PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه رئال مادريد: Real Madrid C.F. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47

aRThaS_08
09-06-2009, 09:55
10000 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/65.gif

SAMCRO
09-06-2009, 09:56
اونو ريبري بپوشه بهتره
نه بابا ریبری بره شماره 99 رو بپوشه ! 5 رو بدین به من !! :دي
ولی کاکا اگه 5 رو بپوشه قشنگ تره ! یا حداقل همون 22 !!

aRThaS_08
09-06-2009, 09:57
برو بيرون خائن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خائن خودتی

روی درک کویت که نمیشه حساب کرد باید ویا رو جذب کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SAMCRO
09-06-2009, 09:57
درضمن ویا و سیلوا رو لیورپول هم میخواد و من بین رئال و لیور ترجیح میدم برن لیور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
می زنم نصفت می کنما !! :دي
اخه لیورپول رو با رئال مقایسه می کنی ؟؟؟ مثلا بگو کل باشگاههای انگلیسی دارن پولاشون رو جمع می کنن تا یه پیشنهادی بدن به اینا !! :دي

aRThaS_08
09-06-2009, 09:58
ببینم بچه ها من نبودم که راموس نیوردین که ؟

راموس هنوز خودمم دیگه تو این تاپیک ؟ : دی

SAMCRO
09-06-2009, 09:58
10000 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هه هه ! سریعا تف کن !! :دي

SAMCRO
09-06-2009, 09:59
ببینم بچه ها من نبودم که راموس نیوردین که ؟

راموس هنوز خودمم دیگه تو این تاپیک ؟ : دی
بروبابا !! :دي
یهساله اینجا نیومدی دادیمش رفت ! :دي

aRThaS_08
09-06-2009, 09:59
اخه لیورپول رو با رئال مقایسه می کنی ؟
درسته زیاد پول نداره لیور ولی چون زوج خط حمله ی ویا یعنی تورس اونجاس بنظر من ویا با تورس کامل میشه : دی

aRThaS_08
09-06-2009, 10:00
بروبابا !! :دي
یهساله اینجا نیومدی دادیمش رفت ! :دي
گه خوردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/12.gif

من عاشق راموسم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/2.gif

به کی دادیدش حالا من برم باهاش مذاکره کنم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/20.gif

aRThaS_08
09-06-2009, 10:01
دوستان انگار كاكا شماره 21 رو مي پوشه
غلط کرده فقط 5

وقتی رونالدو اومدم باید 7 رائول رو بدن بهش : دی

SAMCRO
09-06-2009, 10:02
غلط کرده فقط 5

وقتی رونالدو اومدم باید 7 رائول رو بدن بهش : دی
دیگکه داری پررو می شیا !!: دي

SAMCRO
09-06-2009, 10:03
گه خوردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من عاشق راموسم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به کی دادیدش حالا من برم باهاش مذاکره کنم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برو همون PES ت رو بازی کن و در موضوهای بزرگترا دخالت نکن !!: دي

aRThaS_08
09-06-2009, 10:03
دیگکه داری پررو می شیا !!: دي
ویا اومدم باید 7 بدن دیگه چجوریش به خودشون مربوطه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/21.gif

aRThaS_08
09-06-2009, 10:05
برو همون PES ت رو بازی کن و در موضوهای بزرگترا دخالت نکن !!: دي
یه مسترلیگ زدم با رئال آقا خدا شده بود اصلن

تورس و رونالدو و کاکا و جان تری و چیوو و جرارد و بالاک و مسی رو خریده بودم تو هر سال 400گل زده داشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/21.gif

یه بازی با منجستر داشتم بازی هنگ کرد تا امرو هم درست نشده نمیتونم ادامشو برم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/20.gif

aRThaS_08
09-06-2009, 10:06
من یه پیشنهاد برای رئال دارم

آگرو مهاجم اتلتیکو هم چیزه خوبیه : دی

cyrus_ln
09-06-2009, 10:08
پس بلخره کاکا اومد
مبارکه :دی

aRThaS_08
09-06-2009, 10:10
من بجای زیدان بودم به برهانی هم آفر میدادم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/24.gif

kasra_khan2003
09-06-2009, 11:08
من یه عالمه پیغام تبریک نوشتم، پرید!!!

ای بابا!

در کل تبریک میگم، اصلا تبریک گفتن نداره که بابا!

ما که میدونستیم میاد، میلانی ها نمیدونستن! برین به اونا تسلیت بگین.

الان بر میگردن میگن نه، کاکا دیگه تاریخ مصرفش گذشته بود، واسه همین بود که دادیمش به شما!

Retired User
09-06-2009, 12:37
اونا پرز رو با كالدرون ... مقايسه ميكردند
بعد فهميدند كه عجب اشتباه بزرگي كردند

pedramch
09-06-2009, 12:40
مبارکه.........
ولی نه به اون که نمیومد..
نه به این که قرارداد 6 ساله امضا کرد:دی

MORINIO
09-06-2009, 12:46
به گزارش RmadridFC: سرانجام ستاره برزیلی میلان به جمع کهکشانی ها ملحق شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ریکی کاکا مهاجم برزیلی میلان سرانجام به رئال مادرید انتقال یافت. رسانه های اسپانیایی طی چند روز گذشته از انتقال کاکا به رئال خبرداده بودند تا اینکه شب گذشته هردوباشگاه میلان و رئال مادرید این خبر را به طور رسمی تائید کردند. کاکا بدین ترتیب با قراردادی معادل 65 میلیون یورو به تیم اسپانیایی پیوست.

در بیانیه ای که باشگاه رئال مادرید بدین منظور منتشر کرده آمده که کاکا بعد از توافق حاصل شده میان این باشگاه و مسوولان میلان، رسما بازیکن رئال مادرید محسوب می شود.او حتی معاینات پزشکی را هم پشت سرگذاشته و یک قرارداد شش ساله با رئال مادرید امضا کرده است.

در همین حال سایت اختصاصی باشگاه میلان نوشت: از فصل آینده کاکا در تیم رئال مادرید توپ خواهد زد. باشگاه میلان از او که قهرمانی بزرگ برای این تیم بوده و نقش مهمی در موفقیتهای این تیم در شش سال گذشته ایفا کرده است، قدردانی می کند. پرکردن جای خالی او که یک الگوی کامل از بازیکن حرفه ای است برای این تیم بسیار سخت خواهد بود. مسوولان باشگاه میلان و بازیکنان و هواداران این تیم برای او بهترین آرزوها را در حرفه ورزشی اش دارند.

کاکا در محل اردوی تیم ملی برزیل درسائوپائولو معاینات پزشکی لازم برای پیوستن به رئال مادرید را پشت سرگذاشت. این قرارداد زمانی رسمی شد که کاکا 27 ساله با سیلویو برلوسکونی رئیس باشگاه میلان تلفنی صحبت کرد و این درحالی بود که مسوولان روسونری طی روزهای پیش احتمال اینکه کاکا از میلان جدا شود را مطرح کرده بودند.

کاکا سال 2003 به میلان پیوست و نقش مهمی درکسب اسکودتویی که میلان در سال 2004 بدست آورد، ایفا کرد و سال 2007 با این تیم به عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان دست یافت.

فلورنتینو پرس از ماهها پیش گفته بود که هرطور شده کاکا و بسیاری از بازیکنان بزرگ جهان را به جمع کهکشانی ها می آورد و ظاهرا کاکا اولین بازیکن در فهرست او بود. ..

MORINIO
09-06-2009, 12:48
به گزارش RmadridFC: ستاره جدید رئال مادرید از انتقال به این تیم و ترک میلان حرف زده است...

کاکا سرانجام بعد از مذاکرات طولانی میان رئال ماردید و میلان با عقد قراردادی 65 میلیون یورویی به تیم اسپانیایی پیوست. ستاره 27 ساله تیم مادریدی بعد از عقد این قرارداد در مورد دلایل ترک میلان و انگیزه هایش در تیم جدیدش گفته است.

او در گفت و گویی با رسانه ها اعلام کرد:" من می خواستم در میلان بمانم. ولی بحران اقتصادی کنون جهان باشگاه را بیش از حد روی تیمها و به خصوص میلان تاثیر گذاشته است. برای همین من با مسوولان میلان حرف زدم و ما به این نتیجه رسیدیم که فروش من بهترین راه برای هر دو طرف است."

کاکا حتی در مورد اینکه زین الدین زیدان گفته که پیراهن شماره پنج خود را به او می دهد صحبت کرد:" پوشیدن این پیراهن مسوولیت سنگینی می طلبد.زیدان برای رئال مادرید و تیم ملی فرانسه بازیکن بزرگی بوده و من ترجیح می دهم پیراهنی که شماره او را دارد استفاده نکنم. ولی بگذارید کمی در این مورد صبرکنیم و سپس تصمیم بگیریم. بازی کردن در رئال مادرید واقعا فوق العاده است. من 27 سال دارم و تا امروز به هرافتخاری به عنوان یک بازیکن دست یافته ام. من به عنوان یکی از بهترین بازیکنان جهان به این تیم می روم ولی هنوز با رئال به هیچ عنوانی نرسیده ام و این انگیزه من برای شروع این رقابت جدید خواهد بود. من مطمئن هستم با رئال به افتخارات زیادی دست می یابم. فلورنتینو پرس هنوز درتلاش است تا تیم را کامل ترکند و بدین ترتیب ما می توانیم دوباره قهرمان اسپانیا و اروپا شویم"

کاکا همچنین گفت که بکام هم تیمی سابق او در میلان، کمی در مورد رئال مادرید با او حرف زده است:" بکام به من گفت که رئال مادرید یک باشگاه عالی برای بازی کردن است و به من کمک می کند تا بیشتر از این به عنوان یک بازیکن پیشرفت کنم.من از اینکه با اسطوره هایی مثل رائول و کاسیاس هم تیمی شده هم هیجان زده هستم و می خواهم نقش کلیدی و مهمی درتیم داشته باشم و با این باشگاه تاریخ ساز شوم."

کاکا در پایان گفت که توافق با رئال مادرید مدتها قبل انجام شده بود ولی او ترجیح داده تا امروز و بعد از بیانیه رسمی باشگاه برای اعلام رسمی این خبر به رسانه ها صبر کند.
کاکا درپایان در مورد میلان گفت:" من همیشه به این تیم و به برلوسکونی مدیون هستم و خاطرات خوبی از آنها در ذهن دارم."

--------------------------

اون تیکه قرمزه رو اونایی بخونن که تا همین چند ساعت پیش رفتن کاکا به رئال رو شایعه میدونستن!!!!:27:

h_starboy
09-06-2009, 13:03
کاملا مشخص بود که واقعیت داره .
حالا باید بریم برای بازیکنای دیگه مثل ریبری ویا رونالدو و ...

hosiyar
09-06-2009, 13:04
آخ جووووون . پرز عاشقتم ! ایول کاکا .

ahmad08
09-06-2009, 13:04
اوه اوه چه خبره
سلام بچها
یعنی نبودین دیگه نبودین
دیشب غوغایی بود
تو یه فورم انگلیسی دقیقه به دقیقه گفته میشد که چه خبره
وقتی گفت که کاکا رسما اعلام کرده رئالی هستش غوغا شد
یعنی ترکید فورم
بعضی غیر رئالی ها فحش میدادن
رئالیها فقط میگفتن
هالا مادرید هالا پرز
میلانیها گریه میکردن دی
غوغایی بودش
منم تا 6 صبح اینجا داشتم پست میذاشتم و اولین کسی بودم که خبر شدم تو ایران فکر کنم
خلاصه جای شما دیشب اینجا خالی بودش
با یه میلانی دعوا کردم
عجب شبی بود دیشب.
حالا عجب شبی شود فردا شب که رونالدو میاد دی
-

MORINIO
09-06-2009, 13:12
حالا پرز باید بره سراغ رونالدو و ریبری و سیلوا و ویا!!: دی

resident_evil
09-06-2009, 13:15
مگه قراره فردا شب رونالدو بیاد ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MORINIO
09-06-2009, 13:19
مگه قراره فردا شب رونالدو بیاد ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا فردا نشد پس فردا : دی

ahmad08
09-06-2009, 13:19
دو خبر خوشحال کننده دیگر واس شما رئالیها عزیز تر از جان.
راستی td جان و دوست عزیزم کسری (اها بندریش کن بلاخره یاد گرفتم ) و ارتاس و حسین و بقیه دوستان از همه تون متشکرم خدایشش امروز ترکوندین
خیلی ممنون
خسته نباشین.
=====================
و حالا این دو خبر:
1:خبر اول و بسی خوشحال کننده اینه که
فرانک ریبری هافبک خلاق باشگاه بایرن خطاب به مدیران باشگاه گفته :
کمی منطقی باشید همه از عشق و علاقه من به رئال مادرید و زیدان میدونند پس خواهشا سد راه موفقعیت من نشوید.
این واقعا بسی جای خوشحالی داره .
==========
و اما خبر دوم که کم از اولیش نیست:
داوید ویا ابراز داشته که رئال مادرید خانه امن من است.
اینو در حالی گفته که شایعه ها از احتمال پیوستنش به چلسی می گویند.
ولی چطور است کسی به تیم انلگیسی بپیوندد در حالی که وکیلش در مادرید است .
=================
این دو خبر رو هم از من داشته باشید

Sam Fisher 11
09-06-2009, 13:31
ولی نه به اون که نمیومد..
نه به این که قرارداد 6 ساله امضا کرد
: دی آره خوب...
اگه مصدوم نشه سنش کفاف میده: دی
امیدوارم تا حدی روزهای خوش زیدان رو تکرار کنه....

Sam Fisher 11
09-06-2009, 13:33
ولی چطور است کسی به تیم انلگیسی بپیوندد در حالی که وکیلش در مادرید است
کاراگاه شدی؟: دی ببینم پرز عموت میشه احمد؟: دی

کمی منطقی باشید همه از عشق و علاقه من به رئال مادرید و زیدان میدونند پس خواهشا سد راه موفقعیت من نشوید.
مرسی احمد جون فکر کردم صبح شوخی کردی: دی

ahmad08
09-06-2009, 13:39
کاراگاه شدی؟: دی ببینم پرز عموت میشه احمد؟: دی

مرسی احمد جون فکر کردم صبح شوخی کردی: دی

مگه من شوخی دارم با شما آقا دی
نه پرز عموی من نمیشه ولی همه تو مادرید همه منو عمو صدا میکنند دی
نه خبرها همه جدی هستن و شایعه نیستن.
حتما خوندین
خود کاکا هم گفته بودش که از خیلی وقت انتقال من قطعی شده بود و همه حرفا زده شده بود و کارها انجام شده بود هیچی نمی گفتم تا اینکه رسما از مطبوعات اعلام کنم.
--------------
خوب دوستان خوان کارلوس هرناندز پزشک باشگاه امروز از برزیل عازم اسپانیا میشه(امیدوارم دچار سانحه هوایی نشه ) دی
امیدوارم هنوز تو فرودگاه مادرید ننشسته همونطوری بره پرتغال و از رونالدو هم تست بگیره
دی
ریبری رو بدون تست من قبولش میکنم اگرم که بچها مخالفت کردن اشکال نداره هرناندز رو میگم یه تک پا فرانسه هم بره.
ویا و سیلوا و آلبیول رو هم اصلا لازم نیست هرناندز رو بفرستیم دستشون و میگریم همین کلینیک سر کوجه میبریم گواهی پزشک میگیریم تموم.
چه میکنه این عموووووووووووو پرز.

pedramch
09-06-2009, 13:40
حالا پرز باید بره سراغ رونالدو و ریبری و سیلوا و ویا!!: دی
وای...
چه شود....
راستی شرمنده!
کیا از رئال رفتن؟
کیا اومدن؟(بجز کاکا)

MORINIO
09-06-2009, 13:43
فقط کاکا اومده کسی هم نرفته اما خیلیا احتمالا میرن! البته مموت هم رفتنیه! : دی

aRThaS_08
09-06-2009, 14:10
کاناوارو رفته که شمارشو دارن میدن به کاکا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/21.gif

اینو یادت رفت بگی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/4.gif

من یه تست تو پس زدم از همشون خوشگلتر تو لباس رئال همون کاکاس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/4.gif

احمدجون اگه رونالدو بیاد خودم به پرز میگم 7 رو از رائول بگیرن بدن بهش : دی

من تو این فکرم هم ویا شمارش هفته هم رونالدو هم رائول

شما بین اینا کدوم رو لایقتر به شماره7 میدونید ؟ : دی
1. رائول
2. رونالدو
3. ویا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/4.gif

ahmad08
09-06-2009, 14:14
کاناوارو رفته که شمارشو دارن میدن به کاکا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینو یادت رفت بگی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من یه تست تو پس زدم از همشون خوشگلتر تو لباس رئال همون کاکاس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

احمدجون اگه رونالدو بیاد خودم به پرز میگم 7 رو از رائول بگیرن بدن بهش : دی

من تو این فکرم هم ویا شمارش هفته هم رونالدو هم رائول

شما بین اینا کدوم رو لایقتر به شماره7 میدونید ؟ : دی
1. رائول
2. رونالدو
3. ویا

بدون شک شماره 7 به نام رائول گنزالز بلانکو کاپیتان افسانه ای رئال برا همیشه محفوظ خواهد ماند
همانند شماره 3 برای مالدینی
.................................
خوب این همه 7 داریم
17
27
77
یکیشو بگیرن دیگه.
==============

aRThaS_08
09-06-2009, 14:16
نه نه ... من کلا با رائول مشکل دارم

به همین دلیل

باید بدنش به رونالدو : دی

مسترلیگ هم 14دادم به رائول

7 به راموس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/8.gif

4 به سیدرف [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/21.gif

resident_evil
09-06-2009, 14:17
بدون شک شماره 7 به نام رائول گنزالز بلانکو کاپیتان افسانه ای رئال برا همیشه محفوظ خواهد ماند
همانند شماره 3 برای مالدینی
.................................
خوب این همه 7 داریم
17
27
77
یکیشو بگیرن دیگه.
==============

7777 مال رونالدو
777 مال ویا
77 هم کاکا !
07 هم مال یکی دیگه !
77777 به فروش میزاریم !

احمد بدو خبر بده !

aRThaS_08
09-06-2009, 14:22
احمد جان اسم مستعار بچه ها رو میگی ؟ جدیدا رو ...

طی تهمت های خیانت که به من زدن مدت زیادی تو این تاپیک نیومدم : دی

من راموس هستم همچنان دیگه ؟ : دی

Retired User
09-06-2009, 14:29
احمد جان اسم مستعار بچه ها رو میگی ؟ جدیدا رو ...

طی تهمت های خیانت که به من زدن مدت زیادی تو این تاپیک نیومدم : دی

من راموس هستم همچنان دیگه ؟ : دی
منم هاينزه هستم دي:

M A X I M U M
09-06-2009, 14:29
نه نيستي
بعد يه سال مياي ميخواي راموس هم باشي
خجالتم نمي كشه :دي
فردا شب نوبت رونالدو :دي

Retired User
09-06-2009, 14:30
امروز اصلا حال خبر گذاشتن نداشتم اما اين خبر يه حال ديگه اي بهم داد
گفتم بذارم شما هم حال كنيد

كاكا: براي تحقير بارسلونا آمده‌ام یوفا: بازيكن تازه وارد و برزيلي رئال مادريد در اولين واكنش خود پس از عقد قرارداد با رئال مادريد گفت: براي تحقير بارسلونا آماده‌ام.

به گزارش یوفا كاكا عنوان كرد: قرارداد من با رئال مادريد منعقد شده اما بر سر برخي جزئيات بايد بيشتر با پرس صحبت كنم كه به احتمال فراوان مشكلي در اين موارد نداريم.

وي افزود: اينكه مدت ها مدنظر رئال مادريد بوده ام براي من بسيار ارزشمند است و اگر بارها بر ماندنم در ميلان تاكيد كرده ام به اين خاطر است كه نمي خواستم هواداران را از خود برنجانم.
كاكا بدون آنكه خبرنگاران سئوالي بپرسند؛ گفت: من براي تحقير بارسلونا آمده ام و در سال آينده اين كار را انجام خواهم داد.

كاكا در پاسخ به اين سئوال كه آيا از رقابت با بزرگان مادريدي هراسي دارد يا خير تاكيد كرد: آنقدر تجربه دارم كه تحت تاثير اين مسائل قرار نگيرم اما مي دانم كه روزهاي سختي در پيش روي من است.

طبق اعلام منابع خبري كاكا با رئال مادريد تا سال 2015 قرارداد بسته است.

Retired User
09-06-2009, 14:31
سران رئال مادرید پس از خرید کاکا، حالا قصد خرید کریس رونالدو را دارند.

کلوپ هواداران رئال مادرید در ایران:
سران رئال مادرید چندسالی است که به دنبال خرید کریستیانو رونالدو از منچستر یونایتد هستند و علاقه زیادی به جذب این مهاجم پرتقالی دارند. البته ممکن است با قیمت بالای رونالدو و خرجی که برای خرید کاکا از میلان کردند، مقداری در پول به مشکل برخورند.

پرز قدرت و استعداد مثال زدنی در جذب بازیکنان بزرگ دارد و این را در دوره اول ریاستش با خرید امثال، لوییس فیگو، زیدان، بکهام، رونالدو و اوون نشان داده است. این قدرت به هواداران مادریدی این امید را می دهد که رونالدو را هم در تیم خود و با لباس معروف رئال مادرید ببینند.

البته پرز می داند که خرید تمام ستاره های لیستش کار مشکلی است و قصد هم ندارد اشتباه خرج کند و اینکه رابطه ای را با باشگاه حریف بر هم زند. به همین دلیل وی تصمیم دارد ابتدا به سران منچستر مذاکره و سپس به سراغ خود رونالدو برود.

فلورنتینو پرز در مصاحبه با شبکه Sky Sport 24 گفت: "ما همیشه به خرید بازیکنان بزرگ فکر می کنیم. کریستیانو رونالدو و زلاتان ابراهیموویچ هم جزو همین بازیکنان هستند. ما دوست داریم که این بازیکنان را به رئال مادرید بیاوریم، ولی خرید همه آنها برایمان مشکل است و نمی شود همه آنها را در یک تیم برای یک فصل جای داد. ما اول به سرغ منچستر یونایتد برای خرید رونالدو می رویم و سعی می کنیم با منچستر یونایتد مذاکرات خوبی داشته باشیم، چرا که قبل از هرچیز برای ما روابط بین دوباشگاه مهم است."

davy jones
09-06-2009, 14:43
سلام
آقا من یکی از طرفدارای باشگاه منچسترم.
ظاهرا این جور که بوش میآد رونالدو رفتنیه.
یه سوال از احمد حون داشتم: احمد جون تو که اینقدر روابط نزدیکی با پرز داری میتونی ازش بپرسی که آیا قصد خریدن نمانیا ویدیچ رو هنوز تو سرش داره یا؟( نه آخه توی یکی از مصاحبه های قبلیش صراحتا این موضوع رو عنوان کرده بود و تاکید کرده بود که دیگه نمیخواد اشتباهی رو که سال 2001 مرتکب شد و همه اش مهاجم خرید و به خط دفاعی فکر نکرد رو تکرار کنه. برا همینم میخواست به همراه رونالدو ، ویدیچ رو هم به مادرید بیاره!)

aRThaS_08
09-06-2009, 14:48
منم هاينزه هستم دي:
ایییی چقدم من از هاینزه بدم میاد : دی

هاینزه رو من بودم میفروختم یا ریسه یا چیوو رو میگرفتم : دی

ویدیچ
بیاد عالی میشه : دی

بعد يه سال مياي ميخواي راموس هم باشي
خجالتم نمي كشه :دي
فردا شب نوبت رونالدو :دي
من همینجا اعلام میکنم کاکا خودمم : ))

SAMCRO
09-06-2009, 15:55
من راموسم عزیز ! شما برو ساویلا رو وردار !!: دي درنته هم هست ! :دي

من همینجا اعلام میکنم کاکا خودمم : ))
شما bجا می کنی !
یکی از بچه های میلانی که طرفدار رئال بود از پارسال اینو گفته بود ! شما برو درنته باش !! :دي

resident_evil
09-06-2009, 15:58
من راموسم عزیز ! شما برو ساویلا رو وردار !!: دي درنته هم هست ! :دي

Dudek هم هستش !

boomba
09-06-2009, 16:10
سلام
راستش در ایسنا می خوندم که کاکا بعد از ثبت قرارداد گفته امدم تحقیر شدن بارسلونا را ببینم.................
پول چه کار ها که نمیکنه ادبیات کلامی رو تغییر میده

ali_ranger22
09-06-2009, 17:05
توافق رئال و والنسیا بر سر انتقال ویا

به نوشته مطبوعات اسپانیا داوید ویا در آستانه پیوستن به رئال مادرید قرار دارد...

سایت گل : به نوشته روزنامه مارکا مسئولان رئال مادرید برای جذب داوید ویا با رقم 38 میلیون یورو به توافق رسیدند.ویا که همچنین مورد توجه باشگاه چلسی نیز قرار داشت به تعداد گل هایی که برای رئال در صورت پیوستنش به این تیم به ثمر خواهد رساند دستمزد بیشتری دریافت می کند. رئالی ها بعد از جذب کاکا با رقم 65 میلیون یورو اکنون در آستانه یک خرید گرانقیمت دیگر هستند.فلورنتینو پرس رئیس رئال مردی است که پیش از این نشان داده علاقه زیادی به جذب ستاره ها دارد.این در حالی است که خورخه بالدانو این اخبار و پیوستن احتمالی ویا به رئال را تایید نمی کند.
او به ال موندو دپورتیوو می گوید :"ما هیچ پیشنهاد جدید برای جذب ویا به والنسیا ارائه نکرده ایم و تنها اینکه چه مهاجمی را جذب کنیم با سران باشگاه مذاکره کرده ایم.هنوز باشگاه رئال مادرید رسما توافق برای جذب ویا را تکذیب نکرده و از طرف دیگر آن را تایید هم نکرده است.

shympw
09-06-2009, 17:19
گالیانی گفت که رئال 67.2 میلیون یورو واسه کاکا پرداخت کرده.

aRThaS_08
09-06-2009, 17:28
Edited !
Just 4 Ahmad

aRThaS_08
09-06-2009, 17:29
پس رونالدو بیاد منم

تنها کسی که اینجا از رونالدو خوشش میومد من بودم 7-8ماه پیش !

Ahmad-Ra
09-06-2009, 18:20
به به... خوشی به احولا... امروز شبکه ۲ تو اخبار ورزشی اعلام کردن کاکا اومد

ahmad08
09-06-2009, 18:39
سلام
آقا من یکی از طرفدارای باشگاه منچسترم.
ظاهرا این جور که بوش میآد رونالدو رفتنیه.
یه سوال از احمد حون داشتم: احمد جون تو که اینقدر روابط نزدیکی با پرز داری میتونی ازش بپرسی که آیا قصد خریدن نمانیا ویدیچ رو هنوز تو سرش داره یا؟( نه آخه توی یکی از مصاحبه های قبلیش صراحتا این موضوع رو عنوان کرده بود و تاکید کرده بود که دیگه نمیخواد اشتباهی رو که سال 2001 مرتکب شد و همه اش مهاجم خرید و به خط دفاعی فکر نکرد رو تکرار کنه. برا همینم میخواست به همراه رونالدو ، ویدیچ رو هم به مادرید بیاره!)

سلام بر دوست عزیز چطوری خوبی؟
پیش به سوی رئال قدرتمند
بله دیشب هم طی اجلاسی که بین من و والدانو و پرز و زیدان بودش فکر خرید چند دفاع رو داشتیم.
ژوان-گودین-رودریگز-ویدیچ-لوسیو-آلبیون از جمه مدافعین هستن که فعلا اسمشون تو لیست هست و در این میان ژوان و گودین و رودریگز بسی به رئال نزدیک هستن اما ویدیچ رو منچستر قیمتی بالاتر از رونالدو میخوادش و لوسیو هم بخاطر خرید ریبری فکر نکنم بشه گرفتش.
البیول رو از همین الان رئالی بدون مگر اینکه پرز نظرش عوض شه.
از بین رونالدو و ابراهیموویچ فقط به یکی فکر میکنیم
یا رونالدو یا ابرا
جفتشون امکان پذیر نیست.
ولی مطمئن باشید که از هر لحاظ تیم خوبی رو برا فصل بعد خواهیم داشت
در ضمن دوستمون حرف ویا رو زد باید بگم هر سه بازیکن والنسیا به رئال نزدیک شدن
هم ویا
هم سیلوا
هم البیول
-------

ahmad08
09-06-2009, 18:40
گه خوردی !

تو که کاسیاس بودی کثافت :-w
قبول باشه تو راموس
ولی عزیز خواهشا حرمت تاپیک رو نگه دار
حتی اگه شوخی هم باشه
==========================
والا خیلی وقته دیگه اینجا اسم مستعار نداریم
دوستان زیاد شدن
حفظ کردن اسم خودشون ساده نبود چه برسه اسم مستعارشون
ولی در هر حال اگه دوست داری شما رو راموس صدا میزنیم

lord_alone_dark
09-06-2009, 18:41
دوستان لطفا ادب رو رعایت کنن چون طرفدار های رئال به با شخصیت بودن شهره هستن

ali_ranger22
09-06-2009, 19:00
دعوا نکنید من از یه ماه پیش کاکا رو واسه خودم رزرو کردم !

resident_evil
09-06-2009, 19:15
من کاسیاس میخوام : دی !

aRThaS_08
09-06-2009, 19:32
قبول باشه تو راموس
ولی عزیز خواهشا حرمت تاپیک رو نگه دار
حتی اگه شوخی هم باشه
احمد خودتی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/13.gif

من 6ماه نبودم فقطا ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/17.gif

Retired User
09-06-2009, 19:49
احمد خودتی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من 6ماه نبودم فقطا ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو 6 ماه بن بودي؟
عجب

kasra_khan2003
09-06-2009, 19:49
احمد خودتی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/13.gif

من 6ماه نبودم فقطا ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/17.gif

دوست عزیز: دی

تاپیک رئال بن شده زیاد داره! چون تیم های دیگه میان هرچی دلشون میخواد میگن و کسی جلوشون رو نمیگیره، ما هم از کوره در میریم و ...

اما دیگه تو بیخودی بن نشو!

shympw
09-06-2009, 19:51
لاپورتا تا اونجاش سوخته !
میگه رئال با این قیمتها بازار رو خراب می کنه ! انگار نه انگار خودشم می خواست زلاتان رو همین مدلی بگیره.
تازه "دارندگی و برازندگی" مث بعضی از تیمها نیستیم که با پول مالک باشگاه یه شب ه ثروتمند بشیم.
در ضمن ! : واسه رونالدو بیشتر از این خرج می کنیم تا چشش در آد !
اما حتما باید مدافع خوب بخریم. بازیکن ها باید خیالشون از عقب راحت باشه ! (فکر بد نکنین ها ! : دی)

Retired User
09-06-2009, 19:55
روزنامه مارکا در شماره امروزش مدعی شده، رئال مادرید داوید ویا را خریده است.

روزنامه اسپانیایی و مادریدی مارکا در شماره امروز خود، سه شنبه خبری مبنی بر امضای قرارداد مابین رئال مادرید و والنسیا برای خرید داوید ویا نوشته است. به نقل از این خبر، رئال مادرید مبلغ 38 میلیون یورو را در ازای داوید ویا به والنسیا خواهد داد. اگر این خبرها صحت داشته باشد، داوید ویا دومین ستاره بعد از کاکا خواهد بود که تیم فلورنتینو پرز می پیوندد.

به نقل از مارکا در این قرارداد بندی ذکر خواهد شد که در صورت قهرمانی رئال مادرید در لیگ اسپانیا و اروپا و همچنین گلزنی داوید ویا برای این تیم، مبالغی تعیین شده به باشگاه والنسیا تعلق بگیرد.

Retired User
09-06-2009, 19:55
توافق پنهانى بايرن مونيخ و رئال مادريد
ريبرى مى رود، 3 هلندى مى آيند.

پيشنهاد چشمگير باشگاه رئال مادريد براى به خدمت گرفتن فرانك ريبرى سوژه داغ مطبوعات آلمانى و اسپانيايى در روز يكشنبه بود. اكثر مطبوعات آلمانى و اسپانيايى خبر از معاوضه 3 ستاره هلندى رئال مادريد با فرانك ريبرى داده بودند. در اين ميان روزنامه هميشه جنجالى بيلد پا را فراتر گذاشته و از توافق پنهانى سران 2 باشگاه خبر داده بود. به نقل از روزنامه بيلد سران 2 باشگاه بايرن مونيخ و رئال مادريد بر سر معاوضه بازيكنان خود به توافق رسيده اند. در گزارش جنجالى اين روزنامه آمده است سرانجام سران رئال مادريد موفق شدند موافقت سران بايرن را براى صعود رضايتنامه ريبرى جلب كنند. پس از اينكه پيشنهاد مالى سران رئال مادريد به بن بست خورد سران اين باشگاه اسپانيايى اين بار تصميم گرفتند با پيشنهادى جديد وارد عمل شوند پيشنهادى كه در همان نگاه اول منصفانه به نظر مى رسد. سران باشگاه رئال مادريد در ابتدا پيشنهاد معاوضه وزلى اسنايدر و رافائل ون دروارت با ستاره فرانسوى بايرن را مطرح كردند. پس از ارائه اين پيشنهاد سران بايرن مونيخ بار ديگر موافقت خود با صدور رضايتنامه ريبرى را اعلام كردند تا تير رئالى ها باز هم به سنگ بخورد. گفته مى شود در ابتدا اين پيشنهاد با موافقت سران باشگاه مونيخى همراه شده بود اما لوئيز ونگال سرمربى هلندى بايرن با اشاره به افت محسوس رافائل ون دروارت نسبت به گذشته حاضر نشد نظر مثبت سران باشگاه را تأييد كند اما پس از مخالفت سران باشگاه بايرن، رئالى ها پا پس نكشيدند و دوباره با پيشنهادى جديد شانس خود را براى به خدمت گرفتن ستاره مونيخى ها امتحان كنند. اين بار كهكشانى ها براى جلب رضايت سران بايرن يك ستاره ديگر را به پيشنهاد خود اضافه كردند. آرين روبن ديگر هلندى رئال مادريد سومين بازيكنى است كه رئالى ها حاضر شده اند براى رسيدن به هدفشان او را قربانى كنند! با اضافه شدن روبن به پيشنهاد چشمگير رئالى ها اين بار ونگال نيز نظر مساعد خود را براى عملى شدن اين معامله اعلام كرد. البته هنوز هيچ يك از 2 باشگاه حاضر به تأييد اين توافق نشده اند اما به زودى اين خبر از طريق وب سايت هاى رسمى 2 باشگاه بايرن و رئال مادريد تأييد خواهد شد.

گفته مى شود به زودى سران باشگاه رئال مادريد براى نشستن پاى ميز مذاكره و طى كردن مراحل پايانى اين نقل و انتقالات به مونيخ خواهند رفت هرچند كه خبر جنجالى روزنامه بيلد از سوى سران 2 باشگاه تأييد نشده است اما اظهارات اخير كارل هاينس رومنيگه حاكى ازآن است كه بايرنى ها در قبال اضافه شدن چند بازيكن سرشناش حاضر به صدور رضايتنامه ستاره فرانسوى خود خواهند شد. رومنيگه در آخرين مصاحبه مطبوعاتى خود در مورد آينده ريبرى به خبرنگاران گفت: «در حال حاضر هيچ چيز درباره ريبرى معلوم نيست. او تاكنون با هيچ باشگاهى مذاكره نكرده است. ريبرى رسماً بازيكن بايرن به حساب مى آيد و مطمئناً باشگاه هاى ديگر براى به خدمت گرفتن او بايد مستقيماً با باشگاه بايرن وارد مذاكره شوند. تاكنون ريبرى تمايل خود را براى جدايى از بايرن اعلام نكرده است اما اگر خود او به امضاى قرار داد با تيمى جديد اصرار داشته باشد ما نيز به نظر او احترام خواهيم گذاشت. باشگاه بايرن تاكنون سعى نكرده است به زور و برخلاف ميل باطنى خود بازيكنى را در تيم نگه دارد. اين حق ريبرى است كه براى آينده خود تصميم گيرى كند اما در مقابل ما هم اين حق را داريم كه روى بازيكن خودمان قيمت بگذاريم. ريبرى يكى از بهترين هاى حال حاضر دنياى فوتبال است او مى تواند در هر تيمى و در هر ليگى يك بازيكن تأثيرگذار باشد بنابراين اگر قرار باشد ما چنين بازيكنى را از دست بدهيم بايد بازيكنان خوبى را به عنوان جانشين به مونيخ بياوريم. تنها در صورتى رضايتنامه ريبرى صادر مى شود كه پول خوبى در ازاى صدور رضايتنامه دريافت كنيم. با اين پول بايد بتوانيم 2 يا 3 بازيكن نامدار و سرشناش را به خدمت بگيريم.

Retired User
09-06-2009, 19:56
اين پيرمردها كين دارن ميان رئال؟
مهاجم فرانسوی یوونتوس مشتری های زیادی دارد اما هنوز هیچ قراردادی به امضا نرسیده است...

سایت گل : به گفته آنتونیو کالیندو، مدیر برنامه های دیوید ترزگه مهاجم یوونتوس این بازیکن پیشنهاد های زیادی از رئال مادرید و دیگر تیم های بزرگ اروپایی دارد.ترزگه بعد از این که ز ترکیب تیم توسط رانیری کنار گذاشته شد زمزمه های ترک تورین را مطرح کرد.

ترزگه اعلام کرده در صورتی که پیشنهادی خوبی دریافت کند مطمئنا یووه را ترک خواهد کرد.با وجود اینکه هنوز 2 سال از قرارداد این بازیکن با یوونتوس باقی مانده به نظر نمی رسد مسئولان این تیم بتوانند او را حفظ کنند.کالیندو می گوید :"ترزگه دو سال دیگر با یوونتوس قرارداد دارد اما من با السیو سکو مدیر ورزشی باشگاه مذاکراتی انجام داده ام.

یووه به زودی در مورد آینده ترزگه تصمیم گیری خواهد کرد.یوونتوس اخیرا تلاش هایی برای جذب گوران پاندف مهاجم مقدونیه ای لاتزیو انجام داده و در صورت فروش ترزگه این مهاجم باشگاه رم را به خدمت خواهد گرفت.

Retired User
09-06-2009, 19:57
راسيت ممد(بلستر) براي چي باز بن شد؟
فكر كنم سابقش توي اين زمينه از همه بيشتره

resident_evil
09-06-2009, 20:02
ترزگه کیه بابا ! بیخیال !

aRThaS_08
09-06-2009, 20:14
راسيت ممد(بلستر) براي چي باز بن شد؟یکی بهش فحش ناجور داد این گفت «لطف دارید»

بعد ممد بن شد ... جالبه !

تو 6 ماه بن بودي؟تو این 6ماه 3ماهشو بن بودم ... 3ماهم خودم نمیومدم : دی

اما دیگه تو بیخودی بن نشو! نه من دیگه بن نمیشم ... فعالیت سیاسی میکنم ناجور هنوز که خوشبختانه اخطار هم نگرفتم : دی

ببینم این جدی جدی میخواد فن در فارت و اشنایدر و روبن رو با ریبری عوض کنه ؟!!

aRThaS_08
09-06-2009, 20:21
من جای زیدان بودم به جان تری و ایوانوویچ و ویدیچ و اینا آفر میدادم

Retired User
09-06-2009, 20:22
حيفه روبن
پارسال براي تيم خيلي خوب بازي كرد
پرز داره نيمكت رو خالي ميكنه نه؟

aRThaS_08
09-06-2009, 20:23
روبن رو تنهایی با ریبری عوض کنه به نظرم منصفانه س LoL

ahmad08
09-06-2009, 20:24
احمد خودتی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من 6ماه نبودم فقطا ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببین عزیز
رئالیها همه گلن و رو چش ما جا دارن
شما هم همینطور ولی باور کن دیگه حوصله بن شدن یکی دیگه از رئالیها
و بالاتر از اون حوصله بن شدن تاپیک رو ندارم

aRThaS_08
09-06-2009, 20:26
ببین عزیز
رئالیها همه گلن و رو چش ما جا دارن
شما هم همینطور ولی باور کن دیگه حوصله بن شدن یکی دیگه از رئالیها
و بالاتر از اون حوصله بن شدن تاپیک رو ندارم
ببخشید یا تو اشتباه گرفتی یا من اشتباه گرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/4.gif

اون از تهمت 2ماه پیشتون حالا هم که برگشتم همه بهم میتوپید !

مگه چی گفتم آخه ؟ : دی

ببین چه مظلومم --> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/5.gif : دی

ahmad08
09-06-2009, 20:36
ببخشید یا تو اشتباه گرفتی یا من اشتباه گرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون از تهمت 2ماه پیشتون حالا هم که برگشتم همه بهم میتوپید !

مگه چی گفتم آخه ؟ : دی

ببین چه مظلومم --> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : دی

اره اره خیلی مظلومی واقعا دی
دو بار گفتی ... خوردی منم گفتم حالا چه به شوخی چه جدی لفظ خوب و مناسبی واس تاپیک نیست.
راستی 2 ماه پیش چه تهمتی مگه بهت زدیم؟

kasra_khan2003
09-06-2009, 20:36
حيفه روبن

روبن تو بازی های بزرگ یا مصدوم بود، یا اصلا دیده نمیشد! جلو لیورپول چی کار کرد؟!

یه شوت هم نتونست بزنه!!!

ازین بازیکنا زیاد هست، بره بهتره!

M A X I M U M
09-06-2009, 20:40
منم با رفتن روبن موافقم اما از بايرن مونيخ بهتره يه بازيكن ديگه شو هم بگيريم مثلا پودولسكي خوبه
نمي دونم هنوزم اونجا هست يا نه اما بازيكن خوبيه

aRThaS_08
09-06-2009, 20:40
راستی 2 ماه پیش چه تهمتی مگه بهت زدیم؟
یاد آوریش موجب آزردگیست

از همین اترکتیو بپرس : دی

اره اره خیلی مظلومی واقعا دی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/9.gif

aRThaS_08
09-06-2009, 20:44
«رونالدو» رزرو شده من دیگه برم انشالله دوباره بیام این تاپیک

دوستان رخصت !

lord_alone_dark
09-06-2009, 20:55
از این بحث های بچه بازی نکنین بحث فنی کنید نمی دونم چرا ارتاس هر جا میره جو رو خراب میکنه

lord_alone_dark
09-06-2009, 21:02
نباید نیمکت رو خالی کرد اشنایدر که خوب بازی میکنه اگه ریبری مصدوم بشه جاش کی بازی میکنه اگه دوباره به بحران مصدومیت بخوریم چی

aRThaS_08
09-06-2009, 21:17
e hossein namard to ham? :(

are sneijder khoobe :D

lord_alone_dark
09-06-2009, 21:22
ارتاس هنوز هم تریبال بازی میکنی پس تو هم بن شدی مصطفی هم بن شدش نمی دونستم رئالی هستی

ali_ranger22
09-06-2009, 21:43
چه تاپیک فعال شده :27:

kasra_khan2003
09-06-2009, 23:05
داوید ویا در 12 دقیقه، هتریک کرد

خداییش داری؟!

تو بازی اسپانیا - آذربایجان، که اسپانیا برد، ویا تونست در عرض 12 دقیقه، سه تا گل بزنه و هتریک کنه!

حالا شما نرین دنبال این بازیکن! حالا شما سر چند دلار هی چونه بزنین و از دستش بدین!

kasra_khan2003
09-06-2009, 23:06
نباید نیمکت رو خالی کرد اشنایدر که خوب بازی میکنه اگه ریبری مصدوم بشه جاش کی بازی میکنه اگه دوباره به بحران مصدومیت بخوریم چی

اشنایدر خیلی معمولی بازی میکنه!

بدرد کپا ده ری میخوره!

یه ضربه آزاد خوب میزد، که اونم الان کاکا هست!

aRThaS_08
09-06-2009, 23:39
ارتاس هنوز هم تریبال بازی میکنی پس تو هم بن شدی مصطفی هم بن شدش نمی دونستم رئالی هستی
نه دیگه : دی

یه ضربه آزاد خوب میزد، که اونم الان کاکا هست!
پس با این حساب رونالدو که بیاد کاکا هم بدرد نمیخوره : دی

Retired User
09-06-2009, 23:41
اشنايدر كه قبل از مصدوميتش خوب بود ولي بعدش خراب شد
همون بهتر كه بره
اما من دوست ندارم روبنرو بفروشن
از سبك بازش خيلي خوشم مياد

aRThaS_08
09-06-2009, 23:49
شماره 14 مال کیه الان تو رئال ؟ هیگواین ؟

8 گاگو یا گوتی ؟ اونیکیشون چنده ؟

M A X I M U M
09-06-2009, 23:54
چه خبره اينجا تا اخر هفته مي رسيم به صفحه 2000 :دي

resident_evil
09-06-2009, 23:56
شدیم اسپـــــــــــمکده ! نصیحت میکنین همدیگه رو شماره رد و بدل میکنین بازیکن میخرین میفروشین ! بقالی شده !

lord_alone_dark
10-06-2009, 00:27
مشکلت چیه هر چی بخوای تو دست و بالم هستا تعارف نکنی بازیکن تو بازار سیاه هم هست
من میگم چرا بکهام و کارلوس رو نیاریم رئال شوت زن می خواد روبن خوب شوت میزنه هونتلار هم خوبه گل زیاد زدش

Retired User
10-06-2009, 00:31
شدیم اسپـــــــــــمکده ! نصیحت میکنین همدیگه رو شماره رد و بدل میکنین بازیکن میخرین میفروشین ! بقالی شده !
تاييد ميشه

ahmad08
10-06-2009, 02:36
كاكا: مي‌خواهم به برتری بارسلونا پايان دهم

به گزارش RmadridFC: كاكا مهاجم تيم ملي فوتبال برزيل، بعد از امضاي قرارداد عضويت با باشگاه رئال مادريد با بيان اين كه مي‌خواهد به سلطه بارسلونا بر رقابتهاي ليگ اسپانيا خاتمه دهد، قلب هواداران رئال را ربود.

ستاره سابق ميلان اظهارداشت قصد دارد با كمك به رئالي ها، در مدت شش سالي كه در سانتياگوبرنابو خواهد بود، تاريخ ساز شود و عضو موثري در تحقق برنامه‌هاي جديد باشگاه باشد.

به گزارش روزنامه آاس، فلورنتينو پرز رييس باشگاه رئال قبلا اعلام كرده كه كاكا تنها ستاره بزرگ و مشهور رئال نخواهد بود و به زودي تعداد ديگري از بازيكنان صاحب نام به او ملحق خواهند شد.

كاكا كه از اين همه بلندپروازي به وجد آمده، به آس گفت:"اميدوارم بتوانم با كمك خود، به سلطه باشگاه بارسلونا خاتمه داده و از رئال مادريد تيمي بسازيم كه همه قهرماني‌ها را درو مي‌كند."
وي افزود:"من قراردادي شش ساله امضا كرده و اميدوارم همراه با رئال، برگ تازه‌اي به تاريخ اين باشگاه بيفزاييم."
به اعتقاد كاكا رئال يكي از بهترين و بزرگترین باشگاههاي جهان است و برنامه‌هايي دارد كه به او امكان مي‌دهد در كنار برخي از بهترين بازيكنان قرار گيرد و اين يكي از دلايلي است كه رئال را انتخاب كرده است.

وي تصريح كرد: در گذشته نيز امكان پيوستن به رئال را داشته، اما به خاطر سرمربي ميلان، اين پيشنهاد را نپذيرفته بود ولي الان شرايط فرق كرده است.

"آنجلوتي مرا مي‌خواست و به من اعتماد داشت."
به اعتقاد كاكا، باشگاه ميلان با وجود از دست دادن يك بازيكن و سرمربي، مي تواند خود را بازسازي كرده و در فصل آينده براي قهرماني بجنگد.

وي گفت:"ميلان با حضور لئوناردو از شانس قهرماني برخوردار است. مطمئن هستم بازيكنان بزرگي به اين تيم ملحق خواهند شد و بدون من هم، موفقيت‌هاي مهمي كسب مي‌كنند."

saman65
10-06-2009, 03:52
کاکا :X:X:X:X: دی

pedramch
10-06-2009, 09:35
میگم به یه چیزی دقت کردین؟
رئال همیشه بازیکنای کلیدیش شماره پیرهنشون اوله؟

رائول 7
کاکا 5
زیدان 5
رونالدو 11
نیستلروی 17
بکهام 23
کاسیاس 1
و ....

aRThaS_08
10-06-2009, 09:41
1 اول نیست بی سواد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببینم با توجه به اینکه رودی میخواد بره رونالدو که بیاد 17 رو میدن بهش ؟ بعد ویا چی پس ؟ بدبخت بیچاره باید 27 بپوشه : دی

ویرایش : با اندکی تفکر فهمیدم اشنایدر و روبن و فن در فارت که دارن میرن پس 10 رو میده به ویا 11رو میده به ریبری و 23 رو هم به سیلوا : دی

hosiyar
10-06-2009, 10:15
عشق است کاکا . دمش گرم بابا . خیلی باحاله . خوب می توپه به شانسلونا .

lord_alone_dark
10-06-2009, 11:41
بچه ها میگن رونالدو پاش رو می خواد جراحی کنه یک ادم مصدوم رو تو پاچمون کردن

kasra_khan2003
10-06-2009, 12:16
فلورنتینو پرس اعلام کرد دیگر تلاشی برای به خدمت گرفتن ژابی آلونسو ستاره لیورپول انجام نخواهد داد...

سایت گل : فلورنتینو پرس بعد از اینکه کاکا ستاره برزیلی و اسبق میلان را با قراردادی 6 ساله به خدمت گرفت در گفتگو با Telemadrid در مورد خریدهای آینده اش می گوید.
پرس اعلا کرد رئال در مهلت نقل و انتقالات حداقل 6 بازیکن دیگر به خدمت خواهد گرفت.او همچنین گفت تلاش ما برای جذب ژابی آلونسو ملی پوش اسپانیایی لیورپول بی فایده بوده است."ژابی بازیکن فوق العاده ای است و در تیم بزرگی هم بازی می کند.اما تا کنون هیچ خبری مبنی بر تمایل مسئولان لیورپول در مورد فروش او در مهلت نقل و انتقالات نشنیده ام.سرمربی لیورپول روی او حساب ویژه ای باز کرده و نمی خواهد او را از دست دهد.طبیعی است چرا که او بازیکن بزرگی است و پیدا کردن جایگزین او کار آسانی نیست."
پرس بعد از اینکه ریاست باشگاه رئال را به عهده گرفت اعلام کرد حداقل 9 بازیکن در این تیم مازاد بر نیاز باشگاه هستند و باید این تیم را ترک کنند.میانگین سنی بازیکنان رئال هم اکنون 28 سال است و پرس می خواهد این میانگین را به سال 25 کاهش دهد.

kasra_khan2003
10-06-2009, 12:17
سران باشگاه مادریدی هنوز تصمیم نگرفته اند که کدام بازیکنانشان را به فروش برسانند و آرین روبن هنوز در لیست انتظار است.

سایت گل- آرین روبن هنوز نمی داند که فصل بعد را در رئال خواهد ماند یا نه و پدر و مدیر برنامه های او در این هفته با سران باشگاه مادریدی دیدار خواهند کرد تا در این رابطه با مسئولان باشگاه مذاکره کنند.

این طور به نظر می رسید که فلورنتینو پرس برای پیشبرد برنامه های جنجالی و تهیه وجه لازم برای انجام خریدهای مورد نظرش، قصد فروش این ستاره هلندی را دارد ولی پیشنهادی برای خرید این بازیکن به دفتر برنابئو نیامده است. در صورتی که تیمی برای به خدمت گرفتن روبن وارد عمل شود، ممکن است اوضاع کاملا تغییر کند ولی پدر روبن که مدیر برنامه های او نیز هست در صحبتهایی اعلام کرده که او در حال حاضر از حضورش در مادرید راضی است.

هنس، پدر روبن در این رابطه گفته:« من با خورخه بالدانو و میگل پاردسا دیدار کردم تا در مورد آینده پسرم با آنها صحبت کنم و آنها به من گفتند که هیچ پیشنهادی برای آرین روبن وجود ندارد. آرین می خواهد در رئال بماند و به فروش رساندن او نیز می تواند کار سختی باشد، چرا که تیم مادریدی برای به خدمت گرفتن او 36 میلیون یورو به چلسی پرداخته بود.»

پدر روبن در ادامه در مورد اینکه آیا پسرش قطعا در برنامه های پیگرینی جایی خواهد داشت یا خیر، پاسخ دقیقی نداشت و گفت:« من نمی توانم در این رابطه واکنشی نشان دهم ولی می توانم بگویم که کادر فنی تیم نیز از آرین راضی هستند.»

kasra_khan2003
10-06-2009, 12:18
خبر عدم جذب آلنسو خیلی بد بود!

فکر کنم پرز بهونه داره میاره، چون الان لیورپول مشکل مالی داره و خیلی راحت بازیکناش رو میفروشه!!!

kasra_khan2003
10-06-2009, 12:37
به نظر مي‌رسد دوران رودفان نيستلروي در رئال مادريد به پايان رسيده باشد.
اين مهاجم 33 ساله‌ي هلندي كه فصل پيش به دليل آسيب ديدگي شديد زانو تقريبا تمام فصل را از دست داد، اين روزها بدست فراموشي سپرده شده است.
او اگرچه با رئال مادريد تا سال 2010 قرارداد دارد، اما به نظر مي‌رسد از سانتياگو برنابئو رفتني باشد.
رسانه‌هاي انگليسي از تاتنهام به عنوان يكي از علاقه‌مندان به خدمت گرفتن بازيكن سال‌هاي پيش تيم ملي هلند خبر مي‌دهند.
به نوشته‌ي روزنامه‌ي انگليسي ديلي ميل لندني‌ها قصد دارند با پرداخت دو ميليون يورو به رئال مادريد و دستمزد هفتگي 70 هزار پوند نيستلروي به وايت هارت لين ببرند.
هري ردنپ مربي تاتنهام در اين فاصله دنيل لوي رييس باشگاه تاتنهام را قانع كرده است كه نيستلروي را با توجه به آسيب ديدگي مهاجمان تاتنهام به خدمت بگيرد.

ahmad08
10-06-2009, 12:43
خبر عدم جذب آلنسو خیلی بد بود!

فکر کنم پرز بهونه داره میاره، چون الان لیورپول مشکل مالی داره و خیلی راحت بازیکناش رو میفروشه!!!
نه کسری جان متاسفانه اینطور که تو میگی نیست
پرز تلاشش رو کرد
ولی لیورپولیها از 40 میلیون پایین نیومدن ولی پرز باید نشون بده قاطعه اگه شل میکرد بقیه تیمها هم واسمون شاخ میشدن و قیمتها رو میبردن بالا
گفت 23 یعنی 23 نه 24 حالا میخوای بفروشی بسم الله وگرنه بازیکن خوب زیاده
در ثانی آلونسو اصلا و ابدا 40 میلیون نمی ارزه
همون بهتر پولمون حروم نشد.

ahmad08
10-06-2009, 12:45
پرس: سقف متحرك برنابئو تا پايان ماه نصب مي‌شود

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، فلورنتينو پرس تصريح كرد: سانتياگو برنابئو دژ محكم رئال مادريد است و تاريخ آن به اندازه برخي از قديمي ترين موزه هاي ما قدمت دارد.
وي افزود: برنابئو بايد سقف كاذب و متحرك داشته باشد كه در هنگام بارندگي به چمن ورزشگاه آسيب نرسيده و مردم نيز راحت تر بازي را تماشا كنند.
پرس براي سفارش و نصب اين سقف متحرك كه شبيه به سقف ورزشگاه نيو ويمبلي لندن است مبلغ 2 ميليون يورو اختصاص داده است.
---------

ahmad08
10-06-2009, 12:48
در راه اند اندکی صبر...

ahmad08
10-06-2009, 12:51
علت اصلي عجله پرس مشخص شد
43 ميليون يورو سود حاصل خريد كاكا
خبرگزاري فارس: منابع نزديك به باشگاه رئال مادريد اعلام كردند فلورنتينو پرس همزمان با خريد كاكا 43 ميليون يورو سود كرده است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از لارازون، باشگاه رئال مادريد براي خريد كاكا 65 ميليون يورو پرداخته كه تنها به واسطه داشتن كاكا اين رقم نجومي توجيه مي شود اما جالب اينجا است در حالي كه فصل جديد آغاز نشده رئال مادريد 43 ميليون يورو سود كرده است.
اين سود عجيب در همان روزي به خزانه رئال مادريد واريز شده كه كاكا قرارداد خود را با اين تيم منعقد كرد.
كمپاني آديداس به خاطر اين لطف پرس مبلغ لازم براي حمايت مالي از رئال مادريد را يك و نيم برابر كرده است و شبكه تلويزيوني TVe براي آنكه بتواند اولين كنفرانس خبري كاكا در اسپانيا را به صورت اختصاصي پوشش خبري دهد و تا پايان فصل در تمام نشست هاي خبري كنترل كننده تجهيزات صوتي و تصويري باشد مبلغ 500 هزار يورو به رئال مادريد داده است.
يك شركت ژاپني براي آنكه كاكا با اجازه رئال مادريد در يك كليپ تبليغاتي شركت كند قسمتي از سهام خود را با تخفيفي بي سابقه در بورس توكيو به رئال مادريد فروخته است.
اينها تنها بخشي از پول هايي است كه به رئال مادريد تحويل داده شده است.

============================================
زنده بااااااااااااااد پرز

SAMCRO
10-06-2009, 12:53
راسيت ممد(بلستر) براي چي باز بن شد؟
فكر كنم سابقش توي اين زمينه از همه بيشتره

حقشه ! پر رو شده !
اره تغریبا زیاد بن شده ولی کوتاهع مدت بوده همشون !!: دي

ahmad08
10-06-2009, 12:54
كارلوس: كاكا در رئال مادريد تاريخ‌ساز مي‌شود
خبرگزاري فارس: بازيكن برزيلي تيم فوتبال فنرباغچه گفت: كاكا به زودي در رئال مادريد تاريخ ساز خواهد شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، روبرتو كارلوس اظهار داشت: وقتي بحث انتقال كاكا از آ.ث ميلان ايتاليا به رئال‌مادريد پيش آمد، با او تلفني حرف زدم و راهنمايي كردم. به او گفتم با رفتن به رئال، تبديل به بازيكن بزرگتري خواهد شد.
وي افزود: به كاكا گفتم بازيكن شاخصي در سطح جهاني است و به سرعت مي تواند خودش را با شرايط و وضعيت مادريد‌، منطبق كند.
كارلوس ادامه داد: مطمئن هستم او به زودي به يكي از بازيكنان بزرگ در تاريخ باشگاه رئال مادريد مثل زين‌الدين زيدان، رائول‌، فيگو، رونالدو يا ديگر ستارگان تبديل خواهد شد.
اين بازيكن عنوان كرد: كاكا بازيكني است كه در هر مسابقه،‌ بر اساس استعداد و توانش مي درخشد. شك ندارم، موفقيت عظيمي در انتظار او در مادريد است.
روبرتو كارلوس كه از سال 2007 در تيم فنرباغچه تركيه بازي مي كند، از سال 1996 تا 2007 در تيم رئال مادريد اسپانيا بازي كرد.
كاكا در ابتداي هفته جاري از ميلان جدا شد و در ازاي 65 ميليون يورو به رئال‌مادريد ملحق شد.

SAMCRO
10-06-2009, 12:56
حيفه روبن
روبن در حد نیمکت نیست ! سطحش بالاتره !

SAMCRO
10-06-2009, 13:08
ایول پرز ! هنوز نیومده کاکارو ازش کار کشید ! :دي
پس ما تا الان کاکا رو 20 میلیون خریدیم !!: دي

ali...
10-06-2009, 13:10
سلام بر همه رئالی های عزیز

میبینم که پرز غوغا کرده
کاکا که اومد
ریبری و ویا هم که انشالله میاد

دمش گرم

ahmad08
10-06-2009, 13:27
چشمان مادرید حالا به رونالدو

سران رئال مادرید پس از خرید کاکا، حالا قصد خرید کریس رونالدو را دارند.

سران رئال مادرید چندسالی است که به دنبال خرید کریستیانو رونالدو از منچستر یونایتد هستند و علاقه زیادی به جذب این مهاجم پرتقالی دارند. البته ممکن است با قیمت بالای رونالدو و خرجی که برای خرید کاکا از میلان کردند، مقداری در پول به مشکل برخورند.

پرز قدرت و استعداد مثال زدنی در جذب بازیکنان بزرگ دارد و این را در دوره اول ریاستش با خرید امثال، لوییس فیگو، زیدان، بکهام، رونالدو و اوون نشان داده است. این قدرت به هواداران مادریدی این امید را می دهد که رونالدو را هم در تیم خود و با لبسا معروف رئال مادرید ببینند.

البته پرز می داند که خرید تمام ستاره های لیستش کار مشکلی است و قصد هم ندارد اشتباه خرج کند و اینکه رابطه ای را با باشگاه حریف بر هم زند. به همین دلیل وی تصمیم دارد ابتدا به سران منچستر مذاکره و سپس به سراغ خود رونالدو برود.

فلورنتینو پرز در مصاحبه با شبکه Sky Sport 24 گفت: "ما همیشه به خرید بازیکنان بزرگ فکر می کنیم. کریستیانو رونالدو و زلاتان ابراهیموویچ هم جزو همین بازیکنان هستند. ما دوست داریم که این بازیکنان را به رئال مادرید بیاوریم، ولی خرید همه آنها برایمان مشکل است و نمی شود مه آنها را در یک تیم برای یک فصل جای داد. ما اول به سرغ منچستر یونایتد برای خرید رونالدو می رویم و سعی می کنیم با منچستر یونایتد مذاکرات خوبی داشته باشیم، چرا که قبل از هرچیز برای ما روابط بین دوباشگاه مهم است."
===========================================

رقابتی جدید

کاکا به دنبال این است تا در رئال مادرید تاریخ سازی کند.

ستاره برزیلی آ.ث میلان با انتقالش به رئال مادرید توانست جدول رکورد نقل و انتقالات را دچار جابجایی کند و در رده دوم این لیست با انتقال 68 ملیون یوروییش به رئال مادرید جای بگیرد.

کاکا قبل از اینکه تصمیم قطعیش را بگیرد با چند تن از بازیکنان تیم ملی برزیل که سابقه حضور در رئال مادرید را داشتند مشورت کرده بود. وی حتی از دیوید بکهام هم که اخیرا در میلان توپ میزد درباره رئال مادرید و فضای آن سوال کرده بود.

کاکا 27 ساله که قراردادی 6 ساله با رئال مادرید به امضا رسانده است، امکان تمدید دوباره قراردادش در 6 ساله آینده و حتی بازنشتگی در رئال مادرید را رد نکرد.

وی در کنفرانس خبری دیشب که رسما پیوستنش به رئال مادرید را اعلام کرد چنین گفت: "من فقط با چند تن از همی تیمهایم که سابقه بازی در رئال مادرید را داشتند صحبت کرده بودم. اخیرا هم که دیوید بکهام را به عنوان هم تیمی در میلان داشتم و وی کمک زیادی برای شناختن رئال مادرید کرد. وی به من گفت که رئال مادرید باشگاه فوق العاده ایست و بازی کردن در این باشگاه تجربه ای بزرگ است. برای من این یک رقابت جدید و جذاب است. من 27 سال دارم و هنوز جای زیادی برای پیشرفت و بازی در سطح اول اروپا دارم. می توانم رئال مادرید بهترین دورانم را سپری کنم."

وی همچنین افزود: "در رئال مادرید تنها به دنبال یک دوران موفق با جامهای متفاوت فکر می کنم و چی کسی می داند شاید در پایان قرارداد 6 ساله ام و در 33 سالگی، قراردادم را دوباره به مدت دو سال تمدید کنم و فوتبالم را در رئال مادرید تمام کنم."

========================================

رقابتی جدید مابین مادرید و لندن

سران دوباشگاه رئال مادرید و چلسی، به دنبال خرید داوید ویا از والنسیا هستند.

آبی های چلسی 38 میلیون پوند و رئال مادرید 24میلیون پوند به علاوه آلوارو نگردو را برای این این مهاجم به والنسیا پیشنهاد داده اند.

مدیر ورزشی چلسی، فرانک آرنسن و خورخه والدانو از رئال مادرید هم اکنون در والنسیا هستند تا با سران والنسیا و همچنین وکیل داوید ویا، خوزه لوییس تامارگو مذاکره کنند.

قرار است ویا تا آخر این هفته تصمیم خود را اعلام کند که به چلسی می رود یا رئال مادرید یا حتی در والنسیا بماند. ولی وکیل وی که قبلا اعلام کرده بود، ویا قصد ندارد سرزمین مادریش و اسپانیا را ترک کند، رفتن وی به چلسی کمی کمرنگ می شود و احتمال پیوستنش به مادرید پررنگ تر.

تامارگو در مصاحبه با The Sun گفت: "ملاک برای ما اصلا پول نیست و ویا هیچ وقت والنسیا را به خاطر پول ترک نمی کند. وی بیشتر دوست دارد در جایی باشد که بتواند افتخارات متعدد را کسب کند."

دو باشگاه چلسی و رئال مادرید هنوز متنی درباره این خبر به چاپ نرسانده اند.

ahmad08
10-06-2009, 13:29
بچها از همین الان بهتون میگم
ببینید کی گفتم
کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن جهان رو از همین الان جزو رئالیها حساب کنید

بچهای عزیز همین الان بهتون میگم
ببینید کی گفتم
داوید ویا برترین مهاجم اسپانیا رو از همین الان جزو کهکشانیها بدونید.
-----------------------------------------------------------------------------------
ببینید کی گفتم

resident_evil
10-06-2009, 13:40
بچها از همین الان بهتون میگم
ببینید کی گفتم
کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن جهان رو از همین الان جزو رئالیها حساب کنید

بچهای عزیز همین الان بهتون میگم
ببینید کی گفتم
داوید ویا برترین مهاجم اسپانیا رو از همین الان جزو کهکشانیها بدونید.
-----------------------------------------------------------------------------------
ببینید کی گفتم

ای کوفت ! ( شوخی ! رفتی رو اعصاب آخه احمد ) !

کی میـــــــــــــــــــــــ ـــــــان ؟!

ahmad08
10-06-2009, 13:42
ای کوفت ! ( شوخی ! رفتی رو اعصاب آخه احمد ) !

کی میـــــــــــــــــــــــ ـــــــان ؟!

وقتی بازیهای لیگ شروع بشه دی (اخه ناجور شوخی کردی دی)
به زودی
تا دو شنبه که روز اول هفته برای اروپایی ها هستش همه چیز مشخص میشه.
ولی میگم مطمئن باشید و اصلا فکر غیر این نکنید

ahmad08
10-06-2009, 13:45
روبینیو " با اعلام اینکه دوست دارد در بارسلونا بازی کند بار دیگر شایعه جدایی‏اش از منچستر سیتی را بر سر زبان‏ها انداخت.

" روبینیو " در اولین فصل حضورش در لیگ برتر انگلیس 14 گل برای منچستر سیتی به ثمر رساند اما در پایان فصل با این تیم به جایگاه مناسبی دست نیافت. اکنون ستاره سابق باشگاه رئال مادرید از آرزوی خود برای بازی در بارسلونا سخن می‏گوید.

" روبینیو " به Sport گفت: « شایعاتی مطرح شده است اما جای نگرانی است و من هیچ پیشنهادی دریافت نکرده‏ام. فقط می‏توانم بگویم بارسلونا تیم خوبی است و هر کسی دوست دارد در این تیم بازی کند. »

ستاره برزیلی منچستر سیتی هنوز هم معتقد است از ترک رئال مادرید پشیمان نیست. او گفت: « من مادرید را ترک کردم چون در آنجا راضی نبودم. من از این تصمیم پشیمان نیستم و در منچستر سیتی راحتم. »
==============================================
به به بلاخره این نارگیل کله فهمید فرق تیمی مث رئال رو با منچستر سیتی
فکر کنید الان چه زجری میکشه
هم تیمیش کاکا تو پر افتخارترین تیمی بازی میکنه که قبلا خودش اونجا بود
واقعا زور داره به نظرم لجش گرفته و صد در صد خیلی ناراحته از ترک رئال
=======================================
اینم از 1100 مین پست بنده
خسته نباشم
دی

shympw
10-06-2009, 13:46
مث که بارسا و اینتر سر عوض کردن زلاتان با اتوو + 10 !!!!! میلیون یورو دارن به توافق می رسن !
موراتی خل شده !؟ فقط 10 میلیون !

Sam Fisher 11
10-06-2009, 14:08
عجبا....دروگبا رفت بارسا کم نبود...؟(خاک بر سرش)
دیگه دارم کفری میشم....
همه بازیکنارو دارن به گند میکشن....عجبا.... به زلاتان چکار دارن دیگه؟!!!!!!!!!!!

MORINIO
10-06-2009, 14:14
عجبا....دروگبا رفت بارسا کم نبود...؟(خاک بر سرش)

سام فیشر جان رفتن دروگبا به بارسلون دروغ بود!! من که کل سایت گل رو گشتم خبری از مذاکره بارسلونا با دروگبا هم ندیدم چه برسه به رفتنش!!! احتمالا منبع اون خبر هم خبرگزاریه فارسه!:2:

resident_evil
10-06-2009, 14:29
بعد میان میگن رئال بازیکن خراب میکنه ! ما نیاز به بازیکن داریم ! اونا برای اینکه من نیارن بازیکن میگیرن : دی !

aRThaS_08
10-06-2009, 15:07
به به بلاخره این نارگیل کله فهمید فرق تیمی مث رئال رو با منچستر سیتی
فکر کنید الان چه زجری میکشه
آره بابا احمق

توی مسترلیگ pes هم همیشه همون فصل اول یه تیم دیگه میخردش : ))

ببینید کی گفتم
خدا کنه !

david23
10-06-2009, 17:20
بچه ها شرمنده من نمیام در گیر انتخاباتم:دی

ورود کاکا رو تبریک میگم به همگی

احمد جان دیگه نبینم پشت سر دیوید بد بگیا:دی

kasra_khan2003
10-06-2009, 17:25
اینطور که بوش میاد، ریبری هم اومدنی نیست!

مثل اینکه باید به همین یه خریدمون اکتفا کنیم!!!

aRThaS_08
10-06-2009, 19:26
ریبری اومدنی نیست!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/2.gif

M A X I M U M
10-06-2009, 19:55
سايت گل : با اينكه بايرن مونيخ كاملا اعلام كرده كه ميخواد ريبري رو بفروشه پرز ديگه تمايلي براي خريدش نداره
-----
اينا همش حرفه بزودي همه ميان

H a m e e d
10-06-2009, 20:44
دیگه الآن میشه باور کرد پرز هر بازیکنی رو که دوست داره، میاره مادرید؛ واقعا نمیشد باور کرد کاکا یه روزی از میلان دل بکنه!

H a m e e d
10-06-2009, 20:45
به نظرم گزینه بعدی رونالدوئه

kasra_khan2003
10-06-2009, 23:20
ریبری اومد، به تیم امید دارم!

نیومد، هیچی! بیخود!

h_starboy
10-06-2009, 23:35
سايت گل : با اينكه بايرن مونيخ كاملا اعلام كرده كه ميخواد ريبري رو بفروشه پرز ديگه تمايلي براي خريدش نداره
-----
اينا همش حرفه بزودي همه ميان

آقا خیلی امیدوار صحبت میکنی. دمت گرم
ایشالا همه میان
من ویا و ریبری فعلا ترجیح میدم

ali...
11-06-2009, 02:06
به نظر من پرز میتونه ریبری رو بیاره و میاره
کاکا رو با اون تعصب از میلان آورد اینو حتما میتونه

Retired User
11-06-2009, 09:54
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: احتمال پيوستن مهاجم تيم فوتبال والنسيا به رئال مادريد افزايش يافت.

به گزارش شبکه تلويزيوني بي بي سي،آخرين گزارشها از افزايش احتمال پيوستن داويد ويا مهاجم تيم ملي فوتبال اسپانيا و باشگاه والنسيا به رئال مادريد حکايت دارد.
کارشناسان مسايل فوتبال احتمال پيوستن ويا به رئال مادريد را پس ازدرخشش وي در بازي دوستانه تيم ملي فوتبال سپانيا مقابل اذربايجان در باکو که با نتيجه شش بر صفر به نفع اسپانيا به پايان يافت بسيار زياد دانستند.
ميزان اين قرارداد پنجاه و يک ميليون دلار اعلام شده است.

Retired User
11-06-2009, 09:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: مدافع ملی پوش پورتو قصد دارد فصل آینده در یکی از باشگاه های بزرگ اروپایی به میدان برود...

برونو آلوس ستاره باشگاه پورتو مورد توجه چندین باشگاه بزرگ اروپایی قرار گفته است.این مدافع 27 ساله به خوبی خود را به عنوان یکی از بهترین مدافعان لیگ پرتغال مطرح کرد و عملکرد او اکنون مورد توجه تیم های زیادی قرار گرفته است که خواهان جذب او هستند.

گفته می شود باشگاه های رئال مادرید ، بارسلونا، اینتر و اخیرا استون ویلا خواهان به خدمت گرفتن او هستند.او می گوید :"به دلیل فصل خوبی که ما در پورتو پشت سر گذاشتیم طبیعی است که تیم های زیادی عملکرد ما را زیر نظر داشته اند.اکنون در بهترین دوران فوتبالم قرار دارم و در صورتی که به هر یک از تیم هایی که خواهان من هستند بروم هم برای خودم و هم برای پورتو بسیار خوب خواهد بود.نمی توانم چیز دیگری بگویم چرا که هنوز هیچ چیز قطعی نشده است."

Retired User
11-06-2009, 09:56
خبرها حاکی از آن است که چلسی در خرید داوید ویا، از رئال مادرید پیشی گرفته است.

ظبق شایعات و خبرهای جدید والنسیا تصمیم گرفته تا داوید سیلوا را به فروش نرساند و داوید ویا را هم تنها با قیمتی گزاف معادل 50 میلیون یورو به فروش برساند که طبق همین شایعات، چلسی آماده است، این مبلغ را بپردازد.

والنسیا تصمیم دارد پیشنهاد رئال مادرید معادل 35 میلیون را قبول نکند. رئال مادرید هم از طرفی علاقه ای به بالا بردن پیشنهاد خود ندارند، چرا که رئال مادرید می تواند دیگر هدف خود، دیگو فورلان را با تنها 36 میلیون به خدمت بگیرد.

خبر به سران والنسیا رسیده که سران چلسی آماده اند تا 48 میلیون برای داوید ویا بپردازند. دراین صورت چلسی در صدر خریداران داوید ویا قرار می گیرد. درحالی که باشگاه والنسیا در مشکل مالی بسیار بدی به سر میبرند ولی قصد ندارند به تیمهای دیگر اجازه دهند تا از این فرصت سو استفاده کنند و بازیکنهایشان را غارت کنند. مانوئل یورنته، رییس باشگاه و خاویر گومژ، نایب رییس باشگاه می دانند بازیکنان تیم چقدر ارزش دارند.

به نقل از آس، گومژ با سران چلسی وارد مذاکره شده است و این نشان می دهد، خبر پیوستن ویا به رئال مادرید آن در این هفته دروغ بوده است. اگر رئال مادرید ئیا را می خواهد باید پیشنهاد 35 میلیونی خود را بالاتر ببرد و نگرادو را هم روی پیشنهاد بدهد.

Retired User
11-06-2009, 09:58
رئال مادرید خرج بزرگی انجام داده ولی درآمد هنگفتی کسب خواهد کرد.

سایت گل- جذابیت تجاری کاکا در رئال مادرید باعث می‌شود مبلغ قرارداد او ظرف مدت یک سال جبران شود. طبق یک گزارش او پتانسیل تولید 70 میلیون یورو در سال را دارد.

کاکا با قراردادی گران‌قیمت از میلان به رئال مادرید رفت ولی در یک سال آینده احتمالا تمام این مبلغ به رئال بازخواهد گشت. طبق گزارش وبر شاندویک اسپورت، سالانه 70 میلیون یورو از حضور کاکا نصیب رئال می‌شود و سایمن چادویک، مدیر مرکز تجارت بین‌المللی ورزشی دانشگاه کاونتری هم این خبر را تایید کرده است. چادویک گفته: «در زمینه تاثیر تجاری بین‌المللی، کاکا و رونالدو در گروه بازیکنانی مانند دیوید بکام قرار می‌گیرند، البته اگر چهره آنها به خوبی حفظ شود و رئال در لیگ قهرمانان در نتیجه حضور آنها نتایج بهتری بگیرد. در شش ماه نخست حضور بکام در رئال مادرید یک میلیون پیراهن او فروخته شد. تازه او یکی از چندین کهکشانی حاضر در این تیم در کنار زیدان، رائول و رونالدوی برزیلی بود.

حالا رئال اگر یک یا دو ستاره دیگر را هم جذب کند، همه نگاه‌ها به کاکا و کریستیانو رونالدو خواهد بود و رئال درآمدی سرشار از این دو کسب خواهد کرد. آنها در مجموع سودی به مراتب بیشتر از مبلغ خرید خود به همراه خواهند داشت، حتی اگر دستمزد دریافتی‌شان بسیار بالا باشد.»

Retired User
11-06-2009, 09:59
منچستر یونایتد قیمت کریستیانو رونالدو را برای رئال مادرید تعیین کرده و گفته از این قیمت کوتاه نخواهد آمد.

سایت گل- از سوی باشگاه منچستر یونایتد به فلورنتینو پرس گفته شده اگر می‌خواهد کریستیانو رونالدو را بخرد قیمت او 96 میلیون یورو خواهد بود.

رییس باشگاه رئال با منچستر یونایتد تماس گرفته تا بعضی از پل‌های خراب‌شده در زمان رامون کالدرون را بازسازی کند. رییس قبلی رئال، با تلاش‌های علنی‌اش برای خرید رونالدو و حرف‌های روزانه‌اش یونایتد و سرالکس فرگوسن را عصبانی کرده بود. حالا پرس قصد دارد این ماجرا را پایان بخشد و قصد دارد رونالدو را به شکلی حرفه‌ای‌تر خریداری کند. با آن که گفته می‌شد توافقی امضا شده که طبق آن مادرید اگر نتواند رونالدو را بخرد باید 30 میلیون یورو جریمه به یونایتد بپردازد، حالا اعلام شده که این خبر صحیح نیست و ماجرا شکل دیگری دارد. دیوید گیل مدیر اجرایی منچستر یونایتد به پرس و مشاورانش گفته قیمت رونالدو 96 میلیون یورو است و هیچ مذاکره‌ای بر سر قیمت صورت نخواهد گرفت.

این در حالی است که روزنامه آس تیتر زده بود که پرس قصد دارد از بند 89 میلیون یورویی موجود در قرارداد رونالدو برای خاتمه قرارداد با یونایتد استفاده کند و او را تا قبل از 30 ژوئن خریداری نماید. حالا به نظر می‌رسد که رونالدو تابستانی دیگر را به شنیدن اخبار انتقالش خواهد پرداخت.

Retired User
11-06-2009, 09:59
رئال بازیکنان بسیاری را به تیم‌های دیگر واگذار خواهد کرد.

سایت گل- فلورنتینو پرس رییس باشگاه رئال مادرید گفته اگر بایرن مونیخ نخواهد فرانک ریبری را بفروشد او قادر به خرید این بازیکن نخواهد بود. پرس همچنین گفته 9 بازیکن برنابئو را ترک خواهند کرد.

پرس گفته است: «ریبری متعلق به بایرن است و بایرن نمی‌خواهد او را بفروشد. باید به خواسته باشگاه او احترام بگذاریم. اما اگر آنها بخواهند نظرشان را عوض کنند اوضاع طور دیگری خواهد شد.» همچنین پرس قصد دارد تعداد بازیکنان تیم را کم کند: «دست کم 9 بازیکن که در تیم اصلی حاضر هستند باشگاه را ترک خواهند کرد.»

در سال‌های اخیر جوانان بومی زیادی در تیم‌های پایه رئال پرورش نیافتند و پرس می‌گوید تعجب می‌کند که بازیکنان سابق تیم‌های پایه مادرید را می‌بیند که در تیم های دیگر خوش می درخشند: «در چند سال گذشته بازیکنانی در رئال بوده‌اند که در سطح بالایی قرار نداشتند ولی وقتی از تیم ما رفتند در تیم‌های دیگر عالی کار کردند. مانند آلوارو نگردو و خوان ماتا.» پرس درباره خرید کاکا هم گفته: «مذاکرات کار آسانی نبود. کاکا به دو دلیل به رئال آمد. اول این که او می‌خواست بیاید و دوم رابطه دوستانه ما با آدریانو گالیانی.»

Retired User
11-06-2009, 10:00
رافا بنیتز پیشنهادی سنگین برای خرید ژابی آلونسو به رئال مادرید داده است.

رافا بنیتز، سرمربی لیورپول تصمیم دارد برای فروش ژابی آلونسو پیشنهادی جدید به رئال مادرید ارائه دهد.

سران رئال مادرید مدتی است که سخت به دنبال ژابی آلونسو می باشند، آنها می خواهند علاوه براینکه اسپانیایی های تیمشان را بیشتر کنند، خط هافبک تیم را به نحو احسنت کامل کنند و در بین اهداف مختلف، ژابی آلونسو نفر اول این لیست است.

بنیتز هم قصد فروش این هافبک توانمند را دارد، اما تصمیم دارد وی را به بهترین نحو به رئال مادرید بفروشد. وی قیمت آلونسو را 40 میلیون تعیین کرده است، همچنین وی از رئال مادرید خواسته دو بازیکن هم به این پیشنهاد اضافه کند. وی حتی بازیکنان مورد نظر خود را هم انتخاب کرده است. بنیتز تصمیم دارد از رئال مادرید آلوارو نگردو و آلبرتو بوئنو را هم بگیرد.

Retired User
11-06-2009, 10:01
رئال مادرید می تواند پول خرج شده برای کاکا را در عرض یک سال برگرداند.

کارشناسان و متخصصین بازار معتقدند خرید کاکا می تواند برای رئال مادرید سالیانه 70 میلیون یورو سود داشته باشد.

رئال مادرید مبلغ گزافی معادل 65 میلیون یورو برای خرید کاکا از آ.ث میلان پرداخت کرد ولی سایمون چاندویک، یک کارشناس مالی در امور ورزشی درباره سود این خرید گفت: "کاکا به گروه اشخاصی همچون بکهام تعلق دارد. این اشخاص با جابجایی هایشان صدای زیادی می کنند و سود زیادی به باشگاه می رسانند."

بکهام در مدت 4 سال حضورش در رئال مادرید مبلغی معادل 350 میلیون یورو برای باشگاه سود آورد و چاندویک معتقد است کاکا می تواند حتی بیشتر از این هم برای رئال مادرید سود داشته باشد.

Retired User
11-06-2009, 10:02
ایستگاه های پیش فصل

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _durante_la_carrera.jpg&blobkey=id&blobtable=MungoBlobs&blobwhere=1202839362705&ssbinary=true

رئال مادرید از دهم جولای دوباره تمرینات خود را آغاز خواهد کرد.تیم بعد از آزمایش های پزشکی از روز سیزدهم تا بیست و دوم در دوبلین اقامت خواهد داشت و یک بازی دوستانه طبق اعلام یک تیم انجام خواهد شد.چهار روز بعد از بازگشت به اسپانیا مادریدیستایی ها در جام صلح شرکت خواهند کرد که مسابقه ی فینال در روز دوم آگوست برگزار خواهد شد.چند روز بعد پلگرینی و بازیکنان برای بازی با تورنتو اف سی به واشنگتن خواهند رفت و دو روز بعد نیز با دی سی یونایتد بازی خواهند داشت.

به جز نفراتی که در جام کنفدراسیون ها شرکت می کنند از بقیه ی بازیکنان انتظار میرود تا روز دهم جولای بر سر تمرینات حاضر شوند.در این روز بازیکنان دستخوش چکاپ هایی خواهند بود که قبل از هر فصلی انجام می شود.در روز سیزدهم آگوست سفید پوشان برای انجام یک بازی تدارکاتی عازم دوبلین خواهد شد.
چهار روز بعد آنها در جام صلح شرکت خواهند کرد.در روز بیست وششم جولای میزبان تیم لیگا یونیورسیتاریا(از اکوادور) و در روز بعد میزبان ال اتحاد عربستان خواهند بود.نیمه نهایی و فینال جام صلح در شهر سویا برگزار خواهد شد و همان طور که ذکر شد فینال روز دوم آگوست خواهد بود.

بعد از جام صلح رئال مادرید به آمریکای شمالی خواهد رفت.ایستگاه اول کانادا خواهد بود که سفید پوشان مادریدی در روز هفتم آگوست مسابقه ای را برابر تورنتو اف سی انجام خوهند داد.دو روز بعد نیز،یعنی در روز نهم آگوست رئال در پایتخت آمریکا برابر دی سی یونایتد صف آرایی خواهد کرد.

kasra_khan2003
11-06-2009, 11:21
بنیتز چیزه دیگه نمیخواد من بهش بدم؟!

چه خبره بابا! همه دنیا میخوان مارو تیغ بزنن!!!

خرید چند بازیکن ضروری هست! یکی ویا، یکی ریبری!

بقیه دی اولویت نیست...

البته اگر بجای ریبری رونالدو هم باشه خوبه، اما متاسفانه قیمت رونالدو خیلی زیاده!!!

ما که خلاصه نفهمیدیم این پیش قرارداد بسته شده، یا نه!

aRThaS_08
11-06-2009, 13:14
اگه بوئنو رو با آلونسو بدون هیچ پولی عوض کنن خیلی عادلانه س : دی

aRThaS_08
11-06-2009, 13:37
رونالدو نه با 89تای پرز اومد نه 96تای منچستر

با 93تا به رئال پیوست

هورا ... شیره پرز

resident_evil
11-06-2009, 13:48
برای کاکا که 65 تا دادیم 43 تا گیرمون اومد احتمالا اینجام 60 تایی گیرمون میاد !

ali_ranger22
11-06-2009, 14:05
رئال با 96 میلیون رونالدو را جذب می کند

رسانه های اسپانیایی معتقدند باشگاه رئال مادرید رکورد گرانقیمت ترین ترانسفر تاریخ فوتبال را با خرید کریستیانو رونالدو خواهد شکست...

سایت گل : بعد از اینکه روز چهارشنبه خورخه بالدانو اعلام کرد در حال مذاکره با مسئولان منچستریونایتد برای به خدمت گرفتن کریستیانو رونالدو است رسانه های فوتبال اسپانیا از وقوع این انتقال در آینده ای نزدیک خبر دادند.
روزنامه مارکا امروز در یک صفحه عکس رونالدو را چاپ کرده و در زیر آن نوشت "رونالدو در مادرید به میدان می رود".این روزنامه همچینین نوشت مسئولان رئال برای جذب ستاره پرتقالی یونایتد مبلغ 96 میلیون یورو پرداخت خواهند کرد به این ترتیب رکورد گرانقیمت ترین ترانسفر تاریخ فوتبال جا به جا خواهد شد.این در حالی است که La Razon حتی جزئیات این انتقال را هم تشریح کرده و در وب سایت اختصاصی خود می نویسد رونادو قراردادی 6 ساله با رئال به امضا خواهد رساند و دستمزد سالیانه 9.5 میلیون یورو به علاوه 40% حق تبلیغات و پوستر را از آن خود می کند.
مدیر برنامه های رونالدو نیز 10% این قرارداد را که رقمی در حدود 9.6 میلیون یورو است را به جیب می زند.در انگلیس روزنامه Mirror ادعا می کند رئالی ها اکنون در آستانه ارائه پیشنهاد خود به منچستریونایتد هستند.این روزنامه همچنین خبرهایی در مورد اینکه مسئولان رئال پزشک خود را برای انجام آزمایشات پزشکی به لوس آنجلس (جایی که رونالدو هم اکنون تعطیلاتش را سپری می کند) فرستاده اند تکذیب می کند.

hamijoon
11-06-2009, 14:05
خيلي بديد . چرا كريس مارو خريديد ؟ حالا من چيكار كنم؟

Retired User
11-06-2009, 14:21
يه خبر خيلي خيلي توپ
يعني واقعا ميشه؟

خبر فوری : منچستر یونایتد پیشنهاد نجومی رئال را پذیرفت!!!

کلوپ هواداران رئال مادريد در ايران :باشگاه منچستر یونایتد پس از درخواست رونالدو به ترک باشگاه , سر انجام با انتقال کریستیانو رونالدو به سانتیاگو برنابئو موافقت کرد ...

خبر های بعدی متعاقبا اعلام خواهد شد

hosiyar
11-06-2009, 14:25
ایول . خدا کنه بیاد . من عاشق رونالدو ام .

hamijoon
11-06-2009, 14:29
بابا خريد ديگه . اخباره خودمون هم گفت . 93 ميليون يورو .

SAMCRO
11-06-2009, 14:42
یووووهووووووووووو!! !
دم عمو پرز گرم !! :دي
رونالو خیلی بهتر از ریبریه ! عالیه پسر !!
میخوایم این فصل بترکونیما !
فقط ویا رو اگه بگیریم با چند تا دفاع عالی می شه !!!
راستی گارای چی شد ؟؟؟ این فصل می اد ؟؟؟
دیروز اریاشهر بودم نتونستم بیام ! خیلی خر تو خر بود دیشب !! :دي

kasra_khan2003
11-06-2009, 15:01
تبریک میگم: دی

حالا چرا منچستر گیر داده به 30 ژوئن؟ خوب همین الان بفرسته بیاد دیگه! پول که نقده!!!

یکی زنگ بزنه کریس از سواحل بویریلی هیلز پاشه بیاد!! بسه هرچی دختر بازی کردی!

الان با راموس سر دخترای اسپانیا دعواشون میشه: دی

resident_evil
11-06-2009, 15:02
تبریک میگم: دی

حالا چرا منچستر گیر داده به 30 ژوئن؟ خوب همین الان بفرسته بیاد دیگه! پول که نقده!!!

یکی زنگ بزنه کریس از سواحل بویریلی هیلز پاشه بیاد!! بسه هرچی دختر بازی کردی!

الان با راموس سر دخترای اسپانیا دعواشون میشه: دی

آره حالا خوبه گشت ارشاد ندارن ! ماشالا رونالدو که بدتر از راموس !

ahmad08
11-06-2009, 15:04
به به
تبریک میگم
حیف ای دی اس ال من تموم شده بود
وگرنه میترکوندم
دی
آقا تبریک بازم
کریس خوش اومدی

SAMCRO
11-06-2009, 15:08
اقا یکی به کریس بگو جلوی گوتی زیاد نپلکه ها !! :دي یه کاری دستش می ده !! :دي

resident_evil
11-06-2009, 15:09
آقا یکی زحمت میکشه اون 9تایی که قرار فروخته بشن رو لیستش رو بزاره ؟!

خدایی نکرده هیگواین که توشون نیست ؟!

SAMCRO
11-06-2009, 15:09
احمئ تعداد پستامون را با هم مقایسه کن !!: دط

SAMCRO
11-06-2009, 15:10
آقا یکی زحمت میکشه اون 9تایی که قرار فروخته بشن رو لیستش رو بزاره ؟!

خدایی نکرده هیگواین که توشون نیست ؟!
کاسیاس . رائول . گونی . راموس . په په . هیگویین . هونتلار . روبن . اشنایدر فن در واارت !! :دي
شاید یکی 2 نفرش رو اشتباه گفته باشم !!: دي

aRThaS_08
11-06-2009, 15:15
نیستلروی و روبن و فن در فارت و اشنایدر که هستن ... کاناوارو هم که رفت

این شد 5تاش : دی

aRThaS_08
11-06-2009, 15:17
یه دروازه بان دوم خوب هم میخوایم ... دودک پیر شده کودینا هم اعتباری بهش نیست

بنظر من فابیانسکی خوبه

SAMCRO
11-06-2009, 15:22
یه دروازه بان دوم خوب هم میخوایم ... دودک پیر شده کودینا هم اعتباری بهش نیست

بنظر من فابیانسکی خوبه
وقتی کاسیاس هست دیگه دروازه بان دووم نمی خوایم ! یکی از همین کاستییا می اریم دیگه تازه خود Codina هم هست !

aRThaS_08
11-06-2009, 15:27
وقتی کاسیاس هست دیگه دروازه بان دووم نمی خوایم !
تو یه بازی توپ بخوره تو دماغش مصدوم بشه من برم بجاش واستم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/21.gif

ahmad08
11-06-2009, 15:36
اینم تقدیم به همه شما ها
ستارهای جدید رئال مادرید

ahmad08
11-06-2009, 15:37

از فرط خوشحالی نمیدونم چیکار کنم
بندری برقصم
قر بدم
نمیدونم چیکار کنم
عشق است کریس رونالدو

M A X I M U M
11-06-2009, 15:49
PES 2010 چه حالي ميده با رئال مادريد :دي

ahmad08
11-06-2009, 16:13
رفقا من دارم دیوونه میشم
باورم نمیشه
پریشب کاکا
امشب رونالدو
فردا شب ویا
پس فردا یه ستاره دیگه
واااااااااااااااااااااااا اااای
باور کنید عقلم قد نمیده
این پرز دیگه کییییییییییییه؟
من بهش اعتقاد داشتم ولی نه اینقدر دیگه
بابا ترکوووووووووند
زنده باد.

kasra_khan2003
11-06-2009, 16:22
احمد تو نسبتی با احمدی نژاد داری؟: دی

این عکسا مال زمانی هست که اینا سر توپ طلا دعوا داشتن! که رونالدو بردش...

یه جور گذاشتی که انگار با هم کنفرانس گذاشتن: دی

aRThaS_08
11-06-2009, 16:32
وای خدا

FIFA World Player 2007

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/21.gif

lord_alone_dark
11-06-2009, 16:41
یک فکری به حال رائول کنید مثل پیکان شده

ali...
11-06-2009, 16:55
با اینکه من زیاد از این رونالدوهه خوشم نمیاد ولی تبریک میگم

aRThaS_08
11-06-2009, 17:02
یک فکری به حال رائول کنید مثل پیکان شده
من گفتم رائولو بفروشن به یه تیم آسیایی شمارشو بدن به رونالدو جونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/8.gif

aRThaS_08
11-06-2009, 17:04
بچه ها قرارداد مسی که تموم شد مسی رو هم میخریم نگران نباشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/21.gif

h_starboy
11-06-2009, 17:39
من گفتم رائولو بفروشن به یه تیم آسیایی شمارشو بدن به رونالدو جونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/8.gif

بابا خدایی حیفه در مورد رائول اینجوری صحبت کنیم.
درسته الان مثل جوونیهاش نیست ولی اون تمام زتدگیش تو رئال بوده . یه اسطورست واسه ما
راستی ویا که معلوم نیست چلسی گفته ۴۸ میلیون میدم . شاید بره اونجا

Original Titan
11-06-2009, 18:13
آقا كاكا گرونتر بود يا كريس رنالدو؟
ميتونيد قيمت ها را بگيد؟

lord_alone_dark
11-06-2009, 18:23
رائول هم پیره دیگه حالا می خواد اسطوره رو نیمکت بشه اون نظر خودشه من اگه جای ریبری و ویا و سیلوا و الونسو بودم میدیدم که یک جای دو تا از بهترین بازیکنان هستن می رفتم اونجا حتی با پول کمتر چون افتخارش برای ادم میمونه احتمالا حساب کار به زودی دستشون میاد و پیشنهاد هارو قبول میکنن نیستلروی خوب بازی میکنه روبن و هونتلار هم همین طور نباید این هارو از دست بدیم

MORINIO
11-06-2009, 18:27
آقا كاكا گرونتر بود يا كريس رنالدو؟
ميتونيد قيمت ها را بگيد؟

رونالدو گرونتره ! 94 میلیون یورو!!

کاکا 65 میلیون یورو

aRThaS_08
11-06-2009, 18:30
یه اسطورست واسه ما
خب پس مثه زیدان یه مسئولیت اجرایی چیزی بهش بدن و از فوتبال خدافظی کنه : دی

M A X I M U M
11-06-2009, 18:32
تا اخر نقل و انتقالات اين رئال چه تيمي ميشه براي PES 2010 :دي

aRThaS_08
11-06-2009, 19:11
من 2-3ماه پیش خوندم گفتن 2010 برای پی سی نمیاد ؟ اگه میاد من انقد رو گرافیک 2009 کار نکنم : دی

پدرمو در اورده

david23
11-06-2009, 19:15
ای ول ای وله ای ول موسوی نه ببخشید این رئال یله ای ول:دی

B3HZ@D
11-06-2009, 19:17
نه pes 2010 برای pc هم میاد
خود کونامی هم تائید کرده

david23
11-06-2009, 19:18

میگم شمام کلا به فکر pes یا البته من چون میدونستم اینا همه میان تو 2009 آوردمشون:دی

david23
11-06-2009, 19:20
اخبار گفت رئال بیخیال ریبری شده

البته خیلی ستم بود روبن واسیو فان در وارتو میدادیم ریبری رو میگرفتبم

ahmad08
11-06-2009, 19:22
واااااااااای امروز چه خبره من که دارم دیوووونه میشم
چی شده میخواستی چی باشه
اون از رونالدو اینم از ...
اها
بگم بگم
بله داوید ویا هم بله
به چلسی نه گفت و رئال رو برگزیده
هنوز قطعی نشده
ولی شما قطعی بدونید.
از الان تبریک

aRThaS_08
11-06-2009, 19:30
میگم شمام کلا به فکر pes یا البته من چون میدونستم اینا همه میان تو 2009 آوردمشون
یه مسترلیگ با کاکا و رونالدو امروز شروع کردم : دی

بله داوید ویا هم بله
وای دارم میمیرم از خوشی

شماره چندو بهش میدن رجیسترش کنم ؟ : دی

H a l a _ M a d r i d

cyrus_ln
11-06-2009, 19:46
جلل خالق[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دم عمو پرز گرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببینم فصل بعد دیگه کی می خواد جلوی رئال شاخ بشه؟ : دی

kasra_khan2003
11-06-2009, 20:07
واااااااااای امروز چه خبره من که دارم دیوووونه میشم
چی شده میخواستی چی باشه
اون از رونالدو اینم از ...
اها
بگم بگم
بله داوید ویا هم بله
به چلسی نه گفت و رئال رو برگزیده
هنوز قطعی نشده
ولی شما قطعی بدونید.
از الان تبریک

بچه ها داد میشل پلاتینی در اومده: دی

خفه بابا! پول داریم، تورم میخریم لباس تنت میکنیم میفرستیمت تو زمین!!! به ما چه بقیه باشگاها نمیتونن پول در بیارن!!!

aRThaS_08
11-06-2009, 20:34
باشگاه ها برن اینو بخونن یاد بگیرن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تورم میخریم لباس تنت میکنیم میفرستیمت تو زمین!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M A X I M U M
11-06-2009, 20:53
والنسيا و داويد ويا بصورت رسمي پيشنهاد چلسي رو رد كردند و فقط رئال مقتدر مادريد ...

Diego
11-06-2009, 20:53
قرارداد رونالدو کی کاملا قطعی میشه؟(چه زمانی به طور کاملا رسمی معرفی میشه؟)

resident_evil
11-06-2009, 21:19
نه pes 2010 برای pc هم میاد
خود کونامی هم تائید کرده

اینجا چه خبره بچه ها ! نکنه من اشتباه اومدم تو انجمن بازی ! : دی

تبریکات فراوان به خاطر این شب های به یاد ماندنی ! ویا هم میاد ! سیلوا هم به همراه ویا میاد ! ریبری هم اومد که هیچی نیمدم بازم هیچی !

حالا دیگه باید به فکر مدافع باشه ! ببینم ویارئال 2 تا مدافع خوب نداره بیاریم ! به هر حال مربیشونو آوردیم !

kasra_khan2003
11-06-2009, 21:21
عجب مقاله ای بودا! دمت گرم: دی

پیش به سوی مایه دار شدن!!!

resident_evil
11-06-2009, 21:33
رئال 9 بازیکن را می‌فروشد و ریبری را نمی‌خواهد

سایت گل- فلورنتینو پرس رییس باشگاه رئال مادرید گفته اگر بایرن مونیخ نخواهد فرانک ریبری را بفروشد او قادر به خرید این بازیکن نخواهد بود. پرس همچنین گفته 9 بازیکن برنابئو را ترک خواهند کرد.

پرس گفته است: «ریبری متعلق به بایرن است و بایرن نمی‌خواهد او را بفروشد. باید به خواسته باشگاه او احترام بگذاریم. اما اگر آنها بخواهند نظرشان را عوض کنند اوضاع طور دیگری خواهد شد.» همچنین پرس قصد دارد تعداد بازیکنان تیم را کم کند: «دست کم 9 بازیکن که در تیم اصلی حاضر هستند باشگاه را ترک خواهند کرد.»

در سال‌های اخیر جوانان بومی زیادی در تیم‌های پایه رئال پرورش نیافتند و پرس می‌گوید تعجب می‌کند که بازیکنان سابق تیم‌های پایه مادرید را می‌بیند که در تیم های دیگر خوش می درخشند: «در چند سال گذشته بازیکنانی در رئال بوده‌اند که در سطح بالایی قرار نداشتند ولی وقتی از تیم ما رفتند در تیم‌های دیگر عالی کار کردند. مانند آلوارو نگردو و خوان ماتا.» پرس درباره خرید کاکا هم گفته: «مذاکرات کار آسانی نبود. کاکا به دو دلیل به رئال آمد. اول این که او می‌خواست بیاید و دوم رابطه دوستانه ما با آدریانو گالیانی.»

************************************************** *********************************

واقعا چقدر مهربونه این عمو پرز ! : دی

Mokafating
11-06-2009, 21:45
من از اومدن کاکا خیلی خوشحال شدم :8: برعکس از اومدن رونالدو خیلی ناراحت شدم :41:

iammahdi
11-06-2009, 21:46
آقا تبریک می گم از اومدن رونالدو ،اما پارسال همه رو خوب گذاشته بود سر کار ...

resident_evil
11-06-2009, 21:51
من از اومدن کاکا خیلی خوشحال شدم :8: برعکس از اومدن رونالدو خیلی ناراحت شدم :41:

چرا ناراحت ؟! کلی سود برامون داره بابا ! بازیمن خوبیم که هست ! دوسش نداری ؟! طرفدار منچستری ؟!

Mokafating
11-06-2009, 22:04
چرا ناراحت ؟! کلی سود برامون داره بابا ! بازیمن خوبیم که هست ! دوسش نداری ؟! طرفدار منچستری ؟!

من حالم از منچستر بهم میخوره و طرفداره دو آتیشه رئال هم هستم / در ضمن از کریس هم بدم میاد چون که اگه تو رئال بترکونه میگن رئال هیچی نبود کریس اومد رئال ترکوند !!!

SAMCRO
11-06-2009, 22:05
اقا کسی لطفا در مورد رائول حرف بد نزنه !!( با خودم طرفه ) :دي
در مورد رونالدو هم اگه رو نیمکت هم بشینه کل فصل رو کلی برامون سود داره !! :دي

SAMCRO
11-06-2009, 22:07
من حالم از منچستر بهم میخوره و طرفداره دو آتیشه رئال هم هستم / در ضمن از کریس هم بدم میاد چون که اگه تو رئال بترکونه میگن رئال هیچی نبود کریس اومد رئال ترکوند !!!
منم عین خودتم !! :دي
ولی دیگه الان یه رئالی به حساب می اد ! منچستر اگه قدرت داشت نگهش می داشت ! منچستر بره با نانی بدرخشه !!: دي (شرمنده ی طرفدارای منچستر به خصوص احمد !: دي )
منچستری ها از وقتی بکام اومد هی گیر دادن به ما ! بعدش نیستروی اومد ! بازم گیر دادن ! بابا شما اگه می فهمیدین نگهشون می داشتین الان هم واسه مانن دیگه به شما تعلق ندارن !

SAMCRO
11-06-2009, 22:08
آقا تبریک می گم از اومدن رونالدو ،اما پارسال همه رو خوب گذاشته بود سر کار ...

به به ! مهدی ! چند وقت بود نبودی عزیز !! :دي

Mokafating
11-06-2009, 22:10
منم عین خودتم !! :دي
ولی دیگه الان یه رئالی به حساب می اد ! منچستر اگه قدرت داشت نگهش می داشت ! منچستر بره با نانی بدرخشه !!: دي (شرمنده ی طرفدارای منچستر به خصوص احمد !: دي )
منچستری ها از وقتی بکام اومد هی گیر دادن به ما ! بعدش نیستروی اومد ! بازم گیر دادن ! بابا شما اگه می فهمیدین نگهشون می داشتین الان هم واسه مائن دیگه به شما تعلق ندارن !

100% باهات موافقم :20:

ADEL_r
11-06-2009, 22:12
رئال خوب كاري كرد رونالدو و كاكا رو خريد ولي اگر يك مربي بزرگ از ليگ برتر نياره اينها نميتونن به دردش بخورن . ( البته امسال هم فكر كنم پلگيريني مربي رئال خواهدبود )

Mokafating
11-06-2009, 22:18
رئال خوب كاري كرد رونالدو و کاکا رو خريد ولي اگر يك مربي بزرگ از ليگ برتر نياره اينها نميتونن به دردش بخورن . ( البته امسال هم فكر كنم پلگيريني مربي رئال خواهدبود )

شما به فکر تیم خودت باش ! همین پلگرینی از صدتا مربی لیگ برتری داغون بهتره ! نمونش فرگوسن ! اگه فرگوسن مربی بود منچستر تو فینال لیگ قهرمانان 90 دقیقه له نمیشد :27:

Mokafating
11-06-2009, 22:20
ویرایش شد ...

resident_evil
11-06-2009, 22:20
شما به فکر تیم خودت باش ! همین پلگرینی از صدتا مربی لیگ برتری داغون بهتره ! نمونش فرگوسن ! اگه فرگوسن مربی بود منچستر تو فینال لیگ قهرمانان 90 دقیقه له نمیشد :27:

چقدر خشنی شما ! یه پیشنهاد دوستانه داد همین ! جوش نیار !

قبلا مربیه ویارئال بوده و واقعا این تیمو در بالاترین سطح نگه داشته بود ! به نظر من تو رئال هم موفق خواهد بود ! البته انشاالله !

SAMCRO
11-06-2009, 22:24
قبلا مربیه ویارئال بوده و واقعا این تیمو در بالاترین سطح نگه داشته بود ! به نظر من تو رئال هم موفق خواهد بود ! البته انشاالله !
البته باید توجه کرد ما هدفمون از لالیگه خیلی بزرگتره !! لالیگا ها فقط این کاتالانا هستن ! ما باید با لیگ برتر بازی های خوبی بکنیم تا بتونیم به 10 تا جام برسیم !
به نظر من توی لیگ دیگه از خوانده راموس که بهتر نمی تونیم پیدا کنیم ! اگه یه مربی جام باشگاها می اووردیم بهتر بود !!

ahmad08
11-06-2009, 22:24
wow wow wow
وااای
چه خبره تاپیک
ایول بچها دست و پنجتون درد نکنه
در مورد ریبری بگم مهم نیست
اگه این فصل نشد فصل بعد دی
ولی باید مایکون رو بگیریم
و چند دفاع خوب
هافبک دفاعی هم همین لاس خوبه
====================
بینم کی بود به منچستر بد گفت؟؟؟؟!!!!!!!! دی
فردا ایشالا خبرهای خوشتری میشنویم
بچها این اردوهای تیم ملی لعنتی کی تموم میشه
دلم لک زد که کریس و کاکا رو با لباس رئال ببینم
البت ویا رو نیز هم

SAMCRO
11-06-2009, 22:27
وااای
چه خبره تاپیک
ایول بچها دست و پنجتون درد نکنه
در مورد ریبری بگم مهم نیست
اگه این فصل نشد فصل بعد دی
ولی باید مایکون رو بگیریم
و چند دفاع خوب
هافبک دفاعی هم همین لاس خوبه
====================
بینم کی بود به منچستر بد گفت؟؟؟؟!!!!!!!! دی
فردا ایشالا خبرهای خوشتری میشنویم
بچها این اردوهای تیم ملی لعنتی کی تموم میشه
دلم لک زد که کریس و کاکا رو با لباس رئال ببینم
البت ویا رو نیز هم
به نظر من راموس اگه همون راست بازی کنه بهتره ! ما دنبال دفاع وسط باشیم خیلی بهتره الان !

resident_evil
11-06-2009, 22:28
البته باید توجه کرد ما هدفمون از لالیگه خیلی بزرگتره !! لالیگا ها فقط این کاتالانا هستن ! ما باید با لیگ برتر بازی های خوبی بکنیم تا بتونیم به 10 تا جام برسیم !
به نظر من توی لیگ دیگه از خوانده راموس که بهتر نمی تونیم پیدا کنیم ! اگه یه مربی جام باشگاها می اووردیم بهتر بود !!

بله 100% همه ی رئالی ها دلشون برا قهرمانی در اروپا تنگ شده ! تازه این فصل هم فینال در ورزشگاه ما برگزار میشه !

همه چیز امادس تا یه فصل رویایی رو داشته باشیم !

Retired User
11-06-2009, 22:29
آخ آخ بريد تو تاپيك بقلي ببينيد از حسودي دارن چي مينوسن
راستي جنبه بچه هاي منچستر هم خيلي كمه
پست من بعد از چند دقيقه بر فنا رفت و نزديك بود اخطار بگيرم

Retired User
11-06-2009, 22:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: داوید ویا قیمت بسیاری دارد ولی داوید سیلوا اصلا فروشی نیست.

رئال مادرید به دنبال خرید داوید سیلوا بود ولی مقامات والنسیا اعلام کرده‌اند او را نمی‌فروشند. والنسیا می‌خواهد دست کم یکی از ستارگانش را نگاه دارد. آنها برای حل مشکلات مالی مجبور به فروش بازیکنان خود شده‌اند اما مانوئل یورنته، رییس جدید باشگاه گفته تلاش می‌کند داوید سیلوا، داوید ویا و رائول آلبیول را نگاه دارد:

«سیلوا فروشی نیست و پیشنهادی هم برای او نرسیده.» خورخه والدانو مدیر رئال هم گفته بود قیمت داوید ویا به حدی بالاست که قابل خریدن نیست. چلسی هم ویا را می‌خواهد و بارسلونا و رئال مادرید هم مدت‌هاست می‌گویند دنبال او هستند. البته سیلوا برای والنسیا بازیکن مهم‌تری به شمار می‌رود.

Retired User
11-06-2009, 22:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: منچستریونایتد با قبول پیشنهاد نجومی رئال مادرید برای فروش کریستیانو رونالدو به این تیم موافقت کرده و انتظار می رود مذاکرات باشگاه مادریدی و ستاره پرتغالی تا پایان ماه ژوئن به انتقال قطعی او به رئال منجرشود

منچستریونایتد به طور رسمی اعلام کرد که با پیشنهاد نجومی رئال مادرید مبنی بردراختیار گرفتن کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی خود موافقت کرده است. مادریدیها از دوسال پیش تاکنون برای خریدن رونالدو تلاش می کردند ولی باشگاه انگلیسی هربار با پیشنهاد باشگاه تحت هدایت رامون کالدرون برای فروش رونالدو مخالفت می کرد.

اما رئیس جدید باشگاه اسپانیایی فلورنتینو پرس چند روز پیش کاکا ستاره برزیلی میلان را با 65 میلیون یورو به سانتیاگوبرنابئو آورد و او را بعد از زین الدین زیدان که با 73 میلیون یورو درسال 2001 به همین تیم انتقال یافته بود، دومین بازیکن گران قیمت تاریخ کرد.

حالا با فروش کریس رونالدو به رئال مادرید با مبلغ 94 میلیون یورو که دو باشگاه برسرآن توافق کرده اند، رکورد جدیدی درنقل وانتقالات بازیکنان دنیای فوتبال رقم می خورد. انتظار می رود مذاکرات رئال مادرید با کریس رونالدو تا پایان ماه جاری میلادی و یا زودتر ازآن به پایان رسد و او به طور رسمی بازیکن تیم اسپانیایی اعلام شود.

در بیانیه رسمی باشگاه منچستریونایتد که امروز صبح بدین منظور منتشرشده آمده است:" منچستریونایتد از سوی رئال مادرید پیشنهاد 80 میلیون پوندی برای فروش رونالدو دریافت کرده که یک رکورد جهانی در بازار نقل و انتقالات محسوب می شود. با توجه به اظهارات کریستیانو رونالدو در مورد علاقه او به ترک منچستریونایتد و بعد از مذاکره به مدیربرنامه های او، یونایتد موافقت کرده تا مسوولان رئال مادرید با این بازیکن وارد مذاکره شوند.انتظار می رود مذاکرات دو طرف تا 30 ژوئن به پایان رسد و باشگاه تا آن تاریخ دراین رابطه اظهار نظری نخواهد داشت

aRThaS_08
11-06-2009, 22:53
من از اومدن کاکا خیلی خوشحال شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برعکس از اومدن رونالدو خیلی ناراحت شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نظر شما ملاک نیست دوست عزیز

اقا کسی لطفا در مورد رائول حرف بد نزنه !!( با خودم طرفه ) :دي
من بشدت حالم از رائول بهم میخوره : دی

عجب مقاله ای بودا! دمت گرم: دی

پیش به سوی مایه دار شدن!!!
: دی

ویدیچ میخوایم : (( : دی

aRThaS_08
11-06-2009, 22:57
ببینید چی گفتن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/21.gif

با پول رونالدو اگه بتونیم ریبر و بنزما بگیریم خیلی خوب میشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/24.gif

saman65
11-06-2009, 23:03
رسمی اعلام شده اومدن کریس یا نه : دی

aRThaS_08
11-06-2009, 23:07
رسمی در حد جام جهانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/3.gif

Mokafating
11-06-2009, 23:07
نظر شما ملاک نیست دوست عزیز

کسی با شما صحبت نکرد دوست عزیز :3:

aRThaS_08
11-06-2009, 23:11
کسی با شما صحبت نکرد دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز دعوا داری ؟ : دی

بچه ها نظرتون در مورد داریو سرنا دفاع وسط پورت موث چیه ؟ بنظر من بازیش خوبه ها : دی

Mokafating
11-06-2009, 23:13
من بشدت حالم از رائول بهم میخوره

تو اگه رئالی بودی هیچوقت این حرفو نمیزدی / متاسفم برات :41:

saman65
11-06-2009, 23:13
مرسی داداش

ممنونم پرز جونم: دی

من ویا رو هم میخوام.......

Mokafating
11-06-2009, 23:14
دوست عزیز دعوا داری ؟

دوست عزیز نه !

david23
11-06-2009, 23:21
بچه ها تمو مش کنید دیگه

یه چیزم بگم انقدر به رائول بدو بیراه نگید بعد جلوش یه دی بزارید :19:

رائول رو سر ما جا داره:40:

aRThaS_08
11-06-2009, 23:23
تو اگه رئالی بودی هیچوقت این حرفو نمیزدی / متاسفم برات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من از وقتی بدنیا اومدم عاشق رئال بودم

اما کلا از رائول و استیلش خوشم نمیومد : دی

دوست عزیز نه !
دوست عزیز پس واسه چی میزنی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/21.gif

هافبک دفاعی هم میتونیم گلن جانسون رو بخریم بازیش خوبه : دی

Mokafating
11-06-2009, 23:24

david23
11-06-2009, 23:28
دوست عزیز همه چی که استیل نیست ما رائولو بیشتر به خاطر غیرتو اخلاقش دوست داریم

aRThaS_08
11-06-2009, 23:30
دوست عزیز همه چی که استیل نیست ما رائولو بیشتر به خاطر غیرتو اخلاقش دوست داریم
ازون لحاظ منم دوسش دارم

خودشو خوشم نمیاد ازش

درضمن هافبک میانی پورتو هم خوبه (فرناندو) : دی

aRThaS_08
11-06-2009, 23:34
یه تلنت توپ پیدا کردم !

آردا توران هافبک هجومی گالاتاسرای !

خیلی خداس ... به پرز پیشنهادش بدید : دی

ahmad08
11-06-2009, 23:36
هی هی رفقا اروم
چه خبره
خواهشا از این شوخیا نکنید
گاهی منجر به سوء تفاهم میشه
بهتره از ابراز بعضی از عقایدمون که میدونیم به بعضیها بر میخوره جلو گیری کنیم
خیلی بهتره که رعایت کنیم.
یه صلوات بفرستید تموم
و یه درود بر پرز و لعن و نفرین بر کالدرون
======================

a-r-i-y-a-n-a
11-06-2009, 23:42
خواهش میکنم درباره رائول اینجوری حرف نزنید...
رائول اسطوره رئاله!
به رئال تعلق داره.

aRThaS_08
11-06-2009, 23:44
باشه بابا ترکوندید منو

چرا 8ماه پیش که گفتم انقد جدی برخورد نکردید تازه خیلیا تایید کردن!

مثه که جای من تو این تاپیک نیست

فیلند بای

خوشحال شدم این چن وقته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/Messenger/Media/Smileys/3.gif

M A X I M U M
11-06-2009, 23:54
سرعت حركت اين تاپيك برابر با سرعت نوره :دي

Mokafating
12-06-2009, 00:19

namakdoon
12-06-2009, 00:23
عجب کسایی پیدا میشنا.....
وقتی تیم تو بهرانه هیشکی نیس اینجا ! وقتی داره خوب جلو میره همه میشن طرفدار پرپاقرص رئال !!

resident_evil
12-06-2009, 00:36
وقتی تیم تو بهرانه هیشکی نیس اینجا ! وقتی داره خوب جلو میره همه میشن طرفدار پرپاقرص رئال !!

منظور ؟! شب باخت رئال از بارسا شما اینجا بودی ؟! یا باخت مقابل لیورپول ؟!

ahmad08
12-06-2009, 00:38

خیلی شرمنده
والا یه رئال هست و عشق ما
نمیتونیم ناراحتیش رو ببینم
اینه که نمیام
ولی خوب وقتی که سرحاله برا چی نیام
من از این بابت شرمندم
ولی از این به بعد همیشه میام

Mokafating
12-06-2009, 00:48

Mokafating
12-06-2009, 00:53

ایول / حرف دلم رو زدی :10:

namakdoon
12-06-2009, 00:53
خیلی شرمنده
والا یه رئال هست و عشق ما
نمیتونیم ناراحتیش رو ببینم
اینه که نمیام
ولی خوب وقتی که سرحاله برا چی نیام
من از این بابت شرمندم
ولی از این به بعد همیشه میام

نه آقا با شما نبودم .
شما یه رئالی کاملی :11::46:
چند نفر و می گم !
حالا اهمیتی م نداره :46:

namakdoon
12-06-2009, 00:58

منظورم که واضحه !
بله من بودم ، همیشه من تو این فوروم هستم ، فقط هیچ وقت پست ندادم :13:

MH_SANIANI
12-06-2009, 03:44
اینایی که دارن میاد هر کدوم یه تیمن...!
سال دیگه 3 تا جامو نگیریم رئالو باید جمعش کرد...!

lord_alone_dark
12-06-2009, 05:38
من موقع باخت ها هم این جا بودم

saman65
12-06-2009, 07:26

حالا مگه جای شما رو تنگ کردن؟

Retired User
12-06-2009, 09:25
دوستان متوجه شدين كه با حضور بعضيها دي: تاپيك داره ... ميره؟
خواهشا يكم رعايت كنيد اينجا نه چت رومه و نه اسپمكده و نه محل جنجال
اين تاپيك هر روز داره بن شده ميده

Retired User
12-06-2009, 09:32
سرعت حركت اين تاپيك برابر با سرعت نوره :دي

درست همانند چت روم

Retired User
12-06-2009, 09:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: چلسی و رئال مادرید که از مشتریان مدافع برزیلی اینتر هستند باید با توجه به درخواست مسئولان اینتر 40 میلیون برای به خدمت گرفتن این بازیکن بپردازند...

مایکن مدافع برزیلی اینتر بعد از اینکه اعلام کرد مسئولان این باشگاه ایتالیایی به خواسته های او توجه نمی کنند خواهان جدایی از این تیم شد.چلسی و رئال مادرید خواهان به خدمت گرفتن مایکن هستند اما مسئولان اینتر رقم هنگفتی برای فروش مدافع 27 ساله خود طلب کرده اند.به نوشته روزنامه کوریره دلواسپورت اینتر برای فروش مایکن رقمی در حدود 40 میلیون یورو طلب کرده است.او در فصلی که گذشت نقش موثری در قهرمانی اینتر در سری A داشت و یکی از بازیکنان کلیدی این تیم بود.آخرین خبرها حاکی از این است که باشگاه رئال مادرید قصد دارد وسلی اسنایدر هافبک هلندی خود را با مایکن مبادله کند اما سران نرتزوری علاوه بر اسنایدر رقمی در حدود 20 تا 25 میلیون یورو دیگر نیز می خواهند.

مایکن فصل قبل در 40 بازی برای اینتر به میدان رفت و همچنین در جام کنفدراسیون ها که تا چند روز دیگر آغاز می شود به همراه تیم ملی برزیل حضور خواهد داشت.

Retired User
12-06-2009, 10:00
فرر گفته بارسلونا از رئال مادرید دنباله‌روی نخواهد کرد.

خائومه فرر، نایب‌رییس بارسلونا گفته اعتقاد دارد که هیچ بازیکنی در دنیا 95 میلیون یورو نمی‌ارزد. این مبلغی است که رئال مادرید قرار است برای خریدن کریستیانو رونالدو بپردازد. رئال و منچستر یونایتد تایید کرده‌اند که این انتقال انجام می‌شود و مذاکرات دارد ادامه می‌یابد.

فرر این پیشنهاد را «خارج از بازار» خوانده و گفته بارسلونا رویکرد خود را تغییر نخواهد داد: «باید پولی به بازیکنان بدهیم که اعتقاد داریم ارزشش را دارند. وقتی این همه پول می‌پردازید، در بازار پخش می‌شود و سایر باشگاه‌ها هم به دنبال مبالغ بیشتری خواهند بود. این تورمی بزرگ به وجود می‌آورد.» فرر همچنین گفته بارسلونا با رئال مادرید فرق دارد: «ما کار خود را به روش خودمان انجام می‌دهیم و رئال هم به روش خودش.» او یک پیام هم به رئال فرستاده: «خرید بیشتر تضمینی برای قهرمانی نیست.»

Retired User
12-06-2009, 10:00
فرر گفته بارسلونا از رئال مادرید دنباله‌روی نخواهد کرد.

خائومه فرر، نایب‌رییس بارسلونا گفته اعتقاد دارد که هیچ بازیکنی در دنیا 95 میلیون یورو نمی‌ارزد. این مبلغی است که رئال مادرید قرار است برای خریدن کریستیانو رونالدو بپردازد. رئال و منچستر یونایتد تایید کرده‌اند که این انتقال انجام می‌شود و مذاکرات دارد ادامه می‌یابد.

فرر این پیشنهاد را «خارج از بازار» خوانده و گفته بارسلونا رویکرد خود را تغییر نخواهد داد: «باید پولی به بازیکنان بدهیم که اعتقاد داریم ارزشش را دارند. وقتی این همه پول می‌پردازید، در بازار پخش می‌شود و سایر باشگاه‌ها هم به دنبال مبالغ بیشتری خواهند بود. این تورمی بزرگ به وجود می‌آورد.» فرر همچنین گفته بارسلونا با رئال مادرید فرق دارد: «ما کار خود را به روش خودمان انجام می‌دهیم و رئال هم به روش خودش.» او یک پیام هم به رئال فرستاده: «خرید بیشتر تضمینی برای قهرمانی نیست.»

حالا اگر به خودشون بگيم مسي چند؟
ميگن 150 ميليون

Retired User
12-06-2009, 10:01
رئیس یوفا از تلاش رئال برای جذب ستارگان اروپا با رقم های هنگفت چندان خشنود نیست و این سیاست رئالی ها را متهم کرد.

میشل پلاتینی رئیس یوفا که پیش از این از باشگاه های لیگ برتری به دلیل پرداخت دستمزدهای هنگفت به بازیکنان و همچنین نقل و انتقالات بازیکنان با ارقام نجومی انتقاد می کرد اکنون باشگاه رئال مادرید را به دلیل سیاستش در خرید بازیکنان بزرگ با مبالغ هنگفت متهم کرد.

رئال مادرید در کمتر از یک هفته چیزی در حدود 165 میلیون یورو برای جذب تنها دو بازیکن هزینه کرده : کاکا ستاره برزیلی و اسبق میلان و کریستیانو رونالدو ستاره پرتقالی.پلاتینی معتقد است این رفتار رئال بر خلاف بازی جوانمردانه و رعایت عدالت است.

پلاتینی که در زمان بازی یک از بهترین های اروپا بود می گوید :"آمار نقل وانتقالات ستاره ها با مبالغ هنگفت هر روز افزایش می یابد.این نقل و انتقالات بر خلاف شعار فیفا مبنی بر بازی جوانمردانه و عدالت بین همه تیم هاست و همچنین تعادل مالی را در رقابت ها به هم می زند.یوفا در حال بررسی و وضع قوانینی است تا از این نقل و انتقالات جلوگیری کند و عدالت را بین همه تیم ها برقرار کند.این موضوع در حال حاضر در اولویت ما قرار دارد."

Retired User
12-06-2009, 10:02
مهاجم اسپانیایی تنها بازیکنی است که در مورد پیوستن کریس رونالدو به باشگاه مادریدی اظهار نظر کرده.

سایت گل:درخواست سران باشگاه مادریدی برای به خدمت گرفتن کریس رونالدو نه تنها کل قاره اروپا را به لرزه دراورد بلکه در اردوی تیم ملی اسپانیا در افریقای جنوبی نیز بازتاب گسترده ای داشته.سه بازیکن تیم ملی اسپانیا که در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شده بودند ترجیح دادند که در مورد خبری که توسط فدراسیون فوتبال اسپانیا منتشر شد نظری ندهند و کنفرانس مطبوعاتی بدین ترتیب در حال اتمام بود ولی در نهایت یکی از بازیکنان تیم ملی اسپانیا نظرش را در مورد انتقال جنجالی کریس به رئال اعلام نمود.این ستاره کسی نبود جز دانیل گوئیسا ستاره باشگاه فنر باغچه.
گویسا در این رابطه گفت:"به نظر من این دیوانگی محض است که چنین وجهی را برای جذب یک بازیکن هزینه کنیم ولی همه ما فلورنتینو را به خوبی میشناسیم."دو بازیکن دیگری که در این کنفرانس خبری حاضر بودند خوان ماتا و الوارو اربلوئا بودند در این رابطه نظری ندادند و بینسته دل بوسکه نیز در صحبتهایی خاطر نشان کرد که این اتفاق تاثیری بر روی عملکرد بازیکنانش نخواهد داشت.بدون شک ستاره ای که در معرض این خبر قرار دارد داوید ویا است که به نظر میرسد در حال حاضر مشغول مذاکره با سران باشگاه مادریدی است.

Retired User
12-06-2009, 10:05
این طور به نظر می رسد که ستاره فرانسوی بایرن در این تیم باقی خواهد ماند ولی در صورتی که او بخواهد رختکن باواریایی ها را ترک کند، فقط و فقط به رئال مادرید خواهد پیوست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 26.jpg

سایت گل: در صورتی که فرانک ریبری تابستان امسال رختکن باواریایی ها را ترک کند، فقط و فقط به رئال مادرید خواهد پیوست. این خبری است که یکی از مسئولان باشگاه اسپانیایی به روزنامه اکیپ فرانسه گفته است.
این صحبتها در حالی منتشر شد که سران باشگاه آلمانی اعلام کرده اند که قصد فروش ستاره فرانسوی شان را ندارند و اجازه جدایی از این تیم را به ریبری نمی دهند. پس از انتشار این صحبتها فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه مادریدی دراین رابطه گفته:« ریبری به بایرن تعلق داد و سران بایرن قصد به فروش رساندن او را ندارند. ما باید به خواسته های باشگاه ها احترام بگذاریم ولی در صورتی که آنها نظرشان را عوض کنند، شرایط متفاوت خواهد شد.»
این در حالی است که تیم مادریدی به تازگی کاکا را خریداری کرده و کریس رونالدو هم در مسیر پیوستن به رئال است، پس چندان تعجب انگیز نخواهد بود که ریبری هم به این تیم بپیوندد. به نقل از این منبع آگاه که با روزنامه اکیپ مصاحبه کرده، هیچ شانس دیگری وجود ندارد که ریبری باشگاه دیگری به جز رئال را انتخاب کند.
البته اینکه ریبری در نهایت بایرن را ترک خواهد کرد یا نه ، مسئله دیگری است ولی این خبر ممکن است سران باشگاه مادریدی را رو به جلو هل دهد. در این میان سران باشگاه های دیگری از جمله بارسلونا، چلسی و منچستر یونایتد نیز خواهان جذب ریبری هستند ولی او قطعا پایتخت اسپانیا را به هر جای دیگری ترجیح می دهد، چرا که به دنبال فرار از آب و هوای آلمان می باشد.

Retired User
12-06-2009, 10:07
فرانک ریبری اعلام کرد که اگر بایرن را ترک کند، فقط به رئال مادرید خواهد رفت.

به نقل از L'Equipe ریبری اعلام کرده که در صورت ترک بایرن مونیخ، فقط به رئال مادرید می پیوندد. این اخبار دقیقا بعد از چند روز بعد از اینکه بایرن اعلام کرده ستاره فرانسوی تیمش نمی فروشد، به چاپ رسیده است.

همچنین دراینباره، پرز هم در مصاحبه با TVE گفته بود: "خرید ریبری بستگی به رضایت بایرن مونیخ دارد و آنها هم قصد فروش ستاره خود را ندارند. من هم به این تصمیم احترام می گذارم و تا وقتی که انها راضی به فروش نباشند، ما هم به سراغ ریبری نمی رویم."

اما هم اکنون قضیه فرق می کند، چرا که خرید کاکا و آمدن رونالدو، باعث شده تا ستارگان و بازیکنا بیشتری ترغیب به حضور در رئال مادرید شوند. این دو خرید کار رئال مادرید در خرید ریبری را هم آسانتر خواهد کرد.

به نقل از یکی از مسئولین رئال مادرید که با مجبه L'Equipe مصاحبه کرده: "اگر ریبری باشگاهش را ترک کند، بدون شک هدف بعدیش رئال مادرید خواهد بود. مطمئن باشید ریبری جای دیگری نمیرود."

با اینحال بارسلونا، چلسی و منچستریونایتد هم علاقه مندند تا بایرن وارد مذاکرده شوند ولی بایرن اعلام کرده قصد فروش بازیکنش را ندارد. هرچند که با این خبرها ریبری یا در بایرن و آلمان یم می ماند یا به پایتخت اسپانیا می آید و برای برای رئال مادرید بازی می کند.

Retired User
12-06-2009, 10:08
آگهی رسمی باشگاه رئال مادرید برای خرید رونالدو

کلوپ هواداران رئال مادريد در ايران: امروز سایت رسمی باشگاه در تائید خبری درباره خرید کریستیانو رونالدو و موافقت باشگاه منچستر یونایتد برای فروش این بازیکن اعلام کرد :

" تیم منچستر یونایتد برای به فروش رساندن رونالدو به مسئولان رئال اعلام رضایت کرده است و باشگاه امید دارد تا چند روز آینده با این ستاره پرتغالی قرارداد امضا کند."