PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست تمام درايور هاي اين لپ تاپ!

p30time
16-08-2007, 18:44
با سلام!
آقا جديدا يه لپ تاپ گرفتيم ( از اين گازوئيلي ها :2: ) دسته دوم .... حالا من مي خوام يكم ويندوزشو و ... رو سر و سامون بدم چون خرابه! ولي هيچ CD ــي براي نصب درايور هاش نداره!

ضمنا فرقي بين CD ويندوز كامپيوتر هاي معمولي و لپ تاپ هست يا نه؟

آقا من مدلشو مي نويسم ... حجمش اصلا مهم نيست فقط زودتر اگر كسي تونست برام لينك بذاره!
با تشكر فراوان از دوستان گلم :11:

Satellite 4260
Dynabook

ضمنا لپ تاپش ماله شركت Toshiba ست!

با تشكر دوباره ....

amin123
19-08-2007, 08:17
دوست عزیز اینجا مطرح میکردی بهتر بود:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amin123
19-08-2007, 08:19
ضمنا فرقي بين Cd ويندوز كامپيوتر هاي معمولي و لپ تاپ هست يا نه؟

بله تفاوت داره و این تفاوت برمیگرده به همین موضوع که Cd خود Notebook حاوی درایورها برای Windows است.......

p30time
19-08-2007, 12:33
با سلام!

باشه اونجا مطرح مي كنم ...
عزيز منظورت از اينكه گفتي آره فرق مي كنه اينه كه همون Cd درايور ها ويندوز مخصوص هم داره؟
با تشكر

aa12
19-08-2007, 12:49
سلام

با مشخصاتی که شما دادی ، 12 تا مدل وجود داره :

6 مدل اول :

dynabook.com/pc/catalog/support/search/user/cgi-bin/l_search.cgi?PN12=SA426&PN22=%50%34%35%2F%33&s_type=2&pn=SA&PN1=SA426&PN2=%50%34%35%2F%33&s2flag=2

6مدل دوم :

dynabook.com/pc/catalog/support/search/user/cgi-bin/l_search.cgi?PN12=SA426&PN22=%50%34%35%2F%34&s_type=2&pn=SA&PN1=SA426&PN2=%50%34%35%2F%34&s2flag=2

من پیشنهاد می کنم از نرم افزار Driver Genius Pro 2007 7.1.0.622 استفاده کنی :

dl.filekicker.com/send/file/146030-EQZB/drvgenpro.exe

p30time
19-08-2007, 13:04
با سلام!

عزيز اون مدل ها كه هيچي نشون نميده ... يعني 2 تا لينك اول فقط يه خط ژاپني نشون مي ده!
==============================
نرم افزار رو هم دان مي كنم، بعدا خبر مي دم!
با تشكر از توجه شما

resident
19-08-2007, 13:28
با سلام!

عزيز اون مدل ها كه هيچي نشون نميده ... يعني 2 تا لينك اول فقط يه خط ژاپني نشون مي ده!
==============================
نرم افزار رو هم دان مي كنم، بعدا خبر مي دم!
با تشكر از توجه شما

شما از همن برنامه ای که دوستمون گفت استفاده کن. وقتی نصبش کنی خودت می فهمی که چی هست!!!!!!!:10:

amin123
19-08-2007, 13:29
P30time جان بله درست فهمیدی.یعنی اون Cd اورجینالی که بر روی Notebook است.وقتی نصبش میکنی هوراه نصب ویندوز.برنامه ها و درایورهای مربوطه نصب میشه......

nightmare
19-08-2007, 13:42
اگه الان درایور هاش روش نصبه که نیازی به دانلود ندارید با همون برنامه ای که دوستان معرفی کردن به راحتی می تونید از درایور های سیستمتون Backup بگیرید .
اینجا هم می تویند آموزش این برنامه رو ببینید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم مشخصاتش برای رجیستر کردن برنامه :

Driver Genius Pro 2007
NB licence: 1
Licence name: hERMOL
Licence code: DGP70-BYZMY-SFZU3-MFUMF-JEX43

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای درایور ها هم راستش من یه لینک پیدا کردم ببین به کارت میاد :

اینجا کلیک کن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3Ffunc%3Dpi%26c2%3DANY%26category%3D131020%26keywo rd%3D%2522Satellite%25204260%2522%26srt%3DIntB%26o rder%3Dd%26cpg%3D10%26session%3D20070819190313057&langpair=ja%7Cen&hl=en&ie=UTF8)

موفق باشی .

تا بعد ...

p30time
19-08-2007, 23:33
با سلام!
من خودم نرم افزار رو دان كردم و رجيسترش هم كردم ...
مي رم امتحان مي كنم ... اميدوارم جواب بده!
فقط براي ويندوز چه كنم؟
================================

ضمنا nightmare جان ... خيلي ممنون!
ولي اين ها درايور اند؟؟
لطفا براي ويندوز هم راهنمايي كنيد .... من مي خوام اگر بشه ويندوز رو عوض كنم!
===============================
با تشكر فراوان از تمام دوستاني كه كمك كردند!

nightmare
20-08-2007, 00:11
p30time جان شما اول با کمک اون برنامه ، از تمام درایور های سیستمت که نصب هستن یه BackUp بگیر ، اون Backup رو هم یه جایی ذخیره کن مثل USB ، CD ، یا یکی دیگه از درایو های هاردت .

بعد ویندوزت رو فرمت کن و ویندوز جدید نصب کن . وقتی ویندوز نصب بشه یکسری از درایور هارو که اتومات نصب می کنه و خودش میشناسه ، یکسری دیگه می مونه که با کمک Device Manager می تونی خودت یکی یکی به سیستم بشناسونیشون ( فایل های درایور ها داخل Backup ی که گرفتی هست )

کافیه روی سخت افزار های که بعد از نصب ویندوز در Device manager شناخته نشدن کلیک راست کنی و Update Driver رو بزنی و آردس درایورش رو در داخل فلدر Backup ی که تهیه کردی بدی تا ویندوز اونو نصب کنه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیدوارم به مشکلی نخوری اما اگه بازم سئوال یا موردی بود همین جا بگو .

تا بعد ...

p30time
20-08-2007, 00:22
p30time جان شما اول با کمک اون برنامه ، از تمام درایور های سیستمت که نصب هستن یه BackUp بگیر ، اون Backup رو هم یه جایی ذخیره کن مثل USB ، CD ، یا یکی دیگه از درایو های هاردت .

بعد ویندوزت رو فرمت کن و ویندوز جدید نصب کن . وقتی ویندوز نصب بشه یکسری از درایور هارو که اتومات نصب می کنه و خودش میشناسه ، یکسری دیگه می مونه که با کمک Device Manager می تونی خودت یکی یکی به سیستم بشناسونیشون ( فایل های درایور ها داخل Backup ی که گرفتی هست )

کافیه روی سخت افزار های که بعد از نصب ویندوز در Device manager شناخته نشدن کلیک راست کنی و Update Driver رو بزنی و آردس درایورش رو در داخل فلدر Backup ی که تهیه کردی بدی تا ویندوز اونو نصب کنه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیدوارم به مشکلی نخوری اما اگه بازم سئوال یا موردی بود همین جا بگو .

تا بعد ...

دمت گرم بابا ... يعني ما اينقدر آماتور هستيم ؟ ( از اين حرفا بيشتر آماتوريم! :31: )

ولي عزيز اينا رو مي دونم ... ولي يكي از بچه ها گفته بود ويندوز لپ تاپ با ويندوز هاي ديگه فرق داره ... آيا فرق داره؟

با تشكر از كمك ها و توجه شما

nightmare
20-08-2007, 00:31
p30time عزیزم عذر می خوام اگه آماتوری توضیح دادم ، بذار به حساب آماتور بودن خودم و اگه خواستی بدونی پیغام خصوصی بزن تا بهت بگم .

اما در مورد چیزی که اون دوستمون فرمودند ، ببین معمولا هر شرکت تولید کننده لپتاپ ، طبق قرار دادی که با مایکروسافت می بنده درخواست یه نسخه ی OEM یا سفارشی ویندوز رو میده که در مدل های مختلف لپتاپ شکل های مختلفی داره . ( میتونه یه ایمیج مثل نورتون گوست باشه ، یا نصب ساده ویندوز اورجینال به همراه سیدی مخصوص نصب درایورها ... )

در واقع هسته ی ویندوز همونه ، با این تفاوت که وقتی شما نصب ویندوز رو با اون سیدی اورجینالی که همراه لپتاپ هست انجام بدی ، دیگه نیازی به نصب کردن درایور ، اورجینال کردن ویندوز ، انجام تنظیمات مرتبط با سخت افزار های لپتاپت و ... بعد از نصب نداری و همه ی این تنظیمات با نصب ویندوز به صورت اتومات انجام میشه . (
بازم می گم شکل های مختلفی داره و ممکن هم هست علاوه بر سیدی ویندوز ، شرکت سازنده سیدی جدا برای درایور ها بده که بعد از نصب ویندوز اتومات از طریق اون سیدی درایور ها رو نصب کنی )

امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا بعد ...

p30time
20-08-2007, 00:49
p30time عزیزم عذر می خوام اگه آماتوری توضیح دادم ، بذار به حساب آماتور بودن خودم و اگه خواستی بدونی پیغام خصوصی بزن تا بهت بگم .

اما در مورد چیزی که اون دوستمون فرمودند ، ببین معمولا هر شرکت تولید کننده لپتاپ ، طبق قرار دادی که با مایکروسافت می بنده درخواست یه نسخه ی OEM یا سفارشی ویندوز رو میده که در مدل های مختلف لپتاپ شکل های مختلفی داره . ( میتونه یه ایمیج مثل نورتون گوست باشه ، یا نصب ساده ویندوز اورجینال به همراه سیدی مخصوص نصب درایورها ... )

در واقع هسته ی ویندوز همونه ، با این تفاوت که وقتی شما نصب ویندوز رو با اون سیدی اورجینالی که همراه لپتاپ هست انجام بدی ، دیگه نیازی به نصب کردن درایور ، اورجینال کردن ویندوز ، انجام تنظیمات مرتبط با سخت افزار های لپتاپت و ... بعد از نصب نداری و همه ی این تنظیمات با نصب ویندوز به صورت اتومات انجام میشه . (
بازم می گم شکل های مختلفی داره و ممکن هم هست علاوه بر سیدی ویندوز ، شرکت سازنده سیدی جدا برای درایور ها بده که بعد از نصب ویندوز اتومات از طریق اون سیدی درایور ها رو نصب کنی )

امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا بعد ...

با سلام!
حالا نصب درايور و قانوني كردن ويندوز زياد مهم نيست .. فقط اين كه گفتي انجام تنظيمات مرتبط با سخت افزار چيه؟
اگر زياد مهم نيست كه ولش كن ... يه ويندوز معمولي SP2 نصب مي كنم بره پي كارش! ولي آيا ميشه ويندوز ارجينال خودش رو از نت گير آورد؟ ( براي دانلود )
با تشكر فراوان

nightmare
20-08-2007, 01:15
فقط اين كه گفتي انجام تنظيمات مرتبط با سخت افزار چيه؟

مثل تنظیم سرعت حرکت موس ، کاربرد دکمه های کیبورد و ...

فکر نمی کنم برای دانلود بشه گیر آورد ، تا به حال جایی ندیدم . اگر چیزی پیدا کردی به ما هم ندا بده . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا بعد ...

p30time
20-08-2007, 01:28
مثل تنظیم سرعت حرکت موس ، کاربرد دکمه های کیبورد و ...

فکر نمی کنم برای دانلود بشه گیر آورد ، تا به حال جایی ندیدم . اگر چیزی پیدا کردی به ما هم ندا بده . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا بعد ...

با سلام!

خوبه! پس فقط مشكل سخت افزار هاست ... كه اونا رو با اون برنامه گير ميارم!
خيلي ممنون از كمك تمام دوستان ...

aa12
21-08-2007, 19:02
چه مشکلی برای عوض کردن ویندوز داری ؟

p30time
21-08-2007, 20:09
با سلام!

مشكلي ندارم عزيز .. من فكر مي كردم يه ويندوز مخصوص لپ تاپ هستش ولي الان مي بينم كه همين ويندوز هاي معمولي هم جواب مي ده!

با تشكر

soheilsos
20-09-2007, 15:32
از اینجا همچی در مورد toshiba هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@@@@0355684364.11882 19811@@@@&BV_EngineID=cccgaddlkmfkeidcgfkceghdgngdgnn.0

صادق tecra
30-09-2007, 02:29
سلام به مديران و اعضاي فعال تايپيك... خسته نباشيد
من يك لپ تاپ توشيبا مدلtecra A83E خريدم كه روش ويستا نصب بود و متاسفانه سي دي هيچ يك ار درايور هاش موجود نيست! و حالا xp 2005 نصب كردم و با گشت گزار توي سايت توشيبا، گرافيك و lan آنرا نصب كردم و متاسفانه مودم كه دانلود كردم نصب نميشه !! و موندم چيكار كنم ..... لطف كنيد بگين درايوراي لپتاپمو از كجا دانلود كنم ممنون ميشم ... البته bluetooth و ram reader و.... اينام داره

soheilsos
30-09-2007, 11:16
خود توشیبا فقط
شاید تو سایت شرکت های سازنده بعضی قطعات باشه