PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قفلي با اين مشخصات(خريد)

electronicavr
15-08-2007, 09:42
سلام
مطالب اين بخش از فروم خيلي جالب بود مخصوصا فايلهاي آموزشي
اكثر اونها رو خوندم ولي هنوز برام بعضي موارد نامشخصه؟
مهمترين چيزي كه نامشخصه اينه كه نرم افزارهايي كه گفته شده تا چه حد قابل اطمينان هستند؟منظورم اينه كه اگر مثلا يك سي دي رو با نرم افزار cdprotect قفل گذاري كردي ميشه ايميج ازش گرفت و با چه نرم افزارهايي ميشه و با چه نرم افزارهايي نميشه؟

حالا يك مورد مهم:
يك قفل لازم دارم با اين مشخصات كه البته روش رو هم خريدارم(پيام خصوصي)
اول روي هارد كپي نشه
دوم اينكه با نرم افزارهايي مثل clon-iso buster-CD Cops Decrypterو تمامي اينجور نرم افزارها قابل رايت و ايميج گيري و extra كردن نباشه
حداقل تا يك سال با اين نرم افزارهاي موجود در بازار قابل باز كردن نباشه

فايلهايي كه قراره قفل بگذارم exe هستند
اگه همچين قفلي هست با بنده همكاري كنيد.پيام خصوصي بگذاريد با ايميل، تا تلفن بفرستم با هم همكاري كنيم اگر هم كه نيست من برم يك قفل از اين شتاب يا كولاك و غيره بخرم
زياد علاقه اي به اين قفلهاي تلفني و اينترنتي ندارم

در آخر نظرتون رو در مورد اين بسته ميخوام اين لينك رو ببينيد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hakhamanesh
15-08-2007, 09:58
نرم افزارهايي كه شما آموزش اونها رو ديديد به درد كار تجاري نميخورن و راحت كپي ميشن
قفلهاي شتاب و كولاك هم مالي نيستن شتاب رو كه چنتاشو SCC كرك كرده كولاك هم به قول Magic_h2001 كه كركش كرده بود ميگفت با كولاك رو سي دي هاتون قفل بزاريد انگار در خونتونو باز گذاشتيد رفتيد بيرون.ضمن اينكه استفاده از قفلهاي تلفني رو اصلا بهتون توصيه نميكنم چون دردسر و هزينه اش خيلي بيشتر از بقيه قفلهاست.بايد 300 هزار تومن بدي يه كامپيوتر بخري تا به صورت گويا و 24 ساعته كد بده يه منشي هم استخدام كني ماهي 100 هزار تومان بهش بدي تا جوابگوي سوالات و مشكلات ملت باشه(خيلي از افراد تازه كارن و روش استفاده و قفل تلفني و اكتيو كردن به صورت تلفن گويا رو بلد نيستن)

SILWESTER
15-08-2007, 18:49
حالا يك مورد مهم:
يك قفل لازم دارم با اين مشخصات كه البته روش رو هم خريدارم(پيام خصوصي)
اول روي هارد كپي نشه
دوم اينكه با نرم افزارهايي مثل clon-iso buster-CD Cops Decrypterو تمامي اينجور نرم افزارها قابل رايت و ايميج گيري و extra كردن نباشه
حداقل تا يك سال با اين نرم افزارهاي موجود در بازار قابل باز كردن نباشه

فايلهايي كه قراره قفل بگذارم exe هستند
اگه همچين قفلي هست با بنده همكاري كنيد.پيام خصوصي بگذاريد با ايميل، تا تلفن بفرستم با هم همكاري كنيم اگر هم كه نيست من برم يك قفل از اين شتاب يا كولاك و غيره بخرم
زياد علاقه اي به اين قفلهاي تلفني و اينترنتي ندارم
سلام. در كل امكان قفل گذاري پيشرفته بر روي فايل هاي exe به صورت چندتايي امكان پذير نيست. فقط ميشه يك فايل اگزه رو كدگذاري كرد كه سيستم رو چك كنه و ...
البته منظورم از واژه قفل گذاري سيستم هاي حفاظتي تمام و كمال است نه گوجه اي! در قفل هاي سه كيلو 100 تنمي ميشه ده ها فايل اجرايي را مثلا قفل گذاري كرد. مثلا برنامه tzexe2 اين كار را ميكنه.

v65j
17-08-2007, 17:23
SILWESTER پوس دارم تو رو
با این کولاک مولاک خودت رو سرگرم نکن به فکر یه چیز خوب باش یه چیزی که از این قفل های موجود بالا تر باشه اون مدت زمان دوام قفل هم هیچکس نمی تونه دقیق تایم بده همیشه وقتی به یکی یه چیزی معرفی می کنم یا یه الگوی خاصی برای قفلش می دم می گم این چیز هیچ تضمینی نداره شاید یه سال شاید هم یه روز - این hcc رو اینی که پوسش دارم خوب می شناسه خیلی ساده فایل هایی که باهاش محافظت می شن (قفل های سی دیش نه ها فایل هایی که باهاش پک می شن) رو می شد با لودر پچ کرد بنده فکر کنم بالای 1 هفته گیج شده بودم آخرش دیدم بابا خیلی راحت تر از اون چیزیه که من فکرش رو می کردم ولی جریان اینه قفله بالای 1 هفته دست من (شاید دست بقیه 1 ربع هم طول نمی کشید) دووم آورد 1 هفته مدت زمان کمی برای یه پک نیست اگه خوب تبلیغ کرده باشی برنامت هم خوب باشه تو همین 1 هفته می تونی خیلی خوب فروش کنی .
اینم بدون هرکی بگه 1 سال تضمین میدم بدون در حد حرف زدن داره این قول رو میده می تونی از بزرگای قفل و کرک اینجام بپرسی و درخواست بدی حتی می تونم شرط ببندم خود سودا هم بهت هیچ تایمی نمی ده چون بحث قفل یه بحثی هست که نشد نداره مثلاً این کرک مستری که اولش رو SCC خوابوند کم وقت برای نوشتنش صرف شده بود؟!
خوب نه پس چطور شد در عرض 2 دقیقه فایل هاش پچ شد؟ ؟؟!!!

electronicavr
17-08-2007, 20:50
ببينيد
من يك فايل exe دارم كه مثلا با mmb اتوران ميشه
اين exe هم با فلش ساخته شده .خوب حالا اين فايل exe رو راحت طرف ميتونه با نرم افزارهايي كه خودتون بهتر ميدونيد مثلا فيلمها شو خارج كنه و يك پك براي خودش و با نام خودش بزنه:18:
البته تمامي فيلمهاي آموزشي pack آنچنان مارك دار شدن كه كسي نميتونه مارك سازندشو حذف كنه
ولي باز هم همچين آدمايي پيدا ميشند كه اين كارو بكنند
در ضمن براي اين بسته آموزشي زحمت زيادي هم كشيده شده و تا حالا هم لنگش تو ايران ساخته نشده
خوب براي اين exe بايد چكار كرد؟

اگر هم با mmb كلا pack بشه كه فايلها رو داخل يك پوشه جدا ميزاره كه ديگه بدتر

بگيد ببينم نظرتون حالا چيه؟ اين mmb‌بهتر قفل گذاري ميشه يا اون فلشه
يك قفل هم ميخوام كه 90 يا 80 درصد مردم قادر نباشند اون رو بشكنند
اون 10 يا 20درصد هم اگر شكستند اشكال نداره چون بحث اين بسته آموزشي هم كاملا تخصصيه كسي اون طرف قفل شكن رو به عنوان فروشنده و سوء استفاده كننده قبول نداره:31:

SILWESTER
18-08-2007, 01:22
SILWESTER پوس دارم تو رو
با این کولاک مولاک خودت رو سرگرم نکن به فکر یه چیز خوب باش یه چیزی که از این قفل های موجود بالا تر باشه اون مدت زمان دوام قفل هم هیچکس نمی تونه دقیق تایم بده همیشه وقتی به یکی یه چیزی معرفی می کنم یا یه الگوی خاصی برای قفلش می دم می گم این چیز هیچ تضمینی نداره شاید یه سال شاید هم یه روز - این hcc رو اینی که پوسش دارم خوب می شناسه خیلی ساده فایل هایی که باهاش محافظت می شن (قفل های سی دیش نه ها فایل هایی که باهاش پک می شن) رو می شد با لودر پچ کرد بنده فکر کنم بالای 1 هفته گیج شده بودم آخرش دیدم بابا خیلی راحت تر از اون چیزیه که من فکرش رو می کردم ولی جریان اینه قفله بالای 1 هفته دست من (شاید دست بقیه 1 ربع هم طول نمی کشید) دووم آورد 1 هفته مدت زمان کمی برای یه پک نیست اگه خوب تبلیغ کرده باشی برنامت هم خوب باشه تو همین 1 هفته می تونی خیلی خوب فروش کنی .
اینم بدون هرکی بگه 1 سال تضمین میدم بدون در حد حرف زدن داره این قول رو میده می تونی از بزرگای قفل و کرک اینجام بپرسی و درخواست بدی حتی می تونم شرط ببندم خود سودا هم بهت هیچ تایمی نمی ده چون بحث قفل یه بحثی هست که نشد نداره مثلاً این کرک مستری که اولش رو SCC خوابوند کم وقت برای نوشتنش صرف شده بود؟!
خوب نه پس چطور شد در عرض 2 دقیقه فایل هاش پچ شد؟ ؟؟!!!
سلام! من تا حالا تو عمرم كولاك نديدم. فكر كنم سخت افزاريه نه؟ در هر حال هيچ وقت دور چيزي نميرم كه به دردم نخوره و همه حرفاتو تاييد ميكنم:20:

hakhamanesh
18-08-2007, 15:49
سلام! من تا حالا تو عمرم كولاك نديدم. فكر كنم سخت افزاريه نه؟ در هر حال هيچ وقت دور چيزي نميرم كه به دردم نخوره و همه حرفاتو تاييد ميكنم:20:
كولاك يه نوع قفل تلفنيه.خيلي از ورژنهاش هم كرك شده.