PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Resident Evil 5

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

sepehrppp
18-09-2009, 15:20
دوستان عزيز تورو خدا يه ترينر براي جون بي نهايت بزارين كه از اين GFWLاينا هم نخواد.اونجايي كه 2تا اره برقي دار ميان موندم تو كفش يا من ميميرم يا شوا بدرد نخور.
چجوري ميشه به شوا گفت سرجاش بمونه دنبال ما نياد؟
باید قبلش game for windows 3 اخرین نسخشو دانلود کنی که تو پست صفحه ی 249 گذاشتم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SAM_FISHER_HQ
18-09-2009, 15:24
اون مشکلی که میگن بازی های نسخه boysteam داره و در مرحله 13 مشکل پیدا میکنه هم با همین فایل s312.ar حل میشه ؟
آقا من از P30W سفارش دادم. این نسخه ای که سفارش دادم boysteam هست؟:41:

sepehrppp
18-09-2009, 15:28
شما از کدوم شرکت یا سایت خریدی عزیز؟

من مشهدم از شرکت سروش.

آقا من از P30W سفارش دادم. این نسخه ای که سفارش دادم boysteam هست؟:41:
نه نیست.فکرم نکنم ایرادی داشته باشه.کارای p30w خیلی با کیفیت هست.

SAM_FISHER_HQ
18-09-2009, 15:36
کسی نیست جواب مارو بده؟

Leon-117
18-09-2009, 15:41
نميشه يجا ديگه آپلود كنين ترينرو؟تو اين سايته هرچي Downloadfile nowرو ميزنم چيزي نميشه.

sepehrppp
18-09-2009, 15:44
نميشه يجا ديگه آپلود كنين ترينرو؟تو اين سايته هرچي Downloadfile nowرو ميزنم چيزي نميشه.

از سایت gamecopyworld هم میتونین دانلود کنین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداونی که نوشته Resident Evil 5 v1.0 (v1.0.0.129) +6 TRAINER سالم میباشد.
بعد از کلیک کردن روی عکس دیسکت کوچیکی که گوشه سمت چب Resident Evil 5 v1.0 (v1.0.0.129) +6 TRAINER نوشته دوباره کلیک کنید تا صفحه ی دانلود باز بشه.

اینم یک لینک دیگه برای دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Oracle_Eldorado
18-09-2009, 16:25
ببخشیدمن هرچی از اینجا میزنم که دانلود کنه ، نمیشه :

لینک دیگه ای از این برنامه دارین ؟

titanium_zarin
18-09-2009, 16:42
ببخشیدمن هرچی از اینجا میزنم که دانلود کنه ، نمیشه :

لینک دیگه ای از این برنامه دارین ؟

باید رو دانلود کلیک کنید بعدش پاییین یه جایی نشون میده که اونجا ورژنای مختلفش رو نشون میده...میتونی کلیک کنی و صفحه جدید باز میشه:10::5:

pouyacapitan
18-09-2009, 17:00
سلام دوستان.
من اینو رو ایکس باکس دارم!
ولی تو اولش موندم وقتی اون طرفه با بلندگو حرف می زنه و حمله می کنن به طرف ما من نمی دونم چیکار کنم!
اون طرفم که تبر داره 2 تا می زنه پس کلم و اخ!!
در ضمن گلوله هاش هم خیلی کمه!!

online_amin
18-09-2009, 17:14
اینجا در مورد هر چی بحث میشه الا داستان بازی. به نظر من رزیدنت 5 همچین شاهکاری هم نیست و اگر دارم بازی میکنم به این خاطر هست که نسخه های قبلی رو بازی کردم و خیلی لذت بردم. شاهکار واقعی رزیدنت 3 بود (در زمان خودش). همچین گرافیک خیره کننده ای هم نداره ها. یه چیز معمولی در زمان خودش هست.

تنها چیزی که منو مجبور میکنه بازی کنم داستان بازی هست. کسی در مورد داستان نظری نداره؟ این کریس به جز در رزیدنت 1 جای دیگه ای هم Wesker رو دیده؟ تو کدوم نسخه از بازی؟

bayern
18-09-2009, 17:14
سلام
کسی از دوستان میدونه چجوری باید لیزری که نور قرمز میندازه رو هدف رو تو اسلحه هامون فعال کنیم...

resident_evil
18-09-2009, 17:17
سلام دوستان.
من اینو رو ایکس باکس دارم!
ولی تو اولش موندم وقتی اون طرفه با بلندگو حرف می زنه و حمله می کنن به طرف ما من نمی دونم چیکار کنم!
اون طرفم که تبر داره 2 تا می زنه پس کلم و اخ!!
در ضمن گلوله هاش هم خیلی کمه!!

اونجا اگه نتونستي بكشيشون فرار كن ! البته بستگي داره با چه درجه سختي رفته باشي .

ali_ranger22
18-09-2009, 17:18
سلام
کسی از دوستان میدونه چجوری باید لیزری که نور قرمز میندازه رو هدف رو تو اسلحه هامون فعال کنیم...

من وقتی اوایل بازی با دسته بازی می کردم خود به خود از لیزر استفاده می کرد اما وقتی موس و کیبورد استفاده می کنی لیزر حذف میشه

pouyacapitan
18-09-2009, 17:20
اونجا اگه نتونستي بكشيشون فرار كن ! البته بستگي داره با چه درجه سختي رفته باشي .

ok نوید جان.
مشکلی بود می پرسم؟
این نسخه کامپیوتر که اان اومده دزدیه یا زودتر اومد؟؟

LORD GAMES
18-09-2009, 17:35
سلام
اقا من دیگه دارم دیونه میشم الان من رسیدم اونجا که یه قول میاد میریم تو یه اتاق جزغالش میکنیم ولی بعدش یک کم میرم جولوتر ارور میده حتما باید ری اینستال کنم یا کلا دوباره نصب کنم تا درست شه به نظرتون مشکل از کجاست؟ اگه یک سی دی دیگه بگیرم درست میشه؟

Oracle_Eldorado
18-09-2009, 17:44
باید رو دانلود کلیک کنید بعدش پاییین یه جایی نشون میده که اونجا ورژنای مختلفش رو نشون میده...میتونی کلیک کنی و صفحه جدید باز میشه:10::5:

خب وقتی که صفحه ی جدید باز میشه ، 10ثانیه بعدش یه صفحه باز میشه که متنش اینه :

Fehler

Die Limits für Bandbreite oder maximale Anzahl gleichzeitiger Verbindungen sind erreicht.
Leider kann die von Ihnen angeforderte Datei zu diesem Zeitpunkt nicht ausgeliefert werden.
Bitte versuchen Sie es zu einem späteren Zeitpunkt erneut.
18.09.2009 15:08 Uhr

اینو چیکارش کنم ؟

pouya_rkh
18-09-2009, 17:47
آقا یکی بگه نسخه p30world مشکلی نداره آخه boysteam گرفتم رفته رو اعصابم موقع نصب error میده میخوام بدونم اگه مشکلی نداره سفارش بدم یکی دیگه هم این سوالو پرسیده بود ولی کسی جواب درست نداده بود خواهشن اگه کسی میدونه بگه

mosolim
18-09-2009, 18:03
سلام
دو سه نکته برام پیش اومده. اول اینکه یه چیزی باعث اعصاب خوردی من شد. من وقتی داشتم با یکی از غولها می جنگیدم تیر هام کلا تموم شد اصلا هم خون نداشتم و وضعیت بدنی هم قرمز (هشدار) رسید. بعد از بازی خارج شدم تا از سیو قبلی بیام ولی دیدم همون وضعیت قبلی رو دارم تازه باید کلی زامبی رو که کشته بودم از دوباره بکشم. این خیلی بده. البته تاثیری تو گیم پلی و غیره نداره بلکه خیلی سخت شده. نکته دوم اینکه من با خریدن چه چیزی می تونم حجم کوله پشتی رو بیشتر کنم.؟ راستی ظاهرا داره یه خبرایی از جیل ... اوه داستان رو لو ندم ببخشید.

L u K e !
18-09-2009, 18:14
من بازی رو تا مرحله ی 2 رفتم بعد از بازی اومدم بیرون الان چطوری باید ادامه شو بازی کنم ؟
چطوری سیو می شه ؟

vahid2533
18-09-2009, 18:15
چگونه در این بازی باید سیو کرد چون من وقتی از بازی خارج می شوم دوباره باید از اول شروع کنم

mosolim
18-09-2009, 18:22
چگونه در این بازی باید سیو کرد چون من وقتی از بازی خارج می شوم دوباره باید از اول شروع کنم
شما باید یه اکانت آقلان live بسازید که اون هم با زدن کلید home در منوی اول بازی امکانپذیره.البته باید برنامه game for windows live نصب باشه.

abbas_p
18-09-2009, 18:43
سلام..کسی میدونه چطور میشه دو تا یوزر تو بازی ساخت...که هر کسی خواست بازی بکنه از سیو خودش بیاد ..برای من همون یکی نمتونم دومی رو بسازم..؟

Barcelona09
18-09-2009, 19:03
سلام به همه ی اساتید رزیدنت باز ، من رزیدنت اویل 5 رو گرفتم ولی منو هاش و زیر نویسش ژاپنیه ، مال شما هم ژاپنیه یا انگلیسیه و میشه انگلیسیش کرد ؟
پیشاپیش از زحماتتون ممنونم

Layken
18-09-2009, 19:04
دوستان من یه راهنمایی کنم سعی کنید از چاقو زیاد استفاده کنید ...
چون ممکنه بعدا گلوله احتیاج داشته باشید..

hassan_magic2000
18-09-2009, 19:54
سلام دوستان من یه سوالی داشتم

اونجا که یه ماشین میاد جاده رو میبنده و یه غول از توی عقبش میاد بیرون و روی زمین حدود 6 تا بمب هست
این غوله رو چکارش کنم ؟ بمب ها همشون رو میزارم میاد روشون و منفجر میشه ولی دوباره سر پا میشه و منم تیرم تموم میشه و نمیدونم چکار کنم
اگه میشه یه راهنمایی بکنین !
راستی توی chapter 2-3 هست

smallfrank
18-09-2009, 20:01
من بازی رو تا مرحله ی 2 رفتم بعد از بازی اومدم بیرون الان چطوری باید ادامه شو بازی کنم ؟
چطوری سیو می شه ؟

خود بازی CheckPoint داره ولی قبلش باید یه اکانت افلاین بسازی.

online_amin
18-09-2009, 20:19
بابا چقدر در مورد Save سئوال میکنید. این بازی و تقریبا تمام بازیهای جدید, دیگه نمیذارن خودت Save کنی. معمولا تا یه جای خاصی که برسی خودش Save میکنه. ولی یه جاهایی مینویسه Checkpoint که اون سیو موقت هست و تا زمانی که داخل بازی هستی اعتبار داره. تنها زمانی که بنویسه Saving میتونی با خیال راحت بیای بیرون از بازی. من الان روی غول آخرش گیر کردم.

mohsen_33
18-09-2009, 20:23
با سلام
من در چپتر 2-4 هستم همون جایی که باید آینه ها را تکان داد.
من در زیر زمین سوم هستم.همون جایی که یک صندوق وعنکبوتها و یک مرد سوخته هستند لطفا راهنمایی کنید که از این مرحله چطور بگذرم.کلا این مرحله را با جزییات راهنمایی کنید که بگذرم.
من آیینه را به آسانسور تابییده ام ولی محیط اطرافم بسته می شود

shaaheen
18-09-2009, 20:33

آقا يكي كمك كنه من از شر اين جونور خلاص بشم.اين sheva كه رسما هر چي تير داره اشتباها (!) تو مغز من خالي ميكنه :دي اون مين زميني ها رو ميزارم اون موجوده مياد روش يه كم ميفته زمين منم ميرم تير ميزنم به شكمش كه مايع زرد ازش ميريزه بيرون.ولي انقد اين كارو تكرار كردم تيرام تموم شد هيچ اتفاقيم براش نيفتاد.

mohammad_twe
18-09-2009, 20:38
دوست عزیز شما وقتی مین هارو میزاری و میره روش میترکه برو پشتش و به پشته دنبش تیر بزن پشت هم که وقتی تیر میزنی خونش میزنه بیرون فقط همون ناحیه رو بزنی چندبار میمیره .

mohsen_33
18-09-2009, 20:44
با سلام
من در چپتر 2-4 هستم همون جایی که باید آینه ها را تکان داد.
من در زیر زمین سوم هستم.همون جایی که یک صندوق وعنکبوتها و یک مرد سوخته هستند لطفا راهنمایی کنید که از این مرحله چطور بگذرم.کلا این مرحله را با جزییات راهنمایی کنید که بگذرم.
من آیینه را به آسانسور تابییده ام ولی محیط اطرافم بسته می شود
لطفا کمک کنید وجواب بدهید

RAMINET
18-09-2009, 20:44
دوستان نسخه خود همین سایت رو کسی خریده؟
فقط میخوام بدونم چه مشکلاتی داره؟ چیزی کم داره که باید جدا نصب کنیم یا واقعا کامله؟ تو رو خدا درست به این سوال جواب بدین ممنون

چقدر تحویل!!!
فقط کارمون شده بیایم اینجل هی بگیم بازی قشنگه,بازی توپه,الان دارم نصب میکنم!!!!,فردا میخرم,خدایا چقدر خوشحالم!!, الان توی بهشتم!!!!!
بابا بس کنید دیگه ما یه سوال پرسیدیم هنوز جواب ندادن اما مرتب spam میزنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sepehrppp
18-09-2009, 20:55
لطفا کمک کنید وجواب بدهید
باید ایینه ها رو طوری تنظیم کنی که برسه به یک چراغ سبز تو راهرویی که اسنانسور اونجاست.2 تا راهرو هست یکی جلوش مجسمه هست که اگه نورو روی اون بندازی درهای اطراف باز میشن.راهروی دومی جلوش هیچی نیست اما راهرو منتهی میشه به اسانسور...
همیشه ایینه ی اولی که نورو میخواد منعکس کنه اخر از همه تنظیم کن.اینطوری گیر نمیکنی

mhroozbeh
18-09-2009, 20:58
دوستان بازی بازم فایل می خواد.نسخه بوی استیم لعنتی هست.یکی لطف کنه فایل s312.arc
رو از نسخه سالم بازی آپ کنه که خیلیا دنبالش هستن
این آدرس این فایل که در پوشه بازی هست
Nativepc>Images>Archives>s312

Turok-71
18-09-2009, 20:58
امروز نسخه ی سه دی وی دی بازی رو گرفتم!
یه پنج دقیقه بازی کردم یه حالی بهم دست داد.
این گیم پلی بازی چرا اینجوری هست؟
واقعا کنترل بازی سرم رو به درد اورد.
نمی دونم این کپکام فک کرده گیمرها هالو هستن اینجور گیم پلی میزاره!
آخه یه بازی نسل جدید چرا نباید R&G داشته باشه؟
حداقل می تونستن واسه چاقو این امکان رو بزارن!!
اما کات سنس ها واقعا زیبا کارگردانی شدن.
نمی دونم شاید یه مقدار بازی کردم به گیم پلی بازی هم عادت کردم!!!

Benygh
18-09-2009, 21:04
این لینک اصلاح شده ی اون فایلی که کمه !

لینک اصلاح شده فایل s313 برای رفع مشکل مرحله 4 resident evil5

l

برای کنترل بهتر حساسیت موس رو از توی اپشن بازی روی دو بذارید .

بازی سالمه سالمه و مشکلی نداره .

sina_core2duo
18-09-2009, 21:05
آقا مشکل رو تونستم حل کنم و زبان رو انگلیسی کردم
اگر افرادی هستند که زبان بازیشون انگیسی نیست میتونند بعد از اجرای بازی از اون کادری که باز میشه که به شما اجازه انتخاب بازی با دایرکس 09 یا 10 رو میده از بالا سمت راست میتونید از پنل Language زبان بازی رو عوض کنید

100 درصد تایید میشه
من بازی رو خریدم
ولی ویزادش اینطوریه و نوشته هاش انگاری ژاپنی هستند و نمتونه نشون بده
مال همه دوستان اینطوریه ؟

Prince_ of _Persia
18-09-2009, 21:06
من قبلا این فایل s312.arc رو آپلود کردم اگه صفحات قبلی رو هم یک نگاهی می انداختید پیدا می کردید. آدرس رو باز هم می زارم هر کسی دنبالش بود لینک این پست رو بهش بدید .

online_amin
18-09-2009, 21:18
من االان تمومش کردم.

دفعه اول که تو ویندوز 7 اجرا کردم با استفاده از دایرکت ایکس 10 اجراش کردم و خیلی هم راحت بدون دردسر. اما بعد از اینکه اومدم بیرون و خواستم دوباره واردش بشم, دیگه صفحه سیاه میشه و هیچی نمیاد.

با اینکه میتونم با دایرکت ایکس 9 بازی کنم ولی مشکلش اینه که همون اول خیلی خیلی طول میکشه که بازی لود بشه.

vampire666
18-09-2009, 21:35
بچه ها کنترل کریس خیله سخته و وقتی نشونه میگیره دیگه حرکت نمیکنه که این کار رو سختتر میکنه
کلی طول میکشه تا عادت کنم

L u K e !
18-09-2009, 22:04
توی مرحله 2-1 وقتی که یه اون یارو که دستش اره برقی ه و می یاد قفل در رو می بره رو باید چطوری بکشم ؟

Ar@m
18-09-2009, 22:11
توی مرحله 2-1 وقتی که یه اون یارو که دستش اره برقی ه و می یاد قفل در رو می بره رو باید چطوری بکشم ؟
سرشو نشونه بگير
با يكي دو تا تير كه نميميره

بازيش جالبه هرچند شماره 4 يه چيز ديگه بود. نسبت به شمار ه 4 آسونتر شده ولي شخصيت sheva خيلي فوق العاده است ازش خوشم اومد. درضمن فكر ميكردم اون فرد مجهول داستان شري باشه اما انگار جيله. چقدر قيافش عوض شده!

Turok-71
18-09-2009, 22:14
اگر راهنمایی یا درخواست کمک دارید اون رو در اسپویلر قرار بدید تا مراحل بازی برای بقیه که بازی نکردن لو نره!

Layken
18-09-2009, 22:15
داستان شري باشه
فک کنم شری هم تو بازی هستش ..

mohammad_twe
18-09-2009, 22:18
فایل s312 با لینک مستقیم با وینرار استخراج کنین 3 فایل رو...

دیدم یکی از دوستان تو بازیسنتر با لینک مستقیم اپلو کرده گفتم بزارم که دیگه خودمم اپلود نکنم....

Killzone2
18-09-2009, 22:22
دوستان من دارم این فایل رو دانلود میکنم.تموم شد باید جایگزین اون فایل بکنم اونو حذف کنم اینو بریزم؟اگر میتونید یه مختصر توضیح بدین.ممنون.

mohammad_twe
18-09-2009, 22:32
عزیز اگر اون فایل رو نداری این رو دانلود کن این برای کسانی هست که ندارن فایل رو .....

sina_core2duo
18-09-2009, 22:34
من بازی رو خریدم

بچه ها میاد پست بزنید جواب ما رو هم بدید ثواب داره

mhroozbeh
18-09-2009, 22:35
من قبلا این فایل s312.arc رو آپلود کردم اگه صفحات قبلی رو هم یک نگاهی می انداختید پیدا می کردید. آدرس رو باز هم می زارم هر کسی دنبالش بود لینک این پست رو بهش بدید .

دوست عزیز ممنون
من یه چند صفحه قبل رو خوندم دیدم نبود برای همین درخواست دادم
ولی مشکلی که هست اینه که معلوم شده بعد از این فایل یه سری دیگه رو هم می خواد که من اصولا بیخیال این نسخه آشغال شدم.اگه کسی فروشگاهی سراغ داره که بازی ها رو با ستاپ اصل و قیمت خوب می فروشه معرفی کنه که یه سری مثل من که غیر از این نسخه های بوی استیم هیچی گیرشون نمیاد بتونن بگیرن.

amin_g_p
18-09-2009, 22:43
مال من هم همین طوری بود فقط اول دی وی دی یک را بذار همونی که اتوران داره نکست کن آدرس بده تا نصب کنه طول می کشه یکم اولش وسطاش یه ارور می ده دی وی دی 2 را بذار اونی که R توشه اگه اشتباه نکنم بزن حل هست بعد از کرک کردن بعد از اجرا تو منوی لانچر انتخاب دایرکت ایکس بالا سمت چپ زبانش را انگلیسی کن.

ALIGAming
18-09-2009, 22:59
تو رو خدا اگر کسی بازی رو تموم کرده و هيچ مشکلی نداشته بگه ما هم بريم همون نسخه را بگيريم

pejmangame
18-09-2009, 23:06
چاپتر 4 اصلا قشنگ نبود حوصله ما رو سر برد این همه هم واسه مرحله 4 درگیر بودیم.

Angel Of Darkness
18-09-2009, 23:09
برداشتن صدای بازی

Killzone2
18-09-2009, 23:24
دوستان من دارم این فایل رو دانلود میکنم.تموم شد باید جایگزین اون فایل بکنم اونو حذف کنم اینو بریزم؟اگر میتونید یه مختصر توضیح بدین.ممنون.
کسی نیست جواب ما رو بده؟

Benygh
18-09-2009, 23:39
لعنت به این شانس !
من بازی رو با Games For Windows قدیمی رفتم ولی الان که جدید یعنی 3.0.89 رو نصب کردم سیو های قبلی رو نمیشناسه !
کسی سیو های قسمتی که میخوای بری پیش Irving رو داره ؟! تو قسمت معدن ...

با این ورژن Games For Windows !؟

mohammad_twe
18-09-2009, 23:40
کسی نیست جواب ما رو بده؟
عزیز من جوابت رو صفحه قبل دادم

water_engineer_m_s
19-09-2009, 00:12
دوستان کسی تو کار هک نیست سایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدرو هک کنه؟
حال ما گرفته شد ما هم حالشون رو اینجوری بگیریم

Angel Of Darkness
19-09-2009, 00:15
لعنت به این شانس !
من بازی رو با Games For Windows قدیمی رفتم ولی الان که جدید یعنی 3.0.89 رو نصب کردم سیو های قبلی رو نمیشناسه !
کسی سیو های قسمتی که میخوای بری پیش Irving رو داره ؟! تو قسمت معدن ...

با این ورژن Games For Windows !؟

مشکل از نشناختن سیو نیست مشکل خراب شدن پروفایلت و کد شما در gfw هست یعنی انجا :

2 کد 2 کاربر

موقع برداشتن سیوتون از داکیومنت (بقیه دوستان میگم )یادشون نره بیان به مسیر بالا و فایلای علامت دار بردارن

hrm
19-09-2009, 01:47
دوستان اين غوله چاپتر 5 يا 6 كه بعد از صحبت با اكسلا همون خانومه 2 بنده:دي . از رو صندلي بلند ميشه و 1 تفنگ رو ديوار هس هي بايد بزاريش شارژ بشه تا اتيش بده رو چه جوري بايد داغون كرد دهنم سرويس كرد هم مهمات تموم شد چيكارش كنم ها؟ ها؟

miladddd
19-09-2009, 01:48
مرحله 3 رو تموم کردم و 4 شروع شده
هنوز مشکلی بوجود نیومده
ولی خداییش آخر بازیه
امتیاز من تا حالا بهش 9.2

راستی دو تا سوال
چرا تو بازی اینقدر قحطیه مهماته؟
نمیشه شیوا رو یه جا بهش بگی بمون، اونم مثل آدم بمونه! ولی خیلی باحاله

Turok-71
19-09-2009, 02:00
کارت شناسایی کریس ردفیلد:

----------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------

گروه خونی: +O
قد: 185 سانتی متر
وزن: 98 کیلوگرم
رنگ مو: قهوه ای
رنگ چشم: قهوه ای
مدت اعتبار: 31/12/2010

vampire666
19-09-2009, 07:42
دوستانی که با کنترل کریس مشکل دارند مخصوصا با دسته بازی
میتونن تو قسمت تنظیمات کنترل type a رو انتخاب کنند تمام کنترلها به حالت اویل 4 برمیگرده
من که داشتم کلافه میشدم

omidtb
19-09-2009, 07:54
من بازی رو خریدم

چون بازی به صورت ایمیج است باید اول ایمیج را به کمک برنامه الکل باز کنید بعد تمام فایل های درون dvd رو تو هارتون کپی کنید و در آخر این فایلی که من آپلود کردمو تو محل setup بازی کپی کنید و سپس بر روی setup بازی کلیک کنید خواهید دید که همه چیز انگلیسی شده :11:یک روش راحت تر دیگه هم هست و اون اینکه بازی رو به همین صورت ژاپنی نصب کنید و و سپس هنگام اجرای بازی وقتی که بر روی Launcher کلیک کردید در بالا گوشه سمت چپ زبان را به انگلیسی تغییر دهید.

eisa.babak
19-09-2009, 09:28
سلام دوستان
من تو مرحله capther 4_2 هستم
جایی که برای سومین بار باید مجسمه ها رو تنظیم کرد
وقتی که کاملش میکنم بین اشعه ها گیر میکنم
نمیدونم چیکار بکنم

Leon-117
19-09-2009, 09:28
دوستان عزيز ما كه از خير ترينر گزشتيم با كلي بدبختي ردش كردم الان يه مرحله هست تو آسانسوري بعد يهو يه قوله مياد نميتونم بكشمش.با اين تفنگا هم هرچي زدم نمرد:
Magnum
Shot gun
AK 47
MP5
و كلي نارنجكو ... .چجوري بكشمش؟

Oracle_Eldorado
19-09-2009, 09:41
دوستان عزيز ما كه از خير ترينر گزشتيم با كلي بدبختي ردش كردم الان يه مرحله هست تو آسانسوري بعد يهو يه قوله مياد نميتونم بكشمش.با اين تفنگا هم هرچي زدم نمرد:
Magnum
Shot gun
AK 47
MP5
و كلي نارنجكو ... .چجوري بكشمش؟

کدوم غول ؟
همونی که ازش کرم در میاد ؟
تیم Alfa رو نابود کرد ؟

اگه اونه ، که باید هی فرار کنی تا برسی به یه اتاقکی که رو سقفش 4 تا شعله داره .
بیرون اتاقک هم یه دستگیره هست .
ولی که اونم با شما اومد داخل اتاقک ، زودی با Sheva بیا بیرون و دستگیره رو بزن .:21:
الکی تیر هاتو هم هدر نده چون با تیر نمیمیره .
من فعلا تا اینجا پیش رفتم ! اگه غول دیگه ای رو میگی ، بیشتر توضیح بده تا دوستان راهنماییت کنند . :46:

راستی دو تا سوال
چرا تو بازی اینقدر قحطیه مهماته؟
نمیشه شیوا رو یه جا بهش بگی بمون، اونم مثل آدم بمونه! ولی خیلی باحاله

بله متاسفانه منم این مشکل رو دارم !
مخصوصا اون اول بازی که طرف رو اعدام میکنن .

Killzone2
19-09-2009, 09:50
عزیز من جوابت رو صفحه قبل دادم

دوست من شما متوجه منظورم نشدی!من میگم این فایل رو باید کجا بریزم؟

Leon-117
19-09-2009, 10:46
کدوم غول ؟
همونی که ازش کرم در میاد ؟
تیم Alfa رو نابود کرد ؟

اگه اونه ، که باید هی فرار کنی تا برسی به یه اتاقکی که رو سقفش 4 تا شعله داره .
بیرون اتاقک هم یه دستگیره هست .
ولی که اونم با شما اومد داخل اتاقک ، زودی با Sheva بیا بیرون و دستگیره رو بزن .:21:
الکی تیر هاتو هم هدر نده چون با تیر نمیمیره .
من فعلا تا اینجا پیش رفتم ! اگه غول دیگه ای رو میگی ، بیشتر توضیح بده تا دوستان راهنماییت کنند . :46:
.
بابا اون كه مالي نيست!چپتر 2-5هست.خودم فهميدم چجوري بكشمش.به نظر من راحت ترين قولش تو چپتر 3-3 هست.خيلي خيلي آسونه.

mosolim
19-09-2009, 10:54
سلام
با خریدن چه چیزی می تونم حجم کوله پوشتی رو افزایش بدم ؟
با تشکر...

pcali
19-09-2009, 11:11
آره منم همین جور کوله پشتی خیلی کم فضا داره باید یک جوری بزرگ بشه همش باید با شیوا
خانم تبادل بکنیم

Layken
19-09-2009, 11:24
منم این مشکلو دارم اصلا فضایه کافی ندارم یه چیزی هم هستش که فک کردم کیفی چیزی باشه
ولی این همه پول دادم هیچی ...انداختمش کنار

لطفا یکی بگه تا مدتی فضا اینه یا راهی هستش..؟؟

VahidDG2007
19-09-2009, 11:30
یکی کمک کنه لطفا :41:

4 ساعت 7 گیگ دانلود کردم آخرش تا میخوام بازی رو اجرا کنم این پیغام و میده :37:

نسخه ی Reloaded زو دانلود کرده بودم مشکل از بازی هست یا سخت افزاری ؟

Spaniuly
19-09-2009, 11:45

به نظر من مشكل از كارت گرافيكت هست. مشخصات كارت گرافيكت رو دقيق بنويس.

vampire666
19-09-2009, 11:53

مشکل از گرافیک هست عزیز پیکسل شیدرش پایینه کارتت چیه ؟

mojtaba_tanha
19-09-2009, 11:55
منم این مشکلو دارم اصلا فضایه کافی ندارم یه چیزی هم هستش که فک کردم کیفی چیزی باشه

من الان مرحله 1-6 هنوز همینجوریه اون جلیقه ها هم فکر کنم جلیقه ضد گلوله باشه. امروز بعد از ظهر میرم خونه تمومش میکنم.

VahidDG2007
19-09-2009, 12:06
به نظر من مشكل از كارت گرافيكت هست. مشخصات كارت گرافيكت رو دقيق بنويس.
ممنون پس مشکل کارت گرافیک هست بازی مشکل نداره پس

مشکل از گرافیک هست عزیز پیکسل شیدرش پایینه کارتت چیه ؟

کارت گرافیک و در کل این سیستمم زیر خاکی هست مدل کارت و نگم سنگینتره :31:

دوستان یه سوالی داشتم ممنون میشم بگید

من یه نوت بوک با این مشخصات میخوام بگیرم میخواستم بدونم این بازی رو روون اجرا میکنه یا دنبال یه مدل

دیگه برم

CPU :Intel® Core™2 Duo Processor P8700 (2.53 GHz) 3 MB Cache

Ram : 4 GB DDR2

VGA : ATI Mobility Radeon™ HD 4650 512 MB Dedicated

ممنون میشم از راهنماییتون :10:

با تشکر :11:

sepehrppp
19-09-2009, 12:13
سلام منم همین الان تمومش کردم...
بی پدر غول آخرش 7 تا جون داشت.

AMIRICE
19-09-2009, 12:15
ممنون پس مشکل کارت گرافیک هست بازی مشکل نداره پس

کارت گرافیک و در کل این سیستمم زیر خاکی هست مدل کارت و نگم سنگینتره :31:

دوستان یه سوالی داشتم ممنون میشم بگید

من یه نوت بوک با این مشخصات میخوام بگیرم میخواستم بدونم این بازی رو روون اجرا میکنه یا دنبال یه مدل

دیگه برم

CPU :Intel® Core™2 Duo Processor P8700 (2.53 GHz) 3 MB Cache

Ram : 4 GB DDR2

VGA : ATI Mobility Radeon™ HD 4650 512 MB Dedicated

ممنون میشم از راهنماییتون :10:

با تشکر :11:
آره اجرا میکنه مشکلی نداره!!

mosolim
19-09-2009, 12:18

منم اون خریدم ولی نمی دونم به چه کار می یومد. بابت 10000 تا دادم اما وقتی دیدم به درد نمی خوره 1000 تا فروختمش. یادمه تو سری های قبل فضا قابل خریدن بود و می تونستیم از 9 به 12 و به 15 تا جا ارتقا بدیم.

sepehrppp
19-09-2009, 12:21
منم اون خریدم ولی نمی دونم به چه کار می یومد. بابت 10000 تا دادم اما وقتی دیدم به درد نمی خوره 1000 تا فروختمش. یادمه تو سری های قبل فضا قابل خریدن بود و می تونستیم از 9 به 12 و به 15 تا جا ارتقا بدیم.

نمیفهمم مگه شما نمیخونین چی دارین میخرین؟ اون اصلا برای افزایش حجم کوله نیست. فقط باعث میشه جونتون دیرتر کم بشه.

Saeed-Totti
19-09-2009, 12:24
تو اون مرحله ای که کنارش دریاست به شدت افت فریم پیدا میکنه . برا بقیه هم همینجوره؟

pezhmantoop
19-09-2009, 12:24
بچه ها این بازیش قشنگ هست ما بخریم ؟
سیستم مورد نیازش چیه ؟

qaflan
19-09-2009, 12:31
حالا که بازی برای کامپیوتر اومد و از دوستانی که بازی رو انجام دادن یه سوال داشتم.....
سیستم من مشخصات زیر رو داره..آیا بازی رو بخرم یا نه؟؟؟
cpu: core 2 duo 2.5 Ghz
ram: 3Gig
VGA: Geforce 8400 gs -512 ram

نظر شما اساتید چیه؟ بخرم یا بی خیالش بشم
too bad for gaming

Abolfazl3007
19-09-2009, 12:39

melee vest رو حتما باید بخرید خیلی بدرد میخوره
bullet proof رو نخرید زیاد مهم نیست ولی melee vest حتما بخرید

pezhmantoop
19-09-2009, 12:46
راستی سیستم من به صورت زیره . می تونم بازی را خوبه خوب اجرا کنم ؟
cpu: core 2 duo 2.4 Ghz
ram: 4Gig
VGA: Geforce 8600 geforce

سیستم واسه بازی خوبه ؟

ali_ranger22
19-09-2009, 13:03
رفتم همون جایی که خریده بودم بازی رو گفتم مشکل داره و اینا یه سی دی بهم داد برای حلش !
فایل ها رو جایگزین می کنه و درست میشه !
البته 500 هم گرفت نامرد ولی خب فرقی نمی کرد اگه کافی نت می رفتم هم شاید بیشتر باید پول میدادم !

icelove
19-09-2009, 13:26
بازی resident evil 5 را نصب کردم وقتی میخوام برم تو بازی پیغام زیر را میده چه کنم؟
The ordinal 5038 could not be located in the dynamic link library xlive.dll

titanium_zarin
19-09-2009, 13:33
بازی resident evil 5 را نصب کردم وقتی میخوام برم تو بازی پیغام زیر را میده چه کنم؟
The ordinal 5038 could not be located in the dynamic link library xlive.dll

فکر کنم باید GAME FOR WINDOWS رو نصب کنید...چند صفحه عقبتر دوستان گذاشتن....ببینید تو سی دی موجود نیست؟؟

S A A M
19-09-2009, 13:49
بچه ها این بازیش قشنگ هست ما بخریم ؟
سیستم مورد نیازش چیه ؟
به نظر من یک افتضاح به تمام معناست!

h_r_v
19-09-2009, 14:06
كنترل دوربينش خيلي سخته!!
ادم يا سرگيجه ميگيره يا اصلا نميشه شليك كرد!!

resident_evil
19-09-2009, 14:07

ايولا خوشم اومد ازت ! حالا چرا ؟! چون دقيقا مثل 4 هستش و يه جورايي نسخه ي HD شماره 4 ـه ؟

hrm
19-09-2009, 14:10
دوستان اين غوله چاپتر 5 يا 6 كه بعد از صحبت با اكسلا همون خانومه 2 بنده:دي . از رو صندلي بلند ميشه و يه چيزايي مثه كرم دورش ميچرخه و 1 تفنگ رو ديوار هس هي بايد بزاريش شارژ بشه تا اتيش بده رو چه جوري بايد داغون كرد دهنم سرويس كرد هم مهمات تموم شد چيكارش كنم ها؟ ها؟
جواب بدين ديگه

Abolfazl3007
19-09-2009, 14:53
اولا باید بگم که بازی واقعا از دیگر RE ها دور شده و اگه هر چند وقت یه بار اسم کریس رو صدا نزنن یادتون میره که این RE هست !
ولی اگه بحث RESIDENT EVIL رو بیخیال بشیم بازی واقعا فوق العاده هست .
اکشن ها بسیار دلچسب هستند و به طرز عجیبی اصلا تکراری نمیشند . بازی RUN & GUN نیست ولی من که تا حالا نیازی بهش حس نکردم . اینونتوری جدید و شوا هم عالی طراحی شده . در کل گیم پلی عالیه.و ارزش چند بار بازی کردن داره .
گرافیک به طرز وحشتناکی بالاست و بازی هم خیلی روون اجرا میشه.
موزیک و افکت های صدا هم بسیار خوب هستند.
داستان هم خوبه .
کنترل موس و کیبورد وقتی بهش عادت کنید میبینید که واقعا خوب طراحی شده.
در کل به نظر بازی حرف نداره و حتما بازیش کنید
امتیاز من :10/10

mosolim
19-09-2009, 14:56
melee vest رو حتما باید بخرید خیلی بدرد میخوره
bullet proof رو نخرید زیاد مهم نیست ولی melee vest حتما بخرید

وقتی خریدم باید use بزنم یا اینکه فقط تو وسایلم باشه کافیه. راستی راهی برای افزایش حجم نیست؟ بدجوری کمبود جا دارم . 3 تا اسلحه با تیراشون و یه مین و یه اسپری خون کلا فضا رو پر میکنه.

MILIN3M
19-09-2009, 14:57
دوستان اين غوله چاپتر 5 يا 6 كه بعد از صحبت با اكسلا همون خانومه 2 بنده:دي . از رو صندلي بلند ميشه و يه چيزايي مثه كرم دورش ميچرخه و 1 تفنگ رو ديوار هس هي بايد بزاريش شارژ بشه تا اتيش بده رو چه جوري بايد داغون كرد دهنم سرويس كرد هم مهمات تموم شد چيكارش كنم ها؟ ها؟
جواب بدين ديگه

اون کپسول را بندار که غول برش داشت بزنیشون بعد برو پای دستگاه v رو بزن تا دختره وایسه پا دستگاه بعد غول رو بکشونش دو محفظه خود کریس فریاد میزنه حالا... بعد دختره دسگیره رو کشید فرار کن بیرون تا بسوزونیش..2-3 بار باید این کارو کنی

اقا وسطای بازی یهو صفحه blue screen میادو ریست...علت چی میتونه باشه

Layken
19-09-2009, 15:02
نه تا اون حدی که به تمام معنا باشه....کمی ملایم تر...

كنترل دوربينش خيلي سخته!!
ادم يا سرگيجه ميگيره يا اصلا نميشه شليك كرد!!

درسته مهمترین عامل کمبود گلوله...همین کنترلشه...

اولا باید بگم که بازی واقعا از دیگر RE ها دور شده و اگه هر چند وقت یه بار اسم کریس رو صدا نزنن یادتون میره که این RE هست !
ولی اگه بحث RESIDENT EVIL رو بیخیال بشیم بازی واقعا فوق العاده هست
تایید میشه...گاهی اوقات هم جیل با کریس هم با حال هستش..

Leon-117
19-09-2009, 15:04
كمممممممممممممممك!دارم ديگه واقعا رواني ميشم!اين وسكر لعنتي رو چجوري بكشم؟!مگه ميميره پدر سوخته!24 تا گلوله نازنين نارنجك انداز بخاطرش حروم شد!راستي درسته كه بازي تغييرات خيلي خيلي زيادي نسبت به شماره هاي قبليش داشته اما ميارزه حداقل حداقل يه بار بازي كنيد.منم كه الان آخراشم نمرم به بازي 8.2 هستش.حالا يه نقد كوچولو بعدا ميزارم دليل نمره هم ميگم.

hassan_magic2000
19-09-2009, 15:05
سلام دوستان

اگه بخوام ویندوز عوض کنم سیو های بازی قابل انتقال به ویندوز جدید هست ؟
اخه شنیدم games for windows خیلی اذیت میکنه

حالا اگه راهی هست بگین که من سیو هام رو بعد از نصب ویندوز از همون جا ادامه بدم

ممنون

shaaheen
19-09-2009, 15:07
آقا يكي فايل s313 رو ميتونه يه جا ديگه up كنه؟ترجيحا لينك مستقيم باشه...البته هنوز به جايي نرسيدم كه مشكلي پيش بياد ولي بازيم مثل اينكه مال شركت boys team هستش.

در ضمن به نظر منم زياد بازي جالبي نيست در حالي كه من re4 رو خيلي دوست داشتم...بيشتر اعصاب آدمو خورد ميكنه با تجهيزات كمش و دشمناي زياد و جون سختش حركات زيدنت اويليم كه هميشه خشك و كند ميره رو اعصاب آدم عجب غلطي كردم گذاشتم رو درجه هارد.

Leon-117
19-09-2009, 15:12
سلام دوستان

ممنون
يه چند تا راه هست كه من ديدم اما مطمئن نيستم:
اول به مسير زير بريد:
Documents and Settings\(user name)\My Documents
بعد به پوشه Capcomبريد.بعد كه رفتين برين به پوشهResident Evil 5.حالا يه پوشه هستش كه اون اسمي رو كه تو GFWLوارد كرده بودين داره.اونو كپي كنين.البته ممكنه جواب نده ها.من گفته باشم!:20::41::31:

اومدم گفتم برا اونايي كه دوست دارن ليزر فعال بشه اينو بزارم:
اول به مسير زير برين:
Documents and Settings\(user name)\My Documents\Capcom\Resident Evil 5
حالا config.iniرو باز كنين و Stereo:OFFرو به Stereo:Onتغيير بديد.اما من كه از ليزرش خوشم نيومد.
اينم براي ويستا:
C:\Users\"Username"\Documents\CAPCOM\RESIDENT EVIL 5\config.ini
----------------------------------------------------------------------------------------
اينم يه سيو كه همه مرحله ها و لباس ها و... باز هستن:

ا.ل فبلو اكستركت كنين بعد اون برنامه اي كه اومده رو installكنين.خودش بصورت اتومات نصب ميشه.
حالا برين تو بازي و دكمهHomeیو بزنيد و از منويي كه بالا اومده Sign outرو بزنيد.حالا sign inرو بزنيد و ميبينيد يه اكانت ديگه هم اومده به اسمChristineاونو انتخاب كنيد.
منبع:

EB00LI 5IAH
19-09-2009, 15:57
بچه ها این چطوری مثل 4 هست ، یعنی همونجوری خوش تیپ و خوشگل و خوشهیکله ؟
میخوام بخرمش اگه اینطوریه برم تو کارش !
ترینر هم داره ؟

MILIN3M
19-09-2009, 16:26
دوستان نمیدونم جاش شاید اینجا نباشه...ولی من رفتم دوتا دسته ازین طرح دسته های xbox هست!! usb port خریدم...توی بازی گزینه vibration رو on میکنم اما موقع تیر زدن دسته نمیلرزه گفتم شاید ویبره نداره بازش کردم داره....چرا اینطوریه؟؟ چی کار کنم؟؟

123list
19-09-2009, 16:31
با سلام
چطور میتونم اسلحه دختره را عوض کنم اون فقط از کلت استفاده میکنه من براش اسلحه های دیگه خریدم اا نمیتونم مال اون را عوض کنم

icelove
19-09-2009, 16:49
کسی برنامه ی games for windows رو نداره؟

omidprogram
19-09-2009, 17:01
چه جوری می تونم دسته ها رو تنظیم کنم
منظورم واسه بازی به صورت دو نفره هست

omidprogram
19-09-2009, 17:04
می خوام دو نفره با دسته بازی کنم
هرکاری می کنم نمیشه

omidprogram
19-09-2009, 17:11
وقتی Settings ---> GamePad Settings رو میزنم , هیچ اتفاقی نمی افته و هیچ صفحه ای به نمایش درنمیاد . اما وقتی دسته ها رو کامل جدا می کنم صفحه تنظیمات اجرا میشه . من فکر کنم که مشکل از کامل نبودن کرکش باشه . اینم بگم که بازی رو 4 روز پیش از همین سایت p30world خریدم. خواهش می کنم کمکم کنید.

mhroozbeh
19-09-2009, 17:35
سلام دوستان

ممنون
اول باید پروفایل گیم فو ویندوز لایو رو کپی کنی که پروفایلت رو هم داشته باشی.
C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\Microsoft\XLive
شما باید بری این آدرس و کل فولدر XLive رو از ش یه کپی برداری بعد بری توی داکیومنت و سیو اصلی بازی که دورون یه فولدر هست رو کپی کنی.

آقا يكي فايل s313 رو ميتونه يه جا ديگه up كنه؟ترجيحا لينك مستقيم باشه...البته هنوز به جايي نرسيدم كه مشكلي پيش بياد ولي بازيم مثل اينكه مال شركت boys team هستش.
با این یه فایل مشکلت حل نمیشه
این شرکت مزخرف یه 1 گیگی از بازی رو توی هاردش جا گذاشته و به شما و من نداده.گویا این پچ توسط فروشنده ها داره الان عرضه میشه.به جایی که خریدی مراجعه کن یا برو بازی رو پس بده نسخه 2 دی وی دی رو پیدا کن

چه ها این چطوری مثل 4 هست ، یعنی همونجوری خوش تیپ و خوشگل و خوشهیکله ؟
میخوام بخرمش اگه اینطوریه برم تو کارش !
ترینر هم داره ؟
آره همه جوره خوبه!

دوستان نمیدونم جاش شاید اینجا نباشه...ولی من رفتم دوتا دسته ازین طرح دسته های xbox هست!! usb port خریدم...توی بازی گزینه vibration رو on میکنم اما موقع تیر زدن دسته نمیلرزه گفتم شاید ویبره نداره بازش کردم داره....چرا اینطوریه؟؟ چی کار کنم؟؟

با سلام
چطور میتونم اسلحه دختره را عوض کنم اون فقط از کلت استفاده میکنه من براش اسلحه های دیگه خریدم اا نمیتونم مال اون را عوض کنم
فکر کنم باید کلت رو ازش بگیری تا بیخیال شه!

توی سایت ماکروسافت بصورت رایگان و سرعت خیلی خوب موجوده.البته توی اکثر دی وی دی های بازی های جدید مثل بتمن و همین بازی وجود داره

mhroozbeh
19-09-2009, 17:36
دوستان چرا پست ها بلند سریع ثبت نمی شه؟این دیگه چه جورشه؟!!!!!!!!!!!
3 روز بعد تازه پست من اینجا ثبت می شه!!

Oracle_Eldorado
19-09-2009, 17:36

از اینجا میتونی دانلود کنی :

با سلام

منم خیلی سعی کردم بهش بفهمونم !
ولی تنها راهش اینه که کلت رو ازش بگیری !!! :31:

online_amin
19-09-2009, 17:37

نسبت به سری های رزیدنت آره, ولی بازی بدی هم نیست.

كمممممممممممممممك!دارم ديگه واقعا رواني ميشم!اين وسكر لعنتي رو چجوري بكشم؟!مگه ميميره پدر سوخته!24 تا گلوله نازنين نارنجك انداز بخاطرش حروم شد!راستي درسته كه بازي تغييرات خيلي خيلي زيادي نسبت به شماره هاي قبليش داشته اما ميارزه حداقل حداقل يه بار بازي كنيد.منم كه الان آخراشم نمرم به بازي 8.2 هستش.حالا يه نقد كوچولو بعدا ميزارم دليل نمره هم ميگم.

دقیقا کجا گیر کردی؟ آخه چهار جا با وسکر در گیر میشه.

بار اول که باید قایم شی تا زمان بگذره.

بار دوم باید با RPG به طرفش بزنی تا اون گلوله اش رو توی هوا بگیره اون وقت به طرفش شلیک کن تا منفجر بشه. بعدش برو نزدیکش و دکمه F بزن.

بار سوم باید دکمه های که ظاهر میشن رو سریع بزنی...

بار چهارم هم باید بری بالا (راه سمت چپی) و اونجا باهاش درگیر شی. یادت باشه بعد از اینکه سنگ رو جا به جا کردی, باید بری همون بالا و دیگه پایین نیای. باید پشتش رو هدف بگیری. وقتی دستش رو بالا میبره, پشتش رو هدف بگیر و بزن. جای دیگه اش نزن که اثر نداره. آخر که گیج شد افتاد زمین برو نزدیکش و F برو بزن.

soheilarfaei
19-09-2009, 17:41
سلام لطفا كمكم كنيد من بازيRESIDENT EVIL 5 خريدم براي شركت BOYSTEAM هستش.دو بار در دو ويندوز مختلف نصب كردم اما با پيغام زير مواجع ميشم:
ERR09:UNSUPPROTED FATAL
حالا شما بگيد چيكاركنم ؟بازي را هم نميتونم پس بدم چون كاملا نصب ميشه ولي اجرا نميشه.

pcali
19-09-2009, 17:51

با سلام دوست عزیز شما که میگید افتضاح هستش :19:لطف کنید ایرادات رو هم بگید
من نسخه کنسولی رو هم بازی کردم باور کنید در نسخه pc بسیار روان تر میتونم
بازی رو پیش ببرم من با این نسخه راحت ترم حالا شما رو نمیدونم :10:

سلام لطفا كمكم كنيد من بازيRESIDENT EVIL 5 خريدم براي شركت BOYSTEAM هستش.دو بار در دو ويندوز مختلف نصب كردم اما با پيغام زير مواجع ميشم:
ERR09:UNSUPPROTED FATAL
حالا شما بگيد چيكاركنم ؟بازي را هم نميتونم پس بدم چون كاملا نصب ميشه ولي اجرا نميشه.

سرویس پک ویندوز چی هست در ضمن مشخصات سیستم در آخر هم سعی کنید اگر از
xp استفاده میکنید netframework رو تا نسخه 3 رو روی سیستم نصب داشته باشید
چون اکثر بازیهای روز برای اجرا شدن و کارکرد مطلوب به این مورد و همین طور
microsoft visual 2008 احتیاج دارند. :10:

L u K e !
19-09-2009, 18:02
اون مرحله ای که کامیون چپ می کنه یه چیزی ازش در می یاد باید اونو چطوری بکشیم ؟
من همه ی بمب ا رو کاشتم و همشم ترکیدن ولی اون نمرد !
راستی این اررور از چیه ؟ موقعی که Loading ی که می خواد بره توی بازی این اررور رو می ده و از بازی در می یاد
D3Drr_Driver internale error : Present_result

123list
19-09-2009, 18:09
بازی محشری چون از تمام انگشتان دستتون باید استفاده بکنید و تمرکز بالایی هم داشته باشید .
وقت دوربینش کمی مشکل داره مثل شماره 4 کنترلش سخته بخصوص وقتی اسلحه ها را عوض میکنی کمی مشکلتر میشه و انتخاب اسلحه هم که مثل همیشه است

اون مرحله ای که کامیون چپ می کنه یه چیزی ازش در می یاد باید اونو چطوری بکشیم ؟
من همه ی بمب ا رو کاشتم و همشم ترکیدن ولی اون نمرد !
راستی این اررور از چیه ؟ موقعی که Loading ی که می خواد بره توی بازی این اررور رو می ده و از بازی در می یاد

شبیه خفاش و عنکبوت است من که بیشتر توی شکمش زدم یکمی جون سخته ولی باید بمیره

resident_evil
19-09-2009, 18:16
شبیه خفاش و عنکبوت است من که بیشتر توی شکمش زدم یکمی جون سخته ولی باید بمیره

خب يه سري مين اونجا هستش بايد اونارو روي زمين كار بذارين تا از روش رد بشه بعد چپه ميشه و به شكمش تير ميزنين !

miladddd
19-09-2009, 18:17

نمی دونم رو چه حسابی میگید افتضاحه!
البته من اولین باره که این بازی رو بازی میکنم و به نظرم معرکس، البته تو بخش کنترل ایراداتی داره

Abolfazl3007
19-09-2009, 18:20
mosolim جان
تو وسایل باشه کافیه . جا واقعا کمه ولی من اینجوری میرفتم : کلت+تیرش(50)_شاتگان+تیرش(30)_نا رنجک(5)_melee vest و bullet proof_یه اسلحه ویژه grenade launcher یا rocket launcher_یه خونه هم خالی برای برداشتن آیتم های ضروری و ترکیب گلها.

h_r_v
19-09-2009, 18:35
اين سازنده بازي نسخه PS3 رو عينا براي PC داده!!
بايد دوربين بازي رو طوري تنظيم ميكرد كه وقتي نشونه نگرفــتي بتوني با موس همه جا رو نگاه كني(يعني يارو همش نچرخه)
و اين كه وقتي نشونه ميگيري يارو بتونه راه بره! اين دوتا از مهمترين مشكلات اين بازين!!(نظر شخصي)

joey jordison
19-09-2009, 18:36
سلام.....
من بازی را نصب کردم فقط نوشته هاش ژاپنی هست چطور میشه اونا را انگلیسی کرد؟

ferod [TM]
19-09-2009, 18:41
سلام به همه دوستان کسی پچ بازی resident evil 5 رو از BOYSTEAM لینک شده در اختیار داره ؟

123list
19-09-2009, 18:46
خب يه سري مين اونجا هستش بايد اونارو روي زمين كار بذارين تا از روش رد بشه بعد چپه ميشه و به شكمش تير ميزنين !

میتونی از مین هم استفاده کنی اما خودش وقتی بلند میشه طوری وایمیسه که چیزی از دمش یا شکمش ترشح میشه ان موقع باید بزنی و البته جاخالی هم باید بدی

L u K e !
19-09-2009, 19:12
خوبه کسی نمی دونه این ارور واسه چیه ؟
موقعی که Loading ی که می خواد بره توی بازی این اررور رو می ده و از بازی در می یاد

konami-pes
19-09-2009, 19:51
سلام.....
من بازی را نصب کردم فقط نوشته هاش ژاپنی هست چطور میشه اونا را انگلیسی کرد؟

دوست عزیز وقتی LAUNCHER رو میزنی از منوی ست چپ اون بالا از گزینه ها زبان انگلیسی رو انتخاب کن و حالشو ببر:8:

دوستان کسی فایلی چیزی واسه تنظیم گیم پد این بازی به حالت رزیدنت اویل 4 نداره؟؟ اویل 4 خیلی باحال و راحت بود اما این با گیم پد سخته باهاش بازی کنی . ممنون می شم یکی کمک کنه

Arash Arash
19-09-2009, 19:54
سلام به همگی!
من تو اون مرحله که یه هواپیما هست و اون یارو وسکار!
ویروسه هم دستمه!
چی کار باید بکنم؟

M@hdi-B
19-09-2009, 20:15
سلام به همه.

آقا ما امروز نسخه رایتی این بازی رو گرفتیم...باید بگم صد رحمت به اویل 4 ...من فکر می کردم اویل 4 سخته ولی اینو اصلا نتونستم برم...همون اولش که همه می ریزن رو سرشون و اون یارو تبر به دسته میاد می بازم:31:

می خواستم ببینم چه جوریاس باید از دستشون فرار کرد؟؟؟ باید کجا رفت و چی کار کرد؟؟؟

godsmak
19-09-2009, 20:17
دوستان ، کسانی که با بازی مشکل فایلهای حذف شده رو دارند و اهل تهران هستند، پاساژ ولیعصر نسخه 2DVD و سالم بازی رو داره!
خودم امروز ---- و تست هم کردم، تمام فایلهاش کامله و بازی م هیچ مشکلی نداره!

M@hdi-B
19-09-2009, 20:37
دوستان ، کسانی که با بازی مشکل فایلهای حذف شده رو دارند و اهل تهران هستند، پاساژ ولیعصر نسخه 2DVD و سالم بازی رو داره!

من از میدان امام خمینی پاساژ لبافی زیرزمین...انتهای پاساژ دست چپ( اسم فروشگاهش یادم نیست) گرفتم.

نسخه 2دی وی دی رو بهم داد 3000 تومن ( بی انصاف) کاملا سالم....ولی توش گیر کردم یکی بیاد راهنمایی کنه:19:

123list
19-09-2009, 20:58
ولی دوربینش فقط افتضاحه ادم نمیتونه زیاد بازی بکنه من خیلی سرگیجه گرفتم البته از ساعت 3 تا 9 بازی کرده ام

من تونستم با کارت گرافیکی 4870 ای تی ای 8 گیگ رم سی پی یو 6600 با رزولیشن 1900*1200 47 تا فریم بگیرم

realty
19-09-2009, 21:18
این بازی انگار باید 2 تومن براش سیستم بخری!
من با acer laptop 5738z فقط تونستم 3 فریم بگیرم! افتضاحه ...
مگر این یارو نگفته حداقل سیستم 256 گرافیک و 1 رم؟ خب اصلاً بیخود گفته ...
دوستان راهنمایی کنید مشکل از سیستمه یا باید کار خاصی انجام بدم؟
مشخصات سیستم اینه: CPU 2 Dual, Graphic Intel 4500, RAM 2GB
خداییش اگه نیاد خیلی بده ...

titanium_zarin
19-09-2009, 21:24
سلام به همه.

آقا ما امروز نسخه رایتی این بازی رو گرفتیم...باید بگم صد رحمت به اویل 4 ...من فکر می کردم اویل 4 سخته ولی اینو اصلا نتونستم برم...همون اولش که همه می ریزن رو سرشون و اون یارو تبر به دسته میاد می بازم:31:

می خواستم ببینم چه جوریاس باید از دستشون فرار کرد؟؟؟ باید کجا رفت و چی کار کرد؟؟؟

اره فرار کن برو توی یه خونه هست همون دورو بر...یه مقدار علافشون کنی حله...تازه ماده انفجاری زیاد اونجاها هست از اونا استفاده کن و حالشو ببر...:11:

دوست عزیز وقتی LAUNCHER رو میزنی از منوی ست چپ اون بالا از گزینه ها زبان انگلیسی رو انتخاب کن و حالشو ببر:8:

دوستان کسی فایلی چیزی واسه تنظیم گیم پد این بازی به حالت رزیدنت اویل 4 نداره؟؟ اویل 4 خیلی باحال و راحت بود اما این با گیم پد سخته باهاش بازی کنی . ممنون می شم یکی کمک کنه
فکر کنم اگه بذاری روی حالت A تنظیمات رو مثل اویل 4 میشه...یه امتحان کن:21:

پکش اومده تو بازار...حدود 500 تا 1000 هست...تو سایت بویز تیم هم نوشته:13:

Arash Arash
19-09-2009, 21:25
سلام به همگی!
من تو اون مرحله که یه هواپیما هست و اون یارو وسکار!
ویروسه هم دستمه!
چی کار باید بکنم؟

با تشکر از همه دوستان که به من کمک کردن:31:
بازی تموم شد!
مرسی

slambovich
19-09-2009, 21:56
درود
من امروز گرفتمش همون اول موقع اجرا بازی این ارور رو نشون میده
Errorcode 80070002
چیکارش کنم دوستان ؟

mse1445
19-09-2009, 21:59
دوستان save مراحل این بازی چجوریه f5 که کار نمیکنه

هر چی میری جلو بعد از خارج شدن میاد از اول راه حلی داره ؟

smallfrank
19-09-2009, 22:05
کسانی که بازی رو تموم کردن میشه بگن که نسبت به 4 طولانیتره یا کوتاهتر یا همون اندازست؟

mohammadaliarmin
19-09-2009, 22:19
کسانی که بازی رو تموم کردن میشه بگن که نسبت به 4 طولانیتره یا کوتاهتر یا همون اندازست؟

تقریبا میشه گفت کوتاهتره ولی خداییش گرافیکش خیلی خوبه ps3 و xbox 360 رو میخوره :31: راستی زییس آخرش هم خیلی سخته به روایتی سگ جونه

B3HZ@D
19-09-2009, 22:25
اقا این وسکر رو چطور میشه کشت؟
من هر چی میزنمش نمی میره....تیر هم خیلی ندارم.... پول هم کم دارم
همون قسمت رو میگم که افتادیم توی اتشفشان

konami-pes
19-09-2009, 22:29
دوستانی که بازی رو تا آخر بردن و یا اینکه حداقل یه هفته ای هست که دارن باهاش بازی می کنند میشه نظرشون رو بگن که به نظر خودشون اویل 4 از لحاظ هیجان قشنگ تر بود یا اویل 5 ؟ ممنون میشم

B3HZ@D
19-09-2009, 22:38
به نظر من که نسخه 5 خیلی بهتر از 4 بود.....یعنی باید بگم عالیه...فقط کنترلش یک کم اذیت میکنه که اون هم کم کم عادت میکنی

farbod N73 me
19-09-2009, 22:39
سوالي دارم اساسي!
اصلا نسخه ي PC اين بازي رو ميشه Co-op بازي كرد؟
اگه ميشه چه جوري؟

realty
19-09-2009, 22:49
این بازی انگار باید 2 تومن براش سیستم بخری!
من با acer laptop 5738z فقط تونستم 3 فریم بگیرم! افتضاحه ...
مگر این یارو نگفته حداقل سیستم 256 گرافیک و 1 رم؟ خب اصلاً بیخود گفته ...
دوستان راهنمایی کنید مشکل از سیستمه یا باید کار خاصی انجام بدم؟
مشخصات سیستم اینه: CPU 2 Dual, Graphic Intel 4500, RAM 2GB
خداییش اگه نیاد خیلی بده ...
دوستان کسی جواب منو نداد؛
من همه تنظیمات رو گذاشتم روی low؛ از PS1 هم گرافیکش کمتر شد تازه شد 8.5 فریم!
بازی یه قسمت اجرا با directx10 داره. فکر کنم با DX10 کلی بهتر بشه، چون اینا گفتن با 256 گرافیک هم میاد، ولی اصلاً تکون نمی‌خوره!
لطفا راهنمایی کنید. :2:

Layken
19-09-2009, 23:00
بازی یه قسمت اجرا با directx10 داره. فکر کنم با DX10 کلی بهتر بشه، چون اینا گفتن با 256 گرافیک هم میاد، ولی اصلاً تکون نمی‌خوره!
8.5 فریم وای وای وای
بیخیال داداش بازی نکنی بهتره ...
DX10 هم که شاید اصلا باز نکنه اصلا شاید کارت گرافیکت DX10 رو ساپورت نکنه ...
چه جوری بازی میکنی....خدا میدونه
عیدتون مبارک

Layken
19-09-2009, 23:02
راستی دوستان یه نکته بگم ..
سعی کنید که محمات و اصلحه ها رو برای هر دوتون یکی انتخاب نکنید
یعنی هر کدوم یه اسلحه دیگه بردارید (مثلا به CHRIS شاتگان دادید به SHEVA ندید )
متفاوت باشن بهتره ...در این صورت شوا گلوله هایی که مورد نیاز شما باشه براتون میاره ...

kkain-blood
20-09-2009, 00:13

دوست من گرافیک لپ تاپ شما به درد بازهای سنگین نمیخوره!!!کاریشم نمیشه کرد!

realty
20-09-2009, 00:16
8.5 فریم وای وای وای
بیخیال داداش بازی نکنی بهتره ...
DX10 هم که شاید اصلا باز نکنه اصلا شاید کارت گرافیکت DX10 رو ساپورت نکنه ...lمن فکر می‌کنم این وسط یک مشکلی هست... گرافیک من 256 هستش، پس چرا بازی رو این قدر کند میاره؟
مگر بازیسازش نگفته گرافیک 256 می تونه بیارتش؟:21:

wikipedia: Like the X3500, X4500 supports DirectX 10 and Shader Model 4.0 features. Intel designed the GMA X4500 to be 200% faster than the GMA 3100 () in 3DMark06 performance and 70% faster than the GMA X3500 ().قطعاً می‌شه بازی رو با دایرکت ایکس 10 هم آورد. چون تو لانچر بازی هم می‌نویسه اجرا با dx10
این صفحه رو ببینید:
شاید بشه!!!

sepehrppp
20-09-2009, 00:17
دوستان با ویندوز 7 اصلا بازی نکنید.
من با ویستا با anti 8x تا 75 فریم میگرفتم اما با ویندوز 7 شد 28 تا فریم...

water_engineer_m_s
20-09-2009, 00:28
نسخه 4 از نظر فکر کردن و دنبال اشیا گشتن خیلی بهتر از 5 هست تو 3 هفته هم نمیشد تمومش کرد اما 5 رو تو 3 روز تموم میشه کرد.
5 گرافیکش فقط بهتر از 4 هست

Maggy_P
20-09-2009, 00:31
به نظر من که نسخه 5 خیلی بهتر از 4 بود.....یعنی باید بگم عالیه...فقط کنترلش یک کم اذیت میکنه که اون هم کم کم عادت میکنی
موافقم
من حدودا 2 یا 3 ساعت باهاش رفتم هنوز بهش عادت نکردم! :31:
دوربینش وحشتناکه اون اوایل آدم سرگیجه میگیره! :27::31:

Reza Azimy_RW
20-09-2009, 02:49
قطعاً می‌شه بازی رو با دایرکت ایکس 10 هم آورد. چون تو لانچر بازی هم می‌نویسه اجرا با dx10
این صفحه رو ببینید:
دوست عزیز کارت گرافیک رو که از رمش نمیشناسن . مهم اینه کارت گرافیکت چی باشه . یه موقع یک کارت گرافیک 1 گیگ کار یک 256 رو هم نمیکنه . مشخصات دقیق کارت گرافیکتونو بگید .

Vahid_2009
20-09-2009, 05:57
جواب سوالا ما رو ندادين صفحه 260:41:
اون که کاری نداره:27:
اول باید بذاری شارژ اون تفنگ سبز بشه وقتی که شد برو جلو هیولا رو بسوزون وشیوا هم شلیک میکنه بعد دوباره بزار شارژ بشه .باید این کارو چند بار انجام بدی
به نظر من به شیوا یه تفنگ خفن بده تا زود ترتموم بشه.

pejmangame
20-09-2009, 07:05
با سلام

با استفاده از کلید هایه اروکی بالا و پایین اگر بالا رو بزنید atacck و اصلحه سنگین رو بر میداره rifle اگر پایین رو بزنید cover کلت بر میداره یه چیز تو مایه هایه کانتر :دی

دوستان کسی تو کار هک نیست سایت رو هک کنه؟
حال ما گرفته شد ما هم حالشون رو اینجوری بگیریم

هیچ کس نمیدونه این بویس تیم کجاست! همه چیز احتمال داره یا تو یه دهات هستند یا یه جزیره شاید هم تو خارج. ولی هر چی که هست کل بازار رو در اختیار گرفته و حتی وست گیم هم بازیهایه اونو میفروشه!! قذیه مافیا ییه

saiiddz
20-09-2009, 08:05
دوستان درسته بازی یکم بد شده چون همیشه هیجان داره
اینطوری آدم نمیفهمه داره چیکار میکنه ولی واقعآ گرافیکش وحشتناکه
خیلی عالی شده
من با دسته هاش مشکل دارم یعنی دوربین با جهت دسته حرکت نمیکنه
وقتی میرم به راست یا چپ دوربین ثابته
لطفآ کمکم کنید چون توو کیفیت بازی کردن تاثیر داره

Killzone2
20-09-2009, 08:40
نسخه 4 از نظر فکر کردن و دنبال اشیا گشتن خیلی بهتر از 5 هست تو 3 هفته هم نمیشد تمومش کرد اما 5 رو تو 3 روز تموم میشه کرد.
5 گرافیکش فقط بهتر از 4 هست
واقعا درک میکنم که اونایی که شماره قبل رو بازی کردند الان دارن چه عذابی میکشن از جمله خودم ولی برای اونایی که بار اول هست اویل تجربه میکنند بهترین بازی هسته.راستی دوستان چرا اسم این بازی رو call of duty:evil warfare نذاشتند به بازی هم میخورد ترس که نداره هیچی.از کال او دیوتی هم اکشن تره!!!!!!!

mosolim
20-09-2009, 09:26
دوستان درسته بازی یکم بد شده چون همیشه هیجان داره
اینطوری آدم نمیفهمه داره چیکار میکنه ولی واقعآ گرافیکش وحشتناکه
خیلی عالی شده
من با دسته هاش مشکل دارم یعنی دوربین با جهت دسته حرکت نمیکنه
وقتی میرم به راست یا چپ دوربین ثابته
لطفآ کمکم کنید چون توو کیفیت بازی کردن تاثیر داره
سلام
شما باید کنترل آنالوگ دار داشته باشید تا بتونید با آنالوک سمت راست جهت رو تعیین کنید.

123list
20-09-2009, 09:42
کسی ترینر RESIDENT EVIL 5 رو برای کامپیوتر برای DX10 داره

به این دو تا تایپیک سر بزن

Ar@m
20-09-2009, 09:54
منم تمومش كردم
بايد بگم كه غير از همون گرافيكي كه گفتين و البته طراحي خيلي عالي همكاري chris و sheva كه بازي رو واقعا براي يه بازي عالي دونفره مناسب كرده بود هيچ برتري ديگه اي به شماره 4 نداشت.

هيچ معماي جالبي يا خط داستاني با اتفاق هيجان انگيزي وجود نداشت جز اينكه وسكري كه از شماره اول تا حالا capcom ازش يه غول شكست ناپذير در ذهن ما ساخته بود بطرز مسخره و ساده اي مرد!
من براي هوش وسكر اهميت خيلي بيشتري از اينكه دور يه جزيره وسط مواد مذاب بچرخه تا بكشمش قايل بودم!
و اون نقطه مبهم داستان هم كه به جيل مربوط ميشد از همون اول با شخصيت اون زن ماسكدار كاملا لو رفت.

من نميفهمم الان رزيدنت اويل جز يه اسم و يه سري شخصيت داره چي رو از شاهكارهاي قبليش يدك ميكشه؟
اصلا اون چيزي كه ميخواستم نبود.

Leon-117
20-09-2009, 10:07
سلام.منم بازي رو تموم كردم.الانم دارم با شوا ميرم.اينم يه نقد كوچولو براي بازي:
بازي گرافيك خيلي خوبي داشت نور پردازي عالي بود اما اينا دليل يه بازي خوب نيستن.بازي نسبت به شماره قبليش كوتا تر بود.معما ها خيلي كم بودن(معماهاي زياد يكي از نشانه هاي اين سري بازي هست)و راحت.گيم پلي بازي هم خوب بود اما حذف كردن ماشين چاپ ها خيلي بد بود.اين بازي رو هم مثل سري هاي قبلي ساختن كه بارها بازي رو تموم كنيم اما براي طرفداران سري RE بازي خوبي نبود.RE5بازي خوبي هست اما شاهكار نيست.به همه هم توصيه ميكنم حداقل يه بازي بازي رو انجام بدن.
امتياز من به بازي:8

realty
20-09-2009, 10:23
مشخصات دقیق کارت گرافیکتونو بگید .

کارت گرافیکم Intel 4500 هستش.
کسی با DX10 بازی رو اجرا کرده؟

robert
20-09-2009, 10:27
lمن فکر می‌کنم این وسط یک مشکلی هست... گرافیک من 256 هستش، پس چرا بازی رو این قدر کند میاره؟
مگر بازیسازش نگفته گرافیک 256 می تونه بیارتش؟:21:

گرافیک 256 شونصد تا مدل داره !!
agp 6200 جیفورس هم 256 هست !! ولی به درد لای جرز میخوره..

من با گرافیک ATI 4870 و سی پی یو Q6600 رو دایرکت ایکس 10 و رزولوشن 1400 *900 این بازی رو با 133 فریم بر ثانیه اجرا میکنم

عین آینه !! با حداکثر جزئیات !!

واقعا بازی قشنگی هست:46:

mazzi
20-09-2009, 10:29
بچه ها من تو اواسط بازی با این مشکل مواجه شدم
چیکار باید کنم؟

realty
20-09-2009, 10:36
من با گرافیک ATI 4870 و سی پی یو Q6600 رو دایرکت ایکس 10 و رزولوشن 1400 *900 این بازی رو با 133 فریم بر ثانیه اجرا میکنم

خب شما بگو گرافیک من به درد لای جرز می خوره یا نه؟ (intel 4500)
بعدش این دایرکت ایکس 10 رو از کجا بیارم؟

این بازی رو با 133 فریم بر ثانیه اجرا میکنم
عین آینه !! با حداکثر جزئیات !!
فقط می خوای دل ما رو غش ببری؟

silent-assassin
20-09-2009, 10:40
سلام دوستان

من با معمای آینه ها تو Chapter 4-2 مشکل دارم

طبقه سوم وقتی آینه ها را درست میکنم خودم بینشون گیر میکنم!

یه سرچی کردم چیزی پیدا نشد(ظاهرا دوستان کلا نمیتونستند Chapter 4 را بازی کنن)

ممنون میشم یه راهنمایی بکنید.

slambovich
20-09-2009, 10:41
درود
من امروز گرفتمش همون اول موقع اجرا بازی این ارور رو نشون میده
Errorcode 80070002
چیکارش کنم دوستان ؟
کسی جواب منو نمیده ؟

robert
20-09-2009, 10:55

اولا گرافیکت باید دایرکت ایکس 10 رو ساپورت کنه (( جیفورس سری 8000 به بعد و ATI سری 4000به بعد ))
ثانیا ویندوز ویستا میخواد.
ثالثا اسم چیپ گرافیک رو بنویسید نه اسم برند رو.

سلام دوستان

من با معمای آینه ها تو Chapter 4-2 مشکل دارم

طبقه سوم وقتی آینه ها را درست میکنم خودم بینشون گیر میکنم!

یه سرچی کردم چیزی پیدا نشد(ظاهرا دوستان کلا نمیتونستند Chapter 4 را بازی کنن)

ممنون میشم یه راهنمایی بکنید.

شما وقتی بینشون گیر میکنی باید تنظیم آینه ها رو بخاطر بسپاری و آینه ای که نورش به آخرین آینه میخوره رو (( یکی مونده به آخر )) نچرخونی و آینه آخری رو در جهتی که باید باشه بچرخونی و بعد بیای بیرون و اینه یکی مونده به آخر رو که نور داره رو بچرخونی به سمت آینه آخری.

این تیکه از بازی رو از بازی شاهزاده ایرانی دودر کرده اند !!:31:

کسی جواب منو نمیده ؟

جسارت نمیکنم ولی شما باید تو تاپیک (( حل مشکلات در اجرا و نصب بازیها )) پست میزدید نه اینجا

در ضمن مشخصات فنی سیستم رو هم باید مینوشتید.

slambovich
20-09-2009, 11:09
جسارت نمیکنم ولی شما باید تو تاپیک (( حل مشکلات در اجرا و نصب بازیها )) پست میزدید نه اینجا

در ضمن مشخصات فنی سیستم رو هم باید مینوشتید.
ممنون .
..........

silent-assassin
20-09-2009, 11:11
ممنون حل شد

فقط یه سوال دیگه:

تو بعضی از cutscene ها و فیلم های بازی حدو 10 ثانیه صدا زودتر از تصویر پخش میشه!(همونطور که گفتم تو بعضی از موارد)

علتش چی میتونه باشه؟

SIMON137
20-09-2009, 11:21
کسانی که از boysteam گرفتن بازی رو ، پچش رو هم حتما بگیرا ...

eblis_boy1386
20-09-2009, 11:22

با اجازه اينجاش مونديم :دي ههههه

konami-pes
20-09-2009, 11:45
سلام
شما باید کنترل آنالوگ دار داشته باشید تا بتونید با آنالوک سمت راست جهت رو تعیین کنید.

مال من آنالوگ داره اما وقتی میخوام اسلحه رو تنظیم کنم خیلی خیلی سخته یعنی آنالوگ رو وقتی بالا می بری جهت میره سمت راست ! وقتی پایین می بری میاد سمت چپ !! اصلا خیلی حال گیره . لطفا یکی بگه چطوری تنظیمش کنم؟؟؟؟!

water_engineer_m_s
20-09-2009, 12:29
سلام.منم بازي رو تموم كردم.الانم دارم با شوا ميرم.اينم يه نقد كوچولو براي بازي:
بازي گرافيك خيلي خوبي داشت نور پردازي عالي بود اما اينا دليل يه بازي خوب نيستن.بازي نسبت به شماره قبليش كوتا تر بود.معما ها خيلي كم بودن(معماهاي زياد يكي از نشانه هاي اين سري بازي هست)و راحت.گيم پلي بازي هم خوب بود اما حذف كردن ماشين چاپ ها خيلي بد بود.اين بازي رو هم مثل سري هاي قبلي ساختن كه بارها بازي رو تموم كنيم اما براي طرفداران سري RE بازي خوبي نبود.RE5بازي خوبي هست اما شاهكار نيست.به همه هم توصيه ميكنم حداقل يه بازي بازي رو انجام بدن.
امتياز من به بازي:8

تایید میشه.معما ها کم بود.
من به گرافیک بازی نمره 9.4 میدم به داستان بازی 6.3 و در کل به بازی نمره 7.8 میدم

Leon-117
20-09-2009, 12:34

با اجازه اينجاش مونديم :دي ههههه

اگه اشتباه نكنم چپتر2-3 هستين؟؟اونجا رو منم با بدبختي رفتم!
شما مين بخر بزار جلوي در سمت چپي!يعني اوني كه ماجيني هه از بالا ميپره بعد اون اهرم رو بچرخون بعد كه پريد پايين گيج ميشه يه مشت بزن بهش بعددر برو!يكم تمرين كني حل ميشه:31::11:

sepehrppp
20-09-2009, 12:35
دوستان کسی نظری تداره چرا ویندوز 7 با اینکه از direct x 11 بهرهمند میباشد اما افت فریم خیلی زیادی داره نسبت به ویستا؟؟

alijoser
20-09-2009, 12:38
iflate: incorrect data check:-3 سیستم من این ارور رو تو مرحله 5-2 میده چی کار کنم

h_r_v
20-09-2009, 12:44
دوستان کسی نظری تداره چرا ویندوز 7 با اینکه از direct x 11 بهرهمند میباشد اما افت فریم خیلی زیادی داره نسبت به ویستا؟؟
شما احتمالا با DirectX 10 بازي رو اجرا ميكني؟
با DirectX 9 بازي كن! فريم بيشتري ميگيري!!

Oracle_Eldorado
20-09-2009, 12:44

ببخشید مگه DirectX 11 اومده ؟!
فکر کنم آخرین نسخه 10.1 باشه .

بعدشم ویندوز 7 شما ، کدوم نسخه هست ؟
( منظورم Build ویندوزه )

golmohammadi
20-09-2009, 12:47
سلام بچه ها
چند تا سوال داشتم
آيا براي بازي ميشه دسته را بطور كامل تعريف كرد
مشكلي كه وجود نداره ؟
سوال بعدي الان چند نوع پك در بازار موجوده ؟
چون من هنوز نخريدمش ميخوام يكي باشه كه بدون نقص باشه
مثل assasins creed نباشه كه در اول همه نسخه خرابشو خريدند ....

Leon-117
20-09-2009, 12:52
سلام بچه ها
چند تا سوال داشتم
آيا براي بازي ميشه دسته را بطور كامل تعريف كرد
مشكلي كه وجود نداره ؟
سوال بعدي الان چند نوع پك در بازار موجوده ؟
چون من هنوز نخريدمش ميخوام يكي باشه كه بدون نقص باشه
مثل assasins creed نباشه كه در اول همه نسخه خرابشو خريدند ....
بله ميشه اما با موس و كيبورد خيلي راحته تره.
الان يه نسخه 2 دي وي دي موجودهكه كاملا سالمه(منم از همينا خريدم)اما يه نسخه 3 دي وي دي هست كه خرابه.
دوستان چجوري 2نفره با يه پي سي بازي كنيم؟حالت CO-OP

RAMINET
20-09-2009, 12:57

گرافیکت onboard و دارای ram خیلی پایینیه عزیز
نمیتونی بازی کنی حداقل فرمریت باید 30 باشه برای روان بودن بازی

اولا گرافیکت باید دایرکت ایکس 10 رو ساپورت کنه (( جیفورس سری 8000 به بعد و ATI سری 4000به بعد ))
ثانیا ویندوز ویستا میخواد.
.:

شما اشتباه نمیکنی؟!!!!! من گرافیکم ati radeon 3650 با 512 مگ dedicate است یعنی dx10 رو ساپورت نمیکنه!!!!؟؟

sepehrppp
20-09-2009, 13:01
شما احتمالا با DirectX 10 بازي رو اجرا ميكني؟
با DirectX 9 بازي كن! فريم بيشتري ميگيري!!

خوب ببخشید مگه دیوانم.dx10 کیفیت بالاتری داره.ثانیا میگفتن ویندوز 7موتور گرافیکی قوی تری داره.
من ویندوز 7 build 7600 rtm msdn دارم.دیکه از این جدید تر نیست.
اگه dx 11 داره پس باید خیلی روون تر اجرا بشه.

ببخشید مگه DirectX 11 اومده ؟!
فکر کنم آخرین نسخه 10.1 باشه .

بعدشم ویندوز 7 شما ، کدوم نسخه هست ؟
( منظورم Build ویندوزه )

ویندوز 7 dx 11 داره.یکی از ویژگی های مهمش دلیل بر قویتر بودن موتور گرافیکیش همینه.اما res5 اصلا خوب اجرا نکرد.:41:

godsmak
20-09-2009, 13:10
ویندوز 7 dx 11 داره.یکی از ویژگی های مهمش دلیل بر قویتر بودن موتور گرافیکیش همینه.اما res5 اصلا خوب اجرا نکرد.:41:
برای من که عالی اجرا میکنه!
احتمالا مشکل شما از یه جای دیگه است.

sepehrppp
20-09-2009, 13:10
اینم سایت دانلود game for windows live جدید ترین ورژن از سایت microsoft

برای من که عالی اجرا میکنه!
احتمالا مشکل شما از یه جای دیگه است.

شما با dx10 اجرا میکنین؟؟
من که دیشب امدم امتحانی ویندوز 7 نصب کردم دیدو افتضاح شد......
شما کدوم نسخه را دارین؟
32 بیتی یا 64 بیتی؟
من 64 بیتی استفاده میکنم.

RAMINET
20-09-2009, 13:27
ببخشید از دوستان اصفهانی کسی اینجا است که این بازی رو خریده باشه؟ میخوام ببینم از کجا خریده؟
اگر اصفهانی داریم لطفا خبر بدن
مرسی

123list
20-09-2009, 13:34
من بازی را الان تمام کردم بازی سنگیی است چه از لحاظ لود بازی چه از لحاظ بازی کردن

داستان بازی بسیار زیبا و معنی دار و پرمعما همکاری دو شخصیت بسیار زیبا است و همکاری این دو نفر بیانگر این است که شاید هیچکس نمیتواند به تنهایی کاری را انجام دهد و به نظر من انتخاب یک زن در کنار یک مرد برای انجام این ماموریت دشوار میتواند اصل برابری زن و مرد باشد

اما بیشترین ایراد به نحوه تنظیم دوربین است که یکی از نقاط ضعف این بازی بود که شاید ادم را بسیار خسته و درطول بازی گیج میکرد
دیگری وقتی بازی به حالت دمو میرود و شما مشغول دیدن دموی بسیار زیبا هستید یکهو پیغامی میاید که دگمه اف یا وی را بزنید و شما تا می ایئد این کار را انجام بدهید به رحمت خدا رفته اید

اماگزینه های که در این ورژن هم تغییر نکرده و مختص کل نسخه ها است دنبال کلید رفتن جمع کردن کلیدها برای باز کردن درها و حل معماالبته به روش جدیدتر یا برداشتن گیاهان داروئی و مخلوط انها و

قوی ترین اسلحه به نظر من مگنوم بود که وقتی شما ان را اپگرید میکنید به یک سلاح بسیار قوی و کشنده تبدیل میشود سرعت شلیک پائین ولی بسیار قوی و کشنده است
دشمنان بسیار قویتر شده اند و به راحتی نمیتوان انها را کشت

اماصرف نظر از همه نکان مثبت یا منفی رزیدنت اویل این گیمی است که باید ان را بازی کرد

linkin_park
20-09-2009, 13:47
من رو wn7 7600 هیچ مشکلی ندارم ... با رو High با AA 4x و 70 htz با فریم ریت 45-52 بازی میکنم ...

سوالم اینه که فرق 60 با 70 هرتز خیلی محسوسه ؟
و اینکه چه Frame Rate ای به بالا قابل قبوله .... ؟

sepehrppp
20-09-2009, 13:54
من رو wn7 7600 هیچ مشکلی ندارم ... با رو High با AA 4x و 70 htz با فریم ریت 45-52 بازی میکنم ...

سوالم اینه که فرق 60 با 70 هرتز خیلی محسوسه ؟
و اینکه چه Frame Rate ای به بالا قابل قبوله .... ؟

شما با این تنظیمات اگه سیستم فولی داشته باشید فریم کم میگیرین..من با ویستا با high و 8x تا 75 تا فریم میگرفتم..
شما با ویستا یک تست بزن ببین همون فریمو میگیری؟

اگه lcd داشته باشی زیاد تفاوتی بین 70 و 60 هرتز نیست.همه تو 60 شفافیت و یکدست بودن تصویر بیشتر هست.اما خوب به نسبت به lcd هم فشار مید.

Yi Yi
20-09-2009, 13:58
خوب ببخشید مگه دیوانم.dx10 کیفیت بالاتری داره.ثانیا میگفتن ویندوز 7موتور گرافیکی قوی تری داره.
من ویندوز 7 build 7600 rtm msdn دارم.دیکه از این جدید تر نیست.
اگه dx 11 داره پس باید خیلی روون تر اجرا بشه.
کاملا اشتباهه. اولا فعلا هیچ کارتی به بازار وارد نشده که بتونه از directX 11 ساپورت کنه و همی نطور هیچ بازی وجود نداره که از DirectX 11 استفاده کنه.
دوم اینکه به گفته ی سازندگان بازی هیچ فرقی بین نسخه ی DirectX 9.0c و DirectX 10 نیست. تنها تفاوت پشتیبانی نسخه ی DirectX 10 از vision 3d ایه.

linkin_park
20-09-2009, 14:02
سیستم من اینه : CPU Q6600 Intel 2.4 ghz
Main Asus P5K-c
2 Gig Of Ram
Nvidia Geforce 8800 512mb
با آخرین درایور

من مانیتورم F700p سری لبخند LG هست و لامپ تصویره ... میخوام بدونم جریان این Htz چیه چون ررو فریم ریت تاثیر داره !
ویستا هم ندارم که تست کنم ...

sepehrppp
20-09-2009, 14:04
کاملا اشتباهه. اولا فعلا هیچ کارتی به بازار وارد نشده که بتونه از directX 11 ساپورت کنه و همی نطور هیچ بازی وجود نداره که از DirectX 11 استفاده کنه.
دوم اینکه به گفته ی سازندگان بازی هیچ فرقی بین نسخه ی DirectX 9.0c و DirectX 10 نیست. تنها تفاوت پشتیبانی نسخه ی DirectX 10 از vision 3d ایه.

با تشکر از شما دوست گرامی اما اگه چند صفحه قبل را نگاه کنید یک سایت گذاشتم که عکس های گیم را هم ذر dx 10 و هم در dx 9 گذاشته و مقایسه کرده.میت.نین برین و تفاوت ها و نور پردازی بهتر و جزییات بیشتر در dx 10 را ببینین.
با این حرف شما هم موافقم هنوز هیچ گیمی با dx11 نیامده اما صحبت من سر این هست که موتور گرافیکی ویندوز 7 اگه قویتره چرا فریم کمتری به من داده.... در ضمن گرافیک ati 4870 gddr5 دارای dx11 میباشد.

ترینر جدید بازی
:
سیستم من اینه : CPU Q6600 Intel 2.4 ghz
Main Asus P5K-c
2 Gig Of Ram
Nvidia Geforce 8800 512mb
با آخرین درایور

من مانیتورم F700p سری لبخند LG هست و لامپ تصویره ... میخوام بدونم جریان این Htz چیه چون ررو فریم ریت تاثیر داره !
ویستا هم ندارم که تست کنم ...

والا فکر کنم برای شما فرقی نکنه. این تفاوت تو lcd ها خیلی به چشم میامد چون vertical syns اگه درست نوشته باشم تو 60hz خیلی بهتر خودشو نشون میده. کما اینکه بعضی از گیم ها باید حتما 60 hz بازی کنی تا گزینه ی vertical.. روشن بشه و بشه از این گزینه استفاده گرد.

robert
20-09-2009, 14:15
با تشکر از شما دوست گرامی اما اگه چند صفحه قبل را نگاه کنید یک سایت گذاشتم که عکس های گیم را هم ذر dx 10 و هم در dx 9 گذاشته و مقایسه کرده.میت.نین برین و تفاوت ها و نور پردازی بهتر و جزییات بیشتر در dx 10 را ببینین.
با این حرف شما هم موافقم هنوز هیچ گیمی با dx11 نیامده اما صحبت من سر این هست که موتور گرافیکی ویندوز 7 اگه قویتره چرا فریم کمتری به من داده.... در ضمن گرافیک ati 4870 gddr5 دارای dx11 میباشد.

ترینر جدید بازی
:

یعنی گرافیک من دایرکت ایکس 11 رو ساپورت میکنه و من خودم نمیدوستم ؟؟:31:

در ضمن این ترینر رو دانلود کردم میگه باید games for windows رو نصب کنی !! کار نمیکنه

آقا اون جایی که باید با اون کپسولی که آتش ازش میزنه بیرون و هی باید شارژش کنی گیر کردم !! چجوری اون موجودی که تنش پر از کرمهای سیاه رنگ هست رو بکشم (( قیافه اش شبیه همون موجودی است که اول بازی تو اون تنور گازی گیرش انداختیم و در رو بستیم و آتیشش زدیم ))

123list
20-09-2009, 14:18
[quote=robert;4237269]یعنی گرافیک من دایرکت ایکس 11 رو ساپورت میکنه و من خودم نمیدوستم ؟؟:31:

در ضمن این ترینر رو دانلود کردم میگه باید games for windows رو نصب کنی !! کار نمیکنه

آقا اون جایی که باید با اون کپسولی که آتش ازش میزنه بیرون و هی باید شارژش کنی گیر کردم !! چجوری اون موجودی که تنش پر از کرمهای سیاه رنگ هست رو بکشم (( قیافه اش شبیه همون موجودی است که اول بازی تو اون تنور گازی گیرش انداختیم و در رو بستیم و آتیشش زدیم ))[/q

ان اکس لیو باید دانلو کنی بعداپدیت
ان دشمن وقت با اتش از بین میره

sepehrppp
20-09-2009, 14:19
یعنی گرافیک من دایرکت ایکس 11 رو ساپورت میکنه و من خودم نمیدوستم ؟؟:31:

آقا اون جایی که باید با اون کپسولی که آتش ازش میزنه بیرون و هی باید شارژش کنی گیر کردم !! چجوری اون موجودی که تنش پر از کرمهای سیاه رنگ هست رو بکشم (( قیافه اش شبیه همون موجودی است که اول بازی تو اون تنور گازی گیرش انداختیم و در رو بستیم و آتیشش زدیم ))

خوب برو چک کن ببین ساپورت میکنه یا نه؟ البته باید GRRD5 باشه نه GDDR3.
این ترینر با GAM FOR WINDOWS جدید کار میکنه که من تو صفحه ی قبل براتون گذاشتم.

golmohammadi
20-09-2009, 14:34
بله ميشه اما با موس و كيبورد خيلي راحته تره.
الان يه نسخه 2 دي وي دي موجودهكه كاملا سالمه(منم از همينا خريدم)اما يه نسخه 3 دي وي دي هست كه خرابه.
دوستان چجوري 2نفره با يه پي سي بازي كنيم؟حالت CO-OP
اي بابا موس و كيبورد كه نميتونه جاي دسته را پر كنه
البته در بازيهاي اول شخص موس و كيبرد بهتره مثل كرايسيس اي جي اي توروك كانتر و ....
اما در بازيهايي هموچن اولي دسته خوبه
اين نسخه دو دي وي دي كه ميگين مال كدوم شركته ؟

من بازی را الان تمام کردم بازی سنگیی است چه از لحاظ لود بازی چه از لحاظ بازی کردن

داستان بازی بسیار زیبا و معنی دار و پرمعما همکاری دو شخصیت بسیار زیبا است و همکاری این دو نفر بیانگر این است که شاید هیچکس نمیتواند به تنهایی کاری را انجام دهد و به نظر من انتخاب یک زن در کنار یک مرد برای انجام این ماموریت دشوار میتواند اصل برابری زن و مرد باشد

اما بیشترین ایراد به نحوه تنظیم دوربین است که یکی از نقاط ضعف این بازی بود که شاید ادم را بسیار خسته و درطول بازی گیج میکرد
دیگری وقتی بازی به حالت دمو میرود و شما مشغول دیدن دموی بسیار زیبا هستید یکهو پیغامی میاید که دگمه اف یا وی را بزنید و شما تا می ایئد این کار را انجام بدهید به رحمت خدا رفته اید

اماگزینه های که در این ورژن هم تغییر نکرده و مختص کل نسخه ها است دنبال کلید رفتن جمع کردن کلیدها برای باز کردن درها و حل معماالبته به روش جدیدتر یا برداشتن گیاهان داروئی و مخلوط انها و

قوی ترین اسلحه به نظر من مگنوم بود که وقتی شما ان را اپگرید میکنید به یک سلاح بسیار قوی و کشنده تبدیل میشود سرعت شلیک پائین ولی بسیار قوی و کشنده است
دشمنان بسیار قویتر شده اند و به راحتی نمیتوان انها را کشت

اماصرف نظر از همه نکان مثبت یا منفی رزیدنت اویل این گیمی است که باید ان را بازی کرد

به اين زودي تموم كردين مگه چند روزه اومده اين گيم ؟
در مورد تنظيم دوربين ميشه بيشتر توضيح بدين ؟
اخه چجوري هست كه اكثر كاربران ناراضي هستند ؟

Yi Yi
20-09-2009, 14:41
موتور گرافیکی ویندوز 7 اگه قویتره چرا فریم کمتری به من داده.... در ضمن گرافیک ati 4870 gddr5 دارای dx11 میباشد.
ویندوز 7 موتور گرافیکی نداره. دایرکت ایکس موتور نیست! دایرکت ایکس مجموعه ای از API های گوناگونه که به برنامه نویس ها کمک می کنمه تا افکت های پیچیده رو آسونتر بسازند و چند تا چیز دیگه! همون طور که گفتم هیچ کارتی حتی قوی ترین کارت گرافیک موجود از DirectX 11 پشتیبانی نمی کنه. لطفا یک منبع معتبر برای اثبات ادعای اشتباهتون به من معرفی کنید. در ضمن مشکل از ویندوز 7 نیست.

vegas
20-09-2009, 14:41
خوب برو چک کن ببین ساپورت میکنه یا نه؟ البته باید GRRD5 باشه نه GDDR3.

این دیگه از اون حرفا بود !!!! :18::18:
رم گرافیک چه ربطی به directx داره ؟؟؟؟
ضمنا هیچ کدوم از کارت های گرافیک سری 4000 که شامل 4870 هم میشه از directx 11 پشتیبانی نمیکنند !!!
فقط سری 5000 ati از dx11 پشتیبانی میکنند که اونم 2 روز دیگه معرفی میشن !!!!

Ar@m
20-09-2009, 14:59
ديد بازي ديد سوم شخصه اما حركات دوربين تقريبا به اندازه بازي dead space سريع هستن. اگه dead space رو بازي كرده باشين منظورم رو متوجه ميشين. براي بيشتر كردن هيجان و تعليق بازي دامنه حركات دوربين بيشتر و سرعتش بالاتره و درنتيجه فكوس كردن روي هدف سخت تر و البته هيجان هم بالاتر ميره اما تا بهش عادت كني نصف بازي گذشته!
بازي كردن با دسته نسبت به كيبورد بهتر و راحتتر اين حركات اضافي رو كنترل ميكنه

Bs_panzer
20-09-2009, 15:00
:39:

عجب چیزایی که آدم نمیشنوه !!!!!!!
:دی

آقا چی کار کنم 2 پارتش مونده ! رو 7 خوب کار نمی کنه ؟ نریزم ؟ نگیرم ؟!

mazzi
20-09-2009, 15:27
یک مشکلی دارم من الان که میخوام بازی کنم وقتی ریدی رو میزنم و yes رو انتخاب میکنم که ادامه ی بازی رو انجام بدم یک هشداری میده و بازی ادامه پیدا نمیکنه

فکر کنم یک فایل رو ندارم

این هشدار

re5dx10.exe - fatal application exit

failed open file. "D:\\nativepc\image\archive\s313.arc"2

این چی میگه؟ یک فایل توش کمه؟ باید چی کار کنم؟ اگر حجم این فایل کمه لطفا اینجا بزارید من بریزم تو پوشه ی بازی

کمکم کنید دیگه نمیتونم بازی کنم

Reza Azimy_RW
20-09-2009, 15:29
من با این سیستم :
RAM 2GB
VGA : 1GB 9500 GT
CPU : E5200
روی ویندوز 7 با بالاترین تنظیمات ولی رزولیشت 768*1024 و Anty ... خاموش 30 فریم گرفتم . روی اکس پی هم تقریبا همین فریم بود . البته زیاد تو بحر مقایسش نرفتم !

123list
20-09-2009, 15:37
اي بابا موس و كيبورد كه نميتونه جاي دسته را پر كنه
البته در بازيهاي اول شخص موس و كيبرد بهتره مثل كرايسيس اي جي اي توروك كانتر و ....
اما در بازيهايي هموچن اولي دسته خوبه
اين نسخه دو دي وي دي كه ميگين مال كدوم شركته ؟

به اين زودي تموم كردين مگه چند روزه اومده اين گيم ؟

حرکات دوربین کمی سریع است و این باعث گیجی ادم میشه کمی زمان میبره تا ادم کنترل بازی را توی دستش بگیره و به ان عادت بکنه و با کیبرد و موس روی بازی خیلی بیشتر از گیم پد ادم کنترل داره

:39:

عجب چیزایی که آدم نمیشنوه !!!!!!!
:دی

آقا چی کار کنم 2 پارتش مونده ! رو 7 خوب کار نمی کنه ؟ نریزم ؟ نگیرم ؟!

من خودم روی سون 64 بیتی نصبش کردم و بازی را تمام کردم با دایرکتیس 10 مشکلی نداشت . وقتی روش کلیک میکنی تا بازی لود بشه کمی طول میکشه ولی بعد ان من هیچ مشکلی نداشتم و براحتی من بازی کردم

godsmak
20-09-2009, 15:50
بالاخره بازی رو تموم کردم، فقط باید بگم عالی بود!

Oracle_Eldorado
20-09-2009, 16:20
یک مشکلی دارم من الان که میخوام بازی کنم وقتی ریدی رو میزنم و yes رو انتخاب میکنم که ادامه ی بازی رو انجام بدم یک هشداری میده و بازی ادامه پیدا نمیکنه

فکر کنم یک فایل رو ندارم

این هشدار

re5dx10.exe - fatal application exit

failed open file. "D:\\nativepc\image\archive\s313.arc"2

این چی میگه؟ یک فایل توش کمه؟ باید چی کار کنم؟ اگر حجم این فایل کمه لطفا اینجا بزارید من بریزم تو پوشه ی بازی

کمکم کنید دیگه نمیتونم بازی کنم

میگه این فایل رو پیدا نکرده :

s313.arc

تو همین تاپیک واسه دانلود گذاشتن .
باید دانلود کنی و بریزی توی اون مسیری که گفته .
یعنی اینجا :

D:\\nativepc\image\archive

میتونی از اینجا دانلود کنی :

حجم : 30 مگابایت .

ویندوز 7 dx 11 داره.یکی از ویژگی های مهمش دلیل بر قویتر بودن موتور گرافیکیش همینه.اما res5 اصلا خوب اجرا نکرد.

چه جالب ! نمیدونستم .
خودمم الان دیدم !!

linkin_park
20-09-2009, 16:50
من اصلا موافق نیستم با این تخریبی که علیه Windows 7 عزیز راه انداختین ....
این مشکلاتی که میگین رو من اصلا باهاش نداشتم ....

راستی خیلی نامردیه Evil رو با ترینر بره آدم ! حداقل باید 1 ماه طول بکشه .... لطفا زحمت سازنده های بازی رو با یه ترینر 100 کیلو بایتی هدر ندید !

Original Titan
20-09-2009, 17:00
الطفا زحمت سازنده های بازی رو با یه ترینر 100 کیلو بایتی هدر ندید !
اونايي كه با چيت و ترينر بازي ميكنن خودشونو مسخره كردن؟

sina_core2duo
20-09-2009, 17:09
اون مشکلی که میگن بازی های نسخه boysteam داره و در مرحله 13 مشکل پیدا میکنه هم با همین فایل s312.ar حل میشه ؟

از کجا بفهمیم چه نسخه ای هست مال ما ؟

pooryapilehvar
20-09-2009, 17:18
کسی ترینر این بازی برای DX10 رو نداره که نیاز به GAME FOR WINDOWS LIVE نداشته باشه

mehdi30nema
20-09-2009, 17:25
از کجا بفهمیم چه نسخه ای هست مال ما ؟

boysteam اسمه اون شرکتی هست که بازی را عرضه کرده .
خوب ببین اسمه شرکتی که شما بازی را از اون گرفتی چیه

oomidd
20-09-2009, 18:04
سلام
میبخشید من کلی از بازی رو رفتم ولی نتونستم سیو کنم نمیدونم اشکال از بازیه یا من بلد نیستم ممنون میشم بهم بگید کجا باید سیو کنم .از کجا میتونم اسلحه بخرم میشه ارتقا شون داد ممنون میشم بهم جواب بدید.

golmohammadi
20-09-2009, 18:26
ديد بازي ديد سوم شخصه اما حركات دوربين تقريبا به اندازه بازي dead space سريع هستن. اگه dead space رو بازي كرده باشين منظورم رو متوجه ميشين. براي بيشتر كردن هيجان و تعليق بازي دامنه حركات دوربين بيشتر و سرعتش بالاتره و درنتيجه فكوس كردن روي هدف سخت تر و البته هيجان هم بالاتر ميره اما تا بهش عادت كني نصف بازي گذشته!
بازي كردن با دسته نسبت به كيبورد بهتر و راحتتر اين حركات اضافي رو كنترل ميكنه

اره dead space را فكر كنم3 باز تمومش كردم
اگه اينطوري باشه ادم ميتونه عادت كنه
اما در dead space پشت نفر بيشتر ديده ميشد
چون جون طرف پشت كمرش بود واسه همين استفاده ميشد از اين فضا
علاوه بر جون يه چيز ديگه هم از پشت ديده ميشد كه مقدار همون چيزي كه برق ميزد
كه در اولي چنين چيزي نيست
خلاصه زياد بد نيست
بازي كردن با دسته هم 100 درصد راحته
مخصوصا كه در وسط دمو دكمه ميخواد و ....
در نسخه قبلي چقدر سخت بود مبارزه با كراوزر و يا در بازي ايدا مبارزه با كراوزر ...
با كيبرد خيلي سخت تر ميشد
ولي دسته بمراتب بهتره

B3HZ@D
20-09-2009, 18:42
سلام
میبخشید من کلی از بازی رو رفتم ولی نتونستم سیو کنم نمیدونم اشکال از بازیه یا من بلد نیستم ممنون میشم بهم بگید کجا باید سیو کنم .از کجا میتونم اسلحه بخرم میشه ارتقا شون داد ممنون میشم بهم جواب بدید.

شما باید همون اول کاری توی بازی یک پروفایل برای خودتون بسازین
فکر کنم با کلید home بشه پروفایل ایجاد کرد

در مورد ترینر هم بگم که من بازی رو بدون ترینر روی درجه سختی normal سه یا چهار روزه به اخر رسوندم
فقط اخر کاری و قسمت مبارزه با وسکر روی اون کوه اتشفشان کم اوردم....هم پول هام ته کشیده و هم این که درست نمی دونم چکار کنم و گلوله به مقدار کافی ندارم
بازی اونقدر ها هم سخت نبود که ترینر بخواد...فقط یکی یک راهنمایی بکنه که اینجا چکار میشه کرد

sepehrppp
20-09-2009, 18:45
از همه ی دوستان عذر میخوام بلی دوستان درست گفتند گرافیک 5850 ati از دایرکت 11 استفاده میکنه..
اما گرافیک های نسل جدید هم از 10.1 استفاده میکنند که در ویندوز 7 میتونین از تمام این دایرکت استفاده بکنبن.

Khashayar King
20-09-2009, 18:58
من رو 360 بازي كردم چند باري يعني حس بازي كردنش نبود :دي

ديروز داشتم رد ميشدم از جلو سي دي فروشي چشمم گرفت رفتم گرفتم اين بازي با بتمن جديد رو... 'گرفتم

خلاصه نصبيدمو نشستم بازي كنم :دي نكته جالب اين بو كه بر خلاف شماره قبل با موس ميشه بازي كرد وكلي كف كردم چون لود بازي2 ثانيه هم طول نميكشه !!!!

نميدونم واسه چي انقد سرعت لود بالا حتي گير هم نميكنه !!! خيلي جالب بود !! چون تاحالا بازي رو پي سي نكرده بودم كه

اينجور سرعت لودش بالا باشه اونم يه بازي سنگيني مثل RE5 ولي الان ميخوام رو پي سي بتموم حيف كه 360 رو فروختم وگرنه تا

الان چند بار تموم ميكردمش :دي

ولي بايد قبول كنيم كپ كام خيلي با معرفته :دي خيلي به پي سي باز ها حال داد كه اينجور بازي رو ريليز كرد :دي هيچ باگي هم تا الان نديدم تو گرافيك !

در هر صورت فك كنم موفقيت خوبي رو بدست اورده ! هم رو پي سي و هم رو كنسول ها !

ولي جالب بود اين صورت لود شدنش :دي !

راستي يه سوال ؟ من شايد چند وقته ديگه PS3 بگيرم (اگه اسليم بياد ) ميخواستم بدونم اين بازي روي پي سي قوي تره يا روي PS3?

B3HZ@D
20-09-2009, 19:27
فکر کنم روی pc قوی تر بوده...البته سیستم قوی تر رو هم می طلبه
یادمه یکی از دوستان یک کلیپ مقایسه بین نسخه کنسول و نسخه pc رو چند صفحه قبل گذاشته بود

Killzone2
20-09-2009, 19:53
دوستان مشکل!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!من بعد از اینکه فایل s313.arc رو گرفتم مرحله چهار مشکلش حل شد اما بعد از رد کردن لیزر ها اومد بیرون میگه s312.arc رو میخواد اگه فایلش هست قرار بدین.ممنون.

Xo0oX
20-09-2009, 20:09
بازیه خیلی توپی هست و رو اکثرا سیستم ها یعنی معمئلی ها هم نصب میشه درسته ؟

free28333
20-09-2009, 20:16
سلام به دوستان
من ای بازیو نصب کردم ولی منوش و زیر نویساش ژاپنیه
کسی میتونه کمک کنه اینگلیسیش کنم؟

godsmak
20-09-2009, 20:29
سلام به دوستان
من ای بازیو نصب کردم ولی منوش و زیر نویساش ژاپنیه
کسی میتونه کمک کنه اینگلیسیش کنم؟
دوست عزیز صفحات قبلی رو یه نگاه بنداز.

free28333
20-09-2009, 20:46
دوست عزیز صفحات قبلی رو یه نگاه بنداز.

خیلی وقته دارم میگردم
اگه لطف کنی شماره صفحه رو بگی ممنون میشم

pcali
20-09-2009, 20:59
خیلی وقته دارم میگردم
اگه لطف کنی شماره صفحه رو بگی ممنون میشم

شما زمانی که رو فایل اجرایی بازی که اسمش luncher هست کلیک میکونی در همو ن پنجره
در بالاش گزینه ای به اسم language وجود داره اونجا زبان انگلیسی رو انتخاب کن همین :10:

metal baz
20-09-2009, 21:08
با سلام به همه دوستان عزیز خودم آخر سر تموم شد کف کردم آخرت بازی بود از همه نظر مخصوصا دمو های بازی که به صورت خیلی قوی کارگردانی شده بود در یک کلام آخرشه:11::11::11::11:

konami-pes
20-09-2009, 22:01
آقا کسی جواب سوال مارو نمیده؟؟؟

مال من آنالوگ داره اما وقتی میخوام اسلحه رو تنظیم کنم خیلی خیلی سخته یعنی آنالوگ رو وقتی بالا می بری جهت میره سمت راست ! وقتی پایین می بری میاد سمت چپ !! اصلا خیلی حال گیره . لطفا یکی بگه چطوری تنظیمش کنم؟؟؟؟!

hosein_133
20-09-2009, 22:28
سلام دوستان
من بازیو تموم کردم :5: حالا دوباره میخوام بازی کنم اما وقتی از تو منو گزینه infinite ammo رو روی yes قرار میدم تاثیری توی بازی نداره یعنی تیرام بی نهایت نمیشه:13:
بازیو تو 14 ساعت تموم کردم ربطی به این داره؟

sepehrppp
20-09-2009, 22:29
دوستان این بازی تو کامپیوتر دونفری نمیشه؟؟؟؟؟؟؟
تو 360 که میشد کمکی بکنید ممنون میشم.

MILIN3M
20-09-2009, 22:52
ولی بازی علاوه بر اینکه باحاله..اشکلات جالبی و خنده داری داره باگ زیاد داره

farbod N73 me
20-09-2009, 22:52
هم من چند صفحه قبل پرسيدم هم اين دوستمون تو پست قبلي پرسيد!
اين بازي توPC قابليت co-op داره يا نه!
در ضمن چه طور ميشه شوا رو انتخاب كرد و با اون بازي كرد؟
خواهشا جواب بديد

Torch Bearer
20-09-2009, 22:53
بازی رو امروز نصب کردم.کنترلش خیلی بدقلقه.انگار یکجورایی کنترلش لیزه:دی.
فکر نکنم بتونم بازی رو تا اخر برم.چون کلا اولین بازی از این سریه که بازی میکنم و نمیتونم با گیم پلیش کنار بیام.

light
20-09-2009, 23:01
وقتي ميخوام chpter 4 رو شروع كنم منو از بازي ميندازه بيرون و ارور زير رو ميده
---------------------------
RE5DX9.exe - Fatal Application Exit
------------------------------------------
Failed open file. "F:\Program Files\Resident Evil 5\nativePC\Image\Archive\s313.arc" 2

چيكار كنم ؟

Layken
20-09-2009, 23:09
وقتي ميخوام chpter 4 رو شروع كنم منو از بازي ميندازه بيرون و ارور زير رو ميده
---------------------------
RE5DX9.exe - Fatal Application Exit
------------------------------------------
Failed open file. "F:\Program Files\Resident Evil 5\nativePC\Image\Archive\s313.arc" 2

چيكار كنم ؟
واسه این مشکل شما تو پستای قبلی به خوبی توضیح داده شده...

بازی رو امروز نصب کردم.کنترلش خیلی بدقلقه.انگار یکجورایی کنترلش لیزه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فکر نکنم بتونم بازی رو تا اخر برم.چون کلا اولین بازی از این سریه که بازی میکنم و نمیتونم با گیم پلیش کنار بیام.
پس به هیچ وجه سعی نکن با داستان کنار بیای..

light
20-09-2009, 23:43
من هنوز مشكلم رو نگرفتم
كل تاپيك ها رو گشتم ، نه پچي و نه فايلي بود

Benygh
21-09-2009, 00:00
سلام
مشکل شما کم بودن یک سری فایله !
توی همین تاپیک اون فایل رو سرچ کنید هست .

با شوا هم در صورتی میتونید بازی رو برید که بازی رو یکبار تموم کنید .

و البته بعضی از اسلحه ها فقط برای شوا مانند تیرکمان و بعضی ها فقط برای کریس مانند مسلسل چرخشیه هست ! چه اسمی گذاشتم واسش :دی

water_engineer_m_s
21-09-2009, 00:04
یه باگ باحال تو بازی هست
بازی که save میشه اگه قبلش یک تیر یا علف یا هر چیز دیگه برداشته باشید و بمیرید باز دوباره اونجا برید علاوه بر اینکه تیر یا علف یا هر چیز دیگه که قبلا برداشته اید داخل کوله پشتیتون هست دوباره میتونید اون رو بردارید.
من یه تفنگ رو 500 بار برداشتم و فروختم 200000 پول گرفتم و کلی چیز خریدم

hosein_133
21-09-2009, 00:29
سلام دوستان
من بازیو تموم کردم :5: حالا دوباره میخوام بازی کنم اما وقتی از تو منو گزینه infinite ammo رو روی yes قرار میدم تاثیری توی بازی نداره یعنی تیرام بی نهایت نمیشه:13:
بازیو تو 14 ساعت تموم کردم ربطی به این داره؟

کسی نظری نداره؟؟

waterpolo
21-09-2009, 02:03
من chapter 3-1 رو تموم کردم چند تا مرحله مونده در ضمن من بازی رو ساعت 9 شب شروع کردم تا 2 خوب اومدم

شـیـفــو
21-09-2009, 02:16
دوربینش چقدر ضایع هست ، با کیبورد کنترلش خیلی بده .اما با دسته خیلی بهتره .
پچی یا تنظیمی برای درست کردن دوربینش نیست ؟

Vahid_2009
21-09-2009, 07:46
دوربینش چقدر ضایع هست ، با کیبورد کنترلش خیلی بده .اما با دسته خیلی بهتره .
پچی یا تنظیمی برای درست کردن دوربینش نیست ؟
نه مدل بازی همین طوری هست.

من chapter 3-1 رو تموم کردم چند تا مرحله مونده در ضمن من بازی رو ساعت 9 شب شروع کردم تا 2 خوب اومدم
تاchapter 6-3 داره من بازی رو توی 4 روز تموم گردم شما هم خوب داری پیش میری:27:

hobgoblin
21-09-2009, 08:21
[تو اون قسمت كه بايد آينه ها و نورها رو تنظيم كنيم من 3 طبقه رفتم پايين و توي طبقه پايين وقتي اون آينه آخرو تنظيم ميكنم خودم اون وسط نورها گير مي كنم چيكارش كنم؟؟؟

از اينجا تا آخر بازي چقدر مونده؟

A L I E N
21-09-2009, 08:26
من که از فروشگاه همین سایت سفارش دادم هنوز نرسیده

هر وقت رسید منم میام نظر از خودم در میکنم (افعال برره)

راستی سیستم باید چقدر باشه

حالا نه مینیموم نه ماکزیمم

تقریبا چه جوری باشه که بازی رو مدیوم بیاد بالا

من اینو با ایکس باکس بازی کردم عاشقش شدم فقط حیف ایکس باکس ساعتی اونقدره و ارزش نداشت تو کلوپ تمومش کنم

konami-pes
21-09-2009, 09:35
این بازی دقیقا چند Chapter هستش؟

light
21-09-2009, 09:41
فايل s312 روي سرور رپبدشر نداريد ؟
يكي از medifire دارم اونم اصلا دانلود نميشه ، نه با منجر و نه با خود مرورگر

B3HZ@D
21-09-2009, 10:13
این بازی دقیقا چند Chapter هستش؟

بازی شش chapter داره که فکر کنم اخرش اینطوری باشه

chapter 6-3 یا chapter 6-2

asanic
21-09-2009, 10:22
ای بابا! این بازی رو بعلاوه shift بخوای رو سایت سفارش بدی 11 تومن آب میخوره... برای ما فقیر بیچاره ها زیاده! لینک دانلود ورژن سالمشو ندارین بدیم برامون بگیرن؟

mojtaba_tanha
21-09-2009, 10:33
[تو اون قسمت كه بايد آينه ها و نورها رو تنظيم كنيم من 3 طبقه رفتم پايين و توي طبقه پايين وقتي اون آينه آخرو تنظيم ميكنم خودم اون وسط نورها گير مي كنم چيكارش كنم؟؟؟

از اينجا تا آخر بازي چقدر مونده؟

یکی از آینه های قبلی رو جابه جا کن بعد آینه آخرو تنظیم کن آخر سرم آینه قبلی که جابه جا کردی رو تنظیم کن. خدا کنه بفهمی چی میگم چون خودم نفهمیدم.:31:

konami-pes
21-09-2009, 10:42
بازی شش chapter داره که فکر کنم اخرش اینطوری باشه

chapter 6-3 یا chapter 6-2
چرا اینقدر کم؟ ما طرفداران این سریال باید یه سال منتظر عرضه نسخه جدید این بازی باشیم یه سال هم منتظر باشیم برای PC عرضه بشه و بعد فقط شش chapter باشه؟؟؟:41: در ضمن به نظر من معماهای بازی خیلی خیلی کم شده و به قول یکی از دوستامون بازی بیشتر اکشن شده تا ترسناک ! دیگه خبری از اون زامبی های فوق العاده اویل 2 و یا اویل 3 نیست ! من بهترین اویل رو از لحاظ هیجان و داستان قوی اویل 3 می دونم . اصلا نمی دونم چرا از اویل 4 به بعد هم بازی رو کوتاه کردند و هم معماهای بازی رو کم کردند و هم درجه ترس بازی رو کاهش دادند:19: اویل 3 اگه یادتون باشه بعضی جاهاش یهو به آدم شوک وارد می شد. در هر حال من نمی گم که اویل 4 و یا 5 قشنگ نیستند قبول دارم که خیلی قشنگ هستند و از لحاظ موتور گرافیکی فوق العاده بودند بخصوص اویل 5 ، اما من به عنوان یکی از طرفداران مجوعه بازی رزیدنت اویل و به عنوان کسی که همه نسخه های قبلی رو نه یک بار بلکه چند بار تا آخر برده زیاد از این روند جدید کاپکوم برای سری های جدید اویل راضی نیستم . حالا نظر تک تک شما اویل بازهای عزیز هم واسم مهمه و میخوام بدونم نظر شما چیه؟

h_r_v
21-09-2009, 11:28
غول Chapter 2-2 رو چجوري بايد كشت؟
هموني كه اول كاميونه چپ ميكنه بعد يه چيزي مياد بيرون و ميخزه و بعضي وقتا ميپره؟

robert
21-09-2009, 11:35
آقا تو مرحله آتشفشان گیر کردیم

یارو (( وسکر )) با یه ضریه مارو میندازه وسط آتشفشان ...

چیکار باید بکنیم؟؟

light
21-09-2009, 11:41
غول Chapter 2-2 رو چجوري بايد كشت؟
هموني كه اول كاميونه چپ ميكنه بعد يه چيزي مياد بيرون و ميخزه و بعضي وقتا ميپره؟
اينقدر بايد بزني تا بميره
بمب بكار تا بره روش
نارنك هرچي داري بزن

يا يه كاري كن
يه بار كه مردي آر پي جي بخر بزنش

mojtaba_tanha
21-09-2009, 11:49
آقا تو مرحله آتشفشان گیر کردیم

یارو (( وسکر )) با یه ضریه مارو میندازه وسط آتشفشان ...

چیکار باید بکنیم؟؟

باید بری تو دایره بالاٰٰ، پایین نباید بیای.

G.D.ragon.Ir
21-09-2009, 11:58
سلام. آنالوگ مربوط به زاویه دید من مشکل داره (وقتی پایین و بالا میدم, زاویه دید چپ و راست میره و زمانی که چپ و راست میدم زاویه دید بالا و پایین میشه) میخواستم بدونم میشه این مشکل رو برطرف کرد؟

@ konami-pes
من برخلاف شما معتقدم سری RE یک سیر صعودی رو طی میکنه هرچند همونطور که خودتون هم گفتید, دیگه مثل نسخه های قدیمیش, تو ژانر وحشت فوق العاده نیست و بخش اکشنش بیشتر از مولفه های دیگش هست اما خیلی ها (مثل خودم) این تغییر رو بیشتر میپسندند.
تو این دوره هرچه بازی ها عام پسند تر باشند, فروش بیشتر و درنتیجه سود بیشتری نسیب شرکت سازنده و ناشرشون می کنند

Maggy_P
21-09-2009, 12:08
چرا اینقدر کم؟ ما طرفداران این سریال باید یه سال منتظر عرضه نسخه جدید این بازی باشیم یه سال هم منتظر باشیم برای PC عرضه بشه و بعد فقط شش chapter باشه؟؟؟:41: در ضمن به نظر من معماهای بازی خیلی خیلی کم شده و به قول یکی از دوستامون بازی بیشتر اکشن شده تا ترسناک ! دیگه خبری از اون زامبی های فوق العاده اویل 2 و یا اویل 3 نیست ! من بهترین اویل رو از لحاظ هیجان و داستان قوی اویل 3 می دونم . اصلا نمی دونم چرا از اویل 4 به بعد هم بازی رو کوتاه کردند و هم معماهای بازی رو کم کردند و هم درجه ترس بازی رو کاهش دادند:19: اویل 3 اگه یادتون باشه بعضی جاهاش یهو به آدم شوک وارد می شد. در هر حال من نمی گم که اویل 4 و یا 5 قشنگ نیستند قبول دارم که خیلی قشنگ هستند و از لحاظ موتور گرافیکی فوق العاده بودند بخصوص اویل 5 ، اما من به عنوان یکی از طرفداران مجوعه بازی رزیدنت اویل و به عنوان کسی که همه نسخه های قبلی رو نه یک بار بلکه چند بار تا آخر برده زیاد از این روند جدید کاپکوم برای سری های جدید اویل راضی نیستم . حالا نظر تک تک شما اویل بازهای عزیز هم واسم مهمه و میخوام بدونم نظر شما چیه؟
خب به نظر من بازی خیلی خوب کار شده بود مخصوصا گرافیکش
ولی داستان بازی میتونست به نظرم بهتر از این بشه ، اینجور که اینا داستان رو کش داده بودن من اصلا انتظار نداشتم که توی شماره ی 5 یهو همش تموم بشه! :31:
+

بعد از نسخه ی کد ورونیکا بازی اون حالت ترسش رو از دست داد و خب با این کار بعضی از طرفدارانش رو از دست داد یا بهتره بگم همشو ، اونهایی هم که هنوز دارن بازی میکنن به خاطر روند داستانیش میرن ( البته بگم که طرفداران بازی های اکشن رو به خودش جذب کرد)

Khashayar King
21-09-2009, 12:29
چرا اینقدر کم؟ ما طرفداران این سریال باید یه سال منتظر عرضه نسخه جدید این بازی باشیم یه سال هم منتظر باشیم برای PC عرضه بشه و بعد فقط شش chapter باشه؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در ضمن به نظر من معماهای بازی خیلی خیلی کم شده و به قول یکی از دوستامون بازی بیشتر اکشن شده تا ترسناک ! دیگه خبری از اون زامبی های فوق العاده اویل 2 و یا اویل 3 نیست ! من بهترین اویل رو از لحاظ هیجان و داستان قوی اویل 3 می دونم . اصلا نمی دونم چرا از اویل 4 به بعد هم بازی رو کوتاه کردند و هم معماهای بازی رو کم کردند و هم درجه ترس بازی رو کاهش دادند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اویل 3 اگه یادتون باشه بعضی جاهاش یهو به آدم شوک وارد می شد. در هر حال من نمی گم که اویل 4 و یا 5 قشنگ نیستند قبول دارم که خیلی قشنگ هستند و از لحاظ موتور گرافیکی فوق العاده بودند بخصوص اویل 5 ، اما من به عنوان یکی از طرفداران مجوعه بازی رزیدنت اویل و به عنوان کسی که همه نسخه های قبلی رو نه یک بار بلکه چند بار تا آخر برده زیاد از این روند جدید کاپکوم برای سری های جدید اویل راضی نیستم . حالا نظر تک تک شما اویل بازهای عزیز هم واسم مهمه و میخوام بدونم نظر شما چیه؟سلام :دي

والا من از نخسه شماره 2 با اين سري اشنا شدم و تا الان همه رو تموم كردم (به جز شماره 5 كه دارم ميتمومم ) خوب كلا بايد

قبول كنيم كه بازي از نظر گرافيكي تو سري رزيدنت اويل واقعا تكه ولي تم ترس: متاسفانه اين شماره حتي از شماره 4 هم بد تر

شده :( يعني حد اقل اون ترسي كه تو شماره 4 به آدم منتقل ميشد تو اين شماره به كلي از بين رفته )گيم پلي كلاسيك بازي

طوري بود كه واقا آدم از ترس خودشو خيس ميكرد هيچوقت صحنه هاي شماره 3 رو يادم نميره واقعا ترسناك بودن ولي خوب رزيدنت

اويل عوض شده به نظر من كار خوبي كردن كه عوض شده چون يك نواخت شدن بازي خوب نيست و

به نظر من اين دو شماره اخر يه شاهكار قوي از سوي كپ كام بود چون تونست كساني كه حتي رزيدنت اويل رو بازي نكردن هم به

سويش گرايش پيدا كنن و در پاسخ به Maggy_p بايد بگم من اينطور فك نميكنم كه زيدنت اويل طرفدارانش رو از دس داده باشه به

نظر من حتي اگه بازي سبكش به كلي عوض شه ولي طرفداران قديميش اونو دوست دارن ولي به خاطر تعصبشون ناراحت ميشن

! و كلا خط داستاني قوي بازي موجب شده كه تغيير گيم پلي زياد رو اعصاب نباشه ! ولي واقعا متاسفم چون معما هاي شيرينش

بسيار كم شده و تقريبا ميشه گفت از بين رفته ! يا تم ترس اصلي رزيدنت اويل ديگه وجود نداره ! اون موقع هايي كه زامبي ها يه

دفعه پيداشون ميشد يا با ون قيافه كج و كولشون با سرعت كم به طرف ما ميومدن و تعدادشون بيشتر ميشد ! واقعا ترسناك بود !

ولي الان اين ماجي ها با سرعت زياد با هوش بالا حمله ميكنن و بيشتر حس ميكنم دارم با يه گله آدم حرفه اي دست و پنجه نرم

ميكنم ! ولي يه تم جديد به بازي وصل شده اونم ترس از سرعت عمل مانجي ها يا غول هاست !! و دوربين رويه شانه واقعا يه نوع

ديد نچندان كامل رو به تصوير ميكشه كه شما كنترل خوبي نداشته باشيد و همين باعث دلهره ميشه ولي شوا مشكل ما رو حل

كرده فقط وقتي تير ميخواد يكم ميره رو اعصاب ! ولي من هنوز به مرحله هاي بالا تر نرسيدم الان چپتر 2 هستم و هنوز با محيط

هاي ديگه آشنا نيستم ! و نميدونم شب و روز چه طوره !؟ ولي برميگردم و نظر كامل تري نسبت به محيط ميدم !

linkin_park
21-09-2009, 12:31
تنها مساله مسخره بازی اینه که موقع Reload حتما باید وایسی .... کلا هر غلطی بخوای بکنی باید وایسی ....
بازی ایستا هست و خیلی با در رفتن نمیشه دشمن ها رو دور زد ....