PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه آ.ث.ميلان: A.C. Milan News

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

آرش-19
14-08-2007, 19:58
سلام
از این به بعد بحث در مورد میلان و آخرین اخبار این تیم در اینجا قرار می گیره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آرش-19
14-08-2007, 19:59
آنجلوتی : نقل و انتقالات تابستانی برای ما تمام شده است
در حالی که میلان به دنبال جذب امرسون و موتا هست امروز آنجلوتی اعلام کرد که
پرونده نقل انتقالات با پیوستن پاتو به میلان برای تیم او بسته شده است.
آنجلوتی در جواب خبرنگاری که از او در مورد دو انتقال احتمالی موتا و امرسون به میلان سوال کرده بود
جوابی کاملا سیاست مدارانه داد :
آنها هافک های خیلی خوبی هستند ولی نقل انتقالات برای من تمام شده است.
امشب میلان به دیدار اینتر و یونتوس می رود اما بازی مهم میلان روز 31 آگوست برابر سویا در سوپر جام
باشگاه های اروپا در موناکو خواهد بود. آنجلوتی در باره بازی با سویا گفته :
سویا تیم قدرتمندی است . تیمی با انگیزه و سرعت بالا. سویا در مقایسه با لیورپول از انگیزه و توانایی بیشتری
برخوردار هست

آرش-19
14-08-2007, 20:11
کالستروم علاقه ای به ترک لیون و پیوستن به میلان یا والنسیا ندارد.
نمایش خوب این هافک سوعدی در فصل گذشته برای لیون سبب شده
که مسئولین میلان و والنسیا به دنبال جذب این بازیکن باشند.
این بازیکن 24 ساله طبق آخرین اضهارات خود بیان کرده که علاقه ای به رفتن به ایتالیا و یا اسپانیا
ندارد. او همچنین اضهار داشته که :
من در لیون خواهم ماند . من در تیم لیون برای خودم اهدافی را مشخص کرده ام و به هیچ وجه به جدا شدن از لیون فکر نمی کنم.
به نظر می رسد که این بازیکن جواب شفافی رو به این دو باشگاه داده باشد.
با این شرایط میلان و والنسیا باید به دنبال جذب بازیکنان دیگری باشند چون بازیکن قصد ترک لیون را ندارد.

Ac.Milan
19-08-2007, 12:45
ای ول داداش! یواش یواش داشت بهم بر میخورد. هستمت خفن!

RONN!E
19-08-2007, 13:27
منم هستم.آرش جان میگم اولین پست رو تصویر لوگوی میلان رو بزارید.

RONN!E
19-08-2007, 13:52
"روبرتو دونادونی" نفرات دعوت شده به تیم ملی ایتالیا را برای بازی دوستانه برابر اروگوئه در تاریخ 22 آگوست اعلام کرد.در این لیست نام 5 بازیکن باشگاه میلان دیده میشود.
بازیکنان دعوت شده:

Goalkeepers: Marco Amelia (Livorno), Gianluigi Buffon (Juventus), Gianluca Curci (Roma

Defenders: Andrea Barzagli (Palermo), Fabio Cannavaro (Real Madrid), Fabio Grosso (Lione), Marco Materazzi (Inter), Massimo Oddo (Milan), Cristian Zaccardo (Palermo), Gianluca Zambrotta (Barcelona

Midfielders: Massimo Ambrosini (Milan), Alberto Aquilani (Roma), Aimo Stefano Diana (Palermo), Gennaro Ivan Gattuso (Milan), Angelo Palombo (Sampdoria), Andrea Pirlo (Milan

Attackers: Alessandro Del Piero (Juventus), Antonio Di Natale (Udinese), Filippo Inzaghi (Milan), Fabio Quagliarella (Udinese), Luca Toni (Bayern Munich

آرش-19
19-08-2007, 17:16
سلام
دیگه یواش یواش داشتم از آمدن میلانی ها ناامید می شدم.
اینشاالله به کمک هم تایپیکو می ترکونیم.

ویرایش : راستی بچه ها 3-4 تا لوگو توی پست اول میزارم هرکدوم بهتر بود بگید تا اونو بزارم.

آرش-19
19-08-2007, 17:54
برلوسکونی هنوز آرزوی رونالدینیهو را در سر دارد.
رئیس باشگاه میلان بعد از ابراز رضایت از تیمش بعد از موفقیت در جام برلوسکونی
و شکست یونتوس با نتیجه 2-0 باز هم اعتراف کرد که آرزوی حضور رونالدینیهو در میلان
را در سر می پروراند.
سیلویو برلوسکونی عصر روز شنبه به دنبال اضهاراتش در مورد پیروزی میلان در جام برلوسکونی
باز هم به رویای حضور رونالدینیهو در میلان اشاره کرد و گفت :
آرزوی من آوردن رونالدینیهو به میلان هست اگرچه این انتقال در حال حاضر امکان پذیر نمی باشد.
از برلوسکونی در مورد نقل و انتقالات این فصل میلان سوال شد و او پاسخ داد.
تیم میلان با اضافه شدن پاتو و رونالدو نسبت به فصل قبل وضعیت خوبی دارد و ما از این تیم راضی هستیم.
سپس رئیس باشگاه میلان در مورد بازی با یونتوس حرف زد :
من از بازی دیشب لذت بردم و به نظر من میلان زیبا بازی کرد.اینزاگی دو گل بازی را به ثمر رساند
بله گل زدن عادت اوست.برای یک تیم داشتن بازیکنی با هوش مثل اینزاگی مثل یک نعمت است.
به هر حال داشتن اینزاگی برای ما یک شانس بزرگ است.

آرش-19
19-08-2007, 18:17
پائولو مالدینی کاپیتان افسانه ای میلان بازهم جام قهرمانان را می خواهد.
به نظر می رسد که 5 جام قهرمانی باشگاه های اروپا برای این کاپیتان افسانه ای کافی نبوده.
مالدینی می خواهد با ششمین جام قهرمانی اروپایی از فوتبال خداحافظی کند.

"در گذشته دور فکر می کردم که مهمترین هدف ما قهرمانی در لیگ داخلی است
اما امروز نظرم در این مورد تغییر کرده است. فکر می کنم که جام قهرمانان اروپا برای من
اهمیت بیشتری پیدا کرده است "

او همچنین گفت : ما می خواهیم دوباره قهرمان باشگاه های جهان شویم اما رسیدن به این
هدف با بازی های بد در سری آ و جام قهرمانان اروپا امکان پذیر نخواهد بود.قبلا هم گفته ام
شخصا دوست دارم یک جام قهرمانان اروپا دیگر را نیز بالای سر ببرم.

او در مورد مصدومیت خود اینچنین گفت : من در ماه سپتامبر بعد از یک آزمایش سلامتی
دوباره به تمرینات تیم برخواهم گشت.
روند بهبودی مالدینی کند پیش می رود و تمام اطرافیان او سعی می کنند که او را به بهترین
نحو ممکن به حالت عادی بازگردانند.پزشک تیم در این مورد گفته که ما تا وقتی که پائولو کاملا
آماده بازی نباشد به او اجازه تمرین نمی دهیم.

h_starboy
19-08-2007, 20:35
تو نقل و انتقالات ه گند زده. عشق من کاکا.

RONN!E
19-08-2007, 23:05
راستی بچه ها 3-4 تا لوگو توی پست اول میزارم هرکدوم بهتر بود بگید تا اونو بزارم.
من که عکس اولی رو ترجیح میدم.

تو نقل و انتقالات گند زده. عشق من کاکا.
میلان تو این چند سال به یه ترکیب خوب پیدا کرده و خوشبختانه این ترکیب رو خوب حفظ کرده.اصل حفظ ترکیبه هماهنگه.

ramyar.v
20-08-2007, 17:15
"موتا" بازهم در ليست خريد ميلان قرار گرفت
تهران، خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۸۶/۰۵/۲۹‬

خارجي. ورزشي. فوتبال.

به نظر مي‌رسد اختلافات موجود ميان "تياگو موتا" هافبك برزيلي و باشگاه بارسلوناي اسپانيا عميق تر از آن است كه حل شود واگر وي نتواند درتابستان جاري نيوكمپ را ترك كند، قطعا در زمستان به تيم ديگري ملحق خواهد شد.

به گزارش خبرگزاري ايرنا به نقل از سايت گل ، موتا هنوز اميدوار است كه تاپيش از پايان مهلت نقل و انتقالات تابستاني در روز ‪۳۱‬اوت (‪ ۹‬شهريور) به ميلان ملحق شود.

ظاهرا مسئولان باشگاه بارسلونا اصلا مايل نيستند هافبك برزيلي خود را آزاد كنند و از سهم خود در انتقال وي چشم پوشي نمايند.

قرارداد موتا روز ‪۳۰‬ژوئن سال ‪۲۰۰۸‬خاتمه مي‌يابد.

هدف اصلي موتا باشگاه ميلان است و اگر آنها نتوانند "امرسون" را از باشگاه رئال مادريد به عضويت بگيرند، موتا بيش از پيش به آرزويش نزديك مي‌شود.

به اين ترتيب همه چيز به توافقات ميان رئال و ميلان در هفته جاري بستگي دارد.

ramyar.v
22-08-2007, 11:19
در پي درگيري روز گذشته در دفتر برنابئو

امرسون به تيم فوتبال آ.ث ميلان پيوست

خبرگزاري فارس: بازيكن برزيلي تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا در پي درگيري وكيل خود با رئيس اين باشگاه، به تيم ايتاليايي آ.ث ميلان ملحق شد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از خبرگزاري رويترز، امرسون امروز به همراه وكيل خود راهي سن سيرو مي‌شود تا قرار داد رسمي خود را با ميلان منعقد كند.
اين در حالي است هواداران يوونتوس منتظر بودند اين بازيكن به دعوت مسئولين بيانكونري پاسخ مثبت بدهد.
امرسون در مصاحبه با گازتا دلواسپورت گفته است: آرامش كاملي دارم و هيچ مشكلي ميان من و مقامات مادريدي نيست؛ اما آنها نبايد در دفتر باشگاه با وكيل من درگير مي‌شدند. البته اين مسئله تاثيري در روحيه من ندارد. ميلان مي‌تواند خانه آينده من باشد و در اين مورد بسيار خوش بين هستم.

آرش-19
22-08-2007, 14:13
رامیار جان دمت گرم
تا میایم یه خبر بزاریم میبینم که پیش دستی کردی.
ممنون که به این تایپیک توجه داری.ادامه بده
راستی خیلی خوب شد که امرسون هم به میلان اومد به نظر من ترکیب تیم دیگه
کامل شده.

RONN!E
22-08-2007, 16:22
من که زیاد از این خرید خوشم نیومد.با بودن پیرلو و گاتوزو ، امرسون کجا باید بازی کنه!؟!
مثل اینکه دو باشگاه به مبلغ 5 میلیون یورو به توافق رسیدند.رئال فصل پیش امرسون رو 11 میلیون یورو خریده بود.

آرش-19
22-08-2007, 16:39
رونی جان راستی اسمت چیه؟
در مورد امرسون به نظر من خرید خوبی بود.
چون می دونی که ترکیب آنجلوتی همیشه برمبنای دفاع منسجم
بعد حمله بوده.امرسون و گتوزو و آمبروزینی سه هافک با خاصیت دفاعی
هستن که به طبع به صورت چرخشی ازشون استفاده میشه.
به نظر من زوج امرسون و گتوزو فوق العلاده میشه.
امرسون یکی از بهترین هافک دفاعی هاییه که تا حالا دیدم.
خیلی راحت می تونه بازی حریف رو تخریب کنه در حالی که گتوزو
بهتر می تونه یه بازیکن رو تحت فشار بزاره.

RONN!E
22-08-2007, 16:45

RONN!E
22-08-2007, 16:54
رونی جان راستی اسمت چیه؟
در مورد امرسون به نظر من خرید خوبی بود.
چون می دونی که ترکیب آنجلوتی همیشه برمبنای دفاع منسجم
بعد حمله بوده.امرسون و گتوزو و آمبروزینی سه هافک با خاصیت دفاعی
هستن که به طبع به صورت چرخشی ازشون استفاده میشه.
به نظر من زوج امرسون و گتوزو فوق العلاده میشه.
امرسون یکی از بهترین هافک دفاعی هاییه که تا حالا دیدم.
خیلی راحت می تونه بازی حریف رو تخریب کنه در حالی که گتوزو
بهتر می تونه یه بازیکن رو تحت فشار بزاره.

قربانت حمید.
آرش جان ،یعنی شما میگی امرسون،پیرلو و گتوزو میشه هر سه با هم در ترکیب تیم باشند.به نظر من که امکانش نیست!یکی باید بره رو نیمکت!

آرش-19
22-08-2007, 17:21
حمید جان حق با شماست البته زمانی که انجلوتی بخواد
با دو مهاجم بازی کنه.اونوقته که یکی باید بازی کنه
یا امرسون یا گتوزو.فصل قبل که میلان اکثر بازی هاشو
با یه مهاجم و یه مهاجم کاذب که کاکا بود بازی کرد.
باید منتظر ماند و دید که آنجلوتی چه برنامه ای داره .

RONN!E
22-08-2007, 18:37
به دليل نگراني از بروز درگيري، هواداران تيم فوتبال آث ميلان ايتاليا اجازه‌ ندارند در ديدار يكشنبه آينده‌اين تيم مقابل جنوا وارد ورزشگاه شوند. به گزارش ايرنا به نقل از خبرگزاري اسوشيتدپرس از جنوآ ، " وينسنزو اسپاگنولو" يكي از هواداران تيم جنوآ در سال ‪ ۱۹۹۵‬در جريان درگيري با هواداران ميلان در خارج از ورزشگاه "لوييجي فراريس" با ضربات چاقو به قتل رسيد.
دو تيم از آن به بعد با هم ديدار نكرده‌اند.
"جوزپه رومانو"رييس باشگاه جنوآ بااعلام اين تصميم گفت:نگرفتن تصميمات قاطع در اين زمينه پس از ‪۱۲‬سال يك شكست است. متاسفانه نگراني‌هايي وجود دارد.
اخيرا اتفاقاتي در اطراف ورزشگاه جنوآ روي داده است كه نشان مي‌دهد برخي به دنبال گرفتن انتقام اسپاگنولو هستند.
رومانو افزود: نبايد بگذاريم هواداران ميلان با تماشاگران جنوآ برخورد داشته باشند.
بنابر اين گزارش ، هواداران ميلان حدود ‪۲۰۸۰‬بليت براي اين مسابقه كه همزمان با بازگشت تيم جنوآ به سري آ پس از ‪۱۲‬سال است، خريده‌اند.

h_starboy
23-08-2007, 13:31
قربانت حمید.
آرش جان ،یعنی شما میگی امرسون،پیرلو و گتوزو میشه هر سه با هم در ترکیب تیم باشند.به نظر من که امکانش نیست!یکی باید بره رو نیمکت!
کاملا باهات موافقم Ronn!e جان. باید ببینیم آنجلوتی چیکار می کنه. خیلی وقته تو لیگ خوب کار نکردیم. منظورم فقط قهرمانیه.

ReZa DN
23-08-2007, 22:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در تیم ملی برزیل از روی نیمكت شروع كرده و در میدان با انگیزه كسب تمام عناوین. او از همین یكشنبه می خواهد به شكار اسكودتو برود و در راه این هدف از هیچ كوششی فروگذار نیست: «اما دقت كنید اینتر شانس اول است.» ریكی كاكا در تونل استادیوم ده لاموسلا به همراه سایر همتیمان اش حركت می كند. او جلو حركت می كند و رونالدینیو پشت سر اوست. روزنامه نگاران برزیلی او را تعقیب می كنند تا بلكه چیزی جدید از ارتباط او و دونگا نصیب شان شود او ستاره امروز دنیای فوتبال فقط می خواهد از اسكودتو صحبت كند و لیگ قهرمانان و نهایتاً از بازار نقل و انتقالات:«اینتر را در رأس جدول كاندیداهای قهرمانی قرار می دهم. شكست آنها در سوپر كاپ ایتالیا هیچ ارزشی ندارد. آنها قهرمان هستند و فوق العاده قوی.»
● اولین رقیب اینتر مانچینی كیست؟
▪ مطمئناً میلان. این بار فصل را با شرایط مساوی آغاز می كنیم. قهرمانی در لیگ قهرمانان انگیزه ما را چند برابر كرده.
● بقیه تیم ها چطور؟
▪ یووه و رم ۲ تیم دیگری هستند كه شانس قهرمانی دارند.
● یعنی شانس كدام بیشتر است؟
▪ اول رم بعد یووه، امسال شرایط تیم ها كاملاً متعادل است. اختلاف های زیادی وجود ندارد.
● امرسون را در میلان می پسندی؟
▪ او میلان را دوست دارد.
● فكر می كنید می ارزد كه گالیانی به خاطر او دست به جیب شود؟
▪ بله، او ارزش اش را دارد. آمدن او به بهترین شكل تركیب ما را كامل می كند. برای اینكه همیشه جنگنده و موفق باشیم لازم است در همه پست ها چند آلترناتیو داشته باشیم.
● به نظرت بزرگترین خرید میلان پاتو بود؟
▪ پاتو یك نابغه است اما باید در آرامش رشد كند و به كارش ادامه دهد.
● نصیحتی برای او داری؟
▪ ماه هایی كه امكان بازی ندارد فرصت خوبی است تا با محیط و فضای میلان و تاریخ این باشگاه آشنا شود. پاتو باید بفهمد به چه دنیایی وارد شده و اینكه این دنیا زیباست.
● اسكودتو، لیگ قهرمانان، جام بین قاره ای، كدام را ترجیح می دهی؟
▪ ما سعی می كنیم قهرمان سوپر كاپ ایتالیا شویم. البته این اولین هدف این فصل ما است و بعد توپ طلا هم هست.
● بارسلونا وحشتناك ترین حریف لیگ قهرمانان است؟
▪ یكی از قوی ها. راست اش فوتبال انگلیس بیشتر مرا نگران می كند. منچستر خیلی قوی است و تقریباً به همان اندازه چلسی و لیورپول. هر كس می خواهد قهرمان شود باید خودش را برای جدال با این ۳ قدرت فوتبالی آماده كند.
● برلوسكنی صحبت هایی را مطرح كرده كه بیشتر به یك شوخی شبیه است و پیشنهاد معاوضه تو و رونالدینیو را داده.
▪ فكر می كنم یك شوخی بوده. رابطه من با میلان واضح است تا وقتی كه برلوسكنی بخواهد در این تیم می مانم. به محض اینكه رییس مرا نخواهد هم به تیم دیگری می روم.
● رابطه فدراسیون فوتبال برزیل و رونالدو را چطور می بینی؟
▪ من هیچ چیز نمی دانم من اصلاً نوشیدنی مصرف نمی كنم و خیلی زود هم می خوابم.
● دونگا گفته بازیكن ثابت در تیم او وجود ندارد.
▪ بله. تیم ملی برزیل در قلب من است. من افتخار می كنم كه پیراهن این تیم را می پوشم. حتی اگر لازمه بودن در این گروه نشستن روی نیمكت ذخیره های تیم باشد. به هر حال هیچ مشكلی با سرمربی ندارم.
● پس چطور دركوپا امریكا شركت نكردی؟
▪ آن بحث تمام شده. دوست ندارم دیگر درباره كوپا امریكا چیزی بشنوم.

Ac.Milan
23-08-2007, 23:15
آرش جون زیر لوگوی اول صفحه 2003-2004 رو یه کاریش بکن ;)

RONN!E
24-08-2007, 11:37
اگه پیگیر اخبار میلان بودید ، حتما از خرید الکساندر پاتو باخبرید.

Alexandre Rodrigues da Silva معروف به Alexandre Pato در دوم سپتامبر 1989 در شهر Pato Branco
در جنوب غربی کشور برزیل به دنیا آمده.شهر Pato Branco به زبان برزیلی یعنی اردک سفید ، به همین خاطر هم به پاتو لقب "اردک" رو داده اند.
او در پست فوروارد بازی میکند و در بین سالهای 2001 تا 2007 در تیمهای جوانان و بزرگسالان باشگاه اینترناسیونال
برزیل بازی میکرد.
بازیهای خوبی که با تیم ملی جوانان برزیل انجام داد باعث شد تا مورد توجه باشگاههای بزرگی مانند میلان،اینتر
رئال ،یوونتوس،لیورپول،چلسی و آرسنال قرار بگیره و در نهایت در آگوست 2007 با مبلغ 30 میلیون دلار به میلان پیوست.
البته پاتو تا سوم ژانویه سال 2008 نمیتونه به طور رسمی برای میلان بازی کنه ، چون پاسپورت اروپایی نداره و طبق مقررات نقل و انتقالات باشگاهی ایتالیا ، بازیکنان زیر 18 سال غیر اروپایی قراردادشان ثبت نمیشود.

----------------------------------------------------------------------------------------------
بعد از رفتن شوچنکو ، میلان در خط حمله تقریبا هیچ وقت یک فوروارد شش دانگ نداشته (البته رونالدو که اواخر فصل اومد خیلی بهتر از بقیه بود).حالا شاید با آمدن پاتو وضع خط حمله میلان خیلی بهتر از سالهای قبل بشه.
اگه تابحال بازی پاتو رو ندیدید و دوست دارید با بازی او آشنا بشید و گلزنیهای او رو با تیم ملی جوانان برزیل و تیم باشگاهی قبلیش ببینید ، پیشنهاد میکنم سری بزنید به سایت یوتیوب و ویدئوهایی که از این بازیکن وجود داره رو ببینید.از این ویدئو شروع کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولی خودمانیم میلان عجب بازیکنی صید کرد:21:

h_starboy
26-08-2007, 00:36
اگه تا ۲۰۰۸ نتونه بازی کنه که فایده نداره!!!!!!!!!!!

shayanelong
26-08-2007, 02:19
امیدوارم امروز اولین بازی رو که خیلی مهمه و نمی دونم با کیه ببریم.راستی یوونتوس نیمه اول 4-0 جلو بود.

h_starboy
26-08-2007, 12:38
امیدوارم امروز اولین بازی رو که خیلی مهمه و نمی دونم با کیه ببریم.راستی یوونتوس نیمه اول 4-0 جلو بود.
ایشالا میبریم. با جنوا بازی داریم. یوونتوس هم ۵-۱ برد.

آرش-19
26-08-2007, 13:00
22 بازیکن امروز در برابر جنوا
دیدا - کالاچ - فیوری
بونیرا - دیگائو - کفو - فاوالی - یانکولوفسکی - کالادزه - نستا - اودو - شیمیچ
آمبروزینی - بروخی - گتوزو - گورچوف - پیرلو -سیدورف
اینزاگی - جیلاردینو - آئوبامیانگ - کاکا

RONN!E
26-08-2007, 15:39
اگه تا ۲۰۰۸ نتونه بازی کنه که فایده نداره!!!!!!!!!!!
نه .از نیم فصل دومم بتونه بازی کنه خوبه.
خریدش ارزششو داشت.

RONN!E
26-08-2007, 19:12
Genova 0 - 3 AC Milan

دو تیم با این ترکیب به میدان رفتند:

MILAN: Dida; Oddo, Nesta, Kaladze, Jankulovski; Gattuso, Pirlo, Ambrosini; Kaká, Seedorf; Gilardino
GENOA: Rubinho; Bega, Santos, Lucarelli; Konko, Milanetto, Paro, Juric; Papa Waigo, Gasparetto, Di Vaio

گلها:
Ambrosini دقیقه 21
Kaka دقیقه 41
Kaka دقیقه 45 >> ( پنالتی)

اخطارها:
Milanetto دقیقه 21
Ambrosini دقیقه 37
Rubinho دقیقه 45
Seedorf دقیقه 48

===========================
برای شروع عالی بود.:10:

h_starboy
26-08-2007, 22:25
ایول به بچه ها قدم اولو خوب برداشتن.

shayanelong
27-08-2007, 02:20
می بینم که همه چی رو به راست.اینتر مساوی کرد و کاکا باز هم ما رو امیدوار کرد.امیدوارم امسال اروپا رو بی خیال شن بچسبن به همین سری آ .

آرش-19
27-08-2007, 16:24
شروع خوبی بود. تبریک میگم
گل دوم واقعا قشنگ بود و کاکا ضربه نهایی رو فوق العلاده زد.
گل سوم هم که پنالتی بود ولی خداییش کاکا عجب پنالتی ای زد.
به امید پیروزی های بیشتر

shayanelong
28-08-2007, 01:54
اگه رونالدو بیاد رو فرم و پاتو خودشو پیدا کنه تیم از هیچ نظر مشکلی نداره.

MORINIO
28-08-2007, 03:53
اگه رونالدو بیاد رو فرم و پاتو خودشو پیدا کنه تیم از هیچ نظر مشکلی نداره.

اگه اشتباه نکنم پاتو تا رسیدن به 18 سالگی نمیتونه بازی کنه یعنی حدود یک سال

آرش-19
28-08-2007, 09:41
اگه اشتباه نکنم پاتو تا رسیدن به 18 سالگی نمیتونه بازی کنه یعنی حدود یک سال

پاتو برای بازی در ترکیب میلان باید حدود 4 ماه دیگه صبر کنه.
یعنی از 2008 می تونه برای میلان بازی کنه.

آرش-19
28-08-2007, 10:12
میلان برای بازی سوپر کاپ اروپا آمادگی کامل دارد.
در حالی که میلان هنوز جشن پیروزی شرین 3-0 برابر جنوا در بازی اول لیگ رو به پا نکرده
باید به آماده سازی برای بازی جمعه شب در مونتکارلو در برابر سویا بپردازه. بازی که می تونه
اولین جام مهم و جدی این فصل رو برای هر یک از دو تیم به ارمغان بیاره.

ماسیمو آمبروزینی یکی از یازده مرد ابتدایی میلان خواهد بود و در مورد بازی جمعه شب اینطور گفته :
خوب...... ما فصل رو با یک پیروزی شیرین آغاز کردیم و در حال حاضر از روحیه ای عالی برخورداریم.
بعد از قهرمانی در جام قهرمانان اروپا اهداف بعدی ما به ترتیب قهرمانی در سوپر کاپ و بعد قهرمانی در
جام باشگاه های جهان بوده و من مطمئنم که در مونتکارلو پیروز میدان خواهیم بود.

رونالدو هم که به نظر میرسه برای بهبودی کامل در مسیر درست قرار گرفته ولی هنوز هم در تمرینات
به تنهایی و زیر نظر پزشک تیم تمرذین میکنه.

کاپیتان پائولو مالدینی هنوز از بند مصدومیت رها نشده و هنوز در تمرینات شرکت نمیکنه.
اما به نظر میرسه کارلو آنجلوتی برای بازی در برابر سویا ترکیب کاملی رو در اختیار داره .
هر دو تیم در بازی اول خودشون در لیگ به پیروزی رسیدند و از هر لحاظ برای نمایش یک بازی
زیبا آماده هستند.

shayanelong
29-08-2007, 02:08
این یه جام میتونه حداقل ما رو تا آخر فصل دلخوش کنه.

h_starboy
31-08-2007, 23:01
اگه واقعا میلانی بازی کنن راحت بردن.

shayanelong
01-09-2007, 02:07
میلان 3 - 1 سویا

گلهای میلان:اینزاگی :26: یانکلوفسکی:26: کاکا:26:

گل سویا:رناتو

نکات بازی:-پشت پیراهن تمام بازیکنان سویا اسم poetra مرحوم
درج شده بود.

-گل اول را سویا زد

-کاکا آخر بازی یه پنالتی رو خراب کرد:13:

shayanelong
03-09-2007, 02:46
امیدوارم فردا فیورنتینا رو که دیگه تونی هم نداره له کنیم.

FarzadSport
03-09-2007, 20:38
قهرمانی ميلان در سوپر جام اروپا سبب غرور سران باشگاه ايتاليايی شده، به طوری كه برلوسكونی به اين باور رسيده كه تيمش توقف‌ناپذير است.
جمعه گذشته ميلان موفق شد در ديدار نهايی جام يوفا با نتيجه سه بر يك سويا اسپانيا را شكست داده تا اين چنين در شروع فصل 2008 - 2007 نخستين جام را كسب كند.
اين نتيجه سبب شده كه برلوسكونی رييس باشگاه ميلان به اين حد از اعتماد به نفس برسد كه پيش بينی كند كه ديگر ميلان متوقف نمی‌شود:« هم اكنون ميلان بايد به ميلانی بودن خود ادامه دهد. ما هميشه در ايتاليا، اروپا و حتی جهان نقش اصلی را بازی می‌كنيم. در پی قهرمانی در ليگ قهرمانان و سوپر جام اروپا در حال حاضر ما خودمان را آماده حضور در رقابت‌های باشگاه‌های جهان می‌كنيم. بر اين باورم كه اين، فرصت بسيار خوبی است تا موفقيت‌های خود در سطح بين‌المللی را بالا ببريم تا به عنوان تيم اول جهان معرفی كنيم. ما بايد همچون گذشته بهترين عملكردمان را داشته باشيم و بايد به گونه‌ای رفتار كنيم كه با اين موفقيت در سطح جهان به خانه بازگرديم.
كالادزه بازيكن ميلان هم معتقد است كه قهرمانی در سوپر جام رضايت بالایی را از اين تيم ايجاد كرده است:« اين پيروزی يك رضايت بالایی را به وجود آورده است. بسيار خوشحاليم چرا كه اين پيروزی باعث شد ما شروع خوبی داشته باشيم و می خواهيم در همين مسير حركت كنيم. شرايط قبل از بازی به دليل مرگ بازيكن جوان سويا خوب نبود و بازی كردن در اين شرايط بسيار دشوار بود.»

ehsan shahabi
04-09-2007, 16:15
امیدوارم فردا فیورنتینا رو که دیگه تونی هم نداره له کنیم.

متاسفم آقا شايان 1-1 مساوي شد

خيلي ناراحت شدم :41:

آرش-19
04-09-2007, 20:06
میلان خیلی راحت می تونست فیورنتینا رو شکست بده ولی متاسفانه اشتباهات
فردی و همچنین خستگی مانع از کسب 3 امتیاز این بازی شد.
البته فیورنتینا هم تیم خوبی نشان داد و به نظر می رسه که رقبای میلان هم به آسانی
امتیاز نمی ده.
به هر حال میلان شانس اول قهرمانی این دوره هست.

Honradez
04-09-2007, 21:46
گلهای بازی آث میلان - فیورنتینا در سری آ ایتالیا:

;)

shayanelong
05-09-2007, 02:57
بابا نامردا یه دو روز بیشتر استراحت میذاشتن.

RONN!E
07-09-2007, 15:52
دیشب میلان در بازی دوستانه ای که با تیم دیناموکیف اکراین انجام داد با نتیجه 2 بر 2 به تساوی رسید.
این بازی به مناسبت 80 مین سالگرد تاسیس این باشگاه اکراینی برگزار شد.

دو تیم با این ترکیب به میدان رفتند:

MILAN (4-4-2): Kalac; Bonera, Nesta, Digao, Favalli; Cafu, Brocchi, Emerson, W.Aubameyang; Pato, Gilardino

DINAMO KIEV (4-4-2): Rybka; Fedorov, Ghioane, Shatskikh, Milevskiy, Vaschchuk, Gavrancic, Ninkovic, Yussuf, Marcovic, Maikl.

گلهای بازی را "جیلاردینو "و "پاتو "در دقایق 5 و 44 برای میلان و "میلوسکی" و "گاورانسیک" در دقایق 6 و 21 برای دیناموکیف به ثمر رساندند.

از نکات جالب بازی که میشه بهش اشاره کرد این که پاتو در اولین بازیش با میلان با پیراهن شماره 7 اولین گلش رو برای میلان به ثمر رسوند و دیگه اینکه شوچنکو بازیکن سابق میلان هم در اونجا حضور داشته و قبل از بازی خوش و بش گرمی با تیم میلان انجام داده.

shayanelong
08-09-2007, 02:23
آخرین خبر حاکی از اونه که سران باشگاه میخوان جیلاردینو رو با آدریانو معاوضه کنن.

MORINIO
08-09-2007, 03:41
آخرین خبر حاکی از اونه که سران باشگاه میخوان جیلاردینو رو با آدریانو معاوضه کنن.

بهتون تسلیت میگم:27:

ایشلا در اینده به تبریک تبدیل بشه

shayanelong
09-09-2007, 03:15
ولی من که امیدوارم صورت بگیره

MORINIO
09-09-2007, 03:28
ولی من که امیدوارم صورت بگیره

از این شایعات خیلی زیاده:13:

همین امروز اخبار گفت که قراره بالاک و ادریانو با هم معاوضه بشن:18:

اگه همچین پیشنهادی از سوی چلسی در کار باشه صد در صد اینتری ها تاییدش می کنند چون بالاک خیلی بهتر از جیلاردینو هستش و هم اینکه اینتر مهاجم خوب به اندازه کافی داره

:40:

FarzadSport
09-09-2007, 15:46
تمرين صبح ميلان در مرکز ورزشی دينامو ، که صبح روز بهد از تساوی 2-2 ميلان در مقابل ديناموکيف که به مناسبت هشتادمين سالگرد تأسيس اين باشگاه اکراينی برگزار شد در حال انجام بود. تيم ساعت 10 صبح استارت تمرين را زد اما الکساندر پاتو هنوز مشغول به صحبت با خبرنگاران بود. خبرنگاران حاضر در کيف از مسئولان باشگاه اجازه ی يک کنفرانس خبری کوچک را خواستار شده بودند که ميلانی ها اين اجازه را به آنها دادند. گزارشگران ایتالیایی ، محلی و خبرنگاران روزنامه های مختلف آماده شنیدن سخنان پاتو شدند. پاتو نیز به کمک مترجم سخنان خود را آغاز کرد:
دیشب برای من شب خیلی مهمی بود. من فرصت رویارویی با شوچنکو ، مهم ترین شماره هفت تاریخ میلان را داشتم. خیلی سخت است که به او برسم، او کارهای زیادی برای میلان کرد اما من هم برای رسیدن به او خیلی تلاش میکنم.
از پاتو سئوالاتی نیز درباره ی گلش در مسابقه با دینامو و نحوه ی بازی اش پرسیده شد و او گفت: این اولین بار نیست که من یک گل با ضربه سر میزنم. من یک گل مشابه همین برای تیم زیر 20 سال برزیل زدم. من یک مهاجم تمام کننده هستم ولی در میلان باید با تیم و همه ی هم تیمی ها هماهنگ بود.
پاتو در مورد ذهنیت جدید خود از فوتبال گفت: من خودم را به خوبی پیدا کردم. من قصد دارم تمرینات را با تمام قدرت پیگیری کنم چون می دانم باید خیلی پیشرفت کنم، بدون فکر کردن به گلی که در بازی دیشب زدم.

h_starboy
09-09-2007, 18:50
از این شایعات خیلی زیاده:13:

همین امروز اخبار گفت که قراره بالاک و ادریانو با هم معاوضه بشن:18:

اگه همچین پیشنهادی از سوی چلسی در کار باشه صد در صد اینتری ها تاییدش می کنند چون بالاک خیلی بهتر از جیلاردینو هستش و هم اینکه اینتر مهاجم خوب به اندازه کافی داره

:40:

به نظرم بیاد میلان خیلی به نفعموون میشه.

shayanelong
10-09-2007, 03:00
میلان اگه بتونه همین پاتو رو عین کاکا درستش کنه واسه 5 سال بسه.

MORINIO
10-09-2007, 03:05
میلان اگه بتونه همین پاتو رو عین کاکا درستش کنه واسه 5 سال بسه.

5 سال؟؟؟؟؟

پاتو تازه داره 18 ساله میشه

اگه یکی مثل کاکا بشه حداقل تا 10 سال میلان یک مهاجم درجه یک داره

shayanelong
10-09-2007, 03:07
پول وسوه گره یدف دیدی پاشد رفت

FarzadSport
10-09-2007, 14:37
با انتشار خبر جدایی جیلا از میلان بار دیگر خبر پیوستن این بازیکن به یووه مطرح شد.گفته میشود سران روسونیری در قبال فروش این مهاجم 18 میلیون یورو می خواهند گفتنی است که میلانی ها پیشنهاد عجیب دیگری نیز مطرح کردند و درخواست دارند یووه پالا را در اضای جیلاردینو به میلان بدهند

b@by 2007
10-09-2007, 15:46
rasti sheva bargasht

shayanelong
13-09-2007, 02:57
ایشالا این جیلا بره برنگرده

FarzadSport
13-09-2007, 15:23
«ژن درمانی» برای رونالدو دردسرساز شد

كميته‌ ی ملی المپيك ايتاليا اعلام كرد در مورد دوپينگ احتمالی "رونالدو" بازيكن برزيلی خط ميانی ميلان تحقيقاتی را انجام خواهد داد. اين تحقيق مربوط به نوع درمان رونالدو است.
رونالدو كه در كشورش تحت مداوا قرار داشته است، از شيوه‌ای درمانی استفاده كرده كه در ايتاليا ممنوع است. به اين شيوه درمانی «ژن درمانی» می‌گويند.
"لوئيجی فراتی" رييس كميته ضد دوپينگ ايتاليا و استاد دانشگاه رم در اين باره گفت:«به نظر من اين شيوه درمانی دوپينگ به شمار می‌آيد.»
او در گفت‌وگو با روزنامه ی ll Messaggero اين مطلب را عنوان كرد.
"اتوره توری" از اعضای كميته المپيك ايتاليا هم گفت با مشاوران در اين باره بحث كرده و منتظر نخستين واكنش فدراسيون فوتبال ايتالياست.
رونالدو از ژوئيه گذشته به دليل آسيب ديدگی دور از فوتبال بوده است. همگان انتظار داشتند او در شروع رقابت‌های سری A حضور داشته باشد. اما از آنجا كه آسيب ديدگی او بهتر نشد، او به ژوزه لوئيس رونكو پزشك تيم ملی برزيل روی آورد و همين پزشك بود كه اين شيوه درمانی را برای مهاجم فصل پيش رئال مادريد در نظر گرفت.

shayanelong
14-09-2007, 01:35
ای بابا.تا این رونالدو برگرده به اوج دل ما ها آب میشه

RONN!E
14-09-2007, 10:20
در مورد این ژن درمانی رونالدو ،پزشک میلان این قضیه رو تکذیب کرده.
فکر میکنم برای بازی با سیه نا هم آماده میشه.

shayanelong
15-09-2007, 02:26
خدایی مردش هم گلزنه.فردا احتمالا بازیمون پخش مستقیمه.امیدوارم ببریم

RONN!E
15-09-2007, 15:04
آنجلوتی 20 بازیکن را برای بازی با سیه نا مشخص کرد:

GOALKEEPERS: Dida, Fiori, Kalac
DEFENDERS: Bonera, Cafu, Digao, Favalli, Jankulovski, Kaladze, Nesta, Simic
MIDFIELDERS: Ambrosini, Brocchi, Emerson, Gattuso, Gourcuff, Seedorf
ATTACKERS: Aubameyang, Gilardino, Inzaghi

رونالدو که بالاخره به بازی نرسید،همونطور که میبینید کاکا ، پیرلو و اددو هم غایب خواهند بود چون مثل اینکه بخاطر فشار بازیهای ملی ، انجلوتی به اونا استراحت داده.:19:

====================================
گورکف:امیدوارم بازی کنم.

احتمالا گورکف در بازی امروز میلان برابر سیه نا بازی خواهد کرد.بازیکن فرانسوی میلان در این باره گفته:
آنجلوتی هنوز یازده بازیکن اصلی میدان را اعلام نکرده اماامیدوارم بازی کنم و اگر این اتفاق بیافته ، امیدوارم بتونم همه کیفیت بازیم رو نشان بدم.همراه با تیم ملی فرانسه پایم ضرب دید اما الان خوبم.من میل زیادی دارم تا خودم را به تیم تحمیل کنم و همه استعدادم را نشان بدم.

دقت کردین گورکف سبک کاکا بازی میکنه!!:20:

shayanelong
16-09-2007, 02:12
معلومه وقتی کاکا و پیرلو نباشن مساوی میشه.اه که اعصاب مارو خرد میکنن.

fery joon
16-09-2007, 02:20
میلان بدون کاکا اصلا نمیتونه خوب بازی کنه . واقعا کاکا مهره ی کلیدی هستش

RONN!E
16-09-2007, 19:51
SIENA 1 - 1 MILAN

دو تیم با این ترکیب به میدان آمدند:

SIENA: Eleftheropoulos; Rossettini, Portanova, Loria; Grimi; Jarolim, Vergassola, Galloppa; De Ceglie, Maccarone, Bucchi.
MILAN: Dida; Cafu, Nesta, Kaladze, Favalli; Gattuso, Emerson, Brocchi; Gourcuff, Seedorf; Gilardino

ابتدا سیه نا دردقیقه 24 توسط "ماسیمو ماکارونه "به گل رسید.در وقتهای تلف شده در نیمه دوم"الساندرو نستا" بازی را به تساوی کشاند.در لحضات پایانی بازی "کلارنس سیدورف" در ضربه ای ایستگاهی تیرک افقی دروازه سیه نا را لرزاند.

shayanelong
17-09-2007, 01:44
حیف شد.یووه با خته بود.ولی رم تنها تیمیه که همه ی بازیاشو برده.داره شاخ میشه.

MORINIO
17-09-2007, 03:04
معلومه وقتی کاکا و پیرلو نباشن مساوی میشه.اه که اعصاب مارو خرد میکنن.

اونوقت بیا به چلسی گیر بده که چون لمپاردتون نبود باختید:27:

این کاکا رو نداشته باشین باید فکر قهرمانی رو از سرتون بیرون کنید

ولی یووه بعیده امسال قهرمان شه:13:

اگه یووه قهرمان نشه دوست دارم رم قهرمان بشه:8:

shayanelong
18-09-2007, 02:44
لمپارد بین دروگبا وبالاک و اسین و جو کول ومالودا و... است.اما کاکا بین اینزاگی و یانکلوفسکی و...

MORINIO
18-09-2007, 04:17
لمپارد بین دروگبا وبالاک و اسین و جو کول ومالودا و... است.اما کاکا بین اینزاگی و یانکلوفسکی و...

چرا بازیکن خوباتون رو نمیگی: سیدورف و پیرلو و نستا و دیدا و پاتو و.....

RONN!E
18-09-2007, 14:08
لمپارد بین دروگبا وبالاک و اسین و جو کول ومالودا و... است.اما کاکا بین اینزاگی و یانکلوفسکی و...shayanelong عزیز من با شما مخالفم.مثل اینکه تیم مورد علاقه تان را خیلی دستکم گرفتید.
ببینید هر تیم سطح بالا از چند بازیکن ستاره تشکیل شده و هر کدوم از این ستاره ها نقش مهمی در بازی اون تیم دارند.در بازی با سیه نا کاکا و پیرلو غایب بودن مطمئنا اگر بجای این دو سیدورف و گاتوزو غایب بودن باز هم تیم به مشکل میخورد.
مطمئن باشید که اینزاگی (هر چند بعضی اوقات گلهای خوبی میزنه) و یانکلوفسکی (حداقل الان) ستاره های میلان نیستند.کاکا در کنار ستاره هایی مثل سیدورف ، پیرلو ، دیدا ،گاتوزو و نستا قرار گرفته.
برداشتی که از پست قبلی شما (مقایسه بازیکنان چلسی و میلان) میشه داشت اینه که انگار شما تنها کاکا را تک ستاره میلان میدانید و بقیه کوچک هستند.

RONN!E
18-09-2007, 14:10
پست دو بار تکرار شد......

rb97
19-09-2007, 00:37
دوستان من 1 مدت از اخبار دور بودم رونالدو چرا دیگه تو میلان بازی نمی کنه؟

ramyar.v
19-09-2007, 00:47
بروبکس میلانی خوشحالین نه؟
2-1 بنفیکا رو بردین

fery joon
19-09-2007, 00:57
دوستان من 1 مدت از اخبار دور بودم رونالدو چرا دیگه تو میلان بازی نمی کنه؟

مصدومه ....

راستی عجب گلی زد پیرلو

shayanelong
19-09-2007, 01:24
ایول به میلان ایول به پیرلو.forza milan.ببین من اگه گفتم کاکا خوب معلومه از بقیه سطحش بالاتره.من در

جواب به اشکان گفم که تیمشون یعنی چلسی ستاره هاش بیشتره ولی نتیجه بهتری نگرفته.خدایی اگه پیرلو

وکاکا نباشن میلان میشه یه تیم خوب ولی نه یه تیم فوق العاده مث چیزی که الان هست.

rb97
19-09-2007, 13:49
مصدومه ....

راستی عجب گلی زد پیرلو

کی میتونه بازی کنه؟

ramyar.v
19-09-2007, 14:31
پروژه خريد دو مدافع براي ميلان

باشگاه فوتبال آث ميلان براي فصل آينده خريد دو مدافع را در نظر دارد.

به گزارش ايسنا، آريدو برايدا، ‌مدير ورزشي باشگاه ميلان اظهار كرد، ميلان به عنوان مدافع عنوان قهرماني اروپا ‌تصميم دارد مدافعيني درجه اول را به مجموعه‌ي خود اضافه كند.

اين مقام باشگاه افزود: يكي از مدافعين مورد توجه، ‌پرمرته ساكر مدافع 22 ساله تيم ملي آلمان و عضو وردربرمن است.

براساس اين اظهارات، در فهرست مورد نظر ميلان مدافعيني چون ازكويئل گاراي از راسينگ سانتاندر و جان هيتنگا از آژاكس آمستردام ديده مي شود.

اين باشگاه اميدوار است به همين منظور به هدف مورد نظرش ‌دست يابد.

Sina.G
20-09-2007, 00:08
گل اینزاگی هم خیلی مَشتی بود ، حال کردم . من بازی رو کامل ندیدم ، شنیدم 20 تا گل خراب کرده میلان!

shayanelong
20-09-2007, 03:23
همین که بردیم عالیه.باید تو سری آ هم بترکونیم.

RedDragon
24-09-2007, 07:24
سلام
تا حالا از وجود این تاپیک مطلع نبودم

ای خدا کاکا کی میاد تو زمین مردیم از بس صبر کردیم
کسی خبر جدیدی نداره(آنجلوتی کی به کاکا اجازه بازی میده)؟

sudotux
27-09-2007, 00:48

RONN!E
27-09-2007, 12:22

وای:19:
اوضاع داره خطرناک میشه:41:
چرا همش بازی برده رو میبازن یا مساوی میکنن:weird:

Ali Pacino
27-09-2007, 12:38
جالبه
بازی با سینا دقیقه 90 گل زدن مساوی شد
اینجا 90 خوردن باختن
تو سری A خیلی بد نتیجه گرفته تو اروپا باید جبران کنه مثل فصل پیش

h_starboy
30-09-2007, 11:35
آخه تا میان آنجلوتی رو بندازن بیرون ییهو جام قهرمانان رو می گیره. تو لیگ که خیلی بد نتیجه میگیره.

sudotux
01-10-2007, 01:25

اوضاع میلان خیلی خرابه !!!!!! یا مساوی میکنه یا میبازه .......

Ali Pacino
01-10-2007, 17:24
به طرفداراش تسلیت می گم
ولی امکان داره با این نتایج خدایی نکرده مورینیو رو بیارن

B3HZ@D
03-10-2007, 01:20
میلان باید مربی اش را تغییر بده...چون که افکار آنجلوتی برای همه تیمها رو شده و همه می دونند که می خواهد چه کار کنه....باید یک مربی جدید بیارن.......به نظر من مورینیو برای میلان خوبه

B3HZ@D
03-10-2007, 01:21
میلان امشب با سلتیک بازی داره....
به امید برد میلان و یک قهرمانی دیگر در اروپا همه بگید فورزا میلان

MORINIO
03-10-2007, 02:51
بعیده امسال میلان قهرمان سری آ بشه

اونا از اینتر و حتی از یوونتوس هم ضعیف تر نتیجه گرفته اند!!!

sudotux
04-10-2007, 00:15
ادامه ناکامی های میلان ............... بازی در زمین سلتیک برگذار شد

MORINIO
04-10-2007, 00:50
این کاکا رو هم اگه از میلان بگیرن میرن دسته دو!!!

معلوم نیست چرا یهو اینقدر افت کردن

باید کارلتو رو بردارن و مورینیو رو بیارن

این کار رو هر چه دیرتر انجام بدن بیشتر به ضررشونه

RONN!E
04-10-2007, 00:57
میلان مشکلش نداشتن یک مهره خوب در خط حمله است.چند وقتیم هست بد شانس شده.

fery joon
04-10-2007, 01:48
میلان داره سیر نزولی طی میکنه.......به نظر من به بازیکنای جدیدی نیاز داره مخصوصا توی خط هافبک و حملش

آرش-19
04-10-2007, 11:45
با شکست دیشب ناکامی های اخیر میلان کامل شد.
مشکل اصلی میلان نداشتن یک مهره کامل در خط حمله ست.
البته تو بازی دیشب بازم مشکل دفاعی به چشم می خورد چون هر دو گلی که میلان خورد
روی اشتباه خط دفاعی بود.
گل اول که از روی ضربه کرنر بود و علاوه بر اینکه هیچ میلانی تیر دو رو پوشش نداده بود خروج
اشتباه دیدا هم باعث شد که روی تیر دوم توپ زیر پای بازیکن سلتیکی بیوفته و اونم دروازه بدون دروازه بان رو باز کنه.
گل دوم هم که روی ریباند یک شوت بود. نکته اینه زمانی که بازیکن سلتیکی از پشت محوطه شوت زد اودو
آفساید رو پر کرده بود یعنی اگه اودو مثل سایر مدافعین رویخط آفساید قرار می گرفت کسی که توپ رو ریباند کرد
تو آفساید قرار می گرفت.
به هر حال امیدوارم مشکل میلان برطرف بشه و بتونه به روزهای اوجش برگرده.

RONN!E
04-10-2007, 12:26
خلاصه ای از گفته های آنجلوتی بعد از پایان بازی سلتیک-میلان
1- ما شایسته شکست نبودیم و نتیجه مساوی عادلانه تر بود.
2-ما حساب شده بازی کردیم.
3-لغزندگی زمین در کیفیت بازی تیم ما تاثیر گذار بود.
4- ما میتوانیم تیم شاختار اکراین را شکست دهیم.

پرسپوليس
05-10-2007, 01:36
1 ميلان تا دلتون بخواد بازيكن داره جوان هم داره 1 كوركوف 2 پاتو
2 اون هميشه اولش بد كار مي كنن بعد اوج ميگيرن مگه همين فصل قبل نبود هيچ كس باور نمي كرد ميلان
ليگ قهرمانان رو مال خودش كنه
3 ميلان سرور كل جهان اين فصل سه جام مال خودشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ميلان ميلان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B3HZ@D
05-10-2007, 02:48
میلان به یک مربی جدید نیاز مبرم داره
در ضمن خدا کنه این جیلا را از میلان پرت کنن بیرون
بدتر از جیلا خودشه...خیلی بی انگیزه بازی می کنه
ولی من باز هم به میلان امیدوارم و میلان یک پای فینال امساله
اینو مطمئن باشید
فورزا میلان
دنیا میلان

MORINIO
05-10-2007, 19:42
ايپنا- كاكا با اعلام علاقه‌مندي‌اش براي حضور در رئال مادريد يا بارسلونا در آينده‌اي نزديك، سران ميلان را متعجب ساخت.

اين گفته‌هاي اخير كاكا براي هواداران روسونري ابداً قابل درك نيست. پس از ايجاد اختلاف 7 امتيازي ميلان با اينتر در سري A و همچنين شكست چهارشنبه شب مشكي و قرمزپوشان برابر سلتيك در ديدار ليگ قهرمانان، اين احتمال مي‌رود كه ريكاردو كاكا به زودي چمدان‌هايش را به مقصد اسپانيا ببندد. وقتي كه از كاكا سؤال شد دوست دارد در كدام باشگاه اسپانيايي توپ بزند، وي بدون درنگ پاسخ داد: تا به حال در باشگاه بزرگي چون ميلان توپ زده‌ام و از حالا به بعد دوست دارم در يكي از باشگاه‌هاي رئال مادريد يا بارسلونا توپ بزنم. از اينكه اين باشگاه‌ها نيز علاقه‌مند به جذب من هستند، به خود مي‌بالم.

Behroooz
05-10-2007, 21:31
اگه كاكا بياد بارسا چي ميشه ...

ولي ميلان هيچ وقت قابل پيش بيني نبوده ...

آرش-19
05-10-2007, 22:46
خروج کاکا از میلان که کاملا منتفیه.
چون در آخرین مصاحبه ای که داشته اشاره به حرکت اشتباه دیدا در بازی برابر سلتیک داشته و همین طور
خوشحالی خودش رو نسبت به انتخاب شدن در جمع 11 بازیکن برتر جهان رو ابراز داشته نه تنها که هیچ
اشاره ای به ترک میلان نداشته بلکه گفته که هم تیمی هام و کادر فنی و مدیریتی میلان مثل خامواده ام هستند.

B3HZ@D
05-10-2007, 23:37
داداش من کاکا هیچ جا نمیره
این روزنامه های لعنتی اسپانیا همیشه شایعه درست می کنند
کاکا خودش هم گفته توی میلان موندنیه

B3HZ@D
08-10-2007, 00:21
میلان 5 - 1 لاتزیو

این برد شیرین را به همه میلانی ها تبریک میگم
گلهای میلان :
آمبروزینی - کاکا 2 گل - جیلاردینو 2 گل

تک گل لاتزیو را هم مائوری زد

باز هم تبریک
فورزا میلان

آرش-19
08-10-2007, 11:15
منم این پیروزی شیرین رو به همه طرفداران میلان تبریک میگم.
ولی خداییش خیلیه ها تو المپیک رم لاتزیو رو 5 به 1 ببری.
امیدوارم با این پیروزی میلان از بحران خارج بشه .

پرسپوليس
10-10-2007, 15:13
كارلتو گفته ما بعد از اين پيروزي بر لاتزيو روند رو به رشدي خواهيم داشت
انشالله

پرسپوليس
02-11-2007, 00:08
بالاخره چي شد مورنيو به ميلان مياد يا نه كسي نمي دونه؟؟؟
كارلتو خيلي زود تر بايد مي رفت

FarzadSport
11-11-2007, 17:26
باشگاه ميلان ايتاليا اعلام كرد كه خريد يك مهاجم شش دانگ در اولويت كاري اين تيم قرار دارد.
روسونري در اين فصل با كمبود مهاجم روبرو است به طوري كه تنها سه مهاجم در ليست بازيكنان وجود دارد. رونالدو ستاره‌ي سابق باشگاه‌هاي بارسلونا، اينتر و رئال مادريد هنوز هم با آسيب ديدگي دست و پنجه نرم مي‌كند.
به طوري كه در اين فصل هنوز براي ميلان به ميدان نرفته است. فيليپو اينزاگي به مرز 34 سالگي رسيده و گلزني‌هاي گاه و بيگاهش نمي‌تواند راه‌گشاي تيمي چون ميلان باشد. با اين كه آلبرتو جيلاردينيو مهاجم جوان ميلان يك بار ديگر به روزهاي اوج برگشته اما، باز هم براي مردان زياده خواه ميلان نمي‌تواند كافي باشد. آنها مهاجمي مي‌خواهند كه تمام بازي‌ها گل بزند و خوب بازي كند.
رونالدينيو كه در گذشته زمزمه‌هايي مربوط به علاقه‌ي ميلان به او وجود داشت، اكنون آشكارا در صدر ليست خريد برلوسكوني است. مهاجم برزيلي بارسلونا اين فصل در فرم مطلوبش قرار ندارد و به نظر مي‌رسد بارسا احساس ناراحتي مي‌كند.
مهاجم ساحل عاجي چلسي انگليس كه چند هفته پيش در يكي از مصاحبه‌هايش اعلام كرده بود «هيچ چيز نمي‌تواند مرا از رفتن باز دارد» گزينه‌ي دوم ميلان است.
از كريم بنزما، اعجوبه‌ي نوزده ساله ---- نيز به عنوان گزينه سوم ميلان ياد مي‌شود. وي كه توجه باشگاه‌هاي بسياري در اروپا را به خود جلب كرده ، مي‌تواند يكي از انتقادات پرسروصدا در تابستان آينده باشد. از لندن خبر مي‌رسد كه ونگر هم براي به تور انداختن بنزما تلاش مي‌كند.

h_starboy
02-12-2007, 13:21
تاپیک رو از زیر خاک کشیدم بیرون

یعنی واقعا توی این تاپیک طرفدار میلان نداریم ؟؟؟

milan 0 - 0 Juventus

واقعا عجیبه که قهرمان فصل پیش لیگ قهرمانان هنوز تو خونه خودش نبرده.

دیشب بازی متعادل بود تقریبا و هر دو تیم موقعیت گل داشتند. البته خدا وکیلی داور هم به نفع یوونتوس گرفت. یه آفساید ۱۰۰٪ اشتباه که جیلا رو تک به تک میکرد. یه پنالتی هم روی جیلا نگرفت که مدافع یووه قشنگ شرت جیلا رو کشید.

B3HZ@D
05-12-2007, 14:12
دنیا میلان
بازی با یووه هم که داور شورش را در اورده بود
دیشب هم که سلتیک را بردیم
دنیا میلانو پائولوی کبیر

ahmad08
05-12-2007, 15:21
سلام به همه میلانی ها خوشحالم که این تاپیک رو از نابودی دراوردین واقعآ خوشحالم واقعآبچهای بامعرفتی داره این تاپیک.ایا مارو میپذیرید؟

h_starboy
09-12-2007, 10:57
سلام به همه میلانی ها خوشحالم که این تاپیک رو از نابودی دراوردین واقعآ خوشحالم واقعآبچهای بامعرفتی داره این تاپیک.ایا مارو میپذیرید؟

ما همه میلانیهارو دوست داریم :40: :40:

parinaz_mot2000
09-12-2007, 12:11
سلام واقعان مرسی عالیه میلان اخر باشگاهه سعی کنید به روز باشید
امسال هم اروپا رو میگیره

B3HZ@D
09-12-2007, 13:15
سلام به همه میلانی های گل
اینبار هم باشگاههای جهان را می بریم و همچنان به افتخارات میلان افزوده میشه
اروپا را هم دوباره میبریم
فورزا میلان

leonvh82
17-12-2007, 09:17
سلام به همه دوستان
باز هم افتخای دیگر
قهرمانی میلان در جام باشگاه های جهان رو به همه میلانی های عزیز تبریک میگم
به امید قهرمانی دوباره تو اروپا

آرش-19
17-12-2007, 12:26
گالیانی به طرفداران میلان قول داد که کاکا تا 2013 با ما خواهد بود.
نایب رئیس باشگاه میلان در مصابحه ای بعد از فینال جام باشگاه های جهان
اعلام کرد که کاکا در ماه جون قراردادش را تمدید می کند.
اگرچه میلان به قهرمانی جام باشگاه های جهان رسید ولی تمرکز گالیانی در مصاحبه بعد از بازی
روی افزایش قرارداد کاکا به مدت دوسال بود . ( از 2011 به 2013 ). گالیانی اعلام کرد :
قرارداد ما بابا کاکا تا سال 2011 می باشد ولی در سی ام ماه جون سال آینده ما این قرارداد را
تا سال 2013 تمدید خواهیم کرد.
وی همچنین ادامه داد : کاکا قبلا اعلام کرده است که می خواهد فوتبال خودش را در میلان به پایان برساند.
کاکا نظرش را گفته است . او سمبل و پرچم ماست.
سپس گالیانی در مورد رقابت اخیر آنجلوتی و مورینیو صحبت کرد و گفت :
قبل از هر صحبتی اعلام میکنم که مورینیو هیچ وقت خودش را به ما پیشنهاد نکرده است.
و باز هم تکرار میکنم که ما تمایل به حفظ مربی ای داریم که با ما رشد کرده و به تکامل رسیده است.
مربیان زیادی برای جانشینی او وجود دارد اما آنجلوتی نه در حال حاظر و در آینده تحت فشار قرار نخواهد گرفت.

منبع : goal.com

e h s a n
24-12-2007, 00:31
سلام
inter milan 2 ac milan 1
اینم از داربی این نیم فصل خیلی حیف شد
ولی اشکال نداره به امید قهرمانی اروپا و نیم فصل بعد

e h s a n
24-12-2007, 00:39
۰۱ دي ۱۳۸۶ باشگاه آث میلان ایتالیا خواهان جذب مدافع برزیلی تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان برای فصل آینده شد. باشگاه میلان از طریق واسطه های خود با مدیر برنامه های لوسیو، ‌مدافع بایرن تماس برقرار ساخته است.
برایدا ‌مدیر ورزشی میلان به شدت در پی فراهم شدن مقدمات جذب این بازیكن است.
علاقمندی باشگاه میلان به لوسیو درحالی است كه این بازیكن با مونیخی ها تا سال 2010 قرارداد دارد و بعید بنظر می رسد باشگاه آلمانی این مدافع برزیلی را از دست بدهد. این بازیكن 30 ساله در سابقه بازی در تیم های پلاتانیا ،‌گورا و اینترناسیونال برزیل و بایرلوركوزن آلمان را دارد و از سال 2004 در خدمت تیم مونیخی است.
منبع :

آرش-19
24-12-2007, 11:00
شکست بدی بود. ولی عیبی نداره .
واقعا جای یه مهاجم خوب تو بازی دیشب خالی بود. سیدورف هم خیلی بد بازی کرد.

h_starboy
24-12-2007, 11:03
اصلا خوب بازی نکردن. خیلی ضعیف بود. آنجلوتی کم کم باید خداحافظی کنه. دورش دیگه تموم شده.

RONN!E
24-12-2007, 19:53
تعویض های آنجلوتی اصلا خوب نبود.
اما من اگه جای سران میلان بودم،بخاطر لیگ قهرمانان اروپا بهش فرصت میدادم.میلان تو لیگ قهرمانان یه چیز دیگست.اگه میلان تا فینال رفت نگهش دارن در غیر این صورت خداحافظ.

e h s a n
27-12-2007, 22:06
مارچلو لیپی مفسر كانال اسكاى اسپورت و جمعى از كارشناسان فوتبال ایتالیا در برنامه بررسى بازی های هفته هفدهم سرى آ تائید كردند خطاى استبان كامبیاسو روى كاكا داخل محوطه جریمه اینتر یك پنالتى به سود میلان بوده كه مورگانتى در تشخیص آن دچار اشتباه شده است.:19::19::41::41:

منبع : acmilan.ir

e h s a n
27-12-2007, 22:08
باشگاه فوتبال فلامینگوی برزیل اعلام كرد، آث میلان به این باشگاه اجازه داده است تا مذاكرات خود را با رونالدو برزیلی در مورد انتقال احتمالی به این تیم آغاز كند. روزنامه گازتا دلواسپورت در این‌باره به نقل از كلبر لیت نایب رییس باشگاه فلامینگو نوشت: این باشگاه مجوز آث میلان برای مذاكره با رونالدو را دریافت كرده است.
وی افزود: ما قبلا با این بازیكن تماس گرفته‌ایم و مطمئن هستیم كه او می‌تواند خودش را در اینجا پیدا كند. نایب رییس باشگاه فلامینگو اظهار داشت: هنوز در مورد مسایل مالی و اینكه چقدر باید به باشگاه كنونی او پول پرداخت كنیم صحبت نكرده‌ایم اما در عین حال تبادل نظرهای مفیدی داشتیم چون فهمیدیم كه رونالدو تمایل بسیاری برای تغییر مسیر زندگی خود دارد و البته این علاقه دو طرفه است.

منبع : acmilan.ir

B3HZ@D
30-12-2007, 10:20
این داوری ها همش به ضرر میلانه و چپ و راست دارن از میلان امتیاز میگیرن
ابن شاهکارهای داوری از بازی با پالرمو شروع شد و هنوز هم ادامه داره
در ضمن بعد از این فصل باید یک فکری برای مربی بکنند

B3HZ@D
30-12-2007, 10:28
گاتزتا ـ رونالدينيو و ميلان همچون ۲ نامزد هستند كه بى صبرانه منتظر تاريخ ازدواج شان هستند و اين تاريخ همچنان ناشناخته است اما به نظر مى رسد اين مراسم كه گفته مى شد در ژانويه برگزار مى شود به ژوئن آينده موكول شد. ارنستو برونزتى مرد بازار نقل و انتقالات روسونرى در اين باره مى گويد: «برلوسكونى به وضوح گفته او را مى خواهد و قطعاً اگر روزى بارسلونا تصميم به فروش او بگيرد ميلان اولين خريدار است. بى شك اگر رونالدينيو هم بخواهد يك تيم جديد را انتخاب كند اين انتخاب با توجه به علاقه برلوسكونى خواهد بود نه انگليس.» اما آنچه مسلم است اينكه بازار زمستانى تحول بزرگى نخواهد داشت: «شايد در ژوئن. تكرار مى كنم او بازيكنى است كه رييس برلوسكونى خيلى دوستش دارد.»
برونزتى درباره رونالدو و شايعه حضورش در تيم فلامينگو هم مى گويد: «گاليانى راست گفته هيچ مذاكره و ملاقاتى با فلامينگو در كار نبوده.»

B3HZ@D
30-12-2007, 10:29
كوريره ـ در حالى كه سران ميلان و بارسلونا به شدت خبر انتقال احتمالى ستاره برزيلى آبى انارى پوشان در ژانويه را تكذيب مى كنند روزنامه اسپانيايى ماركا در خبرى پر سر و صدا در آخرين شماره خود از انتقال زودهنگام رونالدينيو و زامبروتا به ميلان نوشت. طبق نظر روزنامه ماركا تفاهم نهايى بين رونالدينيو و ميلان در پورتو آلگرا صورت گرفته و مقدمات كار نيز انجام شده. اين روزنامه معتقد است ميلان براى جذب ستاره برزيلى عجله دارد و مى خواهد از اول ژانويه او را در تركيب داشته باشد و به همراه او زامبروتا نيز رهسپار روسونرى مى شود، بازيكنى كه جايى در تركيب فرانك رايكارد ندارد. ماركا مى نويسد رونالدينيو ديگر ۱۰ ميليون يورو ارزش ندارد اما تفاهم بر سر ۳۳ ميليون حاصل شده.

pmg_acmilan
31-12-2007, 22:26
به گزارش اکثر خبر گذاریها :
مورینیو و دروگبا با سران باشگاه میلان به توافق رسیده و این دو چهره ی سر شناس از فصل آینده در سن سیرو و سری آ خواهند بود
دلمون برای آنجلوتی تنگ میشه ولی خاصیت مربیگری همینه !

pmg_acmilan
31-12-2007, 22:30
آنجلوتی در پایان نیم فصل سری آ عذر چند بازیکن از جمله :دیدا - مالدینی - کافو - رونالدو - کالادزه رو خواسته و این بازیکن ها از میلان قطعا جدا خواهند شد تا میلان بازیکنان جدید رو معرفی کنه
من که باهاش موافقم ( البته رفتن مالدینی خیلی برام سخته )

Milad-King
02-01-2008, 20:36
با سلام امیدوارم این تغییرات اعمال بشه - مخصوصا در مورد بازیکن 1 دلاری میلان - بابا تو پرو ... ساکر 2008 هم آخه خودشو خوب نشون داده

Persian_baby
03-01-2008, 12:17
مالدینی نباید بره

Honradez
04-01-2008, 21:23
ميلان مي‌تونه در ليگ قهرمانان مقام خوبي بياره، اما احتمالش خيلي کمتر هست که بتونه قهرمان اون بشه، چون اونجا همه تيمها درسطح اينتر، يووه و رم هستند.

اما دليل اينکه ميلان در سطح کشوري نمي‌تونه موفق ظاهر بشه و فقط در رقابتهاي جهاني خوب بازي مي‌کنه، برمي‌گرده به سبک بازي اين تيم. ميلان يک نوع از فوتبال محافظه کارانه ايتاليايي رو بازي مي‌کنه، يعني اونقدر دفاع مي‌کنه تا به يک موقعيت گل برسه. اما خب تيمهاي ايتاليايي هم چون تقريبا در دفاع مانند ميلان هستند، دست و بال روسنريها رو مي‌بندن و نمي‌گذارن اونها گل بزنن. ضمن اينکه چون خط حمله ميلان کمي کند و دچار مشکل هست، حتي به گل هم مي‌رسن و بخاطر همين هست که ميلان در برخي بازيهاي خودش در لگاکالچو حتي تن به شکست داده.

به نظر من افق‌هاي روشني در انتظار مورينيو هستند، اگر واقعا به اين تيم بياد.

;)

Honradez
13-01-2008, 21:18
يوفا/ سرمربي تيم فوتبال آث ميلان ايتاليا قول داد كه عملكرد ضعيت تيمش اين هفته به پايان برسد.

به گزارش یوفا: آث ميلان با وجود درخشش در مسابقات بين‌المللي و يدك كشيدن عنوان قهرماني جام باشگاه‌هاي اروپا و جهان، در فصل جاري موفق به پيروزي در هفت مسابقه گذشته خود در سن سيرو نشده است.

اين تيم با به ثمر رساندن سه گل، پنج تساوي و دو شكست را در مسابقات اخير خود در سن سيرو تجربه كرده است.

آث ميلان با اين نتايج و از دست دادن ‪ ۱۶‬امتياز از ‪ ۲۱‬امتيازي كه مي‌توانست در خانه كسب كند، اكنون به رده دوازدهم جدول سري آ فوتبال باشگاه‌هاي ايتاليا سقوط كرده و با صدرنشين اين رقابت‌ها يعني اينترميلان اصلي‌ترين رقيب همشهري خود ‪ ۲۵‬امتياز فاصله دارد.

به اعتقاد برخي آث ميلان از ورزشگاهي كه در آن بازي مي‌كند رنج مي‌برد اما "كارلو آنجلوتي" با رد چنين ادعاهايي گفت: در حقيقت ما از بازي در سن سيرو نمي‌ترسيم. ما اينجا را خانه خود مي‌دانيم و مي‌خواهيم به روزهاي پيروزي در خانه بازگرديم. زمان پايان دادن به اين وضع فرا رسيده است.

تنها بازيكني كه مي‌تواند ميلان را از اين گرداب بيرون بكشد، "پاتو" مهاجم برزيلي است كه در فصل نقل و انتقالات ژانويه بالاخره مراحل عضويتش در ميلان نهايي شد و مي‌تواند از اين پس براي اين تيم بازي كند.

پاتو در ماه اوت وقتي كه هنوز ‪ ۱۷‬سال داشت، با آث ميلان به توافق رسيد اما بر اساس قوانين ايتاليا در مورد اينكه بازيكنان غير اروپايي زير ‪۱۸‬ سال نمي‌توانند قرارداد امضا كنند، مراحل امضاي قرارداد او تكميل نشد.

آنجلوتي كه مطمئن است پاتو مي‌تواند از پس فشارهاي موجود بر بيايد، اظهارداشت: به نظرم بهتر است به او فرصت بازي بدهيم. او خونسرد است و از اين نظر مشكلي نخواهد داشت. او با توانايي‌هايي كه دارد مي‌تواند با هر كسي مثل "آلبرتو گيلاردينو"، "فيليپو اينزاگي" يا "رونالدو" بازي كند.

وي افزود: نمي‌توانيم توقع‌هايي را كه از پاتو مي‌رود، كنترل كنيم اما من هميشه گفته‌ام كه او بازيكن بسيار خوبي است و اين را در زمين نشان خواهد داد. اين بدان مفهوم نيست كه روي او فشار مي‌آورم بلكه فقط نظرم را مي‌گويم.

پاتو قرار است امروز در ديدار با ناپولي اولين ديدار خود را براي آث ميلان بازي كند.

:46:

e h s a n
14-01-2008, 02:44
میلان 5 ناپولی 2
بازیشون یه دو ساعت پیش تموم شد داشتم میدیدم
پاتو هم یه گل خیلی قشنگ زد

pmg_acmilan
14-01-2008, 17:12
گفته بودم منتظر ملانی جدید در نیم فصل باشید

Persian_baby
15-01-2008, 19:05
پاتو عالی بازی کرد ایول

Honradez
17-01-2008, 19:48
يوفا/ تيم آث ميلان چهارشنبه‌شب در دور برگشت از مرحله يك هشتم اين مسابقات در زمين تيم كاتانيا يك بر يك متوقف شد ولي به علت شكست دور رفت با نتيجه ‪ ۲‬بر يك در مجموع دو ديدار ‪ ۳‬بر ‪ ۲‬مغلوب شد.

در ديگر ديدارهاي ديشب نتايج زير به‌دست آمد:
پالرمو صفر اودينزه يك تيم اودينزه در مجموع دو ديدار به برتري يك بر صفر رسيد.

فيورنتينا ‪ ۲‬اسكولي صفر فيورنتينا در مجموع دو ديدار به برتري ‪ ۳‬بر يك رسيد.

سامپدوريا ‪ ۴‬كالياري صفر تيم سامپدوريا در مجموع دو ديدار به برتري ‪ ۴‬بر يك رسيد.

آاس رم ‪ ۴‬تورينو صفر تيم آاس رم در مجموع دو ديدار به برتري ‪ ۵‬بر ‪ ۳‬رسيد.

:46:

RONN!E
20-01-2008, 13:50
سلام
با اينكه دير شده ميخوام خوشحاليم رو از برد ميلان برابر ناپولي ابراز كنم...
عجـــب گلي زد پــاتو ... چه استپي ...
رونالدو هم خيلي خوب بود و به نظر مياد با اين خط حمله برزيلي تا اصلاع ثانوي اينزاگي و جيلاردينوي عزيز بايد برن گل بچينــن.
جام حذفي هم حذف شد! اشكال نداره.فداي سرشون! من اطلاع ندارم اما احتمالا تركيب اصلي رو نداشتن.

amirtaker
20-01-2008, 15:46
درسته یونتوسی ام اما پاتو ازون بچه های باحاله آآآ

Persian_baby
22-01-2008, 20:33
سلام
با اينكه دير شده ميخوام خوشحاليم رو از برد ميلان برابر ناپولي ابراز كنم...
عجـــب گلي زد پــاتو ... چه استپي ...
رونالدو هم خيلي خوب بود و به نظر مياد با اين خط حمله برزيلي تا اصلاع ثانوي اينزاگي و جيلاردينوي عزيز بايد برن گل بچينــن.
جام حذفي هم حذف شد! اشكال نداره.فداي سرشون! من اطلاع ندارم اما احتمالا تركيب اصلي رو نداشتن.
من بیشتر بازیکنا رو تا حالا ندیده بودم

RONN!E
24-01-2008, 12:47
از مسابقات عقب افتاده هفته دوازدهم فوتبال سري آ ايتاليا ديروز يک ديدار برگزار شد.
به گزارش شبکه يورونيوز، در اين ديدار ميلان دو بر يک در زمين اتالانتا تن به شکست داد.
در رده بندي کلي اينتر با چهل و نه امتياز پيشتاز است. اتالانتا با اين پيروزي به رده هفتم صعود کرد وميلان همچنان در رده دهم قراردارد.
------------------------------------------------------------------
ترکیب دو تیم:

MILAN: Kalac; Bonera, Nesta, Kaladze, Favalli; Gattuso, Pirlo, Seedorf; Kakà; Pato, Gilardino
ATALANTA: Coppola; Rivalta, Carrozzieri, Pellegrino, Bellini; Ferreira Pinto, Tissone, Guarente, Langella; Doni; Floccari

RONN!E
25-01-2008, 11:26
"کارلو آنچلوتي" سرمربي تيم فوتبال آث ميلان اعلام کرد که روسونري هيچ علاقه و نيازي به جذب "سرجيو راموس" مدافع رئال مادريد ندارد.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" و به نقل ازسايت "فوتبال کالچو"، آنچلوتي پس از باخت شب گذشته مقابل آتالانتا در سري A گفت:"همه اين حرف ها در حد شايعه است.راموس بازيکن خوبي است ،اما اين مساله بدين معني نيست که او دوست دارد به جمع ما بپيوندد."

وي افزود: " آث ميلان هيچ تمايلي به جذب راموس ندارد،چرا که ما اصلا به مدافع مرکزي نياز نداريم."

RONN!E
25-01-2008, 17:06
"مالديني": "راموس" جايگزين من است
"پائولو مالديني" بازيكن باتجربه و مشهور باشگاه آث ميلان ايتاليا به مسوولان اين باشگاه توصيه كرد كه از تمام نفوذ و توان خود براي به‌عضويت گرفتن "سرجيو راموس" استفاده كنند.

به‌گزارش ايرنا به‌نقل از سايت گل، مالديني ‪۳۹‬ساله كه اولين بازي خود را در سال ‪۱۹۸۵‬براي ميلان انجام داد، در پايان رقابت‌هاي فصل جاري از فوتبال خداحافظي خواهد كرد.

مطالب بسياري گفته شده در مورد اينكه ميلان چگونه جاي خالي چنين شخصيت مهم و موثري را پر خواهد كرد اما پيشنهاد مالديني، به‌عضويت گرفتن راموس، ستاره باشگاه رئال مادريد است.

وي تصريح كرد: جانشين من اوست. او در مدت كوتاهي بهترين مدافع فوتبال جهان خواهد شد.

ميلان مدت هاست كه در تعقيب مدافع سابق باشگاه سوي‌يا است و از تابستان گذشته عزم خود را براي به چنگ آوردن راموس جزم كرده است.

اما باشگاه رئال نيز بارها تاكيد كرده كه فروش اين بازيكن جوان به هيچ عنوان ممكن نيست مگر اينكه كسي بتواند شرط ‪۱۸۰‬ميليون يورويي فسخ قراردادش را بپردازد.

با اين وصف، روزنامه "كوريره دلو اسپورت" روز چهارشنبه نوشت ميلان حاضر است براي تشويق راموس به ترك رئال، سالانه سه ميليون يورو به وي دستمزد بپردازد.

راموس در تابستان گذشته قراردادش را تا سال ‪۲۰۱۳‬تمديد كرد اما ظاهرا از حقوق فعلي‌اش راضي نيست به ويژه اينكه برخي نيمكت نشينان رئال بسيار بيشتر از او دستمزد مي‌گيرند.

-----------------------------------------------------------------
جالبه، از اونور "آنجلوتی" میگه راموس رو نمیخوایم ، از اینور "مالدینی" ، "راموس" رو به عنوان جانشینش انتخاب میکنه.

B3HZ@D
26-01-2008, 09:13
به امید برد مقابل جنوا
میلان باید سریعتر خودش را به جمع چهار تیم برسونه تا سهمیه را کسب کنه
وگرنه اگر سهمیه را کسب نکرد باید قهرمان اروپا بشه
فورزا میلان

RONN!E
26-01-2008, 20:32
نايب رييس باشگاه فوتبال آث ميلان ايتاليا بار ديگر تاكيد كرد كه اين باشگاه"كاكا"بهترين بازيكن سال جهان را به رئال مادريد اسپانيا نمي‌فروشد.
به گزارش ايرنا به نقل از سايت گل ، "آدريانو گالياني" همچنين مذاكره در مورد جذب "رونالدينيو" را نيز رد كرد.
اين در حاليست كه رسانه‌هاي اسپانيا و ايتاليا خبرهايي را در مورد انتقال‌هاي كلان ميليوني بين باشگاه‌هاي دو كشور منتشر كرده‌اند و آنچه بيش از همه تيتر مطبوعات را به خود اختصاص داده احتمال رفتن كاكا به رئال مادريد است.
شايعات در مورد انتقال اين بازيكن در چند روز اخير به ويژه به خاطر احتمال عدم صعود ميلان به جام قهرمانان باشگاه‌هاي اروپا، قوت گرفته است.
با وجود اين گالياني درپاسخ به سوالي درمورد امكان فروش كاكاي برزيلي به رئال مادريد با تاكيد گفت: "صفر، صفر، صفر، صفر، صفر."
خبرنگاران اسپانيايي همچنين از نايب رييس باشگاه آث ميلان پرسيدند كه آيا علاقه‌اي به جذب رونالدينيو از بارسلونا و"سرجيو راموس" از رئال مادريد دارد يا خير.
گالياني هم اظهار داشت: رونالدينيو بازيكن بارسلونا است و بارسلونا قصد فروش او را ندارد. راموس هم بازيكن رئال مادريد است. "بويان"، "مسي"، "اتوئو"، رونالدينيو، همگي بازيكنان بارسلونا هستند.
وي اما درمورد"جيان لوكا زامبروتا"افشا كرد كه آث ميلان همچنان علاقمند به جذب اين بازيكن است.

گالياني در خاتمه در مورد تمايل آث ميلان براي به خدمت گرفتن "فرانك ريكارد"سرمربي بارسلوناادامه داد: به موقع در مورد اين مسئله صحبت خواهيم كرد.

RONN!E
27-01-2008, 16:52
رونالدو دوباره مصدوم شد

رونالدو مهاجم برزیلی تیم فوتبال میلان از ناحیه عضله پا دچار آسیب دیدگی شده و قادر به همراهی تیم میلان در دیدار امشب مقابل جنوآ نیست.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه، رونالدو در این فصل از رقابت ها به دلیل آسیب دیدگی تنها چهار بار برای میلان به میدان رفته است.

======================================
پی نوشت :
البته رونالدو اعلام کرده که این مصدومیت به سختیه مصدومیتهای قبلی نیست و اظهار امیدواری کرده که به بازی با تیم "فیورنتینا" برسه.

RONN!E
27-01-2008, 20:31
میلان 2 - 0 جنوا

"پاتو" زننده هر دو گل:20:

اگه حوصله دارید گلها رو ببینید:
گل اول:

گل دوم:

با این پیروزی میلان با 27 امتیاز در رده هفتم قرار میگیره.
10 امتیاز اختلاف با تیم چهارم جدول(فیورنتینا) ، البته با دو بازی کمتر.

RONN!E
28-01-2008, 21:31
مدافع ملي پوش رئال مادريد با تكذيب هرگونه احتمال انتقال به ميلان، خيال مادريد را راحت كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، سرخيو راموس در واكنش به تلاش آث ميلان براي فتح امتياز خريد خود، گفت‌: تحت هيچ شرايطي خيال ترك رئال مادريد را ندارم و نمي خواهم به ميلان بروم.
وي ادامه داد: جايگاه من در رئال كاملا تثبيت شده است. مادريد برايم سكوي پرتاب به سمت هيچ باشگاهي نيست و تا پاين عمر ورزشي خود، در خدمت آنها خواهم بود.
مدافع آخر رئال مادريد عنوان كرد: دوست ندارم وسيله اي براي تسويه حساب اشخاص با يكديگر باشم. كالدرون نبايد از من راهي براي به دست آوردن كاكا درست كند و بيهوده قيمت مرا بالا و پايين بياورد.
وي افزود: من خيال پيوستن به ميلان را ندارم. رئال مادريد را خانه اصلي خود مي‌دانم.

=========================================
من موندم، آخه این آقا مگه کیه که اینقدر نازش رو میکشن!:13:

RONN!E
28-01-2008, 21:32
پس از درخشش در هفته بيستم
بازيكن برزيلي آ.ث ميلان گفت: من خوشبخت‌ترين برزيلي دنيا هستم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از كانال 4 ايتاليا، بازيكن برزيلي تيم ميلان ايتاليا پس از زدن دو گل در شب دوم هفته بيستم كالچو، محبوبيتي صد چندان در ميلان پيدا كرده است.
پاتو با دو گل خود، پيروزي ارزشمندي را براي اين تيم رقم زد تا ميلان براي حضور در كورس قهرماني، اميدوارتر از گذشته باشد.
وي گفت: بدون شك خوشبخت ترين برزيلي دنيا هستم. با اين سن كم، احساس مي كنم ديگر آرزويي ندارم.
وي ادامه داد: وقتي عضو آ.ث ميلان باشي، مگر مي‌شود آرزوي ديگري داشت؟

RONN!E
29-01-2008, 11:29
يک ديدار معوقه از هفته پانزدهم رقابتهاي فوتبال سري آ ايتاليا فردا بين تيمهاي رجينا و آث ميلان برگزار خواهد شد .
به گزارش پايگاه اينترنتي الکره اين ديدار به علت شرکت تيم آث ميلان در رقابتهاي فوتبال جام قهرماني باشگاههاي جهان در توکيو به تعويق افتاده بود .

RONN!E
29-01-2008, 11:30
"ريکاردو کاکا" ستاره برزيلي تيم فوتبال آث ميلان،جايزه بهترين بازيکن سال ايتاليا را از آن خود کرد.

كاكا بازيكن تيم فوتبال آث ميلان ايتاليا به خاطر ايفاي نقش كليدي در فتح جام قهرمانان باشگاههاي اروپا، روز دوشنبه از سوي اتحاديه بازيكنان ايتاليا، بعنوان بهترين بازيكن سال رقابت‌هاي سري آ انتخاب شد.
در رقابتهاي فصل گذشته جام قهرمانان اروپا، كاكا با به ثمر رساندن ‪۱۰‬ گل در قهرماني تيمش نقش مهمي ايفا كرد.

رونالدو مهاجم تيم آث ميلان نيز كه برغم آسيب ديدگي در رقابت‌هاي سري آ شركت داشت به خاطر بازي درتيم‌هاي ميلان و اينتر در طول ‪۱۰‬سال گذشته جايزه ويژه قهرمان قهرمانان را از آن خود كرد.

مراسم اهداي جوايز كه به عنوان "اسكار فوتبال" در ايتاليا شناخته مي شود، بعد از نشست داوران، مربيان و كاپيتان تيم‌هاي مختلف در مورد وقايع جنجال ساز اخير در مسابقات، برگزار شد.

RONN!E
31-01-2008, 18:30
رجینا 0 - 1 میلان

ديدار تيم‌هاي آث ميلان و رجينا در چارچوب مسابقات فوتبال قهرماني دسته اول باشگاه‌هاي ايتاليا به سود تيم آث ميلان به پايان رسيد.

به گزارش ايرنا به نقل از خبرگزاري فرانسه از رم ، در اين ديدار كه چهارشنبه‌شب در زمين تيم رجينا برگزار شد ، تيم آث ميلان با تك گل دقيقه ‪۱۸‬ " جيلاردينو " حريف خود را شكست داد.

تيم آث ميلان با اين پيروزي و كسب ‪۳۰‬امتياز پس از تيم‌هاي اينترميلان ، آاس رم ، يوونتوس، فیورنتینا و اودينزه در مكان ششم ايستاد.

بازی بعدی:

فیورنتینا - میلان

یکشنبه 14 بهمن

پخش زنده از شبکه 3 سیما
ساعت 23

Persian_baby
01-02-2008, 10:10
دروگبا در تیررس میلان
دیدیه دروگبا، مهاجم تیم ملی ساحل عاج مورد توجه سران باشگاه میلان ایتالیا قرار دارد. رسانه‌های متعددی از انگلیس و ایتالیا در ماه‌های گذشته بارها و بارها از علاقه‌مندی میلان به عقد قرارداد با دروگبا خبر داده اند. به نوشته دیلی تلگراف، میلان به زودی پیشنهاد خود را برای خرید این مهاجم 29 ساله به چلسی ارائه خواهد كرد، برای همین هم ناظرانی از سوی میلان راهی غنا شده‌اند تا عملكرد دروگبا را در رقابت‌های جام ملت‌های آفریقا از نزدیك زیرنظر بگیرند.
میلان در حال حاضر در پی مهاجم برای فصل آینده است تا همراه با پاتو زوج خط حمله میلان را شكل دهند. آلبرتو جیلاردینو در پایان فصل جاری به احتمال فراوان میلان را ترك خواهد كرد. فیلیپو اینزاگی 35 سال سن دارد و رونالدو هم آینده‌ای مبهم دارد. تنها نكته‌ای كه می‌تواند مانع از انجام این جابه‌جایی شود،‌ تقاضای بالای سران چلسی خواهد بود.
منبع:

Persian_baby
01-02-2008, 10:24
رجینا 0 - 1 میلان

ديدار تيم‌هاي آث ميلان و رجينا در چارچوب مسابقات فوتبال قهرماني دسته اول باشگاه‌هاي ايتاليا به سود تيم آث ميلان به پايان رسيد.

به گزارش ايرنا به نقل از خبرگزاري فرانسه از رم ، در اين ديدار كه چهارشنبه‌شب در زمين تيم رجينا برگزار شد ، تيم آث ميلان با تك گل دقيقه ‪۱۸‬ " جيلاردينو " حريف خود را شكست داد.

تيم آث ميلان با اين پيروزي و كسب ‪۳۰‬امتياز پس از تيم‌هاي اينترميلان ، آاس رم ، يوونتوس و اودينزه در مكان پنجم ايستاد.

البته فک کنم ششم میشه ولی مهم اینه که داریم به لیگ قهرمانان نزدیک می شیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

RONN!E
01-02-2008, 10:34
درسته ششم مرسی.خبرگزاری اشتباه زده بود منم دقت نکردم.
امیدوارم دروگبا رو روزی در میلان ببینم:20:.اگه بیاد چی میشه!!!

B3HZ@D
02-02-2008, 10:20
اول برد میلان مقابل رجینا را تبریک میگم
دوم : امیدوارم فیورنتینا را هم شکست بدیم
سوم فورزا میلان

RONN!E
02-02-2008, 12:49
در پي مصدوميت شديد گاتوسو

خبرگزاري فارس: مطبوعات ايتاليا از مصدوميت هافبك نفوذي ميلان به عنوان فروريختن صخره اين باشگاه در كالچو ياد كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از گازتادلواسپورت،گاتوسو از ناحيه زانو به شدت آسيب ديده است و نمي تواند تيمش را در در هفته 21 سري A و بازي حساس مقابل آرسنال در ليگ قهرمانان همراهي كند.
مردان كارلو آنچلوتي در اردوي خود، بحران مصدوميت هاي كوچك و بزرگ را احساس مي كنند كه اگر جدي تر شود ميلان را در ليگ قهرمانان نابود خواهد كرد.

RONN!E
02-02-2008, 12:49
روزنامه ورزشي "كوريره دلو اسپورت" از احتمال جانشيني "مارچلو ليپي" به جاي "كارلو آنجلوتي" در سمت سرمربيگري تيم فوتبال آث ميلان ايتاليا خبر داد.
به گزارش ايرنا به نقل از سايت گل، ليپي از زمان كناره‌گيري از مربيگري تيم ملي ايتاليا بعد از قهرماني در جام جهاني ‪۲۰۰۶‬بيكار است.
وي در اين مدت پيشنهاد مربيگري در تيم‌هاي مطرحي از جمله تاتنهام ، والنسيا و حتي يوونتوس را رد كرده است.
گزارش‌هاي منتشره در مطبوعات ايتاليا حاكي از اين است كه اين مربي ‪۵۹‬ ساله ممكن است به عنوان مدير فني كه مسووليت نقل و انتقال‌ها و امور مختلف ديگر را بر عهده دارد، به تيم يوونتوس بازگردد.

با وجود اين روزنامه كوريره دلو اسپورت در شماره امروز خود مدعي شد، ليپي كه بازگشت به فوتبال را در فصل آينده تاييد كرده است، روي نيمكت آث ميلان خواهد نشست.

از سوي ديگر آنجلوتي سرمربي كنوني آث ميلان از سال ‪۲۰۰۱‬كه هدايت اين تيم را به دست گرفت، هر عنواني را كه در فوتبال وجود دارد، كسب كرده است.

اما اكنون به دنبال چالش جديد است و احتمال بسياري وجود دارد كه اين آخرين فصل او در آث ميلان باشد.

Persian_baby
03-02-2008, 10:33
بابا این آنجلوتی بدبخت که داره خوب کار میکنه

RONN!E
03-02-2008, 11:46
آنجلوتی شاید ماندگار بشه اگر میلان رو تا چهارمی لیگ بروسونه و میلان رو لااقل به فینال لیگ قهرمانان برسونه.

RONN!E
04-02-2008, 21:16
فیورنتینا 0 - 1 میلان

گل بازی در دقیقه 77 توسط " پاتو" که در نیمه دوم وارد بازی شده بود ، زده شد.اما این بازی برای میلانی ها زیاد هم خوشایند تمام نشد ، چون پاتو چند دقیقه بعد از گل مصدوم شد و از زمین بازی خارج شد و میلان که 3 تعویضش رو انجام داده بود در ادامه 10 نفره کار کرد.

بازیکنان میلان بازوبند مشکی به دستاشون بسته بودن که این بخاطر فوت مادر آقای "برلوسکونی" رئیس باشگاه در سن 97 سالگی بود.

یه چیز دیگه هم که باید بهش اشاره کرد برخورد نه چندان خوب "سیدورف" در هنگام تعویض بود.سیدورف که از تعویضش بسیار عصبانی و ناراحت به نظر می اومد ترجیح داد به جای اینکه با بازیکن جانشین ( پاتو ) دست بده و خارج شه ، از نزدیکترین جای ممکن از زمین بیرون بره.از بازیکن خوش اخلاقی مثل سیدورف این کار بعید بود.

با این پیروزی خوب ، میلان با 33 امتیاز در رده پنجم جدول قرار گرفت.(4 اختلاف با تیم چهارم و یک بازی کمتر)

بازی بعدی:

میلان - سیه نا

21 بهمن

RONN!E
04-02-2008, 21:16
"الکساندر پاتو" مهاجم تيم فوتبال آث ميلان به دليل مصدوميت در بازي ديشب مقابل فيورنتينا، دو تا سه هفته از ميادين به دور خواهد بود.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" و به نقل از سايت"گل"، اين بازيکن برزيلي در دقيقه 89 بازي برابر فيورنتينا که به برتري 1-0 روسونري انجاميد،از ناحيه قوزک پاي چپ دچار آسيب ديدگي شد.
"کارلو آنچلوتي" سرمربي آث ميلان در اين باره گفت:" مصدوميت او جدي به نظر مي رسد.به هر حال ما به 48 ساعت زمان نياز داريم تا ميزان مصدوميت او مشخص شود."
وي افزود:" با توجه به مصدوميت رونالدو،در حال حاضر فقط از "جيلاردينو" مي توانيم در خط حمله استفاده کنيم.اما اميدوارم که حداقل "اينزاگي" خيلي زود شرايط بازي را پيدا کند."
پاتو با اين مصدوميت، ديدار ميلان مقابل آرسنال در جام باشگاه هاي اروپا را نيز از دست داد.

RONN!E
06-02-2008, 00:49
کاکا ستاره برزيلي و بازيکن خط مياني تيم فوتبال آث ميلان ايتاليا ممکن است تا چهار ماه قادر به بازي نباشد.

به گزارش پايگاه اينترنتي الکره مصدوميت زانوي کاکا در بازي روز يکشنبه آث ميلان مقابل فيورنتينا در رقابتهاي سري آ ايتاليا که مدتي پيش متورم شده بود تشديد شد و بنا به تشخيص پزشکان بايد زانوي وي جراجي شود. در صورت دوري چهار ماهه کاکا از ميادين فوتبال تيم آث ميلان با مشکلات جدي در رقابتهاي داخلي و خارجي روبه رو خواهد شد زيرا پاتو مهاجم جديد اين تيم و جيلاردينو ، رونالدو و اينزاگي همگي به نوعي مصدوم هستند.

اوضاع داره وخیم میشه!!!

RONN!E
08-02-2008, 21:18
دبيركل فدراسيون بين‌المللي فوتبال (فيفا)درمراسمي در مقراين فدراسيون در زوريخ نشاني را به دليل قهرماني باشگاه آث ميلان ايتاليا درمسابقات جام باشگاه‌هاي ‪۲۰۰۷‬جهان به نايب رييس اين باشگاه اهدا كرد.

بازيكنان آث‌ميلان در طول سال ‪۲۰۰۸‬اين نشان راروي پيراهن‌هاي خود خواهند داشت تا دسامبر آينده قهرمان جديد جام باشگاه‌هاي جهان مشخص شود.
فيفا قصد دارد با اين نشان جديد از دارنده عنوان قهرماني باشگاه‌هاي جهان و قهرمانان آينده اين رويداد معتبر تقدير كند.
"آدريانو گالياني" نايب رييس باشگاه آث ميلان گفت:آث ميلان بسيار مفتخر است اولين باشگاهي است كه‌اين نشان را روي پيراهن خود خواهد داشت. تاريخ باشگاه ما بسيار به مسابقات بين‌المللي باشگاهي مثل مسابقات سابق جام بين قاره‌اي و اكنون نيز جام باشگاه‌هاي جهان نزديك است. قهرماني ما در ژاپن افتخار خاصي براي باشگاه و هواداران خواهد بود.

"كاكا" ستاره برزيلي آث ميلان كه در جريان مسابقات جام باشگاه‌هاي ‪۲۰۰۷‬ جهان به عنوان بهترين بازيكن شناخته شد با تمجيد ازاين‌ايده ابتكاري اظهار داشت: اين سمبل به ياد همه مي‌آورد كه ما قهرمان باشگاه‌هاي جهان هستيم و تا دسامبر آينده كسي نمي‌تواند اين عنوان را از ما بگيرد. عالي مي‌شود اگر دوباره قهرماني جام قهرمانان باشگاه‌هاي اروپا را هم بگيريم و از اين نشان دفاع كنيم.

تصوير جام قهرماني و عبارت "آث ميلان قهرمان ‪" ۲۰۰۷‬بر روي نشان مذكور حك شده است.

RONN!E
08-02-2008, 21:20
جام جم آنلاين: كاكا بازيكن سرشناس تيم ملي ايتاليا در گفتگو با سايت فيفا به تمجيد از رونالدو دوست و همبازي خود پرداخت وگفت او شماره يك است و در تاريخ فوتبال برزيل فقط پله بالاتر از او قرار دارد.
كاكا كه پس پيروزي يك بر صفر برزيل مقابل ايرلند گفتگو مي كرد ابراز اميدواري كرد كه در تركيب تيم المپيك برزيل براي بازي در المپيك پكن قرار بگيرد.
او همچنين گفت : تيم ملي برزيل هر جامي را برده است اما فوتبل ما فقط مدال طلاي المپيك را ندارد. اميدوارم يكي از سه بازيكن بالاي 23 سال تيم المپيك برزيل باشم وبتوانم براي كسب مدال طلاي المپيك مبارزه كنم.

RONN!E
08-02-2008, 21:23
باشگاه آ اس رم ايتاليا به عنوان رقيب جدي فيورنتينا، وارد فهرست مشتريان مهاجم ميلان شد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از لگواسپورت، اين تيم ايتاليايي مي‌كوشد آلبرتو جيلاردينو، گلزن ميلان را به خدمت بگيرد. به نظر مي رسد رم در اين زمينه قدرت مالي بيشتري نسبت به فيورنتينا، ديگر مشتري رسمي اين مهاجم داشته باشد.

h_starboy
08-02-2008, 21:24
کاکا ستاره برزيلي و بازيکن خط مياني تيم فوتبال آث ميلان ايتاليا ممکن است تا چهار ماه قادر به بازي نباشد.

به گزارش پايگاه اينترنتي الکره مصدوميت زانوي کاکا در بازي روز يکشنبه آث ميلان مقابل فيورنتينا در رقابتهاي سري آ ايتاليا که مدتي پيش متورم شده بود تشديد شد و بنا به تشخيص پزشکان بايد زانوي وي جراجي شود. در صورت دوري چهار ماهه کاکا از ميادين فوتبال تيم آث ميلان با مشکلات جدي در رقابتهاي داخلي و خارجي روبه رو خواهد شد زيرا پاتو مهاجم جديد اين تيم و جيلاردينو ، رونالدو و اينزاگي همگي به نوعي مصدوم هستند.

اوضاع داره وخیم میشه!!!

انصافا آخر بد شانسیه. بدون کاکا و پاتو چیکار کنیم.
جیلا هم که زیاد خوب کار نمیکنه. دلمونو خوش میکنیم به اینزاگی به یاد گلش به لیور پول تو فینال جام قهرمانان سال پیش.

B3HZ@D
10-02-2008, 03:54
در مراسم معرفى اسپانسر ميلان

پاتو: هر روز بهتر مى شوم

كمپانى معروف دلچه گابانا يكى از اسپانسرهاى اصلى ميلان است و بخش زيادى از هزينه هاى باشگاه از راه همين قرارداد تجارى تأمين مى شود. در مراسم معرفى و تمديد قرارداد اين شركت با ميلان كه جمعه شب برگزار شد همه اهالى روسونرى و ستاره هاى آن حضور داشتند و بى شك باز هم محبوب ترين حضور مربوط به الكساندر پاتوى جوان بود، ستاره اى كه خبر مصدوميت اش هواداران را به شدت نگران كرد. با لباس رسمى براى اولين بار در يك مراسم رسمى ميلانى شركت كرد. در حالى كه هنوز زبان ايتاليايى اش آنقدر خوب نشده كه بتواند به تمام سؤال هاى خبرنگاران كنجكاو پاسخ بگويد. با كمرويى بچگانه با همان زبان دست و پا شكسته به سؤال هاى مربوط به آسيب ديدگى اش پاسخ مى گويد: «بهتر شده ام و از اين بابت خيلى خوشحالم.» اما آنچلوتى درباره وضعيت ستاره تيمش مى گويد: «كار در استخر را شروع كرده. مصدوميت او آنقدر كه در لحظه اول به نظر مى رسيد جدى نيست. فكر مى كنم در زودترين زمان ممكن آماده شود.» اما آيا پاتو براى بازى حساس مقابل آرسنال آماده مى شود؟ ستاره برزيلى خود در اين باره مى گويد: «اميدوارم در آن مسابقه حضور داشته باشم.» اين مراسم فرصت خوبى است تا آنچلوتى درباره برخى شرايط تيم هم صحبت كند. بعد از مصدوميت ها مهمترين سؤال درباره دروازه بان هاست. كالاچ جاى ديدا را گرفته و سرمربى مى گويد: «او فعلاً خيلى بهتر از ديدا كار مى كند. ديدا مصدوم شد و كالاچ جاى او را گرفت. بايد بگويم تنها دليل اين جابه جايى همين بوده نه اين شايعاتى كه مطرح مى شود و اصلاً سنديت ندارد. به محض اينكه بهبود پيدا كند اين شايستگى را دارد تا در تركيب اصلى بازى كند. براى آينده هم بايد به خاطر داشته باشيم كه ديدا دروازه بان بزرگى است و بايد به او اطمينان داشت. او هم بايد به ما اعتماد داشته باشد.»
آدريانو گاليانى مدير ميلان هم در ادامه صحبت هاى آنچلوتى مى گويد: «مى خواهم به شما بگويم كه من امروز صبح با ديدا صحبت كردم. من مى خواستم خودم شخصاً به او اطمينان بدهم. به او گفتم آرام باشد او يكى از بزرگترين دروازه بانان جهان است و با او سال هاى خوب زيادى را تجربه كرده ايم و باز هم مى گويم ما سال آينده نيز با ديدا و كالاچ به كارمان ادامه مى دهيم.» گاليانى شايعه مذاكره با فرى دروازه بان فيورنتينا را تكذيب مى كند و مى گويد: «با تمام احترامى كه براى فرى قايل هستم بايد بگويم ما با ۲ دروازه بان خودمان كار مى كنيم.» گاليانى سپس درباره مهمترين بحث اين روزها مى گويد: «مقابل آرسنال همه مصدومان ما بازمى گردند اما ليگ قهرمانان هم تورنمنتى طولانى است.»

B3HZ@D
10-02-2008, 04:03
ليگ قهرمانان؛ تنها هدف رونالدو

رونالدو پس از مصدوميت‌هاي طولاني سرانجام به بازي‌ها بازگشت و اكنون تنها هدفش قهرماني با ميلان در ليگ قهرمانان است. او گفت هنوز در ليگ قهرمانان پيروز نشده‌ام بنابراين هر كاري از دستم برآيد براي آوردن اين جام به ميلان انجام مي‌دهم. رونالدو در آستانه ديدار ميلان با آرسنال‌ در ليگ قهرمانان به تيم بازمي‌گردد. اين اولين حضور اروپايي او با پيراهن ميلان خواهد بود.اولين فصل با وجود مصدوميت‌هاي متعدد زانو و ماهيچه فرصت كمي براي حضور در زمين پيدا كرد اما سرانجام به نظر مي‌رسد براي بازگشت آماده است. او افزود: بازي مهمي خواهد بود. ما پس از يك شروع بد خود را براي جبران آماده‌ كرده‌ايم. پيروزي در اين بازي اهميت زيادي دارد.‌

RONN!E
10-02-2008, 22:21
میلان 1 - 0 سیه نا

گل: دقیقه 63 توسط پالوچی

Milan(4-4-2): Kalac, Cafu, Nesta(Bonera 45), Maldini, Jankulovski, Brocchi, Ambrosini, Pirlo, Serginho(Paloschi 60), Ronaldo(Seedorf 45), Inzaghi.

همونوطور که در خبرها شنیده میشد ، رونالدو و اینزاگی بعد از رهایی از مصدومیت به این بازی رسیدند و آنجلوتی هم از هر دوی آنها از ابتدا استفاده کرد.
اما " آلبرتو پالوچی"!؟! پالوچی 17 ساله است و آنجلوتی او را از تیم جوانان میلان برای بازی برابر سیه نا در بین نفرات میلان قرار داد .در دقیقه 60 وارد زمین شد و اولین گلش را در اولین بازیش در لیگ کالچو برای میلان به ثمر رساند.او با اینکه در ایتالیا متولد و بزرگ شده اما تابعیت کشور آفریقایی غنا را دارد!!!

با این پیروزی میلان و با مساوی که فیورنتینا دیشب گرفت ، میلان با 36 امتیار به اختلاف دو امتیازی با فیورنتینا رسید.:20:

گل بازی با پاس بلند و فوق العاده "سیدورف" و شوت زیبای "پالوچی" >> (هر چند کیفیت ویدئو پایینه)

بازی بعدی (عقب افتاده):

میلان - لیورنو

چهارشنبه 24 بهمن

ساعت 23

پخش زنده از شبکه 3 سیما

h_starboy
10-02-2008, 23:54
بابا ایول به این جووونای میلان.
اینا که این همه جوون با استعداد دارن دیگه چه نیازی به این پیر و پاتالا داریم.
پالوچی پاتو ...

:40: :40: :40:

B3HZ@D
11-02-2008, 02:56
برد میلان را تبریک میگم
ایول به پالوچی....راستی از بابت ویدئو هم ممنون

I AM DEVIL
12-02-2008, 03:19
من هم برد میلان را تبریک میگم
این پالوچی هم خوب داره بازی میکنه
یک چیزی تو مایه های پاتو
فورزا میلان
راستی بازی با لیورنو را شبکه 3 پخش میکنه

RONN!E
12-02-2008, 19:27
گزارش‌هاي منتشره حاكيست، "رونالدو" مهاجم هميشه مصدوم تيم فوتبال آث ميلان ايتاليا قرار است در پايان اين فصل از فوتبال خداحافظي كند.

به گزارش ايرنا به نقل از سايت گل، اين بازيكن برزيلي به خاطر مصدوميت‌هاي پياپي فصل بسيار بدي را پشت سر گذاشته به‌طوريكه قبل از كريسمس فقط يكبار توانست بازي كند.
به نظر مي‌رسيد رونالدو وقتي در ديدار آث ميلان مقابل ناپولي در هفته هيجدهم مسابقات سري آ به ميدان رفت و دو گل در اين مسابقه كه با نتيجه ‪۵‬ بر ‪۲‬به سود تيمش پايان يافت زد، به آمادگي رسيده است.
وي هفته بعد از آن در مسابقه آث ميلان مقابل اودينزه نيز عملكرد خوبي از خود به نمايش گذاشت اما مصدوميت‌ها باز هم شروع شدند. رونالدو يكشنبه شب مجبور شد بعد از نيمه اول ديدار آث ميلان مقابل سي‌ينا به خاطر مشكلات جسماني زمين را ترك كند.
اين بازيكن قطعا در مسابقه فردا شب آث ميلان برابر ليوورنو نيز بازي نخواهد كرد و به احتمال بسيار در جريان ديدار با پارما و مسابقه با آرسنال در جام قهرمانان باشگاه‌هاي اروپا كه در لندن برگزار مي‌شود هم غايب است.
گفته مي‌شود رونالدوي ‪۳۱‬ساله از مصدوميت‌هاي مداوم خود خسته شده و آماده است در تابستان از فوتبال خداحافظي كند.
قرارداد وي با آث ميلان تا ماه ژوئن ادامه داد و اين باشگاه برنامه‌اي براي ارايه پيشنهاد جديدي به او ندارد مگر اينكه وضعيت جسماني‌اش بهتر شود.

BLACK VENOM
12-02-2008, 21:59
ليورنو رو هم ميزنه مياد چهارم

RONN!E
13-02-2008, 15:44
"کارلو آنچلوتي" سرمربي تيم فوتبال آث ميلان در آستانه ديدار هفته آينده تيمش مقابل آرسنال در جام باشگاه هاي اروپا از احتمال بازگشت دو بازيکنش خبر داد.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" و به نقل از سايت"گل"،او در اين باره گفت:"جنارو گاتوزو" و "کاکا" به بازي هفته بعد خواهند رسيد، ولي وضعيت "رونالدو" هنوز معلوم نيست .
وي افزود: گاتوزو قرار بود 6 هفته به دور از ميادين مسابقه باشد،اما با انجام تمرينات مناسب زودتر از موعد مقرر حاضر شد.او يک حرفه اي به تمام معنا است.ضمن اينکه کاکا نيز مشکلي نخواهد داشت.
مصدومان ميلان طبق گفته ها شامل کاکا ، گاتوزو ، پاتو و رونالدو مي شد که با اين گفته هم اکنون دو بازيکن ارزشمند ميلان مي توانند برابر آرسنال بازي کنند .
سرمربي روسونري اشاره خاصي به وضعيت "الکساندر پاتو" نکرد و بعيد به نظر مي رسد او به بازي با آرسنال برسد.

RONN!E
14-02-2008, 10:43
میلان 1 - 1 لیوورنو

میلان با این ترکیب به میدان رفت:

Kalac; Oddo, Bonera, Kaladze, Favalli; Gattuso, Pirlo, Ambrosini; Gourcuff; Paloschi, Gilardino

گلها: پالزتی دقیقه 50 برای لیوورنو و پیرلو دقیقه 61 (پنالتی) برای میلان.

اولا بگم که گزارشگر بازی خیلی ضدحال بود.میگه: "آمار گلزنیه پالوچی حتی از پاتو هم بهتره ، پاتو در 4 بازی 3 گل زده اما پالوچی در سه بازی 3 گل":18:در حالی که پالوچی در بازی قبلی میلان اولین بازیشو در سری A انجام داد.واللا من موندم این اطلاعات رو از کجا آورده بود

در مورد بازی. به نظر من آنجلوتی در ترکیب اولیه اشتباه کرد.مثلا در مورد پالوچی نباید اونو از اول بازی میداد و باید مثل بازی قبلی از 60 به بعد میاوردش به بازی.از شروع بازی کارگردان تلویزیون ایتالیا مدام پالوچی رو تحت نظر داشت و این نشون میده که چقدر این بازیکن تحت فشار بوده.در بازی فرصت گلزنی آنچنانی نصیب او نشد و اوایل نیمه دوم اینزاگی جانشین او شد.
همزمان با تعویض پالوچی ، رونالدو هم به جای جیلاردینو وارد بازی شد.یکی دو دقیقه بعد در صحنه ای oddo از سمت راست سانتر کرد ، در محوطه رونالدو پرید هد بزنه ، بازیکن حریف چسبیده به او مثل اینکه بخواد مثل بازیکنای والیبال دفاع کنه دستاش رو به سمت توپ بالا برد و اونو لمس کرد و داور پنالتی اعلام کرد.اما از طرفی دیگه رونالدو به زمین افتاده بود .باز هم مصدومیت.به نظر بشدت احساس درد میکرد.رونالدو بعد از یکی دو دقیقه که اومده بود از زمین خارج شد و آنجلوتی بجاش سرجینیو رو فرستاد.به نظر من اشتباه بعدی آنجلوتی اینجا بود.سیدورف میتونست در اون لحظات به داد میلان برسه اما مثل اینکه بخاطر همون حرکتش در بازی با فیورنتینا همچنان در حال تنبیه بود .امیدوارم آنجلوتی در بازی با آرسنال به سیدورف میدان بده چون میلان به این بازیکن بزرگ نیاز داره.

RONN!E
15-02-2008, 10:54
" رونالدو " بازيكن برزيلي تيم فوتبال آث ميلان براي جراحي بر روي پايش پنجشنبه‌شب وارد پاريس پايتخت فرانسه شد.

به گزارش ايرنا به نقل از خبرگزاري فرانسه از پاريس ، اين بازيكن برزيلي كه از ناحيه زانو دچار مصدوميت شده‌است به‌زودي توسط پزشكان مورد جراحي قرار خواهد گرفت.

بدين ترتيب رونالدو تا پايان فصل جاري مسابقات فوتبال سري آ باشگاه هاي ايتاليا نمي‌تواند تيم آث ميلان را همراهي كند.

h_starboy
15-02-2008, 18:26
۱- حیف واقعا عجب فرصتی رو از دست دادیم. میتونستیم ۴ ام بشیم. ولی انشا الله در ادامه میایم بالاتر.
۲- این رونالدوی بدبخت هم بنده خدا چقدر بد شانسه.

RONN!E
18-02-2008, 20:39
پارما 0 - 0 میلان

نگاهی بندازیم به جدول رده بندی:

میلان در رده پنجم در سه امتیازی فیورنتینا.خب ، با توجه به نیم فصل اول ضعیفی که میلان داشت ، فکر میکنم این رده برای ادامه فصل بسیار مناسبه.هر چند اگه این مصدومیتهای اخیر نبود شاید الان میلان در رده چهارم بود.

======================================

بازی بعدی :

جام باشگاههای اروپا

آرسنال - میلان

چهارشنبه 1 اسفند

پخش زنده از شبکه 3

:10:

RONN!E
18-02-2008, 20:40
تيم فوتبال اث ميلان ايتاليا ممکن است اواسط اين هفته در بازي تيم انگليسي ارسنال که در چارچوب مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا برگزار مي شود از دروازه بان سوم خود استفاده کند.

به گزارش خبرگزاري المان از ميلان ، نلسون ديداي برزيلي يکي از دوازده بانان تيم اث ميلان دچار کمر درد شده است.
ديدا در زمان اغاز مسابقات فوتبال سري ا ايتاليا و ديدار روز شنبه اث ميلان با پارما حضور نداشت و اين مسابقه با نتيجه مساوي بدون گل به پايان رسيد.
زلجکو کالاچ استراليايي دروازه بان ديگر اث ميلان نيز به سبب اسيب ديدن يکي از انگشتان دست راست خود روز چهارشنبه فقط با استفاده از داروهاي مسکن مي تواند در لندن بازي کند.
بنابراين کارلو انجلوتي سر مربي تيم فوتبال اث ميلان در بازي مقابل ارسنال از والريو فيوري به عنوان دروازه بان ذخيره و يا دروازه بان اصلي استفاده خواهد کرد.
فيوري سي و نه ساله از زمان ورود به تيم ميلان در سال هزار و نهصد و نود و نه تنها در دو بازي رسمي حضور داشته است.

h_starboy
19-02-2008, 10:58
بد بخت شدیم رفت. همون دربازه بانهای قبلیمون خیلی خوب بودن چه برسه به این فیوری ۳۹ ساله. خدا رحم کنه.

RONN!E
19-02-2008, 16:12
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم آث ميلان ايتاليا اسامي بازيكنان مورد نظر خود را براي مصاف فرداشب با تيم آرسنال اعلام كرد.

دروازه‌بانان:
كالاچ، ‌فيوري و ‌اوفردي

مدافعين:
كافو،‌ مالديني، ‌نستا،‌ كالادزه، ‌سيميچ، ‌يانكولفسكي، ‌فاوالي، بونرا و ‌اوددو

خط مياني:
امرسون، ‌گاتوزو، ‌سيدورف، ‌گوركف، ‌پيرلو، ‌آمبروسيني و بروچي

خط حمله:
كاكا، ‌جيلادرينو، ‌اينزاگي و پاتو

:33:

h_starboy
20-02-2008, 20:13
بچه ها با امید برد میلان
باید امشب صعود رو قطعی کنیم.

h_starboy
21-02-2008, 00:05
یچه ها کجایین؟
نیمه اول : میلان 0 - 0آرسنال

یه کم شانس آوردیم. کم مونده بود گل بخوریم.

h_starboy
21-02-2008, 01:31
نتیجه بازی : میلان ۰ - ۰ آرسنال
نتیجه رضایت بخش یود. به امید بازی برگشت.

RONN!E
21-02-2008, 08:59
آره ، نتیجه بد نبود.
در شبی که ستارگان میلان تعریفی نبودن ، خط دفاعی میلان و دروازبان خیلی خوب بود.تنها باری هم که آرسنال از سد دفاعی گذشت، تیرک دروازه به داد میلان رسید.

پاتـــو ، تک حمله بود ، تازه از مصدومیت خارج شده بود، به نظر من عملکردش بد نبود.حالا کاکا هم میگیم چون کامل مصدومیتش خوب نشده ، اون کاکای همیشگی نبود.امـــا ســیدورف و پیرلو واقعا در حد و اندازه خودشون ظاهر نشدن.

h_starboy
21-02-2008, 18:20
من نمیدونم این آنجلوتی کی میخواد درست بشه!!! این چه حرف هایی که برداشته گفته!!!
خدا کنه زود تر بره.

Actros
22-02-2008, 01:10
میلان دیشب نفس نکشید
1 حمله هم نکرد:5:

RONN!E
23-02-2008, 18:46
ســـری A

ميــلان - پالرمو

یکشنبه 5 اسفند

ساعت 23

MoJtaBa.R
23-02-2008, 20:39
حذف به علت واگويه کردن واقعيات

RONN!E
23-02-2008, 21:23
به گزارش رویترز، کارلو آنچلوتی پس از پایان بازی گفت: صعود ما به دور بعدی این رقابت ها در هاله ای از ابهام قرار دارد. هنوز مطمئن نیستیم که بتوانیم به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کنیم.
وی افزود: آرسنال تیم با کیفیتی نشان داد و ما باید سطح بازی خود را در دیدار برگشت مقابل این تیم ارتقا دهیم چراکه تردید ندارم آرسنال می تواند در میلان هم به همین خوبی بازی کند.
آنچلوتی در مورد آرسن ونگر گفت: ونگر کسی است که من احترام بسیار زیادی برای او قائلم چراکه این مربی کار بزرگی در آرسنال انجام داده است. او برای مدت زمان بسیاری در این تیم انگلیسی مربیگری کرده و تیم قدرتمندی را با مجموعه ای از جوانان تشکیل داده است. من اطمینان دارم که او همچنان به موفقیت خود در این تیم ادامه می دهد.

ببخشید منظورتون از قرمز کردن اون جملات از متن خبر چیه مثلا؟
اینجا تاپیک میلانه ، برای هواداران میلان.اخبار هم لازم باشه خودمون پوشش میدیم.
حداقل کسانی که هوادار میلان نیستن نباید مغرضانه پست بدن.:13:

MoJtaBa.R
23-02-2008, 21:48
حرف مربيتونه پسري.حالا که ناراحت شدي برش ميدارم

davy jones
25-02-2008, 11:17
سلام دوستان !!
AC Milan 2 : 1 Palermo

گلها : آمبروسینی ( '24 ) و اینزاگی ( '90 ) برای میلان و مارک برشانو ( '9 ) برای پالرمو

با توجه به باخت یک بر صفر فیورنتینا مقابل رم، میلان با تفاضل چهارم شد.
فیوره در ادامه با یووه هم بازی داره ( فکر کنم بازی بعد نه بعدیش ) امیدوارم که مساوی کنن که فاصله ی میلان با یووه کمتر بشه . الان 6 امتیاز با یووه فاصله داریم. اگه تو جدول سوم بشیم در لیگ قهرمانان سال دیگه مراحل انتخابی و پیش مقدماتی کمتری طی می کنیم:10:

RONN!E
25-02-2008, 16:23
مرسی.خبر خوشحال کننده و غافلگیرانه برای من بود.چون دیشب تا وسطای بازی فهمیدم 1 - 1 اند ، امروزم که خبرشو گرفتم به اشتباه بهم گفتن میلان مساوی کرده.

davy jones
25-02-2008, 17:24
خواهش میکنم. چاکر همه ی بر و بچ تیم سرور ... :11:

راستی کاپیتان پائولو مالدینی به رکورد هزار بازی در سری آ رسید .:18:

به گفته ی خود مالدینی در ویترین افتخارات وی فقط یک قهرمانی در جام جهانی با تیم ملی خالیست.:13:

B3HZ@D
25-02-2008, 22:35
فورزا میلان
من هم برد میلان را تبریک میگم
راستی دیشب پائولوی کبیر بازی کرد یا نه؟؟
به امید برد مقابل کاتانیا در روز چهارشنبه
از بابت اخبار هم از دوستان متشکرم

B3HZ@D
26-02-2008, 01:00
هواداران ميلان از مالديني خواستند ميلان را ترك نكند

پائولو مالديني كاپيتان كهنه ‌كار ميلان اعلام كرده در پايان فصل جاري از فوتبال حرفه‌اي كناره‌گيري خواهد كرد."

چهارشنبه‌ گذشته مالديني هزار و يكمين بازي حرفه‌اي خود را برابر آرسنال و در چارچوب جام باشگاه هاي اروپا انجام داد.

او پس از انجام هزارمين بازيش برابر ليورنو اعلام كرد در پايان فصل از فوتبال كناره‌گيري خواهد كرد ولي اين صحبت‌ ها واكنش هواداران ميلان را در پي داشته و آن ها خواهان ماندن مالديني هستند.

صدها هوادار ميلاني بيانيه‌اي صادر كرده‌اند كه در آن از پائولو مالديني خواسته‌اند به بازي در ميلان ادامه دهد. آن ها گفته‌اند: "مالديني بايد بماند. او همچنان بايد بازوبند كاپيتاني ميلان را بر بازو ببندد و به هنگام قهرماني، جام را بالاي سرش ببرد."

مالديني نيز در پاسخ گفته است: "فكر مي‌كنم تغيير دادن عقيده‌ام كار بسيار سختي است. دوست دارم روي حرفي كه زده‌ام باقي بمانم. دوران ورزشي بسيار خوبي داشته‌ام و فكر مي‌كنم ديگر زمان خداحافظي فرا رسيده باشد. دوست دارم در 23 مي جام قهرماني اروپا را بالاي سر ببرم و پس از آن با فوتبال خداحافظي كنم."

B3HZ@D
26-02-2008, 01:11
گالياني: كارلتو پيش ما مي‌ماند

آدريانو گالياني، نايب رئيس باشگاه ميلان خبر جانشيني مارچلو ليپي به جاي كارلو آنچلوتي، مربي كنوني روسونري را تكذيب كرد. رسانه‌هاي ايتاليايي چندي پيش خبر داده بودند كه چنانچه ميلان راهي مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا نشود كارلتو تابستان پيش رو بايد چمدان‌هايش را ببندد. گالياني، مرد شماره 2 باشگاه ميلان با رد تمامي اين اخبار و شايعه‌ها گفت: ميلان سال آينده به طور صددرصد كارلو آنچلوتي را روي نيمكت مربيگري خود مي‌نشاند. گالياني ادامه داد: حتي اگر راهي رقابت‌هاي جام يوفا هم شويم، اوضاع همين گونه خواهد بود. حتي اگر راهي ليگ قهرمانان اروپا هم نشويم، كارلتو پيش ما خواهد ماند. نايب رئيس ميلان در ادامه درباره مارچلو ليپي، مربي پيشين تيم‌ملي ايتاليا و يوونتوس تورين هم گفت: مارچلو ليپي مربي برجسته و شخصيت بزرگي است. ما به او احترام زيادي مي‌گذاريم، با اين حال اكنون اين آنچلوتي است كه مربيگري تيم ما را بر عهده دارد.

pmg_acmilan
27-02-2008, 17:29
سلام
با تساوی دیشب یوونتوس برابر تورینو اگه بازی امروز رو ببریم به 4 امتیازی یووه میرسیم و باید یواش یواش به سومی فکر کنیم
به امید قهرمانی در لیگ قهرمانان

MoJtaBa.R
27-02-2008, 17:56
مسئولان تیم فوتبال اث میلان ایتالیا با انتشار بیانیه ای در پایگاه اینترنتی این باشگاه ضمن محکوم کردن خطاهای عمدی و برنامه ریزی شده مدافعان تیمهای حرف بر روی کاکا هافبک برزیلی این تیم به شدت انتقاد کردند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش خبرگزاری فرانسه از رم؛ باشگاه اث میلان ایتالیا در بیانیه خود از این مسئله ابراز نگرانی کرده است که مبادا سلامت کاکا بر اثر خطاهای عمدی و هدفمند مدافعان تیمهای حریف در مسابقات لا لیگا به طور جدی به خطر بیفتد.
مسئولان باشگاه اث میلان ایتالیا پس از شمارش تعداد خطاهایی که در دو مسابقه اخیر این تیم در سری آ با تیمهای پارما و پالرمو بر روی کاکا برنده توپ طلایی صورت گرفته است، اعلام کردند انچه در مسابقات سری آ ایتالیا مایه تعجب می شود تنها خطاهای پی درپی و فاحشی نیست که مدافعان تیمهای حریف بر روی هافبک طراح برزیلی تیم اث میلان مرتکب می شوند و داوران نیز به راحتی از ان می گذرند، بلکه جنبه هدفمند و در واقع مطالعه شده این خطاها است.
در ادامه بیانیه قهرمان جام باشگاههای اروپا امده است: هرگز یک بازیکن دو خطای پی در پی بر روی کاکا مرتکب نمی شود بلکه بایکنان و به ویژه مدافعان تیمهای حریف این خطاها را به طور نوبتی و متناوب انجام می دهند به طوری که به نظر می رسد تیم حریف در ارتکاب خطاهای پی در پی بر روی کاکا یک راهبرد سنجیده و هدفمند برای از کار انداختن این بازیکن اتخاذ کرده است تا داور مسابقه نیز متوجه این نقشه نشود.
در مسابقه یکشنبه گذشته تیم آث میلان با پارلمو، کاکا از ناحیه زانوی چپ اسیب دید و بین دو نیمه تعویض شد. مسئولان باشگاه آث میلان اعلام کرده اند زانوی چپ کاکا دچار کوفتگی شدید شده است و وی نمی تواند تیمش را در مسابقه بعدی در سری آ همراهی کند.
هافبک برزیلی تیم آث میلان دوشنبه در مصاحبه ای تلویزیونی اعلام کرد به هیچ وجه مایل نیست درباره داوران و نحوه قضاوت انها حرفی بزند اما لازم است که انها کاری انجام دهند چرا که با خشونتهای شدید بازیکنان حریف روبرو شده است. با این وجود کاکا تصریح کرد این وضع تنها مختص او نیست بلکه برخی دیگر از مهاجمان نیز با چنین شرایطی روبرو هستند.
آث میلان در بیانیه خود افزوده است خشونتهایی که کاکا در این اواخر در مسابقات با انها روبرو شده است از نوع همان خشونتهایی است که قوای جسمانی مارکو فان باستن بازیکن هلندی آث میلان را تحلیل داد. بازیکن بزرگ هلندی تیم آث میلان اخرین بازی مهم خود را در بیست و هشت سالگی در نوامبر سال هزار و نهصد و نود و دو انجام داد و دیگر نتوانست بازیهای زیبای خود را تکرار کند. بنابراین ما نباید اجازه دهیم کاکا نیز به چنین سرنوشتی دچار شود.
با این وجود کارلو انجلوتی مربی آث میلان در گفتگویی مطبوعاتی درباره خطاهایی که بر روی کاکا صورت می گیرد اعلام کرد مسلما کاکا پیوسته با شدت عمل بازیکنان حریف روبرو است اما من تصور نمی کنم که این خطاها عمدی باشد و فکر نمی کنم که بازیکنان حریف بخواهند صدمه ای به او برسانند. وی افزود داوران هنوز هم می توانند بهتر عمل کنند هرچند دقت و حساسیت انها نسبت به خطاهای شدید بیشتر شده است

MoJtaBa.R
29-02-2008, 12:01
کاکا، ستاره برزیلی تیم فوتبال میلان، روز گذشته قرارداد خود را تا سال 2013 با این تیم تمدید کرد.
به گزارش اسپورت نیوز، برترین بازیکن سال 2007 جهان که در رقابت های فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا 10 گل برای میلان به ثمر رساند مورد توجه باشگاه رئال مادرید هم قرار داشت اما با تمدید قرارداد با میلان، همه شایعات در این خصوص پایان یافت.
آدریانو گالیانی، نایب رئیس باشگاه میلان ، گفت : او(کاکا) بزرگ ترین بازیکن جهان است. او با تمدید قرارداد خود تا سال 2013 تصمیم دارد فوتبال خود را در میلان دنبال کند. امیدوارم بتوانیم در سال 2013 هم قرارداد او را تمدید کنیم.
کاکا 25 ساله در سال 2003 به تیم فوتبال میلان پیوست. او در 20 بازی این فصل، 8 گل برای تیم میلان به ثمر رسانده است

MoJtaBa.R
01-03-2008, 15:39
درخواست میلان از داوران برای مراقبت از بازیکنان بزرگ

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آدریانو گالیانی، نایب رئیس باشگاه آث میلان ایتالیا، دیروز جمعه اعلام کرد داوران فوتبال باید از بازیکنانی مثل کاکا برنده توپ طلایی سال دو هزار و هفت بیشتر مراقبت کنند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از رم؛ نایب رئیس باشگاه آث میلان ایتالیا خاطر نشان کرد متاسفانه داوران به بازیکنانی که بر روی کاکا و دیگر بازیکنان خلاق خطا می کنند بیش از اندازه ملایمت و مدارا نشان می دهند. وی افزود به اعتقاد من داوران باید هر بازیکنی را که بازیکن تیم رقیب را مصدوم می کند از مسابقه اخراج کنند.
تیم فوتبال اث میلان ایتالیا اواخر هفته گذشته نیز با انتشار بیانیه ای در پایگاه اینترنتی خود ضمن محکوم کردن خطاهای عمدی و برنامه ریزی شده مدافعان تیمهای حرف بر روی کاکا هافبک برزیلی این تیم به شدت انتقاد کرد.
باشگاه اث میلان ایتالیا در بیانیه خود از این مسئله ابراز نگرانی کرد که مبادا سلامت کاکا بر اثر خطاهای عمدی و هدفمند مدافعان تیمهای حریف در مسابقات لا لیگا به طور جدی به خطر بیفتد و این بازیکن بزرگ در نهایت به سرنوشت مارکو فان باسن که در جوانی مجبور شد فوتبال را کنار بگذارد دچار شود.
بازیکن برزیلی اث میلان در نیم فصل دوم رقابتهای فوتبال سری آ ایتالیا چند بازی را به علت مصدومیت از دست داد اما غیبتهای اخیر وی در مسابقات سری آ ناشی از اسیب دیدگی در برابر بازیکنان تیمهای حریف نبود.
نایب رئیس باشگاه آث میلان ایتالیا همچنین بار دیگر ضمن انتقاد از بازیهای فشرده ای که برای این تیم برنامه ریزی شده است اعلام کرد ما نگران سلامت بازیکنان خود هستیم چرا که تیم ما بیشتر از تیمهای دیگر بازی کرده است و همه بازیکنان ما خسته شده اند. وی افزود آث میلان در مسابقات جام باشگاههای جهان که بسیار سنگین بود شرکت کرد و انرژی زیادی مصرف کرد.

آدریانو گالیانی تصریح کرد آث میلان از ماه ژانویه سیزده مسابقه را در تنها چهل روز انجام داده است، این برنامه فشرده برای تیم ما بسیار سنگین و تقریبا غیر ممکن است.
آث میلان امروز شنبه در چارچوب مسابقات سری آ ایتالیا با تیم لاتزیو روبرو می شود و سپس سه شنبه همین هفته در چارچوب مسابقات جام باشگاههای اروپا با تیم انگلیسی آرسنال رقابت می کند. بازی رفت بین تیمهای آث میلان و آرسنال ده روز پیش در ورزشگاه امارات لندن برگزار شد و بدون گل پایان یافت

RONN!E
01-03-2008, 19:16
"كاكا" بازيكن برزيلي تيم فوتبال آث ميلان ايتاليا كه قرارداد خود را با اين تيم تا سال ‪۲۰۱۳‬تمديد كرده است، مي‌خواهد باقي زمان فوتبالش را در اين باشگاه سپري كند.

به گزارش ايرنا به نقل از سايت فيفا، بهترين بازيكن سال جهان گفت:
سال گذشته از من پرسيدند كه آيا مي‌خواهم براي هميشه در اين تيم بمانم يا خير اما من در آن زمان مطمئن نبودم.
وي افزود: امروز مي‌توانم پاسخ اين سوال را بدهم. مي‌خواهم براي هميشه در آث ميلان بمانم.
كاكا همچنين اظهار داشت كه مي‌خواهد روزي كاپيتان ميلان شود.

RONN!E
01-03-2008, 19:17
سرمربي سابق تيم ملي ايتاليا گفت: اطمينان دارم كه ميلان آنچلوتي را حفظ مي كند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از كانال چهار ايتاليا، مارچلو ليپي كه همراه با ايتاليا به قهرماني در جام جهاني آلمان رسيده است، در مورد شايعه گرفتن جاي آنچلوتي گفت: نمي خواهم مذاكره با ميلان را تكذيب كنم، چرا كه تجربه در افتادن با روزنامه ها را دارم و مي دانم حتي اگر مذاكره اي صورت نگيرد هم روزنامه ها وقوع آن را ثابت مي كنند.
وي ادامه داد: نمي خواهم بيهوده خود را به دردسر بيندازم، بنابراين تاكيد مي كنم ميلان مرا نمي خواهد و آنچلوتي در اين تيم خواهد ماند.

RONN!E
01-03-2008, 19:18
مقامات باشگاه آ.ث ميلان ايتاليا مي كوشند مهاجم سويا اسپانيا را در فصل نقل و انتقالات تابستاني به خدمت گيرند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، ميلان ايتاليا مي كوشد فردريك كانوته بهترين بازيكن سال قاره آفريقا و مهاجم گل زن سويا اسپانيا را جذب كند.
اين مهاجم يكي از مدعيان جدي كسب عنوان آقاي گلي لاليگا نيز به شمار مي رود.
آ.ث ميلان ايتاليا در قدم نخست مبلغ 15 ميليون پوند را براي به خدمت گرفتن اين بازيكن پيشنهاد كرده است.

RONN!E
01-03-2008, 20:01
خب همنطور که احتمالا میدونید بازی قبلی میلان با کاتانیا ( که کسی به نتیجش اشاره ای نکرد) مساوی شد. اما بازی بعدی ...

ســـری A

میـــلان - لاتزیو

امــشــب

ساعت 23

RONN!E
02-03-2008, 14:00
میلان 1 - 1 لاتزیو

Milan: Kalac, Oddo, Bonera, Kaladze, Jankulovski (Digao 46), Gattuso, Emerson (Ambrosini 46), Gourcuff, Seedorf (Paloschi 36), Gilardino, Pato

گلها : دقیقه 55 "بیانچی" برای لاتزیو
دقیقه 62 "اددو" (پنالتی) برای میلان

میلان در غیاب بازیکنانی چون کاکا،پیرلو،آمبروسینی و اینزاگی باز هم نتیجه خوبی نگرفت.

vahid_vaezinia
03-03-2008, 00:50
واقعا آدم ناراحت مي شه رونالدو رو مسدوم مي بينه:41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::4 1:

RONN!E
03-03-2008, 08:45
آقای Konrad Plautz ، برای داوری بازی برگشته میلان - آرسنال انتخاب شدن.

این داور اتریــشی سابقه قضاوت برای میلان رو در سوپرجام باشگاههای اروپا برابر سویل ( 3-1) رو هم داشته.

RONN!E
03-03-2008, 09:20
نستا ، پیرلو و کاکا ، امروز صبح به تمرینات اضافه شدن.گفته میشه وضعیت بهتری دارند و برای روز سه شنبه قادر به بازی هستند.

زانوی پاتو در بازی با لاتزیو ضربه خورد. اما با تدابیری که براش ترتیب داده شد ، الان خوبه و برای بازیه فردا مشکلی نداره.

سیدورف در بازی با لاتزیو به خاطر مشکل عضلانی که براش بوجود اومد، مجبور شد بازی رو ترک کنه.در مورد حضور او در بازی فردا شک و تردید وجود داره.

امرسون همچنان از ناحیه پا مشکلاتی رو داره و احتمالا نمیتونه بازی کنه.

یانکلوفسکی هم بخاطر مصدومیش فردا بازی نمیکنه.

RONN!E
03-03-2008, 09:28
champions league

میلان - آرسنال

سه شنبه 14 اسفند

ساعت 23

پخش زنده از شبکه 3

:33:

آرش-19
03-03-2008, 15:48
سلام به همه میلانی های گل.
ronn!e جان واقعا سنگ تموم گذاشتی. قدردانی از زحماتت با کلمات واقعا کار سختی
خیلی ممنون که همیشه به فکر تایپیک هستی و نمیزاری پایین بره.
طی این چند روز خبرای خوبی به گوش میرسه. که از بهتریناش میشه به میلانی ماندن کاکا برای
همیشه و همچنین احتمال خیلی زیاد باقی ماندن کارلتو به عنوان سرمربی میلان اشاره کرد.
انتقال کانوته به میلان هم میتونه از حرکتهای خوب میلان باشه.

RONN!E
03-03-2008, 18:07
خواهش میکنم آرش جان:46:

Persian_baby
06-03-2008, 23:39
باختیم
(-!-)

آرش-19
16-03-2008, 01:15
سلام
بازی با رم هم باختیم. البنه باخت مقابل تیم های بزرگ برامون کمی عادی شده ولی این بازی
واقعا فرق داشت. من که از این باخت خیلی ناراحت شدم.
تا دقیقه 75 بازی میلان فوق العلاده بود ولی از اون به بعد سن بالای تیم کار دست میلان داد.
به هر حال ما که چشم به یکی دو فصل بعد دوختیم چون میلان به یک بازسازی اساسی احتیاج داره.

RONN!E
16-03-2008, 08:54
:19:
از باخت دیشب خیلی ناراحت شدم.تا قبل از تعویض سیـــدورف میلان عالی بود و همه چیز داشت خوب پیش میرفت.سیدورف ــی که دیشب بسیار سرحال و آماده بود.و شاید اگه این سیدورف رو در بازی با آرسنال داشتیم، الان آرسنال و هواداراش باید خواب 1/4 لیگ قهرمانان رو میدیدن.تا اینکه امرسون اومد.بابا این امرسون تا موقعی که چیزی بود اینور و اونور میچرخید حالا که پیرمرد شده و فوتبالش تمام ، شده میلانی.
ظرف چند دقیقه بعد از تعویض گل اول رو خوردیم و چند دقیقه بعد گل دوم.به همین راحتی .تو این بین کاکا هم مصدوم شد و بیرون رفت.
فکر کردیم بعد از ضد حال بازی با آرسنال ، امشب دیگه یه حالی میکنیم.
حیـــــــــــــــــــــــ ـف:41:

mehdi30nema
16-03-2008, 09:00
ميلان امسال يه چيزيش شده . فقط خدا كنه بياد تا 4 تاي اول كه ساله ديگه سهميه جام باشگا ه ها رو داشته باشه .

orlan2magic_66
16-03-2008, 09:10
من به عنوان يك رمي ميگم واقعا ميلان خوب بازي كرد...شايد يكي از بهترين بازي هاشو...
اميدوارم به جام باشگاه هاي سال ديگه برسيد و حال اينتر و يووه هم بگيريد...تو ايتاليا بعد رم فقط ميلان

vahid_vaezinia
18-03-2008, 12:07
اين پست رو يك نگاه بكنيد

Ultimator
25-03-2008, 00:20
بچه ها غصه نخورين ميلان هم بلاخره قدرت خودشو نشون ميده ميشه مثل قبل

بلاخره ما نفهميديم تکليف آنجلوتی چيه
نظر شماها چيه ؟ ميخاين بمونه يا بره ؟

RONN!E
27-03-2008, 20:08
بلاخره ما نفهميديم تکليف آنجلوتی چيه
نظر شماها چيه ؟ ميخاين بمونه يا بره ؟

من که دیگه چندان تمایلی به موندنش ندارم.
دوست دارم در آینده یا فان باستن رو روی نیمکت ببینم یا ریکارد.

RONN!E
27-03-2008, 20:11
آفتاب به نقل از گل:میلان خرید یک مهاجم تراز اول دنیا را در بالاترین اولویت خریدهای تابستانی خود قرار داده است. مهاجمی که ضربه نهایی را در محوطه جریمه وارد کند همان چیزی است که آن ها به دنبالش هستند. به همین دلیل به دنبال بازیکنانی مثل «امانوئل آدبایور»، «دیدیه دروگبا»، «دمیتار برباتوف» و «ماریو گومژ» بوده اند.

با این حال به نظر می رسد که آن ها سرانجام مهاجم دلخواه خود را یافته اند. «رود فان نیستلروی»، تمام کننده درخشان هلندی احتمالا به سن سیرو خواهد رفت.

این مهاجم 31 ساله زوج ایده آل الکساندر پاتو، نوجوان خط حمله میلان خواهد شد. مذاکرات اولیه بین میلان و رئال مادرید هم انجام شده است. میلانی ها به رئال پیشنهاد پرداخت 7 میلیون یورو را داده اند و قصد دارند قراردادی سه ساله با فان نیستلروی ببندند.

مادریدی ها هم آماده فروش این بازیکن سابق منچستر یونایتد هستند. آن ها می خواهند دیدیه دروگبا، مهاجم چلسی را جایگزین او سازند.
فان نیستلروی در سال 2006 هم در آستانه عقد قرارداد با میلان بود اما سر از باشگاه اسپانیایی درآورد.

amirtoty
28-03-2008, 03:20
این آنجلوتی از میلان بره فکر کنم اوضاع میلان یکم بهتر بشه

Ultimator
28-03-2008, 20:03
-نيستلروی اولين مهاجمی نيست که تو اين چند وقت قرار بود بيان ميلان ولی نشد اميدوارم اين يکی بشه

-منم دل خوشی از آنجلوتی ندارم و با گزينه هايه مطرح شده ی کارشناسان خودمون کاملا موافقم !!!

M_Abieteh
31-03-2008, 22:05
سلام دوستان عزیز

لطفا در نظر سنجی شرکت کنید.

RONN!E
01-04-2008, 19:19
تیم فوتبال میلان دیشب در حالی که در سن سیرو میزبان آتالانتا بود مقابل این تیم تن به شکست داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال میلان که چند هفته قبل تا رده چهارم جدول رده بندی رقابت ها هم صعود کرده بود با شکست خانگی 2 بر یک مقابل آتالانتا، به رده ششم جدول سقوط کرد.

فلوکاری(31) و لانگلا(41) گل های تیم میهمان را به ثمر رساندند و پائولو مالدینی در دقیقه 85 یکی از گل ها را برای میلان جبران کرد. الساندرو نستا، مدافع میلان، در دقیقه 88 این دیدار با کارت قرمز داور از زمین اخراج شد.

RONN!E
01-04-2008, 19:22
كارلو آنجلوتي سرمربي تيم فوتبال آث ميلان روز دوشنبه يذيرفت كه وي خواستار هدايت رم يكي از رقباي ميلان در مسابقات سري آ ايتاليا است .
به گزارش خبرگزاري فرانسه از رم ، آنجلوتي به همراه ميلان دو بار فاتح ليگ قهرمانان اروپا، قهرمان سري آ و حتي قهرمان باشگاههاي جهان شد ولي با اين حال در فصل جاري به دليل آنكه تيمش در مكان ششم ليگ قرار گرفته ، مورد غضب واقع شده است .

گمانه زني‌هايي در مورد اينكه وي پس از مسابقات يورو ‪۲۰۰۸‬جانشين روبرتو دونادوني سرمربي ايتاليا خواهد شد صورت گرفته ولي خود آنجلوتي به يك سمت ديگر چشم دوخته است .

اين بازيكن سابق رم گفت:اگر من بتوانم كارم را با يك باشگاه تمام كنم آنگاه شروع كار با رم بسيار عالي خواهد بود.

RONN!E
01-04-2008, 19:54
هر چند که این روزها میلان وضعیت خوبی نداره و ما از این بابت ناراحتیم.اما به هر حال امروز اول ماه آوریل تولد یکی از بهترینهای میلانه.شماره 10 میلان " کلارنس سیدورف" .بازیکنی که علاقه زیادی به سبک بازیش دارم .

تولـــدت مـبــــارک ســـــیدورف

تصــوير در انـــدازه اصـــلی:

RONN!E
02-04-2008, 09:48
تيم فوتبال آث ميلان ايتاليا شايعه تمايل اين باشگاه براي به خدمت گرفتن "سزار " بازيكن برزيلي تيم فوتبال اينترميلان را تكذيب كرد.

به گزارش خبرگزاري ايرنا به نقل از خبرگزاري فرانسه از رم ، مسوولان باشگاه آث ميلان اعلام كردند اين باشگاه مذاكره‌اي براي به خدمت گرفتن اين بازيكن انجام نداده‌اند.

سزار رودريگوئز كه به‌تازگي به تيم اينترميلان پيوسته است ، ‪۱۴‬بازي براي اين تيم انجام داده و يك گل نيز به ثمر رسانده است.

RONN!E
02-04-2008, 18:52
رئیس باشگاه میلان با ابراز نگرانی از نتایج ضعیف این تیم تاکید کرد که از "کارلو آنچلوتی" حمایت کامل به عمل می آورد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپورتینگ لایف، سیلویو برلوسکونی پس از شکست 2 بریک میلان مقابل آتالانتا در رقابت های فوتبال سری آ باشگاه های ایتالیا، اظهار داشت: من نگرانم همان گونه که همه هواداران میلان نگرانند.

وی افزود: شما زمانی مربی تیم خود را تغییر می دهید که بخواهید پیشرفت کنید. چه کسی بهتر از کارلتو می تواند میلان را رهبری کند؟ او بهترین گزینه است و همچنان به مربیگری خود در تیم ما ادامه خواهد داد.

در حالی که هفت بازی تا پایان رقابت های این فصل سری آ باقی مانده تیم میلان در رده ششم جدول رده بندی مسابقات قرار دارد اما برلوسکونی امید خود را برای قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر از دست نداده است.

vahid_vaezinia
02-04-2008, 23:19
من که دیگه چندان تمایلی به موندنش ندارم.
دوست دارم در آینده یا فان باستن رو روی نیمکت ببینم یا ریکارد.
كاملا تاييد ميشه

RONN!E
03-04-2008, 21:09
مـــیلان - کـــالیاری

شـــنبه 17 فروردیـــن

ســـاعت 23

پخــش زنـــده از شبــکه 3 »» پی نوشت : برنامه تغییر کرده.پخش نمیشه.

============================================
کالیاری در رده 18 قرار داره و در 6 بازیه قبلی به این صورت نتیجه گرفته.

برد » باخت » برد » برد » مساوی »مساوی

الساندرو نستا دو بازی محروم است.یعنی علاوه بر بازی با کالیاری در بازی مهم با یوونتوس هم او رو نداریم.

یانکلوفسکی , سرجینیو و اددو مصدوم هستند.

در ضـــمن ، چهار بازیکن ما در صورت گرفتن اخطار بازی با یوونتوس رو از دست میدهند:

آمبروسینی ، فاوالی ، گتوزو ، کالادزه
بازیـــهای نزدیکترین حریفان ما :

فیـــورنتینا (رده 4) - رجـــینا

سیــــه نا - اودینزه (رده 5)

سمپدوریا (رده 7) - لیـــورنو

و در آخـــــــر اینکه جز بردن راهـــی نداریم...:10:

Battlefield2
03-04-2008, 23:49
سلام
منم از طرفداران پروپاغرس میلانم

BLACK VENOM
06-04-2008, 19:46
ميلان بايد يه تغيير نسل تو تيمش بده واقعا جاي چند تا بازيكن جوون تو تيم خاليه

RONN!E
06-04-2008, 22:15
مــــیلان 3 - 1 کالیـــاری

===========================

Milan: Kalac, Bonera, Maldini, Kaladze, Favalli (Cafu 60), Gattuso (Brocchi 66), Ambrosini, Pirlo (Gourcuff 74), Seedorf, Kaka, Inzaghi

برای میلان کاکا در دقیقه 8 و اینزاگی در دقایق 31 و 69 گلزنی کردند.تــک گل کالیاری هم کونتی با اشتباه کالاچ به ثمر رساند.

===============================

پاتو در لیست بازی قرار داشت اما بدلیل بهبود نیافتن کامل مصدومیتش ، آنجلوتی ریسک نکرد و اینزاگی رو جانشین او کرد.

با اخطاری که کالادزه در این بازی گرفت بازی بعدی برابر یوونتوس رو از دست داد.

================================

نتایج بازی نزدیکترین حریفان:

فیـــورنتینا 2 - 0 رجـــینا

سیــــه نا 1 - 1 اودینزه

سمپدوریا 2 - 0 لیـــورنو

=================================

با این پیروزی و با لغزش اودینــزه ، با 52 امتیاز در رده پنجـــم قرار گرفتیم.در حالی که فیـــورنتینا با 56 امتیاز چهـــارمه و ســـمپدوریا هم امــیاز با ما در رده ششـــمه.

Persian_baby
10-04-2008, 17:53
مباید بزارن فیورنتینا اینقد باهاشون فاصله بگیره

pmg_acmilan
11-04-2008, 10:18
بهترین فرصت برای کم کردن فاصله با فیورنتینا این هفته است که باید یوونتوس رو ببریم و دعا کنیم اینتر ،فیورنتینا رو ببره

BLACK VENOM
11-04-2008, 12:18
فيورنتينا تيمي نيست كه از همه بازي هاش امتياز بگيره

MoJtaBa.R
11-04-2008, 14:59
غيبتي كه محسوس است
ميلان‌ ركورددار حضور در مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا
خبرگزاري فارس: ركورددار حضور در مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا جايي در بين چهار تيم صعود كرده در مسابقات امسال ندارد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، روزنامه سان انگليس در گزارشي نوشت، در شرايطي كه تيم هاي منچستريونايتد،‌ ليورپول و چلسي ازانگليس و بارسلونا اسپانيا پس از برگزاري مسابقات رفت و برگشت مرحله يك چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا به بازي هاي مرحله نيمه نهايي قدم مي گذارند، ركورددار حضور در اين مرحله را دربين خود نمي بينند.
اين روزنامه افزود: تيم آث ميلان ايتاليا با شش بار حضور در مرحله نيمه نهايي اين مسابقات‌،‌ از اين حيث ركوردار است.
اين تيم ايتاليايي كه در سال گذشته قهرمان اين جام شد، در مرحله قبل ليگ قهرمانان اروپا بخاطر باخت برابر آرسنال انگليس از صعود بازماند.
در بين 4 تيم صعود كرده فعلي به مرحله نيمه نهايي، تيم هاي منچستريونايتد و بارسلونا با 5 مرتبه حضور از حد نصاب خوبي برخوردار بوده و در رتبه دوم حضور در مرحله نيمه نهايي اين جام قرار مي گيرند.
جدول بيشترين دفعات حضور در مرحله نيمه نهايي اين جام به شرح زير است:
1- شش حضور: آ.ث ميلان ايتاليا
2- پنج حضور: منچستريونايتد انگليس، بارسلونا اسپانيا،‌ يوونتوس تورين ايتاليا، رئال مادريد اسپانيا
3- چهار حضور: چلسي انگليس،‌ بايرن مونيخ آلمان

vahid_vaezinia
11-04-2008, 22:55
واقعا جاي ميلان خاليه

davy jones
12-04-2008, 14:21
امیدوارم فیورنتینا تو جام یوفا به فینال برسه . اینجوری به واسطه ی خستگی بازیکنان اصلیش شانس میلان برای رسیدن به رتبه ی چهارم بیشتره.:46:

amirtaker
12-04-2008, 14:39
امروز چه بازی مزخرفی بشه هر دوتیم مصدوم زیاد دارن

Persian_baby
13-04-2008, 13:01
:41::sad::37::37::37::45::45::45:

بــــــــــــــــــــاختی م:41:

MoJtaBa.R
13-04-2008, 15:09
بازي وحشتناك زيبا بود

MoJtaBa.R
15-04-2008, 15:01
با تكذيب تمام شايعات
كاكا: مي‌خواهم در ميلان اسطوره شوم
خبرگزاري فارس: مهاجم گلزن ميلان از تمديد مادام العمر و بدون شرط قرارداد خود با اين تيم ايتاليايي خبر داد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از گازتا دلواسپورت، كاكا اظهار داشت: مي خواهم در ميلان اسطوره شوم. هدف من ماندن است؛ مگر اينكه اين تيم مرا نخواهد.
وي افزود: آ.ث ميلان امسال خيلي موفق عمل نكرد. در ليگ قهرمانان اروپا بسيار بدشانس بوديم.
گزينه جدي مذاكره با رئال مادريد عنوان كرد: نمي خواهم در مشاجرات ميان برزيل و ميلان دخالت كنم. تيم المپيك ما تا كنون طلا نگرفته و براي كمك به كشورم فراخوانده شده ام.

davy jones
21-04-2008, 09:40
AC Milan 5 : 1 Reggina

كاكا هت تريك كرد و اينزاگي و پاتو هم هر كدوم يك گل زدند.:46:

حيف اون امتيازاتي كه اول فصل به اون راحتي از دست داديم.:41:

شايعاتي مبني بر اومدن رونالدينهو ، شوچنكو ، زامبروتا ، سباستين فري ( دروازبان فيورنتينا ) و دروگبا براي فصل بعد شنيده ميشه.:21: البته احتمالا گاتوزو فروخته ميشه.:19:

به اميد حضور ميلان در ليگ قهرمانان فصل بعد.:11: آخه حيفه اين همه ستاره برن تو جام يوفا بازي كنن.:20:

mehdi30nema
21-04-2008, 10:03
بازي خيلي خوب بود . خيلي وقت بود ميلان پر گل نبرده بود . من كه اميد دارم ميريم جام باشگا ه ها و ميلان آخره فصل جاي فيورنتينا رو ميگيره .

B3HZ@D
22-04-2008, 08:59
برد میلان را تبریک میگم
امیدوارم این فیورنتینا را بگیریم و سهمیه را بگیریم
میلان حقش این رده نیست
فورزا میلان

vahid_vaezinia
22-04-2008, 10:12
خدا کنه برسیم به رتبه چهارم

RONN!E
24-04-2008, 10:13
رييس باشگاه فوتبال آث ميلان ايتاليا گفت كه مبلغ درخواستي باشگاه بارسلوناي اسپانيا در ازاي فروش رونالدينيو خيلي بالاست.

به گزارش خبرگزاري فرانسه از رم، سيلويو برلوسكوني اظهار داشت: ما هنوز هم اين مهاجم برزيلي را مي‌خواهيم و مي‌دانيم كه او هم مي‌خواهد به ميلان بيايد اما بارسلونا مبلغي را درخواست كرده است كه به نظر همه بسيار بالاست ، با وجود اين همه ما هنوز هم به دنبال جذب رونالدينيو هستيم.

بر اساس گزارش رسانه‌ها باشگاه آث ميلان تا سال ‪۲۰۱۲‬هشت ميليون يورو در سال به بهترين بازيكن دو دوره جهان پرداخت خواهد كرد و از سوي ديگر بارسلونا به دنبال فروش ‪۳۰‬ميليون يورويي اين بازيكن است.اما ميلان فقط مي‌تواند حدود ‪۱۶‬ميليون يورو پرداخت كند.