PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : BioShock

صفحه ها : [1] 2

amirpers
16-08-2007, 02:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ابتدا باید بگم که قبل از باز کردن این تاپیک یه سرچ کوچولو کردم دیدم که یک تاپیک با این نام وجود داره اما در قسمت دانلود بازی . پس بهتر دیدم که این تاپیک رو راه بندازم .
بله بالاخره انتظارها به پایان رسید و تا چند روز دیگه یعنی 21 آگوست این بازی منتشر خواهد شد .
بازی ای که در 2 سال اخیر همیشه خبر ساز بوده و در نمایشگاه E3 هم کلی سر و صدا به پا کرد .
امیدوارم که ولقعا بازی خوبی از آب در بیاد و در اینجا به مسائل مربوط به آن بپردازیم .
تا یادم نرفته سبک بازی هم اکشن اول شخصه .
برای دیدن اسکرین شاتهای بازی ، می تونید به اینجا مراجعه کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Sam Fisher 11
16-08-2007, 06:56
با اجازه امیر جان چندتا مطلب که قبلا درباره این بازی نوشتم رو براتون میذارم تا با جو و حال و هوای این بازی بیشتر آشنا بشید .البته ممکنه برای بعضی ها تکراری باشه و قبلا توی تا پیک خبرهای کوتاه خونده باشن چون این مطالب رو من در تاریخ 12-22-2006 نوشتم.

BIOSHOCK نام بازی نسل بعدی شرکت 2K Games هست که دیدم بد نیست برای علاقه مندان سری بازیهای اول شخص به خصوص طرفدارای FEAR معرفیش کنم.اول یه توصیه بهتون میکنم واون اینکه قبل از انجام بازی(وقتی عرضه شد) یه نفس عمیق بکشید چون ممکنه در اواسط بازی نفس کم بیارید!!!
اگه شاهکاری مثل fear رو بازی کردید و تونستید تا پایان بازی جلوی سکته ی قلبتون رو بگیرید(مثل خود من) تا حدی می تونید به تمام کردن این بازی خوش بین باشید(تا حدی!!). از اون جهت این حرفها رو میزنم چونکه با این بازی از همون ابتدا وارد آب میشید ودیگه خارج نمیشید!!!
از اون جایی که مدتی بود دمای این تاپیک داشت کاهش پیدا میکرد گفتم با نشون دادن این بازی نفس همهتون رو تو سینه حبس کنم.حاشیه بسه میرم سر اصل مطلب. شرکت Irrational Games سازنده این بازی میخواد شما رو با یه تجربه جدید در بازیها روبرو بکنه. همون جور که حدس زدید بازی از دید اول شخص و اکشن است. از ابتدا شما به درون آب می افتید( نپرسید چرا فقط در همین حد بگم که بر اثر یه سانحه هوایی که دلیلش هم معلوم نیست )و بعد در یک اتاق حبس می شوید(هنوز زیر آب هستید) ویه حس سایلنتی تمام وجودتون رو میگیره و بعد پله کانی رو می بینید که به جای اینکه شما رو به سطح آب برسونه تا نفس بکشید ،شمارو پایین و پایین تر میبره و شما راهی جز اون پله ندارید تا اینکه به مکانی مثل یک شهر زیر آبی(مثل فیلم های علمی تخیلی) میرسید که دیوارهاش پر از خون و زمینش مملو از جسد های آش و لاشه.تازه اولشه شما وارد رپچر شده اید ....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sam Fisher 11
16-08-2007, 06:57
BIOSHOCK (بخش دوم)

رپچر نام شهری زیرزمینی است که بعد(یا در حین) از جنگ جهانی دوم توسط یه نفر(با دوستان) در زیر آب ساخته میشه تا مردم به دور از جنگ و سیاست بازی و به خوبی خوشی در کنار هم زندگی کنند.البته همه مردم به این شهر نرفتن بلکه عده ای از مردم که تعدادشون هم کم نبود حاضر به زندگی زیر آب شدن تا اینکه سالها گذاشت و مردم این شهر بیشتر از ما که روی زمین هستیم پیشرفت کردن ،مثلا اگه ما الان اینترنت پر سرعت رو ممنوع کردیم اونا 100 سال پیش این کار رو کرده بودن(شوخی بید).خلاصه بعد از یه مدت دانشمنداشون یه ماده به نام "آدام" از فسیل ماهیهای قرون گذشته کشف کردن که خیلی یهشون حال داد چون تغییرات ژنتیکی خوبی روی بدن انسان داشت و انسان رو کامل تر می کرد ولی خوب مضراتی هم داشت و اون اینکه این ماده از پول برای مردم شهر مهم تر شده بود و شروع به برادر کشی و بچه کشی و....(و از این بدتر که نمیشه بگم) کردن . حاکمان شهر هم نتونستن جلوی مردم رو بگیرن و شهر به یک کشتارگاه تبدیل شد. اشتباه فکر نکنید تقلیدی در کار نیست ،زامبی نشدن بلکه بسیار با هوش تر هم شدن و حتی بعضی هاشون توانایی بالا رفتن از در و دیوار رو پیدا کردن . در این بازی سه گروه اصلی جزو دشمنانتون حسلب میشن:1 که پدران غول پیکر(Big Dadys) هستن که بعضی وقتها با لباس غواصی بزرگ در راهرو های شهر می بینیدشون که اگه کاری به کارشون نداشته باشید کاریتون ندارن .2 دختر بچه هایی هستن به نام خواهران کوچک(Little Sisters) که به ظاهر آرومن ولی زیاد نباید دور و برشون باشید چون همون پدران بزرگ ازشون مراقبت میکنن . 3 زنان میانسالی که خطرناکترین دشمنانتون محسوب میشن ، بیشتر روی دیوارها حرکت میکنن و اگه شما رو ببینن بلافاصله با خنجرشون به شما حمله میکنن و بعد مشغول کارهای دیگه ای با شما میشن که خوشبختانه اون موقع ما ها در حال لود سیو قبلیمون هستیم و این صحنه هارو نمی بینیم. اگه یه وقت یکی از این ،یادم رفت اسمشون رو بگم آخه هنوز تو کف برد 2 بر صفر اینتر از لاتزیو هستم.اسمشون اسپلایسر هستش واگه یکیشون رو تونستید بکشید زیاد اون جا نمونید چون خواهران کوچک به همراه بادیگارداشون که همون پدران بزرگ باشن میان اونجا،بعد اون دختر بچه ها با صورت های کبود و چشمانی عجیب و با قلبی مهربان!!! میان بالا سر مرده وبا چاقو هاشون ماده مخصوص رو از بدنشون در میارن .اگه فکر کنن که شما قصد اذیتشون رو دارید به شما نگاه میکنن واین یعنی پدران ما دخلشون رو بیارید، پدران هم با صدایی زشت و برخاسته از درون زیر آب(خودمم نفهمیدم چی گفتم) به شما هشدار داده و اسلحه هاشون رو در میارن.
خب بهتره بقیش رو بذارم برای بعد تا بازم چیزی برای گفتن در این جا داشته باشم. پس تا بعد.....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sam Fisher 11
16-08-2007, 06:59
BIOSHOCK بخش سوم : نهایت هوش مصنوعی همراه با ترسی بی پایان :ohno: :ohno: :ohno:
حتما بعد از خوندن دو قسمت قبل تا حدود زیادی با داستان و رونداین بازی آشنا شدین. حالا می خوام درباره هوش مصنوعی این بازی و گرافیکش براتون بگم. این بازی از نظر هوش مصنوعی چند گام جلوتراز بازیهای هم رده خودش هست(البته از Crysis بهتره یا نه نمی دونم)،به طوری که به گفته سازندهاش با یک بازی کاملا پویا طرف هستیم به طوری که کارکتر های بازی مثل دشمنانتون در بازی کاملا آزادانه تصمیم می گیرند، مثلا خودشون تشخیص می دن چه موقع به شما حمله کنن یا فرار کنن یا در فعالیت های دیگرشون هم سازنده ها اون ها رو کاملا آزاد گذاشتن و این طور نیست که همیشه در جای خاصی یک اتفاق بیفته و یا یک کار خاصی انجام بشه. حتی بعضی وقتها گرسنه میشن و میرن تا یه چیزی بخورن ویا بخوابن!!! در کل میبینید که با احمق ها طرف نیستید ودر بازی باید کاملا هوشیار باشید تا بتونید از پسشون بر بیاید.
یکی دیگه از ویژگی های این بازی اینه که ، می خواد تا نوع جدیدی از ترس رو در این بازی تجربه کنیم، همون طور که میدونید این یک بازی کاملا ترسناک مثل سایلنت هیل ولی از نوع اول شخص با اکشنی خفن هست و به مراتب ترسناک تر و واقعی تر. گرافیک بازی یکی از نکاتی که به وسیله اون این بازی به نهایت ترس میرسه.در محیط رپچر پر از جسد و خون هست که بسیار بسیار طبیعی تر و واقعی تر از fear طراحی شدن و در بعضی صحنه ها ممکنه با دیدن جسدی حالت تهوع به شما دست بده ویا موقعی که یکی از بچه ها یا اسپلایسرها مشغول درآوردن احشام یه جسده شما برسید و....(نگم بهتره) گرافیک بازی اون اوایل که تازه معرفیش کرده بودن زیاد بالا نبود ولی بعد از چند ماه عکس های جدیدی از این بازی منتشر شد که مهر اطمینانی بر این بازی زد که از نظر گرافیک چیزی از بقیه بازیهای نسل بعد کم نداره. حتی بعضی از صحنه های این بازی رو که نگاه میکنی فکر میکنی یه محیط از پیش رندر شده است تا محیط داخل بازی! .نور پردازی خیلی به واقعی تر شدن این بازی کمک کرده مخصوصا صحنه های زیر آب. بیشتر بازی شما نور های گرم رو میبینید ولی از توی پنجره ها میتونید محیط آب رو ببینید. سازنده ها روی صدای این بازی هم وسواس زیادی خرج کردن چون بدون یه صدای پویا و طبیعی نمیشه بازی کننده ها رو ترسوند. اکشن این بازی هم با توجه به چیزهایی که قبلا گفتم و استفاده از سلاح های متنوع و همچنین عجیب و غریبش بسیار خوب درومده و نکته آخر اینکه فکر نکنید مثل فیر بعد از چند بار دیدن موجودات بازی(بهتره بگم ابر انسان) دیگه از صندلیتون جدا نشید، سازنده ها قول سورپرایزهایی رو دادن که فعلا نمیگن تا توی خود بازی تجربه شون کنید. راستی BIOSHOCK همزمان برای PS3 ،XBOX360 وPC های قدرتمند!! عرضه میشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

robert
16-08-2007, 10:44
عجب نقد خوبی کردی sam fisher عزیزم !!!:20:
خیلی زیبا و مهیج توضیح دادی (( کلی حال نمودم :31:))
ولی نگفتی نسخه pc این بازی تو ایرون اومده یا نه و منظورت از pc قدرتمند چیه (( سری هشت جیفورس مثل 8800 یا اینکه با پایینتر از اینها هم میشه اجراش کرد ؟؟؟))
بازهم ازت ممنونم.:11:

amirpers
16-08-2007, 11:58
ممنون sam fisher عزیز ، بسیار عالی بود .
خدمت robert عزیز هم باید بگم که نه هنوز نیومده اما احتمالا تا وسطهای هفته بعد تو ایران هم پیدا میشه .
این هم سیستم مورد نیازی BioShock :

Operating Systems: Windows XP (with Service Pack 2) orWindows Vista
Minimum System Requirements:
CPU: Pentium 4 2.4GHz Single Core processor
System RAM: 1GB
Video Card: Direct X 9.0c compliant video card with 128MB RAM (NVIDIA 6600 or better/ATI X1300 or better, excluding ATI X1550).
Sound Card: 100% direct X 9.0c compatible sound card
Hard disk space: 8GB free space

Recommended System Requirements:
CPU: Intel Core 2 Duo processor
System RAM: 2GB
Video card:
DX9: Direct X 9.0c compliant video card with 512MB RAM (NVIDIA GeForce 7900 GT or better)
DX10: NVIDIA GeForce 8600 or better
Sound Card: Sound Blaster® X-Fi™ series (Optimized for use with Creative Labs EAX ADVANCED HD 4.0 or EAX ADVANCED HD 5.0 compatible sound cards)

Important Note: Game requires Internet connection for activation

mojtaba007
17-08-2007, 13:09
عکسهای این بازی را گیر اوردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B O L O T
17-08-2007, 13:22
sam fisher 07
اسم خودت در بازی چیه و برای چی میجنگی اخرش چی میشه

amirpers
17-08-2007, 15:32
با تشکر از Shervinrs عزیز و SepehrR عزیزم باید بگم که سایتها و مجلات زیر نمراتی رو که مشاهده می کنید به این بازی دادند :
Game Informer 10/10, SO 10/10
Euro Gamer 10/10
Official Xbox Magazine UK 10/10
PC Gamer UK 95/100
Games Radar 10/10
PC Zone 96/100
Gamer.TV 5/5
Playboy 4/4 Bunnies :D
‍CVG 9.5/10

Oracle_Eldorado
17-08-2007, 15:58
اووووووووه ! عجب سیستمی میخواد ! پس باید دوباره ارتقا بدیم ؟!

amirpers
20-08-2007, 02:24
این بازی یکی دو روزی هست که برای Xbox منتشر شده و امید میره که امروز فردا برای Pc هم بیاد .

Sam Fisher 11
22-08-2007, 01:21
سلام
من امشب بازی رو گرفتم.اول خودتون رو توهواپیما می بینید که چند لحظه بعد سقوط میکنه بعد عبارت Bioshock ظاهر میشه. شما با تلاش از زیر آب به روی سطح میرسین و انگار تنها شما زنده ماندید. از اینجا به بعد کنترل بازی در دست شما است و باید خودتون رو به فانوس دریایی برسونید، بعد از پله ها که بالا رفتین از دری عبور میکنین که پس از وارد شدن پشت سره شما بسته میشه. رو بروی شما چراغ ها یکی پس از دیگری روشن میشن و پلاکاردی با این عبارت میبینید :
No Gods or Kings
only Man
در ادامه باید اسلحه پیدا کنید که از یک آچار شروع میشه و بعد هفت تیر و... راستی دستتون هم بعد از دست زدن به یک جایی حالت اکتریسیته پیدا میکنه و ....
گرافیکش مثل دموهاش زیبا و با جزییات کار شده و مخصوصا جلوه های آب که خیلی نزدیک به واقعیت کار شدن. دشمن ها سعی شده ترسناک به نظر بیان و کلا فضای بازی دلهره آوره !
بازی منوهای زیبا و موزیکالی داره و همچنین در حین بازی میتونین بازی رو سیو کنین.

amirpers
22-08-2007, 02:14
نسخه X360 بازی نمره عالی 9 رو از گیم اسپات گرفت .
امروز هم برای Pc ریلیز شده . تا الان که این مطلب رو می نویسم ، تورنتی هم موجود نیست اما احتمالا تا فردا میلد و تا آخر هفته می تونیم بخریمش .

amirpers
22-08-2007, 13:51
این هم لینک تورنت بازی که البته متاسفانه من که نمی تونم دانلودش کنم :

هنوز هم انگار جایی نیاوردنش که بریم بخریمش .

shakerifar
22-08-2007, 14:36
خیلی نامردی هستش ببینم این بازی باgeforce 6200 اجرا نمی شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی دوست دارم بازی کنم

*PiNk PaNTHeR*
22-08-2007, 16:59
ین هم لینک تورنت بازی که البته متاسفانه من که نمی تونم دانلودش کنم :

هنوز هم انگار جایی نیاوردنش که بریم بخریمش .
سلام.
یک آموزش کامل دانلود از تورنت توی این تاپیک هست:

شم فیشر جون تو چجوری خریدی؟:45:

amirpers
22-08-2007, 17:10
سلام.
یک آموزش کامل دانلود از تورنت توی این تاپیک هست:

شم فیشر جون تو چجوری خریدی؟:45:

ممنون دوست من . منظور من این نبود که بلد نیستم بلکه می گم نمی تونم دانلود کنم چون از Dial Up استفاده می کنم .
سم فیشر عزیز هم نسخه XBOX رو گرفته به احتمال زیاد .

*PiNk PaNTHeR*
22-08-2007, 19:12
ممنون دوست من . منظور من این نبود که بلد نیستم بلکه می گم نمی تونم دانلود کنم چون از Dial Up استفاده می کنم .
سم فیشر عزیز هم نسخه XBOX رو گرفته به احتمال زیاد
اهان خیال کردم با ADSLهستی.
سم فیشر جان دمو رو دانلود کردی یا بازی اصلی؟ لینک میدی؟ 2/3 بازار ور گشتم هنوز نبود.

Sam Fisher 11
22-08-2007, 21:25
اهان خیال کردم با ADSLهستی.
سم فیشر جان دمو رو دانلود کردی یا بازی اصلی؟ لینک میدی؟ 2/3 بازار ور گشتم هنوز نبود.

نه من دیشب نسخه xbox رو خریدم. نگاه کردم PC هنوز نیومده بود.
دانلود ! نه بابا الان کهadsl ندارم ولی وقتی هم دارم هیچوقت بازی دانلود نمیکنم. بیکارم با 128 دو روز بذارم تا دانلود بشه خب میرم سه سوت میخرمش.

بازیش یکم هم سخته زود زود جون تموم میکنی ولی یه خوبی داره جون به اقسام مختلف گوشه کنار بازی ریخته فقط باید بگردین و پیداشون کنین.

keylogger
22-08-2007, 21:43
اگه واسه pc بياد فكر كنم بازي بسيار محشري بشه !!

amirpers
22-08-2007, 22:10
این بازی برای Pc هم اومده و لینکش موجوده . اما متاسفانه مشکلی که داره اینه که احتیاج به اکتیو کردن داره و هنوز کرکی هم برای اون نیومده . ظاهرا باید تا اومدن کرک صبر کنیم .

amirpers
23-08-2007, 16:53
خب بالاخره گیم اسپات هم به نسخه PC این بازی نمره 9 رو داد که نسبت به سایتها و مجلات دیگه نمره کمتریه اما با دادن این نمره توسط گیم اسپات ، BioShock تا الان بهترین بازی اکشن دو سال اخیر خواهد بود و بعد از آن بازیهایی همچون Half_Life 2 - Episode One و Rainbow Six قرار دارند .
ضمنا ، ما جون به لب شدیم و هنوز بازی کرک نشده !

*PiNk PaNTHeR*
27-08-2007, 11:04
سلام دوستان.
کسی لنک خرید پستی این بازی رو داره؟:13:

amirpers
27-08-2007, 14:52
دوست من ، اگه نسخه 360 رو بخوای که میشه پیداش کرد اما نسخه Pc متاسفانه احتیاج به شماره سریالی داره که با اون باید اکتیو بشه . به همین دلیل هنوز که نتونستیم تهیه اش کنیم و هیچ جایی هم پیدا نمیشه مگر اینکه 50 دلار خرج کنید و اورجینالش رو اگه پیدا کنید ، بخرید .

*PiNk PaNTHeR*
27-08-2007, 14:58
دوست من ، اگه نسخه 360 رو بخوای که میشه پیداش کرد اما نسخه Pc متاسفانه احتیاج به شماره سریالی داره که با اون باید اکتیو بشه . به همین دلیل هنوز که نتونستیم تهیه اش کنیم و هیچ جایی هم پیدا نمیشه مگر اینکه 50 دلار خرج کنید و اورجینالش رو اگه پیدا کنید ، بخرید .
ممنون.
باید شیش گیگ دانلود کنم:41:
کاور هم ندارم
خداییش کاور نسخه های معمولی رو ببینین کف میکنین. یک آدمک هم بهت میدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohamad.hejazi
27-08-2007, 19:16
سلام.
دوستان این بازی با دایرکت ایکس 10 هم اجرا میشه؟مثله lost plant .

amirpers
28-08-2007, 13:22
سلام.
دوستان این بازی با دایرکت ایکس 10 هم اجرا میشه؟مثله lost plant .

فکر می کنم نسخه دایرکت ایکس 10 اون هم موجود باشه .

mohamad.hejazi
28-08-2007, 22:39
دوستان کرک این بازی هنوز نیومده؟!!
من این بازی رو خیلی دوست دارم.خدا کنه زود بیاد.

mohamad.hejazi
01-09-2007, 20:51
انتظارها به پایان رسید!بازی توسط شرکت سرزمین رایانه کرک و عرضه شد!:31:
اینم ادرس سایت:

mazi_z_PSP
01-09-2007, 22:02
با این سيستم ميشه روان اجرا کرد؟
فرقی نميکنه Lowباشه يا مديوم يا های!!!!
VGA : X800
Ram : 1gig DDR2 Dual Chanel
CPU : 2.66 Ghz Intel Full Cach
Windows Vista

*PiNk PaNTHeR*
01-09-2007, 22:25
والا کسایی که دمو رو با 7300 اجرا کرده بودن میگفتن زیاد خوب نبوده.
بازی کلی هم چون برای X360 گرفته بودن نتونستم بپرسم.
مفته بخر.

amirpers
01-09-2007, 23:53
بله همونطور که mohamad.hejazi عزیز فرمودن ، بالاخره بازی کرک شد . البته گفته میشه با بعضی از فایلها مشکل داره اما بعضیها هم گفتند که میشه بازیش کرد .
در حال حاضر هم چند شرکت این بازی رو در 2 حلقه DVD عرضه کرده اند .
من خودم هم هنوز تهیه نکرده ام ، اما حتما فردا میرم سراغش .

Sam Fisher 11
02-09-2007, 02:42
سلام
تو اهوازم امروز بازی پخش میشه، من پرسیدم مشکلی از بابت اجرا نداره !
بازی که زیاد به مذاق من خوش نیومد، یه جورایی اعصاب خوردیه، مخصوصا دشمناش و اینکه برای استفاده از دستگاههای خرید مهمات و... باید یه مینی گیم های مسخره ای رو حل کنی. البته سلیقه ها فرق داره ولی من که زیاد حوصله اش رو نداشتم 2 ساعت یه مینی گیمی رو که ربطی به بازی نداره رد کنم مخصوصا در مراحل بالاتر که سخت تر هم میشن.
داستان و گرافیک و صداگذاری بازی که شما رو به ادامه اون تشویق میکنه. البته یه چیزه دیگه هم هست، اکثر محیط های بازی بعد از مدتی تکراری میشن .

amirpers
02-09-2007, 18:43
نصب بازی یه مقدار مشکله که من توضیح می دم .
اول باید Image رو نصب کنید و با دائمون تولز اون رو مانت کنید .
در مرحله بعد بازی رو نصب کنید .
سپس نصب اصلی بازی را شروع کنید . هنگامی که پنجره Auto Patcher ظاهر شد به چیزی دست نزنید و به محل نصب بازی رفته و کل محتویات اون رو در جای دیگری با نام BioShock کپی کنید .
حال در Auto Patcher کنسل را بزنید تا از محیط اینستال خارج شود .
حال کرک مربوطه را در جایی که فایلها را کپی کردید در قسمت Builds\Release
کپی کنید و پس از اجرای فایل Reg ، به کمک فایل EXE مربوطه بازی رو اجرا و از اون لذت ببرید .

ardalan_zapata
05-09-2007, 19:42
بالاخره Bioshock رو نصب کزدم
باید بگم که فوق العادست
من فکر نمیکردم رو سیستمم جواب بده ولی دیدم به صورت پیشفرض روی بالاترین جزییات تنظیم شده و بسیار رون هستش و چه گرافیک خدایی داره
خیلی گرافیکش بالاست
البته انتظارم بیشتر بودش ولی همین هم عالیه
اولش شما در یک هواپیما هستید که سقوط میکنه و میوفته توی آب و بعد به یک شهر زیر آب هدایت میشی د و موجوداتی میبینید که همدیگه رو میکشن و ..
بقیش هنوز بازی نکردم ولی به نظر من بازی قشنگیه و ارزش بازی کردن داره

*PiNk PaNTHeR*
05-09-2007, 19:46
من هم امروز بازی رو گرفتم برای Pc.
اردلان جان گرافیکت چیه روون اجرا شده؟

ardalan_zapata
05-09-2007, 20:00
من هم امروز بازی رو گرفتم برای Pc.
اردلان جان گرافیکت چیه روون اجرا شده؟

6800Xt 256mb 256bit ddr3

*PiNk PaNTHeR*
05-09-2007, 20:02
6800Xt 256mb 256bit ddr3
ایول پس من میتونم با گرافیک خوب روون اجراش کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ardalan_zapata
05-09-2007, 20:10
ایول پس من میتونم با گرافیک خوب روون اجراش کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گرافیکت چنده؟؟؟
در ضمن لود بازس خیلی کمه

*PiNk PaNTHeR*
05-09-2007, 20:15
گرافیکت چنده؟؟؟
در ضمن لود بازس خیلی کمه

من 7300 GT.
رم هم 1GB.
جالبه بازی Scarface رو در کمترین وضعیت ممکن نمیتونه درست اجرا کنه.:19::18:

shakerifar
05-09-2007, 21:57
بچه ها به نظرتون با این سیستم جواب میده؟؟؟؟؟
1.0gb ram
geforce6200 256 mb
2,8ghz cpu

Oracle_Eldorado
05-09-2007, 22:42
بچه ها به نظرتون با این سیستم جواب میده؟؟؟؟؟
1.0gb ram
geforce6200 256 mb
2,8ghz cpu

دوست عزیز CPU شما اگه فول باشه مشکلی نداره . در مورد گرافیک هم پایینه . رمت هم خوبه .
راستی چی شد ؟! این بازی هنوز نیومده که ؟ من رفتم فروشگاه گفت 2 شنبه هفته ی بعد .

Hossein_Bahal
05-09-2007, 23:21
دوست عزیز CPU شما اگه فول باشه مشکلی نداره . در مورد گرافیک هم پایینه . رمت هم خوبه .
راستی چی شد ؟! این بازی هنوز نیومده که ؟ من رفتم فروشگاه گفت 2 شنبه هفته ی بعد .
بازی چند روزی هست اومده . من هم امشب بازی رو گرفتم و الان رو سیستمم نصبه .
خدا رو شکر خوب هم اجرا شد رو سیستمم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Stream
05-09-2007, 23:38
آره خوب بود بازی ولی گرافیکش پایینتر از اونی بود که انتظار داشتم...

aristotel
05-09-2007, 23:40
راست میگه گرافیک وصداگذاری و داستان وکنترل عالیه!

aristotel
05-09-2007, 23:42
چی گرافیکش پایینه ! گرافیکش همسطح(شایدم بالاتر ) از ghost recon awf2

Stream
05-09-2007, 23:54
از Aw2 که بهتر بود. نسبت به این همه تبلیغ و این همه سر و صدا گرافیکش پایین بود! یا حداقل من انتظار بیشتری داشتم ولی بقیه چیزهاش عالی بود!

*PiNk PaNTHeR*
06-09-2007, 00:12
ویرجیل جان فریم ریت نسخه ی پی سیش چقدره؟

Oracle_Eldorado
06-09-2007, 02:30
بابا بزارید منم بگیرم بعد انقدر ازش تعریف کنید ! دل من ضعف رفت ! یه نفر میشه بگه داستان بازی چیه ؟

p3yman_xl
06-09-2007, 14:48
بابا بزارید منم بگیرم بعد انقدر ازش تعریف کنید ! دل من ضعف رفت ! یه نفر میشه بگه داستان بازی چیه ؟
داستان بازی رو به نظرم خودتون کشف کنید بهتره ! باور کن اگه داستان رو لو بدم انگیزت باری تموم کردن بازی کمتر میشه !
به طور خلاصه شما از یک هواپیما که سقوط کرده، جون سالم به در میبرید و از اینجا به بعد باید شخصیت رو کنترل کنید و وارد دنیای بسیار زیبای Rapture بشید . ابتدا از یک فانوس دریایی وارد میشوید و ............. .

rsh
06-09-2007, 17:15
سلام من دیروز این بازی رو گرفتم اما سیتم من اونو اجرا نکرد
سیستم من p4 3.2 هست با 1 گیگ رم و کارت گرافیگ 6600le
البته انتظارشو هم داشتم اجرا نکنه برای این بازی پیشنهاد میکنم 1.5 گیگ رم حداقل
با گارت گرافیگی سری 7(7600 gt) به بالا داشته باشد تا بتونید حدا اقل بازی کنید اونم با کمترین تنظیمات
در غیر اینصورت بی خیالش شید
منکه تا چند روز اینده رم و کارتمو ارتقا میدم

Oracle_Eldorado
06-09-2007, 18:54
سلام من دیروز این بازی رو گرفتم اما سیتم من اونو اجرا نکرد
سیستم من p4 3.2 هست با 1 گیگ رم و کارت گرافیگ 6600le
البته انتظارشو هم داشتم اجرا نکنه برای این بازی پیشنهاد میکنم 1.5 گیگ رم حداقل
با گارت گرافیگی سری 7(7600 gt) به بالا داشته باشد تا بتونید حدا اقل بازی کنید اونم با کمترین تنظیمات
در غیر اینصورت بی خیالش شید
منکه تا چند روز اینده رم و کارتمو ارتقا میدم

جان من ؟!
يعني با اين سيستم هم خوب اجرا نميشه ؟!
CPU : 3Full 2MB Cache
VGA : 7300GS Geforce
Ram : 1GIG
خيلي بد شد ! تازه ميخواستم برم بخرم ):

Oracle_Eldorado
06-09-2007, 18:58
بازی چند روزی هست اومده . من هم امشب بازی رو گرفتم و الان رو سیستمم نصبه .
خدا رو شکر خوب هم اجرا شد رو سیستمم

شما ميشه سيستمتون رو بزاريد ببينيم چطوري خوب آوردي ؟

داستان بازی رو به نظرم خودتون کشف کنید بهتره ! باور کن اگه داستان رو لو بدم انگیزت باری تموم کردن بازی کمتر میشه !
به طور خلاصه شما از یک هواپیما که سقوط کرده، جون سالم به در میبرید و از اینجا به بعد باید شخصیت رو کنترل کنید و وارد دنیای بسیار زیبای Rapture بشید . ابتدا از یک فانوس دریایی وارد میشوید و ............. .

پس اون عكس هايي كه گذاشته بودن چي بود ؟‌! يه موجود گنده با يك دست به صورت دريل !

p3yman_xl
06-09-2007, 20:13
پس اون عكس هايي كه گذاشته بودن چي بود ؟‌! يه موجود گنده با يك دست به صورت دريل !
اون موجودات گنده یا Big Daddy ، موجوداتی هستن که از دختران کوچکی به اسم Little Sisters محافظت میکنن ! و هم میتونن در بازی دشمن شما باشن، و هم دوست شما !! لازمه که بگم این Big Daddy ها انواع مختلف دارن، تو مراحل اولیه کشتنشون تقریبا راحته، ولی در مراحل بعدی خطرناکتر، سریعتر و کشنده تر میشن ! اونی که شما گفتی تو دستش دریل بود، یکی از همون خیلی خطرناکاش هست !!

Oracle_Eldorado
07-09-2007, 00:24
اون موجودات گنده یا Big Daddy ، موجوداتی هستن که از دختران کوچکی به اسم Little Sisters محافظت میکنن ! و هم میتونن در بازی دشمن شما باشن، و هم دوست شما !! لازمه که بگم این Big Daddy ها انواع مختلف دارن، تو مراحل اولیه کشتنشون تقریبا راحته، ولی در مراحل بعدی خطرناکتر، سریعتر و کشنده تر میشن ! اونی که شما گفتی تو دستش دریل بود، یکی از همون خیلی خطرناکاش هست !!

خوب شد گفتی ! یواش یواش داشتم دنبال آیدیش میگشتم تا باهاشون دوست بشم !
گذشته از شوخی من اول فکر کردم اون قول بزرگه ما هستیم . ولی حیف . کسی عکس از شخصیت اصلی بازی داره ؟ ما که هرچی عکس دیدیم از این جک و جونور های بزرگ و کوچیک بود .

amirpers
07-09-2007, 00:58
خدمت rsh عزیز باید عرض کنم که سیستم من هم P4 3.2 و 1 گیگ رم هستش . فقط فرق سیستم من و شما در اینه که کارت گرافیک من 7600GS هستش البته از نوع AGP . من این بازی رو دارم راحت اجرا می کنم . علت اینکه بازی رو سیستم شما جواب نداده اینه که کارت گرافیک شما از Pixel Shader 3 پشتیبانی نمی کنه اما مهم نیست ، شما یه سر به سایت گیم اسپات بزن و یک فایل کوچک رو دانلود کن تا بازی رو سیستم شما که Pixel Shader 2 هستش هم اجرا بشه .
Oracle_Eldorado عزیز ، کارت شما پیکسل شیدر 3 هستش اما یه مقدار ضعیفه . فکر کنم بتونی بازی رو اجرا کنی اما باید یه مقدار جزئیات رو بیاری پایین .

j0l6
07-09-2007, 01:29
این بازی رو این سیستم می تونه جواب بده؟
cpu:3.2
ram:512
graphic card: 6200

Hossein_Bahal
07-09-2007, 01:30
شما ميشه سيستمتون رو بزاريد ببينيم چطوري خوب آوردي ؟

رم : 1 گیگ
کارت گرافیک : 8400 gs
cpu : amd dual core 4000

Sam Fisher 11
07-09-2007, 01:34
خوب شد گفتی ! یواش یواش داشتم دنبال آیدیش میگشتم تا باهاشون دوست بشم !
گذشته از شوخی من اول فکر کردم اون قول بزرگه ما هستیم . ولی حیف . کسی عکس از شخصیت اصلی بازی داره ؟ ما که هرچی عکس دیدیم از این جک و جونور های بزرگ و کوچیک بود .
سروش جان داستان رو که در صفحه اول تاپیک گذاشتم !

ardalan_zapata
09-09-2007, 01:11
بچه ها جریان این Bigdady ها و Little sister چیه؟؟؟
وقتی Bigdady رو میکشی میری سراغ بچه 2 تا گزینه داری یکی Rescure و harvest من همش Rescure میزنم
اگر اون یکی روز بزنم چطور میشه؟

arash_zp
09-09-2007, 02:13
به نظر ميرسه بازي جالبي باشه
حيف كه سيستمم عمري نميكشه

amirpers
09-09-2007, 02:14
بچه ها جریان این Bigdady ها و Little sister چیه؟؟؟
وقتی Bigdady رو میکشی میری سراغ بچه 2 تا گزینه داری یکی Rescure و harvest من همش Rescure میزنم
اگر اون یکی روز بزنم چطور میشه؟

ببین دوست من ، ظاهرا این بازی سه پایان داره . اگه همه Little Sister ها رو Rescure کنی پایان خوب رو می بینی . اگه همه رو Rescure بزنی و فقط حتی یکی رو Harvest بزنی ، پایان معمولی رو میبینی و اگه همه رو Harvest بزتی پایان بد نمایان خواهد شد .

*PiNk PaNTHeR*
09-09-2007, 06:01
من Big Daddy ها رو نمیکشم خیلی سخته.
البته میذارم ماشینهای هک شده بکشنشون عالیه. اونوقت Little Sister ها رو Rescure میکنم.

Hossein_Bahal
09-09-2007, 10:57
بازی دو تا پایان مختلف داره :
1 . پایان خوب که با Rescure کردن تمامی Little Sister ( حتی یه دونه هم نباید Harvest بشه ) به دست میاد .
2 . پایان بد که با Harvest شدن Little Sister باهاش مواجه میشین .

در کل بهتون پیشنهاد میکنم که دنبال پایان خوب باشین . چون من که جفتش رو دیدم پایان خوبش خیلی بیشتر بهم چسبید و واقعا پایان زیبایی بود .

p3yman_xl
09-09-2007, 14:54
من Big Daddy ها رو نمیکشم خیلی سخته.
البته میذارم ماشینهای هک شده بکشنشون عالیه. اونوقت Little Sister ها رو Rescure میکنم.
شما میتونی راحت Big Daddy ها رو با شات گان و تیر Electric Buck بکشی ! زیاد سخت نیست، امتحان کنید، صد در صد جواب میده !!
موفق باشی

ONLY AHWAZ
09-09-2007, 16:31
با سلام خدمت همه ي بروبچ باحال p30 world
اميدوارم که حالتون خوب باشه
من خودم يکي از طرف دار هاي بايو شاکم ولي هنوز گيرش نيووردم
فقط اوومدم بگم تو سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نوشته بود کسايي که مي خوان اين بازي رو روي ويندوز xp بازي کنن اين دو پچ رو بگيرن منم گفتم که تايپيک مال بازي بايو شاکه منم يه کمکي کرده باشم اينم لينک ها:

اوليش ديرکس 2007 دوميش هم برنامه ي مخصوص
مخلصيم بااجازه:31::31:

*PiNk PaNTHeR*
09-09-2007, 16:48
ممنونم اونلی اهواز جان.
---
اون دومی C++ Runtime هست;)

amirtaker
09-09-2007, 19:25
سلام مال من موقع نصب این اروررومیده؟

خواهشاسریع جواب بدین

joey jordison
09-09-2007, 21:46
سلام بر همه بایوشاک بازان
در ابتدا باید بگم من به شدت با این بازی حال میکنم ولی افسوس که نمی تونم رو سیستم خودم بازی کنم برای همین باید خودمو خونه دوستم بندازم تا بتونم این بازیو حداقل نگاه کنم
بعد یه سوال داشتم این بایوشاک چندتا dvd هست البته تا اونجا که من می دونم فکر کنم 2 تا هست ولی من یه جا دیدم داشت می فروخت یه دونه dvd بود ولی ایا ناقص اون یعنی بخرم درست نصب می شه؟؟ بعدش ایا بازی در xp اجرا میشه اخه سرزمین تو سایتش نوشته برای اجرا در xp باید فایل دانلود کنیم

Stream
09-09-2007, 23:08
یه دونه ِdvd هست. برای اجرا در Xp باید اون دو تا پچ رو دانلود کنید...

*PiNk PaNTHeR*
09-09-2007, 23:12
شما میتونی راحت Big Daddy ها رو با شات گان و تیر Electric Buck بکشی ! زیاد سخت نیست، امتحان کنید، صد در صد جواب میده !!
موفق باشی

نه حالا یک راه پیدا رکدم با EVE بکشم. یک پلاسمید هم مخصوصشون پیدا کردم:10:

سلام بر همه بایوشاک بازان
در ابتدا باید بگم من به شدت با این بازی حال میکنم ولی افسوس که نمی تونم رو سیستم خودم بازی کنم برای همین باید خودمو خونه دوستم بندازم تا بتونم این بازیو حداقل نگاه کنم
بعد یه سوال داشتم این بایوشاک چندتا dvd هست البته تا اونجا که من می دونم فکر کنم 2 تا هست ولی من یه جا دیدم داشت می فروخت یه دونه dvd بود ولی ایا ناقص اون یعنی بخرم درست نصب می شه؟؟ بعدش ایا بازی در xp اجرا میشه اخه سرزمین تو سایتش نوشته برای اجرا در xp باید فایل دانلود کنیم
فکر نکنم.
من نیمدونم مال کدوم شرکته روش نوشته بود سروش.
برای اکس پی باید:
-آخرین درایور کارت گرافیک مخصوص بازی
- اخرین ورژن firm ware و Direct x
- برای بازی بهتر ++C Runtime
و چندتا چیز دیگه نصب کنی.
برای صدات با کرک مشکل پیش میاد.:45:

سلام مال من موقع نصب این اروررومیده؟

خواهشاسریع جواب بدین
خوب روی Show Details بزن ببین چی نوشته! اون کدی که داده من یادم نمیاد چیه و توضیحاتشم سطحیه برای هر اروری میده:18:

ONLY AHWAZ
10-09-2007, 01:01
ممنونم اونلی اهواز جان.
---
اون دومی C++ Runtime هست;)

با سلام خدمت همه ي بروبچ باحال p30 world
و اميدوارم که حالتون خوب باشه
و سلامي گرم خدمت *PINK PANTHER* جان عزيز
خواهش مي کنم اين وظيفه ي کوچيک ما بود :11::10::31::31:
در ضمن ممنون که اسم برنامه رو نوشتي چون اسمشو نميدونستم :10::31::31:
مخلصيم بااجازه:31::31:

*PiNk PaNTHeR*
10-09-2007, 08:37
سلام دوستان.
توی مرحله ی Farmer's market این آنزیمهایی که باید 7 تا باشن رو از کجا پیدا کنم؟ چه شکلین؟
مرسی:12:

Abolfazl3007
10-09-2007, 10:43
آیا سیستم من اجرا میکنه؟
cpu:3.00 p4 full
ram:1 gb ddr1
vga:6200 256mb
windows xp sp2

*PiNk PaNTHeR*
10-09-2007, 10:48
آیا سیستم من اجرا میکنه؟
cpu:3.00 p4 full
ram:1 gb ddr1
vga:6200 256mb
windows xp sp2

نه زیاد عالی.
اگه حدود 120 مگ دانلود کردی شاید یکم بهتر شد.
پیشنهاد میکنم وایستی تا یکم وضعیت انحصارش برای سری 8 درست 100% میتونی درست بازیش کنی.

ممنون:12:

Abolfazl3007
10-09-2007, 11:06
نه زیاد عالی.

پیشنهاد میکنم وایستی تا یکم وضعیت انحصارش برای سری 8 درست 100% میتونی درست بازیش کنی.

ممنون:12:
ببخشید من منظور شما را از این جمله نفهمیدم میشه توضیح بدید( اگه حدود 120 مگ دانلود کردی شاید یکم بهتر شد.)
در ضمن فقط اجرا بشه اصلا با پایینترین تنظیمات گرافیکی:20:
آیا میشه؟

*PiNk PaNTHeR*
10-09-2007, 11:11
ببخشید من منظور شما را از این جمله نفهمیدم میشه توضیح بدید( اگه حدود 120 مگ دانلود کردی شاید یکم بهتر شد.)
در ضمن فقط اجرا بشه اصلا با پایینترین تنظیمات گرافیکی:20:
آیا میشه؟

گفتم تنظیمات رو بیاری پایین باید با چشمهات خداحافظی کنی.
من با 7300 نیمتونم درست بازی کنم... افکتهاش هم مشکل داره.
120 مگ هم گفتم:
-آخرین درایورهای nVidia
- آخرین Directx
- اخرین Firm Ware
-++C Runtime

joey jordison
10-09-2007, 12:15
ببخشید جناب PINK PANTHER اونایی که گفتی خیلی حجمشون زیاده و من از Dial-up استفاده میکنم و اگه ویستا نصب کنم بدون مشکل میشه بازی کرد یا باید بازم یه چیزایی دانلود کنم

*PiNk PaNTHeR*
10-09-2007, 12:19
ببخشید جناب PINK PANTHER اونایی که گفتی خیلی حجمشون زیاده و من از Dial-up استفاده میکنم و اگه ویستا نصب کنم بدون مشکل میشه بازی کرد یا باید بازم یه چیزایی دانلود کنم

نه سیستمت بالایه روی ویستا بدون مشکل بازی کن حالشو ببر:10:;)

p3yman_xl
10-09-2007, 13:47
سلام دوستان.
توی مرحله ی Farmer's market این آنزیمهایی که باید 7 تا باشن رو از کجا پیدا کنم؟ چه شکلین؟
مرسی:12:
الان درست یادم نمیاد، چون رد کردم اونجارو. ولی یه جا میری یه محوطه هست که توش پر زنبور هست !! اول در اون کنترل پنل دسته رو میزنی تا روی زنبورها آب ریخته بشه و پراکنده بشن، بعد کندوها رو دونه به دونه سرچ میکنی. آنزیم ها بدست میان ( البته بعد از یه مدتی دوباره زنبورها سرو کلشون پیدا میشه ! پس باید دوباره برگردی و دسته رو بزنی )
موفق باشی

joey jordison
10-09-2007, 14:11
نه سیستمت بالایه روی ویستا بدون مشکل بازی کن حالشو ببر:10:;)
دستت درد نکنه PINK PANTHER جان روشن شدم فقط چندتا ویستا وجود داره کدام باید نصب کنم یا اصلا فرقی نداره هر کدام شد عیب نداره

Abolfazl3007
10-09-2007, 14:28
گفتم تنظیمات رو بیاری پایین باید با چشمهات خداحافظی کنی.
من با 7300 نیمتونم درست بازی کنم... افکتهاش هم مشکل داره.
120 مگ هم گفتم:
-آخرین درایورهای nVidia
- آخرین Directx
- اخرین Firm Ware
-++C Runtime
دستت درد نکنه
فقطfirmware چیه؟
آخرین firmware را از کجا بگیرم؟

*PiNk PaNTHeR*
10-09-2007, 23:04
سلام.

joey jordison جان ویندوز ویستا Ultimate رو بگیر.
حد اقل رمت باید بالای 2 باشه برای روون اجرا شدن وگرنه تیک میزنه.
ابولفضل جان ازینجا بگیر درسته:

Abolfazl3007
11-09-2007, 10:02
سلام.

joey jordison جان ویندوز ویستا Ultimate رو بگیر.
حد اقل رمت باید بالای 2 باشه برای روون اجرا شدن وگرنه تیک میزنه.
ابولفضل جان ازینجا بگیر درسته:

دستت درد نکنه:8:

Oracle_Eldorado
11-09-2007, 23:03
Pink Panther عزیز یعنی بدون رم 2 گیگ به بالا نمیشه ؟!
سیستم من اینه :
CPU : 3Full With 2MB Cache
VGA : 7300 GS With 128MB Ram Up To 512
Ram 1 GIG
Windows : Xp .
اگه هم نمیشه دیگه دیر شده چون من خریدم ! حالا یه تستی میکنم . خداکنه بگیره . عکس های پشت جلد بازی منو داره دیوونه میکنه !
در مورد FireWare اون دیگه چیه ؟ من تاحالا نشنیده بودم . حالا میگیرم شاید واسه ما یه کفافی داد !

ardalan_zapata
11-09-2007, 23:08
سیستم من اینه :
Ram 1 GIG
اگه هم نمیشه دیگه دیر شده چون من خریدم ! حالا یه تستی میکنم . خداکنه بگیره . عکس های پشت جلد بازی منو داره دیوونه میکنه !
در مورد FireWare اون دیگه چیه ؟ من تاحالا نشنیده بودم . حالا میگیرم شاید واسه ما یه کفافی داد !

نگران نباش میگیره

amirpers
12-09-2007, 16:05
سیستم من اینه :
Ram 1 GIG

عزیزم نگران نباش . اجرا میشه . فقط اگه یه وقت مشکلی پیش اومد ، از VGA هستش که اون هم با پایین آوردن جزئیات درست میشه .

*PiNk PaNTHeR*
12-09-2007, 16:14
بلاخره تموم شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کمکی خواستین بگین.
دوستان با گرافیک سری 7 و 6 بازی زیاد گرافیک درستی نخواهد داشت. سایه ها و پرکتیکلها به هم میریزن اما خوبه.

keylogger
12-09-2007, 21:05
بازی رو تقریبا دارم تموم میکنم ! واقعا کیف میبره ادم با این گرافیک با 8500 geforce عالی باز میشه
رم هم 1 گیگ بسه چون مال من هم 1 گیگ بود مشکلی نداشتم
pink panther جان اگه مشکلی داشتم میگم فعلا بای

p3yman_xl
18-09-2007, 21:20
سلام ،

اگه بازی BioShock رو تموم کردین و پایان بد رو دیدین ؛ بهتون پیشنهاد میکنم که به این سایت برین و پایان خوب رو حتما ببینین !! همونطوری که میدونید ، بازی 3 تا پایان داره که هر سه تو این سایت موجود هستن !!

توجه : دیدن این ویدیوها به افرادی که بازی را تمام نکرده اند ، به هیچ وجه توصیه نمیشود !!

موفق باشید.

Oracle_Eldorado
18-09-2007, 22:14
ببخشید دوستان من به یه مشکلی برخوردم :
من وقتی دارم بازی میکنم خیلی خوب و روون اجرا میشه و مشکلی نداره ( البته یکمی گرافیک ها رو آوردم پایین )
بعد که میرسم به یه قسمتی یه دفعه سیستم Restart میشه !!!!! اعصابمو ریخته به هم . کسی میدونه مشکلش کجاست ؟

amirpers
19-09-2007, 15:04
ببخشید دوستان من به یه مشکلی برخوردم :
من وقتی دارم بازی میکنم خیلی خوب و روون اجرا میشه و مشکلی نداره ( البته یکمی گرافیک ها رو آوردم پایین )
بعد که میرسم به یه قسمتی یه دفعه سیستم Restart میشه !!!!! اعصابمو ریخته به هم . کسی میدونه مشکلش کجاست ؟
عزیزم ، یه گزینه هست تو آپشن که البته کامل یادم نیست چی بود ف یه چیز تو مایه های ... Shader ... اون رو غیر فعال کن احتمالا مشکلت حل میشه .
من هم همین مشکل رو داشتم .

Oracle_Eldorado
19-09-2007, 16:59
عزیزم ، یه گزینه هست تو آپشن که البته کامل یادم نیست چی بود ف یه چیز تو مایه های ... Shader ... اون رو غیر فعال کن احتمالا مشکلت حل میشه .
من هم همین مشکل رو داشتم .

ممنون دوست عزيز . يه امتحاني ميكنم خبرشو بهت ميدم .

davoodf
19-09-2007, 18:25
با سلام
این قدر تعریفش رو کردین دیوونه شدم!!!!!!!!!
دوستان یه سایتی چیزی هست که بتونم به صورت پست بخرم؟یعنی پول رو به حساب واریز کنم و فیش رو براشون بفرستم و بعد با پست برام بیاد؟
یا اگر کسی از دوستان می تونه برام تهیه کنه و پست کنه حاضرم تمام خرج و مخارجش از قبیل پست و این جور چیزها رو بپردازم.
دوستان عاجزانه خواهش می کنم.دارم دیوونه میشم.

davoodf
20-09-2007, 19:52
با سلام
چی شد دوستان؟
چرا تاپیک رو تعطیل کردین؟
پس یعنی کسی نیست جواب سوال من بیچاره رو بده.
اون قدر بد شانس هستم تا اومدم توی این تاپیک پست دادم تاپیک تعطیل شد.

B O L O T
20-09-2007, 19:59
سلام دوستان من بازی Bioshock رو نصب کرد بعداز لی گشن کرک هم پیدا کردم ولی یه فایله به نام openal32.dll
می خواهد من از اینترنت دانلود کرم ولی اشکال داد کسی این بازی با این نام فایل رو نداره بده به ما

*PiNk PaNTHeR*
20-09-2007, 20:17
سلام دوستان من بازی Bioshock رو نصب کرد بعداز لی گشن کرک هم پیدا کردم ولی یه فایله به نام openal32.dll
می خواهد من از اینترنت دانلود کرم ولی اشکال داد کسی این بازی با این نام فایل رو نداره بده به ما

عزیز مال فایلهای C++ Runtime یا Direct X هست.
از اینترنت هم بگیری بازهم یکی دیگه رو میخواد.
آرخین رایرکت ایکس:

اونی که توی DVD هست نیست.
C++ Runtime هم صفحه قبل هست.

دوستان برای خرید میتونید برید بیرون بازی رو بخرید.
توی فروشگاهها دیر میان;)

markIII
21-09-2007, 13:27
دوستان سلام

من بازی رو نصب کردم ولی وقتی روی فایل exe دابل کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیافته هارد یه چند ثانیه کار میکنه بعد هیچی:41::19:

درایورم 162.18_forceware هست
اخرین اپدیت DX 9c

*PiNk PaNTHeR*
21-09-2007, 13:54
دوستان سلام

من بازی رو نصب کردم ولی وقتی روی فایل exe دابل کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیافته هارد یه چند ثانیه کار میکنه بعد هیچی:41::19:

درایورم 162.18_forceware هست
اخرین اپدیت DX 9c

سلام.
مطمئنی درایورت نصبه؟
اخه وقتی درایور نصب نباشه همین اتفاق میفته.
از صفحه ی سایت Nzone درایور رو گرفتی؟

ardalan_zapata
21-09-2007, 14:41
اقا کسی میدونی رمز این در چیه؟
در ضمن چقدر دیگه بازی تمومه؟

markIII
21-09-2007, 15:42
سلام.
مطمئنی درایورت نصبه؟
اخه وقتی درایور نصب نباشه همین اتفاق میفته.
از صفحه ی سایت Nzone درایور رو گرفتی؟

آره از سایت Nzone گرفتم .
یک فایل ظاهر میشه که نوشته:

Log (NuContext): Setup
Error (NuCore): Unsupported function called from 10D5F901: IDXGIAdapter_CheckInterfaceSupport

*PiNk PaNTHeR*
21-09-2007, 15:54
آره از سایت Nzone گرفتم .
یک فایل ظاهر میشه که نوشته:

Error (NuCore): Unsupported function called from 10D5F901: IDXGIAdapter_CheckInterfaceSupport

با چه ویندوزی؟
الان بعضی از فرومها همین مشکل تو رو نوشتن داشتن از کرک بوده.
کارت گرافیکت تقلبی نیست؟
از کرک darkcoder استفاده کردی یا کرک شرکت سرزمین؟

بگیر استفاده کن شاید درست شد.
100% چونکه برای بقیه حل شده بود.

ardalan_zapata
21-09-2007, 18:21
اقا کسی میدونی رمز این در چیه؟
در ضمن چقدر دیگه بازی تمومه؟

من چکار کنم؟؟؟

*PiNk PaNTHeR*
21-09-2007, 19:10
من چکار کنم؟؟؟

من این در رو هک کردم.
میتونی هکش کنی چون به قرصهای اکسیژن توی این دفتر احتیاج داری.

ardalan_zapata
21-09-2007, 19:30
من این در رو هک کردم.
میتونی هکش کنی چون به قرصهای اکسیژن توی این دفتر احتیاج داری.

هک نمیشه
فقط باید کد بدی

*PiNk PaNTHeR*
21-09-2007, 19:41
هک نمیشه
فقط باید کد بدی

میشه بگی توی کدوم مرحله ای؟
# Fort Frolic
# Hephaestus
# Olympus Heights
# Point Prometheus
کدوم قسمتی؟

ardalan_zapata
21-09-2007, 19:55
Olympus Heights

*PiNk PaNTHeR*
21-09-2007, 19:57
Olympus Heights

سلام.
ممنون اسم مرحله گفتی
این رو تست کن:

آخرهای بازیه اما قسمت سخت بازی همونجاست. تقریبا سر درد میگیری.

ardalan_zapata
21-09-2007, 20:02
منون تست میکنم

davoodf
21-09-2007, 23:30
عزیز مال فایلهای C++ Runtime یا Direct X هست.
از اینترنت هم بگیری بازهم یکی دیگه رو میخواد.
آرخین رایرکت ایکس:

اونی که توی DVD هست نیست.
C++ Runtime هم صفحه قبل هست.

دوستان برای خرید میتونید برید بیرون بازی رو بخرید.
توی فروشگاهها دیر میان;)

با سلام
خوب منم می دونم که می تونم توی بیرون بازی رو بخرم
ولی بدبختی من اینه که بازی رو توی شهر خودمون گیر نیاوردم
یه سایتی چیزی هست که بتونم بازی رو ازش بخرم؟

Oracle_Eldorado
22-09-2007, 01:13
ببخشید من یه سئوالی داشتم از اونایی که بازی رو تموم کردن :
ببخشید من بازی رو ادامه دادم تا اونجایی که دستش آتیشی هم میشه . بعد حالا یه جایی هست که یه تابلویی افتاده زمین و مثل اینکه باید من اونو منفجر کنم . ولی هرچی میگردم چیزی پیدا نمیکنم . میشه راهنمایی کنید ؟

Oracle_Eldorado
22-09-2007, 01:18
با سلام
خوب منم می دونم که می تونم توی بیرون بازی رو بخرم
ولی بدبختی من اینه که بازی رو توی شهر خودمون گیر نیاوردم
یه سایتی چیزی هست که بتونم بازی رو ازش بخرم؟

دوست عزیز خوب من دارم . Dvd شو هم احتیاجی ندارم . اگه میخوای تا من اصلیشو واست بفرستم .
یعنی 2 Dvd + جلد . اگه خواستی بگو .

*PiNk PaNTHeR*
22-09-2007, 09:13
ببخشید من یه سئوالی داشتم از اونایی که بازی رو تموم کردن :
ببخشید من بازی رو ادامه دادم تا اونجایی که دستش آتیشی هم میشه . بعد حالا یه جایی هست که یه تابلویی افتاده زمین و مثل اینکه باید من اونو منفجر کنم . ولی هرچی میگردم چیزی پیدا نمیکنم . میشه راهنمایی کنید ؟

برو پایین یخها رو آب کن تا بتونی بری جلو;)
بعدش به یک چیزی میرسی که میتونی باهش در رو منفجر کنی.

markIII
22-09-2007, 12:34
با چه ویندوزی؟
الان بعضی از فرومها همین مشکل تو رو نوشتن داشتن از کرک بوده.
کارت گرافیکت تقلبی نیست؟
از کرک darkcoder استفاده کردی یا کرک شرکت سرزمین؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبگیر استفاده کن شاید درست شد.
100% چونکه برای بقیه حل شده بود.

دستت درد نکنه درست شد :20::11:

Oracle_Eldorado
22-09-2007, 13:52
برو پایین یخها رو آب کن تا بتونی بری جلو
بعدش به یک چیزی میرسی که میتونی باهش در رو منفجر کنی.

ببخشید از کجا برم پایین ؟! یعنی برگردم بعد برم پایین ؟ حالا یکمی میگردم نتونستم رد کنم توی همین پست میگم . ممنون از توجهت .

davoodf
23-09-2007, 18:34
با سلام
دوستان BioShock با این سیستم اجرا میشه؟
Motherboard:GIGABYTE VM900M
RAM: 1 GB
Graphic Card: WinFast PX7300 GT Extreme(Nvidia)/128 Bit/DDR3
CPU : 3.00 GHZ Full/INTEL

mohamad.hejazi
23-09-2007, 19:45
با سلام
دوستان BioShock با این سیستم اجرا میشه؟
Motherboard:GIGABYTE VM900M
RAM: 1 GB
Graphic Card: WinFast PX7300 GT Extreme(Nvidia)/128 Bit/DDR3
CPU : 3.00 GHZ Full/INTEL
سلام.
100% اجرا میشه.برو حالشو ببر.:46:

B O L O T
23-09-2007, 20:22
دستت درد نکنه درست شد
چند مگه برادر

B O L O T
23-09-2007, 20:23
مال من که اصلا اجرا نمیکنه

joey jordison
24-09-2007, 15:08
اقا اونایی که بازی رو تمام کردن اخرش چی میشه (همه پایان ها)
اخر رپچر میره زیر اب یا نه این جریان بیگ ددی و خواهر کوچولوها به کجا میرسه ایا شخصیت اول بازی میمیره یا نجات پیدا می کنه و در بازی چکار باید بکنیم تا پایان خوب رو ببینیم ممنون

*PiNk PaNTHeR*
24-09-2007, 15:37
اقا اونایی که بازی رو تمام کردن اخرش چی میشه (همه پایان ها)
اخر رپچر میره زیر اب یا نه این جریان بیگ ددی و خواهر کوچولوها به کجا میرسه ایا شخصیت اول بازی میمیره یا نجات پیدا می کنه و در بازی چکار باید بکنیم تا پایان خوب رو ببینیم ممنون
توضیح داده شده.
ESC رو بزنید تا منوی پاز باز بشه. اونوقت سه تا عکس عروسک میبینید که بالاش نوشته Little Sisters of This Level که اگه همه ی اونها رو از دست بیگ ددی ها نجات بدی+Rescuers کنی میتونی پایان خوب رو ببینی.
پایانها هم شرمنده تم من اسپویلر نمیگم توی این تاپیک:1:

active_277
25-09-2007, 17:49
آقا تو مرحله دومش که بهت دوربین میده
بعد یه جا هستش که big dady با اون بچه کوچیکه اونطرف در هستن و تو نقشه هم معلومه که باید بری اونطرف دره هم منفجر نمیشه باید چیکار کنم
چجوری باید برم اون طرف

*PiNk PaNTHeR*
25-09-2007, 18:12
آقا تو مرحله دومش که بهت دوربین میده
بعد یه جا هستش که big dady با اون بچه کوچیکه اونطرف در هستن و تو نقشه هم معلومه که باید بری اونطرف دره هم منفجر نمیشه باید چیکار کنم
چجوری باید برم اون طرف

باید بری یک Plasmid آتیشی بگیری و بعدش بری طبقه ی پایین یخها رو آب کنی;)
تا جایی که یادمه البته.

active_277
25-09-2007, 18:18
باید بری یک Plasmid آتیشی بگیری و بعدش بری طبقه ی پایین یخها رو آب کنی;)
تا جایی که یادمه البته.

اون که مرحله قبلش بود
اینجا اصلا نه طبقه پایین داره نه یخ یه در میله ای که باز نمیشه

*PiNk PaNTHeR*
25-09-2007, 18:23
اون که مرحله قبلش بود
اینجا اصلا نه طبقه پایین داره نه یخ یه در میله ای که باز نمیشه

من دیگه یادم نیماد کجاست؟:eh:
یک جا هست که در بسته بود و میرفتی و برمیگشتی کی پیرمردی از بالا بهت مواد منفجره پرت میکرد و باید ازونها برای منفجر کردن بلاک استفاده میکردی.
اسم لول رو میگی تا شاید از گیودهای گیم اسپات کمکی بگیرم;)

active_277
25-09-2007, 21:10
مرسی آقا مشکلم حل شد یه چنتا عکس دیگه گرفتم اون دره خودش باز شد
حالا رفتم تو یه اتاقی که پر از زنبوره یه فلشم رو سرم هستش که وسط اتاق رو نشون میده ولی وقتی که اتاق رو پر از دود میکنم و میرم تو اون وسط هیچی نیست همه جا رو هم خوب گشتم ولی چیزی پیدا نکردم:41:
قضیش چیه؟

p3yman_xl
26-09-2007, 00:00
مرسی آقا مشکلم حل شد یه چنتا عکس دیگه گرفتم اون دره خودش باز شد
حالا رفتم تو یه اتاقی که پر از زنبوره یه فلشم رو سرم هستش که وسط اتاق رو نشون میده ولی وقتی که اتاق رو پر از دود میکنم و میرم تو اون وسط هیچی نیست همه جا رو هم خوب گشتم ولی چیزی پیدا نکردم:41:
قضیش چیه؟
اینجا یکم سخته ، ولی راحت میشه ردش کرد ! اول وارد محوطه نشو ، وقتی سمت چپ رو نگاه میکنی ، یه پنل میبینی . دسته ی روی پنل روبزن تا زنبورها برای مدتی ناکار بشن ! حالا وارد محوطه شو . از داخل کندوها ( یا کمدها ! ) ، اون آنزیم های مخصوص رو بدست بیار . فقط یادت باشه بعد از مدتی دوباره باید برگردی و دسته رو دوباره بزنی که Splicer ها هم میان و.............

B O L O T
27-09-2007, 19:39

این اشکال رو میده

*PiNk PaNTHeR*
27-09-2007, 19:51

این اشکال رو میده

سلام.
برای من هم همین مشکل رو داشت کرک رو از اینترنت گرفتم درست شد.
صفحه ی قبل گذاشتم بگیر صفا کن.

B O L O T
27-09-2007, 21:26
سلام.
برای من هم همین مشکل رو داشت کرک رو از اینترنت گرفتم درست شد.
صفحه ی قبل گذاشتم بگیر صفا کن.
یاندزلک زور یاندزلک ای رلک زور ایلک

نه بابا نمیشه با همون کرک این کار رو کردم

*PiNk PaNTHeR*
27-09-2007, 21:32
یاندزلک زور یاندزلک ای رلک زور ایلک

نه بابا نمیشه با همون کرک این کار رو کردم

اولا به زبون فارسی صحبت کن:18:
ثانیا اگه توجه کنی یک نفر هم همین مشکل رو داشت به نظر با کرک حل شد.
دوباره بازی رو نصب کن- با این کرک اولین بار اجرا کن-آخرین درایور کارت گرافیکت رو نصب کن- اخرین دایرکت ایکس رو نصب کن- C++ Runtime هم که صفحه ی قبل هست نصب کن.
تموم;)

B O L O T
28-09-2007, 12:18
اولیش رو قبول نمیکنم
با یکی از دوستان بودم برای معرفی موسیقی اشتباهی از روی عجله کپی پیست کردم

Omid_Sadeghvand
01-10-2007, 01:48
سلام
این بازی با کارت گرافیک geforce 6200 256mb و 1gig رم و cpu 2.8 جواب میده.

من با این سیستم کلی بازی با گرافیک بالا بازی کردم...نمیدونم شاید با این بازی جواب نده.

davoodf
01-10-2007, 10:39
با سلام
دوست عزیز من فکر نمی کنم که با این کارت گرافیک زیاد جواب خوبی ازش بگیری.
چون این بازی خیلی سنگینه.
اگر تنظیمات گرافیکیش رو کاملا بیاری پایین شاید بتونی بازی کنی.
سیستمت خوبه ولی فقط با کارت گرافیکت شاید مشکل داشته باشه.
لطفا اگر دوستان اطلاعات بیشتری دارند راهنمایی کنن.

Ehsan Studio
01-10-2007, 12:23
سلام دوستان .
من توی یه مرحله از بازی گیر کردم .می خواستم یه راهنمایی بکنین.رمز این در رو از کجا باید پیدا کرد.یه چندتا عکس از مرحلش میزارم.ممنون.

این همون در است.

*PiNk PaNTHeR*
01-10-2007, 14:20
سلام دوستان .
من توی یه مرحله از بازی گیر کردم .می خواستم یه راهنمایی بکنین.رمز این در رو از کجا باید پیدا کرد.یه چندتا عکس از مرحلش میزارم.ممنون.

این همون در است.

همون آسانسور رو بروت برو توش رمز

رو بزن و برو بالا:12:

Ehsan Studio
01-10-2007, 16:50
خیلی ممنون.Thanks

joey jordison
01-10-2007, 22:49
سلام دوستان
اقا من خونه دوستم تونستم این بازی بلاخره استاد کنم البته 1 ساعت بعدش این بیگ ددی چه وقت هایی در بازی دیده میشه بعد می گم تمام دکمه های بازی رو بگین برای pc

*PiNk PaNTHeR*
02-10-2007, 12:56
سلام دوستان
اقا من خونه دوستم تونستم این بازی بلاخره استاد کنم البته 1 ساعت بعدش این بیگ ددی چه وقت هایی در بازی دیده میشه بعد می گم تمام دکمه های بازی رو بگین برای pc

برو Options>>>>Contorols تمام دکمه ها رو نوشته.:18:

active_277
03-10-2007, 03:07
کد:
5744
رو بزن و برو بالا
مرسی
آقا اینه کجا نوشته
من خیلی گشتم ولی پیداش نکردم

*PiNk PaNTHeR*
03-10-2007, 14:17
مرسی
آقا اینه کجا نوشته
من خیلی گشتم ولی پیداش نکردم

توی یکی از خاطرات پیداش میکنی.
توی طبقه ی سوم.
خوشبختانه خط اول میگه رمزه رو.
من نمیدونم چرا سابتایتلها برای من خط در میومد:45:

joey jordison
10-10-2007, 18:09
سلام دوستان
من یه جا از بازی گیر کردم ممنون میشم اگه کمکم کنین
یه جا از بازی هست که یک زن رو از پشت شیشه نگاه میکنیم و بعد اون زنه توسطه یه دود خفه میشه و روی شیشه یه عدد مینیویسه بعد ما میریم اون رمز توی همون اتاق به جایی شبیه قاب صندوق مانند وارد می کنیم بعد هم یه فلش میاد و توی همون اتاقو نشون میده باید اونجا چیکار کنیم؟؟؟
بعد از اونجا تا اخر بازی چقدر مونده بازم تشکر

*PiNk PaNTHeR*
10-10-2007, 18:13
سلام دوستان
یه جا از بازی هست که یک زن رو از پشت شیشه نگاه میکنیم و بعد اون زنه توسطه یه دود خفه میشه و روی شیشه یه عدد مینیویسه بعد ما میریم اون رمز توی همون اتاق به جایی شبیه قاب صندوق مانند وارد می کنیم بعد هم یه فلش میاد و توی همون اتاقو نشون میده باید اونجا چیکار کنیم؟؟؟

سلام.
تا جایی که یادمه باید میرفتی چندتا محل چندتا چیز جمع میکردی.
من الان چیزی یادم نمیاد. H رو بزن برات راهنمایی کرده.
تا آخری بازی خیلی مونده. هنوز حدود 4/10 بازی رو تموم کردی.

mohamad.hejazi
10-10-2007, 21:58
سلام دوستان
سلام.
برو تو همون اتاق یه دستگاهی اون بالا هست سمت راستش یه دکمه داره باید فشارش بدی.:27:

Elrond
11-10-2007, 21:47
من بازی رو الان گرفتم و نصب کردم ولی وقتی میخوام اجرا کنم این erorr رو میده.
This application has failed to start beacuse the application configration is incorrect.Reinstalling the application may fix this problem.

*PiNk PaNTHeR*
11-10-2007, 21:51
من بازی رو الان گرفتم و نصب کردم ولی وقتی میخوام اجرا کنم این erorr رو میده.
This application has failed to start beacuse the application configration is incorrect.Reinstalling the application may fix this problem.

کرکی رو که چند صفحه قبل گذاشتم دانلود کن درست میشه:12:

Elrond
11-10-2007, 21:59
کرک رو نصب کردم ولی بازم نمیره توش.

*PiNk PaNTHeR*
11-10-2007, 22:19
کرک رو نصب کردم ولی بازم نمیره توش.

ببینم من هم همین مشکل رو داشتم کرک یک گروه دیگه رو گرفتم درست شد;)

Elrond
11-10-2007, 22:20
کودوم گروه؟

*PiNk PaNTHeR*
11-10-2007, 22:25
کودوم گروه؟

pcalixp
15-10-2007, 22:40
يکي از منابع داخلي،خبر توسعه و ساخت نسخه PS3 بازي Bioshock را در کنار نسخه هاي PC و XBOX 360 آن اعلام نمود.

زماني که از بحث داغ اين روزها در دنياي بازي هاي رايانه اي,يعني عرضه بازي Bioshock براي PS3 سؤال شد،يکي از منابع داخلي 2K اعلام کرد که اين که فکر کنيم بازي Bioshock تنها براي XBOX 360 و PC عرضه مي شود،اشتباه محض است.
البته هيچکدام از سايت هاي خبري،نامي از اين منبع نبرده اند،امابه گفته آنان اين فرد در جايگاهي بوده است که نحوه عرضه بازي و پلتفورم هاي آن را مي دانسته است.عليرغم اين بيانيه ها،تا زماني که 2K Games خود رسماً عرضه بازي براي PS3 را تأييد نکرده است،نمي توان از صحت کامل آن مطمئن بود.
اين نظريه ،اخباري که روز سه شنبه در سرتاسر دنيا پخش شده بود را کاملاً تأييد مي نمايد.جايي که گيمرهاي تيزبين و تيزنظر نسخه دموي بازي Bioshock،نام PlayStation 3 را در کنار نام XBOX 360 به عنوا نپلتفورم هاي نهايي عرضه بازي در يکي از فايل هاي اطلاعاتي آن مشاهده کردند... .
لازم به ذکر است که Bioshock از موتور گرافيکي Unreal استفاده مي نمايد که از پلتفورم هاي PS3،XBOX 360 و PC پشتيباني کامل مي نمايد...2K Games خود تا کنون هيچ اظهار نظري در اين باره نکرده است.

باکس شات طراحي شده براي نسخه PS3 بازي Bioshock

*PiNk PaNTHeR*
16-10-2007, 13:06
دیتاهای انریل برای Ps3 توی فایلهای پروفایل وجود داره برید ببینید.

arnold_ab
16-10-2007, 13:08

هنوز چند ساعتي از جان سالم به در بردن از آن حادثه هولناك نگذشته است كه شما خود را زنده، اما در موقعيتي نچندان بهتر و در اعماق اقيانوس ميابيد. در ميان صداي ريزش قطرات آب كه از لابه لاي ديوارها و سقف به زمين مي ريزد و وجود شهري در زير آب را به شما ياد آوري مي كند، صداي قدم هاي موجود غول پيكري نيز به گوش ميرسد. چند لحظه بعد هيبتي عظيم در آستانه در آشكار مي شود و اسلحه عجيب خود را در هوا به حالت تهديد آميزي به حركت در مي آورد و با ايجاد صداهاي نامفهومي به شما ميفهماند كه بهتر است چند قدمي عقب تر بايستيد. پس از چند لحظه كه هيولا از بي خطر بودن اتاق اطمينان حاصل كرد، دخترك كوچكي را با چشمان نارنجي مي بينيد كه آرام آرام از پشت او بيرون مي آيد و به سمت جسد بي جان بر روي زمين پيش مي رود. همانطور كه دخترك سرنگ بزرگي را در جسد متعفن فرو مي كند، ذهن شما نيز به بررسي موقعيت هاي بعدي مشغول است. مي توانيد اتفافات رخ داده در چند لحظه اخير را فراموش كنيد و به آرامي از راهي كه وارد شده ايد اتاق را ترك كنيد و مواجهه با اين دو موجودي كه تا ساعاتي پيش حتي نمي توانستيد در روياهايتان تصورشان را بكنيد، را تا موقعيت بعدي به تاخير بيندازيد، يا ...
با نگاهي دوباره به دخترك و محافظ ظاهرا غير قابل عبور او دستتان را به آرامي تا به روي ماشه بالا مي آوريد. ثانيه ها سپري مي شوند و حالا دخترك در حال خارج كردن سرنگ است. انگشت شما بازهم بر روي ماشه مردد مي ماند ... آيا ارزشش را خواهد داشت؟ شايد مرگ سرانجام اين تصميم گيري عجولانه باشد ... اما با فشار ماشه و آغاز اين مبارزه خواهيد توانست دوباره به نفس كشيدنتان ادامه دهيد. و به احتمال زياد با كمي خوش شانسي بتوانيد از دست حمله بعدي هيولا جان سالم به در ببريد و به ماده موجود در سرنگ دست يابيد. پس چرا منتظريد؟

بازي Bioshock در اواخر سال 2004 با چند طرح (Artwork) نسبتا ساده، اما جالب به دنياي بازي هاي ويدئويي معرفي شد (طرح ها در اين عكس ها موجود نيست). استوديوي Irrational Games مدت زيادي پس از معرفي اوليه بازي سكوت كرد و سرانجام در يكي از شماره هاي اوليه سال 2006 مجله Game Informer بازي در دست ساخت خود را معرفي كرد. Irrational تا به حال بازي هايي چون Freedom Force، SWAT 4 و Tribes: Vengeance را تهيه كرده است و بيشتر اعضاي آن از استوديوي Looking Glass‌ به آن پيوسته اند. Looking Glass استوديويي است كه بازي System Shock در آن تهيه شده است. بازيي كه آن را تركيبي از FPS و RPG‌ دانسته اند و Bioshock نيز از سبكي مشابه آن پيروي مي كند.

بازي در سال هاي ابتدايي دهه 60 رخ مي دهد. جايي در ميانه آبها، كه شما خود را در حال غرق شدن مي بينيد. پس از چند لحظه و با تلاش فراوان خود را به سطح آب مي رسانيد و با جسد هاي شناور بر روي آب و قطعات هواپيماي سقوط كرده اي مواجه مي شويد. هيچ Cutscene يا نمايشي در آغاز بازي وجود ندارد تا سقوط هواپيما يا وقايع قبل از آن را براي شما شرح دهد. مطمئنا پس از بازيابي حواس خود اولين هدف شما زنده ماندن در اين شرايط دشوار خواهد بود. در پهناي افق به دنبال ساحل يا خشكي اي خواهيد گشت. اما نه در دور دست ها بلكه در وسط اقيانوس شيئي توجه شما را به خود جلب مي كند. نوري در ميانه آب ها ديده مي شود. شما خود را به نزديكي نور مي رسانيد و با سازه اي عجيب روبرو مي شويد كه نردباني بر روي آن قرار دارد كه به اين سازه وارد مي شود. شما از نردبان پايين مي رويد و با جسد بي جاني روبرو مي شويد. جسد را كنار مي زنيد و وارد وسيله زير دريايي مي شويد. با اين وسيله در آب هاي ناشناخته پايين مي رويد و در نزديكي بستر اقيانوس نور و ساختمان هاي شهري زير آبي را مي بينيد. وقتي كه وسيله زير دريايي در محل خود متوقف شد، از آن خارج مي شويد و پا به شهري مي گذاريد كه به نظر مي رسد، زمان در آن متوقف شده است. شهري با ظاهر منحصر به فرد كه در اثر نبرد و گذشت زمان و ورود آب از ديوارهاي شيشه اي آن ويران شده است. به Rapture خوش آمديد!

بازي همچون System Shock سبكي FPS دارد و همانطور كه گفته شد در شهري زير آبي به نام Rapture اتفاق مي افتد. Rapture در اواسط دهه 40 ميلادي توسط Andrew Ryan پي ريزي شد. رايان، رپچور را محلي براي نوابغ در نظر گرفته بود تا بتواند آن ها را از بحبوحه جنگ جهاني دوم دور سازد و محلي امن براي شكوفايي استعدادهاي آن ها پديد آورد. هنرمندان و دانشمندان اجازه داشتند بدون هيچ محدوديتي به كارهاي خود بپردازند. همه چيز به خوبي پيش مي رفت تا زماني كه دانشمندي به نام Tenenbaum توانست ماده اي تحت عنوان Adam‌ را كشف نمايد. Adam از نوعي حلزون دريايي به دست مي آمد و با تبديل آن به Plasmidها مي توانستند از آن براي درمان بيماري ها و مهمتر از آن، بهبود عملكرد انسان ها استفاده كنند. انسان هايي قوي تر از همه نظر. كاهش اين ماده ارزشمند باعث پديد آمدن جنگ داخلي در رپچور شد. مصرف اين ماده باعث شده بود مردمان رپچور بسيار خشن تر، قوي تر و خطرناك تر از انسان هاي عادي باشند و تاثيرات جانبي اين ماده باعث شده بود كه ظاهر آن ها تغيير شكل دهد و تبديل به موجوداتي جهش يافته شوند. اين وضعيت، افراد موجود در رپچور را به دو دسته تقسيم كرده بود. دسته اول افرادي بودند كه تبديل به موجوداتي كاملا غير عادي شده بودند و تحت فرمان رايان بودند و دسته دوم افرادي بودند كه در مخفي گاه هاي خود پنهان شده بودند و به دنبال راه فراري براي خلاصي از اين شهر مي گشتند.

اين وضعيت و كمبود Adam باعث شده بود كه محيط شهر بسيار خطرناك و نا امن شود. در رپچور جديد، موجودات دختر بچه مانندي به نام Little Sisters به همراه محافظانشان (Big Daddy ها) مامور جمع آوري و بازيافت Adamها از بدن اجساد موجود در سطح شهر شده بودند. در دنياي جديد پس از كشف Adam اين ماده بعنوان طلايي ارزشمند بود كه با آن هر كس مي توانست قدرت هاي خارق العاده اي پيدا كند يا بيماري هاي خودش را از بين ببرد.
Plasmidهاي به دست آمده قدرت هاي مختلفي را به مصرف كننده هاي خود مي دهند (كه يكيشان شخصيت شما در بازي باشد). مثلا Enrage شما را قادر مي سازد كه موجودات را به جان يكديگر بيندازيد، طوري كه يكديگر را دشمن هم بدانند. يا با استفاده از Cryo-Field قادر خواهيد بود كه دشمن خود را به يك مجسمه يخي تبديل كنيد.
Bioshock را مي توان اولين بازي اي دانست كه گيم پلي از جنس نسل بعد را (حداقل در حرف) معرفي كرد و طي اين مدت توانسته با طرح هاي فوق العاده خود از يك شهر زير آبي توجه بسياري را به خود جلب سازد.
کد:

کد:

بازي در 21 آگوست 2007 براي Xbox 360 و PC عرضه خواهد شد. در كنفرانس X06 مايكروسافت آقاي پيتر مور صحبت از اختصاصي بودن اين بازي براي اين دو سيستم كردند. اما طبق شواهد و گفته هايي كه تا به حال شده به نظر ميرسه كه بازي براي مدت مشخصي اختصاصي باشه و بعدا براي PS3 هم عرضه بشه.

در اين تاپيك هم اميدوارم تا زمان عرضه بازي، با كمك ديگر علاقمندان به اين بازي مجموعه مطالبي جمع آوري كنيم. مطلب بالا تنها مقدمه اي از بازي مورد نظر بود كه فكر مي كنم براي آشنايي اوليه با بازي كافي بوده باشه.
لطفا از زدن پست هاي بي مورد پرهيز كنيد تا بتونيم حجم تاپيك را تا عرضه بازي (چهار ماه ديگر) در كمترين حد خود نگه داريم.

Oracle_Eldorado
25-10-2007, 13:50
با سلام دوباره به دوستان .
اول از همه یه چند تا سئوال داشتم :
این Liltle Sister ها توی بازی چیکاره هستند ؟
اگه این Litle Sister ها رو Harvest کنی بهتره یا Rescue ؟
بعدشم من یه جای بازی گیر کردم :
در مرحله Acadia یا همچین چیزی که یه مرحله ای هست شبیه گلخانه هست اونجا گیر کردم .
رفتم واسه یه نفر از یه جایی رز کندم و واسش بردم . وقتی رسیدم بهش دیدم با گاز خفش کردند .
وقتی داشت خفه میشد دیدم روی شیشه که بخار گرفته بود این کد رو نوشته : 9453
بعد که رفتم توی اطاق یه اسلحه گرفتم که هم آتیشی هست و هم یخی .
بعد اون ته اطاق یه گاو صندوق هست که یه کد4 رقمی میخواد .
همین کد رو که بهش میدم قبول نمیکنه .
بعد دیگه نمیدونم از اونجا برم کجا . یکی میشه منو راهنمایی کنه ؟
ولی عجب بازی توپیه ها ! با گرافیک قبلیه اصلا نمیشد بازیش کنی (‌7300GS ) ولی با این جدیده روون میاره .
خلاصه ممنون میشم منو راهنمایی کنید .

davoodf
25-10-2007, 17:33
با سلام
والا من همون کدی رو که روی شیشه نوشته بود دادم گاو صندوق باز شد.

Oracle_Eldorado
25-10-2007, 22:21
با سلام
والا من همون کدی رو که روی شیشه نوشته بود دادم گاو صندوق باز شد.

میشه بگی چه کدی بود ؟ راستی ! باید کد رو از بالا به پایین بزنم یا از پایین به بالا ؟!

mohamad.hejazi
26-10-2007, 12:08
سلام.
دوستان کسی میدونه رمز اون آسانسوره که باید سوارشیم و بریم بالا را کسی میدونه؟همون که پله هم میخوره اما طبقه ی اخرش پله هاش خراب شده!
ممنون.

Oracle_Eldorado
26-10-2007, 12:19
سلام.
دوستان کسی میدونه رمز اون آسانسوره که باید سوارشیم و بریم بالا را کسی میدونه؟همون که پله هم میخوره اما طبقه ی اخرش پله هاش خراب شده!
ممنون.

من که نفهمیدم کجا رو میگی ! یه عکسی بزار یا بیشتر توضیح بده .

davoodf
26-10-2007, 14:36
میشه بگی چه کدی بود ؟ راستی ! باید کد رو از بالا به پایین بزنم یا از پایین به بالا ؟!
با سلام
کد را باید از بالا به پایین بدی.

سلام.
ممنون.
اگر او کد رو پیدا کردی به من هم بده.
چون که من هم درست همون جا گیر کردم.
هر چی هم دنبال کد گشتم پیداش نکردم.
بزار من بیشتر توضیح بدم.
یه مرحله هست به اسم:
Olympus Heights
اول که مرحله شروع میشه توی یه جایی شبیه یتیم خانه هست که یه عالمه بچه دور و برت هست یه زن هم هست که از اون طرف شیشه حرف می زنه.
بعد از اون یه خورده میری جلو فلش ظاهر میشه و راه رو بهت نشون میده.تا میرسه به یه جایی که سانسور هست و فلش هم درست اون رو نشون میده.ولی اسانسور کد می خواد.
من هم درست کد همون رو می خوام.
هر چی هم دنبال کدش گشتم پیدا نکردم.
این هم یه عکس از نقشه اون مرحله:

p3yman_xl
26-10-2007, 17:23
با سلام دوباره به دوستان .
اول از همه یه چند تا سئوال داشتم :
این Liltle Sister ها توی بازی چیکاره هستند ؟
اگه این Litle Sister ها رو Harvest کنی بهتره یا Rescue ؟
بعدشم من یه جای بازی گیر کردم :
در مرحله Acadia یا همچین چیزی که یه مرحله ای هست شبیه گلخانه هست اونجا گیر کردم .
رفتم واسه یه نفر از یه جایی رز کندم و واسش بردم . وقتی رسیدم بهش دیدم با گاز خفش کردند .
وقتی داشت خفه میشد دیدم روی شیشه که بخار گرفته بود این کد رو نوشته : 9453
بعد که رفتم توی اطاق یه اسلحه گرفتم که هم آتیشی هست و هم یخی .
بعد اون ته اطاق یه گاو صندوق هست که یه کد4 رقمی میخواد .
همین کد رو که بهش میدم قبول نمیکنه .
بعد دیگه نمیدونم از اونجا برم کجا . یکی میشه منو راهنمایی کنه ؟
ولی عجب بازی توپیه ها ! با گرافیک قبلیه اصلا نمیشد بازیش کنی (‌7300GS ) ولی با این جدیده روون میاره .
خلاصه ممنون میشم منو راهنمایی کنید .

سلام،
این Little Sister ها در بازی نقش جمع آوری آدام از بدن Splicer های مرده رو به عهده دارند...
Rescue کنی خیلی بهتره چون پایان خوب بازی رو میبینی که واقعا زیباست . ولی به نظرم یه بار همه رو Harvest کن:21: بعد دوباره بازی رو از اول شروع کن به رفتن و همه رو Rescue کن تا پایان خوب و بد رو دیده باشی!!

فکر کنم جواب سول آخر رو گرفتی...... ولی حیف که من پایان بد بازی رو دیدم؛ ولی دوباره شروع کردن دارم از اول میرم :20:

davoodf
26-10-2007, 17:42
با سلام
دوستان کسی نیست کد اون اسانسور رو به ما بده؟
تمام اون قسمت رو زیر و رو کردم ولی هیچ کدی پیدا نکردم.

p3yman_xl
26-10-2007, 20:51
با سلام
دوستان کسی نیست کد اون اسانسور رو به ما بده؟
تمام اون قسمت رو زیر و رو کردم ولی هیچ کدی پیدا نکردم.

کد آسانسور 5744 هست.

mohamad.hejazi
26-10-2007, 21:43
کد آسانسور 5744 هست.
سلام.
آقا دستت درد نکنه میرم امتحان کنم.از دوست خوبم davoodf تشکر میکنم.:10:

davoodf
26-10-2007, 22:25
کد آسانسور 5744 هست.
با سلام
اقا دستت درد نکنه.
درست همونی که گفتی بود.
امتحان کردم اسانسور باز شد و اون مرحله رو هم تموم کردم.
الان مرحله ی بعد از اون گیر کردم.
این مرحله:
Apollo Square
اول مرحله که شروع میشه فلش من رو به یه جایی راهنمایی می کنه.میرم اونجا یه ساختمان هست میرم طبقه ی دوم یه دونه شیشه روی یه میز هست.اسم شیشه اینه:
Sample 192
یه همچین چیزیه.
می خوام برش دارم ولی برش نمی داره و این پیغام رو می ده:
You connot carry more of smple 192.
این به من می گه نمی تونی از این نمونه 192 بیشتر بر داری.
ولی خود بازی به من گفته باید برش داری.
در ضمن اون اطاق شبیه یه ازمایشگاه هست و یه جسد هم روی یه میز هست که یه چیز گنده رفته توی پشتش.
کسی می دونه باید چیکار کنم؟

markIII
26-10-2007, 23:56
با سلام
اقا دستت درد نکنه.
درست همونی که گفتی بود.
این مرحله:
Apollo Square
اول مرحله که شروع میشه فلش من رو به یه جایی راهنمایی می کنه.میرم اونجا یه ساختمان هست میرم طبقه ی دوم یه دونه شیشه روی یه میز هست.اسم شیشه اینه:
Sample 192
یه همچین چیزیه.
در ضمن اون اطاق شبیه یه ازمایشگاه هست و یه جسد هم روی یه میز هست که یه چیز گنده رفته توی پشتش.

سلام

اگه با چیت بازی میکنی اون قسمتو نباید با ترینر بری:46: از یه کم عقب تر بازی رو لود کن همون جایی که وارد یک اتاق میشی که باید اولین شیشه Sample 192 برداری . از اونجا نباید گزنیه AMMO ترینر رو فعال کنی تا همین جایی که گیر کردی.

davoodf
27-10-2007, 12:47
با سلام
دوست عزیز دستت درد نکنه.
من این کار رو هم کردم اما بازم برش نمی داره.
در ضمن من یه نمونه ی اون رو توی مرحله ی قبلیش برداشتم.ولی تو این مرحله برش نمی داره.نمی دونم چرا.

markIII
27-10-2007, 14:17
در ضمن من یه نمونه ی اون رو توی مرحله ی قبلیش برداشتم

خوب از همون مرحله قبلی بازی رو لود کن :20:

davoodf
27-10-2007, 17:02
با سلام
اون مرحله ی قبلی رو سیو نکردم.هر چی سیو کردم توی این مرحله هست.:41:
هیچ راه دیگه ای وجود نداره؟
یعنی من بیچاره تا اینجا اومدم باید به خاطر این قدر بازی رو از اول برم؟:41:

markIII
27-10-2007, 22:02
با سلام
اون مرحله ی قبلی رو سیو نکردم.هر چی سیو کردم توی این مرحله هست.:41:
هیچ راه دیگه ای وجود نداره؟
یعنی من بیچاره تا اینجا اومدم باید به خاطر این قدر بازی رو از اول برم؟:41:

راه دیگه ای رو نمیدونم :41:. من با زی وسیو هاشو پاک کردم . دوستان دیگه اگه سیو دارن بزارن.

davoodf
27-10-2007, 23:34
با سلام
دوست عزیز تو مطمعنی این مشکل از ترینر هست؟
من ترینر رو غیر فعال کردم و رفتم باز هم نشد.
اصلا ترینر چه ربطی به این داره.خیلی بازیه عجیب غریبی هست.کفرم رو در اورد.

armia
28-10-2007, 00:14
من DVD این بازی رو از فروشگاه همین سایت تهیه کردم ولی بعد از نصب و موقع اجرا ERORR میده که میگه
this application has failed to start because the application configuration is incorrect. reinstalling the application may fix this problem
دستگاه من دستگاه ضعیفی نیست CPU: CORE2 2 , RAM :2 VGA : 256 حالا نمیدونم چی کار کنم دستگاه دیگه ای هم نیست که روش امتحان کنم ولی مطمئنم مشکل از DVD هست . اگه میشه منو راهنمایی کنید مخصوصا اینکه این بازی رو من از خود سایت خریدم و توقع چنین مشکلهایی رو نداشتم

markIII
28-10-2007, 01:22
با سلام
دوست عزیز تو مطمعنی این مشکل از ترینر هست؟
من ترینر رو غیر فعال کردم و رفتم باز هم نشد.
اصلا ترینر چه ربطی به این داره.خیلی بازیه عجیب غریبی هست.کفرم رو در اورد.

برا من همین مشکل پیش اومد که با غیر فعال کردن ترینر حل شد .

اخه ترینر مقدار اون ماده رو نا محدود میکنه بعد بیشتر از این نمیتونی از اون برداری .

Oracle_Eldorado
28-10-2007, 16:47
من DVD این بازی رو از فروشگاه همین سایت تهیه کردم ولی بعد از نصب و موقع اجرا ERORR میده که میگه
this application has failed to start because the application configuration is incorrect. reinstalling the application may fix this problem
دستگاه من دستگاه ضعیفی نیست CPU: CORE2 2 , RAM :2 VGA : 256 حالا نمیدونم چی کار کنم دستگاه دیگه ای هم نیست که روش امتحان کنم ولی مطمئنم مشکل از DVD هست . اگه میشه منو راهنمایی کنید مخصوصا اینکه این بازی رو من از خود سایت خریدم و توقع چنین مشکلهایی رو نداشتم
دوست عزیز در داخل DVD یه Folder هست به اسم Crack .
داخل کرک 2 پوشه ی دیگه به اسم Step 1 و Step 2 وجود داره .
اول میری Step 1
بعد یه فایل هست که باید نصب کنی .
اونو که نصب کردی میری داخل Step 2
اونجا هم به همین صورت ( البته اسم فایلش یادم نیست ولی شب میرم واست نگاه میکنم )

armia
28-10-2007, 23:37
دوست عزیز در داخل DVD یه Folder هست به اسم Crack .
داخل کرک 2 پوشه ی دیگه به اسم Step 1 و Step 2 وجود داره .
اول میری Step 1
بعد یه فایل هست که باید نصب کنی .
اونو که نصب کردی میری داخل Step 2
اونجا هم به همین صورت ( البته اسم فایلش یادم نیست ولی شب میرم واست نگاه میکنم )

بله دوست عزیز تشکر ولی مشکل من اینه که در نسخه DVD ای که برای من فرستادن که باز هم تاکید میکنم از فروشگاه همین سایت تهیه کردم هیچ فولدر و یا فایلی به اسم CRACK وجود نداره. حالا اگه میشه من و راهنمایی کنید از کجا باید الان این فایلهای کرک و تهیه کنم .

Oracle_Eldorado
28-10-2007, 23:44
بله دوست عزیز تشکر ولی مشکل من اینه که در نسخه DVD ای که برای من فرستادن که باز هم تاکید میکنم از فروشگاه همین سایت تهیه کردم هیچ فولدر و یا فایلی به اسم CRACK وجود نداره. حالا اگه میشه من و راهنمایی کنید از کجا باید الان این فایلهای کرک و تهیه کنم .
خوب میشه بگید چه فایلهایی وجود داره ؟
اصلا به این ID من PM بده :
Oracle_Eldorado

swastika
29-10-2007, 12:10

خوب میشه بگید چه فایلهایی وجود داره ؟
اصلا به این ID من PM بده :
Oracle_Eldorado

منم دقیقا همین مشکل رو دارم و اصلا فایل کرکی وجود نداره ممنون میشم اگه به منم کمک کنین.

Oracle_Eldorado
29-10-2007, 17:16
منم دقیقا همین مشکل رو دارم و اصلا فایل کرکی وجود نداره ممنون میشم اگه به منم کمک کنین.

بله دوست عزیز تشکر ولی مشکل من اینه که در نسخه Dvd ای که برای من فرستادن که باز هم تاکید میکنم از فروشگاه همین سایت تهیه کردم هیچ فولدر و یا فایلی به اسم Crack وجود نداره. حالا اگه میشه من و راهنمایی کنید از کجا باید الان این فایلهای کرک و تهیه کنم .
تا شب صبر کن کرک رو واست آپلود میکنم .
ولی عجیبه که کرک نداره !

DHAMID
29-10-2007, 19:55
سالم
تو اين بازي تو قسمت Olympus Heights يهدرهست كه براي باز شدن كد ميخاد دور اين در هم پله وجود داره اگه كسي كد اين درو داره لطفا به ما بده.

*PiNk PaNTHeR*
29-10-2007, 20:06
سالم
تو اين بازي تو قسمت Olympus Heights يهدرهست كه براي باز شدن كد ميخاد دور اين در هم پله وجود داره اگه كسي كد اين درو داره لطفا به ما بده.

دیگه اواخر بازی هستی.

Oracle_Eldorado
29-10-2007, 22:50
ببخشید من یه جای بازی گیر کردم :
یه قسمتی رسیدم که لانه ی زنبور هست ! یعنی یه محوته ای هست که پرش زنبوره . قبل از اینکه وارد بشی یه دستگیره هست که اگه فشارش بدی یه گازی میاد و همه ی زنبور ها به مدت 2 ، 3 دقیقه ناپدید میشوند .
بعد مثل اینکه باید یه چیزی از توی کندوهایی که زنبور ها دورش هستند بردارم . کسی میدونه اونجا باید چیکار کنم ؟

davoodf
29-10-2007, 23:17
با سلام
دوستان کسی سیو مرحله ی Apollo Square رو داره.البته یه سیو سالم باشه یعنی اصلا از ترینر استفاده نکرده باشه.

DHAMID
30-10-2007, 14:19
دیگه اواخر بازی هستی.
دمت گرم.خیلی باحالی:thumbsup:

davoodf
30-10-2007, 19:34
با سلام
کسی نیست جواب ما رو بده؟

p3yman_xl
30-10-2007, 21:39
با سلام
اقا دستت درد نکنه.
درست همونی که گفتی بود.
این مرحله:
Apollo Square
Sample 192
یه همچین چیزیه.

سلام،
هرچقدر به مغزم فشار میارم نمیفهمم کجای Apollo Square گیر کردی !!
ولی هر چی که هست ، نباید دوباره از اول شروع کنی و بری ! این کار رو نکن . شما به تمام نقشه سر زدی ؟ به نظرم تمام نقشه رو زیر و رو کن و به قسنت هایی که در نقشه خاموش هستن سر بزن ، درست میشه....

davoodf
30-10-2007, 21:45
سلام،
هرچقدر به مغزم فشار میارم نمیفهمم کجای Apollo Square گیر کردی !!
ولی هر چی که هست ، نباید دوباره از اول شروع کنی و بری ! این کار رو نکن . شما به تمام نقشه سر زدی ؟ به نظرم تمام نقشه رو زیر و رو کن و به قسنت هایی که در نقشه خاموش هستن سر بزن ، درست میشه....
با سلام
تا اونجایی که فهمیدم اشکال از سیو بازی هست.
اگر تو سیو این مرحله رو داری میشه برام اپلود کنی؟البته یه سیو سالم باشه.
خیلی خیلی ازت ممنون میشم.

Oracle_Eldorado
30-10-2007, 22:37
ببخشید من یه جای بازی گیر کردم :
یه قسمتی رسیدم که لانه ی زنبور هست ! یعنی یه محوته ای هست که پرش زنبوره . قبل از اینکه وارد بشی یه دستگیره هست که اگه فشارش بدی یه گازی میاد و همه ی زنبور ها به مدت 2 ، 3 دقیقه ناپدید میشوند .
بعد مثل اینکه باید یه چیزی از توی کندوهایی که زنبور ها دورش هستند بردارم . کسی میدونه اونجا باید چیکار کنم ؟

کسی جواب ما رو نداد ! بابا جان من یکمی زودتر . تا این امتحانات تموم نشده تمومش کنم .
این هم کرک برای اون 2تا دوستمون که بازی رو گرفتند و مشکل داشتند :

*PiNk PaNTHeR*
30-10-2007, 22:50
کسی جواب ما رو نداد ! بابا جان من یکمی زودتر . تا این امتحانات تموم نشده تمومش کنم .
این هم کرک برای اون 2تا دوستمون که بازی رو گرفتند و مشکل داشتند :

E رو بزن و آنزیمها رو جمع کن.
یادت باشه زنبورها خطرین بعد یک مدت در میان. چندتا ازین زامبیها هم میان بعد از زدن اون دکمه.

Oracle_Eldorado
30-10-2007, 23:11
e رو بزن و آنزیمها رو جمع کن.
یادت باشه زنبورها خطرین بعد یک مدت در میان. چندتا ازین زامبیها هم میان بعد از زدن اون دکمه.

عزیز منظورت از آنزیم چیه ؟!
در مورد اون زنبور ها و زامبی ها اینو میدونم . این اعصابمو ریخته به هم ! دکمه رو میزنم از دست زنبور ها خلاص بشم ، این جک و جونور ها میان !

davoodf
30-10-2007, 23:52
با سلام
دوستان یعنی کسی سیو این مرحله رو نداره؟
Apollo Square
اگر کسی سیوش رو داره خیلی خیلی ممنون میشم برام اپلود کنه.
من تقریبا اخرای بازی هستم ولی سیوم مشکل داره و توی مرحله apollo square گیر کردم.

*PiNk PaNTHeR*
31-10-2007, 14:52
عزیز منظورت از آنزیم چیه ؟!
در مورد اون زنبور ها و زامبی ها اینو میدونم . این اعصابمو ریخته به هم ! دکمه رو میزنم از دست زنبور ها خلاص بشم ، این جک و جونور ها میان !

موم هست. توی هر کندو.
از دست اونها فرار کن و برو وسط محوطه و هرچی کندو هست بگرد و مومها رو بگیر(آیکونش شبیه یک سرنگ هست)

داوود جان اینجا هرچی میگردم نیست چیزی

اون زنبورها خودم چون گیر داشتم یادمه. همین جا رو بگرد ببین چیزی هست؟

DHAMID
31-10-2007, 19:26
سلام
تو آخرايه بازي يه جا هست كه بايد يه خواهر كوچولو رو دنبال خودت بكشوني من همهبه لباس هاي بيگ ددي رو هم جمع كردم اما وقتي ميرم جلويه اون سوراخه كه خواهر كوچولو ها ميان بيرون نميدونم چه دكمه اي رو بزنم كه يه خواهر كوچولو از اون بيرون بياد اگه ميشه منو راهنمايي كنيد.

*PiNk PaNTHeR*
31-10-2007, 19:29
سلام
تو آخرايه بازي يه جا هست كه بايد يه خواهر كوچولو رو دنبال خودت بكشوني من همهبه لباس هاي بيگ ددي رو هم جمع كردم اما وقتي ميرم جلويه اون سوراخه كه خواهر كوچولو ها ميان بيرون نميدونم چه دكمه اي رو بزنم كه يه خواهر كوچولو از اون بيرون بياد اگه ميشه منو راهنمايي كنيد.

مثل همون بیگ ددی ها آچارت رو دربیار بزن به اون سوراخها.
خیلی باحاله این مرحلش. مواظبش باش نمیره. جون و مهمات به اندازه ی کافی جمع کن.

p3yman_xl
31-10-2007, 22:00
مثل همون بیگ ددی ها آچارت رو دربیار بزن به اون سوراخها.
خیلی باحاله این مرحلش. مواظبش باش نمیره. جون و مهمات به اندازه ی کافی جمع کن.

البته بمیره هم اشکالی نداره ! منم اولش فکر میکردم اگه بمیره باید دوباره از اول لود کنم ! حدودا یه 5 باری این کار رو کردم ؛ بعد فهمیدم از این Little Sister ها بی نهایت وجود داره و اگه بمیرن دوباره میتونی احضارشون بکنی !!:27:

در ضمن تبریک میگم ! بازی رو تموم کردی ( البته نبرد با Atlas مونده که اون کاری نداره )

armia
31-10-2007, 23:39
تا شب صبر کن کرک رو واست آپلود میکنم .
ولی عجیبه که کرک نداره !

ما هنوز منتظریم اگه بشه crack این بازی رو برای ما توی سایت آپلود کنی واقعا ممنونت میشم

davoodf
01-11-2007, 00:40
با سلام
دوستان کسی سیو مرحله ی
Apollo Square
رو نداشت؟

DHAMID
02-11-2007, 09:52
همين ديشب بازي رو رسوندم آخر.ولي خيلي بازي آسوني بود فكر ميكردم خيلي سخت تر از اينا باشه

davoodf
02-11-2007, 12:33
با سلام
واقعا ایول واقعا
یعنی هیچ کسی از دوستان سیو این مرحله رو نداره؟
اشکال نداره دست همتون درد نکنه.
اصلا نخواستیم.

p3yman_xl
02-11-2007, 13:29
با سلام
واقعا ایول واقعا
اصلا نخواستیم.

سلام دوست عزیز، من این بازی رو روی 360 تموم کردم وگرنه سیوش رو برات آپلود میکردم .
من خیلی سرچ کردم اما متاسفانه نتیجه ای نگرفتم... حالا بازم سعی خودم رو میکنم...:10:

DHAMID
02-11-2007, 16:49
با سلام
واقعا ایول واقعا
اصلا نخواستیم.
من همه سيو هاشو دارم از اول تا آخر خيلي دلم ميخواست برت يه جا آپلود كنم ولي شرمنده سرعته اينتر نتم28 كيلو بايته .خودت هم كه ميدوني با اين سرعت نميشه چيزي رو آپلود كر اگه جايي گير كردي بگو شاي تونستم راهنماييت كنم

davoodf
02-11-2007, 17:09
با سلام
دوست عزیز مشکل من از سیوم هست.
سیو من مشکل داره.
من الان توی مرحله ی Apollo Square هستم.
جایی که باید یه شیشه ی ازمایشگاهی رو بردارم.
Smple 192
ولی مشکل من اینجاست که اون شیشه رو بر نمی داره ولی خود بازی گفته که باید برش داری.
این پیغام رو میده:
You cannot carry more of sample 192.
بعضی از دوستان هم گفتن که مشکل از ترینر هست ترینر رو غیر فعال کنم درست میشه ولی درست نشد و همونجوری هم سیو کردم و موندم.الان هم مشکل من فقط با یه فایل سیو از همین مرحله درست میشه.
بد بختی و بیچاره گی من اینجاست مگرنه خیلی وقت بود که بازی رو تموم کرده بودم.

armia
02-11-2007, 23:18
آقا یکی پیدا شه این کرک بازی رو برای ما بزاره. از بس خواهش و تمنا کردیم واسه این کرک لعنتی خسته شدیم .

joey jordison
07-11-2007, 18:25
سلام دوستان
من تو مرحله یکی مونده به اخر هستم جایی که فکر کنم باید بیگگ ددی بشی هستم اونجا من چندتا وسایل ÷یدا کردم مانند کلاه بیگ ددی و بعد دیگه نمی دونم کجا برم و چی کار کنم لطفا راهنمایی کنید توی نقشه هم مینیویسه become the bigdady

p3yman_xl
07-11-2007, 20:31
سلام دوستان
من تو مرحله یکی مونده به اخر هستم جایی که فکر کنم باید بیگگ ددی بشی هستم اونجا من چندتا وسایل ÷یدا کردم مانند کلاه بیگ ددی و بعد دیگه نمی دونم کجا برم و چی کار کنم لطفا راهنمایی کنید توی نقشه هم مینیویسه become the bigdady

این مرحله کمی آدم رو سردرگم میکنه، ولی شما باید با دقت تمام نقشه رو بگردی و اونجاهایی رو که تاریک هست رو روشن کنی. پیدا کردن این وسایل کار سختی نیست، چون تقریبا همه چیز دم دست هست.:46:

joey jordison
08-11-2007, 16:14
اخه جای تاریکی نمونده که من روشن کنم انقدر گشتم واقعا خسته شدم راستی می تونیم نوع بیگ ددی رو مشخص کنیم من خیلی دوست دارم از نوع دریل دار بشم

joey jordison
08-11-2007, 16:16
راستی بعد از اینکه بیگ ددی شذیم باید چیکار کنیم

p3yman_xl
08-11-2007, 17:55
اخه جای تاریکی نمونده که من روشن کنم انقدر گشتم واقعا خسته شدم راستی می تونیم نوع بیگ ددی رو مشخص کنیم من خیلی دوست دارم از نوع دریل دار بشم

راستی بعد از اینکه بیگ ددی شذیم باید چیکار کنیم

عجیبه !! من این مرحله رو به راحتی رد کردم . حلال نمیفهمم شما کجا گیر کردی، ولی مطمئن باشی خیلی راحته.... نه خیر نمیشه نوع بیگ ددی رو مشخص کرد ! در ضمن اگه از هر نوعی هم باشه، باز شما نمیتونی از اسلحه های اونا استفاده کنی و باید از همون تفنگ های خودت کمک بگیری! بعد از اینکه بیگ ددی شدید، باید از یکی از Little Sister ها محافظت کنید تا .... بقیه رو نگم بهتره!:27:
موفق باشید

davoodf
09-11-2007, 11:31
با سلام
دوستان من این بار بازی رو از مرحله ی قبل یعنی Olympus Heights بدون ترینر رفتم و حتی اولین نمونه sample192 رو هم بدون ترینر برداشتم و رفتم مرحله ی بعد Apollo Square ولی بازم اون نمونه ی دوم sample192 رو بر نمی داره و باز هم همون پیغام اعصاب خورد کن رو میده:
You cannot carry more of sample192
کسی می تونه یه کمکی به من بیچاره بکنه یا نه؟
من الان 2 هفته هست که به خاطر این پیغام مصخره گیر کردم.
حتی بازی رو از اول هم رفتم و توی Olympus Heaights قبل از اینکه اولین Sample192 رو بردام بازی رو سیو کردم و از اونجا به بعدش رو بدون ترینر رفتم.اولین نمونه رو بدون ترینر برداشتم.ولی باز هم توی مرحله ی بعدش نمونه ی دوم رو بر نمی داره.

p3yman_xl
09-11-2007, 16:38
با سلام
دوستان من این بار بازی رو از مرحله ی قبل یعنی Olympus Heights بدون ترینر رفتم و حتی اولین نمونه sample192 رو هم بدون ترینر برداشتم و رفتم مرحله ی بعد Apollo Square ولی بازم اون نمونه ی دوم sample192 رو بر نمی داره و باز هم همون پیغام اعصاب خورد کن رو میده:
You cannot carry more of sample192
کسی می تونه یه کمکی به من بیچاره بکنه یا نه؟
من الان 2 هفته هست که به خاطر این پیغام مصخره گیر کردم.
حتی بازی رو از اول هم رفتم و توی Olympus Heaights قبل از اینکه اولین Sample192 رو بردام بازی رو سیو کردم و از اونجا به بعدش رو بدون ترینر رفتم.اولین نمونه رو بدون ترینر برداشتم.ولی باز هم توی مرحله ی بعدش نمونه ی دوم رو بر نمی داره.

خوب حتما دلیلی داره که این پیغام رو میده دیگه! اگه بیشتر از این مقدار نمیتونی حمل کنی، پس با همونی که داری ادامه بده. بالاخره درست میشه.

davoodf
10-11-2007, 00:13
با سلام
بازی به من میگه باید برش داری.
اگر برش ندارم نمی تونم از اونجا بیشتر جلو برم.یعنی راه دیگه ای به غیر از برداشتن اون شیشه ی لعنتی ندارم.
حتما باید برش دارم تا بتونم بازی رو ادامه بدم.
حالا هر کسی راه دیگه ای بلده به من بیچاره بگه.

joey jordison
10-11-2007, 14:17
دستتون درد نکنه p3yman اونجا رو رفتم و بازی رو هم تمام کردم

Oracle_Eldorado
23-11-2007, 12:34
ببخشید من یه جایی گیر کردم :
یه جا هست که باید لباس های Big Dady رو جمع کنی .
من اون کلاه و یه قسمت دیگه رو هم جمع کردم ولی میگه باید Boots رو جمع کنی .
میشه توی نقشه علامت بزنید که کجا هست ؟
من همه جا رفتم ولی اصلا نیست .
خواهشا راهنمایی کنید .
راستی خیلی مونده تا تموم بشه ؟
الکی 5 گیگ گرفته !

Oracle_Eldorado
04-12-2007, 12:37
دوستان عزیز منم این بازی رو تموم کردم .
البته 2 ، 3 هفته پیش . چون اینجا ( به دلایل نا معلومی ! ) قفل شده بود . یادم رفت بگم .
از راهنمایی همه ی دوستان ممنون .

hosseincode2008
06-12-2007, 17:31
سلام خدمت آقايون
آيا بيو شك باسيستم 512 رم و 128گرافيك ( مدل Mx 4000) جي فورس باز ميشه؟

لطفا سريع تر

Oracle_Eldorado
06-12-2007, 23:05
سلام خدمت آقايون
آيا بيو شك باسيستم 512 رم و 128گرافيك ( مدل Mx 4000) جي فورس باز ميشه؟

لطفا سريع تر
نه عزیز .
کارت گرافیکت خیلی پایینه .
اصلا اجرا نمیشه !

Alireza.M67
17-12-2007, 23:18
سلام
اگه میشه یه نفر کرک این بازی رو بذاره .
واسه من کار نمیکنه .

joey jordison
18-12-2007, 20:57
انصافا bioshock بازی خاصی بود حتی بهتر از عناوین crysis و COD4 و Halo 3 و....
بچه ها من تو عکسها و دمو هایی که از بازی دیدم چند نوع بیگ ددی وجود داشت ولی من تو بازی سه نوع دیدم
و همینطور پلاسمید teleport که کمک می کرد از یه مکان به مکان دیگری بری ایا شما همچین چیزی دید تو بازی

Oracle_Eldorado
18-12-2007, 22:37
دوست من
واقعا این بازی محشر بود . خیلی قشنگ بود . من که خیلی خوشم اومد . آخرش هم خیلی غمناک تموم شد .
حیف که ورژن های بعدیش دیگه نمیاد .
در مورد Big dady ها منم 3 نوع بیشتر ندیدم .
در مورد Teleport Plasmid هم من نتونستم D: .

havas_1980
20-12-2007, 00:07
دوست من
واقعا این بازی محشر بود . خیلی قشنگ بود . من که خیلی خوشم اومد . آخرش هم خیلی غمناک تموم شد .
حیف که ورژن های بعدیش دیگه نمیاد .
در مورد Big dady ها منم 3 نوع بیشتر ندیدم .
در مورد Teleport Plasmid هم من نتونستم D: .

به احتمال زیاد تو پایان بد بازی رو دیدی. اگه خواهر کوچولوها رو نجات میدادی پایان خوب بازی رو میدیدی!

Oracle_Eldorado
20-12-2007, 13:12
[quote]به احتمال زیاد تو پایان بد بازی رو دیدی. اگه خواهر کوچولوها رو نجات میدادی پایان خوب بازی رو میدیدی![/
Quote]
نه عزیز من همه که نه ولی بیشتر خواهر کوچولو ها رو نجات دادم .
یعنی هرجا میدیدم نجاتشون میدادم .
آخرشم هم نشون داد که خواهر کوچولو ها بزرگ شدن و ازدواج کردند و ما پیر شدیم و مردیم .

havas_1980
20-12-2007, 13:21
[quote]به احتمال زیاد تو پایان بد بازی رو دیدی. اگه خواهر کوچولوها رو نجات میدادی پایان خوب بازی رو میدیدی![/
Quote]
نه عزیز من همه که نه ولی بیشتر خواهر کوچولو ها رو نجات دادم .
یعنی هرجا میدیدم نجاتشون میدادم .
آخرشم هم نشون داد که خواهر کوچولو ها بزرگ شدن و ازدواج کردند و ما پیر شدیم و مردیم .پس پایان خوب رو دیدی. کجاش غمناک بود از پایان بد که بهتر بود!
از شانس بد پایان بدش به من رسید اشتباهم این بود دو سه خواهر اول رو کشتم و بقیه رو نجات دادم.

a.salireza
20-12-2007, 18:34
پس پایان خوب رو دیدی. کجاش غمناک بود از پایان بد که بهتر بود!
از شانس بد پایان بدش به من رسید اشتباهم این بود دو سه خواهر اول رو کشتم و بقیه رو نجات دادم.
پایان بدش چه جوریه؟:18:

havas_1980
20-12-2007, 19:28
پایان بدش چه جوریه؟:18:

پایان بدش اینه که من کلید ورود به زیر دریایی رو با وحشی گری از خواهر کوچو لو ها میگیرم و با بقیه اسپلایسرها به سطح آب میرم.(همون نقطه شروع بازی) و اونا هر کی رو که اون بالا منتظر باشه میکشن.
اگه بخوای پایان بد بازی رو ببینی, فایل تصویری HarvestedGatherers.bik رو با برنامه RAD Video Tools نگاه کن! (تو این مسیره: x:\2K\BioShock\content\BinkMovies)

capitan black
01-01-2008, 01:57
جدا بازي قشنگيه....مخصوصا صداگذاري بسيار حرفه اي بازي...من كه واقعا ازش لذت ميبرم..

capitan black
16-01-2008, 14:15
سلام.بچه ها من اونجايي گير كردم كه توي حالت بيگ ددي وقتي محافظت از دختر كوچولو تموم شد يه كليد بهم داد بعد وقتي از اسانسور ميرم بالا يه موجود بزرگي هستش كه بايد چهار ادام رو ازش بگيرم و ميگيرم ولي خواهر كوچولوها ميريزن سرش و ميكشنش! بعد يه زير دريايي نشون ميده و موجوداتي كه از زير دريا حمله ميكنن به زير دريايي.....بعد مياد روي منو اول بازي....ميشه بگيد بايد چيكار كنم با اون غوله؟
مرسي.

Optimus Prime
16-01-2008, 17:05
سلام.بچه ها من اونجايي گير كردم كه توي حالت بيگ ددي وقتي محافظت از دختر كوچولو تموم شد يه كليد بهم داد بعد وقتي از اسانسور ميرم بالا يه موجود بزرگي هستش كه بايد چهار ادام رو ازش بگيرم و ميگيرم ولي خواهر كوچولوها ميريزن سرش و ميكشنش! بعد يه زير دريايي نشون ميده و موجوداتي كه از زير دريا حمله ميكنن به زير دريايي.....بعد مياد روي منو اول بازي....ميشه بگيد بايد چيكار كنم با اون غوله؟
مرسي.
کاری نباید بکنی آخر بازی هست تو هم Boss Fight آخر بازی(Fontaine) را با موفقیت کشتی.فقط پایان بد بازیو دیدی چون مثل اینکه چندتا Little Sister هارو Harvest کردی.برای دیدن پایان خوب در بازی باید همرو Rescue کنی.
اگر بخوای پایان خوب بازی رو ببینی, فایل تصویری RescuedGatherers.bik (اسمشو یادم نیست دقیق چون الان ندارمش دیگه)رو با برنامه RAD Video Tools نگاه کن! (تو این مسیره: x:\2K\BioShock\content\BinkMovies)
ببخشید Edit شده پست دوست عزیز havas_1980 بود!:31:

havas_1980
16-01-2008, 17:12
مرسي.

Capitan Black عزیز! بازی رو تموم کردی ... دیگه چی میخوای؟ شما پایان بد بازی رو دیدی!

پایان بد بازی وقتی پیش میاد که در طول بازی اکثریت خوهر کوچولوها رو کشته باشی. پایان خوب بازی وقتی پیش میاد که خواهر کوچولوها رو تماما نجات بدی.

capitan black
16-01-2008, 18:29
کاری نباید بکنی آخر بازی هست تو هم Boss Fight آخر بازی(Fontaine) را با موفقیت کشتی.فقط پایان بد بازیو دیدی چون مثل اینکه چندتا Little Sister هارو Harvest کردی.برای دیدن پایان خوب در بازی باید همرو Rescue کنی.
اگر بخوای پایان خوب بازی رو ببینی, فایل تصویری RescuedGatherers.bik (اسمشو یادم نیست دقیق چون الان ندارمش دیگه)رو با برنامه RAD Video Tools نگاه کن! (تو این مسیره: x:\2K\BioShock\content\BinkMovies)
ببخشید Edit شده پست دوست عزیز havas_1980 بود!:31:

Capitan Black عزیز! بازی رو تموم کردی ... دیگه چی میخوای؟ شما پایان بد بازی رو دیدی!

پایان بد بازی وقتی پیش میاد که در طول بازی اکثریت خوهر کوچولوها رو کشته باشی. پایان خوب بازی وقتی پیش میاد که خواهر کوچولوها رو تماما نجات بدی.

مرسي از دوستان عزيز.:11:
ولي عجب بازي زيبايي...از همين حالا منتظر ورژن 2 هستم...به اميد ان روز:31:!

SAMOUL
08-02-2008, 16:51
vali agar kary beshon nadashte bashi chi mishe rasty bazish khily tolanieh?

end_of_world
08-02-2008, 21:19
در اين بازي كمي صحنه مصنوعي هستند
مخصوصا شخصيت ها

havas_1980
08-02-2008, 22:04
در اين بازي كمي صحنه مصنوعي هستند
مخصوصا شخصيت هااین بازی یک اکشن فانتزی و تخیلی هست نه مدرن و تاریخی ... به همین دلیله که صحنه ها و کاراکترها حالت طبیعی ندارن.

arnold_ab
09-02-2008, 14:15
كسي نيست اينجا سيو گيم كامل بازي را به مابده؟:20:

Oracle_Eldorado
09-02-2008, 18:21
در اینجا مطرح کن زودتر به نتیجه میرسی :

arnold_ab
10-02-2008, 08:59
در اینجا مطرح کن زودتر به نتیجه میرسی :

اوراکل جان اونجا هزار بار مطرخ کردم کسی جواب نداد.
اوراکل جان این پستت یک پست بیهوده بود قبول کن

evry day
10-02-2008, 11:31
اینجا گزاشته ببین همونه که می خوای مال pc هستش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[100%]

صفحه خوب بگرد ببین می تو نی دانلود کنی اگه به کارت می یاد ! این [100%] رو هم بزار اخر ادرس اولی .

arnold_ab
10-02-2008, 12:44
ازت ممنونم دوست عزيز خود خودش بود.:10:

sltavakoli
13-02-2008, 20:15
سلام.

میخواستم ببینم شرکتی هم این بازی رو فارسی سازی کرده یا نه؟

arnold_ab
14-02-2008, 10:45
سلام.

میخواستم ببینم شرکتی هم این بازی رو فارسی سازی کرده یا نه؟
نه دوست عزيز همون بهتر كه فارسي نكنن

sltavakoli
15-02-2008, 02:37
نه دوست عزيز همون بهتر كه فارسي نكنن

اخه توی یکی از مجله ها نوشته بود که اگه انگلیسیتون خوب نباشه اصلا از بازی لذتتی نمیبرید؟

به نظر شما این حرف درسته یا نه؟

Oracle_Eldorado
15-02-2008, 02:50
تا یه حدی درسته . ولی تا P30world رو داری خیلی از بازی لذت میبری !
آخه بیشتر ماموریت ها توی بازی به انگلیسی هست .
مثلا آخراش باید آلبوم عکس یه نفر رو کامل کنی ، اونجا واقعا اگه انگلیسیت خوب نباشه به مشکل بر میخوری .
ولی ما هستیم دوست من ! هرجاش گیر کردی بگو .

sltavakoli
15-02-2008, 23:18
باشه دوست عزیز.

ازت ممنونم که انقدر حس کمک داری !!!!!!!!!!!!

ما که رفتیم بخریم.میدونم یکم دیره. ولی بهتر از هرگز نخریدنه

MehranZand
15-02-2008, 23:47
اکثر بازی ها که هست انگلیسی خوب می خواد،
ولی BioShock رو حتما تجربه کن

chaos theory
29-02-2008, 11:56
دستان سلام من اولای بازی هستم یه جایی گیر کردم الن میگم . ببینید اونجایی که میره تو یه اتاق بزرگ بعدش بلافاصله یه مرده که پشتش به ما هست فرار میکنه از یه در میره بیرون تا میخوام برم دنبالش یه چیزی مثل یه تابلوی بزرگ میوفته جلوی در که راه مسدود میشه و دیگه نمیشه از اون جا رفت تو کل اتاق هم همون یه راه هست که بشه خارج شد ( البته غیر از دری که وارد شدم تو اتاق)
تو اتاق هم 2تا دستگاه تقریبا کنار هم هست که باید هک کنم اونارو این کارم میکنم اما نمیشه چیکار کنم؟

Oracle_Eldorado
29-02-2008, 12:10
فهمیدم کجا رو میگی .
منم اول اونجا گیر کردم .
ببین از همون راهی که اومدی برگرد . بعد میرسی به همون راه رویی که اومدی .
از اونجا هم برگرد بعد میرسی به یه در . از در برو بیرون سمت راست یه پله هست که میره پایین .
از اونجا که بری یه قدرت جدید میگیری که میتونی با دست آتیش پرتاب کنی .
بعد با اون قدرت آتیش باید یخ ها رو ذوب کنی و ...
فقط همون رو یادت باشه چون یکمی بری جلوتر یه قدرت میگیری که میتونی اجسام رو بگیری و پرتاب کنی .
بعد که اون قدرت رو گرفتی برگرد همونجا یه نفر واست گلوله های آتیشی پرتاب میکنه .
با قدرت جذبت اونو بگیر و بزن به چیزی که افتاده سر راحت .
هرجا گیر کردی بگو .
چون این بازی تقریبا فکری هست .

Mohammad_ch
03-03-2008, 12:52
سلام دوستان

راستش من توی مرحله Apollo Square گیر کردم.در واقع من باید Lot 192 دومی رو بخورم ولی میگه:You Cannot Carry any more of item:Lot 192
حالا من چکار کنم؟ چجوری وسایل همرام رو کم کنم تا بتونم اینم بردارم؟
ممنون

Oracle_Eldorado
03-03-2008, 13:05
دوست من شما اگه با ترینر یا رمز اون مرحله رو میری ، فقط واسه اون یه تیکه رمز یا ترینر رو غیر فعال کن و از اول همون مرحله برو . درست میشه ...

Mohammad_ch
03-03-2008, 15:31
ای بابا.من واسه همین یه مرحله که اعصابم رو خورد کرد ترینر زدم حالا هم که باید کنسلش کنم.:31:

خیلی ممنون

Mohammad_ch
03-03-2008, 16:25
دوست من شما اگه با ترینر یا رمز اون مرحله رو میری ، فقط واسه اون یه تیکه رمز یا ترینر رو غیر فعال کن و از اول همون مرحله برو . درست میشه ...

جناب این کارم کردم ولی بازم نشد.:41: تمام اسله ها رو هم تمام کردم.حتی جونم دیگه چیزی ازش نمونده.پلاسمید هم چون یدونه LOt 192 خوردم دائما عوض میشه و منم مصرفش می کنم ولی بازم نمی زاره lot 192 دومی رو بردارم.اشکم داره در میاد:19:

end_of_world
05-03-2008, 00:06
اووووووووه ! عجب سیستمی میخواد ! پس باید دوباره ارتقا بدیم ؟!

يعني اينقدر سيستم بالايي مياد :41:؟

tazevared2006
22-03-2008, 16:03
جناب این کارم کردم ولی بازم نشد.:41: تمام اسله ها رو هم تمام کردم.حتی جونم دیگه چیزی ازش نمونده.پلاسمید هم چون یدونه LOt 192 خوردم دائما عوض میشه و منم مصرفش می کنم ولی بازم نمی زاره lot 192 دومی رو بردارم.اشکم داره در میاد:19:

من اصلا نميدونم دومين does Of Lot 192 كجاست. ميشه بهم بگيد كجاست؟؟‌ فلش هم يه جايي رو نشون ميده به سمت يه در هستش كه براي ورود ازم كد ميخواد.

sasanjfr
25-03-2008, 15:21
من اصلا نميدونم دومين does Of Lot 192 كجاست. ميشه بهم بگيد كجاست؟؟‌ فلش هم يه جايي رو نشون ميده به سمت يه در هستش كه براي ورود ازم كد ميخواد.

این کدشه:5744

bioshock خوش بگذره:31: