PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش سيستم مديريت محتواي جوملا joomla با توضيحات كامل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]

bunny
14-08-2011, 16:59
سلام
من دامنه مو از پارس دیتا خریدم - هاستم هم لینوکسیه از پارسینیک گرفتم - چون دسترسی به adsl دارم نیازی به wamp . localhost و ... ندارم حالا باید چطور این جوملا رو روی این هاستم برقرار کنم ؟؟؟

لطفا منو راهنمایی کنید - باتشکر

hk20
12-09-2011, 23:01
من چندتا پلاگين را فعال كردم در جوملا ديگه پسوردم را قبول نميكنه واسه چيه؟

yakuza
14-10-2011, 17:05
سلام
یک فرم ثبت نام برای جوملا 1.5 معرفی کنید که full option باشه و راحت بتونم آپلود عکس ، کد فعالسازی و ... در قسمت ثبت نام اضافه کنم
در ضمن میخوام قسمت مشخصات کاربر رو گسترش بدم و یک ادیتور هم برای قسمت مشخصات کاربر میخوام

لطفا رایگان باشه و طریقه نصب کامپونت یا ماژول یا پلاگینی که معرفی میکنید رو هم خواهشا بگین

از دوستان میخوام منو کمک کنند ، پیشا پیش ممنونم

yakuza
20-10-2011, 10:21
کسی نیست جواب بده؟

Harvest_Moon_Iman
31-10-2011, 00:49
سلام به همه

یک سوال تکراری داشتم

این ایرور در WampServer چیه میده خبرش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

viliam1
18-11-2011, 20:57
دوستان عزیز
من مبتدی تر از این حرفام
من این WAMP رو روی کامپیوترم نصب کردم و بعد از اجرای LCALHOST
یوزر وپسورد میخواد
چکار کنم
/
راستی
قالب جديد براي جوملا که طراحي کردین واقعا" قشنگ و گیراست
با سپاس

saleh2009
18-12-2011, 17:59
سلام
کسی اینجا با Joomla LMS کار کرده ؟

sajad_n90
21-12-2011, 23:54
سلام
من یه سایت برای مسجدمون راه اندازی کردم و سیستم مدیریت محتوا جوملا داره بعد از یه مدتی یه از خدا بی خبری ه.ک.ش کرد
با کلی مکافات میخوام راش بندازم از یکی از دوستانم شنیدم که گفت باید پچ های جوملا رو نصب کنی تا دیگه -- نشه .
ممنون میشم یکی از دوستان این پچ ها رو معرفی کنه و یا یه لینک دانلود ازشون بزاره.
ممنون

mosi2007
25-12-2011, 12:51
سلام
1=برای استفاده از جوملا باید حتما از قالبهای خودش استفاده کرد یا میشه سایتی که خودمون طراحی کردیم با جوملا مدیریت کرد؟
2=مثلا من یه سایت خودم طراحی کردم که 25 صفحه داره و یادم رفته توی هر صفحه ارسال نظر بزارم ایا میشه با جولا یه کاری کرد که یه دفعه ای توی هر 25 صفحه قسمت ارسال نظر را بگذارم یا نه ؟
3اگه نمیشه بگید جوملا بره چیه ایا فقط میشه محتوای سایت را از قبیل متن تغییر داد یا نه میشه کلا طرح سایت را عوض کرد؟

raminramz
07-01-2012, 12:00
جوملا 2.5 نسخه beta عزضه شد
از دوستان هر کس میخواد برای ارتقا جوملا خود اقدام نماید
با تشکر

---------- Post added at 12:00 PM ---------- Previous post was at 11:56 AM ----------

سلام
من دامنه مو از پارس دیتا خریدم - هاستم هم لینوکسیه از پارسینیک گرفتم - چون دسترسی به adsl دارم نیازی به wamp . localhost و ... ندارم حالا باید چطور این جوملا رو روی این هاستم برقرار کنم ؟؟؟

جوملا رو حالا هر نسخه ایش که هست آپدیت میکنید تو هاست
یه دیتا بیس هم برای میسازید
به اون آدرسی که جوملارو ریختید مثلا صفحه اصلی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میرید
خود به خود میاد تو مراحل نصب انتخواب زبان و دیتا بیس...
و در آخر فایا و پوشه install رو پاک میکنید که برای امنیت واقعا مضره

n-95
03-02-2012, 10:02
سلام دوستان
جوملا 2.5 نصب کردم
به قالب فارسی نیاز دارم
قالب فروشگاهی و یک نوع قالب برای یک شرکت خدماتی در مورد جرثقیل

باتشکر از دوستان

a6543210
11-02-2012, 19:12
سلام دوستان
یه فایل zip دارم که توش یه فایل های مختلفی مثل xml و پوشه و اینا هست!این فایل زیپ کامپوننت گالری عکسه.(از اینترنت دانلود کردم) واسه سایتمون می خوام گالری تصاویر درست کنم.سایت جوملایه.
حالا چطور باید این کامپوننتو رو سایتم راه بندازمو توش عکس بزارم و ...ممنون می شم اگه آموزشی چیزی باشه

a6543210
14-02-2012, 07:36
چرا جواب مارو کسی نمی ده دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!

bilmazlar
20-02-2012, 11:20
سلام دوستان
یه فایل zip دارم که توش یه فایل های مختلفی مثل xml و پوشه و اینا هست!این فایل زیپ کامپوننت گالری عکسه.(از اینترنت دانلود کردم) واسه سایتمون می خوام گالری تصاویر درست کنم.سایت جوملایه.
حالا چطور باید این کامپوننتو رو سایتم راه بندازمو توش عکس بزارم و ...ممنون می شم اگه آموزشی چیزی باشه

خوب دوست عزیز. با این مقدار اطلاعات که شما دادی، چه انتظاری داری؟ نه گفتی فایل zip مربوط به چه کامپوننت یا ماژولیه؟ اصلاً سایت جوملات از چه نسخه‌ای استفاده می‌کنه. فایل زیپی که می‌گی با این نسخه سازگاری داره یا نه؟

اما به هر حال. اگه فایل زیپت فایل نصب استاندارد باشه، باید بعد از لاگین کردن تو قسمت ادمین، از منوی Extensions، گزینه Extension manager رو انتخاب کنی. تو صفحه‌ای که می‌آد در سربرگ Install، یه بخشی هست به عنوان Upload Package File. تو این قسمت رو دگمه Choose file کلیک می‌کنی و آدرس فایل زیپ رو توش انتخاب می‌کنی. بعد دگمه Upload & Install رو می‌زنی. اگه بسته مورد نظر اشکالی چیزی نداشته باشه. بالای همین قسمت پیغامی مبنی بر نصب اون دریافت می‌کنی که توش اسم بسته و نسخه اون رو اعلام می‌کنه. ممکنه یه سری اطلاعات دیگه هم بده.

از این جا به بعدش، دیگه بستگی کامل داره به این که فایل زیپت چیه. اگه کامپوننت باشه باید از منوی Components پیداش کنی. اگه ماژول باشه. از همون منوی Extensions، گزینه Module manager رو انتخاب می‌:کنی. اگه پلاگین باشه، که باید مستنداتش رو بخونی نحوه استفاده‌اش رو پیدا کنی.

راستی یادم رفت بگم: من بر اساس جوملای 1.7 راهنمایی کردم. جوملای 2.5 هم همینه. جوملای 1.5 هم قاعدتاً باید همین شکلی باشه؛ البته مطمئن نیستم. در مورد جوملای نسخه 1.0 هم اصلاً اطلاعی ندارم.

bilmazlar
20-02-2012, 11:48
سلام
1=برای استفاده از جوملا باید حتما از قالبهای خودش استفاده کرد یا میشه سایتی که خودمون طراحی کردیم با جوملا مدیریت کرد؟
2=مثلا من یه سایت خودم طراحی کردم که 25 صفحه داره و یادم رفته توی هر صفحه ارسال نظر بزارم ایا میشه با جولا یه کاری کرد که یه دفعه ای توی هر 25 صفحه قسمت ارسال نظر را بگذارم یا نه ؟
3اگه نمیشه بگید جوملا بره چیه ایا فقط میشه محتوای سایت را از قبیل متن تغییر داد یا نه میشه کلا طرح سایت را عوض کرد؟

1. نه الزامی به استفاده از قالب‌های پیش‌فرض خود جوملا نیست. اما اگه بخواین سایت فعلیتون رو منتقل کنید روی جوملا، کلی زحمت داره. محتواش رو راحت می‌شه انتقال داد. اما قالب سایتتون سخته. اولاً باید الگوی طراحی قالبهای جوملا رو بشناسین. در ثانی کلی وقت بذارین و قالب سایتتون رو با کدهای CSS‌ و احیاناً PHP به فرمت استاندارد جوملا تبدیل کنید.

2. سایت 25 صفحه‌ای شما، استاتیکه یا توی همین جوملا طراحی شده. اگه توی جوملا باشه که کارتون زیاد سخت نیست. باید بسته به نسخه جوملایی که استفاده می‌کنین بگردین و یه کامپوننت ارسال نظرات پیدا کنین و توی جوملا نصبش کنید. (جوملا خودش امکان ارسال نظرات نداره و باید از افزونه‌هایی که برای این کار نوشتن استفاده کنید.) برای جوملای 1.5 کامپوننت رایگان JComments وجود داره که محشره. واسه جوملاهای 1.7 و 2.5 نسخه رایگان خوب من پیدا نکردم. تا یادم نرفته، اگه سایت 25 صفحه‌ای تون استاتیکه، باید تو جوملا علاوه بر کارایی که گفتم تمام این 25 صفحه رو هم بازسازی کنین.

3. همون طور که اسمش پیداست، جوملا یه ابزاریه برای مدیریت محتوای سایت. پس حتماً می‌شه محتوای سایت رو توش مدیریت کرد. یعنی صفحه‌های جدید اضافه یا صفحه‌های قبلی رو اصلاح یا حذف کرد. در ضمن در کنار این کار، نحوه نمایش محتوا رو هم می‌شه باهاش مدیریت کرد. این که مطالب به صورت تک صفحه نمایش داده بشن یا به صورت یک بلاگ پشت سر هم بیان. در کجای صفحه نمایش داده بشن. منوها در هر صفحه چطوری باشن و ...

کار دیگه‌ای که تو جوملا می‌شه انجام داد قالب نمایش صفحه‌هاست که به طور کلی با نصب template و استفاده از اون انجام می‌شه که احتمالاً بیشتر مورد نظر شماست. اگه تو استفاده از جوملا مثل من اول راه باشین، توصیه می‌کنم یا از قالب‌های آماده استفاده کنین یا اگه اصرار داشته باشین که سایت فعلیتون رو تبدیل کنین از یکی که کارش به صورت حرفه‌ای اینه کمک بگیرین.

یه چیز دیگه هم توی جوملا، اینه که میشه باهاش کاربرهای سایت رو مدیریت کرد. یعنی ثبت نام کاربرها، سطوح دسترسی و اجازه‌هاشون و صفحه‌هایی که می‌بینن چه تو جلوی صحنه (front-end) چه توی پشت صحنه (back-end) سایت.

bilmazlar
20-02-2012, 12:12
سلام

دوست عزیز

استفاده از لوکال هاست و وامپ و بقیه ابزارها صرفاً به خاطر اینه که شما اول طراحی سایتتون رو کامل کنید بعد اگه دوست داشتید یا اگه اشکالی نداشت، اون رو آپلود کنید تو سایت اصلی. چون علاوه بر مشکلات در سرعت اینترنت که ظاهراً برای شما وجود نداره، ممکنه در حین طراحی مستقیم تو سایت اصلی، مشکلاتی پیش بیاد که کل مطالب سایتتون رو از بین ببره یا بازدیدکنندگان از سایتتون به جای صفحه‌های اصلی سایت، با پیغام خطا مواجه بشن.

اگه سایتتون رو از صفحه سفید هم بخواین طراحی کنید، باز هم تجربه کردنش به صورت لوکال روی کامپیوتر خودتون می‌تونه مفید باشه.

در مورد نحوه نصب جوملا، روی سایت یکی دیگه از دوستان براتون توضیح دادن. اما یه چیزی هم من اضافه کنم. اصولاً بسته به شرکتی که ازش هاستتون رو گرفتین چند تا راه برای راه‌انداختن یه سایت جوملا دارین:

1. بعضی از هاستینگ‌ها، امکان نصب بسته جوملا رو تو کنترل پنلشون دارن. یعنی شما بدون این که نیاز به آپلود کردن بسته جوملا داشته باشین، مستقیماً از امکانات کنترل پنل هاستتون استفاده می‌کنید. مزیت این روش اینه که خیلی راحته و شما احتیاج به آپلود بسته نصب جوملا ندارید. اما اشکالش ممکنه این باشه که بسته کنترل پنل نسخه مورد نظر شما نباشه. البته معمولاً هاستینگ‌ها زود به زود این بسته‌ها رو آپدیت می‌کنن.

2. اگه امکان مورد 1 تو هاستینگتون نباشه، شما باید خودتون بسته نصب جوملا رو توی فضای سایتتون آپلود کنین و بعد با روشی که اون دوستمون توضیح دادن نصبش کنید. فقط یه نکته: بعضی از هاست‌ها امکان بازکردن فایل‌های zip رو به طور مستقیم تو فضای خودشون می‌دن. این جوری کارتون راحت می‌شه. چون فایل زیپ شده نصب رو یکجا آپلود می‌کنین و با استفاده از امکانات کنترل پنل هاستتون، همونجا محتویاتش رو باز می‌:کنین. اما اگه هاستتون این امکان رو نداشته باشه، باید اول محتویات فایل زیپ بسته نصب جوملا رو تو کامپیوتر خودتون تو یه فولدر باز کنید و بعد تمامی فایل‌ها و فولدرهای داخل اون فولدر رو از طریق کنترل پنل هاستتون یا با استفاده از یه نرم‌افزار FTP مثل FileZilla توی سایتتون آپلود کنین.

یه چیز دیگه هم اینه که باید با توجه به نسخه جوملاتون ببینین هاستتون حداقل نیازمندی‌های مورد انتظار رو پشتیبانی میکنه یا نه.

Masoud.67
02-04-2012, 10:22
سلام به همه.

من در مورد امنیت جوملا هیچی نمیدونم.اینکه به پای نیوک میرسه یا نه.اینکه آیا سیستم امنیتش از پیش تعریف شده هست یا اینکه نیازی به تنظیم دستی داره؟
چون من بعد از نصب هیچ آپشنی مربوط به قسمت امنیت ندیدم.
لطفا راهنماییم کنید در مورد:
1.مقایسه سطح امنیت جوملا و نیوک
2.روش تنظیم آپشنهای امنیتی

ممنون.

Fusi0n
06-04-2012, 16:26
سلام
دوستان یک اموزش نیست برای ثبت سایت جوملا در گوگل سایت وارد کردم ولی یک کد HTML داده نمیدونم کجا وارد کنم ؟!
در صفحه ایندکس باید وارد کنم ؟!
در موتر دیگه باید چی کار کنم ؟!

raminramz
06-04-2012, 23:17
سلام
دوستان یک اموزش نیست برای ثبت سایت جوملا در گوگل سایت وارد کردم ولی یک کد HTML داده نمیدونم کجا وارد کنم ؟!
در صفحه ایندکس باید وارد کنم ؟!
در موتر دیگه باید چی کار کنم ؟!

یه فایل html بهتون میده
اون رو آپلود کنین روی هاست
اون کده برای وبلاگ هاست که هاست ندارن

mohrd
06-04-2012, 23:56
سلام به همه.

من در مورد امنیت جوملا هیچی نمیدونم.اینکه به پای نیوک میرسه یا نه.اینکه آیا سیستم امنیتش از پیش تعریف شده هست یا اینکه نیازی به تنظیم دستی داره؟
چون من بعد از نصب هیچ آپشنی مربوط به قسمت امنیت ندیدم.
لطفا راهنماییم کنید در مورد:
1.مقایسه سطح امنیت جوملا و نیوک
2.روش تنظیم آپشنهای امنیتی

ممنون.
سلام دوست عزیز.
در مورد امنیت جوملا همین بس که:
جوملا جزو قوی ترین CMS های رایگان و Open Source جهانه! و تیم های بسیاری اون رو پشتیبانی و آپدیت و پچ های مورد نیاز رو منتشر می‌کنند. و اگر مشکل امنیتی یا هر مشکل دیگه ای پیش بیاد، طی چند روز پچ براش میاد.
به نظر بنده که امنیت جوملا مشکلی نداره. نبودن آپشن "امنیت" در کنترل پنل، دلیل ضعف امنیتی نمیشه. این آپشن رو من در CMS های معدودی دیدم.. و اکثراً این آپشن رو ندارند. یعنی نیازی نیست که کاربر بتونه مدیریتی داشته باشه. خود برنامه در پس زمینه کار های لازم رو انجام میده.

موفق باشید ./.

aliy2324
30-05-2012, 21:27
سلام من می خوام یه وب سایت بدم برام طراحی کنند بین انتخاب جوملا و سیستم اختصاصی گیر کردم نمی دونم کدوم انتخاب کنم . چند سوال دارم و اگه چیزی هم به نظر دوستان رسید که می تونه به من کمک کنه بگید ممنون می شم
جوملا انعطاف داره یعنی اگه در آینده بخوام توی سایت تغییراتی بدم مثلا فروم اضافه کنم یا عضویت بزارم یا یه ایده جدید داشته باشم، جوملا پاسخ گو هست؟
می شه از جوملا استفاده کرد و اگه نیاز شد در آینده امنیتش ارتقلا دارد یعنی افزونه هایی برای افزایش امنیتش نوشت؟

mohsen_djd2
30-05-2012, 21:43
سلام من می خوام یه وب سایت بدم برام طراحی کنند بین انتخاب جوملا و سیستم اختصاصی گیر کردم نمی دونم کدوم انتخاب کنم . چند سوال دارم و اگه چیزی هم به نظر دوستان رسید که می تونه به من کمک کنه بگید ممنون می شم
جوملا انعطاف داره یعنی اگه در آینده بخوام توی سایت تغییراتی بدم مثلا فروم اضافه کنم یا عضویت بزارم یا یه ایده جدید داشته باشم، جوملا پاسخ گو هست؟
می شه از جوملا استفاده کرد و اگه نیاز شد در آینده امنیتش ارتقلا دارد یعنی افزونه هایی برای افزایش امنیتش نوشت؟
بلی
بلی
حدود 2% از سایت های جهان با جوملا هستن

aliy2324
30-05-2012, 21:51
برای سایتی نمونه ehow.com بنظر شما joomla بهتره یا cms اختصاصی؟

mohsen_djd2
31-05-2012, 07:43
برای سایتی نمونه ehow.com بنظر شما joomla بهتره یا cms اختصاصی؟
جوملا جواب میده

sada
31-07-2012, 11:04
با سلام
می خواستم ببینم که میزان هزینه ای که طراحی یه سایت با جوملا و نگهداری اون (یعنی اضافه کردن مطالب و غیره که توسط کارفرما گفته میشه) چقدر هست؟

teddy.team
04-08-2012, 07:39

سلام دوست عزیز... اگه شما ایده عجیب غریبی نمیخوای اجرا کنی با خیال راحت برو از جوملا استفاده کن...
عضویت هم پشتیبانی میکنه..
میتونی انجمن هم روش نصب کنی.. اما معمولا انجمنهای بزرگ از سیستم مجزا استفاده میکننن.....

امنیت هم تنها به سی ام اس مربوط نیست و مسائل زیادی توش دخالت داره..

سیستم جوملا چون متن بازهست کاملا قابل توسعه هست.. همینطور صدها کامپوننت پلاگین و ماژول از قبل آماده براش موجود هست...

teddy.team
04-08-2012, 07:41
با سلام
می خواستم ببینم که میزان هزینه ای که طراحی یه سایت با جوملا و نگهداری اون (یعنی اضافه کردن مطالب و غیره که توسط کارفرما گفته میشه) چقدر هست؟

دوست عزیز این بستگی به خواسته شما داره.. من برای مدت محدودی با هزینه خیلی خیلی پایین اینکارو انجام میدم... بعلاوه آموزش ویدئویی مبانی اینترنت و طراحی سایت و همچنین آموزش ویدئویی مدیریت سایت توسط خودتون...

saeed_smco
25-08-2012, 10:41
سلام
ممنون از مطلب خوبتون
من فایل فشرده جوملا فارسی رو دانلود کردم و پس از نصب wamp رفتم تو همون مسیر فایل فشرده رو باز کردم
اما بعد از نوشتن localhost در مرورگر از من user و pass میخاد
نمیدونم چی باید بدم یا از کجا بفهمم چی هست
ضمنا بعد از نصب wampserver آیکونی که دارم فرق داره . به خاطر ورژن جدیده یا کار من اشکالی داره؟
خواهشا راهنمایی کنید

DARRE
02-10-2012, 19:44
سلام

برای راست به چپ کردن ltr جوملای اوریجینال چه باید کرد؟

mohsen2az
19-10-2012, 16:39
طریقه نصب جوملا بعد از آپلودکردنش چجوری هست؟

این تاپیک اینقدر توش پست داده شده که من نمی رسم همه را بخونم!:sq_25:
3 صفحه را مرور کردم ولی چیزی نیافتم
بخش جستجوی سایت هم که کمک آنچنانی نکرد

H @ di
10-12-2012, 01:16
سلام دوستان
من این سئوال رو تو بخش دیگه ای پرسیده بودم کسی جواب نداد اینجا مطرح میکنم شاید به جوابی برسم

سلام دوستان
چون نمی دونستم کجا باید سئوالمو بپرسم ، بنابر این پرسشم رو اینجا مطرح میکنم
قصد راه اندازی یه سایت رو دارم که نمیدونم از چه سیستمی براش استفاده کنم بنابراین مشخصات سایت رو میدم تا دوستانی که سررشته دارن نظر بدن . با تشکر

سایت در زمینه پزشکی هست و به سه بخش پزشکی سنتی و نوین و سلامت عمومی میپردازه . می خوام سایت یه قالب اصلی داشته باشه برای موضوعات عمومی سلامتی ولی صفحه های
پزشکی سنتی و پزشکی نوین دارای قالب هایی مخصوص به خودشون باشن . همینطور این امکان در سایت باشه که کاربرا صفحه خودشون رو داشته باشن که بتونن توی اون مطلب منتشر کنن و آدرس اون در ادامه آدرس سایت بیاد و البته دارای تعیین سطح دسترسی برای کاربرا هم باشه .

من با جوملا و وردپرس آشنایی دارم . هر چه بیشتر جستجو کردم برای به جواب رسیدن بیشتر سردرگم شدم . ممنون از کمک شما

DARRE
26-12-2012, 17:27
با سلام

من یک سایت جوملا فارسی دارم میخواستم بتونم واسه فروشگاه(سبد خرید) چه ماژولی باید استفاده کرد. از راهنماییتون ممنون.

پیشاپیش:n19:

darklord_8
20-01-2013, 23:10
با سلام
میخواستم ببینم جوملا ماژولی برای اضافه کردن اعضای VIP داره؟ (فارسی)

میدونم اینجا جاش نیست ولی وردپرس هم ممنون میشم بگید

goodarz931
27-01-2013, 12:26
سلام من دارم 1 سیدی توپ
10000 تومان
09370579063
مهدی گودرزی

M o h a m m @ d
27-01-2013, 14:48
با سلام
میخواستم ببینم جوملا ماژولی برای اضافه کردن اعضای VIP داره؟ (فارسی)

میدونم اینجا جاش نیست ولی وردپرس هم ممنون میشم بگید
VIP اعضای جوملا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

masoudmsa
19-02-2013, 14:28
سلام دوستان عزيز
من ميخوامن به صورت لوكال يك قالب بريزم رو جوملام هر كاري كه ميكنم و هر قالبي كه ميريزم اصلا بالا نمياد فقط وقتي خود برنامه جوملا را نصب ميكنم راحت پيج بالا مياد
چندين قالب امتحان كردم ديگه اعصاب نذاشته برام
اين يه بخش كوچكي از ارور هاي قالب هست لطفا كمك كنيد هم از طريق كويك استارت قالب را نصب كردم هم از طريق extension

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in G:\site\xampp1\htdocs\kj\plugins\system\k2\k2.php on line 27

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in G:\site\xampp1\htdocs\kj\plugins\system\k2\k2.php on line 44

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in G:\site\xampp1\htdocs\kj\plugins\system\k2\k2.php on line 46

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in G:\site\xampp1\htdocs\kj\plugins\system\k2\k2.php on line 120

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in G:\site\xampp1\htdocs\kj\plugins\system\k2\k2.php on line 125

Strict Standards: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically in G:\site\xampp1\htdocs\kj\components\com_xmap\route r.php on line 96

Strict Standards: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically in G:\site\xampp1\htdocs\kj\includes\application.php on line 539

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in G:\site\xampp1\htdocs\kj\components\com_xmap\route r.php on line 96

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in G:\site\xampp1\htdocs\kj\components\com_xmap\route r.php on line 102

Site Map ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Login ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Registration ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Facebook ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Twitter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Linkdin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Rss ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Home ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Explore ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Menu Examples ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Styles ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Layout ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Joomla! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Login ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Strict Standards: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically in G:\site\xampp1\htdocs\kj\components\com_k2\router. php on line 17

Strict Standards: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically in G:\site\xampp1\htdocs\kj\includes\application.php on line 539

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in G:\site\xampp1\htdocs\kj\components\com_k2\router. php on line 17

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in G:\site\xampp1\htdocs\kj\components\com_k2\router. php on line 22
Football ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sezareta
19-02-2013, 19:51
سلام دوستان عزيز
من ميخوامن به صورت لوكال يك قالب بريزم رو جوملام هر كاري كه ميكنم و هر قالبي كه ميريزم اصلا بالا نمياد فقط وقتي خود برنامه جوملا را نصب ميكنم راحت پيج بالا مياد
چندين قالب امتحان كردم ديگه اعصاب نذاشته برام
اين يه بخش كوچكي از ارور هاي قالب هست لطفا كمك كنيد هم از طريق كويك استارت قالب را نصب كردم هم از طريق extension

سلام
راستش من خیلی سر رشته ندارم اصلا هم طراحی سای ت و اینا بلد نیستم اما قبلا از XAMPP برای شبیه سازی و اجرای جوملا 2.5 روی لوکال ازش استفاده کردم که تقریبا همین مشکل رو داشت
به سفارش بعضی از دوستان از نرم افزار wampserveri استفاده کردم به جای xampp , و مشکل برطرف شد در کل بهتون استفاده از نرم افزار wampserver رو به جای xampp پیشنهاد میکنم

masoudmsa
24-02-2013, 12:12
سلام
راستش من خیلی سر رشته ندارم اصلا هم طراحی سای ت و اینا بلد نیستم اما قبلا از XAMPP برای شبیه سازی و اجرای جوملا 2.5 روی لوکال ازش استفاده کردم که تقریبا همین مشکل رو داشت
به سفارش بعضی از دوستان از نرم افزار wampserveri استفاده کردم به جای xampp , و مشکل برطرف شد در کل بهتون استفاده از نرم افزار wampserver رو به جای xampp پیشنهاد میکنم

wamp ةم ريختم همين مشكل بود اعصابم داغونه هيچ كس هم كمك نميكنه يه فروم فعال كه بشه از كسي كمك گرفت كسي سراغ داره؟

masoudmsa
25-02-2013, 10:54
wamp ةم ريختم همين مشكل بود اعصابم داغونه هيچ كس هم كمك نميكنه يه فروم فعال كه بشه از كسي كمك گرفت كسي سراغ داره؟

سلام
دوستان اگر ورژن زمپ رو تغيير بديد درست ميشه
1.7.3 ريختم درست شد

federrer
05-04-2013, 11:00
سلام دوستان

در نصب جوملا 3 به مشکل خوردم.

ومپ 2.2 نصب کردم و سرویسهای آپاچی و پی اچ پی آنلاین هستن و با غیرفعال کردن سرویس های SQL SERVER پورت 80 رو به آپاچی اختصاص دادم.

:Your port 80 is actually used by

Server : Apache/ 2.2.21 PHP/ 5.3.10

جوملا رو دانلود کردم و محتویاتش رو در C:\wamp\www کپی کردم . اما بازم هم در localhost جوملا باز نمیشه.
یه صفحه با چند خط متن باز میشه که اولش اینه :
#
#Example MySQL config file for medium systems. # # This is for a system with little memory (32M - 64M) where MySQL plays # an important part, or systems up to 128M where MySQL is used together with # other programs (such as a web server.) # ......#

rmao
12-06-2013, 23:56
سلام خسته نباشین...ممکنه کمکم کنین یه فروشگاه راه انداختم به این ادرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که جوملا 2.5 است می خواستم راه نماییم کنین که با کلیک کردن مشتری روی اسلاید شو لیست محصولات مربوط به همان اسلاید شو برای خریدار نمایش داده بشه:n13:

awx0ne
02-10-2013, 07:21
با عرض سلام
دارم قالبی برای جوملا میسازم
ولی روی فایل XML حدود یک هفته ای هست که گیر کردم
هیچ جا دقیق توضیح ندادن
همه سطحی
آیا کسی هست که من رو راهنمایی کنه
یا اگه لینک فایل پی دی افی چیزی سراغ دارید لطفا قرار بدید تا کسانی که با این مشکل روبرو هستن
از جمله خودم مشکلشون حل بشه

اینا تگ هایی هستن که معنیشون رو نمیدونم
<position>
<params>
<option>
درسته که فقط سه تگه
اما خیلی پیچیدن
مثلا به ایندقت کنید
<param name="box4Display" type="radio" default="1" label="Box 4 Display" description="Display the package box 4.">

sima_6600
15-10-2013, 20:34
من توی نصب جوملا روی لوکال هاست مشکل دارم من وقتی مشخصات دیتابیس رو میدم و میزنم بره مرحله بعد در حال لود بودن میمونه و هیچ اتفاقی خاصی نمی افته

علی سبزقبایی
15-11-2013, 13:33
با عرض سلام
من جوملا رو کامل ریختم
روی یه هاست و نصب شد مشکلی هم ندارم اصلا

روی یک هاست دیگه که خریدم البته هاست رو از جای دیگه خریدم میخواستم نصب کنم
دیتابیس و ... رو ساختم ولی موقعی که وارد میکنم این خطار رو میده

نمی توان به دیتابیس متصل شد. عدد برگشتی: نمی توان به دیتابیس متصل شد: نمی توان به MySQL متصل شد.

همه چیز رو هم دست وارد کردم دیتابیس هم درست ساختم یوزنیمی هم که ساختم با دسترسی کامل به دیتابیس وصل کردم همه چیز رو مو به مو درست وارد کردم برای چندین بار ولی نصب نشد
مشکل از چی میتونه باشه؟

pashangparsi6
15-03-2014, 12:47
با درود

دوستان پیوند (لینک) آموزشی تا کی درست می‌شه؟

leilash
19-05-2014, 22:32
دوستان چطوری میتونم عکسها و متن قالبهارو ویرایش کنم؟

Thor God
19-05-2014, 22:42
خب style.css رو تغییر بدید دیگه

leilash
19-05-2014, 23:15
چجوری میشه واضح تر توضیح بدین بدین...

و تو قالبهای انگلیسی فوت ها رو چجوری بیارم سمت راست؟

Thor God
20-05-2014, 17:14
فونت ها رو در استایل باید تغییر بدی. text-align رو باید از چپ چین تبدیل به راست چین بکنید/

left تبدیل به right کنید.

almaseraga
21-05-2014, 11:24
سلام دوستان
میشه بگین از کدوم قسمت سایتjoomla.org میشه قالباشو گرفت :n13:
اول راهیم... :n01:

hamid_diablo
01-12-2014, 13:28
سلام دوستان

به نظرتون با وجود سیستمهای مدیریت محتوا همچون جوملا دیگه کسی میره دنبال فراگیری Html , css , jQuery , PHP و ...؟

z a h r a2121
03-03-2015, 10:41
دوستان
من تو این قسمت نمیدونم چی باید وارد کنم....

Subdomain [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.servicefars.ir .s2o.ir

tabriz-info
03-03-2015, 10:51
دوستان
من تو این قسمت نمیدونم چی باید وارد کنم....

Subdomain [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.servicefars.ir .s2o.ir

این قسمت مربوط به کجاست؟

عنوان فیلد چی هست؟

آیا شما از هاست رایگان استفاده میکنید؟

آیا بر روی ساب دومین جوملا نصب میکنید؟

z a h r a2121
03-03-2015, 10:59
این قسمت مربوط به کجاست؟

عنوان فیلد چی هست؟

آیا شما از هاست رایگان استفاده میکنید؟

آیا بر روی ساب دومین جوملا نصب میکنید؟

من میخواستم خود عکس رو براتون بذارم ولی آپلود نمیشه.
این قسمت مربوط بهhasting
ایجاد account جدید
بله رایگان هستش
آخرین سوالتون رو متوجه نمیشم
چون من تو تایپیک قبلی گفتم که هبچ پیش زمینه ای در مورد جوملا نمیدونم
اگه راهنماییم کنید یک دنیا تشکر

tabriz-info
04-03-2015, 10:48
من میخواستم خود عکس رو براتون بذارم ولی آپلود نمیشه.
این قسمت مربوط بهhasting
ایجاد account جدید
بله رایگان هستش
آخرین سوالتون رو متوجه نمیشم
چون من تو تایپیک قبلی گفتم که هبچ پیش زمینه ای در مورد جوملا نمیدونم
اگه راهنماییم کنید یک دنیا تشکر
hasting چیه؟

شاید منظورتون hosting باشه

ببینید فکر کنم این که شما میفرمایید به خود جوملا مرتبط نباشه و مربوط به همون هاست رایگانتون هست

ساب دومین یعنی اینکه شما یه دومین اصلی دارید مثل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد این دامین یک زیر شاخه داره به نام images که به صورت images.google.com نوشته میشه به images میگن ساب دامین

شما چون از هاست رایگان استفاده میکنید به احتما 90 % یک ساب دامین دارید از اون هاست رایگان

البته هاست های رایگان باید قابلیت نصب جوملا یا سیستم های مدیریت محتوا رو داشته باشن تا بتونید روش نصب کنید

در خیلی موارد هم نسخه php با سیستم سازگار نیست

خلاصه برای یادگیری خوبه ولی اگه واقعا میخواهید یه سایت درست درمون داشته باشید بهتره از هاست پولی استفاده میکنید

هزینه زیادی هم نداره

msadegh66
21-01-2018, 22:42
سلام چجوری یه فرم توی سایت جوملام بزارم که بتونن رزومشونو برام ارسال کنند ؟

[

msadegh66
21-01-2018, 23:33
منوی صفحه نخست سایت در جوملا پاک شده چحوری باید ایجادش کنم؟