PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه رئال مادريد: Real Madrid C.F. News

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47

charlize
10-02-2008, 22:57
یادم رفت بگم.....خیلی دارم حال می کنم.....:5:
راموس در دقیقه 57 از بازی بیرون رفته و دیارا بجاش به بازی اومده.

V A H I D
10-02-2008, 22:59
الان دقیقه ی 75 بازی هست ...
راستی مصر 1 هیچ کامرون رو برد...

V A H I D
10-02-2008, 23:03
سولدادو هم به جای گاگو اومد ...

charlize
10-02-2008, 23:03
سیسی از وایادولید بیرون رفت و جاناتان سیسما بجاش به بازی اومد.

charlize
10-02-2008, 23:06
شوستر دست بردار نیست.....گاگو که یک هافبک دفاعی میره بیرون سولدادو که مهاجمه میاد تو زمین!!!!!

V A H I D
10-02-2008, 23:07
گلللللللللللللللللللللللل لللللللللللل
درنته

charlize
10-02-2008, 23:09
گــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــل
درنته دقیقه 82

V A H I D
10-02-2008, 23:12
تماشاچی ها دارن با صدای بلند وبا لهجه ی غلیظ اسپانیایشون می گن ما گل می خواهیم یالا ...

charlize
10-02-2008, 23:19
دو دقیقه وقت اضافه

charlize
10-02-2008, 23:20
تمام........
شکوه رئال در سانتیاگو برنابئو....

ahmad08
10-02-2008, 23:36
ووووووووووووووووووووووووو ووای ی ی ی ی ی ی ی ی ی
عچب اتش بازی بوده خداییش خوش به حالتون که دارین این بازی رو می بینید و لعنت به شبکه سه که فقط بازی های که رئال میبازه رو نشون میده .
یک چیزی بچها میگم هااین اراگونس با دو گل امشب رائول دیگه داره بدجوری میسوزه ها میگم همین وایادولید نبود که رئال رو متوقف کرد ؟
نمیدونم که از خوشحالی چی بنویسم فقط باید بکم که تبریک که روی این اتوئو کم شد و مصر برد و دیگر اینکه باز هم لعنت به شبکه سه که مارو از این نعمت بزرگ محروم کرد .
بچها روبینهو که مشکلش جدی نبوده ها؟

charlize
10-02-2008, 23:41
عکس گل اول رئال به وایادولید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن آقا ahmad08 هنوز خبری از روبینهو نیست.

h_starboy
10-02-2008, 23:49
واقعا باید آفرین گفت. حیف که بازیو ندیدم. ولی گلهاشو حتما دانلود میکنم.
رائول رائول رائول

:40: :40: :40:

ahmad08
10-02-2008, 23:51
چارلز داداش اولش ایول عجب پا قدمی داشتی تو ها نه خوشم اومد ایول .
دومن که دست درد نکنه واس توضیح درباره این اتش بازی و اینکه یک سر به تاپیک لیگ قهرمانان2 بزن و میدونی خودت که باید چکار کنی.
سوم که میگم حالا تفاضل گل ما با بارسا چند تاست؟
منو ببخشید از خوشحالی نمیدونم چکار کنم.........

charlize
10-02-2008, 23:58
ahmad08 عزیز نظر لطفت.....رئال تفاضل گلش 8 تا از بارسا بیشتره

h_starboy
11-02-2008, 00:03
ahmad08 عزیز نظر لطفت.....رئال تفاضل گلش 8 تا از بارسا بیشتره

ولی تفاضل که مهم نیست تو لالیگا . یادتونه که ما چیجوری سال پیش قهرمان شدیم. ( خدایی چه حالی داد.)
به امید قهرمانی رئال هم تو لالیگا و هم تو جام قهرمانان.

charlize
11-02-2008, 00:07
h_starboy عزیز دقیقا درست می گی تو لالیگا بازی رو در رو مهمه.ولی منم فقط جواب یه سوال دادم همین ولی بازم از تذکرت ممنونم.
اینم جدول

رئال با 56 امتیاز اول
باسلون با 48 امتیاز دوم
ویارئال با 42 امتیاز سوم

end_of_world
11-02-2008, 00:19
رئال مادريد قدرتمند، برترين و پر افتخارترين تيم اروپا و جهان بازهم تيم ديگري را در آتش خشم خود سوزاند .
اين بار اين والادوليد بود كه در مقابل خدايگان فوتبال اسپانيا ، اروپا و جهان تن به شكستي نه چندان عجيب بدهد .
در حاليكه كارشناس مهرداد ( خودم هستم ) عضو هيئت مديره طرفداران رئال مادريد نتيجه ي بازي را 10 بر صفر پيش بيني كرده بود
رئال انتقام گرفت ...
رئال انتقام بازي با آلمريا را گرفت و آلمريا چه بسيار شانس داشت كه امشب ذوب نشد در آتش قدرت رئال قدرتمند
رئال ثابت كرد كه قهرماني اسپانيا فقط و فقط براي اوست و هيچ تيم ديگري حتي تيم منتخب ستارگان جهان نيز نمي تواند در برابرش قدعلم كند ...
در حاليكه بارسلونا رقيب خوار رئال مادريد در شرايط بسيار بدي قرار دارد و احتمال حضور رونالدينيو در رئال مادريد پس از درگيري امروز او با لاپورتا و بارسلونا بسيار بيشتر شده است ، پيروزي قدرتمندانه ي رئال مادريد مانند پتگي بر سر بارسلون فرود آمد تا اين تيم بيش از پيش در گندآب غرور ستارگانش فرو رود ...

مبارك باد اين پيروزي بر همه طرفداران رئال مادريد قدرتمند ... مبارك باد
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

ahmad08
11-02-2008, 00:43
میگم رفقا شما خواب ندارید این موقع شب ؟(شوخی کردم)
چارلز ازت ممنونم واس اینکه به تاپیک باشگاهای اروپا نظر دادی .
مهرداد جان من هم به نوبه خودم تبریک میگم واست ولی باید بدانی که نباید مغرور شویم ها مبادا مبادا مبادا که در ان صورت از بارسا هم بدتر خواهیم شد.(گوش شیطان کر)

end_of_world
11-02-2008, 00:51
میگم رفقا شما خواب ندارید این موقع شب ؟(شوخی کردم)
چارلز ازت ممنونم واس اینکه به تاپیک باشگاهای اروپا نظر دادی .
مهرداد جان من هم به نوبه خودم تبریک میگم واست ولی باید بدانی که نباید مغرور شویم ها مبادا مبادا مبادا که در ان صورت از بارسا هم بدتر خواهیم شد.(گوش شیطان کر)
نه احمدجان مغرور نمي شيم اما بايد يه جشن مفصل بگيريم ديگه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

end_of_world
11-02-2008, 00:52
اينم از جشن ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بذار نوبت خود بارسلون تو سانتياگو برنابئو برسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sam Fisher 11
11-02-2008, 03:31
Waaaooooooooooooooooooo !!!!!!!!!

دیشب چه غوغایی بوده تو سانتیاگو و البته تو این تاپیک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دمشون گرم حسابی حال دادن ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیدوارم مشکل روبینیو حاد نباشه...

پخش نشدن بعضی بازیهای رئال همش زیر سر فردوسی پور که همیشه سعی کرده به نحوی دشمنیش رو با رئال نشون بده. کاش تو جام باشگاه ها تیمش(لیورپول) میخورد به تور رئال تا حسابی جزش درآد و.... (حیف که همکارم...) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

V A H I D
11-02-2008, 08:41

charlize
11-02-2008, 10:30
مصاحبه شوستر بعد از بازی:

احساستون در مورد بازی چیست ؟
عالی. این را در نظر داشته باشید که ما چند تا از بازیکنانمان را هم نداشتیم که خیلی تاثیر می گذارد اما با این وجود بازیکنان جانشین عالی کار کردند و مهمتر از همه این است که شما نمی توانید بگوئید کدام بازیکن از بقیه بهتر بود همه عالی کار کردند و بازی امیدوارکننده ای بود.

در نگاه اول به نظر می رسید شما اختیار بازی رو به ویادولید دادید اما بازیکنان شما می دانستند چگونه از موقعیتها استفاده کنند ...
انها دقیقا همان طور بازی کردند که من در فیلم بازیهای قبلی انها دیده بودم انها از دم دروازه خودشان فشار وارد می کردند که ایده خوبی بود برای همین من در بالها از دو بازیکن سرعتی استفاده کردم که توسط دو پاسور یعنی گاگو و گوتی تغذیه می شدند و می توانستیم توپ را از مدافعان انها رد کنیم این تاکتیک ما بود که باعث شد چند گل بزنیم و همه چیز بر طبق میل ما بود.

شما دیارا را در پست دفاع مرکزی بازی دادید این به دلیل این بود که می خواستید حفره مرکزی پر شود یا اینکه دیارا را در این پست امتحان کنید ؟
باید یکی در ان نقطه بازی می کرد که محکم می بود اما راموس در ان لحظات به اندازه کافی اماده نبود و نمی توانست نیمه دوم را به پایان برساند برای همین اول تصمیم گرفتیم گاگو برود جای راموس اما چون گاگو خیلی تمرین نکرده بود این کار را نکردیم من باپتیستا را در پستی گذاشتم که می توانست کمک زیادی به او کند.

شما فقط ۱۷ بازیکن را داشتید و مجبور شدید همه انها را دعوت کنید ایا نمی خواهید بازیکنی از تیم ب بیاورید؟
داشتن ۱۷ بازیکن مشکل نیست چه ۱۷ تا باشد چه ۱۸ تا من فقط ۳ تعویض می توانم بکنم و شما می توانید با ۱۷ بازیکن بازی کنید و احتیاجی به بازیکنان تیم ب نیست و اگر روزی لازم باشد از انها استفاده می کنیم اما امروز احتیاجی نبود.

دلیل جا به جا کردن روبن با روبینیو چه بود ؟
ما می خواستیم در بالها از بازیکنان سرعتی استفاده کنیم تا بتوانند سانتر کنند و من روبن را در سمت راست گذاشتیم چون می خواستیم او با روبینیو مدام جاهایشان را عوض کنند و این خواسته همیشگی ما بوده اما تا حالا موقعیتش پیش نیومده بود که عملی اش کنیم.

نظرتان در مورد گوتی که در این بازی ۲ گل و ۴ پاس گل داد چیست ؟
وقتی که بازیکن بودم دقیقا می خواستم در همین پستی که گوتی دارد بازی می کند بازی کنم و گوتی نیز در حال حاضر تمام خواسته های من را دارد به خوبی اجرا می کند او یا پاسور است چیزی که ما دنبالش می گشتیم و برای او خوشحالم چون او بعضی وقتها از ان چیزی که خودش هم فکر می کند برای تیم مهم است.

ahmad08
11-02-2008, 11:36
دیشب عجب شبی بودها خیلی معرکه بود.
یک درخواست دارم و یک خبر:
درخواست:کسی فیلم گلهای بازی رو نمیدونه از کجا میشه دانلود کرد؟
اما خبر:
امتیاز دهی سایت گل به بازیکنان رئال در بازی دیشب:
کاسیاس ( ۷ ) - سالگادو ( ۶ ) - کاناوارو ( ۶.۵ ) - راموس ( ۸ ) - مارسلو ( ۶ ) - گاگو ( ۶ ) - گوتی ( ۸.۵ ) - باپتیستا ( ۸ ) - روبینیو ( ۶.۵ ) - روبن ( ۹ ) - رائول ( ۸.۵ ) - درنت ( ۷ ) - دیارا ( ۶.۵ )
توجه توجه به روبن توجه کنید که 90 دقیقه بازی کرد بعد یک مدت طولانی مصدوم بودن برگشت رویایی داشته .
و اما باید بگم که اگر اراگونس رائول و گوتی رو دعوت نکنه باور کنید که این مردک ابله نخاله ضد رئال و اسپانیا و جزو جدایی طلبان کاتالان است.
راستی اگر نیستلروی تو بازی بود و در ترکیب رئال 10 تا میزد ها این هم از بد شانسی ماست.
ها ها خوب شد یادم اومد فیشر جان راست میگی خدا لعنتش کنه این فردوس پور رو خدا توفیق بدهد مزدک عزیز را چون تا انجا که من فهمیدم فردوسی پور و خیابانی واون چاقاله بارسلونای هستند و مزدک و یوسفی و اسماعیلی(اگر درست نوشته باشم)رئالی هستند.که معلومه قدرت کدوما بیشتر است و کدوم بازیها رو پخش میکنند.

V A H I D
11-02-2008, 14:00
گل های دیشب ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ( گل اول - باپتیستا )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ( گل دوم - رائول )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ( گل سوم - روبن )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ( گل چهارم - رائول )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ( گل پنجم - گوتی )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ( گل ششم - گوتی )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ( گل هفتم - درنت )

Sam Fisher 11
11-02-2008, 17:20
وحید جان دست گلت درد نکنه بابت گل ها خیلی حال دادی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دیشب عجب شبی بودها خیلی معرکه بود.
یک درخواست دارم و یک خبر:
درخواست:کسی فیلم گلهای بازی رو نمیدونه از کجا میشه دانلود کرد؟
اما خبر:
امتیاز دهی سایت گل به بازیکنان رئال در بازی دیشب:
کاسیاس ( ۷ ) - سالگادو ( ۶ ) - کاناوارو ( ۶.۵ ) - راموس ( ۸ ) - مارسلو ( ۶ ) - گاگو ( ۶ ) - گوتی ( ۸.۵ ) - باپتیستا ( ۸ ) - روبینیو ( ۶.۵ ) - روبن ( ۹ ) - رائول ( ۸.۵ ) - درنت ( ۷ ) - دیارا ( ۶.۵ )
توجه توجه به روبن توجه کنید که 90 دقیقه بازی کرد بعد یک مدت طولانی مصدوم بودن برگشت رویایی داشته .
و اما باید بگم که اگر اراگونس رائول و گوتی رو دعوت نکنه باور کنید که این مردک ابله نخاله ضد رئال و اسپانیا و جزو جدایی طلبان کاتالان است.
راستی اگر نیستلروی تو بازی بود و در ترکیب رئال 10 تا میزد ها این هم از بد شانسی ماست.
ها ها خوب شد یادم اومد فیشر جان راست میگی خدا لعنتش کنه این فردوس پور رو خدا توفیق بدهد مزدک عزیز را چون تا انجا که من فهمیدم فردوسی پور و خیابانی واون چاقاله بارسلونای هستند و مزدک و یوسفی و اسماعیلی(اگر درست نوشته باشم)رئالی هستند.که معلومه قدرت کدوما بیشتر است و کدوم بازیها رو پخش میکنند.
ممنون احمد جان
منم کم کم دارم شک میکنم که این پیره خرفت یه چیزیش میشه که رائول رو دعوت نمیکنه... عین بچه ها لج کرده وگرنه دیگه این رائول بدبخت چیکار بایست بکنه که به تیم ملی دعوت بشه؟!!!!

آره موافقم اگر نیستلروی بود آقای گلیش دیشب تضمین میشد !

cyrus_ln
11-02-2008, 17:33
این ........ چرا بازی رو نشون ندادن
حیف شد شدیدا حیف شد یه بازی با 7 تا گل رو ندیدم
از نتیجه خبر نداشتم الان اومد اینجا وقتی فهمیدم 7 تا گل زده هزارتا ..... نثار این صدا و سیما کردم.

end_of_world
11-02-2008, 19:10
وحيدجان بابت گل ها متشكرم - دستت درد نكنه
بچه ها عجب بازي بود ...
اگه همه بازي هامونو 7-0 بزنيم چه حالي ميده
آفرين به رئال و هر چه رئاليه - رئال سرور فوتبال اروپا و البته بارسلون

ss_m_ss
11-02-2008, 22:35
با نهايت تاسف و تاثر بايد عرض كنم كه روبينهو 15 روز مصدوم شد و به بازي مقابل رم نميرسد. !‌

11/02/2008 16:46
Robinho Doubtful For Roma, But Van Gol And Heinze Recovering Well
Ruud van Nistelrooy is back in full training and should return to the squad to meet Real Betis at the weekend, although Robinho remains doubtful...
»Comments Print This Story Send To A Friend Contact Us
galleria zoom Real Madrid's Monday training passed with no small measure of light-heartedness following the previous evening's 7-0 demolition of Real Valladolid.
There was also good news on the injury front. Miguel Torres and Ruud van Nistelrooy entered their final stage of their respective recoveries by taking to the Valdebebas pitch for some running work.
Gabriel Heinze, meanwhile, was able to join up with the full group as he looks to put his own injury woes behind them. He may join the

به نقل از سايت گل.

charlize
11-02-2008, 22:57
عکس های تمرین بازیکنان بعد از بازی
گزارش تمرینات
کم کم بازیکنان مصدوم رئال در حال بازگشتند خبر خوبی که امروز می شد شنید این بود که ون نیستلروی و تورس دویدن در زمین چمن را اغاز کردند.
هاینزه نیز که دیگر مراحل اخر ریکاوری را پشت سر می گذراند امروز ابتدا به تنهایی تمرین کرد و سپس به سایر بازیکنان پیوست.
راموس و په په نیز به همراه روبینیو جدا از بقیه به تمرینات ویژه خود پرداختند.
بعد از بازی دیشب برند شوستر تصمیم گرفت برای بازیابی انرژی بازیکنان امروز را به تمرینات ریکاوری بپردازد.
در تمرینات امروز تمام بازیکنان حاضر بودند بعد از اینکه حدود نیم ساعت بازیکنان خود را گرم کردند وارد زمین چمن شدند و تمرینات سبکی را انجام دادند.
یکی دیگر از بازیکنانی که یک قدم به بازگشت به میادین نزدیک شده است ساویولا بود که امروز برای اولین بار توانست با توپ کار کند او حدود نیم ساعت با توپ کار کرد.
هاینزه نیز ابتدا به همراه خوزه لوئیز سن مارتین مربی بدنسازی تیم در کنار زمین به تمرینات مخصوص خود پرداخت و بعد اجازه این را پیدا کرد که برای تمرینات گروهی به سایر بازیکنان بپیوندد.
فردا تیم تمرینی ندارد و روز چهارشنبه دوباره تمرینات برای بازی برابر بتیس اغاز می شود.

kasra_khan2003
11-02-2008, 23:47
اوووووووووووف
نامردین همتون!!!
بابا من 1شب و 1روز نبودم همش!
تاپیک رو .... دادین!!! :31:
نکته بسیار مهم در این بازی، بازی 90 دقیقه ای روبن و بازشدن پاش به گل زنی هست!

Sam Fisher 11
12-02-2008, 01:36
عکس های تمرین بازیکنان بعد از بازی
گزارش تمرینات
کم کم بازیکنان مصدوم رئال در حال بازگشتند خبر خوبی که امروز می شد شنید این بود که ون نیستلروی و تورس دویدن در زمین چمن را اغاز کردند.
هاینزه نیز که دیگر مراحل اخر ریکاوری را پشت سر می گذراند امروز ابتدا به تنهایی تمرین کرد و سپس به سایر بازیکنان پیوست.
راموس و په په نیز به همراه روبینیو جدا از بقیه به تمرینات ویژه خود پرداختند.
بعد از بازی دیشب برند شوستر تصمیم گرفت برای بازیابی انرژی بازیکنان امروز را به تمرینات ریکاوری بپردازد.
در تمرینات امروز تمام بازیکنان حاضر بودند بعد از اینکه حدود نیم ساعت بازیکنان خود را گرم کردند وارد زمین چمن شدند و تمرینات سبکی را انجام دادند.
یکی دیگر از بازیکنانی که یک قدم به بازگشت به میادین نزدیک شده است ساویولا بود که امروز برای اولین بار توانست با توپ کار کند او حدود نیم ساعت با توپ کار کرد.
هاینزه نیز ابتدا به همراه خوزه لوئیز سن مارتین مربی بدنسازی تیم در کنار زمین به تمرینات مخصوص خود پرداخت و بعد اجازه این را پیدا کرد که برای تمرینات گروهی به سایر بازیکنان بپیوندد.
فردا تیم تمرینی ندارد و روز چهارشنبه دوباره تمرینات برای بازی برابر بتیس اغاز می شود.

ممنون بابت گزارش تمرینات، خبرهای امیدوارکننده ای بودن...

با نهايت تاسف و تاثر بايد عرض كنم كه روبينهو 15 روز مصدوم شد و به بازي مقابل رم نميرسد. !‌

11/02/2008 16:46
Robinho Doubtful For Roma, But Van Gol And Heinze Recovering Well
Ruud van Nistelrooy is back in full training and should return to the squad to meet Real Betis at the weekend, although Robinho remains doubtful...
»Comments Print This Story Send To A Friend Contact Us
galleria zoom Real Madrid's Monday training passed with no small measure of light-heartedness following the previous evening's 7-0 demolition of Real Valladolid.
There was also good news on the injury front. Miguel Torres and Ruud van Nistelrooy entered their final stage of their respective recoveries by taking to the Valdebebas pitch for some running work.
Gabriel Heinze, meanwhile, was able to join up with the full group as he looks to put his own injury woes behind them. He may join the
به نقل از سايت گل.
نگفته که حتما نمیرسه فعلا وضعیتش مشخص نیست !

end_of_world
12-02-2008, 11:26
ممنون بابت گزارش تمرینات، خبرهای امیدوارکننده ای بودن...

نگفته که حتما نمیرسه فعلا وضعیتش مشخص نیست !
خدا كنه كه برسه تا رمم 0-7 بزنيم :46:

V A H I D
12-02-2008, 15:24
خدا كنه كه برسه تا رمم 0-7 بزنيم :46:

7 تا واسه رم کمه واسش 9 تا کنار گزاشتیم :31::31::27::27::21::21:
با دعای بچه ها روبینیو که هیچ کالدرون هم به بازی به رم می رسه ...:27::27:

V A H I D
12-02-2008, 15:31
همه جور خبر داریم هم خوب هم بد
اول خوبه رو می گم...
البته بدش تکراری هست
در ديدار نهايي جام ملت هاي افريقا ؛ اتوئو به شدت مصدوم شد

مهاجم كامروني تيم فوتبال بارسلونا در ديدار نهايي جام ملت هاي افريقا از ناحيه كشاله پاي چپ به شدت آسيب ديد.

به نقل از آس اسپانيا، ساموئل اتوئو در فينال جام ملت ها كه با شكست تيمش و قهرماني مصر براي ششمين بار پايان گرفت، از ناحيه كشاله پاي چپ به شدت آسيب ديد و تحت نظر پزشكان اختصاصي خود راهي اسپانيا شد.
پزشك رسمي بارسلونا هنوز گزارش كامل خود را متشر نكرده است؛ اما بعيد به نظر مي رسد اتوئو در هفته بيست و چهارم لاليگا بازي كند.
اين امكان وجود دارد وي بازي مقابل سلتيك اسكاتلند را نيز در چارچوب يك هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا از دست دهد.

************************************************** *****************************
سامی بازیکنان تیم منتخب هفته ۲۳ لالیگا اعلام شد که در این تیم ۴ نفر از بازیکنان رئال مادرید حضور دارند.

دروازه بان : ویکتور والدس ( بارسلونا )

مدافعین : دنی الوز ( سویا ) - راموس ( رئال مادرید ) - خوزکستو ( اوساسونا ) - خوان کاپدویا ( ویارئال )

هافبکها : روبن ( رئال مادرید ) - پابلو گارسیا ( مورسیا ) - گوتی ( رئال مادرید ) - دیگو کاپل ( سویا )

مهاجمین : رائول ( رئال مادرید ) - دیوید ویا ( والنسیا )

روبینیو ستاره برزیلی تیم رئال مادرید که در بازی با تیم ویادولید به خاطر مصدومیت در ماهیچه بطنی پای راست خود از زمین بیرون رفت به احتمال زیاد بازی این تیم در برابر رم را از دست می دهد.

این بازیکن یک شنبه گذشته در اوایل بازی با مصدمیت مواجه شد و جای خود را به درنت داد بعد از انجام معاینات پزشکی مشخص شد این بازیکن باید بین ۱۰ تا ۱۵ روز استراحت کند.

بدین صورت این بازیکن بازی تیم رئال مادرید در برابر تیم اس رم در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان را از دست خواهد داد.

end_of_world
12-02-2008, 18:44
همه جور خبر داریم هم خوب هم بد
اول خوبه رو می گم...
البته بدش تکراری هست
در ديدار نهايي جام ملت هاي افريقا ؛ اتوئو به شدت مصدوم شد

مهاجم كامروني تيم فوتبال بارسلونا در ديدار نهايي جام ملت هاي افريقا از ناحيه كشاله پاي چپ به شدت آسيب ديد.

به نقل از آس اسپانيا، ساموئل اتوئو در فينال جام ملت ها كه با شكست تيمش و قهرماني مصر براي ششمين بار پايان گرفت، از ناحيه كشاله پاي چپ به شدت آسيب ديد و تحت نظر پزشكان اختصاصي خود راهي اسپانيا شد.
پزشك رسمي بارسلونا هنوز گزارش كامل خود را متشر نكرده است؛ اما بعيد به نظر مي رسد اتوئو در هفته بيست و چهارم لاليگا بازي كند.
اين امكان وجود دارد وي بازي مقابل سلتيك اسكاتلند را نيز در چارچوب يك هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا از دست دهد.

************************************************** *****************************
سامی بازیکنان تیم منتخب هفته ۲۳ لالیگا اعلام شد که در این تیم ۴ نفر از بازیکنان رئال مادرید حضور دارند.

دروازه بان : ویکتور والدس ( بارسلونا )

مدافعین : دنی الوز ( سویا ) - راموس ( رئال مادرید ) - خوزکستو ( اوساسونا ) - خوان کاپدویا ( ویارئال )

هافبکها : روبن ( رئال مادرید ) - پابلو گارسیا ( مورسیا ) - گوتی ( رئال مادرید ) - دیگو کاپل ( سویا )

مهاجمین : رائول ( رئال مادرید ) - دیوید ویا ( والنسیا )

روبینیو ستاره برزیلی تیم رئال مادرید که در بازی با تیم ویادولید به خاطر مصدومیت در ماهیچه بطنی پای راست خود از زمین بیرون رفت به احتمال زیاد بازی این تیم در برابر رم را از دست می دهد.

این بازیکن یک شنبه گذشته در اوایل بازی با مصدمیت مواجه شد و جای خود را به درنت داد بعد از انجام معاینات پزشکی مشخص شد این بازیکن باید بین ۱۰ تا ۱۵ روز استراحت کند.

بدین صورت این بازیکن بازی تیم رئال مادرید در برابر تیم اس رم در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان را از دست خواهد داد.
اه ... لعنتي چقدر بد شد
ولي عوض اون اتوئوي سياه سوخته كسخل مصدوم شد و ديگه لازم نيست بازي مسخره شو ببينيم :27:

cyrus_ln
12-02-2008, 19:23
اه ... لعنتي چقدر بد شد
ولي عوض اون اتوئوي سياه سوخته كسخل مصدوم شد و ديگه لازم نيست بازي مسخره شو ببينيم :27:

ااااااااه
این حرفها چیه دوست عزیز کمی مراعات کن :10:
اتوئو چه باشه چی نباشه فرقی به حال ما نداره رئال هم تو لالیگا و هم تو جام باشگاه ها این فصل قهرمانه.

charlize
12-02-2008, 19:40
گزارشی از وضعیت مصدومان در تیم رئال
نیستلروی - میگل تورس - هاینزه - ساویولا - په په - روبینیو و راموس این لیست مصدومان باشگاه رئال مادرید است.
نیستلروی و میگل تورس در حال گذراندن اخرین مراحل ریکاوری خود هستند و دویدن در زمین چمن را شروع کردند که اگر مشکل جدیدی پیش نیاید می شود برای بازی مقابل بتیس روی این دو بازیکن تا حدودی حساب باز کرد.
گابریل هاینزه نیز که تمرینات ریکاوری خود را به پایان رسانده و کار در کنار سایر بازیکنان را نیز نصف و نیمه شروع کرده احتمال حضورش در بازی برابر بتیس اگر شوستر تشخیص دهد زیاد است.
سرجیو راموش نیز که از بازی برابر المریا دچار مصدومیت شده بود و در بازی تیم ملی مصدومیتش بیشتر شده بود به گفته خود بازیکن مشکلی ندارد و اماده بازی بتیس می شود.
ساویولا که خیلی وقت است مصدوم است کم کم کار با توپ رو شروع کرده اما این که چه وقت می تواند برای بازی کردن اماده شود هنوز چیزی معلوم نیست.
و اما روبینیو که در بازی با ویادولید از ناحیه ماهیچه بطنی پای راستش مصدوم شده است بین ۱۰ تا ۱۵ روز باید استراحت کند و به طور قطع برای بازی رفت لیگ قهرمانان در مقابل رم برای رئال نمی تواند بازی کند.
و در اخر می رسیم به مدافع پرتغالی تیم یعنی په په که این بازیکن حالا حالا ها باید جدا از بازیکنان و به تنهایی تمرینات ویژه خودش را انجام بدهد.

kasra_khan2003
12-02-2008, 21:24
هفته بيست و سوم، بار ديگر مطبوعات اسپانيا را عليه مربي تيم ملي تحريك كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، رائول گونسالس بلانكو در بازي شماره 469 خود، ركورد خوسه رامون اسنائولا، بازيكن سال‌هاي دور اتلتيك بيلبائو را شكست. وي از نظر تعداد بازي در تاريخ لاليگا، به رتبه سوم رسيد.
رائول در اين ركورد دست نيافتني، بايد به رقم 622 سوبيسارتا و 543 ساكريستان برسد.
لوئيس آراگونس در واكنش به درخشش اخير رائول گونسالس در هفته بيست و سوم لاليگا گفت‌: تعداد بازي ملاك نيست. رائول بايد بداند كه تا وقتي براي او جانشين آماده دارم، به او فكر هم نمي كنم.

kasra_khan2003
12-02-2008, 21:26
خبرگزاري فارس: بازيكن هلندي تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا گفت: توانايي درخشش در رئال را دارم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، آرين روبن هلندي اظهار داشت: دوران مصدوميت من به پايان رسيده است. اكنون احساس مي‌كنم كه مي‌توانم نقش مهمي در تيم داشته باشم.
وي ادامه داد: بي ترديد گلزني من در تركيب رئال مادريد ادامه خواهد داشت و از اعتماد مربي خود بسيار ممنونم.
روبن هنوز از ناحيه زانو احساس درد مي كند؛ اما آسيب ديدگي خود را كهنه و قابل فراموشي مي داند.
رئال مادريد در شب دوم هفته بيست و سوم لاليگا موفق شد با گل‌هاي رائول، گوتي، باپتيستا، درنته و روبن مقابل وايادوليد به پيروزي 7 بر صفر دست پيدا كرد.

end_of_world
12-02-2008, 21:54
یوفا: ديدار نهايي مسابقه‌هاي فوتبال جام قهرمانان اروپا در سال ‪ ۲۰۱۰‬در ورزشگاه اختصاصي تيم رئال مادريد (سانتياگو برنابئو) برگزار خواهد شد.

به گزارش یوفا: روزنامه ورزشي آس چاپ مادريد امروز /پنجشنبه/ گزارش داد : اين براي چهارمين بار است كه ديدار نهايي جام اروپا در ورزشگاه رئال مادريد برگزار مي‌شود.

اولين ديدار فينال اين جام در اين ورزشگاه در سال ‪ ۱۹۵۷‬يعني ‪ ۵۰‬سال پيش و آخرين ديدار در سال ‪ ۱۹۸۰‬يعني ‪ ۲۸‬سال پيش انجام شد.

براي برگزاري اين ديدار ، ورزشگاه جديد "ويمبلي" شهر لندن رقيب ورزشگاه رئال مادريد بود.

خاطرنشان مي‌شود ، ورزشگاه سانتياگو برنابئو در روز ‪ ۱۴‬ماه دسامبر سال گذشته ‪ ۶۰‬ساله شد و پس از سرمايه‌گذاري ‪ ۱۰۵‬ميليون يورويي در رده بهترين ورزشگاههاي جهان قرار گرفت.

ورزشگاه سانتياگو برنابئو در روز ‪ ۱۴‬دسامبر سال ‪ ۱۹۴۷‬افتتاح شد و اخيرا در كنار ورزشگاههاي باشگاه‌هاي "بارسلونا" ، "اسپانيول" ، "آتلتيكو مادريد" و "بتيس" در اسپانيا ، "پراتر" در وين ، "سانت دنيس" در پاريس و "كلن" ، "برلين" و "مونيخ" در آلمان قرار دارد.

اتحاديه فوتبال اروپا (يوفا) در روز ‪ ۲۸‬ماه مارس سال جاري ميلادي به صورت رسمي ، برگزاري فينال جام قهرمانان اروپا را براي سال ‪ ۲۰۱۰‬در اين ورزشگاه اعلام خواهد كرد.

kasra_khan2003
12-02-2008, 22:22
چمن مارو خراب نکنن یه موقع:31:

V A H I D
12-02-2008, 22:32
روبن : خوشحالم که در پيروزی ۷ --- ۰ سهيم بودم

بعد از بازی چه احساسی داشتید ؟

روز مهمی برایم بود و خوشحال بودم که می توانم دوباره بازی کنم همه ما بعد از بازی خوشحال بودیم و من نیز به خاطر اینکه در ان پیروزی سهیم بودم احساس خوشحالی می کردم.

در کدام پست راحت ترید بال راست یا چپ ؟

مسلما بال چپ اما قبلا در بال راست نیز بازی کرده ام و فکر می کنم تغییرات نیز خوب باشند که باعث می شود برای مدافعان مشکل ایجاد شود.

ایا فکر می کنید تیم توانایی این را دارد که پیش از اتمام فصل قهرمان شود ؟

مهم این است که در هر بازی فقط به ان فکر کنیم و بر روی خودمان تمرکز داشته باشیم نه به سایر تیمها و باید تا خود قهرمانی تمرکزمان را حفظ کنیم ما خیلی انگیزه داریم.

برنابئو می خواست که حرکت و فعالیت شما را ببیند بعد از گل چه احساسی داشتید ؟

بازی مهمی برای من بود چون بعد از مدتها که به خاطر مصدومیت از فوتبال دور بودم دوباره شانس بازی کردن را پیدا کرده بودم. فرصت خوبی بود که نشان دهم بازیکن خوبی هستم و چرا به رئال امدم و فقط به سخت کار کردن و بازی بیشتر فکر می کنم و می خواهم ثابت کنم که بازیکن مهمی برای این تیم هستم.

بعد از گل شما خیلی تشویق شدید ...

همه بعد از پیروزی خوشحال بودند چون خیلی مهم بود و برای من نیز ویژه بود چون گل زده بودم که می توانست معنای زیادی داشته باشد و حمایت هم تیمی هایم را حس کردم این تیم واقعا بزرگ است و بازیکنان بزرگی نیز دارد همه ما از پیروزی خوشحال بودیم.

ایا بازی بارسلونا را دید ؟ فکر می کنید خیلی با ما فاصله دارند ؟

بازی انها را ندیدم چون ان روز عصر در کنار خانواده ام گذراندم برای همین نمی توانم نظری بدهم همان طور که قبلا گفتم ما فقط باید به خودمان فکر کنیم و تمام بازیهایمان را ببریم.

شوستر گفت که شما بازیکنی مهم در تیم او هستید این حرف چه حسی به شما داد ؟

برای یک بازیکن همیشه شنیدن همچنین حرفهایی از زبان مربیش برایش مهم است و من نیز برایم مهم است که ارزش خودم را در بازی ها نشان دهم و فقط می خواهم نشان دهم برای این تیم مهم هستم.

تیم اس رم مثل سایر تیمهای ایتالیایی دفاعی بازی نمی کند ایا این می تواند برای رئال خوب باشد ؟

انها تیمی خوب و تهاجمی هستند که در حمله توانایی های زیادی دارند همان طور که در دفاع نیز خوب هستند و این درست است که انها بازیشان به سبک ایتالیایی ها نیست و هر دو بازی رفت و برگشت می توانند جالب باشند و باید امیدوار باشیم که ما صعود کنیم.

همیشه دوست دارید برای گل زدن توپ را نزدیک تیر بزنید ؟

این بستگی دارد به اوضاع. من دیدم دروازه بان جلو امده و فضای بازی در دروازه ایجاد شده و شوتم را زدم ولی این چنین گلهایی سبک من نیست.

بازی پریروز چه مقدار از توانایی های شما بود ؟

از عملکردم راضی بودم اما می دانم که می توانم از این هم بهتر شوم من هنوز خیلی بازی نکردم و سخت است که خیلی سریع بعد از مصدومیت روی فرم قرار بگیرید و فکر می کنم کم کم بهتر شوم.

خیلی از هواداران نگران وضعیت شما بودند مصدومیتتان دوباره برمی گردد ؟

من نمی دانم در اینده چه پیش خواهد امد اما تمرینات خود را با قدرت انجام می دهم و سعی می کنم بازی به بازی بهتر شوم و تمریناتی که من انجام می دهم با تمرینات سایر بازیکنان فرق می کند.

نظرتان در مورد چلسی چیست ؟ فکر می کردید بعد از رفتن شما خیلی زود مورینیو نیز چلسی را ترک کند ؟

انها در لیگی سخت با داشتن رقیبانی بزرگ مثل ارسنال و منچستر خوب عمل کرده اند و ۹ پیروزی پشت سر هم نشان می دهد انها بدون مورینیو نیز خوب کار می کنند من به رئال امدم چون فکر می کنم میدان رقابت جدیدی برایم است و از اینکه به رئال امده ام خیلی خوشحالم.

V A H I D
12-02-2008, 22:33
کاسياس : اگر دست من بود رائول و گوتی را به تيم ملی می اوردم

ایکر کاسیاس با قاطعیت گفت که اگر انتخاب بازیکنان تیم ملی اسپانیا دست من بود رائول و گوتی را به تیم ملی می اوردم.

کاپیتان تیم ملی اسپانیا گفت :

من حتما رائول را انتخاب می کردم من همیشه همراه او هستم و می بینم که چه طور تمرین می کند و چگونه بازی می کند.

من می توانم با مربی تیم ملی همراه شوم و یا بر ضد او حرف بزنم اما هرگز نمی توانم باعث ناراحتی هم تیمی هایم در رئال مادرید شوم. ( ای ول به غیرت و تعصب کاسیاس )

او همچنین بیان کرد که احترام زیادی برای گوتی قائل است و خوشحال است که گوتی در ۲ سال اخیر اینقدر پیشرفت کرده است و در واقع به بلوغ رسیده است :

در مورد گوتی نیز من همان نظری که در مورد رائول دارم در مورد او نیز دارم و معتقدم او نیز باید به تیم ملی دعوت شود و اگر رائول را به تیم ملی دعوت می کردم مطمئنا گوتی را هم دعوت می کردم.

از او پرسیدند به نظر شما امکان دارد اراگونس قبل از مسابقات یورو ۲۰۰۸ از تیم ملی کنار برود جواب داد :

من خودم شخصا با او صحبت کردم و او هرگز به ترک تیم فکر نمی کند چون از وی پرسیدم امکان دارد شما از تیم بروید و او جواب داد خیر.

کاسیاس همچنین خوشحال بود که امسال رئال بازیهای خوبی را انجام داده است و هواداران از این تیم راضی هستند :

فکر می کنم در بعضی از بازیها بد عمل کردیم اما معتقدم در برنابئو همیشه هواداران لحظات خوشی را پشت سر گذاشته اند و انها از سبک بازی رئال راضی هستند.

end_of_world
12-02-2008, 23:03
رئال مادرید بهترین و پرافتخارترين باشگاه فوتبال اروپا و جهان در قرن بیستم

در تاریخ 6 مارچ سال 1902 تاسیس شد.

سانتیاگو برنابئو، استادیوم 80354 نفری مادرید افتخارات بسیاری را تاکنون به خود دیده است.

در کلکسیون افتخارات کهکشانهای مادرید 9 قهرمانی جام باشگاه های اروپا، 1 سوپر جام اروپا، 3 جام کنفدراسیون ها، 2 جام یوفا، 29 قهرمانی لالیگا، 17 جام حذفی اسپانیا و 7 سوپر جام اسپانیا خودنمایی می کند.

سران رئال در سال های اخیر با صرف هزینه های کلان در خرید بزرگترین ستارگان جهان، بارها

رکورد شکنی کرده اند.

از آن جمله می توان به خرید لوییس فیگوی پرتغالی با 60 میلیون یورو و زین الدین زیدان فرانسوی با 71 میلیون یورو اشاره کرد.

این تیم پر افتخار اسپانیایی، فصل 06-2005 را در سایه رقیب قدیمی بارسلونا گذراند و به مقام دومی لا لیگا اکتفا کرد، اما فصل 07-2006 را با عنوان قهرمانی به پایان برد.

نام باشگاه : رئال مادرید

لقب باشگاه : Los Galácticos,Los Merengues,Los Blancos,کهکشانی ها.سفید ها

سال تاسيس : 1902

رئيس باشگاه : رامو کالدرون

آدرس:

Avda. Concha Espina 1 ES - 28036 Madrid

+34-913-984-300 : تلفن

+34-913-984-382 : فكس

سايت :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ايميل : international@realmadrid.com

لباس : سفید

اسپانسر : bwin

اسپانسر ورزشي : Adidas

ورزشگاه : Santiago Bernabeu

آدرس ورزشگاه :

Concha Espina 1, 28036, Madrid(Spain)

ظرفيت ورزشگاه : 72116

ابعاد زمين : 107m x 72m

منشي باشگاه : مارتا سیلوا دی لاپوئرتا

مدير مطبوعاتي : مارتا سنتیستبان

كاپيتان اصلي : رائول گونزالز

محبوب ترين بازيكن : رائول گونزالز - گوتي - ايكر كاسياس

افتخارات
1955,1956,1957,1958,1959,
1965,1997,1999,2001

1960,1998,2002
2002
1984,1985

1932,1933,1954,1955,1957,
1958,1961,1962,1963,1964,
1965,1967,1968,1969,1972,
1975,1976,1978,1979,1980,
1986,1987,1988,1989,1990,
1995,1997,2001,2003,2007
1905,1906,1907,1908,1917,
1934,1936,1946,1947,1962,
1970,1974,1975,1980,1982,
1989,1993
1988,1989,1990,1993,1997,
2001,2003

charlize
12-02-2008, 23:57
بیوگرافی دروازبان محبوب و محجوب رئال مادرید

ایکر کاسیاس فرناندز در 20 می 1981 در منطقه ی موستولس شهر مادرید (منطقه یی در حومه ی شهر مادرید) به دنیا آمد. والدین ایکر کمی پیش از تولد او در منطقه ی باسکوی شهر بیلباوو (منطقه ای واقع در دامنه ی رشته کوه های پیرنهدر مرز فرانسه و اسپانیا) مشغول به کار بودند. آنها آنقدر به اسم ایکر (اسم اصیل باسکویی) علاقه مند بودند که بلافاصله پس از غسل تعمید فرزندشان آن را بر وی نهادند. نام برادر کوچکتر ایکر اونی نیز نامی باسکویی ست (به معنی چوپان). بر طبق قوانین گرامری انگلیسی نام ایکِر به صورت Íker و با حروف صدادار تلفظ می شود. اما در زبان اسپانیایی این نام بدون حروف صدادار خوانده می شود (Ikr ).

در حال حاضر کاسیاس اولین انتخاب برای پست دروازه بانی در تیم رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا می باشد. ایکر کاپیتان تیم ملی اسپانیاست. وی همچنین جانشین کاپیتان تیم رئال مادرید نیز محسوب می شود.

رئال مادرید

روز تولد کاسیاس با یک سال اختلاف بیشتر با روز تولد دروازبان چلسی انگلیس پیتر چک است. او در سال 1991 کار خود را در تیم نوجوانان رئال مادرید آغاز نمود ولی تا پیش از شروع سال 1998 به تیم بزرگسالان رئال پیوست و در ترکیب تازه ی تیم رئال در فصل بعدی قرار گرفت. در سال 2000 و در پی شکست 3-0 والنسیا در مقابل رئال مادرید، ایکر جوانترین دروازبانی بود که تا آن زمان در فینال لیگ برتر حضور یافته بود. این پیروزی دلنشین 4 روز پس از تولد 19 سالگی ایکر به وقوع پیوست.

در مسابقات فصلی 2001/02 کاسیاس به علت عملکرد ضعیف جایگاه خود را به سزار سانچس ((Cesar Sanchez واگذار نمود اما پس از مصدومیت سانچس در آخرین دقایق بازی تیم های رئال و بایرن لورکوزن در فصل 2001 لیگ برتر قهرمانان (که با پیروزی 2-1 رئال بر بایرن به پایان رسید) جایگزین سانچس شده، جایگاه خود را بار دیگر به دست آورده و آنرا تا کنون حفظ نموده است.

تیم ملی اسپانیا

ایکر در طول مسابقات قهرمانی فوتبال نوجوانان UEFA-CAF و جام جهانی نوجوانان فیفا در سال 1999 یکی از اعضای تیم ملی اسپانیا بود. در پی عملکرد بسیار حرفه ای ایکر در بازی اسپانیا مقابل سوئد، وی در جام ملت های 2000 از داشتن جانشین در تیم ملی کاملا بی نیاز بود.

جام جهانی 2002

یکسال بعد و در سال 2001، ایکر کاسیاس انتخاب اول دروازبانی برای تیم ملی اسپانیا در جام جهانی 2002 کره ی جنوبی – ژاپن بود. در جریان بازی یک چهارم نهایی بین اسپانیا و جمهوری ایرلند (که با پیروزی اسپانیا بر ایرلند در ضربات پنالتی خاتمه یافت) ایکر عملا به یک قهرمان ملی تبدیل شد. پس از جام جهانی 2002 و در نتیجه ی عملکرد حیرت آور ایکر در مقابل تیم ایرلند و کره ی جنوبی، جایگاهش به عنوان دروازبان اول تیم ملی بزرگسالان اسپانیا به طور قطعی تثبیت شد.

یورو 2004

ایکر در مسابقات برگزار شده در همه ی گروه های ششگانه ی حضور یافته در یورو 2004 تنها 4 بار گل دریافت کرد و پس از آن در هر دو نیمه ی بازی مقابل تیم نروژ در اولسو دروازه اسپانیا را بسته نگه داشت و موجب راهیابی تیم خود به فینال جام ملت های اروپای سال 2004 شد.

جام جهانی 2006

ایکر انتخاب اول تیم ملی کشورش در جام جهانی 2006 بود. در پایان آن رقابت ها اسپانیا با شکست 3-1 درمقابل فرانسه از رسیدن به قهرمانی بازماند. در طول این مسابقات ایکر دو بار به عنوان کاپیتان تیم اسپانیا به زمین رفت.

افتخارات و جوایز

داخلی:

لیگ اسپانیا: 2001، 2003 و 2007

سوپر کاپ اسپانیا: 2003

در سطح قاره اروپا:

لیگ قهرمانان UEFA: 2000 و 2002

سوپر کاپ اروپا: 2002

کاپ بین الملل (اینترنشنال): 2002

در سطح جهانی:

جام جهانی نوجوانان فیفا: 1999

ترجه شده از فرهنگ ویکیپدیا. ایرادهای ترجه رو به بزرگواری خودتون ببخشید!

end_of_world
13-02-2008, 11:03
دوستان عزيز
ميدونيد بهترين بازيكن تاريخ باشگاه رئال مادريد كي بوده ؟
اگه گفتيد ...

cyrus_ln
13-02-2008, 11:12
*رائول*؟
احتمالا یکی از این قدیمی هاست
ولی به نظر من رائوله
هیچ کس هم مثل رائول نمیشه.

kasra_khan2003
13-02-2008, 12:22
خبرگزاري فارس: رئيس باشگاه رئال مادريد با حكم رئيس فدراسيون اسپانيا، به نايب رئيسي امور باشگاهي اين فدراسيون منصوب شد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، رامون كالدرون به عنوان نماينده باشگاه هاي اسپانيا در يوفا شناخته شد. وي از اين پس تا پايان دوره 4 ساله حكم خود، در جلسات يوفا شركت خواهد كرد.
كارشناسان اين لطف پلاتيني و حكم رئيس فدراسيون اسپانيا را بي ارتباط با پشتيباني كالدرون از انحلال G14 و كمك‌هاي مالي وي به يوفا نمي دانند.
در هر حال، منطقي به نظر مي رسيد كه پس از سال‌ها، اين سمت از رياست باشگاه بدون تاثير و كم درآمد والنسيا به رئال مادريد، مدعي قهرماني در ليگ قهرمانان و صدرنشين و مدافع عنوان قهرماني در لاليگا برسد.

kasra_khan2003
13-02-2008, 12:23
خبرگزاري فارس: سرمربي سابق رئال مادريد به پشتوانه نايب رئيس فدراسيون فوتبال اسپانيا براي كنار زدن و تحت فشار گذاشتن آراگونس خيز برداشته است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، ويسنته دل بوسكه با حمايت فرناندو ايه‌رو شاگرد قديمي خود كه امروز نايب رئيس فدراسيون فوتبال اسپانيا است، گفت‌: از ديد من گوتي و رائول بايد در تيم ملي اسپانيا حضور داشته باشند و عدم دعوت اين دو بازيكن تاثير گذار رئال مادريد، خيانت به مردم است.
دل بوسكه افزود: آراگونس مربي بسيار بزرگ و حرفه اي است؛ اما اين چيزها به درد فوتبال اسپانيا نمي خورد يا حداقل او نمي تواند اين امتيازات را به خدمت بگيرد. تاريخ بر ادعاي من صحه مي گذارد.

kasra_khan2003
13-02-2008, 12:28
بچه ها به نظرتون نتیجه ی بازی رئال با رم بدون روبینیو چی میشه؟
من میگم که ما یه شانس بسیار خوب داریم اونم اینه که بازی برگشت تو برنابئو است!
فکر کنم روبن بتونه جای روبینیو رو پر کنه!
ضمن اینکه ما دفاع خوبی داریم! اگه سعی کنیم بازی رو مساوی یا دیگه 1 - 0 ببازیم، شانس خوبی برای صعود داریم.
شما چی فکر می کنید؟

kasra_khan2003
13-02-2008, 14:34
گوتی هافبک بازیساز رئال مادرید در جدول بهترین پاسورهای گل لالیگا رتبه اول را متعلق به خود کرد.

گوتی با ۴ پاس گلی که در بازی دیشب رئال مادرید و ویادولید داد تعداد پاسهای گل خود را به عدد ۱۰ رساند تا در صدر بهترین پاسورهای گل لالیگا جای بگیرد.

بعد از وی ایباگازا بازیکن تیم مایورکا با ۹ و مارکوس سنا بازیکن تیم ویارئال با ۷ پاس گل در رده های دوم و سوم قرار گرفته اند.

charlize
13-02-2008, 14:53
بزرگداشت اسطوره رئال مادرید
باشگاه رئال مادرید قصد دارد تا ۱۷ فوریه از بهترین بازیکن تاریخ باشگاه الفردو دی استفانو تقدیر به عمل بیاورد.
در این مراسم رئیس فیفا - سپ پلاتر - و رئیس یوفا - میشل پلاتینی - حضور دارند.
این اسطوره ارژانتینی رئال مادرید در مصاحبه با تلویزیون این باشگاه گفت :
این افتخار بزرگی برای من است همیشه من بازیکنی بودم که دوست داشتم افتخارات شخصی خود را به دیگر بازیکنان و هم تیمی هایم نیز اهدا کنم و انها نیز در موفیتهای من سهیم باشند.
من این تقدیر را با اغوشی باز می پذیرم و از باشگاه به خاطر اجرای این مراسم خیلی تشکر می کنم.
این ارژانتینی روزی که از ارژانتین به مادرید امد را هرگز فراموش نمی کند ان روز ۲۳ سپتامبر ۱۹۵۳ بود :
ان روز کاری که من کردم قابل توجه بود صبح بود که از قطار پیاده شد به بیمارستان رفتم و ظهر ناهارم را خوردم و همان موقع بود که فهمیدم من فقط برای ۳ ماه در اینجا نخواهم بود. رئیس ان وقت رئال مادرید ادمی بزرگ بود ان شخص سانتیاگو برنابئو بود فردی وقعا جنتلمن.
او در میان بازیکنان بزرگ ان سالهای رئال ( پوشکاش - گنتو - ریال - کوپا ) بازی کرد و معتقد است این بازیکنان بودند که به فوتبال ارزش بخشیدند :
فکر می کنم این فوتبالی را که ما امروز می شناسیم بازیکنان ان زمان رئال اختراع کردند ما همیشه در حال جنگیدن بودیم و حتی یک لحظه هم متوقف نشدیم.
الفردو اکنون رئیس افتخاری رئال مادرید است کسی که در ان ۵ سال طلایی که رئال ۵ بار پشت سر هم قهرمان اروپا شد خوش درخشید.

ahmad08
13-02-2008, 15:06
کسرا جان چرا اینقدر ناامیدانه صحبت میکنی ؟
یعنی راضی هستی که در المپیک رم ما شکست بخوریم و یا مساوی کنیم؟
امیدوارم که با قدرت بیکران بارگاه الهی و با تلاش تمامی قوهای سپید هم در خانه اونها و هم در خانه خودمان پیروز هستیم.انشا ال...

charlize
13-02-2008, 16:42
خوان مدفع برزیلی تیم اس رم ایتالیا که مدتها به دلیل مصدومیت از میادین دور بود برای بازی رفت تیم اس رم در برابر رئال مادرید اماده خواهد شد.
این مدافع از هفته ۱۸ سری ا در بازی برابر تیم اتالانتا برای تیمش بازی نکرده بود اما حالا کم کم در حال بازگشت به میادین است.
این بازیکن حتی برای بازی با تیم یوونتوس که پیش از بازی با رئال است نیز اماده می شود اما احتمال حضورش در این بازی کمرنگ است ولی حضورش در برابر رئال مادرید به نظر قطعی می رسد.

kasra_khan2003
13-02-2008, 17:12
امیدوارم که با قدرت بیکران بارگاه الهی و با تلاش تمامی قوهای سپید هم در خانه اونها و هم در خانه خودمان پیروز هستیم.انشا ال...
خوب آدم باید واقع بین باشه دیگه:31:

V A H I D
13-02-2008, 17:45
بستگی داره نتیجه ...
این بازیکنای رئال همیشه یه جور نیستن خودتون که دیدید یه بازی 2-0 می بازن یه بازی 7 تا میزنن ...
بهنظر من اگه متوسط هم بازی کنیم یعنی سوتی ندیم ( از نوع تابلو9) می تونیم بازی رو ببریم حتی توی رم ..

end_of_world
13-02-2008, 17:45
خوب آدم باید واقع بین باشه دیگه:31:
ببين عزيز ...
واقع بين باشيم نباشيم ما در خانه ي رم هم پيروز ميشيم ...
حالا يادت باشه من كي گفتم ...
اون روز به خودت ميگي (( آره مهرداد گفتا رئال تو خونه ي رمم مي بره ))
باور كن رم عددي نيست پيش ما ... ان شاالله روبينيو هم به بازي برگشت مي رسه ...

خوان مدفع برزیلی تیم اس رم ایتالیا که مدتها به دلیل مصدومیت از میادین دور بود برای بازی رفت تیم اس رم در برابر رئال مادرید اماده خواهد شد.
این مدافع از هفته ۱۸ سری ا در بازی برابر تیم اتالانتا برای تیمش بازی نکرده بود اما حالا کم کم در حال بازگشت به میادین است.
این بازیکن حتی برای بازی با تیم یوونتوس که پیش از بازی با رئال است نیز اماده می شود اما احتمال حضورش در این بازی کمرنگ است ولی حضورش در برابر رئال مادرید به نظر قطعی می رسد.
منم اينو شنيدم اما رئال هم دفاع هاي آماده اي براي اون بازي داره :46:

دمت گرم ... :46:

بزرگداشت اسطوره رئال مادرید
باشگاه رئال مادرید قصد دارد تا ۱۷ فوریه از بهترین بازیکن تاریخ باشگاه الفردو دی استفانو تقدیر به عمل بیاورد.
در این مراسم رئیس فیفا - سپ پلاتر - و رئیس یوفا - میشل پلاتینی - حضور دارند.
این اسطوره ارژانتینی رئال مادرید در مصاحبه با تلویزیون این باشگاه گفت :
این افتخار بزرگی برای من است همیشه من بازیکنی بودم که دوست داشتم افتخارات شخصی خود را به دیگر بازیکنان و هم تیمی هایم نیز اهدا کنم و انها نیز در موفیتهای من سهیم باشند.
من این تقدیر را با اغوشی باز می پذیرم و از باشگاه به خاطر اجرای این مراسم خیلی تشکر می کنم.
این ارژانتینی روزی که از ارژانتین به مادرید امد را هرگز فراموش نمی کند ان روز ۲۳ سپتامبر ۱۹۵۳ بود :
ان روز کاری که من کردم قابل توجه بود صبح بود که از قطار پیاده شد به بیمارستان رفتم و ظهر ناهارم را خوردم و همان موقع بود که فهمیدم من فقط برای ۳ ماه در اینجا نخواهم بود. رئیس ان وقت رئال مادرید ادمی بزرگ بود ان شخص سانتیاگو برنابئو بود فردی وقعا جنتلمن.
او در میان بازیکنان بزرگ ان سالهای رئال ( پوشکاش - گنتو - ریال - کوپا ) بازی کرد و معتقد است این بازیکنان بودند که به فوتبال ارزش بخشیدند :
فکر می کنم این فوتبالی را که ما امروز می شناسیم بازیکنان ان زمان رئال اختراع کردند ما همیشه در حال جنگیدن بودیم و حتی یک لحظه هم متوقف نشدیم.
الفردو اکنون رئیس افتخاری رئال مادرید است کسی که در ان ۵ سال طلایی که رئال ۵ بار پشت سر هم قهرمان اروپا شد خوش درخشید.
خوش به حالش ... :40:
واقعا بازيكن فوق العاده اي بود

بچه ها به نظرتون نتیجه ی بازی رئال با رم بدون روبینیو چی میشه؟
من میگم که ما یه شانس بسیار خوب داریم اونم اینه که بازی برگشت تو برنابئو است!
فکر کنم روبن بتونه جای روبینیو رو پر کنه!
ضمن اینکه ما دفاع خوبی داریم! اگه سعی کنیم بازی رو مساوی یا دیگه 1 - 0 ببازیم، شانس خوبی برای صعود داریم.
شما چی فکر می کنید؟
اينايي كه گفتي امكان نداره
از قديم گفتند اگه هدف بزرگي رو در نظر بگيري و براش تلاش كني صددرصد به اهداف كوچكتر مي رسي
اگه ما با روحيه ي پيروزي به خونه ي رم بريم حتي مي تونيم رم رو ببريم
مگه رم همون تيمي نبود كه سال قبل از منچستر 6 يا 7 تا خورد ... :27:

charlize
13-02-2008, 17:51
ارین روبن معتقد است که رئالی ها نباید تیم اس رم را دست کم بگیرند و گفت که مطمئنا بازی سختی خواهد بود.
این هلندی گفت :
بازی سختی خواهد بود ما به توانایی های خود ایمان داریم اما باید در برابر اس رم خیلی مراقب باشیم.
تیمهای ایتالیایی محکم - به هم فشرده و نفوذ کردن در بین انها وقتی نزدیک به هم بازی می کنند خیلی سخت خواهد شد.
درست است که رم با دیگر تیمهای ایتالیایی کمی فرق می کند اما انها هم همچین استیلی را دارند و بسیار سازمان یافته هستند و نباید انها را دست کم بگیریم.
با تمام احترامی که برای توتی و مانسینی قائل هستم اما فکر می کنم در لیگ قهرمانان و در این مرحله تیم روی یک نفر نخواهد چرخید و بازیکنان باید با هم متحد باشند و معتقدم این اتحاد در تیم ما بیش از هر تیم دیگری وجود دارد.
او در مورد شکست در برابر المریا و بعد از ان پیروزی در برابر ویادولید گفت :
اتفاقاتی که در رسانه ها افتاد باعث شد من بخندم چون می شنیدم که انها می گفتند رئال در یک باتلاق گیر کرده اما با پیروزی در برابر ویادولید همه ان حرفها و صداها قطع شد.

charlize
13-02-2008, 18:13
البته بازی بعدی رئال در مقابل بتیس.....اما چون همه از لیگ قهرمانان صحبت می کنند منم بگم که به نظر من این رئال توانایی انجام هر کاری رو داره البته به چند شرط که هر تیمی باید اونها رو داشته باشه تا موفق بشه حتی تویه خونه حریف:
1-ترکیب:به نظر من ترکیب یک تیم از همه چیز مهم تره....الان خدا رو شکر رئال تیمیست با بازیکنان جوان ولی آماده و بازیکنانی با تجربه که اونها هم آماده هستند....:10:
2-سیستم بازی:واقعا هنوزم که فکر میکنم نمی دونم چرا بعضی وقتها گوتی میشینه روی نیمکت:41:....اگه شوستر از این کار هایی که بعضی وقتها می کنه(البته همه مربی ها این کار رو میکنند) نکنه یا کمتر بکنه تویه این مسئله هم رئال مشکلی نداره
3-مصدومیت:متاسفانه این مشکل انگار نمی خواد دست از سر رئال برداره:13::13:....تا یک بازیکن خوب می شه اون یکی مصدوم میشه و فکر کنم این مسئله مشکل اصلی رئال تویه این فصل باشه....که گوش شیطون کر داره یواش یواش برطرف میشه:20:
4-داوری:تا به اینجای فصل داوری خیلی خوب نبوده اما خدا خواسته و باز هم رئال برده یا نتیجه لازم رو گرفت:46:
الته یکی دو مورد هم داوری کاملا تاثیر گذار بوده ولی .....
5-شانس:هیچ تیمی نمیتونه ادعا کنه که بدون شانس می تونه همیشه موفق باشه.....و امیدوارم که تویه بازی های رئال شانس با رئال باشه تا این عنصر هم با رئال باشه.....
بچه اگه خواستید بگید که به نظرتون کدوم ترکیب می تونه بهترین ترکیب برای رئال باشه....البته برای بازی با رم:20:........

cyrus_ln
13-02-2008, 18:46
رئال متکی به فرد نیست نیست
انشاالله بدون روبینیو هم می بریم ولی واقعا حیف که روبینیو نیست.

V A H I D
13-02-2008, 21:07
عمل جراحی متذلدر با موفقيت به پايان رسيد

کریستف متذلدر که امروز زیر تیغ جراحی رفته بود به گزارش سایت رسمی باشگاه این عمل با موفقیت به پایان رسیده است.

این عمل را دکتر ماریانو دی پادرو و دکتر پدرو لوئیز ریپول انجام دادند که به نظر می رسد همه چیز طبق برنامه انجام شده است :

عمل به خوبی انجام شد و هیچ مشکلی پیش نیامد و طبق برنامه در ۳۰ دقیقه این عمل انجام شد.

و حالا متذلدر باید ۲ ماه از میادین دور باشد تا بتواند دوباره با سلامتی کامل به میادین بازگردد که طبق گفته پزشکان این مدت می تواند کمتر هم شود :

این بازیکن امشب یا فردا مرخص خواهد شد و به زودی کار بر روی پای وی برای قدرتمند شدن پایش اغاز خواهد شد.

الفونسو دیل کورال پزشک باشگاه رئال مادرید بعد از اینکه فهمید مصدومیت پای این بازیکن با روشهای معمول خوب نخواهد شد و باید حتما عمل شود متذلدر را به این دو دکتر معرفی کرد.

این دو دکتر متخصص جراحی در بین تمام ورزشکاران جهان معروف هستند و عمل جراحی سال گذشته ژابی الونسو هافبک تیم لیورپول را نیز این دو دکتر انجام دادند.
درنت : ليگ قهرمانان مهم است اما اول بايد به بتيس فکر کنيم

ایا بازی کردن و گل زدن در بازی با ویادولید بهترین زمان شما از وقتی که به رئال امده اید بود ؟

بازی کردن در ان مسابقه هدیه ای از طرف مربی بود اما باید ببینیم چه پیش می اید من باید سختتر تمرین کنم تا لحظات خوبی را در این تیم رقم بزنم.

انگیزه بازیکنان برای بازی در لیگ قهرمانان چگونه است ؟

جو خوبی بر تیم حاکم است اما اگر می خواهیم برنده شویم باید جدا خوب بازی کنیم رم یک تیم بزرگ و ما نیز یکی از بزرگترین تیمهای حال حاضر اروپا هستیم پس باید بازی جالبی از اب در بیاد و اگر می خواهیم برنده شویم باید تمام نیروی خود را صرف کنیم.

ایا مربی به بازیکنان گفته که کدام بازیکن را برای اماده بودن در برابر رم در بازی بتیس شرکت نخواهد داد ؟ ایا از تیم بتیس اشنایی دارید ؟

من اشنایی با تیم بتیس ندارم و فقط در پیش فصل یک بار با انها بازی کردیم و باید تا روز شنبه منتظر باشیم و اینکه کدام بازیکن باید بازی کند و کدام بازیکن خیر بر عهده مربی است.

نظرتان در مورد گوتی به عنوان یک بازیکن چیست ؟

وقتی کوچکتر بودم و برای فاینورد بازی می کردم گوتی یکی از محبوترین بازیکنان نزد من بود و همیشه بازیهای او در لیگ قهرمانان را می دیدم او در ان زمان یکی از بهترینها بود و در حال حاضر نیز او از بهترین ها است با این تفاوت که حالا او دیگر یکی از بهترین دوستهای من است.

ایا بازیکنان با هم صحبت کرده اند که کدام بازیکن احتمال دارد تا قبل از بازی با رم استراحت خواهد کرد ؟

لیگ قهرمانان خیلی مهم است اما ما باید اول به بتیس فکر کنیم و امیدوارم روبینیو اماده شود که حتی اگر او هم اماده شود بازی کردن وی با تصمیم مربی است و من سخت کار می کنم تا برای رقابت با حریفان اماده شوم و امیدوارم ان حریف در لیگ قهرمانان باشد.

کدام از هم تیمی هایتان به شما کمک کرد تا زودتر با تیم وفق شوید ؟

در ابتدا خودم سعی کردم این کار را انجام دهم و در ادامه بقیه بازیکنان به من گفتند که باید چی کار کنم تا زودتر با تیم سازگار شوم.

در ابتدای حضورتان خیلی صحبت در مورد زندگی شما می شد یا اینکه شما با تیم وفق نشده اید ایا اینها در عملکرد شما تاثیر گذاشت ؟

من یک حرفه ای هستم و تلاش می کنم به انچه که می خواهم برسم و البته دوست دارم که ازاد باشم اما این ازاد بودن هیچ وقت در عملکرد من تاثیر نگذاشته است و می دانم که رسانه ها خیلی در این مورد صحبت کرده اند اما من همیشه از حمایت باشگاه برخوردار بودم.

رونالدو - بازیکن تیم میلان - گفته که دوست دارد تا راموس به میلان بیاید نظر شما چیست ؟

راموس مثل من یک بازیکن جوان است اما با این تفاوت که او جز بزرگان فوتبال به حساب می اید سرجیو قوی و بااستعداد است و در اندیشه این است که به یکی از بهترینهای دنیا تبدیل شود.

V A H I D
13-02-2008, 21:08
سلام
به این شماره زنگ بزنین بگید بازی رم با رئال رو نشون بدن ...
22168395
روابط عمومی شبکه 3...

V A H I D
13-02-2008, 21:12
به نظر من این ترکیب واسه رئال خوبه با رم...
کاسیاس.په په .کاناوارو.مارسلو.راموس.دیار ا.گوتی.درنته(جای روبینیو).روبن(سمت راست)رائول.نیستروی

charlize
13-02-2008, 21:17
گزارش تمرین امروز
بازیکنان تیم بعد از اینکه دیروز را به استراحت پرداختند امروز صبح به تمرینات برگشتند تا برای بازی مقابل بتیس اماده شوند.
برند شوستر برای اینکه شاگردانش را بابت پیروزی ۷ --- ۰ تشویق کرده باشد تمرینات دیروز را کنسل کرد.
کل کارهای امروز بازیکنان در گرم کردن سپس تمرینات فیزیکی و در اخر کار با توپ خلاصه می شد.
ان دسته از بازیکنانی که در بازی برابر ویادولید از ابتدا وارد زمین نشده بودند ایا اصلا بازی نکرده بودند مثل : دیارا - کودینا - هیگوئین - بالبوا - اشنایدر - سولدادو - دودک زودتر از سایر بازیکنان وارد محل تمرین شدند و با مربی بدنسازی - سانتی لوزانو - شروع به کار کردند.
انها ابتدا خود را با دویدن گرم کردن و سپس به کار با توپ پرداختند.
انهایی هم که از ابتدا وارد بازی با ویادولید شدند به تمرینهایی مثل دوهای سرعت و پرش از موانع مشغول شدند.
بهترین خبر تمرین امروز کار کردن نیستلروی با توپ بود که همراه با میگل تورس که او هم مثل نیستلروی مصدوم بود جدا از سایر بازیکنان با توپ کار کردند.
اما سرجیو راموس خارج از زمین و به تنهایی به تمرینات ویژه ریکاوری پرداخت.
سایر بازیکنان مصدوم مثل هاینزه - په په و ساویولا وضعیتی مشابه راموس داشتند و فقط به تمرینات ریکاوری مشغول شدند.
در اخر تمرینات نیز همه بازیکنان به کار با توپ پرداختند و همه بازیکنان و حتی خود برند شوستر یک فوتبال دست گرمی انجام دادند که در این بازی ۴ گل رد و بدل شد که در این بازی دروازه بانان هنر خود را به رخ بازیکنان کشاندند.

kasra_khan2003
13-02-2008, 22:21
البته بازی بعدی رئال در مقابل بتیس.....اما چون همه از لیگ قهرمانان صحبت می کنند منم بگم که به نظر من این رئال توانایی انجام هر کاری رو داره البته به چند شرط که هر تیمی باید اونها رو داشته باشه تا موفق بشه حتی تویه خونه حریف:
1-ترکیب:به نظر من ترکیب یک تیم از همه چیز مهم تره....الان خدا رو شکر رئال تیمیست با بازیکنان جوان ولی آماده و بازیکنانی با تجربه که اونها هم آماده هستند....:10:
2-سیستم بازی:واقعا هنوزم که فکر میکنم نمی دونم چرا بعضی وقتها گوتی میشینه روی نیمکت:41:....اگه شوستر از این کار هایی که بعضی وقتها می کنه(البته همه مربی ها این کار رو میکنند) نکنه یا کمتر بکنه تویه این مسئله هم رئال مشکلی نداره
3-مصدومیت:متاسفانه این مشکل انگار نمی خواد دست از سر رئال برداره:13::13:....تا یک بازیکن خوب می شه اون یکی مصدوم میشه و فکر کنم این مسئله مشکل اصلی رئال تویه این فصل باشه....که گوش شیطون کر داره یواش یواش برطرف میشه:20:
4-داوری:تا به اینجای فصل داوری خیلی خوب نبوده اما خدا خواسته و باز هم رئال برده یا نتیجه لازم رو گرفت:46:
الته یکی دو مورد هم داوری کاملا تاثیر گذار بوده ولی .....
5-شانس:هیچ تیمی نمیتونه ادعا کنه که بدون شانس می تونه همیشه موفق باشه.....و امیدوارم که تویه بازی های رئال شانس با رئال باشه تا این عنصر هم با رئال باشه.....
بچه اگه خواستید بگید که به نظرتون کدوم ترکیب می تونه بهترین ترکیب برای رئال باشه....البته برای بازی با رم:20:........
ایول! حسابی کامل بود!
حالا یه سوال!
شما جنسیتتون چی هست؟:31: ( اگه خانوم باشید که خیلی خوبه! یه طرف داره خفنگ رئالی!!! :40::40: )

ahmad08
13-02-2008, 22:22
بچها سلام
راستی میگم عجب شور و نشاطی توی تاپیک راه افتاده !!!دست شما درد نکنه.
میگم این هلندی ها میخوان که تیم ملی شونو بیارن رئال!!!(منظور حرف اشنایدر)
درباره ترکیب باید بگم که:
کاسیاس

هاینزه راموس کاناوارو سالگادو

دیارا

درنت گوتی روبن

نیستلروی رائول

امیدوارم که از ترکیب من لذت ببرید!!!!!!!!!

charlize
13-02-2008, 22:52
ایول! حسابی کامل بود!
حالا یه سوال!
شما جنسیتتون چی هست؟:31: ( اگه خانوم باشید که خیلی خوبه! یه طرف داره خفنگ رئالی!!! :40::40: )

اوااااااااااااااااااااااا اااااا:11:
شرمند شمام من کسرا جان.....من همیشه توی ذوق آدمها می زنم
من اسمم احمد:20:
خواستم اسمم رو بزارم احمد که دیدم این اسم هست پس اسم بازیگر محبوب خودم رو گذاشتم:46:
شما هم اگر کارم داشتید با همون اسم charlize صدام کنید....
بازم شرمنده شما شدم من:41::41:
می خواستی بلندمون کنی؟؟؟؟؟:31::31::31:
فکر کردی عزیز:21::21::21:
ما خودمون ختم روزگاریم دادا:27::27:

end_of_world
14-02-2008, 04:50
اوااااااااااااااااااااااا اااااا:11:
شرمند شمام من کسرا جان.....من همیشه توی ذوق آدمها می زنم
من اسمم احمد:20:
خواستم اسمم رو بزارم احمد که دیدم این اسم هست پس اسم بازیگر محبوب خودم رو گذاشتم:46:
شما هم اگر کارم داشتید با همون اسم charlize صدام کنید....
بازم شرمنده شما شدم من:41::41:
می خواستی بلندمون کنی؟؟؟؟؟:31::31::31:
فکر کردی عزیز:21::21::21:
ما خودمون ختم روزگاریم دادا:27::27:
همچين چيز نوبريم نيستيا ... :13:
شوخي كردم بابا چرا بهت برميخوره :10:

charlize
14-02-2008, 15:01
همچين چيز نوبريم نيستيا ... :13:
شوخي كردم بابا چرا بهت برميخوره :10:
دوست عزیز من جواب یه سوال رو دادم همین.....
در ضمن شما که منو ندیدی..........:27::27:

شوخی کردم.....:5:
راستی یه زمانی رو مشخص کنید که همه اون موقع باشند تا بتونیم بهتر با هم صحبت کنیم:46:نه مثلا مثل خود من که دارم بعد نزدیک به 12 ساعت جواب یه سوال رو می دم ......:41::41:

اینم از مصاحبه روبن با روزنامه مارکا:

بعد از بازى چه احساسى داشتى؟
< يكشنبه روز مهمى براى من بود. از اينكه دوباره بازى مى كردم احساس خوبى داشتم. همه ما پس از اين بازى خوشحال بوديم من هم از اينكه بخشى از اين پيروزى بودم بسيار خوشحال بودم.
در جناح راست بيشتر احساس راحتى مى كنى يا در جناح چپ؟
< من معمولا در جناح چپ بازى مى كنم اما در گذشته بارها در جناح راست بازى كرده ام. به اعتقاد من تغيير و بازى در پست هاى مختلف خوب است چرا كه به اين ترتيب كار براى مدافعان سخت تر مى شود.
فكر مى كنى اين تيم بتواند قبل از پايان فصل عنوان قهرمانى را به دست آورد؟
< مهمترين مساله اين است كه در هر بازى فقط به آن بازى فكر كنيم و نتايج تيم هاى ديگر برايمان اهميتى نداشته باشد. براى تداوم پيروزى هايمان بايد تمركزمان را حفظ كنيم. تيم براى قهرمانى دوباره بسيار با انگيزه است.
طرفداران بايد بار ديگر بازى شما را مى ديدند. زدن گل چه احساسى دارد؟
< اين بازى براى من اهميت زيادى داشت چون اولين بازى ام پس از مصدوميت هاى اخيرم بود. فرصت بسيار خوبى بود تا ثابت كنم كه بازيكن خوبى هستم و به چه دليل اينجا حضور دارم. من فقط به انجام بازيهاى بيشتر براى رئال فكر مى كنم. مى خواهم ثابت كنم كه براى اين تيم مهم هستم.
فكر مى كنى اضطراب و تشويق دليل پسرفت ات در رئال باشد؟
< خير فكر نمى كنم اين مساله ربطى به اضطراب و استرس من داشته باشد. فكر مى كنم بدشانس بوده ام. روش هاى متفاوتى براى بهتر كردن من مورد استفاده قرار گرفت و خودم هم براى بهبودى سخت تلاش مى كردم. آنچه مسلم است مصدوميت دوباره و سه باره كار را براى يك بازيكن بسيار سخت مى كند اما من هميشه حمايت رييس، مياتوويچ و مربى و هم تيمى هايم را در اين مدت احساس مى كردم.
آيا بازى بارسلونا را ديدى؟ فكر نمى كنى آنها فاصله خيلى زيادى با شما دارند؟
< من بازى را نگاه نكردم چرا كه يك عصر دلپذير را همراه با خانواده ام مى گذراندم بنابراين نمى توانم نظرى در اين باره بدهم. همان طور كه قبلا گفتم ما بايد فقط به بازيهاى خودمان فكر كنيم و همين گونه در بازيهايمان پيروز شويم.
شوستر گفته شما يك بازيكن كليدى براى اين تيم هستيد. چه احساسى در اين باره دارى؟
< شنيدن تعريف و تمجيد از مربى هميشه براى يك بازيكن اهميت زيادى دارد. من فقط مى خواهم به مردم نشان دهم براى اين تيم مفيد هستم.
رم برخلاف بسيارى از تيم هاى ايتاليايى تدافعى بازى نمى كند. آيا اين مساله به نفع رئال است؟
< رم يك تيم بزرگ و كاملا تهاجمى است. آنها علاوه بر اينكه در خط حمله توانا هستند در خط دفاع هم بسيار مستحكم هستند. هر دو بازى رفت و برگشت بسيار هيجان انگيز خواهد بود. اميدوارم ما پيروز در ميدان شويم.
چقدر از توانايى هايت را در بازى وايادوليد ديديم؟
< من از عملكردم كاملا راضى هستم اما مى دانم كه مى توانم عملكرد بهترى داشته باشم. من تا بدين جا زياد براى رئال بازى نكرده ام در عين حال بازگشت از مصدوميت هميشه كار دشوارى است. فكر مى كنم خيلى بهتر از اين بازى كنم.
بسيارى از طرفداران رئال نگران وضعيت تو بودند. آيا مى توانيم بگوييم كه مصدوميت هايت اكنون به پايان رسيده است؟
< من نمى دانم در آينده چه اتفاقى خواهد افتاد اما با تلاش سخت سعى مى كنم همين گونه خوب بازى كنم. اكنون كاملا به خودم اطمينان دارم.
نظرت راجع به عملكرد چلسى تا بدين جا چيست؟ آيا مى دانستى كه مورينيو از اين تيم جدا خواهد شد، آيا به اين دليل بود كه به رئال پيوستى؟
< آنها در يك ليگ دشوار و در كنار تيم هايى چون آرسنال و منچستر يونايتد عملكرد خوبى داشته اند. آنها بدون مورينيو هم خيلى خوب بازى مى كنند. من در هر حال مى خواستم به رئال مادريد بپيوندم چرا كه به دنبال تجربه اى جديد بودم و به خاطر تصميمى كه گرفته ام خيلى خوشحال هستم.

V A H I D
14-02-2008, 15:32
کاسياس در بازی با بتيس غايب خواهد بود ؟!

ایکر کاسیاس که در انگشت دست چپ خود احساس درد می کند امکان دارد در بازی برابر بتیس به میدان نرود.

این دروازه بان در بازی دوستانه تیم ملی اسپانیا در برابر تیم ملی فرانسه دچار مصدومیت شد اما به ان توجهی نکرد و در بازی برابر تیم ویادولید نیز با برخورد به یکی از بازیکنان تیم حریف این مصدومیت بیشتر شد.

در حال حاضر کاسیاس در تمرینات رئال جدا از سایر دروازه بانان به تمرینات ویژه می پردازد تا برای بازی برابر بتیس اماده شود اما از طرف دیگر شوستر نیز دست به کار شده است و در تمرینات از دو دروازه بان ذخیره تیم یعنی دودک و کودینا خواسته است با جدیت بیشتری تمرین کنند تا اگر کاسیاس نتوانست بازی کند از یکی از این دو استفاده کند.

کاسیاس در ۶ سال اخیر فقط در ۳ بازی رئال غیبت داشته است ( فک کنم منظورش لالیگاست) یکی به دلیل مصدومیت یکی به دلیل محرومیت و دیگری به تشخیص مربی جهت استراحت دادن به این دروازه بان بوده است و در تمام ۶۲ بازی رسمی اخیر رئال در میدان حضور داشته است.

V A H I D
14-02-2008, 15:36
دونی : رم می تواند برای رئال مشکل ساز شود

دونی دروازه بان تیم اس رم معتقد است که انها می توانند رئال مادرید را در لیگ قهرمانان شکست دهند.

این ملی پوش برزیلی گفت :

در لیگ قهرمانان ما باید با بهترین تیم اروپا بازی کنیم اما هر تیم که به مرحله حذفی لیگ قهرمانان امده است دوست دارد تا فینال برود که رم نیز از این قاعده مستثنی نیست.

بر روی کاغذ نیز هیچ شانسی برای تیمهای بزرگ وجود ندارد و تیمی در این رقابتها قهرمان خواهد شد که منسجمتر باشد.
************************************************** *********************************
سيسينيو : از وقتی رئال را ترک کرده ام بهتر شده ام

سیسینیو مدافع راست اس رم و سابق رئال مادرید معتقد است از وقتی رئال را ترک و به رم امده بازیکنی بهتر شده است.

این برزیلی افزود :

من کاملا تغییر کرده ام و حالا می دانم که چگونه دفاع و چگونه حمله کنم و خیلی خوشحالم که رسانه ها از من تعریف می کنند.

خروج از رئال مادرید انتخاب خودم بود و از اینکه در رم هستم خیلی خوشحالم.

زرت چند تا بازی واسه رم کرده ؟؟؟؟
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++
رونالدو : ايده - کهکشانی ها - يک اشتباه بزرگ بود

رونالدو مهاجم تیم میلان و سابق رئال مادرید معتقد است که ایده ایجاد یک تیم کهکشانی در رئال مادرید یک اشتباه بزرگ بود.

رونالدو در بین بزرگان فوتبال در رئال مادرید بازی کرد بازیکنانی مانند فیگو - زیدان - رائول - بکهام که رئال مادرید در ان زمان بدلیل وجود این همه ستاره به تیم کهکشانی ها معروف شده بود.

اما رونالدو از این اتفاق ناراحت است :

در پایان این کهکشان خیلی بد تمام شد چون خیلی بد شروع شده بود هیچ کدام از ما بازیکنان این همه تعریف و تمجید را نمی خواستیم و در اخر بهای چیزی را دادیم که هرگز به دنبال ان نبودیم.

او در مورد رائول گفت :

او دوباره برای تیم ملی بازی خواهد کرد چون بازیکن مهمی است و جدا از استعداش در گلزنی قدرت رهبری او در زمین می تواند هر تیمی را موفق کند.

گوتی ؟ او یک بازیکن تماشایی است و از نظر شخصی نیز ادم خوبی است و او به خاطر من بازی کردن در رئال مادرید را از دست داد.

سرجیو راموس استیلش خیلی به فوتبال ایتالیا نزدیک و بازیکنی بسیار جوان است.(منظور داشت ها...)

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++

charlize
14-02-2008, 15:44
لیست ۱۰ تیم برتر در زمینه درامد زایی در سال ۲۰۰۷-۲۰۰۶ منتشر شد که رئال مادرید بازهم بمانند 3 سال گذشته در صدر است:
۱- رئال مادرید با ۲۳۶.۲ میلیون یورو
۲ - منچستر یونایتد با ۲۱۲.۱ میلیون یورو
۳ - بارسلونا با ۱۹۵.۳ میلیون یورو
۴ - چلسی با ۱۹۰.۵ میلیون یورو
۵ - ارسنال با ۱۷۷.۶ میلیون یورو
۶ - اث میلان با ۱۵۳ میلیون یورو
۷ - بایرن مونیخ با ۱۵۰.۳ میلیون یورو
۸ - لیورپول با ۱۳۳.۹ میلیون یورو
۹ - اینترمیلان با ۱۳۱.۳ میلیون یورو
۱۰ - اس رم با ۱۰۶.۱ میلیون یورو

charlize
14-02-2008, 15:51
فابیو کاناوارو در مورد بازی در مقابل تیم رم گفت:
در رئال مادرید همیشه روحیه پیروزی وجود دارد ما به رم می رویم تا انها را شکست دهیم و برای تساوی هم جشن نمی گیریم و این حرف را من به دنیل د روسی در تیم ملی ایتالیا گفتم ما می دانیم که رم چه تیم خوبی است و اینکه انها حریفی اسان برای ما نخواهند بود.
او ادامه داد :
توتی وقتی رم در ایتالیا قهرمان شد از من خواست که به تیم انها بروم تا در لیگ قهرمانان بازی کنم من هرگز یادم نمی رود زحماتی را که توتی کشید تا برای جام جهانی ۲۰۰۶ اماده شود.
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــت
توتی نیز به جمع حامیان رائول پیوست
کاپیتان تیم اس رم گفت :
رائول در رئال مادرید مثل توتی در تیم اس رم است هر دوی ما بزرگ شدنمان در جهان فوتبال شبیه به هم است در اینکه هر دوی ما فقط در یک تیم بازی کرده ایم و اینکه ارزو داریم در همان تیم هم از فوتبال خداحافظی کنیم.
در طول سالین گذشته همه چیز تغییر کرده اما ارزوها همچنان پابرجا هستند و اینکه بخواهید تا پایان حامی تیم بمانید.
او ادامه داد تعجب می کند که چه طور است که رائول هرگز نتوانسته جایزه توپ طلا را بدست بیاورد :
او بازیکنی قوی است همیشه گل می زند و همه جامها را کسب کرده است اما هرگز نتوانسته توپ طلا را بدست بیاورد و این برای بازیکنی همچون رائول وحشتناک است.
وی در مورد دعوت نشدن رائول به تیم ملی اسپانیا گفت:فقط می توانم بگویم که در تعجب هستم...

cyrus_ln
14-02-2008, 19:21
آدم و عالم دارن میگن رائول باید تو تیم ملی بازی کنه اونوقت یه پیر خرفت رائول رو دعوت نمیکنه همچنین گوتی رو.
اصلا این مردک چیزی از فوتبال میفهمه:angry:

V A H I D
14-02-2008, 20:50
رائول و کاسياس با رئال قرارداد مادام العمر بستند

رامون کالدرون به شهرک رئال مادرید امد تا قراردادهای مادام العمر رائول و ایکر کاسیاس را رسمی کند.

رائول تا پایان فصل ۲۰۱۱ - ۲۰۱۰ و ایکر کاسیاس تا پایان فصل ۲۰۱۷ - ۲۰۱۶ با رئال مادرید قرارداد بستند.

رامون کالدرون و الفردو دی استفانو در اتاق کنفرانس شهرک رئال مادرید اعلام کردند که قرارداد این دو بازیکن بسته شد و هر دو بازیکن تا پایان دوران بازیگری در رئال خواهند ماند.

کالدرون گفت :

من باید ابتدا از دی استفانو تشکر کنم که با حضورش در این مراسم ابهت و وقار را به این مراسم بخشید.

طرفداران و اعضای رسمی باشگاه و خودم همه از این قرارداد بلند مدت راضی هستیم. کاسیاس و رائول و رئال مادرید هر ۳ همدیگر را تکمیل می کنند و هر ۳ به همدیگر احتیاج دارند.

به همین دلیل انها تصمیم گرفتند که در زندگی نیز با هم شریک شوند من به شما اطمینان می دهم که انها خیلی کمتر از انچه که مستحقش هستند قرارداد بستند ( مفاد و ارزش این قرارداد ها اعلام نخواهد شد ) چون انها پیش کودکان الگو هستند و هیجان را برای هواداران به ارمغان می اورند.

خیلی خوشحالم که توانستم با این دو کاپیتان به توافق برسیم چون انها الگوی مادریدیسموها هستند و برای تمام هواداران مادریدی الگو هستند.

من میل دارم که بگویم اعضای رسمی و اعضای هیئت مدیره از این اتفاق بسیار خرسندند چون معتقدند که این قراردادها ضروری و بسیار زیبا هستند.

این بهترین کاری بود که می شد انجام داد و هیچ خبری به اندازه این خبر نمی تواند خوشحال کننده باشد.

ahmad08
15-02-2008, 00:18
راستی دوست عزیز کسرا جان بدجوری رو دست خوردی ها؟!!!:31::31:
اما چارلز عزیز تو هم بد جوری تو ذوق میزنی ها!!خوب حالا اگه میگفتی اره اسمان به زمین می اومد؟:31:
یک سوال دارم:
مگه خانمها هم فوتبال رو دوست دارند که شما جنسیت رو پرسیدید؟(من که تا حالا ندیدم):13:

kasra_khan2003
15-02-2008, 01:07
اما چارلز عزیز تو هم بد جوری تو ذوق میزنی ها!!خوب حالا اگه میگفتی اره اسمان به زمین می اومد؟:31:
یک سوال دارم:
مگه خانمها هم فوتبال رو دوست دارند که شما جنسیت رو پرسیدید؟(من که تا حالا ندیدم):13:
.
آره ناجور دوست دارن!!!
البته به شیوه ی خودشون!
مثلا خواهر من یادم هست یه بار که ازش پرسیدم چه تیمی رو دوست داری گفت: از اسم و پیراهن استقلال ( رنگ آبی ) خوشم میاد، اما پرسپولیس هم خوبه ها!
.
تو دانشگاه دوخترایی هستن که سر فوتبال کل کل می کنن با پسرا، اما همه برای اینکه بیان تو جمع پسرا یه چیزی بگن...

kasra_khan2003
15-02-2008, 01:39
فرانچسکو توتی کاپیتان تیم اس رم نظر خود را در مورد غیبت احتمالی روبینیو در بازی رفت این دو تیم در لیگ قهرمانان بیان کرد.

توتی اذعان کرد که همیشه دوست دارد تا بازیکنان بزرگ در زمین حضور داشته باشند حتی اگر ان بازیکن حریف تیم اس رم باشد :

روبینیو در لیگ قهرمانان در مقابل ما بازی نمی کند ؟ خیلی بد است چون همیشه دیدن بازیکنان بزرگی همچون وی بسیار خوب است به خصوص در بازیهای بین المللی.

مطمئنم که در بازی برگشت روبینیو بازی خواهد کرد اما مطمئنا با غیبت او در بازی رفت از کیفیت مسابقه کاسته خواهد شد.

از طرف دیگر خوشحالم چون وجود او می توانست مشکلات زیادی را برای ما بوجود بیاورد.

برای ما خیلی خوب می شود که ۲ یا ۳ تن از بازیکنان بزرگ انها در برابر ما بازی نکنند و روبینیو بزرگترین انهاست چون او بازیکنی خطرناک است.

اگر بخواهم در مورد بازیکنان بزرگ رئال مادرید صحبت کنم این کار تا فردا صبح طول خواهد کشید.

charlize
15-02-2008, 10:54
یک سوال دارم:

احمد جان گفتم که من همیشه توی ذوق میزنم....:5::5:
گزارش تمرین رئال:
تیم دومین تمرین خود را بعد از یک روز استراحت امروز صبح انجام داد ون نیستلروی و هاینزه هر دو توانستند که به کارهای گروهی بپردازند اما سرجیو راموس و میگل تورس هنوز جدا از بقیه تمرین می کنند.
لیست مصدومان رئال مادرید رفته رفته در حال کوچکتر شدن است ون نیستلروی یکی از ان دسته مصدومان بود که توانست امروز به طور کامل مصدومیت را پشت سر بگذارد و همراه با تیم تمرین کرد.
گابریل هاینزه نیز دقیقا وضعیت مشابه ون نیستلروی دارد و او نیز بعد از تکمیل مراحل ریکاوری امروز به جمع بازیکنان ملحق شد و به احتمال زیاد در بازی برابر بتیس به تیم فراخوانده خواهد شد.
بعد از اینکه دو روز کامل سرجیو راموس تمرینات خود را خارج از زمین چمن انجام داد امروز صبح دویدن در زمین چمن را شروع کرد در این کار میگل تورس و مربی بدنسازی تیم سانتی لوزانو نیز همراه راموس بودند.
اما په په و ساویولا هنوز خارج از والدیبیباس به تمرینات ریکاوری خود پرداختند و متذلدر نیز مدافع عمل کرده رئال امروز را در خانه سپری کرد تا در چند روز اینده کار خود را برای بازیابی قدرت اعضای خود شروع کند.
از طرف دیگر کاسیاس که چند روزی را به دلیل مصدومیت انگشت دست چپ به تنهایی تمرین می کرد به جمع دودک و کودینا پیوست تا نگرانی های شوستر نیز رفع شود.
در اخر نیز تمام بازیکنان کار با توپ را در دستور کار خود قرار دادند.

charlize
15-02-2008, 21:02
میبینم که خیلی مطلب جدید گذاشتید..!!!!!!
آخه این چه جورشه؟؟؟؟؟؟؟؟:19::19:
درسته جمعه بود ولی رئال که جمعه و غیر جمعه نداره.....:13::13:
مثلا فردا بازی رئاله......:41::41:
راستی مشخص کنید که کی بازی رو گزارش کنه تا مثل هفته قبل 3 پست یه چیز رو نگن!!!......چون اینطور که معلومه باز هم آقایون کارشناسی کردند بازی رئال رو پخش نکنند!!!!! و خوب من هم اون هفته خونه رفیقم بودم تونستم بازی رو ببینم و درست و درمون گزارش کنم ولی فردا شب دیگه از این خبرا نیست....راستش خیلی خونشون بودم پرتمون کرد بیرون:31::31::31:......شوخی کردم....ولی بگید بدونیم باید پای صحبت کی بشینیم......اگه کسی نتونست اگه تونستم من گزارش می کنم.....ولی خواهشن بگید که مثل دفعه قبل نشه........:10::10:

charlize
15-02-2008, 21:08
اسامی بازیکنان دعوت شده به بازی فردا شب:
دروازبان ها: دودک و کاسیاس

مدافعان: راموس؛ کاناوارو؛ میگوئل تورس؛ سالگادو ؛ مارسلو

هافبک ها: گوتی ؛ گاگو ؛ دیارا ؛ بالبوا ؛ درنت ؛ روبن؛ باپتیستا

مهاجمان: نیستلروی؛ رائول؛ سولدادو؛ هیگوئین
بازیکنان دعوت نشده: روبینهو ؛ متزلدر؛ په په؛ هاینزه ؛ اشنایدر؛ ساویولا به علت مصدومیت
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــ
یه خبر خیلی بد هم بدم که احتمالا از اسامی دعوت شده فهمیدید ولی
ویسلی اشنایدر به دلیل مصدومیت در تمرینات امروز بین ۴ تا ۶ هفته باید از میادین فوتبال دور بماند:41::41::41::19::19:
به گزارش سایت رسمی باشگاه این بازیکن با شکستگی در یکی از دنده های چپ خود مواجه شده است و به گفته پزشکان باشگاه باید بین ۴ تا ۶ هفته استراحت کند.
علاوه بر چند بازی وی حداقل بازی رفت دو تیم رئال و رم را از دست داد:13:
روبینهو کم بود اشنایدر هم مصدوم شد....:41:

kasra_khan2003
15-02-2008, 21:57
با یه مشت بازیکن جوان میریم شکستشون میدیم!

kasra_khan2003
15-02-2008, 21:58
خبرگزاري فارس: كاپيتان آ. اس رم ايتاليا، همتاي خود در رئال مادريد اسپانيا را مستحق دريافت توپ طلا طي دو سال گذشته دانست.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز - رم ، فرانچسكو توتي گفت: خيلي‌ها مرا رائول رم و رائول را توتي رئال مادريد مي‌دانند. درست است، اين روزها بازيكناني كه به پيراهن خود پايبند باشند خيلي كم پيدا مي‌شوند.
وي ادامه داد: رائول بازيكن بسيار بزرگي است و از ديد من در دو سال گذشته مستحق دريافت توپ طلا بوده است.
توتي با انتقاد از چگونگي انتخاب برترين هاي فوتبال تاكيد كرد: مشكل بازيكناني مثل رائول و من اين است كه عادت نداريم زياد مصاحبه كنيم يا در جهان تبليغات و هاليوود حضور داشته باشيم تا فيفا ما را براي توپ طلايي خود انتخاب كند. تصوير ما به درد فروش بيشتر روزنامه‌‌ها نمي‌خورد.

end_of_world
15-02-2008, 23:46
Real Madrid 10 - Rome 0

kasra_khan2003
15-02-2008, 23:58
نتایج 5بازی آخر تیم های رئال مادرید و رئال بتیس:
Madrid: Wins:4 Lost:1 Draw:0
Betis: Wins:2 Lost:2 Draw:1

kasra_khan2003
15-02-2008, 23:59
Real Madrid 10 - Rome 0
ای بابا!
بازی رو نشون دادن؟ :31:
من نیدیدم که! می گفتین بهم کی بازی دارن!:27::27::27:

end_of_world
16-02-2008, 08:34
ای بابا!
بازی رو نشون دادن؟ :31:
من نیدیدم که! می گفتین بهم کی بازی دارن!:27::27::27:

ميخواستم بهت بگم يادم رفت :27::27::27::27:

حالا مشكلي نيست من گلارو بهت ميگم
گل اول Raul
گل دوم Raul
گل سوم Raul
گل چهارم Raul
گل پنجم Raul
گل ششم Raul
گل هفتم Raul
گل هشتم Raul
گل نهم Raul
گل دهم Casilias

REAL MADRID World Soccer Champion

kasra_khan2003
16-02-2008, 12:31
ميخواستم بهت بگم يادم رفت :27::27::27::27:

حالا مشكلي نيست من گلارو بهت ميگم
گل اول Raul
گل دوم Raul
گل سوم Raul
گل چهارم Raul
گل پنجم Raul
گل ششم Raul
گل هفتم Raul
گل هشتم Raul
گل نهم Raul
گل دهم Casilias

REAL MADRID World Soccer Champion

ایول! آقا رائول دیگه نمی خواد بازی کنه! با همین بازی، آقای گل این دوره میشه!!!

kasra_khan2003
16-02-2008, 12:41
خبرگزاري فارس: باشگاه رئال مادريد در سالروز تولد هشتاد و يك سالگي دي استفانو، كارت رسمي رياست افتخاري باشگاه را به رائول و كاسياس اهدا كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز - مادريد، رائول گونسالس كاپيتان رئال مادريد و ايكركاسياس دروازه‌بان ملي پوش اين تيم در مراسمي، كارت رسمي رياست افتخاري 2 و 3 پس از دي استفانو را دريافت كردند.
قرارداد كاسياس 26 ساله نيز بصورت رسمي تا پايان سال 2077 تمديد شده است كه پس از آن نيز تنها خود اين بازيكن حق دارد در مورد قرارداد تصميمگيري كند.
رامون كالدرون كه چندي پيش قرارداد كاسياس و رائول را به صورت مادام العمر تمديد كرده بود، اين هديه را به تمام هواداران رئال مادريد تقديم كرد و گفت: بزودي چند قرارداد مادام العمر ديگر نيز منعقد خواهد شد و كساني چون سالگادو و گوتي در اين فهرست حضور دارند.

kasra_khan2003
16-02-2008, 12:42
خبرگزاري فارس: مهاجم هلندي و مصدوم تيم فوتبال رئال مادريد با وجود تاكيد پزشكان بر استراحت 3 هفته‌اي از رسيدن به بازي مقابل رم خبر داد.

به گزاش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، آرين روبن گفت: پس از 3 ماه خانه نشيني ديگر دوست ندارم از روي سكوها بازي تيم محبوب خود را تماشا كنم. پزشكان وسواس غير منطقي به خرج مي‌دهند و از ديد من مشكلي براي بازي مقابل آ.اس رم ايتاليا وجود ندارد.
وي ادامه داد: اين بازي براي من بسيار سرنوشت‌ساز و بزرگ است و گلزني در چنين ميداني، خيلي چيزها را برايم به اثبات مي‌رساند.
روبن در ادامه افزود: همه نگاه‌ها به رائول است؛ اما ثابت مي‌كنم رئال مادريد متكي به چند ستاره نيست، از طرفي بايد جاي خالي روبينيو را پر كنم.

charlize
16-02-2008, 15:30
سه شنبه بازی رئال - رم به طور مستقیم از شبکه 3 پخش میشه و بعدش بازی اینتر - لیورپول با تاخیر پخش میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته این خیلی خبر خوبی نمی تونه باشه چون با توجه به سیتمی که تغریبا همیشه هستش در چنین مواقعی که در یک شب دو بازی مهم برگزار می شه بازی رفته هر تیمی رو نشون دادن بازی برگشتشو نشون نمی دن:41::41:
البته امیدوارم که بازم دوستان به روابط عمومی شبکه سه زنگ بزنن تا شاید بازی برگشت که خیلی مهم تره پخش بشه:46::46:
اینم مصاحبه شوستر:

پیروزی در برابر بتیس می تواند یک موفقیت هم در زمینه ورزشی باشد هم در زمینه سیاسی ...
ما ان را فقط به چشم یک مسابقه می بینیم بازی در برابر بتیس خیلی اسان نیست چون انها بازی ما در برابر المریا را دیده اند و به ان امیدوارند و باید امیدوار باشیم که ما همان کاری را که در برابر ویادولید انجام دادیم در برابر بتیس نیز انجام بدهیم.
صحبتهای زیادی در مورد تمدید قرارداد شما می شود ایا این تمدید قرارداد شما مثل قرارداد های کاسیاس و رائول است ؟
من هم در این مورد شنیدم اما همه انها بی اساس هستند من اینجا امده ام و می خواهم به هر چیزی برسم و قصد دارم موفق باشم و با رئال مادرید به قهرمانیهای زیادی برسم و بقیه چیزها در اولویت بعد قرار دارند.
ایا شما مسئول هر اتفاقی هستید که در رئال پیش می اید ؟
فکر می کنم شما از همه چیز من اطلاع دارید که من چه ایده و تفکری دارم. این بازیکنان هستند که بیشترین مسئولیت را در تیم دارند انها هستند که گل می زنند و دفاع می کنند. و ایجاد هارمونی در تیم بر عهد من است و اینکه تیم ما باید بهتر شود و بیشتر تلاش کنیم تا کم کم بالاتر برویم.
ایا اتفاقی که دیروز افتاد باعث نمی شود تمرکز تیم از بین برود ؟
ان ناهاری که ما دیروز با رئیس خوردیم فقط برای اعلام تمدید قرارداد رائول و ایکر نبود بلکه ما در هر ماه همیشه یک بار با رئیس ناهار می خوریم چون این باعث می شود رابطه ها نزدیکتر شود و بازیکنان در مورد مسائل مختلف با رئیس صحبت کنند.
ایا شما تمام بازیکنان را برای بازی با بتیس می برید یا چند نفر را برای بازی با رم استراحت می دهید ؟
ما همه را با خود می بریم هر بازیکنی که اماده باشد در این سفر با ماست و هیچ بازیکنی در مادرید نخواهد ماند هرکس که در فرم خوبی باشد بازی می کند تیم ما ذخیره های خوبی نیز دارد و امادگی این را داریم که در ۴ روز ۲ بازی انجام دهیم و به عقیده من این تیم توانایی پیروزی در ۲ بازی اینده را دارد.
ایا فکر می کنید بتیس شایسته این هست که به طور ویژه روی انها تمرکز کنید ؟
بله. چون ما فقط در مورد بتیس صحبت می کنیم و هیچ حرفی در مورد رم نمی زنیم چون بازی با رم هنوز چند روز دیگر فاصله دارد و همه حواس و تمرکز ما روی بتیس است ما باید صدرنشینی خود را حفظ کنیم و برای همین ما از بازی در برابر بتیس فقط پیروزی می خواهیم.
چه عکس العملی نشان می دهید اگر به شما بگوئیم قرارداد شما بازنگری خواهد شد و ممکن است بندی در ان تغییر کند ؟
به این چیرها فکر نمی کنم و این کارها به عهده باشگاه است فقط می توانم بگویم که من در حال حاضر از همه چیز راضیم و از سبک بازی تیم و از نتیجه ها خوشحالم و منتظر اولین قهرمانیم در پست مربیگری هستم.
ایا راموس می تواند در بازی با بتیس استراحت کند؟
لازم نیست او اماده است او در این چند روزه به اندازه کافی استراحت کرده است ما می دانیم که او اماده است و هیچ چیزی در مورد مصدومیت او نشنیده ایم.
توتی را چگونه توصیف می کنید ؟
من ترجیح می دهم فقط در مورد بتیس صحبت کنم اما توتی بازیکنی است که ارزش دارد در موردش حرف بزنی همه چیز رم روی او می چرخد و بازیکنی است که همه نگاهها به او معطوف می شود و همه توپها به او ختم می شوند وی بازیکنی باهوش و توانایی گلزنی بالایی دارد و باید خیلی مراقب توتی و مانچینی باشیم.
ایا نکته خاصی در مورد لیگ قهرمانان هست که شما بخواهید ان را به بازیکنان خود بگوئید؟
خیر. جز خوب تمرین کردن و تمرکز بالا داشتن فقط همین. بعد از بازی با ویادولید روحیه تیم بالا رفت و این پیروزی کمک بزرگی به ما کرد بازیکنان ما می دانند که سیستم چرخشی وجود خواهد داشت چون ما باید ۲ بازی پشت سر هم انجام دهیم و این سیستم مناسب بازیکنان ماست و ما بیشتر از اینکه در مورد این ۲ بازی نگران باشیم هیجان داریم چون می دانیم این ۲ بازی خیلی مهم هستند.
نظرتان در مورد تمدید قرارداد ایکر و رائول چیست ؟ ایا فکر می کنید راموس نیز مستحق این نوع قرارداد هست ؟
من اطلاعی در مورد جزئیات ندارم اما فکر می کنم باشگاه کار خوبی انجام داد. کاسیاس یکی از بهترین درواز بانهای دنیاست و راه زیادی تا پایان دارد و رائول نیز که همیشه گفته دوست دارد با رئال از فوتبال خداحافظی کند و در مورد راموس نیز این تصمیم با باشگاه است و من نمی توانم نظری دهم.
ایا راست است که در قرارداد شما درج شده که اگر شما باشگاه را ترک کردید حق دارید هیچ غرامتی به باشگاه ندهید ؟
بله درست است .
ایا دیدید رونالدو مصدوم شد ؟ فکر می کنید او دوباره بر می گردد؟
من ندیدم اما امیدوارم خوب شود و دوباره برگردد نه اینکه از فوتبال خداحافظی کند. این گونه خداحافظی از فوتبال در شان یک بازیکن مثل رونالدو نیست و من امیدوارم که پزشکان کمک کنند او خوب شود و دوباره فوتبال بازی کند و ان طور که استحقاقش را دارد از فوتبال خداحافظی کند این تنها خواسته من از رونالدو است

V A H I D
16-02-2008, 16:28
خبرگزاري فارس: باشگاه رئال مادريد در سالروز تولد هشتاد و يك سالگي دي استفانو، كارت رسمي رياست افتخاري باشگاه را به رائول و كاسياس اهدا كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز - مادريد، رائول گونسالس كاپيتان رئال مادريد و ايكركاسياس دروازه‌بان ملي پوش اين تيم در مراسمي، كارت رسمي رياست افتخاري 2 و 3 پس از دي استفانو را دريافت كردند.
قرارداد كاسياس 26 ساله نيز بصورت رسمي تا پايان سال 2077 تمديد شده است كه پس از آن نيز تنها خود اين بازيكن حق دارد در مورد قرارداد تصميمگيري كند.
رامون كالدرون كه چندي پيش قرارداد كاسياس و رائول را به صورت مادام العمر تمديد كرده بود، اين هديه را به تمام هواداران رئال مادريد تقديم كرد و گفت: بزودي چند قرارداد مادام العمر ديگر نيز منعقد خواهد شد و كساني چون سالگادو و گوتي در اين فهرست حضور دارند.

فک کنم منظورت 2017 بود ؟؟؟

V A H I D
16-02-2008, 16:32
قرارداد کاناوارو و روبينيو نيز تمديد می شود

به گزارش رسانه های اسپانیایی دو بازیکن بعدی که رئال مادرید قصد دارد قراردادهای انها را تمدید کند کاناوارو و روبینیو هستند.

وکیل کاناوارو در حال حاضر در رم است و قرار است در سه شنبه همین هفته وقتی رئال به رم سفر کرد با میاتوویچ در مورد تمدید قرارداد کاناوارو صحبت کند.

همین وضعیت را وکیل روبینیو دارد و او نیز در شهر رم مستقر شده است تا هم بر سر تمدید قرارداد روبینیو با میاتوویچ صحبت کند هم بر سر بستن قرارداد با تیاگو مارتین پدیده ۱۸ ساله برزیلی با مسئولان رئال مذاکره کند.

V A H I D
16-02-2008, 16:33
رئال مادريد ثروتمندترين باشگاه جهان شناخته شد

رئال مادريد اسپانيا به عنوان ثروتمندترين باشگاه ورزشي جهان شناخته شد.

به نقل از خبرگزاري فرانسه، سازمان اقتصادي- تجاري دلويت بلژيك در گزارشي، نتيجه يك تحقيق 6 ماهه درباره تيم‌هاي ورزشي و ميزان ثروت آنها را اعلام كرد.
رئال مادريد با داشتن 36 آكادمي بزرگ در سراسر جهان، بيش از 428 ميليون پوند مبلغ سپرده در خزانه بانكي، پرداخت ماليات به موقع و برخورداري از تخفيف در بيمه و ماليات تا 10 سال آينده، ثروتمندترين باشگاه جهان است.
پس از رئال مادريد، منچستريونايتد، چلسي، آرسنال و بارسلونا به ترتيب رتبه‌هاي بعدي را به خود اختصاص داده‌اند.

V A H I D
16-02-2008, 16:34
«ديارا» هم از رئال مادريد مى رود

محمدو ديارا، هافبك رئال مادريد اعلام كرد به احتمال فراوان در پايان فصل برنابئو را ترك خواهد كرد.اين بازيكن اهل مالى سال گذشته با مبلغ ۵/۱۸ ميليون پوند از ---- راهى برنابئو شد و قراردادى ۵ ساله را منعقد كرد اما از آن موقع نتوانسته در تركيب ثابت تيم جايگاهى داشته باشد.ديارا اظهار داشت: «از حضور در رئال مادريد خوشحالم. تنها مساله مهم براى من، موفقيت و پيشرفت تيم است.متأسفم كه نتوانستم باب ميل عمل كنم اما فكر مى كنم مى توانم بهتر از اين هم باشم. مهم نيست كنار چه كسى توپ مى زنم. در فوتبال نمى توان آينده را پيش بينى كرد. اگر رئال قصد فروش مرا داشته باشد، براى رفتن آماده مى شوم.»

kasra_khan2003
16-02-2008, 17:21
فک کنم منظورت 2017 بود ؟؟؟

راستش منبع خبری من گفت 2077!!!
اما 2017 بیشتر معقول به نظر میاد!

charlize
16-02-2008, 18:52
راستش منبع خبری من گفت 2077!!!
اما 2017 بیشتر معقول به نظر میاد!

2017 درسته:46:....البته یه قرارداد مادام العمر هم قراره که بسته بشه که تا الان فقط با رائول این کارو کردند(منظورم یه قرارداد بدون مدت)
راستی پس قرار گذاشتید که همه بازی رو برای هم گزارش کنند!!!!!
یه نفر بیاد داوطلب بشه تا بازی رو گزارش کنه....:8:(البته این شکله یه میکروفون کم داره!!!!!!)
اینم عکس بازیکنان رئال : در فرودگاه مادرید-ورود به اندلس-استقبال هواداران

ahmad08
16-02-2008, 19:17
به به خوشم اومد عجب پیشنهاد خوبی دادی چالرز خوبه خوبه حالا کی هست این رستم دستان که تا 1 شب بیدار میمنونه و هی گزارش میکنه ؟
یک سوال از همه رئالی ها:
1:میشه که بعنوان یک هوادار به تیم رئال پیشنهادی یا پستی چیزی بزینم ؟ منظور اینکه چطور میشه که با کارمندان باشگاه ارتباط برقرار کرد؟
2:میگم که نظر شما درباره بازیکنان زیر چیست و دوست دارید رئال کدامیک را به خدمت بگیرد؟
(1-کریس رونالدو 2_ابراهیمویچ 3_دروگبا 4-تیاگو مارتین)
نکته:اون مسئله قرارداد با کاسیاس 2017 است .
ببخشید که 2تا سوال کردم.

shahshahani
16-02-2008, 20:18
سلام بچه ها ...
امشب قراره چندتا بزنیم؟:5:

به نظر من تیم مهاجم لازم نداره.یه هافبک تهاجمی شوت زن و دریبل زن میخوایم.یه چیزی مثل اون کاکای از دماغ فیل افتاده.:2:ولی بعد از اون لمپارد یا جرارد یا فابرگاس یا حتی دیگو از وردربرمن بیان خیلی عالی میشه.
به امید برد رئال.:40::40::40:

kasra_khan2003
16-02-2008, 21:03
یه داف بهتر نبود پوستر کاسیاس رو دستش بگیره؟!!!

end_of_world
16-02-2008, 22:13
اي بابا ...
شما ها كجاييد ؟

end_of_world
16-02-2008, 22:17
كسي نيست ؟

ahmad08
16-02-2008, 22:23
درسته مهاجم زیاد داریم ولی اگر بازیکنهای مانند :دیگو -کاکا-و چند دفاع جوان و خوب -maybe رونالدینهو-و سلطان دریبل کرستیانو رونالدو.
با جرارد و لمپارد موافق نیستم اخه هم پیرن و هم دورانشون به پایان رسیده.

kasra_khan2003
16-02-2008, 22:36
به نظر من در حال حاضر تیم فوق العاده هست و نیازی به تغییر نداره!
الان طوری هست که هرکسی برای پستش واقعا می جنگه تا اونو از دست نده!
اومدن بازیکن دیگه، حداقل تا پایان فصل ضروری نیست!
البته مرکز زمین ما نیاز به یه بازیکن 6 دنگ داره!
اما فعلا نباید تغییری داد چون همه چیز خوبه!
ایشالا بتیس رو می ترکونیم!
والنسیا ی درب و داغون 3 - 1 بردش، حالا ما چندتا به این بیچاره می زنیم، خدا می دونه!!! :31:

kasra_khan2003
16-02-2008, 22:39
الان دقیقه ی 5 بازی هست! ترکیب رئال به این صورت هست:
دروازه: کاسیاس
مدافعین: راموس، کاناوارو، سالگادو، مارسلو
هافبک: گاگو، گوتی، درنته (راست، روبن ( چپ)
حمله: باپتیستا، رائول

kasra_khan2003
16-02-2008, 22:40
گل اول بازی!!!
داشتم متن بالا رو می نوشتم که درنته گل اول رو زد!!!

kasra_khan2003
16-02-2008, 23:06
دقیقه ی 32 - Edu بازی رو به تساوی کشوند!!!

kasra_khan2003
16-02-2008, 23:12
دو گل از تیم بتیس در کمتر از 5 دقیقه تیم مادرید را شوکه کرد!
Edu در دقیقه 31 و Gonzalez Hoffmann در دقیقه ی 35
تا رئال بازی 2 - 1 عقب بیفتد

kasra_khan2003
16-02-2008, 23:13
گاگو کارت زرد گرفت!

kasra_khan2003
16-02-2008, 23:13
پشت بندش مارسلو هم کارت زرد گرفت

kasra_khan2003
16-02-2008, 23:29
نیمه اول تموم شد، نمی دونم بتونم نیمه دوم هم تا آخر گزارش کنم یا نه!

kasra_khan2003
16-02-2008, 23:46
دقیقه 79 و نتیجه همچنان به نفع بتیس، بدون هیچ تعویضی برای طرفین

kasra_khan2003
17-02-2008, 00:04
Higuian به جای درنته و نیسروی به جای باپتیستا وارد میدان شدن!
دقیقه 90 و نتیجه همچنان 2 - 1 باختیم!
خیلی بد شد! من نمیییییییییییییییی خوام!!!!

V A H I D
17-02-2008, 00:18
تسلیت

1111111111111111

kasra_khan2003
17-02-2008, 00:19
من هم تسلیت میگم!!

V A H I D
17-02-2008, 00:24
تموم شد سوتش هم زدن.....

end_of_world
17-02-2008, 04:06
خاك تو سر رئال

end_of_world
17-02-2008, 07:20
قبل از اين بازي فكر مي كردم شبكه 3 با رئال دشمني داره يا همون فردوسي و اينا:13:
اما واقعا حق دارند كه بازي رئال رو نشون ندن :41:
رئال خداييش بعضا وقتا مزخرف بازي مي كنه:2:
اين بارسلون عوضي هم كه امشب بازيشو برد :2:
اونقدر اعصابم خورده كه ميخوام مانيتور بزنم داغونش كنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه كسي نيست بهش بگه آخه احمق تو حداقل مساوي رو بگير ديگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واقعا بعضي وقتا از دست اين رئال اعصابم بهم مي خوره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه ميخوايم اينطوري پيش بريم بايد قهرماني رو فراموش كنيم متاسفانه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين يه حقيقته !!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahmad08
17-02-2008, 13:49
دلایل باخت دیشب:
1:غرور بیش از حد
2:نبود روبینهو
3:بازی بد کانوارو و دفاع
4:نبود په په
5:نیامدن نیستلروی از اول
6:باز هم غرور بیش از حد
اما
اما
اما خوشحالم که با این باخت یکم از غرور این جوونا کم شد و مقابل رم یک بازی عادی خودمون رو انجام میدیم.
یک توصیه:اگر که من اینطور انتقاد کردم واس اینه که یک ضرب المثل معروف میگه:گر خواستی کسی یا چیزی رو خراب کنی از اون بد دفاع کن.

kasra_khan2003
17-02-2008, 14:46
چقدر راحت فاصله 9 امتیازی رو با 5 امتیازی عوض کردیم!!!

V A H I D
17-02-2008, 15:57
no problems guys
دیدید از بعد از باخت 2 بر 0 تونستیم 7 -0 ببریم پس رم رو 10 -0 می بریم ...

charlize
17-02-2008, 21:53
:19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::1 9::19::19::19::19:

.................................................. ................................................
.................................................. ................................................
نمی دونم چی بگم............................................ ................................
باور نکردنی بود:41::41::41::41::41::41::41::41::41:
من 24 ساعت عقب نیستم.....ولی
دیشب کامپیوترم خراب شد و تازه همین یکساعت پیش درست شد:13:
ولی واقعا دوستان اینقدر از رئال ایراد نگیرید.....درسته بقول end_of_world رئال بعضی وقتها وحشتناک بازی می کنه............... اما دنیا که تموم نشده.....بیاید دعا کنیم که رئال تویه بازی با رم شب خوبی رو سپری کنه.......منظورم یکی از اون شبای رویایی:46:منظورم مثلا همین برد 7 بر 0 چند شب پیش نسیت بلکه بازی زیبایی که هواداران از اینکه یه رئالی هستند به خودشون ببالند........:46:گرچه رئال تویه این فصل برخلاف بازیهای خانگی در بازیهای خارج از خانه اصلا در حد یه قهرمان واقعی نبوده(به جز بازی باسا) ولی....

kasra_khan2003
18-02-2008, 00:58
فصل 2001/2002
تیم رئال و رم در یک گروه، برای اولین بار در مقابل هم بازی می کنند. ضمن اینکه تیم های ضعیف لوکوموتیو موسکو و آندرلخت نیز در این گروه حضور دارند.

Roma 0-1 Real Madrid (11/09/01)
Real Madrid 1-1 Roma (24/10/01)
.
فصل 2002/2003
فقط یک فصل بعد، دوباره این دو تیم در کنار هم، در یک گروه در کنار تیم های AEK Athens و Genk قرار می گیرند.

Roma 0-3 Real Madrid (17/09/02)
Real Madrid 0-1 Roma (30/10/02)
.
فصل 2003/2004
برای سومین بار در طی چهار فصل پیاپی، بار دیگر مادریدیها و آس رم، با هم هم گروه می شوند.

Real Madrid 4-2 Roma (28/09/04)
Roma 0-3 Real Madrid (08/12/04)
.
و حالا فصل 2007/2008
در مرحله اول حذفی، باید دید نتیجه چه می شود! :31:

shahshahani
18-02-2008, 09:40

فصل 2001/2002
تیم رئال و رم در یک گروه، برای اولین بار در مقابل هم بازی می کنند. ضمن اینکه تیم های ضعیف لوکوموتیو موسکو و آندرلخت نیز در این گروه حضور دارند.

Roma 0-1 Real Madrid (11/09/01)

Real Madrid 1-1 Roma (24/10/01)

.
فصل 2002/2003
فقط یک فصل بعد، دوباره این دو تیم در کنار هم، در یک گروه در کنار تیم های AEK Athens و Genk قرار می گیرند.

Roma 0-3 Real Madrid (17/09/02)

Real Madrid 0-1 Roma (30/10/02)

.
فصل 2003/2004
برای سومین بار در طی چهار فصل پیاپی، بار دیگر مادریدیها و آس رم، با هم هم گروه می شوند.

Real Madrid 4-2 Roma (28/09/04)

Roma 0-3 Real Madrid (08/12/04)

.
و حالا فصل 2007/2008

در مرحله اول حذفی، باید دید نتیجه چه می شود! :31:

سلام به همه رئالی ها...:20:
اون بازی 4-2 رو یادمه خیلی قشنگ بود.زیدان :40:هم یکی از گلها رو زد . فکر کنم عکس هم مربوط به همون بازیه.
ایشالا میبریمشون.:46:فقط نباید مثل بازی های بیرون از خونه این فصل کار کنیم.:13:
کلا باید یه فکری به حال این بازی های بیرون از خونه کرد.:41:
اونها هم مثل ما این هفته نتیجه خوبی جلو یونتوس نگرفتن.:27:ولی خط دفاعیشون پر از سوراخهای ریز و درشته که هر بیننده ای در بازی اونها مقابل یووه میتونست مشاهده کنه.:21:
فقط امیدوارم اگه زورمون بهشون نرسید که ببریمشون لااقل یه تساوی شیرین بگیریم تا تو خونه حالشون رو بگیریم.:5:
تا بعد....

ahmad08
18-02-2008, 14:32
یه عکس زیبا از رائول و گوتی در ایام نوجوانی:

باسلام به همگی من واقعآ با این عکس خیلی حال کردم خلاصه یاد قدیما افتادم یاد وقتی که رائول و مورینتس دهن هرچه تیم بود رو سوراخ میکردند یادش بخیر عمر هم بدجوری زود میگذره دقیقآ شبیه امضای چارلز .....
راستی من گوتی ورئول رو شناختم و احتمالآ فکر میکنم که این مردی که روی صندلی نشسته پدر رائول باشه ولی اون دوتای دیگه رو نشناختم شما میشناسید؟

kasra_khan2003
18-02-2008, 17:57
سه شنبه 30/11/86 رم و رئال مادرید 23:00 مستقیم

kasra_khan2003
18-02-2008, 18:00
بچه ها نمی دونم چه مرگش بود اینجوری نوشت! در واقع ساعت 23 دقیقه ی بامداد روز سه شنبه هست!

kasra_khan2003
18-02-2008, 22:16
داور بازی فردا هم این چهره میباشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :

اصلا خوش قیافه نیست:31:
خوشم نیومد ازش!:13:

kasra_khan2003
18-02-2008, 22:17
دوتا خبر:

کاپلو : شانس رئال نسبت به رم بيشتر است .

به گزارش سایت هواداران رئال و به نقل از گل ؛ فابیو کاپلو در مصاحبه با شبکه ی اسکای نظرش را در مورد رئال - رم گفت .

وی گفت : من از هر دو تیم خاطره دارم . شنبه رئال را دیدم . آنها بازی خوبی انجام دادند اما اندکی بدشانس بودند چرا که موقعیت های خطرناکی برای گل داشتند اما همیشه بازی برابر بتیس همواره سخت است .

وی در مورد رم نیز گفت : به نظر می رسد که در زمان حاضر آنها خسته باشند این مرا نگران کرده است چرا که رم در این بازی افت خواهد داشت . رم در چند هفته پیش شانس بسیار بیشتری نسبت به رئال داشت اما حالا وضعیت متفاوت شده است .

[/b]
یادم هست یه بار این کاپلو گفت : من هیچ وقت بازی ها و خبرهای تیم های دیگر رو نگاه نمی کنم!
همون موقع همه گفتن چرت نگو بابا! :31:
اینم مدرک!

kasra_khan2003
18-02-2008, 22:18
دوستون دارم بچه ها:31:

ahmad08
18-02-2008, 22:39
دوستون دارم بچه ها:31:
حالا میگم واس چی مارو دوست داری نکنه مثل چارلز دوستمون داری؟
راستی کسی جواب سوال مارو نداد.

charlize
19-02-2008, 00:33
مقایسه دو تیم رئال و رم با توجه به آخرین بازیها:

5 بازی آخر رئال :
بتیس 2-1 رئال
رئال 7-0 وایادولید
آلمریا 2-0 رئال
رئال 3-2 ویارئال
اتلتیکو مادرید 0-2 رئال
آمار:
برد:3
باخت:2
مساوی:0
گل زده:13
گل خورده:6

5 بازی آخر رم :
یوونتوس 1-0 رم
رم 2-0 رجینا
سینا 3-0 رم
رم 1-0 سمپدوریا
رم 1-0 پالرمو
آمار:
برد:3
باخت:2
مساوی:0
گل زده:4
گل خورده:4

-نکته جالب در 5 بازی آخر دو تیم کسب یا برد و یا باخت در بازیها بوده که احتمال کسب مساوی در بازی فردا شب را کمرنگ می کند.
ستارگان احتمال دو تیم از دید سایت گل:
دنیل ده روسی: با وجود باخت تیمش به یوونتوس یکی از برترین بازیکنان هفته لیگ ایتالیا بود.باید منتظر بازی درخشان وی در مقابل رئال باشیم.
رائول گونزالس: کاپیتان آماده این روزهای رئال،توانایی هدایت کامل تیم را دارد.با توجه به مصدومیت نیستلروی انتظار می رود وی نقش اصلی خط حمله رئال را بر عهده داشته باشد.
شرایط بازی از دید سایت گل:
با توجه به اینکه بازی در ورزشگاه المپیک رم برگزار می شود احتمال می رود که این تیم رم باشد که بازی را تهاجمی برگزار کند چون بازیکنان تیم رم می دانند در صورت کسب نتیجه ضعیف در ورزشگاه خودی،کار بسیار سختی را در سانتیاگو برنابئو خواهند داشت.تیم رم باید مراقب ضد حملات تیم رئال باشد.
ترکیب احتمالی رئال از دید سایت گل:
کاسیاس-سالگادو-راموس-کاناوارو-تورس-دیارا-گاگو-گوتی-روبن-رائول-نیستلروی 4-3-3

نظرات شخصی:
ستارگان احتمالی:
رم: توتی-با توجه به سابقه این بازیکن در مقابل رئال به نظر می رسد که ستاره رم باشد.
رئال: گوتی-با توجه به غیبت هافبک های رئال نقش گوتی به عنوان توپ پخش کن رئال بسیار مهم به نظر می رسد.
شرایط بازی:
اصولا بازی های تیم رئال در این فصل غیر قابل پیش بینی بوده ولی با توجه به اینکه بازی در شهر رم برگزار می شود احتمال می رود که تیم رم بازی را تهاجمی برگزار کند و چشم رئال به ضد حملات و حتی حفظ توپ باشد.
ترکیب رئال:
کاسیاس-سالگادو-راموس-کاناوارو-هاینزه/تورس-گاگو/دیارا-گوتی-باپتیستا-روبن-رائول-نیستلروی/هیگواین
خیلی کتابی حرف زدم حالم داشت بهم می خوردرم:2::2::2:رم تویه 5 بازی آخرش 4 گل زده 4 تا هم خورده ولی رئال 13 گل زده و 6 گل خورده.یعنی تعداد گل زده های رئال عالیه و خوب خیلی بیشتر از نام رئال گل خورده بنابراین به نظر من تویه این بازی هر دو تیم گل می زنن.ولی به نظر من رئال با وجود این مصدومیتها هم می تونه رم رو با 2 یا حتی 3 گل اختلاف ببره......البته از دید یه هوادار متعصب رئال با 9999999 گل می بره:21::21:
در مورد ترکیب هم باید گفت که بعیده شوستر باپتیستا رو بیرون بزاره چون لا اقل الان خیلی بهش علاقه داره.در مورد نیستلروی هم بعیده که 90 دقیقه بتونه بازی کنه.در دفاع هم که دیگه جایه هیچ مانوری وجود نداره.اگه دیدید که شوستر داشت تو زمین بازی می کرد تعجب نکنید.!!!!!:46::46:
امیدوارم رئال از سمت راست خودش که سالگادو بازی می کنه ضربه نخوره......
به امید پیروزی رئال....:5::5:

h_starboy
19-02-2008, 11:07
حق داره بنده خدا. منم بودم به جای زنش همین کارو میکردم.
زیاد نگرانی به خودتون راه ندید. راحت روم رو میبریم چه با گوتی چه بی گوتی.

end_of_world
19-02-2008, 12:00
امشب با رم بازي داريم چه با گوتي چه بي گوتي
در ضمن من همين الان به همسر گوتي زنگ زدم گفتم كه بجاي گوتي خودش بياد تو تيم بازي كنه
اونم قبول كرد پس در بازي امشب حضور يه زن در تركيب رئال مادريد تعجب برانگيز نيست ....
شوخي كردم بابا چرا مي زنيد .... اوخ ... نزن .... غلط كردم .... اوي اوي اوي ... واي بي جنبه ها
خيله خب بابا فقط اينكه گوتي زني به اين خوبي رو ول مي كنه ميره سراغ .....
استغفرالله ... بايد برم يكي بزنم رو صورتش كه آدم بشه
مگه شوخيه قراره امشب رم رو 10 هيچ بسوراخيم
تا شب خداحافظ بر و بچ تيم ملي

ahmad08
19-02-2008, 13:32
وای وای وای خدایا باز هم یک مشکل دیگه منو بگو که فکر میکردم گوتی میتونه یک سوپر استار باشه و حالا این مردک ابله احمق خودش به درک ابروی تیم رو میبره اگه من جای کالدرون بودم همین حالا اخراجش میکردم حتی اگر زیزو 2006 و رونالدینهو 2005 و حتی اگر ماراونا دهه 80 میبود باز هم اخراجش میکردم و حالا باید بگم که اگه بالاک و یا لمپارد ویا جرارد بیاد خیلی خوب میشه که جای این ابله رو بگیره....
یک سوال : چرا ما اینقدر بد بختیم درست در زمان اوج اینطوری بشه..؟

kasra_khan2003
19-02-2008, 13:42
بابا مست بوده، یه غلطی کرده!!!
این بازی خیلی با حاشیه و مصدوم شده!!!
اما هرچی بشه، مطمئنم که از این توتی تو برنابئو به خوبی استقبال می کنیم!

shahshahani
19-02-2008, 14:49
با این وضعیت وسط زمین رو از دست میدیم. نه گوتی هست نه روبینیو نه اشنایدر.:41:
به نظر من خیلی تحت فشار قرار میگیریم.مگه اینکه دیارا یه چشمه از اون کارای تکنیکی فصل پیششو رو بکنه.:46:(البته اگه تو ترکیب باشه.):27:
اوضاع مهاجمانمون هم یکی از یکی بی ریخت تر::41:
نیستلروی مصدومیت داره...
باپتیستا فقط به فکر اینه که خودشو بندازه زمین پنالتی بگیره...:2:
هیگواین هم این فصل خیلی خوره شده و خیلی کم پاس میده و میخواد همه رو دریبل کنه...:2:
ساویولا هم (اگه به این بازی برسه) خیلی موقعیت خراب میکنه و کلا آدم بد شانسیه.:13:

خدا به خیر کنه.:41:
نه اینکه من طرفدار رئال نباشم . من هم مثل همه شما دوست دارم رئال ببره :40:ولی آدم باید یه ذره واقع بین باشه.
به امید برد رئال در بازی امشب.:40::40::40::40:

charlize
19-02-2008, 15:59
من نمی دونم شما چه کار زندگی شخصی بازیکنان هستید؟؟؟؟؟؟:41::41::41:
این مسئله تویه ایران مشکل داره وگرنه اونجا این چیزا اهمیتی نداره........:41::41:
مگه همین کریس رونالدو نیست که هر هفته با یکی و هر دقیقه هم عکساش میاد بیرون....
مهم اینه که اون بازی خوب خودشو بکنه....:46::46:
حالا اگه خوب بازی نکرد اون موقع باید از طرف خود باشگاه باهاش برخورد بشه و در صورت نیاز اخراجش کنند.....
مثل ماجراهایی که برای رونالدو بازیکن سابق خودمون پیش اومد....اما خیلی های دیگه مثل همین کریس رونالدو و یا الیور کان(2 یا 3 سه سال پیش) این مسائل براشون پیش اومد و تویه بازیشون هیچ تاثیری نداشت......که مهم همینه:46::46::46:
در ضمن بشر دل داره بیچاره شاید خسته شده میخاد بره با یکی دیگه زندگی کنه آخه به ما چه؟؟؟؟(شوخی کردم):31::31::31:
به هر حال باید امیدوار بود که روی بازیش تاثیر نداشته باشه........ولی اگه خدایه نکرده امشب فردوسی پور گزارشگر بازی رئال بود و اگه بهش اجازه بدن ببینید چه مانوری روی این مسئله میره و آبروی رئال رو می بره..:19::19::19:

اینم عکس های تمرین رئال در رم که سایت رسمی باشگاه گذاشته:

V A H I D
19-02-2008, 16:09
اگه فردوسی پور بگه همه زنگ می زنیم شبکه 3 می گیم این چیه اینا میگن و از این حرفا

charlize
19-02-2008, 16:31
بازیکنان دعوت شده به بازی با رم:

دروازه بانان : کاسیاس - دودک - کودینا
مدافعین : سالگادو - کاناوارو - راموس - هاینزه - تورس
هافبکها : گاگو - دیارا - گوتی - باپتیستا - درنت - بالبوا - روبن
مهاجمین : رائول - نیستلروی - سولدادو - هیگوئین

مثل اینکه خدا رو شکر هاینزه می تونه بازی کنه....البته باید دید که شوستر صلاح میبینه ازش استفاده کنه یا نه....

Sam Fisher 11
19-02-2008, 16:38
سلام
خداکنه رئال بتونه از این بحران ها به سلامت خارج بشه....

بازی امشب خیلی سخت خواهد بود فقط امیدوارم رئال نبازه !

ممنون بابت خبرهایی که قرار میدید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

charlize
19-02-2008, 16:50
مصاحبه کوتاه شوستر:

ایا این بازی برای رئال در زمان بدی انجام می شود ؟
این بازی در زمان بدی برای ما انجام نمی شود اگر چه دوست داشتم بعضی از بازیکنانم را در اختیار داشتم اما می تواند بازی سختی باشد ولی با این باز هم ما به خودمان اعتماد داریم و این بازی برای رئال خیلی مهم است.
ایا همان ریسکی را که برای په په کردید برای هاینزه نیز می کنید ؟
ما در مورد او بحث کردیم و فهمیدیم که اگر یکشنبه نیز بازی می کرد خیلی خوب بود او شاید بتواند امروز به ما کمک کند اما مطمئن نیستم به طور کامل بتواند بازی کند ولی به طور حتم او برای ما خیلی مهم است و ممکن است ریسک نیز بکنیم.
ایا در حین این بازی به بازی برگشت نیز فکر می کنید ؟
ما نباید خودمان را فریب دهیم و امید این را داریم که به مرحله بعد صعود کنیم صدرنشینی در گروه به ما این اجازه را داد تا بازی برگشت را در خانه انجام دهیم و داریم برای بازی ای اماده می شویم که نتیجه اش در خانه خودمان معلوم می شود.
نظرتان در مورد رم چیست ؟
انها توتی و مانسینی را در حمله دارند اما با این وجود خیلی تهاجمی نیستند اما گل زدن به انها خیلی سخت است چون همه با هم دفاع می کنند ولی این برای ما خوب است من همیشه فکر می کنم تیمهای دیگری غیر از تیمهای ایتالیایی نیز هستند که برای تیمهای اسپانیایی اسانتر هستند.

V A H I D
19-02-2008, 17:55
اقا یه سوال سولدادو بازیش بهتره یا هیگویین ؟؟؟
به نظر خودم هیگویین این فصل اصلا خوب بازی نکرده ولی سولدادو که به تیم ملی دعوت می شد امسال خیلی کم بازی کرده ...

ahmad08
19-02-2008, 18:04
بچها سلام نه چارلز عزیز ولم کن نه ولم کن میخوام همین امشب اخراجش کنم ..نه گیر نده دیگه ول کن .....خیل خوب حالا که تو گفتی اگه امشب خوب بازی کرد اخراجش نمی کنم.(شوخی کردم)
راستی بچها اگر که هر گزارشگری بخواد که امشب اینجور حرفها رو بزنه همه بهش میتوپیم ....باشه؟

ahmad08
19-02-2008, 18:12
بچها سلام نه چارلز عزیز ولم کن نه ولم کن میخوام همین امشب اخراجش کنم ..نه گیر نده دیگه ول کن .....خیل خوب حالا که تو گفتی اگه امشب خوب بازی کرد اخراجش نمی کنم.:31::31:
راستی بچها اگر که هر گزارشگری بخواد که امشب اینجور حرفها رو بزنه همه بهش میتوپیم ....باشه؟
وحید جان سلام دیدم هستی گفتم یک سلامی گفته باشیم.

h_starboy
19-02-2008, 18:16
حتما میتوپیم بهش. انشا الله که رو بازیش تاتیر نزاره و خوب بازی کنه (گوتی)
خدا کنه در نبود روبینیو و اسنایدر این باپتیستا و روبن خوب کار کنن.
من که خیلی امید برد دارم.

charlize
19-02-2008, 18:55
واقعا هیچ خبری از رئال نیست....:13::13::13:
منم گفتم برای اینکه با شرایط بازی امشب بیشتر آشنا بشیم چند تا عکس از ورزشگاه المپیک رم براتون بزارم تا ببینیم رئال باید تویه چه ورزشگاهی بازی کنه:46::46::46:
این ورزشگاه حدود 80000 نفر گنجایش داره...

h_starboy
19-02-2008, 19:03
ورزشگاه خوشگلیه. امیدوارم خاطره بدی واسمون به جا نزاره.

end_of_world
19-02-2008, 21:21
نتيجه ي بازي امشب :

Real Madrid 2 - Rome 0

V A H I D
19-02-2008, 21:25
نتيجه ي بازي امشب :

Real Madrid 2 - Rome 0

اااا کی اعلام کردند ؟؟؟
من یه 10 درصد احتمال می دادم درست باشه اخه کالدرون زنگ زد گفت
فک کردم دوباره داره شعر می گه ....

V A H I D
19-02-2008, 21:27
این المپیک شبیه ازادی خودمونه فقط سقف داره ...

charlize
19-02-2008, 21:51
اااا کی اعلام کردند ؟؟؟

عجب آدمیه این کالدرون...این به من زنگ زد و گفت که 3 بر 0 بازی رو بردند....!!!!!!:41::41::41:
وحید جان میگم شاید دقیقه 80 به شما زنگ زده؟؟؟؟؟؟ چون به من گفت 3 تا زدند:20::20::20:
البته نتیجه بازی رو برای من بصورت یه شعر گفت حالا نمی دونم داشت کتاب داستان می خوند یا از خوشحالی شاعر شده بود...!!!!!!!!!:39::39::39::39:

بعدم وحید جان آخه کجا شبیه آزادیه این ورزشگاه...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:19::19::19:
هر ورزشگاهی که چمن و صندلی داشت که آزادی نمی شه....:27::27:
حالا چرا ناراحت شدی....:4::4:
بابا غلط کردم:42::42::42:
نزن.....نزن:47::47::47:
....کمـــــــک:19::19::19:
ببین چه بلایی سرمون اورد..:24::24::24::24:
با وجود این بلایی که وحید سرم اورد ولی بازم دعا می کنم که رئال ببره:42::42::42:

به امید پیروزی رئال:
اینم مصاحبه رائول:
مهمترین لحظات سال در حال شروع شدن هستند ...
لیگ قهرمانان برای ما خیلی مهم هستند درطی سالیان گذشته رئال فقط تا مرحله یک شانزدهم نهایی بالا امده اما امسال قصد داریم پرستیژ خودمان در لیگ قهرمانان را احیا کنیم ما نمی توانیم امیدوار باشیم در برابر تیم با کلاس و قدرتمندی همچون رم بازی اسانی داشته باشیم اما این شانس را هم داریم تا با بازی خوب نتیجه خوبی نیز کسب کنیم.
بازی رفت در خارج از خانه و بازی برگشت در خانه است ایا این می تواند یک پوئن مثبت باشد ؟
این مایه دلگرمی ما است اما این را هم می دانیم که یک بازی بد ممکن است به اوت شدن ما از این تورنمنت منجر شود اگر رم خوب بازی کند و ما بد دیگر نمی توانیم کاری از پیش ببریم. ما فردا ۹۰ دقیقه فرصت داریم که خوب بازی کنیم و اجازه نداریم که به بازی برگشت فکر کنیم چون ممکن است بعدها دیگر دیر شود.
از رقابت رائول - توتی چه انتظاری دارید ؟
رقابت رئال - رم مهمتر است رم بازیکنی عالی است و بهترین بازیکن تیمش اما توتی همه چیز رم نیست. انها بازیکنان بزرگی دارند گر چه این توتی است که تیم را جادو می کند. او سالیان زیادی در این تیم بوده و افتخارات زیادی با رم و ایتالیا کسب کرده به همین دلیل باید خیلی مراقب او باشیم.
او اخیرا اعلام کرده باعث ناراحتی است که رائول توپ طلا را کسب نکرده است ...
این مایه افتخار من است که همچین بازیکن بزرگی در مورد من این طور صحبت کرده است اما هر چی بوده متعلق به گذشته بوده است.
ایا مهمترین هدف تیم گل نخوردن است ؟
مهمتر از ان ما می خواهیم گل بزنیم و باید بازی خوبی ارائه دهیم تا بر زمین مسلط شویم زدن یک گل و دریافت نکردن گل مهمترین هدف ماست اما مطمئنا بازی سختی خواهد بود.
چه چیزی شما را تحریک می کند ؟
ساده است . بازی کردن و تمرین کردن چیزهایی است که من بیشترین لذت را از انها می برم و اینکه دارم در بهترین تیم دنیا بازی می کنم اینها انگیزه من را زیاد می کنند به خصوص در این فصل.
رئال بیش از هر تیم دیگری در این لیگ قهرمانی دارد ولی الان همه بازیکنان تیم به خصوص من قصد داریم دوباره این قهرمانی ها را تکرار کنیم چون چند سال است رئال در سطحی که باید بازی کند بازی نکرده است.
ایا در طی این سالها از تیمهای دیگری پیشنهاد همکاری هم دریافت کرده اید ؟
هر کسی می داند که از وقتی در سن ۱۷ سالگی به رئال پیوسته ام همیشه ارزویم این بوده که در رئال بمانم. تیمهای زیادی من را می خواستند اما من همیشه جوابم یکی بوده است و هیچ وقت به ترک رئال فکر نکرده ام.
ایا فکر می کنید می توانید قهرمان این لیگ شوید ؟
از همان اول هم هدفمان همین بوده است. و این مرحله از بازیها تست خوبی برای تعیین سطح ماست. ما از انچه که در لالیگا انجام داده ایم راضی هستیم و این چند ماه اینده نشان خواهد داد که ایا این تیم امادگی قهرمانی در هر دو لیگ را دارد یا خیر. خودمان که بر این عقیده استواریم اما باید ان را ثابت کنیم

end_of_world
19-02-2008, 22:47
اااا کی اعلام کردند ؟؟؟
ببين وحيد اگه رئال 2 تا گل نزد ...
حالا مي بيني بازي رو ...
پيش بيني من درست درمياد
در ضمن اينو كالدرون نگفته من گفتم ...
اوني هم كه بهتون زنگ زد من بودم نه كالدرون سركارتون گذاشتم :31:

end_of_world
19-02-2008, 22:48
بازي رو كي گزارش گري مي كنه؟

charlize
19-02-2008, 22:56
دو تا خبر مهم:
1-دنیل دروسی هافبک و بازیکن کلیدی رم امشب به دلیل تب شدید بازی را از دست داد و قادر به همراهی تیم خود نخواهد بود.وی یکی از امیدهای تیم رم در این بازی بود.

2-سایت یوفا ترکیب اصلی تیم رئال مادرید را برای بازی امشب اعلام کرد:
کاسیاس - راموس - کاناوارو - هاینزه - تورس - دیارا - گاگو - گوتی - روبن - رائول - نیستلروی

end_of_world
20-02-2008, 00:02
نيمه اول يك بر يك تموم شد
اما خاك تو سر اين خياباني بي شعور و الاغ ...
كاملا مشخص مي كنه كه دشمن رئاله ...
آخ كه دلم ميخواد با چكش بزنم تو كلش موقعي كه داره گزارش مي كنه

h_starboy
20-02-2008, 00:03
بازی بد نبود. خوب کار کردن. ایشالا نیمه دوم ببریمشون.

Majid393
20-02-2008, 00:05
نتیجه بازی تا پایان نیمه اول :
رئال مادرید 1 - رم 1
رائول 8 پیزارو 24

ترکیب رئال :کاسیاس - راموس - کاناوارو - هاینزه - تورس - دیارا - گاگو - گوتی - روبن - رائول - نیستلروی
ترکیب رم: دونی - خوان- مکسس - پانوچی - کاستی - پیزارو - پروتا - دروسی - مانسینی- ژولی - توتی

charlize
20-02-2008, 00:07
این خیابانی هیچی نوفهمه.......:31::31::31:
آخه یکی نیست بهش بگه تو که اطلاعات نداری چرا گزارش می کنی؟؟؟؟؟؟
تورس رو میگه گاگو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18::18::18: :18:
میگه پست اصلی راموس دفاع مرکزی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18::18::18:
اگه بخوام سوتی هاشو بگم نیم ساعت طول میکشه.......................
ولی نیمه اول خوب بود......قدر موقعیتهامونو ندونستیم....:13::13::13:
گاگو هم یکی دو تا توپ لو داد که بخاطر جوونیش بود.....
در کل همون که گل زدیم یعنی اینکه مثبت بوده
این داوره هم مشکل داشت....
ولی در کل من که راضی بودم.....:46::46::46::46:

charlize
20-02-2008, 00:10
چقدر اینجا شلوغ شده.......:20::20::20::20:
بچه ها همه سلام........:20::20::20:

h_starboy
20-02-2008, 00:10
قبول دارم. بد شانسیه ما هم خیابانی گزارش میکنه. روبن به این خوبی هی میگفت ...
گل بیخودی خوردیم. اگه به مدافع ( فکر کنم گاگو) نمیخورد کاسیاس حتما میگرفت.
راحت میبریم.

charlize
20-02-2008, 00:13
قبول دارم. بد شانسیه ما هم خیابانی گزارش میکنه. روبن به این خوبی.
گل بیخودی خوردیم. اگه به مدافع ( فکر کنم گاگو) نمیخورم کاسیاس حتما میگرفت.
راحت میبریم.

آره گاگو بود ولی بیچاره نمی تونست کاری دیگه بکنه.....اونم مثل بقیه خواست توپ رو برگردونه......آقا برید دیگه بازی داره شروع میشه:27::27::27:.......فعلا....

h_starboy
20-02-2008, 00:14
به امید پیروزی. فعلا تا بعد بازی

V A H I D
20-02-2008, 00:15
نيمه اول يك بر يك تموم شد
اما خاك تو سر اين خياباني بي شعور و الاغ ...
كاملا مشخص مي كنه كه دشمن رئاله ...
آخ كه دلم ميخواد با چكش بزنم تو كلش موقعي كه داره گزارش مي كنه

دقیقا موافقم ......
یه گاویه که دومی نداره ...

V A H I D
20-02-2008, 00:16
این خیابانی هیچی نوفهمه.......:31::31::31:
آخه یکی نیست بهش بگه تو که اطلاعات نداری چرا گزارش می کنی؟؟؟؟؟؟
تورس رو میگه گاگو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18::18::18: :18:
میگه پست اصلی راموس دفاع مرکزی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18::18::18:
اگه بخوام سوتی هاشو بگم نیم ساعت طول میکشه.......................
ولی نیمه اول خوب بود......قدر موقعیتهامونو ندونستیم....:13::13::13:
گاگو هم یکی دو تا توپ لو داد که بخاطر جوونیش بود.....
در کل همون که گل زدیم یعنی اینکه مثبت بوده
این داوره هم مشکل داشت....
ولی در کل من که راضی بودم.....:46::46::46::46:

هیچی حالیش نیست ... :27::27:

h_starboy
20-02-2008, 01:07
اصلا حوصله حرف زدنو ندارم. حیف
نیمه دوم خیلی افتضاح بازی کردن.
باپتیستا هم آخه شد بازیکن.

V A H I D
20-02-2008, 01:09
چرا گزاشت دقیق ی 75 تعویض کرد احمق؟؟؟؟

charlize
20-02-2008, 01:11
بچه ها ناراحت نباشید.....:20:
بازی برگشت جبران می کنیم......:46:
ولی واقعا هر کی گل نزنه گل می خوره......:41::41::41:
اگه اون توپ نیستلروی گل می شد.....
امیدوارم بازی برگشت بازیکنان مصدوم برگردند و خوب بازی کنیم....
چون واقعا جای بازیکنی مثل روبینهو خالی بود.......
تا بعد.....

end_of_world
20-02-2008, 01:16
همه شون الاغن
مگه دستم به اين خياباني احمق نرسه
آخه اصلا نميدونه گزارشگري چيه ؟
بي شعور عوضي گاو نفهم و ....
اشكال نداره به خدا قسم پدرشونو درآورديم
اما چون اين خياباني حرامزاده گزارشگر بود نگفت موقعيت هاي مارو ....
حداقل 4 برابر اونا موقعيت داشتيم اصلا پدرشونو درآورديم
اشكال نداره عوضي ها رو در برنابئو چنان شكستي بديم كه تا خونه شون فقط گوز كنن برن
درست مانند منچستر كه بازي رفت رو دو بر يك باخت اما بازي برگشت رو هفت بر يك زد
ما هم بازي برگشت رو در خانه هفت تايي مي كنيم ...
اما از اين خياباني خيلي حرصم گرفت خودمم عصباني
ديگه چي بگم ...
بچه ها در دقيقه 85 به خودم گفتم
آخ خداجون اين همه بازيكن هاي رم الكي الكي رد ميشن و گل ميزنن چي ميشه يه بار فقط يه بار توپ ماهم رد بشه
اگه دقت كرده باشيد دوتا گل رميها در اثر شانسشون بود نه چيز ديگه راستي داورم با اون سوت مسخرش كه جلوتر از وقت زد بازي رو به كثافت كشوند

h_starboy
20-02-2008, 01:16
charlize ممنون که روحیه میدی. منم خیلی امید وارم. خدا کنه فقط مصدومها برسن مخصوصا روبینهو.

kasra_khan2003
20-02-2008, 01:20
دلم می خواد این خیابانی رو از وسط نصفش کنم! رم هنوز گل اول رو نزده بود، این داد زد گل گل!!!
از کی تا حالا آرژانتین مهد فوتبال جهان شده من نمی دونم!!!
.
این رم فکر کرده با یه گل می تونه مارو ببره؟
تو برنابئو بهشون می فهمونیم!
فقط حیف که این راموس مهروم شد از بازی برگشت!

end_of_world
20-02-2008, 01:23
دلم می خواد این خیابانی رو از وسط نصفش کنم! رم هنوز گل اول رو نزده بود، این داد زد گل گل!!!
از کی تا حالا آرژانتین مهد فوتبال جهان شده من نمی دونم!!!
.
این رم فکر کرده با یه گل می تونه مارو ببره؟
تو برنابئو بهشون می فهمونیم!
فقط حیف که این راموس مهروم شد از بازی برگشت!
آرژانتين از وقتي مهد فوتبال جهان شده كه خياباني اونجا توپ جمع كن بوده :27:
اين راموس هم اشكال نداره نباشه تو برنابئو با تمام قدرت شكستشون ميديم :27:

h_starboy
20-02-2008, 01:24
راحت میبربمشون تو برنابئو. این یه گلی که زدیم خیلی ارزش داشت.

end_of_world
20-02-2008, 01:27
راحت میبربمشون تو برنابئو. این یه گلی که زدیم خیلی ارزش داشت.
آره بابا مگه نديدي اين خياباني الاغ سوار همش داد مي زد بايد 3-1 بزنن
در واقه الان ما با رم 2-2 كرديم ... گل ما در خانه ي حريف ارزش 2تا گل رو داره
اگه تو خونه 1-0 هم ببريم كار تمومه اما نه بايد بالاي 5 تا بزنيم

charlize
20-02-2008, 01:30
سایت یوفا هم از نتیجه شوکه شده....
نتیجه بازی رو 2 بر 1 به سود رئال زده!!!!!!!!!!!
اگه این ایتالیایی ها ادعایی کردند بگید تیم اولشون اینتر 2 بر 0 به لیورپول باخت....
تا فردا........

h_starboy
20-02-2008, 01:37
حیف شد نتیجه بازی لیورپول - اینتر رو گفتی. داشتم میدیدم.
به هر حال اشکال نداره.

sudotux
20-02-2008, 02:47
سایت یوفا هم از نتیجه شوکه شده....
نتیجه بازی رو 2 بر 1 به سود رئال زده!!!!!!!!!!!
اگه این ایتالیایی ها ادعایی کردند بگید تیم اولشون اینتر 2 بر 0 به لیورپول باخت....
تا فردا........

واقعا متاسفم برات !!! برای چی نتیجه رو گفتی ؟؟؟ از ته دل دعا می کنم تیمتون در بازی برگشت در برابر رم منفجر بشه !!

cyrus_ln
20-02-2008, 11:05
آره بابا مگه نديدي اين خياباني الاغ سوار همش داد مي زد بايد 3-1 بزنن
در واقه الان ما با رم 2-2 كرديم ... گل ما در خانه ي حريف ارزش 2تا گل رو داره
اگه تو خونه 1-0 هم ببريم كار تمومه اما نه بايد بالاي 5 تا بزنيم

5 تا کمه
10 تا خوبه.

kasra_khan2003
20-02-2008, 11:52
خبرگزاري فارس: كاپيتان رئال مادريد، گل دوم رم را حاصل فداكاري بي نظير و فراموش ناشدني همتاي خود در رم دانست.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، رائول گونسالس گفت: نمي دانم اگر به جاي توتي بودم در آن لحظه چه مي كردم، شايد براي زدن يك گل ديگر وسوسه مي شدم؛ اما توتي به مانسيني پاس داد و توپ را رها كرد.
كاپيتان رئال تصريح كرد: مثل توتي در فوتبال حرفه اي جهان كم پيدا مي شود. بازيكن بسيار بزرگي است و از اين كه در اسپانيا مرا با او مقايسه مي كنند احساس غرور دارم. فداكاري توتي را فراموش نمي كنم.
رائول در مورد گل به ثمر رسيده خود گفت: ركود من دست نيافتني تر از قبل شد. روزنامه ها مي پسندند كه از اين موقعيت براي حاشيه هاي بعدي بهره برداري كنم؛ اما اين گل ربطي به تيم ملي يا من ندارد. مهم رئال مادريد است و از اين كه در خانه حريف گل زده ايم، خيلي خوشحالم.
رئال شب گذشته در ديدار رفت از مرحله يك هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا در زمين آاس رم دو بر يك مغلوب شد.
بزرگواری آخه تا چه حد؟:40::40:
قهرمان لیگ قهرمانان میشیم، تا رو دم همه بزاریم! حتی همین خیابانی ....:2::2:

charlize
20-02-2008, 15:13
دوستان بیاید یه خورده منطقی به قضیه نگاه کنیم...
یکی از دوستان گفته که گل هایی که خوردیم تقصیر کاناوارو بود....یا تویه یه سایت دیگه گفتن تقصیر هاینزه بود......
به اعتقاد من گل اول که هیچ....اما گل دوم همونطور که رائول هم گفت روی هنرمندی توتی بود و نه تقصیر کاناوارو بود و نه هاینزه....وقبول کنیم چند بار تیم رو نجات دادن......

لینک دانلود گل رائول

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مصاحبه ای کوتاه از شوستر:

ما از گل اخر اصلا راضی نیستیم چون مستحق نتیجه بهتری بودیم اما هنوز یک بازی برگشت باقی مانده که ما در ان بازی فرصت داریم به مرحله بعد صعود کنیم گل امشبی که زدیم و حمایت هوادارن ما را برای بازی برگشت امیدوار می کند.
فکر نمی کنم در بازیهای خارج از خانه چیزی در تیم ما تغییر می کند کاسیاس یکی از مهمترین بازیکنان ماست چون در خیلی از بازیها او مهارهای خوبی انجام می دهد که منجر به پیروزی ما می شود.
ما بیشتر حمله کردیم و خطوط ما رو به جلو حرکت می کردند اما حریف ما مطمئنا هم توی ایتالیا و هم توی اسپانیا برای دفاع کردن می اید.
تیمهای ایتالیایی سبک بازیشان به این گونه است و ما باید به انها احترام بگذاریم چون هر تیمی فلسفه خودش را دارد و اگر تیمهای ایتالیایی نبودند فوتبال کسل کننده می شد.
باعث ناراحتی است که ما از اول فصل تا به حال فقط یک بار ان هم در برابر بارسلونا توانستیم از بهترین خط دفاعی اروپا استفاده کنیم در بازی بعدی نیز ما راموس را نخواهیم داشت اما امیدوارم که در بازی برگشت چند تن از بازیکنان مصدوم ما اماده شوند.

Sam Fisher 11
20-02-2008, 17:24
با نهایت احترام به charlize به نظر من بدترین بازیکن رئال تو این فصل کاناوارو بوده. بازی با آلمریا که یادتونه! یا مقابل همین بتیس. سرعتش کم شده. جایگیری هاش اکثرا اشتباهه و...
کاناوارو بازیکن بزرگی بوده ولی الان 35 سالشه! بالاخره هر بازیکنی دوران اوجش یه حدی داره دیگه! نه؟
موافقم خیلی بد جاگیری میکنه... هنوز نتونسته یکی از ستون های اصلی رئال بشه ولی به نظرم بدترین بازیکن دیشب گاگو بود . واقعا اسمش برازندشه، ته گاگوله ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شوستر باید درنت رو زودتر می آورد ولی خب شاید از نتیجه راضی بوده و نخواسته ریسک بکنه .

kasra_khan2003
20-02-2008, 19:01
من درکل از بازی دیشب راضی بودم جز اینکه راموس رو از دست دادیم!!!
خوشبختانه روبن داره بازی به بازی بهتر میشه!
کسه دیگه ای مصدوم نشد و امیدوارم که تا دو هفته دیگر هم کسی مصدوم نشه!
با آمدن روبینیو و آمده بودن روبن و روبینیو می تونیم از هر دوی ائنا تو برنابئو استفاده کنیم و اصلا به رم اجازه ندیم به رم که حمله کنه تا حالا بخواد از نبود راموس و افت کاناوارو استفاده کنه!

h_starboy
20-02-2008, 20:07
انقدر سخت نگیرید. در کل نتیجه خوبی گرفتیم. یادتون رفته سال پیش هم منچستر تو رم ۲ بر ۱ باخت ولی تو منچستر ۷ تا زد. حتال اگه ما ۷ تا هم نزنیم ولی میریم بالا.

charlize
20-02-2008, 22:05
برند شوستر سرمربی آلمانی رئال مادرید از نتیجه دیشب تیمش در مقابل رم در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اظهار رضایت کرد.
وی گفت:
درست است که بازی را باختیم اما نتیجه ای خوب گرفتیم.اما نکته بد این بازی این بود که نتوانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم.آن یک گل بسیار مهم بود و مارا به بازی در زمین خود و در مقابل هواداران خود امیدوار کرد.
من هیچ امتیاز منفی از بازیکنان تیمم ندیدم و از نتیجه راضیم.
وی همچنین در مورد داوری گفت:
فاندل داوری ضعیف بود.من قضاوت های اورا در بوندسلیگا دیدم و او اصلا پیشرفتی نکرده است.او فقط سوتهایش را برای ما می زد و کارتهایش را به ما می داد.اما من قصد ندارم اورا مقصر باخت تیمم قلمداد کنم.

kasra_khan2003
20-02-2008, 22:49
خبرگزاري فارس: سرمربي آ.اس رم ايتاليا گفت كه در بازي برگشت هرگز تدافعي بازي نخواهند كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از گازتادلو اسپورت ايتاليا، لوچانو اسپالتي پس از پيروزي 2 بر يك مقابل رئال مادريد گفت: نتيجه كسب شده از ديد من بسيار خوب است. مشكلي براي صعود به مرحله بعدي نداريم.
وي ادامه داد: رئال چهره‌هاي خوب داشت؛ اما نتيجه‌ي بدي كسب كرد. عامل اين ناكامي خود ما بوديم. بازيكنان من خوب بازي كردند؛ به خصوص در نيمه اول، كنترل را در اختيار داشتيم. در برنابئو درس خوبي به حريف مي دهيم.
اسپالتي اظهار داشت: براي بازي برگشت بايد به قصد پيروزي برويم. انديشه هاي تدافعي خود را دور ريخته ايم و رم بارها ثابت كرده كه تركيبي تهاجمي و مهاجميني تشنه گلزني دارد.

kasra_khan2003
20-02-2008, 22:50
خبرگزاري فارس: 3 تماشاگر مادريدي ساعتي قبل از بازي مقابل رم به ضرب چاقو مجروح شده و به بيمارستان منتقل شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس، چندين مورد درگيري‌هاي مسلحانه در رم و چند شهر ديگر از ايتاليا در چند ماه اخير گزارش شده است و هواداران رئال مادريد نيز قرباني اين درگيري‌هاي خياباني شدند.
يك جوان اسپانيايي در بيمارستان مركزي رم بستري است و پزشكان اميد چنداني به نجات وي ندارند.
فوتبال آغشته به آشوبگري در ايتاليا سال‌ها است كه فدراسيون اين كشور را آزار مي‌دهد و به خاطر آن، بارها از سوي فيفا جريمه و محروم شده است.
آس اسپانيا ساعاتي پيش از اين، از عذرخواهي رسمي فدراسيون ايتاليا از مردم اسپانيا خبر داد و نوشت: در بيانيه ارسالي آمده كه عاملان اين درگيري تاسف انگيز شناسايي و دستگير شده اند و به زودي معرفي خواهند شد. اميدواريم شاهد ميمان نوازي خوب اسپانيايي ها از هواداران رم در مادريد باشيم.

kasra_khan2003
20-02-2008, 22:53
در ضمن امروز اخبار شبکه سه به نقل از مارچلو لیپی گفت: تیم های رم، میلان ( و یادم نیست چه تیم های دیگه ای ) به مرحله ی بعد راه پیدا می کنن!!!!!!!!!!!!!!!!!
بچه ها بیاین به رم بگیم نمی خواد بیای برنابئو!!! شما بردین!!!!!!!!
پیر خرفت!!!

end_of_world
21-02-2008, 09:16
در ضمن امروز اخبار شبکه سه به نقل از مارچلو لیپی گفت: تیم های رم، میلان ( و یادم نیست چه تیم های دیگه ای ) به مرحله ی بعد راه پیدا می کنن!!!!!!!!!!!!!!!!!
بچه ها بیاین به رم بگیم نمی خواد بیای برنابئو!!! شما بردین!!!!!!!!
پیر خرفت!!!
آره كسراجان منم اينو شنيدم
ان پيرخرفت چون خودش نميتونه رنگ باشگاههاي اروپا رو ببينه داره حسرت مي خوره
مطمئن باش به جز ميلان اون دوتا تيم ايتاليايي كه رم و اينتر هستند بدجوري حذف ميشن
چون رئال رم را در جهنم برنابئو به آتش خواهد كشيد
و ليورپول كه لازم نيست بگم خودتون ميدونيد كافيه بازي اول رو ببره در بازي دوم با هر روشي
حتي وقت كشي و ضدبازي بازي رو مي بره

:40::king::40:فقط رئال مادريد كه قهرمان اروپاست:40::king::40:

shahshahani
21-02-2008, 10:51
سلام بچه ها ...
میدونم یه کم دیر رسیدم.ولی گفتم همه دارن بازیو میبینن بی خود مزاحم نشم.:31:
فکر کنم تنها کسی که قبل از بازی درست پیش بینی کرده بود من بودم.باید قبول کرد که این اختلاف امتیاز در صدر جدول لالیگا خیلی تو روحیه رئال تاثیر داشته و یه کم اونها رو بی انگیزه کرده.:41:
به نظر من رئال باید توی هچل بیفته تا به خودش بیاد. هم تو لالیگا و هگ تو لیگ قهرمانان.:27:
به امید برد رئال در بازی برگشت...:40::40::40:

kasra_khan2003
21-02-2008, 10:53
آره كسراجان منم اينو شنيدم
ان پيرخرفت چون خودش نميتونه رنگ باشگاههاي اروپا رو ببينه داره حسرت مي خوره
مطمئن باش به جز ميلان اون دوتا تيم ايتاليايي كه رم و اينتر هستند بدجوري حذف ميشن
چون رئال رم را در جهنم برنابئو به آتش خواهد كشيد
و ليورپول كه لازم نيست بگم خودتون ميدونيد كافيه بازي اول رو ببره در بازي دوم با هر روشي
حتي وقت كشي و ضدبازي بازي رو مي بره

:40::king::40:فقط رئال مادريد كه قهرمان اروپاست:40::king::40:

اینتر هم حذف!!! عمرا بتونه 3تا گل تو بازی برگشت به لیورپول بزنه !!!
این بارسلونا چه خوش شانسه!!! یه تیم ناااااااااااان افتاده دستش، تا میتونست زد تو گلش!!! همیشه اینا خوش شانس بودن!

end_of_world
21-02-2008, 14:41
این دقیقا همون چیزیه که ما میخوایم:27:
كاملا اين كچل احمق گفته كه رئال را شگفت زده مي كنه
اما نمي دونه چه چيزي در سانتياگو منتظرشه :27:

kasra_khan2003
21-02-2008, 14:46
گوتي، بازيكن رئال مادريد با وجود عملكرد نااميدكننده‌ي اين تيم در ديدار رفت مرحله‌ي يك هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا برابر رم، اميدوار است هم تيمي‌هايش بتوانند ديدار برگشت را به سود خود به پايان ببرند.

در پايان بازي رم - رئال؛ دوربين‌ها تلويزيوني در پي شكار چهره‌هاي نااميد و غمگين بازيكنان رئال بودند‌ اما، اين بازيكنان به هيچ عنوان شكست خورده به نظر نمي‌رسند. مبارزه طلبي‌هاي بازيكنان براي بازي برگشت زمان زيادي طول نكشيد. كوتي بازيكن رئال ايمان دارد كه رئال مادريد در بازي برگشت كه در ورزشگاه سانتياگوبرنابئوي شهر مادريد انجام خواهد شد، پيروز ميدان خواهد بود.

گوتي، پس پس از پايان بازي گفت: «شروع بسيار خوبي داشتيم و با گل زود هنگامي كه به ثمر رسانديم آرامش زيادي به بازي‌مان حكم‌فرما باشد و به اين ترتيب به هدف‌مان رسيديم. ما به وضوح بخش‌هاي زيادي از بازي را در اختيار داشتيم اما، حريف در نهايت گلزني كرد. آنها از فرصت‌هاي خود استفاده كردند حيف شد كه ما بازي را واگذار كرديم.

بازيكن باسابقه‌ي رئالي‌ها در بخش ديگري از گفت‌وگويش در پايان بازي گفت:«نتيجه بازي كمي ناجوانمردانه بود. با اين حال اين فوتبال ايتاليايي است. در آنجا تيم محدود به نيازها مي‌شود و تنها بر سر نتيجه بازي مي‌كند. اگرچه بازيكن پس از يك چنين رقابتي از عملكرد خود راضي است، با اين حال زماني كه نتيجه بازي درست از آب در نمي‌آيد. فرد تنها نااميد مي‌شود.»

گوتي درباره‌ي بازي برگشت هم گفت: «همه چيز روبه‌ راه است. هنوز 90 دقيقه ديگر فرصت باقي است. اين بار بازي در زمين ما انجام خواهد شد و مي‌توان به هر حال به پيروزي يك بر صفر دست يافت. با اين حال روشن است كه ما در بازي برگشت از حمايت هوادارانمان برخوردار هستيم و اين همواره اهميت دارد.»

گوتي بر اين باور بود كه جو ورزشگاه توان تيم را براي پيروزي افزايش خواهد داد.

او افزود: «چنين حمايت‌هايي همواره مهم هستند. ما مي‌توانيم از بازيمان راضي باشيم و سپس با همديگر راهي دور بعد شويم.

بديهي است كه بازي برگشت دشوار است اما، در تيم‌مان بازيكنان قدرتمندي داريم كه مي‌دانند بحث بر سر چيست. بازي برابر مدافعان حريف دشوار است اما، ما خواهيم جنگيد و در پايان پيروز خواهيم بود.»

h_starboy
21-02-2008, 18:17
کاملا باهاتون موافقم. حرفهای این لیپی رو جدی نگیرید بابا. خیلی تابلوی که اینتر و رم حذفن.
ایتالیا و یه میلانش.
رئال حتما میبره و میاد بالا.

cyrus_ln
21-02-2008, 19:57
موافقم خیلی بد جاگیری میکنه... هنوز نتونسته یکی از ستون های اصلی رئال بشه ولی به نظرم بدترین بازیکن دیشب گاگو بود . واقعا اسمش برازندشه، ته گاگوله ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شوستر باید درنت رو زودتر می آورد ولی خب شاید از نتیجه راضی بوده و نخواسته ریسک بکنه .

من از گاگو از همون اولش بدم میومد
چیز خاصی تو بازی گاگو دیده نمیشه.

kasra_khan2003
21-02-2008, 22:14
mamad جون، امضات منو کشته ه ه ه ه ه !!!!

kasra_khan2003
22-02-2008, 00:01
راستی من 2-3 روزی هست که تعداد پستهام رو 45 گیر کرده! کسی میدونه دلیلش چیه؟

تا حالا ندیدم فروم های دیگه اینجوری باشه! (البته تو هیچ کدوم هم اینجور که تو پی سی فعالیت می کنم هم نکردم تا ببینم! ) اما اینجا تو یه تاپیک، از یه حدی که بیشتر پست میزنی دیگه حساب نمی کنه! وگرنه که الان ماله من 200 رو رد کرده بود! :27::27:
اما اگه الان بری تو یه تاپیکی که اصلا پست ندادی، یه پست بزنی، می بینی که زیاد شده!

kasra_khan2003
22-02-2008, 00:01
در ضمن میبینم که رفتیم تو 100 تا!!!!

V A H I D
22-02-2008, 11:58
اینجا توی فروم اخبار پستاش حساب نمی شه ....
در ضمن کسری دیروز گفتی بارسلونا راحت سلتیک رو رد اصلا هم این جوری نبود داشت ازش می باخت ...
بازی نیمه ی اول 2-1 به نفع سلتیک بود ....

ahmad08
22-02-2008, 13:29
با سلام و عرض ارادت :
اولآ که از امضات ممد جون خیلی خوشم اومد.
2ومآ باید بگم که در مورد گاگو بیچاره هنوز جونه میتونه خیلی پیشرفت کنه لا اقل از گوتی که در بازی مقابل لاتزیو باز رفت که اون اشتباه رو کرد و پاندف گل زد بهتره.
3ومآ این کالدرون گفته تغیرات کوچکی میاره منظورش چیه؟
4ومآ خیلی مخلصیم...

charlize
22-02-2008, 14:27
سلام به همه رئالیهای عزیز........:20::20::20::20:
منم با احمد جان موافقم.....گاگو هنوز جوونه....خیلی راه داره تا به اوج خودش برسه....یادمون نره بلایی که بخاطر اتوئو سرمون اومد...اونم اولش خیلی خوب بازی نمی کرد و مسئولین فکر کردند به درد تیم نمی خوره و فروختنش و حالا می بینیم که چه بازیکنی شده....
گاگو احتیاج به زمان داره....یا همین روبینهو خورمون اوایل حضورش که یاده همه هست....ولی الان به نظر من جز 10 بازیکن برتر دنیاست........
در ضمن منم 100 تایی شدن رو تبریک می گم:26::26::26::26::26:

charlize
22-02-2008, 14:29
اینم هزارمین مطلب............
اسامی بازیکنان تیم منتخب لیگ قهرمانان در این هفته:

دروازه بان : خولیو سزار ( اینترمیلان )
مدافعین : مایکون ( اینترمیلان ) - مالدینی ( اث میلان ) - سندروس ( ارسنال ) - روبرتو کارلوس ( فنرباغچه )
هافبکها : روبن ( رئال مادرید ) - راکیتیچ ( شالکه ) - جرارد ( لیورپول ) - مانسینی ( اس رم )
مهاجمین : مسی ( بارسلونا ) - بنزما ( لیون )

charlize
22-02-2008, 14:56
مهاجم جوان و ارژانتینی رئال مادرید هیگوئین معتقد است که ترکیب تیم رئال مادرید قویتر از ترکیب تیم بارسلونا است.
این بازیکن دلیل این حرف خود را ساده می داند :
بارسلونا از نظر فردی بسیار قوی است اما کار گروهی رئال مادرید خیلی قویتر از کار گروهی بارسلونا است.
اما بارسلونا به ما نزدیکتر شده است و ما باید بجنگیم چون انها دارند کم کم دارند بهتر می شوند .
همچنین این بازیکن از نیمکت نشینی خود در تیم ناراحت نیست :
کم کم نوبت من نیز خواهد رسید درست است که خیلی وقت است بازی نکرده ام اما دلیلش را می دانم چون مربی بازیکنانی چون رائول و نیستلروی را دارد که از بهترین مهاجمان دنیا هستند و مربی نمی تواند تا زمانی که انها دارند خوب بازی می کنند چیزی را تغییر دهد.
متاسفانه من در مقابل دروازه کمی بدشانس هستم که این مشکل می تواند با تمرین و کار کردن حل شود.
من همه کار می کنم تا در ترکیب اصلی رئال قرار بگیرم و به همین دلیل است که همیشه به اینده امیدوارم چون گلزنی در برنابئو بهترین احساس در دنیاست و امیدوارم در لیگ قهرمانان در برابر رم شانس بازی کردن را پیدا کنم.

kasra_khan2003
22-02-2008, 19:58
اینجا توی فروم اخبار پستاش حساب نمی شه ....
در ضمن کسری دیروز گفتی بارسلونا راحت سلتیک رو رد اصلا هم این جوری نبود داشت ازش می باخت ...
بازی نیمه ی اول 2-1 به نفع سلتیک بود ....

اگه به آمار بازی نگاه کنی می فهمی چی میگم!!!!!!!!!!!

V A H I D
22-02-2008, 20:04
اگه به آمار بازی نگاه کنی می فهمی چی میگم!!!!!!!!!!!

من امارو ندیدم ولی اینو می دونم تا دقیقه ی 40 2-1 عقب بود ...

charlize
22-02-2008, 20:04
مصاحبه کاسیاس:

نظرتان در مورد مصاحبه اراگونس و رائول چیست ؟
اصلا تعجب نکردم بلکه من از هر چیزی که برای تیم ملی مفید باشد استقبال می کنم این مربی است که تصمیم می گیرد چه بازیکنی در تیم باشد اما معتقدم اگر رائول همین طور به بازیهای خوبش ادامه دهد و تمرین کند به تیم ملی دعوت می شود .
نظرتان در مورد اینگونه قوانین که مانع می شوند بازیکنانی مانند گرانرو از بازی در برابر رئال محروم شوند چیست ؟
دیدگاههای زیادی در این مورد وجود دارد اما به نظر من خوب هستند. یک بازیکن که قرضی به تیم دیگری رفته باید در اخر فصل به تیم سابقش برگردد مخصوصا برای بازیکنی مانند گرانرو که فصل خوبی را داشته است این کار را مونیتیس و مورینتس نیز در سالهای گذشته انجام دادند.
اگر بارسلونا ببرد ان وقت فاصله شما با بارسلونا قبل از بازی با ختافه به ۲ امتیاز می رسد ...
این اتفاق می تواند بیفتد در واقع بازی انها در برابر لوانته بسیار اسان است اما هر اتفاقی ممکن است بیفتد انتظار می رود که بارسلونا ببرد اما بازیکنان لوانته نیز می خواهند بهترین بازی خود را ارائه دهند.
ایا هنوز در انگشتان دستتان احساس درد می کنید ؟
بله هنوز مشکل دارم اما نمی گویم که کم هست یا زیاد.
نظرتان در مورد سه شکست متوالی در خارج از خانه چیست ؟
ما در سه بازی اخیر خارج از خانه نتایج خوبی کسب نکرده ایم اما همه چیز در برابر رم واقعا فرق می کرد. فصل طولانی است و ما باید از این صدرنشینی خودمان استفاده کنیم و می خواهیم با شکست ختافه صدرنشینی خود را تداوم بخشیم.

charlize
22-02-2008, 20:11
میگم اینقدر موضوع بارسلون مهمه...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟:41::41::41::41:

گزارش تمرینات امروز:

تمرینات امروز رئال با بازگشت دیارا به کارهای گروهی و تکمیل مراحل ریکاوری روبینیو و په په همراه بود و گوتی که کمی مصدومیت دارد امروز به تنهایی و در خارج از زمین چمن تمرین کرد.
ساویولا نیز که دیگر می شود گفت از بند مصدومیت رهایی یافته امروز در کنار سایر بازیکنان تمرین کرد و می شود احتمال این را داد که مانند روبینیو که پیش از این گفته بودند احتمال بازی وی در برابر ختافه است این ارژانتینی نیز احتمال بازی کردنش در برابر ختافه هست.

این بازیکنان ابتدا به گرم کردن خود پرداختند و سپس به تمریناتی فیزیکی - تکنیکی مانند دوی زیگ زاگ - پاس دادن توپ با دست و پریدن از مانع مشغول شدند.
بهترین خبر امروز بازگشت دیارا به تمرینات گروهی بعد از مصدومیت جزیی که در بازی برابر رم دچار شده بود و بدترین خبر غیبت گوتی در تمرینات گروهی بود.
در تمرینات امروز ۳ بازیکن به محل حضور نداشتند که ان ۳ بازیکن مارسلو - اشنایدر - متذلدر بودند.
در سوی دیگر زمین په په و روبینیو که دیگر در حال پشت سر گذاشتن مراحل ریکاوری و بازگشت به تمرینات گروهی هستند همراه با خوزه سن مارتین مربی ریکاوری به تمرینات ویژه خود پرداختند در این بین میشل سالگادو نیز به جمع روبینیو و په په پیوست.
اینم عکس های تمرین:

kasra_khan2003
22-02-2008, 20:15
به گزارش سایت eurosport تیم رئال که دو روز دیگر با Getafe بازی دارد با بازگشت هافبک مهم خود، Robinho به دیدار این تیم میرود، این در حالیست که Arjen Robben، هافبک هلندی این تیم نیز، بعد مدت ها مصدومیت به فرم ایده آل خود بازگشته است.

kasra_khan2003
22-02-2008, 20:19
من این کفش ها رو می خوام :19::19::19::19:

charlize
22-02-2008, 20:22
روزنامه مارکا یک اماری از هواداران رئال گرفته است که طبق ان بیش از ۷۵ درصد هواداران رئال از شوستر خواسته اند که تیم با ۴ مهاجم بازی کند.
عملکرد عالی ارین روبن در بازی برابر رم این بحث را بوجود اورده است که شوستر چگونه می تواند با بازگشت روبینیو از مصدومیت از این دو بازیکن همزمان استفاده کند.
برای اینکه نشان داده شود هواداران رئال چه نظری دارند روزنامه مارکا این امار را گرفته است که در ترکیب اولیه رئال ارایش هجومی رئال چگونه باشد ؟
۲ در صد از هواداران خواسته اند که نیستلروی از ترکیب برود بیرون و رائول تنها مهاجم مرکزی تیم باشد و روبن و روبینیو دو بال چپ و راست رئال باشند.
۲۰ در صد از هواداران خواسته اند که رائول از ترکیب برود بیرون و نیستلروی به عنوان مهاجم مرکزی بازی کند و روبن و روبینیو ۲ بال چپ و راست رئال باشند.
و باقی هواداران یعنی بیش از ۷۵ درصد انها خواسته اند یکی از هافبکهای مرکزی از زمین برود بیرون تا روبن به جای وی بازی کند تا روبن و روبینیو در ۲ بال چپ و راست بازی کنند و رائول و نیستلروی نیز در ترکیب به عنوان مهاجم بازی کنند.

من که با مورد سوم موافق ترم چون رائول که این روزها خیلی آمادست و هیچ مربی این شجاعت رو نداره که بزارش بیرون....(بخاطر هوادارای زیادشه:31::31::31::31:)
نیستلروی هم که یک فرصت هم بسشه.........چون گلزن بی نظیریه.........:46::46::46::46:
اما میشه با بیرون رفتن یکی از هافبک ها این مشکل رو حل کرد.......که البته اگه شوستر اینکارو بکنه احتمالا گوتی رو میزاره بیرون چون تیم که بدون هافبک دفاعی نمیتونه بازی کنه:41::41::41:.....البته اینا همه در صورتیه که شوستر بخواد از روبینهو روبن همزمان استفاده کنه......
به نظر شما شوستر باید چکار کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

kasra_khan2003
22-02-2008, 20:41
روزنامه مارکا یک اماری از هواداران رئال گرفته است که طبق ان بیش از ۷۵ درصد هواداران رئال از شوستر خواسته اند که تیم با ۴ مهاجم بازی کند.
عملکرد عالی ارین روبن در بازی برابر رم این بحث را بوجود اورده است که شوستر چگونه می تواند با بازگشت روبینیو از مصدومیت از این دو بازیکن همزمان استفاده کند.
برای اینکه نشان داده شود هواداران رئال چه نظری دارند روزنامه مارکا این امار را گرفته است که در ترکیب اولیه رئال ارایش هجومی رئال چگونه باشد ؟
۲ در صد از هواداران خواسته اند که نیستلروی از ترکیب برود بیرون و رائول تنها مهاجم مرکزی تیم باشد و روبن و روبینیو دو بال چپ و راست رئال باشند.
۲۰ در صد از هواداران خواسته اند که رائول از ترکیب برود بیرون و نیستلروی به عنوان مهاجم مرکزی بازی کند و روبن و روبینیو ۲ بال چپ و راست رئال باشند.
و باقی هواداران یعنی بیش از ۷۵ درصد انها خواسته اند یکی از هافبکهای مرکزی از زمین برود بیرون تا روبن به جای وی بازی کند تا روبن و روبینیو در ۲ بال چپ و راست بازی کنند و رائول و نیستلروی نیز در ترکیب به عنوان مهاجم بازی کنند.

من که با مورد سوم موافق ترم چون رائول که این روزها خیلی آمادست و هیچ مربی این شجاعت رو نداره که بزارش بیرون....(بخاطر هوادارای زیادشه:31::31::31::31:)
نیستلروی هم که یک فرصت هم بسشه.........چون گلزن بی نظیریه.........:46::46::46::46:
اما میشه با بیرون رفتن یکی از هافبک ها این مشکل رو حل کرد.......که البته اگه شوستر اینکارو بکنه احتمالا گوتی رو میزاره بیرون چون تیم که بدون هافبک دفاعی نمیتونه بازی کنه:41::41::41:.....البته اینا همه در صورتیه که شوستر بخواد از روبینهو روبن همزمان استفاده کنه......
به نظر شما شوستر باید چکار کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو یکی از مصابحه هاش گفته بود که همیشه علاقه داشته آرین روبن و روبینیو مدام جاشونو با هم عوض کنن! فکر کنم منظورش در حین بازی بوده پس خودش هم می خواد گزینه 3 بشه دیگه!!!!
اما البته این کار هم خطر ناک هست چون همیشه یکی مثل گوتی باید باشه که اونا رو تغزیه کنه! البته میشه یکی رو در میانه ی بازی تعویض کرد!

end_of_world
22-02-2008, 21:01
شما چرا اينطوري هستيد
از كجا ميدونيد كه بارسلون مي بره شايد ببازه:13:
اگه بارسلون ببازه و رئال بزنه بازم خيلي جلو مي افتيم:21:
ما نبايد اصلا به بارسلون فكر كنيم بايد بازي خوب خودمون رو انجام بديم:5:
قهرماني مال ماست و همونطور كه قبلا هم گفتم اگه همه ستارگان دنيا هم در بارسلون باشه رئال قهرمان ميشه:7:

end_of_world
22-02-2008, 21:07
رائول گونزالس كاپيتان محبوب و پرافتخار رئال مادريد هيچ گونه اختلافي با همسرش ندارد. رائول و مامن در حالي در خيابان هاي مادريد در حال خريد بودند كه چندي پيش خبرهايي در رابطه با اختلاف و بحران در زندگي آنها سوژه داغ مطبوعات اسپانيا بود و البته تعدادي از آنها هنوز از موضع قبلي خود كوتاه نيامده اند و اعتقاد دارند كه اين يك نمايش است كه آنها خيلي خوب آنرا بازي كرده اند. با اين حال همه چيز حكايت از آن دارند كه آنها زندگي خوب و شيريني در كنار هم دارند:8:

end_of_world
22-02-2008, 21:11
رائول گونزالس گفت :
بازي ما در برابر ختافه بازي سختي است و ما كار سختي داريم اما نتايج بد ما در بازي هاي اخير به ما درس خوبي داده است و با تمام قدرت به بازي ختافه خواهيم رفت.
رائول گونزالس درباره ي بارسلونا گفت : بارسلون تيم خوبي است اما خوبي آنها تاثيري در قهرماني ما ندارد و اگر ما بازي هاي خودمان رو به خوبي پشت بگذاريم نبايد نگراني از جانب بارسلونا داشته باشيم.
در پايان او رئال را قهرمان لاليگا دانست و گفت انتظار مي رود تيم شان در قهرمانان اروپا هم بدرخشد.

end_of_world
22-02-2008, 21:12
فقط و فقط رئال مادريد
اوه بچه ها نظرتون راجب بازي برگشت با بارسلون چيه ؟

kasra_khan2003
22-02-2008, 21:53
فقط و فقط رئال مادريد
اوه بچه ها نظرتون راجب بازي برگشت با بارسلون چيه ؟

حالا تا اون بازی خیلی مونده!!! اما اگه بازی های خارج از خونه رو اینجوری نبازیم، او بازی فقط حالت تشریفاتی داره!
بازی برگشت با بارسا، 3 بازی مونده به اتمام بازی های رئال در لالیگا هست

end_of_world
23-02-2008, 00:13
!!! Sold Out
یه خبر جالب !!!!!!!!!!!!!!!
به گزارش سایت رسمی باشگاه رئال مادرید بلیط های بازی برگشت رئال مادرید و اس رم در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا در ۱۲ روز قبل از اغاز بازی همه به فروش رسیده است و دیگر بلیطی برای فروش وجود ندارد. !!!!!!!!!
چندان تعجبي هم نداره
راستي بچه ها شنيديد كه چندتا از طرفداران رئال در ايتاليا مجروج شده بودند
حالا رئالي ها هم ميخوان انتقام بگيرن
چه شود بازي برگشت هم تو زمين مي زنيمشون هم تو بيرون زمين :27:

kasra_khan2003
23-02-2008, 00:20
چندان تعجبي هم نداره
راستي بچه ها شنيديد كه چندتا از طرفداران رئال در ايتاليا مجروج شده بودند
حالا رئالي ها هم ميخوان انتقام بگيرن
چه شود بازي برگشت هم تو زمين مي زنيمشون هم تو بيرون زمين :27:

خبر هارو مگه نمی خونی داشییی؟!
گفته بودم که اینجوری شده! تازه اگه اشتباه نکنم حاله یکیشون هم خراب بود!
نامردا از پشت با چاغو زدنش:31:
حالا از ترس، نمی دونم رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا بود، کدوم خری بود، گفت که امیدواریم طرفدار های رئال با ما این کاررو نکنن!!!
نترس داشی، بیا، یه حالی بهت بدییییییم:27::27::27::27:

charlize
23-02-2008, 01:01
ببینم پس شما کجایین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13::13::13:
توپ و تفنگ ها رو آماده کردیم:46::46:.......منتظرتونم تا بیاید سر جاهاتون مستقر بشید تا یه مهمون نوازی درست و حسابی ازشون بکنیم:27::27::27::27:.........بقول سربازان......چهل پنجاه هزارتا نخور آماده کردیم:21::21::21:.........کارمون دیگه بجاییه رسیده که این سوسولا واسمون چاقو می کشن.....:19::19::19:
البته من این حرف رو همون موقع به کالدرون گفتم ولی گفت که نگم تا فرهنگ خودمون رو نشون بدیم:20::20:اما حالا که فکر می کنم میبینم بخاطر اون 3 تا هوادار هم که شده باید.....آره دیگه:31::31::31:
در ضمن اون رئیس فوتبال ایتالیا به خودم زنگ زد و کلی التماس کرد که مارو ببخشید و از این جور حرفها:2::2:
آخه یکی نیست بگه مردیکه.....از پشت چاقو زدید بعد میخواید ما نگاتون کنیم.....:grrr:
خلاصه منتظرتونم............:46::46::46:

cyrus_ln
23-02-2008, 13:48
به نظر من باید رائول بشینه بیرون. ولی حیف که نمیشه

چرا؟؟!!!!؟؟:13:
رائول این فصل هم خوب بازی کرده و هم خوب گل زده.

kasra_khan2003
23-02-2008, 14:05
چرا؟؟!!!!؟؟:13:
رائول این فصل هم خوب بازی کرده و هم خوب گل زده.

اینجاست که مربی باید از خودش شجائت به خرج بده!
اگه با نشستن رائول و اومدن روبن، کارگروهی تیم بالا میره، بهتره این کار رو بکنیم!
در ضمن به نظر من میشه همون کاری رو که یوونتوس با دل پیرو می کنه رو بکنیم! یعنی نیمه دوم رائول رو بیاریم!
البته حضور بازیکنی چون رائول با این همه تجربه، و اعتماد به نفسی که به بقیه بازیکنا میده، در بازی های مهم 100 درصد ضروری هست!!!!!!

kasra_khan2003
23-02-2008, 19:14
خبرگزاري فارس: بازيكن آرژانتيني رئال مادريد گفت: از ديد من رئال خيلي بهتر از بارسلونا است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، هيگواين مهاجم نيمكت نشين رئال مادريد كه كم كم لقب ذخيره طلايي خود را نيز از دست مي دهد، گفت: رئال مادريد ثابت كرده كه خيلي بهتر از بارسلونا است.
وي ادامه داد: بازي بسيار خوبي را به نمايش مي گذاريم و هواداران فقط از كسب نتيجه ما خوشحال نمي شوند، درست است كه چند بار شكست خورده ايم؛‌ اما اصولا قرار نيست در تمام بازي ها به پيروزي برسيم. رئال مادريد يك تيم است و مثل بارسلونا به چند بازيكن نامي تكيه نداده است.
رئال مادريد در شب دوم از هفته بيست و پنجم لاليگا ميزبان ختافه تيم سابق برنارد شوستر است.

V A H I D
23-02-2008, 20:17
به نظر من کاسیاس رو بیاریم بیرون به جاش روبن رو بیاریم این خیلی بهتره به رائول هم دست نمی زنیم....
راستی الان این تایپیک عالی شده فقط خواهش می کنم هیچ کدومتون نزارید برید...
در ضمن توی تایپیک باشگاه های خارجی ما بیشترین پست رو داشتیم ولی هتوز به پرسپولیس نرسیدیم...

end_of_world
23-02-2008, 21:39
به نظر من کاسیاس رو بیاریم بیرون به جاش روبن رو بیاریم این خیلی بهتره به رائول هم دست نمی زنیم....
راستی الان این تایپیک عالی شده فقط خواهش می کنم هیچ کدومتون نزارید برید...
در ضمن توی تایپیک باشگاه های خارجی ما بیشترین پست رو داشتیم ولی هتوز به پرسپولیس نرسیدیم...
چشم داش وحيد من كه هستم اما خيلي پرسپوليس رو دوست دارم چون سرور فوتبال ايرانه :8:

end_of_world
23-02-2008, 21:42
اینجاست که مربی باید از خودش شجائت به خرج بده!
اگه با نشستن رائول و اومدن روبن، کارگروهی تیم بالا میره، بهتره این کار رو بکنیم!
در ضمن به نظر من میشه همون کاری رو که یوونتوس با دل پیرو می کنه رو بکنیم! یعنی نیمه دوم رائول رو بیاریم!
البته حضور بازیکنی چون رائول با این همه تجربه، و اعتماد به نفسی که به بقیه بازیکنا میده، در بازی های مهم 100 درصد ضروری هست!!!!!!
به نظر من هم اينطور بهتره
مثلا بهتره نيستلروي رو از اول بذاريم تو بازي اما نيمه دوم رائول رو بياريم
اينطوري هم يه مهاجم تازه نفس داريم و اينكه يه رقابتي بين رائول و نيستلروي ايجاد ميشه كه باعث ميشه بهتر بازي كنند

خبرگزاري فارس: بازيكن آرژانتيني رئال مادريد گفت: از ديد من رئال خيلي بهتر از بارسلونا است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، هيگواين مهاجم نيمكت نشين رئال مادريد كه كم كم لقب ذخيره طلايي خود را نيز از دست مي دهد، گفت: رئال مادريد ثابت كرده كه خيلي بهتر از بارسلونا است.
وي ادامه داد: بازي بسيار خوبي را به نمايش مي گذاريم و هواداران فقط از كسب نتيجه ما خوشحال نمي شوند، درست است كه چند بار شكست خورده ايم؛‌ اما اصولا قرار نيست در تمام بازي ها به پيروزي برسيم. رئال مادريد يك تيم است و مثل بارسلونا به چند بازيكن نامي تكيه نداده است.
رئال مادريد در شب دوم از هفته بيست و پنجم لاليگا ميزبان ختافه تيم سابق برنارد شوستر است.
قربون هيگي جونم برم من ...
من كه هميشه ميگم رئال بهترينه :19:

V A H I D
23-02-2008, 22:13
چشم داش وحيد من كه هستم اما خيلي پرسپوليس رو دوست دارم چون سرور فوتبال ايرانه :8:

منم پرسپولیسیم...:10:

charlize
23-02-2008, 23:41
میگم شما پس چرا از آراگونس انتقاد می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41::41::41:
وقتی یه بازیکن خوب کار میکنه اونم بازیکنی در حد رائول چرا باید نیمکت نشین بشه؟؟؟؟؟؟؟؟:41::41::41:
ساویولا با اون همه ادعا گفت که وقتی رائول داره خوب کار میکنه منم اگه مربی باشم میزارمش تو ترکیب اصلی...........
الان تمام اسپانیا داره از رائول طرفداری می کنه...حتی اونایی که رئالی نیستن.......اونوقت شما:41::41::41::41::41::41::41::41::41:
رائول تازه شده همون بازیکنی که مثل یه بت می پرستیدنش.....:46::46::46::46:و شما میگید باید بشینه روی نیمکت!!!!!!!!!!!!!!!!!!:41::41::41::41:

charlize
23-02-2008, 23:42
مصاحبه باپتیستا:

ایا از اینکه در سال ۲۰۰۸ تا به حال ۵ بار شکست خورده اید نگران نیستید ؟
خیر . به نظر من ما باید از تمام توانایی های خود استفاده کنیم چون هیچ تیمی به ما رحم نخواهد کرد.
باید چی کار کرد تا شکست در برابر رم را تلافی کرد ؟
باید در برابر رم تمام قدرت خود را به کار گیریم ان روز می تواند روز بزرگی باشد و باید خودمان را برای ان روز اماده کنیم و باید ان بازی را به چشم یک فینال ببینیم و برنابئو می تواند نقش بزرگی در ان بازی ایفا کند.
شما باید با ختافه بازی کنید که بازی خیلی مهمی است ...
بله . با اینکه به انها احترام می گذاریم اما ما باید ختافه را در برنابئو شکست دهیم و امتیازات را جمع اوری کنیم هرچند می دانیم باید از نظر روحی خودمان را برای این بازی اماده کنیم.
ایا کم شدن فاصله با بارسلونا خطرناک نیست ؟
کم شدن فاصله انها بیشتر به خاطر اشتباهات ما بود و اگر ما ان دو بازی را نباخته بودیم حالا همه چیز سرجایش بود هرچند انها هم تیم خوبی دارند. هواداران از ما می خواهند به یک باره ۱۱ امتیاز از بارسلونا جلو بیفتیم که همچین اتفاقی در فوتبال امروز اسان نیست.
ایا رئال مادرید در برابر تیمهای کوچک انگیزه خود را از دست می دهد ؟
تیمهای کوچکتر در برابر رئال متفاوت بازی می کنند انها در برابر ما بیشتر دفاع می کنند. ما در برابر المریا خوب بازی نکردیم اما در ۲۰ دقیقه اول بازی با بتیس ما خیلی خوب بازی کردیم مشکل اینجا بود که بعد از ان گل ما دیگر کار خاصی انجام ندادیم و دلیل برد انها همین هست.
ایا رم باید در برنابئو از شما بترسد به خصوص اینکه شما سابقه برد ۷ --- ۰ در برنابئو هم دارید ؟
انها می دانند خودشان سابقه شکست ۷ -- ۰ را دارند و ما نیز سابقه این نوع پیروزی را داریم. انها به احتمال زیاد محتاط بازی خواهند کرد و به فکر زدن یک گل ناگهانی خواهند بود. لیگ قهرمانان جام بسیار مهارتی است چون همه تیمهای حاضر در ان قدرت زیادی دارند و بازیکنانی که توانایی گل زدن در هر لحظه ای را دارند. ما باید خیلی مراقب باشیم و از خوردن گل جلوگیری کنیم.
شما ۳ بازی مهم در پیش رو دارید : ختافه - رکرتیوو و رم ...
بله . ما باید فکر کنیم که می توانیم هر ۳ را ببریم و باید بهترین بازیهای خود را انجام دهیم تیم ما خوب بازی می کند اما کمی بدشانس هستیم.
ایا از وضعیت خودتان در این فصل راضی هستید ؟
بله چون من دارم بازی می کنم. وضعیتم در ابتدای فصل کمی پیچیده شده بود اما الان فرق می کند.
شما فکر می کنید برای اینکه بازیکن ثابت باشید باید بیش از دیگران تمرین کنید ؟
برای من خیلی سخت است اما برای دیگران خیر ولی این به معنی این نیست که مربی بین ما فرق می گذارد من همیشه تلاش می کنم تا به اندازه کافی این ارزش را داشته باشم که مردم به من احترام بگذارند و همیشه می خواهم نشان دهم مربی می تواند روی من حساب باز کند.
نظرتان در مورد شوستر چیست ؟
او از برنامه هایش خیلی مطئن است و خیلی کم حرف است و فقط چیزهایی را که لازم است دانسته شود به ما می گوید او خود بازیکن بوده است و زبان ما را خوب می فهمد.
ایا هواداران امسال از بازیهای در برنابئو نسبت به پارسال بیشتر لذت می برند ؟
من پارسال نبودم اما فکر می کنم همین گونه باشد و هواداران از بازیهای امسال بیشتر راضی هستند.
بهترین لیگ در دنیا کدام لیگ است ؟
لیگ اسپانیا خیلی باکیفیت است اما لیگ انگلیس دیدنی تر است.
قهرمانی در کدام اسانتر است لالیگا یا لیگ قهرمانان ؟
حدس می زنم قهرمانی در لالیگا اسانتر است چون اگر اشتباه کنی فرصت جبران اشتباه را داری اما در لیگ قهرمانان این طور نیست.
فکر می کنید تیم توانایی قهرمانی در هر دو جام را دارد ؟
بله و فکر می کنم این به خودمان بستگی دارد.
فکر می کنید نتیجه بازی برگشت در برابر رم چه خواهد بود ؟
به گفته شوستر نتیجه ۱ --- ۰ هم برای صعود کافی است

charlize
23-02-2008, 23:45
اسامی بازیکنان دعوت شده برای بازی مقابل ختافه:
دروازه بانان : کاسیاس - دودک
مدافعین : راموس - کاناوارو - هاینزه - تورس
هافبکها : دیارا - گاگو - روبن - بالبوا - باپتیستا - درنت - گوتی
مهاجمین : رائول - نیستلروی - سولدادو - هیگوئین
دعوت نشده ها : روبینیو - په په - متذلدر - ساویولا - مارسلو - اشنایدر - سالگادو ( مصدومیت )

میگم اگه تیم تو دفاع مصدوم بده چی میشه......:41::41::41::41:
متاسفانه روبینهو هم نرسید.....:13::13::13::13:

charlize
23-02-2008, 23:55
برنامه هفته بیست و پنجم لالیگا:

شنبه
والنسیا --- رکرتیوو ( 22.30 )
یک شنبه
سویا --- ساراگوسا ( 00.30 )
اوساسونا --- اتلتیکومادرید ( 19.30 )
بیلبائو --- ویارئال ( 19.30 )
سانتاندر --- المریا ( 19.30 )
مورسیا --- ویادولید ( 19.30 )
مایورکا --- بتیس ( 19.30 )
لاکرونیا --- اسپانیول ( 19.30 )
بارسلونا --- لوانته ( 21.30 )
رئال مادرید --- ختافه ( 23.30 )
احتمال 99 درصد بازی رئال از شبکه 3 پخش میشه.......:20::20:

kasra_khan2003
24-02-2008, 02:13
خبرگزاري فارس: اخراج سرمربي كنوني تيم ملي انگليس از رئال مادريد از ديد رئيس اين باشگاه، يك اتفاق تاريخي و خوشحال‌كننده تلقي مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، رامون كالدرون، صاحب 5 هتل بزرگ در اسپانيا و مديرعامل رئال مادريد اظهار داشت: خيلي خوب شد كه كاپلو را اخراج كردم چرا كه قهرماني رئال مادريد به او ربطي نداشت.
وي ادامه داد: رئال مادريد بود كه به اين قهرماني بزرگ دست يافت. كاپلو بايد بداند كه رئال يك تيم است و او در سال دوم حرفي براي گفتن نداشت.
كالدرون عنوان كرد: از اينكه برند شوستر سرمربي رئال مارديد است، بسيار خوشحالم و به خود افتخار مي كنم.
فابيو كاپلو چندي پيش به مقامات آناليز رم ايتاليا، درباره رئال مادريد مشاوره داد كه خشم هوادار مادريدي را در پي داشت. رئال اين ديدار را 2 بر يك واگذار كرد.

kasra_khan2003
24-02-2008, 02:16
خبرگزاري فارس: بازيكن آرژانتيني تيم فوتبال رئال مادريد از تمديد قرارداد كاپيتان دوم تيم خود به صورت طولاني مدت حمايت كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، گابريل هاينزه عنوان كرد: گوتي يك بازيكن كامل و بسيار متعصب است. بايد هر چه زودتر قرارداد او نيز مثل رائول و كاسياس تمديد مي شد.
وي ادامه داد: قرارداد طولاني مدت حق گوتي است. از اينكه كالدرون تا اين حد به فكر بازيكنان خود است، بسيار خوشحالم.
هاينزه اظهار داشت: برخي مي كوشند براي گوتي حاشيه درست كنند. در مورد زمين فوتبال حرف مي‌زنيم و روزنامه هايي كه بيرون از اين زمين برايشان مهم است، اصولا جايي در ميان فوتبال دوستان حرفه اي ندارند.
اين بازين عنوان كرد كه گوتي بازيكن متعصب رئال مادريد است و همه به او احترام مي گذارند.

kasra_khan2003
24-02-2008, 02:18
خبرگزاري فارس: در يك برنامه تلويزيوني به دعوت شبكه TVE مربي تيم ملي اسپانيا و كاپيتان رئال مادريد رودرروي يكديگر قرارگرفتند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل ازآس اسپانيا، در برنامه بسيار پربيننده آراگونس و رائول كه به صورت مستقيم از شبكه تلويزيوني TVE پخش مي شد، 20 دوربين فيلمبرداري مستقر بود و براي دكوراسيون و ميز گرد گفت و گوي مشترك ميان اين دو و مجري معروف بخش ورزشي اين شبكه، مبلغ 870 هزار يورو هزينه شد.
پنج شبكه بزرگ ورزشي در جهان اين برنامه را با 15 دقيقه تاخير پخش كردند.
رائول گونسالس در ابتداي اين گفت و گو تاكبد كرد: تا كنون هيچ توهيني به تيم ملي يا شخص آراگونس نداشته ام و شايعات ساخته ذهن مطبوعات بوده است.
رائول ادامه داد: هر لحظه كه صلاح بدانند در خدمت تيم ملي خواهم بود و اصولا حق ندارم با كسي لج كنم يا به تيم ملي توجهي نداشته باشم. هيچ گاه نسبت به تصميمات آراگونس اعتراض نداشته ام و دليلش هم اين است كه اعتراض من مهم نيست و حق انجام اين كار را هم ندارم.
لوئيس آراگونس نيز در اين مراسم گفت: نمي دانم چرا دعوت شما را قبول كرده ام. نبايد با كاپيتان يك تيم باشگاهي هم صحبت شوم. دليلي ندارد براي دعوت نكردن يك بازيكن به يك شبكه توضيح بدهم؛ اما براي شخصيت رائول گونسالس احترام بسياري قايل هستم و از اين كه با حرف هاي خود، مطبوعات را در ادامه شايعه پراكني هايشان ناكام كرد، خوشحالم.
ای روتو برم!!!

kasra_khan2003
24-02-2008, 02:25
یکشنبه 5/12/86 رئال مادرید و ختافه 23:30 مستقیم
بارسا قبل ما بازی داره! میتونیم از نتیجه ی بازیشون با خبر باشیم!

Sam Fisher 11
24-02-2008, 03:05
خبرگزاري فارس: در يك برنامه تلويزيوني به دعوت شبكه TVE مربي تيم ملي اسپانيا و كاپيتان رئال مادريد رودرروي يكديگر قرارگرفتند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل ازآس اسپانيا، در برنامه بسيار پربيننده آراگونس و رائول كه به صورت مستقيم از شبكه تلويزيوني TVE پخش مي شد، 20 دوربين فيلمبرداري مستقر بود و براي دكوراسيون و ميز گرد گفت و گوي مشترك ميان اين دو و مجري معروف بخش ورزشي اين شبكه، مبلغ 870 هزار يورو هزينه شد.
پنج شبكه بزرگ ورزشي در جهان اين برنامه را با 15 دقيقه تاخير پخش كردند.
رائول گونسالس در ابتداي اين گفت و گو تاكبد كرد: تا كنون هيچ توهيني به تيم ملي يا شخص آراگونس نداشته ام و شايعات ساخته ذهن مطبوعات بوده است.
رائول ادامه داد: هر لحظه كه صلاح بدانند در خدمت تيم ملي خواهم بود و اصولا حق ندارم با كسي لج كنم يا به تيم ملي توجهي نداشته باشم. هيچ گاه نسبت به تصميمات آراگونس اعتراض نداشته ام و دليلش هم اين است كه اعتراض من مهم نيست و حق انجام اين كار را هم ندارم.
لوئيس آراگونس نيز در اين مراسم گفت: نمي دانم چرا دعوت شما را قبول كرده ام. نبايد با كاپيتان يك تيم باشگاهي هم صحبت شوم. دليلي ندارد براي دعوت نكردن يك بازيكن به يك شبكه توضيح بدهم؛ اما براي شخصيت رائول گونسالس احترام بسياري قايل هستم و از اين كه با حرف هاي خود، مطبوعات را در ادامه شايعه پراكني هايشان ناكام كرد، خوشحالم.
ای روتو برم!!!
دوست دارم به روش Sweeney Todd ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و البته برعکس اون با تیغ کل گلوشو ببرم !

یکشنبه 5/12/86 رئال مادرید و ختافه 23:30 مستقیم
بارسا قبل ما بازی داره! میتونیم از نتیجه ی بازیشون با خبر باشیم!
شب سختی برای رئالی ها خواهد بود.... ختافه گربه سیاه تیم های بزرگه ....

kasra_khan2003
24-02-2008, 10:37
پیش بینی سایت گل:
Real Madrid 3-1 Getafe

charlize
24-02-2008, 13:52
رئال در یک بحران!!!!

رئيس باشگاه رئال مادريد اسپانيا، تيم صدرنشين را لايق قهرماني دانست؛ اما با كنايه از استعفاي خود سخن گفت.
رئيس باشگاه رئال مادريد فابيو كاپلو را يك مربي مقطعي و كم دانش دانست كه نمي تواند با يك تيم كامل براي چند فصل نتيجه بگيرد و مدام بايد تيم خود را عوض كند تا كمبودهايش به چشم نخورد.
رامون كالدرون اظهار داشت: قرارداد من به عنوان مدير رئال تا پايان سال 2010 ميلادي است؛ اما احساس مي كنم خيلي خسته شده ام. در پايان فصل در اين مورد تصميم مي گيرم.
اين اظهارات كالدرون در رسانه هاي اروپايي بازتاب گسترده اي داشت. بيلد آلمان در گزارشی مفصل از استعفاي رئيس رئال مادريد به صورت قطعي نوشت.
سان لندن سخنان طعنه آميز وي را ناشي از فشارهاي سياسي بر باشگاه رئال مادريد دانست.
كالدرون عنوان كرد: برند شوستر خيلي بهتر از كاپلو كار كرده است. از ابتدا اعتقاد داشتم كه بايد او بيايد؛ اما مياتوويچ كاپلو را معرفي كرد و من هم اعتراضي نكردم.
وي در مورد قراردادهاي مادام العمر خود با برخي بازيكنان، گفت: اين باعث افتخار من است كه چنين رسم خوبي را در مادريد باب كرده ام.

charlize
24-02-2008, 14:01
خلاصه صحبت های رائول و آراگونس:
<<<
چرا تصميم گرفتيد با هم ملاقات كنيد؟
< آراگونس: رفتار رائول با من عالى بود. رفتار من هم با او همينطور بود. خواستيم با هم حرف بزنيم و به تيم ملى اسپانيا كمك كنيم.
< رائول: ما مى خواهيم فوتبال اسپانيا و اتحاديه موفق باشد. ما از مردم مى خواهيم در همه حال از مربى حمايت كنند.
آيا مذاكره شما واقعاً مشكلات را حل مى كند؟
< آ: ما قصد داريم بحث ها تمام شود. هميشه برايم جالب بود كه چرا وقتى ساير بازيكنان كنار مى مانند اين بحث ها پيش مى آيد. من يقين دارم اگر رائول در تيم ملى هم باشد اين بحث ها ادامه مى يابد. او مركز توجه است.
< ر: مهمترين چيز تيم ملى اسپانياست. ديگر نمى خواهم مردم اوقاتى كه اسپانيا بازى دارد از من حرف بزنند. بازى كردن و نكردن من در تيم ملى فقط به مربى مربوط است. او هر تصميمى بگيرد من احترام مى گذارم.
وقتى تيم ملى اسپانيا در فرودگاه مالاگا به زمين نشست هزاران اسپانيايى نام رائول را فرياد مى زدند...آقاى آراگونس شما قبلاً گفته بوديد اين كار به دستور شخص ديگرى است...
< آ: هيچ وقت نگفتم اين كارها را رائول انجام مى دهد. فقط گفتم از پيش تعيين شده و سازماندهى شده است.
< ر: آنها كه من را مى شناسند مى دانند كه من اين كارها را نمى كنم.
آقاى آراگونس، بازيهاى رائول را در اين فصل ديده ايد؟ چه دليلى دارد او را دعوت نمى كنيد؟
< يك دليل ساده، او آماده نيست. شايد من اشتباه مى كنم ولى هميشه بهترين ها را مى خواهم. اميدوارم رائول زودتر آماده شود

Majid393
24-02-2008, 14:42
ترکیب احتمالی بازی رئال مادرید - ختافه (سایت گل):
Real madrid : Casillas - Torres, Ramos, Cannavaro,Salgado- Guti, Gago, Baptista, Robben - van Nistlerooy, Raul
Getafe:Abbondanzieri(c)- Cortés Mario, Dííaz, Licht-Pablo Hernández, Casquero,Celestini,Uche-del Moral, Braulio

charlize
24-02-2008, 16:28
مصاحبه شوستر:

وضعیت سرخیو راموس چگونه است؟
او دیروز مراحل ریکاوری را طی می کرد اما امروز آماده است و می تواند در مقابل ختافه به ما کمک کند.
آیا وضعیت گوتی هم همین طور است؟
بلی.او هم مثل راموس امروز راحت تمرین کرد و برای بازی حاضر است.
شما باز هم یک باخت داشتید.این بار از رم آیا این فشاری بر شما وارد میکند؟
وضعیت اون باخت فرق می کرد.در آن جا ما به صعود فکر می کنیم و یک بازی برگشت در زمین خودمان داریم تا بتوانیم جبران کنیم.اتفاقی که در رم افتاد هیچ تاثیری روی بازی امروز نمی گذارد.امروز ما باید پیروز شویم چون در خانه ی خودمان است و علاوه بر آن فرصتی برای جبران نیست و نباید به بارسا شانس دهیم.
رئیس باشگاه از عملکرد شما بسیار راضی است و گفته نتایج شما با تیمی که پر از بازیکنان جوان و کم تجربه است عالیست و شاید بخواهد مدت قرار داد شما را افزایش دهد حتی اگر در این فصل به هیچ جامی نرسید.نظر شما در مورد این موضوع چیست؟
شاید عملکرد من خوب باشد اما کار من در این تیم هنوز کامل نشده و در مورد تمدید قرار داد باید کمی بیشتر فکر کنم.
شما در مقابل تیم سابق خود قرار خواهید گرفت و حتما برای شما بازی مخصوصی است.چه احساسی دارید از اینکه باری دیگر در مقابل این تیم قرار می گیرید؟
بلی این یک بازی بسیار مهم و ویژه برای من است و به این خاطر خوشحالم.اما من بازهم مثل همیشه از بازیکنانم ۳ امتیاز میخواهم.همان گونه که وقتی در ختافه بودم همینگونه بود.من همیشه ختافه و بازیکنانش را دوست داشتم و برای آنها احترام قائلم.مطمئنم این بازی بسیار عالی خواهد شد.
دلارد و گرانرو مقابل شما بازی نمی کنند.آیا این برای تیمتان خوب است؟
بلی.بسیار عالیست و برای تیم ما یک امتیاز به حساب میاد.آن ها شانس گل زنی ختافه رو بالا می بردند و وجود آنها ممکن بود روی نتیجه تاثیرگذار باشد.
نظرتون در بارهی جلسه ی بین رائول و آراگونس چیست؟
من واقعا خبری از اون جلسه ندارم اما فکر میکنم رائول میتواند به تیم ملی اسپانیا کمک کند.
نظرتون دربارهی لادورپ چیست؟
او اندیشه ها ی خوبی داره و خوب کار میکنه و به نظر من در ختافه خوب کار کرده.
حرف آخر؟
امیدوارم امروز برنده شویم تا هواداران را شاد کنیم و به قهرمانی نزدیکتر شویم.

ahmad08
24-02-2008, 18:20
با سلام به همگی شما:
حالم اساسی گرفته است اخه تازه رئال از بحران خارج شده که کالدرون ساز جدایی میزنه و شوستر هم هی بهانه تراشی میکنه...دیگه نمیدونم که مشکل ما چیه ؟
واقعآ باید گفت که اولین و بزرگترین رقیب رئال خود رئال است....
امیدوارم که موفق شویم و این بحرانها به پایان برسد.

charlize
24-02-2008, 19:52
کارشناسی بازی رئال و ختافه از دید سایت گل:
بازی دو تیم رئال مادرید و ختافه از هفته ۲۵ لالیگا امشب ساعت ۲۳.۳۰ در ورزشگاه برنابئو برگزار خواهد شد.
رئال مادرید از ۲۴ بازی صاحب ۵۶ امتیاز و در رده اول جدول و تیم ختافه از همین تعداد بازی صاحب ۲۹ امتیاز و در رده ۱۳ جدول جای دارد.
هر دو تیم از پایتخت اسپانیا - مادرید - هستند و به نوعی داربی کوچک این شهر را انجام خواهند داد.
هر دو تیم هفته گذشته در مسابقات اروپایی حضور داشتند تیم رئال مادرید که در چارچوب لیگ قهرمانان از رم در بازی رفت ۲ --- ۱ شکست خورد و تیم ختافه در چارچوب جام یوفا در بازی برگشت موفق شد ۳ --- ۰ تیم ااک یونان را شکست دهد و به مرحله بعد صعود کند.
در این بازی تیم شوستر با کمبودهایی نیز مواجه است این مربی نمی تواند از عناصر دفاعی خود چون مارسلو و په په استفاده کند و همچنین در خط حمله نمی تواند از روبینیو و اشنایدر همگی به دلیل مصدومیت بهره گیرد.
تیم رئال مادرید در بازیهای اخیر خود حداقل از نظر نتیجه گیری کمی افت کرده است که این امر باعث شده تا رقیب سنتی این تیم بارسلونا فاصله ۹ امتیازی را به ۵ امتیاز کاهش دهد.
بازی رفت این دو تیم در الفونسو پرز ورزشگاه خانگی تیم ختافه با نتیجه ۱ --- ۰ به سود رئال مادرید به پایان رسید که در ان بازی تک گل رئال را سرجیو راموس به ثمر رساند.
نکته جالب در این بازی تقابل برند شوستر با تیم سابقش ختافه است و از طرف دیگر هدایت هر دو تیم را کسانی بر عهده گرفته اند که زمانی از بارسلونا به رئال مادرید امده اند و در تیم مادریدی خوش درخشیده اند.
۵ بازی اخیر رئال :
رم ۲ --- رئال ۱
بتیس ۲ --- رئال ۱
رئال ۷ --- ویادولید ۰
المریا ۲ --- رئال ۰
رئال ۳ --- ویارئال ۲
در رئال بازیکنانی حضور دارند که با پشت سر گذاشتن مصدومیت به این بازی رسیده اند از جمله دیارا - گوتی و راموس که این بازیکنان حضورشان در این بازی در ۲ روز اخر معلوم شد.
خاویر ساویولا نیز که احتمال داده می شد پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت به این بازی برسد گویی مسئولان رئال ریسک نکرده اند و یک هفته دیگر به این بازیکن استراحت داده اند.
ترکیب احتمالی رئال :
کاسیاس - راموس - هاینزه - کاناوارو - تورس - گاگو - گوتی - باپتیستا - روبن - رائول - نیستلروی
نتیجه احتمالی :
رئال ۳ --- ختافه ۱

V A H I D
24-02-2008, 19:52
می بینم که بازی رو می خواهد پخش کنه کانال 3 کی می خواهد live score بره ؟؟؟

charlize
24-02-2008, 19:55
چند خبر:
کالدرون:
رامون کالدرون معتقد است تیم بزرگی مانند رئال هیج احتیاجی به بهانه جویی ندارد و با این حرف به برند شوستر گوشزد کرد.
برند شوستر در روزهای اخیر نتایج ضعیف تیمش را به داوری ها و مصدومیت چند تن از بازیکنان تیم ربط داده است.
کالدرون گفت :
بهانه اوردن کار خوبی نیست مصدومیت و اشتباهات داوری فقط برای ما نیست رئال تیم بسیار بزرگی است.
من نمی خواهم که غرور را در تیم ببینم بلکه ما تیم بزرگی هستیم که بهانه اوردن در شان ما نیست.
کاسیاس:
کاسیاس از اینکه دو بازیکن سابق رئال و فعلی ختافه اجازه ندارند در بازی امشب مقابل رئال حضور داشته باشند خوشحال است.
این ملی پوش گفت :
فکر می کنم این کار خوبی باشد . اگر هنوز گرانرو به رئال مادرید علاقمند باشد ان وقت نمی تواند به رئال صدمه بزند.
اما مخالف این قضیه نیز هست زمانی که مورینتس در موناکو و مونیتیس در سانتاندر بازی می کردند انگیزه بالایی برای گل زدن به ما داشتند.
شوستر:
برند شوستر سرمربی تیم رئال مادرید از انتقاداتش از داوران اصلا پشیمان نیست و قصد دارد ان را نیز ادامه دهد .
شوستر گفت :
من به سوال کردنم از انها ادامه خواهم داد اما حالا شاید کمتر این کار را انجام دهم.
من خودم را به خوبی می شناسم و همیشه در مورد چیزهایی که دانستنشان مهم است سوال می کنم.
همچنین وی در مورد بازگشت گرانرو را از ختافه به رئال مادرید گفت:
نمی دانم و هنوز خوب بر روی این قضیه فکر نکرده ام اما باید بررسی کنم ولی مهمترین چیز این است که دوباره رئال مادرید و ختافه فهمیدند تبادل بازیکن بین این دو تیم به نفع هر دو باشگاه خواهد بود.
حالا باید فکر کنیم که برای گرانرو و دلارد کدام بهتر است برگشت به برنابئو یا اینکه یک سال دیگر نیز انجا بمانند.
رایکارد:
فرانک ریکارد اعتقاد دارد که بارسلونا نمی تواند رئال را در نبرد قهرمانی مغلوب کند !
او گفت : رئال مادرید صدر جدول است چرا که نمایش بهتری داشته است . آنها تیمی هستند که لالیگا را می برند چرا که هدف همه ی تیم بردن است .
اما ما چیزی را نمی بریم !
من نمایش رئال مادرید را در بازیهایش ندیده ام ما فقط نگران خودمان هستیم .

charlize
24-02-2008, 20:01
خبری جالب و عجیب!!!
به نقل از تریبال فوتبال ؛ رئال مادرید حاضر است تا پیشنهاد پنجاه میلیون پوندی را برای کاپیتان استیون جرارد مطرح کند .
مسئولین مادرید اعتقاد دارند که لیورپول راضی خواهد شد که به ازای پنجاه میلیون پوند این بازیکن را به رئال بدهد.
همچنین اینترمیلان گفته است که اگر این تیم در راهیابی به چمپیونزلیگ ناکام باشد جرارد را در اختیار می گیرد ..

V A H I D
24-02-2008, 20:39
خبری جالب و عجیب!!!
به نقل از تریبال فوتبال ؛ رئال مادرید حاضر است تا پیشنهاد پنجاه میلیون پوندی را برای کاپیتان استیون جرارد مطرح کند .
مسئولین مادرید اعتقاد دارند که لیورپول راضی خواهد شد که به ازای پنجاه میلیون پوند این بازیکن را به رئال بدهد.
همچنین اینترمیلان گفته است که اگر این تیم در راهیابی به چمپیونزلیگ ناکام باشد جرارد را در اختیار می گیرد ..

اااااااااااااا.
جون من ؟؟؟؟
من همین چند روز پیش که داشتیم با بچه ها در مورد رئال حرف می زدیم گفتم باید یه هاف بک وسط بگیریم ...
به جون خودم گفتم جراررد بهترینه الان هم که این طوری ....

end_of_world
24-02-2008, 21:24
اااااااااااااا.
جون من ؟؟؟؟
من همین چند روز پیش که داشتیم با بچه ها در مورد رئال حرف می زدیم گفتم باید یه هاف بک وسط بگیریم ...
به جون خودم گفتم جراررد بهترینه الان هم که این طوری ....
به نظر من كاكا اگه بياد رئال اين تيم واقعا شكست ناپذير ميشه
لعنت به ميلان كه قدر فوق ستاره اي مثل كاكا رو نمي دونه

خبری جالب و عجیب!!!
بهتره اينتر جرارد رو بگيره و رئال كاكا رو:40:

می بینم که بازی رو می خواهد پخش کنه کانال 3 کی می خواهد live score بره ؟؟؟
داش وحيد من .... اجازه آقا من .... من ....

cyrus_ln
24-02-2008, 21:54
خلاصه صحبت های رائول و آراگونس:
<<<
چرا تصميم گرفتيد با هم ملاقات كنيد؟
< آراگونس: رفتار رائول با من عالى بود. رفتار من هم با او همينطور بود. خواستيم با هم حرف بزنيم و به تيم ملى اسپانيا كمك كنيم.
< رائول: ما مى خواهيم فوتبال اسپانيا و اتحاديه موفق باشد. ما از مردم مى خواهيم در همه حال از مربى حمايت كنند.
آيا مذاكره شما واقعاً مشكلات را حل مى كند؟
< آ: ما قصد داريم بحث ها تمام شود. هميشه برايم جالب بود كه چرا وقتى ساير بازيكنان كنار مى مانند اين بحث ها پيش مى آيد. من يقين دارم اگر رائول در تيم ملى هم باشد اين بحث ها ادامه مى يابد. او مركز توجه است.
< ر: مهمترين چيز تيم ملى اسپانياست. ديگر نمى خواهم مردم اوقاتى كه اسپانيا بازى دارد از من حرف بزنند. بازى كردن و نكردن من در تيم ملى فقط به مربى مربوط است. او هر تصميمى بگيرد من احترام مى گذارم.
وقتى تيم ملى اسپانيا در فرودگاه مالاگا به زمين نشست هزاران اسپانيايى نام رائول را فرياد مى زدند...آقاى آراگونس شما قبلاً گفته بوديد اين كار به دستور شخص ديگرى است...
< آ: هيچ وقت نگفتم اين كارها را رائول انجام مى دهد. فقط گفتم از پيش تعيين شده و سازماندهى شده است.
< ر: آنها كه من را مى شناسند مى دانند كه من اين كارها را نمى كنم.
آقاى آراگونس، بازيهاى رائول را در اين فصل ديده ايد؟ چه دليلى دارد او را دعوت نمى كنيد؟
< يك دليل ساده، او آماده نيست. شايد من اشتباه مى كنم ولى هميشه بهترين ها را مى خواهم. اميدوارم رائول زودتر آماده شود
چقدر پررو
رائول آماده نیست!!!!!!!!
پس کی آمادست مگه کوره بازی های رائول رو نمی بینه:angry::angry::angry::evil2::evil2::evil2:

V A H I D
24-02-2008, 22:17
این اراگونز الزایمری چیزی نداره ؟؟؟؟
یا اینکه کوره؟؟؟
یا خره؟؟؟

داش وحيد من .... اجازه آقا من .... من ....
اجازه صادر میشه ...d:
از این به بعد هرچی بگید در دادگاه علیه شما استفاده خواهد شد ....