PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور از سی دی بک آپ استفاده کنم؟

amin_rogh
16-08-2007, 00:42
سلام
دوست من نسبت به اپ دیت و سپس نصب ویندوز مدیا پلیر 11 اقدام کرد اما بلافاصله توان ورود به اینتر نت را از دست داد!یعنی تمام مسنجر ها مثل یاهو و ام اس ان و غیره کار میکنند اما با کلیک بر روی اکسپلورر پیامی روی صفحه میاد که مرور گر قادر به باز کردن صفحه نیست.من فکر کردم که شاید ایرادی در مرور گر پیش امده . بنابراین یک مرور گر دیگه نصب کردیم اما نتیجه همان بود.در تنظیمات اینتر نت در مرور گر هم چیز خاصی ندیدم که مشکل افرین بتونه باشه..پس از مایوس شدن از تمام راههایی که بلد بودیم تصمیم گرفتیم که از سی دی بک آپی که قبلا توسط نرو و با پیروی از ویزارد تهیه کرده بودیم استفاده کنیم.بنا بر این وارد نرو شده و آپشن مربوطه را انتخاب کردیم و سی دی را هم به برنامه معرفی کردیم اما اولا کلی پوشه در این سی دی هست که نمیدونیم کدوم را باید باز کنیم و دوما برای امتحان روی تمام پوشه ها کلیک کردیم اما در کمال ناباوری دیدیم که محتویات پوشه ها جزو فورمت های ساپورت شده نیستند!
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید. ضمنا این دوستمون هم از بچه های پی سی وردی هست
ممنون.

amin_rogh
16-08-2007, 16:55
سلام
ببخشید که دوباره میگم ولی خیلی لنگ شده ایم.
آیا کسی از دوستان کمکی میتونه بکنه؟
ممنونم

Behroooz
16-08-2007, 19:40
ویندوز رو از اول نصب کن و با نرم افزاری مثل نورتون گوست و یا power quest drive image از سیستم بک اپ بگیر که از نرو بهتره .

amin_rogh
16-08-2007, 20:00
ویندوز رو از اول نصب کن و با نرم افزاری مثل نورتون گوست و یا power quest drive image از سیستم بک اپ بگیر که از نرو بهتره .
سلام
مشکل این هست که ما اینجا کامپیوتر را با یک سری برنامه ها با ویندوزی که روی دستگاه نصب هست میخریم و در واقع خودسی دی ویندوز را بما نمیدهندو توصیه فروشنده در هنگام فروش این هست که یک سی دی بک اپ خودمون تهیه کنیم که کردیم.حالا هم تمام برنامه ها کار میکنند و تنها مشکل این هست که وارد شبکه نمیتونیم بشیم.و دوم اینکه میخوام از سی دی موجود استفاده کنم و یا اینکه یک راه حل دیگه پیدا بشه که نور علی نور هست.
ممنونم.

Behroooz
16-08-2007, 20:04
چرا ویندوز رو داون نمیکنی؟

شما که نباید مشکل سرعت اینترنت داشته باشی ؟