرديم.
واقعا دو نسخه جديد اين عنوان چي داره كه ارزش تبليغ و معرفي به ديگران رو داشته باشه؟ غير از اينه كه ميشه گفت اين بازيها هم يه سري بازي اكشنه مثل صدها عنواني كه در بازار پيدا ميشه!

من هم دقیقا اینجا گیر کردم. ولی Error اش متفاوته. میگه که فایل s310.arc وجود نداره.
اين قضيه boysteam چيه؟

SIMON137
22-09-2009, 11:36
اين قضيه boysteam چيه؟
کسانی که boysteam رو خریدن یک مشکلی دارن ، اکثرا هم تو محدوده کاشانی هستن :دی
دوستان ، برید به از همون مغازه ای که خریدید بگید بی زحمت پچش رو هم بدید ...
اگر هم خواستید من برایتان آپلود بنمایم ...

farbod N73 me
22-09-2009, 11:40
دوستان كمك
بابا من حدودا تو Chapter 5 يا 6 بودم(درست يادم نيست)امروز اومدم بازي رو بيارم اصلا تو بازي نميره و يه ارور ميده كه اينه:
E_FAIL : XLiveInitialize(&xii)
چي كار كنم؟
ميدونم ايكس لايو ميخواد ولي مشكلم اينه كه ايكس لايوم رو پاك نكردم و همچنين توي بازي بتمن درسته ولي اينجا اصلا تو بازي نميره؟!
خواهشا كمك كنيد.
امروز مثلا ميخواستم بشينم تمومش كنم خير سرم!

kkain-blood
22-09-2009, 11:41
اين قضيه boysteam چيه؟

هیچی! یه شرکت پخش بازی!! متاسفانه resident evil5 رو نابود کرده!
اول که بازی اومد من خریدم تو سه تا dvd رسیدم مرحله 4 بازی هنگ کرد پرید بیرون دیدم دوستان گفتن مشکل داره بازی یه patch خود boysteam داده بیرون اونم باید بخریم!(دوستان فراموش کرده بودند 600mg فایل رو رایت کنند) patch رو نصب کردیم حل شد حالا رسیدم به مرحله 5 دوباره error داده !! دیگه نمیدونم چیکارکنم!

فقط میتونم بگم دیگه از boysteam بازی نمیگیرم!!!

r2t
22-09-2009, 11:51
سلام دوستان
من الان آخراشم يعني همون قول آخري ولي همش تير كم ميارم شما ايده اي ندارين ؟ از ترينر هم استفاده كردم ولي اكتيو مي كنم Dont Send ميده در ضمن ترينر direx9 رو هم گرفتم همين جوريه !
اگه راهي دارين كه ما اين تموم كنيم بگين دقيقا سه روزه موندم :(
خيلي ممنون.

من هم دقیقا اینجا گیر کردم. ولی Error اش متفاوته. میگه که فایل s310.arc وجود نداره.

حاجي 32مگ هستش!

bax_021
22-09-2009, 11:56
سلام
من بازیو الان نصب کردم
یکم تنظیماتو آوردم پایین
ولی بازی روون اجرا می شه
همون اولش که یه صدای داد از بالای پله ها میاد
بعدش یه دمو نشون می ده که یه چیزیو دارن می کنن تو دهن یه بابایی
اونجا گیر می کنه و از بازی می پره بیرون
سیستمم از مینیموم بیشتره همه چیش
می شه کمکم کنید ؟؟:19:

Yi Yi
22-09-2009, 12:44
کسانی که boysteam رو خریدن یک مشکلی دارن ، اکثرا هم تو محدوده کاشانی هستن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستان ، برید به از همون مغازه ای که خریدید بگید بی زحمت پچش رو هم بدید ...
اگر هم خواستید من برایتان آپلود بنمایم ...
این فایل s310.arc رو اگه آپلود کنید ممنون میشم.

SIMON137
22-09-2009, 13:10
این فایل s310.arc رو اگه آپلود کنید ممنون میشم.

tahoori
22-09-2009, 13:12
من تمومش کردم.واقعا بازی عالی هستش.

Bs_panzer
22-09-2009, 13:16
دوستان الان توی بازار مال کدام شرکت سالکمه که من 2 -3 روز آینده می رم (ولی عصر ) بگیرم؟
شرکت تاکین سیلورشو زده؟؟ سالمه؟

برو مرکز کامپیوتر ولیعصر می دونی کجاست دیگه ؟ :دی :46:
از تکین هم نگیر همه دی وی دی هاش معیوبه !

کلا شرکتی نگیر ! از این ها که خود مغازه رایت می کنن بگیر که خراب هم باشه طرف نمی تونه بگه ماله شرکته فلان !

من دیشب کلشو گشتم این Fear 2 : reborn رو پیدا نکردم ! :18:

یا می گفتن تموم کردیم :13:

یا 2 (نسخه 3 دی وی دی ) رو جلوم می ذاشتن ! :19:

این Boysteam چیه قضیش همه تهران هست ! :18:

هر جا میری از این شرکت هست مثل مافیا شده ! :27::21:

<amir>
22-09-2009, 13:24
با سلام
نسخه ای از بازی رو که من خریدم در مرحله 3-2 از بازی میاد بیرون و ارور میده . مثل اینکه ایراد از فایل s109.acr هست . اگه یکی از دوستانی که امکانش رو دارن فایل رو آپلد کنند خیلی ممنون میشم .

DJ POLESTAR
22-09-2009, 13:27
من اون هرکول رو بعد تصادف کامیون از عقبش ماد بیرون چیکار کنم هرجوری میکنم نمیمیره؟

mosolim
22-09-2009, 13:29
سلام
دوستان این قسمت آخر که تو اون کوه مذاب باید فرار کنیم بعد از هل دادن سنگ تو ماده مذاب باید چکار کرد.؟ اگر باید پرید؟ که برای من علامت پرش نمیاد. باید چکار کنم؟
با تشکر...

mosi2007
22-09-2009, 13:30
من اویل 5 را نصب کردم
وقتی لانچر را اجرا میکنم و ران میکنم یک صفحه سیاه باز میشود و این پیغام را میدهد
re5dx9.exe-fatal application
و متن پیغام
e_fail:xliveinitialize(&xii)
سخت افزارم هم ایرادی ندارد
و 2 تا دیویدی بدون فایل کرک ودارای پوشه tool ,و کلی برنامه برای نصب که همه را نصب کردم
windows xp sp3 را دارم

SIMON137
22-09-2009, 13:30
هر جا میری از این شرکت هست مثل مافیا شده
آخه این شرکت یک داستان هایی داره که ... بماند
بازی هارو سریعتر از همه جا عرضه می کنه . من هم به جز موارد محدودی مشکلی باهاش نداشتم شاید چون طرف آشناست :دی
از طرف عامل نفوذی Boysteam در انجمن

morix_001
22-09-2009, 13:42
آقا من دارم آتیش میگیرم . 1 ساعت بازی کردم اومدم بیرون الان که میرم میبینم که نوشته new game ( سیو ها رو پاک کرده )
من اونجام که یه دختره رو میخواد نجات بده ولی بعد از این که بقلش میکنه زامبی میشه و ( کلش هم چنگ دار میشه ) اگه کسی الان اونجاست تو رو خدا سیوش رو برام بفرسته ...

DJ POLESTAR
22-09-2009, 13:45
من اویل 5 را نصب کردم
وقتی لانچر را اجرا میکنم و ران میکنم یک صفحه سیاه باز میشود و این پیغام را میدهد
و متن پیغام
و 2 تا دیویدی بدون فایل کرک ودارای پوشه tool ,و کلی برنامه برای نصب که همه را نصب کردم
windows xp sp3 را دارم
شما برنامه Xlive رو نصب کن مشکلت حله.
کسی کمکمون نمیکنه؟!

titanium_zarin
22-09-2009, 13:59
دوستانی که برنامه GAME FOR WINDOWS رو میخوان...

لینک زیر رو کپی کنید توی دانلود منیجرتون...و دانلودش کنید...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدورژنش هم مشخصه...

آقا من دارم آتیش میگیرم . 1 ساعت بازی کردم اومدم بیرون الان که میرم میبینم که نوشته new game ( سیو ها رو پاک کرده )
من اونجام که یه دختره رو میخواد نجات بده ولی بعد از این که بقلش میکنه زامبی میشه و ( کلش هم چنگ دار میشه ) اگه کسی الان اونجاست تو رو خدا سیوش رو برام بفرسته ...

شما باید اکانت افلاین بسازید...اگه این کار رو نکنید هیچ فایده ای نداره...اگه نمیتونید اکانت افلاین بسازید باید برنامه ای رو که توی پست بالا گذاشتم دانلود کنید و نصب کنید...:10:

من اون هرکول رو بعد تصادف کامیون از عقبش ماد بیرون چیکار کنم هرجوری میکنم نمیمیره؟

دوست من چند صفحه برید عقب پیداش میکنید...این جوری سریعتر نتیجه میگیرید...:10:

تشکر...

online_amin
22-09-2009, 14:11
دوستان این قسمت آخر که تو اون کوه مذاب باید فرار کنیم بعد از هل دادن سنگ تو ماده مذاب باید چکار کرد.؟ اگر باید پرید؟ که برای من علامت پرش نمیاد. باید چکار کنم؟

بعد از اینکه سنگ رو انداختی اون پایین بر میگردی میری بالا و به طرف پشتش نشونه میگیری. اون قدر این کار رو میکنی تا یا رو بره دنبال دختره (اگر تا حالا نرفته). بعد دختره از روی اون سنگی که انداختی میپره میاد پیش خودت.

تو جنگت رو ادامه بده و فقط همون بالا بمون. پایین نمیخواد بیای. پشتش رو نشونه بگیر و بزن. معمولا وقتی دستش رو بالا میگیره, اون وقت میتونی راحت پشتش رو بزنی. چند بار که بزنی, بعد گیج میشه میری جلو F میزنی و ... تموم!

H M R 0 0 7
22-09-2009, 14:32
با اون مين ها اي كه ميده بايد متوقفش كني و بعد تير بزني زير دمش كه نقطه ضعفش هست

مين ها رو بردار و توي مسير بزار
بعد كه رفت روشون و منفجر شد غوله ميفته رو زمين و تو برو از بقلش به زير دمش شليك كن تا ميتوني
3-4 بار اينكارو كني تمومه

morix_001
22-09-2009, 14:32
شما باید اکانت افلاین بسازید...اگه این کار رو نکنید هیچ فایده ای نداره...اگه نمیتونید اکانت افلاین بسازید باید برنامه ای رو که توی پست بالا گذاشتم دانلود کنید و نصب کنید...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

خیلی ممنون

حالا کی حوصله داره دوباره از اول بره ! تا شب وایمیسم اگه کسی سیو نداد باید دوباره یک ساعت عمرم تکرار بشه !

Bs_panzer
22-09-2009, 14:54
مد مولتی پلیر بازی !
این مد برای GTA IV Online هم جواب میده !

CO-OP Patch

Instructions:
Go on to the game and create an offline account
Press Alt+Tab and run the "DLLLoad.exe"
Go back into the game and press F12
Log on to anygame and once inside click again F12

thats it have fun!

NO PASSWORD
DONT FORGET TO SAY THANKS

morix_001
22-09-2009, 15:02
این چی کار میکنه ؟ برای کدوم بازی هاست ؟

titanium_zarin
22-09-2009, 15:02
خیلی ممنون

حالا کی حوصله داره دوباره از اول بره ! تا شب وایمیسم اگه کسی سیو نداد باید دوباره یک ساعت عمرم تکرار بشه !

دوست من اینجا اپلود کردم...یه ذره رفتم جلوتر...اکانت افلاین بساز...بعد اسم اکانتت رو بذار ali.امتحان کن ببین درست میشه...:10:

smallfrank
22-09-2009, 15:25
میشه یکی یه ترینر درست و حسابی بده.هرچی دان کردم بازی هنگ میکنه.
منون

mosi2007
22-09-2009, 15:30
نقل قول:
نوشته شده توسط mosi2007 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من اویل 5 را نصب کردم
و متن پیغام
windows xp sp3 را دارم

شما برنامه Xlive رو نصب کن مشکلت حله.
کسی کمکمون نمیکنه؟!

morix_001
22-09-2009, 15:32

دوست من اینجا اپلود کردم...یه ذره رفتم جلوتر...اکانت افلاین بساز...بعد اسم اکانتت رو بذار ali.امتحان کن ببین درست میشه...:10:

سلام . دستت درد نکنه . الان که نمیتونم بگیرم تستش کردم خبرت میکنم .
خیلی ممنون ...

titanium_zarin
22-09-2009, 15:38
دوستانی که برنامه GAME FOR WINDOWS رو میخوان...

لینک زیر رو کپی کنید توی دانلود منیجرتون...و دانلودش کنید...

ورژنش هم مشخصه...

اینم یه لینک دیگه از این برنامه...

Barcelona09
22-09-2009, 15:44
دوستان من بازی رو 1 بار تموم کردم و سیو هاش رو از مسیر my documents کپی کردم تو هاردم ، بعد ویندوز عوض کردم و سیو هاش رو هم به همون مسر کپی کردو و با همون directx اجراش کردم ، ولی سیو هام رو تشخیص نمیده ، اگه میشه راهنمایی کنید .

smallfrank
22-09-2009, 15:44
منون

کسی نداره ؟

titanium_zarin
22-09-2009, 15:45
سلام . دستت درد نکنه . الان که نمیتونم بگیرم تستش کردم خبرت میکنم .
خیلی ممنون ...
حجمش 2کیلو بیشتر نیست...امیدوارم مشکلت حل شه

منون

منم هرچی امتحان کردم همینجوری بودن...الان دارم اخرین ورژن Game for window رو دانلود میکنم ببینم اون ترینر که این برنامه رو میخواد کار میکنه؟؟

دوستان من بازی رو 1 بار تموم کردم و سیو هاش رو از مسیر my documents کپی کردم تو هاردم ، بعد ویندوز عوض کردم و سیو هاش رو هم به همون مسر کپی کردو و با همون directx اجراش کردم ، ولی سیو هام رو تشخیص نمیده ، اگه میشه راهنمایی کنید .

شما اول یه اکانت افلاین بساز...بعد یه کوچولو برو جلو که سیو بشه...بعد بیا بیرون و سیو قبلی رو پیست کن اونجا...ببین درست میشه....راستی حتما اسم اکانتت با اون قبلیه یکی باشه:10:

Barcelona09
22-09-2009, 15:48
دوستان من بازی رو یه بار فتح کردم ، بع ویندوز عوض کردم ، حالا که میخوام سیو هام رو منتقل کنم ، تشخیص نمیده ، اگه میشه راهنمایی کنید

شما اول یه اکانت افلاین بساز...بعد یه کوچولو برو جلو که سیو بشه...بعد بیا بیرون و سیو قبلی رو پیست کن اونجا...ببین درست میشه....راستی حتما اسم اکانتت با اون قبلیه یکی باشه:10:

این کار هم کردم ولی نشد ، ممنون که جواب میدین

morix_001
22-09-2009, 15:52
حجمش 2کیلو بیشتر نیست...امیدوارم مشکلت حل شه

rapidshare من 5 گیگش پر شده و دانلود نمیکنه و همه فایل ها رو ارور میزنه ...
فکر کنم مشکلم داره حل میشه !

r2t
22-09-2009, 16:01
سلام دوستان
من الان آخراشم يعني همون قول آخري ولي همش تير كم ميارم شما ايده اي ندارين ؟ از ترينر هم استفاده كردم ولي اكتيو مي كنم Dont Send ميده در ضمن ترينر direx9 رو هم گرفتم همين جوريه !
اگه راهي دارين كه ما اين تموم كنيم بگين دقيقا سه روزه موندم :(
خيلي ممنون.

2صفحه جلو رفت دريغ از يك جواب!:45:

alborz_k
22-09-2009, 16:17
سلام. من بازی رو گرفتم ، کلأ خیلی جالبه ، البته گرافیکش فوق العاده نیست ، ولی باز خوبه ( به پای بازی های برتر کامپیوتر نمی رسه ) بازی خوش دسته اما یک کم کنترل مشکله! بعضی وقت ها هم هوش مصنوعی زامبی ها خیلی مسخره می شه ، بقل دست آدم وای می ایستن و بر بر آدمو نگاه می کنند! :دی

Barcelona09
22-09-2009, 17:17
اینم یه نقد کوچولو از جانب اینجانب :31:

دوستان نقدهای زیادی کردن و این چیزا توش مشترک بود : عنصر ترس تو بازی وجود نداره ، گرافیک خوبی داره ، ولی در آخر اکثریت قریب به اتفاق گفته بودن قشنگه
حالا منم قبول دارم که ترسناک نیست ولی خداییش هیجانی که هست نه ؟ البته اگه حالت نرمالش به بالا رو رفته باشین
حالا چرا رزیدنت اویل از نسخه ی 3 به بعد اینطوری شد ؟ این نظر منه :
بعد از اینکه 3 نسخه از این بازی اومد بیرون ، کارگردان ژاپنی این سری یعنی شینجی میکامی در یه مصاحبه اعلام کرد که پرونده ی یک بازی ترسناک در پایان نسخه ی سوم باید بسته بشه . اما نه سازندگان این بازی و نه طرفداران این بازی قشنگ ، دوست نداشتن این بازی تعطیل بشه . برای همین اومدن ادامه بدن ولی با یه سبک کاملا متفاوت و جدید ، که رزیدنت اویل 4 و 5 اینطوری شد.

Barcelona09
22-09-2009, 17:24
کسی نداره ؟

اینم ترینر ، من خودم رویdirectx 9 استفاده کردم ، مشکلی نداشت

titanium_zarin
22-09-2009, 18:15
اینم ترینر ، من خودم رویdirectx 9 استفاده کردم ، مشکلی نداشت

من اینو هم استفاده کردم نشد....
اما اخرین ورژن game for windows رو دانلود کردم و نصب کردم بعدشم یه ترینر بود که با حرف k شروع میشد و دوستان به خاطر نداشتن اخرین ورژن همین برنامه باهاش مشکل داشتن اما من ندارم...
شما هم اخرین ورژن رو بگرید و از اون ترینر استفاده کنید...

Squall Leonhart
22-09-2009, 18:17
سلام. من بازی رو گرفتم ، کلأ خیلی جالبه ، البته گرافیکش فوق العاده نیست ، ولی باز خوبه ( به پای بازی های برتر کامپیوتر نمی رسه ) بازی خوش دسته اما یک کم کنترل مشکله! بعضی وقت ها هم هوش مصنوعی زامبی ها خیلی مسخره می شه ، بقل دست آدم وای می ایستن و بر بر آدمو نگاه می کنند! :دی

توي اويل 3 هم بعضي وقت ها از كنار آدم رد ميشدن ولي وقتي ميخواستي يه قدم برداري از پشت سوارت ميشدن حالا بخور كي نخور :31: فكر كنم مخصوصا اين طوري باشه و ربطي به هوش مصنوعي نداشته باشه.

من با اين سيستم ميتونم بازي كنم؟ يا بايد بيخيالش بشم؟

CPU AMD 2800+ 1.6 GHz
GPU GeFore 8600 GT 512 MB
RAM 2 GB

كسي با سي پي يوي تك هسته اي امتحان كرده ببينه چند فريم ميشه گرفت؟

titanium_zarin
22-09-2009, 18:19
راستی دوستان...کسی میدونه این صحنه های مربوط به جیل توی کدوم یکی از بازیهای این سری بوده؟؟؟

bayern
22-09-2009, 18:22
سلام

لعنت به این شرکت بوی نمیدونم چی....

کلی فایل دانلود کردیم.حالا میگه s316.arc کم داری...الان تو چپتر2 - 5بودم که این پیغام رو داد....اگر کسی بتونه این فایل رو برام بزاره ممنون میشم....

undercover
22-09-2009, 18:23
2صفحه جلو رفت دريغ از يك جواب!:45:
کافیه نوردستگاههاروخاموش کنی بعداگه خوب بگردی می تونی یه آرپیچی پیداکنی.بعدازاینکه نورچراغهاروخاموش کردی بااون آرپیچی سعی کن بزنیش اگه درست هدف بگیری میبینی که قبل اینکه بهش برخوردکنه آرپیچی روبادستش میگیره تواین لحظه به آرپیچی شلیک کن تاتودستش منفجربشه همین کاررودوسه بارتکرارکن.امیدوارم مشکلت تواین مرحله بوده باشه.:31:

Squall Leonhart
22-09-2009, 18:36
سلام

لعنت به این شرکت بوی نمیدونم چی....

کلی فایل دانلود کردیم.حالا میگه s316.arc کم داری...الان تو چپتر 5-2 بودم که این پیغام رو داد....اگر کسی بتونه این فایل رو برام بزاره ممنون میشم....

مثل اينكه يه سي دي واسش اومده كه به اصطلاح پچ هست.:13:برو از اوجايي كه بازي رو خريدي بگيرش. بهترين راه همينه. تازه معلوم نيست چند تا فايل كم داري، بعد از اين هم نوبت يه فايل حجمي ديگه هست.

hoosein225
22-09-2009, 19:03
سلام
s313 رو می خواستم

alborz_k
22-09-2009, 19:22
توي اويل 3 هم بعضي وقت ها از كنار آدم رد ميشدن ولي وقتي ميخواستي يه قدم برداري از پشت سوارت ميشدن حالا بخور كي نخور :31: فكر كنم مخصوصا اين طوري باشه و ربطي به هوش مصنوعي نداشته باشه.

من با اين سيستم ميتونم بازي كنم؟ يا بايد بيخيالش بشم؟

CPU AMD 2800+ 1.6 GHz
GPU GeFore 8600 GT 512 MB
RAM 2 GB

كسي با سي پي يوي تك هسته اي امتحان كرده ببينه چند فريم ميشه گرفت؟
سلام. آره می تونی روی سطح جزئیات متوسط بازی کنی ، بازیش زیاد سنگین نیست ، تقریبأ هم سبکه!! :دی
بازیش اصلأ مثل fea , deadspace ترسناک نیست ، چون مثلأ هر اتفاقی که می خواد بیفته ، اون اتفاق رو به صورت سینمایی نشون می ده!! در ضمن ، دیگه کسی از زامبی و این جور جک و جونورا هم نمی ترسه!! :دی مثلأ همون موقع هایی که شما می گفتین ترسناک بود ( که اون هم بیشتر به خاطر تم تاریک و نوع آهنگ ها بود) هممون عاشق nemisis بودیم!! :دی

light
22-09-2009, 19:23
ميگم اين ارور چي ميگه ؟
RE5DX9.exe - Fatal Application Exit
---------------------------
inflate: invalid block type : -3

chpter 5 هستم
در رو باز ميكنم ميندازه بيرون

mooli70
22-09-2009, 19:59
سلام دوستان . من این بازی رو گرفتم ولی تا میزارم بره واسه نصب بعد از 1 دقیقه ارور میگیره میگه data1.cab ..... تو دی وی دی نیست . حالا چه کنم ؟ راستی من 2 دی وی دی رو گرفتم . 3 تایی هم داشت .

starn
22-09-2009, 20:13
سلام دوستان . من این بازی رو گرفتم ولی تا میزارم بره واسه نصب بعد از 1 دقیقه ارور میگیره میگه data1.cab ..... تو دی وی دی نیست . حالا چه کنم ؟ راستی من 2 دی وی دی رو گرفتم . 3 تایی هم داشت .

به احتمال 90% دی وی دی بازی خرابه یا شاید هم لنز دی وی دی رام شما ضعیف شده که نمی تونه اون فایل رو بخونه شما رو یه سیستم دیگه هم تست کن اگه نشده ببر دی وی دی رو نصب کن

mosolim
22-09-2009, 20:14
Its Over

سلام
این بازی هم با تمام زیبایی ها و کاستی ها تموم شد. بازی خیلی قشنگ بود. زیبایی هاش گرافیگ و گیم پلی عالی و داستان جذاب و گیرا. ولی کاستی هاش القا نکردن حس بازی اویل (البته برای اویل بازای قدیمی) و یه مقدار کنترل سخت(اونم تو بازی بش عادت میکنید).
کلا خیلی خوب بود. من هر وقت یه سری اویل رو تموم میکنم یه حس ناراحت کننده ای بم دست میده . اینبار هم همینطور در حالی که بازی چندان شباهتی به اویل نداشت.

h_r_v
22-09-2009, 20:18
دوستان فيلمي كه بعد از Chapter 4-1 ميزاره كه همون مرد عينكيه كه تو قلعه بود رو نشون ميده و دختره هم كنارشه!! اون دختر Jill هست ديگه؟يا كس ديگه ايست؟

light
22-09-2009, 20:42
ميگم اين ارور چي ميگه ؟

chpter 5 هستم

Yi Yi
22-09-2009, 20:48
دوستان فيلمي كه بعد از Chapter 4-1 ميزاره كه همون مرد عينكيه كه تو قلعه بود رو نشون ميده و دختره هم كنارشه!! اون دختر Jill هست ديگه؟يا كس ديگه ايست؟
نه جیل نیست. یکی دیگه است.

bayern
22-09-2009, 21:24
ميگم اين ارور چي ميگه ؟

chpter 5 هستم

سلام

یکی این سوال رو جواب بده ممنون میشم....
مشکل رو چجوری میشه حل کرد...

SIMON137
22-09-2009, 21:39
سلام
s313 رو می خواستم
خدمت شما :

VahidDG2007
22-09-2009, 22:08
دوستان کمک

من این بازی رو رو ویندوز ویستا سرویس پک 1 64بیت نصب کردم با این سیستم اما احساس میکنم زیاد با

این ویندوز سازگار نیست به نظرتون چیکار کنم

ATI HD 4650 512 MB Dedicated up to 2.2 GB

RAM: 4 GB

alborz_k
22-09-2009, 23:22
دوستان کمک

من این بازی رو رو ویندوز ویستا سرویس پک 1 64بیت نصب کردم با این سیستم اما احساس میکنم زیاد با

این ویندوز سازگار نیست به نظرتون چیکار کنم

ATI HD 4650 512 MB Dedicated up to 2.2 GB

RAM: 4 GB
ویندوز مشکل نداره ، خیلی هم خوبه! کارت گرافیکتون ضعیفه ، احساس ناسزاگاری می کنید!:دی

VahidDG2007
22-09-2009, 23:35
ویندوز مشکل نداره ، خیلی هم خوبه! کارت گرافیکتون ضعیفه ، احساس ناسزاگاری می کنید!:دی

چون شنیدم بازی ها بیشتر با ویندوز های 64 بیتی مشکل داره برای این پرسیدم

راستی 2.2 مگه بده! بازی رو روون اجرا میکنه برای فریم و بنچ مارک هم تا 56 فریم گرفت

اما فکر کنم زیاد سازگار نیست با این ویندوز

راستی َATI HD 4650 هرچی باشه از GeForce FX 5200 که خیلی بهتره :31:

golmohammadi
22-09-2009, 23:42
باسلام
اخرش اين بازي دست ما هم رسيد
اولين چيزي كه ديدم و انتظار نداشتم 2 دي وي دي بدون مشكل نصب شد حتي بدون كرك
بازي مشكل خاصي تا حالا نداشته
تمامي برنامه هاي جانبي مورد نياز داخل دي وي دي 2 بود كه بصورت اتو نصب شدند
اپديت گرافيك هم بود
حالا به كنار
تا حالا بيكار بودم بعد الان كه دستم رسيد بيكار نيستم
فقط دو مرحله وقت كردم برم
گرافيك بازي خوبه البته عالي نيست ولي در سبك خودش خوبه
البته تنظيمات گرافيكي را نتونستم تنظيم كنم چون انگليسي نبود
يه نفر نحوه انگليسي كردن منوها را واسم بذار ممنون ميشم
بعضي جاها انگليسي هست و بعضا نيست
من اولش با دسته بازي كردم ولي دكمهها اشتباه بودند واسه همين خيلي سخت كنترل ميكردم
براي تنظيمات دسته هم اوني كه استاندارد باشه چيزي نيافتم كه مثل اويل 4 باشه
واسه همين با دسته خيلي سخته كنترل گيم
موس را گرفتم و با كيبرد بازي كردم
تازه متوجه شدم كه يكي از دوستان ميگفت با موس بيشتر حال ميده راست ميگفت
با موس و كيبرود خوب هست و بدون مشكل ميشه بازي كرد و حتي از لحاط رسپونس سريعتر از دسته
ولي يه اشكال داشت بعداز 5 دقيقه سرم گيج شد
به خاطر اينكه دوربين يه جوري بود كه با موس اگه بازي كني سر درد ميگيره
در دسته فكر كنم چون يهويي نميپيچه واسه همين سر ادم درد نميكنه
خلاصه هر كس تنظيمات دسته را راهشو بلده بهم بگه چون هيچي نميتونه جاي دسته را پر كنه
راستي از اون دختره خيلي خوشم اومد
در اويل 4 همش دردسر بود ولي اينجا خوب كمك ميكنه
من از اتو سيو بازي خوشم اومد چون وقتگير بود قبلي ...
اون فروشنده كجاست مثل اينكه خبري نيست و از همون منو ميشه خريد كرد درسته يا بعدا مياد ؟
در مورد directx10 سوال داشتم
وقتي نصبش ميكنم چند تا فايل مياد دسكتاپ
فكر كنم بايد دستي كپي كنم جايي
محل اينا كجاست پوشه ويندوزه ؟
راستي نشانه گيري خيلي بد شده ....
البته نهدر موس بلكه در دسته ....
واقعا نشنانه گيري با دسته دشواره و ادمو خسته ميكنه .....

Maggy_P
23-09-2009, 00:02
راستی دوستان...کسی میدونه این صحنه های مربوط به جیل توی کدوم یکی از بازیهای این سری بوده؟؟؟
توی هیچ کدوم

مرگ جیل در واقع دو سال بعد از واقعه ی اویل 4 اتفاق افتاده

Reza Azimy_RW
23-09-2009, 00:02
چن تا سوال از داستان این بازی :
ماموریت اصلی کریس چیه ؟
یه جایی وسکر رو نشون داد که یه دختره با نام جیل با هم درگیر شدن .
یه جایی یه دمویی نشون داد فکر کنم مربوط بود به شماره 2 این بازی :
جیل کی بوده و ایا بعد از اینکه توی اون دمو نشون داد وسکر رو حل داد از دره افتادند پایین تا کریس رو نجات بده معلوم شد چی به سرش اومد توی شماره 2 بازی یا بعد از اون یا نه ؟

Bs_panzer
23-09-2009, 00:14
من یه فیلم جالب گرفتم ! (توسط خودم)

تو 360 اینو ندیده بودم :دی

زامبیه تو توالته رفتم در زدم اومد بیرون ! :دی

کیفیت QVGA 30fps گرفتم که دایال آپی ها هم شاد بشن !

دانلود با حجم 800 کیلوبایت

alborz_k
23-09-2009, 00:34
چون شنیدم بازی ها بیشتر با ویندوز های 64 بیتی مشکل داره برای این پرسیدم

راستی 2.2 مگه بده! بازی رو روون اجرا میکنه برای فریم و بنچ مارک هم تا 56 فریم گرفت

اما فکر کنم زیاد سازگار نیست با این ویندوز

راستی َATI HD 4650 هرچی باشه از GeForce FX 5200 که خیلی بهتره :31:
منم دارم با 64 بیتی بازی می کنم و برای همین گفتم که مشکل از ویندوز نیست!:دی کلأ بازی های یکی دو سال پیش بعضیاشون مشکل دارن ، ئلی جدیدا 100% با سیستم 64 بیتی مچ شدن.
اون 2.2 هیچی!!! 4650 کلأ برای بازی زیاد قوی نیست!
البته این که از 5200 بهتره رو 100% قبول دارم! :دی
حالا از چه نظر می گی که روون نیست؟

Layken
23-09-2009, 00:36
چن تا سوال از داستان این بازی :
ماموریت اصلی کریس چیه ؟
یه جایی وسکر رو نشون داد که یه دختره با نام جیل با هم درگیر شدن .
یه جایی یه دمویی نشون داد فکر کنم مربوط بود به شماره 2 این بازی :
جیل کی بوده و ایا بعد از اینکه توی اون دمو نشون داد وسکر رو حل داد از دره افتادند پایین تا کریس رو نجات بده معلوم شد چی به سرش اومد توی شماره 2 بازی یا بعد از اون یا نه ؟
خوب کمی ضعف داستان روی همین ماموریته هستش ...ماموریت کریس برای کشف نوعی ویروس جدید
بود که در افریقا شیوع پیدا کرده بود....
جیل هم که شخصیت اصلی بازی در اویل 1 و 3 هستش که در شماره یک به همراه کریس حضور داشتند.
و دمویی هم که نشون داد که وسکر جیل را هل میده من هم ابتدا هر چی فک کردم در شماره های قبلی
این بازی چنین چیزی نبود ...ولی فهمیدم که اتفاقات را در بازی دیگه اویل البته با نام Darkside که برای
کنسول Wii منتشر خواهد شد روشن میشود....
در ضمن هیچ صحنه های از بازی اویل 2 در بازی وجود نداشت.

Layken
23-09-2009, 00:57
فیلمه که گذاشتم رو کسی ندید ؟ :دی
اوه پسر این که خیلی باحاله ...برم اون مرحله دوباره برم بینم ما هم بکشیمش...
وای از دستم در رفته حتما...

Maggy_P
23-09-2009, 01:04
خوب کمی ضعف داستان روی همین ماموریته هستش ...ماموریت کریس برای کشف نوعی ویروس جدید
بود که در افریقا شیوع پیدا کرده بود....
جیل هم که شخصیت اصلی بازی در اویل 1 و 3 هستش که در شماره یک به همراه کریس حضور داشتند.
و دمویی هم که نشون داد که وسکر جیل را هل میده من هم ابتدا هر چی فک کردم در شماره های قبلی
این بازی چنین چیزی نبود ...ولی فهمیدم که اتفاقات را در بازی دیگه اویل البته با نام Darkside که برای
کنسول Wii منتشر خواهد شد روشن میشود....
در ضمن هیچ صحنه های از بازی اویل 2 در بازی وجود نداشت.
فکر نمیکنم توی Darkside مشخص بشه چون این نسخه فقط بازسازی نسخه ی 2 و کدورونیکا هست که اینا هم ربطی به این جریان نداشتن

البته توی کد ورونیکا کریس با وسکر روبرو میشه ولی جیل توی کد ورونیکا نیست

بازم میگم این جریان بعد از اویل 4 هست :46:

Layken
23-09-2009, 01:11
فکر نمیکنم توی Darkside مشخص بشه چون این نسخه فقط بازسازی نسخه ی 2 و کدورونیکا هست که اینا هم ربطی به این جریان نداشتن

البته توی کد ورونیکا کریس با وسکر روبرو میشه ولی جیل توی کد ورونیکا نیست

بازم میگم این جریان بعد از اویل 4 هست :46:
درسته یادم اومد این بازی بازسازی هست از این 2 خوب
پس یه سوال اگه این مسائل بعد از اویل 4 پیش میاد پس چرا در هیچ بازی نبود
یا قرار هم نیست بازی جدیدی درست بشه اون موقع تکلیف این قضیه چی خواهد بود..؟؟

Maggy_P
23-09-2009, 01:15
درسته یادم اومد این بازی بازسازی هست از این 2 خوب
پس یه سوال اگه این مسائل بعد از اویل 4 پیش میاد پس چرا در هیچ بازی نبود
یا قرار هم نیست بازی جدیدی درست بشه اون موقع تکلیف این قضیه چی خواهد بود..؟؟
شاید قراره یک بازی یا یک انیمه ی دیگه بده بیرون
معلوم نیست

ولی احتمالا برای اینکه طرفداراش رو از دست نده ( با توجه به این که داستان اویل تموم شده هست ) یک بازی دیگه برای این قسمت میزاره

Layken
23-09-2009, 01:20
شاید قراره یک بازی یا یک انیمه ی دیگه بده بیرون
معلوم نیست

ولی احتمالا برای اینکه طرفداراش رو از دست نده ( با توجه به این که داستان اویل تموم شده هست ) یک بازی دیگه برای این قسمت میزاره
درسته احتمالا انیمه بده.....
در مورد Darkside میدونید چرا من اینو گفتم شاید داستان اینجا معلوم بشه
چون یه جایی بود دقیق یادم نمیاد گفته شد که معنی اسم این قسمت خودش گویا است
یعنی مسائلی که در پشت پرده مانده یا در تاریکی مانده اویل این موضوع منو شک انداخت ولی اگه بازسازی باشه
خوب اون موقع .....فرق میکنه...؟؟

Maggy_P
23-09-2009, 01:34
درسته احتمالا انیمه بده.....
در مورد Darkside میدونید چرا من اینو گفتم شاید داستان اینجا معلوم بشه
چون یه جایی بود دقیق یادم نمیاد گفته شد که معنی اسم این قسمت خودش گویا است
یعنی مسائلی که در پشت پرده مانده یا در تاریکی مانده اویل این موضوع منو شک انداخت ولی اگه بازسازی باشه
خوب اون موقع .....فرق میکنه...؟؟
بله اینو گفته چون در ادامه ی اویل 2 ، اویل کد ورونیکا هم هست که داستان رو بازتر میکنه
در واقع به خاطر ورونیکا این اسم رو براش انتخاب کردن

چون مطمئنا بازسازی این دو بازی هست ، پس به موضوع جیل مربوط نمیشه

Vahid_2009
23-09-2009, 02:42
دوستان من که بازی رو تموم کردم
توی پیش نمایش هایی که خونده بودم نوشته بودن:شیوا وکریس اگه مدت زیادی توی افتاب باشن سراب میبینن:18:!یا اگه داخل یه اتاق بشن چشماشون(صحفه بازی)برای مدتی سیاه میشه ودر همین موقعه چند تا زامبی بهشون حمله میکنن وخیلی چیز های دیگه که یادم نیست و توی بازی هم ندیدم شما دیدین؟؟؟:blink:
نکات منفی گرافیگ بازی (نظر شخصی)
1 -اگه به زامبیها دقت کنید خیلی تکراری هستن وفقط لباس هاشون فرق میکنه
2-اگه یه زامبی رو با چاقو بکشید دقیقا مثل نسخه چهارم میمیرند(کپی برداری انیمیشن های نسخه چهارم)
3-اشیاءمحیط بازی کیفیت بالایی ندارن
4-باس های بازی دقیقا مثل نسخه چهارم فقط با اندکی تغییر امدن
نکات مثبت گرافیگ بازی (نظر شخصی)
1-استفاده هوشمندانه از رنگ که حس گرما رو به خوبی منتقل میکنه
2 -نور پردازی عالی
3مدل سازی شیوا وکریس جزیات بالایی دارن
نتیجه گرافیک:استفاده زیبا از جلوه های بصیری ومخفی کردن ضعف های تکنیکی پشت انها!!!!!
قشنگ ترین صحنه موجود در بازی به نظر من افکت اتش بود:32:
بازی اصلا ترسناک نبود وخیلی هم خنده دار بود ؟شما تو چه بازی دیدین زامبیها با موتور بیان دنبالتون بعد در بین راه هم تک چرخ بزنن:دی:27:

G.D.ragon.Ir
23-09-2009, 08:00
باسلام
اخرش اين بازي دست ما هم رسيد
اولين چيزي كه ديدم و انتظار نداشتم 2 دي وي دي بدون مشكل نصب شد حتي بدون كرك
بازي مشكل خاصي تا حالا نداشته
تمامي برنامه هاي جانبي مورد نياز داخل دي وي دي 2 بود كه بصورت اتو نصب شدند
اپديت گرافيك هم بود
حالا به كنار
تا حالا بيكار بودم بعد الان كه دستم رسيد بيكار نيستم
فقط دو مرحله وقت كردم برم
گرافيك بازي خوبه البته عالي نيست ولي در سبك خودش خوبه
البته تنظيمات گرافيكي را نتونستم تنظيم كنم چون انگليسي نبود
يه نفر نحوه انگليسي كردن منوها را واسم بذار ممنون ميشم
بعضي جاها انگليسي هست و بعضا نيست
من اولش با دسته بازي كردم ولي دكمهها اشتباه بودند واسه همين خيلي سخت كنترل ميكردم
براي تنظيمات دسته هم اوني كه استاندارد باشه چيزي نيافتم كه مثل اويل 4 باشه
واسه همين با دسته خيلي سخته كنترل گيم
موس را گرفتم و با كيبرد بازي كردم
تازه متوجه شدم كه يكي از دوستان ميگفت با موس بيشتر حال ميده راست ميگفت
با موس و كيبرود خوب هست و بدون مشكل ميشه بازي كرد و حتي از لحاط رسپونس سريعتر از دسته
ولي يه اشكال داشت بعداز 5 دقيقه سرم گيج شد
به خاطر اينكه دوربين يه جوري بود كه با موس اگه بازي كني سر درد ميگيره
در دسته فكر كنم چون يهويي نميپيچه واسه همين سر ادم درد نميكنه
خلاصه هر كس تنظيمات دسته را راهشو بلده بهم بگه چون هيچي نميتونه جاي دسته را پر كنه
راستي از اون دختره خيلي خوشم اومد
در اويل 4 همش دردسر بود ولي اينجا خوب كمك ميكنه
من از اتو سيو بازي خوشم اومد چون وقتگير بود قبلي ...
اون فروشنده كجاست مثل اينكه خبري نيست و از همون منو ميشه خريد كرد درسته يا بعدا مياد ؟
در مورد directx10 سوال داشتم
وقتي نصبش ميكنم چند تا فايل مياد دسكتاپ
فكر كنم بايد دستي كپي كنم جايي
محل اينا كجاست پوشه ويندوزه ؟
راستي نشانه گيري خيلي بد شده ....
البته نهدر موس بلكه در دسته ....
واقعا نشنانه گيري با دسته دشواره و ادمو خسته ميكنه .....
برای تنظیم دکمه های گیم پد (دسته), در زمان اجرای بازی (زمانی که باید نسخه "دایرکت ایکس" رو انتخاب کنید) از نوار منو, گزینه Settings و سپس Gamepad Settings رو انتخاب کرده و تنظیمات دلخواه خودتون رو اعمال کنید.

برای مشکل زبان هم, فکر کنم در زمان اجرای بازی و از نوار منو گزینه Language و سپس زبان انگلیسی رو انتخاب کنید, مشکلتون حل میشه.

saiiddz
23-09-2009, 08:06
توی پیش نمایش هایی که خونده بودم نوشته بودن:شیوا وکریس اگه مدت زیادی توی افتاب باشن سراب میبینن:18:!یا اگه داخل یه اتاق بشن چشماشون(صحفه بازی)برای مدتی سیاه میشه ودر همین موقعه چند تا زامبی بهشون حمله میکنن وخیلی چیز های دیگه که یادم نیست و توی بازی هم ندیدم شما دیدین؟؟؟:blink:

بله من دیدم
برید توو یک اتاق و بعد بیاید بیرون
یک لحظه چشماش سیاهی میره
ولی سراب ندیدم
البته اگه زیاد بمونی توو گرما یکم سرش گیج میره

saiiddz
23-09-2009, 08:14
دوستان چطور میشه این نشانه رو برداشت؟
یعنی جایی که نور لیزر وجود داره احتیاجی نیست

B3HZ@D
23-09-2009, 08:32
توی پیش نمایش هایی که خونده بودم نوشته بودن:شیوا وکریس اگه مدت زیادی توی افتاب باشن سراب میبینن!یا اگه داخل یه اتاق بشن چشماشون(صحفه بازی)برای مدتی سیاه میشه ودر همین موقعه چند تا زامبی بهشون حمله میکنن وخیلی چیز های دیگه که یادم نیست و توی بازی هم ندیدم شما دیدین؟؟؟

دوستمون درست میگه....من هم همچین چیزی توی بازی ندیدم
خبری از این اتفاقات نبود

شما مطمئنی؟...من الان میرم تست می کنم ببینم چجوریه؟!

saiiddz
23-09-2009, 09:24
دوستمون درست میگه....من هم همچین چیزی توی بازی ندیدم
خبری از این اتفاقات نبود
شما مطمئنی؟...من الان میرم تست می کنم ببینم چجوریه؟!
بله
مثلآ خونه رو کج و کله میبینی

ArashNAM
23-09-2009, 09:40
تو چپتر 5_2 این یارو کرمی چه جوری میمیره هر سلاحی که بود به کار بستم ولی نمرد
لطفا راهنمایی کنید

Maggy_P
23-09-2009, 11:01
تو چپتر 5_2 این یارو کرمی چه جوری میمیره هر سلاحی که بود به کار بستم ولی نمرد
لطفا راهنمایی کنید
شما باید هیولا رو به داخل اتاقی که سقفش آتش داره ببرید و بعد سریع بیاید بیرون و دستگاه رو فعال کنید تا اتاق بسته بشه و غول آتش بگیره

H M R 0 0 7
23-09-2009, 11:50
بله من دیدم
یک لحظه چشماش سیاهی میره
ولی سراب ندیدم

اين كه فكر كنم مربوط به تكنيك نورپردازي HDR هست كه اولين بار توي Half Life2 به كار بردن
و يا بر عكس وقتي از يك محيط روشن ميريد توي محيط تاريك تا مدت خيلي كمي همه چيز تاريكتره
مثل چشم واقعي

يه بازي بود يادم نيست اسمشو. از همين تكنيك وارد شدن به محيط تاريك استفاده مفيد كرده بود
وقتي از محيط روشن و پر نور وارد يك اتاق كم نور ميشدي تا چند ثانيه خيلي تاريك ديده ميشد(تا چشم عادت كنه) و توي همين چند ثانيه زامبي يا دشمن ميومد سراغت!!

دوستان چطور میشه این نشانه رو برداشت؟
یعنی جایی که نور لیزر وجود داره احتیاجی نیست
چرا واسه من ليزر نداره پس؟
فقط نشانه داره

DJ POLESTAR
23-09-2009, 11:57
فقط نشانه داره
برو تو Documents -Capcom-Resident Evil 5-Config
از چپ به راست
و Stereo رو ON کن.

amin_g_p
23-09-2009, 12:00
فقط نشانه داره

من با دسته که بازی می کنم لیزر فعال می شه با کیبورد و موس لیزر نداره

DJ POLESTAR
23-09-2009, 12:06
من با دسته که بازی می کنم لیزر فعال می شه با کیبورد و موس لیزر نداره
شما رو بخدا تایپیک رو الکی شلوغ نکنید. آخه برادر او پست بالاتر از شما که من راه لیزر دار شدن رو با موس گفتم. دیگه اظهار نظر وجود نداشت.

titanium_zarin
23-09-2009, 12:11
من اینجا گیر کردم....این مجسمه یک دست بیشتر نداره....چه جوری باید بکشمش پایین؟؟؟

123list
23-09-2009, 12:15
من اینجا گیر کردم....این مجسمه یک دست بیشتر نداره....چه جوری باید بکشمش پایین؟؟؟

ان یکی هم درست بالای این طبقه است دختره را بفرست بالا و خودت هم پائین دسته رو همزمان میکشید بعد هم یک دموی کوچولو میاید

G.D.ragon.Ir
23-09-2009, 12:37
دوستان, کسی میدونه برای غیر فعال کردن لیزر با گیم پد چیکار باید کرد؟

titanium_zarin
23-09-2009, 13:11
ان یکی هم درست بالای این طبقه است دختره را بفرست بالا و خودت هم پائین دسته رو همزمان میکشید بعد هم یک دموی کوچولو میاید

دختره رو چه جوری بفرستم بالا؟؟؟؟اخه کنارش که میایستم کاری نمیکنه....خودم میتونم برم بالا؟؟؟اخه راهی پیدا نکردم...:13:

B3HZ@D
23-09-2009, 13:18
دختره رو چه جوری بفرستم بالا؟؟؟؟اخه کنارش که میایستم کاری نمیکنه....خودم میتونم برم بالا؟؟؟اخه راهی پیدا نکردم...

اگه راه پله ها رو درست چیده باشین دختره میره بالا و شما هم از پایین دسته رو میکشین
ا

ali_j98
23-09-2009, 13:32
دوستان اون لباس که تو بخش فروش هست بخرم چه خاصیتی داره اخه گرونه دلم نمیاد بخرم اگه خوبه که بخرم
یه سوال دیگه اون سنگ ها و تاج که میگیری به درد میخوره یا باید بفرشیمش؟/

farhad1361
23-09-2009, 13:36
دوستان سلام

این فایل
s313.arc

من گرفتم ولی این پیغامو میده

اگه امکانش هست راهنمایی بفرمایید

inflate

too many length or distance symbols -3

farhad1361
23-09-2009, 13:39
دوستان سلام

این فایل
s313.arc

inflate

Bs_panzer
23-09-2009, 13:44
من یه فیلم جالب گرفتم ! (توسط خودم)

تو 360 اینو ندیده بودم :دی

زامبیه تو توالته رفتم در زدم اومد بیرون ! :دی

کیفیت QVGA 30fps گرفتم که دایال آپی ها هم شاد بشن !

دانلود با حجم 800 کیلوبایت

لینک 10 بار دانلود شد تموم شد :2:
تو 4 شیر آپ کردم اکسپایر هم نمیشه :40:

آهان ! بعضی ها هم مسخره می کردن تیرزدنمو !

من فیلم میگرفتم داداش 10 سالم بازی می کرد :دی (آخه دست کم میوردم)

light
23-09-2009, 13:52
دوستان كسي مشكل منو نميدونه چيه ؟
ميگم اين ارور چي ميگه ؟

chpter 5 هستم

علیرضا
23-09-2009, 14:52
میگم خوش بحال Chris، با اینPartner هاش :31:
و بیچاره Leon !
:31: :31:

B3HZ@D
23-09-2009, 15:29
دوستان اون لباس که تو بخش فروش هست بخرم چه خاصیتی داره اخه گرونه دلم نمیاد بخرم اگه خوبه که بخرم
یه سوال دیگه اون سنگ ها و تاج که میگیری به درد میخوره یا باید بفرشیمش؟/

اگه پول داری حتما هر دوشون رو بخر....باعث میشه که خون کمتری از دست بدین و تاثیر قدرت ضربات دشمنان رو به روی شما کمتر میکنه
من هر دو جلیقه ها رو خریدم...برای شوا هم خریدم....البته بعدش همین باعث شد که چپتر آخر پول کم بیارم و به یک بدبختی بازی رو تموم کردم

shaaheen
23-09-2009, 15:30
دوستان كسي مشكل منو نميدونه چيه ؟
ميگم اين ارور چي ميگه ؟

chpter 5 هستم

دومين پست اين صفحه يكي از دوستان فايل s310 رو زحمت كشيده گذاشته فكر ميكنم مشكلت همين باشه.حجمش 33 مگه.

kkain-blood
23-09-2009, 15:54

دومين پست اين صفحه يكي از دوستان فايل s310 رو زحمت كشيده گذاشته فكر ميكنم مشكلت همين باشه.حجمش 33 مگه.

نه دوست من مشکل این فایل نیست!! من قبلا patch مربوط به فایل s310 رو نصب کرده بودم مشکلم حل نشد یه patch جدید رو DVD گرفتم Repair کردم مشکل حل شد!

morix_001
23-09-2009, 16:02
اون جایی که یه قول میفته دنبال Chris ( کرم مانند . تو یه زیر زمین . بعد از این که از یه سرباز هارد میگیره ! بعدش میرن یه جایی که کلید میخواد و میره و از یه طرف راهرو که وقتی با غول میری اونجا در بسته میشه . 2 تا کپسول گاز داره که منفجر میکنی و یه اتاق داره که از 4 جاش آتیش میزنه بیرون و بعد وقتی برمیگردی یه قول میفته دنبالت ( نشونی از این بهتر نمیتونم بدم ! ) ) باید چجوری قول رو بکشم ؟ هر 2 تامون تیرامون تموم میشه ! ولی نمیمیره !

farhad1361
23-09-2009, 16:08
دوستان سلام

این فایل
s313.arc

inflate

B3HZ@D
23-09-2009, 16:22
شما اون غول رو بفرست داخل اتاق خودت سریع خارج شو...در رو ببند و اون رو اتش بزن...همین

ali_j98
23-09-2009, 16:24
اگه پول داری حتما هر دوشون رو بخر....باعث میشه که خون کمتری از دست بدین و تاثیر قدرت ضربات دشمنان رو به روی شما کمتر میکنه
من هر دو جلیقه ها رو خریدم...برای شوا هم خریدم....البته بعدش همین باعث شد که چپتر آخر پول کم بیارم و به یک بدبختی بازی رو تموم کردم

ممنون دوست عزیز

یه سوال دیگه یه جا که اون 4 تا قسمت یه چیزیو پیدا میکنی تو سرزمین سرخپوست ها بعد میری یه جایی که یه گله سرخپوست هست که یه 2 تاشونم خیلی قوین و یه پل هست اونجا دقیقا باید چیکار کنم؟؟

godsmak
23-09-2009, 16:27
ممنون دوست عزیز

یه سوال دیگه یه جا که اون 4 تا قسمت یه چیزیو پیدا میکنی تو سرزمین سرخپوست ها بعد میری یه جایی که یه گله سرخپوست هست که یه 2 تاشونم خیلی قوین و یه پل هست اونجا دقیقا باید چیکار کنم؟؟
سرخپوست؟؟؟ :18:
دوست عزیز این بازی تو آفریقا اتفاق میفته نه آمریکا !!!

VahidDG2007
23-09-2009, 16:28
منم دارم با 64 بیتی بازی می کنم و برای همین گفتم که مشکل از ویندوز نیست!:دی کلأ بازی های یکی دو سال پیش بعضیاشون مشکل دارن ، ئلی جدیدا 100% با سیستم 64 بیتی مچ شدن.
اون 2.2 هیچی!!! 4650 کلأ برای بازی زیاد قوی نیست!
البته این که از 5200 بهتره رو 100% قبول دارم! :دی
حالا از چه نظر می گی که روون نیست؟

آقا روون هست هم بازی هم دمو ها

تو بازی که واقعا شفاف و پر سرعت و عالیه اما برای پخش دمو انگار فریم پایینه اما اونم روون اجرا میشه

اما پخش دموهاش جالب نیست زیاد

درضمن اتفاقا بازی های یکی دوسال پیش با این ویندوز خیلی هم روون اجرا میشه بدون هیچ مشکلی :31:

رزیدنت اویل 4, GTA San Andreas و Call Of Duty 4 روون اجرا میشه دموهاش هم خیلی عالی اجرا میشه

اما پخش دموهای رزیدنت 5 جالب نیست حالا دمو زیاد مهم نیست اصل بازیه :31:

اما سون نصب کنم بهتر باید بشه

ali_j98
23-09-2009, 16:35
سرخپوست؟؟؟ :18:
دوست عزیز این بازی تو آفریقا اتفاق میفته نه آمریکا !!!

دوست عزیز چرا گیر میدی خوب شبیه سرخپوستن حالا اگه میدونی راهنمایی کن
اخه تیر زیاد ندارم

titanium_zarin
23-09-2009, 16:38
دوست عزیز چرا گیر میدی خوب شبیه سرخپوستن حالا اگه میدونی راهنمایی کن
اخه تیر زیاد ندارم

همون پیش پل...یه جسد هست که یه تفنگ جفتشه...تفنگه رو بردار حال کن باهاش...قدرتش 1500 هست...با هر تیرش یه نفر میکشه...
اما...سمت راست پل یه راه باریک هست...از اونجا برو...بقیه اش معلومه.
تشکر...

Leon-117
23-09-2009, 16:42
همه figureها و هرچي بازي داشت آزاد كردم.فيگور ها چتدتاشون خيلي باحال بودن مثل اون يارو كه AKدستش بود.
كسي گتلينگ گان كريس رو آزاد نكرده نظر بده؟خيلي بد بودش.البت تو مبارزه با وسكر خيلي خيلي به كار مياد چون تيراش پخش ميشه وسكر زياد نميتونه حركت كنه.

titanium_zarin
23-09-2009, 16:43
دوستان این melee vest چیه؟؟؟به چه درد میخوره؟؟؟؟بعد من این جلیقه ها که میگین پیدا نکردم و ندیدم که بخرم...کجان؟؟

titanium_zarin
23-09-2009, 16:44
همه figureها و هرچي بازي داشت آزاد كردم.فيگور ها چتدتاشون خيلي باحال بودن مثل اون يارو كه AKدستش بود.
كسي گتلينگ گان كريس رو آزاد نكرده نظر بده؟خيلي بد بودش.البت تو مبارزه با وسكر خيلي خيلي به كار مياد چون تيراش پخش ميشه وسكر زياد نميتونه حركت كنه.

این figureها که گفتی چین؟؟؟؟اخه من میرم ولی فقط مثل توپ سبزن...:2:

B3HZ@D
23-09-2009, 17:10
جلیقه ها رو که باید از همون قسمتی که اسلحه ها رو میخرین پیداش کنین
فکر کنم اخر لیست جلیقه ها رو ببینی....اگه پولت میرسه حتما بخرشون...من که هر دوی اونها رو خریدم

فیگور ها رو هم باید بوسیله extra point که از بازی گرفتین ازاد کنین
توی منوی بازی گزینه bonus feature میتونی فیگور ها رو آزاد کنی

metal baz
23-09-2009, 17:18
جلیقه ها رو که باید از همون قسمتی که اسلحه ها رو میخرین پیداش کنین
فکر کنم اخر لیست جلیقه ها رو ببینی....اگه پولت میرسه حتما بخرشون...من که هر دوی اونها رو خریدم

فیگور ها رو هم باید بوسیله extra point که از بازی گرفتین ازاد کنین
توی منوی بازی گزینه bonus feature میتونی فیگور ها رو آزاد کنی

با سلام دوسته عزیز میتونی بگی واقعا به چه دردی میخوره فقط پول کم میکنه :18::18:

B3HZ@D
23-09-2009, 17:26
نه دوست عزیز...منظور من اینه که قیمتشون بالاست
من که هر کدوم رو 10000 تا خریدم
شما با خرید این جلیقه ها باعث میشین ظرفیت جان شما بالا بره...مثلا اون خط مربوط به جان شما که اون پایین هست اگر 60 درصد فرض کنیم اون رو به 80 درصد ارتقاء میده
اثر اسلحه ها و نیزه ها و حملات موجودات توی گیم رو کم میکنه....به نظر من که خرید اون واقعا به درد میخوره
من کاملا راضی بودم....

Vahid_2009
23-09-2009, 17:33
بله من دیدم
یک لحظه چشماش سیاهی میره
ولی سراب ندیدم
اون یه لحظه سیاهی هم فکر کنم حواسشون نبوده وگرنه اونم حذف میکردن. اخه یکی به این سازنده ها نمیگه چطوری توی کمتر از یه ثانیه چشم عادت میکنه به شرایت نوری؟؟؟(کپ کام هم دیگه خودشو خراب کرد)
اون سر گیجه توی بازی خیلی کمه وادم باید خیلی دقت کنه
من یه عکس از سر گیجه گذاشتم اون تابلو وسط تصویر یه ذره کج شده
البته زیاد توی عکس معلوم نیست خودتون امتحان کنید بهتره

farhad1361
23-09-2009, 17:47
اون یه لحظه سیاهی هم فکر کنم حواسشون نبوده وگرنه اونم حذف میکردن. اخه یکی به این سازنده ها نمیگه چطوری توی کمتر از یه ثانیه چشم عادت میکنه به شرایت نوری؟؟؟(کپ کام هم دیگه خودشو خراب کرد)

دوستان سلام

این فایل
s313.arc

inflate

morix_001
23-09-2009, 18:19
راهی هست که بازی رو آنلاین بازی کرد ؟؟؟؟

TCG
23-09-2009, 18:23
سلام بچه ها غول آخرشو وقتی با شوا توی کوه آتش فشان قلبشو از جلو و عقب میزنیم، شروع میکنه به چرخیدن و نمیشه زدش.
راه فرار هم ندارم.
باید چیکارش کنم؟

mosolim
23-09-2009, 18:25
برو تو Documents -Capcom-Resident Evil 5-Config
از چپ به راست
و Stereo رو ON کن.

سلام
دقیقا همین کار باعث میشه که لیزر فعال بشه. OFF کردنش هم بعث غیر فعال کردنش میشه.
نکته جالبی که تو باز یوجود داره اینه که من الان که دارم بازی رو با شیوا از دوباره میرم تمام وضعیت خون و تیر همونیه که از دفعه قبل بوده و حتی مقدار پول.
یه سوال چطوری میشه تیر بینهایت رو فعال کرد.؟ من رو ON میزارم اما بازم تموم میشه. به هرحال فکر کنم برای بازی کردن روی سخت لازم باشه.

mosolim
23-09-2009, 18:28
سلام بچه ها غول آخرشو وقتی با شوا توی کوه آتش فشان قلبشو از جلو و عقب میزنیم، شروع میکنه به چرخیدن و نمیشه زدش.
راه فرار هم ندارم.
باید چیکارش کنم؟
شما باید خیلی سریع عمل کنید و قبل از اینکه شروع به چرخوندن کنه سریع تیر بزنید . من با نارنجک انداز (granade launcher ) چهار بار جلو و سه بار عقب بش تیر زدم.

B3HZ@D
23-09-2009, 18:44
راه فرار هم ندارم.
باید چیکارش کنم؟

شما باید اون رو به محوطه دایره مانند بالا ببرین و زمانی که اون کرم ها از روی اون محل زردرنگ روی بدن وسکر کنار رفتن سریعا به اون محل شلیک کنین

یه سوال چطوری میشه تیر بینهایت رو فعال کرد.؟ من رو ON میزارم اما بازم تموم میشه. به هرحال فکر کنم برای بازی کردن روی سخت لازم باشه.

فکر کنم یک همچین گزینه ای توی قسمت bonus feature هست که برای بینهایت کردن تیر هر اسلحه باید یک مقدار extra point داشته باشین که با اخرید اون قسمت یک اسلحه مورد نظر رو میشه تیرهاش رو بی نهایت کرد...لیست اسلحه ها توی bonus feature هست....به درجه سختی بالا هم برای باز کردنش نیاز نیست

farhad1361
23-09-2009, 19:12
دوستان سلام

این فایل
s313.arc

inflate

توروخدا کمکم کنید تو کفش موندیم

soheilarfaei
23-09-2009, 19:42
سلام دوستاني كه با اجراي بازي resident Evil 5 با اين پيغام روبرو ميشن:
ERR09:Unsupported Function
بايد در مسير زير:
c:\My Documents\CAPCOM\RESIDENT EVIL 5
فايل config.ini را باز كنيد و در خط "Resolution=792x572 " را تغيير دهيد و از بازي لذت ببريد!!!!!:27:
تشكر يادتون نره

B3HZ@D
23-09-2009, 20:12
فکر نکنم جواب بده...چون که من خودم همین مشکل رو دارم و همین کارها ررو هم انجام دادم بیشتر resolution ها رو تست کردم ولی همون اش و همون کاسه بود
البته ممکنه روی بعضی سیستم ها جواب بده ولی برای من که عملی نبود
مجبور شدم بازی رو روی سیستم برادرم نصب کنم

sk_vegas2008
23-09-2009, 20:13
میدونم اینجا جاش نیست ولی یکی بهم کرک سالم بازی re5 رو نمیده؟؟؟

metal baz
23-09-2009, 20:14
راه فرار هم ندارم.
باید چیکارش کنم؟

با سلام دوست عزیز شما باید دقیقا همین کارو ادامه بدید به محض اینکه اون لکه نارنجی رنگ تو قفسه سینش در اومد با قوی ترین اسلحه بزنش میمیره موفق باشید(ولی خدایش حیف وسکر نبود بندازیش تو مواد مذاب البته به نظر من زندس و در شماره های بعدی میاد):11::11::11:

godsmak
23-09-2009, 20:40
میدونم اینجا جاش نیست ولی یکی بهم کرک سالم بازی re5 رو نمیده؟؟؟

دوست عزیز از این سایت بگیر :

golmohammadi
23-09-2009, 21:16
تنظيمات دسته چقدر بد شده
الان همه چيو رديف كردم فقط آنالوگ راست درست نيست
اونم درستش ميكنم
حالا خيلي حال ميده چون اولش بهم ريخته بود
عمرا اگه با موس كيبورد بازي كنم

در اين گيم با بالا بردن رزوليشن گرافيك بازي چندان بهتر نميشه
يه سوال
direct10 را رو xp نصب ميكنم
ولي با اين دايركت اجرا نميشه يعني موقع اجرا اين گزينه غير فعال هست
كجاي كار ايرادداره ؟
اگه ممكنه direct x10 for xp آخرينشو برام بزارين

MILIN3M
23-09-2009, 21:27
بچه ها ... مسیر سیو بازی کجاس

علیرضا
23-09-2009, 21:33
بچه ها ... مسیر سیو بازی کجاس

توی My Document شما و بعد :

\Resident Evil 5\Your Names\avedata.bin
همین فایله است

B3HZ@D
23-09-2009, 21:34
اولا که برای xp چیزی بنام directx 10 بصورت رسمی عرضه نشده
اون چیزی هم که اومده الکیه ...چون که خود مایکروسافت هم گفته directx 10 فقط بر روی vista وجود داره
شما باید روی ویستا بازی رو برای اجرا با directx 10 تست کنین
البته به کارت گرافیکی احتیاج دارین که اون رو ساپورت کنه و همچنین به مانیتوری با resolution بالا....

Reza Azimy_RW
23-09-2009, 21:35
تنظيمات دسته چقدر بد شده
اونم درستش ميكنم

در اين گيم با بالا بردن رزوليشن گرافيك بازي چندان بهتر نميشه
يه سوال
direct10 را رو xp نصب ميكنم
ولي با اين دايركت اجرا نميشه يعني موقع اجرا اين گزينه غير فعال هست
كجاي كار ايرادداره ؟
اگه ممكنه direct x10 for xp آخرينشو برام بزارين
این دایکت اکیس 10 برای اکس پس چرته !
هیچی رو اجرا نمیکنه !
فقط برای Direct X 10 باید ویستا یا 7 نصب کنید

alborz_k
23-09-2009, 21:40
راهی هست که بازی رو آنلاین بازی کرد ؟؟؟؟
سلام! 100% فقط باید نسخه ی اصل بگیرید و یک اینترنت پر سرعت با رمان تأخیر بسیار پایین داشه باشید!! :دی
البته شاید تا یک مدت دیگه سروری چیزی بازی رو بزاره و .... (شاید هم تا حالا گذاشته باشه!:دی)

new evil
23-09-2009, 22:19
اخیییییییییییییییییییییش
تموم شد :دی
باورم نمیشه
یعنی وسکر نابود شد
وسکر یعنی رزیدنت اویل
من که چشمم اب نمیخوره
همین فردا شینجی میکامی میگه ایدا میاد وسکرو نجات میده بعد اویل 6 شروع میشه
راستی به نظر شما داستان قسمت بعدی چیه
اصلا ساخته میشه
اویل که بدون وسکر اویل نیست دیگه :دی

mosolim
23-09-2009, 22:45
سلام
اینم یکی از لباس های شیوا که به نظر من بهترین لباس و آرایش رو تو این لباس داره.

DJ POLESTAR
23-09-2009, 22:50
سلام

این لباس رو چجوری گرفتی؟!
دانلودیه, پکیه,مرحله ی مخفیه,چیه؟

new evil
23-09-2009, 23:09
حتما به این سایت سر بزنید

اینم تمام اطلاعات درباره ی البرت وسکر

farhad07
23-09-2009, 23:22
دوستان چرا برای من وقتی که به دمو ها میرسه نشون نمیده و فقط صدا میاد و زیرنویس ولی تصویر نمیاد ویندوز ویستا و دایرت ایکس 10 هستش

Yi Yi
23-09-2009, 23:27
بازم مشکل همیشگی. کسی از دوستان می تونه لطف کنه فایل s316.arc رو برای من آپلد کنه؟

B3HZ@D
23-09-2009, 23:37
سلام

فکر کنم توی قسمت custom select این لباس ها رو بشه انتخاب کرد
البته قبل از اون باید این لباس ها رو ازاد کنید....

mojtaba182003
23-09-2009, 23:50
سلام دوستان

چجوري ميتونم زبان كل بازي رو انگليسي كنم ؟؟؟

Layken
23-09-2009, 23:59
سلام دوستان

چجوري ميتونم زبان كل بازي رو انگليسي كنم ؟؟؟
در مورد این مشکل در صفحات قبی توضیح داده شده....
بگردی هستش..

B3HZ@D
24-09-2009, 00:01
به وسیله launcher بازی از منوی language از لیست زبان ها انگلیسی رو انتخاب کنین و وارد بازی بشین

farhad07
24-09-2009, 00:03
دوستان چرا برای من وقتی که به دمو ها میرسه نشون نمیده و فقط صدا میاد و زیرنویس ولی تصویر نمیاد ویندوز ویستا و دایرت ایکس 10 هستش

دوستان کسی جوابمو بده ممنون میشم البته بعضی مواقع درست میشه اما بعدا باز خراب میشه ؟؟؟؟

UP-SNAKE
24-09-2009, 00:06
آقا با mouse ميشه بازی کرد يا مثله 4 شه؟

Layken
24-09-2009, 00:06
دوستان کسی جوابمو بده ممنون میشم البته بعضی مواقع درست میشه اما بعدا باز خراب میشه ؟؟؟؟ به نظر من به احتمال زیاد ویندوزت مشکل داره شما یا یه xp بزن امتحانی بکن
و یا از دوستانی که این بازیو تهیه کردند منظور در شهر خودتون این مشکلو دارن یا نه اگه داشتن که
مشکل از نسخه شما خواهد بود.

آقا با mouse ميشه بازی کرد يا مثله 4 شه؟
بله با ماوس میشه..

farhad07
24-09-2009, 01:04
دوستان من فقط این مشکل رو تو دایرکت ایکس 10 دارم رو 9 فیلمها رو نشون میده اما رو 10 فقط صدا و نوشته میاد ولی فیلم نشون نمیده کارت گرافیکم 4850 هستش و یه سوال دیگه که 10 با 9 تو بازی چه فرقی داره ؟

DJ POLESTAR
24-09-2009, 04:15
درسته که سری رزیدنت اویل از نسخه 3 به بعد از حال هوای ترس و زامبی,شهر بهم ریخته و... دور شده ولی الانم خیلی عالی شده, شده یک بازی اکشن تمام عیار. ولی دیگه بسته, کاش نسخه ی 6 دوباره بره همون دنباله نسخه های 1.2.3'

mazzi
24-09-2009, 08:02
سلام
دوستان یکی بزرگی کنه این فایل s316.arc رو بذاره
به این فایل هم گیر داده بدبختی
نگاه کردم s306.arc هم نیست
اگه لطف کنید این فایل هم کسی بذاره ممنون میشم

saiiddz
24-09-2009, 08:18
دوستان کسی جوابمو بده ممنون میشم البته بعضی مواقع درست میشه اما بعدا باز خراب میشه ؟؟؟؟
یه فایلی هست که باید نصبش کنید
اون فایل مدیا پلیر رو آپ میکنه و باعث میشه صدا درست بشه و دو تصویری فیلم ها دیده نشه
راستی دوستان مال من 3 دی وی دی هست پس چطور پی سی 2 دی وی دی میفروشه؟!

saiiddz
24-09-2009, 08:39

چشم من خودم دوباره امتحان و عکس هاش هم میزارم که ببینید
آقا یکی یه کمکی به ما بکنه
این نشانه رو چطور بردارم؟

Squall Leonhart
24-09-2009, 08:46
درسته که سری رزیدنت اویل از نسخه 3 به بعد از حال هوای ترس و زامبی,شهر بهم ریخته و... دور شده ولی الانم خیلی عالی شده, شده یک بازی اکشن تمام عیار. ولی دیگه بسته, کاش نسخه ی 6 دوباره بره همون دنباله نسخه های 1.2.3'

يه جايي نوشته بود كه اين شماره 5 ديگه آخرين شماره اين سري هست. (يادم نمياد كجا بود) ولي فكر نكنم اين طوري باشه. يه چيز ديگه هم نوشته بود اينكه سازنده اين بازي دوست نداره اين بازي رو بازي كنه و فقط دوست داره اين بازي رو بسازه!

nazila20
24-09-2009, 08:49
چرا موقع پخش دمو صحبتهای شخصیتهای بازی فرقی نمیکنه کی باشه کریس شوا یا هرکس دیگه صدا نداره البته آهنگ هست وزیر نویس مشکل چی میتونه باشه ؟

mostafa_gm
24-09-2009, 09:08
سلام

آره ولي واسه مهموني آخر شب نه ميون يه خروار زامبي!:27:

sima_6600
24-09-2009, 09:16
دوستان من فقط این مشکل رو تو دایرکت ایکس 10 دارم رو 9 فیلمها رو نشون میده اما رو 10 فقط صدا و نوشته میاد ولی فیلم نشون کمیده کارت گرافیکم 4850 هستش و یه سوال دیگه که 10 با 9 تو بازی چه فرقی داره ؟

سلام.AA رو Off کن درست میشود.:10::31:.

Davood_titan
24-09-2009, 09:30
خدا رو شکر من این مشکل ها رو ندارم
فقط از یک چیز بازی خوشم نیومد اونم جای وسایلش هست مثل ایول 4 جادار نیست

ardalan_zapata
24-09-2009, 10:07
سلام
دوستان یکی بزرگی کنه این فایل s316.arc رو بذاره
به این فایل هم گیر داده بدبختی
نگاه کردم s306.arc هم نیست
اگه لطف کنید این فایل هم کسی بذاره ممنون میشم

خدمت شما
براتون آپ کردم

sk_vegas2008
24-09-2009, 10:15
سلام دوستان من یه جا گیر افتادم که اون غول بزرگ که تبر داره و سر یکی که تفنگ بهمون داد رو قطع میکنه چه جوری باید کشت در اولای بازی همون غولی که قیافش رو پوشنده و سر یکی از دوستامونو کند با تبر و تیغهای در هیکلش هست

pcali
24-09-2009, 10:22
خدا رو شکر من این مشکل ها رو ندارم
فقط از یک چیز بازی خوشم نیومد اونم جای وسایلش هست مثل ایول 4 جادار نیست

آره خیلی آزار دهندست رسیدم مرحله 3-5 دیگه داره تموم میشه برای بار دوم باید با
DX10 امتحان کنم ببینم تعداد فریم چقدر میشه فعلا داره 70 تا میده :8:

pcali
24-09-2009, 10:24
سلام دوستان من یه جا گیر افتادم که اون غول بزرگ که تبر داره و سر یکی که تفنگ بهمون داد رو قطع میکنه چه جوری باید کشت در اولای بازی همون غولی که قیافش رو پوشنده و سر یکی از دوستامونو کند با تبر و تیغهای در هیکلش هست

شما چکار به اون داری باید مقاومت کنی تا نیروهای کمکی بیاد فقط از دستش فرار کن :13:

godsmak
24-09-2009, 10:53
دوستان من فقط این مشکل رو تو دایرکت ایکس 10 دارم رو 9 فیلمها رو نشون میده اما رو 10 فقط صدا و نوشته میاد ولی فیلم نشون نمیده کارت گرافیکم 4850 هستش و یه سوال دیگه که 10 با 9 تو بازی چه فرقی داره ؟
دوست عزیز مشکل از درایور نسخه 9.9 کارت گرافیک شماست.
نسخه 9.8 رو نصب کنید، مشکل حل میشه، خودم تست کردم!

sima_6600
24-09-2009, 10:58
نه دوست من از درایور نیست من هم این مشکل رو داشتم وقتی AA رو off کردم درست شد نیاز به عوض کردن درایور نیست.

sk_vegas2008
24-09-2009, 11:01
شما چکار به اون داری باید مقاومت کنی تا نیروهای کمکی بیاد فقط از دستش فرار کن :13:
نیروی کمکی دیگه چیه؟؟؟
ممنون

Reza Azimy_RW
24-09-2009, 11:04
نیروی کمکی دیگه چیه؟؟؟
ممنون
با اجازه اقا pcali :
شما کاری به اون گنده نداشته باش مقاومت کن یه هلکوپتری بعد از چند دقیقه میاد و با ار پی جی همه رو میکشه .

DJ POLESTAR
24-09-2009, 11:53
درسته که سري رزيدنت اويل از نسخه 3 به بعد از حال هواي ترس و زامبي,شهر بهم ريخته و... دور شده ولي الانم خيلي عالي شده, شده يک بازي اکشن تمام عيار. ولي ديگه بسته, کاش نسخه ي 6 دوباره بره همون دنباله نسخه هاي 1.2.3'

Leon-117
24-09-2009, 12:12
سلام.روي اين حالت هاي خيلي سخت بازي چقد سخت ميشه.نميشه تكون خورد اينهو گاو ميريزن سرت ماجيني هاي .........!!!
اون لباس شوا كه دوستمون عكشو گزاشته بود خوبه ولي اصلا خوب نيست!مدل موهاش مخصوصا.اصلا لباس دست حسابي نداره.

mosolim
24-09-2009, 12:31
آره ولي واسه مهموني آخر شب نه ميون يه خروار زامبي!:27:
سلام
دقیقا حق با شماست من هم به همین منظور این گذاشتم. ولی باید به طراحش ایراد گرفت که این لباس رو براش قرار داده . لااقل باید یه لباس نظامی میذاشتن.

mosolim
24-09-2009, 12:37
درسته که سري رزيدنت اويل از نسخه 3 به بعد از حال هواي ترس و زامبي,شهر بهم ريخته و... دور شده ولي الانم خيلي عالي شده, شده يک بازي اکشن تمام عيار. ولي ديگه بسته, کاش نسخه ي 6 دوباره بره همون دنباله نسخه هاي 1.2.3'
اون بازی های نسل قدیم بود که به دلیل عدم توانایی در طراحی محیط های سه بعدی کاراکتر رو سه بعدی طراحی می کردند که با رفتن به محیط جدید زاویه دوربین عوض میشد و از اونجا که شما به تمام محیط اشراف نداشتید اگر یه زامبی از پشت سر بتون حمله میکرد غافل گیر میشدیدو حس ترس و هیجان بیشتری تو بازی بود. اما حالا این بازی ها جز بازی های نسل جدید محسوب میشه و محیط های کاملا سه بعدی و طبیعی ترس زیادی رو القا نمی کنه چون به کل محیط مسلطید. البته من هم با اونا بیشتر حال میکردم. مثلا جاهایی که با غول آخرها و یا اون nemesis به طور ناگهانی مواجه میشدیم خیلی حال میداد تا الان که با یه دمو شما رو برای یه مبارزه آماده میکنه و دقیقا میدونید که چه چیزی در انتظار شماست.

farhad1361
24-09-2009, 13:16
بچه ها کسی این فایل

s310.arc

تشکر میکنم

smit.doctor
24-09-2009, 13:29
این بازی رو میشه 2 نفره رو یه سیستم بازی کرد؟

waterpolo
24-09-2009, 13:45
بالاخره تمومش کردم ولی از re4 اسونتر بود

سرور همتون
24-09-2009, 14:04
تروخدااااااااااااااااا
یه کرک و یه ترینر خوب بذارید که ترینره به کرکه بخوره .
جون هرکی دوست دارید سریع و سالم
نوکرم

godsmak
24-09-2009, 14:44
نه دوست من از درایور نیست من هم این مشکل رو داشتم وقتی AA رو off کردم درست شد نیاز به عوض کردن درایور نیست.
دوست عزیز شما که انقدر مطمئنی کاری رو که گفتم تست کن، اگر جواب نداد اونوقت بیا بگو.
من خودم این کار رو تست کردم 100 % جواب میده، لازم هم نیست AA رو Off کنید.

abbas_p
24-09-2009, 15:19
چطوری باید اون هر کول رو که باید با تیربار بزنی بکشیم..من اونجا گیر کردم نمیتونم بزنمش ...فکر کنم چپتر 2.3 هست

konami-pes
24-09-2009, 15:22
تنظيمات دسته چقدر بد شده
اونم درستش ميكنم

دوست عزیز شما چطوری تنظیمات دسته رو درست کردی؟ من میخوام تنظیمات رو مثل اویل 4 کنم اما نمیشه:41: لطفا آموزش قدم به قدم رو بنویس مرسی

konami-pes
24-09-2009, 15:28
آخه کجاش عالی شده برادر من ؟؟؟؟!!! حالم از این شبه زامبی ها بهم می خوره:2: به قول یکی از دوستان کجا تا حالا دیدین زامبی موتور سواری کنه و تک چرخ بزنه یا اینکه تیراندای کنه و بشینه پشت رگبار و از این جور مزخرف ها ؟؟!!! بازی 100 درصد اکشن شده و نام رزیدنت اویل رو خراب کردند :19: واقعا برای کاپکوم متاسفم . احتمال داره دیگه اصلا بازی رو ادامه ندم !! تا حالا تا chapter 2-2 اومدم و اصلا بازی بهم حال نداده و هیچ ترسی تو بازی نیست امیدوارم در ادامه بهتر بشه البته چشم آب نمی خوره . بابا یه نفر آدرس سایت رسمی رزیدنت اویل و یا سایت کاپکوم رو بهم بده میخوام برم کلی حرف بهشون بزنم و ازشون انتقاد کنم

Layken
24-09-2009, 15:37
آخه کجاش عالی شده برادر من ؟؟؟؟!!! حالم از این شبه زامبی ها بهم می خوره:2: به قول یکی از دوستان کجا تا حالا دیدین زامبی موتور سواری کنه و تک چرخ بزنه یا اینکه تیراندای کنه و بشینه پشت رگبار و از این جور مزخرف ها ؟؟!!! بازی 100 درصد اکشن شده و نام رزیدنت اویل رو خراب کردند :19: واقعا برای کاپکوم متاسفم . احتمال داره دیگه اصلا بازی رو ادامه ندم !! تا حالا تا chapter 2-2 اومدم و اصلا بازی بهم حال نداده و هیچ ترسی تو بازی نیست امیدوارم در ادامه بهتر بشه البته چشم آب نمی خوره . بابا یه نفر آدرس سایت رسمی رزیدنت اویل و یا سایت کاپکوم رو بهم بده میخوام برم کلی حرف بهشون بزنم و ازشون انتقاد کنم
درسته بعضی مواقع وقتی زمین میخورند با یه حرکت ژیمناستیک مدل از زمین بلند میشن
بیچاره کریس خودش نمی تونست این کارو بکنه..:31:

DJ POLESTAR
24-09-2009, 15:44
دقیقا حرف منم همینه ولی من از بازی خوشم اومد چون اکشنه ولی کاش اسمش یه چیز دیگه بود و بدم اومد چون دیگه مثل سری های قبل نیست. بهرحال هرکس یه اینتخابی داره!

golmohammadi
24-09-2009, 15:44
این دایکت اکیس 10 برای اکس پس چرته !
هیچی رو اجرا نمیکنه !
فقط برای Direct X 10 باید ویستا یا 7 نصب کنید
مگه ويندوز ويستا خيلي شاخه ؟
اون از xp چرت تره با 100 رحمت به xp
راستي قيد دايركت و .. را زدم
چون ديشب تقريبا تمام گرافيك بازي را آخر گذاشتم
و هيچ تفاوت خاصي نديدم
نميگم نبود و كمتر از حد انتظار بود
حالا ايركت هم هر چي باشه حدافل در اين گيم تاثير چنداني نخواهد داشت
حالا ميبينم كه كرايسيس حق داشت گرافيكيترين گيم تاريخ باشه

دوست عزیز شما چطوری تنظیمات دسته رو درست کردی؟ من میخوام تنظیمات رو مثل اویل 4 کنم اما نمیشه:41: لطفا آموزش قدم به قدم رو بنویس مرسی

آموزش تنظيمات جوي استيك
خواهشا اين آموزش به پست نخست اضافه بشه
تا اكثر افراد بتونند با دسته براحتي بازي كنند
لانچر را اجرا نموده و از منوي Settings گزينه gamepad settings را انتخاب كنيد
لانچر همونيه كه موقع اجراي گيم اولش مياد تا directx را انتخاب كني
خب حالا تنظيمات دسته را طبق عكس زير وارد كنيد
تا دقيقا مثل اويل 4 بشه
البته اين تنظيمات براي دسته هايي هست كه مثل دسته پلي استيشن هستند
در دسته هاي مختلف ممكنه تنظيمات فرق داشته باشند
موفق باشيد

*hamedkhatar*
24-09-2009, 15:48
سلام
من رسیدم چپتر 6 خیلی بازی عالیه گرافیکش داره من رو میکشه تو DX 10

راستی کل بازی چند تا چپتر داره تا تموم شه؟
ممنون

titanium_zarin
24-09-2009, 15:52
سلام
من رسیدم چپتر 6 خیلی بازی عالیه گرافیکش داره من رو میکشه تو DX 10

راستی کل بازی چند تا چپتر داره تا تموم شه؟
ممنون

دیگه اخرشی دوست من...همین چپتر اخریه...

titanium_zarin
24-09-2009, 15:53
میشه بگین این جیل رو چه کارش باید کنم؟؟؟؟
از پشت میگیرمش بعد میگه f بزن ولی هیچی نمیشه....این که از وسکرم بدتره....

mojtaba182003
24-09-2009, 16:02
توي بازي بعضي اوقات گيراي عجيبي ميكنه

2 يا 3 دقيقه يك بار اينجوري ميشه بازي خيلي كند ميشه بعد خوب ميشه ولي بازم تكرار ميشه اعصابمو خورد كرده

ميشه كاريش كرد ؟

مشخصات سيستمم بالاتر از اونيه كه ميخواسته

mosolim
24-09-2009, 16:19
سلام
باید کنارش برید و کلید E رو بزنید تا بگیردش یل شما یا شوا ، وقتی پرتش کردید زمین برید بالا سرش و باز کلید E رو سریع بزنید تا اون قطعه که روی سینش هست رو بکنید . چند بار باید این کارو انجام بدید تا موفق بشید.

mosolim
24-09-2009, 16:24
چطوری باید اون هر کول رو که باید با تیربار بزنی بکشیم..من اونجا گیر کردم نمیتونم بزنمش ...فکر کنم چپتر 2.3 هست
شما در ابتدا به بشکه هی سوختی که در کنارش هست شلیک کنید. بعد باید مرتب به خودش شلیک کنید. وقت یک از بازوش تو تا تیکه زد بیرون اونا رو هدف قرار بدید . بعد از اینکه بی حال شد از کمرش یه قطعه دیگه میزنه بیرون که اونو رو همباید بزنید. همینطور به زدن بخش هایی که از بازوهاش میزنه بیرون و کمرش ادامه بدید تا نابود بشه.

Vahid_2009
24-09-2009, 16:27

من اینجا گیر کرده بودم ولی نمیدونستم چیکار باید بکنم اینقدر fرو زدم تا اون کنده شد

تا حالا تا chapter 2-2 اومدم و اصلا بازی بهم حال نداده و هیچ ترسی تو بازی نیست امیدوارم در ادامه بهتر بشه البته چشم آب نمی خوره . بابا یه نفر آدرس سایت رسمی رزیدنت اویل و یا سایت کاپکوم رو بهم بده میخوام برم کلی حرف بهشون بزنم و ازشون انتقاد کنم
من فقط از یه صحنه بازی ترسیدم اونم فقط یه لحظه
فکر کنم توی مرحله پادگان باشه یه موجوداتی مثل عنکبوت هستند ولی خیلی بزرگ که از سقف می یفتند واگر جلوشون باشین گردنتونو میگرن و...

سایت رسمی Resident Evil 5

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسایت رسمی capcom

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسایت رسمی سری Resident Evil

pooryapilehvar
24-09-2009, 16:35
کسی میدونه چجوری میشه این بازی رو تو نسخه ی PC دو نفره بازی کرد

DJ POLESTAR
24-09-2009, 17:00

h_starboy
24-09-2009, 17:02
دوستان بازی خیلی قشنگی شده .
مخصوصا اینکه یه همکار داریم و حال میده
فقط من با گیم پد xbox360 بازی میکنم و همه چی هم عالیه فقط این زاویه دوربین رو نمیشه عوض کرد تو بازی ؟
آخه اینجوری تیر اندازی یکم سخته . تا آدم بیاد پیدا کنه و زاویه رو پیدا کنه هیچی دیگه
اگه زاویه رو بشه برد تو خوب بود .

ebinem173
24-09-2009, 17:15
هنگام پخش دموها گرافیک بازی خراب میشه خط های سیاه داخل بازی میشه اگه دمو زیاد ادامه پیدا کنه اصلا شاید سیستمم کلا هنگ کنه ولی دوبازه که بازی شروع میشه مشکل برطرف میشه
بازی هم مال بویزتیم هست
کسی میدونه مشکل از کجاست؟
کابل مونیتور یا کارت گرافیک یا خود بازی؟

titanium_zarin
24-09-2009, 17:24
سلام
باید کنارش برید و کلید E رو بزنید تا بگیردش یل شما یا شوا ، وقتی پرتش کردید زمین برید بالا سرش و باز کلید E رو سریع بزنید تا اون قطعه که روی سینش هست رو بکنید . چند بار باید این کارو انجام بدید تا موفق بشید.

من میگیرمش...بعد f میزنم....ولی یه دفعه در میره از دستم و میزنم...پدرم رو در اورده.

konami-pes
24-09-2009, 17:35
اون از xp چرت تره با 100 رحمت به xp
راستي قيد دايركت و .. را زدم
چون ديشب تقريبا تمام گرافيك بازي را آخر گذاشتم
و هيچ تفاوت خاصي نديدم
نميگم نبود و كمتر از حد انتظار بود
حالا ايركت هم هر چي باشه حدافل در اين گيم تاثير چنداني نخواهد داشت
حالا ميبينم كه كرايسيس حق داشت گرافيكيترين گيم تاريخ باشه

آموزش تنظيمات جوي استيك
خواهشا اين آموزش به پست نخست اضافه بشه
تا اكثر افراد بتونند با دسته براحتي بازي كنند
لانچر را اجرا نموده و از منوي Settings گزينه gamepad settings را انتخاب كنيد
لانچر همونيه كه موقع اجراي گيم اولش مياد تا directx را انتخاب كني
خب حالا تنظيمات دسته را طبق عكس زير وارد كنيد
تا دقيقا مثل اويل 4 بشه
البته اين تنظيمات براي دسته هايي هست كه مثل دسته پلي استيشن هستند
در دسته هاي مختلف ممكنه تنظيمات فرق داشته باشند
موفق باشيد

من وقتی روی لانچر می رم و بعدش گزينه gamepad setting کلیک می کنم هیچی نمیاد :41: و این صفحه تنظیمات دست نمیاد . میشه بگید داخل خود بازی می تونم تغییرش بدم یا نه؟ ممنونم

Reza Azimy_RW
24-09-2009, 18:13

بله !
اینم عکس از مقایسه Resident Evil 5 توی DirectX9 و DirectX10 هست که خودم گرفتم . البته و Anti As... خاموش بود . واقعا تفاوتش زیاده . مثلا سایه ها خیلی بهترند و ...
تصویر از DirectX9 :

تصویر از DirectX10 :

در ضمن من توی Windows 7 بازی رو تست کردم 29.8 فریم سرعت میگرفت و توی Windows XP 30.1 فریم سرعت میگرفت . در نتیجه تفاوت بسیار ناچیزه ! پس صرفه به DirectX10 هست .
راستی دوستان من بازی رو توی اکس پی رفتم و الان میخوام با 7 ادامه بدم ولی وقتی سیوهام رو از ویندوز XP کپی میکنم به 7 و جایگزین میکنم توی بازی میگه Cant Load Save . مشکل از کجاست ؟ فوق العاده ممنون میشم کمک

کنید .

shayang
24-09-2009, 18:24
با سلام و خسته نباشید

من مرحله آخره بازیم و گیر کردم این یارو رو چطوری باید بزنیم تا اونجایی میرم که میپره اونور و این صخره ها خراب میشه و دختره آویزون میشه تا میخوام بجنبم میوفته تو مضاب ها و تمام ... ! :41:

خوده غوله رو هم که هر چی میزنی ککشم نمیگذه :13::18:

tahoori
24-09-2009, 18:35
بله !
اینم عکس از مقایسه Resident Evil 5 توی DirectX9 و DirectX10 هست که خودم گرفتم . البته و Anti As... خاموش بود . واقعا تفاوتش زیاده . مثلا سایه ها خیلی بهترند و ...
تصویر از DirectX9 :

تصویر از DirectX10 :

در ضمن من توی Windows 7 بازی رو تست کردم 29.8 فریم سرعت میگرفت و توی Windows XP 30.1 فریم سرعت میگرفت . در نتیجه تفاوت بسیار ناچیزه ! پس صرفه به DirectX10 هست .
راستی دوستان من بازی رو توی اکس پی رفتم و الان میخوام با 7 ادامه بدم ولی وقتی سیوهام رو از ویندوز XP کپی میکنم به 7 و جایگزین میکنم توی بازی میگه Cant Load Save . مشکل از کجاست ؟ فوق العاده ممنون میشم کمک

کنید .

شما باید به غیر از سیو بازی در پوشه داکیومنت از این فایل هم یک بکاپ بگیرید

C:\Users\xxx\AppData\Local\Xlive

online_amin
24-09-2009, 18:45
با سلام و خسته نباشید

من مرحله آخره بازیم و گیر کردم این یارو رو چطوری باید بزنیم تا اونجایی میرم که میپره اونور و این صخره ها خراب میشه و دختره آویزون میشه تا میخوام بجنبم میوفته تو مضاب ها و تمام ... ! :41:

خوده غوله رو هم که هر چی میزنی ککشم نمیگذه :13::18:

وقتی غوله میره دنبال زنه, شما باید غوله رو نشونه بگیری و بزنی. یه بار که درست بهش بخوره, غوله روش رو میکنه طرف تو و به طرفت شلیک میکنه. در این موقع باید دکمه های A و D رو بزنی تا جا خال بدی. چند بار که شلیک کرد بعد دوباره میره دنبال زنه. دوباره بهش شلیک کن و دوباره همین قضیه... دوبار که انجام بدی زنه خودش رو میکشه بالا و تمام! بعد تازه مبارزه اصلی شروع میشه که باید پشت طرف رو نشونه بگیری و اون لکه زرد رنگ رو بزنی. راستی باید بری اون قسمت بالا. نباید خودت رو بندازی اون پایین. همون بالا بمون و با غول بجنگ.

starn
24-09-2009, 18:47
دوستان مال شرکت پردیس مشکلی نداره؟؟؟؟؟؟ (بازی کامل؟؟)
من الان گرفتم خیالم تخت باشه؟

mosolim
24-09-2009, 18:50
من میگیرمش...بعد f میزنم....ولی یه دفعه در میره از دستم و میزنم...پدرم رو در اورده.
خوب باید چند بار این کار رو تکرار کنید تا اون چیز یرو که به سینش چسبیده بکنید. فکرکنم یه 4- 5 باری بشه.

shayang
24-09-2009, 18:53
وقتی غوله میره دنبال زنه, شما باید غوله رو نشونه بگیری و بزنی. یه بار که درست بهش بخوره, غوله روش رو میکنه طرف تو و به طرفت شلیک میکنه. در این موقع باید دکمه های A و D رو بزنی تا جا خال بدی. چند بار که شلیک کرد بعد دوباره میره دنبال زنه. دوباره بهش شلیک کن و دوباره همین قضیه... دوبار که انجام بدی زنه خودش رو میکشه بالا و تمام! بعد تازه مبارزه اصلی شروع میشه که باید پشت طرف رو نشونه بگیری و اون لکه زرد رنگ رو بزنی. راستی باید بری اون قسمت بالا. نباید خودت رو بندازی اون پایین. همون بالا بمون و با غول بجنگ.

ممنون بابت راهنماییت

آره پست رو که دادم اینجا رفتم دوباره تست کردم یه 20 باری دوباره سعی کردم تازه قضیه رو فهمیدم .. دقیقا همینطوره که شما میگی ...:11:

آخه من از دیشب تا حالا علافه اون سنگه شده بودم هی هولش میدادم تا بره بیوفته تو مزابها ...!:41:

ولی به نظرم خیلی کم بود :41: من آخرین بازی که انجام دادم اویل 4 بود 2 سال پیش حالا دوباره باید صبر کرد فکر کنم یه 2 سالی طول بکشه ..!

خیلی ناراحتم که تموم شدش ..! احتمالا الان که میشه با دختره رفت رو تست میکنم

با تشکر :10:

shayang
24-09-2009, 18:56
خوب باید چند بار این کار رو تکرار کنید تا اون چیز یرو که به سینش چسبیده بکنید. فکرکنم یه 4- 5 بازی بشه.

من این کارو کردم ... چون یه 40 باری تست کردم دیدم کنده نمیشه ..

یه چند تا تیر بهش زدم البته کم ها طوری که نمیره .. انگاری یه خورده از جفتک زدن و شیلنگ تخته زدنش کم تر شد و به قولی انرژیش کمتر شد ...! بد کندم از تو سینش ..:13:

G.D.ragon.Ir
24-09-2009, 19:42
من وقتی روی لانچر می رم و بعدش گزينه gamepad setting کلیک می کنم هیچی نمیاد :41: و این صفحه تنظیمات دست نمیاد . میشه بگید داخل خود بازی می تونم تغییرش بدم یا نه؟ ممنونم
با اجازه از golmohammadi

داخل بازی, فقط حق انتخاب بین یکی از 4 حالت پیش فرض رو دارید و نمیتونید تنظیمات رو به شکلی که خودتون مایلید, تغییر بدید اما برای رفع مشکلتون یک راه دیگری هم هست و اون اینه که شما به مسیر Documents > CAPCOM > RESIDENT EVIL 5 رفته و فایل config را باز کنید. در زیر عبارت [JOYPAD] تنظیمات مربوط به دسته بازی وجود داره, تنظیمات رو به دلخواه, تغییر داده و در انتها, فایل رو ذخیره کنید.

personal_68
24-09-2009, 20:39
با سلام به بچه ها من بازی رو گرفتم 2 DVD و وقتی نصب کردم چینی و انگلیسی هست یعنی توضیحات زیرنویس بازی که مثلاً بگه کجا بری چی کار کنی چینی هست ولی انگلیسی صحبت می کنن وقتی می خوای حرکت کنی و راهنمای بازی انگلیسی هست که مثلاً میگه با W - S- A-D حرکت کنی
چی کار می تونم بکنم این کلاً انگلیسی بشه
آیا بچه ها همین مشکلو دارن
منتظر کمکتون هستم و آیا Patch یا چیزی داره که انگلیسی کنه