PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پيغام خطا از طرف كارت گرافيك

mohsen62k
15-08-2007, 18:30
گرافيك من MSI Diamond Plus 7600 GT هست
زماني كه كامپيتر من بالا مياد و ويندوز شروع به كار ميكنه هميشه پيغام ميده كه شما بايد دو تا كارت گرافيك داشته باشيد تا از قابليت SLI استفاده كيد !
اما خوب من يكي بيشتر ندارم و نميخوام دو تا داشته باشم هر چه هم گشتم در تنظيماتش كه ببينم چطور ميشه اين پيغام خطا رو ديگه نبينم نشد
يكي ميتونه به من بگه كه اصلا چرا هميشه اين خطا رو به من نشون ميده؟
:13:

Lamerdsystem
15-08-2007, 19:10
مین بردت چیه؟

X_man
15-08-2007, 19:28
فکر کنم بتونید از طریق Bios غیر فعالش کنید.

reza_graphic
16-08-2007, 00:17
با سلام
سری 7xxx همشون همینطورن دوست من 7300gs داره اونم مشکل تو رو داره فکر کنم بتونی تو خود ویندوز درستش کنی.

chaos theory
16-08-2007, 02:32
مین شما چیه؟ آیا اون هم قابلیت استفاده از تکنولوژی sli رو داره؟ اگه اینطور باشه شما از طریق set up میتونی یکی از درگاه ها رو disable کنی.تا این پیغام ظاهر نشه البته من فکر میکنم از تنظیمات خود ویندوز بتونی غیر فعالش کنی

makmalmk
16-08-2007, 03:27
SHOMA EHTEMALAN TAZE KARTETO AVAZ KARDI VALI KARTE GHABLITO UNINSTALL NAKARDI BEHTARE YE SARI BE IN SAYT BEZANI

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

makmalmk
16-08-2007, 04:34
ESLAH MIKONAM POST GHABLI AZ BI ETELAEE MAN DAR MORED IN TEKNOLOJI BOD
SHOMA BAYAD ROYE DESKTOOP RAST KLIK KONI VA PROPERTIES RO ENTEKHAB KONI VA AZ SAR BARG 7600GT GHESMAT GLOBAL DRIVER SETTINGS GOZINEYE SLI RENDERING MODE RA BEDONE TIK KONID
:20:

mohsen62k
16-08-2007, 09:37
abit kn9sli
مادر برد من هست و در ضمن من در تنظيمات دسكتاپم اصلا سر برگي با نام 7600GT ندارم !!

Lamerdsystem
16-08-2007, 12:31
خوب همون طور که دوست ما گفت می تونین توی تنظیمات بایوس اون رو Disable کنید حدف هم از پرسیدن مدل مادربرد شما این بود که SLIهست یانه احتمالا شما توی تنظیمات مربوط به PCI یکی از Slotها رو باز و یا اینکه به صورت پیش فرض باز بوده
بعدهم درایور کارتت رو نصب کردی؟درسته ؟آیا به جای مدلdeafult on montor میاد؟

makmalmk
17-08-2007, 03:16
شرمنده من یکم گیج زدم ادرس رو عوضی دادم
داخل PROPERTIES که شدی از سربرگ settings گزینه advanced را کلیک میکنی که سربرگ 7600GT اونجاست و ادامه کار...

Lamerdsystem
18-08-2007, 11:27
برو به این آدرس ببین توی اون تیکه اشاره شده چی نوشته؟
:31:

mohsen62k
28-08-2007, 08:19
پيغام خطايي كه برام نمايش داده ميشد اين بود دوستاني كه لطف كردند راهنمايي كردند ممنون اما گويا اين ايراد از خود سازنده كارت گرافيك بود كه با مراجعه به سايت خودشون و دانلود درايور جديد اين مشكل برام حل شد گفتم پاسخ رو اينجا كپي كنم شايد ديگري هم اين مشكل رو داشته باشه و ندونه چه بايد بكنه :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Question

Error stating that SLI Multi-GPU rendering is disabled every time the system is booted on a NON SLI capable computer with reference driver 91.31.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Answer

Error stating that SLI Multi-GPU rendering is disabled every time the system is booted on a NON SLI capable computer with reference driver 91.31.

This notification error will be removed in future reference driver releases. A workaround is available for download in the link below and the fix is within the latest Beta driver ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
Title: SLI balloon pop up message appears at Windows start up. How do I disable this?
URL: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]