PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه رئال مادريد: Real Madrid C.F. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 44 45 46 47

Sam Fisher 11
12-05-2009, 07:31
كاسياس: فابرگاس و ويا را به كاكا و رونالدو ترجيح مي‌دهم
منم باهات موافقم ایکر جونم

آنها منتظر رئيس جديد خود هستند و به خاطر او حاضرند هزاران هوادار خود را نيز از دست بدهند. براي اين تيم متاسفم.
آدم خوبه خودش واسه تیمش یه غلطی کرده باشه بعد زر زر کنه...شیطونه میگه دهنشو پره گل کنیم...
البته بیراه نمیگه اما مقصر اصلی هیئت مدیره است که دالدرون بی تدبیرو میکنه مدیر و این بلاها سره چنین تیم بزرگی میاد...

Retired User
12-05-2009, 15:08
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: اسطوره فوتبال اسپانیا خاطرنشان کرده که فلورنتینو پرس می تواند برای بار دیگر رئال ماردید را به اوج فوتبال دنیا بازگرداند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فلورنیتنو پرس، در یکی از همین روزها، کاندیداتوری اش برای انتخابات پیش روی باشگاه مادریدی را اعلام خواهد کرد و شکل دهی و بازسازی تیم مادریدی، در صدر برنامه های کاری اوست.

امیلیو بوتراگنیو، گلزن برتر و نایب رئیس سابق رئال به حمایت از رئیس سابقش برخواسته و اعلام کرده که در صورت روی کار آمدن پرس، رئال مجددا به روزهای اوجش بازخواهد گشت. بوتراگنیو در گفت و گو با مارکا گفت:«بسیار بعید می دانم که کسی بتواند در انتخابات پرس را شکست دهد. او مرد بسیار باهوشی است و مطمئنم که به خوبی می داند که چه کار کند تا بتواند رئال را به جایگاه شایسته اش در فوتبال دنیا بازگرداند. فلورنتینو درطول دوران ریاستش نشان داده که رئیس توانا و فوق العاده ای است و نمایش های رئال در دوران ریاست او تماشایی بود.هواداران تیم علاوه بر اینکه از تیم عناوین متعدد قهرمانی می خواهند، خواهان آنند که بازیکنان با هیجان و انگیزه به میدان بروند. آنها می خواهند که لیدرهای تیم، شجاع، با دانش، صادق و متشخص باشند.ولی شرایط کنونی تیم رئال تاسف انگیز است، به ویژه دیدارهای احیر آنها. همیشه لازم است که از پرستیژ و غرور باشگاه دفاع کرد و فصل را به بهترین نحو ممکن به پایان برد. »

بوتراگنیو در ادامه صحبتهایش در مورد استفاده از بازیکنان تیمهای پایه ای رئال و جوانان در ترکیب تیم مادریدی گفت:« همه ما علاقه زیادی داریم تا پدیده های جوانی را در ترکیب تیم مشاهده کنیم. این بسیار خوب خواهد بود که ببینی بازیکنان تیمهای پایه ای از زمینها والدبباس به برنابئو می آیند. ولی آنها می بایست بازیکنان توانا و با کیفیتی باشند که بتواند فشاری از سوی 90000 تماشاگر حاضر در ورزشگاه اعمال می شود را تحمل کنند. »

Retired User
12-05-2009, 15:08
به گزارش RmadridFC: آنتونیو والنسیا در تابستان ویگان را ترک می‌کند و تیم‌های بسیاری را خواهان خود می‌بیند.

رئال مادرید توجه خود را به خرید آنتونیو والنسیا از ویگان جلب کرده و قصد دارد او را بعد از ناکامی در خرید کریستیانو رونالدو به خدمت بگیرد. منچستریونایتد هم خواهان والنسیا است. اولویت رئال در بازار تابستان خرید یک بازیکن کناری است و مدیران فعلی بازی این بازیکن اهل اکوادور را مرتبا به تماشا نشسته‌اند.

منچستریونایتد توانست رونالدو را راضی کند که دست کم یک فصل دیگر در تیم فعلی بماند. این تیم با وجود داشتن ستاره پرتغالی و چندین بال دیگر از جمله نانی، به دنبال خرید والنسیا نیز هست. هنوز توافقی حاصل نشده و مادریدی‌ها هم با او مذاکره کرده‌اند و امیدوارند این بازیکن 23 ساله را به اسپانیا بازگردانند.

فلورنتینو پرس که کاندید اصلی ریاست رئال است انتقال والنسیا را تصویب خواهد کرد. این بازیکن سابق ال‌ناسیونال در سال 2005 به ویارئال رفت، اما در سه فصل تنها دو بازی انجام داد، و سپس به رکرئاتیوو و ویگان پیوست. قرارداد او با ویگان قرضی است.

Retired User
12-05-2009, 15:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: پرز قصد دارد دو برادر میلانی یعنی کاکا و دیگائو را به سانتیاگو بیاورد.

دیگائو که برادر کاکا هست و به طور قرضی در استاندارد لییژ بلژیک بازی می کند و احتمال دارند که هر دوی آنها با هم به رئال بیایند.

به گزارش Marca : پرز که به احتمال زیاد رییس آینده ی رئال خواهد بود قصد دارد تا دیگائو را هم به همراه کاکا به برنابئو بیاورد تا کاکا سریع تر با شرایط اسپانیا وفق شود.

حضور دیگائو در رئال محتمل تر است زیرا وی در میلان یک بازی هم انجام نداده و میلان نیز با حضور او در رئال مادرید به احتمال زیاد موافقت خواهد کرد.

Retired User
12-05-2009, 15:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: مهاجم هلندی رئال کلاس یان هانتلار از حضور در باشگاه مادریدی راضی نیست و منتظر معلوم شدن وضعیت خوانده راموس است.

هانتلار از اینکه در مقابل والنسیا به میدان نرفت ناراحت است و برای اینکه آینده ی خود را در برنابئو مشخس کند منتظر انتخابات ریاست رئال مادرید است.

هانتلار که در فرصت نقل و انتقالات زمستانی به رئال پیوست , و توانست چند گل را برای این تیم به ثمر برساند ولی باز هم انتظار هواداران را بر آورده نکرد.

با نزدیک شدن نقل و انتقالات تابستانی و انتخابات رئال انتظار می رود که هانتلار در تابستان از رئال جدا شود.

هانتلار در مصاحبه ای در مورد این موضوع به As گفت:"من باید به قرار دادم پایبند باشم و با انتخاب رئیس جدید احتمالا سر مربی تیم نیز تغییر خواهد کرد و من منتظر این هستم "

هانتلار که در مقابل والنسیا که به میدان نرفت, خشمش را در مورد این lوضوع اعلام کرد و گفت:"من در مقابل بارسا با وجود مصدومیت به میدان رفتم ولی در مقابل والنسیا که در سلامتی کامل به سر می بردم و انتظار داشتم که به میدان بروم راموس زوج رائول و هیگوایین را ترجیح داد و اگر راستش را بخواهید من بسیار ناراحت شدم"

Retired User
12-05-2009, 18:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: باشگاه منچستر یونایتد اعلام کرد که اگر رئال مادرید 80 میلیون یورو بابت رونالدو در انتهای فصل به آنها دهد می تواند رونالدو را به خدمت بگیرد.

رئال مادرید که به مدت 1 سال برای خرید رونالدو وقت تلف کرد, در آخر نیز نتایج تلاش خود را در حال دیدن است.
به گزارش EL Pais : رامون کالدرون در تابستان گذشته قرار دادی داخلی امضا کرده است که طبق مفاد قرار داد رئال مادرید می توانست با پر داخت 80 میلیون یورو با رونالدو وارد مذاکره شود اما تنها در خواست منچستر این بود که این قرار داد بعد از قطعی شدن و تا 31 می در روزنامه ها به چاپ نرسد و اگر به چاپ می رسید قرار داد فسخ می شد.

رونالدو با حرکتی که در موقع تعویض شدن در بازی با منچستر سیتس نشان داد سیگنال های جدایی او از منچستر را داد.

در طرفی دیگر ایکر کاسیاس اعلام کرده بود که به جای بازیکنان خارجی مثل رونالدو و کاکا باید بازیکنان بومی مثل داوید ویا و داوید سیلوا به خدمت گرفته شود.

اما پرز به گفته های کاسیاس توجه نخواهد کرد و رونالدو را به احتمال زیاد به برنابئو خواهد آورد.

Retired User
12-05-2009, 18:18
تاپيك چه روز خلوتي رو داره پشت سر ميذاره

Retired User
12-05-2009, 18:22

ahmad08
12-05-2009, 18:39
سلام بر تمامی دوستان گل:
چطورین خوبین؟
اقا این پرز اینطور که نشون میده خیلی واس رئال نقشه داره.
ولی هنوز خبر قطعی من از ثبت نام کردنش نشنیدم به جز یه خبر که تو فارس هست اونم به جای اطمینان باید ادم شک کرد بهش.
اما خوب هنوز نیومده این همه تغییرات هست بیاد چه شود.

ali_ranger22
12-05-2009, 18:48
وقتی میگه اونو میارم اینو میارم خب حتما کاندید میشه دیگه :دی

resident_evil
12-05-2009, 20:11
پرز 100% 80 میلیون میده برا کریس : دی

ali_ranger22
12-05-2009, 20:17
شوما مدیر برنامه های پرز هستی که 100% هم میدی به رقمش ؟! :دي :27:

resident_evil
12-05-2009, 20:20
آره دیشب زنگید حال احوال پرسی آمارشو گرفتم : دی
مگه قبلا قرار نبود 95 میلیون بدن ؟!
الان 80 تا بدن ! خلاصه اینکه رئال یه خونه تکونی خفن میخواد !

M A X I M U M
12-05-2009, 20:55
زياد نگران نباشيد
فردا نه پس فردا پرز ثبت نام مي كنه
ببينيم برنامه هاش چيا هستن

mrchangiz
12-05-2009, 21:32
بروبچ رئال سلام
حالتون چطوره؟

Real Madrid's 2010 Formation

Casillas
S.Ramos - PePe - C.Metzelder - Maicon

D. Silva - R.Kaka - Robinho

C.Ronaldo - D.Villa - S.Aguero

آقا این ترکیب رویایه
فکر نمی کنم روبینهو بعد اون رفتار دوباره به رئال بیاد.(خودشم گفته)
آقا فکر نمی کنی بجای متذلدر رئال دنبال ویدیچ یا شبیه ویدیچ مثلا جان تری بگرده بهتر باشه؟

M A X I M U M
12-05-2009, 21:49
من اميدوارم روبينيو برگرده
متذلدر هم خوب جواب داده به نظر من

resident_evil
12-05-2009, 21:50
متذلدر فکر کنم بچه با غیرتی باشه : دی

M A X I M U M
12-05-2009, 21:56
دوستان اين ويدئو رو دانلود كنيد و ببينيد، حجمش زياد نيست
حتما خوشتون مياد :دي

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

resident_evil
12-05-2009, 22:06
گاگو & هاینزه با هیچ کس دست ندادن : دی

Majid393
12-05-2009, 22:10
دوستان اين ويدئو رو دانلود كنيد و ببينيد، حجمش زياد نيست
حتما خوشتون مياد :دي

دانلود کردیم ..... خیلی خاطره انگیز بود ..... :دي

kasra_khan2003
13-05-2009, 11:02
به گزارش RmadridFC: باشگاه منچستر یونایتد اعلام کرد که اگر رئال مادرید 80 میلیون یورو بابت رونالدو در انتهای فصل به آنها دهد می تواند رونالدو را به خدمت بگیرد.

رئال مادرید که به مدت 1 سال برای خرید رونالدو وقت تلف کرد, در آخر نیز نتایج تلاش خود را در حال دیدن است.
به گزارش EL Pais : رامون کالدرون در تابستان گذشته قرار دادی داخلی امضا کرده است که طبق مفاد قرار داد رئال مادرید می توانست با پر داخت 80 میلیون یورو با رونالدو وارد مذاکره شود اما تنها در خواست منچستر این بود که این قرار داد بعد از قطعی شدن و تا 31 می در روزنامه ها به چاپ نرسد و اگر به چاپ می رسید قرار داد فسخ می شد.

رونالدو با حرکتی که در موقع تعویض شدن در بازی با منچستر سیتس نشان داد سیگنال های جدایی او از منچستر را داد.

در طرفی دیگر ایکر کاسیاس اعلام کرده بود که به جای بازیکنان خارجی مثل رونالدو و کاکا باید بازیکنان بومی مثل داوید ویا و داوید سیلوا به خدمت گرفته شود.

اما پرز به گفته های کاسیاس توجه نخواهد کرد و رونالدو را به احتمال زیاد به برنابئو خواهد آورد.

طبق نظر سنجی سایت گل، 70 درصد احتمال میدن رونالدو فصل بعد با پیراهن رئال توپ بزنه.

ali_ranger22
13-05-2009, 11:12
بچه ها مگ رونالدو جلو بازی سیتی چیکار کرد ؟ من ندیدم بازی رو

Retired User
13-05-2009, 12:18
منم نديدم ولي مثله اينكه به تعويضش اعتراض كرده

Retired User
13-05-2009, 12:19

Majid393
13-05-2009, 12:26

منم نديدم ولي مثله اينكه به تعويضش اعتراض كرده

آره .... ناراحت شد .
این گرم کنی هم که بعد از تعویض بش دادن رو پرت کرد اونور ..... :دي

ali_ranger22
13-05-2009, 13:00
وای فک کنید اینا بیان
چی میشه
رونالدو
ریبری
زلاتان
فابرگاس
یکی دو تا دفاع خوب

عالی میشه

Retired User
13-05-2009, 14:46
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: سران باشگاه مادریدی آماده اند تا خانه تکانی عظیمی در رختکن این تیم انجام دهند و از سوی دیگر سران نرآتزوری نیز کمین کرده اند تا ستاره هلندی این تیم را خریداری نمایند.

آرین روبن، جدیدترین نامی است که مورینیو برای برنامه انقلابی اش در رختکن نرآتزوری به آن متوسل شده است. به نقل از روزنامه AS اسپانیا، آقای خاص عزم خود را جزم کرده تا این ستاره هلندی که پیش از این زیر نظر او در چلسی توپ می زد را به خدمت بگیرد.

این در حالی است که روبن اخیرا اعلام کرده که در رختکن تیم مادریدی احساس خوشبختی می کند ولی این طور به نظر می رسد که با روی کار آمدن سیستم مدیریتی جدید در باشگاه مادریدی که به احتمال فراوان زیر نظر فلورنتینو پرس اداره خواهد شد، جایی برای این ستاره هلندی وجود نخواهد داشت.

البته قطعا روبن، ستاره ارزان قیمتی نخواهد بود و سران رئال به دنبال آن خواهند بود تا مبلغی بیش از 36 میلیون یورویی که دو فصل پیش برای جذب او هزینه کردند را به جیب بزنند.

Retired User
13-05-2009, 14:49
به گزارش RmadridFC: رئال مادرید گام بلندی در جذب فرانک ریبری هافبک فرانسوی بایرن برداشت و اکنون از بارسا در جذب این بازیکن پیش افتاده است.

به نوشته روزنامه AS فرانک ریبری، مدیر برنامه هایش، مسئولان بایرن مونیخ و فلورنتینو پرس بر سر پیوستن این بازیکن به رئال مادرید به توافق رسیدند اما جزئیات این توافق تا پایان رقابت های بوندسلیگا اعلام نخواهد شد.

ملی پوش فرانسوی بایرن به همراه آلن میگلاچیو مدیر برنامه هایش پیشنهاد قراردادی چهار ساله تا سال 2014 را از سوی فلورنتینو پرس پذیرفتند.

گفته می شود زین الدین زیدان نقش مهمی در متقاعد کردن ریبری در پیوستن به رئال داشته است.

این توافقات به دو دلیل به طور رسمی اعلام نشد.یکی اینکه رقابت های بوندسلیگا هنوز به پایان نرسیده است و دیگری اینکه انتخابات رئال هنوز صورت نگرفته و فلورنتینو پرس هنوز رسما به عنوان ریاست باشگاه رئال مادرید منتصب نشده است

.به نظر می رسد جذب ریبری برای رئالی ها هزینه ای در حدود 50 میلیون یورو در بر داشته باشد و باواری ها با توجه به موافقت خود برای فروش ریبری از هم اکنون به دنبال جانشینی برای او هستند.

بارسلونا یکی از مشتریان پر و پا قرص ریبری است و این بازیکن پیش از این اعلام کرده بود ترجیح می دهد فوتبالش را نوکم ادامه دهد اما مشخص نیست چه چیزی باعث تغییر نظر او شده است.

Retired User
13-05-2009, 14:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: سران باشگاه رئال تمایل فراوانی دارند تا بتوانند رویاهایشان در رابطه با خریداری آلونسو را محقق کنند ولی به خوبی می دانند که تحقق این رویاها ارزان نخواهد بود.

پس از آنکه توافقات ابتدایی بر سر قیمت فروش ژابی آلونسو میان سران دو باشگاه رئال و لیورپول حاصل شده است، سران باشگاه مادریدی در حقیقت یک گام دیگر به محقق کردن آرزوهایشان نزدیکتر شده اند. به نقل از روزنامه AS، تام هیکس، جرج ژیلت و رافا بنیتس این هفته جلسه ای را برگزار کردند و طی آن به بررسی برنامه های آتی شان پرداختند .

این طور به نظر می رسد که آنها در نظر دارند تا 11بازیکنشان را به فروش برسانند و مبالغی که از فروش این بازیکنان عاید آنها خواهد شد را صرف ساخت آنفیلد جدید بنمایند.

قیمت درنظر گرفته شده برای آلونسو 30 میلیون یورو است و به خدمت گرفتن او یکی از رویاهای دیرین سران باشگاه مادریدی بوده ، هر چند که آنها تصمیم ندارند چنین مبلغی را برای جذب این ستاره اسپانیایی بپردازند. از سوی دیگر آلونسو از تمایلش برای بازگشت به فوتبال اسپانیا صحبت کرده و ممکن است اکنون مادریدی ها او را در محقق کردن آرزویش یاری کنند.

resident_evil
13-05-2009, 15:40
دیگه ایشالا باید برا فصل بعد آماده شیم تا 32 قهرمانی رو جشن بگیریم !

ali_ranger22
13-05-2009, 15:53
ایول مثل اینکه اوضاع برای سال بعد داره خیلی خوب پیش میره
امیدوارم پرز یه مربی بزرگ هم بیاره

Retired User
13-05-2009, 16:26
ایول مثل اینکه اوضاع برای سال بعد داره خیلی خوب پیش میره
امیدوارم پرز یه مربی بزرگ هم بیاره
من خيلي از ونگر خوشم نمياد
دوست دارم مورينيو بياد رئال

resident_evil
13-05-2009, 16:48
الان اخبار کانال 6 گفت رئال با منچستر به توافق رسیدن که رونالدو بیاد رئال !

Ahmad-Ra
13-05-2009, 17:26
اره خیلی رویایی هست. البته اینا همش احتمالاته هر وقت بیان میشه رو تیم اون حساب اصلی رو کرد!

ADEL_r
13-05-2009, 17:58
په په يكي از بهترن مدافعان رئال هست و اگر از دست بدنش خيلي ضرر ميكنن . در ضمن منچستر چه نيازي به يك مدافع داره ؟ تنها چيزي كه منچستر نياز نداره دفاع هست !‌

ahmad08
13-05-2009, 18:58
این جا این مدلی هست یکیو تحویل میگیرن یکیو نه من تحویلت میگیرم نترس
سلام بر عزیز دل چطوری داداش خوبی؟
ای بابا کجا برم من مگه جای غیر از اینجا دارم که برم.
نه هستم اما خوب کمرنگ هستم تا هفته دیگه .
نه جدا اینجا باوفاترین بچها رو داره.
اینکه دیدی تحویل نگرفتن واس اینه که پستها زیاد بوده و متوجه نشدن ولی در هر صورت بچها همه گلن.
من از طرفشون اذت معذرت خواهی میکنم.
داداش اینبار مردونه باز 4 ماه بعد برنگرد فعال باش داداش
فعلا

Majid393
13-05-2009, 19:21
سلام بر تو :11: :دی

تو خیلی کمرنگ شدی .... به همین خاطر بروبچ تو به خاطر ندارن .... :دي
دارم اون روزی رو می بینم که به بهانه امتحان و خرداد و این صوبتا دوباره کمرنگ بشی .... :دي

M A X I M U M
13-05-2009, 19:33
كم كم خبراي خوش داره مياد
فردا 14 مه
ببينيم چي ميشه

ali_ranger22
13-05-2009, 19:53
ژابی آلونسو شایعات را رد کرد

مدیربرنامه های ستاره اسپانیایی اعلام کرده که هیچ اتفاق جدیدی در مورد آلونسو رخ نداده و او از حضور در جمع قرمزپوشان کاملا راضی است.

سایت گل: مدیربرنامه های ژابی آلونسو به تمامی شایعات موجود پایان داده است . در روزهای اخیر شایعات متعددی به گوش می رسید و شنیده می شد که سران لیورپول در نظر دارند تا در پایان رقابتهای این فصل و به منظور دست یابی به وجه مورد نظر برای شرکت در بازار نقل و انتقالات تابستانی،تعدادی از ستاره هایشان را به فروش برسانند. این در حالی است که سال گذشته نیز سران یوونتوس و آرسنال به دنبال به خدمت گرفتن این ستاره توانا بودند. اخبار منتشره حالی از آن بود که این ستاره 27 ساله در پایان رقابتهای فصل 2009، آنفیلد را ترک خواهد کرد و سران آرسنال، منچسترسیتی و رئال مادرید خواهان به خدمت گرفتن او هستند. مدیر برنامه های آلونسو اعلام کرده که هیچ پیشنهادی دریافت نکرده و اضافه نموده که آلونسو در تیم انگلیسی راضی و خشنود است.
ایبانیس به اسکای گفت:« من هیچ چیز در مورد این گزارشات و پیشنهادات نمی دانم.همان طور که ژابی همیشه می گوید، در لیورپول بسیار خوشنود است و به حضورش در این تیم تمرکز نموده است.»

resident_evil
13-05-2009, 19:53
رونالدو احتمالش خیلی کمه ! چون هم تیمش خوبه هم اینکه فیکس بازی میکنه !

ali_ranger22
13-05-2009, 19:54
ژابی آلونسو شایعات را رد کرد

مدیربرنامه های ستاره اسپانیایی اعلام کرده که هیچ اتفاق جدیدی در مورد آلونسو رخ نداده و او از حضور در جمع قرمزپوشان کاملا راضی است.

سایت گل: مدیربرنامه های ژابی آلونسو به تمامی شایعات موجود پایان داده است . در روزهای اخیر شایعات متعددی به گوش می رسید و شنیده می شد که سران لیورپول در نظر دارند تا در پایان رقابتهای این فصل و به منظور دست یابی به وجه مورد نظر برای شرکت در بازار نقل و انتقالات تابستانی،تعدادی از ستاره هایشان را به فروش برسانند. این در حالی است که سال گذشته نیز سران یوونتوس و آرسنال به دنبال به خدمت گرفتن این ستاره توانا بودند. اخبار منتشره حالی از آن بود که این ستاره 27 ساله در پایان رقابتهای فصل 2009، آنفیلد را ترک خواهد کرد و سران آرسنال، منچسترسیتی و رئال مادرید خواهان به خدمت گرفتن او هستند. مدیر برنامه های آلونسو اعلام کرده که هیچ پیشنهادی دریافت نکرده و اضافه نموده که آلونسو در تیم انگلیسی راضی و خشنود است.
ایبانیس به اسکای گفت:« من هیچ چیز در مورد این گزارشات و پیشنهادات نمی دانم.همان طور که ژابی همیشه می گوید، در لیورپول بسیار خوشنود است و به حضورش در این تیم تمرکز نموده است.»

ali_ranger22
13-05-2009, 19:55
ریبری پیشنهاد رئال را پذیرفت

رئال مادرید گام بلندی در جذب فرانک ریبری هافبک فرانسوی بایرن برداشت و اکنون از بارسا در جذب این بازیکن پیش افتاده است...

سایت گل : به نوشته روزنامه AS فرانک ریبری، مدیر برنامه هایش، مسئولان بایرن مونیخ و فلورنتینو پرس بر سر پیوستن این بازیکن به رئال مادرید به توافق رسیدند اما جزئیات این توافق تا پایان رقابت های بوندسلیگا اعلام نخواهد شد.ملی پوش فرانسوی بایرن به همراه آلن میگلاچیو مدیر برنامه هایش پیشنهاد قراردادی چهار ساله تا سال 2014 را از سوی فلورنتینو پرس پذیرفتند. گفته می شود زین الدین زیدان نقش مهمی در متقاعد کردن ریبری در پیوستن به رئال داشته است.این توافقات به دو دلیل به طور رسمی اعلام نشد.یکی اینکه رقابت های بوندسلیگا هنوز به پایان نرسیده است و دیگری اینکه انتخابات رئال هنوز صورت نگرفته و فلورنتینو پرس هنوز رسما به عنوان ریاست باشگاه رئال مادرید منتصب نشده است
.به نظر می رسد جذب ریبری برای رئالی ها هزینه ای در حدود 50 میلیون یورو در بر داشته باشد و باواری ها با توجه به موافقت خود برای فروش ریبری از هم اکنون به دنبال جانشینی برای او هستند.بارسلونا یکی از مشتریان پر و پا قرص ریبری است و این بازیکن پیش از این اعلام کرده بود ترجیح می دهد فوتبالش را نوکم ادامه دهد اما مشخص نیست چه چیزی باعث تغییر نظر او شده است

lord_alone_dark
13-05-2009, 20:14
من خیلی وقته که تریبال رو ول کردم از اول که ورلد 10 بود دیگه امضا رو عوض نکردم

resident_evil
13-05-2009, 20:15
به هر حال تا پرز یا هر کس دیگه نیاد و رسما قرار داد امضا نشه اینا همگی شایعه ای بیش نیست !

Retired User
13-05-2009, 20:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: هافبک برزیلی فیورنتینا ممکن است در تابستان به کهکشانی ها بپیوندد...

خورخه والدانو که گفته می شود در صورت پیروزی فلورنتینو پرس در انتخابات رئال ، مدیر ورزشی کهکشانی ها خواهد شد قصد دارد در فلیپه ملو هافبک برزیلی فیورنتینا را به سانتیگو برنابو بیاورد.به نوشته روزنامه کوریره دلواسپورت والدانو ، ملو را بهترین گزینه برای بازی در کنار لاسانا دیارا در خط هافبک میداند.

این در حالی است که ملو گزینه ارزانی برای رئالی ها به حساب نمی آید و ارزشی در حدود 15 میلیون یورو برای این بازیکن تخمین زده می شود.ملو کاملا با فوتبال اسپانیا آشناست به طوری که قبل از این که تابستان گذشته با رقم 13 میلیون یورو به فیورنتینا بپیوندد در تیم های مایورکا، راسینگ سانتاندر و آلمریا بازی کرده است.او در این فصل در 26 بازی برای ویولا 2 گل به ثمر رسانده است.

Retired User
13-05-2009, 20:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: هافبک برزیلی فیورنتینا ممکن است در تابستان به کهکشانی ها بپیوندد...

خورخه والدانو که گفته می شود در صورت پیروزی فلورنتینو پرس در انتخابات رئال ، مدیر ورزشی کهکشانی ها خواهد شد قصد دارد در فلیپه ملو هافبک برزیلی فیورنتینا را به سانتیگو برنابو بیاورد.به نوشته روزنامه کوریره دلواسپورت والدانو ، ملو را بهترین گزینه برای بازی در کنار لاسانا دیارا در خط هافبک میداند.

این در حالی است که ملو گزینه ارزانی برای رئالی ها به حساب نمی آید و ارزشی در حدود 15 میلیون یورو برای این بازیکن تخمین زده می شود.ملو کاملا با فوتبال اسپانیا آشناست به طوری که قبل از این که تابستان گذشته با رقم 13 میلیون یورو به فیورنتینا بپیوندد در تیم های مایورکا، راسینگ سانتاندر و آلمریا بازی کرده است.او در این فصل در 26 بازی برای ویولا 2 گل به ثمر رسانده است.
انگار پرز هم رويه كالدرون رو در پيش گرفته
مثله پارجو ، فائوبرت

ali_ranger22
13-05-2009, 21:00
پرز وقتی می گه اینو میارم مطمئن باشید وقتی مدیر بشه میاره !

ali_ranger22
13-05-2009, 21:03
این بارسایی ها بدجوری شاخ شدن
دیگه داره حالم به هم می خوره
امیدوارم سال دیگه 7 تایی کنیم این بارسای کثیف رو

M A X I M U M
13-05-2009, 23:55
ريبري بياد خيلي خوب ميشه اما من هنوزم ميگم كريس رو ميخوايم
منچستر هر كاري كه بكنه نمي تونه كريس رو نگه داره

resident_evil
13-05-2009, 23:55
فعلا تیم رویایی یه گل خورده ! : دی

resident_evil
14-05-2009, 01:01
فصل بعد چه شود : دی
ببینم فصل بعد فینال لیگ قهرمانا توی سانتیاگو برنابئو هستش ؟!

Mokafating
14-05-2009, 01:29
فصل بعد چه شود : دی
ببینم فصل بعد فینال لیگ قهرمانا توی سانتیاگو برنابئو هستش ؟!

آره تو سانتیاگو برنابئو هستش :8:

resident_evil
14-05-2009, 01:50
وای چه شود فصل بعد !

ahmad08
14-05-2009, 11:35
سلام بر برو بچ گل رئالی:
باز که دوستمون persian رفتن؟
خوب خبرای خوش که حول و حوش تیم خیلی زیاده اینکه چقدرش واقعیت داره معلوم نی.
ولی چیزی که معلوم و مشخصه اینه که فصل بعد با حضور پرز دارای تیم قدرتمند و بازیکنهای طراز اولی خواهیم بود.
خدا کنه مربی بزرگ و طراز اولی نیز گیرمون بیادش.
من علاقه خاصی به ماریو زاراته بازیکن لاتزیو دارم
همیشه بازیهای که از لاتزیو زنده پخش میشه رو نیگاه میکنم.
به نظرم بازیکن بی نظیریه و حتما باید رئال به فکرش باشه .
از خیلی از ستارها بهتره.
راستی دوستان این والدانو رو الکی نگیرین وقتی به بازیکنی گیر میده معلومه که یه ستاره هستش.
رائول-مورینتس-کاسیاس از ستارهای بودن که والدانو اونا رو کشف کرده.

resident_evil
14-05-2009, 13:11
به نظر منم باید چندتا بازیکنه جوون بگیرن !
همون استعداد یابیو این حرفا !

Ahmad-Ra
14-05-2009, 22:54
بابا این استعداد یابی باید تو تیم نوجوانان و گروه B انجام بشه.. اخه یه سری هنوز یه ذره رشد کرده کالدرون احمق ورداشت اورد تو تیم اصلی

D o l f i n
14-05-2009, 23:26
الان EUROSPORT داشت پرز رو نشون میداد فکر کنم رسما حضورش رو برای انتخابات اعلام کرد

resident_evil
15-05-2009, 00:54
منظورم اینه که کلا یه سری بازیکن باید بیارن که برای تیم بمونن !
همین رونالدو اگه بیاد ممکنه فصل بعد بره ! احتمال موندنش کمه !
ولی یه بازیکنه خوب جون بیاریم برامون میمونه !

ali_ranger22
15-05-2009, 10:24
نه رونالدو بیاد چند سالی میمونه .. چون جاش فقط تو تیم بزرگی مثل رئاله
جوون گرایی هم فعلا ولش من فقط می خوام دوباره تیم کهکشانی دوست داشتنیم رو ببینم

ali_ranger22
15-05-2009, 11:31
آلبلدا:رئال با پول فراوان بیاید

هافبک والنسیا گفته مادریدی‌ها برای خرید بازیکنان والنسیا باید پول زیادی بپردازند.

سایت گل: داوید آلبلدا گفته اگر رئال مادرید می‌خواهد بازیکنان والنسیا را بخرد باید پول بسیاری برای خرید آنها داشته باشد. فلورنتینو پرس رییس احتمالی آینده رئال به دنبال خریدهای بزرگی خواهد بود.
لیست او شاید شامل امثال داوید ویا و داوید سیلوا هم شود که هر دو هم پیش‌تر مورد توجه مادریدی‌ها قرار داشتند. آلبلدا به اروپا پرس گفته اگر مادرید می‌خواهد به والنسیا هجوم آورأ، باید «کیسه‌های بزرگی از پول» داشته باشد: «در آخرین ماه‌های فصل حرف‌های زیادی زده شد و حالا که انتخابات رئال مادرید برگزار می‌شود اوضاع داغ‌تر هم شده.»
آلبلدا همچنین درباره دیگر تیم شهر مادرید هم سخن گفت. والنسیا یکشنبه با اتلتیکو مادرید دیدار خواهد کرد و آلبلدا می‌گوید: «این بازی پایاپای است و با وجودی که کیفیت اتلتیکو را می‌ستایم، آنها کار دشواری خواهند داشت. تاکید می‌کنم که اتلتیکو و ویارئال پشت سر ما هستند و ما نباید این دیدار را ببازیم. یک امتیاز از آنها پیش هستیم و همه چیز در روز پایانی مشخص خواهد شد. اما باختن خیلی بد است، چون ما تنها چند بازی پیش رو خواهیم داشت تا اوضاع را درست کنیم. اگر ببریم، بحت بیشتری برای حضور در لیگ قهرمانان خواهیم داشت و این آن چیزی است که به آن می‌اندیشیم.»

ali_ranger22
15-05-2009, 11:32
زیدان: می‌خواهم به رئال کمک کنم

ستاره فرانسوی می‌گوید مطمئن است روزی به رئال بازخواهد گشت.

سایت گل: زین‌الدین زیدان اعلام نکرد که آیا در پویش انتخاباتی فلورنتینو پرس حضور خواهد داشت یا نه، اما گفته دوست دارد به تیم سابقش کمک کند. گفته می‌شود اسطوره فرانسوی به رئال بازخواهد گشت و خود او می‌گوید: «مطمئن هستم که افرادی که با پرس کار می‌کنند کاملا مناسب هستند. همواره در تماس با پرس بوده‌ام و حرف‌های ما هم لزوما درباره انتخابات ریاست رئال نبوده. با این وجود که او از من درخواست کمک نکرده، ولی من همیشه آماده کمک به رئال هستم.»

زیدان همچنین می گوید: «بازگشت پرس برای رئال مادرید بسیار مهم است، چون او می‌تواند اوضاع باشگاه را برگرداند. او تصویر رئال را عوض خواهد کرد و این تیم را به شرایطی مناسب بازخواهد گرداند. کارهای زیادی هست که باید انجام شود.» هافبک سابق تیم ملی فرانسه همچنین درباره موفقیت بارسلونا گفته: «خیلی اذیت می‌شوم وقتی می‌بینم بارسلونا این قدر عالی است. آنها مثل همیشه معرکه هستند.»

Retired User
15-05-2009, 15:27
به گزارش RmadridFC: انتظاراتی که می رفت به وقوع پیوست و پرز امروز صبح در کنفرانس خبری که خود او برنامه ریزی اش کرده بود رسما" کاندیداتوری خود را اعلام کرد.

][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رئیس سابق رئال مادرید فلورنتینو پرز رسما خود را آماده برای شرکت در انتخابات رئال در تاریخ 14 ژوئن (24 خرداد) اعلام کرد.

رئیس سابق که به احتمال زیاد دوباره باید وی را رئیس بنامیم امروز در کنفرانس خبری گفت:"درباره ی فصلی که گذشت هیچ چیزی نمی خواهم بگویم اما با دیدن این همه فشار بر رو روی رئال مادرید تصمیم گرفتم کاندید ریاست این باشگاه شوم و در همین جا رسما" کاندیداتوری خود را اعلام می کنم"

پرز درباره ی کالدرون و استعفا ی او در میانه ی فصل نیز گفت:"من برای این کاندید شدم زیرا می خواهم رئال مادرید را از فشاری که رئسای قبلی بر آن وارد کرده اند نجات دهم"

پرز که در سال 2000 میلادی به عنوان رئیس رئال انتخاب شده بود و توانسته بود که به مدت 6 سال در این باشگاه دوام بیاورد ولی چون رئال نتوانسته بود در 3 سال پایانی ریاست وی جامی کسب کند از سمتش بر کنار شد.

Retired User
15-05-2009, 15:28
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: تلاش سران باشگاه مادریدی برای کاهش محرومیت په په بی نتیجه ماند.

مسئولان فدراسیون فوتبال اسپانیا،درخواست سران باشگاه رئال برای کاهش محرومیت ده دیدار په په را رد کردند. مدافع پرتغالی رئال پس از حرکت خشونت آمیزی که در جریان دیدار این تیم مقابل ختافه انجام داد، از همراهی تیمش برای ده دیدار آتی محروم شد. او پس از انجام خطا برروی کاسکرو، که خطای پنالتی بود، به سمت او حمله ور شده و با لگد به او زد و پس از آن مشتی را روانه صورت یکی دیگر از بازیکنان ختافه نمود و با دریافت کارت قرمز از زمین مسابقه اخراج شد.

این طور شنیده می شد که او با 2 محرومیت مواجه خواهد شد که هر یک از این 2 محرومیت او را از حضور در 4 دیدار محروم خواهد ساخت و محرومیت از 2 بازی دیگر نیز به دلیل انجام 2 حرکت خشن خواهد بود. سران باشگاه مادریدی در این میان درخواستی را برای کاهش محرومیت او دادند، چرا که از نظر آنها په په یک رفتار غیرورزشی را به صورت ممتد انجام داده بود و نباید به عنوان 2رفتار غیرورزشی جداگانه در نظر گرفته می شد. او به دلیل لگدی که به کاسکرو زد، از حضور در 4 دیدار محروم خواهد بود و مشتی که روانه صورت خوان آلبین نمود نیز 4 هفته دیگر او را از میادین ورزشی به دور نگاه خواهد داشت.یک جلسه محرومیت برای توهین به داور و یک جلسه نیز برای دریافت کارت قرمز برای او در نظر گرفته خواهدشد.په په علاوه براینکه نمی تواند در دیدارهای باقی مانده رئال را همراهی کند ، در 4 دیدار ابتدایی فصل بعد نیز غایب خواهد بود.

Retired User
15-05-2009, 15:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: مربی مکزیکی آلمریا علاقه اش را به مربیگری در سانتیگو برنابو ابراز کرد...

هوگو سانچس سرمربی آلمریا علاقه اش به مربیگری در رئال را اعلام کرد و متذکر شد اگر پیشنهاد مناسبی از دیگر تیم ها به او ارائه شود می تواند آلمریا را ترک کند.سانچس مکزیکی که امسال برای هدایت آلمریا وارد اسپانیا شده روزی در رئال به عنوان بازیکن یک ستاره بود.

او در گفتگو با Canal Sur Radio می گوید :"آرزویم مربیگری در رئال است.صرف نظر از این که چه کسی ریاست رئال را به عهده خواهد گرفت امیدوارم به آرزویم برسم."او در ادامه می گوید :"در هر شرایطی که باشم پیشنهاد رئالی ها را خواهم پذیرفت.مشکلی با ترک آلمریا ندارم چرا که در قراردادم ذکر شده اگر پیشنهادی از باشگاه بزرگی داشته باشم می توانم آلمریا را ترک کنم."

سانچس در جوا سئوالی در مورد اینکه آیا پیشنهاد بارسلونا را برای مربیگری خواهد پذیرفت گفت :"اولا فکر نمی کنم با توجه به گذشته رئالی من ، مسئولان بارسا به من پیشنهادی دهند اما اگر هم پیشنهادی دهند من نخواهم پذیرفت."

Retired User
15-05-2009, 15:34
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: مربی مکزیکی آلمریا علاقه اش را به مربیگری در سانتیگو برنابو ابراز کرد...

هوگو سانچس سرمربی آلمریا علاقه اش به مربیگری در رئال را اعلام کرد و متذکر شد اگر پیشنهاد مناسبی از دیگر تیم ها به او ارائه شود می تواند آلمریا را ترک کند.سانچس مکزیکی که امسال برای هدایت آلمریا وارد اسپانیا شده روزی در رئال به عنوان بازیکن یک ستاره بود.

او در گفتگو با Canal Sur Radio می گوید :"آرزویم مربیگری در رئال است.صرف نظر از این که چه کسی ریاست رئال را به عهده خواهد گرفت امیدوارم به آرزویم برسم."او در ادامه می گوید :"در هر شرایطی که باشم پیشنهاد رئالی ها را خواهم پذیرفت.مشکلی با ترک آلمریا ندارم چرا که در قراردادم ذکر شده اگر پیشنهادی از باشگاه بزرگی داشته باشم می توانم آلمریا را ترک کنم."

سانچس در جوا سئوالی در مورد اینکه آیا پیشنهاد بارسلونا را برای مربیگری خواهد پذیرفت گفت :"اولا فکر نمی کنم با توجه به گذشته رئالی من ، مسئولان بارسا به من پیشنهادی دهند اما اگر هم پیشنهادی دهند من نخواهم پذیرفت."
كم مونده كه منم برم كانديد مربيگري رئال شم

resident_evil
15-05-2009, 15:36
دو روز دیگه قلعه نوعی و علی پروین و وینگادا و ... هم اعلام امادگی میکنن !
به چه روزی افتادیم ما !

ali_ranger22
15-05-2009, 15:47
نترسین پرز حتما یه مربی بزرگ هم خواهد آورد

Crespo
15-05-2009, 16:38
بابا، حالا سانچز که عیبی نداره. درسته جونه و هنوز برای مربی گری در رئال خیلی زوده، اما هر چی باشه اسطوره باشگاه خودمونه و غریبه نیستش.

Retired User
15-05-2009, 18:04
بابا، حالا سانچز که عیبی نداره. درسته جونه و هنوز برای مربی گری در رئال خیلی زوده، اما هر چی باشه اسطوره باشگاه خودمونه و غریبه نیستش.
يه كسيه تو مايه هاي دايي
هيچ كس دوست نداره اسطوره ها خراب شن
پرز همچين اشتباهي نميكنه

Diego
15-05-2009, 19:14
يه كسيه تو مايه هاي دايي

:18::18::18:نگین این حرفو تورو به خدا......

Ahmad-Ra
15-05-2009, 21:16
ولی موندن راموس حتی به عنوان مربی بدن سازی به نظرم لازمه

ADEL_r
15-05-2009, 21:32
تنها راه براي نجات رئال مادريد اينه كه چندتا مربي و يه سرمربي بزرگ از ليگ برتر انگليس بياره به مادريد . اين تنها راه براي بازگشت كهكشاني ها به دوران اوج هست

MH_SANIANI
15-05-2009, 21:52
چندتا مربي
مگه میخوان فروشگاه زنجیره ای باز کنن..!
یه سرمربی میارن دسیاراشم خودش انتخاب میکنه دیگه..!

kasra_khan2003
15-05-2009, 22:08
ولی موندن راموس حتی به عنوان مربی بدن سازی به نظرم لازمه

راموس علت بدنسازی خوب بچه ها نیست، یکی دیگه هست که قبل اینکه بیاد اینجا هم تو منچستر بود.

اگه یادتون باشه، یه عکسی هم از صحبت کردن اون با رونالدو گرفته بودن و میگفتن بهش پیشنهاد کرده بیاد رئال! تو فصل پیش.

ahmad08
16-05-2009, 00:28
sلااااااااام به تمام بچهای گل رئالی:
خوبین سلامتین ؟
الهی شکر ما هم خوبیم .
خوب به میمنت و مبارکی فلو پرز برگشت.
پیشاپیش هزاران درود و مبارک باد را نثارش میکنم.
یه خبر جالب:
البت خبر جدیدی نیست من تو یه مجله خوندم اما جالبه به پرز هم بستگی داره.
سانتیاگو برنابئو معدن طلاست.
بله این سخنی بودش که پرز قبل کاندیداتوری اعلام کرده و یکی از شعارهای تبلیغاتیش هست.
پرز در نظر داره تا کلا تغییر عمده و عظیمی در سانتیاگو برنابئو ایجاد کنه و این نشون میده که این بشر چقدر مخ اقتصادی داره.
طرحی که پرز در نظر داره گرفته شده از ایده ورزشگاه برادا در کشور پرتغال هست اما بسیار پیچیده تر و پیشرفته تر از اون.
طرح پرز مربوط به دوره گذشتش میشه که متاسفانه نتونست اونو عملی کنه ولی حالا برگشته تا کار نیمه تمامش رو تمام کنه.
کلیت طرح اینه که ورزشگاه به باشکوترین و راحتترین و زیباترین ورزشگاه دنیا تبدیل بشه.
تغییراتی در کلیت و شکل استادیوم داده خواهدشد.
ورزشگاه مسقوف یا دارای سقف خواهد شد . شایان ذکر است که سقف ورزشگاه از جنس پلاستیک شفاف خواهد بود تا همیشه تلالو زیبای نور در ورزشگاه سفید پوشان موج بزند و دمای ورزشگاه رو در همه حالات چه زمستان و چه تابستان روی 25 درجه سانتیگراد ثابت نگه دارد.
در این طرح عظیم و پر هزینه که در براوردهای ابتدایی هزینه آن 60 میلیون یورو در نظر گرفته شده بود امکان اینکه به بالای 100 میلیون برسه نیز وجود دارد.
طراح و سازنده این طرح نیز شرکتیست که شهرک ورزشی والدیبباس را نیز برای رئال ساخته است.
و باز همکاری دیگری بین رئال مادرید پر افتخارترین و ثروتمندترین باشگاه جهان با این شرکت خواهد بود.
ساتیاگو برنابئو که سال گذشته بعنوان بهترین ورزشگاه جهان شناخته شده بود با اجرای این طرح بدون شک تا مدت مدیدی برترین خواهد ماند.
به امید موفقعیتهای روز افزون رئال عزیز در همه عرصه ها.

Mokafating
16-05-2009, 01:38
اشتباه شد ... لطفا حذف شود ...

kasra_khan2003
16-05-2009, 06:58
اوه! احمد عجب حرفی زدی!

فکر کن اگه این کار رو بکنن چی میشه!

بیرون داره برف میاد، اما اونتو هوا بهاری!!!!!!!

Adolf_0
16-05-2009, 11:50
پرس این دفعه رفته سراغ مسی!!!!
نمی دونم اینهمه پولو(برای رونالدو.کاکا.مسی.ریبری.تجهی ز ورزشگاه و .....) میخاد از کجا بیاره!!!!!!!!!!

ali_ranger22
16-05-2009, 12:07
چیزی که رئال زیاد داره پوله ! :دي
بعدش هم قرار نیست که یه دقعه کل پول رو بهشون بدیم .. کم کم میدیم
بعد هم اینکه با اومدن این بازیکنا سهام باشگاه میره بالا و سودش بیشتر میشه

+++++
عجب استادیومی بشه !

Adolf_0
16-05-2009, 12:18
هانتلار

مسی کاکا رونالدو

آلونسو گاگو

راموس په په گالاس کلیچی

کاسیاس

نظرتون راجع به این ترکیب چیه ؟

ahmad08
16-05-2009, 14:04
خوب بچها با اجازتون از این به بعد خبرهای پرز رو من میذارم دی
شوخی کردم اما خوب باز یه خبر جالب دیگه از پرز دارم.
=====
پرز:بارسلونا؟اسم تیمه؟
پرز فردای بازی بارسا و بیلبائو یک مصاحبه تلویزیونی داشت که در اون مطالب جالب و شنیدنی رو ابراز نمود
طی مصاحبه از پرز در مورد وضعیت باشگاه و وضعیت اقتصادی باشگاه پرسیده شد.
پرز گفت:باشگاه رئال مادرید و به خصوص ورزشگاه سانتیاگو برنابئو روی کره زمین نیست که تحت تاثیر مشکلات اقتصادی زمین واقع شود.
ما کهکشانی هستیم.
ما از کهکشانها گذر کرده ایم و مشکلاتی به وسعت کهکشان را حل کرده ایم مشکلات زمینی کوچکتر از آنند که جلوی اسم رئال ذکر شوند. البته گاهی کمکهای به مردم کره زمین میکنیم .
-----
جای دیگر از او در مورد قهرمانی بارسا در فینال جام حذفی پرسیده شد که پرز جواب داد:
بارسلونا؟
آیا باشگاهی با چنین نام وجود دارد؟
یعنی میگوید این تیم در لالیگا بازی میکند؟
باید میگفتید اصلا همچین تیمی را میشناسم.
معلومه که نه باید تیمی در حد وسعت دید ما باشند که ما ببینمیشان.
=======================
فرازی بود از سخنان پر فیض و کریمانه ی فلورنتینو پرز (مده ظله) که باید با طلا انها را نوشت و نقش دیوارهای قلبمان کرد .
امید است با بازگشتش باز اندر کهکشانها سیر کنیم و با ستارها و ابر ستارها دوشادوش باشیم.

resident_evil
16-05-2009, 14:41
بابا اعتماد به نفس !
جیگرتو بخورم من ... : دی
بیا ببینم میتونی دوباره یه تیم توپ بسازی یا نه !
کهکشانی های واقعی !

ahmad08
16-05-2009, 15:05
یه چند اخبار دست اول اول اول دارم واستون:
اینم از اولش:
این خبر منو دیوااااااااااااانه کرده:
پرس: قيمت مسي چقدر است؟

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، فلورنتينو پرس در تماسي تلفني كه از سوي سايت بارسلونا تاييد شده است از خوان لاپورتا قيمت ليونل مسي را خواستار شد.
پرس در گفت و گو با روزنامه ماركا محور اصلي مذاكرات خود را با لاپورتا مسئله ليونل مسي عنوان كرد و گفت: براي خريد مسي جدي هستم و مشكل مالي براي خريدن وي وجود ندارد.
وي افزود: براي لاپورتا هم خوب است. او چند بازيكن بزرگ لازم دارد و با پول حاصل از فروش مسي به اين اهداف مي رسد.
-----------------
خواهشا به لفظ کلام پرز دقت کنید
قیمت مسی چقدر است؟

ahmad08
16-05-2009, 15:09
اینم یه سوپر خبر دیگه واس همه رئالیهای عزیز:

پرس با كاكا به توافق نهايي رسيده است

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه گازتا دلو اسپورت ايتاليا، وكيل كاكا در جلسه اي خصوصي با پرس در مورد قرارداد 5 ساله به ارزش سالانه 12 ميليون يورو (60 ميليون يورو براي 5 سال) به توافق رسيده است.
اگر كاكا با اين مبلغ به رئال مادريد بيايد، اتومبيل سفارشي، منزل مسكوني در شمال مادريد، انتخاب ساحل اختصاصي در تعطيلات زمستاني، امتياز داشتن حامي مالي مستقل و بدون نياز به هماهنگي با باشگاه، دو بار سفر به برزيل با هواپيماي اختصاصي و اعطاي 12 درصد از سهام باشگاه در بازار بورس بر عهده فلورنتينو پرس خواهد بود.
------------------
این خبر رو مذین میکنم به صفحه اول روزنامه مارکا که عکسشو واستون میذارم و جالب اینکه اس هم مث همین امرزو رو صفحه ابتداییش زده.

KAKA FICHADO =کاکا خریده شد.

ali_ranger22
16-05-2009, 15:10
داره اساسا همه تیمای دنیا رو به سخره میگیره
ایول داش پرز ایول
چیزی که ما هم می خوایم همینه .. بازگشت رئال به با شکوه ترین تیم دنیا
ایول
در پوست خود نمی گنجم :دي

resident_evil
16-05-2009, 15:13
واااااااااااااااااااااااا ی زودتر فصل بعد بیاد !

ahmad08
16-05-2009, 15:20
خبر مربوط به رونالدو رو دیگه همه میدونن.
دیروز هم اخبار ورزشی شبکه 3 نیز اعلام کرد.
کریس در انتهای راه رئالی شدن.
فقط همینقدر کافیه.
تازه اینا رو هم اضافه کنید به اخبار فوق هیچان انگیز امروز:
توجه کنید به عکس روزنامه مارکا واس خوشگلی نذاشتم
کنار کاکا یه نکته ظریفی نوشته
نوشته:و حالا ریبری
یعنی پروژه کاکا تموم خریده شد میریم سراغ ریبری خیلی جالبه.
من که دارم دیونه میشم.
فکرشو بکنید امسال کاکا کریس ریبری باهم معرفی شن

ahmad08
16-05-2009, 15:26
خوب امیدوارم از فعالیت امروز من راضی بوده باشید.
شرمنده اگه کمی و کاستی بود و یا ادبیات و نحوه ایراد خبر از طرف من مشکل داشت هیجان و عشق به رئال نمیذاره که اروم باشم.

ali_ranger22
16-05-2009, 16:20
دمت گرم احمد جون
حال کردم حسابی
خدا کنه به فکر گرفتن دفاع خوب هم باشه

Diego
16-05-2009, 17:09
انتخابات کی برزگار میشه؟
فصل آینده لالیگا کی شروع میشه؟

wildhunter
16-05-2009, 17:38
تیم خوبی میشه و دوست دارم فصل دیگه حال بارسا رو خوب بگیرید
شابد همه این بازیکنها بیان ولی رونالدو تو ننچستر میمونه

ali_ranger22
16-05-2009, 19:16
رونالدو هم رئالی میشه مازیار جون :27:

cyrus_ln
16-05-2009, 19:31
بارسلونا؟
آیا باشگاهی با چنین نام وجود دارد؟
یعنی میگوید این تیم در لالیگا بازی میکند؟
باید میگفتید اصلا همچین تیمی را میشناسم.
معلومه که نه باید تیمی در حد وسعت دید ما باشند که ما ببینمیشان.
پرس: قيمت مسي چقدر است؟ایول[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب امیدوارم از فعالیت امروز من راضی بوده باشید.
شرمنده اگه کمی و کاستی بود و یا ادبیات و نحوه ایراد خبر از طرف من مشکل داشت هیجان و عشق به رئال نمیذاره که اروم باشم. ای فعالیتت بد نبود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جدا از شوخی بهتر از این نمیشد با خبرات ذوق مرگمون کردی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahmad08
16-05-2009, 19:38
ایول[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ای فعالیتت بد نبود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جدا از شوخی بهتر از این نمیشد با خبرات ذوق مرگمون کردی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

your welcome
خواستم به نحوی اون نیومدن ها و مشکلات و غیره رو جبران کنم .
جاکر همه رئالیها گل هم هستیم در بست .
به محض اینکه پرز کار مشکوکی کرد خبر میکنم.
فعلا ما رفتیم کشیک بدیم .
یا حق

MH_SANIANI
16-05-2009, 20:34
پرس: قيمت مسي چقدر است؟
عجب لفظی اومده...!
این یعنی این که بارسلون کیلو چند..!!؟
مسی=بارسلونا..!

Ahmad-Ra
16-05-2009, 21:38
وای وای واییی... چی میشه!
کاکا، ریبری، رونالدو /// رئال میشه رئال 2003 2002 ؟ یعنی کلا یه چیزی که برگرده به همون زمان غوهای سپید؟!

kasra_khan2003
16-05-2009, 22:23
فعلا که پدر کاکا بستن هرگونه قراردادی رو رد کرده!!!

Diego
17-05-2009, 08:27
انتخابات کی برزگار میشه؟
فصل آینده لالیگا کی شروع میشه؟

کسی مارو تحویل نمیگیره؟!!!!

kasra_khan2003
17-05-2009, 11:18
کسی مارو تحویل نمیگیره؟!!!!

فکر کنم یه ماه دیگه انتخابات باشه، فصل هم که سه، چهار ماه دیگه. مطمئا نیستم.

بچه ها گویا پرز از اطرافیانش خواسته که هرکدوم برای مربی گری رئال یه پیشنهاد بدن و اسطوره ی باشگاه رئال مادرید، یعنی زیدان، هم تیمی گذشته خودش در تیم ملی، Laurent Blanc رو پیشنهاد کرده.

Laurent Blanc که الان مربی Bordeaux هست، فصل قبل به عنوان بهترین مربی لیگش انتخاب شد چون به عنوان اولین دوره مربی گریش این تیم رو دوم کرد و این فصل هم داره قهرمانش میکنه. ضمن اینکه زیدان اونو به خاطر بازی حجومی ای که تیمش به نمایش میزاره خیلی دوست داره.

kasra_khan2003
17-05-2009, 11:20
به گزارش RmadridFC: مدیر ورزشی رئال مادرید اعلام کرد این تیم برای جذب کارلوس تبس مهاجم آرژانتینی منچستریونایتد اقدام کرده است...

پدراگ میاتوویچ مدیر ورزشی رئال مادرید اعلام کرد این باشگاه چند ماه پیش برای جذب توز، مهاجم آرژانتینی منچستریونایتد اقدام کرده است.توز اعلام کرده تابستان امسال اولدترافورد را ترک خواهد کرد ، ممکن است رئال مقصد بعدی این بازیکن باشد.

این در حالی است که میاتوویچ در گفتگو با Daily Mail می گوید توز قابلیت های بازی در ترکیب رئال را دارد اما بارها اعلام کرده می خواهد در انگلیس بماند.او می گوید :"من چند ماه پیش علاقه ام را به جذب این مهاجم اعلام کردم.با مدیر برنامه های او صحبت کردیم اما او اعلام کرد توز می خواهد در انگلیس بماند.کارلوس می خواهد به همراه خانواده اش در انگلیس بماند و تیم بعدی او نیز در انگلیس خواهد بود.بازیکنی که در منچستریونایتد و یا رئال مادرید بازی می کند باید از قابلیت های ویژه ای برخوردار باشد که توز آن قابلیت ها را دارد."

لیورپول یکی از مشتریان انگلیسی توز است.

B L A S T E R
17-05-2009, 11:36
سلام!
چرا کسی درباره باخت دیشب حرف نمیزنه؟

3-2 باختیم!
Villarreal 3 - 2 Real Madrid
16' Pires R. 47' Van der Vaart R.
63' Cani 87' Higuaín
....................................

cyrus_ln
17-05-2009, 12:13
من اصن خبر نداشتم
فکر می کردم امشب بازی داره
خوبه , 3 تا باخت پشت سر هم:13:

resident_evil
17-05-2009, 13:15
توز به درد نمیخوره بابا ! بنزما رو بگیرن !

mrchangiz
17-05-2009, 13:33
سلام!
چرا کسی درباره باخت دیشب حرف نمیزنه؟
آقا معلومه دیگه تو سه بازی پشت سر هم باختیم:19:
توی سه بازی 15 گل خوردیم و فقط 4 گل زدیم از این 15 گل ، 8 گل بخاطر اشتباهات کاناوارو خوردیم و بقیه رو بخاطر بقیه مدافع ها و فقط یک گل بخاطر اشتباه کاسیاس و اونم دیشب بود تو بازی ولنسیا هم اشتباه کاناوارو باعث شد گل دوم رو بخوریم
این فصل تموم شد برای ما:19:
تا فصل بعد، من موندم پرز همش دنبال مهاجم و هافبک تهاجمیه دفاع رو میخواد چکار کنه فقط راموس و په په بدرد بخورند بقیه رو باید انداخت بیرون

B L A S T E R
17-05-2009, 15:53
تا فصل بعد، من موندم پرز همش دنبال مهاجم و هافبک تهاجمیه دفاع رو میخواد چکار کنه فقط راموس و په په بدرد بخورند بقیه رو باید انداخت بیرون
تایید میشه!
به نظرم چون هافبک و حمله بیشتر مورد توجه هواداراست پرز داره این کارو میکنه!
چند تا دفاع درجه یک میخوایم!
یادش بخیر اون موقع ها کارلوس عجب دفاعی بود!!

malkemid
17-05-2009, 17:33
تایید میشه!
به نظرم چون هافبک و حمله بیشتر مورد توجه هواداراست پرز داره این کارو میکنه!
چند تا دفاع درجه یک میخوایم!
یادش بخیر اون موقع ها کارلوس عجب دفاعی بود!!

آخ گفتی...حرف نداشت.گل میزد...شوت می زد...سرعتی بود...پر قدرت...

B L A S T E R
17-05-2009, 17:41
آخ گفتی...حرف نداشت.گل میزد...شوت می زد...سرعتی بود...پر قدرت...
وقتی استارت میزد موتور جت هم نمیتونست بگیرتش:31:
الان تو فنر باغچست؟

kasra_khan2003
17-05-2009, 18:25
وقتی استارت میزد موتور جت هم نمیتونست بگیرتش:31:
الان تو فنر باغچست؟

آره اونجاست...

مطمئنا پرز دنبال مدافع هم خواهد بود، پرز هم نباشه، رونالدو و زیدان دیگه عقلشون میرسه!

کلا زیدان بره دنبال بازیکن و مربی، پرز هم دنبال پول در آوردن باشه، دیگه حله! : دی

ali_ranger22
17-05-2009, 19:07
این فصل رو ولش
دو فصل پیش مال ما این فصل مال بارسا
من سال بعد قهرمانی تو اروپا رو می خوام
8 ساله رنگ قهرمانی تو اروپا رو ندیدیم

kasra_khan2003
17-05-2009, 21:00
خوب گویا آرسن وینگر خلاصه از دست آرسنال داره خسته میشه!

به نقل از سایت گل وینگر گفته مربی گری در مادرید در کنار پرز برای هر شخصی جالب هست. اما فعلا در این باره سکوت میکنم، من معمولا تا روزهای آخر قراردادم حرفی نمیزنم...

kasra_khan2003
17-05-2009, 21:02
به گزارش RmadridFC: درحالی که عنوان قهرمانی رقابتهای این فصل به تیم کاتالان تعلق یافت، اسطوره فوتبال باشگاه ماریدی زبان به تحسین از تیم کاتالونیایی گشوده است.

رائول اسطوره حال حاضر باشگاه مادریدی قهرمانی بارسا دررقابتهای این فصل را به آنها تبریک گفته و از شکست تیمشان در دیدار مقابل ویارئال ابراز تاسف کرد.

اودرپایان دیدار رئال مقابل ویارئال گفت:« ما عملکرد بهتری را به نمایش گذاشتیم ولی در دقیقه پایانی این ویارئال بود که به پیروزی رسید.در هر صورت می بایست به بارسلونا تبریک بگوئیم، چرا که آنها قهرمان شایسته رقابتهای این فصل هستند.البته اصلا این طور نبود که ما کار را برای آنها آسان کرده باشیم. »

او در ادامه در مورد هفتصدمین حضورش در ترکیب تیم مادریدی گفت:« بسیار خوشحالم که 700 بار برای رئال به میدان رفته ام ولی بهتر بود که این هفتصدمین دیدار با پیروزی تیم ما برگزار شود.»

kasra_khan2003
17-05-2009, 21:02
به گزارش RmadridFC: به رغم نمایش ضعیف کهکشانی ها در رقابتهای این فصل، ستاره هلندی رئال وفاداری کاملش به پیراهن مادریدی را ابراز نموده است.

با وجودی که امور برای تیم کهکشانی به خوبی به پیش نمی رود، ولی آرین روبن همچنان از حضورش در ترکیب رئال راضی است. او پس از شکست رئال مقابل ویارئال که منجر به قهرمانی بارسا در رقابتهای این فصل شد، گفت:«بازی بسیار برابری بود که هر دو تیم شانس پیروزی را داشتند.

ما در دیدار مقابل والنسیا، نمایش بسیار بدی داشتیم ولی این بسیار سخت است که وقتی که هفته قبلش با نتیجه 2-6 مغلوب بارسلونا می شوی،بتوانی نمایش خوبی را به اجرا بگذاری. ما سعی کردیم تا دردیدار این هفته مان بهتر ظاهر شویم ولی در نهایت با بدشانسی مواجه شدیم.در هر صورت پوشیدن پیراهن این باشگاه،برای هر بازیکنی افتخار بزرگی محسوب می شود و ما می بایست ازجان و دل برای تیممان بازی کنیم.»

kasra_khan2003
17-05-2009, 21:03
به گزارش RmadridFC: رئیس احتمالی آتی باشگاه مادریدی اعلام کرده که حاضر نیست بیش از 60 میلیون یورو برای خریداری کاکا بپردازد.

این طور به نظر می رسد که فلورنتینو پرس هنوز در به خدمت گرفتن کاکا، موفق نشده است ولی در عین حال حاضر نیست تا بیش از 60 میلیون یورو هزینه کند. به نقل از روزنامه AS پرس هنوز به دنبال آن است تا کاکا و پدرش را متقاعد کند که با قراردای 5 ساله به مادرید بیاید.

البته پدرکاکا چنین تلاشهایی را تکذیب کرده است . آدریانو گالیانی، نایب رئیس روسونری اعلام کرده که هیچ پیشنهادی در چنین حد و اندازه هایی قابل قبول نخواهد بود، چرا که «اگر کاکا را با قیمتی ارزان به رئال بفروشیم، هواداران هرگز مرا نخواهند بخشید، چرا که همه آنها کاکا را بسیار قبول دارند.»

البته پرس هم اعلام کرده که حاضر نیست حتی یک یورو بیشتر از 60 میلیون یورو برای خرید کاکا هزینه کند. انتخابات ریاست باشگاه مادریدی در هفته های آتی برگزار خواهد شد و این طور به نظر می رسد که رئال تنها باشگاهی است که قدرت خرید کاکا را خواهد داشت( البته به جز منچسترسیتی که ستاره برزیلی علاقه ای به پیوستن به این باشگاه انگلیسی ندارد.)

kasra_khan2003
17-05-2009, 21:03
به گزارش RmadridFC: زی زو، بلان را به رئال پیشنهاد داد دو ستاره سابق تیم ملی فرانسه ممکن است فصل آینده در کنار هم و در برنابئو مشغول به فعالیت شوند.

زین الدین زیدان، ستاره فرانسوی ، لوران بلان مربی کنونی بوردو را برای مربی گری تیم مادریدی به فلورنتینو پرس معرفی کرده است. به نقل از روزنامه اسپورت، پرس از اعضای تیمش خواسته تا مربی پیشنهادی شان را اعلام کنند و زیدان که به نظر می رسد، نقشی کلیدی در کادر فنی تیم مادریدی خواهد داشت،بلان را به عنوان مربی مورد نظرش اعلام کرده است.

مربی کنونی بوردو که همراه با زیدان در تیم ملی فرانسه بازی می کرد، شروع خوبی در عرصه مربی گری داشته است. او به عنوان مربی تیم بوردو، اکنون در صورتی که بتوانند مقابل مارسی به پیروزی برسند، صدر جدول لیگ فرانسه را به خود اختصاص خواهند داد.

زیدان، بلان را به پرس معرفی کرده،چرا که از تعهد این مربی جوان به فوتبال تهاجمی، که فلسفه موردنظر پرس نیز هست، آگاهی دارد. البته بلان تنها کاندیدای مربی گری رئال وجانشینی خوان ده راموس نیست.

خورخه بالدانو، دیگر کاندیدای ریاست باشگاه مادریدی ، مانوئل پیگرینی را برای این پست در نظر دارد و این در حالی است که این مربی شیلیایی اخیرا اعلام کرده که می خواهد یک فصل دیگر در ویارئال بماند. آرسن ونگر،کارلو آنچلوتی و مورینیو نیز سایر گزینه ها هستند.

Retired User
18-05-2009, 11:49
چه خبرهاي باحالي بود توي تاپيك
انگار من فقط 2 روز نبودم ها
ايول احمد
چه مييييييكككككنننننههههه اين پرز

Retired User
18-05-2009, 11:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: آرسن ونگر سرمربی آرسنال معتقد است پیشنهاد مربیگری در رئال مادرید برای هر مربی هیجان انگیز خواهد بود...

آرسن ونگر سرمربی آرسنال معتقد است بازگشت فلورنتینو پرس به عنوان ریاست باشگاه در تابستان هر مربی را برای نشستن روی نیمکت کهکشانی ها وسوسه می کند.ونگر با وجود حضوری 13 ساله در آرسنال اکنون در صدر لیست گزینه های هدایت رئال از سوی فلورنتینو پرس قرار دارد.

ونگر می گوید :"با آمدن فلورنتینو پرس نشستن روی نیمکت رئال برای هر مربی هیجان انگیز خواهد بود.ترجیح می دهم در این مورد سکوت کنم.من معمولا به قراردام متعهد هستم و همیشه آن را به پایان می رسانم."قرارداد ونگر 59 ساله با آرسنال در سال 2010 به پایان می رسد و اکنون چهار فصل پیاپی است که این مربی نتوانسته جام را با توپچی ها کسب کند ممکن است این تیم را ترک کند.

بازیکنان آرسنال به دلیل نمایش ضعیف مقابل منچستریونایتد در لیگ قهرمانان از سوی هوادارانشان هو شدند و ونگر به شدت از این موضوع ناراحت است.

Retired User
18-05-2009, 11:52
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: آرسن ونگر سرمربی آرسنال معتقد است پیشنهاد مربیگری در رئال مادرید برای هر مربی هیجان انگیز خواهد بود...

آرسن ونگر سرمربی آرسنال معتقد است بازگشت فلورنتینو پرس به عنوان ریاست باشگاه در تابستان هر مربی را برای نشستن روی نیمکت کهکشانی ها وسوسه می کند.ونگر با وجود حضوری 13 ساله در آرسنال اکنون در صدر لیست گزینه های هدایت رئال از سوی فلورنتینو پرس قرار دارد.

ونگر می گوید :"با آمدن فلورنتینو پرس نشستن روی نیمکت رئال برای هر مربی هیجان انگیز خواهد بود.ترجیح می دهم در این مورد سکوت کنم.من معمولا به قراردام متعهد هستم و همیشه آن را به پایان می رسانم."قرارداد ونگر 59 ساله با آرسنال در سال 2010 به پایان می رسد و اکنون چهار فصل پیاپی است که این مربی نتوانسته جام را با توپچی ها کسب کند ممکن است این تیم را ترک کند.

بازیکنان آرسنال به دلیل نمایش ضعیف مقابل منچستریونایتد در لیگ قهرمانان از سوی هوادارانشان هو شدند و ونگر به شدت از این موضوع ناراحت است.
اينم يه مربي خوب
ديگه چي ميخواين؟
فقط نظر من اينه كه وقتي ونگر بياد ديگه رائول رو فيكس نميذاره

resident_evil
18-05-2009, 13:17
اگه ونگر بیاد میانگین سنیه تیم رو 18 سال نمیکنه بیاد ! اگر نه که مورینیو هم خوبه !

ali_ranger22
18-05-2009, 14:05
ونگر مربی خوبیه ولی به درد یه تیم بزرگی مثل رئال نمی خوره ...

B L A S T E R
18-05-2009, 16:14
:16::16::16::16::16:
عزیزم اشتباه اومدی..اینجا تاپیک رئاله...این اسمایل خنده هم واسه اتوئو گذاشتی دیگه؟اخه واقها خنده داره! ! !

ali_ranger22
18-05-2009, 17:41
شما اگه درک کنی منظور چی بود الان در حال گریه کردن بودی :27:

ali_ranger22
18-05-2009, 17:46
ونگر و ریبری در رئال

خورخه بالدانو اعلام کرده که در صورت روی کار آمدن پرس، مربی آرسنال و ستاره باشگاه بایرن مونیخ به برنابئو خواهند آمد.

سایت گل: خورخه بالدانو، در پاریس با مدیربرنامه های آرسن ونگر و فرانک ریبری دیدار کرد . او آماده است تا برنامه های انتخاباتی فلورنتینو پرس را اعلام کند.بالدانوی آرژانتینی در صورت روی کار آمدن فلورنتینو پرس یکی از افراد کلیدی در تشکیلات او خواهد بود و وظیفه کنونی اش ، اطمینان از حضور ستاره های پرآوازه در ترکیب رئال است. این در حالی است که ونگر روز گذشته اعلام کرده بود که مربی گری در مادرید، بسیار هیجان انگیز است . این صحبتها پس از دیدار مدیربرنامه های او با سران باشگاه مادریدی که سه شنبه گذشته در پاریس رخ داده بود، صورت گرفت. یکی از منابع نزدیک ونگر در این رابطه گفت:« این بار رخ دادن این اتفاق به مراتب واقع بینانه تر از دفعات گذشته است.» اخبار منتشره حاکی از این است که پرس، بالدانو و زین الدین زیدان که بخش ریاست باشگاه مادریدی را تشکیل می دهند، دخالتی در امور مربی گری و یا مدیر ورزشی تیم نخواهند داشت و ونگر می تواند این دو بخش را به طور کامل در اختیار بگیرد.
مفسران روزنامه As معتقدند که ونگر ممکن است در نهایت به پیشنهادی که در سالهای 2003 و 2006 آن را رد کرده بود پاسخ مثبت داده و به برنابئو بیاید و این در حالی است که بالدانو از احتمال پیوستن ریبری از بایرن به رئال خبر داده است.

Retired User
18-05-2009, 18:27
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC:به گزارش روزنامه های انگلیسی سیتی به دنبال آن است تا ستاره جوان مادرید را از چنگ رئال در بیاورد

فصلی که سران سیتی دوست دارند در حال آمدن است یعنی فصل نقل و انتقالات تابستانی و منچستری ها 40 میلیون یورو را برای خرید هیگوایین کنار گزاشته اند.

به گزارش Daily Star :"سران منچستر سیتی برای خرید ستاره ی 22 ساله ی رئال آماده اند تا پیشنهادی 40 میلیون یورویی به سران مادریدی دهند ولی از آن طرف نه رئالی ها خواستار جدایی هیگوایین هستند و نه هیگوایین خواستار جدایی از رئال ولی سران رئال نمی توانند از پیشنهاد به این بزرگی نیز به راحتی عبور کنند."

هیگوایین از سال 2007 به این ور با پیراهن رئال در 73 باری که به میدان رفته موفق به ثمر رساندن 30 گل شده است.

Retired User
18-05-2009, 18:28
ديگه داره حالم از سيتي به هم ميخوره
اون از روبينيو اينم از بقيه ستاره ها
هيگوئن ميتونه يه آينده خوب رو در رئال داشته باشه

resident_evil
18-05-2009, 18:34
فکر نمیکنم Higuain پولکی باشه !

SAMCRO
18-05-2009, 18:44
فکر نمیکنم Higuain پولکی باشه !

من در مورد روبینیو هم همین فکرو می کردم ! ولی رفت !
هیگویین بچه ی باحالیه ! و توی رئال ادم شد ( مثل روبینیو ) ....ولی دوس دارم بمونه و در عوض اون هونتلار که خرید خوبی هم نبود بره !!

ونگر و ریبری در رئال
خوشم تیود اصلا اصلا !!
اگه می خوایم توی لیگ نتیجه بگیریم که کی بهتر از همین خوانده راموس ! توی جام باشگاها هم که این ونگر خوب نیس !!
با اومدن این ارسن ونگر یعنی بازیکنای جوون بیشتری قراره بیان تا اون اسمی ها !!

kasra_khan2003
18-05-2009, 18:46
ولی دوس دارم بمونه و در عوض اون هونتلار که خرید خوبی هم نبود بره !!

دوست من هیگواین مگه اولش خوب بود؟ اونقدر موقعیت خراب میکرد که!

هیگواین 73 تا بازی کرده! هانتلار چنتا بازی کرده؟!!!

ali_ranger22
18-05-2009, 18:49
هونتلار آینده ی خیلی خوبی داره
باید نگهش داریم

SAMCRO
18-05-2009, 18:51
دوست من هیگواین مگه اولش خوب بود؟ اونقدر موقعیت خراب میکرد که!

هیگواین 73 تا بازی کرده! هانتلار چنتا بازی کرده؟!!!
مگه روبینیو اوولش چی بود ؟؟؟ یادت رفته چه جوری بازی می کرد ؟؟؟ تا یه سال خوب بازی کرد دید که اون کالدرون قراردادش رو تمدید نمی کنه گزاشت رفت !
خوب هانتلار اگه صلاحیتش رو داشت می تونست بازی کنه الان چند ماهه اومده ولی .... تو چند تا بازی خوب بازی کرده ولی بازیکن خیلی بر نوسانیه !

SAMCRO
18-05-2009, 18:52
هونتلار آینده ی خیلی خوبی داره
باید نگهش داریم
هانتلار الان 25 6 سالشه ! ولی هیگویین 21 22 .... کودومشون بیشتر می تونن بیشرفت کنن ؟؟؟

Retired User
18-05-2009, 19:23
چند روز دعوا بود سر رائول باز دوباره سر هانتلار دعوا نندازيد

ali_ranger22
18-05-2009, 19:39
من جفتشون رو می خوام اصلا ! :دي
به من رای بدین این دو تا رو نگه می دارم ! :دي تازه کاکا و ریبری و رونالدو و ویدیچ و اورا رو هم میارم ! :دي :دي

B L A S T E R
18-05-2009, 19:43
به نظرم ونگر میخواد خودشو چتر کنه:31:

رونالدو و ویدیچ و اورا رو هم میارم ! :دي :دي
میخوای منچسترو بخرم برات عمو؟:31:
به عمو پرز میگم بخره:31:
مسی چند؟:31:

SAMCRO
18-05-2009, 20:14
shympw ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فقط وسلی !! : دی

ahmad08
18-05-2009, 20:41
سلام:
----------------
خوب دوستان اخبار تازه و جالبی گذاشتن اما من میخوام که کمی ادویه جات و این چیزا بهش اضافه کنم.
---------------
اول از همه این عکس رو میذارم که گویایی همه چیزه

خودتو ناراحت نکن کاپیتان
بمیرم واس اون غرور و تعصبت
اگه اینا یه جو از اون تعصب تورو داشتن الان وضعمون این نبود
تو ناراحت نباش بهت افتخار میکنیم. بهت افتخار میکنیم.

shympw
18-05-2009, 20:48
shympw ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فقط وسلی !! : دی

ایول ! فقط من ! : دی

یاد گذشته افتادم که هر سال خبر خرید بازیکن های بزرگ رو روزنامه ها می دادن بعد آخر تابستون تو باشگاه بودن !
دوره کالدرون خیالمون راحت بود که این بابا نمی تونه از این کارا بکنه !

ahmad08
18-05-2009, 21:46
اینبار یه چیز خوشگل و جالب واستون میذارم .
-------------------------
بیو گرا فی کوتاه و جذاب از فلو رنتینو پرز .
=======
اسم :فلورنتیو پرز رودریگز
متولد 8 مارچ سال 1947 در شهر مادرید اسپانیا
فارغ التحصیل از داشنگاه پلو تکنیک شهر مادرید و موفق در تجارت و سیاست و ریاست .
مدیری با کفایت که قبلا عهده دار ریاست ACS و باشگاه رئال مادرید بوده است و فعال در سیاست و از سال 79 به سیاسیون دموکرات اسپانیا ملحق شد.
اولین بار پرز در سال 95 به فکر وارد عرصه رقابت انتخاباتی ریاست باشگاه رئال مادرید شد.
در بار اول با اختلاف 700 رای از حریف خود رامون مندوزا شکست خورد ولی این سرانجام کار پرز در رئال مادرید نبود.
بلکه پرز سال 2000 باز شانس خودشو امتحان کرد و اینبار با وجود افتخارات سانز مدیر باشگاه رئال در سال 2000 و 98 در عرصه رقابتهای اروپایی ولی پرز با تبلیغات گسترده و قابل توجه و قول اوردن فیگو ستاره ان دوران برنده این رقابت بود.
اوردن فیگو از بارسا به رئال شروع سیاستی جدید در رئال رو رقم زد که بعد ها به سیاست زیدانها و پاوونها معروف شد (یادش بخیر).
ساستی که با اوردن زیدان از یوونتوس و بکام از منچستر و اوون از لیورپول و رونالدو از اینتر تیم رئال رو تبدیل به کهکشانیهای معروف کرد.
کهکشانیها لقبی بود و هست و خواهد بود مخصوص رئال
سیاست جدید رئالیها بسیار موفق بود .
تیمی بسیار قوی و توانمند در دفاع و حمله که حریفی برای خود نمی دید و یکی یکی تیمها رو از عرصه خارج میکرد.
و در سال 2001 تیم رئال قهرمان دو جام شد جام اسپانیا و قهرمان لیگ قهرمانان اروپا برای نهمین بار پیاپی و به پر افتخارترین و ثروتمندترین باشگاه جهان تبدیل شد.
اوج قدرت و شکوه دوران فلو پرز به نمایش در امد.
و اینک نوبت به زوال بود
یک اشتباه کوچک ولی مرگبار پرز را از عرش به فرش کشاند و آن چیزی نبود مگر اخراج ویسنته دلبوسکه.
اینجا بود که دوران سیاه پرز شروع شد.
اختلافات درون تیم
رفت و امد مربیان بی کفایت
اخراج بازیکنان قدیمی و با تعصب از جمله فرناندو هیرو -فرناندو مورینتس-کلود ماکلله
همه و همه باعث شد که جو تیم از هم بپاشه
و بازیکنهای جدید نسبت به تیم اون تعصب خاص رو نداشتند و کم کم پایهای قدرت پرز به لرزه در اومد.
دیگه هیچ بازیکنی نتونست جای اونا رو بگیره
اومدن دفاع های همچون وود گیت و غیره در دفاع نتونست کار هیرو رو بکنه
و اومدن بازیکنانی چون گراوسون غیره کار ماکلله رو.
و خرید ستارهای چون روبینهو و باپتیستا هم کاری نکرد
تا اینکه سر انجام در 27 فبریه سال 2006 سلطنت 6 ساله پرز بر رئال پایان یافت و پرز از ریاست کناره گیری کرد.
رامون کالدرون ریس بعدی رئال بود.
کمی تا قسمتی او هم ادامه دهنده راه پرز بود.
و حالا دیگر سیاست پرز برای رئال گویا جاودانه شده.
کالدرون بازیکنهای بزرگی رو خریداری کرد از جمله(کاناوارو-نیستلروی-دیارا و غیره) و مربی بزرگی چون کاپلو رو به رئال اورد و باعث شد که سال 2007 و به دنبال ان سال 2008 رئال قهرمان اسپانیا شود.
سال 2008-2009 زوال کار کالدرون بود.
کالدرون اشتباه مرگبار پرز را تکرار کرد
کاپلو اخراج
گرچه فصل قبلش اخراجش کردند ولی خوب سال 2008 هم قهرمانی رئال کاملا معلوم بود که همش بر میگرده به بنیان کاری که کاپلو طراح اون بود و شوستر نقشی نداشت.
رفتن روبینهو دومین مشکل و خریدهای بسیار مضحک سومین مشکل باعث شد کالدرون هم چندان دوام نیاره و اخراج.
و حال دوباره پرز توفان به پا کرده.
وعده خرید بازیکنهای چون کاکا -ریبری-رونالدو رو سر داده .
و میدانیم او وقتی بگوید فلانی را میخواهم نه نمیگوید.
منتظر میمانیم تا ببینمی چی میشود.
و 2010 و رئال مادرید و پرز

B L A S T E R
18-05-2009, 21:53
عالی بود احمد جون!! در واقع بیوگرافی تیم رئال بود:31:
ممنون!

SAMCRO
18-05-2009, 21:53
هیچ بازی کنی رو نمی شه جایگزین یک بازی کن کرد ! به نظر من باید شیوه ی بازی رو عوض کرد که مثلا تکیه فقز روی هافبک دفاعی نباشه ! مثلا جند تا هاف بک دفاعی خوب داریم ؟؟؟

ahmad08
18-05-2009, 22:05
چاکرم رضا جان وظیفس
ممنون که اینجا فعالی
اینم یه وبلاگ باحال که خبرهای فلو پرز رو که روز به روز چیکار میکنه رو گذاشته و میذاره
کسی اگه علاقه منده نیگاه بندازه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ahmad08
18-05-2009, 22:18
یک خبر جدید:
گوتی بازیکن طراح رئال مادرید که گویا از بازیکنان بی غیرت و بی کیفیت فعلی چندان راضی نیست خواستار این شد که رئال در تابستان جاری بازیکنهای بزرگی رو به خدمت بگیرد.
گوتی ازعان داشت که میخواهد سال بعد کاکا - مسی - رونالدو را در ترکیب رئال ببیند .(کمی تا قسمت شوخی کرده دی )
================================================== =================
اخرین خبر امروز این بودش.
منم با گوتی موافقم
حالم دیگه داره از این بی تعصبی و بی کفایتی و البته بی کیفیتی بهم میخوره.
بازیکنها اصلا انگیزه ندارن جز کاسیاس و راموس و رائول و لاس و هیگواین (بازی مقابل ویارئال و والنسیا و بارسا) بقیه گویا برای تیم سرکوچشون بازی میکنن . بی انگیزه - بی رمق - بی حال
ولی خوب این داستان به پایان خودش داره نزدیک میشه .
دوباره پرز
دوباره رئال
و دوباره شکوه

kasra_khan2003
18-05-2009, 22:35
مگه روبینیو اوولش چی بود ؟؟؟ یادت رفته چه جوری بازی می کرد ؟؟؟ تا یه سال خوب بازی کرد دید که اون کالدرون قراردادش رو تمدید نمی کنه گزاشت رفت !
خوب هانتلار اگه صلاحیتش رو داشت می تونست بازی کنه الان چند ماهه اومده ولی .... تو چند تا بازی خوب بازی کرده ولی بازیکن خیلی بر نوسانیه !

هانتلار الان 25 6 سالشه ! ولی هیگویین 21 22 .... کودومشون بیشتر می تونن بیشرفت کنن ؟؟؟

بابا 25 سال سنی هست؟!

تازه مگه به روبینیو اوایل بازی میدادن؟! اگه اشتباه نکنم زمان لوکزامبورگو اومده بود، کسی بهش بازی نمیداد که!

کاپلو هم اوایل کم بهش بها میداد، کم کم خودش رو نشون داد!

روبینیو سر رفتن هم حق داشت هم نداشت!

حق داشت چون کالدرون بعد اون همه گلی که واسه رئال زد، فقط به عنوان یه تیکه طلا برای خرید رونالدو نگاه میکرد.

حق نداشت چون اگه تعصب رائول رو داشت، با تمام ناملایمات میموند و خودش رو نشون میداد! اگه مونده بود، الان کالدرون رفته بود و ...

B L A S T E R
18-05-2009, 22:39
حق نداشت چون اگه تعصب رائول رو داشت، با تمام ناملایمات میموند و خودش رو نشون میداد! اگه مونده بود، الان کالدرون رفته بود و ...
واقعا پول به چه قیمتی؟!!!
حیف بازی تو این تیم به این با کلاسی رئال نیس که میری تو منچستر سیتی یه تیم درجه سه اوروپا بازی میکنی که یه مشت عرب گرفتنش!!!!؟

Retired User
19-05-2009, 07:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: قرار است فرآیند انتخابات از امشب شروع شود.

آینده جدید باشگاه رئال مادرید امشب رقم خواهد خورد، چرا که بیسنته بلودا رییس این باشگاه و مدیران با تایید انتخابات به دوران حضور خود در این باشگاه پایان خواهند بخشید. هیئت مدیره گرد هم خواهند آمد تا دوران خود را خاتمه دهند و فرآیند منتهی به انتخابات را آغاز کنند. تا زمان انتخابات باشگاه در دست هیئت مدیره انتقالی خواهد بود تا زمانی که رییس جدید در تابستان انتخاب شود.

روزنامه مارکا نوشته که چون فصل برای رئال عملا تمام شده، هیئت مدیره کارهای مورد نیاز برای انتخابات را شتاب بخشیده‌اند. انمتخابات قرار است در 14 ژوئن انجام شود و در آن هنگام آرا جمع‌آوری شده و رییس جدید انتخاب می‌گردد. گفته می‌شود هیئت مدیره امشب بر سر مسائل فوتبالی بحث خواهند کرد.

رییس فعلی قرار است با بازیکنان دیدار کند و از آنها بخواهد آخرین تلاش خود را انجام دهند تا فصل را به خوبی به پایان برسانند. مادرید هر سه بازی اخیر خود را باخته و با مایورکا و اوساسونا بازی خواهد داشت

Retired User
19-05-2009, 13:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: به احتمال فراوان ستاره اکوادوری ویگان را فصل بعد در برنابئو خواهیم دید.

این طور به نظر می رسد که آنتونیو والنسیا، ستاره اکوادوری ویگان، به رغم ابراز تمایل سران منچستر یونایتد، فصل بعد را در جمع کهکشانی ها سپری خواهد کرد. به نقل از روزنامه دیلی میل، سران باشگاه ویگان اتلتیک با پیشنهاد 24 میلیون یورویی کهکشانی ها موافقت کرده و این ستاره جوان را به اسپانیا خواهندفرستاد. این در حالی است که مادریدی ها در فصل نقل و انتقالات زمستانی نیز به دنبال جذب او بودند. این انتقال ممکن است به منزله نیروی کمکی برای جذب کریس رونالدو باشد که یکی از اهداف بزرگ کهکشانی هاست . سران رئال ممکن است از والنسیا به عنوان کلیدی برای خریداری کریس استفاده کنند و به عنوان جایگزین کریس به منچستر فرستاده شود و در صورتی که نهایتا کریس در اولدترافورد ماندنی شد، رئالی ها از حضور والنسیا بهره خواهند برد.

ahmad08
19-05-2009, 15:21
یه خبر جالب توجه :
دیروز مسی مصاحبه ای داشته با روزنامه آس که عکسش هم رو جلد روزنامه بودش
اما اینکه چه ربطی به رئال داره رو الان بهتون میگم
اول عکسو ببینید:

خوب جلد رو هم که رویت کردید ولی نکتش اینجاس که بزرگ هم رو جلد نوشته
مسی:اگر پرز با من تماس بگیر حتما توجه خواهم کرد.
این یعنی چی ؟
یعنی اینکه پرز تو دیگه کی هستی؟
تا تهشو بخونید دیگه

amirtaker
19-05-2009, 16:37
کاناوارو رسما به یونتوس پیوست.

B L A S T E R
19-05-2009, 16:56
میشه حالا رونالدو رو نخریم؟اصلا قابل تحمل نیس:31:

SAMCRO
19-05-2009, 17:50
بابا 25 سال سنی هست؟!

تازه مگه به روبینیو اوایل بازی میدادن؟! اگه اشتباه نکنم زمان لوکزامبورگو اومده بود، کسی بهش بازی نمیداد که!

کاپلو هم اوایل کم بهش بها میداد، کم کم خودش رو نشون داد!

روبینیو سر رفتن هم حق داشت هم نداشت!

حق داشت چون کالدرون بعد اون همه گلی که واسه رئال زد، فقط به عنوان یه تیکه طلا برای خرید رونالدو نگاه میکرد.

بی خیالش اصلا کسرا !! : دی

کاناوارو رسما به یونتوس پیوست.

بهترین خبری که توی این فصل شنیدم همین بود !! : دی

یه سوال اساسی :
چرا کالدرون توی خرج کردن بول این قدر ترس داشت و انگار داشت ارث باباش رو می داد ولی برز اصلا بی خیال بول هست !

B L A S T E R
19-05-2009, 18:12
یه سوال اساسی :
چرا کالدرون توی خرج کردن بول این قدر ترس داشت و انگار داشت ارث باباش رو می داد ولی برز اصلا بی خیال بول هست !
در اینکه بی خیال بول هست ما حالا اطلاعات دقیقی در دسترس نداریم:31::31::31::31::31:
الان ثروتتمند ترین باشگاه رئاله؟!!

SAMCRO
19-05-2009, 22:35
فک کنم منچستر شد !

Retired User
20-05-2009, 09:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: " لیونل مسی " اعلام کرد می‏خواهد با " فلورنتینو پرز " صحبت کند، اما فقط می‏خواهد به او بگوید در بارسا خوشحال تر است.

در حال حاضر " پرز " برای تصاحب ریاست رئال مادرید تلاش می‏کند و او قبلا به طرفدارانش اعلام کرده برای رسیدن به یک پروژه تماشایی باید به او رای دهند. رئیس سال‏های 2000 تا 2006 رئال مادرید اخیرا اعلام کرده از خرید استعداد‏های بارسا دست نمی‏کشد، به طوری که او در سال 2000 با انتقال " فیگو " این را ثابت کرده است.

اما " مسی " با اطمینان می‏گوید که این طرح برای خودش تکرار نخواهد شد اگرچه او حتی شک دارد " پرز " بتواند امضای قرارداد با او را تصور کند.

او به آس گفت:« می‏خواهم با او صحبت کنم. من منتظر تماس او نیستم. فکر نمی‏کنم او تماس بگیرد، برای اینکه او به دنبال بازیکنان دیگری است. می‏خواهم با بارسا بمانم. من به عنوان یک بچه به بارسلونا آمدم و آن‏ها همه چیز به من دادند. من یکی از مردم اینجا هستم. بنابراین، من امیدی به تماس فلورنتینو نخواهم داشت، برای اینکه او مرا می‏شناسد .»

Retired User
20-05-2009, 09:56
در اینکه بی خیال بول هست ما حالا اطلاعات دقیقی در دسترس نداریم:31::31::31::31::31:
آره
به قول پرز ما كهكشاني هستيم و از يه كره ديگه اومديم و مشكلات اقتصادي ربطي به ما نداره

Retired User
20-05-2009, 09:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: ستاره آرژانتینی با تمجید از پرس که به احتمال فراوان ریاست باشگاه مادریدی را عهده دار خواهد شد اعلام کرده که او گزینه مناسبی برای برعهده گرفتن این پست خواهد بود.

خورخه بالدانو با ابراز حمایت از کاندیداتوری فلورنتینو پرس در انتخابات باشگاه مادریدی، او را گزینه شایسته ای برای این پست می داند. این طور به نظر می رسد که در صورت انتخاب پرس به این پست، بالدانو به سمت مدیر ورزشی او برگزیده خواهد شد و البته بالدانو این شایعه را رد کرده و اعلام کرده:« من هنوز هیچ پیشنهادی برای فلورنتینو دریافت نکرده ام و اگر او چنین پیشنهادی را به من بدهد، پس از آن تصمیم گیری خواهم کرد.»

این اسطوره آرژانتینی در ادامه به تحسین از پرس پرداخته و گفته:« در صورتی که پرس به سمت ریاست باشگاه مادریدی انتخاب شود، بسیار خوب خواهد بود.چرا که او فرد بااعتباری است . به علاوه او تنها رئیسی است که بیش از یک دوره، ریاست باشگاه مادریدی را عهده دار بوده و در چنین شرایطی این بسیار خوب است که افرادی با چنین افکاری می توانند امور را مساعد کنند و کنترل امور را به دست گیرند.»

بالدانو که در آخرین دوره مدیرورزشی تیم پرس را عهده دار بود از نظر دادن در مورد نقل و انتقالات احتمالی تیم مادریدی سرباز زد و گفت:« من دوست ندارم در این رابطه حرفی بزنم. تیم در حال حاضر دوره نقل و انتقالات را پشت سر می گذارد و می بایست اجازه دهیم تا امور سپری شود.» بالدانو به علاوه از صحبت کردن در مورد آینده ونگر،کاکا و فرانک ریبری سرباز زد.

Retired User
20-05-2009, 09:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: مدیر برنامه‏های ژابی آلونسو اعلام کرد لیورپول درباره آینده این هافبک در انتهای فصل تصمیم گیری خواهد کرد.

درحالی که چند باشگاه خواهان به خدمت گرفتن هافبک تیم ملی اسپانیا هستند، در هفته‏های اخیر در مورد آینده او صحبت‏های فراوانی شده است. گفته می‏شود " فلورنیتنو پرز " در صورتی که صندلی ریاست رئال مادرید را به دست آورد، برای انتقال این بازیکن 27 ساله به سانتیاگو برنابئو تلاش خواهد کرد.

" ایگناسیو ایبانز " مدیر برنامه‏های " آلونسو " ماندن این بازیکن در آنفیلد برای فصل آینده را تایید نکرد و اعلام کرد آینده او به لیورپول بستگی دارد و از انتقال احتمالی این بازیکن سخن گفت.

" ایبانز " به دیلی استار گفت:« اتفاقات زیادی در تابستان می‏تواند رخ دهد. اول فصل تمام شود، بعد از آن به موضوعات دیگر رسیدگی می‏کنیم. ژابی سه سال دیگر قرارداد دارد و آینده‏اش به لیورپول بستگی دارد.»

Retired User
20-05-2009, 10:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: فلورنتینو پرز " رئیس احتمالی باشگاه رئال مادرید می‏خواهد " آرسن ونگر " را به عنوان سرمربی این تیم انتخاب کند.

" پرز " که در سال‏های 2003 و 2006 دو بار تلاش کرد سرمربی آرسنال را به سانتیاگوبرنابئو بیاورد، معتقد است باید برای پیروزی در انتخاب ریاست باشگاه رئال مادرید دوباره این مربی فرانسوی را در صدر لیست خرید‏های خود قرار دهد. " ونگر " نیز با اظهار نظر اخیرش که گفته « کار زیر نظر پرز برای هر مربی‏ای جذاب خواهد بود. » احتمال حضورش در لالیگا را قوت بخشید.

" بالاگو " خبرنگار مشهور اسپانیایی در وبسایت اختصاصی خود مدعی شد در نخستین تماس غیر رسمی، " پرز " متوجه شد که " ونگر " برای حضور در رئال مادرید علاقمند است.

تعدادی از هواداران آرسنال بعد از ناکامی تیمشان در چهارمین سال پیاپی در کسب عنوان قهرمانی به شدت از " ونگر " انتقاد کردند و او هم در مصاحبه‏ای اعلام کرد هواداران آرسنال طوری با من رفتار می‏کنند که انگار قتل انجام داده‏ام.

نویسنده اسپانیایی معتقد است با انتقادات هواداران از " ونگر " و کمبود بودجه در پنجره نقل و انتقالات برای رقابت با سایر مدعیان لیگ برتر انگلیس، راه خروج سرمربی سابق موناکو هموارتر خواهد شد.

kasra_khan2003
20-05-2009, 11:08
بچه ها الان تو سایت گل خوندم که پرز میخواد پیش قراردادی رو که کالدرون با رونالدو بسته بود رو کنسل کنه! و در عوض به ونگر قول داده که به اون اجازه خرید بازیکن تا سقف 100 میلیون پوند رو میده. در حالی که آرسنال برای فصل آینده به ونگر فقط 13 میلیون پوند قول داده بود!

ضمن اینکه قرار هست ونگر دستمزد سالیانه ای به مبلغ 6.8 میلیون یورو بابت مربیگری رئال دریافت کنه...

فکر کنم کنسل کردن قرارداد رونالدو فقط برای اینه که صدای کالدرون رو ببنده که فردا نگه اون رونالدو که الان تو رئال هست رو من آوردم...

اما اگه رونالدو اومدنی باشه، به نظرم بهتره اونو بیاره، نه؟

kasra_khan2003
20-05-2009, 11:11
یه خبر دیگه تو سایت گل خوندم در مورد فابرگاس هست!

خوب همه میدونن که پرز رو یه بازیکن دست بزاره، اونو میاره! حالا از اونجایی که اومدن آرسن وینگر به رئال نسبت به سال های قبل قوت بیشتری گرفته، اومدن فابرگاس هم قوت میگیره!

بخاطر همین، بارسا که از پرز میترسه، میخواد هرچه سریعتر فابرگاس رو بخره!

فکر کنم فابرگاس هم بازیکن خیلی خوبی باشه!

ali_ranger22
20-05-2009, 11:57
یه سوال اساسی :

چون پرز مغز اقتصادی داره ... وقتی این همه بازیکن بیاد سهام باشگاه میره بالا و سودش باشگاه خیلی بیشتر میشه

Retired User
20-05-2009, 12:04
از فابرگاس خيلي خوشم مياد
به قول احمد بازيكن با تعصبيه

B L A S T E R
20-05-2009, 15:08
« می‏خواهم با او صحبت کنم. من منتظر تماس او نیستم. فکر نمی‏کنم او تماس بگیرد، برای اینکه او به دنبال بازیکنان دیگری است. می‏خواهم با بارسا بمانم. من به عنوان یک بچه به بارسلونا آمدم و آن‏ها همه چیز به من دادند. من یکی از مردم اینجا هستم. بنابراین، من امیدی به تماس فلورنتینو نخواهم داشت، برای اینکه او مرا می‏شناسد .»
ای بابا ..حالا همچین اش دهن سوزیم نیست:31:

D o l f i n
20-05-2009, 15:33
میشه حالا رونالدو رو نخریم؟اصلا قابل تحمل نیس:31:
منم موافقم نمیدونم چرا اصلا از این بازیکن خوشم نمیاد
فقط کاکا

kasra_khan2003
20-05-2009, 16:05
از فابرگاس خيلي خوشم مياد
به قول احمد بازيكن با تعصبيه

کلا اسپانیایی ها اینجورین!

مثلا تورس هم سر اتلتیکو مادرید خیلی تعصب داشت، یا همین ویا سر والنسیا!

اگه بیاد خیلی خوب میشه، هرچی اسپانیایی بیشتر، بهتر!

اصلا میخوام تیم ملی را بندازیم: دی

kasra_khan2003
20-05-2009, 16:10
بعد اینکه چرا این همه تو شهر آیتم واسه setting trap کمه؟!

یه کلاه خوب پیدا کردم خریدم، یه کفش هم هست که میخوام بخرم.

دیگه چیز بدرد بخوری ندیدم...

Retired User
20-05-2009, 17:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: فلورنتینو پرس و کادرفنی اش اشتیاق فراوانی برای به خدمت گرفتن آرسن ونگر فرانسوی دارند و مبلغ قابل توجهی را برای شرکت در بازار نقل و انتقالات تابستانی به او پیشنهاد کرده اند.

رئال مادرید سورپرایز دیگری برای آرسن ونگر ، مربی فرانسوی دارد تا او را به هر ترتیبی به برنابئو بیاورد. به نقل از خبری که درروزنامه دیلی میرر به انتشار رسیده ،فلورنتینو پرس، که به احتمال فراوان رئیس آتی باشگاه مادریدی خواهد بود،اعلام کرده که در صورتی که ونگر مربی گری این تیم را عهده دار شود، بودجه ای 113 میلیون یورویی (معادل 100 میلیون پوند) را برای انجام خریدهای تابستانی در اختیار او قرار خواهد داد وخود ونگر هم دستمزدی سالیانه معادل 6.8 میلیون یورو خواهد داشت.
این در حالی است که ونگر فصلی طوفانی را در آرسنال پشت سرگذاشت و در حال حاضر انتقادات زیادی به شیوه کاری او وارد است. مسئولان آرسنال نیز اعلام کرده اند که تنها 13 میلیون یورو را برای خریدهای تابستانی صرف خواهند کردو البته پیتر هیل وود، این خبر را تکذیب کرده است. سران باشگاه رئال آماده اند تا با بهره گیری از شرایط موجود، ونگر را به هر ترتیبی که شده به مادرید بیاورند.

Retired User
20-05-2009, 17:40
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: این طور به نظر می رسد که سران آتی باشگاه برنابئو دیگر تمایلی به جذب ستاره پرتغالی منچستر ندارند.

در حالی که پیش از این به گوش می رسید که سران رئال مادرید و کریستیانو رونالدو، پیش قراردادی را به امضا رسانده اند، ولی این طور به نظر می رسد که فلورنتینو پرس دیگر علاقه خاصی برای به خدمت گرفتن ستاره پرتغالی ندارد. بنا به گفته گیم بالاگ، یکی از کارشناسان فوتبال اسپانیا که برای روزنامه AS و اسکای سپورت کار می کند، پرس تمایلی ندارد تا هزینه هنگفتی از وجه نقل و انتقالاتش را صرف خرید تنها یک بازیکن کند.
این در حالی است که رامون کالدرون رئیس سابق باشگاه مادریدی در مذاکره با ژرژ مندس، مدیربرنامه های کریس، به توافقاتی دست یافته بود ولی پرس اکنون به دنبال آن است تا این معامله را برهم زند. در حقیقت هر گونه توافق به منزله خریداری کریس از منچستر یونایتد بود که در حال حاضر عملی نمی شود و پس از اتفاقاتی که میان سران دو باشگاه به وجود آمده، محقق نخواهد شد.
بدین ترتیب پرس خواهد توانست با همین وجه برای خرید 4 یا 5 بازیکن دیگر وارد عمل شود و ترجیح می دهد وجه حدود 90 میلیون یورویی را که تنها برای خرید رونالدو در نظرگرفته شده بود، صرف خرید چند ستاره دیگر نماید. پس می بایست انتقال کریس به رئال را که هدف اصلی پرس بود،تمام شده دانست و او عملا خواسته هواداران باشگاه را برای خریداری ستاره پرتغالی محقق نخواهد کرد.

Retired User
20-05-2009, 17:40
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: " پدراگ میاتوویچ " مدیر ورزشی رئال مادرید از این باشگاه جدا شد.

این تصمیم در حالی گرفته شد که " میاتوویچ " قبل از پایان قراردادش باید این باشگاه را ترک کند. بعد از برکناری " رومن کالدرون " رئیس پیشن رئال مادرید انتظار می‏رفت که مهاجم سابق این تیم هم سانتیاگو برنابئو را ترک کند.

بیانیه باشگاه رئال مادرید بدین شرح است: « مدیران رئال مادرید و پدراگ میاتوویچ مدیر ورزشی این باشگاه به توافق رسیدند که قبل پایان قراردادش در جون 2010 به کار خود خاتمه دهند. هیئت مدیره از خدمات صادقانه میاتوویچ در 3 سال گذشته که همراه با دو قهرمانی لیگ(2006/07 و 2007/08) و یک قهرمانی جام حذفی(2008) همراه بود، تشکر می‏کند. رئال مادرید و اعضای هیئت مدیره برای آینده شخصی و حرفه‏ای او بهترین‏ها را آرزو می‏کنند. »

Retired User
20-05-2009, 17:41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: ستاره اسپانیایی والنسیا اعلام کرده که در صورتی که باشگاه والنسیا نتواند مجوز حضور در رقابتهای فصل بعد اروپایی را کسب کند،راهش را از این تیم جدا خواهد کرد.

داوید ویا، گلزن برتر والنسیا ترجیح می دهد اطلاعات دقیقی از آینده ورزشی اش منتشر نکند ولی حضور او در والنسیا یک شرط دارد. او که برای خرید به مادرید رفته بود، در گفت و گو با روزنامه AS اعلام کرد:«فصل آینده دررقابتهای لیگ قهرمانان اروپا حاضر خواهم بود.»

این در حالی است که والنسیا در حال حاضر و با توجه به جایگاه کنونی اش در جدول رقابتهای لالیگا جایی در رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان نخواهد داشت و البته مشخص نیست که این اظهار نظر ویا در راستای تزریق انگیزه به والنسیاست یا از جدایی اش از این تیم حکایت دارد.

ویا در پاسخ به سوالی در مورد آینده اش گفته:«شایعات زیادی به گوش می رسد ولی من آنها را رد می کنم. مطمئن باشید که بهترین تصمیم را در مورد آینده ام خواهم گرفت ولی هواداران والنسیا نباید از اینکه تیمهای دیگری بازیکنانشان را می خواهند،ناراحت شوند و آنها باید به این بازیکنان افتخار کنند.»

شنیده می شود که سران باشگاه مادریدی پیشنهادی 40 میلیون یورویی را برای جذب ویا به مستایا ارائه خواهند کرد.آنها همچنین آلوارو نگردو را از آلمریا پس گرفته و در نظر دارند تا او را به والنسیا بفروشند.

Retired User
20-05-2009, 17:42
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: شاید ونگر از نظرپرس گزینه ایده آلی برای برعهده گرفتن مربی گری رئال باشد ولی این مربی فرانسوی تصمیم به ترک آرسنال ندارد.

به رغم شایعات متعددی که از پیوستن احتمالی ونگر به باشگاه مادریدی خبر می دهد، این مربی باتجربه اعلام کرده که می خواهد در آرسنال بماند. این روزها تمام خبرگزاری ها ونگر را در آستانه پیوستن به برنابئو می دانند و به گوش می رسد که اگر پرس ریاست باشگاه مادریدی را عهده دار شود، ونگر مربی این تیم خواهد شد.

این شایعات پس از آنکه ونگر اعلام نمود که مربی گری در رئال بسیار هیجان انگیز است قوت گرفت ولی او اکنون تمام این شایعات را رد کرده و در صحبتهایی اعلام نمود:«هیچ مسئله ای برای نگران شدن وجود ندارد و برای من هیچ مشکلی به وجود نیامده است.من همین جا می مانم.

اگر چیزی تغییر کند، من شما را درجریان می گذارم، پس نگران هیچ چیز نباشید.هیچ مسئله ای به وجود نیامده است.» ونگر تا سال 2011 با آرسنال قرارداد دارد و البته در این میان انتقادات فراوانی متوجه اوست، چرا که آرسنال در 4 فصل اخیر نتوانسته در هیچ رقابتی به قهرمانی برسد. به علاوه ونگر برای شرکت در بازار نقل و انتقالات تابستانی نیز سرمایه بسیار کمی را در اختیار خواهد داشت.

Retired User
20-05-2009, 17:45
خب از ونگر كه راحت شديم
در حد كلاس رئال نبود
مورينيو رو ميخوام

Retired User
20-05-2009, 17:50
بنا به گفته گیم بالاگ، یکی از کارشناسان فوتبال اسپانیا که برای روزنامه AS و اسکای سپورت کار می کند، پرس تمایلی ندارد تا هزینه هنگفتی از وجه نقل و انتقالاتش را صرف خرید تنها یک بازیکن کند.
عجي مخ اقتصادي اي داره اين پرز
نه به اون كالدرون كه كل زمان نقل و انتقالات رو گذاشت رو كريس و تيم رو بيچاره كرد و نه به پرز

ali_ranger22
20-05-2009, 17:59
آره منم نظرم اینه که ونگر به دردمون نمی خوره

resident_evil
20-05-2009, 18:14
پدراگ میاتوویچ از رئال مادرید جدا شد

خوش اومدی عزیزم : دی
به نظر منم به جای اینکه 100 میلیون بدن برا یه نفر با این پول 2 3 تا بازیکن بگیرن : دی
به نظر منم همون مورینیو بهترین گزینه هستش ! گاس هیدینگ رو بیاریم : دی

B L A S T E R
20-05-2009, 18:56
ونگر به درد نمیخوره!!تیمو میکرد 18 ساله!!

Retired User
20-05-2009, 20:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: تازه ترين اظهارات "سيلويو برلوسکوني" رييس باشگاه ميلان ايتاليا، حاکي از اين است که فروش "کاکا"، مهاجم برزيلي اين تيم را به عنوان يک گزينه در ذهن دارد.

به اين ترتيب، بازار شايعات در مورد انتقال کاکا دوباره رونق خواهد گرفت و او که پيشنهاد نجومي باشگاه منچسترسيتي را در ماه ژانويه رد کرده بود، اين بار از ليست بازيکنان منسوب به رئال مادريد سر در آورده است.

روزنامه "ال خيورنو" چاپ ايتاليا امروز مدعي شد سيلويو برلوسکوني، نخست وزير ايتاليا و مالک باشگاه ميلان، در هنگام يک ضيافت شام با نامزدهاي انتخابات پارلمان اروپا، به مذاکراتي درباره امضاي قرارداد انتقال کاکا اشاره کرده است.

"فلورنتينو پرز" رييس اسبق باشگاه رئال مادريد که مجددا نامزد رياست اين باشگاه است، ظاهرا خريد کاکاي 27 ساله را در صدر برنامه هاي خود قرار داده و رسانه هاي اسپانيا مدعي هستند کاکا پيشاپيش در مورد شروط قراردادش با "قوهاي سپيد" توافق کرده است.

برلوسکوني گفته است: شايد اين بار واقعا مجبور شوم کاکا را بفروشم.

مالک باشگاه ميلان به خوبي مي داند که با چنين اظهارنظري، موجب شديدي از شايعات را به راه خواهد انداخت همان طور که يک ماه قبل، هنگام گفت و گو با گروهي از گردشگران ايتاليايي در مصر، از نارضايتي خود نسبت به عملکرد "کارلو آنجلوتي" سخن گفته بود.

kasra_khan2003
20-05-2009, 21:12
اتفاقا به نظر من ونگر بهتر هست!

شاید مورینیو مربی باشه که حداقل یه جام لالیگا رو به صورت تظمینی برامون بیاره و با کمی شانس لیگ قهرمانان رو، اما مربی بی ثباتی هست و از نظر صحبت کردن هیچ وقت ثبات رو به تیم نمیده!

در واقع زیادی اهل کل کل هست! مثلا اگه مربی منچستر رو نگاه کنیم، هر چند وقت یک بار ( سر بازی های مهم مخصوصا ) میاد بحث لفظی راه میندازه، اما مورینیو...

ونگر میتونه سر و سامونی به وضعیت تیم ها ب ما بده! مطمئا باشین اگه پول دستش باشه، بازیکنای خوبی میخره!

آخه تو آرسنال که بهش پول نمیدن تا بیاد بالای 18 سال بخره!!!!!! یه هانری رو زمانی داشت، تیم رو برد به فینال! حالا یعنی شعور خودش نمیرسه که باید دوتا هانری دیگه واسه موفقیت داشته باشه؟!

این صحبت ها هم بیخوده! اگه پرز طلبش باشه، ونگر بدش نمیاد.

ali_ranger22
20-05-2009, 21:15
پرز اراده کنه ونگر تو تیمه ! :دي
ونگر هم خوبه من بدم نمیاد ازش یعنی بیشتر از مورینیو دوسش دارم
ولی نمی دونم می تونه تو رئال موفق باشه یا نه

:.:.: Hamid :.:.:
20-05-2009, 21:34
بلاخره ما که نفهمیدیم کریس رونالدو میاد به رئال یا نه
اگه بیاد که خیلی خوب میشه ما فقط با وجود بازبکنای خوبی مثل اون میتونیم انتقاممون رو از بارسا بگیریم
در کل رئال مادرید باید بازیکناش مثل بارسا ملی پوش باشن
الان یه نگاه به بازیکنای اصلی بارسا بندازید همشون (به جز والدز) اینقدر خوب بازی کردند که تو تیم ملی خودشون جا باز کردن به نظر من رئال باید توی هر پست یه بازیکن قدرتمند بگیره و الا باید هر سال منتظر دو تا باخت سنگین از رقیبمون باشیم
کریس رونالدو -ریبری-زلاتان-دیوید ویا-کاکا-وچند تا مدافع و هافبک خوب هم باید بیان تو رئال وگر نه حتی اگه صد تا سرمربی دیگه هم که بیان شکست میخورن(در ضمن با دوباره روی کار اومدن گاس هیدینک شدیدا موافقم چون خیلی عالیه و احتمال موندنش در چلسی ضعیفه)

kasra_khan2003
20-05-2009, 21:47
بلاخره ما که نفهمیدیم کریس رونالدو میاد به رئال یا نه
اگه بیاد که خیلی خوب میشه ما فقط با وجود بازبکنای خوبی مثل اون میتونیم انتقاممون رو از بارسا بگیریم
در کل رئال مادرید باید بازیکناش مثل بارسا ملی پوش باشن
الان یه نگاه به بازیکنای اصلی بارسا بندازید همشون (به جز والدز) اینقدر خوب بازی کردند که تو تیم ملی خودشون جا باز کردن به نظر من رئال باید توی هر پست یه بازیکن قدرتمند بگیره و الا باید هر سال منتظر دو تا باخت سنگین از رقیبمون باشیم
کریس رونالدو -ریبری-زلاتان-دیوید ویا-کاکا-وچند تا مدافع و هافبک خوب هم باید بیان تو رئال وگر نه حتی اگه صد تا سرمربی دیگه هم که بیان شکست میخورن(در ضمن با دوباره روی کار اومدن گاس هیدینک شدیدا موافقم چون خیلی عالیه و احتمال موندنش در چلسی ضعیفه)

رونالدو پیش قرار داد داره با رئال، آوردنش کار زیاد سختی نیست، اما باید دید واقعا نیاز هست یا نه! الان دارم یه مقاله تو سایت گل میخونم که رونالدو برای رئال حیاطی تر هست، یا کاکا!

ali...
20-05-2009, 22:01
ونگر بیاد خیلی خوب میشه...به نظر من از مورینیو بهتره

MH_SANIANI
20-05-2009, 22:35
در اینکه بی خیال بول هست ما حالا اطلاعات دقیقی در دسترس نداریم:31::31:
بیخیال پول نیست...
بلده چه جوری از طریق تبلیغات از بازیکن پول بکشه بیرون...!

Retired User
20-05-2009, 22:38
ظاهراً بعد از اینکه " آرسن ونگر " اعلام کرد قصد ماندن در آرسنال را دارد، " فلورنتینو پرز " می‏خواهد " خوزه مورینیو " را به سانتیاگو برنابئو بیاورد.

" آرسن ونگر " هفته پیش با اعلام اینکه « پروژه پرز برای هر مربی‏ای جذاب خواهد بود. » رسماً به " پرز " چران سبز نشان داد اما بعد از مذاکره با مدیران آرسنال اطمینان داد که آینده‏اش در لندن و ورزشگاه امارات رقم خواهد خورد.

این اتفاق سبب شد تا " پرز " برای پیروزی در انتخاب ریاست باشگاه رئال مادرید، به دنبال مربی دیگری باشد و به گزارش Antena3 Television این مرد، کسی نیست جز " خوزه مورینیو ".

سرمربی اینتر قطعاً یکی از بهترین مربیان اروپا است که هفته گذشته با این باشگاه ایتالیایی اسکودتو را فتح کرد. او همچنین در پرتغال و انگلیس هم با تیم‏های پورتو و چلسی موفق بوده و حتی در گذشته اعلام کرده دوست دارد روزی در اسپانیا مربیگری کند.

اگرچه او اخیراً اعلام کرده هیچ عجله‏ای برای مربیگری در لالیگا ندارد اما این یک فرصت استثنایی است تا مثل زمان حضورش در چلسی برای خرید بازیکنان به راحتی پول خرج کند.

" پیپی استرادا " نویسنده روزنامه مارکا حتی قبل از مطرح شدن نام " مورینیو " از زبان " پرز " نیز در مورد احتمال مربیگری او در رئال مادرید نوشته بود.

Retired User
20-05-2009, 22:39
کاسیاس در دهمین سال حضورش در رئال مادرید بیست و هشت ساله شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3%ADo_volver_a_conquistar_Europa%22.jpg&blobkey=id&blobtable=MungoBlobs&blobwhere=1202882811782&ssbinary=true

کلوپ هواداران رئال مادرید در ایران: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ایکر کاسیاس فرناندز بیست و هشت ساله در شهر موستولاس متولد شده است.زندگی او فراز و نشیب های بسیاری داشته است.او در زندگی اش فداکاری های بسیاری کرده است که اکنون به این جایگاه دست پیدا کرده است.رویاهای کاسیاس با اولین بازی او در سال 1990 و در آکامی به حقیقت پیوسته اند،و حالا او به اینکه توانسته بهترین دروازبان دنیا باشد افتخار می کند.یک دروازبان سخت کوش و موفق که سالهای بسیاری را برای پیشرفت در پیش روی خود دارد.
ارتباط ایکر کاسیاس و رئال مادرید به سال 1990 باز میگردد،در آن سال او برای موفقیت بسیار سخت تلاش کرد و توانست در فصل 1999/00 جیگاهی در تیم بزرگسالان برای خود کسب کند.
دو فصی قبل از این اتفاق او توسط جاپ هینکس برای بازی در تیم روزنبرگ دعوت شده بود اما او کار خود را در رئال مادرید سی ادامه داد تا توانست به تیم کاستیا ملحق شود.در سال 1996 او توانست به همراه تیم ملی زیر پانزده سال قهرمان جام ملت های اروپا شود.دو سال بعد او همین عنوان را با تیم ملی زیر هفده سال با گرفتن یک پنالتی به دست آورد،و در سال 1999 او با تیم زیر نوزده سال با مدالی طلا بر گردنش عنوان قهرمانی جام ملت های اروپا را کسب کرد.در همان سال او به عنوان بهترین دروازبان زیر بیست و یک سال انتخاب شد.
در فصل 1999/00 هیچ کس توانایی مقابله با کاسیاس را نداشت و حالا او در سن بیست و هشت سلگی او یک دروازبان کارکشته و یکی از کاپیتان های تیم است.و به او لقب یکی از قهرمانان گلاسکو را داده اند.و این به خاطر حضور او در نیمه ی دوم بازی فینال لیگ قهرمانان سال 2002 به خاطر مصدومیت سزار است.او توانست در آن بازی سه مهار ارزشمند را انجام دهد.چند روز بعد او به تیم ملی فرا خوانده شد و توانست تا خود را به کانیزارس دروازبان اول تیم تحمیل کند و در جام جهانی سال 2002 به عنوان دروازبان اول حضور داشته باشد و به خوبی بدرخشد.
تیز هوشی،سرعت،ذکاوت و غیر قابل شکست.کاسیاس هم اکنون در تلاش است تا جایگاهش را همچنان به عنوان بهترین دروازبان جهان حفظ کند.

تولدت مبارک ایکر!

MH_SANIANI
20-05-2009, 23:28
من با مورینیو موافقم....
تیم بزرگ مربی شاخ میخواد...!

D o l f i n
21-05-2009, 00:10
منم بیشتر با ونگر حال میکنم تا مورینیو بنظرم ونگر بهتر میتونه با رئال موفق باشه مربی سازش پذیری هست در صورتی که مورینیو اینطوری نیست

21-05-2009, 00:48
ونگر و مورینهو گزینه های خیلی خوبی هستند ولی گاس هیدینک بهتره چون امسال با اومدن به تیم چلسی و سر و سامان دادن به این تیم نشون داد که میتونه با هر تیمی از هر کشوری خیلی سریع سازگاری پیدا کنه
تو رو خدا نگاه کنید ببینید چلسی ای که با اسکولاری امسال از لیورپول رفت و برگشت شکست خورد(مثل تیم خودمون رئال)با گاس هیدینک چطوری تونست لیورپول رو حذف کنه و از طرفی چطور تونست در برابر تیمی که به ما شش گل زده بود به شکلی مقتدرانه بازی کنه و سر انجام با نامردی حذف بشه- کار این سر مربی واقعا ستودنیه ( البته من شنیدم خیلی وقت پیشا سرمربی رئال هم بوده ولی اگر اون موقع نا موفق هم بوده شاید به خاطر بی تجربه گیش بوده الان که خیلی کارش درسته)

خوب حالا اینو مقایسه کنید با ونگر که فقط چند سال در آرسنال موفق بوده یا مورینهو یی که تیمی رو قهرمان کرد که سالهای پیش هم در ایتالیا قهرمان میشد (البته تو چلسی اینطوری نبود:27:) ولی اگه مورینهو خیلی قویه پس چرا با وجود بازیکنانی همچون زلاتان و...در تیمش از منچستر کم آورد(ولی هیدینک باچلسی در برابر بارسا خیلی بهتر بود)

بازم در مورد سرمربی های دیگه نظر بدید(فقط بحث رو این چند تا سر مربی نباشه!)

SAMCRO
21-05-2009, 01:04
گاس هیدینک که خودش رو کشت یه جند روز رفت چلسی ! اونم تازه موقتی و در حالی که با ابراهیموویچ دوس بود ! غیر ممکنه بیاد رئال یا حتی جای دیگه !!
ولی مورینیو عالیه !! خیلی دوسش دارم !! توبه !! همینه ! از ونگر خیلی بیشتر حالیشه !

تولد کاسیاس هم مبارک باشه !!

malkemid
21-05-2009, 02:09
ونگر و مورینهو گزینه های خیلی خوبی هستند ولی گاس هیدینک بهتره چون امسال با اومدن به تیم چلسی و سر و سامان دادن به این تیم نشون داد که میتونه با هر تیمی از هر کشوری خیلی سریع سازگاری پیدا کنه
تو رو خدا نگاه کنید ببینید چلسی ای که با اسکولاری امسال از لیورپول رفت و برگشت شکست خورد(مثل تیم خودمون رئال)با گاس هیدینک چطوری تونست لیورپول رو حذف کنه و از طرفی چطور تونست در برابر تیمی که به ما شش گل زده بود به شکلی مقتدرانه بازی کنه و سر انجام با نامردی حذف بشه- کار این سر مربی واقعا ستودنیه ( البته من شنیدم خیلی وقت پیشا سرمربی رئال هم بوده ولی اگر اون موقع نا موفق هم بوده شاید به خاطر بی تجربه گیش بوده الان که خیلی کارش درسته)

خوب حالا اینو مقایسه کنید با ونگر که فقط چند سال در آرسنال موفق بوده یا مورینهو یی که تیمی رو قهرمان کرد که سالهای پیش هم در ایتالیا قهرمان میشد (البته تو چلسی اینطوری نبود:27:) ولی اگه مورینهو خیلی قویه پس چرا با وجود بازیکنانی همچون زلاتان و...در تیمش از منچستر کم آورد(ولی هیدینک باچلسی در برابر بارسا خیلی بهتر بود)

موافقم...هیدینک رو خیلی قبول دارم.کی فکر می کرد تیمی مثل روسیه بتونه تو یورو هلند رو که به فرانسه و ایتالیا 3 تا زده بود حذف کنه؟
به نظر من هیدینک و کاپلو بهترین ها هستن.

kasra_khan2003
21-05-2009, 11:09

هیدینگ علاقه ای به تیم های باشگاهی نداده! اگه بخواد جائی بمونه، همون چلسی میمونه...

ali_ranger22
21-05-2009, 11:22
هیدینگ اصلا با روسیه قرارداد داره !

Retired User
21-05-2009, 11:26
هيدينگ چيه حداقل يكي رو بگين كه بتونه بياد
پس منم ميگم كاپلو يا فرگوسن
خب معلومه اينا نميتونن بيان

فقط مورينيو

Adolf_0
21-05-2009, 15:26
فقط مورينيو

مورینیو توی این چند سال چیکار کرده ؟؟؟
چلسی رو با اون همه بازیکن باهاش چندتا مقام گرفت ؟
اینتر هم 2-3 سال قهرمان شده بود امسال هم با بهترین بازیکنای لیگ ایتالیا شاهکار نکرده که قهرمان شده.

SAMCRO
21-05-2009, 17:06
اینتر هم 2-3 سال قهرمان شده بود امسال هم با بهترین بازیکنای لیگ ایتالیا شاهکار نکرده که قهرمان شده.
نه این جوری نگاه نکن ! 2 بار بشت سر هم قهرمان انگلیس شدن ( درست گفتم آیا ؟؟ : دی ) اون منچستر تا وقتی مورینیو بود هیچ کاری نتونست بکنه ! ولی وقتی رفت بعد از اون اسکولاری اومد ! اسکولاری رو که همه می شناسیم و قدرتش رو می دونیم چه قدره ! ولی اون کاری که مورینیو می کرد رو نتونست ادامه بده ! مورینیو تاکتیک های زیادی رو به خوبی اجرا می کنه ! توی ایتالیا هم که اوول شده ! فقط بد شانسی اوورد به منچستر خورد ! منچستری که ارستال رو ترکوند ! ( و همین طور ارسن ونگر رو ) و قدرت اینتر اصلا قابل مقایسه با منچستر نیست ! بس مربی هر چه قدر هم بزرگ باشه نمی تونست جلوی منچستر با روحیه بگیره !

Ahmad-Ra
21-05-2009, 18:48
سلام دوستان گلم... یه مدت نبودم... خب میاتوویچ رفت خب شد. خودش میدونست پرز بیاد پرتش میکنه بیرون خودش رفت دیگه :دی

B L A S T E R
21-05-2009, 19:51

جالبه:31:
مورینیو هم در کل ادم جال و دوست داشتنیه:31:

kasra_khan2003
21-05-2009, 20:24

نه این جوری نگاه نکن ! 2 بار بشت سر هم قهرمان انگلیس شدن ( درست گفتم آیا ؟؟ : دی ) اون منچستر تا وقتی مورینیو بود هیچ کاری نتونست بکنه ! ولی وقتی رفت بعد از اون اسکولاری اومد ! اسکولاری رو که همه می شناسیم و قدرتش رو می دونیم چه قدره ! ولی اون کاری که مورینیو می کرد رو نتونست ادامه بده ! مورینیو تاکتیک های زیادی رو به خوبی اجرا می کنه ! توی ایتالیا هم که اوول شده ! فقط بد شانسی اوورد به منچستر خورد ! منچستری که ارستال رو ترکوند ! ( و همین طور ارسن ونگر رو ) و قدرت اینتر اصلا قابل مقایسه با منچستر نیست ! بس مربی هر چه قدر هم بزرگ باشه نمی تونست جلوی منچستر با روحیه بگیره !

در تکمیل جوابت:

مورینیو همیشه تو قهرمانان اروپا حضور داشت! شاخ هم بود

اکثرا با بد شانسی و داوری حذف میشدن! اصلا انگار چلسی نفرین شده هست!

یه بار اومد لیگ ایتالیا، قهرمان شد.

تازه، شما بازیکنای اینتر رو بزار جلو منچستر: رونی، رونالدو، توز، اسکلز، گیگز، فردیناند. همه جای زمین بهترین ها رو داره.

تیمی که بهترین بازیکن اروپا رو داره، بازی برگشت هم تو زمین خودش هست، معلومه شانس بیشتری داره...

تازه همه چی فوتبال به مربی و بازیکن نیست! خیلی چیزهای دیگه که کلا میشه ازش به عنوان شانس نام برد دخیله که این خودش جزء زیبایی های فوتبال هست...

kasra_khan2003
21-05-2009, 20:33
رئیس باشگاه اینتر در صحبتهایی اعلام کرده که آقای خاص خاطرنشان کرده که به هدف پیوستن به رئال این تیم را ترک نخواهد کرد.

سایت گل: روز گذشته مطبوعات اسپانیایی در گزارشهایی منتشر کردند که ژوزه مورینیو یکی از گزینه های مطرح برای جانشینی خوان ده راموس می باشد ولی ماسیمو موراتی، رئیس باشگاه اینتر، بلافاصله پس از انتشار این خبر، آن را تکذیب کرده است. فلورنتینو پرس، این مربی پرتغالی را به عنوان یکی از گزینه های مربی گری باشگاه برنابئو در نظر دارد.

ماسیمو موراتی، رئیس باشگاه نرآتزوری بلافاصه پس از انتشار این خبر، جلسه ای با مورینیو در دفتر مرکزی باشگاه برگزار کرد. و پس از آن گفت:« شایعاتی که در تیم مادریدی منتشر می شود، به سرعت به گوش ما می رسد.ولی مربی ما در صحبتهایی خاطرنشان کرده که نمی خواهد شهر میلان را ترک کند.و بار دیگر شما هم می توانید از خودش سوال کنید.»

موراتی در ادامه در مورد اخراج روبرتو موراتی در تابستان گذشته، و آمدن مربی سابق چلسی به این تیم،در پاسخ به سوالی در مورد اینکه ممکن است مانچی بازگردد، به شوخی گفت:« آیا ما فقط با مانچینی قرار داد داشتیم؟ باید بپرسم»

kasra_khan2003
21-05-2009, 20:34
ستاره برزیل، پیغامی را برای تمام تیمهایی که خواهان جذب او هستند ارسال کرده و از آنجا که او تصمیم دارد در میلان باقی بماند، این پیغام، پیغامی ناامید کننده برای آنها خواهد بود.

سایت گل: کاکا،ستاره باشگاه میلان به رغم تمام شایعاتی که به گوش می رسد،در نظر ندارد تا تیم باشگاهی اش را ترک کند. این روزها تمام مطبوعات اسپانیایی از انتقال کاکابه رئال مادرید صحبت می کنند و روزنامه های AS و مارکا، در خبرهایشان حضور این ستاره برزیلی در برنابئو را یکی از وعده های تبلیغاتی فلورنتینو پرس بر می شمارند.ولی سران باشگاه ایتالیایی و مدیربرنامه های این بازیکن برزیلی ، این اخبار را شایعه می نامند.

البته پس از صحبتهای چهارشنبه شب سیلیو برلوسکونی در مورد احتمال به فروش رساندن این ستاره ارزشمند،نگرانی هایی ایجاد شد ولی خود کاکا درگفت و گو با کانال میلان اعلام کرد:« من به همه گفته ام که قصد ترک میلان را ندارم و از این تیم جدا نخواهم شد.» بسیاری افراد معتقدند که با انتخاب فلورنتینو پرس به سمت ریاست باشگاه مادریدی، کاکا نیز به رئال خواهد پیوست ولی این ستاره برزیلی با رد این شایعات ، خیال همه را راحت نموده است.

B L A S T E R
21-05-2009, 21:00
ای بابا ما هم که اصلا شانس نداریم!

shympw
21-05-2009, 21:04
ای بابا ما هم که اصلا شانس نداریم!

داره عشوه می آد !!! آخر نقل و انتقالات که تو تیمه ماست ! :21:

سیب زیمینی چند ؟! : دی

s-a-l-i-m
21-05-2009, 21:05
اگه گاس هیدینگ زودتر میومد اونوقت منچستر رو فر میداد.:27:
چون واقعا قوی هست این سرمربی....امکانش هست امسال روسیه بیاد واسه اول الی دومی چون جام اروپا رو که دیدید چیکار کرد.....واقعا ترکونده بود.

SAMCRO
21-05-2009, 21:25
موضوغ بین ونگر و مورینیوهه ! گاس هیدینک لوس بازی در میاره باشگاهی کار نمی کنه !

kasra_khan2003
21-05-2009, 21:40
موضوغ بین ونگر و مورینیوهه ! گاس هیدینک لوس بازی در میاره باشگاهی کار نمی کنه !

مورینیو تو مصابحه با SKy گفت احتمال حضورش در اینتر 99.9 درصد است و رفتن به رئال 0.01 درصد!

21-05-2009, 22:45
اه!!! یه حسی بهم میگه آخرشم هیچکدوم از این ستاره ها به رئال نمیان توی این خبرایی که دارید مینویسید این طور به نظر میرسه که هر باشگاهی تمایل شدید به نگه داشتن بازیکن یا سرمربی ستاره خودش هست

بابا آخه به کی بگم من همون رئال کهکشانی قبلیمو میخوام:19:

SAMCRO
21-05-2009, 22:51
مورینیو تو مصابحه SKy گفت احتمال حضورش در اینتر 99.9 درصد است و رفتن به رئال 0.01 درصد!
البته مگه ما خودمون ابنو معرفی نکردیم ؟؟؟ : دی

ali_ranger22
22-05-2009, 13:12
حس خوبی ندارم اصلا !!!!!!

resident_evil
22-05-2009, 13:35
حس خوبی ندارم اصلا !!!!!!

منم همین طور ! احساس میکنم فائوبرت فصل بعد ثابت بازی خواهد کرد !

MH_SANIANI
22-05-2009, 16:30
من احساس میکنم فائوبرت هم میفروشن بعد میبنن هیشکی نمیاد مجبور میشن با بهادر عبدی قرار داد ببندن..!

kasra_khan2003
22-05-2009, 17:00
به گزارش RmadridFC: مسئولان رئال مادرید قصد دارند مایکون را به سانتیگو برنابو بیاورند اما آنچلوتی او را در استمفورد بریج می خواهد...

به نوشته روزنامه گاتزتا دلوسپورت مسئولان اینتر قصد دارند مایکون را در لیست فروش خود قرار دهند و این موضوع باعث شده دو تیم چلسی و رئال برای جذب این بازیکن با هم رقابت کنند.مسئولان باشگاه اسپانیایی پیش از این نیز خواهان جذب مایکن بودند و سال گذشته برای جذب این بازیکن به اینتری ها پیشنهاد دادند که سران نراتزوری با این انتقال مخالفت کردند.

اما این بار رئالی ها قصد دارند رقم 25 میلیون یورویی درخواستی اینتر برای فروش این مدافع 27 ساله را بپردازند تا او را به سانتیگو برنابو ببرند.از طرف دیگر مایکن در لیست خرید های تابستانی کارلو آنچلوتی سرمربی فعلی میلان که به احتمال فراوان تابستان هدایت چلسی را بر عهده می گیرد قرار دارد.

مایکن تا به حال هیچ تمایلی نسبت به ترک اینتر از خود نشان نداده و حتی در فوریه گذشته قراردادش را با این تیم تا سال 2013 تمدید کرد.مایکن از ماه مارس تا به حال به دلیل مصدومیت از ناحیه کشاله ران حال برای اینتر به میدان نرفته است.

kasra_khan2003
22-05-2009, 17:01
به گزارش RmadridFC: ستاره پرتغالی باشگاه منچستریونایتد در صحبتهایی از رئال مادرید و بارسلونا می گوید.

کریستیانو رونالدو در صحبتهایی خاطرنشان کرده که رئال مادرید درفصل بعد تیم خارق العاده ای خواهد شد ولی واقعا برایش مهم نیست که دررختکن این تیم چه اتفاقاتی رخ می دهد.این در حالی است که در طول این مدت شایعاتی متعددی در رابطه با پیوستن این ستاره به رئال به گوش می رسید ولی کریس در گفت و گویی با Antena3 این موضوع را مورد بررسی قرار داده است:«مطمئنم که در صورت روی کار آمدن پرس،او تیمی خارق العاده خواهد ساخت و در حال حاضر من در منچسترهستم و برایم مهم نیست که دررئال چه می گذرد. تنها نکته مهم برای من آینده منچستر دررقابتهای فصل بعد است.»

او در ادامه با اشاره به اینکه ترجیح می دهد از شایعات فاصله بگیرد گفت:« در خانه ما روزنامه یافت نمی شود، یعنی ما روزنامه خریداری نمی کنیم ولی در اسپانیا شرایط سخت تر است، چرا که روزنامه ها تماما در مورد این مسائل صحبت می کنند.من ترجیح می دهم تا ازاین امور فاصله گرفته و با آرامش کارم را دنبال کرده و بهترین بازی هایم را به نمایش بگذارم.»

کریس در ادامه در مورد مصاف مهم منچستر یونایتد مقابل بارسلونا در فینال رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا گفت:«من کاملا برروی دیدار فینال تمرکز کرده است و اصلا نگران این نیستم که چه اتفاقاتی برای من ، هم تیمی هایم و مربی تیم رخ خواهد داد و اصلا نگران حال حاضر نیستم. این فینال، فینال رویایی هواداران است، چرا که همیشه دوست داشته اند این دو تیم را در فینال ببینند، دو تیمی که بهترین تیمهای اروپا هستند، نه فقط به این دلیل که در فینال حاضرند، بلکه به خاطر فوتبالی که دررقابتهای این فصل به نمایش گذاشتیم و جوایزی که کسب کرده ایم.بارسلونا تیم فوق العاده ای است که فوتبالی زیبا را به نمایش می گذارد ولی ما باید بدانیم که بارسا فقط مسی نیست و اتوئو که گلهای زیادی به ثمررسانده ، در کنار آنری ،چابی و اینیستا نیز در این تیم هستند و فقط نباید در مورد یک بازیکن خاص صحبت کرد.»

kasra_khan2003
22-05-2009, 17:05
سایت گل: الان خوندم که رئال مادرید رسما هرگونه تلاش برای جذب ستاره ی منچستر یونایتد را که طی چند ساعت گذشته در بسیاری از خبرگزاری ها درج شده را رد کرد. این باشگاه همچنین هر گونه پیش قرارداد بین رونالدو و رئال و حتی موکل وی را رد کرد. ضمن اینکه تایید کرد که فصل پیش تلاش بسیاری جهت جذب وی صورت گرفت اما باشگاه منچستر یونایتد بطور واضح این انتقال را رد کرد.

بهتر شد! خوشم نمیاد ازش!

ali_ranger22
22-05-2009, 17:21
حداقل امیدوارم ریبری و کاکا بیان !

B L A S T E R
22-05-2009, 18:15
بهتر شد! خوشم نمیاد ازش!
اره!!منم همینطور!

B L A S T E R
22-05-2009, 18:16
حداقل امیدوارم ریبری و کاکا بیان !
کاکا هم نمیاد!

resident_evil
22-05-2009, 18:19
من که میگم پاشیم بریم داوطلب شیم برا فصل بعد بازی کنیم !

Ahmad-Ra
22-05-2009, 18:22
بابا همیشه شایعه زیاده... به خدا زوده که الان چه امید وار شد چه نا امید!

این احمد هم که نیست اصلا ! :دی

SAMCRO
22-05-2009, 18:44
احمد غیبت کبری کرده !! : دی

kasra_khan2003
22-05-2009, 18:55
کاکا هم نمیاد!

نه، احتمالش هست بیاد. میلان وعضش خیلی خرابه!!!

من که میگم پاشیم بریم داوطلب شیم برا فصل بعد بازی کنیم !

من پایتم: دی

ما میریم تو قلب دفاع! شما ها کجا میرین؟

بابا همیشه شایعه زیاده... به خدا زوده که الان چه امید وار شد چه نا امید!

صد در صد! کلا نباید زیاد در باره ی بازیکنایی که میخوایم بحث راه بندازیم! باید یهو بریم سراغش و فیتیله پیچش کنیم!

اما چشمه همه، به نقل و انتقالات رئال مادرید هست! همیشه اینطوری بوده...

احمد غیبت کبری کرده !! : دی

امروز به من تو یاهو PM داد، اما نبودم...

عادتشه: دی اما بعد که اومد تنبیهش میکنیم! باید اینجا رو جارو بزنه!!!:31:

Ahmad-Ra
22-05-2009, 20:25

(الان بنمون میکنن )

ahmad08
22-05-2009, 20:55
چی پشت سر من غیبت میکنید
بابا من هستم همیشه هم انلاینم
میام اخبارو میخونم اگه مشکلی چیزی بود خودمو قاطی میکنم ولی خوب این چند روزه چندان خبر خوشحال کننده ای نبودش که پست بدم اما تاپیک رو به شدت دنبال میکنم .
حالا که اینطور شد منم یه خبر دیگه واستون میذارم:
خوان انیوا
یکی از سه گزینه برای ریاست باشگاه که رسما اعلام امادگی کرده بود 24 ساعت بعد از اعلان امادگیش کناره گیری خودشو از انتخابات ریاست باشگاه رئال اعلام کرد.
حال با توجه به این عمل احتمال پیروزی پرز کبیر بیش از پیش گشته گرچه پیشتر هم بیش بود.
در هر حال
از همین الان پیروزی پرز رو تبریک میگم.
اگر پرز هیچ کاری واس باشگاه نکنه و نتونه بازیگنهای خوبی بیاره لا اقلش کاری میکنه که باشگاه تو پول غرق شه.

resident_evil
22-05-2009, 21:24
احمد جان خودش تو پولاش غرق شه ! باشگاه بازیکن میخواد ! البته من که بعید میدونم اتفاق خاصی بیفته !
باید دعا کنیم که رتبه ی والنسیا بیاد پایین تو جدول تا حداقل ویا بیادش ! باید صبر کرد تا ببینیم چی میشه !

kasra_khan2003
23-05-2009, 18:25
رئال مادرید 80 میلیون یورو برای جذب کاکا پیشنهاد داد!

رسما یا غیر رسمیش رو دیگه نمیدونم. سایت گل نوشته...

مورینیو و وینگر هم طی صحبت هایی، بار دیگه بر عزم خودشون برای حضور در تیم حال حاضر خودشون تاکید کردن.

Diego
23-05-2009, 18:48
اگه بازیکن خوب جدید نتونن بخرن مجبوریم زیدان رو بفرستیم تو زمین!

ali_ranger22
23-05-2009, 19:59
ریبری رو فک کنم بتونن بگیرن

ali_ranger22
23-05-2009, 20:02
کاکا: به رئال نمی روم

ستاره برزیل، پیغامی را برای تمام تیمهایی که خواهان جذب او هستند ارسال کرده و از آنجا که او تصمیم دارد در میلان باقی بماند، این پیغام، پیغامی ناامید کننده برای آنها خواهد بود.

سایت گل: کاکا،ستاره باشگاه میلان به رغم تمام شایعاتی که به گوش می رسد،در نظر ندارد تا تیم باشگاهی اش را ترک کند. این روزها تمام مطبوعات اسپانیایی از انتقال کاکابه رئال مادرید صحبت می کنند و روزنامه های AS و مارکا، در خبرهایشان حضور این ستاره برزیلی در برنابئو را یکی از وعده های تبلیغاتی فلورنتینو پرس بر می شمارند.ولی سران باشگاه ایتالیایی و مدیربرنامه های این بازیکن برزیلی ، این اخبار را شایعه می نامند.

البته پس از صحبتهای چهارشنبه شب سیلیو برلوسکونی در مورد احتمال به فروش رساندن این ستاره ارزشمند،نگرانی هایی ایجاد شد ولی خود کاکا درگفت و گو با کانال میلان اعلام کرد:« من به همه گفته ام که قصد ترک میلان را ندارم و از این تیم جدا نخواهم شد.» بسیاری افراد معتقدند که با انتخاب فلورنتینو پرس به سمت ریاست باشگاه مادریدی، کاکا نیز به رئال خواهد پیوست ولی این ستاره برزیلی با رد این شایعات ، خیال همه را راحت نموده است.

اون احساسم دوباره شدید تر شد !

SAMCRO
23-05-2009, 20:17
دیگه بول فقط مهم نیس ! اون موقع رئال خیلی سطحش از نظر مالی از بقیه ی باشگاه ها بیشتر بود !

kasra_khan2003
23-05-2009, 21:22
هیگواین باز به تیم ملی دعوت نشد! بیچاره 20 تا گل زد واسه رئال تو این فصل

این مارادونا هم که گیر داده به دامادش! ( آگوئرو)

shympw
23-05-2009, 23:22
هر چی بیشتر عشوه بیاد معلوم میشه اون ور یه خبرایی هست ! : دی
این کاکا میاد رئال ! ببینین دیگه !
ریبری هم میاد !
اما رونالدو نه !

احمد جان شتر ها در فراق تو بی تابی می کنند ! : دی

Retired User
24-05-2009, 08:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: ستاره خط میانی باشگاه رئال مادرید بار دیگر توسط مربی اسپانیایی از لیست بازیکنان فراخوانده شده حذف شد.

خوان ده راموس، مربی رئال مادرید بار دیگر گوتی را از لیست بازیکنان فراخوانده رئال برای دیدار حساس فردا شب مقابل رئال مایورکا بیرون گذاشته است. گوتی به تازگی از مصدومیت رها شده و وب سایت رسمی باشگاه مادریدی اعلام کرده که این بازیکن بنا به تصمیم کادر فنی در لیست بازیکنان فراخوانده قرار نگرفته است.

هنوز مشخص نیست که آینده گوتی در تابستان امسال به چه ترتیب خواهد بود ولی این رفتار گویای آن است که گوتی شاید بازیهای آخرش در رختکن برنابئو را تجربه کرده است. این در حالی است که بسیاری معتقدند که او تابستان امسال مادرید را ترک کرده و برزیل مقصد احتمالی او خواهد بود.

در حالی که گوتی در خارج از ترکیب تیم مادریدی قرار دارد ، ولایوس، ستاره جوان تیم پایه ای باشگاه مادریدی، در لیست بازیکنان رئال قرار گرفته و ممکن است برای دقایقی هم که شده برای تیم مادریدی به میدان برود. در این میان گابریل هاینتزه، وزلی اسنایدر، فرناندو گاگو و میشل سالگادو همگی مصدوم هستند و نمی توانند برای رئال به میدان بروند.

لیست بازیکنان فراخوانده شده به ترکیب رئال برای دیدار مقابل مایورکا بدین ترتیب است: کاسیاس، دودک، سرخیو راموس ،کاناوارو، مارسلو، فائوبرت، تورس، ولایوس، لاسانا دیارا، روبن، درنته، پارخو، فان در فارت ، خاوی گارسیا، رائول، ساویولا ، هونتلار و ایگواین

Retired User
24-05-2009, 09:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: پس از آنکه تلاشهای پرس برای به خدمت گرفتن گزینه های اصلی اش برای مربی گری رئال، به یاس مبدل شد، مربی دانمارکی می تواند بهترین گزینه برای مربی گری تیم پرس باشد.

فلورنتینو پرس ، نامزد ریاست باشگاه مادریدی همچنان به دنبال مربی ایده آلی برای تیم رویایی اش می باشد و پس از پاسخ منفی ونگر به پیشنهاد او به سراغ مورینیو رفت ولی آقای خاص نیز ترجیح داده که در میلان بماند و آنچلوتی نیز که تنها به انگلیس می اندیشد.

پس از پاسخهای منفی پی در پی برای پرس، او گزینه دیگری را در ذهن دارد و این گزینه کسی نیست به جز میشل لادروپ دانمارکی. این مربی دانمارکی به نظر گزینه ایده آلی برای نشستن برروی نیمکت مربی گری ورزشگاه سانتیاگو برنابئو در فصل آینده می رسد.

پرونده کاری تهاجمی و حضور در ترکیب تیم رئال به عنوان بازیکن و اشتیاق و انگیزه های فراوانش برای بازگشت به روزهای اوج،او را مبدل به یکی از گزینه های ایده آل لیست پرس کرده است.

به علاوه از جمله نقطه ضعف های او می تواند به تجربه کم حضور برروی نیمکت تیمهای تراز اول اشاره کرد که ممکن است همان اتفاقی که در زمان مربی گری بیسنته دل بوسکه در دوران مدیریت فلورنتینو پرس درتیم مادریدی رخ داد، مجدا اتفاق بیفتد. ظاهرا پرس نخستین تماسهایش را با مربی دانمارکی برقرار کرده و لادروپ نیز از پروژه ای که به او پیشنهاد شده راضی و خوشنود به نظر می رسد.

Retired User
24-05-2009, 09:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: این طور به نظر می رسد که کاکا بار دیگر مورد توجه سران باشگاه اسپانیایی قرار گرفته ولی آینده او در هر صورت در دست سران میلان است.

باردیگر باشگاه میلان در ریسک از دست دادن کاکا قرار گرفته است ، چرا که سران باشگاه رئال اعلام کرده اند که آماده اند تا پیشنهادی 80 میلیون یورویی را برای جذب ستاره برزیلی به دفتر روسونری ارسال کنند.

بازگشت قریب الوقوع فلورنتینو پرس بر جایگاه مدیریتی باشگاه رئال، کار را برای سران روسونری برای حفظ ستاره خود سخت خواهد کرد چرا که سران باشگاه مادریدی آماده اند تا پیشنهادی 80 میلیون یورویی را برای جذب کاکا به دفتر میلان ارسال کنند که رقمی مشابه پیشنهاد فصل قبل منچسترسیتی است. البته کاکا و پدرش اعلام کرده اند که این ستاره برزیلی تمایل برای پیوستن به رئال ندارد ولی روزنامه کوریره دلوسپورت، نظردیگری دارد. طبق خبری که در این روزنامه ایتالیایی به چاپ رسیده،سران میلان، این پیشنهاد را قبول خواهد کرد چرا که سیلویو برلوسکونی تصمیم دارد تا با به فروش رساندن کاکا، وجه لازم برای انجام خریدهای تابستانی تیمش برای شرکت قدرتمندانه دررقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را به جیب بزند.

جمعه عصر کاکا اعلام کرد که می خواهد در سن سیرو بماند. او به اسکای سپورت ایتالیا گفت:« من در میلان می مانم. من تا سال 2013 با میلان قرارداد دارم و هیچ صحبت دیگری باقی نمی ماند.» البته در نهایت همه چیز به تصمیم سران میلان بسته است.اگر آنها این پیشنهاد را بپذیرند، ستاره شان را به تیم اسپانیایی واگذار کرده و می بایست کاکا را برای این انتقال متقاعد کنند. کاکا در دیدار فرداشب میلان مقابل رم در ترکیب اصلی روسونری قرار خواهد گرفت، چرا که میلان با پیروزی در این دیدار می تواند جایگاهش در رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا را مسجل کند.

ahmad08
24-05-2009, 11:47
هر چی بیشتر عشوه بیاد معلوم میشه اون ور یه خبرایی هست ! : دی
این کاکا میاد رئال ! ببینین دیگه !
ریبری هم میاد !
اما رونالدو نه !

احمد جان شتر ها در فراق تو بی تابی می کنند ! : دی

سلام امین عزیز چطوری خوبی؟
والا ما که هستیم شما نیستین دی:
اقا خبرهای خیلی خوبی امروز به گوش میرسد اینجا رو توجه کنید:
====================================
پرس به دنبال ستاره های والنسیا

سایت گل: به نظر می رسد که فلورنتینو پرس در نظر دارد که به سران والنسیا پیشنهاد دهد تا برای حل مشکلات اقتصادی شان، بازیکنان این تیم را خریداری کند. به نقل از گزارشی که در برنامه ای از کانال 4 پخش شد، پرس پیشنهادی 120 میلیون یورویی را برای خرید رائول آلبیول، خوان ماتا،داوید ویا و داوید سیلوا را به زودی به دفتر مستایا ارسال خواهد کرد.

به علاوه کهکشانی ها ممکن است دو بازیکنشان را به صورت قرضی و یک بازیکن دیگر را به صورت دائمی به این تیم واگذار کنند. والنسیا در حال حاضر با مشکلات اقتصادی فراوانی دست و پنجه نرم می کند و با شکست شنبه شب این تیم مقابل ویارئال شانس صعود آنها به رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان از بین رفت.

ویا نیز پیش از این از علاقه اش برای حضور دررقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا صحبت کرده بود و به طور یقین می بایست او را در آستانه جدایی از این تیم دانست. یکی از بازیکنان رئال که به طور قطع بخشی از این معامله خواهد بود ، آلوارو نگردو است سران باشگاه مادریدی این بازیکن را از آلمریا خریداری کنند و ممکن است به عنوان بخشی از این انتقال بزرگ، به والنسیا بفروشند.
-----------
چه ادمیه این پرز
خدا حفظش کنه من که عقلم سوت کشید مخ تجاری داره این کلا مخ داره .

SAMCRO
24-05-2009, 12:39
خوان ده راموس، مربی رئال مادرید بار دیگر گوتی را از لیست بازیکنان فراخوانده رئال برای دیدار حساس فردا شب مقابل رئال مایورکا بیرون گذاشته است. گوتی به تازگی از مصدومیت رها شده و وب سایت رسمی باشگاه مادریدی اعلام کرده که این بازیکن بنا به تصمیم کادر فنی در لیست بازیکنان فراخوانده قرار نگرفته است.

هنوز مشخص نیست که آینده گوتی در تابستان امسال به چه ترتیب خواهد بود ولی این رفتار گویای آن است که گوتی شاید بازیهای آخرش در رختکن برنابئو را تجربه کرده است. این در حالی است که بسیاری معتقدند که او تابستان امسال مادرید را ترک کرده و برزیل مقصد احتمالی او خواهد بود.

در حالی که گوتی در خارج از ترکیب تیم مادریدی قرار دارد ، ولایوس، ستاره جوان تیم پایه ای باشگاه مادریدی، در لیست بازیکنان رئال قرار گرفته و ممکن است برای دقایقی هم که شده برای تیم مادریدی به میدان برود. در این میان گابریل هاینتزه، وزلی اسنایدر، فرناندو گاگو و میشل سالگادو همگی مصدوم هستند و نمی توانند برای رئال به میدان بروند.

لیست بازیکنان فراخوانده شده به ترکیب رئال برای دیدار مقابل مایورکا بدین ترتیب است: کاسیاس، دودک، سرخیو راموس ،کاناوارو، مارسلو، فائوبرت، تورس، ولایوس، لاسانا دیارا، روبن، درنته، پارخو، فان در فارت ، خاوی گارسیا، رائول، ساویولا ، هونتلار و ایگواین
چرا حساسه ؟؟؟

Ahmad-Ra
24-05-2009, 12:44
چون رئال قدرت قبل رو نداره شاید از اینم بخوره :دی

Retired User
24-05-2009, 13:26
چون رئال قدرت قبل رو نداره شاید از اینم بخوره :دی
:27: تيكه جالبي بود
هر چند اين طور حرف زدن زياد جالب نيست

Retired User
24-05-2009, 16:33
«سينيور پرز» با دست پر مى آيد.
ليستى پر از مربيان نامدار

پس از ماه ها گمانه زنى، تبليغات جمعى و وعده هاى سرخرمن سرانجام فلورنتينو پرز كانديداتورى خود را براى رياست رئال مادريد اعلام كرد. او مرد قدرتمندى است و نياز به پول ندارد. از طرفى هتل رتيز، او را به اندازه كافى در مادريد و سراسر اسپانيا مشهور كرده است. اين اتفاق خيلى سمبليك و ساده به وقوع پيوست، سينيور پرز در لابى هتل خود ايستاده بود و پشت سر او تابلوى بزرگى با عنوان « فلورنتينو پرز ۲۰۰۹» خودنمايى مى كرد و در كنار آن عكس غول آسايى از سانتياگو برنابئو ديده مى شد. جداى از تمام توانايى هاى پرز در اداره رئال مادريد او توانايى هاى مالى زيادى نيز در مواجهه با خريدهاى باشگاه دارد. او مى تواند قوهاى سپيد را بار ديگر به تيمى رقابت جو و قدرتمند تبديل كند تا خاطره فصل نااميدكننده اى را كه از سرگذراندند از اذهان پاك شود. در همين راستا يكى از مهمترين كارهايى كه يك رئيس بايد براى دوباره سازى باشگاهش انجام دهد انتخاب يك مربى است كه بتواند از پس انتظارات باشگاه و هواداران بر بيايد. وقتى از او درباره برنامه هايش در انتخاب مربى جديد سؤال كردند پرز پاسخ داد: «من رابطه نزديكى با آدريانو گاليانى دارم، او هروقت به اسپانيا مى آيد با من تماس مى گيرد و من هم در سفرهايم به ايتاليا او را بى خبر نمى گذارم. ما معمولاً از فوتبال حرف مى زنيم و درحال حاضر منتظر نتايج انتخابات هستيم.» از گفته هاى او چنين برداشت مى شد كه احتمالاً در صورت به قدرت رسيدن او، كارلوآنچلوتى مربى رئال مادريد خواهد شد. كه به معناى بركنارى خوآنده راموس با وجود عملكرد درخشانش در نيمه دوم فصل است. در حالى كه بسيارى از هواداران رئال مادريد دوروبر پرز گرفته اند و بر اين باورند كه آمدن او مساوى است با پايان اشتباهات در رئال مادريد، براى تعدادى ديگر تعويض خوآنده راموس توسط پرز اولين قدم اشتباه آقاى رئيس خواهد بود. پرز از آن رئيس هايى است كه بنا دارد هر ۳ ماه يك بار مربى عوض كند. اين موضوع باورپذير است چرا كه همه ديديم در اجراى پروژه كهكشانى هايش چقدر جاى ثبات در تيم خالى بود. و همان موقع نشان داد كه عملى نيست چرا كه طى اجراى اين پروژه تاريخ رئال مادريد طولانى ترين دوران بدون جام خود را تجربه كرد. با اين حال، گرچه خوآنده راموس اوضاع قوهاى سپيد را به بهترين وجه ممكن سروسامان داده است اما معلوم نيست او را ببينيم. ضعف تيم در انجام بازى تهاجمى خشم مادريديست هاى زيادى را برانگيخته، چرا كه بارسلونا اين فصل لاليگا را با گل هاى فوق العاده و مهاجمان درخشانشان تحت تأثير قرار داده است. بنابراين خيلى ها بر اين باورند كه يك مربى با تاكتيك تهاجمى نياز اصلى قوهاى سپيد است اما كمتر مربى پيدا مى شود كه كشتى شكسته اى چون رئال مادريد را در ميانه فصل در اختيار بگيرد و آن را طورى كه راموس توانست سروسامان دهد.
او هيچ گاه عذر و بهانه اى براى ناكامى هايش نتراشيد در حالى كه با تعداد مصدومين و بازيكنان بى تجربه اى كه او داشت هركسى مى توانست آنها را دلايل عدم موفقيت هاى تيمش بنامد. او هميشه مانند يك حرفه اى واقعى تاكتيك هاى تيمى اش را به نقد كشيده و سعى مى كند استانداردهاى رئال مادريد را تا حد ممكن بالا ببرد. حتى قبل از ال كلاسيكو تيم تا حد بسيار زيادى پيشرفت كرده بود و هواداران به قهرمانى رئال مادريد اميدوار شده بودند. به هرحال همه مى دانند كه در باشگاهى چون رئال مادريد، خط دفاعى محكم، روحيه رقابت جويى، و نتيجه گيرى مناسب كافى نيست. شايد ناديده گرفتن چنين استانداردهايى غيرمنصفانه باشد اما رئال مادريد چنين تيمى است. تيمى كه با يك شمشير ۲ دم سروكار دارد. آنها به چنين استانداردهايى نياز دارند اما آنها را به خاطر تفكرات سنتى رشد كرده در جاى جاى برنابئو ناديده مى گيرند يا در بهترين حالت ممكن آنها را كوچك مى شمارند. بنابر آنچه كه تاكنون گفته شد، حضور سينيور پرز در رئال مادريد حتمى تر از هميشه طى اين چند ماه خواهد بود و شك نكنيد كه تيم پايتخت اسپانيا پذيرايى كارلو آنچلوتى خواهد بود اما واقعاً چرا يك ايتاليايى نظر او را جلب كرده است؟ با وجود مربيان با پرستيژى چون آرسن ونگر و خوزه مورينيو چرا سينيور پرز به مربى ميلان براى شروع پروژه جديدش علاقه مند است؟ درحالى كه خوآنده راموس با سوابق درخشانش تحسين همه را برانگيخته دن كارلو نيز قهرمانى ليگ قهرمانان را در كارنامه دارد. و احتمالاً همين موضوع انگيزه پرز را براى شروع همكارى با او بالا مى برد. در ميان كانديداهاى احتمالى مربيگرى ليست پرز كه مهمترين هاى آنها ونگر، مورينيو، آنچلوتى و حتى راموس، اين مربى ميلان بود كه به همراه مورينيو قهرمانى ليگ قهرمانان را به دست آورده است. و آنچلوتى ۲ بار اين جام را بالاى سر برده است. بنابراين توجه پرز را بيش از حد به خود جلب كرده است. آنچلوتى فقط يك قهرمانى در سرى A را به دست آورده است و بايد كارنامه اش را در رقابت هاى داخلى نيز تقويت كند. به هرحال مادريديست ها ريسك حضور او بر نيمكت مربيگرى تيم محبوبشان را مى پذيرند. و شايد نام خوآنده راموس سريع تر از آنچه كه هركس تصور مى كرد از اذهان پاك خواهد شد.

منبع : روزنامه ابرار ورزشی

kasra_khan2003
24-05-2009, 23:24
خوب میبینم که دیگه کسی به بازی های تیم اهمیت نمیده!

الان بازی 1-1 هست. نیمه اول تموم شده.

گل رو هیگواین زده. هانتلار و رائول هم تو بازی هستن.

Majid393
24-05-2009, 23:30
خوب میبینم که دیگه کسی به بازی های تیم اهمیت نمیده!

الان بازی 1-1 هست. نیمه اول تموم شده.

گل رو هیگواین زده. هانتلار و رائول هم تو بازی هستن.

چرا بابا ... اهمیت میدیم ..... :دي
من داشتم می اومدم تو تاپیک تا نتیجه ی نیمه اول رو بگم که دیدم شما زحمتشو کشیدی .

ضمنا" فان در فارت هم کارت زرد گرفته .

24-05-2009, 23:50
خوب نمیدونم تبریک بگم یا تسلیت ولی تا حدود دقیقه ی 60 دو بر یک عقبیم

25-05-2009, 00:01
خوب حالا مطمئنم که باید تبریک بگم:18:
دقیقه ی71 گل سوم رو هم خوردیم تا الان تعداد گلهای خوردمون شده 50

Majid393
25-05-2009, 00:04
خوب نمیدونم تبریک بگم یا تسلیت ولی تا حدود دقیقه ی 60 دو بر یک عقبیم

خوب حالا مطمئنم که باید تبریک بگم:18:
دقیقه ی71 گل سوم رو هم خوردیم تا الان تعداد گلهای خوردمون شده 50

بله .... الان دقیقه 76 هست .... 3-1 عقب هستیم ..... :41:

درنته و گارسیا هم اومدن تو بازی :2:

25-05-2009, 00:18
بله .... الان دقیقه 76 هست .... 3-1 عقب هستیم ..... :41:

درنته و گارسیا هم اومدن تو بازی :2:

جفتشون بازیکنهای بی خودی هستن

خدا وکیلی چند فصل بود که تعداد گلهای خوردمون به زور به 40 می رسید

احتمالا چند تا هم از اوساسونا میخوریم و باعث سقوط نکردن این تیم میشیم

پس این حیف نونا تو زمین دارن چه غلطی می کنن

راستی چند تا تماشاگر تو ورزشگاهه؟شنیدم تماشاگرها ورود به ورزشگاه رو تحریم کردن

25-05-2009, 00:56
طبق روند نزولی که داشتیم هفته بعد باید سه بر صفر ببازیم

اینقدر دیگه عصبانیم که دوست دارم به جز کاسیاس-روبن-هیگوئین-رائول -راموس وچند تا مثل اینا تمام بازیکنا رو بندازیم بیرون

میگم چطوره یک میلیارد یورو به بارسا بدیم و ترکیب اصلیشو بخریم(به جز والدز) یعنی تقریبا هر بازیکن صد ملیون یورو خریده بشه(شوخی میکنم:31: -خیلی عصبانیم دارم هذیون میگم:19:)

فقط باید به فکر خرید بازیکن باشیم
فرض کنید سال دیگه فینال جام قهرمانان اروپا بین رئال و بارسا باشه اون وقت رئال دوباره به بارسا (مثلا همین شش بر دو) ببازه....بر علاوه ی اینکه تحقیر میشیم باید تازه تو زمین خودمون یه جام هم به بارسلونا بدیم:2:
خدا کنه اگه قرار این اتفاق در آینده بیفته ما سال بعد هم به یه تیمی مثل لیور پول 5بر0 ببازیم(خلاصه حذف بشیم) تا توی فینال نباشیم و له نشیم:13:
یعنی میشه سال دیگه سه تا جام رو فتح کنیم؟

خیل خوب بسه دیگه به اندازه کافی هم خودم و هم شما رو مایوس کردم
الانه که دیگه برم توی بازی فیفا09 با رئال شش تا گل به بارسا بزنم(تازه رو درجه ی سخت)
دوستتون دارم فعلا خدا نگهدار:11:

Mokafating
25-05-2009, 01:08
طبق روند نزولی که داشتیم هفته بعد باید سه بر صفر ببازیم

اینقدر دیگه عصبانیم که دوست دارم به جز کاسیاس-روبن-هیگوئین-رائول -راموس وچند تا مثل اینا تمام بازیکنا رو بندازیم بیرون

میگم چطوره یک میلیارد یورو به بارسا بدیم و ترکیب اصلیشو بخریم(به جز والدز) یعنی تقریبا هر بازیکن صد ملیون یورو خریده بشه(شوخی میکنم:31: -خیلی عصبانیم دارم هذیون میگم:19:)

فقط باید به فکر خرید بازیکن باشیم
فرض کنید سال دیگه فینال جام قهرمانان اروپا بین رئال و بارسا باشه اون وقت رئال دوباره به بارسا (مثلا همین شش بر دو) ببازه....بر علاوه ی اینکه تحقیر میشیم باید تازه تو زمین خودمون یه جام هم به بارسلونا بدیم:2:
خدا کنه اگه قرار این اتفاق در آینده بیفته ما سال بعد هم به یه تیمی مثل لیور پول 5بر0 ببازیم(خلاصه حذف بشیم) تا توی فینال نباشیم و له نشیم:13:
یعنی میشه سال دیگه سه تا جام رو فتح کنیم؟

خیل خوب بسه دیگه به اندازه کافی هم خودم و هم شما رو مایوس کردم
الانه که دیگه برم توی بازی فیفا09 با رئال شش تا گل به بارسا بزنم(تازه رو درجه ی سخت)
دوستتون دارم فعلا خدا نگهدار:11:

دوست عزیز اینجا تاپیک رئال مادریده :20: حالت خوش نیست نظر نده :27:

shympw
25-05-2009, 01:44
خاک بر سر این بازیکن ها !
من بودم خیلی ها رو با لگد از تیم بیرون می انداختم ! حیف نون ها !

resident_evil
25-05-2009, 01:50
تازه 1 هفته دیگه هم مونده ! ای بابا !

B L A S T E R
25-05-2009, 08:46
چه وضعشه بابا . . . تیم ملی ایران ازینا بهتر بازی میکنه!

kasra_khan2003
25-05-2009, 09:22
چهار باخت پیاپی!

یکی نیست به اینا کمی روحیه بده؟ دیگه برا چی میرن تو زمین آخه؟!

M A X I M U M
25-05-2009, 09:50
سلام دوستان
چند وقتي مشكلاتي داشتم كه باعث شد نتونم سر بزنم
بابت اين غيبت چند روزه معذرت ميخوام
از اين به بعد سعي مي كنم فعال باشم
بيشتر از قبل
راستي اين پيروزي هاي قدرتمندانه بازيكنان فوق كهكشاني رئال مادريد رو تبريك ميگم :دي

MORINIO
25-05-2009, 10:55
تیم بعد از بازی با بارسلون به معنای واقعی کلمه نابود شد!

با این حال امیدوارم اوساسونا رو ببریم برن دسته دو : دی اونوقت قیافه نکونام دیدنی میشه!:27: