PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چجوري ميشه يه انجمن خيييييلي كوچيك ساخت؟

sanaz
06-09-2005, 01:23
سلاممممم

ميشه بگين چجووري ميشه يه اجمن ساخت مثل مال شما؟ البطه من نميخام گنده باشه و راجب همه چي.

ميخام كه سه تا موضوع توش بزارم مثلا كتاب.يا شعر يا هر چي...

يعني ميخام يك 100 اوم ماله شما باشه.

دومين و فضا هم دوستم داره

ميخايم يه سايت دوخترونه يه كووووووچچوللو بزنيم.

مرسي.

Nesta
06-09-2005, 01:42
سلام ساناز جان اولا شما 2 جای مختلف زدید این موضوع رو که خلاف قوانین هست ،بد هم این که شما یه کمی‌ جستجو کنید کاملا مشخص هست مبحث و کوچیک و بزرگ نداره ،شما اول یاد میگیرد بد اگه خستین انرو گسترش میدین یا این که نمیدین ،این دیگه به خودتون بستگی‌ داره .
به اینجا باید مراجعه کنید و هم برنامه و هم آموزش بسیار کامل کامل رو بگیرید و مطالعه کنید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینجا
این تاپیک لطفا قفل شود.
:D :D

sanaz
06-09-2005, 03:17
اي بابا اقا نستا ...

چرا من هرجا ميرم مياي منو دوا ميكني؟ :cry:

من ان سوالو تو وب و اينترنت پرسيدم بهم گفتن كه بيام اينجا بپرسم ديگه... ميتونيد ببينيد خودتون...

تازه من الان اونو ديدم مقالتونو ميگم.
اما فيلتريه نميشه رفت.

sanaz
06-09-2005, 03:25
اين لينكي كه الاندادين هم كار نميكنه .دوميو ميگم
اولي كه فيلتريه.
نميشه جايه ديگه بزارينش؟

Nesta
06-09-2005, 03:40
سلام ساناز جان اونجا که شما فرمودید خوب انجمن وب که جاش نبوده دوستان درست گفتند ، بد من کجا شما رو دعوا کردم عزیز ،من با شما برخوردی نداشتم .جاش همنجا بوده که من عرض کردم ،حالا شما هم باید مثل همه قوانین اینجا یعنی‌ برنامه نویسی‌ رو رعایت کنید دیگه درسته ؟ خوب جاش همون لینکی‌ بود که من دادم اگه فیلتر هست مشگل ما که نیست 4 جا اپلد شده آیا هر 4 جاش فیلتر هست شما اون 5 صفحه رو نگاه کنید مراتب توسط من و بقیه دوستان جای دیگه اپلد شده . حالا اگه هم فیلتر باش بازم جاش اونجا هست ،شرمنده من قوانین اینجا رو واسه همه سعی‌ می‌کنم به عنوان برادر بزرگتر بگم که از پراکندگی‌ مطلب جلوگیری بشه .متشکر از توجه شما و باید قفل بشه . :D

sanaz
06-09-2005, 03:47
حالا نميشه يه جا ديگه هم اپلود كنيد؟
اقلا يه كارتي و معرفي كنيد كه ميدونيد براي اين لينكا فيلتري نيس. باشه؟ :P

Nesta
06-09-2005, 12:55
سلام اونجا که گفتم باشه یعنی‌ سر جاش ولی‌ اینجا نه ،متشکر. :D

sanaz
06-09-2005, 14:18
اها يعني برم كجا؟
بخدا نفهميدم منظورتونو.

Nesta
06-09-2005, 15:00
سلام ساناز جان من که لینک دادم عزیز .اینجا رو یک بر دیگه نگاه کنید .به اون آدرس مراجعه کنید .

سلام ساناز جان اولا شما 2 جای مختلف زدید این موضوع رو که خلاف قوانین هست ،بد هم این که شما یه کمی‌ جستجو کنید کاملا مشخص هست مبحث و کوچیک و بزرگ نداره ،شما اول یاد میگیرد بد اگه خستین انرو گسترش میدین یا این که نمیدین ،این دیگه به خودتون بستگی‌ داره .
به اینجا باید مراجعه کنید و هم برنامه و هم آموزش بسیار کامل کامل رو بگیرید و مطالعه کنید .
اینجا
این تاپیک لطفا قفل شود.

Nesta
06-09-2005, 15:01
سلام ساناز جان من که لینک دادم عزیز .اینجا رو یک بر دیگه نگاه کنید .به اون آدرس مراجعه کنید .

اینجا
این تاپیک لطفا قفل شود.

Sina
06-09-2005, 15:56
ساناز جان شما موضوع رو در انجمن وب و اينترنت پي گيري كنيد
اونجا هم تاپيك شما هست :wink: