PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه رئال مادريد: Real Madrid C.F. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47

shympw
25-06-2008, 14:50
امکان نداره بارسا قهرمان بشه
1- بارسا کلی بازیکن تازه داره می خره 1 فصل لااقل کار دارن.
2- بازیکنهای رئال جوان و با آینده هستند و فصل بعد قهرمانیم.
از 2 فصل بعد اگه مدیریت این 2 تا باشگاه درست باشه رقابت وحشتناکی خواهند داشت !
وای چی میشه 2010 فینال جام قهرمانان تو برنابئو, رئال و بارسا باشن و البته چون رئالیم, رئال ببره.

ahmad08
25-06-2008, 23:58
سلام :
این سومین باره که مینویسم ولی خوب وقتی میام میبینم هیچی نیست خییلی عجیبه......
ولی خوب باید بگم که دوستان مسئله قوی یا ضعیف شدن بارسا نیست و ما مخالف اون نیستیم چون قوی شدن لالیگا به قوی شدن حریفان رئال بستگی داره...
و اینکه پاچینوی عزیز شما تنها کسی نیستی که اینتر رو دوست داریبنده از زمان رکوبا و رونالدو دوسش دارم پس سعی نکن رابطه حسنه رئال با اینتر رو مخدوش کنی......
و بعدی اینکه خییلی دوس دارم اینتر با رئال در فینال بخوره چون مطمئن هستم که رئال با تجربه که امسال جونای ما به دست اوردن حریفی نداره و اگه رونالدو بیاد دیگه معرکه میگی نه نیگاه کن.

Antonio Andolini
26-06-2008, 01:12
سلام :

ولی خوب باید بگم که دوستان مسئله قوی یا ضعیف شدن بارسا نیست و ما مخالف اون نیستیم چون قوی شدن لالیگا به قوی شدن حریفان رئال بستگی داره...

مورد تایید قرار می دهیم ... مخصوصا این انگلیسی ها دیگه دارن رو اعصابمون راه میرن

دوست عزیز اینجوری ها هم نیس که شما گفتی بارسلونا بیشتر طرفدار داره بین بازیکنا و مربیا تا رئال:31:

:10::10:

kasra_khan2003
26-06-2008, 12:09
خبرگزاري فارس: فدراسيون فوتبال اسپانيا در آستانه ديدار اسپانيا با روسيه پيشنهادي 2 ساله را براي تمديد قرارداد به آراگونس تقديم كرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، در حالي كه فرناندو ايه‌رو نايب رئيس فدراسيون فوتبال اسپانيا مصرانه پيگير گزينه دل بوسكه براي جانشيني آراگونس است رئيس فدراسيون فوتبال اسپانيا تحت فشار هواداران و وزير ورزش اين كشور مي كوشد با ارائه يشنهاد تمديد قرارداد براي 2 سال آينده بحران بوجود آمده در اردوي اسپانيا را از بين ببرد.
آراگونس كه خود از خداحافظي پس از يورو 2008 سخن گفته بود از تلاش فدراسيون براي معرفي جانشين خود قبل از فينال يورو 2008 ناراحت شده است.
برخي كارشناسان و خبرنگاران حاضر در كمپ تمرين اسپانيا معتقدند آراگونس طي دو روز گذشته طراوت سابق را از دست داده است.

V A H I D
26-06-2008, 12:14
رونالدو هم بگیرین نمی تونین قهرمان اروپا بشین مربی تون سطحش خیلی پاینه

:27::27::27:
می شه بگی طرفدار کجایی ؟؟؟
نکنه طرفدار پاس همدانی ؟؟؟:27::27::27::27:

e X e
26-06-2008, 12:21
ببخشید دوستان C.Ronaldo قراره بیاد Real ؟
من یه اینطور چیزی از اخبار شنیدم ...

Ali Pacino
26-06-2008, 13:49
:27::27::27:
می شه بگی طرفدار کجایی ؟؟؟
نکنه طرفدار پاس همدانی ؟؟؟:27::27::27::27:
جوابتو نمی دم شاخ می شی:5:
از اولم اشتباه کردم اینجا پست دادم اصلا با رئال حال نمی کنم:19:
در هر صورت این آخرین پستم تو این تاپیک بود
خواهش می شه تاپیک رو منحرف نکنید حالا ما یه حرفی زدیم شما نمی خواد اینقد دنبالشو بگیرید:13:
خوش باشین دوستان:31:

ahmad08
26-06-2008, 14:53
ببخشید دوستان C.Ronaldo قراره بیاد Real ؟
من یه اینطور چیزی از اخبار شنیدم ...
اره قراره که بیاد ولی هنوز بطور رسمی چیزی اعلام نشده ولی خوب خییلی به رئال نزدیکه شده و اینطور که بوش میاد 5 جولای قراره که قراردادی به امضا برسه.....
ولی در کل هننوز هیچ چیزی مشخص نیستش.

david23
26-06-2008, 19:29
جوابتو نمی دم شاخ می شی:5:
از اولم اشتباه کردم اینجا پست دادم اصلا با رئال حال نمی کنم:19:
در هر صورت این آخرین پستم تو این تاپیک بود
خواهش می شه تاپیک رو منحرف نکنید حالا ما یه حرفی زدیم شما نمی خواد اینقد دنبالشو بگیرید:13:
خوش باشین دوستان:31:
خوب قصد ما هم این بود که شما به اشتباه خودت پی ببری -- ولی نگران نباش اینترم بالاخره قهرمان اروپا میشههههههههههههههه:31::31:

ahmad08
26-06-2008, 23:15
دوستان خواهشن شما هم نظرتون رو بگید:
نظرتون درباره خیابانی چیه؟؟
نظرمن:
ادم کثیف اشغال که اونقدر بد گزارش میکنه که نگو کلا اصلا باهاش حال نمیکنم وقتی صداش رو میشنوم تیک عصبی میگیرم از بس که از تیم مورد علاقش(بارسا-ارسنال-بوردو-ایتالیا-روسیه)طرفداری میکنه که حال ادم بهم میخوره مثلا یه بازی رئال رو داشت گزارش میکرد باور کنید رئال یکی از بهترین بازیهاش رو داشت میکرد که هی زر میزد رئال خوب بازی نمیکنه و جالب اینه که وقتی چند هفته ای به پایان نمونده بود و بارسا اشغال بازی میکرد باز هی میگفت این بارسا میتونه بارسا عالیه .
اون بازی اونقدر این ابله چرت گفت که خودمو از صدای تلویزیون محروم کردم و فقط تصاویر رو تماشا کردم.

و این بازی طوری از ارشاوین یاد میکنه که اگه کسی بازیش رو ندیده باشه انگار مارادونا است و یا طوری از پاولیچنکو و بقیه روسها حرف میزنه انگار که پله و تیم ملی برزیل دهه هفتاد هستن اخه ابله تو اصلا ....لا اله اگه اسلام دست و بالم رو نبسته بود همینجا خودمو خالی میکردم.

ahmad08
27-06-2008, 00:19
تبریک میگم دوستان اسپانیا رفت فینال...........
خوب اینم از یورو 2008 کم کم داره به فرجام خودش نزدیک میشه ولی امیدوارم که اسپانیا قهرمان بشه.
المان کلا تیم خوش شانسی بوده مثل بازی با ترکیه که من خیلی ازش خوشم نمیاد ولی عشق است :
1:کاسیاس
2:راموس

shympw
27-06-2008, 00:40
100 % موافقم خیابانی یه آشغاله!
تازه 100 بار تو بازی روسیه و هلند گفت روسیه 14 و هلند 16 تا شوت زدن و 40 تا شوت در یک بازی خیلی زیاده !!!!
14+16=40 خوبه دبیر ریاضی نشد !

هلند تو بازی با روسیه چش بود ؟ روسیه که عددی نیست ؟ اصلا هلند از همون اول داغون بود.
خبری تو اردوی تیم شده بود ؟ اشنایدر جونم که دائم تاسف می خورد! به نتایج روسیه و هلند نگاه کنین روسیه عددی نیست
شاید اشکال از مربی بود ! حیف شد هلند.

shympw
27-06-2008, 00:44
خیابانی تمام بازی ون در سار و ون در وارت رو به جای هم می گفت. کودن !
حالا اون شب عادل بود یکم جمع و جور می کرد گندای آقا رو !
از خیابانی و علیپور(اسمش اینه دیگه ؟ همون که 100 بار میگه فوتبال 90 دقیقه هست !) متنفرم!

shympw
27-06-2008, 00:50
سایت هواداران رئال : به نقل از سایت رسمی باشگاه ؛ رئال مادرید امروز اطلاع داد که این باشگاه با یک شرکت عربستانی به نام سامان های رایانه ای عربی (acs) برای فروش و توزیع موبایل /رئال مادرید/ در خاور میانه برای سه سال آینده به توافق رسیدند .
بر طبق این قرارداد Acs می تواند از شروع فصل ۰۹-۲۰۰۸ تا پایان فصل ۱۱-۲۰۱۰ موبایل رئال مادرید را را در کشورهای عربستان - کویت - امارات - بحرین - مراکش - لبنان - قطر - اردن - یمن - الجزایر و مصر پخش کند .
رئال مادرید در این باره گفت : ما ازارتباط برقرار کردن با Acs خوشحالیم زیرا موجب رشد و بالندگی بازار تلفنهای همراه ما در خاور میانه می شود .
نبیل النور مدیر داخلی Acs گفت : ما از همکاری با چنین باشگاهی بسیار شادمانیم و تلاش می کنیم تا تجارت دیجیتالی رئال مادرید در خاور میانه را خیلی راحت پیش ببریم .
درباره ی Acs
سامانه های کامپیوتری عربی (acs) یکی از شرکتهای اطلاعاتی تکنولوژی بزرگ خاور میانه است . آنها زیر مجموعه ی گروه ملی تکنولوژی (ntg) هستند که شرکتی چند ملیتی (آمریکا - سریلانکا - هند) است .

جریان این چیه ؟

MORINIO
27-06-2008, 01:20
تازه این جالب بود که اصرار داشت که گل گیسا آفسایده:27: و هیچ هیجانی بعد از گلهای اسپانیا نداشت

kasra_khan2003
27-06-2008, 08:58
احمد به تيم هاي مورد علاقش، اون اصلي رو اضافه نكردي! آرژانتين رو ميگم! مهد فوتبال جهان از ديد اين آقا!!!!
تو يه تيم، يه آرژانتيني باشه، اونقدر ازش تعريف ميكنه كه همونجا رو صفحه تلويزيون تگري بزني!!!

ahmad08
27-06-2008, 10:49
اقا ایول که بامن همکاری کردین و نظرتون رو گفتین:
اول که نیستلروی جان به داش خوبی خییلی مخلصیم کجایی عزیز کم رنگی؟
دوم هم اینکه بنده از همین الان پولام رو جمع میکنم تا این موبایل عزیز رو بخرم کلا عاشق هر چیز هستم که علامت مقدس رئال رو داشته باشه.
سوم هم اینکه دقیقا نیسلروی جان میگم عجب حالی داد پارسال که برزیل بدون ستارگانش و تنها روبی جون زد و نابود کرد ارژانتین رو با همه ستارگانش.

kasra_khan2003
27-06-2008, 11:02
خبرگزاري فارس: باشگاه رئال مادريد براي آخرين بار پيشنهاد مالي خود را در مورد رونالدو پرتغالي افزايش داد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، كريستيانو رونالدو كه پس از حذف پرتغال از يورو 2008 فرصت كافي براي مذاكره پيدا كرده، اكنون پيشنهاد 85 ميليون يورويي از رئال مادريد دريافت كرده است.
رامون كالدرون، مديرعامل باشگاه رئال مادريد اظهار داشت: هرگز اين رقم به مرز 100 ميليون يورو نمي رسد. او اطمينان داشته باشد كه اين رقم آخرين مبلغ ارائه شده است.
گفته مي شود ژوره مندس، مدير برنامه هاي رونالدو براي مذاكرات نهايي راهي مادريد شده است.

اقا ایول که بامن همکاری کردین و نظرتون رو گفتین:
اول که نیستلروی جان به داش خوبی خییلی مخلصیم کجایی عزیز کم رنگی؟
دوم هم اینکه بنده از همین الان پولام رو جمع میکنم تا این موبایل عزیز رو بخرم کلا عاشق هر چیز هستم که علامت مقدس رئال رو داشته باشه.
سوم هم اینکه دقیقا نیسلروی جان میگم عجب حالی داد پارسال که برزیل بدون ستارگانش و تنها روبی جون زد و نابود کرد ارژانتین رو با همه ستارگانش.

خوب مثل خيلي ها، درگير امتحانات دانشگاه بودم:31: كه به خوبي و خوشي تموم شد
آره واقعا! حالا اون سال رو يادتون هست كه فينال رو خودش گزارش ميكرد بعد آرژانتين تو دوتا 15دقيقه پاياني يه گل از برزيل جلو افتاده بود، اما برزيل آخرين ثانيه گل مساوي رو زد و بعد هم تو پنالتي برد؟ :27::27: اين بيچاره حتي كتش هم پوشيده بود به اميد اينكه آرژانتين برده و كارتموم شده!!!! اما يهو برزيل ....

دوتا خبرديگه اينكه ظاهرا بعد از اينكه رونالدو يه ماشين بوگاتي براي زندگي درمادريد خريداري كرده بود، اينبار يه خونه نزديك خونه ي رومان كالدرون و شوستر خريده تا اينكه يه بار ديگه به احتمال پيوستن به مادريدي ها بيفزايد!

از اون طرف هم مثل اينكه مورينيو ميخواد روبن رو ببره چلسي! كه با اين هم بستگي به ترنسفر رونالدو داره! هرچند به شخصه فكر ميكنم شوستر روبن رو نگه داره چون ميخواد روبينيو رو بده به منچستري ها تا اينقدر گريه نكنن :31:

Antonio Andolini
27-06-2008, 13:50
علیپور
علی فر!
....

david23
27-06-2008, 14:24
علی فر!
....

البته سرهنگ علی فر --

بچه ها تو روخدا انقدر جواد رو اذیت نکنید یه لحظه فکر کنید تصادفی بیاد اینجا بعد دیگه.........

یه بارم به همه گفتم این جواد بیماری داره کاریشم نمیشه کرد یعنی دسته خودش نیست بچه ها میدونید که!:27: حتی چند بارم رفت برا درمان اونور آب که از شانس ما رفته بوده آرژانتین که یهو عاشق آرژانتین شد:31:

gamibo
27-06-2008, 17:44
بر و بچز سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . خیلی دلم واستون تنگ شده بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . لابد میپرسید این دیگه کیه؟ من هون Mamad_Madrid هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . راستش از چند هفته پیش وقتی اومدم مثل همیشه بیام تو پی سی ورد دیدم یهو صفحه باز نمیشه و ارور 404 میده. خلاصه کلی باهاش کلنجار رفتم ولی نشد. به خاطر همین نتونستم دیگه بیام تو انجمن. راستش هنوزم مشکلم برطرف نشده و با کلی بدبختی و با ف---ر ش/ک>>ن اومدم. این یوزر هم مال یکی از برو بچزه. خلاصه بگم مخلص رئال و رائول و هرچی رئالیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . کریس رونالدو هم که بارها عشقش رو به بزرگترین باشگاه دنیا اعلام کرده و بزودی شاهد حضورش در تیممون خواهیم بود

راستش اگه وضع بخواد همینجوری بمونه من شاید ماهی 1 پست بتونم بدم چون اینجوری اومدن تو انجمن حالگیریه. مشکل از اکانت اینترنتم هست یا مشکل جای دیگه ایه من هنوز نفهمیدم! فعلا خداحافظ... هالا مادرید

david23
27-06-2008, 19:40
مشکل از اکانت اینترنتم هست یا مشکل جای دیگه ایه من هنوز نفهمیدم! فعلا خداحافظ... هالا مادرید

مشکل اکانته 100% چون منم با همین مشکل روبرو بودم --که کلا isp رو عوض کردم

ahmad08
27-06-2008, 21:12
به به سلام خدمت روبینهو عزیز دلم خوبی داش سلامتی اقا از صمیم قلب امیدوارم که مشکلت به زودی زود هل بشه و بیایی تو تاپیک ..
خوب میگم روبی جون از چه استفاده میکنی منظورم از اپرا هست و یا فایرفاکس و یا اینترنت اکسپلورر از کدامین یک استفاده میکنی؟
مشکل شاید اون باشه اگه عوضش کنی شاید مشکلت درست بشه...
ولی خوب امیدوارم که برگردی هم تو و هم گاگوی عزیز و خییلی از دوستانی که یادش بخیر عجب غوغای داشتیم اون موقع...
منو که یادت نرفته روبی جون؟

gamibo
27-06-2008, 22:04
به به سلام خدمت روبینهو عزیز دلم خوبی داش سلامتی اقا از صمیم قلب امیدوارم که مشکلت به زودی زود هل بشه و بیایی تو تاپیک ..
خوب میگم روبی جون از چه استفاده میکنی منظورم از اپرا هست و یا فایرفاکس و یا اینترنت اکسپلورر از کدامین یک استفاده میکنی؟
مشکل شاید اون باشه اگه عوضش کنی شاید مشکلت درست بشه...
ولی خوب امیدوارم که برگردی هم تو و هم گاگوی عزیز و خییلی از دوستانی که یادش بخیر عجب غوغای داشتیم اون موقع...
منو که یادت نرفته روبی جون؟

سلام احمد جون چطوری؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . نه بابا مگه ممکنه تو رو یادم رفته باشه؟ تو و چارلیز و وحید و کسری و بقیه که الان اسمشون یادم رفته...

راستش همه رو امتحان کردم با هیچکدوم باز نمیشه...

همین الان هم چندتا عکس از راموس و کاسیاس در بازی با روسیه میخواستم براتون بذارم که متاسفانه با ف---ر شک--ن نمیشه گذاشت. لینکشون رو بهتون میدم:

ariensport.com/forum/arien18/t22-120.html

gamibo
28-06-2008, 11:33
بر و بچز به لطف یکی از مدیران فاروم مشکلم حل شد.فعالیتم رو از سر میگیرم...

david23
28-06-2008, 11:40
ای ول خوش اومدی

gamibo
28-06-2008, 11:45
عکسهایی از کاسیاس در بازی با روسیه:

gamibo
28-06-2008, 11:47
راموس در بازی با روسیه:

gamibo
28-06-2008, 11:49
سالگادو در الاهلی

به گزارش سایت هواداران رئال و به نقل از ایسنا : ميشل سالگادو ملي پوش سابق اسپانيا از باشگاه الاهلي امارات بازديد کرد.
سالگادو ستاره‌ي اسانيايي تيم ريال مادريد در اين بازديد با چند تن از مسولان تيم الاهلي ديدار کرد. سالگادو در مورد تيم‌هاي اماراتي گفت: من بواسطه دوستان که در کشور امارات هستند، تيم‌هاي الاهلي و الجزيره را مي شناسم.
وي درباره حضور در امارات و فوتبال اين کشور گفت: اتفاقا من با همسرم در مورد زندگي در جايي غير از اروپا به خصوص شهر دبي در آينده فکر کرده ايم و بي شک دوست دارم تجربه بازي در همچنين جايي را داشته باشم.
سالگادو گفت: بي شک حضور بازيکني مانند فيليپ کوکو اين اشتياق را در بازيکني مثل من هم بوجود مي آورد که در آينده به فکر بازي در باشگاهاي اماراتي باشم.

gamibo
28-06-2008, 11:49
بنفيکا خواهان کودينا

سایت هواداران رئال : به نقل از گل بنفیکا به خوردی کودینا دروازه بان سوم رئال مادرید علاقمند شده است .
بنفیکا اوایل این ماه هانس جورج بات را در یک انتقال آزاد از بایرن مونیخ به خدمت گرفته است .
کودینا ۲۶ ساله شانس اندکی برای حضور در ترکیب اصلی رئال مادرید دارد وایکر کاسیاس و یرزی دودک دو دروازه بانی هستند که کودینا باید پشت سر آنها درجا بزند .
کودینا در فصل گذشته تنها در آخرین بازی فصل برابر لوانته فرصت حضور پیدا کرد که در این بازی دو گل دریافت کرد .
اگر او به بنفیکا برود پشت کوئیم دروازه بان دوم این تیم می شود .

gamibo
28-06-2008, 11:50
شادی کالدرون از برد اسپانیا

سایت هواداران رئال : رامون کالدرون رئیس رئال مادرید نیز از برد اسپانیا برابر روسیه و حضور این تیم در فینال ابراز خرسندی کرد .
وی گفت : باید از لوئیز بیشتر حمایت کنیم زیرا او قصد دارد تا عنوان قهرمانی اروپا را برای ما بیاورد . ایکر کاسیاس و سرخیو راموس در فینال بازیکنان کلیدی خواهند بود .

gamibo
28-06-2008, 11:51
احتمال پیوستن باپتیستا به رم

سایت هواداران رئال : به نقل از گل خولیو باپتیستا ستاره ی نیمکت نشین فصل گذشته ی رئال مادرید ابراز تمایل کرد تا به جالوروسی ها بپیوندد .
باپتیستا در مقطعی روند مثبتی داشت و حتی در مقطعی با گل زیبا و ارزشمند خود به بارسلونا به محبوب هواداران تبدیل شده بود اما سپس از چشم افتاد و به یک بازیکن ذخیره تبدیل شد .
باپتیستا تماسهایی با رم برای انتقال به این تیم داشته است و حضور این بازیکن در این تیم نزدیک به نظر می رسد .
{غول} به ال رومانیستا گفت : رم باشگاه بزرگی است و آنها خوب فوتبال بازی می کنند . در حال حاضر چیزی درباره ی این انتقال نمی دانم و برای تعطیلات در برزیل به سر می برم . فعلا به ماندن در رئال مادرید فکر می کنم اما هر چیزی در آینده ی من محتمل است .
در حال حاضر قیمت این بازیکن ۲۷ ساله ۱۵ میلیون یورو برآورد شده است .

gamibo
28-06-2008, 11:51
استدلال یک منچستری برای ماندن رونالدو

سایت هواداران رئال : به نقل از گل اریک هریسون مدیر سابق آکادمی منچستر یونایتد به رونالدو التماس کرد که در این تیم بماند چون اعتقاد دارد که یونایتد نمی تواند جانشین او را پیدا کند .
وی گفت : از رئال و لوئیز فلیپ اسکولاری ناخشنودم . اگر آنها این قضیه را مطرح نمی کردم مطمئنم که رونالدو چنین تصمیمی نمی گرفت . چرا او باید بخواهد برود ؟ او پس از حذف پرتغال اعلام کرد تصمیمش را تا چند روز بعد می گوید و هنوز چیزی نگفته است .
وی اعتقاد دارد که فرگی مشکلی برای رفتن این بازیکن نخواهد داشت . وی گفت : الکس لیست خرید خودش را دارد و حتی در صورت رفتن این بازیکن هم فرگی با تغییر برنامه هایش می تواند مشکل را حل کند . الکس نا امید نمی شود . به مدت زمانی که اینجا بوده نگاه کنید . درست است که مربی ای در دنیا نیست که رونالدو را نخواهد ولی فرگی می داند چه می کند .
وی معتقد است که جدایی از منچستر برابر ناکامی است . وی گفت : همه کسانی که از سامانه جوانان وارد تیم اصلی شدند و رفتند آرزو کردند که کاش می مانند مانند بکام - بات و فیل نویل . اگ ر رونالدو برود یا به رفتن اصرار ورزد بعدها پشیمان می شود . او زندگی فوق العاده ای دارد و با این تیم لیگ و اروپا را برده است . شما نیاز به دانشمند ندارید تا بفهمید که منسچتر بهتز از رئال است . رئال باشگاه جالبی لسا . آنها مرتبا مدیرشان را عوض می کنند ** حداقل به این افتخار می کنیم که مدیرمون یه اسپانیاییه نه یه آمریکایی بی اصل و نسب ** من آنجا بودم و دیدم که هواداران وقتی تیم نتیجه نمی گیرد چه واکنشی دارند . آنها سرودهای زشتی سر می دهند . این یک باشگاه عجیب است و شباهتی به یونایتد ندارد . رونالدو در زمانی که در یونایتد بوده تحت فشار نبوده است . شاید یکی دو سال دیگر رونالدو از این تیم بازگردد و بگوید که پشیمان است . من از او می خواهم تا بماند و به بازی به همراه یک لبخند ادامه دهد . مطمئن نیستم که اگر به رئال برود موفق شود .
او در پایان اذعان داشت که بعید است که من یو بتواند جانشین شایسته ای برای رونالدو بیابد . وی گفت : برایان رابسون - اینس- کانچلس کیس - هاگز همه بازیکنان خوبی بودند * که رفتند * اما یافتن جانشینی برای رونالدو سخت تر است زیرا هیچ کس مثل او نیست . رونالدو شاید بهترین بازیکن حال حاضر جهان باشد . اگر دستم را بپیچانید می گویم که شاید مسی جانشین منابی برای او باشد اما ضمانتی وجود ندارد که بارسلونا بخواهد او را بفروشد .

ahmad08
28-06-2008, 11:52
روبینهو جان بازگشتت رو تبریک میگم و امیدوارم که باز هم مثل گذشته فعال فعال باشی .
خوب چطوری داش خوبی سلامتی؟
میگم میخوام همین الان تاپیک رو دو تایی بترکونیم ها تو عکسها رو بذار من هم اخبار رو چطوره خوبه؟
پس رفتم سراغ اخبار

gamibo
28-06-2008, 11:52
باز هم فضولی کرش

کرش در مصاحبه با یک مجله ی آفریقای جنوبی گفت : در فوتبال حرفه ای قراردادها معنی دار هستند . برای بازیکنان و مربیان . و اغلب مواردی از سگ خوری پیش می آید !

-----------------

ادبیات رو حال کنید!

gamibo
28-06-2008, 11:54
باشه هر عکسی از هر گوشه ی دنیا از یه بازیکن رئالی گرفته بشه من میذارمش اینجا

gamibo
28-06-2008, 11:58
رونالدو در تعطيلات

سایت هواداران رئال : کریستیانو رونالدو بازیکن جنجالی این تابستان که نقل بسیاری از محافل شده است در حال حاضر همراه با دوست دختر اسپانیایی اش نریدا گایاردو در ایتالیا به دور از دغدغه در تعطیلات به سر می برد .
منابع موثق او را در حالی که با خانم گایاردو - که یک دستیار پرستار و گاهی مدل است – در حالی که یک لباس شنای دو تکه پوشیده بود دیده اند .
مادام گایاردو در این فصل در بازیهای منچستر در حالی که یک انگشتر با آرم R7 بر انگشت داشت در استادیوم حاضر می شد .

--------------------------

عكسهای رونالدو و دوست دخترش در تعطیلات:

gamibo
28-06-2008, 11:59
روبینهو در بازی با آرپانتین ( رقابتهای مقدماتی جام جهانی ) :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tina_wcup_soccer__xnp112.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tina_wcup_soccer_xsi103.jpg

kasra_khan2003
28-06-2008, 12:14
رونالدو در تعطيلات

سایت هواداران رئال : کریستیانو رونالدو بازیکن جنجالی این تابستان که نقل بسیاری از محافل شده است در حال حاضر همراه با دوست دختر اسپانیایی اش نریدا گایاردو در ایتالیا به دور از دغدغه در تعطیلات به سر می برد .
منابع موثق او را در حالی که با خانم گایاردو - که یک دستیار پرستار و گاهی مدل است – در حالی که یک لباس شنای دو تکه پوشیده بود دیده اند .
مادام گایاردو در این فصل در بازیهای منچستر در حالی که یک انگشتر با آرم R7 بر انگشت داشت در استادیوم حاضر می شد .

--------------------------

عكسهای رونالدو و دوست دخترش در تعطیلات:

واسه من كه عكس ها نيومد! البته يه حسي ميگه كه اين عكس ها فديمي هست! چون يه سري چند تا عكس از كريس با يه دختره لبه استخر ديدم! كلا شرحي كه دادي دقيقا مثل همون بود! اگه اشتباه نكنم ماله قبل يا بعد يورو 2004 بود!

ahmad08
28-06-2008, 12:31
یه عکس میذارم از رائول که هر کی دوست داشت بزنه تنگ امضا:
مال یکی از رفقا هست تو یه جای دیگه ولی خوب من خییلی ازش خوشم اومد شما هم لذت ببرین:

ahmad08
28-06-2008, 12:34
روبی جون هم عکس گذاشتی و هم اخبار پس من یه تحلیلی میذارم از بازیکنای رئالی در یورو 2008:(از بهترین به متوسط ترین)
1:(اشنایدر)
اشنایدر بازیکن شماره23 رئال مادرید این رقابتها را عالی شروع کرد او در بازی با ایتالیا یک گل زد و گل مشکوک ولی صحیح نیستلروی روی حرکت زیبای اون بود و بازیکنهای بزرگی چون ون در وارت و بقیه را محو بازی زیبای خود کرده بود و خط میانی هلند را استادانه اداره میکرد و خود را بعنوان یک فوق ستاره نشان داد و بعنوان بهترین بازیکن زمین نیز انتخاب شد.
در بازی دوم و با فرانسه باز هم این اشنایدر بود که حرفی برای گفتن نگذاشت و همه را باز محو هم گل فوق زیبای خود و پاس های دقیق و طلایی خود کرد . او در این بازی و در دقایق پایانی با زدن یک گل رویایی یکی از بهترین گلهای این تورنمنت را به ثمر رسانید و باز هم مثل بازی گذشته بهترین بازیکن زمین شد و همینطور بهترین بازیکن رئال در این تورنمنت.
در بازی سوم وسلی بازی نکرد و اماده رقابت با روسیه شد.
در بازی با روسیه به نظر من تنها بازیکنی بود که بازی میکرد و بقیه هلندیها حریف را بسیار دست کم گرفته بودند و او به تنهایی داشت جور 10 نفر دیگر را میکشید تا انجا که بلاخره با یک ضربه ازاد دیدنی که با ضربه سر فوق حرفه ای نیستلروی همراه شد و گل به ثمر رسید ولی خوب تنهایی هیچ کاری نمیشد کرد و اشنایدر در کمال شایستگی و بخاطر اشتباهات مربی از ادامه رقابتها باز ماند.

2:(ایکر کاسیاس)
بدون شک یکی از بهترین های رئال در این چند ساله ایکر بوده است و خواهد بود او در این فصل افتخارات زیادی از جمله بهترین دروازه بانی را دریافت کرده است و این رقابت ها را هم خوب شروع کرد.
او در بازی اول و در مقابل روسیه موقعیتهای خوبی را از روسیه گرفت ولی به دلیل ضعف دفاعی یک گل خورد ولی خود را بعنوان یک دروازه بان موفق نشان داد.
در بازی دوم و با سوئد کاسیاس باز هم خود را بهتر از پیشتر نشان داد ولی باز هم در این بازی یک گل دریافت کرد که ان هم اشکارا ضعف دو دفاع وسط را نشان میداد.
در بازی سوم کاسیاس خود را اماده رویارویی با ایتالیا کرد و در بازی بازی نکرد.
ولی بهترین بازی ایکر کاسیاس بازی در مقابل ایتالیا بازی بسیار حساس و مهم. او در این بازی موقعیت های خطرناکی را گرفت که یکی ضربه سر دی ناتاله و ضربه خطرناک کامورانسی بود که اون با مهارت تمام دفع کرد و بعد وقتهای اضافی ضربات مرگبار پنالتی شروع شد.
او در ضربات پنالتی خود را بعنوان بهترین دروازه بان نشان داد و بوفون رقیب دیرینه خود را شکست داد.
او در ضربات پنالتی همه ضربات را به سمتشان رفت که از بین 4 ضربه 2 تای انها را مهار کرد و ان دوتای دیگر را نیز به سمتشان رفت ولی در مقابل بوفون بجز یکی که مهار کرد بقیه را عکس رفت.
و او در این بازی بهترین بازیکن میدان شد.
و در بازی نیمه نهایی در مقابل روسیه به دلیل بازی خوب تیم ملی اسپانیا خطرات کمی روی دروازه ایجاد شد که در یک صحنه با رفلکس بدنی معرکه ضربه کات دار و خطرناک پاولیچنکو رو مهار کرد.

3:( سرخیو راموس)
بهترین مدافع راست اسپانیا و اروپا و جهان در این رقابتها بازی اول را چندان خوب شروع نکرد ولی رفته رفته عالی شد.
او در بازی اول مقابل روسیه چندان خوب نشان نداد و حریف استفاده کرد ولی در بازی مقابل سوئد کاملا تغییر کرد و در بازی مقابل یونان بازی نکرد و در بازی مقابل ایتالیا دیگر باز هم سرخیو معروف رئالیها شد او در این بازی به هیچ عنوان اجازه حرکت نداد و این سمت کاملا بلوکه و قفل شده بود و باز هم خود را بعنوان یکی از ارکان اصلی اسپانیا نشان داد.
و اما بهترین بازی او درمقابل روسیه در نیمه نهایی بود که حتی میتوانست بهترین بازیکن زمین شود که بسیار خوب بازی کرد و نشان داد که هنوز هم سرخیو راموس هست و حال باید اماده مقابله با فلیپ لام هافبک سرعتی ولی کم جون المانها شود.

4:(په په)
په په بازیکن جوان و مدافع مستحکم پرتقال نشان داد که لیاقت پوشیدن لباس مقدس رئال مادرید را دارد او در بازی اول و در مقابل ترکیه با حرکت زیبای خود گل اول پرتقال را به ثمر رسانید و در بازی اول بعنوان بهترین بازیکن زمین شناخته شد و در بازی دوم این کریستیانو رونالدو بود که توانست اورا کنار بزند و بهترین بازیکن زمین شود ولی او در این بازی هم بازیکن بسیار خوبی نشان داد بازی در مقابل تیم قدرتمند چک انگونه که همه فکر میکردند نشد و پرتقال با دفاع عالی په په توانست انها راشکست دهد.
در بازی سوم پرتقال با تیم دوم خود در برابر تیم سویس اوت شده 2-0 باخت ولی په په نگاه به بازی با المان داشت.
در بازی با المان په په در کمال شجاعت و با اشتباه محض ریکاردو روی دو ضربه ایستگاهی دو گل خوردند و گلهای گمس و پوستیجا نتوانست تیم شایسته انها را نجات دهد و این مدافع مستحکم رئال با تیم خود اوت شد.

5:(نیستلروی)
نیستلروی و روبن و اشنایدر این سه نفر را باید هلند دانست چون تمامی تیم هلند روی این سه نفر میچرخید و بازی اول که نیستلروی شروع کننده حرکت رو به جلوی هلندی ها بود و اشنایدر کار را تمام کرد و در بازی دوم بهترین مهاجم جهان گلی نزد ولی ان هم به دلیل بازی بسیار زیبای روبن و اشنایدر بود.
و در بازی سوم هم او خود را اماده رقابت با روسیه کرد.
در بازی با روسیه او هم به سان اشنایدر تک و تنها بود و بقیه هلندیها تنها راه میرفتند و تلاش او و اشنایدر به جای نرسید و اشتباهات محض فان باستن باعث شد که او و اشنایدر در کمال شایستگی اوت شوند.

6:(روبن)
روبن بازیکن خلاق و بسیار عالی رئال که در فصل گذشته بیشتر اوقات مصدوم بوده ولی این رقابتها را بسیار خوب شروع کرد او مثل همیشه بازی اول را مصدوم بود ولی بازی دوم وقتی وارد زمین شد دیگر فرانسه زانو زد و حرکات فوق تصور او و گل معرکه و الماس او باعث شد که فرانسه کاملا خاک شود ولی در ان بازی بازی بسیار عالی اشنایدر باز هم بازیکن رئال باعث شد که او نتواند بهترین بازیکن میدان شود ولی او بعد اشنایدر بهترین بازیکن بود.
در بازی سوم بازی کرد و گل او روی حرکت او بود که در کل باعث برد 2-0 هلند شد .
در بازی با روسیه فان باستن با نیاوردن اون و دست کم گرفتن حریف باعث اوت شدن سه رئالی و تیم شایسته هلند شد ولی در کل روبن تورنمنت خوبی را سپری کرد.

7:(متذلدر)
کریستف در این رقابتها بازیهای خوبی را از خود نشان نداد ولی باز هم در مقابل دفاع دیگر المانها متساکر خوبتر بود .
متذلدر با اینکه تقریبآ کل فصل گذشته را مصدوم بود ولی به یکی از ارکان اصلی خط دفاعی المان به حساب می اید و در بازی با سویس بسیار خوب بازی کرد ولی در مقابل کرواسی اشتباهات زیاد سایر بازیکنها و بازی خوب کرواتها باعث باخت انها شد.
در بازی با پرتقال کار سختی داشت و چند باری به مشکل برخورد ولی خوب تلاش او موثر بود و با دفع یکی خطر بسیار خطرناک باعث نجات تیمش شد و بازی با ترکیه کل مدافعین المان بد بودند و بازی خوبی نشان نداند ولی در کمال خوش شانسی از سد این تیم خوب گذشتند و به فینال رسیدند.

حال باید منتظر بازی سه رئالی در فینال یعنی کاسیاس و راموس و متذلدر بود .
در کل بازیکنها رئال با زدن 7 گل در این رقابتها بعنوان برترین تیم هستند بشترین گل زده را داشته.
و امیدواریم که بازی نهایی را هم رئالیها عالی باشند و یکی از انها بهترین میدان شود.
امیدوارم لذت ببرید .
احمد08

V A H I D
28-06-2008, 12:39
سلام دستتون درد نکنه ...بازگشت ممد ئالی رو هم تبریک می گم .....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برید این جا .....

gamibo
28-06-2008, 13:47
واسه من كه عكس ها نيومد! البته يه حسي ميگه كه اين عكس ها فديمي هست! چون يه سري چند تا عكس از كريس با يه دختره لبه استخر ديدم! كلا شرحي كه دادي دقيقا مثل همون بود! اگه اشتباه نكنم ماله قبل يا بعد يورو 2004 بود!

نه این اون نیست. تا دیروز باز میشدن ولی الان باز نمیشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

charlize
28-06-2008, 14:41
سلام به همه عاشقان رئال....
به...
احمد جان با تحلیلهای با تعصبانش.....:40:
وحید که مدام باید اخطار بگیره.....(پسر تو نمیتونی چند دقیقه اروم بگیری؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟):13::13::41:
کسرا که امتحاناتش تموم شده ولی بازم میره با ماشینش دور بخوره....(جان کسرا فهمیدیم ماشین داری...!!!):19:
زیدان عزیز که من خیلی نمشناسمش ولی گویا خیلی بین بچه ها معروفه....:11:
محمد که دوباره برگشته ولی با یه اسم دیگه.....:10:
جناب مورینیو که ما نفهمیدیم آخر چطوری هم طرفداره رئاله و هم مورینیو که هیچ ربطی بهم ندارن؟!؟!؟!؟:13::13:
و مدیران عزیز مثل سم فیشر........:11::11:
و جناب gamibo که من اصلا نمیشناسمشون ولی خیلی مخلصیم ما......:40:
راستی end چرا دیگه نیست؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟:41:
و بقیه دوستان که الان یادم نیستن.....:13::13:
دیوید جان ما خیلی چاکریم.....من بازیها تموم شد گفتم که تا شروع فصل بعد کمتر میام.....:10:
اما الان که اومدم یه خبر بدم که باشگاه رئال رسما 7 جولای رو که میشه دوشنبه دو هفته دیگه رو بعنوان روز عقد قرارداد با کریس رونالدو اعلام کرد.وکیل کریس رونالدو بجای وی که در تعطیلاته در حال مذاکره با مسئولین تیم است...رقم این قرار داد هم 70 میلیون یورو است....اینطور که معلومه تمام مشکلات حل شده و این بازیکن در 7 جولای قرارداد رسمی خود را با باشگاه رئال مادرید میبنده.....
چه عجب این کالدرون به یکی از قولاش عمل کرد.....!!!!!!
راستی چرا اینجا اینقدر برزیلی زیاده...؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟! مثل اینکه فقط من آرژانتی هستم.....!!!!!!!:19::19:

به هر حال ببخشید زیاد حرف زدم...........
به امید قهرمانی اسپانیا فقط بخاطر کاسیاس و راموس......:40::40::40::40::40:
یا علی.....:11:

ahmad08
28-06-2008, 14:45
سلام خدمت دوستان:
ممد جان میگم مگه اسم مستعارت روبینهو نبود؟
راستی میگم میخوای مث اینکه رسمآ این تاپیک رو بفرستی هوا ها منظور اینکه بترکونی منم هستم این وحید که همش سرش تو یورو هستش گفته بعد یورو اینجا پلاسه امیدوارم.

gamibo
28-06-2008, 15:59
سلام خدمت دوستان:
ممد جان میگم مگه اسم مستعارت روبینهو نبود؟
راستی میگم میخوای مث اینکه رسمآ این تاپیک رو بفرستی هوا ها منظور اینکه بترکونی منم هستم این وحید که همش سرش تو یورو هستش گفته بعد یورو اینجا پلاسه امیدوارم.

درسته روبینیو بودم و الان هم هستم:40:

آره قصدم ترکوندنه فقط باید معلوم بشه که خبرا رو شما میذارید یا نه چون روزی 2 تا خبر فایده نداره اگه نمیتونید بگید خودم خبر هم میذارم

gamibo
28-06-2008, 16:01
چارلیز جان گامیبو منم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( Mamad_Madrid )

Mahdi_Shadi
28-06-2008, 16:30
Wo[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
روبینیو جونم...تبریک....چه خوب که برگشتی....
منم برگشتم!:دی
راستی در مورد جواد خیابانی که می دونید چه نظری دارم من(!!!)...فقط خواستم یه جمله خیلی جالب بگم....
یادم نمیاد که تو کدوم بازی بود که یه تیم سه تا گل زد...امّآ وقتی این اتفاق افتاد جواد نتونست خودشو کنترل کنه...برگشت گفت:
...بله...واقعاً تا سه نشه بازی نشه.....بعد از گل هم همه روی هم می پرن و یه ساندویچ رو تشکیل میدون اون کنار زمین....!
.
.
.
البته نقل به مضمون بود!...ولی من عاشق این جوادم....کلّاً باحاله...اون کلیپ سوتیش رو دارین...سر بازی اسقلال و پرسپولیس...وقتی میگه نصرتی خیلی خوب این ضربات رو میزنه...البته مثل این که می خواسته به « که انصافاً » امّا طفلک زبونش نچرخیده!!!

gamibo
28-06-2008, 16:49
متزلدر : بي تجربگی اسپانيايی ها موجب برد ما می شود .

سایت هواداران رئال : به نقل از مهر ؛ مدافع 27 ساله تیم فوتبال رئال مادرید که فصل گذشته را در سانتیاگو برنابئو سپری کرده است، می گوید بازیکنان تیم فعلی اسپانیا تجربه حضور در فینال را ندارند که این امر می تواند به آلمانی ها کمک کند جام ملت های اروپا را بالای سر ببرند.

اسپانیایی ها آخرین بار در سال 1984 به دیدار نهایی این رقابت ها راه پیدا کردند که در آن دیدار با نتیجه 2 بر صفر مقابل فرانسه شکست خوردند.

کریستف متزلدر گفت: اسپانیا برای ما تیم محترمی است اما اینکه آنها ده ها سال تجربه حضور در دیدارهای نهایی را نداشته اند، خود به خود یک عامل منفی برای این تیم به حساب می آید.

وی افزود: اسپانیا تیم بسیار خوبی است اما این یک بازی بزرگ است و بازی های بزرگ قوانین خودشان را دارند. ما سال 2002 به دیدار نهایی جام جهانی راه پیدا کردیم که البته در آن دیدار مقابل برزیل شکست خوردیم. بازی با اسپانیا برای ما دشوار نیست چرا که نشان داده ایم می توانیم ذات فوتبال آلمان را به نمایش بگذاریم و از هیچ تیمی هراس نداریم.

تیم های فوتبال آلمان و اسپانیا فردا شب در ارنست هاپل وین دیدار نهایی رقابت های جام ملت های اروپا را برگزار می کنند.

gamibo
28-06-2008, 16:50
فرديناند اميدوار به ماندن رونالدو

سایت هواداران رئال : به نقل از ایرنا ريوفرديناند مدافع تيم ملي فوتبال انگليس اظهار داشت : نه او و نه هيچ يك از هم تيمي هايش در باشگاه منچستريونايتد ، نظري در خصوص جدايي كريستيانو رونالدو و آينده او ندارند.

وي به روزنامه ديلي ميرور گفت : قطعا من و بقيه دوست داريم روني در منچستر بماند اما تصميم نهايي برعهده شخص او و سران باشگاه است ولي من نه فقط به عنوان بازيكن ، بلكه به عنوان علاقه مندي كه قلبش براي تيم مي‌تپد ، مايلم همه در خدمت تيم باشند.

gamibo
28-06-2008, 16:50
ييگنر : اسپانيا اسير بازی منطقی آلمان می شود.

سایت هواداران رئال : به نقل از فارس: بودو ییگنر، مهره كليدي سابق رئال مادرید عنوان كرد: اسپانيا بهتر است؛ اما آلمان مي برد. تجربه بالا برگ برنده اين تيم در اين بازي بزرگ است.
وي ادامه داد: اطمينان دارم اسپانيا اسير بازي منطقي آلمان خواهد شد. شاگردان آراگونس چنان خوب كار كرده‌اند كه هر كارشناسي آنها را محق قهرماني مي‌داند؛ اما ارائه بازي احساسي اين تيم را نابود مي كند.
وي عنوان كرد: كاسياس بهترين دروازه‌بان جهان است؛ اما نمي‌دانم مي تواند مقابل بهترين مهاجمين دنيا در تركيب آلمان مقاومت كند يا خير؟
اسپانيا فردا شب در ديدار نهايي يورو 2008 به مصاف تيم ملي فوتبال آلمان مي‌رود.

gamibo
28-06-2008, 16:51
رائول : از هيچ کس دلخور نيستم .

سایت هواداران رئال : به نقل از فارس ؛ رائول گونسالس بلانكو اظهار داشت: بازي ها را تماشا مي كنم. به عنوان يك اسپانيايي از اينكه تيم كشورم در فينال يورو 2008 حضور دارد، بسيار خوشحال هستم.
وي ادامه داد: هرگز در مورد دعوت نشدن به تيم ملي انتقاد يا توهيني نكرده‌ام. اگر حاشيه‌اي در اين ميان بود، مقصر اصلي مطبوعات هستند كه با خيال پردازي خود مي خواستند تيتر پر بيننده تري داشته باشند. ثابت كرده ام كه هميشه به تيم ملي متعهد بوده ام.
رائول گونسالس عنوان كرد: در تيم ملي سهامدار نيستم كه اكنون حق خود را بخواهم. از هيچ مربي يا بازيكني دلخور نبوده و نخواهم بود.

gamibo
28-06-2008, 16:52
کودينا علاقمند به بنفيکا

سایت هواداران رئال : به نقل از گل ؛ خوردی کودینا دروازه بان سوم رئال مادرید اظهار داشت که با توجه به شانس اندکش برای حضور در دروازه ترجیح می دهد که به بنفیکا بپیوندد .
این بازیکن که تمام دوران فوتبالش را در رئال مادرید گذرانده است فصل گذشته را زیر سایه ی درخشش کاسیاس سپری کرد .
این بازیکن اعتقاد دارد که بالاخره وقت آن رسیده است تا به بنفیکا برود تا تحت نظر کیکه سانچز فلورس مربی سابق والنسیا که اسپانیایی است خودی نشان دهد .
کودینا به رکورد گفت : کیکه با وکیلم صحبت کرد و بنفیکا در حال حاضر مذاکراتی با رئال مادرید داشته است . بنفیکا یکی از بزرگترین باشگاه های اروپاست و ایده ی آنجا بازی کردن جذاب است و امیدوارم بتوانم خودی نشان دهم . کیکه مرا می شناسد و کارم را نیز قبول دارد .
کودینا در مورد کاسیاس نیز که در یورو ۲۰۰۸ در حال درخشش است به همین چند کلمه اکتفا کرد : او دروازه بان خارق العاده ای است . همه می دانند که او عالی است و گرفتن جایش مشکل است .
به نظر می رسد که انتقال او به پرتغال محتمل باشد .

gamibo
28-06-2008, 16:53
کانتونا : نمی دانم چرا رونالدو می خواهد برود .

سایت هوادارن رئال : اریک کانتونا اسطوره ی منچستر یونایتد بیان کرد که واقعا نمی تواند بفهمد که چرا رونالدو قصد ترک منچستر یونایتد را دارد .
وی در مصاحبه ای با مجله ورزش گفت : شخصیتش را نمی شناسم و نمی دانم چرا او می خواهد چنین کاری بکند (رفتن به مادرید) اگر بگوید که نیاز به رقابت دارد بله می تواند دلیل خوبی باشد . اما اگر به دلیلی غیر از این برود من فکر می کنم که او اشتباه می کند .
کانتونا افزود : او بهترین بازیکن جهان است . یک هنرمند . او بهترین بازیکن جهان در بهترین باشگاه جهان است . هم راه یونایتد برای او عالی است هم راه او برای یونایتد . این جایگاهی عالی است .
کانتونا در پاسخ به این سوال که آیان در زمان حضورش در یونایتد قصد ترک این باشگاه را داشته یا نه گفت : من ؟ هرگز . من نمی توانستم برای باشگاه دیگری بازی کنم . اما من شخصیت متفاوتی داشتم و در ۳۰ سالگی از فوتبال بازنشسته شدم .

gamibo
28-06-2008, 16:53
حمايت پلاتينی از رئال برابر منچستر

سایت هوادارن رئال : به نقل از اسپورتینگ لایف در حالی که منچستر یونایتد امیدوار بود که بتواند از طریق یوفا کریستیانو رونالدو را در مقابل رئال مادرید حفظ کند میشل پلاتینی رئیس اتحادیه ی اروپا حرکت رئال را *طبیعی* تلقی کرد .
منچستر یک ماه پیش نیز شکایت نامه ای از رئال مادرید خطاب به فیفا نوشت که با دهان کجی فیفا روبرو شد .
پلاتینی در یک کنفرانس خبری در وین گفت : هر باشگاهی در جهان دوست دارد که رونالدو را داشته باشد . این بخشی از سیستمی است که ما امروز داریم . بازیکنان از باشگاهی به باشگاهی دیگر می روند و می توان فهمید که چرا رئال مادرید او را می خواهد . آنها در گذشته پوشکاش و دی استفانو را داشته اند و این که رونالدو نیز به عنوان بهترین بازیکن جهان به این باشگاه برود طبیعی است . اگر باشگاهی ثروت دارد می تواند او را داشته باشد و اگر پول نداشته باشد نمی تواند .

gamibo
28-06-2008, 17:04
دو گل از اشنايدر در بهترين گلهای يورو

سایت هواداران رئال : به نقل از یوفا ؛ 10 گل برتر رقابت های یورو 2008 تا مرحله نهایی این مسابقات اعلام شد که در این میان وسلی اشنایدر با دو گل برتر زده، بالاتر از دیگر گلزنان جام قرار دارد.

10 گل برتر رقابت های جام ملت های اروپا تا دیدار نهایی به شرح زیر است:

فیلیپ لام ( آلمان 3 - ترکیه2) 25 ژوئن
شنتورک در دقیقه 86 دیدار با آلمان در مرحله نیمه نهایی رقابت های یورو 2008، بازی را به تساوی کشاند و ترکیه را در موقعیت صعود به مرحله نهایی قرار داد اما فیلیپ لام در واپسین لحظات بازی توپ ارسالی هیتزلسپرگر را وارد دروازه روشتو رچبر کرد تا آلمان طعم حضور در ششمین فینال جام ملت ها را بچشد.

رومن پاولیچنکو (روسیه 3 - هلند یک) 21 ژوئن
پاولیچنکو در دقیقه 56 بازی، سانتر ارسالی سرگئی سماک را وارد دروازه ادوین فن درسار کرد. این اتفاق در ورزشگاه سنت ژاکوب بازل روی داد تا نام مهاجم اسپارتاک مسکو در میان کسانی قرار بگیرد که بهترین گل های جام را به ثمر رسانده اند.

باستین شواین اشتایگر (پرتغال 2 - آلمان 3) 19 ژوئن
شواین اشتایگر به یواخیم لو گفته که پس از اخراج در بازی مقابل کرواسی به هم تیمی های خود مدیون بوده است. او در بازی با پرتغال در سنت ژاکوب، خود را به سمت توپ ارسالی لوکاس پودولسکی سراند و گل خود را وارد دروازه کاروالیو کرد.

میشاییل بالاک (اتریش صفر - آلمان یک) 16 ژوئن
بعد از شکست مقابل کرواسی، فشار بر روی تیم آلمان بالا گرفت و این تیم در بازی مقابل اتریش، یکی از دو میزبان رقابت های یورو 2008، تیم خود را با ضربه ای از راه دور به آن چیزی رساند که آنها نیازمندش بودند. این اتفاق 4 دقیقه پس از آغاز نیمه دوم روی داد. یورگن ماچو هرگز توفیقی در مهار این ضربه آزاد نداشت.

نیهات قهوه چی (ترکیه 3 - جمهوری چک 2 )، 15 ژوئن
ترکیه در دیدار با جمهوری چک دو گل فوق العاده دیرهنگام به ثمر رساند و به بازی برگشت. نیهات قهوه چی، توپ حمیت آلتین تاپ را با ضربه ای موج دار، دور از دست های پتر چک، مماس با تیر افقی دروازه چک ، وارد دروازه این تیم کرد. ترکیه با این پیروزی به یک چهارم نهایی صعود کرد.

وسلی اشنایدر (هلند 4 - فرانسه یک ) 13 ژوئن
گل سوم هلند مقابل فرانسه که توسط آرین روبن به ثمر رسید شایسته قدردانی است اما گل چهارم هلند بهتر بود. اشنایدر توپ را از روی خط محوطه جریمه ، به زیر طاق دروازه گرگوری کوپه کوبید.

رابین فن پرسی (هلند 4 - فرانسه یک ) 13 ژوئن
رود فن نیستلروی با حرکتی عالی از نیمه زمین، توپ را به آرین روبن رساند و او با دقت هرچه بیشتر توپ را برای رابین فن پرسی ارسال کرد. او توپ را به صورت چکشی روانه دروازه فرانسه کرد و ضرب آن بیشتر از آن بود که گرگوری کوپه توان مهارش را داشته باشد.

زلاتان ابراهیموویچ (یونان صفر - سوئد 2) 10 ژوئن
بازی به نظر می رسد با نتیجه تساوی بدون گل به پایان برسد البته حرکت درخشان زلاتان ابراهیموویچ، این تصور را از میان برد. او پس از اینکه با هنریک لارسن در منطقه جریمه تیم یونان، توپ هایی را رد و بدل کرد، در نهایت توپ را در گوشه راست دروازه آنتونیوس نیکوپولیدیس قرار داد.

دیوید ویا (اسپانیا 4 - روسیه یک ) 10 ژوئن
دیوید ویا یک توپ مرده را از دروازه اسپانیا زنده کرد و با یک ضد حمله سریع با کمک خوان کاپدویلا و آندرس اینیستا دروازه ایگور آکینفیف را گشود.

وسلی اشنایدر (هلند 3 - ایتالیا صفر) 9 ژوئن
حرکت از جیوانی فن برونکهورست آغاز شد. او توپ را از زمین خودی به حرکت درآورد و آن را برای درک کویت ارسال کرد. این بازیکن هم با ضربه ای نرم و دقیق، توپ را در اختیار اشنایدر قرار داد تا او از فضایی اندک، توپ را وارد دروازه جیانلوییجی بوفون کند.

gamibo
28-06-2008, 17:05
کالدرون:منچستري ها دوست ما هستند،اما...

"رامون کالدرون" رئيس باشگاه رئال مادريد تصريح کرد که نمي خواهد به خاطر جذب "کريستيانو رونالدو" روابط دوستانه اش را با منچستريونايتد خراب کند،اما تصديق کرد که اگر سران شياطين سرخ اجازه خروج او را صادر کنند،رونالدو را حتما جذب خواهند کرد.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" و به نقل از "گل"،به نظر مي رسد کالدرون در خصوص اينکه به هرشکل ممکن مي تواند اين بازيکن پرتغالي را جذب کند،تسليم شده است.
در حال حاضر سنگ بزرگ بر سر انتقال بهترين بازيکن کنوني جهان به "سانتياگوبرنابئو"،مخالفت سران منچستر است.
رئيس رئال مادريد در اين باره گفت: منچستريونايتد يکي از دوستان ما است و اگر آنها نخواهند رونالدو را بفروشند،رئال مادريد نمي تواند کاري انجام دهد. به هر حال اگر آنها بخواهند او را به تيم ديگري منتقل کنند،ما بسيار علاقه منديم تا با او قرارداد امضا کنيم؛چرا که رونالدو بازيکن بزرگي است.
کالدرون همچنين درباره فينال يورو 2008 اظهار داشت:فکر مي کنم اسپانيا با دو گل تورس و راموس آلمان را 2-0 شکست مي دهد.
با توجه به شرايط پيش آمده اين مساله محتمل است که رونالدو به رغم اينکه ميل زيادي دارد تا به رئال منتقل شود،شايد در منچستر باقي بماند.

charlize
28-06-2008, 19:23
چارلیز جان گامیبو منم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( Mamad_Madrid )

ای بابا......پیری دیگه.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:31::31:ما چاکرتیم محمد جان........
دوستان با یه روز تاخیر یه خبر عالی برای ما.......
دیروز یعنی 27 ژوئن تولد کاپیتانمون بود......:40::40::40::40:
دیروز رائول گونزالس بلانکو وارد 31 سالگی شد.کاپیتان محبوب رئال برای هواداران بسیار مقدس است.وی بیش 16 سال است که در تیم های مختلف رئال بازی میکند و در این مدت هر کاری که توانسته برای تیمش کرده.کاپیتانی فداکار،محجوب،محبوب و گلزن......
از همینجا بنده تولد رائول رو به تمام دوستداران اون تبریک میگم.......
باید خجالت بکشم که یکروز دیرتر این موضوع یادم اومد.....:41:.....ولی به هر حال تبریک......:11:(شما هم عرض ارادت کنید......:46:)

:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40:
:40:!Happy birthday captain!:40:
:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40:

david23
28-06-2008, 22:11
سلام دوستان من از فردا میام چون الان مشغول یورو 2008 هستم.. درضمن رائول جان تولدت مبارک

gamibo
28-06-2008, 22:16
تولد رائول بر تمام رئالی های عالم مبارک باد

اینم یه دیسکو به افتخارش:

ahmad08
28-06-2008, 22:20
لعنت به این فایر فاکس باور کنید 20 خطی نوشتم ولی همش پاک شد یهو.
خوب اشکال نداره باز دوباره مینویسم.
اول که اقا همانطور که گفتم این هفته هفته خبرهای خوب هست و یکی از این خبرای خوب برگشتن چارلی و ممد جون و کسری جون بود و ایشالا که با اومدن رونالدو دیگه همه چی تموم و ختم به خیر بشه.
خوب ضمن عرض خسته نباشید و خیر مقدم خدمت این سه دوست برگشتنشون رو به فال نیک میگیرم اقا خییلی دلم واستون تنگ شده بود .
خوب در ادامه گاگو جان این زیزو جان که گفتی یکی از بچهای گل و یکی از رفقای بسیار خوب من هستش در نبود شماها اون هوای اینجا رو داشت.
و اینکه روبی جون موافقم میگم یکی اخبار رو داشته باشه یکی هم عکسهای نیو بذاره و یکی هم حاشیه ها رو بچسبه و یکی هم تحلیل و بقیه.
خوب میگم من میتونم تو زمینه تحلیل و اخبار شرکت کنم هر چه شما بگین قبول.(میگم روبی جون امضای قبلیت رو اگه بذاری خییلی عالیه)
و واقعآ امروز روز خوبی واسم بوده خییلی خوشحال شدم و در ضمن گاگو جان end هم هستش نگران نباش بلاخره پیداش میشه .

ahmad08
28-06-2008, 22:31
بکام جان ممنون داش سلامت باشی اقا....
و همچنین از گاگو جان واس اینکه یاد اوری کردن تشکر میکنم اقا جدیدآ یه مشکلی بر خوردم هرچه مینوسم تو تاپیک میاد ولی وقتی که دوباره تاپیک رو میزنم انگار اصلا پست ندادم خییلی عجیبه واس تولد رائول هم مثل زیدان که قبلا گذاشتم بیوگرافیش رو گذاشتم ولی خوب اومد ولی بعدا انگار پاک شده عجیبه عجیآ.

واقعآ تصور اینکه رائول در رئال نباشه امکان نداره و رئال رو واقعآ باید با رائول وصف کرد ........
تولدت مبارک کاپیتان
تولدت مبارک سلطان
تولدت مبارک رائول
تولد خودم مبارک

ahmad08
28-06-2008, 22:41
یوهو مبارکه عزیز خییلی خوشحالم کردی ایول به روبی خودمون ایول عزیز......
خوب دیگه انگار رسما باید این تاپیک منفجره انفجره انفجار بشه ها..........
خوب رئالیها کم کم دارن جمع میشن مثل قدیما مثل اون روزا وای یادش بخیر.......
خوب روبی جون میگم راستی یه چیزی من که خییلی دلم واس بازی رئال تنگ شده تو چی ؟
خییلی دلم تنگ شده حاضرم از تابستان بگذرم و سریع بازی رئال و رائول و ایکر و رونالدو و اشنایدر رو ببینم خییلی دلم هوای بازی رو کرده پس بازی که رئال در پیش داره رو واستون میذارم.
بازی بعدی ما در مقابل لاسک لینز اتریش بازی داره اونم به دلیل اینه که رئال در اونجا کمپ زده و کمپ بسیار خوبی نیز به حساب میاد و این 6 سال هست که رئال در این کمپ استقرار پیدا میکنه.
اما رئال در جام امارات که در ورزشگاه امارات و با میزبانی ارسنال هست شرکت میکند و در این رقابت چهار جانبه تیمهای :رئال مادرید-ارسنال-یوونتوس-هامبورگ شرکت دارند و جدول این رقابتها به شکل زیر هستش.
دوازده مرداد ۱۳۸۷ / رئال مادرید - هامبورگ / ساعت :۱۸
دوازده مرداد ۱۳۸۷ / آرسنال - یوونتوس / ساعت :۲۰:۳۰
سیزده مرداد ۱۳۸۷ / یوونتوس - هامبورگ / ساعت :۱۸
سیزده مرداد ۱۳۸۷ / آرسنال - رئال مادرید / ساعت :۲۰:۳۰
همه ی بازیها در ورزشگاه امارات لندن برگزار می شود .

shympw
28-06-2008, 23:43
به به روبی جون , آقا چاکریم.
تولد رائول را به تمامی رئالی های جهان تبریک و تحنیت عرض می نمایم !

charlize
29-06-2008, 00:55
کریستفر متذلدر مدافع تیم ملی آلمان با روزنامه AS مصاحبه کرده که بنده برای شما ترجمه کردم...

-شما کجا بازی اسپانیا و روسیه را دیدید؟
من و هم تیمیهایم در هتل این بازی را دیدیم.ما واقعا از دیدن بازی اسپانیا تعجب کردیم.آنها شایسته ترین تیم جام تاکنون هستند.
-آیا اسپانیا عجیب بازی کرد؟
بله.ما بعد از بازی با هم در مورد بازی اسپانیا صحبت کردیم.اسپانیایی ها کاملا توپ و میدان را در اختیار دارند.ژاوی و سیلوا تاکنون وظایف خود را خوب انجام دادند.البته تمام انها خوب بودند.بازی اسپانیایی ها بیشتر شبیه یک نمایش است.اما ما نسبت به قبل کمی بیشتر حمله خواهیم کرد.گرچه با همان سیستم 1-5-4 قبل بازی می کنیم.
-آیا خیلی به شما تلفن زده میشود؟
ایکر کاسیاس و سرخیو راموس با من در تماس هستند.البته بیشتر از طریق اس ام اس.همچنین کسانی که در مادرید من را میشناسند با من در تماسند.
-آیا غیبت ویا به نفع شماست؟
احتمالا.خوب من ترجیح میدهم ازمیان گویزا و ویا، گویزا را انتخاب کنم.اما من باید در هر حال سخت کار کنم.در اسپانیا ویا محبوب ترین بازیکن این جام برای من بود.اما ایکر هم وظیفه خود را خوب انجام داد.
-آلمان چه کار کرده که به فینال رسیده است؟
ما سخت کار میکنیم.ما به این مسئله اعتقاد داریم که که اگر تا آخر بازی بجنگیم پیروز میشویم.من قبول دارم که بعضی وقتها خوب نبودیم اما ما تیم خوبی هستیم و ترکیب خوبی داریم.
-آلمان دو بازی آخر را بطور متفاوت بود...در مقابل پرتغال بسیار خوب کار کردید ام در مقابل ترکیه به سختی بردید...
ما در مقابل کرواسی،اتریش و ترکیه به مشکل برخوردیم.اما ما نگران نشدیم و نیستیم.ما میدانیم تیم خوب و با کیفیتی داریم.که این برای پیروز شدن کافی است.

Sam Fisher 11
29-06-2008, 08:56
کریستفر متذلدر مدافع تیم ملی آلمان با روزنامه AS مصاحبه کرده که بنده برای شما ترجمه کردم...

-شما کجا بازی اسپانیا و روسیه را دیدید؟
من و هم تیمیهایم در هتل این بازی را دیدیم.ما واقعا از دیدن بازی اسپانیا تعجب کردیم.آنها شایسته ترین تیم جام تاکنون هستند.
-آیا اسپانیا عجیب بازی کرد؟
بله.ما بعد از بازی با هم در مورد بازی اسپانیا صحبت کردیم.اسپانیایی ها کاملا توپ و میدان را در اختیار دارند.ژاوی و سیلوا تاکنون وظایف خود را خوب انجام دادند.البته تمام انها خوب بودند.بازی اسپانیایی ها بیشتر شبیه یک نمایش است.اما ما نسبت به قبل کمی بیشتر حمله خواهیم کرد.گرچه با همان سیستم 1-5-4 قبل بازی می کنیم.
-آیا خیلی به شما تلفن زده میشود؟
ایکر کاسیاس و سرخیو راموس با من در تماس هستند.البته بیشتر از طریق اس ام اس.همچنین کسانی که در مادرید من را میشناسند با من در تماسند.
-آیا غیبت ویا به نفع شماست؟
احتمالا.خوب من ترجیح میدهم ازمیان گویزا و ویا، گویزا را انتخاب کنم.اما من باید در هر حال سخت کار کنم.در اسپانیا ویا محبوب ترین بازیکن این جام برای من بود.اما ایکر هم وظیفه خود را خوب انجام داد.
-آلمان چه کار کرده که به فینال رسیده است؟
ما سخت کار میکنیم.ما به این مسئله اعتقاد داریم که که اگر تا آخر بازی بجنگیم پیروز میشویم.من قبول دارم که بعضی وقتها خوب نبودیم اما ما تیم خوبی هستیم و ترکیب خوبی داریم.
-آلمان دو بازی آخر را بطور متفاوت بود...در مقابل پرتغال بسیار خوب کار کردید ام در مقابل ترکیه به سختی بردید...
ما در مقابل کرواسی،اتریش و ترکیه به مشکل برخوردیم.اما ما نگران نشدیم و نیستیم.ما میدانیم تیم خوب و با کیفیتی داریم.که این برای پیروز شدن کافی است.
مرسی... مصاحبه جالبی بود... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امیدوارم امشب المان بزنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرچه کاسیاس و راموس از محبوب ترین بازیکنانم هستن و اینکه میدونم احتمالش خیلی کمه...
----------------------
تولد هم مبارک :دی

ahmad08
29-06-2008, 10:35
دوستان گرامی سلام:
امیدوارم که اول همگی رئالیها عزیز خصوصا دوستان مستعار حالشون خوب باشه و سلامت.
باید بگم که رئیس فیشر این چه حرفی بود زدی ؟؟؟!!!!
شما که مربی و رئیس هستین باید برد اسپانیا رو بخواهین که خوب اول بگو بینم مربی خوبی خوشی سلامتی اقا چند وقتی نبودی انگار؟
خوب و در ثانی اقا میگم شاید باورتون نشه ولی خوب ما یه دایی داریم تو لهستانه دیشب باهاش داشتم صحبت میکردم گفت که قراره به اسپانیا اعزام بشه(کارش دولتیه) و از ما هم خواسته بریم اونجا دیگه در پوست خودم نمیگنجم فقط خدا کنه که به این سربازی و ویزا گیری پیش نیاد که ایشالا بریم .(شما هم دعا کنید)
قبلا میخواستم برم لهستان پیش داییم واس تابستون که سفارت لهستان گیر داد و از اینجور چیزا و خورد تو ذوقم ولی حالا ایشالا دعا کنید شما که سفارت اسپانیا گیر نده ایشالا برم .
اقا سوغاتی اگه شد واس همتون یه دست لباس خوشگل رئال رو میارم .

david23
29-06-2008, 10:43
ای ول داش رائول ایشالا که میری.. سفارت اسپانیا بسیار مهربان هستن ولی این آلمانی ها ولهستان و اتریش خیلی گیر میدم دایی منم آلمانه ولی من که نمیتونم برم چون سربازی نرفتم... راستی داش رائول برا من پیرن دیوید ماله فصل پیشو بخر (الان میگه این چقدر پر رو هست ).

ahmad08
29-06-2008, 11:10
حرفش رو هم نزن این چه حرفیه تو جون بخواه داداش فقط دعا کن برم مشکل مالی و اقتصادی من ندارم فقط مشکل این سربازی لعنتی و پاسپورت هستش.

Mahdi_Shadi
29-06-2008, 16:24
منم تولد کاپیتان رائوله عزیز رو تبریک میگم خفنگ!
فقط روبینیو جونم...اگه گفتی امضات چی کم داره!!!:دی

Mahdi_Shadi
29-06-2008, 16:31
فقط فکرشو که می کنم امشب ایکر عزیز میخواد جام رو رو دستش بگیره ها....دلم یه حالی میشه...(از نظر مثبتش!)

david23
29-06-2008, 17:38
رونالدو: زندگي شخصي من به كسي ربطي ندارد
رسوايي اخلاقي در آستانه انتقال به مادريد
خبرگزاري فارس: مهاجم پرتغالي منچستر يونايتد در پي انتشار تصاويري افشا كننده، به شدت مورد نفرت مردم كشورش قرار گرفت.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، كريستيانو رونالدو، هدف اصلي رئال مادريد كه به زودي راهي اين باشگاه مي شود، در تصاوير منتشر شده از سوي ماركا و گازتا دلواسپورت در كنار مدل اول شهر ليسبون و در ساحل لانارو ديده مي شود. اين در حالي است كه بيشتر بازيكنان پرتغال به علت حذف در يورو 2008 به شدت افسرده شده و فدراسيون اين كشور هر روز براي آنها وقت مشاوره و روانشناسي مي گذارد.
هواداران رئال مادريد با تجمع برابر دفتر نقل و انتقالات برنابئو، از اين اقدام رونالدو ابراز ناراحتي كرده اند.
رونالدو در اين مورد گفت: زندگي شخصي من به هيچ كس ربطي ندارد. قبول ندارم كه بازيكني بي تعصب هستم.

david23
29-06-2008, 20:17
رئال برای پيش فصل بر روی رونالدو حساب کرده است .
سایت هواداران رئال : به نقل از گل ؛ رئال مادرید برای برنامه ی پیش فصلش و حضور در اتریش در سی و یکم تیر ماه بر روی کریستیانو رونالدو حساب کرده است .
برند شوستر علاقه ی زیادی دارد به این که رونالدو تنها خرید تابستانی این فصل رئال مادرید باشد و این بدین معنی است که رئال باید به هر قیمتی شده این بازیکن را بدست بیاورد .
تاریخ هفده تیر توسط مارکا مطرح شده است که آن را توسط یک منبع شنیداری که صحبتهایی میان مدیران باشگاه رد و بدل می شده بدست آورده است .
در حال حاضر تنها خاویر بالبوآ از میان بازیکنان فصل گذشته از این تیم جدا شده است و جدایی خولیو باپتیستا و سولدادو نیز محتمل به نظر می رسد .
هر چند که شایعه شده است که پس از آن که رونالدو بیاید روبینیو ترجیح می دهد که راهی لیگ برتر شود .

دستت درد نکنه داش روبی فقط یه لطف کن عکساشو برام بزار(ماله رونالدو رو میگم ) . اگه شد لینک بده. راستی منم نفهمیدم کجاش رسوایی بود

ahmad08
29-06-2008, 21:29
سلام خدمت همگی دوستان گرامی:
اقا ایووولتون ترکوندین تاپیک رو اساسی باریکلا به خدا فعالترین تاپیک ورزش بدون شک تاپیک ما هستش ایول به روبی ایول به رئالیها.
در مورد رونالدو اقا این خبر اصلا در هیچ روزنامه معروف و در هیچ سایت رسمی خارجی نیومده من موندم این خبر رو فارس از کجاش در اورده و اینکه رفتن کنار ساحل با معشوقت جرمه ؟؟؟
کلا فارس با رئال مادرید مثل کارد و پنیر میمونه اصلا بهش توجه نکنین و تمام توجه فعلا به 7 جولای هستش که رونالدو عزیز رو سفید پوش ببینم.
و اینکه دوستان عزیز از اینکه کم پست میدم معذرت چون کار من تحلیل بازی هست نمیخوام پست اسپم وار بدم دوستان اخبار و عکس رو میذارن بنده هم تحلیل میرم اشکالی که نداره به نظر شما؟

V A H I D
29-06-2008, 21:32
لومدم یه سلامی کرده باشم ........":دی

kasra_khan2003
30-06-2008, 00:19
قهرماني اسپانيا رو تبريك ميگم، ضمن اينكه خواستم بگم من به شخصه با آمدن اين رونالدو مخالفم! و فكر ميكنم پولي رو كه بابت خريد اون مي بايست صرف بشه، صرف 4تا بازيكن ديگه و نگه داشتن همين بازيكنان الانمون كنيم خيلي بهتر هست!

charlize
30-06-2008, 00:54
تبریک........................................ .......................................
حق اسپانیا بود که راحت تر هم قهرمان بشه...............

david23
30-06-2008, 01:29
تیریک بچه ها.. امضا رو صفا کنید

saman65
30-06-2008, 01:56
اولا که سلاااااااااام به همه رئالی ها گل
این همه وقته این تاپیک هست و من ازش بی خبرم:41::19:
خب زودتر میگفتیییییییییییییییییین:1 9::19:
دیما تبریک میگم به همه ماتادورهای عزیز
جام حق ما بود و بهمون هم رسید(البته من یه آرژانتینی ام.ولی تیم دوم و اروپایی من اسپانیاست:دی)
از این به بعد شاهد حضور فعال من تو این تاپیک خواهین بود:11:
از دوست گلم Charlize هم تشکر میکنم که منو دعوت کردن به این تاپیک:دیی
سوما...

تیریک بچه ها.. امضا رو صفا کنید

ا.چه امضای جالبی
میشه بپرسم از کجا آوردین:دی
من میدونم.امشب خودم از سایت Uefa دزدیدم.چون به صورت فلش بود مجبور شدم ازش عکس بگیرم و دوباره آپلود کنم.به حر حال بازم تبریییییییییک به همه مخصوصا رئالی هاX:
یه تبریک دیگه به رئالی ها بابت کاسیاس که بهترین بازیکن جام شناخته شد

ولی یه چیز رو فهمیدین؟:41:
چقدر جای رائول بین بازیکنان اسپانیا خالی بود
آراگونز رائول هم ازت بگدره من ازت نمیگذرم:19:

saman65
30-06-2008, 02:00
قهرماني اسپانيا رو تبريك ميگم، ضمن اينكه خواستم بگم من به شخصه با آمدن اين رونالدو مخالفم! و فكر ميكنم پولي رو كه بابت خريد اون مي بايست صرف بشه، صرف 4تا بازيكن ديگه و نگه داشتن همين بازيكنان الانمون كنيم خيلي بهتر هست!

داداش امضات دیوونم کرد:19::19::19:
مرسیییییییییییییی:40::40::40:
واقعا گل گفتی.افتخاری برای مادریدی ها و تحقیری براد بارسلونایی ها که هرگز از یاد نمیرود

ولی من میگم این کریس ارزشش رو داره هرچقدر پول لازمه خرجش کنن.:10:

david23
30-06-2008, 10:43
اولا که سلاااااااااام به همه رئالی ها گل
این همه وقته این تاپیک هست و من ازش بی خبرم:41::19:
خب زودتر میگفتیییییییییییییییییین:1 9::19:
دیما تبریک میگم به همه ماتادورهای عزیز
جام حق ما بود و بهمون هم رسید(البته من یه آرژانتینی ام.ولی تیم دوم و اروپایی من اسپانیاست:دی)
از این به بعد شاهد حضور فعال من تو این تاپیک خواهین بود:11:
از دوست گلم Charlize هم تشکر میکنم که منو دعوت کردن به این تاپیک:دیی
سوما...

ا.چه امضای جالبی
میشه بپرسم از کجا آوردین:دی
من میدونم.امشب خودم از سایت Uefa دزدیدم.چون به صورت فلش بود مجبور شدم ازش عکس بگیرم و دوباره آپلود کنم.به حر حال بازم تبریییییییییک به همه مخصوصا رئالی هاX:
یه تبریک دیگه به رئالی ها بابت کاسیاس که بهترین بازیکن جام شناخته شد

ولی یه چیز رو فهمیدین؟:41:
چقدر جای رائول بین بازیکنان اسپانیا خالی بود
آراگونز رائول هم ازت بگدره من ازت نمیگذرم:19:

سلام داش سامان بابا ما طرفدارای رئال و اسپانیا این حرفها رو با هم نداریم امضا قبلی من یادته؟ اونو کل بچه های رئالی یه ماه گذاشته بودیم امضا

llvlloji
30-06-2008, 11:01
سلام به همه دوستان خدایی حال کردین cassillas پوزه buffon رو به خاک مالید من که داشتم از خوشحالی میمردم

ahmad08
30-06-2008, 12:06
سلام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی :
از اینکه هرروز بیشتر از دیروز رئالیها به تاپیک میان و بیشتر میشن فوق العاده خوشحالم.
و اینکه خدمت دو دوست عزیز که جدید اومدن تبریک عرض میکنم و اومدنشون رو به فال نیک میگیرم.
خوب سامان جان ما اینجا یه رسمی داریم که از اسم مستعار استفاده میکنیم و بنده هم با لطف بچها رائول گنزالز بلانکو هستم و شما هم میتونید از اسامی رئالیها چه اسطورهای قدیمی و چه تیم حاضر اسم مستعار دارند و اینجا دیگر به اسم صدا نمیکنند و به جای ان از اسم مستعار استفاده میکنیم ایا شما دوست دارین اسم مستعار بگیرین.
اسامی که قبلا انتخاب شده:
بکام:(علی جان)david23
گاگو:چارلز عزیز
کاسیاس:وحید جون
زیزو:داش مهدی گل
نیستلروی:کسری جان
اشنایدر:shympw عزیز
روبینهو:ممد مادرید جون
کریس رونالدو:end یا رونالدو7
حالا شما هم اگر اگر که دائمی در این تاپیک فعال هستین یه اسمی واس خودتون برگزینین.

اقا مهمتر از همه قهرمانی اسپانش رو بر همگان تبریک وگوم وگوام ویگولنزج

saman65
30-06-2008, 15:13
سلام داش سامان بابا ما طرفدارای رئال و اسپانیا این حرفها رو با هم نداریم امضا قبلی من یادته؟ اونو کل بچه های رئالی یه ماه گذاشته بودیم امضا
سلام
بابا شوخی کردم.این حرفها چیه داداش:11:

سلام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی :
از اینکه هرروز بیشتر از دیروز رئالیها به تاپیک میان و بیشتر میشن فوق العاده خوشحالم.
و اینکه خدمت دو دوست عزیز که جدید اومدن تبریک عرض میکنم و اومدنشون رو به فال نیک میگیرم.
خوب سامان جان ما اینجا یه رسمی داریم که از اسم مستعار استفاده میکنیم و بنده هم با لطف بچها رائول گنزالز بلانکو هستم و شما هم میتونید از اسامی رئالیها چه اسطورهای قدیمی و چه تیم حاضر اسم مستعار دارند و اینجا دیگر به اسم صدا نمیکنند و به جای ان از اسم مستعار استفاده میکنیم ایا شما دوست دارین اسم مستعار بگیرین.
اسامی که قبلا انتخاب شده:
بکام:(علی جان)david23
گاگو:چارلز عزیز
کاسیاس:وحید جون
زیزو:داش مهدی گل
نیستلروی:کسری جان
اشنایدر:shympw عزیز
روبینهو:ممد مادرید جون
کریس رونالدو:end یا رونالدو7
حالا شما هم اگر اگر که دائمی در این تاپیک فعال هستین یه اسمی واس خودتون برگزینین.

اقا مهمتر از همه قهرمانی اسپانش رو بر همگان تبریک وگوم وگوام ویگولنزج

سلام داداش.شما که همه اسمهای خوب رو انتخاب کردین:دی
شاید هیچ بازیکنی رو اندازه کارلوس دوست نداشتم(البته نه الان.چند سال پیش که تو رئال بازی میکرد دیوونش بودم.فقط هم لباس اون رو تا حالا داشتم:دی)هنوزم دوسش دارم:40:
ولی خب الان همه رئالی ها رو تقریبا یه اندازه دوست دارم
پس من هم از الان شدم کارلوس شما:11::31:

charlize
30-06-2008, 15:21
سلام به همه رئالیها..........
سامان جان خیلی ممنون که قبول کردی و اومدی.............
امیدوارم با هم روزهای خوبی رو بگذرونیم............
گفتی روبرتو کارلوس.........یادش بخیر.............
امیدوارم دوباره بتونیم بازیکنی مثلش داشته باشیم.........هرچند اون اشتباه وحشتناکش مقابل بایرن باعث شد سریعترین گل تاریخ مسابقات رو بخوریم.!!!!!!!!!ولی بازم من خیلی دوستش داشتم و فکر کنم یکی از محبوب ترین بازیکنان ما بود........
بازم خوش اومدی روبرتو کارلوس..........

iammahdi
30-06-2008, 20:04
سلام خدمت رئالی های عزیز...
خیلی خوشحالم که بااین تاپیک آشنا شدم . الان که دارم ایم مطالب رو می نویسم حسابی جو زده شدم .از اون طرف که دیشب اسپانیا آلمانو با اون تیم خوش شانسش با اون لیگ آدم خواب کنش - به اون قشنگی برد از این طرف که یه تاپیک پیدا کردم که همه رئالی اند. به خاطر همین می خوام امضامو عوض کنم آدرس این تاپیکم بزنم زیرش تا همه رئالیها بیان اینجا و خلاصه ملت بیان بگن بابا اینا چی کردند!!!!
از charlize عزیزم هم خیلی تشکر می کنم که بهترین نقطه این فروم رو به من نشون داد...
در ضمن بچه ها رئالو دیدید با این تیم اسپانیا چی کرده . فقط جام و حال کردین رو دست بهترین دروازبان جهان.
هر چند .چند ساعت ازاون بازی می گذره ولی یه بار دیگه این پیروزی رو به طرفداران اسپانیا مخصوصا" رئالیهای عزیز
که تیمشون بیشترین نقشو تو این قهرمانی داشت تبریک می گم وامیدوارم این موفقیتها برای این تیم محبوب ادامه داشته باشه...
فعلا" این امضارو داشته باشین تا یه امضای خوب پیدا کنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون...

saman65
30-06-2008, 20:40
سلام به همه رئالیها..........
سامان جان خیلی ممنون که قبول کردی و اومدی.............
امیدوارم با هم روزهای خوبی رو بگذرونیم............
گفتی روبرتو کارلوس.........یادش بخیر.............
امیدوارم دوباره بتونیم بازیکنی مثلش داشته باشیم.........هرچند اون اشتباه وحشتناکش مقابل بایرن باعث شد سریعترین گل تاریخ مسابقات رو بخوریم.!!!!!!!!!ولی بازم من خیلی دوستش داشتم و فکر کنم یکی از محبوب ترین بازیکنان ما بود........
بازم خوش اومدی روبرتو کارلوس..........

آره.واقعا اون اشتباهش وحشتناک بود.ولی خب ما تو این چند سال کم تو جام اروپا حذف نشدیم.اینم یکیش بود
من که اون اشتباهش رو فراموش کردم.چون به نظر من اشتباه مدافع ها خیلی به چشم میاد.یه مدافع اگه 10 تا گل رو بخره ولی یه توپ رو خراب کنه و تیمش گل بخوره میگن اون مقصر باخت بوده
ولی اگه یه مهاجم تو همون بازی 10 تا توپ رو هم خراب کنه کسی چیزی نمیگه
به هر حال من بابات اون اشتباهم تو بازی برابر بایرن همین جا از همه رئالی های عزیز معذرت میخوام:دی
:11::10:

مدير برنامه های روبينيو از علاقه چلسی به جذب اين بازيکن خبر داد.

به گزارش سایت هواداران رئال مادرید،امروز روزنامه ی آس اعلام کرد:آبراموویچ پیشنهاد ۳۵ میلیون یورویی خود را برای خرید روبینیو ارائه داد.
مدیر برنامه های روبینیو گفت:این چیز جدیدی نیست ولی از وقتی که اسکولاری به چلسی رفته این پیشنهادات رسمی تر شده است.من فکر می کنم مذاکرات تاآخر هفته بین دو باشگاه آغاز شود.
در حال حاضر روبینیو به همراه خانواده اش در برزیل به سر می برد.

خدا کنه روبینیو نره.چون واقعا تکه و به نظرم اگه بره خیلی جاش خالی میمونه.امیدوارم تو فصل آینده شاهد زوج روبینیو و کریس رونالدو تو رئال باشیم:10:

david23
30-06-2008, 21:03
بر و بچز عکسهای اصلی که همون عکسهای گرفتن کاپ و مدال و جشن قهرمانی هستن باشن برای چند ساعت دیگه. فعلا

داش روبی با اجازت یکی از این عکسا رو بزارم امضام.

ahmad08
30-06-2008, 21:42
روبی جون خییلی خیییلی ممنون واس تمامی اخبارت و عکسها واقعآ شرمنده کردی.
اقا کمکم کنید:
حالا میگین چیکار کنیم واست :
باشه میگم :
اقا من نمیتونم که 1 ماه بدون فوتبال و دیدن بازیهای رئالیها تحمل کنم میگین چکار کنم؟

V A H I D
30-06-2008, 22:16
یه سوال می دونستی ترکوندی ؟؟!!!!
ایول خیلی حال کردم ......

david23
30-06-2008, 22:57
یه سوال دیگه نمیخوای بزاری بهت برسیم؟ آرومترنفت مودم تموم شده تو این گرما رفتم نفت خریدم

kasra_khan2003
30-06-2008, 23:03
چاکرتیم وحید جون وظیفست

در مقابل اين همه تواضع، آدم چي داره بگه؟ :31:

charlize
01-07-2008, 00:43
من فکر کنم تا صبح نتونم این عرق های شرمم رو از محمد جان پاک کنم..........پسر ترکوندی..........دمت گرم.....ما هیچ کاری نمی تونیم بکنیم......من فقط یه مصاحبه داغ از ایکر دارم که براتون ترجمه کردم و میزارم که مثل قطرست در مقابل دریا.....
در ضمن (iammahdi) جان عزیز درست اومدی.........امیدوارم با ما باشی......

ایکر کاسیاس کاپیتان تیم ملی اسپانیا بعد از قهرمانی تیمش مصاحبه کوتاه و جالبی انجام داد.وی که در قهرمانی تیمش نقش غیر قابل انکاری داشت از حمایت طرفداران تشکر کرد و گفت "طرفداران ما شایسته این پیروزی بودند...".وی همچنین افزود"قهرمانی در یورو 2008 یکی از مهمترین اهداف حرفه ای من در فوتبال بود..."

-من از طرف تمام دوستداران اسپانیا از شما تشکر میکنم...
بالاخره ما توانسته اینکار را بکنیم.این واقعا شگفت آور است.ما هنوز نتوانسته درک کنیم که چکار کردیم!ما مشتاقانه منتظریم تا در اسپانیا جشن قهرمانی بر پا کنیم.

-شما کاپیتان تیم بودید و توانستید جام را اول به دست بگیرید.چه احساسی داشتید؟
واقعا شگفت انگیز بود.بعد از این همه بازی ما توانستیم قهرمان شویم و من دیدم که این افتخار برای من است.حالا می توانم بگویم که یکی از مهمترین اتفاق های مهم در ورزش حرفه ای من افتاد.

-آیا اسپانیا در راه درست حرکت کرد؟
ما میدانستیم که چگونه اسپانیا را متحد کنیم.طرفداران ماهمیشه از ما حمایت کردند.آنها شایسته این قهرمانی بودند.آن هم پس از این همه سال سختی.

-آیا این پیروزی آغاز فصل جدیدی برای اسپانیاست؟
قطعا.ما در مرحله یک چهارم نهایی بسیار تلاش کردیم و در شرایط حذف بودیم و خیلی خسته شده بودیم.اما ما قهرمان و پیروز بیرون آمدیم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _saluda.jpg&blobkey=id&blobtable=MungoBlobs&blobwhere=1202836930084&ssbinary=true

charlize
01-07-2008, 00:52
یه نکته جالب اینکه کاسیاس تونست یه رکورد جاودانه رو بزنه و در 5 بازی تنها 2 گل بخوره.....یعنی میانگین 0.4 گل در هر بازی........!!!!!!!!!!!:18::18::18::18:
کی جز ما رئالیها باورش میشه.........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعد بیان دوباره بگن بوفون بهترینه و بعدشم پیتر چک............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:19::19::19:

کاسیاس=شماره 1
number one in the world

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2C_vital_ante_Italia.jpg&blobkey=id&blobtable=MungoBlobs&blobwhere=1202836208789&ssbinary=true

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ialista_en_penas_m%C3%A1ximas.jpg&blobkey=id&blobtable=MungoBlobs&blobwhere=1202836951939&ssbinary=true

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _celebrando_el_t%C3%ADtulo.jpg&blobkey=id&blobtable=MungoBlobs&blobwhere=1202836930375&ssbinary=true

charlize
01-07-2008, 01:19
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _de_la_prensa_internacional.jpg&blobkey=id&blobtable=MungoBlobs&blobwhere=1202836948468&ssbinary=true

خبر قهرمانی تیم ملی اسپانیا را اکثر کشورهای دنیا پوشش داده و این تیم را شایسته این قهرمانی دانستند.و شاید روزنامه فرانسوی بهترین جملات را در مورد این قهرمانی گفته است...
متن های جالب برخی از این روزنامه ها توسط بنده برای شما...:46:

اتریش:برندگان شایسته.در بازی فینال هر دو تیم خوب بازی کردند و موقعیتهای زیادی داشتند و سرعت بالای بازی باعث جذابیت این بازی برای تمام فوتبال دوستان شد.

روسیه:زمان مادرید.تیم ملی اسپانیا یورو را برد.پس از 44 سال تیم اسپانیا با شایستگی توانست قهرمان شود.آنها احساساتی کار نمیکردند و با منطق پیش رفتند.

انگلستان:(ویوا مادرید!)اسپانیا عالی و مستحقانه قهرمان شد.آنها پس از 44 سال قهرمان شدند.تورس قهرمانی را به مردم و پادشاه اسپانیا تقدیم کرد.این یک جام زیبا بود که فرناندو تورس شلیک آخر را بر پیکره آلمان کرد.

آلمان:به راحتی میشد فهمید که اسپانیا برتر بود.آنها رویاهایمان را نابود کردند.بالاک بازی کرد,جنگید و خون ریزی هم کرد.اسپانیا تیم برتر بود و قهرمانی شایسته برای این جام.

ایتالیا:اسپانیا قهرمان شد.آنها بعد از 44 سال با حذف ما و برگرداندن آلمان به خانه آن هم بدون جام قهرمان شدند.غولهای اسپانیا اکنون بر اروپا حکومت می کنند.

فرانسه:اروپا می تواند به قهرمانش مفتخر باشد.قهرمان تیمی شد که بهترین بود.اسپانیا بیش از اندازه قوی بود که توانست پس از سال 1964 قهرمان شود.برنده عالی برای یوروی عالی.سه هفته شکست ناپذیری و استحکام.اسپانیایی ها آرزوی بردن این جام را داشتند و سرانجام توانستند اینکار را بکنند آنهم به شایستگی.اسپانیا بسیار قوی بود.زیباترین و دوست داشتنی ترین فوتبال پیروز شد.

charlize
01-07-2008, 01:51
بر خلاف آنچه که همه می پنداشتن باشگاه رئال مادرید درهای مذاکره برای فروش باپتیستا را بر روی باشگاه نیوکاسل انگلیس باز کرد.این بازیکن که فصل گذشته جایگاهش را در تیم از دست داد می خواهد تا به تیم دیگری برود.یکی از مسئولین گفته است که نیوکاسل طی چند روز آینده پیشنهاد خود را به باپتیستا می دهد.

charlize
01-07-2008, 01:53
یه خبر داغ که همین چند لحظه پیش من تویه یکی از سایتها دیدم و براتون ترجمه کردم.........

روبینهو هافبک-مهاجم برزیلی رئال که عملا ناراحتی خود را از آمدن رونالدو به رئال بیان کرد با پیشنهاد 32 میلیون یورویی باشگاه چلسی روبرو شد.طبق گزارش روزنامه (AS) رئالیها خواسته بودند تا مسئولین هر تیمی که روبینهو را می خواهند حداقل 27 میلیون باید پیشنهاد بدهند اما مالک روسی و ثروتمند چلسی ،رومان آبراموویچ با دادن پیشنهادی 32 میلیونی می خواهد تا خیال خود را بابت این انتقال راحت کند.لوئیز فلیپه اسکولاری که از امروز رسما کار خود را در تیم چلسی اغاز می کند بر روی روبینهو حساب باز کرده.با توجه به اینکه مسئولین رئال برای بدست آوردن کریستین رونالدو به شدت به پول احتیاج دارند و روبینهو هم خود را قربانی آمدن رونالدو به رئال می بیند چرا که باید جایگاه خود را به وی بدهد احتمال جدایی این بازیکن از رئال به شدت زیاد است.باشگاه چلسی با توجه به رفتن هافبک اصلی خود یعنی فرانک لمپارد به اینتر و جدایی احتمالی دروگبا از این تیم دنبال جانشینهایی برای آنها می گردد که روبینهو می تواند گزینه مناسبی برای اسکولاری باشد. به هر حال باید دید شرایط ابتدا کریستین رونالدو چه خواهد شد و سپس روبینهو.شاید حتی مسولین رئال حاضر شوند تا روبینهو را بجای بخشی از مبلغ قرار داد به باشگاه منچستر بدهند.روبینهو در آخرین مصاحبه خود گفته بود که وی از کریستین رونالدو بهتر است و اگر او همراه با رئال قهرمان اروپا میشد هم اکنون وی بهترین بازیکن دنیا بود نه کریستین رونالدو...

ahmad08
01-07-2008, 21:58
سلام خدمت همگی دوستان رئالی :
اقا من هم اضافه کنم به حرفهای گاگو جان که واقعآ نمیدونم چطوری بیان احساس کنم و شرم خویش را از اینکه نتونستم سر بزنم ابراز دارم و امیدوارم که دوستان مخصوصا روبی جون که دست گلش درد نکنه مارو عفو بفرمایند.
و در ادامه خدمت ممد جان عرض کنم داداش روبی داره میره و اینطور که بوش میاد خیییلی جدی هم هست میگم حالا باید یه اسم دیگه برگزینی یا اینکه دوست داری همین روبی باشی مهم نیست ولی خوب میگم روبن و گوتی خالی مونده (گرچه فکر کنم گوتی رو یکی گرفت ولی چون که شاید حتی یه پست هم نداده شما راحت میتونید که برگزینید)من دوست دارم که ممد جان هر کسی رو که دوست داری انتخاب کنی حتی راموس هم فعلا خالیه .
خوب دوستان باور کنید شرمنده من میامه ها نه که نیام میام ولی خوب میام میبینم همه خبرها با سرعت نور اومده که واقعآ عالیه واقعآ روی مارو سفید کردین جلوی همه تاپیک ها ولی خوب:
میخوام طوری نباشه که ممد بعد یه مدتی دلسر بشه یا خسته بشه همه با هم وظیفه خودمون رو بگیریم که دیگر وظیفه رو دوش ممد جان سنگینی نکنه بنده که کارم رو گفتم تحلیل هر بازی رئا و هر انتقال رئال به دوش من بر روی چشم ولی خوب اخبار به دوش یکی باشه و عکسها به دوش یکی دیگه و گزارش بازی به دوش یکی دیگه کلا بیاییم و یه فضای دوستانه و تعاونی به وجود بیاریم که خییلی عالی میشه امیدوارم که بپسنیدین .
شما هم نظرتون رو حتمآ بگین تا اخر همین هفته ایشالا قال این قضیه رو بکنیم و هر کسی وظیفه خودش رو بدونه .
با تشکر رائول

V A H I D
01-07-2008, 22:03
سلام بر همه ....
اولا ایول به اسپانیا بعدش به کاسیاس بعدش به همه ی رئالیا ....
خوب کریس رونالدو خالیه ها ...:دی :دی :دی

kasra_khan2003
01-07-2008, 22:12
وحيد تو نمره انضباطت تو مدرسه چند ميشد؟ :31: فكر كنم مثل املات باشه!!!

آقا اين خط، اينم نشون، اين روبينيو ميره چلسي، اونجا قول ميشه، خودش تو بازي جام باشگاه هاي اروپا به ما گل ميزنه، مارو حذف ميكنه!

جدا داريم مثل اين بارسايي ها، در برابر بازيكنه، اونم يكي از بهترينشون، بد رفتار ميكنيم!
هيچ وقت اون صحنه رو يادم نميره كه روبي گل زده بود و جلو تماشگرا دستش رو براي اونا گذاشته بود رو قلبش كه يعني من به شما عشق ميورزم! اما انگاري اين نام رونالدو، همه ي اين كاراش رو به فراموشي فرستاده!

V A H I D
01-07-2008, 22:18
چه طور ؟؟..:دی :دی
-----
ولی فک نمی کنم این قدر زود توی انگلیس جا بیفته ... توی اسپانیا هم چند وقت طول کشید تا جا بیفته ....

V A H I D
01-07-2008, 23:02
فک کنم یکی از بهترین سال های ورزشی عمرش باشه ..فقط چمپیونز لیگ رو کم داشت .....

david23
01-07-2008, 23:22
سلام ممد جان ترکوندی

برو بچ من دوباره دارم بن میشم با یکی از منچستری ها کل کل شد اونم عقده بازی درآورد رفت گزارش داد - منم جوابشو باز دادم روبی جون تو جریانه

david23
01-07-2008, 23:39
البته حرف بدی بهش نزدم -فقط چندتا دوست مدیر داره گفتم پارتی بازی میکننن ما رو بن میکنن

shympw
01-07-2008, 23:52
بابا روبی جون ترکوندی. من که امتحان دارم تا 15 ام نمیتونم بیام شرمنده زحمتها رو دوش توه.
دیوید جون من از تو حمایت می کنم.

david23
02-07-2008, 09:19
نمیدونم چرا این یاهو اذیت میکنه برا میل ساختن سر کد پستی گیر میدهدر ضمن اسی جان مرامتو عشق است یاسینو که میشناسی همون که مرد جنگلی تو امضاشه..

david23
02-07-2008, 11:19
سلام روبی جان خوبی ؟ راستی لباس رئال تو فصل جدیدو عکسشو داری ؟ اگه داری بزار لذت ببریم

V A H I D
02-07-2008, 11:30
نمیدونم چرا این یاهو اذیت میکنه برا میل ساختن سر کد پستی گیر میدهدر ضمن اسی جان مرامتو عشق است یاسینو که میشناسی همون که مرد جنگلی تو امضاشه..

برای این کد پستی راحت سرشو می شه کلاه گزاشت ....
فقط کشور رو بزار روی Yemen ...:31::31::31:
بعدش برو حالشو ببر....:31::31:
می تونی از Gmail استفاده کنی خیلی بهتره به نظر من از Yahoo! ....

david23
02-07-2008, 12:54
برای این کد پستی راحت سرشو می شه کلاه گزاشت ....
فقط کشور رو بزار روی Yemen ...:31::31::31:
بعدش برو حالشو ببر....:31::31:
می تونی از Gmail استفاده کنی خیلی بهتره به نظر من از Yahoo! ....

سلام داش وحید آدرس gmali؟؟؟ gmail.com دیگه ؟؟

V A H I D
02-07-2008, 12:56
عجب امضایی شد .....(تعریف از خود نباشه ها ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
هر کی خواست برش داره .. اگه خواستید بگید .. (من همون جام رو که کاسیاس گرفته بر می دارم ..)

سلام داش وحید آدرس gmali؟؟؟ gmail.com دیگه ؟؟
سلام ..بله ....

david23
02-07-2008, 12:59
داش روبی دستت درست ولی مگه این وحید مهلت میده تا اومدم بزارم امضا این وحید باز دزدی هنری کرد : دی حالا منم دزدی هنری میکنم وحید:دی

V A H I D
02-07-2008, 13:00
حالا برش دار من همون کاسیاس رو می زارم .....:دی

david23
02-07-2008, 13:03
ای بابا این کامپیوترم مشکل داره وحید 2-3 ساعت با این امضا حال کنم تا ویندوزشو عوض کنم:دی دی

david23
02-07-2008, 13:08
البته وحید جان از فردا با یه یوزر دیگه میام چون با یک چسمنتری کل کل شد بچه نه نه رفته گزارش داده

david23
02-07-2008, 13:10
الان وحید اخطارات چندتاست؟؟ کلا چند بار بن شدی؟؟؟

Mahdi_Shadi
02-07-2008, 13:34
ایول به همه بر و بچز!
روبی جون خوب ترکوندی تاپیکو داداش....دمت گرم...
همه هستن...همه پست....
منم میچرخم برای خودم!:دی
دم همه گرم جمیعاً

V A H I D
02-07-2008, 13:55
الان وحید اخطارات چندتاست؟؟ کلا چند بار بن شدی؟؟؟

الان یه چند تایی دارم ..:31::31:
1 بارم بیشتر بن نشدم ....اون هم برای همین تایپیک بود ....:31::31:
اون اخطارهم پاپ داده ....که هیچ وقت هم نمی ره .....:31:
++الان سرعتم خیلی پایینه )11( ....
امضار و نمی تونم ور دارم ....چرا نمی زاریش خوب ؟؟؟؟

realmadrid-alireza
02-07-2008, 16:12
سلام به همگی منو شناختی داش روبی؟؟ منو از این به بعد راموس صدا کنید

david23
02-07-2008, 17:49
برو بچ اسپانیا تو رده بندی فیفا اول شد .......

david23
02-07-2008, 18:31
دستت درست روبی جان یه دقیقه آروم نشینی ها:دی

david23
02-07-2008, 18:32
منم سلام عرض میکنم خدمت شما داش راموس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

david23
02-07-2008, 18:40
راستی داش روبی اون حرکتی که گذاشتی برا من کار نمیکنه...

realmadrid-alireza
02-07-2008, 19:17
دستت درد نکنه داش روبی

realmadrid-alireza
02-07-2008, 20:17
بابا این احمد کجاست؟؟ این وحید کجاست؟؟ این مهدی کجاست؟؟ این روبی کجاست؟؟؟

realmadrid-alireza
02-07-2008, 20:58
بچه ها با هم جمع شوید و کلید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])در تایپیک آلمان، اومدیم فینال - مال جناب آقای sinath رو بزنید

بردیا
02-07-2008, 20:58
زحمت نکشید
خود بابک رفت و دید
اصلا هیچ قضیه ای نبود که دیوید یوهو شروع کرد به اون حرفا رو زدن
اگر جوابی میخواید بدید تو اون تاپیک بدید چون من اینجا حرفی ندارم.چون این تاپیک برای بیان اخبار و نظرات درباره تیم رئال هستش نه کل کل با بقیه.
همه چیز کاملا تو همون تاپیک مشخصه
کسی که اول توهین کرد سر هیچ و پوچ هم کاملا مشخصه

اخطارم هم سر اسپم بهم داده شد.نمیدونی بدون تو چیزی هم که ازش خبر نداری لطفا دخالتی نکن.حرفی داری اونور بیا بزن.اینجا جای این کارا نیست.تازه واردی نمیدونی کجا باید چی بگی.

realmadrid-alireza
02-07-2008, 21:30
شما مثل اینکه اخطار خورت ملسه نه

iammahdi
02-07-2008, 21:40
راستی داش روبی من از یکی از عکسا که گذاشتی خیلی خوشم اومده میخوام اونو به جای امضام بذارم اشکالی که نداره ؟؟؟؟؟
با اجازه....:31:

realmadrid-alireza
02-07-2008, 21:56
شما وردار- هماهنگ شده......

kasra_khan2003
02-07-2008, 22:03
منچستر بازيكناني را كه در صورت از دست دادن رونالدو خواهد خريد رو اعلام كرد:
Dimitar Berbatov
Juande Ramos
Samuel Eto'o
David Villa

ظاهرا ديگه منچستر مطمئن شده اين رونالدو رفتني هست! فقط اين رئال راموس رو نفروشه!!!!

V A H I D
02-07-2008, 22:09
Juande Ramos
این کیه ؟؟!!!
همون سرمربیه نیست ؟؟؟؟
برباتوف که یه جا بالاخره می ره ....
رئال هم فکر نمی کنم این قدر احمق باشه راموس رو بفروشه ....کی رو می خواد بزاره جاش ؟؟؟ تورس ؟
این هم درست کردم خیلی شلوغ شد ببخشید ....
این هم امضام
این هم اصلیش !

V A H I D
02-07-2008, 22:23
زحمت نکشید
خود بابک رفت و دید
اصلا هیچ قضیه ای نبود که دیوید یوهو شروع کرد به اون حرفا رو زدن
اگر جوابی میخواید بدید تو اون تاپیک بدید چون من اینجا حرفی ندارم.چون این تاپیک برای بیان اخبار و نظرات درباره تیم رئال هستش نه کل کل با بقیه.
همه چیز کاملا تو همون تاپیک مشخصه
کسی که اول توهین کرد سر هیچ و پوچ هم کاملا مشخصه

اخطارم هم سر اسپم بهم داده شد.نمیدونی بدون تو چیزی هم که ازش خبر نداری لطفا دخالتی نکن.حرفی داری اونور بیا بزن.اینجا جای این کارا نیست.تازه واردی نمیدونی کجا باید چی بگی.

یه بار دیگه این جا ببینمت می کشمت ....:31::31::31:یه عالمه مردم رو ریختی سر من خدا یه عالمه ادم سرت بریزه ..خیلی نامردی هنوز هم میل بهم می زنن ...:31::31:
مگه تایپیک منچستر برای کل کله ؟؟؟:27::27::27:
خالی نبند سر اسپم نبود :31::31:
مثلا خیلی با سابقه ای ؟؟؟:31::31::31:

iammahdi
02-07-2008, 22:26
شما وردار- هماهنگ شده......

قربونت ...
چرا دروغ بگم من اون امضایی که براشتی دنبالش خیلی با حاله ..:27:.اما حیف که دو سه نفر این امضارو دارن این امضایی که الان گذاشتم قشنگه ولی خیلی قرمزه آدم چشماش درد می گیره وقتی خیلی نگاه میکنه. دنبال یه عکس توپ از کریستسن رونالدو میگردم.خیلی بازیش قشنگه فقط خدا کنه اگه اومد رئال جو بازیکنان بزرگ نگیردش و بازیش افت نکنه.

V A H I D
02-07-2008, 22:28
یه چند تا عکس از این اختتامیه می خواستم ....
دستت درد نکنه اگه داری بزار ...

iammahdi
02-07-2008, 22:36
این برا امضا خوبه؟

آره دست درد نکنه الان یه دونه عکس ازش پیدا کردم می ذارم ببین این عکس که گذاشتی خوبه یا عکسی که من پیدا کردم هر کدومو گفتی می ذارم .فقط یه لحظه بذار آپلودش کنم...

realmadrid-alireza
02-07-2008, 22:39
قربونت ...
چرا دروغ بگم من اون امضایی که براشتی دنبالش خیلی با حاله ..:27:.اما حیف که دو سه نفر این امضارو دارن این امضایی که الان گذاشتم قشنگه ولی خیلی قرمزه آدم چشماش درد می گیره وقتی خیلی نگاه میکنه. دنبال یه عکس توپ از کریستسن رونالدو میگردم.خیلی بازیش قشنگه فقط خدا کنه اگه اومد رئال جو بازیکنان بزرگ نگیردش و بازیش افت نکنه.

شما وردار ماهم کوپ زدیم از وحید جان (داش روبی مجابش کردی این وحیدو) البته به افتخار شما امضامو عوض کردم..چند تا عکس توپ از رونی جون هم برات میزارم

iammahdi
02-07-2008, 22:41
اینه:

فقط نمی دونم چرا این تعداد پست های من عددش گیر کرده بالا نمی ره... فکر کنم خراب شده...الان چند دقیقه ست دارم نگاش می کنم بالا نمی ره!!!

در هر حال نظر نظر شماست هر کدومو گفتی می ذارم .اگه عکس خوبی از رونالدو در آینده پیدا کردی که به درد امضا می خورد حتما بذار تا من تو امضام بذارم.
ببخشید که زحمت دادم.

V A H I D
02-07-2008, 22:43
مرسی منتظرم .......................................
راستی این عکس کیریس خیلی درازه واسه امضا خوب نیستا !!

realmadrid-alireza
02-07-2008, 22:48

iammahdi
02-07-2008, 22:50
این عکس بیشتر به درد آواتار میخوره تا امضا چون امضا معمولا عرضش از طولش بیشتره ولی این خیلی عمودیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . فردا چندتا عکس مخصوص از کریس برات میذارم یکی رو انتخاب کن. راستی بچه ها فهمیدید روبی داره میره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دست درد نکنه که می ذاری ...:11:

realmadrid-alireza
02-07-2008, 22:53
البته دوست من چون رونالدو هنوز نیومده رئال یخورده عکساش محدوده شما بزار بیاد رئال اونوقت بزار امضات فعلا امضا منو بردار

iammahdi
02-07-2008, 22:58
یادش بخیر:

ببین دیگه یه عکسی گذاشتی که که اگه طولش از کامپیوتر م بزنه بیرون می ذارمش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رفتی رو نقطه ضعف من . خدا وکیلی این فقط یه عکس نیست .این عشقه منه.زیدان خودمه. با یه تیر دو نشون زدی...آخ زیدان کجایی که یادت بخیر..:19:
تصویب شد اینم امضای ما...:31:

iammahdi
02-07-2008, 23:06
بچه ها یه پیشنهاد:

بیاید همه یه امضا بذاریم تا همه بفهمن رئالی های متحد چقدر زیادن
من الان آخر جو زدگیم نمی شه این عکس زیدان و رونالدو رو بزاریم...:19:

البته دوست من چون رونالدو هنوز نیومده رئال یخورده عکساش محدوده شما بزار بیاد رئال اونوقت بزار امضات فعلا امضا منو بردار

رونالدو که فصل بعد می یاد زیدانم که قبلا" بوده دیگه چی می خواین..؟

در ضمن سیستم فاروم طوریه که هرچی تو قسمت ورزشی پست بدی ععداد پستها بالا نمیره.

این که خیلی نامردیه!!!!

realmadrid-alireza
02-07-2008, 23:08
اون عکس کتو شلواری که من گذاشتم یا روبی رو هم بزار آواتارت

realmadrid-alireza
02-07-2008, 23:10
داش روبی تو یه عکس بزار منم یکی میزارم هر کدوم بیشتر رای آوردهمه بزاریم امضا

realmadrid-alireza
02-07-2008, 23:46
داش روبی تو یه عکس بزار منم یکی میزارم هر کدوم بیشتر رای آوردهمه بزاریم امضا

charlize
03-07-2008, 01:23
سلام به همه........
آقا جون مادرتون اینقدر به حاشیه نرید........دوباره اینجا رو میبندنا...............

باشگاه منچستر يونايتد اميدوار است تا رامول فالكائو، مهاجم تيم فوتبال ريورپلاته آرژانتين را براى فصل آينده به خدمت بگيرد. به گزارش رسانه هاى بريتانيايى، «نستور سيورى» مدير برنامه هاى اين مهاجم ملى پوش كلمبيايى از علاقه شديد باشگاه هاى منچستر يونايتد و رئال مادريد به جذب اين مهاجم با آتيه خبر داده است. باشگاه آستون ويلا انگلستان نيز دى ماه سال گذشته و در حين نقل و انتقالات زمستانى علاقه مند بود تا اين مهاجم جوان را به خدمت بگيرد اما در آن مقطع با مخالفت سران ريورپلاته روبرو شده و از خريد وى منصرف شد اما اكنون به نظر مى رسد «فالكائو» به يكى از اين ۲ باشگاه بزرگ اروپايى خواهد پيوست.

charlize
03-07-2008, 01:25
روزنامه ملي ورزشي اسپانيا در مقاله‌اي كسب رتبه اول در رده بندي فيفا را حق از دست رفته‌اي به قدمت 44 سال توصيف كرد.
به نقل از آس اسپانيا، مانوئل استبان در مقاله تحليلي خود آورده است:
فوتبال اسپانيا فقط به خاطر ناكامي در نتيجه گيري بازي هاي حذفي در تورنمنت هاي بزرگ هميشه پايين تر از برخي كشورها بود. اين درحالي است كه فيفا همواره اعلام كرده رده بندي بسيار حرفه اي دارد و هرگز تحت تاثير نتيجه نيست.
آيا لاليگا در اين همه سال نتوانسته فيفا را متقاعد كند كه برترين باشگاه هاي حرفه اي جهان متعلق به اسپانيا است؟
كشوري كه فوتبال قسمتي از فرهنگ آن شده، پس از قهرماني در يورو 2008 براي اولين بار در رده نخست جهان مي ايستد. در هر حال، خوشحاليم كه فيفا به اشتباه 44 ساله اش در مورد فوتبال اسپانيا پي برده است.

بردیا
03-07-2008, 06:50
یه بار دیگه این جا ببینمت می کشمت ....:31::31::31:یه عالمه مردم رو ریختی سر من خدا یه عالمه ادم سرت بریزه ..خیلی نامردی هنوز هم میل بهم می زنن ...:31::31:
مگه تایپیک منچستر برای کل کله ؟؟؟:27::27::27:
خالی نبند سر اسپم نبود :31::31:
مثلا خیلی با سابقه ای ؟؟؟:31::31::31:
ای وحید من میکشمت.حقت بود بهت گفتم اینکارو باهات میکنم:27:
خنگول من بایرنیم نه منچستری.
منظورم هم از اونجا تاپیک آلمان تو انجمن یورو2008 بود.
اتفاقا سر اسپم تو تاپیک تریبال اخطار بهم داده شد.درست بعد از برد آلمان از ترکیه

راستی بالاخره رونالدو میادش رئال یا نه؟
منچستریا که گفتن نمیدنش به رئال.رئال هم که گفته بود عقب نشینی میکنه چون به زور نمیتونه بازیکن بخره.آخه اینم بازیکنه رفتید دنبالش؟باز میرفتید دنبال شواین اشتایگر یه چیزی

V A H I D
03-07-2008, 07:51

منچستریا که گفتن نمیدنش به رئال.رئال هم که گفته بود عقب نشینی میکنه چون به زور نمیتونه بازیکن بخره.آخه اینم بازیکنه رفتید دنبالش؟باز میرفتید دنبال شواین اشتایگر یه چیزی

پس ------------------------
اره دیگه ...منچستر که دستش به جایی نمی رسه !!!
شوایناشتایگر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:27::27:

realmadrid-alireza
03-07-2008, 09:05

شوخی میکنی به خدا 2 ساعت خندیدم -- (شوخی جالبی بود) بچه ها لذت بردن دیگه یه یووه پیشنهاد داده که نباید فکر کنی بازیکن خوبیه درضمن یه ناخن رونالدو رو به کل بایرن مونیخ نمیدیم شما لطف کن این ورا نیا......

بردیا
03-07-2008, 09:21
ه یووه پیشنهاد داده
+منچستر

اوکی.مشکلی نیست.خوش باشید با برند شوستر آلمانی

V A H I D
03-07-2008, 09:30
بردیا می گم تو المان به دنیا نیومدی ؟؟؟؟
در هر ضمینه ای طرفدار المانی !
متذلدرو یادت رفت .....

بردیا
03-07-2008, 09:44
بردیا می گم تو المان به دنیا نیومدی ؟؟؟؟
در هر ضمینه ای طرفدار المانی !
متذلدرو یادت رفت .....

میگم تو چقدر غلط املایی داری وحید
اولا زمینه
دوما متزلدر

درضمن سوال خصوصی قرار نشد بکنیا:31:

راستی وحید بیوگرافی کاسیاسو برام جور بکن.میخوامش

realmadrid-alireza
03-07-2008, 10:17
اولا زمینه
دوما متزلدر

اولا مشکل از کیبرده وحیده دویمن شما هم بیوگرافی اولی رو بزار لازم دارم- سنشو که خودم میدونم 42 ساله!!!! البته با تخفیف تابستونی بود

بردیا
03-07-2008, 10:30
مشکل از کیبرده وحیده

این همیشه غلط املایی داره

سنشو که خودم میدونم 42 ساله!!!!39 سالشه نه 42

روز و محل تولد: 15 ژوئن سال 1969 – شهر کارلسروهه ( آلمان )

نام مستعار: اولی

اندازه قد و وزن: 88/1 متر – 91 کیلو

وضعیت زندگی زناشویی: متاهل و دارای دوفرزند

وضعیت تحصیلی: دبیرستان

صفات: بی حوصلگی – با انضباط – جاه طلب

علائق: گلف – مطالعه

شعار: هرگز تسلیم نشو

باشگاه سابق: کارلسروهه ( 94- 1975 )

تاریخ بستن اولین قرارداد: 30 جولای 1994

پایان قرارداد: 30 ژوئن 200۸

افتخارات: بهترین دروازه بازیکن و دروازه بان جام جهانی 2002

بهترین دوازه بان جهان در سالهای 1999 – 2001 – 2002

بهترین دروازه بان اروپا در سالهای 1999 – 2000 – 2001 – 2002

بهترین بازیکن آلمان در سالهای 2000 – 2001

بهترین دروازه بان آلمان در سالهای 1994 – 1997 – 1999 – 2000 – 2001 – 2002

مقام دومی جام جهانی 2002

سوپر جام باشگاه های اروپا در سال 1996

قهرمان باشگاه های جهان در سال 2001

قهرمان باشگاه های اروپا در سال 2001

قهرمان یوفا در سال 1996

قهرمان آلمان در سالهای 1997 – 1999 – 2000 – 2001 – 2003 – 2005

قهرمان جام حذفی آلمان در سالهای 1998 – 2000 – 2003 - ‏2005 ‏

قهرمان جام اتحادیه آلمان در سالهای 1997 – 1998 – 1999 – 2000 – 2004-

مرجع انگلیسی هم خواستی اینجاست

ahmad08
03-07-2008, 11:08
سلام خدمت همگی دوستان:
اقا تنها چیزی که بنده میتونم بگم اینه که ایییییییییییول عالی شده این تاپیک ....یه تاپیک بسیار فعال و بسیار خوب ایول ایول ایول راستی من رو که میشناسید؟
اول دوستان میگم اگر دوستان جدید خودشون رو معرفی کنند بسیار خوشحال میشم راستی realmadrid-alireza ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز منو از کجا میشناسید و اینکه شاید قبلا با یه ای دی دیگه میومدی میشه خودت رو معرفی کنید؟
و دوم اینکه دوستان اینجا هر کی اسم مستعار داره اون رو با اسم مستعارش صدا بزنید تا همه متوجه بشن و دیگر اینکه اگر تو اولین پست دوستان اسم مستعارش رو بگن تا اینکه مشخص بشه و دیگر اینکه دوستان عزیز خواهشن در تاپیکهای دیگر طوری رفتار نکنید تا ما دوستان خوبمون رو کم و کمتر ببینیم الان دیوید جان یه پای همه بحث ها بن شدن چی فایده نتنها بن شدن بلکه تاپیک هم یکی از فعالان خودش رو از دست داد .
خوب برم سر بحث کریس رونالدو:
اول که کریس رونالدو بهترین بازیکن جهان به احتمال 99% به رئال مادرید خواهد پیوست و بنده واس بازی شروع لیگ اسپانیا و بازی رئال دارم ثانیه شماری میکنم و دوست دارم هرچه سریعتر کریس رو سفید پوش ببینم .
همه بحث ها سر انتقال و یا ماندن کریس رونالدو در 7 جولای مشخص خواهد شد ما هم منتظر یک هفته دیگر و 7 جولای میمانیم.

(بنده احمد08 هستم ملقب به رائول)

realmadrid-alireza
03-07-2008, 11:17
سلام خدمت همگی دوستان:
اقا تنها چیزی که بنده میتونم بگم اینه که ایییییییییییول عالی شده این تاپیک ....یه تاپیک بسیار فعال و بسیار خوب ایول ایول ایول راستی من رو که میشناسید؟
اول دوستان میگم اگر دوستان جدید خودشون رو معرفی کنند بسیار خوشحال میشم راستی realmadrid-alireza ("[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز منو از کجا میشناسید و اینکه شاید قبلا با یه ای دی دیگه میومدی میشه خودت رو معرفی کنید؟
و دوم اینکه دوستان اینجا هر کی اسم مستعار داره اون رو با اسم مستعارش صدا بزنید تا همه متوجه بشن و دیگر اینکه اگر تو اولین پست دوستان اسم مستعارش رو بگن تا اینکه مشخص بشه و دیگر اینکه دوستان عزیز خواهشن در تاپیکهای دیگر طوری رفتار نکنید تا ما دوستان خوبمون رو کم و کمتر ببینیم الان دیوید جان یه پای همه بحث ها بن شدن چی فایده نتنها بن شدن بلکه تاپیک هم یکی از فعالان خودش رو از دست داد .
خوب برم سر بحث کریس رونالدو:
اول که کریس رونالدو بهترین بازیکن جهان به احتمال 99% به رئال مادرید خواهد پیوست و بنده واس بازی شروع لیگ اسپانیا و بازی رئال دارم ثانیه شماری میکنم و دوست دارم هرچه سریعتر کریس رو سفید پوش ببینم .
همه بحث ها سر انتقال و یا ماندن کریس رونالدو در 7 جولای مشخص خواهد شد ما هم منتظر یک هفته دیگر و 7 جولای میمانیم.

(بنده احمد08 هستم ملقب به رائول)

سلام رائول جان - روبی جان شما رو مجاب خواهند کرد --......ن

ahmad08
03-07-2008, 11:26
دوستان عزیز خوب بنده هم بیوگرافی کامل رائول گنزالز بلانکو شاهزاده رئال مادرید رو میذارم امیدوارم خوشتون بیاد.
Raul Gonzalez prince of Madrid
31 سال پیش همین روز، پسری با چشمان بسیار بسیار سیاه چشم به دنیایی گشود که اکنون نامش در آن پیچیده. پسری که نام او را رائول نهادند تا امروز این کلمه به شعار همیشگی هواداران بیشمار رئال مادرید تبدیل شود.

و امروز روز تولد دلربای مادرید است.

روز تولد رائول گنزالس بلانکو...

روزها که می گذشتند، دیدن او در تیم عجیب بود. در میان بزرگان. چه جاه طلبانه می نگریست با سری که بالا آورده بود به ستاره ها و کاپیتان ها. چه شجاع می دوید با قامت کوچکش در میان مدافعان...

و می گفت کاپیتان می شود...

گذشت و بزرگتر شد. قامتش بلندتر و چهره اش جذاب تر و رفتارش بالغانه تر. رفت تا آنجایی که سالها که از پی هم می گذشت محبوب تر و محبوب تر می شد. گذشت تا آنجا که نامش رفت در میان کلماتی که کودکان خردسال به زبان می آورند.

و می گفت کاپیتان می شود...

گذشتیم و رسیدیم به شب های رویایی برنابئو...هوادارانی که انگار یک صدا نامت را فریاد می زدند. نگاهت زیبا و عاقل و دوست داشتنی بود...گذشته بود و تو بزرگ شده بودی. و تو رویای ما شده بودی...رویایی میلیون ها سپیدپوش در سراسر دنیا...و تو فریاد می زدی و هواداران فریاد می زدند و تو دست میزدی و هواداران دست می زدند و تو...لبخند میزدی و هواداران...می خندیدند...

و تو کاپیتان شدی...

اکنون، زمان همچنان می گذرد. و تو دلربای مادرید، کاپیتان قوهای سپید، و رهبر شاهزاده های برنابئو هستی. و ما، هواداران و وفاداران به پیمان قهرمانی همچنان به تو می نگریم و به تو افتخار می کنیم. با تو فریاد می کشیم و دست می زنیم و...می خندیم. و ما دوستت داریم و امروز، در چرخش سالهایی که منتظر بودیم تا تو کاپیتان شوی، به تو میگوییم که چقدر خوشحالیم که ۳۱ سال پیش در این روز تو قدم به سرنوشت رئال مادرید گذاشتی...و قدم به درون قلب مان....

کاپیتان رائول، تولدت مبارک...

-------

نام: رائول گنزالس بلانکو (فرزند پدرو گنزالس و ماریسا بلانکو)

کشور: اسپانیا

تولد: 27 ژوئن سال 1977

قد: 183 سانتی متر

وزن: 70 کیلوگرم

باشگاه ها: اتلتیکو مادرید، از 15 سالگی برای تیم سوم رئال مادرید و در 17 سالگی تا کنون برای تیم اول بازی کرده و بیش از 330 گل برای این تیم به ثمر رسانده است.

خانواده: متأهل، همسر مامن سانز و دارای 4 فرزند به نام های جورج (25 فوریه 2000)، هوگو (17 نوامبر 2002)، هکتور و متئو (21 نوامبر 2005)

افتخارات: قهرمان لالیگا در سال های 1995،1997،2001،2003،2007،2008، قهرمان جام حذفی اسپانیا در سالهای 1993 و 2000، قهرمان سوپرکاپ اسپانیا در سالهای 1994،1998،2001، قهرمان جام باشگاه های اروپا در سالهای 1998، 2000 و 2002، قهرمان جام بین قاره ای در سال 1998، قهرمان جام باشگاه های جهان در سال های 2002، 2000

فردی: بهترین بازیکن جهان در سال 2001 (چهارم در سال 98، پنجم در سال 99، هفتم در سال 2000، چهارم در سال 2002، ششم در سال 2003)، پیچیچی (آقای گلی در اسپانیا) 1999 و 2003، آقای گلی در لیگ قهرمانان اروپا در سالهای 2000، 2001 و 2002، صاحب کفش برنز اروپا در سال 2001، فعال ترین و بهترین بازیکن تاریخ لالیگا در سال 1997 و 2001، بهترین بازیکن جهان در سال 2001 (فدراسیون آمار) و در حال حاضر بهترین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان با 60 گل زده، بهترین گلزن تاریخ تیم ملی فوتبال اسپانیا با 46 گل زده، نشان لیاقت اسپانیا در سال 2006، جوانمردترین بازیکن جهان در سال 2006.

ستاره برنابئو

نام او رائول گنزالس بلانکو است، اما همه او را با نام رائول می شناسند...گرچه که خصوصیات زیادی دارد که او را از بقیه متمایز میکند، پسری که با همه فرق دارد...

وقتی هواداران رئال مادرید با فریادهای رائول رائول از جا بلند می شوند و یک صدا او را تشویق میکنند، حتی رونالدو هم با غبطه به بازیکن محبوب سانتیاگو برنابئو نگاه می کند. هیچ یک از ستاره های استثنایی باشگاه محبوبیت او را ندارند. حتی بکام، با وجود اینکه تازه به رئال مادرید وارد شده بود رائول را یک افسانه ی بزرگ و دوست داشتنی نامید. رائول محبوب هوادران متعصب رئال مادرید است. این را حتی مربیان رئال مادرید هم میدانند.

رائول وقتی از نظر جسمانی مشکلی ندارد باید بازی کند...این خواست هوادرانی است که همیشه گلزنی ستاره محبوب خود را به چشم میبینند.

"من در محله سن کریستوبال مادرید متولد و بزرگ شدم. از همان روزهایی که خود را شناختم عاشق فوتبال بودم. آن روزها دنیا سخت تحت تاثیر جادوی مارادونا بود و من هم از حرکاتی که او با توپ انجام می داد لذت می بردم. البته الگوهای دیگری هم داشتم که سعی می کردم مثل آنها بازی کنم."

خانواده ی رائول در آن زمان همه از هوادارن پر و پا قرص اتلتیکو مادرید بودند. رائول می گوید: " یادم می آید که وقتی اولین گل خود برای باشگاه را به اتلتیکو زدم پدرم گفت: رائول، حتی اگه روزی به کاپیتان مادرید هم تبدیل شوی، خانواده ات طرفدار اتلتیکو می مانند..."

"من آرزو داشتم روزی به بهترین بازیکن اتلتیکو تبدیل شوم، اما با وجود گل هایی که برای این تیم به ثمر رساندم، نتوانستم توجه مدیران و مربیان باشگاه را جلب کنم. آنها خیلی راحت از بازی من صرف نظر کردند. به همین دلیل وقتی به سانتیاگو برنابئو رفتم، دیگر هرگز به پشت سرم نگاه نکردم و سعی کردم اتلتیکو مادرید را برای همیشه فراموش کنم..."

رائول پس از جدایی از اتلتیکو مادرید، و در واقع هنگامی که تازه به تیم سوم رئال مادرید پیوسته بود، چنان درخشید که در دو فصل 62 گل به ثمر رساند (!) و خیلی زود آوازه ی پسر جوان و با استعدادی که به سرعت به سوی ستاره شدن پیش می رفت سراسر باشگاه را فرا گرفت. استعداد شگرف، هوش بی اندازه بالا و احساس تعلقی که به تیم داشت خیلی زود توجه خورخه والدانو، سرمربی وقت تیم اصلی رئال مادرید که در آن زمان مشغول فتح تمام جام های اسپانیا و اروپا بود، را جلب کرد تا رائول با یک جهش فوق العاده از تیم سوم به تیم اول، به جوان ترین بازیکن تاریخ باشگاه تبدیل شود که تا کنون پیراهن تیم اول رئال مادرید را پوشیده است.

رائول در سن 17 سالگی، در اولین بازی خود برای رئال مادرید که برابر رئال ساراگوسا در خارج از خانه برگزار می شد، خوش درخشید اما موفق به گلزنی نشد و دو بار توپ را به تیر دروازه کوبید تا تیمش با یک تساوی از ریاسور خارج شود.

خورخه والدانو که چنین دید، رائول را برای بازی بعدی که دیدار حساسی برابر اتلتیکو مادرید در سانتیاگو برنابئو بود در لیست 11 نفره تیمش قرار نداد. و از آنجایی که می دانست رائول جوان و حساس است تصمیم گرفت خودش این مطلب را پیش از بازی به او بگوید.

والدانو می گوید: " یادم می آید وقتی به او گفتم که قرار نیست در این بازی به میدان برود نگاهش حالت خاصی داشت...حالتی بین ناباوری و ناراحتی، اما چند لحظه بعد از جوابش واقعا شوکه شدم...او خندید و گفت: "مسئله ای نیست، اگر می خواهی ببازی مرا بازی نده...!"

خوب، والدانو طبیعتا شگفت زده شد و درست در چند دقیقه قبل از بازی نام رائول را در لیست قرار داد.

" به این نتیجه رسیدم که رائول راست میگفت. اگر او را نداشتیم از پس اتلتیکو بر نمی آمدیم. او آنشب ستاره بازی بود."

رائول با به ثمر رساندن 2 گل بسیار زیبا تیمش را 1-2 پیروز میدان کرد و از همان اولین لحظات بازی جایگاه ویژه ای در قلب مادریدها پیدا کرد.

دلربای مادرید

رائول با همه فرق دارد.

مرد جوانی که برای محبوبیت هیچ چیز کم ندارد. او یک ستاره ی باهوش، جذاب، خوش چهره، خوش اخلاق و با شخصیت است.

وقتی برای مصاحبه وارد دفتر شد، چهره ای غمگین داشت. از او پرسیدم که آیا اتفاق بدی افتاده؟ اما فقط کمی نگاه کرد و لبخند زد. گیج شدم. با وجود محبوبیتی سرسام آور، یک همسر بی نظیر و بچه هایی باهوش و دوست داشتنی، آیا رائول دلیلی برای غمگین بودن می بیند؟

تنها چیزی که به ذهنم رسید این بود که بگویم: رائول، بگو سیب! رائول می خندد و بالاخره مصاحبه را آغاز می کنیم. اما مصاحبه با رائول سخت است. رائول زیبا و روان حرف می زند، اما اغلب سکوت می کند و آرام و جدی است. البته سکوت او ربطی به مظلوم بودن ندارد...اتفاقا خیلی هم روان شناسی می داند و نمی گذارد کسی او را تحت فشار قرار دهد. شلوار جینی که پوشیده به تازگی مد شده و با رنگ گوشی موبایلش هماهنگی دارد...پس معلوم است که به مد هم اهمیت می دهد.

سعی می کنم با ترفند های ژورنالیستی او را تحت فشار قرار دهم، اما نمی شود.

او بسیار مودب است. رقص تانگوی او همانقدر زیباست که حرکات پا به توپش. به زیبایی هر چه تمامتر گیتار می زند و شب ها همیشه صدای گیتار زدنش از داخل تراس خانه به گوش می رسد.

یک سوال حاشیه ای....دوست داری اوقات گرانبهایت را چگونه بگذرانی؟

"دوست دارم کنار گرانبهاترین موجود دنیا یعنی همسر زیبایم نشسته باشم و با او حرف بزنم. دیگر چیزی نمی خواهم." خوب معلوم است که نمی شود یک همچین آدم رومانتیکی را به حاشیه کشاند!

رائول از جهات دیگر نیز با بقیه متفاوت است. وقتی بازیکنان رئال مادرید با BMW های آخرین مدلشان به سرعت از مقابل هوادارانی که با شوق بیرون از در والدبیباس منتظرند تا از آنها امضا بگیرند، رد می شوند، رائول خیلی آرام صبر می کند تا همه بروند و آن وقت به نرمی قدم زنی اش را به سمت خانه آغار می کند. او خیلی به خانواده پایبند است. همیشه می توانید او را به همراه همسرش مامن، و بچه هایش در مسابقات تنیس، سالن سینما، کنسرت های آلخاندرو سانز و یا حتی اسپورت سنتر معروف مادرید ببینید.

او یکی از فعال ترین سفیران سازمانFAO است. شب های کریسمس و یا هر وقت وقت کند به بیمارستان کودکان سرطانی می رود و به آنها هدیه می دهد و اگر شد شب پیش آنها می ماند. اشک ها و بازی او با یکی از کودکان معلول ذهنی در دسامبر سال پیش همه را تحت تاثیر قرار داد.

همانطور که این ها از ذهنم می گذرد به سرعت حرف های رائول را می نویسم.

به نظرم او بی نظیر است. والدانو درست می گوید. او شاهزاده ی دلربای مادرید است.

کهکشان مادرید

رائول درباره ی ورود فلورنتینو پرز به اتاق ریاست باشگاه مادرید می گوید:"وقتی پرز وارد باشگاه شد خیلی چیزها تغییر کرد. مخصوصا وضعیت اقتصادی باشگاه خیلی بهتر شد. او ثروت هنگفت را وارد باشگاه کرد و به محض ورودش رئال یک تور بزرگ آسیایی را برای اولین بار تجربه کرد. بازیکنان در آن سفر یاد گرفتند که به غیر از حقوق باشگاه از راه های زیادی می توانند پولدار شوند.

با آمدن پرز فهمیدیم که پول یعنی سیاست و سیاست یعنی پول! آسیایی ها طوری دور ما حلقه می زدند که انگار از سیاره دیگری آمده ایم...جالب است که در تور آخری که همین اواخر داشتیم هم وضع بر همین منوال بود. با اینکه نسبت به دفعات پیش پیشرفت بیشتری در فوتبال کرده بودند. وقتی به پرز گفتم که اینگونه کارها دارد به پرستیژ باشگاه لطمه می زند گفت: پسر جوان! این تازه قطعه ای کوچک از سمفونی فلورنتینو پرز است. صبر کن تا تمام ستاره های دنیا را کنار تو جمع کنم.

در آن زمان منظورش را نفهمیدم ولی حالا خوب متوجه منظورش شده ام. کاش پرز این کار را نمی کرد تا رئال همان رئال اسپانیایی می ماند و ما هم با همان تلاش و انگیزه و شور و حال فوتبال را تجربه می کردیم.

ما از آن روزهای پر فروغ و عالی و پر از شور و حال و انگیزه به شدت فاصله گرفته ایم و من دلیل آن را می دانم. روح متعصب و تلاشگر مادرید پرواز کرده و دیگر خبری از آن عقاب با وقار و قدرتمند بر فراز قله های مرتفع اروپا نیست. حالا دیگر همه غرق در فیلم های تبلیغاتی و ثروت های باد آورده ای هستند که به هر صورت آینده ی آنها را در سنین بالا تامین خواهد کرد. اما چه آینده ای بهتر از اینکه وارد اتاق شخصیتان بشوید و از دیدن ویترین افتخارات به خود ببالید؟ مرور خاطرات آمیخته با فوتبال ناب بهترین تفریح من در دوران کهولت خواهد بود. من نه قصر می خواهم و نه قراردادهایی با قیمت نجومی. من فقط یک ورزشگاه پر از هوادار عاشق می خواهم و یک توپ و گلزنی و دیگر هیچ..!"

تیم ملی

رائول در رئال مادریدی که فرناندو هیه رو کاپیتانش بود رشد می کند و مهاجم و گلزن اول باشگاه می شود. سانتیاگو برنابئو به حدی او را تحسین می کند که وقتی خاویر کلمنته سرمربی وقت تیم ملی اسپانیا در انتخاب بازیکنان برای جام ملت های اروپای سال 1996 رائول را به دلیل سن کم به تیم دعوت نمی کند، تمام مادرید تظاهرات می کند!

رائول می گوید: باید به نظرات سرمربی احترام گذاشت. من همیشه تصمیمات آنها راتایید میکنم. کلمنته مربی بزرگی است و در تمام سالهایی که سرمربی اسپانیا بود به ما کمک کرد.

رائول سالها در تیم ملی حضور داشته و اکنون بهترین گلزن تاریخ تیم ملی و کاپیتان اسپانیاست. اما او راضی نیست و می گوید: در تمام این سالها برای هیچ جنگیده ایم. آرزو دارم با تیم ملی عنوانی ببرم...

حرف های رائول

- رائول، میدانی رومن آبراموویچ، مالک چلسی به تو یک پیشنهاد 80 میلیون پوندی داده است؟

- بله. من به پیشنهاد باشگاه چلسی احترام می گذارم. ولی باید بگویم که نظرم عوض نمی شود.

در این دنیا چیزهای زیادی هستند که از پول با ارزش ترند. آقای آبراموویچ با دادن این پیشنهاد دارد زندگی مرا از من می خرد. زندگی من خیلی بیشتر از پول ارزش دارد.

"وقتی زیدان تازه به باشگاه امده بود او را درست نمی شناختم ولی حالا می شناسم. او یک فرد منطقی و باکلاس و یک دوست فوق العاده خوب و مهربان است."

"دلم واقعا برای فرناندو (مورینتس) تنگ شده. اینکه او از مادرید رفته دلیل نمیشود که ما با هم دوست نباشیم. مطمئن باشید هیچ فرصتی را برای دیدن هم از دست نمی دهیم..!"

کابوسی به نام فلورنتینو پرز

"روزی که فهمیدم فرناندو (مورینتس)، هیه رو و ردوندو همه از رئال رفتنی هستند فهمیدم که پرز به راحتی آب خوردن در حال از بین بردن رئال مادرید است. رفتن مورینتس کابوس زندگی من بود و من پرز را هرگز به این خاطر نمی بخشم. هیه رو نیز واقعا عاشق رئال بود و وقتی رفت استوک هایش را به من داد و از من خواست هر روز یک دور با آنها دور ورزشگاه بدوم...به من حق بدهید که از رفتن چنین هوادار واقعی ناراحت شوم!

حتی حالا هم عاشقان واقعی رئال مادرید مثل ایکر (کاسیاس)، گوتی و سالگادو با غم و دلتنگی برای کسانی مثل مک منمن، فرناندو مورینتس و کاپیتان هیه رو در حالی که قلبشان زیر پای کسانی مثل پرز خرد شده به بازی برای رئال ادامه می دهند.

پرز رئال را به تیمی پر دک و پز و خالی از فوتبال ناب تبدیل کرد که تا مدت ها اثراتش باقیست.

علاقه های رائول

غذای مورد علاقه؟

- سیب زمینی سرخ شده (!)

نوشیدنی مورد علاقه؟

- آب

یک فیلم؟

- "زندگی زیباست"

یک بازیگر مرد؟

- رابرت د نیرو

یک بازیگر زن؟

- چارلایز ترون

کتاب مورد علاقه؟

- کیمیاگر

سرگرمی تو چیه؟

- همسرم و بچه هایم.

کی رو تحسین می کنی؟

مردمی رو که برای رفع مشکلات جهان و صلح تلاش می کنند.

برای تعطیلات کجا میری؟

- منورکا یا لندن

بهترین خصوصیتت چیه؟

- دیگران باید به این سوال جواب بدن.

مارک تیپت؟

- آدیداس

ادکلن؟

- معمولا همسرم انتخابش می کنه...(می خندد)

ماشینت؟

- آئودی

وقتی از فوتبال خداحافظی کنی چکار می کنی؟

از بودن کنار خانواده ام لذت میبرم، مسافرت میکنم و به دیدن کشورهایی می رم که الان فقط فرودگاهشون رو می شناسم!

قسمتی از آنچه درباره رائول می گویند

"او مثل یک ستاره برزیلی بازی می کند." رونالدو، سال 1997، هنگامی که در بارسلونا بازی می کرد.

" شما همیشه باید به این نکته اشاره کنید: با داشتن فقط 17 سال در تیم اول رئال مادرید...خارق العاده است!" امیلیو بوتراگنو، سال 1998

"رائول قادر است کاری انجام دهد که فقط عده ی انگشت شماری در جهان می توانند انجام دهند: بازی در یک استادیوم که با جمعیت صد و ده هزار نفر پر شده، با حالتی که انگار دارد در حیاط خانه اش بازی می کند." آلفردو دی استفانو، سال 1998

"وقتی بر حسب اتفاق روزی بازی رائول را تیم سوم رئال مادرید دیدم، می دانستم که باید توسط فرشته ها لمس شده باشد...نمی توانستم راجع به او اشتباه کرده باشم..!" "او بالاخره به یک سوپراستار جهانی مثل بوتراگنو تبدیل می شود." "او هنوز جوان است، بسیار باهوش است و به قدر کافی برای شناسایی اهدافش وقت دارد." " رائول شخصیت فوق العاده ای دارد...می تواند اگر بخواهد یک قطار را نگه دارد...او کاملا یک نابغه ی خدادادی است..!" خورخه والدانو، سال 1999

"او به دنیا آمده تا ستاره شود...او شاهزاده مادرید است." فابیو کاپلو، 15 نوامبر سال 1999

"با اینکه خیلی جوان است، مسئولیت بالایی در تیم رئال مادرید دارد. رائول هرگز خودش را پشت بازیکنان بزرگتر رئال مخفی نکرده. در حال حاضر همه چیز رئال بر روی رائول متمرکز است. بازیکن باهوشی که وارث شماره 7 امیلیو بوتراگنو است و توانسته همچون خود امیلیو، با این شماره بدرخشد." برند شوستر، سال 2000

"وقتی رائول مقابل شما پدیدار میشه، هیچ وقتی برای واکنش نشان دادن ندارید. چون او به طرز خارق العاده ای سریع فکر و عمل می کند..." آلبرتو سرجی، سال 2000

"رائول یک ستاره طراز اول است. یک تعادل برقرار کننده خوب، یک گلزن خارق العاده، خیلی باهوش، خیلی سریع و بینهایت متعصب." سر بابی رابسون، سال 2000

"رائول بهترین اسپانیا و اروپاست...البته بعد از من (می خندد) او خیلی جوان است ولی کیفیت بازی اش از حد تصور فراتر می رود. او از آن دست بازیکنانی است که نتیجه بازی را به میل خودشان تغییر می دهند. متاسفانه، به طور شخصی او را نمی شناسم ولی به نظرم پسر گلی می آید!" کریستین ویری، 18 آپریل سال 2000 در مارکا

"رائول شما را بینهایت هیجان زده می کند...هر وقت بازی می کند در ذهنش فقط گلزنی می چرخد. او از آن بازیکنانی است که همیشه با کوچکترین حرکتش از جایتان می پرید." تیری آنری، 25 ژوئن سال 2000

"رائول در واقع کاپیتان واقعیست. بدون او در زمین تقریبا همه گیج هستیم. او بار روحی همه 11 نفر تیم را بر دوش می کشد. به لحاظ شخصی، او واقعا فوق العاده است. او بهترین کمک برای من بود تا با شرایط رئال وفق بگیرم." لوئیس فیگو، 12 ژانویه 2001

"رائول حقیقتا لایق توپ طلایی اروپاست. او بعد از مدتها، یکی از بهترین مهاجمانی است که تا کنون دیده ام." زین الدین زیدان، 8 دسامبر 2001، مجله دیلی اسپورت

"رائول لایق بالون دور (توپ طلایی) است." هنری پیرس، فابیو کاپلو، فابیو کاناوارو، خاویر ساویولا، کارلو آنچلوتی، آندری شوچنکو، استیو مک منمن، ماکه له له، ریوالدو، فیگو، زیدان، هلگرا، کاسیاس، ویسنته دل بوسکه، خاویر مندیتا و.....

"رائول یک بازیکن عالیست. همیشه کارآمد است، از لحاظ روحی جنگنده است و تکنیک نابی دارد. من همیشه بازی های لالیگا را می بینم و هرگز دست از تحسین این بازیکن برنمی دارم. او همیشه یک چیز تازه رو می کند. بدون شک، او عالیست." ادسون آرانتس دوناسیمنتو (پله)، 2 دسامبر 2001

"من همیشه رائول را تحسین کرده ام و می کنم. او فقط 23 سالش است ولی نزدیک 150 گل برای رئال مادرید به ثمر رسانده. هر سال حدود 25 گل در لیگ و 7-8 گل در لیگ قهرمانان می زند و من احساس می کنم به آنچه لایقش است نمی رسد. من واقعا در معتبر بودن توپ طلایی شک دارم. متحیرم که باید برای بردنش در زمین خوب بازی کنی، یا مثل اکثر کسانی که برنده آن بوده اند خودت را برابر دوربین های تبلیغاتی خوب نشان بدهی. شاید رائول هم به دلیل دوری از حاشیه تا کنون برنده بالون دور نبوده است. وقتی به آمار نگاه میکنم...14 گل در 15 مسابقه...7 گل در 8 مسابقه...باورنکردنی است!" تیری هانری، 13 دسامبر سال 2001

"رائول خیلی باهوش است. همیشه میداند بازیکنان به کدام طرف می رود. ذهن همه را می خواند و همیشه می داند توپ از کجا سر در میاورد. به نظرم حرکات او با توپ مرگبار است!" کلود ماکلله، 3 آپریل 2001 در Channel +

"توپ طلایی؟ به نظر من رائول. شوکه شدین؟ او بهترین است." مارکو فن باستن، 11 مارچ 2002 در روزنامه مارکا

"برای بردن توپ طلایی، رائول همه ی خصوصیات را دارد. او عناوین بسیاری با تیمش کسب کرده و در تمام آنها نقش کلیدی داشته است. اما باید اعتراف کنیم که توپ طلایی با نفوذ روزنامه ها و شرکت های تبلیغاتی داده می شود." هریستو استوکوف، 19 نوامبر 2002 در مارکا

"برای این مجله متاسفم...حس میکنم اعتبارش را از دست داد. با تمام احترامی که برای مایکل (اوون) قائلم، معتقدم رائول و فقط و فقط رائول باید توپ طلا را می برد. اوون امسال سال خوبی داشت درحالی که رائول مدتهاست که لایق توپ طلایی و حتی بیشتر از آن بوده. به هر حال فراموش نکنیم که برای توپ طلایی، خبرنگاران تصمیم می گیرند. نه سرمربیان و فوتبالیست ها." فابیو کاپلو، 17 دسامبر سال 2001

"من از سال 1999 تا کنون گفته ام. وقتی مراسم اهدای توپ طلا آغاز میشود همیشه شگفت زده می شوم که رائول را برنده نمیبینم...این همیشه کمی...آخه چطور ممکنه؟! بازیکنی به پرافتخاری او، به کلاس و هوش او تا کنون توپ طلا را نبرده باشه؟" فرناندو هیه رو، 6 دسامبر سال 2002 (رائول از سال 99 تا سال 2004، به نظر اهالی محفل فوتبال، باید توپ طلا را می برد)

"من گل های رائول برابر آلمان رو دیدم و واقعا بسیار برایش خوشحالم. او ثابت می کند که بهترین بازیکن است و در 25 سالگی رکورد فرناندو هیه رو را شکست (که 29 گل برای اسپانیا زده بود). حالا رائول بهترین گلزن تاریخ اسپانیاست. زدن 33 گل در 59 مسابقه با اسپانیا بسیار مهم است. رائول حالا بدون شک مهم ترین و بهترین بازیکن اسپانیاست. رائول گذشته ی درخشانی داشته و آینده ی درخشانی هم پیش رویش است. مدتهاست که رائول باید توپ طلا را می برده اما به دلایلی اینطور نشده. رائول فوق العاده است و از هر کدام از سرمربیانی که تا حالا در زندگی اش با آنها کار کرده چیزی آموخته است. فکر میکنم مهمترین چیزی که من به او آموخته ام سخت کوشی است و از همین جا به او تبریک می گویم که اینقدر عالی این درس را یاد گرفته و به کار بسته است." فابیو کاپلو، 13 فوریه 2003 در Libre Directo

"بعد از بازگشت از چین، با دیدن نتایج بازی های دوستانه ملی در سراسر دنیا، از جدیدترین افتخار رائول با خبر شدم. با دو تا گلی که به الیور کان زد (که برای ما، هم تیمی هایش، عادی است که او اینکار را بکند) او حالا بهترین گلزن تاریخ اسپانیاست. بهتر از دی استفانو، بوتراگنو، هیه رو و همه ی اسطوره ها. این یک افتخار دیگر است که به لیست دراز افتخارات رائول اضافه می شود. برای من دیگر عادی شده که او در 25 سالگی بسیار بزرگ است. برای من افتخار بزرگی است که هم تیمی رائول هستم و کنار او در خط حمله بازی می کنم." رونالدو، 14 فوریه 2003 در وب سایت شخصی اش.

"من توپ طلای سال 2002 را به رونالدو نمی دادم. توپ طلا باید به کسی داده شود که همه ی فصل عالی باشد. به نظرم رائول بهتر بود. به خاطر ظرافت و تکنیک و مهارت خارق العاده روحی و روانی اش. برای من رائول شماره یک است." یوهان کرایف، 25 فوریه 2003 در روزنامه اکیپ

"رائول حالا سمبل رئال مادرید و نمود تاریخ آن است. او وارث خصوصیات بوتراگنو است. او یک دوران طلایی را به مادرید آورد و من از اینکه اینهمه رکورد می شکند خوشحالم چرا که من باور دارم، و من امیدوارم، که زندگی رائول به بزرگترین افسانه و اسطوره ی تاریخ مادریدیسمو تبدیل شود...بیشتر از هر اسطوره دیگری ]...[ رائول یک بازیکن کامل است. او یک شماره 9 نیست...نه، 9 برای او کافی نیست. به نظر من رائول نه کاملا یک مهاجم است و نه کاملا یک هافبک...او چیزی خارق العاده بین این دو است. او یک 9.5 است!...دیگر وقتش رسیده که توپ طلا را به رائول بدهند. به نظرم باید بهانه خوبی برای اینکه تا حالا اینکار را نکرده اند داشته باشند." هوگو سانچز، 2 مارس 2003 در روزنامه AS بعد از اینکه رائول رکورد او را در رئال شکست.

"رائول در باک بنزین پیدا می کند، حتی وقتی که به هیچ عنوان چیزی باقی نمانده!" ویکتور فرناندز، 5 مارس 2003

"اصلا نمیشود رائول را متوقف کرد. فقط کافی است که پا به توپ شود و ناگهان بنگ (!) درست مثل کاری که امشب کرد. ما میدانیم زیدان و فیگو بازیکنان عالی هستند اما می توانیم آنها را نگه داریم. مقابله با رائول خیلی سخت است. تنها امید من این است که او مسافرت را دوست نداشته باشد. وگرنه حتی در استادیوم خودمان هم نمی توانیم رائول را متوقف کنیم. رئال مادرید در این چند سال اخیر یازیکنانی فوق العاده داشته است اما در حال حاضر، رائول بهترین بازیکن دنیاست." سر الکس فرگوسن، 10 آپریل 2003 در soccerage.com

"ما رائول را خوب می شناسیم. اما فرگوسن و من امشب یک رائول جدید کشف کردیم. یک رائول متفاوت...چرا؟ چون اصلا ساده نیست که هم بازی خوانی کنید و هم تیزهوشی نشان دهید. ظرفیت رائول برای پیشرفت در فوتبال از هر بازیکن دیگری در فوتبال دنیا بیشتر است. حرکات رائول شگفت انگیز است. برای من، جدا از آن دو گل، او مرا به طرزی جادویی مسحور کرد، تکرار می کنم، به طرزی جادویی. رائول همیشه، بدون شک همیشه انتخاب درستی می کند. اصلا او یک کاری می کند که انتخاب درست به میل او تغییر کند. برای مثال او همزمان 7 بازیکن تیم را می بیند. اگر لوئیس (فیگو) جایش را عوض کند او به جای فیگو می رود. اگر رونالدو به وسط بیاید او کنار می رود و درک عجیب و غریبی از بازی زیدان دارد. و همه ی این کارها را آنقدر سریع انجام می دهد که چشم را خیره می کند. این کار اصلا ساده نیست. امشب رائول حقیقتا ما را جادو کرد...!" کارلوس کیروس، بعد از بازی رئال-منچستر، 10 آپریل 2003 در AS

"رائول خیلی دوست داشتنی است و لیاقت توپ طلا را دارد. من او را به این خاطر دوست دارم که بسیار از خود گذشته است و همیشه برای تیم بازی می کند." پاول ندود، 26 آپریل 2003 در مارکا

"او یک هیولاست چون بیش از 5 سال است که همینطور عالی باقی مانده." پله، 19 می 2003

"برایم همیشه افتخار بوده که با او همبازی شدم. می خواهم بداند که در زندگی چیزهای زیادی یادم داد و همیشه او را به عنوان بهترین کاپیتان در ذهن دارم. رائول واقعا شخصیت بزرگی است." دیوید بکام، 11 ژوئن سال 2007

پایان مصاحبه...ولی رائول بی پایان است!

در پایان، رائول میرود. به همان آرامی که وارد دفتر شد.

کاپیتانی با افکار بلند و رویاهای بسیار. کاپیتانی که آرامش را دوست دارد زیرا همیشه در میان هیاهوی هوادران بیشمارش با عشق برای رئال بازی می کند. کاپیتانی که با بوسیدن حلقه ازدواجش بعد از هر گل، به قول برند شوستر، فوتبال را با احساس تجربه می کند. کاپیتانی که بعد از هربار هت ریک کردن، روزنامه ها برایش تیتر می زنند: "رائول همیشه بر می گردد..." اما او هیچ وقت نرفته بود، و می دانید واقعیت چیست؟ او هرگز نمی رود.

در انتها به خودم می بالم که با او مصاحبه کردم. چیزی یادم می آید و به سرعت دنبال رائول می دوم که دارد سوار ماشین می شود.

صدا می زنم: کاپیتان! متشکریم...!

رائول لبخند می زند و دست تکان میدهد.

(این نوشته رو یکی از دوستان عزیزم نگاشته که همین جا از زحمت و تلاش زیبای اون تشکر میکنم و سپاس میگویم)

realmadrid-alireza
03-07-2008, 11:30
دستت درست رائول جان

V A H I D
03-07-2008, 11:36
اولا زمینه
دوما متزلدر

می شه بگی از کجا فهمیدی متظلدر رو اون جوری می نویسن ؟؟؟؟
شاید هم این جوری می نویسن متظلدر ....

اولا مشکل از کیبرده وحیده دویمن شما هم بیوگرافی اولی رو بزار لازم دارم- سنشو که خودم میدونم 42 ساله!!!! البته با تخفیف تابستونی بود
ایول خیلی حال کردم ....
:10::10::10:

من فکر می کردم 3 تا پا داره !!!!!!
نه بی شوخی دستت درد نکنه . دست همتون درد نکنه ....

V A H I D
03-07-2008, 11:39
عجب چیز باحالی ..خیلی بچس توی این عکس ..ببینید الان واسه من جام بالا سرش می بره ...:دی

realmadrid-alireza
03-07-2008, 11:40
شاید اینجوری نوشته میشه متضلدر یا مطظلدر ..

V A H I D
03-07-2008, 11:42

V A H I D
03-07-2008, 11:45
دیوید این هم مخصوص خودته ...

V A H I D
03-07-2008, 11:49

realmadrid-alireza
03-07-2008, 11:51
ای ول وحید - جوون بودی یا.......

realmadrid-alireza
03-07-2008, 11:54
بابا دیوید که بن شده- منظورت با کی بود؟؟؟؟

V A H I D
03-07-2008, 12:01
ای ول وحید - جوون بودی یا.......

بابا دیوید که بن شده- منظورت با کی بود؟؟؟؟

همین جوری گفتم دور هم باشیم ....:31:

realmadrid-alireza
03-07-2008, 12:03
رفتند همه ؟ پس ما هم بریم

realmadrid-alireza
03-07-2008, 12:07
آقا یه سوال پستا باید به چند برسه که بتونی پی اخ بزنی

MORINIO
03-07-2008, 13:26
خبرگزاري فارس: پل ارتباطي كالدرون به محل كار مالكان امريكايي منچستر يونايتد در نيويورك، راه را براي خريد مهاجم پرتغالي اين تيم هموار كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، برادران گليزر كه برخلاف فرگوسن سرمربي منچستر يونايتد مشكلي با انتقال كريستيانو رونالدو به رئال مادريد ندارند، به باشگاه اول اسپانيا چراغ سبز نشان داده اند.
طبق قانون، سرمربي منچستر حق دخالت در امور انتقال بازيكنان و تصميم گيري هاي كلان مديريت را ندارد.
اگر پيش بيني كالدرون مديرعامل رئال مادريد در اين باره درست باشد، فرگوسن شكست سنگيني را برابر رئال مادريد متحمل مي شود.
رونالدو همراه نامزد خود اين روزها در سواحل ليسبون، ميامي و جزاير قناري در حال استراحت و جهانگردي است.

-------------------------------------------------

آقا یه سوال پستا باید به چند برسه که بتونی پی اخ بزنی

تا جایی که میدونم ربطی به تعداد پستها نداره فقط باید تو تنظیمات فعالش کنی:20:

V A H I D
03-07-2008, 15:01
مرسی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

realmadrid-alireza
03-07-2008, 15:13
به جای اینکه بگی مرسی یزره فعالیت داشته باش:دی

realmadrid-alireza
03-07-2008, 15:26
مرسسسسسسسسسسسسسسی روبی ..........

kasra_khan2003
03-07-2008, 17:25
چند تا خبر كوتاه بدم:

اول اينكه مدير برنامه هاي مهاجم ساحل آجي چلسي، يعني همين داش دروگباي خودمون، درپاسخ به سوال خبرنگار ماركا مبني بر احتمال انتقال دروگبا از چلسي به رئال در فصل تابستان، اين انتقال رو محتمل دانست.

خبر بعدي اينكه ميلان هم براي داشتن رونالدو ابراز علاقه كرد، اما خوب، چون پولشون نميرسه :31: فقط يه قومپوز در كردن كه اگه بياي اينورا بد نميشه!!!

realmadrid-alireza
03-07-2008, 18:19
چند تا خبر كوتاه بدم:

اول اينكه مدير برنامه هاي مهاجم ساحل آجي چلسي، يعني همين داش دروگباي خودمون، درپاسخ به سوال خبرنگار ماركا مبني بر احتمال انتقال دروگبا از چلسي به رئال در فصل تابستان، اين انتقال رو محتمل دانست.

خبر بعدي اينكه ميلان هم براي داشتن رونالدو ابراز علاقه كرد، اما خوب، چون پولشون نميرسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif فقط يه قومپوز در كردن كه اگه بياي اينورا بد نميشه!!

دستت درد نکنه کسری جان منو شناختی ؟؟؟

realmadrid-alireza
03-07-2008, 19:02
عکس خانوادگی هرکدوم از بازیکنا رو خواستید بگید براتون بذارم. زن و بچه و ....

زشته نکن روبی این کارا عاقبت نداره -- میگم حالا عکسی از نامزدی دوستی کسی از راموس رو نداری البته خودم یکی دارم که خیلی ضایست:31:

iammahdi
03-07-2008, 19:10
زشته نکن روبی این کارا عاقبت نداره -- :31:

حالا خوبه گفت عکس خانوادگی اگه....:31:.
در هر حال آقا روبی کارت درسته ادامه بده...

realmadrid-alireza
03-07-2008, 19:37
الان داش رائول میاد اینجا شاکی میشه......

realmadrid-alireza
03-07-2008, 19:39
داش روبی دستت درستتتتتتتتتتتتت

iammahdi
03-07-2008, 19:44
الان داش رائول میاد اینجا شاکی میشه......

مخلص آقا رائولم هستیم...

iammahdi
03-07-2008, 20:11
به این قسمت از یو توب سر بزنید بد نیست فیلماش در باره یورو 2008 ته...
در ضمن آهنگ تریکس و فلیکس رو از یوتوب دانلود کردم الان میذارمش...

realmadrid-alireza
03-07-2008, 20:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اینو برا داش زیزو گذاشتم البته هر کی خواست برداره خودم از سایت خودمون برداشتم

realmadrid-alireza
03-07-2008, 20:15
بزار حجمش که زیاد نیست؟؟ اگه زیاده بگو نامردی نکن :دی:8:

iammahdi
03-07-2008, 20:23
اگه زیاده بگو نامردی نکم:8:

بدترین نامردیها تو دنیای اینترنت اینه که یه فایل با حجم بالا بذاری!!!!!:31:
این ارجینالشه مثله اون دیشبی نیست ک شبکه سه اومده بود بند و بساطشو برداشته بود این با زبان اصلی خودشه...
حجمشم 7.67 مگاست با فرمت mp4 .هرکاری کردم کمتر نشد. اگه خواستین بگین به فرمت3gp تبدیل کنم که حجمش به یک گیگا شایدم کمتر برسه...

realmadrid-alireza
03-07-2008, 20:34
سلام خوبی - این حجمش چقدره ؟ اگه7.67 مگه پس چرا گفتی اگه تبدیل کنم میشه شاید به یک گیگا برسه -- وای خدای من دانلود 7 گیگ تا دوره بعد جام ملتها طول میکشه......

iammahdi
03-07-2008, 20:51
سلام خوبی - این حجمش چقدره ؟ اگه7.67 مگه پس چرا گفتی اگه تبدیل کنم میشه شاید به یک گیگا برسه -- وای خدای من دانلود 7 گیگ تا دوره بعد جام ملتها طول میکشه......

حجم.............1.63

realmadrid-alireza
03-07-2008, 21:52
خبرگزاري فارس: پل ارتباطي كالدرون به محل كار مالكان امريكايي منچستر يونايتد در نيويورك، راه را براي خريد مهاجم پرتغالي اين تيم هموار كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، برادران گليزر كه برخلاف فرگوسن سرمربي منچستر يونايتد مشكلي با انتقال كريستيانو رونالدو به رئال مادريد ندارند، به باشگاه اول اسپانيا چراغ سبز نشان داده اند.
طبق قانون، سرمربي منچستر حق دخالت در امور انتقال بازيكنان و تصميم گيري هاي كلان مديريت را ندارد.
اگر پيش بيني كالدرون مديرعامل رئال مادريد در اين باره درست باشد، فرگوسن شكست سنگيني را برابر رئال مادريد متحمل مي شود.
رونالدو همراه نامزد خود اين روزها در سواحل ليسبون، ميامي و جزاير قناري در حال استراحت و جهانگردي است.

-------------------------------------------------

تا جایی که میدونم ربطی به تعداد پستها نداره فقط باید تو تنظیمات فعالش کنی:20:

از کجا فعال کنم دوست عزیز:10:

V A H I D
03-07-2008, 22:03
براساس قانون ۱۷ فدراسیون بین المللی فوتبال فیفا هر بازیکن زیر ۲۸ سال که به مدت ۳ سال از قراردادش با تیمی را گذرانده باشد می تواند با پرداخت خسارت قراردادش را یک طرفه فسخ کند که روبینیو همچین شرایطی را داراست.

این هم رونالدو رو شامل می شه دیگه !

iammahdi
03-07-2008, 22:29

realmadrid-alireza
03-07-2008, 23:11
ای ول داش روبی اگه از اینا باز داری بزار

MORINIO
03-07-2008, 23:14
از کجا فعال کنم دوست عزیز:10:

در سمت راست صفحه اون بالاش برو تو تنظیمات کاربر بعد تو ستون سمت راست برو تو ویرایش اختیارات و بعدش در قسمت Private Messaging ایجاد پیغام خصوصی رو تیک بزن و در نهایت پایین صفحه تغییرات رو ذخیره کن.:10:

vampire3250
03-07-2008, 23:43
آقا ... کسی خبر داره که اومدن روبینیو به چلسی تو چه وضعیتیه ؟!!! :33:

realmadrid-alireza
04-07-2008, 00:27
آقا ... کسی خبر داره که اومدن روبینیو به چلسی تو چه وضعیتیه ؟!!! :33:

هنوز هیچی مشخص نیست البته به اومدن دروگبا به رئال بستگی داره:31:

MORINIO
04-07-2008, 13:09
خبرگزاري فارس: مسئولين باشگاه والنسيا پيشنهاد نجومي بارسلونا براي جذب مهاجم اين تيم را به اميد بالا رفتن مبلغ پيشنهاد مادريد رد كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، داويد ويا مهاجم گل زن والنسيا و آقاي گل يورو 2008 ، اين روزها در حال استراحت و سپري كردن دوران مصدوميت خود است؛ اما مشتريان بزرگ او مدام در حال مذاكره با مديربرنامه هايش هستند.
بارسلونا روز گذشته پيشنهادي 24 ميليون پوندي به والنسيا ارائه كرد كه در ساعت هاي اوليه پس از دريافت اين پيشنهاد از سوي والنسيا رسما رد شد.
والنسيا اميدوار است رئال مادريد ارزش اين رد پيشنهاد را دانسته و با مبلغ بالاتري براي به خدمت گرفتن داويد ويا تلاش كند.

MORINIO
04-07-2008, 13:19
خبرگزاري فارس: مدير برنامه مشترك بازيكنان تحت قرارداد با باشگاه چلسي مي كوشد دروگبا را با روبينيو معاوضه كند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، پيه‌ره فرلوت، وكيل بازيكنان چلسي و مدير برنامه هاي دوم روبينيو گفت: از ديد من، اين يك انتقال بسيار مهم و سرنوشت ساز است و به نفع هر دو طرف (چلسي و رئال مادريد) صورت مي گيرد.
وي افزود: دروگبا ديگر براي چلسي بازي نمي كند و نمي شود از او توقع زيادي داشته باشيم؛ اما روبينيو از انگيزه بالايي براي درخشش در چلسي برخوردار است.
فرلوت عنوان كرد: هر دو بازيكن در پي ميدان جديدي براي تداوم درخشش خود مي گردند. اميدوارم مديران عامل دو طرف در اين معاوضه نهايت همكاري را داشته باشند. به دو طرف هشدار مي دهم كه پروژه دروگبا به جاي روبينيو تنها راه شما است و بايد منطقي باشيد.

:40:

iammahdi
04-07-2008, 13:31
به نظر من از وقتی مورینیو از چلسی رفت دست این دروگبا دیگه تو چلسی به کار نمیره!!!

ماتاتا
04-07-2008, 14:13
معاوضه ی روبینیو با دروگبا؟؟؟؟ احمقانست.... روبینهو 24 سالشه در حالیکه دروگبا 31 سالشه!!!!

این معامله آره به نفع چلسیه این معامله... :31:

ممد عزیز خوبی..؟ :10:

iammahdi
04-07-2008, 14:29
حالا شما اینو می گین ..
به نظر من حالا خوب بازی کنه رو سنش حالا می شه یه کاری کرد...
من می ترسم بیاد رئال و بازیش...:13:

iammahdi
04-07-2008, 14:56
مراسم اختتامیه یورو 2008
Enrique Iglesias Can You Hear Me Live Euro 2008 Final Vienna

ترانه رسمی یورو 2008 را خواننده مشهور 33 ساله اسپانیایی - انریکه ایگلسیاس- خوانده است. این ترانه Can You Hear Me نام دارد
حجم : 1.67

kasra_khan2003
04-07-2008, 15:10
۳ رئالی در مسابقه نمايشي ضربات ايستگاهي

ایکر کاسیاس و خولیو باپتیستا و روبینیو از رئال مادرید فردا در مسابقات نمایش ضربات ایستگاهی در امریکا شرکت خواهند کرد.

فردا در مسابقه‌اي كه مختص به زدن ضربات ايستگاهي است جمعي از ستاره‌هاي فوتبال دنيا در آمريكا شركت خواهند كرد.

كه از آسيا سوبيط خاطر از امارات و شونسوكه ناكامورا از ژاپن در اين رقابت شركت خواهند كرد.

از آمريكاي جنوبي "رونالدينيو"، "لوئيس فابيانو"، "ليونل مسي" و "خوان ريكلمه"، از اروپا "تيري آندري"، "زلاتان ابراهيموويچ" و "دكو" و از آفريقا هم "ديديه دروگبا" در اين مسابقه شركت خواهند كرد.

اوليور كان، ‌ايكر كاسياس، جي‌جي بوفون و داسيلوا گومز هم درون دروازه حضور خواهند داشت.

فدراسيون فوتبال آمريكا براي اين مسابقه نمايشي جايزه يك ميليون دلاري تعيين كرده است.

ايول! اگه ميشد عكسي، فيلمي چيزي ازش ببينيم خيلي خوب بود! :31: جاي بكام خالي!!!!

realmadrid-alireza
04-07-2008, 15:25
ايول! اگه ميشد عكسي، فيلمي چيزي ازش ببينيم خيلي خوب بود! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif جاي بكام خالي!!!!

آره راست میگه - میگم روبی جان از بکام چیزی نگفتن خدایی باید بیاد روی همه رو کم کنه یه چن تا گل نازم به اولی کانو بوون بزنه

iammahdi
04-07-2008, 15:32
۳ رئالی در مسابقه نمايشي ضربات ايستگاهي

ایکر کاسیاس و خولیو باپتیستا و روبینیو از رئال مادرید فردا در مسابقات نمایش ضربات ایستگاهی در امریکا شرکت خواهند کرد.

فردا در مسابقه‌اي كه مختص به زدن ضربات ايستگاهي است جمعي از ستاره‌هاي فوتبال دنيا در آمريكا شركت خواهند كرد.

كه از آسيا سوبيط خاطر از امارات و شونسوكه ناكامورا از ژاپن در اين رقابت شركت خواهند كرد.

از آمريكاي جنوبي "رونالدينيو"، "لوئيس فابيانو"، "ليونل مسي" و "خوان ريكلمه"، از اروپا "تيري آندري"، "زلاتان ابراهيموويچ" و "دكو" و از آفريقا هم "ديديه دروگبا" در اين مسابقه شركت خواهند كرد.

اوليور كان، ‌ايكر كاسياس، جي‌جي بوفون و داسيلوا گومز هم درون دروازه حضور خواهند داشت.

فدراسيون فوتبال آمريكا براي اين مسابقه نمايشي جايزه يك ميليون دلاري تعيين كرده است.

حیف که علی دائی از فوتبال خداحافظی کرد وگرنه اونم می بردند ضربه ایستگاهی بزنه...:31:

vampire3250
04-07-2008, 15:41
ايول! اگه ميشد عكسي، فيلمي چيزي ازش ببينيم خيلي خوب بود! :31: جاي بكام خالي!!!!

البته جای ممد نوازی هم خالیه اینجا ... :31:

iammahdi
04-07-2008, 16:25
اگه از این رقابت فیلمبرداری بشه من میذارمش اینجا براتون تو فکر نباشید

قربانت....حتما" این کارو بکن...از نظر آموزشی خیلی خوبه ......:31:
ولی واقعا" دستت درد نکنه...

V A H I D
04-07-2008, 16:36
حیف که علی دائی از فوتبال خداحافظی کرد وگرنه اونم می بردند ضربه ایستگاهی بزنه...
اااا
اقا مسخره نکنید زشته !!! ..:دی
علی دایی رو برای خط دفاعی بر می دارن !!!!

realmadrid-alireza
04-07-2008, 16:44
اااا

آخه دیگه هماهنگ شده اسمش رفته تولیست -من میگم احمد رضا خاکپور بره چون تو آمریکا ست راحت با واحد میتونه بیاد سر تمرین

iammahdi
04-07-2008, 16:48
اااا

یه کار بهترم می تونستند کنند..
علی دائی می رفت پشت توپ. بعد دو تا دستاشو به حالت مثلثی شکل روی کمرش می زاشت بعد یه تمرکز میکرد بعد با سرعت می رفت طرف توپ...حالا نکته کلیدی کار اینجاست!!! بعد از رو توپ می پرید می رفت کنار بعدشم بازیکن اصلیه توپو شوت می کرد.....خوبه....:31:

تا یادم نرفته اینم بگم فیروز کریمی ام می بردند به عنوان مربی ...میرفت کنار زمین دستاشو تکون می داد که علی دائی یا خاکپور یا... خواستند شوت بزنند همه بگند بابا عجب مربی کار بلدی دست اسکولاری رو از پشت بسته .شایدم کریمی رو به عنوان سر مربی یکی از تیم های اروپایی انتخاب می کردند که این ریس فدراسیون ما یکم حال می کرد!!!!
در ضمن بچه ها یه وقت اگه اینا رو به علی دایی یا فیروز کریمی گفتم ناراحت نشینا ...اینا همش یه فکر ه...

V A H I D
04-07-2008, 17:09
طالبی رو هم نامردی کرن نبردن و حق خوری کردن !!!!
من شکایت می کنم!!!!
ببخشید طالبلو!!!

realmadrid-alireza
04-07-2008, 17:35
طالبی رو هم نامردی کرن نبردن و حق خوری کردن !!!!
من شکایت می کنم!!!!
ببخشید طالبلو!!!

البته باید بگم وحید جان جلال طالبی رو هم اسمشو تو لیست دیدیم به عنوان انالیزور:8::31:

iammahdi
04-07-2008, 17:56
البته باید بگم وحید جان جلال طالبی رو هم اسمشو تو لیست دیدیم به عنوان انالیزور:8::31:

دیگه کسی نبود ....
برای این که نگن : نزنید به حاشیه این عکسو گذاشتم....

در ضمن علیرضا جان اون عکسی که دیشب گذاشتی من تازه همین چند ساعت پیش دیدم .دیشب نمی دونم چرا عکسو نشون نمی داد.زیرش نوشته بودی"گذاشتم البته هر کی خواست برداره خودم از سایت خودمون برداشتم"
حالا من میگفتم خدایا چی داره می گه خواستم ازت بپرسم یادم رفت.امروز که عکسو دیدم خواستم بگم ممنون..

realmadrid-alireza
04-07-2008, 19:04
خواهش میکنم مهدی جان

ولی یادم رفت بگم آقای جلالی به همراه اون نرم افزارش رفته تا بعد از ضربات بشینه بحث فنی راه بندازه

iammahdi
04-07-2008, 19:30
خواهش میکنم مهدی جان

ولی یادم رفت بگم آقای جلالی به همراه اون نرم افزارش رفته تا بعد از ضربات بشینه بحث فنی راه بندازه

اینو خوب اومدی ...:31:اون دروازبانه اسمش چی بود یادم رفته .دروازبان پگاه.همونی که خودشو به غش می زد اونم بزن تو لیست...تموم شد دیگه ..اون از بازیکنا. این از آنالیزور .سر مربی شم که جور شد .یه جلالی کم بود که اگه خدا بخواد تو اون مسابقه نرم افزارشو یه ورژن می بره بالا .چار تام تماشاچی پیدا می کنیم...علی آبادیم می زاریم تو جایگاه مهمانهای ویژه... بیاد بره از اونجا بازی و ببینه حال کنه (این قدر به این و اون گیر نده)!!! فردوسی پورم بزن تو لیست برای گزارش....به حجازیم یه پست دهن پرکن بده...هواداراش حال کنن.فقط بگو علی دایی جنس لباسای تیمو خوب بزنه تا موقعه بازی شماره هاش یکی یکی در نیان!!!فقط می مونه داور که اگه اونم خواستن یه جوری جورش می کنیم...دیگه نبود....چون مسابقه تو آمریکاست حتما"بچه ها برا رو کم کردن این آمریکاییهام که شده بد بازی نمی کنند...:40:

به امید اون روز :10:

realmadrid-alireza
04-07-2008, 19:36
ای ول معلوم شد استقلالی هستی .. آقا یه خیر بد الان با خاکپور داشتم صحبت میکردم گفت ایستگاه اتوبوس و از جلو خونشون برداشتن منم باید تا مترو پیاده بیام واسه همین به کل نمیام حالا موندم این خبرو چطوری به فیروزو بقیه مربی ها بگم آخه گفتن ما در حدی که اسکولاری رو روبینییو حساب باز کرده رو خاکپور حساب باز کردیم....

iammahdi
04-07-2008, 19:50
ای ول معلوم شد استقلالی هستی .. آقا یه خیر بد الان با خاکپور داشتم صحبت میکردم گفت ایستگاه اتوبوس و از جلو خونشون برداشتن منم باید تا مترو پیاده بیام واسه همین به کل نمیام حالا موندم این خبرو چطوری به فیروزو بقیه مربی ها بگم آخه گفتن ما در حدی که اسکولاری رو روبینییو حساب باز کرده رو خاکپور حساب باز کردیم....

معلومه استقلالی ها:27:پس حالا که این چور شد قطبییم می یاریم هرچی باشه یه چار پنج تا پیرهن بیشتر از بقیه تو آمریکا پاره کرده زبانشم که به قول آقای تاج توپه توپه .در ضمن این مورد خاکپور رو به هر کی می گی بگو به این فیروز کریمی نگو .یه چیزی به این رییس جمهور آمریکا و شهردار اون شهر می گه ...بنده خدا خاکپورم خونه نشین می کنه. ..می گردیم با بچه ها یه بازیکن توپ تر پیدا می کنیم ...علیزاده چطوره...:13:.شاید به افتخار اون اومدن به جای ضربات ایستگاهی ضربات out زدند اون وقت هم ما می بریم هم اونا یه چیزی یاد می گیرند.این جوری با یه تیر دو نشون می زنیم...:27:

realmadrid-alireza
04-07-2008, 19:56
خوبه ولی نظر من رو استاد اسدیه چون با تکنیک در حد رونالدو هست و به هر حال 20 تا پیرهن بیشتر از علیزاده پاره کرده

حالا برو بچ با این عکس حال کنن ما رونالدو زودتر آوردیم نمیدونم چرا اینا انقدر کش میدن

iammahdi
04-07-2008, 20:03
گفتی استاد اسدی یاد کعبی افتادم (چه ربطی داشت نمی دونم).یادته چه لگدی به این فیگو زد:31:
اگه اونو بیاریم فیگو به رونالدو قیل بازی هماهنگ می کنه میگه مواظب این داش کعبی باش می زنه ناکارت می کنه اون وقت باید رئالو تو خواب ببینه ها ...

V A H I D
04-07-2008, 20:16
اقا می گم یکی بره تایپیک بزنه رونالدو به رئال اومد .....بعدش این عکس رو بزاره !!!
عنوانش هم به نویسه : رونالدو به رئال امد ! (همراه با عکس ) ...
خیلی با حال می شه

iammahdi
04-07-2008, 20:21
اقا می گم یکی بره تایپیک بزنه رونالدو به رئال اومد .....بعدش این عکس رو بزاره !!!
عنوانش هم به نویسه : رونالدو به رئال امد ! (همراه با عکس ) ...
خیلی با حال می شه

فکر خوبیه برا سر کار گذاشتن مردم(فعلا")
یه نفر این کارو کنه اولین پستشو خودم میدم...می نویسم " کارت درسته از مدیریت عزیز می خوام به این تاپیک کار نداشته باشه"

realmadrid-alireza
04-07-2008, 20:27
فکر خوبیه البته من این کارو نمیکنم چون عضو جدیدم وحید خودت پیشنهاد دادی خودتم تایپیکو بزن
ولی خدایی چه حالی میده تازه منم هی عکسای مختلف میگرم میام میزارم

Mahdi_Shadi
04-07-2008, 20:30
چه خوب که هر وقت من با تأخیر میام...این تاپیک کلّی جلو میره و عضو جدید پیدا میکنه!:دی
اگه بدونم این جوریاست هفته ای یه بار بیشتر نمیام!:دی

realmadrid-alireza
04-07-2008, 20:41
به به مهدی جان یا همون زیزوی خودمون حتما الان میپرسی این چه زود پسر خاله شد (یه پیغام به وحید یا روبی بزن تا روشن شی)ر استی نظرت درباره تایپیک جدید چیه؟؟

realmadrid-alireza
04-07-2008, 20:43
بچه ها اینم یه عکس از رونالدو در حال تمرین کردن در کنار رائول

V A H I D
04-07-2008, 20:53
علی رضا خودت ترتیبش رو بده !!!
مگه چیه خوب ؟؟؟
پاپ تا اون تایپیک رو ببینه منو بن می کنه !!! ولی فک نمی کنم به تو کاری داشته باشه !

کار خودته !

iammahdi
04-07-2008, 20:58
به به مهدی جان یا همون زیزوی خودمون حتما الان میپرسی این چه زود پسر خاله شد (یه پیغام به وحید یا روبی بزن تا روشن شی)ر استی نظرت درباره تایپیک جدید چیه؟؟

می شه بیشتر توضیح بدی؟
در ضمن آقا یه نفر بیاد این تاپیکو درست کنه .مردیم از بس گفتیم این رونالدو می خواد بیاد رئال...
می ریم اونجا عکساشو می زاریم...عکسای خانوادگیشو می زاریم...بیوگرافیشو توضیح می دیم..کلا از این کارای فرهنگی-ورزشی می کنیم دیگه...کار بدی که نمی خوام کنیم ...

realmadrid-alireza
04-07-2008, 21:06
می شه بیشتر توضیح بدی؟

بهت میگم درآینده
ولی آقا حالا من رفتم این تایپیکو زدم بعد فقط عکس بزارم یه مطلبی آماده کنید اولش بزنم......

V A H I D
04-07-2008, 21:14
ایول این خیلی قشنگ بود
!!!!!
خیلی حال کردم ....

iammahdi
04-07-2008, 21:22
می شه بگی چطور می شه پ خ داد؟؟؟

realmadrid-alireza
04-07-2008, 21:44
آقا من نمیتونم پ خ بزنم تاسپیکو زدین؟؟

iammahdi
04-07-2008, 21:51
منم نمی تونستم بزنم گفتم شاید راه و دارم اشتباه می رم پرسدم آقا روبی همین راهی رو که من می رفتم گفت ولی نمی دونم چرا باز نمی فرسته؟

iammahdi
04-07-2008, 21:54
تاپیکو کجا زدی ؟؟؟؟؟؟

realmadrid-alireza
04-07-2008, 22:01
چی شد آقا یه عکس مونتاژ کنید با فتو شاپ

realmadrid-alireza
04-07-2008, 22:03
البته ما میخوایم ملتو بزاریم سر کار همون عکس که تو ساکر هست خوبه ها

V A H I D
04-07-2008, 22:05
ایشالله کاسیاس بشه !!!!
علی رضا تو می تونی توی پروفایل ها پست بدی ها !!
روی اواتار کلیک کن بعد برو اون تو اسپم بده ..:دی

V A H I D
04-07-2008, 22:06
اگه یه عکس از رونالدو بهم بدی با یه لباس رئال بزار ببینم چی کار می تونم بکنم !!!
ولی قوی نیستم توی فوتو شاپ ها !!
بزار !

realmadrid-alireza
04-07-2008, 22:21
اگه یه عکس از رونالدو بهم بدی با یه لباس رئال بزار ببینم چی کار می تونم بکنم !!!
ولی قوی نیستم توی فوتو شاپ ها !!
بزار !

ببین این عکسو بزار رو کله دیا را تو امضا
اول کلشو ببر بعد بزار با کت نزاری :دی:31:

ahmad08
04-07-2008, 22:21
سلام و علیکم:
اقا اجاره هست وارد شیم؟
وای اقا شما چکار کردین از دیروز تا حالا 10 صفحه پیشرفت کردین دمتون گرم ولی خوب خواهشن یه وقت اسپم مسپمی چیزی روانه نکنید که بد بخت شیم ها اگه دلتون هوای اسپم کرد گروه که هست برین اونجا ....
خوب اقا اول یه یادی بکنم از اشنایدر عزیز که چند مدتی هست نمی بینمش کجاس کسی خبری نداره ازش؟خلاصه امیدوارم که حالش خوب باشه
و بعدش هم بگم خدمت دوستان عزیز گلم که شما به اجازه چه کسی عکس خانوادگی بنده رو گذاشتین ها جواب بدین ها؟دیگه تکرار نشه ها فقط اگه میخواین بذارین عکس خودمو بذارین یه وقت عکس حاج خانوم رو اگه بذارین اونوقته که قاطی میکنم خراب.
خوب بعدی هم برم روی این حرف که دوستان عزیز اومدن دروگبا مثل اینکه یه جورایی نزدیک به نظر میرسه ولی خوب تنها چیزی که درباره این انتقال به ذهنم میرسه این هست:
صد شکر که این امد و صد حیف که ان رفت......
ولی خدایشش حق روبی نبود اینجوری ترک کنه باشگاه رو گرچه یه جورایی دل خودش هم بود ولی خوب باید از راموس یاد میگرفت درحالی که از تیم دلخور بود گفت اول رئال اخر رئال.....
و دیگر اینکه اقا این تاپیک رونالدو امد رو یه وقت نزنید ها بدبخت میشید تموم از ما نصیحت بود خدایشش کار خوبی نیست ولی خوب من که فیفا بازی میکنم الان یه لیگ رو با رونالدو تموم کردم .....
دیگر اینکه اقا ما یه مدت به شدت کمرنگ هستیم جور مارو بکشید و شرمنده دوباره پر رنگ میشم بهتون قول میدم.
و اخر سر هم قربون همتون برم ...........
راستی اقا این داداش ما iammahdi رو اگه واس ما کسی معرفی کنه خوشحال میشیم اخه نشناختمش انگار از دوستان قدیمی هستش.
تا بعد یا حق
زنده باد رئال عزیز

realmadrid-alireza
04-07-2008, 22:24
رائول جان منو که شناختی

آقا به نظر من رائول راست میگه بیاین بیخیال شم -- ولی چه حالی میداد

V A H I D
04-07-2008, 22:27
سلام !
تایپیک خودتونه ..:دی
اشنایدر رو من ظهری دیدم !! ولی پست نداد !!!
اون تایپیک رو هم توی متفرقه می زنیم !!!

V A H I D
04-07-2008, 22:28
منچستر: هرگز رونالدو را نمیفروشیم

می گیریم ازشون !!!
هیچ کاری نمی تونن بکنن ..نمی دونم چرا این قدر حرف می زنن !!
اگه اونجا هم بمونه بازیش خراب می شه !!!

realmadrid-alireza
04-07-2008, 22:40
بابا شایعه ها رو باور نکنید نه روبینیو رفتنیه و نه رونالدو اومدنی

شایعه چیه داش روبی همین 1 سا عت پیش بچه ها عکس رونالدو با پیرن رئال رو گذاشتن منبعشم رویتر بود

realmadrid-alireza
04-07-2008, 22:41
وحید عکسه چی شددددددددددددددددددددد- بریم تایپیک تو متفرقه بزنیم

iammahdi
04-07-2008, 22:41
سلام و علیکم:
اقا اجاره هست وارد شیم؟
وای اقا شما چکار کردین از دیروز تا حالا 10 صفحه پیشرفت کردین دمتون گرم ولی خوب خواهشن یه وقت اسپم مسپمی چیزی روانه نکنید که بد بخت شیم ها اگه دلتون هوای اسپم کرد گروه که هست برین اونجا ....
خوب اقا اول یه یادی بکنم از اشنایدر عزیز که چند مدتی هست نمی بینمش کجاس کسی خبری نداره ازش؟خلاصه امیدوارم که حالش خوب باشه
و بعدش هم بگم خدمت دوستان عزیز گلم که شما به اجازه چه کسی عکس خانوادگی بنده رو گذاشتین ها جواب بدین ها؟دیگه تکرار نشه ها فقط اگه میخواین بذارین عکس خودمو بذارین یه وقت عکس حاج خانوم رو اگه بذارین اونوقته که قاطی میکنم خراب.
خوب بعدی هم برم روی این حرف که دوستان عزیز اومدن دروگبا مثل اینکه یه جورایی نزدیک به نظر میرسه ولی خوب تنها چیزی که درباره این انتقال به ذهنم میرسه این هست:
صد شکر که این امد و صد حیف که ان رفت......
ولی خدایشش حق روبی نبود اینجوری ترک کنه باشگاه رو گرچه یه جورایی دل خودش هم بود ولی خوب باید از راموس یاد میگرفت درحالی که از تیم دلخور بود گفت اول رئال اخر رئال.....
و دیگر اینکه اقا این تاپیک رونالدو امد رو یه وقت نزنید ها بدبخت میشید تموم از ما نصیحت بود خدایشش کار خوبی نیست ولی خوب من که فیفا بازی میکنم الان یه لیگ رو با رونالدو تموم کردم .....
دیگر اینکه اقا ما یه مدت به شدت کمرنگ هستیم جور مارو بکشید و شرمنده دوباره پر رنگ میشم بهتون قول میدم.
و اخر سر هم قربون همتون برم ...........
راستی اقا این داداش ما iammahdi رو اگه واس ما کسی معرفی کنه خوشحال میشیم اخه نشناختمش انگار از دوستان قدیمی هستش.
تا بعد یا حق
زنده باد رئال عزیز

خدمت آقا رائول عزیزم سلام عرض می کنم....
در ضمن یه عذرخواهی به ایشون بدهکارم که تو یکی از پستام گفتم "ملتفتش می کنیم" اصلا" منظور بدی نداشتم
اگه ناراحت شدن به بزرگی خودشون امیدوارم ببخشند...

تهران- خبرگزاری ایسکانیوز: نانی هافبک پرتغالی تیم فوتبال منچستریونایتد در مورد انتقال رونالدو به رئال مادرید اعلام کرد، رونالدو مایل است منچستر را ترک کند و به رئال مادرید نقل و مکان کند.
به گزارش روز یکشنبه بخش فرانسه گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز" به نقل از سایت بین المللی گل، با اینکه مقامات باشگاه منچستریونایتد بارها تاکید کردند که کریستیانو رونالدو تا سال 2012 با این باشگاه قرارداد دارد .
وی تصریح کرد که او نمی تواند این باشگاه را ترک کند اما هموطن رونالدو بر خلاف نظر مدیران باشگاه عقیده دارد که وی در آینده ای نزدیک به سانتیاگو برنابئو می رود.
نانی طی مصاحبه ای به خبرنگاران گفت:" خبر ترک رونالدو برای منچستریونایتد ضربه ی سنگینی خواهد بود. کریستیانو در اردوی تیم ملی با اسکولاری مشورت کرده است و موضوع کاملا روشن است، او می خواهد منچستر را ترک کند."
با این حال مقامات منچستریونایتد تهدید کردند که اگر چنین اقدامی از سوی مقامت رئال صورت گیرد از مسوولان این باشگاه شکایت خواهند کرد.

realmadrid-alireza
04-07-2008, 22:44
راستی وحید من تو متفرقه نمیتونم پست بدم و تایپیک بزنم ( این قانونام دست وپاگیر شده) همین الان رفتم گفت نمیشه

realmadrid-alireza
04-07-2008, 22:45
قانون 17 چی میشه

V A H I D
04-07-2008, 22:46
وحید جون اگه منچستر نخواد رونالدو رو بفروشه ما هیچ کاری نمیتونیم بکنیم

اتفاقا می تونیم!!!
مگه همون تبصرهی 17 یوفا نیست ؟؟؟

realmadrid-alireza
04-07-2008, 23:01
ولی دوستان من ته دلم با روبی خودمونه حالا این نظر من رئال میتونه فصل بعد کریس رو بگیره

iammahdi
04-07-2008, 23:05
این حرفا رو نزنین من رو رونالدو خیلی حساب کردم....

realmadrid-alireza
04-07-2008, 23:18
حالا بروبچ پایان نقل وانتقالات چه روزیه ؟؟؟