PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه منچستر يونايتد: Manchester United F.C. News

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

shakerifar
16-08-2007, 07:33
این تاپیکرو زدم همه در باره ی منچستر صحبت کنیم
همه منچستری ها بریزن تو
دیشب هم که ضایع شدیم رفت

deicide
16-08-2007, 08:25
سلام منم هستم . بيشتر به خاطر شياطينش . ولي جدا از شوخي چرا ديشب ضايع شديم؟

borderlessboy
16-08-2007, 09:55
بابا چه وضعيه؟

با ديشب شديم تيم آخر جدول!

آرش-19
16-08-2007, 10:06
منچستر واقعا فصل رو داره بد شروع می کنه.
به نظر اکثر کارشناس ها منچستر فصل قبل به این خاطر از
چلسی جلو افتاد که فصل رو خوب شروع کرد اما امسال به نظر
می رسه به مشکل بر بخوره.
اول مصدومیت رونی و حالا اخراج رونالدو!!!!!!!!!
الان 4 امتیاز از چلسی عقبه .4 امتیازی که جبرانش واقعا سخته
سخته چون تیم چلسی اگه خوب کار کنه تو کل فصل حداکثر 2-3 باخت بده.
در کل امیدوارم منچستر در ادامه بهتر کار کنه.

shakerifar
16-08-2007, 17:53
چه شانسی داریم ما اول رونی حالا رونالدو
ببینم کسی دید رونالدو چیکار کرد

آرش-19
16-08-2007, 18:09
دقیقا معلوم نبود
اما فکر کنم توی شلوغی جلوی محوطه پرث موث موقع ضربه آزاد
یه آرنجی یا مشتی یا چیزی به مدافع زد.
جالب اینجاست داور یکی دو متریش وایساده بود.
در ضمن خیلی خوش شانس باشه چند جلسه محرومیت براش صادر نکنن.

M I S H A
16-08-2007, 22:18
درسته دیشب نتیجه نگرفتیم اما تیم خوب بازی کرد، اگر یه خورده شانس داشتیم بازی را برده بودیم.
امیدورام در ادامه بهتر کار کنه، ولی به غیر از این حرف ها، نانی خیلی خوب فوتبال بازی می کنه. توز هم که فعلا در تیم جا نیفتاده.
راستی نظرتون در مورد بازیکن های جدید تیم و همچنین بازی بعدی چیه؟
من می گم بازی بعدی را می بریم، حالا با رونالدو یا بدون رونالدو

MORINIO
17-08-2007, 03:12
ببینم کسی دید رونالدو چیکار کرد

البته ببخشید اینجا پست میدم یهو نریزین رو سرم:31:
ولی تو صحنه هایی که تلویزیون نشون داد رونالدو کار خاصی انجام نداد و یه درگیری فیزیکی ساده بود
مگر اینکه تو همون چند ثانیه ای که تلویزیون نتونست صحنه رو نشون بده ضربه ای به بازیکن پورتس موث زده باشه

این رو هم بگم که محرومیت کارت قرمز مستقیم تو لیگ برتر جزیره سه بازی محرومیت هست....
البته رای نهایی پس از اظهارات داور و بازیکن خاطی داده خواهد شد

یا حق

M I S H A
17-08-2007, 03:20
ممکنه داور اشتباهی کارت داده باشه؟ چون توی صحنه که چیزی ندیدم.
ولی خداییش حقمون مساوی نبود، اگه یکی از موقعیت های ما گل شده بود، الان...
راستی روی کارت قرمز میشه اعتراض زد؟( اگه داور اشتباه کرده باشه؟)

shakerifar
17-08-2007, 07:45
سه جلسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟:18:
بدبخت شدیم رفت
چرا؟؟؟؟؟
از نظرمن ترکیب خوبی نچیده بود فرگوسن
گیگز اصلا توانایی بازی در اون پست رونداشت
نانی ولی خوب بود
امیدوارم تو بازیهای بعدی جبران کنیم

borderlessboy
17-08-2007, 12:42
راست ميگي

هرچي توپ مي رفت طرف گيگز يا لو ميرفت تا مي زد بيرون!

M I S H A
17-08-2007, 12:57
کاملا درست می گید، گیگز چندتا توپ راحت لو داد و باعث شد موقعیت های حمله منچستر از دست بره، ولی با وجود مصدوم بودن ساها و رونی، ترکیب دیگه ای نمی شد بچینی.

M I S H A
19-08-2007, 12:21
دوستان امروز شهرآورد(!) شهر منچستر هست، بین سیتی و یونایتد. امیدوارم یونایتد امروز بدشانسی نیاره. کسی از وضعیت رونالدو خبر نداره؟

Behroooz
19-08-2007, 12:39
منچستر باز هم اوج ميگيره . نمي دونم چرا امسال بازيكن نخريد .

borderlessboy
19-08-2007, 15:45
كاشكي ببره!

و ليوه چلسي رو!

آرش-19
19-08-2007, 17:03
متاسفانه یه خبر بد
تا این لحظه من یونایتد با یک گل از من سیتی عقبه.
گل من سیتی رو ژئووانی دقیقه 31 زده.

shakerifar
19-08-2007, 17:05
نه بابا منچستر امروز ازهفته سوم با منچستر سیتی بازی داره
بچه ها بیان ازصمیم قلب برای له شدن چلسی دعا کنیم!!!!!!!!!!

آرش-19
19-08-2007, 18:25
فکر کنم اگه بازی لیورپول و چلسی مساوی بشه
برای منچستر خیلی بهتر باشه.چون هر دوتا 6 امتیازی هستن
و هر دو تیم به نظر می رسه که خیز بلندی برای قهرمانی برداشتن.
با این باخت منچستر پایین تر از تاتنهام که دو شکست متوالی رو داشت قرار می گیره.
شرایط سختی منتظر منچستر هست.

shakerifar
19-08-2007, 18:35
به همه تسلیت میگم بچه ها اینا امسال چرا اینجوری شدن نبود این رونی واقعا داره گرون تموم میشه توزهم که دیگه... دروازه خالی رو با هد زد تو اووتتتتتتت

borderlessboy
19-08-2007, 20:03
منچستر چي شد؟

چرا خبري نيست؟

آرش-19
19-08-2007, 20:35
عرض کردم خدمتتون
منچستر 1 - 0 از منچستر سیتی باخت.

M I S H A
19-08-2007, 23:56
منچستر در سراشیبی سقوط قرار گرفته، واقعا به نظرم منچستر بدون مهاجم بازی بکنه سنگین تر هست، تا حالا شروع بدتر از این نداشتیم، 2 امتیاز از 3 بازی! فرگوسن چیزی نگفته؟

Asalbanoo
20-08-2007, 14:37
سرمربی تیم فوتبال منچستریوتایتد گفت این تیم در وضعیت دشواری قرار دارد و باید دیدارهای آتی خود را با پیروزی پشت سر بگذارد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نتقل از بی بی سی، سرآلکس فرگوسن پس از شکست یک بر صفر در دربی منچستر گفت: ما موقعیت های بسیاری در این بازی داشتیم که که آنها را از دست دادیم. منچستریونایتد در بازی با من سیتی کاملا بر توپ و میدان احاطه داشت.

وی افزود: من قبول دارم تیم ما مهاجمان خود را به خدمت نداشت اما آنقدر شانس داشتیم که به واسطه آن برنده از زمین خارج شویم. تیم ما روز یکشنبه با تاتنهام بازی دارد و این بازی بی تردید برایمان از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

فرگوسن در پایان گفت: در این لحظه ما باید به تجربیات خود اتکا کنیم و مطمئن باشیم که از شروع نا امید کننده خود رهایی پیدا می کنیم.

borderlessboy
20-08-2007, 21:04
بابا اين چه وضعيه؟؟

ميدونيد چقدر فاصله داريم با بقيه؟

خيلي شانسمون كمه

M I S H A
21-08-2007, 01:14
والا نمی دونم چی بگم! بازی بعدی را هم اگه نبریم، می ترسم اصلا سال دیگه به لیگ قهرمانان نرسیم! دعا کنیم بازی بعدی را ببریم وگرنه دیگه واقعا دچار بحران شدیم!

shakerifar
21-08-2007, 07:14
بچه ها اگه بازی رو نبریم می تونیم ارزو ی لیگ قهرمانان فصل بعد رو به گور ببریم
بینم این کریستین هستش تو این بازی ؟؟؟؟؟؟؟؟
محرومش نکردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

borderlessboy
21-08-2007, 08:31
نه تنها اين بازي بلكه بازي بعد هم نيست!

M I S H A
21-08-2007, 11:54
آرزوی قهرمانی کیلویی چند؟ من فقط دعا می کنم جزو چهارتای اول باشیم تا اروپایی بشیم

M I S H A
21-08-2007, 12:01
بازی چلسی و لیورپول 1 بر 1 مساوی شد!
الان منچستر پس از انجام سه بازی با 2 امتیاز در رده 16 هست!
هفته دیگه با تاتنهام بازی داریم! که به وقت ایران ساعت 19:30 انجام می شه
در حال حاضر من سیتی با 9 امتیاز از سه بازی به تنهایی در صدر قرار داره! چلسی با همین تعداد بازی و 7 امتیاز دوم هست و ویگان هم با 6 امتیاز سوم هست( می بینید با تیم سوم فقط 4 امتیاز اختلاف داریم، فکر می کنم من یو راحت جبران می کنه)

shakerifar
21-08-2007, 12:07
نه تنها اين بازي بلكه بازي بعد هم نيست!

نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا ؟؟؟؟؟؟؟خدا کنه تاتنهام رو ببریم دیگه

M I S H A
21-08-2007, 13:17
دز انگلستان کارت قرمز مستقیم سه جلسه محرومیت داره، رونالدو هم در تلافی یه خطا با سر زده به بازیکن حریف داور هم که به صحنه نزدیک بوده می بینه و کارت قرمز مستقیم می ده

borderlessboy
21-08-2007, 22:47
با كدوم بازيكن تاتنهامو ببريم؟؟!!!

البته خدا كنه گيگز راه بيوفته

ramyar.v
22-08-2007, 11:17
با تكذيب مذاكره با سران ليورپول

هاينسه: مي خواهم در منچستريونايتد بمانم

خبرگزاري فارس: بازيكن آرژانتيني تيم فوتبال منچستريونايتد انگليس بر ادامه حضور در اين تيم تاكيد كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل ازسايت اخبار فوتبال جهان، گابريل هاينسه اعلام كرد، از حضور در تيم انگليسي بسيار احساس راحتي مي كند و دليلي ندارد راهي تيم ليورپول شود.
وي كه بحث انتقالش حتي به دادگاه ورزشي انگليس كشيده شده ،‌ افزود: هرگز با سران ليورپول وارد تماس و مذاكره مستقيم نشدم. تنها يك بار گفتم در صورت فراهم شدن رقمي بالغ بر 10 ميليون يورو امكان انتقالم به ليورپول وجود دارد؛ اما از اين حرف من تعبير درستي به عمل نيامد و گفته شد به ليورپولي ها قول داده ام .
اين بازيكن درعين حال اظهار كرد، امكان انتقالش به تيمي خارج از ليگ برتر وجود دارد.
در شرايط فعلي تيم هاي المپيك ---- فرانسه و آ.اس .رم ايتاليا بطور جدي وضعيت هاينسه را زير نظر داشته و قصد جذب اين بازيكن را دارند.

Actros
24-08-2007, 03:07
اخبار گفت گابریل هاینزه با رئال قرار داد بست

shakerifar
24-08-2007, 07:42
راست می گه هاینتزه زئالی شد رفت

M I S H A
24-08-2007, 13:14
هاینزه رفت که رفت، تا وقتی اورا را داریم غم نداریم!
کسی خبری از مصدوم های تیم نداره؟( کی خوب می شن؟)

shakerifar
25-08-2007, 08:00
بچه ها منچستر امروز بازی داره یا فردا؟؟؟؟؟؟

borderlessboy
25-08-2007, 09:28
كاشكي پس فردا داشته باشيم!!!!

مي خواي دوباره ببازيم؟؟!!

M I S H A
25-08-2007, 13:14
منچستر فردا بازی داره، با تاتنهام، فکر می کنم ساعت 19:30 دقیقه به وقت ایران( فکر می کنم)
یه حسی به من گه 4 بر 1 می بریم!

shayanelong
26-08-2007, 02:05
ایشالا با یه برد خاطرات تلخ 3 هفته قبلو میریزیم تو سطل آشغال.اگه توز جا بیفته مشکل حله.

M I S H A
26-08-2007, 03:16
والا توز بازی نکنه سنگین تر هست:evil2:، این همه سال دنبالش بودیم بعد آقا دروازه خالی می زنه بیرون می خنده!:22: اگه من توی ورزشگاه بودم که لهت می کردم!:19: نمی دونم چرا هر چی بلا هست امسال سر تیم ما میاد:41:، این همه مصدوم، محرومیت رونالدو یه طرف:41:، این توز هم یه طرف...:grrr::4:
اگه این دفعه هم از این مصخره بازی ها رو کنه...:devil::devil::4:

shakerifar
26-08-2007, 08:13
والا توز بازی نکنه سنگین تر هست:evil2:، این همه سال دنبالش بودیم بعد آقا دروازه خالی می زنه بیرون می خنده!:22: اگه من توی ورزشگاه بودم که لهت می کردم!:19: نمی دونم چرا هر چی بلا هست امسال سر تیم ما میاد:41:، این همه مصدوم، محرومیت رونالدو یه طرف:41:، این توز هم یه طرف...:grrr::4:
اگه این دفعه هم از این مصخره بازی ها رو کنه...:devil::devil::4:
خیلی باحال بود:27:
این همه براش پول دادیم دروازه خالی رومیزنه تو اوت
ما الان 19 هستیم:19::18:
ولی ببریم میاییم پنجم!!!:8:

shakerifar
26-08-2007, 12:00
بچه ها بازی پخش می شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه بشه که خیلی خوبه

M I S H A
26-08-2007, 18:24
فکر می کنم بازی ساعت 18:30 از شبکه سه پخش بشه، امیدوارم ببریم، بازم می گم حدس می زنم 4 بر 1 ببریم، اگه ببریم در کورس قهرمانی باقی می مونیم

M I S H A
26-08-2007, 19:24
خب، نیمه اول بازی تموم شد:41:
منچستر حتی از بازی های قبلی هم ضعیفتر بود یا بهتر می گم بسیار ضعیف تر بود:41:
تمام مواردی که یه تیم بد باید داشته باشه، منچستر داشت، تنها نکته مثبت بازی حفظ توپ خوب ما بود.
خط حمله تیم ما همچنان ضعیف هست و تقریبا کبریت بی خطر شدیم واسه تیم های دیگه:41:
امیدوارم بازی را در نیمه دوم ببریم :42:
هر چند که بخاری از این خط حمله بلند نمیشه!:41:
=================ویرایش==============
در دقیقه 68 منچستر توسط نانی به گل رسید!ساعت 20
=================ویرایش2=============
بازی با همون نتیجه 1 بر صفر به سود منچستر تموم شد، تبریک می گم!

boy iran
26-08-2007, 20:31
منچستر با تک گل زیبای نانی تاتنهام رو شکست داد

عکسهای این بازی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کریس رونالدو در جایگاه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] er_mjs102.jpg?x=258&y=345&sig=vlKbdwGj5CkD6xwhVKqKBg--

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] er_mjs108.jpg?x=262&y=345&sig=YjOVlR1RbVjdHFHmJbjI3Q--

shayanelong
27-08-2007, 02:14
دست راست کریس بالا سر نانی باشه ایشالا.بابا ایول دمش گرم.یه حال درست و حسابی کردیم.

M I S H A
27-08-2007, 02:23
سلام دوستان، مانیتور من برعکس هست یا نانی؟:18:
ولی خداییش چه حالی کردیم، بازی را بردیم:20:
هفته دیگه با ساندرلند تیم روی کین بازی داریم:21:(نکته: اندی کول و دیوایت یورک در این تیم هستند!:46:)

shakerifar
27-08-2007, 13:30
با هرجون کندنی که می شد بردیم
تبریک می گم به همه

shayanelong
28-08-2007, 01:59
بالاخره جا ماندن از لیگ بعضی اوقات یه حسنی داره اونم درخشیدن در لیگ قهرمانانه.آمار نشون داده اکثرا تیمهایی قهرمان اروپا میشن که در کشورشون موفق نبودند.

shayanelong
28-08-2007, 02:01
در ضمن با اجازه بزرگترا به نظر من رقیب اصلی ما امسال لیورپوله بعد آرسنال وچلسی

M I S H A
28-08-2007, 02:05
به نظر من رقیب اصلی ما به ترتیب: لیورپول، چلسی و آرسنال است
اگه قرار باشه امثال ما قهرمان نشیم، نوبت لیورپول هست

MORINIO
28-08-2007, 16:42
"اولگانر سولسكيائر" مهاجم باشگاه فوتبال منچستريونايتد انگليس ، امروز سه‌شنبه از دنياي فوتبال خداحافظي مي‌كند.

به‌گزارش ايرنا به‌نقل از خبرگزاري فرانسه، سولسكيائر به‌خاطر به ثمر- رساندن گل پيروزي بخش منچستر در فينال رقابتهاي جام قهرمانان باشگاههاي اروپا در سال ‪ ، ۱۹۹۹‬چهره‌اي محبوب در اولدترافورد است.

وي در چهار سال گذشته همواره با آسيب ديدگي زانو مواجه بوده و كمتر در مسابقات ديده شده است.

بنابر نوشته روزنامه سان چاپ لندن، سولسكيائر ‪ ۳۴‬ساله كه در فصل جديد، در هيچ يك از ديدارهاي تيم منچستر حضور نيافته، سرانجام در مبارزه با آسيب ديدگي‌هاي مكرر خود به زانو درآمد.

آخرين بازي او در ديدار فينال جام حذفي امسال برابر چلسي در ورزشگاه ومبلي بود كه در وقت اضافي به عنوان بازيكن تعويضي به ميدان آمد.

وي مربيگري بازيكنان جوان باشگاه منچستر را نيز تجربه كرده و قصد دارد بعد از بازنشستگي، به عنوان مربي در فوتبال حضور داشته باشد.

وي در سال ‪ ۱۹۹۶‬از باشگاه مولده نروژ در ازاي ‪ ۱/۵‬ميليون پوند به منچستر ملحق شد و در كسب هفت عنوان قهرماني اين تيم در ليگ برتر، سهيم بود.

سولسكيائر فصل گذشته ‪ ۱۱‬گل به ثمررساند تا منچستر دوباره بر سكوي قهرماني بايستد و جمعا ‪ ۳۶۶‬بازي تحت سرمربيگري "آلكس فرگوسن" انجام داده و ‪ ۱۲۶‬گل زده است.

در فصل گذشته عنوان سفير باشگاه به وي داده شد كه احتمالا آن را ادامه و توسعه خواهد داد و شايد در كادر فني تيم نيز مسئوليتي را برعهده بگيرد.

با خداحافظي او، سه مهاجم شامل وين روني، لوييز ساها و كارلوس ته‌وز در اختيار فرگوسن خواهد ماند.

shayanelong
29-08-2007, 02:05
یه نون خور کمتر بهتر!

M I S H A
29-08-2007, 16:54
اولگانر سولسكيائر( آخه اینم اسم هست؟ مجبور شدم کپی کنم!) خداحافظ ذخیره طلایی! از تو تشکر می کنم برای تمامی زحماتی که برای شیاطین کشیدی، از تو تشکر می کنم برای گلی که بایرن زدی، از تو تشکر می کنم!
خداییش بازیکن بدرد بخوری بود.

shayanelong
30-08-2007, 01:59
به هر حال شاید سر الکس به فکر یه مهاجم خوب بیفته.

M I S H A
30-08-2007, 12:42
باید بیفته، الان ما عملا یه مهاجم داریم که اون هم توز هست، اگه این یکی هم مصدوم بشه چی میشه! فکر کنم یه مهاجم جذب می کنیم، کی، خدا می دونه

M I S H A
01-09-2007, 22:23
تیم منچستر یونایتد با تک گل لویز ساها در دقیقه 71 ساندرلند را شکست داد، تبریک به همه

shayanelong
02-09-2007, 01:59
ایول ایول لویس جونو ایول.لیورپول 0-6 برد.باورتون میشه؟

shayanelong
03-09-2007, 02:43
خوب چلسی هم 0-2 باخت تا تحقیر بشه.این ثابت میکنه که رقیب اصلی ما لیورپوله.

FarzadSport
03-09-2007, 20:27
به باور سرمربی انگلستان "ريو فرديناند" مي‌تواند يكی از بهترين مدافعان فوتبال جهان باشد.
"استيو مك لارن" معتقد است كه "ريو فرديناند" بازيكن منچستريونايتد و تيم ملی انگلستان مي‌تواند يكي از بهترين مدافعان جهان باشد.
مك لارن گفت:« ريو توانايی بهترين مدافع وسط جهان شدن را دارد و من هميشه به اين مساله اعتقاد دارم. او نياز دارد كه كه قدم‌هايی رو به جلو بردارد. فرديناند بخش مهمی از تيم ماست. با اين حال فكر می‌كنم كه او بتواند بهتر ازاين باشد.»
فرديناند 28 ساله تا به حال شصت بار براي تيم ملی انگلستان بازی كرده و در اين مدت يك بار موفق به گلزنی شده است. او در سال 2002 با قراردادی به ارزش 29 ميليون و يكصد هزار پوند را ليدز يونايتد به منچستريونايتد پيوست و اين مبلغ همچنان بالاترين ركورد نقل وانتقال بازيكن در فوتبال جزيره است.

shayanelong
04-09-2007, 02:25
ای بابا ریو همین الانشم جزو بهترین مدافعان دنیاس

M A R S H A L L
04-09-2007, 21:32
جدول رده بندي ليگ برتر انگليس تا پايان هفته پنجم:

5 بازی آینده منچستر:
1-اورتون-منچستر 24 شهریور لیگ برتر
2-اسپورتینگ-منچستر 28 شهریور لیگ قهرمانان
3-منچستر-چلسی 1 مهر لیگ برتر
4-بیرمنگام-منچستر 7 مهر لیگ برتر
5-منچستر-رم 10 مهر لیگ قهرمانان

M A R S H A L L
05-09-2007, 01:06
شایعه فروش منچستریونایتد تكذیب شد

تهران IranSport.Net - خانواده "گلیزر" مالك آمریكایی باشگاه منچستریونایتد انگلیس، فروش این باشگاه را به‌رغم دریافت پیشنهادهای هنگفت از چین و امارات عربی متحده، منتفی دانست.
به‌گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، سخنگوی این خانواده روز گذشته اظهارداشت: منچستر فروشی نیست. خانواده گلیزر ‪ ۱۰۰‬درصد مصمم به ادامه سرمایه‌گذاری و حراست از حقوق مالكیت خود در این باشگاه است.
گفته می‌شود یك كنسرسیوم چینی برای خرید سهام باشگاه منچستر ابراز تمایل كرده و در همین حال یك گروه عرب نیز كه با خانواده سلطنتی امارات در ارتباط است، درصدد ارایه پیشنهاد است.
ملكم گلیزر مالك "تامپا بای بوكانیرز" در سال ‪ ۲۰۰۵‬باشگاه منچستر را در ازای یك میلیارد و ‪ ۴۷۰‬میلیون دلار خریداری كرد.
وی بعد از قهرمانی این تیم در فصل گذشته، بیش از ‪ ۱۰۰‬میلیون دلار برای خرید بازیكنان جدید نظیر "اوون هارگریوز" و "كارلوس ته‌وز" هزینه كرده است.

shayanelong
05-09-2007, 02:45
برای کارلوس توز پول تو سطل آشغال ریخته است.

M A R S H A L L
05-09-2007, 21:35
کارلوس بهترین گزینه است

"آلكس فرگوسن" سرمربي اسكاتلندي باشگاه منچستريونايتد انگليس معتقد است "كارلوس كوئيروز" دستيار كنوني وي، مدعي جدي جانشيني او در اين تيم است اگرچه هنوز قصد ندارد تاريخ دقيقي براي بازنشستگي‌اش تعيين كند.
فرگوسن ‪ ۶۵‬ساله بيش از ‪ ۲۰‬سال است كه هدايت تيم منچستر را برعهده دارد اما هنوز مايل است به كار خود در اين سمت ادامه دهد.
وي در سال ‪ ۲۰۰۲‬تا مرز بازنشستگي پيش رفت اما بازهم منصرف شد. در آن زمان رايزني‌هاي بسياري در مورد جانشين او انجام شد كه هنوز هم ادامه دارد اما فرگوسن خوشحال است كه نبايد در مورد جانشين خود تصميم بگيرد.
با اين وجود به نظر مي‌رسد كه از انتخاب كوئيروز پرتغالي به عنوان جانشين خود خوشحال خواهد شد.
وي گفت: خداراشكر، مجبور نيستم اين تصميم بر عهده من نيست. من دستيار بزرگي به نام كارلوس كوئيروز دارم كه فكر مي‌كنم گزينه اصلي خواهد بود اما با توجه به اينكه باشگاه مالكان جديدي يافته، نمي‌دانم چه برنامه اي دارند.
بنابراظهارات فرگوسن خانواده "ملكم گليزر" مالك آمريكايي منچستر، هميشه حامي تيم بوده‌اند اما شايد براي آينده برنامه‌هاي ديگري داشته باشند.
سرمربي اسكاتلندي منچستر تصريح كرد: هنوز در مورد زمان بازنشستگي تصميم نگرفته ام. تصميم دشواري است و راحت نخواهد بود. مهم اين است كه تيم خوبي بسازيم. تيم كنوني بسيار خوب است اما بهتر خواهد شد.
فرگوسن از مربیانی همچون آلن پاردیو، روی کین و سام آلاردایس هم به عنوان مربیانی توانمند یاد کرد.

(Manutd.ir)

Behroooz
05-09-2007, 22:16
منچستر بدون فرگوسن واقعا ديدني خواهد بود . من كه فكر ميكنم با رفتن فرگوسن يك خلا درتيم ايجاد بشه .

M A R S H A L L
05-09-2007, 22:51
اين مربي واقعاً براي منچستر رويايي بود.
بهترين پيروزي ها رو براي اين تيم به همراه آورد و تو مهم ترين افتخارات منچستر سهيمه.

جداً كه ايده آل بود.

Behroooz
05-09-2007, 23:43
كسي كه بخواد جاي الكس فرگوسن رو بگيره خيلي ازش انتظار ها بالا خواهد بود .

Asalbanoo
07-09-2007, 11:40
8 بازیکن تیم فوتبال منچستریونایتد از سوی مجله "فور فور تو" در میان 100 بازیکن برتر جهان قرار گرفتند.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت منچستریونایتد، کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی تیم فوتبال منچستریونایتد که در فصل 08-2007 نقش پررنگی در قهرمانی شیاطین سرخ داشت پس از کاکا مهاجم برزیلی میلان در جایگاه دوم 100 بازیکن برتر فوتبال دنیا قرار گرفته است.

این بازیکن در هفته های اخیر به علت مصدومیت نتوانسته تیم فوتبال منچستریونایتد را همراهی کند.

بر پایه این گزارش، رونالدینیو، تیه ری آنری و لیونل مسی، مثلث بارسلونا در رده های سوم تا پنجم این رده بندی قرار دارند. وین رونی هم در رتبه هشتم قرار گرفته و این در حالی است که پل اسکولز در جای دوازدهم قرار دارد، فردیناند رتبه بیست و چهارم را به خود اختصاص داده، گیگزدر جای بیست و نهم قرار دارد، هارگریوز پنجاه و دوم است، ویدیچ رتبه هفتاد و هشتم را به خود اختصاص داده و گری نویل در جای هشتاد و پنجم قرار گرفته است.

shayanelong
08-09-2007, 02:29
برای اینکه عظمت سر الکس رو در یابید سعی کنید یه تیم کوچتونو رو دو روز مربیگری کنید تا بفهمید 21 سال

مربیگری پر طرفدارترین باشگاه دنیا یعنی چی.

shimaz
10-09-2007, 11:22
الان که فرگوسن هست هشتم جدولیم اگه نباشه فکر کنم باید تو لیگ دسته یک بازی کنیم (خدا اون روزو نیاره)

shakerifar
10-09-2007, 14:11
الحق که باید یه جایزه به فرگوسن بدن
این مربی بی نظیره
21ساللللللللللل مربی گری تویه تیم
میدونید یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

shakerifar
10-09-2007, 14:23
ستاره جوان بارسا، هدف یونایتد سران بارسلونا به شدت نگران جدایی ستاره جوان خود، جیووانی دوس سانتوس هستند. چرا که او از تیم هایی پیشنهاد دارد که شدیدا علاقمند به کار کردن با جوانان و پرورش استعداد های آنان هستند.باشگاه‌هاي منچستريونايتد، چلسي، آرسنال و ليورپول به شدت به دنبال امضاي قرارداد با دوس سانتوس،‌ هافبك تهاجمي ارزنده نيوكمپ هستند.به نقل ازديلي ميل، فردي كه به رومان آبراموويچ، مالك چلسي كمك كرد تا اين باشگاه را بخرد و امور مربوط به بسياري از قراردادهاي يونايتد را بر عهده دارد، در ماه نوامبر براي انتقال جوواني به اولدترافورد اقدام خواهد كرد.او درباره تمايل مقامات يونايتد به امضاي قرارداد با اين بازيكن گفت: "هنوز هيچ مذاكره‌اي با باشگاه‌هاي انگليسي انجام نشده است، اما ترديدي وجود ندارد كه جوواني يكي از برجسته‌ترين بازيكنان فوتبال جهان است و خيلي از باشگاه‌ها به دنبال جذب وي هستند. یونایتد نیز هم اکنون بهترین جوانان جهان را در اختیار دارد. پس ممکن است جیووانی نیز به جمع رونی، رونالدو، نانی، اندرسون و ... بپیوندد.دوس سانتوس تا سال 2008 با آبي و اناري‌پوشان قرارداد دارد اما وقتي كمتر از 18 سال داشت، اين قرارداد را امضا كرد و اين امكان وجود دارد كه مايل به پيوستن به باشگاه ديگري باشد."سران بارسا مي‌ترسند كه تماس اين دلال معروف با رومان آبراموويچ و سرالكس فرگوسن، سرمربي شياطين سرخ حاكي از اين موضوع باشد كه آنها به هر طريق ممكن مصمم به امضاي قرارداد با دوس سانتوس هستند.دوس سانتوس، پسر زيزينيو، بازيكن سابق برزيلي است كه گذرنامه اروپايي دارد و نيازي به گرفتن مجوز كار در اروپا ندارد.

shimaz
10-09-2007, 19:59
الحق که باید یه جایزه به فرگوسن بدن
این مربی بی نظیره
21ساللللللللللل مربی گری تویه تیم
میدونید یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
اره یعنی فاجعععععععععععععععه.

FarzadSport
13-09-2007, 15:13
سرالكس فرگوسن خبر رهايی "وين رونی" مهاجم منچستريونايتد از آسيب ديدگی را تاييد كرد.
رونی كه برای بار سوم در سه سال گذشته، 5 هفته پيش به دليل شكستگی استخوان پا دچار آسيب ديدگی شده بود، به تمرين‌های منچستر بازگشته و بی‌صبرانه منتظر رويایی با اورتون تيم سابقش است.
سرآلكس فرگوسن با تاييد خبر رهایی رونی از آسيب ديدگی گفت: "او تمرين‌هايش را آغاز كرده كه اين خيلی خوب است."
او ادامه داد: "آخرين اسكن از پای رونی نشان از بهبود وضعيت او دارد و من از اين بابت خوشحالم. بايد منتظر بمانيم تا ببينيم رونی آمادگی برای بازی را دارد يا نه."
در حال حاضر فرگوسن پيشرفت وين رونی را به طور دقيق زير نظر دارد تا او را برای بازی روز شنبه منچستر برابر اورتون آماده سازد.

shayanelong
14-09-2007, 01:37
رونی برگشته و من مطمئنم ما شانس اولیم.بدون رونی منچستر کیف نمیده.

р а я i c а
14-09-2007, 15:47
سلام :31:
دم هر کی که این تاپیکو زده گرم من از نوع خفنش منچستریم دم همتون گرم راستی تازه هم عضو شدم نمیدونشتم از کجا باید شروع کنم که این تاپیک جیگرو دیدم اومدم اینجا !!!!:11:
کامل نتونستم ببینم چیا نوشتین اما آره رونی جون داره میاد رونالدو هم که تو بازی فردا هستش
اوایل این فصل زیاد امید نداشتم اما الان خیلی دارم :46:

فدای هر چی منچستریه:40:

shayanelong
15-09-2007, 02:25
منچستر تنها تیمی که فوتبال خاصی داره .یعنی یه سبک خاصی داره که هیچ تیمی نمیتونه داشته باشه.

parica عزیز امیدوارم تو این تاپیک غعال باشی.

shimaz
15-09-2007, 14:20
رونی که اومد کریس هم که بود پس از همین الان قهرمانی منچسترو به همه تبریک میگم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

shimaz
15-09-2007, 14:27
وای نمیدونید چقدر خوشحالم که رونی برگشته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](38).gif امشب رونی و رونالدو کولاک میکنن راستی بازی رو نشون میده؟ بچه ها دعا یادتون نره.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](18).gif

Ssarshar
15-09-2007, 15:19
منچستر تنها تیمی که فوتبال خاصی داره .یعنی یه سبک خاصی داره که هیچ تیمی نمیتونه داشته باشه.

parica عزیز امیدوارم تو این تاپیک غعال باشی.

بصورت خفنی تایید میشه:40:

M I S H A
15-09-2007, 19:41
خب منچستر بازی امروزش را هم با نتیجه 1 بر صفر برد، گل این بازی را ویدیچ در دقیقه 84 زد. ضمنا رونالدو در دقیقه 72 کارت زرد گرفت( این بازیکن آدم نمیشه)، اسکولز هم دقیقه 43 به گرفتن کارت زرد نائل شد!

Like Honey
15-09-2007, 19:50
ضمنا رونالدو در دقیقه 72 کارت زرد گرفت( این بازیکن آدم نمیشه)،

دوست داری یکی به بازی کن مورد علاقه ی خودت توهین کنه؟

M I S H A
15-09-2007, 20:31
عزیزم، شما به این می گی توهین؟؟
همه می دونن من طرفدار سرسخت منچستر هستم و فقط خیر و صلاح تیمم را می خوام، رونالدو همین چند بازی قبل به دلیل کارت قرمز مستقیم سه بازی محروم شد، این بازی هم که کارت زرد گرفت و حتما اینو هم می دونی که سه کارت پیاپی در انگلستان یه جلسه محرومیت داره و حتما این نکته را هم می دونی که منچستر به این بازیکن به شدت نیاز داره. این بازیکن در این سطح فوتبال باید کنترل بیشتری بر روی اعصابش داشته باشه، شما می دونی رونالدو بازی اول لیگ قهرمانان اروپا به دلیل اخراج در بازی آخر فصل قبل در مقابل میلان محروم هست، یا سال دو سال پیش که منچستر در مرحله گروهی حذف شد، منچستر اون بازی اگه به جای تساوی می برد حتما صعود می کرد اما این بازیکن تحت تاثیر جو اخراج شد و باعث حذف منچستر شد! این بازیکن باید روی اعصابش تسلط داشته باشه تا بتونیم به خوبی از اون استفاده کنیم. وین رونی رفتارش را اصلاح کرد اما رونالدو هنوز نتونسته، در هر حال فرگوسن هر بازیکنی را آدم می کنه.
من به عنوان یه طرفدار من یو دوست دارم بازیکن های خوب این تیم بیش از اینکه باعث دردسر تیم باشن، در خدمت تیم باشن. بازیکن هایی مثل رونالدو باید رفتار رفتار خودشون را تحت تسلط داشته باشن، تا قابلیت هایی فنی آنها زیر سوال نره، اگه یادتون باشه رونی هم اینجوری بود که البته درست شد( یا درستش کردن!)
فکر کنم، مفهوم را کامل رسوندم؟
اگه مشکلی در اطلاعات بود به پای ضعف حافظه من بزارید!

M I S H A
15-09-2007, 20:32
همه می دونن من طرفدار سرسخت منچستر هستم و فقط خیر و صلاح تیمم را می خوام، رونالدو همین چند بازی قبل به دلیل کارت قرمز مستقیم سه بازی محروم شد، این بازی هم که کارت زرد گرفت و حتما اینو هم می دونی که سه کارت پیاپی در انگلستان یه جلسه محرومیت داره و حتما این نکته را هم می دونی که منچستر به این بازیکن به شدت نیاز داره. این بازیکن در این سطح فوتبال باید کنترل بیشتری بر روی اعصابش داشته باشه، شما می دونی رونالدو بازی اول لیگ قهرمانان اروپا به دلیل اخراج در بازی آخر فصل قبل در مقابل میلان محروم هست، یا سال دو سال پیش که منچستر در مرحله گروهی حذف شد، منچستر اون بازی اگه به جای تساوی می برد حتما صعود می کرد اما این بازیکن تحت تاثیر جو اخراج شد و باعث حذف منچستر شد! این بازیکن باید روی اعصابش تسلط داشته باشه تا بتونیم به خوبی از اون استفاده کنیم. وین رونی رفتارش را اصلاح کرد اما رونالدو هنوز نتونسته، در هر حال فرگوسن هر بازیکنی را آدم می کنه.
من به عنوان یه طرفدار من یو دوست دارم بازیکن های خوب این تیم بیش از اینکه باعث دردسر تیم باشن، در خدمت تیم باشن. بازیکن هایی مثل رونالدو باید رفتار رفتار خودشون را تحت تسلط داشته باشن، تا قابلیت هایی فنی آنها زیر سوال نره، اگه یادتون باشه رونی هم اینجوری بود که البته درست شد( یا درستش کردن!)

shimaz
15-09-2007, 21:57
کاملا حق با شماست من طرفداروعاشق کریس هستم اما اگه نتونه به اعصابش مسلط باشه هم برای خودش هم برای تیم مشکل درست میکنه:41::41:

р а я i c а
16-09-2007, 01:20
کاملا موافقم اما کریس اونقدرا هم که میگین عصبی نیست فقط بعضی وقتا که نباید بگیرتش میگیرتش :18:
با این حال ما دوسش داریم و واسش آرزوی موفقیت هر چه بیشتر و میخوایم :20:
راستی خیلی خوشحال شدم منچستر برده:27:

shayanelong
16-09-2007, 01:35
یه تبریک گنده که رفتیم بالای چلسی.در مورد رونالدو باید بگم اون و رونی یه زوج طلایی هستن که تو تاریخ

فوتبال بی نظیرن چون با اینکه هر دوشون 21 سالشونه ولی در پستشون top هستن .مسلما رسیدن به قله

اوج اون هم به این زودی باعث اندکی غرور و اختلافات میشه.ولی سر الکس تونسته خیلی خوب این دو تا

رو رام کنه.با یه کارت زرد معمولی که بازیکن بی اخلاق نمیشه.در اون بازی که قرمز گرفت اگه منم بودم اخراج

میشدم.یه کم احساساتیه و نتونست خودشو کنترل کنه.مشکلی نیست.بیاید از پیروزیمون خوشحال باشیم.

р а я i c а
16-09-2007, 15:42
منم تبریک میگم خداروشکر
در ضمن بدجوری موافقم با شما shayanelong :31:

shayanelong
17-09-2007, 01:51
بازمون تو لیگ قهرمانان با اسپورتینگ لیسبونه.یعنی تیم سابق کریس ونانی.خیلی دیدنیه.

р а я i c а
17-09-2007, 02:46
من که بی صبرانه منتظرم

M I S H A
17-09-2007, 09:00
بازی بعدی منچستر در لیگ قهرمانان اروپا هست که با تیم اسپورتینگ لیسبون بازی داریم، این بازی چهارشنبه این هفته در زمین اسپورتینگ برگزار میشه، امیدوارم منچستر این بازی را هم ببره. جالبه بدونید رونالدو از این بازی محروم هست، در آخرین بازی فصل قبل مقابل میلان فکر کنم اخراج یا سه کارته شد(؟) ولی نانی بازیکن فصل پیش اسپورتینگ احتمالا در بازی هست. یه نکته جالب هم این هست که تا حالا اسپورتینگ در خانه خودش به یه حریف انگلیسی نباخته(!) 4 پیروزی و 1 مساوی داره که بهترین نتیجه ی اسپورتینگ برتری 4 بر 1 بر نیوکاسل بوده( به نقل از سایت یوفا). آخرین بازی منچستر در پرتغال، فصل پیش لیگ قهرمانان اروپا در برابر بنفیکا بوده که با نتیجه 1 بر صفر به سود منچستر به پایان رسید.
با همه این تفاسیر امیدوارم من یود این بازی را هم ببره

shimaz
17-09-2007, 22:34
بازی بعدی منچستر در لیگ قهرمانان اروپا هست که با تیم اسپورتینگ لیسبون بازی داریم، این بازی چهارشنبه این هفته در زمین اسپورتینگ برگزار میشه، امیدوارم منچستر این بازی را هم ببره. جالبه بدونید رونالدو از این بازی محروم هست، در آخرین بازی فصل قبل مقابل میلان فکر کنم اخراج یا سه کارته شد(؟) ولی نانی بازیکن فصل پیش اسپورتینگ احتمالا در بازی هست. یه نکته جالب هم این هست که تا حالا اسپورتینگ در خانه خودش به یه حریف انگلیسی نباخته(!) 4 پیروزی و 1 مساوی داره که بهترین نتیجه ی اسپورتینگ برتری 4 بر 1 بر نیوکاسل بوده( به نقل از سایت یوفا). آخرین بازی منچستر در پرتغال، فصل پیش لیگ قهرمانان اروپا در برابر بنفیکا بوده که با نتیجه 1 بر صفر به سود منچستر به پایان رسید.
با همه این تفاسیر امیدوارم من یود این بازی را هم ببره
بازی بدون کریس:41:به هر حال امیدوارم نوار پیروزیهامون پاره نشه :20:جای کریس خیلی خالیه:41:

shimaz
17-09-2007, 22:38
من که بی صبرانه منتظرم
منم همیطور درسته کریس نیست ولی مطمئنم ما میبریم:20:

р а я i c а
17-09-2007, 22:45
منم فکر کنم ببریم یعنی امید دارم

shimaz
17-09-2007, 23:22
منم فکر کنم ببریم یعنی امید دارم
فکر نکن مطمئن باش:thumbsup:

shayanelong
18-09-2007, 02:23
البته خوب شد کریس نیست.چون ممکنه یه چند نفر هوش کنن باز قاطی کنه.

shayanelong
18-09-2007, 02:24
راستی هیچ میدونستین کریس منفور ترین چهره تو لیگ برتره؟

MORINIO
18-09-2007, 04:05
راستی هیچ میدونستین کریس منفور ترین چهره تو لیگ برتره؟

نیازی به گفتن نبود.. می دونستیم:27:

احتمالا بعد از بازی انگلیس و پرتغال تو جام جهانی این مشکل پیش اومده.. درسته؟؟؟

فقط طرفدارای منچستر از سر زور دوستش دارن و بقیه طرفداران تیمهای دیگه ازش متنفرن:27:

shimaz
18-09-2007, 13:48
فقط طرفدارای منچستر از سر زور دوستش دارن و بقیه طرفداران تیمهای دیگه ازش متنفرن:27:[/quote]
اگه نمیدونستی بدون نصفه طرفدارای من یو بخاطر کریس منچسترو دوست دارن:21:طرفدارهای تیمهای دیگه باید ازش متنفر باشن چون واسه تیم های دیگه مثل کابوس می مونه

shimaz
18-09-2007, 13:54
البته خوب شد کریس نیست.چون ممکنه یه چند نفر هوش کنن باز قاطی کنه.
شاید قاطی کنه ولی وقتی نباشه یه خلاء برزگ تو تیم ایجاد میشه:41:

р а я i c а
18-09-2007, 22:55
اتفاقا اگر کریس بود خوب میشد
ببینم کی قراره کریسو هوش کنه؟؟؟؟؟ پرتغالیا در هر صورت عاشق کریس هستند و فکر نکنم بخوان بهش توهین کنن
اینم اضافه کنم که بله رونالدو بعد از جام جهانی خیلی تو انگلیس منفور بوده و خودشم تو یکی از مصاحبه هاش اینو مطرح کرد ولی گفت شاید همین باعث بوده که من انقدر تو فصل قبل پیشرفت کنم (رو کم کنی )!!
بهرحال دیگه مثل اون موقع ها منفور نیست حداقل واسه منچستر !!!

MORINIO
19-09-2007, 03:30
اگه نمیدونستی بدون نصفه طرفدارای من یو بخاطر کریس منچسترو دوست دارن:21:طرفدارهای تیمهای دیگه باید ازش متنفر باشن چون واسه تیم های دیگه مثل کابوس می مونه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shimaz
19-09-2007, 10:40
اتفاقا اگر کریس بود خوب میشد
ببینم کی قراره کریسو هوش کنه؟؟؟؟؟ پرتغالیا در هر صورت عاشق کریس هستند و فکر نکنم بخوان بهش توهین کنن
اینم اضافه کنم که بله رونالدو بعد از جام جهانی خیلی تو انگلیس منفور بوده و خودشم تو یکی از مصاحبه هاش اینو مطرح کرد ولی گفت شاید همین باعث بوده که من انقدر تو فصل قبل پیشرفت کنم (رو کم کنی )!!
بهرحال دیگه مثل اون موقع ها منفور نیست حداقل واسه منچستر !!!
به صورته خفنی موافقم:20:

shimaz
19-09-2007, 10:41
:22::22::22::22:

M I S H A
19-09-2007, 17:43
فکر نمی کنم کسی باشه که منچستر را به خاطر رونالدو دوست داشته باشه، طرفداران منچستر، فقط به خاطر خود منچستر این تیم را دوست دارند، به خاطر مربی خوب این تیم، به خاطر سبگ فوتبال این تیم، به خاطر گذشته باشگاه، به خاطر آینده باشگاه.

р а я i c а
19-09-2007, 21:57
آره دقیقا
امیدوارم بازیو امشبو ببریم

M I S H A
19-09-2007, 23:50
سلام بر و بچ منچستری!

اول یه عذرخواهی می کنم بابت اطلاع رسانی اشتباه، رونالدو در بازی امشب مقابل اسپورتینگ محروم نیست.
اما خبر دوم که یه ذره داغتر هست! منچستر تا دقیق 73 با تک گل رونالدو از اسپورتینگ لیسبون جلو هست. بریم حال کنیم!
========
بازی با همون یک گل به پایان رسید، این را هم اضافه می کنم که نانی در دقیقه 38 و واندر سار در دقیقه 82 کارت زرد گرفتند.
خوشحال باشیم!

р а я i c а
20-09-2007, 02:18
تبریک میگم من ترجیح دادم بازیو با تاخیر ببینم
ولی آره وقتی کریسو دیدم تعجب کردم کلیم خوشحال شدم اما اونا هم خوب بازی کردن

shayanelong
20-09-2007, 02:56
ایول ایول.دم کریس گرم.تو 20 دقیقه آخر ترکوند.تازه بعد از گل هم از هوادارای تیم قبلیش عذر خواهی کرد.

نشون داد با اخلاقه.

shayanelong
20-09-2007, 03:13

shakerifar
20-09-2007, 07:41
ایول ایول منچستر و ایول کریستین رو ایول
بچه ها ولی گل حساسی بود ها من که نا امید شده بودم

M A R S H A L L
20-09-2007, 11:58
خونه ي حريف برديمش.خونه ي خودمون بايد حسابي خودمونو نشون بديم.
با توجه به اينكه رقبا هم تقريباً به جز چلسي همه بازياشونو بردن.
بارسا رو من رقيب اصليمون ميدونم به اين خاطر كه واقعاً مهره هاي 1 ي داره.
بايد منتظر بود و ديد.

M A R S H A L L
20-09-2007, 12:15
جدول رده بندي ليگ برتر انگليس تا پايان هفته ششم:

M A R S H A L L
20-09-2007, 12:18
جانشین احتمالی فرگوسن در اندیشه ترك اولدترافورد

كارلوس كوئیروز، دستیار آلكس فرگوسن كه همواره از وی به عنوان جانشین سرمربی كهنه‌كار شیاطین سرخ یاد می‌شود با اعلام اینكه قصد دارد از سمتش در این تیم كناره‌گیری كند همه پیش‌بینی‌ها را بر هم ریخت.

كوئیروز 54 ساله از اینكه به عنوان دستیار سرمربی در اولدترافورد مشغول به كار است، ناراحت است و می‌خواهد به گزینه‌های دیگر فكر كند.
او پس از گذراندن یك فصل ناامیدكننده در رئال مادرید دومین فصلی است كه نقش دستیار فرگوسن را بازی می‌كند.
كوئیروز در مصاحبه‌ای با خبرنگاران درباره این تصمیمش گفت:"‌باید در مورد آخرین سال‌های دوران حرفه‌ای‌ام بیشتر فكر كنم. بر همین اساس قصد دارم در ماه دسامبر از این باشگاه بروم و بیشتر به خودم فكر كنم. یادم هست که یك روز فرگوسن از من به عنوان جانشین احتمالی‌اش سخت گفت. شاید به این علت است تا به حال در یونایتد دوام آوردم، اما دیگر اهمیتی به این موضوع نمی‌دهم. زیرا آد‌م‌‌ها نه تنها در زندگی شخصی بلكه در زندگی حرفه‌ای نیز آمال و آرزوهایی دارند."

Behroooz
20-09-2007, 14:02
كريستيانو رونالدو پس از گلزني در برابر اسپورتينگ ليسبون خوشحالي نكرد . ديديد؟

M A R S H A L L
20-09-2007, 14:37

بله.آخه مدتيه با نزاكت شده.
براي احترام به تيم قبلي خودش اين كارو كرد.

shimaz
20-09-2007, 15:02
[quote=M I S H A;1601982]فکر نمی کنم کسی باشه که منچستر را به خاطر رونالدو دوست داشته باشه، طرفداران منچستر، فقط به خاطر خود منچستر این تیم را دوست دارند، به خاطر مربی خوب این تیم، به خاطر سبگ فوتبال این تیم، به خاطر گذشته باشگاه، به خاطر آینده باشگاه.[/qu ولی من اولش من یونایتد رو بخاطر کریس دوست داشتم اما الان بخاطر این چیزهایی که گفتید دوستش دارم:40:

shimaz
20-09-2007, 15:05
الاهی فداش شم بسکی با نزاکته:31::40:

shimaz
20-09-2007, 15:09
ایول ایول.دم کریس گرم.تو 20 دقیقه آخر ترکوند.تازه بعد از گل هم از هوادارای تیم قبلیش عذر خواهی کرد.

نشون داد با اخلاقه.
کریس فوق العاده است :40:بازم کریس رونالدو :20:واقعا" ترکوند:santa:

shimaz
20-09-2007, 15:11
ایول ایول منچستر و ایول کریستین رو ایول
بچه ها ولی گل حساسی بود ها من که نا امید شده بودم
گلای کریس همیشه حساسه:46:

M I S H A
20-09-2007, 15:42
shimaz عزیز، این پست های پشت سر هم کار دست شما می ده ها، از من گفتن بود.
شما می تونید از قسمت ویرایش پست برای اضافه کردن مطلبی به پستی که چند لخظه قبل دادید استفاده کنید. البته این فقط یه توصیه دوستانه بود.
========
بازی بعدی منچستر در مقایل چلسی در روز یکشنبه برگزار می شه.
نکته جالب این که چلسی از سه بازی آخر خود در این فصل دو تساوی و یک باخت داره و منچستر سه برد 1 بر صفر!
امیدوارم منچستر این بازی را هم ببره

Behroooz
20-09-2007, 21:24
امسال سال منچستره دوباره . كار چلسي هم كه تموم شد ....

shimaz
20-09-2007, 23:19
shimaz عزیز، این پست های پشت سر هم کار دست شما می ده ها، از من گفتن بود.
شما می تونید از قسمت ویرایش پست برای اضافه کردن مطلبی به پستی که چند لخظه قبل دادید استفاده کنید. البته این فقط یه توصیه دوستانه بود.
========
بازی بعدی منچستر در مقایل چلسی در روز یکشنبه برگزار می شه.
نکته جالب این که چلسی از سه بازی آخر خود در این فصل دو تساوی و یک باخت داره و منچستر سه برد 1 بر صفر!
امیدوارم منچستر این بازی را هم ببره
از راهنمایی شما ممنونم:8:

р а я i c а
21-09-2007, 01:28
وای که من عاشقتونم به خدا دمتون گرم همتون عشق کریس دارین و منچستر منم عاشق اینجور آدمام

shakerifar
21-09-2007, 11:29
چلسی بدون مربی
چه حالی میده
وقتی یک بار دیگه هم چلسی رو میبریم

shimaz
21-09-2007, 12:15
چلسی بدون مربی
چه حالی میده
وقتی یک بار دیگه هم چلسی رو میبریم
واقعا".از همین الان پیروزی من یو رو تبریک میگم:40:

Ssarshar
21-09-2007, 15:07
برد منچستر مقابل اسپورتینگ رو تبریک میگم

shayanelong
22-09-2007, 01:59
آقا فردا روز بزرگیه .روزی که باید حق این مغرورهای آبی رو سر حال بیاریم.پس همه واسه تیممون دعا کنیم.

shakerifar
22-09-2007, 11:07
کار چلسی ها به کجا کشیده
یه ادم خر که دوست ابراموویچ باشه فعلا شده مربی

shimaz
22-09-2007, 11:24
آقا فردا روز بزرگیه .روزی که باید حق این مغرورهای آبی رو سر حال بیاریم.پس همه واسه تیممون دعا کنیم.
باشه حقشون رو حتما"میذاریم کف دستشون :38:

shayanelong
22-09-2007, 15:46
من دیگه رفتم ولی روح من تو این تاپیک هست و همچنین تو الدترافورد.بای.

shimaz
22-09-2007, 21:44
دوباره اول مهر شد وبد بختیا شروع شد منم فکر کنم خیلی تلاش کنم هفته ای یک بار بتونم سر بزنم پس فعلا" خداحافظ.

shimaz
23-09-2007, 18:53
می مردن اگه این سریال مسخر رو پخش نمیکردن ؟من اخرش این صدا سیما رو روسرشون خراب میکنم.

MORINIO
23-09-2007, 18:57
بازی رو با تاخیر پخش می کنن:2:

البته چون دوست دارم بازی رو ببینم نمیرم تو سایت livescore.com ولی اگه شما خواستین برین نتیجه لایو رو نگاه کنید

M I S H A
23-09-2007, 19:32
خب در پایان نیمه اول بازی منچستر با گل دقیقه 45 کارلوس توز از چلسی جلو هست، نکته جالبه دیگه اخراج مایکل از چلسی در دقیق 32 است، با این تفاسیر احتمالا منچستر بازی را می بره( امیدوارم)

MORINIO
23-09-2007, 21:52
بهتون تبریک میگم

همین..............

shayanelong
23-09-2007, 22:13
بچه ها ایول.با هر زحمتی شده اومدم تا تبریک بگم.ما قهرمانیم.شک نکنید.دم بازیکنا گرم که لطف کردن شل گرفتن تا بیشتر از این ناراحت نشن.

M I S H A
23-09-2007, 22:34
به نظر من این پیروزی ارزش جشن گرفتن نداره، ما تیم بدون خوزه مورینیو را بردیم، اگر خوزه بود به این راحتی من یو پیروزی نمیشد.

sudotux
23-09-2007, 23:02
بهتون تبریک میگم. این روزها فقط باید از باخت چلسی خوشحال شد تا اون آبراموویچ احمق بفهمه که چه کار احمقانه ای کرده.

shimaz
23-09-2007, 23:03
تبریک تبریک تبریک تبریک و دوباره تبریک.

shimaz
23-09-2007, 23:14
بهتون تبریک میگم

همین..............
tanks a lot:40:

Behroooz
24-09-2007, 14:09
بيشترين سود از رفتم مورينيو رو منچستر برد .

M I S H A
27-09-2007, 01:40
خبر!
منچستر در رقابت های لیگ کاپ انگلستان در یک بازی عجیب با دو گل مغلوب تیم کاونتری شد!
گل های این بازی توسط M. Mifsud در دقایق 27 و 70 وارد دروازه یونایتد شد!
من باید برم ببینم من یو با چه ترکیبی بازی کرده( فکر کنم تیم دوم بوده)
--------------------------------------
ویرایش!
همینطور که پیش بینی کردم، منچستر با ترکیب دومش بازی کرده است، لیست بازیکنان را در زیر مشاهده کنید:
Man Utd: Kuszczak, Bardsley (Brown 45), Evans (Carrick 56), Pique, Simpson, Nani, Martin (Campbell 45), O'Shea, Eagles, Dong, Anderson.
خب با این ترکیب چیزی به غیر از این نتیجه به دست نمی آید، جالبه بازی در الدترافرد هم بوده! به هر حال این بازیکن های جوان باید یه جا میدان ببیند، هر چند اگر به قیمت حذف تیم باشد!
منبع اسامی بازیکن ها: BBC

shimaz
28-09-2007, 18:28
خبر!
منچستر در رقابت های لیگ کاپ انگلستان در یک بازی عجیب با دو گل مغلوب تیم کاونتری شد!
گل های این بازی توسط M. Mifsud در دقایق 27 و 70 وارد دروازه یونایتد شد!
من باید برم ببینم من یو با چه ترکیبی بازی کرده( فکر کنم تیم دوم بوده)
--------------------------------------
ویرایش!
همینطور که پیش بینی کردم، منچستر با ترکیب دومش بازی کرده است، لیست بازیکنان را در زیر مشاهده کنید:
Man Utd: Kuszczak, Bardsley (Brown 45), Evans (Carrick 56), Pique, Simpson, Nani, Martin (Campbell 45), O'Shea, Eagles, Dong, Anderson.
خب با این ترکیب چیزی به غیر از این نتیجه به دست نمی آید، جالبه بازی در الدترافرد هم بوده! به هر حال این بازیکن های جوان باید یه جا میدان ببیند، هر چند اگر به قیمت حذف تیم باشد!
منبع اسامی بازیکن ها: BBC

میخوام صد ساله سیاه میدان نبینن گند زدن:13:

M I S H A
02-10-2007, 23:51
خب دوستان و همکاران عزیز!
منچستر در حال برگزاری با رم هست و تا این لحظه یعنی دقیقه 75 منچستر با تک گل رونی که در دقیقه 70 به ثمر رسیده( بازیکنی که قرار نبود به این بازی برسه!) بازی را برده. امیدوارم منچستر تا پایان این پیروزی را حفظ کنه
=========ویراییییییییییش=========== ====
خب من یو یک پیروزی 1 بر صفر دیگه هم کسب کرد، تا در صدر جدول گروه قرار بگیره، بازیکن های منچستر در این بازی بچه های خوبی بودند و هیچ کارتی نگرفتند. فقط تبریک می گم

shakerifar
03-10-2007, 12:14
خوب خدا رو شکر باز هم بردیم
بازم1-0!!!!!!!!
امیدوارم ببریم ولی با گل های بیشتر

M I S H A
04-10-2007, 15:12
فرقی نمیکنه مهم برد هست، حالا 1 صفر یا ده صفر

M I S H A
06-10-2007, 19:45
خب من یو تونست ویگان را له کنه!
نتیجه 4 بر صفر در این بازی کلا خاطرات بردهای پیاپی 1 بر صفر را به فراموشی سپرد!
گلهای این بازی توسط: توز، رونالدو (دوبار) و وین رونی به ترتیب در دقایق 54، 58، 76 و 82 به ثمر رسید!
تبریک!

پ.ن: رونی در دقیقه 31 کارت زرد گرفت

р а я i c а
12-10-2007, 01:29
وای اینجا چقدر اکتیوه واقعا خسته نباشین:19:

shakerifar
12-10-2007, 08:40
مگه بازی دیگه ای برگزار کرده که ما اعلام کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
صبر کنید صبر هم خوب چیزیه

р а я i c а
13-10-2007, 00:01
مگه حتما باید بازی برگزار شه؟

M I S H A
13-10-2007, 00:42
این دوستمون راست میگه، این تاپیک خیلی بی جون شده، من هم خیلی کم تر پی سی میام، چون دستم جای دیگه بند هست. پس شما باید این تاپیک را در حد من یو نگه دارید.

р а я i c а
13-10-2007, 23:06
آره به خدا
میدونستین فرگوسن میخواد از نویل به عنوان ذخیره استفاده کنه!!

beckham7
13-10-2007, 23:59
سلام به همه منچستری های گل:10:
آقا من این تاپیک تازه امشب دیدم
فقط شیاطین سرخ:40:
هر وقت اومدم p30worldحتما سر میزنم

beckham7
14-10-2007, 00:10
شما باید این تاپیک را در حد من یو نگه دارید.
این دوستمون راست میگه الان نگاه کردم دیدم پست چلسی تیم که تازه دو سه ساله جون گرفته تازه از منچستر بیشتره حتی بایرن مونیخ واقعا که... ببخشید که اینجوری میگم آخه من طرفدار هیچ تیمی چه داخلی(که حالم ازشون بهم میخوره ) نه خارجی بغیر از فقط منچستر یونایتدد نیستم

beckham7
14-10-2007, 00:12
گفتم تازه امشب تاپیکو دیدم حتما میامممممممممممممممممممممم مممم

beckham7
14-10-2007, 00:41
راستی یه خبر منچستر دنباله دوس سانتوس
واقعا بازیکن خوبیه به نطر من اگه خوب بهش میدون بدن بهتره انری
من که از همون بازی اولی که ازش دیدم خیلی ازش خوشم اومد امیدوارم من موفق بشه چلسی لیورپول ارسنال هم دنبالشن

р а я i c а
14-10-2007, 22:24
آره بازیکن خیلی خوبیه فقط 17 سالشه طفلکی

beckham7
15-10-2007, 01:03
سلام
یعنی واقعا منچستر تو p30world اینقدر کم طرفداره
منچستر همبشه سرور تیمهای دیگه است تو p30 world هم تاپیکش باید بالای تاپیکهای دیگه باشه

beckham7
15-10-2007, 01:06
آره بازیکن خیلی خوبیه فقط 17 سالشه طفلکی
سلام دوباره
دوست عزیز
میشه بگید کلا چند نفر تو تاپیک فعالن
اینجور که معلومه تعدادشون خیلی کمه:41:

р а я i c а
15-10-2007, 16:07
نمیدونم والا منچستری که فکر کنم زیاد باشه ولی فکر کنم اینا منتظرن تا منچستر بازی کنه تا بعد یه کمکی در مورد اون بازی حرف بزنن !!
مثلا اسم تاپیک خبرها و تحولات منچستره !!!

M I S H A
15-10-2007, 16:56
دوستان، من منچستری هستم ولی دیه حال ندارم بیام پی سی، شاید بشه گفت فقط برای چندتا تاپیک میام، به هر حال شماها فقط موندید، خبرهای مربوط به نقل و انتقال را از:
goal.com
خبرهای مربوط به لیگ برتر:
premierleague.com
نتایج زنده مسابقات:
livescore.com
اخبار مربوط به اروپا و لیگ قهرمانان:
Uefa.com
این هم یه سایت ایرانی هست که خبر نامه ورزشی خوبی داره، اگه عضو بشید خبرهای دسته اول را براتون میفرسته:
Aftab.ir
خب؛ فقط مونده شما دیگه اینجا را بالا نگهدارید!

р а я i c а
15-10-2007, 22:09
مرسی بابت لینک ها
راستش من خودمم بیشتر اینجا میام فقط تو همین تاپیک !

р а я i c а
20-10-2007, 23:02
واقعا متاسفم که این تاپیک غیر فعال شده در هر حال من وظیفه داشتم بیام برد منچستر رو تبریک بگم !

منچستر يونايتد در ادامه ي بازيهاي ليگ برتر تنگلستان و در هفته ي دهم به يك پيروزي پر گل دست يافت.در اين ديدار كه منچستر توانست تيم ميزبان يعني استون ويلا را با نتيجه ۴ بر ۱ در هم بكوبد تا يك برد شيرين خارج از خانه را تجربه كند.در اين بازي ابتدا استون ويلا در قيقه ۱۲ به گل رسيد كه اين گل را وين روني در دقيقه ۳۶ جبران كرد و در دقيقه ۴۴ بازهم روني بود كه توانست گل دوم شياطين سرخ را به ثمر برساند و در دقيقه ۴۶ گاردنر هافبك استون ويلا به اشتباه دروازه ي را باز كرد تا منچستر نيمه ي اول را با برتري ۳ بر ۱ به پايان برساند . اما نيمه ي دوم اين بازي دو اخراجي داشت كه بازيكن اخراجي اول يكي از هافبك هاي استون ويلا بود كه در دقيقه ۶۰ با گرفتن كارت زرد دوم از زمين بازي اخراج شد و در دقيقه ۶۷ نيز استون ويلا دروازه بان خود را به دليل خطا شديد با كارت قرمز مستقيم از دست داد و يك ضربه پنالتي به صود منچستر اعلام شد كه روني اين پنالتي را از دست داد تا نتيجه ۳ بر ۱ بماند اماي در دقيقه ي ۷۵ رايان گيگز گل چهارم شياطين سرخ را وارد دوروازه ي استون ويلا كرد تا اين ديدار با نتيجه ۴ بر ۱ به اتمام برسد.

نكات جالب اين بازي:
در اين بازي رونالدو تا دقيقه ۷۶ بازي را از روي نيمكت دنبال ميكرد و تنها ۱۵دقيقه به او بازي رسيد وي جايگزين رايان گيگز شد.ساير تعويض هاي منچستر اوشي و فلچر بودند كه به ترتيب جايگزين توز و اسكولز شدند.
در اين بازي اسكولز در دقيقه ۳۹ و ناني در دقيقه ۸۹ كارت زرد دريافت كردند.

beckham7
21-10-2007, 00:36
سلام
من هم به همه طرفداران تیم تیریک میگم
دفعه اول وقتی دیدم امار پست تیم های دیگه از من بیشتره خیلی خیلی ناراحت شدم
ولی الان فکرشو میکنم ....
منچستر هم مثل کالای خوبه میگن کالای خوب نیاز به تبلیغ نداره
تیم خوب هم نیاز به تبلیغ نداره
این قانونه باید پست تیم های دیگه از منچستر بیشتر باشه به همون دلیلی که گفتم
نه چلسی نه بایرن نه اینتر و نه هیچ تیم دیگه ای با پست زدن بهتر از منچستر نمیشه طرفداراشون هم اینجا هر چی پست بزنن تیمشون تیم نمیشه بهتر بگم تیمشون منچستر نمیشه
دوست عزیز اگه موافقید دیگه ننویسیم بهتره به پیغام خصوصی اگه چیز مهمی بود بفرستیم بهتره
منچستر تو قلب منه:40:

Numb
21-10-2007, 01:03
سلام منم منچستریم.نمی دونستم همچین تاپیکی هست.keep goin

р а я i c а
22-10-2007, 00:23
سلام
من هم به همه طرفداران تیم تیریک میگم
دفعه اول وقتی دیدم امار پست تیم های دیگه از من بیشتره خیلی خیلی ناراحت شدم
ولی الان فکرشو میکنم ....
منچستر هم مثل کالای خوبه میگن کالای خوب نیاز به تبلیغ نداره
این قانونه باید پست تیم های دیگه از منچستر بیشتر باشه به همون دلیلی که گفتم
نه چلسی نه بایرن نه اینتر و نه هیچ تیم دیگه ای با پست زدن بهتر از منچستر نمیشه طرفداراشون هم اینجا هر چی پست بزنن تیمشون تیم نمیشه بهتر بگم تیمشون منچستر نمیشه
دوست عزیز اگه موافقید دیگه ننویسیم بهتره به پیغام خصوصی اگه چیز مهمی بود بفرستیم بهتره
منچستر تو قلب منه:40:

100% منچستر تو قلب منم هست اما چرا وقتی یه همچین تاپیکی وجود داره خبرا رو با پیغام های خصوصی به هم اطلاع بدیم ؟؟
حتی اگه من و شما هم تو این تاپیک فعال باشیم کافیه :40:
در ضمن Numb جان ورودت به این تاپیک رو تبریک میگم :11:

beckham7
23-10-2007, 00:43
100% منچستر تو قلب منم هست اما چرا وقتی یه همچین تاپیکی وجود داره خبرا رو با پیغام های خصوصی به هم اطلاع بدیم ؟؟
حتی اگه من و شما هم تو این تاپیک فعال باشیم کافیه :40:
در ضمن Numb جان ورودت به این تاپیک رو تبریک میگم :11:
سلام
ok
ولی من بازم سر حرفم هستم
(
این قانونه باید پست تیم های دیگه از منچستر بیشتر باشه به همون دلیلی که گفتم نه چلسی نه بایرن نه اینتر و نه هیچ تیم دیگه ای با پست زدن بهتر از منچستر نمیشه طرفداراشون هم اینجا هر چی پست بزنن (خصوصا با اینجاش) :40:تیمشون تیم نمیشه بهتر بگم تیمشون منچستر نمیشه:40:
هیچوقت neverrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrr

)

وین خوشحال از پیروزی دلچسب

وین رونی خارج شد از غصه تیم ملی انگلیس در هفته گذشته با 2 گلی که در بازی برابر استون ویلا برای یونایتد به ثمر رساند و روحیه آن بسیار بالا رفت .
"این یک هفته نا امید کننده برای انگلیس بود ولی در یونایتد ما برای رفتن حرکت خوبی را بدست آورده بودیم" رونی به شبکه یونایتد .
" در اصل ما سه امتیاز را گرفتیم و ما از نتیجه ی بازیهای امروز با خبر بودیم و باید پیروز می شدیم . این یک روز خوب کاری حرفه ای بود."
رونی از همکاری با کارلوس توز خوشنود بود و معتقد بود که کار خوبی را با وی آغاز کرده است .
رونی گفت " من می توانم به پشت بروم و نگاه کنم برای توپ و او نیز می تواند و ما می توانیم جابجا شویم . با او به این روش به آسانی می شود به جلو رفت . اون عالیه . اون با هوشه "
رونی گفت " او امروز آمد و کارش را به خوبی انجام داد . تعدادی از مردم به او واقع بین نیستند اما او هنوز جوان است "
"او در پایان گفت من می توانستم در این بازی هتریک کنم و نام خودم را در زیر استون ویلا هک کنم ولی اون پنالتی را که در نیمه دوم از دست دادم و تیلور گرفت من را از این مهم باز نگاه داشت."
"من در تمرینات پنالتی بسیار تمرین کرده بودم و نرمال به سراغ ضربه رفتم ولی تایلور آن را خوب مهار کرد "
تعصب = رونی:40:

р а я i c а
26-10-2007, 23:02
سلام
آره 100% منچستر بهترینه میدونی اگه قرار باشه از منچستر بگم باید فقط تایپ کنم پس مجبورم صرف نظر کنم :31:

ببخشید دیر شد ولی در هر حال :

تیم منچستر یونایتد در سومین بازی خود در لیگ قهرمانان اروپا مقابل دیناموکیف اوکراین به برتري دست يافت .در اين بازي كه در ورزشگاه خانگی دیناموکیف برگزار مي شد شياطين سرخ با نتيجه ۴ بر ۲ تیم میزبان را شكست دادند و به سومين برد پياپي خود در ليگ قهرمانان اروپا دست پيدا كردند.
در نيمه اول اين بازي و در همان دقايق ابتدايي يعني در دقيقه ۱۰ منچستر روي يك ضربه كرنر كه توسط رايان گيگز ارسال شد بوسيله فرديناند به اولين گل بازي دست يافت و در دقيقه ي ۱۸روني توانست گل دوم منچستر را با پاس براون به ثمر برساند. در دقيقه ي ۳۴ ديناموكيف به وسيله يكي از هافبك هاي خود به گل رسيد و نتيجه را به حداقل رساند اما كرستيانو رونالدو در دقيقه ۴۱ بازهم با پاس گيگز دروازه ي تيم اوكرايني را براي سومين بار باز كرد تا نيمه اول با نتيجه ۳ بر ۱ به نفع منچستر به پايان برسد.
در نيمه دوم بازهم منچستر بود كه در دقيقه ۶۸ با خطايي كه بر روي كارلوس توز انجام شد به يك ضربه پنالتي دست يافت و رونالدو پشت اين توپ قرار گرفت و با گل کردن این توپ توانست دومين گل خودش و چهارمين گل شياطين سرخ را به ثمر برساند. ديناموكيف بازهم توسط يكي از هافبك هاي خود در دقيقه ۷۸ به گل دوم خود دست يافت تا اين بازي با نتيجه ۴ بر ۲ به نفع منچستر يونايتد به پايان برسد .
منچستر با اين پيروزي با ۹ امتياز بالاتر از رم كه امشب توانست اسپورتينگ ليسبون را با نتيجه ي ۲ بر ۱ شكست بدهد و ۶ امتيازي شود در رده اول گروه F قرار بگيرد.

ترکیب منچستر در این بازی:
United:van der Sar (Kuszczak 80); Brown, Ferdinand, Vidic, O'Shea; Ronaldo, Anderson, Fletcher, Giggs (Simpson 80); Tevez (Nani 73), Rooney

مصالب خواندنی این بازی :
در دقایق پایانی این بازی یعنی دقیقه ۷۹ ادوین فن درسار دروازه بان هلندی منچستر دچار آسیب دیدگی شد و مجبور به ترک زمین شد و توماس کوژاک جایگزین او شد.

:40::40::11:

beckham7
28-10-2007, 00:01
سلام
parica جان منون از خبر
چشم حسودها کور دوباره افتادیم رو دور مثل پارسال دیگه فقط چهارتا چهارتا میزنیم:46:

یونایتد صدر نشین شد

تيم‌ مدعي منچستريونايتد عصر شنبه در هفته يازدهم رقابتهاي فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي برتر انگلیس مقابل حريف خود به پيروزي‌ پرگل دست يافت.
تيم منچستريونايتد در ورزشگاه اولدترافورد اين شهر با نتيجه ‪ ۴‬بر يك تيم ميدلزبورو را در هم كوبيد.
گل‌هاي اين بازي را "ناني" در دقيقه ‪" ، ۳‬وين روني" در دقيقه ‪ ۳۳‬و "توز" در دقايق ‪ ۵۵‬و ‪ ۸۵‬براي تيم منچستريونايتد و "علي ادير یا همون الیا دیره" در دقيقه ‪۶‬ براي تيم ميدلزبورو به ثمر رساندند.
جدول رده‌بندي :
..................
‪ - ۱‬منچستريونايتد ‪ ۱۱‬بازي ‪ ۲۶‬امتياز
‪ - ۲‬آرسنال ‪ ۹‬بازي ‪ ۲۵‬امتياز
‪ - ۳‬منچسترسيتي ‪ ۱۱‬بازي ‪ ۲۲‬امتياز

р а я i c а
28-10-2007, 19:09
سلام
تبریک میگم !! :11::40:

گزارش بازیو که زحمتشو کشیدین میمونه اینا :

ترکیب منچستر در این بازی:
Manchester United:Van der Sar; Brown, Vidic, Ferdinand (Pique, 73), O’Shea; Ronaldo, Hargreaves (Fletcher, 66), Anderson (Giggs, 78), Nani; Tevez, Rooney

مطالب خواندنی این بازی:

اون هارگریوز بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت در این بازی در ترکیب اصلی منچسترحضور داشت و یک پاس گل نیز داد . وی در دقیقه ۶۶ تعویض شد و جای خود را به فلچر داد.
پل اسکولز به دلیل آسیب دیدگی در این بازی حضور نداشت و اندرسون از ابتدا در ترکیب منچستر حضور داشت و جایگزین اسکولز در این بازی بود و بیش از ۷۵ دقیقه در بازی حضور داشت ولی در دقیقه ۷۹ رایان گیگز جایگزین وی در زمین شد.
وین رونی در این بازی دو پاس گل داد و یگ گل نیز به ثمر رساند و یکی از بهترین های این بازی بود.

shimaz
28-10-2007, 22:51
سلام تبریک تبریک تبریک امیدوارم بتونیم تا اخر فصل پیروزی های 4 به صفر رو حفظ کنیم

shayanelong
02-11-2007, 11:57
نبودم یه چند مدتی.حال کردی تیمو از روزی که اولین بردو آورد دیگه حتی مساوی هم نیاورده.آرسنال رو تو امارات ببریم کار تمومه.

beckham7
02-11-2007, 16:36
سلام به همه منچستری های گل
اقا فقط 12 ساعت تا بازی
خدا کنه مثل چها بر دو چند فصل پیش بشه ولی دوتا نخوریممممممممممم
از همین حالا
تالاپ تولوپ
تالاپ تولوپ
تالاپ تولوپ
تالاپ تولوپ
تالاپ تولوپ:40:

shimaz
02-11-2007, 20:30
امیدوارم بتونیم ببریم دعا کنید

shimaz
02-11-2007, 20:34
سلام به همه منچستری های گل
اقا فقط 12 ساعت تا بازی
خدا کنه مثل چها بر دو چند فصل پیش بشه ولی دوتا نخوریممممممممممم
از همین حالا
تالاپ تولوپ
تالاپ تولوپ
تالاپ تولوپ
تالاپ تولوپ
تالاپ تولوپ:40:

خدا کنههههههههههههههههههههه :42:

р а я i c а
02-11-2007, 20:55
سلام بچه ها
وای من که دارم ثانیه شماری میکنم تا بازی ایشالا که می بریم
200 تا صلوات میفرستم اگه ببریم
من که میگم 2-1 به نفع ما

beckham7
02-11-2007, 22:38
بازی سختیه خداییش فکرشم نمی کردم ارسنال بااین بچه ها اینطور پیش بره فکر میکردم مقطعییه
دیدیم نه خیر دست بردار نیستن
ان شالله خودمون دمبشونو قیچی میکنیم
خداییش زور نیست باید از بچه های ونگر هم ترسید
ای خداااااااااااااااااااااا

shimaz
03-11-2007, 20:36
بازی خوبی بود ولی گلی که خوردیم اصلا حقمون نبود باید می بردیم

ramin1988
03-11-2007, 21:09
من به عنوان یه بیطرف باید بگم بازی خوبی بود ولی اگر کسی حق پیروزی داشت اون تیم منچستر نبود

р а я i c а
03-11-2007, 21:10
من خیلی تو ذهنی خوردم !!!!!!!!!!!!!
این گل آخریه خیلی مسخره بود

р а я i c а
03-11-2007, 21:11
من به عنوان یه بیطرف باید بگم بازی خوبی بود ولی اگر کسی حق پیروزی داشت اون تیم منچستر نبود

ببخشید حتما آرسنال بود ؟؟؟ :2:

beckham7
03-11-2007, 22:16
سلام
بازی رو که همه دیدید به نطر من اورا بهترین بازیکن منچستر بود دوستان از حق نگذریم با توجه به امتیاز میزبانی آنها ارسنال مثل همیشه خیلی خوب بازی کرد ما هم خوب بودیم فوتبال واقعا شده بود شطرنج
ونگر و فرگی واقعا یه چیز دیگن از یه طرف خیلی دلم میخاست همون 2-1 تموم میشد از یه طرف هم نمیشد از حق گذشت اخه واقعا نمیدونم این ونگر با این تیم چیکار میکنه واقعا تحسینش میکنم فرگی هم جای خودشو داره
انشالله تو بازی برگشت میبریم فعلا

shakerifar
05-11-2007, 21:04
خیلی وقت بود تو این تاپیک نیومده بودم
بازی بعد ما با بلکبرن هستش تو لیگ
به امید پیروزی

beckham7
05-11-2007, 22:11
فوتبال ایران :2:

:40: باشگاهی فقط منچستر :40:
:40: ملی فقط برزیل :40:

beckham7
05-11-2007, 22:42
ببخشید به کسی بر نخوره نظر شخصیه نه از باشگاهاش خوشم میاد نه از تیم ملیش به هزارو یک دلیل
بخاطر امضا دوستمون نوشتم........... بیخیال

"فرگوسن" از ناامني در ورزشگاه امارات لندن انتقاد كرد
یوفا: "آلكس فرگوسن" سرمربي اسكاتلندي باشگاه منچستريونايتد انگليس ، ضعف امنيت در ديدار روز شنبه برابر تيم آرسنال را مورد انتقاد قرار داده و گفت كه ايستادن كنار زمين براي او و دستيارانش خطرناك بوده است.

به گزارش یوفا: فرگوسن بعد از تساوي ‪۲‬ بر ‪ ۲‬با تيم آرسنال در ورزشگاه امارات شهر لندن ، به شبكه تلويزيوني منچستريونايتد گفت : روي نيمكت تيم هم از ناسزاهاي هواداراني كه كمي دورتر نشسته بودند ، در امان نبوديم. امنيت در اين ورزشگاه مناسب نيست.

وي افزود : توهين‌هايي كه مي‌شنيديم شرم‌آور است. هر نوع ناسزايي به نيمكت ميهمان نثار مي‌شود و خطر كاملا احساس مي‌شود.

فرگوسن همچنين به انتقاد از قضاوت "هووارد وب" پرداخته و افزود : وب داور شايسته‌اي براي قضاوت در ليگ برتر است اما اين مسابقه براي او سنگين بود و گاهي به سود آرسنال سوت زد.

به گفته وي ، "گل دوم تيم آرسنال كه در وقت اضافه توسط "ويليام گالاس" زده شد ، ناشي از اين بود كه داور بعد از خطا روي "لوئيس ساها" ضربه آزاد اعلام نكرد. بايد به سود ما خطا مي‌گرفت."
وي در ادامه ، فقدان تمركز و هماهنگي لازم در تيمش را عامل از دست دادن يك پيروزي مهم دانست.

فرگوسن گفت : شايد فكر مي‌كرديم كه به اندازه كافي به پيروزي نزديك شده‌ايم در حاليكه مسابقه فوتبال است و نمي‌توان باور كرد سه امتياز را از كف داديم.

"ويليام گالاس" در اواخر نيمه نخست با يك گل به دروازه خودي ، باعث پيش افتادن تيم منچستر شد اما "سسك فابرگاس" در دقيقه سوم نيمه دوم ، نتيجه را مساوي كرد و گل يازدهم خود در اين فصل را به ثمر رساند.

"كريستيانو رونالدو" در دقيقه ‪ ۸۲‬باز هم گلزني كرد كه در لحظات پاياني توسط گالاس جبران شد.

Dash Ashki
06-11-2007, 11:12
مسدومین این هفته کیا هستند؟

.

р а я i c а
07-11-2007, 21:33
ببخشید به کسی بر نخوره نظر شخصیه نه از باشگاهاش خوشم میاد نه از تیم ملیش به هزارو یک دلیل
بخاطر امضا دوستمون نوشتم........... بیخیال

"فرگوسن" از ناامني در ورزشگاه امارات لندن انتقاد كرد
یوفا: "آلكس فرگوسن" سرمربي اسكاتلندي باشگاه منچستريونايتد انگليس ، ضعف امنيت در ديدار روز شنبه برابر تيم آرسنال را مورد انتقاد قرار داده و گفت كه ايستادن كنار زمين براي او و دستيارانش خطرناك بوده است.

به گزارش یوفا: فرگوسن بعد از تساوي ‪۲‬ بر ‪ ۲‬با تيم آرسنال در ورزشگاه امارات شهر لندن ، به شبكه تلويزيوني منچستريونايتد گفت : روي نيمكت تيم هم از ناسزاهاي هواداراني كه كمي دورتر نشسته بودند ، در امان نبوديم. امنيت در اين ورزشگاه مناسب نيست.

وي افزود : توهين‌هايي كه مي‌شنيديم شرم‌آور است. هر نوع ناسزايي به نيمكت ميهمان نثار مي‌شود و خطر كاملا احساس مي‌شود.

فرگوسن همچنين به انتقاد از قضاوت "هووارد وب" پرداخته و افزود : وب داور شايسته‌اي براي قضاوت در ليگ برتر است اما اين مسابقه براي او سنگين بود و گاهي به سود آرسنال سوت زد.

به گفته وي ، "گل دوم تيم آرسنال كه در وقت اضافه توسط "ويليام گالاس" زده شد ، ناشي از اين بود كه داور بعد از خطا روي "لوئيس ساها" ضربه آزاد اعلام نكرد. بايد به سود ما خطا مي‌گرفت."
وي در ادامه ، فقدان تمركز و هماهنگي لازم در تيمش را عامل از دست دادن يك پيروزي مهم دانست.

فرگوسن گفت : شايد فكر مي‌كرديم كه به اندازه كافي به پيروزي نزديك شده‌ايم در حاليكه مسابقه فوتبال است و نمي‌توان باور كرد سه امتياز را از كف داديم.

"ويليام گالاس" در اواخر نيمه نخست با يك گل به دروازه خودي ، باعث پيش افتادن تيم منچستر شد اما "سسك فابرگاس" در دقيقه سوم نيمه دوم ، نتيجه را مساوي كرد و گل يازدهم خود در اين فصل را به ثمر رساند.

"كريستيانو رونالدو" در دقيقه ‪ ۸۲‬باز هم گلزني كرد كه در لحظات پاياني توسط گالاس جبران شد.

مرسی :11:
فرگی واقعا راست گفته !!
امشبم که بازی داریم با Dynamo Kiev ایشالا میبریم :31:
dash ashki من که نمیدونم کیا هستن شاید دوستان بدونن :19:

beckham7
07-11-2007, 22:13
مرسی :11:
فرگی واقعا راست گفته !!
امشبم که بازی داریم با Dynamo Kiev ایشالا میبریم :31:
dash ashki من که نمیدونم کیا هستن شاید دوستان بدونن :19:
سلام
خاهش:11:
باید ببریم و میبریم:5: چه تو لیگ برتر چه قهرمانان به کوری چشم همه حسودها:46:

به غیر از اسکولز که سه ماهی نیستش فکر نکنم کس دیگه ای مصدوم باشه
فقط شیاطین :40:

р а я i c а
08-11-2007, 13:37
4-0 بردیم تبریک میگم 3> 3>

beckham7
08-11-2007, 23:37
Toooooooooooooooooooooo

Ssarshar
09-11-2007, 21:21
منم منچستریه دو آتیشه هستم .

خیلی دوست دارم باشگاههای اروپا با بارسلونا بازی کنیم .

р а я i c а
09-11-2007, 21:26
اتفاقا من اصلا دوست ندارم! هه هه

beckham7
09-11-2007, 23:50
سلام
گفتم که افتادیم رو دور چهارتایی هر کی بیاد چهارتا کمتر نمیخوره

р а я i c а
10-11-2007, 23:57
آره به خدا دمشون گرم

shimaz
11-11-2007, 16:03
امیدوارم از دور 4 تایی خارج نشیم

р а я i c а
11-11-2007, 21:48
سلام
متاسفانه این بازی 4 تایی نشد
اما خوب خوشبختانه بردیم تبریک میگم (2-0)
فکر میکنم هر 2 گل رو رونالدو زده البته فکر کنم !!

shimaz
11-11-2007, 22:29
تبریک بازم بردیم . کریسم کولاک کرد دمش گرم

beckham7
12-11-2007, 00:27
سلام
اول از همه بگم چون رونی نبود منچستر چهار گل نزد دو گل دیگه سهمیه رونی بود
بازی رو از +sport دیدم فاصله بین گل اول و دوم کمتر از دو دقیقه بود بلکبرن هم از دقیقه 54 ده نفره بود البته ما دو گلو نیمه اول زدیم کریس علارغم زدن هر دو گل بهترین بازیکن منچستر نبود البته به نظر من چیزی که من خیلی باهاش حال کردم بازی بسیار خوب گیگز بود واقعا با این سن و سال بازم نشون داد حالا حالاها هستش رونی هم که متاسفانه مصدوم شده ویه ماهی نیستش ساها که مدام رو اعصابم راه میرفت دم توز هم گرم با این که اون اوایل ازش بدم میومد بازم خوب بازی کرد پاس گل دوم رو هم خودش داد البته پاس قبلیشو از ساها گرفت رو ضد حمله اورا هم عالی بود گل اول هم که کرنری بود سانتر اندرسون و ضریه سر عالی کریس
خدا کنه رونی زودتر خوب بشه جاش واقعا خالی بود

р а я i c а
12-11-2007, 20:31
آره این رونی بیچاره همین تا یه خورده اوج میگیره مصدوم میشه ایشالا زود خوب شه !
وای چقدر دوست داشتم بازیو ببینم خوش به حالت

beckham7
15-11-2007, 01:18
سلام
چه فرقی میکنه ما جای شما دیدیم :10:
این هفته بازی ملی دو هفته دیگه تو لیگ با بولتون تو زمین اونا داریم ساعت 5:30 یا 6:30
اگه ماهواره دارید شد میگم چه شبکه ای نشون میده
چهارتا میزنیم اگه هم نزدیم بدونید سهمیه رونی بوده:46:
فعلا:11::40:

р а я i c а
19-11-2007, 22:20
آره هر کانالی که خواست بذاره بیا بگو ممنون میشم

ahmad08
19-11-2007, 23:20
سلام بچها من گرچه عاشق رئال هستم ولی خونه من از عکس کریس پر است و عاشق بازیش هستم و یعنی برابر رئال منچستر رو دوست دارم حالا با این اوصاف مارو راه میدهید؟

beckham7
19-11-2007, 23:37
سلام بچها من گرچه عاشق رئال هستم ولی خونه من از عکس کریس پر است و عاشق بازیش هستم و یعنی برابر رئال منچستر رو دوست دارم حالا با این اوصاف مارو راه میدهید؟
سلام
عزیز لازم نیست دلیل بیاری
درهای اولترافورد همیشه بازه:10:

ahmad08
20-11-2007, 20:39
البته این را باید بگم که من از زمانی که کول و کاتونا بودند من یونایتد رو میشناختم و دوستش داشتم و بعد از رفتن زیدان به رئال عاشق رئال شدم و الان هم از بازی عالی منچستر لذت میبم....یک سوال:
ایا شما میدونید که سایتی وجود داره که اخبار جدید منچستر رو بگه البته به فارسی؟

beckham7
20-11-2007, 23:46
البته این را باید بگم که من از زمانی که کول و کاتونا بودند من یونایتد رو میشناختم و دوستش داشتم و بعد از رفتن زیدان به رئال عاشق رئال شدم و الان هم از بازی عالی منچستر لذت میبم....یک سوال:
ایا شما میدونید که سایتی وجود داره که اخبار جدید منچستر رو بگه البته به فارسی؟
سلام
یاد کانتونا بخیر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shimaz
24-11-2007, 21:59
همینمون مونده بود که به بولتون ببازیم که باختیم . متاسفم و امیدوارم دیگه تکرار نشه

beckham7
25-11-2007, 22:29
لیگ برتر هیچ وقت قابل پیش بینی نیست

ahmad08
26-11-2007, 14:23
سوال سوال سوال:
1:اقا این کریس کجاست ؟
2:حالا این بولتون که ده بازی هست نبرده این بازه رو میاد میبره دارم از عصبانیت میترکم بگید چرا؟
3:کسی میدونه که منچستر کی تو لیگ قهرمانان و با کی بازی دارد؟

Amin Asterix
28-11-2007, 15:42
الان فهمیدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahmad08
28-11-2007, 16:12
تبریکتان باد نه نه نه تبریکمان باد برد شیرین شیاطین سرخ با گل سحرانگیز کریس رونالدو در دقیقه 92 و اینکه مثل اینکه کریس و توز باز دارند به روزهای اوجشان بر میگردند و از شما رفقا هم دعوت میکنم که بازی رئال رو امشب ببینید ..............

beckham7
28-11-2007, 21:21
بردیم چه گلی خوردیم و چه گلی زدیم
من که هنوز منتظر بازگشت رونی و اسکولزم

ahmad08
29-11-2007, 13:52
با سلام خدمت همه منچستریهای عزیز یک هدیه هدیه:گل زیبای کریستیانو رونالدو

beckham7
29-11-2007, 21:58
با سلام خدمت همه منچستریهای عزیز یک هدیه هدیه:گل زیبای کریستیانو رونالدو
مرسی عزیز
راستش تا یه سال پیش از رئال متنفر بودم چون سیاتش گرفتن بازیکنهای بزرگ تیمهای دیگه بود اینطوری تیمهای دیگه رو هم ضعیف میکرد نمونش همین بکام ما اصلا فکرشو نمیکردم بکام یه روزی از منچستر بره که رئال با اون پولاش البته خود بکام هم مشکل داشت بگذریم نیستلروی هم
ولی الا ن چون سیاستش تغییر کرده و بازیکنهای برزیلیش زیاد شدن دیگه اون تنفر از بین رفته ای روبینیو گل میزنه

ahmad08
29-11-2007, 22:28
ممنون و میخواستم بگم که راستش من هم از اون سیاست مسخره خوشم نمیومد ولی حالا واقعآ از جوانگرای تیم لذت میبرم و هنوز کاملآ هماهنگ نشده اند که با بهتر شدن تیم واقعآ تیم خوبی است

beckham7
02-12-2007, 07:54
اول یه خبر خوب رونی فردا با فولام بازی میکنه
بعدشم گری نویل گفته میشه شاید دیگه نتونه فوتبال بازی کنه (دستش درد نکنه ولی نویل هیچوقت یه مدافع کامل و در حد منچستر نبود )
این ارسنال هم که دس بردار نیست

ahmad08
02-12-2007, 13:49
بچها گل بازی ارسنال رو دیدید؟
اه اه اه اه چقدر مسخره گل خورد این استون ویلا.....

ahmad08
04-12-2007, 16:38
دیشب تیم منچستر توانست با دو گل فوق ستاره پرتغالی خود کرستیانو رونالدو تیم فولام رو شکست دهد غیر این دو گل کریس شانس این رو داشت که هتریک کند ولی با اشتباه محض داور اینچنین نشد و حتی داور بخاطر تمارض به کریس کارت زرد داد و در بازه تیم منچستر سراسر حمله بود که قدر موقعییت های بیشمار خودرا ندانست.و امید میرود که تیم منچستر به همین ترتیب ادامه داده تا قهرمانی!(یک سری عکس از بازی)

امیدوارم لذت برده باشید.

shimaz
04-12-2007, 21:34
به خاطر عکسا ممنون

beckham7
04-12-2007, 23:17
ممنون احمد جان اگه شما کلا منچستری بودید این تاپیکو زیر و رو میکردید
واسه رئال هم اینقدر فعالید؟
ممنون عزیز

Iman Roohnavaz
05-12-2007, 13:11
سلام به تمام دوستان منچستری عزیز
امیدوارم منم بین جمعتون بپذیرین...:10:
و حالا آخرین اخبار :
-گیگزی از فرصت های از دست رفته در بازی با فولام ابراز تاسف کرده
-سر الکس پیشبینی کرده به زودی لغزش های آرسنال شروع میشه به خصوص با شروع بازی های فشرده در ژانویه
-قرعه کشی جام حذفی انجام شد و منچستر باید 5 ژانویه ساعت8:45 به وقت تهران با استون ویلا در ویلا پارک بازی کنه
-بازی بعدی یونایتد هم شنبه ساعت 6:30 به وقت تهران در الد ترافورد با دربی کانتی هست که با 6 امتیاز و بدون برد در آخر جدول قرار داره
-و در آخر اینکه امشب ساعت 11:15 آرسنال در سنت جیمز پارک باید بازی عقب افتاده ی خودش رو با نیوکاسل انجام بده(به امید اینکه امتیار از دست بده:4: ... اما من شخصا فکر نمی کنم تا بازیش با چلسی این اتفاق بیفته)

ahmad08
05-12-2007, 15:35
ممنون احمد جان اگه شما کلا منچستری بودید این تاپیکو زیر و رو میکردید
واسه رئال هم اینقدر فعالید؟
ممنون عزیز

باور کن بکام جان منچستر اگه بیش از رئال نباشه کم از اون نیست واس من حتما خبر های تازه و ابدار خواهم گذاشت و اینکه اره تو تاپیک رئال هم یک کمکی میکنیم.
چند خبر:
فرگی بزرگ: آرسنالی ها در اندازه تحمل فشار های سنگین لیگ نیستند.

سر الکس فرگوسن اظهار داشت که آرسنالی ها در زمانی که لیگ به دوره سنگین خود می رسد از این تند روی های خود دور خواهند شد و جایگاه نخست را به صاحبش باز خواهند گرداند.(جانمی جان)
او در ادامه سخنانش اعلام کرد که شاگردانش کاملا مهیای زمانی هستند تا آرسنالی ها اشتباه کنند و جایگاه را از آنان باز پس گیرند.

یونایتد با پیروزی ارزشمند خود در دوشنبه شب، فاصله امتیازی اش را به 3 رساند تا رسنالی ها صدای تنفس شیاطین را از نزدیکترین فاصله ممکن حس کنند و لحظه به لحظه بر اضطرابشان افزوده شود.

" ما 3 امتیاز کمتر داریم و این در حالی است که به فرم ایده آل خود نزدیک شده ایم. اگر ما به بولتون نباخته بودیم ، هم اکنون وضعیت جدول طور دیگری بود."

فرگی در مصاحبه با رادیو یونایتد ادامه داد : " آرسنال خوب بازی می کند ولی این لیگ طولانی مدتی است. فشار بازی ها نیز بالا خواهد رفت. پس هر کسی با هر تیمی نمی تواند از پس آن برآید. "
منچستر با برتری های قاطعانه خود در لیگ قهرمانان اروپا به تمامی تیم ها نشان داد که باز هم مطرح ترین گزینه برای قهرمانی در جام های این فصل است.

خبر دوم:
ادامه رايزني براي انتخاب سرمربي جديد تيم ملي فوتبال انگليس، رييس اتحاديه فوتبال اين كشور را به شركت در نشست محرمانه‌اي در باشگاه منچستر يونايتد كشاند.
به گزارش شماره روز سه‌شنبه روزنامه "سان" چاپ لندن، صبح روز گذشته در جلسه‌اي با حضور "برايان بارويك" رييس اتحاديه فوتبال، "آلكس فرگوسن" سرمربي اسكاتلندي منچستر يونايتد و "بابي چارلتون" بازيكن پرافتخار و سابق تيم‌هاي ملي انگليس و منچستر يونايتد، مساله آينده رهبري تيم فوتبال انگليس مورد بحث و بررسي قرار گرفت.
هر چند جزييات چنداني از محتواي اين مذاكرات دو ساعته فاش نشده، ولي ظاهرا موضوعي جز رايزني براي انتخاب سرمربي جديد تيم ملي انگليس در اين ديدار مطرح نبوده است.
در حال حاضر گزينه‌هاي مختلفي براي سرمربي‌گري تيم ملي انگليس مطرح هستند كه در ميان آنها "خوزه مورينيو" سرمربي پرتغالي سابق باشگاه‌هاي پورتو و چلسي از بيشترين اقبال در بين كارشناسان و افكار عمومي انگليس برخوردار است.
فرگوسن يكي از حاميان جدي گزينه مورينيو براي رهبري تيم ملي انگليس است و پيشاپيش حمايت خود را از اين انتخاب اعلام كرده است.
ديگر مربيان خارجي مطرح براي اين سمت، "لوييس فيليپه اسكولاري" برزيلي سرمربي كنوني تيم ملي پرتغال و "فابيو كاپلو" سرمربي ايتاليايي سابق رئال مادريد هستند.
برخي رسانه‌هاي انگليسي از خود فرگوسن نيز براي احراز سمت سرمربي گري تيم ملي انگليس ياد كرده‌اند، ولي او با اشاره طنز آلود به رقابت ديرينه تاريخي مناطق انگليس و اسكاتلند گفته كه حاضر به رهبري تيم فوتبال دشمنش نيست.
در اين مبان، برخي از كارشناسان انگليسي با وجود ناكامي حقارت آميز "استيو مكلارن" سرمربي تيم ملي اين كشور در راه يابي كشورش به جام ملت‌هاي اروپا در سال ‪ ،۲۰۰۸‬همچنان بر يك گزينه داخلي براي احراز اين سمت اصرار دارند.
در يك اظهار نظر جديد در اين رابطه، "گلن هادل" سرمربي سابق باشگاه چلسي و تيم ملي انگليس اعلام كرد، سرمربي جديد اين تيم يا بايد انگليسي باشد و يا اينكه يك دستيار كاركشته انگليسي در كنار يك مربي موفق خارجي انجام وظيفه كند.
اینها رو داشته باشید تا بعد ....من کمتر میام چون شما کمتر سر میزنید...

beckham7
05-12-2007, 22:27
اقا ایمان خوش اومدی
احمد جان مرسی
اصلا من نمیدونم چرا این تاپیک اینجوریه

beckham7
05-12-2007, 22:30
راستی این یادم رفت
ان شاالله ارسنال امشب متوقف بشه
گفتن نباید به بچه رو بدی مصداقش این بچه های ارسنال بدجور پر رو شدن

ahmad08
05-12-2007, 22:57
اخ گفتی گل گفتی واقعآ همینه ایشالا تو اولدترافورد نشونشون میدیم.

beckham7
06-12-2007, 13:23
نگفتم روشون کم باید بشه تازه اولش
اول سویا حالا هم نیوکاسل

Iman Roohnavaz
06-12-2007, 19:18
:thumbsup:

خب خیلی زود پیشبینی سر الکس محقق شد...به امید ادامه ی این روند...
ممنون بکام جان؛ امیدوارم این تاپیک حسابی راه بیفته...
و حالا آخرین اخبار:

-کریس رونالدو از طرف سایت باشگاه برنده ی 3 جایزه شد.
-روزنامه ها شایعه کردن منچستر به دنبال به خدمت گرفتن هموطن نمانیا ویدیچ ؛ برانیسلاو ایوانویچ هست که او بازیکن لوکوموتیو مسکو و دفاع چپ هست.
-و بالاخره بزرگترین بازیکن تاریخ ؛ مارادونا گفته وین رونی بهترین بازیکن جهان و از کاکا و حتی کریسی و مسی هم بهتره.

beckham7
06-12-2007, 22:20
مرسی ایمان جان از اخبار با آخری خیلی حال کردم همینجوری واسه رو کم کنی هم خوبه

Numb
07-12-2007, 00:00
ایول ایمان جان از اخبار با آخری خیلی حال کردم

Iman Roohnavaz
07-12-2007, 19:06
سلام
امیدوارم حال همگی خوب باشه...و به امید پیروزی فردا مقابل دربی:thumbsup:
و حالا آخرین اخبار:
-یونایتد در اواسط ژانویه برای برپایی یک اردو کوتاه مدت به عربستان میاد.
-ریو که یک مصدومیت کوچیک داشت به بازی فردا می رسه.
-گری که مدتها مصدوم بود و تازگی ها دوباره آماده ی بازی کردن شده بود؛ دوباره با مصدومیت مواجه شد :41:
-و بالاخره اینکه سر الکس از اندرسون به عنوان یک استعداد ویژه یاد کرده و گفته اون می تونه جانشین خوبی برای اسکولزی باشه.
:11:

ahmad08
07-12-2007, 20:14
ایمان جان واقعآ تشکر از شما میگم ها خوب فعال شدین ها خوب بازم بیا.

beckham7
07-12-2007, 22:29
دربی از همه چهار تا خورده ما که قانونمون فقط چهار تایی چند تا میزنیم؟
ساده است 8=4+4 میگید نه فردا میبینید

beckham7
07-12-2007, 22:32
راستی تا یادم نرفته چون قبلا قول داده بودم اینم واسه دوستایی که ماهواره دارن البته اگه شبکه سه نشون نمیده
ساعت ۱۸.۳۰ بازی Manchester United vs Derby County از شبکه Show Sports 1 & 2(نایلست)
دیشم باید طرف نایلست باشه

Iman Roohnavaz
08-12-2007, 20:45
سلام
خیلی خوشحالم که برد یونایتد رو تبریک بگم که با 2 گل توز و یک گل از کریسی و گیگزی تونست 4 به 1 دربی رو شکست بده...به امید پیروزی های بعدی...:33:
و اخرین اخبار:
وز براون گفته قراردادش رو با یونایتد تمدید نمی کنه؛ سر الکس هم گفته که ما پافشاری نمی کنیم(به نظر من این نمونه ی واقعی نمک خوردن و نمک دون شکستن هست چون براون هر چا داره از یونایتد هستش؛راستش رو بخواید بهتر چون اون هیچ وقت در حد یونایتد نبوده؛ امیدوارم به جاش یه بازیکن بزرگ رو ببینیم:thumbsup:

ahmad08
09-12-2007, 00:00
از همه ممنون واقعآ تاپیک بسیار فعال شده و این باعث خوشحالی است و ممنون که سریع خبر برد رو گذاشتید من داشتم دربدر دنبال نتیجه بودم واینکه ایا شما سایتی رو میشناسید که نتایج بازی ها رو بسیار سریع و بلافاصله بعد گل بگه؟

mohamad2998
09-12-2007, 01:46
ميتوني از سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید براي اطلاع از نتيجه بازيها استفاده كني.

ahmad08
09-12-2007, 18:44
بکام جان و ایمان جان و بقیه دو ستان همین الان که دارم مینویسم ارسنال بازی این هفته رو 2بر صفر باخیده و این یعنی چی؟.....ها درسته یعنی کم کم داره روی اینه بچه پر رو کم میشه تازه این اولش است حالا میبیند

Iman Roohnavaz
09-12-2007, 22:13
با سلام
ممنون احمد جان؛همیشه خوش خبر باشی...منم بازی رو دیدم و خیلی کیف کردم ؛کم کم ونگر باید در مهد کودکشو تخته کنه! :26:
و اما آخرین اخبار:
- دنیس لاو بازیکن افسانه ای یونایتد در اظهار نظری جالب گفته سه بازیکن ؛ توز و کریسی و وین رونی تثلیث مقدس جدید هستند.
- و اینکه گیگزی 100 گله شد...:king:

ahmad08
10-12-2007, 00:29
ایمان جان باید بگم ایول یعنی اخرشی با مهد کودک خیلی حال کردم بازم ممنون و دیگه اینکه تثلیث یعنی چه؟
و دیگر اینکه باز هم گیگزی با حال بود مانند فرگی و گری و ...

Iman Roohnavaz
10-12-2007, 11:31
با سلام
ممنون احمد جان... تثلیث هم یعنی سه تایی؛مسیحی ها در دینشون سه رکن یا روح مقدس دارن : پدر ، پسر ، روح القدس؛
که به این سه میگن تثلیث یا Trinity (همون معشوقه ی نیو در فیلم متریکس) ؛ حالا دنیس لاو بازیکن افسانه ای باشگاه
این سه تا بازیکن یعنی: توز، رونی و رونالدو رو سه گانه ی مقدس جدید نامیده...:46:

ahmad08
10-12-2007, 14:00
عجب جو روحانی شد به خدا نه واقعآ خوشم اومد به این میگن تاپیک دم همه شما گرم.

ahmad08
10-12-2007, 14:21
چند خبر:
1:به نقل ار اسپانیایی ها، سران بارسا درصددند كريستيانو رونالدو، را در اختيار گرفته و او را جانشين رونالدينيو نمايند.
دياريو اسپورت در خبري آورده كه بارسا در صورت دريافت پيشنهادي 25 ميليون پوندي براي رونالدينيو وي را روانه باشگاه ديگري خواهد كرد و در اين ميان قصد دارد كريس رونالدو را به عنوان جانشين ستاره برزيلي در تيم بگنجاند.
البته اين مسئله هنوز در حد ابتدايي بوده و اقدامات جدي درخصوص آن صورت نگرفته است.
این در حالی است که رونالدو قرارداد خود را با یونایتدی ها تمدید نموده است و در ضمن از علاقه خود به ماندن در این تیم سخن رانده است و گفته است که به رایان گیگز حسودی می کند و دوست دارد مانند او در یونایتد اسطوره شود.
شایان ذکر است که تا به حال بیش از 3 بار کریستیانو رونالدو توسط روزنامه های اسپانیا، به بارسلونا و یا رئال ملحق شده است!!!(نمیدونم این روزنامه های اسپانیای بجز شایعه ساختن چیز دیگری بلد نیستن!!!!)

ahmad08
10-12-2007, 14:21
چند خبر:
1:به نقل ار اسپانیایی ها، سران بارسا درصددند كريستيانو رونالدو، را در اختيار گرفته و او را جانشين رونالدينيو نمايند.
دياريو اسپورت در خبري آورده كه بارسا در صورت دريافت پيشنهادي 25 ميليون پوندي براي رونالدينيو وي را روانه باشگاه ديگري خواهد كرد و در اين ميان قصد دارد كريس رونالدو را به عنوان جانشين ستاره برزيلي در تيم بگنجاند.
البته اين مسئله هنوز در حد ابتدايي بوده و اقدامات جدي درخصوص آن صورت نگرفته است.
این در حالی است که رونالدو قرارداد خود را با یونایتدی ها تمدید نموده است و در ضمن از علاقه خود به ماندن در این تیم سخن رانده است و گفته است که به رایان گیگز حسودی می کند و دوست دارد مانند او در یونایتد اسطوره شود.
شایان ذکر است که تا به حال بیش از 3 بار کریستیانو رونالدو توسط روزنامه های اسپانیا، به بارسلونا و یا رئال ملحق شده است!!!(نمیدونم این روزنامه های اسپانیای بجز شایعه ساختن چیز دیگری بلد نیستن!!!!)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پ

Iman Roohnavaz
10-12-2007, 19:52
ممنون احمد جان از اخبار...امان از این اسپانیایی ها :29:
به امید هرچه پر رونق شدن این تاپیک...و به امید برد مقابل رم در روز چهارشنبه ساعت 23:15 و 18 امتیازی شدن هرچند که سر الکس گفته به یکسری از جوونا میدون می ده :33:

ahmad08
10-12-2007, 22:41
اه اه اه برای چه دوبار این پست من امده؟معذرت من نمیدونم که چی شده والا .

soroosh2002
11-12-2007, 10:30
سلام عرض می کنم خدمت دوستان .
بنده رو هم به عنوان یک منچستری در جمع خودتون بپذیرید .
ایشالا که رم رو هم فردا با شکست تلخی مواجه می کنیم تا توتی بفهمه با کی طرفه ...

Iman Roohnavaz
12-12-2007, 12:36
با سلام
سلام سروش جان خوش اومدی...و امیدوارم بقیه ی دوستان هم خوب باشن...:11:
و اما آخرین اخبار:
-در بازی امشب مقابل رم به احتمال زیاد وین رونی کاپیتان خواهد بود.
-رایان گیگز از طرف ملکه الیزابت جایزه ی OBE را برای خدمت به فوتبال دریافت کرد.:6:
-گری میتونه هفته ی دیگه به تمرینات برگرده.
-و بالاخره اینکه روزنامه ی sunday mirror شایعه کرده مسئولان یونایتد به جذب رونالدینیو علاقه مند هستند.

shimaz
12-12-2007, 15:39
با سلام
سلام سروش جان خوش اومدی...و امیدوارم بقیه ی دوستان هم خوب باشن...:11:
و اما آخرین اخبار:
-در بازی امشب مقابل رم به احتمال زیاد وین رونی کاپیتان خواهد بود.
-رایان گیگز از طرف ملکه الیزابت جایزه ی OBE را برای خدمت به فوتبال دریافت کرد.:6:
-گری میتونه هفته ی دیگه به تمرینات برگرده.
-و بالاخره اینکه روزنامه ی sunday mirror شایعه کرده مسئولان یونایتد به جذب رونالدینیو علاقه مند هستند.
امیدوارم این فقط یه شایعه باشه