PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه رئال مادريد: Real Madrid C.F. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47

ahmad08
24-06-2009, 19:41
سلام
به به چه تاپیک اسپم واری
اقا کسانی که از کاسیاس بد میگن همینقدر بگم ((کاپیش))
دیگه اگه کسی ندونه بهترین دروازه بان کاسیاسه باید به فوتبال فهمی طرف شک کرد.
و دیگر اینکه دوستان این کل کل ها رو رها کنید
منچستر همیشه تیم دوست با رئال بوده
اینو از تمام نقل و انتقالات بین دو تیم میشه فهمید.
------------------
ویک خبر بسیار خوب:
--------
کریم بنزما هدف جدی رئال
بله رئال بطور جد به دنبال کریم بنزما افتاده و این بازیکن توانای فرانسوی ممکن است ستاره دیگری از ستارگان رئال باشد که برای فصل آینده شامل این تیم رویایی خواهند بود.

Retired User
24-06-2009, 19:59
من فكر كنم بنزما بره منچستر مگر اينكه پرز دوباره كلي خرج كنه

Retired User
24-06-2009, 20:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RamdridFC: ايكر كاسياس دروازه بان تيم ملي فوتبال اسپانيا، طي يك بيانيه احساسي احتمال قبول پيشنهاد باشگاه منچستريونايتد انگليس را شديدا رد كرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كاسياس در حال حاضر تيم اسپانيا را در جام كنفدراسيون‌ها همراهي مي‌كند و بارها در مورد پيشنهاد باشگاه منچستريونايتد مورد سوال قرار گرفته است.

وي در گفت و گو با روزنامه آس اظهارداشت:"قطعا هيچ پيشنهادي از سوي منچستر يا هيچ باشگاه ديگري نداشته ام."
دروازه بان رئال افزود:"نه مديربرنامه هايم و نه باشگاه رئال درمورد هيچ پيشنهادي با من صحبت نكرده و هيچ تماسي هم در كار نبوده است. اين‌ها فقط گمانه زني‌هايي است كه در فصل نقل و انتقالات زياد رخ مي‌دهد."
وي به هواداران باشگاه رئال اطمينان داد كه همچنان عضو اين تيم است و هيچ پيشنهادي در كار نيست.

كاسياس يكي از بازيكناني بود كه در زمان رياست رامون كالدرون قرارداد بلندمدت امضا كرد و تا پيش از پايان اين تعهدات،قصد جدايي از رئال را ندارد بنابراين اظهار داشت:"من تا سال ‪۲۰۱۷‬قرارداد دارم و به آن پايبندم وي در خاتمه تاكيد كرد:همه مي‌دانند كه من هوادار باشگاه مادريدم و براي هميشه در اينجا خواهم ماند. من در نوجواني به اين تيم ملحق شدم و اينجا خانه ام است."

Retired User
24-06-2009, 20:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارشRmadridFC:بنابر گزارشاتی از اسپانیا،رئالی ها علاقه خود را نسبت به داوید ویا از دست داده اند و در عوض به دنبال خرید"بنزینهو"(بنزما) میباشند.

بنابر گزارشاتی از مارکا اسپانیا و AFP فرانسه،رئال دیگر علاقه ای به خرید ویا ندارد و توجه خود را روی خرید بنزما متمرکز کرده اند.
سفیدپوشان مادریدی از گذشته با این بازیکنان بر سر انتقالشان به مادرید در ارتباط بوده اند،ولی فلورنتینو پرز نتوانست با مانوئل یورنته بر سر مبلغ قرارداد انتقال ویای 27 ساله به رئال به توافق برسد،در نتیجه رئالیها بنزمای 21 ساله را دنبال میکنند.
بنزما که یکی از با استعدادترین جوانان اروپاست و خواهان زیادی هم دارد،12 بار در فقط 19 بازی لیگ قهرمانان اروپا گلزنی کرده است.
ولی بنزما هدف آسانی برای رئال نخواهد بود،زیرا سران ---- بارها بر تمایلشان جهت نگه داشتن بنزما تاکید کرده اند ولی همچنین اظهار داشته اند که هراتفاقی ممکن است. میشل رئیس باشگاه ---- هفته گذشته طی مصاحبه ای که با Goal.com داشت،گفته:"کریم بارها از علاقه خود نسبت به ماندن در لیون،صحبت کرده و همچنین باشگاه هم تمایل دارد تا اون رو نگه دارد .
ولی بازار نقل و انتقالات بسیار غافلگیر کننده است و خبرهایی که از رئال،چلسی و منچستر می آید مرا بسیار شگفت زده میکند.
کسی غیر قابل انتقال نیست ولی اگر کریم ---- را ترک کند مقصد او رئال مادرید خواهد بود."
40 میلیون یورو روی بنزما قیمت گذاری شده است ولی به نظر میرسد که ---- به تبادل روبن یا هانتلار با بنزما در این انتقال تمایل بیشتری داشته باشد.

Retired User
24-06-2009, 20:02
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RMadridFC : لیزارازو بازیکن سابق تیم ملی فرانسه در اظهار نظری ریبری را برای رئال مناسب دانست و گفت که ریبری گزینه ی بسیار خوبی برای رئال مادرید است .

" ریبری گزینه ی بسیار خوبی برای رئال مادرید است اما این در حالی است که بایرن مونیخ به او اجازه ی ترک مونیخ و باشگاه را نمی دهد . "

او همچنین خاطر نشان کرد که ریبری هنوز جوان است و میتواند آینده ی خوبی در رئال مادرید داشته باشد . وی در مصاحبه ی با مجله ی Sport Bild اظهار کرده که ریبری با رئال میتواند به جام های زیادی دست یابد .

لیزارازو رئال را به راضی کردن بایرن برای خرید ریبری دعوت کرد .

ehsan-totti
24-06-2009, 20:02
به گزارش RmadridFC: سران باشگاه آبی پوش چلسی باید به شدت مراقب ستاره هایشان باشند، چرا که مدیر برنامه های اسین به تازگی در صحبتهایی اعلام کرده که او پیشنهادهای دو باشگاه رئال و بارسلونا را با دقت تمام دنبال خواهد کرد.

اگه بیاد رئال چی میشه :21::21:
من که خیلی دوسش دارم :27::40::40::40:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC : برند شوستر قصد ندارد دست از سر باشگاه رئال مادريد بردارد!

اینم آدم بدبختی بود گیر کالدرون احمق افتاد :31:

انتقال رویایی به رئال به زودی تبدیل به کابوس شد.

ژولین فوبرت می‌گوید که در رئال قربانی شد و وقتی اوضاع خوب پیش نرفت همه تقصیرها را به گردن او انداختند. این ملی‌پوش فرانسوی در زمستان به صورت قرضی از وستهم به رئال رفت و می‌خواست از این انتقال رویایی استفاده کند. اما خوان‌ده راموس او را کنار گذاشت. گفتند او اضافه وزن دارد و یک بار هم او در حالی روی نیمکت دیده شد که خواب بود.

او حالا قصد دارد به کابوسش در پایتخت اسپانیا پایان دهد و به باشگاهی برود که او را مورد ستایش قرار دهند: «نمی‌خواهم بیش از این زمان را هدر دهم. امیدوارم شور فوتبال را که از دست داده‌ام بازیابم. روزگار دشواری داشتم و به من نمی‌گفتند چرا بازی نمی‌کنم. صبر می‌کردم ولی آنها می‌گفتند دوست ندارم بازی کنم. به نظرم من را قربانی ساختند. وقتی متوجه شدم بازی به من نمی‌رسد به فکر رفتن از رئال افتادم.»

حالا نره معتاد بشه خونش بیفته گردن رئال :31::31:

واو ! چه گروون ! ما می ریم ازادی بلیطش 2 تومنه هزارتا فحش می دیم بهشون !! :دي

2 تومن ؟ :18: چه گرووون :19:
ما اینجا بلیط 500 تومنه از اول تا آخرشونو به فحش میکشیم :31::21::21:

بسیج ما داره مظلوم واقع می شه !! من واقعا تعجب می کنم ! :دي
الان ببینید بسیجی ها رو زنا نجات می دن ! بعد شما می گین اتونا مردم رو می زنن ؟؟ :دي

اره واقعآ بسیجیه از خودش نمیتونست دفاع کنه بعد چه تهمتایی بهشون میزنن بیچارهــا :31:

Retired User
24-06-2009, 20:03
من حاصلی از باشگاه رئال مادرید هستم و به هیچ وجه حاضر به ترک آن نیستم....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

صحبتهای ایکر کاسیاس بعد از پیشنهادهای از لیگ برتر:

" من در رئال مادرید واقعآ راضی و خوشحالم همچنین هیجان زده از پرژه جدید مادرید ، من به هیچ وجه قصد ترک رئال مادرید را ندارم . من برآمده از رئال مادرید هستم و اینجا جایی هست که من میخواهم. من با قدرت در این تیم کار کرده ام و تا به حال ده سال است که در تیم اول رئال بازی می کنم. "

♠ ♥ ♦ ♣
24-06-2009, 20:21
غیرت به این میگن!: دی

ali_ranger22
24-06-2009, 20:23
ای بابا قرار نیست که باسیستم 1 2 2 6 بازی کنیم که :دي
همش مهاجم می خریم !

♠ ♥ ♦ ♣
24-06-2009, 20:46
ای بابا قرار نیست که باسیستم 1 2 2 6 بازی کنیم که :دي
همش مهاجم می خریم !
فک کنم بخوایم از همون فورواردمون پرس کنیم که به دفاع نرسن:31:

pedramch
24-06-2009, 20:51
ایده خوبیه..
راستی میگم این چی بوده که قیلتر شده؟:دی

ولی بازار نقل و انتقالات بسیار غافلگیر کننده است و خبرهایی که از رئال،چلسی و منچستر می آید مرا بسیار شگفت زده میکند.
کسی غیر قابل انتقال نیست ولی اگر کریم ---- را ترک کند مقصد او رئال مادرید خواهد بود."
40 میلیون یورو روی بنزما قیمت گذاری شده است ولی به نظر میرسد که ---- به تبادل روبن یا هانتلار با بنزما در این انتقال تمایل بیشتری داشته باشد.

Crespo
24-06-2009, 21:01
بابا بی خیال ! الان کجا بازی می کنه ؟؟:دي

استودیانتس.

الانش ؟ مطمئنی ؟ دیدی بازیاشو جدیدن ؟ :31::31:

بله. کملاً. آره.

سرمربی تیم ملی اسپانیا از اینکه باشگاه مادریدی حاکمیت بربازار نقل و انتقالات تابستانی را در دست گرفته راضی نیست.

گل هم دیگه دراه جا پای فاس میزاره!!! خبر رو دروغ ترجمه می کنن!!!!!!

اخبار ورزشی رو دیدید ؟
کاسیاس با رد شایعات پیوستنش به منچستر گفته : تا پای مرگ سفید هستم و در رئال می جنگم !

آره دیدم.
قربون ایکر برم من. :40:

به درک ... نمیخوای نخواه بمیر :دی

در مورد عمو سیبیلو اینجوری صحبت نکن!!!! :13:این گل حرفاشو دروغ ترجمه کرده!
عمو سیبیلو گفته تنها بازیکنای بزرگ برای تیمای بزرگ کافی نیتن و باید این بازیکنان به هماهنگی هم برسن.

اسم تیمشون به کوتوله ها تغییر یافت ! یا همون هبیت ها !! :دي

:22::16::15:

کریم بنزما هدف جدی رئال
بله رئال بطور جد به دنبال کریم بنزما افتاده و این بازیکن توانای فرانسوی ممکن است ستاره دیگری از ستارگان رئال باشد که برای فصل آینده شامل این تیم رویایی خواهند بود.

بارها و در جاهای مختلف گفتم و بازم میگم. رئال به مهاجم اصلاً احتیاج نداره. بح ویا هم جدا ود. اگر میومد خوب بود، الانم که نیومده م چیزی رو اصلاً از دست ندادیم. چون در حال حاظر 4 تا از بهترینای دنیا رو در پست سنتر فوروارد داریم. :10::8:

SAMCRO
24-06-2009, 21:34
سلام
به به چه تاپیک اسپم واری
اقا کسانی که از کاسیاس بد میگن همینقدر بگم ((کاپیش))
دیگه اگه کسی ندونه بهترین دروازه بان کاسیاسه باید به فوتبال فهمی طرف شک کرد.
و دیگر اینکه دوستان این کل کل ها رو رها کنید
منچستر همیشه تیم دوست با رئال بوده
اینو از تمام نقل و انتقالات بین دو تیم میشه فهمید.
------------------
ویک خبر بسیار خوب:
--------
کریم بنزما هدف جدی رئال
خبرای خیلی توپی می زاریا اصلا حواصت هست ؟؟ ( چند تا غلط املایی داشتم ؟؟ :دي )

راستی میگم این چی بوده که قیلتر شده؟:biggrin:لی ون
lyon !
نمی دونم چرا فیل تر ش کردن !

بارها و در جاهای مختلف گفتم و بازم میگم. رئال به مهاجم اصلاً احتیاج نداره. بح ویا هم جدا ود. اگر میومد خوب بود، الانم که نیومده م چیزی رو اصلاً از دست ندادیم. چون در حال حاظر 4 تا از بهترینای دنیا رو در پست سنتر فوروارد داریم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منظورت رائول و نیستروی و ساویلاس ؟؟؟

ahmad08
24-06-2009, 21:54
جاکرتم داش td حواست که هست خیلی عزیزی واس من دی
وظیفس داداش وظیفس
حالا بذار یه هفته بگذره و مراسم معارفه کریس برسه
تاپیک میترکه
با اومدن کریس و کاکا طرفدارای رئال چندین برابر میشن
در ضمن دشمناشم همینطور مخصوصا منچستری و میلانی دی
----
پرز عاشقتم

H a m e e d
24-06-2009, 22:08
همه طرفدارای منچستر دشمن رئال مادرید نیستن، نمونش من.:46:

مهدي.ف
24-06-2009, 22:18
وظیفس داداش وظیفس
تاپیک میترکه
----
پرز عاشقتم
اتفاقا بر عکس من طرفدار میلان بودم فقط بخاطر کاکا حالا که اومد رئال تیم اول من هم رئال شد حالا رونالدو هم بماند

SAMCRO
24-06-2009, 22:21
همه طرفدارای منچستر دشمن رئال مادرید نیستن، نمونش من.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله ! نمونش هم زیاده ! خود داش احمد منچستری- رئالیه ! نه ببخشید رئالی-منچستریه ! :دي

وظیفس داداش وظیفس
تاپیک میترکه
----
دمت گرم ! :دي
خدا کنه زود تر بیاد من تا 2 هفته ی دیگه هستم بعدا باید برم برای کنکور خر بزنم !! :دي

SAMCRO
24-06-2009, 22:22
راستی این رفیقمون هم که بن شد ! ARIAK ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اتفاقا بر عکس من طرفدار میلان بودم فقط بخاطر کاکا حالا که اومد رئال تیم اول من هم رئال شد حالا رونالدو هم بماند
فک می کنم همین رو هم گفتشا !! :دي

خوش اومدی همیشه اینجا بیا ! این جا بچه های باحال تا دلت بخواد داره ! از همه ی تایپیک های ورزش هم بهتره !! :دي

Elendil1
24-06-2009, 22:31
كاسياس هم ديديم!! گل از اين ضايع تر!! بازي رو كه مي بينين!!

SAMCRO
24-06-2009, 22:40

لایی که نخورده تا حالا !!

Ahmad-Ra
24-06-2009, 22:40
هر بازیکنی تو دوران بازی گری خودش اشتباهات و دوران بد داره... اگر شما این رو انکار کنی باید...
و گرنه بیخودی چیزی نگو... کاسیاس الان یه کم از استایلش اومده پایینم که اونم توجیه داره ( به خاطر وضعیت روحی رئال کلا تو این فضل بود) و اگرنه همه میدونن بهترین گلر هست!!!! این برای شما!

دوم چرا ariak بن شد ؟

malkemid
24-06-2009, 22:56
بارها و در جاهای مختلف گفتم و بازم میگم. رئال به مهاجم اصلاً احتیاج نداره. بح ویا هم جدا ود. اگر میومد خوب بود، الانم که نیومده م چیزی رو اصلاً از دست ندادیم. چون در حال حاظر 4 تا از بهترینای دنیا رو در پست سنتر فوروارد داریم. :10::8:

نکنه رونالدو و کاکا و روبن و همه رو سنتر فوروارد حساب کردی؟!اینا سنتر نیستن...مثلا نیستلروی سنتر هست

resident_evil
24-06-2009, 22:57

شما خودت بازی رو دیدی ؟! اشتباه اول از ژاوی بود ...

شمام این بحث های قشنگت رو ببر تو تاپیک خودتون تا بیشتر ازین به درک و فهم فوتبالیه شما پی نبردیم ! ! !

*
خیلی گل بدی خوردن ! ولی اشکال نداره خواهیم بردشون ! آمریکا واقعا تیمی نیست که بتونه اسپانیا رو ببره ...

عجب بازیی میکنن ولی ! کامل ترین تیم دنیا رو داره این اسپانیا ! فابرگاس و Riera زیاد خوب بازی نمیکنن ! جای اینیستا و سیلوا هم خالیه ...

kasra_khan2003
24-06-2009, 23:24
بچه ها این ویا بد مهاجمی هست! اگه بارسا بخرتش من خودم رو میکشم!!!!!!!!

♠ ♥ ♦ ♣
25-06-2009, 00:04
حیف شد اسپانیا باخت ! ! !

Crespo
25-06-2009, 00:18
منظورت رائول و نیستروی و ساویلاس ؟؟؟

نه عزیزم!!!! مطمئن باش با اومدن کاکا و تغذیه کردن مهاجمامون، حتی رائول :40: هم توی این سن می تونه پی چی چی رو با اختلاف زیاد به دست بیاره. بازیکنی مثل هیگوئین که جوونه دیگه جای خود داره!

احمد جان، من با اینجور طرفدار شدن کلاً مشکل دارم! یعنی عمرً نمی خوام تیم محبوبم همچین طرفدارایی داشته باشه! اطنجور طرفدارا با رفتن این بازیکنا و یا افت تیم دیگه تیم رو حمایت نمی کنن!!!!!! :13::41::19:

نکنه رونالدو و کاکا و روبن و همه رو سنتر فوروارد حساب کردی؟!اینا سنتر نیستن...مثلا نیستلروی سنتر هست

نه دوست من! خوبه بعد از عمری فوتبالی ودن دگه این چیزا رو حالیم نشه!! :18:
در حال حاظر ما 5 تا سنتر در تیم اصلی داریم:
1- رائول
2- هیگوئین
3- نیستلروی
4- ساویولا
5- هونتلار
که در این بین ساویولا کلاس بازیش پایین تر از 4 تا دیگست و این فصل هم به احتمال 90% از رئال میره.
-----------------
پ.ن: همین رائو با این سنش و همین هیگوئین بدون اینکه کسی تغذیش کنه، برترین گلزن های این فصل رئال بودن! اونم چه رئالی!حالا شما حساب کنید یکی مثل کاکا رو داریم که اینا رو تغذیشون کنه، اساسی!! :8::10:

malkemid
25-06-2009, 00:47
نه عزیزم!!!! مطمئن باش با اومدن کاکا و تغذیه کردن مهاجمامون، حتی رائول :40: هم توی این سن می تونه پی چی چی رو با اختلاف زیاد به دست بیاره. بازیکنی مثل هیگوئین که جوونه دیگه جای خود داره!

احمد جان، من با اینجور طرفدار شدن کلاً مشکل دارم! یعنی عمرً نمی خوام تیم محبوبم همچین طرفدارایی داشته باشه! اطنجور طرفدارا با رفتن این بازیکنا و یا افت تیم دیگه تیم رو حمایت نمی کنن!!!!!! :13::41::19:

نه دوست من! خوبه بعد از عمری فوتبالی ودن دگه این چیزا رو حالیم نشه!! :18:
در حال حاظر ما 5 تا سنتر در تیم اصلی داریم:
1- رائول
2- هیگوئین
3- نیستلروی
4- ساویولا
5- هونتلار
که در این بین ساویولا کلاس بازیش پایین تر از 4 تا دیگست و این فصل هم به احتمال 90% از رئال میره.
-----------------
پ.ن: همین رائو با این سنش و همین هیگوئین بدون اینکه کسی تغذیش کنه، برترین گلزن های این فصل رئال بودن! اونم چه رئالی!حالا شما حساب کنید یکی مثل کاکا رو داریم که اینا رو تغذیشون کنه، اساسی!! :8::10:
هیگوئین که سنتر نیست..second striker هست..مهاجم دوم.
در ضمن واقعا دیگه نمیشه اینارو جزو برترینهای دنیا حساب کرد..بدون تعصب می گم.

امشب عجب سوتی داد این راموس..خیلی بیخیال و بی مسئولیت بازی می کنه...
حیف شد اسپانیا باخت...خیلی قشنگ بازی می کردن...فینال احتمالی با برزیلش باحال می شد ها...

kasra_khan2003
25-06-2009, 01:03

امشب عجب سوتی داد این راموس..خیلی بیخیال و بی مسئولیت بازی می کنه...
حیف شد اسپانیا باخت...خیلی قشنگ بازی می کردن...فینال احتمالی با برزیلش باحال می شد ها...

مهمتر از همه اینکه نشد رکورد رو به نام خودمون ثبت کنیم:41:

اما باز خوبه! چون اگه به برزیل میخوردیم و میباختیم، روحیه بچه ها بیشتر خراب میشد! اما آمریکا رو میشه گفت که شانسی بردن:31:

SAMCRO
25-06-2009, 01:12
مهمتر از همه اینکه نشد رکورد رو به نام خودمون ثبت کنیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این دلبوسکه باید می فهمید که باید یه ذره هم خودش تاکتیک داشته باشه و بازی کنا به تنهایی نمی تونن همه کاره باشن !
ولی فقط USA !!! سامان تبریک می گم تیمتون برد !! :دي

Crespo
25-06-2009, 07:30

هیگوئین 3 پست رو می تونه بازی کنه. مهاجم نوک، مهاجم سایه و وینگر. بیشترین بازدهی رو در پست مهاجم نوک داشته و داره و در پست مهاجم سایه هم عالی بازی کرده، اما نه مثل مهاجم نوک. وینگر هم زیاد جواب نمیده.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در ضمن در مورد فن و گل و رائول که جای بحثی نمی مونه که چه مهاجمای بزرگی هستن. (البته فن گل باید ببینیم فصل بعد رو می تونه مثل فصول گذشته باشه.) رائول :40: هم که توی این سن با این تم داغون 20 و خورده ای گل زد!
هونتلار هم اگه مثل آژاکس و تیم ملی باشه، مطمئنا باش جز برترین سنتر فورواردهای دنیا خواهد شد. اما مهمترین بازیکن که هیگوئین با 21 سال سن هستش! هیگوئین رو اگه دیگه به پست دیگه ای منتقلش نکنن و همیشه فیکس بازی کنه، مطمئن باش از همین 21 - 22 سالگی میشه برترین سنتر فوروارد دنیا و تا سالها این لقب رو خواد داشت، ایشالا. :10::8:

hosiyar
25-06-2009, 08:14
سایت گل- آلوارو آربلوا، مدافع راست تیم لیورپول با تیم ملی اسپانیا در جام کنفدراسیون‌ها حاضر است. رئال مادرید خواستار خرید او شده و او گفته ممکن است از لیورپول برود.

رافا بنیتس مربی قرمزها به خبرنگاران گفت که آماده دریافت پیشنهادهای دیگر باشگاه‌ها برای خرید آربلوا است و خود او هم گفته پیشنهادهای رئال را جدی می‌گیرد: «از کاری که رئال انجام می‌دهد احساس غرور می‌کنم. آنها پروژه بزرگی را با بازگشت فلورنتینو پرس شروع کرده‌اند. وقتی مادرید روی شما تمرکز داشته باشد باید به خود ببالید. اگر بگویم مطمئن هستم فصل آینده در لیورپول حاضر خواهم بود دروغ گفته‌ام. باید تا دوشنبه بعد در این باره فکر کنم.»

از قرارداد آربلوا یک فصل مانده است و فروش او به دلیل درگیری مشهورش در بازی آخر لیورپول در فصل گذشته با جمی کاراگر محتمل به نظر می‌رسد.

hosiyar
25-06-2009, 08:16
هامبورگ قصد دارد این هافبک سابق خود را بازگرداند.

سایت گل- رافائل فان‌درفارت شاید در تابستان به هامبورگ بازگردد. هامبورگ به رئال مادرید اعلام کرده قصد خرید او را دارد و رئال هم پاسخ مثبت داده است. آژاکس و وردربرمن دیگر تیم های خواهان او هستند.

این ستاره هلندی یکی از بازیکنانی است که احتمالا در تابستان رئال را ترک می‌کند تا این تیم شکلی جدید بیابد و پول لازم برای خریدهای جدید را پیدا کند. به نظر می‌رسد تمام بازیکنان هلندی به فروش بروند و فان‌درفارت که در فصل گذشته خوب کار نکرده می‌تواند یکی از بازیکنان خروجی باشد.

او گفته دوست ندارد رئال را ترک کند اما شاید چاره دیگری نداشته باشد. او سه سال در هامبورگ بازی کرد. وردربرمن هم قصد دارد او را جانشین دیه‌گو سازد. مارتین یول هم می‌خواهد او را به آژاکس ببرد.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نــــه ! فان در فارت خوبه . نباید بذاریم بره !!!

hosiyar
25-06-2009, 08:20
ایبرا اعلام کرده که آینده اش را در اینتر می بیند ولی در این میان هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.

سایت گل- زلاتان ایبراهیموویچ، ستاره سوئدی باشگاه اینتر این روزها در حال سپری کردن تعطیلاتش است و چندان نگران فصل آتی نیست.این در حالی است که شایعات متعددی در مورد انتقال این ستاره به رئال یا بارسلونا به گوش می رسد.

ایبراهیموویچ در گفت و گو با روزنامه ای سوئدی گفت:« من مشغول استراحت هستم و بسیار شیرین است که در خانه باشی. من در حال دیدار با دوستانم هستم و درحال برنامه ریزی یک سفر به خارج از سوئد هستیم، روزنامه ها را می خوانم و استراحت می کنم. هر از چندگاهی با رایولا، مدیر برنامه هایم تماس می گیرم و از او اوضاع را پرس و جو می نمایم و می پرسم آیا این خبر صحت دارد؟ او می خندد و می گوید نه! خواندن این خبر که من را روزی در مادرید می بینند و روز در بارسلونا و روزی در لندن بسیار خنده دار است.آینده من در باشگاه اینتر است ولی هر اتفاقی ممکن است رخ دهد و هیچ کس نمی تواند آینده را تضمین کند ولی در حال حاضر تیم کنونی من اینتر است.»

hosiyar
25-06-2009, 08:42
من فابرگاس رو می خوام !!!!

*M!L4D*
25-06-2009, 10:18
ببین چه حرصی میخورن که کلمه بازیکن با این آسونی رو اشتباه مینویسن:27:بقیه غلط های املاییشون هم بماند:31:
خودتم ساعت 2:30 نصفه شب اون پست رو میدادی همین طوری می شد ...:21: در ضمن برای چی حرص بخورم؟؟؟ ... رئال اگه مسی و هرچی بازیکن دیگه هست بخره ... بازم هیچ کاری نمی تونه بکنه ...:27:

shympw
25-06-2009, 10:31
واقعا دم پرز گرم می دونین چرا ؟!
چون باعث شده دشمنان تا اونجاشون آتیش بگیره ! خدا خیرش بده ! :27:

این ویا هم همه رو سر کار گذاشته ها ! گفته بعد از یکشنبه همه چی در مورد آیندش قطعی میشه ! :19:
یاد ویرا افتادم ! هزار تا عشوه اومد آخر سر هم نیومد رئال, فصل بعد با نصف قیمت از آرسنال رفت ! : دی

shympw
25-06-2009, 10:43
AS : رئال می خواد پیشنهاد 50 میلیون پوندی واسه ریبری به بایرن بده !

SAMCRO
25-06-2009, 11:34
رئال دیگه نمی خوا بازی کنی رو خراب کنه یا به اصطلاح خودش بخره ؟؟؟
شما رو خراب می کنیم ! ببخشید منظورمه می خریم !! :27::27:

هیگوئین 3 پست رو می تونه بازی کنه. مهاجم نوک، مهاجم سایه و وینگر. بیشترین بازدهی رو در پست مهاجم نوک داشته و داره و در پست مهاجم سایه هم عالی بازی کرده، اما نه مثل مهاجم نوک. وینگر هم زیاد جواب نمیده.
هیگویین گوشه از همشون بهتر بازی می کنه ها !!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فان‌درفارت به هامبورگ بازمی‌گردد

بیچاره !! یه تیم بهتر نبود بخرش ؟؟؟؟ مثلا همین کوتوله ها !

خودتم ساعت 2:30 نصفه شب اون پست رو میدادی همین طوری می شد ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در ضمن برای چی حرص بخورم؟؟؟ ... رئال اگه مسی و هرچی بازیکن دیگه هست بخره ... بازم هیچ کاری نمی تونه بکنه ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببخشیدا من پستام خیلی هاش ساعت 3 و 4 صبحه شما شاید مانند یه حیوونی بود اسمش رو یادم نیس ! زود می خوابی یه روز بیدار موندی این جوری شدی !! همون ساعت 9 بخواب برات ضرر داره زیاد بیدار بمونی !

AS : رئال می خواد پیشنهاد 50 میلیون پوندی واسه ریبری به بایرن بده !

نمی ارزه !

ahmad08
25-06-2009, 12:41
سلام بچها
باز با یک خبر جالب اومدم
باز بگید عمو پرز به فکر دفاع نیست
بله خبر از خرید یک دفاع هست.
رائول آلبیول مدافع تنومند والنسیا با رئال به توافق رسیده است.
گرچه هنوز رسمی نشده ولی از همین حالا اورا رئالی بدانید.

B3HZ@D
25-06-2009, 12:50
رئال- میلان، 25 آگوست

حدود دو ماه دیگر کهکشانی ها در برنابئو میزبان روسونری خواهند بود

سایت گل-در ماه های پایانی تابستان امسال، رئال مادرید در ورزشگاه برنابئو در دیداری که جایزه برنابئو نام دارد، به مصاف میلان خواهد رفت.

دو تیم بزرگ اروپایی روز بیست و پنجم آگوست 2009 در برنابئو مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت و به احتمال فراوان این دیدار در ساعت 20.30CET برگزار خواهد شد. این اولین باری است که رئال در زمین خانگی خود میزبان تیمی بزرگ اروپایی است و کهکشانی ها با بهره گیری از رونالدو و کاکا میزبان میلان خواهند بود.

پیروزي در این دیدار می تواند نقش موثری در افزایش روحيه هر یک از این دو تیم داشته باشد و بازیکنان هر دو تیم قطعا برای رسیدن به پیروزی نهایت تلاش خود را به کار خواهند گرفت

saman65
25-06-2009, 13:12
خودتم ساعت 2:30 نصفه شب اون پست رو میدادی همین طوری می شد ...:21: در ضمن برای چی حرص بخورم؟؟؟ ... رئال اگه مسی و هرچی بازیکن دیگه هست بخره ... بازم هیچ کاری نمی تونه بکنه ...:27:

واسه اطلاعت بگم همین الان که دارم این پست رو میدم ساعت 2:41 شبه...:31:

9 بار قهرمانی تو اروپا و 30 بار لالیگا هیچی نیست؟:27:

malkemid
25-06-2009, 13:26

در ضمن در مورد فن و گل و رائول که جای بحثی نمی مونه که چه مهاجمای بزرگی هستن. (البته فن گل باید ببینیم فصل بعد رو می تونه مثل فصول گذشته باشه.) رائول :40: هم که توی این سن با این تم داغون 20 و خورده ای گل زد!
هونتلار هم اگه مثل آژاکس و تیم ملی باشه، مطمئنا باش جز برترین سنتر فورواردهای دنیا خواهد شد. اما مهمترین بازیکن که هیگوئین با 21 سال سن هستش! هیگوئین رو اگه دیگه به پست دیگه ای منتقلش نکنن و همیشه فیکس بازی کنه، مطمئن باش از همین 21 - 22 سالگی میشه برترین سنتر فوروارد دنیا و تا سالها این لقب رو خواد داشت، ایشالا. :10::8:

اتفاقا بیشترین جایی که هیگوئین بازی کرده مهاجم سایه بوده.وقتی با نیستلروی...رائول یا هانتلار زوج بوده همیشه اون طرف مهاجم هدف بوده و هیگوئین مهاجم دوم...وگرنه این که دلیل نشد...خیلی از دفاع چپ ها می تونن راست هم بازی کنن...دلیل نمیشه دفاع راست باشن..پستی که اکثرا اونجا کار می کنن ملاکه.
بعدشم شما خیلی متعصبی...رائول و نیستلروی مهاجمهای بزرگی بودن..میگی رائول 20 تا زده.و..من می گم اگه رائول بازیکن 5 سال پیش بود باید 30 تا می زد..دیگه اون کارایی سابق رو ندارن.
هانتلار و هیگویین هم پتانسیل خوبی دارن...ولی هنوز تبدیل به مهاجمهای برتر دنیا نشدن...شاید تو چند سال آینده...ولی نه الان...
مثل اینه که ما از 5 سال پیش می گفتیم رونالدو بهترین بازیکن جهانه...خوب اون موقع که نبود!

saman65
25-06-2009, 14:15
رئال مادرید با باشگاه والنسیا برای خرید " رائول آلبیول " به توافق رسید.

این مدافع 23 ساله اسپانیایی یکی از اهداف تابستانی لیورپول به شمار می‏رفت ولی به نظر می‏رسد به سرزمین جدید " فلورنتینو پرز " در مادرید ملحق خواهد شد.

رئال پیش از این برای خرید " کاکا " و " کریستیانو رونالدو " 140 میلیون پوند هزینه کرده بود اما " مانوئل پلگرینی " سرمربی جدید مادریدی‏ها می‏خواهد خط دفاعی تیمش را ترمیم کند.

" آلوارو آربلوآ " مدافع کناری لیورپول نیز در فهرست خرید کهکشانی‏ها جای دارد اما " آلبیول " در اولیت آن‏ها قرار داشت که باشگاه والنسیا نیز با پیشنهاد 15 میلیون پوندی رئال موافقت کرده است. " آلبیول " آماده است پس از بازگشت از جام کنفدراسیون‏ها در آفریقای جنوبی، قرارداد 5 ساله خود را در سانتیاگو برنابئو امضا کند.

saman65
25-06-2009, 14:16
به گفته مدیر برنامه‏های " فرانک ریبری "، این بازیکن فرانسوی بازی در رئال مادرید را به حضور در بارسلونا ترجیح می‏دهد.

مقامات بایرن مونیخ طی چند هفته اخیر بارها اعلام کردند که " ریبری" فروشی نیست اما مدیر برنامه‏های این وینگر فرانسوی از علاقه موکلش به حضور در رئال مادرید خبر داد.

او گفت: « ریبری ترجیح می‏دهد برای رئال مادرید بازی کند تا بارسلونا. او با با زین‏الدین زیدان صحبت کرده و می‏خواهد بخاطر او برای رئال بازی کند. »

مدیر برنامه‏های " ریبری " افزود: « اما در این زمان همه چیز مسدود است زیرا کارکنان بایرن تا پایان این ماه در تعطیلات خواهند بود. تا زمانی که ظرف چند هفته آینده با آن‏ها ملاقات نکنم، چیزی نمی‏توانم بگویم. »

saman65
25-06-2009, 14:17
مسی در مورد انتقال 80 میلیون پوندی " کریستیانو رونالدو " به رئال مادرید پرسیده شد و او گفت:« قصد ندارم وارد بحث درست یا غلط بودن این مبلغ شوم، برای اینکه این بحث در جایگاه من نیست و من فقط بازی می‏کنم. به نظرم دستمزد خیلی زیادی می‏آید اما به هر صورت گفتم که صحبت در این مورد واقعا در جایگاه من نیست.»

____

راست میگه خب.در حدی نیست که بخواد در مورد کریس ما صحبت کنه : دی (ولی خودمونیم خیلی با ادب و با مرامه.اونم چون آرزانتینیه اینجوریه)

resident_evil
25-06-2009, 14:31
رئال- میلان، 25 آگوست

حدود دو ماه دیگر کهکشانی ها در برنابئو میزبان روسونری خواهند بود

سایت گل-در ماه های پایانی تابستان امسال، رئال مادرید در ورزشگاه برنابئو در دیداری که جایزه برنابئو نام دارد، به مصاف میلان خواهد رفت.

دو تیم بزرگ اروپایی روز بیست و پنجم آگوست 2009 در برنابئو مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت و به احتمال فراوان این دیدار در ساعت 20.30CET برگزار خواهد شد. این اولین باری است که رئال در زمین خانگی خود میزبان تیمی بزرگ اروپایی است و کهکشانی ها با بهره گیری از رونالدو و کاکا میزبان میلان خواهند بود.

پیروزي در این دیدار می تواند نقش موثری در افزایش روحيه هر یک از این دو تیم داشته باشد و بازیکنان هر دو تیم قطعا برای رسیدن به پیروزی نهایت تلاش خود را به کار خواهند گرفت

چه بازیی شود اون بازی ! : دی

رئال مادرید با باشگاه والنسیا برای خرید " رائول آلبیول " به توافق رسید.

این مدافع 23 ساله اسپانیایی یکی از اهداف تابستانی لیورپول به شمار می‏رفت ولی به نظر می‏رسد به سرزمین جدید " فلورنتینو پرز " در مادرید ملحق خواهد شد.

رئال پیش از این برای خرید " کاکا " و " کریستیانو رونالدو " 140 میلیون پوند هزینه کرده بود اما " مانوئل پلگرینی " سرمربی جدید مادریدی‏ها می‏خواهد خط دفاعی تیمش را ترمیم کند.

" آلوارو آربلوآ " مدافع کناری لیورپول نیز در فهرست خرید کهکشانی‏ها جای دارد اما " آلبیول " در اولیت آن‏ها قرار داشت که باشگاه والنسیا نیز با پیشنهاد 15 میلیون پوندی رئال موافقت کرده است. " آلبیول " آماده است پس از بازگشت از جام کنفدراسیون‏ها در آفریقای جنوبی، قرارداد 5 ساله خود را در سانتیاگو برنابئو امضا کند.

خب مبارکه اینم یه خرید خوبه دیگه !

به گفته مدیر برنامه‏های " فرانک ریبری "، این بازیکن فرانسوی بازی در رئال مادرید را به حضور در بارسلونا ترجیح می‏دهد.

مقامات بایرن مونیخ طی چند هفته اخیر بارها اعلام کردند که " ریبری" فروشی نیست اما مدیر برنامه‏های این وینگر فرانسوی از علاقه موکلش به حضور در رئال مادرید خبر داد.

او گفت: « ریبری ترجیح می‏دهد برای رئال مادرید بازی کند تا بارسلونا. او با با زین‏الدین زیدان صحبت کرده و می‏خواهد بخاطر او برای رئال بازی کند. »

مدیر برنامه‏های " ریبری " افزود: « اما در این زمان همه چیز مسدود است زیرا کارکنان بایرن تا پایان این ماه در تعطیلات خواهند بود. تا زمانی که ظرف چند هفته آینده با آن‏ها ملاقات نکنم، چیزی نمی‏توانم بگویم. »

ای بابا بیا دیگه خودتو لوس کردی : دی !

shympw
25-06-2009, 14:52
آلبیول مادریدی است

به گزارش RMadridFC : رائول آلبیول با رئال مادرید با مبلغ حدود 15 میلیون یورو قرار داد بست تا سومین خرید فلورینتو پرز بعد از رونالدو و کاکا باشد .
رئال آلبیول با مبلغ 15 میلیون یورو و به مدت 5 سال با فلورینتو پرز قرار داد بست تا سومین خرید باشگاه باشد .
هم اکنون آلبیول دیگر یک مادریدی است و رئال توانست وی را از چنگ والنسیا بعد از مدت ها برباید .
وی تست پزشکی را پشت سر گذاشت و به خط دفاع رئال مادرید تزریق شد .رئال مادرید و والنسیا این چهار شنبه با یکدیگر سران شان دیدار و قرار دادی محکم و به مدت 5 سال با رائول آلبیول بستند . در این قرار داد رئال زیر بار خرج 15 میلیونی رفت .
رائول آلبیول هر فصل از رئال 1.5 میلیون یورو دریافت خواهد کرد .در ضمن یک بند 80 میلیون یورویی نیز در قرار داد آنها وجود خواهد داشت .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rid_Club_de_F%C3%BAtbol.jpg&blobkey=id&blobtable=MungoBlobs&blobwhere=1202827745634&ssbinary=true

Official Announcement

shympw
25-06-2009, 14:55
خدا رو شکر مث که داریم از شر درنته خلاص می شیم !
فقط پرز باید به فیورنتینا بگه بازیکن فروخته شده پس گرفته نمی شود !!! : دی

saman65
25-06-2009, 15:05
آلبیول مادریدی است

به گزارش RMadridFC : رائول آلبیول با رئال مادرید با مبلغ حدود 15 میلیون یورو قرار داد بست تا سومین خرید فلورینتو پرز بعد از رونالدو و کاکا باشد .
رئال آلبیول با مبلغ 15 میلیون یورو و به مدت 5 سال با فلورینتو پرز قرار داد بست تا سومین خرید باشگاه باشد .
هم اکنون آلبیول دیگر یک مادریدی است و رئال توانست وی را از چنگ والنسیا بعد از مدت ها برباید .
وی تست پزشکی را پشت سر گذاشت و به خط دفاع رئال مادرید تزریق شد .رئال مادرید و والنسیا این چهار شنبه با یکدیگر سران شان دیدار و قرار دادی محکم و به مدت 5 سال با رائول آلبیول بستند . در این قرار داد رئال زیر بار خرج 15 میلیونی رفت .
رائول آلبیول هر فصل از رئال 1.5 میلیون یورو دریافت خواهد کرد .در ضمن یک بند 80 میلیون یورویی نیز در قرار داد آنها وجود خواهد داشت .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rid_Club_de_F%C3%BAtbol.jpg&blobkey=id&blobtable=MungoBlobs&blobwhere=1202827745634&ssbinary=true

Official Announcement

بند 80 میلیونی دیگه چه صیغه ایه )):

ولی فکر کنم قیمتشه که اگه بخواد زودتر بره مثل مال رونالدو که 200 تاس:31:

(همچین میگیم 200 تا که انگار 200 تا تک تومنیه:27::31:)

Ahmad-Ra
25-06-2009, 15:13
خدا رو شکر مث که داریم از شر درنته خلاص می شیم !
فقط پرز باید به فیورنتینا بگه بازیکن فروخته شده پس گرفته نمی شود !!! : دی

نگو بابا ... درنته هم بد بازی نمیکنه فقط جوونه باید بهش فرصت داد البته مارسلو خیلی خیلی سر تره

shympw
25-06-2009, 15:16
نگو بابا ... درنته هم بد بازی نمیکنه فقط جوونه باید بهش فرصت داد البته مارسلو خیلی خیلی سر تره

آخه نگاه کن ببین کنارش کیه !!! : کاکا - رونالدو - کاسیاس - رائول و بقیه
در حد تیم نیست !

shympw
25-06-2009, 15:17
بند 80 میلیونی دیگه چه صیغه ایه )):

ولی فکر کنم قیمتشه که اگه بخواد زودتر بره مثل مال رونالدو که 200 تاس:31:

(همچین میگیم 200 تا که انگار 200 تا تک تومنیه:27::31:)

آره بند مربوط به فسخ قرار داده. 80 میلیون !!!

resident_evil
25-06-2009, 15:19
آره بند مربوط به فسخ قرار داده. 80 میلیون !!!

مشکلش اینه که همین جوری توپ رو برمیداره میره جلو ! ( مثل کاکرو تو فوتبالیست ها : دی ) !

یکم زیادی کلش داغه و جوونه دیگه ! بفرستیمش تیم دوم رئال بعد که خوب شد تحویلش بگیریم !

به هر حال باید خودمون هم بازیکن بسازیم دیگه !

david23
25-06-2009, 19:36
بچه ها شرمنده این چند روز نبودم:11: . بعضی از بچه ها بن شدن خیلی ناراحت شدم:19:

از خبراتون ممنون چه شود تیم فصل آینده :10:

resident_evil
25-06-2009, 19:40
آلبیول هم اومد ! ویا باید از آلبیول یاد بگیره با سرعت هرچه تمام تر پیشنهاد رو قبول کرد و اومد ...

ali_ranger22
25-06-2009, 20:02
ایول دفاع هم داره خوب میشه
میگم تا الان چقدر خرج کردیم ؟ :دي 180 میلیون شده فک کنم !

kasra_khan2003
25-06-2009, 20:37
بچه ها من یکم درگیر عوض کردن سیستم عامل هستم: دی

اما خرید جدید رو تبریک میگم! بدک نبود. البته آلبیول مدافع تا\ی نیست ولی از هاینزه بهتره! ضمنا مال کشور خودی هست!

david23
25-06-2009, 20:49
بچه ها من یکم درگیر عوض کردن سیستم عامل هستم: دی

میگم کسری تو تو رشت زندگی میکنی ؟ اونجا از لحاظ سیستم عاملی دیگه شلوغ نیست:دی گرفتی که ؟رمزی گفتم

shympw
25-06-2009, 21:03
میگم کسری تو تو رشت زندگی میکنی ؟ اونجا از لحاظ سیستم عاملی دیگه شلوغ نیست:دی گرفتی که ؟رمزی گفتم

اینطوری بگو ! :
بازار نقل و انتقال کتک اونجا چطوره ؟! :دی
راستی در پایتخت نقل و انتقال خوب هست ؟
--------------------------
والدانو گفته اگه لازم باشه حتی از بارسلونا هم بازیکن می گیریم ! :2:

SAMCRO
25-06-2009, 21:08
والا امروز چک نکردم ! ولی انگار امشب کسی الله اکبر نگفت ! :دي

shympw
25-06-2009, 21:15

الله اکبر ! یعنی فصل نقل و انتقالات تموم شده ؟!
تازه منچستر مث که می خواد هانتلار رو بخره ازمون ! :27:

SAMCRO
25-06-2009, 21:17
الله اکبر ! یعنی فصل نقل و انتقالات تموم شده ؟!
تازه منچستر مث که می خواد هانتلار رو بخره ازمون ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه نه ! یه ذره تاخیر داشت ! شروع شده ! ولی انگار یه اتفاق خیلی بزرگی افتاده !! :دي
انشالله ! نوش جونشون !! :دي

shympw
25-06-2009, 21:18
رئال می خواد پیشنهادشو برای آلونسو تا 30 میلیون پوند افزایش بده ! چه خبره ؟!

lord_alone_dark
25-06-2009, 21:23
سلامتی خبر خاصی نیست

SAMCRO
25-06-2009, 21:32
یه سوال بروبکس ! از چه فیلمی خیلی خیلی خوشتون اومده ؟؟ یعنی منظورم انتهای فیلمه !
ببخشید اسپم شد ! :دي

این البیول خیلی دفاع خوبیه !! (الکی :دي )

saman65
25-06-2009, 21:42
یه سوال بروبکس ! از چه فیلمی خیلی خیلی خوشتون اومده ؟؟ یعنی منظورم انتهای فیلمه !
ببخشید اسپم شد ! :دي

این البیول خیلی دفاع خوبیه !! (الکی :دي )

گروه ها رو میبندن همین میشه دیگه:31:

kasra_khan2003
25-06-2009, 22:49

اینطوری بگو ! :
بازار نقل و انتقال کتک اونجا چطوره ؟! :دی
--------------------------
والدانو گفته اگه لازم باشه حتی از بارسلونا هم بازیکن می گیریم ! :2:

نه نه ! یه ذره تاخیر داشت ! شروع شده ! ولی انگار یه اتفاق خیلی بزرگی افتاده !! :دي
انشالله ! نوش جونشون !! :دي

خوب فکر کنم رئال همه ستاره ها رو بخره، تا فصل شروع بشه، در اینجا رو بخاطر بحث سیاسی تخته کنن، جمیعا بمونیم تو کف: دی

خوب اینجا آروم شده! به خوردمون Tear Gas دادن جاتون خالی:31:

david23
25-06-2009, 22:50

البته بگم این آرامش قبل از طوفانه همه چی 4 روز دیگه معلوم میشه منظورم مراسم معارفه رونالدو بود : د ی

Crespo
26-06-2009, 01:03
هیگویین گوشه از همشون بهتر بازی می کنه ها !!!

اتفاقاً کمترین بازدهی رو توی اون پست داره! :13:

درنته فقط و فقط بلده بدوه!!! عمراً کاره دیگه ای بلد باشه! :18:

آخه نگاه کن ببین کنارش کیه !!! : کاکا - رونالدو - کاسیاس - رائول و بقیه
در حد تیم نیست !

دقیقاً. :10:

عاشق سری فیلم های جیمز باند و رَمبو هستم. بازیگر مورد علاقم هم دنیل کریگ :40: و بعد از دنیل هم سیلوستر استالونه :40: هستش. :10:

SAMCRO
26-06-2009, 01:22
عاشق سری فیلم های جیمز باند و رَمبو هستم. بازیگر مورد علاقم هم دنیل کریگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و بعد از دنیل هم سیلوستر استالونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه چیزی تریپ همین 88minutes خیلی دوس دارم و نه اون قدر اکشن ! مثلا غیر اکشن هم فقط 8mile کمدیه هم بدم نمی اد ! :دي

اتفاقاً کمترین بازدهی رو توی اون پست داره! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من اونجا بیشتر می پسندمش ! :دي منظورم اون قدر عقب نبودا ! مثل رونالدو منظورمه !

saman65
26-06-2009, 09:04
یه عکس از کاکا جون و بچه ها و مامان بچه ها : دی

saman65
26-06-2009, 09:05
اینم فن گل

saman65
26-06-2009, 09:06
کاسیاس جون

saman65
26-06-2009, 09:06
دیوید جون

saman65
26-06-2009, 09:07
کاناوارو که ماشالا مهد کودک داره : دی

saman65
26-06-2009, 09:11
فیگو

saman65
26-06-2009, 09:12
رونالدوی قدیمی

saman65
26-06-2009, 09:12
زیزی جون

ehsan-totti
26-06-2009, 09:19
عکسای جدید نداشتی بزاری ؟ اینا قدیمیه:41:
پاریس هیلتونم بزار :27::27:

namakdoon
26-06-2009, 10:28
عزیز تو اون عکس فیگو خب ؟ فیگوش کووو ؟:23::39:

Crespo
26-06-2009, 11:20

فیگو که پشت بانو ایستاده!!!!!! :21:
---------
پسر کوچیکه ماناوارو خیلی نازه. :10:

ali_ranger22
26-06-2009, 12:03
بچه ها ویا رفت بارسا ؟

SAMCRO
26-06-2009, 12:06
بچه ها ویا رفت بارسا ؟

نه بابا ! شایعس !

ali_ranger22
26-06-2009, 12:24

به به چه سلیقه ای داره این فیگو !! :دي

david23
26-06-2009, 13:21
بچه ها ویا رفت بارسا ؟

اگرم شانسی بره شانسلونا :21: - دیگه میدونیم اومدن ریبری 100 % شده که رئال به این راحتی بیخیال ویا شده

hosiyar
26-06-2009, 15:16
آقای سامان ! هیچ کدوم از عکس ها غیر از فن گل نمیاد ؟؟؟!!!

Ahmad-Ra
26-06-2009, 16:53
بابا این عکس های هیچ کدومش نمیاد قیلتراسیونه بابا کمکککک

SAMCRO
26-06-2009, 17:14
من فیلتری نمی بینم !! :دي
همش به خوبی میاد شایعه پراکنی نکنید !!: دي

kasra_khan2003
26-06-2009, 17:23
منم عکس هارو دارم! قیلتر نیست که!

اون احمد سیستم عاملش مشکل داره : دی

ali_ranger22
26-06-2009, 17:57
عکسا سالمه که !

david23
26-06-2009, 19:05
آره بابا سالمه. راستی اخبار و دیدید؟ همه دارن میسوزن از خریدای رئال به قول آقای ..... بگین آب بریزن رو همون جایی که داره میسوزه :دی

ahmad08
26-06-2009, 19:28
بچها لباسهای جدید منچستر رو دیدین؟
خیلی زشته خیلی
حالم گرفته شد
بعنوان تیم مورد علاقم اصلا دوس ندارم همچین لباسی رو بپوشن مزخرف به تمام معنا 1%هنر توش به کار نرفته
باز خدا رو شکر کریس تو رئاله و لباس قشنگ رئالو میپوشه
انصافا امسال لباسهای قشنگی طراحی کرده رئال
فقط من از شمارهاش ناراضی هستم وگرنه کلیت لباسهای رئال بینظیره

♠ ♥ ♦ ♣
26-06-2009, 19:48

اینه؟

ali_ranger22
26-06-2009, 19:53
خیلی هم بد نیست !

♠ ♥ ♦ ♣
26-06-2009, 19:54
در کل لباس فقط سفید!
یا مشکی!

Ahmad-Ra
26-06-2009, 20:07
منم عکس هارو دارم! قیلتر نیست که!

اون احمد سیستم عاملش مشکل داره : دی

ببین میگم نمیاد نمیاد دیگه روانی :31:

مشترک گرامي

دسترسي به اين سايت امکان پذير نمي باشد

تو Isp مزخرف من یعنی آسیا تک اشغال قیلتره... بفهم ربطی به سیستم عامل نداره خائن!:31:

MH_SANIANI
26-06-2009, 20:18

مشترک گرامي

تو Isp مزخرف من یعنی آسیا تک اشغال قیلتره... بفهم ربطی به سیستم عامل نداره خائن!:31:
واسه منم نمیاد

ahmad08
26-06-2009, 20:30

اینه؟
آره چیه این مزخرف خیلی زشتش کرده اون رنگ مشکی
یادش بخیر سال 2000 چه لباس قشنگی داشت منچستر
خیلی از هوادارا هم ناراضی هستن از این لباس

david23
26-06-2009, 20:30
حالا اینا لباس دومشون چه رنگیه ؟البته مهم نیست. تا پارسال بازیهای منچسترو به یه علت نیگاه میکردیم که خودتونم میدونید دیگه نیازی نیست ببینیم چون الان اون علت تو تیم خودمونه

SAMCRO
26-06-2009, 21:08
لباس پارسالشون خیلی قشنگ تر بود ! این خیلی جالب نیس ! می خواستن تغییر ایجاد کنن !! :دي

SAMCRO
26-06-2009, 21:14
بچه ها مایکل مرد راستی حواسم نبود بگم !! چی کار کنیم حالا ؟؟؟؟ شترا رو در بیاریم ؟؟؟ :دي

kasra_khan2003
26-06-2009, 21:16

مشترک گرامي

نه مال تو فرق میکنه!

از سیستم عاملت هست!

سیستم عاملت چیه؟ :31: احتمالا باید رد هت باشه:27: رد هت اینجوریه فقط

اینه؟

زشته! او ربان مشکی چیه دیگه؟

فکر کنم سوگوار کریس هستن:31:

david23
26-06-2009, 21:38
زشته! او ربان مشکی چیه دیگه؟

فکر کنم سوگوار کریس هستن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

مثل اینکه 100 سال پیشم لباسشون اینجوری بوده

ببین کارشون به کجا رسیده پارک جی سونگ باید بیاد لباس جدید شونو نمایش بده

shympw
26-06-2009, 21:49
حالا اینا لباس دومشون چه رنگیه ؟البته مهم نیست. تا پارسال بازیهای منچسترو به یه علت نیگاه میکردیم که خودتونم میدونید دیگه نیازی نیست ببینیم چون الان اون علت تو تیم خودمونه

خیلی باحال اومدی اینو ! :27:

مثل اینکه 100 سال پیشم لباسشون اینجوری بوده

ببین کارشون به کجا رسیده پارک جی سونگ باید بیاد لباس جدید شونو نمایش بده

این یکی توپ بود ! :27::27::27:
دمت گرم کلی شاد شدم ! :31:

-------------------------------------
ساویولا رسما به بنفیکا رفت. :11:

♠ ♥ ♦ ♣
26-06-2009, 21:54
ساویولا رسما به بنفیکا رفت. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واسه خودشم بهتر شد!!

shympw
26-06-2009, 22:07
بچه ها مایکل مرد راستی حواسم نبود بگم !! چی کار کنیم حالا ؟؟؟؟ شترا رو در بیاریم ؟؟؟ :دي

شترها رو می فرستیم پیش احمد تا یادش بندازن هر 2 ماه یه بار نیاد تاپیک ! : دی
آنتی اسپم ! : این والنسیا هم مسخره کرده ! هنوز تکلیف ویا معلوم نیست !

david23
26-06-2009, 22:08
ساویولا رسما به بنفیکا رفت

انصافا بعضی مواقع تو pes به دادمون میرسید

داش اسی حالا از این توپ ترشم میزارم برات بزار ریبری بیاد

به نظر من ما به یه دفاع خوب مثل مایکون یه هافبک در حد سیلوا یا فابرگاس یه مهاجم دیگه مثل ریبری یا ویا نیاز داریم تا تیم دیگه بره برا قهرمانی تو هر چی جام هست

آنتی اسپم ! : این والنسیا هم مسخره کرده ! هنوز تکلیف ویا معلوم نیست !

آخرش میاد پیش خودمون از رئال بهتر مگه هست ؟؟؟

احمد جان برات یه توصیه دارم دیگه طرفدارار منچستر نباشی چون بازیاش دیگه جذابیت نداره دیگه رونی و پارک جی سون که نیگاه کردن نداره

namakdoon
26-06-2009, 22:14
ساویولا رسما به بنفیکا رفت.

مگه تو رئال بود ؟:38:

(از بس بازی کرد)

SAMCRO
26-06-2009, 22:17
به نظر من ما به یه دفاع خوب مثل مایکون یه هافبک در حد سیلوا یا فابرگاس یه مهاجم دیگه مثل ریبری یا ویا نیاز داریم تا تیم دیگه بره برا قهرمانی تو هر چی جام هست
شما نظرت رو واسه خودت نگه دار !! :دي ( چرا می زنی ؟؟ شوخی کردم !!: دي )
مایکون بیاد باید راموس بره وسط ! این اصلا اصلا خوب نیست !
یه دفاع وسط خوب دیگه باید بگیریم به جز البیول !

SAMCRO
26-06-2009, 22:19
مگه تو رئال بود ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(از بس بازی کرد)
فک کنم اونم مصدوم شد اون موقع که بازی کن هیچی نداشتیم ! :دي
چند تا بازی تو کوپا دل ری کرد فقط ! گل هم زد انصافا !

david23
26-06-2009, 22:49
مایکون بیاد باید راموس بره وسط ! این اصلا اصلا خوب نیست !

راست میگی اصلا یادم نبود حالا شما کیو رو مد نظر داری :دی

اگه اینم اسپانیایی باشه خوبه اگه تو تیم ملیم باشه دیگه چه بهتر :31: مثلا پیکه خوبه البته مشکلات زیادی داره یکیش اینه که بیش از حد درازه یخورده گیج میزنه اینو تو بازی با آمریکام نشون داد که با اومدم به رئال میتونیم به ادم شدنش امید داشته باشیم:27:

saman65
26-06-2009, 23:12
عکسای جدید نداشتی بزاری ؟ اینا قدیمیه:41:
پاریس هیلتونم بزار :27::27:

شرمنده ندارم.گفتم شاید 4 تا مثل من ندیده باشند
.دیدی که ندیده بودن:31:

فیگو ؟:31:دوستان گفتند

آقای سامان ! هیچ کدوم از عکس ها غیر از فن گل نمیاد ؟؟؟!!!

بابا این عکس های هیچ کدومش نمیاد قیلتراسیونه بابا کمکککک

چشم همش رو اینجا باز آپلود کردم:11:

و...:31:

به نظر من زن رونالدو از همشون خوشگلتره.فکر کنم مدل بید نه؟:31:

فقط میخنده یه ذره دهنش زیادی باز میشه:27:

SAMCRO
26-06-2009, 23:24
به نظر من زن رونالدو از همشون خوشگلتره.فکر کنم مدل بید نه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب منم یه توضیحاتی باید بدم انگاری همه دارن توضیح می دن !! :دي
Victoria هم خوشگله ها !! :دي
اون عکس فیگو خیلی هنریه ! آدم یاد فیلما می افته !! :دي
این یارو نامزد کاسیاسه ؟؟ همون قدیمیه ؟؟؟ چه قد ضایس !
زن کاکا رو یه جوری می شم نگاش می کنم ! :دي
بد بخت زن کانناوارو !! :دي

ADEL_r
26-06-2009, 23:44
جريان مايكون چيه بچه ها ؟ رئال ميخواد بخرتش !؟

david23
26-06-2009, 23:55
جريان مايكون چيه بچه ها ؟ رئال ميخواد بخرتش !؟

باید از آفریقا برگرده بینین نظره خودش چیه مدیر باشگاه گفته بود با رفتنش مشکل نداره

david23
26-06-2009, 23:59
به نظر من زن رونالدو از همشون خوشگلتره.فکر کنم مدل بید نه؟

اگه بخوام رتبه بندی کنم اول زن جرارده (چه ربطی به رئال داشت)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

با بقیم حال نمیکنم کلا زنای فوتبالیستا زیاد خوشگل نیستن نمیدونم چرا

♠ ♥ ♦ ♣
27-06-2009, 00:07
گه بخوام رتبه بندی کنم اول زن جرارده (چه ربطی به رئال داشت)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مطمئنی؟!

H a m e e d
27-06-2009, 00:19
میگم زیدان که مسلمانه، زنش چطور؟

♠ ♥ ♦ ♣
27-06-2009, 00:25
میگم زیدان که مسلمانه، زنش چطور؟
زنش هم هست فک کنم!

SAMCRO
27-06-2009, 00:27
زنش هم هست فک کنم!
اگه مسلمون هم باشه مثل ایرانی هاس ( بعضی ها ) از عکسش معلومه دیگه !! :دي

david23
27-06-2009, 00:33
آقا در مورد زن جرارد اشتبا ه از من بود اینا هر روز قیافشون عوض میشه:27:

الان تنها مورد قابل اطمینان زن دیوید جونمه :31:

آخه ایکر این چی بود رفتی دنبالش آبرومونو بردی:18:

♠ ♥ ♦ ♣
27-06-2009, 00:36
آقا در مورد زن جرارد اشتبا ه از من بود اینا هر روز قیافشون عوض میشه:27:

الان تنها مورد قابل اطمینان زن دیوید جونمه :31:

آخه ایکر این چی بود رفتی دنبالش آبرومونو بردی:18:
من تو یه سایت خوندم اون دوست دخترشه! زنش نیس!!کاسیاسو میگم!

david23
27-06-2009, 00:37
این بقلیا میگن اینجا رو کردن چت روم یکی نیست بگه وقتی با یاهو مسنجر نمیشه on شد کجا چت کنیم :d

من تو یه سایت خوندم اون دوست دخترشه! زنش نیس!!کاسیاسو میگم!

خوب خدا رو شکر اما انصافا ضایسا

راستی اون عکست نمیاد چی هست ؟ زن جرارده؟

رفتم سرچ کردم اسمش فکر کنم الکس بود

SAMCRO
27-06-2009, 00:47
این بقلیا میگن اینجا رو کردن چت روم یکی نیست بگه وقتی با یاهو مسنجر نمیشه on شد کجا چت کنیم :d
7 کوتوله رو می گی ؟؟؟ :دي

همسر جرارد الکسه ؟؟؟ یا حضرت عباس ! نمی دونستم این هم هم جنس بازه !! :دي

SAMCRO
27-06-2009, 00:47
7 کوتوله رو می گی ؟؟؟ :دي

همسر جرارد الکسه ؟؟؟ یا حضرت عباس ! نمی دونستم این هم هم جنس بازه !! :دي

♠ ♥ ♦ ♣
27-06-2009, 01:02

خوب خدا رو شکر اما انصافا ضایسا

راستی اون عکست نمیاد چی هست ؟ زن جرارده؟

اره...عکس قدیمی زن جرارد

♠ ♥ ♦ ♣
27-06-2009, 01:06
تاپیک ما هم خوشگله. مثل تاپیک بغلی نیست که چت روم باشه !4 نفر طرفدار بیشتر ندارن حالا خوبه:27:

Crespo
27-06-2009, 01:07
به شدت خوشحالی خود رو از رفتن مایکل اعلام می کنم! (از مردن کسی خوشحال نمی شم، اما اصلاً از این مایکل خوشم نمی اومد! حالم ازش بهم می خورد!!! :13:)

شرمنده ندارم.گفتم شاید 4 تا مثل من ندیده باشند
.دیدی که ندیده بودن:31:

فیگو ؟:31:دوستان گفتند

چشم همش رو اینجا باز آپلود کردم:11:

و...:31:

به نظر من زن رونالدو از همشون خوشگلتره.فکر کنم مدل بید نه؟:31:

فقط میخنده یه ذره دهنش زیادی باز میشه:27:

عروس عمم، خیلی شبیه زن رونالدو (برزیلی) هستش. :46:

خوب منم یه توضیحاتی باید بدم انگاری همه دارن توضیح می دن !! :دي
Victoria هم خوشگله ها !! :دي
اون عکس فیگو خیلی هنریه ! آدم یاد فیلما می افته !! :دي
این یارو نامزد کاسیاسه ؟؟ همون قدیمیه ؟؟؟ چه قد ضایس !
زن کاکا رو یه جوری می شم نگاش می کنم ! :دي
بد بخت زن کانناوارو !! :دي

کاسیاس نه زن داره، نه نامزد. ان دوست دخترش. اسمشم الان یادم رفته! :13:

shympw
27-06-2009, 01:18
رئال و منچستر رسما بر سر انتقال رونالدو توافق کردن.
قرارداد 1 june نهایی میشه و مبلغ 80 میلیون پوند نقدا !!!! و یه جا همون روز به حساب منچستر واریز میشه !
و رونالدو 6 june در سانتیاگو برنابئو معرفی میشه !
(احتمالا شمارش 9 هست چون ساویولا رفت دیگه !!)

♠ ♥ ♦ ♣
27-06-2009, 01:21
حیف شماره 9 نبود دسته ساویولا بود؟!!

SAMCRO
27-06-2009, 01:23
کاسیاس نه زن داره، نه نامزد. ان دوست دخترش. اسمشم الان یادم رفته! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من نخواستم بگم دوست دختر گفتم نامزد !! :دي

به شدت خوشحالی خود رو از رفتن مایکل اعلام می کنم! (از مردن کسی خوشحال نمی شم، اما اصلاً از این مایکل خوشم نمی اومد! حالم ازش بهم می خورد!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نگو... بد بخت بی چاره 50 سالش بیشتر نبود !

رئال و منچستر رسما بر سر انتقال رونالدو توافق کردن.
قرارداد 1 june نهایی میشه و مبلغ 80 میلیون پوند نقدا !!!! و یه جا همون روز به حساب منچستر واریز میشه !
و رونالدو 6 june در سانتیاگو برنابئو معرفی میشه !
(احتمالا شمارش 9 هست چون ساویولا رفت دیگه !!)
هر چند وقت یه بار باید این خبر بذارین ؟؟ :دي
راستی 10 دست کی بود ؟؟؟

shympw
27-06-2009, 01:29
هر چند وقت یه بار باید این خبر بذارین ؟؟ :دي
راستی 10 دست کی بود ؟؟؟

این یکی دیگه جدی هست!
شماره 10 تنه اشنایدر هست.

Mokafating
27-06-2009, 01:30
پس این زلاتان چی شد ؟

kasra_khan2003
27-06-2009, 01:32
حیف شماره 9 نبود دسته ساویولا بود؟!!

ساویولای بدبخت که فقط با 5 میلیون یورو رفت: دی

میشه شمارش رو داد به کریس!

شماره برازنده ای هم هست!

SAMCRO
27-06-2009, 01:34
این یکی دیگه جدی هست!
شماره 10 تنه اشنایدر هست.
اشنایدر این فصل خیلی کم بازی کرد اصلا یادم نبود ! :دي ببخشید !! :دي

SAMCRO
27-06-2009, 01:34
پس این زلاتان چی شد ؟

فک کنم بی خیالش شد پرز !

♠ ♥ ♦ ♣
27-06-2009, 01:36
فک کنم بی خیالش شد پرز !
دماغش به کلاس تیم رئال نمیخورد!اصلا استیلش به رئال نمیخورد:27:

SAMCRO
27-06-2009, 01:43
دماغش به کلاس تیم رئال نمیخورد!اصلا استیلش به رئال نمیخورد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کف پاش صاف بود !! :دي

SAMCRO
27-06-2009, 01:44
به گزارش RmadridFC: باشگاه المپیک ---- ارتباط با رئال جهت انتقال بنزما را تایید میکند،ولی اطمینان دارد که او در این تیم باقی می ماند.

مدیر ارتباطات ---- در این رابطه گفت:"تنها چیز تازه این است که رئال چند روز پیش با ما تماس گرفت و در مورد وضعیت کریم بنزما از ما پرسید.---- و بنزما تمایلشان را جهت ادامه همکاری ابراز کرده اند.ما میدانیم کریم میخواهد یه سال دیگر هم در ---- بماند و ما میخواهیم او را حفظ کنیم."
همانطور که والدانو اعلام کرد،در پی عدم توافق با والنسیا جهت خرید ویا بنزما هدف جدید مادریدیهاست.
مذکرات رئال با ---- اکنون در مرحله ی پیشرفته ای قرار دارد و پیشنهاد رئال برای بنزما 40 میلیون یورو با امکان کاهش این مبلغ و به جای آن دادن بازیکنی از رئال به ---- است.

ahmad08
27-06-2009, 01:45
خوب کریس رونالدو هم مثل کاکا و آلبیول رسما رئالی شدش.
جمعه بعد از ظهر هم رسما مراسم معارفش هست بدجوری منتظرم
چه مراسمی باشد
فکرشو بکنید بعدش مراسم معارفه کاکا واااااااای دیوانه کنندس
من که از همین الان قلبم داره میزنه

shympw
27-06-2009, 01:47
خوب کریس رونالدو هم مثل کاکا و آلبیول رسما رئالی شدش.
جمعه بعد از ظهر هم رسما مراسم معارفش هست بدجوری منتظرم
چه مراسمی باشد
فکرشو بکنید بعدش مراسم معارفه کاکا واااااااای دیوانه کنندس

انشاالله قلبت وایسه یه عالم از دستت راحت بشه ! : دی

هنوز قضیه ویا تموم نشده ! خیلی عجیب غریبه !

SAMCRO
27-06-2009, 01:48
عالیه ! امیدوارم از کار نیفته !

SAMCRO
27-06-2009, 01:50
راستی با روتالدو 6 ساله قرداد بستیم !

shympw
27-06-2009, 01:52
عالیه ! امیدوارم از کار نیفته !

راحت باش حرف دلتو بزن ! : دی
همه می خوان سر به تن این احمد نباشه !!! : دی

زلاتان و مایکون احتمال جدایشون از اینتر 50-50 هست !

SAMCRO
27-06-2009, 01:55
زلاتان و مایکون احتمال جدایشون از اینتر 50-50 هست !
خدا کنه مایکون 50 درصد رفتن به رئالش رو بده زلاتان !! :دي

shympw
27-06-2009, 01:57
خدا کنه مایکون 50 درصد رفتن به رئالش رو بده زلاتان !! :دي

فک کنم یه مهاجم جوون بگیریم خوب باشه نه ؟!
زلاتان چند سالشه ؟
ویا که 27 سالشه.

SAMCRO
27-06-2009, 01:59
مهاجم جوون ؟؟ همین عزیزم هیگواین هست ! :دي
فک کنم 1 سال کوچیک تر از ویا باشه !

malkemid
27-06-2009, 02:21
به شدت خوشحالی خود رو از رفتن مایکل اعلام می کنم! (از مردن کسی خوشحال نمی شم، اما اصلاً از این مایکل خوشم نمی اومد! حالم ازش بهم می خورد!!! :13:)

:

شما حق نداری اینطوری صحبت کنی.اگه واقعا انقدر خوشحال شدی برو تو تاپیک زیر بگو

اینجا تاپیک رئاله.

ahmad08
27-06-2009, 03:36
به به اگه میدونستم اینقدر اینقدر دوستان با محبت دارم اصلا یه کار دیگه نمیکردم دی
مثل اینکه باید شترها رو بفرستم سراغ بعضی ها دی
-----------
من با مایکون بیشتر موافقم تا زالات
حمله ما الان رویاییه
فقط نیاز داریم دفاع هر چه مستحکم تر داشته باشیم
که اگه دفاع تامین باشه تمومه

Adolf_0
27-06-2009, 07:45
به شدت خوشحالی خود رو از رفتن مایکل اعلام می کنم! (از مردن کسی خوشحال نمی شم، اما اصلاً از این مایکل خوشم نمی اومد! حالم ازش بهم می خورد!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif)

ولی خیلی از خواننده های مطرح آرزو داشتند که با مایکل آهنگ بخونند(معروفترین آنها بریتنی بود که با هم کنسرت داشتند.)

Crespo
27-06-2009, 07:48
از کسانی که بابت حرفم در مورد مایکل ناراحت شدن، عذر می خوام. اما خب چیکار کنم، ازش خوشم نمی اومد!
--------------
ویا و زلاتان متولد یه سال هستن.

ahmad08
27-06-2009, 08:41
من 6 ساله بودم یه ویدئو کلیپ از مایکل دیدم بسی خوشم اومد
شاید شما یادتون نباشه اما خیلی قشنگ بود.
خلاصه امیدوارم که اون دنیاش مث این دنیاش نباشه بحث تمام میشود چون مربوط به رئال نمی شود.
-------------
در مورد ویا و زالاتان بگم که بنده به شخصه ویا رو ترجیح میدم
چون خیلی متعصبه و همیشه جنگنده بازی میکنه
زالا هم خوبه ولی مث داستان غلام تنومنده
که به غیرت نمیومد مگر اینکه 40 دزد باهم حمله کنن
وقتی کمترش میومد راحت سرجاش می ایستاد و دزدا همه چیزو میدزدیدن و میرفتن.
حالا زالا هم همونه تا ایشون سر غیرت بیان فاتحه تیم خوندس.

hosiyar
27-06-2009, 09:06
به گزارش RmadridFC: باشگاه پرتغالی بنفیکا برای قرض گرفتن مهاجم آرژانتینی رئال به مسئولان این تیم پیشنهادی ارائه کرده است...

سایت گل - ساویولا از سال 2007 که به عنوان بازیکن آزاد به رئال پیوست تا به حال نتوانسته انتظارات مسئولان باشگاه را برآورده کند و در این مدت بیشتر به عنوان یک بازیکن نیمکت نشین در رئال مطرح بوده است.

بنفیکا تابستان گذشته علاقه خود را به جذب ساویولا اعلام کرد اما دستمزد بالای این بازیکن مسئولان باشگاه پرتغالی را از جذب او منصرف کرد.مدیر برنامه های ساویولا امروز اعلام کرد بنفیکا بار دیگر علاقه خود را به جذب خاویر اعلام کرده.

دیه گو کوئیروگا مدیر برنامه های ساویولا می گوید :"بله، بنفیکا در حال مذاکره با رئال مادرید است.ما در حال بررسی پیشنهاد بنفیکا هستیم می خواهیم بهترین راه را که هم به نفع خاویر و هم به نفع دو باشگاه باشد انتخاب کنبم.خاویر در برنامه های فصل آینده رئال جایی ندارد و به هم دلیل بنفیکا پیشنهاد قرض گرفتن او را به مسئولان رئال ارائه داده است."

hosiyar
27-06-2009, 09:09
مدافع پرتغالی چلسی اکنون یکی دیگر از هدف های رئال مادرید است که تابستان امسال انقلابی در نقل و انتقالات ایجاد کرده است...

سایت گل - رئال مادرید قصد دارد برای جذب ریکاردو کاروالیو مدافع ملی پوش چلسی که به گفته روزنامه ایتالیایی توتواسپورت در آستانه پیوستن به اینتر قرار دارد دست به کار شود.مارکو برانکا مدیر اینتر اعلام کرد در لندن مشغول مذاکره با مسئولان چلسی برای جذب دکو و کاروالیو است اما ممکن است رئالی ها که از جذب مایکن نا امید شده اند معامله چلسی را با اینتری ها بر هم بزنند.

بعد از به خدمت گرفتن رائول آلبیول ، رئالی ها قصد دارند کاروالیو را به عنوان عضو دیگری به خط دفاعی خود اضافه کنند و به این ترتیب سرخیو راموس به عنوان مدافع راست و کاروالیو در صورت پیوستن به رئال در کنار په په مرکز خط دفاعی کهکشانی ها را پر کنند.کاروالیو اکثر مدت فصل گذشته را به دلیل مصدومیت از دست داد و به همین دلیل از تیم پزشکی باشگاه چلسی که نتوانست او را به موقع آماده کند دل خوشی ندارد.

hosiyar
27-06-2009, 09:11
با توجه به اینکه مسئولان رئال چندین بازیکن خود از جمله هونتلار را در لیست فروش خود قرار داده اند یونایتد قصد دارد این مهاجم جوان را جذب کند...

سایت گل - رئال مادرید در مهلت نقل و انتقالات تابستانی دو ستاره را جذب کرد.کاکا ستاره برزیلی را از میلان و اکنون نیز در استانه جذب رونالدو از منچستریونایتد قرار دارد.گفته می شود رئال تعدادی از بازیکنان خود را که نیازی به وجودان ندارد در لیست فروش خود قرار داده که همه 6 بازیکن هلندی رئال در اینت لیست قرار دارند.

یکی از این هلندی ها کلاوس یان هونتلار است که به گفته Sky Sports News مورد توجه قهرمان لیگ برتر قرار گرفته است.مدیر برنامه های هونتلار بدون اینکه نام باشگاه خاصی را ببرد گفت :"هونتلار از انگلیس،آلمان،ایتالیاو فراسنه پیشنهاد دارد."

یک منبع جداگانه به Sky گفت یکی از این تیم ها منچستریونایتد است.با توجه به اینکه کارلوس تبس مهاجم آرژانتینی منچستریونایتد به زودی این تیم را ترک می کند، سر الکس فرگوسن از هم اکنون در فکر تقویت نیروی تهاجمی خود است و قصد دارد هونتلار را به عنوان جانشین تبس به خدمت بگیرد.

hosiyar
27-06-2009, 09:12
به رغم تمام اخباری که در مورد تلاش بی شائبه سران رئال برای خریداری ریبری به گوش می رسد، سران باشگاه بایرن اعلام کرده اند که ستاره فرانسوی شان رختکن این تیم را ترک نخواهد کرد.

سایت گل- سران بایرن مونیخ اعلام کردند که ریبری تابستان امسال به هیچ تیم دیگری نخواهد پیوست، چرا که لوئیس فان گال، می خواهداین ستاره فرانسوی را در ترکیب تیمش ببیند و صحبتهایی که در مورد توافق ریبری با رئال به گوش می رسد، شایعه ای بیش نیست.

کارل هاینتز رومینیگه، رئیس باشگاه بایرن بر این نکته تاکید کرده که سران رئال به خوبی می دانند که معامله ای بر سر ریبری صورت نخواهد گرفت، چون ما به آنها اعلام کرده ایم که ریبری فروشی نیست.رومینیگه اعتقاد دارد که سران بایرن آماده اند که به ریبری هر چه میخواهد بدهند ولی او دیگر صحبتی در مورد جدایی اش از این تیم و پیوستنش به رئال در بازارنقل و انتقالات تابستانی به زبان نیاورد.

رومینیگه در گفت وگو با اکیپ گفت:«ریبری غیرقابل انتقال است. سران رئال جایگاه کنونی ما رامی دانند و خبر دارند که قصد فروش این بازیکن را نداریم. این اصلا تعجب انگیز نیست که ریبری بخواهد به رئال برود،چرا که رئال تیمی فوق العاده وجذاب است و از نظر مالی نیز بسیار متمول می باشند. ولی بایرن هم تیم بدی نیست. دربهای تیم ما بسیار مستحکم و مقاوم هستند و به آسانی و با هرپیشنهادی به روی تیمهای دیگر باز نخواهند شد. به ویژه اینکه ریبری جزوبرترین بازیکنان دنیاست و زمانی که بازیکنی با این کیفیت را در رختکن تیمت داری، باید بیشتر مراقب باشی. »

hosiyar
27-06-2009, 09:13
سران بینکونری به دنبال آن هستند تا پس از ناکامی در جذب دی آگوستینو، محمدو دیارا را خریداری نمایند.

سایت گل- سران باشگاه یوونتوس اکنون به برنامه های جدیدی در بازار نقل و انتقالات می اندیشد و اکنون محمدو دیارا، ستاره مالیایی رئال مادریدی را زیر نظر گرفته اند.آنها که در جذب دی آگوستینو،ستاره اودینزه ناکام ماندند، اکنون به خرید دیارا می اندیشند.

مسئولان بینکونری روز پنجشنبه، مذاکراتی را با سران دیگر باشگاه ایتالیایی انجام دادند ولی درنهایت توافقاتی حاضل نشد. سران اودینزه 16 میلیون یورو به اضافه مشارکت در مالکیت سباستین جیووینکو یا کلودیو مارکیسیو را خواستار هستند ولی سران یوونتوس حاضر نیستند تا چنین کاری را انجام دهند و بدین ترتیب و به نقل از گاتزتادلوسپورت، این معامله لغو شد. بدین ترتیب نام محمدو دیارا برای بار دیگر در لیست تیم تورینی قرار گرفته است. آنها آماده اند تا در ابتدا او را به صورت قرضی در اختیار بگیرند، البته به شرطی که بتوانند در فصل بعد دیارا را خریداری نمایند. این طور به نظر می رسد که ستاره مالیایی، جایی در برنامه های تیم پرس ندارد و همین موضوع عملا او را از سانتیاگو برنابئو دور خواهد کرد.

این طور به نظر می رسد که دیارا از پیوستن به یووه استقبال می کند. دیگر گزینه ای که نامش برای حضور در رختکن یووه به گوش می رسد، کریستین لدسما، ستاره لاتزیو است.هر چند که به نظر می رسد که لدسما در راه پیوستن به رم است، ولی مسئولان یوونتوس می بایست برای جذب این ستاره بر میلان، اینتر و فیورنتینا غلبه کند.

hosiyar
27-06-2009, 09:16
سن آندرس، معتقد است که لازم نیست که زیاد نگران خریدهای تابستانی رئال باشند.

سایت گل- در حالی که این روزها انتقادات زیادی به خریدهای هنگفت باشگاه مادریدی می شود، سران این باشگاه در روزهای آینده خرید کریس رونالدو را نیز قطعی خواهند کرد و البته آندرس اینیستا اصلا نگران فعالیت گسترده تیم حریف در بازار نقل و انتقالات نیست.

اینیستا در این رابطه به روزنامه آس اسپانیا گفت:« کاکا و رونالدو دو تن از برترین بازیکنان فوتبال دنیا هستند ولی ما هیچ دلیلی برای حسودی کردن نمی بینیم.ما فصل خارق العاده ای را پشت سرگذاشته ایم و همیشه به تیممان ایمان دارم که می توانیم امور را به بهترین نحو ممکن سپری کنیم.»

اینیستا در ادامه در مورد عملکرد تیم ملی اسپانیا در رقابتهای جام کنفدراسیون ها و بازماندن این تیم از دیدار فینال این رقابتها گفت:« این طور به نظر می رسد که پیروزی در چنین دیدارهایی اصلا آسان نیست.هریک از اسپانیایی ها به دیدار مقابل برزیل می اندیشیدند که درنهایت این طور نشد.»

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اینجا جا داره که بگم آدم خالی بند !!!

ali_ranger22
27-06-2009, 09:54
موافقم اگه حسودی نمی کرد ترجیح میداد اصلا دربارش نظر نده :27:

saman65
27-06-2009, 10:04

دمت گرم.من کاروالیو رو دوست دارم.یکی به پرز بگه بیارتش:31:

kasra_khan2003
27-06-2009, 10:10
ساویولا که رسما رفت!!! دیگه اون چه خبری هست که میگه تازه پیشنهاد دادن؟!

میگم حالا که رونالدو رو رسما خریدیم، دیگه هونتلار رو ندیم به منچستر: دی

من میگم حداقل تا خرید جدید یه مهاجم خوب، هونتلار رو ندیم!

david23
27-06-2009, 10:34
یه چیزی میگم نزنین شماره 10 رو بدن به رونالدو 9 رو بدن اسی خوبه ؟؟

ali_ranger22
27-06-2009, 13:14
میگم این ریبری هم که معلوم نشد میاد یا نه
بایرن درآمدش رو 2 برابر می کنه اگه بمونه !

david23
27-06-2009, 13:21
میگم این ریبری هم که معلوم نشد میاد یا نه
بایرن درآمدش رو 2 برابر می کنه اگه بمونه !

امسال 2 برابر کنه که بمونه آخرش اگه خودش نخواد نمیتونن نگرش دارن مثل رونالدو این فصل نیاد فصل بعد تو چنگمونه

kasra_khan2003
27-06-2009, 14:26
بچه ها الان تو یه فروم دیگه Mamad_Madrid رو پیدا کردم: دی

سلام رسوند، خرید کاکا و رونالدو رو هم تبریک گفت...

ali_ranger22
27-06-2009, 14:47
چرا با یه آیدی دیگه نمیاد اینجا ؟

ahmad08
27-06-2009, 14:48
بچه ها الان تو یه فروم دیگه Mamad_Madrid رو پیدا کردم: دی

سلام رسوند، خرید کاکا و رونالدو رو هم تبریک گفت...

آخ آخ ممد گفتی و خرابم کردی
کجا ممد جان که یادت بخیر
به منم گفته بود که اومدن ستارها رو به همه شما رئالیهای عزیز تبریک بگم و سلام بگم و عرض خسته نباشید .
ولی من درگیر کارهای هستم کلا فراموش کردم
از ممد جان عذر میخوام
----

ahmad08
27-06-2009, 14:49
چرا با یه آیدی دیگه نمیاد اینجا ؟
گویا راه نداره
گفتش که هر کاری کردم نشد
منم خیلی دلم میخواد برگرده نعمتی بود واس ما
-
از مدیران محترم خواهش میکنم ایشان رو برگردونن

SAMCRO
27-06-2009, 15:11
گویا راه نداره
گفتش که هر کاری کردم نشد
منم خیلی دلم میخواد برگرده نعمتی بود واس ما
-
از مدیران محترم خواهش میکنم ایشان رو برگردونن
می تونه برگرده اگه بخواد البته ! فقط چند روز باید صبر کنه ! همین !

D o l f i n
27-06-2009, 15:35
من 6 ساله بودم یه ویدئو کلیپ از مایکل دیدم بسی خوشم اومد
شاید شما یادتون نباشه اما خیلی قشنگ بود.
خلاصه امیدوارم که اون دنیاش مث این دنیاش نباشه بحث تمام میشود چون مربوط به رئال نمی شود.
-------------
در مورد ویا و زالاتان بگم که بنده به شخصه ویا رو ترجیح میدم
چون خیلی متعصبه و همیشه جنگنده بازی میکنه
زالا هم خوبه ولی مث داستان غلام تنومنده
که به غیرت نمیومد مگر اینکه 40 دزد باهم حمله کنن
وقتی کمترش میومد راحت سرجاش می ایستاد و دزدا همه چیزو میدزدیدن و میرفتن.
حالا زالا هم همونه تا ایشون سر غیرت بیان فاتحه تیم خوندس.
برعکس نظر من اینه تکنیکی که زلاتان داره ویا نداره واقعا زلاتان تکنیک بالایی داره که تو زیبایی بازی رئال چی میشه
ولی در کل هرکدومشون که بیاد خوب میشه فرق آنچنانی نداره

cyrus_ln
27-06-2009, 15:36
اینجا کسی یه یوزر نداره بهش بده؟
---------------
یه سوال البته ربطی به این تاپیک نداره(پیشاپیش معذرت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این جام جهانی کوچک(فوتسال و اینا) از امروز شروع میشه؟
ایران امروز بازی داره؟
تی وی نشون میده؟

SAMCRO
27-06-2009, 16:11
اینجا کسی یه یوزر نداره بهش بده؟
---------------
یه سوال البته ربطی به این تاپیک نداره(پیشاپیش معذرت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ایران امروز بازی داره؟
تی وی نشون میده؟
من که خودم ... :دي
خجالت نمی کشی سوال بی ربط می پرسی ؟؟ :دي
من نمی دونم ! :دي

ali_ranger22
27-06-2009, 16:50
ARIAK !!!

همینطوری داریم تلفات میدیم !

cyrus_ln
27-06-2009, 16:53
من که خودم ... :دي
خجالت نمی کشی سوال بی ربط می پرسی ؟؟ :دي
من نمی دونم ! :دي
.........[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من خودم یکی واسه روز مبادا ساختم البته تا الان باهاش پست ندادم یه کاریش می کنم
ببخشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه از بس فوتبال و بازی های رئال رو ندیدم افسردگی گرفتم تو این بی فوتبالیم فوتسال غنیمته : دی

Ahmad-Ra
27-06-2009, 17:33
میگم عجب چیز عجیبی من چند ماه پیش که رونالدو رو تو Pes اوردم و خریدمش شمار9 رو دادم بهش الانم قراره بشه 9... اصلا پرز بیاد دنبال من خودم راهنمایی های بزرگی بهش میکنم :دی

shympw
27-06-2009, 17:47
میگم عجب چیز عجیبی من چند ماه پیش که رونالدو رو تو Pes اوردم و خریدمش شمار9 رو دادم بهش الانم قراره بشه 9... اصلا پرز بیاد دنبال من خودم راهنمایی های بزرگی بهش میکنم :دی

بعد پرز خودت تو انتخابات شرکت کن ! ما هم حمایتت می کنیم ‍! خیالتم راحت مث بعضی جاها نیست که توش تقلب بشه ! ( منظورم کالدرون بود ها ! : دی )

راستی رئال به خرید آلونسو داره نزدیک میشه.

SAMCRO
27-06-2009, 19:46
بعد پرز خودت تو انتخابات شرکت کن ! ما هم حمایتت می کنیم ‍! خیالتم راحت مث بعضی جاها نیست که توش تقلب بشه ! ( منظورم کالدرون بود ها ! : دی )

اره برو ما پشتتیم ! :دي ولی بهت نزدیک نمی شیم مثل الونسو !! :دي

ahmad08
27-06-2009, 19:49
به افتخار تولد کاپیتان با تعصبمون همگی هیپ هیپ هوراااااااااااااا
هیپ هیپ هوراااااااااااااااااااااا
---------------------------------

===============
==========
تولدت مبارک کاپیتان
I LOVE YOU FOR EVER

resident_evil
27-06-2009, 19:59
منم تولد کاپیتان رائول رو تبریک میگویم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H.TiFuSi
27-06-2009, 20:00
ایران امروز بازی داره؟
تی وی نشون میده؟ ايران ساعت 11:30 فردا (يكشنبه) به وقت محلي در سالن گوئينيا آرنا برابر اروگوئه صف آرايي مي كند.

اگه هم تی وی بخواد نشون بده بازی فک کنم نصف شب باشه ، اختلاف زمانی ایران و برزیل 7 و نیم ساعت هست ...

cyrus_ln
27-06-2009, 20:17
ايران ساعت 11:30 فردا (يكشنبه) به وقت محلي در سالن گوئينيا آرنا برابر اروگوئه صف آرايي مي كند.

اگه هم تی وی بخواد نشون بده بازی فک کنم نصف شب باشه ، اختلاف زمانی ایران و برزیل 7 و نیم ساعت هست ...

ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
-----------------------
تولد :40:رائول:40: عزیز رو تبریک می گم:40::40::40::40:
اگه 6 روز زودتر به دنیا اومده بود الان خردادی بود حیف شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_ranger22
27-06-2009, 20:24
تولد رائول رو تبریک میگم !
Happy Birthday our Legend

hosiyar
27-06-2009, 20:40
از آنجا که ژابی آلونسو با لیورپولی ها خداحافظی کرده است، سران باشگاه مادریدی آماده خریداری این ستاره اسپانیایی هستند.

سایت گل- فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادریدی آماده است تا یکی دیگر از بازیکنان موردنظرش را خریداری نماید. ژابی آلونسو که در سال 2004 به لیورپول پیوست،

اکنون در آستانه جدایی از این تیم قراردارد. به نقل از روزنامه تایمز، سران باشگاه لیورپول برچسبی 41 میلیون یورویی را برروی ستاره 27 ساله شان قرارداده اند و این اقدام درپی درخواست های پی در پی آلونسو برای جدایی از این تیم صورت گرفته است. از سوی دیگر سران باشگاه مادریدی هنوز پیشنهادی رسمی برای خریداری او اعلام نکرده اند ولی خریداری آلونسو یکی از اهداف اصلی سران رئال در بازار نقل و انتقالات تابستان امسال است. آنها در طول هفته های گذشته بارها برای خریداری او ابراز تمایل کرده اند و آماده بودند تا مبلغ 20 تا 25 میلیون یورو ، همراه با یک بازیکن دیگر را به لیورپولی ها پیشنهاد دهند که در نهایت با پاسخ لیورپولی ها مبنی بر اینکه آلونسو فروشی نیست مواجه شدند. ولی این بار شرایط به نحو دیگری است.رابطه آلونسو با رافا بنیتس مربی اسپانیایی این تیم تا حدود زیادی برهم خورده و با وجودی که آلونسو اعلام کرده که از حضور در این تیم راضی است،

ولی باید آینده او را درپس پرده ای از ابهام دانست و چندان بعید نیست که او را فصل بعد در باشگاه مادریدی ببینیم.

hosiyar
27-06-2009, 20:42
تبدیل CR7 به CR9 ، جنجالی ترین انتقال تاریخ فوتبال است و هواداران را تشنه می کند که راجع به کریس بیشتر بدانند. مطلب حاضر یکی از کاملترین بیوگرافی های مربوط به این بازیکن است که تا به حال به فارسی برگردانده شده است ...

سایت گل - بالاخره قرارداد 80 میلیون پوندی خرید کریستیانو رونالدو کامل شد و از تاریخ اول جولای رسما بازیکن رئال مادرید است. تحلیل ها و دلایل زیادی بر این انتقال جنجالی گفته و نوشته شده است، اما خیلی از هواداران فوتبال دوست دارند بدانند در پس چهره خندان قهرمانان چه راز و رمزی نهفته و مثلا فلان سوپراستار از کجا شروع کرده و چطور زندگی می کند. جدا از جذابیتی که دانستن داستان زندگی این شخصیت ها دارد، بیشتر آشنا شدن نسل جوان با الگوهایشان و پند گرفتن از موقعیت های پیش آمده برای آنها ست که باعث شده یکی از پرطرفدارترین آثار، کتاب های خاطرات ورزشکاران معروف باشد.

آشنایی با بیوگرافی یک فوتبالیست به شناخت بهتر اخلاق و حتی ویژگیهای تکنیکی او کمک فراوانی می کند. به همین دلیل زندگی ورزشی و شخصی کریس رونالدو برنده توپ طلای اروپا و بهترین فوتبالیست جهان در سال 2008 را با هم مرور می کنیم.

از سه سالگی
24 سال پیش، کریس رونالدو در دهکده فونچال واقع در جزیره کوچک مادیرای کشور پرتغال بدنیا آمد. پدرش ژوزه دینیس آویرو و مادرش ماریا دولارس دو سانتوس به همراه یک برادر به نام هوگو و دو خواهرش الما و کاتیا، خانواده شش نفره کریس را تشکیل می دادند. نام دوم رونالدو را پدرش به خاطر علاقه ای که به رونالد ریگان رئیس جمهور سابق آمریکا داشت انتخاب کرد البته نه بدلیل سیاسی بلکه ریگان هنرپیشه مورد علاقه وی بود. رونالدو از سه سالگی فوتبال را روی ماسه های کنار ساحل مادیرا آغاز کرد و پس از ورود به مدرسه در سن شش سالگی جدیتر به فوتبال پرداخت. کریس از کودکی طرفدار باشگاه اس ال بنفیکای لیسبون بود ولی تقدیر چنین رقم خورد که به تیم رقیب یعنی اسپورتینگ منتقل شود.

اولین بازی رونالدو در سن هشت سالگی برای تیم آماتور آندورینیا اتفاق افتاد که پدرش هم در همان باشگاه تدارکاتچی بود. در سال 1995 که کریس 10سال داشت، دو باشگاه خوب منطقه مادیرا یعنی ماریتیمو و ناسیونال علاقه مند به امضای قرارداد با او شدند؛ ماریتیمو که باشگاه بزرگتر منطقه است بخاطر از دست رفتن قرار ملاقات با "روی سانتوس" مربی آندورینیا، شانس بدست آوردن رونالدو را به همسایه خود یعنی ناسیونال داد و کریس به آنها پیوست. پس از یکسال بازی در ناسیونال و بردن عنوان قهرمانی رده نونهالان، فقط با سه روز تمرین به اسپورتینگ لیسبون می پیوندد. کریس رفتن به این باشگاه را مدیون زحمات و پشتیبانی مادرش می داند.

اولین بازی با اسپورتینگ
اولین بازی رونالدو با پیراهن راه راه سبز و سفید اسپورتینگ در برابر"موریرنسه" دو گل برای کریس نوجوان داشت که شروع خوبی در آلکوچته یا کارخانه فوتبال لیسبونی ها به حساب می آید. برای بازیهای قهرمانی جوانان زیر 17سال اروپا به تیم ملی دعوت می شود و اول بار توسط ژرارد هولیه سرمربی وقت لیورپول مورد توجه قرار می گیرد، حالا رونالدو 16ساله است. مدیران لیورپول با جذب کریس مخالفت کردند چون معتقد بودند که وی خیلی جوان است و فوتبالیست بهتر از او فراوان.

دلربایی از سر الکس
در همین زمان اسپورتینگ در یک بازی اروپایی با یونایتد روبرو می شود و با نتیجه سه بر یک به پیروزی می رسد، آن شب سر آلکس مجذوب هنر جوانکی می شود که می تواند در دو گوش راست و چپ و با هر دوپا دفاع حریف را به هم بریزد. سال 2003 است و دیوید بکهام از منچستر به قصد مادرید جدا شده. پیراهن افسانه ای شماره هفت یونایتد بی صاحب شده ولی فرگوسن تصمیم خود را گرفته؛ هفت به کریس رونالدو می رسد و با 12.24 میلیون پوند، حالا یک شیطان سرخ است ... در فصل 2004-2003 نخستین نمایش جانشین رونی برابر بولتون از دقیقه60 شروع شد، گل نمیزند ولی یک پنالتی برای تیمش می گیرد تا در جشن پیروزی چهار بر صفر شرکت کند. کریس تحت نظر سرآلکس پیشرفت می کند؛ سال 2005 با نیستلروی در حین تمرین درگیر می شود، زمزمه ها برای ترک باشگاه به گوش می رسد ولی نتیجه این است: "رود" به مادرید می رود و رونالدو قراردادش تا 2010 تمدید می شود!

درخشش با من یو و آغاز شایعات
چند کارت زرد و قرمز نشان از ناپختگی ستاره جوان دارد، فرگوسن در من یو و اسکولاری در تیم ملی وارد عمل می شوند تا کریس جوان بر اعصابش مسلط شود؛ 29 اکتبر 2005 هزارمین گل یونایتد را در لیگ برتر به ثمر می رساند. اولین افتخار رونالدو بدست می آید: بهترین فوتبالیست جوان سال از طرف فیفا؛ در آگوست 2003 برابر قزاقستان با پیراهن سرخ تیم ملی پرتغال ظاهر می شود و به یورو2004 می رود. با تیم المپیک در آتن 2004 بازی می کند؛ "پدر مرد"، 7 سپتامبر2005 تنها چند ساعت پس از فوت پدرش مقابل روسیه بازی می کند.

در سال 2006 اولین گل جام جهانی خود را در برابر ایران به ثمر می رساند و سپس در مرحله یک چهارم نهایی در 8 جولای 2006 باعث اخراج هم تیمی خود وین رونی می شود البته در بازی ملی با انگلستان و از همین جا شایعات جدایی او از یونایتد آغاز می شود. جو سنگین رسانه ای و اعتراض هواداران کریس را به سمت درب ورودی رئال مادرید هل می داد ولی سرآلکس مانع این اتفاق شد و با قهرمانی یونایتد در فصل بعد، درایت خود را دراینباره به رخ کشید؛ اوج رونالدو در فصل 2008-2007 رقم خورد جایی که با من یو 42 گل می زند و علاوه بر لیگ برتر، قهرمانی باشگاههای اروپا را نیز جشن می گیرد و کفش و توپ طلای اروپا را مال خود می کند؛ رئالی ها بلافاصله وارد عمل می شوند و تمام تابستان 2008 را به تبلیغ برای انتقال رونالدو به تیمشان می گذرانند ولی بازهم دخالت فرگوسن نقشه ها را نقش بر آب می کند: "من تصمیم گرفتم با جان و دلم برای یونایتد بازی کنم"، این جمله آب سردی بود بر سر رئالی های پرمدعا که ترانسفر کریس به مادرید را پایان گرفته می پنداشتند. با این حال فقط یک سا طول کشید تا این انتقال جنجالی دوباره به جریان بیفتد.

حاشیه ها
مورینیو ، کریس رونالدو را را بچه دهاتی بیسواد و بی شخصیت خطاب می کند. می گوید او لیاقت موقعیتش را ندارد!؛ با انتشار اخبار مختلف درباره وضعیت اخلاقی کریس بعضی ها با او هم عقیده می شوند؛ اکتبر 2005 پلیس از او راجع به اتهام تجاوز به یک مدل در هتلی در شهر لندن تحقیق می کند ولی تبرئه می شود؛ آگوست 2006 خبر نامزدی او با "مرکه رومرو" زنی مطلقه و شاغل در تلویزیون اسپانیا که 9سال از رونالدو بزرگتر است در رسانه ها می پیچد. مرکه وجود این رابطه را می پذیرد ولی کریس هیچگاه رد یا قبول نمی کند؛ شایعات زیاد دیگری دوروبر وی می چرخد: نامزدی با "یوردانا یاردل" خواهر ماریو یاردل فوتبالیست برزیلی باشگاه پورتو، رابطه با مانکن معروف "لورن فرین"، دوستی با "کریستینا کارلوس" ملکه زیبایی پرتغال و ...؛ شاید خرید خانه 3 میلیون پوندی در چشایر با لبخند شیطنت آمیز کریس مرتبط باشد. در منطقه چشایر نژادی از گربه های خانگی زندگی می کند که در روایات کهن انگلیسی به حیله گر بودن معروفند و همیشه لبخندی مرموز بر لب دارند مانند گربه ای که در داستان آلیس در سرزمین عجایب وجود داشت، درست مثل رونالدوی شیطان؛ کریس با حقوق هفته ای 120 هزار پوند حالا دیگر یک پسربچه ساده دهاتی نیست، بلکه با ثروتمندان پولدار معاشرت دارد. در مهمانی های مجلل هالیوود در کنار هنرمندان مشهور ظاهر می شود .درباره او می گویند پا جای پای دوران جوانی بکام می گذارد و شاید هم بزودی در هالیوود ظاهر شود اما زندگی کریستیانو تماما خوشگذرانی نیست، او در کارهای خیریه نیز فعالیت می کند: سال 2005 در فاجعه سونامی شرق آسیا با خرید خانه ای برای پسربچه 11 ساله و پدرش سمبل کمک به بازماندگان سونامی می شود...

امروز
با تمام این روایات حالا کریستیانو رونالدو در سن 24 سالگی گرانترین بازیکن جهان است. شاید به نظر برخی قهرمانی بعصاب خردکن و خودخواه به نظر برسد و شاید هم ستاره ای بی بدیل، ولی برای دنیای فوتبال بازیکنی است که مفتخر به عنوان "بهترین بهترینهای اروپا" و "جهان" شده است. هم اکنون فصل تازه ای در زندگی حرفه ای کریس باز شده و رویای بازی در سانتیاگو برنابئو به حقیقت پیوسته است.

منابع: سان، تایمز، دیلی میرور، فرانس فوتبال

shympw
27-06-2009, 20:50
تولد رائول را به تمام رئالیون ! جهان و خصوصا خانواده ایشان تبریک می گوییم ! از طرف من !!! : دی

Ahmad-Ra
27-06-2009, 20:52

چرا بعدش الانم میشه :31:
ایول... اون رنگتو عشقه:27:

اره برو ما پشتتیم ! :دي ولی بهت نزدیک نمی شیم مثل الونسو !! :دي

نمیخواد پشتم باشی بیا تو هم حمایت کن کافیه :31:

Ahmad-Ra
27-06-2009, 20:54
تولد رائول عزیز هم مبارک

Retired User
27-06-2009, 21:28
ARIAK !!!

همینطوری داریم تلفات میدیم !
سلام عليكم دي:

Retired User
27-06-2009, 21:35
ستاره آرژانتینی باشگاه رئال مادرید آینده اش را در پرتغال دنبال خواهد کرد.

سایت گل- سران باشگاه بنفیکا اعلام کردند که خاویر ساویولا، ستاره آرژانتینی را با قیمت 5 میلیون یورو خریداری کرده اند. پیش از این به گوش می رسید که ممکن است این بازیکن به عنوان یک ستاره قرضی به این باشگاه پرتغالی منتقل شود ولی در نهایت ساویولا باقراردادی رسمی به بنفیکا منتقل شد.

این ستاره 27ساله در روزهای آتی به لیسبون سفر خواهدکرد و پس از پشت سرگذاشتن مراحل پزشکی، قراردادی 3 ساله را با این تیم پرتغالی به امضا خواهد رساند.بدین ترتیب ساویولا در کنار هموطنش پابلو آیمار به میدان خواهد رفت که پیش از این در باشگاه ریورپلاته نیز با هم همبازی بوده اند.

ساویولا امیدوار است که بتواند با درخشش در بنفیکا به روزهای اوجش بازگردد، چرا که در طول دو فصل حضورش در رئال مادرید نتوانسته بود آن طور که باید و شاید تاثیرگذار ظاهر شود. ساویولا دوفصل پیش از بارسلونا به رئال مادرید پیوست و بیشتر حضورش در تیم کهکشانی را برروی نیمکت ها سپری کرد و هرگز نتوانست در تیم برند شوستر و خوان ده راموس خوش بدرخشد.

Retired User
27-06-2009, 21:37
راستي كسي امضا مناسب داشت بهم پيشنهاد بده
من كه هر چي ميذارم اينها حذف ميكنن و به همون خاطر بنم ميكنن

ehsan-totti
27-06-2009, 21:46
امضای من هست
فقط کپی رایت باید بدی:31:

Retired User
27-06-2009, 22:00
امضای من هست
فقط کپی رایت باید بدی:31:
من اينم بذارم سياسي تلقي ميشه و حذف ميشه
عواقب بعدشم كه هست

ehsan-totti
27-06-2009, 22:14
از آنجا که ژابی آلونسو با لیورپولی ها خداحافظی کرده است، سران باشگاه مادریدی آماده خریداری این ستاره اسپانیایی هستند.

گاگو چی میشه :41:

کاسیاس نه زن داره، نه نامزد. ان دوست دخترش. اسمشم الان یادم رفته!

زن داشت فکر کنم بعد جدا شدن بعد دوباره همونو گرفت :31::31:

فک کنم یه مهاجم جوون بگیریم خوب باشه نه ؟!
زلاتان چند سالشه ؟
ویا که 27 سالشه.

زلاتان اگه بیشتره ویا نباشه کمترم نیست :2:
هیگواین :40::40:

من با مایکون بیشتر موافقم تا زالات
حمله ما الان رویاییه
فقط نیاز داریم دفاع هر چه مستحکم تر داشته باشیم
که اگه دفاع تامین باشه تمومه

احسنت
زلاتان دیگه کیه :2:

یک منبع جداگانه به Sky گفت یکی از این تیم ها منچستریونایتد است.با توجه به اینکه کارلوس تبس مهاجم آرژانتینی منچستریونایتد به زودی این تیم را ترک می کند، سر الکس فرگوسن از هم اکنون در فکر تقویت نیروی تهاجمی خود است و قصد دارد هونتلار را به عنوان جانشین تبس به خدمت بگیرد.

این منچستر هم که فقط فوروارد میگیره :2:

دمت گرم.من کاروالیو رو دوست دارم.یکی به پرز بگه بیارتش

کاروالیو 31-32 سالشــــــــــــه :2:
الونسو هم 27-28
کاکا 27
کاسیاس 28
په په 26
البیول 23 :27:
مارسلو 21 :27:
راموس 23 :27::27::27:
گاگو 23 :40::40::40::27::27::27:
هیگواین 21 :40::40::40::27::27::27::27:

متزلدر رو میخوان بفروشن ؟
لاسانا دیارا چی ؟
درنته رو انداختن بیرون یا نه
اسمش که میاد یاد اون تک به تک به والدز میافتم مردک گاو ... :2::2:
کالدرون چند تا خرید خوب داشت ؟ :13:
تولد رائول هم مبارک :40::40:
مرگ مرموز مایکل هم تسلیت :41:

Ahmad-Ra
27-06-2009, 22:33
فقط خودم :دی

البته حق کپی رایت داره و تازه غیر خودم هم خض میکنه :دی

Retired User
27-06-2009, 22:38
من هنوز نميدونم چرا به تو گير نميدن
اصلا ميرم خودم گزارش ميكنم دي:
من ميدونم چه كسايي آوتار منو گزارش كردن
دوتن از همكاران انجمن موسيقي و بازيهاي موبايل
در تاپيك مخصوص گزارش كاربران
حيف كه همكار نيستم وگرنه ميگفتم تورو بن كنن دي:

Ahmad-Ra
27-06-2009, 22:41
امروز رفتم سایت گل تو بخش لیگ ساپانیا ( لالیگا) تو اعضای تیم چشمم به کریس رونالدو هم خورد... وای عجب حالی داد! + اینکه کنارش کاکا هم بود..

Ahmad-Ra
27-06-2009, 22:44

آین کارو کنی دیگه جزو رئالی ها محسوب نمیشی اونوقتت! :21:

سیب زمینی :31: ( همینجوری گفتم یاد قدیما) :27:

=================================

هلندی ها از رئال بروند

در حالی که باشگاه مادریدی اقدام برای به فروش رساندن ستاره هایشان از طریق فکس را رد کرده ولی نیستلروی معتقد است که تعدادی از ستاره های این تیم باید در هر صورت رئال را ترک کنند
سایت گل: رود فان نیستلروی اعلام کرده که 5 ستاره هلندی حاضر در رئال مادرید می بایست به پیشنهادات خوبشان پاسخ مثبت داده و تابستان امسال باشگاه مادریدی را ترک کنند. در حالی که چند روز پیش خبری در مورد پیشنهاد سران رئال به تیمهای مختلف برای خرید بازیکنان این تیم به گوش می رسید، مسئولان برنابئو این خبر را تکذیب کرده اند.

در این لیست بلند بالا که شامل نام 9 بازیکن بود، نام تمامی بازیکنان هلندی رئال به چشم می خورد. از سوی دیگر ، رود فان نیستلروی که تمایل دارد تا در برنابئو بماند،معتقد است که تیم مادریدی تلاش دارد تا از شر ستاره های هلندی اش رعایت شود وبدین ترتیب هلندی ها می بایست پیش از آنکه مجبور به ترک رئال شوند، رختکن این تیم را ترک کنند.

نیستلروی در این رابطه گفت:«من فقط به قراردادم متعهد می مانم. زمانی که بازیکنان دیگر از تیمهای بزرگی پیشنهاداتی را دریافت می کنند، باید به این پیشنهادات پاسخ مثبت بدهند.همه آنهااهداف بزرگی دارند که از جمله آنها می توان به حضور در رقابتهای جام جهانی 2010 اشاره کرد. البته شرایط برای من متفاوت است. من مصدوم هستم و نمی دانم که سران مادریدی از من چه می خواهند.»

Retired User
27-06-2009, 22:53
آین کارو کنی دیگه جزو رئالی ها محسوب نمیشی اونوقتت! :21:

سیب زمینی :31: ( همینجوری گفتم یاد قدیما) :27:
نترس شوخي كردم:46:

david23
27-06-2009, 23:05
تولد رائول مبارک باد

میگم این ژابی بچه خوبیه تو تیم ملیم که هست اما بیشتر از 30 میلیون ارزش نداره براش بدیم - تازه یا پول یا هیچی اینکه گاگو بخواد بره برام سخته

shympw
27-06-2009, 23:17
اه اه !
این درنته مث که قرضی می خواد بره فیورنتینا !

david23
27-06-2009, 23:34
اه اه !
این درنته مث که قرضی می خواد بره فیورنتینا !

ایشالا نظرشونو جلب کنه قرارداد ببندن باهاش مام دیگه کاملا راحت شیم

ehsan-totti
27-06-2009, 23:39
من اينم بذارم سياسي تلقي ميشه و حذف ميشه
عواقب بعدشم كه هست

حالا تو بزار
فقط کپی رایت فراموش نشه
اون قبلیا که میزاشتی جتمآ واسه این بوده که کپی رایت نمیدادی:31:

ehsan-totti
27-06-2009, 23:41
فیورنتینا که گفتن منصرف شده:31:
حرف آژاکس و لیگ یونان و ترکیه بود :31:
یکی بیاد اینو ببره دیگه :19::19::19::19:

resident_evil
27-06-2009, 23:44
فیورنتینا که گفتن منصرف شده:31:
حرف آژاکس و لیگ یونان و ترکیه بود :31:
یکی بیاد اینو ببره دیگه :19::19::19::19:

3 تا 100 تومن ! جوون مردم رو حراج کنیم بره !

آقا این ویا فردا معلوم میشه میاد یا نه ؟! کدوم 1 شنبه معلوم میشه ؟!

یه مدافع دیگه هم میخواهیم ! بخرین دیگه !

Crespo
28-06-2009, 00:01
یکی از بچه ها گفته بود 10 رو بدیم رونادو و 9 رو بدیم اسی! این اسی کیه؟! :19:

زن داشت فکر کنم بعد جدا شدن بعد دوباره همونو گرفت :31::31:

زنش کجا بود بیچاره!!!! :13::18: :دی
------------
عجب شبیه امشب، شب تولد رائول![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

♠ ♥ ♦ ♣
28-06-2009, 00:04
تولد رائول مبارک!
چه خوشگل افتاده تو این عکس!

shympw
28-06-2009, 00:14
3 تا 100 تومن ! جوون مردم رو حراج کنیم بره !

آقا این ویا فردا معلوم میشه میاد یا نه ؟! کدوم 1 شنبه معلوم میشه ؟!

یه مدافع دیگه هم میخواهیم ! بخرین دیگه !

نه گفته بود تازه بعد از این دوشنبه میشینه با باشگاه جدی بحث بکنن ! (کلا همه سر کاریم انگار ! : دی)

shympw
28-06-2009, 00:15
شماره 10 ماله اشنایدر (اسی) هست ! : دی

Crespo
28-06-2009, 00:24
مسئله اینه که اصلاً 9 به یه وینگر نمیاد!!!!
10 خیلی بیشتر بهش میاد. شماره 10 واسه اسی خوش یومن نبود. فان در فارت رو دک می کنیم، 23 رو پس میدیم به اشنایدر. 10 رو میدیم به کریس، 5 به کاکا و 9 رو هم به هیگوئین.

پ.ن: رائول همیشه خوشکل، خوش تیپ و خوش عکس بوده و هست و خواهد بود.

kasra_khan2003
28-06-2009, 01:09
یه سوال، این رائول آرایشگاه هم میره؟: دی

resident_evil
28-06-2009, 01:12

خیلی بی ادبی : دی !

SAMCRO
28-06-2009, 01:22
چرا الکی بزرگ می کنی ماجرارو ؟؟ :دي
من گزارشت رو دادم !! :دي :دي

Retired User
28-06-2009, 01:28
بسي جالب بود
مدل موهاش هم خيلي جالبه دي:

چرا الکی بزرگ می کنی ماجرارو ؟؟ :دي
من گزارشت رو دادم !! :دي :دي
آره ؟
منم برم گزارشتو بدم اين يكي رو هم بن كنن؟ دي:

SAMCRO
28-06-2009, 01:31
بسي جالب بود
مدل موهاش هم خيلي جالبه دي:
اقا می شه لینک عکسش رو بزاری ؟؟ من با c p r ox می ام بعضی عکسا رو نشون نمی ده !

آره ؟
منم برم گزارشتو بدم اين يكي رو هم بن كنن؟ دي:
من که موردی ندارم !! :دي خواستی گزارش کن !! :دي ( شوخی کردم نری یه وقت گزارش بدیا !!: دي )

Retired User
28-06-2009, 01:36
البته:

Retired User
28-06-2009, 01:38
resident_evil
كار خودشه
گزارش بچه ها رو همين ميده دي:
الان شترهارو ميفرستم دي:

resident_evil
28-06-2009, 01:40
كار خودشه
الان شترهارو ميفرستم دي:

عجب ! من که خودم آواتارو امضام چیز بودن که : دی !

حالا بیخیال این بحث بشین : دی !

SAMCRO
28-06-2009, 01:48
البته:

این رائول بود ؟؟؟ :31::31::31:

SAMCRO
28-06-2009, 01:50
كار خودشه
الان شترهارو ميفرستم دي:
تازه فهمیدی ؟؟؟ :دي از وقتی اومده همه هی دارن بن می شن توی این تایپیک !!: دي

Retired User
28-06-2009, 01:55
این رائول بود ؟؟؟ :31::31::31:
آره اون سمت چپيه رائوله
همون كچل دي:

saman65
28-06-2009, 08:40
منم تولد رئال مادرید رو تبریک میگم.من رائول رو خود رئال میدونم.:40::31:

حاشیه ها
مورینیو ، کریس رونالدو را را بچه دهاتی بیسواد و بی شخصیت خطاب می کند.

مورینیو مگه دهاتیا چیکارت کردن که انقده دل پری ازشون داری:27:

hosiyar
28-06-2009, 08:53
یوفا: هافبك بازيساز بارسلونا گفت: كاكا و رونالدو از بهترين بازيكنان جهان هستند.

به گزارش یوفا: آندرس اينيستا تصريح كرد: رئال مادريد بازيكنان خوبي را خريده است و نشان داده كه براي فصل آينده و قهرماني در لاليگا و ليگ قهرمانان اروپا مصمم است.

وي افزود: نمي دانم با وجود كاكا و رونالدو در رئال مادريد چگونه مي شود اين تيم را كنترل كرد. كار ما سخت شده و اميدوارم در فصل آينده هم اقتدار بارسلونا را حفظ كنيم

این اینیستا خیلی ترسیده ها . یکی براش آب ببره بریزه رو اونجاش که داره میسوزه !!! :27:

hosiyar
28-06-2009, 08:58
یوفا: مادريد – باشگاه رئال مادريد اسپانيا با فروش "خاوير پدرو ساويولا" مهاجم آرژانتيني اين تيم به باشگاه بنفيکا پرتغال، عمليات خروج شماري از بازيکنان خود را آغاز کرد.

به گزارش یوفا: روزنامه ورزشي آس چاپ مادريد امروز شنبه گزارش کرد باشگاه رئال مادريد و بنفيکا ديروز به صورت رسمي انتقال ساويولا را به مبلغ 5 ميليون يورو تاييد کردند.

طبق اين گزارش ساويولا مهاجم 28 ساله رئال مادريد با باشگاه پرتغالي قرارداد سه ساله امضا کرد که درصورت توافق طرفين يک سال به آن افزوده خواهد شد.

خاطر نشان مي شود که ساويولا در دوره ورزشي 2007 –2008 بدون هيچ هزينه اي وارد تيم رئال مادريد شد و قرارداد چهار ساله با رئال منعقد کرد که در پايان سال ورزشي 2011 خاتمه پيدا مي کرد و سالانه از اين باشگاه 4/5 ميليون يورو دريافت مي نمود.

طبق گزارشهاي رسيده در سال ورزشي جاري که به تازگي به پايان رسيده است ساويولا فقط 479 دقيقه با تيم رئال به ميدان رفت و هيچ گلي نتوانست به ثمر برساند.

آس نوشت که مقامات ورزشي باشگاه رئال مادريد تلاش در انتقال 8 تن از بازيکنان اين تيم را دارند. بنابر گزارشهاي رسيده درصورتي که بازيکنان مزبور موفق به انتقال به باشگاه هاي ديگر نشوند از طرف مقامات باشگاه به آنها گوشزد شده است که هيچگونه فرصتي براي بازي در تيم سال آينده نخواهند داشت.

در همين حال اين روزنامه نوشت که باشگاه رئال مادريد و منچستر يونايتد انگليس ديروز بطور رسمي انتقال " کريستيانو رونالدو" مهاجم پرتغالي به رئال مادريد را تاييد کردند.

خاطر نشان مي شود که باشگاه منچستر يونايتد 94 ميليون يورو بابت فروش رونالدو از رئال مادريد دريافت خواهد کرد که رکورد جديدي در فروش بازيکن فوتبال در جهان مي باشد.

hosiyar
28-06-2009, 08:59
یوفا: مهاجم آرژانتيني تيم فوتبال رئال مادريد گفت: اطمينان دارم رونالدو در كنار من ناراضي نخواهد بود.

به گزارش یوفا گونسالو هيگواين عنوان كرد: در خط حمله رئال مادريد بازيكنان بزرگي بازي مي كنند و من در كار نام‌هاي بزرگي چون كاكا، رونالدو، فان نيستلروي و رائول هيچ ادعايي ندارم و مي دانم كه احتمال نيمكت نشيني‌ام كم نيست اما تلاش مي كنم ميدان خالي نشود و رقابت سالمي با آنها داشته باشم. زوج من و رونالدو مي تواند تيم‌هاي بزرگ لاليگا را به دردسر بيندازد.

david23
28-06-2009, 11:50
یوفا: مهاجم آرژانتيني تيم فوتبال رئال مادريد گفت: اطمينان دارم رونالدو در كنار من ناراضي نخواهد بود.

100% فقط با هم دعوا نکنید

راستی تو این زندگی نامه کریس نوشته بود سال 2005 با فن گل دعوا کرده واسه همین فن گل اومده رئال نیاد دوباره با هم دعوا کنن؟؟؟

ashi-khan
28-06-2009, 12:22
پرس دست‌بردار نيست

پيشنهاد 47 ميليوني رئال مادريد براي آلونسو

خبرگزاري فارس: باشگاه رئال مادريد براي به خدمت گرفتن هافبك تهاجمي ليورپول در تكاپو است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، ژابي آلونسو از رئال مادريد پيشنهاد 47 ميليون يورويي دريافت كرده و اين مبلغ معادل رقمي است كه رئال مادريد براي خريد داويد ويا كنار گذاشته است.
مشخص نيست جنون پرس براي خريد بازيكنان بزرگ تا چه مرزي گسترش دارد اما گزينه آلونسو از ديد كارشناسان تنها يك گزينه تزئيني يا هاليوودي نيست و مي تواند براي رئال مادريد يك خريد فني و بسيار مفيد تلقي شود.

ashi-khan
28-06-2009, 12:40
مادريد در آستانه سه جشن بزرگ

شمارش معكوس براي مراسم معارفه بزرگان

خبرگزاري فارس: هواداران بي شماري در مادريد خود را براي استقبال باشكوه از رونالدو و كاكا آماده مي‌كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، پنجشنبه هفته جاري مراسم معارفه آلبيول كاپيتان و مدافع سايبق والنسيا در برنابئو برگزار مي‌شود.
براي حضور در اين مراسم 30 دقيقه‌اي بيش از 20 هزار تماشاگر بليت 500 يورويي خريده‌اند.
مراسم كريستيانو رونالدو ششم جولاي (دوشنبه 15 تيرماه) در برنابئو برگزار مي شود و از هم اكنون مادريد به خصوص در قسمت شمالي شهر در تدارك اين جشن بزرگ به نظر مي رسد.
كاكا ديگر بازيكن تازه وارد رئال مادريد مراسم معارفه خود را در ميدان سيبلس مادريد تجربه مي كند.
هواداران رئال مادريد براي پذيرايي از سه بازيكن جديد تيم خود لحظه شماري مي كنند.

david23
28-06-2009, 12:58
آقا به اون خدایی که میپرستی دیگه از فارس خبر نزار حالا چه راست چه دروغ

به جای خوشحال شدن از خبر وقتی اسم فارسو میبینم بالا میارم

فکر کنم بقیه بچه هام با نظر من موافق باشن وقتی گل هست چرا میرین ار فارس میزارین

david23
28-06-2009, 13:04
کاکا:رئال تیم تاریخی ولی سیتی نه!

ستاره برزیلی باشگاه مادریدی دلایل پاسخ منفی اش به سران باشگاه سیتی در ژانویه گذشته را برشمرده است.

سایت گل:کاکا امنیت بیشتر و قدمت و تاریخ طولانی تر باشگاه مادریدی را دلایلی دانسته که منجر شده تااو رئال مادرید را به منچستر سیتی ترجیح دهد و به این تیم اسپانیایی بپیوندد. سران باشگاه سیتی در ژانویه گذشته و در بازار نقل و انتقالات زمستانی تا یک قدمی جذب کاکا پیش آمدند ولی روند انتقال این ستاره برزیلی به یک باره متوقف شد و در نهایت کاکا در روسونری ماند. در نهایت بازیکن برتر فوتبال دنیا در سال 2007، سن سیرو را به مقصد سانتیاگو برنابئو ترک کردو از این فصل در کنار کریستیانو رونالدو بخشی از تیم کهکشانی فلورنتینو پرس را تشکیل خواهند داد.
کاکا شک و شبهات را برطرف کرده و در مورد عدم پذیرش پیشنهاد منچسترسیتی حرف زده است:« از پیشنهاد منچسترسیتی در ژانویه گذشته بسیار خوشحال شدم ولی در آن زمان درگیر پروژه دیگری بودم و گاهی وقتها با پروژه هایی که در ذهن داری، نمی دانی به چه مدت زمان برای انجام آن نیاز خواهی داشت. باشگاه های کوچک زیادی در برهه های خاص زمانی، مبالع هنگفتی را خرج کرده اند ولی ناگهان زمانی که مالک آنها تصمیم می گیرد که کار دیگری انجام دهد، سرمایه گذاری در این زمینه متوقف خواهد شد و یا ممکن است بنا به دلایل دیگری از جمله رکود اقتصادی این سرمایه گذاری متوقف شود.
شرایط ممکن است در برخی مواقع فوق العاده باشد ولی در آینده ممکن است این طور نباشد. ممکن است مدیریت باشگاه به ناگاه دچار افت و تزلزل شود و فکر می کنم که اکنون زمان مناسبی برای تغییر رسیده بود و رئال مادرید انتخاب درستی برای من بود. اصلا بحث تفاوت کیفیت لالیگا و لیگ برتر مطرح نیست. چرا که رئال همیشه یک باشگاه بزرگ بوده است و هیچ کس نمی تواند تاریخ این باشگاه و کسب نه جام اروپایی را از آنها بگیرد.»

shympw
28-06-2009, 13:05
News of the World نوشته که اگر رئال در خرید ویا موفق نباشه اون موقع میره سراغ آلونسو !
آخه چه ربطی داره ؟! مهاجم و میانی !

ahmad08
28-06-2009, 14:13
سلام
خوب خبرهای جالبی بود
مخصوصا با خبری که در مورد کاکا و بحث انتقالش به مادرید و سیتی بود خیلی حال کردم.
از همین الان نشون میده بازیکن با تعصبیه و باید مث زیدان تو رئال جاودانه بشه.
دیشبی تا حالا 5 صفحه پیش روی ایول سرعت نور رو رد کردین گرچه تو این تاپیک رد کردن از سرعت نور دیگه چیز تکراری شده دی
================
خوب بچهای عزیز این آخرین یکشنبه ای هست که در خدمتتون هستم
خودم دلم بدجوری گرفته اونقدر که نمیدونم چی بگم
سه سال خاطره سه سال عشق سه سال لذت رو تو این تاپیک تجربه کردم
از جشنها و قهرمانیهاش گرفته تا غصها و غمهاش.
کم کم غیب کبری در پیشه
اینکه آیا باز فرصت میشه که اینجا سر بزنم با کرام الکاتیبینه
ولی هر جا باشم هیچ وقت شما دوستان عزیز رو فراموش نمیکنم
آخرین یکشنبه ای که تو ایرانم دل تو یه چا گذاشتن رو رفتن خیلی سخته خیلی
امیدوارم که هر جا هستم بتونم باز بیام اینجا و با شما هم صحبت بشم
از این تاپیک سیر نمیشم من
چون
عشق است رئال
عشق است رئال
عشق است رئال

Retired User
28-06-2009, 14:29
پس داري از اينجا خلاص ميشي
به سلامتي دي:
يه روز نوبت ما هم ميشه

Retired User
28-06-2009, 14:30
رویستون درنته به صورت قرضی در جمع بنفش‌پوشان حاضر خواهد شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سایت گل- رویستون درنته به احتمال فراوان فصل آینده را در فیورنتینا بازی خواهد کرد. او به صورت قرضی به این تیم خواهد پیوست. گفته می‌شد فیورنتینا قصد دارد 5/9 میلیون یورو برای خرید این هلندی 22 ساله بپردازد اما به نظر می‌رسد انتقال قرضی محتمل‌تر باشد.

پانتالئو کوروینو مدیر ورزشی فیورنتینا می‌گوید: «درنته از اهداف ماست. با رئال مادرید صحبت کرده‌ایم و آنها پذیرفته‌اند او را قرض دهند. درنته از مذاکرات آگاه است و با این انتقال موافق است.» اما انتقال قطعی او هم بعید نیست. کوروینو می‌گوید: «تلاش می‌کنیم مبلغ انتقال را کاهش دهیم. انتظار داریم در طول این هفته قرارداد درنته نهایی شود.» رئال در سال 2007 درنته را خرید اما او نتوانسته جایی در ترکیب ثابت تیمش بیابد.

♠ ♥ ♦ ♣
28-06-2009, 14:32
اسم این درنته میاد یاد بازی با یوونتوس میفتم!!

ali_ranger22
28-06-2009, 15:11
احمددددددددددددد کجاااااااااا ؟؟؟؟؟؟؟
نــــــــــــــــه !!!!!! نــــرو !! :((((((
ناراحت کردی مارو که

resident_evil
28-06-2009, 15:14
احمد یعنی دیگه نمیای لایو ؟! ( چه جالب پس همین امروز یه گلد یه ساله بگیرم ! ) : دی

همون جا که قرار بود بری میری ؟!

ahmad08
28-06-2009, 15:16
احمددددددددددددد کجاااااااااا ؟؟؟؟؟؟؟
نــــــــــــــــه !!!!!! نــــرو !! :((((((
ناراحت کردی مارو که
والا علی جان هر امدنی رفتنی داره
فقط زمانشه که کی میایی کی میری
دوران ما هم کم کم به پایانش نزدیک میشه
البته هنوز معلوم نیست صد در صد
ولی به احتمال 80 در صد که آخر این هفته آخر کار ما هم خواهد بود
امیدوارم اینطور نشه
بدون این تاپیک من زنده نمیمووونم دی

♠ ♥ ♦ ♣
28-06-2009, 15:19
والا علی جان هر امدنی رفتنی داره
فقط زمانشه که کی میایی کی میری
دوران ما هم کم کم به پایانش نزدیک میشه
البته هنوز معلوم نیست صد در صد
ولی به احتمال 80 در صد که آخر این هفته آخر کار ما هم خواهد بود
امیدوارم اینطور نشه
بدون این تاپیک من زنده نمیمووونم دی
احمد خیلیا خدافظی کردن از فروم و گفتن دیگه نمیایم ولی بعد از یه ماه برگشتن با فعالیت بیشتر: دی

ahmad08
28-06-2009, 15:19
احمد یعنی دیگه نمیای لایو ؟! ( چه جالب پس همین امروز یه گلد یه ساله بگیرم ! ) : دی

همون جا که قرار بود بری میری ؟!
گیم و لایو و ایکس باکس که صد در صده تازه به چن نفر سپردم که کسی اگه با قیمت خوب میخواست بگه میفروشم
ولی فورم بازی و گشت و گذار تو اینترنت رو هنوز نمیدونم
شاید اونطرفا باز فرصت کنم بیام
گرچه نمیتونم دل بکنم ولی خوب اگرم بیام شاید هفته ای یه پست باشه شایدم ماهی یکی
اما خوب من باشم یا نباشم بچها هوای اینجا رو دارن نمیذارن تاپیک بخوابه

ahmad08
28-06-2009, 15:22
احمد خیلیا خدافظی کردن از فروم و گفتن دیگه نمیایم ولی بعد از یه ماه برگشتن با فعالیت بیشتر: دی
منم گفتم چندان مطمئن نیستم چون واقعا دل کندن سخته از این تاپیک
همه چی هفته بعد مشخص میشه
هفته بعد هر چی خواستین رو براتون میگم دی

♠ ♥ ♦ ♣
28-06-2009, 15:29
farare maghz ha ke migan hamine ha:(

david23
28-06-2009, 15:37
داش احمد داری میری مادرید

2شنبه برو مراسم معارفه :دی

لباس رئالی که گفتی یادت نره ها :دی

شماره 9 :دی

Retired User
28-06-2009, 15:52
راستي حالا احمد كجا ميخواد بره؟

SAMCRO
28-06-2009, 16:52
سلام
خوب خبرهای جالبی بود
مخصوصا با خبری که در مورد کاکا و بحث انتقالش به مادرید و سیتی بود خیلی حال کردم.
از همین الان نشون میده بازیکن با تعصبیه و باید مث زیدان تو رئال جاودانه بشه.
دیشبی تا حالا 5 صفحه پیش روی ایول سرعت نور رو رد کردین گرچه تو این تاپیک رد کردن از سرعت نور دیگه چیز تکراری شده دی
================
خوب بچهای عزیز این آخرین یکشنبه ای هست که در خدمتتون هستم
خودم دلم بدجوری گرفته اونقدر که نمیدونم چی بگم
سه سال خاطره سه سال عشق سه سال لذت رو تو این تاپیک تجربه کردم
از جشنها و قهرمانیهاش گرفته تا غصها و غمهاش.
کم کم غیب کبری در پیشه
اینکه آیا باز فرصت میشه که اینجا سر بزنم با کرام الکاتیبینه
ولی هر جا باشم هیچ وقت شما دوستان عزیز رو فراموش نمیکنم
آخرین یکشنبه ای که تو ایرانم دل تو یه چا گذاشتن رو رفتن خیلی سخته خیلی
امیدوارم که هر جا هستم بتونم باز بیام اینجا و با شما هم صحبت بشم
از این تاپیک سیر نمیشم من
چون
عشق است رئال
عشق است رئال
عشق است رئال
من تو رو می کشم !! یعنی چی که نمی ای ؟؟؟؟ خجالت نمی کشی ؟؟؟ واقعا ؟؟؟ بابا بی خیال واسه چی می خوای بری ؟؟؟ :19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19:

گرچه نمیتونم دل بکنم ولی خوب اگرم بیام شاید هفته ای یه پست باشه شایدم ماهی یکی
اگه هر روز پست ندی می ایم خونتون به زور می کشیمت بیرون !! چی فک کردی ؟؟؟؟ :31::31:

راستي حالا احمد كجا ميخواد بره؟

شایعس من خودم ازش پرسیدم گفت می خوام بچه ها رو سر کار بزارم !! :31::31::31:

shympw
28-06-2009, 17:15
احمد مگه میری گوانتانامو ! : دی یعنی 1 ساعت اینترنت تو غربت گیرت نمی آد !
شتر های خارجی واست می فرستم ! آدرس بده !
--------------
آربلوا می خواد از لیورپول بره.

ali_ranger22
28-06-2009, 17:35
احمد اونور آب اینترنت ریخته !!!!! روزی نیم ساعت یعنی نمی تونی بیای نت ؟!!

ehsan-totti
28-06-2009, 18:26
یکی از بچه ها گفته بود 10 رو بدیم رونادو و 9 رو بدیم اسی! این اسی کیه؟! :19:
زنش کجا بود بیچاره!!!! :13::18: :دی

حالا زن دوست دختر نامزد هر چی :31: مدل خیلی معروفی هم بود :31: البته واسه خودشون معروف بود من که نمیشناختم :31::31: خیلی هم همدیگرو دوست داشتن :31:

cyrus_ln
28-06-2009, 18:45
قضیه چیه احمد؟
چی به چیه کی به کیه؟:(
:((((((((((((

ahmad08
28-06-2009, 18:49
نه خوب من اونجا برا تحصیل میرم
تازه در کنارش کار هم بکنم
تازه در کنارش باید به مشق درس و دانشگاه هم برسم
تازه در کنارش باید با شرایط اونجا خودمو وفق بدم و یه عالمه مشکلات
خلاصه اینطوری