PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه بايرن مونيخ: FC Bayern München News

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Actros
16-08-2007, 02:40
برزین تو
از بایرنی ها
فراز و رامیار رو میشناسم

راستی میدونی میثم مدیر سایت بایرنیه؟؟:20::5:

Actros
16-08-2007, 02:45
اینم عکس قهرمانی بایرن در سال 2001 لیگ قهرمانان

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آرش-19
16-08-2007, 10:15
دیشب که بایرن باخت!!!!!!!!!!!
بایرن امسال بازیکن های خوبی خریده ولی همیشه اسم ها
نسیتن که تیم رو به قهرمانی می رسونن.
متاسفانه امسال بایرن از مربی ضربه می خوره.ممکنه تو بوندسلیگا موفق باشه
ولی توی اوروپا به نظر نمی رسه حرفی برای گفتن داشته باشه.

emtn
16-08-2007, 12:51
ببینم بایرن امسال تو جام قهرمانان نیست؟

Actros
17-08-2007, 04:46
ببینم بایرن امسال تو جام قهرمانان نیست؟

نه :41:
چهام شد تو بوندس لیگا
...........................
آرش جان مربی باین چشه مگه
اتمار هیتسفلد 2001 بایرن رو قهرمان کرددر لیگ قهرمانان
....................................
رامیار کجایی
بایرنی ها کجان
فراز........

ramyar.v
17-08-2007, 12:23
بــــــــــــــــــــــــ ـــــــه
چی دارم میبینم:27:
بسی حال کردم بسیار:31:
لیول به بایرن و هر چی بایرنیه
==================
ارش تو اینجا چه میکنی؟:13:
مگه تو میلانی نیستی؟
ای خدا بزنه امسال میلان تو مرحله ی مقدماتی جام باشگاه ها سوم بشه
بیاد تو یوفا وانوقت بخوره به بایرن
انتقام این دو سال رو بگیریم
چقدر فاز میده:27::27::27:
اوتمار هیتسفلد مطمئنم امسال همه رو راضی میکنه
بازی ای رو هم که به بارسا باخت رو دیدین؟
اولا اینکه بازی کاملا متعادل بود
بعد هم گل رو مسی اینقدر قشنگ زد
که هر دروازبانی هم بود نمی تونست بگیره
به نظر من غیر قابل مهار بود
به هر حال من به این فصل بایرن خیلی خوشبین هستم:46:

Asalbanoo
17-08-2007, 14:35
رئیس باشگاه بایرن مونیخ از مهمت شول به عنوان یکی از بازیکنان به یادماندنی باشگاه بایرن یاد کرد و از زحمات او طی سال های حضورش در این تیم قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، کارل هاینز رومینیگه در گفتگو با سایت باشگاه بایرن مونیخ اظهار داشت: او( شول) برای باشگاه بایرن بازیکن مهمی بود. باشگاه بایرن مونیخ با بازیکنان خود مشارکت دارد و شول یکی از بازیکنانی بود که تعهد بسیاری به این باشگاه داشت و منصفانه در این تیم تلاش کرد.

وی درادامه تصریح کرد: هواداران بایرن مونیخ از صمیم قلب مهمت را دوست دارند و ما نیز به این بازیکن علاقمندیم و در آینده با او ارتباط خواهیم داشت. او برای چند ماه از فوتبال فاصله می گیرد که این امر کاملا طبیعی است . پس از آن می نشینیم و در خصوص آینده کاری او در باشگاه با یکدیگر مذاکره می کنیم.

مهمت شول 15 فصل برای تیم فوتبال بایرن مونیخ به میدان رفت و 8 بار به همراه این تیم به عنوان قهرمانی بوندس لیگا دست پیدا کرد. او در سال 2001 با بایرن قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد و در سال 1996 هم با این تیم قهرمانی جام یوفا را جشن گرفت.

خبرگزاری مهر

آرش-19
17-08-2007, 16:43
ارش تو اینجا چه میکنی؟:13:
مگه تو میلانی نیستی؟
ای خدا بزنه امسال میلان تو مرحله ی مقدماتی جام باشگاه ها سوم بشه
بیاد تو یوفا وانوقت بخوره به بایرن
انتقام این دو سال رو بگیریم
چقدر فاز میده:27::27::27:

ّّّّّّّّبابا تو هر تایپیکی میرم گیر میدن مگه تو میلانی نیستی اینجا چیکار می کنی!!!!!
من تو این تایپیک یا هر تایپیک دیگه به عنوان یک فرد بی طرف نظر میدم.
اصلا هم به هیچ وجه من الوجوه تن به کل کل نمی دم :46:
قبلا هم گفتم بازم میگم به نظر بایرن با هیتسفلد ممکنه قهرمان بوندسلیگا بشه
ولی رقابت توی اروپا با آلمان فرق می کنه . درسته که بایرن با این مربی یک بار تونسته
به قهرمانی برسه ولی به نظرت یک قهرمانی کارنامه خوبی محسوب میشه؟
به هر حال بایرن در حال حاضر یکی از بهترین تیم های تاریخشو جمع کرده حیف که این تیم
یک مربی بهتر هم نداشته باشه.

ramyar.v
17-08-2007, 16:55
ّّّّّّّّبابا تو هر تایپیکی میرم گیر میدن مگه تو میلانی نیستی اینجا چیکار می کنی!!!!!
من تو این تایپیک یا هر تایپیک دیگه به عنوان یک فرد بی طرف نظر میدم.
اصلا هم به هیچ وجه من الوجوه تن به کل کل نمی دم :46:
قبلا هم گفتم بازم میگم به نظر بایرن با هیتسفلد ممکنه قهرمان بوندسلیگا بشه
ولی رقابت توی اروپا با آلمان فرق می کنه . درسته که بایرن با این مربی یک بار تونسته
به قهرمانی برسه ولی به نظرت یک قهرمانی کارنامه خوبی محسوب میشه؟
به هر حال بایرن در حال حاضر یکی از بهترین تیم های تاریخشو جمع کرده حیف که این تیم
یک مربی بهتر هم نداشته باشه.

عزیم ارش جان
بهتره که یاد اوری کنم هیتسفلد سه یا 4 سال قبلش هم با دورتموند قهرمان اروپا شده بود:27:

آرش-19
17-08-2007, 18:25
رامیار جان من نظرمو گفتم.
به هر حال خوبه که طرفدارای بایرن راضی هستن
من فقط میگم که میشد مربی بهتری رو انتخاب کرد.
حالا دیگه بی خیال اینشاالله بایرن هم قهرمان بوندسلیگا میشه و هم قهرمان جام یوفا.
راستی توی بازی اول لیگ بایرن با چه ترکیبی بازی کرد؟

Actros
18-08-2007, 03:31
عزیم ارش جان
بهتره که یاد اوری کنم هیتسفلد سه یا 4 سال قبلش هم با دورتموند قهرمان اروپا شده بود:27:

دقیقا رامیار جان
اتمار هیتسفلد ولی متخصص حذف کردن رئال هستش
با این خیلی حال میکنم
.........................
فراز کجایی

faraz_n
18-08-2007, 09:50
به به بالاخره بایرنی های عزیز دست بکار شدن و تاپیک خوبی زدن
به امید قهرمانی بوتدس لیگا و یوفا
در جواب آرش جان
بایرن بازی اول مقابل روستوک رو 4 4 2 بازی کرد ولی هنوز هم بدلیل نداشتن یک بازیساز مطمئن و قهار
در هافبک ها خبری از هافبک هجومی نبود
عجیب تر اینه که در این ترکیب اوتمار هیتسفیلد شواین اشتایگر رو در سمت راست و ریبری رو در سمت چپ بر خلاف تخصص هاشون قرار داده بود
و همینطور که گفتم بدلیل نداشتن بازیکن بازیساز خوب بیشتر برنامه های تاکتیکی از کناره ها بود و تقریبا" هر سه گل هم از همین طریق زده شد

faraz_n
18-08-2007, 09:54
اوتمار هیتسفیلد:کلوزه دیگر بچه نیست

هفته‌ي دوم رقابت‌هاي بوندسليگا، بايرن مونيخ راهي شمال آلمان خواهد شد تا برابر وردربرمن حساس‌ترين ديدار هفته را برگزار كند. بي‌ترديد همه نگاه‌ها در اين ديدار معطوف به ميروسلاو كلوزه خواهد بود. او پس از سال‌ها برابر باشگاه پيشين خود حاضر خواهد شد.

، تيم مونيخي در حالي راهي «وزر» مي‌شود كه دوست دارد همه حرف و حديث‌ها درباره‌ي پيوستن ميرو از برمن به مونيخ پايان يافته باشد.

اوتمار هيتسفلد، سرمربي بايرن پيش از اين ديدار از پيروزي و گرفتن هر سه امتياز بازي از سوي شاگردانش خبر داد. او گفت:« ما به برمن مي‌رويم تا سه امتياز بازي را به دست بياوريم.»

كلوزه چه؟ هيچ. او حتي يك كلمه نگفت. دوربين‌هاي تلويزيوني كه به محل تمرين بايرن مونيخ رفته بودند، دست خالي بازگشتند چرا كه «ميرو» هيچ گفت‌وگويي درباره‌ي ديدار شنبه انجام نداد.

او آخرين حرف را درباره‌ي بازگشت به برمن پس از پايان بازي خداحافظي مهمت شول، يعني چهارشنبه به زبان آورده بود، او پس از بازي گفت:« بيشتر از بازي‌هاي ديگر عصبي نيستم و در برمن هم مي‌خواهم گلزني كنم. سوت يك يا چند تماشاگر به گوش خواهد رسيد اما، مشكلي وجود نخواهد داشت.»

هيتسفلد هم موضوع كلوزه را با صحبت درباره‌ي مسايل ورزشي عوض مي‌كرد. او از بازي پرهيجاني گفت كه در آن از بايرن مونيخ انتظار دارد سه امتيازش را جمع‌آوري كند.

به نظر مي‌رسد اين ديدار، بازي خداحافظي كلوزه از برمن باشد. اين مراسم در پايان فصل گذشته انجام نشد، چون آن زمان روشن نبود كه آيا برمن در فصل ‌٢٠٠٨ / ‌٢٠٠٧ هم كلوزه را در تركيب خود مي‌بيند يا خير.

در هر حال مهاجم لهستاني الاصل تيم ملي آلمان بايد انتظار برخوردهاي نه چندان دوست داشتني هواداران و هم تيمي‌هاي سابقش را داشته باشد.

هيتسفلد درباره‌ي انتظارش از كلوزه گفت:« ميروسلاو كلوزه ديگر بچه نيست. او بازيكن تيم ملي آلمان است ودر رقابت‌هاي جام جهاني هم ظرفيت رواني بالايش را اثبات كرده است. او به خوبي مي‌تواند با فشارها كنار بيايد.»

فرانك ريبري، ستاره فرانسوي بايرني‌ها هم گفت كه هم تيمي‌اش در اين بازي به پشتيباني ويژه‌اي نياز دارد. او گفت:« مي‌دانيم كه براي «ميرو» بازي ويژه‌اي است. از اين رو با او زياد صحبت مي‌كنيم. اعتماد به نفسش را افزايش خواهيم داد و بيشترين حمايت را از او انجام مي‌دهيم. شخصا براي او آرزو مي‌كنم زننده‌ي گل پيروزي باشد.»

آسيب ديدگي چند روز پيش كلوزه باعث نخواهد شد تا او براي ديدار با برمن مشكل داشته باشد. مارسل يانزن غايب بزرگ بايرن خواهد بود. او در تمرين‌هاي روز پنجشنبه آسب ديد و اين بازي را از دست داد.

هيتسفلد در برابر اين پرسش كه آيا بايرن همانند بازي هفته‌ي گذشته با روستوك زوج وني - كلوزه را در خط حمله‌اش مي‌بيند يا خير حرفي نزد و تنها گفت:« ما روز شنبه تصميم مي‌گيريم. از دو امكان برخوردار هستيم: يا لوكاتوني - كلوزه و يا تنها كلوزه (توني) با يك گزينه ديگر.»

faraz_n
18-08-2007, 09:57
غیبت مرد یازده میلیون یورویی مونیخی ها

مارسل يانزن، مدافع چپ و تازه وارد بايرن مونيخ در تمرين پنجشنبه‌ي اين باشگاه آسيب ديد و ديدار شنبه برابر وردربرمن و تيم ملي آلمان برابر انگلستان را از دست خواهد داد.

، آسيب ديدگي اين بازيكن باعث خواهد شد تا كريستين لل در بازي برابر وردربرمن جاي او را در زمين پر كند.

بايرن مونيخ چهارشنبه شب در ديداري كه به مناسبت خداحافظي شول از دنياي فوتبال برگزار شد، لل و لام را به عنوان مدافعان كناري در زمين مي‌ديد. لام در اين ديدار همچون فصل گذشته در سمت چپ بازي مي‌كرد و لل در سمت راست حضور داشت.

اين در حالي بود كه يانزن در بازي برابر هانزاروستوك در گوش چپ قرار داشت و لام به سمت راست فرستاده شده بود. بايرن اين بازي را يك بر صفر به بارسلوناي اسپانيا واگذار كرد.

بايرن هفته نخست بازي‌ها را با پيروزي 3 بر صفر به پايان رسانده بود. يوآخيم لو، سرمربي تيم ملي آلمان انتخاب گزينه‌ي جايگزين براي يانزن را به پايان بازي‌هاي هفته دوم بوندسليگا موكول كرد.

يانزن در فصل نقل و انتقالات از بوروسيا مونشن گلادباخ راهي بايرن مونيخ شد.

faraz_n
18-08-2007, 09:59
هشدار سران بایرن
رومینیگه:نه مغرور میشویم و نه قهرمان شده ایم

سران بايرن مونيخ با وجود شروع بسيار خوب اين تيم در رقابت‌هاي بوندس ليگا، خواستار توقف هيجان‌ها در تيم‌شان شدند.

كارل هاينس رومنيگه مرد شماره ي دو باشگاه در اين باره گفت: اين شروع بسيار خوبي بود كه ما آرزويش را داشتيم، با اين حال نه در خواب غفلت فرو خواهيم رفت و نه معتقديم اكنون پس از گذشت يك روز از رقابت‌ها قهرمان بازي‌ها شده‌ايم.

بايرن مونيخ كه با خرج كردن 70 ميليون يورو در فصل نقل و انتقالات بسيار فعال ظاهر شده بود، در بازي نخست توانست 3 بر صفر روستوگ را شكست دهد.

رومينگه ادامه داد: ما مي‌دانيم كه بايد باز هم به سختي كار كنيم، اين به تمركز و مسئوليت بالاي بازيكنان ما نياز دارد تا به اهدافمان برسيم. مي‌دانيم كه تيم خوبي داريم، با اين حال نسبت به غرور و تكبر بازيكنان هشدار مي‌دهم. مهاجم سال‌هاي دور تيم ملي آلمان انتظار دارد كه بايرن در دومين بازي فصل برابر وردبرمن مورد آزمايش جدي‌تري قرار بگيرد. چرا كه برمن از روستوك تازه صعود كرده به بوندس ليگاي يك قوي‌تر است.

او در اين باره گفت: در برمن با مانع بلندتري روبرو هستيم. حريف ما از كيفيت بهتري برخوردار است و در سال‌هاي اخير همواره كار سختي برابر اين تيم داشته‌ايم، از اين رو مي گويم پيروزي بر برمن عالي است اما، نباختن به اين تيم هم بد نيست.

بازيكن سال‌هاي دور بايرن مونيخ درباره‌ي بازگشت كلوزه به ورزشگاه وزر گفت: اين بازي براي خريد 12 ميليون يورويي بايرن مونيخ امتحان ويژه‌اي است. براي او بازي در برمن چندان مطلوب نخواهد بود، با اين حال مي‌دانم كه ميرو شخصيتي فوق‌العاده از خود نشان خواهد داد.

به گمان رومنيگه جنجال‌ها بر سر پيوستن آقاي گل جام جهاني از برمن به بايرن مونيخ ديگر جايي براي اين بازي نخواهد داشت: «ما در اين باره حرفي نخواهيم زد معتقدم كه برمن هم علاقه‌اي ندارد كه بخواهد در حاشيه اين بازي به نفرت عليه بايرن مونيخ يا خود ميروسلاو كلوزه دامن بزند.»

آرش-19
18-08-2007, 20:16
بابا ایول
بایرن 4 وردربرمن 0
نه بابا مثل اینکه بایرن می خواد با یه اختلاف خفن قهرمان بشه.
گل های بازی :
ریبری 31 - تونی 51 - آلتینتاپ 79 - اوتل 87
به همه بایرنی ها تبریک میگم.

ramyar.v
18-08-2007, 21:32
تيم بايرن مونيخ عصرشنبه در ادامه هفته دوم رقابت‌هاي فوتبال قهرماني دسته اول باشگاه‌هاي آلمان (بوندسليگا) مقابل تيم وردربرمن به يك پيروزي پرگل دست يافت.

به‌گزارش خبرگزاري فرانسه، دراين ديدار كه در ورزشگاه "ورستر استاديوم" وردربرمن برگزار شد، تيم بايرن مونيخ با نتيجه پرگل ‪۴‬بر صفر ميزبان خود را شكست داد و درصدر جدول رده بندي باقي ماند.
عجب تیمیه این بـــــــایـــــــــــــــ ـرن

Actros
20-08-2007, 04:09
حال کردم
بایرن درس خوبی به برمن داد
دمش گرم
:5:

Actros
20-08-2007, 04:57
یه عکس از الیورن کان
دیوونشم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ramyar.v
20-08-2007, 17:24
نمره‌ي كيكر اعلام شد
كيا باز هم 4 شد
ريبري بازيكن هفته

شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، مهدي مهدوي كيا پس از دومين حضورش با پيراهن اينتراخت فرانكفورت در رقابت هاي بوندس ليگا كه با تساوي دو بر دو اين باشگاه همراه بود، از اين نشريه نمره‌ي 4 را دريافت كرد. او در هفته ي نخست هم همين نمره را به دست آورده بود.

وحيد هاشميان اين هفته براي تيمش به ميدان نرفت.

فرانك ريبري، بازيكن فرانسوي ميانه ي ميدان بايرن مونيخ كه اين هفته نخستين گل خود را در بوندس ليگا به ثمر رساند، به عنوان بهترين بازيكن هفته انتخاب شد.

faraz_n
20-08-2007, 17:37
میرو مصدوم شد
ميروسلاو كلوزه مهاجم ژرمن‌ها در جريان ديدارهاي هفته دوم بوندسليگا آسيب ديد تا حضورش در ديدار سنتي انگلستان و آلمان با ابهام روبرو شود.

ميرو كه در پيروزي چهار بر صفر بايرن مونيخ برابر وردربرمن باشگاه سابقش به ميدان رفته بود، از ناحيه زانو آسيب ديد. معاينه‌هاي دقيق‌تر روي اين بازيكن روز يكشنبه (دیروز) انجام گرفت تا وضعيت اين بازيكن روشن‌تر شود.

اوتمار هيتسفلد سرمربي بايرن درباره‌ي آقاي گل رقابت‌هاي جام جهاني گفت:«‌ميرو درد زيادي داشت. حضور او در بازي چهارشنبه بسيار بسيار سوال برانگيز و مبهم است.»

faraz_n
20-08-2007, 17:41
تیم منتخب هفته دوم بوندس لیگا

دروازه بان: لاتسوکا (بوخوم)

مدافعين: کمپانی (هامبورگ) - بوردون (شالکه) - پاندر ( شالکه)

هافبک ها: گالاسک ( نورنبرگ) - زی روبرتو ( بايرن) -

آسامواه (شالکه) - مارسلينيهو ( ولفسبورگ) - ريبری ( بايرن)

مهاجمين: تونی ( بايرن) - بکمن (بوخوم

Actros
21-08-2007, 02:56
فعلا 3 نفر بایرنی تو پی 30 هست!

Actros
21-08-2007, 04:46
س:زی روبرتو این درست است که در 8 سالی که در آلمان بودید در پست اشتباه بازی می کردید؟

ج:بله شاید. خودم هم از همان اول می دانستم که کارایی من در هافبک میانی خیلی بیشتر است.حتی 8 سال پیش و قبل از اینکه به آلمان بیایم در برزیل و در تیم فلامینگو در این پست بازی می کردم و بهتر هم بازی می کردم.

س: در سلسائو چطور؟

ج: در تیم ملی برزیل هم مدتی طول کشید تا پست ایده آلم را شناختند.درست زمانی که پشت کاکا، رونالدینهو،رونالدو و آدریانو قرار گرفتم،توانستم توانایی هایم را به رخ مربیان بکشم،همین باعث شد تا در جام جهانی 2006 یکی از بهترین های برزیل باشم و هنگام بازگشت به کشورم هم در تیم سانتوز در خط میانی بازی کردم که در پایان فصل شناخته شدم.

س: آیا رنج آور نیست در دنیای فوتبال امروز که ادعا می شود آنالیزورها کوچکترین نکات را به مربیان تذکر می دهند،توانایی های بازیکنی مثل شما پنهان بماند و کسی متوجه نشود که در چه پستی کارایی بهتری دارید؟

ج:زمانی که به لورکوزن آمدم،قرار بود در هافبک میانی بازی کنم اما حضور پرتعداد بازیکنان آماده در خط میانی باعث شد که من را به بال چپ بفرستد.اعتراضی نکردم،چون می خواستم در ترکیب ثابت بازی کنم و همیشه در میدان باشم.

س:و همین شد که نام شما را فقط با این پست می شناختند.

ج: بله متاسفانه مربیان و هواداران این طور فکر می کردند که زی روبرتو باید در منطقه ی چپ زمین بازی کند.

س: فکر نمی کنید خود شما هم مقصر بودید و خجالتی بودن تان باعث شد هیچ اعتراضی نکنید؟

ج: نه این دلیل درستی نیست،چون در بال چپ هم همیشه جزو بهترین ها بودم و دلیلی برای اعتراض نمی دیدم.البته از طرفی می ترسیدم که اعتراض کنم،چون ممکن بود همان پست را هم از دست بدهم.

س: حالا از اینکه در پست تخصصی خود بازی می کنید،خیالتان راحت شده؟

ج:بله.خیلی.از همه مهمتر خوشحالم که دوباره به بزرگترین باشگاه دوران فوتبالم برگشتم،ترک بایرن و بازگشت به کشورم برایم خیلی سخت بود.اما حالا زندگی جدیدی را آغاز کردم.

س: زی روبرتوی جدید علاوه بر تغییر پستش دیگر چه تغییری کرده؟

ج:با تجربه تر شده ام.امروز در فوتبال تجربه گرانبهاترین چیزی است که می توان داشت.به عنوان مثال در لیگ قهرمانان،میلان که یکی از پیرترین تیم هاست،قهرمان می شود و دلیلش تجربه بالای بازیکنان است.به نظر من تجربه به تیم اعتماد به نفس میدهد.

س: بایرن چگونه توانست شما را برای بازگشت متقاعد کند؟

ج:اول اینکه آنها به نوعی از من خواهش کردند که برگردم،من هم وقتی دیدم بایرن در حال تشکیل تیم قدرتمندی است که قرار است چه در داخل و چه در خارج مورد احترام قرار گیرد،تصمیم گرفتم به در خواست آنها جواب مثبت دهم.

س: بایرنی باید برای آوردن مجدد شما دلیل محکمی داشته باشند؟

ج:من 2 سال پیش قرار بود قراردادم را تمدید کنم اما به خاطر مشکلاتی که در آن زمان با سرمربی تیم داشتم،حاضر نشدم در بایرن بمانم.

س:با فیلیکس ماگات؟

ج:بله متاسفانه خیلی به من توجه نمی کرد و این باعث شد بعد از مدتی اعتماد به نفسم را از دست بدهم.اگر ماگات نبود،آن یک سال هم از بایرن جدا نمی شدم اما به خاطر او دیگر تحمل ماندن نداشتم.او مربی عجیبی بود و خیلی با دیگران تفاوت داشت.مثلا یک روز در ترکیب بودی ،یک روز روی سکو.اصلا هم نمی دانستی چرا چون ماگات عادت نداشت با بازیکنانش حرف بزند و این مساله خیلی من را ناراحت می کرد.و همین باعث شد تا از بایرن مونیخ جدا شوم.

س:رابطه ی شما با هیتسفلد چطور است؟

ج: بسیار خوب. روز اولی که به بایرن برگشتم.من را صدا زد و گفت می خواهد در همان پستی که در تیم ملی برزیل بازی کردم بازی کنم و از اینکه برگشته ام احساس خوبی دارد.

س: شما در برزیل همه چیز دوست داشتید،شهرت،دوست و کشور مادری.چرا با این وجود آنجا را ترک کردید؟

ج:یک سالی که در برزیل بودم،برایم بسیار با ارزش بود.بعد از 8 سال حضور در اروپا می توانستم توانایی هایم را به هموطنانم نشان دهم.به هر حال مطمئن باشید که دوباره برمیگردم.همین یک سال باعث شد دوباره احیا شوم.

س:می توانید بگویید به جز بایرن،چه تیم های دیگری خواهان شما بودند؟

ج: میلان،آرسنال و نیوکاسل

س: آیا نداشتن امنیت در سائوپائولو هم دلیلی برای رفتن مجدد شما به اروپا شد؟

ج: بله.متاسفانه در این شهر اتفاقات بدی رخ می دهد و من همیشه نگران خاوانده ام بودم.

س:یعنی در آنجا احتیاج به محافظ ندارید؟

ج: شخصا با داشتن محافظ میانه ی خوبی ندارم اما شب ها وقتی می خواستیم جایی برویم فقط با ماشین ضد گلوله تردد می کردیم.

س:با این وجود باز هم می خواهید به برزیل بازگردید؟

ج:بله خانواده ام آنجاست و از طرفی همسر و فرزندانم دوست دارند در برزیل زندگی کنند.

س: آیا برای حذف تیم ملی برزیل از مسابقات جام جهانی با آن همه ستاره دلیلی هم دارید؟

ج: بله.فدراسیون فوتبال برزیل متاسفانه در طول دوران آماده سازی،مسئولان فدراسیون طوری رفتار می کردند که انگار یک سیرک مدیریت می کند.آنها فقط به دنبال پول درآوردن بودند.ما اصلا نمی توانستیم تمرکز کنیم و همیشه اطرافمان شلوغ بود.

س:درباره ی رونالدینهو چطور؟او قبل از جام جهانی فوق العاده بود اما در آلمان بازیکن دیگری بود.

ج:در این باره نظر خاصی ندارم.

س:دراین فصل بایرن هم مانند تیم ملی برزیل در جام جهانی تیم پرستاره ای است. آیا اتفاقی که برای برزیل رخ داد ممکن است برای بایرن هم اتفاق افتد؟

ج: فکر نمی کنم.چون دوران آماده سازی بایرن،خیلی حرفه ای تر از تیم ملی برزیل شد.اما اگر مراقب نباشیم دچار مشکل می شویم،چون همانند جام جهانی،در فصل جدید انتظارات از بایرن بسیار بالاست و فقط امیدوارم آنها را برآورده کنیم.

س:حرف دیگری برای گفتن ندارید؟

ج: خیر. فقط امیدوارم تیم خوبی که مسوولان بایرن دور هم جمع کرده اند در این فصل خوب بازی کند و امیدوارم قهرمان شویم

منبع:

faraz_n
21-08-2007, 17:08
یه چند تا عکس قشنگ از بازیکنای بایرن

باستی31

سلطان کان

لوسیو

فیلیپ کوچولو

Actros
23-08-2007, 03:53
ممنون فراز جان
تا میتونی از الیور کینگ بزار
دیونشم:5:

بردیا
23-08-2007, 08:13
فعلا 3 نفر بایرنی تو پی 30 هست!

بیا آقا منم شدم چهارمی.9 ساله طرفدار بایرن هستم.یعنی ازون موقعی که با بایرن و فوتبال آلمان آشنا شدم.

بردیا
23-08-2007, 08:59
یه سوالی هم ازتون داشتم؟شما چطوری تصاویری رو که دارید توی سایت قرار میدید تا بچه ها ببینن؟من تو دمنتور این کارو بلد بودم ولی اینجا اون امکاناتو نمیبینم.بایرنیهای عزیز لطفا پاسخ بدید.

m.beh
24-08-2007, 01:10
منم بایرن مونیخیم
اینجوری میشیم 5 تاتقریبا از 7 سال پیش که افنبرگ کاپیتان بود اون وقت ها ازش خیلی خوشم میومد بعدا هم از اولی خیلی خوشم اومد چون که طرفدار تیم آلمان بودم(وهستم) و واقعا این چند ساله اولی بوده که باعث شده بالا بیایند.

Actros
24-08-2007, 02:57
ایول دمتون گرم

.....................
بردیا جان عکسو باید تئ یه سایت آپلود مثل تینی پیک اپ کنی.
بعد لینک IMG رو میزاری اینجا

faraz_n
24-08-2007, 23:54
ميرو" غايب بزرگ بايرن - هانوفر

ميروسلاو كلوزه، مهاجم بايرن مونيخ نه تنها ديدار چهارشنبه تيم ملي آلمان در ورزشگاه ويمبلي برابر انگلستان را از دست داد، بلكه حضور او در ديدار هفته سوم بوندس ليگا برابر هانوفر هم غيرممكن است.

آقاي گل رقابت‌هاي جام جهاني 2006 آلمان تا ده روز نمي‌تواند در ميدان فوتبال حضور پيدا كند. اين مهاجم 29 ساله به دليل آسيب ديدگي از ناحيه زانو نمي‌تواند باشگاهش را در بازي‌هاي بوندس ليگا همراهي كند.

در كنار بهترين بازيكن سال 2006 آلمان، "لوكاس پودولسكي" و "يان شلاودراف" ديگر غايبان تركيب بايرن خواهند بود.

هيتسفلد براي بازي تيمش برابر ياران وحيد هاشميان تنها لوكاتوني و ساندرو واگنر نوزده ساله را براي قرار دادن در خط حمله تيمش در اختيار دارد.

بايرن در خط مياني‌اش هم خوزه ارنستو سوساي آرژانتيني را به همراه نخواهد داشت. با اين همه بايرن مي‌تواند به بازگشت دانيل فان بويتن و لوسيو بازيكنان خط دفاعي‌اش اميدوار باشد. هرچند اين دو بازيكن به دليل آسيب ديدگي از حضور در ديدارهاي دوستانه‌ ملي كشورهايشان (بلژيك و برزيل) چشم پوشي كردند

faraz_n
25-08-2007, 00:03
خشم رسانه‌هاي هلندي

مارك فان بومل در آخرين گفت وگويش با روزنامه‌ي هلندي «تلگراف» خشم هواداران فوتبال اين كشور را برانگيخت.

هافبك بايرن مونيخ در اين گفت‌وگو اعلام كرد قصد دارد، با پذيرفتن تابعيت آلمان در آينده براي تيم ملي آلمان بازي كند. او دليل اين كار را دعوت نشدنش از سوي ماركو فان باستن سرمربي تيم ملي هلند عنوان كرد. او در عين حال اعلام كرد كه مي‌خواهد با يوآخيم لو، سرمربي تيم ملي آلمان در اين باره گفت‌وگو كرده است.

هر چند اين گفت‌وگو هنوز به جايي نرسيده است.

اين حرف‌ها موجي از اعتراض و مخالفت را در رسانه‌هاي هلند در پي داشته است. البته تمام اين حرف‌ها بيشتر به يك «شوخي» شباهت دارد.

هر چند باشد اين اقدام فان بومل باعث شده تا بار ديگر نام او در هلند بر سر زبان‌ها بيفتد. شايد فان باستن از اين طريق فكري درباره‌ي دعوت فان بومل به تيم ملي بشود.

Actros
25-08-2007, 04:14
برا هفته سوم یه لشگر مصدوم داره بابا
ایران که پخش نمیکنه فوتبال آلمانو:41:

بردیا
25-08-2007, 05:29
یه لوکا برا گلزنی بسشونه.من فقط نمیدونم چرا این هیتزفیلد نکرد یه هافبک وسط طراح بخره.گفته بود احتیاج نداریم وبازی رو توی کناره هاا میگردونیم.ولی به نظر من هرتیمی باید یه هافبک طراح قدرتمند داشته باشه.

Actros
26-08-2007, 04:34
مهمت شول" هافبك سابق باشگاه بايرن مونيخ آلمان، چهارشنبه شب هفته جاري در ديدار بزرگداشتي كه به‌مناسبت خداحافظي وي برابر بارسلونا اسپانيا برگزار مي‌شود، نشان ويژه بايرن را دريافت خواهد كرد.

به گزارش خبرگزاري فرانسه از مونيخ، شول كه در ماه مه امسال، پس از ‪ ۱۵‬سال حضور در بايرن، از فوتبال خداحافظي كرد، نشان "بازيكن افتخاري" را كه از سال ‪ ۱۹۹۰‬ابداع شده، دريافت مي‌كند.

عضو سابق تيم ملي آلمان، دومين فردي است كه‌اين نشان را دريافت مي‌كند.

پيش از او نشان بازيكن افتخاري باشگاه به "جيوواني البر"، مهاجم برزيلي، بعد از هفت سال حضور در بايرن اهدا شده بود.

البر در سال ‪ ۲۰۰۴‬باير را ترك كرد.

"كارل هاينز رومنيگه" يكي از مديران باشگاه اظهارداشت: قصد داريم به صورت عمومي از صداقت و تعهد و زحمات فوق‌العاده مهمت شول قدرداني كنيم.

شول همراه با تيم بايرن به هشت قهرماني در ليگ دسته اول باشگاه‌هاي آلمان (‪ ( ۲۰۰۶ ، ۲۰۰۵ ، ۲۰۰۳ ، ۲۰۰۱ ، ۲۰۰۰ ، ۹۹ ، ۹۷ ، ۱۹۹۴‬دست يافته است.

در عرصه اروپايي نيز در سال ‪ ۱۹۹۶‬قهرمان جام يوفا و در سال ‪۲۰۰۱‬ قهرمان جام قهرمانان باشگاه‌هاي اروپا شد.

منبع: ایرنا

بردیا
26-08-2007, 05:57
اوه.این خبر که قدیمیه.ولی اشکال نداره.مهم این بود که دوباره یاد زحماتی که شول کشیده بیفتیم.

faraz_n
26-08-2007, 12:23
باز هم برد پر گل
هفته سوم رقابتهای بوندس لیگا رو هم با پیروزی پشت سر گذاشتیم
در هفته سوم رقابت‌هاي فوتبال باشگاه‌هاي آلمان هانوفر با وحيد هاشميان ميهمان بايرن مونيخ بود و سرانجام با 3 گل بازي را به تيم مونيخي واگذار كرد.

هانوفر كه در اين ديدار هاشميان را تنها در روي نيمكت ذخيره‌ها مي‌ديد و از دقيقه 45 با اخراج آلتين لالا كاپيتان خود 10 نفره شده بودسه بار توسط لوكاتوني (28)،‌ مارك فان‌بومل (69) و هميت آلتين‌توپ (86) دروازده‌اش را گشوده ديد.

حالا دیگه از این تیم بهتر چی میخواین
3 بازی 3برد 10 گلزده
بدون گل خورده
کی جرات داره امسال جلوی ما وایسه؟

Viva Bayern
Viva Bavaria

بردیا
26-08-2007, 16:12
حیف که امسال بایرن توی لیگ قهرمانان نیستش.وگرنه یکی از مدعیای اصلی قهرمانی بودیم.از شانس بدمون الیور کان امسال میخواد خداحافظی بکنه.سال بعد توی لیگ قهرمانان نیستش.

faraz_n
26-08-2007, 23:09
هیتسفیلد : از برتری بازیکنانمان بهره بردیم

بايرن مونيخ در سومين بازي فصل جديد رقابت‌هاي بوندسليگا به سومين پيروزي خود دست يافت. آنها هانوفر را همچون هانزا روستوك و وردربرمن با گل‌هاي زياد از پيش رو برداشتند.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، هاشميان كه همراه به هم تيمي‌هايش به مونيخ رفته بود، در تمام طول بازي روي نيمكت ذخيره‌ها نشسته بود و فرصت بازي برابر تيم گذشته‌اش را نيافت. بايرن ديدار عصر شنبه را با گل‌هاي لوكاتوني، فان بومل و هليل آلتين توپ به سود خود به پايان برد. ميروسلاو كلوزه مهاجم بايرن در اين ديدار به دليل آسيب ديدگي حضور نداشت.
اوتمار هيتسفلد، سرمربي بايرن مونيخ در نشست خبري پايان بازي درباره‌ي آن گفت:« نيمه‌ي نخست بازي كاري دشوار پيش رو داشتيم. ما با فشار زياد روبه جلو بازي كرديم و با اين وجود در كارهاي دفاعي هم سازمان دهي شده ايستادگي كرديم. دميكليس و لوسيو بسيار متمركز عمل كردند، لل هم اين‌گونه بود. لام و زي روبرتو هم بازي قدرتمندانه‌اي داشتند. سازماندهي خوبمان پايه‌اي شد تا رو به جلو بازي كنيم. گل نخست لوكاتوني روي يك عالي به ثمر رسيد. در 45 دقيقه دوم برتري ما بسيار زياد بود. ما توپ را خوب به گردش درآورديم و از برتري نفراتمان استفاده برديم. دوندگي ريبري بسيار جنون‌آميز بود.
ساندرو واگنر هم اميدوار كننده بود، او به خوبي حركت مي‌كرد و هميشه در جريان بازي بود. زماني كه توني ناچار شد زمين بازي را ترك كند. هيچ وقفه‌اي در جريان بازي ما احساس نشد. عالي است كه يك بازيكن آماتور مي‌تواند اين طور عمل كند. عملكرد او برايمان خوشحال كننده بود.»
ديتر هكينگ سرمربي هانوفر هم در اين نشست خبري گفت:« برتري بايرن در اين بازي بارز و نمايان بود. پس از اخراج ما ديگر دفاع آنچناني به نمايش نگذاشتيم. خوب است كه ما تنها سه گل دريافت كرديم. از نيمه نخست بسيار ناراحت هستم. چون يك اخراجي داشتيم و در يك ضد حمله از حريف عقب افتاديم. يك چنين اتفاقي برابر بايرن مونيخ هرگز نبايد رخ بدهد. ما به دست خودمان باعث تضعيف قواي‌مان شديم. از بازيكن با تجربه‌اي همانند آلتين لالا چنين اشتباهي نبايد سر مي‌زد. انتظار بيشتري از اين بازي داشتيم، اما بايرن به وضوح تيم بهتري بود. بايد هر چه زودتر اين بازي را فراموش كنيم.

باتشکر از بچه های سایت
bayernclub

faraz_n
26-08-2007, 23:11
آسیب دیدگی جزیی تونی

شادي و واكنش پس از گل لوكاتوني در بازي برابر هانوفر با هميشه متفاوت بود. او پس از گلزني از خط كنار دروازه بيرون رفت و چهره‌اي دردناك داشت. در ميان بازيكناني كه براي شادي پس از گل به سمت او دويده بودند، پزشك بايرن مونيخ هم ديده مي‌شد.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، هانس ويلهلم مولر ولفارت پزشك بايرن پس از معاينه‌ي كوتاهي روي توني اعلام كرد كه او نمي‌تواند به بازي ادامه دهد و بايد تعويض شود.
آسيب ديدگي توني به گفته‌ي هيتسفلد چندان جدي نيست و او مي‌تواند در بازي هفته‌ي آينده بايرن را همراهي كند. سرمربي بايرن مونيخ گفت:« او بايد سه چهار روز استراحت كند، با اين حال از پنجشنبه مي‌تواند در تمرين‌هاي تيمش شركت كند.»
خبر ديگر از بايرن مونيخ آن است كه ميروسلاو كلوزه هم به زودي در تمرين‌هاي بايرن حاضر خواهد شد.
هيتسفلد در اين باره گفت:« ميرو به احتمال زياد روز پنجشنبه بار ديگر مي‌تواند با بايرن تمرين كند. مارسل يانزن هم شرايط مشابهي دارد. ما براي بازي هفته بعد بازيكنان بيشتري را در اختيار خواهيم داشت.»

Actros
27-08-2007, 03:17
حیف که امسال بایرن توی لیگ قهرمانان نیستش.وگرنه یکی از مدعیای اصلی قهرمانی بودیم.از شانس بدمون الیور کان امسال میخواد خداحافظی بکنه.سال بعد توی لیگ قهرمانان نیستش.

این مسئله خیلی منو
ناراحت میکنه:41:

V A H I D
27-08-2007, 18:47

faraz_n
27-08-2007, 23:14
چهره های ماندگار : سلطان الیور کان

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الیور کان کاپیتان و بازیکن کنونی بایرن مونیخ است.کان یکی از بهترین دروازه بانان تاریخ فوتبال جهان است. کان که هوادارن او لقب King یا سلطان را به او داده اند تنها دروازه بانی است که به عنوان بهترین بازیکن جام جهانی رو از آن خود کرده است. الیور کان نامی که هر فوتبال دوستی پس از شنیدن نام او به یاده بایرن مونیخ و لحظه مهار پنالتی او در سن سیرو و در فینال جام باشگاهای اروپا می افت، جایی که بایرن مونیخ و هواداران بیشمار این تیم به خاطر هنرنمایی الیور کان پس از سال ۱۹۷۶ یک بار دیگر پس از ناکامی تلخ فینال سال ۱۹۹۹ طعم قهرمانی در جام باشگاهای اروپا را چشیدند. الیور کان سی و هفت ساله شد.ابتدا نگاهی به بیوگرافی او خواهیم داشت و سپس افتخارات بیشمار او. الیور کان متولد پانزدهم ژوئن ۱۹۶۹ در شهر کالسروهه در جنوب آلمان و در نزدیکی شهر اشتوتگارت است. او از همان دوران کودکی رو به ورزش فوتبال آورد و در تیم نوجوانان کالسروهه مشغول به بازی شد. او هرگز به تیم ملی جوانان دعوت نشد. سپس او از سال ۱۹۹۰ کار خود را در بوندس لیگا آغاز کرد و در سطح اول فوتبال آلمان شروع به فعالیت کرد.او با بازیهای خود و نوع خاص دروازه بانی اش همه را در آن مقطع زمانی در لیگ آلمان متعجب کرد. تا اینکه در نهایت برای حضور در رقابتهای جام جهانی ۱۹۹۴ آمریکا به تیم ملی آلمان دعوت شد. اما سنگربان اول آلمان ها در آن سالها بدو ایگنر بود و کان هرگز نتوانست در جام هانی ۱۹۹۴ آمریکا به میدان برود. اما پس از بازگشت از جام جهانی و در شرایطی که مدت زمانی به آغاز فصل جدید بوندس لیگا باقی نمانده بود او در آغاز فصل ۹۵-۱۹۹۴ با پیشنهاد باشگاه باواریایی بایرن مونیخ مواجه شد و بی درنگ از باشگاه کالسروهه که از دوران کودکی در آن عضویت داشت به سمت مونیخ حرکت کرد و به قرمزهای باواریا پیوست. او در فصل اول از ناحیه لیگامنت دچار آسیب دیدگی هایی شد و نتوانست خود را در تیم بایرن مونیخ به اثبات برساند اما فصل بعدی او با تعصب مثال زدنی و روحیه جنگندگی و غیر قابل شکست خوردن خود نه تنها توانست خود را در تیم بایرن مونیخ ثابت کند بلکه موفق شد یک بار دیگر به تیم ملی دعوت شود و در تیم ملی آلمان نیز اولین بازی خود را مقابل سوئیس در بیست سوم ژوئن ۱۹۹۵ به انجام برساند. اما در آن زمان الیور کان به خاطر وجود دروازه بان بزرگی چون آندریاس کپکه درون دروازه تیم ملی آلمان در رقابتهای جام ملتهای اروپا در انگلستان که در نهایت منجر به قهرمانی تیم ملی آلمان شد ذخیره کپکه بود، همچنین در جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه، اما جدای از جام ملتهای اروپا در سال ۲۰۰۰ که تیم ملی آلمان کلآ خوب نتیجه نگرفت الیور کان در جام جهانی ۲۰۰۲ کره و ژاپن تا قبل از دیدار فینال تنها با دو گل خورده خیلی چیز ها را در زمین مسابقه به مخالفان خود ثابت کرد و هرچند که تیم ملی آلمان به خاطر دو اشتباه کان در بازی فینال مغلوب برزیل شد اما با این حال الیور کان اولین سنگربان تاریخ لقب گرفت که در طول تاریخ جام جهانی موفق شده بود عنوان بهترین بازیکن را از آن خود کند. الیور کان همچنان عضو تیم ملی آلمان و تیم باشگاهی بایرن مونیخ است و به همراه مهمت شول که هر دو در سال ۱۹۹۴ به بایرن مونیخ آمدند جزء قدیمی ترین بازیکنان بایرن مونیخ محسوب می شوند. او سنگربان اول ژرمن ها بود اما در روز هفتم آپریل ۲۰۰۶ یورگن کلینزمن در کنفرانس فدراسیون فوتبال آلمان در برلین اعلام داشت که از این پس و برای رقابتهای جام جهانی ۲۰۰۶ ینس لمان مرد و شماره یک او است. و واکنش کان در باره این حرکت کلینزمن و انتخاب او تحسین همه را بر انگیخت و چهره کان بیش از پیش در آلمان محبوب تر و لمان منفور تر شد. کان اعلام داشت من در همه حال در خدمت تیم ملی خواهم بود مهم نیست که چه کسی شماره یک است مهم این است که تیم در این مسابقات نتیجه دلخواه خود را بگیرد من در طول زندگی ورزشی ام بسیار نیمکت نشینی را تجربه کرده ام. و حال آنقدر تلاش و کوشش خواهم کرد تا دوباره جای ثابت خود را در تیم ملی پس گیرم. الیور کان برای تیم ملی آلمان هشتاد پنج بار به میدان رفته است که در این هشتاد و پنج دیدار چهل و پنج بار تیم ملی آلمان به پیروزی رسیده است بیست و یک بار بازیها به تساوی کشیده شده است و نوزده بار آلمان بازنده بوده است. الیور کان در بوندس لیگا هم یکی از رکورد داران حضور است او با ۴۹۹ بازی در انتظار پانصدمین بازی بوندس لیگایی خود در آغاز فصل جدید بود. از افتخارات الیور کان می توان به :
هفت قهرمانی در بوندس لیگا در سالهای ۲۰۰۶-۲۰۰۵-۲۰۰۳-۲۰۰۱-۲۰۰۰-۱۹۹۹-۱۹۹۷
پنج قهرمانی در جام حذفی در سالهای ۲۰۰۶-۲۰۰۵-۲۰۰۳-۲۰۰۰ و ۱۹۹۸
چهار قهرمانی در سوپر کاپ آلمان در سالهای ۲۰۰۳-۱۹۹۹-۱۹۹۸ و ۱۹۹۷
قهرمانی در سال ۱۹۹۶ در جام یوفا
قهرمانی در سال ۲۰۰۱ در جام باشگاهای اروپا
قهرمانی در جام باشگاهای جهان در سال ۲۰۰۱
قهرمانی در جام ملتهای اروپا (یورو ۹۶)
نائب قهرمانی جهان در سال ۲۰۰۲ اشاره کرد.

با تشکر از سایت bayernclub

shayanelong
28-08-2007, 02:11
به نظر من این تاپیک زیاد به دردبخور نیست.از همین الان معلومه که بایرن تو بوندس لیگا قهرمانه و چون تو لیگ

قهرمانان نیست همه چیز این تیم معلومه

MORINIO
28-08-2007, 03:27

البته بایرن تنها تیم خوبی نیست که امسال تو لیگ قهرمانان نیست....

یوونتوس هم امسال جاش خالیه تو لیگ قهرمانان مثل پارسال:13:

یعنی دو تا از مدعیان قهرمانی امسال جاشون خالیه:41:

یا حق

Actros
29-08-2007, 03:52
البته بایرن تنها تیم خوبی نیست که امسال تو لیگ قهرمانان نیست....

یوونتوس هم امسال جاش خالیه تو لیگ قهرمانان مثل پارسال:13:

یعنی دو تا از مدعیان قهرمانی امسال جاشون خالیه:41:

یا حق

خدایی حیفه
یادم می افته اعصابم خورد میشه:41:

faraz_n
29-08-2007, 18:09
ایشالا جام یوفا رو که بگیریم
بعد میریم سوپر جام با قهرمان لیگ قهرمانان بازی میکنیم
اون موقع بهشون حالی میکنیم که بایرن امسال با هیچ تیمی شوخی نداره

یه خبر جالب دیگه اینه که بکن بایر گفته برای نیم فصل امسال هم چند خرید خوب خواهیم کرد

Actros
30-08-2007, 05:58
ایشالا جام یوفا رو که بگیریم
بعد میریم سوپر جام با قهرمان لیگ قهرمانان بازی میکنیم
اون موقع بهشون حالی میکنیم که بایرن امسال با هیچ تیمی شوخی نداره

یه خبر جالب دیگه اینه که بکن بایر گفته برای نیم فصل امسال هم چند خرید خوب خواهیم کرد

آره اینجوری میشه ثابت کرد
عالیه باید یه هافبک طراح وبازی ساز بخره

faraz_n
31-08-2007, 22:55
قرعه کشی جام یوفا انجام شد

با انجام قرعه‌كشي رقابت‌هاي جام يوفا، تيم‌هاي حاضر در اين رقابت‌ها حريفان خود را شناختند.

در اين رقابت‌ها كه ديدار پاياني‌اش روز چهاردهم ماه مه سال ‌٢٠٠٨ در شهر منچستر برگزار مي‌شود، تيم‌ها به ديدار هم خواهند رفت.

دور نخست رقابت‌ها در روزهاي بيست سپتامبر و چهارم اكتبر برگزار مي‌شود.

ديدارهاي مهم اين رقابت‌ها:

خرونينخن (هلند) - فيورنتينا (ايتاليا)

رابوتنيكي (مقدونيه) - بولتون (انگلستان)

سويا(اسپانيا) / آاك آتن (يونان) - سالزبورگ (اتريش)

نورنبرگ (آلمان) - راپيد بخارست (روماني)

بايرلوركوزن (آلمان) - اونيائو ليريا (پرتغال)

سوشو (فرانسه) - پانيونيوس (يونان)

راپيدوين (اتريش) - اندرلشت (بلژيك)

ديناموزاگرب (كرواسي) - آژاكس (هلند)

بایرن مونیخ _ بلننزه (پرتغال)

هامبورگ (آلمان) - ليتكس (بلغارستان)

ختافه (اسپانيا) - تونئته (هلند)

faraz_n
31-08-2007, 22:56
خوب مثل اینکه اولین قربانیمون پرتغالیا هستن
پیش به سوی فتح یوفا

بردیا
01-09-2007, 05:46
امسال یوفا که روی شاخمونه.کان هم که گفته دوست داره با فتح جام یوفا از فوتبال خداحافظی کنه.ولی خداکنه حداقل یه فصل دیگه بازی کنه.

Actros
01-09-2007, 06:01
خطر ناک ترین حرف ختافه
یوفا مال بایرن:5:

faraz_n
02-09-2007, 22:43
روند برد ها را هامبورگ متوقف کرد
امروز و در آخرین روز هفته ی چهارم بوندس لیگا تیم بایرن در برابر هامبورگ با نتیجه ی 1-1 متوقف شد
در این بازی کلوزه در دقیقه ی هفتاد اولین گل بازی را به ثمر رساند
15 دقیقه ی بعد محمد زیدان که از نیمه ی دوم وارد بازی شده بود گل تساوی تیمش را به ثمر رساند
با این حساب تیم بایرن مونیخ با 10 امتیاز هنوز در صدر جدول بوندس لیگا قرار دارد
اولین گل خورده ی بایرن هم امروز بود

shayanelong
03-09-2007, 02:35
تونی مصدوم بود که بازی نکرد؟

faraz_n
03-09-2007, 18:14
بله مصدوم بود متاسفانه بایرن بازیکن مصدوم زیاد داره
که وقتی یکیشون خوب میشه دوتاشون مصدوم میشن

FarzadSport
03-09-2007, 20:08

shayanelong
04-09-2007, 02:31
خوب به نظر من هامبورگ تنها تیمی که میتونه بایرنو بگیره.

MORINIO
04-09-2007, 03:32
خوب به نظر من هامبورگ تنها تیمی که میتونه بایرنو بگیره.

نه بابا

هیچ تیمی نمیتونه جلوی بایرن وایسه

امسال بایرن با اختلاف بسیار زیادی قهرمان میشه

rezvideo
04-09-2007, 13:27
سلام به همه دوستان طرفدار تيم آلمان به خصوص بايرني هاي عزيز
من يه كم دير از اين تاپيك با خبر شدم ولي به هر حال از دوستاني كه زحمت مي كشن و خبر هاي اين باشگاه قدرتمند رو اعلام مي كنن ممنون هستم
من يكي از طرفداراي متعصب و از اعضا اينترنتي اين باشگاه هستم
موق باشيد

FarzadSport
04-09-2007, 13:29
نه بابا

هیچ تیمی نمیتونه جلوی بایرن وایسه

امسال بایرن با اختلاف بسیار زیادی قهرمان میشه

آخه با اون همه خرید عالی واقعا اگه قهرمان نشه جای تعجب داره...
بیشتر هزینه رو برای خرید بازیکن در اروپا رو تیم بایرن مونیخ داشته:18:
بعد تازه شما انتظار دارین که این باشگاه توی بوندسلیگا که مدعی ترین باشگاه هم همون بایرن هستش قهرمان نشه؟؟؟

faraz_n
05-09-2007, 00:24
چهره های ماندگار : فرانتس بکن بایر

>>>>>>>>>>>>>>>>>[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فرانس بِکِن‌باوِر، فوتبالیست، مربی و یکی از رئسای فدراسیونی و باشگاهی آلمان است. او در کشورش با نام قیصر (آلمانی:Kaiser) مشهور شده است و این لقب را مدیون توانایی‌هایی است که برای فوتبال آلمان انجام داده است. بکن باور را بعد از پله بهترین بازیکن تمام ادوار و بهترین مدافع تاریخ فوتبال به حساب می اورند. فرانتس از موفقترین و معروفترین مدیران فوتبالی جهان به شمار می آید.

زندگی و افتخارات
بکن‌باور در ۱۱ سپتامبر ۱۹۴۵ در مونیخ متولد شد. او سال ۱۹۵۴ هنگامی که تنها نُه سال داشت، زندگی حرفه‌ای خود را در باشگاه اس سی مونیخ، آغاز کرد. او سال ۱۹۵۸ به تیم بایرن‌مونیخ رفت که در آن زمان دومین باشگاه بزرگ شهر مونیخ بود.بکن‌باور اولین بازی خود برای تیم ملی آلمان را ۲۶ سپتامبر ۱۹۶۵ انجام داد و اولین بازی‌اش در جام جهانی سال ۱۹۶۶ بود.برای اولین بار در زمان او، باشگاه بایرن‌مونیخ سال ۱۹۶۶ موفق شد جام باشگاه‌های برتر آلمان را صاحب شود. این باشگاه در سال آینده‌اش، یعنی سال ۱۹۶۷ نیز موفق به کسب همین عنوان شد و از این گذشته، در همین سال جام باشگاه‌های برتر اروپا را نیز حتی به دست آورد.بکن‌باور سال ۱۹۷۱، کاپیتان تیم ملی کشورش، یعنی آلمان غربی شد. سال ۱۹۷۲، آلمان غربی توانست برنده جام ملت‌های اروپا شود و سال ۱۹۷۴، بکن‌باور توانست برای وطنش نیز جام جهانی را به ارمغان بیاورد.بکن‌باور سال ۱۹۷۷، بایرن مونیخ و همچنین تیم ملی را ترک کرد و به بازی در باشگاه نیویورک کوسموس در جام قهرمانی آمریکای شمالی پرداخت. او بین سالهای ۱۹۸۰-۱۹۸۲ نیز در هامبورگر اس‌فا بازی می‌کرد.او بین سالهای ۱۹۸۴-۱۹۹۰، رئیس فدراسیون فوتبال آلمان شد. و سالهای ۱۹۹۴ و ۱۹۹۶، همین سمت را در باشگاه بایرن‌مونیخ به دست آورد.از این گذشته، فرانس بکن‌باور تدارک‌دهنده و همچنین تهیه‌کننده اساسیِ بازیها در جام جهانی فوتبال ۲۰۰۶ به شمار می‌آید. موسسه خیریه‌ای نیز به نام او و از طرف خودش، به منظور کمک به معلولین و سایر محتاجان دیگر تاسیس شده است.

منبع : ویکی پدیا

Behroooz
05-09-2007, 00:27
خريد فرانك ريبري انتخاب بسيار هوشمندانه اي بود . ميشه درباره بازي اين بازيكن در بايرن مطلب بنويسيد ؟

shayanelong
05-09-2007, 02:47
نگو بکن بائر که دلم میسوزهوآخ اگه ما یکی از اینا تو ایران داشتیم.یارو همه کاره بوده وهمه افتخاراتو داره.

ramyar.v
05-09-2007, 02:55
دوست دارم بشینم سیر دلم گریه کنم
این مرتیکه ی ...................... اسم بالاک رو برای جاک باشگاه های اروپا رد نکرده
اخه خدا ادم چقدر باید عقده ای باشه
همش سر مشورت نگرفتن از مورینیو برای عمل زانوی میشاییل هست
ای خدا چرا بالاک نرفت رئال زیر نظر شوستر کار کنه

MORINIO
05-09-2007, 03:03
دوست دارم بشینم سیر دلم گریه کنم
این مرتیکه ی ...................... اسم بالاک رو برای جاک باشگاه های اروپا رد نکرده
اخه خدا ادم چقدر باید عقده ای باشه
همش سر مشورت نگرفتن از مورینیو برای عمل زانوی میشاییل هست
ای خدا چرا بالاک نرفت رئال زیر نظر شوستر کار کنه

خوب آخه بازیکن مصدوم رو تو لیست رد می کنن ؟؟؟:18:
تازه بالاک از ناحیه مچ پا مصدومه:13:

بعدش هم اگه به موقع خوب بشه میتونه تو لیست تیم برای بازی های مرحله بعد قرار بگره و بازی کنه:20:

shayanelong
05-09-2007, 03:07
بالاک هم با رفتن به چلسی مثل شوا خودشو خراب کرد

ramyar.v
05-09-2007, 11:33
خوب آخه بازیکن مصدوم رو تو لیست رد می کنن ؟؟؟:18:
تازه بالاک از ناحیه مچ پا مصدومه:13:

بعدش هم اگه به موقع خوب بشه میتونه تو لیست تیم برای بازی های مرحله بعد قرار بگره و بازی کنه:20:

اخه اشکان بالاک الان تقریبا خوبه
تمریناش رو بهصورت اختصاصی شروع کرده
فقط این می مونه که شرایط بازی رو پیدا کنه که اونم فکر نمی کنم بیشتر از یک ماه طول بکشه

بردیا
05-09-2007, 14:56
این خوزه کاراش معلوم نیست چطوریه.به نظر من اگرم میخواست جدا بشه باید میرفت یه تیمی مثل اینتر یا الان بره رئال پیش برند شوستر.هر چی باشه آلمانیه میدونه چه جوری از هموطنش بازی بگیره.بالاک و لمپارد بغل هم زیاد موثر نیستن.
بازی بعدی بایرن کی هست؟و با کی؟توی جام یوفا کی بازی داریم؟

rezvideo
05-09-2007, 16:04
برنامه امروز بايرن

Weds 5 September, 3.30 pm
Training (Säbener Strasse)

تمرين در سابنر اشتراسه(البته اگه تلفظش رو درست نوشته باشم)

rezvideo
05-09-2007, 16:12
اين هفته بوندس ليگا به دليل برگزاري مسابقات مقدماتي اروپا و بازي هاي دوستانه تعطيله

زمان برگزاري مسابقات تيم ملي :
Date Time Fixture Place TV

شنبه هفته آينده:
آلمان ولز در كارديف ساعت 8:30 به وقت آلمان (فكر كنم ميشه 11:15 به وقت تهران) در شبكه zdf
]چهارشنبه هفته آينده:
آلمان روماني در كلن مثل بالا در ساعت 8:30 در شبكه ARD

بازي بعدي بايرن در بوندس ليگا:
15.09.2007 15:30 Bayern Munich v Schalke 04 شنبه 24 شهريور
بازي در يوفا:
20.09.2007 19.00 Bayern Munich - CF Belenenses پنجشنبه 29 شهريور
اين جام حذفي:
31.10.2007 20.30 Bayern Munich v Borussia M'gladbach چهارشنبه 9 آبان

rezvideo
05-09-2007, 16:16
برترين گلزنان بايرن تا هفته چهارم:
Top scorers
بوندس ليگا يوفا جام حذفي
توني 3 1
كلوزه 3
آلتينتوپ 2
ريبري 1
ون بومل 1
اتل 1

rezvideo
05-09-2007, 16:29
بهترين گلزنان بوندس ليگا:

faraz_n
06-09-2007, 01:06
این خوزه کاراش معلوم نیست چطوریه.به نظر من اگرم میخواست جدا بشه باید میرفت یه تیمی مثل اینتر یا الان بره رئال پیش برند شوستر.هر چی باشه آلمانیه میدونه چه جوری از هموطنش بازی بگیره.بالاک و لمپارد بغل هم زیاد موثر نیستن.
بازی بعدی بایرن کی هست؟و با کی؟توی جام یوفا کی بازی داریم؟

عزیزم اگه تمام صفحات رو بخونی من در مورد یوفا توضیح دادم

faraz_n
06-09-2007, 01:09
یازده بایرنی این تیم را ترک میکنند

در روزهاي آينده تمرينات بايرن مونيخ با تعداد كمي از بازيكنان انجام خواهد شد چون اكثر آنان ملي‌پوشاني‌اند كه بايد به تيم‌هاي ملي كشورشان بپيوندند.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ 11 تن از مردان سرخپوش هيستفلد كه در تيم‌هاي ملي كشورهاي مختلف حضور دارند براي انجام بازيهاي ملي مونيخ را به مقصد وطنشان ترك مي‌كنند.
به همين دليل در روزهاي آينده دست هيستفلد بسته و تمرينات تيمي‌اش خلوت خواهد بود. البته همه آنها در فاصله يكي، دو روز مانده به بازي باواريايي‌ها در آليانتس آره‌نا مقابل شالكه در هفته پنجم بوندس ليگا بازخواهند گشت.
هيتسفلد گفت:"‌به هر حال شرايط خوبي نيست اما پيش آمده و با آن بايد كنار آمد. اميدوارم بازيكنانم در قالب تيم‌هاي ملي كشورشان مصدوم نشوند و سالم برگردند.

MORINIO
06-09-2007, 02:32
اخه اشکان بالاک الان تقریبا خوبه
تمریناش رو بهصورت اختصاصی شروع کرده
فقط این می مونه که شرایط بازی رو پیدا کنه که اونم فکر نمی کنم بیشتر از یک ماه طول بکشه

آره راست میگی

تو یکی از سایت ها دیدم که بالاک فقط ممکنه دو یا سه تا بازی از بازیهای مرحله گروهی رو از دست بده و بعد از اون
کاملا آماده بازی کردن میشه

حالا من موندم چرا تو لیست تیم قرار نگرفته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Actros
06-09-2007, 06:26
فراز جان ممنون بابت اخبار

بردیا
06-09-2007, 08:54
شرمنده فراز جان.خونده بودم ولی نمیدونم چرا یادم رفته بودش.جام یوفا که مال ماست.
مورینیو با بالاک هم فکر کنم مشکل داشته باشه چون انگار زیاد مایل به خریدش نبوده در رابطه با شوچنکو این امر خیلی بیشتره.

faraz_n
06-09-2007, 17:51
فراز جان ممنون بابت اخبار

خواهش میکنم دوست عزیز
من وظیفمه که همیشه تاپیک رو با خبر ها بالا نگه دارم

faraz_n
06-09-2007, 17:52
فرانک ریبری هافبکی با اعتقادات راسخ به دین اسلام

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت اخبار فوتبال جهان، فرانك ريبري 23 ساله و
فرانسوي كه در ابتداي تابستان از فوتبال باشگاهي كشورش جدا شد و به بايرن مونيخ پيوست‌، بازيكني است كه هميشه سعي كرده اعتقادات خود را نسبت به اسلام حفظ كند. او كه در ازاي 25 ميليون يورو، انتقال خود به بايرن را عملي ساخت تا گران قيمت ترين بازيكن تمام ادوار بوندس ليگا شناخته شود‌ ،بازيكني است كه تحت هر شرايطي از خداوند در كارش جهت پيشبرد اهدافي كه دارد، مدد مي‌جويد. اين سايت در گزارشي به همين خاطر با چاپ تصويري از ريبري در حال دعا، عنوان كرده كه اين بازيكن قبل از هر بازي اقدام به دعا مي كند و از خداوند كمك مي‌گيرد. در ادامه اين گزارش، به اين نكته اشاره شده كه باور اسلامي نزد ريبري سبب شده تا وي با خانم واهيبا بلهامي كه اصل و نصبي الجزايري دارد، ازدواج كند. ثمره اين ازدواج حي زيا ‌دختر بچه 2 ساله است. اين سايت عنوان كرده برخورداري از تكنيكي عالي در كنار هوش بازي بالا سبب شده، ريبري با اعتقاد راسخش به دين، ‌در فوتبال رشد چشمگيري داشته و پيشرفت محسوسي كند. اين سايت مي نويسد: "ريبري در سن دو سالگي، در اثر يك حادثه رانندگي دچار مصدوميت شديدي شد كه آثار جراحات آن هنوز به صورت آشكار روي صورت وي نمايان است." اين سايت مي افزايد: "او درسال 2002 به دين مبين اسلام گروييد و براي خود نام بلال را انتخاب كرد."

faraz_n
06-09-2007, 17:54
جنگ روانی شالکه علیه بایرن

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم شالكه صفر چهار گفت كه اين تيم به عنوان جدي‌ترين رقيب بايرن مونيخ، در راه قهرماني مي‌ماند و اين تيم را شكار مي‌كند.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت دي ولت، ‌ميركو اسلوم‌كا گفت، شالكه توان رقابت با تيم بايرن را در راه قهرماني دارند.
اين مربي عنوان كرد: باوجودي كه بايرن براي قهرماني فصل جاري بوندس ليگا برنامه ريزي كرده و تدارك زيادي ديده؛ ‌اما شالكه پا به پاي بايرن پيش خواهد رفت،. ما نيز بازيكنان برجسته‌اي داريم و مي خواهيم براي قهرماني تلاش كنيم.
اسلوم‌كا كه در هفته پنجم بوندس ليگا با بايرن در مونيخ روبرو مي شود،‌ اظهار داشت: اين بازي بهترين فرصت است تا نشان دهيم قدرت شكار بايرن را داريم. براي تحقق اين هدف تا روز ديدار برابر بايرن،‌ زياد تمرين مي‌كنيم. مطمئنم مي توانيم به بايرن ضربه بزنيم؛ به خصوص كه در هفته چهارم برابر هامبورگ تنها به يك امتياز رسيدند.

با تشکر از بچه های خوب سایت bayernclub

بردیا
06-09-2007, 21:27
شالکه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟
عمرا.اونا اگه عرضه داشتن قهرمانی رو که فصل پیش توی چنگشون بود توی 2هفته آخر از دست نمیدادن.اونا یه تیم همیشه نایب قهرمان هستن.شایسته قهرمانی نیستن.

MORINIO
07-09-2007, 02:58
بازی بعدی بایرن با شالکه هست؟؟

اگه آره بگید کدوم تیم میزبانه

ممنون

faraz_n
08-09-2007, 00:53
بازی بعدی بایرن با شالکه هست؟؟

اگه آره بگید کدوم تیم میزبانه

ممنون

دوست عزیز

بازی بایرن و شالکه روز شنبه بیست و چهارم شهریور و توی آلیانز آره نا انجام میشه

faraz_n
08-09-2007, 00:59
فيليپ لام بازي با ولز و روماني را از دست داد

تيم ملي فوتبال آلمان در ديدار شنبه اين تيم در رقابت‌هاي مقدماتي يورو 2008 برابر ولز در شهر كارديف و برابر روماني در كلن "فيليپ لام" را در اختيار نخواهد داشت. بازيكن باشگاه بايرن مونيخ در تمرين عصر پنج‌شنبه تيم ملي كشورش دچار آسيب ديدگي شد.

لام در تمرين پنج‌شنبه از ناحيه زانوي چپ آسيب ديد و به اين ترتيب دو ديدار هفته آتي ژرمن‌ها در رقابت‌هاي گروه يك و مرحله مقدماتي يورو 2008 را از دست داد.

او روز جمعه به مونيخ باز خواهد گشت تا در آنجا مورد معاينه و مداوا قرار بگيرد.

لام در ديدار سنتي آلمان و انگلستان در ورزشگاه ويمبلي كه با پيروزي 2 بر يك ژرمن‌ها همراه بود، در نقش تورستن فرينگز آسيب ديده، به ميدان رفت و عملكرد درخشاني هم از خود بروز داد. او قرار بود در ديدار برابر ولز هم در مركز ميدان و در برابر خط دفاعي آلمان بازي كند.

هنوز روشن نيست كه آيا لو بازيكني را براي جايگزين لام به تيم ملي آلمان فرا مي‌خواند يا خير.

faraz_n
08-09-2007, 01:01
در نظرسنجي كيكر، باشگاه‌هاي حرفه‌يي آلمان با پيشنهاد پلاتيني مخالفت كردند

در يك نظر سنجي انجام شده از باشگاه‌هاي حرفه‌يي آلمان، اين باشگاه‌ها به صورت دسته جمعي در مخالفت با برنامه‌هاي اصلاح طلبانه‌ي ميشل پلاتيني، رييس فرانسوي اتحاديه فوتبال اروپا (يوفا) موضع‌گيري كردند.

اين باشگاه‌ها مواضعي متفاوت با پلاتيني درباره‌ي ليگ قهرمانان اروپا دارند.

بر اساس خواست رييس فرانسوي يوفا از سال 2009 تيم سوم جدول رقابت‌هاي بوندس ليگا ديگر حق شركت در مرحله‌ي انتخابي ليگ قهرمانان اروپا را نخواهد داشت.

به جاي اين تيم، قهرمان جام حذفي بخت حضور در اين رقابت‌ها را خواهد داشت.

براساس نظرسنجي مجله تخصصي - ورزشي كيكر باشگاه‌هايي همچون هانوفر،‌ دويسبورگ، بوخوم و آرمينابيله فلد مخالفت خود را ابراز داشتند.

براساس برنامه‌ي پلاتيني رقابت‌هاي جام حذفي آلمان با دگرگوني‌هايي روبرو خواهد شد. در ميان مخالفان طرح نام باشگاه‌هايي از بوندس ليگاي 2 هم ديده مي‌شود.

پلاتيني در جريان قرعه كشي مرحله‌ي گروهي ليگ قهرمانان اروپا برنامه‌اش را فاش كرد. بر اين اساس تيم چهارم جدول رقابت‌هاي لاليگا، ليگ برتر و سري A همراه با تيم سوم جدول رقابت‌هاي بوندس ليگا، لاشامپيونه و روماني ديگر حق شركت در مرحله انتخابي ليگ قهرمانان را نخواهند داشت. به جاي اين تيم‌ها قهرمان‌هاي جام حذفي 16 كشور برتر عضو يوفا حق حضور در اين رقابت‌ها را خواهند داشت.

ليگ فوتبال آلمان (dfl) با نظر پلاتيني مخالفت كرد.

هولگو هيرونيموس يكي از اعضاي هيات رييسه‌ي Dfl در اين باره گفت: «ليگ قهرمانان بايد در جمع تيم‌هاي حاضر در ليگ باقي بماند. مكان سوم جدول رقابت‌هاي بوندس ليگا پس از 34 هفته رقابت بسيار مهمتر از قهرماني در جام حذفي آن هم پس از 6 بازي برابر تيم‌هاي شايد ضعيف‌تر است.»

كارل هانيس رومنيگه، نايب رييس باشگاه بايرن مونيخ هم درباره‌ي برنامه‌هاي پلاتيني گفت: «با اين اصلاحات، جام حذفي ديگر نمي‌تواند اينگونه برگزار شود. در جام حذفي‌ها بي‌اندازه به شانس و اقبال در قرعه وابسته هستيم. شكل كنوني ايده‌آل است، اگر قهرمان جام حذفي تنها در جام يوفا حق شركت داشته باشد.»

shayanelong
08-09-2007, 02:10
از زمانی که من شالکه رو تو لیگ خودمون گرفتم این تیم متحول شده.حتما بایرن میبازه .ببخشید

MORINIO
08-09-2007, 02:47
ولی به نظر من احتمال برد بایرن بیشتر از مساوی هست

ولی عمرا بایرن نمیبازه

faraz_n
08-09-2007, 23:31
امسال بایرن با باخت میونه ای نداره

ramyar.v
08-09-2007, 23:36
از اونجا که میدونم همه ی طرفدارای بایرن طرفدار تیم ملی المان هم هستند
خواستم بگم که تا همین الان که دقیقه ی 68 هست
المان با دو گل میرو کلوزه در دقایق 5 و 60 از ولز جلو هست
بازی توی ورزشگاه کاردیف ولز هست
به افتخارش
هورااااااااااااااااااا

shayanelong
09-09-2007, 02:56
آلمان جدید هم مثل بایرن خیلی توپ شده.

faraz_n
10-09-2007, 00:45
یه برد شیرین

برد شيرين خارج از خونه مقابل ولز رو به همه تبريک می گم...اين برد يه جورايی
مزه ديگه اي داره چون مقابل يکی از نوچه های انگليس رقيب قديمی ما بوده!مدتيه
آلمان خارج از خونه خوب نتيجه می گيره مثل بردن چک و انگليس! که اين خيلی اميدوار
کننده هست برای رقابت های بين الملی که تماشاچی ها مساوی هستن تقريباً..خوب
بريم سراغ بازی...

آلمان بازی رو با ترکيب زير شروع کرد...

وسط خط دفاع مثل هميشه متزلدر و مرته ساکر..لام رو برای گوشه ها نداشتيم
و پاندر دومين بازی خودش رو انجام داد و فريدريش هم که مدتيه دوباره شده دفاع
ثابت تيم ملی!..نکته جالب در مورد نفرات تيم ملی زياد بودن مدافعين و مهاجمين
و کم بودن هافبک ها بود! به طور ی که يانسن يه خط اومد جلو و هافبک بازی کرد!

بهترين پست برای هيتزلسپرگر هافبک دفاعی هست
و اونو تو اين پست به کار گرفتن! باستين هم برای اولين بار شد بالاک تيم ملی! اين پست
نياز به خلاقيت بالايی داره و در واقع قلب تيم ملی هست! هر وقت بازيکن اين پست
خوب بازی کرده ما هم نتيجه گرفتيم..خوشبختانه باستين اين خلاقيت لازم برای اين پست
رو داره و يه خصوصيت مثبت هم داره که بازيکن های اين پست ندارن معمولاً! اونا معمولاً
بازيکن های کندی هستن! ولی باستين سرعت خوبی داره..و تو اين بازی تونست با
پاس های بدون مکث خودش نقش مهمی داشته باشه..هيلبرت هم در نبود اشنايدر
به دليل محروميت به ادونکور ترجيح داده شد و تونست يه پاس گل بده..تو خط حمله
هم متاسفانه گومز به بازی نرسيد و کلوزه و کورانی بازی کردن..

در مورد سيستم به نظر من تو اين بازی به دليل کمبود هافبک بهترين فرصت برای
امتحان سيستم 3-3-4 برای آلمان بود! يعنی پودولسکی و کلوزه و کورانی! که کلوزه و
پولدی کمی عقب تر از مهاجم نوک بازی می کنن..کلوزه به نظر من اصولاً بايد کمی
عقب تر از مهاجم نوک بازی کنه چون استعداد بی نظيری برای ايجاد موقعيت برای
مهاجم کناری خودش داره.. حتی ميتونه به گوشه بره و فضا سازی کنه..همون طور که تو
فصل قبل به تعداد گل زده ش پاس گل داد! اينم دليل حرف من!..پولدی هم ميتونه تو اين پست
از سرعت خودش استفاده کنه و با هوشی که داره پاس گل بده و تو موقعيت مناسب شوت
هم بزنه..البته برای مهاجم نوک من گومز رو ترجيح ميدم چون اين پسر استاد زدن ضربه های
آخر هست! و کافيه تو محوطه جريمه بهش توپ بدن تا گل کنه!

اما گل های بازی..گل اول روی هوش بالای کلوزه و تو يه موقعيت تقريباً تک به تک
يعنی قبل از اينکه به دروازه بان زياد نزديک بشه شوت زد تا گل شه..فکر کنم خودشم داره
ميفهمه تو مصاف تک به تک و نزديک با دروازه بان مشکل داره واسه همين بايد قبل
از اينکه خيلی نزديک بشه شوت بزنه...گل دوم هم با ضربه سر کلوزه به دست اومد که قبلاً
به اندازه کافی از تکنيک سر زنی خوب کلوزه تعريف کردم و نيازی به تعريف نداره..
با اين برد ما فاصله پنج امتيازی خودمون رو حفظ و چيز زيادی به مسلم شدن صعود مون
نمونده..فقط من يکم در مورد بازی با ايرلند نگرانم..که اميدوارم مشکلی پيش نياد..

به اميد قهرمانی آلمان و روز های بهتر..

منبع : کلوپ هواداران بایرن مونیخ

faraz_n
10-09-2007, 00:50
یواخیم لو در خصوص بالاک از چلسی توضیح می خواهد

سرمربی تیم ملی آلمان هفته آینده طی تماسی با مسئولان باشگاه چلسی در خصوص کنار گذاشتن بالاک از فهرست نفرات حاضر در لیگ قهرمانان توضیح می خواهد. به گزارش خبرگزاری مهر، کاپیتان تیم ملی آلمان در حال حاضر دوره بهبودی از ناحیه پا را پشت سر می گذارد و لو اطمینان دارد این بازیکن ماه آینده می تواند تیم چلسی را در لیگ قهرمانان اروپا همراهی کند.
وی گفت: برای ما تصمیم چلسی بی اساس است. پس از بازی های ملی با چلسی تماس می گیرم چراکه برایم بسیار جالب است بدانم چرا خوزه مورینیو چنین تصمیمی گرفته است. در حال حاضر کسی بدرستی نمی داند چرا این تصمیم از سوی این مربی اتخاذ شده است.
بر پایه این گزارش، میشاییل بالاک روز پنج شنبه تحت آزمایش های دکتر هانس ویلهلم مولر - ولفارت پزشک تیم ملی آلمان و بایرن مونیخ قرار گرفت تا میزان آسیب دیدگی اش مشخص شود

shayanelong
10-09-2007, 02:56
بالاک کی سالم میشه؟

faraz_n
11-09-2007, 00:21
به زودی و اصلا بهانشون بوده که مصدومه
چون لمپاردم مصدومه ولی اسم اونو رد کردن

بردیا
11-09-2007, 13:44
خب.براوو آلمان.وقتی انگلستان رو توی لندن شکست میدیم دیگه ایرلند و ولز که عددی نیستن.هرچند اون دوستانه باشه و اینا رسمی.بچه ها راستی چرا لمن رو میزاره دروازه؟اصلا بهش اعتمادی نیست.هیلده براند مناسبتر نیست؟حیف که تجربه در سطح ملی نداره.

ramyar.v
11-09-2007, 13:58
اره
منم هیلدر برانت رو بیشتر ترجیح میدم
لمن خیلی مطمئن نیست
هر چند که هیچکی برای تیم ملی المان مثل سپ مایر و کوپکه و اولی کینگ نمیشه

faraz_n
12-09-2007, 00:48
البته شوماخر و ایلگنر رو فراموش کردی
اما لمن به نظر من بهترین گزینه برای دروازهبانیه
خدایی از حق نگذریم خیلی دروازه بان خوبیه
واسه آرسنال نمیبینین چه بازی میکنه؟

ramyar.v
12-09-2007, 00:51
البته شوماخر و ایلگنر رو فراموش کردی
اما لمن به نظر من بهترین گزینه برای دروازهبانیه
خدایی از حق نگذریم خیلی دروازه بان خوبیه
واسه آرسنال نمیبینین چه بازی میکنه؟

اره دوتا سوتی ای که تو دو تا بازی اول داد دیدم :31:
بخدا هیلده برانت خیلی مطمئن تره
ولی بازم فقط اولی کینگ

Actros
13-09-2007, 03:43
خدایی فقط اولیور کان
به جرات میگم بهترین دروازبان تاریخ فوتبال آلمان
خدا برای این کلینزمن نسازه:41:

faraz_n
14-09-2007, 02:30
آکتورز جان اینجوریم نگو بابا کلینزمن تقصیری نداشت ولی کلا اشتباه کرد
لمن هم بد کار نکرد تو جام جهانی

faraz_n
14-09-2007, 02:34
تیم ملی فوتبال آلمان در دیداری که لوکاس پودولسکی و پاتریک هلمس زوج گذشته تیم فوتبال کلن را در خط حمله در ترکیب داشت موفق شد در شهر کلن برابر تیم ملی رومانی با نتیجه سه بر یک به پیروزی برسد.شاید اینکه بازی در کلن برگذار میشد به طور صد در صد در ترکیب خط حمله تیم ملی تاثیر داشت و به همین دلیل نود دقیقه کیوین کورانی و میرو کلوزه روی نیمکت ذخیره فقط نظاره گر بازی پولدس و هلمس بودند.ترکیبت تیم ملی برای این دیدار مثل دیدار قبلی با ولز چهار یک دو یک دو بود.برای این بازی ینس لمن و کریستین پاندر به علت مصدومیت نمی تونستند به میدان بروند در نتیجه درون دروازه شاهد حضور تیمو هلیده براند سنگربان تیم والنسیا اسپانیا بودیم،در خط دفاع نیز شاهد ترکیب همیشگی و حضور بازیکنان اصلی نبودیم،لام،پاندر،فریتز و پرمردساکر در این بازی غایب بودند،یانسن بر خلاف بای قبلی که در خط هافبک بازی کرده بود به پست اصلیش یعنی دفاع چپ برگشته بود،مانوئل فردریش که فصل گذشته بعد از سقوط تیم ماینس به بایر لوکوزن پیوسته بود بعد از مدتها در ترکیب تیم ملی قرار گرفته بود در کنار کریستوف متذلدر از رئال مادرید قلب خط دفاع رو تشکل داده بودند،اما در ست راست خط دفاعی به علت مصدومیت فلیپ لام که واقعآ بعد از مدتها شاید یه چیزی در حدود دو سال فکر کنم مصدوم شده بود روبرتو هیلبرت حضور داشت که اونم در اصل یه هافبک است،در مورد لام باید گفت که اگر اشتباه نکنم بعد از اون مصدومیت که در تیم اشتوتگارت بود زمانی که به صورت قرضی در این تیم به عنوان بازیکن بایرن حضور داشت دیگه هرگز مصدوم نشده بود،روی بازیکنانی مث لام،شواینی،کلوزه و چند نفره دیگه از دو سه سال پیش خیلی فشار اومده،اونا همواره در تمامی بازیهای باشگاهی تیم هاشون حضور داشتند و در بازیهای تیم ملی هم جز مهر هایی بودند که خیلی ازشون استفاده شده،امیدوارم که مشکل لام زیاد بزرگ نباشه و به زودی شاهد حضور مجددش در تیم ملی و بایرن باشیم.

در این بازی با توجه به اینکه تعداد زیادی از بازیکنان اصلی حضور نداشتند و اینکه تیم ابتدا در دقیقه سه بهش یه شوک وارد شد و گلی رو دریافت کرد در کل نتیجه خوبی رو کسب کسب کرد،با توجه به اینکه پس اون گل زود هنگام بازیکنان جوان تیم موفق شدند خودشون رو جمع و جور کنند و با بازی برگردنند،گلزنی برند اشنایدر هم که کاپیتان تیم بود و بعد از بازی با ولز مجدآ به تیم ملی دعودت شده بود دقایق اتنهایی نیمه نخست بسیار امیدوار کننده بود و باعث شد که تیم برای نیمه دوم با فکری راحت تر و با برنامه تر بازی کنه،خوشبختانه تیم در عدم حضور بازیکنانی چون بالاک،لام،کلوزه بازهم با همون نیروهای موجود توانایی کسب نتیجه لازم رو داره،همیشه یکی از نقطه قوت های تیم ملی سمت چپ و راستش بوده،جایی که لام و شواینی در سمت چپ و یانسن و اشنایدر در سمت راست هماهنگی بسیار خوبی داشتند و بسیاری از فرصت ها از این تاکتیک به دست می اومده،اما در بازی امروز از سمت چپ شاید خیلی کم حمله شد چراکه یانسن و تروخوفسکی حضور داشتند و اصلا مث زوج موفق لام و شواینی هماهنگی ندارند،در سمت راست هم هیلبرت و اشنایدر بودند که تا حدودی بهتر و هماهنگ تر بودند،ترخوفسکی اصلآ بازیش به چشم نیامد و خیلی بد بازی میکرد،در خلاف او روبرتو هیلبرت جوان بسیار جنگنده و دونده ظاهر شد و پاس یکی از گلها رو نیز او داد،حضور شواینی در پست هافبک هجومی و قرار گرفتن در پشت دو مهاجم در شرایطی که بالاک مصدوم هست برای تیم ملی اجباری هست فعلآ،هرچند که شواینی در این پست بسیار خوب بوده.و آخرین نکته گلزنی پولدی،گلی که به زیبایی به ثمر رسید و خیلی از مسائل رو ثابت کرد،پولدی موفق شد بعد از مصدومیتی که گرفتارش شده بود به زیبایی با پای چپ یکی از اون ضرباتی رو بزنه که فقط خودش میتونه به این محکمی با سرعت و با دقت بزنه،خوشحالم که او تونست یه گل بزنه تا کمی از فشارها کمتر بشه تا دوباره کم کم تبدیل به همون پولدی گلزن بشه

در ضمن از همینجا تشکر میکنم از بچه های سایت bayernclub که بهترین سایت طرفداران بایرن در ایران است

Actros
14-09-2007, 03:46
آکتورز جان اینجوریم نگو بابا کلینزمن تقصیری نداشت ولی کلا اشتباه کرد
لمن هم بد کار نکرد تو جام جهانی

نه دیگه تقصیر کلینزمن بود
درسته لمن خوب کار کرد
ولی اون گلی که از ایتالیا در دقیقه 120 خورد مقصر بود
ولی در کل اولیور کان کاملا برتر بود
اینو تو همون یه بازی نشون داد مقابل پرتغال

faraz_n
15-09-2007, 00:55
باستين شواين اشتايگر، هافبك ملي‌پوش بايرن مونيخ مي‌خواهد تبديل به زيدان دوم شود.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ اشتايگر، بازيكن جوان خط مياني بايرن و تيم ملي آلمان تأكيد كرد، الگويش زيدان فرانسوي است.
او گفت:" مي‌خواهم در فوتبالم آنقدر پيشرفت كنم كه بتوانم زين‌الدين زيدان دوم شوم. او در دوران بازي‌اش بازيكني كامل بود. حتي به نظر من از نظر اخلاقي هم در سطح بالايي قرار دارد."

shayanelong
15-09-2007, 02:19
شوان اشنایگر اول تو بایرن فیکس شه بعد زیدان شه

rezvideo
15-09-2007, 14:24
سلام به همه
پيروزي هاي تيم ملي رو به همه تبريك مي گم.
ديگه تا فتح اروپا چيزي باقي نمونده.
در تمام 25 سال گذشته كه من طرفدار آلمان بودم دروازبانهاي خيلي زيادي رو ديدم از سپ بزرگ تا تيمو اينده دار ولي خدا وكيلي بعد از سپ ، فقط يه نفر تونسته جاش رو پر كنه كه اونهم عمو اولي افسانه ايه.
فكر نمي كنم هيچ دروازباني تا حالا تونسته باشه بهترين بازيكن جام جهاني بشه ولي اوليور اين كارو انجام داد.شكي نيست كه اوليور در حال حاضر بهترين دروازه بان آلمان و همچنان يكي از بهترينهاي دنياست فقط اميدوارم كه حد اقل يه فصل ديگه هم اونو تو زمين ببينم.

shayanelong
16-09-2007, 02:14
اینجا تاپیک آلمانه یا بایرن!!

دیدی گفتم نمیتونه ببره.آقا فراز تیمی که تو لیگ خودمون دست من باشه باج نمیده

rezvideo
16-09-2007, 09:06
بايرن مونيخ و به طور كلي بوندس ليگا = آلمان
فرقي با هم نمي كنن

faraz_n
17-09-2007, 00:42
اینجا تاپیک آلمانه یا بایرن!!

دیدی گفتم نمیتونه ببره.آقا فراز تیمی که تو لیگ خودمون دست من باشه باج نمیده

بابا تو که تو لیگ اولین بازی تو تو خونه خودت مساوی کردی:27:

آخه من نیام 2 تا خبر بدم این تاپیک باید بخوابه؟:13:

faraz_n
17-09-2007, 00:45
دومین تساوی بایرن مونیخ برابر شالکه در هفته پنجم بوندس لیگا در حالی به دست آمد که این دیدار در آلیانز آرنا و در مقابل دیدگان 69 هزار مونیخی برگذار میشد و همچنین بایرن در دیدار قبلی بوندس لیگا مقابل هامبورگ نیز متوقف شده بود از همین رو انتظار کسب سه امتیاز شیرین این دیدار رو داشتیم،اما در این چند وقته اینقدر گفتیم شالکه در این سالها جلوی بایرن کم آورده که حرفه ما کاره خودش رو کرد و شالکه موفق شد در مونیخ یک امتیاز با خودش به گلزنکیرشن ببره،تیم شالکه بازی بسیار حسابگرانه و منقطی رو انجام داد و اصلا جلوی بایرن کم نیاورد در آلیانز،تا آخرین دقایق بازی هر دو تیم میتونستند گلی بزنند و سه امتیاز رو آز آن خود بکنند،در کل در این بازی شاهد فرصت ها و موقعیت های بسیار برای هر دو تیم بودیم که خوب حالا یا با بدشانسی و یا با بی دقتی بازیکنان دو تیم تبدیل به گل نشد،بازیکنان شالکه برای این بازی درسشون رو خوب بلد بودند و میدونستند که باید چی کار کنند جلوی بایرن،پرسینگ بازیکنان بایرن از سوی مردان اسلومکا،فضا ندادن به حریف برای حتی پاس دادن،و پر کردن تمامی فضاهای زمین،حضور در تمامی نقاط زمین،دفاع چند لایه و در نهایت حضور یکی دو بازیکنان شالکه در هر منقطه ای از زمین که توپ در اختیار یکی از بازیکنان بایرن بود از جمله دلایل موفقیت شالکه در این بازی هست،در این دیدار شالکه با ارائه فوتبالی با هوش و زیرکانه مارو در نتیجه گیری این تیم در لیگ قهرمانان اروپا امیدوار میکنه،در مقابل بایرن و بازیکنان بایرن شاید انتظار همچین بازی سنگینی از حریف نداشتند،در خط دفاعی شالکه با حضور پاندر و مارسلو بوردن که کمتر اشتباه کردند،در خط میانی پر تعداد بودند و در حمله ستاره جدید ایوان راکیتیچ نشون داد که بازیکنی هست که بشه شاید در حد لینکولن روش حساب کرد و تیم به او دل ببنده همگی در حد خوبی بازی کردند!

خط دفاعی بایرن برخلاف بازیهای قبلی چندان مطمئن بازی نکرد امروز، شاید یکی از دلایل حضور بازیکنان ملی پوش و خستگی ناشی از بازیهای ملی بوده،میچو و لوسیو دیروز چندان شاداب به نظر نمی رسیدند،تک گلی رو هم که ما در یافت کردیم روی توپی بود که لوسیو در میانه میدان لو داد و نسیب بازیکنان شالکه شد،چند نکته هست که شاید بی تاثیر نبوده در این دو تساوی اخیر بایرن،اول اینکه ریبری یه مقدار زیادی خودخواه هست،بازیکن مطمئنی و فوق العاده ای هست اما زیادی اعتماد به نفس داره و داره از اون ور می افته،از نظر شخصیتی هم این مسئله واضحه و در بازیش بیشتر به چشم میاد،مساله دوم تعویض شواینی در دقایق 60-70 توسط مربی بوده،بهرحال شواینی بازیکنی نیست که در اون دقایق کم بیاره،چه از نظر بدنی و چه از سایر مسائل دیگر و تعویض شواینی با مثلا حمیت آلتینتاپ تا حدودی بار تهاجمی تیم رو کم میکنه،این اتفاق چه در بازی با هامبورگ و چه در بازی با شالکه رخ داد،بهتر بود که هیتسفلد شواینی رو در زمین نگه میداشت و به جاش یک هافبک دفاعی مث زی رو برتو رو می آورد بیرون و حمید رو وارد میدان میکرد،البته اینو هم باید در نظر داشت که زی روبرتو در این فصل بدجوری با پست هافبک دفاعی مچ شده و عالی بازی کرده در این منقطه،اما اگه هدف از اون تعویض تهاجمی کردن تیم باشه که بیرون بردن یکی مث شواینی بد تر خواهد بود،نکته بعدی عدم حضور ویلی و فلیپ هست،به طور کلی تیم ما هنوز به اون ترکیب مورد نظر و فوق العاده در جناحین نرسیده،شواینی عوض اینکه در پست تخصصیش هافبک چپ بازی میکنه وسط یا سمت راست ازش بازی گرفته میشه،همیشه یکی از بهترین راههای رسیدن به گل و تاکتیک های چه بایرن و چه تیم ملی استفاده از هماهنگی بین شواینی و لام بوده،در سمت راست هم زوج ویلی و ریبری در آینده با بازگشت ویلی به میدان به نظرم عالی خواهد بود،از دیگر مسائل در باره بازی با شالکه میشه به فرصتهایی که تونی از دست داد اشاره کرد،شاید تعویض لوکا با پولدی هم در نوع خودش اشتباه باشه،مهاجم ممکنه نود دقیقه هیچ کاری نکنه اما در یک لحظه گلش رو بزنه به نظر من اما از دقیقه هشتاد به بعد با سه مهاجم بازی میکردیم ممکن بود نتیجه چیز دیگری بشه،اما این رو هم باید در نظر داشت که شالکه هم در این بازی حریف دست و پا بسته ای نبود و انجام این کار ریسک بسیار زیادی داشت.خوب این هفته هم همراه بود با صدر نشینی بایرن,دو بازی امروز عصر تاثیری بر تیم های بالای جدول نخواهد داشت و تا هفته آینده هم بایرن صدر نشین بوندس لیگا خواهد ماند!

با تشکر از سایت bayernclub.com

faraz_n
17-09-2007, 00:48
هيستفلد: زيادي خونسرد بوديم

بايرن مونيخ مدعي اول قهرماني مقابل شالكه در آليانتس آره‌نا متوقف شد تا آه از نهاد و هواداران اين تيم كه به اميد پيروزي به ورزشگاه آمده بوندند برآيد.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ اوتمار هيتسفلد، سرمربي رياضيدان باواريايي‌ها پس از تساوي تيمش مقابل سفيد و آبي‌پوشان معدنچي به خبرنگاران گفت: "بايد بگويم با اين شرايط ما از تيمي كه مدعي قهرماني است فاصله گرفته‌ايم. واقعيت اين است و بس! در دقايق اول بازي خوب بوديم اما بعد آنقدر اهمال كاري كرديم و با خونسردي موقعيت‌هايمان را از دست داديم تا بازيكنان شالكه هر كاري خواستند كردند. اما در نيمه دوم بچه‌ها كمي به خودشان آمدند و حداقل كار را به تساوي كشاندند. در كل فكر مي‌كنم تساوي نتيجه‌اي عادلانه براي هر دو تيم بود

faraz_n
17-09-2007, 00:49
اسلومكا: يك امتياز از بايرن گرفتن كار هيچ تيمي نيست

شالكه كه اين فصل روي نوار تساوي گام برمي‌دارد،چهارمين تساوي را مقابل بايرن مونيخ پرادعا كسب كرد تا طعم تساوي ارزشمند را بچشد.
به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ ميركو اسلومكا، سرمربي شالكه پس از اينكه شاگردانش در خانه باواريايي‌ها تنها يك امتياز از بازي كه يك – يك به اتمام رساندند كسب كردند چنين گفت:" در مورد 20 دقيقه اول بهتر است حرفي نزنم چون حريف ما بازي تحت فشاري را به نمايش گذاشت و ما در دفاع و عكس‌العمل‌هايمان با مشكل مواجه شديم. اما كم كم خودمان را در زمين پيدا كرديم. حتي مي‌توانستيم در همان نيمه اول 2 گل وارد دروازه بايرن كنيم. تيم من خيلي خوب كار كرد. از تيمي مثل بايرن يك امتياز گرفتن كار آساني نيست در مجموع با اين نتيجه به نظر حق به حقدار رسيد."

faraz_n
17-09-2007, 00:50
درهاي بايرن به روي بالاك بسته است

به دنبال ابراز علاقه كان كاپيتان بايرن به بازگشت بالاك به اين تيم رومنيگه نايب رئيس باشگاه تاكيد كرد ميشاييل جايي در جمع سرخپوشان ندارد.
به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ پس ازاينكه اوليور كان كاپيتان باواريايي‌ها براي بالاك دلسوزي كرده و گفته بود حالا كه با او در چلسي چنين رفتار مي‌شود و نام او در ليست آنها براي حضور در ليگ قهرمانان نيست ميشاييل بايد به بايرن مونيخ بازگردد كه خانه‌اش است كارل هاينس رومنيگه، نايب رئيس بايرن تاكيد كرد بالاك حق بازگشت به اين تيم را ندارد.
رومنيگه گفت:" حرفي كه كان زده عقيده شخصي خودش بوده اما واقعيت اين است كه ميشاييل يك سال ما را ترك كرد و حالا نمي‌توانيم بازگشتش را امري ممكن بپنداريم."

shayanelong
17-09-2007, 01:36
آقا فراز شما دعا کن شالکه من هم نیفته رو دور مساوی

ramyar.v
17-09-2007, 01:49
ای خدا چی میشه بالاک برگرده!!!!
واقعا اونوقته که دیگه تیم تو هیچ پستی کم نداره
چون به نظرم فن بومل اصلا در حد و اندازه های بایرن نیست
و بگیر نگیر داره
بخدا من تو کل تاریخ فوتبال هیچکی رو اندازه بالاک دوست ندارم
تمام اتاقم پوستر های بالاکه ولی حیف
که خوزه مورینیو نیرنگ میکنه :دی
و بالاک رو گول زد
حد اقلش ااینه برای بالاک یه تجربه شد
کاشکی برگرده به تیم خودش
مطمئن باشین اگه خودش بگه بخواد برگرده
همین رومنیگه هم با سر قبول میکنه (چی گفتم :دی)
یعنی از خداشونه
دارن اینطوری میگن که اگه خواست برگرده قیمت بالا نگه

MORINIO
17-09-2007, 03:31
ولی حیف
که خوزه مورینیو نیرنگ میکنه :دی
و بالاک رو گول زد

عزیز جون آبراموویچ بود که با پول های بسیااااااااااااااررررر بالاک رو به قول تو گول زد وگرنه اصلا مورینیو بالاک و شوچنکو رو نمیخواست:46:

Actros
17-09-2007, 04:52
سلام به همه
پيروزي هاي تيم ملي رو به همه تبريك مي گم.
ديگه تا فتح اروپا چيزي باقي نمونده.
در تمام 25 سال گذشته كه من طرفدار آلمان بودم دروازبانهاي خيلي زيادي رو ديدم از سپ بزرگ تا تيمو اينده دار ولي خدا وكيلي بعد از سپ ، فقط يه نفر تونسته جاش رو پر كنه كه اونهم عمو اولي افسانه ايه.
فكر نمي كنم هيچ دروازباني تا حالا تونسته باشه بهترين بازيكن جام جهاني بشه ولي اوليور اين كارو انجام داد.شكي نيست كه اوليور در حال حاضر بهترين دروازه بان آلمان و همچنان يكي از بهترينهاي دنياست فقط اميدوارم كه حد اقل يه فصل ديگه هم اونو تو زمين ببينم.

دمت گرم رفیق فقط اولیور کان
........................................
یه مساوی دیگه دیگه دادیم :41:
البته سالکه تیم قویه
هفته بعدی کیه بازی؟؟؟؟؟

بردیا
17-09-2007, 08:34
فایده ای نداره.بالاک به امید درآمد بیشتر و شهرت بالاتر بایرن رو ترک کرد ولی حالا میفهمه چه گولی خورده

بردیا
17-09-2007, 08:42
گفت و گويى با هافبك درخشان سابق ژرمن ها
هسلر: فوتبال آلمان همچنان حكم مى راند

توماس هسلر از هافبك هاى شاخص و درخشان سابق تيم ملى فوتبال آلمان است كه در سن ۲۴ سالگى تجربه حضور در يكى از تيم هاى معتبر اروپايى، يوونتوس تورين را در كارنامه حرفه اى اش به ثبت رساند و در دورتموند و بوخوم نيز درخشيد و جام جهانى ۱۹۹۰ را همراه با كشورش فتح كرد.او امروز ۴۱ ساله است و مديريت فنى كلن را به عهده گرفته و حرف هاى زيادى براى گفتن دارد...

اين روزها در فوتبال اروپا، همه از آلمان صحبت مى كنند، نظر شما در اين رابطه چيست؟!
< اين يكى از زيباترين اتفاقاتى است كه تا به حال رخ داده است. درست همين طور است كه مى گوييد، بازيكنان آلمانى يك بار ديگر توانسته اند اروپا را تحت تصرف خودشان درآورند. گواه اين مطلب به خدمت گيرى و درخشش بازيكنان شايسته اى همچون ميشاييل بالاك، تيموهيلدر برند و كريستوف متسلدر است كه طى سال هاى اخير انجام گرفته است.
خود شما نيز در سن كم سابقه حضور در يكى از تيم هاى خارجى همچون يوونتوس ايتاليا را در كارنامه تان داريد، علت اين انتخاب از سوى شما چه بود؟!
< در آن زمان وقتى پيشنهاد حضور در يوونتوس تورين را دريافت كردم، بدون لحظه اى تأمل به آن جواب مثبت دادم. يكى از دلايل حضور من در يووه قرار گرفتن در كنار بازيكنانى چون، خوليو سزار، روبرتو باجو و توتو اسكيلاچى بود و ديگرى كه نقش تعيين كننده ترى در اين انتخاب داشت زبان ايتاليايى بود كه توانستم در مدت اندكى آن را فراگرفته و بر آن مسلط شوم. همانطور كه مى دانيد زبان ايتاليايى بسيار ساده و روان است و ياد گرفتن آن به مشكلى زبان آلمانى نيست.
اين امر كه شما با حضور در ايتاليا در كنار بزرگانى از سرزمين خودتان چون يورگن كلينزمن، لوتار ماتيوس و يا توماس برتولد قرار مى گرفتيد، چقدر در انتخاب شما مؤثر بود؟!
< مسلماً از حضور هموطنانم در كنارم بسيار خوشحال شدم. اين موضوع پيشرفت مرا دو چندان كرد اما بيش از اينها شرايط بسيار خوب ايتاليا نظر مرا به خود جلب كرد، كه ديگران برايم تعريف مى كردند. فكر مى كنم مهمترين عامل حضورم در تورين نيز همين مطلب بود.
به نظر شما شباهتى ميان بازيكنان امروز آلمان و نسل طلايى كشورتان وجود دارد؟
< تغييراتى كه امروزه در فوتبال رخ داده، مرا ياد دوران خودم مى اندازد فوتبال آلمان به پختگى كامل رسيده و وقت آن رسيده كه خودش را دوباره به همگان اثبات كند. ميشاييل بالاك و ينس لمن از كسانى هستند، كه نماينده فوتبال آلمان در برترين تيم هاى اروپايى به شمار مى روند.
نقش و سهم رتبه سومى آلمان در جام جهانى ۲۰۰۶ در اين تحول چقدر بود؟!
< مسلماً خيلى. تيم ملى نماينده تك تك تيم هاى يك كشور است، بنابراين پيروزى در جام جهانى در بالا بردن نام فوتبال يك كشور تأثير بسزايى دارد، دقيقاً همان اتفاقى كه در زمان ما افتاد و بازيكنانى كه طى اين گونه مسابقات حضور موفقى داشته باشند، همانگونه كه تا به حال مرسوم بوده، خيلى زود توسط تيم هاى درجه يك اروپايى به خدمت گرفته مى شوند.
فكر مى كنيد اين اتفاقات به ضرر بوندس ليگا است؟!
< نه قطعاً، حضور فرانك ريبرى و لوكا تونى كاملاً عكس اين مطلب را گواهى مى دهد آنها هر ۲ بازيكنان برجسته اى هستند كه در بوندس ليگا حضور يافته اند. بوندس ليگا هميشه به بازيكنانى چون اين دو احتياج دارد. درست است كه ما دوست داريم اكثر بازيكنان مان از آلمان باشند ولى به هر حال آنها هم در صورت وجود پيشنهاد از تيم هاى بزرگى چون بارسلونا، مادريد، منچستر يا چلسى به آن فكر خواهند كرد. من به كسى توصيه اى نمى كنم و فقط نظر شخصى خودم را مى گويم. از نظر من تجربه بازى در يك تيم خارجى براى هر كسى ضرورى است.

بردیا
17-09-2007, 08:45
رده بندی
رده تعداد بازی امتیاز 1.بایرن مونیخ511 2.بیله فلد510 3.فرانکفورت5 10 4.دورتموند59 5.لورکوزن58

بردیا
17-09-2007, 08:46
والنسيا بدون تماشاگر به مصاف شالكه مي‌رود

بنا به اعلام باشگاه شالكه، والنسيايي‌ها بدون تماشاگر به گلزن كرشن خواهند آمد تا در چارچوب ليگ قهرمانان به مصاف معدنچي‌ها بروند.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ مسوولان گلزن كرشن اعلام كردند تمام 225 كارت افتخاري كه به باشگاه والنسيا داده بودند براي حضور در ورزشگاه در مسابقه سه‌شنبه اين تيم اسپانيايي مقابل شالكه در چارچوب رقابت‌هاي ليگ قهرمانان اروپا برگشت داده شد. از قرارمعلوم خفاش‌ها مي‌خواهند بدون هوادارانشان در اين ديدار حاضر شوند.

ramyar.v
17-09-2007, 11:48
عزیز جون آبراموویچ بود که با پول های بسیااااااااااااااررررر بالاک رو به قول تو گول زد وگرنه اصلا مورینیو بالاک و شوچنکو رو نمیخواست:46:

نه خیر اشکان جون
مثل اینکه حرف های مورینیو زمانی که می خواستن بالاک رو بگیرن یادت رفته؟
که بالاک و لمپارد بهترین هافبک های دنیا هستن
که هر تیمی این دو تا رو با هم داشته باشه
بهونه ای برای بد بازی کردن نداره
اما بالاک رو .......
ولش کن دست رو دلم نذار که خونه:41:

hootandarnavardan
17-09-2007, 12:00
من عاشق بایرن سالهای 2002-2003 بودم
بایرن با الیور کان بهترین دروازبان دنیا
با بالاک بهترین هافبک دنیا
با لسیو با غیرت ترین مدافع دنیا
با زیروبرتو با یرمیس با ................

حلا حداقل هسفیلد بر گشته
به امید بایرن سال 2002

یادتون باشه جام 100 سالگی رئال تو مونیخه

hootandarnavardan
17-09-2007, 12:05
نه خیر اشکان جون
مثل اینکه حرف های مورینیو زمانی که می خواستن بالاک رو بگیرن یادت رفته؟
که بالاک و لمپارد بهترین هافبک های دنیا هستن
که هر تیمی این دو تا رو با هم داشته باشه
بهونه ای برای بد بازی کردن نداره
اما بالاک رو .......
ولش کن دست رو دلم نذار که خونه:41:

اصلا رفتن بالاک به لیگ انگلیس اشتباه بود:41:
من خودم طرفدار چلسی هستم اما .............
اگه منچستر هم میرفت بهتر از این نمیشد

بالاک کاملا آلمانی بازی میکنه و باید توی آلمان میموند
این خاصیت بیشتر بازیکن های المانیه
اگه توجه کنی بیشتر کسایی که طرفدار بایرن هستن طرف دار آلمان نیز هستن
چون بایرن کاملا المانی بازی میکنه

shayanelong
18-09-2007, 02:42
آره بابا اصلا رفتن به انگلیس کار هر کسی نیست.

ramyar.v
18-09-2007, 02:52
نه که کار هر کسی نیست
مشکل اینه که سبک بازی بالاک بازی متحرک نیست
و اون بیشتر باید تمرکزش توی بازی سازی باشه تا اینکه مدام بره جلو و عقب
به نظر من اینطوری مفید تره
به نظر من تو هر لیگی موفق بود به جز لیگ انگلیس
چون لیگ انگلیس یه لیگ سرعتیه

shayanelong
18-09-2007, 02:57
رئال گقته واسه بالاک 8 میلیون پوند بیشتر نمیده.مسخرس.

ramyar.v
18-09-2007, 03:10
رئال گقته واسه بالاک 8 میلیون پوند بیشتر نمیده.مسخرس.

واقعا خیلی دستمزد پایینیه
اگه قبول کنه فکر کنم خنده دار بشه
که 100 درصد این مبلغ رو قبول نمیکنه

hootandarnavardan
18-09-2007, 09:38
واقعا خیلی دستمزد پایینیه
اگه قبول کنه فکر کنم خنده دار بشه
که 100 درصد این مبلغ رو قبول نمیکنه

معلومه نمیره رئال
که اگه بره من دیگه باهاش هیچ کاری ندارم
اصلا خودش بیاره پایین واسه چی...........رئال
اون باید برگرده مونیخ .......اما با این اختلاف هایی که وجود داره و بحث های قبلی فکرنمیکنم برگرده:41:
ولی یا باید بره ایتالیا یا آلمان

hootandarnavardan
18-09-2007, 14:34
سلام اینم 2 تا تم موبایل برای طرفدارای تیممون

برای گوشی های k750 و w810 و هرچی گوشی سونی اریکسونه که رزولوشنش 176*220

اگه برای گوشیه دیگه ای هم میخواید.........بگید

ببخشید چون جای دیگه ای پیدا نکردم که بایرنی ها بیان اینجا گذاشتم

faraz_n
18-09-2007, 16:51
واسه نوکیا داری بزار سعی کن 3250 باشه

در ضمن هوتن جان جشن صد سالگی رئال رو خوب اومدی
چهار جانبه پر افتخار ترین تیمهای دنیا
رئال-میلان-لیورپول و بایرن
همه میگفتن چون جام صد سالگی رئاله این بازیها فرمالیتست و رئال قهرمانه
ولی بایرن ثابت کرد که قدرتش تو پر افتخارترین تیمای دنیا از همه سرتره
و براش فرق نمیکنه که کاپ مربوط به چیه
حال رئال بد جور گرفتیم
خیلی باحال بود فکر کن کان کاپی که شکل ورزشگاه سانتیگو برنابو بود رو بلند کرد
خیلی حال کردم هیچوقت یادم نمیره

faraz_n
18-09-2007, 16:55
بازی بعدی بایرن روز اول مهر و در مقابل کارلسروهه و در زمین حریفه

faraz_n
18-09-2007, 17:01
زندگینامه ی میرو کلوزه

زندگینامه میروسلاو کلوزه :

میروسلاو کلوزه:

تولد:9 زوئن 1978

نام پدر: جوزف کلوزه

نام مادر: باربارا جز

باشگاه ها:هامبورگ-کایرزسلاتن-وردربرمن-بایرن مونیخ

قد:1.82 متر

باشگاه حال حاضر:بایرن مونیخ

شماره پیراهن:18

میروسلاو کلوزه در نهم زوئن سال 1978 در اوپوله سیلسیا در کشور لهستان به دنیا اومد ولی اون خودش رو به عنوان یک بازیکن آلمانی معرفی کرد بزرگ ترین افتخار میرو کسب کفش طلایی جام جهانی 2006 آلمان بود که او در این جام موفق به زدن 5 گل شد که با 5 گلی هم که در جام جهانی 2002 کره و زاپن زده بود در کل تونست که 10 گل رو به ثمر برسونه .

میرو از یک خانواده ی ورزش متولد شد مادر اون یعنی باربارا جز عضو تیم ملی هندبال لهستان بود و پدر اون هم یعنی جوزف کلوزه عضو کادر فنی تیم ملی فوتبال لهستان بود

فوتبال باشگاهی:

کلوزه فوتبال رو از یک باشگاه روستایی در آلمان فرا گرفت (خداییش هرچه سعی کردم نتونستم اسم باشگاه رو بخونم ) او در این باشگاه بسیار موفق بود و زمینه های موفقیت های بعدی خودش رو فراهم کرد .

بعد از یک فص بازی در هامبورگ اون به تیم آماتور های کایرزسلاتن رفت و بعد از یک سال در فصل 2002-2003 به تیم اصلی کایرزسلاتن راه یافت. اون در این تیم 67 بازی انجام داد و 33 گل هم به ثمر رسوند

اون در سال 2004 به ازای 5 ملیون یورو به تیم وردربرمن فروخته شد اون در فصل 2005 -2006 بهترین فصل تاریخ فوتبال خود رو گذراند و با زدن 25 گل و 16 پاس منجر به گل فقط در 26 بازی یک رکورد بی نظیر رو به جا گذاشت .

اون بعد از موفقیت خودش در جام جهانی 2006 آلمان پیشنهاد هایی از تیم های بارسلونا و یونتوس و بایرن مونیخ رو داشت که سعی کرد که به هیچ کدام از این پیشنهاد ها جواب ندهد و یک سال دیگر رو در وردربرمن سپری کرد تا این که بالاخره در 26 زوئن 2007 نایب رئیس باشگاه بایرن کارل هاینز رو منیگه خبر داد که کلوزه با قراردادی 15 ملیون یورویی به بایرن پیوست .

فوتبال ملی:

در 21 زانویه 2007 جرزی ئنگل مربی وقت لهستان به آلمان سفر کرد تا از کلوزه درخواست کن که باری تیم ملی لهستان بازی کند ولی کلوزه به او جواب رد داد و گفت:"می خواهم برای رودی فولر بازی کنم"

اولین بازی ملی کلوزه خاطره ی خوبی رو برای او به همراه داشت و اون در 24 مارس 2001 با تیم ملی آلمان موفق شد که تیم ملی آلبانی رو 2 بر 1 شکست بده که گل دوم تیم ملی آلمان رو کلوزه به ثمر رسوند.

اون در نخستین تجربه مهم بین المملی خودش در جام جهانی 2002 کره و زاپن 5 گل رو به ثمر رسوند که کا رآسونی هم نبود اون در بازی با عربستان سعودی که آلمان این تیم رو 8 بر صفر شکست داد موفق شد که هت ریک کنه و اسم خودش رو در زهن عرب ها جاودانه کنه.

اون در روز تولد 28 سالگی خودش موفق شد که در دیدار افتتاحیه ی جام جهانی 2006 آلمان مقابل کاستاریکا 2 گل رو به ثمر برسونه اون هم چنین در بازی سوم تیم ملی آلمان مقابل اکوادور 2 گل از 3 گل تیمش رو به ثمر رسوند اون در بازی مقابل سوئد که به پیروزی 2 بر صف رآلمان انجامید 2 پاس منجر به گل رو برای هم تیمی خودش لوکاس پودولسکی فراهم کرد و بالاخره کلوزه آخرین گل جامش رو هم در حساس ترین دقایق بازی آلمان با آزانتین همنگامی که آلمان یک هیچ عقب بود به ثمر رسوند و در مجموع دو جام 10 گل رو برای تیم ملی آلمان به ثمر رسوند اون باید 6 گل دیگه بزنه تا به رکود رونالدوی برزیلی دست پیدا کنه.

افتخارات:

برنز جام کنفدراسیون ها سال 2005

نایب قهرمانی در جام جهانی 2002 با تیم ملی آلمان

سومی در جام جهانی 2006 با تیم ملی آلمان

نایب قهرمانی در بوندسلیگا با وردربرمن 2006

دی اف بی پوکال نایب قهرمانی 2002 2006

کفش طلایی در جام جهانی 2006 و کفش نقره ای در جام جهانی 2002

مرد سال فوتبال آلمان در سال 2006

hootandarnavardan
18-09-2007, 22:08
آفرین فارز جان
از اطلاعاتت ممنونم
دنبال تم هم برات میگردم میزارم

آقا بقیه هم تلاش کنین اخبار روز بیارین
یه نگاه به تاپیک چلسی بنکنین ببینین چه خبره.........
رامیار جان شایان جان شما هم همینطور پست اطلاعات بزارین......

faraz_n
19-09-2007, 00:18
آفرین فارز جان
از اطلاعاتت ممنونم
دنبال تم هم برات میگردم میزارم

آقا بقیه هم تلاش کنین اخبار روز بیارین
یه نگاه به تاپیک چلسی بنکنین ببینین چه خبره.........
رامیار جان شایان جان شما هم همینطور پست اطلاعات بزارین......

خواهش میکنم هوتن جان در ضمن من فرازم نه فارز:31:
تا زمانیم که من هستم نمیزارم این تاپیک از بقیه تاپیکها عقب بیفته فقط بچه ها لطف کنن بیان نظر بدن و با هم بحث کنیم و..... خیلی بهتر میشه

faraz_n
19-09-2007, 00:26
راستی پنجشنبه هم قراره بترکونیم
تو آلیانز با بلننسه بازی داریم
آبکششون میکنیم

faraz_n
19-09-2007, 00:27
هشدار اشتايگر به تيم پرتغالي

بايرن مونيخ پنجشنبه شب از مرحله حذفي جام يوفا مقابل بلننسه ليسبون قرار مي‌گيرد.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ شواين اشتايگر در خصوص اين ديدار گفت: به آنها هشدار مي‌دهم كه به بازي تهاجمي روي نياورند چرا كه مقابل ما كاري از پيش نخواهند برد و آنها را متلاشي خواهيم كرد.
بلننسه قصد دارد مقابل بايرن از صفر شروع كند و به اوج برسد. شايد آنها فكر مي‌كنند چون برزيلي بازي مي‌كنند به راحتي مي‌توانند ما را شكست دهند.
به آنها به طور جدي هشدار مي‌دهم كه آماده يك شكست سنگين باشند و فكر پيروزي را از سر خارج كنند.

faraz_n
19-09-2007, 00:29
رضايت هوينس از شروع موفق باواريايي‌ها

اولي هوينس"، مدير ورزشي بايرن ضمن ابراز رضايت از آغاز توام با موفقيت تيمش تاكيد كرد مردانش بايد مراقب رقبا باشند.
به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ اولي هوينس مدير ورزشي بايرن مونيخ در مصاحبه‌اي گفت: ما شروعي عالي داشتيم و اين تحسين برانگيز است اما بايد حواسمان به بازي‌هاي سخت آينده، مقابل رقبايي مثل اشتوتگارت، وردربرمن و... نيز باشد. درست است ما الان 4 امتياز از آنها جلو هستيم اما بايد مراقب باشيم و ششدانگ حواسمان را جمع كنيم كه اين فاصله را همچنان حفظ نماييم.

faraz_n
19-09-2007, 00:30
"كلوزه" بايرن را در جام يوفا همراهي نمي‌كند

ميروسلاو كلوزه"، مهاجم ارزنده مردان باواريايي درديدار پنجشنبه اين تيم در جام يوفا مقابل بلننسه حضور نخواهد داشت.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ آقاي گل جام جهاني به رغم اينكه كاملا سرحال و آماده است و در تمرين دوشنبه بايرن مونيخ شاداب و سرزنده حاضر شد وبه بازي بسكتبال پرداخت اما نمي‌تواند پنجشنبه در بازي اين تيم مقابل بلننسه پرتغال در چارچوب جام يوفا به ميدان برود. زيرا در ديدار فصل قبل وردربرمن- تيم سابقش- در نيمه نهايي جام يوفا مقابل اسپانيول دو كارته شد و حالا بايد يك جلسه محروميت را از اين رقابت‌ها در بايرن مونيخ پشت سر بگذارد.

ramyar.v
19-09-2007, 00:30
بچه ها بازی امشب وردربرمن و رئال رو دیدین؟
من که حسابی حال کردم دو تا مربی المانی رو نیمکت دو تا تیم نشسته
به نظر من این بازی چند تا نکته داشت
1.تیم وردربرمن نسبت به قصل گذشته لیگقهرمانان خط دفاعیه مستحکم تری داشت
چون اگه یادتون باشه پارسال خیلی راحت گل میخورد و البته زیاد هم گل میزد
2.رئال کم کم داره یه تیم فوق العاده میشه
بازی های اولی که شوستر مربی شده بود اگه یادتون باشه بازیکن ها تو زمین گم بودن
و فقط زیر توپ میزدن
اما حالا کم کم با شیوه ی جدید شوستر هماهنگ شدن
و خیلی راحت با هم یک دو و کارهای تاکتیکی میکنن
به هر حال من از قدرت گیری مجدد المانی ها در اروپا خیلی خیلی خوشحالم
مربی هایی از المان که جهان فوتبال داره کم کم بهشون پی میبره
مثل شوستر
شاف
کلینزمن
یواخیم لوو
و ماگات
و ..........
زنده باد فوتبال منظم المانی

ramyar.v
19-09-2007, 00:33
راستی پنجشنبه هم قراره بترکونیم
تو آلیانز با بلننسه بازی داریم
آبکششون میکنیم

نمی دونی کدوم کانال بازیش رو پخش میکنه؟
اگه پیدا کردی اینجا بزار تا همه بازی رو ببینیم

faraz_n
19-09-2007, 00:34
بچه ها این عکسها هم مال شهر مونیخه تا بدونین تیممون تو چه شهر نازی هست:

faraz_n
19-09-2007, 00:39
نمی دونی کدوم کانال بازیش رو پخش میکنه؟
اگه پیدا کردی اینجا بزار تا همه بازی رو ببینیم

فعلا که تو سایتها و خبرها جایی ننوشته کدوم شبکه بازیهای دیگه جام یوفا چند تاشون معلومه کدوم شبکه میده
البته از zdf نباید غافل بود اگه یادتون باشه پارسال بازیهای تیمای آلمانی مقابل حریفاشونو تو جام یوفا نشون میداد

خوب من همین الان دیدم که zdf هم بازی نورنبرگ رو پخش میکنه متاسفانه

ramyar.v
19-09-2007, 00:41
فعلا که تو سایتها و خبرها جایی ننوشته کدوم شبکه بازیهای دیگه جام یوفا چند تاشون معلومه کدوم شبکه میده
البته از zdf نباید غافل بود اگه یادتون باشه پارسال بازیهای تیمای آلمانی مقابل حریفاشونو تو جام یوفا نشون میداد

زد دی اف که عشقی نشون میده
خدا کنه این بازی رو که حتما پر گل میشه رو از دست ندیم

ramyar.v
19-09-2007, 14:24
بایرن میزبان بلنسس / آژاکس در زاگرب به میدان می رود
دیدارهای رفت دور سوم رقابت های جام یوفا فردا با برگزاری دیدار تیم های بایرن مونیخ - بلنسس و آژاکس - دینامرزاگرب پیگیری می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، بایرن مونیخ پس از اینکه نتوانست در جمع تیم های حاضر در لیگ قهرمانان اروپا جای بگیرد، فردا بخت خود را در رقابت های جام یوفا با دیدار برابر بلنسس پرتغال می آزماید. آژاکس هم به عنوان یک تیم حذف شده از لیگ قهرمانان میهمان دیناموزاگرب کرواسی است.

برنامه کامل دیدارهای فردا به این شرح است:
* میدتیلاند دانمارک - لوکوموتیو مسکو روسیه
* گرونینگن هلند - فیورنتینا ایتالیا
* رابوتنیکی مقدونیه - بولتون واندرز انگلیس
* آاک آتن - سالزبورگ اتریش
* نورنبرگ آلمان - راپید بخارست رومانی
* اورتون انگلیس - متالیست اوکراین
* زنیت سنت پترزبورگ روسیه - استاندارد لی یژ بلژیک
* بایر لورکوزن آلمان - یو دی لیه را پرتغال
* ویارئال اسپانیا - بوریسف بلغارستان
* سیون سوییس - گالاتاسرای ترکیه
* آتلتیکو مادرید اسپانیا - ارسی اسپور ترکیه
* بوردو فرانسه - تامپریونایتد فنلاند
* پاناتینایکوس یونان - آرتمدیا اسلواکی
* اسپارتاپراگ چک - اودنسه دانمارک
* زوریخ سوییس - امپولی ایتالیا
* سوشو فرانسه - پانینیوس یونان
* راپید وین اتریش - اندرلشت بلژیک
* پاکاس فریه را پرتغال - آلکمار هلند
* سامپدوریا ایتالیا - آلبرگ دانمارک
* اسپارتاک مسکو - هاکن سوئد
* هاماربی سوئد - براگا پرتغال
* لاریسا آلمان - بلکبرن انگلیس
* مالدا بولسلاو چک - پالرمو ایتالیا
* دیناموزاگرب کرواسی - آژاکس هلند
* رن فرانسه - لوکوموتیو بلغارستان
* بران نروژ - بروژ بلژیک
* بایرن مونیخ آلمان - بلنسس پرتغال
* آبردین اسکاتلند - دنیپرو اوکراین
* هیرن وین هلند - هلسینبورگ سوئد
* تولوز فرانسه - زسکا صوفیا بلغارستان
* اف کی سارایوو بوسنی - باسل سوییس
* آستریا وین اتریش - والرنگا نروژ
* آیک سوئد- هاپوئل رژیم صهیونیستی
* تسالونیکی یونان - رئال زاراگوزا اسپانیا
* دیناموبخارست رومانی - الفسبورگ سوئد
* تاتنهام انگلیس - آنورسوسیس قبرس
* ختافه اسپانیا - توئنته هلند
* گرودژیک لهستان - زوئزدا صربستان

دیدارهای برگشت این رقابت ها در تاریخ 4 اکتبر برگزار می شود.

faraz_n
20-09-2007, 01:47
شب گذشته شاهد آغاز مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در قاره سبز بودیم،دلخوش و امیدوار به کسب نتیجه در بازیهای این دوره از سوی نمایندگان آلمان در شرایطی که شاهد عدم حضور بایرن مونیخ هستیم!وردربرمن در دیدار دشوار و سخت در مادرید بانتیجه دو بر یک نتیجه رو به رئال مادرید واگذار کرد،در شرایطی که میتونسد حداقل با یک امتیاز به خانه برگردد،کسب نتیجه دو بر دو در بازی اصلآ دور از دسترس نبود برای مردان توماس شاف،اما افسوس که از فرصتهای به دست آمده بهره لازم را نبردند،در دیدار بازی و جدال میان نمایندگان آلمان و اسپانیا در ولتینز آرنا و در گلزنکیرشن نبرد دو تیم شالکه و والنسیا نیز با برتری خفیف تیم اسپانیایی همراه بود،در شبی که کیوین کورانی و مردان اسلومکا هرچه زدند به در بسته خورد،کورانی انگار راه دروازه و گلزنی را فراموس کرده بود و چه گلی دردناکی دریافت مانوئل نویر سنگربان جوان شالکه.دیگر نماینده آلمان یعنی اشتوتگارت نیز با یکی دیگر از قدرتهای فوتبال اسپانیا یعنی بارسلونا همگروه شده هرچند که در دیدار امشب خود با مصاف تیم گلاسکو رنجرز اسکاتلند برود.

پنجشنبه این هفته بایرن مونیخ بعد از سالها در جام یوفا باید دیدار حریفی نچندان مطرح از کشور پرتغال برود،آخرین حضور بایرن در جام یوفا همراه بود نخستین قهرمانی بایرن مونیخ در این جام تا بایرن مونیخ هم جز معدود تیم هایی بشود که تمامی جام های معتبر اروپایی رو کسب کرده باشه،بایرن در سالهای خوش فوتبال آلمان 1996 به عنوان قهرمانی این جام رسید،در اون زمان فینال جام یوفا به صورت رفت و برگشت برگذار میشد و بایرن مونیخ موفق شد در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیحه پرگل پنج بر یک مقابل تیم بوردو که در آن روزگار دو بازیکن مطرح فوتبال در آن توپ میزنند یعنی زیدان و لیزاراو عنوان قهرمانی را کسب کند،سال بعد نیز تیم شالکه به فینال بازیها رسید و شالکه نیز موفق در فینال تیم اینتر میلان ایتالیا رو مغلوب کنه و قهرمان بشه،دیدار رفت یه بر صفر به صود اینتر و دیدار برگشت رو شالکه یه بر صفر برد تا در ضربات پنالتی شالکه قهرمان بشه،اما دقیقا از همون سال به بعد بود که دیگه فینال به صورت تک بازی برگذار شد،آخرین حضور یک نماینده آلمان در فینال این بازیها نیز برمیگرده با سال 02/2001 که تیم بروسیا دورتموند با نتیجه سه بر دو مغلوب تیم فاینورد روتردام و ستاره اون زمان فوتلاا هلند پییره فن هایدونگ شد،فینال رقابت های این فصل در شهر منچستر و استادیوم تیم منچستر سیتی برگذار خواهد شد.به طور کلی رقابتهای جام یوفا بسیار طولانی و سنگین هست،از این نظر که تعداد تیم ها و مراحل بسیار زیاد هست،حتی عده ای معتقد هستند که قهرمانی در جام یوفا از نظر دشواری چندان فرقی با قهرمانی در لیگ قهرمانان نداره،این بازیهای در مرحله اول با 80 تیم آغاز میشه و بعد از برگذاری مراحل انتخابی و حذفی هشت تیم سوم از گروهای لیگ قهرمانان به مسابقات اضاه خواهند شد.

بایرن:بلننسه

اما دیدار بایرن و تیم بلننسه پرتغال که در آلیانز آرنا برگذار خواهد شد،کمی در باره این تیم بلننسه توضیح بدم،این تیم در تاریه 23 سپتامبر 1919 تاسیس شده در شهر لیسبون پرتغال و در حال حاضر در لیگ حضور داره،استادیوم دو رستلو نام استادیوم این تیم هست و فصل گذشته در لیگ Bwin پرتغال پنجم شدند،شایند تنها دو تن از بازیکنان مشهور این تیم فقط اینا باشند،یکی فلیکس مورینیو که دروازه بان سالهای دور این تیم بوده و پدر خوزه مورینیو مربی تیم چلسی هست،و تومسلاو ایوکوویچ!این تیم اصلآ چندان افتخاراتی هم نداره که بشه اینجا بیان کرد فقط اینو بگم که آخرین و تنها قهرمانی اونا در لیگ پرتغال برمیگرده به سال 1964 و جالب تر اینجاست که آخرین حضور اونا در این مرحله جام یوفا هم برمیگرده به فصل 89/1988 و حالب اینجاست که تا حالا دو مرتبه در این مرحله به تیم بارسلونا در سالها دور برخورد کردند،سال 1987 که در بازی نخست دو بر صفر باختند و در بازی برگشت یک بر صفر بردند،فصل بعد از اون هم با تیم بایر لورکوزن آلمان خورده بودند در اون بازیهای رفت و برگشت با نتیجه مشابه یک بر صفر پیروز شدند.

faraz_n
20-09-2007, 01:55
"اوليور كان" : "تيم وايس" مي‌تواند دروازه‌بان اول آلمان باشد

"اوليور كان" كاپيتان باشگاه بايرن مونيخ آلمان معتقد است "تيم وايس" سنگربان باشگاه وردربره‌من مي‌تواند پيراهن شماره يك تيم ملي فوتبال آلمان را از تن رقيبش "ينس لمان" درآورد.
به گزارش ايرنا به نقل از خبرگزاري فرانسه ، كان اظهار داشت كاملا مي‌تواند احساس وايس را از اينكه توسط "يوآخيم لاو" سرمربي تيم ملي فوتبال آلمان ناديده گرفته مي‌شود ، درك كند.
وي پيش از اين در مسابقات جام جهاني ‪ ۲۰۰۶‬آلمان ، تلخي رقابت با ينس لمان را تجربه كرده است.
كان بعد از جام جهاني از تيم ملي فوتبال آلمان كناره‌گيري كرد. وي گفت : دروازه‌بان تيم ملي بايد بدون شك در تيم باشگاهي‌اش نيز جايگاه مشابهي داشته باشد و در بالاترين سطح رقابتهاي بين‌المللي بازي كند و تيم وايس تمامي اين امتيازات را داراست.
دروازه‌بان باشگاه بايرن مونيخ در گفت و گو با مجله ورزشي بيلد افزود : او چندين سال است كه در بالاترين سطح رقابتهاي باشگاهي آلمان و اروپا حضور داشته اما تاكنون مورد توجه قرار نگرفته است.
لمان ‪ ۳۷‬ساله پس از انجام دو اشتباه در ديدارهاي باشگاه آرسنال انگليس كه تاوان سنگيني براي اين تيم داشت ، تحت فشار شديدي قرار گرفته است.
"تيمو هيلده براند" دروازه‌بان دوم تيم آلمان نيز در باشگاه اسپانيايي خود ، والنسيا با وضعيت دشواري براي قرار گرفتن در تركيب اصلي روبروست.
كان در خاتمه گفت : شرايط فعلي نگران‌كننده است. دروازه‌باني كه در باشگاه خود جايي در تركيب اصلي ندارد ، نبايد در تيم ملي نفر اول باشد. اين كار اصلا پذيرفتني نيست.

faraz_n
20-09-2007, 01:56
ابراز تاسف "هوينس" از غيبت بايرن در جام قهرمانان اروپا

اولي هوينس" مدير باشگاه بايرن مونيخ آلمان اعتراف كرد ترجيح مي‌دهد اين تيم در مرحله نخست رقابتهاي جام قهرمانان باشگاههاي اروپا در هفته جاري حضور داشت ولي به مرحله گروهي مسابقات جام يوفا تبعيد نمي‌شد.
به گزارش ايرنا به نقل از خبرگزاري فرانسه، بايرن مونيخ، قهرمان چهار دوره رقابتهاي اروپايي كه درسال ‪ ۱۹۹۵/۹۶‬قهرمان جام يوفا شده،روز پنجشنبه همراه با چهار باشگاه انگليسي درمرحله گروهي مسابقات مذكور، مقابل بلنزه پرتغال به ميدان مي‌رود.
تيم هلندي آژاكس كه مانند بايرن سه بار در دهه ‪ ۷۰‬قهرمان اروپا شده، با ديناموزاگرب ديدار مي‌كند.
بايرن مونيخ‌آخرين بار درسال ‪۲۰۰۱‬قهرمان جام قهرمانان باشگاههاي اروپا شد اما به دليل رتبه چهارمي در فصل گذشته رقابتهاي ليگ دسته يك باشگاههاي آلمان(بوندسليگا)،مجوز حضور درپيكارهاي جاري چمپيونزليگ را بدست نياورد.
هوينس اظهارداشت: واقعا شرم‌آور است كه امسال در جام قهرمانان حضور نداريم اما مجازات مناسبي براي كم‌كاري‌هاي فصل قبل است. من معتقدم در فصل آينده جبران خواهيم كرد.
وي انتظار دارد بايرن بعد ازدومين تساوي خانگي در بوندسليگا، دست كم مقابل حريف پرتغالي به پيروزي برسد.
مدير باشگاه بايرن ضمن رجزخواني براي رقباي آلماني خود كه ديدارهاي سخت تري در جام قهرمانان پيش رو دارند، در مورد بازيكنان برزيلي تيم بلنزه ابراز نگراني كرد.
وي هشدار داد: بايد دست از خودبزرگ بيني برداشته و گمان نكنيم همه حريفان را درو خواهيم كرد.
علاوه بر بايرن و آژاكس، چهار تيم ديگر نيز كه سابقه قهرماني در جام يوفا دارند، اين هفته در مرحله گروهي حضور خواهند داشت.
تاتنهام هاسپور در ورزشگاه وايت هارت لين ميزبان آنورتوسيس از قبرس است.
تيم آماده گالاتاسراي تركيه، قهرمان فصل ‪ ،۲۰۰۰/۰۱‬با سيون سوييس ديدار مي كند و اندرلخت در بلژيك ميزبان راپيد وين است درحاليكه بايرلوركوزن به مصاف تيم يونيون ليريا پرتغال مي‌رود.
ديدارهاي برگشت روز ‪ ۴‬اكتبر (‪ ۱۲‬مهر) برگزار مي‌شود و ‪ ۴۰‬تيم صعود كننده از دور نخست دوباره به صورت گروه‌هاي مركب از پنج تيم رقابت خواهند كرد.
سه تيم برتر سپس به مرحله‌اي راه مي‌يابند كه ‪ ۳۲‬تيمي است و هشت تيم سوم رقابتهاي مرحله گروهي جام قهرمانان باشگاههاي اروپا به آنان ملحق مي شوند.
فينال جام يوفا روز ‪ ۱۴‬مه سال ‪ ۲۰۰۸‬در منچستر برگزار مي‌شود.

faraz_n
20-09-2007, 01:57
در آستانه بازي با حريف پرتغالي؛
توني: هنوز به آمادگي كامل نرسيده‌ام

لوكا توني، مهاجم ايتاليايي مردان باواريايي هنوز به طور صددرصد بهبود نيافته و قادر به همراهي مردان هيستفلد در بازي مقابل بلننه ليسبون در چارچوب يوفا نيست.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ بايرن مونيخ در شرايطي بايد پنجشنبه به مصاف بلننسه نماينده پرتغال در جام يوفا برود كه در خط حمله مشكل دارد. آنها كلوزه را به دليل محروميت در اختيار ندارند و لوكا توني هم كه مدت‌هاست مصدوم است به آمادگي كامل دست نيافته و قادر به همراهي اين تيم نيست.
توني در اين باره گفت:" هنوز كمي احساس درد دارم و از اينكه از حضور در اين ميدان محروم هستم واقعا ناراحتم. ولي همانطور كه همه از بايرن توقع دارند اميدوارم پيروز اين ميدان باشم."

faraz_n
20-09-2007, 02:00
بچه ها مثل اینکه بازی رو هم نمیتونیم زنده ببینیم هیچ شبکه ای که ماهواره ایران میگیره این بازی رو پخش نمیکنن
فقط zdf خلاصه بازی رو مثل اینکه بعد از بازی نورنبرگ میزاره

faraz_n
20-09-2007, 02:01
ميلان هم بالاك را مي‌خواهد

مقامات باشگاه ميلان نيز در تدارك امضاي قرارداد با ميشاييل بالاك هافبك چلسي هستند.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ با آنکه سران چلسي تاكيد كرده‌اند هافبك آلماني استمفوردبريج فروشي نيست اما همتايان آنها در سن سيرو عزم خود را جزم كرده‌اند تا اين ملي‌پوش را در بازار نقل و انتقالات ژانويه به خدمت گيرند.
با توجه به اينكه مسوولان باشگاه‌هاي رئال مادريد، اينترميلان و يوونتوس مانند ميلان مصمم به جذب بالاك هستند چنانچه آبي‌هاي لندن اين بازيكن ارزنده را در بازار زمستاني به معرض فروش بگذارند خيلي طول نمي‌كشد كه وي استاديوم استمفوردبريج را ترك كند.

shayanelong
20-09-2007, 03:08
حیفه که فصل قبل که اینقدر بایرن چرت بود بازیاشو نشون میداد اما این فصل زیاد نشون نمیده.

hootandarnavardan
20-09-2007, 23:50
آقا خدارو شکر که بازی رو با یه گل مابردیم
من که بازی رو ندیدم
ولی حدس اون دوستمون که میگفت بازی پر گلیه متاسفانه درست از آب در نیومد
حالا خداکنه بازی بدی نکرده باشه.......
آخه واه تیمی که گفته ما به راحتی قهرمان جام یوفا میشیم شروع خوبی نبود
از دوستایی که بازی رو دیدن خواهش میکنم یکم راجع ابزی توضیح بدن........:10:

hootandarnavardan
21-09-2007, 01:24
سلام
اینم یه توضیح خلاصه درباره استادیم زیبای بایرن

Allianz Arena

استادیوم اختصاصی باشگاه بایرن مونیخ
الیانز ارنا استادیوم اختصاصی بایرن مونیخ است این استادیوم زیبا که دارای گنجایش 66000 تماشاگراست یکی از بزرگترین و زیباترین استادیوم کشور المان و دنیا میباشد این استادیوم که از 21 اوکتوبر سال 2002 شروع به ساخت شد و در 30 اپریل سال 2005 پایان یافت تاریخ افتتاح این استادیوم در تاریخ 31 ماه می در سال 2005 میباشد این استادیوم که بازی افتتاحیه جام جهانی نیز در ان انجام شد یکی از با شکوه ترین استادیومهای دنیا ست که نمای بیرونی زیبایی دارد و نمای بیرونی این استادیوم به سه رنگ قرمز آبی و سفید تغییر رنگ میدهد
این استادیوم میزبان بازیهای تیمهای چون بایرن مونیخ و مونیخ 1860 و نیز تیم ملی المان است

البته اضافه کنم این پیشرفته ترین استا دیوم دنیاست:27:

hootandarnavardan
21-09-2007, 10:16
سلام اینم چهارتا عکس از بهترین دروازه بان دنیا
ومحبوبترین بازیکن سالهای پیش من:31:
الیور کان...........:40:

البته این آخری تیمیه

:31:

بردیا
21-09-2007, 14:38
دوست عزیز سایز عکسا رو درست کن همه رو بزار توی تاپیک.چون خیلیا نمیرن دنبال لینک عکس.بایرن هم که ضایع کرد.به زور بردش.

hootandarnavardan
21-09-2007, 15:14
دوست عزیز سایز عکسا رو درست کن همه رو بزار توی تاپیک.چون خیلیا نمیرن دنبال لینک عکس.بایرن هم که ضایع کرد.به زور بردش.

سلام بردیا جان
اولا توی تاپیک مستقیما عکس رو نمیزارم جون سرعت بالا اومدن تاپیک پایین میاد...:13:
دوما شاید بایرن نتونست بازی همیشگی خودشو انجام بده اما این دلیل به گند زدن تیم نیست.....
:21:

shayanelong
22-09-2007, 02:25
تونی گلو زد.از بایرن بعیده اینقدر نتیجه پایینه.

Asalbanoo
22-09-2007, 22:37
خبرگزاري فارس: هواداران تيم فوتبال بايرن مونيخ براي يك جفت كفش آبي رنگ، از ستاره فرانسوي خط مياني تيمشان عصباني شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت ورزش آلمان، هواداران اين تيم وقتي در بازي تيم محبوبشان با ‌بلننس پرتغال در روز پنجشنبه مشاهده كردند فرانك ريبري از يك جفت كفش آبي ‌استفاده كرده، ‌به خشم آمدند و عليه وي شعار دادند.
آبي، ‌رنگ پيراهن تيم دوم شهر مونيخ يعني "‌مونيخ 1860" ‌است و از آنجايي كه هوداران اين تيم به هيچوجه مناسبات خوبي با حريف ندارند، ‌استفاده ريبري از رنگ آبي براي كفش خود را توهين به خويش تلقي كردند و خواهان تغيير اين رنگ شدند.
براساس اين گزارش، فرانك ريبري با آگاهي از اين موضوع، به هواداران بايرن قول داد از كفشي به رنگ آبي استفاده نكند.
او گفت كه از رنگ كفش سبز روشن نيز استفاده نخواهد كرد تا هواداران به ياد تيم وردربرمن بيفتند.
او اطمينان خاطر داد تا مدتيكه در بايرن است، فقط كفش‌هاي قرمز استفاده كند.
اين بازيكن درتابستان سال جاري از المپيك مارسي جدا شد و به اين تيم آلماني پيوست.

faraz_n
23-09-2007, 02:02
اومدم بادست پر و خبر اومدم
بابا چقدر غر میزنین بردیم حالا چه با 1 گل چه 10 گل مطمئن باشین تو پرتغال هم میبریم

faraz_n
23-09-2007, 02:09
اين دفعه دور اول جام يوفا هم انجام شد و در ديداری که احتمالاً هيچ کدوم از شما مثل من نديديدبايرن تونست با نتيجه نسبتا خوب يک صفر برنده بشه! همين که گلی دريافت نکرديم عاليه فکر می کردم با حضور بايرن تو جام يوفا شبکه های ماهواره اي اقبال بيشتری نسبت به پخش زنده اين مسابقات بدن ولی بازی بايرن رو فقط يه شبکه آلمانی روی ماهواره آسترا که تو ايران قابل دريافت نيست و يه شبکه آفريقايی! پوشش داده بودن که ما نمی تونستيم ببينيم! به گفته سايت بايرن بلننسه به شدت دفاعی بازی کرده! و ما در روزی که کلوزه رو به دليل محروميت و لام رو به دليل مصدوميت در اختيار نداشتيم با همون ترکيب هميشگیبه و با زوج تونی - پودولسکی به زمين رفتيم با تک گل تونی که باز هم تو يه موقعيت تک به تک زده تونستيم برنده ميدون باشيم..خبر خوب اينه که انگار اشلاودراف هم خوب شده ودقايق پايانی بازی به زمين اومده..آلتين توپ و واگنر هم دو تعويض ديگه بايرن بودن

اما نگاهی هم داشته باشيم به عملکرد تيم های آلمانی تو اين هفته..تو ليگ قهرمانان که اصلاً وضع خوبی نداشتيم و هر سه تيم ما باختن!از برمن انتظار نداشتم بتونه تو زمين ريال امتياز بگيره ولی شالکه اگه ميخواست صعود کنه بايد از اين بازی حساس خونگی با والنسيا امتياز می گرفت که باخت..و به نظر من کارش تمومه! مگه اينکه يه کارای عجيبی بکنن! اشتوتگارت هم باخت ولی با توجه به باخت سنگين ---- به بارسلون و اينکه انگار ---- امسال مثل پارسال قوی نيست شانس صعود داره همچنان در مجموع به صعود برمن و اشتوتگارت خوش بين هستم

اما تو جام يوفا..قرعه خيلی مهمی داريم تو دور اول..با دو تيم پرتقالی و يک تيم رومانیافتاديم که هر دو کشور تو رده بندی يوفا بيخ گوش ما هستن! رومانی يکی بالاتر و پرتقال يکی پايين تر! اگه بايرن رو صعود کرده بدونيم لورکوزن هم با برد 3-1 شانس زيادی برایصعود داره و با اين حساب دو تا تيم پرتقال رو حذف کرديم همين اول کار! هامبورگ هم بازی خارج خونه ش رو برد تا صعود ش تقريباً حتمی بشه اما اين وسط نورمبرگ نتونستتو خونه بوخارست رومانی رو ببره تا احتمالاً با توجه به صفر صفر خونگی حذف بشه!

اما بقيه رقيب های ما چی کار کردن..بلکبرن انگليس دو صفر به لاريسا يونان خارج خانه باخت اورتون تو انگليس مساوی کرد..سوشو فرانسه هم تو خونه دو صفر به تيم يونانی باخت دينامو بوخارست رومانی هم تو خونه دو يک باختبا اين حساب حذف يک تيم انگليسی فرانسوی و رومانی هم در همين اول کارمحتمل به نظر می ياد که تو امتياز ها به نفع ما می شه

faraz_n
23-09-2007, 02:10
هيستفلد: واقعا متاسفم

بايرن مونيخ كه بعد از 10 سال حضور در ليگ قهرمانان اين فصل بايد در جام يوفا مبارزه كند، اولين ديدارش مقابل بلننسه ليسبون را با پيروزي به پايان رساند.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ پس از برد يك بر صفر مردان باواريايي در آليانتس آره‌نا مقابل بلننسه پرتغال در اولين ديدارشان در جام يوفا، هيتسفلد، سرمربي سرخپوشان گفت: ازاينكه اين نتيجه به دست آمد، واقعا متاسفم. من بازي پرگلي را براي تيمم پيش‌بيني مي‌كردم. البته مي‌دانستيم كه حريف خوب دفاع خواهد كرد، اما با تمام اين اوصاف براي اولين بازي فكر مي‌كنم خيلي هم بد نبود. به نظر من در آينده كارمان بسيار سهل‌تر خواهد شد.

faraz_n
23-09-2007, 02:11
سرمربي بلننسه: از نتيجه راضي‌ام

بلننسه پرتغال كه براي انجام ديدار مقابل بايرن در جام يوفا راهي مونيخ شده بود، با شكست يك بر صفر راه خانه را در پيش گرفت

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ يورگه يسوس، سرمربي بلننسه در پايان ديدار تيمش در مونيخ مقابل بايرن در جام يوفا به خبرنگاران گفت: كاملا از بازي شاگردانم و حتي از نتيجه‌اي كه كسب كرديم، راضي‌ام. چون مي‌توانيم به بازي برگشت كه در خانه انجام مي‌دهيم، كاملا اميدوار باشيم. اگر در هنگام حمله كمي سريع تر توپ را به گردش درمي‌آورديم، حتي قادر بوديم دروازه بايرن را نيز باز كنيم و كار را حداقل به تساوي بكشانيم. ما در دفاع عالي عمل كرديم و فضا را کاملا براي مهاجمان بايرن تنگ كرديم

faraz_n
23-09-2007, 02:12
اوليور كان كفش‌هايش را براي هميشه مي آويزد

خبرگزاري فارس: دروازه‌بان قديمي تيم بايرن مونيخ آلمان در پايان فصل جاري از دنياي بازيگري كنار مي‌رود.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از د.پ.آ، ‌اوليور كان اعلام كرد در جريان ديداري دوستانه كه در پايان فصل جاري ميان تيم هاي ملي آلمان و بايرن انجام مي‌شود، ‌براي هميشه از دنياي بازيگري كنار مي رود.
كان گفت: مايه افتخار است كه با همراهي تيم ملي و بايرن، ‌فوتبال را كنار مي گذارم.
او عنوان كرد: هنوز تاريخ دقيق انجام اين بازي مشخص نيست؛ ولي در ماه اوت انجام خواهد شد.
اين دروازه بان 39 ساله تاكنون سابقه 86 بازي براي تيم آلمان دارد.
وي سال گذشته لحظاتي بعد از كسب عنوان سومي جام جهاني 2006 از سوي تيم ملي آلمان، ‌از بازي ملي كناره گرفت.

faraz_n
23-09-2007, 02:13
كان زمان خداحافظي خود از فوتبال را اعلام كرد

اوليور كان دروازه بان نام آشناي تيم ملي آلمان و باشگاه بايرن مونيخ اعلام كرد كه درماه آگوست سال آينده ميلادي رسماً از ميادين فوتبال خداحافظي خواهد كرد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از پايگاه خبري"گل"؛ اوليور كان، دروازه بان مطرح آلماني كه در باشگاه بايرن مونيخ آلمان عضويت دارد اعلام كرد كه او در ماه آگوست سال آينده ميلادي در ديداري كه بين دو تيم ملي آلمان و بايرن مونيخ برگزار خواهد شد به طور رسمي هم از رقابت هاي ملي و هم در رده باشگاهي از فوتبال خداحافظي خواهد كرد.
بنابراين گزارش؛ نشريه بيلد آلمان با اعلام اين خبر افزود كه كان كه قرار بود در پايان فصل گذشته بوندس ليگا از فوتبال خداحافظي كند به نظر هنوز يك سال ديگر مي تواند سنگربان آلمان و بايرن مونيخ باشد و به همين دليل او يك سال ديگر در فوتبال مي ماند تا بالاخره سال آينده دستكس هاي خود را آويزان كند.
گفتني است؛ كان همراه با تيم ملي آلمان يك بار نايب قهرماني و بار ديگر سومي را در جام جهاني فوتبال تجربه كرده است و درجام جهاني 2002 كره و ژاپن نيز عنوان برترين بازيكن اين جام را تصاحب كرد./

faraz_n
23-09-2007, 02:14
قيصر مشاور اتريشي‌ها مي‌شود

فدراسيون فوتبال اتريش، يكي از ميزبانان يورو 2008 در نظر دارد تا بكن باوئر را به عنوان مشاور به خدمت بگيرد.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ بنا به نوشته روزنامه بوله وارد چاپ اتريش، فدراسيون فوتبال اين كشور در فاصله 9 ماه مانده به شروع رقابت‌هاي يورو 2008 كه به ميزباني مشترك اتريش و سوئيس برگزار مي‌شود، مي‌خواهد قيصر فوتبال آلمان را به عنوان مشاور ورزشي به خدمت بگيرد تا بتوانند حضوري درخشان در اين رقابت‌ها داشته باشند

faraz_n
23-09-2007, 02:16
اینم برای دوستانی که میخوان بازی بایرنو ببینن:

بوندسليگــــــا آلمان....................German Bundesliga 1

هفته ششم

یکشنبه اول مهر

كارلسروهــــــــــــــه - بـــــــايرن مونيخ

ساعت 18:30 از :

Dubai Sports 1
E2 Turkey
TPS Star
NTV Turkey (پخش با تأخير - ساعت 01:40 بامداد)
TPS Foot (تكرار - ساعت 22:25)

faraz_n
25-09-2007, 16:16
...گلباران شدن کارلسروهه تنها یک دلیل داشت:آنها با شوک سنگین بایرن مواجه شدند.پس روی به نوعی از بازی آوردند که برای آن آماده نشده بودند!در نتیجه خسته،نا امید و عصبی به نظر می رسیدند...
پرونده ششمین هفته از لیگ امسال نیز با انجام دو مسابقه امروز بسته شد.بایرن با برتری قاطع برابر کارلسروهه به صدر رفت و البته با تفاضل عالی 13 کمتر تیمی بتواند با آنها در این زمینه رقابت کند.در واقع برای یک لیگ هجده تیمی هفته هفتم به بعد را میتوان نقطه عطف جدول نامید وپس از آن است که میتوان به آن استناد و روی جایگاه تیمها حساب کرد.پس تا روز چهارشنبه به انتظار مینشینیم تا این مهم نیز رخ دهد.
در مسابقه امروز یکبار دیگر شاهد گلزنی لوکا تونی بودیم.باز هم با پا،باز هم در موقعیتی مشابه دفعات قبل و باز هم در 15 دقیقه نخست مسابقه! واین همه یک معنا بیشتر نمیتواند داشته باشد:"او یک تمام کننده قهار است".خوشبختانه تیم ما همواره یک تمام کننده تمام عیار و به قول مربیان یک بزن خوب داشته:روزگاری کلینزی،سپس البر ،بعد ماکای واکنون تونی.
روی گلی که تونی در دقیقه 4 به ثمر رساند نمیتوان قدرت بدنی بالا،تکنیک فوق العاده اش روی استپی که روی بند کفش انجام داد و چارچوب شناسی او را نستود.اگر به تکنیک او شک دارید،توجه شما را به این نکته جلب میکنم که اگر چه لوکا تونی سرعت بالایی ندارد و در دریبل های ریز و سریع تبحر ندارد،اما در حرکات بدن و فریب دادن چند مدافع با دریبل های درشت استاد است.شخصآ بیصبرانه منتظر به ثمر رسیدن اولین گل او با ضربه سر نیز هستم.
اما نمیتوان کلوزه را هم ستایش نکرد.او مثل همیشه سریع، باهوش و تیزچنگ بود.او یک حرفه ای تمام عیار است.هماهنگ شدن او با تیم جدید ابدآ دردسری در بر نداشت و آمار گلزنی او هم،گویای همه چیز هست.
حمیت روی گلهای دوم و بویژه سوم نشان داد که یک بازیکن کامل است . بدون کنترل و سرضرب چه شوت محشری زد!مهم ترین خصیصه او،بازی های با ثبات اوست.مدتهاست که در همین سطح بازی میکند.خوشا به حال تیم ملی ترکیه که چنین جوهری را در اختیار دارد و بدا به حال شالکه که او را از دست داد.چه کسی گفت که آبی ها با رفتن او صدمه چندانی ندیدند؟
زی زی هم با گلی که زد،ضربه دقیق و سرضرب در زاویه بسته این را نشان داد که او خواص هجومی خود را هنوز به یادگار دارد.
از کارلسروهه هم غافل نشویم؛گلی که زدند،البته روی شوتی بسیار محکم و ناگهانی به ثمر رسید.الیور روی آن گل تقصیر چندانی نداشت اما کاملآ بی تقصیر هم نبود.اما اصلآ مهم نیست.چرا که اگر آن نتیجه خیره کننده در 30 دقیقه ابتدایی حاصل نمیشد،آنها هرگز از لاک دفاعی شان بیرون نمی آمدند چه رسد به گل زدن! در ناگهانی بودن این گل همان بس که گوینده ورزشگاه و هواداران کارلسروهه همگی به اشتباه نام "تاماش هاینال" را فریاد کشیدند در حالی که گل را" پارسلو" به ثمر رساند!
گلباران شدنشان هم دقیقآ به همین دلیل بود:آنها با شوک سنگین بایرن مواجه شدند.پس روی به نوعی از بازی آوردند که برای آن آماده نشده بودند.بنابراین ناامید،عصبی و خسته به نظر میرسیدند.نکته جالب دیگر پیرامون آنها، انگیزه و اشتهای بالای گورلیتز مقابل بایرن بود که نشان داد از قرض داده شدنش چقدر رنجیده و کینه به دل گرفته است ! او باید بداند که این اولین بار نیست که بازیکنی قرض داده می شود و این در نهایت به نفع بازیکن است.البته او احتمالآ از این رنجیده است که چرا از میان اندی اوتل،لل و خودش،او باید تبعید میشده!بهر حال جریانات بازی به نحوی رقم خورد که بازی او به تدریج به عصبیت و بازی احساسی گرایید و مقدمات تعویضش را فراهم ساخت.از هم گسیختگی کارلسروهه ابن نکته را به آقای بکر خاطر نشان کرد که باید فکری برای خامی و جوانی برخی از بازیکنانش بکند...
نکته دیگر چیدمان جالب و تعویض های خوب هیتزفلد بود.در مقاطعی به نظر میرسید که او با تعدادی مهره در یک سطح روبروست .نه دلش می آید که به برخی بازی ندهد و نه میتواند همه را به میدان بفرستد!به میدان آمدن زی روبرتو در نیمه دوم اگر تداوم داشته باشد،عملی منطقی و بجاست.چرا که با توجه به سن او ، و سرعت و دریبل زنی اش در نیمه دوم بیشتر میتواند مثمر ثمر واقع شود.حمیت خود را به مربی تحمیل کرده است و جایی برای فکر برای او باقی نگذاشته.تعویض تونی هم -اگر چه او هیچ خوشش نیامد-منطقی بود.او با توجه به سنش،راحت مصدوم میشود و احتیاج به استراحت بیشتری دارد.در ضمن او سرعتی نیست و اواخر بازی مهاجمانی با سرعت بالا را میطلبد.از اینها گذشته پولدی هم جوانی مستعد و آلمانیست و نباید حرام شود.اما کاش این تعویض ها تناوبی باشد و کلوزه هم گاهی استراحت کند.البته نمیتوانیم از کج سلیقگی اتمار در استفاده تعویضی ار شؤنی،آنهم در پست غیر تخصصی دلخور نشویم.کاش مربی راه دیگری برای مشکل ترافیک بازیکنانش بیابد.
در دیگر مسابقه ،بایر لورکوزن سه بر صفر هانوور را در زمینش شکست داد.گل اول را اشتفان کسلینگ به ثمر رساند که از او بیشتر خواهیم شنید.شخصآ به شدت علاقه دارم او را در لباس تیم ملی ببینم.مهاجم خوبیست.خوشبختانه تیم ملی ما بر خلاف یک دهه گذشته این روزها اصلآ با کمبود بازیکن روبرو نیست و بالاخص در پست مهاجم که از آن خیلی رنج میبردیم روزهای خوبی را میگذرانیم.
مسابقه بعدی بایرن،روز چهارشنبه همین هفته مقابل کوتبوس خواهد بود

faraz_n
25-09-2007, 16:17
لام به اين زودي‌ها باز نمي‌گردد

فيليپ لام مدافع چپ بايرن مونيخ كه مدتي است مصدوم است حداقل 2 هفته ديگر بايد منتظر باشد تا بتواند تمرينات دو نرم را آغاز كند.به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ فيليپ لام، جوان چپ پاي باواريايي‌ها فعلا براي بازگشت به ميدان بايد صبر كند. به گزارش سايت كيكر لام به بازي تيم ملي آلمان در چارچوب مقدماتي يورو 2008 كه اواسط اكتبر مقابل ايرلند و جمهوري چك برگزار مي‌شود نمي رسد. پزشكان گفتند او تمرينات دو نرم را نيز حداقل بايد از 2 هفته ديگر آغاز كند تا پاي مصدومش فرصت براي بهبود داشته باشد.

faraz_n
25-09-2007, 16:18
هيتسفلد درباره آينده اش در بايرن باز هم سكوت كرد

اوتمار هيتسفلد سرمربي بايرن مونيخ عليرغم نتايج درخشان از آغاز فصل جديد از صحبت درباره تمديد قراردادش امتناع كرد.گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاري آلمان حاكي است؛ اوتمار هيتسفلد سرمربي بايرن مونيخ اعلام كرد دوست ندارد درباره تمديد قراردادش در بهار سال آينده صحبت كند.وي در اين زمينه گفت: ترجيح مي دهم كه در ماه مارس يا آوريل درباره اين موضوع صحبت كنم من قراداد يك ساله كنوني ام را به عنوان يك هديه از سوي سران بايرن مي دانم.وي در ادامه افزود: اگر همه چيز خوب پيش رود درباره ادامه همكاري فكر خواهم كرد اما اگر خوب پيش نرود مي توانم به سادگي تيم را ترك كنم.هيتسفلد درباره فعاليت در تيم ملي نيز گفت: اصلا به اين قضيه فكر نمي كنم هم اكنون يوآخيم لوو بسيار خوب كار مي كند اميدوارم كه وي 10 سال ديگر سرمربي آلمان باقي بماند

faraz_n
25-09-2007, 16:19
بايرني‌ها تنبيه شدند

در پي ابراز نارضايتي هيتسفلد از بازي مردانش مقابل كارلسروهه،‌ اين سرمربي شاگردانش را وادار كرد تا دوشنبه ساعات بيشتري را تمرين كنند.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ اوتمار هيتسفلد، سرمربي حسابگر بايرن مونيخ معتقد است اگرچه تيمش در مصاف با كارلسروهه 3 گل به حريف زد و 3 امتياز گرفت اما توپ‌هاي زيادي را از دست داد كه اين مشكل مردانش بايد برطرف شود. به همين دليل جلسه تمريني دوشنبه سرخپوشان بيش از گذشته به طول انجاميد و در پايان هيتسفلد گفت: ما چهارشنبه كار سختي را مقابل كوتبوس پيش رو داريم. البته اينكه 3 امتياز بازي را كسب مي‌كنيم، امري بديهي است و بايد اين اتفاق بيفتد اما كارمان سخت است يعني بايد ديگر توپي را به راحتي از دست ندهيم

faraz_n
25-09-2007, 16:20
بهترین گلزنان بوندس لیگا

1.میروسلاو کلوزه از بایرن با 5 گل
2.ايشياکو از دویسبورگ با 4 گل
3.بکمن از بوخوم با 4 گل
4.هانکه از هانوفر با 4 گل
5.مایر از فرانکفورت با 4 گل
6.ویچنیارک از بیله فلد با 4 گل
7.لوکا تونی با 4 گل
8.رافائل فن در فارت با 4 گل
9.آلس مایر با 4 گل
10.مارکو پانتلیچ با 4 گل

faraz_n
25-09-2007, 16:22
با تشکر از سایت bayernclub.com و امیر عزیز مدیریت سایت

بابا کجایین؟ یه نظری نمیدین
من تک و تنها شدما

بردیا
25-09-2007, 16:52
من اول فکر میکردم خرید تونی اشتباهه.گفتم آخه امروز دیگه کمتر کسی روی مهاجمای کند و سنگین حساب باز میکنه ولی الان خوشحالم که اشتباه کردم.بایرن با همین وضع پیش بره با اقتدار قهرمان آلمان و یوفا میشه.

بردیا
25-09-2007, 16:55
"پاتريك ساندر"، سرمربي انرگي كوتبوس بعد از شكست شنبه شب تيمش مقابل ولفسبورگ حكم عزلش را دريافت كرد.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ انرگي كوتبوس كه اين فصل در انتهاي جدول بوندس ليگا قرار دارد بعد از اينكه در هفته ششم هم مقابل ولفسبورگ حرفي براي گفتن نداشت، مربي خود را از دست داد. مسوولان كوتبوس پاتريك ساندر 46 ساله را از سمت خود بركنار كردند تا با آمدن مربي جديد تيمشان اوضاع بهتري پيدا كند. اين خبر را سايت كيكر اعلام كرده است.

بردیا
25-09-2007, 16:57
پيشنهاد هوينس مبني بر استفاده از دوربين در كنج دروازه

"اولي هوينس"، مدير ورزشي بايرن مونيخ به سازمان ليگ آلمان پيشنهاد داد براي هماهنگي با فيفا براي ثبت دقيق گل از دوربين كنج دروازه استفاده شود.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ اگرچه آلمان جزو كشورهايي است كه هميشه از دوربين‌هاي متعددي در زمين مسابقه فوتبال استفاده مي‌كند اما اولي هوينس معتقد است براي هماهنگي با فيفا و دقت بيشتر در عبور توپ از خط دروازه بهتر است در بوندس ليگا به غير از دوربين پشت دروازه از دوربين‌هاي كنج هم استفاده شود و سيستم ويديويي را به عنوان كمك داور به كار بگيرند. هوينس تاكيد كرد: سازمان ليگ و فدراسيون فوتبال بايد به عنوان يك موضوع مهم استفاده از دوربين‌ها را مورد بررسي قرار دهند تا در بازي‌ها شك و شبه‌اي ايجاد نشود

faraz_n
26-09-2007, 01:40
بردیا جان ازت ممنونم که کمک میکنی و از خبر هات هم متشکرم

بردیا
26-09-2007, 15:10
خواهش میکنم.قابلی نداره.به هر حال هممون بایرنی هستیم دیگه.باید هوای همدیگه رو داشته باشیم

بردیا
26-09-2007, 15:11
پس از پیروزی قاطع بایرن در برابر کارلسروهه اینک در هفته هفتم بوندس لیگا بایرن مونیخ در آلیانز آرنا میزبان تیم کوتبوس است،برنامه فشرده فوتبال آلمان طوری هست که پس از دیدار شنبه با کارلسروهه چهار روز بعد یعنی امشب چهارشنبه چهارم مهر هفته هفتم برگذار خواهد شد و دوباره شنبه هفتم مهر دیدار هفته هشتم بوندس لیگا با بایر لورکوزن انجام خواهد شد،در فاصله ای در حدود یک هفته و سه دیدار!اما ترکیب بایرن برای این دیدار شاید در خط دفاع و هافبک کمی متفاوت تر از گذشته باشه،در خط دفاع ما شاهد ثبات بیشتری نسبت به فصول گذشته هستیم و این رو فقط باید از تغییر بسیار جالب اتمار هیتسفلد دونست،او برخلاف فصل گذشته که زوج خط دفاعی لوسیو و فن بویتن بودند از میچو به جای فن بویتن استفاده کرد و هم اعتماد به نفس رفته میچو رو در این منتطقه از زمین به او برگردوند و هم ثابت شد که میتونه از فن بویتن بهتر بازی کنه در این منطقه،هماهنگ مارتین و سلطان کان به همراه لوسیو خیلی بهتر از گذشته شده و بعد از انجام بازیهای بسیار خوبی که او در ترکیب تیم داشت به تیم ملی کشورش هم بعد از دو سه سال دعوت شد و حتی موفق به گلزنی هم شد،این تصمیم ژنرال هیتسفلد مبنی بر قرار دادن میچو در ترکیب فیکس تیم بسیار جسورانه بود،اما حالا برای این دیدار ظاهرآ لوسیو جاش رو به فن بویتن خواهد داد در قلب خط دفاعی!متاسفانه این داستان تعویض های شواینی در بازیهای بایرن به اینجا رسیده که دیگه حتی واسه این بازی او در ترکیب فیکس تیم برای بازی با کوتبوس قرار نداره!و بازهم متاسفانه مسئله ای که از ابتدای حضور تونی و ریبری در بایرن مطرح شد این بود که با وجود این دو پولدی و شواینی دو بازیکن جوان و ملی پوش بایرن نمکت نشین خواهند شد اونم در شرایطی که علت مسائل فنی این دو بازیکن نیست،من خودم در همون زمان در مطالبی که مینوشتم چندین باز گفتم با این شرایط میخام صد سال بازیکنانی مث تونی و ریبری در بایرن حضور نداشته باشند،زمانی که قرار باشه دو تا از بازیکنان جوان و با استعداد ما روی نیمکت حیف بشوند!حالا خوشبختانه شواینی و پولدی بازیکنانی شناخته شده اند و امتحان خودشون رو پس دادند اما یکی مث شلادراف که فصل گذشته در آخن فوق العاده بود در بایرن با این وضعیت به چه جایگاهی خواهد رسید؟!واقعآ چرا باید زی روبرتو سی و چند ساله که با دستور بایرن از تیم ملی هم خداحافظی کرده و فقط برای رفاه خانواده اش به گفته ی خودش از از تیم برزیلی پاشه بیاد مونیخ و جای اندی اوتل رو بگیره؟! من در مسائل فنی زی رو برتو هیچ شکی ندارم،او یکی از بهترین های بایرن بوده تا به اینجای فصل و در پست هافبک دفاعی بی نظیر کار کرده اما جای یک جوون آلمانی رو در تیم گرفته،جای اندی اوتلی رو گرفته که چند دقیقه بعد از حضور در زمین در وزراشتادیون اون گل بی نقص رو زد،جای اندی اوتلی رو گرفته که در اوج جوونی جلوی تیم های بزرگ اروپا از رئال مادرید گفته تا آث میلان و... تحسین برانگیز بازی کرده!

منبع:سایت بایرن کلاب.

بردیا
26-09-2007, 15:12
رونالدينيو مقابل اشتوتگارت به ميدان مي‌رود

رونالدينيو، هافبك بارسلونا كه به دليل مصدوميت در بازي‌هاي اخير بارسا حضور كامل نداشته، در بازي هفته آينده اين تيم در ليگ قهرمانان مقابل اشتوتگارت به ميدان مي‌رود.

به گزارش سرويس فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران ايپنا، خوان لاپورتا، رئيس باشگاه بارسلونا اعلام كرد، رونالدينيو كه به دليل آسيب‌ديدگي پا اخيراً از همراهي كامل تيمش باز مي‌ماند، هفته آينده مقابل اشتوتگارت در ليگ قهرمانان حاضر خواهد بود. لاپورتا گفت: "او به من گفت اگر چه در بازي با ساراگوسا و لوانته حضور نداشتم اما برابر حريف ژرمن مي‌توانم به ميدان بروم چون تا هفته ديگر وضعيتم كاملاً بهبود مي‌يابد

بردیا
26-09-2007, 15:14
بازگشت قريب‌الوقوع كلينزمن به حرفه مربيگري

يورگن كلينزمن، سرمربي سابق تيم ملي آلمان مي‌خواهد به زودي تيمي را براي خودش دست و پا كند تا باز هم روي نيمكت سرمربيگري بنشيند.

به گزارش سرويس فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران ايپنا، كلينزمن كه در جام جهاني 2006 با تيم جوان آلمان شگفتي خلق كرد و بعد از آن هم اعلام كرد مي‌خواهد به خانواده‌اش برسد حالا در آتش بازگشت به دنياي مربيگري مي‌سوزد.
بنا به نوشته رسانه‌هاي اروپايي او با تيم‌هايي مثل تاتنهام و چلسي از انگليس و نيز لس‌آنجلس گالاكسي امريكا نيز مذاكراتي داشته است.
يورگن 43 ساله در اين باره به رويتر گفت: "براي بازگشت لحظه شماري مي‌كنم و در آتش اين اشتياق مي‌سوزم. منتظرم تا موقعيتي مناسب پيش بيايد و تيمي که چه از نظر هواداران، چه باشگاه و چه ديگر مسائل شايسته و مطلوب باشد براي خود پيدا کنم."

بردیا
26-09-2007, 15:19
اشنايدر به بازي با بايرن مي‌رسد

برند اشنايدر، ملي‌پوش مصدوم لوركوزن كه از ناحيه زانو مصدوم است احتمالاً به بازي با بايرن مونيخ در هفته هشتم بوندس‌ليگا مي‌رسد.

به گزارش سرويس فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران ايپنا، اشنايدر كه در بازي امشب بايرلوركوزن مقابل نورنبرگ به دليل مشكل زانويش حضور ندارد، به احتمال زياد در بازي سخت تيمش كه شنبه مقابل بايرن مونيخ در باي‌آره‌نا انجام مي‌شود مي‌تواند عصاي دست اسكيبه شود

بردیا
27-09-2007, 13:28

سلام به همه دوستان..يک بازی خونگی ديگه و يک برد پر گل ديگه رو به همه تبريک ميگم..
بايرن با دو تغيير نسبت به ترکيب هميشگی وارد زمين شد..حضور ون بويتن به جای لوسيو
و حضور آلتين توپ در ترکيب ثابت به جای باستين..اولش علت اين دو تغيير رو متوجه نشدم
ولی مدتی از بازی که گذشت فهميدم! استراتژی بايرن تو اين بازی شوت بود! البته فقط تا
نيمه اول بازی! ون بويتن و لوسيو هم خصوصيات متفاوتی دارن لوسيو بيشتر پا به توپ هست
ولی ون بويتن بيشتر سرزن و شوت زن..آلتين توپ هم تو اين چند بازی شوت های خفنی زده
واسه همين به شوينی ترجيح داده شده بود..تو نيمه اول ما شاهد شوت های زيادی بوديم
ولی بايرن به گل نرسيد و وقتی ديد دروازه بان کوتبوس روی يکی دو توپ هوايی ضعيف عمل
کرد تو نيمه دوم بيشتر بازی رو به هوا و عمق برد که نتيجه ش دو گل روی سانتر های کروس
و تيز هوشی کلوزه به دست اومد..کروس بازيکن جوون و آينده داره بايرنه که ميره تا راه باستين
و لام رو طی کنه..سه گل ديگه با نفوذ به عمق و توی محوطه جريمه به دست اومد...

نکته مثبتی که در مورد تيم کنونی ما وجود داره يکيش وجود دو تا ستاره تو خط حمله هست
ما تو اين چند سال اخير هميشه يه اميد گلزنی اصلی داشتيم! مثلاً ماکای و کمی قبلتر البر..
ولی الان کلوزه و تونی دارن پا به پای هم گل ميزنن! و مسابقه دارن انگار! که اين مايه خوشبختيه

نکته مثبت ديگه دست پر مربی تو استفاده از بازيکن های خوب با توانايی های مختلف هست
مخصوصاً تو خط هافبک..تو خط دفاع هم همينطور مثلاً الان اگه يانسن رو نداشتيم با مصدوميت
ويلی و لام که اين آخری يک ماهه ديگه به مصدوميتش اضافه شده! دچار مشکل ميشديم..
خلاصه اينکه با تيم فعلی و سياست جديد باشگاه مبنی بر خريد بازيکن با کيفيت ولی به تعدادکمتر ,
ميشه به آينده بايرن خوش بين بود...

با تشکر از سایت بایرن کلاب.

بردیا
27-09-2007, 13:31
ویرایش شد.بعدا اصلاح میشه.

بردیا
27-09-2007, 13:34
1.میروسلاو کلوزه از بایرن با 8 گل
2.لوکا تونی با 5 گل
3.رافائل فن در فارت با 5 گل
4.مارکو پانتلیچ با 5 گل
5.ايشياکو از دویسبورگ با 4 گل
6.بکمن از بوخوم با 4 گل
7.هانکه از هانوفر با 4 گل
8.مایر از فرانکفورت با 4 گل
9.ویچنیارک از بیله فلد با 4 گل
10.آلس مایر با 4 گل

faraz_n
28-09-2007, 01:59
مدير باشگاه بايرن مونيخ به "پودولسكي" هشدار داد

مدير باشگاه فوتبال بايرن مونيخ آلمان به "لوكاس پودولسكي" مهاجم ملي پوش اين كشور هشدارداد كه اگر رفتارش را عوض نكند بايد از اين تيم برود.
به گزارش ايرنا به نقل از خبرگزاري اسوشيتدپرس ازمونيخ، "اولي هوينس" گفت: مصاحبه اين بازيكن را در مورد اينكه فكر مي‌كند خودش را ثابت كرده است، خواندم و بايد بگويم اشتباه مي‌كند.برعكس هنوز خيلي مانده. او تاكنون دستاوردي نداشته است.
پودولسكي كه يكي ازبااستعدادترين بازيكنان فوتبال آلمان به‌شمار مي‌رود قبل از جام جهاني ‪ ۲۰۰۶‬از تيم دسته دومي كلن به بايرن مونيخ پيوست.
وي با وجود اينكه جايگاه ثابتي در تيم ملي آلمان دارد ، در اولين فصل حضور در بايرن چندان درخشان ظاهر نشده و بيشتر مسابقات فصل جاري را نيز به دليل مصدوميت زانو از دست داده است.
بايرن مونيخ قبل از شروع مسابقات فصل جاري "ميروسلاو كلوزه" مهاجم ملي پوش آلمان از وردربرمن و همچنين "لوكا توني" را از ايتاليا خريده است.
با توجه به اين موضوع پودولسكي فقط در مواقعي به ميدان رفته است كه يكي از اين دو مهاجم مصدوم بوده‌اند.
كلوزه و توني تاكنون در هفت مسابقه بوندسليگا به ترتیب 8 و 5 گل زده‌اند.
هوينس به‌روزنامه مونيخ اظهار داشت: پودولسكي اگر رفتارش را عوض نكند، بايد از اين تيم برود.وي ممكن است واكنش تندي نسبت به اين مسئله نشان دهد ولي در شش تا هشت ماه آينده معلوم مي‌شود كه در رفتارش تجديد نظر كرده يا خير. او تقريبا يك و سال و نيم است كه در بايرن بازي مي‌كند و در دومين سال حضورش بايد عملكرد بهتري داشته باشد.
وي افزود: پودولسكي فقط يك نقطه قوت دارد و آن هم پاي چپش است. اين كافي نيست.
پودولسكي ‪ ۲۲‬ساله در ‪ ۴۰‬مسابقه براي تيم ملي فوتبال آلمان، ‪ ۲۳‬گل زده اما فقط ‪ ۴‬گل را در ‪ ۲۵‬مسابقه بوندسليگا به نام خود ثبت كرده است.

faraz_n
28-09-2007, 02:01
اوليور كان در چين

اوليور كان، سنگربان كنوني بايرن مونيخ در پايان فصل جاري رقابت‌هاي بوندسليگا كه آخرين سال حضور او در فوتبال اروپا به شمار مي‌آيد، در چين به پرورش استعدادهاي اين كشور شرق دور خواهد پرداخت.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سرگروه بايرن مونيخ در روزهاي سيزدهم و چهاردهم اكتبر سال آينده ميلادي به چين سفر خواهد كرد. اين دروازه‌بان سي و هشت ساله در گفت‌وگويي كه در نسخه‌ي چيني وب سايتش قرار داده شده است، اين مطلب را عنوان كرد.

او در اين دو روز ده دروازه‌بان جوان چيني را مورد آزمايش قرار خواهد داد و در پايان بهترين آنها راهي مونيخ خواهد شد.

كان، معتقد است كه در كشور بزرگي همانند چين استعدادهاي دروازه‌باني زيادي وجود دارد.

سنگربان سابق تيم ملي آلمان پيش از اين بارها اعلام كرده بود كه در پايان دوران فعاليتش در تابستان آينده مي‌خواهد زمان زيادي را در آسيا سپري كند و به پيشرفت دروازه‌بان‌ها در اين بخش از دنيا كمك كند.

او در سال 2002 در جريان رقابت‌هاي جام جهاني كره و ژاپن به يكي از بازيكنان محبوب در آسيا بدل شد. او در آن سال به عنوان بهترين بازيكن اين رقابت‌ها نيز برگزيده شد

faraz_n
28-09-2007, 02:02
گزارشARD از رمضان در بوندس ليگا؛
ريبري، هاشميان و... بازيكنان معتقد در فوتبال آلمان

فرا رسيدن "ماه مبارك رمضان" باعث شد تا سايت اينترنتي شبكه‌ي تلويزيوني ARD آلمان به وضعيت بازيكنان مسلمان بوندس ليگا در اين ماه بپردازد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، "اريك ونگر" در مطلبي كه در پايگاه اينترنتي ARD به چاپ رسيده به بررسي تاثير ماه رمضان بر بازيكنان مسلمان در اين ماه پرداخته است.

در اين مطلب آمده است: «رمضان، ماه روزه در اسلام، زماني بسيار مقدس و روحاني به شمار مي‌آيد. با اين وجود برخي از بازيكنان مسلمان در آلمان به آيين اين ماه توجه ندارند. بازيكناني از جمله بركانت گوكنان (مونيخ 1860)، سردار تاسكي و سامي خديرا (اشتوتگارت) و هليل آلتينتوپ (شالكه) بازيكنان مسلماني هستند كه در سال جاري روزه نمي‌گيرند!. برخي از اين بازيكنان روزه را باعث افت بدني خود مي‌دانند. بازيكن شالكه در اين باره به فشار زياد بازي‌ها اشاره مي‌كند. او بايد در چهار رقابت بوندس ليگا، جام حذفي آلمان، ليگ قهرمانان اروپا حضور داشته باشد. بازي با تيم ملي تركيه در رقابت‌هاي مقدماتي يورو 2008 هم نبايد از نظر دور داشت».

در بخش ديگري از اين مطلب آمده است: «رمضان نهمين ماه تقويم اسلامي براساس سال قمري است كه ماه روزه‌داري به شمار مي‌آيد. شروع اين ماه با رويت هلال ماه در آخرين شب ماه شعبان است. اين ماه در سال جاري از 13 سپتامبر آغاز شد. آخرين روز آن هم 12 اكتبر خواهد بود. اين به معناي 30 روز روزه‌داري است.

عادل شيحي (كلن)، فرانك ريبري (بايرن مونيخ) و وحيد هاشميان (هانوفر) همگي بازيكناني معتقد به شمار مي‌آيند كه زندگي‌شان را براساس دستور قرآن به پيش مي‌برند.»

ARD در بخش ديگري از مطلب خود به عبدالعزيز آهانفوف اشاره مي‌كند و او را الگويي براي بازيكنان مسلمان برمي‌شمرد.

بازيكن آرمينا بيله فلد در اين باره گفت: «رمضان فرصتي براي ارتباط مستقيم فرد با خالقش است. نوعي عبادت خدا كه بايد عاري از هرگونه تظاهر و ريا باشد. بنابراين روح بايد پالايشي پيدا كند و رابطه با خدا هم محكم شود.»

آهانفوف، الگويي درخشان براي بازيكنان مسلمان است و اين بازيكن آلماني يك مراكشي معتقد است كه در طول ماه رمضان از خوردن و آشاميدن دوري مي‌كند.

اين مهاجم كه تاكنون 12 گل در 60 بازي‌اش در بوندس ليگا به ثمر رسانده، گفت: «دو سه روز اول روزهاي بسيار دشواري هستند اما، در ادامه فرد به آن عادت مي‌كند.»

آهانفوف به اين موضوع كه روزه تاثير منفي بر عملكرد او دارد، باور ندارد. او تنها براساس ايمان زندگي مي‌كند و آن را مهمترين چيز مي‌داند. او دو سال پيش در جريان ماه رمضان پشت سر هم گلزني مي‌كرد. او آن زمان در دويسبورگ بازي مي‌كرد. اين بازيكن 29 ساله در فصل جاري بايد به تكرار موفقيت‌ همانند دو سال پيش صبر كند. پس از شكستن پا، او در اوت 2006 دوران سختي را پشت سر گذاشت.

نويسنده‌ي اين مطلب، موارد استثنا در ماه رمضان براي روزه گرفتن را نيز از نظر دور نداشته است. او به فرمايش قرآن درباره واجب نبودن روزه براي افراد بيمار، زنان باردار،‌ كودكان خردسال و كارگراني كه مشاغل بدني دشواري دارند، اشاره كرده اما، اين كه بازيكنان فوتبال هم شامل اين گروه مي‌شوند يا خير، با ترديد روبرو است.

faraz_n
29-09-2007, 12:45
هفته هشتم بوندس لیگا
شنبه هفتم مهر ماه

بای آرنا شنبه میزبان تیم صدر نشین بوندس لیگا خواهد بود.همواره دیدارهای حساس،جذاب و پرگلی میان دو تیم لورکوزن و بایرن مونیخ برگذار شده،مخصوصآ در این سالهای اخیر!در اینجا نظر شما رو به مختصری از آمار بازیهای دو تیم از سال 1997 جلب میکنیم،آمار بازیهایی که فقط مربوط به بوندس لیگا نیست،از سال 1997 تا آخرین دیدار دو تیم در پانزده آپریل سال 207 هجده دیدار بین این دو تیم برگذار شده و به دست آمدن تنها دو نتیجه تساوی سه-سه و یک-یک خود دلیلی بر جذابیت همواره دیدارهای دو تیم هست!نکته عجیب تر و شاید تنها مسئله تاریک این آمار اینکه طی این هجده بازی تنها دو بار تیم بایرلورکون موفق به شکست بایرن مونیخ شده!مسئله بعدی از میان این هجده دیداری که دو تیم برگذار کرده اند دو بار آن در مرحله نیمه نهایی لیگا پوکال برگذار شده،دیدار نخست مربوط به سال 1998 که بایرن مونیخ با یک به پیروزی رسیده و دیگر دیدار مرحله نمیه نهایی لیگا پوکال مربوط هست به سال 2004 که بایرن مونیخ به ترتیب با سه گل زی روبرتو،بالاک و فرینگز به پیروزی رسیده!دو دیدار دیگر هم در جام حذفی طی این سالها برگذار کردند که یکی مربوط به یک چهارم نهایی جام حذفی آلمان DFB Pokal میشه به سال 1997 که بازهم بایرن با حساب دو بر صفر پیروز میدان شده و دیگر در مرحله نیمه نهایی جام حذفی آلمان که مربوط هست به سال 2003 و بازهم بایرن مونیخ به نتیجه سه بر یک که با دو گل البر و تک گل بالاک پیروز شدیم!سنگین ترین شکست بایرن مونیخ طی این سالها باخت چهار بر یک در بای آرنا به سال 2004 است،در اون بازی برای لورکوزن دو گل فرانکا و دو گل برباتوف زد.بهترین پیروزی بایرن هم دیدار بود که با نتیجه پنج بر دو و هت ریک روی ماکای در بای آرنا به دست اومد.به طور کلی همین طور که در ابتدای مطلب هم اشاره شد دیدارهای دو تیم همواره پر گل،زیبا و جذاب بوده اما همون طور که بازهم گفتم تنها نکته تاریک این قضیه اینکه طی ده سال و هجده بازی تنها دو بار لورکوزن موفق به شکست بایرن شده!!مسئله ای که میتونه بحث برانگیز باشه و شاید نمادی از یکه تازی بایرن مونیخ و یا حتی شاید نمادی از تک قطبی بودن لیگ باشه

faraz_n
29-09-2007, 12:47
لام تمريناتش را شروع كرد

فيليپ لام، مدافع 23 ساله مردان باواريايي كه اوايل اين ماه مصدوم شد، تمرينات دوي نرمش را آغاز كرد.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران ايپنا، دفاع چپ بايرن كه حدود يك ماه است به علت مشكل زانويش از توپ و ميدان به دور است، از پنجشنبه تمرينات دو آهسته را آغاز كرد و از اواسط اكتبر (ماه بعد) اجازه حضور در تمرينات گروهي را مي‌يابد. اينكه لام ملي‌پوش بتواند در بازي‌ها 13 و 17 اكتبر تيم‌ملي آلمان مردان لو را همراهي كند، به آينده بستگي دارد

faraz_n
29-09-2007, 12:48
بايرن مونيخ با هافبك جوانش تمديد مي كند

سران باشگاه بايرن مونيخ در نظر دارند قرارداد "آندرآس اتل "بازيكن اين تيم را تمديد كنند.
گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاري آلمان حاكي است؛" آندرآس اتل" هافبك 22 ساله تيم بايرن مونيخ در آستانه تمديد قراردادش كه پايان فصل جاري به اتمام مي رسد قرار دارد. اين در حالي است كه وي در قياس با فصل گذشته بسيار كمتر به ميدان مي آيد اما با اين وجود اعلام كرده تمايلي به ترك بايرن ندارد حتي اگر كمتر توسط اوتمار هيتسفلد سرمربي تيمش به بازي گرفته شود.

AmirDanT
01-10-2007, 09:07
آقا این پیرهن مشکی یه پیرهن چندم بایرن هست؟

faraz_n
03-10-2007, 00:24
آقا این پیرهن مشکی یه پیرهن چندم بایرن هست؟

والا فکر کنم پیرهن دومه
ولی انصافا خیلی خوشگله:31:

faraz_n
03-10-2007, 00:30
تیم فوتبال بایرن مونیخ در لورکوزن و استادیوم بای آرنا موفق شد به زحمت و با کسب پیروزی خفیف یک بر صفر سه امتیاز حساس دیدار هفته هشتم بوندس را به دست آورد،در این دیدار برخلاف اونچه از پیش تصور میشد سلطان الیور کان در بازی حضور نداشت و رنسینگ جوان که خوب شانس زیادی هم داره پس از سلطان کان دروازه بان نخست بایرن باشه در این دیدار برای بایرن نود دقیقه بازی کرد،و انصافآ هم خیلی خوب و بی نقص و اشتباه کارش رو انجام داد،خروج های جسوارانه و با دقت،شیرجه های به موقع و عکس العمل مناسب روی شوت ها و از همه مهمتر هماهنگی لازم با خط دفاعی و مخصوصآ دو دفاعی میانی تیم روزی بسیار خوب رو برای رنسینگ رقم زد!آلتین تاپ هم که به سلامتی دیگه جای شواینی رو در ترکیب اصلی گرفته! از همون روزی که بایرن شروع به جذب بازیکن کرد نتنها من بلکه میهن پرستان آلمانی نگران وضعیت دو جوان در ترکیب تیم بودنند،شواینی و پولدی،قضیه پولدی به جاهای بدی رسیده!آقای رومنیگه گفته اند که پولدی در طی این مدتی که برای بایرن بازی کرده هیچ کاره مثبتی انجام نداده،واقعآ خیلی رو دارن این مدیران باشگاه!گفتن پولدی در بیست بازی 4 تا گل زده! البته حالا لوکاس هم خیلی خوب جوابشون رو داده،اما خوب بهرحال خیلی نامردی شده در قضیه لوکاس،سال پیش که یا پیزار و ماکای فیکس بودن یا ماکای و روکه،فقط به پولی از دقیقه 80 به بعدی بازی میرسید،حالا این فصل هم که رفتن کلوزه و تونی رو آوردن بعد میگن تو چرا هیچ کاره مثبتی واسه تیمت انجام نمیدی،بابا شما بهش بازی دادین که این گل نزده!بازیکنی که در تیم ملی در یه چیزی حدود 40 تا بازی 25 تا گل زده امتحانشو پس داد،مشکل از بایرن هست،مشکل از تراکم مهاجم در خط حمله،اونم مهاجم هایی که هر کدو در هشت بازی هشت گل و در پنج گل زدند!پولدی هم در جواب گفته که هر وقت منو در هشت یا نه بازی پشت و سر هم بازی دادید و من خوب گل نزدم اون وقت حق با شماست!میترسم وضعیت شواینی هم به اینجا برسه

در این بازی یکبار دیگه شاهد بودیم که مثلث ریبری،کلوزه،تونی برای بایرن منجر به یک پیروزی دیگر شد،در بازیهای اخیر بایرن زیاد شاهد موفقیت این بازیکنان و حلقه خوشحالی سه نفرشون بودیم،ریبری اصولآ کارش پاس دادن هست،کلوزه هم یک مهاجم از خود گذشته و حقیقتآ بی نظیر و فداکار هست و تونی هم یک تمام کننده قهار در محوطه جریمه و نتیجه هم گل و گل و گل خواهد بود!تیم داره خوب نتیجه میگره،هیچ مشکلی هم نیست اما من نمیتونم توی نوشته هام اشاره ای به مسائلی نکنم که شاید زیاد به چشم نیاد،اونم اینکه بازیکنانی که شایستگی حضور فیکس در زمین رو دارند نیمکت نشین شده اند،اتل،شلادراف،شواینی،پو لدی و در آینده از بین لام یا یانسن یکی دیگه هم باید نیمکت بشینه! فلیپ لامی که اصلا نیازی به تعریف نداره و یانسنی که فقط به خاطر عشق به باشگاه بایرن مونیخ از بارسا گذشت و به مونیخ اومد و چه خوب کاری هم کرد،واقعآ سانتر های این بشر در حالی که سرعت میگیره با پای چپ به صورت زمینی بی نظیره!فوق العاده خطر ناک و دقیق این کارو میکنه و هر خط دفاعی رو به هم میریزه،وقتی هم که بخاد توپ رو به صورت مواج و کات دار بفرسته به بهتریم شکل و در عالی ترین حالت این کارو میکنه،الحق که واقعآ یک سوپر استاره.اما لورکوزن در حضور بیست و دو هزار هوادارش بازهم طبق روال این سالها به بایرن باخت من فکر میکنم ساخت استادیوم جدید لورکوزن سروشکل جدید به باشگاه لورکوزن خواهد داد و همه چیز اونا رو متحول خواهد کرد،یکی از مشکلات امروز لورکوزنی ها و تیم آقای اسکیبه عصبانیت اشتفان کیسلینگ بود که کم کم به تمام تیم منتقل شد،در گیریهای او با یانسن،تونی،کلوزه و... در طول بازی نشان از عدم آرامش روانی داشت،گکاس آقای گل فصل پیش هم هیچ نشونی از آقای گلی نداشت
روز گذشته کمک داوران هم ظاهرآ در شرایط خوبی نبودند چراکه گل فوق العاده زیبای کلوزه رو که توپ از خط رد شده بود رو قبول نکردند،همین طور این اتفاق در دیگر بازی عجیب دیروز هم دو بار افتاد،مردان توماس شاف در دیدار طوفای ده بار توپ رو از خط دروازه تیم آرمنیا بیله فلد رد کردند که دو بارشو کمک دارو و داور تائید نکردند،اما بهرحال کسب نتیجه هشت بر یک برای وردربرمن نتیجه ای بسیار جالب بود،هرچند وردربرمن در کسب این نتایج پر گل در سالهای اخیر نشون داده تبحر خاصی داره!

faraz_n
03-10-2007, 00:35
"اوليور كان" تحت عمل جراحي آرنج قرار مي‌گيرد

"اوليور كان" دروازه بان باشگاه بايرن مونيخ آلمان به انجام عمل جراحي در ناحيه آرنج نياز دارد و تا پنج هفته از حضور در مسابقات محروم است.
به‌گزارش ايرنا به‌نقل از خبرگزاري آسوشيتدپرس، آسيب ديدگي آرنج راست كان كه ماهها بود وي را آزار مي‌داد، حين تمرين پيش از ديدار روز شنبه مقابل بايرلوركوزن، تشديد شد.
كان ‪ ۳۸‬ساله، آخرين فصل حضور در مسابقات فوتبال را سپري مي‌كند. "ميشل رنسينگ" به جاي كان درون دروازه ايستاد و با كسب برتري ‪ ۱‬بر صفر اختلاف بايرن با تيم شالكه به ‪ ۴‬امتياز رسيد.
"اوتمار هيتزفلد" روز دوشنبه انجام عمل جراحي را تاييد كرد اما تصريح نمود تاريخ عمل هنوز مشخص نشده است.
بايرن روز پنجشنبه بازي برگشت از دور نخست رقابتهاي جام يوفا را مقابل بلننسس پرتغال انجام مي‌دهد و البته ميروسلاو كلوزه را به خاطر آسيب ديدگي در اختيار ندارد.
تيم بايرن ديدار رفت را ‪ ۱‬بر صفر به سود خود پايان داده بود.

faraz_n
03-10-2007, 00:36
تأكيد برمن بر جذب مهاجم بايرن

مسؤولان وردربرمن بار ديگر علاقه‌مندي‌شان را به جذب لوكاس پودولسكي، مهاجم ملي‌پوش بايرن ابراز داشتند.

به گزارش سرويس فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، در جريان انتقال كلوزه از برمن به بايرن، مسؤولان اين تيم از باواريايي‌ها خواستند تا در ازاي به خدمت‌گيري ميرو، پولدي را راهي برمن كنند كه اولي هوينس و همكارانش نپذيرفتند. اما حالا بار ديگر آلوفر، مدير ورزشي سفيد و سبزپوشان تأكيد كرده كه هنوز درهاي باشگاه متبوعش به روي پودولسكي باز است و صحبت‌هايي كه در تابستان انجام شده، بي‌اساس نبوده است. او گفت: همان طور كه همگان در مورد كلوزه ديدند، بازيكنان در تيم ما مي‌توانند رشد كنند و پيشرفت نمايند، چون ما به آنها فرصت ابراز وجود مي‌دهيم

faraz_n
03-10-2007, 00:39
جنجال بر سر به كارگيري دوربين در دروازه‌ها
استفاده از نفوذ بكن باوئر در فيفا براي تصويب اين پيشنهاد

هفته پيش زماني كه "اولي هوينس" در گفت‌وگو با «كيكر» خواستار به كارگيري دوربين درون دروازه‌ها شد، جنجالي در فوتبال آلمان به پا كرد. گل قانوني "هيلبرت" بازيكن اشتوتگارت برابر وردربرمن و "جرالد آساموا" مهاجم شالكه برابر آرمينيا بيله‌فلد در بازي‌هاي هفته پيش از سوي داوران تشخيص داده نشد.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران‌(ايسنا)، اين روند اين هفته هم ادامه يافت. توپي كه "ميروسلاو كلوزه" به سمت دروازه لوركوزن شوت كرده بود وارد دروازه شد، اما اين گل از سوي داوران تشخيص داده نشد.
يوآخيم لو سرمربي تيم ملي آلمان هم اكنون به حمايت از اولي هوينس پرداخت، او وجود دوربين درون دروازه‌ها را مفيد دانست چرا معتقد است به شخصيت و روح فوتبال خدشه‌ وارد نمي‌كند.
اوتمار هيتسفلد سرمربي بايرن مونيخ هم در اين باره گفت:« اكنون بهترين زمان براي استفاده از دوربين در دروازه‌هاست.»
"كلاوس آلوفس" مدير ورزشي وردربرمن هم اين پيشنهاد را با ترديد قرار داد. در جام جهاني زير 17 ساله‌ها در سال 2005 در پرو «تراشه‌ها»ي به كار گرفته شده بارها اعلام گل كرده بودند، در حالي كه اين طور نبود.
آلوفس با توجه به اين موضوع خواستار به كارگيري فن‌آوري قابل اعتمادي شد. پيشنهاد كارل هاينس رومينگه درباره‌ي استفاده از يك داور براي نظارت بر روي دروازه‌ها هم بسيار بحث‌برانگيز شد. چرا كه اين كار در هر فصل 550800 يورو هزينه در پي خواهد داشت.
بحث خطاهاي ديد و يا قرار گرفتن بازيكنان در مقابل ديد داور چهارم پيشنهادي، كارايي اين داور را با ترديد روبرو مي‌كند. به گفته‌ي "اشتريگل" رييس كميته داوران فدراسيون فوتبال آلمان استفاده از يك داور ديگر باز هم دردسرهاي كنوني را در پي خواهد داشت.
هوينس با توجه به اين موضوع خواسته‌ي خود را تكرار كرد:« بايد يك دوربين در درون دروازه‌ها به كار گرفته شود.»
دوربين‌هاي بسيار كوچكي وجود دارند كه به خاطر اندازه‌شان خطري براي بازيكنان ايجاد نخواهند كرد. اين نوع دوربين‌ها در يك بازي در ماه مه در شهر آلمان مورد استفاده قرار گرفتند.
يوزف يوپ نل، بازيكن پيشين تيم ملي آلمان در اين باره گفت:« 6 تا 8 دوربين براي هر دروازه‌ اطمينان را تا 90 درصد تضمين مي‌كنند.»
بر اساس قوانين فيفا تكنولوژي در چهار صورت مي‌تواند به كار گرفته شود. اول اين كه اين فناوري تنها در روي خط دروازه‌ها به كار گرفته‌ شوند، 100 درصد عاري از اشتباه باشند، عبور توپ از خط را بلافاصله به اطلاع داور برساند و اين سيگنال‌هاي ارسال شده هم تنها از سوي مراجع رسمي دريافت شود.
براي اجرايي كردن اين پيشنهاد، فرانس بكن باوئر به عنوان يكي از اعضاي كميته‌ي اجرايي فيفا بايد دست به كار شود. اين حرفي بود كه هوينس خطاب به قيصر خواستار شده بود. هوينس از اين كه گل درست كلوزه از سوي داوران بازي تشخيص داده نشد به شدت عصباني بود.
او گفت:« اين گل را بدون دوربين هم مي‌شد ديد.

faraz_n
03-10-2007, 00:56
بچه ها یه چند تا عکس توپ از جشن اکتبر که بازیکنای بایرن هم حضور دارن
اول یه توضیح مختصر راجع به جشن اکتبر:
جشن اکتبر (به آلمانی Oktoberfest، تلفظ: اکتُبِرفِست) جشنواره‌ای است دو هفته‌ای که هر سال در آخر سپتامبر و آغاز اکتبر در مونیخ برگزار می‌شود. اکتبرفست بزرگ‌ترین جشنواره جهان است و هربار بیش از شش میلیون نفر در آن شرکت می‌کنند. در برخی شهرهای دیگر دنیا نیز در همان زمان جشن‌های مشابهی برگزار می‌شود.مرکز رویدادهای این جشنواره در محوطه بزرگی در نزدیک مونیخ قراردارد که به «مرغزار ترز» معروف است. شش آبجوسازی معروف باواریا چادرهای بسیار بزرگی در آن برپا می‌گنند و در هریک چندهزار نفر به آبجوخواری و شادمانی مشغول می‌شوند. برپایه بعضی از آمار هر سال نزدیک به ۶ میلیون لیتر آبجو در طول جشن اکتبر در مونیخ مصرف می‌شود.جشنواره را شهردار مونیخ با باز کردن یک بشکه آبجو آغاز می‌کند.

اینم عکسها:
به به معاونو نگاه کن

سرمربی گل و همسر گرامی ایشون:

اشلادورف که بازی نمیکنه ولی خوب میخوره:

سوسا:

ای بابا این بچه مسلمون اینجا چیکار میکنه:

سلطان هم که اینجاست:

faraz_n
03-10-2007, 00:59
بقیه عکسها:

شواینی هم هست

اسماعیل:

به بههههههههههههههههههه روی هم که اینجاست:

فیلیپ کوچیکه هم هست:

لوسیو و بچه هاش:

فرانک:

همیت و پولدی:

بردیا
03-10-2007, 11:06
فراز جان دمت گرم.خبرها و عکسها فوق العاده بودن.خیلی حال کردم.امیدوارم کان هرچه زودتر برگرده.پیشنهاد اولی هوینس(که من هم خبرشو هفته قبل گذاشتم تصویب بشه)

faraz_n
04-10-2007, 12:52

یکبار دیگر بایرن مونیخ ،مهمان بزرگ جام یوفا البته با بی میلی بسیار،در این عرصه به میدان میرود.بی میلی باواریایی ها از حضور در این ماراتن طولانی و نفس گیر به قدری بوده که حتی مدیران ارشد باشگاه هم ولو به ظاهر حاضر نشده اند احساسات خود را پنهان نموده و حفظ ظاهر کنند!و بارها علنآ اعتراف کرده اند که از این بابت بسیار متاسفند.اما به هر حال خوب یا بد،تلخ یا شیرین،این بایرن است که فردا شب در "استادیو دو روستلو"شهر لیسبون به مصاف جنگجویان ظاهرا کوچک جنوب اروپا یعنی بلننسز میرود.
پس از بردهای کوبنده و پرگل،بایرن یکبار دیگر ابتکار عمل را در بوندسلیگا در اختیار گرفته و همچنان در صدر است.پس با خیالی آسوده پا به لیسبون میگذارد.تنها چیزی که کمی خاطر ها را می آزارد ،دست بر نداشتن هیولای مصدومیت از سر تیم است.آنچه دیگر همه را خسته کرده و گاهی هم ما را نسبت به نوع تمرینات به فکر وا میدارد! قصه-یا بهتر بگویم کابوس-مصدومیت های بازیکنان بایرن ظاهرا تمامی ندارد و دیگر کمتر کسی حوصله حتی تعقیب و پیگیری این سریال را دارد!
از این مساله که بگذریم،همه چیز روبراه است.از تنها چیزی هم که خبری نیست حاشیه است.از انتقاد گذرای هوینس و پاسخ پولدی صرف نظر کنید.آن تنها یک اضهار نظر کمی سخت گیرانه و پاسخی محترمانه بود که با کمی چاشنی بزرگنمایی رسانه ای به ما رسید!
فردا شب رنسینگ سنگر بان خواهد بود.و این مساله حداقل در 5 بازی دیگر نیز تکرار خواهد شد.جالب است که این پسر فردا شب سومین بازی بین المللی خود را برای بایرن انجام میدهد .حال آنکه این آمار ،تقریبا نیمی از کل بازی های او برای بایرن است!خب تقدیر این طور بوده که هر بار به او فرصت بازی در بازیهای قاره ای رسیده.
لل،لوسیو،میچو،یانسن،حمیت، ون بومل،زی روبرتو،شوئنی،ریبری و تونی دیگر مردان تیم خواهند بود.
جالب است که هیتزفلد در غیاب دیگر مهاجمان نامدارش و آن هم در مقابل این حریف نسبتآ ضعیف هم به واگنر و بویژه شلادراف اعتماد نکرده و آنها را در کنار برند درهر،ون بویتن و تونی کروس روی نیمکت نشانده.البته شاید او هم مانند ما به اهمیت این نکته پی برده که اگر چه آمار بایرن در مقابل پرتغالی ها-صرف نظر از فینالی که به پورتو واگذار کرده-عالیست و این حریف هم دست و پا بسته به نظر میرسد،اما اگر اتفاق دیگری بیفتد،اولین و آخرین مسئول خود اوست.و او با تدبیر تر از این حرفهاست که بایرن را به صرف بایرن بودنش برنده بداند.بهر حال همه دیدند که آنها در مونیخ بایرن را جدا به زحمت انداختند.بهر حال بی میلی و خود بزرگ بینی که در مورد مدیران به آن اشاره شد ابدآ نباید گریبان تیم درون زمین را بگیرد.چرا که وقوع این مساله مترادف با سقوط است.
گلزنی تونی در این دیدار هم بسیار محتمل به نظر میرسد.حریف هم قطعا فردا شب آن بازی بسته دور رفت را نشان نخواهد داد.اگر اوضاع بر وفق مراد پیش رود احتمالا در نیمه دوم،بازی شلادراف را هم خواهیم دید.قضاوت این دیدار بر عهده یازک گارنت از لهستان خواهد بود.

faraz_n
04-10-2007, 12:53
كلوزه" هم آسيب ديد

توني» تعويض شدن را دوست ندارد!

"ميروسلاو كلوزه" مهاجم بايرن مونيخ به دليل آسيب ديدگي زانو با وقفه‌اي طولاني مدت رو به رو خواهد بود. مهاجم تيم ملي آلمان بازي برگشت بايرن برابر بلننزس پرتغال در جام يوفا را از دست خواهد داد. شدت آسيب ديدگي به اندازه‌اي است كه حضور او در بازي حساس 13 اكتبر تيم ملي آلمان برابر ايرلند از بازي‌هاي مرحله‌ي مقدماتي يورو 2008 هم غير ممكن به نظرمي‌رسد. اوتمار هيتسفلد، سرمربي بايرن مونيخ معتقد است كلوزه تا 3 هفته نمي‌تواند بايرن را همراهي كند. او گفت: "او به احتمال زياد بازي با نورنبرگ و دو بازي تيم ملي آلمان (برابر ايرلند و چك) را از دست مي‌دهد." بايرن هفته پيش، اوليور كان سنگربان و سرگروهش را هم به دليل آسيب ديدگي شديد آرنج از دست داد. كان براي انجام جراحي راهي آمريكا شد. او تا پايان ماه جاري ميلادي (اكتبر) نمي‌تواند از دروازه‌ي بايرن پاسداري كند. آسيب ديدگي كلوزه در بازي با وردربرمن و در برخورد با "نادو" بازيكن 26 ساله‌ي حريف در شروع رقابت‌هاي فصل جاري بوندس ليگا ايجاد شد و فيليپ لام، خوزه ارنستو سوسا و ويلي سانيول ديگر آسيب ديده‌هاي بايرن در حال حاضر هستند. والرين اسماعيل هم مدتهاست نمي‌تواند براي مونيخي ها بازي كند. لوكاس پودولسكي با آمادگي نسبي‌اش مي‌تواند از نبود كلوزه استفاده كند و به تركيب اصلي بايرن مونيخ راه يابد. «پولدي» چندي پيش موردتوجه سران باشگاه وردربرمن قرار گرفته بود، اما كارل هاينس رومينگه، نايب رئيس باشگاه بايرن مونيخ اعلام كرد، پودولسكي از بايرن جدا نخواهد شد. لوكاتوني مهاجم شش گله و ايتاليايي بايرن مونيخ هم از دقايق اندك حضورش در تركيب بايرن ابراز نارضايتي كرده است: «مي‌خواهم هميشه به طور كامل بازي كنم.»

faraz_n
04-10-2007, 12:55
"اوليور كان" پنج هفته نيمكت‌نشين شد !!

"اوليور كان" دروازه‌بان و كاپيتان تيم فوتبال بايرن مونيخ آلمان پس از انجام عمل جراحي روي آرنج آسيب ديده خود ، به مدت پنج هفته قادر به بازي نخواهد بود.
به گزارش ايرنا به نقل از خبرگزاري فرانسه از مونيخ ، كاپيتان ‪۳۸‬ ساله سابق تيم ملي فوتبال آلمان ، پيروزي يك بر صفر شنبه گذشته تيم بايرن مونيخ مقابل بايرلوركوزن را از دست داد و اينك "ميشائيل رنسينگ" ‪ ۲۳‬ساله دروازه‌بان سابق تيم اميد آلمان به جاي وي درون دروازه قرار خواهد گرفت.
كان كه قرار است در پايان ماه جاري از مسابقات باشگاهي خداحافظي كند، تمامي رقابتهاي ماه اكتبر تيم بايرن از جمله دور نخست جام يوفا در روز پنجشنبه و ديدار برگشت با تيم بلننسس در ليسبون را از دست خواهد داد.
"اوتمار هيتزفلد" سرمربي بايرن مونيخ كه تيمش با چهار امتياز اختلاف در صدر جدول بوندسليگا قرار دارد ، در اين‌باره به مجله بيلد گفت : ما در پنج هفته آينده اوليور را در اختيار نخواهيم داشت. اين مساله زياد هم بد نيست چون تعطيلات مسابقات ملي در راه است و ما مسابقات زيادي را از دست نخواهيم داد.
تيم ملي فوتبال آلمان ماه اكتبر در مسابقات مقدماتي يورو ‪ ۲۰۰۸‬دو ديدار مقابل تيم‌هاي جمهوري ايرلند در دوبلين و جمهوري چك در برلين دارد كه اين مسابقات مي‌توانند به بايرن براي كنار آمدن با غيبت كاپيتان خود كمك كند.
كان علاوه بر مسابقه جام يوفا ، مسابقات بوندسليگا مقابل نورنبرگ ، بوخوم و بورسيا دورتموند و همچنين دور دوم مسابقات جام حذفي باشگاه‌هاي آلمان مقابل بورسيا مونشن گلادباخ را نيز از دست خواهد داد.
با وجود اين ، نگراني در باشگاه بايرن مونيخ در مورد توانايي رنسينگ كه پس از مدتها تحت آموزش كان بود و بالاخره شانس حضور در مسابقات را پيدا كرده ، وجود ندارد.
"فرانك ريبري" هافبك فرانسوي تيم بايرن گفت : ميشائيل دروازه‌بان بسيار خوبي است.
اما خود رنسينگ كه پس از شش سال حضور در تيم بايرن مونيخ تاكنون فقط در ‪ ۱۴‬مسابقه بوندسليگا بازي كرده است ، گفت : بيش از هر چيز اميدوارم اوليور خيلي زود بهبود پيدا كند اما بالاخره مي‌توانم بعد از مدتها نشان دهم كه چه كار مي‌توانم انجام دهم.

ramyar.v
05-10-2007, 13:42
اهم اهم
سلام :دی
بچه ها کسی بازی دسشب رو دید؟؟؟؟
ای ول به بایرن
بلننسه رو تو زمین خودش 2-0 برده
گل ها رو هم تونی و التینتاپ زدن
بالاخره بایرن به مرحله ی گروهی رفت
ولی واقعا جاش تو لیگ قهرمانان خالیه
اینم عکس هایی از بازی دیشب

بردیا
06-10-2007, 11:41
ایول به بایرن.قهرمان یوفا امسال ما هستیم.بوندس لیگا که رو شاخمونه.ولی بازم حیف که تو لیگ قهرمانان نیستیم.

faraz_n
06-10-2007, 12:12
...شاید یک نگاه به تعداد ستاره های نقش یسته بر پیراهن بایرن برای آنها کافی بود تا ساعات آغازین شب میان هفته خود را با تماشای جان کندن بی نتیجه تیمشان در ورزشگاه خانگی هدر ندهند...
بایرن نیز به همراه دیگر نمایندگان آلمان یعنی نورنبرگ و هامبورگ،در مسابقات جام یوفا درخشید و صعود کرد.صعود لورکوزن نیز با توجه به برد 1-3در مسابقه رفت،بسیار محتمل به نظر میرسد.بنابراین تا به اینجا مسابقات جام یوفا برای ما پربارتر بوده و هر چه نماینگان بوندسلیگا در لیگ قهرمانان ضعیف و بد بوده اند،در جام یوفا نتیجه لازم گرفته شده.
صندلیهای خالی!
در نگاه اول،جالبترین چیزی که در استادیوم کوچک تیم حریف به چشم میخورد،صندلیهای خالی بیشماری بود که حکایت از این داشت که هواداران تیم بلننسز چندان امیدی به تیمشان نبسته اند!حق هم دارند؛یک نگاه به تعداد ستاره هایی که در بالای لوگوی بایرن مونیخ،یکی از ستون های شش گانه فوتبال باشگاهی اروپا-باشگاه هایی که همواره بزرگ بوده اند و هستند-برای آنها کافیست تا به نگون بختی خود که در میان آن همه تیم با بایرن مواجه شدند لعنت بفرستند و ساعات آغازین شب میان هفته خود را با حضور در ورزشگاه خانگی و تماشای جان کندن بی نتیجه تیمشان هدر ندهند! به اینها اضافه کنید که در لیسبون با وجود دو تیم بنفیکا و اسپورتینگ کمتر باشگاه دیگری بتواند بیش از 50 یا 60 هزار هوادار عضو جمع کند و به زحمت بتواند بیش از 10-15 هزار نفر را به استادیوم خود بکشاند.حال آنکه این مسابقه برای باشگاه بلننسز اگر مهمترین و حساس ترین مسابقه تاریخش نبوده باشد،بی شک یکی از مهمترین و حساس ترین آنها بوده است.
بایرن،امشب چندان طراوتی نداشت.عجیب هم نبود.بعد از برگزاری سه مسابقه متوالی با فاصله زمانی اندک در لیگ که آخرین آنها جدال سنگین و نفسگیر بای آرنا بود،حال با خستگی نسبی،در مسابقه ای از تورنمنتی که چندان انگیزشی برای مردان نامدار باواریایی ندارد،انتظار دیگری هم نمیرفت.ضمنا تغییر آهنگ همیشگی تیم و بازی با یک مهاجم ، که به کل سامانه بازی تیم را عوض کرده بود هم در این موضوع دخیل بود.وانگهی بایرن پس فردا هم باز بایستی به میدان برود و دربی ایالتی حساس و انتقامی را با نورنبرگ انجام دهد.
درون دروازه رنسنینگ-جوان بلند بالا و خوش قیافه آلمانی-چندان به زحمت نیفتاد.اما به هر شکل احتمالا باید فکر آنکه کس دیگری را پس از الیور کان در چارچوب ببینیم،به کل از ذهنمان خارج کنیم.او مرد اول خواهد بود.آیا بایرن 6 سال به او زمان و آموزش داده تا همواره یک ذخیره بماند؟پاسخ منفی است ،مگر آنکه اتفاق خاصی بیفتد.چه عادت جالبی هم دارد این پسر...توپ را مهار میکند نه مشت و نه دفع در عرض...حتی الامکان مهار؛ مگر در موارد خیلی ضرور.ظاهرآ آموزش های الیور بزرگ به اندازه کافی موثر واقع شده اند.

کاپیتان لوسیو و سایر عناصر دفاعی کار خود را به بهترین نحو انجام دادند.خط میانی بغیر از حمیت که همواره مانند روحی سرگردان به همه جا سرک میکشد و لرزه بر اندام خط دفاع حریف میاندازد،شب آرامی را سپری کرد.بویژه باستین که باید دید آیا این همه بی آزاری اش در اثر نیمکت نشینی است یا بالعکس افت نسبی اش عامل نیمکت نشین شدن او شده!بهر حال نگرانی برای او اصلا بی مورد نیست.
کم کم داشت به ما ثابت میشد که لوکا تونی اگر مهاجم مکمل نداشته باشد،چندان کارا نیست که او خلافش را ثابت کرد ! البته باز هم آن نظریه چندان بی اساس نیست.او باز هم تمام کرد (که صد البته کار بسیار خطیر و مهمیست) . گل دوم هم نتیجه شیطنت مداوم و آزار و پرس بسیار سنگین حمیت که همواره دفاع حریف را به اشتباه وا میدارد.
هی "یان"... توپ را لمس کن!
همانطور که پیش بینی میشد،هیتزفلد که اوضاع را بر وفق مراد دید،شلادراف را به میدان فرستاد.اما او تقریبا در هیچ صحنه ای حتی توپ را به درستی لمس هم نکرد ! اثر مصدومیت بلند مدت و خارج شدن از فرم مسابقه و نیز اثرات روانی تغییر باشگاه و کوچ کردن به تیمی به بزرگی بایرن،همگی در او به وضوح رؤیت می شود و هیتزفلد هم البته که بهترین زمان را برای آرام آرام راه انداختن ببر آخن انتخاب کرده.اندی اوتل هم با به میدان آمدن البته بارها شکاف های عمیقی در دفاع حریف ایجاد کرد که گل دوم نتیجه یکی از آن حرکات بود.اوتل در فرم بسیار خوبی به سر میبرد و این خبر بسیار خوبی برای همگی ماست.بهر حال همانطور که در مورد باستین گفته شد نگرانی در مورد وضع اینان بسیار به جاست ؛چرا که سرمایه های گرانقدر فوتبال آلمان هستند.
بهر حال این برد و سایر نتایج خوب امشب را به همه دوستان تبریک میگویم .به هر حال هر چقدر هم حریف ضعیف بوده باشد،مسابقه ای خارج ار خانه را برده ایم.اگر چه روال اخیر مسابقاتی که یک پای آن آلمانی باشد هم به نوبه خود جالب است.اسپانسر های آلمانی،تبلیغات آلمانی و خلاصه همه چیز از تدارکات گرفته تا پخش تلویزیونی با آلمان هاست و گاهی اوقات که از لحاظ تعداد تماشاگر هم چیزی کم از حریف صاحبخانه ندارند!حتی امشب روی پیراهن های تیم حریف هم نام کمپانی آلمانی VICTORIA نقش بسته بود.بخصوص در مورد پرتغال که اصولا لیگ فوتبال این کشور هم تحت حمایت بنگاه شرط بندی Bwin است و نام این شرکت روی لیگ پرتغال است.بهر حال چربش صنعتی و اقتصادی آلمان و میزان بالای گردش سرمایه در این کشور کاملا مشهود است و اثرات آن حتی در عرصه ورزش هم دیده میشود.
با پایان این دور از مسابقات جام یوفا،تیمهای باقی مانده بزودی در گرو ه های 5 تیمه قرعه کشی میشوند و رقابت ها در دور گروهی ادامه می یابد.با آرزوی موفقیت...

faraz_n
13-10-2007, 00:14
ادامه‌ي درگيري‌هاي دروازه‌بان‌هاي آلماني
كان: «ينس ساكت باش و حرف نزن»!

اختلاف‌هاي "ينس لمان" و "اوليور كان" تمام شدني نيست. اين دو دروازه‌بان آلماني كه پيش از جام جهاني 2006 با هم درگيري آشكاري داشتند، در جريان رقابت‌هاي جام جهاني با هم كنار آمدند. اما گويا اين «مصالحه» موقتي بوده است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، كان در آخرين گفت‌وگويش به لمان توصيه كرده است؛ ساكت باشد و حرف نزند.

لمان، سنگربان آرسنال هفته‌ي گذشته گفت‌وگويي با روزنامه‌ي اشپيگل انجام داده است. او در آنجا با اين گفته مواجه شد كه آلمان ديگر دروازه‌بان‌هايي در سطح "سپ ماير"، "توني شوماخر"، "بودو ايلگلنر" و يا "اوليور كان" ندارد. اين حرفي بود كه پيش از اين كان به زبان آورده بود و با اين گفته توانايي لمان را زير سوال برده بود. لمان هم در آن گفت‌وگو عنوان كرد «كان هراز چند گاهي خودش را مهم فرض مي‌كند. دوست ندارم كسي از خودش ستايش كند.»

كان هم در گفت‌وگو با كيكر به اين اظهارنظر سنگربان توپچي‌هاي لندن واكنش نشان داد و گفت: او بايد درباره‌ي همكاران سابقش سكوت كند و بايد ممنون هم باشد كه اين فرصت را يافته است كه در تيم ملي بازي كند. آن هم در حالي كه در باشگاهش درون دروازه قرار نمي‌گيرد. چرا كه در تاريخ فوتبال آلمان چنين چيزي بي‌سابقه است.

**دخالت بيرهوف
بازي نكردن لمان در آرسنال براي او در تيم ملي آلمان هم درد سر ساز شده است. او در پنج بازي گذشته "توپچي" هاي لندن جايي در تركيب آرسن ونگر سرمربي تيم آرسنال نداشته است. اوليور بيرهوف، مدير تيم هاي ملي آلمان هم به لمان پيشنهاد كرده است اگر مي خواهد در يورو 2008 بازي كند، فكري به حال جايگاهش در آرسنال كند. او در عين حال از نيمكت نشيني لمان در آرسنال با توجه به عملكرد سال هاي گذشته اش ابراز شگفتي كرد.
بيرهوف در اين باره گفت: هر دروازه بان براي بازي در تركيب اصلي بايد در باشگاهش هم فيكس باشد. نيمكت نشيني كوتاه مدت او براي ما ايرادي ندارد. علاوه بر اين خود ينس هم احساس مي كند به زودي جايگاهش را به دست خواهد آورد. اما اگر تا زمستان نتواند جايگاهش را به دست بياورد به او توصيه مي كنم باشگاهش را تغيير دهد.
يوآخيم لو، سرمربي تيم ملي آلمان هم به تازگي گفت مي خواهد به لمان فرصت بدهد تا جايگاهش را در آرسنال به دست بياورد.

بردیا
14-10-2007, 16:39

يک تساوی بدون گل در خارج از خانه و صعود قاطعانه آلمان به گفته فردوسی پور!

تيم آلمان که شش ماه هست به بازی بدون کاپيتان خودش بالاک عادت کرده با غيبت
دو بازيکن اصلی ديگه يعنی کلوزه و اشنايدر به مصاف تيم چغر ايرلند رفت..تيمی که از نوچه
های انگليس محسوب ميشه و بيشتر بازيکن هاشم تو ليگ انگليس بازی ميکنن..تيمی که
مانع صعود ما به جام جهانی شد و تو بازی رفت هم به سختی و از روی ضربه ايستگاهی
پودولسکی که تقريباً اتفاقی وارد دروازه شد مغلوب ما شده بود تو اين بازی هم با وجودی
که نياز به پيروزی داشت و از امکانات ميزبانی خودش هم حد اکثر استفاده رو کرده بود
ولی نتونست برنده ديدار باشه تا اميدی به صعود نداشته باشه..

آلمان بازی رو با همون سيستم 2-4-4 هميشگی و حضور باستين در نقش بالاک شروع

کرد در حاليکه با غيبت کلوزه انتظار ميرفت پولدی در ترکيب اصلی باشه گومز به اون ترجيح

داده شد..در همون اوايل بازی باستين تو برخوردی که با بازيکن حريف داشت از ناحيه صورت

دچار مصدوميت شد و با رولفس تعويض شد..در حاليکه لو ميتونست با اوردن ادونکور يا هيلبرت

سيستم رو حفظ کنه ولی ترجيح داد رولفس رو به زمين بياره و با دو هافبک دفاعی بازی کنه

تا نشون بده زياد به فکر برد تو اين مسابقه نيست و به مساوی هم راضی هست..

بازی صحنه های زيادی نداشت به جز صحنه تک به تک رابی کين با لمن موقعيت آنچنانی
نداشت بازی..تو اين بازی لمن که اين روزا با کان درگير هست و تو آرسنال هم موقعيتش
به خطر افتاده ولی تو اين بازی مطمئن نشون داد و دروازه آلمان رو بسته نگه داشت
آلمان تو حمله ها کم تعداد بود و فرينگس و رولفس بيشتر کار دفاعی ميکردن. تروخوفسکی
و فريتز هم يه روز معمولی داشتن و در مجموع موقعيت زيادی برای مهاجمان ايجاد نشد
تو نيم ساعت آخر بازی هم پودولسکی به بازی اومد و کمی خط حمله رو بهتر کرد..
در مجموع يه بازی آروم رو پشت سر گذاشتيم و تو بازی های آينده احتمالاً به بازيکن های
ذخيره بيشتر فرصت بازی داده ميشه..اين کار هم خوبه هم بد چون اين بازی ها رسمی
هست امتياز بردش تو رده بندی فيفا خيلی مهمه اميدوارم لو اين مسئله رو هم در نظر بگيره

يک نکته هم در مورد بازيکن های تيم ملی هست که ميخوام بگم حضور بازيکن های ما
تيم های خارجی شايد زياد به نفع ما نباشه..الان دو تا دروازه بان اصلی ما يعنی لمان و
هيلده براند تو تيم های خودشون فيکس نيستن..اودونکور که به نظر من با رفتن به اسپانيا
فوتبال خودش رو نابود کرد! فقط به دليل مصدوميت چند بازيکن شانس پيدا کرد تا دوباره به
تيم ملی برسه..بالاک رو هم که انگليسی ها چنان مصدوم کردن که 6 ماهه خوب نشده!
البته انگار شروع کرده به تمرين..کلاً انگليسی ها برای ما خوش يمن نبودن! دايسلر رو هم
هارگريوز مصدوم کرد تا از فوتبال خدا حافظی کنه! اين وسط فقط شايد متزلدر به نفعش
شد تا بره رئال کنار کاناوارو زير نظر مربی آلمانی و کنار بهترين مدافع جهان تجربه کسب کنه

بردیا
14-10-2007, 16:41
دست رد مدافع بايرن بر سينه دال

دانيل فان بوتين، مدافع هلندي بايرن تأكيد كرد حاضر نيست راهي دورتموند شود.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ توماس دال، سرمربي دورتموند كه اصرار فراواني براي به خدمت‌گيري فان بوتين، مدافع مردان باواريايي دارد بايد به دنبال دفاع محكم ديگري باشد. چون اين هلندي 29 ساله اعلام كرده بايرن را به مقصد دورتموند ترك نخواهد كرد.
فان بوتين در اين باره گفت:" اينجا چيزي نيست كه مرا وادار به جدايي كند. برعكس تلاشم را مي‌كنم تا مزد زحماتم را بگيرم و دوباره جايگاه محكمي براي خودم در تركيب اصلي دست و پا كنم پس اصلاً به جدايي فكر نخواهم كرد.

بردیا
14-10-2007, 16:42
كلوزه در تست جسماني قبول شد

ميروسلاو كلوزه، مهاجم ملي‌پوش بايرن شنبه به طور آزمايشي يكسري تمرينات را انجام داد كه به خوبي از عهده آن برآمد تا نويد بازگشت زودهنگامش به تركيب سرخپوشان را داده باشد.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ كلوزه كه از 29 سپتامبر در ديدار بايرن مقابل لوركوزن از ناحيه ران پا آسيب ديده و 2 هفته است استراحت مي‌كند، شنبه (ديروز) به طور آزمايشي تمرينات دو نرم را انجام داد.
او همچنين از عهده اجراي تمرينات سبك نيز برآمد و هيچ مشكلي احساس نكرد تا جواز حضور در تمرين سه‌شنبه باواريايي‌ها را رسماً از پزشك تيم دريافت كند

بردیا
14-10-2007, 16:43
لو: كار تيم من با ارزش بود

گروه فوتبال جهان ايپنا؛ يوآخيم لو، سرمربي تيم ملي آلمان به رغم تساوي تيمش در بازي برابر ايرلند در كل عملكرد مردانش را ستود.

پس از تساوي بدون گل ژرمن‌ها در دويلين مقابل ايرلند لو به خبرنگاران گفت: "اين رقابت‌ها در واقع امروز براي ما به پايان رسيد و تيم آلمان در حالي كه 3 بازي تا پايان مسابقات مرحله گروهي باقيمانده صعودش را مسجل كرد كه به اعتقاد من اين يك كار ويژه و تحسين‌برانگيز است. اگر چه در ديدار با ايرلند ما حركات رو به جلو و تهاجمي كمتري داشتيم، اما اين موضوع براي اولين بار اتفاق افتاد و همگان شاهد بازي‌هاي خوب آلمان بوده و هستند."

بردیا
14-10-2007, 16:45
"هيتزفلد": مربيگري در تيم ملي سوييس را بررسي مي‌كند

خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۸۶/۰۷/۲۲

"اوتمار هيتزفلد" سرمربي تيم فوتبال بايرن مونيخ آلمان اعلام كرد كه در حال بررسي مربيگري درتيم ملي فوتبال سوييس بعد از مسابقات يورو ‪۲۰۰۸‬است. به گزارش ايرنا به نقل از خبرگزاري فرانسه از مونيخ ، هيتزفلد ‪ ۵۸‬ساله كه در ماه فوريه جانشين "فليكس ماگات" شد، دومين بار است به بايرن مونيخ رفته و تا ‪ ۳۰‬ژوئن سال ‪ ۲۰۰۸‬با اين تيم قرارداد دارد. اين در حاليست كه "ژاكوب كان" سرمربي تيم ملي فوتبال سوييس قراراست پس از برگزاري مسابقات يورو ‪ ۲۰۰۸‬در اين كشور، از سمت خود كناره‌گيري كند. هيتزفلد با ابراز تمايل براي مربيگري تيم ملي سوييس به نشريه "بليك" گفت: به اين موضوع فكر كرده‌ام. دو گزينه من پس از پايان قراردادم ، ادامه مربيگري بايرن مونيخ يا رفتن به تيم ملي سوييس است. وي كه تاكنون دو بار به همراه تيم "گراسهاپرز زوريخ"به قهرماني‌در جام حذفي باشگاه‌هاي سوييس و قهرماني باشگاه‌هاي اين كشور و همچنين قهرماني در جام باشگاه‌هاي اروپا به همراه بروسيا دورتموند و بايرن مونيخ رسيده است، تصديق كرد كه بازنشستگي يكي ديگر از گزينه‌هاي اوست. هيتزفلد كه تيمش در حال حاضر بدون شكست صدرنشين بوندسليگااست، افزود:
تمايلي براي مربيگري باشگاهي غير از بايرن مونيخ ندارم. با توجه به برنامه كناره‌گيري كان كه از ژوئن ‪۲۰۰۱‬هدايت تيم ملي سوييس را بر عهده دارد،خبر تمايل هيتزفلد به جانشيني وي، مورد استقبال فدراسيون فوتبال اين كشور قرار گرفته است. "رالف زلوزور"رييس فدراسيون فوتبال سوييس دراين‌باره گفت: البته خيلي خوشحالم كه مربي با تجربه‌اي مانند هيتزفلد علاقمند به مربيگري در تيم ملي سوييس است.

بردیا
14-10-2007, 16:46
اعتراض لمان به تصميم داور

ينس لمان، دروازه‌بان تيم ملي آلمان تأكيد كرد نبايد داور به خاطر گرفتن توپ با دست در محوطه جريمه به يك دروازه‌بان كارت دهد.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ در ديدار شنبه شب آلمان مقابل ايرلند، ينس لمان دروازه‌بان سفيد‌پوشان روي خط هجده قدم توپ را با دست گرفت كه داور اين مسابقه او را با يك كارت زرد جريمه كرد. اين موضوع اعتراض لمان را در پي داشت.
مرد شماره يك دروازه ژرمن‌ها گفت: "ظاهراً اين يك قانون است كه به سنگربان يك تيم اجازه نمي‌دهد درون هجده قدم با دست توپ را بگيرد كه به نظر خنده‌دار است. چون من خارج محدوده خودم توپ را نگرفته بودم!"

Actros
19-10-2007, 03:17
کسی میتونه عکس لباس بایرن رو بزاره مال این فصل
مخصوصا اون سیاهه
ممنون

بردیا
19-10-2007, 06:49
فکر کنم فراز برگرده این کارو بکنه.من فکر نکنم بتونم پیداش کنم.ولی تلاشمو میکنم.

بردیا
19-10-2007, 06:53

...اشتباهات این مسابقه نشان داد که نیمکت نشینی،مصدومیت و اشتباه در انتخاب باشگاه چه بر سر برخی از بازیکنان تیم آورده است...

نمای بیرونی آلیانز آرنا به رنگ سفید درآمد تا هر کس که از بیرون این بنای باشکوه را دید بداند که درون آن چه میگذرد و تیم ملی آلمان در آن مسابقه میدهد.اما آیا این تیم ملی آلمان بود؟ آیا این تیم خسته و بی روحیه را شناختید؟ نه..این تیم ملی آلمان نبود...این همان تیم جنگنده و با روحیه و تشنه برد همیشگی نبود.تیمی که هوادارانش را در حالی که سر تکان میدهند،وادار میکند که از دقیقه هشتاد کم کم عزم خروج از ورزشگاه را کنند تا در ساعات آغازین شب،زیر باران پاییزی،در خیابان های مونیخ نمانند،قطعا تیم همیشگی آلمان نیست...بهر حال اما...ما باختیم ..و چه بد هم باختیم ..سه بر صفر ابدا نمی تواند هیچ جای دفاعی داشته باشد هر چند که اصلا معلول خوب بودن حریف نبود.در واقع این تیم چک نبود که بازی را برد؛این آلمان بود که به آنها باخت...حریف سه بار به دروازه ما نزدیک شد و سه گل زد ؛ همین..اما سوال اینجاست که ما چه کردیم؟...متاسفانه هیچ...چرا؟...
یواخیم لو در این مسابقه تغییر عمده ای هم ایجاد نکرد که لااقل بهانه ای و مرهمی بر دل ما باشد..هر چند فراموش نکنیم تیمی که این اواخر به عنوان تیم اصلی به میدان رفته در واقع خود تیم دومیست؛چرا که نبود لمن،لام،اشنایدر،بالاک، کلوزه و حتی بوروسکی و هیتزلسپرگر یعنی 6 الی7 نفر از 11 تن برای از کار انداختن هر تیم فوتبالی در جهان کافیست.
اشتباه ...اشتباه و باز هم اشتباه !
این مسابقه و بخصوص نیمه اول آن به خوبی نشان داد که نیمکت نشینی با هیلده براند،پودولسکی و شؤنی چه کرده؛مصدومیت چه بر سر فرینگس آورده و انتقال بیمورد و اشتباه ادونکور به اسپانیا او را مبدل به چه مهره سوخته ای کرده است.
در مورد تیمو نگوییم که او چندان مقصر نبود.او روی گل سوم بسیار ابتدایی عمل کرد؛ضمنا باید بسیار خواب آلود میبودیم تا عدم توفیق های پیاپی او را در شروع های مجدد نبینیم.شاید تیموی ما ابعاد زمین فوتبال را گم کرده ! میانه میدان،سرشار از اشتباه و تزلزل و سر در گمی بود.به جرات میتوان گفت متوسط پاسهای اشتباه هر بازیکن (بخصوص مردان خط میانی) در این مسابقه به تعداد انگشتان یک دست رسید! شؤنی سایه ای از خودش بود،تروخوسکی مثل همیشه بسیار متوسط(چرا او برای تیم ملی خوب بازی نمیکند؟)و حرکات ادونکور هرچند که در ظاهر مثل همیشه بود اما هرگز تیم از آنها طرفی نبست و راه به جایی نبرد.در واقع سعی مذبوحانه و بیهوده او که همواره در حد همان جرقه های انفرادی باقی ماند،بیشتر باعث به چشم آمدن بد بودنش شد!!
خط حمله نیز ثابت کرد که در غیاب کلوزه چقدر کم خطر و بی اثر میشود.هر چند این مساله زاده افت فاحش پولدی،بی تکنیکی تشدید شده کورانی و این که مدتیست تنها توپ هایی را گل میکند که هر بازیکن درجه چندمی هم میتواند ، و اصولا بی قواره بودن زوج پولدی -کورانی(که خصوصیات تقریبا مشابهی با کیفیت های مختلف دارند)در نوک پیکان حمله بود.
هاوارد و دوستان!
در کنار آن همه اشتباهات بازیکنان،اشتباه مضحک داور انگلیسی هم مزید بر علت شد تا این مسابقه را بتوان جشنواره اشتباهات نامید! هاوارد وب که این روزها در انگلیس هر تیمی از شنیدن این خبر که او داور مسابقه است لرزه بر اندامش می افتد،و بیش از حریف از او میترسد(!)این بار هم با کمک رفقایش شاهکار دیگری خلق کرد و روی توپی که با پاس اشتباه بازیکنان ما به موقعیتی تصادفی بدل شد،در تشخیص آفساید اشتباه کرد تا آلمان در دقیقه 3 از حریف عقب بیفتد و کیست که از تاثیر مخرب در یافت یک گل زود هنگام بی خبر باشد و نداند که چگونه میتواند همه نقشه های یک تیم را خراب کند؟بهر حال این روزها که ماجراهای هاوارد و دوستان در نشریات سخت گیر انگلیسی داغ است باید دید آیا آنها از این بازی هم داستان دیگری روایت خواهند کرد یا دیگر تکرار و پیگیری افتضاحات او (و باقی زعمای داوری انگلیس) برای همه تکراری و خسته کننده شده؟
پس از این گل، عجیب خونسردی عاصی کننده تیم بود که ابدا به آب و آتش نمیزد ! حتی پس از دریافت گل دوم که آن هم ناگهانی و بر خلاف جهت مسابقه بود(و حتی سومین گل).در هیچ یک از این مقاطع از تیم آن تلاشی را که در خور تیمیست که دو و سه گل عقب افتاده شاهد نبودیم واین خونسردی بی مورد تا پایان مسابقه ادامه داشت.و تلاشی بی محابا دیده نشد(آیا نمی توانستند؟)بهر حال کاش آقای لو علت را ببیند و چاره ای بجوید.
بهر حال نوشتن و خواندن از شکست نه آسان است و نه خوشایند.تازه داشت طعم تلخ شکست خانگی بایرن مقابل میلان در آلیانز فراموش میشد که اینبار رکورد بسیار خوب ملی مان خراب شد.آن هم با سه گل...و پیرمرد سپید موی چک تبار با خنده مونیخ را ترک گفت.تنها نکته مثبتی که میتوان از این باخت گرفت،هشدار و تلنگری به تیم است که اوضاع خوب امروز با زحمت به دست آمده و با غفلت کردن به راحتی(چه بسا ساده تر از این حرفها)میتواند از بین برود...باید به هوش بود.

بردیا
20-10-2007, 21:39

امشب كه بايرن مونيخ در هفته دهم ليگ فوتبال آلمان پاى به خانه بوخوم مى گذارد مى تواند پس از چند هفته مصدوميت و حضورهاى يك در ميان كلوزه و تونى باز از اين ۲ به عنوان زوج ثابت تهاجمى اش استفاده كند. كلوزه ۳۰ ساله ۳ هفته اى بود كه به دليل ناراحتى زانو بازى نمى كرد اما او و تونى ۳۱ ساله تا اين مقطع از فصل مجموعاً ۱۶ گل براى تيم باواريايى زده و براى حريفان مرگبار بوده اند. بوخوم در نقطه مقابل فقط ۴ پله تا قعر جدول فاصله دارد و در ۶ بازى آخرش فاقد پيروزى بوده است و به نظر نمى رسد سدى در راه ثبت هشتمين برد تيم اوتمار هيتسفلد در اين فصل ايجاد كند. تامى بچمن مهاجم دانماركى بوخوم تاكنون ۴ گل براى اين تيم به ثمر رسانده است اما تفاوت هاى او و تيمش با بايرن غيرقابل وصف است. يان اشلادراف مهاجم بايرن كه به نوبه خود مى كوشد با غلبه بر عوارض عمل جراحى كمر به تركيب اين تيم راه يابد با قبول برترى هاى زوج كلوزه - تونى مى گويد: «بايد تصريح كنم كه آنها عالى اند و در نتيجه بزرگترين افتخار و هدف براى من اين است كه كنارشان قرار گيرم و از آنها چيز ياد بگيرم.» امشب وردربرمن تيم سوم جدول نيز به ميدان مى آيد و در خانه اش از هرتابرلين پذيرايى مى كند و اين فرصتى مناسب براى بازگشت تيم بوروفسكى هافبك ملى پوش و آشناى تيم توماس شاف و همچنين تيم ويزه، ايوان كلاسنيچ، بوبكر سانوگو و كارلوس آلبرتو به تركيب اين تيم پس از مدتى غيبت است. به واقع برمن فقط در جام قهرمانان اروپا لنگيده و در بوندس ليگا بد كار نكرده است .

Actros
21-10-2007, 02:45
بایرن 2_ بوخوم 1
گلها
ریبری
شوان اشتاینگر

بردیا
21-10-2007, 20:07
پس از اینکه هفته گذشته بازیهای تیم ملی آلمان با حریفان خود برگذار شد اینکه شاهد آغاز مجدد بوندس لیگا هستیم،نکته جالب و غیر معمول در این چند ساله در باره بازیهای تیم ملی این بود که تیم دو بازی بدون گلزده را پشت سر گذاشت! بگذریم و بریم سراغ بازی این هفته بایرن،دیدار در خانه حریف برگذار میشد و تیم آقای مارسل کولر همواره در این سالها تیمی با برنامه و منسجم نشون داده،تیمی که قدمتی بسیار طولانی از سال 1848 دارد!! با توجه به برگذاری بازی در خانه حریف انتظار بازی هجومی تیم میزبان میرفت و همین گونه هم شد و تیم حریف در ده دقیقه نخست بازی دروازه بایرن رو باز کد تا به اولین هدف در بازی رسیده باشه،اما در اینجا باید اشاره ای هم کرد که چطور این تیم از هم پاشید،یه اتفاق ساده و واضح و اونم اینکه کاپیتان تیم بوخوم در این بازی دو بار عوض شد!کاپیتان نخست این تیم که رهبری بسیار عالی بر تیم خود داشت و همه جا زمانی که توپ در اختیار بایرنی ها بود فداکارانه بازی میکرد در دقایق میانی نیمه نخست بازی به علت همون دوندگی و فشاری که بر خود آورده بود و مصدومیت تعویض شد،کاپیتان دوم تیم به نوعی وظیفه او رو بر عهده گرفت و او نیز در پانزده دقیقه آخر بازی قربانی تعویضی تاکتیکی شد و بایرن هم در دقیقه 78 به گل برتری رسید!

گل بایرن با ضربه بی نظیر فرانک ریبری نیاز به هیچ توضیح اضافه نداره،تصویر گویای همه چیز است،تنها نکته ای که میشه در این باره گفت اینکه فرانک در بازی و دقایقی گل زد که کار برای مردان باواریا گره خورده بود،او کاره یه سوپر استار رو کرد که تیمش رو از جنهم نجات میده و حقیقتآ هم فرانکی نجات بخش بایرن در نیمه نخست بازی بود چراکه اگر بایرن بین دو نیمه با نتیجه یک بر صفر به سود حریف راهی رختکن میشد کار برای تیم در نیمه نخست بسیار دشوار بود و درواقع تیم آقا مارسل کولر با برنامه ای متفاوت پای به نیمه دوم بازی میگذاشت!

گلزنی باستیان شواین اشتایگر نیز که گل پیروزی بخش تیم است امیدوارم باعث این بشه که در بازی بعدی او در ترکیب فیکس تیم جای داشته باشه،شواینی در لحظه گل توجه به مدافع حریف نکرد او توپ و پای حریف و... رو زد تا فقط گل زده باشه،اونم گل برتری تیمش!

بردیا
21-10-2007, 20:09
هيتسفلد: مقابل بوخوم زجر كشيديم

سرويس فوتبال جهان ايپنا؛سرمربي بايرن مونيخ، بوخوم را حريف سرسختي دانست و پيروزي مقابل آنها را با ارزش مي‌داند.

بايرن‌مونيخ در هفته دهم بوندس‌ليگا در خانه بوخوم با نتيجه 2 بر يك به پيروزي رسيد تا همچنان صدرنشين بماند. اوتمار هيتسفلد، سرمربي بايرن در اين خصوص گفت: با توجه به اينكه بوخوم در رده چهاردهم جدول قرار دارد اما حريف دست و پا بسته‌اي نبود و ما تا پايان ديدار زجر كشيديم.
آنها حريف سرسختي هستند كه اگر اينگونه بازي كنند به رده‌هاي بالاتري صعود خواهند كرد. به هر صورت همچنان صدرنشين هستيم و خود را آماده حضور در جام يوفا مي‌كنيم.

بردیا
21-10-2007, 20:12
بایرن مونیخ به همراه ستارگان ملی پوشش توانست با گلزنی فرنک ریبری و باستین شواین اشتایگر در برابر تیم 159 ساله بوخوم به هشتمین برد این فصل بوندس لیگا دست پیدا کند. در این بخش می توانید تصاویر مربوط به این بازی را مشاهده کنید.

منبع:سایت بایرن کلاب.با تشکر از علی مولوی عزیز

mansour 64
23-10-2007, 00:43
سلام بر همه بایرنی های عزیزم
منم واقعا متاسفم که بایرن امسال تو جام باشگاهها نیشت .کاش میشد لااقل یه حالی به این میلان لعنتی می داد. ولی اشکال نداره الان با تفاضل توپ تو صدر بوندسه

jingool
25-10-2007, 22:14
وای این تاپیک تا الان کجا بود من ندیده بودم خدااااا:19:
کمتر از 1 ساعت دیگه بایرن با ستاره سرخ بلگراد بازی داره
خبر ها حاکی از اینه که ریبری و تونی(به خاطر سرما خوردگی)و کان و .... در این بازی حضور ندارن (کان هفته ها دچار مصدومیت است)...:18:
پیش بینی 3-0 بایرن:5:

jingool
26-10-2007, 10:45
خب بایرن برد...:5:3-2 (خطری ام برد)
ولی من می خوام بدونم این پودولسکی نمی خواد گل زدن یاد بگیره ؟:19:
بابا هر 3 تا گلشو کلوزه زد!!!:18:

بردیا
26-10-2007, 21:18
خب پودولسکی مودتهاست که ذخیره نشین بوده و مسلما با یک یا 2تا بازی نمیتونه معجزه کنه.باید بهش بازی بدن تا رو فرم بیادش.واقعا ستاره سرخ حریف سرسختی بودش.

faraz_n
28-10-2007, 01:49
سلام بچه ها
خوشحالم که با اینکه من دیر میام دوستای خوبی مثل بردیای عزیز و بقیه دوستان تاپیکو میچرخونن
من به زودی بر میگردم
به امید قهرمانی بایرن در جام یوفا

jingool
28-10-2007, 22:06
خب بایرن بازیشو با دورتمند با نتیجه ی 0-0 مساوی کرد...
و با 27 امتیاز همچنان صدر جدول را در اختیار دارد تیمهای هامبورگ با 24 و وردربرمن با 21 امتیاز رده های بعدی را در اختیار دارند...

بردیا
29-10-2007, 08:35
سلام بچه ها
خوشحالم که با اینکه من دیر میام دوستای خوبی مثل بردیای عزیز و بقیه دوستان تاپیکو میچرخونن
من به زودی بر میگردم
به امید قهرمانی بایرن در جام یوفا

خواهش میکنم فراز جان.من که کاری نکردم.راستی من چند روزیه به بایرن کلاب دسترسی ندارم.

بردیا
02-11-2007, 21:54
انتقاد هيتسفلد از برنامه‌ريزي بوندس‌ليگا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اوتمار هيتسفلد، سرمربي بايرن مونيخ از برگزاركنندگان بوندس‌ليگا انتقاد كرد. او كه تيمش در فصل جاري رقابت‌هاي جام يوفا حضور دارد، از برگزاري تنها 2 بازي بوندس‌ليگا درعصر يك‌شنبه شكايت داشت. اين در حالي است كه چهار تيم آلماني در فصل جاري در مرحله گروهي جام يوفا حضور دارند.

هيتسفلد كه با پايگاه اينترنتي باشگاه بايرن مونيخ صحبت مي‌كرد، با انتقاد از برنامه‌ريزي ليگ آلمان (DFL) گفت:« اين كار از شكل انداختن رقابت‌هاست. در اين رقابت‌ها بايد راحت بود و يكشنبه‌ها بايد 3 بازي برگزار شود. بايرن مونيخ در روزهاي آينده بايد در فاصله 2 روز 2 بازي مهم انجام دهد. شاگردان هيتسفلد ابتدا روز 8 نوامبر در جام يوفا به مصاف بولتون خواهند رفت و سپس بايد برابر اشتوتگارت، قهرمان فصل پيش بوندس‌ليگا حاضر شوند.

منبع : پارس فوتبال

Actros
04-11-2007, 03:15
بایرن 0 اینتراخت 0

چرا در حضور الیور کان لوسیو کاپتان بود؟؟؟؟
خیلی بده!!!
اعصابم از این کار خراب شد

AmirDanT
04-11-2007, 13:46
کسی میتونه عکس لباس بایرن رو بزاره مال این فصل
مخصوصا اون سیاهه
ممنون
این پیرهن سیاهشون خیلی قشنگه من می خوامش کسی عکسشرو داره؟ اقا تو تهران می شه این پیرهن رو پیدا کرأ؟ میگن یه نمایندگی addidas تو تهران باز شده (بالا شهر ) فکر کنم طرفای شریعتی؟ فکر می کنین انجا داشته باشه!؟:20::11:

Actros
05-11-2007, 02:48
یعنی لوسیو دیگه دیگه شده کاپتان اول بایرن؟؟؟

اگه اینجوری باشه دیگه نهایت بی احترامی به اولیور کان هستش

اونجوری از تیم ملی انداختنش کنار

اینم از کاپتانی بایرن

jingool
06-11-2007, 20:19
یعنی لوسیو دیگه دیگه شده کاپتان اول بایرن؟؟؟

اگه اینجوری باشه دیگه نهایت بی احترامی به اولیور کان هستش

اونجوری از تیم ملی انداختنش کنار

اینم از کاپتانی بایرن
جدی می گی؟؟؟:18:
به فرض...
اگه زیدان و مالیدنی و ... هم تو بایرن میومدن بازم باید الی کاپیتان بود!!!:10:
یعنی چه من این بازیو ندیدم...خود لوسیو باید آب بشه اصلا تشخیص نداره این بشر...:13:
بابا دیگه الیور کان جز تاریخچه ی بایرن شده کم نیست!!! از سال فکرکنم 94!!!یعنی چیزی حدود 14 سال...
ترتیب کاپیتانی بایرن:
1.الی کان:40:
2.سانیول
3.لوسیو
بابا از آواتور من جذبه ی الی رو با بازوبند ببینید!!! نامردا...بدبخت 2 روز مصدوم شدا ببین چجوری...
حالا من تا بازی بعد صبر میکنم ببینم چی میشه!!!

online-amir
06-11-2007, 20:57
سایت باریکنان هم وجود داره...!؟

online-amir
06-11-2007, 21:00
اگر وجود داره مال اولیور کان رو میخواستم... .

Actros
07-11-2007, 03:03
جدی می گی؟؟؟:18:
به فرض...
اگه زیدان و مالیدنی و ... هم تو بایرن میومدن بازم باید الی کاپیتان بود!!!:10:
یعنی چه من این بازیو ندیدم...خود لوسیو باید آب بشه اصلا تشخیص نداره این بشر...:13:
بابا دیگه الیور کان جز تاریخچه ی بایرن شده کم نیست!!! از سال فکرکنم 94!!!یعنی چیزی حدود 14 سال...
ترتیب کاپیتانی بایرن:
1.الی کان:40:
2.سانیول
3.لوسیو
بابا از آواتور من جذبه ی الی رو با بازوبند ببینید!!! نامردا...بدبخت 2 روز مصدوم شدا ببین چجوری...
حالا من تا بازی بعد صبر میکنم ببینم چی میشه!!!

باور کن
بازی با اینتراخت لوسیو کاپتان بود

خدایی اگه بازو بند رو ندن به اولی دیگه.........
نا سلامتی از سال 94 تو بایرن هستش
پرافتخار ترین بازیکن تیم

Actros
07-11-2007, 03:05
اگر وجود داره مال اولیور کان رو میخواستم... .

بردیا
07-11-2007, 14:31
اشپورت بیلد : طی یک نظر سنجی صورت گرفته از سوی مجله اشپورت بیلد آلمان اولیور کان همچنان سنگربان شماره یک بایرنی ها محسوب می شود . این مجله با اشاره به درخشش میشاییل ریسینگ دروازبان شماره 2 مونیخی ها اظهار می دارد که هر چند که ریسیینگ عملکرد قابل قبولی ( به استثنا بازی مقابل ستاره سرخ ) داشته است ولی اولیور کان با کسب بیش از 60 درصد آرا همچنان مرد شماره یک محسوب می شود .
ضمنا این مجله یادآور می شود که اولی هوینس بعد از بازی بایرن مقابل ستاره سرخ به انتقاد از ریسینگ پرداخته بود " او بایستی بیشتر بر روی فوتبال تمرکز کند و کمتر در برنامه های تلویزیونی حاضر بشود "

بردیا
07-11-2007, 14:33
هيتسفلد به شاگردانش مرخصي داد

بعد از تساوي بدون گل بايرن مقابل فرانكفورت، سرخپوشان از تمرين معاف شدند.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ اوتمار هيتسفلد سرمربي بايرن تصميم گرفت تا يك روز تمرينات سرخپوشان را تعطيل كند. او معتقد است به علت اينكه بازي با فرانكفورت انرژي زيادي از شاگردانش گرفته بود و آنها نود دقيقه در حال حمله بودند، بايد يك روز از را از انجام تمرينات سنگين معاف مي‌شدند، به همين دليل آنها يكشنبه را به تمرين ژيمناستيك و كارهاي تفريحي پرداختند و زودتر از موعد نيز به خانه بازگشتند.

jingool
08-11-2007, 00:10
اشپورت بیلد : طی یک نظر سنجی صورت گرفته از سوی مجله اشپورت بیلد آلمان اولیور کان همچنان سنگربان شماره یک بایرنی ها محسوب می شود . این مجله با اشاره به درخشش میشاییل ریسینگ دروازبان شماره 2 مونیخی ها اظهار می دارد که هر چند که ریسیینگ عملکرد قابل قبولی ( به استثنا بازی مقابل ستاره سرخ ) داشته است ولی اولیور کان با کسب بیش از 60 درصد آرا همچنان مرد شماره یک محسوب می شود .
ضمنا این مجله یادآور می شود که اولی هوینس بعد از بازی بایرن مقابل ستاره سرخ به انتقاد از ریسینگ پرداخته بود " او بایستی بیشتر بر روی فوتبال تمرکز کند و کمتر در برنامه های تلویزیونی حاضر بشود "
دیگه چی همین مونده دروازه بان دوم بایرنم بشه!!!
آخه ببین کان کارش به کجا کشیده که این رنسینگ دیگه داره واسش ....
ای خدا...رنسینگ!!!
یه چیزی اگه خدایی نکرده بعد 120 سال کان خدا حافظی کنه بیاد تو کادر فنی (مربی دروازه بان های بایرن)
به نظر شما بایرن به رنسینگ اکتفا می کنه یا یه دروازه بان بزرگ میخره؟
هیلده براندهم بد نبودا!! ولی حیف...
حالا میخره یا نه؟:20:

بردیا
08-11-2007, 00:13
نه.فکر نکنم.هرچی باشه رنسینگ مدتها زیر نظر همین اولی کان آموزش دیده و تمرین کرده و با مصدومیت دست کان هم فرصت خوبی براش پیش اومد که خودشو نشون بده که تونستش.پارسال هم توی بازی رفت با میلان بدکار نکردش.به نظر من با کمی تلاش بیشتر میتونه کمی مثل کان عمل کنه هر چند جوونه و به کار بیشتری نیاز داره.

بردیا
08-11-2007, 00:17
اشپورت بیلد : در حالی که اوتمار هیتسفیلد هنوز در مورد آینده شغلی خود در بایرن تصمیم نگرفته است , بازیکنان بایرن سعی در مجاب کردن او برای ماندن در بایرن می کنند . در این بین فرانک ریبری به تمجید از مربی خود پرداخته است " او یک مرد دوست داشتنی است , خيلي آرام و ارتباط خیلی نزدیکی با ما دارد . من روش کاری او را می پسندم و آرزو می کنم که فصل بعد و سالهای بعد در کنار ما باشد " . همچنین میروسلاو کلوزه نیز اینگونه سخن میگوید " او یک مربی عالی است . " و ادامه می دهد " من سالهای پیش در مورد ویژه گی های او شنیده بودم واکنون به آن اعتقاد پیدا کردم . علی الخصوص وقتی که بازیکنان را در یک شاخه تاکتیکی قرار می دهد . " کلوزه در مورد ماندن هیتسفیلد به شوخی میگوید " هر چه قدر که امکان داشته باشد و هرچه قدر چه قدر که وضع مالی اجازه می دهد " .
ضمنا قرداد هیتسفیلد در تابستان سال جاری با اتمام می رسد و تا تعطیلات زمستانی بوندسلیگا هیچ گونه مذاکراتی صورت نخواهد گرفت .

بردیا
08-11-2007, 00:20
سانيول به اين زودي‌ها به ميدان بازنمي‌گردد

به رغم اينكه ويلي سانيول، مدافع مصدوم بايرن تمريناتش را با اين تيم آغاز كرده اما مدتي بايد منتظر بماند تا در تركيب سرخپوشان به ميدان برود.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ اگرچه ويلي سانيول كه از 7 ماه پيش به دليل مصدوميت زانو خانه‌نشين شد، حالا با مردان هيتسفلد تمرين مي‌كند، اما اين مربي حسابگر معتقد است فعلا براي بازگشت او به مستطيل سبز زود است.
او گفت:" اگرچه اوضاع ويلي خوب است، اما نمي‌توان فعلا او را به ميدان فرستاد بلكه بايد با انجام بازي‌هاي تمريني با تيم آماتورها كه فشار كمتري به وي مي‌آورد به مرز آمادگي كامل برسد. در غير اين صورت با مشكل مواجه خواهد شد. البته از اينكه مي‌بينم او سرحال و سالم است بسيار خوشحالم و اميدوارم هرچه سريعتر به روزهاي اوجش بازگردد. "

بردیا
08-11-2007, 00:21
ريبه‌ري: ويلي روزهاي سختي را پشت سرگذاشته است

گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ فرانک ريبه‌ري، هافبك فرانسوي بايرن از بازگشت هموطنش، سانيول به تركيب سرخپوشان ابراز خرسندي كرد.

او در مصاحبه‌اي گفت: "ويلي روزهاي سخت و تلخي را پشت سر گذاشته چون بدترين دوران براي يك فوتباليست حرفه‌اي دوري از ميادين به دليل مصدوميت است. به هر حال خوشحالم كه او بازگشته و اميدوارم خيلي زود به تركيب اصلي راه يابد. البته اين مستلزم تلاش بسيار او مي‌باشد

بردیا
08-11-2007, 00:23
چراغ سبز هيتسفلد به بايرن

اوتمار هيتسفلد، سرمربي بايرن مونيخ به طور غيرمستقيم از تمايلش براي ادامه همكاري با مردان باواريايي خبر داد.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا) سرمربي 58 ساله بايرن كه با دريافت پيشنهاد از فدراسيون فوتبال سوئيس هنوز نظر قطعي‌اش را براي تمديد قراردادش با سرخپوشان اعلام نكرده است، در مصاحبه اخير خود به طور غير مستقيم بر ماندنش در مونيخ اشاره كرد و گفت: "طبيعي است كه هر كسي ماندن در بايرن را به رفتن از اين تيم ترجيح مي‌‌دهد، اما من هنوز در اين باره تصميم‌گيري نكرده‌اند. اين تصميم من بيشتر به نتيجه‌گيري تيم منوط مي‌شود. كار كردن با اين بازيكنان عالي است البته به شرطي كه نتيجه‌بخش باشد.

jingool
08-11-2007, 13:22
چراغ سبز هيتسفلد به بايرن

اوتمار هيتسفلد، سرمربي بايرن مونيخ به طور غيرمستقيم از تمايلش براي ادامه همكاري با مردان باواريايي خبر داد.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا) سرمربي 58 ساله بايرن كه با دريافت پيشنهاد از فدراسيون فوتبال سوئيس هنوز نظر قطعي‌اش را براي تمديد قراردادش با سرخپوشان اعلام نكرده است، در مصاحبه اخير خود به طور غير مستقيم بر ماندنش در مونيخ اشاره كرد و گفت: "طبيعي است كه هر كسي ماندن در بايرن را به رفتن از اين تيم ترجيح مي‌‌دهد، اما من هنوز در اين باره تصميم‌گيري نكرده‌اند. اين تصميم من بيشتر به نتيجه‌گيري تيم منوط مي‌شود. كار كردن با اين بازيكنان عالي است البته به شرطي كه نتيجه‌بخش باشد.
ایول خدایی آخر هرچی مربی است:5:
من از موقعی که هیتسفلد از بایرن رفت ماگات اومد دق کردم :18:
خداکنه بایرن همین جوری نتیجه بگیره هیتسفلدم هی تمدید کنه!!!:27:

jingool
08-11-2007, 20:01
نه.فکر نکنم.هرچی باشه رنسینگ مدتها زیر نظر همین اولی کان آموزش دیده و تمرین کرده و با مصدومیت دست کان هم فرصت خوبی براش پیش اومد که خودشو نشون بده که تونستش.پارسال هم توی بازی رفت با میلان بدکار نکردش.به نظر من با کمی تلاش بیشتر میتونه کمی مثل کان عمل کنه هر چند جوونه و به کار بیشتری نیاز داره.
ایول خوشم اومد پس دست پرورده ی کان هم هست...:27:
همین رنسینگ بعد الی دروازبان اول تیم باشه بهتره!!!:10::40:

بردیا
08-11-2007, 22:15
آره رنسینگ باشه بهتره.به نظر من دروازبان هر باشگاهی باید از همون کشور باشه.اینجوری هیچ کشوری دچار مشکل دروازبانی نمیشه.
منم عاشق هیتسفیلد هستم.از همون وقتی که دورتمند رو توی سال 97 قهرمان اروپا کرد تا حالا.ولی بزرگترین خریت عمرش رو سال 99 بازی با منچستر کرد که ماتئوس رو دقیقه 89 کشید بیرون.درست بعد از بیرون رفتن لوتا بایرن 2تا خوردش و قهرمانی رو مفتی داد دست منچستر.

Actros
09-11-2007, 03:40
منم خیلی از هیتسفلد خوشم میاد
اون فینال بد سال 99 هم یادمه که ماتیوس رو کشید بیرون
.................................................. ..............
امشبم خیلی اشتباه کرد
بایرن مونیخ 2 .......... بولتون 2 . درخانه بایرن :41:
تا بایرن افتاد جلو . پودولسکی که 2 گل زده بود و ریبری که داشتی عالی بازی میکرد کشید بیرنو در حالی که دقیقه از 60 رد نشده بود
دقیقه 81 بایرن گل مساوری رو خورد ومساوی تمام شد. مقصر هم به نظر من هیتسفلد هستش
گلهای بایرن. هردوشو پودوسکی زد
ولی اصلا نتیجه خوبی نگرفت.:41:

jingool
09-11-2007, 13:28
آره...هیتسفلد دیگه فکر کرده اومده 2-3 تا بازی کنه جامو بهش بدن ببره خونه!!!:20:
فعلا مهمترین بازیاش همین جام uefa هستش
بعد از دقیقه ی 60 ریبری و پودولسکی و ... کشیدشون بیرون...:18:(استراحت)
امسال حتما باید یوفارو ببره...:46:اگه نبره یه لطمه ی بزرگی میخوره!
ولی من فقط از این خوشحالم که 2 تا گلو پودولسکی زد!!!:10:

بردیا
09-11-2007, 13:38

يک تساوی خانگی تلخ و ناکامی ساير تيم های آلمانی در شب چهارم..

بايرن در حالی به اين تساوی تلخ در آليانز بسنده کرد که با چند تغيير در
ترکيب اصلی به ميدون اومده بود..حضور ون بويتن ، اوتل و پودولسکی و لل
در ترکيب اصلی اين تغيرات بودن..حضور دو مدافع تهاجمی يعنی لوسيو و
ون بويتن که قبلاً هم به اين موضوع اشاره کرديم و همچنين حضور لل با وجود
سلامت لام و سانيول که به تازگی خوب شده ولی آماده نيست يه خط دفاع
مترلزل رو برای ما به وجود اورد! در خط ميانی هم حضور اوتل به جای زی روبرتو
باعث شده بود ميانه ميدان ما کاملاً دفاعی بشه! فقط حضور پودولسکی
که با دو گل بازگشت خودش رو جشن گرفت نکته مثبت تغيرات بود!

بازی با گل زود هنگام و تصادفی بولتون که با برخورد شوت بازيکن حريف به
يانسن شکل گرفت آغاز شد..پس از اين گل بايرن سراپا حمله شد و دست به
يه بازی احساسی زد! حرکت های خوب ريبری چند موقعيت رو برای اوتل و پولدی
ايجاد کرد که با بی دقتی از دست رفتن! يه پنالتی مشکوک هم روی کلوزه اعلام
نشد تا اينکه بلاخره بايرن در دقيقه سی روی شوت بيرون پای کم نظير پولدی به
گل تساوی رسيد و از خطر يه شکست خانگی فرار کرد! حمله های بايرن باز هم
ادامه داشت و من فکر ميکردم مثل بازی فرانکفورت يه تساوی ديگه در انتظار ماست!
ولی دفاع بولتون اون قدرت رو نداشت و در دقيقه چهل و نه روی کار خوب تيمی و
ضربه تمام کننده پولدی تسليم شد! بايرن باز هم به حمله های خودش ادامه داد
اما...

حضور آندرانيک تيموريان ملی پوش کشورمون باعث شد تا تيم بولتون روی پرتاب
اوت اون و کار خوب هم تيميش با يه شوت از داخل محوطه جريمه به گل تساوی
برسه..روی اين گل ون بويتن که معلوم نبود کجا بود! حتماً رفته بود حمله لوسيو
و لل هم دو تايی با يه دريبل سر پا از جريان بازی حذف شدن! تا واکنش ضعيف کان
هم کار اونا رو تکميل کنه و ما دقيقه هشتاد و دو گل تساوی رو بخوريم! دقايق پايانی
هم فشار بايرن اثر نکرد ضمن اينکه آندو با يه شوت خوب کان رو مجبور به واکنش کرد

کاملاً مشخص بود که بايرن بولتون رو دست کم گرفته بود و فکر ميکرد که به راحتی
اونا رو شکست ميده که هيتزفيلد به تونی و زی روبرتو و لام استراحت داده بود!
علاوه بر اينها تعويض زود هنگام ريبری که عالی بازی ميکرد شايد بزرگترين اشتباه
هيتزفيلد تو اون بازی بود..تعويض باستين که يک موقعيت گل صد در صد رو از شش
قدم دروازه از دست داد با آلتين توپ خوب بود..تونی هم به جای پولدی قابل پيش بينی بود!

در شبی که بايرن در خانه متوقف شد لورکوزن هم در سرمای روسيه اسير دو پنالتی
شد و 2 -1 باخت جالب اينکه نورنبرگ هم در خانه با يه پنالتی عقب افتاد و با يه
بازی احساسی گل دوم رو هم خورد تا در دويل با انگليسی ها از سه بازی خانگی
دو تساوی و يک باخت دشت کنيم! از فاجعه ليگ قهرمانان هم صحبت نکنيم بهتره!
جايی که اشتوتگارت چهارم شده...وردربرمن محکوم به بردن رئال در آلمان بدون ديه گو
و کاپيتان فرينگز هست...تنها شالکه اميدواره تا والنسيا همچنان در بحران باشه و بتونه
با يه تساوی از اسپانيا و برد خونگی روزنبرگ به يه جايی برسه! ولی يه خبر خوشحال
کننده هست و اون اينکه با وجود فاجعه ليگ قهرمانان که احتمال داره هر سه تيم ما
تو گروهشون چهارم بشن! عملکرد خوب تيم ها در يوفا باعث شده تا ما جای خودمون
تو رتبه بندی ليگ ها رو از رومانی پس بگيريم و پنجم بشيم دوباره! البته با اختلاف بسيار
ناچيز! که البته با بازی های که هنوز داريم ميتونيم بيشترش کنيم..

به اميد روز های بهتر برای فوتبال آلمان
موفق و پيروز باشيد