PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك.كمك.كمك فوري. كامپيوتر من با مشكل بدي روبرو شده است

forouzesh
06-09-2005, 00:22
با عرض سلام و خسته نباشيد.
از مديران متخصص در امور اشكالات كامپيوتر درخواست كمك فوري در مورد مشكل اساسي زير را داشتم.
1.من كامپيوترم چند روزي است كه با مشكل بر خورده است.مشكل اين است كه من وقتي
مي خواهم كامپيوتر را روشن كنم وقتي كه دكمه روي كيس را كه براي روشن كردن كامپيوتر مي زنم پس از چندين بار زدن سريع(تند تند.يا پشت سرهم) بوق كوچك (صدايي كه از داخل كيس مي ايد) (6 الي7 مرتبه صدا مي زند) وكيس در حالت نيمه روشن باقي مي ماند و مانيتور نيز روشن نمي شود(مانيتور را من امتحان كردم سالم است).
ولي وقتي كه كيس را كمي اين ور انور مي كنم روشن ميشود و كار ميكند و به حالت عادي خود بر مي گردد و مثل هميشه كار مي كند ولي تا مي خواهم كمي كيس را اين ور وانور كنم دوباره با مشكل بالا برخورد مي كنم وكامپيوتر خاموش مي شود.
لطفا من را كمك و راهنمايي كنيد.
لطفا پاسخ كامل و صحيح و دقيقي را بدهيد كه كارساز باشد.

-------------------------------------------------------------------------
لطفا يك سايت نيز در مورد مشكلات كامپيوتري مثل مشكل بالا معرفي كنيد.

ostadeaziz
06-09-2005, 00:35
خوب احتمال داره اشكال از cpu باشه . يه نگاه بهش بكن ببين توي جاش محكم باشه . البته بايد فنش رو هم چك كني كه درست كار كنه و روي cpu محكم باشه و حركت اضافي نداشته باشه . در وحله بعد RAM كامپيوترتو چك كن چون ممكنه از اون هم باشه . به هر حال بايد اشكال مربوط به يكي از اين دوتا باشه . اگه تا حالا با سخت افزار كار كردي اين قطعاتو يك دفعه باز كن و دوباره ببند و گرنه ببر همونجا كه سيستمو خريدي :mrgreen:
احتمال داره بر اثر ضربه اين طوري شده باشه . چون به گفته خودت وقتي كيسو تكون مي دي درست مي شه .
اميدوارم زودتر درست بشه . موفق باشي . :wink:

Mohammad
06-09-2005, 00:36
يه نگاهي به اين بنداز:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

forouzesh
06-09-2005, 01:04
دوست عزيز من كاري را كه گفتي كامل انجام داه ام هيچ كدام از چيزهاي بالا را كه گفتي نيست لطفا راهنمايي ديگر و دقيقي را بكنيد.

forouzesh
06-09-2005, 01:08
من خودم فكر ميكنم از سيمهاي داخل كيس باشد ولي دقيقا مطمين نيستم لطفا راهنمايي كامل ودقيقي را بكنيد.

Amir_P30
06-09-2005, 01:55
من خودم فكر ميكنم از سيمهاي داخل كيس باشد ولي دقيقا مطمين نيستم لطفا راهنمايي كامل ودقيقي را بكنيد

دقيقا درست فكر كردي
يه چيز واضحي است. :mrgreen:

M.R.M
06-09-2005, 09:19
سلام دوست عزيز.
اين مشكل معمولا به دليل كابل اصلي برق پاور كه به مادر برد متصل ميشود به وجود مي آيد . شما اگر ميتوانيد يك بار آن را از مادربرد جدا كرده و سپس مجددا آن را جا بزنيد.
اگر مشكلتان برطرف نشد به احتمال بسيار زياد مجبود خواهيد بود پاور كيس خود را تعويض نماييد ( البته پس از كنترل كامل اجزاي درون كيس ) .
موفق باشيد.

Lord_theOne
06-09-2005, 10:32
اين كه مشكله بزرگي است بايد حتمآ چك بشود از تمام قطعات مي تواند باشد حتي از مادربرد به يك متخصص مراجعه كن
يك دكتر بخش داخلي كيس :mrgreen:

ALt3rnA
06-09-2005, 22:46
90٪ واسه هارده منم اين مشكلو داشتم :mrgreen:

mahbob
13-09-2005, 10:00
به طور صددرصد اشكال كامپيوتر شما از كارت گرافيك مي باشد آن را محكم در جاي خود ببندبد .

Arashi
13-09-2005, 11:17
بالاخره كدوم ؟؟
همه كه ميگيد 100 % اينه 200 % اونه :blink: :blink:

من هم يه مشكل دارم اگه Case رو كج نكنم Floppy كار نمي كنه كل سيم ها رو هم چك كردم همه چيز درست سر جاش بود :blink: :blink:

mahdy2021
13-09-2005, 11:29
به طور صددرصد اشكال كامپيوتر شما از كارت گرافيك مي باشد آن را محكم در جاي خود ببندبد .

من هم فکر می کنم اشکال از کارت گرافیکه.فقط کافیه بگی چند تا بوق و بلند یا کوتاه(دقیقا)

مثلا 5 بوق کوتاه یعنی اشکال از سی پی یو یا بوق کوتاه و ممتد اشکال از رمه یا 1 بوق بلند یک بوق کوتاه یعنی مادربورد خرابه.