PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه رئال مادريد: Real Madrid C.F. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47

shympw
05-07-2008, 00:04
بچه ها من بیچاره تازه فردا امتحانهای دانشگاهم تموم میشه !
دعا کنین مشروط نشم و از درسی هم نیفتم.
راستی خواهر رونالدو گفته رونالدو می خواد در منچستر بمونه !!!!!!!!!!!!!!!!!!
بابا چرا انقدر شل کن سفت کن در آورده ؟ بیا یا نیا ده بگو ,جون به لبمون کردی !

charlize
05-07-2008, 02:38
دیدید رونالدو به رئال اومد............:10:
میگی نه:19:.............اینم دو عکس از کریس در رئال.........:20:

اولی مربوط به معرفی اون به هوادارانه.........
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دومی هم سر تمرین..........

نظرتون چیه.........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟
عکس بزارید تا من اینطوریشون کنم:5:........البته سریع انجام دادم و به جزئیاتش توجه نکردم.........
تاپیکی که گفتید رو بزنید و برای عکساش نگران نباشید.........:46:

realmadrid-alireza
05-07-2008, 10:50
دیدید رونالدو به رئال اومد............:10:
میگی نه:19:.............اینم دو عکس از کریس در رئال.........:20:

اولی مربوط به معرفی اون به هوادارانه.........

دومی هم سر تمرین..........

نظرتون چیه.........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟
عکس بزارید تا من اینطوریشون کنم:5:........البته سریع انجام دادم و به جزئیاتش توجه نکردم.........
تاپیکی که گفتید رو بزنید و برای عکساش نگران نباشید.........:46:
حالا نفهمیدی چند ساله بسته با چه مبلغی...؟؟؟

B3HZ@D
05-07-2008, 11:05
بابا از این تابلوتر عکس پیدا نکردی
ما که کلی خندیدیم
خیلی باحال بود

Mahdi_Shadi
05-07-2008, 11:58
1_ علیرضا جونم...قضیه چیه..خب خودت بگو دیگه...!
2_ راجع به این تاپیکی که می خواین بزنین....برام خیلی جالب بود....فقط یه وقت برای خودتون یا واسه این تاپیک بد نشه....؟!
3_ چارلیز جون باحال بود! فقط این دومیه هیکل کدوم بیچاره ایه؟!
4_ ویزلی جونم...خیالت راحت داداش...ایشالا که همه چی حلّه داداش...خبرش رو بهمون بده....
5_ راستی کریس واسه چی امروز پاشو عمل کرده؟
6_ من چه قدر حرف میزنم!:دی

ahmad08
05-07-2008, 13:31
سلام خدمت دوستان گل مادردیسمو:
خوب اول که خدمت داش زیزو خودم بگم اقا شما دو خط نوشتی میگی زیاد حرف زدی؟دی:
خوب در مورد کریس بگم که این بنده خدا حتی قبل از شروع یورو مصدوم بود و تو فینال لیگ قهرمانان هم مشکل داشت زانوش ولی خوب بد بخت تحمل کرد ولی خوب دیگه مثل اینکه باید از فرصت استفاده میکرده و عمل رو انجام میداده که فکر کنم خوب کاری کرده چون که بتونه در رئال اماده باشه.
و در مورد انتقال کریس رونالدو باید بگم خدمت دوستان که اگه منچستر خودش رو تیکه تیکه کنه (گرچه من یونایتد رو بدجوری دوست دارم ولی رئال یه چیز دیگه است) باز هم کریس میتونه با مخالفت به رئال بپیونده اونم بخاطر قانونی هست که میتونه بعد 3 سال قراردادش رو فسخ و به باشگاه دیگه برود.
و در مورد صحبت دوست عزیزم iammahdi باید خدمتشون عرض کنم نه به خدا بنده اصلا ناراحت نشدم فقط اینکه چون دیدم که خییلی از دوستان رو میشناسید گفتم شاید دوستان قدیمی بودین حالا میخواستم بدونم که کی هستین.
و در اخر اشنایدر عزیز میگم دانشگاهت کجاست؟دی: عجب فصل امتحاناتی داری ها خوب امیدوارم که با خوشی تموم کنی و بیایی اینجا.
و اخر هم بگم که این بدبختی که عکس رونالدو رو روی اون سو ار کردن ساویولا هستش.
خییلی مخلصیم ..........
یا حق

Mahdi_Shadi
05-07-2008, 13:52
اولیش رو حدس میزدم که ساویولا باشه چون عکسشو دارم...رو دومی که سر تمرینه شک داشتم...اونم ساویولاست؟
علیرضا راست میگه...نقل و انتقالات کی تموم میشه...ما از اول کار معطل کریس بودیم...یه دونه هم گارای رو خریدیم و دوباره قرضش دادیم...چرا دیگه هیچ کاری نمی کنیم؟یعنی واقعآً بازیکن دیگه ای لازم نداریم؟
دو تا سوال راستی:
1_ یکی این که شوستر قراردادش تا کیه؟
2_ علیرضا جون...تو به چیزی ملقّب نشدی؟!...مثلاً سرخیو...؟

V A H I D
05-07-2008, 14:01
ببخشید من نتونستم درست کنم !!!
چارلیز جان اگه می شه خود پی اس دیش رو برام اپ می کنی ؟؟؟؟
اگه هم نشد اشکالی نداره !!!

realmadrid-alireza
05-07-2008, 14:38
اولیش رو حدس میزدم که ساویولا باشه چون عکسشو دارم...رو دومی که سر تمرینه شک داشتم...اونم ساویولاست؟
علیرضا راست میگه...نقل و انتقالات کی تموم میشه...ما از اول کار معطل کریس بودیم...یه دونه هم گارای رو خریدیم و دوباره قرضش دادیم...چرا دیگه هیچ کاری نمی کنیم؟یعنی واقعآً بازیکن دیگه ای لازم نداریم؟
دو تا سوال راستی:
1_ یکی این که شوستر قراردادش تا کیه؟
2_ علیرضا جون...تو به چیزی ملقّب نشدی؟!...مثلاً سرخیو...؟

چرا مهدی جان من راموسم دیگه :31:

realmadrid-alireza
05-07-2008, 14:39
احمد جان بیا بچه ها رو دعوت کنیم به اون انجمن که خودمون توش عضویم.....

V A H I D
05-07-2008, 14:51
خیلی بد شد !!!
ولی حوصله نداشتم !!
الان هم باید برم بیرون !!

Mahdi_Shadi
05-07-2008, 15:03
چرا مهدی جان من راموسم دیگه واینم بگم که شما منو کشتین بابا من دیویدم :31:
wo[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wow...!
خوشحالم که دوباره میبینمت راموس جونم...!:21::27::46::31:
آره دیو...چیزه...اِ....داش سرخیو...!منم میخوام بیام تو اون انجمنه که میگی....یعنی میگی میشه؟
:45:

shympw
05-07-2008, 16:03
امروز امتحانات من بدبخت تموم شد امااااااااااااااااااااا
هنوز نمره گرفتن مونده !

realmadrid-alireza
05-07-2008, 16:10
wo[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wow...!
خوشحالم که دوباره میبینمت راموس جونم...![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
آره دیو...چیزه...اِ....داش سرخیو...!منم میخوام بیام تو اون انجمنه که میگی....یعنی میگی میشه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](44).gif

خوشحالم که منو شناختی - البته اون انجمن و با هاش حال نمیکنم فقط اینو اینجا گفتم که رائول جان منو کامل بشناسه

realmadrid-alireza
05-07-2008, 16:11
خیلی بد شد !!!
ولی حوصله نداشتم !!
الان هم باید برم بیرون !!

خوب عزیز من حوصله نداری از این کارا نکن آخه این چیه درست کردی در ضمن خودت گفتی من زیاد فتو شاپ بلد نیستم :دی دی دی __________________

realmadrid-alireza
05-07-2008, 16:12
امروز امتحانات من بدبخت تموم شد امااااااااااااااااااااا
هنوز نمره گرفتن مونده !

سلام داش اسی قرارمون که یادت نرفته ؟؟؟؟ تو گروه

realmadrid-alireza
05-07-2008, 16:18
پر در آمد ترین بازیکنان جهان معرفی شدند / بکهام در صدر

دیوید بکهام با درآمد سالیانه 4/24 میلیون پوند به عنوان پردرآمدترین بازیکن جهان شناخته شد.
به نقل از تلگراف، بازیکن پیشین تیم های منچستریونایتد و رئال مادرید که این تیم های صاحبنام را به قصد حضور در لس آنجلس گالکسی ترک کرد، سال گذشته 4/24 میلیون پوند درآمد کسب کرد تا بالاتر از رونالدینیو به عنوان پردرآمدترین بازیکن جهان لقب بگیرد. بکهام سال گذشته با انعقاد قراردادی پنج ساله به ارزش 128 میلیون پوند به تیم فوتبال لس آنجلس گالکسی پیوست.
رونالدینیو از بارسلونا با درآمد 3/16 میلیون پوند در رده دوم ایستاد و تیه ری آنری، مهاجم پیشین تیم فوتبال آرسنال با 5/12 میلیون پوند سوم شد. رونالدو از تیم میلان هم با 6/10 در رده چهارم ایستاد.
پردرآمدترین بازیکن شاغل در لیگ انگلستان، کسی نیست جز کریستیانو رونالدو با 2/9 میلیون پوند که عنوان پنجم این رده بندی را هم در اختیار در دارد.
کاکا، بازیکن برزیلی میلان 8/8 میلیون پوند درآمد داشته و ششم است و پس از او فابیو کاناوارو از رئال مادرید با 7/8 میلیون قرار دارد. آندری شوچنکو از چلسی هم با همین میزان درآمد در رده هشتم قرار دارد.
استیون جرارد از لیورپول با 5/8 میلیون پوند نهم است و جان تری و وین رونی با 5/8 و 1/8 میلیون پوند در رده های بعدی قرار دارند.

realmadrid-alireza
05-07-2008, 16:19
کالدرون دوشنبه به ملاقات گیل میرود

رامون کالدرون رئیس باشگاه رئال مادرید قرار است روز دوشنبه به ملاقات دیوید گیل مدیر اجرایی باشگاه منچستر یونایتد برود.
به گزارش اس کالدرون قصد دارد تا در این دیدار کارهای انتقال کریستیانو رونالدو را قطعی کند.
رئیس باشگاه رئال مادرید در حالی به ملاقات گیل خواهد رفت که پیشنهاد بین ۸۰ تا ۹۰ میلیون پوندی را در جیب دارد و امیدوار است که با این پیشنهاد بتواند سران منچستر را راضی کند تا با انتقال رونالدو به برنابئو موافقت کنند.
به نظر می رسد که دیوید گیل نیز با این انتقال موافقت کند چون چندی پیش گلیزرها که مالکیت این تیم انگلیسی را بر عهده دارند اعلام کردند که نپذیرفتن یک پیشنهاد خوب خیلی سخت است.
اگر این توافق به انجام رسد بعد از ان کریس رونالدو به دیدار با فرگوسن خواهد رفت و امادگی خویش را جهت ترک اولترافورد اعلام می کند.
نظر شخصی :
اگه این خبر راست باشه و کالدرون روز دوشنبه به منچستر بره فکر کنم دیگه رونالدو رو باید رئالی بدونیم در غیر این صورت این ماجرا باز هم کش پیدا می کنه ...

realmadrid-alireza
05-07-2008, 16:20
گفت وگوی دروگبا با رئال مادرید

با وجود ادعاهاي مهاجم ساحل عاجي چلسي مبني بر ترك نكردن آبي‌هاي لندن، به نظر مي‌رسد ديديه دروگبا براي رفتن به رئال مادريد به طور جدي با باشگاه اسپانيايي گفت‌وگوهايي داشته است.
در حالي كه شايعه‌ها خبر از احتمال رفتن دروگبا به ميلان و يا اينتر مي‌دادند، پيرفرلوت مدير برنامه‌هاي اين بازيكن از احتمال رفتن دروگبا به سانتياگو برنابئو خبر داد.
فرلوت درگفت‌وگو با Daily Mirror گفت:
«ديديه از حضور در چلسي راضي است چرا كه چلسي باشگاه بزرگي است اما نمي‌توان بزرگي باشگاهي همچون رئال مادريد را نيز انكار كرد.»
گفته مي‌شود رئال مادريد در ازاي رفتن روبينيو به چلسي دروگبا را به سانتياگو برنابئو خواهد برد

realmadrid-alireza
05-07-2008, 16:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازی بعدی : رئال مادرید - لاسک لینز
ششم مرداد ماه
ساعت : ؟
بازی دوستانه
ورزشگاه لینزر اتریش
آخرين : رئال مادرید 1--- النصر 4گل :روبن

shympw
05-07-2008, 16:53
حالا که دیوید نیست :27: بجاش با راموس تاپیکو می ترکونیم ! :27:

iammahdi
05-07-2008, 17:44
و در مورد صحبت دوست عزیزم iammahdi باید خدمتشون عرض کنم نه به خدا بنده اصلا ناراحت نشدم فقط اینکه چون دیدم که خییلی از دوستان رو میشناسید گفتم شاید دوستان قدیمی بودین حالا میخواستم بدونم که کی هستین.

بازم خدمت آقا رائول عزیز سلام عرض میکنم:
اولش که گفتین"اخه نشناختمش انگار از دوستان قدیمی هستش." فکر کردم دارین شوخی می کنین (در واقع هنوزم تو شک این فکرم ) .در هر حال من یه مدتیه که با این تاپیک آشنا شدم .خوبی این جور تاپیکا اینه که وقتی یه مطلبی رو می خونی می تونی درباره اون نظر خودتو بدی مثل خبرهایی که تو روزنامه یا تو سایت ها ست نیست که فقط باید اونو خوند .در واقع یکی از دلایلی که استقبال از انجمن ها زیاد شده همینه.یکی دیگه از دلایلشم اینه که کاربر می تونه از تجربه های بقیه استفاده کنه (همینطور که من دارم از شما درس می گیرم).در ضمن اینم بگم که من اون پستو اصلاح کردم درواقع اشتباه ازمن بود که باید در مورد اعضای یک تاپیک که همگی یه هدف مشترک رو دارن با بی احترامی مطلبی رو ننویسم.

در مورد ایجاد تاپیک جدید به نظرم حق با آقا رائوله .این تاپیک تو متفرقه ایجاد بشه خیلی بهتره.در واقع این کاری که ما می کنیم یه عمل ورزشی نیست که بخواد تو قسمت ورزشی ایجاد بشه با توجه به طرفدارای پر و پا قرص تیم های دیگه ممکنه به خیلی ها بر بخوره و به مدیریت بگند .اونوقت ممکنه برای این تاپیک بد تموم شه...

در مورد عکسام باید بگم که خوب شدند اما مصنوعی به نظر می رسند . در هر حال بچه هارو عکسای دیگه امتحان کنند که صورت و بدن چفت هم بشند اون وقت تاپیکو بزنیم...فقط تا رونالدو واقعا" نیومده رئال عجله کنین..بچه ها اگه یه وقتم رونالدو نتونست بیاد رئال ناراحت نشین رئال بزرگه حتی بی رونالدو همونطور که منچستر بزرگه حتی بی رونالدو....

Mahdi_Shadi
05-07-2008, 19:16
1_ دمت گرم روبی جون...هم به خاطر اخبارت...هم به خاطر این عکس بی نظیری که گذاشتی....خیلی با این عکس حال کردم..دم تو و ایکر با هم گرم!
2_ ویزلی جونم...هنوز که چیزی نشده...ایشالا همه چی رو به راهه داداش...هواتو داریم!
3_ سرخیو جون...تو هم نیومده کل کلت رو با ایکر شروع کردی دیگه...یادش به خیر...اون موقع ها که تو نبودی ما یه دیوید داشتیم...اونم همین جوری با وحید کل کل کرد تا آخر سر دیگه هیچ اثری ازش پیدا نشد...مواظب خودت باش...این وحید خطرناکه...!:دی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

realmadrid-alireza
05-07-2008, 19:49
1_ دمت گرم روبی جون...هم به خاطر اخبارت...هم به خاطر این عکس بی نظیری که گذاشتی....خیلی با این عکس حال کردم..دم تو و ایکر با هم گرم!
2_ ویزلی جونم...هنوز که چیزی نشده...ایشالا همه چی رو به راهه داداش...هواتو داریم!
3_ سرخیو جون...تو هم نیومده کل کلت رو با ایکر شروع کردی دیگه...یادش به خیر...اون موقع ها که تو نبودی ما یه دیوید داشتیم...اونم همین جوری با وحید کل کل کرد تا آخر سر دیگه هیچ اثری ازش پیدا نشد...مواظب خودت باش...این وحید خطرناکه...!:دی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

بابا منو وحید میشناسه ما با هم کل کل دوستانه داریم در ضمن اون دیوید بخاطر کل کل با یه طرفدار آلمانی بن شد خیلی حالم گرفته شد تازه چند ساعت بود باهاش آشنا شده بودم

iammahdi
05-07-2008, 19:54
این فرگوسن چه بال بال داره می زنه.. سکته رو نزنه شانس آورده...

realmadrid-alireza
05-07-2008, 19:55
برو بچ با در آمد دیوید حال کردین ؟؟؟ 3 برابر رونالدو بود!!!!!!!

realmadrid-alireza
05-07-2008, 20:00
برو بچ یه خبر خوب --(خوشحال نشین خبر ورزشی نیست) آلبوم سیاوش قمیشی تا پنج شنبه میاد برید از مجید دی وی دی بخرید حالشو ببرید - هوراااااااااااااا گفتم یه تنوعی بشه....نزنین بابا.

realmadrid-alireza
05-07-2008, 20:01
بچه ها برین تاپیک این منچستر یا حرفای باحالی می زنن....
فرگوسنو بگو چه بال بال داره می زنه..فرگوسن سکته رو نزنه شانس آورده...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

به به داش کریس کم پیدایی یخورده پر رنگ شو این رائول کم رنگ شد شما باید جورشو بکشیا

iammahdi
05-07-2008, 20:07
به به داش کریس کم پیدایی یخورده پر رنگ شو این رائول کم رنگ شد شما باید جورشو بکشیا

ما بالاخره نفهمیدیم زیدانیم یا کریس رونالدو.....:31:

realmadrid-alireza
05-07-2008, 20:26
ما بالاخره نفهمیدیم زیدانیم یا کریس رونالدو.....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

هووووووووووو به قول علی صادقی داش زیزو ماله mahdi _shadi هست شما همون کریست خودمونی

realmadrid-alireza
05-07-2008, 20:42
برو بچ این یاسینه رفته دست به دامن مدیران شده که بیاد سرکشی

iammahdi
05-07-2008, 20:47
هووووووووووو به قول علی صادقی داش زیزو ماله mahdi _shadi هست شما همون کریست خودمونی

آخ راست می گی یادم نبود...کریس کجایی که ببینی آواتارم در خطره اگه تو نیای رئال آخه بگو من چیکار کنم..هان...:19:

realmadrid-alireza
05-07-2008, 21:02
بچه ها خواهشا دیگه نرید تو تاپیک منچستر و تمام حرفاتونو تو یه پست بزنید. یکم به فکر بار فنی تاپیک هم باشید

چشممممممممممممممممم داش روبی :10::11:

iammahdi
05-07-2008, 21:14
زین الدین زیدان از رونالدو می خواهد تا با پیوستن به رئال مادرید رکورد گرانقیمت ترین بازیکن تاریخ جهان که در دست خودش است بشکند .
وی که با ۴۶ میلیون پوند راهی رئال مادرید شد و پنج سال را در این تیم گذراند گفت : اگراو به رئال مادرید بیاید این مبلغ بالایی است . آنها حاضرند تا بیشتر از هزینه ی من بپردازند و وزنه را بالا ببرند . او فصل فوق العاده ای داشت . قهرمان لیگ و چمپیونزلیگ و من فکر می کنم که حذف او و پرتغال در یک چهارم نهایی هیچ معنایی نمی دهد زیرا آنها در مقابل آلمان بزرگ بازی کردند .
وی افزود : نمی شود چیزی درباره ی شایستگی او در طول سال گفت . او نیاید از اشتغال در رئال مادرید بترسد . آنها همیشه می خواهند تا بازیکنان خوبی بگیرند . حالا این به برنامه های شخصی اش بستگی دارد اگر او بخواهد این بازی کند این جا بازی خواهد کرد .

iammahdi
05-07-2008, 21:20
روبینیو ستاره ی برزیلی رئال مادرید پس از ابراز تمایل رونالدو به حضور در رئال مادرید مذاکرات خود را با منچستر یونایتد آغاز کرد .
با آمدن رونالدو جای روبینیو در پست هافبک راست تنگ می شود و روبینیو ترجیح می دهد در جایی برود که بتواند به خوبی خودش را نشان دهد و پیشنهاد یونایتد جذاب تر از سایر پیشنهادات است .

* روبینیو باید به یاد بیاره که زمانی آرزوش حضور توی رئال مادرید بوده . در ضمن با این روبن همیشه مصدوم احتمالا یکی از اعضای همیشگی تیمه . فکر می کنم که روبینیو می ترسه تا با رونالدو رقابت کنه .

realmadrid-alireza
05-07-2008, 21:37
بچه ها من خیلی دوست دارم رونالدو بیاد رئال ولی نه به قیمت رفتن روبینیو

تو سایت هواداران رئال در ایران از کاربرا خواسته شده که بگن دوست دارن روبینیو رو تو رئال ببینن یا رونالدو رو؟ نتیجه تا به این لحظه

واسه همین من زدم داش روبی

charlize
05-07-2008, 21:38
اینم عکسی از معرفی رونالدو به هواداران.........:5:

این تاپیک رو بزنید دیگه............
راستی یه چند تا عکس بزارید تا درستشون کنم..............:10:

ahmad08
05-07-2008, 22:01
سلام خدمت همگی مادردیسموهای گل و نازنین :
اقا جان ما ول کنید این بحثها رو عاقبت نداره نه اصلا واس رئالیها افت داره که اینکارا رو بکنن کلا بیخیال بشین و خودتونو سبک نکنید ولی خوب خدایشش اومدن رونالدو بدجوری هیجان زده ام میکنه.
و دیگر اینکه دوستان عزیز در مورد قرارداد شوستر اینه که ایشون تا اخر فصل که در پیش داریم زمان دارند.
و در مورد اتمام زمان نقل و انتقالات بگم خدمت دوستان که دوستان عزیز تا شروع لیگ نقل و انتقال میتونه شکل بگیره مثلا روبن دقیقا یه هفته قبل شروع لیگ اومد کلا هنوز خییلی وقت مونده ولی خوب باید دست به کار شیم.
و مسئله اخر اینکه عزیزان گل رئالی رافا نادال عزیز و دوست داشتنی و مادردیسمو فردا ساعت 18:30 بازی داره و ایشالا اینبار هم فدرر رو میبره و باز هم یک رئالی چست و چابک پیروز میشه.
کلا من از این رئالیها خییلی خوشم میاد.
1:رافا نادال
2:انتونیو بانداراس
3:کونتادار
4:تام کروز
و خیلی از بزرگان دیگر که رئالی هستن به تمام معنا
راستی اینو بگم که شیخ عبدالله پادشاه عربستان هم رئالیه

charlize
06-07-2008, 00:04
چرا تاپیک زدن منتفی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یوهان توشاک مربی اهل ولز است که شاید بشود گفت حق بزرگی بر گردن باشگاه رئال مادرید دارد.
یوهان کسی است که ریسک بزرگی کرد و اعتبار خود را در معرض خطر گذاشت و در همان اوایل چوب همین ریسک خود را خورد ولی اکنون از این ریسک و از این انتخاب خود بسیار خرسند است و به ان افتخار می کند.
این مربی کسی است که توانست ایکر کاسیاس دروازه بان بزرگ تیم رئال مادرید و اسپانیا را به جهان فوتبال معرفی کند.
یوهان می گوید وقتی که دیدم کاسیاس به عنوان کاپیتان تیم ملی اسپانیا جام قهرمانی اروپا را بالای سر می برد به خودم افتخار کردم.
در سال ۱۹۹۹ و در بازی رئال مادرید در برابر اتلتیکو بیلبائو این مربی ۳ انتخاب برای پر کردن دروازه رئال مادرید داشت اولی دروازه بان باتجربه المانی به نام بودو الگنر و دومی دروازه بان شماره ۱ ارژانتین البانو بیزاری و سومی ایکر کاسیاس جوان.
یوهان در ان بازی به جوانترین و گمنامترین دروازه بان خود اعتماد کرد و وی را درون دروازه پر افتخارترین تیم جهان قرار داد .
اما همان طور که ذکر شد این ریسک بزرگ یوهان در اوایل با شکست روبرو شد و در اولین بازیهای کاسیاس این دروازه بان اشتباهاتی انجام داد که حتی منجر به برکناری این مربی ولزی از رئال مادرید شد.
وی در مورد اتفاقات ان روزها می گوید :
کاسیاس یک جوان تازه کار بود ولی یک روز در تمرینات من چیزی از او دیدم که به ناگاه از جای خود برخاستم و او را برای حراست از دروازه تیمم انتخاب کردم.
یک روز گرم و افتابی بود و تقریبا ما بی حوصله در کنار زمین نظاره گر تمرینات بازیکنان جوان باشگاه بودیم که به یک باره کاسیاس با شیرجه ای ۶ یاردی توپ را گرفت و مانع گل خوردن تیمش شد.
من با خودم گفتم او کیست ؟
در ان زمان الگنر مصدوم شده بود و بعید به نظر می رسید به این زودی ها برگردد و بیزاری نیز خیلی مورد علاقه من نبود و من کاسیاس را انتخاب کردم.
اولین بازی کاسیاس در ایالت باسک و در برابر بیلبائو بود و در ان بازی با اشتباهات کاسیاس تیم ما ۲ - ۲ مساوی متوقف شد.
چهارشنبه همان هفته ما در لیگ قهرمانان به مصاف المپیاکوس در یونان رفتیم و در ان بازی نیز ۳ - ۳ مساوی کردیم که در ان بازی نیز اشتباهات کاسیاس مانع پیروزی ما شد.
اشتباهات سریالی کاسیاس در برابر لاکرونیا و در خانه خودمان نیز ادامه داشت و باعث شد در مادرید در برابر صدرنشین لالیگا ۱ - ۱ مساوی کنیم.
هیچ کدام از ان نتایج فجیع و خیلی بد نبودند ولی از همان زمان انتقادات نسبت به من و انتخابم که کاسیاس بود شروع شد.
در بازی بعد من از بیزاری در برابر تیم رایو والکانو استفاده کردم و ان بازی را ۳ - ۲ بردیم ولی همان دو گلی که خوردیم نیز تقصیر بیزاری بود و دوباره تصمیم گرفتم از کاسیاس استفاده کنم.
در بازی بعد در لیگ قهرمانان در برابر تیمی از نروژ ۱ - ۰ پیروز شدیم ولی بعد از ان بازی من از کارم برکنار شدم.
چند ماه بعد که تلویزیون را برای تماشای فینال لیگ قهرمانان اروپا روشن کردم دیدم رئال مادرید با دروازه بانی ایکر کاسیاس در برابر والنسیا پیروز شد و توانست به مقام قهرمانی برسد و این برای من خیلی خوشحال کننده بود زیرا در ان بازی کاسیاس درخشش بسیار خیره کننده ای داشت و هنوز منتظر سهم خود از ان قهرمانی هستم.
وقتی که در اتریش دیدم کاسیاس به عنوان کاپیتان تیم قهرمان قصد دارد جام را بلند کند بسیار خوشحال شدم و این خشنودی زمانی بیشتر شد که به گذشته برگشتم و دیدم که هواداران با انتخاب من مخالف بودند.

charlize
06-07-2008, 00:18
دي استفانو 82 ساله شد

اسطوره باشگاه رئال مادريد روز گذشته جشن 82 سالگي اش را جشن گرفت.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" روز گذشته و همزمان با 82 سالگي اين بازيکن آرژانتيني الاصل سابق تيم ملي اسپانيا در ورزشگاه سانتياگوبرنابئو و در حضور سران رده بالاي اين تيم برگزار شد.
"رامون کالدرون" رئيس رئال مادريد از معدود کساني بود که در شهر مادريد حضور نداشت تا در اين جشن شرکت کند.اگرچه او از طريق تلفن به دي استفانو تبريک گفته بود.
دي استفانو در طول زمان حضور در رئال 8 قهرماني ليگ اسپانيا و 5 قهرماني اروپا را تجربه کرد تا نامش به عنوان يک سمبل هميشه جاودان بماند.

ahmad08
06-07-2008, 10:56
سلام خدمت همگی دوستان عزیز:
در مورد خبر که خبرگزاری فارس گذاشته اقا یه چیز بگم خدمتتون تموم این خبرگزاری کلا با رئالیها مشکل داره نمیدونم واس چی ها ولی خوب مشکل داره و اصلا به اخبارش اعتماد نیست چون که خبرگزاری فارس از تریبال فوتبال اخبارش رو میگیره و تریبال هم که خدای شایعه و دروغ هستش.
و دیگر اینکه ولی خدایشش من دلم واس روبینهو میسوزه کاش یه ذره رئال به فکرش بود ولی خوب اونم نباید به این زودی اعلان جنگ با مدیران رو میکرد.

V A H I D
06-07-2008, 12:36
رئال داره با روبینیو بد رفتار می کنه !!!

iammahdi
06-07-2008, 14:46
فقط شرمنده که این خبرش ماله یه ماه پیشه. در هر صورت این رونالدو چند ماهه هم منچستریارو زا به راه کرده هم رئالیها...بچه ها چرا من دروغ بگم با اومدن رونالدو به فرگوسنو روبینهو خیلی ظلم می شه نمونش فیروز کریمی که با رفتنش به استقلال تهران چقدر دل طرفدارای استقلال اهوازو شکست...(ولی تو این دوره زمونه همه به فکر پولو بازی تو یه تیم مشهورند ..اینم نمی شه از اونا گرفت..) فرگوسن سر مربی بزرگیه... امیدوارم روبینهو هم هر تیمی که رفت مثل همیشه موفق باشه و بدونه که اون هر تیمی که بره از یاد طرفداران رئال نمی ره....

خبرگزاری فارس: بازیکن پرتغالی منچستریونایتد با وجود تاکید شدید بر تمدید احتمالی قرارداد با تیم انگلیسی، از طریق اینترنت اتومبیل خود را نیز برای زندگی در مادرید انتخاب کرده است.
به گزارش خبرگزاری فارس، کریستیانو رونالدو به وسیله اینترنت یک آئودی مدل R-۸ خریده و قبض آن در غفلت او به دست خبرنگار مارکا رسیده است.
روزنامه مارکا که دو روز پیش از فرگوسن به خاطر تهمت های وی شکایت کرده بود با این کار سرمربی کهنه کار منچستریونایتد را وارد دردسر جدیدی کرده است.
این که در قبض خرید اتومبیل رونالدو واژه عدم خروج از مادرید ذکر شده بدون تردید بیانگر آن است که وی از این اتومبیل در پایتخت اسپانیا استفاده خواهد کرد.

realmadrid-alireza
06-07-2008, 15:59
برو بچ سلام امضا رو حال میکنید ( با اجازه داش روبی )

میگم وحید این چیه بالای امضات نوشتی؟؟؟

realmadrid-alireza
06-07-2008, 16:13
فقط شرمنده که این خبرش ماله یه ماه پیشه. در هر صورت این رونالدو چند ماهه هم منچستریارو زا به راه کرده هم رئالیها...بچه ها چرا من دروغ بگم با اومدن رونالدو به فرگوسنو روبینهو خیلی ظلم می شه نمونش فیروز کریمی که با رفتنش به استقلال تهران چقدر دل طرفدارای استقلال اهوازو شکست...(ولی تو این دوره زمونه همه به فکر پولو بازی تو یه تیم مشهورند ..اینم نمی شه از اونا گرفت..) فرگوسن سر مربی بزرگیه... امیدوارم روبینهو هم هر تیمی که رفت مثل همیشه موفق باشه و بدونه که اون هر تیمی که بره از یاد طرفداران رئال نمی ره....

خبرگزاری فارس: بازیکن پرتغالی منچستریونایتد با وجود تاکید شدید بر تمدید احتمالی قرارداد با تیم انگلیسی، از طریق اینترنت اتومبیل خود را نیز برای زندگی در مادرید انتخاب کرده است.
به گزارش خبرگزاری فارس، کریستیانو رونالدو به وسیله اینترنت یک آئودی مدل R-۸ خریده و قبض آن در غفلت او به دست خبرنگار مارکا رسیده است.
روزنامه مارکا که دو روز پیش از فرگوسن به خاطر تهمت های وی شکایت کرده بود با این کار سرمربی کهنه کار منچستریونایتد را وارد دردسر جدیدی کرده است.
این که در قبض خرید اتومبیل رونالدو واژه عدم خروج از مادرید ذکر شده بدون تردید بیانگر آن است که وی از این اتومبیل در پایتخت اسپانیا استفاده خواهد کرد.

کریس جان ناراحت نشی ولی ما این خبرو دو ماه پیش خوندیم عشق کردیم گفتیم کریس اومد رئال ولی میبینی که هنوز دارن کش میدن داش روبی عزیزمونم شده بازیچه

V A H I D
06-07-2008, 16:21
ريسينگ با رئال یا سویا بازی خواهد کرد

سران باشگاه ریسینگ قصد دارند تا بازیکنان جدید خود را در یک بازی دوستانه و در برابر یک تیم معتبر به هوادارانشان معرفی کنند.

این بازی در پیش فصل و در ورشگاه خانگی باشگاه سانتاندر برگزار خواهد شد که تیم میهمان از بین دو تیم رئال مادرید یا سویا خواهد بود.

هر چند هر دو باشگاه رئال مادرید و سویا برنامه فشرده ای در پیش فصل دارند ولی سران ریسینگ معتقدند که می توانند یکی از این دو تیم را به انجام بازی دوستانه راضی کنند.

شرایط رئال مادرید سختتر است چون انها باید در ۲۴ اگوست بازی رفت سوپر کاپ اسپانیا را در برابر والنسیا انجام دهند.

ولی انتقال نسبتا اسان اسگیل گارای از سانتاندر به رئال مادرید در صورتی که بارسلونا این بازیکن را با قیمت بیشتری نسبت به رئال می خواست رابطه حسنه ای را بین مدیران دو باشگاه برقرار کرده است و مسئولان ریسینگ قصد دارند از همین راه با هم کاران خود در تیم مادریدی به توافق برسند.

V A H I D
06-07-2008, 16:26
در آستانه انتخابات زودهنگام ؛ لاپورتا مقابل خبرنگاران گريه كرد

رئيس باشگاه بارسلونا اسپانيا در نشست خبري خود مقابل هواداران و خبرنگاران گريست تا خيالش بابت راي اكثريت هواداران راحت باشد.

به نقل از ماركا، با آمدن خوان لاپورتا 2 اتفاق بزرگ در بارسلونا رخ داد كه هيچ يك كوچكترين ارتباطي به وي نداشت؛ اما در نهايت به نام او تمام شد.
نخست خريد اتوئو و سپس ورود حادثه ساز رونالدينيو به بارسلونا.
ساندرو راسل كه اين وضعيت دراماتيك را مي ديد بهترين زمان براي ثروتمند شدن را در چنگ خود احساس مي كرد.
او كه متوجه شده بود لاپورتا در پروژه خريد بكام مقابل فلورنتينو پرس رئيس وقت رئال مادريد شكست خورد، خيلي سريع ابرستاره اي در حد اين انگليسي به نام رونالدينيو گائوچو را وارد تيتر اول روزنامه ها كرد تا لاپورتا دوباره دو دستش را مقابل هواداران در هم گره بزند و سرود كاتالونيا را بخواند.
اما چرا خوان لاپورتا در نشست خبري خود مقابل هواداران و خبرنگاران گريست جاي بحث دارد. آيا اين هم سناريوي از پيش تهيه شده توسط مشاورين مطبوعاتي وي بود؟
اين در مورد صورت بغض آلوده لاپورتا كمال بي انصافي است و هواداران قديمي بارسلونا چون با گريه تظاهر آلوده گاسپارت آشنايند قدر اشك هاي لاپورتا را مي دانند.
در هر حال تظاهر يا نمايش واقعيت ها ، لاپورتا مقابل خبرنگاران گريه كرد.

realmadrid-alireza
06-07-2008, 16:42
دستت درست وحید جان ..........

realmadrid-alireza
06-07-2008, 19:29
برا چی ...بابا دیگه تو نرو ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif
این منچستریا حال می کننا...ندیدی رفتن به مدیر گفتن زدن اون پستایی که نو تاپیکشون زده بودین پاک کردن

شوخی کردم بابا در ضمن بچه ها دقت کنید ظهری بابک اینجا بود یه سری پست از اینجا هم پاک شده!!!!

منتظریم!!!
سعی می کنیم وقتی برگشتی تایپیک بسته نباشه ..:دی

تایید میشه- داش روبی یه کاری کن بچیچونی !!!

V A H I D
06-07-2008, 19:37
اقا خواهشا اسپم ندید !!!
--------------------------
خوب من می گم اگه این روبینیو بره نباید به جاش دروگبا بیارن باید یه مهاجم خوب رو بیارن !! منظورم جوانه ! مثل دیوید ویا !!

realmadrid-alireza
06-07-2008, 19:45
اقا خواهشا اسپم ندید !!!
--------------------------
خوب من می گم اگه این روبینیو بره نباید به جاش دروگبا بیارن باید یه مهاجم خوب رو بیارن !! منظورم جوانه ! مثل دیوید ویا !!

دستت درد نکنه کجا اسپم دادیم شما برو به تایپیک بایر مونیخ یه خبر پیدا نمیکنی . همش میگن ایشالا بایرن فصل بعد تو اروپا آقایی کنه

در ضمن منم باهات موافقم این دروگبا خیلی پیره من نظرم ویا بعدشم یه هافبک خوب مثل سسک فابرگاسه

iammahdi
06-07-2008, 19:50
چرا این پ خ ..پیغام خصوصی که می دی فرستاده نمی شه....

V A H I D
06-07-2008, 19:52
از مدیر محترم و فعال بپرسید !!!
ولی منظورم از اسپم خارج از موضوع بود دیگه !!!
بابک خودش می ره به اونجا هم سر می زنه ..

V A H I D
06-07-2008, 20:55
همه ی پستارو پاک کرد !!!
ولی ! بالاخره ما منتظرتیم و حداکثر سعیمون رو می کنیم که تا وقتی برگردی تایپیک باز باشه !!!
----
نظرتون در مورد کریس چیه ؟؟
(سعی کنید یه همچین چیزایی بزارید ته پستاتون که اسپم نشن ..:دی)

ahmad08
06-07-2008, 20:57
نه حالا خدا کنه این روبی از دستمون نپره و دیگو و غیره اقا این سران باشگاه دران چکار میکنن بیشعورها ما دلمون خوش بود رونالدو میاد که اونم کم کم نمیاد باور کنید ما تو هافبک و حمله بد مشکل داریم و همینطور دفاع باید 3 بازیکن طراز اول بگیریم....
خدا عاقبت این فصل نقل و انتقالات رو واس ما بخیر کنه

realmadrid-alireza
06-07-2008, 21:09
به سلام داش رائول چه خبر- چرا اینا اینجوری کردن خوب هاینزه رو پس میدادن به خودشون رونالود رو میگیرفتن

iammahdi
06-07-2008, 21:28
یعنی دیگه جای هیچ امیدی نیست...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
روبینهو چی می شه؟؟؟
آخه مگه این سران رئال ... دارن چند ماه ملتو می زارن سر کار خب نمی تونین از همون اول نگین رونالدو رو می خوام بیاریم رئال...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا اون ماشینشو می خواد کجا آب کنه؟؟

D o l f i n
06-07-2008, 23:07
بابا هیشه نقل و انتقالات رئال همینجوریه سر و صدا زیاد داره من میگم رونالدو رو میگرن فقط تبلیغات زیاد داره ولی خدایی تو جذب بازیکن هیچکس مثل پرز نمیشه دست رو هر بازیکنی گذاشت خریدش
من میگم رونالدو ارزش این همه جار و جنجال نداره

shympw
07-07-2008, 00:39
بابا هیشه نقل و انتقالات رئال همینجوریه سر و صدا زیاد داره من میگم رونالدو رو میگرن فقط تبلیغات زیاد داره ولی خدایی تو جذب بازیکن هیچکس مثل پرز نمیشه دست رو هر بازیکنی گذاشت خریدش
من میگم رونالدو ارزش این همه جار و جنجال نداره

کاملا موافقم پرز قدرقدرتی بود.
کالدرون اصلا به فکر باشگاه نیست. فقط به فکر قول های چرتی هست که اول دورش داده !
تازه یه تیم خوب و یه دست داشتیم, رونالدو با این حقوق و قیمت بازیکنهای دیگه رو ناراحت می کنه و کلا باشگاه
یکم بهم میریزه. رونالدو خودشم نمیدونه داره چیکار می کنه !

charlize
07-07-2008, 01:26
تبریک میگم..........بازی تنیس رو میگم..............
نادال بازی با فدرر رو برد.......
هرچند شخصا طرفدار راجر بودم ولی به هر حال این رافائل که طرفداره رئاله..........جالب اینجاست که برادر رافائل نادال یه زمانی عضو بارسلونا بوده ولی حالا خودش طرفداره رئاله.............
به هر حال بازم تبریک......بعد از این اخبار مربوط به رونالدو این خبر یخورده خوشحالمون کرد..........

saman65
07-07-2008, 01:34
ولی من میگم رونالدو ارزشش رو داره.حالا که روبینهو رفت باید رونالدو رو بگیریم:19:

charlize
07-07-2008, 01:52
دوستانی که طرفدار رئالن این مطلب رو بخونن..........و اگر سرنوشت تیمشون براشون مهمه نظرشون رو بگن......
بازم فصل نقل و انتقالات و حواشی رئال.........
حواشی که همیشه دل هواداران رئال رو خون کرده.......:41:
من از شما دوستانی که طرفدار رئال هستید می خوام که نظر خودتون رو در مورد بازیکنان مورد نیاز رئال بگید......
به نظر من الان رئال تیمه خوبی داره و به ابر ستاره هیچ احتیاجی نداره........رئال فقط یه مهاجم میخواد که اونم یه بازیکن جوون خیلی براش بهتره........
یادم نمیره که به خاطر همین فصل نقل و انتقالات اون تیمی رو که قهرمان اروپا شد رو از دست دادیم تا چهار سال از بی جامی بترکیم.........حالا هم میترسم که همون بلا سرمون بیاد......خوهشا یاد اون زمانی که ما قهرمان اروپا شدیم بیوفتید.......حالا به سال های بعدیش هم فکر کنید.....یکی از اون نقل و انتقالات رو براتون می گم........
اومدن پسر طلایی انگلیس به رئال.....هر چند دیوید بکهام واقعا بازیکنی عالی بود اما به نظر من این یکی از احمقانه ترین خریدهای رئال بود........اما دلیلم چیه....ما برای سمت راست خودمون پدیده ای بنام فیگو رو داشتیم......و خوب همونطور که انتظار می رفت اومدن بکهام باعث نیمکت نشینی فیگو و مشکل اون با مسئولین تیم شد که منجر شد ما این پدیده رو مثل ماکله له که تا همین دو سال پیش هنوز هم از رفتنش پشیمون بودیم و یا مورینتس که اگه الان توی رئال می موند به نظر من اگه به خوبی رائول نمیشد حداقل میتونست یه ذوج مناسب براش باشه.ویا استیو مک منمن که در وسط زمین عالی بازی میکرد و خیلی های دیگه.........از دست بدیم.....:41::41:
الان دقیقا همین مسئله داره سر روبینهو میاد......هر چند من خودم معتقدم که رونالدو میتونه جز 10 بازیکن برتر تمام تاریخ بشه اما به هر حال روبینهو تویه رئال خوب جا افتاده و تیم خوب کار میکنه.....فراموش نکنید که با اومدن رونالدو به رئال علاوه بر روبینهو بازیکنی مثل هیگواین باید خیلی نیمکت نشین باشه چون احتمالا در مقابل با روبن کم میاره و مطمئنن مربی اونو جایگزین رونالدو نمیکنه..............رئال الان تیم جونی داره و باید قدرش رو بدونه........
فکر کنم بهتر باشه ما رونالدو رو سه یا چهار سال دیگه بیاریم که تا اون موقع چند تا از این بازیکنا از فوتبال خداحافظی کردن....پس جای خالی برای بازیکنای جوون باز میشه...........
حتما نظرتون رو بگید تا بدونیم هر انفاقی برامون میوفته خوبه یا نه..........
منتظر نظرتون هستم........
اگر دوست داشتید هر روز در مورد یکی از بازیکنها و یا پستها صحبت کنیم تا بیشتر به نیاز های تیم پی ببریم.........

نظرتون رو در مورد اومدن رونالدو بگید........

ahmad08
07-07-2008, 11:07
سلام خدمت همگی دوستان:
خوب اول که با صحبتهای گاگو نمیدونم با چه زبونی بگم که موافقم خیییییییلی خیییییییییییلی هم موافقم اصلا ما این اسکلت تیممون عالیه و هیچ مشکلی نداره فقط باید حد اکثر سه بازیکن بگیریم یکی در دفاع یکی میانه و یکی حمله که وقتی بازیکنهای اصلی مون مصدوم و یا محروم شدن مثل بازی با رم بدبخت نشیم وگرنه من همین هیگواین ستاره جووان تیممون رو به صد تا دروگبا عوض نمی کنم.
و دیگر اینکه دوستان عزیز و گرامی به نظر من هم گرچه واقعآ دوست داشتم رونالدو بیاد ولی عاقلانه تر اینه که نیاد و روبی رو حفظ کنیم و بجاش این بازیکنها رو بخریم:
1:دیگو
2:هانتلار
3:ویا
4:یه دفاع محکم و خوب
تموم نیاز نیست ده تا بازیکن بخریم اصل تیم و اسکلت تیممون عالیه نباید بهش دست زد.

Mahdi_Shadi
07-07-2008, 14:03
ما بالاخره نفهمیدیم زیدانیم یا کریس رونالدو.....:31:
مطمئنّاً رونالدو......:3:
...زیدان صاحب داره....:19:
همون رونالدو:11:

Mahdi_Shadi
07-07-2008, 14:06
:11:
بابا بی خیال داداش....با مرام.......:10:

Mahdi_Shadi
07-07-2008, 14:09
یه چیزی...روبینیو رفت؟!

iammahdi
07-07-2008, 14:17
باشه شما زیدان(سرور مایی)
فعلا" که اومدن رونالدو هی داره درصدش می یاد پایین...
دوستان نظرشونو گفتند..منم می خوام نظرم و بگم..
من عاشق بازی هجومی و هیجان انگیز از یه تیمم...حرف شمام درست که قیمت خرید رونالدو خیلی زیاده ولی به نظر شما نمی ارزه...بوسیله رونالدو یاشکاه نمی تونه پوله بیشتر از راه تبلیغاتو ...بدست بیاره ...خودتونم میدونید رونالدو خیلی طرفدار داره...از قدییم می گن یه چیز که گرون بود حتما" یه حکمتی توش هست دیگه...به خاطر همین خیلی دوست دارم رونالدو بیاد رئال و بقیه تیما بفهمند که با چه تیمی طرفند....

Mahdi_Shadi
07-07-2008, 14:25
چاکرم داش کریس جونم!
منم به طور کل با اومدن کریس موافقم...ولی اصولاً نمی تونم تحمّل کنم یه بازیکن رئال رو سر کار بذاره و معطل کنه.... حالا حتی اگه این بازیکن کریس باشه که یه نمور ازش خوشمم میاد...
ولی در کل یه کمی نگران کار رئالم...به نظرم داره یه کم دیر میشه برای جذب بازیکن....البته به نظرم اصلاً کلّاً امسال فصل نقل و انتقالات خیلی سوت و کور بود...

iammahdi
07-07-2008, 14:40
حالا رونالدو بیاد رئال ..کار نداریم چه بلایی سرمون در آورد ...خدابخیر کنه این نقلو انتقالاتو .....آرزو می کنم این فصل رئال تیمو خوب ببنده و مهمتر از همه بازی تماشاگر پسند داشته باشه ... درسته جام و می دند به تیمی که می بره اما اگه یه تیم نتیجه گرا بشه و همش به فکر بردن باشه و اون بازی هیجانی که تماشاگر دوست داره نکنه مطمئنا" در درجه اول به خودش ضربه می زنه...باعث می شه کسی که داره فو تبالو می بینه بلند شه بره ... پس به نظر من میتسر ری ..رونالدو و امثال اون خیلی می تونند رو درآمد یه باشگاه تاثیر داشته باشند...

realmadrid-alireza
07-07-2008, 14:53
سلام بچه ها - آقا من نظرات فرناندو داش روبی وداش رائول رو به شدت تایید میکنم و با داش کریس هم که گفت رونالدو برا تبلیغ خوبه موافقم درست مثل بکهام چون اون زمان هر کی حتی اگه نمیدونست رئال چه تیمی هست میرفت لباس دیویدو میخرید - ولی من نظر خودم بیشتر به غیر از کریس رو بازیکنای اسپانیایی هست مثلا خیلی دوست دارم reyes برگرده یا تورس رو از لیورپول بگیرم وهمچنین فابرگاسه عزیز .........

باشه شما زیدان(سرور مایی)
فعلا" که اومدن رونالدو هی داره درصدش می یاد پایین

شما نگران نباش اگه کریس نیومد من میشم دیوید که عشقه خودمه داش راموسم میشی شما

Mahdi_Shadi
07-07-2008, 14:58
سلام بچه ها - آقا من نظرات فرناندو داش روبی وداش رائول رو به شدت تایید میکنم و با داش کریس هم که گفت رونالدو برا تبلیغ خوبه موافقم درست مثل بکهام چون اون زمان هر کی حتی اگه نمیدونست رئال چه تیمی هست میرفت لباس دیویدو میخرید - ولی من نظر خودم بیشتر به غیر از کریس رو بازیکنای اسپانیایی هست مثلا خیلی دوست دارم reyes برگرده یا تورس رو از لیورپول بگیرم وهمچنین فابرگاسه عزیز .........

1_ با تورس و فابرگاس کاملاً موافقم...امّا ره یس نه...دیگه ازش خوشم نمیاد...حتی اگه اون بازی آخرش رو یادم بیارم...
2_ من نمیتونم اجازه بدم شما بشی دیوید....اون یکی از بهترین دوست های من بود...ازم خواست اسمش رو بایگانی کنیم و به کسی ندیم...!:دی :21::21::21:

iammahdi
07-07-2008, 15:09

اگه رونالدو نیاد رئال من قاطی می کنم...در ضمن دیوید که صاحب داره ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]گفته باشم رونالدو رئال نیومد من آواتارم همون کریسه ها.. بر نمی دارما.....در ضمن دست شما درد نکنه دیگه ...رونالدو فقط به درد تبلیغات می خوره ؟؟؟ البته این که درست....بد بازی می کنه ؟؟؟ چشه ؟؟؟ فقط مشکله شما اینه که پولش زیاده ؟؟؟خب اون رامون كالدرون هتلا شو 4 ستاره کنه بره رونالدو رو با اون بقیه بخره ...وقتی می تونه 90 میلیون برا رونالدو بده نمی تونه یه چند میلیو نم برا بقیه بده...اصلا" ما هر چی می کشیم از این رامون كالدرونه....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shympw
07-07-2008, 15:15
پرز با بازیکن خریدن سود باشگاه رو زیاد کرد اما به چه قیمتی ؟!
به نظر من یه کسی مثل زیزوی گلمون اگه پیدا کنیم عالی میشه. (البته محاله یه همچین اعجوبه ای به این زودی ها کشف بشه)
یه هافبک بازی ساز.

iammahdi
07-07-2008, 15:17
به نظر من یه کسی مثل زیزوی گلمون اگه پیدا کنیم عالی میشه. (البته محاله یه همچین اعجوبه ای به این زودی ها کشف بشه)
یه هافبک بازی ساز.

اینو موافقم...

realmadrid-alireza
07-07-2008, 15:22
2_ من نمیتونم اجازه بدم شما بشی دیوید....اون یکی از بهترین دوست های من بود...ازم خواست اسمش رو بایگانی کنیم و به کسی ندیم...!:دی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif

دستت درست خواستم امتحانت کنم-چقدر با مرامی ای وللللللللللل

Mahdi_Shadi
07-07-2008, 15:25
پرز با بازیکن خریدن سود باشگاه رو زیاد کرد اما به چه قیمتی ؟!
یه هافبک بازی ساز.
صد در صد تأیید میشه!:11:

پی نوشت: به این زودی ها نه...هرگز!:20:

realmadrid-alireza
07-07-2008, 15:27
اگه رونالدو نیاد رئال من قاطی می کنم...در ضمن دیوید که صاحب داره ..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](3).gif.گفته باشم رونالدو رئال نیومد من آواتارم همون کریسه ها.. بر نمی دارما.....در ضمن دست شما درد نکنه دیگه ...رونالدو فقط به درد تبلیغات می خوره ؟؟؟ البته این که درست....بد بازی می کنه ؟؟؟ چشه ؟؟؟ فقط مشکله شما اینه که پولش زیاده ؟؟؟خب اون رامون كالدرون هتلا شو 4 ستاره کنه بره رونالدو رو با اون بقیه بخره ...وقتی می تونه 90 میلیون برا رونالدو بده نمی تونه یه چند میلیو نم برا بقیه بده...اصلا" ما هر چی می کشیم از این رامون كالدرونه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](3).gif

آقا شرمنده یادم رفت بگم به غیر از بازیه خوبش میتونه برا باشگاه از نظر تبلیغی هم مفید باشه در ضمن ناراحت نباشید هنوز 2 ماهه دیگه مونده هرچی خدا بخواد همون میشه ایشالا رونالدو بدون اینکه با بازیکنی تعویض شه میاد رئال چون اون دلش با رئاله اینو از کاراش میشه فهمید (نرفتن اردو به همراه منچستر - حرف نزدن با فرگی و ...)

داش اسی چی میگی ؟؟؟ ناراحت نشی به روش علی صادقی گفتم به نظر من دیگه زیزو 2 متولد نمیشه

iammahdi
07-07-2008, 15:29
صد در صد تأیید میشه!:11:

پی نوشت: به این زودی ها نه...هرگز!:20:

زیدان جون می شه بگی با چی صد در صد تایید میشه ؟؟
البته اینو بگم زیدان بهترین بازیکنه خودمم تایید کردم هزار درصد ...خوبه :31:

Mahdi_Shadi
07-07-2008, 15:34
ها....به نکته خوبی اشاره کردی کریس جونم!:دی
این که ما به یه هافبک بازی ساز خوب نیاز داریم رو تأیید کردیم!!!!:دی
.
.
.
از این بهتر نمیشه کریس جونم...
.
.
.
سرخیو جون خواهش....ما دیوید رو دوست داریم هوارتا...!

shympw
07-07-2008, 15:56
کریس جون رونالدو خوبه, بر منکرش لعنت.
اما اگه تیم بهش نیاز داشته باشه بدرد تیم میخوره.(من نمیدونم نیاز داریم یا نه ؟ یه نظری بدین بچه ها)
مثلا ما الان با کلی پول یه دروازه بان بخریم قاعدتا بهش بازی نمیرسه.
خداییش جای یه بازیکن بازیساز خالی هست, تو بیشتر تیمها هم همین طوره.

Mahdi_Shadi
07-07-2008, 16:03
ویزلی جون موافقم باهات....
فقط یه چیزی هست...به نظرم اگه روبینیو بره ما حتماً بهش نیاز داریم....رونالدو شاید پست تخصّصیش هافبک بازی ساز نباشه...امّا واقعآً بازیش تأثیر گذاره....

iammahdi
07-07-2008, 16:07
کریس جون رونالدو خوبه, بر منکرش لعنت.
اما اگه تیم بهش نیاز داشته باشه بدرد تیم میخوره.(من نمیدونم نیاز داریم یا نه ؟ یه نظری بدین بچه ها)
مثلا ما الان با کلی پول یه دروازه بان بخریم قاعدتا بهش بازی نمیرسه.
خداییش جای یه بازیکن بازیساز خالی هست, تو بیشتر تیمها هم همین طوره.

آره.حرف شما کاملا" منطقیه ...
به خاطر همین هم هست که روبینهو داره از تیم می ره...با همه خوبیش اما این قانونی که شما گفتین پیش می یاد...
بچه ها نظرتونو راجع به این سوال "که آیا رونالدو برا رئال لازمه یا نه بگین"

shympw
07-07-2008, 16:18
رونالدو خودشم سردرگم شده ؟ یا داره فیلم بازی میکنه ؟
یه هفته درصد اومدنش زیاد میشه یه هفته موندنش !
بالاخره بهترین بازیکن الن هست و حتما به تیم کمک میکنه, اما جاهای واجب تری هم واسه خرج کردن هست.

iammahdi
07-07-2008, 16:29
رونالدو خودشم سردرگم شده ؟ یا داره فیلم بازی میکنه ؟
یه هفته درصد اومدنش زیاد میشه یه هفته موندنش !
بالاخره بهترین بازیکن الن هست و حتما به تیم کمک میکنه, اما جاهای واجب تری هم واسه خرج کردن هست.

با یه دیدم می شه نگاه کرد اینکه رونالدو با این کارمی خواد خودشو تو دنیا بیشتر نشون بده یا به زبون دیگه داره یه کاری می کنه تا بیشتر واسش پول بدن!!!....
در هر حال آرزوی من اینه که این نقل و انتقالات برای رئال به خوبی تموم شه ....

realmadrid-alireza
07-07-2008, 16:35
کالدرون : روبینیو می ماند
کالدرون بعد از ناکامی در خرید رونالدو اذعان کرد که روبینیو مهاجم برزیلی رئال مادرید در این تیم خواهد ماند.
باشگاه رئال مادرید در این تابستان بارها به دنبال خرید رونالدو ستاره پرتغالی منچستر یونایتد بود و قصد داشت تا روبینیو را به عنوان قسمتی از قرارداد به یونایتد ها بدهد.
این اقدام رئالی ها مایه ناراحتی روبینیو شده بود و این بازیکن نیز به پیشنهادهای رسیده از چلسی رسیدگی کرد و اعلام کرد که اگر رئال دستمزد وی را بیشتر نکند بر اساس قانون بوسمن از این تیم جدا خواهد شد.
رامون کالدرون رئیس باشگاه رئال مادرید در این باره این طور توضیح داد :
ما قصد داریم که تغییرات کمی را در تیم بوجود بیاوریم و نمی خواهیم خریدهای زیادی داشته باشیم.
ما نمی خواهیم که بازیکن زیادی به تیم وارد و یا از تیم ما خارج شود و در حال حاضر نیز هیچ صحبتی در مورد خروج روبینیو از رئال مادرید وجود ندارد.

realmadrid-alireza
07-07-2008, 16:38
کاناوارو: مراحا بهبودی من به خوبی در حال پیشرفت است

فابیو کاناوارو مدافع باتجربه و ایتالیایی رئال مادرید که با مصدومیتی بد موقع نتوانست در بازیهای یورو ۲۰۰۸ شرکت کند در مصاحبه با مارکا از وضعیت خودش می گوید :
من با چندین فیزیوتراپ مدام در حال کار کردن هستم و مراحل ریکاوری به خوبی در حال سپری شدن هستند.
در اردوی تفریحی پرتغال که تمام اعضای باشگاه در انجا جمع خواهند شد من نیز به انها می پیوندم و سپس به همراه انها در برنامه های پیش فصل شرکت خواهم کرد.
نمی دانم که ایا می توانم مثل سایر هم تیمی هایم تمرین کنم یا خیر ولی در حال حاضر احساس خوبی دارم.
از قهرمانی اسپانیا در یورو ۲۰۰۸ خیلی خوشحال شدم انها واقعا عالی بازی می کردند و مستحق قهرمانی بودند اگر چه من قبلا گفته بودم اسپانیا در تمام بازیها به جز بازی در برابر ایتالیا پیروز خواهد شد.
اسپانیا بسیار خوب بازی می کرد و از عملکرد بسیار خوب هم تیمی هایم خیلی خوشحالم و الان ما در رئال مادرید هم قهرمان دنیا را داریم و هم قهرمان اروپا و این برای رئال مادرید بسیار خوب است.
ما دو فصل است که در لالیگا قهرمان می شویم و این بدین معنی است که باشگاه کارش را خوب انجام داده است و اکنون می خواهیم نشان دهیم که رئال مادرید توانایی قهرمان شدن در لیگ اروپا را نیز دارد.
فکر می کنم که قهرمانی در اروپا هدف تمام بازیکنان تیم است و می خواهیم که جام را به خانه بیاوریم من تا به الان هیچ وقت نتوانسته ام قهرمان لیگ قهرمانان بشوم ولی می دانم وقتی قهرمان شدیم چگونه خوشحالی کنم.
ما تیمی یک دست و قوی داریم که این موضوع را فصل پیش با نزدیک به یک سال صدرنشینی به همه نشان دادیم رئال مادرید فوتبال استواری را به نمایش گذاشت و الان قویتر شده ایم.
می خواهیم که در لیگ اروپا نیز بهتر شویم و برای اینکار باید کمی شانس هم داشته باشیم.
در حال حاضر به تنها چیزی که فکر می کنم رئال مادرید است و من از این تیم و این شهر بسیار راضی هستم بچه های من نیز از بودن در مادرید خوشحال هستند و در مدرسه های این شهر درس می خوانند.
باشگاه رئال مادرید پروژه ای بزرگ دارد که فکر می کنم برای هواداران این باشگاه نیز خوشایند خواهد بود.
گذشت زمان خواهد گفت که من کی و کجا از فوتبال خداحافظی خواهم کرد ولی در حال حاضر با رئال مادرید هستم و هنوز مشتاق به کسب قهرمانیم.

realmadrid-alireza
07-07-2008, 16:40
سلام بچه ها حالا که این بحث راه افتاده بیاین ببینیم اگه رونالدو به احتمال یک درصد اومد رئال میتونه تو اسپانیا دوام بیاره ؟؟یعنی میتونه تو لالیگا مثل لیگ برتر بازی کنه یا نه ؟؟؟!!!!!!!!

Mahdi_Shadi
07-07-2008, 16:46
من فکر می کنم توانایی یه همچین کاریو داشته باشه سرخیو جون....اصولاً فوتبالش و سبک بازیش همه جا جواب میده...بعدشم قطعاً شرایطش تو رئال بهتر از شرایطش تو منچستره....هم به خاطر نوع تمرین ها...و هم به خاطر کسایی که کنارش بازی مکنن...همین رونالدو اگه تو صباباتری بازی کنه خب هیچ وقت کاری از پیش نمیبره که!

realmadrid-alireza
07-07-2008, 16:48
مادريد به پيشنهاد تورين چراغ سبز نشان داد
يوونتوس در چند قدمي درنته
خبرگزاري فارس: مقامات باشگاه يوونتوس مي‌كوشند،‌ مدافع رئال مادريد را به خدمت گيرند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از دياريو اسپورت، نام رويستن درنته مدافع جوان رئال مادريد در فهرست خريد قطعي باشگاه ايتاليايي يوونتوس قرار دارد.
رئال مادريد كه قصد دارد چند مدافع جديد خريداري كند، چندان از عملكرد اين مدافع هلندي راضي نيست و براي فروش او با قيمتي مناسب به يوونتوس ايتاليا مخالفتي ندارد.
احتمال انتقال درنته از رئال مادريد به يوونتوس به صورت قرضي و براي يك فصل نيز وجود دارد.
رامون كالدرون رئيس رئال اين هفته ميزبان مدير برنامه‌هاي دو طرف يعني درنته و يوونتوس است

realmadrid-alireza
07-07-2008, 16:49
البته من با این درنته زیاد حال نمیکنم مخصوصا با اون استیلش من میگم بره بهتره یه پولی هم به باشگاه میرسه

realmadrid-alireza
07-07-2008, 16:51
اگه تو صباباتری بازی کنه خب هیچ وقت کاری از پیش نمیبره که!

با این جملت خیلی حال کردم . البته صبا باتری مهره های خوبی داره : دی
بچه هاخبرو که خوندین کاناوارو میمونه یو هووووووووووو

realmadrid-alireza
07-07-2008, 16:53
بچه ها من که لذت میبرم تایپیک به این فعالی داریم تایپیکای دیگه چی بشه یه پست در روز زده شه

iammahdi
07-07-2008, 16:57
مهاجم آرژانتيني تيم فوتبال رئال مادريد که دو فصل قبل از بارسلونا جدا شده و راهي مادريد شده بود،در ليست فروش اين باشگاه متمول قرار گرفت.
به نقل از "گل"،"خاوير ساويولا" در يک سالي که در سانتياگو برنابئو توپ زد،به ندرت در ترکيب اصلي رئال قرار گرفت و نتوانست آنچنان که انتظار مي رفت در اين تيم بدرخشد.اين در حالي بود که او با يک انتقال جنجالي از بارسلونا به رئال مادريد پيوسته بود.
"برند شوستر" سرمربي تيم قهرمان فصل گذشته لاليگا به سران تيم دستور داده است نام ساويولا را در ليست فروش باشگاه قرار داده و به دنبال باشگاهي براي او باشند تا رئال با بازيکنان اصلي و واقعي خود در اردوي پيش فصل در اتريش حاضر شود.
طبق آنچه که در رسانه ها آمده است تيم هاي وولفسبورگ،يوونتوس،ناپولي و فيورنتينا به جذب اين مهاجم ريزنقش ابراز تمايل کرده اند.
نکته جالب توجه درخصوص ساويولا اين است که اين بازيکن با مبلغ 5 ميليون يورو به رئال مادريد پيوست.اين درحالي است که بارسلونا هفت سال قبل براي انتقال او از ريورپلاته 18 ميليون پوند پرداخت کرده بود.

iammahdi
07-07-2008, 17:02
به نظر مي رسد داستان انتقال "کريستيانو رونالدو" ستاره پرتغالي منچستريونايتد به رئال مادريد ديگر به پايان رسيد باشد و اين بازيکن در "اولدترافورد" باقي بماند.
به نقل از"يورو اسپورت" امروز "رامون کالدرون" رئيس رئال مادريد و "ديويد گيل" مدير اجرايي منچستر در خصوص اين انتقال ديدار خواهند کرد تا همه چيز براي اين جابجايي مطرح شود.
رئيس رئال مادريد در اين باره گفت: منچستري ها تصميم گرفتند او را بفروشند و اين مساله را به ما اعلام کردند و پس از آن بود که ما به آنها گفتيم درباره اين انتقال صحبت خواهيم کرد.
وي افزود: اما تا به حال هيچ اتفاقي نيفتاده است و به نظر مي رسد اين بحث خاتمه يافته است و رونالدو بايد سال بعد نيز در اين تيم توپ بزند.در حال حاضر به احتمال فراوان اين اتفاقي است که رخ خواهد داد؛چرا که آنها ديگر قصد فروش بهترين بازيکن خود را ندارند و کاري از دست ما بر نمي آيد.
کالدرون با بيان اينکه هنوز دو ماه تا پايان فصل نقل و انتقالات باقي مانده است،اظهار داشت:ما هنوز براي کارهايي که مي خواهيم انجام دهيم،وقت داريم.هنوز دو ماه از زمان نقل و انتقالات باقي است و اگر منچستري ها اقدام به انتقال رونالدو کنند،ما تلاش خود را دوباره شروع مي کنيم.
مدير تيم قهرمان لاليگا در پايان گفت: رونالدو گفته است که آرزوي بازي در سانتياگوبرنابئو را دارد و مي خواهد براي رئال به ميدان برود،اما اين مساله بدون اجازه سران شياطين سرخ امکان پذير نيست.

Mahdi_Shadi
07-07-2008, 17:08
به لطف حضور شماست و بقیه بچه ها داش سرخیو
ایول کاناوارو
درنته هم راستش منم حال نمیکنم باهاش...به نظرم تنها بازی که درست و حسابی برای ما بازی کرد همون بازی با سویا بود که از راه دور یه گل قشنگ هم زد....همون موقع هم خیلی ها گفتن پدیده است...حتی به تیم زیر 21 ساله های هلند هم دعوت شد...امّا بعدش دیگه نتونست جایی تو رئال داشته باشه....(مثلاً هیچ وقت یادم نمیره که سر یکی از بازی ها اومد یه سانتر قطری خفن بکنه...پاش لیز خورد با مغز اومد زمین...!)
به نظرم پول فروشش بیشتر به درد باشگاه بخوره تا خودش
ساویولا هم همین طور به نظرم!

V A H I D
07-07-2008, 17:18
درنته بازیش خیلی خوبه ! حداقل من ازش خوشم می اد !! ولی باید یه زره بهش فرصت بدین !! 20 سالش بیشتر نیست !!!

ahmad08
07-07-2008, 17:29
سلام خدمت همگی دوستان:
اقا عجب تاپیکی شده ها ایول.
خوب اینو بگم خدمت همه شما دوستان عزیز که خدایشش اومدن رونالدو میتونست رئال رو یه جورایی خیییلی کمک کنه و شاید برعکس جو تیم رو به هم بریزه ولی خوب هرطوری که فکر کنید اومدنش بهتر به نظر میرسه ولی نه به هر قیمتی ولی کاش بیاد من که خییلی دلم میخواد بیاد.
و دیگر اینکه دوستان عزیز و گرامی از دست دادن جونهای تیم واقعآ مضحک به نظر میرسه مثل درنت نباید اونو از دست بدیم واقعآ میتونه مثل سیدورف و یا داویدز بشه و دیگر اینکه ای دوستان عزیز من هم موافقم به اینکه باید یه بازیساز مثل دیگو به تیم اضافه بشه یعنی من که هیچی از فوتبال حالیم نمیشه اینو میفهمم ولی سران باشگاه نمیفهمم ؟؟؟!!!
انشالا که مشکل حل میشه و تیم فصل بعدمون یه تیم عالی خواهد بود.

realmadrid-alireza
07-07-2008, 17:30
درنته بازیش خیلی خوبه ! حداقل من ازش خوشم می اد !! ولی باید یه زره بهش فرصت بدین !! 20 سالش بیشتر نیست !!!

خوب میخوان قرضی بدن دیگه

ولی وحید من از استیلش حالم به هم میخوره

Mahdi_Shadi
07-07-2008, 17:32
من همچنان از درنته خوشم نمیاد...!...میخوایم به جوون فرصت بدیم...؟...باشه...ما میگل تورس رو داریم...هر چقدر هم بخواد بهش فرصت میدیم خب!

realmadrid-alireza
07-07-2008, 17:45
من همچنان از درنته خوشم نمیاد...!...میخوایم به جوون فرصت بدیم...؟...باشه...ما میگل تورس رو داریم...هر چقدر هم بخواد بهش فرصت میدیم خب!

درسته تایید میشه - میگل تورسم راستی عشقه منه

ولی بچه ها از این بحث خارج شین برین سراغ کریستو و خریدای احتمالی

iammahdi
07-07-2008, 17:49
ولی بچه ها از این بحث خارج شین برین سراغ کریستو و خریدای احتمالی

خوب بلدی رو زخمم نمک بپاشیا...:19:

realmadrid-alireza
07-07-2008, 18:12
:31:

خوب بلدی رو زخم من هی نمک بپاشیا...:19:

چرا ناراحت میشی. منظوری نداشتم:11: -[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منم دوست دارم کریست بیاد ولی نه به قیمت از دست دادن داش روبی - ولی بچه ها تا چند روز دیگه 100درصد معلوم میشه رونالدو میاد یا نه . حال میده فصل بعد تو منچستر بازی کنه به نشانه اعتراض هی گل به خودی بزنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iammahdi
07-07-2008, 18:27
:31:
حال میده رونالدو فصل بعد تو منچستر بازی کنه به نشانه اعتراض هی گل به خودی بزنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آهان اون وقت فرگوسنم آدامسشو در می یاره تا خر خره میکنه تو حولقو مش...:27: چه شود.....

realmadrid-alireza
07-07-2008, 18:40
آهان اون وقت فرگوسنم آدامسشو در می یاره تا خر خره میکنه تو حولقو مش...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif چه شود.....

آفرین نتیجشم معلومه دعواشون میشه-بعد رونالدو واسه اینکه چشای فرگی درآد میاد با رئال قرارداد 5 ساله میبنده به ارزش 80 میلیون پوند تا دیگه فرگی از این کارا نکنه

iammahdi
07-07-2008, 18:48
آفرین نتیجشم معلومه دعواشون میشه-بعد رونالدو واسه اینکه چشای فرگی درآد میاد با رئال قرارداد 5 ساله میبنده به ارزش 80 میلیون پوند تا دیگه فرگی از این کارا نکنه

80 میلیون پیشکشش... می ره خونشون هرچی آدامس قایم کرده سر به نیست میکنه...می دونی این فری آدامساش دونه چنده...از این آدامس دونه ده تومنیا نیست که یه دونه عکس فوتبالی توش چپوندند...این رونالدو کارشو بلده می دونه نقطه ضعف فرگوسن کجاست...تو این آدامساشه...اگه دو روز آدامس بهش نرسه بازنشته می شه...بعد پیروانی رکورد اونو تو لیگ خودمون می شکنه...دیدید بعد بگید رونالدو بده...

kasra_khan2003
07-07-2008, 20:57
خوب میخوان قرضی بدن دیگه

ولی وحید من از استیلش حالم به هم میخوره

اما استيلش كه خوبه! شبي داويدس بازي ميكنه! به نظر من ميتونه شانسش رو تو پست هافبك دفاعي هم امتحان كنه! :31:

V A H I D
07-07-2008, 21:11
هافبک دفاعی ؟؟؟!!!
ماااههه !
اتفاقا من فقط با Lw موافقم براش !! چون دفاعش خوب نیست !!!

iammahdi
07-07-2008, 22:14
بر و بچز حلالم کنید من فردا صبح عازم سربازی هستم...خداحافظ همگی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:40:Hala Madrid:40:

منتظریم...دلمون برات خیلی تنگ می شه...هر وقت وقت کردی یه سری بزن...
حرف دلتنگی شد دلم برا فردوسی پور با برنامه نودش تنگ شده...الان باید می نشستیم 90 می دیدیم...
نظرتون در مورد تحت پوشش قرار دادن فوتبال تو اروپا بوسیله شبکه سه چیه؟
به نظر من خیلی خیلی ضعیفه...می تونست تو کشورهایی که فوتبالش طرفدار داره مثل اسپانیا یا ایتالیا یا... چند تا خبر نگار آشنا با فرهنگ و ورزش و بازیکنای اون کشور بزاره بعد همشونو(همه گزارشها) رو جمع میکرد تو یه برنامه مثل 90 نشون می داد...اون وقت فکرشو کنین از این کریس گزارش می گرفتند از زیدان و بقیه ... این عربا از ما جلو افتادن... نمونش شبکه Action شون دم به دم براشون فیلم سینمایی می زاره..اونم چه فیلمایی..(کوفتشون شه:27:).

V A H I D
07-07-2008, 22:16
منتظرتیم ها !!!!!!!!!!!!

ahmad08
07-07-2008, 22:19
سلام خدمت همگی دوستان:
ای بابا داش روبی نیامده داری میری؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
خدا بگم این سربازی رو چکارش کنه کلا تو مخه اصلا این سربازی یه جورایی......
و اینکه اقا میگم رونالدو با چه رویی میخواد واس منچستر بازی کنه؟؟
دوستان عزیز دعا کنید که قضیه کریس به خیر تموم بشه و ایشالا بیاد رئال که خییلی مفید هستش.
راستی میگم دوستان عجب فرصتیه واس کاکا کاش به فکر بیفتن این دست اندر کاران رئال خیییلی میتونه مناسب باشه در حال حاضر.

V A H I D
07-07-2008, 22:26
و اینکه اقا میگم رونالدو با چه رویی میخواد واس منچستر بازی کنه؟؟
راست می گی !!
اصلا فرگوسن دیگه بازیش نمی ده !!!
چه پایان بدی داره اگه لج بازی کنه !!!
رئال اگه 100 تا می نداخت تموم بودا !!!
خسیس بازی در اوورد همین شد دیگه !!

iammahdi
07-07-2008, 22:35
آره تایید می شه احتمال داره فرگوسن چند تا بازی نذاردش....
اما به نظر من اگه به رونالدو باشه می خواد همین الان بره رئال...
آخ ..آخ ...این کریس تو چه مخمصه ای افتاده....

realmadrid-alireza
07-07-2008, 22:52
سلام بچه ها-حیف شد دیر رسیدم داش روبی رفت ..........

iammahdi
07-07-2008, 22:55
راموس جون حالش چطوره ؟؟

کریستیانو رونالدو داز سانتوس

تاریخ تولد : 5 فوریه سال ۱۹۸۵ روز یکشنبه

مکان تولد : فونچال

ملیت : پرتغالی

قد : سانتی متر۱۸۴ وزن : 75 kg

شهر تولد : مادیریا

رنگ مورد علاقه : سفید

لقب دوران کودکی : پاتریک کلایورت

تیم دوران کودکی : اسپورتینگ لیسبون و بنفیکا

ستاره دوران کودکی : مارادونا

بازیکنان مورد علاقه : فیگو و هانری

کار هایی که دوست دارد انجام دهد :

قدم زدن رفتن به سینما گوش دادن و در بعضی اوقات تنها بودن

هنرپیشه مورد علاقه : جان کلود ون دام

هنرپیشه زن مورد علاقه : آنجلینا جولی

غذای مورد علاقه : ‌‌Bacalhau a Braz یک غذای پرتغالی و Cod fish

نوشیدنی مورد علاقه : San Tal یک نوشیدنی پرتغالی

آهنگ مورد علاقه : آهنگی برای رقص

اینم که می دونم همتون می دونین:

گروه خبری رونالدو اعلام کردند که خانواده رونالدو مخصوصا خانم کاتیا رونالدا خواهر کوچیک کریس از خانم نریدا ( Nereida ) به عنوان نامزد برادرش نام برد.
در این خصوص کاتیا رونالدا به مطبوعات گفت: " نریدا نامزد برادر من است و من او را خیلی دوست دارم و مهمترین چیز این است که برادرم هم او را دوست دارد."
آشنایی آنها در یک میهمانی در پالمای مالورکا صورت گرفت سپس نریدا در یکی از بازی های منچستر در استودیوم حضور پیدا کرد و شاهد گل زدن و واکنش های کریس بعد از گل قرار گرفت. کریستیانو رونالدو نریدا را به عنوان نامزد خود پذیرفت. نریدا یک مدل 24 ساله اسپانیایی است که مورد علاقه رونالدو قرار گرفته است.

به ترتیب از سمت راست در عکس: ( الما - نریدا - کاتیا )

realmadrid-alireza
08-07-2008, 00:22
سلام داش کریست خوبی؟؟ میگم حیف رونالدو که رفته اینو گرفته عکسای بدونه عینکشو دیدم 32 به بالا میزد

charlize
08-07-2008, 00:32
محمد رفت....................................:41::41: :41:
محمد امیدوارم محل خدمتت نزدیک باشه تا بتونی بیای بمون سر بزنی...............
منتظریم..........
یا علی.............:11:

realmadrid-alireza
08-07-2008, 00:35
سلام به برادر چارلیز منو شناختی که بابا من د م دیگه ........... خوبی ؟

charlize
08-07-2008, 01:15
سلام د...د جان............خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ببخشید اون موقع نمی تونستم جوابتو بدم.............
ما چاکرتیم.........من شما رو یادم میاد اما انگار شما مارو فراموش کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:31:

charlize
08-07-2008, 01:17
سایت رسمی فوتبال (fifa.com) در یک نظر سنجی از کاربران خود خواسته بود تا بهترین های خود در یورو 2008 (تیم ستارگان) را برگزینند.تیم ملی اسپانیا که قهرمان این مسابقات شد طبق آنچه که انتظار می رفت بیشترین سهم را داشت.در این بین باشگاه رئال مادرید با داشتن 4 بازیکن بیشترین سهمیه را در بین باشگاه های جهان دارد.
اسامی این بازیکنان به شرح زیر است:
دروازه بان:ایکر کاسیاس (رئال مادرید-اسپانیا)
مدافعین:سرخیو راموس(رئال مادرید-اسپانیا) -کارلوس پویول(بارسلونا-اسپانیا) -په په(رئال مادرید-اسپانیا) -فلیپ لام(بایرن مونیخ-آلمان)
هافبک ها:مارکوس سنا(ویارئال-اسپانیا) -ژاوی هرناندز(بارسلونا-اسپانیا) -میشائیل بالاک(چلسی-آلمان) -وسلی اشنایدر(رئال مادرید-اسپانیا)
مهاجمین:آندری آرشاوین(زنیت سنت پترزبورگ-روسیه) -داوید ویا(والنسیا-اسپانیا)

Mahdi_Shadi
08-07-2008, 10:19
روبی که رفت که.....!آخی....خدا نصیب هیچ کس نکنه....مخصوصاً خودم!
چارلیز جون...این نظر سنجی فیفا و نظر مردم دنیاست...امّا خود مسئولین برگزاری مسابقات که معلوم نیست از کدوم دهات اتریش پاشدن اومدن....نه اسم په په رو دادن و نه سرخیو راموس رو.....فکر کن که جای اسم سرخیو که اگه تو بازی آخر نبود معلوم نبود چی میشد...اسم بوسینگوای پرتغال رو برای بهترین دفاع راست دادن...

ahmad08
08-07-2008, 10:43
سلام خدمت دوستان:
زیزو جون با این حرفت موافقم اساسی اخه همین بوسینگوا بود که از سمت اون یه حرکت کرد پودولسکی و اون گل ضایع رو خوردن و اون خطا رو انجام داد که گل شد بدتر از این میشه؟
ولی خدایشش چهار تا بازیکن هم خوبه حالا میتونست روبن هم قرار بگیره با توجه به اینکه خییلی خوب بازی کرد اون بازیهای که بود کلا میشد 5 تا واس یه باشگاه خوبه.

realmadrid-alireza
08-07-2008, 13:43
سلام بچه ها خوبین - میگم اگه از این امضا ناراحت میشین برش دارم

راستی یکی به بابک یا سینا پ خ بزنه ببینه دیوید تا که بنه

Mahdi_Shadi
08-07-2008, 13:56
کسی ناراحت نمیشه داش سرخیو....تا وقتی دیوید نیست فقط و فقط از امضاش میتونی استفاده کنی...امّآ به اسمش کاری نداشته باش و وقتی هم که از بنیت(!) در اومد امضاتو عوض کن که ناراحت نشه....گفتم که دیوید واسه ما خیلی عزیزه...!:10::46:

realmadrid-alireza
08-07-2008, 15:50
کسی ناراحت نمیشه داش سرخیو....تا وقتی دیوید نیست فقط و فقط از امضاش میتونی استفاده کنی...امّآ به اسمش کاری نداشته باش و وقتی هم که از بنیت(!) در اومد امضاتو عوض کن که ناراحت نشه....گفتم که دیوید واسه ما خیلی عزیزه...![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

سلام داش زیدان راستی یادم رفت بگم دستت درست عجب والپیپری بود ای ولل ولی میگم من با دیوید کار واجب داشتم شما یه پیغام به مدیرا بزن جوابشو بزار تا بچه های دیگه وخودت از نگرانی درآید

iammahdi
08-07-2008, 17:23
کریستیانو رونالدو روز دوشنبه ۷ جولای تحت عمل جراحی روی قوزک پای راستش قرار گرفت.
عمل جراحی توسط پروفسور C. Niek van Dijk در بیمارستان AMC در آمستردام هلند انجام شد و عمل آن موفقیت آمیز بود.
کریستیانو دوره ی نقاهتش را زیر نظر پرسنل های پزشکی شروع خواهد کرد و تا بهبودی کامل چندین هفته باید استراحت کند.

realmadrid-alireza
08-07-2008, 17:23
سلام بچه ها نظرتون درباره آرشاوین چیه من که میگم بد نیست

با رد پيشنهاد بارسلونا از سوي زنيت
آرشاوين به سمت رئال مادريد تغيير جهت داد
خبرگزاري فارس: مسئولان باشگاه زنيت سنت پترزبورگ روسيه پيشنهاد نجومي بارسلونا براي مهاجم جوان خود را رد كردند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس، آندري آرشاوين در پي درخشش خود در يورو 2008 مورد نظر بيشتر باشگاه هاي ثروتمند اروپايي قرار گرفت؛ اما زنيت قهرمان جام يوفا قصد ندارد وي را پايين تر از مبلغ كارشناسي شده اش بفروشد.
پيشنهاد بارسلونا به مبلغ 15 ميليون يورو براي دو فصل رد شده و رئال مادريد فرصت دارد رقم قبلي 18 ميليون يورويي خود را دوباره به تيتر يك روزنامه ها بسپارد تا شايد بتواند اين گلزن فرصت طلب را در اختيار بگيرد.

البته این فارس دروغ زیاد میگه

realmadrid-alireza
08-07-2008, 17:26
سلام داش کریس خبری نداری از رونالدو 100% موندنی شد ه ؟

iammahdi
08-07-2008, 17:50
فعلا" که اوضاع قمر در عقربه ...
بچه عکس خونه جدید کریسو دیدین...
حدود ۸۲میلیون دلار ارزش داره که در محله قدیمی الدرلی ایچ هست. این خانه گران قیمت دارای ۵ اتاق خواب و۲استخر ودارای یک سالن سونا یک باشگاه اختصاصی ۱۰۰ متری هست که داش کریس بیشتر اوقاتشو در اونجا سپری میکنه.

این هم اشپز خانه مدرن کریستیانو رونالدو البته اون با اومدن به این خانه سفارش داد که یک تختخواب پیشرفته را هم که تمام اصول بهداشتی وایمنی بدن در آن رعایت شده است بیاورنداین خانه پارکینگ اختصاصی هم داره که دو طبقست.

استخر خانه کریس رونالدو:

در ضمن اون نامزدشم که اسپانیایی از آب در اومد.حالا این رونالدو انگلیس می خواد باشه چیکار نمی دونم...:27:.فقط می خواد حال مار و بگیره..:19:.

kasra_khan2003
08-07-2008, 18:04
سلام بچه ها نظرتون درباره آرشاوین چیه من که میگم بد نیست

با رد پيشنهاد بارسلونا از سوي زنيت
آرشاوين به سمت رئال مادريد تغيير جهت داد
خبرگزاري فارس: مسئولان باشگاه زنيت سنت پترزبورگ روسيه پيشنهاد نجومي بارسلونا براي مهاجم جوان خود را رد كردند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس، آندري آرشاوين در پي درخشش خود در يورو 2008 مورد نظر بيشتر باشگاه هاي ثروتمند اروپايي قرار گرفت؛ اما زنيت قهرمان جام يوفا قصد ندارد وي را پايين تر از مبلغ كارشناسي شده اش بفروشد.
پيشنهاد بارسلونا به مبلغ 15 ميليون يورو براي دو فصل رد شده و رئال مادريد فرصت دارد رقم قبلي 18 ميليون يورويي خود را دوباره به تيتر يك روزنامه ها بسپارد تا شايد بتواند اين گلزن فرصت طلب را در اختيار بگيرد.

البته این فارس دروغ زیاد میگه

به نظر من اين آرشاوين بدرد نميخوره! ضمن اينكه فكر كنم همه قبول داشته باشين آرسن وينگر تو پيدا كردن نابغه هاي فوتبال، يه نابغه هست، اون يه جا تو گل خوندم كه اين آرشاوين رو قبول نداشت!

اين خونه ي رونالدو تو اينگليس هست؟ آخه يه جا خوندم كه تو اسپانيا هم خونه خريده!

realmadrid-alireza
08-07-2008, 18:11
به نظر من اين آرشاوين بدرد نميخوره! ضمن اينكه فكر كنم همه قبول داشته باشين آرسن وينگر تو پيدا كردن نابغه هاي فوتبال، يه نابغه هست، اون يه جا تو گل خوندم كه اين آرشاوين رو قبول نداشت!

ونگر قبول نداشته . پس منم حرفمو پس میگرم چون ونگر بهترین استعداد یابه اگه خوب بود حتما خودشم میرفت دنبالش

MORINIO
08-07-2008, 18:21
من موندم 15 میلیون یورو کجاش پیشنهاد نجومیه!!!! اگه اینجوره پس 100 میلیون یورو چه اسمی داره؟؟!!! :27:

اما از دست این خبرگذاری ایرانی!

realmadrid-alireza
08-07-2008, 18:28
من موندم 15 میلیون یورو کجاش پیشنهاد نجومیه!!!! اگه اینجوره پس 100 میلیون یورو چه اسمی داره؟؟!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

اما از دست این خبرگذاری ایرانی!

البته برا یه همچین بازیکنی زیاده ولی دیگه نجومی نیست حق با شماست امان از این خبرگزاریا

Mahdi_Shadi
08-07-2008, 19:43
بچه ها من به بابک پیغام خصوصی زدم در مورد دیوید
اگه جواب دادن براتون میذارم
باشد که جمعی از نگرانی بیرون بیان!:دی

realmadrid-alireza
08-07-2008, 20:19
دسستت درست داش زیزو -فقط یه چیزی این عکسو برا امضات گذاشتی؟ جان من کوچیکش کن صفحه سنگین شده

iammahdi
08-07-2008, 20:49
این خونه تو انگلیس است
تو یکی از محله های قدیمی و سنتی
بیشتر بازیکنان منچستر نیز اونجا خونه دارند
این منطقه اونقدر قدیمی وسنتی که وقتی رونالدو میخواست تغییراتی تو خونه اش ایجاد کنه با ورود تراکتور و .. ساکنان محل اعتراض کردند
اونا بیشتر دوست دارند بافت قدیمی محله شون حفظ بشه
حتی درصدند تا قانونی محلی رو تصویب کنند تا جلوی اینکارو بگیره
ارتفاع خونها تا حدی باشه...

ahmad08
08-07-2008, 21:57
داش کریس مطمئنی خونه هه 82 میلیون قیمت داره؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
باور کن خونه ما از این قشنگتره و یه استخر و جکوزی داریم ما که کف کنی ولی سرجمعش 1میلیارد تومن نمیشه حالا این خونه چطوری 82 تاست من گیچ شدم.
شوخی کردم ولی خدایشش 82 تا نمیرزه مگه قصر ناتینگام هستش ولی گرچه قشنگه ولی باورم نمیشه که اینقدر بیرزه.
خوب دیگه بگم که دوستان عزیز در مورد ارشاوین منم موافقم که بازیکن چندان خوبی نیست اگه بود تو بازی با اسپانیا نشون میداد و امیدوارم دیوید به جمع ما بپیونده بچه گلی بود

realmadrid-alireza
08-07-2008, 22:04
این خونه تو انگلیس است
تو یکی از محله های قدیمی و سنتی
بیشتر بازیکنان منچستر نیز اونجا خونه دارند
این منطقه اونقدر قدیمی وسنتی که وقتی رونالدو میخواست تغییراتی تو خونه اش ایجاد کنه با ورود تراکتور و .. ساکنان محل اعتراض کردند
اونا بیشتر دوست دارند بافت قدیمی محله شون حفظ بشه
حتی درصدند تا قانونی محلی رو تصویب کنند تا جلوی اینکارو بگیره
ارتفاع خونها تا حدی باشه...

دستت درست ولی عجب محله باهالی دارن:دی

داش کریس مطمئنی خونه هه 82 میلیون قیمت داره؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
باور کن خونه ما از این قشنگتره و یه استخر و جکوزی داریم ما که کف کنی ولی سرجمعش 1میلیارد تومن نمیشه حالا این خونه چطوری 82 تاست من گیچ شدم.
شوخی کردم ولی خدایشش 82 تا نمیرزه مگه قصر ناتینگام هستش ولی گرچه قشنگه ولی باورم نمیشه که اینقدر بیرزه.
خوب دیگه بگم که دوستان عزیز در مورد ارشاوین منم موافقم که بازیکن چندان خوبی نیست اگه بود تو بازی با اسپانیا نشون میداد و امیدوارم دیوید به جمع ما بپیونده بچه گلی بود

تایید میشه - آقا کسی دیگه درباره دیوید پ خ به مدیران نزنه آخه داش زیزو زده فکر میکنن چه خبره-راستی احمد جان عجب خونه ای دارین بابا ای ول

shympw
08-07-2008, 22:38
ویا که 100 برابر از این آرشاوین بهتره.

iammahdi
08-07-2008, 23:04
بچه ها صبر کنید 82 میلیون چیه ؟؟درسته رونالدو اون قدر پولدار شده که با پولاش موشک درست می کنه اما نه دیگه بره 82 میلیون خونه بخره ...اشتباه شده ..اون نقطه بین 8 و 2 معلوم نشده درستش 8.2(8/2 میلیون)...دست درد نکنه که گفتی...

ahmad08
08-07-2008, 23:05
نه بابا گفتم که شوخی کردم ولی جکوز و استخرش بهتره از این عکس راستی اشنایدر جان دیدم هستی گفتم سلامی بگم:سلام خوبی داش وسلی؟
و دیگر اینکه اقا این روبی نیست بدجوری تاپیک از رونق افتاده میگم راهی نداره که یه پ.خ به ستاد ارتش بزنیم و معافیت ممد رو بگیریم دلم واسش تنگ شده.
راستی فکر کنید ممد میره یه بچه خوشگل و لطیف و وقتی برمیگرده کچل و سرباز وای ممد تسلیت میگم.(من که معافم اونم واس دانشگاه)

realmadrid-alireza
08-07-2008, 23:19
بچه ها صبر کنید 82 میلیون چیه ؟؟درسته رونالدو اون قدر پولدار شده که با پولاش موشک درست می کنه اما نه دیگه بره 82 میلیون خونه بخره ...اشتباه شده ..اون نقطه بین 8 و 2 معلوم نشده درستش 8.2(8/2 میلیون)...دست درد نکنه که گفتی...

آقا اگه به این قیمت خریده باشه آلیه( عالیه رو با آ نوشتم که بدونید چقدر عالیه) یه همچین خونه ای تو تهران حداقل متری 4 میلیونه بعدش حساب کنید قیمتش چقدر میشه -کم کم میشه 7-8 میلیارد البته پوله زمینش

راستی بچه ها چرا سایت هواداران can not میده؟؟؟

iammahdi
08-07-2008, 23:20

realmadrid-alireza
08-07-2008, 23:25
داش اسی کم پیدایی -نمره گرفتی ؟؟؟

iammahdi
08-07-2008, 23:26

realmadrid-alireza
08-07-2008, 23:29
بروبچ رئال به بازیکن بزرگه دیگه ای علاقه پیدا نکرده؟؟ مثل تورس

shympw
08-07-2008, 23:31
سلام رائول جون, چاکرم.
ویا با والنسیا تمدید کرد ؟

shympw
08-07-2008, 23:34
راموس جون دارم نهایت تلاشم رو می کنم !
خوب تو ایران باید بگن نامزدشه دیگه نمیشه بگن که . .. .! :دی

realmadrid-alireza
08-07-2008, 23:38
بچه ها خیلی خوشحالم - چون اون کسی که باعث بن شدن دیوید شد حالا خودش بن شده

iammahdi
08-07-2008, 23:42

realmadrid-alireza
08-07-2008, 23:43
بچه ها برید تایپیک منچستر ببینید چی گفتن - فقط جواب ندین ما به روبی قول دادیم- گفتن خدا کنه راموس بیاد منچستر

realmadrid-alireza
08-07-2008, 23:46
آخه آدم خندش میگیره زیر اون عکسها می نویسند نامزدشه..حداقل بنویسند..د .خ ..

البته اینو از یاد نبرین که ما هم باید خودمونو جای رونالدو بزاریم بعد قضاوت کنیم- وقتی رونالدو به یه دختر میگه ............. کسی بهش نه نمیگه

shympw
08-07-2008, 23:51
بچه ها خیلی خوشحالم - چون اون کسی که باعث بن شدن دیوید شد حالا خودش بن شده

چیزی که عوض داره گله نداره !
راموس بره منچستر ! :27::27::27::27::27::27::27:
هه هه هه ههههههههههههههههههههههههه ههههههه

iammahdi
09-07-2008, 00:03
داش راموس اینا چی دارن می گن...
می گن خدا کنه منچستر بره دنبال راموس...
یه وقت اومدن پیشت بگی از 100 میلیون کمتر راه نداره ها....

shympw
09-07-2008, 00:12
آرزو بر جوانان عیب نیست !

charlize
09-07-2008, 11:32
رونالدینیو و روبینیو از سوی سرمربی برزیل به تیم فوتبال المپیک این کشور برای حضور در بازیهای المپیک 2008 دعوت شدند.
به نقل از رویترز، رونالدینیو، بازیکن تیم فوتبال بارسلونا که این روزها از شرایط آرمانی هم دور است از سوی دونگا به تیم المپیک برزیل دعوت شده است. روبینیو، مهاجم 23 ساله رئال مادرید هم این تیم را در رقابت های المپیک پکن همراهی خواهد کرد.
رونالدینیو بیشتر رقابت های فصل گذشته را به دلیل مصدومیت از همراهی بارسلونا بازماند. پپ گواردیولا، سرمربی بارسا، پیش از این گفته این بازیکن در طرح هایش جایی ندارد.
برزیل، قهرمان پنج دوره رقابت های جام جهانی، هنوز به عنوان قهرمانی رقابت های المپیک دست پیدا نکرده و امیدوار است این بار، طلسم ناکامی خود را بشکند.
فهرست 23 نفره تیم المپیک برزیل:

دروازه بانان: دیه گو آلوز(آلمریا)، رنان(اینترناسیونال)

مدافعان: برنو(بایرن مونیخ)، آلکس سیلوا (سائو پائولو)، تیاگو سیلوا (فلومیننسه)، رافینها(شالکه 04)، ایلسینهو(شاختار دونتسک)، مارسلو (رئال مادرید)
هافبک ها: اندرسون (منچستریونایتد)، لوکاس (لیورپول)، رونالدینهو(بارسلونا)، دیه گو(وردربرمن)، هرنانس(سائو پائولو)، تیاگو نه وز(فلومیننسه)
مهاجمان: الکساندر پاتو (میلان)، جو (منچسترسیتی)، رافائل سوبیس(رئال بتیس)، روبینیو(رئال مادرید)

charlize
09-07-2008, 11:33
مدافع چپ پيشين تيم ملي فوتبال برزيل و باشگاه رئال مادريد اسپانيا ممكن است راهي چلسي شود. روبرتو كارلوس يكي از اسطوره‌هاي تاريخ فوتبال جهان كه در حال حاضر با 35 سال سن در فنرباغچه تركيه توپ مي‌زند درمورد احتمال رفتن به چلسي به روزنامه Daily Star گفت: «از حضور در فنرباغچه خوشحال هستم اما من مرد رقابت‌ها و ميدان‌هاي جديد هستم و رفتن به چلسي مي‌تواند بسيار جالب باشد.» كارلوس در ادامه گفت: «مي‌دانم اسكولاري ترجيح مي‌دهد با كساني كار كند كه به آنها باور و آشنايي بيشتري دارد. از زماني كه او به چلسي رفته است، با او صحبتي نداشته‌ام.»

charlize
09-07-2008, 11:35
آس امروز نوشت که خاویر ساویولا ستاره ی رئال مادرید مورد توجه باشگاه بنفیکا پرتغال قرار گرفته است این مهاجم آرژانتینی در یکسال حضورش در رئال مادرید عملکرد چندان موفقی نداشته است او در 660 دقیقه حضورش در این تیم تنها سه گل به ثمر رسانده است اخبار جدید حاکی از آن است که کیکه سانچیز فلورس پس از ناکامی در جذب روبرتو سولدادو حالا در پی ساویولاست هر چند که برند شوستر اعلام کرده که به این ستاره نیاز مبرم دارد اما باشگاه حاضر است که با هر تیمی که 6 میلیون یورو بپردازد وارد مذاکرده شود هر چند که تنها مشکل طرف پرتغالی دستمزد 2.5 میلیون یورو در سال این بازیکن است در حال حاضر باشگاه های پاناتینایکو و ولفسبورگ و چند باشگاه سری آ این بازیکن را می خواهند

charlize
09-07-2008, 11:36
قهرمان دو دوره قبل لاليگا اسپانيا در جام برنابئو ميزبان تیم اسپورتینگ لیسبون پرتغال است.
رامون كالدرون، مديرعامل باشگاه رئال مادريد از تيم اسپورتينگ ليسبون پرتغال دعوت كرده تا در سانتياگو برنابئو به مصاف اين تيم برود.
فروش بليت اين ديدار تداركاتي آغاز شده و هواداران رسمي رئال مادريد با داشتن كارت رسمي خود به صورت رايگان وارد ورزشگاه تاريخي خود مي شوند.
مسئولان رئال مي كوشند از تمام بازيكنان اصلي تيم براي حضور در اين بازي به تاريخ 27 آگوست استفاده كنند.

charlize
09-07-2008, 11:38
روبن ده بارد ستاره ی رئال مادرید که در یورو هم به یونان گلزنی کرد مورد توجه چند باشگاه لیگ برتری قرار گرفته است .
مارکا نوشت که باشگاه های تاتنهام - استون ویلا و آرسنال این ستاره که 12 ماه در ختافه درخشید رامی خواهند .

charlize
09-07-2008, 11:39
رئال مادرید به همه ی پیشنهادات پیرامون سولدادو گوش می دهد .
آس نوشت که رئال مادرید برای این ملی پوش اسپانیایی که lمورد توجه پاناتینایکو - المپیاکو - بنفیکا و ختافه است 9 میلیون پوند قیمت گذاشته است .

charlize
09-07-2008, 11:40
مهاجم پرتغالي تيم فوتبال منچستر يونايتد پس از جراحي زانو و قوزك پاي راست خود راهي مادريد شد.
به نقل از آس، مطبوعات امروز اسپانيا به حقيقتي در مورد رونالدو رسيده اند كه مي تواند در انتقال وي موثر باشد.
در واقع، ژورژه مندس همان وكيل گمنامي است كه در اين مدت اجازه انتقال را به رونالدو نمي داد و بيشتر كارشناسان تصور مي كردند مشكل اصلي از سوي منچستر است.
مادر و نامزد رونالدو در هتلي واقع در آمستردام هلند اقامت دارند؛ اما رونالدو همراه وكيل خود با پرواز اختصاصي رئال مادريد، راهي پايتخت اسپانيا شد و پس از آن به پرتغال مي رود.

charlize
09-07-2008, 11:41
هافبک برزيلي تيم فوتبال رئال مادريد به زودي با مقامات گالاتاسراي به توافق مي رسد.
به نقل از آس، ژوليو باپتيستا كه به صورت قرضي سابقه درخشش در آرسنال را دارد، براي خود جايگاه ثابتي در رئال مادريد متصور نيست و به احتمال فراوان راهي گالاتاسراي تركيه مي شود.
ورود آراگونس به فنرباغچه به عنوان سرمربي تيم قهرمان اروپا، راه را براي بسياري از بازيكنان مردد براي انتقال به تركيه باز كرد. باشگاه هاي تركيه به خوبي از اين فرصت به دست آمده استفاده كرده اند.
باپتيستا از طريق وكيل خود اين هفته با مسئولين گالا مذاكره مي كند.

charlize
09-07-2008, 11:41
مديرعامل باشگاه رئال مادريد گفت: رونالدو بي‌صبرانه در انتظار انتقال به رئال مادريد است.
به نقل از رويترز، رامون كالدرون رئيس باشگاه رئال مادريد اظهار داشت: همه وكلاي دو طرف و نويسندگان تاثيرگذار اسپانيايي مي دانند كه رونالدو خواستار انتقال به رئال مادريد است. اين انتقال مراحل پاياني خود را تجربه مي كند؛ اما برخي دست هاي پنهان اجازه عقد رسمي اين انتقال را نمي دهند.
وي افزود: مبلغ اين قرارداد بسيار بالا است و طبيعي است كه زمان اين پروژه طولاني باشد.
وي خاطر نشان ساخت: مذاكرات بسيار مثبتي در امريكا با مديران ارشد منچستر يونايتد داشته ام. اميدوارم اين انتقال قطعي رونالدو در چند روز آينده صورت بگيرد.

charlize
09-07-2008, 11:42
رئیس باشگاه رئال مادرید در فینال رقابتهای تنیس ویمبلدون به رافائل نادال گفته است کریستیانو رونالدو بازیکن تیم فوتبال منچستریونایتد را به خدمت گرفته اند.
رامون کالدرون رئیس باشگاه رئال مادرید یکشنبه شب پس از پیروزی تاریخی نادال مقابل راجر فدرر، انعقاد قرارداد این باشگاه با کریستیانو رونالدو را به او تبریک گفت.
سایت خبری میرر با اعلام این مطلب آورده است:
کالدرون به سلطان تنیس جهان گفت از بابت تیم محبوب خود نگران نباشد چراکه رئال، رونالدو را به خدمت گرفته است.
کالدرون بی درنگ پس از ملاقات با نادال به نزد دوستانش رفت و گفت:
آیا می دانید نادال پس از بازی فینال به من چه گفت؟ گفت کجاست این کریس رونالدو تا قراردادمان را با او منعقد کنیم؟ من هم گفتم نگران نباشد، همه چیز تحت کنترل است. ما قبلا با رونالدو قرارداد امضا کرده ایم.
منچستریونایتد همچنان در خصوص نفروختن رونالدو سرسختی به خرج می دهد. این بازیکن دوشنبه شب مچ پای راست خود را به تیغ جراحان سپرد و ماه آینده به مادین فوتبال بازمی گردد.

charlize
09-07-2008, 11:44
و در آخر اینکه د...د جان.........
بعضی وقتها این وبلاگ اینطوری میشه.....
راه حلش اینه که از ورودیهای دیگه به اون وب بری...........
مثلا این آدرس..........

ahmad08
09-07-2008, 12:39
اقا یه چیزی میزارم فقط بخونین و بخندین:من که کلی خندیدم:
همون طور که توی پست پائینی می خونین نایب رئیس بارسلونا ( مادر عروس ) هم برای خودش یه حرفایی زده !!!
این سوریانو کلا ادم بیکاریه و همیشه در مورد مسائل گوناگون رئال مادرید حرف میزنه و هرزگاهی اعلام وجود می کنه و بیشتر از اینکه به بارسلون بپردازه به رئال توجه داره !!!
جالبه که میگه رئال مادرید جوانگرائیش در حد صفره !!!!!!!!!!
اخه یکی به این بابا نیست بگه اگه نمی دونی بدون که پارسال رئال مادرید با میانگین سنی کمتر از ۲۴ سال بعد از ارسنال جوانترین باشگاه اروپا بود .
بیچاره میشه بگی شما کدوم جوانگرایی رو انجام دادین ؟!!
اون دوس سانتوس بود که با وقاحت کامل و فقط با ۵ میلیون یورو دادینش به تاتنهام !!! دوس سانتوس همون بازیکنی بود که همین سوریانو از اون به عنوان یکی از ستاره های اینده دار بارسلون نام می برد.
اون بویان هم که هی ازش دم می زنین فقط بلده گل خالی گل بزنه تا الان اکثر گلهایی که این بویان زده فقط گل خالی بوده .
حتما کوری که ندیدی رئال از ۳ ، ۴ سال گذشته به این ور مدام در حال جوانگرائیه و بازیکنانی چون سرجیو راموس در سن ۱۹ سالگی - مارسلو در سن ۱۸ سالگی - گاگو ۲۰ سالگی - هیگوئین ۱۹ سالگی - روبینیو ۲۱ سالگی - درنت ۲۰ سالگی و گارای ۲۱ سالگی رو خریده در ضمن خود رئال بازیکنانی چون روبن دلارد ۲۰ ساله - نگردو ۲۱ ساله - گرانرو ۲۱ ساله - سولدادو ۲۱ ساله - میگل تورس ۲۱ ساله رو معرفی و به دیگر تیمها قرض و بعدش دوباره به تیم برگردونده.
تازه اگه از بازیکنانی چون په په ۲۴ ساله - روبن ۲۳ساله - ساویولا ۲۵ ساله - اشنایدر ۲۳ ساله چشم پوشی کنیم.
اما در عوض شما چی ؟
هانری ۲۹ ساله - زامبروتا ۲۹ ساله - تورام ۳۴ ساله - گودیانسن ۲۸ ساله - ابیدال ۲۷ ساله رو توی چند سال اخیر خریدین و امساله که عقلتون اومده سر جاش و چند تا بازیکن جوون خریدین وگرنه هنوز که هنوزه میانگین سنی بارسلون خیلی بالاتر از رئال مادریده ...

V A H I D
09-07-2008, 12:48
تازه کاستیا هم خیلی بازیکن توش داریم !!!
این بارسلونیا فقط مسی میانگین رو می اره پایین !!!
بقیه ماشالله همه بالای 25 هستن ! (_اغراق !! :دی)....
در کل اومد حرف بزنه راه رفت!!!

ahmad08
09-07-2008, 12:48
ممنون گاگو جان دست درست بابت سایت میگم حالا دیگه مشکلی نیستش کلا هر از گاهی اینطوری میشه ولی من یاد نداشتم چطوری بازش کنم که حالا شما زحمتش رو کشیدی دست درست.
خوب دیگر اینکه اقا من بخاطر خبر موندن روبینهو بدجوری خوشحال شدم و دیگر اینکه حالا با خبر کالدرون در مورد اومدن رونالدو خییلی خیییلی خوشحالتر شدم .
مگه رئیس باشگاه یه تیمی دروغ میگه و لاف میزنه حتما یه کاسه ای زیر نیم کاسه هستش دیگه باور کنید که دلم بدجوری روشن هست در مورد اومدنش ایشالا که بیاد ولی اقا دیگه چطوری بازیهای منچستر عزیز رو بدون بازیهای چشم نواز کریس عزیز نیگاه کنم؟؟!!

V A H I D
09-07-2008, 12:51
دلم برای رونالدو سوخت !!!
بد بخت !!با چه رویی می خواد برگرده انگلیس ؟؟؟ من که جاش بودم بر نمی گشتم !!!

realmadrid-alireza
09-07-2008, 14:55
سلام بچه ها خدایی خیلی خوشحال شدم هم از اومدن رونالدو و هم موندن داش روبی- راستی خدایی نمیدونم این منچستر با پیشنهاد دادن به راموس امثال اون میخوان خودشونو کوچیک کنن؟؟ مثل قضیه پیشنهاد تاتنهام به ایکره
راستی یه حرف دیگر از مادر عروس

ايب رئيس بارسلونا:
رئال مادريد از عهده خريد رونالدو بر نمي‌آيد
خبرگزاري فارس: نايب رئيس بارسلونا معتقد است كه رئال مادريد تحت هر شرايطي از خريد كريس رونالدو عاجز است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ال موندو دپورتيوو، فران سوريانو نايب رئيس باشگاه مردمي بارسلونا گفت: اطمينان دارم رونالدو در منچستر مي ماند. رئال مادريد از عهده خريد او بر نمي‌آيد. اين را به خاطر سال ها تجربه در نقل و انتقال بازيكن مي گويم.
سوريانو چندي پيش به هواداران بارسلونا اطمينان داده بود كه دكو در اين تيم مي ماند؛ اما فرداي آن روز راهي چلسي شد.
سوريانو افزود: قبول كنيد كه رئال نسبت به 5 سال پيش بسيار ضعيف تر شده است. آنها فقط به بازيكنان گران قيمت خود متكي هستند و جوانگرايي در اين باشگاه صفر است.
اين در حالي است كه رامون كالدرون در دو سال گذشته با خريد جواناني نه چندان گران قيمت مانند ساويولا، گاگو ، هيگواين و ...، منتقدان بسياري در مورد جوانگراي هاي افراطي خود داشته است.

realmadrid-alireza
09-07-2008, 14:58
دلم برای رونالدو سوخت !!!
بد بخت !!با چه رویی می خواد برگرده انگلیس ؟؟؟ من که جاش بودم بر نمی گشتم !!!

میخوای برا تعطیلات خونه رونالدو رو اجاره کنیم ؟؟آخه باشگاهم داره از اون لحاظ برا سلامتی هم خوبه:دی

iammahdi
09-07-2008, 15:35

iammahdi
09-07-2008, 15:56

iammahdi
09-07-2008, 16:00
مسئولان شهرداري مادريد به زودي خياباني در اين شهر را به نام مادر دروازه بان تيم ملي فوتبال اسپانيا نامگذاري مي كند.

مادر ايكر كاسياس پس از درخشش فرزندش در رقابت هاي جام ملت هاي اروپا (يورو 2008) و صعود اين تيم به مراحل پاياني مسابقات كه به قهرماني منجر شد، به سبب هيجان زياد دچار حمله قلبي شده و به بيمارستان منتقل شد.

مسئولان شهرداري مادريد پس از اطلاع از اين موضوع تصميم گرفتند در منطقه زادگاه كاسياس نام خيابان مجاور به نخستين خانه وي را به نام مادر اين بازيكن نامگذاري كنند.

يك مقام مسئول در اين خصوص گفت: هدف ازانجام اين كار ارج نهادن به زحمات مادر كاسياس در پرورش چنين بازيكن با اخلاقي است. با اين كار از خود كاسياس نيز بعنوان اسطوره ورزشي، قدرداني خواهد شد.

iammahdi
09-07-2008, 17:49
پيش از قهرماني تيم ملي فوتبال اسپانيا در رقابت‌هاي يورو 2008 شمار فروش پيراهن‌هاي اين تيم كه توسط شركت آديداس توليد مي‌شود، به رقم باور نكردني رسيد.

شركت آديداس اعلام كرده است كه پيش از قهرماني اسپانيا در يورو 2008 اين شركت به طور معمول روزانه بيش از 10 هزار عدد از پيراهن‌هاي اين تيم را توليد مي‌كرده است.

زين‌هوآ يكي از سران شركت آديداس روز دوشنبه در اين باره به يورو اسپورت گفت: «به دليل اينكه نمي‌خواهيم به رقباي خود كمك كنيم، نمي‌توانيم رقم دقيق فروش را اعلام كنيم. اما، از اينكه اين پيراهن‌ها به اين سرعت به فروش مي‌روند، بسيار خوشحال هستيم.»

همچنين گفته مي‌شود در ميان پيراهن‌هاي تيم ملي اسپانيا پيراهن داويد ويا، فرناندو تورس، ژاوي هرناندز و ايكر كاسياس جزو پرفروش‌ترين‌ها بوده‌اند.

ahmad08
09-07-2008, 22:08
داش کریس ایول خوب شروع کردی ها ایول خوشحالم کردی........
راستی میگم دوستان بیایین یه بحثی داشته باشیم سر ترکیب رئال مادرید :
ترکیب رویایی(اما واقع گرایانه) من واس رئال این ترکیب هستش....
---------------------کاسیاس-------------------
هاینزه-------ویدیچ---------په په---------راموس

رونالدو--------فابرگاس------اشنایدر-------روبن
------------رائول-----------فن گل(همون نیستلروی خودمون------------

مربی احمد08 شوخی کردم بدون شک که میگم دلبوسکه چون خییلی دوسش دارم و خیییلی هم خوشحالم که داره سرمربی رئال میشه.

realmadrid-alireza
09-07-2008, 22:58
تورس ---------- په په --کاناوارو-------- راموس
روبن --------- اشایدر --------رونالدو
رائول --------- فن گل-------- روبینیو

اینم نظر منه البته حقیقی تر

iammahdi
09-07-2008, 23:01
قربون داش رائول ...اما خداییش بازی رئال با ترکیبی که چیدی دیدن داره....
یه چیز دیگه ...
راموس جون اون کاسیاسو جاانداختی...این مادرش بفهمه دوباره بستری می شه ها ....
در ضمن این خبر مال 4 روز پیشه ..اگه خوندید شرمندم که باز این خبرو دیدین...

بر اساس خبرهاي منتشره در اسپانيا ، باشگاه فوتبال منچستريونايتد انگليس پيشنهاد باشگاه رئال مادريد براي خريد كريستيانو رونالدو را پذيرفته است

ايستگاه راديويي اوندا كرو اسپانيا اعلام كرد كه باشگاه رئال مادريد در مورد انتقال اين ستاره پرتغالي با منچستريونايتد به موافقت اصولي رسيده است.

اگرچه منچستريونايتد تمايلي براي از دست دادن رونالدو ندارد اما ترجيح داده كه به جاي حفظ اين بازيكن ارزشمند در حاليكه رضايتي براي ماندن ندارد ، او را بفروشد.

گفته مي‌شود كه انتقال رونالدو به باشگاه سانتياگو برنابئو در ازاي ‪۹۰‬ ميليون يورو ظرف چند روز آينده نهايي خواهد شد.

در صورت تائيد اين خبر ، رونالدوي ‪۲۳‬ساله به گرانترين بازيكن در تاريخ فوتبال تبديل مي‌شود.

برنده جايزه فصل ‪۲۰۰۸ - ۲۰۰۷‬كفش طلايي اروپا كه در سال ‪۲۰۰۳‬از تيم اسپورتينگ ليسبون در ازاي ‪۱۵‬ميليون يورو به تيم منچستريونايتد پيوست ، در فصل گذشته براي اين تيم ‪۴۲‬گل به ثمر رساند.

charlize
10-07-2008, 01:01
سلام به همه................
احمد جان ما چاکریم..........
میگم این وحید قرار بود بعد جام ملتها بیاد........پس چرا نیومد.....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!! !!!!!!!!!!!
نظر منو می خواید..........به نظر من همین ترکیبی که الان رئال داره عالیه........
فقط چند تا بازیکن برای ذخیره های خودش می خواد........
اینم از ترکیب من.........هر چند همونطور که گفتم الان ما یه تیم جوون عالی داریم همشون میتونن خوب بازی کنن.........

..........................کاسیاس............ ................
.................کاناوارو.............په په.....................
هاینزه/مارسلو/تورس................................راموس
.....................................گاگو..... .................
.......................گوتی................... ................
روبینهو/روبن...............................اشنای ر/هیگواین
...................رائول..................... ..................
................................نیستلروی.. ..................

V A H I D
10-07-2008, 01:03
میگم این وحید قرار بود بعد جام ملتها بیاد........پس چرا نیومد.....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!! !!!!!!!!!!!
من ؟؟؟..:دی
هستم که :دی
الان ساعت 2 هست ..دیگه کی باید باشم ؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

charlize
10-07-2008, 01:04
سلام...........
خوبی وحید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پسر تو فقط الان اینجا هستی و تا دو دقیقه دیگه میری!!!!!!!!!!

V A H I D
10-07-2008, 01:07
سلام !!!
نه امشبو در خدمیتیم !!
به خدا امروز بودم همش !! البته توی اینترنت !!! ای پیم رو بستن(باید صحبت کنم .اصلا به من ربط نداشت چون با هوشمند می ام )
بعدش همش هستم من !! ولی بابک اومد پاک کرد گفتم الان می زنه بنم می کنه !!! :دی به خاطر همین فقط اخبار رو می خونم !!!

charlize
10-07-2008, 01:09
وحید تو کلن دنبال دردسری.........!!!!!!!!!!!!!
جان وحید تا حالا تو عمرت 20 دقیقه آروم نشستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باشه 20 دقیقه زیاده...!!!!!!!!10 دقیقه آروم نشستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

V A H I D
10-07-2008, 01:10
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یه بازیه با حال در مورد فوتبال انلاین هم هست ..الان دارم بازی می کنم پیشنهاد می کنم !! :دی

charlize
10-07-2008, 01:12
راستی وحید اسم اصلی این کله گنده های سایت رو برام بگو...............!!!!!!!!!البته با نام کاربریشون..........
پیغام بفرست................چون تو همه رو میشناسی..........!!!!!!!!!!!!!!
منتظرم.............آره من خیلی پر رو هستم..........مشکلی داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زود باش فقط 1 دقیقه وقت داری که 5 ثانیش هم گذشت!!!!!!!!!!!!!

charlize
10-07-2008, 01:15
بابا تو adsl داری..........!!!!!!!!
ما نداریم..........!!!!!!!!!!!!
بزار تا 2 یا 3 هفته دیگه فکر کنم بگیرم.............
اون موقع میام باهات مسابقه هم میدم.............!!!!!!!!!
راستی اسم ها چی شدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

V A H I D
10-07-2008, 01:18
الان 3 دقیقه وایستادم تا صفحه لود شه !!
ای دی اسل ندارم !!!
28 کیلوهه سرعتم!!!!

V A H I D
10-07-2008, 01:20
وحید تو کلن دنبال دردسری.........!!!!!!!!!!!!!
جان وحید تا حالا تو عمرت 20 دقیقه آروم نشستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باشه 20 دقیقه زیاده...!!!!!!!!10 دقیقه آروم نشستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بابا من بی گناهم !!! اشتباه شده !! :دی

استی وحید اسم اصلی این کله گنده های سایت رو برام بگو...............!!!!!!!!!البته با نام کاربریشون..........
پیغام بفرست................چون تو همه رو میشناسی..........!!!!!!!!!!!!!!
منتظرم.............آره من خیلی پر رو هستم..........مشکلی داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زود باش فقط 1 دقیقه وقت داری که 5 ثانیش هم گذشت!!!!!!!!!!!!!

برای چی ؟؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اینجان !!
قرمزا از همه گنده ترن !! بعدش نارنجیا !

charlize
10-07-2008, 01:23
منم این رنگها رو میدونستم............
اسم های اصلیشون رو میخواستم بدونم................!!!!!!!!!!1
راستی این فوتباله هم خیلی جالبه!!!!!!!!!!!!
باید چند امتیاز بگیری تا اسمت جز 10 تا بره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

V A H I D
10-07-2008, 01:27
مثلا اسم کی رو ؟؟؟
بیشتریشون اسمشون هست !!!!
نمی دونم !!!

charlize
10-07-2008, 01:31
مثلا Pop.......
نگفتی چند امتیاز میخواد تا بری تو لیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

V A H I D
10-07-2008, 01:34
رابطه ی خوبی باهاش ندارم !!!
گفتم نمی دونم همین الان پیداش کردم !!!!

charlize
10-07-2008, 01:37
خوب تا حالا بیشترین امتیازی که گرفتی چند بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من با لمپارد یه بار 23 هزار تا گرفتم...........البته خودم باورم نمیشد!!!!!!!!!!!

V A H I D
10-07-2008, 01:47
یه بار حدودا همون قدرا رفتم !!!
ولی بازیکنش عتیقه بود !!!!

V A H I D
10-07-2008, 01:48
به به اشنایدر !!! چرا حرف نمی زنی ؟؟؟

charlize
10-07-2008, 02:40
باشگاه رئال مادرید اعلام کرد که نمی گذارد گابریل هاینزه مدافع ارژانتینی این باشگاه در المپیک چین شرکت کند.
گابریل هاینزه مدافع باتجربه و ارژانتینی رئال مادرید قرار بود به همراه تیم ملی کشورش در رقابتهای المپیک شرکت کند.
سرمربی تیم المپیک ارژانتین بعد از اینکه مطلع شد که اینتر میلان به بوردیسو اجازه حضور در المپیک را نمی دهد برای پر کردن جای او هاینزه را به تیم دعوت کرده بود.
رئال مادرید باید در اواسط ماه اگوست در بازی رفت سوپرکاپ اسپانیا به مصاف تیم والنسیا برود و کادر فنی این تیم اعلام کرده اند با وجود مصدومیت کاناوارو و غیبت وی انها به هاینزه نیاز خواهند داشت از این رو به وی اجازه رفتن به چین را نخواهند داد.
پیش از این نیز برخی از باشگاههای بزرگ اروپا مانع رفتن بازیکنان خود به المپیک شده بودند مثل : رونالدینهو از بارسلونا - کاکا از میلان - بوردیسو از اینتر میلان - مارتین دمیکلیس از بایرن مونیخ - دیگو از وردربرمن
سرمربی تیم المپیک ارژانتین برای پر کردن جای خالی هاینزه گزینه هایی چون نیکولاس پاریخا از اندرلشت بلژیک و امیلیانو اینسوئا از لیورپول را مد نظر دارد.

charlize
10-07-2008, 02:41
گر چه هنوز چند ماه دیگر تا پایان سال میلادی و اعلام بهترین بازیکن سال باقی مانده است ولی از هم اکنون نظرات و پیش بینی های گوناگونی در مورد نامزدهای کسب عنوان بهترین بازیکن سال زده می شود.
به گزارش سایت رسمی باشگاه رئال مادرید ، مجله اکیپ فرانسه در اخرین چاپ خود نام ۵ تن از کاندیدهای احتمالی کسب جایزه توپ طلا را معرفی کرده است که نام ایکر کاسیاس سنگربان تیم رئال مادرید نیز در بین انها دیده می شود.
قهرمانی در لیگ اسپانیا و یورو ۲۰۰۸ و کسب عنوان بهترین دروازه بان در هر دو تورنمنت کافی است تا نام ایکر کاسیاس به عنوان یکی از نامزدهای کسب جایزه توپ طلا اعلام گردد.
بر اساس اخرین چاپ مجله اکیپ فرانسه که یکی از مجلات وابسته به مجله فرانس فوتبال ( مسئول انتخاب و معرفی بهترین بازیکن سال ) است نام ۵ کاندیدای نهایی و احتمالی کسب عنوان بهترین بازیکن سال معرفی شد که این ۵ نفر عبارتند از :
ایکر کاسیاس از رئال مادرید - فرناندو تورس از لیورپول - اندره ارشاوین از زنیت سن پترزبورگ - کریستیانو رونالدو از منچستریونایتد و لیونل مسی از بارسلونا.

charlize
10-07-2008, 02:43
اینم عکسی از رونالدو بعد از عمل جراحی..............

charlize
10-07-2008, 02:45
برترين و ثروتمندترين باشگاههاي فوتبال اروپا با برنامه فدراسيون بين المللي فوتبال (فيفا) در مورد محدوديت استفاده از بازيكنان خارجي مخالفت كردند.
به نقل از خبرگزاري آسوشيتدپرس از نيون سوئيس ، اعضاي اتحاديه جديد باشگاههاي اروپا متشكل از ‪۱۰۳‬تيم از ‪ ۵۳‬كشور در اولين نشست اقتصادي خود با برنامه پيشنهادي سپ بلاتر رئيس فيفا موسوم به ‪ ۶+۵‬در حمايت از هويت ملي باشگاهها مخالفت كردند.
بر اساس اين قانون تيم‌ها در مسابقات خود بايد حداقل از شش بازيكن بومي و حداكثر از پنج بازيكن خارجي استفاده كنند.
اما باشگاههاي اروپايي ترجيح مي‌دهند كه اتحاديه فوتبال قاره اروپا (يوفا ) طرحي را پياده كند كه بازيكنان بدون توجه به مليتي كه دارند و براساس سابقه بازي در يك كشور خاص ، سهميه بندي شوند.
اتحاديه باشگاههاي اروپا در بيانيه‌اي اعلام كرد : لزومي به اجراي قانون ‪۵‬ +‪ ۶‬نيست و اين اتحاديه در عوض با قانون بازيكنان بومي يوفا موافق است.
در اين نشست كه در مقر يوفا يعني شهر نيون سوئيس برگزار شد ، حكم كارل هاينس رومنيگه به عنوان رئيس و خوآن لاپورتا به عنوان نايب رئيس اين اتحاديه تائيد شد.
از اولويت‌هاي اين اتحاديه ، تغيير تقويم مسابقات بين‌المللي است تا بازيكنان زمان كمتري براي حضور در تيم‌هاي ملي خود سپري كنند و همچنين بهبود روابط با دولت هاست.
اين اتحاديه در ماه ژانويه به جاي گروه ‪ G -۱۴‬تشكيل شد تا تاثير بيشتري بر نحوه اداره فوتبال در اروپا داشته باشد و توسط فيفا و يوفا به عنوان يك نهاد مستقل كه مي‌تواند به حل مشكلات مربوط به فوتبال كمك كند ، به رسميت شناخته شد.
در همين راستا گروه ‪ G -۱۴‬قدرت قانوني خود را از دست داد و فيفا و يوفا نيز با پرداخت مبالغي به باشگاهها در ازاي ترخيص بازيكنان براي شركت در مسابقات قهرماني اروپا يا جام جهاني موافقت كرد.
باشگاهها هر دو سال يكبار با بازبيني عملكرد آنها توسط اتحاديه در مسابقات چمپيونز ليگ و جام يوفا ممكن است جايگاه خود را در اين اتحاديه از دست بدهند.

charlize
10-07-2008, 02:45
خوان لاپورتا در يك سخنراني احساسي خطاب به خبرنگاران كه دقايقي پيش از خبرگزاري افه منتشر شده است، گفت: هر طور كه هواداران مي خواهند، حرفي ندارم. همين امروز استعفا مي كنم.
مشاورين خبري لاپورتا دست به كار شده و در تيتر اول وب سايت بارسلونا نوشتند: استعفاي احتمالي لاپورتا به فردا صبح موكول شد.
آس اسپانيا تيتر اول خود را تغيير نداده و پس از پوشش خبري پرونده كريس رونالدو، از استعفاي لاپورتا تا ساعاتي ديگر نوشته است.
ساندرو راسل در صورت استعفا و پذيرش بديهي آن، از سو هيئت رئيسه به عنوان مديرعامل جديد فعاليت خواهد كرد. وي در اولين اقدام قابل پيش بيني، پپ گوارديولا سرمربي فعلي تيم را از سمت خود بركنار مي كند.
گذر زمان تكليف اين اتفاقات داخلي را روشن مي كند.

charlize
10-07-2008, 02:46
در حالي كه باشگاه بارسلوناي اسپانيا مخالفت خود را نسبت به حضور بازيكن برزيلي‌اش در بازي‌هاي المپيك اعلام كرده است‌؛ اما، رونالدينيو درمورد رفتن به اين بازي‌ها تاكيد كرد.
پس از اينكه چندي پيش بارسلونا مخالفت خود را درمورد حضور "ليونل مسي" در المپيك اعلام كرده بود، اين بار نوبت به بحث درمورد حضور يا عدم حضور رونالدينيو در اين بازي‌ها رسيده است.
بارسلونا روز سه‌شنبه به طور رسمي اعلام كرد كه رونالدينيو در نخستين جلسه تمرين پيش فصل اين تيم كه روز دوشنبه هفته آينده برگزار مي‌شود، حاضر خواهد بود. </font />
رونالدينيو درمورد حضور خود در المپيك پكن گفت: «نمي‌توانم خودم را خارج از المپيك پكن تصور كنم. خودم را از حالا در بازي‌هاي المپيك و به دست آوردن مدال طلا مي‌بينم.» </font />
وي افزود: «نسبت به حضور خود در تركيب تيم بسيار با انگيزه هستم. هدف من در حال حاضر آماده‌سازي براي بازي‌هاي المپيك است چرا كه حضور در اين رقابت‌ها افتخاري است كه نصيب عده كمي از بازيكنان مي‌شود.»

charlize
10-07-2008, 02:47
مذاکرات رئال مادرید و بنفیکا بر سر خوردی کودینا دروازه بان رئال مادرید به در بسته خورد .
بنفیکا پیشنهاد ۸۰۰ هزار پوندی برای دروازه بان سوم رئال داده بود اما رئال ۱.۵ میلیون پوند مطالبه کرد .
کودینا پس از مذاکرات موفق با سران بنفیکا امیدوار است در چند روز آینده به این تیم ملحق شود .

charlize
10-07-2008, 02:47
پدخا میاتوویچ مدیر ورزشی رئال مادرید اظهار داشت که هنوز رم هیچ پیشنهاد رسمی به او نداده است اما در صورت مطرح شدن پیشنهاد حتما به آن گوش فراخواهد داد .
گزارشان از ایتالیا مبنی بر آن است که رم به دنبال این مهاجم است که در حال حاضر در فکر بیشتر بازی کردن در یک تیم است .
میاتوویچ به ال رومانیستا گفت : خولیو بازیکن رئال مادرید است و در اینجا خوب است . هر چند اگر رم پیشنهاد دهد ما می نشینیم و خوب به آن فکر می کنیم . من هیچ پیشنهادی از رم برای باپتیستا دریافت نداشته ام و نمی خواهم درباره ی ارقام صحبت کنم . درست است که رم به او ابراز تمایل کرده اما باید پیشنهادش را رسمی کند .
به نظر نمی رسد که رم حاضر شود برای او ۲۲۰ میلیون یورو بپردازد . رئال مادرید امیدوار است با فروش او مقداری از پول خرید رونالدو را جبران کند .

charlize
10-07-2008, 02:48
اسکیل گارای از این که این فصل را در رئال مادرید نمی گذراند بسیار نادم و پشیمان است .
در حالی که این مدافه آرژانتینی می توانست در غیاب کاناوارو که مصدوم است در ترکیب رئال بدرخشد یک فصل قرضی راهی راسینگ سانتاندر شد .
گارای گفت : این امکان را داشتم که در طول مصدومیت کاناوارو جانشین او باشم . این بهترین راه نیست اما نمی توانم رد کنم که عاشق کسب چنین شانسی بودم . اگر در حال حاضر به مادرید می پیوستم شاید بهتر بود هر چند که نمی توانم کتمان کنم که خیلی دوست دارم که با راسینگ در اروپا حاضر باشم .
او همچنین افزود : به دو دلیل به رئال مادرید پیوستم : یکی این که رئال مادرید خیلی به من ابراز تمایل کرد و بسیار به پیوستن من پافشاری کرد و دیگر این که این تیم بهترین تیم جهان است . بقیه پیشنهادات شایعه بود و شما می دانید که نمی توانید به رئال مادرید نه بگویید .

charlize
10-07-2008, 02:49
به نقل از سایت هندو ؛ گیل وزیر ورزش هند اذعان داشت که تلاش داشته است که رئال مادرید را برای بازی در این کشور متقاعد کند .
او گفت اخیرا یک بازی بین المللی در کلکته برگزار شد که ما خوب خودمان را نشان دادیم و اثبات کردیم که هنوز فوتبال در کلکته نمرده است . من اخبرا در لندن بودم و در طی فینال ویمبلدون با مدیران رئال مادرید مذاکرده داشتم . من با آنها برای بازی کردن در کلکته مذاکره کردم و به نتایج مثبتی رسیدم و امیدوارم آنها متقاعد شوند .

charlize
10-07-2008, 02:50
آدولفو آتی ینزا لاندتا که در دهه ی 1950 برای رئال مادرید بازی می کرده است چهارشنبه در سن 80 سالگی دار فانی را وداع گفت .
فوتبالیست قدیمی امروز ساعت 15:30 سوزانده شد . او رفیق بسیار صمیمی و دیرینه ی آلفردو دی استفانو بود . او شخصیت و فوتبالیست با اخلاق و برجسته ای بود . همه ی باشگاه او را دوست داشتند و انجمن پیشکسوتان پس از خانه نشین شدنش از او به عنوان یک عضو قدیمی رئال مادرید حمایت می کرد و برای او احترام زیادی قائل بود .
آدلفو آتی ینزا در 1 دسامبر (11آذر) 1927 در مادرید متولد شد و برادر آنخل آتی ینزا بود . آدولفو دو فصل پیراهن سفید رئال مادرید را در کنار دون آلفردو دی استفانو بر تن داشت . او درست در آغاز دوره ی طلایی رئال مادرید در این تیم حضور داشت و با این تیم در دو فصل حضور دو لیگ اسپانیا برد . او در پست هافبک راست و مهاجم توپ می زد . آدولفو یک عضو فعال انجمن پیشکسوتان رئال بود .

charlize
10-07-2008, 02:51
وکیل خولیو باپتیستا احتمال انتقال این ستاره به گالاتاسرای را رد کرد .
در حالی که رسانه های اسپانیا بر این باورند که گالاتاسرای با رئال مادرید بر سر این مهاجم برزیلی به توافق رسیده اند هرمینیو منندز اصرار دارد : می توانم گالاتاسرای را کنار بزنم . او به آنجا نخواهد رفت . من تلفنهای زیادی از رم برای این بازیکن داشته ام اما هرگز بحثی پیرامون گالاتاسرای مطرح نبوده است .

charlize
10-07-2008, 02:52
و در آخر یه خبر عجیب...............

شایعات بر آن است که نریدا گایاردو بانوی مخصوص رونالدو که اسپانیایی است از پیوستن او به رئال مادرید جلوگیری کرده است .
رسانه های بریتانیایی از جمله اخبار جهان در حالیکه رونالدو خود بسیار علاقه داشت که در برنابئو باشد نریدا سنگ اندازی کرد .
این روزنامه با بی شرمی نوشت : کریستیانو نمی داند نریدایش در حال حاضر با بازیکنان تاپ رئال مادرید خوابیده است !!!!رونالدو یک مرد حسود است و نامزدش این را از او پنهان داشته است زیرا این در گذشته اش بوده است . سرجیو (راموس) به نظر می رسد که با نریدا رابطه ی عاشقانه ای برقرار ساخته باشد و دوست دختر کریستیانو را از او قاپیده باشد !
سرجیو و دو دوستش در خانه ی نریدا دیده شده اند و عکسی هم از سرجیو در حالی که در اتاق خواب نریدا او را در آغوش گرفته است منتشر شده است .
اگر این خبر بیش از یک شایعه باشد می تواند دلیل مناسبی برای عدم حضور رونالدو در رئال باشد .خانم گایاردو فعلا در این باره سکوت اختیار کرده است.

saman65
10-07-2008, 05:34
و در آخر یه خبر عجیب...............

شایعات بر آن است که نریدا گایاردو بانوی مخصوص رونالدو که اسپانیایی است از پیوستن او به رئال مادرید جلوگیری کرده است .
رسانه های بریتانیایی از جمله اخبار جهان در حالیکه رونالدو خود بسیار علاقه داشت که در برنابئو باشد نریدا سنگ اندازی کرد .
این روزنامه با بی شرمی نوشت : کریستیانو نمی داند نریدایش در حال حاضر با بازیکنان تاپ رئال مادرید خوابیده است !!!!رونالدو یک مرد حسود است و نامزدش این را از او پنهان داشته است زیرا این در گذشته اش بوده است . سرجیو (راموس) به نظر می رسد که با نریدا رابطه ی عاشقانه ای برقرار ساخته باشد و دوست دختر کریستیانو را از او قاپیده باشد !
سرجیو و دو دوستش در خانه ی نریدا دیده شده اند و عکسی هم از سرجیو در حالی که در اتاق خواب نریدا او را در آغوش گرفته است منتشر شده است .
اگر این خبر بیش از یک شایعه باشد می تواند دلیل مناسبی برای عدم حضور رونالدو در رئال باشد .خانم گایاردو فعلا در این باره سکوت اختیار کرده است.

فقط میشه گفت خوش به حال راموس:دی:27:
حالا رونالدو رو بیخیال.یه عکس از این نریدا نداری بزاری؟:11::31:

saman65
10-07-2008, 05:40
داش کریس ایول خوب شروع کردی ها ایول خوشحالم کردی........
راستی میگم دوستان بیایین یه بحثی داشته باشیم سر ترکیب رئال مادرید :
ترکیب رویایی(اما واقع گرایانه) من واس رئال این ترکیب هستش....
---------------------کاسیاس-------------------
هاینزه-------ویدیچ---------په په---------راموس

رونالدو--------فابرگاس------اشنایدر-------روبن
------------رائول-----------فن گل(همون نیستلروی خودمون------------

مربی احمد08 شوخی کردم بدون شک که میگم دلبوسکه چون خییلی دوسش دارم و خیییلی هم خوشحالم که داره سرمربی رئال میشه.
راستی راستی دلبوسکه داره برمیگرده؟

قربون داش رائول ...اما خداییش بازی رئال با ترکیبی که چیدی دیدن داره....
یه چیز دیگه ...
راموس جون اون کاسیاسو جاانداختی...این مادرش بفهمه دوباره بستری می شه ها ....
در ضمن این خبر مال 4 روز پیشه ..اگه خوندید شرمندم که باز این خبرو دیدین...

بر اساس خبرهاي منتشره در اسپانيا ، باشگاه فوتبال منچستريونايتد انگليس پيشنهاد باشگاه رئال مادريد براي خريد كريستيانو رونالدو را پذيرفته است

ايستگاه راديويي اوندا كرو اسپانيا اعلام كرد كه باشگاه رئال مادريد در مورد انتقال اين ستاره پرتغالي با منچستريونايتد به موافقت اصولي رسيده است.

اگرچه منچستريونايتد تمايلي براي از دست دادن رونالدو ندارد اما ترجيح داده كه به جاي حفظ اين بازيكن ارزشمند در حاليكه رضايتي براي ماندن ندارد ، او را بفروشد.

گفته مي‌شود كه انتقال رونالدو به باشگاه سانتياگو برنابئو در ازاي ‪۹۰‬ ميليون يورو ظرف چند روز آينده نهايي خواهد شد.

در صورت تائيد اين خبر ، رونالدوي ‪۲۳‬ساله به گرانترين بازيكن در تاريخ فوتبال تبديل مي‌شود.

برنده جايزه فصل ‪۲۰۰۸ - ۲۰۰۷‬كفش طلايي اروپا كه در سال ‪۲۰۰۳‬از تيم اسپورتينگ ليسبون در ازاي ‪۱۵‬ميليون يورو به تيم منچستريونايتد پيوست ، در فصل گذشته براي اين تيم ‪۴۲‬گل به ثمر رساند.

کاش دلبوسکه برگرده.حیف که داره سرمربی تیم ملیشون میشه
خبری از رونالدو نشد؟

Mahdi_Shadi
10-07-2008, 09:55
من برگشتم بر و بچ....
و امّا دیوید عزیز.....
حاصل مذاکرات من و آقا بابک این شد که به زودی دیوید به جمع ما می پیونده....خیلی زود ظاهراً....
اگه دیوید بود بهش می گفتم آخه باهوش(!) اون پست بود که تو داده بودی....!:دی

V A H I D
10-07-2008, 10:02
سرجیو (راموس) به نظر می رسد که با نریدا رابطه ی عاشقانه ای برقرار ساخته باشد و دوست دختر کریستیانو را از او قاپیده باشد !
جان ؟؟؟ جالب بود !! :دی

realmadrid-alireza
10-07-2008, 10:37
من برگشتم بر و بچ....
و امّا دیوید عزیز.....
حاصل مذاکرات من و آقا بابک این شد که به زودی دیوید به جمع ما می پیونده....خیلی زود ظاهراً....
اگه دیوید بود بهش می گفتم آخه باهوش(!) اون پست بود که تو داده بودی....!:دی

میگم زیزو جان نگفت دقیق چه روزی (ببخشید سه پیچ کردم) ؟؟راستی منم رفتم اون پست دیویدو خوندم -اگه منم بودم بدتر جوابشو میدادم با این آلمانی ها باید همینطوری صحبت کرد -راستی خود طرفم بن شده

realmadrid-alireza
10-07-2008, 10:40
فقط میشه گفت خوش به حال راموس:دی:27:

خورت برو یه سرچ بزن پیدا میکنی -اگه پیدا نکردی بگو لینکشو بزارم -حیف رونالدو که با همچین ................ رابطه داره

realmadrid-alireza
10-07-2008, 10:42
بابا داش راموس لیاقت بهتر از اینا رو داره -البته برا دست گرمی بوده حتما:دی

Mahdi_Shadi
10-07-2008, 13:05
میگم زیزو جان نگفت دقیق چه روزی (ببخشید سه پیچ کردم) ؟؟راستی منم رفتم اون پست دیویدو خوندم -اگه منم بودم بدتر جوابشو میدادم با این آلمانی ها باید همینطوری صحبت کرد -راستی خود طرفم بن شده
نه بابا سه پیچ چیه...من از تو بیشتر دوست دارم که دیوید جونم برگرده:11:
نگفت چه روزی...فقط وقتی دوباره ازشون پرسیدم که کی بر میگرده...گفتن که زیاد طولانی نیست....
حالا تو نگران نشو...فوقش خودم میرم سند میذارم درش میارم دیگه!:دی

Mahdi_Shadi
10-07-2008, 13:06
بابا داش راموس لیاقت بهتر از اینا رو داره -البته برا دست گرمی بوده حتما:دی
ببین تو هم میتونی یه کاری کنی که مدیران گرام ببرنت اون جا که دیوید نی انداخت...!:دی

ahmad08
10-07-2008, 14:06
سلام خدمت دوستان گرامی و عزیز:
اول اینو بگم خدمت دسوتان عزیزم که وفات این یار شفیق دی استفانو رو تسلیت میگم به همه رئالیهای عزیز.
و دیگر اینکه خدمت گاگو و کاسیاس عزیزم بگم اقا اون سایت که گفتین اگه توجه کرده باشین رونالدو اوله در کل این رونالدو اوله اقا میگم یه چیزی خدایشش تورس کجاش بهترین میتونه باشه در حالی که رونالدو نه اصلا تورس تو تورنمنت یورو2008 کجاش خوب بود فقط یه گل اونم تو فینال زد تموم وگرنه تو تموم رقابتها در این فصل از رونالدو کم اورده چه تو لیگ برتر و چه تو اقای گلی اون و چه تو لیگ قهرمانان و چه تو اقای گلی اون و در کل همیشه این رونالدو کم اونو خوابونده و از اینکه بگن اون بهترین بشه حالم بهم میخوره ولی خوب خییییلی خیییلی دلم میخواد ایکر عزیز بهترین بشه ولی یه کم بیشتر دوست دارم رونالدو بهترین بشه اخه خدایشش خدایشش حقشه بنده خدا تازه تو تورنمنت یورو2008 کلا مصدوم بود افرینش با اون مصدوم بودنش یه بازی بهترین بازیکن زمین شد.

دل کل از بین این 5 بازیکن که شانس دارن :(رونالدو-کاسیاس-تورس-مسی-ارشاوین)
1:رونالدو
صد در صد حقشه چون که بهترین بازیکن جوان لیگ برتر شده
صد در صد حقشه چون که بهترین بازیکن لیگ برتر شده
صد در صد حقشه چون که بهترین گلزن لیگ برتر شده
صد در صد حقشه چون که بهترین بازیکن لیگ قهرمانان شده
صد در صد حقشه چون که بهترین گلزن لیگ قهرمانان شده
صد در صد حقشه چون قهرمان لیگ برتر و لیگ قهرمانان شده.

2:کاسیاس
نود و نه درصد حقشه چون بهترین دورازه بان لالیگا شده
نود و نه درصد حقشه چون در این فصل چندین بازی دروازه خودش رو بسته نگه داشته
نود و نه درصد حقشه چون که در تورنمنت یورو2008 یکی از ارکان اصلی صعود به فینال و قهرمانی بود
نود و نه درصد حقشه چون قهرمان یورو2008 شده
نود و نه درصد حقشه چون قهرمان لالیگا شده.

3:تورس
پنجاه درصد حقشه چون قهرمان یورو 2008 شده
پنجاه درصد حقشه چون گل نهایی فینال رو به ثمر رسونده
پنجاه درصد حقشه چون که در فینال بهترین بازیکن شد

4:مسی
اصلا دلیل انتخاب اون بعنوان بهترین بازیکن را نمیدانم چون اصلا فصل موفق را سپری نکرد و نصف فصل مصدوم بود .

5:ارشاوین
اگه بگن که ادبایور بهترین بازیکن میشه من موافق تر هستم تا انتخاب این یکی .
(اخه جان ما تورو خدا نیگاه کنینی بهترین بازیکن جام یوفا میشه بهتر از بهترین بازیکن لیگ قهرمانان باشه؟؟؟!!!!)

در کل در کل در کل با توجه به فصول گذشته که همیشه حق رونالدو رو خوردن این فصل باید اون بهترین بازیکن شود وگرنه باید به عدالت این انتخاب ها شک کرد)

iammahdi
10-07-2008, 14:45
ييس فدراسيون جهاني فوتبال (فيفا) منچستر يونايتد را مقصر اصلي مساله موجود در مورد كريستيانو رونالدو دانست.

سپ بلاتر در گفت‌وگو با sky news گفت: در فوتبال امروز برده‌داري به شيوه مدرن وجود دارد. من همواره براي حفاظت از بازيكنان قدم برداشته‌ام.

بلاتر ادامه داد: اگر رونالدو مي‌خواهد برود، بگذاريد برود. اگر رونالدو در باشگاهي بماند كه در آن احساس آرامش نمي‌كند اين مساله هم به ضرر خودش و هم به ضرر باشگاه است. مساله مهم ديگر اين است كه بايد از بازيكن محافظت نيز به عمل بيايد و اگر بازيكنان مي‌خواهند در تيم ديگري
هم توپ بزنند بايد راه حلي براي اين موضوع پيدا شود.

اگر بازیکنی دوست دارد که در باشگاه دیگری بازی کند ما باید راه را برای او باز بگذاریم چون اگر این بازیکن به اجبار باقی بماند دیگر نمی تواند ان کارایی لازم را به نمایش بگذارد و این موضوع نه برای بازیکن و نه برای باشگاه مفید نخواهد بود.

بلاتر در ادامه صحبت‌هاي خود با اشاره به برده‌داري در مورد مسائل نقل وانتقال‌هاي بازيكنان خاطرنشان كرد: سعي در جلوگيري از اين موارد داريم.

در مورد نریدام باید بگم که ببین چی کرده که نریدا که اهل مایورکا اسپانیاست نمی خواد با رونالدو برند اسپانیا...

charlize
10-07-2008, 14:46

iammahdi
10-07-2008, 14:49
در آخرین حاشیه ای که پیرامون دیوید بکام بوجود آمده است عکسی از او در حالی که با دختری بر سر کشیدن یک خودکار درگیر است بدست آمده است . در این عکس او با دختر بچه ی شش ساله درگیر است تا خودکاری را از او برباید ! مدتها پی نیز عکسی از گری لینه کر در حالی که سعی می کرد که یک بسته سیب زمینی از بچه ها بدزدد گرفته شده بود که جنجال زیادی برپا کرد . اما بکز ۳۳ ساله پس از آن که عکاس را پشتش دید با خنده گفت که برای خنداندن بچه این کار را کرده است . او گفت : من فقط می خواستم بخندم حق این را هم ندارم ؟

shympw
10-07-2008, 14:59
بابا تابلوه دیوید داره شوخی می کنه !

charlize
10-07-2008, 15:03
سپ پلاتر رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال ( فیفا ) از سران باشگاه منچستر یونایتد خواست تا با انتقال رونالدو به رئال مادرید موافقت کنند.
وقتی که از سپ پلاتر ، نظرش را در مورد ممانعت منچستر مبنی بر انتقال رونالدو به رئال مادرید جویا شدند وی جواب داد :
مهمترین مساله این است که ما باید از بازیکنان حمایت کنیم.
اگر بازیکنی دوست دارد که در باشگاه دیگری بازی کند ما باید راه را برای او باز بگذاریم چون اگر این بازیکن به اجبار باقی بماند دیگر نمی تواند ان کارایی لازم را به نمایش بگذارد و این موضوع نه برای بازیکن و نه برای باشگاه مفید نخواهد بود.
من همیشه دوست دارم از بازیکنان حمایت شود و اگر دوست دارند به جای دیگری بروند به انها اجازه این کار را بدهیم.
چندی پیش ، میشل پلاتینی ، رئیس اتحادیه یوفا نیز از مسئولان منچستر درخواست کرده بود که اجازه دهند رونالدو به رئال مادرید برود.

charlize
10-07-2008, 15:04
آرين روبن، هافبك- مهاجم جوان تيم ملى هلند، اميدوار است كه در فصل آتى رقابت هاى لاليگا، حضورى پرفروغ در تيم خود، يعنى رئال مادريد داشته باشد.
هافبك جوان كهكشانى ها در اين خصوص گفت:
خوشبختانه مشكل مصدوميتم كاملاً بر طرف شده است، از سوى ديگر نيز پس از يك فصل هنوز در رئال با جو حاكم بر اين باشگاه آشنا شده ام بنابراين همه چيز محياى حضور پرفروغ و قدرتمند من در رقابت هاى فصل آتى لاليگا است.
مطمئن باشيد در فصل جديد، هواداران رئال، بازى هاى بسيار بهترى را نسبت به فصل قبل از من خواهند ديد.
من هدف هاى زيادى را در دنياى حرفه اى فوتبال دنبال مى كنم و براى رسيدن به اهدافم رئال را انتخاب كرده ام البته من هيچ گاه در تيم به دنبال اهداف شخصى خود نيستم.
در حقيقت اهداف من، همان اهدافى است كه تيم دنبال مى كند. قهرمانى در رقابت هاى لاليگا و ليگ قهرمانان، اهداف بزرگى هستند كه رئال در اين فصل به دنبال آنهاست.
من هم به عنوان عضوى از اين باشگاه تمام تلاشم را براى رسيدن به اين اهداف خواهم كرد.
روبن در ادامه صحبت هاى خود و در خصوص حذف تيم ملى كشورش از رقابت هاى جام ملت هاى اروپا و تكرار ناكامى هاى فوتبال هلند اين طور مى گويد:
هميشه مى گفتند، هلند با بدشانسى حذف شد و به قهرمانى نرسيد. اما اين بدشانسى بود كه باعث حذف ما شد. اين بار خود ما به خودمان باختيم نمى دانم چرا هلند مقابل روسيه هيچ نشانى از هلند آماده مرحله گروهى نداشت بى شك تيم ما بهترين تيم مرحله گروهى بود اگر مقابل روسيه هم همان بازى خودمان را در مرحله گروهى به نمايش مى گذاشتيم، بى شك در همان ۹۰ دقيقه كار را يك سره مى كرديم و صعودمان را در مرحله نيمه نهايى را جشن مى گرفتيم.
واقعاً نمى دانم دليل بازى بدمان مقابل روسيه چه بودو اگر در بازى مقابل ايتاليا يا فرانسه هم مثل بازى با روسيه ظاهر مى شديم، مطمئناً با اختلاف ۴ يا ۵ گل بازى را واگذار مى كرديم!
به هر حال اميدوارم ما از اين باخت ها درس بگيريم و بتوانيم سرانجام در جام جهانى ۲۰۱۰ به ناكامى هاى فوتبال هلند در عرصه هاى جهانى پايان دهيم.

charlize
10-07-2008, 15:06
بعد از اینکه مسئولان رئال مادرید نتوانستند رونالدو را به خدمت بگیرند برای پر کردن سمت راست هافبک خود به فان در فارت پیشنهاد دادند.
در حالیکه ماههاست رئال مادرید به دنبال به خدمت گرفتن کریستیانو رونالدو است تا بتواند بعد از رفتن بکهام دوباره سمت راست هافبک خود را قدرتمند کند ولی انها موفق به این کار نشدند.
رئال برای پر کردن این نقطه از ترکیب خود دو گزینه را جز رونالدو در دست داشت که اولی ریکاردو کارسما هافبک پرتغالی تیم پورتو بود که به احتمال زیاد به تیم اینترمیلان خواهد پیوست و گزینه جدید فان در فارت هافبک هلندی و جوان تیم هامبورگ المان است.
به نظر می رسد برند شوستر علاقه زیادی به سبک بازی این هلندی دارد و می خواهد که وسط زمین را به دو زوج هلندی خود یعنی اشنایدر و فان در فارت بدهد ، دو بازیکنی که در تیم ملی هلند نیز هارمونی خوبی با هم دارند و به خوبی همدیگر را می شناسند و تعامل نزدیکی با هم دارند.
به گزارش مارکا ، فان در فارت به توافقات شخصی نیز با باشگاه رئال مادرید رسیده است و اکنون فقط مانده است رضایت باشگاه هامبورگ که اگر رئال در راه خرید این بازیکن جدی باشد به نظر نمی رسد بدست اوردن رضایت باشگاه المانی کار سختی باشد و طی چند روز اینده توافقات بین دو باشگاه نیز نهایی خواهد شد.

charlize
10-07-2008, 15:07
تیمهای ایتالیایی مشتری رویستن درنت
این روزها رویستن درنت هافبک ۲۱ ساله و هلندی رئال مشتریان زیادی از کشور ایتالیا دارد.
بعد از اینکه مسئولان یوونتوس اقداماتی جدی جهت خرید این بازیکن انجام دادند حالا باشگاههایی چون اس رم ، کالیاری و جنوا خواهان این بازیکن سرعتی هستند.

charlize
10-07-2008, 15:07
اسپانیول به دنبال کالیخون دوم
باشگاه اسپانیول قصد دارد تا خوانمی کالیخون بازیکن تیم ب رئال مادرید را به خدمت بگیرد.
چندی پیش این باشگاه خوزه کالیخون را از رئال مادرید ب خریده بود و اکنون قصد دارد دیگر برادر این بازیکن یعنی خوانمی را نیز به خدمت بگیرد تا بار دیگر هر دو برادر در کنار هم بازی کنند.
خوانمی مانند برادرش مهاجم است و پیشنهاداتی از تیمهای اوساسونا و رئال ساراگوسا را رد کرده است.

charlize
10-07-2008, 15:08
میاتوویچ : تمایل چندانی برای فروش باپتیستا نداریم
میاتوویچ اذعان کرد که رئال مادرید تمایل زیادی برای فروش خولیو باپتیستا ندارد.
میاتوویچ در این باره گفت :
باپتیستا بازیکن رئال مادرید است و از بودن در اینجا راضی است و کمیته فنی باشگاه نیز با او ملاقات خواهد کرد تا به او بگویند که قصد نگه داشتن وی را دارند.
و اگر پیشنهاد خوبی از تیم اس رم دریافت کردیم ان پیشنهاد را با خود این بازیکن و وکیلش مورد بررسی قرار خواهیم داد.

charlize
10-07-2008, 15:09
رئال ستاره جوان خود را به باشگاههای انگلیسی نمی دهد
رئال مادرید قصد دارد تا دنیل پاریخو مهاجم ۱۹ ساله خود را به طور قرضی به یکی از تیمهای اسپانیا بدهد.
این بازیکن از ارسنال ، تاتنهام و کوئیک پارک رنجرز انگلیس پیشنهاد دارد و حتی پیشنهاد ۱۰ میلیون یورویی ارسنال را رد کرد چون سران رئال مادرید دوست دارند این بازیکن در لیگ اسپانیا پرورش یابد.
تیمهای ختافه ، اسپانیول و ریسینگ خواهان این بازیکن هستند و به احتمال زیاد رئالی ها او را مثل گرانرو و دلارد قرضی به ختافه منتقل خواهند کرد.

charlize
10-07-2008, 15:10
بخندید........!!!!!!!!!!

استیو کوپل مربی ریدینگ یک دنیا پند و اندرز برای کریستیانو رونالدو دارد .
پس از یک ماه کشمکش هنوز هم میان رئال مادرید و منچستر یونایتد بر سر کریستیانو رونالدو ادامه دارد .
اما کوپل که خود پیشتر بازیکن من یونایتد بوده است در مورد وضعیت رونالدو گفت : می توانم چیزی که را که تامی داچرتی به من گفت بارها تکرار کنم . نمی توانم هرگز آن را فراموش کنم . سالها پیش وقتی که به یونایتد پیوستم او به من گفت هر انتقالی از یونایتد یک پله پسرفت است . هرگز آن حرف را فراموش نمی کنم .

iammahdi
10-07-2008, 15:26

مگه ما گفتیم خدانکرده بالا خونشو اجاره داده...:31:
این رونالدو ام مسالش شده مثله سکه که می ندازی هوا شون صد تا دور می زنه تا برسه به زمین...حالا ببین آخر سر می ره رئال یا منچستر می مونه...

ahmad08
10-07-2008, 15:28
سلام خدمت دوستان گل و عزیزم:
خوب چارلی جون اول که دست درست ممنون اقا ولی دوم اینکه میگم این رائول که در امضات گذاشتی که کاپ رو بلند کرده اره امضا رو میگم وزن این کاپ چقدر هست؟
اخه انگار رائول بدجوری داره تلاش میکنه تا بلندش کنه؟
خییلی سنگینه انگار امیدوارم که یه ذره خوشگل تر بسازنش تورو خدا نیگا به نظر من چندان خوشگل نیست مال ایتالیا که ول معطل ولی مال این انگلیسیهای پدر سوخته بدجوری قشنگه.

realmadrid-alireza
10-07-2008, 15:45

درسته شایدم کیبردش مشکل داشنه :دی - راستی اسی جان از نظر در باز کن مشکل نداری ؟؟/ گرفتی که چی گفتم!!!

realmadrid-alireza
10-07-2008, 15:47
خییلی سنگینه انگار امیدوارم که یه ذره خوشگل تر بسازنش تورو خدا نیگا به نظر من چندان خوشگل نیست مال ایتالیا که ول معطل ولی مال این انگلیسیهای پدر سوخته بدجوری قشنگه.

تایید میشه احمد ااا ببخشید داش رائول آقا نرن خوب کیبرد منم مشکل داره دیگه:دی- راستی جام آلمان و دیدین ؟؟ مثل قالپاق پرایده

ahmad08
10-07-2008, 16:08
صد در صد تایید میشه داش راموس دقیقا اصلا به اون میشه گفت کاپ؟

iammahdi
10-07-2008, 16:17
از جام لیگ خودمون که بهتره ...بند و بساطش از هم جدا می شه....فکر کنم از اون جامایی که کیلیویی می فروشند...

shympw
10-07-2008, 20:32
آره گرفتم راموس جون, تو یه ندا بدی من تا تهشو خوندم!
درست و سالم دارم درهای علم رو می گشایم ! و عبور می کنم !
جام قهرمانان از همه قشنگتر نیست ؟ عین هلوه !

realmadrid-alireza
10-07-2008, 20:39
داش رائول شما چی مشکل نداری- بچه ها یه وقت نگین این باند درست کردن دیوید که برگشت براتون توضیح میدم

shympw
10-07-2008, 22:03
من دلم واسه دیوید تنگ شده, همه بریم بگیم زودتر آزادش کنن.
همه تضمین بدیم که دیگه از این کارا نمی کنه. البته فکر کنم خودشم تا حالا کلی از این قولها داده ! :دی

shympw
10-07-2008, 22:08
کریستیانو رونالدو از اظهارات امروز سپ پلاتر حمایت کرد و اذعان کرد که حرفهای پلاتر بر حق است.

امروز صبح بود که در رسانه های مختلف مصاحبه ای از سپ پلاتر منتشر شد که در ان رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال اعلام کرده بود که باشگاهها نباید مانع بازیکنانی شوند که دوست دارند ان باشگاه را ترک کرده و به باشگاه دیگری برود و در غیر این صورت این عمل باشگاه را برده داری نوین نام برد.

سپ پلاتر در ادامه از مسئولان باشگاه منچستر یونایتد نیز درخواست کرده بود که رونالدو که دیگر تمایلی به بازی در این باشگاه را ندارد رها کنند تا این بازیکن به رئال مادرید بپیوندد.

ساعاتی بعد از این اظهارات سپ پلاتر ، کریستیانو رونالدو در مصاحبه با تلویزیون پرتغال از سخنان پلاتر حمایت کرده و این اظهارات را صحیح و بر حق عنوان کرد.

بیچاره چطوری بگه عاشق رئاله ! جدی این فرگوسنم عجب یه دنده هست. فکر کنم علتش
پیر شدنش و ملیتش باشه ! آخه اهالی اون طرفا یکم زود قاط می زنن !

realmadrid-alireza
10-07-2008, 22:42
من دلم واسه دیوید تنگ شده, همه بریم بگیم زودتر آزادش کنن

حالا مگه چند روز شده؟؟ مثله اینکه دیوید خیلی طرفدار داره آقا منم میام تضمین بدم :دی

charlize
11-07-2008, 00:35
به نقل از Afp ؛ رئال مادرید پیشنهاد میلیون یورویی را برای به خدمت گرفتن رافائل فان در فارت هافبک هامبورگ داده است .
روز گذشته نیز روزنامه ی آس از پیشنهاد ۱۵ میلیون یورویی رقیب اتلتیکو همشهری رئال برای این بازیکن خبر داده بود .
مارکا بدون ذکر منبع نوشت که رئال و فان در فارت به توافق کلی رسیده اند .
پیشتر مارتین یول مربی هلندی هامبورگ گفته بود که روی این بازیکن برای فصل بعد حساب می کند .
فان در فارت که از سال ۲۰۰۵ به هامبورگ پیوسته است تا سال ۲۰۱۰ با این باشگاه قرار دارد اما گفته است که دوست دارد فوتبالش را در اسپانیا ادامه دهد.
وی در ژانویه به روزنامه ی فوکوس گفته بود : اسپانیا اولویت من است چون که مادرم لولیتا اسپانیایی است .
او فصل پیش در پیوستن به والنسیا ناکام مانده بود .

charlize
11-07-2008, 00:36
به نقل از سانتانا اسپورتز ؛ رافائل فان در فارت ستاره ی هامبورگ از اظهار نظر در مورد پیوستنش به رئال مادرید و قرارداد بلند مدت خود داری کرد .
گزارشات از اسپانیا خاکی از آن است که ملی پوش هلند دست به قلم شده است تا در این تایستان به غولهای اسپانیا بپیوندد . این در حالی است که مارتین یول مربی هامبورگ اعلان داشت که حاضر است این ستاره را فقط به یک باشگاه بزرگ بفروشد .
اما در حال حاضر ستاره ی هلندی از خبر پیوستنش به رئال مادرید شگفت زده شد و گفت که پیش فصل را با هامبورگ ادامه می دهد . وی به بیلد گفت : اووف ! من آن را خواندم و حالا ذره ای در این باره اطلاعات دارم . من در حال حاضر نمی خواهم که در این باره اظهار نظر کنم .
مارتین یول در ماه اخیر گفته بود : اگر باشگاهی مثل رئال مادرید او را بخواهد نمی توانم نه بگویم .

charlize
11-07-2008, 00:37
به نقل از اسپورتینگ لابف ؛ رئال مادرید با پابلو گارسیا هافبک اروگوئه ای بر سر جدایی به توافق رسید .
گارسیا ۳۱ ساله در سال ۲۰۰۵ از اوساسونا به رغم پیشنهاداتش از ایتالیا و اروگوئه به رئال آمد اما تنها پس از یک سال حضور در برنابئو او یک فصل قرضی به سانتاندر رفت و فصل بعدش را در سانتاندر گذراند .
مادرید در اعلامیه ای اعلان داشت : رئال مادرید و پابلو گارسیا برای فسخ قرارداد بازیکن اروگوئه ای به توافق رسیدند و او رئال را رسما ترک کرد . رئال مادرید از این بازیکن برای خدماتش تشکر می کند و خواهان موفقیتهای ورزشی برای اوست .

charlize
11-07-2008, 00:37
دنیل اوپاره ستاره ی غنایی اعتقاد دارد که هیچ هراسی از نام ستارگان رئال ندارد .
وی به دیلی گاید گفت : بودن در کنار ستارگانی همچون رائول و روبینیو و دیگر ستارگان با کیفیت رئال هراسی به من نمی دهد چون خدا را دارم . بودن در کنار چنین بازیکنانی مرا تحریک می کند تا سخت بجنگم تا به جای مناسبی برسم .
ستاره ی ۱۷ ساله امیدوار است که جایی در ترکیب رئال مادرید پیدا کند . وی گفت : بیشتر افرادی که در مادرید هستند و همین طور کادری فنی امیدوارند که من بتوانم در فصل بعد جایی در ترکیب اصلی بیابم .

iammahdi
11-07-2008, 12:12
باشگاه منچستریونایتد به اظهارات رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال مبنی بر اینکه کریس رونالدو باید اجازه پیدا کند از اولدترافورد برود، واکنش نشان داد.

سپ بلاتر روز گذشته در گفتگو با رسانه ها رفتار باشگاه منچستریونایتد با کریستیانو رونالدو را "برده داری مدرن" خوانده بود و از این باشگاه خواسته بود که به بازیکن خود اجازه پیوستن به رئال مادرید را بدهد.

سخنگوی باشگاه منچستریونایتد متعاقبا در پاسخ به اظهارات رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال گفت: همه بازیکنان ما - همانند دیگر باشگاه ها- یه صورت آزاد و یا پس از مذاکره به باشگاه منچستریونایتد می پیوندند. بیشتر آنها با مشاوره نمایندگان فیفا به این کار اقدام می کنند. بیشتر آنها هم از حضور موفقیت آمیز خود در اولدترافورد لذت می برند.

Mehrdad The Great
11-07-2008, 17:56
منچستر هيچ غلطي نمي تونه بكنه ( تريپ انقلابي )
بچه ها تبريك كريس داره مياد

iammahdi
11-07-2008, 18:18
بچه ها تبريك كريس داره مياد

پس از اینکه رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال از رفتار باشگاه منچستریونایتد با کریستیانو رونالدو به عنوان "برده داری عصر جدید" یاد کرد، این بازیکن پرتغالی سخنان سپ بلاتر را تایید کرد.

رونالدو در گفتگو با شبکه تی. وی. آی پرتغال اظهار داشت: با اظهارات رئیس فیفا موافقم. هر آنچه او در مورد من گفته درست است.

وی در خصوص انعقاد قرارداد با رئال مادرید، افزود: تا این لحظه هیچ توافقی با رئال مادرید صورت نگرفته و باید ببینم ظرف روزهای آتی چه اتفاقی روی می دهد. هنوز نمی دانم فصل آینده در کجا بازی خواهم کرد. این همه آن چیزی است که در این لحظه می توانم بگویم.

رونالدو در خصوص وضعیت پای راست خود که بتازگی تحت عمل جراحی قرار گرفته، افزود: وضعیت بسیار خوبی دارم و آسیب دیدگی ام رو به بهبود است. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن:
می شه بگی کدوم کریس داره می یاد (منظورم کریس واقعی نبودا...)؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shympw
11-07-2008, 22:16
اوه اوه 2 تا کریس داریم ! من میگم دوئل کنین هر کی نمرد اون بشه رونالدو !!!

ahmad08
11-07-2008, 22:20
سلام خدمت دوستان گل و نازنین و خوب و شفیقم:
اقا اول که دست شما درد نکنه واقعآ تاپیک رو زنده نگه داشتین که نشانه بزرگی یه باشگاه هم هست زنده باد رئال مادرید.
و دیگر اینکه اقا میگم این رونالدو هم حکایتی عجیب داشت ها اگه که بیاد رئال چه میشه کلا باید بگم که برده داری از بین میره در اروپا واقعآ ایول رئال مادرید راستی میگم عجب باشگاهی داریم ما ها کلا اقا عشقمون میکشه رونالدو رو بخریم مشکلیه ؟
و اخر هم اینکه مثل اینکه رفتن دنبال فن در فارت اقا کلا اگه میتونه رو نیمکت بشینه که بیاد ولی اگه نمیتونه باید با گوتی بهترین پاسور لالیگا و وسلی عزیز بهترین بازیکن رئال بعد از ایکر و رائول به نظر من رقابت کنه و اونا رو کنار بزنه ولی خوب شاید به دردمون بخوره ولی من با خرید رونالدو و ویا و هانتلار و یه دفاع خوب موافقم.