PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه استقلال: Esteqlal F.C. News

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96

vorojax
15-08-2007, 09:37
سلام.
اين تايپيك مخصوص استقلالي هاست و اخبار استقلال توش گفته ميشه و دربارش بحث ميشه.
کاربران حاظر در تولد 65 سالگی استقلال (4 مهر 87).

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اواتور ها

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یا علی

vorojax
15-08-2007, 09:44
100% تا الان فهميديذ استقلال چه گندي زده!(باخت به هنرمندان)
با اينكه خيلي خيلي حجازي رو دوست دارم ولي فكر نكنم كه استقلال با حجازي بتونه خوب نتيجه بگيره.
ولي در كل ايول كه چه بازي كنايي گرفته حيف كه همشون 2 ساله بستن و دوباره 2 فصل بعد روز از نو روزي از نو.

arash_zp
15-08-2007, 18:19
به اميد قهرماني

fery joon
17-08-2007, 23:10
حال کردین بازیه اس اس رو :27: به این میگن تیم هجومی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قرمزا برن جلو بوق بزنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Elfin-D
17-08-2007, 23:17
دو دورو دو دو!!!!
سرور ...ناصر خان حجازیه!
آقا بسی مسرور شدیم از این بازی...
به امید قهرمانی در هر دو جام
مخلصیم

shahin666
17-08-2007, 23:25
بابا ايول الفين جان شما استقلالي هستيد پس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
دمت گرم داداش همون پس براي همينه بچه باهالي هستي

shahin666
17-08-2007, 23:42

Elfin-D
17-08-2007, 23:47
بابا ايول الفين جان شما استقلالي هستيد پس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
دمت گرم داداش همون پس براي همينه بچه باهالي هستي
گوربانت داداش!ما هم سرافرازیم!
میگما!!!تو اون تاپیکه زیاد بحث نکن...ارزشش رو نداره...استقلال رو بچسب!
میگم راسی چرا امروز جباری رو عوض کرد؟!داشت خوب بازی میکرد(البته جانشینش هم خوب بازی کرد)
مخلصیم

vorojax
18-08-2007, 10:15
ايول ايول استقلال.
اصلا فكر نمي كردم حجازي چنين تيمي بفرسته تو اينقدر رديف بازي كنه.
ايول حجازي.

fery joon
18-08-2007, 11:35
میگم راسی چرا امروز جباری رو عوض کرد؟!داشت خوب بازی میکرد(البته جانشینش هم خوب بازی کرد)

الفین جان فکر کنم از نظر بدنی هنوز آماده نشده واسه همین یه نیمه بازیش داد

آخه توی اردوی آماده سازی اس اس نبود ولی کم کم آماده میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

babak-online
18-08-2007, 11:45
تعویض جباری واقعا تعویض خوبی بود. روانخواه خیلی با انگیزه بازی کرد.
تعویض منتظری هم که عالی بود. منتظری واقعا جانشین خوبی برای حسین کاظمی است.

alirajabi
18-08-2007, 11:58
دوستان
بسی حال کردیم:8:

elendil
18-08-2007, 14:02
خب خوبه اولین بازی نایب قهرمان فصل قبل رو شکست داد فعلا که نوازی با دو پاس گل در صدره

shakerifar
18-08-2007, 14:19
انصافا خوب بازی کردش امیدوارم این روش روادامه بده
ولی دفاع خیلی اوضاعش خراب بود

LeBron
18-08-2007, 14:25
دیروز بازی عالی بود همین طوری ادامه بده میترکونه این فصل

elendil
18-08-2007, 14:25
مگه مصاحبه حجازی رو ندید گفتش هنوز کار داره دفاع تا درست بشه منم امید وارم تا آخر شهریور دفاع کامل بشه و را بیافتند

arash_zp
18-08-2007, 18:23
بچه ها تيم اگه با منتطري بياد تو ديگه عالي ميشه
خيلي خوب بازي كرد
خدا كنه محسنم را بيافته و پاش به گل زني واشه
جباري هم عالي بود مثل هميشه ميتونست تا آخر بازي كنه و آخرا به جاش روانخواهو بيارن
روانخواه هم خوب بود ( اگه پاس بده بهتر ميشه)
به ميثم هم بايد يه كم آزادتر و جلوتر بازي بدن چون اكثرا عقب بازي ميكرد
در كل واقعا از حجازي اصلا انتظار نداشتم اينقدر بارش باشه
واقعا عالي بود
اميدوارم مقتدارنه قهرمان ايران و بعدش هم آسا و ايران بشيم

آرش-19
18-08-2007, 18:42
بازی خوبی بود بازیکنا تقریبا راحت همو پیدا میکردن.
توی نیمه اول استقلال دو مشکل داشت یکی هافک دفاعی بود
یکی هم امیر حسین صادقی که بعد زدن گل کمی جوگیر شده بود
و زیاد پا به توپ میشد که گل دوم هم وقتی صادقی( فکر کنم ) پا به توپ شده بود
توپ و لو داد و گل خوردیم.
ولی نیمه دوم مشکلات تقریبا برطرف شده بود.
چیزی که استقلال دیروز نشون داد زنگ خطر رو برای مدعیان به صدا دراورد.

shahin666
18-08-2007, 19:01
استقلال تنها تيمي هست كه بيشترين تغيرات رو در كل ساختار باشگاه ي داشته
از مديرعامل ،هيت مديره ، كادر فني تيم‌، و بازيكن
15 تا بازيكن از استقلال جدا شده و 13 بازيكن جديد به تيم اضافه شده (و احتمال اينكه دوتا بازيكن ديگه هم اضافه بشه هست)
خوب سر مربي تيم عوض شده تركيب و سيستم استقلال هم تغيير كرده
و بازيكناي جديد هم بايد با هم هماهنگ بشن
چند تا از بازيكنا هم درست با تيم تمرين نكردن شفيعي ،جباري ،سر جان
به اين استقلال بايد چند هفته فرصت داد اون موقعه استقلال رو ببينيد
راستي الفين جان من ترك نيستما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali007_a
18-08-2007, 22:55
آقا دمتون گرم . اگه تهرانید حتما به ورزشگاه برید. رو بچه ها تاثیر بهتری میزاره. کار ناصر کاپلو هم حرف نداره دمش گرم. راستی جریان تماشاچیه که آخر بازی اومد تو چی شد تی وی که سانسور کردش. در ضمن اگه عکسه باحالی از حواشی بازی دارین بزارید. ممنون. به امید قهرمانی اس اس.

shakerifar
19-08-2007, 07:35
عجب تماشاچی فرضی بود مثل چی می دویید
هفت هشت نفررفته بودن بگیرنش ضایع شدن
اگه عکس پیدا کردم براتون میزارم

vorojax
19-08-2007, 08:25
دوستان كسي از اين بازكن سنگاليه عكس نداره خيلي برام جالب بود.يكم شبيه موتا بود.

babak-online
19-08-2007, 14:25
بازیکن سنگالی دیگه کیه؟
شاید منظور شما "تاریبو وست" هست که به پیکان اومده؟

fery joon
19-08-2007, 16:39
منظورش ابراهیم توره بازیکن سنگالی هستش که تو تمرینات استقلال شرکت میکنه

یکی از روزنامه ها نوشته بود سر از پرسپولیس درورده

vorojax
19-08-2007, 23:00
نه يه بازيكن قد بلند خوش هيكل مو بلند بود اونو مي گم.

fery joon
20-08-2007, 00:08
فرهاد مجیدی هم بالاخره استقلالی شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایول ایول فتح الله زاده رو ایول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ramyar.v
20-08-2007, 19:28
مجتبي جباري: به تمرينات ويژه احتياج دارم

تهران IranSport.Net - هافبك تيم فوتبال استقلال تهران گفت به تمرينات ويژه‌اي نياز دارم تا در هفته آينده بتوانيم در تركيب اصلي تيم فوتبال استقلال تهران قرار بگيرم .

" مجتبي جباري " روز دوشنبه با بيان اين مطلب اظهارداشت براي رسيدن به آمادگي كامل تلاش مي‌كنم ولي به زمان نياز دارم .

جباري با اشاره به پيروزي تيم استقلال تهران مقابل استقلال اهواز در هفته اول ليگ برتر گفت پيروزي برابر استقلال اهواز شروع خوبي بود. از قبل هم گفته بودم استقلال ناهماهنگ است، به دليل آنكه فرصت انجام بازي تداركاتي نداشتيم. گل‌هايي هم كه دريافت كرديم به همين دليل بود.

جباري در خصوص بازي‌اش اظهار داشت: براي مسابقه آماده نبودم و قرار بود فقط ‪۱۵‬تا ‪۲۰‬دقيقه بازي كنم، اما به صلاحديد مربيان، در تركيب اصلي قرار گرفتم. شروع خوبي داشتم و بدون مشكل بازي كردم.

ramyar.v
21-08-2007, 01:34
مشكلي جديد در اردوي آبي‌پوشان

دروازه‌بان‌هاي استقلال مصدوم هستند

خبرگزاري فارس: در حاليكه به نظر مي‌رسد فقط طالب‌لو از ناحيه كشاله مصدوم است، مچ پاي نامداري هم با آسيب ديدگي روبرو است.

به گزارش خبرگزاري فارس، وحيد طالب لو كه به دليل مصدوميت از ناحيه كتف، اين ناحيه را بانداژ كرده است، بايد امروز در آزمايش فني شركت كند تا ميزان آسيب ديدگي‌اش مشخص شود.
باتوجه به شرايط فعلي، احتمال رسيدن وي به بازي مقابل ملوان كم است و اين اشكان نامداري است كه بايد خود را براي ديدار آماده كند.
ظاهرا نامداري هم از ناحيه مچ پا مصدوم است؛ اما اين مسئله را كتمان مي‌كند.

arash_zp
21-08-2007, 02:49
بچز
به نظر شما تركيب با اومدن فرهاد مجيدي چه شكلي ميشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

shakerifar
21-08-2007, 07:17
نه به اون پارسال که مهاجم نداشتیم حالا که داریم سه تا سه تا
ببخشید چهارتا چهارتا مهاجم داریم
برهانی-بیاتی نیا-مجیدی-شفیعی

vorojax
21-08-2007, 08:47
هر چي بازيكن خوب بيشتر باشه رقابت بيشتر خدا كنه هر سال همينجوري باشه.
راستي مي دونستيد فتح الله زاده همه چكا رو از جيبه خودش داده؟

ramyar.v
21-08-2007, 11:08
هر چي بازيكن خوب بيشتر باشه رقابت بيشتر خدا كنه هر سال همينجوري باشه.
راستي مي دونستيد فتح الله زاده همه چكا رو از جيبه خودش داده؟

مطمئن باشین برای فتح الله زاده هم دو سال دیگه مثل انصاری فرد گندش در میاد(جمله بندی رو حال کن:31:(

arash_zp
22-08-2007, 18:44
نه به اون پارسال که مهاجم نداشتیم حالا که داریم سه تا سه تا
ببخشید چهارتا چهارتا مهاجم داریم
برهانی-بیاتی نیا-مجیدی-شفیعی
4 تا نه 6 تا
عليزاده و خذيراوي هم هستن
........................

fery joon
23-08-2007, 01:42
اس اس امسال کولاک میکنه :40:

به امید قهرمانی :8:

arash_zp
23-08-2007, 02:58
اس اس امسال کولاک میکنه :40:

به امید قهرمانی :8:
البته اين تعدد مهره ها كار دستش نده

elendil
23-08-2007, 09:49
دو نفری که کم دار رو میگی

مطمئنا توی نیم وسط فصل دوتا میخره

vorojax
23-08-2007, 09:54
4 تا نه 6 تاعليزاده و خذيراوي هم هستن........................
بابا نگران نباش عليزاده كه 2 زار نميرزه.
خزيراوي هم مي وتنه هافبكم بازي كنه.

arash_zp
23-08-2007, 19:35
سان جان :2:
به نظر من مشکل ما وسط بود که از دست داده بودیمش اونم به خاطر جای خالی حسی کاظمی است

Behroooz
23-08-2007, 23:08
فردا با بردن ملوان ميريم صدر جدول .....

ramyar.v
23-08-2007, 23:13
منظورتون 5 ساعت پیش بود دیگه؟ :دی

Behroooz
23-08-2007, 23:22
من نتيجه رو نمي دونم . چند چند شدن؟

babak-online
23-08-2007, 23:31
متاسفانه 2 بر 1 باختیم.

boy iran
23-08-2007, 23:39
متاسفانه 2 بر 1 باختیم.

من الم فهمیدم و گلها رو دیدم پارسال اوت و امسال ضربه کاشته کم کم استقلال داره نابود میشه

البته احترام خاص برای ناصر حجازی قائل هستم

ولی افکار سنتی اون این تیم رو نابود میکنه

Behroooz
24-08-2007, 02:14
چه بد شد باختيم . اين ملوان هميشه حال ما رو ميگيره .

vorojax
24-08-2007, 20:57
اي بابا ناصر خانم چه زود باخت.
فكرشو مي كردم!

amirtaker
24-08-2007, 22:39
تازه اول کاره غصه نداره که

arash_zp
25-08-2007, 01:35
من الم فهمیدم و گلها رو دیدم پارسال اوت و امسال ضربه کاشته کم کم استقلال داره نابود میشه

البته احترام خاص برای ناصر حجازی قائل هستم

ولی افکار سنتی اون این تیم رو نابود میکنه
ته دله منم همينه ...........
ولي صبر كنين جباري بياد تو تركيب اونوقت تيم نيازي به مربي هم نداره

fery joon
25-08-2007, 01:57
بابا چقده عجولید شما
ترکیب تیم نسبت به سالهای قبل 70 درصد تغییر کرده و سیستم هم عوض شده
خب طول میکشه تا هماهنگ بشن ولی تا دو سه هفته دیگه تیم هماهنگ میشه

یه کم صبور باشین :46:

fery joon
26-08-2007, 01:03
چیه این مربیه !!!!!!!!! استقلال از 5 سال پیش که تو انزلی از ملوان 1 باخت دیگه نباخته بود اونم زمان پورحیدری بود

دوست عزیز قرار نیست که استقلال تا ابد ملوان رو شکست بده :46:همیشه برد و باخت هستش

amirtaker
27-08-2007, 12:25
گزارش تمرین دیروز استقلال

تمرین صبح روز گذشته بازیکنان استقلال پس از تحمل شکست مقابل ملوان در زمین گلف مجموعه انقلاب انجام شد.آبی پوشان که برای انجام تمرینات بدنسازی راهی این مجموعه شدند از هفت خوان گذشتند تا بتوانند 45 دقیقه تمرین کنند.گزارش تمرین صبح آبی پوشان را بخوانید تا متوجه شوید منظور ما چه بوده است.

استقلالی ها اجازه تمرین پیدا نکردند

به محض اینکه بازیکنان استقلال قصد داشتند برای تمرین راهی زمین شوند حراست زمین مانع از ورود آبی پوشان شد!مسئولان زمین می گفتند چون کسی با آنها هماهنگ نکرده بازیکنان استقلال نمی توانند وارد زمین شوند اما در این میان اصغر حاجیلو سرپرست زحمتکش آبی پوشان با مسئولان زمین صحبت کرد وپس از دقایقی مشکل حل شد.

توصیه حجازی به مدافعان

در همان ابتدای تمرین ناصر حجازی حدود 20 دقیقه با آبی پوشان صحبت کرد ودر خصوص دیدار مقابل ملوان با انها سخن گفت.حجازی پس از آن رو به مدافعان کرد وگفت وقتی به جلو می روید وحمله می کنید باید به عقب برگردید وجای خود را پر کنید!

تمرین اختصاصی منصوریان با دکتر بهمنی

علیرضا منصوریان هافبک متعصب استقلال حدود 20 دقیقه با دکتر بهمنی به طور اختصاصی کار کرد.وی که مصدومیتش تقریبا بهبود پیدا کرده از روز گذشته دویدن را آغاز کرد قرار است طی دو سه روز آینده در کنار سایرین تمرین کند.

استقلالی ها سنگر گرفتند!

تداخل تمرین استقلال با تمرین گلف بازان حاضر دراین مجموعه باعث شد بازیکنان دچار مشکل شوند.استقلالی ها مجبور شدند پشت درختان مجموعه انقلاب سنگر بگیرند تا این توپ های سنگین به آنها برخورد نکند!به هر حال گلف بازان این مجموعه برای تمرین استقلال مشکل درست کردند
6/4
منبع:esteqlal.ir

amirtaker
27-08-2007, 12:27
استقلال با العین امارات دیدار می کند

تیم فوتبال استقلال تهران جهت انجام یک مسابقه تدارکاتی با تیم العین به امارات می رود. به گزارش سایت رسمی باشگاه این تیم پس از هفته چهارم لیگ برتر به امارات سفر خواهد کردتا یک دیدار دوستانه برابر تیم العین برگزار کند .استقلال در هفته چهارم روز پنجشنبه 15 شهریور ماه به مصاف شیرین فراز کرمانشاه خواهد رفت وسپس روز جمعه راهی امارات می شود تا در روز شنبه 17 شهریور به دیدار العین برود هم اکنون معاون اجرایی باشگاه در امارات به سر می برد تا ضمن برپایی مقدمات این سفر کارت فرهاد مجیدی را نیز دریافت کند ITC

amirtaker
27-08-2007, 12:44
جباری مصدوم نیست

دکتر نوروزی گفت : مجتبی جباری مصدوم نمی باشد و در حال گذراندن دوران بدنسازی می باشد . به گزارش سایت رسمی باشگاه بر خلاف اخبار منتشره در بعضی از جراید که گفته شده جباری مصدوم می باشد ،پزشک استقلال با رد این مطلب گفت :جباری در سلامت کامل در تمرینات شرکت می کند و و مشغول گزراندن دوران بدنسازی می باشد تا بتواند به یک بازیکن نود دقیقه ای تبدیل شود و در صورت صلاحدید کادر فنی می تواند تیم را در بازی مقابل مس کرمان همراهی کند.

amirtaker
27-08-2007, 18:50
بختياري‌زاده آبي پوش نمي شود
كوشكي در تمرين استقلال

--------------------------------------------------------------------------------

خبرگزاري فوتبال ايران- بعد از مذاكره مديرعامل پاس (الوند همدان) با مسئولان استقلال در خصوص آخرين وضعيت سهراب بختياري‌زاده حضور اين بازيكن در تيم آبي پوش تهراني كاملا منتفي شد.
به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران؛ اوليايي در صحبتي كه امروز با چند تن از معاونان استقلال داشت، پاسخ منفي خود را رسما به آنها در خصوص بختياري‌زاده اعلام كرد.
نياز شديد وينكو در پست خط دفاعي و عقد قرارداد با اين بازيكن باتجربه از دلايل اصلي مخالفت با انتقال بختياري‌زاده به استقلال عنوان شد. در ادامه اين مذاكرات مقرر گرديد به جاي بختياري‌زاده، بيژن كوشكي در استقلال حضور يابد.
كوشكي امروز مراحل پاياني جدايي‌اش را از الوند همدان سپري خواهد كرد و در اولين فرصت در تمرينات استقلال حضور خواهد يافت تا پس از عقد قرارداد رسما به عضويت استقلال درآيد.
حضور كوشكي با نظر حجازي در استقلال صورت گرفت. اين بازيكن بنا به درخواست سرمربي استقلال جذب شد و با احتساب جذب كوشكي، مسئولان استقلال فعلا از جذب يك مدافع خارجي منصرف شدند.
// پایگاه اطلاع رسانی فوتبال ایران //[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vorojax
27-08-2007, 19:23
سلام.
دوستان بازی بعدی استقلال کیه؟
تو کرمانه یا ازادی؟

00soha
27-08-2007, 19:52
بابا ایول داره کم کم خوشم می یاد از این سایت (بابا استقلالی ها اخره مرامن من تازه واردم یک عالمه عکس دارم اونم از نوع 100%ابی(محال که دیده باشین ) یک نفر پیدا نمی شه راهنمایی کنه چطوری بریزمشون )

amirtaker
27-08-2007, 20:33
گزارش تمرین آبی پوشان(5/6/86

تمرین روز گذشته آبی پوشان در زمین شماره دو ورزشگاه شیرودی انجام شد.استقلالی ها پس از بازدید فیلم یازی خود مقابل ملوان وهمچنین تماشای دیدار مس کرمان مقابل ذوب آهن به قصد برطرف کردن نقاط ضعف خود در زمین شماره دو شیرودی حاضر شدند ویک تمرین شاداب را پشت سر گذاشتند.گزارش تمرین آبی پوشان را بخوانید.

حجازی زودتر از همه آمد

ناصر حجازی سرمربی استقلال روز گذشته از ساعت 16 در محل تمرین آبی پوشان حاضر شد ومنتظر شاگردانش ماند وی که به نظم وانضباط اهمیت زیادی می دهد زودتر از همه به شیرودی آمد تا بازیکنان را برای تمرین آماده کند .

حضور خبرنگار خانم

یک خبرنگار خانم استقلالی روز گذشته از کنار زمین از تمرین استقلالی ها گزارش تهیه کرد.در این چند وقت کمتر شاهد حضور خبرنگار خانم در تمرینات استقلال بودیم که این مساله روز گذشته اتفاق افتاد.

مچ پای سان جان بانداژشد

قبل از آغاز تمرین مچ پای سان جان اورسوویچ هافبک آبی پوشان توسط دکتر نوروزی بانداژشد.

این بازیکن به دلیل انجام تمرین سنگین قصد داشت از مصدوم شدنش جلوگیری کند واز همین رو مچ پایش را بست.

توپ های جدید دوباره تست شد

روز گذشته باز هم مطابق هفته گذشته یکسری توپ جدید به محل تمرین استقلال آمد پس از آنکه هفته گذشته یکسرس توپ زرد رنگ مورد تایید قرار نگرفت این بار توپ های جدید توسط آبی پوشان آزمایش شد تا مربیان استقلال در خصوص آن نظر بدهند.

منیعی ناراحت بود!

میثم منیعی که از سوی کمیته انضباطی مبلغ یک میلیون تومان جریمه شده ناراحتی اش را پنهان نکرد.وی در این مورد با اصغر حاجیلو سرپرست استقلال صحبت کرد وحاجیلو به وی قول داد مشکل او را طی چند روز آینده حل کند.

حضور 1500 هوادار استقلال در شیرودی

حدود 1500 نفر از هواداران استقلال با حضور در محل تمرین این تیم به تشویق آبی پوشان پرداختند .هواداران استقلال قصد دارند تا قبل از بازی با مس حضور فعالی در تمرینات استقلال داشته باشند.

آغاز تمرین ساعت 17

تمرین استقلال راس ساعت 17 وزیر نظر ناصر حجازی برگزار شد.

دویدن دور زمین

اولین مرحله تمرین استقلال دویدن دور زمین وکارهای بدون توپ بود.این مرحله زیر نظر دکتر بهمنی مربی بدنساز استقلال صورت گرفت وآبی پوشان خود را آماده تمرینات تاکتیکی کردند.

کار تاکتیکی با مانع

مرحله بعدی تمرین عبور بازیکنان با توپ از روی موانع بود.استقلالی ها می باید از موانعی که مربیان استقلال در نظر گرفته بودند بدون خطا می پریدند.

20 دقیقه فوتبال تحت فشار

در این مرحله ناصر حجازی برای بازیکنان 20 دقیقه فوتبال تحت فشار در نظر گرفت واز آنها خواست بدون هیچ مکثی پس از تصاحب توپ آن را به بازیکن کناری خود پاس دهند.این تمرین حجازی انگیزه زیادی را در بین بازیکنان استقلال ایجاد کرده بود که بیش از یک بار به توپ ضربه نزنند.
86/6/5

amirtaker
27-08-2007, 20:41
علیزاده:حجازی به موقع از وجود من استفاده می کند

مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران گفت: حجازی یکی مربیانی است که با برنامه و هدف کار می کند و اطمینان دارم به موقع از وجود من در ترکیب اصلی استقلال بهره خواهد بود.یه گزارش سایت رسمی باشگاه علی علیزاده با بیان این مطلب افزود: تیم ما فرصت کافی برای برگزاری بازی ها دوستانه نداشت و درهفته های ابتدایی لیگ مربیان تمام توان خود را صرف شناخت بیشتر از توانایی بازیکنان و یافتن ترکیبی ایده ال کرده اند.

وی ادامه داد: در این بین حجازی هم برنامه هایی را دنبال می کند و فکرها و نقشه هایی دارد که اطمینان دارم من را هم در آن برنامه ها در نظر دارد. او اگر من را نمی خواست و جایی در تاکتیک هایش نداشتم قطعا در فصل نقل و انتقالات مانند آن بازیکنانی که استقلال جدا شدند مرا نیز از فهرست خود کنار می گذاشت.

مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران با ابراز اطمینان از اینکه در جمع بازیکنان اصلی این تیم قرار خواهد گرفت، افزود: من فصل قبل هم شروع خوبی در لیگ نداشتم اما کم کم فرصت بازی پیدا کردم و در ترکیب اصلی جا افتادم . درحال حاضر هم عجله نمی کنم، می دانم که حجازی به من فرصت بازی می دهد و منتظرم که از آن استفاده کنم.

علیزاده ازشرایط فعلی استقلال ابراز رضایت کرد و افزود: حجازی را یک دنیا قبول دارم. او با برنامه کار می کند و در کارش هدف دارد. می دانم بی جهت در دو بازی گذشته بیرون ننشستم. وی در نظر دارد سیستمی مطمئن را برای تیم انتخاب کند که فکرمی کنم من هم جایی در آن دارم.

وی ادامه داد : پیش از آغاز مسابقات لیگ بحث حضور من در پست هافبک دفاعی مطرح شد اما زمانی که باشگاه نیازتیم را در این منطقه برطرف کرد مربیان از تصمیم خود صرفنظر کردند و تاکید کردند که در خط حمله به تیم کمک کنم.

مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران تصریح کرد: در تیم ما پنج مهاجم با توانمندی های متفاوت وجود دارند که سبک بازی همه آنها با هم متفاوت است. با این وجود گمان نمی کنم حضور آنها در کنار هم باعث شود که به یکی بیشتر فرصت بازی برسد و دیگری نیمکت نشین شود

fery joon
28-08-2007, 03:09
بابا ایول داره کم کم خوشم می یاد از این سایت (بابا استقلالی ها اخره مرامن من تازه واردم یک عالمه عکس دارم اونم از نوع 100%ابی(محال که دیده باشین ) یک نفر پیدا نمی شه راهنمایی کنه چطوری بریزمشون )

قربونه هرچی اس اسیه :40:دوست عزیز عکساتو اول باید در یه سایز مناسب آپلود کنی بعد لینکشو داخل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزاری :10:

vorojax
28-08-2007, 10:34
سلام.
دوستان بازی بعدی استقلال کیه؟
تو کرمانه یا ازادی؟

بابا رفقا یعنی هیچکدوم نمیدونید کیه!!!!!
البته خودم فهمیدم.

ایول فقط ابی :10: :40:
اگه خاستی عکسا رو بریزی یه جا بریز که حالا حالا ها پاک نشه.
----------------------
به امید پیروزی روبه رو مس......:5:

fery joon
28-08-2007, 17:06
عزیز بازی بعدی استقلال با مس کرمان در آزادی هستش :20:

Behroooz
30-08-2007, 16:04
به نظر شما امسال خوب يار گيري كرديم ؟

amirtaker
30-08-2007, 16:53
خوب که یارگیری کردیم اما این همه ستاره بامربیگری ... ازبین میرن(البته امیدوارم من اشتباه کرده باشم) طول هم میکشه تااس اس ,اس اس واقعی بشه

shahin666
30-08-2007, 17:21
دوست عزيز amirtaker نمي دونم شما واقعا استقلالي هستيد يا نه !!!
يعني چي با مربيگري .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزيز پس يه بار ديگه من پست شماره 19 رو اينجا مينويسم

استقلال تنها تيمي هست كه بيشترين تغييرات رو در كل ساختار باشگاه ي داشته
از مديرعامل ،هيت مديره ، كادر فني تيم‌، و بازيكن
16 تا بازيكن از استقلال جدا شده و 14 بازيكن جديد به تيم اضافه شده و احتمال اينكه يك بازيكن ديگه در خط دفاعي هم اضافه بشه هست پس 15 بازيكن جديد
جالب اينجاست كه در تمام پست ها هم بازيكناي رو از دست داديم و بازيكناي جديد رو گرفتيم
از دروازه بان كه مهدي رحمتي رفت و اشكان نامداري اومد
از خط دفاعي كه محمود فكري-علي انصاريان - مرتضي ابراهيمي رفتن و پژمان منتظري -حسين كوشكي -سعيد بيات مطلق و (احتمالا شايد بيژن كوشكي) اومدن
حسين كاظمي-ميثم بائو-باقر احمدي رفتن ، روانخواه -پولادي -نادعلي - قنبري -سان جان اومدن
راست و چپ فرزاد مجيدي گيلائوري - طالب نسب بهتاش ياورزاد ه منيعي -خذيراوي اومدن
و در خط حمله هم كه بيشترين تغيير : 4 تا بازيكن رفتن (اكبرپور- هاشم زاده-داسيلوا-كوئيكه) و 4 تا مهاجم جديد اومدن فرهاد مجيدي -آرش برهاني- محسن بياتي نيا- حميد شفيعي

خوب سر مربي تيم عوض شده تركيب و سيستم استقلال هم تغيير كرده
و بازيكناي جديد هم بايد با هم هماهنگ بشن
چند تا از بازيكنا هم درست با تيم تمرين نكردن شفيعي ،جباري ،سان جان و فرهاد مجيدي هنوز با تيم هماهنگ نيستن
استقلال نياز به زمان داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]                                                                                 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چطور يادتون رفته به قلعه نوعي 3 سال فرصت داديد و درست در سال آخر يعني سال سوم بود كه قلعه نوعي تيم رو قهرمان كرد
حالا چطوريه كه تو اين شرايط كه تيم كاملا تغيير كرده و فقط دو تا بازي از ليگ گذشته يعني فقط حجازي دوتا بازي با استقلال بوده داره اين همه
انتقاد ميشه چرا نبايد همون سه سال فرصتي رو كه به قلعه نوعي داديم به ناصر خان نديم پس بايد به حجازي هم سه سال فرصت بديم

در ضمن يادتون نره بيشترين افتخارت ما در زمان ناصر خان حجازي بوده
واقعا كه ....... ميرن دستيار مربي برميدارن ميارن كسي كه تا حالا اصلا تو هيچ تيمي مربيگري نكرده و فقط و فقط دستيار يا آناليزور
بود دوتا برد كه ميگيره همه ازش تعريف ميكنن بعد از اسطوره ايران اينجوري انتقاد ميكنن

fery joon
30-08-2007, 17:29
به نظر شما امسال خوب يار گيري كرديم ؟

یارگیری خیلی خوب بوده فقط یه کم توی خط هافبک خلا حسین کاظمی احساس میشه :41:

sudotux
30-08-2007, 18:13
واقعا كه ....... ميرن دستيار مربي برميدارن ميارن كسي كه تا حالا اصلا تو هيچ تيمي مربيگري نكرده و فقط و فقط دستيار يا آناليزور
بود دوتا برد كه ميگيره همه ازش تعريف ميكنن بعد از اسطوره ايران اينجوري انتقاد ميكنن

دستیار مربی بودن در سه دوره جام جهانی افتخار کمیه ؟

shahin666
30-08-2007, 18:36
پس استقلالي هم بيان توي تاپيك پرسپوليس پست بدن ديگه
دستيار مربي بوده درسته بعدشم هر سه دوره فقط آناليزور يا همون به قوله شما دستيار
بوده حالا ممكنه يه تداركاتچي يه تيم ملي يه كشور هم سه دوره جام جهاني با يه تيم باشه
بعد ناصر خان حجازي كه خودش توي جام جهاني بازي كرده چي؟؟؟؟ حتما به اندازه قطبي
كه سه دوره آناليزور بود ارزش نداره
يه جوري ميگيد انگار سه دوره مربي يا سرمربيگري توي جام جهاني رو داره !!!!!!

ramyar.v
30-08-2007, 20:08
پس استقلالي هم بيان توي تاپيك پرسپوليس پست بدن ديگه
دستيار مربي بوده درسته بعدشم هر سه دوره فقط آناليزور يا همون به قوله شما دستيار
بوده حالا ممكنه يه تداركاتچي يه تيم ملي يه كشور هم سه دوره جام جهاني با يه تيم باشه
بعد ناصر خان حجازي كه خودش توي جام جهاني بازي كرده چي؟؟؟؟ حتما به اندازه قطبي
كه سه دوره آناليزور بود ارزش نداره
يه جوري ميگيد انگار سه دوره مربي يا سرمربيگري توي جام جهاني رو داره !!!!!!

نمی خوام اینجا بحث استقلال پرسپولیس راه بندازم
ولی شما با این حرفی که زدی نشون دادی درک فوتبالیت خیلی پایینه
اخه چه ربطی داره ؟
پس اگه اینطوره سامی جابر مهاجم عربستان که 4 دوره و جام جهانی بوده باید بهترین مربیه دنیا باشه
نه!!!!!!!!!
یا فان باستن که تو جام جهانی ستاره ی تیمش بوده الان باید تو مربیگری خوره باشه
در صورتی که همین الان تو تیم ملی هلندش مونده

shahin666
30-08-2007, 20:59
ramyar.v چيكار كنم ديگه مثه شما درك فوتبالم خيلــــــــي بالا نيست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما متوجه حرف من شديد اصلا !!!
من گفتم قطبي فقط يه آناليزور هست كه گفتن توي سه دوره جام جهاني بوده
قطبي سه دوره فقط آناليزور تيم بوده مربي يا سرمربي گري تيمي توي جام جهاني رو نداشته كه
اصلا نه توي جام جهاني كلا مربي گري هيچ تيمي رو نداشتن يعني تا حالا فقط به عنوان آناليزور كار ميكردن
ولي حداقل حجازي توي جام جهاني خودش بازي كرده ، من منظورم اين نبود كه چون حجازي توي جام جهاني بازي كرده پس بهترين مربي هست كه شما سامي جابر فان باستن هلندي رو مثال مي زنيد !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من اصلا كاري به بهترين يا برترين مربي ندارم
شما دوتا پست بالاتر رو نگاه كنيد وقتي ميان ميگن قطبي سه دوره توي جام جهاني بوده (اونم فقط آناليزور) اين خودش افتخار كميه !!!! خوب حجازي هم توي جام جهاني بازي كرده پس اينم افتخار كميه

ramyar.v
30-08-2007, 21:11
ramyar.v چيكار كنم ديگه مثه شما درك فوتبالم خيلــــــــي بالا نيست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما متوجه حرف من شديد اصلا !!!
من گفتم قطبي فقط يه آناليزور هست كه گفتن توي سه دوره جام جهاني بوده
قطبي سه دوره فقط آناليزور تيم بوده مربي يا سرمربي گري تيمي توي جام جهاني رو نداشته كه
اصلا نه توي جام جهاني كلا مربي گري هيچ تيمي رو نداشتن يعني تا حالا فقط به عنوان آناليزور كار ميكردن
ولي حداقل حجازي توي جام جهاني خودش بازي كرده ، من منظورم اين نبود كه چون حجازي توي جام جهاني بازي كرده پس بهترين مربي هست كه شما سامي جابر فان باستن هلندي رو مثال مي زنيد !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من اصلا كاري به بهترين يا برترين مربي ندارم
شما دوتا پست بالاتر رو نگاه كنيد وقتي ميان ميگن قطبي سه دوره توي جام جهاني بوده (اونم فقط آناليزور) اين خودش افتخار كميه !!!! خوب حجازي هم توي جام جهاني بازي كرده پس اينم افتخار كميه

سلام شاهین جان
بابت اول حرفم تو پست قبلی معذرت می خوام
دلم از یه جای دیگه پر بود
و متاسفانه اونجا یکم تند رفتم:11:
اولا اینکه اقای قطبی سرمربی تیم ملی زنهای امریکا بوده
دوما میشه تعریف شما رو از انالیزور بدونم؟

Behroooz
30-08-2007, 22:37
ان شا الله فردا با برد از بحران بيرون مياييم .

S E V E N
30-08-2007, 22:56
خدا کنه که ببریم !

دفعه ی قبل الکی باختیم ولی این دفعه باید ببریم !

ss_m_ss
31-08-2007, 02:01
ان شا الله که با گل های منصوریان و نوازی حریف خود را با 2 گل در هم خواهیم کوبید.

vorojax
31-08-2007, 06:19
ان شا الله فردا با برد از بحران بيرون مياييم .

خدا کنه که ببریم !
دفعه ی قبل الکی باختیم ولی این دفعه باید ببریم !

ان شا الله که با گل های منصوریان و نوازی حریف خود را با 2 گل در هم خواهیم کوبید.
عزيزان استقلالي همه بگيد ايشالله
ديشب صمد مي گفت فردا منصوريان نيست.
به اميد پيروزي

Hazy
31-08-2007, 09:54
این فروم این همه استقلالی داشت ما خبر نداشتیم!
یاد محسن عزیز بخیر یه صلوات واسش استاد کنید!

amirtaker
31-08-2007, 10:59
شرمنده آقا شاهین خوب من هم مثل بقیه گول خوردم

amirtaker
31-08-2007, 11:04
آقای ramyar.vخواهشابحث آقای قطبی روتوی این تایپیک بالانیارین بله آقای قطبی خوبن تموم شدورفت.شمابرین توی تایپیک خودتون هرچی قدردوست دارین ازسرمربی خودتون تعریف کنیداینجاتایپیک استقلال وجایی برای دعوانیست.

fery joon
31-08-2007, 19:05
بریم نیگا بازی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به امید پیروزیه اس اس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Behroooz
31-08-2007, 21:09
مساوي كرديم .

اين استقلال حالا حالا ها زمان نياز داره تا تيم بشه .

ولي ميتونستيم ببريم .

برهاني هنوز اماده نيست .

amirtaker
31-08-2007, 21:12
یعنی بدشانس ترازاین نمیشد اون برهانی که هنوزیادنگرفته تک به تک بزن,منیعی هم بااون پالتی زدنش اینقدرهم هول داشت که همون اول سریع توپ روبرداشت,صادقی هم که بازی بعد نیست,رحمتی هم تو استقلال بودکه اینجوری بازی نمیکرد سرم ازاین بازی ... درد گرفت.

fery joon
31-08-2007, 21:15
من به آینده تیم خیلی خوشبینم . به هر حال بازم میگم این تیم به زمان نیاز داره :20:ولی عجب گلی زد حمید شفیعی .
اگه یه کم شانس داشتیم حتما میبردیم
من عاشق رحمتی هستم کاش تو استقلال میموند . استیل دروازه بانیش بیسته
دوستان ناامید نشید....قصه ی این لیگ سر دراز دارد :46:

S E V E N
31-08-2007, 21:24
دوستان ناامید نشید....قصه ی این لیگ سر دراز دارد :46:

راست میگی . اگه نداشت که لیگ پارسال اونطوری همه چی یه دفعه ای عوض نمیشد !

ولی حیف پولی که بابت برهانی دادن ! برهانی همیشه اینجوری بوده ! حتی موقعی هم که تو پاس بود توپ های آخر

رو درست و حسابی نمی زد !

من که امیدم به هفته ی بعده !

babak-online
31-08-2007, 22:17
من به این تیم خیلی خوشبین هستم. تیمی بتونه 6 تا موقعیت 90% به وجود بیاره حتما در آینده پیشرفت خواهد کرد.

S a f a 6 4
31-08-2007, 22:39
یاد اون قدیما بخیر ,قهرمانی خیلی راحت تر بود

fery joon
01-09-2007, 00:19
یاد اون قدیما بخیر ,قهرمانی خیلی راحت تر بود

آره خب قبلا راحتتر بود ولی الان تیما خیلی بهتر شدن

مثلا همین سپاهان واقعا تیم خوبیه . من خیلی ازش حساب میبرم

alireza fatemi
01-09-2007, 02:30
به نظر من اگه جای برهانی کسیه دیگه ای بازی می کرد یا حد اقل نصف موقیتاشو گل می کرد
استقلال 4 بر1 مسو برده بود

amirtaker
01-09-2007, 11:23
خدایی ضربه ی منیعی توگل بود..هنوزم میتونم به قهرمانی امیدوارباشم؟

shahriar_sh_2007
01-09-2007, 13:19
با سلام
من یکی از طرفداران پر وپا قرص استقلالم ولی ما با حجازی به هیچ جا نمی رسیم. تعویض های حجازی نشون داد که اون یک مربی طراز اول نیست.

shahriar_sh_2007
01-09-2007, 13:20
خدایی ضربه ی منیعی توگل بود..هنوزم میتونم به قهرمانی امیدوارباشم؟

نه خیر. استقلال دیگر قهرمان نمی شود.

ramyar.v
01-09-2007, 16:24
"مسعود عنايت":"مظفري" قدرت مديريت ديدار تيم‌هاي استقلال و مس را نداشت
تهران، خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۸۶/۰۶/۱۰‬

داخلي. ورزشي. داوران فوتبال.

رييس كميته داوران فدراسيون فوتبال اعلام كرد: داور بازي استقلال تهران - مس كرمان قدرت مديريت هدايت اين بازي پر برخورد را نداشت.

"مسعود عنايت" روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، گفت: نويد مظفري تصميمات انضباطي متعادل و يكنواختي نداشت و نتوانست اين بازي را مديريت كند.

"بازي استقلال تهران - مس كرمان را "نويد مظفري" به همراه "رسول فروغي" و "محمد نجفي" قضاوت كرد.

وي با اشاره به اين‌كه مظفري يك پنالتي بحث برانگيز نيز به نفع تيم استقلال اعلام كرد، افزود: خطاي مدافع تيم مس كرمان پنالتي نبود.

وي در خصوص اخراج بازيكنان دو تيم نيز خاطرنشان كرد: "صادقي" مدافع استقلال بايد از بازي اخراج مي‌شد.

وي‌ادامه داد: "وحيد طالب لو" دروازه‌بان استقلال نيز با يك حركت بچگانه توپ را به بازيكن مس كوبيد كه وي هم بايد به شدت تنبيه مي‌شد.

"در بازي استقلال تهران - مس كرمان، اميرحسين صادقي از استقلال تهران و حميدرضا رجبي از مس كرمان پس از دريافت كارت قرمز از نويد مظفري داور مسابقه از زمين اخراج شدند".

عنايت در خصوص مردود اعلام شدن گل تيم استقلال خاطرنشان كرد: اين تصميم كاملا درست بود زيرا توپ از خط دروازه نگذشته بود.

رييس كميته داوران فدراسيون فوتبال همچنين در خصوص بازي سايپا - پاس همدان گفت: داور اين بازي اشتباه بزرگ و تاثيرگذار نداشت و بازي را با روندي يكنواخت قضاوت كرد.

وي اظهارداشت: مسعود مرادي نيز در بازي ابومسلم خراسان - پرسپوليس تهران چند اشتباه غير منصفانه داشت.

وي تصريح كرد: خطاي دوم بر روي عليرضا نيكبخت واحدي هافبك پرسپوليس تهران پنالتي بود و دادن كارت زرد به وي كار درستي نبود.

عنايت تاكيد كرد: متاسفانه اظهارات غير مسوولانه‌اي از سوي برخي از افراد در خصوص داوري انجام مي‌شود كه پسنديده نيست.

وي از گزارشگران صدا و سيما انتقاد كرد و گفت: آنها با گزارش خود سعي در تشويش اذهان عمومي دارند.

رييس كميته‌داوران فدراسيون فوتبال بيان داشت: ظرف ‪۴۸‬ساعت‌آينده گزارش بازي‌ها به هيات مي‌رسد و نتايج آن اعلام خواهد شد.

Behroooz
01-09-2007, 21:53
طالب لو يك جلسه محروم يك ميليلون تومن جريمه

صادقي 3 جلسه محروم دو ميليون تومن جريمه .....

fery joon
01-09-2007, 22:36
با سلام
من یکی از طرفداران پر وپا قرص استقلالم ولی ما با حجازی به هیچ جا نمی رسیم. تعویض های حجازی نشون داد که اون یک مربی طراز اول نیست.

فکر کنم یکی از تعویض های ایشون که شفیعی بود گل زد ها :13:

نه خیر. استقلال دیگر قهرمان نمی شود.

خداییش وقتی هوادارایی مثل شما رو میبینم اعصابم داغون میشه :13:واقعا شما استقلالی هستی که اینجوری حرف میزنی؟
من که شک دارم

Behroooz
01-09-2007, 23:45
يك طرفدار واقعي در هر شرايطي طرفدار تيم هستش . چه ببره چه ببازه .

shahin666
02-09-2007, 01:18
shahriar_sh_2007 دوست عزيز منم شك دارم شما استقلالي باشيد !!!!!!
اول اينكه شما صفحه 7 پست شماره 64 رو بخونيد
بعدشم بازي جمعه رو كه ديديد ديگه
√ استقلال اون همه حمله كرد فقط نزديكه 10 تا موقعيت گل داشت ديگه واقعا استقلال جمعه بد شانس بود
مس 2 تا حمله داشت يه گل زد يا يه تيمي 2 تا حمله ميكنه 3 تا گل ميزنه خوب فوتبال همينه يه روز شانس باهات هست يا روز اصلا شانس نمياري فعلا كه استقلال خيلـــــــي بدشانس بوده تا اينجا
√ پنالتي رو كه منيعي از دست داد
√ فقط سه ،چهارتا تك به تك صدردصد گل رو برهاني از دست داد
√ گل كه زيدم قبول نكردن
√ داوري رو هم كه ديد مثـــــــــــــلا بهترين داور فصل قبل بود واقعا هم كه حقش بود !!!!!!!!!!!
√ اونم از كمك داور كه وقتي برهاني اصلا تو آفسايد نبود داشت تك به تك ميشد الكي پرچمشو برد بالا انقدر تابلو بود كه
آفسايد نبود كه اون مزدك كه پرسپوليسي هست گفت اصلا آفسايد نبود كمك داور اشتباه كرد
اونم از داور با اون قضاوتش نتونست بازي رو كنترل كنه اگر چند دقيقه ديگه بازي ادامه پيدا ميكرد
ديگه فكر كنم بازيكنا همديگه رو بدجوري ميزدن
حالا اين جا حجازي چيكاره است بايد خودش بره گل بزنه؟؟ اصلا حجازي نه فرگوسن ؟؟؟؟؟؟
بعدشم درباره تعويض جباري بايد زودتر هم بيرون ميرفت گلي هم كه خورديم به خاطره اون بود اصلا آماده
نيست جباري خوب بايد تعويض ميشد شفيعي هم كه اومد خوب گل زد
خواهشا از روي غرض حرف نزنيد يكم فكر كنيم بعد حرف بزنيم هم بد نيست

m_r1986
02-09-2007, 01:19
آقا من اسيدي طرفدار استقلال هستم . هنوز چيزي نشده كه انقدر نا اميد شدين . بزارين يكم بازي دستشون بياد بعد قضاوت كنين .

من واقعا براي صادقي متاسفم كه بازي به اين حساسي اين حركت بچه گانه را انجام داد .

بازي با استقلال اهواز واقعا سخت بود بهشون حق بدين . بعد از اون هم ذزتي افتادن با ملوان كه ملواني ها هم انگار با برزيل بازي ميكنن اينقدر از خودشون انگيزه در وكنن .

استقلال هميشه يه اتفاقي بايد براش بيفته تا خوب بازي بكنه. استقلال را در هفته هاي آينده ببينيد . الان زود واسه قضاوت .

MORINIO
02-09-2007, 02:46
√ داوري رو هم كه ديد مثـــــــــــــلا بهترين داور فصل قبل بود واقعا هم كه حقش بود !!!!!!!!!!!

البته ببخشید اینجا پست میدم ولی داور بازی استقلالنوید مظفری هست ........

بهترین داور فصل پیش سعید مظفری زاده بود ...... یه وقت اشتباه نکنید.

هر چند که همشون سر و ته یه کرباسن!!!!!

یا حق

babak-online
02-09-2007, 11:13
سخنی با کمیته داوران:

روز جمعه برای اولین بار در تاربخ فوتبال ایران تماشاگران استقلال به منظور اعتراض به داوری به جای به کار بردن الفاظ رکیک، همگی سوت زدند. این نوع اعتراض در همه جای اروپا دیده می شود.
اما مساله اینجاست چرا باید به تیم استقلال به خاطر این نوع اعتراض "اخطار کتبی درج شده در پرونده" داد؟
آقای شاه حسینی موفق باشی.

vorojax
02-09-2007, 21:59
سلام.
اقا قبل فصل من با اينكه حجازي رو دوست داشتم ولي به نظرم ميومد كه مربي خوبي نيست.(به دليل سابقش تو رشت و نساجي و در كل.............)
ولي خداييش امسال با حجازي استقلال خيلي قشنگ بازي ميكنه اين تيم اگه خوب هماهنگ شه برهانيم يكم گلزنتر شه مي تركونه.
عشق است حجازي.

FarzadSport
04-09-2007, 14:53
مشكلی پيش نيايد به زودی قرارداد می‌بندم

مرتضی محصص گفت: توافقات مقدماتی با مسوولان باشگاه استقلال حاصل شده و اگر مشكل خاصی پيش نيايد ظرف دو تا سه روز آينده با استقلال به عنوان مربی قرارداد خواهم بست.
مرتضی محصص درباره صحبت‌های اخير پيرامون پيوستن‌اش به استقلال ، گفت: طی چند روز گذشته مذاكراتی را با مسوولان باشگاه استقلال از جمله علی فتح الله زاده مديرعامل اين باشگاه انجام داده‌ام اما، اين مذاكرات بيشتر جنبه مقدماتی داشته و مربوط به شرايط اوليه برای همكاری مشترك بوده است. در چند روز گذشته پيرامون شرايط اوليه با مسوولان باشگاه استقلال صحبت كرده و به توافق اوليه نيز دست يافته‌ايم اما، هنوز با اين باشگاه قرارداد رسمی امضا نكرده‌ام. اگر مشكل خاصی پيش نيايد ظرف دو تا سه روز آينده مذاكرات نهايی انجام خواهد شد و به زودی قرارداد نهایی را امضا خواهم كرد.
وی افزود: تنها شرط من برای همكاری با استقلال فعاليت به عنوان مریي بوده است چرا كه احساس می‌كنم می‌توانم در مسايل فنی و عملی برای اين تيم مفيد باشم. كار آناليز هيچ ايرادی ندارد اما شخصا دوست دارم تا كارفنی كنم و به استقلال در زمين كمك كنم. من سال‌ها به عنوان آناليزور فعال بوده‌ام و كاملا از زير و بم اين كار اطلاع دارم اما، ترجيح می‌دهم كه به گونه ديگری با اين تيم همكاری داشته و به استقلال كمك كنم. خواسته خود را به مسوولان نيز اعلام كرده‌ام و تا چند روز آينده همه چيز روشن خواهد شد.
محصص تصريح كرد: استقلال چند روز ديگر بايد در هفته ی چهارم ليگ به مصاف شيرين فراز برود. از اين رو تمام تمركز و فكر اعضای اين تيم آمادگی برای اين ديدار است. خود نيز شخصا علاقه‌مندم كه اين همكاری به تدريج و مرحله به مرحله جلو رفته و از تصميمات عجولانه پرهيز كنيم.
وی افزود: من در استقلال به هيچ عنوان غريبه نيستم. سال‌ها در اين تيم با عناوين مختلف حضور داشته و با آنها همكاری داشته‌ام. نه سال پيش كه ناصر حجازی سرمربی استقلال بود به همراه اصغر حاجيلو دستيار وی بوديم. هواداران استقلال هيچگاه سال رويایی خود را كه در آن تيم‌شان به فينال آسيا صعود كرد، از ياد نخواهند برد. معتقدم كه استقلال در آن سال موفق‌ترين تيم ايرانی در آسيا بود و تا بحال هيچ تيمی چنين عملكردی با آن بازی‌های زيبا نداشته است. من مدتی نيز در استقلال دستيار پورحيدری و كخ بودم. بنابراين آدم غريبه‌ای در اين تيم نبوده و به خوبی با خصوصيات اين باشگاه بزرگ آشنا هستم. اگر به عنوان مربی با اين تيم قرارداد ببندم تمام تلاشم را برای موفقيت استقلال به كار خواهم گرفت. اگر هم امكان چنين اتفاقی نباشد، سعی می‌كنم تا به طرق ديگر به باشگاهم كمك كنم.
محصص درباره‌ی نتايج استقلال در اين فصل به ايسنا گفت: اين نتايج ملاك خوبي برای قضاوت درباره ی وضعيت استقلال نيست. هنوز هفته‌های آغازين ليگ است و تيم‌ها شكل واقعی خود را پيدا نكرده‌اند. شخصا به آينده ی استقلال بسيار خوشبين هستم و مطمئنم كه اين تيم هفته به هفته منجسم‌تر و هماهنگ‌تر خواهد شد. تا پايان اين ليگ طولانی و پرفراز و نشيب راه بسيار زيادی باقی است و زود است كه از حالا درباره ی سرنوشت ليگ قضاوت كنيم. از مديران همه‌ ی باشگاه‌ها می‌خواهم كه به مربيان شكست خورده‌ ی خود مهلت بيشتری داده و اجازه دهند تا اين مربيان اوضاع را خود سروسامان دهند. حتی تيم‌های كه سه شكست پياپی داشته‌اند بايد انتظار اوضاع بهتری را داشته باشند و عجولانه تصميم‌گيری نكنند. استقلال به زودی به يك مدعی تبديل خواهد شد و در اين خصوص شكی ندارم.

shayanelong
05-09-2007, 03:02
آخ جون.یعنی میشه محصص بیاد تو استقلال!!!!!!!!!!!!!!!

arash_zp
06-09-2007, 00:47
شايان جانتو چرا اينقدر خوشحالي
توكه آبي نيستي !!!!!!!!!
.
.
بچز فرهاد از كي ميتونه بازي كنه ؟

fery joon
06-09-2007, 07:09
مثل اینکه تا مشکلش با باشگاهه قبلیش حل نشه نمیتونه بازی کنه

Behroooz
06-09-2007, 09:37
حدس بزنيد كه با شيرين فراز چه نتيجه اي ميگيريم؟

shahriar_sh_2007
06-09-2007, 10:38
shahriar_sh_2007 دوست عزيز منم شك دارم شما استقلالي باشيد !!!!!!
اول اينكه شما صفحه 7 پست شماره 64 رو بخونيد
بعدشم بازي جمعه رو كه ديديد ديگه
√ استقلال اون همه حمله كرد فقط نزديكه 10 تا موقعيت گل داشت ديگه واقعا استقلال جمعه بد شانس بود
مس 2 تا حمله داشت يه گل زد يا يه تيمي 2 تا حمله ميكنه 3 تا گل ميزنه خوب فوتبال همينه يه روز شانس باهات هست يا روز اصلا شانس نمياري فعلا كه استقلال خيلـــــــي بدشانس بوده تا اينجا
√ پنالتي رو كه منيعي از دست داد
√ فقط سه ،چهارتا تك به تك صدردصد گل رو برهاني از دست داد
√ گل كه زيدم قبول نكردن
√ اونم از كمك داور كه وقتي برهاني اصلا تو آفسايد نبود داشت تك به تك ميشد الكي پرچمشو برد بالا انقدر تابلو بود كه
آفسايد نبود كه اون مزدك كه پرسپوليسي هست گفت اصلا آفسايد نبود كمك داور اشتباه كرد
اونم از داور با اون قضاوتش نتونست بازي رو كنترل كنه اگر چند دقيقه ديگه بازي ادامه پيدا ميكرد
ديگه فكر كنم بازيكنا همديگه رو بدجوري ميزدن
حالا اين جا حجازي چيكاره است بايد خودش بره گل بزنه؟؟ اصلا حجازي نه فرگوسن ؟؟؟؟؟؟
بعدشم درباره تعويض جباري بايد زودتر هم بيرون ميرفت گلي هم كه خورديم به خاطره اون بود اصلا آماده
نيست جباري خوب بايد تعويض ميشد شفيعي هم كه اومد خوب گل زد
خواهشا از روي غرض حرف نزنيد يكم فكر كنيم بعد حرف بزنيم هم بد نيست

با سلام
اولا که من یه استقلالی واقعی و متعصب هستم و اگر حرفی هم میزنم از روی غرض نیست بلکه از روی دوست داشتن تیمه . امیدوارم که بعداز ظهر استقلال شیرین فرازو ببره تا به قهرمانی امیدوار باشیم.

Behroooz
06-09-2007, 14:21
من طرف دار استقلالم . ولي در بازي امروز نه . اخه تيم شهرمونه .

S a f a 6 4
06-09-2007, 14:27
بازی ساعته چنده ؟

shahriar_sh_2007
06-09-2007, 18:03
با سلام
این پیروزی مقتدرانه رو به تمامی هوادران استقلال تبریک می گم و امیدوارم این پیش زمینه ای باشه برای پیروزی های بعدی و قهرمانی در لیگ برتر.

babak-online
06-09-2007, 19:00
من هم این برد رو به همه تبریک می گم.
ولی ای کاش بازیکنها قدر موقعیتها رو بیشتر می دونستند.
حدود 10 تا موقعیت عالی گل داشتیم ولی 3 تا گل زدیم.

Behroooz
06-09-2007, 22:07
اي كاش در برابر تيمهاي قوي مثل سپاهان هم بتونيم اينجوري نتيجه بگيريم .

در عين حال از باخت تيم شهرمون ناراحتم .

fery joon
06-09-2007, 22:49
متاسفانه من نتونستم بازی رو ببینم :41:چون برقمون قطع شده بود :41:خیلی ضدحال خوردم :41:

ولی از اینکه بردیم خیلی خوشحالم

Like Honey
06-09-2007, 23:18
خوبه بالاخره بعد از 4 - 5 تا بازی 3 امتیازکسب کردید!!
fery joonشماهم خوب شد بازی رو ندیدی والا حالت بد میشد

shahin666
06-09-2007, 23:40
استقلال بد بازي نكرد
ولي خيلــــي موقعيت بازم از دست داديم
بازي رو كه بايد حداقل بالاي 5 تا گل مي زديم 3 بر يك برديم

S a f a 6 4
07-09-2007, 02:17
یکی جدول لیگ و بزاره ببنیم دنیا دسته کیه

MORINIO
07-09-2007, 02:48
یکی جدول لیگ و بزاره ببنیم دنیا دسته کیه

جدول لیگ تا قبل از بازیهای امروز

arash_zp
07-09-2007, 04:22
خدايا گل زدن را ب مهاجمان اسقلال بياموز . الهي آمين .

vorojax
07-09-2007, 10:17
خدايا گل زدن را ب مهاجمان اسقلال بياموز . الهي آمين .
امين.
نخسوزن برهاني + علي زاده كه عمرا ياد بگيره.
ايول حجازي چه كرده با تيم.

S a f a 6 4
07-09-2007, 11:30
جدول لیگ تا قبل از بازیهای امروز

منون از بابت جدول

shahin666
07-09-2007, 12:17
دیداراستقلال برابر العین امارات لغو شد؛
ساعدی:
تلاش می‌كنیم «كوشكی» تا پیش از هفته‌ی پنجم استقلالی شود
روند موفقیت‌های استقلال حفظ خواهد شد

خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران
سرویس: ورزشی - فوتبال

دیدار تداركاتی تیم استقلال تهران برابر العین امارات لغو شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) تیم استقلال تهران كه قرار بود اوایل هفته‌ی آینده در امارات با تیم العین دیدار تداركاتی برگزار كند، به دلیل برخی مشكلات این دیدار لغو شد.

تیم استقلال تهران كه با دعوت رسمی العین قرار بود این بازی دوستانه را برگزار كند، ظاهرا به دلیل بروز مشكلات اجرایی، عدم آماده بودن ویزای برخی از بازیكنان و هم‌چنین فشرده بودن بازی‌های لیگ، از سفر به امارات منصرف شده و به گفته‌ی سخنگوی باشگاه استقلال با توافق طرف اماراتی قرار است، این دیدار در آینده برگزار شود.

هاشم ساعدی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا افزود: به دلیل شرایط حساس لیگ و برخی مشكلات اجرایی، بازی دوستانه برابر العین برگزار نخواهد شد و با توافقات انجام شده، قرار است این دیدار در زمان دیگری برگزار شود.

وی هم‌چنین درباره‌ی آخرین وضعیت امیرحسین صادقی پس از اعتراض باشگاه استقلال به رای كمیته‌ی انضباطی گفت: با توجه به اجرا شدن رای وحید طالب‌لو، در حال حاضر منتظر تشكیل نشست كمیته‌ی استیناف فدراسیون فوتبال هستیم تا درباره‌ی محرومیت امیرحسین صادقی تشكیل جلسه دهد. امیدواریم كه نشست این كمیته در هفته‌ی آینده برگزار و به فرجام‌خواهی باشگاه استقلال با استماع اظهارات صادقی رسیدگی شود.

ساعدی هم‌چنین درباره‌ی روند جذب بیژن كوشكی گفت: مذاكرات با باشگاه پاس همدان موفقیت‌آمیز بوده و تلاش بر این است كه تا پیش از بازی برابر سایپا، كوشكی در تمرینات استقلال حاضر شود.

وی گفت: توافقات مالی با پاس همدان انجام شده و قرار است با پرداخت مبلغی، رضایت‌نامه‌ی كوشكی برای استقلال صادر شود.

ساعدی هم‌چنین با تقدیر از بازیكنان و كادر فنی به خاطر كسب سه امتیاز دیدار هفته‌ی چهارم گفت: باشگاه به حجازی و بازیكنان اعتماد كامل دارد و با توجه به روند خوب تیم در بازی برابر شیرین‌فراز كرمانشاه، اطمینان داریم كه در بازی‌های آینده نیز تیم با حفظ روند موفقیت‌هایش، جایگاه مناسبی كسب خواهد كرد.

fery joon
07-09-2007, 12:41
دوستان بازی بعدیمون با کجاس؟ اگه اشتباه نکنم باید با سایپا باشه . درسته؟

Behroooz
07-09-2007, 12:51
من خودم استقلالي هستم . نبايد با برد برابر يك تيم جوان و كم تجربه مثل شيرين فراز مغرور بشيم . راه درازه ....

arash_zp
08-09-2007, 02:00
مغرور نه اميدوار .

shayanelong
08-09-2007, 02:05
چند نکته رو باید بگم.فتح ا... زاده بعد از آخرین بازی فصل قبلتون که با پاس بود با برهانی مذاکره کرد در حالی که تو همون بازی 4 تا تک به تک رو خراب کرده بود پس انقدر ننالید.

باز هم به نظر میرسه به اوت اندازی رو آورده اید.واضحه که اینا همش برای بازی با پرسپولیسه ولی پرسپولیس گل مفت بخور نیست.

amirtaker
08-09-2007, 10:46
ای بابادوباره این بیگانه های مغرورپیداشون شد

FarzadSport
08-09-2007, 14:21
مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران گفت: خطر فوروارد استقلال در بازی برابر تيم شيرين فراز نمايش قابل قبولی از خود نشان داد که به ثمر رسيدن سه گل حاصل آن بود.

آرش برهانی بعد از برد 3 بر 1 تيمش برابر تيم فوتبال شيرين فراز کرمانشاه اظهار كرد: در اين بازی آماده و سرحال بودم و توانستم با تمام وجود در خدمت تيم استقلال باشم.

بازيکن اين فصل تيم استقلال با بيان اين که استقلال، از تمام فرصتهای خود به خوبی استفاده کرد، افزود: شخصا سعي خواهم کرد که روز به روز بهتر کار کرده و نظر مربيان را به خود معطوف کنم.

برهانی تصريح کرد: در اين بازی هيچ نتيجه ای جز برد نمی توانست برای استقلال چاره ساز باشد، چرا که در دو هفته گذشته بدشانسی ما را با مشکلاتی مواجه کرده بود.

وی افزود: تمام تمرکز خود را برای بازی آينده برابر سايپا به کار خواهيم بست و به چيزی جز برد اين تيم راضی نخواهيم بود.

وی گفت: در بازی برابر سايپا با تمام توان در خدمت تيم استقلال خواهم بود.

اين بازيکن تيم استقلال، تيم شيرين فراز را تيمی جوان دانست و با اشاره به آتيه دار بودن اين تيم، خاطر نشان کرد: در نيمه اول بازی پاياپایی با اين تيم داشتيم، اما در نيمه دوم قدرت خود را به شيرين فراز ديکته کرديم.

وی داوری اين مسابقه را در سطح قابل قبولی ارزيابی کرد.

shahriar_sh_2007
08-09-2007, 22:49
چند نکته رو باید بگم.فتح ا... زاده بعد از آخرین بازی فصل قبلتون که با پاس بود با برهانی مذاکره کرد در حالی که تو همون بازی 4 تا تک به تک رو خراب کرده بود پس انقدر ننالید.

باز هم به نظر میرسه به اوت اندازی رو آورده اید.واضحه که اینا همش برای بازی با پرسپولیسه ولی پرسپولیس گل مفت بخور نیست.

یه بار دیگه اینجا نظر بدی تاپیک پرسپولیس رو کاری می کنیم که از اومدن به این تاپیک پشیمون بشی.

مجید فینا
08-09-2007, 23:52
دوستان عزیز لطفا به تاپیکهای رقیب احترام بذارید و باعث تحریک نشین مخصوصا : shayanelong

shayanelong
09-09-2007, 02:53
عزیزان شما که p30world رو نخریدید.تو پست اول تاپیکتون که پست قوانین هست ننوشتید پرسپولیسیها نیان.

ولی ما نوشتیم.در ضمن من توهین نکردم که.

arash_zp
09-09-2007, 12:23
ورود هر رنگي به جز آبي براي جلوگيري از جنجال ممنوع !!!!!!!!!!!!!!!

ramyar.v
09-09-2007, 14:00
ورود هر رنگي به جز آبي براي جلوگيري از جنجال ممنوع !!!!!!!!!!!!!!!

من نمی خوام اینجا کل کل یا چیزی رو راه بندازم
پس درباره ی تیم صحبت نمی کنم
ولی
ارش جان شما که اینو میگی کاشکی اون پست رو تو انجمن پرسپولیسیا نمی زدی

arash_zp
09-09-2007, 14:09
من نمی خوام اینجا کل کل یا چیزی رو راه بندازم
پس درباره ی تیم صحبت نمی کنم
ولی
ارش جان شما که اینو میگی کاشکی اون پست رو تو انجمن پرسپولیسیا نمی زدی
راميار جان درست ميگي ولي
ميخواستم يه جورايي تلافي كرده باشم
اين به اون در :31:

FarzadSport
09-09-2007, 14:26
سلام دوستان...
من کاری ندارم که کی استقلالی هست یا پرسپولیسی ولی اینو میدونم که اسم این تایپیک : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه اسـتـقـــلال: Esteghlal F.C. News این هست و از اسمش هم مشخص هستش که باید هر کسی در صورت تمایل اگر اخبار جدید و خبر خوبی درباره این باشگاه داره به اطلاع بقیه برسونه...

اما فقط اخبار و تحولات باشگاه

اما متاسفانه انگار این تایپیک راه خودش رو گم کرده و بیشتر داره به یک تایپیک بی محتوا و جایی برای کل کل رنگ های مختلف تبدیل میشه:13::13:

به نظر من هم فرقی نمیکنه که چه کسی چه رنگی هستش و مهم اینه که اگه خبری از منبع قابل قبولی داره رو در اختیار دیگر دوستان قرار بده و همینطور هم انتظار دارم که این اتفاق در تایپیک : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه پــرسـپــولـیـس: Persepolis F.C. News هم رخ بده.

:10:از دوستان خوب هم که در این تایپیک ها شرکت میکنم خواهش میکنم که اجازه بدن که این پست من آخرین پست درباره این موضوع باشه و دیگه وقت خود و دیگر دوستان رو با این گونه مسائل هدر ندهیم تا اگر فردی به دنبال آخرین اخبار باشگاه مورد علاقه خودش هست بتونه موفق باشه.:10:

arash_zp
09-09-2007, 14:31
محسن بياتي نيا بدليل مصدوميت 3 هفته از ميادين دور است .

shahriar_sh_2007
10-09-2007, 11:35
با سلام
خوشبختانه ما از نظر مهاجم کم نداریم و شفیعی رو جایگزین میکنیم. راستی آی تی سی فرهاد مجیدی چی شد؟

arash_zp
10-09-2007, 20:53
نميدونم اين قرار بود كه از بازي مس بتونه بازي كنه
خدا كنه هفته بعد حد اقل رو نميكت بشينه
وگر نه من بايد به يكي آيس پك بدم .................

faraz_n
11-09-2007, 00:23
راستی خبرهایی درباره ی مذاکرات استقلال با رحمان رضایی بود
چی شد؟

shakerifar
11-09-2007, 10:06
این همه مدافع داریم رحمان رو میخوایم چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟

FarzadSport
11-09-2007, 12:01
علي فتح الله زاده و كريم ملاحي به عنوان نخستين نامزدهاي حضور در انتخابات هيات رييسه فدراسيون فوتبال در انتخابات ثبت نام خواهند كرد.
فتح الله زاده پس از اعلام كانديداتوري خود در انتخابات هيات رييسه فدراسيون فوتبال گفت: احساس ميكنم كه هيات رييسه فدراسيون در حال حاضر به مثابه هيات مديره است و ديگر مانند گذشته نيست كه هيات رييسه نقش فرماليته داشته باشد. من نيز به دليل تجربه اي كه در فوتبال داشتم فكر كردم كه مي توانم يكي از نه نفر حاضر در انتخابات هيات رييسه فدراسيون فوتبال باشم، به همين دليل امروز با حضور در فدراسيون فوتبال ثبت نام خواهم كرد.
وي در پاسخ به اين سوال كه آيا فكر نميكنيد كه حضور شما در هيات رييسه فدراسيون فوتبال باعث ضربه خوردن استقلال شود؟ گفت: ميدانيد كه هيات رييسه نقش اجرايي ندارد و تنها يك سياستگذار است.
فتح الله زاده درباره ي جلسه ي امروز اعضاي مجمع گفت: جلسه ي خوبي بود. فكر ميكنم مهم اين است كه فردي بايد براي فوتبال انتخاب شود كه بتواند بار اين مسووليت سنگين را به دوش بكشد. چرا كه هم اكنون رييس فدراسيون فوتبال بايد به اندازه ي اداره ي يك وزارتخانه وقت بگذارد.
فتح الله زاده درباره ي اساسنامه نيز گفت: اشكالات تكنيكي به اين اساسنامه وارد است و مطمئن باشيد پس از تشكيل مجمع اساسنامه به طور قطع تغييراتي خواهد داشت.

مديرعامل باشگاه استقلال درباره ي وضعيت اين تيم نيز گفت: استقلال روز به روز منسجم تر ميشود و شكر خدا مشكلات تا حدود زيادي رفع شده است. باور دارم كه استقلال امسال يكي از مدعيان قهرماني است.
وي درباره ي وضعيت فرهاد مجيدي نيز گفت: بر اساس قانون پس از گذشت ده روز و ارسال نشدن Itc باشگاه ميتواند براي دريافت مجوز بازي به فيفا درخواست بفرستد. ما نيز اين كار را انجام داده ايم و انتظار داريم كه تا هفته ي آينده مشكل او حل شود.

فتحالله زاده درباره ي استقلالي شدن سهراب بختياري زاده نيز گفت: طي امروز و فردا بختياري زاده به استقلال خواهد پيوست.
فتح الله زاده درباره ي احتمال بازگشت امير قلعه نويي به استقلال وشايعه ي مذاكره ي او با قلعه نويي گفت: من آخرين بار قلعه نويي را پيش از جام ملتهاي آسيا و در استوديو برنامه 90 ديدم و پس از آن او را نديدم. بنابراين صحبتي نيز با او نداشتم. اما هم اكنون امير را دعوت ميكنم براي صرف نهار به دفترم بيايد.
وي در پاسخ به اين سوال كه آيا قلعه نويي آلترناتيو حجازي است؟ گفت: خير اين چنين نيست. حجازي اگر ده باخت پشت سر هم بياورد از او حمايت خواهم كرد. ما بيست بازيكن فصل گذشته ي خود را از دست دادهايم و براي هماهنگ شدن بايد به حجازي و تيمش فرصت داد.

shahin666
11-09-2007, 14:12
ساعدی درگفتگو با مهر خبر داد:
کوشکی امروز آبی پوش می شود / نام مجیدی از فهرست آبی پوشان خارج نمی شود
سخنگوی باشگاه استقلال از توافق با باشگاه پاس همدان برای صدور رضایتنامه بیژن کوشکی خبر داد.

هاشم ساعدی با بیان این خبر در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: در راستای تقویت تیم بر اساس خواسته کادر فنی از چندی پیش مذاکره با باشگاه پاس همدان برای جذب بیژن کوشکی آغاز شد که در نهایت با این باشگاه توافق نهایی حاصل آمد و امروز رضایتنامه وی صادر خواهد شد تا رسما با باشگاه استقلال قرارداد امضا کند.

ساعدی با رد شایعاتی که پیرامون حذف نام فرهاد مجیدی از فهرست تیم فوتبال استقلال تهران مطرح شده است گفت: با توجه به اختلاف فرهاد مجیدی با باشگاه النصرامارات هنوز Itc وی صادرنشده است. درهمین راستا با فدراسیون جهانی فوتبال مکاتبه کرده ایم و منتظریم تا فیفا اقدامات لازم را در این خصوص مبذول دارد.

سخنگوی باشگاه استقلال ادامه داد: آنچه بدیهی است برای بررسی پرونده های این چنینی قطعا فیفا مدت زمانی را در نظر می گیرد تا با اشراف کامل نسبت به صدور رای اقدام کند.

وی افزود: براساس پیگیری های باشگاه استقلال ظاهرا تا اواخر شهریورماه فدراسیون جهانی فوتبال در خصوص شکایت فرهاد مجیدی رای خود را صادر می کند و مشخص خواهد شد که او بازیکن آزاد است یا اینکه کماکان باید تحت قرارداد با باشگاه النصر باشد.

arash_zp
12-09-2007, 01:46
این حاجی فتح ا... زاده هم عجیب تو نقل وانتقالات فعاله ها .........

fery joon
12-09-2007, 03:33
کاش به جای کوشکی برن بختیاری زاده رو جذب کنن

shahin666
12-09-2007, 11:55
نوشته شده توسط fery joon
کاش به جای کوشکی برن بختیاری زاده رو جذب کنن
نه فری جون من که کاملا مخالف حرفه شما هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بختیاری زاده یه زمانی بازیکنه خوبی بود
اول فصل وقتی حجازی می خواستش اومد برای استقلال ناز کرد گفت من پول بیشتر میخوام
برای همین مسئله هم با استقلال قراداد نبست که حجازی هم از دستش خیلی ناراحت شد
گفت من همچین بازیکنی رو نمیخوام
واقعا اگر سهراب یه استقلالی متعصب بود باید به خاطر 50 میلیون استقلال ،حاجی ، حجازی رو کنار بزنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن سهراب دیگه سنش رفته بالا و مثه قدیم نیست اگر یه همچین بازیکنی میخواستن پس چرا فکری رو کنار گذاشتن
فکری رو کنار گذاشتن گفتن جوانگرای حالا دیگه چراب سهراب باید بیاد !!!
اون زمانی هم که استقلال بود بیشتر برای استقلال حاشیه درست میکرد
با اینکه سهراب استقلالی بوده ولی دیگه همه اینو میدون که سهراب زیاد اخلاق درستی نداره
بارها جلوی استقلال بازی کرده تیمه سابقش ولی دیدی که چه جوری برخورد کرده اون لگدی که به عنایتی، اکبرپور زد
رو که یادته که یا به بفیه بازیکنا ، همین جام حذفی چه جوری با آرنج زد تو صورت بازیکن سپاهان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بارها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و بارها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از این کارا کرده
حالا اینا همه یه طرف به دو دلیل نمیشه سهراب بختیاری زاده بیاد یعنی نباید که بیاد
سهراب اولا سهمیه لیگ برتری حساب میشه و سهمیه استقلال از لیگ برتر تموم میشه
دوما اینکه سهراب برای پاس همدان بازی کرده پس تا نیم فصل نمی تونه برای استقلال بازی کنه
به نظر من که کوشکی جونه و اگر بیاد خیلـــــــی خیلـــــــــــی از سهراب بهتره
دیگه خیالمون از خط دفاعی راحته
پیروز قربانی - امیر حسین صادقی - ( پژمان منتظری) - سعید لطفی - حسین کوشکی - سعید بیات مطلق و بیژن کوشکی

shahin666
12-09-2007, 12:00
كوشكى: در استقلال به آرامش فكر نمى كنم
ایران ورزشى- بازیكن سال هاى گذشته پاس حالا در آستانه پیوستن به استقلال قرار دارد.
امروز قرارداد بیژن كوشكى در هیأت فوتبال استان تهران ثبت خواهد شد.
مدافعى كه در توضیح سبك بازى او مى توان تعصب و جدیت را ویژگى اصلى وى برشمرد در گفت وگویى ویژه با ایران ورزشى از اهداف و آرزوهایش در سایه عضویت در تیم استقلال سخن گفت.
جذب بیژن كوشكى بى تردید در خط دفاع خیال ناصر حجازى را آسوده تر خواهد كرد.

در آستانه پیوستن به استقلال دقیقا به چه هدفى فكر مى كنى؟
< قصد دارم مفید باشم. به دنبال هیاهو نیستم.
چه شناختى از استقلال دارى؟
< همه چیز را درباره این تیم بزرگ مى دانم. من حالا وارد تیمى خواهم شد كه میلیون ها هوادار متعصبانه دوستش دارند.
این مسأله چقدر اهمیت دارد؟
< براى من نكته مهمى است. در یك تیم پرطرفدار باید صد برابر تلاش كنم. اینجا به استراحت فكر نمى كنم. آنقدر تلاش مى كنم كه خیلى زود با بقیه بازیكنان هماهنگ شوم.
خیلى پر حرارت حرف مى زنى؟
< چرا كه نه. مطمئن باشید انگیزه بالایى دارم. مى خواهم در استقلال موفقیت را تجربه كنم.
اما استقلال تاكنون نتایج ایده آلى را كسب نكرده؟
< ببینید، استقلال با یكى دو نتیجه ضعیف میدان رقابت را كنار نمى گذارد. از طرفى ناصر حجازى نیز یك مربى شناخته شده است و من مطمئنم با این مربى روزهاى خوبى را پشت سر خواهم گذاشت.
گفته مى شود كه بابت بحث رضایتنامه چندین بار مسیر تهران- همدان را طى كرده اى و به همین دلیل كمى ناراحت هستى؟
< اصلاً این طور نیست. آقاى اولیایى براى حل مشكل من خیلى زحمت كشید. همان طور كه من بازیكن هستم او مدیرعامل پاس همدان است و براى صدور رضایتنامه حق دارد از من بخواهد كه اقدامات قانونى را به طور كامل انجام دهم.
برگردیم به استقلال. هماهنگ شدن با این تیم پس از گذشت چند هفته كمى دشوار نیست؟
< ببینید، وقتى از استقلال حرف مى زنیم یعنى اینكه بازیكن باید در شرایط سخت هم بتواند از عهده وظایفش به خوبى برآید. شك ندارم كه با هم تیمى هایم خیلى زود از لحاظ فنى هماهنگ مى شوم.
از باشگاه هاى دیگر هم پیشنهاد داشتى؟
< بله. از یكى دو باشگاه دیگر هم پیشنهاد داشتم اما استقلال را انتخاب كردم چون این تیم مى تواند باعث پیشرفت من شود.
درباره استقلال چه فكرى دارى؟ به این تیم چطور نگاه مى كنى؟
< استقلال با همه تیم ها فرق دارد، چون یكدفعه اوج مى گیرد. حالا خودتان خواهید دید.
آقاى كوشكى! انتظارات از شما خیلى زیاد خواهد بود. به این هم فكر كرده اید؟
< صددرصد. در هر بازى اشتباهاتم را باید بیرون زمین بگذارم.

vorojax
13-09-2007, 11:27
سلام.
ایول به هر چی استقلالیه.
اخر این مجیدی چی شد می تونه بازی کنه یا نه.
شاهین جون این کوشکی امومده استقلال بابا بی خیال این خبر از کجا اومده عزیز؟

shahin666
13-09-2007, 13:03
سلام
vorojax جان خوبی همشهری ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خبر از کلوپ استقلال هستش
استقلال پول کوشکی رو هم به پاس همدان داده
می تونی این خبرو تو سایت اصلی باشگاه استقلال هم بخونی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
انگار هنوزم ITC فرهاد نرسید که یعنی نمی تونه بازی با سایپا بازی کنه
البته به گفته خود فرهاد برای بازی بعدی با برق حتما بازی میکنه

arash_zp
14-09-2007, 00:29
با اين itc اين فرهاد مجيدي .......
به ما كلي ضرر زد :31:

faraz_n
14-09-2007, 02:40
دم حاجی گرم
خیلی میخوامش حرف نداره
یه استقلالیه با تعصبه
ماااااااااااهه

فرهادم بیاد خیلی توووووپ میشه
ولی من آرزوم بود استقلال علی 30 ثانیه رو برگردونه به تیم
کاش میشد

arash_zp
14-09-2007, 12:40
دم حاجی گرم
خیلی میخوامش حرف نداره
یه استقلالیه با تعصبه
ماااااااااااهه

فرهادم بیاد خیلی توووووپ میشه
کاش میشد

كاااااااااااااااااااااااش ...........
به ياد اون برگردونش به سپاهان تو آزادي امروز رو فردا رو روزه ميگيريم :31:

Behroooz
14-09-2007, 22:00
استقلال باز هم به سايپا باخت

2 بر يك .

S a f a 6 4
14-09-2007, 22:05
من دیگه امیدی ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

arash_zp
14-09-2007, 22:27
................
غيرت كو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نيمه دوم بچه ها 11 نفري نشسته بودن تخمه ميشكستن فوتبال ميديدن .............

shahriar_sh_2007
14-09-2007, 22:36
با سلام
من که از همون اول گفتم حجازی یک مربی درجه یک نیست بعد بعضی ها گفتن ما با غرض حرف می زنیم. ما دیگه به قهرمانی امیدوار نیستیم . از همین الان قهرمانی را به پرسپولیس یا سپاهان تبریک می گم.

faraz_n
15-09-2007, 00:51
اگه مربی رو عوض کنن هنوز امید هست بابا
به نظرم نباید یونگ رو میذاشتن بره

Great Kurosh
15-09-2007, 01:15
هیچکس نمی تونه با قاطعیت بگه اشکال استقلال کجاست ، شاید کادر فنی ، شاید خط دفاع ..... فقط امیدوارم خوب شدن استقلال نوشداروی پس از مرگ نباشه

fery joon
15-09-2007, 01:57
نه فری جون من که کاملا مخالف حرفه شما هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بختیاری زاده یه زمانی بازیکنه خوبی بود
اول فصل وقتی حجازی می خواستش اومد برای استقلال ناز کرد گفت من پول بیشتر میخوام
برای همین مسئله هم با استقلال قراداد نبست که حجازی هم از دستش خیلی ناراحت شد
گفت من همچین بازیکنی رو نمیخوام
واقعا اگر سهراب یه استقلالی متعصب بود باید به خاطر 50 میلیون استقلال ،حاجی ، حجازی رو کنار بزنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن سهراب دیگه سنش رفته بالا و مثه قدیم نیست اگر یه همچین بازیکنی میخواستن پس چرا فکری رو کنار گذاشتن
فکری رو کنار گذاشتن گفتن جوانگرای حالا دیگه چراب سهراب باید بیاد !!!
اون زمانی هم که استقلال بود بیشتر برای استقلال حاشیه درست میکرد
با اینکه سهراب استقلالی بوده ولی دیگه همه اینو میدون که سهراب زیاد اخلاق درستی نداره
بارها جلوی استقلال بازی کرده تیمه سابقش ولی دیدی که چه جوری برخورد کرده اون لگدی که به عنایتی، اکبرپور زد
رو که یادته که یا به بفیه بازیکنا ، همین جام حذفی چه جوری با آرنج زد تو صورت بازیکن سپاهان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بارها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و بارها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از این کارا کرده
حالا اینا همه یه طرف به دو دلیل نمیشه سهراب بختیاری زاده بیاد یعنی نباید که بیاد
سهراب اولا سهمیه لیگ برتری حساب میشه و سهمیه استقلال از لیگ برتر تموم میشه
دوما اینکه سهراب برای پاس همدان بازی کرده پس تا نیم فصل نمی تونه برای استقلال بازی کنه
به نظر من که کوشکی جونه و اگر بیاد خیلـــــــی خیلـــــــــــی از سهراب بهتره
دیگه خیالمون از خط دفاعی راحته
پیروز قربانی - امیر حسین صادقی - ( پژمان منتظری) - سعید لطفی - حسین کوشکی - سعید بیات مطلق و بیژن کوشکی

درسته شاهین جان من با حرفایی که زدی قانع شدم :20: من فقط از نظر فنی مقایسشون کرده بودم ولی در مجموع با حرفایی که گفتی به نظر من کوشکی بهتره

کاش میشد

آره منم خیلی دوسش دارم :40:کاش تو استقلال بود :41:

اگه مربی رو عوض کنن هنوز امید هست بابا
به نظرم نباید یونگ رو میذاشتن بره

بابا یه کم دندون روی جیگر بزارین :20: خداوکیلی خیلی بی طاقتین

لااقل تا نیم فصل صبر کنین بعد قضاوت کنین :13:

shayanelong
15-09-2007, 02:10
:39::39::39::39::39::39::39::39::39::39::39::39::3 9:

FarzadSport
15-09-2007, 11:07
ديدار هفته‌ ی پنجم استقلال تهران برابر سايپا با اعتراض شديد و فحاشی تماشاگران اين تيم برعليه مربی و بازيكنان تيم حريف همراه بود.
دو تيم استقلال تهران و سايپا تهران در حالی از ساعت 20 روز جمعه به مصاف هم رفتند كه در جريان اين ديدار تماشاگران تيم استقلال كه ظاهرا از بازی ناهماهنگ تيم‌شان به شدت عصبی بودند، بارها با سردادن شعارهایی برعليه «علی دایی» وبازيكنان تيم سايپا بار ديگر شرايط ناهنجار و غير متعارفی را در استاديوم آزادی رقم زدند.
هوادران تيم استقلال كه از شروع نيمه‌ ی دوم شعارهایی را بر عليه ناصر حجازی و بازيكنان استقلال سر می‌دادند، پس از به ثمر رسيدن گل برتری سايپا در دقيقه 68 بر عليه «دايي» نيز شعار‌هایی سر دادند كه احتمالا طی روزهای آينده بار ديگر باشگاه استقلال از سوی كميته ی انضباطی جريمه خواهد شد.
اين ديدار در پايان 90 دقيقه با برتری 2 بر 1 تيم سايپا به پايان رسيد.

FarzadSport
15-09-2007, 11:18
هفته‌ ی پنجم رقابت‌های ليگ برتر فوتبال ايران با دومين شكست تيم استقلال تهران پيگيری شد.
تيم فوتبال استقلال تهران كه در ورزشگاه آزادی و با قضاوت هدايت الله ممبينی به مصاف تيم سايپا كرج رفته بود با نتيجه‌ ی 2 بر 1 مغلوب شاگردان علی دایی شد.
استقلال تهران كه در اين ديدار و دقيقه‌ ی 14 با گل خودی جلال حسينی از حريف پيش افتاد با انجام يك بازی نامتعادل و ضعيف بازی را به حريف كرجی‌اش واگذار كرد. تيم استقلال كه از اوخر نيمه‌ ی اول متاثر از حملات و فشارهای حريف بود در دقيقه 45 با گل «كاظم برج‌لو» تن به تساوی داد و در نيمه ی دوم نيز با تداوم اين روند و با بازی خوب «آدريانو آلوز» در دقيقه ی 68 گل دومش را دريافت كرد.
آلوز در دقيقه 75 گل سوم سايپا را به ثمر رساند كه داور آن را خطای اين بازيكن بر روی طالب‌لو گرفت.
در ساير ديدارهای هفته ی پنجم نيز ابومسلم نيز 2 بر 1 در مقابل صنعت نفت را شكست داد.
ذوب‌آهن 2 بر 1 برق شيراز را شكست داد، پاس همدان نيز 1 بر صفر مغلوب صباباتری شد.
استقلال اهواز 3 بر 1 شيرين فراز كرمانشاه را شكست داد و ديدار تيم‌های پيكان و پگاه گيلان نيز با تساوی 1 بر1 به پايان رسيد، ملوان بندر انزلی نيز با 2 گل در برابر صنعت مس‌كرمان به پيروزی رسيد.
در پايان ديدارهای برگزار شده عصر روز جمعه بيست و سوم شهريورماه؛ تيم سپاهان اصفهان با يك بازی بيشتر و با 13 امتياز صدرنشين است و پرسپوليس با يك بازی كمتر و 12 امتياز در جايگاه دوم قرار دارد. صباباتری نيز با 11امتياز در جايگاه سوم است.
ديدار پايانی هفته‌ ی پنجم نيز در روز يك‌شنبه و با بازی پرسپوليس - راه‌آهن انجام خواهد شد

alex_3000
15-09-2007, 12:29
شما ها که می خواهید قهرامان بشید البته از آخر :31:

pd2006
15-09-2007, 13:01
سلام

بنده استقلالی نیستم ولی شما چرا اینقدر با عجله نتیجه گیری میکنین ؟

تازه 5 هفته از فصل گذشته و هنوز کلی مونده .

بهترین تیم های دنیا هم از همون هفته اول نتیجه عالی بدست نمیارن . منچستر اکثرا فصل رو بد شروع میکنه ولی اخر فصل که همه از نفس می افتن بهترین نتایج رو میگیره .
البته مقایسه تیم های ما با اروپایی ها درست نیست ولی کمی صبر کنین .

همین پرسپولیس ، اگه یه خورده اختلاف بین استیلی و قطبی پیش میاد ، میره وسطای جدول .

پس عجله نکنین .

FarzadSport
15-09-2007, 13:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فتح‌الله‌زاده كادرفنی را تغيير نمی‌دهد

مربی استقلال در خصوص شكست اين تيم مقابل سايپا گفت: ما فقط 20 دقيقه فوتبال بازی كرديم و در بقيه دقايق در حد و اندازه‌های استقلال نبوديم.
صادق ورمرزيار در گفت‌وگو با خبرگزاری فوتبال ايران با بيان اين مطلب اظهار داشت:در طول هفته، تمرينات بسيار خوبی را پشت‌سر گذاشتيم و پيش‌بينی باخت را نمی‌كرديم. متاسفانه بازيكنان ما به راحتی دست‌های خود را بالا آورده و تسليم شدند. واقعا نمی‌دانم چرا بازيكنان ضعيف بازی كردند. به نظر من هر 11 بازيكن، بايد تعويض میشدند و نوع بازی‌ آنها جای تعجب داشت.
وی تاكيد كرد: در 30 دقيقه ابتدایی، بازی بی‌‌نقصی را انجام داديم و علاوه بر زدن گل، چند موقعيت گل را از دست داديم. با اين شرايط نمی‌توان گفت استقلال مشكل فنی دارد. البته بايد قبول كرد كه در اين بازی ضعيف كار كرديم.
ورمرزيار در مورد شعار تماشاگران استقلال عليه بازيكنان گفت: طرفداران از تيم محبوب خود فقط پيروزی می‌خواهند و نمی‌توان از آنها ايراد گرفت. بهتر است تماشاگران استقلال كمی صبور باشند تا تيم به شرايط ايده‌آل برسد.
دستيار حجازی در خصوص شايعه تغيير كادرفنی استقلال گفت: هنوز 5 هفته از ليگ گذشته و تا پايان ليگ اتفاقات زيادی خواهد افتاد، درضمن معتقدم فتح‌الله‌زاده مدير باهوش و كاربلدی است و او كادرفنی را تغيير نمی‌دهد.

arash_zp
15-09-2007, 13:58
قبلا هم گفته بودم ورود هرگونه رنگي به جز آبي اينجا ديگه ممنوعه .

MeMri
15-09-2007, 14:14
سلام

بنده استقلالی نیستم ولی شما چرا اینقدر با عجله نتیجه گیری میکنین ؟

تازه 5 هفته از فصل گذشته و هنوز کلی مونده .

بهترین تیم های دنیا هم از همون هفته اول نتیجه عالی بدست نمیارن . منچستر اکثرا فصل رو بد شروع میکنه ولی اخر فصل که همه از نفس می افتن بهترین نتایج رو میگیره .
البته مقایسه تیم های ما با اروپایی ها درست نیست ولی کمی صبر کنین .

همین پرسپولیس ، اگه یه خورده اختلاف بین استیلی و قطبی پیش میاد ، میره وسطای جدول .

پس عجله نکنین .

چلسی 2 سال پیش رو ضعیف شروع کرد؟!:27:

boys_won
15-09-2007, 14:16
نمیدونم والا با این همه مهره چرا می بازیم

سعید لطفی فواروارد اونا بود تا دفاع ما

بعدشم :

سیستمه 4.4.2 هنوز تو ایران جا نیوفتاده و این سیستم ماله تیم های حرفه اییه که حجازی سر استقلال این سیستم رو میچینه

اگر مرفاوی با این بازیکن ها سرمربی بود الان اول جدول بودیم

arash_zp
15-09-2007, 14:20
تيم ما فقط به يه آناليزور توپ مثل محصص يا مجيد جلالي داره
هر كدومشون رو بگيريم ديگه مشكلي نداريم .

arash_zp
15-09-2007, 14:25
نمیدونم والا با این همه مهره چرا می بازیم

سعید لطفی فواروارد اونا بود تا دفاع ما

بعدشم :

سیستمه 4.4.2 هنوز تو ایران جا نیوفتاده و این سیستم ماله تیم های حرفه اییه که حجازی سر استقلال این سیستم رو میچینه

اگر مرفاوی با این بازیکن ها سرمربی بود الان اول جدول بودیم
عزيز مشكل اينه كه تيم هنوز مهره هاش نتونست خودشون رو با دفاع 4 نفره وفق بدن
هميه اينا 7و8 سال 3 دفاعه بازي كردن
صمد هم چون با سه دفاع و همون سيستم قبليه قلعه نويي بازي ميكرد اينجور مشكل ها نداشت.

boys_won
15-09-2007, 14:37
عزيز مشكل اينه كه تيم هنوز مهره هاش نتونست خودشون رو با دفاع 4 نفره وفق بدن
هميه اينا 7و8 سال 3 دفاعه بازي كردن
صمد هم چون با سه دفاع و همون سيستم قبليه قلعه نويي بازي ميكرد اينجور مشكل ها نداشت.

همینه دیگه

آخه وقتی 4 تا دفاع مطمئن نداریم چه اصراریه به این سیستم بازی کردن

دفاع خوب در حاله حاضر صادقی و قربانی رو داریم ( تازه این ها هم سوتیاشون زیاد شده )

من نمیدونم چرا علی انصاریان رو گزاشتن بره این همه خرید کردن یه دفاع خوب نگرفتن

pd2006
15-09-2007, 14:53
بنده ابدا بدبین نیستم ها ، ولی نمیدونم چرا حس میکنم بعضی بازیکنا عمدا ...............
انشالله که حس بنده درست نیست .

R10MessiEtoo
15-09-2007, 14:53
يكي از دوستان تهراني كه به ورزشگاه رفته بود مي گفت بعد بازي تماشاگرا شروع كردن به تشويق حجازي مي گفتن ناصر دوست داريم و از اين صحبتها...

بعد كه حجازي اومده به ابراز احساساتشون پاسخ بده گفتن ناصر .........

.

FarzadSport
15-09-2007, 17:06
سرمربی تيم فوتبال سايپا پس از پيروزی تيمش برابر استقلال تهران گفت: تيم ما شايسته‌ ی پيروزی بود و می‌توانستيم با اختلاف 4 - 5 گل استقلال را شكست دهيم.
علی دایی در نشست مطبوعاتی پس از بازی گفت: نه تنها انگيزه بلكه دليل اصلی پيروزی ما بازی منطقی بود كه بازيكنانم ارايه دادند. ما فوتبالي هماهنگي انجام داديم و نه تنها در نيمه‌ي دوم بلكه در نيمه‌ي اول نيز تيم برتر زمين بوديم و استقلال تنها در سه چهار دقيقه‌ي اول بازي توپ و ميدان را در اختيار داشت. ما شايستگي اين پيروزي را داشتيم، هر چند كه اگر توپ‌هايمان به گل تبديل می‌شد با اختلاف 4 - 5 گل استقلال را شكست مي‌داديم.
علي دايي با انتقاد از قضاوت هدايت ممبيني گفت: نه تنها گل سوم ما بلكه در بسياری از صحنه‌ها سوت‌های داور عليه تيم ما بود. داوران بايد بدون در نظر گرفتن موضوع استقلال و پرسپوليس سعی كنند بهترين قضاوت خود را انجام دهند. فكر می‌كنيم به من حق مي‌دهيد كه در چند صحنه حق ما خورده شد.
وي درباره‌ي حريف نيز گفت: من راجع به استقلال صحبت نمي‌كنم. تنها در مورد تيم خود مي‌گويم كه ما خوب بازي كرديم اما، از تمام موقعيت‌هاي خود استفاده نكرديم. اطمينان داشتم كه تيم ما روز به روز بهتر مي‌شود و هم اكنون نيز تيم ما در آينده بهتر از اين خواهد شد. مي‌خواهيم نماينده‌ي شايسته‌اي براي فوتبال ايران در ليگ قهرمانان آسيا باشيم.
دايي درباره‌ي تقابل با ناصر حجازي نخستين مربي باشگاهي‌اش گفت: از همين جا از آقاي حجازي عذرخواهي مي‌كنم. او پيشكسوت، استاد و بزرگ من است اما، اين فوتبال است و خوشحال هستم كه از اين ميدان من سربلند خارج شدم.
وي درباره‌ي جريان بازي نيز گفت: بعد از اين كه به صورت اتفاقي گلي دريافت كرديم تيم برتر زمين بوديم و دو ضربه‌ي ما به تير دروازه برخورد كرد و موقعيت‌هاي زيادي را از دست داديم، ما در مجموع و كل بازي تيم برتر بوديم و تيمي كه بيشتر دويد و تلاش كرد تيم ما بود.
دايي درباره‌ي فحاشي برخي از تماشاگران استقلال و شعارهايي كه عليه او مطرح مي‌شد گفت: اين مساله ديگر به من مربوط نيست و اين كميته‌ي محترم انضباطي است كه بايد در اين باره تصميم‌گيري كند. هر چند كه از هواداران استقلال دلخور نيستم، آنها روي تيم‌شان تعصب دارند و من از هيچ كدام‌شان ناراحت نيستم.
وي سايپا را يكي از مدعيان اصلي قهرماني در ليگ برتر خواند و گفت: اميد فراواني به كسب عنوان قهرماني داريم و تلاش مي‌كنيم تا از عنوان خود دفاع كنيم.
دايي درباره‌ي ضعف خط حمله‌ي سايپا گفت: ما " زوهانی" را گرفته‌ايم كه به دلايلي هنوز كارت بازي‌اش صادر نشده، با اين حال ما دو جای خالی داريم و می‌خواهيم از اين دو جای خالی به نحو احسن استفاده كنيم.
وي افزود: اگر شما دو بازي ما برابر پاس همدان و ذوب‌آهن را ديده باشيد به اين نتيجه مي‌رسيد كه تيم ما روز به روز بهتر مي‌شود. من به تيمم ايمان دارم. پس از دو هفته شكست و شروع بدي كه داشتيم هم اكنون روز به روز بهتر مي‌شويم.

FarzadSport
15-09-2007, 17:30

اخراج منصوريان فراموش شد

هوشنگ نصيرزاده،‌ كارشناس داوری در خصوص دقايق حساس بازی در گفت‌وگو با خبرگزاری فوتبال ايران اظهار داشت: ممبينی در روزی كه دو كمك‌داور او را كمك می‌كردند، در دقيقه 3 برای تصميم رفعتی كه اعلام كرنر كرده بود، به اشتباه ضربه دروازه را نشان داد.
به طور قطع داور بازي مصمم بود كه بدون اخطار و انجام مديريت بازی را به پايان ببرد و به همين دليل از بسياری از برخوردهای بازيكنان به صورت كاملا منطقی گذشت می كرد. اين همان شيوه‌ای بود كه فغانی در بازی پرسپوليس با پيكان انجام داده بود. گل تيم استقلال واقعا توسط برهانی به ثمر رسيد زيرا او موفق شد كه روی خط توپ را استپ كرده سپس وارد دروازه نمايد.
دقيقه 43 وقتی پيروز قربانی با خطا خود حمله حريف را قطع كرد داور مجبور شد اولين اخطار بازي را به درستي به نام او به ثبت برساند. در دقيقه 46، رفعتي كه جايگيري خوبي داشت توانست گل تيم سايپا را به درستي آفسايد اعلام نمايد.
در دقيقه 50 نيز ممبيني شيوه نويني از داوري را نيز به نمايش گذاشت؛‌ آنجايي كه بازيكنان استقلال با 7 متر فاصله ضربه آزاد را از محل ديگري اجرا كردند و او اجازه داد بازي ادامه پيدا كند. دقيقه 60 آلوز به دليل انجام خطاي بدون توپ از داور اخطار گرفت.
در لحظاتي كه گل سوم تيم سايپا به ثمر مي‌رسيد، داور مسابقه به اشتباه حركت آلوز را خطا ديد، در حالي‌كه مدافع استقلال باعث افتادن طالب‌لو شده بود و اين بدترين تصميم داور مسابقه بود كه اگر ضربه سر عليزاده وارد دروازه مي‌شد آنگاه اين تصميم داور مي‌توانست جنجال بزرگي ايجاد كند و علاوه بر آن براي سايپا نيز مطالباتي به همراه داشته باشد. دقيقه 77 نيز برهاني سعي كرد از داور يك پنالتي بگيرد، در حالي‌كه در انجام اين كار موفق نبود. دقيقه 79 كف پاي منصوريان روي آلوز با هر كارتي كه جريمه مي‌شد، قابل دفاع بود زيرا او از خطاي كف پا براي آسيب زدن به آلوز استفاده كرد.
نصيرزاده در پايان گفت: علاوه بر گل سوم كه اشتباه داور مسابقه در آن محرز بود، بايد بي‌توجهي داور به پيراهن لطفي كه نوعي زيرپا گذاشتن قانون 4 فوتبال بود. از جمله مواردي بود كه داور را متهم به توجهي به آرايش و هارموني مسابقه مي‌كرد.

FarzadSport
15-09-2007, 17:33

بازيكنان استقلال پس از شكست مقابل سايپا، عصر امروز در ورزشگاه شيرودی تمرين خواهند كرد.
به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران؛ استقلالي‌ها ساعت 30/16 امروز در زمين شماره 2 شيرودي يك تمرين سبك را پشت‌سر خواهند گذاشت. كادرفني هنوز در مورد تمرين روز يكشنبه (فردا) هنوز تصميم‌ قطعي نگرفته‌اند ولي به احتمال فراوان آبي‌پوشان فردا استراحت خواهند كرد. گفتني است كه استقلال در هفته ششم ليگ‌برتر ميهمان برق‌ شيراز خواهند بود.

FarzadSport
15-09-2007, 17:48

اعتماد به نفس نداريم

آرش برهانی در ديدار حساس استقلال و سايپا، گل اول بازی را به ثمر رساند ولی اين گل پايدار نماند تا شاگردان دایی در نهايت برنده از زمين خارج شوند. برهانی به خبرگزاری فوتبال ايران می‌گويد: «اگر در دقايق پايانی نيمه اول گل نمی‌خورديم، شرايط بازی به كلی تغيير می‌كرد.»
- بازی چطور بود؟

نيمه اول اكثر دقايق، بازي دست ما بود ولي متاسفانه بدموقعي گل خورديم و اين موضوع باعث شد تا شيرازه تيم از هم بپاشد. اگر نيمه اول با برد به رختكن مي‌رفتيم، مطمئن باشيد نتيجه بازي عوض مي‌شد.

- سايپا مستحق برد بود؟

آنها بازي بسيار خوبي به نمايش گذاشتند ولي استقلال هم چند موقعيت مناسب داشت. در مجموع معتقدم تساوي در اين بازي عادلانه بود.

- هواداران استقلال بارها عليه بازيكنان شعار دادند، از اين موضوع چه حسي داشتي؟

آنها به ورزشگاه مي‌آيند تا شاهد پيروزي تيم محبوب‌شان باشند. وقتي استقلال نتيجه نمي‌گيرد، طرفداران حق دارند كه شعار بدهند.

- از بازي خودت راضي بودي؟

نهايت تلاشم را انجام دادم و در اين مورد بايد كادرفني نظر بدهند.

- بازهم چند موقعيت خوب را از دست دادي.

هميشه گفتم از دست دادن فرصت‌هاي گلزني براي مهاجم، يك موضوع طبيعي است.

- گل اول بازي بايد به نام تو ثبت شود يا سيدجلال حسيني؟

من توپ را قبل از اينكه وارد دروازه شود، كنترل كردم. گل بايد به نام من ثبت شود.

- استقلال روزهاي بدي را تجربه مي‌كند، اين روند چه زماني به پايان مي‌رسد؟

تمام تيم‌هاي بزرگ دنيا دچار بحران مي‌شوند و مهم اين است كه هرچه زودتر از اين شرايط خارج شويم. استقلال به اندازه كافي بازيكن باتجربه دارد و به طور حتم وضعيت در آينده بهتر خواهد شد.

- اصلي‌ترين مشكل استقلال چيست؟

اصلي‌ترين مشكل تيم ما اين است كه بازيكنان اعتمادبه‌نفس ندارند و قبل از شروع هر بازي استرس باختن داريم. اگر روحيه جنگندگي به تيم تزريق شود، به طور حتم شرايط فرق خواهد كرد.

- با شكست مقابل سايپا، شايعه بركناري حجازي بيش از گذشته مطرح مي‌شود. اين موضوع روي تيم تاثير منفي نمي‌گذارد؟

متاسفانه بعضي‌ها شيطنت مي‌كنند و قصد ايجاد حاشيه دارند ولي ما روي اين مسائل تمركز نمي‌كنيم.

- برخي شانس قهرماني استقلال را نسبت به تيم‌هايي چون سپاهان، پرسپوليس و حتي صباباتري كمتر مي‌دانند، نظر تو چيست؟

فقط 5 هفته از ليگ گذشته و اتفاقات آينده به هيچ‌عنوان قابل پيش‌بيني نيست.

Behroooz
15-09-2007, 20:58
اميد وارم با امدن مجيدي يك مهاجم خوب داشته باشيم كه اينقدر موقعيت خراب نكنه .

بنده خدا حجازي با اين برهاني چه بايد بكنه ؟

كاش عنايتي برگرده .

e_mohsen83
15-09-2007, 22:50
چه کار به برهانی داری ینفر پیدا نمیشه این لطفی رو از استقلال بیرون کند اه

arash_zp
15-09-2007, 23:24
چه کار به برهانی داری ینفر پیدا نمیشه این لطفی رو از استقلال بیرون کند اه
اگه پايه يي با هم بريم بندازيمش بيرون
بازي هاي فصل پيش هم هر موقع ميومد تو گل ميخورديم

fery joon
16-09-2007, 00:47
اتفاقا به نظر من لطفی خیلی مدافع خوبیه ولی چون خیلی وقته روی نیمکت نشسته دیگه اعتماد به نفسشو از دست داده

shayanelong
16-09-2007, 01:28
قبلا هم گفته بودم ورود هرگونه رنگي به جز آبي اينجا ديگه ممنوعه .

متاسفم رفیق ولی feiz که پست های ورزشی رو چک میکنه گفته فقط تاپیکهای جنجال بر انگیزو اخطار

میدن و اینکه کسی که وارد تاپیک یه تیمی میشه حتما نباید طرفدار اون تیم باشه.

Great Kurosh
16-09-2007, 01:47
چند تا از مشکلایه استقلال اینه :
1. علیزاده (درسته اوت دستی خوب میندازه اما بازی با پاش افتضاحه ) حالا جالب اینجاست که حجازی شفیعی رو که برای اوردنش به استقلال این همه دردسر کشیدن رو از بازی میکشه بیرون اونوقت علیزاده رو که تو لیست فروش بوده وارد زمین میکنه ...
2. هافبک دفاعی نداریم آقا جون ...... استقلال یکی از اشتباهاتش از دست دادنه کاظمی بود ... اصلا تو این فصل خط دفاع گیجه ، طالبلو هم که دیگه چیزی نگم بهتره ..
3. گلزن نداریم ..... برهانی مهاجم خوبیه خودشو خوب تو موقعیت میزلره اما این توپ فلان فلان شده رو نمیکنه تو گل
4. تو خط دفاع بازیکن با تجربه نداریم .. نمی دونم چرا حجازی کوشکی رو تو بازی نمیذاره
خلاصه خدا خودش عاقبت استقلال رو ختم بخیر کنه .......آآآآآآآآآمین

boys_won
16-09-2007, 11:07
میگن مجیدی تا آخره هفته مشکلش حل میشه

پشت سره مهاجم هافبک نفوذی بزارتش عالی میشه

FarzadSport
16-09-2007, 16:21

محسن بياتی‌نيا و محسن يوسفی، مراحل درمان آسيب‌ديدگی را پشت‌سر می‌گذارند تا براي مشخص شدن وضعيت قطعي‌شان باز هم MRI بگيرند.
به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران؛ بياتی‌نيا كه هفته گذشته از ناحيه پشت زانو آسيب ديد، در حال حاضر زيرنظر پزشك تيم، فيزيوتراپي مي‌كند. بياتي‌نيا با از بين رفتن ورم زانو، طي چند روز آينده، MRI خواهد گرفت و اگر شرايط راضي‌كننده باشد، پاي او احتياجي به عمل جراحي نخواهد داشت.
آسيب‌ديدگي محسن يوسفي هم تا حدود زيادي برطرف شده و اين بازيكن هم زيرنظر پزشك استقلال فيزيوتراپي مي‌كند. يوسفي هم چند روز ديگر MRI خواهد گرفت تا وضعيت قطعي‌اش مشخص شود.

FarzadSport
16-09-2007, 16:25

استقلال در اين فصل دشمنان زيادی دارد

با گذشت 5 هفته از آغاز ليگ، استقلال نتايج خوبی نگرفته و انتقادها از اين تيم همچنان ادامه دارد. پيروز قربانی، مدافع آبي پوشان تيم معتقد است شرايط به زودی عوض خواهد شد. او به خبرگزاري فوتبال ايران مي‌گويد: «با 2 برد، همه چيز درست می‌شود. شك نكنيد استقلال مدعي اول قهرمانی است!»
- بازی با سايپا چطور بود؟

ما بد بازي كرديم و باختيم. در نيمه اول، بازي خوبي به نمايش گذاشتيم و چند فرصت گلزني را از دست داديم ولي در نيمه دوم، شيرازه تيم از هم پاشيد و سايپا از اين فرصت نهايت استفاده را برد.

- چرا نيمه دوم ضعيف بازي كرديد؟

نمي‌توانم در مورد مسائل فني صحبت كنم. ما بد بازي كرديم و باختيم.

- سايپا مستحق برد بود؟

آنها در نيمه دوم خيلي خوب بازي كردند و به خواسته خود رسيدند ولي ما بايد در نيمه اول از برتري خود نهايت استفاده را مي‌برديم.

- چرا استقلال به اين وضعيت دچار شده؟

ما مشكل خاصي نداريم و فقط در گل زدن بدشانسيم، درضمن فشار روي خط دفاعي تيم زياد است كه اين براي ما مشكل‌ساز مي‌شود. به عنوان يك مدافع، فشار زيادي روي من ايجاد مي‌شود و اين موضوع در مورد ديگر بازيكنان خط دفاعي هم وجود دارد. اين فشار كاذب بايد از روي مدافعان استقلال برداشته شود.

- انتقادهاي اخير در عملكرد شما تاثير منفي گذاشته؟

بله، اين انتقادها تاثير منفي دارد. قبول دارم خط دفاعي استقلال عملكرد خوبي نداشته ولي فشار زيادي روي مدافعان وجود دارد. اين در حالي است كه خط دفاعي ما تقويت نشده است.

- خط دفاعي استقلال خوب كار نكرده و اين طبيعي است كه مدافعان مورد انتقاد قرار بگيرند.

منتقدان حق دارند انتقاد كنند ولي سيستم استقلال پس از 6 سال عوض شده و ما احتياج به زمان داريم. در اين شرايط هيچ‌كس به استقلال كمك نمي‌كند و اين فقط بازيكنان هستند كه بايد تيم را از اين شرايط خارج كنند.

- چرا در بازي با سايپا، با طالب‌لو درگير شدي؟

فشار روي بازيكنان زياد است و اين باعث شد تا هر دو عصباني شويم. من و وحيد مشكل خاصي با هم نداريم.

- تماشاگران استقلال هم بارها عليه بازيكنان اين تيم شعار دادند.

ما به اين شرايط عادت كرده‌ايم و همان‌طور كه گفتم، هيچ‌كس به استقلال كمك نمي‌كند. بعضي مواقع تماشاگران تاثير منفي روي تيم مي‌گذارند و حرف خاصي در اين مورد ندارم.

- فكر مي‌كني استقلال چه زماني از اين وضعيت خارج شود؟

فوتبال بالا و پايين دارد و مطمئن باشيد ما هم روزهاي خوبي را تجربه خواهيم كرد. ما بازيكنان كوچكي نيستيم و اين را در سال‌هاي گذشته ثابت كرده‌ايم. مطمئن باشيد با 2 برد پياپي، همه چيز عوض مي‌شود.

- اين روزها خيلي‌ها از حجازي انتقاد مي‌كنند، به نظر تو او چقدر مقصر است؟

استقلال اين فصل دشمن زياد دارد و با گذشت 5 هفته، بعضي‌ها دايه مهربان‌تر از مادر شده‌اند. از حالا نبايد در مورد عملكرد بازيكنان و كادرفني نظر داد. مطمئن باشيد همه چيز درست مي‌شود.

javady
16-09-2007, 17:14
من هم متاسفم که استقلال اینطور ناهماهنگ بازی میکنه باور کنید که اصلا دوست ندارم بازیاش رو نگاه کنم اما دلم نمیاد واقعا عشق به یه تیم هم بدردیه
دعا میکنم زودتر این کابوسهای شکست استقلال تموم بشه و باز مثل دوران قلعه نوعی بازیه زیبا از تیم محبوبم ببینم
ان شاءالله

LeBron
16-09-2007, 23:22
چرا استقلال اینجوری شده؟؟؟ اول فصل خیلی هماهنگ تر بود!

fery joon
16-09-2007, 23:57
بابا جان مادرتون اینقده عجول نباشین :13: بزارین تیم یه خورده شکل بگیره .

shahin666
17-09-2007, 00:02
یه سری از دوستان استقلالی بی انصافی می کنن
همه چی ،همه چیز فقط تقصیر ناصر حجازی هست دیگه !!!!!!
امسال تمام باشگاه توی تمام پستا تغییر کرده
هیت مدیره ،مدیرعامل ،مربی ،سرمربی، و بیشترین تغییر بازیکنا بین تمام تیم ها رو استقلال داشته
امسال استقلال 15 تا بازیکن جدید گرفته ودرست 15 بازیکن هم از تیم جدا شده
جالب اینجاست که استقلال در تمام پستا هم بازیکن از دست داده و هم بازیکن گرفته
خوب این بازیکنا باید باهم هما هنگ بشن
کلا سیستم تیمی استقلال تغییر کرده به گفته قربانی بعد از 6 سال این سیستم تغییر کرده خوب باید بازیکنا با این سیستم کاملا هماهنگ بشن
از اولین بازی هم حجازی به یه سری دلیل یه تعداد از بازیکنا شو نداشت یعنی کل تیم رو در اختیار نداشت
اول که منصوریان مصدوم شد بعد جباری و شفیعی هم که دیر به تیم اضافه شدن و چون آماده نبودن نتونستن بازی کنن هر چند هردوتاشونم هنوزم آمادن نیستن
بعد محسن یوسفی مصدوم شد بعدش صادقی محروم شد کارت ITC فرهاد مجیدی هم که نرسیده پس نمیشه از فرهاد استفاده کرد بعدش هم که محسن بیاتی نیا مصدوم شد
صادقی هنوز نمیدونه که نباید اون حرکاتو انجام بده بارها از این حرکات کرده و اخراج شده
می بینه یه سگ....ی به اسمه شاه حسینی توی کمیته انضباطی هست و کلا با استقلال لج هست چرا باید اون کارو بازی با مس میکرد
و برای 4 تا بازی محروم میشد و هم به خودش و استقلال ضربه بزنه
برای همینم حجازی چیکار می تونه بکنه مجبوره که ازسعید لطفی که اصلا بازیکن نیست استفاده کنه
یا طالب لو همون وحید فصل قبل هست گلی که بازی با سایپا خوردیم کاملا روی اشتباه طالب لو بود اصلا آماده نیست
جباری چی؟ همون جباری دوفصل قبل هستش !!!
پس همه چی رو نباید تقصیر حجازی بندازیم خیلی چیزا باعث شده که استقلال نتونسته تا الان نتیجه بگیره
چطور به امیر قلعه نوعی سه سال فرصت دادیم و درست سال آخر یعنی سومین سال بود که استقلال رو قهرمان لیگ برتر کرد
حالا چطوریه که فقط 5 تا بازی از لیگ گذشته و هنوز هیچی معلوم نیست باید بگیم که حجازی رو باید کنار بذاریم اونم توی این شرایط که همه چیز فقط تقصیر حجازی نیست
اگر به قلعه نوعی سه سال فرصت دادیم تا تونست تیم رو قهرمان کنه چرا نباید حداقل یک سال یا دوسال این فرصت رو به حجازی بدیم
البته خیلـــــیا هستن که دوست ندارن حجازی و استقلال موفق بشن و میخوان بلاخره یه جورای ضربه بزنن ......
ایشالا که با اومدن فرهاد مجیدی و اضافه شدن بیژن کوشکی و امیر حسین صادقی به خط دفاعی و برگشتن محسن یوسفی و بیاتی نیا و با آماده تر شدن بازیکنای کلیدی مون
مثه جباری ، برهانی ، شفیعی ،طالب لو ، قربانی و بقیه بچه ها تیم روند صعودی به خودش میگیره

fery joon
17-09-2007, 00:53
زنده باد :40: ناصر حجازی :40:

shayanelong
17-09-2007, 01:34
هفته بعد با کی بازی دارین؟

Great Kurosh
17-09-2007, 01:50
هفته بعد با کی بازی دارین؟

با برق بازی داریم .... راستی چی شد بابا شما که خیلی ادعاتون میشد نتونستید راه آهن رو ببرید:13:
عجب گربه سیاهی شده این میثاقیان برای پرسپولیس من که خیلی دوسش دارم :10:

shayanelong
17-09-2007, 02:01
با برق بازی داریم .... راستی چی شد بابا شما که خیلی ادعاتون میشد نتونستید راه آهن رو ببرید

ما ادعامون میشد یا یکی که میگفتن کاپلوئه؟

Great Kurosh
17-09-2007, 02:04
بیژن کوشکی در تمرینات استقلال شرکت کرد

تمرین عصر روز گذشته استقلال با حضور بیژن کوشکی در زمین شماره دو ورزشگاه شیرودی برگزار شد. به گزارش سایت رسمی باشگاه اولین تمرین تیم فوتبال استقلال تهران پس از شکست برابر سایپا در غیاب محسن بیاتی نیا و محسن یوسفی دو بازیکن مصدوم استقلال از ساعت 16 در زمین شماره 2 ورزشگاه شیرودی برگزار شد.
درابتدای این تمرین حجازی بازیکنان را در گوشه ای از زمین جمع کرد و حدود 20 دقیقه با آنها به گفتگو پرداخت که دربخشی ازاین صحبتها، به بازیکنان تیمش گفت:« بازی با سایپا به پایان رسید و از امروز به فکر پیروزی برابر برق شیراز باشید زیرا هنوز می توانید مدعی عنوان قهرمانی باشید.»
درپایان این صحبتها، ناصرحجازی بصورت رسمی بیژن کوشکی را به سایربازیکنان تیم معرفی کرد. این بازیکن سپس درکنارسایر نفرات استقلال به تمرین پرداخت.
دراین تمرین که درحضورعلی اکبراستاد اسدی و علی چینی برگزار شد و به کارهای سرعتی اختصاص داشت، بازیکنان در 15 دقیقه اول به دور زمین دویدند و پس از آن به مدت 30 دقیقه استارت های سرعتی را انجام دادند و پس از این تمرینات سنگین، ورزشگاه شیرودی را ترک کردند

شاید حالا که کوشکی اومده وضع خط دفاع بهتر بشه.
ولی من ته دلم روشنه بخدا ........ انشا الله بهتر میشیم ...... اندکی صبر سحر نزدیک است

FarzadSport
17-09-2007, 12:31
ناصر حجازي و ساير اعضاي كادر فني تيم فوتبال استقلال شنبه شب در محل اين باشگاه با فتح‌الله‌زاده ديدار كردند و مقرر شد "ساكت الهامي" به كادر فني اضافه شود.
هاشم ساعدي، سخنگوي باشگاه استقلال در تشريح اين نشست اظهار كرد: اين نشست براي بررسي شرايط كنوني تيم استقلال و اظهارنظر مربيان درخصوص وضعيت ايجاد شده، تشكيل شد كه در نهايت با همفكري مربيان و مسوولان باشگاه، بحث‌هاي مختلفي مطرح شد و قرار شد از اين پس به مسائل تفريحي و تغذيه‌اي بازيكنان بيشتر توجه شود.
وي افزود: بحث‌هاي فني، آماده‌سازي روحي و رواني از جمله موضوعاتي بود كه با تاكيد مربيان و مسوولان باشگاه براي تغيير وضعيت استقلال مورد تاكيد قرار گرفت و قرار شد از اين پس يك روز در هفته را كليه بازيكنان تيم در اختيار باشگاه باشند تا با انجام برنامه‌هاي فرهنگي و آموزشي شرايط روحي تيم تغيير يابد.
ساعدي اظهاركرد: در اين نشست هم‌چنين شرايط تيم در بحث مشكلاتي ناشي از مصدوميت‌ها و اتفاقات غير قابل پيش بيني در مورد بازيكنان نيز بررسي شد. چرا كه پس از پايان فصل نقل و انتقالات اتفاقات ناخواسته‌اي در مورد شرايط بازيكنان استقلال افتاد كه روند مورد پيش بيني كادرفني و باشگاه را تغيير داد. مشكلات فرهاد مجيدي،‌ مصدوميت بياتي نيا، ديرحضور يافتن جباري و شفعيي در تمرينات تيم و برخي ديگر از اتفاقات ناخواسته از جمله دلايل قابل توجيه است كه تاكنون در روند موفقيت‌هاي تيم ايجاد مشكل كرده است. قطعا در هفته‌هاي آينده با همدلي بازيكنان و تجربيات كادر فني اين مشكلات رفع خواهد شد.
سخنگوي باشگاه استقلال تهران هم‌چنين درمورد اضافه شدن آناليزور به تركيب كادرفني استقلال گفت: با نظر مسوولان باشگاه و هماهنگي ناصر حجازي قرار شد «ساكت الهامي» از اين پس به عنوان آناليزور در كنار حجازي حضور داشته باشد تا در بحث آناليز حريفان با كادر فني همكاري كند.
ساعدي همچنين درمورد جريمه‌ي بازيكنان و مربيان پس از باخت برابر سايپا گفت: براساس آيين‌نامه‌اي كه در باشگاه استقلال وجود دارد هر بازي كه استقلال در آن بازنده باشد، كليه بازيكنان و اعضاي كادر فني مشمول جريمه خواهند شد. براين اساس پس از شكست برابر سايپا نيز مطابق با اين آيين‌نامه كليه‌ي اعضاي تيم مبلغ 400 هزارتومان جريمه شدند.
وي گفت: اعضاي تيم حتي در ديدارهايي كه استقلال در استاديوم آزادي به تساوي دست پيدا ‌كند، بايد جريمه‌ پرداخت كنند و در عوض در ديدارهايي كه پيروز ميدان باشند پاداش خواهند گرفت.
ساعدي هم‌چنين با تاكيد بر اينكه باشگاه استقلال از ناصر حجازي حمايت مي‌كند، به ايسنا گفت: حجازي همچنان مورد تاييد باشگاه استقلال است و معتقديم كه اين روند قطعا تغيير خواهد كرد و استقلال با حجازي روزهاي خوبي خواهد داشت.

boys_won
17-09-2007, 15:08
چطور به امیر قلعه نوعی سه سال فرصت دادیم و درست سال آخر یعنی سومین سال بود که استقلال رو قهرمان لیگ برتر کرد
حالا چطوریه که فقط 5 تا بازی از لیگ گذشته و هنوز هیچی معلوم نیست باید بگیم که حجازی رو باید کنار بذاریم اونم توی این شرایط که همه چیز فقط تقصیر حجازی نیست
اگر به قلعه نوعی سه سال فرصت دادیم تا تونست تیم رو قهرمان کنه چرا نباید حداقل یک سال یا دوسال این فرصت رو به حجازی بدیم

حداقل قلعه نوعی لجباز نبود که بگه اگه مجیدی تا آخره هفته نرسه نمیخوامش یا از سیستمه 4.4.2 استفاده کنه که هیچی ازش نمیدونه

قلعه نوعی اگه این بازیکن های حاله حاضر رو داشت تو اون 3 سال ما بیشتر از یه قهرمانی کسب میکردیم

من نمیگم حجازی مربی بدیه و لی قلعه نوعی نمیشه

pd2006
17-09-2007, 16:43
بنده قبلا گفتم به حجازی باید فرصت داد و هنوز هم همین رو میگم
ولی یه واقعیتی که هست اینه که نه حجازی و نه قلعه نوعی هیچ کدوم مربی نیستن .
مرفاوی طفلک از هر دوی اینها بیشتر حالیشه .
یه مقایسه بین بیزیکن های پارسال مرفاوی با پیرارسال قلعه نوعی و امسال حجازی بندازین .

ss_m_ss
17-09-2007, 20:47
بنده قبلا گفتم به حجازی باید فرصت داد

از این فرصت ها زیاد بهش داده شده . ( مگه مربی 35 ساله است که فرصت بدیم بهش ؟ )

نه حجازی و نه قلعه نوعی هیچ کدوم مربی نیستن .

از وجناتشون مشخصه .

مربیگری تیم ملی رو بدین بهش.

Behroooz
17-09-2007, 23:15
هنوز براي اين حرفها زوده . هنوز هفته 5 هستيم . كمي صبر ...

LeBron
18-09-2007, 01:06
امسال استقلال بیشتر از نا هماهمنگی داره چوب بدشانسیشو میخوره

Great Kurosh
18-09-2007, 01:29
تنها کاری که الان میتونیم بکنیم اینه که صبر کنیم چون نه اونقدر قدرت داریم که کادر فنی رو عوض کنیم !!!!!! نه میتونیم لباس بپوشیم بریم تو زمین .... ولی به نظر من اونقدرها هم تقصیر حجازی نیست، چون اگر منصفانه بازی هایی که استقلال توش امتیاز از دست داده ببینیم قبول کنید که استقلال کیلو کیلو فرصت از دست میداد اون هم چه فرصت هایی ... گل هایی هم که میخوریم بیشتر رو اشتباه فردیه ... ولی این رو قبول دارم یه تیم هر چقدر قشنگ بازی کنه و فرصت داشته باشه اگر ببازه یه بازنده است...ایشالله بهتر میشیم

fery joon
18-09-2007, 02:01
حداقل قلعه نوعی لجباز نبود که بگه اگه مجیدی تا آخره هفته نرسه نمیخوامش یا از سیستمه 4.4.2 استفاده کنه که هیچی ازش نمیدونه

قلعه نوعی اگه این بازیکن های حاله حاضر رو داشت تو اون 3 سال ما بیشتر از یه قهرمانی کسب میکردیم

من نمیگم حجازی مربی بدیه و لی قلعه نوعی نمیشه

وجدانا قلعه نویی رو با ناصرخان مقایسه نکنید که بدجور اعصابم داغون میشه :13:

قلعه نویی کجا حجازی کجا :18: البته من به عنوان یه استقلالی برای قلعه نویی هم احترام قائلم ولی ناصرخان یه چیزه دیگس :13:
همچین میگید بازیکنان حال حاضر انگار همه ستاره های دنیا زیر دست حجازیه :13:زمان قلعه نویی یه حسین کاظمی آماده وسط زمین بود و یه جباری آماده بازیسازی میکرد و یه فوروارد نوک گلزنی مثل عنایتی هم اون جلو گل میزد
ولی من نمیگم الان بازیکنای بدی داریم اما خداوکیلی تیم هنوز یه بارم به طور کامل زیر دست حجازی نبوده
جباری که آماده نیست . منصوریان مصدومه. مجیدی که فعلا بازی نمیکنه. یوسفی مصدومه. طالب لو آماده نیست. صادقی هم فعلا محرومه . بیاتی نیا مصدوم شده .شفیعی هنوز آماده نیست.برهانی هم که توی چارچوب شناسی یه مقدار مشکل داره و.....

خداییش همینجوری رو باد هوا حرف نزنین. تیم حجازی رو بعد از 5 هفته با این وضعیتش با تیم قلعه نویی که سه سال کنار هم بودن مقایسه میکنید؟ :18: واقعا تیم داره چوبه همین هوادارارو میخوره . اگه میخواین اینجوری از تیم حمایت کنین همون بهتر که نکنین :13:

بنده قبلا گفتم به حجازی باید فرصت داد و هنوز هم همین رو میگم
ولی یه واقعیتی که هست اینه که نه حجازی و نه قلعه نوعی هیچ کدوم مربی نیستن .
یه مقایسه بین بیزیکن های پارسال مرفاوی با پیرارسال قلعه نوعی و امسال حجازی بندازین .

عزیز من تیمی که دست مرفاوی بود بازیکناش سه سال کنار هم بازی کرده بودن :13:

واقعا حرص آدمو درمیارید :13:

boys_won
18-09-2007, 08:37
وجدانا قلعه نویی رو با ناصرخان مقایسه نکنید که بدجور اعصابم داغون میشه :13:

قلعه نویی کجا حجازی کجا :18: البته من به عنوان یه استقلالی برای قلعه نویی هم احترام قائلم ولی ناصرخان یه چیزه دیگس :13:

دقیقا" درسته اگه حجازی مربی بود حداقل تو این چند سال تو لیگ برتر یه تیم بهش میدادن که هدایتش کنه نه اینکه بره نساجی قائمشهر

بابا شما چرا به عقب برنمیگردی حجازی تو تاریخ ایران یه دروازه بان اسطوره ای بوده [B] نه یه مربی خوب

والا این وقتی اومد استقلال مدرک مربیگری معتبر نداشت و 1 ماه رفت کلاس مربیگری و درجه b رو گرفت و یا علی استقلال

همچین میگید بازیکنان حال حاضر انگار همه ستاره های دنیا زیر دست حجازیه :13:

مگه ستاره های لیگ الان زیره دسته پرسپولیس یا سپاهان یا ملوانه ؟ که صدر جدولن ؟

زمان قلعه نویی یه حسین کاظمی آماده وسط زمین بود و یه جباری آماده بازیسازی میکرد و یه فوروارد نوک گلزنی مثل عنایتی هم اون جلو گل میزد
ولی من نمیگم الان بازیکنای بدی داریم اما خداوکیلی تیم هنوز یه بارم به طور کامل زیر دست حجازی نبوده
جباری که آماده نیست . منصوریان مصدومه. مجیدی که فعلا بازی نمیکنه. یوسفی مصدومه. طالب لو آماده نیست. صادقی هم فعلا محرومه . بیاتی نیا مصدوم شده .شفیعی هنوز آماده نیست.برهانی هم که توی چارچوب شناسی یه مقدار مشکل داره و.....

همون حسین کاظمی آماده الان نیمکت نشینه سپاهانه در ثانی مگه ما الان منتظری .. سان جان .. جباری ..یا حتی روانخواه رو نداریم

یکی از پر مهره ترین تیم های لیگ هم هستیم

خداییش همینجوری رو باد هوا حرف نزنین. تیم حجازی رو بعد از 5 هفته با این وضعیتش با تیم قلعه نویی که سه سال کنار هم بودن مقایسه میکنید؟ :18: واقعا تیم داره چوبه همین هوادارارو میخوره . اگه میخواین اینجوری از تیم حمایت کنین همون بهتر که نکنین :13:

عزیز من تیمی که دست مرفاوی بود بازیکناش سه سال کنار هم بازی کرده بودن :13:

واقعا حرص آدمو درمیارید :13:

بابا تو اون سه سال دو تا نایب قهرمانی یه قهرمانی تازه با اون بازیکن ها

دوست عزیز

به هر حال حرص الکی نخور منم دوست دارم استقلال خوب بازی کنه و خوب نتیجه بگیره و مطمئنا" تو بازی های آینده بهتر میشه به هر حال انتظار از این تیم با این بازیکن ها بالاست و حجازی باید قشنگ این مسئله رو درک کنه

[B]به امید موفقیت این تیم

shahriar_sh_2007
18-09-2007, 10:40
زنده باد :40: ناصر حجازی :40:

آقا فری این همه تعصب نکشید. من هم خودم عاشق حجازیم ولی حجازی از علم فوتبال هیچی بلد نیست. خودمون گول نزنیم استقلال امسال با حجازی قهرمان نمی شه.

FarzadSport
18-09-2007, 12:53

فدراسيون بين‌المللي فوتبال (فيفا) در خصوص پرونده فرهاد مجيدی نامه ای به فدراسيون فوتبال ايران ارسال كرد.
به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران؛ در اين نام فيفا از فدراسيون فوتبال ايران خواسته بود تا مستندات جديد خود را به آن مرجع ارائه دهد. فدراسيون فوتبال ايران نيز مستندات خود را دوشنبه گذشته به فيفا ارائه داد تا ITC مجيدي هرچه زودتر صادر شود.
با مكاتبات به عمل آمده بين فدراسيون فوتبال ايران و فيفا، مسئولان استقلال اميدوارند ITC مجيدي تا روز چهارشنبه از سوی فيفا به فدراسيون فوتبال ايران ارسال شود.

FarzadSport
18-09-2007, 13:29

تيم استقلال تهران بعدازظهر چهارشنبه (فردا) تهران را به مقصد شيراز ترك خواهد كرد.
به گزارش خبرگزاری فوتبال ايران؛ تيم استقلال در غياب بازيكنانی نظير بياتي‌نيا، يوسفي، صادقي و كوشكي به شيراز مي‌رود تا برای ديدار روز پنج‌شنبه در ورزشگاه حافظيه خود را از هر جهت مهيای ديدار با برق شيراز كند.

استقلال با پرواز ساعت 30/15 روز چهارشنبه عازم شيراز می‌شود.

fery joon
18-09-2007, 16:55
واقعا متاسفم :13: استقلال با داشتن هوادارانی مثل شما دیگه نیاز به دشمن نداره .

بحث کردن فایده نداره :13:

pd2006
18-09-2007, 19:26
واقعا متاسفم :13: استقلال با داشتن هوادارانی مثل شما دیگه نیاز به دشمن نداره .

بحث کردن فایده نداره :13:

عزیز دل هر کس با دید خاص خودش از تیمش حمایت میکنه .
نمیشه همه رو مجبور کرد یه جور باشن .

شما هم دلخور نشو .

fery joon
18-09-2007, 20:28
عزیز دل هر کس با دید خاص خودش از تیمش حمایت میکنه .
نمیشه همه رو مجبور کرد یه جور باشن .

شما هم دلخور نشو .

عزیز من شما این حرفایی رو که اینا میزنن اسمشو میزاری حمایت؟ :18: تروخدا اگه اینجوری میخواید حمایت کنید همون حمایت نکنید بهتره

من که از حرفهای این دوستان چیزی رو که معنی حمایت بده ندیدم .

boys_won
19-09-2007, 08:24
منم گفتم ناراحت نشو

بلاخره هر کس یه نظری داره

ramyar.v
19-09-2007, 14:23
حاجيلو : قلعه نويى از نظر باشگاه استقلال فراموش شده است

تهران IranSport.Net - «اصغر حاجيلو» گفت : قلعه نويى فعلا از نظر باشگاه استقلال فراموش شده است و اطمينان داشته باشيد تا زمانى كه كادر مديريتى فعلى در استقلال حاضر است ، حجازى با قدرت به كار خود ادامه مى دهد.سرپرست تيم فوتبال استقلال تهران، با اشاره به شايعات اين روزها پيرامون احتمال بازگشت سرمربى سابق اين تيم افزود : اين خبر را تكذيب مى كنم. حجازى مورد تاييد مديرعامل و هيات مديره است و تا به حال نيز هيچ ابراز نگرانى از وضعيت تيم وجود نداشته است. تا زمانى كه كادر مديريتى فعلى در باشگاه استقلال حضور دارد ، حجازى به عنوان سرمربى به فعاليت خود ادامه مى دهد و هيچ جانشينى براى وى نخواهد آمد.وى همچنين در خصوص حضور فيروز كريمى نيز گفت: آقاى كريمى در حال حاضر سرمربى تيم فوتبال استقلال اهواز است و با اين تيم به فعاليت خود ادامه مى دهد. بحثى هم درخصوص همكارى وى و باشگاه استقلال نبوده است.حاجيلو ، بازگشت انصاريان به استقلال را منتفى دانست و گفت : در ابتداى فصل به اين بازيكن اصرار كرديم كه در استقلال بماند. هم من و هم ناصرحجازى اطمينان داشتيم كه وى مى تواند كمك حال استقلال باشد. تعصب اين بازيكن و بازيهاى محكمى كه اين بازيكن انجام مى دهد ، براى استقلال مفيد بود اما متاسفانه اين بازيكن به دليل علاقه اى كه به على پروين داشت به استيل آذين رفت و حالا هم ديگر نمى توانيم از وى در استقلال استفاده كنيم. حاجيلو با توضيح اين موضوع كه شايعات پيرامون استقلال زياد است و حاشيه هاى اين تيم ، در رسانه ها انعكاس و بازتاب زيادى پيدا كرده است ، گفت: متاسفانه در استقلال دوست و دشمن قابل تفكيك نيستند ! كادر فنى تيم يكى از برنامه هاى خود را رسيدگى به موضوع حواشى استقلال و نحوه اطلاع رسانى گذاشته است كه اميدواريم هرچه سريعتر مشخص شود.

ramyar.v
19-09-2007, 14:37
حساسیت هیئت مدیره استقلال بجاست / مجوز بازی مجیدی صادر نشد
سخنگوی باشگاه استقلال حساسیت هیئت مدیره این باشگاه نسبت به نتایج آبی پوشان در مسابقات لیگ برتر را بجا خواند و تاکید کرد که کادر فنی و بازیکنان تلاش خود را جهت موفقیت این تیم به کار خواهند بست.

هاشم ساعدی با بیان این مطلب درگفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: از حقوق اولیه هیئت مدیره هر باشگاهی است که نسبت به شرایط تیم خود حساسیت داشته و آن را پیگیری کند.

وی با اشاره به این نکته که هیئت مدیره باشگاه استقلال برای کادر فنی این تیم زمان تعیین نکرده است، افزود: اینکه مدیران باشگاه نسبت به شرایط جاری تیم نگران هستند و امورات آن را مجدانه دنبال می کنند، مایه دلگرمی مربیان و بازیکنان استقلال است. البته باید به این نکته توجه داشت که مجموعه کادر فنی و نفرات استقلال نیز نسبت به شرایط تیم حساس تر از مدیران باشگاه هستند.

سخنگوی باشگاه استقلال با ابراز امیدواری از آینده تیم فوتبال استقلال یاد کرد و افزود: در بازی های آینده نه تنها مدیران باشگاه استقلال حامی تیم خواهند بود بلکه سعی می کنند با صرف امکانات بیشتر به روند روبه رشد تیم ثبات بخشند.

ساعدی در ادامه از شرایط ایده ال تیم فوتبال استقلال یاد کرد و افزود: پس از شکست مقابل سایپا مجموعه باشگاه تلاش خود را معطوف به برطرف کردن کاستی ها و تقویت داشته ها کرد. خوشبختانه تیم از نظرفنی، روانی و بدنی ضعف مشهودی ندارد اما تلاش کادر فنی بر این است تا ویژگی مثبت تیم را تقویت کند و اگر ضعفی وجود دارد برطرف سازد. در این زمینه هفته گذشته اقدامات مثبتی انجام شد که مطمئنا ثمره آن را درهفته جاری و بازی مقابل برق شیراز خواهیم دید.

وی درخصوص صدور Itc فرهاد مجیدی از سوی فدراسیون جهانی فوتبال گفت: همانطور که پیش از این عنوان شده است برای دریافت مجوز بازی فرهاد مجیدی با فیفا مکاتبه کرده ایم. گمان براین می رفت که تا هفته جاری این مشکل برطرف شود اما فدراسیون جهانی فوتبال برای صدور Itc این بازیکن در خواست مدارکی جدید کرده است که با ارسال آن به مقر فیفا برای دریافت مجوز بازی قطعا باید چند روز دیگر صبر کنیم و بدین ترتیب مجیدی را در بازی برابر برق شیراز به همراه نخواهیم داشت.

سخنگوی باشگاه استقلال در خصوص حضور بیژن کوشکی در مسابقات لیگ برتر گفت: این بازیکن با استقلال قرارداد امضا کرده است و براساس قوانین لیگ برتر تا هفته دهم لیگ نمی تواند برای ما بازی کند.

ساعدی با تشکر از شورای عالی استیناف فدراسیون فوتبال گفت: اینکه شورای عالی استیناف تشکیل جلسه داده و دفاعیات بازیکن و مسئولان باشگاه استقلال را می شنود برای ما ارزشمند است.

وی ادامه داد: این نشست با توجه به نواقصی که در پرونده وجود داشت روز گذشته بدون نتیجه گیری به اتمام رسید و مقرر شد با تکمیل مدارک تا روز پنجشنبه مجددا شورای عالی استیناف فدراسیون فوتبال تشکیل جلسه داده و در خصوص امیرحسین صادقی تصمیم گیری کند که امیدوارم با چشم پوشی از تخلف این بازیکن رای به بخشودگی وی بدهند تا بتوانیم در بازی های آینده از وجود او در ترکیب تیم بهره مند شویم.

سخنگوی باشگاه استقلال، شیراز را خانه دوم استقلالی های خواند وافزود: همیشه در شیراز هواداران استقلال این تیم را تنها نمی گذارند. این بار نیز حمایت آنها را در ماه مبارک رمضان کنارخود خواهیم داشت که امیدواریم با پیروزی تیم همراه شود.

وی تصریح کرد: با شکست برابر سایپا باوجود پیش بینی ها، خیلی زود آرامش برتیم فوتبال استقلال حاکم شد که آن نیز در سایه تلاش کادرفنی به دست آمد. تیم ما با انجام تمرینات فنی و بدنسازی ایده ال به شرایطی آرمانی رسیده که امیدواریم با کسب نتیجه دربازی با برق همراه شود.

boys_won
19-09-2007, 15:03
ای بابا این مجیدی هم هی عقب میوفته مجوزش

FarzadSport
19-09-2007, 16:06

ديدار تيم هاي فوتبال استقلال تهران و برق شيراز در حالي روز پنج شنبه به ميزباني برق برگزار مي شود كه نارنجي پوشان 30 سال است موفق به شكست تيم آبي پوش تهراني در شيراز نشده اند.
به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران برق براي اخرين بار در سال 1356 موفق به شكست تاج تهران در شيراز شد. اين تيم با نتيجه سه بر يك ميهمان آبي پوش را مغلوب كرد.نكته جالب توجه گل زني غلام پيرواني در اين ديدار است در حالي كه الياس عبداللهي و ‌عيرضا قشقاييان ديگر گل هاي برق را به ثمر رساندند و حسن روشن زننده تنها گل تاج بود.

Behroooz
19-09-2007, 22:41
ما يك مهاجم كامل كم داريم . كاش مجيدي بياد يك كاري بكنه .

fery joon
20-09-2007, 02:48
قرار بود آی تی سی مجیدی امروز برسه . کسی نمیدونه رسیده یا نه؟ میتونه فردا بازی کنه؟

shayanelong
20-09-2007, 03:01
بازی سختی دارین.

fery joon
20-09-2007, 03:29
بازی سختی دارین.

کسی نظر شما رو خواست؟ :31:

مگه قرار نبود توی تاپیک ما آفتابی نشی .....باز میام توی تاپیکتون ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shayanelong
20-09-2007, 04:02
قرار بود کری نخونم که نخوندم.براتون آرزوی موفقیت میکنم.

boys_won
20-09-2007, 12:35
اگه امروز بزنه یه خورده از تو حاشیه در میایم ولی اگه نزنه اوضاع بدجوری به هم میریزه

pd2006
20-09-2007, 12:48
امروز استقلال میبره ، چون مجبوره .
بد هم میبره .

Behroooz
20-09-2007, 21:02
نيمه اول بازي با برق شيراز 1 بر صفر به نفع برق . يك پنالتي هم جباري خراب كرد . ...

Behroooz
20-09-2007, 21:34
من اگه جاي سران باشگاه بودم ميثاقيان رو مياوردم براي مربي گري استقلال .

ramyar.v
20-09-2007, 22:09
متاسفانه یا خوشبختانه باید بگم این مساوی برای استقلال کمتر از باخت نبوده

fery joon
20-09-2007, 22:11
متاسفانه باز هم امتیاز دادیم . نمیخوام باز از حجازی حمایت کنم ولی خداوکیلی من بیش از اینکه حجازی رو مقصر بدونم بازیکنارو مقصر میدونم . واقعا افتضاح بازی کردن :41:

اگه بخوان همینجوری لیگ رو ادامه بدن اوضاع خیلی خراب میشه

S a f a 6 4
20-09-2007, 22:21
دلم برای قهرمانی استقلال تنگ شده .

کسی میدونه آخرین قهرمانی استقلال کی بود ؟

shahin666
20-09-2007, 22:34
دلم برای قهرمانی استقلال تنگ شده .

کسی میدونه آخرین قهرمانی استقلال کی بود ؟

این چه حرفیه دوست عزیز
انگار یادتون رفته استقلال همین فصل قبل تا سه تا بازی آخر اول بود که بدشناسی آورد
آخرین قهرمانی استقلال هم که همین دو فصل قبل بود
حالا اگر باز میگفتی آخرین قهرمانی پرسپولیس کی بود ؟ که ماله 7 سال پیش باز این قبول

fery joon
20-09-2007, 22:37
پرسپولیسیا وارد اینجا نشن اعصابم خیلی قاطی پاتیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میام شیشه های تاپیکتون رو میارم پایین ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahin666
20-09-2007, 22:50
من نمی دونم چرا این بازیکنا تو ترکیب بودن
نادعلی،خذیروای،حسین کوشکی
بعد چرا بازیکنای مثه روانخواه ، نوازی ،منصوریان،تو ترکیب نبودن یا حداقل شفیعی و امیر آبادی از اول نبودن
واقعا عجیبه استقلال که هنوز هماهنگ نشده حداقل تو اون 5 تا بازی قبلی یکم بازیکنا با هم داشتن هما هنگ میشدن که یهو بازم ترکیب عوض شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه چرا باید جباری که آماد نیست پنالتی بزنه !!!!!
ولی واقعا بد شانس هستیم حداقل نیم دوم بهتر بودیم پنالتی هم که خراب کردیم بازی با مس هم اون همه
حمله باز اونجا هم پنالتی خراب کردیم
حالم از این سعید لطفی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آشغال بهم میخوره به خدا این لطفی بازیکن نیست این امیر حسین صادقی و بیژن کوشکی کی میان که دیگه لطفی رو حتی روی نیمکت هم نبینیم
نمیگم حجازی مقصر نیست ولی باور کنید همه چی و همه چیز هم تقصیر حجازی نیست قبول کنید بازیکنامون واقعا افت کردن آخه این طالب لو یا جباری یا قربانی کدومشون مثه قبل بازی میکنن ؟؟؟؟؟؟
از اول فصل تا حالا نشد حتی یک بازی فقط یک بازی تمام بازیکنامون رو در اختیار داشته باشیم به هر دلیلی یه سری بازیکنا نبودن مصدومیت - نا آماده بودن - محرومیت - و نرسیدن ITC یه بازیکنمون
یوسفی -بیاتی نیا-صادقی- بیژن کوشکی- مجیدی اینا کی میخوان برسن که شاید ، شاید برای یک بار تیمه کامل رو
در اختیار داشته باشیم

babak-online
20-09-2007, 22:54
باز هم امتیاز دادیم. ولی اینبار 2 امتیاز رو دستی دستی تقدیم برق کردیم.
استقلال 45 دقیقه فقط بازی کرد. بقیه بازی دست برق بود.
آخه چرا الکی ترکیب رو عوض می کنین؟؟؟؟؟؟

fery joon
20-09-2007, 22:56
واقعا با اینکه بد بازی کردیم ولی با این حال باز تو نیمه دوم میتونستیم راحت ببریم :41: ولی شانس از ما رو برگردونده :41: اون ضربه ایستگاهی منیعی باید میرفت توی گل :41:

یه مشکل دیگه هم که داریم اینه که بازیکن فیزیکی کم داریم

Behroooz
20-09-2007, 22:57
اين تيم مشكل هماهنگي داره . حالا حالا ها هم درست بشو نيست .

ramyar.v
20-09-2007, 22:58
هفته ششم ليگ برتر فوتبال، پنجشنبه شب با دو ديدار در شهرهاي شيراز و تهران پيگيري شد، كه در شيراز تيم استقلال تهران برابر برق شيراز متوقف شد و صباباتري در تهران برابر ذوب آهن به پيروزي شد.

تيم برق شيراز در ورزشگاه حافظيه اين شهر ، برابر استقلال تهران ميهمان خود با نتيجه يك بر يك به تساوي رسيد.

گل برق شيراز در دقيقه سوم توسط "شهرام گودرزي" و گل استقلال تهران در دقيقه ‪۶۸‬توسط "مجتبي جباري" زده شد.

تيم استقلال در دقيقه ‪۲۸‬صاحب يك ضربه پنالتي شد كه مجتبي جباري نتوانست آن را به گل تبديل كند.

مسعودي مرادي، داور، عليرضا كهوري و سعيد علي نژاديان، كمكهاي اول و دوم، سيد رسول احمدي، داور چهارم و حميد خوشخوان، ناظر اين ديدار بودند.

بر اساس اين گزارش، در ورزشگاه درخشان رباط كريم، تيم صباباتري با يك گل، مهمان خود ذوب آهن را شكست داد.

گل صباباتري در دقيقه ‪۴۷‬توسط "محمد نوري" به ثمر رسيد.

سعيد بخشي زاده ، داور ، مسعود فرح نيا و نيكفر نيك نهاد ، كمكهاي اول و دوم، محمد ملكي، داور چهارم و بهرام مهرپيما، ناظر اين ديدار بودند.

ديگر ديدار اين هفته، روز جمعه به شرح زير برگزارمي شود

* صنعت نفت آبادان - مس كرمان (ورزشگاه نفت آبادان) ساعت ‪۲۰‬
* سايپا - استقلال اهواز (ورزشگاه انقلاب كرج) ساعت ‪۲۰‬

* پگاه گيلان - راه‌آهن (ورزشگاه سردار جنگل رشت) ساعت ‪۲۰‬

* شيرين فراز - ملوان بندرانزلي (ورزشگاه آزادي كرمانشاه) ساعت ‪۲۰‬
* ابومسلم - پيكان (ورزشگاه ثامن‌الائمه مشهد) ساعت ‪۲۰‬

* پرسپوليس - مقاومت سپاسي (ورزشگاه آزادي تهران) ساعت ‪۲۰‬

Behroooz
20-09-2007, 23:16
كاش ميثاقيان مربي استقلال بود .

babak-online
20-09-2007, 23:49
حالا چرا میثاقیان؟؟؟!!

Behroooz
20-09-2007, 23:58
مربي كه با بازيكنان اماتور خوب نتيجه ميگيره بهتر از اينهايي است كه فقط با تيم هاي بزرگ كار ميكنند .

shakerifar
21-09-2007, 11:31
واقعا که افتضاح بود
این فصل مال استقلال نیست

persian365
21-09-2007, 11:39
واقعا که افتضاح بود
این فصل مال استقلال نیست

موافقم
استقلال خیلی بد داره بازی میکنه
با این که امسال از نظر کادر فنی قوی تر هست
نمی دونم چرا ؟

FarzadSport
21-09-2007, 11:42

کم مانده بود که برق شیراز که ۳۰ سال است استقلال را در شیراز نبرده است به آرزوی خود برسد اما هرچه به پایان بازی نزدیک می شدیم استقلال که با ترکیبی عجیب وارد میدان شده بود کم کم بر اوضاع مسلط شد ولی حجازی باید بداند فوتبال ۹۰ دقیقه است و تنها اجازه ۳ تعویض دارد!
(1)ثبات، چه واژه غریبی!
باز هم یک قصه تکراری و تمام نشدنی، باز هم تغییر سیستم و تعویض مداوم بازیکنان، خب با این شرایط ایا تیم حجازی لیاقت صعود به خانه های بالای جدول را دارد؟
برق شیراز به گونه ای در نیمه نخست مقابل میهمانش حاضر شد که کمتر کسی می توانست استقلال را در پایان نود دقیقه امتیازمند ان دیدار تصور کند، یک ارنج پر از غلط با حضور خذیراوی، کوشکی ونادعلی هدیه ویژه ناصر خان برای محمود یاوری بود. بیچاره انالیزورهای برق که قبل از بازی فکرمی کردند تیم حریف با چه حربه ای می خواهد وارد میدان شود ولی خبر نداشتند حجازی هنر خود غافلگیری را هم دارد.
اگر ارنج اولیه استقلال را به عهده تیم رقیب می سپردند باز انان نمی توانستند ترکیبی ازاین بدتر را ارائه کنند و استقلال در شیراز از کسب سه امتیاز محروم ماند چون یک چهل و پنج دقیقه تمام را به تاوان اشتباهاتش اختصاص داد.
انگار نه انگار که در هفته ششم به سر می بریم چرا که حجازی مثل همیشه جای مهره هایش را به کلی عوض می کند و در این بین به پژمان منتظری حق بدهید که هرگز بازیکن فولاد نشود چون یک خط درمیان از او در هافبک و دفاع بازی می گیرند ، چه کسی ضمانت می دهد در بازی بعد او به میانه زمین برنگردد؟ شاید همه این تغییرات و بی ثباتی ها ثمره ان جلسه کمیته فنی باشد که در اوائل هفته در اتاق مدیر عامل تشکیل شد ؟
(2)عمیق تر پک بزن!
استقلال زمانی تیم برتر میدان شد که با دو تعویض اشتباهات نختستش را اصلاح کرد و در ان زمان حجازی خودش را در استانه باخت می دید و دم به دقیقه پک عمیق تری به سیگارش می زد .
تیمی که برای برد به شیراز رفته بود می بایست چهل و پنج دقیقه دوم را در به در به دنبال گل تساوی می گشت و شانس اورد تیم محمود یاوری از لحاظ بدنی افت کرد و گرنه دومین شکست پیاپی استقلال در برابر یک تیم نارنجی دیگر چندان دوراز ذهن نبود.
یک صندلی که پایه هایش حسابی لرزان است در پشت نیمکت استقلال وجود دارد مرد صاحب منصب به هیچ وجه دوست ندارد به خاطر اشتباهات کادر فنی و عدم نتیجه گیری، کسی میز و صندلی را از او پس بگیرد بنابراین اول هفته جلسه می گذارد و از مردان فنی خود می خواهد چاره ای برای این تیم بیندیشند حتی کار از درخواست می گذرد و توصیه تعویض سیستم ارائه شد که مورد قبول واقع می گردد چون با ادامه این روند منفی هیچ کس در جایش نخواهد ماند.
جمله ما همواره ناصر را حمایت می کنیم زمانی بی معنی می شود که مرد همه کاره سفری به یکی از استان های مرکزی می کند تا ناهار را با فردی صرف کند که او دوستان زیادی را بین المانی ها دارد ، این حرکت چه پیغامی را برای ناصر در بر خواهد داشت؟ همین فشارها باعث شده تا استقلال به هر دری بزند و ترکیبش را نسبت به بازی قبل تا حدود زیادی دستخوش تغییر نماید که شاید این ترکیب، ترکیب برنده باشد اما زهی خیال باطل!
از پک های عمیق سر مربی در روی نیمکت به سیگارش می گفتیم چرا که او دید با اصلاح نواقص، تیمش چگونه نیمه دوم را مال خود کرد و تا مرز پیروزی هم پیش رفت اما زمان باقی مانده کفاف کسب سه امتیاز را نداد تا همچنان اتاق های همفکری کادر فنی با مردان صاحب منصب برقرار بماند و با این حساب سرمربی استقلال تا پایان فصل چند بوکس سیگار بر روی نیمکت دود می کند؟
(3)این گل های شبیه به هم
حجازی در برنامه نود حاضر می شود و برای دفاع از عملکرد مدافعانش اکثر تقصیرات ر ا متوجه خط هافبک می کند چرا که در بازی مقابل سایپا هافبک های تیم حریف در نیمه دوم هر بلایی را که دوست داشتند به سر خط میانی و متعاقبا مجموعه استقلال اوردند از این رو او در بازی شیراز ارایش هافبک هایش را به گونه دیگری ترسیم کرد؛ سان جان به عنوان سیم خاردار وظیفه دارد اکثر توپ های اول را بزند اما انچه که در استیل فوتبال او می بینم بیشتر شبیه به یک پلی میکر است تا تخریبچی، در کنار دست او مجتبی جباری حضور داشت که به خاطر ترس از مصدومیت محال ممکن است تکلی رابه زیر پای احد الناسی برود حتی اگر ان فرد شهرام گودرزی 45 کیلیویی باشد(!) ، بنابراین با این منوال هر فانتزی بازی که اراده کند از خط هافبک استقلال به سلامت می گذرد .گل برق هم دقیقا سر چنین پروسه ای حاصل شد انان توپی را درمیانه میدان صاحب می شوند و سان جان مثل بچه های خوب فقط بازیکن رقیب را اسکورت می کند تا مهدی شیری با پاسی بی نقص مهاجم خود را صاحب موقعیت نماید و اینچنین در دو مرحله تیر و تور دروازه استقلال به وسیله گودرزی به لرزه در می اید.
برق بارها اینچنین در نیمه نخست حریفش را ازار داد و اگر کمی دقت بین حمله ورانش موجود بود شاید کاکوها کار را در همان نیمه به پایان می رساندند ، البته حجازی برخلاف گفته خود که اشکالی را متوجه مدافعانش نمی دانست ترکیب انان را با حضور منتظری کاملا عوض کرد اما اش و کاسه همان بودند که قبلا دیده بودیم چون استقلال و هافبک هایش با تکل و توپ گیری کاملا غریبه اند!

mehdi30nema
21-09-2007, 15:47
خداييش دلم واسه حجازي ميسوزه

vorojax
21-09-2007, 16:33
اه بابا اين اقايه حجازي عزيز چي فكر كرده يهو 4 تا جوون با هم مي فرسته تو انتظار داره تيم بتركونه!
يحتمل بازي ---- بارسا رو ديده بود تحت تاثير دوس سانتوز يحيا تراوره قرار گرفته بود.
من كه تمام انگشتامو خوردم.

Nikolas_95
21-09-2007, 18:13
بعد از رفتن قلعه نویی دیگه استقلال نتونست اون استقلال سابق بشه،زمانی که حجازی مربی استقلال بود،اگه ازش راضی بودن که عوضش نمی کردن،حالا دوباره حجازی و آوردن خوب اینم نتیجه اش

راستی حالا که خوزه از چلسی اومده بیرون و تیم نداره ،نمیخواهن بهش پیشنهاد بدن؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

shayanelong
22-09-2007, 02:12
واقعا این کاپلو داشت سیگار میکشید؟

shayanelong
22-09-2007, 02:14
میام شیشه های تاپیکتون رو میارم پایین ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوش اومدین.

shahriar_sh_2007
22-09-2007, 12:51
متاسفانه باز هم امتیاز دادیم . نمیخوام باز از حجازی حمایت کنم ولی خداوکیلی من بیش از اینکه حجازی رو مقصر بدونم بازیکنارو مقصر میدونم . واقعا افتضاح بازی کردن :41:

اگه بخوان همینجوری لیگ رو ادامه بدن اوضاع خیلی خراب میشه

نه بابا بیا و باز هم از حجازی حمایت کن. و باز هم نتیجه نگرفتیم . حالا باز دوباره آقای حجازی بیاد و بگه هنوز هفته های زیادی مونده. بابا چی از جون استقلال می خوای استعفا بده برو دسته سه مربی گری کن.

FarzadSport
22-09-2007, 13:30

امين نوروزی، پزشك استقلال آخرين وضعيت مصدومان اين تيم را تشريح كرد.
وی در گفت‌وگو با خبرگزاری فوتبال ايران ابتدا در خصوص وضعيت محسن يوسفی گفت: مصدوميت اين بازيكن حدود 80 درصد بهبود يافته و نيازی به عمل جراحی ندارد. يوسفی از روز گذشته نرم‌دوی را آغاز كرده و به احتمال زياد از اواخر اين هفته در تمرينات گروهی استقلال شركت خواهد كرد.
نوروزی با اشاره به آخرين وضعيت محسن بياتی‌نيا گفت: تورم زانوی اين بازيكن 90 درصد كاهش يافته و روز يكشنبه (فردا) مشخص خواهد شد كه زانوی بياتی‌نيا احتياج به جراحی دارد يا خير. رباط پشت زانوی او تا حدودی دچار پارگی شده و پس از گرفتن MRI، وضعيت قطعی بياتی‌نيا مشخص می‌شود.
پزشك استقلال در خصوص مصدوميت اشكان نامداری گفت: اين دروازه‌بان پس از پشت‌سر گذاشتن تمرينات ويژه،‌ به شرايط بازی رسيده و با تيم تمرين می‌كند. نامداری مشكلی برای بازی كردن ندارد و آسيب‌ديدگی‌اش به طور كامل برطرف شده است.
نوروزی در پايان در مورد مصدوميت پژمان منتظری گفت: او در بازی با برق شيراز از ناحيه عضلات ساق پا دچار آسيب‌ديدگی شد ولی مشكل منتظری حاد نيست و اين بازيكن می‌تواند مقابل صباباتری بازی كند.

shahin666
22-09-2007, 15:27
من نمی دونم چرا یه سری لنگی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میان تو این تاپیک
بدون اینکه تذکری یا چیزی بهشون گفته بشه
بعد میگن چرا تاپیکای که برای استقلال و پرسپولیس زده میشن همیشه یا دعوا میشه یا سریع بسته میشه

vasef
22-09-2007, 15:43
عمر مربیگری امثال حجازی و پروین تموم شده افرادی مثل حجازی باید جایگاهی مانند جایگاه بکنبایر تو بایرن یا کرایف تو بارسلون داشته باشن
اشتباهات حجازی رو هرکسی میتونه ببینه هنوز بعد از 6 هفته نمی دونه چه سیستمی باید بازی کنه
یک بازی چهار چهار دو یک بازی سه پنج دو این اخری هم که با سه شش یک که فکر کنم استقلال فقط تو دنیا سه شش یک بازیمیکنه
چیدن بازیکن هاشم که تعریفی نداره میثم منیعی بازیکن به اون خوبی رو میزاره دفاع چپ مهرداد پولادی هم هر وقت
تو زمین میزاره هیچکس نمیدونه کجاست یک بار هافبک چپ یک بار هافبک وسط کلا انگار واسه خودش تو زمین بازی میکنه
صمد مرفاوی شرف داره به این حجازی البته صمد هم به درد سرمربی گری استقلال نمیخوره ولی با اون بازیکن های
که سال پیش استقلال داشت بازم خوب نتیجه گرفت ولی امسال استقلال این همه بازیکن داره دریغ از یک بازی درست حسابی
فتح الله زاده هم خیلی خوب بازیکن میخره ولی مربی های ضعیفی میاره مثل رولند کخ سوکوموروخوف و حجازی
کلا استقلال اگه با حجازی پیش بره نه تو لیگ نتیجه میگیره نه تو بازی پرسپولیس میتونه کاری کنه
بدرود

boys_won
22-09-2007, 15:49
امروز روزنامه گل تیتر بزرگ زده بود Itc فرهاد مجیدی بلاخره اومد

ولی تو سایت باشگاه استقلال و خبرگزاری ها هیچی نگفته

shahin666
22-09-2007, 16:04
فرهاد مجیدی:
امروز مجوز حضورم در استقلال صادر می شود
فرهاد مجیدی درباره خبر صدور Itc خود و حضورش در تیم استقلال گفت: طی تماسی که با آقای غفاری مدیر کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال داشتم قرار شده ظرف امروز مجوز بازی من از سوی فدراسیون جهانی فوتبال صادر شود.

به گزارش گروه فوتبال خبرگزاری ورزش ایران (....ا) و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال؛ وی که به دلیل اختلاف با باشگاه النصر اجازه حضور در ترکیب استقلال را نداشت، ادامه داد: من یک ماه است که با استقلال تمرین می کنم. مربیان باشگاه هم منتظر حضور من در ترکیب بوده اند اما زمانی کار انتقالم با مشکل مواجه شده است این حق را به آنها می دهم که برای آینده تیم خود تصمیم بگیرند.

مجیدی درپاسخ به این سئوال که چرا باشگاه النصر برای حضورش در تیم استقلال مانع تراشی می کند، توضیح داد: آنها می خواهند من از حق خود بگذرم و تخفیف بدهم که به این خواسته تن نداده ام. من رقمی در حدود یک میلیون دلار از باشگاه النصر طلبکارم که برای دریافت آن کوتاه نمی آیم.

وی درخصوص بازی استقلال مقابل برق شیراز گفت: در نیمه اول استقلال نتوانست بازی خوبی را انجام دهد اما در نیمه دوم بازی بهتر شد و موقعیت های زیادی داشتیم که حتی می توانستیم با پیروزی از زمین خارج شویم.

مهاجم تیم فوتبال استقلال از آمادگی خود برای بازگشت به میدان یاد کرد و افزود: یک ماه است که با تیم تمرین می کنم. طی این مدت آقای بهمنی زحمات زیادی برای من کشیده است و به آمادگی بدنی رسیده ام. می دانم حداقل از آمادگی بدنی لازم برای همراهی استقلال برخوردار هستم.

FarzadSport
22-09-2007, 17:04
من نمی دونم چرا یه سری لنگی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میان تو این تاپیک
بدون اینکه تذکری یا چیزی بهشون گفته بشه
بعد میگن چرا تاپیکای که برای استقلال و پرسپولیس زده میشن همیشه یا دعوا میشه یا سریع بسته میشه

دوست عزیز اگه منظورت از یه سری لنگی من هستم باید خدمتتون عرض کنم که :

1) باشگاه نام داره و نامش هم بسیار زیبا و نمایانگر تاریخ و تمدن چندین ساله کشورمون هست (پرسپولیس) پس دلیلی واسه این صحبت شما وجود نداره چرا که من خودم شخصا همه جا با نام استقلال صحبتم را بیان کردم،هر چند که میتوانم از نام های مستعار نه چندان زیبای بسیاری استفاده کنم که خودتان بهتر از من میدونید.

2) همونطور که اطلاع دارید نام این تاپیک : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه اسـتـقـــلال: Esteghlal F.C. News ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میباشد،بنابراین هر فردی در صورت تمایل میتونه اگه اخبار جدید یا مطلب تازه ای درباره باشگاه داره در اختیار دیگر دوستان قرار بده بدون اینکه نیازی باشه به رنگ اون فرد توجه کرد چرا که هدف وی تنها اطلاع رسانی جدیدترین خبرها و تحولات باشگاه میباشد و البته دوستان استقلالی عزیز هم میتونند در صورت تمایل در تاپیک : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه پــرسـپــولـیـس: Persepolis F.C. News ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])جدیدترین اخبار و تحولات مربوط به باشگاه پرسپولیس رو اعلام کنند البته بدون هیچ کنایه و حاشیه ای و به دور از کری خوانی های غیر مجاز.

3)شما دوست عزیز اگه از این گونه پست ها و صحبت هاتون کمی کمتر کنید مطمئن باشید در این دو تاپیک نه دعوایی به وجود خواهد اومد و نه بسته خواهد شد.به نظر من اگه خیلی دلتون به حال این دو تاپیک میسوزه و نگران هستید از بسته شدن این دو تاپیک بهتره که در ادبیاتتون یک تجدید نظری بفرمایید.

امیدوارم این صحبت های من باعث جنجال های احتمالی در پست های بعدی شما نشود.

vasef
22-09-2007, 18:44
دوست عزیز اگه منظورت از یه سری لنگی من هستم باید خدمتتون عرض کنم که :

1) باشگاه نام داره و نامش هم بسیار زیبا و نمایانگر تاریخ و تمدن چندین ساله کشورمون هست (پرسپولیس) پس دلیلی واسه این صحبت شما وجود نداره چرا که من خودم شخصا همه جا با نام استقلال صحبتم را بیان کردم،هر چند که میتوانم از نام های مستعار نه چندان زیبای بسیاری استفاده کنم که خودتان بهتر از من میدونید.

2) همونطور که اطلاع دارید نام این تاپیک : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه اسـتـقـــلال: Esteghlal F.C. News ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میباشد،بنابراین هر فردی در صورت تمایل میتونه اگه اخبار جدید یا مطلب تازه ای درباره باشگاه داره در اختیار دیگر دوستان قرار بده بدون اینکه نیازی باشه به رنگ اون فرد توجه کرد چرا که هدف وی تنها اطلاع رسانی جدیدترین خبرها و تحولات باشگاه میباشد و البته دوستان استقلالی عزیز هم میتونند در صورت تمایل در تاپیک : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه پــرسـپــولـیـس: Persepolis F.C. News ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])جدیدترین اخبار و تحولات مربوط به باشگاه پرسپولیس رو اعلام کنند البته بدون هیچ کنایه و حاشیه ای و به دور از کری خوانی های غیر مجاز.

3)شما دوست عزیز اگه از این گونه پست ها و صحبت هاتون کمی کمتر کنید مطمئن باشید در این دو تاپیک نه دعوایی به وجود خواهد اومد و نه بسته خواهد شد.به نظر من اگه خیلی دلتون به حال این دو تاپیک میسوزه و نگران هستید از بسته شدن این دو تاپیک بهتره که در ادبیاتتون یک تجدید نظری بفرمایید.

امیدوارم این صحبت های من باعث جنجال های احتمالی در پست های بعدی شما نشود.

دوست عزیز این اینجا مربوط به ابی ها هستش پس اگه میخایی اینجا خبر بزاری این امضا تو درست کن که یک
اس اسی میاد تو حالش به هم نخوره

shahin666
22-09-2007, 19:52
دوست عزیز FarzadSport اولا که شما یه نگاه دیگه بندازید به صفحه های قبل
بیبنید اینجا یه سری لنگی یا به قوله شما واژه قشنگ پرسپو       ل یسی میان و الکی کری میخونند
بعد از هر بازی که استقلال نتیجه نمیگره میان اینجا و یه سری حرف میزنن و میرن
پس اگر اینجوریه استقلالی ها هم باید این کارو انجام بدن و بیان تو تاپیک شما و کری بخونن دیگه
ببخشید اون شماره 3 رو با بنده بودید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز شما خودتون ببینید صفحه های قبل من اصلا حرفی زدم ولی بیبنید چند بار اومدن اینجا
و بعد از بازی استقلال کری خوندن
در ضمن فکر نمی کنم نیاز باشه که یه پرسولیسی خبرهای باشگاه استقلال رو بگه این حرفو قبول کنید
همون جوری که ما هم نمیایم خبرهای باشگاه پرسپولیس رو بگیم
بلاخره شما طرفدار تیم رقیب هستید وقتی با اون عکس توی امضاتون و پرسپولیسی بودنتون حتی اگر به قوله
خودتون بدون حاشیه و کنایه هم بیاید و خبر بگید بازم ممکنه باعث یه جنجالی بین دوستان بشه

FarzadSport
22-09-2007, 21:57
دوست عزیز FarzadSport اولا که شما یه نگاه دیگه بندازید به صفحه های قبل
بیبنید اینجا یه سری لنگی یا به قوله شما واژه قشنگ پرسپو ل یسی میان و الکی کری میخونند
بعد از هر بازی که استقلال نتیجه نمیگره میان اینجا و یه سری حرف میزنن و میرن
پس اگر اینجوریه استقلالی ها هم باید این کارو انجام بدن و بیان تو تاپیک شما و کری بخونن دیگه
ببخشید اون شماره 3 رو با بنده بودید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز شما خودتون ببینید صفحه های قبل من اصلا حرفی زدم ولی بیبنید چند بار اومدن اینجا
و بعد از بازی استقلال کری خوندن
در ضمن فکر نمی کنم نیاز باشه که یه پرسولیسی خبرهای باشگاه استقلال رو بگه این حرفو قبول کنید
همون جوری که ما هم نمیایم خبرهای باشگاه پرسپولیس رو بگیم
بلاخره شما طرفدار تیم رقیب هستید وقتی با اون عکس توی امضاتون و پرسپولیسی بودنتون حتی اگر به قوله
خودتون بدون حاشیه و کنایه هم بیاید و خبر بگید بازم ممکنه باعث یه جنجالی بین دوستان بشه

دوست عزیز با شما کاملا موافقم که میگین بعضی از دیگر دوستان بعد از بازی های استقلال یا پرسپولیس کری میخونن.هر چند در تاپیک پرسپولیس هم گاهی اوقات چنین اتفاقی روی میدهد که از طرف هواداران استقلال میباشد اما من به طور کلی چندان موافق با این موضوع نیستم.

اما حالا که شما فکر میکنید من نباید در اینجا خبری رو ارسال کنم و احتیاجی به اطلاع رسانی بنده نیست من هم قبول میکنم و به گفته ی شما برای جلوگیری از جنجال از ارسال هر گونه پست یا خبری در این تاپیک خودداری میکنم.

اما پیشنهاد میکنم که شما هم صفحات و پست های قبلی هر دو تاپیک را مشاهده نمایید و اگر کوچکترین بی احترامی یا کری خوانی از من مشاهده کردید ، من قول میدهم که از این انجمن خداحافظی کنم و دیگر هیچ مطلبی رو در هیچ تاپیکی به ثبت نرسونم.

در ضمن در مورد امضا هم باید بگم که این یک توافق بین همه ی دوستان پرسپولیسی بوده که امضایی مشابه داشته باشیم بنابراین قادر به حذف این امضا نخواهم بود و بدین صورت ترجیح میدم که هیچ خبری از باشگاه استقلال من در این تاپیک ارسال نکنم البته امیدوارم دیگر دوستان استقلالی به خوبی اخبار رو پوشش بدهند.

ممنون از اینکه به فکر جلوگیری از جنجال هستید.

موفق باشید - خدانگهدار

هرگز رفاقت را فدای تعصب نکنید

fery joon
23-09-2007, 00:59
نه بابا بیا و باز هم از حجازی حمایت کن. و باز هم نتیجه نگرفتیم . حالا باز دوباره آقای حجازی بیاد و بگه هنوز هفته های زیادی مونده. بابا چی از جون استقلال می خوای استعفا بده برو دسته سه مربی گری کن.

اگه واقعا یه استقلالی بودی هیچوقت در مورد یکی از اسطوره های باشگاهت اینجوری حرف نمیزدی. شما فقط برد و باخت رو میبینین. در واقع برای شما قهرمان زنده را عشق است.

من بازم معتقدم هرچند نمیشه گفت حجازی اصلا مقصر نیست ولی من مقصر اصلی رو بازیکنا میدونم