PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عكس گرفتن از ويندوز

omid81
16-08-2007, 17:09
سلام
نرم افزاري مي خوام كه بشه از ويندوز در حال اجرا (اي بابا مثلا مي خوام از يه پيغام عكس بگيرم )
فقط تو رو خدا يه نرم افزاري بزاريد هم كار باهاش راحت باشه
هم حجمش بالا نباشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با اين سرعتا اونم با dial up مگه ميشه چيز دانلود كرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون . . .

shahin666
16-08-2007, 17:31
دوست عزيز برنامه هاي زيادي براي اين كار هستن

Hero Screen Recorder ،Super Screen Recorder،TechSmith Camtasia Studio،Snag it

كه به نظر من بهترين برنامه Snag it هستش قابليت هاي خيلـــــــي زيادي هم داره
البته شما گفتيد كم حجم باشه اين برنامه واقعا عاليه درسته حجمش يكم زياده ولي واقعا ارزش دانلود كردن رو داره
البته دوست عزيز شما اگر برنامه ACDSee رو هم داشته باشيد از هر جاي از ويندوز يا هر پيغامي مي تونيد خيلي
راحت عكس بگيريد
اين لينك زير براي برنامه ACDSee

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اينم سايت اصلي برنامه Snag it

B O L O T
16-08-2007, 17:52
از پرینت اسکرین که رویکیبوردهست استفاده کن بعد پیس کن توی پینت
بعد سیوش کن

omid81
16-08-2007, 23:12
دوست عزيز برنامه هاي زيادي براي اين كار هستن

Hero Screen Recorder ،Super Screen Recorder،TechSmith Camtasia Studio،Snag it

كه به نظر من بهترين برنامه Snag it هستش قابليت هاي خيلـــــــي زيادي هم داره
البته شما گفتيد كم حجم باشه اين برنامه واقعا عاليه درسته حجمش يكم زياده ولي واقعا ارزش دانلود كردن رو داره
البته دوست عزيز شما اگر برنامه ACDSee رو هم داشته باشيد از هر جاي از ويندوز يا هر پيغامي مي تونيد خيلي
راحت عكس بگيريد
اين لينك زير براي برنامه ACDSee

اينم سايت اصلي برنامه Snag it

خيلي ممنون shahin جان
زحمت كشيديد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از پرینت اسکرین که رویکیبوردهست استفاده کن بعد پیس کن توی پینت
بعد سیوش کن
دوست عزيز منظورتونو متوجه نشدم
ميشه توضيح بديد
ممنون . . .

snowy_winter
17-08-2007, 02:31
خيلي ممنون shahin جان
زحمت كشيديد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزيز منظورتونو متوجه نشدم
ميشه توضيح بديد
ممنون . . .
سلام

با اجازه، من توضیح بدم

وقتی میخواین از صفحه عکس بگیرین کلید print screen که روی صفحه کلیده رو بزنین و بعد برنامه ی paint ویندوز رو اجرا کنید و از منوی edit گزینه ی paste رو انتخاب کنید. بعد هم فایل رو ذخیره کنید (با انتخاب save از منوی file )

یا میتونید از کلیدهای alt+print screen استفاده کنید که در این صورت فقط از پنجره ای که فعاله عکس گرفت میشه و بعد تو paint پیست کنین (مثل بالا)

موفق باشید

Aminzikzak
17-08-2007, 03:17
البته با پرینت اسکرین از خیلی پلیرها نمیتونین عکس بگیرین باید با نرم افزار کار کنید.

پاکر
17-08-2007, 03:29
البته با پرینت اسکرین از خیلی پلیرها نمیتونین عکس بگیرین باید با نرم افزار کار کنید.

بله برای پلیر ها باید از برنامه های خاصی استفاده کنین

rosetanha
17-08-2007, 11:09
بهترين و كم حجم ترين و آسون ترين نرم افزار اينه كه لينكشو براتون گذاشتم من خودم هم با اين كار مي كنم
فقط شما بايد اون رو اجرا كنيد بعد براي گرفتن عكس دكمه print scm بالاي كيبورد رو بزنيد بعد عكس گرفته مي شه و درخواست مي كنه كه سيوش كنيد
اينم لينكش

farhad cxz
17-08-2007, 11:43
hidden recorder رو میتونم بهترین بدونم البته ورژن 2.6(2007)خیلی عالیه .من یکیشو دانلود کردم حجمش1.57راضیم بعداز نصبش میتونید چند کلید را برای ظهورش قرار بدین .(البته نسخه های قبلی کلیدش بودctrl+f1)

ولی نسخه جدیدشو میتونید هر کلید هایی که دلتون بخواد قرقر بدین.

با رجوع به سایتش دانلود کنید کرکش هم از سایت warezدانلود کنید:5:

omid81
17-08-2007, 20:13
از همگي ممنون . . .
دوستون دارم . . .
باي تا بعد . . . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]