PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه استقلال: Esteqlal F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96

bleu2u4u
19-08-2008, 11:56
سلام دوستان....
عليك سلام مريم خانم

Alireza Taji
19-08-2008, 11:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از بازى خودم راضى نيستم

جبارى: دوباره همان استقلال هميشگى مى شويم

ايران ورزشى - جدال استقلال و سپاهان دو تيمى كه مدعى قهرمانى ليگ برتر هستند به تساوى رسيد تا هر دو تيم در انديشه هفته هاى آينده باشند. مجتبى جبارى هافبك استقلال در بازى با سپاهان روز خوبى را پشت سر نگذاشت تا حركت تيمى استقلال نيز لنگ بزند. جبارى با بيان اينكه از بازى خودش راضى نيست از بازگشت دوباره اش مى گويد.
بازى با سپاهان روز مجتبى جبارى نبود چرا از بازى خودت راضى بودى
نه، از بازى خودم راضى نيستم، متاسفانه شرايط مناسبى ندارم و هنوز نتوانسته ام آنطور كه خودم مى خواهم براى استقلال بازى كنم سعى مى كنم در ادامه مسابقات ليگ برتر جبران كنم.
البته هفته گذشته شنيده شد قلعه نويى از اينكه با تاخير سرتمرين حاضر مى شدى شاكى شده.
دو، سه جلسه از تمرينات هفته گذشته به خاطر مشكلى كه داشتم دير سر تمرين حاضر شدم. فقط همين.
بگذريم، ۲ امتياز حساس را در آزادى مقابل سپاهان از دست داديد.
در مجموع بازى خوبى بود، ولى نيمه اول نمايش خوبى نداشتيم و سپاهان از فرصت هاى خود به خوبى بهره برد و با يك گل پيش افتاد ولى در ادامه جبران كرديم.
چرا نيمه اول، استقلال، تيم هميشگى نبود
سيستم و روش بازى به گونه اى نبود كه سپاهان به راحتى به عمق دروازه مان نزديك شود البته يكسرى ضعف و اشتباه هم داشتيم.
ولى نيمه دوم با انجام يك بازى خيلى خوب جبران كرديد.
خب در نيمه دوم به مراتب بهتر از نيمه اول بازى كرديم كه حاصل آن زدن يك گل و تغيير نتيجه مسابقه بود.
سپاهان را چطور تيمى ديدى
سپاهان يكى از تيم هاى خوب فوتبال ايران است كه مهره هاى خوبى دارد ولى ما هم با بازى كه در نيمه دوم انجام داديم قدرت استقلال را به اين تيم نشان داديم.
ضعف گلزنى مهاجمان استقلال قرار نيست انگار برطرف شود، ديروز هم موقعيت هاى زيادى را از دست داديد.
در ابتداى ليگ هستيم و طبيعى است كه بازيكنان آن طور كه بايد و شايد با هم هماهنگ نباشند. مشكل گلزنى داريم اما در ادامه بازى ها برطرف مى شود.
استقلال به عنوان يكى از مدعيان قهرمانى ليگ مطرح است اما پس از كسب ۴ امتياز از ۳ بازى براى مدعى جام نمى تواند راضى كننده باشد.
مطمئن باشيد تيم در هفته هاى آينده به انسجام لازم مى رسد و قطعاً اتفاقات فصل گذشته تكرار نمى شود و استقلال را متفاوت از قبل خواهيد ديد.

bleu2u4u
19-08-2008, 11:59
اين از اون چيزاست كه تو ليگ ما كم پيش مياد پس از دستش نديد
برنامه ديدارهاي ليگ برتر تا هفته دهم اعلام شد

هفته پنجم: هفته تعظيم ضيافت ا... ماه مبارك رمضان و تجليل ازشهيدان رجائي و باهنر وشهداي دولت
جمعه 8/ 6/ 87 ساعت
استقلال تهران _ برق شيراز * 45 : 16 * ورزشگاه آزادي تهران
سايپا _ فولاد مباركه سپاهان * 15 :17 * ورزشگاه انقلاب كرج
پيكان _ ابومسلم * 15 : 17 * ورزشگاه ايران خودرو
پاس _ راه آهن * 15 :17 * ورزشگاه قدس همدان
پيام خراسان _ استقلال اهواز * 15 :17 * ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
ملوان انزلي _ مس كرمان * 15 :17 * ورزشگاه تختي انزلي
ذوب آهن _ صباباتري * 15 : 17 * ورزشگاه فولاد شهر اصفهان
مقاومت سپاسي _ پگاه گيلان * 15 :17 * حافظيه شيراز
فولاد خوزستان _ پيروزي * 15 : 19 * ورزشگاه تختي اهواز

هفته ششم: گراميداشت ياد وخاطره بانوي نمونه اسلام حضرت خديجه كبري سلام ا... عليها
پنج شنبه 21/6/87 ساعت 30 :20
پگاه گيلان _ سايپا * ورزشگاه عضدي رشت
پيروزي _ مس كرمان * ورزشگاه آزادي
برق شيراز _ فولاد خوزستان * ورزشگاه حافظيه شيراز
جمعه 22/6/87 ساعت 30 :20
راه آهن _ پيكان * ورزشگاه اكباتان تهران
پاس _ پيام خراسان * ورزشگاه قدس همدان
ابومسلم _ ذوب آهن * ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
استقلال اهواز _ مقاومت سپاسي * ورزشگاه تختي اهواز
فولاد مباركه سپاهان _ ملوان * ورزشگاه فولاد شهر
صبا باتري _ استقلال تهران * ورزشگاه يادگار امام قم

هفته هفتم: ‌گراميداشت مولود نيمه رمضان حضرت امام حسن مجتبي عليه السلام و تعظيم شهداي جنگ بدر
سه شنبه 26/6/87 ساعت 30 :20
پيام خراسان _ پيروزي * ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
پنج شنبه 28/6/87 ساعت 30 :20
ذوب آهن _ فولاد مباركه سپاهان * ورزشگاه فولاد شهر
پيكان _ ملوان * ورزشگاه ايران خودرو
فولاد خوزستان _ ابو مسلم * ورزشگاه تختي اهواز
پگاه گيلان _ راه آهن * ورزشگاه عضدي رشت
مقاومت سپاسي _ صباباتري * ورزشگاه حافظيه شيراز
مس كرمان _ پاس همدان * ورزشگاه باهنر كرمان
استقلال تهران _ استقلال اهواز * ورزشگاه آزادي
سايپا _ برق شيراز * به لحاظ ديدار تيم فوتبال سايپا در مورخ 27/6/87 به بعد موكول ميگردد

هفته هشتم: گراميداشت ياد و خاطره شهداي فلسطين و روز جهاني قدس و مبارزه با اسرائيل
پنج شنبه 4/7/87 ساعت 15 : 20
پيروزي _ پگاه گيلان * ورزشگاه آزادي
فولاد مباركه سپاهان _ فولاد خوزستان * ورزشگاه فولاد شهر
صباباتري _ پيام خراسان * ورزشگاه يادگار امام قم
پاس _ ذوب آهن * ورزشگاه قدس همدان
ابومسلم _ مقاومت سپاسي * ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
برق شيراز _ مس كرمان * ورزشگاه حافظيه شيراز
استقلال اهواز _ پيكان * ورزشگاه تختي اهواز
شنبه 6/7/87 ساعت 15 :20
استقلال تهران _ راه آهن * ورزشگاه آزادي
ملوان _ سايپا * ورزشگاه تختي انزلي (ساعت اين بازي متعاقبا اعلام خواهد شد)

هفته نهم: گراميداشت تكريم و تعظيم سالروز "معجزه رد الشمس" (بازگشت خورشيد) براي حضرت علي عليه السلام
پنج شنبه 11/7/87 ساعت 10 :17
پيام خراسان _ پيكان * ورزشگاه ثامن الائ
فولاد خوزستان _ استقلال اهواز * ورزشگاه تختي اهواز
مقاومت سپاسي _ برق شيراز * ورزشگاه حافظيه شيراز
پگاه گيلان _ صباباتري * ورزشگاه عضدي رشت
مس كرمان _ابو مسلم خراسان * ورزشگاه باهنر كرمان
پاس _ ملوان * ورزشگاه قدس همدان
ذوب آهن _ سايپا * ورزشگاه فولاد شهر
راه آهن _ فولاد مباركه سپاهان * ورزشگاه اكباتان تهران
پيروزي _ استقلال تهران * ساعت 16 * ورزشگاه آزادي

هفته دهم: گراميداشت ياد و خاطره شهداي احد و هفته تعظيم از حضرت حمزه سيد الشهدا عليه السلام
سه شنبه 16/7/87 ساعت 17
استقلال تهران _ مقاومت سپاسي * ورزشگاه آزادي
پيكان _ پگاه گيلان * ورزشگاه ايران خودرو
سايپا _ پاس * ورزشگاه انقلاب كرج
فولاد خوزستان _ مس كرمان * ورزشگاه تختي اهواز
ملوان _ پيام خراسان * ورزشگاه تختي انزلي
ذوب آهن _ راه آهن * ورزشگاه فولاد شهر
برق شيراز _ فولاد مباركه سپاهان * ورزشگاه حافظيه شيراز
صباباتري _ استقلال اهواز * ورزشگاه يادگار امام قم
چهار شنبه 17/7/87 ابومسلم _ پيروزي * ورزشگاه ثامن الائمه مشهد

Alireza Taji
19-08-2008, 12:00

فاصله اى از زمين تا آسمان

نيمه پر ليوان استقلال
گرچه تحليل هاى پس از بازى ضعف استقلال در نيمه نخست را در همه ابعاد تاكتيكى و حتى تكنيكى نشان مى دهد اما به واسطه همين تحليل ها مى توان استقلال را در نيمه دوم تيمى در قواره يك تيم بين المللى دانست. استقلال يك نيمه مقابل بهترين تيم سال هاى اخير آسيا نمايشى چشم نواز و اميدواركننده را به نمايش گذاشت. به شكلى كه خود سپاهانى ها را هم مجبور به تحسين و تمجيد از كيفيت فنى استقلال كرد. در واقع همان نمايش يك نيمه اى كافى مى نمود تا ضعف هاى استقلال در نيمه نخست خيلى زود به دست فراموشى سپرده شود. با پايان يافتن نمايش خيره كننده استقلال در نيمه دوم كمتر منتقدى به بازى نه چندان خوب هافبك هاى استقلال اشاره كرد و ضعف هاى دفاعى را كه در صحنه گلزنى مهدى جعفرپور كاملا مشهود بود را در ياد داشت و شايد امير قلعه نويى را در مواجهه با سوال هاى كمترى در قبال ضعف هاى تيمش روبه رو كند. جهش اميدوار كننده استقلال در نيمه دوم سيماى تازه اى از استقلال مدل ۸۷ را عرضه كرد كه بى شك اگر توانايى تكرار چنين نمايشى را در بازى هاى آتن داشته باشد هيچ تيمى را سد راه خود نخواهد ديد.

فاكتور سماجت در حمله
استقلال اگر موفق به گلزنى نمى شد شايد در همين چند سطر به انتقاد از امير قلعه نويى در اينكه او در هر بازى يك تركيب را به ميدان مى فرستد مى پرداختيم. او را به نقد مى كشيديم و به دليل سياست هاى غلطش بارها او را خطاب قرار مى داديم.
اما تركيب بازى با سپاهان را به خصوص در نيمه دوم مى توان سمج ترين تركيب استقلال در ۳ بازى گذشته دانست! با اينكه بسيارى از حملات عقيم مى ماند اما استقلال به واسطه حركت هاى حساب شده اى كه از دفاع و خط ميانى تا خط حمله شكل مى گرفت آنقدر حمله كرد تا در نهايت دفاع پر تجربه و بازى بلد سپاهان دچار اشتباه شد و پيروز قربانى توانست دروازه اين تيم را باز كند. در واقع مزد سماجت و نااميد نشدن در باز كردن دروازه سپاهان، استقلال را در نهايت به كمترين حق خود رساندكه البته با چاشنى خوش شانسى اين تساوى مى توانست با پيروزى خاتمه يابد.

نقدى بر نقد امير حاج رضايى
امير حاج رضايى كه هميشه در نقدهايش تعجيل مى كند معتقد بود استقلال بايد به دفاع خطى رو آورد اما همين دفاع به ظاهر ناكارآمد در نيمه دوم عامل شكل گرفتن بسيارى از حملات استقلال بود. دفاع استقلال عصر يكشنبه به خوبى در چرخه هجومى اين تيم نقش محورى ايفا كرد وهمان طور كه ديديم يكى از عناصر دفاعى و اگر امير آبادى را هم يكى ديگر از اين عناصر محسوب كنيم تعداد آنها به عدد ۲ مى رسد! توانستند قفل دروازه سپاهان را بشكنند. شايد به قول كارشناس برنامه فوتبال برتر استقلال مى بايست به بازى كردن با سيستم هاى روز دنيا يعنى همان دفاع خطى عادت كند اما مى بايست اين را هم مورد توجه قرار داد كه اجراى شيوه هاى مدرن براى تيمى كه مى خواهد دوران افت خود را پشت سر بگذارد و در مقطع كنونى آنقدر دشوار است كه حتى ممكن است به ناكامى اين تيم منجر شود، پس بهتر است استقلال با شيوه ۳ دفاعه امتيازات لازم را جمع آورى كند و پس از آن آرام آرام با سيستم دفاع خطى وارد ميدان شود. نبايد فراموش كنيم كه استقلال با همين نفرات سال گذشته در اجراى دفاع خطى ناموفق بود و امتيازهاى بسيارى را از كف داد....
كيفيت بازى نيمه دوم استقلال در قياس با نيمه نخست فاصله اى از زمين تا آسمان را نشان مى داد. نيمه پر ليوان استقلال سيماى يك تيم قهرمان را نشان مى دهد و نيمه خالى اش جلوه گر تصويرى است كه ره به جايى نخواهد برد. دغدغه اى كه امروز ذهن هر بيننده اى را در حصار خود مى كشد اين است كه آيا تيم قلعه نويى در بازى هاى آتى توانايى گذر از اين فضاى برزخى را خواهد داشت يا خير

Alireza Taji
19-08-2008, 12:02
على عليزاده:
بايد مچ پايم مى شكست تا داور پنالتى بگيرد

عليزاده به شدت عليه داور اعتراض مى كند: «خطاى هادى عقيلى روى من پنالتى صد در صد بود. او با دو دست من را گرفت. نمى دانم آقاى تركى چگونه آن را پنالتى نگرفت. انگار بايد مدافع حريف مچ پايم را بشكند تا پنالتى اعلام شود. تساوى در بازى ديروز نتيجه عادلانه اى بود. ما موقعيت چندان گلزنى نداشتيم و سپاهان هم همينطور بود. ما از دقيقه ۷۰ به بعد خوب شديم. قبل از آن فقط دنبال توپ مى دويديم. نظر مربى بود كه فيكس نباشم. من كاملاً آماده ام و هر وقت صلاح باشد بازى مى كنم.»

Alireza Taji
19-08-2008, 12:05
نظرى جويبارى: پنالتى استقلال سوخت

ايران ورزشى- نظرى جويبارى، سرپرست استقلال با صراحت بيشترى درباره اشتباه داورى حرف مى زند: «مسابقات ليگ برتر هفته هاى آغازين خود را مى گذراند و تيم ها هنوز به هماهنگى كامل نرسيده اند. استقلال هم از اين قائده مستثنى نيست و ناهماهنگى در بعضى خطوط به چشم مى خورد البته جاى هيچ نگرانى نيست و درهفته هاى آينده اين مشكلات نيز برطرف خواهد شد.
تيم ما در نيمه اول خوب بازى نكرد اما در نيمه دوم بهتر ظاهر شد و چندين شانس گلزنى به دست آورد. شايد كمترين استحقاق ما در اين بازى زدن گل تساوى بود كه خيلى دير رقم خورد. شايد اگر داور در اعلام ضربه پنالتى به سود استقلال اشتباه نمى كرد در پايان برترى از آن تيم ما مى شد. به توانايى تيم فوتبال استقلال ايمان دارم و مطمئنم كه در پايان مسابقات ليگ برتر عنوان قهرمانى را از آن خود خواهد كرد. استقلال در اين هفته هاى ابتدايى ليگ در زمينه فنى يكى از بهترين تيم ها بوده است كه فارغ از نتايج رقم خورده بهترين بازى ها را ارائه كرده است. فشار روى كادر فنى زياد است و در شرايطى كه داور مرتكب اشتباه مى شود بى اختيار از خود واكنش نشان مى دهند. در اين بازى هم داور خطاى پنالتى صددرصد مدافع تيم سپاهان را نديد كه باعث شد مربيان استقلال اعتراض كنند اما اعتراضى معقول و نه غير منطقى.»

Alireza Taji
19-08-2008, 12:06
هادى شكورى:
سپاهان يك نيمه اسير استقلال بود

ايران ورزشى- هادى شكورى يكى از مدافعانى است كه امير قلعه نويى روى او حساب مى كند. شكورى پس از توقف مقابل سپاهان از بدشانسى هاى استقلال در اين بازى جذاب مى گويد: «نيمه اول به خاطر اينكه سپاهان با سيستم ضد حمله بازى مى كرد، عجولانه و دست پاچه بوديم.
سپاهان نيمه اول خوب بود و فرصت هايى براى گلزنى داشت اما نيمه دوم چيزى براى گفتن نداشت و اسير حملات ما بود. اگر كمى بدشانس نبوديم به طور قطع سپاهان راهى جز شكست نداشت. ما در نيمه دوم هماهنگ بوديم ولى نتوانستيم از فرصت ها استفاده كنيم.»
شكورى از داورى راضى به نظر نمى رسد: داور بازى، متعادل بود البته در بعضى از صحنه ها به اشتباه قضاوت كرد. آقاى تركى يك پنالتى روى عليزاده را نگرفت. به هيچ عنوان براى مطرح كردنم روى هيچ بازيكنى به عمد خطا نمى كنم. خطا روى جمشيديان هم عمدى نبود و از وى به خاطر زدن با پا به صورتش عذرخواهى كردم.
شكورى خودش را يكى از مدافعان اصلى استقلال مى داند: قلعه نويى قصد دارد تركيب ايده آل خود در دفاع را به دست آورد. مطمئن باشيد كه تا دو هفته ديگر اين تركيب ثابت خواهد شد. بازيكنان بزرگى در خط دفاعى هستند. سعى مى كنم از تجربه ملى و لژيونرى خود استفاده كرده و جاى خود را در تركيب ثابت كنم تا به تيم ملى برسم.
مشكلات سال قبل استقلال در اين تيم وجود دارد. فكر مى كنم ترس از باختن و گل نزدن باعث مى شود تا نتوانيم به خوبى فوتبال بازى كنيم. اميدوارم در ديدارهاى آينده فوتبال زيبا همراه با نتيجه ارائه كنيم.

Alireza Taji
19-08-2008, 12:07
سياوش اكبرپور:
در ۳ بازى فقط يك موقعيت داشتم

ايران ورزشى- اكبرپور كه هنوز براى استقلال گل نزده از عملكرد خودش دفاع مى كند: «در نيمه اول استرس داشتيم و ناخودآگاه عقب كشيديم ولى در نيمه دوم ۶ موقعيت صددرصد گل داشتيم و حق استقلال در اين ديدار برد بود. بعضى ها مدام از استقلال انتقاد مى كنند ولى ما با نايب قهرمان آسيا مساوى كرديم نه يك تيم معمولى. هنوز زمان زيادى داريم و هيچ نگرانى وجود ندارد. مطمئن باشيد كه استقلال در هفته هاى آينده به صدر جدول مى رسد در اين ۳ بازى فقط يك موقعيت گل داشته ام كه آن هم صددرصد نبوده است. اگر فرصت داشته باشم و گل نزنم آن وقت مى توان از من انتقاد كرد ولى مى دانم كه به عنوان يك مهاجم وظيفه ام گلزنى است و بايد هواداران استقلال را خوشحال كنم.»

Alireza Taji
19-08-2008, 12:09
اگر ورم پايش برطرف شود
روانخواه امروز جراحى مى شود

ايران ورزشى- اميد رضا روانخواه، بازيكن مصدوم استقلال تهران امروز دربيمارستان عرفان پاى خود را به تيغ جراحان مى سپرد.
اين بازيكن پس از انجام فيزيوتراپى براى كاهش ورم ناحيه آسيب ديده، صبح امروز زير نظر دكتر ابراهيميان پاى خود را به تيغ جراحان خواهد سپرد.
دكتر امين نوروزى، پزشك و فيزيوتراپيست تيم استقلال تهران در اين باره مى گويد: «۴۸ ساعت پس از عمل جراحى روانخواه مراحل درمان اين بازيكن با انجام فيزيوتراپى آغاز خواهد شد. برنامه درمان روانخواه از هم اكنون نوشته شده است كه در سه مرحله اجرا خواهد شد و اگر در اين سه مرحله مانعى از نظر پزشكى به وجود نيايد اين بازيكن از ۶ ماه ديگر مى تواند پا به زمين مسابقه بگذارد.»

Alireza Taji
19-08-2008, 12:11
مهدى اميرآبادى:
براى ديدن استقلال واقعى صبر كنيد

امير آبادى كه در زدن گل تساوى استقلال تأثيرگذار بود و به گواه كارشناسان تأثيرگذارترين تعويض بازى، بازى استقلال را تشريح مى كند: «بازى خوبى برگزار شد البته نيمه اول اين مسابقه جذاب نبود اما در ۴۵ دقيقه دوم يك بازى جذاب و زيبا را شاهد بوديم.
تيم ما از ۲ هفته آينده، چهره واقعى خود را نشان مى دهد و تا آن زمان با هماهنگى كامل شاهد بازى هاى زيبايى از استقلال خواهيد بود. داور يك پنالتى به سود ما نگرفت؛ اما به تصميم او احترام گذاشتيم و اميدواريم ديگر چنين اتفاقى رخ ندهد.
ما بازيكنان تابع باشگاه هستيم و طبق دستور باشگاه به قوانين عمل مى كنم.

Alireza Taji
19-08-2008, 12:18
قبول كنيد كه اكبرپور و مجيدي رو نميشه با هم گذاشت

اينكه ميبينيد قلعه نويي عليزاده رو ميزاره نه اينكه عاشق چشم وابروش باشه.نه

از سر ناچاريه. اي كاش بجاي برهاني و مجيدي پولشونو ميدادن عنايتي كه سه برابر

اين دو تا performance داره
حقیقتن مهاجم کلاسیک نداریم.
من به عباسفر امیدوارم شاید اگه اماده بشه زوج خوبی بتونه با مجیدی و یا سیاوش به راه بندازه...
اما نباید از حرف که سیاوش زده گذشت:

سياوش اكبرپور:
در ۳ بازى فقط يك موقعيت داشتم

ما نباید تمام مشکلات خط حمله را به گردن مهاجمانمان بیاندازیم خط هافبک ما در تغذیه مهاجمان اصلا خوب کار نمیکنه! اگه دقت کرده باشید مجیدی و سیاوش گاهی وقتها تا 18 قدم خودمون عقب می امدند تا توپ گیری کنند! تو این وضعیت چیکار میتونند بکنند؟

سلام رفقا خوبین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من یه مدت از فردا نیستم هر کی اوم من نبودم دل تنگ نیشنا من زودی میام میخوام برم مسافرت
خوش بگذره...
فقط اگه سفرت خیلی طول میکشه بهتر پیشبینیت را بکنی...
عماد هم تازگی ها پیداش نیست.

M_Abieteh
19-08-2008, 13:04
زير نظر ابراهيمي
روانخواه تحت عمل جراحي قرار گرفت
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال استقلال صبح امروز زير نظر پزشك ايراني تحت عمل جراحي قرار گرفت.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، اميد روانخواه پس از اينكه با پاره گي رباط پا روبرو شد، صبح امروز در بيمارستان عرفان، واقع در سعادت آباد تحت جراحي قرار گرفت.
اين بازيكن زير نظر ابراهيمي پزشك متخصص ارتوپد، زير تيغ جراحي قرار گرفت. روانخواه بدين ترتيب تا شش ماه دور از فوتبال بايد دوران نقاهت را پشت سر بگذارد.
اين بازيكن در اولين بازي استقلال مقابل ابومسلم، مصدوم شد.
انتهاي پيام/

unartig
19-08-2008, 13:09
منم بااین نظرکه اگربه جای برهانی و مجیدی عنایتی رامیخریدم خیلی بردمیکردیم کاملا موافقم البته اگرعنایتی هم نمیشد خرید علی 30ثانیه گزینه خیلی خوبی بودبراخرید

M_Abieteh
19-08-2008, 13:12
خوب حالا که اینطوری نشده... باید اونا یه فکر اساسی بکنند.

emad64
19-08-2008, 14:00
سلام بچه ها.. ببخشید، من یه خورده بی معرفت شدم.. اونم تقصیر خودم نیست.. این پروژه هامه که بی معرفتم کرده.. آخه دیگه داره کم کم زمان تحویل پروژه های دانشگاهم میرسه..
از همتون واسه کمرنگ شدنم معضرت میخوام..

M_Abieteh
19-08-2008, 14:04
سلام عمادجان.

r4pbr4p
19-08-2008, 14:29
مریم منظورت از خط اول امضات کجاس =)))

عماد جان ایشالا که پروژه ت با موفقیت روبرو بشه

emad64
19-08-2008, 14:30
برنامه ديدارهاي ليگ برتر تا هفته دهم اعلام شد

ممنون بابت اعلام برنامه ها، اومده بودم برنامه هارو بذارم که دیدم زحمتش رو کشیدی..

فاصله اى از زمين تا آسمان
نيمه پر ليوان استقلال

ممنون علیرضا بابت اخباری که گذاشتی.. با این تحلیلت خیلی حال کردم..

زير نظر ابراهيمي
روانخواه تحت عمل جراحي قرار گرفت

به امید موفقیت آمیز بودن عمل روانخواه و بازگشت هرچه سریعترش به میادین..

منم بااین نظرکه اگربه جای برهانی و مجیدی عنایتی رامیخریدم خیلی بردمیکردیم کاملا موافقم البته اگرعنایتی هم نمیشد خرید علی 30ثانیه گزینه خیلی خوبی بودبراخرید

آره، علی 30 ثانیه هم خیلی خوب بود، ولی من شنیده بودم که با امیرخان مشکل داشته..

emad64
19-08-2008, 14:31

عماد جان ایشالا که پروژه ت با موفقیت روبرو بشه

انشاا..
ولی من وظیفم رو حتماً انجام میدم..

emad64
19-08-2008, 14:45
تا الآن کسی تو این پیش بینی شرکت نکرده..

یکشنبه 87/6/3
مس کرمان - استقلال تهران، ساعت 16:45 ، ورزشگاه باهنر کرمان

برای شرکت تو مسابقه پیش بینی میتونید همینجا، تو.همین تاپیک پیش بینیتون رو اعلام کنید..
برای مطالعه ی قوانین پیش بینی، پست 2681 رو ببینید..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Alireza Taji
19-08-2008, 15:04
اخبار را که مریم میذاره...
حقیقتش من دیگه در مورد عنایتی زیاد مطمئن نیستم می ترسم با بازی تو امارات و بالا رفتن سنش مثل گذشته اماده نباشه!
شنیدم استقلال سخت دنبال پیدا کردن یک مهاجم خارجی هست

ممنون علیرضا بابت اخباری که گذاشتی.. با این تحلیلت خیلی حال کردم..

وظیفه بود...
البته تحلیلش از ایران ورزشی بود...
در کارت هم موفق باشی
امروز این RJOUN من را اغفال کرد و تا ساعت 5 بیدار بودم دیگه نتونستم ساعت 8 بیدار بشم و برم دانشگاه...:44::hmm:

Alireza Taji
19-08-2008, 15:09
پس از حضور در تيم كاوه خراسان
شفيعي به عنوان بازيكن قرضي به ابومسلم مي پيوندد
خبرگزاري فارس: مهاجم فصل گذشته تيم فوتبال استقلال تهران به عنوان بازيكن قرضي به تيم ابومسلم مشهد مي پيوندد.
به گزارش خبرگزاي فارس، حميد شفيعي با تيم كاوه خراسان قراردادي يكساله امضا كرد و روز آينده نيز در يك مسابقه براي اين تيم به ميدان خواهد رفت تا روز پنج شنبه به عنوان بازيكن قرضي به تيم ابومسلم ملحق شود.
شفيعي فصل گذشته پس از جنجال فراوان از سپاهان به استقلال تهران پيوست؛‌ اما در اكثر مسابقات در اين تيم نيمكت نشين بود.
=================

درجلسه شب گذشته
پورحيدري به هيئت مديره باشگاه استقلال بازگشت
خبرگزاري فارس: منصور پورحيدري شب گذشته بعد از مدت ها در جلسه هيئت مديره باشگاه استقلال حاضر شد.

محمد نوري فر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: نشست شب گذشته هيئت مديره در دفتر خسرو دانشجو رئيس هيئت مديره برگزار شد. بحث عمده درباره بودجه باشگاه و نحوه تامين آن بود. اين جلسه يك ساعت و نيم طول كشيد.
وي افزود: منصور پورحيدري نيز كه مدت ها در هيئت مديره شركت نمي كرد، در اين نشست حضور داشت. اسپانسر استقلال نيز مشخص شده و در هفته چهارم، با نام يك شركت ايراني وارد ميدان مي شود.

Alireza Taji
19-08-2008, 15:12
با اعلام داوران هفته چهارم ليگ برتر
ممبيني ديدار تيم‌هاي مس كرمان و استقلال را قضاوت مي‌كند
خبرگزاري فارس: هدايت ممبيني در هفته چهارم ليگ برتر، ديدار تيم‌هاي مس و استقلال را در كرمان قضاوت مي‌كند.
به گزارش خبرگزاري فارس، روابط عمومي سازمان ليگ برتر اسامي داوران هفته چهارم هشتمين دوره ليگ برتر را به شرح زير اعلام كرد.

يكشنبه 3/6/87
مس كرمان-استقلال تهران * ساعت 16:45 * باهنر-كرمان
هدايت ممبيني-عليرضا يزداني –محمد رضا ابوالفضلي-قاسم واحدي-محسن زماني
پيكان-مقاومت سپاسي* ساعت 17:15* ايران خودرو-تهران
رحيم رحيمي مقدم-محمد نجفي-حميد غمزه-محمد ملكي-فريدون اصفهانيان
راه آهن –سايپا *ساعت 17:15* اكباتان-تهران
شاهين حاج بابايي-بهرام نقوي-بهرام كياني-حسين زرگر-عبدالله با عزم
ابومسلم خراسان-استقلال اهواز *ساعت 17:15* ثامن الائمه-مشهد
عليرضا فغاني-سعيد علينژاديان-حميد نظري-اشكان خورشيدي- محمد فنائي
پگاه گيلان –پيام خراسان *ساعت 17:15 *عضدي-رشت
منصورنوري-حسين عباسي-مصطفي فراهاني-رسول رهبر نام- محمد رياحي
فولاد مباركه سپاهان-صبا باطري قم *ساعت 17:15 *ذوب آهن –فولاد شهر اصفهان
يدالله جانبازي-مجيد شمس-سعيد زارع-فرشيد افشار-حسين خوشخوان
برق شيراز-پاس همدان *ساعت 17:15 * حافظيه – شيراز
محمد حسين اسدي-غلام آموزگار-مهدي عاليقدر-عباس نامبخش-هوشنگ فيروز فر
فولاد خوزستان-ملوان انزلي* ساعت 19:05 *تختي-اهواز
رحيم مهرپيشه-حسين سنجري-علي موغلي-رسول احمدي-ميرزا بيگي
پرسپولیس تهران-ذوب آهن *ساعت 19:05* آزادي-تهران
سعيد بخشي زاده-حيدر شكور-مجيد ويشگاهي-رضا اكرمي-حاتم بك پور

M_Abieteh
19-08-2008, 16:31

:21::27::31::13:.......

M_Abieteh
19-08-2008, 16:40
علیرضا ممنون از اخبارت.

amir_sa
19-08-2008, 16:49
استقلال 1 - مس كرمان 0 عماد جان شروع كن

استقلال رو عشق است

sadeghowen
19-08-2008, 17:02
استقلال 2 - 1 مس كرمان

amir_a
19-08-2008, 17:11
1-1 مساوی :41:

M_Abieteh
19-08-2008, 17:26
استقلال 1 مس 0

elendil
19-08-2008, 17:34
استقلال 2 - مس کرمان 1

البته دعا میکنیم پربارتر از این شه ولی فوتباله دیگه

LeBron
19-08-2008, 17:40
2-1 استقلال

M_Abieteh
19-08-2008, 18:00
عمادجان بیا پیشبینی ها رو ثبت کن.

jamshidjap
19-08-2008, 18:17
استقلال 2 - 1 مس

vahid_vaezinia
19-08-2008, 18:26
استقلال تهران 2 ــــــــ مس کرمان 1

emad64
19-08-2008, 18:30
استقلال 1 - مس كرمان 0

استقلال 2 - 1 مس كرمان

1-1 مساوی

استقلال 1 مس 0

استقلال 2 - مس کرمان 1

2-1 استقلال

استقلال 2 - 1 مس

مس1-0استقلال

2 بر 1 به نفع مس

2 بر صفر به نفع استقلال

1-2 به نفع استقلال.

2-1 استقلال

مس 0 - 1 استقلال

استقلال با نتیجه ی 2 بر 0 میبره

استقلال 1 - 0 مس کرمان

استقلال 2 مس 1

1-0 استقلال

استقلال 2 -1 مس

استقلال 2 - مس 0

مس0-اس اس2

استقلال 1
مس 0

استقلال تهران 1 - 0 مس كرمان

استقلال 2 - 1 مس

مس 1 - 3 استقلال

استقلا 2 مس 1

1-0 استقلال

استقلال 2-0 میببره.

استقلال 1 - 0 مس

فرصت شرکت تو این پیش بینی تمام شد..

emad64
19-08-2008, 18:31
استقلال 1 - مس كرمان 0 عماد جان شروع كن

استقلال رو عشق است

استقلال 2 - 1 مس كرمان

1-1 مساوی :41:

استقلال 2 - 1 مس

تمام پیش بینی ها ثبت شد..

emad64
19-08-2008, 18:33

وحید جان، نظرت ثبت شد.. میتونی پیش بینیه خودت و دوستات رو ببینی..

emad64
19-08-2008, 18:39
استقلال 1 مس 0

استقلال 2 - مس کرمان 1

البته دعا میکنیم پربارتر از این شه ولی فوتباله دیگه

2-1 استقلال

مریم، elendil و LeBron ، پیش بینیه شما هم ثبت شد..

elendil
19-08-2008, 18:43
ایول بر حاج عماد فعال ترکوندی این تاپیکو با این حرکت :D:D:D:D:D:D

بردیا
19-08-2008, 18:46
مس1-0استقلال

M_Abieteh
19-08-2008, 18:46
ممنون عماد جان..

M_Abieteh
19-08-2008, 18:48
مس1-0استقلال

اوهوم......

unartig
19-08-2008, 18:48
بردیا جان نیازی نیست که بارنگ سفید بنویسی من هم پیش بینیم 2 بر 1 به نفع مس هست امابارنگ سفید نمی نویسم چون اولاهیچ موقع پیش بینیهای من درست ازآب درنمیاد دوما هنوزاول فصل هست وماروزبروزداریم بهترمیشیم هنوزتاهفته 34 وقت هست

elendil
19-08-2008, 18:50
مس1-0استقلال

صدا نمیاد یکمی بلند تر لطفا

emad64
19-08-2008, 18:51
مس1-0استقلال

بردیا، پیش بینیت ثبت شد. میتونی بری ببینی..

همه میتونن تو پیش بینی شرکت کنن..

emad64
19-08-2008, 18:52
بردیا جان نیازی نیست که بارنگ سفید بنویسی من هم پیش بینیم 2 بر 1 به نفع مس هست امابارنگ سفید نمی نویسم چون اولاهیچ موقع پیش بینیهای من درست ازآب درنمیاد دوما هنوزاول فصل هست وماروزبروزداریم بهترمیشیم هنوزتاهفته 34 وقت هست

واقعاً الآن پیش بینی کردی ؟
ثبتش کنم ؟

M_Abieteh
19-08-2008, 18:57
مراسم معارفه منصوريان برگزار شد
استقبال هزار نفري از رئيس جديد آكادمي استقلال
خبرگزاري فارس: هزار نفر از هواداران استقلال عصر امروز در مراسم معارفه رئيس جديد آكادمي المپيك شركت كردند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، مراسم معارفه عليرضا منصوريان از ساعت 18 در ورزشگاه مرغوبكار برگزار شد. در اين مراسم كه قرار بود اعضاي هيئت مديره هم حضور داشته باشند، غايب بودند.
1000 هوادار اين تيم در ورزشگاه حاضر شده بودند. در ابتداي اين مراسم مهران كاظمي معاون آكادمي فوتبال به سخنراني پرداخت. وي اظهار داشت كه در حال سرمايه گذاري در تيم هاي پايه هستند و با مديريت منصوريان مي‌خواهند استعدادهاي اين منطقه را كشف كنند.
پس از او شهردار منطقه 16، كارگر با خير مقدم به حضار عنوان كرد: خودم با منصوريان همبازي بودم. منطقه 16 محروم است؛ اما توانسته بازيكنان خوبي را به اين فوتبال تحويل دهد.
علي فتح‌ا..زاده نفر بعدي بود كه براي سخنراني پيش قدم شد. وي اظهار داشت: قصد داريم استعدادهاي جديدي را كشف كنيم. هدفم ايجاد آكادمي است تا در سال هاي آينده بازيكن از ليگ برتر نخريم و از بازيكنان خودمان استفاده كنيم. امروز 60 بازيكن ليگ برتر محصول تيم هاي پايه استقلال هستند.
مدير عامل استقلال ادامه داد: از مربيان تيم‌هاي پايه مي‌خواهم تيم‌هايي بسازند تا در آينده ما اين بازيكنان استفاده كنيم. امروز كسي را به عنوان رئيس آكادمي انتخاب كرديم كه مي‌تواند يك استان را تغذيه كند. او سابقه حضور در تيم ملي را دارد و تكرار نشدني است.
فتح ا...زاده تصريح كرد: اميدوارم آكادمي استقلال بتواند به عنوان آكادمي برتر انتخاب شود. ما هم در 30 استان آكادمي داشته باشيم. چندين سال پيش كه در ليگ خوب نتيجه نمي‌گرفتيم به سرمربي تيم گفتم كه از تيم اميد بازيكن بياورد؛ اما او ترسيد.
وي افزود: حالا كه منصوريان در آكادمي است، ديگر با اين مجموعه كاري ندارم و مسئوليت بر عهده خود منصوريان است. باز اعلام مي‌كنم كه هر كسي با نام استقلال از مردم پول بگيرد، برخورد قانوني مي كنيم.
پس از سخنراني مديرعامل استقلال، نوبت به منصوريان رسيد تا به صحبت بپردازد. وي گفت:
خوشحالم زمان مديريت فتح ا..زاده به اين تيم آمدم و زمان مديريت او هم خداحافظي كردم. اين تيم هميشه سازنده بوده است.
اين بازيكن سابق آبي‌پوشان ادامه داد: خوشحالم كه هفت تن از بازيكنان كنوني استقلال از تيم‌هاي پايه هستند. از فعليت‌هاي حسن روشن ممنون هستم و راه او را ادامه مي دهم. امروز هم از او رخصت گرفتم.
منصوريان عنوان كرد: تنها تفاوت ما در سن است و بحث مالي كه من آن را حل مي كنم. آرزو مي‌كنم جشن قهرماني تيم هاي پايه استقلال در مرغوبكار برگزار كنيم.
وي در پايان صحبت هايش با انتقاد از هيئت مديره استقلال، خاطر نشان ساخت: از مديران تيم گلايه دارم چون هرچه نگاه مي كنم از آنها كسي را نمي‌بينم. نمي گويم به خاطر من بلكه براي روحيه دادن به اين بازيكنان جوان به اين جا مي امدند.
در پايان اين مراسم، منصوريان با اعضاي كادر فني تيم هاي پايه استقلال جلسه برگزار كرد.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
19-08-2008, 18:59
مهاجمان استقلال پايشان به گلزني باز شد
پيروزي استقلال 10 نفره برابر تيم ملي جوانان
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال تهران دو بر صفر تيم جوانان را شكست داد و مهاجمان اين تيم نيز پايشان به گلزني باز شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، اين ديدار تداركاتي امروز از ساعت 18 در كمپ تيم ملي هاي ملي و در سه نيمه 30 دقيقه اي برگزار شد.
آرش برهاني در دقيقه 12 و عليرضا عباسفرد در دقيقه 23 براي استقلال گلزني كردند. رسول كرد نيز در دقيقه 77 گل تيم جوانان را به ثمر رساند.
مهاجمان استقلال در سه هفته نخست ليگ برتر در باز كردن دروازه حريفان ناكام بودند.
محمد سعيد نفريه يكي از اعضاي هيئت مديره استقلال نيز در دقايق ابتدايي لحظاتي روي نيمكت نشست و با امير قلعه نويي صحبت كرد.
بازيكنان اصلي تيم استقلال بلافاصله پس از آغاز مسابقه كمپ تيم هاي ملي را ترك كردند. پيروز قرباني تنها بازيكني از جمع نفرات اصلي بود كه با لباس شخصي تا پايان مسابقه نظاره گر مسابقه بود.
امير قلعه نويي سه بازيكن خارجي خود را در اين بازي آزمايش كرد. فا ايسكا، بازيكن برزيلي كه براي آزمايش در تركيب اصي تيم استقلال گرفت، به دليل آنكه با آرنج به صورت بازيكن حريف زد، با دريافت كارت قرمز از سوي محمد ملكي اخراج شد.
تركيب تيم استقلال تهران:
اشكان نامداري (حسين نائيجي)، بيژن كوشكي، مهدي اميرآبادي، مهرداد پولادي، هاشم بيك زاده، ابراهيم تقي پور، ميلاد نوري، يدا.. اكبري، احمد خذيراوي (ژايكو)، عليرضا عباسفرد (مهران نورافكن) و آرش برهاني (فا ايسكا)
سرمربي: امير قلعه نويي
تركيب تيم ملي جوانان:
داوود انوشه، شجاع خليل آزاد، رسول كرد، رضا اصفهاني، حميد ديوسالار، علي حمودي، سامان آقازماني، آرمين طهماسبي، علي مرزبان، مهرداد نوري و جلال علي محمدي
سرمربي: نناد نيكوليچ
انتهاي پيام/

M_Abieteh
19-08-2008, 19:08
بعضیا به این تایپیک خیلی حساس هستن. نمیدونم چرا.

emad64
19-08-2008, 19:19
بعضیا به این تایپیک خیلی حساس هستن. نمیدونم چرا.

مریم جان.. ما کار خودمون رو باید انجام بدیم و کاری به کار کسی نباید داشته باشیم..
از وظایف ما، گذاشتن اخبار در مورد تیم استقلاله که تو و خیلی دیگه از دوستامون، خیلی خوب دارین این کار رو انجام میدین.. این تاپیک برترین تاپیک خبری نباشه، جزء بهترین تاپیک های خبری هست.. تازه ترین اخبار در مورد استقلال رو همه میتونن اینجا خیلی راحت بخونن..

unartig
19-08-2008, 19:21
واقعاً الآن پیش بینی کردی ؟
ثبتش کنم ؟
آره عمادجان ثبتش کن .نتیجه های من هیچ وقت به واقعیت خوشبختانه نپیوسته :31:

unartig
19-08-2008, 19:23
مهاجمان استقلال پايشان به گلزني باز شد
پيروزي استقلال 10 نفره برابر تيم ملي جوانان
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال تهران دو بر صفر تيم جوانان را شكست داد و مهاجمان اين تيم نيز پايشان به گلزني باز شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، اين ديدار تداركاتي امروز از ساعت 18 در كمپ تيم ملي هاي ملي و در سه نيمه 30 دقيقه اي برگزار شد.
آرش برهاني در دقيقه 12 و عليرضا عباسفرد در دقيقه 23 براي استقلال گلزني كردند. رسول كرد نيز در دقيقه 77 گل تيم جوانان را به ثمر رساند.
مهاجمان استقلال در سه هفته نخست ليگ برتر در باز كردن دروازه حريفان ناكام بودند.
محمد سعيد نفريه يكي از اعضاي هيئت مديره استقلال نيز در دقايق ابتدايي لحظاتي روي نيمكت نشست و با امير قلعه نويي صحبت كرد.
بازيكنان اصلي تيم استقلال بلافاصله پس از آغاز مسابقه كمپ تيم هاي ملي را ترك كردند. پيروز قرباني تنها بازيكني از جمع نفرات اصلي بود كه با لباس شخصي تا پايان مسابقه نظاره گر مسابقه بود.
امير قلعه نويي سه بازيكن خارجي خود را در اين بازي آزمايش كرد. فا ايسكا، بازيكن برزيلي كه براي آزمايش در تركيب اصي تيم استقلال گرفت، به دليل آنكه با آرنج به صورت بازيكن حريف زد، با دريافت كارت قرمز از سوي محمد ملكي اخراج شد.
تركيب تيم استقلال تهران:
اشكان نامداري (حسين نائيجي)، بيژن كوشكي، مهدي اميرآبادي، مهرداد پولادي، هاشم بيك زاده، ابراهيم تقي پور، ميلاد نوري، يدا.. اكبري، احمد خذيراوي (ژايكو)، عليرضا عباسفرد (مهران نورافكن) و آرش برهاني (فا ايسكا)
سرمربي: امير قلعه نويي
تركيب تيم ملي جوانان:
داوود انوشه، شجاع خليل آزاد، رسول كرد، رضا اصفهاني، حميد ديوسالار، علي حمودي، سامان آقازماني، آرمين طهماسبي، علي مرزبان، مهرداد نوري و جلال علي محمدي
سرمربي: نناد نيكوليچ
انتهاي پيام/
بازی باجوانان این خوبی راداره که می تونیم بازیکنهای آینده داررابین اینها پیداکنیم وبیاریم توتیم خودمون :10:

emad64
19-08-2008, 19:24
من هم پیش بینیم 2 بر 1 به نفع مس هست

اونی جان، پیش بینیت ثبت شد..

emad64
19-08-2008, 19:29
آره عمادجان ثبتش کن .نتیجه های من هیچ وقت به واقعیت خوشبختانه نپیوسته :31:

خدا کنه اینجوری باشه که تو میگی :31: دلیل پیش بینیه بازی با سپاهانت رو نگفتی چی بود ؟ گفته بودم که بهت گیر میدم :31:

بازی باجوانان این خوبی راداره که می تونیم بازیکنهای آینده داررابین اینها پیداکنیم وبیاریم توتیم خودمون :10:

آره.. راست میگی. به اینش فکر نکرده بودم..
خدا کنه مهاجمامون مثل این بازی که تونسته بودن گل بزنن، تو بازی با مس هم گل بزنن..

unartig
19-08-2008, 19:32
خدا کنه اینجوری باشه که تو میگی :31: دلیل پیش بینیه بازی با سپاهانت رو نگفتی چی بود ؟ گفته بودم که بهت گیر میدم :31:

اگرداورپنالتی رابه نفع استقلال میگرفت وپنالتی ماگل میشدمیفمیدی :31:داوربیشترازاینکه به ضرراستقلال کارکنه به ضررمن کارکرد:13:

emad64
19-08-2008, 19:38
اگرداورپنالتی رابه نفع استقلال میگرفت وپنالتی ماگل میشدمیفمیدی :31:داوربیشترازاینکه به ضرراستقلال کارکنه به ضررمن کارکرد:13:

یعنی با کسی هماهمنگ کرده بودی ؟ خوب با داور هم هماهنگ میشدی دیگه.. میگفتی اون پنالتی رو بگیره که ما بفهمیم چرا نتیجه رو اونجوری پیش بینی کردی..

آها.. یعنی پیش بینی های تو دقیقاً 180 درجه برعکسه، درسته ؟ پس یکی از شاکیای ترکی، خود توئی..
انشاا.. پیش بینیه بازیه بعدیت درست (180 درجه برعکس:31: ) از آب در بیاد..

emad64
19-08-2008, 19:45
:36:
پیروز قربانى مدافع استقلال به دلیل برگزارى مراسم ازدواج خود به احتمال فراوان در دیدار این هفته تیمش مقابل مس در کرمان غایب خواهد بود. از آنجایى که تاریخ عروسى قربانى اوایل شهریور است وى عملاً نمى تواند تیمش را در این مسابقه همراهى کند. گفتنى است دیدار استقلال- مس ۳ شهریور برگزار مى شود. نکته جالب در این دیدار مى توانست تقابل امیرحسین صادقى مدافع سابق استقلال و پیروز قربانى باشد چون سال ها این دو در استقلال کنار هم بازى مى کردند.

مبارک باشه آقا پیروز :25:

unartig
19-08-2008, 19:52
:36:
پیروز قربانى مدافع استقلال به دلیل برگزارى مراسم ازدواج خود به احتمال فراوان در دیدار این هفته تیمش مقابل مس در کرمان غایب خواهد بود. از آنجایى که تاریخ عروسى قربانى اوایل شهریور است وى عملاً نمى تواند تیمش را در این مسابقه همراهى کند. گفتنى است دیدار استقلال- مس ۳ شهریور برگزار مى شود. نکته جالب در این دیدار مى توانست تقابل امیرحسین صادقى مدافع سابق استقلال و پیروز قربانى باشد چون سال ها این دو در استقلال کنار هم بازى مى کردند.

مبارک باشه آقا پیروز :25:
این چندبارچندبارازدواج میکنه :18:یادمه چندسال پیش ازدواج کرد:5:

emad64
19-08-2008, 19:53
یکشنبه 87/6/3
داوران : هدايت ممبيني، عليرضا يزداني، محمد رضا ابوالفضلي، قاسم واحدي، محسن زماني

تا الآن 10 نفر بازیه [مس - استقلال] رو پیش بینی کردن.
برای دیدن لیست شرکت کنندگان و پیش بینیهاشون میتونید پست 4007 رو ببینید :

برای دیدن افراد برتر این پیش بینی، میتونید به پست 3916 مراجعه کنید :

برای شرکت تو پیش بینی هم میتونید تو همین تاپیک پیش بینیتون رو اعلام کنید.
قوانین شرکت در پیش بینی رو هم میتونید تو پست 2681 ببینید :

برای شرکت تو این پیش بینی، حدوداً 4 روز دیگه فرصت دارید..

emad64
19-08-2008, 19:56
این چندبارچندبارازدواج میکنه :18:یادمه چندسال پیش ازدواج کرد:5:

به من چه :23:
خودش گفته.. پیروز رو نمیگم، خبر گذاری رو میگم خودش گفته..

emad64
19-08-2008, 20:34
ایول بر حاج عماد فعال ترکوندی این تاپیکو با این حرکت :D:D:D:D:D:D

ممنون از لطفت..
این پیشنهاد خود بچه های تاپیک بود که مسابقه پیش بینی راه بندازیم. من فقط وظیفه ی ثبت و اعلام پیش بینی و نتایج اون رو به عهده گرفتم..
(فوتبالی : این کار، نتیجه ی تلاش همه ی بچه ها بود. من فقط اونو به ثمر رسوندم. جا داره اینجا من از همشون تشکر کنم، چون اگه اونا نبودن، منم تو این جایگاهی که الآن هستم نبودم.. :31:)

emad64
19-08-2008, 21:00
2 بر صفر به نفع استقلال
دوستان یه مدت نیسم فعلا بای سنگر رو بپایین

عماد ثبت کن

کاشکی با استقلال شیراز بود میرفتم میدیدم :دی

محمود جان، پیش بینیت ثبت شد.. سفر خوبی داشته باشی..
شاید این سری هم از پیش بینیت تقلب زدم :31:

SANR
19-08-2008, 21:05
سلام رفقا,خوبین؟

پیش بینی منم 1-2 به نفع استقلال.

emad64
19-08-2008, 21:07
سلام رفقا,خوبین؟

پیش بینی منم 1-2 به نفع استقلال.

سلام.. مرسی.. ما که خوبیم.
پیش بینیه شما هم ثبت شد.. میتونی بری پیش بینیه خودت و دوستات رو ببینی..

Alireza Taji
19-08-2008, 22:14

پس از برتري برابر تيم جوانان
قلعه نويي: استقلال صددرصد قهرمان ليگ برتر مي‌شود :27::27::27:
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: قول مي‌دهم استقلال صددرصد به قهرماني ليگ برتر دست پيدا مي‌كند.
به گزارش خبرگزاري فارس، امير قلعه نويي پس از پيروزي 2 بر يك در ديدار تداركاتي برابر تيم جوانان اظهار داشت: خوشحالم كه با تيم جوانان بازي كرديم. اين تيم بسيار متعصب و جنگنده است. به دليل آنكه عرق ملي داريم، با اين تيم بازي كرديم و از اين مسابقه هم لذت برديم.
وي افزود: بعد از مسابقه، با نيكوليچ صحبت كردم و قرار شد هر زماني كه ليگ برتر اجازه بدهد، با آنها بازي كنيم تا به هماهنگي برسند. از طرفي، ما هم در اين مسابقات نقاط ضعف و قوت خود را شناسايي مي كنيم.
قلعه‌نويي با اشاره به مسابقات استقلال در ليگ برتر، گفت: اگرچه نتايج راضي كننده اي به دست نياورده ايم؛ اما قول مي دهم صددر صد قهرمان ليگ شويم. در ديدار با سپاهان نيز سرمربي اين تيم گفت اين مسابقه فراتر از آسيا بود.
وي افزود: هنوز تاثير شكست هاي فصل قبل در ذهن بازيكنان مانده؛ در حاليكه تصور مي كردم با قهرماني در جام حذفي، اين مشكل حل شود. تلاش مي كنيم تا در هفته هاي آينده استقلال بهتر بازي كند و نتايج بهتري بگيرد.

Alireza Taji
19-08-2008, 22:17
بازار پیشبینی که دوباره بالا گرفت...
برام سخته پیشبینی بازی اخه اونطرف مظلومی روی نیمکت هست که خاطرش عزیز هست اما چاره چیست که استقلال باید این بازی را ببره.
فعلا خیلی زود هست نتیجه بازی را پیشبینی کرد من منتظرم ببینم جان واریو و بیگ زاده به بازی می رسند.

M_Abieteh
19-08-2008, 22:42
عباس اقایی هم رباط ترکوند.

M_Abieteh
19-08-2008, 22:54
خدا کنه قضیه قلعه نویی-دایی حل بشه...از هفته دوم بد جوری رفتیم تو حاشیه..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](74).gif

emad64
19-08-2008, 23:49
خیلی نرفتیم تو حاشیه..
انشاا.. یکشنبه یه بازیه استقلالی از استقلال میبینیم و گذشته رو فراموش میکنیم و فقط به آینده نگاه میکنیم..

emad64
20-08-2008, 00:11

emad64
20-08-2008, 01:03
من نمیدونم اینا تو طول هفته چه کار میکنن از فاصله 5 متری چنان توپ رو زد هوا که تو جایگاه شورشی ها اومد پایین !
تا 3 4 تا بازی را پشت سر هم نبره دیگه استادیوم نمیرم
قلعه نوعی هم این فصل یاد گرفته با حرف سر هوادارها رو گرم کنه

انقدر زود از تیمت ناامید نشو.. این تیم نیاز به زمان داره که خودش رو پیدا کنه.. مطمئن باش تا چند وقت دیگه 3، 4 تا که هیچی، 7، 8، 10 تا بازیرو پشت سر هم میبره.. اصلاً پشت سر هم بردن مهم نیست.. مهم اینه که امتیازهرو خوب جمع منه.. نوبت بازیای نسبتاً آسونتر واسه استقلال هم میرسه..

emad64
20-08-2008, 01:09
ما هم میتونیم پیش بینی کنیم؟
2-1 استقلال
(انشاء الله )

بله. واسه چی نتونین.. پیش بینیتون ثبت شد.. میتونین برین ببینین..

Alireza Taji
20-08-2008, 01:34
جراحى موفقيت آميز رباط صليبى در بيمارستان عرفان

روانخواه :
برمى گردم به پرسپوليس گل مى زنم

پيش از اين استقلالى ها تاكيد داشتند كه بهتر است زانوى آسيب ديده اميد روانخواه زير نظر پزشكان داخلى جراحى و كارهاى درمانى وى در همين تهران پيگيرى شود.
اتفاقا براى اين اتفاق كادر پزشكى استقلال مدتى را تحمل كرد و بالاخره آنچه را كه پزشكان باشگاه تشخيص داده بودند محقق كردند؛ اميد روانخواه در همين تهران تحت جراحى قرار گرفت و حالا كه از قول امين نوروزى شنيده مى شود اين عمل موفقيت آميز بوده همه هواداران آبى به بازگشت هافبك خلاق و تكنيكى خود تا نيم فصل دوم ليگ هشتم اميد دارند.اميد روانخواه نيز پس از اين عمل جراحى از شرايط زانوى خود ابراز رضايت كرد و پس از پشت سر گذاشتن رخوت اوليه با اميدوارى از بازگشتن به ميادين گفت: «در حال حاضر شرايط خوبى دارم.
عمل جراحى بدون مشكل و راحتى را پشت سر گذاشتم و الان بايد با نظر پزشكان كارهاى مقدماتى بعد از عمل را انجام دهم.» بازيكن اهل استان فارس استقلال كه دو بار مقابل پرسپوليس گلزنى كرده از همين حالا براى حريفان خط و نشان مى كشد: «به بازگشت بدون مشكل و به موقع خود خيلى اميدوارم. به هواداران استقلال قول مى دهم خيلى زود به ميدان برگردم و با گلزنى دوباره در دربى پايتخت خوشحال شان كنم.»

Alireza Taji
20-08-2008, 01:38
گل نزدن «پاشنه آشيل» استقلال

رضا ميرزاييان
سمبه استقلال در خط آتش پر زور نيست و اين واقعيتى است غيرقابل كتمان.
علت اين نقطه تاريك را در چند آيتم مى توان مورد تجزيه و تحليل قرارداد كه عدم توانايى مهاجمان در «حمل توپ» و قدرت «دريبلينگ» و همچنين فقدان تغذيه بايسته از سوى مردان كنارى از آن جمله است.
استقلال از ديرباز به مدد توانمندى پيستون ها و هافبك هاى كنارى و هوشمندى فورواردها در زدن ضربات آخر، تيرش را مثل آب خوردن به هدف مى زد و سوار بر اسب مراد مى شد.
زوج حسن نظرى و آندرانيك اسكندريان، شاهين بيانى و اصغر حاجيلو، جواد زرينچه و صادق ورمزيار، مجيد نامجو مطلق و رضا احدى نمونه بارزى از اين مدعا هستند.
اينكه بيشتر مهاجمان استقلال تمام كننده بوده و قدرت حمل توپ ندارند، واقعيتى است كه بايد آن را باور كرد اما نبايد اين مسأله را نيز ناديده انگاشت كه آنها كمتر مورد حمايت بايسته واقع مى شوند. در ديدار با سپاهان، ميثم منيعى حدود ۵۲ دقيقه در زمين حضور داشت اما حتى يكبار در حركات طولى موفق به پيشروى و ارسال پاس هاى مواج و پخته نشد. با آنكه خسرو حيدرى در قرينه اين منطقه ، چندين بار دست به پيشروى زد اما باز هم مردان حمله ور صاحب پاس هاى طلايى نشدند. كار به جايى مى رسيد كه فرهاد مجيدى و سياوش اكبرپور به ناچار تا نيمه زمين عقب مى كشيدند تا شايد جور كم كارى هافبك هاى خود را بكشند و دست به پيشروى بزنند. نبايد ذره اى شك به دل راه داد كه استقلال داراى بهترين خط ميانى در ليگ هشتم است اما نمى دانيم كه چه بر سر حسين كاظمى، مجتبى جبارى و مردان كنارى آمده كه اينگونه كم توان نشان مى دهند.
در سيستم ۲-5-3 كه قلعه نويى به اجراى آن اصرار مى ورزد نقش هافبك ها پرارزش مى نمايد اما در عجبيم كه چرا پسران آبى تا اينجاى كار نتوانسته اند انديشه هاى اميرخان را غالب كنند.
شايد خستگى مفرط كاظمى و تمرينات پرفشار در اردوى تيم ملى و استقلال و به مرز آمادگى نرسيدن جبارى و استمرار اشتباهات پياپى منيعى مزيد بر اين علت باشد.
اما از اينها گذشته مادامى كه گل نزنان استقلال هوشيارى به خرج ندهند و در نواختن ضربات نهايى شتابزده عمل كنند، آش و كاسه همين است كه مى بينيم.

Alireza Taji
20-08-2008, 01:44

كميته انضباطى دست به كار شد

آشتى دادن دايى و قلعه نويى

ايران ورزشى - ديروز اخبار جالبى از كميته انضباطى فدراسيون فوتبال به گوش مى رسيد كه ۲ خبر آن مربوط به باشگاه استقلال بود.
در ميان اين خبرها، آشتى دادن امير قلعه نويى با على دايى جلب توجه مى كرد. ظاهرا صحبت ها و البته انتقادات سرمربى استقلال از كادر فنى تيم ملى، به مزاج على دايى و البته فدراسيون چندان خوش نيامد. به اين ترتيب مسؤولان كميته انضباطى در اقدامى سريع و عجيب خواستار خاتمه اين جار و جنجال و آشتى دادن سرمربى پيشين و سرمربى كنونى تيم ملى فوتبال كشورمان شدند. حسن تيمورى عضو كميته انضباطى فدراسيون فوتبال با تاييد اين مسأله مى گويد: «هدف كميته انضباطى خاتمه درگيرى هاى لفظى قلعه نويى با على دايى است. پس ما درصدد هستيم اين ۲ مربى كه از بزرگان فوتبال كشورمان هستند مشكل خود را با آرامش حل كنند. ما معتقديم بروز اين قبيل اتفاقات زيبنده فوتبال و ورزش ما نيست، قصد داريم با دعوت از اين ۲ مربى خوشنام طى روزهاى آينده، در فضايى دوستانه اين مشكل را برطرف كنيم.»
تيمورى با اين صحبت، شايعاتى كه در مورد جريمه و تنبيه قلعه نويى به وجود آمد را رد كرد، اما آشتى سرمربى استقلال با على دايى، تنبيه نيست !
بعد از اين خبر، نوبت به جلسه كميته انضباطى براى هادى شكورى رسيد. مدافع استقلال كه در بازى با سپاهان رفتارى غيرورزشى از خود نشان داد، كميته انضباطى را بر آن داشت تا از او توضيح بخواهد. بر اين اساس مدافع سابق تيم ملى كشورمان احتمالا در روزهاى آينده به كميته انضباطى خواهد رفت تا درباره رفتارش توضيح بدهد. ظاهرا اگر هادى شكورى براى انجام آن حركت ناشايست توضيح قانع كننده اى نداشته باشد، اين احتمال مى رود كه او در هفته چهارم محروم شود و نتواند در بازى استقلال مقابل مس در كرمان به ميدان برود. و اما خبر آخر كميته انضباطى اينكه بعد از تماشاگران پگاه گيلان كه به خاطر فحاشى مقابل استقلال پرونده جديدى براى كميته انضباطى به وجود آورد، نوبت به ديگر نماينده شمالى ليگ برتر رسيد.
در مسابقه ملوان و پرسپوليس كه در ورزشگاه تختى انزلى انجام شد از سوى هواداران منتسب به ملوان تخلفاتى صورت گرفت كه از ديد كميته انضباطى پنهان نماند. به اين ترتيب كميته انضباطى با ارسال احضاريه اى به باشگاه ملوان، از سعدا... پورطهماسبى خواست تا براى اين حركت دفاعيات خود را ارائه بدهد.

Alireza Taji
20-08-2008, 01:54
استقلالى ها عصر شنبه به كرمان مى روند

ايران ورزشى - استقلالى ها بعد از بازى تداركاتى ديروز مقابل تيم جوانان ايران، تمرينات خود را از فردا به طور منظم برگزار خواهند كرد و عصر شنبه به كرمان مى روند. 20 بازيكن به همراه كادرفنى استقلال را در اين سفر همراهى خواهند كرد. جدال تيم هاى استقلال تهران و مس كرمان از اين جهت حايز اهميت است كه امير قلعه نويى فصل گذشته مربيگرى تيم فوتبال مس را بر عهده داشته است.

===============

به دستور قلعه نويى
رجبى، برق را آناليز مى كند

ايران ورزشى - آناليزور باشگاه استقلال براى آناليز بازى برق فردا راهى شيراز مى شود. استقلال بعد از بازى آينده خود در هفته پنجم رقابت هاى ليگ برتر بايد با برق شيراز بازى كند، به همين دليل امير قلعه نويى سرمربى استقلال از رضا رجبى آناليزور باشگاه درخواست كرد كه به جاى كرمان به شيراز برود و بازى برق را مقابل مهمانش آناليز كند. برق شيراز درهفته چهارم قرار است ميزبان پاس همدان باشد.

Alireza Taji
20-08-2008, 01:56
اميد طيرى:
مهم نيست با چه عنوانى روى نيمكت مى نشينم

ايران ورزشى - معلوم نيست چرا اميد طيرى با اين همه فعاليت هنوز كارت مربيگرى اش صادر نشده است. «كار نشستنم روى نيمكت استقلال درست شده است و اگر جا هم نباشد صندلى جوش مى دهيم تا جاى نشستن من هم باشد! در صحبت هايى كه قلعه نويى با رييس سازمان ليگ داشت، قرار شد امروز كارت نشستنم روى نيمكت صادر شود و از بازى مس روى نيمكت بنشينم البته من با كمك مسؤولان سازمان ليگ در بازى سپاهان هم روى نيمكت استقلال بودم.» وى افزود: مهم نيست با چه عنوانى و چه كارتى روى نيمكت بنشينم. منصور ابراهيم زاده هم در جام ملت هاى قبلى، با كارت تداركاتچى در كنار امير قلعه نويى مى نشست. طيرى بازى را هم آناليز مى كند: « نيمه اول بازى خوبى انجام نداديم. در نيمه دوم وقتى بازيكنان ديدند دارند مى بازند تلاش و غيرت خود را دو چندان كردند و موفق شديم گل مساوى را بزنيم. اگر دقت هم مى كرديم گلهاى ديگرى زده بوديم و بازى را مى برديم. براى ما فرقى ندارد مهاجم گل بزند يا مدافع. مهم پيروز شدن است. اگر در همه بازيها طالب لو گلهاى ما را بزند هم مشكلى نيست.» طيرى مس را هم تيم خوبى مى داند: «مس تيم خوبى است. من و امير قبلاً در اين تيم بوده ايم ولى اين ديدار هيچ حساسيتى ندارد. بايد مس را در كرمان ببريم.»

Alireza Taji
20-08-2008, 01:57
استقلال با اسپانسر جديد مقابل مس كرمان

ايران ورزشى - به احتمال بسيار زياد تيم فوتبال استقلال با اسپانسر جديد در بازى مقابل مس كرمان حاضر خواهد شد. در جلسه هيات مديره ديروز باشگاه استقلال در مورد گزينه هاى جديد اسپانسر بحث و درنهايت براى همكارى با يكى از آنها توافق نهايى صورت گرفت. به اين ترتيب شاگردان امير قلعه نويى در هفته چهارم ليگ برتر با اسپانسر به ميدان مى روند. اين مسأله مى تواند بخشى از مشكلات مالى اين باشگاه را حل كند.

Alireza Taji
20-08-2008, 02:01
بازهم شروع شد! این اعضای هیئت مدیره ما یک ریال پول برای باشگاه جور نمیکنند اما چپ و راست میرند و حرف از تعویض مربی می زنند!

عضو هيات مديره استقلال:

استقلال نتيجه نگيرد باز هم قلعه نويى نمى رود

ايلنا- استقلال فصل هشتم ليگ برتر را اگر چه با پيروزى آغاز كرد اما با يك شكست و يك تساوى در هفته هاى دوم و سوم بار ديگر مشكلات فصل گذشته را براى هواداران و اعضاى هيات مديره اين باشگاه تداعى كرده است.
در حالى كه استقلال در فصل نقل و انتقالات عملكرد خوبى داشت و هيات مديره دست على فتح الله زاده را براى بستن يك تيم خوب باز گذاشت اما دو بازى اخير اين تيم در ليگ برتر نگرانى هايى را به وجود آورده و برخى از اعضاى هيات مديره را به اين فكر انداخته تا از همين هفته هاى اوليه جلوى ضرر را بگيرند.
آنها بر اين باورند كه تيمى مثل استقلال اگر از همين ابتدا خوب بازى نكند و خوب نتيجه نگيرد مثل فصل گذشته در ادامه كار برايش دشوار خواهد شد.
در همين ارتباط يكى از اعضاى هيات مديره استقلال در يك نشست خصوصى به اطرافيان خود مى گويد:ما همه امكانات و ابزار لازم را در اختيار آقاى فتح ا... زاده قرار داده ايم و از ابتداى فصل گذشته تا به امروز هر نوع حمايتى را از مدير عامل داشته ايم ولى اگر بازهم قرار باشد وعده هاى فصل گذشته تحويل ما و هواداران شود نمى توانيم بيش از اين صبر كنيم.
اين عضو هيات مديره ادامه مى دهد: وقتى آقاى فتح ا... زاده براى بار دوم به باشگاه آمدند، استقلال در روزهاى پايانى فصل ششم و در آستانه قهرمانى بود كه آن اتفاقات افتاد و هر روز اسامى بزرگى براى مربيگرى استقلال از سوى فتح الله زاده مطرح شد و همين حرف ها باعث شد صمد مرفاوى كه آن روزها خوب نتيجه مى گرفت، تمركز خود را از دست بدهد و قهرمانى از دست استقلال در برود.با اين وجود و به پيشنهاد فتح ا... زاده، آقاى حجازى از ابتداى فصل گذشته مربى استقلال شد كه ديديم حجازى هم با استقلال موفق نيست و در اواسط كار فيروز كريمى از سوى مدير عامل پيشنهاد شد.
ما خيلى موافق جابه جايى حجازى با كريمى نبوديم اما آقاى فتح ا... زاده اصرار داشتند كه اين اتفاق بيفتد كه در نهايت همان شد كه مدير عامل مى خواست.قضيه كريمى را هم كه همه مى دانند و باز در هفته هاى پايانى فصل گذشته امير قلعه نويى از سوى فتح الله زاده پيشنهاد شد به اضافه تعدادى بازيكن بزرگ و سرشناس كه ما همه اين موارد را براى مدير عامل مهيا كرده ايم .
عضو هيات مديره استقلال كه تمايلى براى ذكر نامش نداشت، توضيح مى دهد: تيم هاى بزرگى مثل استقلال و پرسپوليس بايد از همان هفته اول مدعى باشند و اينگونه نيست كه ما فرض كنيم در ادامه يا نيم فصل دوم اوضاع بهتر مى شود چرا كه هر روز كار در ليگ برتر سخت تر از روز قبل خواهد شد.اينكه به هواداران بگوييم تا پايان فصل صبر كنند تا يكى از سه جام را به آنها هديه كنيم، وعده سر خرمن است و هوادار استقلال خيلى موافق اين وعده و وعيدها نيست. درست است كه فصل گذشته استقلال در پايان فصل، قهرمان جام حذفى شد اما هوادار ما دوست دارد همانند پرسپوليس فصل گذشته در تمام طول فصل با پيروزيها و موفقيت هاى تيم محبوب خود شاد شود چرا كه هواداران ما با استقلال و نتايج آن زندگى مى كنند.
اين عضو هيات مديره كه گويا از نتايج دو هفته اخير استقلال ناراضى است مى گويد: اين بار اگر استقلال نتيجه نگيرد و در چند هفته آينده با نوسان مواجه شود ديگر نمى توان دست به تغيير كادر فنى زد چرا كه تا به امروز همه نوع مربى را آورده ايم و در صورت تداوم اين وضعيت بايد فكر اساسى ترى داشته باشيم چرا كه هواداران نمى خواهند كابوس فصل گذشته را تجربه كنند. با اين وجود من بر اين باورم كه كادر فنى خوبى داريم كه با استقلال تجربه قهرمانى در ليگ برتر را دارند و بازيكنان خوبى را هم در اختيار كادر فنى قرار داده ايم كه اميدوارم از اين هفته استقلال همان تيمى شود كه همه ما و هواداران از اين تيم انتظار دارند.

Alireza Taji
20-08-2008, 02:11
فتح ا... زاده:

اولتيماتوم در كار نيست!

فتح ا... زاده با هيات مديره استقلال در مورد بودجه اين فصل گفت و گو كردند ولى مبلغ اين بودجه هنوز مشخص نشده است!
به گفته او: فصل گذشته را به دليل حضور در جام حذفى ديرتر از ساير تيم ها به پايان رسانديم و بالطبع براى فصل جارى كمى برنامه هاى ما دير شروع شد.بنابراين هنوز در خصوص برخى مسائل باشگاه با هيات مديره به توافق نهايى نرسيده ايم.
در اين جلسه مسائل مهم باشگاه را مطرح كرديم كه مهم ترين آنها بحث بودجه فصل جارى است. من بودجه اين فصل را به دو بخش تقسيم كرده ام و در اختيار هيات مديره قرار داده ام كه يك بخش براى ليگ برتر و بخش ديگر براى ليگ قهرمانان آسيا است.
وى درباره اولتيماتوم به مدير عامل گفت: فكر نمى كنم طرح اين مسائل فعلاً درست باشد و تا جايى كه من خبر دارم هيچ بحثى در اين خصوص مطرح نشده و هيات مديره از جمله شخص آقاى زريبافان از بنده حمايت مى كنند.شايان ذكر است كه فتح الله زاده جداى از بحث اسپانسرها و كمك هاى مالى جانبى، مبلغ يك و نيم ميليارد تومان براى حضور استقلال در ليگ قهرمانان آسيا از هيات مديره درخواست كرده كه قرار است اعضاى هيات مديره باشگاه هفته آينده پاسخ نهايى را به وى بدهند.

iman84
20-08-2008, 09:28
من هم به پیش بینی کننده ها پیوستم
مس 0 - 1 استقلال

iman84
20-08-2008, 09:31
من تو یورو 2008 پیش بینی هام خیلی خوب میشد ولی اینجا نمی دونم چرا همش اشتباه از آب در اومده:41:
راستی این آخرین پست من هستش چون از 1 شهریور دارم میرم سربازی ( آشخور شدیم دیگه ):21:
درسته که تا هفته یازدهم رو از دست میدم و نمی تونم تو مسابقه شرکت کنم ولی از هفته یازدهم تا سی و چهارم کلی امتیاز کسب می کنم :27::27:
و همه می بینید که در پایان هفته 34 من و استقلال هر دو قهرمان شدیم :31::31:
بچه ها برای من و استقلال دعا کنید :46::46:

vorojax
20-08-2008, 09:53
سلام دوستان
قصه نخور! ما قهرمانيم اين اولشه! امير بلده چي كا كنه! مشكل گلزني حلشه تمومه!

mobin_mcdc2000
20-08-2008, 10:12
سلام به همگی ................................:31:

به نظر من استقلال با نتیجه ی 2 بر 0 میبره ....................:8::8::19:

:10::10::10::10::10:

bleu2u4u
20-08-2008, 10:18
لجاجت دايي‌

جام جم آنلاين: اولين‌‌بار كه علي دايي حاضر شد مقابل امير قلعه‌نويي در قامت يك مربي، جبهه‌گيري آشكاري داشته باشد و او را به نقد بكشد، به شيوه انتخاب بازيكنان از تيم‌هاي باشگاهي برمي‌گشت؛ يعني درست زماني كه امير قلعه‌نويي هدف خود را انتخاب بازيكنان نامي ليگ گذاشت و بي‌تفاوت به اين كه كدام تيم در صدر جدول قرار دارد، فهرست خود را تنظيم كرد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دايي همان زمان در نقش مربي و بازيكن سايپا از دعوت نشدن بازيكنان جوان صدرنشين ليگ (كه اتفاقا سايپا هم بود) گله كرد و اين شيوه گزينشي سرمربي تيم ملي را با عدالت در منافات دانست.
دومين ايراد مردي كه مي‌خواست به منتقدانش پاسخ بدهد و هم در لباس مربي و هم در نقش بازيكن، اولين و آخرين قهرماني را در 2 مقام متفاوت كسب كند، به اردوهاي آماده‌سازي تيم ملي برمي‌گشت.

در حالي كه قلعه نويي هرگز با دعوت از بازيكنان تيم‌هاي باشگاهي، ليگ را به تعويق نينداخت و با تصميماتش موجب برهم خوردن فرصت بازي‌هاي تيم‌هاي مختلف نشد، اما دايي معترض شد كه چرا بايد در فاصله بين 2 نيم فصل، بازيكنان ليگ از تيم‌هاي خود جدا شوند و همراه تيم ملي به امارات بروند.

اعتراض دايي با موافقت ديگر مربيان ليگ همراه بود. او در حقيقت موجي به راه‌انداخت و خود كنار رفت و از دور نگريست كه چگونه امير قلعه‌نويي مورد هجوم و انتقاد ديگر منتقدان قرار مي‌گيرد.

دايي كه تا حدودي حافظه تاريخي خوبي هم دارد، در بدو ورودش به محدوده كادر فني تيم ملي ايران ادعا كرد حاضر به برهم زدن نظم ليگ نخواهد بود و با برپا كردن اردوهاي تيم ملي، نظم موجود در ليگ را بر هم نخواهد زد. او چقدر به حرف خودش و به تمامي اعتراضاتي كه بر مربيان وقت تيم ملي روا مي‌داشت، پايبند است؟

امروز علي دايي تا حدودي تمامي آنچه ماهيت اعتقادات شفاهي‌اش را تشكيل مي‌داد، مي‌شكند و زيرپا مي‌گذارد تا به عبارتي رفتار مربي پيشين تيم ملي را به شكلي شديدتر تكرار كند.

امير قلعه‌نويي با وجود تمامي انتقادهايي كه به شكل و سبك مربيگري‌اش وارد بود، با دعوت از بازيكنان استقلال (كه همان زمان ميان رده‌هاي اول تا چهارم ليگ بود) اين تيم را به استراحت و البته هيچ گاه ليگ را با خودسري به تعطيلي نفرستاد.

امروز دقيقا اين اتفاق براي تيم‌هاي باشگاهي ايران مي‌افتد. استقلال مثل صباباتري از بابت نداشتن بهترين‌هاي خود به شكلي ملموس متضرر مي‌شود و دايي حاضر نيست به خاطر ديدار با تيم‌هاي نه‌چندان جدي و باارزشي مانند فلسطين و قطر ، ملي‌پوشان خود را براي مدت 48 ساعت در اختيار باشگاه‌ها قرار دهد.

آيا سفر 48 ساعته غلامرضا رضايي و محمد نوري با صبا به مشهد يا همراه شدن وحيد طالب‌لو و كاظمي با استقلال در رشت، ضربه‌اي به تيم دوم ايران مي‌زد؟ وقتي مي‌دانيم نه اين تيم، تيم اصلي علي دايي است و نه ارزش و سطح رقابت‌ها چندان دلنشين است كه از دست دادن بازيكنان براي 48 ساعت هيچ لطمه‌اي به اين تيم بزند.

بايد در عين تاسف پذيرفت كه علي دايي دچار لجاجتي سخت شده است. وقتي مي‌شنويم سرمربي تيم ملي به دليل تمايلش براي لغو بازي‌هاي سايپا و سپاهان و به استراحت رفتن اين دو تيم ملي‌پوشان را آزاد نكرده است، مي‌ترسيم. آيا اين لجاجت سرانجام دامن فوتبال ملي ايران را نخواهد گرفت؟

پيام يونسي‌پور

bleu2u4u
20-08-2008, 11:10
حقیقتش من دیگه در مورد عنایتی زیاد مطمئن نیستم می ترسم با بازی تو امارات و بالا رفتن سنش مثل گذشته اماده نباشه!

عليرضا اگه يادت باشه عنايتي همون موقعي هم كه تو استقلال بود بازيش شبيه بقيه نبود (مثلا اكبرپور يا علي30 ثانيه)

كه نياز به دوندگي زياد داشته باشه او بيشتر گلهاش رو طوري ميزد كه اگه يك نفر اونا رو ميديد ميگفتش:اين كه كاري

نداشت منم بودم ميزدم.در صورتي كه واقعا اينگونه نبود ورضا كار اصلي رو قبل از زدن گل انجام ميداد(هنگام جاگيري)

كاري كه هيچ مهاجمي تو ايران حتي به اندازه ي نصف اون هم بلد نيست.و اين چيزي نيست كه با بالا رفتن سن

فراموش بشه

M . Sayid
20-08-2008, 13:34
استقلال 1 - 0 مس کرمان

Alireza Taji
20-08-2008, 13:48
عليرضا اگه يادت باشه عنايتي همون موقعي هم كه تو استقلال بود بازيش شبيه بقيه نبود (مثلا اكبرپور يا علي30 ثانيه)

كه نياز به دوندگي زياد داشته باشه او بيشتر گلهاش رو طوري ميزد كه اگه يك نفر اونا رو ميديد ميگفتش:اين كه كاري

نداشت منم بودم ميزدم.در صورتي كه واقعا اينگونه نبود ورضا كار اصلي رو قبل از زدن گل انجام ميداد(هنگام جاگيري)

كاري كه هيچ مهاجمي تو ايران حتي به اندازه ي نصف اون هم بلد نيست.و اين چيزي نيست كه با بالا رفتن سن

فراموش بشه
حق با شماست جاگیری ها عنایتی فوق العاده هست و شاید بیادش بتونه خیلی بهمون کمک کنه!
شنیدم احتمالا برای بازیهای اسیایی به عنوان یار قرضی به میدون بیاد!

Alireza Taji
20-08-2008, 18:13
خبر های کوتاه
تغيير تركيب استقلال براى بازى با مس

استقلال در بازى مقابل سپاهان و على الخصوص در نيمه دوم، انرژى زيادى صرف كرد، به همين خاطر قلعه نويى درصدد است تا براى بازى با مس كرمان، تركيب تيم را تغيير دهد. وى در چند بازى ابتدايى ليگ به همه بازيكنان تميش فرصت حضور در ميدان را مى دهد.

ناراحتى شديد قلعه نويى از مدافعان استقلال

مهدى جعفرپور مهاجم تيم سپاهان در بين ۴ مدافع استقلالى ، دروازه آبى پوشان را باز كرد كه اين مسأله باعث ناراحتى شديد امير قلعه نويى سرمربى تيم شده است. قلعه نويى ديروز مدافعان تيمش را بازخواست كرد و از آنها خواست از اين به بعد سر به هوا نباشند.

تقى پور به بازى با مس مى رسد

ابراهيم تقى پور مدافع تيم استقلال در بازى با پگاه در گيلان دچار كشيدگى پشت پا شد. به همين خاطر به دستور دكتر نوروزى تحت درمان قرار گرفت تا مصدوميتش تشديد نشود. طبق شنيده ها تقى پور به بازى با مس كرمان مى رسد.

Alireza Taji
20-08-2008, 18:14
منصوریان در گفتگو با مهر:
هیچ صحبتی علیه قلعه نویی نکرده ام/ می خواهند استقلال را به حاشیه ببرند

کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال تهران گفت: هیچ صبحتی علیه سرمربی تیم استقلال نداشته ام و مطالبی که از قول من در این خصوص نقل شده را تکذیب می کنم.

علیرضا منصوریان در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: متاسفانه امروز از قول من در برخی مطبوعات ورزشی مطالبی عنوان شده بود که حقیقت ندارد. من به عنوان فردی که 14 سال سابقه بازی در استقلال را دارم حداقل این شجاعت را دارم که اگر در مورد فردی اظهارنظر کرده باشم آن را نفی نکنم اما این مطالب به هیچ عنوان واقعیت نداشته و آن را من به زبان نیاورده بودم.

وی بیان این مطالب از قول خود را اقدامی برای حاشیه سازی علیه تیم فوتبال استقلال عنوان کرد و گفت: من با هیچ کس گفتگو نکرده بودم و مطالبی که علیه امیر قلعه نویی از قول من بیان شده، نقل قول مستقیم من نبوده است. در حالی که من به هیچ عنوان علیه سرمربی استقلال اظهارنظری این چنینی نکرده بودم. اصلا دلیلی برای این کار وجود ندارد.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال تهران خاطرنشان کرد: در آخرین بازی استقلال در مسابقات جام حذفی باشگاه های کشور تاکید کردم که تیم استقلال در فصل آینده بسیار پرقدرت ظاهر خواهد شد، امروز چه دلیلی دارد که علیه تیم و باشگاه محبوبم موضع گیری کنم؟! هر انسان عاقلی که این مطالب را بخواند می داند افرادی که از زبان من علیه سرمربی تیم استقلال موضع گیری کرده اند چه هدفی را دنبال می کنند.

منصوریان درخاتمه تصریح کرد: من تا اندازه ای به تیم استقلال علاقه دارم که حاضر نیستم علیه مربی و بازیکنان این تیم حرفی را بر زبان بیاورم.

Alireza Taji
20-08-2008, 18:15
از سوي كميته انضباطي

هادي شكوري تا اطلاع ثانوي محروم شد

خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال استقلال تهران از سوي كميته انضباطي در جريان ديدار تيم هاي استقلال و فولاد مباركه اصفهان متخلف شناخته شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، پس از مسابقه دو تيم استقلال تهران و فولاد سپاهان اصفهان از سري رقابتهاي ليگ برتر كه روز يكشنبه بيست و هفتم مرداد ماه سال جاري در ورزشگاه آزادي برگزار شد، از سوي هادي شكوري بازيكن تيم استقلال تهران تخلفي صورت گرفته است.
بر همين اساس وي بايد سه شنبه هفته آينده راس ساعت 17:30 در كميته انضباطي حضور يابد.
وي با صدور قرار موقت از همراهي تيم استقلال تا اطلاع ثانوي محروم است.

Alireza Taji
20-08-2008, 18:16
استقلالی ها به دنبال مهاجم نیجریه ای پاختاکور ازبکستان
مسئولان باشگاه استقلال برای رفع نقاط ضعف تیم خود در خط حمله به دنبال جذب " اوچه ایهرومه" مهاجم نیجریه ای تیم پاختاکور ازبکستان هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، این مهاجم 21 ساله که فصل گذشته بصورت قرضی از تیم فوتبال پاختاکور ازبکستان به عضویت تیم مس کرمان در آمد برای این تیم کرمانی در 16 بازی پنج گل زد و هشت پاس گل ارسال کرد.

او قراردادی پنج ساله با باشگاه پاختاکور ازبکستان دارد که دو سال از مدت آن باقی مانده است. به همین خاطر آبی پوشان برای عقد قرارداد با این مهاجم نیجریه ای ابتدا باید نظر مثبت باشگاه ازبکستانی را جلب کنند.

در همین رابطه از سوی مسئولان باشگاه استقلال مذاکراتی با باشگاه پاختاکور انجام شده اما تاکنون نتیجه ای در برنداشته است.

گفته می شود " اوچه ایهرومه" از یکی از باشگاه لالیگا اسپانیا نیز پیشنهادی دریافت کرده که باعث شده تا مسئولان باشگاه پاختاکور برای انتقال او به این تیم بیشتر راغب باشند.

M_Abieteh
20-08-2008, 18:17
تعريف هاي قلعه نويي از كاپيتان سابق
منصوريان ميهمان ويژه شوراي معاونين باشگاه استقلال
خبرگزاري فارس: كاپيتان سابق استقلال تهران در نشست امروز شوراي معاونين باشگاه به عنوان ميمهان ويژه حضور داشت.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، عليرضا منصوريان در اين جلسه حرف هايي منتسب به خودش عليه قلعه نويي كه در مطبوعات امروز چاپ شد را تكذيب كرد.
قلعه نويي نيز گفت: نبايد اسير حاشيه سازي هاي برخي شد. منصوريان دوست 15 ساله من است و شخصا وي را براي رياست آكادمي باشگاه استقلال پيشنهاد دادم و به عقيده من انتخاب او خيلي مناسب بود.
سرمربي استقلال تاكيد كرد:‌ نفراتي چون منصوريان و زرينچه مي توانند به عنوان جانشينان من در باشگاه استقلال مطرح باشند.
انتهاي پيام/

Alireza Taji
20-08-2008, 18:17
سنگر تازگی ها خلوت شده؟

M_Abieteh
20-08-2008, 18:18
از سوي كميته انضباطي
هادي شكوري تا اطلاع ثانوي محروم شد
خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال استقلال تهران از سوي كميته انضباطي در جريان ديدار تيم هاي استقلال و فولاد مباركه اصفهان متخلف شناخته شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، پس از مسابقه دو تيم استقلال تهران و فولاد سپاهان اصفهان از سري رقابتهاي ليگ برتر كه روز يكشنبه بيست و هفتم مرداد ماه سال جاري در ورزشگاه آزادي برگزار شد، از سوي هادي شكوري بازيكن تيم استقلال تهران تخلفي صورت گرفته است.
بر همين اساس وي بايد سه شنبه هفته آينده راس ساعت 17:30 در كميته انضباطي حضور يابد.
وي با صدور قرار موقت از همراهي تيم استقلال تا اطلاع ثانوي محروم است.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
20-08-2008, 18:18
در گفت و گو با فارس
شكوري: آدرس كميته انضباطي را نمي دانم
خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال استقلال تهران گفت: بازيكن حاشيه اي نيستم و حتي آدرس كميته انضباطي را نيز نمي دانم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هادي شكوري در گفت و گو با خبرنگار فارس، درباره اين كه گفته مي شود در جريان ديدار مقابل سپاهان حركت زشتي را انجام داده و به همين دليل به كميته انضباطي احضار شده است،‌ گفت: در مدت حضورم در سطح اول فوتبال، حتي يك بار كار حاشيه اي انجام ندادم و هرگز به كميته انضباطي نرفته ام.
اين مدافع با بيان اين كه در يك صحنه از بازي با احمد جمشيديان برخورد كرده است، ادامه داد: او به زمين افتاده بود و زماني كه قصد گذر داشتم، كفشم به سر وي اصابت كرد و همان جا از او معذرت خواستم. متاسفانه برخي قصد دارند در اين مورد شيطنت كنند.
شكوري درباره عملكرد خط دفاع آبي پوشان اذعان داشت: اين تيم بهترين خط دفاع ليگ را دارد. از هر لحاظ اين خط كامل است. اگر هم مربيان در اين سه بازي تركيب هاي مختلف را به ميدان فرستاده اند، به اين دليل بوده كه مي خواهند به تركيب ايده ال برسند.
اين بازيكن كه مقابل سپاهان اولين بازي خود را براي استقلال انجام داد، تصريح كرد: تمام تلاش خود را به كار بستم تا بازي خوبي انجام دهم و امير قلعه نويي هم از عملكردم راضي بود.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
20-08-2008, 18:20
ببین اینو میخوان وارد حاشیه کنن.

unartig
20-08-2008, 18:41
متاسفانه باعوض شدن رییس کمیته انظباطی هم همون حرکات جانب دارانه راشاهدهستیم

EHHASSATNI
20-08-2008, 20:15
استقلال 2 مس 1

r4pbr4p
20-08-2008, 23:00
به گزارش خبرگزاري فارس، پس از مسابقه دو تيم استقلال تهران و فولاد سپاهان اصفهان از سري رقابتهاي ليگ برتر كه روز يكشنبه بيست و هفتم مرداد ماه سال جاري در ورزشگاه آزادي برگزار شد، از سوي هادي شكوري بازيكن تيم استقلال تهران تخلفي صورت گرفته است.

چطور مگه؟ چی کار انجام داده؟

Rjoun
20-08-2008, 23:03
فكر كنم ادااطوار دراورده باشه.
درگيري به اون صورت نبود.

M_Abieteh
20-08-2008, 23:06

اين مدافع با بيان اين كه در يك صحنه از بازي با احمد جمشيديان برخورد كرده است، ادامه داد: او به زمين افتاده بود و زماني كه قصد گذر داشتم، كفشم به سر وي اصابت كرد و همان جا از او معذرت خواستم. متاسفانه برخي قصد دارند در اين مورد شيطنت كنند.

ابنو...............

r4pbr4p
20-08-2008, 23:25
بابا اینا چرا بیخیال استقلال نمیشن!

M_Abieteh
20-08-2008, 23:31
شما اخبار رو اصلا نمی خونید...

r4pbr4p
20-08-2008, 23:31
‬روز فرصت تا ماه رمضان و ضرورت برنامه ريزي براي ليگ برتر فوتبال

مسابقات فوتبال ليگ برتر ايران از هفته ششم در ماه مبارك رمضان برگزار خواهد شد و با توجه به اينكه كمتر از ‪ ۱۳‬روز تا ماه مبارك رمضان فرصت هست ، ضرورت برنامه ريزي لازم براي متوقف نشدن ليگ برتر احساس مي‌شود.
به گزارش خبرنگار ايرنا ، با توجه به برگزاري رقابتهاي مرحله مقدماتي مسابقه‌هاي جام جهاني فوتبال سال ‪ ۲۰۱۰‬در آفريقاي جنوبي و رقابتهاي جام باشگاههاي آسيا در سال جاري ، كارشناسان و صاحب نظران فوتبال ، نگران به تاخير افتادن مسابقه‌هاي فوتبال ليگ برتر باشگاههاي ايران هستند.
اما سازمان ليگ برتر فدراسيون فوتبال براي رفع اين نگراني‌ها ، در اوايل فصل جاري ليگ برتر ، خبر برنامه ريزي و برگزاري اين مسابقات در هر ‪ ۵‬روز به جاي هر هفته را اعلام كرد اما به دلايلي تاكنون اجرا نشده است.
از سوي ديگر با آغاز ماه مبارك رمضان و برگزاري مسابقات ليگ برتر بعد از افطار در ساعت ‪ ۲۰/۳۰‬دقيقه ، وجود مشكلات احتمالي در سيستم روشنايي ورزشگاهها و ديگر مشكلات ، اين نگراني‌ها را دو چندان كرده است.
از طرف ديگر چند تيم باشگاهي نيز به شهرستانهاي مختلف انتقال يافتند و بايستي كمبودهاي اين تيم‌ها پيش از آغاز ماه رمضان بررسي شود.
همچنين سال گذشته در برخي از ديدارهاي ليگ برتر كه در شهرستانها برگزار شد ، مشكل تاسيسات ورزشگاهها و كمبود نور نيز وجود داشت.
حال بايد ديد مسوولان فدراسيون فوتبال براي اينكه ليگ برتر فوتبال ايران در ايام مبارك ماه رمضان دچار توقف نشود ، چاره انديشي كرده‌اند يا خير؟ اكنون فقط ‪ ۱۳‬روز به آغاز ماه مبارك رمضان باقي مانده و در واقع ‪ ۱۳‬روز فرصت باقي است.

r4pbr4p
20-08-2008, 23:34
شما اخبار رو اصلا نمی خونید...

ربطش؟!!!

اونجا گفته بعد از بازی؟

پس از مسابقه دو تيم استقلال تهران و فولاد سپاهان اصفهان

خوده شکوری گفته در حین بازی!

در يك صحنه از بازي با احمد جمشيديان برخورد كرده است

!!!!

M_Abieteh
21-08-2008, 00:12
تعريف هاي قلعه نويي از كاپيتان سابق
منصوريان ميهمان ويژه شوراي معاونين باشگاه استقلال
خبرگزاري فارس: كاپيتان سابق استقلال تهران در نشست امروز شوراي معاونين باشگاه به عنوان ميمهان ويژه حضور داشت.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، عليرضا منصوريان در اين جلسه حرف هايي منتسب به خودش عليه قلعه نويي كه در مطبوعات امروز چاپ شد را تكذيب كرد.
قلعه نويي نيز گفت: نبايد اسير حاشيه سازي هاي برخي شد. منصوريان دوست 15 ساله من است و شخصا وي را براي رياست آكادمي باشگاه استقلال پيشنهاد دادم و به عقيده من انتخاب او خيلي مناسب بود.
سرمربي استقلال تاكيد كرد:‌ نفراتي چون منصوريان و زرينچه مي توانند به عنوان جانشينان من در باشگاه استقلال مطرح باشند.
انتهاي پيام/

B L A S T E R
21-08-2008, 00:16
ماشاالله به استقلال:دی

M_Abieteh
21-08-2008, 00:16
امروز در باشگاه استقلال
پيشنهادهاي امير قلعه نويي در شوراي معاونين
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران امروز در شوراي معاونين باشگاه چند پيشنهاد جهت بهبود شرايط تيم مطرح كرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، جلسه شوراي معاونين باشگاه استقلال ظهر امروز در دفتر باشگاه و با حضور علي فتح ا... زاده، امير قلعه نويي، علي نظري جويباري و شماري ديگر از معاونين باشگاه تشكيل شد.
در اين جلسه امير قلعه نويي در مورد مجتبي جباري گفت: اين بازيكن همچنان در شوك از دست دادن پدرش است به همين خاطر از دكتر مرتضوي خواسته ام با وي به طور ويژه كار كند.
سرمربي تيم فوتبال استقلال همچنين پيشنهاد كرد در سفر به شهرستان‌ها، 2 پيشكسوت همراه تيم باشند.
آخربن درخواست قلعه نويي جذب يك مهاجم ششدانگ و گلزن خارجي بود.
قرار است جلسات شوراي معاونين باشگاه از اين پس روز هاي يكشنبه در صورتي‌كه استقلال بازي نداشته باشد، برگزار شود.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
21-08-2008, 00:19
ماشاالله به استقلال:دی

سلام.....:31:

M_Abieteh
21-08-2008, 00:27
در خصوص قهرماني در ليگ برتر
قطبي: جواب قلعه‌نويي را قاطعانه مي‌دهم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: پاسخ اظهارات قلعه نويي در خصوص قهرماني قطعي استقلال در ليگ برتر را در آينده به صورت قاطع خواهم داد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، افشين قطبي پس از تمرين امروز اين تيم اظهار داشت: بازي بسيار سختي را مقابل ذوب آهن در پيش داريم؛ ولي بازيكنان ما آماده هستند تا با كسب 3 امتياز به صدر جدول برسند.
وي افزود: درباره داوري در ديدار مقابل ملوان اعتراض دارم و فكر كنم تمام ايران حرف من را تاييد مي‌كنند. با اين حال خارج از ايران كه بودم، مي شنيدم ايران زمين تمرين و داور خوب بين‌المللي ندارد؛ ولي اين حرف را قبول ندارم.
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس يادآور شد: با تصميم قهرماني ميليون‌ها نفر ناراحت شدند و بازيكنان 2 امتياز حساس را كه برايش زحمت كشيده بودند از دست دادند؛ اما بايد قبول كنيم 8 موقعيت اصلي را مقابل ملوان از دست داديم و نبايد زياد به مسائل داوري كه جزئي از فوتبال است تاكيد كنيم.
وي همچنين در خصوص سفرهاي متعددش به امارات گفت: به هيچ‌وجهي ربطي ندارد كه من در ايام تعطيلاتم به كجا سفر مي‌كنم شايد دفعه آينده به پاريس بروم.
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس همچنين در مورد اظهارات امير قلعه‌نويي در خصوص قهرماني تيم فوتبال استقلال در ليگ برتر گفت: نمي‌دانم قلعه‌نويي از كجا مي‌داند كه قهرمان است؛ اما مطمئن باشيد جواب او را در آينده و بسيار قاطعانه خواهم داد، چون به تيم خودم اعتقاد دارم و مطمئن هستم جواب مثبت خواهم گرفت.
وي افزود: هنوز قول قهرماني نمي‌دهم، چون زود است؛ ولي چون از 3 بازي مقابل تيم‌هايي كه حرف‌هاي زيادي براي گفتن در ليگ برتر دارند 7 امتياز گرفته‌ايم و مصدوم‌هاي زيادي نيز داريم اطمينان دارم و مي‌دانم آنها براي فتح سه جا از هيچ تلاشي دريغ نخواهند كرد.
قطبي در پايان خاطرنشان كرد: بهترين بازيكنان ما هواداران هستند. اميدوارم با حضور 100 هزارنفر در ديدار مقابل ذوب‌آهن خاطره فينال پرسپوليس و سپاهان در سال گذشته دوباره زنده شود.
انتهاي پيام/

Alireza Taji
21-08-2008, 01:11
قطبي: جواب قلعه‌نويي را ................................. مي‌دهم

صدا قطع وصل شد یکبار دیگه بگو.
شما اگه می خواستی جواب بدی سوپر جام را لغو نمیکردید.

====================

مهاجم و اسكودوگاما درراه استقلال

استقلالي‌ها از ابتداي فصل به فكر تقويت خط حمله شان بودند و هر روز هم صحبت از چند مهاجم با بليت‌هاي مختلف براي آنها شنيده مي شد.
به گزارش خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا) ، حال بحث آمدن يك مهاجم برزيلي كه سابقه زيادي درتيم واسكودوگاما اين كشور را هم دارد مطرح است. البته بسيار بعيد به نظر مي رسد كه اين اتفاق تا قبل از بازي با مس كرمان رخ دهد.
اما آنچه مسلم است استقلال به يك مهاجم نياز دارد و هر طور شده آنها تا اواسط نيم فصل جاري بازيكن مورد علاقه شان را جذب خواهند كرد.

M_Abieteh
21-08-2008, 01:17
سلام علیرضا... بیداری.

M_Abieteh
21-08-2008, 01:20
من خوابم میاد رفتم بخوابم....

amirtaker
21-08-2008, 01:40
هیچکس این چند روز نگفت جای امیر تیکر خالی.

M_Abieteh
21-08-2008, 01:44
به به امیر جان چند روزی نبودی......

unartig
21-08-2008, 04:58
هیچکس این چند روز نگفت جای امیر تیکر خالی.
امیرزیادناراحت نباش چون این چندروزخیلی ها غایب بودند ازجمله خودمن حتی عمادهم نصفه ونیمه توزمین بازی میکرد:31:اینجاهم که می بینی این چندروزفقط این دونفربودند

amirtaker
21-08-2008, 09:45
به به امیر جان چند روزی نبودی......

در ولایت (اصفهان) به سر میبردیم

M_Abieteh
21-08-2008, 11:14
در ولایت (اصفهان) به سر میبردیم

چه خوب. کجای اصفهان............. خوش گذشت..

amirtaker
21-08-2008, 11:16
چه خوب. کجای اصفهان.............

مشتاق دوم- خیابان مهر.:31:

M_Abieteh
21-08-2008, 11:26
خبر های کوتاه
تغيير تركيب استقلال براى بازى با مس

استقلال در بازى مقابل سپاهان و على الخصوص در نيمه دوم، انرژى زيادى صرف كرد، به همين خاطر قلعه نويى درصدد است تا براى بازى با مس كرمان، تركيب تيم را تغيير دهد. وى در چند بازى ابتدايى ليگ به همه بازيكنان تميش فرصت حضور در ميدان را مى دهد.

ناراحتى شديد قلعه نويى از مدافعان استقلال

مهدى جعفرپور مهاجم تيم سپاهان در بين ۴ مدافع استقلالى ، دروازه آبى پوشان را باز كرد كه اين مسأله باعث ناراحتى شديد امير قلعه نويى سرمربى تيم شده است. قلعه نويى ديروز مدافعان تيمش را بازخواست كرد و از آنها خواست از اين به بعد سر به هوا نباشند.

تقى پور به بازى با مس مى رسد

ابراهيم تقى پور مدافع تيم استقلال در بازى با پگاه در گيلان دچار كشيدگى پشت پا شد. به همين خاطر به دستور دكتر نوروزى تحت درمان قرار گرفت تا مصدوميتش تشديد نشود. طبق شنيده ها تقى پور به بازى با مس كرمان مى رسد.

M_Abieteh
21-08-2008, 11:26
به دليل نقد نشدن چك

طالب لو در تمرين امروز صبح شركت نكرد

خبرگزاري فارس: دروازه بان تيم فوتبال استقلال به دليل پاس نشدن چك خود، در تمرين امروز صبح شركت نكرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، وحيد طالب لو صبح امروز چك دريافتي خود از باشگاه را به بانك برد تا با نقد شدن آن، در تمرين امروز صبح شركت كند؛ اما بر خلاف انتظار، چنين نشد تا در واكنش به اين عدم تعهد باشگاه به وعده اش، او هم در تمرين شركت نكند.
اين دروازه بان به مسئولان باشگاه پيغام داد، اگر اين چك تا عصر نقد نشود، در تمرين بعد از ظهر هم شركت نمي كند.

M_Abieteh
21-08-2008, 11:27
منصوریان در گفتگو با مهر:
هیچ صحبتی علیه قلعه نویی نکرده ام/ می خواهند استقلال را به حاشیه ببرند
کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال تهران گفت: هیچ صبحتی علیه سرمربی تیم استقلال نداشته ام و مطالبی که از قول من در این خصوص نقل شده را تکذیب می کنم.

علیرضا منصوریان در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: متاسفانه امروز از قول من در برخی مطبوعات ورزشی مطالبی عنوان شده بود که حقیقت ندارد. من به عنوان فردی که 14 سال سابقه بازی در استقلال را دارم حداقل این شجاعت را دارم که اگر در مورد فردی اظهارنظر کرده باشم آن را نفی نکنم اما این مطالب به هیچ عنوان واقعیت نداشته و آن را من به زبان نیاورده بودم.

وی بیان این مطالب از قول خود را اقدامی برای حاشیه سازی علیه تیم فوتبال استقلال عنوان کرد و گفت: من با هیچ کس گفتگو نکرده بودم و مطالبی که علیه امیر قلعه نویی از قول من بیان شده، نقل قول مستقیم من نبوده است. در حالی که من به هیچ عنوان علیه سرمربی استقلال اظهارنظری این چنینی نکرده بودم. اصلا دلیلی برای این کار وجود ندارد.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال تهران خاطرنشان کرد: در آخرین بازی استقلال در مسابقات جام حذفی باشگاه های کشور تاکید کردم که تیم استقلال در فصل آینده بسیار پرقدرت ظاهر خواهد شد، امروز چه دلیلی دارد که علیه تیم و باشگاه محبوبم موضع گیری کنم؟! هر انسان عاقلی که این مطالب را بخواند می داند افرادی که از زبان من علیه سرمربی تیم استقلال موضع گیری کرده اند چه هدفی را دنبال می کنند.

منصوریان درخاتمه تصریح کرد: من تا اندازه ای به تیم استقلال علاقه دارم که حاضر نیستم علیه مربی و بازیکنان این تیم حرفی را بر زبان بیاورم.

Hazy
بازي بعدي كيه؟

M_Abieteh
به پيشنهاد امير قلعه نويي؛
پيشكسوتان هم سفر استقلال مي‌شوند

پيشكسوتان باشگاه استقلال تهران در سفرهاي استاني اين تيم را همراهي مي‌كنند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، به پيشنهاد امير قلعه‌نويي سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران پس از بازگشت استقلال از سفر كرمان، در تمامي سفرهاي آينده تيم فوتبال استقلال به شهرستان‌ها دو پيشكسوت آبي كه از سوي روابط عمومي اين باشگاه انتخاب مي‌شوند، مهمان تيم خواهند بود تا در طول رقابت‌ها از آنها تقدير شود.

M_Abieteh
21-08-2008, 11:28
نبود روانخواه احساس مى شود

مهدى پاشازاده: استقلال به يك نيكبخت نياز دارد

مدافع اسبق تيم ملى كشورمان در خصوص وضعيتش گفت: با توجه به اينكه نتوانستم با مسئولين باشگاه شيرين فراز به توافق برسم به احتمال زياد تا آخر هفته به تيم هما خواهم پيوست. مهدى پاشازاده افزود: دليل انتخاب هما در ميان پيشنهاد هاى ديگر به اين خاطر بود كه از جمله تيم هاى ريشه داربوده و از نظر امكانات سخت افزارى شرايط بهترى نسبت به شيرين فراز دارد و همچنين بازيكنان براى حضور در اين تيم راقب تر هستند. پاشازاده با اشاره به بازى استقلال مقابل سپاهان گفت: سپاهان در اين ديدار بازى منطقى و رو به جلويى را به نمايش گذاشت و خيلى خوب توانست توپ و زمين را در اختيار بگيرد اما استقلال حرفى براى گفتن نداشت و به اعتقاد من سپاهان يكى از معدود تيم هاى ليگ برتر است كه به فوتبال حرفه اى روى مى آورد. بازيكن سابق تيم ملى اظهار داشت: استقلال به يك مهاجم مانند نيكبخت نياز دارد كه مدافعين را سر در گم كند و به قول معروف خط دفاع را بر هم بريزد. وى در خصوص عملكرد جبارى و منتظرى تصريح كرد: متاسفانه اين ۲ بازيكن نسبت به بازى اول عملكرد مطلوبى نداشتند و در اين بازى به هيچ وجه حضور پررنگى در زمين از عملكرد شان حس نشد و به همين خاطر با صحبت هاى قلعه نويى موافقم كه گفته در زمين راه مى رفتند. پاشازاده با اشاره به نبود روانخواه گفت: روانخواه واقعا يكى از اميد ها و مهره هاى كليدى اين تيم بود و نبودش در تيم كاملا احساس مى شود اما در كل اميدوارم كه وضعيت تيم استقلال در فصل گذشته دوباره تكرار نشود.

M_Abieteh
21-08-2008, 11:30
بازي بعدي كيه؟

یکشنبه با مس ساعت 16:45

M_Abieteh
21-08-2008, 11:30
رضايت قلعه نويى از اكبرى

امير قلعه نويى، سرمربى تيم استقلال تهران، از يدالله اكبرى رضايت كامل دارد. او پس از ديدار دوستانه با تيم ملى جوانان از يدالله اكبرى كاملاً راضى بود.گفتنى است امكان حضور اكبرى در ديدار استقلال مقابل مس كرمان وجود دارد.

خارجى هاى استقلال ديپورت شدند

۳ بازيكن خارجى كه در تمرينات استقلال شركت مى كردند از سوى كادر فنى اين تيم ديپورت شدند. فاايسكا، ماركو (هر دو اهل برزيل) و ژايكوف مقدونيه اى ۳ بازيكنى بودند كه نتوانستند نظر مساعد قلعه نويى را جلب كنند.

درخواست ۶ ميلياردى فتح الله زاده از سازمان

على فتح الله زاده، مديرعامل استقلال تهران براى حضور مقتدرانه در اين فصل بودجه ۶ ميليارد تومانى را از سازمان تربيت بدنى درخواست كرد. گفتنى است يك و نيم ميليارد تومان از اين مبلغ براى ليگ قهرمانان آسيا در نظر گرفته شده است.

M_Abieteh
21-08-2008, 11:31
اعتراض مسئولان استقلال به توزيع بليت هاى VIP

باشگاه استقلال از اينكه در هر بازى خود از داشتن بليت هاى جايگاه ويژه ورزشگاه آزادى (VIP) به اندازه ميهمانانشان محرومند معترض بوده و قصد دارد اعتراض خود را به گوش مسئولان فدراسيون نيز برساند.

ديروز آخرين شرايط استقلال بررسى شد

تشكيل كميته ارزيابى بازيكنان خارجى براى جلوگيرى از هزينه اضافى! اولين جلسه شوراى معاونان باشگاه استقلال روز گذشته از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقيقه تا ساعت ۱۶ و۳۰ دقيقه برگزار شد. در اين نشست، على فتح الله زاده، امير قلعه نويى، نظرى جويبارى، دادگر، امير حسينى، نورى فر، اسدى و اميرى حضور داشتند و شرايط فعلى تيم استقلال از نظر مالى، كيفيت عملكرد در ۳ هفته اول و... بررسى شد منصوريان هم در اواخر جلسه ياد شده حضور يافت و به نحوى در جمع حاضر، مصاحبه هاى اخير خود عليه سرمربى استقلال را تمام و كمال تكذيب كرد. امير قلعه نويى نيز براى بحث درخصوص اين موضوع بعد از پايان جلسه شوراى معاونان، نشستى جداگانه برگزار كرد.

پورحيدرى:

بحث تغيير فتح الله زاده هنوز زود است

منصور پور حيدرى گفت: در آخرين جلسه هيأت مديره باشگاه استقلال هيچ گونه صحبتى در خصوص تغيير در مديريت باشگاه انجام نشد و تأمين بودجه از مباحث اصلى جلسه هيأت مديره بود. عضو هيأت مديره باشگاه استقلال تهران در واكنش به اخبارى در خصوص احتمال تغييرات مديريتى در اين باشگاه گفت: آقاى فتح الله زاده و كادر فنى تيم استقلال به تازگى كار خود را آغاز كرده اند و به نظر من نياز به زمان دارند و بى انصافى است از هم اكنون صحبت از تغيير و تحول بزنيم.پورحيدرى اضافه كرد: استقلال تهران مشكل هماهنگى دارد و اگر بازيكنان اين تيم بتوانند از نظر كار گروهى پيشرفت داشته باشند، نتايج بسيار بهترى را در ادامه مسابقات ليگ برتر كسب خواهند كرد. متأسفانه مهاجمان اين تيم با بى دقتى و كم شانسى فرصت ها را به هدر مى دهند. مشكل اصلى استقلال در گلزنى است كه اميدوارم كادر فنى استقلال در تمرينات روى اين موضوع تأكيد ويژه اى داشته باشد.سرپرست تيم پاس همدان درادامه با اشاره به وضعيت اين تيم در مسابقات ليگ برتر گفت:بازيكنان با وجود انجام بازى سنگين و فشرده مقابل پرسپوليس و سپاهان روى هم رفته عملكرد بدى نداشتند اما ايده آل نيست. ضمن اينكه ۲ ، ۳ بازيكنان مصدوم و خارجى داريم كه از هفته هاى آينده مى توانند تيم پاس همدان را در مسابقات همراهى كنند.

M_Abieteh
21-08-2008, 11:32
انتقاد از فتح الله زاده در جلسه هيأت مديره

اگر خاطرتان باشد در روزهايى كه استقلال در تركيه بود، مسئولان اين باشگاه خبر دادند كه فتح الله زاده مشغول مذاكره با چند شركت تركيه اى است تا يك اسپانسر ديگر به جمع اسپانسرهاى استقلال اضافه شود استقلالى ها مدعى بودند كه يك اسپانسر ۵/۱ ميلياردى هم پيش از فصل براى استقلال تدارك ديده اند تا به عنوان حامى مالى استقلال در فصل جارى مطرح شود. اما بد نيست بدانيد كه استقلالى ها پس از آنكه ۳ بازى خود را به دليل نداشتن اسپانسر بدون تبليغات كارخانه اى پشت سر گذاشتند، قرار است آرم يك اسپانسر داخلى را در بازى هفته چهارم مقابل مس كرمان روى پيراهن خود داشته باشند. استفاده از اسپانسر داخلى و عدم تحقق وعده هاى قبلى كه مديرعامل استقلال داده بود باعث شد تا در جلسه اخير هيأت مديره، حاضران در اين جلسه ضمن ابراز رضايت و توافق با استفاده از اين حامى داخلى از عملكرد بخش اقتصادى استقلال و همچنين پيگيرى هاى مديرعامل اين باشگاه گلايه كرده و خواستار رسيدگى بيشتر به اين موضوع شده اند.گويا آنها اعتقاد دارند كه فتح الله زاده در جلب رضايت شركت هايى كه قول همكارى داده بودند عملكرد مناسبى نداشته است و اين موضوع مى تواند به ضرر استقلال شود.

r4pbr4p
21-08-2008, 13:51
در تمرين صبح امروز صبح تيم فوتبال استقلال كه به اختصاص به تمرينات هوازي داشت ، فرهاد مجيدي، مهرداد پولادي و مجتبي جباري غايب بودند.
به گزارش واحد مرکزي خبر ، اين سه بازيكن با هماهنگي کادر فني در تمرين شركت نكردند اما در تمرين عصر امروز اين تيم حضور خواهند يافت.
اين تمرين در آكادمي ملي المپيك مجموعه ورزشي انقلاب تهران برگزار شد

r4pbr4p
21-08-2008, 13:53
امير قلعه نويي سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران از عملکرد بازيکنان خارجي حاضر در تمرينات اين تيم ، ابراز نارضايتي کرد.
اين درحالي است که به درخواست قلعه نوعي سه بازيکن خارجي در تمرينات تيم فوتبال استقلال تهران شرکت کردند.
قلعه نويي در ديدار مقابل تيم ملي جوانان از يک بازيکن برزيلي در 30 دقيقه آخر بازي استفاده کرد که اين بازيکن 10 دقيقه پس ورود به زمين به علت دريافت دو کارت زرد از ميدان اخراج شد.

تورو خدا شانس مارو نگا کن!

r4pbr4p
21-08-2008, 13:56
منصوریان: اختلاف من و قلعه نويى دروغ است

به راه انداختن جو تازه اى در استقلال با اختلاف ساختگى منصوريان - قلعه نويى با موفقيت به پايان نرسيد و ديروز عليرضا منصوريان نقل قول هاى دروغين از قولش را تكذيب كرد.
منصوريان با ناراحتى از حاشيه سازى هاى اخير گفت: « متاسفانه از قول من در برخى مطبوعات ورزشى مطالبى عنوان شده بود كه حقيقت ندارد. 41 سال سابقه بازى در استقلال را دارم حداقل شجاعت دارم كه اگر در مورد فردى اظهارنظر كرده باشم آن را نفى نكنم اما اين مطالب به هيچ عنوان واقعيت ندارد و آن را من به زبان نياورده بودم.
من با هيچ كس گفت وگو نكرده بودم و مطالبى كه عليه امير قلعه نويى از قول من بيان شده، نقل قول من نبوده است. اصلا دليلى براى اين كار وجود ندارد كه عليه قلعه نويى حرف بزنم. در آخرين بازى استقلال در مسابقات جام حذفى باشگاه هاى كشور تأكيد كردم كه استقلال در فصل آينده بسيار پرقدرت ظاهر خواهد شد،

امروز چه دليلى دارد كه عليه تيم و باشگاه محبوبم موضع گيرى كنم ! هر انسان عاقلى كه اين مطالب را بخواند مى داند افرادى كه از زبان من عليه سرمربى تيم استقلال موضع گيرى كرده اند چه هدفى را دنبال مى كنند.
من تا اندازه اى به تيم استقلال علاقه دارم كه حاضر نيستم عليه مربى و بازيكنان اين تيم حرفى را بر زبان بياورم.:40:»

منبع روزنامه ایران ورزشی

emad64
21-08-2008, 14:09
قلعه نويي در ديدار مقابل تيم ملي جوانان از يک بازيکن برزيلي در 30 دقيقه آخر بازي استفاده کرد که اين بازيکن 10 دقيقه پس ورود به زمين به علت دريافت دو کارت زرد از ميدان اخراج شد.

عجب.. یعنی چی ؟ انگار این فصل باید با همین مهاجم ها بسازیم..

amir_a
21-08-2008, 14:15
بحث تغيير فتح الله زاده هنوز زود است

من از این فتح الله زاده اصلا خوشم نمیاد. ولی اگه می خواستن عوضش کنن، باید بعد از جام حذفی میکردن، عوض شدن مدیر عامل وسط لیگ اصلا اتفاق دلگرم کننده ای نیست! :13:

r4pbr4p
21-08-2008, 14:25
نه بابا عوض نمیکنن

مگه کشکه!

emad64
21-08-2008, 14:32
من هم به پیش بینی کننده ها پیوستم
مس 0 - 1 استقلال

سلام به همگی ................................:31:

به نظر من استقلال با نتیجه ی 2 بر 0 میبره ....................:8::8::19:

:10::10::10::10::10:

استقلال 1 - 0 مس کرمان

استقلال 2 مس 1

پیش بینی ها ثبت شد..

M_Abieteh
21-08-2008, 14:33
صادقی چه انگیزه ای داره الان.می خواد جلوی استقلال بازی کنه.

emad64
21-08-2008, 14:34
این قضیه ی عوض شدن فتح الله زاده هم شایعه هست.. مگه الکیه.. میخوان تیم رو ببرن تو حاشیه، نمیتونن، گیر دادن به عوض شدن فتح الله زاده..

M_Abieteh
21-08-2008, 14:36
این قضیه ی عوض شدن فتح الله زاده هم شایعه هست.. مگه الکیه.. میخوان تیم رو ببرن تو حاشیه، نمیتونن، گیر دادن به عوض شدن فتح الله زاده..

تائید میشه.....

emad64
21-08-2008, 14:37
صادقی چه انگیزه ای داره الان.می خواد جلوی استقلال بازی کنه.

منم نمیدونم.. ولی فوتبال حرفه ای شده.. باید صادقی واسه تیمی که الآن داره توش بازی میکنه خوب بازی کنه.. اگه این کار رو نکنه، یعنی حرفه ای بازی نمیکنه..
درسته که اونو از استقلال میدونیم، ولی الآن داره واسه مس بازی میکنه..

emad64
21-08-2008, 14:43
امید روانخواه هافبک مصدوم استقلال بعد از عمل جراحى صبح دیروز از بیمارستان به منزل منتقل شد. دیروز شنیدیم برخى از بازیکنان استقلال در منزل روانخواه حاضر شدند تا از وى عیادت کنند. هاشم بیک زاده، پیروز قربانى، میلاد نورى، هادى شکورى از جمله بازیکنانى بودند که به عیادت این هافبک مصدوم رفتند.

emad64
21-08-2008, 14:46
ناصر حجازى بالاخره باقیمانده طلب خود را از باشگاه استقلال گرفت تا تقریباً ۴ ماه پس از خاتمه دوران حضورش در جمع آبى ها با این تیم تسویه حساب کرده باشد.
نکته قابل تأمل در ارتباط با این ماجرا «اذعان» اغلب مدیران استقلال به معرفت و خویشتندارى حجازى است. آنها معتقدند ناصرخان مى توانست بلافاصله پس از بر کنارى محترمانه خود تقاضاى دریافت طلبش را نماید اما وى هرگز چنین کارى انجام نداد و حتى بعد از قهرمانى استقلال در جام حذفى هم باشگاه را به خاطر باقیمانده پول خویش تحت فشار نگذاشت تا استقلال بدون هیچ دغدغه اى در فصل نقل و انتقالات حاضر شده و مردان مورد نظرش را جذب کند.
از طرف دیگر حجازى حتى یک مصاحبه هم در این رابطه صورت نداد تا استقلال در آن ایام متهم به بد حسابى نشود و در عقد قرارداد با مهره هاى جدید با مشکلى مواجه نگردد. حجازى هم اکنون دیگر طلبى از استقلال بابت لیگ هفتم ندارد.

emad64
21-08-2008, 14:48
استقلال در چهارمین هفته رقابت هاى لیگ حرفه اى مقابل مس کرمان صف آرایى خواهد کرد.
مسابقه اى که به خاطر نتایج نه چندان مطلوب هر ۲ تیم طى هفته هاى گذشته از اهمیت بسزایى براى آنها برخوردار است اما در عین حال نکات مهم دیگرى نیز وجود دارد که بر حساسیت کار خواهد افزود.
یکى از این موارد حضور مردانى همچون سید مهدى رحمتى و امیرحسین صادقى در ترکیب مس کرمان است بازیکنانى که سابقه حضور در استقلال را داشته و اتفاقاً در مقاطعى نیز رفتارشان با امیر قلعه نویى سوژه رسانه ها شده است.
رحمتى فعلاً هیچ مشکلى با سرمربى استقلال ندارد اما صادقى در فصل نقل و انتقالات با سر وصداى فراوانى از جمع آبى پوشان جدا شد و به مس پیوست تا حرف وحدیث هاى فراوانى بر سر زبان ها بیفتد و رابطه اش با قلعه نویى سرد شود.
البته این طور که از کرمان خبر رسیده مدافع سابق آبى پوشان قصد دارد قبل از شروع مسابقه با دسته گل سراغ مربى سابق خود برود تا ضمن رخصت گرفتن براى حضور در میدان بر تمام شایعات هم خط بطلان بکشد.

emad64
21-08-2008, 14:49
یکشنبه 87/6/3
داوران : هدايت ممبيني، عليرضا يزداني، محمد رضا ابوالفضلي، قاسم واحدي، محسن زماني

تا الآن 17 نفر بازیه [مس - استقلال] رو پیش بینی کردن.
برای دیدن لیست شرکت کنندگان و پیش بینیهاشون میتونید پست 4007 رو ببینید :

برای دیدن افراد برتر این پیش بینی، میتونید به پست 3916 مراجعه کنید :

برای شرکت تو پیش بینی هم میتونید تو همین تاپیک پیش بینیتون رو اعلام کنید.
قوانین شرکت در پیش بینی رو هم میتونید تو پست 2681 ببینید :

برای شرکت تو این پیش بینی، حدوداً 3 روز دیگه فرصت دارید..

unartig
21-08-2008, 14:51
ناصر حجازى بالاخره باقیمانده طلب خود را از باشگاه استقلال گرفت تا تقریباً ۴ ماه پس از خاتمه دوران حضورش در جمع آبى ها با این تیم تسویه حساب کرده باشد.
نکته قابل تأمل در ارتباط با این ماجرا «اذعان» اغلب مدیران استقلال به معرفت و خویشتندارى حجازى است. آنها معتقدند ناصرخان مى توانست بلافاصله پس از بر کنارى محترمانه خود تقاضاى دریافت طلبش را نماید اما وى هرگز چنین کارى انجام نداد و حتى بعد از قهرمانى استقلال در جام حذفى هم باشگاه را به خاطر باقیمانده پول خویش تحت فشار نگذاشت تا استقلال بدون هیچ دغدغه اى در فصل نقل و انتقالات حاضر شده و مردان مورد نظرش را جذب کند.
از طرف دیگر حجازى حتى یک مصاحبه هم در این رابطه صورت نداد تا استقلال در آن ایام متهم به بد حسابى نشود و در عقد قرارداد با مهره هاى جدید با مشکلى مواجه نگردد. حجازى هم اکنون دیگر طلبى از استقلال بابت لیگ هفتم ندارد.
آره راست میگید مربی که توتیمهای دیگه بالاتراز50تانگرفته واومد استقلال بالای 200تاگرفت باید هم معرفت به خرج بده

emad64
21-08-2008, 14:57
آره راست میگید مربی که توتیمهای دیگه بالاتراز50تانگرفته واومد استقلال بالای 200تاگرفت باید هم معرفت به خرج بده

اونی، تو با من در اُفتادی ؟ چرا این روزا هرچی خبر میذارم بهش گیر میدی ؟ اون از ازدواج پیروز، اینم از این:4:

شوخی کردم، گیر بده، خوشحالم میشم :31:

emad64
21-08-2008, 14:59
استقلال بعد از شروع لیگ هشتم با پیروزى - مقابل ابومسلم در آزادى - بلافاصله طعم تلخ شکست را چشید تا مثل پرسپولیس فصل قبل نشود که همه انتظار باختش را مى کشیدند و بعد از آن نیز مقابل سپاهان متوقف شد تا آن برد هفته اول کمرنگ شود.
در رابطه با تساوى هفته سوم آبى ها ذکر این نکته ضرورى است که گرچه سپاهان تیم بزرگى است و عنوان بهترین تیم باشگاهى فوتبال ما در سال هاى اخیر را یدک مى کشد اما براى تیمى چون استقلال که داعیه قهرمانى دارد و رؤیاى آن را در سر مى پروراند، عدم دستیابى به ۳ امتیاز دیدارهاى خانگى همچون شکست است، حال مى خواهد حریفش سپاهان با شخصیت باشد یا تیم هاى دیگرى که قدرت چندانى ندارند.
آبى پوشان تا اینجاى کار هر ۳ حالت ممکن در رقم خوردن نتیجه بازى ها را تجربه کرده و ۵ امتیاز را از دست داده اند، لذا راهى جز کسب ۳ امتیاز دیدار هفته چهارم خود ندارند چرا که از حیث به دست آوردن امتیاز، ۲ هفته اخیر را با چیزى کاملاً نزدیک به شکست پشت سر گذاشته و هیچ علاقه اى به اینکه بین ۲ پیروزى متوالى شان بیش از ۲ بازى فاصله بیفتد، ندارند.
البته از آنجا که در تلخ ترین اتفاقات و سخت ترین تجربه هاى زندگى هم مواردى مثبت و قابل اتکا وجود دارد، مى توان عنوان کرد استقلالى ها باید به ویژه از شکست رشت از یک بابت خوشحال باشند و آن اینکه در ادامه کار و پس از اوج گرفتن محتملشان، دیگر استرس باختن ندارند چرا که خیلى زود آن را تجربه کرده اند و همان طور که پیشتر نیز بدان اشاره کردیم، مثل پرسپولیس لیگ هفتم از میانه هاى نیم فصل اول با ترس از باخت و تبعاتش و نیز تأثیرى که بر ادامه پیکارهایش مى گذارد، پاى به میدان نخواهند گذاشت.
این را گفتیم تا آبى ها خیلى هم شرایط موجود را براى خود سخت و طاقت فرسا فرض نکنند و به ادامه کار امیدوار باشند، آن هم کارى که آغازش دیدار با مس در کرمان است. شاگردان امیر قلعه نویى ابتداى هفته آینده به این شهر سفر مى کنند تا دیدارى بس دشوار را برگزار کنند، دیدارى که نباید جز ۳ امتیاز رهاورد دیگرى براى آنها داشته باشد.
تا اینجاى کار مفصلاً در باب لزوم حصول پیروزى در این پیکار سخن گفته ایم و دیگر احتیاجى نیست در این رابطه چیزى بگوییم اما آیا این مهم روز یکشنبه آینده عملى مى گردد؟
بازى استقلال - مس یا بهتر بگوییم مس - استقلال یک ویژگى نیز دارد که مى تواند ۲ تأثیر متفاوت داشته باشد؛ سرمربى آبى ها، سرمربى فصل قبل مس بوده و همین مورد بر حساسیت هاى کار مى افزاید. امیر خیلى زود به کرمان رسیده و ۳ روز دیگر باید تیمش را به مصاف شاگردان سابقش بفرستد. در این ارتباط هم مى توان اذعان داشت تقابل با تیم قبلى، آن هم در حضور هوادارانى که تا همین چند وقت پیش او را از روى سکوها تشویق مى کردند، استرس زا و تأثیرگذار بر روند بازى است و هم اینکه شناخت بالاى قلعه نویى از حریف مى تواند در نقش سنگین کننده کفه ترازوى استقلال رخ بنماید.
از سوى دیگر باید به این موضوع اشاره کرد که سرمربى فعلى مس کرمان یک استقلالى به نام پرویز مظلومى است که این مورد نیز به معطوف شدن نگاه هاى بیشتر به دیدار مس - استقلال کمک مى کند اما نباید فراموش کرد که حضور مظلومى روى نیمکت حریف، علاوه بر حساس تر کردن رقابت میان مربیان ۲ تیم، این مزیت را براى امیر آبى ها دارد که با رقیب و حریفى روبرو مى شود که کاملاً از تفکراتش شناخت دارد و ایده هایش را مى شناسد.
پرویز مظلومى یکى از دستیاران و کمک هاى اصلى قلعه نویى در زمان حضور وى روى نیمکت تیم ملى به عنوان سرمربى بود و امیر روى آنالیز و کمک هاى فکرى او حساب ویژه اى باز کرده بود. همین نزدیکى ۲ نفر سبب شده امروز آنها با وقوف کامل بر تفکرات و نقشه هاى یکدیگر، مقابل هم صف آرایى کنند.
البته شاید خیلى ها عنوان کنند اگر قلعه نویى، مظلومى را مى شناسد، براى مظلومى نیز چنین شرایطى وجود دارد اما از یاد مبرید که بیشتر مربیان حال حاضر فوتبال کشور با اندیشه ها و علایق سرمربى استقلال آشنا هستند، آن هم به خاطر حضور پر رنگ وى در سطح اول فوتبال ایران در سال هاى اخیر.

unartig
21-08-2008, 15:11
اونی، تو با من در اُفتادی ؟ چرا این روزا هرچی خبر میذارم بهش گیر میدی ؟ اون از ازدواج پیروز، اینم از این:4:

شوخی کردم، گیر بده، خوشحالم میشم :31:
میگم عماد آخه این ناصرحجازی شورشودرآورده همش منم منم میکنه :41:

emad64
21-08-2008, 15:15
میگم عماد آخه این ناصرحجازی شورشودرآورده همش منم منم میکنه :41:

من که خیلی از این چیزا سر در نمیارم. ولی از اونجائیکه تورو خوب میشناسم، به تو حق میدم.. :31:

emad64
21-08-2008, 15:17
ببخشید بچه ها..
من این روزا خیلی درگیر پروژه هام هستم و نمیتونم مثل قبل مرتب به تاپیک سر بزنم.. الآن هم که باید برم دانشگاه، جلسه ی توجیهیه یکی از پروژه هام :41: . ولی وظایفم رو انجام میدم..

یکشنبه استقلال با مس بازی داره.. به نظر من این بازی از بازی های قشنگ هفته ی چهارم میشه. این بازی حساسیت های خاصی هم داره، اونم با بازیه صادقی و رحمتی و مربیگریه مظلومی برای مس، یه جورایی مس، حال و هوای آبی واسه ی ما آبیا داره. از طرفی استقلال با از دست دادن 5 امتیاز تو 3 بازیه اول، خیلی دنبال این 3 امتازه بازی با مس هست. پس بازیه قشنگی میتونه باشه..
به نظرم تو این بازی، پای مهاجم های استقلال به گلزنی هم باز میشه.. زمین ورزشگاه کرمان هم که فکر کنم خوب باشه.. اگه آب و هوا خوب باشه، بازیه قشنگ و پر گلی رو میتونیم شاهد باشیم..
به امید دومین برد استقلال..

Alireza Taji
21-08-2008, 19:12
اگر استقلال در كرمان نتيجه نگيرد

چند آبى پوش به طور موقت اخراج مى شوند

استقلال با وجود هزينه هنگفت در فصل نقل و انتقالات و خريد بازيكنان سرشناس، هنوز نتوانسته در ليگ نتايج خوبى كسب كند. اين تيم طى ۲ بازى گذشته خود ۵ امتياز از كف داده و هفته آينده نيز جدال سختى را مقابل مس كرمان خواهد داشت و براى رسيدن به بالاى جدول چاره اى جز شكست ميزبان ندارد. كارى كه در نوع خود دشوار تلقى مى شود. قلعه نويى طى روزهاى اخير بر شدت تمرينات تيمش افزوده و بازيكنان را وادار به تحرك بيشتر كرده است تا بتواند از ميدان مس به سلامت خارج شود اما به نظر مى رسد در صورتى كه چنين اتفاقى رخ ندهد آنگاه عواقب سختى در انتظار آبى پوشان خواهد بود كه يكى از آنها برخورد قاطع سرمربى با آنهاست. ظاهراً اگر استقلال مقابل مس مغلوب شود برخى از بازيكنان به صورت موقت از جمله نفرات تيم اخراج شده و بايد چند روزى تمرينات خود را انفرادى دنبال كنند تا امير دوباره مجوز بازگشت آنها را صادر كند.

Alireza Taji
21-08-2008, 19:15
تا تونستم اخبار قبل را دیدم امیدوارم اخبار تکراری نباشه!

=================

انتقاد از فتح الله زاده در جلسه هيأت مديره

اگر خاطرتان باشد در روزهايى كه استقلال در تركيه بود، مسئولان اين باشگاه خبر دادند كه فتح الله زاده مشغول مذاكره با چند شركت تركيه اى است تا يك اسپانسر ديگر به جمع اسپانسرهاى استقلال اضافه شود استقلالى ها مدعى بودند كه يك اسپانسر ۵/۱ ميلياردى هم پيش از فصل براى استقلال تدارك ديده اند تا به عنوان حامى مالى استقلال در فصل جارى مطرح شود. اما بد نيست بدانيد كه استقلالى ها پس از آنكه ۳ بازى خود را به دليل نداشتن اسپانسر بدون تبليغات كارخانه اى پشت سر گذاشتند، قرار است آرم يك اسپانسر داخلى را در بازى هفته چهارم مقابل مس كرمان روى پيراهن خود داشته باشند. استفاده از اسپانسر داخلى و عدم تحقق وعده هاى قبلى كه مديرعامل استقلال داده بود باعث شد تا در جلسه اخير هيأت مديره، حاضران در اين جلسه ضمن ابراز رضايت و توافق با استفاده از اين حامى داخلى از عملكرد بخش اقتصادى استقلال و همچنين پيگيرى هاى مديرعامل اين باشگاه گلايه كرده و خواستار رسيدگى بيشتر به اين موضوع شده اند.گويا آنها اعتقاد دارند كه فتح الله زاده در جلب رضايت شركت هايى كه قول همكارى داده بودند عملكرد مناسبى نداشته است و اين موضوع مى تواند به ضرر استقلال شود.

emad64
21-08-2008, 19:17
اگر استقلال در كرمان نتيجه نگيرد

چند آبى پوش به طور موقت اخراج مى شوند

واقعاً میخواد مثل ژنرال ها عمل کنه ها.. ولی من باور نمیکنم.. به نظرم که شایعست..

Alireza Taji
21-08-2008, 19:17
نشست منصوریان:40: با قلعه نویی

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران و رئیس آکادمی فوتبال این باشگاه به برخی شایعات حاشیه‌ای پایان دادند.
پس از نشست دیروز شورای معاونین باشگاه استقلال تهران علی منصوریان مسئول جدید آکادمی فوتبال باشگاه استقلال به عنوان میهمان در این نشست حاضر شد و طی سخنانی خطاب به امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم استقلال گفت: در صورتی که شما (قلعه‌نویی) را امروز در ساختمان باشگاه نمی‌دیدم به طور قطع به منزلتان می‌آمدم تا بابت این مسائل از شما دلجویی کنم.
وی ادامه داد: خبری که امروز در برخی روزنامه‌ها به نقل از من منتشر شد کذب محض است، قلعه نویی دوست پانزده ساله‌ی من است و خوب به خاطر می‌آورم زمانی که سی و دوساله بودم او در ورزشگاه مرغوبکار به من گفت: "به گونه‌یی زندگی کن که در آینده بتوانی جای من را در استقلال بگیری"؛ باید بسیار بی‌معرفت و بی سیاست باشم که بخواهم چنین صحبت های بی اساسی را بیان کنم. با سردبیر سه روزنامه‌ای که این مطلب را منتشر کردند تماس گرفتم و به آنها اعتراض کردم، ضمن آن که اطمینان می‌دهم این صحبت ها را بیان نکردم.
منصوریان افزود: اگر این صحبت‌ها از سوی یک خبرگزاری منتشر شده بود، تاییدی بود بر اینکه من چنین نظراتی را بیان کردم اما وقتی می‌بینم که تنها سه روزنامه این مطلب را چاپ کرده‌اند آن را یک کار سازماندهی شده می‌دانم که هدفش از بین بردن اتحاد مجموعه استقلال است و می‌خواهند در همین ابتدای کار من و قلعه نویی را روبروی هم قرار دهند. دوستی من و قلعه‌نویی به اندازه ای هست که مشخص باشد من چنین حرف هایی نزده ام.
وی ادامه داد: شاید در برخی از مسائل اختلاف نظرهایی با قلعه‌نویی داشته باشم، یکبار نیز در برنامه‌ی تلویزیونی صحبت‌هایی مطرح کردم که وقتی با قلعه نویی به گفت وگو نشستم به این نتیجه رسیدم که نباید آنها را عنوان می‌کردم. شاید عده‌ای تصور می‌کنند که رابطه‌ی من با قلعه نویی به دلیل همان برنامه دچار مشکل است. اما زمانی که قلعه نویی به استقلال بازگشت به او گفتم که حلالم کن و مشکلات ما نیز با هم تمام شده است.
منصوریان افزود: هیچگاه فراموش نمی‌کنم که در زمان حضور قلعه نویی از فوتبال خداحافظی کردم و خودم را با این مربی و تمامی مجموعه استقلال دارای منافع مشترک می‌بینم. بسیار علاقه دارم که بتوانم با عملکرد مثبت در آکادمی تیم های پایه‌ی استقلال به تیم اصلی باشگاه کمک کنم.
سپس امیر قلعه‌نویی گفت: روزی که مربی استقلال شدم آینده‌ی خوبی را برای منصوریان تصور کردم و یادم است که به افرادی چون منصوریان و فکری گفتم که شما باید نسل بعد از ما باشید و کار را در دست گرفته و سرمربی آینده استقلال شوید.
قلعه‌نویی خطاب به مدیر عامل باشگاه استقلال گفت: شما شاهد هستید زمانی که اعلام کردید منصوریان را برای آکادمی فوتبال در نظر گرفته‌اید هیچ مخالفتی نکردم و حتی بسیار موافق بودم. در حالی که می‌توانستم با حضورش در این سمت مخالف باشم اما من به آینده فکر می‌کنم و مانند بسیاری نیستم که به فکر تضعیف کردن استعدادها و نخبه های باشگاه هستند.
سرمربی استفلال ادامه داد: مگر قلعه‌نویی تا چند سال دیگر توان اجرایی و سرمربی گری دارد، در نهایت چند سال دیگر زمانی می‌رسد که باید به کارم پایان دهم و امثال منصوریان، فکری و زرینچه جانشین های خوبی برای من هستند. زمانی که به استقلال بازگشتم با توجه به صحبت‌های منصوریان می توانستم از حضور او در تیم صرف نظر کنم و همانطور که بسیار راحت با حضور بازیکنان در گذشته مخالفت می‌شد او را کنار بگذارم اما منصوریان را از صمیم قلب دوست دارم و به خودش هم گفتم که هر دوستی و رفاقتی هزینه دارد.
قلعه نویی افزود: به هر حال آکادمی فوتبال باشگاه استقلال محل بسیار حساسی است و من هم تشخیصم این است که با توجه به این حساسیت منصوریان انتخاب خوبی بوده است.
علی فتح الله زاده مدیر عامل باشگاه استقلال نیز گفت: بالاترین سمت و جایگاه در تفکر من برای مدیریت استقلال جایگاه سرمربی است و هیچ گاه اجازه نخواهم داد کسی جایگاه سرمربی استقلال را تخریب کند. من به خوبی علیرضا منصوریان را می‌شناسم و می دانم منصوریان شخص با معرفتی است و اهل گفتن حرفهایی که از سوی او عنوان شده، نیست. افرادی که این صحبت‌ها را عنوان می‌کنند به دنبال این هستند تا مجموع قوی و مسلط امسال استقلال را به هم بزنند.
وی افزود: دشمنان و مخالفان در فکر تخریب هستند و نمی توانند تحمل کنند که سرمایه های ارزشمندی مانند قلعه نویی و منصوریان در کنار یکدیگر و در یک مجموعه کار کنند.

Alireza Taji
21-08-2008, 19:19
سياوش اكبرپور:
صادقى انگيزه ام را براى گلزنى بيشتر مى كند!

ايران ورزشى - سياوش اكبرپور پس از بازگشت به استقلال هنوز نتوانسته براى تيمش گلزنى كند ولى ديدار مقابل مس و حضور صادقى در خط دفاعى حريف اين مهاجم را مصمم كرده تا گلزنى كند.
هنوز موفق به گلزنى نشده اى
نگران نباشيد، هنوز تا پايان رقابت ها فرصت زيادى باقى است و مى توانم دروازه حريفان را باز كنم.
اين موضوع چه موقع تحقق مى يابد
فقط كافى است يك گل بزنم و طلسم گلزنى را بشكنم، آن وقت شاهد خواهيد بود كه پس از آن چند گل در ليگ هشتم مى زنم.
اميرحسين صادقى اعتقاد دارد در ديدار مقابل مس كرمان جلوى گلزنى مهاجمان را مى گيرد
همه چيز در جريان بازى روشن مى شود. حضور صادقى در تركيب خط دفاعى مس انگيزه من را براى گلزنى افزايش مى دهد.
پس هواداران مى توانند به گلزنى تو اميدوار باشند
تمام سعى ام را مى كنم. دوست دارم استقلال با گل من پيروز شود.
شرايط استقلال قبل از اين بازى چطور است
همه چيز خوب است، تمرينات منظمى را زير نظر كادر فنى پشت سر گذاشته ايم و از هر نظر آماده رويارويى با مس كرمان هستيم.
استقلال در ديدار گذشته نتايج مطلوبى نگرفته
زمان مى برد تا بازيكنان استقلال با يكديگر هماهنگ شوند. ولى اگر اين هماهنگى به دست بيايد آن وقت است كه هيچ حريفى تاب و توان مقاومت جلوى استقلال را ندارد.
اگر مقابل مس نتيجه نگرفتيد، اوضاع بدتر نمى شود
اميدوارم كه اين اتفاق نيفتد و با كسب ۳ امتياز به تهران بازگرديم.
پس از دريافت گل از سپاهان بسيار عصبى بازى مى كردى
اينطور نبود. شيوه بازى من درگيرانه است و قصد داشتم با تحت فشار قرار دادن مدافعان حريف اجازه بازيسازى را از آنها بگيرم.
اما در چند صحنه به داور اعتراض داشتى
پس از اعلام نكردن پنالتى به سود ما، چند دقيقه اى بازى از اختيار داور خارج شد و در چند صحنه خطاهاى سپاهانى ها را نمى ديد. من فقط به اين موضوع اعتراض داشتم و وقتى داور به روند قبلى قضاوت خود بازگشت آرام شدم.

emad64
21-08-2008, 19:20
گويا آنها اعتقاد دارند كه فتح الله زاده در جلب رضايت شركت هايى كه قول همكارى داده بودند عملكرد مناسبى نداشته است و اين موضوع مى تواند به ضرر استقلال شود.

استقلال تو این چند بازیه اخیر خوب انتظارات رو برآورده نکرده.. اگه همون استقلال سابق بشه و خوب بازی کنه، اونوقت دیگه راحتتر میشه با اسپانسر خوب قرارداد بست..

Alireza Taji
21-08-2008, 19:22

اميرحسين صادقى:

دوست دارم دروازه تيم محبوبم را باز كنم (بیخود میکنی!:47:)

ايران ورزشى - هفته چهارم براى مدافع مس كرمان رنگ و بوى ديگرى دارد. اميرحسين صادقى با پيراهن نارنجى بايد مقابل آبى پوشان قرار بگيرد. انگيزه او براى اين ديدار وصف ناپذير است. او حالا در كنار وظايف دفاعى نيم نگاهى به گلزنى دارد. صادقى مى خواهد خيلى چيزها را ثابت كند. چرا كه فصل بسيار اسفبارى را در استقلال پشت سرگذاشت...
سرانجام بازى با استقلال فرا رسيد
واقعا برايم سخت است مقابل تيمى بازى كنم كه سال ها پيراهن آن را مى پوشيدم ولى حالا بازيكن مس هستم و بايد با تمام قوا بجنگم.
براى قلعه نويى گل مى برى
حتماً. قلعه نويى سال ها در استقلال و تيم ملى براى من زحمت كشيده. من مشكلى با او ندارم و حتما قبل از بازى از اين مربى رخصت مى گيرم.
اما قلعه نويى پس از رفتن تو صحبت هاى زيادى انجام داد
برايم مهم نيست، ايشان اعتقاد شخصى خود را به زبان آوردند.
دليل جدايى ات چه بود
من چند وقتى در تمرينات استقلال شركت كردم ولى عده اى كه در كنار تيم بودند قصد داشتند در كار من موش بدوانند. آخرش تصميم گرفتم براى حفظ حرمت بروم.
منظورت نظرى جويبارى است
بماند...!
بازى مقابل استقلال را چطور مى بينى
ما تيم جوان و قدرتمندى را در اختيار داريم و با شناختى كه از استقلال دارم، مطمئن هستم كه براى اين تيم مشكل ساز خواهيم شد.
برنامه ات براى اين بازى چيست
سعى مى كنم در راه پيروزى مس دروازه استقلال را باز كنم!
مهاجمان استقلال را طى ديدارهاى گذشته چطور ديدى
استقلال بازيكنان خوبى در خط حمله دارد كه ناكامى شان در ديدارهاى گذشته دليلى بر ضعف آنها نيست.
مس قابليت پيروزى بر استقلال را دارد
ما بازى هاى استقلال را به طور كامل آناليز كرده ايم و با توصيه هاى كادر فنى مى توانيم ۳ امتياز اين ديدار را كسب كنيم. از سوى ديگر اعتقاد دارم بازيكنان استقلال هنوز به هماهنگى كامل نرسيده اند.

emad64
21-08-2008, 19:23
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران و رئیس آکادمی فوتبال این باشگاه به برخی شایعات حاشیه‌ای پایان دادند.
این که تابلو بود اینا با هم مشکلی ندارن.. تو فینال جام حزفی یادتونه منصوریان، امیرخان رو آورد روی جایگاه، که تو خوشحالیه بچه ها سهیم باشه و امیرخان هم به خاطر منصوریان اومد.. پس اینا از اولشم مشکل نداشتن.. میخواستن حاشیه سازی کنن..

Alireza Taji
21-08-2008, 19:24
استقلال ۸ تا ۱۲ شهريور در ازبكستان

بازى تداركاتى با پاختاكور و كروفچى

ايران ورزشى - امير قلعه نويى و اميد طيرى كه روابط بسيار مطلوبى با باشگاه پاختاكور ازبكستان دارند در ادامه روابط خود با فوتبال ازبكستان قصد دارند به دعوت اين باشگاه ازبكى براى برگزارى يك بازى دوستانه پاسخ مثبت دهند. بحث حضور استقلال در ازبكستان از طريق مربيان اين تيم به مسؤولان باشگاه منتقل شده است و به احتمال فراوان حد فاصل تعطيلى بازى هاى ليگ به دليل حضور تيم ملى در مسابقات مقدماتى جام جهانى استقلال به ازبكستان سفر خواهد كرد و در آنجا با تيم پاختاكور يك بازى تداركاتى برگزار خواهد كرد. استقلالى ها قصد دارند زمينه برگزارى يك بازى دوستانه با باشگاه پرسر و صداى كروفچى را كه چندى پيش به دنبال جذب ستاره هاى بارسلونا بود فراهم كنند. اين كه استقلال در غياب ملى پوشان خود به مصاف اين دو تيم ازبكى خواهند رفت مى تواند به آمادگى ديگر بازيكنان بيفزايد.

emad64
21-08-2008, 19:25
اميرحسين صادقى:

دوست دارم دروازه تيم محبوبم را باز كنم

میتونه هر کاری که دوست داره بکنه.. الآن دیگه یکی از بازیکنای مس هستش..

اگه میتونی گل بزن :31:

Alireza Taji
21-08-2008, 19:26
این که تابلو بود اینا با هم مشکلی ندارن.. تو فینال جام حزفی یادتونه منصوریان، امیرخان رو آورد روی جایگاه، که تو خوشحالیه بچه ها سهیم باشه و امیرخان هم به خاطر منصوریان اومد.. پس اینا از اولشم مشکل نداشتن.. میخواستن حاشیه سازی کنن..

این روزنامه ها کارشون همینه!
فقط به این فکر میکنند یک تیتر جنجالی بزنند و چهارتا برگ روزنامه بفروشند.

Alireza Taji
21-08-2008, 19:28
قلعه نويى به دنبال اوچه

ايران ورزشى - اوچه كه فصل پيش در مس كرمان شاگرد اميرقعله نويى بود و سرمربى استقلال در مس كرمان روى گلزنى اين مهاجم حساب مى كرد مورد توجه استقلال قرار گرفته است. اوچه در تيم پاختاكور عضويت دارد و هزينه اى كه استقلال بابت آزاد كردن اين بازيكن خواهد پرداخت چندان چشمگير نيست و همين موضوع احتمال حضور اين مهاجم را در استقلال افزايش داده است. گفته مى شود اوچه براى حضور در استقلال رقمى كمتر از ۲۵۰ ميليون تومان هزينه دربر خواهد داشت. البته بحث حضور اوچه در صورتى جدى تر خواهد شد كه مهاجمان استقلال نتوانند در بازى هاى آينده براى تيم شان گلزنى كنند اما در عين حال قلعه نويى از عملكرد مهاجمان استقلال راضى است و اوچه را براى تقويت خط حمله استقلال مى خواهد.

Alireza Taji
21-08-2008, 19:29
منيعى از ليست استقلال كنار گذاشته شد

ايران ورزشى - بازى هاى ضعيف ميثم منيعى از ديد اميرقلعه نويى هم پنهان نمانده است منيعى كه در ۳ بازى گذشته استقلال نتوانست كادرفنى را اميدوار كند در بازى با مس كرمان حتى در ليست ۱۸ نفره هم قرار نخواهد گرفت. بحث بيرون رفتن منيعى از ليست ۱۸ نفره استقلال كاملاً فنى است و اين بازيكن چپ پا مى تواند در فرصتى كه احتمالاً در آينده نصيبش خواهد شد بار ديگر خود را به تركيب اصلى استقلال نزديك كند. آنچه مسلم است در حال حاضر منيعى ديگر در تركيب استقلال جايى ندارد و جايش را به ديگر مدعيان چپ پا داده است.

emad64
21-08-2008, 19:29
استقلال ۸ تا ۱۲ شهريور در ازبكستان

بازى تداركاتى با پاختاكور و كروفچى
اگه بشه که خیلی خوبه. چون هم تیم واسه بازیای لیگ آماده تر میشه. هم اینکه چون استقلال خیلی وقته که با تیم های آسیایی بازیه دوستانه ی درست حسابی نداشته، میتونه این بازی اونارو به حال و هوای بازیهای آسیایی نزدیک کنه. مخصوصاً این که پاختاکور تو آسیا تقریباً تیم مطرحیه..

Alireza Taji
21-08-2008, 19:32
رضايت كادر فنى از فرهاد مجيدى

ايران ورزشى - فرهاد مجيدى كه از آغاز فصل در تركيب استقلال قرار نگرفته بود با وجود آنكه نتوانست مقابل سپاهان در گلزنى موفق باشد اما با عملكردش مربيان استقلال را از خود راضى نگه داشته است. مربيان استقلال پس از گذشت ۳ هفته از بازى هاى ليگ برتر به اين نتيجه رسيده اند كه زوج اكبرپور- مجيدى مى تواند موفق باشد. از طرفى بازى كردن عليزاده هم براى كادر فنى استقلال بسيار مهم است. عليزاده گفته قلعه نويى مهاجمى است كه خوب درگير مى شود و پرتاب هاى اوتش براى استقلال چاره ساز است. قلعه نويى از اين پس از ميان عليزاده و مجيدى يكى را انتخاب خواهد كرد. و به اين ترتيب بايد آرش برهانى و عباس فرد را از برنامه هاى قلعه نويى بيرون دانست.

emad64
21-08-2008, 19:34
قلعه نويى به دنبال اوچه
اگه بیاد خوب میتونه باشه. چون امیرخان بازیه اوچه رو خوب تو فصل قبل دیده، آخه زیر نظر خودش بازی میکرده.. فقط اگه اومد، خدا کنه مثل بقیه ی مهاجمامون نباشه. برهانی هم قبل اینکه بیاد استقلال، خیلی مطرح بود، ولی بعد که اومد.......
مهاجم، تو استقلال باید استقلالی بازی کنه. واسه استقلال هر مهاجمی نمیتونه مثمر ثمر باشه..

Alireza Taji
21-08-2008, 19:35
استقلال ۳۵۰ ميليون از اسپانسر گرفت

ايران ورزشى - استقلال در چهار بازى آينده با اسپانسر تازه اى وارد ميدان خواهد شد. اسپانسر استقلال يكى از كارخانه هاى توليد بستنى است كه حاضر شده براى ۴ بازى به باشگاه استقلال ۳۵۰ ميليون تومان بپردازد. ظاهرا استقلال هنوز نتوانسته با شركتى تا پايان فصل قرارداد امضا كند اما پيشنهاد ۳۵۰ ميليونى اين كارخانه توليد بستى مى تواند بسيار جالب توجه باشد. استقلال اگر اين رويه را ادامه دهد تا پايان فصل مى تواند حدود ۵ - 4 ميليارد از بخش اسپانسر دريافت كند و مشكلات مالى اش را كاهش دهد.

Alireza Taji
21-08-2008, 19:37
جانواريو سلاح پنهان قلعه نويى (امیدوارم همونی باشه که انتظار داریم)

ايران ورزشى - به زودى امير قلعه نويى سلاح پنهانش را رو مى كند. جانواريو كه به دليل مصدوميت و اختلاف هايى در دريافت حقوقش نصفه و نيمه در تمرينات استقلال حاضر مى شد با رفع مشكلاتش آرام آرام در تمرينات استقلال به يكى از گزينه هاى اصلى تبديل مى شود. قلعه نويى قصد دارد پس از بازى با مس كرمان شايد هم در اين بازى! سرانجام اين بازيكن تكنيكى را به ميدان بفرستد. جانواريو در پست پشت فوروارد بازيكنى است بسيار مستعد تأثيرگذار.

Alireza Taji
21-08-2008, 19:38
در تعطيلات ۱۳ روزه ليگ برتر
استقلال به ازبكستان يا سرعين مى رود

ايران ورزشى - رقابت هاى ليگ برتر بعد از هفته پنجم به مدت ۱۳ روز تعطيل خواهد شد. به گزارش خبرگزارى ورزش ايران (ايپنا)، بدون ترديد تمام تيم ها برنامه ويژه اى اين وقفه دارند كه استقلال تهران هم از اين قاعده مستثنى نيست. آبى پوشان دوگزينه را براى برگزارى اردو در نظر دارند ازبكستان اولين جايى است كه قلعه نوعى براى شاگردانش درنظر گرفته اما اگر به هر دليلى مقدماتش فراهم نشود احتمال اين كه آنها به سرعين بروند و يك هفته در آنجا تمرينات خود را پيگيرى كنند بسيار زياد خواهد بود. استقلالى ها در هفته ششم و روز ۲۱ شهريور ماه ميهمان صباباترى قم هستند.

emad64
21-08-2008, 19:38
قلعه نويى از اين پس از ميان عليزاده و مجيدى يكى را انتخاب خواهد كرد. و به اين ترتيب بايد آرش برهانى و عباس فرد را از برنامه هاى قلعه نويى بيرون دانست.
با مجیدی موافقم. ولی اینکه بخواد کلاً برهانی و عباسفرد رو بیرون بذاره نه. آخه به اینا خیلی فرصت داده نشده. باید بازیهای دوستانه ی بیشتری رو بذارن و اونجا به مهاجما بازی بدن و اونارو با تیم هماهنگ کنن..
علیزاده هم خوب درگیر میشه..
مهاجمای ما، جاگیری بلد نیستن.. اصلاً واسشون موقعیت گلزنی ساخته نمیشه. اگه هم میشه، خیلی کمه..

Alireza Taji
21-08-2008, 19:39
اين ضعيف ترين جبارى تاريخ بود
جبارى: به خاطر روحيه ام فرصت مى خواهم

ايران ورزشى - جبارى هم از عملكرد خودش راضى نيست به منتقدان حق مى دهد كه از بازى اش راضى نباشند: «برخلاف نظر خيلى ها اعتقاد دارم كه شروع بدى نداشته ايم و در هفته هاى ابتدايى امكان دارد هر نتيجه اى به وجود بيايد. ما ابومسلم را برديم، مقابل پگاه مستحق پيروزى بوديم و در نيمه دوم بازى با سپاهان هم فرصت هاى زيادى را از دست داديم و اين نشان مى دهد كه استقلال پتانسيل بالايى دارد ولى بايد به ما زمان بدهيد تا به شرايط ايده آل نزديك شويم.»
جبارى در پاسخ به اين سؤال كه آيا از عملكرد خودت در اين ۳ بازى راضى هستى مى گويد: «من قبل از بازى با ابومسلم شرايط ويژه اى داشتم و در تركيب اصلى نبودم ولى وقتى به زمين آمدم فكر مى كنم كه بازى خوبى را به نمايش گذاشتم. در بازى دوم اما سردرگم و بى هدف بازى كردم، اين در حالى بود كه از لحاظ بدنى در آمادگى كامل قرار داشتم ولى تاكتيك استقلال در بازى با پگاه استفاده از توپ هاى بلند بود و وقتى تيم ما هوايى بازى مى كند كارى از دست من ساخته نيست. در بازى با سپاهان هم اين شرايط وجود داشت و من ضعيف ترين بازى عمرم را انجام دادم.»
هافبك تكنيكى استقلال در پايان مى گويد: «طى يكى دو ماه اخير شرايط بسيار سختى داشتم و از لحاظ روحى آسيب شديدى ديدم به همين دليل احتياج به زمان دارم تا به روزهاى اوج برگردم، در ضمن من هنوز با بازيكنان استقلال هماهنگ نشده ام و اميدوارم اين مشكل در بازى هاى آينده حل شود.بايد به من فرصت بيشترى بدهيد.»

======================

به غير از طالب لو
مجيدى و جبارى هم غايب بودند

ايران ورزشى - درحالى كه شنيده مى شد طالب لو به دليل پاس نشدن چكش به تمرين استقلال نرفته اما غيبت مجيدى و جبارى اين موضوع را به اثبات مى رساند كه بازيكنان استقلال به دليل خستگى در تمرين صبح ديروز حضور نيافته اند.

Alireza Taji
21-08-2008, 19:40

=
دوباره به تيم ملى برمى گردم

شكورى: قلعه نويى به من شخصيت داد

ايران ورزشى- آبى پوشان كه با بوق و كرنا و ادعاى قهرمانى ليگ هشتم را آغاز كرده بودند اكنون پس از گذشت سه هفته از ليگ برتر با ۴ امتياز در رده ششم جدول رده بندى جا خوش كرده اند. نتايج استقلال تا اينجا بوى قهرمانى نمى دهد ولى استقلالى ها از اميد به قهرمانى و شانس اول بودن در اين زمينه صحبت مى كنند. هادى شكورى مدافع تازه وارد استقلال كه در بازى با سپاهان اولين بازيش را براى اين تيم انجام داد معتقد است آبى پوشان بازى به بازى بهتر خواهند شد.

با گذشت سه هفته از شروع ليگ برتر، با ۴ امتياز در رده ششم جدول قرار گرفته ايد، اين براى هواداران شما قابل قبول نيست و آنها از تيم مدعى قهرمانى، عملكرد بهترى انتظار دارند.
بايد توجه داشته باشيد استقلال به علت درگير بودن در جام حذفى كمتر از ساير تيم ها استراحت كرد، همچنين ۱۱ بازيكن جديد به تيم آمده اند و براى هماهنگى آنها زمان لازم است. مطمئن باشيد هفته به هفته بهتر مى شويم و شانس اول قهرمانى هستيم.
در هفته چهارم مقابل مس قرار مى گيريد. بازى سختى در انتظار شماست.
حضور قلعه نويى در فصل گذشته در كرمان باعث شد تا مس شخصيت پيدا كند و امسال نيز بازيكنان شناخته شده اى به خدمت گرفته اند و با آمدن مظلومى، از نظر روحى نيز تقويت شده اند ولى ما براى سه امتياز به كرمان مى رويم.
با اطمينان از برد صحبت مى كنى.
ما در همه بازى ها براى برد به ميدان مى رويم و براى ما فرق نمى كند مقابل چه تيمى بازى مى كنيم.
حضور استقلالى هاى سابق در مس به حساسيت اين بازى افزوده است.
بله، حساسيت بازى بيشتر شده ولى اميدوارم اين حساسيت باعث بالا رفتن بعد فنى بازى شود تا اينكه باعث حاشيه ها شود.
انگار در استقلال مدافعان اين تيم جور گل نزنى مهاجمانشان را مى كشند.
نه، اين طور نيست، در كل فوتبال جهان هم ببينيد بعضى وقت ها مدافعان و گاهى هافبك ها نيز گل مى زنند و در اين راه مهاجمان با فضاسازى به گلزنى آنها كمك مى كنند.
اما همه از مهاجمان گل مى خواهند.
بدشانسى نيز مزيد بر علت گل نزنى مهاجمان مان شده و مطمئن باشيد آنها استارت گلزنى را به زودى خواهند زد.
در مورد خودت صحبت كن، اولين بازى ات را براى استقلال انجام دادى.
بازى با سپاهان توانستم خواسته هاى مربيان را پياده كنم و كادر فنى نيز راضى بودند.
خودت هم از بازى ات راضى بودى
نه، توانايى هاى من بيشتر از اين است. احتياج به زمان دارم و مطمئن باشيد با انجام يك يا دو بازى ديگر به اوج مى رسم تا دوباره به تيم ملى دعوت شوم.
در مورد صحنه گل سپاهان، خط دفاعى استقلال خوب عمل نكرد.
گل سپاهان در اثر يك غافلگيرى و با استفاده از يك ضد حمله به ثمر رسيد و در اين صحنه كل تيم مقصر بوديم. اميدوارم اشتباهات ما به مرور زمان كمتر شود و خط دفاعى را به نقاطه قوت استقلال تبديل كنيم.

emad64
21-08-2008, 19:41
اسپانسر استقلال يكى از كارخانه هاى توليد بستنى است كه حاضر شده براى ۴ بازى به باشگاه استقلال ۳۵۰ ميليون تومان بپردازد.
احتمالاً بستنیه دایتیه :31:

emad64
21-08-2008, 19:44
جانواريو سلاح پنهان قلعه نويى
من بازیه جانواریو رو خیلی یادم نیست، ولی از تعریفایی که بچه ها و خبرگذاریها ازش میکنن میرسه که بازیکنه خیلی مثمر ثمری باشه.. منم هموم حرف علیرضا رو میزنم : (امیدوارم همونی باشه که انتظار داریم)

Alireza Taji
21-08-2008, 19:46
اردوگاه آبى

ايران ورزشى- آبى پوشان پس از پيروزى عصر سه شنبه مقابل تيم جوانان، ديروز عصر نيز تمريناتشان را پيگيرى كردند. در اين تمرين كه از ساعت ۶:15 عصر در زمين شماره ۲ آزادى و در حضور ۴۰ هوادار استقلال آغاز شد، ابتدا بازيكنان ۱۵ دقيقه دويدند و سپس به انجام كار با توپ پرداختند.

صحبت قلعه نويى با بازيكنان
در ابتداى تمرين قلعه نويى به مدت ۱۰ دقيقه با بازيكنان صحبت كرد و نكاتى را درباره حضور قدرتمند استقلال در بازى هاى آينده به آنها گوشزد كرد.
نظرى نيامد
درحالى كه ديروز بازيكنان به خاطر مطالبات مالى خود سراغ نظرى جويبارى را مى گرفتند، او در تمرين غايب بود تا بازيكنان دست خالى برگردند.
پولادى تمرين نكرد
مهرداد پولادى كه به تازگى از بند مصدوميت رها شده است ديروز به علت كمر درد با تيم تمرين نكرد.
جانواريو هم تمرين كرد
جانواريو كه پس از پشت سر گذاشتن دوران مصدوميت اش در بازى با تيم جوانان نيز دقايقى به ميدان رفته بود، ديروز نيز همپاى ساير بازيكنان تمرين كرد.

قلعه نويى و فتح ا... زاده در نشست شوراى معاونين شركت كردند

حامى مالى يك هفته ديگر مشخص مى شود

نشست شوراى معاونين باشگاه استقلال تهران با حضور على فتح ا... زاده مدير عامل باشگاه، معاونين باشگاه و امير قلعه نويى بعد از ظهر ديروز برگزار شد.
در ابتداى اين نشست فتح ا... زاده بابت زحمات و تلاش هاى اعضاى شوراى معاونين در فصل نقل و انتقالات قدردانى كرد. همچنين از برخى افرادى كه نقش به سزايى در قهرمانى اين تيم در جام حذفى فوتبال كشور داشتند تقدير كرد. سپس اعضاى شوراى معاونين باشگاه مسائلى را به صورت جداگانه مطرح كردند.
فتح ا... زاده در رابطه با بحث اسپانسر مسائل كلى را مطرح و اعلام كرد كه حامى مالى باشگاه استقلال ظرف يك هفته آينده مشخص مى شود، ضمن آن كه يك شركت داخلى نيز براى پشتيبانى استقلال اعلام آمادگى كرده است كه مذاكره با اين شركت ظرف يكى دو روز آينده برگزار مى شود.
در ادامه نشست امير قلعه نويى با تشكر از فتح ا... زاده به دليل تزريق بخشى از بودجه باشگاه استقلال و پولى كه هفته گذشته به بازيكنان پرداخت شد، پيشنهاد كرد جلسه شوراى معاونين هر هفته برگزار شود.
قلعه نويى با اشاره به مشكل روحى مجتبى جبارى پس از فوت پدرش گفت: در جلسات خود با جبارى متوجه شدم كه او همچنان در شوك فوت پدرش به سر مى برد. به همين دليل قرار شد تا دكتر منتظرى روانشناس باشگاه استقلال در جلسات خصوصى به گفت وگو با مجتبى جبارى بپردازد. در اين نشست همچنين مقرر شد تا پس از مشخص شدن حامى مالى باشگاه استقلال نشستى رسانه اى برگزار شود. قرار است هر ماه باشگاه استقلال تهران نشست هاى رسانه اى را با حضور مربيان و چند تن از بازيكنان اين باشگاه برگزار كند. در اين نشست هماهنگى هايى در رابطه با تيم بيرونى باشگاه استقلال و همچنين مسائل مربوط به اطلاع رسانى، اقتصادى و پشتيبانى باشگاه انجام شد. در اين جلسه مقرر شد تا نشست شوراى معاونين هر دو هفته يك بار در روز يكشنبه برگزار شود. دراين نشست پيرامون تعداد نفراتى ( اعضاى كادر فنى، سرپرستى و اجرايى) كه از اين پس و بعد از بازى با مس كرمان در سفرهاى استانى بايد تيم را همراهى كنند تصميم گيرى شد.

emad64
21-08-2008, 19:49
در تعطيلات ۱۳ روزه ليگ برتر
استقلال به ازبكستان يا سرعين مى رود

تو ازبکستان که فهمیدیم میخوان با چه تیمایی بازی کنن، تو سرعین مشخص نیست ؟

به غير از طالب لو
مجيدى و جبارى هم غايب بودند
بعید میدونم خبر خاصی باشه.. میگفتن که وحید واسه پاس نشدن چکش سر تمرین نیومده.. من فکر کنم رفته بانک، از اون ور واسش مشکلی پیش اومده بوده و نتونسته بیاد سر تمرین، واسش درآوردن که چکش پاس نشده بوده، واسه همین نیومده تمرین :31:

Alireza Taji
21-08-2008, 19:51
من برم بخوابم تا شب( از 1 شب به بعد) بتونم بدون مشکل سنگر را حفظ کنم!

من بازیه جانواریو رو خیلی یادم نیست، ولی از تعریفایی که بچه ها و خبرگذاریها ازش میکنن میرسه که بازیکنه خیلی مثمر ثمری باشه.. منم هموم حرف علیرضا رو میزنم : (امیدوارم همونی باشه که انتظار داریم
من هم چیزی ازش به یاد ندارم اما تو لیگ یک و در تیم فولاد بازیکن کلیدی بود. البته اونجا لیگ یک بود! فقط میشه امیدوار بود.

Alireza Taji
21-08-2008, 19:54
تو ازبکستان که فهمیدیم میخوان با چه تیمایی بازی کنن، تو سرعین مشخص نیست ؟

بعید میدونم خبر خاصی باشه.. میگفتن که وحید واسه پاس نشدن چکش سر تمرین نیومده.. من فکر کنم رفته بانک، از اون ور واسش مشکلی پیش اومده بوده و نتونسته بیاد سر تمرین، واسش درآوردن که چکش پاس نشده بوده، واسه همین نیومده تمرین :31:
تو سرعین که بعید بدونم با تیمی بازی کنند تازه سرعین:40: تا یک ماه دیگه هواش سرد میشه! فکر کنم برند کیش یا ازبکستان بهتر باشه.
جباری را که من ساعت 2 ظهر تو شبکه سه دیدمش اومد انجا و تو یک برنامه ها حرف میزد!

emad64
21-08-2008, 19:56
اين ضعيف ترين جبارى تاريخ بود
جبارى: به خاطر روحيه ام فرصت مى خواهم
امروز جباری مهمون برنامه ی سینما گلخانه بود، نمیدونم دیدید یا نه ؟
اونجا هم روحیش خیلی غمگین بود. بیچاره مجریه برنامه هر کاری که میکرد مجتبی رو بخندونه جز یکی دوباری نتونست.. اونجا هم میگفت که احتیاج به زمان داره. میگفت که خودش رو یه استقلالی میدونه و واسش خانوادش خیلی مهمن. به خاطر خانوادش نرفت فرانسه. مربیه تیم فرانسوی بازیش رو پسندیده بوده و حتی دربارش با باشگاه هم صحبت کرده بودن. میگفت که اگه خوانوادم بهم احتیاج داشته باشن، شاید اصلاً از ایران نرم..

emad64
21-08-2008, 19:58
من برم بخوابم تا شب( از 1 شب به بعد) بتونم بدون مشکل سنگر را حفظ کنم!

برو بخواب.. منم اگه تونستم میام.. من دیگه باید برم.. شاید تا فردا شب دیگه نتونستم بیام..
فعلاً..

SANR
21-08-2008, 20:34
احتمالاً بستنیه دایتیه

فکر کنم بستنی دلسا باشه که جدیدآ اومده.البته خودم هم توی این کارخونه هستم!

M . Sayid
21-08-2008, 21:22
در مورد جانواریو بگم که بازیکن خیلی خوبیه و ضربه آزاد اگه بهش بدن خیلی خوب میزنه همین دو فصل پیش که با مربی جدید فولاد اومده بود چند بار روی ضربات آزاد گل های قشنگی زد.(ای بابا چه گیری به این بیچاره دادیم از داسیلوا که دیگه بدتر نیست)

r4pbr4p
22-08-2008, 00:00
شب هم سنگر حفظه!

Rjoun
22-08-2008, 00:07
شب هم سنگر حفظه!

ما هم هستيم.:10:

Alireza Taji
22-08-2008, 00:12
سنگر تحویل گرفته شد و تا احتمالا 4 صبح در سنگر حضور خواهم داشت/

در مورد جانواریو بگم که بازیکن خیلی خوبیه و ضربه آزاد اگه بهش بدن خیلی خوب میزنه همین دو فصل پیش که با مربی جدید فولاد اومده بود چند بار روی ضربات آزاد گل های قشنگی زد.(ای بابا چه گیری به این بیچاره دادیم از داسیلوا که دیگه بدتر نیست)
تو فولاد خیلی خوب بود اما بازهم میگم بازیهاش تو لیگ یک بود و لیگ یک با لیگ برتر تفاوت زیادی داره!

Rjoun
22-08-2008, 00:17
اگه يه مهاجم چارچوب شناس داشتيم الان با اختلاف در صدر جدول بوديم.
اي كاش اين همه پولي كه دادن جاي برهاني و عباسفرد يه مهاجم خوب مثل عماد رضا رو مي خريدن

M_Abieteh
22-08-2008, 00:20
خوب اگه یه مهاجم خوب داشتیم دیگه غمی نبود.......

Alireza Taji
22-08-2008, 00:22
اگه يه مهاجم چارچوب شناس داشتيم الان با اختلاف در صدر جدول بوديم.
اي كاش اين همه پولي كه دادن جاي برهاني و عباسفرد يه مهاجم خوب مثل عماد رضا رو مي خريدن
دیگه حسرت گذشته را نباید خورد باید فکری کرد و از داشته هامون درست استفاده کنیم. به نظر من اگه کمی روی همین مهاجمان کار کنیم می تونند خیلی کارها کنند!
امروز هم شنیدم احتمالش هست اوچه و یا یک مهاجم از واسکادوگاما به تیم بیاد!

Alireza Taji
22-08-2008, 00:31
کسی عکس از این چند بازی اخیر استقلال نداره؟
بدجور به یک عکس دسته جمعی از استقلال این فصل نیاز دارم!
هرجا رفتم عکسی از استقلال ندیدم اگه دوستان عکس از بازیهای این فصل استقلال دارند حتما بذاره.

Rjoun
22-08-2008, 00:38
هرجا رفتم عکسی از استقلال ندیدم اگه دوستان عکس از بازیهای این فصل استقلال دارند حتما بذاره.
علي رضا يه عكس دارم از اردوي تركيه.
اما از نماي دور

Alireza Taji
22-08-2008, 01:04
علي رضا يه عكس دارم از اردوي تركيه.
اما از نماي دور
مر30
اما اون را دارم...
من یک عکس مثل عکس پائین میخوام:

البته ماله این فصل باشه...

emad64
22-08-2008, 01:33
سلام بچه ها.. من اومدم شب بخیر بگم برم.. فردا احتمالاً تا آخر شب نمیتونم بیام..

به نظرم مهاجمامون بد نیستن. فقط یه خورده اعتماد به نفس میخوان. این اعتماد بنفس رو من تو مجیدی و اکبرپور دیدم. آخه بدون استرس بازی میکردن. مطمئنم که اگه موقعیت درست حسابی گیرشون بیاد، میتونن گل بزنن.. نمیدونم چرا، ولی به بازی با مس و گلزنیه مهاجما خیلی امیدوارم..

emad64
22-08-2008, 01:35
تکراری بود..
پس تو این پستم شب بخیر میگم..
شب همتون خوش.. جمعه ی خیلی خیلی خیلی خوبی داشته باشید..

شب بخیر..

Alireza Taji
22-08-2008, 02:23
خبری هم نیست که بذارم من هم برم بخوابم!
پیشبینی بازی هم بکنم:
امیدوارم 1-0 استقلال پیروز بازی بشه.

vahid_vaezinia
22-08-2008, 03:09
استقلال پیروز بازی بشه.

ايشالا
من كه خيلي اميدوارم!

unartig
22-08-2008, 06:26
میگم دقت کردید تیم آبی وقرمز هنوزکه هنوزه اسپانسر ندارند؟

emad64
22-08-2008, 09:39
خبری هم نیست که بذارم من هم برم بخوابم!
پیشبینی بازی هم بکنم:
امیدوارم 1-0 استقلال پیروز بازی بشه.

علیرضا، پیش بینیت ثبت شد..

EsTeGhL@L 70
22-08-2008, 10:13
بهتره من هم پیش بینی کنم

استقلال 2 -1 مس

بد جوری من رو توی این تاپیک نابود کردن اون همه برنامه ریزی باچند تا از بچه ها و عماد داشتیم که همه چیز به هم ریخت. اکثر بچه ها بخشیده شدن نمیدونم که مدیران چه خصومتی با من دارن که این همه وقته خبر ورزشی
رو برای من غیر فعال کردن اگه تاپیک استقلال و بچه های گل تاپیک نبودن دیگه پامو نمیذاشتم توی p30world
فقط من رو که یادتون هست من همون esteghlal 67 (مسعود) هستم دیگه خسته شدم. از هیچی هم نمیترسم اقای مدیر هم دیگه شورش رو در اورده دیگه چقدر باید التماس کنم.

فقط باید از عماد و علیرضا عذر خواهی کنم که توی امر پیش بینی اونا رو تنها گذاشتم ولی من هنوز موندم که
چرا اقای مدیر به من حتی جواب هم نمیدن شب نیمه شعبان به ایشون پیغام زدم و گفتم که پشیمونم وبه خاطر
این شب عزیز هم که شده من رو ببخشه ولی هیچ جوابی ندادن :42::42::42::42::42:

amir_a
22-08-2008, 10:25
بهتره من هم پیش بینی کنم

استقلال 2 -1 مس

بد جوری من رو توی این تاپیک نابود کردن اون همه برنامه ریزی باچند تا از بچه ها و عماد داشتیم که همه چیز به هم ریخت. اکثر بچه ها بخشیده شدن نمیدونم که مدیران چه خصومتی با من دارن که این همه وقته خبر ورزشی
رو برای من غیر فعال کردن اگه تاپیک استقلال و بچه های گل تاپیک نبودن دیگه پامو نمیذاشتم توی p30world
فقط من رو که یادتون هست من همون esteghlal 67 (مسعود) هستم دیگه خسته شدم. از هیچی هم نمیترسم اقای مدیر هم دیگه شورش رو در اورده دیگه چقدر باید التماس کنم.

فقط باید از عماد و علیرضا عذر خواهی کنم که توی امر پیش بینی اونا رو تنها گذاشتم ولی من هنوز موندم که
چرا اقای مدیر به من حتی جواب هم نمیدن شب نیمه شعبان به ایشون پیغام زدم و گفتم که پشیمونم وبه خاطر

آبیــــــــــــــــــــــ ــته

:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup: :7:

AnarchAshkan
22-08-2008, 11:02
هرچی پیش بینی کردم غلت دراومده (گفتم که این دفعه درست دربیاد) :46:

استقلال 2 - مس 0

M_Abieteh
22-08-2008, 11:16
هرچی پیش بینی کردم غلت دراومده (گفتم که این دفعه درست دربیاد) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

استقلال 2 - مس 0

انشالله که درست در بیاد......

amirtaker
22-08-2008, 11:21
من دویاره اومدم.
مس0-اس اس2

r4pbr4p
22-08-2008, 13:01
بهتره من هم پیش بینی کنم

استقلال 2 -1 مس

مسعود جان ایشالا که زود تر از بند آزادت کنن

از دوستان خواهش میکنم هرکدوم جداگانه یه پیغام به مدیریت واسه پیگیری کار معود بزنن

شاید قسمت شد یه بار به حرفمون گوش کردن

در مورد اسپانسر هم بیخیال

همین با مهدی از همش بهتره. :دی!

r4pbr4p
22-08-2008, 13:02
من دویاره اومدم.
مس0-اس اس2

امیر چرا کم پیدایی؟

پست های قدیم رو نیگا میکنم بیشتر سنگر دست شما بوده

نکنه بازنشسته شد؟

میای یه پست میدی....!

r4pbr4p
22-08-2008, 13:10

خدمت شما... :31:

r4pbr4p
22-08-2008, 13:11
اینم یکی دیگه...

M_Abieteh
22-08-2008, 13:16
مسعود باید با بابک حرف بزنه که اونو ببخشه..

ولی باید با پرسپولیسیا به کاری داشته باشه نه کل کل کنه...

اینو هم به بابک بگه که دیگه کل کل نمیکنه.

r4pbr4p
22-08-2008, 13:23
خب بنده خدا عذر خواهی کرده ...

ولی بازم قبول نکرده آقا بابک!

unartig
22-08-2008, 14:17
خب پس دیدید همین تاپیک باشیم ونریم توتاپیکشون مساله ای پیش نمیاد امیدوارم مشکل مسعودهم حل بشه هرچه زودتر.شاید یادشون نرفته ازبن درش بیارند وشاید هنوززمانی که براش تعیین کردند تموم نشده من فکر کنم دومی درست ترباشه

r4pbr4p
22-08-2008, 14:22
تبریک دوستان

امروز یا فردا از بن خارج میشه

EsTeGhL@L 70
22-08-2008, 14:27
تبریک دوستان

امروز یا فردا از بن خارج میشه

خیلی ممنون واقعا خوشحال شدم:10::10::10::40::40::40::11::11:

r4pbr4p
22-08-2008, 14:28
خواهش میکنم عزیز...

کمترین کاری بود که میشد انجام داد

ایشالا همین امروز باشه

r4pbr4p
22-08-2008, 14:29
تمرين امروز استقلال يك ساعت زودتر برگزار مي‌شود

تمرين امروز تيم فوتبال استقلال تهران به دليل حضور اعضاي تيم در مراسم عروسي پيروز قرباني، زودتر از هميشه برگزار مي شود.

بازيكنان استقلال امروز از ساعت 16 در زمين شماره 2 آزادي تمرين مي كنند.
اين تيم كه روز يك شنبه هفته آينده در ورزشگاه باهنر ميهمان تيم مس كرمان است، امروز بعد از ظهر به دليل مراسم عروسي:8::8::8: پيروز قرباني يك ساعت زودتر تمرين خود را برگزار مي كند.
آبي پوشان عصر فردا راهي كرمان مي شوند.
حضور قرباني در اين سفر هنوز مشخص نيست.

unartig
22-08-2008, 14:31
منم ازشنیدن این خبرخوشحال شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif امیدوارم اف سی بایرن هم آزاد بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

r4pbr4p
22-08-2008, 14:36
راستی این جریان پیروز چیه؟

کلک چندمین زنشه؟

unartig
22-08-2008, 14:48
راستی این جریان پیروز چیه؟

کلک چندمین زنشه؟
نمیدونم اما چیزی که واضحه یه چندسال پیش همه بچه هارادعوت کردمراسم عروسیش یه بارهم مسابقه نیومد میخواست زن بگیره این دفعه هم ظاهرامسابقه نمیره تازن بگیره :31:فکر کنم میخوادرکوردفریبرزعرب نیارابشکنه :27:

r4pbr4p
22-08-2008, 14:53
این چرا اینجوری میکنه!

من اگه جاش بودم 3تا مسابقه پشت سر هم میدادم

در ضمن کسی به اون رکورد نمیرسه :دی!

مگر یه عده خاص

آخه استقلالیا همه اهل زندگین

میسوزن و میسازن

M_Abieteh
22-08-2008, 15:01
سلام مسعود یه زودی به اینجا دسترسی خواهی داشت فقط یادت نره که دیگه با پرسپولیسیا کل کل نکنی.و اگه حرفی زدن گزارش بدی...و جوابشو ندی..

unartig
22-08-2008, 15:01
طی این چندسال اخیر پیروزجزوموثرترین ومتعصب ترین استقلالیها بوده درحالیکه به استقلالی بودنش اوایل شک داشتم اما مرام یه بچه جنوب شهرتهرانو داره

M_Abieteh
22-08-2008, 15:03
در مورد پیروز بگم به نظر میرسه ازدواجش شایعه باشه....

M . Sayid
22-08-2008, 15:03
برنامه هفته های 4 تا 8 اعلام شد ماشاالله به این شانس با هر چی تیم آمادس بازی داریم قول میدم این سایپایی که همش داره میبازه قبل از بازی با استقلال دوباره جوگیر میشه همه تیما رو میبره(تعجب نکنید ناراحت هم نشید بدشانسی سرنوشت آبی هاست)

iman_s
22-08-2008, 15:06
استقلال 1
مس 0

M_Abieteh
22-08-2008, 15:08
این سری میترکونیمشون.امسال با سالای دیگه فرق داره.......

r4pbr4p
22-08-2008, 15:16
شانس هم یه قسمت فوتباله همش که نیست!

ایشالا امسال حقه هرچی جوجه تیمی که فصل قبل ما رو بردن رو میزاریم کف دستشون...

اس اس واقعی در راه است

کماکان پرچم بالاس!

M_Abieteh
22-08-2008, 16:52
فتح الله زاده در گفتگو با مهر:
مگر قلعه نویی و دایی با هم قهر هستند / استقلال خوب نتیجه نگرفته است
مدیر عامل باشگاه استقلال با اشاره به تمایل این باشگاه برای رفع کدورت بین علی دایی و امیر قلعه نویی گفت: مگر این دو با هم قهر هستند که همه می خواهند آنها را آشتی دهند؟

علی فتح الله زاده در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: مگر علی دایی و قلعه نویی با هم قهر هستند که با قرار باشد آنها را با هم آشتی دهیم. این دو مربی خوب فوتبال ایران باهم دعوا نکرده اند که حالا قرار بر قهر و آشتی شان باشد. با این حال منتظر بازگشت آقای کفاشیان از پکن هستم تا در نشست هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال بحث ملاقات امیر قلعه نویی و علی دایی را مطر ح کنم تا اگر احیانا کدورتی بین آنها هست برطرف شود.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال خاطر نشان کرد: طی هفته گذشته درگیر انتخاب پیمانکاری برای ساخت کمپ باشگاه استقلال بودیم. بالاخره در روز چهارشنبه مزایده برای انتخاب این پیمانکار برگزار شد و توانستیم دو شرکت را برای این منظور گزینش کنیم. در نشست آتی هیئت مدیره باشگاه شرایط پیمانکارهای مورد نظر بررسی می شود از میان آنها بهترین گزینه انتخاب و کار ساخت مجموعه کمپ استقلال به آن شرکت واگذار می شود.

وی با اشاره به اینکه نشست آینده هیئت مدیره باشگاه استقلال روز دوشنبه هفته پیش رو برگزار خواهد شد، در خصوص انتخاب حامی مالی برای تیم فوتبال این باشگاه گفت: برای انتخاب اسپانسر تیم فوتبال استقلال عجله نکرده ایم، سعی مان بر این بوده که بهترین گزینه را برای حمایت مالی از تیم استقلال که علاوه بر مسابقات داخلی لیگ قهرمانان آسیا را نیز در پیش دارد، گزینش کنیم. در این رابطه با شرکت های مختلفی مذاکره کرده و به نتایج خوبی رسیدیم. نتایج این جمع بندی را روز دوشنبه به استحضار هیئت مدیره باشگاه می رسانم تا بهترین گزینه را به عنوان حامی مالی تیم انتخاب کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص نتایج تیم فوتبال این باشگاه گفت: آنچه مسلم است تیم ما از نظر نتیجه گیری تا به امروز که سه هفته از مسابقات لیگ برتر گذشته نتوانسته نتایج خوبی را کسب کند اما از نظر فنی تیم شرایط خوبی دارد. من به عنوان مدیرعامل باشگاه از عملکرد کلی تیم رضایت دارم. بدون شک تیم فصل جاری استقلال از همه جهات با تیمی که در فصل گذشته داشتیم متفاوت است. از همه نظر تیم تقویت شده و توانایی بیشتری نسبت به قبل دارد.

فتح الله زاده در خصوص بازی آینده تیم فوتبال استقلال با مس کرمان و تقابل این تیم با گروهی از بازیکنان و مربیانی که پیشینه بازی در جمع آبی پوشان تهرانی را دارند، گفت: مسلما برای رسیدن به جمع مدعیان قهرمانی باید هرچه زودتر روند روبه رشد تیم آغاز شود. بازی خوب تیم فوتبال استقلال اگر با نتیجه گیری توام شود می توان به آینده تیم امیدوار بود. بازی با مس کرمان می تواند نقطه آغازین این راه صعود استقلال باشد.

وی ادامه داد: استقلالی های مس کرمان خودشان حتما می دانند که استقلال محبوب قلبهاست و یکی از پرطرفدارترین تیم های ایران و آسیاست. آنها هم حتما استقلال را دوست دارند. من برای آنها آرزوی موفقیت می کنم و انتظار دارم مانند گذشته یک بازی جوانمردانه را مقابل استقلال به نمایش بگذارند.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اشتباهات داوری که در بازی این تیم برابر سپاهان رخ داد و باعث توقف آبی پوشان تهرانی در دیدار برابر حریف اصفهانی شد و نیز احتمال تکرار این اشتباهات در بازیهای آینده گفت: مطمئنم که دیگر مانند فصل گذشته سلسله اشتباهات داوری به ضرر استقلال رقم نخواهد خورد. در همین بازی استقلال مقابل سپاهان محسن ترکی که از داوران خوب فوتبال ایران است، اشتباهی مرتکب شد. من اعتقاد دارم این اشتباه سهوی است که می تواند از هر داوری سربزند و تعمدی در آن نیست.

وی تصریح کرد: اگر این اشتباهات در بازیهای آینده نیز تکرار شود بدون شک تصمیمی جدی خواهیم گرفت که اتفاقات فصل گذشته مجددا رقم نخورد.

M_Abieteh
22-08-2008, 16:53
"اوچه" براي دو سال 500 هزار دلار مي خواهد اما...
يک آفريقايي ديگر به استقلال مي آيد

"اوچه" مهاجم فصل گذشته مس کرمان که مورد نظر مسئولان باشگاه استقلال قرار داشت، براي دو سال بازي در اين تيم مبلغ 500 هزار دلار طلب کرد که اين درخواست مورد قبول استقلالي ها قرار گرفت،اما منجر به آبي پوشي شدن "اوچه" نشد!

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" به رغم موافقت استقلالي ها با درخواست مالي اوچه اين بازيکن شانس زيادي براي استقلالي شدن ندارد زيرا امير قلعه نويي اعلام کرده به مهاجمي بزرگتر از اين بازيکن نياز دارد.
يک منبع آگاه در باشگاه استقلال به خبرنگار ورزشي برنا مي گويد: براي جذب "اوچه" مشکلي نداريم و حتي مسئولان باشگاه پاختاکور با استقلالي شدن وي موافقت کرده اند،اما سرمربي تيم معتقد است که بايد مهاجمي بزرگتر از "اوچه" را جذب کنيم.
اين منبع آگاه در ادامه مي گويد: قرار است روز سه شنبه يک مهاجم آفريقايي ديگر براي حضور در تمرينات استقلال به ايران سفر کند

M_Abieteh
22-08-2008, 16:53
اين بار از ناحيه مچ پا
جان واريو بار ديگر مصدوم شد

جان واريو هافبک برزيلي تيم فوتبال استقلال که از ابتداي فصل چند بار به آسيب ديدگي دچار شده است، بار ديگر مصدوم شد.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" هافبک برزيلي تيم فوتبال استقلال که به تازگي از بند آسيب ديدگي رهايي پيدا کرده بود در جريان تمرين روز گذشته (5شنبه) استقلال بار ديگر مصدوم شد.
آسيب ديدگي اين بازيکن از ناحيه مچ پا است و به همين دليل ديدار روز يکشنبه تيمش مقابل مس کرمان را از دست مي دهد.

M_Abieteh
22-08-2008, 16:54
جان واريو و شكوري غايب‌هاي بازي مقابل مس؛
تازه داماد استقلال به كرمان مي‌رود

جان‌واريو و هادي شكوري بازي مقابل مس كرمان را از دست دادند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در شرايطي كه جان‌واريو به تازگي از بند مصدوميت رهايي يافته بود، بار ديگر از ناحيه مچ پا دچار مشكل شده و به همين دليل در بازي مقابل مس كرمان غايب خواهد بود، ضمن آن كه هادي شكوري نيز با محروميت كميته انضباطي روبه‌رو شده و تا اطلاع بعدي نمي‌تواند استقلال را همراهي كند.

در شرايطي كه پيروزي قرباني امشب جشن ازدواج خود را برگزار مي‌كند، با استقلال به كرمان خواهد رفت اما، حضورش در بازي مقابل مس قطعي نشده است.

M_Abieteh
22-08-2008, 16:54
با وساطت قلعه نويي طالب لو به تمرين تيم فوتبال استقلال تهران بازگشت

وحيد طالب لو دروازه بان تيم فوتبال استقلال تهران با وساطت امير قلعه نويي به تمرينات اين تيم بازگشت.

به گزارش ايرنا، دروازه بان تيم فوتبال استقلال كه طي چند روز گذشته به دليل مشكلات مالي از حضور در تمرينات اين تيم امتناع مي‌كرد با وساطت سرمربي آبي پوشان روز گذشته (پنجشنبه) در تمرينات شركت كرد.

قرار است باشگاه استقلال تهران به زودي بخشي از مبلغ قرارداد طالب لو را پرداخت كند.

خبر ديگر از اين باشگاه اينكه جان واريو هافبك برزيلي استقلال در تمرينات روز گذشته از ناحيه مچ پا بار ديگر مصدوم شد.

دكتر امين نوروزي پزشك تيم استقلال تهران گفت: نتايج آزمايشات نشان مي‌دهد مچ پاي جان واريو به شدت متورم شده و به احتمال فراوان او استقلال را در چند بازي آتي همراهي نخواهد كرد.

تيم استقلال تهران يكشنبه آينده در چارچوب هفته چهارم ليگ برتر باشگاه‌هاي ايران در ورزشگاه باهنر كرمان ميهمان تيم مس خواهد بود.

Alireza Taji
22-08-2008, 17:01
مديون مردم کرمان هستم اما...
قلعه نويي: اين بازي حساسيتي براي من ندارد

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران مي گويد: ديدار با مس کرمان مثل ديگر مسابقات است و براي من هيچ حساسيتي ندارد.

امير قلعه نويي به خبرنگار ورزشي برنا مي گويد: مردم کرمان و مسئولان باشگاه مس نقش زيادي در بازگشت مجدد من به سطح اول فوتبال کشور داشتند و پس از اتفاقاتي که پيرامون تيم ملي افتاد آنها به بنده و همکارانم اعتماد کردند و به همين دليل خودم را مديون آنها مي دانم. وي در ادامه مي گويد: ديدار روز يکشنبه براي من حساسيتي ندارد و در واقع مثل ديگر مسابقات ليگ است اما براي عقب نماندن در کورس بايد 3 امتياز اين مسابقه را به دست آوريم. سرمربي استقلال درباره حضور رحمتي و صادقي نفرات سابق استقلال در ترکيب مس کرمان مي گويد: اين بازيکنان براي استقلال زحمات زيادي کشيده اند.خود من در طول سالهاي اخير بر اين مسئله از نزديک واقف بوده ام و اميدوارم هر جا که هستند موفق باشند. قلعه نويي درباره ضعف خط حمله استقلال در گلزني مي گويد: من به اين مهاجمان اميدوارم و طي هفته هاي اخير خودم و آقاي مرفاوي تمرينات ويژه اي را براي آنها در نظر گرفتيم که اميدواريم از همين بازي مقابل مس طلسم گل نزدن آنها شکسته شود. سرمربي استقلال در پاسخ به اين پرسش که "آيا وحيد طالبلو به دليل برگشت خوردن چک دوم خود با باشگاه اختلاف دارد؟" مي گويد: اين مسئله را تکذيب مي کنم، شايد چک وحيد پاس نشده باشد اما غيبت وي در تمرين دو روز قبل ربطي به اين مسئله نداشت و ما معمولاً در تمرينات هوازي که دروازه بانها کار خاصي ندارند به وحيد استراحت مي دهيم. قلعه نويي با تاکيد بر اينکه استقلال تا پايان فصل با سه مدافع بازي مي کند، افزود: در سه بازي اخير تيم مان دو گل خورده داشته که به دليل اشتباهات فردي بوده نه ضعف ساختار دفاعي ؛در طول سه بازي اخير مدافعان ما تحت فشار قرار نگرفتند و حتي پنج بار هم به زمين نخورده اند.

Alireza Taji
22-08-2008, 17:07
جان‌واريو به تازگي از بند مصدوميت رهايي يافته بود، بار ديگر از ناحيه مچ پا دچار مشكل شده

:ohno::angry::13:

این جان واریو چرا اینجوریه؟
حداقل بیاد یک بازی بکنه و تو جریان بازی مصدوم بشه!

بهتره من هم پیش بینی کنم

استقلال 2 -1 مس

مسعود جون چی شد؟
بابک به تاپیک استقلال زیاد میاد امیدوارم ببخشه...
من قبلا رفتم ضمانتت را بکنم فرداش خودم بن شدم! (البته ربطی به استقلال و جریان شما نداشت)

r4pbr4p جون به خاطر عکسها هم ممنون:11:

r4pbr4p
22-08-2008, 17:25
جان واريو هافبک برزيلي تيم فوتبال استقلال که از ابتداي فصل چند بار به آسيب ديدگي دچار شده است، بار ديگر مصدوم شد

ای بابا یه مقدار ویتامین دی و کلسیم بدن بهش شاید استخوناش قوی شد کمتر شکست

r4pbr4p جون به خاطر عکسها هم ممنون

خواهش میکنم عزیز

unartig
22-08-2008, 19:10
جان واریو مشکل مصدومیت نداشت مشکلش ناآمادگی بدنیش بود این مصدومیت ازمچ پاهم زیادجدی نیست

SANR
22-08-2008, 19:59
لطف کنین لیست بازیکنانی که در هفته ی چهارم بازی می کنند رو بزارین.

unartig
22-08-2008, 20:01
لطف کنین لیست بازیکنانی که در هفته ی چهارم بازی می کنند رو بزارین.
منظورت ترکیب احتمالیه یا اینکه ترکیب موردعلاقه کاربرها رامیخوای ؟چون ترکیبو خودامیرقلعه نوعی هم الان نمیدونه :31:

Alireza Taji
22-08-2008, 20:09
=

در تمرين و خطاب به بازيكنان استقلال تهران
قلعه نويي: بايد در ديدار مقابل مس پيروز شويم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران در تمرين امروز از بازيكنان خواست در هفته چهارم ليگ برتر با تمام توان براي كسب پيروزي تلاش كنند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاري فارس، تيم استقلال امروز در زمين شماره 2 ورزشگاه آزادي تمرين كرد. پيروز قرباني كه امشب مراسم جشن عروسي خود را برگزار مي كند، تنها بازيكن غايب در تمرين بود.
مهرداد پولادي نيز مصدوميتش بهبود يافته و همراه ساير بازيكنان تمرين كرد.
امير قلعه نويي سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران پيش از آغاز تمرين دقايقي براي بازيكنان صحبت كرد و خطاب به آنها گفت: در سه ديدار گذشته حق استقلال بيشتر از اين ها بود و در ديدار با مس كرمان بايد تمام توان خو را به كار بگيريد تا با كسب پيروزي به تهران بازگرديم.
بازيكنان استقلال روز آينده به كرمان سفر خواهند كرد.
پيروز قرباني نيز در اين سفر تيمش را همراهي خواهد كرد؛ اما عليرضا عباسفرد غايب است.

Alireza Taji
22-08-2008, 20:19
تازگی ها مد شده هر بازیکنی از استقلال خارج میشه ، جلوی استقلال میشه فوق ستاره تیمش و یک گل می زنه!
امیدوارم صادقی همچین کاری نکنه که بدجور کلامون تو هم میره! :47:
من خیلی به جان واریو امید داشتم اما این که همیشه خدا یا مصدوم هست و یا نا اماده!

Alireza Taji
22-08-2008, 20:26
تمرين تيم فوتبال استقلال برگزار شد

تمرين تيم فوتبال استقلال تهران بعدازظهر امروز در زمين شماره دو ورزشگاه آزادي پيگيري شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، تمرين تيم استقلال بعدازظهر امروز با حضور تمامي نفرات پيگيري شد. تنها "جان‌واريو" به دليل مصدوميت از كنار زمين تمرينات را پيگيري كرد و پيروز قرباني نيز به دليل شركت در مراسم ازدواجش در تمرينات حضور نداشت.

تمرينات استقلال ساعت 15 با دويدن بازيكنان و كارهاي كششي آغاز شد، سپس نفرات زير نظر خداداد بدنساز تيم به تمرينات آمادگي جسماني پرداختند. پس از آن امير قلعه‌نويي در يك چهارم زمين بازيكنان را به سه گروه نارنجي، زرد و آبي تقسيم كرد كه اين بازيكنان به تمرين پاس‌هاي عرضي و انتقال توپ ‌پرداختند.

در تمرين بعدي كه در نيمي از زمين برگزار شد بازيكنان در گروه‌هاي شش نفره پاسكاري سرعتي و طولي را تمرين كردند. پس از آن تمرين حمله به دروازه از كناره‌ها و عمق دفاع و در مقابل دفع اين حملات در برنامه تمريني استقلالي‌ها قرار گرفت.

بازيكنان استقلال پس از انجام يك بازي كوتاه دست گرمي به منظور مرور برنامه‌هاي تاكتيكي با شوت زني به دروازه تمرينات امروز خود را پايان دادند.

با وجود برخي شايعات وحيد طالب‌لو در تمرين امروز استقلال شركت داشت.

امير قلعه نويي در طول تمرين بر تحرك بدني و هوشياري بيشتر بازيكنان تاكيد كرد.

تيم فوتبال استقلال تهران ساعت 16 بعدازظهر شنبه عازم كرمان مي‌شود و پيش از انجام بازي روز يكشنبه مقابل مس يك تمرين ديگر را در شهر كرمان برگزار مي‌كند.

unartig
22-08-2008, 22:34
تازگی ها مد شده هر بازیکنی از استقلال خارج میشه ، جلوی استقلال میشه فوق ستاره تیمش و یک گل می زنه!
امیدوارم صادقی همچین کاری نکنه که بدجور کلامون تو هم میره! :47:
من خیلی به جان واریو امید داشتم اما این که همیشه خدا یا مصدوم هست و یا نا اماده!
صادقیو ازاستقلال بیرون نکردند خودش رفت درحالیکه مرتضی ابراهیمی و حسین کاظمی و........سال پیش ازاستقلال به خواست ناصرخان کنارگذاشته شدند:41:

bleu2u4u
23-08-2008, 00:25
سنگر خاليست
من تنهايم
كمك...

bleu2u4u
23-08-2008, 00:26
هاشم بیک زاده در گفتگو با ایسکانیوز:
ز هر لحاظ برای کمک به استقلال آماده ام//مشکل ما عدم اعتماد به نفس است//محکوم به شکست مس هستیم

تهران – خبرگزاری ایسکانیوز:هافبک تیم استقلال با تاکید بر اینکه هیچ گونه مصدومیتی نداردگفت:از هر لحاظی برای کمک به استقلال آماده ام.
هاشم بیک زاده در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگران دانشجویی ایران "ایسکانیوز" خاطرنشان ساخت: خوشبختانه از لحاظ شرایط بدنی به اوج آمادگی رسیده ام و هیچ مشکلی برای انجام بازی ندارم و منتظر رویارویی با تیم مس هستم.
وی علت عدم نتیجه گیری استقلال در دو هفته گذشته را عدم اعتماد به نفس بازیکنان دانست و گفت:بدون شک استقلال از لحاظ مهره و کادر فنی جزء بهترین های لیگ است ولی فکر می کنم عدم اعتماد به نفس کافی و استرس زیاد تاثیرات منفی روی بازیکنان گذاشته تا نتوانند نتایج مطلوب را کسب کنند.
بیک زاده ادامه داد:البته باید بگویم که استقلال نقطه ضعف و مشکلاتی هم دارد ولی مطمئنم که با درایت امیر خان به زودی این ضعف ها حل شده و به صدر جدول می رسیم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وی در خصوص احتمال قرار گرفتنش در ترکیب استقلال برای بازی با مس به ایسکانیوز گفت: به شخصه از هر لحاظی آماده ام ولی این نظر کادر فنی است که من باشم یا نه، ضمن اینکه امیدوارم که حداقل یک نیمه را بازی کنم.
هافبک استقلال تهران بازی مقابل مس را بسیار سخت ارزیابی کرد و گفت:فکر می کنم در کرمان باید با گرما، هوادارن و تیم مس بجنگیم و فکر می کنم این کار مار ا سخت می کند.
وی تصریح کرد: البته به هیچ وجه نباید به این مسائل فکر کنیم چراکه محکوم به شکست مس هستیم و برای ماندن در کورس باید پیروز این بازی باشیم

bleu2u4u
23-08-2008, 00:28
به دليل مراسم عروسي قرباني

خبرگزاري فارس: تمرين امروز تيم فوتبال استقلال تهران به دليل حضور اعضاي تيم در مراسم عروسي پيروز قرباني، زودتر از هميشه برگزار مي شود.

به گزارش خبرگزاري فارس، بازيكنان استقلال امروز از ساعت 16 در زمين شماره 2 آزادي تمرين مي كنند.
اين تيم كه روز يك شنبه هفته آينده در ورزشگاه باهنر ميهمان تيم مس كرمان است، امروز بعد از ظهر به دليل مراسم عروسي پيروز قرباني يك ساعت زودتر تمرين خود را برگزار مي كند.

M_Abieteh
23-08-2008, 00:30
من هستم.....بازیرو میبریم..

M_Abieteh
23-08-2008, 00:33
به دليل مراسم عروسي قرباني

خبرگزاري فارس: تمرين امروز تيم فوتبال استقلال تهران به دليل حضور اعضاي تيم در مراسم عروسي پيروز قرباني، زودتر از هميشه برگزار مي شود.

به گزارش خبرگزاري فارس، بازيكنان استقلال امروز از ساعت 16 در زمين شماره 2 آزادي تمرين مي كنند.
اين تيم كه روز يك شنبه هفته آينده در ورزشگاه باهنر ميهمان تيم مس كرمان است، امروز بعد از ظهر به دليل مراسم عروسي پيروز قرباني يك ساعت زودتر تمرين خود را برگزار مي كند.

این خبر از امروزه یا دیروز.........

emad64
23-08-2008, 01:02
بهتره من هم پیش بینی کنم

استقلال 2 -1 مس

هرچی پیش بینی کردم غلت دراومده (گفتم که این دفعه درست دربیاد) :46:

استقلال 2 - مس 0

من دویاره اومدم.
مس0-اس اس2

استقلال 1
مس 0

پیش بینی ها ثبت شدن..

emad64
23-08-2008, 01:08
سلام.. امروز پستارو که میخوندم، خیلی ناراحت شدم که چرا امروز نرسیدم بیام تو تاپیک.. آخه تقریباً خیلی از بچه هارو دوباره کنار هم دیدم.. بحثای قشنگیم شده بود.. واقعاً جام خالی..

دیدید شایعه نبود ؟ دیدید گفتم پیروز میخواد عروسی کنه..

این جانواریو هم که دیگه شورش رو در آورده.. هی داره مسدوم میشه.. به قول علیرضا اگه تو بازی مسدوم میشد یه چیزی..

از شنیدن خبر برگشتن دوباره ی مسعود هم خیلی خوشحال شدم.. امیدوارم با بازگشتش، دوباره تاپیک به روزای اوجش برگرده..

بازم از همتون بابت دیر به دیر سر زدنام به تاپیک معذرت میخوام.. این پروژه هام اَمونم رو بریدن..

Alireza Taji
23-08-2008, 01:10
صادقیو ازاستقلال بیرون نکردند خودش رفت درحالیکه مرتضی ابراهیمی و حسین کاظمی و........سال پیش ازاستقلال به خواست ناصرخان کنارگذاشته شدند:41:
ابراهیمی و شاهین خیری که حقشون بود از استقلال برند اخه اونها قاچاقی تو استقلال مونده بودند!
صادقی هم رفتنش همچین با میل خودش نبود یک جورای فهمیده بود اگه تو استقلال بمونه نیمکت نشین میشه!

emad64
23-08-2008, 01:14
سلام علیرضا.. این روزا خوب داری سنگر رو حفظ میکنیا.. داری جور منم میکشی..

Alireza Taji
23-08-2008, 01:18
سلام.. امروز پستارو که میخوندم، خیلی ناراحت شدم که چرا امروز نرسیدم بیام تو تاپیک.. آخه تقریباً خیلی از بچه هارو دوباره کنار هم دیدم.. بحثای قشنگیم شده بود.. واقعاً جام خالی..

دیدید شایعه نبود ؟ دیدید گفتم پیروز میخواد عروسی کنه..

این جانواریو هم که دیگه شورش رو در آورده.. هی داره مسدوم میشه.. به قول علیرضا اگه تو بازی مسدوم میشد یه چیزی..

از شنیدن خبر برگشتن دوباره ی مسعود هم خیلی خوشحال شدم.. امیدوارم با بازگشتش، دوباره تاپیک به روزای اوجش برگرده..

بازم از همتون بابت دیر به دیر سر زدنام به تاپیک معذرت میخوام.. این پروژه هام اَمونم رو بریدن..

سلام دل انگیز!
امروز جات خالی بود بعد از مدتها تقریبا تمام بروبچ امدند البته کسانی مثل mahn و برخی دیگر از دوستان همچون خودت جاشون خالی بود.
داداش خیالی نیست برو به فکر درس و زندگانی باش و خیالت راحت باشه سنگر حفظ میشه:46:

================
هر وقت خبر زیاد هست زورم میاد خبر بذارم اگه بذارم تمام پستهای بچه ها پائین میره!:13: و بحثها کم میشه! اما چاره چیست؟
================

جلسه هيات مديره استقلال دوشنبه

جلسه هيات مديره باشگاه استقلال تهران دوشنبه هفته جارى براى تصميم گيرى در خصوص اتفاقات اخير اين باشگاه تشكيل مى شود.
به گفته على فتح ا... زاده، مديرعامل باشگاه استقلال تهران قرار است در اين جلسه پيرامون تعيين اسپانسر براى اين تيم در مسابقات ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا و همچنين ميزان بودجه تيم استقلال در فصل جارى تصميم گيرى شود.