PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه رئال مادريد: Real Madrid C.F. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47

Retired User
30-01-2009, 15:23
.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RMadridFC :در عملی عجیب ، کریستف متذلدر ،مدافع رئال در مورد رونالدو ، ستاره ی منچستر حرف های حاشیه سازی زده است .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این بازیکن آلمانی در مورد قیمت او که به اصطلاح ، بازیکن ویژه ای است ، و 100 میلیون یورو است به بحث پرداخت او با لفظی تند گفت :

آنها بازیکنان ویژه ای هستند . بازیکنان هستند که در تیم اختلاف ایجاد میکنند . اما هم اکنون ما در شرایط زمانی به سر میبریم که در بحران مالی هستیم . شما ( خطاب به مسئولان باشگاه ) نباید بگویید که او 100 میلیون یورو می ارزد . این حرف ، حرف عجیبی است .

Retired User
30-01-2009, 15:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RMadridFC : باشگاه رئال مادرید و مخصوصا خوانده راموس بر به قرض گرفتن ابراهیم یاتارا پا فشاری میکند و معتقد است که گزینه ی خوبی برای پر کردن جای خالی در رئال است .

رئال مادرید به طور رسمی و جدی به دنبال جذب بازیکن گینه ایی باشگاه تراپزونس بورگ ترکیه است و معتقد است که خرید این بازیکن به طور قرضی ، خرید خوبی خواهد بود .

لوس مرنگوس هم اکنون به دنبال بازیکنی است که بتواند از بعضی لغزش های رئال جلوگیری کند ولی آنها هم اکنون به دنبال آن هستند که بتوانند این جای خالی در تیم را با قرض گرفتن این بازیکن گینه ایی تا حدودی پر کند .

این در حالی است که به گزارش مارکا رئال با این بازیکن 28 ساله به طور رسمی در حال مذاکره است بطوری که تا آخر همین هفته بستن قرار داد با او به اتمام میرسد و وی در تابستان به ترکیب تیم میاید .

اینکار رئال در نوبه ی خود ، یعنی خرید چنین بازیکنی در این سطح ، کار بسیار عجیبی بود بطوری که بسیاری از اسپانیایی ها خشمشان برآمده است .

Retired User
30-01-2009, 15:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RMadridFC : تیم رئال مادرید بعد از گرفتن عکس رسمی سال 09 - 2008 به تمرین در دی استفانو پرداخت .

تیم رئال مادرید بعد از گرفتن عکس رسمی سال 09 - 2008 به تمریناتش در استادیوم دی استفانو پرداخت . در این تمرینات گوتی ، نیستلروی و دودک به سالن برگشتند و به ریکاوری خود ادامه دادند . در این تمرینات گاگو نیز دوباره به تیم بازگشت .

در این تمرین بازیکنان بعد از آهسته دویدن و و تمرینات کششی به یک سری تمرینات تاکتیکی پرداختند و خود را برای بازی مقابل نومانسیا آماده کردند .

Alireza Taji
30-01-2009, 21:53
سلام بر رئالی ها...
یک سوال داشتم رئال مادرید شما در میانه ی فصل چه بازیکنانی را خریداری کرد و از چه تیمهایی خریداری کرد؟
تاجایی که پیگیرخبرهای تیمتون هستم هانتلار و دیارا(از چه باشگاهی؟) را خریدید غیر از اینها در این فصل کس دیگه ی خریدید؟
و باشگاه سابق تمام بازیکنانی که این فصل خریدی را اگه می دونید ممنون میشم بهم بگید. :11:

ahmad08
30-01-2009, 23:04
sلام بر همگی:
شرمنده اگه زیاد نمیام سرم کمی شلوغیده واس اونه؟
خوب بگید حالتون چطوریاس خوبه یا نه؟
ممد جون بابت اخبار ممنون و از دوست و همشهری خوبم آریاک هم ممنون و از دوستان دیگر که در تلاشن تا تاپیک فعال و پویا و فنی داشته باشیم.
خوب هنوز فرصت نقل و انتقالات مونده ولی من فکر میکنم نتونیم کس دیگه ای رو بگیریم.
بهتره رو کس دیگری حساب باز نشه و تمام توانمون رو از همین بچها بدونیم.

Alireza Taji
31-01-2009, 02:56
سلام علیرضا جان. تو فصل زمستان هانتلار رو از آژاکس و دیارا رو از پورثموس خریدیم. دنیل پارخو رو هم که به طور قرضی به کوییلز پارک رنجرز اسکاتلند رفته بود به تیم برگردوندیم. الان هم دنبال یه وینگر هستیم. اشلی یانگ از استون ویلا - آنتونیو والنسیا از ویگان - یاتارا از ترابوزان اسپور ترکیه و بارنتا از بایرلورکوزن گزینه های مد نظر هستن.

اول فصل هم فن در فارت رو از هامبورگ خریدیم و ژاوی گارسیا و روبن دلارد که به طور قرضی تو بیلبائو و ختافه بازی میکردن به تیم برگردوندیم
مرسی داش ممد اطلاعاتت خیلی بهم کمک کرد. :11:

ahmad08
31-01-2009, 20:37
ژولین فائوبرت به رئال مادرید پیوست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش rmadridfc: دو باشگاه رئال مادرید و وستهام یونایتد بر سر انتقال ژولین فائوبرت به باشگاه اسپانیایی به توافق رسیدند .

قرارداد این بازیکن به طور قرضی بوده و فقط تا پایان این فصل اعتبار خواهد داشت , وی برای پر کردن پست بال راست رئال مادرید به این تیم پیوسته است .

ژولین فائوبرت 25 ساله و اهل فرانسه می باشد , دوران بازیگری او در تیم کانس اغاز شد و 2 سال بعد به باشگاه بوردو پیوست تا اینکه در سال 2007 این بازیکن به لیگ برتر و تیم وستهام یونایتد منتقل شد .

این بازیکن فرانسوی در 96 بازی ای که برای بوردو به میدان رفت توانست 9 بار گلزنی کند و بعد از اینکه 21 بار برای تیم زیر 21 ساله های فرانسه توپ زد اولین بار در سال 2006 برای تیم ملی فرانسه به میدان رفت .

فائوبرت در ابتدا به عنوان یک مدافع راست بازی می کرد ولی به تدریج پست خود را تغییر داده و به عنوان بال راست بازی کرد یعنی درست جایی که رئال مدتهاست به دنبال پر کردن ان است .

ژولین اولین بازی خود برای تیم کانس را در فصل 2002 - 2001 یعنی زمانی که فقط 18 سال سن داشت برگزار کرد و سپس در سال 2004 هنگامی که دو تیم بوردو و گیروندینس خواهان وی بودند او تیم بوردو را برای مقصد بعدیش انتخاب کرد .

اولین بازی ملی وی در سال 2006 صورت پذیرفت جایی که تیم فرانسه توانست با یک گل تیم بوسنی و هرزگوئین را شکست دهد . یک سال بعد او به تیم لیگ برتری وستهام منتقل شد .

این بازیکن 25 ساله قدرت تنفس بالایی داشته و در تمام طول جریان بازی می دود و از دیگر توانایی های او می توان به قدرت دفاعیش اشاره کرد که با توجه به سابقه بازی کردن در پست دفاع راست می تواند کمک بزرگی برای تیمش در این زمینه باشد , او همچنین قدرت شوتزنی بالایی دارد .

ژولین فائوبرت , چهاردهمین بازیکن فرانسوی تاریخ باشگاه رئال مادرید به حساب می اید . پدرو پاراگس که در یک مقطع ریاست باشگاه نیز برعهده داشت اولین بازیکن فرانسوی تاریخ رئال مادرید محسوب می شود .

بعد از پاراگس دیگر بازیکنانی همچون نورمند , خوان , رنه پتیت , هون , لوسیانو , ریموند کوپا , مولر و کریستین کارمبئو از فرانسه به رئال مادرید امدند .

تمامی بازیکنانی که در فوق ذکر شدند تا قبل از اغاز دهه 90 در رئال مادرید بازی می کردند ولی در دهه 90 , اولین بازیکن فرانسوی که به مادرید امد نیکولاس انلکا بود که بعد از وی کلود ماکه له له و زین الدین زیدان نیز افتخار پوشیدن لباس رئال مادرید را بدست اوردند .

بعد از سال 2006 که با خداحافظی زیدان دیگر هیچ بازیکن فرانسوی در رئال مادرید حضور نداشت , امسال با امدن لاسانا دیارا و پولین فائوبرت بار دیگر حضور فرانسوی ها در این تیم اسپانیایی به چشم می اید .

به به
گل بود و به سبزه نیز آراسته شد .
نمیدونم این عتیقه ها رو از کجا کشفشون میکنن.
بذارید پرز برگرده نشون میده بازیکن خریدن یعنی چی.

Attractive_King
31-01-2009, 21:28
موزه ستارگان فوتبالي در برنابئو باز شده !!!

Ahmad-Ra
01-02-2009, 10:57
خداییش این چه وضعشه! هر الافی رو میارن تیم بزرگ رئال مادرید!

خداییش اسم رئال مقدسه جای هر کسی توش نیست!

Majid393
01-02-2009, 12:29
کسی نیست برد رو تبریک بگه ؟؟؟ :دی

من به همه تبریک میگم ........
فکر کنم رائول هم به رکورد دی استفانو رسید ..........

kasra_khan2003
01-02-2009, 13:08
من دیشب بازی رو دیدم، گل روبن خیلی زیبا بود!!!

دقیقا مثل حرکات مسی بود!

این برد شیرین رو هم تبریک میگم به همه

ali_ranger22
01-02-2009, 13:12
ای بابا من فک می کردم بازی امشبه ! :دي چی شد با کی بازی داشتیم چند چند شد ؟ کی گل زد و...... ! :دي

resident_evil
01-02-2009, 14:43
ای بابا من فک می کردم بازی امشبه ! :دي چی شد با کی بازی داشتیم چند چند شد ؟ کی گل زد و...... ! :دي

با numancia
2 - 0 برديم
رائول و روبن گل زدن ...

Retired User
01-02-2009, 15:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RMadridFC : آلفردو دی استفانو ، از رسیدن رائول به رکوردش در گلزنی خوشحال است و معتقد است که وی قادر به زدن 450 گل است .

رائول در بازی مقابل تیم نومانسیا از دوره رقابت های لالیگا توانست گل اول تیمش را به ثمر برساند و به رکورد آلفردو دی استفانو ، ستاره ی قدیم رئال برسد و این در حالی است که خود دی استفانو هم از این موفقیت رائل نیز خوشحال است .

او هم چنین معتقد است که رائول هنوز راه زیادی پیش رو دارد و برای بازنشستگی هنوز خیلی جوان است . دی استفانو در مصاحبه ایی با یکی از شبکه های اسپانیایی گفته که رائول میتواند 400 یا 450 گل بزند .

او همچنین ادامه داد :

" رائول هنوز جوان است و فقط 31 سال دارد . او در آینده میتواند به رکورد 450 گل هم دست یابد . "

خود رائول هم از این موفقیتش خوشحال است و معتقد است که گل زدنش بخاطر طرفداران و هواداران رئال است .

Retired User
01-02-2009, 15:46
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: رئيس موقت باشگاه رئال مادريد موضعي در مورد آينده پردراگ مياتوويچ در اين باشگاه اتخاذ نکرد.

رئيس موقت باشگاه رئال مادريد موضعي در مورد آينده پردراگ مياتوويچ در اين باشگاه اتخاذ نکرد. ويسنته بولودا در گفت و گو با خبرنگاران در مورد وضعيت مياتوويچ مدير ورزشي باشگاه و اينکه آيا وي تا پايان فصل روي کار خواهد بود يا نه؟ گفت:

من دراين باره تصميمي نگرفته‌ام. به زودي با هيات مديره ديدار کرده و در اين‌باره تصميم خواهيم گرفت. در حال حاضر هيچ چيز به نفع يا ضرر مياتوويچ نيست.

رئيس موقت باشگاه رئال مادريد در مورد پيروزي 2 بر صفر اين تيم برابر نومانسيا نيز گفت:

چيز زيادي درباره‌ي فوتبال نمي‌دانم اما، مي‌دانم که پيروزي شيرين است. مي‌خواهم از کادرفني و مربي به خاطر تلاش‌هاي آنها براي اين بازي شگفت انگيز تشکر کنم.

بولودا پيرامون جذب ژولين فائوبرت بازيکن فرانسوي گفت:

شک ندارم که او به تيم ما کمک خواهد کرد. مربي تيم چنين بازيکني مي خواست و ما هم او را جذب کرديم. فائوبر بازيکن ملي پوش فرانسوي است و ما انتظار زيادي از او داريم.

بلودا در پایان عنوان کرد :

هدف من اینست که همه چیز را در باشگاه تا فرا رسیدن انتخابات اتی ارام نگه دارم , وظیفه من به عنوان ریاست باشگاه موقتی است و دوست دارم که با شرایط خوبی باشگاه را ترک کنم .

ali_ranger22
01-02-2009, 16:37
پس شش تا برد متوالی کسب کردیم ! ایول همین طوری باید پیش بریم ...
راستی بارسا هم دیشب بازی داشت ؟ چیکار کرد ؟

Attractive_King
01-02-2009, 16:45
برد شيرين رو به همه تبريك ميگم و همچين رسيدن كاپيتان پرافتخارمون رو به ركورد آلفردوي بزرگ و بهترين گلزن لاليگا

Retired User
01-02-2009, 16:54
پس شش تا برد متوالی کسب کردیم ! ایول همین طوری باید پیش بریم ...
راستی بارسا هم دیشب بازی داشت ؟ چیکار کرد ؟
علي تو تاريخت يه روز عقبه دي:
بارسا پريشب بازي داشت كه برد

ali_ranger22
01-02-2009, 18:03
:25::16::16:

resident_evil
01-02-2009, 18:27
علي تو تاريخت يه روز عقبه دي:
بارسا پريشب بازي داشت كه برد

اون بازيه چند شب پيش جام حذفي بود...

Retired User
01-02-2009, 18:58
اون بازيه چند شب پيش جام حذفي بود...
خب پس من زيادي جلوم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي علي ام عقب بودا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Crespo
01-02-2009, 23:18
بردمون رو تبریک میگم. این بارسا هم که آخر خر شانسیه!!!!!!!!!!!!!!!

kasra_khan2003
02-02-2009, 00:02
بردمون رو تبریک میگم. این بارسا هم که آخر خر شانسیه!!!!!!!!!!!!!!!

دقیقا! دوتا اخراجی دادن!

اگه مسی رو نداشتن، هیچی نبودن! همیشه تیمشون متکی به یه نفر هست! قبلا رونالدینیو، حالا هم مسی!

Crespo
02-02-2009, 01:18
مسی سانتاندر رو برد. مسی با 12 امتیاز نسبت به رئال در صدر قرار داره و مسی . . . :دی

ali_ranger22
02-02-2009, 12:30
خب پس من زيادي جلوم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي علي ام عقب بودا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هاا مچت رو گرفتیم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باز من یه روز عقب بودم تو که خیلی جلو بودی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahmad08
02-02-2009, 14:22
sلام بر همه دوستان گل:
اول که شرمنده انیکه دیروز نیومدم اینرتنم قطعیده بود واس اون.
خوب تبریک میگم برد شیرین رئال عزیزمون رو و به امید بردهای بعدی.
و اینکه خیلی چاکریم بابا خجالتمون ندید اگه بهترین گلزن باشگاه شدم با کمک شما بوده . دی:
ولی خدایشش سلطان رائول یه بازیکن افسانه ای واس رئال بوده و هست.
الان بازیهای هیگواین و بقیه رو نیگاه میکنم اشکم در میاد رائول وقتی سن و سال اونا رو داشت دفاع حریف شب خوابشون نمیبرد.
زنده باد رائول
راستی کسی عکس از این بازیکن جدید رئال فائبرت با پیرهن رئال یا کلا مراسم معارفش نداره؟

Retired User
02-02-2009, 14:33
راستی کسی عکس از این بازیکن جدید رئال فائبرت با پیرهن رئال یا کلا مراسم معارفش نداره؟
هنوز عكس نگرفته دي:
اميدوارم تا زماني كه به اين تيم تعلق دارم بيشترين و بهترين بازيهايم رو براي اين باشگاه انجام دهم و رورز به روز پيشرفت كنم... اين بخشي از صحبتهاي فائوبرت بازيكن جديد باشگاه رئال مادريد است .

فائوبرت كه از پيوستن به رئال مادريد بسيار خشوحال است امروز براي اولين بار با سايت رسمي باشگاه و شبكه تلوزيوني باشگاه مصاحبه اي انجام داد و طي ان ابراز كرد دوست دارد هرچه زودتر اولين گلش را براي باشگاه به ثمر برساند و به بازيكن موثري تبديل شود .

به مادريد خوش امدي به نظر ميرسد كه خيلي خوشحالي ...

اين رويايي بود كه حقيقت يافت و از اين بابت خيلي خوشحالم رئال مادريد بهترين باشگاه جهان است و در هيچ جاي ديگر نيمتوانم تا به اين حد خوشحال باشم .

وقتي فهميدي قرار است براي رئال مادريد بازي كنه چه احساسي داشتي ؟

باورم نميكردم روزي بتوانم در رئال باشم ولي اكنون كه اين اتفاق افتاده بسيار خوشحالم ابتدا فكر ميكردم اين تنها يك شوخي است ولي اكنون ميبينم اين حقيقت دارد و از اين بابت بي نهايت خوشحالم .

از بين بازيكنان رئال مادريد با كسي اشنايي داري؟

من با لاسانا ديارا اشنايي دارم ما با هم در تيم زير 21 ساله هاي فرانسه بازي ميكرديم و با سبك بازي او اشنايي كامل دارم و سعي ميكنم هر چه زودتر با بقيه تيم نيز اشنا شوم و هر چه زودتر زبان اسپانيايي ياد بگيرم ميدانم كه با خيلي از بازيكنان ميتوانم به زبان انگليسي صحبت كنم .

لاليگا يا ليگ قهرمانان ؟

هر دو , من دوست دارم در هر بازي بهترين نمايش را از خود نشان دهم و بتوانم بيشتري بازيها را تا زماني كه به اين تيم تعلق دارم انجام دهم و بتوانم در كسب عناوين مختلف نقش موثري ايفا كنم .

بعد از اينكه زيدان از تيم فوتبال فرانسه خداحافظي كرد شماره 10 را بر تن كردي و اين بازيكن عضو تيم رئال مادريد بود ....

بي شك افتخار بزرگي است به عقيده من زيدان بهترين بازيكني است كه تاريخ به خود ديده است نميدانم در مورد او چه بگويم زيدان زيدان است و در حال حاضر مقايسه كردن ديگران با اون كار اشتباهي است خوشحالم در تيمي بازي ميكنم كه زيدان در ان بازي ميكرد همچنين بازيكنان بزرگ ديگري همچون رونالدو و بكهام نيز در اين تيم بازي كرده اند و افتخارات زيادي با اين تيم كسب كرده اند فقط ميتوانم بگويم اين تيم بهترين باشگاه جهان است .

چيزي هست كه دوست داري به هوادارن بگويي؟

اميدوارم بتوانم با ارائه يك بازي موثر و مفيد نظر هواداران را جلب كنم و با تلاش زياد در هر بازي باعش خوشحالي و رضايت هوادارن شوم

Retired User
02-02-2009, 14:38
اينم هست:

Ahmad-Ra
02-02-2009, 15:37
بچه ها تبریک بابت برد...

واقعا رائول اسطوره هست واسه رئال.

Retired User
03-02-2009, 18:35
خولیو فائوبرت ، هافبک جدید رئال مادرید ، امروز صبح بعنوان اولین تجربه اش در تمرینات رئال مادرید حضور یافت و با هم تیمی های جدیدش دیدار و آشنا شد .

فائوبرت به تیم ملحق شد

خولیو فائوبرت امروز صبح به تیم در تمرینات ملحق شد و با انجام یک سری تمرینات کششی و کارهای دیگر با هم تیمی های جدیدش خود را برای بازی در مقابل ریسینگ آمده کرد .

تیم در آغاز تمرینات ابتدا با مربی بدنسازی خود آهسته به دور زمین دویدند و سپس مشغول به گرم کردن ، تمرینات کششی و انجام کارهایی با مانع و کارهای دیگر شدند . در ضمن جرزی دودک دروازه بان دوم تیم رئال با مربی دروازه بانان ، پدرو خارو ، نیز مشغول اناجم تمریناتی خاص و مخصوص شد .

5 نفر در سالن بدنسازی

په په ، گوتی ، متذلدر ، روبن و پارخو نیز تمام صبح در سالن بدنسازی بسر بردند . البته به جز روبن و په په همه به ریکاوری برای رهایی از بند مصدومیت پرداختند . این هلندی و پرتغالی نیز به انجام برخی کارهای دیگر پرداختند .

Retired User
03-02-2009, 18:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سرانجام پس از نزدیک به 2 ماه هیاهو و جنجال های رسانه ها , لاسانا دیارا به عنوان اخرین بازیکن رئال مادرید در لیست لیگ قهرمانان این تیم قرار گرفت .

کلاس یان هانتلار , مهاجم هلندی رئال مادرید نمی تواند این تیم را در رقابتهای اروپایی همراهی کند و این شانس به لاسانا دیارای فرانسوی داده شد .

این دو بازیکن که زمستان امسال از باشگاههای اژاکس و پورت موث به رئال مادرید امده بودند به دلیل اینکه هر دوی انها در جام یوفا تیمهای سابق خود را همراهی کرده بودند بنا به قانون اتحادیه اروپا دیگر هر دوی انها نمی تواند در لیگ قهرمانان برای رئال مادرید بازی کنند و فقط یکی از انها اجازه حضور در این جام را داشت .

برای انتخاب یک بازیکن از بین این دو , رئال مادرید نزدیک به 2 ماه فرصت داشت و با توجه به درخششهای لاسانا دیارا و نیاز مبرم تیم به تقویت امور دفاعی , سرانجام خوانده راموس تصمیم گرفت هافبک دفاعی و فرانسوی خود را انتخاب کند .

دیارا در حالی برای حضور در لیگ قهرمانان انتخاب شده است که پیش از این هواداران و سران بلند پایه باشگاه دوست داشتند هانتلار این فرصت را پیدا کند ولی در سویی دیگر راموس از همان ابتدا نیز نظر روی دیارا داشت .

یوفا بعد از اینکه لیست باشگاه رئال مادرید برای حضور در مرحله یک چهارم نهایی را دریافت کرد ؛ روز یکشنبه خبر انتخاب لاسانا دیارا را روی وب سایت خود اعلام نمود .

خرید جدید رئال مادرید , ژولین فائوبرت که به تازگی به طور قرضی از وستهام به مادرید امده است , مشکلی برای حضور در لیگ قهرمانان ندارد و نام وی نیز در این لیست دیده می شود .

یکی از نکات جالب توجه در لیست ارسالی رئال مادرید , حضور ادام زالای بازیکن تیم جوانان باشگاه است که از او به عنوان یکی از اتیه داران باشگاه نام برده می شود , وی به عنوان سومین مهاجم رئال مادرید بعد از رائول و هیگوئین خواهد بود .

محمد دیارا , روبن دلارد و رود ون نیستلروی که به دلیل مصدومیت تا پایان فصل نمی توانند بازی کنند نامشان در این لیست قرار نگرفته است .

دنیل پاریخو دیگر بازیکن جوان این تیم نیز که امسال به طور قرضی به تیم کوئین پارک رنجرز رفته بود و زمستان به رئال مادرید بازگشت نامش در لیست تیم ب رئال مادرید قرار گرفت .

Retired User
03-02-2009, 18:41

resident_evil
03-02-2009, 19:58
داره ميتركه از خوشحالي ولي جلو خودشو گرفته !!!
تابلو !!!

ali_ranger22
04-02-2009, 11:15
فاوبرت دیگه کیه بابا ؟ اینا کین میان رئال آخه !

ehsan-totti
04-02-2009, 15:21
من عمرا بمیرم !!!! : دی

پس این بوی حلوا چیه دورت میاد ؟ :31::31:

ehsan-totti
04-02-2009, 15:23
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش rmadridfc : سر انجام ، بعد از مدتی کشمکش ، رونالدو با رئال مادرید یک قرار داد بست و در صورتی که این تابستان به رئال منتقل نشود او مجبور است به رئال مادرید 20 میلیون یورو غرامت بدهد . اما در صورت ریاست پرز ...

به گزارش سایت اسپانیایی ، وکیل رونالدو ، جورج مندز ، با رئال مادرید یک به اصطلاح پیش قرار داد با رئیس سابق رئال مادرید ، رامون کالدرون ، بسته است و در صورت عمل نکردن به آن و نپیوستن به رئال در تابستان ، رونالدو مجبور به پرداختن 20 میلیون یورو به رئال مادرید میشود .
این قرار داد ظاهرا 100 میلیون یورو است و در صورت عمل نکردن به این قرار داد و شکستن آن رونالدو جریمه خواهد شد.
به نظر می آمد که رونالدو تابستان سال قبل به رئال بپیوندد اما بعد از ماندن در منچستر شایعات زیادی در مورد آمدن وی به رئال هنوز وجود داشت .
کالدرون که خودش در مرکز هرج و مرج های های باشگاه بود ، زمانی که پیوستن رونالدو به رئال قطعی شود از این کار ناراحت و پشیمان خواهد شد .
این هافبک گوش ، به عنوان بهترین بازیکن سال شناخته شده و با منچستر هم به تمام مقام های اروپایی و ممکن دست یافته اکنون نیز میخواهد همراه رئال به این مقام ها دست یابد .
این مقدار قرار داد فرگوسن را مجبور به فروش او میکند و این مقدار پول برای وی با این چنین قرار دادی رونالدو را مجبور به حضور در رئال میکند و احتمال حضور او در برنابئو زیاد است .
این باشگاه انگلیسی هم اکنون مجبور است با کاری خارق العاده ای که کالدرون انجام داده با بی میلی تمام این بازیکن را از دست دهند .
این در صورتی است که اگر پرز رئیس رئال مادرید شود احتمال حضور رونالدو در رئال بسیار کم است چون پرز با این چنین قرار داد سنگینی مخالف است .
پرز با این کار کالدرون مخالف است و در صورت رئیس شدن او خرید رونالدو منتفی و منچستر موفق در حفظ وی میشود .

پرز مخالفه ؟ !!! :18::18:
خودش چقدر پوله الکی میداد به بازیکنا حالا میگه این زیاده !!:18:

ehsan-totti
04-02-2009, 15:25
.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش rmadridfc :در عملی عجیب ، کریستف متذلدر ،مدافع رئال در مورد رونالدو ، ستاره ی منچستر حرف های حاشیه سازی زده است .

این بازیکن آلمانی در مورد قیمت او که به اصطلاح ، بازیکن ویژه ای است ، و 100 میلیون یورو است به بحث پرداخت او با لفظی تند گفت :

آنها بازیکنان ویژه ای هستند . بازیکنان هستند که در تیم اختلاف ایجاد میکنند . اما هم اکنون ما در شرایط زمانی به سر میبریم که در بحران مالی هستیم . شما ( خطاب به مسئولان باشگاه ) نباید بگویید که او 100 میلیون یورو می ارزد . این حرف ، حرف عجیبی است .

این دیگه چی میگه :2:
عمری رو نیمکت نشسته داره پول باشگاه و میخوره نظرم میده :13:
اصلآ کی به این گفته نظر بده ؟ :2:

ehsan-totti
04-02-2009, 15:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش rmadridfc : باشگاه رئال مادرید و مخصوصا خوانده راموس بر به قرض گرفتن ابراهیم یاتارا پا فشاری میکند و معتقد است که گزینه ی خوبی برای پر کردن جای خالی در رئال است .

رئال مادرید به طور رسمی و جدی به دنبال جذب بازیکن گینه ایی باشگاه تراپزونس بورگ ترکیه است و معتقد است که خرید این بازیکن به طور قرضی ، خرید خوبی خواهد بود .

لوس مرنگوس هم اکنون به دنبال بازیکنی است که بتواند از بعضی لغزش های رئال جلوگیری کند ولی آنها هم اکنون به دنبال آن هستند که بتوانند این جای خالی در تیم را با قرض گرفتن این بازیکن گینه ایی تا حدودی پر کند .

این در حالی است که به گزارش مارکا رئال با این بازیکن 28 ساله به طور رسمی در حال مذاکره است بطوری که تا آخر همین هفته بستن قرار داد با او به اتمام میرسد و وی در تابستان به ترکیب تیم میاید .

اینکار رئال در نوبه ی خود ، یعنی خرید چنین بازیکنی در این سطح ، کار بسیار عجیبی بود بطوری که بسیاری از اسپانیایی ها خشمشان برآمده است .

:2::2::2::2::2::2::2:

ehsan-totti
04-02-2009, 15:32
فاوبرت دیگه کیه بابا ؟ اینا کین میان رئال آخه !

شانس اوردیم مهلت نقل و انتقالات تموم شــــــــــد :8::8::8:

ahmad08
04-02-2009, 18:11
:2::2::2::2::2::2::2:
به داش احسان .
سلام العلیکم
کجا بودی دادا مدت مدیدی خبری ازت نبود.
در مورد این ابراهیم یاتارا که رئال پافشاری داره بار قرض گرفتنش بگم که:
بازیکن واقعا خوبیه خیلی تکنیکیه من چن کلیپ ازش دیدم واقعا اینده خوبی داره.
فک کنم سنش هم کم باشه.

shympw
04-02-2009, 23:20
این عتیقه ها چیه می آرن رئال ! یه زمانی بهترین و گرون ترین ها رو داشتیم الان چی !
بگیم شنگول منگول دارن تو تیم بازی می کنن ! آخه یه تیم در حد رئال اونم تیم اصلیش جا واسه بازیکن ساختنه ؟!!!
الکی چند سال می خوایم با این و اون ور بریم آخرشم هیچ گ... نشن !
بازیکن درست و حسابی و بدرد بخور باید خرید !
اصلا باید من مدیر بشم ! آییییییییییییییی نفس کــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــش ! : دی

h_starboy
05-02-2009, 11:36
ممنون بابت اخبار .
این قضیه رونالدو هم اعصاب خورد کن شده. حالا تا سال بعد خیلی مونده.

Ahmad-Ra
05-02-2009, 13:15
اره بابا!@

من کاکا میخوام! :(

ali_ranger22
05-02-2009, 13:42
بچه ها بیاین تو گروه رئال تصمیم گیری کنید مهمه می خوایم صاحاب گروه رو عوض کنیم ... !

Retired User
05-02-2009, 14:43
بچه ها بیاین تو گروه رئال تصمیم گیری کنید مهمه می خوایم صاحاب گروه رو عوض کنیم ... !
وحيد كه بن شده

ehsan-totti
05-02-2009, 14:49
به داش احسان .
سلام العلیکم
کجا بودی دادا مدت مدیدی خبری ازت نبود.
در مورد این ابراهیم یاتارا که رئال پافشاری داره بار قرض گرفتنش بگم که:
بازیکن واقعا خوبیه خیلی تکنیکیه من چن کلیپ ازش دیدم واقعا اینده خوبی داره.
فک کنم سنش هم کم باشه.

سلام
دنبال کارای دانشگاه بودم :31::31:
بعدشم این یاتارا هرکی میخواد باشه :8:
مگه رئال فجر سپاسیه ؟ :41:
ببین بارسا دنبال چه بازیکنایی افتاده بعد رئال میخواد اینارو بگیره :2:

ehsan-totti
05-02-2009, 14:53
رژيم غذايي، عامل اصلي موفقيت رئالي‌ها

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش rmadridfc: عملکرد خوب تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا در مسابقات فصل جاري فقط به خاطر تاکتيک هاي اين تيم نيست، بلکه رژيم غذايي "خوآنده راموس" باعث افزايش شگفت انگيز آمادگي بازيکنان شده است.

روزنامه ورزشي "اس" در اين باره نوشت، راموس از زمان پيوستن به رئال مادريد، رژيم غذايي را معرفي کرده که بر اساس آن هر کدام از بازيکنان به طور متوسط 5/1 کيلوگرم وزن کم کرده اند.اين ميزان براي يک بازيکن حرفه اي فوتبال، فوق العاده است.

راموس به محض ورود به تاتنهام در فصل گذشته، رژيم غذايي را در دستور کار بازيکنان اين تيم قرار داد که باعث شد آنها در مجموع 100 کيلوگرم کاهش وزن داشته باشند و اکنون اين مربي همان سيستم را با خود به برنابئو برده است.

شش پيروزي پياپي ثابت کرده که تاکتيک هاي اين مربي موثر واقع شده در حاليکه جوانگرايي تيم هم در اين زمينه بي تاثير نبوده است.

وزن بازيکنان قبل و بعد از هر جلسه تمريني به دقت اندازه‌گيري مي‌شود و اگر بازيکني افزايش وزن داشته باشد، بايد عواقب آن را بپذيرد.

يکي از بازيکنان رئال گفت:

اگر حتي کمي افزايش وزن داشته باشيم، به ما تذکر داده مي‌شود و خوآنده بدون هيچ گذشتي ما را از ترکيب تيم کنار مي‌گذارد.

در حال حاضر بازيکناني مانند "گونزالو هيگواين" و "گابريل هاينزه" در وزن مطلوب هستند اما بقيه به شدت براي متقاعد کردن راموس تلاش مي‌کنند.

دو جلسه تمرين در هر هفته به علاوه تغيير در برنامه صبحانه و ناهار، تاثير زيادي روي وزن بازيکنان گذاشته است و در عين حال راموس و "لوييس سراتوسا" کارشناس تغذيه تيم نيز به کار خود روي سطح آمادگي بازيکنان ادامه مي‌دهند.

رژیمش چطوریه ؟ :31:
منم میخوام وزن کم کنم :31:

Retired User
05-02-2009, 22:01

مشترک گرامي

دسترسي به اين سايت امکان پذير نميباشد

Retired User
05-02-2009, 22:08
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فابيو كاپلو سرمربي تيم ملي فوتبال انگليس، سه تن از بهترين بازيكنان فوتبال جهان به نام رائول، پائولو مالديني و آلساندرو دل پيه رو را به عنوان اسطوره‌هاي فوتبال نام برد.

سه بازيكن مورد نظر كاپلو ويژگي‌هاي مشتركي دارند از جمله اين كه هر سه آنها تمام دوران فوتبالشان را در يك باشگاه سپري كرده‌اند و هر يك در تيم خودش به اسطوره‌اي با افتخارات بسيار تبديل شده است.

دل پيه رو (يوونتوس) و رائول (رئال مادريد) برترين گلزنان تمام تاريخ باشگاه‌هاي خود هستند و مالديني (ميلان) به عنوان يكي از بزرگترين مدافعان تاريخ فوتبال جهان شناخته مي‌شود.

روزنامه ماركا به نقل از كاپلو نوشت:

مالديني، دل پيه رو و رائول، اسطوره هاي فوتبالند، رائول را ببينيد كه ‪ ۳۰۷‬گل با پيراهن رئال زده است .

سرمربي سابق باشگاه يوونتوس، ميلان و رئال مادريد معتقد است فلورنتيو پرس بهترين گزينه براي مديريت باشگاه رئال است و مي‌تواند اين تيم را به روزهاي طلايي گذشته باز گرداند.

وي گفت:

فكر مي‌كنم پرس رييس ايده آلي است ، او تنها كسي است كه توانايي رساندن رئال به قله فوتبال را دارد.

Retired User
05-02-2009, 22:08
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]رائول گونزالز در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه , 7 گل برتر خود را در تمام دوران بازیگریش معرفی کرد .

14 سال بازیگری , 15 فصل حضور در لالیگا و شرکت در تقریبا 700 بازی , برای رائول 307 گل به همراه داشت و این به معنی لقب گرفتن به عنوان بهترین گلزن تاریخ باشگاه است .
شماره 7 افسانه ای رئال مادرید در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه , 7 گل از 307 گلی را که برایش به یاد ماندنی تر از سایر گلهاست , معرفی نمود .

1 - رئال مادرید - اتلتیکومادرید ( 5 / 11 / 94 ) : این گل اولین گلی بود که رائول در عمر بازیگریش می زد و اتفاقا در اولین بازی عمرش نیز بود . او پاسی را که از سوی میشل لادروپ دریافت کرده بود با پای چپ وارد دروازه کرد .

احساسی فراموش نشدنی است , من گلهای مهم زیادی در طول دورانم زده ام ولی این گل با بقیه فرق می کند چون باعث برانگیخته شدن شور و هیجان جوانی شد که دوست داشت در برنابئو و برای رئال مادرید در برابر اتلتیکومادرید بازی کند .

2 - اتلتیکومادرید - رئال مادرید ( 18 / 1 / 97 ) : رائول با این گلی که به مولینا زد , رئال مادرید را از بن بستی که در ان گرفتار شده بود نجات داد .

یکی از مهمترین بازیهای من بود , نزدیک به سال بود که در تیم اصلی بازی می کردم ولی مصمم بودم این بار خودم را به تیم ملی برسانم . بازی خیلی خوب برای ما پیش نمی رفت چون یک یار کمتر داشتیم برای همین گل که زدم خیلی خوشحال شدم . می دانستم که هواداران با این گل خیلی خوشحال می شوند چون ان را در ویسنته کالدرون زده بودم و این پیروزی باعث شد ما یک قدم به قهرمانی نزدیک تر شویم .

3 - رئال مادرید - واسکودوگاما ( 1 / 12 / 98 ) : شهرت وی جهانی شد , او با دریبل دادن دو مدافع و دروازه بان حریف , توپ را وارد دروازه کرد تا تیمش به قهرمانی جام باشگاههای دنیا برسد .

این گل نتیجه تمام اتفاقاتی بود که در ان بازی رخ داد , این بازی تا ان زمان سختترین رقابتی بود که در ان شرکت کرده بودم مخصوصا که دیدم خانواده ام فشار زیادی دارند تحمل می کنند . در لحظاتی از بازی دچار کشیدگی ران شدم ولی با وجود این مصدومیت باز هم دوست داشتم بازی کنم تا اینکه ان گل زده شد . بازی رو به اتمام بود و همه هواداران منتظر این گل بودند .

4 - بارسلونا - رئال مادرید ( 13 / 10 / 99 ) : گل زدن به هسپ , رائول بعد از گلزنی با اشاره به هواداران بارسلونا توصیه کرد که سکوت کنند .

در ان بازی ما مستحق شکست نبودیم چون بازی خیلی خوبی را انجام دادیم . بعضی وقتها هواداران تیمها شعارهایی می دهند که نمی توان در مقابل ان حرکتی انجام نداد . برای همین وقتی که گل زدم با اشاره به انها گفتم که ساکت شوند ولی قصد نداشتم به بارسلونا به خاطر ان دسته از هوادارانش بی احترامی کنم .

5 - رئال مادرید - والنسیا ( 25 / 5 / 2000 ) : سومین گل رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان بود . رئال با ان پیروزی به هشتمین قهرمانی در اروپا رسید . این گل از نزدیکی های دروازه رئال شروع و به درون دروازه کانیزارس ختم شد .

پسرم خورخه در ان روز جشن سه ماهگی اش بود برای همین ان گل را به او هدیه کردم . قبل از بازی خواهرم تی شرتی به من داد که عکس خورخه روی ان به تصویر کشیده شده بود . خواهرم به من گفت " این لباس را بپوش چون مطمئنم که تو گلزنی می کنی " و همین طور هم شد .

6 - رئال مادرید - بایرلورکوزن ( 15 / 5 / 2002 ) : اولین گل بازی را رائول وارد دروازه لورکوزن کرد تا رئال مادرید موفق شود در پایان با نتیجه 2 - 1 پیروز شده و نهمین قهرمانی در اروپا را نیز بدست بیاورد .

گل هوشمندانه ای بود که توسط پاسی که کارلوس از اوتی به من داد زده شد . این بازی همیشه با گلی که زیدان زد در خاطره ها باقیست , من خیلی خوشبختم که توانستم در کنار زیدان بازی کنم و ان گل را از نزدیک ببینم .

7 - رئال مادرید - بارسلونا ( 22 / 10 / 2006 ) : اولین گل رئال را رائول با ضربه سر در دقیقه سوم بازی وارد دروازه ویکتور والدز کرد .

سانتری که سرجیو راموس کرد واقعا عالی بود , گل مهمی بود چون بازی تازه شروع شده بود , ما روی بازی تمرکز زیادی کرده و اماده پیروزی بودیم و این گل زودهنگام پیروزی ما را قطعی کرد .

Ahmad-Ra
06-02-2009, 12:42
وااااااااااااااااااااااای چقدر کوچولو بود رائول.

اتلتیک بازی می کرد؟

Retired User
06-02-2009, 23:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]روبن و فائوبرت برای بازی برابر ریسینگ آماده اند اما گاگو به دلیل محرومیت این بازی را از دست می دهد.

بازی بعدی رئال مقابل ریسینگ است که در این میان روبن و فائوبرت قادر به بازی هستند اما گاگو به دلیل دریافت کارت قرمز در بازی گذشته نمی تواند تیم را همراهی کند و متذلدر و گوتی هنوز در حال ریکاوری هستند .

خوانده راموس نیز با توجه به این مسائل تغییرات و اصلاحاتی در ترکیب تیم خود داده است . مارسلو ، کودینا ، سالگادو ، پارخو و هم چنین درنت از ترکیب تیم بیرون مانده اند اما راموس , فائوبرت بازیکن جدید رئال را در ترکیب بازی مقابل ریسینگ قرار داده است .

ترکیب رئال برای بازی مقابل ریسینگ :

دروازه بانان :

کاسیاس - دودک

مدافعان :

په په - راموس - کاناوارو - تورس - هاینزه

هافبکها :

لاس - اشنایدر - روبن - فائوبرت - فن در فارت - گارسیا

مهاجمان :

رائول - ساویولا - هانتلار - هیگوئین

Attractive_King
07-02-2009, 08:32
امشب مي بينيم اين فائوبرت چي چي داره تا ارائه بده

kasra_khan2003
07-02-2009, 10:18
امشب مي بينيم اين فائوبرت چي چي داره تا ارائه بده

تو یه بازی که شک دارم بتونه خودش رو نشون بده! تازه به عنوان بازیکن ثابت که نیماد تو زمین!!!

اما ببینیم جدا حقش بوده پیراهن زیدان رو تو تیم فرانسه، مال خودش کنه یا نه.

بازی رو ساعت چند نشون میدن؟

Ahmad-Ra
07-02-2009, 12:16
میشه رو کانال ماهواره دقیقا بگید تو کدوم کانال پخش میشه ؟؟

ممنون

resident_evil
07-02-2009, 14:40
ایران بازی رو نشون نمیده. کلا تو این هفته فوتبال های اروپایی رو شبکه 3 نشون نمیده

چرا آخه ؟؟؟!!!

ahmad08
07-02-2009, 17:05
بله نشون نمیده .
واقعا یعنی پارسیان که روزی سر امد این و آن بودن اینطوری باشه وضعشون؟
6 کانال که تو هرکدوم به زور میشه یه برنامه شاد و مفید پیدا کرد.
و یه کانال مخصوص ورزش وجود نداشته باشد .
این عربا رو نیگاه کنید زمانی که پارسیان داشتند در اوج تمدن زمان خویش میزیستند غذا برای خوردن پیدا نمیکردند الان چی دارند و ما پارسیان چی؟
مثلا الجزیره اسپرت 4 کانال هستش یعنی 4 کانال ورزشی که فک کنم مال قطر باشه.
تورو خدا جمع کنید برید این چه وضع مردم داریه .
تلویزون نشد که صبح تا شد نوحه و عزا یا صبح تا شب صحنهای انقلاب .
فقط میشه گفت:
مایان ز که نالیم که ازماست که بر ماست.

ahmad08
07-02-2009, 19:23
میدونم
داش ممد حواسم هه
اما خوب همه اینا از دل پر سوزه دی
همین سیاسیش نکن خطراناکه باعث بدبختی شده نمیشه انتقاد کرد نه انتظار داشت.
چرا ؟
چون سیاسی هستش و سیاست خطرناکه.
.
به امید برد امشب رئال.

Ahmad-Ra
07-02-2009, 20:14
بیخیال سیاست... نگی بهتره (اوت میشی)...
الان یکی به من بگه میدونه تو کدوم کانال ماهواره بخش میشه؟؟

ahmad08
07-02-2009, 22:18
اره
منم در به در اینم یکی بگه از طریق اینترنت چون سرعتم خوبه از کجا میتونم بازی رو نیگاه کنم.

kasra_khan2003
07-02-2009, 22:37
نکته جالب اینه که فندرفارت از همون اول تو بازی هست! گویا تونسته مربی رو قانع کنه که ...

امیدوارم خودش رو نشون بده، هافبک خوبی هست.

s-b
07-02-2009, 23:46
آقا اگه ممکنه یکی نتیجه رو بزاره

kasra_khan2003
07-02-2009, 23:52
آقا اگه ممکنه یکی نتیجه رو بزاره

1 - 0 برای رئال!

دروازشون رو به توپ بستیم ظاهرا! :27::27:

s-b
07-02-2009, 23:58
کجا میتونم بصورت لایو بازی رو ببینم؟

kasra_khan2003
08-02-2009, 00:06
Javi Garcia اومد تا فکر کنم برا اولین بار با پیراهن رئال بازی کنه : دی

Ahmad-Ra
08-02-2009, 00:09
بازی در دقیقه 80!

:دی

Ahmad-Ra
08-02-2009, 00:11
ممد جان اشنایدر مگه بد بازی میکرد رفت بیرون ؟

Majid393
08-02-2009, 00:13
اوضاع چطوره ؟؟؟ :دی
همون 1-0 هنوز ؟؟؟

Ahmad-Ra
08-02-2009, 00:18
آها...
بابا راسینگ مگه چه که رئال فقط یه گل بزنه؟ این که خوب نی

Ahmad-Ra
08-02-2009, 00:23
اوووووووووووف زودتر تموم بشه تا خطری ایجاد نشه! :دی

بابا یه گل کمه! ایشالا پرز بیاد...

Ahmad-Ra
08-02-2009, 00:32
مباااااااااااااارکـــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــهههه

:دی

Majid393
08-02-2009, 00:32
بردیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مبارکه .......
این برد ، ششمین برد پست سر هم بود یا هفتمی ؟؟؟ :دی

ahmad08
08-02-2009, 00:35
سلام بچها
تبریک
مهم سه امتیازه
و گل نخوردن کاسیاس
زنده باد
فعلا
یاحق

kasra_khan2003
08-02-2009, 00:46
تبریک میگم دوستان!

حیف پول هایی که شوستر دزدید!!!

Majid393
08-02-2009, 00:46
این هفتمی بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اوکی ..... ممنون بابت گزارش زنده بازی ....... :دی

ما رفتیم دوستان ....... شب همتون بخیر ....... موفق باشید ........ :11:

kasra_khan2003
08-02-2009, 12:44
به گزارش RmadridFC: رئال مادرید موفق شد در بازی دیشب با تک گل گونزالو هیگوئین , هفتمین پیروزی متوالی خود را بدست بیاورد .

در این بازی , بازیکنان رئال مادرید در امور دفاعی بسیار منظم و دقیق ظاهر شده و در حمله نیز ستاره جوان و ارژانتینی این تیم بیش از دیگران درخشید , ایکر کاسیاس نیز موفق شد از رکورد پاکو بویو گذشته و به عنوان دروازه بانی که در تاریخ باشگاه سابقه بیشترین بازی را دارد نام گیرد .

در بازیهای اخیر , خط دفاعی رئال مادرید بسیار قوی ظاهر شده است به طوری که در 7 بازی گذشته فقط 1 گل دریافت کرده و بهترین خط دفاعی لالیگا در سال 2009 می باشد .

این عملکرد درخشان زمانی بیشتر به چشم می اید که بدانیم تیم میهمان در 5 بازی خارج از خانه اخیر خود پیروز شده و در بین تمام تیمهای اسپانیایی بیشترین گل زده از گوشه ها دارد .

در ترکیب اصلی رئال مادرید این بازیکنان حضور داشتند ؛ ایکر کاسیاس , سرجیو راموس , فابیو کاناوارو , په په , گابریل هاینزه , لاسانا دیارا , رافائل فان در فارت , ویسلی اشنایدر , ارین روبن , گونزالو هیگوئین و رائول .

نیمه اول

در ابتدای بازی برخلاف انتظارات این تیم راسینگ بود که روی رئال مادرید فشار اورد و توپ و میدان را در دست گرفت و در چند صحنه توسط لاسین و کولسا روی دروازه کاسیاس خطرساز شدند .

خوانده راموس که با انالیز بازیهای اخیر راسینگ می دانست که در میانه زمین اگر به کولسا فضا دهد این بازیکن می تواند خطرناک شود از اینرو با توجه به غیبت گاگو , میانه زمین را به دیارا , فان در فارت و اشنایدر داده بود تا کمربند میانی را در دست خود گیرد .

اولین موقعیت رئال مادرید در دقیقه 10 و روی سانتر فان در فارت خلق شد . بعد از اینکه داور در نزدیکی های محوطه جریمه حریف به سود رئال اعلام خطا کرد , فان در فارت پشت توپ ایستاد .

این هلندی توپ را دقیقا به میانه های محوطه جریمه راسینگ ارسال کرد که سرجیو راموس پیش کشیده با پا روی توپ اثر گذاشت ولی با بدشانسی تمام , توپ از نزدیکی های تیرک عمودی به بیرون رفت .

در میانه زمین لاسانا دیارا همچون گذشته به درخشش های خود ادامه داده و در زمانی که توپ در اختیار حریف بود دیری نمی گذشت که با تلاش زیاد توپ را پس می گرفت و در این زمان وظیفه توپ پخش کنی را ایفا می کرد .

قدرت و هوش دیارا باعث شد تا اشنایدر و فان در فارت تا حدود زیادی خیالشان از وسط زمین راحت شده و بیشتر در امور هجومی کار کنند . هیچ یک از هافبک های راسینگ نتوانست در طول بازی مانع کارهای دیارا گردد .

بعد از دقیقه 12 بازی بود که رئال مادرید صاحب 3 موقعیت پی در پی شد ؛ در اولین صحنه , ارین روبن از چپ حرکتش را شروع کرد و بعد از گذشتن از یک مدافع توپ را روی دروازه فرستاد که اگر رائول بی موقع پایش را جلوی توپ نیاورد بود مطمئنا فان در فارت که پشت سر وی بود می توانست اولین گل را بزند .

موقعیت بعدی را خود روبن خلق کرد , او مثل فرصت قبل با حرکت از سمت چپ ولی این بار بصورت عرضی , پشت محوطه 18 قدم خود را صاحب موقعیت شوتزنی کرد , ولی این شوت را با پای راست زد , گرچه شوت محکم بود ولی دقت لازم را نداشت از اینرو دروازه بان حریف توپ را به کرنر فرستاد .

موقعیت سوم را رافائل فان در فارت از دست داد , این بازیکن توسط پاس عمقی اشنایدر صاحب یک موقعیت تک به تک شد که قصد داشت با ضربه چیپ گل زند ولی دروازه بان حریف موفق شد این توپ را نیز بگیرد .

نیمه دوم

در اوایل نیمه دوم رئال بسیار هجومی ظاهر شد تا اینکه توانست از حملات خود استفاده کند . در دقیقه 52 بازی بود که رائول با پاسی عمقی هیگوئین را در کناره های محوطه جریمه حریف صاحب توپ کرد .

این ارژانتینی با پشت سر گذاشتن مدافع راسینگ در موقعیتی تک به تک با دروازه بان قرار گرفت که توانست با فرستادن توپ به زاویه مقابل , تک گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر برساند .

با زدن این گل شوکی به راسینگ وارد شد و انها تا دقایقی بعد از دریافت گل بسیار سر در گم بازی می کردند به طوری که در یک صحنه په په در میانه زمین توپ را از بازیکن حریف گرفت و تا پشت 18 قدم راسینگ امد , او توپ را به سمت راست و برای هیگوئین فرستاد و او نیز با اینکه می توانست چند تن از همتیمی های خود را صاحب موقعیت کند ولی ترجیح داد خود شوتزنی کند که توپ با بد شانسی تمام به پای دروازه بان خورد و به کرنر رفت .

بعد از دقیقه 65 بود که خوانده راموس تصمیم به تعویض گرفت و فائوبرت که اولین حضورش در رئال مادرید را تجربه می کرد به جای ارین روبن وارد زمین کرد.

روبن در این بازی هرچند در بعضی از صحنه ها بسیار خوب کار کرد ولی ان روبن همیشگی نبود و مشخص بود که مریضی روی او تاثیر گذاشته است از ان طرف فائوبرت نیز نتوانست چندان موفق ظاهر شود , هر چند برای صحبت کردن در مورد عملکرد وی هنوز کمی زود است .

در ادامه ژاوی گارسیا و مارسلو نیز به جای اشنایدر و فان در فارت وارد زمین شدند ؛ بعد از این تعویضها بود که رئال عقب کشیده و بازی در اختیار راسینگ قرار گرفت که در چندین صحنه بسیار خطرناک ظاهر شدند ولی به هر حال بازی با همان نتیجه 1 - 0 به سود رئال مادرید به پایان رسید .

kasra_khan2003
08-02-2009, 12:45
به گزارش RmadridFC: سرمربي رئال مادريد گفت اميدوارم روند پيروزي ها ادامه داشته باشد و در بازي برابر رسينگ تيم هفتمين برد متوالي خود را كسب كند وي همچنين در مورد رمز موفقيت در اين چند بازي اخير هم سخن گفت .

اوضاع روبن چگونه است ؟

خوشبختانه توانست خود را به تيم اضافه كند و اگر پزشك تيم صلاح بداند ميتواند در بازي برابر رسينگ تيم را همراهي كند با اين حال من نگران نيستم چرا كه بازيكنان ديگري داريم كه مي توانيم جايگزين روبن كنيم بدون اينكه از قدرت تيم كاسته شود .

در بازي برابر رسينگ از فائوبرت استفاده خواهيد كرد ؟

پست اصلي اين بازيكن بازي به عنوان وينگر راست است و با توجه به اينكه روبن ميتواند در هر دو طرف بازي كند امكان استفاده از فائوبرت وجود خواهد داشت .

خط دفاعي تيم براي مقابله با خط حمله خطرناك رسينگ تدبير مخصوصي انديشيده است ؟

انها تيم خطرناكي هستند و كار تيمي را با تلاش زياد انجام ميدهند و در چند بازي اخير خود هم خوب نتيجه گرفته اند با اين حال ما نگران بازيكن خاصي از اين تيم نيستيم و فقط به اين فكر ميكنيم كه در طول مسابقه بهتر از انها باشيم و با انجام پرس مانع رسيدن انها به محوطه جريمه خود شويم چرا كه در اين منطقه بازيكني همچون زیگیچ بسيار خطرناك است .

ايا رئال مادريد به روبن وابسته است ؟

خير . ما بازيكنان ديگري داريم كه ميتوانيم جايگزين كنيم . زماني كه او در تركيب تيم نيست باز هم عملكرد تيم خوب است و بازيكنان تيم ما ظرفيت بسيار بالايي دارند و مجبور نيستيم به يك بازيكن وابسته باشيم . وجود روبن براي تيم بسيار مفيد است ولي من 25 بازيكن ديگر دارم كه ميتوانند هر تيمي را شكست دهند .

حضور تماشاگران در بازيهاي خانگي چقدر اهميت دارد ؟

حمايت هواداران از تيمشان بسيار مهم است و وقتي 80 هزار نفر تيم را تشويق ميكنند شرايط بسيار عالي ميشود و تيم مجبور ميشود با بازي خوب خود باعث خوشحالي انها شود .

نظري در مورد بارسلونا داريد ؟

هر هفته در باره بارسلونا از من سوال ميپرسيد ما اهميتي به انها نميدهيم و فقط به فكر كسب سه امتياز بازيها هستيم و نگران نتايج ساير تيمها نيستيم . ما قصد داريم فاصله خود را با تيم سوم جدول زياد كنيم اكنون وضعيت ما نسبت به 1.5 ماه پيش بسيار بهتر شده است و فاصله خوبي با تيم سوم جدول ايجاد كرده ايم.

به بازي با ليورپول فكر كرده ايد؟

رسينگ اولويت كنوني من است و فعلا به بازي پيش رو فكر ميكنم چرا كه 20 روز به بازي با ليورپول زمان باقي است و من از الان وقتم را براي تفكر بر روي ان بازي هدر نميدهم و فعلا بايد روي لاليگا تمركز كنيم .

در حاليكه حضور روبن در حاله اي از ابهام قرار دارد و گاگو نيز محروم است ايا تاكتيك خود را تغيير خواهيد داد ؟

همانطور كه گفتم بازيكنان تيم ظرفيت و استعداد بالايي دارند و من نگران بازيكنان مصدوم تيم نيستم اگر گاگو نباشد نفر ديگري جايگزين وي خواهد شد بازيكناني داريم كه دوست دارند در تركيب تيم بازي كنند و منتظر فرصتي براي حضور در زمين هستند . به هر حال اينكه تاكتيك خود را عوض ميكنيم يا خير , بستگي به نحوه بازي بازيكنان دارد و اگر احساس كنيم كه تغييري لازم هست حتما ان را انجام خواهيم داد .

kasra_khan2003
08-02-2009, 12:46
به گزارش RmadridFC: هانتلار در مصاحبه اي با سايت رسمي باشگاه ابراز كرد كه قهرماني در لاليگا و ليگ قهرمانان از ارزوهاي وي است و اميدوار است در طول مدت حضور خود در رئال مادريد افتخارات زيادي را كسب كند .

كلاس يان هانتلار از زمان پيوستن به تيم رئال مادريد 5 بازي با لباس رئال مادريد انجام داده است و نميتواند تيمش را در ليگ قهرمانان همراهي كند با اين حال هانتلار در مصاحبه اي با سايت رسمي باشگاه اعلام كرد ارزو دارد با لباس رئال مادريد قهرمان اروپا شود . وي همچنين در باره يك ماه حضور خود در مادريد سخن گفت .

يك ماه از پيوستن به مادريد ميگذرد چه احساسي داري؟

از اينكه براي رئال مادريد بازي ميكنم خوشحالم چرا كه از بزرگترين و مهمترين باشگاهاي اروپاست . شروع من در اين تيم خوب بود ولي متاسفانه نتواستم گلي به ثمر برسانم با اين حال من شانس زيادي دارم و بايد بازيهاي بيشتري انجام دهم و براي قرار گرفتن در تركيب اصلي بجنگم چرا كه اطمينان دارم به زودي گلزني هايم شروع ميشود .

زماني كه در هلند بودي بازيهاي لاليگا را دنبال ميكردي ؟

من هر بازي را كه از تلوزيون پخش ميشد ميديدم و بازيهاي لاليگا و كالچيو و بوندسليگا را تماشا ميكردم بيشتر به خاطر اينكه بازيكنان زيادي از هلند كه دوستان من بودند در اين ليگها بازي ميكردند .

چه نظري در مورد تيمهاي حاضر در لاليگا داشتي ؟

من از اكثر تيمهاي لاليگا شناخت داشتم چرا كه بازيهاي انها را از هلند دنبال ميكردم و فكر ميكنم يكي از سختترين ليگهاي اروپاست .

نظر شما نسبت به بازي در برابر رسينگ چيست ؟

راسينگ تيم بسيار خوبي هست و با سيستم خوبي بازي مكيند و با چند نفر از بازيكنان اين تيم اشنايي دارم و چند بازي اين تيم را ديده ام انها برابر بارسلونا عملكرد خوبي از خود نشان دادند و مجبوريم براي پيروزي در اين بازي با فكر و احتياط عمل كنيم .

لاليگا ليگ دشواري است ؟

لاليگا در كنار ليگ برتر انگليس از بهترين ليگهاي جهان هستند. نميتوانم بگويم ليگ دشواري هست ولي براي مثال در مقايسه با ليگ هلند بسيار دشوارتر است .

پيروزي در بازي شنبه شب هفتمين پيروزي تيم خواهد بود . فكر ميكني بتوانيد پيروز شويد ؟

اميدوارم پيروزي هاي تيم ادامه داشته باشد . پيروزي براي ما بسيار مهم است و باعث بالارفتن روحيه تيم ميشود و از طرفي براي رقابت با بارسلونا مجبور به كسب سه امتياز بازي ها هستيم هرچند بارسلونا اختلاف زيادي با ما دارد ولي براي اينكه بعدا حسرت از دست دادن امتياز را نخوريم مجبوريم در هر بازي به پيروزي فكر كنيم .

با توجه به اختلاف با صدر جدول ايا اميدي براي قهرماني در لاليگا داريد ؟

قطعا چرا كه هر چيزي امكان پذير است .. تيمهاي زيادي بودند كه با وجود اختلاف خود نتواستند صدر نشيني را تا اخر فصل ادامه دهند به همين خاطر مجبوريم به كار خود ادامه دهيم و با توجه به اين در چند ماه اينده بازيها فشرده تر و سختتر ميشود امكان هر اتفاقي وجود خواهد داشت .

رائول توانست به ركورد دي استفانو دست يابد نظر شما نسبت به بازي در كنار اسطوره باشگاه چيست ؟

اين براي رئال مادريد و باشگاه اتفاق بسيار خوبي هست رائول توانسته به ركورد دي استفانو برسد. هردوي انها گلهاي زيادي براي تيم به ثمر رسانده اند و نزد هوادارن بسيار محبوب هستند رائول سمبل باشگاه به حساب مي ايد به طوري كه تمام دوران ورزشي خود را در اين تيم سپري كرده است دوراني كه همواره با درخشش او همراه بوده است .

از رائول چه چيزي اموختي ؟

307 گل واقعا بي نظير است و با توجه به اينكه با رائول هم پست هستم در طول تمرينات و بازي همه ي حواس خود را جمع ميكنم تا بتوانم از اين بازيكن چيزهاي زيادي ياد بگيرم .

قرارداد بلند مدتي با رئال بسته اي ... اهداف اينده تو چيست ؟

من به مدت 5 سال با اين تيم قرار داد دارم و دوست دارم افتخارات زيادي با اين تيم كسب كنم به خصوص قهرماني در لاليگا و ليگ قهرمانان از ارزوهاي من هستند .

ali_ranger22
08-02-2009, 13:03
ایول ایول تبریک میگم بچه ها !
تو 7 بازی 21 امتیاز !! :دي
عالیه
همینطوری باید همه رو ببریم قهرمانی دور از انتظار نیست !

ali_ranger22
08-02-2009, 13:33
راستی الان اخبار گفت کاسیاس تا حالا 600 بازی کرده واسه رئال و رکورد تعداد بازی رو شکست !!

Diego
08-02-2009, 14:48
با لیورپول کی مسابقه داریم؟

Majid393
08-02-2009, 14:58
با لیورپول کی مسابقه داریم؟

ششم و هفتم اسفند بازيهاي رفت و بيستم و بيست و يكم بازيهاي برگشت انجام ميشه

D o l f i n
09-02-2009, 06:40
یه شانس دیگه هم اگه خدا بخواد داریم میاریم اونم اینکه لیورپول یکم از روزهای اوجش فاصله گرفته و تیمها رو به زور میبره اگه همینجوری پیش بره بحران این تیم حتمیه

ahmad08
09-02-2009, 14:12
هانتالار = قربانی بعدی دیکتاتوری رائول!

سلام
با تمام احترامی که خدمتت دارم ممد جان باید در این زمینه باهات مخالفت کنم.
واقعا از یک هوادار رئال بعیده که به اسطوره خود اینگونه کم لطفی کنه.
منم نمیگم رائول هر بازی 90 دقیقه بازی کنه .
اگه هانتلار میخواد بره راه باز و جاده دراز.
رائول نتنها باعث این نشده که به بقیه نیز در وفق یافتن در برنابئو کمک کرده.
نمونش فن گل و هیگواین.
باید که مثل هیگواین سخت کوش تر باشه و بتونه خودش رو در ترکیب اصلی ببینه.
درست میگم یا نه؟!

malkemid
09-02-2009, 14:15
حالا مثلا می رفت چلسی فیکس بازی می کرد؟!!

resident_evil
09-02-2009, 14:30
سلام
نمونش فن گل و هیگواین.
درست میگم یا نه؟!

كاملا درست ميگي احمد جون !!!
ايشالا پرز بياد و اين دوران كه هر كي پاش به رئال باز ميشه تموم شه !!!
همه ميدونن كه رئال جاي هركسي نيست !!!
اون موقع كه رئال بهش پيشنهاد ميده خر كيف ميشه بايد فكر همچين روزيم باشه ...

malkemid
09-02-2009, 14:49
بابا هانتلار 2 سال پشت سر هم بهترین گلزن اروپا شده! 3 سال بهترین گلزن لیگ هلند شده! الان بازیکن ثابت تیم ملی هلند هست! تازه 25 سالش بیشتر نیست! 20 میلیون یورو بابتش پول دادیم! چلسی و منچستر و آرسنال همه دنبالش بودن! اما رائول الان چی داره؟ نه سرعت نه قدرت نه تکنیک. هیچی! تیم ملی اسپانیا هم که دعوتش نمیکنن! 32 سالش هم هست.

بابا تعصب رو بزارید کنار! بخدا حیف همچین بازیکنیه که حروم بشه!

البته هانتلار واسه بازار گرمی خودش این حرفا رو زده...
ولی در کل باهات موافقم...رائول خیلی وقته که تموم شده به نظر من...
ورزش حرفه ای هم بیرحمه ...رونالدو که کل دنیا براش سر و دست می شکستن یه فصل بدون تیم می مونه...حالا رائول ذخیره بشینه چی میشه؟

ali_ranger22
09-02-2009, 15:12
حیف شد این بارسا بردش !

ali...
09-02-2009, 16:30
سلام
نمونش فن گل و هیگواین.
درست میگم یا نه؟!

احمد جون من باهات موافقم
رائول اگه سنش زیاده و اون سرعت اولا رو نداره بجاش تجربه داره
به نظر من رائول تموم نشده و نخواهد شد....

kasra_khan2003
09-02-2009, 19:03
هانتالار = قربانی بعدی دیکتاتوری رائول!

موافقم!

درسته که رائول اسطوره ی رئال هست و تموم نشدنی هست، اما بهتر هست که بیشتر به هانتلر کمک کنه، حتی با نیمکت نشینی خودش!

البته همونطور که هانتلر هم بهش اشاره کرد، شاید یکی از عوامل دیگه ( چه بسا مهم تر ) عدم اعتماد مربی هست!

ali_ranger22
09-02-2009, 19:53
رائول که فعلا داره تو همه بازی ها گل میزنه ! من که با بازی کردنش موافقم !
هانتلار هنوز کار داره

kasra_khan2003
09-02-2009, 20:35
ببینم هنوز امکان انتقال ریبری هست؟ یا دیگه دوره ی نقل و انتقال زمستانی تموم شده؟!

Ahmad-Ra
09-02-2009, 20:46
رائول هر چی نداشته باشه تکنیک و تجربه داره و اخلاق! چیزی که تو بازیکن های امروز کمتر پیدا میشه.

kasra_khan2003
09-02-2009, 22:14
رائول هر چی نداشته باشه تکنیک و تجربه داره و اخلاق! چیزی که تو بازیکن های امروز کمتر پیدا میشه.

درست هست، و بدون شک برای بازی های مهم، مثل جام باشگاه های اروپا، حضورش برای تیم خیلی مهم هست، اما به هر حال، افت زیادی داشته، مخصوصا نسبت به فصل پیش!

در کل اگه هانتلر واقعا ناراضی باشه و این عدم رضایت به ترکش از باشگاه بینجامد، من یکی که رائول رو مقصر میدونم!

همش تقصیر این احمد هست!!!! :27::27::31:

ali_ranger22
09-02-2009, 22:45
بارسا هم می خواد ریبری رو بگیره ناکس ! :دي

Retired User
09-02-2009, 22:47
بارسا هم می خواد ریبری رو بگیره ناکس ! :دي
تازه اون پول بيشتري رو كنار گذاشته
اين بحث رائول رو ول كنيد
اگر 2 سال پيش ميگفتين بره من موافقت ميكردم دي: اما رائول الان آماده است

Ahmad-Ra
09-02-2009, 23:05
درست هست، و بدون شک برای بازی های مهم، مثل جام باشگاه های اروپا، حضورش برای تیم خیلی مهم هست، اما به هر حال، افت زیادی داشته، مخصوصا نسبت به فصل پیش!

در کل اگه هانتلر واقعا ناراضی باشه و این عدم رضایت به ترکش از باشگاه بینجامد، من یکی که رائول رو مقصر میدونم!

همش تقصیر این احمد هست!!!! :27::27::31:

بد نیست همچین خیلی! گلم میزنه! :31:
:46:

malkemid
10-02-2009, 00:33
جدول چجوریه الان؟

Ahmad-Ra
10-02-2009, 10:02
Barcelona 22 19 2 1 59
Real Madrid 22 15 2 5 47
Sevilla 22 11 5 6 38
Valencia 22 11 4 7 37
Villarreal 22 10 7 5 37

Ahmad-Ra
10-02-2009, 10:03
نظر سنجی سایت rmadridfc.com در مورد اینکه رائول تو ترکیب باشه یا هونتلار، هر کدوم با 28 رای 50 در مقابل 50 هست! :دی

Retired User
10-02-2009, 12:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]با توجه به آنچه که مشخص است ، فلورنتينو پرز فاصله کمي تا نشستن بر روي صندلي رياست پرافتخارترين باشگاه اروپا و جهان دارد.

فلورنتینو پرز آماده است ریاست رئال را بر عهده بگیرد . پرز قطعاً کانديداي رياست رئال مادريد خواهد بود و تاکنون نيز کسي برابر او قرار نگرفته است و کانديداي ديگري ديده نمي شود.

مدير اسبق رئال پيش از اين قول داده در صورتي که انتخاب شود ، سه بازيکن با کلاس جهاني را به خدمت بگيرد . اسامي اين نفرات مشخص نشده است ، اما نامي از "ليونل مسي" در ميان آنها ديده نمي شود.

گفتني است چندي پيش "رامون کالدرون" به دليل تخلفاتي که در زمان برگزاري انتخابات انجام داده بود ، از سمت رياست رئال مادريد استعفا کرد و هم اکنون نيز "ويسنته بولودا" به عنوان رئيس موقت مشغول به کار است .

shympw
11-02-2009, 00:26
من پرزو می خوام !
بیاد لااقل یه کلاسی واسه بقیه تیمها بذاریم !

malkemid
11-02-2009, 02:19
الان داشتم بازی برزیل ایتالیا رو می دیدم...حیف شد روبینیو رو از دست دادیم...

Ahmad-Ra
11-02-2009, 11:43
روبینیو ابله بود!!
بچه!!!

همون بهتر که رفت! تکنیکش برزیلیش هم مال خودش...

ali_ranger22
11-02-2009, 13:01
آقا بیاید این گروه رئال رای بدین ! :دي

Attractive_King
11-02-2009, 13:53
سلام دوستان
هفت پيروزي پشت سرهم
تبريك ميگم
انگار از بحران اومديم بيرون

resident_evil
11-02-2009, 16:06
آقا بیاید این گروه رئال رای بدین ! :دي

به كي راي بديم ؟؟؟!!!

ali_ranger22
11-02-2009, 17:36
به من یا چارلیز ! :دي البته اگه کسه دیگه ای هم می خواد نامزد بشه بیاد بگه ! :دي

Retired User
11-02-2009, 17:45
به من یا چارلیز ! :دي البته اگه کسه دیگه ای هم می خواد نامزد بشه بیاد بگه ! :دي
كس ديگه اي نيست؟ دي:

kasra_khan2003
11-02-2009, 19:40
كس ديگه اي نيست؟ دي:

خوب یکی وظایف و اختیاراتش رو به ما بگه، تا کاندید بشیم.

چشم بسته که نمیشه بیایم جلو:19:

Ahmad-Ra
11-02-2009, 21:57
خوب یکی وظایف و اختیاراتش رو به ما بگه، تا کاندید بشیم.

چشم بسته که نمیشه بیایم جلو:19:

عضو تایید کن یه عکس هم بذار واس گروه همین ! :31:

Adolf_0
12-02-2009, 22:28
رئال مادرید بهترین تیم دنیاست.
بارسلونا 8 سال دیگه که پشت سر هم قهرمان اروپا بشه تازه با تیم ما مساوی میشه پس بهتره که زیاد شاخ نشن.

kasra_khan2003
12-02-2009, 23:14
رئال مادرید بهترین تیم دنیاست.
بارسلونا 8 سال دیگه که پشت سر هم قهرمان اروپا بشه تازه با تیم ما مساوی میشه پس بهتره که زیاد شاخ نشن.

عضویت و پیوستنت به رئال رو تبریک میگم:40::40::40:

در باره امضات یه توضیح میدی؟:13:

Attractive_King
13-02-2009, 09:08
كسري فضولي موقوف :31:
ميگم امروز دربي پايتخته نه ؟
اميدوارم بازي قشنگي بشه

Adolf_0
13-02-2009, 10:06
در باره امضات یه توضیح میدی؟
امضام مربوط میشه به 5 قهرمانی پشت سر هم رئال مادرید.

Adolf_0
13-02-2009, 10:08
صاحب عکس هم Alfredo di Stéfano هستش.

kasra_khan2003
13-02-2009, 12:46
كسري فضولي موقوف :31:
ميگم امروز دربي پايتخته نه ؟
اميدوارم بازي قشنگي بشه

هه هه! نگاه کن کی اینجاست!

خلاصه بالا لبت سبز شد تا بهت اجازه بدن بیای اینجا پست بدی؟:31::27::27::27:

ali_ranger22
14-02-2009, 11:18
بازیه بعدی کی بید بچه ها ؟

ahmad08
14-02-2009, 13:17
لالیگا ( هفته بیستم و سوم )
یکشنبه 27 بهمن 1387
ساعت : 19.30
ورزشگاه:

El Molinón

Ahmad-Ra
14-02-2009, 16:00
گیخون چطور تیمی هست ؟؟ سخته؟؟

ali_ranger22
14-02-2009, 16:41
ای لعنتی فردا نیستم

kasra_khan2003
14-02-2009, 17:35
امشب بارسا بازی داره، ببینیم میشه ببازه: دی

هرکی یه 500 تومن بزاره کنار واسه باخت بارسا :31:

MORINIO
14-02-2009, 19:13
گیخون چطور تیمی هست ؟؟ سخته؟؟

نه بابا.. مگه یادت نیست بازی رفت 7 تا گل بهشون زدیم؟! :27:

ahmad08
14-02-2009, 21:05
درسته عزیز اما اون تو سانتیاگو برنابئو بودش .
الان تو خونه حریفه .
همین گیخون رو بارسا تو خونش 3-1 زده یعنی چندان کار اسونی براش نبوده.
ما هم نباید فکر کنیم تمومه 7 تا رو شاخمونه
فقط امیدوارم ببریم.

kasra_khan2003
14-02-2009, 23:06
آقا اون 500 تومن داره جواب میده! بارسا 2 - 0 عقب هست!!!

MORINIO
14-02-2009, 23:06
سلام باور میکنید بارسا تا دقیقه 30 0-2 از بتیس عقبه؟!!!؟

MORINIO
14-02-2009, 23:07
آقا اون 500 تومن داره جواب میده!

من یکی حاضرم 5000 تومن بدم همین نتیجه بمونه ! : دی

Attractive_King
14-02-2009, 23:21
اگه بتيس اين بازي رو ببره براي همه ي اعضا و كاركنان تيم دعا مي كنم
بارسلون واقعا به اين شكست احتياج داره

Attractive_King
14-02-2009, 23:21
هه هه! نگاه کن کی اینجاست!

خلاصه بالا لبت سبز شد تا بهت اجازه بدن بیای اینجا پست بدی؟:31::27::27::27:

مگه دستم بهت نرسه :19:
شبيه اون آدماي داخل Lost مي كنمت :27:

MORINIO
14-02-2009, 23:24
لامصبا چقدر خرشانسن!!!

دقیقه 10 یکی از بازیکنای بتیس مصدوم شده و مجبور شدن تعویض کنن . اونوقت همون تعویضیه هم دوباره مصدوم شده و مجبور شدن دوباره یه تعویض اجباری دیگه انجام بدن:2:

تازه پنالتی اتوئو رو دروازه بان بتیس گرفته اما اتوئو تو ریباند گلش کرده:2:

خدایا چقدر شانس:2::2::2:

kasra_khan2003
14-02-2009, 23:49
نیمه اول رو 2-1 باختن. ولی نکته ی نگران کننده اینه که مسی هنوز به بازی نیومده و ممکنه بیاد!

الان نه تنها مسی اومد! آنری هم اومد!

بد بختا بدون مسی نمیتونن نتیجه بگیرن!

بارسا همیشه لنگ یه بازیکن هست، قبلا رونالدینیو، حالا هم مسی!

MORINIO
15-02-2009, 00:17
2-2 شد ! دقیقه 88 اتوئو:2:

MORINIO
15-02-2009, 00:23
همون 2-2 تموم شد ! 2 امتیاز از دست دادن!

resident_evil
15-02-2009, 00:25
الان ما بوديم 3 - 2 ميباختيم !!!
شانس نداريم كه !!!

MORINIO
15-02-2009, 00:28
جالبه بتیس یه گل هم دقیقه 49 زده بوده که آفساید گرفته شده...

Adolf_0
15-02-2009, 07:52
ناراخت نباشید هفته بعد ما 2-0 میبریمشون.

ahmad08
15-02-2009, 10:23
sلام علیکم بر همگی اجمعین :
خوب تبریک تبریک .
بوی بحران از کاتالان می آید چه خوب دی:
تیم متکی به یه نفر از این بهتر نمیشه.
ایشالا که بازی خودمون رو میبریم.

MORINIO
15-02-2009, 10:34
راستی بازی رئال رو ساعت 7 و نیم پخش میکنه شبکه سه؟ تو سایت شبکه سه که زده پخش میکنه ولی خوب بازی دیشب بتیس و بارسا رو هم نوشته بود پخش میشه:2:

MORINIO
15-02-2009, 10:39
خیر اینجور که بوش میاد حتی دربی میلان رو هم نمیخوان پخش کنن lol اینجا رو نگاه کنید:

نمیدونم این شبکه سه یه دو سه هفتس خیلی **** شده! نه؟!؟

Majid393
15-02-2009, 12:05
خیر اینجور که بوش میاد حتی دربی میلان رو هم نمیخوان پخش کنن lol اینجا رو نگاه کنید:

نمیدونم این شبکه سه یه دو سه هفتس خیلی **** شده! نه؟!؟

هر 2 تا بازی رو میذاره :

مسابقات لیگ اسپانیا :
یکشنبه 27/11/87 اسپورتینگ خیخون و رئال مادرید ساعت 19:30
مسابقات لیگ ایتالیا :
یکشنبه 27/11/87 اینترمیلان و آث میلان ساعت 23:00

دفعه ی دیگه از این لینک زمان پخش بازیها رو ببین ...... :دی
:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ali_ranger22
15-02-2009, 13:46
اه این بارسا چرا مساوی کرد من دیشب خوشحال بودم گفتم می بازه !

kasra_khan2003
15-02-2009, 14:08
بابا این راموس هم کلش خرابه! حالا که از این مساوی بارسا باید استفاده کنیم، روبن و اشنایدر و ... رو استراحت داده!

MORINIO
15-02-2009, 15:02
هر 2 تا بازی رو میذاره :

مسابقات لیگ اسپانیا :
مسابقات لیگ ایتالیا :

دفعه ی دیگه از این لینک زمان پخش بازیها رو ببین ......

باور نکن چون دیروز هم نوشته بود شنبه بتیس بارسا ساعت 22:30 ولی هرگز پخش نکرد :2:

ahmad08
15-02-2009, 15:13
وااااااای
ایول به همه بچهای عزیز
چه تاپیک فعالی داریم ما (سه بار زدم به تخته چش نخوره)
خواهشن کسانی که میتونن همیشه فعال باشن.
پزشکان تیم گفتن که اشنایدر و روبن اگه بازی کنن احتمال مصدومیتشون خیلی بالاس و به این دلیل اونا رو نیاورده و فن در فارت هم که سه کارته هستش.
اما خوب ایشالا میبریم .
اما یه سوال :
کسی از بازیکن مورد علاقه من روبن دلارد عزیز خبری نداره؟؟؟؟؟؟
برا چی تا اخر فصل مصدومه و نمیتونه بازی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Adolf_0
15-02-2009, 16:52
هر 2 تا بازی رو میذاره :

مسابقات لیگ اسپانیا :
مسابقات لیگ ایتالیا :

دفعه ی دیگه از این لینک زمان پخش بازیها رو ببین ...... :biggrin:
:

باسلام
با خدمت دوستمون عرض کنم که این قسمتی که شما فرمودید برای برنامه های مسابقات هستش و اگر قرار باشد مسابقه ای پخش شود در این قسمت نوشته میشود "امروز در شبکه سه ".
که پخش مستقیم فوتبال رئال مادرید در آن نیست و در ساعت 20 فیلم سینمایی دارد.

Retired User
15-02-2009, 17:27
پرز , رائول را معاون خود می کند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش RmadridFC: این روزها تمام صفحات روزنامه های اسپانیا پر از اخبار مربوط به رئال و رئیس اینده این باشگاهست .

فلورنتینو پرز هنوز رسما اعلام نکرده که قصد حضور در انتخابات ریاست باشگاه رئال مادرید را دارد ولی از همین حالا تمام مردم اسپانیا او را مرد اول اینده مادرید می دانند .

پرز که به خلق عصر کهکشانی ها معروف است دوست دارد بار دیگر با سر و صدا و اخبارهای گوناگون بر مسند قدرت بنشیند و حالا نوبت به رائول است تا در مرکز این شایعات قرار گیرد .

براساس گزارش رسانه های اسپانیا , در صورت بازگشت پرز به سانتیاگو برنابئو , رائول گونزالز و زین الدین زیدان نیز در این باشگاه صاحب مسند خواهند شد .

دیروز فاش شد که فلورنتینو پرز دوست دارد , کاپیتان فعلی رئال مادرید یعنی رائول گونزالز را نایب خود کند و پست معاونت باشگاه را به وی دهد .

ال موندو دپورتیوو فاش ساخت که برنامه پرز به این صورت است که به رائول اجازه دهد یک فصل دیگر از دو فصلی که با رئال قرارداد دارد , بازی کند و سپس قبل از اینکه از فوتبال خداحافظی کند او را نائب رئیس رئال مادرید کند .

رائول نیز از این موضوع اگاهی یافته و در مورد ان در حال فکر کردن است ولی روشن است که پسر طلایی برنابئو تمایل چندانی به خداحافظی زود هنگام ندارد .

در کنار رائول , دیگر بر همگان روشن شده است که در صورت امدن پرز , مطمئنا زیدان نیز به رئال مادرید بازمی گردد و پستی مهم را در این باشگاه در دست می گیرد .

طبق پیش بینی های انجام شده , زیدان به عنوان مدیر ورزشی باشگاه کار خواهد کرد و جانشین پدیا میاتوویچ می شود هرچند خود زیدان تمایل زیادی به کار کردن به عنوان سرمربی تیم جوانان باشگاه دارد .

مطمئنا رائول و زیدان هیچ یک تا به حال به چهره هایی تبلیغاتی معروف نبوده اند و از حمایت هیچ کمپانی خاصی برخوردار نیستند بلکه محبوبیت این دو بازیکن است که پرز را مشتاق کرده تا از این دو استفاده کند زیرا مطمئنا در صورت بر روی کار امدن رائول و زیدان , وزنه اعتباری باشگاه رئال مادرید در جهان بیشتر و بیشتر خواهد شد .

ولی قبل از انجام این کارها , پرز چندین برنامه دیگر را در اولویت خود قرار داده است که اولین انها اوردن یک مربی سطح جهانی می باشد که براساس گزارشات روزنامه های اسپانیایی و ایتالیایی , اصلی ترین گزینه کارلو انچلوتی سرمربی اث میلان است .

بعد از پروژه سرمربی , نوبت به خرید چند بازیکن بزرگ می رسد که در ظاهر ماجرای خرید کریستیانو رونالدو در حال اتمام است و می شود انتظار داشت این بازیکن را سال اینده با لباس رئال مادرید دید .

دیگر اهداف پرز در خرید بازیکن اینها هستند ؛ کاکا , کارلوس توز و بنزما که به نظر می رسد پرز قصد دارد با اوردن انچلوتی و زیدان , راه خرید کاکا و بنزما را برای خود هموارتر سازد این در حالیست که رسانه های انگلیسی از نزدیک شدن رئال مادرید و توز خبر می دهند .
ايول بلاخره رائول بازنشست ميشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و زيدان مياد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از آنجلوتي بدم مياد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زيدان مدير فني ايول[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kasra_khan2003
15-02-2009, 18:47
باسلام
با خدمت دوستمون عرض کنم که این قسمتی که شما فرمودید برای برنامه های مسابقات هستش و اگر قرار باشد مسابقه ای پخش شود در این قسمت نوشته میشود "امروز در شبکه سه ".
که پخش مستقیم فوتبال رئال مادرید در آن نیست و در ساعت 20 فیلم سینمایی دارد.

خلاصه پخش میشه یا نه؟:19::19:

اگه نبریم، من خودم احمد رو بن میکنم:31:

چارلیز هم میکشم:27:

ali_ranger22
15-02-2009, 19:07
منم تو رو میکشم اگه نبریم ! :دي :دي
بریم به امید برد .....

Adolf_0
15-02-2009, 19:12
خلاصه پخش میشه یا نه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif

فکر نمیکنم پخش بشه. نمیدونم شبکه 3 چی شده که الان 1 ماهه که دیگه پخش مستقیم اسپانیا نداره!!!!

MORINIO
15-02-2009, 19:45
نمیدونم شبکه 3 چی شده که الان 1 ماهه که دیگه پخش مستقیم اسپانیا نداره!!!!

نه فقط لیگ اسپانیا بلکه دیگه اصلا میلی به پخش کردن فوتبال نداره! یادتون نیست اول فصل شنبه ها از سه لیگ مختلف بازی میذاشت؟؟؟

برای همینه میگم خیلی **** شده !! : دی

حاضرم شرط ببندم دربی میلانو رو هم نمیذاره (فوق فوقش با تاخیر بعد از سی سال سی مجموعه بزاره:2:)

MORINIO
15-02-2009, 19:48
خوب رئال تیفونی(همون طوفانی!) بازی رو شروع کرد ... 1-0 با گل رائول در دقیقه 15:40:

Adolf_0
15-02-2009, 19:50
بازی رئال مادرید و گیخون از شبکه spanish LFB primera پخش میشه. هرکی ما***ره داره میتونه ببینه. خوش به حالش.

unartig
15-02-2009, 19:57
فکر نمیکنم پخش بشه. نمیدونم شبکه 3 چی شده که الان 1 ماهه که دیگه پخش مستقیم اسپانیا نداره!!!!
پخش مستقیم ازکربلا داشت . نمیشد بازی را نشون بده :41:امیدوارم دربی ایتالیارانشون بده.
بچه ها لحظه به لحظه بازی رئالو بذارید :5:

Adolf_0
15-02-2009, 20:00
پخش مستقیم ازکربلا داشت . نمیشد بازی را نشون بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gifامیدوارم دربی ایتالیارانشون بده

دربی میلان رو هم نشون نمیده.

Majid393
15-02-2009, 20:10
هانتلار گل زد ........
2-0 به نفع رئال مادرید ...... دقیقه 40

MORINIO
15-02-2009, 20:10
ایول بالاخره پاش به گلزنی باز شد هانته لار ...

resident_evil
15-02-2009, 20:20
بازيو كدوم كانال نشون ميده ؟؟؟
از اينترنت ميبيني ؟؟؟

Majid393
15-02-2009, 20:37
مارسلو هم گل سوم رو زد ........

resident_evil
15-02-2009, 20:40
بابا تركونديم كه !!!
پيش به سوي قهرماني

Majid393
15-02-2009, 20:40
مارسلو کارت زرد گرفت : دقیقه 51

unartig
15-02-2009, 20:42
خب عوضش کارت زردهم گرفت مارسلو .توعرض دودقیقه ببین چکارکرد:10:

ahmad08
15-02-2009, 21:01
بچها اینم یه سایتی که میشه راحت بازی رو ازا ون ببینید.
اما خوب باید سرعتتون خوب باشه.

برید حالشو ببرین.

unartig
15-02-2009, 21:04
تامن لینک احمدو باز کردم رائول گل زد :4: گلشو هم دیدم

Majid393
15-02-2009, 21:04
4-0 شد ...... رائول یه گل دیگه هم زد .....

ahmad08
15-02-2009, 21:05
واااااااااااااااااای
رئال گل چهارم رو هم زد
ایووووووووووووول
زنده باد رئال مادرید
زنده باد

resident_evil
15-02-2009, 21:07
گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ للللللللللللللللللللللللل للللللللللللللللللللللللل للللللللللللللللللللللللل للللللللللللل
درود بر رئال !!!!!!!!!!!!!!!
بدون 3تا از بهترين هامون تركونديمشون !!!
به اين ميگن يه تيم واقعي !!!
لنگ 2 3 تا بازيكن نيست ...

ahmad08
15-02-2009, 21:08
رئااااااااااااااااااال داره میترکونه اساسی.
چه میکنه این رئال و چه بدبختیه گیخون و چه مربیه راموس و چه ستاره ای هستش این سلطان رائول.
زنده باد رائول.
ها چی ممد جان دی:؟
من 512 دارم و با دانلود 60 کیلو بیت.

unartig
15-02-2009, 21:10
ممد باید می پرسید ماهی چقدربابت اینترنت میدی .
من هم بااینکه سرعتم درحرف یک چهارم احمده به خوبی می تونم بازی راببینم :5:

shympw
15-02-2009, 21:10
به به. کاپیتان هم که تا اینجا 2 تا زده. ای ول.

unartig
15-02-2009, 21:12
امسال دوتاازبازیکنای فعلی رئال مادرید توتاریخ باشگاه جاودانه شدند یکیش رائوله دومیش هم کاسیاس.
امیدوارم رائول جاشو محکمترکنه

ahmad08
15-02-2009, 21:13
همه اینا الکیه مث همه حرفای که تو این مملکت هستش مث همین 512 که باید الان راحت و بدون مکس ببینم اما خوب هر 5 ثانیه 10 ثانیه گیر میکنه.
من سه ماهه 40 تومن دادم .

resident_evil
15-02-2009, 21:16
اون كه معلومه همه حرفا الكيه !!!
وقتي ميگن بازيو نشون ميديم ميديم ولي نميدن ديگه ...
البته انتظار بيشتري هم نميره ازشون !!!

unartig
15-02-2009, 21:16
اگر احمد ازصبانت خط میگیره می تونم بگم چرااین مبلغ کمو میده :5:
-----------------------------
همون 4 بر 0 جلوهستیم؟

ahmad08
15-02-2009, 21:18
اره 4-0 و یه چیزی که خیلی خوبه گل نخوردن کاسی جون و دفاع خوبمونه .
من از صبا خط نمیگیریم از شاتل میگیرم.

ahmad08
15-02-2009, 21:20
نمیدونم والا چرا اینقدر کم!!!!!!!!!!!!
خوب من دیگه باید برم رفقا خییییییییییییییلی خوش گذشت و بازهم لعنت خدا بر یاران صدا و سیما .
ایشالا به امید بردهای بیشتر و شیرین تر .
زنده باد رئال مادرید
قربون همه شما مرسی
فعلا
یا حق

shympw
15-02-2009, 21:21
احمد میگم هنوز شتر ها رو دارم ها !
مث که قسمت صدا و سیما بودن ! : دی

Majid393
15-02-2009, 21:23
بازی تموم شد ....... اینم هشتمین برد متوالی و پشت سر هم ........ :دی

ahmad08
15-02-2009, 21:26
وای یاد قدیما افتادم
که ده بار خدافظی میکردیم تا بلاخره یکیش انجام میشد و میرفتیم یادش بخیر واقعا.
جای وحید و علیرضا و احمد و مهرداد و بزرگ خاندان ما داش مهدی شادی بد فورم خالیه دلم واسشون خیلی تنگیده ایشالا برگردن.
امین اره شترها اماده امادن کافیه اراده کنیم فقط صاحب کاروان احمد نیستش باید بیاریش دی:
قربون همه مادردیسموهای عزیز
فعلا یا حق

shympw
15-02-2009, 21:31
این برد رو به همه تبریک میگویم ! 100 برد به این بردها !

cyrus_ln
15-02-2009, 22:01
جای وحید و علیرضا و احمد و مهرداد و بزرگ خاندان ما داش مهدی شادی بد فورم خالیه دلم واسشون خیلی تنگیده ایشالا برگردن.
منو یادت رفت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اومدم بگم لعنت بر این صدا و سیما الان 2 هفتست که بازیهای رئال رو ندیدم :(

kasra_khan2003
15-02-2009, 22:21
آقا من هم تبریک میگم! خدا رو شکر نشون نداد تلویزیون چون من بیرون بودم بعد اگه نشون میداد رو دمم میموند :27:

احمد جون سالم بدر بردیا!!!

ahmad08
15-02-2009, 22:24
منو یادت رفت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اومدم بگم لعنت بر این صدا و سیما الان 2 هفتست که بازیهای رئال رو ندیدم :(

این چه حرفیه دادا شما عزیز مایی .
منم باهات همراهی میکنم لعنت واقعا.
منظور اونای بود که رفتن و برگشتشون با خداس .
کسرا حواست جمع دو گل زدم که برا بازی بعدی هم حساب کنی .
دی:

ali...
15-02-2009, 22:35
تبریییییییییییییییییییک

B L A S T E R
15-02-2009, 22:48
چرا دیگه بازیا رو نشون نمیدن!؟

cyrus_ln
15-02-2009, 22:50
دی:
دادا ما خیلی مخلصیم
شوخی کردم :دي

چرا دیگه بازیا رو نشون نمیدن!؟
هفته قبل که به خاطر انقلاب نورانیِ اسلامی نشون ندادن این هفته هم لابد به خاطر اربعین که البته هیچ ربطیم نداشت

حالا بازی میلان و اینتر رو نشون میدن؟
کسی میدونه؟

Majid393
15-02-2009, 23:04
حالا بازی میلان و اینتر رو نشون میدن؟
کسی میدونه؟

قرار بود بازی رو رئال رو بذاره که نذاشت .......
بازی اینتر-میلان هم اگه بذاره ساعت 23:30 میذاره ..... البته احتمالا" نشون نده ، مثه بازیه زئال ...... :دی

Attractive_King
15-02-2009, 23:20
عجب تركونديما
بيچاره گيخون شترا بفروشيد بديد به اين باشگاه بيچاره بعنوان صدقه و اينا ... ثواب داره ها

Majid393
15-02-2009, 23:22
شبکه 3 داره بازیه اینتر-میلان رو نشون میده .......

kasra_khan2003
16-02-2009, 00:14
دی:

ببین در کل باید بازنشسته بشی! یکم از زیزو یا دبگیر بابا! جون من بیا این فصل شاخ و بکش بورو خونه پیش زن و بچت : دی

Attractive_King
16-02-2009, 08:20
كسري فكر بدي نيستا
يه چند مدت استراحت بكنه حال و هواش عوض ميشه هه هه

Retired User
16-02-2009, 10:09
دوستان تبريك[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_ranger22
16-02-2009, 12:51
ایول
هشتمین برد پیاپی رو تبریک میگم
این راموش چه کرده از وختی اومده همش داریم می بریم !
من که بازی رو از رادیو گوش کردم حیف شد بازی رو نشون نداد
هیچ کدون از اخبار ورزشی ها هم گل ها رو نشون نداد دیشب :blink:
بارسا هم تو خونه می بریمش !

Ahmad-Ra
16-02-2009, 15:29
مام که همیشه دیر میرسیم واس تبریک ! :دی

در هر حال مبارکه! ایول عجب حالی داره میده این راموس به تیم! :)

resident_evil
16-02-2009, 15:59
خدايي دم راموس گرم !!!
عجب استيل و جذبه اي داره !!!
امروزم كه ساعت 14:15 اخبار ندادن !!!
واقعا تنها هدفشون اينه كه فقط نوحه و روضه ازين چيزا پخش كنن تا مردم بپوسن !!!
خدا ماهواره رو از ما نگيره !!!

malkemid
16-02-2009, 17:06
چنتا بازی مونده تا آخر فصل؟میشه قهرمان شد؟

Retired User
16-02-2009, 17:10
احتمال قهرماني كمه مگر اينكه بارسا خيلي گند بزنه(حداقل 3 بازي ببازه) و ال كلاسيكو رو هم ما ببريم

MORINIO
16-02-2009, 18:31

آره هنوز امید هست ....

kasra_khan2003
17-02-2009, 00:08
من که با این قیافه ی هانتلر خیلی حال میکنم: دی

آقا امید هست! بازه هنوز خیلی مونده. تازه هنوز بازی های لیگ قهرمانان مونده، اون بازی ها باعث خستگی بارسا میشه و ...

ali_ranger22
17-02-2009, 11:54
تازه بارسا باید توی حذفی هم بازی کنه !

kasra_khan2003
17-02-2009, 12:41
تازه بارسا باید توی حذفی هم بازی کنه !

بله دقیقا! و نکته ی بسیار مهم اینه که بارسا بدون بازیکنای اصلیش هیچی نیست!

اونا مثل ما تیم نیستن! بدون مسی هیچ کاری نمیتونن بکنن! حالا فکر کنین نه مسی رو داشته باشن، نا آنری رو که سنی ازش گذشته!

اما بعد همه ی اینا، ما اول باید خودمون قوی ظاهر بشیم! اول باید به بازی خودمون فکر کنیم:10:

MORINIO
17-02-2009, 12:42
بازی بعدی بارسا با کیه؟

من خواب دیدم دوباره بارسا مساوی میکنه و فاصله کمتر میشه : دی

kasra_khan2003
17-02-2009, 15:32
بازی بعدی بارسا با کیه؟

من خواب دیدم دوباره بارسا مساوی میکنه و فاصله کمتر میشه : دی

با تیم اول جدول! البته از آخر اول:27: یعنی Espanyol

معمولا خوابات به واقعیت تبدیل هم میشه:31:

پسر دنیا بر اساس امید زندس
باید امید داشته باشی
بارسا نیم فصل فوق العاده بود ولی حالا داره افت میکنه من شرط میبندم که به هیچ وجه نمیتونه امتیازات نیم فصل اولو جمع کنه
اصلا غیر ممکنه

مهمترین نکته اینه که رئال هم همینجور ببره و از افت بارسا استفاده کنه! کاری که بارسا نتونست علیه ما انجام بده، اگه یادتون باشه، وقتی که ما میباختیم، بارسا هم میباخت! شاید اگه میبرد، ما اصلا قهرمان نمشیدیم!:19:

Retired User
17-02-2009, 16:31
به گزارش RmadridFC: هافبك هلندي رئال مادريد يك هفته مانده به مصاف اين تيم با ليورپول براي تيم انگليسي خط و نشان كشيد.

تيمهای رئال مادريد و ليورپول هفته آينده در چارچوب مرحله يك هشتم پاياني ليگ قهرمانان اروپا در سانتياگو برنابئو به مصاف يكديگر مي‌روند و رافائل فان درفارت بر اين باور است كه ليورپول ترس خاصي از كهكشاني‌ها خواهد داشت.

هافبك هلندي به روزنامه sun گفت:

ما رئال مادريد هستيم و فكر مي‌كنم به همين دليل ليورپول از ما مي‌ترسد . ما بازيكنان بزرگي در اختيار داريم و ديدار برابر ليورپول بسيار مهيج خواهد بود .

فان درفارت يادآور شد:

ما در ليگ قهرمانان با اضطراب كار مي‌كنيم و اگر در نهايت به قهرماني برسيم، من قادر به انجام هر كاري خواهم بود. براي قهرماني در اروپا حاضر به انجام هر كاري هستم.

Retired User
17-02-2009, 16:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: رائول گونزالز فاش ساخت که از سوی باشگاه تاتنهام انگلیس برای بازی کردن در این تیم پیشنهاد داشته است .

کاپیتان مادریدی ها ادعا کرد زمانی که خوانده راموس در تیم تاتنهام سرمربی گری می کرده است پیشنهاد بازی کردن در این تیم را به وی داده است .

گینس کاروایال که هم وکیل رائول و هم وکیل خوانده راموس است واسطه این مذاکرات بوده و حتی امکان این انتقال را نیز بسیار می دانستند .

رائول در این باره می گوید :

4 ماه پیش , من و خوانده راموس و کاروایال ملاقاتی با هم داشتیم , کاروایال هم وکیل و هم دوست ما دوتاست . انها من را می خواستند چون به فوتبال انگلیس علاقه زیادی دارم و از راموس خواسته بودم که از تجربیاتش در فوتبال انگلیس به من اطلاعاتی بدهد .

رائول ادامه داد :

راموس واقعا یک انسان فوتبالی بوده و صحبت کردن با او خیلی لذتبخش است ولی یک سری اتفاقات باعث شد که او از تاتنهام برود و بعدها , رئال مادرید تصمیم گرفت راموس را سرمربی تیم خود کند .

کاپیتان مادریدی ها در پایان گفت :

راموس همیشه به دنبال موفقیت است و ثابت کرده که شایستگی و لیاقت هدایت رئال مادرید را دارد .

Retired User
17-02-2009, 16:33
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش rmadridfc: رائول گونزالز فاش ساخت که از سوی باشگاه تاتنهام انگلیس برای بازی کردن در این تیم پیشنهاد داشته است .

کاپیتان مادریدی ها ادعا کرد زمانی که خوانده راموس در تیم تاتنهام سرمربی گری می کرده است پیشنهاد بازی کردن در این تیم را به وی داده است .

گینس کاروایال که هم وکیل رائول و هم وکیل خوانده راموس است واسطه این مذاکرات بوده و حتی امکان این انتقال را نیز بسیار می دانستند .

رائول در این باره می گوید :

4 ماه پیش , من و خوانده راموس و کاروایال ملاقاتی با هم داشتیم , کاروایال هم وکیل و هم دوست ما دوتاست . انها من را می خواستند چون به فوتبال انگلیس علاقه زیادی دارم و از راموس خواسته بودم که از تجربیاتش در فوتبال انگلیس به من اطلاعاتی بدهد .

رائول ادامه داد :

راموس واقعا یک انسان فوتبالی بوده و صحبت کردن با او خیلی لذتبخش است ولی یک سری اتفاقات باعث شد که او از تاتنهام برود و بعدها , رئال مادرید تصمیم گرفت راموس را سرمربی تیم خود کند .

کاپیتان مادریدی ها در پایان گفت :

راموس همیشه به دنبال موفقیت است و ثابت کرده که شایستگی و لیاقت هدایت رئال مادرید را دارد .
البته تاتنهام ---- زيادي خورده

MORINIO
17-02-2009, 18:18
با تیم اول جدول! البته از آخر اول یعنی espanyol

معمولا خوابات به واقعیت تبدیل هم میشه

خب پس دربی کاتالانه و دربی ها هم غیر قابل پیش بینی (به غیر از دربی تهران)

cyrus_ln
18-02-2009, 00:23
البته تاتنهام ---- زيادي خورده
نه به این شدت ولی خیلی بیجا کرده

Adolf_0
18-02-2009, 10:00
این عکس با زاویه بهتر ندارین یا سایز بزرگتر

با سلام
این عکس و فیلم را برای دوستمون mahn90 گزاشتم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

malkemid
18-02-2009, 11:33
این عکسهش چیه؟

Adolf_0
18-02-2009, 12:37
عکس تشویق شدن بازیکنان رئال توسط بازیکنان بارسونا به خاطر قهرمانی زود هنگام.

kasra_khan2003
18-02-2009, 12:45
بخش فارسی سایت گل هم راه افتاد! تبریک میگم

aRThaS_08
18-02-2009, 18:19
روبن در صدد انتقام گیری

او ۲ بار در نیمه نهایی مغلوب هنر نمایی مردان سرخ پوش بندر آنفیلد شده است و اکنون برای پیروزی برابر لیورپول در بازی چند روز آینده در لباس رئال مادرید سخن میگوید٬
آرین روبی ٬ هافبک چپ پای هلندی در مصاحبه با رادیو مارکا گفت :
"من میخواهم لیورپول را ببرم من ۲ بار برابر آنها در نیمه نهایی باخته ام. همچنین دروازبانشان په په رینا پنالتی من را مهار کرد و حالا منتظر فرصت مشابهی هستم تا این بار من موفق باشم."
"لیورپول واقعا تیم قویی دارد٬ آنها مربی واقعا تاکتیکی دارند٬ آنها میدانند در بازی های خاص چگونه بازی کنند. مسئله مهم گل زدن در برنابئو است."
"ما مجبوریم با بیشتر از ۲ گل ببریم چون در بازی برگشت درآنفیلد آنها سرسخترین هستند."

resident_evil
18-02-2009, 18:24
واقعا عكس ها بسيار زيبا و با شكوه هستند ...
ممنون ...

kasra_khan2003
18-02-2009, 19:19
مطمئنی؟ لینک؟

آره، اما بخش اینگلیسیش یه چیز دیگست:

ali_ranger22
18-02-2009, 20:16
سایتش هنوز کار داره تا کامل بشه
بچه ها خواهشا بیاین این تکلیف گروه رئال رو مشخص کنید !

ahmad08
19-02-2009, 14:07
سلام بر همگی دوستان گل :
چطورین شما خوبین؟؟؟؟؟؟؟
عجب خبرهای توپی ایول دستون درد نکنه اگه بگم که اگه اولین تاپیک فعال رئال در ایران نباشیم دومیش صد در صد هستیم تبریک میگم.
خوب اینطور که پیداس تیم داره تیم میشه خدا خیر بده این راموس رو .
من از همون اول هم میگفتم فقط راموس.
خدا کنه پرز باز این یکی رو عوض نکنه به نظر من عالی که چه عرض کنم خارق العاده کار کرده.
یه خبر بود در مورد اینکه من رو تاتنهام میخره وااای چه خبر خنده داره یعنی اونا نمیدونن من قرارداد دائم العمر دارم ؟دی:

kasra_khan2003
19-02-2009, 15:02
سلام بر همگی دوستان گل :
چطورین شما خوبین؟؟؟؟؟؟؟
عجب خبرهای توپی ایول دستون درد نکنه اگه بگم که اگه اولین تاپیک فعال رئال در ایران نباشیم دومیش صد در صد هستیم تبریک میگم.
خوب اینطور که پیداس تیم داره تیم میشه خدا خیر بده این راموس رو .
من از همون اول هم میگفتم فقط راموس.
خدا کنه پرز باز این یکی رو عوض نکنه به نظر من عالی که چه عرض کنم خارق العاده کار کرده.
یه خبر بود در مورد اینکه من رو تاتنهام میخره وااای چه خبر خنده داره یعنی اونا نمیدونن من قرارداد دائم العمر دارم ؟دی:

به نظر من، بهترین کار اینه که راموس رو راضی کنیم دستیار مربی دیگه ای بشه، مثل مورینیو!

راموس از نظر بدن سازی، فوق العاده هست.

بازی با لیورپول کی هست؟

aRThaS_08
19-02-2009, 15:18
چهارشنبه هفته دیگه

ali_ranger22
19-02-2009, 15:26
من اصلا از مورینیو خوشم نمیاد مرتیکه مغرور ! :دي
خیلی هم حاشیه سازه
به درد نمی خوره
فعلا همین راموس خیلی خوب داره کار میکنه

kasra_khan2003
19-02-2009, 16:45
من اصلا از مورینیو خوشم نمیاد مرتیکه مغرور ! :دي
خیلی هم حاشیه سازه
به درد نمی خوره
فعلا همین راموس خیلی خوب داره کار میکنه

فراموش نکن که ما هنوز خوب عملکرد راموس رو در برابر تیم های قوی ندیدیم! این تیم هایی که الان تو این هفت هشت بازی بردیم، در حد لیورپول نبودن که! بودن؟:46:

مورینیو اونقدر بزرگ هست که وقتی میره تو یه تیم بزرگ مثل چلسی، واسه خودش یه قطب میشه و تو نام باشگاه گم نمیشه!

resident_evil
19-02-2009, 17:47
فكر كنم والنسيا و ويارئال خوب بودنا !!!

Adolf_0
19-02-2009, 18:39
این عکسارو از کجا می آرید؟

ali_ranger22
19-02-2009, 19:27
فكر كنم والنسيا و ويارئال خوب بودنا !!!

آره ما تیمای بزرگ رو بردیم
کسری وقتی داریم اینقدر هماهنگ و قشنگ بازی میکنیم حلا هر تیمی بیاد جلومون می شاشه به خودش ! :دي

Diego
19-02-2009, 19:48
عکس تشویق شدن بازیکنان رئال توسط بازیکنان بارسونا به خاطر قهرمانی زود هنگام.
فیلمش رو هم میشه بذارید.؟!

ahmad08
19-02-2009, 20:20
چرا نمیشه دادا.
اینم از فیلمش:
این اولیش هست که فک کنم توسط یه هوادار دو اتیشه مث ما گرفته شده جلبه:

و این دومیش هست که اخرشه توجه کنید به قیافه پویول خودتون تا اخرشو میخونید.(حتما ببینید)

ahmad08
19-02-2009, 20:32
این عکسارو از کجا می آرید؟

و خداوند .....گوگل را آفرید.
---------------------------------------
هر چی خواستی بگو خودم در خدمتتم.

Retired User
19-02-2009, 20:36
و خداوند .....گوگل را آفرید.
---------------------------------------
هر چی خواستی بگو خودم در خدمتتم.

رئيس شدي احمد
خب يكي بره به سينا بگه ديگه

Diego
19-02-2009, 23:31
چرا نمیشه دادا.
اینم از فیلمش:
این اولیش هست که فک کنم توسط یه هوادار دو اتیشه مث ما گرفته شده جلبه:

و این دومیش هست که اخرشه توجه کنید به قیافه پویول خودتون تا اخرشو میخونید.(حتما ببینید)

kasra_khan2003
20-02-2009, 01:26
رئيس شدي احمد
خب يكي بره به سينا بگه ديگه

چیو بگه؟ اگه جریان وحید رو میگی که من بهش گفتم، اما هنوز جواب نداده!:19:

Retired User
20-02-2009, 12:10
.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RMadridFC : مارکو مارین ،بازیکن آلمانی که لقب مسی آلمانی را او به داده اند اعتراف کرد که آرزوی بازی در رئال را دارد و مشتاق بازی در برنابئو است نه در نیو کمپ .

مارکو مارین ، بازیکن آلمانی تیم مونشن گلادباخ که لقب مسی آلمانی را به او داده اند اعتراف کرد که آرزوی بازی برای رئال مادرید را دارد و دوست ندارد برای بارسلونا بازی کند .

این هافبک 19 ساله در مصاحبه ایی با خبرگزاری های آلمان گفته است که یکی از بزرگترین آرزوهایش بازی در لالیگا است و سفیدپوشان برنابئو را به آبی اناری ها ترجیح می دهد .

مسئولان رئال تاکنون علاقه ایی به جذب وی نداشته اند و با این حرف وی احتمالا او را مورد بررسی و آنالیز قرار می دهند .

او در مصاحبه ایی با یکی از خبرگزاری های آلمان :

" من دوست دارم در آینده برای رئال مادرید بازی کنم . در حقیقت من عاشق رئال هستم ولی نمیتوانم حاشا کنم که هم اکنون بهترین بازی را بارسلونا ارائه میکند . "

" آرزوی من یک روز بازی در لالیگا است "

او تا کنون 5 بار برای تیم ملی آلمان بازی کرده است و قبل از اینکه به گلادباخ بپیوندد در زمانی که فوتبال او در حال شکل گرفتن بوده برای فرانکفورت بازی کرده است .

Retired User
20-02-2009, 12:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارشRmadridFC:رئيس افتخاري باشگاه رئال مادريد از هافبک هلندي و نيمكت نشين تيمش رویستن درنته خواست از حاشيه دست بردارد و موهایش را کوتاه کند و دیگر از گوشواره استفاده نکند.

آلفردو دي استفانو گفت :

درنته تصور مي كند فوتبال اسپانيا مثل هلند است و اگرچند بار با روزنامه ها مصاحبه كند مربي مجبور مي شود از او استفاده كند . اينجا فوتبال حرفه اي است و حساب و كتاب دارد .

وي تاكيد كرد :

درنته بايد بداند براي حضور در تركيب ثابت تيم رئال مادريد بايد لياقت آن را پيدا كند . از او مي خواهم موهاي بلندش را كوتاه كند و از گوشواره استفاده نکند ،ساكت روي نيمكت بنشيند تا هر وقت مربي صلاح دانست بازي اش دهد.

ahmad08
20-02-2009, 14:00
دست گلتون درد نکنه بچها
ابرو هر چه رئاله خریدین ایول.
به این میگن تاپیک فعال به این میگن تاپیک رئال .
منم هم گروه رو میچسبم هم اینجا رو نمیدونم چرا این تاپیک یه چیز دیگریست.

kasra_khan2003
20-02-2009, 14:47
آقا امشب بازی رئال رو نشون میدن یا بارسا؟

شایدم هیچ کدوم: دی

ali_ranger22
20-02-2009, 15:11
با کی بازی داریم ؟ ساعت چند ؟ بازی قبلی رو نشون ندادن اینو غلط کردن نشون ندن ! :دي

ahmad08
20-02-2009, 15:13
امشب که بازی نداریم.
بازی فردا شبه تو خونه خودمون سانتیاگو مقابل بتیس.
فکر نکنم نشون بدن.

Diego
20-02-2009, 15:28
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارشrmadridfc:رئيس افتخاري باشگاه رئال مادريد از هافبک هلندي و نيمكت نشين تيمش رویستن درنته خواست از حاشيه دست بردارد و موهایش را کوتاه کند و دیگر از گوشواره استفاده نکند.

آلفردو دي استفانو گفت :

درنته تصور مي كند فوتبال اسپانيا مثل هلند است و اگرچند بار با روزنامه ها مصاحبه كند مربي مجبور مي شود از او استفاده كند . اينجا فوتبال حرفه اي است و حساب و كتاب دارد .

وي تاكيد كرد :

درنته بايد بداند براي حضور در تركيب ثابت تيم رئال مادريد بايد لياقت آن را پيدا كند . از او مي خواهم موهاي بلندش را كوتاه كند و از گوشواره استفاده نکند ،ساكت روي نيمكت بنشيند تا هر وقت مربي صلاح دانست بازي اش دهد.
حرفهای مایلی کهنی

Retired User
20-02-2009, 17:06
حرفهای مایلی کهنی
كمي تا قسمتي

Retired User
20-02-2009, 17:13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RMadridFC : روبرتو کارلوس مدافع سابق رئال مادرید معتقد است که فقط یک نفر میتواند اوضاع رئال را مرتب کند : فلورنتیو پرز .

فلورتنو پرز از طرف روبرتو کارلوس موافقتی را دریافت نمود . به نظر کارلوس پرز تنها کسی است که میتواند تمام چیزهای موجد در رئال را عوض کند .

انتخابی ریاست رئال در همین تابستان انجام میگیرد که از همین الان پیگویی ها در مورد آن شروع شده است . همه میگویند که پرز شانس زیادی در انتخابات دارد .

البته با توجه به اظهار مارکا مبنا بر اینکه پرز تنها کاندیدای این انتخابات است در نتیجه اینگونه پیشگویی ها کار آسانی به نظر می آید .

ولی در جواب اینکه آیا پرز سر حرف خودش است یا نه میتوان گفت ، این رئیس سابق ، از حامیانی همچون کارلوس برخوردار است و امکان داشتن شک و تریدی از جانب او کم است .

در این بین مارکا از این مدافع سابق رئال نقل قول کرده است که :

"هیچ رقیبی برای پرز وجود ندارد ."

" او سبک خاصی را دارد ؛ اما آن کاری را که میخواهد انجام میدهد .اما او در مورد تیم میخواهد مربی جدیدی را جذب کند ."

" تنها کسی که میتواند مشکلات رئال را رفع کند پرز است ."

برخی از خبرگزاری ها هم چنین برداشت میکنند که اگر پرز به رئال بیاید به دنبال خود کارلوس را خواهد آورد .

Retired User
20-02-2009, 17:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش RmadridFC: لاسانا دیارا , هافبک فرانسوی رئال مادرید عنوان کرد که زین الدین زیدان و کلود ماکه له له , الگوهای وی در فوتبال هستند .

لاسانا دیارا دوران خود در رئال مادرید را خیلی خوب اغاز کرده است , او زمستان امسال از تیم لیگ برتری پورث موث به رئال مادرید امد و در 7 بازی این تیم شرکت کرده که در همگی انان بسیار خوب ظاهر شده است .

هافبک دفاعی رئال مادرید به تازگی از یک نوع بیماری معده رهایی یافته و کم کم خود را برای 2 بازی مهم که طی این هفته در برابر تیمهای رئال بتیس و لیورپول برگزار خواهد شد , اماده می کند .

دیارا طی مصاحبه ای با روزنامه اس در مورد یک ماه و نیم حضورش در رئال مادرید گفت :

دلیل اصلی سازگار شدن سریع من با تیم , همه به خود باشگاه برمی گردد . همه کسانی که در تیم حضور داشتند تمام تلاش خود را کردند که به من کمک کنند , حتی بازیکنان بزرگی چون رائول و سرجیو راموس , این دو همیشه از من می پرسند که ایا به چیزی احتیاج دارم یا خیر .

در تمرینات نیز همتیمی هایم خیلی خوب با من رفتار می کنند مخصوصا ارین روبن و ویسلی اشنایدر که همیشه با من هستند . خوانده راموس نیز کمک بزرگی برای من بود چون از همان اغاز کارم به من ایمان داشت .

در ادامه هافبک 23 ساله رئالی ها از بازیکنان محبوب خود در سنین کودکی گفت :

زمانی که خیلی کوچک بودم گئورگی ویاه را خیلی دوست داشتم و اسطوره من بود . بعد از او , زیدان را خیلی دوست داشتم زمانیکه در یوونتوس بازی می کرد ولی در سن 17 , 18 سالگی کلود ماکه له له الگوی من در فوتبال شد .

بازیکن ملی پوش رئال مادرید در ادامه گفت :

همیشه دوست داشتم که در رئال مادرید بازی کنم مثل خیلی از بچه های دیگر . همیشه بازیهای تیم در لیگ قهرمانان را از طریق تلویزیون می دیدم , زیدان , روبرتو کارلوس , فیگو , رائول و ... همه انها در تیم بودند .

بعد از ان , دیارا به بازی فرانسه و ارژانتین اشاره کرد جایی که او در مقابل همتیمی خود فرناندو گاگو و همین طور رقیب اینده اش , ماسکرانو قرار گرفته بود .

دیارا در این باره توضیح داد :

من و گاگو در زمین بارها با هم صحبت کردیم , او خیلی باهوش است وقتی که او می دید من دارم به سمتی حرکت می کنم او در سمت مقابل حرکت می کرد و از همان دقایق اول بازی به خوبی از همدیگر اشنایی داشتیم .

و در مورد ماسکرانو هم باید بگویم که ما دو تا خیلی از نظر روحی به هم شبیه هستیم چون هیچ کداممان دوست نداریم در جنگ های تن به تن شکست بخوریم برای همین پیش بینی می کنم رقابت سختی بین ما دو تا در لیگ قهرمانان بوجود بیاید .

Retired User
20-02-2009, 20:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش rmadridfc : روبرتو کارلوس مدافع سابق رئال مادرید معتقد است که فقط یک نفر میتواند اوضاع رئال را مرتب کند : فلورنتیو پرز .

فلورتنو پرز از طرف روبرتو کارلوس موافقتی را دریافت نمود . به نظر کارلوس پرز تنها کسی است که میتواند تمام چیزهای موجد در رئال را عوض کند .

انتخابی ریاست رئال در همین تابستان انجام میگیرد که از همین الان پیگویی ها در مورد آن شروع شده است . همه میگویند که پرز شانس زیادی در انتخابات دارد .

البته با توجه به اظهار مارکا مبنا بر اینکه پرز تنها کاندیدای این انتخابات است در نتیجه اینگونه پیشگویی ها کار آسانی به نظر می آید .

ولی در جواب اینکه آیا پرز سر حرف خودش است یا نه میتوان گفت ، این رئیس سابق ، از حامیانی همچون کارلوس برخوردار است و امکان داشتن شک و تریدی از جانب او کم است .

در این بین مارکا از این مدافع سابق رئال نقل قول کرده است که :

"هیچ رقیبی برای پرز وجود ندارد ."

" او سبک خاصی را دارد ؛ اما آن کاری را که میخواهد انجام میدهد .اما او در مورد تیم میخواهد مربی جدیدی را جذب کند ."

" تنها کسی که میتواند مشکلات رئال را رفع کند پرز است ."

برخی از خبرگزاری ها هم چنین برداشت میکنند که اگر پرز به رئال بیاید به دنبال خود کارلوس را خواهد آورد .
كاملا باهاش موافقم

h_starboy
20-02-2009, 21:05
سلام به همه رئالی ها. فردا شب فکر کنم بازی ساعت 22:30 باشه اگه اشتباه نکرده باشم.
من قبل بازی حتما میام.
به امید برد رئال

ahmad08
21-02-2009, 11:33
قرارمون یادتون نرده یادتون نرده منتظریم:
امشب نیم ساعت قبل بازی یعنی ساعت 10 همگی تو گروه رئال مادرید .
قسمت :
Real madrid fans
با امید دیدار
و به امید برد رئال

Ahmad-Ra
21-02-2009, 21:03
بالاخره میذاره یا نه؟؟!!!

به نظر منم بازی مهمی هست... همنطور که ممد گفت... به امید قهرمانی...

ahmad08
21-02-2009, 21:13
نه متاسفانه
مث اینکه این شبکه 3 سر سازگاری با ما رو نداره.
زمانی که رئال در بحرانه فرت و فرت بازی میذاره حالا که داره اوج میگیره یه بازی رو هم نمیذاره.

D o l f i n
21-02-2009, 21:24
تو ماهواره تو چه کانالهایی پخش میشه؟

MORINIO
21-02-2009, 22:17
زمانی که رئال در بحرانه فرت و فرت بازی میذاره حالا که داره اوج میگیره یه بازی رو هم نمیذاره.

فعلا که صدا و سیما با منچستر قرارداد بسته حدود دو ماهه تمامی بازیهای این تیم زیر پوشش شبکه 3هست : دی

h_starboy
21-02-2009, 22:32
حیف که پخش نمیکنه...

Majid393
21-02-2009, 22:42
دقیقه 12 ...... 1-0

ahmad08
21-02-2009, 22:42
هستم
سلام بر نوید
چطوری خوبی؟
بریم سر بازی