PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Adobe Acrobat CS3 ME

NetizeN
14-08-2007, 12:40
سلام.
ممنون مي شم اگه كسي لينكي از Adobe Acrobat CS3 ME رو داشت در اين تاپيك بذاره.

Persian.Boy
14-08-2007, 16:06
NetizeN جان این برنامه هنوز به اسم CS3 ارائه نشده. آخرین نسخه این برنامه Adobe Acrobat pro 8 است.

من هم نسخه اروپایی Adobe Acrobar Professional 8 رو دارم هم نسخه خاورمیانه اش رو. نسخه خاورمیانه اون رو

2 روز میشه نصب کردم. کرک کردنش هم به همین راحتی نبود. اما بلاخره بعد از کلی کلنجار رفتن باهاش تونستم

روش وارد کردن کدها رو پیدا کنم.

البته اینو بگم که تمام مراحل رجیستر کردنش مانند Adobe PhotoShop CS2 میمونه یعنی از طریق Other Activation

Option باید رجیستر بشه اما روش نوشتن کدها و سریال هاش برای اکتیو شدن احتیاج به توضیحات داره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببین دوست عزیز چون این برنامه سنگین هست و سایت هایی که فضای مجانی میدن سرعت آپلودشون اصلا

خوب نیست به همین دلیل اگر دیدم تعداد افراد درخواست کننده از 5 نفر بیشتر شد اونوقت براتون آپلود میکنم.

اما اگر کمتر بشه اونوقت باید صبر کنی تا هر موقع که بیکار شدم شروع به آپلودش بکنم.

حالا ببینیم و شانس خودت...

هر کس به این برنامه احتیاج داره همین جا درخواست بده تا ببینم تعداد به چند نفر میرسه .

Behroooz
14-08-2007, 19:40
اگه اینترنت پر سرعت داری در یکی از سایتهای ایرانی معروف لینک داونش رو گزاشتن . سرچ کن پیدا میکنی .

چون در سایت خودمون هم برای فروش گزاشته شده اسم سایت رو نمی گم .

George Bush
15-08-2007, 12:57
چون در سایت خودمون هم برای فروش گزاشته شده اسم سایت رو نمی گم .
نتيجه اينكه پست شما بيهوده هست:13:
راهنمايي كردن به شيوه ي جديد!
پس پست نده خواهشا

Persian.Boy
15-08-2007, 16:11
سایت خودمون

اینجا سایت من نیست. من اینجا فقط عضو هستم و هر دقیقه هم که اراده کنم میتونم به اینجا نیام. هر چند که دلایلی

وجود داره که میخوام این سایت کارهاش بهتر از سایت های دیگه پیش بره . اما اینکه ما بیایم و حسودی همدیگه رو بکنیم

درست نیست. من این رفتارها رو در هیچ کدوم از سایت های اروپایی و یا امریکایی ندیدم.

اینکه لینک های همدیگه رو Filter میکنند و یا حتی نمیشه در مورد اون سایت حرف زد. بزار یک نمونه خیلی واضح رو

براتون مثال بزنم. آنتی ویروس NOD32 یک انجمن رسمی داره که تعداد عضو هاش شاید 2000 برابر اینجا باشه اما در

انجمنی که با پول و خرج شرکت Eset اداره میشه همه آنتی ویروسهای دیگه در دنیا با همه طرفداراشون واسه خودشون

در همون انجمن تایپک جداگونه دارند.

حتی فایروال ها و آنتی تروجانها هم براشون تایپک گذاشته شده که حرف و نظر خودشون رو بنویسند. ِاین حرکت

یعنی آزادی بیان و احترام به همنوع خود.

خودتون هم میتونید به این انجمن سر بزنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در سایت پی30ورد هر چی فروخته بشه تو جیب منو شما نمیره. هر چند که من نه حسودی فروش محصولات رو

میکنم نه اینکه باهاش مخالفم. اتفاقا این جوانها هم باید از یک جایی خرج خودشون رو در بیارند اما این دلیل نمیشه

که همبرگر فروشی این ور خیابون با همبرگر فروشی اون طرف خیابون درگیر بشه. این رفتارها مال دوران بربریت بود

الان دیگه این همبرگر فروشی ها میان و یک شعبه مشترک طرف دیگه خیابون میزنند که مشتریاشون بیشتر و راضی

تر باشند.

به هر حال من این برنامه رو از هیچ سایت ایرانی دانلود نکردم. سایتی که من ازش دانلود کردم احتیاج به عضو بودن

در اون سایت داره. برای همین اینجا معرفی نکردم اما حالا که اینطور شد و سر فرصت با توضیحات معرفی میکنم که

هموطنان ایرانی ما برند و هر برنامه از شرکت Adobe رو که خواستند دانلود کنند.

موفق و پیروز باشید.

farshad_4017
15-08-2007, 18:38
آقائی من نفر دم !
اگر adobe acrobat 8.1 نسخه پروفشیونال رو آپ کنی یه دنیا ممنون می شم !

( یا حد اقل دارید یه سری لینک بدین که پائین 50 مگ باشن ! )

NetizeN
15-08-2007, 19:00
من با نظر آقاي Persian.Boy در مورد آزادی بیان و احترام به همنوع خود كاملاً موافق هستم.

Persian.Boy
16-08-2007, 06:34
Acrobat 8.0 Professional, Middle Eastern and North African versions Tryout

Size:427 MB

Acrobat 6.0 ME Professional Tryout

Size: 214 MB

من خودم از لینکی که برای نسخه 8 این برنامه دادم دانلود کردم و الانم رجیستر و اکتیو شده بر روی سیستمم نصبه.

این لینک ها مستقیم هستند و از کار نمی افتند اما قابلیت Resume رو ندارند.

اگر دنبال نسخه های دیگر خاورمیانه ای از برنامه های Adobe هستید میتونید به سایت زیر مراجعه کنید و بعد از ثبت نام

کردن در سایت میتونید ازش هر چی خواستید دانلود کنید. من همه برنامه هاش رو دانلود کردم و همه شون نسخه های

فول هستند. یعنی قابلیت اکتیو شدن با کیجن رو دارند. هر چند که خود سایتشم گفته که اینا نسخه های آزمایشی

هستند اما اینو بگم که همه سایت های ایرانی از همین سایت دانلود کردند و الان دارن به اسم نسخه های فول

و کرک شده به اینو اون معرفی میکنند.

من خودم فوتوشاپ و اکروبات 8 رو نصب و اکتیو کردم و هیچ مشکلی هم تا بحال باهاشون نداشتم.

و اما کسانی که دارای سرعت بالای اینترنت نیستند و نمیتونند همه این فایل رو یکجا دانلود کنند. من برای اون دسته

از افراد برنامه Adobe Acrobat 8 Professional ME رو در تکه های حدودا 47 مگی آپلود کردم. این نسخه ای که من

آپلود کردم هماون نسخه ای است که در بالا لینکش رو به صورت مستقیم گذاشتم و الانم بر روی سیستمم نصبه.

یعنی کاملا تست شده. پس خوب توضیحات رو بخونید تا مشکلی براتون پیش نیاد.

Password برای باز کردن فایل ها ...

برای اینکه بتونید هم از سالم بودن فایل ها بر روی سرور مطمئن بشید و هم اینکه همه لینک ها رو در یک صفحه

اینترنتی بصورت فعال داشته باشید به این صورت عمل کنید.

آدرس زیر را در مرورگر اینترنتی خودتون باز کنید.

حالا پسورد زیر را برای داخل شدن وارد کنید.

و اما برای رجیستر و اکتیو شدنش باید به این صورت عمل کنید.( کیجن ها داخل فایلی که آپلود کردم وجود دارند.)

1. توسط کیجن شما 1 شما ره سریال های اولیه رو بسازید. کیجن شماره 1 دو تا شماره سریال بهتون میده . شماره

سریال اولی رو وارد میکنید و شماره سریال دومی هم برای تایید کردن شماره سریال اولی وارد میکنید. این مراحل رو

باز زدن دکمه Next در Adobe میتونید انجام بدید.

2. وقتی به قسمت اکتیو شدن رسیدید. گزینه Other Activation Option را بگردید و پیدا کنید. بعد بر روش کلیک کنید

تا صفحه عوض بشه. در صفحه باز شده گزینه Active by phon رو انتخاب کنید و Next را بزنید.

3. در صفحه باز شده شماره ای که روبروی Activation Number نوشته شده رو کپی کنید.

4. شماره ای رو که کپی کردید مانند عکس زیر در کیجن شماره 2 وارد کنید و دکمه Auhtorization Code را بزنید. اما

دقت کنید که کدی رو که کپی کردید موقع وارد کردن در کیجن فاصله ای بین خط تیره و اعداد نداشته باشه. یعنی

دقیقا باید مثل عکس زیر باشه.

بعد از اینکه کد ساخته شده رو توسط کیجن گرفتید اونو تا تایپ میکنید تا جایی که میرسید به 4 عدد آخری. یعنی

به جای 4 عدد آخری خود شماره کد اکتیو شدن رو که Adobe بهتون داده رو بهش میدید.

موفق باشید.

NetizeN
16-08-2007, 07:29
با تشكر از Persian.Boy عزيز.
مي خواستم بدونم شما مجموعه آيكون مكينتاش رو داريد.
ممنون.
:11:

farshad_4017
16-08-2007, 12:48
ممنون ممنون ممنون

farshad_4017
16-08-2007, 15:36
فقط يه چيز !
بالا 2 تا لينك ftp هست كه يكي 400 و اونيكي 200 مگي ! از نظر حجمي خيلي با هم تفاوت دارند !
مي خوام دانلود كنم ولي نمي دونم كدومشون رو ! ميشه بگين چه فرقايي با هم دارن؟

Persian.Boy
16-08-2007, 17:09
فقط يه چيز !
بالا 2 تا لينك ftp هست كه يكي 400 و اونيكي 200 مگي ! از نظر حجمي خيلي با هم تفاوت دارند !
مي خوام دانلود كنم ولي نمي دونم كدومشون رو ! ميشه بگين چه فرقايي با هم دارن؟

فرقاشون بالای هر لینک با با رنگ قرمز نوشته شده.

Šepehr
16-08-2007, 18:06
دستت درد نکنه پرشین بوی عزیز

منم رفتم برای دانلودش

Persian.Boy
16-08-2007, 19:30
دستت درد نکنه پرشین بوی عزیز

منم رفتم برای دانلودش

خواهش میکنم. قابلی نداشت.

فقط موقع اکتیو کردن به اون اون 4 عدد آخری که توضیح دادم دقت کنید.

akbari1358
12-09-2007, 08:40
سلام
مرسی
آقا پسورد باز کردن فایل چیه (9 تای رپیدشر)؟

Jalal
12-09-2007, 09:28
سلام
مرسی
آقا پسورد باز کردن فایل چیه (9 تای رپیدشر)؟

sohail79
08-09-2008, 10:19
سلام Persian.Boy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آقا لينكايي كه گذاشتي كار نميكنن.فقط اوليش درسته.اون 400 مگيه هم همينتور.اگه درستش كني ممنونت ميشم.
adobe profesonal me