PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هر کی میخواد v3x شو فارسی کنه بیاد تو

rozysara
15-08-2007, 18:11
اینم هدیه ناقابل من به شما عزیزان و دوستان پک زبانی شامل زبان فارسی امیدوارم که تونسته باشم گوشه ای از زهمات دوستان عزیز و اساتید این بخش مخصوصا میلاد رو جبران کنم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

naser maldini
15-08-2007, 22:54
خودم بايد اولين كسي باشم كه بهتون تبريك ميگه. دستتون درد نكنه rozysara جون. تا نپره دانلودش كنم!

دوستان لينك بالا مثل اينكه مشكل داره تو يه تاپيك ديگه لينك صحيح توسط دوست خوبمون گذاشته شده به اونجا مراجعه كنيد( فارسي كردن v3x ميسر شد)

rozysara
16-08-2007, 15:04
لینک بالایی اصلاح شد البته بد ندیدم حرفای نویسنده ی این پک رو هم اینجا بزارم

سلام خدمت شما دوستان میخوام یه مطلب مهمی رو بهتون بگم این فایلی که پایین گذاشتم فایل فارسی ساز v3x هست که تا حالا نبوده اونایی هم که بودن هنگ میکردن ولی این یکی عالی 10 روز تست کردم راستش اول نمیخواستم اینجا بزارم یعنی میخواستم بفروشم حالا خوشبختانه یا متاسفانه نشد چون بعد اینکه من 2 ماه وقت گذاشتم و 280 تومن ضرر دیدم به خاطر سوختن برد گوشیم میخواستن 50 تومن اونم بعد چند روز الافی و شنیدن تهمت که اینو خودت ننوشتی و از اینترنت دانلود کردی با اینکه میدونستن تو اینترنت همچین فایلی نیست بخرن منم تصمیم گرفتم همه جا این فایلو بزارم دستم که به پول نرسید لاقل برای من و خالم که 3 هفته هست فوت کرده دعا کنید در ضمن گوشیای نازنینتون رو به این شیادا ندید هرجا مشکلی داشتید به خودم یا اساتید وارد دیگه مثل میلاد نادر ..... بگید تا کمکتون کنیم
در ضمن از مدیر کل سایت هم خواهش میکنم این فایل تو بالای سایت تبلیغ کنه تا این بی شر......... ببینن و حالشون گرفته شه

rozysara
16-08-2007, 15:05
خواهشن نظر از یادتون نره

naser maldini
16-08-2007, 15:59
خيلي خوب ميشد اگه اسم نويسنده رو هم عنوان ميكرديد تا اگه قرار شد جايي آپلود بشه لااقل گفته بشه كه چه كسي اين پك رو درست كرده. در ضمن rozysara ي عزيز نگفتي خودتون امتحانش كرديد يا نه؟ اگه بدون هيچ مشكلي جواب داده لطفا در اين باره نظر بديد.

rozysara
16-08-2007, 16:10
خيلي خوب ميشد اگه اسم نويسنده رو هم عنوان ميكرديد تا اگه قرار شد جايي آپلود بشه لااقل گفته بشه كه چه كسي اين پك رو درست كرده. در ضمن rozysara ي عزيز نگفتي خودتون امتحانش كرديد يا نه؟ اگه بدون هيچ مشكلي جواب داده لطفا در اين باره نظر بديد.

حالا که گفتی میگم نویسندش mr_next یا همون motoman که تو بعضی سایتا با اسم muhammad هم هست هستش مدیر ارشد چندتا سایته که قبلا فقط نرمافزار ----- مینوشت اونم برای نکست و سوپرمکس من خودم امتحان کردم عالیه ولی خودش یه چیزایی در مورد این که تو سری as کار نمیکنه میگفت من نفهمیدم اگه شما میدونید توضیح بدید

naser maldini
16-08-2007, 16:19
فكر كنم منظورشون از AS اون مونستر پك هايي باشه كه ورژن آسيايي هستند. ببينيد مثلا اين سريال ورژن من هست: R252211LD_U_85.9B.E5P كه حرفU نشون ميده كه اين مونستر انگليسي هست. اگه به جاي اين حرف U حرف AS نوشته بشه يعني كه ورژن as هست. من تا اين حد ميدونم. پس بچه ها دقت كنيد به اين موضوع توجه كنيد.

rozysara
16-08-2007, 16:22
بهتره اگه تو سایتی خواستید بزارید با اسم اصلیش یعنی محمد بزارین

GsM
16-08-2007, 23:48
لینک بالایی اصلاح شد البته بد ندیدم حرفای نویسنده ی این پک رو هم اینجا بزارم

سلام خدمت شما دوستان میخوام یه مطلب مهمی رو بهتون بگم این فایلی که پایین گذاشتم فایل فارسی ساز v3x هست که تا حالا نبوده اونایی هم که بودن هنگ میکردن ولی این یکی عالی 10 روز تست کردم راستش اول نمیخواستم اینجا بزارم یعنی میخواستم بفروشم حالا خوشبختانه یا متاسفانه نشد چون بعد اینکه من 2 ماه وقت گذاشتم و 280 تومن ضرر دیدم به خاطر سوختن برد گوشیم میخواستن 50 تومن اونم بعد چند روز الافی و شنیدن تهمت که اینو خودت ننوشتی و از اینترنت دانلود کردی با اینکه میدونستن تو اینترنت همچین فایلی نیست بخرن منم تصمیم گرفتم همه جا این فایلو بزارم دستم که به پول نرسید لاقل برای من و خالم که 3 هفته هست فوت کرده دعا کنید در ضمن گوشیای نازنینتون رو به این شیادا ندید هرجا مشکلی داشتید به خودم یا اساتید وارد دیگه مثل میلاد نادر ..... بگید تا کمکتون کنیم
در ضمن از مدیر کل سایت هم خواهش میکنم این فایل تو بالای سایت تبلیغ کنه تا این بی شر......... ببینن و حالشون گرفته شه

ممنون دوست عزیز..
تشکر از شما و تشکر بیشتر از محمد عزیز.. بابت این همه زحمت که برای این پک فوق العاده کشیدن...
واقعا جایی چنین چیزی خالی بود...
ان شا الله با جمع آوری یک پک مناسب موتورلا کل هزینه هات برگرده....

یا علی عزیز

Corvette
17-08-2007, 01:16
اولا خیلی ممنون.

2 . naser maldini عزیز اگر رو گوشیتون نصب کردین و جواب گرفتین. لطفا همینجا به صورت مرحله ای و کامل

یه توضیح بزارین تا هم من وهم دوستانه دیگه استفاده ببرن.البته اگر فرصت دارین.ممنون

rozysara
17-08-2007, 08:53
دوست عزیز این کار خیلی ساده هست اول سیم کارت گوشیت رو در بیار گوشی رو به pc وصل کن بعد بوسیله rsd lite این پک رو وصل کن البته اول باید گوشی رو به کامپیوتر بشناسونی

naser maldini
17-08-2007, 19:04
كار خاصي نداره.
0- سيم كارتتون رو دربياريد و بعد اونو به كامپيوتر وصل كنيد.
1- نرم افزار RSD LITE رو باز كنيد.
2- آدرس فايلي رو كه دانلود كرديد به نرم افزار بديد.
3- روي گزينه start كليك كنيد.
4- اگه برنامه ازتون درايور خواست آدرس درايور هاي P2K رو بهش بديد.
5- برنامه شروع ميكنه به فلش كردن پكي كه آقا محمد زحمت تهيه اونو به عهده گرفتند.

يه خواهش هم از rozysara عزيز داشتم. اگه ميتونيد آدرس اون لينكي كه اين پك رو از اونجا گرفتيد بزاريد. چون من اين پك رو در سايت ديگه اي گذاشتم و اسم نويسنده اين پك رو به همراه اسم شما اوردم ولي مديريت انجمن دوست دارن لينك رو هم كنار پك بگذارند تا لا اقل بتونيم اندكي از زحمت هاي اين عزيز رو جبران كنيم.

rozysara
17-08-2007, 19:39
باید بگم روز قبل اینکه این فایل رو من تو سایت بزارم اون اومد و از من خواست که فایل رو سایت بزارم راستش حالش بد جور خراب بود اصلا نای حرف زدن نداشت بعد کلی حرف زدن اخرش من فایلو اپ کردم و تو سایتم گزاشتم برای همین لینکی ندارم که خودشون گذاشته باشن

naser maldini
17-08-2007, 21:30
ممنون دوست عزيز بابت اينكه منو بي جواب نميزاري و خيلي هم سريع جواب ميدي.

Corvette
18-08-2007, 00:50
كار خاصي نداره.
0- سيم كارتتون رو دربياريد و بعد اونو به كامپيوتر وصل كنيد.
1- نرم افزار RSD LITE رو باز كنيد.
2- آدرس فايلي رو كه دانلود كرديد به نرم افزار بديد.
3- روي گزينه start كليك كنيد.
4- اگه برنامه ازتون درايور خواست آدرس درايور هاي P2K رو بهش بديد.
5- برنامه شروع ميكنه به فلش كردن پكي كه آقا محمد زحمت تهيه اونو به عهده گرفتند.

يه خواهش هم از rozysara عزيز داشتم. اگه ميتونيد آدرس اون لينكي كه اين پك رو از اونجا گرفتيد بزاريد. چون من اين پك رو در سايت ديگه اي گذاشتم و اسم نويسنده اين پك رو به همراه اسم شما اوردم ولي مديريت انجمن دوست دارن لينك رو هم كنار پك بگذارند تا لا اقل بتونيم اندكي از زحمت هاي اين عزيز رو جبران كنيم.

خیلی ممنون از لطفت. پس خودتون نصب کردین دیگه؟؟ من دربارش خونده بودم ولی تا حالا خودم انجام نداده

بودم.چون خراب شدن سیستم عامله گوشی واسم گرون تموم میشه. واسه همین میپرسم که شما نصب

کردین یا نه. راستی یه سواله دیگه گوشی باید در ابتدا رو حالت boot loader باشه دیگه؟ و مدت کار چقدره؟

SAM FISHER
18-08-2007, 02:19
سیستم عامل گوشی؟؟منظورتون اگه فلش گوشی باشه باید بگم خوشبختانه موتورولا اینقدر ساپورت نرم افزاریش بالا هست و خیلی هم راحت آپدیت میشه که اصلا از لحاظ نرم افزاری نباید نگران باشین
در مورد بوت لودر بودن یا نبودن:فرقی نمی کنه باشه یا نباشه،از بوت لودر بیشتر در زمان فلش با مونستر استفاده میشه ولی تو همچین زمانهایی هم میشه استفاده کرد

arashf
18-08-2007, 14:54
من از شما دوست عزيز به دليل درست كردن فارسي ساز v3x تشكر مي كنم .

naser maldini
18-08-2007, 14:55
آره حق با سام فيشر عزيز هست. هم ميشه رو حالت بوت باشه و يا نباشه. ولي بهترين راه براي گرفتن بهترين نتيجه اينه كه گوشي رو با حالت معمولي به كامپيوتر وصل كنيد بعد به كمك نرم افزاري مثل p2k commander اون رو به حالت فلش سويچ بكنيد. اين بي دردسر ترين راهي هست كه ميتوني به بهترين نتيجه برسي. زمان فلش هم نهايت 2 دقيقه طول ميكشه.

arashf
18-08-2007, 14:56
دوست عزيز من يك سئوال دارم و اون اينكه پك فارسي شما چطوري بايد روي گوشي نصب بشه ؟

Corvette
18-08-2007, 15:02
سیستم عامل گوشی؟؟منظورتون اگه فلش گوشی باشه باید بگم خوشبختانه موتورولا اینقدر ساپورت نرم افزاریش بالا هست و خیلی هم راحت آپدیت میشه که اصلا از لحاظ نرم افزاری نباید نگران باشین
در مورد بوت لودر بودن یا نبودن:فرقی نمی کنه باشه یا نباشه،از بوت لودر بیشتر در زمان فلش با مونستر استفاده میشه ولی تو همچین زمانهایی هم میشه استفاده کرد

بله منظورم فلش گوشی است . به خاطر یه سری اطلاعات که رو حافظه ی گوشیم هست نمی تونم ریسک

کنم و از دستشون بدم. ممنون از جواب.

SAM FISHER
18-08-2007, 15:39
خواهش می کنم. ولی معمولا با فلش زدن Sms و برنامه ها و اسکین هایی که نصب کردین پاک میشه(الان میگی مگه چیزه دیگه ای هم باقی می مونه که پاک نشه؟؟؟؟)
خب آره دفترچه تلفنت باقی می مونه دیگه

Corvette
19-08-2007, 01:30
خواهش می کنم. ولی معمولا با فلش زدن Sms و برنامه ها و اسکین هایی که نصب کردین پاک میشه(الان میگی مگه چیزه دیگه ای هم باقی می مونه که پاک نشه؟؟؟؟)
خب آره دفترچه تلفنت باقی می مونه دیگه

بازم ممنون،می دونم، به خاطره همین احتیاط میکنم.

mojtaba-saleh
23-08-2007, 22:19
سلام
فارسی ساز به خوبی نصب شده ( تشکر زیاد از نویسنده این language pack ) حالا مشکلش این فونتش هست خیلی بد قیافه هست , میشه عوضش کرد؟

شرميلا
27-08-2007, 02:02
چه جوري ميشه؟؟؟ كمكم كنين مررررسي

Corvette
27-08-2007, 02:13
چه جوري ميشه؟؟؟ كمكم كنين مررررسي

میشه سوالتون رو واضح تر مطرح کنید؟؟ چی؟ چه جوري ميشه؟؟؟

doom3
30-08-2007, 02:05
من هم این کار و انجام دادم رو V3x البته گوشی برای خودم نبود

اما خوب شد فونتش آنچنان بد قیافه هم نیست

mojtaba-saleh
30-08-2007, 14:33
زیاد بد قیافه نیست ولی مثلا عدد 4 رو بی ریخت نشون میده ...
نمی شه کاریش کرد؟ فونت رو نمی شه عوض کرد؟

aikidoka
31-08-2007, 18:55
با سلام من فارسی ساز رو روی گوشیم نصب کردم ولی متاسفانه آنتنش خیلی ضعیف شده .
لطفا بگید چطوری میتونم گوشیم رو فلش کنم ؟
لطف بزرگی به من میکنید .
ضمنا با تشکر از کسی که فایل فارسی ساز رو گذاشته ولی خواهشمندم تا از بی خطر بودنش مطمئن نشدید لینکش رو نذارید .

Corvette
31-08-2007, 20:46
با سلام من فارسی ساز رو روی گوشیم نصب کردم ولی متاسفانه آنتنش خیلی ضعیف شده .
لطفا بگید چطوری میتونم گوشیم رو فلش کنم ؟
لطف بزرگی به من میکنید .
ضمنا با تشکر از کسی که فایل فارسی ساز رو گذاشته ولی خواهشمندم تا از بی خطر بودنش مطمئن نشدید لینکش رو نذارید .

دوسته عزیز من فکر نمی کنم مشکله آنتن دهیت هیچ ربطی به نصب فارسی ساز داشته باشه!

و یا با فلش کردن حل بشه. احتمالا یا مشکل از اپراتور هست یا جای دیگه.

ولی در هر صورت اگر میخای فلش کنی توی کلوپ موتو یه سرچ بزنی آموزشرو پیدا میکنی.

anti_girl
31-08-2007, 23:28
خیلی عجیب فارسی کردن و ضعیف شدن انتن

anti_girl
31-08-2007, 23:29
عزیز جان corvette درست میگه انتن دهیه گوشی ربطی به این که فارسیش کردی نداره مشکل از جای دیگه هست

aikidoka
01-09-2007, 14:06
دقیقا مربوطه میدونید چرا ؟
چون محل کار من دقیقا کنار یه Bts واقع شده و همیشه آنتن اینجا رو هزاره
تالحظه قبل از فارسی کردنش هم همینطور بود ولی بلافاصله بعد از اون آنتنش که 5 تا خط بود به 2 خط تنزل پیدا کرده اونم در مجاورت Bts

Corvette
01-09-2007, 14:56
تالحظه قبل از فارسی کردنش هم همینطور بود ولی بلافاصله بعد از اون آنتنش که 5 تا خط بود به 2 خط تنزل پیدا کرده اونم در مجاورت Bts

به نظره من به این یه مورد اکتفا نکن. سعی کن با راههای دیگه هم امتحان کنی عزیز،شاید اون bts مشکی

داره!! به هر حال احتماله اینکه مشکلت نرم افزاری باشه تقریبا 0 هستش.البته این نظره منه باید بقیه ی

دوستان هم نظر بدن.

rozysara
01-09-2007, 15:11
تو ژيغام خصوصي هم ازم سوال كردي ولي جوابتو اينجا ميدم مشكل شما عملا هيچ گونه ربطي به فايل فارسي ساز نداره تا حالا دوستان زيادي در خيلي از سايتها امتحان كردن و هيچ كدوم مشكلي نداشتن اگه شما دوست نداري همون lp39 رو به گوشيت بريز و يا فلش كن ولي قبل ا ون مطمعن شو كه مشكل از فارسي سازه مثلا انتن دهي رو با گوشي هاي ديگه و يا در جاي ديگه امتحان كن

naser maldini
03-09-2007, 15:23
آنتن دهي گوشي هيچ ربطي به پك زبان نداره و كيفيت آنتن دهي رو فقط ميتونيد با تغيير در فايل هاي Seem انجام بديد كه در جريان فلش كردن زبان هيچ كدوم از فايل هاي سيم تغيير پيدا نميكنن.

anti_girl
03-09-2007, 21:31
ناصر جان میشه seem واسه تقویت انتن رو واسم بزاری اگه اموزش داره اموزششو بزار ممنون

Corvette
03-09-2007, 22:48
آنتن دهي گوشي هيچ ربطي به پك زبان نداره و كيفيت آنتن دهي رو فقط ميتونيد با تغيير در فايل هاي Seem انجام بديد كه در جريان فلش كردن زبان هيچ كدوم از فايل هاي سيم تغيير پيدا نميكنن.

از این سیم ها برایه ما هم بزار عزیز:20:

beckham7
04-09-2007, 01:16
سیم هاآنتن دهي برایه ما هم بزار عزیزممنون

pouria007
30-09-2007, 21:14
آقا اين فايل رو بايد چيکار کنيم
مثل سوني اريکسون برنامه مخصوص فلش داره؟
پس بسم الله لينک دانلود بزاريد
ممنون

anti_girl
30-09-2007, 21:42
سلام دوست عزیز اره یه نرم افزار خواصی داره اسمش rsd liteهست لینکشو متا سفانه من ندارم

pouria007
30-09-2007, 21:59
سلام دوست عزیز اره یه نرم افزار خواصی داره اسمش rsd liteهست لینکشو متا سفانه من ندارم

ممنون همين که اسمشو گذاشتي هم ممنون خودم پيداش کردم
چجوري بايد ورژن فريمور گوشي موتورولا رو بفهميم؟

Corvette
01-10-2007, 00:59
ممنون همين که اسمشو گذاشتي هم ممنون خودم پيداش کردم
چجوري بايد ورژن فريمور گوشي موتورولا رو بفهميم؟

میتونی این مسیرو طی کنی.

main menu>setting>phone status>other information>S/W version

omid_ezraeil
03-10-2007, 02:03
تنظیمات Gprs را دریافت کردم ولی بازم کانکت نمیشم یک ماه علافم اگه میتونی کمکم کن ممنون(v3x)

pouria007
03-10-2007, 12:20
به جز فايل فارسي کننده و برنامه مخصوصش چيزي نميخواد؟
مثل usb flash يا....؟

anti_girl
03-10-2007, 12:40
به جز فايل فارسي کننده و برنامه مخصوصش چيزي نميخواد؟
مثل usb flash يا....؟
نه دوست عزیز چیز خواصی نداره اگه درایور رو درست نصب کردی شروع کن به فارسی کردن زیاد طول نمیکشه اگه اموزششم میخوای بگو تا کمکت کنم

pouria007
03-10-2007, 12:46
نه دوست عزیز چیز خواصی نداره اگه درایور رو درست نصب کردی شروع کن به فارسی کردن زیاد طول نمیکشه اگه اموزششم میخوای بگو تا کمکت کنم
درايور ؟
کدوم درايور؟
اگه درايور خاصي ميخواد بده

anti_girl
03-10-2007, 13:58
دوست عزیز واسه شناسوندن گوشی به pc یه درایور داره باید لینکشو واست گیر بیارم

pouria007
10-10-2007, 13:11
دوست عزیز واسه شناسوندن گوشی به pc یه درایور داره باید لینکشو واست گیر بیارم

ممنون میشم اگه واسم بزاری

anti_girl
10-10-2007, 18:13
بیا اینم لینکش دوست عزیز

[

pouria007
11-10-2007, 14:59
بیا اینم لینکش دوست عزیز

[
خیلی خیلی ممنون که جوابمو میدی :40::11:

anti_girl
11-10-2007, 18:49
خیلی خیلی ممنون که جوابمو میدی :40::11:
خواهش میکنم دوست عزیز وظیفم بود بازم اگه مشکلی بود در خدمتم

مسعود 007
13-10-2007, 20:01
ببخشید من با چه برنامه ای باید این فارسی را روی گوشیم نصب کنم

Corvette
13-10-2007, 22:37
ببخشید من با چه برنامه ای باید این فارسی را روی گوشیم نصب کنم

با rsd عزیز.همانند فلش...

اینم برنامش

مسعود 007
14-10-2007, 19:40
ممنون ولی مشکل من روش نصب و نکات ریزی که لازمه .مثلاً من وقتی میخوام ازاین برنامه برای فلش کردن استفاده کنم باید چکار کنم. اگر لینک آموزشی رو بزارین خیلی ممخون می شم . بازم ممنون.

Corvette
15-10-2007, 02:19
ممنون ولی مشکل من روش نصب و نکات ریزی که لازمه .مثلاً من وقتی میخوام ازاین برنامه برای فلش کردن استفاده کنم باید چکار کنم. اگر لینک آموزشی رو بزارین خیلی ممخون می شم . بازم ممنون.

کمی صبر کن دوسته عزیز.. اگر مشکله قبلی حل بشه میریم سراغه این.

سهراب مموتی
14-11-2007, 03:02
دوست عزیز ازت ممنونم. روی گلتو میبوسم

pouria007
14-11-2007, 14:40
خواهش میکنم دوست عزیز وظیفم بود بازم اگه مشکلی بود در خدمتم
F1 F1 F1
Help! Help! Help!
من بالاخره فارسيش کردم اما روي تمام please wait... ها گير ميکنه چيکار کنم؟

anti_girl
14-11-2007, 22:36
F1 F1 F1
Help! Help! Help!
منظورت چيه؟ يهني هنگ ميكنه و بايد گوشي رو خاموش روشن كني يا اين كه بعد از مدتي خودش please wait رو رد ميكنه؟ اگه خودش رد ميكنه زياد نگران نباش اگه خيلي گير ميكنه ميتونه از سيستم عاملش باشه

Corvette
14-11-2007, 23:19
F1 F1 F1
Help! Help! Help!

نمی دونم دقیقا مشکلت چیه. ولی توصیه ام اینه که یه باره دیگه این کارو بکنی عزیز. رویه تمامه please wait

ها؟!! اگر بک آپ داری میتونی بر گردونی به حالته قبلی و ببینی مشکل از کجاست؟؟

anti_girl
15-11-2007, 11:05
مسعود جان به نظره من اين دوست عزيز نبايد زياد سخت بگيره و جاي نگراني نيست اما خوب بايد بيشتر توضيح بده كه چقدر زمان pleas wait زياد شده و در چه زماني اين اتفاق ميافته

pouria007
15-11-2007, 13:09
مشکل اينجاست که بک آپ نگرفتم
منظورم هم اين هست که روي please wait گير ميکنه و ديگه ردش نميکنه بايد دکمه قرمز رو بزني تا برگرده عقب

Corvette
15-11-2007, 18:04
مشکل اينجاست که بک آپ نگرفتم
منظورم هم اين هست که روي please wait گير ميکنه و ديگه ردش نميکنه بايد دکمه قرمز رو بزني تا برگرده عقب

خب. نفرمودین رویه نرم افزاره خاصی این اتفاق میفته؟؟؟ یا همه جا؟

anti_girl
15-11-2007, 19:23
دوست عزيز شما مطمئني كه از پك فارسي اين جوري شده؟ و بگو رو نرم افزار خواصي اين جوري ميشه؟ يا همه جا اين طوريه بيشتر توضيح بده

pouria007
17-11-2007, 14:57
همه جا اینجوری میشه
و دقیقاً بعد از نصب فارسی اینجوری شده

anti_girl
17-11-2007, 22:52
دوست عزيز شايد پكي كه روي گوشي نصب هست با پك فارسي مچ نيست و نميتونه به خوبي اونو load كنه بك اپ قبل از فارسي كردن داري؟ يك بار بك اپ كن و دوباره امتحان كن

Corvette
17-11-2007, 23:54
مشکل ار جایه دیگه باید باشه. اما شما فعلا یه باره دیگه گوشیتون با Lp ریفلش کنید و جوابرو بگین.

jamshid66
09-12-2007, 19:32
salam barnameye farsi saz v3x ra az kodam link begiram agar momken hast

anti_girl
09-12-2007, 22:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام بيا دوست عزيز فايل رو واسط اپ كردم ميخواستم rsd رو هم اپ كنم اما سرعتم خيلي كمه نتونستم تو اولين فرصت واسط اپ ميكنم

Amo v3x
15-01-2008, 12:42
سلام رفقا من میخوام فارسی سازو بریزم رو گوشیم کار میکنه؟ عواقبی نداره ؟ میگن همه چیزت پاک میشه درسته؟

anti_girl
15-01-2008, 12:57
نه دوست عزیز کی این حرف ها رو گفته هیچی نمیشه این جا همه دوستان این کار رو انجام دادن هیچ کس مشکل نداشته

sinasafari
27-01-2008, 19:26
سلام
همچین فارسی سازی واسهv3iهست

wild_desert
24-06-2008, 10:43
اين هم فارسي ساز تست شده براي گوشه هاي v3x ساخت تايوان يا مالزي كه نسخه ي s/w در آن R252211LD-AS است

با تشكر از دوست خوب kent_lkc ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

parad
26-06-2008, 13:10
با سلا م جریان این نرم افزاری که میگن شرکت مخابرات برای فارسی سازی گذاشته چیه ؟ آیا بدرد وی تری ایکس میخوره ؟

anti_girl
26-06-2008, 22:31
اين هم فارسي ساز تست شده براي گوشه هاي v3x ساخت تايوان يا مالزي كه نسخه ي s/w در آن R252211LD-AS است

با تشكر از دوست خوب kent_lkc ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوست عزيز اون پك فارسي روي المان هم جواب ميده من تست كردم...........!(لينك خرابه دانلود ميشه اما از rar در نمياد....)

با سلا م جریان این نرم افزاری که میگن شرکت مخابرات برای فارسی سازی گذاشته چیه ؟ آیا بدرد وی تری ایکس میخوره ؟
منم شنيدم كه ميگن جاواست اگه درست باشه روي v3x هم جواب خواهد داد

parad
27-06-2008, 06:48
مدیران عزیز لطفا این نرم افزار شرکت مخابراتو یک تستی بکنید اگه بدون اشکاله لینکشو و روش نصبشو توضیح بدین ممنون میشم

pedram_sad
27-06-2008, 09:16
دوست عزيز اين پك فارسي روي المان هم جواب ميده من تست كردم...........!

سلام تورج جان
اين LP تفاوتي با اون LP فارسي قبلي داره ؟
اخه حجمش كمتره
فونتش چه جورياس ؟
بعدش هم اين كه
امتحان كردي ببيني مشكل index finding حل شده با اين lp يا نه ؟
ممنون :10:

anti_girl
27-06-2008, 10:06
اون lp كه قبلا استفاده ميشد pack اصلي بود من اون رو روي همه گوشي ها امتحان كردم اصلا مشكل نداشت
در ضمن اين لينك رو دانلود ميكني وقتي ميخواي از rar در بياريش eror ميده و خرابه.......

Reventon
29-06-2008, 20:16
ببخشید مال من این رو نوشته
-r25221ld
as_u_85098.90.r
کجایی هست؟ و آیا میتونم اون فارسی ساز صفحه اول رو نصب کنم؟ ممنون

anti_girl
30-06-2008, 10:16
دوست عزيز پشت گوشي وقتي باتري رو ورداري نوشته گوشيت كجاييه
اره اون رو گوشيت جواب ميده من روي چند تا امتحان كردم خيلي خوب جواب داده

pouria007
30-06-2008, 15:57
دمتون گرم
چند تا از فک و فامیلمون رو خوشحال کردم با این روش

anti_girl
30-06-2008, 22:42
دوست عزيز خوشحالي شما دوستان عزيز واسمون پاداشه خيلي خوبيه.........!
اميد وارم تو همه مراحل زندگيتون خوشحال سر بلند و خوشنود باشين........!

hrmprog
12-07-2008, 14:36
سلام
من نصب كردم ولي باتري ام سريع خالي مي شه ! محبور شدم دوباره با انگليسي فلش كنم. با اين كار مشكل مصرف باتري حل شد حالا بايد چه كار كنم؟

arashf
20-07-2008, 12:17
دوست عزيز بهتره براي بهتر فلش شدن از نرم افزار motokup استفاده كني چون امكان داره بعضي از نرم افزار ها مانند RSD LITE نتونند هر نوع فايل فلشي رو به خوبي نصب كنند . امتحانش ضرري ندارده .

parad
28-07-2008, 17:52
دوستان درباره نرم افزار ویرایش شده مخابرات نظری ندادین

behzad1365
29-07-2008, 10:07
دوستان درباره نرم افزار ویرایش شده مخابرات نظری ندادین

با سلام
در مورد ویرایش چیزی نمی دونم ولی سری اول رو نصب کردم روی v3x جواب داد ولی یک سری مشکلاتی داره
مثلا امکان دسترسی به دفترچه تلفن رو نداره و باید همه شماره ها رو حفظ کنی!!!!!!!!!!!!
زمان ارسال بعضی از حروف و جا میندازه
قسمت بیش نویس ها هم که با خودش مشکل داره
وقتی هم که بخواهی بیغام فارسی و انگلسیسی بفرستی دیگه واویـــــلا

pedram_sad
29-07-2008, 12:00
با سلام
در مورد ویرایش چیزی نمی دونم ولی سری اول رو نصب کردم روی v3x جواب داد ولی یک سری مشکلاتی داره
مثلا امکان دسترسی به دفترچه تلفن رو نداره و باید همه شماره ها رو حفظ کنی!!!!!!!!!!!!
زمان ارسال بعضی از حروف و جا میندازه
قسمت بیش نویس ها هم که با خودش مشکل داره
وقتی هم که بخواهی بیغام فارسی و انگلسیسی بفرستی دیگه واویـــــلا
تمام اين مشكلات مربوط به نرم افزاريه كه نام برديد
فكر كنم ويرايش دوم كه ازش اومده بيرون اين مشكلات حل شده توش
موفق باشيد

ds-206l
17-10-2008, 10:36
با تشکر حقیقت که کار خوبی کردی ما رونجات دادی تا پول مفت به انها ندیم

somshain
09-06-2013, 11:53
سلام لینک فایل غلط است