PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه رئال مادريد: Real Madrid C.F. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47

charlize
04-12-2008, 20:29
کاناوارو: رونالدو شایسته دریافت توپ طلا است
: برنده توپ طلای جهان در سال 2006 معتقد است ستاره منچستر یونایتد شایسته دریافت توپ طلای جهان در سال 2008 است.

" فابیو کاناوارو "، مدافع رئال مادرید معتقد است " کریستیانو رونالدو " شایسته دریافت توپ طلای جهان(Ballon d'Or) است، اگرچه ستاره منچستر یونایتد در رقابت های یورو 2008 عملکرد ضعیفی داشت.

این بازیکن پرتغالی تابستان امسال تصمیم داشت شیاطین سرخ را به مقصد سانتیاگو برنابئو ترک کند و کاناوارو می توانست با وی هم تیمی شود، اما این اتفاق نیفتاد با این حال " رونالدو " از سوی فاتح جام جهانی 2006 ستایش می شود.

" کاناوارو " به " La Stampa " گفت: « او شایسته دریافت توپ طلای جهان است اما در مسابقات یورو 2008 درخششی نداشت. البته آن موضوع زیاد اهمیت ندارد، زیرا او پیش از آن کار خود را کرده است. لیگ برتر، جام قهرمانان اروپا و بثمر رساندن 42 گل، کار هر کسی نیست. »

او افزود: « من به " کریستیانو رونالدو "، " زلاتان ابراهیموویچ " و " ایکر کاسیاس " رای دادم. بهترین بازیکن دنیا و دو نفر دیگر از بهترین دوستان من هستند. »

V A H I D
04-12-2008, 20:29
اگه دلارد می مرد دیگه تیممون ته خنده می شد !!: دي
به تیم ملی هلند خوش امدید !! :دي

ahmad08
04-12-2008, 23:41
سلام سلام سلام:
سلام بر رفقهای شفیق و همدمان عزیز.
ایشالا که خوبین و سلامت.
خوب چه خبرا هانتلار که اومد به سلامتی امروز ساعت 3:30 هم که جلسه معارفش بود و با توپ یه حرکاتی کرد و تموم شد و شد بازیکن باشگاه رئال مادرید.
کاش رئال میتونست تو این بازیهای باقی مونده میتونست بازی کنه .
فعلا که خربزه کال مون یه حرکت مثبت انجام داد امیدوارم که حرکت بعدیش هم خوب و مثبت باشه.
اینطور که گفته یه بال گوش خوب قراره به خدمت بگیره ببینیم و تعریف کنیم چه اتفاقی میفته ایشالا مث این حرکتش باشه.
ببینید اگه این بازیکنها بیان تو ترکیب چه میشه :
------------------------------
-----------------------------کاسیاس---------------------------------
مارسلو------------ویدیچ-------------------په په-------------راموس
.
رونالدو------------دیگو-------------------اشنایدر/گوتی-------------سیلوا/روبن
.
-----------------------------------لوکاس پدولسکی---------------
.
--------------------------هانتلار--------------------------------------

ahmad08
05-12-2008, 02:46
ایول رئال هانتلار گرفت وای خدا جون یه جوون باحال و خیلی پتانسیل بالا در حد ون نیستروی دیگه کی اومده ؟؟؟
شوستر اخراج نشده ؟؟؟؟؟

بازی به بارسلون میرسه هانتلار ؟
عجیبه رئال هر چقدر بد کار میکنه بر دوستان میفزاید اگه اینطوری کاش همیشه ببازه که ما دوستان بیشتری رو زیارت کنیم دی:
در مورد شتر جان ببخشید شوستر بگم که نه ایشون هنوز بر سمت خویش واستاده.
هانتلار باید خدمتون عارض شم که کلا نیم فصل نمیتونه بازی کنه و بعد نیمه میتونه به تیم تزریق بشه.
همینطور کالی رئیس باشگاه خبر از خرید چند بازیکن داده معلوم نیست ولی این حرکت نشون میده یه کارای داره میکنه.

بچه من خیلی کم مییومدم تایپک رئال از این به بعد همیشه میام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا ببینیم و تعریف کنیم ما که خوشحال میشیم به بچهای دائمی این تاپیک افزوده بشه.
اگه واقعا پای این منقل همیشه داغ هستی و پایه ای خواستی یه اسم مستعار هم از بین بازیکنهای رئال انتخاب کن مث روبن مث کانوارو اونای که بقیه انتخاب نکردن زودتر خواستی بگو برات بگم کیا چه اسامی رو دارن.
اگه خواستی کلا برات توضییح بدم یه پی ام بده مشکل نیست.

V A H I D
05-12-2008, 08:56
بچه من خیلی کم مییومدم تایپک رئال از این به بعد همیشه میام
خوش اومدی !

کاش دیگو هم بیاد ! اخر سر می ره یوونتوس !

h_starboy
05-12-2008, 12:33
امیدوارم یه بازیکن در پست روبینیو ی سال پیش بیارن که حال کنیم. مثلا رونالدو :31: :31:
حالا نزنین منو. گفتن مثلا :20:
پودولسکی قضیش جدیه یا همینطوری گفتی ؟

V A H I D
05-12-2008, 12:46
قضیش همون ضقیه ی رونالدوهه !! :دي

charlize
05-12-2008, 14:52
ببینید اگه این بازیکنها بیان تو ترکیب چه میشه :
------------------------------
-----------------------------کاسیاس---------------------------------
مارسلو------------ویدیچ-------------------په په-------------راموس
.
رونالدو------------دیگو-------------------اشنایدر/گوتی-------------سیلوا/روبن
.
-----------------------------------لوکاس پدولسکی---------------
.
--------------------------هانتلار--------------------------------------
فاجعست!: دی
اول باید یه 2-3 ماه ایکر بشینه رو نیمکت تا بفهمه بازی تو رئال یعنی چی...مردیکه توپ رو میزنه تو اوت و بجای اینکه ناراحت باشه، میاد و برام میخنده!!!
راموس رو هم اول باید کاری کنیم که دوباره دلش با تیم بشه...متاسفانه بعد اون درگیریهاش، بر خلاف اونچه که میگن اون هنوز با تیم مشکل داره و الان داره به ترک تیم فکر میکنه...به نظرم راموس یکی از بهترین خرید های تاریخ رئال که نباید از دستش بدیم...
دیگو پیر شد بابا!اصلا این ترکیب هافبک هات واقعا فاجعست!: دی...ولی جدی خیلی بده!الان که دقت میکنم، میبینم که کلن ترکیب خوبی نذاشتی!فقط مثلا اون رونالدو رو خوب اومدی!:‌دی(ناراحت نشی ها کاپیتان!: دی)

V A H I D
05-12-2008, 17:32
فاجعست!: دی
اول باید یه 2-3 ماه ایکر بشینه رو نیمکت تا بفهمه بازی تو رئال یعنی چی...مردیکه توپ رو میزنه تو اوت و بجای اینکه ناراحت باشه، میاد و برام میخنده!!!
راموس رو هم اول باید کاری کنیم که دوباره دلش با تیم بشه...متاسفانه بعد اون درگیریهاش، بر خلاف اونچه که میگن اون هنوز با تیم مشکل داره و الان داره به ترک تیم فکر میکنه...به نظرم راموس یکی از بهترین خرید های تاریخ رئال که نباید از دستش بدیم...
دیگو پیر شد بابا!اصلا این ترکیب هافبک هات واقعا فاجعست!: دی...ولی جدی خیلی بده!الان که دقت میکنم، میبینم که کلن ترکیب خوبی نذاشتی!فقط مثلا اون رونالدو رو خوب اومدی!:‌دی(ناراحت نشی ها کاپیتان!: دی)
شعری بود بسی زیبا !! :دي

V A H I D
05-12-2008, 17:35
استی اسم بروبچ رو بگو تا ببنیم کی به کیه
من کاسیاسم ! :دي
بقیه رو هم خودشون معرفی می کنن !! :دئ
فقط این بالاییم رو معرفی می کنم چارلیز معروف به گاگول ! ببخشید گاگو !! :دي

kasra_khan2003
05-12-2008, 18:16
من هم رودفان نیسروی، یعنی مرحوم نیسروی: دی

charlize
05-12-2008, 18:30
كالدرون مشاور مطبوعاتي خود را اخراج كرد
مديرعامل باشگاه رئال مادريد در پي لو رفتن برخي اطلاعات سري داخل باشگاه و افشاي نام انتقال

دهنده اخبار، تصميم به اخراج مشاور عالي مطبوعاتي خود گرفت.

خوسه ميگل گونسالس مارتين دل كمپو ملقب به ميشل، به خاطر داشتن تماس‌هاي پنهاني با روزنامه آس و ارسال برخي اخبار سري داخل تيم از سمت خود اخراج و جريمه مالي شد.

اين اتفاق زماني رخ داد كه روزنامه آس اسپانيا مطالبي از يك جلسه فوق سري ميان كالدرون، مياتوويچ و برند شوستر منتشر كرد و مشخص شد كه در آن جلسه به غير از 3 نفر مذكور تنها مشاور خبري كالدرون حضور داشته و صداي آنها را نيز ضبط كرده است.

charlize
05-12-2008, 18:31
ميشل: كالدرون به دشمن تراشي علاقه خاصي دارد.
مشاور خبري مديرعامل رئال مادريد گفت: متاسفانه كالدرون دشمناني در كنار خود دارد كه كم كم ماهيت آنها درحال رو شدن است.

به نقل از آس اسپانيا، ميشل كه به خاطر خبرچيني از باشگاه رئال مارديد اخراج شده است، گفت: كالدرون به دشمن تراشي علاقه خاصي دارد. او در هر بخشي از باشگاه دشمناني دارد كه به زودي ضربه نهايي خود را به او وارد مي كنند.

وي افزود: هرگز بدون هماهنگي به روزنامه ها خبر نداده ام و كالدرون بايد بداند كه دچار توهم كشنده اي شده است.

مشاور بركنار شده تاكيد كرد: مدير رئال در حال سقوط است و سعي مي كند به هر دليل واهي خود را از كارهاي اشتباهي كه انجام داده تبرئه سازد.

charlize
05-12-2008, 18:32
هونته‌لار: همه چيز خيلي سريع رخ داد - سعي مي‌كنم بيشترين گل را بزنم
در حالي كه تيم رئال مادريد اين روزها در بحران به سر مي‌برد، كمبود مهاجم از مشكلات عمده اين تيم است.

به دنبال آسيب ديدگي بازيكناني همچون "رودفان نيستلروي" و "گوانزالو هيگوآين"، سران رئال سرانجام تصميم به خريد يك مهاجم گرفتند. "كلاس يان هونته‌لار" مهاجم هلندي و 24 سا له به تازگي با مبلغ 27 ميليون يورو راهي رئال شد و اكنون چشم اميد همه در مادريد به اوست.

هونته‌لار در نخستين نشست خبري خود پس از پيوستن به كهكشاني‌ها از اميدهاي خود براي درخشش در اسپانيا صحبت كرد.

* وضعيت آسيب ديدگي‌ات چگونه است؟

- درد زيادي احساس نمي‌كنم. هنوز در شرايط آرماني نيستم اما، فكر مي‌كنم تا چند هفته ديگر كاملا آماده خواهم بود.

* با توجه به اينكه در كشور متفاوتي حضور داشته و مجبوري با زبان متفاوتي صحبت كني، فكر مي‌كني چگونه با تيم تطبيق پيدا خواهي كرد؟

- فكر مي‌كنم تطبيق پذيري‌ام با تيم آسان‌تر خواهد بود چرا كه بسياري بازيكنان هلندي در رئال هستند كه با چند تن از آنها در آژاكس توپ زده‌ام. اين مساله كار را آسان‌تر مي‌كند، تا اينكه مجبور باشم در تيمي تطبيق پيدا كنم كه هيچ كس را نمي‌شناسم. هنوز زياد درمورد اين موضوع فكر نكرده‌ام. بايد ببينيم كه وضعيت چگونه پيش خواهد رفت تا اگر نيازي بود از كمك سايرين استفاده كنم.

* آيا مي‌دانيد امضاي قرارداد با رئال مادريد به چه معناست؟

- همه چيز خيلي سريع رخ داد و تاثير اين مساله روي من بسيار زياد بوده است. رئال مادريد بزرگترين باشگاه جهان است و من از بودن در اينجا احساس غرور مي‌كنم. طبيعتا بايد بيشتر ارزش حضور در اينجا را درك كنم اما، با اين حال لحظه بزرگي براي من است.

* آيا از وضعيت كنوني رئال مادريد مطلع هستيد؟ شما به عنوان ناجي تيم از راه رسيده‌ايد...

- همان طوري كه پيش از اين گفته‌ام رئال مادريد بزرگترين باشگاه جهان است و ما بايد تمامي تلاش خود را براي بهبود بخشيدن به اين وضعيت انجام دهيم. بايد در راستاي اين مساله سخت تلاش كنيم.

* شما فصل گذشته به لطف گل‌هاي بسياري كه در هلند به ثمر رسانيد، كفش برنز فوتبال اروپا را از آن خود كرديد اما برخي ممكن است فكر كنند به سبب اينكه ليگ اسپانيا ليگ بهتري قلمداد مي‌شود، نمي‌تواني مثل بازي در هلند عمل كنيد. چه صحبتي براي از بين بردن شك و ترديدها داريد؟

- اين حقيقت دارد كه ليگ اسپانيا تا حدودي بهتر از ليگ هلند است. من بايد از طريق بازي در كنار بازيكنان بهتر، خودم را با اين مساله تطبيق بدهم. اين كار بايد انجام شود و فكر مي‌كنم به خوبي از عهده آن برخواهم آمد.

* چندي پيش رييس باشگاه گفت كه هيچيك از بازيكنان جديد اضافه شده به تيم در ابتدا جزو تركيب اصلي نخواهند بود. انتظارها از عملكرد امسال شما چگونه است؟

- من در اين باره با افراد بسياري صحبت كرده‌ام و پيرامون انتظاراتي كه از من مي‌رود بازخورد فوق‌العاده‌اي دريافت كرده ام. آنها واقعا مي‌خواهند كه من در اينجا باشم. در ابتدا قرار بود پايان فصل گذشته به تيم ملحق شوم اما، آسيب ديدگي‌ها باعث تغيير وضعيت شدند. براي قرار گرفتن در تركيب اصلي تيم بايد سخت تلاش كنم.

* فان باستن نمي‌خواست شما تابستان امسال به رئال بپيونديد. چه مساله‌اي باعث شد تا اكنون پيوستن شما به رئال مادريد مقدور شود؟

- به نظر مي‌رسد تيم آژاكس سال گذشته مشكلاتي با رئال مادريد داشت اما، روابط ميان دو باشگاه از سر گرفته شد. واقعا نمي‌دانم مسايل چگونه پيش رفتند اما، از حضور امروزم در اينجا بسيار خوشحالم.

* مردم شما را به عنوان جانشين نيستلروي قلمداد مي‌كنند. چه نظري در اين باره داريد؟ آيا ما يل هستيد بگوييد كه امسال چند گل به ثمر خواهيد رساند؟

- رود آسيب ديده اما او بازيكن شگفت‌انگيزي است. من مهاجم متفاوتي هستم و تمامي تلاشم را خواهم كرد. سعي مي‌كنم بيشترين تعداد گل ممكن را به ثمر برسانم.

* چه نظري درباره نبرد كنوني رئال مادريد و بارسلونا و رخدادهاي آينده داريد؟

- رقابت ميان اين دو براي همه شناخته شده است. بارسلونا هم اكنون در جدول صدرنشين است و ما براي قهرماني تا پايان فصل سخت تلاش خواهيم كرد.

* كدام بازيكنان تيم از نظر تو برجسته هستند؟

- پاسخ به اين پرسش دشوار است چرا كه همه آنها بازيكنان بسيار خوبي هستند اما، من در كنار اسنايدر در آژاكس و تيم ملي هلند بازي كردم. او در آن زمان هم بسيار خوب كار مي‌كرد اما، پيشرفت بسياري در او مي بينم. من همچنين با رود و روبن هم آشنايي داشته و به رائول و كاسياس هم علاقه بسياري دارم. اين تيم، تيم بسيار خوبي است.

پرسش و پاسخ کوتاه

*اکنون چه احساسي داري؟

- رويايم به حقيقت پيوست. به دليل طولاني بودن و دير گذشتن دو روز گذشته کمي احساس خستگي مي کنم، اما در مجموع احساس خوبي دارم.

* چرا رئال مادريد؟ چرا حالا؟

- درخصوص رئال مادريد احساس خوبي دارم. آنها چه حالا و چه در گذشته به دنبال من بودند.

* انتظار هواداران از تو چه مي تواند باشد؟

- دوست دارم جلوي دروازه بازي کنم و گل بزنم. به فکر اين نيستم که چگونه گلزني کنم، فقط مي خواهم گل بزنم.

* چه انتظاري در اين فصل داري؟

- نمي دانم. دو روز گذشته کمي برايم بي نظم گذشت و نتوانستم در اين باره فکر کنم و فقط به فکر امضاي قرارداد با رئال مادريد بودم.

charlize
05-12-2008, 18:34
شعری بود بسی زیبا !! :دي

فقط این بالاییم رو معرفی می کنم چارلیز معروف به گاگول ! ببخشید گاگو !! :دي
اوه....وحید ببخشید..
دیشب ----(بقیش رو نمیشه اینجا بگم و بهت پ.خ میدم!!: دی

V A H I D
05-12-2008, 18:46
دیشب ----(بقیش رو نمیشه اینجا بگم و بهت پ.خ میدم!!: دی
من حرفای بالا رو تکذیب می کنم !! :دي

charlize
05-12-2008, 20:05
من حرفای بالا رو تکذیب می کنم !! :دي
حقیقت غیر قابل انکاره!: دی
تازه امین(وسلی) هم شاهده!: دی

iammahdi
05-12-2008, 20:35
بچه من خیلی کم مییومدم تایپک رئال از این به بعد همیشه میام:27:

خوش اومدی ...

.
همینطور کالی رئیس باشگاه خبر از خرید چند بازیکن داده معلوم نیست ولی این حرکت نشون میده یه کارای داره میکنه.
.

ای ناقلا چی شده : دی
به کالدرون می گی کالی ...
پسرخاله شدی با هاشا نکنه رفتی پیشش :27:
چیزی نگفت بهت دیگه ...
درمورد رونالدو خبری نداشت ...

Retired User
05-12-2008, 21:22
دوستان به نظر شما بارسلون رو ميبريم يا بازي مساوي ميشه؟ دي:

iammahdi
05-12-2008, 22:11
دوستان به نظر شما بارسلون رو ميبريم يا بازي مساوي ميشه؟

با این وضعیت الان اگه یخوایم بگم 60% می بازیم و 40% هم امکان داره مساوی کنیم ...
راستی بازی کیه ...

ali...
05-12-2008, 23:21
خوب اشنایدر و سرجیو راموس و ..... کسی نیست ؟؟؟؟؟

وسلی که داریم ،راموسو نمیدونم

h_starboy
05-12-2008, 23:33
بابا اگه شواین اشتایگز بگیرن خیلی عالیه
خداییش ته هر چی بازیکنه

راستی اسم بروبچ رو بگو تا ببنیم کی به کیه

من با شواین موافقم.
من گوتی هستم در خدمت شما. خوشحالم که روز به روز به تعداد رئالیهای تاپیک داره اضافه میشه.
امیدوارم این بازیکنا هم بفهمن و یکم بهتر بازی کنن.

h_starboy
05-12-2008, 23:34
دوستان به نظر شما بارسلون رو ميبريم يا بازي مساوي ميشه؟
حالا تحقیرنشیم بقیش پیشکش. چی میشه اگه ببریم.
واااای چه حالی میده.

shympw
06-12-2008, 00:29
حالا تحقیرنشیم بقیش پیشکش. چی میشه اگه ببریم.
واااای چه حالی میده.

اگه ببازیم همش تقصیر کالدرون سگه !
اگه ببریم بارسلونا نابود میشه ! البته احتمالش 0.00000000000000000000000000000000001 هست !

Diego
06-12-2008, 12:56
بچه ها واسه ال کلاسیکو نگران نباشید.اینجور بازیها همیشه حال و هوای خودشون رو دارند و تیمها متفاوت بازی میکنن.

D o l f i n
06-12-2008, 15:05
همه اسماشون رو گفتن من طرفدار پرو پاقرص کارلوسم هر چند تو رئال نیست بنده روبرتو کارلوس عاشقشم

Retired User
06-12-2008, 15:37
بچه ها واسه ال کلاسیکو نگران نباشید.اینجور بازیها همیشه حال و هوای خودشون رو دارند و تیمها متفاوت بازی میکنن.
خب وقتي همه مصدومن با كي ميخوان بازي كنن؟

همه اسماشون رو گفتن من طرفدار پرو پاقرص کارلوسم هر چند تو رئال نیست بنده روبرتو کارلوس عاشقشم

اگه اينطوريه من زيدانم دي:

charlize
06-12-2008, 16:04
هم زیدان داریم و هم روبرتو کارلوس...
بقیه رو انتخاب کنید...
--------
در مورد بازی با بارسا هم بگم که بعد این همه بردی که داشتیم، یه باختی هم بدیم بشون دیگه!بابا گناه دارن!: دی
----------------------
راستی این وحید هم شده جاسوس بارسایی ها!حواستون بهش باشه!به حرفاش توجه نکنید!من مدرک هم دارم تازه!: دی

V A H I D
06-12-2008, 16:11
راموس هم خدابیامرز علی رضا بود !! :دي
نمی دونم چی شدش !

V A H I D
06-12-2008, 17:52
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منبع : تایپیک بارسلون !

iammahdi
06-12-2008, 18:23
همون عکسه بالایی

بابا ایول به کسی که اینو کشیده خدا خیرش بده پس بقیش کوش !!!!!
این که همش شش نفره ...
بقیش کوش پس...
نکنه وحید واسه دلداری بقیش رو کات کردیش ...

ابابینو کی کشیده ...

Majid393
06-12-2008, 18:30
خوب اشنایدر و سرجیو راموس و ..... کسی نیست ؟؟؟؟؟

وسلی که داریم ،راموسو نمیدونم

من با شواین موافقم.
من گوتی هستم در خدمت شما. خوشحالم که روز به روز به تعداد رئالیهای تاپیک داره اضافه میشه.
امیدوارم این بازیکنا هم بفهمن و یکم بهتر بازی کنن.

ای بابا ون در وارت و روبن بگین کین ؟؟؟

اگه کسی نباشه من یا هانتلار مشم یا روبن یا وندر وارت یا راموس همش هم خواستین هستیما :دی

خب وقتي همه مصدومن با كي ميخوان بازي كنن؟

اگه اينطوريه من زيدانم دي:

بقیه رو انتخاب کنید...
--------
در مورد بازی با بارسا هم بگم که بعد این همه بردی که داشتیم، یه باختی هم بدیم بشون دیگه!بابا گناه دارن!: دی
----------------------
راستی این وحید هم شده جاسوس بارسایی ها!حواستون بهش باشه!به حرفاش توجه نکنید!من مدرک هم دارم تازه!: دی

من کی ام ؟؟؟ :دی

iammahdi
06-12-2008, 18:37
راموس هم خدابیامرز علی رضا بود !! :دي
دسترسیش به ورزشی قطع شده ...

charlize
06-12-2008, 19:52
من کی ام ؟؟؟
آقا بدو که حراجش کردیم!
رافائل خالیه!: دی

Majid393
06-12-2008, 20:45
آقا بدو که حراجش کردیم!
رافائل خالیه!: دی

تصویب شد .....:دی

من شدم رافائل .....:40::دی

V A H I D
06-12-2008, 21:05
این که همش شش نفره ...
بقیش کوش پس...

ابابینو کی کشیده
اگه می زاشتم مانیتورا همه می شکست چون دیگه جا نمی شد !! :دي

V A H I D
06-12-2008, 21:31
این که همش شش نفره ...
بقیش کوش پس...

ابابینو کی کشیده
اگه می زاشتم مانیتورا همه می شکست چون دیگه جا نمی شد !! :دي

V A H I D
06-12-2008, 22:08
امشب ساعت 11 و نیم بازی داریم !!

shympw
06-12-2008, 22:21
هانتلار هم خالیه !

Majid393
06-12-2008, 22:26
امشب ساعت 11 و نیم بازی داریم !!

فردا شب هست ......:27: :دی
امشب بارسلونا-والنسیا میذاره ....:20:

D o l f i n
06-12-2008, 22:54
بقیه رو انتخاب کنید...
--------
----------------------
پس صبر میکنیم تا فصل نقل و انتقالات ببینیم کی اضافه میشه اسم انتخاب میکنیم:46:

V A H I D
06-12-2008, 22:59
فردا شب هست ......
امشب بارسلونا-والنسیا میذاره ..
نخند !! :دي

Majid393
06-12-2008, 23:12
نخند !! :دي

اوکی ......:دي

ahmad08
07-12-2008, 11:41
سلام بچها:
کاملا از تن صدام واضحه که ناراحتم (حالا شما تن صدا رو از کجا متوجه شدید که تصدیق میکنید حرفمو؟) دی:
اما جدآ ناراحتم نه بخاطر فوتبال بخاطر اینکه دردانه کامپیوترم به...رفت.
نمیدونم لاشی چش شد اصلا روشن نمیشه خیلی خوشگل بود یه لپ تاپ وایو حیف شد فرستادم اگه درست شه همتون مهمون خودم.
امشب هم که بازی داریم ایشالا میبریم و اینقدر نا امید نباشید تا من زندم نمیذارم ناراحت بشین .
و اینکه اقا توجه:
روبرتو کارلوس خالیه عزیز دل که میخواستن میتونن بگیرن تا حالا کسی انتخاب نکرده (من اینطور فکر میکنم گاگو جان کی انتخاب کرده؟)
بعدش اینکه روبن -کانوارو-مارسلو-هانتلار-هیگواین-دیارا-و یه چند تای دیگه مونده اما اینا بهترینشونن اما اما خوب شما میتونید از اسطورهای رئال هم استفاده کنید مث دی استفانو و سانچز و ...
بنده هم که قبلا گفته بودم الانم میگم رائول هستم.
و اینکه خیلی دوستون دارم به امید برد امشب من الان کافی هستم و تا اطلاع ثانوی به دلیل نداشتن کامپیوتر به اینترنت هم دسترسی ندارم و دلم خیلی بهتون تنگ میشه.
سلامم رسان تا بر دوستان -بر هر رها تر در این زندگانی (احمد08)
این شعر هم از خودم بودش.
بعد اینکه میگم دنیا رو دارین خیلی عجیبه و من چقدر بد شانس ....تو این شانس.
تازه adsl گرفتم و داشتم حال میکردم کامپیوتره به فنا رفت ای بابا دنیا همینه اما من ناراحت نیستم چون از اولم چیزی برای از دست دادن نداشتم.(به به چقدر جمله قشنگی اومد )
خیییییییییلی دوستون دارم دلم تنگ میشه هر چند گاهی میام کافی تا خبر بگیرم شاید فردا اومدم دعا هم میکنم براتون تا درست شدن کامی عزیزم نمیدونم چطوری تاقت بیارم اگه دیگه نیومدم بدونید سکته رو زدم تموم.

MORINIO
07-12-2008, 12:20
این بارسلون خیلی عجیب غریب شده:27: شده مثل رئال پارسال

ali_ranger22
07-12-2008, 12:52
امیدوارم جلوی سه ویا مفتضح نشیم ! :دي

resident_evil
07-12-2008, 14:29
خيلي برداي اين بارسا مشكوكه به همه 3 4تا ميزنه اصلا طبيعي نيستش
ايشالا كه امشب سويارو ببريم

kasra_khan2003
07-12-2008, 18:35
رونالدو کسی هست ؟؟؟؟؟؟
بابا چون خودتون یه اسمم به ما بدیم مردیم از بس پرسیدیم
هر کی میاد یکی برداشت رفت آخه نونواییی مگه :دی

امشب ایشالله میبریم دیگه

عزیزم په په و کاناوارو هستن: دی

هیگواین هم فکر کنم کسی نباشه!

V A H I D
07-12-2008, 18:46
گاگو هم هستا !! چارلیز رو رازی می کنیم ! :دي (به املای رازی دقت کنید ! :دي )

charlize
07-12-2008, 19:22
روبرتو کارلوس خالیه عزیز دل که میخواستن میتونن بگیرن تا حالا کسی انتخاب نکرده (من اینطور فکر میکنم گاگو جان کی انتخاب کرده؟)
سامان رو یادت رفته؟!
البته الان خیلی وقته که پیداش نیست اما اون کارلوس بود...
-----------------

گاگو هم هستا !! چارلیز رو رازی می کنیم ! :دي (به املای رازی دقت کنید ! :دي )
آره...تو بیا و من رو به قول خودت رازی کن!: دی(شب بیای هااااا!: دی)...

kasra_khan2003
07-12-2008, 20:22
آقا ماله وحید رو بردار، بعد وحید بهت فحش میده، بعد برا همیشه بن میشه، میشه مال تو! : دی

V A H I D
07-12-2008, 20:30
آقا ماله وحید رو بردار، بعد وحید بهت فحش میده، بعد برا همیشه بن میشه، میشه مال تو! : دی
راه کار بسسیار زیباسس بود !!‌:دََ

kasra_khan2003
07-12-2008, 23:16
بابا من اسم نمیخوام حساب کنین من خودم بازیکنم
اخه من از اینا که میگین بعدم میاد

وحید هم کلا ادم قاطیه دیدی مارو هم با خودش بن کرد :31: به ما شر نرسونین وحید کلا خطرناکه حسن

آقا وحید فقط قمپز در میکنه! چیزی نیس بابا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما در کل دختر خوبی هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هیگواین به بازی امشب نرسید؟!

به امید یه باخت خشششششششششششششگل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Majid393
07-12-2008, 23:36
:18::18::18::18::18:

گل خوردیم ........
هنوز دقیقه 2 هم نشده بود .....

خدا بخیر کنه .......:19:

Majid393
07-12-2008, 23:52
کسی هست ؟؟؟

رائول گل زد .... دقیقه 18 : 1-1 مساوی

من رفتم بازی رو ببینم ......... بای ........
--------------------------------------------------------------------
ویرایش : گل خوردیم ...... 2-1 به نفع سویا ..... دقیقه 25

kasra_khan2003
08-12-2008, 00:24
آقا این خیابانی ما رو کشت با آرژانتین! خوب هست ما لیگ آرژانتین رو نشون نمیدیم!!!

عجب باخت خشگلی داریم میکنیمااا!

بچه ها برم تو زمین؟!! ها؟

نه ولم کنید برم دو تا هت ریک کنم: دی

---------------

هیچ کی نیست، من میرم پای tv

h_starboy
08-12-2008, 00:31
این چه وضعیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
چرا یه دونه در کونه این کالدرونو شوستر نمیزنن و با اردنگی بیرونشون کنن.
بقیش <ادیت شد> به خاطر دوست عزیزمون

h_starboy
08-12-2008, 01:01
رئال اینه. ماشالا بچه ها ماشالا هیگواین ماشالا گاگو
حمله حمله حمله ای رئال کوبنده
ایشالا گل بعدی رو هم بزنیم و ببریم

h_starboy
08-12-2008, 01:07
واااااااااااااااااای چقدر بچه گانه قرمز گرفت. روبن رو هم جلوی بارسا نداریم.
ریییییییییییییدم به داور پنالتبی ۱۰۰ ٪ رو نگرفت

h_starboy
08-12-2008, 01:15
باختیم. بله باختیم
همش تقصیر روبن که با اخراجش تیم رو به هم ریخت

kasra_khan2003
08-12-2008, 01:27
باختیم. بله باختیم
همش تقصیر روبن که با اخراجش تیم رو به هم ریخت

نخیر!!! روبن کجا تقصیر داشت؟ اون داور ... مقصر بود! دوتا پنالتی رو نگرفت!!!

همین بازی نیمه دوم رو جلو بارسا کنیم، میبریم خداییش! البته اگه این داور اونجا هم باشه، اینبار به نفع ما سوت بزنه:31:

h_starboy
08-12-2008, 01:29
درسته داور که گند زد ولی روبن اصلا حرفه ای کار نکرد . اگه اخراج نشده بود شک نداشتم که میبردیم.
چرا اینکارو کرد. روبن رو جلوی بارسا نداریم. واااااای

cyrus_ln
08-12-2008, 09:50
من که دیگه دارم نا امید میشم از رئال فکر نکنم تو جام باشگاه ها به جایی برسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_ranger22
08-12-2008, 12:58
خیلی ممنون از سه ویا که مارو تو زمینمون مفتضح کرد ! :دي
لعنت بر این داور 2 تا پنالتی نگرفت این قدر هم بی جنبه بود که به خاطر اعتراض بازیکن اخراج میکنه
اگه روبن رو داشتیم حتما می بردیم
حالا اینو ول کن ! بازیکن نداریم هیچ روبن رو هم جلوی بارسا نداریم !!!!! یعنی خدا کنه به طور آبرو مندانه مفتضح بشیم ! :دي

h_starboy
08-12-2008, 13:38
روز به روز هم داره وضعیت بدتر میشه. تا کی میخواد این وضع ادامه داشته باشه؟؟؟
:42:
:angry::angry:

D o l f i n
08-12-2008, 15:10
من از عکس تو امضای کسرا میترسم که نکنه هفته اینده برعکس بشه
به نظر من بجای شوستر کالدرون استعفا بده بهتره

V A H I D
08-12-2008, 17:21
تبریک می گم به خاطر باخت نزدیک ! خوب شد بیشتر گل نخوردیم !!!

Majid393
08-12-2008, 17:28
در پي شكست برابر سويا
شوستر: منتظر واكنش مدير باشگاه هستم
خبرگزاري فارس: سرمربي رئال مادريد در پي شكست تيمش در برنابئو اعلام كرد كه آماده استعفا از سمت خود است

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، رئال مادريد در ادامه روند حركت نزولي خود اين بار برابر سويا در برنابئو تن به شكست داد تا سرمربي آلماني اين تيم بيش از پيش خود را در آستانه اخراج ببيند.

برند شوستر در اين مورد گفت: منتظر واكنش مديرعامل باشگاه هستم تنها او است كه مي تواند مرا براي استعفا ترغيب كند .من هرگز تحت تاثير روزنامه ها قرار نمي گيرم و سخنان بد خواهانم برايم مهم نيست.

charlize
08-12-2008, 18:43
سلام به همه...
ببخشید دیشب نتونستم بیام...کامپیوترم خرابه...
در هر حال به یک نکته اول اشاره کنم و اونم اینکه من میخوام زنگ بزنم صدا و سیما و بگم دیگه بازی های رئال رو پخش نکنن!بجون خودم هر وقت بازی رو پخش کردن ما باختیم!!
و در راستای همین موضوع بازی با بارسا هم پخش میشه...
پس در نتیجه پیشنهاد من اینه که یا صدا و سیما رو راضی کنیم که بازی رو پخش نکنن یا تا 2-3 هفته اینجا رو تعطیل کنیم!
چون بد میبازیم جلو بارسا...
دلیل این حرفمم اونا نیستن بلکه خودمونیم!
حالا کاری با تاکتیک و مربی و اینا ندارم بلکه مسئله نبود بازیکناست...خیلی مشکل داریم...
در کل تبریک میگم!: دی

iammahdi
08-12-2008, 19:38
می گم بی خیال این فصل ...
فکر ساله دیگه باشین ...

V A H I D
08-12-2008, 19:48
واقعا تو مدرسه ضایع شدم کسافت شوستر بابا بیرون کنن این چه گهیه دیگه اه
منظورت کثافت بود دیگه ؟؟ :دي
الان فک کنید شوستر استعفا بده بعد کی می خواد بره جاش رو نیمکت برابر بارسا ؟؟

ali_ranger22
08-12-2008, 20:36
الان فک کنید شوستر استعفا بده بعد کی می خواد بره جاش رو نیمکت برابر بارسا ؟؟
حرف درستیه همین شوستر رو مجبوریم تا آخر فصل تحمل کنیم و به جاش بازیکن بگیریم چون الان مربی درس و حسابی پیدا نمیشه

charlize
08-12-2008, 20:40
وحید ملا نقطه گیر شدیا
نخیر!
وحید کماکان عزیز دل ماست! : دی‌ :د ی

Diego
08-12-2008, 23:18
دیشب شهرستان بودم نتونستم on بشم....قصد داشتم بیام تو تاپیک عقده خالی کنم...........واقعا بچه گونه میبازیم....این چه وضعیه....نظرتون در مورد مربی گری بنیتز چیه؟

Majid393
08-12-2008, 23:30
دیشب شهرستان بودم نتونستم on بشم....قصد داشتم بیام تو تاپیک عقده خالی کنم...........واقعا بچه گونه میبازیم....این چه وضعیه....نظرتون در مورد مربی گری بنیتز چیه؟

من موافقم .....:دی

Retired User
09-12-2008, 08:53
وقتي كه بازيكن نداريم و اونايي كه هم هستن گند ميزنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شوستر چه گناهي داره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه آرسن ونگر بهتره آخه بنیتز ترکیبش همیشه متغیر است

ونگر براي رئال افتضاحه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ونگر يه مربي ترسويه جونگرايه كه به درد رئال نميخوره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

V A H I D
09-12-2008, 09:13
ونگر براي رئال افتضاحه ونگر يه مربي ترسويه جونگرايه كه به درد رئال نميخوره
برای چی ترسو ! اتفاقا تنها چیزی که نیست ترسوهه ! :دي اگه ترسو نبود که به جوونا بازی نمی داد !! :دي

نه آرسن ونگر بهتره آخه بنیتز ترکیبش همیشه متغیر است
منم بنیتز رو بیشتر می پسندم ! وقتی 13 تا بازیکن داریم لا کی می خواد متغییر بازی کنه ؟؟ :دي

h_starboy
09-12-2008, 12:26
من عاشق بنیتزم . به خاطر همین متغیر بودنه که عاشقشم. مغزش فوق العاده کار میکنه نه مثل این شوستر مغز بادومی.
بنیتز هی هی بنیتز.
نبینم کسی پشت بنیتز بد بگه ها. :angry::angry:

D o l f i n
09-12-2008, 12:38
ونگر براي رئال افتضاحه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ونگر يه مربي ترسويه جونگرايه كه به درد رئال نميخوره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اتفاقا بهترین حسن نترس بودنشه من که باهاش موافقم بنظرم یکی از گزینه های هستش که فوتبال زیبا ارائه میده و دفاعه خوبی برا تیم درست میکنه

ali_ranger22
09-12-2008, 12:50
منم بنیتز رو ترجیح میدم ولی برای سال دیگه الان که نمی تونیم بیاریمش
ونگر هم به درد رئال نمی خوره ونگر به درد تیم هایی می خوره که صرفه جو هستن

V A H I D
09-12-2008, 13:27
ونگر چون رئال جوون شده یه نگاه کنی میفهمی هانتلار / درنته /هیگواین / همین اسنایدر هم جای پیشرفت داره
هانتلار 25 سالشه ها !!!

charlize
09-12-2008, 14:19
هانتلار 25 سالشه ها !!!
ای بترکی!روزی 10 بار آواتار عوض میکنه!: دی
-------------------------------
بابا بیخیال این مربیا...
ببینید علی دایی الان رفته مکه و کسی از فدراسیون اونجا نیست!میتونیم بریم و مخش رو بزنیم که بیاد مربی ما بشه!چطوره؟!بجون خودش(!) قهرمانمون میکنه!: دی

V A H I D
09-12-2008, 14:31
بابا بیخیال این مربیا...
ببینید علی دایی الان رفته مکه و کسی از فدراسیون اونجا نیست!میتونیم بریم و مخش رو بزنیم که بیاد مربی ما بشه!چطوره؟!بجون خودش(!) قهرمانمون میکنه!: دی
اله البده اگه بدونه اسپانیایی دوبت دنه !! :دط

charlize
09-12-2008, 15:21
چی میگه؟!؟!؟!؟!
اقا یکی مارو ملتفت کنه!: دی

V A H I D
09-12-2008, 16:12
چی میگه؟!؟!؟!؟!
اقا یکی مارو ملتفت کنه!: دی

البته اگه بتونه اسپانیایی صحبت کنه !! :دي

Majid393
09-12-2008, 17:20
درسته ...... تو سایت Goal هم همچین چیزی هست .......

V A H I D
09-12-2008, 17:35
شوستر برکنار شد. از فردا خوانده راموس سرمربی تیم هست
واو ! از این به بعد 2 تا راموس داریم ! امیدوارم جفتشون خوب کار کنن ! اگه رئال توی الکلاسیکو ببره راموس خیلی توی رئال جای خوبی واسه خودش دست و پا میکنه !

charlize
09-12-2008, 18:34
تبریک میگم!
کالدرون ریده بود و با این کارش نشون داد که کلا احمقه!
کاری ندارم که راموس خوبه یا نه اما این موقع فصل تغییر مربی واقعا وحشتناک و خطرناکه...اونم در حالیکه با بارسای آماده بازی داریم...
امیدوارم فقط تحقیر نشیم...به هر حال تغییر مربی و پیاده کردن تاکتیک های اون مربی کاریه که زمان میبره...

charlize
09-12-2008, 18:34
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] amos.jpg&blobkey=id&blobtable=MungoBlobs&blobwhere=1202866039678&ssbinary=true

V A H I D
09-12-2008, 18:38
اماده ی باخت به طرز وحشتناک هستیم ! توصیه می کنم این بازی رو تحریم کنیم و هیچ کی بازی رو نبینه !

charlize
09-12-2008, 18:44
برند شوستر استفا داد!/خوانده راموس سرمربی جدید شد
برند شوستر سرمربی آلمانی باشگاه رئال مادرید با توافق با سران باشگاه، از سمت خود استعفا داد.
این در حالی است که ساعاتی قبل خوانده راموس سرمربی سابق سویا بطور رسمی سرمربی جدید رئال مادرید شد.وی شش ماه بعدی را بعنوان سرمربی رئال کار خواهد کرد.مربی جدید کسی است که زندگیش را وقف فوتبال کرده است و...
دیگه حوصله ندارم ترجمه کنم!خودتون برید بخونید!
تویه سایت رسمی رئال هم یه بیوگرافی از دوران مربیگری راموس هم گذاشته شده که خوندنش بد نیست...

charlize
09-12-2008, 18:49
اماده ی باخت به طرز وحشتناک هستیم ! توصیه می کنم این بازی رو تحریم کنیم و هیچ کی بازی رو نبینه !

من میگم اصلا نباید تیم بازی کنه!
فوقش 3-0 بازنده میشیم و یخورده هم جریمه!اما تحقیر نمیشیم!

charlize
09-12-2008, 19:05
باز حالا جای شکرش باقیه که یه بازی آسون با زنیت داریم فردا و این میتونه یه شناختی از تیم پیدا کنه!و گرنه دیگه جدا یه شکست وحشتناک رو مقابل بارسا تجربه میکردیم...
راستی این شوستر هم چی گفته!:با این تیم و این دفاع ها، رئال مقابل بارسا شکست سختی رو تجربه میکنه!

V A H I D
09-12-2008, 19:12
راستی این شوستر هم چی گفته!:با این تیم و این دفاع ها، رئال مقابل بارسا شکست سختی رو تجربه میکنه!
راست گفته خوب !!!!!!

V A H I D
09-12-2008, 19:38
یکم به اعصابت مصلت باش
هی می خوام غلط املایی نگیرما !!! :دي

من اگه از بارسا ببازیم می ام این جا همه رو کنترل می کنم ! :دي البته به یه شرطی ! اوول یکی منو کنترل کنه !! :دي

MH_SANIANI
09-12-2008, 19:53
یه جوانمرد جدول لیگ و لیگ قهرمانان رو میزاره اوضاع رئال رو ببینیم.؟!!: دی

V A H I D
09-12-2008, 19:57
یه جوانمرد جدول لیگ و لیگ قهرمانان رو میزاره اوضاع رئال رو ببینیم.؟!!: دی
نبینی بهتره !!! :دي

Majid393
09-12-2008, 20:08
من اگه از بارسا ببازیم می ام این جا همه رو کنترل می کنم ! :دي البته به یه شرطی ! اوول یکی منو کنترل کنه !! :دي

پارسال یادته خودتو کنترل نکردی به داور فحش دادی بعدش بن شدی ؟؟؟:دی

فک کنم بازیه برگشت رم-رئال بود .....:دی

Retired User
09-12-2008, 20:26
بچه ها خوانده راموس ديگه كيه؟ رئال چرا يه مربي بزرگ نمياره

MH_SANIANI
09-12-2008, 20:47
اینقدر خرابه..؟!! : دی
واسه نیوفتادن میجنگه..؟!! : دی
ای بابا..!
حیف شد..!!
دلمون خوش بود امسال یه خبرایی تو لیگ قهرمانان میشه..!

charlize
09-12-2008, 20:58
یکم به اعصابت مصلت باش
غلط املایی رو ول کن ولی مگه چی گفتم؟!الان من خیلی آروم هم هستم!: دی
-----------------------------------

وحید من پشتتم!:‌د ی : دی : دی : دی
--------------------------

وحید برو تو زمین و اینطوری بچه ها رو شاد کن تا شاید بتونیم خوب بازی کنیم!: دی
---------------------

تو سایت رسمی رئال یه بیوگرافی ازش زده...
این افتخاراتش به نقل از همین سایت رئال:

- two promotions to primera divsion: Logroñés (1995/96), rayo vallecano (1998/99)

- uefa cup: Sevilla (2005/06, 2006/07)

- european super cup: Sevilla (2006)

- carling cup: Tottenham (2008)

- copa del rey: Sevilla (2006/07)

- spanish super cup: Sevilla (2007)

individual recognitions:
- third best coach in the world in 2006 and 2007 according to iffhs.

- coach of the year in 2006 according to the andalusian sportswriters association.

- coach of the year in 2006/07 according to the magazine don balon and newspaper marca

-----------------------------

اینقدر خرابه..؟!! : دی
واسه نیوفتادن میجنگه..؟!! : دی
ای بابا..!
حیف شد..!!
دلمون خوش بود امسال یه خبرایی تو لیگ قهرمانان میشه..!
واسه نیوفتادن میجنگید!الان رفت لیگ 2!: دی

charlize
09-12-2008, 21:04
عکسهای معارفه و اولین مصاحبه مطبوعاتی راموس بعنوان سرمربی رئال:
لینک مصاحبه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] llado.jpg&blobkey=id&blobtable=MungoBlobs&blobwhere=1202866046761&ssbinary=true
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] gonista_del_d%C3%ADa.jpg&blobkey=id&blobtable=MungoBlobs&blobwhere=1202866048134&ssbinary=true
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] de_compromiso.jpg&blobkey=id&blobtable=MungoBlobs&blobwhere=1202866051542&ssbinary=true
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _estadio.jpg&blobkey=id&blobtable=MungoBlobs&blobwhere=1202866053002&ssbinary=true
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dente_a_entrenador.jpg&blobkey=id&blobtable=MungoBlobs&blobwhere=1202866052670&ssbinary=true

david68
09-12-2008, 21:17
سلام خدمت رئالي هاي عزيز مخصوصا وحيد

عزيزان رئالي جاي هيچ نگراني وجود نداره چون بهانه كافي براي باخت رو رئال داره نا سلامتي بيش از نصف بازيكنا نيستن ولي من يكي باز هم اميدوارم از اين برد و باختها در طول تاريخ هم زياد بوده دو سال شادي هاي براي ما بوده حالا بزار اين سال هم براي اونها باشه .

موفق باشيد .

ali_ranger22
09-12-2008, 21:20
شوستر هم که اخراج شد ! کالدرون هم با 58 درصد رای موند !!
حالا جلوی بارسا 6 تا می خوریم ! :دي
ویرایش : به جاش 7 تا میزنیم ! :دي :دي

V A H I D
09-12-2008, 21:28
من فک کنم یکی از بزرگترین مربی های اسپانیاست این راموس !!!

بابا اینقدر نا امید نباشید 1-0 میبریم
امسال دیگه نه باپتیستا هست نه شوستر !

سلام خدمت رئالي هاي عزيز مخصوصا وحيد

عزيزان رئالي جاي هيچ نگراني وجود نداره چون بهانه كافي براي باخت رو رئال داره نا سلامتي بيش از نصف بازيكنا نيستن ولي من يكي باز هم اميدوارم از اين برد و باختها در طول تاريخ هم زياد بوده دو سال شادي هاي براي ما بوده حالا بزار اين سال هم براي اونها باشه .

موفق باشيد .
سلام عزیز
چه عجب یه سری زدی ها !!

V A H I D
09-12-2008, 21:31
عکسهای معارفه و اولین مصاحبه مطبوعاتی راموس بعنوان سرمربی رئال:
لینک مصاحبه:
پس اخبار چرت گفتش که با این ها داره مذاکره می کنه ؟؟

h_starboy
09-12-2008, 22:04
بچه ها تبریک میگم از دست شوستر راحت شدیم. آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآآآآخ جووووووووووووووووووون
بیخیال بارسا هی نشینید قصه بخورید. مطمئنم هستم نتیجه تحقیر آمیزی رخ نخواهد داد.
اگر شد بیاید من رو بکشید. حالا میبینیم این خط اینم نشون.
من که الان خیلی خوشحالم شوستر رفته.

charlize
09-12-2008, 22:17
پس اخبار چرت گفتش که با این ها داره مذاکره می کنه ؟؟
دیدی که چرت گفته اخبار!
جالبه حتی همین الان که من صدای اخبار رو شنیدم، بازم نگفت که راموس انتخاب شده!

kasra_khan2003
09-12-2008, 22:39
فوت شستر رو تبریک میگم به همتون: دی

ایشالا غم آخرتون نباشه : دی

وحید!!! همش تقصیر این وحید هست! خدا از سر تقصیراتش نگذره!

D o l f i n
09-12-2008, 22:55
اینم از خدا بیامرز شوستر دلتون خنک شد بعد خدا کنه این راموس جواب بده دوباره به بحران سرمربی نخوریم و چند تا رو پشت سر هم عوض کنیم
یه سوال این جوونه که کنار راموس هستش کیه؟

Retired User
09-12-2008, 23:22
كسي ليست بازيكنايي كه ميتونن مقابل بارسا بازي كنن داره؟

D o l f i n
09-12-2008, 23:56
همونیکه 200 تا پیراهن ابریشم داشت؟

charlize
09-12-2008, 23:58
بابا یه مربی قبلا داشتیم شیک ترین لباس ها رو میپوشید ها اسمش چی بود ؟؟؟؟؟؟

وندرلی لوکزامبورگو رو میگی دیگه؟!
آره...دقیق عددش یادم نیست اما فکر کنم 70-80 تا پالتو ابریشمی داشت!!!
--------------------

یه سوال این جوونه که کنار راموس هستش کیه؟
میاتوویچ رو میگی؟!
---------------------

كسي ليست بازيكنايي كه ميتونن مقابل بارسا بازي كنن داره؟

فکر نکنم بازیکنی وجود داشته باشه!!!
-------------------------

راستی یکی با مدیر سحبت کنین این بالای تاپیک نظر سنجی بزاریم

بابا خواهش میکنم که این املا رو یه کاریش کن!!!
این رو دیگه نمیشه بیخیال شد!خیلی فاجعست!!!: دی
ولی در کل موافقم...

charlize
10-12-2008, 02:00
یه چند تا خبر هم بریم....
--------------------------------------------
" دیارا " تمام فصل را از دست داد!!!
---------------------------------
بعد از انتشار خبر مصدومیت شدید " محمد دیارا " و از دست دادن تمام فصل، ضربه ای دیگر به رئال مادرید وارد شد.

این بازیکن 27 ساله در بازی مالی مقابل چاد، آسیب دید و بین 6 تا 9 ماه دور از میادین خواهد بود. بازیکن خط میانی رئال ظاهرا بهبود یافته بود و دو هفته بعد برای " کهکشانی ها " در مقابل رئال یونیون در جام حذفی اسپانیا بازی کرد.

به هرحال باشگاه تایید کرده است که بازیکن سابق ---- آسیب شدیدی دیده است.
این اخبار " برند شوستر " سرمربی رئال را در آستانه " ال کلاسیکو " مایوس خواهد کرد.

" دیارا " به جمع مصدومان رئال نظیر " نیستلروی " و " په په " پیوسته است و " روبن " هم به دلیل دریافت کارت قرمز ار داور در شکست 4-3 مقابل سویا نمی تواند تیمش را در بازی شنبه مقابل بارسلونا همراهی کند.
در حالی این دیدار برگزار می شود که رئال 9 امتیاز با بارسلونا صدرنشین فاصله دارد.

" رویستون درنته " به دلیل آسیب از ناحیه زانو تمرینات دوشنبه این تیم را ترک کرد و به نظر می رسد بازی چهارشنبه مقابل زنیت در جام قهرمانان اروپا را از دست بدهد.
----------------
به به!اینم رفت!چی مونده دیگه؟!لااقل شوستر رو برای بازی کردن نگه میداشتن!: دی

charlize
10-12-2008, 02:07
رئال مادريد مدافع ندارد

رئال مادريد در خط دفاعي خود 5 مهره اصلي را در اختيار ندارد.

به نقل از رويترز، در بازي حساس رئال مادريد برابر بارسلونا در خط دفاعي تيم ميهمان هيچ بازيكن اصلي به جز راموس نيمه آسيب ديده حضور ندارد.
رئال مادريد در خط دفاعي خود مارسلو را به خاطر دو اخطاره شدن در اختيار ندارد، په په مدافع پرتغالي اين تيم نيز مصدوم است و هاينزه و تورس نيز به خاطر آسيب ديدگي هاي كهنه خود نمي توانند در اين بازي حضور داشته باشند.
از باشگاه رئال مادريد همچنين خبر مي رسد كه فابيو كاناوارو نيز در تمرينات امروز صبح تيمش آسيب ديده و شايد به يك بازيكن 45 دقيقه اي براي شوستر تبديل شود.

ديارا و درنته هم استراحت مي كنند

باشگاه رئال مادريد از طريق بخش پزشكي خود مصدوميت جدي دو بازيكن كليدي خود را اعلام كرد.
به نقل از آس اسپانيا، رويستن درنته بازي ساز و گلزن رئال مادريد در پي رهايي از مصدوميت كهنه خود درتمرينات سبك روز گذشته رئال مادريد حضور پيدا كرد اما باز هم از ناحيه زانو دچار آسيب ديدگي شديد شد.
محمد ديارا هافبك ارزشمند رئال مادريد نيز نمي نواند تا پايان ماه ژانويه تيمش را در لاليگا همراهي كند.(قبل از خبر مصدومیت 6 ماهه!)
ديارا مي كوشيد تا در ال دربي كلاسيكو حضور داشته باشد.
رئال مادريد يكشنبه شب آينده برابر بارسلونا در نيوكمپ به ميدان مي رود.

میاتوویچ: خيال پردازي هم حدي دارد

نايب رئيس باشگاه رئال مادريد در آستانه ال دربي كلاسيكو اسپانيا مطلب چاپ شده دريكي از روزنامه هاي ايالت كاتالان را كذب محض و ناشي ازجنگ رواني بارسلونا دانست.
به نقل از آس اسپانيا، میاتوویچ گفت: خيال پردازي هم حدي دارد نمي توانم باور كنم كه يك خبرنگار از روزنامه اي كاتالونيايي تا اين حد به ما نزديك باشد كه حتي سخنان خصوصي من را با كالدرون بداند.
وي افزود: در مطلب چاپ شده مي شود رد پايي از جنگ رواني لاپورتا را مشاهده كرد و اگر اين طور است براي اين مدير جوان بسيار متاسفم.
مياتوويچ ادامه داد: بگذاريد درون زمين حرف هايمان را بزنيم من به اين مسئله بيشتر معتقدم تا اين كه مثل كودكان مدام به يكديگر كنايه بزنيم.

شوستر: نمي توانيم بارسا را شكست دهيم

سرمربي رئال مادريد در اظهار نظري عجيب نتيجه بازي تيمش را برابر بارسا شسكت سنگين در نيوكمپ پيش بيني كرد.
به نقل از ماركا، برنارد شوستر گفت: با اين بازيكنان و اين خط دفاعي مقابل بارسلونا متحمل يك شكست سخت و سنگين مي شويم.
وي افزود: بارسلونا فوق العاده بازي مي كند و با چنين تيمي نمي شود آنها را آن هم در نيوكمپ شكست داد.
شوستر ادامه داد: با تمام قوا وارد ميدان مي شويم من حرف اضافه اي براي گفتن ندارم و رئال مادريد همان تيمي بود كه برابر سويا تماشا كرديد اميدوارم در نيوكمپ تحقير نشويم. (بای بای پسر!)
ال داربي كلاسيكو هفته پانزدهم لاليگا در نيوكمپ برگزار مي شود.

كالدرون از هيات مديره رئال مادريد راي اعتماد آورد

مدير عامل باشگاه رئال مادريد با اخذ 58 درصد از آراي نمايندگان مجمع هواداران در سمت خود ابقا شد. به نقل از ماركا، رامون كالدرون با كسب 564 راي موافق، 517 راي مخالف و 32 راي ممتنع در سمت خود ابقا شد اما طبق قانون به خاطر در اختيار نداشتن اكثريت قاطع آرا بايد به انتخابات زود هنگام 4 ماه آينده رضايت دهد.
علت بازخواست كالدرون در سازمان هوادران رئال مادريد كه سالني به بزرگي مجلس دولت پادشاهي اسپانيا دارد 3 مورد زير عنوان شده است:
ناكامي هاي فني تيم فوتبال، بي نظمي مالياتي در امور ورزشگاه برنابئو و والدبباس، ورشكستگي آكادمي رئال مادريد در كانادا.

charlize
10-12-2008, 02:17
خوانده راموس سرمربي رئال مادريد شد
----------------------------------
به نقل از سايت رسمي رئال مادريد پس از بركناري برند شوستر خوانده راموس را براي جانشيني اين مربي الماني انتخاب كردند

پدخا مياتوويچ و كالدرون هم از زحمات اين مربي الماني تشكر كردند . خوانده راموس هم خوشحالي خودش رو پس از اعلام رسمي اعلام كرد و گفت : خيلي از اين بابت خوشحالم كه سرمربي بزرگترين و پر افتخارترين تيم تاريخ جهان فوتبال شدم اميدوارم كه بتوانم در راه موفقيت اين تيم نقش زيادي داشته باشم. خوانده راموس در كارنامه اش 2 بار قهرماني در جام يوفا به همراه سويا و يك قهرماني در جام حذفي در اسپانيا و همچنين قهرماني در سوپر جام اسپانيا را دارد وي همچنين 2 قهرماني در سوپر جام اروپا رانيز به همراه سويا دارد . سال گذشته نيز به تيم بحران زده تاتنهام رفت و با اين تيم قهرمان كارلينگ كاپ انگلستان شد اما اين فصل به خاطر كسب نتايج ضعيف از سمت سرمربي گري تاتنهام اخراج شده بود.
----------------
خبر که تکراری بود اما بخاطر اون دوستی که کارنامه راموس رو خواسته بود گذاشتمش...

charlize
10-12-2008, 02:20
ليگ قهرمانان اروپا/ دوئل‌هاي صدرنشيني
-----------------------------------
چهارشنبه شب با انجام هشت ديدار از چهار گروه دوم، مرحله گروهي رقابت‌هاي ليگ قهرمانان اروپا به پايان مي‌رسد و چهره تمامي تيم‌هاي راه يافته به مرحله يك هشتم نهايي اين فصل از رقابت‌ها مشخص مي‌شود.

بيشتر اين دوئل ها براي انتخاب صدرنشين است. پيشتازان هر گروه در مرحله يك هشتم نهايي از اين برتري برخوردارند كه مي توانند ديدار برگشت را در ورزشگاه خانگي خود برگزار كنند.

در گروه E منچستريونايتد و ويارئال با 9 امتياز راهي دور بعد شده‌اند و بايد بر سر صدرنشيني مبارزه كنند. شياطين سرخ در اولدترافورد ميزبان آلبورگ دانمارك هستند.

سلتيك و ويارئال هم در اسكاتلند با يكديگر ديدار مي‌كنند. تيم اسكاتلندي براي حضور در رقابت‌هاي جام يوفا بايد پيروز ميدان شود و از سوي ديگر نيم نگاهي به بازي در اولدترافورد داشته باشد.

در گروه F المپيك ---- و بايرن مونيخ با 11 امتياز خود را در جمع 16 تيم پاياني مي‌بينند. نبرد دو تيم در ---- تنها براي صدرنشيني است. فيورنتيناي سه امتيازي هم با يك تساوي در خانه استوابخارست مي‌تواند در جام يوفا بخت خود را بجويد.

در گروه G آرسنال و پورتو در حالي در پرتغال برابر هم قرار مي‌گيرند كه براي صعود نيازي به امتيازهاي اين بازي ندارند. پورتوي 9 امتيازي بايد پيروز اين ديدار خانگي باشد تا به عنوان صدرنشين در جمع 16 تيم پاياني حاضر شود. آرسنال با 11 امتياز صدرنشين گروه G است. ديناموكيف و فنرباغچه هم بر سر سهميه حضور در جام يوفا مبارزه مي‌كنند. تيم اوكرايني با داشتن سه امتياز بيشتر و بازي در خانه از بخت بيشتري براي حضور در اين رقابت‌ها برخوردار است.

سرانجام در گروه H يووه و رئال به ترتيب با 11 و 9 امتياز اندوخته، ميزبان باته بوريسف و زنيت سنت‌پترزبورگ هستند. تيم روسي خود را تا حدود زيادي در جام يوفا حاضر مي‌بيند.

جدول و برنامه رقابت‌هاي چهار گروه دوم:

* گروه E

منچستريونايتد - آلبورگ

سلتيك گلاسكو - ويارئال

جدول گروه E

1- منچستريونايتد 9 امتياز

2- ويارئال 9 امتياز

3- آلبورگ 5 امتياز

4- سلتيك گلاسكو 2 امتياز

* گروه F

استوابخارست - فيورنتينا

المپيك ---- - بايرن مونيخ

جدول گروه F

1- المپيك ---- 11 امتياز

2- بايرن مونيخ 11 امتياز

3- فيورنتينا 3 امتياز

4- استوابخارست يك امتياز

* گروه G

پورتو - آرسنال

ديناموكيف - فنرباغچه

جدول گروه G

1- آرسنال 11 امتياز

2- پورتو 9 امتياز

3- ديناموكيف 5 امتياز

4- فنرباغچه 2 امتياز

* گروه H

يوونتوس - باته بوريسف

رئال مادريد - زنيت سنت پترزبورگ

جدول گروه H

1- يووه 11 امتياز

2- رئال مادريد 9 امتياز

3- زنيت 5 امتياز

4- باته 2 امتياز

charlize
10-12-2008, 02:21
فهرست نامزدهاي تيم منتخب يوفا در سال 2008 اعلام شد / رئال مادريد 5 نماينده دارد
پايگاه اينترنتي اتحاديه فوتبال اروپا (يوفا) براي هشتمين سال پياپي نظرسنجي خود جهت انتخاب بهترين تيم سال را در اين پايگاه قرار داده است.

نامزدهاي اين نظرسنجي براساس عملکرد خود در سال گذشته و به ويژه رقابت هاي يورو 2008 انتخاب شده‌اند و هواداران آنها تا تاريخ 12 ژانويه فرصت دارند تا ستارگان خود از ميان 60 بازيکن و مربي را انتخاب کنند.

در بين نامزدهاي امسال، منچستر يونايتد با 8 بازيکن بيشترين تعداد نامزدها را در اختيار دارد و چلسي نيز با 6 بازيکن دوم است.

فهرست کامل نامزدهاي امسال به شرح زير است:

دروازه بان ها: ادوين فان درسار، ايکر کاسياس، پتر چک، رنه آدلر، ايگور آکينفيف

مدافع راست: ژوزه بوسينگوا، آنيوکوف، باکاري سانيا، سرخيو راموس، مايکون

مدافع مياني: جمي کرگر، اويفالوشي، ريو فرديناند، ريکاردو کارواليو، نمانيا ويديچ، کارلس پويول، جان تري، کارلوس مارچنا، کيليني،په په

مدافع چپ: خوان کاپدويا، فليپ لام، پاتريس اورا، يوري ژيرکوف، جيوواني فان برونکهورست

هافبک راست: خاوير زانتي، استيون جرارد، حميت آلتينتوپ، کريستيانو رونالدو، باستين شواين اشتايگر

هافبک مياني: تيموچوک، ژاوي هرناندس، زيريانوف، مارکوس سنا، مهمت اورليو

هافبک هجومي: فرانک لمپارد، ميشائيل بالاک، آندره آرشاوين، سسک فابرگاس، لوکا مودريچ

هافبک چپ: وسلي اشنايدر، آرين روبن، آندراس اينيستا، داويد سيلوا، فرانک ريبري

مهاجم: الساندرو دل پيرو، فرناندو تورس، زلاتان ابراهيموويچ، وين روني، داويد ويا، کريم بنزما، ليونل مسي، سرخيو آگرو، دني گوئيسا، امانوئل آدبايور

سرمربي: تيمور کتسبايا، فاتح تريم، ديک ادووکات، لوئيس آراگونس، سرالکس فرگوسن

kasra_khan2003
10-12-2008, 11:53
امشب بازی رو نشون میده؟ ببینیم راموس تو اولین بازی چی کار میکنه!

Majid393
10-12-2008, 13:00

چهارشنبه 20/9/87 ---- و بایرن مونیخ ساعت 23:05
پنجشنبه 21/9/87 پورتو و آرسنال (پخش با تاخیر) ساعت 1:15

david68
10-12-2008, 13:14
لیست رئال برای بازی فردا:

Goalkeepers
Casillas, Dudek
Defenders
Salgado, Ramos, Antón, Metzelder, Cannavaro, Marcelo
Midfielders
Gago, Robben, Guti, Drenthe, Van der Vaart, Javi García
Forwards
Raúl, Saviola, Higuaín, Bueno

رئال برای این بازی په په-دیارا-اشنایدر-كودینا-هاینزه-نیستلروی-دلارد و تورس رو در اختیاز نداره و اشنايدر و تورس هم فكر ميكنم به بازي با بارسا برسن 0

ما امشب شانس اول شدن نداريم چون يوه عمرا تو زمين خودش به باته ببازه پس راموس بايد به بازيكنان محروم من جمله مارسلو و روبن تا اخر بازي بده و بازيكنان ديگه رو براي بازي با بارسا استراحت بده در غير اينصورت معلوم نيست چندتا مصدوم ديگه بديم اگر هم بخواد به بازيكنان ديگه استراحت بده بايد كل تيم ب رو بياره تو تركيب كه ممكنه باعث باخت رئال با يه نتيجه سنگين بشه .

ali_ranger22
10-12-2008, 14:49
راموس الان سرمربی شد ؟ !!!
به این زودی !!
حالا این خوب هست ؟
من که میگم باید یه مربی بزرگ بیاریم

charlize
10-12-2008, 15:28
اولين واكنش سرمربي رئال - راموس:مسئول همه چيز من هستم
سرمربي جديد رئال مادريد خود را مسئول تمام حوادث تيمش دانست.

به نقل از ال پايس، خوانده راموس گفت: امشب بازي مهمي برابر زنيت داريم و نتيجه كسب شده ارتباط مستقيم با من دارد .من وارث انديشه ها و زحمات شوستر هستم اما هر نتيحه اي در بازي هاي پيش رو كسب شود به خاطر من است.

سرمربي اسبق تيمهاي بارسلونا(ب)، لوانته، سويا، بتيس، اسپانيول، مالاگا، رايو والكانو و تاتنهام در ادامه افزود: براي ال دربي كاملا آماده ايم و اطمينان دارم كه نتيجه اي در خور شان هواداران رئال مادريد كسب مي كنيم. از همين لحظه مسئول همه چيز خود من هستم و به تمام ابهامات شخصا پاسخ مي دهم.

charlize
10-12-2008, 15:30
در پي عقد قرارداد با راموس - كاسياس: وقت نداريم اظهار نظر كنيم
-------------------------------
دروازبان رئال مادريد در واكنش به اخراج شوستر گفت: شرايط به گونه اي است كه حتي وقت اظهار نظر نداريم.

به نقل از ماركا، ايكر كاسياس تصريح كرد: از ديد من رئال مادريد به يك شوك روحي نياز داشت اما نه تا اين حد ناگهاني و تكان دهنده.

وي افزود: متاسفانه شوستر به خاطر اشتباهات ما اخراج شد و همه بازيكنان اين حقيقت را قبول دارند كه اين مربي توان رساندن ما را به قهرماني لاليگا داشت.

وي ادامه داد: اوضاع اصلا خوب نيست و ما بايد به اعصاب خود مسلط باشيم.

charlize
10-12-2008, 15:30
اظهارات يازده سال پيش راموس: رئال مادريد لياقت حضور در لاليگا را ندارد
----------------------------------------------
سرمربي جديد رئال مادريد 11 سال پيش سرمربي تيم دوم بارسلونابود و امروز بايد در مورد ذهنيت آن زمان خود توضيح قانع كننده اي داشته باشد.

به نقل از آس اسپانيا، خوان ده لا كروس راموس، مربيگري خود را با باشگاه لوانته آغاز كرد و سپس به تيم لوگرونيس رفت.

وي در سال 1996 سرمربي تيم دوم بارسلونا شد و در ماه دسامبر همان سال در يك كنفرانس خبري گفت: رئال مادريد لياقت حضور در لاليگا را ندارد.

راموس كه در آن سال ها خود را به شدت ضد مادريدي معرفي مي كرد روزگذشته برابر خبرنگاران قديمي حاضر در محل، پاسخ قانع كننده اي در توجيه علاقه قلبي به رئال مادريد نداشت.

charlize
10-12-2008, 15:32
در آستانه ال كلاسيكو - هيگواين: 3 امتياز از ديدار نيوكمپ مي خواهيم
--------------------------------
مهاجم آرژانتيني تيم فوتبال رئال مادريد گفت: بي ترديد براي پيروزي وارد خانه بارسلونا مي‌شويم.

به نقل از رويترز، گونسالو هيگواين، بازيساز و گلزن رئال مادريد گفت: براي پيروزي وارد ميدان نيوكمپ مي‌شويم و هرگز برابر بارسلونا عقب نشيني نخواهيم كرد.

وي افزود: از نيوكمپ 3 امتياز مي‌خواهيم. روحيه تيمي براي چنين بازي بزرگي خوب است.

هيگواين با اشاره به دارايي رئال مادريد روي نيمكت، گفت: بايد نظر بهتري به خاوير ساويولا داشته باشيم. او مي تواند در خط حمله، مفيد عمل كند.

charlize
10-12-2008, 15:33
مياتوويچ: چاره اي جز اين نداشتيم
نايب رئيس باشگاه رئال مادريد در مورد اخراج شوستر ابراز تاسف كرد.

به نقل از رويترز، پدراگ مياتوويچ بازيكن اسبق رئال مادريد گفت: ديگر هيچ چاره اي نداشتيم و بايد دست به كار مي شديم.

وي افزود: شوستر خيلي خوب همه چيز را قبول كرد و ما مشكلي با او نداشتيم .تنها مشكل توهين او به باشگاه بود كه البته من هم چندان اصراري نداشتم اما هيات مديره تصميم خود را گرفته بود و ما بايد قسمتي از قرارداد را ناديده مي گرفتيم.

charlize
10-12-2008, 15:35
میاوتوویچ:تنها مشكل توهين او (شوستر) به باشگاه بود
يك جمله باعث اخراج شوستر شد
--------------------------
رئال مادريد مدتي در ناكامي به سر برد اما تمامي كارشناسان مي دانستند كه برند شوستر از حمايت كامل رامون كالدرون برخوردار است.

به نقل از ماركا، شوستر يكشنبه شب و پس از شكست رئال مادريد برابر سويا در سانتياگو برنابئو در كنفرانس خبري خود حضور پيدا كرد و گفت: با چنين تيمي نمي شود بارسلونا را شكست داد مگر آن كه تغييراتي ايجاد شود.

اما آن چه كه در ماركا، آس، ال پايس، لارازون و اسپورت چاپ شد چيز ديگري بود و جالب آن كه همه با هم متحد و يكپارچه عمل كردند.
آنها در تيتر اول خود از قول شوستر نوشتند: نمي توانيم بارسلونا را شكست دهيم!

همين جمله كافي بود تا هواداران رئال مادريد صبرشان لبريز شده و مقابل برنابئو دست به تجمعي بي سابقه بزنند.

اكنون شوستر اخراج شده اما تمام پولش را نمي گيرد چرا كه طبق قانون به رئال مادريد توهين كرده و به ميزان 20 درصد از قراردادش جريمه نقدي مي شود.

charlize
10-12-2008, 15:37
عکسهای اولین تمرینات تیم زیر نظر راموس...
---------------------------------

V A H I D
10-12-2008, 16:22
بابا استوک !!! :دي

ahmad08
10-12-2008, 18:23
سلام:(الان منتظرم از هفت جهت بهم تشر بزنن گوشام رو گرفتم کسی داد نزنه که این همه وقت کجا گم و گور شده بودی دی:)
اقا خیلی شرمنده به جان خودم مشکل از من نیست (که گناهش پای من نیست همه از دست هنگ کردن کامپیوترمه)
خیلی دلم میخواد بیشتر بیام اما نمیشه
حتما بیشتر میام قول میدم فقط بهم فرصت بدین باور کنید خیلی دوستون دارم خیییییییلی.
فعلا باید برم
دوستون دارم
یه عالمه عید که گذشت رو تبریک میگم و عید نیامده رو هم همچنین.
و اینکه سرمربی گری راموس رو به فال نیک میگیرم ایشالا که برامون خوش یمن هستش
واینکه اینقدر نا امید نباشید که نا امیدی خودش بزرگترین شکست هستش
قربونتون برم
یا حق

MORINIO
10-12-2008, 19:18

نه خیالت راحت بازی رو نشون نمیده پس میبریم:27:

charlize
10-12-2008, 21:46
راموس،دروگبا را مي‌خواهد
----------------------
مسئولان تيم فوتبال رئال مادريد قصد دارند به منظور حمايت بيشتر از سرمربي جديد خود،مهاجم ساحل عاجي تيم چلسي را به خدمت بگيرند.

درست که تيم سفيدپوش پايتخت اسپانيا چند روز پيش "کلاس يان هانتلار" را به خدمت گرفت،اما "خوانده راموس" سرمربي جديد اين باشگاه که از ديروز کارش را آغاز کرده ،اعلام کرد که براي تقويت خط حمله تيمش به جذب يک مهاجم ديگر در فصل نقل و انتقالات زمستاني نياز دارد.

در همين خصوص نشريه "ديلي ميل" اعلام کرد که "ديديه دروگبا" اولويت نخست راموس است تا بتواند جاي خالي "رود فن نيستلروي" را پر کند؛چرا که اين مهاجم هلندي تا پايان فصل قادر به بازي نخواهد بود.

سرمربي رئال در اين باره گفت: دفاع رئال مادريد کيفيت خوبي دارد.ما نياز داريم تا ساير پست‌ها را نيز تقويت کنيم و نشان دهيم که در حمله و دفاع مثل يک تيم موفق هستيم.

charlize
10-12-2008, 21:52
واكنش‌ متسلدر به اخراج "شوستر"
---------------------------
كريستف متسلدر پس از تغيير در كادر مربيان رئال مادريد اميدوار است شروع جديدي را در جمع كهكشاني‌ها داشته باشد.

مدافع آلماني رئال پس از جانشيني خوانده راموس به جاي برند شوستر گفت: براي بازيكناني كه اغلب بازي نمي‌كنند روي كار آمدن يك مربي جديد به معناي فرصت براي شروعي تازه است.

بازيكن سالهاي پيش بوروسيا دورتموند ادامه داد: براي من لحظه بسيار مهمي است. اميدوارم، بيشتر به بازي فرستاده شوم و بتوانيم كيفيت خودم را ثابت كنم.

متسلدر به تازگي در رئال نقش بازيكني ذخيره‌دار بر عهده داشت و در مواقعي حتي در كادر بازيكنان تيمش هم جايي نداشت.

متسلدر گفت: شوستر به شخصه از بازيكنان رئال خداحافظي نكرد بلكه با SMS بازيكنان خود را از اخراجش آگاه كرد.

در اين ميان گونتر نتسر، بازيكنان دهه‌هاي پيش تيم ملي هم اخراج شوستر را شگفت‌انگيز ندانست.

مفسر كنوني فوتبال در اين باره به روزنامه آلماني "ولت" گفت: تمام باشگاه‌ها را بزرگ توقع دارند. هميشه و همه جا پيروز باشند. وقتي فرد به عنوان مربي از پس اين كار برنيايد، خيلي زود به خطر مي‌افتد.

او درباره‌ي آخرين گفته‌هاي شوستر درباره ناتواني رئال براي پيروزي بر بارسلونا هم ابراز داشت: چنين چيزي را نمي‌توانم درك كنم. اين اظهارنظر نسنجيده و ويرانگر است.

شوستر به عنوان بازيكن چندان سازگار و سر به راه نبود ولي در مقام مربي بسيار خوب بود و در باشگاه‌هاي كوچك‌تر همانند ختافه دستاوردهاي زيادي داشت، اين كه ‌آيا او به راستي مربي برجسته‌اي است يا خير را بايد خود او همچنان به اثبات برساند.

charlize
10-12-2008, 21:53
گوارديولا: اخراج شوستر مرا شوكه كرد
----------------------------
پپ گوارديولا سرمربي تيم فوتبال بارسلونا از اخراج برند شوستر سرمربي رئال مادريد شوكه شده است.

وي در پاسخ به سوالي در خصوص اخراج شوستر گفت: "اين تصميمي است كه رئالي‌ها آن را اتخاذ كرده‌اند. چيزي كمي در اين مورد مي‌توانم بگويم.

اين سوالي است كه مسئولان رئال‌مادريد بايد پاسخگوي آن باشند. من واقعاً از اين موضوع شگفت‌زده شدم. من نظرات خود را دارم و فعلاً چيزي نمي‌گويم."
گوارديولا درباره حضور خوانده راموس در راس رئال گفت: "حضور او براي ما فرقي نمي‌كند. رئال تيم بزرگ با بازيكناني ارزشمند است.

هفته آينده با اين تيم بازي داريم. پس بازي اين تيم با زنيت سن پترزبورگ را تجزيه و تحليل خواهيم كرد تا ببينيم تغيير تاكتيكي داشته‌اند يا خير؟ فكر مي‌كنم در خط مياني بايد بيشتر كار كنيم."

charlize
10-12-2008, 21:54
|رئال مادرید - زنیت| |ششمین بازی از مرحله حذفی جام باشگاههای اروپا| |ورزشگاه : سانتیاگو برنابئو|

پخش از :

Premiere Sport 1
11720
NTV+Sport
12322
Sport +
11662
ViaSat SportXtra
11785
S.Sport 4 Hellas
11938
ART Sport 6
11957
Sport 1 NL
12515
Sport 2 Ukr
11727

ساعت : 23:15

charlize
10-12-2008, 21:58
امیدوارم تویه بازی الکلاسیکو، رئال با یک گل زود هنگام جلو بیوفته!اون موقع میتونیم ببریم...
دلیلش اینه که گواردیولا مربی جوون و کم تجربیه و راموس با تجربه...و با توجه به اینکه رئال تازه مربیش عوض شده، پپ میاد و احساساتی عمل میکنه تا کم نیاره!در نتیجه میتونیم نتیجه رو به نفع خودمون تموم کنیم...
البته اینا همش در صورتیه که همونطور که گفتم، رئال با یک گل زود هنگام جلو بیوفته...!
در هر حال امیدوارم بازی روالش طوری باشه که تجربه مربیها مهم باشه...اون موقع برگ برنده "تجربه" دست ماست...

charlize
10-12-2008, 23:12
ترکیب بازی به نقل از سایت گل:
...................دودک..................
مارسلو.....فابیو.....راموس....سا لگادو
....................گاگو...................
...............گوتی......................
......روبن...............رافائل......... ..
.............رائول.........................
.....................هیگواین.............

charlize
10-12-2008, 23:23
ترکیب بازی به نقل از سایت گل:
....................گاگو...................
...............گوتی......................
......روبن...............رافائل......... ..
.............رائول.........................
.....................هیگواین.............
البته فکر کنم اینطوری بیشتر درست باشه...
البته بستگی داره که کی مهاجم نوک باشه...اگه هیگواین مهاجم نوک باشه که احتمالا اینطوری میشه:
.....................گاگو...................
...............گوتی.......................
......رافائل...............................
..............................روبن.........
...........رائول...........................
....................هیگواین..............

اگه رائول مهاجم نوک باشه احتمالا که اینطوری میشه:
..............گاگو.........................
........................گوتی.............
...........رافائل..........................
....روبن..................................
.......................هیگواین...........
...............رائول.......................

charlize
10-12-2008, 23:25
دقیقه 10 و 0-0 مساوی....

charlize
10-12-2008, 23:27
بایرن یه گل به ---- زد و منچستر هم با یک گل از آلبورگ جلو...

charlize
10-12-2008, 23:28
همین الانم بگم که نتایج تمام بازیها رو میگم من!
پس اگه قراره بازی با تاخیری پخش بشه، بگید تا نگم نتیجش رو!

kasra_khan2003
10-12-2008, 23:30
تو سایت گل یه مطلب بود، واسم جالب بود، یه بخشیش رو براتون ترجمه میکنم:

" مدیر باشگاه، خیلی حرف میزنه، کم عمل میکنه! مدیر برنامه ها گریه زیاد میکنه، قرارداد کم امضاء میکنه! بازیکنا پول زیاد میگیرن، بد بازی می کنن، پزشکا زیاد درمان میکنن، کم افاقه میکنه! بعد مربی اخراج میشه! "

" وقتی یه مربی رو فقط برای شش ماه برروی صندلی مینشونن، یعنی چی؟! یعنی یه حرکت مسخره ی دیگه! هیچ مربی بزرگی چنین کاری نمیکنه! شیرجه بزنه تو آبی که نمیدونه گرم هست یا سرد! "

charlize
10-12-2008, 23:30
سلتیک هم به ویارئال 1 گل زد...

kasra_khan2003
10-12-2008, 23:32
ضمنا همین الان خوندم که گویا انگل دی ماریا ، وینگر تیم بنفیکا گویا قرار هست بیاد رئال!

charlize
10-12-2008, 23:39
دینامو هم به فنر یک گل زد...
بازی ما هم کماکان 0-0....

charlize
10-12-2008, 23:40
گــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــل!
کاپیتان رائول!

saman65
10-12-2008, 23:40
گگگگگگگگگگللللللل
رائول : دی

saman65
10-12-2008, 23:41
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینجا میتونین بازی رو آنلاین اینجا نگاه کنین.(البته با کیفیت کم)فقط حواستون باشه یه صفحه دیگه باز میشه که میگه ok رو بزنین.اون تروجانه : دی
باید اون رو ببندین

charlize
10-12-2008, 23:45
تغریبا دقیقه 30 همه بازیهاست...
کماکان همون نتیجه ها...
رئال هم با گل کاپیتان در دقیقه 25، جلو افتاده...

charlize
10-12-2008, 23:48
منچستر هم گل خورد!

charlize
10-12-2008, 23:49
بایرن گل دوم رو هم زد...

charlize
10-12-2008, 23:52
بایرن گل سوم رو هم زد!

charlize
10-12-2008, 23:53
پور تو هم یک گل به آرسنال زد!

charlize
10-12-2008, 23:54
تغریبا دقیقه 40 همه بازیهاست...
رئال هم با گل کاپیتان در دقیقه 25، جلو...

charlize
11-12-2008, 00:02
نیمه اول بازی یووه و باته تموم...
نیمه اول بازی آرسنال و پور تو تموم...
نیمه اول بازی استوا و فیو تموم...
خب نیمه اول بازی ما هم تموم شد...
با گل رائول 1-0 بردیم...

charlize
11-12-2008, 00:04
نیمه اول بازی بایرن و لی-ون تموم...
سلتیک تو این لحظه ها آخر هم یک گل دیگه به ویا زد و منچستر هم از آلبورگ گل دوم رو خورد!

charlize
11-12-2008, 00:05
نیمه اول بازی سلتیک و ویا تموم...
نیمه اول بازی منچستر و آلبورگ تموم...
نیمه اول بازی دینامو و فنر هم تموم...

charlize
11-12-2008, 00:06
خب برای اولین نیمه اونم تنها با یک جلسه تمرین و این همه مصدوم، نتیجه خوبی گرفتیم...

kasra_khan2003
11-12-2008, 00:07
نظرتون راجب به ترکیب چیه؟

charlize
11-12-2008, 00:17
من دیگه حال ندارم و کار هم دارم!
اگه کسی بود و حال داشت نیمه دوم رو گزارش کنه...

saman65
11-12-2008, 00:21
گلللللللل
روبننننننن

saman65
11-12-2008, 00:29
کاپیتان رائول
گلللللللللللللل
3-0

kasra_khan2003
11-12-2008, 00:49
ببینم جدی جدی دودک تو دروازه هست؟!!

charlize
11-12-2008, 01:05
آقا تبریک میگم...
هر چند نباید گول خورد اما واقعا نتیجه عالیه بود واسه اولین بازی و اونم در این شرایط...
یووه هم مساوی کرد و باهم هم امتیاز شدیم اما فکر کنم به بازی رودر رو نگاه کنن که...یعنی ما دوم شدیم...
منکه به شخصه به بازی با بارسا امیدوار شدم شدید...
مرسی راموس...

kasra_khan2003
11-12-2008, 01:11
منم تبریک میگم! آره با یووه هم امتیاز شدیم، تفاضل گلمون هم یکی هست! نمیدونم چی میشه حالا: دی

david68
11-12-2008, 01:48
با سلام تبريك ميگم .

رئال به عنوان تيم دوم بالا ميره چون بازيهاي رودرو حساب هست (البته تو سايتهاي گل و ماركا و غيره رئال رو اول زدن ) در كل برد روحيه بخشي بود بزاريد اينبار به عنوان تيم دوم بريم ببينيم چي ميشه .

از نكات جالب بازي نيمكت نشيني ايكر بود فكر كنم راموس كار درستي كرده ايكر فقط با چند بازي نيمكت نشيني درست ميشه البته الكلاسيكو رو بايد باشه .

از نكات جالب ديگه هم بازي دادن به متزلدر بود و همچنين امتحان راموس هم در مركز و هم در راست و امتحان سالگادو در راست و چپ و همينطور استفاده ار مارسلو در دقايق اخر به عنوان هافبك چپ .

h_starboy
11-12-2008, 09:59
تبریک میگم. واقعا گلهای بسیار زیبایی زدن. برای قبل بازی با بارسا عالی بود.
فقط حیف که روبن رو جلوی بارسا نداریم. خیلی حیف شد.

ali_ranger22
11-12-2008, 12:18
منم الان نتیجه رو فهمیدم ! :دي
تبریک میگم
این برد خیلی توی روحیه تیم کمک میکنه

kasra_khan2003
11-12-2008, 12:56
خدا کنه ال کلاسیکو رو تلویزیون نشون نده! اونوقت میبریم: دی من تضمین میکنم!

Majid393
11-12-2008, 13:12
منم تبریک میگم .........

حالا ال کلاسیکو شنبه هست یا یکشنبه ؟؟؟
میهمانیم یا میزبان ؟؟؟:دی

Majid393
11-12-2008, 14:32
پيروزي «رئال‌مادريد» در نخستين حضور راموس
وضعيت عادي در سانتياگو برنابئو

خوانده راموس در نخستين حضورش روي نيمكت رئال مادريد شاهد پيروزي شاگردان جديدش بود.

به گزارش ايسنا، رئال مادريد بحران زده در آخرين بازي خود مرحله گروهي رقابت هاي ليگ قهرمانان اروپا توانست زنيت‌ سنت پترزبورگ را با 3 گل شكست دهد. رائول گونسالس بلانكو با دو گلي كه در اين ديدار به ثمر رساند مرد اول بازي و كهكشاني‌ها بود.

جانشين برند شوستر آلماني درست در اولين بازي خود همراه با رئال پيروزي مهمي را تجربه كرد تا تماشاگران در سانتياگوبرنابئو به تيم خود اميدوار شوند.

راموس در نشست خبري پايان بازي چهارشنبه شب رئال گفت: رسيدن به پيروزي آن هم وقتي كه ما به امتيازهاي بازي چندان نيازي نداريم، بسيار مثبت و با ارزش است از عملكرد بازيكنانم رضايت كامل دارم، اين برد روحيه درون تتيم را افزايش خواهد داد چرا كه همه بازيكنان برايش مبارزه كردند و از خودشان عملكرد خوبي را هم بروز دادند.

اين مربي كه چند روز پيش به جاي شوستر بر كنار شده هدايت ريال‌مادريد را بر عهده گرفت، ادامه داد: همه بازيكنان عالي بودند آنها مي خواستند عملكرد بهتري را از خود نشان بدهند واز هواداران قدرداني كند.

راموس افزود: در روزهاي گذشته با آسيب ديدگي بازيكنان مشكلاتي را داشتيم به ويژه در خط دفاعي با اين حال براي اين دردسر راه حلي پيدا كرديم بايد كسي سخت تر كار كنيم با اين همه در اين بازي بازگشت متسلار به تيم شانسي بود كه نصيب‌مان شد.

سرمربي اخراجي تاتنهام در ابتداي فصل جاري رقابت هاي ليگ برتر در پايان گفت: بازيكنانم بسيار خوب كار كردند آنها به من اين پيام را فرستادند كه هر چه سريعتر مي خواهند بهتر شوند آنها همه كار خواهند كرد تا موفقيت را به مادريد باز گردانند.

ahmad08
11-12-2008, 16:59
سلام:
به به عجب مربی عجب رئالی عجب بردی عجب گلهای.
تو رو خدا گلها رو حال کردین چیپ روبن خارق العاده بود و چیپ سلطان هم که نگو معرکه همین معرکه.
خییییلی خوشحالم خیییییییییییییییییییییییی ییلی .
این گاگو کجاس که میگفت تغییر مربی خوب نیس کجای عزیز بیا ببین دارن چکار میکنن .
اقا نیمکت نشین شدن کاسیاس برام عجییییب بود هزار واااااااای یعنی کاسیاس نیمکت نشین بوده ایول به تو راموس.
من موافق این کارش هستم تا به این ترتیب یه تکونی بخوره و یه تکونی دودک هم بخوره.
اقا من چکار کنم مسئولین شبکه 3 بازیهای رئال رو نشون ندن دی:
اما مطمئنم رئال رو غلطک میفته اگه بازی با بارسا رو ببره.
زنده باد رئال مادرید زیبا قلب سفید کوچک من.

V A H I D
11-12-2008, 17:22
بازم می گم می بازیم ! شما بارسا رو با زنیت مقایسه می کنین ؟؟

ali_ranger22
11-12-2008, 18:21

به این میگن روحیه !! :دي
خجالت بکش یکم امید بده

iammahdi
11-12-2008, 18:41
می گما فکر کنم تا حالا شوستر رفته بارسایی شده چون فکر کنم دوست داره تو هر بازی زئال - رئال ببازه تا همه
بگن بابا بنده خدا حق داشت تیم با این همه مصدومیت نمی توبست ببره ...
بازی با بارسلونا می افته شب یلدا ...
چه شود...
حالا بازی شنبست یا یه شنبه ؟؟؟؟

Ahmad-Ra
11-12-2008, 21:11
بازی شنبه ساعت 00:30 هست...

به نظر من شانس یار باید باشه... اگر بازیکن ها واقعا زور بزنن در بدترین حالت ممکن خیلی راحت میشه برد و در بد ترین حالت ممکن مساوی... به شرطی که واقعا با هم هماهنگ باشن و واقعا بازی کنن... بارسا چون داره میبره همش زیاد تمرکز نداره و فقط میخواد ببره... اونطوری استراتژی چینی نمیکنه... البته از نظر من.

kasra_khan2003
11-12-2008, 23:56

وحید رو بیخیال! آدم حسابش نکنین بابا: دی

تیم هایی که ممکن هست در مرحله ی بعدی بهشون بخوریم:

Manchester United,Inter Milan, Atletico Madrid, Sporting Lisbon and Lyon

cescjoon
12-12-2008, 02:42

Manchester United,Inter Milan, Atletico Madrid, Sporting Lisbon and Lyon

به Atletico Madrid که نمیخوره چون هم شهرین و این یکی از قوانین یوفاست

B3HZ@D
12-12-2008, 13:23

manchester united,inter milan, atletico madrid, sporting lisbon and lyon

اون تیمهایی که اسمشون رو قرمز کردم همشون به عنوان تیم دوم اومده
پس به رئال نمی خورن چون رئال هم تیم دوم اومد بالا...رئال میخوره به یکی از تیمهای اول گروه ها نه به اینا
احتمال لیورپول و رم زیاده

kasra_khan2003
12-12-2008, 13:53
اون تیمهایی که اسمشون رو قرمز کردم همشون به عنوان تیم دوم اومده
پس به رئال نمی خورن چون ردال هم تیم دوم اومد بالا...ردال میخوره به یکی از تیمهای اول گروه ها نه به اینا
احتمال لیورپول و رم زیاده

نمیدونم والا! سایت یورو اسپورت اینا رو گفته بود.

راستی، سایت گل بازی ال کلاسیکو رو پیشبینی کرده، که کلا 10 نفر بازی رو پیش بینی کردن، 5نفر برد بارسا، 4نفر مساوی و یه نفر هم برد رئال رو پیش بینی میکنن!

V A H I D
12-12-2008, 15:23
مر حله ی بعد هم می خوریم به منچستر 10 هیچ می بازیم !!!

Ahmad-Ra
12-12-2008, 15:59
چقدر نفوس بد میزنی اقا وحید! اصلا تو اخراجی از هوادارا! :دی :دی

iammahdi
12-12-2008, 16:17
وای این فرگوسنم که دلش حسابی ار کالدرون و رئال پره فکر کنم پنجاه -هیچ ببازیم : دی

MORINIO
12-12-2008, 16:28
بچه ها قرعه کشی نمیدونید ساعت چنده؟

V A H I D
12-12-2008, 18:55

unartig
12-12-2008, 20:07
فکر نمیکنم رئال به منچستربخوره احتمال اینکه منچستر به اینتربخوره خیلی زیادتره. رئال اگربه بارسلونامیخورد خیلی بهتربود چون اونجا دمارازروزگارش درمیورد.اما رئال - بایرن مونیخ هم چیز قشنگی میشه

Retired User
12-12-2008, 20:29
يه حسي بهم ميگه بازي فردا مساويه

kasra_khan2003
12-12-2008, 20:37
يه حسي بهم ميگه بازي فردا مساويه

خدا از دهنت بشنوه! امید دادی:31: چقدر حست قوی هست؟!

باز این وحید بن شد؟! چه کار کرد؟!!

kasra_khan2003
13-12-2008, 00:56
خبرگزاري فارس: تنها مسئله به ارث رسيده از شوستر به راموس، بحران مصدوميت در رئال مادريد است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، خوانده راموس براي بازي تيمش برابر بارسلونا تنها 18 بازيكن در اختيار دارد كه 10 نفر از آنها در زمان شوستر نيمكت نشين بوده اند.
كاسياس و دودك دو دروزبان رئال مادريد هستند كه با تيم به كاتالونيا سفر مي كنند.
راموس، سالگادو، كاناوارو، متسلدر، مارسلو، گاگو، گوتي، فان در فارت، گارسيا، روبن، درنته، رائول، هيگواين، بوئنو، ساويولا و چما آنتون ديگر بازيكناني هستند كه در تيم خوانده راموس بازي مي كنند.
نكته نگران كننده براي هواداران رئال مادريد اين است كه اين بازيكنان نيز از آسيب ديدگي هاي سطحي رنج مي برند.

مگه روبن میتونه بازی کنه؟!

kasra_khan2003
13-12-2008, 00:56
خبرگزاري فارس: دو تيم رئال مادريد و بارسلونا همواره پر بيننده ترين ديدارهاي لاليگا را به خود اختصاص داده اند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، در 10بازي آخر دو تيم رئال مادريد و بارسلونا برتري فني و امتيازي با بارسا بوده و رئال مادريد تنها در سه سال گذشته اين برتري را كمرنگ كرده است.

فصل 2007- 2008
رئال مادريد 4 - بارسلونا يك
دراين ديدار براي رئال مادريد ، رائول، روبن، هيگواين و فان نيستلروي گلزني كردند و تك گل بارسلونا را نيز تيري آنري به ثمر رساند.
بارسلونا صفر - رئال مادريد يك
تك گل خارج از خانه رئال مادريد را ژوليو باپتيستا به ثمر رساند.

فصل 2006 - 2007
بارسلونا 3 - رئال مادريد 3
رئال مادريد پس از شكست برابر بايرن مونيخ براي جبران آمده بود و بسياري از كارشناسان آن شب را شب درخشش ليونل مسي دانستند.
رئال مادريد 2 - بارسلونا صفر
مردان فابيو كاپلو در آن ديدار خوش درخشيدند و رائول و فان نيستلروي دو بار دروزاه والدس را گشودند.

فصل 2005 - 2006
بارسلونا يك - رئال مادريد يك
گل رونالدو رئال مادريد را پيش انداخت اما رونالدينيو با ضربه پنالتي اين گل خورده را جبران كرد.
رئال مادريد صفر - بارسلونا 3
آن شب ،شب رونالدينيو بود. او خوش درخشيد و كاسياس مبهوت حركات زيباي او شده بود.

فصل 2004 - 2005
رئال مادريد 4 - بارسلونا 2
در آن بازي مردان واندرلي لوكزامبورگو خوش درخشيدند و با 4 گل كهكشاني بودن خود را به حريف يادآوري كردند.
بارسلونا 3 - رئال مادريد صفر
شكست تلخ مادريد در نيوكمپ تا مدت ها از خاطر بازيكنان پايتخت پاك نشد. ساموئل اتوئو بهترين بازيكن آن ميدان شناخته شد.

فصل 2003 - 2004
رئال مادريد يك - بارسلونا 2
بارسلونا در آن سال در اوج بود و كاسياس هنوز به عنوان دروازبان اول اسپانيا شناخته نشده بود.
بسياري ژاوي را مرد اول آن بازي توصيف كردند.
بارسلونا يك - رئال مادريد 2
حتي مردان كارلوس كوئيروز هم متوجه نشدند كه چگونه در آن بازي به پيروزي رسيدند.
كارلوس و رونالدو دو بازيكن برتر رئال مادريد در آن ميدان بودند.

فقط نگاه کنین اینا چقدر ضد رئال هستند! بارسا میبره، انگار قهرمان چمپیون لیگ شده! ما میبریم، خودمون هم نفهمیدیم چطور بردیم!!!

h_starboy
13-12-2008, 10:39
تو بازیهای اخیر طبق آمار بارسا رو ترکوندیم خدایی. ۵ برد ۳ باخت ۲ تساوی
امشب من خیلی امیدوارم.

kasra_khan2003
13-12-2008, 13:08
هیچ توجه کردین چقدررررررررر رسانه ها، حتی خارجی ها این بازی رو دارن روش زوم میکنن؟!!! همه دندون تیز کردن واسه باخت رئال !!!

unartig
13-12-2008, 16:26
من امیدواربودم که گزارشگر بازی علیفر باشه تااگر بارساییها بازیو بردند بردشون کوفتشون بشه :5: اما این که داره بازی آرسنالو گزارش میکنه

h_starboy
13-12-2008, 16:39
احتمال اینکه فردوسی پور باشه زیاده و اینکه روز مخالفت و لجش با رئال هم باشه خیلی بیشتره.
البته امیدوارم اینجوری نباشه.

iammahdi
13-12-2008, 19:07
دیدید و گفتم شوستر بارسلونایی می شه ...

در اقدامي عجيب
لاپورتا شوستر را به نيوكمپ دعوت كرد
خبرگزاري فارس: سرمربي سابق رئال مادريد در بازي امشب ميهمان ويژه مديرعامل باشگاه بارسلونا است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، برند شوستر از خوان لاپورتا دعوتنامه رسمي براي حضور در جايگاه ويژه دريافت كرده است.
آس اسپانيا از رد اين پيشنهاد توسط شوستر به احترام باشگاه رئال مادريد نوشته اما آن طور كه از ظواهر بر مي آيد شوستر در بازي امشب در كنار لاپورتا خواهد نشست.

unartig
13-12-2008, 19:34
شوستراگردعوتشو قبول کنه نشونه بی فکر بودنشه . نباید با تماشاچیهای وطرفداران رئال همچین معامله ای بکنه

Majid393
13-12-2008, 23:08
امشب بازی واقعا ساعت 12:30 شروع میشه یا ایران دیر میزارش

آره ...... ساعت 12:30 شروع میشه ..... پخش زنده .....:دی

MORINIO
13-12-2008, 23:35
من نمیدونم چرا ولی به بازی امشب خیلی امیدوارم:27:

ایشالا بارسا رو تو نیوکمپ زمین گیر می کنیم... فقط اگه بازی پخش نمیشد بهتر بود (خودتون میدونین دیگه چرا:27:)

kasra_khan2003
14-12-2008, 01:20
نیمه اول رو در رفتیمااا! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا این درنته چقدر گاوههههههههه!!! اه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اشنایدر چرا مصدوم شد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه موقعیتی رو از دست داد این درنته! من جدا دارم امیدوار میشم که یه خبرایی هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوابیدین ترسوها؟!!

خوبی این بازی اینه که ساعتش طوری هست که هر آدمی که از فوتبال سر در نمیاره نمیشینه نگاه کنه، اگه ما باختیم فردا بیاد کرکری بخونه!

shympw
14-12-2008, 02:27
خوب عزیزان 2-0 باختیم. اما خوب با توجه به اون بازیکنهایی که تو زمین بودن بازم بد نیست !
کلا تیم دوم تو زمین بود ! اون بازیکن تازه کی بود !؟
همش تقصیر بدنساز و کالدرون بیشعوره ! "تیم به بازیکن نیاز نداره !" آره جون عمه ات !
جوون گرایی هم حدی داره آخه ! گفتیم بازیکن بیخود نخر ! این بابا رفته بازیکن جوون بیخود خریده !

Diego
14-12-2008, 02:32
اخرای بازی تازه داشتیم امیدوار میشدیم...........

kasra_khan2003
14-12-2008, 02:34
خوب عزیزان 2-0 باختیم. اما خوب با توجه به اون بازیکنهایی که تو زمین بودن بازم بد نیست !
کلا تیم دوم تو زمین بود ! اون بازیکن تازه کی بود !؟
همش تقصیر بدنساز و کالدرون بیشعوره ! "تیم به بازیکن نیاز نداره !" آره جون عمه ات !
جوون گرایی هم حدی داره آخه ! گفتیم بازیکن بیخود نخر ! این بابا رفته بازیکن جوون بیخود خریده !

منم موافقم!در کل خوب بود، اگه همون 1-0 تموم میشد که عالی تر بود. ایکاش کاناوارو که اون همه تلاش کرد، توپ رو میگرفت!

راموس نیمه دوم باید بر میگشت سمت راست، اما خوانده راموس اشتباه کرد! توجه کردین که نیمه دوم راموس گم شد!

چون مسی رفت چپ.

ایشالا والسنیا و ویارئال رو میبریم!:40:

david68
14-12-2008, 02:55
بازي خوب رئالي ها رو تبريك ميگم قبول كنيم با تيم ب نميشد بارسا رو برد ولي راموس نشون داد چقدر مربي خوبي هست در كل من راضي هستم .

Diego
14-12-2008, 03:01
من نمی دونم چرا زمانی که گل اول رو خوردیم کسی تیر دوم رو نگرفته بود.... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Core
14-12-2008, 03:04
آمار بازی

resident_evil
14-12-2008, 03:07
اين بازيو درسته باختيم اما يه اتفاق خوب افتاد.اونم اينكه كاسياس به روزاي اوجش برگشت.
به نظر من داوري ضعيف بود.يه جا وقتي نيمه اول توپ به درنته رسيد وفقط آبيدال جلوش بود آوانتاژ نداد داور.
يه بارم پشت محوطه باز رو درنته خطا كردن نگرفت.كلا زياد خطا نگرفت و كارتم نميداد.ولي تا مسي ميفتاد هم خطا مي گرفت هم
كارت ميداد.اون پالانكام به نظر من بد نبود.اولين بازيش توي لاليگا بود.اونم در مقابل بارسا توي نيو كمپ.
بازم دمه كاسياس گرم.

ehsan-totti
14-12-2008, 04:40
خداییش خوب بود بازی :27:
من روی برد رئال حساب کرده بودم :31:
اما خب نیمه ی دوم رئال نمیدونم چرا بعد ار پنالتی اینقدر حمله کرد:41:
اصلن دفاع دیگه ول شده بوداااااا:41:
داور هم خیلی ضعیف بود :2:
آلوز چند بار خطا کرد و نگرفت :2:
یه توپ هم پشت 18 هیگواین رو زدن بیشرف نگرفت:2:
ولی بالا بریم پایین بیایم درنته گــــــــــاوه :19::19:
تک به تک نیمه اول همه کاری می تونست انجام بدهاااااااا :19::19::19:
دقیق زد به بدن والدس :18::18::18::18::18::18:
یعنی غیر از درنته کسه دیگه ای می تونست این موقعیت گیرش بیاد و گل نکنه ؟!! :18::18::18:
ولی دیگه هر خری هم که نمی دونست تو بازی امشب فهمید رئال بازیکن نداره :10::10:

D o l f i n
14-12-2008, 10:13
بنظر من با این بازیکنها عالی بازی کردیم من به شخصه اصلا از این باخت ناراحت نیستم ما حتی میتونستیم بارسا رو ببریم دو تا موقعیت 100% گل داشتیم یه نکته خیلی امیدوار کننده هم که اویل عزیز گفت اینکه کاسیاس داره برمیگرده به اوج دیشب عالی بود

ehsan-totti
14-12-2008, 10:21
کاسیاس بعد از گل اول عصبی شده بود :35:
اخطار هم گرفت :47:
اگه عصبی نبود مطمئنم گل دوم رو نمی خورد :42:
راستی از فابیو چه خبر ؟ :33:
بدجوری خورد به تیرک :42::15::36::18:

unartig
14-12-2008, 10:59
شانس اوردیم دیروزکاناواروبود. تودوسه صحنه بدجورداشتند دریبل میکردند که فابیو جلوشونو گرفت واقعا جزوبازیکناییه که غیرت داره . اون درنته هم اگربه جای خالکوبی کردن یک کم دقتشو زیادترمیکرد الان بازی نتیجه اش یه چیز دیگه بود.:47:

cyrus_ln
14-12-2008, 11:22
هر چند از باخت دیشب خیلی ناراحت شدم ولی برای کاسیاس خوشحال شدم داره میشه همون کاسیاسی که همه انتظارشو دارن
.
.
.
.
این پالانکا کیه؟
اینو کی خریدن؟از کجا؟

unartig
14-12-2008, 12:03
احتمالاازتیمهای پایه آورده باشندش . هرچندزیادتو حدواندازه های رئال به نظرنمی رسه اما تواین بحران بی بازیکنی غنیمتی بودبرای تیم .اگردرنته موقعیتشو گل کرده بود عمرا میتونستند به ما گل بزنند

llvlloji
14-12-2008, 12:52
سلام به تعصبیهایه رئال من روبن هستم از اینکه تو این بازی محروم بودم خیلی ناراحت شدم
چون مطمئن بودم گل میزدم و مثل درنته خنگ نبودم وقتی رئال می باخت خیلی ناراحت می شدم ولی این بار خیلی ناراحت نشدم چون با اینکه خیلی ها رو نداشتیم و با ختیم خوب بازی کردیم
دفاع عالی بود اگه رو ضربه شروع مجدد گل نمیزدن عمرا ما رو نمیتونستن ببرن

resident_evil
14-12-2008, 14:26
من مطمئنم تا آخر فصل وضعيت اينجوري نميمونه.الان بارسا فكر ميكنه ديگه تموم شده و قهرمان شدن با 12 امتياز اختلاف.
راموس ميدونه چي كار كنه.اگه چندتا بازيكنه خوب بخريم تيم درست ميشه.ديشب همه از جون مايه گذاشتن.مخصوصا كاناوارو
كه سره گل دوم اونجوري رفت توي تيرك ولي نتونست از گل شدن توپ جلوگيري كنه.داورم كه رفته بود رو اعصاب تيم مخصوصا
كاسياس كه بدجوري قاطي كرده بود.بازيه برگشت يه پذيراييه خوب ازشون ميكنيم.

Retired User
14-12-2008, 14:26
خدا اين درنته رو لعنتش كنه ديشب ... به تيم دي:
بازي برگشت جبران ميشه

ali_ranger22
14-12-2008, 14:44
این درنته از اول فصل اگه موقعیت ها رو استفاده میکرد ما صدر جدول بودیم ! :دي
از برهانی بیشتر خراب می کنه !( من پرسپولیسیم ها سوتفاهم نشه! )
تا 3 بیدار موندم 5 دیقه ی اخر گند زد به حالمون ! حیف شد

Retired User
14-12-2008, 15:21
این درنته از اول فصل اگه موقعیت ها رو استفاده میکرد ما صدر جدول بودیم ! :دي
از برهانی بیشتر خراب می کنه !( من پرسپولیسیم ها سوتفاهم نشه! )
تا 3 بیدار موندم 5 دیقه ی اخر گند زد به حالمون ! حیف شد

فقط حيف شد؟
من تا 5/3 خوابم نبرد
ديشب رئال اصلا خوب نبود

MORINIO
14-12-2008, 15:47
انصافا بازیکنا از جون مایه گذاشتن. غیرتمندانه بازی کردیم. با این همه ادعا تا دقیقه ی 80 نفس بارسلون بریده بود. قرار بود 4تای پارسال جبران بشه ولی ظاهرا فعلا باید در حسترش بمانند...

به امید برد در بازیهای آینده. زنده باد رئال

تایید میشه... ضمنا کاسیاس عالی بود .

اگه یه فن گل داشتیم دیشب بارسا باید خواب برد رو میدید

خوشم میاد بارسا جلوی تیم جوانانمون به زحمت تونست ببره:27:

این همه ما بردیمشون و پارسال دبلشون کردیم حالا یه بار هم اینا ببرن:27:

اتوئو میگه باید اختلاف 12 امتیازی بارسا و رئال رو تو تاریخ ثبت کنن:27: یادش رفته که فصل پیش اختلاف 20 امتیازی رئال و بارسا رو تو تاریخ ثبت کردن:27:

به هر حال بازی برگشتی هم هست ... به امید آن روز:40:

:40:عشق است رئال:40:

charlize
14-12-2008, 15:51
آقا تبریک!
بجون خودم خیلی خوب بود!لذت بردم!: دی
باورم نمیشد اینا همون بازیکنای قبلی هستن که کلی مصدوم هم دارن و مربیشون هم عوض شده!
منکه انتظار داشتم تحقیر بشیم که خدا رو شکر نشد...
در کل به نظرم خیلی امیدوار کننده بود با این شرایط...همه بازیکنا خوب بودن بخصوص کار دفاعی تیم که همه خوب بودن بخصوص نیمه اول که چند تا موقیعت خوب رو گرفتن...
به امید روزهای خوش رئال...

charlize
14-12-2008, 16:12
بارسلونا با شکست رئال، فاتح ال کلاسیکو شد

در مهمترین دیدار از هفته پانزدهم لالیگا اسپانیا، تیم های بارسلونا و رئال مادرید به مصاف هم رفتند که

تیم بارسلونا موفق شد با شکست رئال مادرید، فاتح الکلاسیکو شود.

در بامداد شنبه شب، دو تیم بارسلونا و رئال مادرید در استادیوم " نیوکمپ " بارسلون به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه 2 بر 0 به سود تیم بارسلونا به پایان رسید. این دیدار در حالی با این نتیجه به پایان رسید
که تا دقیقه 82 با نتیجه 0 بر 0 دنبال می شد، اما فشار تیم بارسلونا در دقایق آخر باعث شد که " سامئول اتوئو " در دقیقه 83 از روی یک ضربه کرنر اولین گل بارسا را به ثمر برساند، اما این پایان کار نبود، زیرا در وقت
های اضافه این دیدار " لیونل مسی " موفق شد روی پاس زیبای " تیری آنری " گل دوم تیمش را وارد دروازه رئال مادرید کند تا این دیدار با نتیجه 2 بر 0 به سود تیم بارسلونا به پایان برسد.
لازم به ذکر است که دو تیم در این دیدار موقیعت های بسیار خوبی برای گلزنی داشتند که می شود یکی از بهترین موقیعت های این دیدار را پنالتی دانست که " ایکر کاسیاس " موفق شد مهارش کند تا اتوئو نتواند
در دقیقه 69 دروازه رئال را باز کند. تیم بارسلونا با پیروزی در این دیدار موفق شد در صدر جدول همچنان باقی بماند و اختلاف امتیازی خود با رئال مادرید را به عدد 12 برساند. همچنین در شنبه شب یک دیدار دیگر برگزار شد که تیم والنسیا موفق شد با نتیجه 2 بر 1 تیم اسپانیول را شکست دهد. در این دیدار " آلبیول " در دقیقه 58 و " ویسنته " در دقیقه 81 موفق شدند گل های تیموالنسیا را به ثمر برسانند و تک گل تیم اسپانیول را " رامون " در دقیقه 28 موفق شد وارد دروازه اسپانیول کند. سایر دیدارهای هفته پانزدهم لالیگای اسپانیا، یکشنبه ( امروز ) برگزار خواهد شد.

charlize
14-12-2008, 16:15
پويول و والدز بهترين بازيکنان ال‌کلاسيکو شدند

دروازه بان و کاپيتان تيم فوتبال بارسلونا به عنوان برترين بازيکنان ديدار ديشب مقابل رئال مادريد انتخاب شدند.

بارسلونا که در روزهاي اوج خود به سر مي برد و همه تيم ها را با پيروزي هاي پرگل از پيش رو برمي دارد،شب گذشته در دربي بزرگ اسپانيا با دو گل دقايق پاياني اتوئو و مسي، رئال مادريد را مغلوب کرد و با 38 امتياز صدرنشيني خود را تداوم بخشيد.سايت ورزشي و معتبر "گل" نيز پس از اين بازي نمراتي را به بازيکنان داد و در آن "ويکتور والدز" و "کارلس پويول" دروازه بان و هافبک ميزبان را به عنوان برترين نفرات ميدان معرفي کرد.والدز که معمولاً در ال کلاسيکو بازي هاي ضعيفي را به نمايش گذاشته،در بازي ديشب دو بار فرصت هاي تک به تک ميهمان را مهار کرد و مانع از باز شدن دروازه اش شد.پويول نيز به رغم مصدوميت از ناحيه پاي چپ روي گل نخست تاثير به سزايي داشت.در سوي ديگر ميدان نيز "ايکر کاسياس" ضربه پنالتي اتوئو را مهار کرد و چندين بار نيز به زيبايي مانع از فروپاشي دروازه اش شد.
نمرات بازيکنان حاضر در بازي ديشب به شرح زير است:
بارسلونا:
والدز 9 - آلوز 7 - مارکز 7 - پويول 9 - آبيدال 7 - توره 8 - گوديانسن 5 - ژاوي 7 - مسي 7 - هانري 8 - اتوئو 6
بازيکنان تعويضي:بوسکتس 8 - هلب 6 - به کيتا نيز نمره اي تعلق نگرفت.
رئال مادريد:
کاسياس 8 - سالگادو 6 - متزلدر 7 - کاناوارو 7 - راموس 6 - گاگو 7 - گوتي 6 - اشنايدر 5 - درنته 7 - رائول 7 - هيگواين 7
بازيکنان تعويضي:پالانکا 7 - خاوي گارسيا 5 - فن در فارت

charlize
14-12-2008, 16:19
خوش بيني سرمربي رئال با وجود شکست در نیوکمپ

سرمربي تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا با وجود شکست در اولين ديدار خود مقابل بارسلونا موسوم به "ال کلاسيکو"، همچنان به سرنوشت تيمش در اين فصل خوشبين است.

براي شروع کار "خوآنده راموس" در لاليگا، سخت تر از ديدار با رقيب ديرينه اين تيم يعني بارسلونا نمي شد.
هرچند رئال مادريد با شايستگي اين مسابقه را با نتيجه 2 بر صفر واگذار کرد اما آنها نتوانستند هيچ امتيازي بگيرند.
راموس که بعد از مسابقه زياد ناراحت به نظر نمي رسيد، در پاسخ به سوالي در مورد احتمال قهرماني رئال مادريد گفت:‌ هنوز مسابقات زيادي باقي مانده و البته بايد ديد تيم هاي ديگر چه کار مي کنند.
وي افزود: بارسلونا ثابت کرد که در اوج آمادگي به سر مي برد اما بگذاريد ببينيم در نيمه دوم فصل چه اتفاقاتي مي افتد. ما مسابقات جام قهرمانان باشگاههاي اروپا را هم در پيش داريم.
راموس در تحليل مسابقه گفت: از عملکرد تيمم راضي هستم. آنها کاري را که بايد با افتخار انجام مي دادند،‌ دادند. بارسلونا از فرصت هاي خود استفاده کرد اما ما نتوانستيم، پس سه امتياز به آنها رسيد.
سرمربي رئال افزود: بارسلونا تيم برتر زمين بود اما ما فرصت هاي بهتري داشتيم. اگر ما گل اول را مي زديم بازي کاملا طور ديگري پيش مي رفت. مسابقه 90 دقيقه است و در هر لحظه مي توان گل زد.
راموس اين را که به بازيکنانش گفته بود "مسي را بزنند"، به شدت رد کرد و اظهار داشت: نه. مسي هميشه با پاهايش با توپ بازي مي کند و به همين دليل احتمال زيادي دارد مصدوم شود.
وي برخلاف مربيان قبلي رئال مادريد، از داور مسابقه تشکر ويژه کرد.
اين مربي گفت: داوران، کار مهم و سختي دارند و من فکر مي کنم او تا جايي که مي توانست کارش را خوب انجام داد.

ali_ranger22
14-12-2008, 16:20
والدز چی داشت تو زمین جز شانس و اینکه بازیکنای ما شوت آخر رو بلد نیستن بزنن !

charlize
14-12-2008, 16:24
اخبار كوتاه از الكلاسيكو

---------------------
اسنايدر 3 ماه خانه نشين شد

هافبك تهاجمي رئال مادريد بايد 3 ماه استراحت كند. به نقل از ماركا، وسلي اسنايدر در بازي برابر بارسلونا از ناحيه زانوي راست آسيب ديد. اسنايدر كه قرار بود مقابل بارسلونا استراحت كند به خاطر كمبود بازيكن وارد ميدان شد اما فشار زياد روي زانو، وي را در آستانه 3 ماه خانه نشيني قرار داد.اسنايدر در تعطيلات زمستاني براي جراحي زانوي خود راهي هلند مي شود .

پس از شكست برابر بارسلونا

مياتوويچ: اشتباهات بازيكنان رئال بچه گانه بود. نايب رئيس باشگاه رئال مادريد علت اصلي شكست تيمش برابر بارسلونا را اشتباهات فردي بازيكنان رئال مادريد دانست.به نقل از رويترز، پدراگ مياتوويچ گفت: متاسفانه بازيكنان مرتكب اشتباهات بچه گانه مي شوند و اين يك مشكل بزرگ است. اين اشتباهات بايد با جريمه نقدي همراه باشد. وي افزود: اگر درنته موقعيت مسلم گلزني را از دست نمي داد اكنون نتيجه فرق مي كرد.

پس از شكست برابر بارسلونا

رائول: هنوز در كورس قهرماني هستيم . كاپيتان رئال مادريد از بازيكنان خواست روحيه خود را حفظ كرده و بدانند كه تيمشان همچنان در كورس قهرماني است. به نقل از آس اسپانيا، رائول گونسالس بلانكو گفت: هنوز در كورس قهرماني هستيم و نبايد روحيه تيم را از دست بدهيم. وي افزود: شكست برابر بارسلونا اتفاق تلخي است. من هم انتظار ندارم كه همه چيز فراموش شود اما با توجه به آمدن مربي جديد بايد با او همكاري كرد و روحيه اي خوب و شاد داشت

سالگادو: فوتبال همين است

مدافع با سابقه رئال مادريد شكست برابر بارسلونا را طبيعي و قابل توجيه دانست. به نقل از ماركا، ميشل سالگادو گفت: موقعيت هاي خوبي براي گلزني داشتيم اما فوتبال همين است .وقتي گل نزني بايد منتظر گل خوردن باشي. وي افزود: بسياري از بازيكنان با مصدوميت هاي سطحي در زمين بازي كردند.با اين وجود فكر مي كنم مربيان از ما راضي هستند.

راموس: به بازيكنانم افتخار مي كنم

سرمربي تيم فوتبال رئال مادريد پس از باخت مقابل بارسلونا از شاگردانش تشكر كرد.به نقل از رويترز، خوانده راموس سرمربي رئال مادريد گفت: بارسلونا به مراتب بهتر از ما بازي كرد و بايد در اين ديدار به پيروزي مي رسيد. آنها مستحق پيروزي بودند. وي افزود: از بازيكنان خود بسيار راضي ام .آنها با تاكتيك تغيير كرده تيم خيلي خوب سازگار شده بودند و خيلي زحمت كشيدند. من به بازيكنانم افتخار مي كنم.

هانري: گام محكمي براي قهرماني برداشتيم

مهاجم فرانسوي بارسلونا پيروزي برابر رئال مادريد را گامي مهم در راه قهرماني لاليگا دانست. به نقل از ماركا، تيه ري هانري گفت: وضعيت بارسلونا به گونه اي است كه بايد هر لحظه از مغرور شدن در هراس باشيم. وي افزود: هنوز نيمي از راه قهرماني باقي مانده است. قصد داريم صدرنشيني خود را قدم به قدم تحكيم بخشيم. هانري در مورد بازي با رئال مادريد گفت: از قبل مي دانستيم رئال مادريد براي فرار از بحران مي آيد.چنين روحيه اي در حريف نگران كننده بود .بنابراين اولين وظيفه ما اين بود كه مراقب حملات ناگهاني آنها باشيم .وي ادامه داد: رئال مادريد خوب بازي كرد اما در حدي نبود كه ما را شكست دهد. با دو گلي كه در انتهاي بازي به ثمر رسانديم به آن چه كه مستحقش بوديم دست پيدا كرديم.

اتوئو: اين موضوع را در تاريخ ثبت كنيد

مهاجم كامروني بارسلونا فاصله 12 امتيازي تيمش را با رئال مادريد تاريخي و تحسين برانگيز دانست. به نقل از رويترز، ساموئل اتوئو گفت: اينكه بارسلونا با رئال مادريد فاصله 12 امتيازي دارد بسيار مهم است و بايد در تاريخ ثبت شود.اين موضوع بايد مورد تحليل روزنامه ها قرار گيرد. زننده يكي از دو گل بارسلونا به رئال مادريد گفت: مهم اين بود كه هر 3 امتياز را بگيريم و اين اتفاق رخ داد.

لاپورتا: رئال حريف سرسختي بود
آنها رقيبي جدي در راه قهرماني‌اند

خوان لاپورتا شادمان از پيروزي دو بر صفر بارسلونا برابر رئال مادريد، گفت: حريف دشواري پيش‌رو داشتيم! مدير باشگاه بارسلونا پس از پيروزي اين تيم برابر رئال مادريد، گفت: «پيش از اين هشدار داده بودم كه رئال حريف سرسختي براي ما خواهد بود. آنها از شرايط دشواري كه داشتند، خودشان را آماده بيرون آوردند. آنها باعث اتلاف انرژي بازيكنان ما در طول بازي شدند و بارش باران هم روي كارمان تاثير گذاشته بود.» او رئال مادريد را "رقيبي جدي" براي كسب عنوان قهرماني مي‌داند: «گرچه هم اكنون رئال مادريد 12 امتياز از ما كم دارد اما، اين به معناي حذف آنها از كورس قهرماني نيست. رئال با خوانده راموس شانس دارد كه همين حالا هم به جمع مدعيان اضافه شود. آنها تشنه قدرت هستند و ما اين را مي‌دانيم.»

مياتوويچ: همچنان اميداوريم

پردراگ مياتوويچ رئيس ورزشي رئال‌مادريد اصرار دارد كه هنوز شانس براي قهرماني در لاليگا وجود دارد.مياتوويچ پس از شكست مقابل بارسلونا در ال‌كلاسيكو دربي شب گذشته اظهار داشت: "بازي خوبي ارائه كرديم. بارسا توپ را در اختيار داشت و ما موقعيت براي گل زدن را. موارد مثبت بسياري را مشاهده كردم و معتقدم تيم مي‌تواند پيشرفت كند. زماني كه مصدومان بازگشتند، فرصت دوباره‌اي خواهيم داشت. 12 امتياز اختلاف با بارسلونا بسيار زياد است، اما ليگ هنوز ادامه دارد و بازي‌هاي زيادي تا پايان باقيست و ما هرگز تسليم نخواهيم شد."

charlize
14-12-2008, 16:27
آمار کامل بازی دیشب

يكصدوپنجاه وهفتمين دوئل بارسلونا - رئال مادريد به نفع آبي - اناري‌ها به پايان رسيد. ساموئل اتوئو و

ليونل مسي پيام آوران شادي براي هواداران تيم كاتالاني بودند. اين برد فاصله‌ي شاگردان گوارديولا با قهرمان فصل پيش لاليگا را به عدد ‌١٢ رساند.

تعويض مربي و آمدن خوانده راموس به جاي برند شوستر هيچ سودي براي "قوهاي سپيد" مادريدي نداشت.

پيكار ‌١٥٧ بارسلونا و رئال مادريد در ورزشگاه پر از جمعيت نوكمپ در حالي آغاز شد كه ميزبان در همان دقيقه‌ي ششم بازي مي‌توانست با هنرنمايي آرژانتيني توانايش از حريف پيش بيافتد. اما، مسي در نهايت برابر كاسياس ناكام ماند. بارسلونا در ادامه‌ي بازي كنترل توپ و ميدان را در دست داشت، هر چند فرصت گلزني مسلمي را هم براي خود فراهم نكرد.

دفاع رئال مادريد در اين بازي رسوخ‌ناپذير به نظر مي‌رسيد. در حالي كه توپ و ميدان از آن شاگردان گوارديولا، سرمربي بارسلونا بود، اما اين رئال و رويستون درنته، بازيكن هلندي‌اش بود كه بزرگترين فرصت گلزني نصيبش شد. اين بازيكن سورينامي‌الاصل كه در موقعيتي تك به تك قرار گرفته بود، نتوانست دروازه‌ي ويكتور والدس را باز كند و توپ را از اين سنگربان عبور دهد.

بازي تا پايان نيمه‌ي نخست به نفع بارسلونا در جريان بود، هر چند دروازه كاسياس با خطري جديد روبه‌رو نشد. رئال فضا را بر ميزبانش بسته بود و به آبي - اناري‌ها تنها اجازه‌ي حركت و بازي سازي تا پشت محوطه ي جريمه‌اش را مي‌داد.

نيمه‌ي دوم با شانس موقعيت بسيار خوب گلزني براي ساموئل اتوئوي كامروني آغاز شد. هر چند كاسياس شوت اين بازيكن را كه از ‌١٤ متري دروازه شليك شده بود، مهار كرد. بارسلونا كه براي گشودن دروازه حريف بي‌تابي مي‌كرد، نمي‌توانست خود را به دروازه‌ي رئال نزديك كند. دانيل آلوس در دقيقه ‌٧٠ بازي در محوطه ي جريمه‌ي كهكشاني‌ها متوقف شد تا مخوتو كانتالخو داور بازي خطاي پنالتي ميشل سالگادو روي مهاجم بارسلونا را اعلام كند. كاسياس اما، روي پنالتي هم عملكرد فوق‌العاده‌اي داشت و دروازه‌اش را روي ضربه ي اتوئو بسته نگه داشت.

دفع پنالتي اين بازيكن، هم تيمي‌هايش را جري تر كرد، ولي باز هم درخشش كاسياس مانع از باز شدن دروازه تيمش روي حركات اتوئو و مسي شد.

سرانجام در دقيقه ‌٨٣ بارسلونا مزد صبر و پشتكارش را گرفت. كارلس پويول روي يك ضربه‌ي كرنر توپ را به اتوئو رساند و او هم از فاصله پنج متري توپ را از خط دروازه كهكشاني‌ها عبور داد. اين پانزدهمين گل اتوئو براي آبي - اناري‌ها در فصل جاري بود. در ادامه بازي رئال به دروازه حريف حمله‌ور شد تا از باخت رهايي پيدا كند اما، اسير ضد حمله‌هاي بارسلونا شد.

تيري آنري فرانسوي در يكي از روزهاي خوب خود توپ را به مسي داد تا اين آرژانتيني از فاصله هشت متري با ضربه‌ي "چيپ" توپ را از خط دروازه‌ي ميهمان مادريدي عبور دهد.

يورو اسپورت در پايان مسابقه اين آرژانتيني توقف‌ناپذير را برترين بازيكن ميدان معرفي كرد. گلزن بارسلونا در اين ديدار تنها با خطاهاي شديد مهار شدني مي‌نمود. اين نخستين پيروزي بارسلونا بر رقيب سنتي پس از چهار سال بود.

* بارسلونا: ‌٢

ساموئل اتوئو (‌٨٣)، ليونل مسي (‌٩١)

رئال مادريد: صفر

ورزشگاه: نوكمپ

تماشاگر : ‌٩٥ هزار نفر

داور: مدينا كاتنالخو

بارسلونا: ويكتور والدس، كارلس پويول، رافا ماركس، اريك آبيدال، دني آلوس، تيري آنري، ايدور گوديانسن (بوسكت ‌٦٣)، يحيي توره، ژاوي هرناندس (كيتا ‌٨٩)، ليونل مسي، ساموئل اتوئو (گلب ‌٨٧)

رئال مادريد: ايكر كاسياس، ميشل سالگادو، كريستف متسلدر، فابيو كاناوارو، سرخيو راموس، وزلي اسنايدر (پالانكا ‌٣٦)، گاگو، گوتي (ژاوي گارسيا ‌٧٣)، درنته، هيگوآين (فان درفارت ‌٧٦)، رائول گونسالس

كارت زرد:

بارسلونا:

رافائل ماركس، اتوئو، مسي

رئال مادريد:

ايكر كاسياس، ميشل سالگادو، كريستف متسلدر، سرخيو راموس، وينستون درنته

كارت قرمز: -

آمارهاي بازي:

* درصد تصاحب توپ

بارسلونا: ‌٥/٦٥ درصد

رئال ‌٥/٣٤ درصد

* شوت

بارسلونا: ‌١٩

رئال ‌٦

* شوت به چهارچوب

بارسلونا: ‌٨

رئال: ‌٣

* شوت‌هاي مهار شده:

بارسلونا: ‌٢

رئال: ‌٤

* كرنر

بارسلونا: ‌١١

رئال: ‌٤

* خطا

بارسلونا: ‌١٩

رئال: ‌١٣

* آفسايد

بارسلونا: ‌٣

رئال: ‌٢

* پاس دقيق

بارسلونا: ‌٤٤٢

رئال: ‌١٧١

* پاس اشتباه

بارسلونا: ‌٤٤

رئال: ‌٣٣

ahmad08
14-12-2008, 17:03
سلام بر همگی دوستان:
شرمنده نیستم مشکل دارم ایشالا مشکل حل شه بیشتر میام.
من ظهر هم اومدم و یه مطلب بلند بالا نوشتم و خواستم سند کنم که سرورهای این کافی نت مشکل پیدا کرد انگار کار نمیکرد مجبور شدم سیوش کنم و الان بیام و براتون بذارمش.
اول اینو بگم که خدایشش تیم خیلی خوب بود من که کلی امیدوار شدم به این تیم .
بارسا هم که از هر جای بگی شانس اورد اگه به جای درنت روبن و به جای پالانکا فن گل بود دیگه باید بارسا جمع میکرد میرفت.
ولی بازم من به این تیم افتخار میکنم عالی بودن.
این شعر نو زیر هم من فالبداهه ظهر گفتم اما سند نشد الان براتون میذارم نظرتون رو بگید چطوریاس:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
رئال مادرید قلب سفید کوچک من:

آنگاه که اولین تشعشات خورشید بر فراز ورزشگاهت عبور کند تورا به یاد خواهم داشت
آنگاه که اشکان کودکان محبوبت از سر شوق جریان می یابد تورا به یاد خواهم داشت
آنگاه که پشت حریفانت از شنیدن نام مقدست به لرزه می افتد تورا به یاد خواهم داشت
آنگاه که پرچم سفید مقدست بر فراز دلهای ما افراشته می شود تورا به یاد خواهم داشت
انگاه که بوی نمناکی چمن سبز ورزشگاه سبزت به مشام ما میرسد تو را به یاد خواهم داشت
آنگاه که هزاران در کنار هزاران با فریادی هزاران خوشحال از خوشحالی تو تورا به یاد خواهم داشت
آنگاه که قلهای تاریک کوها به رنگ مقدست آزین میشوند تورا به یاد خواهم داشت.
گفته اند و میگویم و خواهند گفت آنانکه قلبشان یارای قلبتان است.
دوستت داشتم انگاه که بر تو معرفت نداشتم
عاشقت هستم حالا که درکت میکنم
برایت خواهم مرد اگر کنارت باشم
ای رئال مادرید
(احمد08)
-------------------------------------------------------------------------------------------تقدیم به تمام مادردیسموهای جهان
نمیدونم خوشتون اومد نیومد فقط حرفهای رو زدم که در قلبم فقط و فقط برای رئال هستش.
بارها گفته ام
اینتر دوست دارم
منچستر عاشقتم
اما اما
رئال برات میمیرم
اما این سخنهای که بالا گفتم رو برای هیچ تیمی بجز رئال نخواهم گفت.
زنده باد قوهای سپید
ای قوهای من
ای زیباترین پرندها
پروزا کنید
تا خورشید
تا اوج
تا قهرمانی
تا افتخار
تا مادرید
-------------------
من ایشالا بیشتر میام
فعلا به دلیل که خیلی از دوستان میدونن خییییییلی کم میام
به زودی بیشتر میام
فعلا یا حق
دوستون دارم تا فاصله عقل و قلب
یا حق

Ramos1367
15-12-2008, 10:23
فصل برای نیستلروی تمام نشده است ؟

به گزارشRmadridFC: ممکن است رود ون نیستلروی , مهاجم هلندی رئال مادرید زودتر از انچه که انتظار می رود به فوتبال بازگردد .

ون نیستلروی , گلزن توانای رئال مادرید در ماه نوامبر دچار مصدومیت شدید زانو شده بود و طبق پیش بینی های پزشکان او دیگر نمی تواند برای تیمش در این فصل بازی کند .

بر همین اساس سران رئال مادرید برای این که بتوانند جای خالی او را پر کنند دست به خرید یک مهاجم هلندی دیگر زدند , انها هانتلار را که نیستلروی دوم نامیده می شود برای تقویت خط حمله خود خریدند .

اما خبر می رسد که مهاجم سابق تیم ملی هلند نهایت تلاش خود را می کند تا بتواند زودتر از پایان فصل به فوتبال برگردد و معتقد است که در این راه موفق خواهد شد .

شماره 17 رئال مادرید در این باره می گوید :

امکان دارد که در ماه اوریل به فوتبال برگردم و برای این که به این هدف مهم برسم باید صبر داشته باشم .

نیستلروی در مصاحبه با اسپورت 1 ادامه داد :

پزشکان به من گفته اند که روند بهبودیم بسیار سریع و خوب پیش می رود . در حال حاضر می توانم زانویم را خم کنم , خوشبختانه همه چیز طبق برنامه و اصولی پیش می رود .

مهاجم سابق تیمهای منچستریونایتد و ایندهوون عنوان کرد :

با این حال باید حداقل برای 8 هفته دیگر از عصا استفاده کنم و در کنار ان از دستگاهی استفاده می کنم که هر 8 ساعت در روز زانویم را تقویت می کند .

نیستلروی در پایان گفت :

طبق برنامه باید تا روز هشتم ماه نوامبر صبر کنم بعد از ان می توانم بدون کمک و بدون استفاده از عصا راه بروم .

h_starboy
15-12-2008, 10:39
سلام به همگی. میدونم خیلی دیر اومدم ولی ۲ روزه خونه نیستم و دیر میرسم خونه.
بازی بدی نبود مخصوصا اگه این فینگیلی (درنته) گل رو زده بود یا اون پالانکا بود کی بود گل رو زده بود وضعیت یه جوزر دیگه میشد. به هر حال من خیلی راضی بودم.
ایشالا بازیهای دیگه جبران میکنیم.

resident_evil
15-12-2008, 15:31
حالا آخر فصلم مي خوام ببينم طرفداراي بارسا اينقدر شنگولن!!!

charlize
15-12-2008, 19:18
بچه ها کسی این وحید کیوی رو میشناسه؟ توهینش رو به رئالیها ببینید:
آره..من میشناسمش...
بخاطر فعالیتش تویه انجمن فیلم...
البته فقط در حد یه شناخت...
----------------

لقب خودش رو گزاشته رو تیم ما.شیطونه میگه بزنم دندوناشو بریزم تو دماغش
خب اینجا این حرفت برات دردسر درست میکنه...
بجای اینکار روی دکمه اعتراض ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کلیک کن...منظورم تویه پستشه...

charlize
15-12-2008, 23:19
اشنایدر برای بازی با والنسیا آماده است

وسلی اشنایدر که در بازی با بارسلونا به دلیل مصدومیت مجبور به ترک زمین شد طبق گفته پزشکان مادرید به بازی با والنسیا میرسد.

پس از بازی با بارسلونا خبرها حاکی از خانه نشینی سه ماه اشنایدر بود که اما امروز بعدازظهر از مادرید خبر رسید که اشنایدر به بازی هفته اینده می رسد و مشکلی برای بازی ندارد.

این خبر خیلی برای راموس، مربی مادرید خوشحال کننده خواهی بود چرا که اشنایدر در تیم راموس نقشی کلیدی را ایفا می کند و مصدومیت این بازیکن ضربه بدی را به خط هافبک مادرید می زند.

charlize
15-12-2008, 23:20
بنزما : آروزیم بازی در پیراهن سفید مادرید است!

سوپر مهاجم لیون، کریم بنزما اعلام که دوست دارد فصل بعد را در پیراهن سفید مادرید
بازی کند.او گفت که به مادرش قول داده که در رئال مادرید بازی کند و این کاریست که می خواهد انجام دهد.

با آمدن کلاس-یان هونتلار به مادرید در زمستان امسال شایعه ها حاکی از آن بود که بنزما دیگر به مادرید نخواهد رفت.اما این بازیکن خلاق اعلام کرد که تمام تلاش خود را می کند تا فصل بعد به قول خود عمل کند و برای رئال مادرید بازی کند.

ناگفته نماند که رئال مادرید هم سخت به دنبال این بازیکن است و خرید او را به تابستان موکول کرده اما آنها رقیبانی سخت همچون آ.س میلان و منچستر یونایتد را پیش روی خود دارد.

charlize
15-12-2008, 23:21
خوآکین : برای انتقام سوپر کاپ به مادرید می آییم!

پس باخت سنگین به رئال مادرید در سوپرکاپ امسال و واگذاری این جام به تیم مادریدی، خوآکین مهاجم والنسیا در مورد زویارویی هفته آینده این دو تیم گفت : "ما برای انتقام گیری به سانتیاگو برنابئو می آییم."

خوآکین در مورد بازی هفته آینده همچنین گفت :"ما به شدت از باخت سوپر کاپ ضربه خوردیم و هفته آینده برای انتقام آن باخت به برنابئو می رویم.درست است که مادرید در وضعیت خوبی نیست ولی هنوز هم رئال مادرید است و برای ما فرقی ندارد.ما فقط برای این به مادرید می آییم تا بازی را ببریم و فشار بیشتری را به راموس و بازیکنانش وارد کنیم."

charlize
15-12-2008, 23:22
پس لرزه هاي شكست در ال كلاسيو - درگيري بازيكنان رئال مادريد در تمرين!!

شاگردان خوانده راموس در تمرينات روز گذشته با يكديگر درگير شدند.

به نقل از وب سايت اسپورت كاتالونيا، در حالي كه بيش از 800 تماشاگر براي ديدن تمرين رئال مادريد به والدبباس آمده بودند شاهد درگيري بازيكنان بوده و آن جا را ترك كردند.

درگيري ميان سالگادو و يگواين آغاز شد و بازيكنان كه سعي مي كردند مقصر هاي اصلي در شكست برابر بارسلونا را معرفي كنند مدام با يكديگر درگيري لفظي داشتند.

اين درگيري ها با دخالت كادر مربيان و تداركات تيم پايان گرفت اما رئال مادريد هيچ تمريني نداشت.
بارسلونا در ال كلاسيكو دربي موفق شد با نتيجه 2 بر صفر رئال مادريد را شكست دهد.

charlize
15-12-2008, 23:23
"يانگ" و "مانسيني" گزينه هاي جديد رئال مادريد

مسئولان رئال مادريد قصد خريد بازيکنان جديد در تعطيلات ژانويه را دارند.

باشگاه رئال مادريد که به تازگي "کلاس يان هونته لار" مهاجم هلندي را به خدمت گرفت، اکنون قرار است بازيکن ديگري را به ترکيب تيم اضافه کند.

در اين بين روزنامه مارکا مدعي شد خوانده راموس سرمربي جديد رئال مادريد قصد خريد "اشلي يانگ" هافبک آستون ويلا و "مانسيني" هافبک برزيلي اينتر را دارد.

گفته مي شود مبلغ پيشنهادي رئالي ها براي به خدمت گرفتن دو بازيکن نامبرده روي هم 30 ميليون يورو خواهد بود. اين در حالي است که روزنامه اکيپ چاپ فرانسه از علاقه سران رئال مادريد براي خريد "لاسانا ديارا" هافبک جوان پورتس موث خبر داد.

ehsan-totti
16-12-2008, 08:42
پس لرزه هاي شكست در ال كلاسيو - درگيري بازيكنان رئال مادريد در تمرين!!

شاگردان خوانده راموس در تمرينات روز گذشته با يكديگر درگير شدند.

به نقل از وب سايت اسپورت كاتالونيا، در حالي كه بيش از 800 تماشاگر براي ديدن تمرين رئال مادريد به والدبباس آمده بودند شاهد درگيري بازيكنان بوده و آن جا را ترك كردند.

درگيري ميان سالگادو و يگواين آغاز شد و بازيكنان كه سعي مي كردند مقصر هاي اصلي در شكست برابر بارسلونا را معرفي كنند مدام با يكديگر درگيري لفظي داشتند.

اين درگيري ها با دخالت كادر مربيان و تداركات تيم پايان گرفت اما رئال مادريد هيچ تمريني نداشت.
بارسلونا در ال كلاسيكو دربي موفق شد با نتيجه 2 بر صفر رئال مادريد را شكست دهد.

به به :8::8:

ehsan-totti
16-12-2008, 08:44
"يانگ" و "مانسيني" گزينه هاي جديد رئال مادريد

مسئولان رئال مادريد قصد خريد بازيکنان جديد در تعطيلات ژانويه را دارند.

باشگاه رئال مادريد که به تازگي "کلاس يان هونته لار" مهاجم هلندي را به خدمت گرفت، اکنون قرار است بازيکن ديگري را به ترکيب تيم اضافه کند.

در اين بين روزنامه مارکا مدعي شد خوانده راموس سرمربي جديد رئال مادريد قصد خريد "اشلي يانگ" هافبک آستون ويلا و "مانسيني" هافبک برزيلي اينتر را دارد.

گفته مي شود مبلغ پيشنهادي رئالي ها براي به خدمت گرفتن دو بازيکن نامبرده روي هم 30 ميليون يورو خواهد بود. اين در حالي است که روزنامه اکيپ چاپ فرانسه از علاقه سران رئال مادريد براي خريد "لاسانا ديارا" هافبک جوان پورتس موث خبر داد.

از وقتي يادمه 1001 بازيكن اسمشون مياد ولي اخرش ... :19::19::19::19:

ehsan-totti
16-12-2008, 08:47
فصل برای نیستلروی تمام نشده است ؟

به گزارشrmadridfc: ممکن است رود ون نیستلروی , مهاجم هلندی رئال مادرید زودتر از انچه که انتظار می رود به فوتبال بازگردد .

ون نیستلروی , گلزن توانای رئال مادرید در ماه نوامبر دچار مصدومیت شدید زانو شده بود و طبق پیش بینی های پزشکان او دیگر نمی تواند برای تیمش در این فصل بازی کند .

بر همین اساس سران رئال مادرید برای این که بتوانند جای خالی او را پر کنند دست به خرید یک مهاجم هلندی دیگر زدند , انها هانتلار را که نیستلروی دوم نامیده می شود برای تقویت خط حمله خود خریدند .

اما خبر می رسد که مهاجم سابق تیم ملی هلند نهایت تلاش خود را می کند تا بتواند زودتر از پایان فصل به فوتبال برگردد و معتقد است که در این راه موفق خواهد شد .

شماره 17 رئال مادرید در این باره می گوید :

امکان دارد که در ماه اوریل به فوتبال برگردم و برای این که به این هدف مهم برسم باید صبر داشته باشم .

نیستلروی در مصاحبه با اسپورت 1 ادامه داد :

پزشکان به من گفته اند که روند بهبودیم بسیار سریع و خوب پیش می رود . در حال حاضر می توانم زانویم را خم کنم , خوشبختانه همه چیز طبق برنامه و اصولی پیش می رود .

مهاجم سابق تیمهای منچستریونایتد و ایندهوون عنوان کرد :

با این حال باید حداقل برای 8 هفته دیگر از عصا استفاده کنم و در کنار ان از دستگاهی استفاده می کنم که هر 8 ساعت در روز زانویم را تقویت می کند .

نیستلروی در پایان گفت :

طبق برنامه باید تا روز هشتم ماه نوامبر صبر کنم بعد از ان می توانم بدون کمک و بدون استفاده از عصا راه بروم .

نیستلروي فونبالش كه هيچ ديگه خودشم تموم شده :8::8:

ehsan-totti
16-12-2008, 08:49

بازی کند.او گفت که به مادرش قول داده که در رئال مادرید بازی کند و این کاریست که می خواهد انجام دهد.

با آمدن کلاس-یان هونتلار به مادرید در زمستان امسال شایعه ها حاکی از آن بود که بنزما دیگر به مادرید نخواهد رفت.اما این بازیکن خلاق اعلام کرد که تمام تلاش خود را می کند تا فصل بعد به قول خود عمل کند و برای رئال مادرید بازی کند.

ناگفته نماند که رئال مادرید هم سخت به دنبال این بازیکن است و خرید او را به تابستان موکول کرده اما آنها رقیبانی سخت همچون آ.س میلان و منچستر یونایتد را پیش روی خود دارد.

اين يارو هم همرو اسكول كردها :2:
زيدان اينقدر قر و ادا نداشت :31:

kasra_khan2003
16-12-2008, 11:39

واقعا میخوای بیای، بیا دیگه! اصلا ما الان بهت نیاز داریم! تو نیم فصل بیا: دی

charlize
16-12-2008, 14:58
با اختصاص تنها نيم مليون يورو - رئال مادريد بازيكني 19 ساله را جذب كرد

باشگاه رئال مادريد مهاجم جوانتيم فوتبال كاديس اسپانيا را به خدمت گرفت.

به نقل از ماركا، خاوير آكونيا، بازيساز قهار كاديس اسپانيا، تنها 19 سال دارد و حاضر شده با دريافت مبلغ نيم ميليون يورو، با رئال مادريد قرارداد 5 ساله منعقد كند.

اين بازيكن از فصل آينده به رئال ملحق مي‌شود. منزل مسكوني و اتومبيل شخصي خود را نيز سواي مبلغ قرارداد دريافت مي كند.

آكونيا، برادر كوچك آنتوني آكونيا، گلزن رئال مايوركا است.

charlize
16-12-2008, 14:59
براي بازي برابر والنسيا - روبن، تورس و مارسلو بازگشتند

باشگاه رئال مادريد از بازگشت 3 بازيكن كليدي خود به تمرينات خبر داد.

به نقل از وب سايت رئال مادريد، پس از برطرف شدن آسيب ديدگي و رفع محروميت، آرين روبن هلندي، تورس اسپانيايي و مارسلو برزيلي، به تمرين اين تيم بازگشتند.

رئال مادريد كه در شوك سنگين شكست در ال كلاسيكو به سر مي برد، بازي بسيار حساسي را برابر والنسيا پيش رو داشته و به پيروزي خانگي در اين ديدار سخت نيازمند است.

charlize
16-12-2008, 15:00
امري: بايد آرين روبن را محو كنيم

سرمربي تيم فوتبال والنسيا راه مهار رئال مادريد را در محو كردن روبن دانست.

اوناي امري اظهار داشت: نمي دانم روبن براي بازي با رئال مادريد كاملا آماده است؛ اما اگر درون زمين باشد، بايد مراقبش بود.

وي افزود: روبن تاكتيك مرا به هم مي ريزد. اگر در بازي محو شود، مي توانيم به راحتي و خيال راحت حمله كنيم.

امري افزود: رئال تيم شكننده اي است؛ البته سبك كاري من با گوارديولا، سرمربي بارسلونا متفاوت است. راه شكست رئال مادريد هماني است كه بارسلونا در پيش گرفت و ما هم همان راه را طي مي كنيم.

charlize
16-12-2008, 15:03
دل بوسکه: رائول شانس بازگشت به تيم ملي را دارد

سرمربي تيم ملي فوتبال اسپانيا اعلام کرد،"رائول" بهترين گلزن تاريخ اسپانيا، هنوز شانس حضور در تيم ملي را دارد.

به گزارش خبرگزاري رويترز از مادريد، اين مهاجم 31 ساله رئال مادريد که 44 گل در 102 مسابقه ملي خود براي اسپانيا زده است در اواخر سال 2006 توسط سرمربي قبلي تيم ملي اين کشور يعني "لوييس آراگونز" از ترکيب بازيکنان کنار گذاشته شد و نتوانست در جريان قهرماني اسپانيا در مسابقات يورو 2008 شرکت کند.

بر همين اساس "وينسنته دل بوسکه" گفت: نمي خواهم مانعي براي بازگشت رائول ايجاد کنم و بگويم که به تيم ملي بر نخواهد گشت. او به بازي براي رئال مادريد ادامه مي دهد و ما هم شانس دعوت از او را بررسي خواهيم کرد. رائول با به ثمر رساندن شش گل در 15 مسابقه فصل جاري لاليگا و سه مسابقه جام قهرمانان باشگاه هاي اروپا، عملکرد درخشاني از خود براي رئال به نمايش گذاشته است و مجموع گل هاي خود را به عدد 64 رسانده است. او براي حضور در خط حمله تيم ملي اسپانيا بايد با بازيکنان نسبتا جواني از جمله "فرناندو تورس" و "ديويد ويا" رقابت کند. اين در حاليست که دل بوسکه نيز اخيرا "فرناندو ليورنته" مهاجم اتلتيک بيلبائو را براي اولين بار به تيم ملي اين کشور دعوت کرده است.

به نظر من رائول دیگه باید تیم ملی رو بیخیال بشه...
یعنی با وجود زوج تورس و ویا کی حاضر میشه که به رائول پا به سن گذاشته بازی بده؟!مگه اینکه بخوان با 3 مهاجم بازی کنن!

charlize
16-12-2008, 15:05
"بنيتس" گزينه جانشين ما نبود/ کالدرون: راموس تا پايان فصل در رئال است

رئيس باشگاه رئال مادريد بر حفظ سرمربي جديد اين تيم تا پايان فصل تاکيد کرد.

"رامون کالدرون" در گفت و گو با راديو BBC گفت: « بايد ببينيم که عملکرد راموس تا پايان فصل چگونه خواهد بود. اگر شرايط به خوبي پيش برود، که با توجه به اينکه او مربي بسيار خوبي است اميدوارم همينگونه شود، آن وقت بايد ديد که در ماه مه يا ژوئن چه اتفاقي رخ خواهد داد.»

کالدرون ادامه داد: « ما بايد در مورد انتخاب سرمربي جديد خيلي زود تصميم مي گرفتيم. من با برند شوستر ملاقاتي داشتم، او بسيار نااميد بود و علاقه اي به حفظ سمت خود نداشت، در نتيجه با دو يا سه مربي ارتباط برقرار کرديم که راموس يکي از آنها بود. به همين دليل خيلي زود دراين باره تصميم گيري کرديم.»

در حالي که شايعه ها خبر از روي کار آمدن "رافائل بنيتس" سرمربي اسپانيايي ليورپول در رئال مادريد خبر مي دادند، کالدرون تاکيد کرد: «بنيتس مربي بسيار خوبي است و همانطوري که همه مي دانند او زماني در رئال مادريد فعاليت مي کرد. او به تيم جوانان رئال تمرين مي داد اما بنيتس اکنون سرمربي ليورپول است و شک ندارم که سال ها در اين سمت باقي خواهد ماند در نتيجه او گزينه جانشين ما نبود.»

رئيس باشگاه رئال مادريد در پايان خاطرنشان کرد: «راموس به همراه تاتنهام قهرمان جام اتحاديه شد و همراه سويا دو قهرماني پياپي در جام يوفا را تجربه کرد. شايد در انگليس مشکلات برقراري ارتباط و ساير مسائل او را تحت تاثير قرار دادند؛ اما ما اعتماد خاصي به او داريم.»

ahmad08
16-12-2008, 16:49
سلام:
عجب خبرهای جلبی بود دستون درد نکنه بچها خصوصا گاگو عزیز زحمت کشیدی عزیز.
خوب باید بگم که اگه این اقا کریم خودمون بیاد عالی میشه بازیش خدایشش حرف نداره یه مهاجم کامل.
در کنار کریم هانتلار هم هستش هیگواین هم هست رائول و فن گل هم هستش فک کنم بسمون باشه 5 تا مهاجم میشه.
اما در خط هافبک الان در فکر مانسینی هستن که خوبه اگه بتونن مانسینی و رونالدو و لنون رو بیارن بی نیاز میشیم.
در خط دفاع که حتما باید یه فکری بکنن گرچه با بازی دادن متذلدر بهتر شده اما خوب اون زیادی مصدوم میشه به نظر من اگه بتونن ویدیچ رو بیارن عالی میشه هم ویدیج رو اگه بتونن بگیرن خوب میشه هم دارین کلیچی .
در کل خریدهای که اگه برای این نیم فصل یا تعطیلات اخر فصل انجام بشه اینها هستش که بیان و مربی همین راموس باشه من با هر کسی حاضرم شر ط ببندم که رئال قهرمان هر سه جام میشه.
پس شد:
1:بنزما
2:رونالدو
3:اشلی یانگ
4:لنون
5:ویدیچ
6:مانسینی
همین شش تا بازیکن برامون کافیه .
با توجه به اینکه این بازیکن جوان کادیز هم میادش و پالانکا هم اگه بتونه بهتربشه و پیشرفت بکنه رئال میشه بینظیر.
باز میشیم همون کهکشانیهای که بودیم .

ali_ranger22
16-12-2008, 17:59
اگه این بازیکنا رو بگیریم وای چی میشه !
عالی میشه

Bla3ter
16-12-2008, 20:12
خوب !
به مقدمه می ریم سراغ اصل مطلب ! شما چه طورین ؟ من که خوبم !
به نظرم کالدرون احمقه ! چرا بنزما رو نمی اره !

Bla3ter
16-12-2008, 21:04
با اختصاص تنها نيم مليون يورو - رئال مادريد بازيكني 19 ساله را جذب كرد

باشگاه رئال مادريد مهاجم جوانتيم فوتبال كاديس اسپانيا را به خدمت گرفت.

به نقل از ماركا، خاوير آكونيا، بازيساز قهار كاديس اسپانيا، تنها 19 سال دارد و حاضر شده با دريافت مبلغ نيم ميليون يورو، با رئال مادريد قرارداد 5 ساله منعقد كند.

اين بازيكن از فصل آينده به رئال ملحق مي‌شود. منزل مسكوني و اتومبيل شخصي خود را نيز سواي مبلغ قرارداد دريافت مي كند.

آكونيا، برادر كوچك آنتوني آكونيا، گلزن رئال مايوركا است.
پروفوسور عزیز ! من 1 ساعته دارم سعی می کنم این رو بخونم یعنی چی اخه ؟؟