PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه بارسلونا: FC Barcelona News

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

amir2011
14-08-2007, 02:45
با توجه به اینکه بارسا پر طرفدارترین تیم جهانه و در بین ایرانیها هم
خیلی طرفدار داره این کلوپ رو زدم.تا طرفدارهای این تیم مکانی برای
باهم بودن و صحبت در مورد تیم موردعلاقشون داشته باشن.

زمین دوره های متفاتی را پشت سر گذاشته از مزوزوئیک تا ژوراسیک,همه اسامی مشخصه هایی برای یک عصر بودند,به نظر میرسد با توجه به حجم علاقه به بارسا در سراسر کره زمین,باید عصر فعلی را دوره "کاتالانیسم" نامید

فوتبال مرگ و زندگی نیست! چیزی است فراتر از آن و بارسلونا خودِ خود زندگی است
...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3.4.2009
Santiago Bernabeu

Real Madrid 2-6 Barcelona

We Will Not Forget This Day
Barcelona Is Realy
More Than A Club-Mes Que Un Club

amir2011
14-08-2007, 02:54
We Will Not Forget This Days
Barcelona Is Realy

...

amir2011
14-08-2007, 03:15
طرفدارهای این تیم امیدوارند که در کنار پدیده سال گذشته شان

پدیده این فصل نیز

بدرخشد....

amir2011
14-08-2007, 03:28
بارسا امسال یک ستاره جدید دارد

تا در کنار نفراتی چون

و شاهکار دنیای فوتبال

دوباره اروپا رو به تسخیر خود در بیاره...

amir2011
14-08-2007, 03:29
اینم برای اینکه از میزان نفوذ بازیکنان این تیم مطلع بشید

boy iran
14-08-2007, 08:37
نمیدونم کار درستی است یا نه که تو بخش اخبار ورزشی همچنین تاپیکی باشد ولی اگر مدیر این بخش اجازه بده اخبار بارسا رو اینجا بزاریم خیلی ممنون میشیم

Honradez
14-08-2007, 11:52
نمیدونم کار درستی است یا نه که تو بخش اخبار ورزشی همچنین تاپیکی باشد ولی اگر مدیر این بخش اجازه بده اخبار بارسا رو اینجا بزاریم خیلی ممنون میشیم
دوست عزیز کسی با ایجاد تاپیک‌های دسته‌جمعی مخالف نیست.

بفرمایید، بسم ا...

از فعالیتتون سپاسگزارم.

:46:

Behroooz
14-08-2007, 12:32
امسال بارسا باز هم قهرمان ميشه . ريال امسال حرفي براي گفتن نداره .

Greatone
14-08-2007, 16:33
طرفدارهای این تیم امیدوارند که در کنار پدیده سال گذشته شان

پدیده این فصل نیز

بدرخشد....

درباره ي اين پديده سياهه يه كم توضيح ميدي؟

Behroooz
14-08-2007, 22:01
ريال مادريد با مربي جديدش هنوز نتيجه خوبي نگرفته . و اي ن بهترين فرصت براي بارسا است تا خودشو نشون بده .

R10MessiEtoo
14-08-2007, 23:12
آسولگرانا تصميم خود را گرفت

آغاز لاليگا با مربع مرگ ريكارد

براساس دستور كتبي فرانك ريكارد به كادر فني، بارسلونا لاليگا امسال را با 4 مهاجم آغاز خواهد كرد.
به گزارش وب سايت رسمي بارسلونا، مربع مرگ فرانكي متشكل از ليونل مسي، رونالدينييو، ساموئل اتوئو و تيري هانري از نگاه بسياري از كارشناسان، خطوط دفاعي حريفان مدعي را درهم خواهد شكست.
اين 4 مهاجم، هماهنگي فوق العاده‌‌اي با هم دارند و در تمرينات اخير بسيار خوب ظاهر شده‌اند.
پس از بازگشت از تور آسيايي، 4 مهاجم بارسلونا از ريكارد خواسته‌اند تا به جاي تشكيل زوج‌هاي تهاجمي، مربع مرگ را بسازند تا با آغاز لاليگا، مورد استفاده قرار بگيرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بـه افـتـخـارشـون بــرو مـــــــــــــوج مـــكــزيــكــي رو

Greatone
14-08-2007, 23:16
من ادرس انجمن و سايت رسمي بارسا رو گم كردم.....كسي نداره؟ ( فارسيش رو هااااااااا)

boy iran
14-08-2007, 23:22
دوست عزیز کسی با ایجاد تاپیک‌های دسته‌جمعی مخالف نیست.

بفرمایید، بسم ا...

از فعالیتتون سپاسگزارم.

:46:

خیلی ممنون از شما دوست گرامی

پس شاهد ترکوندن این تاپیک هستیم از جانب دوستان بارسا ئی :10:

R10MessiEtoo
14-08-2007, 23:29
درباره ي اين پديده سياهه يه كم توضيح ميدي؟

جيوواني دوس سانتوس
17 ساله
مكزيكي
سابقه بازي در تيم جوانان بارسا
شركت در جام جهاني نوجوانان و جوانان همراه با تيم مكزيك و درخشش در آنها (بردن توپ برنز رقابت هاي جوانان و قهرماني با مكزيك در نوجوانان)

اظهارات فرانك رايكارد در مورد او:

فرانک رایکارد اعتقاد دارد که جیووانی دوس سانتوس توانست ثابت کند که اسلحه مخفی این فصل اوست. او به عنوان یک ستاره ی کوچک مکزیکی اثر گزاری خودش را در پیش فصل ادامه می دهد.
هنگامی که توجه بر روی مربع قدرت بارسا، رونالدینیو، تیری آنری، سامو ئل اتوو و لیونل مسی است، مربی بارسا معتقد است که او هنوز انتخاب دیگری است.
دوس سانتوس در هر دو بازی بلوگرانا در آسیا گل زد و بخصوص در نیمه ی دوم بازی در برابر یوکوهاما مارینوس در سه شنبه که به پیروزی انجامید، بسیار تأثیر گزار بود.

حرفهاي خودش:

در مورد تجربه ی حضورش در تیم اصلی می گوید:" در بارسا بسیار راحت هستم. سایرین کمک بسیاری به من می کنند. در بهترین باشگاه اروپا توپ می زنم ، چیزی که همواره آرزویش را داشته ام و اکنون که به حقیقت پیوسته بسیار هیجان زده هستم. آرزوی دیگرم این است که همانند مسی و رونالدینیو در تیم موفق باشم"
جیووانی در مورد فصل جدید لا لیگا و احتمال نیمکت نشینی در تیم گفت:" من تمام تلاش خود را خواهم کرد تا از فرصت هایی که مربی به من می دهد استفاده کنم. دوست دارم در راه قهرمانی تیمم موثر باشم" او در ادامه بار دیگر به تمجید از دو فوق ستاره ی تیم پرداخت:" همواره مسی را الگوی خود قرار داده و خود را با وی مقایسه می کنم. اما او یک فوق ستاره در فوتبال است در حالی که من تازه در جو فوتبال حرفه ای قرار گرفته ام. خیلی دوست دارم روزی همانند لئو شوم. رونالدینیو دیگر قهرمان من است ، او در دنیای فوتبال بازیکنی بزرگ است. می خواهم در فصل جدید در کنار او چیزهای زیادی یاد بگیرم."

باشگاه بارسلونا در مراسمي باشكوه، از ستاره جوان خود بابت درخشش در تور آسيايي تقدير كرد.
به گزارش ماركا اسپانيا، خوان لاپورتا، رئيس بارسلونا از دوس‌سانتوس مكزيكي بابت گلزني و ايجاد موقعيت گل در تور آسيايي تقدير كرد.
دوس سانتوس از سوي لاپورتا لقب پادشاهي تابستاني را دريافت كرد.
وي مقابل هواداران بارسلونا از پشت تريبون تلويزيون بارسا متعهد شد تعداد گل‌هاي خود را براي بارسلونا به مرز 20 گل نزديك كند

تازه بارسا يك پديده ديگه رو كرده اسمش بوخان كركيچ هست. البته تو تور بارسا شركت نكرد چون مصدوم بود.

سمت چپي:

R10MessiEtoo
14-08-2007, 23:35
فابيو كاپلو: بارسلونا مهم‌ترين مدعي ليگ قهرمانان است

فابيو كاپلو بر اين باور است كه بارسلونا مدعي اصلي قهرماني در ليگ قهرمانان اروپاست.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سرمربي فصل گذشته‌ي رئال مادريد پيش از شروع فصل جديد رقابت هاي لاليگا پيش بيني كرد كه بارسلونا مهم‌ترين مدعي قهرماني در مسابقات ليگ قهرمانان اروپاست.

كاپلو گفت:« بارسلونا به خوبي راه موفقيت را مي‌داند و تيم‌شان نيز در مناطق مختلف حريفان را مجبور به اشتباه مي‌كند. به ويژه آن كه آنها به تازگي با تيري آنري نيز قرارداد بسته‌اند. ضمن آنكه نبايد چلسي را هم ناديده گرفت، چرا كه آنها يكي از قوي‌ترين تيم‌ها هستند. اما منچستريونايتد تيمي است كه هنوز نتوانسته من را درباره‌ي قدرتش متقاعد كند.»

زماني كه كاپلو با اين پرسش روبرو شد كه چرا براي رئال مادريد شانس قهرماني قائل نيستي، در پاسخ گفت:« مادريد در حال پيشرفت است اما آنها هنوز به دنبال بازيكنان جديد هستند.»

اظهار نظر جالب ديگر كاپلو درباره‌ي لودويك ژولي است. او معتقد است كه ژولي پس از جدايي از بارسلونا و پيوستن به رم بهترين بازيكن سري A خواهد شد:« رم در فصل نقل وانتقالات فوق‌العاده عمل كرد. آنها بسيار هوشمندانه عمل كردند. ژولي و خوآن بازيكنان بسيار خوبي براي باشگاه‌هاي بزرگ هستند اما بهترين خريد تابستاني رم ژولي بود.»

ببين كار به كجا كشيده كه كاپلو هم داره تعريف بارسا رو مي كنه:8:

R10MessiEtoo
14-08-2007, 23:45
اينم براي حال گيري دوستان:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با موافقت لاپورتا حضور رونالدينييو در آث ميلان قطعي شد

خبرگزاري فارس: باشگاه آث ميلان ايتاليا از خريد قطعي بازيكن برزيلي بارسلونا در فصل آينده خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت فوتبال ايتاليا، خوان لاپورتا، رئيس باشگاه بارسلونا در نهايت پذيرفت براي فصل آينده لاليگا بدون رونالدينيو فوتبال حرفه‌اي را تجربه كند.
طبق اين توافق رسمي كه متن آن از وب سايت رسمي ميلان هم منتشره شده است، رونالدينيو يك سال ديگر بصورت رسمي با آث ميلان قرارداد خواهد بست و هيچ راهي براي انتقال وي براي همين فصل وجود ندارد.
=================
ولي تصور من اينه كه رونالدينيو بيشتر از بارسا ضرر مي كنه. ريوالدو رو كه يادتونه؟
البته كو تا سال ديگه؟! معلوم نيست كي مرده كي زنده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Greatone
14-08-2007, 23:47
مرتيكه تا 2 روز پيش ميگفت بارسا خونمه حالا ميخواد بره؟

R10MessiEtoo
14-08-2007, 23:51
وستهام در پي مهاجم بارسلونا

گوديانسن دوباره در ليگ برتر

خبرگزاري دانشجويان ايران: باشگاه ليگ برتري وستهام يونايتد گفت‌وگوهايش با ايدور گوديانسن مهاجم ايسلندي بارسلونا را تاييد كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اين باشگاه روز دوشنبه از علاقه‌مندي براي خريد اين ايسلندي خبر داد.

شانس اندك گوديانسن براي قرار گرفتن درتركيب اصلي بارسلونا جدايي‌اش از اين تيم اسپانيايي را قطعي‌تر مي‌كند. بارسلونا در صورت واگذاري او مي‌تواند ده ميليون يورو دريافت كند.

گرت ماگنوسن، رييس هيات مديره باشگاه وستهام گفت:« گفت‌وگوهايي صور مي‌گيرد. ما هنوز پيشنهاد بارسلونا را نپذيرفته‌ايم.»

====
به نظر من هم براي خودش خوبه هم براي بارسا. امسال ترافيك بالايي تو خط حمله هست.

boy iran
14-08-2007, 23:57
مرتيكه تا 2 روز پيش ميگفت بارسا خونمه حالا ميخواد بره؟

بالاخره هر کی یک روز خونشون رو میفروشه یا اجاره میده میره :27:

هر جا بره من عاشقش هستم :40:

shahi-007
15-08-2007, 00:25
ای ول با این تاپیک خیلی حال کردم.دمتون گرم.من حدود 10 سالی هست طرفدار بارسلونام.
بچه های عزیز بترکونید دیگه.
پوز این رئالی ها و طرفداراشو این فصل می زنیم.

Behroooz
15-08-2007, 00:26
من كه فكر نمي كنم بره ميلان .

amir2011
15-08-2007, 01:34
خوشحالم که بر و بچ بارسایی دور هم جمع شدند.

اول از همه این مربع مرگ یکم غیر طبیعیه چون با وجود چهار دفاع فقط دوتا میانه میمونه که این یکم کار رو در دفاع سخت میکنه.و باید از بین کلوتوره,ژاوی,اینیستا,دکو و... فقط دو تا انتخاب بشن...!!!
رونالدینهو هم فکر نمیکنم بره میلان تازه حالا کو تا سال دیگه...
ولی خدا کنه نره چون میترسم بلایی که سر ریوالدو اومد سر اونم بیاد.
اروپا آماده شو که بارسا داره میاد...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BKM_MAHDI
15-08-2007, 01:48
عرض ادب وارادت به

بارسا______________( بهترين تيم باشگاهي دنيا )
ريكارد_____________ ( كه بهترين مربيه از نظر من)
رونالدينهو __________( زبانم از گفتنش قاصر است )
پويول_____________ ( اسطوره ونماد بارسا )
اتوئو ______________( بهترين محاجم باشگاههاي اروپا )
آنري _____________( يكي از بهترين ها )
ماركز _____________( سد دفاعي بارسا)
دكو ______________( فوق ستاره ي مياني زمين )
وساير بازيكنان بارسا وهمچنين شما طرفداران .

من بارسا رو از زمان رونالدو ريوالدو وفيگو ميشناسم . همين الان دقيقا لباس بارسا تنمه.:46:

R10MessiEtoo
15-08-2007, 14:30
بالاخره هر کی یک روز خونشون رو میفروشه یا اجاره میده میره :27:

هر جا بره من عاشقش هستم :40:

تاپيك صندلي داغ تاريخ 27/5/2007 پست شماره 6965 در جواب به كاربر آرش-19

انتقال رونالدینهو به میلان : پایان عشق من به رونی :whistle:

خوشحالم که بر و بچ بارسایی دور هم جمع شدند.

اول از همه این مربع مرگ یکم غیر طبیعیه چون با وجود چهار دفاع فقط دوتا میانه میمونه که این یکم کار رو در دفاع سخت میکنه.و باید از بین کلوتوره,ژاوی,اینیستا,دکو و... فقط دو تا انتخاب بشن...!!!
رونالدینهو هم فکر نمیکنم بره میلان تازه حالا کو تا سال دیگه...
ولی خدا کنه نره چون میترسم بلایی که سر ریوالدو اومد سر اونم بیاد.
اروپا آماده شو که بارسا داره میاد...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من هم خوشحالم. البته طرفداراي بارسا خيلي بيش از اينهاهستند. يكيش elmo هست.

در مورد اون مربع هم مشكلي نيست.

از بين ژاوي و اينيستا يكي انتخاب ميشه از بين دكو و توره هم يكي ديگه بستگي به بازيش داره.

شايد هم 3-4-3 سيستم رايكارد باشه!

كلا بارسا اينقدر بدشانسه كه فكر كنم همون اوايل فصل مربع تبديل بشه نقطه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عرض ادب وارادت به

بارسا______________( بهترين تيم باشگاهي دنيا )
رونالدينهو __________( زبانم از گفتنش قاصر است )
پويول_____________ ( اسطوره ونماد بارسا )
اتوئو ______________( بهترين محاجم باشگاههاي اروپا )
آنري _____________( يكي از بهترين ها )
دكو ______________( فوق ستاره ي مياني زمين )
وساير بازيكنان بارسا وهمچنين شما طرفداران .

من بارسا رو از زمان رونالدو ريوالدو وفيگو ميشناسم . همين الان دقيقا لباس بارسا تنمه.:46:

به به حاج مهدي فرهنگستان (هنوز هم آهنگ فوتباليستها رو مي خواي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در دو مورد باهات موافق نيستم:

از نظر تاكتيكهاي حمله بسيار سطح بالاست اما در مورد دفاع[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كلا مرد روزهاي بزرگ و سخت نيست متاسفانه:13:

يكي از پر اشتباه ترين مدافعان بارسا اگر الگوئر نبود مسلما پر اشتباه ترين بود.

هميشه بازي هاي مهم خراب كرده. دوتاش كه از اين فصل يادمه بازيهاي با چلسي و ليورپول هست.

متاسفانه بازيهاي خوبش خيلي كمتر از بازيهاي بدش هست.

Greatone
15-08-2007, 14:33
اين وسط چرا از بهترين بارسا كسي حرف نميزنه=- مسي

آرش-19
15-08-2007, 22:17
سلام
بارسلونا این فصل تیم خوبیه ولی چند مورد برای من ابهام داره :
مثلا این که ریکارد گفته مربع مرگ با چهار بازیکن که فقط خاصیت تهاجمی دارن.
اگه بخواد به این چهار بازیکن با هم بازی بده یعنی ترکیب 4-2-4 میشه یا 3-3-4 این به نظر کمی
غیر منطقی می رسه . اگه با 4 دفاع بازی کنه که عملا میانه زمین رو از دست میده و اگه با 3
دفاع بازی کنه که وضع دفاعش خراب میشه چون دفاع سه نفره پرآسیب ترین نوع دفاع ست.

boy iran
15-08-2007, 22:32
بازی دوستانه بایر مونیخ و بارسلونا با تک گل مسی به پایان رسید

این بازی به مناسبت خداحافظی مهمت شول بوده چند عکس از رونالدینهو در این دیدار

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] er_fc_bayern_scholl_farewell_cmun102.jpg?x=262&y=345&sig=r0ErBpbBzTMrl81uK9KBlw--

amir2011
16-08-2007, 01:35
سلام
بارسلونا این فصل تیم خوبیه ولی چند مورد برای من ابهام داره :
مثلا این که ریکارد گفته مربع مرگ با چهار بازیکن که فقط خاصیت تهاجمی دارن.
اگه بخواد به این چهار بازیکن با هم بازی بده یعنی ترکیب 4-2-4 میشه یا 3-3-4 این به نظر کمی
غیر منطقی می رسه . اگه با 4 دفاع بازی کنه که عملا میانه زمین رو از دست میده و اگه با 3
دفاع بازی کنه که وضع دفاعش خراب میشه چون دفاع سه نفره پرآسیب ترین نوع دفاع ست.
من فکر نکنم ریکارد همچین ریسکی بکنه که چهار تا مهاجم بزاره.
احتمال داره بارسا 4.1.4.1 بازی کنه یا 4.2.3.1 که به نوع بازیکنانشم میخوره.

amir2011
16-08-2007, 01:53
اين وسط چرا از بهترين بارسا كسي حرف نميزنه=- مسي
نام کامل» لیونل آندرس مسی
تاریخ و محل تولد: ۲۴ ژوئن ۱۹۸۷ در روزاریوی آرژانتین
ملیت: آرژانتینی و اسپانیائی
قد: ۱۶۹ سانتی متر
وزن: ۶۷ کیلوگرم
باشگاهها: جوانان بارسلونا، بارسلونا
نخستین بازی ملی: آگوست ۲۰۰۵ برابر مجارستان
افتخارات: قهرمان رقابتهای فوتبال زیر بیست سال جهان (۲۰۰۵)، لالیگای اسپانیا (۲۰۰۵)، سوپر جام اسپانیا (۲۰۰۵)، بهترین گلزن جام جهانی زیر بیست سال (۲۰۰۵) ، بهترین بازیکن جام جهانی زیر بیست سال(۲۰۰۵)بهترین بازیکن جوان جهان (۲۰۰۶)
اینم وبلاگ تخصصی هواداران این بازیکن محبوب و بزرگ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

yugioh
16-08-2007, 08:48
تاپیک فوق العاده ای در مورد یک تیم فوقالعاده. بازی با 4 بازیکن تهاجمی البته هیجان انگیزه ولی قاعدتا بعضی هاشون عقب تر می آن مثل مسی یارونی. البته تیم برزیل تو جام جهانی هم همین وضعیت رو داشت :رونالدو، کاکا، رونالدینیو و آدریانو. امیدوارم بر خلاف برزیل بارسا نتیجه بگیره ما که برا باختهاش می میمیریم تحمل یه فصل دیگه رو نداریم. فصل قبل واقعا طرفدار بارسا بودن سخت بود دقیقه 90 گل میخورد رئال گل می زد. به ختافه و لیورپول باخت. وجود اولگوئر هم که دیگه... آخرشم به خاطر قانون مسخره لیگ اسپانیا جامو دادن به رئال که اصلا حقش نبود.

آرش-19
16-08-2007, 10:31
به نظر من اصلا نمی شه روی عقب اومدن مسی و رونی حساب باز کرد.
چون اگه این دو بازیکن بخوان همچین کاری رو انجام بدن چندتا مشکل پیش میاد :
یکی اینکه مسی و رونی با عقب اومدن هم اون خاصیت تهاجمی خودشونو از دست میدن
و هم اینکه هیچ وقت نمی تونن مثل یک هافک میانه میدان رو به دست بگیرن.
در ضمن مسی درسته که بازیکن خوبیه ولی یک مشکل اساسی داره و اون اینه که این بازیکن
فقط در گوش راست می تونه توانایی های خودشو نشون بده.بارها و بارها بوده که ریکارد خواسته از این بازیکن
در پست دیگری استفاده کنه که عملا مسی توی بازی محو می شده.
همین تک پسته بودن مسی امسال برای بارسا مشکل ساز میشه چون یا باید با 3 مهاجم بازی کنه
که مسی گوش راست باشه که در این صورت سمی و هانری یکیشون می تونه بازی کنه و یا اصلا مسی رو بازی
نده !!!!!!!!!!!!!1
یه نکته دیگه در مورد بازی مسی اینه که این بازیکن با شرایط جدیدی که پیدا کرده نمی تونه به عنوان هافک بازی کنه
چون بارها در بازی هاش نشون داده که دوست داره تمام کننده خودش باشه و یه جورایی قهرمان تیمش باشه
کما اینکه در بازی دیشب هم خودش گل زده پس تقریبا امکان اینکه مسی هافک باشه خیلی کمه مگه اینکه......

ویرایش : جای گوش راست نوشته بودم گوش چپ.

yugioh
16-08-2007, 11:48
حرفاتون درسته. مسی در سمت راست خیلی کارا ست ولی لازم نیست مسی مثل یک گوش کلاسیک بازی کنه در واقع پستش می تونه چیزی مثل یک هافبک تهاجمی متمایل به راست باشه ولی خوب من هم با تون موافقم کهاین روش اونقدر ها هم خوب نیست. منترجیح می دم اتوئو نباشه چون خیلی به خاطر قهرمان نشدن فصل پیش مقصر می دونمش (البته این یه نظر شخصیه امیدوارم به کسی بر نخوره توانایی های فنی اتوئو واضحه).

آرش-19
16-08-2007, 12:11
من هنوز متوجه نشدم که چرا اتوئو با اومدن هانری ترجیح داد که بمونه!!!!
اتوئو با اون همه مشکلی با ریکارد و رونی تو فصل قبل داشت نمی دونم چطور تو بارسا موند.
الان ریکارد با چهار بازیکن کاملا تهاجمی روبرو شده که هیچکدام روی نیمکت نشستن رو قبول
ندارن و همین باعث ضربه خوردن تیم و یا حداقل ضربه خوردن یکی از بازیکن ها میشه.
بازم به نظر من اتوئو اشتباه کرد که توی بارسا موند.

R10MessiEtoo
16-08-2007, 12:52
من هنوز متوجه نشدم که چرا اتوئو با اومدن هانری ترجیح داد که بمونه!!!!
اتوئو با اون همه مشکلی با ریکارد و رونی تو فصل قبل داشت نمی دونم چطور تو بارسا موند.
الان ریکارد با چهار بازیکن کاملا تهاجمی روبرو شده که هیچکدام روی نیمکت نشستن رو قبول
ندارن و همین باعث ضربه خوردن تیم و یا حداقل ضربه خوردن یکی از بازیکن ها میشه.
بازم به نظر من اتوئو اشتباه کرد که توی بارسا موند.

بله البته دوستمون شما رو متوجه اشتباهتون كردند. مسي سمت راست بازي مي كنه:21:

ايني كه گفتي اتوئو چرا موند خب عشق هواداران بارسلونا هست و مهمتر اينكه لاپورتا خيلي بهش علاقه داره.

نمي دونم ميدونيد يا نه ولي تو نوكمپ نزد تماشاگران اتوئو خيلي محبوبتر از رونالدينيو هست. به خاطر گلهاي حساسي كه در اين چند فصل اخير زده.

البته مسلما اگر بخواد اون بازيهايي كه فصل قبل از خودش درآورد و حاشيه ها... مسلما فصل بعد در تركيب بارسا جايي نداره.

در مورد اينكه ميگي قبول ندارند رو نيمكت بشينند نميشه از حالا صحبت كرد. مثلا آنري خودش گفته بود كه مي دونم بايد براي راه يابي به تركيب بجنگم يا اتوئو مي دونه كه نبايد مسائل فصل قبل پيش بياد. مسي هم كه بچه مظلوم صداش در نمياد:27:

راستي بارسا رو چه به ميلان!! (از اون لحاظ ميگم كه يه تيم ايتالياييه)

آرش-19
16-08-2007, 17:46
بله البته دوستمون شما رو متوجه اشتباهتون كردند. مسي سمت راست بازي مي كنه:21:

ايني كه گفتي اتوئو چرا موند خب عشق هواداران بارسلونا هست و مهمتر اينكه لاپورتا خيلي بهش علاقه داره.

نمي دونم ميدونيد يا نه ولي تو نوكمپ نزد تماشاگران اتوئو خيلي محبوبتر از رونالدينيو هست. به خاطر گلهاي حساسي كه در اين چند فصل اخير زده.

البته مسلما اگر بخواد اون بازيهايي كه فصل قبل از خودش درآورد و حاشيه ها... مسلما فصل بعد در تركيب بارسا جايي نداره.

در مورد اينكه ميگي قبول ندارند رو نيمكت بشينند نميشه از حالا صحبت كرد. مثلا آنري خودش گفته بود كه مي دونم بايد براي راه يابي به تركيب بجنگم يا اتوئو مي دونه كه نبايد مسائل فصل قبل پيش بياد. مسي هم كه بچه مظلوم صداش در نمياد:27:

راستي بارسا رو چه به ميلان!! (از اون لحاظ ميگم كه يه تيم ايتالياييه)

عزیزم مگه من اینجا در مورد میلان حرف زدم که میگی بارسا رو چه به میلان!!!!!
مثل این میمونه که من در مورد شما بگم کاربر فعال انجمن موسیقی رو چه به فوتبال!!!!!!!
آقا من از فوتبال هیچی نمی دونم شما برای من توصیح بده اگه توی این فصل همه این چهار بازیکن
توی حالت آرمانی باشن تکلیف ریکارد چی میشه؟

Greatone
16-08-2007, 18:27
حالا ليگ شروع شه اين تايپيك پر بار تر ميشه.........

Behroooz
16-08-2007, 19:36
بارسا جام بکن باور را به خانه برد . با شکست دادن بایرن مونیخ .

مسی گل زیبایی زد .

R10MessiEtoo
17-08-2007, 22:18
عزیزم مگه من اینجا در مورد میلان حرف زدم که میگی بارسا رو چه به میلان!!!!!
مثل این میمونه که من در مورد شما بگم کاربر فعال انجمن موسیقی رو چه به فوتبال!!!!!!!
آقا من از فوتبال هیچی نمی دونم شما برای من توصیح بده اگه توی این فصل همه این چهار بازیکن
توی حالت آرمانی باشن تکلیف ریکارد چی میشه؟

چه خشن!!
حالا چرا زود ناراحت شدي.شوخي كردم:31:
مهم اينه كه طرفدار چلسي نباشي مثل يه نفرا:21:
اصولا هر كس طرفدار چلسي نباشه اتوماتيك وار طرفدار بارسا محسوب ميشه.

در مورد اون سوالت هم بايد بگم جوابش تو خودش هست.
آرزوي رايكارد اينه كه هر چهارمهاجمش در شرايط آرماني باشند، نه؟!
مسئله سر اينه كه اگر يكي يا دوتاشون آماده نبودند و اصرار هم دارند كه تو تركيب اصلي باشند تكليف چي ميشه.
=========
راستي من يك اشتباه تاريخي هم كردم كه گفتم بوخان مصدوم شده. اما مثل اينكه با تيم اسپانيا به جام جهاني رفته!

R10MessiEtoo
17-08-2007, 22:21
حاشيه‌نشيني تي‌تي‌گل پايان ندارد

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، تيري هانري، بازيكن فرانسوي بارسلونا كه به تازگي در حال رهايي از كمند رسوايي اخلاقي بود، بار ديگر به دام خبرنگاران و عكاسان دردسرساز اسپانيايي شد.
جشن تولد 30 سالگي هانري در منزل مسكوني وي با حضور بيشتر بازيكنان،‌ دوستان صميمي و چند بازيگر هاليودي، به خوشي تمام مي‌شد كه ارسال يك هديه عجيب وي را به چالشي ديگر كشاند؛ هديه‌اي متشكل از يك آلبوم تصويري رسواكننده براي تي‌تي‌ گل و نامه‌هايي كه متن آنها هنوز فاش نشده است.
هانري در آستانه لاليگا است و اگر همينطور به خبرنگاران اروپايي سوژه اول هديه بدهد، به شدت دچار دردسر خواهد شد؛ به خصوص اينكه هواداران طاقت مطالعه چنين اخباري را آنهم با بزرگ‌نمايي روزنامه‌هاي مادريدي ندارند.

Greatone
17-08-2007, 22:28
حاشيه ي تايپيك ......... چرا تو 4 خونه فقط بارسا رو نشون داد ...................

----------

خود تايپيك..........حوصلمون سر رفت چرا ليگ شروع نميشه؟

boy iran
17-08-2007, 22:31
بارسا جام بکن باور را به خانه برد . با شکست دادن بایرن مونیخ .

مسی گل زیبایی زد .

جام نمادین بکن باور

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] er_fc_bayern_scholl_farewell_cmun117.jpg?x=229&y=345&sig=iXTkT2OSmNU3VBWWnYgYVw--

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] er_fc_bayern_scholl_farewell_cmun118.jpg?x=363&y=345&sig=Yk8Er6mwLU4Hil.8fLSlJg--

yugioh
17-08-2007, 23:04
تبریک برای جام. کلاه رونالدینیو هم جالبه.
اگر کسی براش امکان داره تاریخ وتیم های روبروی بارسا تو چند هفته اولو بزاره.

Greatone
18-08-2007, 00:16
كسي ميتونه در باره ي رودريك ژولي بنويسه.........
امسال كه از بارسا نرفت"؟ .......به نظر من خيلي نقش اساسي اي تو تيم داره.......البته بيشتر نيمه دوم مياد

yugioh
18-08-2007, 00:27
چرا رفت رم. به بنده خدا زیاد بازی نمی رسید من هم خیلی دوسش داشتم مخصوصا گلش رو به رئال وقتی موناکو بود. البته دوستان لطفا منو ببخشن من جسارتا جواب دادم در حضور بزرگان این تاپیک.( به خصوص اگه غلطه)

amir2011
18-08-2007, 01:40
كسي ميتونه در باره ي رودريك ژولي بنويسه.........
امسال كه از بارسا نرفت"؟ .......به نظر من خيلي نقش اساسي اي تو تيم داره.......البته بيشتر نيمه دوم مياد
به نظر من ژولی خوب شد که رفت نه اینکه بازیکن بدی باشه ولی دیگه کارش برای بازی در بارسا خیلی سخت شده بود.

R10MessiEtoo
18-08-2007, 11:45
خبرگزاري فارس: مهاج كامروني تيم فوتبال اسپانيا گفت: هرگز كهكشاني نيستيم و نمي‌خواهيم مسير رئال مادريد را برويم.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، اين روزها بسياري از مفسران، بارسلونا را در مسير رئال مادريد و به سوي كهشكاني شدن توصيف مي كنند.
ساموئل اتوئو در اين باره گفت: هرگز كهكشاني نيستيم و نمي خواهيم همان مسيري را طي كنيم كه روزگاري رئال مادريد، آن را به اشتباه طي كرده است.
اين مهاجم اظهار داشت: در فوتبال رسم بر اين است كه هميشه خوش بين باشيم و خود را مدعي جلوه بدهيم؛ اما حقيقت اين است كه بارسلونا تنها مدعي جدي قهرماني نيست. رقباي بزرگي مثل رئال مادريد، والنسيا، سويا و ... داريم. امسال سال بسيار سختي براي ما خواهد بود.
اتوئو افزود: در بارسلونا هرگز با ستاره محوري موافق نيستيم. تلاش همه رؤسا، مربيان و بازيكنان اين است كه كار گروهي در اولويت قرار گيرد.

R10MessiEtoo
18-08-2007, 13:14
خبرگزاري فارس: باوجود انتقادات شديد عليه بارسلوناي نوين، رونالدينييو به قهرماني در لاليگا اميدوار است.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، رونالدينييو گفت: بارساي نوين بدون شك قهرمان مي‌شود. به يك صدرنشيني طولاني مدت مي‌انديشيم و قصد داريم هر طور شده به يك قهرماني زود هنگام دست پيدا كنيم.
اين مهاجم افزود: به شدت تمرين مي‌كنم و قصد دارم يك فصل كاملا رويايي را تجربه كنم. اكنون احساس مي‌كنم در ايده‌آل ترين حالت جسمي و روحي قرار دارم. مطمئنم امسال يكي از بهترين‌هاي بارسلونا خواهم بود.
رونالدينييو عنوان كرد: نگران جوايز يوفا و فيفا نيستم. اصلا به دنبال اين مسائل نمي‌گردم. تنها هدفم اين است كه سهمي كوچك در قهرماني بارسلونا داشته باشم.
رونالدينييو در رئوس مربع مرگ فرانك رايكارد كمترين نقش را دارد و احتمال نيمكت‌نشيني‌هاي طولاني مدت براي وي كم نيست.

Behroooz
19-08-2007, 11:56
كسي ميدونه ليگ اسپانيا از كي شروع ميشه و اولين بازي بارسا با چه تيمي هستش؟

R10MessiEtoo
19-08-2007, 21:27
بهتر است صبر كني

ا "آندرس اينيستا" ضمن دلداري دادن به دكو هم تيمي پرتغالي‌اش در بارسلونا به وي اطمينان داده كه فرصت براي عرض اندام اين بازيساز طي فصل آينده فراوان خواهد بود.
به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ دكو كه به نظر از حضور در تركيب ثابت تيم فرانك لمپارد نااميد شده بارها هشدار داده كه به دنبال باشگاه جديدي خواهد بود.
اما اينيستا كه دوست ندارد شاهد جدايي هم تيمي‌اش باشد به وي اين چنين گفته است: همه بازيكنان بايد بدانند كه در تيم بزرگي چون بارسا فرصت براي حضور همه وجود دارد يك روز يكي از بازيكنان دعوت نمي‌شود و روزي ديگر يكي ديگر از بازيكنان اين مسائل در فوتبال حل و فصل شده و نبايد بابت آن ناراحت بود دكو نيزبايد اين مسائل را به خوبي درك كند و صبر پيشه نمايد.

R10MessiEtoo
19-08-2007, 21:28
"ساموئل اتوئو"، مهاجم كامروني بارسلونا آمادگي خود را براي نيمكت‌نشيني اعلام كرده، چرا كه با حضور تيه‌ري آنري عرصه بر تمام مهاجمان سابق نيوكمپ تنگ‌تر شده است.
به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ آبي و اناري پوشان به تازگي از تور بارسا در شرق دور بازگشته اند و به نظر مي‌رسد علاقه چنداني به آغاز فصل جديد ندارند و تعطيلات آنها را تنبل كرده است.
با حضور تيه‌ري آنري، كاپيتان سابق آرسنال خط حمله كاتالان‌ها نمي‌تواند در آن واحد پذيراي ساموئل اتوئو، آنري، مسي و رونالدينيو باشد. لذا اتوئو از همين حالا موقعيت خود را اعلام كرده و طبق دستور سرمربي عمل خواهد كرد.
شير كامروني آبي و اناري‌ها در اين باره گفت:" بايد بگويم كه با توجه به اين مساله كه تمام بازيكنان فرصتي براي عرض اندام مي‌خواهند و خط حمله جاي كافي براي 4 مهاجم را ندارد. آماده‌ام تا هر زمان كه سرمربي از من خواست نيمكت نشين شوم."

R10MessiEtoo
19-08-2007, 21:30
"سانتي ازكه‌رو"، مهاجم بارسلونا در خصوص مسائال شخصي با مقامات اتلتيك بيلبائو به توافق رسيده است.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ ازكه‌رو پيشنهادات رسيده از باشگاه‌هاي بيلبائو، اوساسونا، اورتون و سلتيك را بررسي كرده و به اين نتيجه رسيد كه به اتلتيك بيلبائو برود، اما هنوز مقامات اين باشگاه با سران بارسلونا به توافق نرسيده‌اند.
در اين ميان سران نيوكمپ بابت انتقال ازكه‌رو تقاضاي مبلغي را نموده‌اند. اين در حالي است كه اين بازيكن خود تمايل به انتقال آزاد دارد.

================

خوشم مياد، هرچي گري گوري تو تيم هست دارن ميندازن بيرون!

R10MessiEtoo
19-08-2007, 21:37
كسي ميدونه ليگ اسپانيا از كي شروع ميشه و اولين بازي بارسا با چه تيمي هستش؟

R10MessiEtoo
19-08-2007, 22:11
لاپورتا: رونالدینیو و دکو می مانند

تاریخ: پنجشنبه 25 مرداد 1386 به نقل از روزنامه خبر ورزشی!!!(جوجه اردک زشت به میلان ملحق شد!)

در حالی که داستان ماندن یا عدم حضور رونالدینهو در بارسا کم کم به یک داستان دنباله دار تبدیل شده و البته خوان لاپورتا ریاست باشگاه به طور مداوم اعلام میکند که رونالدینهو , اتوو و دکو فروشی نیستند خبر روزنامه خبر ورزشی و البته چند روز پیش مارکا شوک عجیبی به طرفداران متعصب بارسا وارد ساخت! خبری که جز شایعه چیزی بیش نبود و البته این خبر که منبع اصلی آن مارکا بود مجدادا و در کمتر از چند ساعت توسط لاپورتا تکذیب شد.

به نوشته مارکا بین خوان لاپورتا و سیلویو برلوسکونی مدیر متمول میلان قراردادی منعقد شده که پس از پایان فصل جاری رونالدینهو در ازای 60 میلیون یورو به میلان ملحق خواهد شد.

این خبر که از سوی روزنامه پرتیراژ خبر ورزشی کاملا رسمی معرفی شده به غیر از همان روز نخست در هیچ سایت و مجله معتبر ورزشی خارجی منعکس نشد. و نکته جالبتر اینکه در سایت رسمی باشگاه بارسلونا و حتی میلان هم تا به این لحظه به همچین نکته ای اشاره نشده.
نکته جالبتر مصاحبه های خیالی چاپ شده از بازیکنان بارسا است که کاملا مشخص است زاییده یک ذهن خلاق و البته کاملا مادریدی است! متن این مقاله به گونه ای است که رونالدینهو را یک میلانی قرضی در لباس بارسا می نامند. گویا شایعه پراکنی از روزنامه های مادریدی آس و مارکا به نشریات داخلی هم نفوذ کرده و هر از گاهی باید به نوعی افکار هواداران بارسا با اخبار کذب و دروغین این گونه روزنامه ها مخدوش شود.

در پایان یاد آور میشویم رونالدینهو در حال حاضر بازیکن بارسا و کاپیتان دوم تیم به شمار میرسد و هیچ توافقی نه با میلان و نه با هیچ تیم دیگری شکل نگرفته و تمامی خبر های مربوط به انتقال این بازیکن به میلان خیالی میباشد. هر چند بارسلونا با رونالدینهو و بدون رونالدینهو باز هم بزرگ باقی میماند همان گونه که در گذشته و طی قدمت حدود 108 ساله خود بزرگ بوده!

منبع: fcbarca.ir

R10MessiEtoo
19-08-2007, 22:13
خوان لاپورتا اعتقاد دارد همه بازیکنانی که در فهرست مازاد بارسا هستند, موفق به یافتن تیم خواهند شد و برای چندمین بار اعلام می کند که دکو و رونالدینیو هیچ جا نخواهند رفت.

از رئیس باشگاه کاتالونی در مورد وضعیت بازیکنانی که باید باشگاه را ترک کنند سئوال شد و او در جواب، از همه خواست صبور باشند. به سانتی ازکوئرو، ماکسی لوپز، تیاگو موتا و ایدور گودجانسن گفته شده است که می توانند دنبال باشگاه جدیدی باشند اما مطالبات بارسا، انتقال آنها را راحت نمی کند.

لاپورتا در این مورد گفت: "موضوع بازیکنان در لیست فروش، من را نگران نمی کند. این قضیه نیاز به زمان دارد چون اتفاقات زیادی ممکن است پیش بیاید که قابل پیش بینی نیستند. همه چیز به ظور طبیعی پیش می رود و ما به دنبال انجام کارها به روشی هستیم که همه راضی باشند. همه باید فقط صبور باشند. ما همواره به دنبال بهترین راه حل هستیم. آنها بازیکنانی هستند که با بارسا قرارداد دارند. کاملا طبیعی تمرین می کنند و برخوردها با آنان هیچ تفاوتی نکرده است."

در ادامه، لاپورتا نتوانست احساسات خود را در مورد عضو تازه وارد تیم اصلی، جیووانی دوس سانتوس، پینهان کند: "او فقط یک بازیکن آینده دار نیست. او اکنون اینجاست. آمدن او به تیم اصلی، و اینکه ببینیم او نیز همان روند مسی را طی کرد، بسیار عالی است. امیدواریم او و بوخان کرکچ نیز به همان اندازه موفق باشند. همه در مورد این تیم بسیار هیجان زده هستند چون آنها می توانند هر چیزی را ببرند. ما از حجم بالای مسئولیتمان و انتظاراتی که از ما می روند با خبریم. همه فقط باید به سختی کار کنند و موفقیت به دست خواهد آمد."

رونالدینیو و دکو در تمام تابستان مورد خوبی برای شایعه سازی در بازار نقل و انتقالات بودند اما لاپورتا باز هم می گوید که آنها جایی نخواهند رفت: "هیچ یک از آن دو برای فروش نیستند. ما هر سال تابستان مجبوریم این داستانها را تحمل کنیم. این دو در بارسا می مانند."

منبع: Goal.com
مترجم: آذر فرحی

Behroooz
19-08-2007, 22:46
كي با ريال مادريد بازي داريم؟

R10MessiEtoo
20-08-2007, 12:17
«بحث آنرى يا اتوئو» تيتر اول روزنامه موندو دپورتيووى اسپانيا

تيتر روزنامه ال موندو اشاره اى به احتمال هايى است كه درخصوص تركيب ثابت خط حمله تيم فوتبال بارسلوناى اسپانيا به وجود آمده است و تحقيق پيرامون آن ادامه دارد. اين روزنامه در نظرخواهى از كارشناسان و اعضاى كادر فنى بارسلونا پرسيده است كه كدام يك از اين ۴ نفر (اتوئو، آنرى، مسى و رونالدينيو) احتمال بيشترى براى نيمكت نشينى در نوكمپ دارند و تركيب ۳ نفره خط حمله اين تيم بايد با كدام يك از آنها شكل گيرد و نتيجه گرفته است كه احتمالاً مسى و رونالدينيو فيكس شده و از بين آنرى و اتوئو يكى ثابت و ديگرى نيمكت نشين خواهد بود.

R10MessiEtoo
20-08-2007, 12:37
خبرگزاري فارس: باشگاه بارسلونا اسپانيا قصد دارد مهاجم ايسلندي خود را به المپيك ---- بفروشد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، ايدور گوديانسن در راه پيوستن به المپيك ---- است و اين در حالي است كه تيم وستهام انگليس نيز به دنبال جذب اين مهاجم است.
پيشنهاد ---- كه مسئولان آن روابط خوبي با سران باشگاه بارسلونا دارند، 10 ميليون يورو است و با اين روند بعيد به نظر مي رسد كه وستهام بتواند اين بازيكن گلزن را بخدمت بگيرد.
آلاين پرين سرمربي ---- از گوديانسن به عنوان مهره‌اي تاثيرگذار و منجي ---- در امر گلزني ياد كرده است.
به گفته رايكارد، گوديانسن جايي در بارسلونا ندارد و به نفع هر دو طرف است كه اين انتقال هر چه سريع‌تر صورت گيرد.

R10MessiEtoo
20-08-2007, 12:40
هر روز يك خبر متناقض با ديروز!؛ يك اتفاق عجيب در دفتر انتقالات بارسلونا

خبرگزاري فارس: چندي پيش خبر قرارداد رسمي رونالدينييو با ميلان منتشر شد و اكنون مشخص شده لاپورتا در روياي داشتن كاكا به سر مي‌برد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، خوان لاپورتا در پي انتشار خبر احتمال معاوضه كاكا و رونالدينييو، گفت: كاكا به جاي رونالدينيو؟ فوق‌العاده است و به شدت از اين اقدام استقبال خواهم كرد.
وي ادامه داد: يك سال ديگر رونالدينييو راهي آث‌ميلان خواهد شد و از هواداران مي‌خواهم حرفه‌اي باشند و بيهوده او را هو نكنند. او هم مثل همه بازيكنان بزرگ بايد آينده‌اش را رقم بزند.
لاپورتا عنوان كرد: آنطور كه يك روزنامه ايتاليايي نوشته، گويا كاكا ما را انتخاب كرده و راهي رئال مادريد نخواهد شد. با كمال ميل هر كاري كه از دستم بربيايد، انجام خواهيم داد.

آرش-19
20-08-2007, 15:06
البته این انتقالات شایعه ای بیش نیست .
جالبه چند روز پیش شنیده بودم که کاکا گفته : اگه برلوسکونی بخواد من برای
همیشه در میلان خواهم ماند.
لینک :

انتخاب کاکا میلان هست و همینطور رونالدینیهو حداقل این فصل به میلان نخواهد آمد.

ramyar.v
20-08-2007, 17:16
"دكو" مورد توجه باشگاه اينترميلان

"دكو"هافبك پرتغالي باشگاه بارسلونا همزمان موردتوجه‌باشگاه اينترميلان ايتاليا و نيوكاسل انگليس قرار دارد.

"روبرتو مانچيني"سرمربي اينتراز"ماسيمو موراتي" رييس باشگاهش درخواست كرده، دكو را به عضويت بگيرد و طبق آخرين شنيده‌ها ازايتاليا، مديربرنامه هاي اين بازيكن برزيلي الاصل مذاكراتي را با مديران اينتر انجام داده است.

اينتر براي پرداخت ‪۱۲‬ميليون يورو بابت به‌عضويت گرفتن دكو اعلام آمادگي كرده است.

مهمترين نگراني اينتر اين است كه نيوكاسل نيز در تلاش براي جذب دكو است و رقابت ميان دو باشگاه ممكن است به مزايده براي خريد او تبديل شود.

مسئولان بارسلونا هنوز تصميم نگرفته‌اند كه دكو به نيوكاسل يا اينتر ملحق شود يا به عنوان ذخيره تيم اصلي، در نيوكمپ بماند.

گل - مسئولان باشگاه يوونتوس ايتاليا هنوز از تلاش براي جذب "گيلبرتو سيلوا"هافبك باشگاه آرسنال مايوس نشده‌اند درحاليكه تنها ‪۱۰‬روز به پايان مهلت نقل و انتقالات تابستاني باقيمانده است.

يوونتوس بعد از كسب نتايج نامطلوب در ديدارهاي پيش از فصل، درصدد است با خريد بازيكنان جديد و آمادگي بيشتر، رقابتهاي سري آ را شروع كند.

ظاهرا يوونتوس ‪۶‬ميليون يورو براي سيلوا پيشنهاد داده اما آرسنالي ها خواستار ‪۹‬ميليون هستند.

Behroooz
21-08-2007, 10:39
باخت 5 بر 3 ريال مادريد مغرور بر طرف داران بارسا مبارك باشه ......

R10MessiEtoo
21-08-2007, 11:19
"سيلويو برلوسكني"، نايب رئيس ميلان طي اقدامي عجيب درخواست عجيب‌تر خودرا در خصوص رونالدينيو و كاكا تقديم خوان لاپورتا نمود.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ برلوسكني در گفت‌وگويي با گاتزتا دلواسپورت گفت: از آنجايي كه رياست باشگاه با من است دوست ندارم در امور مربيگري دخالت كنم. با اين حال با لاپورتا صحبت كردم و به وي پيشنهاد دادم كه رونالدينيو و كاكا را سالانه با هم تعويض كنيم و لاپورتا در پاسخ به من گفت كه فكر نمي‌كند چنين قضيه‌اي انجام شدني باشد چرا كه سران بارسا چنين چيزي را نمي‌خواهند.
از طرفي فرناندو سوريانو نايب رئيس بارسلونا در اوايل ماه جاري اعلام كرد: واقعا باعث خجالت است ميلاني‌ها همانگونه كه در خصوص رئال مادريد حرف و حديث‌هاي زيادي بر زبان رانده بودند مي‌خواهند همين كار را در مورد بارسا نيز انجام دهند. معلوم نيست به چه جراتي اين كارها را انجام مي‌دهند.

=================

خدايا! مارا از دست اين عزيز و آن همپاي بي مويش ،گالياني، برهان!

Greatone
21-08-2007, 14:29
جالبه.......
واقا نميشه گفت كدوم بهترن ........ولي من دوس دارم رونالدينيو بمونه........

Behroooz
22-08-2007, 01:29
بارسي بدون رونالدينهو هم موفقه . همه ميگفتن با رفتن فيگو بارسا وضعش خراب ميشه . ديديد كه نشد.

amir2011
22-08-2007, 02:04
این برلوسکونی و لاپورتا هم مردم رو مسخره کردن...
من که فکر نکنم نه رونی به میلان بره نه کاکا بیاد بارسا...!
درسته رئال باخت ولی یک روی دیگه سکه برد سویا بود که با این بازی بد جوری برای بقیه تیمها خط و نشون کشید...

Behroooz
22-08-2007, 19:14
با وجود تیمهایی مثل سویا لیگ اسپانیا از لیگهای دیگه داغ تره .

nw_nk
23-08-2007, 14:57
سلام

بازیهای اسپانیا از کی شروع میشه؟ اولین بازی بارسا کی هست؟ نکنه شروع شده و من بی خبرم؟

R10MessiEtoo
23-08-2007, 19:32
سلام

بازیهای اسپانیا از کی شروع میشه؟ اولین بازی بارسا کی هست؟ نکنه شروع شده و من بی خبرم؟

برنامه كامل لاليگا هم در اين تاپيك:

بازي با رئال مادريد هم هفته هفدهم هست كه با اين حساب كاپيتان هم حضور داره.

Behroooz
23-08-2007, 23:23
اگه تيم متحد باشه محاله كسي بتونه جلومونو بگيره .

boy iran
23-08-2007, 23:37
امسال قهرمانیم

اینو از بارسائی واقعی گوش کنید

رونالدینهو حداقل آخرین فصل رو میتونه با قهرمانی با بارسا در لالیگا تموم کنه

R10MessiEtoo
23-08-2007, 23:42
خب محمد جون گفتي رونالدينيو پس اين خبر هم داشته باش:

" رونالدينيو" براي كسب مليت اسپانيايي سوگند مي‌خورد

"رونالدينيو" بازيكن تيم بارسلوناي اسپانيا روز دوشنبه آينده با سوگند به قانون اساسي كشور اسپانيا، از مليت اسپانيايي برخوردارخواهد شد.

روزنامه ال‌پاييس چاپ مادريد امروز (پنجشنبه) گزارش داد: مراسم سوگند به قانون اساسي بازيكن برزيلي اصل تيم فوتبال بارسلونا اسپانيا در دادگاه "گاوا" در شهر محل اقامتش برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ايرنا از مادريد ،"رونالدينيو دآسيس موريرا" معروف به "رونالدينيو گائوچو" برزيلي از سال ‪ ۲۰۰۳‬ميلادي در اسپانيا اقامت دارد و از سال گذشته براي دريافت مليت اسپانيايي اقدام كرده است .

براساس اين گزارش، باشگاه بارسلونا تاكنون براي برخورداري اين بازيكن ‪ ۲۷‬ساله متولد "پورتوآلگره" برزيل و خانواده‌اش از مليت اسپانيايي تمام تلاش خود را انجام داده است.

طبق قوانين يوفا هر تيم فوتبال اروپايي تنها مي‌تواند از چهار بازيكن غير اروپايي برخوردار باشد.

با اين شرايط رونالدينيو كه به عنوان بهترين فوتباليست جهان در سال ‪ ۲۰۰۶‬معرفي شد، روزيكشنبه آخرين بازي خود را به عنوان بازيكن غيراروپايي تيم بارسلونا انجام خواهد داد.

پيش بيني شده است "جوواني دوس سانتوس" بازيكن مكزيكي بارسلونا نيز ‪۲۸‬ اوت (ششم شهريور) از مليت اسپانيايي برخوردار شود.

با اين حساب در اين تيم اسپانيايي "تنها ساموئل اتو" كامروني و "توره يايا" ساحل عاج به عنوان بازيكنان غيراروپايي شناخته خواهند شد.

Behroooz
24-08-2007, 02:22
اين كارها براي جذب بازيكن جديده . عجب سياستي دارن .

R10MessiEtoo
24-08-2007, 12:49
در غیاب بازیکنان ملی پوش تیم, بازیکنانی که به تیم ملی دعوت نشدند این شانس را داشتند تا در مینی استادی در مقابل تیم B بازی کنند البته این تیم هم بسیاری از بازیکنانش را در اختیار نداشت.

باران تندی در ثانیه های میانی بازی شروع به باریدن کرد و تنها گل بازی را جیووانی دوس سانتوز به ثمر رساند.

زمانی برای امتحان

بازیکنان تیم اول جورکوئیرا، بلتی، المو، اولگر، والینته، سیلوینو، موتا، کروساس، مارکز، جاناتان، جیووانی و ازکوئیرو بودند و ذخیره ها اویر پاو ,ژاوی, تورس ,فالی ,والیانته ,بوتلا ,اسپاساندین ,دیماس ,توریبیو ,ویکتور وسکوئز ,اینکو گوئیرا و ماتامالا بودند.

رایکارد مارکز را در پست دفاع میانی قرار داد و جاناتان بازیکن جوان تیم جوانان پریمیا که در لیست خرید برای بارسا B است را در کناره های زمین قرار داد.

جیووانی دوس سانتوز بازیکن بسیار خوب بارسا در پیش فصل در اولین ثانیه های بازی و با ضربه سر ازکوئیرو تنها گل بازی را به ثمر رساند. بازی در نیمه اول خوب پیش رفت و بازیکنان ذخیره همچنین شانس خود را امتحان کردند. اما بیشتر حوادث بازی در نیمه دوم که باران می بارید رخ داد.
جیووانی سیلوینو و موتا هر کدام دو موقعییت گل داشتند و به دروازه پائو شوت کردند که در تمام موارد پائو بسیار عالی عمل کرد.

والدس تورام و گودجانسن هر کدام به تنهایی تمرین کردند.

ویکتور والدس در لامسیا با مربی دروازه بانی جووان کارلوس اونزو تمرین کرد. تورام و گود جانسن هم ماندند تا برنامه های درمانی خود را ادامه دهند.این بازیکن فرانسوی روز سه شنبه تمرینات عادی خود را از سر می گیرد.

منبع: سایت رسمی باشگاه بارسلونا
مترجم: حدیث تقی زاده

R10MessiEtoo
24-08-2007, 13:51
باشگاه چلسي موفق شد در آخرين فرصت‌هاي نقل و انتقالات، ژوليانو بلتي برزيلي را از بارسلونا به خدمت گيرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از وب سايت رسمي بارسلونا، در حاليكه به نظر مي رسيد با برطرف شدن درگيري‌هاي داخلي و مسائل مالي، بلتي در بارسلونا بماند؛ اما در آخرين فرصت نقل و انتقالات فصل تابستان، شاهد انتقال اين بازيكن فراموش شده برزيلي به چلسي لندن بوديم.

اين مدافع راست با 31 سال سن، فرصت چنداني براي بازپس گرفتن حق خود از جهان حرفه‌اي ندارد؛ اما به نظر مي‌رسد در استمفوردبريچ بتواند آنچنان كه به بارسلونا وعده داده بود و عمل نكرد، بازي كند و بدرخشد.
خريد بلتي در حالي صورت گرفت كه خوزه مورينييو از خريد دانيل آلوس، مدافع راست و سويا نااميد شده بود و چاره‌اي جز انتخاب اين بازيكن نداشت.

==================

دارم كم كم به لاپورتا ايمان ميارم. دمش گرم كه بلتي رو انداختش به چلسي!

R10MessiEtoo
24-08-2007, 21:46
جديدا كاپلو اظهار نظرهاي جالبي در مورد رئال فصل قبل كرده كه يك تكش رو كه خيلي جالب و با معني هست ميگذارم:

فابيو كاپلو، سرمربي سابق رئال مادريد گفت: بي‌برنامه بودن و بي نظمي در رئال موج مي زند.

كاپلو 61 ساله اظهار داشت: نمي شود از ماه جولاي شروع كرد و قول قهرماني داد.

حتي خودم هم نمي دانم مادريد در فصل گذشته چگونه قهرمان شد.

=======

به كاپلو حق ميدم. واقعا هيچكس نفهميد چطور قهرماني رو بهشون دادند!

Greatone
24-08-2007, 21:54
جديدا كاپلو اظهار نظرهاي جالبي در مورد رئال فصل قبل كرده كه يك تكش رو كه خيلي جالب و با معني هست ميگذارم:

فابيو كاپلو، سرمربي سابق رئال مادريد گفت: بي‌برنامه بودن و بي نظمي در رئال موج مي زند.

كاپلو 61 ساله اظهار داشت: نمي شود از ماه جولاي شروع كرد و قول قهرماني داد.

حتي خودم هم نمي دانم مادريد در فصل گذشته چگونه قهرمان شد.

واقانم اصلا حقش نبود قهرمان بشه........

Behroooz
24-08-2007, 21:55
بايد ديد امسال هم ميتونن شانسي قهرمان بشن يا نه ....

R10MessiEtoo
24-08-2007, 22:01
ببينيد دوستان دقت كنيد قهرمان نشدند قهرماني رو بهشون دادند خواهشا از اين به بعد كلمات رو درست به كار ببريد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R10MessiEtoo
24-08-2007, 22:58
رایسینگ سانتاندر - بارسلونا

زمان برگذاری: یکشنبه 26 آگوست 2007, ساعت 21:30 به وقت ایران

محل برگذاری: السالدینرو , سانتاندر

هفته اول لالیگا برای بارسا با حضور در زمین اختصاصی ریسینگ سانتاندر آغاز خواهد شد, تیمی که در فصل پیش در میانه جدول و در رتبه دهم قرار گرفته بود در این فصل نیز در اغلب بازیهای پیش فصل خود ناکام بوده است.

ریسینگ در حالی در این بازی به میدان میرود که نیکولا زیگیچ ستاره گلزن فصل پیش خویش را به دلیل انتقال به والنسیا دیگر در اختیار ندارد. در غیاب زیگیچ, دوشر, جورج لوپز و مونیتیس در مقابل هافبکهای توانمند بارسا شب بسیار سختی را خواهند داشت.

در طرف مقابل بارسا قرار دارد, تیمی که تا هفته های پایانی فصل پیش در صدر جدول لالیگا قرار داشت و در انتها صدر جدول را با رتبه دوم تعویض کرد.

ترکیب احتمالی

ریسینگ:
در تیم ریسینگ پدرو مونیتیس مصدوم کم کم به مرز آمادگی رسیده و احتمالا از ابتدا در ترکیب ثابت این تیم به میدان خواهد رفت. وی از جمله بازیکنان موفق و تاثیر گذار فصل پیش ریسینگ بود که در اغلب دقایق فصل در ترکیب این تیم حضور داشت.

ترکیب احتمالی: تون, اوریول, گارای, مارکانو, آیوز, سولسا, دوشر, جورج گومز, آگانزو, اسکار و مونیتیس.

بارسلونا:
با مصدومیت پویول از ناحیه زانو نامشخص بودن وضعیت میلیتو برای بازی احتمالا مارکز و لیلیان تورام به عنوان دو دفاع مرکزی برای بارسا به میدان خواهند رفت.
ادمیلسون هم نیز به دلیل مصدومیت زانو قادر به همراهی سایر بازیکنان نیست. آبیدال و توره دو بازیکن جدید بارسا به احتمال قوی در ترکیب ابتدایی به میدان خواهند رفت.
در این بازی از بین دکو, ژاوی و اینیستا دو نفر در میانه میدان قرار خواهند گرفت و در خط حمله نیز رونالدینهو, اتوو و مسی آغازگر مسابقه خواهند بود.

ترکیب احتمالی: والدس, زامبروتا, مارکز, تورام, آبیدال, توره, دکو, ژاوی, رونالدینهو, مسی و اتوو

R10MessiEtoo
25-08-2007, 11:35
اهداف اینتر میلان نیمکت نشین شدند

باشگاه بارسلونا به دليل پيشنهاد اينترميلان، دو مهره تاثير گذار خود را براي جدال يكشنبه شب نيمكت نشين كرد.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، با مصدوميت ماركو ماتراتزي، مقامات اينترميلان در تلاشند تا جانشيني براي وي پيدا كنند.
اينترميلان در آخرين فرصت‌هاي فصل نقل و انتقالات مي‌كوشد تياگو موتا، مدافع برزيلي بارسلونا يا دكو، هافبك تدافعي اين تيم را به خدمت بگيرد.
اين در حاليست كه نام هر دو بازيكن در فهرست 18 نفره بارسلونا براي رويارويي با راسينگ سانتدر قرار دارد. رايكارد مجبور است هر دو بازيكن را نيمكت نشين كند تا بخت انتقال را از آنها نگيرد.
هواداران بارسلونا به شدت با انتقال دكو پرتغالي به اردوي نراتزوري مخالف هستند

R10MessiEtoo
25-08-2007, 11:44
بازيكن فرانسوي تيم فوتبال بارسلونا گفت: از ديد من، ليونل مسي بزرگتر از مارادونا است.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، تيري هانري عنوان كرد: لقب مارادوناي دوم براي ليونل مسي كوچك است. مسي هر كاري كه دلش بخواهد با توپ انجام مي دهد. او جادوگر واقعي است و براي بارسلونا در حكم يك جواهر گرانقيمت است.
اين مهاجم فرانسوي خاطر نشان كرد: بسياري اين روزها از مرگ اين بازيكن بارسلونا صحبت مي كنند؛ اما بدون اغراق بايد بگويم كه يكي از رئوس اين مربع سنگين، ليونل مسي است.
وي ادامه داد: من و رونالدينييو خيلي خوب مي دانيم كه براي كنار مسي بازي كردن، بايد سخت تلاش كرد. اسم‌ها در بارسلونا اهميتي ندارند و رايكارد بازيكناني را به خدمت مي گيرد كه لياقت بيشتري دارند. من عضو پرهوادارترين باشگاه اروپا هستم و از اين بابت به خود افتخار مي كنم.

R10MessiEtoo
25-08-2007, 12:32
مرد برزيلي تيم فوتبال بارسلونا اسپانيا مي‌كوشد در فصل جديد ناكامي‌هاي گذشته را جبران كند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، رونالدينييو گفت: به همه هواداران بارسلونا و حتي بدخواهان خود ثابت خواهم كرد كه هنوز تمام نشده‌ام. امسال، سال من است. كنار بازيكنان بزرگي چون ليونل مسي، اتوئو و هانري خواهم درخشيد.
وي افزود: نام من چندان مهم نيست. مهم نام بارسلونا است و امسال به طور كامل در خدمت تيم خواهم بود. برايم مهم نيست مطبوعات يا مردم چه مي‌گويند؛ فقط سعي مي‌كنم به وظيفه تعريف شده خود به نحو احسن عمل كنم.
رونالدينييو اظهار داشت: وقتي از پاريسن ژرمن راهي بارسلونا شدم، مي‌دانستم سال‌هاي سختي انتظارم را مي‌كشد؛ اما امسال سخت‌ترين است. از اين بابت خيلي خوشحالم چرا كه برزيلي‌ها در شرايط سخت مي‌درخشند و طاقت راحتي را نداريم.

amir2011
26-08-2007, 02:23
بازيكن فرانسوي تيم فوتبال بارسلونا گفت: از ديد من، ليونل مسي بزرگتر از مارادونا است.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، تيري هانري عنوان كرد: لقب مارادوناي دوم براي ليونل مسي كوچك است. مسي هر كاري كه دلش بخواهد با توپ انجام مي دهد. او جادوگر واقعي است و براي بارسلونا در حكم يك جواهر گرانقيمت است.
اين مهاجم فرانسوي خاطر نشان كرد: بسياري اين روزها از مرگ اين بازيكن بارسلونا صحبت مي كنند؛ اما بدون اغراق بايد بگويم كه يكي از رئوس اين مربع سنگين، ليونل مسي است.
وي ادامه داد: من و رونالدينييو خيلي خوب مي دانيم كه براي كنار مسي بازي كردن، بايد سخت تلاش كرد. اسم‌ها در بارسلونا اهميتي ندارند و رايكارد بازيكناني را به خدمت مي گيرد كه لياقت بيشتري دارند. من عضو پرهوادارترين باشگاه اروپا هستم و از اين بابت به خود افتخار مي كنم.
مطلب خیلی خوبی بود...
خداییش این مسی ستاره بی چون و چرای چند سال آینده فوتبال جهانه...

Greatone
26-08-2007, 02:28
فقط ببينيد جام جهاني بعدي چه جوري ارژانتين رو قهرمان ميكنه.........

Rock Magic
26-08-2007, 04:02
سلام دوستان
من از طرفدارای رئال هستم ..اومدم اینجا تا از افرادی که میان تو تاپیک ما و میخوان کل کل راه بندازن.خواهش کنم دیگه به این کار ادامه ندن.چون هم خلافه قوانینه هم باعث درگیری های لفظی بعضا شدید میشه...ببینید دوستان ما قبل از اینکه طرفدار تیم محبوب خود و دشمن تیم حریف باشیم.عضو یک انجمنیم.با هم دوستیم.امیدوارم این تاپیکها باعث مشکل میان دوستان نشه.
متشکرم.خوش باشید..

Greatone
26-08-2007, 04:06
سلام دوستان
من از طرفدارای رئال هستم ..اومدم اینجا تا از افرادی که میان تو تاپیک ما و میخوان کل کل راه بندازن.خواهش کنم دیگه به این کار ادامه ندن.چون هم خلافه قوانینه هم باعث درگیری های لفظی بعضا شدید میشه...ببینید دوستان ما قبل از اینکه طرفدار تیم محبوب خود و دشمن تیم حریف باشیم.عضو یک انجمنیم.با هم دوستیم.امیدوارم این تاپیکها باعث مشکل میان دوستان نشه.
متشکرم.خوش باشید..

افرادي ديگه كيه؟..........يه بهروز بود ديگه...........نيازي به پست دادن هم نيست اخر فصل همه چي مشخص ميشه.......

Behroooz
26-08-2007, 09:21
اين ريالي ها چرا اينجوري هستند . خواستم كمي باهاشون كل كل كنم ناراحت شدند .

باشه حسابتون رو تو زمين ميرسيم . منتظر شروع طوفاني بارسلونا باشيد .

Rock Magic
26-08-2007, 09:30
افرادي ديگه كيه؟..........يه بهروز بود ديگه...........نيازي به پست دادن هم نيست اخر فصل همه چي مشخص ميشه.......

گفتی نیازی به پست دادن نیست....ولی فکر کنم شما بیشتر نیاز به پست دادن دارید مخصوصا بهروز:27:

Behroooz
26-08-2007, 12:21
يك مطلبي كه در تيم بارسلونا به چشم مياد اينه كه سران اين باشگاه تبهر زيادي در شناسايي استعداد هاي جوان و تبديل انها به يك ستاره بي چون و چرا دارند . در زمينه بازيكن سازي هم از تيم رقيب يعني ريال بهتر عمل كرده اند .

سياست كهكشاني تيم ريال جواب نداد . و ستارگان اين تيم در اسمان تيم هاي ديگه در حال درخشيدن هستند .

بگزريم . اميد وارم بازي اول اين تيم در برابر سانتاندر با برد همراه باشه .

Behroooz
27-08-2007, 09:37
بازي اول رو با تساوي برابر سانتاندر شروع كرديم .

صفر صفر مساوي .

V A H I D
27-08-2007, 10:27

صفر صفر مساوي .
ببخشید کی گل هارو زد ا ببخشید حواسم نبود مساوی شد
کی توی بازی بود ؟ انری یا اتواو؟

nw_nk
27-08-2007, 10:33

صفر صفر مساوي .

بازی چطور بود؟ امیدوار کننده بود؟

کیا بودن و چطور بازی کردن؟

Behroooz
27-08-2007, 11:54
متاسفانه بازي رو پخش نكردن كه بتونيم ببينيم .

Greatone
27-08-2007, 13:19
انري بود؟.........

BKM_MAHDI
27-08-2007, 13:22
متاسفانه بازي رو پخش نكردن كه بتونيم ببينيم .

هميشه بازيهاي بارسا پخش ميشده تعجبم كه پخش نكردن

R10MessiEtoo
27-08-2007, 13:28
بارسلونا در ال ساردینرو به مصاف راسینگ سانتاندر رفت و در پایان 90 دقیقه تلاش، نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل به دست نیاورد تا به نوعی شروع فصل 06-2005 را تکرار کند. رایکارد در این بازی ترکیب ثابت بیشتر بازیهای پیش فصل را به زمین فرستاد. اما مهاجمان بارسا در امر گلزنی کاملا ناکام بودند و حتی نتوانستند از 10 نفره شدن راسینگ نیز استفاده کنند.

ترکیب بارسا در این بازی: والدس، تورام، اوله گر، زامبروتا (مارکز)، آبیدال، توره (دکو)، ژاوی، اینیستا، رونالدینیو، مسی (آنری) و اتوئو.

گزارش کامل بازی به زودی...

fcbarca.ir

R10MessiEtoo
27-08-2007, 13:39
خبرگزاري فارس: مردان فرانك رايكارد در نخستين بازي رسمي خود مقابل تيم راسينگ سانتاندر، با تساوي بدون گل متوقف شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، بارسلونا كه پس از پيروزي رئال مادريد در دربي بزرگ پايتخت براي كسب نتيجه به شدت تحت فشار بود، مقابل راسينگ سانتاندر تن به يك تساوي نااميدكننده داد تا بحران در تعقيب رئال مادريد از هفته نخست آغاز شود.
آسولگرانا با 3 مهاجم خود، ليونل مسي ، رونالدينييو و اتوئو نتوانست دروازه سانتاندر را باز كند. اين در حالي بود كه سانتاندر از دقيقه 65 با اخراج ابي اسمولارك 10 نفره به كار خود ادامه مي داد و به خوبي مقابل بارسلونا مقاومت كرد.
به اين ترتيب، رايكارد پس از يك فصل ناكامي بيشتر از قبل تحت فشار قرار گرفت و شايعه تغيير مربي در اين تيم بزرگ و مدعي بيش از پيش قوت گرفت.
در پي اين توقف، رايكارد با حضور در نشست مطبوعاتي خطاب به خبرنگاران گفت: كنترل تمام امور را در اختيار داريم. مشكل خاصي به وجود نيامده و در هفته‌هاي آينده همه چيز را جبران خواهيم كرد.
مسي، بازيكن آرژانتيني بارسلونا گفت: متاسفانه دروازه سانتاندر طلسم شده بود و ما هر چه زديم بر در بسته بود.

===============

متاسفانه مشكلات نيم فصل دوم پارسال ادامه داره و روند گل نزنيهاي مهاجمان همچنان پابرجاست.

R10MessiEtoo
27-08-2007, 13:44
خبرگزاري فارس: رئيس بارسلونا در پي انتشار خبر تلاش اين باشگاه براي مذاكره با يك مربي جديد، آن را كذب محض دانست.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، خوان لاپورتا گفت: از ديد من، بارسلونا نتيجه بدي كسب نكرده است. در خانه حريف، به يك امتياز مثبت دست پيدا كرده‌ايم و اين در حكم يك ناكامي نيست.
رئيس جوان بارسلونا افزود: به دنبال مربي جايگزين نيستم. در مورد رايكارد با كسي تعارف ندارم و اگر قرار باشد او را اخراج كنم، دست به دامن دلالان نخواهم شد. موقعيت او كاملا امن است و شغل او در امنيت كامل قرار دارد.
خوان لاپورتا اظهار داشت: از وضعيت مهاجمان راضي نيستم. هيچكار مهمي براي ما انجام ندادند و به عقيده من، بارسلونا بابت كم كاري مهاجمان خود ضربه خورد.
وي افزود: از مربي تيم خواهم خواست، هرچه سريع تر علت يا علل اين توقف را پيدا كند و اجازه ندهد مطبوعات اينگونه شايعات را ميان مردم گسترش بدهند.

ReZa DN
27-08-2007, 15:37
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خبرگزاري فارس: گروه القاعده با مخابره نمابري به رسانه‌هاي اروپايي، ستارگان سرشناس فوتبال جهان را تهديد به مرگ كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، كشتار ستارگان فوتبال جهان به همراه گروگان‌گيري خانواده‌هاي ايشان، در دستور كار بن لادن و هم دستانش قرار گرفته است.
يك فيلم ويدئويي نيز از طريق اينترنت گسترش يافته و در آن اسامه بن لادن و ديگر اعضاي گروه وي، به طور جدي قتل ستارگان ثروتمند فوتبال جهان را وعده داده‌اند.
در اولين وعده رسمي از سوي اين گروه، نام تيري هانري نوشته شده و در فهرست القاعده مي‌شود اسامي چون ديويد بكهام و وين روني را نيز مشاهده كرد.
سردبير آس اسپانيا با تائيد اين خبر، نوشت: اعلام مي‌كنيم كه دين اسلام براي مردم بسياري در جهان از جمله اسپانيا مقدس است. اين گروه را به نمايندگي از جامعه ورزشي و مطبوعاتي اسپانيا، دشمنان اين دين مي‌دانيم.
در پي انتشار اين خبر عجيب، ديويد بكهام در آمريكا 3 محافظ به 5 محافظ خود اضافه كرده و محل تحصيل فرزندش بروكلين را نيز تغيير داد.
تيري هانري، ستاره فرانسوي بارسلونا نيز منزل مسكوني خود را به زودي تغيير خواهد داد. پليس امنيتي اسپانيا به وي اطمينان داده مشكلي پيش نخواهد آمد.
فيلم ويدئويي القاعده در يك وب سايت متعلق به دانشگاه گلاسكو (اسكاتلند) منتشر شده و از آنجا به تمام خبرگزاري‌هاي اروپايي ارسال گشته است.
عمر بكري محمد، يكي از سران راديكالي القاعده در اين فيلم فرياد مي‌زند: "شوخي نمي‌كنم، فوتباليست‌هايي را كه ارايه كرده‌ايم، به زودي خواهد كشت."

Behroooz
27-08-2007, 16:39
مسي در اين بازي با انري تعويض شد . در كل بازي خوبي نبود

amir2011
28-08-2007, 02:00
ملی پوش کامرونی بارسا، ساموئل اتوو که در بازی دیشب راس دقیقه ۴۳ یک موقعیت بسیار عالی را به راحتی از دست داد، بعد از مسابقه و توقف بارسا برابر راسینگ سانتاندر پشت میز مصاحبه سایت Sport Catalunya نشت و در باره بازی توضیح داد.

چرا در اولین بازی لیگ متوقف شدید؟

آن ها روش مقابله با ما را به خوبی بلد بودند. همچنین می دانستند که چگونه با حیله های فوتبالی تیم ما و خط حمله ما را گمراه کنند. ترکیب دفاعی آن ها خط حمله ما را آزار شدیدی می داد.

آیا دلیل اصلی توقف این بود؟

از نظر من دلیل اصلی توقف ما در اولین بازی لیگ این بود که راسینگ برای شکست بارسا پا به میدان گذاشته بود. همچنین تشویق هواداران حریف روی روحیه ما تاثیر جدی می گذاشت.

نحوه بازی راسینگ چطور بود؟

آن ها هر لحظه در زمین متفاوت بازی می کردند، همین باعث می شد تا تمام اندیشه های رایکارد اشتباه شود. از نظر من آن ها در برابر ستارگان ما بازی خوبی را ارائه دادند.

amir2011
28-08-2007, 02:02
در ضمن بارسا چهار شنبه با اینتر بازی داره.

بازی بعدی
چهارشنبه 7 شهریور 1386

جام خوان گمپر

اینتر میلان
VS
بارسلونا

ورزشگاه: نیوکمپ

ساعت 23:30 (به وقت ایران)

Greatone
28-08-2007, 02:10
دمش گرم عجب بازي اي بشه........تلوزيون نشون ميده؟

nw_nk
28-08-2007, 02:16
هميشه بازيهاي بارسا پخش ميشده تعجبم كه پخش نكردن

اینجور که مجری گفت مربوط میشه به خرید و فروش پخش بازیها که هنوز دقیقا انجام نشده (اسپانسرها).

ربطی به بارسا یا شبکه 3 نداشت. بازی رئال هم پخش نشد.

shayanelong
28-08-2007, 02:16
به نظر من این آنری بریا بارسا دردسر ساز خواهد شد.اگه تو زمین باشه به علت تعدد مهاجمین یه دردسره

اگه نباشه هم واسه اونایی که تو زمینن ترس ایجاد میشه.

2n.m
28-08-2007, 02:47
[خیلی تاپیکه خوبیه با حرفت موافقم متعصب ترین طرفدارا ما بارساست

Only بارسلونا

R10MessiEtoo
28-08-2007, 20:32
بارسلونا در پاسخ به شایعات:رونالدینیو فروشی نیست

باشگاه فوتبال بارسلونا در پاسخ به علاقمندی باشگاه چلسی مبنی بر جذب رونالدینیو اعلام کرد این بازیکن فروشی نیست.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آی تی ان، باشگاه بارسلونا اطمینان دارد که علیرغم پیشنهاد 40 میلیون پوندی باشگاه چلسی، رونالدینیو نیوکمپ را ترک نخواهد کرد. تکسکی بگیریستاین مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا شایعات مربوط به علاقمندی رومن آبراموویچ به رونالدینیو و همچنین ملاقات مالک چلسی با برادر این بازیکن را رد کرده است.

بر پایه این گزارش، مهاجم 27 ساله تیم بارسلونا 3 سال دیگر با این تیم قرارداد دارد . بگیرستاین گفت: رونالدینیو بازیکن ماست و من تردیدی ندارم که او در این تیم می ماند. اینکه باشگاه های بزرگ دنیا به دنبال به خدمت گرفتن رونالدینیو هستند طبیعی است اما موضع باشگاه بارسا هم روشن است. رونالدینیو با ما قرارداد منعقد کرده است.

لازم به ذكر هست كه اين خبر قديمي نيست دوستاني كه اين يكي دو روز خبرهاي بارسا رو دنبال نكردند اينو هم بخونند

رونالدينيو به دلیل "مالیات" قصد ترك اسپانيا را دارد

"رونالدينيو" مهاجم برزيلي تيم بارسلونا قصد دارد اسپانيا را در پي فشار اداره ماليات اين كشور ترك كند.

روزنامه ورزشي آس چاپ مادريد امروزدوشنبه گزارش داد: برادر رونالدينيو كه مديربرنامه‌هاي وي نيز هست در لندن در جست وجوي تيمي براي آينده اين بازيكن و خروج وي از بارسلوناست .

بنا برگزارش امروز دوشنبه ايرنا از مادريد ، رونالدينيو با اين اقدام تصميم دارد از پرداخت ‪ ۴۳‬درصد از درآمد سالانه خود از امسال كه پنج سال از اقامتش در اين كشور مي‌گذرد به اداره ماليات اسپانيا جلوگيري كند.

رونالدينيو امروز به قانون اساسي اسپانيا سوگند ياد مي‌كند و مليت اسپانيايي كسب خواهد كرد.

درآمد سالانه رونالدينيو در سال گذشته ميلادي ‪ ۲۳‬ميليون يورو بوده است و از امسال بايد ‪ ۹/۹‬ميليون يورو آن را به اداره ماليات پرداخت كند.

به نوشته رونامه آس ، باوجود اين كه مقامهاي باشگاه بارسلونا اين خبر را تكذيب كرده‌اند، اما وي احتمال دارد در چند ساعت آينده با مقامهاي باشگاه چلسي به توافق برسد.

باشگاه چلسي حاضر به پرداخت ‪ ۷۰‬ميليون يورو براي خريداري رونالدينيو است و مقامهاي باشگاه بارسلونا در صورت انتقال بازيكن برزيلي خود تصميم دارند ‪ ۴۰‬ميليون از آن مبلغ را بابت خريداري "دني آلوس" مدافع برزيلي باشگاه سه‌ويا پرداخت كنند.

سايه سنگين آبراموويچ بر سر لاليگا

منابع خبري انگلستان در وب سايت‌هاي خود، از انتقال قريب الوقوع رونالدينييو به چلسي سخن گفتند.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سان لندن، قرار است قراردادي داخلي ميان وكيل اين مهاجم برزيلي و رومان آبراموويچ منعقد شود و اين جادوگر برزيلي در فصل نقل و انتقالات زمستاني، راهي اين باشگاه لندني شود.
اين بازيكن برزيلي به خاطر قوانين دست و پاگير مالياتي در اسپانيا تصميم به ترك لاليگا گرفته است.
وي به خاطر از دست ندادن ليگ قهرمانان در لباس چلسي از ريكارد خواسته تا نام وي را در فهرست اوليه يوفا وارد نكند؛ اما بعيد به نظر مي‌رسد اين مربي كه فصل جديد را نيز چندان مطمئن آغاز نكرده، اين درخواست را قبول كند.
رونالدينييو پس از رسوايي اخلاقي در جام جهاني، افت شديد تكنيكي در كاتالونيا و رد درخواست ميلان براي انتقال در تابستان، انگلستان را تنها جايي مي بيند كه مي تواند براي درخششي دوباره و بازگشت به تيتر اول روزنامه ها، اميدوار باشد.

اين خبرها رو اينجا نياوردم تا تكذيبيه اش بياد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir2011
29-08-2007, 01:44
دمش گرم عجب بازي اي بشه........تلوزيون نشون ميده؟
تلویزیون بطور مستقیم پخش میکنه.

به نظر من این آنری بریا بارسا دردسر ساز خواهد شد.اگه تو زمین باشه به علت تعدد مهاجمین یه دردسره

اگه نباشه هم واسه اونایی که تو زمینن ترس ایجاد میشه.
به نظر من شما طرفدار بارسا نیستی....!!!

amir2011
29-08-2007, 01:48
اینم جدیدترین اظهار نظر رونی در مصاحبه با سایت گل
بازیکن 27 ساله می گوید: «من تصمیم گرفته ام که با تلاش زیاد همه را متقاعد کنم که این بهترین فصل من است. من واقعا به خاطر چیز هایی که در پیش فصل اتفاق افتاد خوشحال شدم. وقتی شما در وضعیت خوب فیزیکی قرار دارید، چیزها خیلی آسان تر به دست می آیند و هر روز من انگیزه بیشتری پیدا می کنم.»

Greatone
29-08-2007, 20:35
كسي ميدونه تركيت امشب بارسا چيه؟

Behroooz
29-08-2007, 20:40
مگه امشب بازي داريم؟

با كدوم تيم؟

Greatone
29-08-2007, 20:55
بله با اينتر......

BKM_MAHDI
29-08-2007, 20:57
11.30 بازي دوستانه هست بهروز جان...

S0R3N4
29-08-2007, 21:01
امشب بارسا واسه چه جامی میره زمین؟

مهمه؟

BKM_MAHDI
29-08-2007, 21:04
امشب بارسا واسه چه جامی میره زمین؟

مهمه؟

دوستانست عزيزم ....ولي مهمه كل كليه

Greatone
29-08-2007, 21:11
نه مهدي جان زيادم مهم نيست........شايد از بازي كنان اصليشم استفاده نكنه........

S a f a 6 4
29-08-2007, 21:30
من امشب به افتخار بارسلون آواتورم رو میزارم بارسلونا

این 2 تا آواتورم اضافه هستش ,هرکی دوست داره ازش استفاده کنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Greatone
30-08-2007, 00:10
واقا خيلي حرص ميخرم الگر رو با پيرهن بارسا ميبينم............

shayanelong
30-08-2007, 01:57
خوب تبریک میگم.تیمتون با نتیجه 0-5 اینتر رو خرد کرد.

گلها:1-رونالدینهو (پنالتی) 2-دوس سانتوس 3-یحیی توره 4-اینیستا 5-تیاگو موتا

نه اینکه بارسایی باشم ولی چون اینتره لوله کرده خوشحالم.

MORINIO
30-08-2007, 03:09
بابا دمتون گرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای اولین بار ( واحتمالا اخرین بار) تو عمرم از برد بارسا خوشحال شدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا.... چون این اینتر چند وقت بود یه حال درست و حسابی نکرده بود ولی امشب ترکید با بازیکنای عتیقش

ولی کاش یکی دیگه هم میزدید تا شیش تایی شون می کردید

ولی همینم خوبه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا حق

BKM_MAHDI
30-08-2007, 09:15
واقعا تبريك ميگم كولاك بود.......

به اين ميگن بارسا ..........

طفلك تولدو دلم ميخواست بوسش كنم بگم عمو جان برو ماستتو بخور ............

ولي انصافا دروازهبانه ......

nw_nk
30-08-2007, 10:15
هرچند بارسا بازی عالی خودش رو به نمایش نگذاشت ولی خوب بود. :8:

بازیکنهای جدید و تازه وارد هم خودشون رو خوب نشون دادن.

BKM_MAHDI
30-08-2007, 10:20
هرچند بارسا بازی عالی خودش رو به نمایش نگذاشت ولی خوب بود. :8:

بازیکنهای جدید و تازه وارد هم خودشون رو خوب نشون دادن.

نيمه هي اول كه رويايي بودن وبهترين بازي رو اعمال كردن ....

واقعا اين سانتوز يك پديده است
آنري هم با اون سنش فوق العاده دونده و موثر بود
رونالدينهو كمرنگ بود
يحيي توره هم عالي بود
جاي پويول خالي بود

R10MessiEtoo
30-08-2007, 11:12
بازي خوبي بود يعني خيلي خوب بود.

تقريبا تمام بازيكنان بي نقص بازي كردند شايد فقط روني تو بازي ديشب حتي خوب هم نبود (آخه معمولا اگر در عاليترين سطحش بازي نكنه ميگن خيلي بد بازي كرد) به نظر من بايد سبك بازيش رو متنوع تر كنه...

منتها مسئله اي كه هست اينه كه اولا تمام ياران اصلي اينتر نبودند. دوما نمي دونم چرا بارسا قدرتشو در جايي كه بايد نشون نميده. مثلا با نصف اين بازي ميشد راسينگ رو با اختلاف زياد برد.

در هر صورت رايكارد بازهم ثابت كرد كه يا خوب خوب هست يا بد بد. اگر اين نوسانات رو نداشت ....

Behroooz
30-08-2007, 11:14
بعد از مدتها يك بازي عالي ديديم . هر كه نديد از دستش رفت .

ولي انري روز خوبي نداشت .

S a f a 6 4
30-08-2007, 12:07
منم لذت بردم ,بازی قشنگی بود

R10MessiEtoo
30-08-2007, 13:27
البته اكثرا بازي رو ديديد حالا اينهم براي خالي نبودن عريضه:

تیم فوتبال بارسلونا در دیدار جام خوان گامپر با 5 گل اینترمیلان را در هم کوبید و این تیم ایتالیایی را مقهور قدرت خود ساخت.
به گزارش خبرگزاری مهر، در دیداری دوستانه موسوم به جام خوان گامپر دیشب دو تیم بارسلونا و اینترمیلان در ورزشگاه نیوکمپ شهر بارسلون اسپانیا به مصاف هم رفتند.

این بازی جذاب و دیدنی که تحت تاثیر درگذشت آنتونیو پوئرتا بازیکن فقید باشگاه سویا در حال و هوایی خاص برگزارشد در نهایت به برتری 5 برصفر بارسلونا انجامید تا این تیم اقتدار خود را بیش از پیش به رخ بکشد.

در دیداری که دو ضلع از اضلاع مربع جادویی و چهار شگفت انگیز بارسلونا روی نیمکت نشسته بودند میدان نیوکمپ عرصه درخشش بازیکنانی چون جیوانی دوس سانتوس و یحیی توره شده بود تا ثابت کنند که ریکارد می تواند روی توانایی آنها به عنوان مهره هایی تاثیرگذار حساب بازکند.

بازیکنان بارسلونا با پیراهن آنتونیو پوئرتا وارد زمین شدند

در این بازی ابتدا رونالدینیو در دقیقه 7 از روی نقطه پنالتی دروازه اینترمیلان را گشود. این ضربه پنالتی روی پاس عمقی ژاوی برای دوس سانتوس رقم خورد که کریستین چیوو را ناچار به ارتکاب خطای پنالتی کرد. 6 دقیقه بعد دوس سانتوس روی پاس عمقی یحیی توره به زیبایی دروازه تولدو را گشود و برای احترام به روح پوئرتا آرام شادی کرد.

بارسا دست نایافتنی می نمود. گرچه مسی و اتوئو روی نیمکت نشسته بودند و رونالدینیو کم فروغ ظاهر شده بود اما آنری و دیگر ستاره های بارسا چون یحیی توره جوان شب رویایی را پشت سرگذاشتند. توره، جوان ساحل عاجی بارسا در دقیقه 37 از راهی دور به زیبایی هرچه تمام تر دروازه اینتر را برای بار سوم گشود و نشان داد که می تواند در خط میانی آبی واناری پوشان نیوکمپ مهره ای قابل اتکا باشد.

بارسا با برتری بی چون و چرا، اینتر را در هم کوبید. شاید اگر تولدو نبود این تیم ایتالیایی بیش از 3 گل در نیمه اول دریافت می کرد.

در نیمه دوم چهره تیم بارسلونا عوض شد. اما این چهره متفاوت هم اشتهایی سیری ناپذیر داشت. دوگل از اینیستا (55) و تیاگو موتو (79) کافی بود تا جام خوان گامپر در بارسلون بماند و غم درگذشت پوئرتا حداقل برای 90 دقیقه فراموش شود.

جام خوان گامپر در نیوکمپ ماند

برای احترام به روح آنتونیو پوئرتا بازیکنان دو تیم پیش از آغاز بازی یک دقیقه سکوت کردند.

جالب اینجاست که بارسلونایی ها با پیراهن شماره 16 سویا به میدان آمدند و با این کار به روح جوان 22 ساله سویا ادای احترام کردند.

خدا حافظ پوئرتا، سلام بارسای باشکوه

amir2011
30-08-2007, 13:58
نمایش قدرت بارسا روح پوئرتا رو شاد کرد.
بارسا بار دیگر نشون داد که در اوج هیچ کس یارای مقابله با بارسا را ندارد.
نکات جالب در این بازی...
1.لباس اینتر شبیه لباس شوالیه های قدیم بود ولی ...
2.بارسا در این بازی نشون داد که دو تیم کاملا آماده داره که هر دوشون هم در اوج قرار دارند.
3.بازیکنهای جدید بارسا همه خوب بازی کردند.
و...

Greatone
30-08-2007, 14:50
مسغره هاي دقيقه ي 82 غطش كردن.......
اون الگر رو براي چي ميزاره تو من ميندوم......حقمون بود 7 تا بزنيم.....

Behroooz
30-08-2007, 14:54
يحيي توره عجب شوتي زد .

به نظر مياد ستاره بارسا بود در بازي ديروز .

fery joon
30-08-2007, 15:44
واقعا به نظر من تمام تیما باید در مقابل قدرت بارسلونا سر تعظیم فرود بیارن :27:عجب بازی کردن
عجب تیمی داره این بارسلون :18:چه بازیکنایی داره :18:یکی از یکی بهتر :27:دیشب میخکوب شده بودم با این بازیشون :18:
این سانتوز هم عجب بازیکنیه . به نظر من پدیده جدیده این فصل بارسلونه
اگه همیشه اینجوری بازی کنن واقعا همه تیمارو له میکنن :27:

Behroooz
30-08-2007, 15:57
در تعجبم كه در برابر سانتاندر چرا خوب بازي نكردند .

barca_ms_lovexx
31-08-2007, 10:21
کسی نمی دونه امسال bojan krkic تو لا لیگا بازی میکنه یا نه؟؟

R10MessiEtoo
31-08-2007, 11:38
کسی نمی دونه امسال bojan krkic تو لا لیگا بازی میکنه یا نه؟؟

ليست بازيكنان بارسلونا در فصل جديد (شايد تا فردا تغيير كنه!)

R10MessiEtoo
31-08-2007, 12:00
دوري دو ماهه‌ي اتوئو از فوتبال

تاريخ براي ساموئل اتوئو، مهاجم كامروني بارسلونا تكرار شد. مهاجم بارسلونا همچون فصل گذشته نمي‌تواند تيمش را در شروع رقابت‌هاي فصل همراهي كند.

به گزارش ايسنا، اتوئو در بازي دوستانه‌ي بارسلونا برابر اينتر كه با پيروزي 5 بر صفر تيم اسپانيايي همراه بود، آسيب ديد و دست كم دو ماه نمي‌تواند براي باشگاهش به ميدان برود.

اتوئو درست در شروع فصل 7-2006 هم آسيب ديده بود و چهار ماه از همراهي تيم محروم ماند.

اتوئو فصل گذشته در ديدار ليگ قهرمانان اروپا برابر وردربرمن از ناحيه زانو آسيب ديده بود و تقريبا تمام دور رفت بازي‌هاي لاليگا را از دست داد.

اگرچه آسيب ديدگي كنوني به شدت سال گذشته نيست، اما باز هم او را تا مدتي از فوتبال دور نگه خواهد داشت.

اين كه اتوئو به عمل جراحي نياز دارد يا خير به تصميم تيم پزشكي بارسلونا بستگي دارد كه هنوز در اين باره تصميم گيري نشده است.

بهترين بازيكن سال‌هاي 2003، 2004 و 2005 آفريقا در نخستين بازي فصل تازه‌ي لاليگا برابر راسينگ سانتاندر به ميدان رفت. اما همانند سه مهاجم ديگر بارسلونا در كار گلزني ناكام ماند.

او در بازي برابر اينتر هم تنها دو دقيقه در ميدان حاضر شد. اما پس از آسيب ديدگي بلافاصله ناچار شد زمين بازي را ترك كند.

=================

اصلا نمي خوام كه اون پيش بينيم در مورد تبديل شدن مربع به نقطه (!!) به واقعيت تبديل بشه اما يك حسي بهم ميگه مصدوم بعدي بارسا ليونل هست...

S a f a 6 4
31-08-2007, 12:12
دوري دو ماهه‌ي اتوئو از فوتبال

تاريخ براي ساموئل اتوئو، مهاجم كامروني بارسلونا تكرار شد. مهاجم بارسلونا همچون فصل گذشته نمي‌تواند تيمش را در شروع رقابت‌هاي فصل همراهي كند.

به گزارش ايسنا، اتوئو در بازي دوستانه‌ي بارسلونا برابر اينتر كه با پيروزي 5 بر صفر تيم اسپانيايي همراه بود، آسيب ديد و دست كم دو ماه نمي‌تواند براي باشگاهش به ميدان برود.

اتوئو درست در شروع فصل 7-2006 هم آسيب ديده بود و چهار ماه از همراهي تيم محروم ماند.

اتوئو فصل گذشته در ديدار ليگ قهرمانان اروپا برابر وردربرمن از ناحيه زانو آسيب ديده بود و تقريبا تمام دور رفت بازي‌هاي لاليگا را از دست داد.

اگرچه آسيب ديدگي كنوني به شدت سال گذشته نيست، اما باز هم او را تا مدتي از فوتبال دور نگه خواهد داشت.

اين كه اتوئو به عمل جراحي نياز دارد يا خير به تصميم تيم پزشكي بارسلونا بستگي دارد كه هنوز در اين باره تصميم گيري نشده است.

بهترين بازيكن سال‌هاي 2003، 2004 و 2005 آفريقا در نخستين بازي فصل تازه‌ي لاليگا برابر راسينگ سانتاندر به ميدان رفت. اما همانند سه مهاجم ديگر بارسلونا در كار گلزني ناكام ماند.

او در بازي برابر اينتر هم تنها دو دقيقه در ميدان حاضر شد. اما پس از آسيب ديدگي بلافاصله ناچار شد زمين بازي را ترك كند.

=================

اصلا نمي خوام كه اون پيش بينيم در مورد تبديل شدن مربع به نقطه (!!) به واقعيت تبديل بشه اما يك حسي بهم ميگه مصدوم بعدي بارسا ليونل هست...

امسال بر خلاف پارسال بارسلون مشکل کمبود مهاجم نداره

Greatone
31-08-2007, 14:11
اين سامول چقدر سوسوله خيلي راحت مسنوم ميشه........
منم فكر ميكنم مسي نفر بعدي خواهد بود.....

barca_ms_lovexx
31-08-2007, 15:18
اين سامول چقدر سوسوله خيلي راحت مسنوم ميشه........
منم فكر ميكنم مسي نفر بعدي خواهد بود.....
خدا نکنه!!
در ضمن سامول چیه حداقل بگو سامی

Greatone
01-09-2007, 11:55
كسي ميدونه زمان بازي هاي بارسا در ليگ قهرمانان اروپا كي هست؟

barca_ms_lovexx
01-09-2007, 16:26
كسي ميدونه زمان بازي هاي بارسا در ليگ قهرمانان اروپا كي هست؟
19 سپتامبر با لیون =28 شهریور
2 اکتبر با اشتوتگارت
23 اکتبر با رنجرز
دور برگشت
7 نوامبر با رنجرز
27 نوامبر با لیون
12 دسامبر با اشتوتگارت

Greatone
01-09-2007, 17:31
19 سپتامبر با لیون =28 شهریور
2 اکتبر با اشتوتگارت
23 اکتبر با رنجرز
دور برگشت
7 نوامبر با رنجرز
27 نوامبر با لیون
12 دسامبر با اشتوتگارت

ممنون دوست عزيز

-------------------------------------------------------------------

خدمت امير جان يه پيشنهاد داشتم
خوب فكر كنم كلوپ بارسا محبوب ترين كلوپه و طرفداراش از همه بيشتره .......
چطوره اسم كسايي كه طرفدار بارسا هستن و تو اين تايپيك هم پست ميدن رو در پست اول بزاري
براي كوري چشم ريال او ببخشيد منظورم حسودا بود.......

ممنون:11:

R10MessiEtoo
01-09-2007, 21:02
لئونل مسی عقیده دارد که تیم بارسلونا دارای بازیکنان لازم هست تا پس از مصدومیت دو ماه ی مهاجم کامرونی خود، ساموئل اتوئو، بتواند غیبت او را بپوشاند.

بازیکن آرژانتینی تیم بارسلونا باور دارد که با وجود بازیکنان مختلف در هر پست، تیم بارسلونا میتواند به کار خود ادامه دهد.

ساموئل اتوئو در بازی جام "خوان گمپر"، در برابر اینترمیلان، تنها پس گذشت دو دقیقه از ورودش به زمین، به علت مصدومیت ران پایش تقریبا هشت هفته از میادین دور خواهد بود.

مسی در این باره میگوید:" هر بازیکنی میتواند در ترکیب قرار بگیرد و بازی کند." او در ادامه اضافه میکند:" با این حال، من از مصدومیت بازیکنی همچون ساموئل، بسیار ناراحت هستم. ما باید، مانند گذشته، به سختی کار کنیم تا زمانی که به بهبودی رسد."

مسی همچنان خوشحالی خود را در مورد درخشش دوس سانتوس و ظهور چنین بازیکنی از مدرسه ی فوتبال بارسونا، اعلام کرد.

"این باعث خوشحالی است که بازیکنانی نظیر دوس سانتوس هستند. با وجود این بازیکنان، ما همه باید بسیار خوب بازی کنیم و تلاش برای بدست آوردن جایگاه در تیم اصلی هیچگاه متوقف نمیشود."

پس از نمایش قدرتمند بارسلونا در بازی های دوستانه ی پیش فصل، تساوی در برابر راسینگ با انتقادات سنگینی مواجه شد. ولی به عقیده ی مسی، تیم بارسلونا پتانسیل واقعی خود را در بازی برابر اینتر در جام "خوان گمپر" نشان داد.

او توضیح میدهد:" بعد از پیش فصل، این تساوی، شروع سختی برای فصل جدید بود. هرچند ما آرامش خود را حفظ کرده ایم. ما میدانستیم تنها راهی که میتوانستیم شرایط را تغییر دهیم، بازی کردن به طریقی بود که در جام خوان گمپر انجام دادیم".

او در ادامه میگوید:" هر چند که بازی در برابر اینتر، بازی دوستانه بود، ولی بسیار مهم بود تا با جدیت تمام و مانند یک بازی لیگ بازی میکردیم و موفق به ثمر رساندن گل میشدیم."

در انتها، لئونل مسی برای دوستش، تیاگو موتا، که به صورت قرضی تا انتهای این فصل به اتلتیکو مادرید پیوست، آرزوی موفقیت کرد.

او گفت:" من برای موتا خوشحالم ، زیرا او به اتلتیکو مادرید خواهد رفت و در آنجا مرتبا بازی گرفته خواهد شد و این چیزی است که خود او خواهانش بود. از طرف دیگر، به دلیل شخصیتش، غیبش در اینجا احساس خواهد شد."

منبع: Goal.com

R10MessiEtoo
01-09-2007, 21:47
مقامات باشگاه چلسي تابستان آينده با رونالدينيو ستاره بارسلونا قرارداد امضا خواهند كرد.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ و به نقل از ديلي ميل روز جمعه روني به همراه روبرتو دي آسيس موريرا برادر و مدير برنامه‌هايش با خووان لاپورتا رئيس بارسلونا در مورد انتقالش با چلسي گفت‌وگو كرد و قصد داشت به هر طريقي كه شده است در اين فصل در كنار آبي‌هاي لندن بازي كند اما به خاطر كمبود وقت و اينكه روز 31 آگوست درهاي بازار نقل وانتقالات تابستاني بسته مي‌شود او نتوانست تيم كاتالان‌ها را به مقصد استمفوردبريج ترك كند.
با آنكه مقامات دو باشگاه چلسي بارسلونا در طول گفت‌وگوهاي غيررسمي خود در مورد مبلغ قرارداد اين بازيكن 27 ساله و دارنده 2عنوان بهترين بازيكن سال جهان به توافق نرسيدند اما به نظر مي‌رسد سرانجام در اين باره به توافقي 2 جانبه دست پيدا كرده‌اند و رونالدينيو 11 ماه ديگر راهي لندن خواهد شد.

R10MessiEtoo
01-09-2007, 21:55
بازیکن جوان مکزیکی در مصاحبه مطبوعاتی اش اعلام کرد هر چه در توان دارد انجام می دهد و ثانیه ای را به هدر نمیدهد و درپی آن است تا در بارسلونا برای خود موفقیتی بزرگ کسب کند.

جیووانی دوس سانتوز نشان داد که اینده درخشانی دارد.او یکی از گلزنان برجسته ای بود که در طی پیش فصل 5 گا به ثمر رسانده بود.او این شانس را دارد که در روز یکشنبه در اولین بازی ملی اش بازی کند...

او در این باره می گوید که این روز چقدر می تواند مهم باشد و گل زدن در این روز چقدر می تواند شگفت انگیز باشد.اما مهمتر این است که تیم خوب بازی کند و نمایش خوبی از خود ارائه دهد.

او اضافه کرد در آغاز کارش اهمیت نمی دهد که چه کسی رقیب اوست." من فقط سعی می کنم تا شروع کار خوبی داشته باشم".

زندگی کردن با این رویا بهترین لحظه زندگی من شاید زمانی بود که دوس سانتوز با شور و هیجان در مورد اولین گل خود در نیو کمپ توضیح می داد. " این آرزوی هر بازیکن جوانی است تا در اینجا امتیاز گل کسب کند و صدای جمعیت را بشنود که با هیاهو و شادی نام او را بر زبان می آورند".

او کاملا از تمام چیزهایی که در حال حاضر در حال تجربه ان است لذت می برد و می گوید" همه چیز خوب پیش می رود ".

انتخاب برای بازی

او همچنین اعلام کرد در حال حاضر کاملا روی فرم و اماده است و اضافه کرد با وجود اینکه مربی است که باید تصمیم بگیرد که چه کسی بازی کند." من امیدوار هستم تا بتوانم از لحظه ها نهایت استفاده را ببرم و بهترین نتیجه را از آن بگیرم".

رقبای اروپایی

بارسا در روز پنجشنبه چهره تیمهای هم گروه خود در لیگ قهرمانان را شناخت. دوس سانتوز به خوبی می داند که سه تیم قدرتمند هستند. وی میگوید " تیم فرانسوی قطعا دو بازی دیگرش را می برد. اشتوتگارت در لیگ آلمان قهرمان است و گلاسکو رنجرز یک تیم قدرتمند وفیزیکی است." او پیش بینی می کند رقابت سختی در پیش است.

رونالدینیو به عنوان یک الگو

این بازیکن مکزیکی همیشه گفته است که او بیشتر از رونالدینو الهام می گیرد و می گوید "از زمانی که خیلی کوچک بودم همیشه شیوه بازی او را تحسین می کردم و حالا وقتی او را در حین بازی در حال خنده و شاد می بینم می فهمم که چقدر ما به هم شباهت داریم. او تا آنجایی که می تواند به من کمک می کند."

دوس سانتوز اضافه می کند "همه ما قابلیت های او را می دانیم و من هم فکر می کنم همان طور که خودش می گوید این فصل بهترین فصلی است که تا به حال داشته ایم. و همچنین نظرش در مورد هم تیمی های دیگرش هم این است که در واقع هر کدام از انها به نحوی او را حمایت می کنند."

رایکارد یک مربی بزرگ

از او پرسیدیم بهترین مربی که او تا به حال با ان کار کرده است چه کسی است و جیووانی بدون تردید نام رایکارد را بر زبان اورد و گفت " او در تیم به من اعتماد به نفس دهد و کاری کرد تا منم احساس کنم که عضوی از این تیم هستم.او فقط ازمن خواست تا راحت باشم و وقتی به میدان می روم آموخته های خود را به خوبی به کار بندم."

منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: حدیث تقی زاده

==============

خبر ديگر در مورد دوس سانتوس اينكه هوگو سانچز مربي تيم ملي مكزيك جيوواني را به تيم ملي اين كشور دعوت كرد

S a f a 6 4
01-09-2007, 22:01
مقامات باشگاه چلسي تابستان آينده با رونالدينيو ستاره بارسلونا قرارداد امضا خواهند كرد.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ و به نقل از ديلي ميل روز جمعه روني به همراه روبرتو دي آسيس موريرا برادر و مدير برنامه‌هايش با خووان لاپورتا رئيس بارسلونا در مورد انتقالش با چلسي گفت‌وگو كرد و قصد داشت به هر طريقي كه شده است در اين فصل در كنار آبي‌هاي لندن بازي كند اما به خاطر كمبود وقت و اينكه روز 31 آگوست درهاي بازار نقل وانتقالات تابستاني بسته مي‌شود او نتوانست تيم كاتالان‌ها را به مقصد استمفوردبريج ترك كند.
با آنكه مقامات دو باشگاه چلسي بارسلونا در طول گفت‌وگوهاي غيررسمي خود در مورد مبلغ قرارداد اين بازيكن 27 ساله و دارنده 2عنوان بهترين بازيكن سال جهان به توافق نرسيدند اما به نظر مي‌رسد سرانجام در اين باره به توافقي 2 جانبه دست پيدا كرده‌اند و رونالدينيو 11 ماه ديگر راهي لندن خواهد شد.

این خبر معتبره یا ممکنه شایعه باشه ؟

shayanelong
02-09-2007, 02:14
با این نقل و انتقال چلسی ضرر و بارسا شدیدا سود می کند.چون رونالدینهو خیلی وقته دل به بازی نمیده وبه جاش دوس سانتوس میاد که فوق العاده است

amir2011
02-09-2007, 02:58
با این نقل و انتقال چلسی ضرر و بارسا شدیدا سود می کند.چون رونالدینهو خیلی وقته دل به بازی نمیده وبه جاش دوس سانتوس میاد که فوق العاده است
خواهشا پشت سر پسر مردم اینجوری حرف نزن...طرفداراش دلخور میشن...

Behroooz
02-09-2007, 10:33
امشب با اتلتیکو بیلبایو بازی داریم .

اتو ئو هم امشب جراحی میشه .

BKM_MAHDI
02-09-2007, 10:35
سلام عليكم....

بهروز جان ساعت چنده بازي ؟؟؟

Behroooz
02-09-2007, 11:04
سلام عليكم....

بهروز جان ساعت چنده بازي ؟؟؟

ساعت 8:30 شب

به امید پیروزی پر گل

barca_ms_lovexx
02-09-2007, 11:09
اینا بازم دارن بازی رئال رو پخش می کنن , چقدر تا حالا من به اینا فحش و نفرین دادم خدا میدونه!!

BKM_MAHDI
02-09-2007, 11:09
ممنون بهروز جان بچه ها بياييد پيش بيني

من ميگم 4-1 به نفع بارسلون ( زهي خيال باطل)

R10MessiEtoo
02-09-2007, 14:10
لاپورتا كميته بازرسي تشكيل داد

خبرگزاري فارس: در پي مصدوميت شديد مهاجم كامروني تيم فوتبال بارسلونا از ناحيه تاندون پاي راست، ابهاماتي در مورد كم كاري برخي پزشكان و هراس آنها از جراحي به موقع به وجود آمده است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از وب سايت اسپورت كاتالونيا، خوان كاناتو، پزشك ارشد بارسلونا در گزارشي جنجال آفرين خطاب به لاپورتا از سهل انگاري چند پزشك در اولين ساعات پس از قطعي شدن مصدوميت اتوئو خبر داده است.
خوان لاپورتا، رئيس باشگاه بارسلونا در پي اين بحران، كميته بازرسي تشكيل داده و 4 پزشك رسمي بارسلونا تا اطلاع ثانوي از كار بركنار شده اند.
اگر اتوئو به موقع تحت مداوا و جراحي فوق پيشرفته قرار مي گرفت، مدت مصدوميت وي حداقل به يك ماه كاهش پيدا مي كرد و از شدت جراحات داخلي در ماهيچه نيز جلوگيري مي شد.

R10MessiEtoo
02-09-2007, 14:13
ايسنا:عمل جراحي بر روي پاي آسيب ديده ساموئل اتوئو با موفقيت انجام گرفت.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اتوئو كه در جريان ديدار دوستانه بارسلونا برابر اينتر ميلان و پس از آن كه تنها دو دقيقه از حضورش در ميدان گذشت در برخورد با "خوآن" دچار آسيب ديدگي شد.

پس از اين مصدوميت روز گذشته ساموئل اتوئو مورد عمل جراحي قرار گرفت و به گفته پزشكان بارسلونا، تاندون آسيب ديده اين بازيكن كامروني به خوبي ترميم شده است.

پس از اين عمل پزشكان باشگاه به طور دقيق اعلام كردند كه اتوئو تا هشت هفته قادر به همراهي تيم نخواهد بود. او در اين مدت تمرينات سبكي را براي پرورش بافت‌هاي آسيب ديده انجام خواهد داد.

رامون كوگات پزشك مسوول عمل جراحي اتوئو گفت:« از هفته‌ي چهارم اتوئو مي‌تواند حركت كند و در نزديكي هشت هفته پس از عمل او مي‌تواند آماده حضور در ميادين شود.»

Behroooz
02-09-2007, 16:04
من ميگم سه هيچ به نفع بارسلون .

R10MessiEtoo
02-09-2007, 21:17
نيمه اول رو 2- 0 زديم.

هر دوتا رو هم رونالدينيو زده. دقيقه 8 و دقيقه 35 از روي نقطه پنالتي

مي بينم كه طرفداراي چلسي بدجوري دارن ميسوزن. تيمشون كه 2-0 باخته. روني ما هم كه 2 تا زده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nw_nk
02-09-2007, 21:40
نيمه اول رو 2- 0 زديم.

هر دوتا رو هم رونالدينيو زده. دقيقه 8 و دقيقه 35 از روي نقطه پنالتي

مي بينم كه طرفداراي چلسي بدجوري دارن ميسوزن. تيمشون كه 2-0 باخته. روني ما هم كه 2 تا زده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون از اعلام نتیجه.

چرا بازی رو نشون نمی دن؟ آخه حیف نیست بازی رونالدینهو و مسی و هانری و ... رو توی یک تیم نبینیم؟

حیف شد, الان هاتبیرد رو هم ندارم.

R10MessiEtoo
02-09-2007, 22:08
اي نامردا دقيقه 70 يكيشو پس زدند

اسم گلزنش هم هست:M.S. Laskurain

واقعا كه اين رايكارد هم مشكل روحي داره. من نمي دونم چرا تورام رو ميگذاره رو نيمكت اين الگوئر بي عقل رو ميگذاره تو بازي.

شرط مي بندم اين گل يا تقصير والدس هست يا الگوئر

ويرايش:

همين الان يحيي توره دوباره يكي تو كيسه شون كرد دقيقه 72 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ويرايش2:

ماركز هم دو كارته شد دقيقه 76 اخراج! همون بهتر هفته بعد ميليتو تو تركيب هست. يك بازيكن اونا هم دقيقه 80 مستقيما اخراج شد.

الان دقيقه 90 همون 3-1 جلو هستيم. اين صدا و سيما هم كه رفته رو اعصاب. حالا فردا بايد برم گلها رو از تو اينترنت دانلود كنم با اين اينترنت قات زده ام.

خب بازي هم تموم شد به سلامتيشون برو موج مكزيكي رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(به قول ماريو رنگهاي ديگش نيست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Greatone
02-09-2007, 22:51
ممنون ازت.......خبرات عاليه.......
ميگم اين يهيا تركونده ها .......ميشه يه كم اطلاعات ازش بديد؟

S a f a 6 4
02-09-2007, 22:58
اي نامردا دقيقه 70 يكيشو پس زدند

اسم گلزنش هم هست:M.S. Laskurain

واقعا كه اين رايكارد هم مشكل روحي داره. من نمي دونم چرا تورام رو ميگذاره رو نيمكت اين الگوئر بي عقل رو ميگذاره تو بازي.

شرط مي بندم اين گل يا تقصير والدس هست يا الگوئر

ويرايش:

همين الان يحيي توره دوباره يكي تو كيسه شون كرد دقيقه 72 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ويرايش2:

ماركز هم دو كارته شد دقيقه 76 اخراج! همون بهتر هفته بعد ميليتو تو تركيب هست. يك بازيكن اونا هم دقيقه 80 مستقيما اخراج شد.

الان دقيقه 90 همون 3-1 جلو هستيم. اين صدا و سيما هم كه رفته رو اعصاب. حالا فردا بايد برم گلها رو از تو اينترنت دانلود كنم با اين اينترنت قات زده ام.

خب بازي هم تموم شد به سلامتيشون برو موج مكزيكي رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(به قول ماريو رنگهاي ديگش نيست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کارت درسته ,من که فیض بردم

Behroooz
02-09-2007, 23:32
برنده شديم ؟ اخ جون ..

مرسي از اعلام نتيجه .

XirowN
02-09-2007, 23:56
بارسا امسال هم تو لیگ قهرمانان قرمانه هم تو لالیگا

Behroooz
03-09-2007, 00:08
گل سوم رو كي زد ؟

yugioh
03-09-2007, 00:22
دقیقه 72 یحیی توره. البته منهم پست این رفیقمون رو خوندم + livesoccer سایت توپیه بازی رو دقیقه به دقیقه نتیجه hش رو می ده + زننده گل و اخراجها واخطارها

shayanelong
03-09-2007, 02:28
زیاد خوشحال نباشید رئال 0-5 برد.اونم ویارئال رو.

Behroooz
03-09-2007, 09:50
شبكه خبر زير نويس ميزنه كه بارسا 3 بر 1 شكست خورده . كدوم درسته اخرش؟

barca_ms_lovexx
03-09-2007, 10:12
بارسلونا 3-1 برد , دو گل رونی (یکیش پنالتی بود) 1 گل هم یحیی

Hazy
03-09-2007, 10:29
چرا بازی رو نشون ندادن!!

nw_nk
03-09-2007, 10:51
زیاد خوشحال نباشید رئال 0-5 برد.اونم ویارئال رو.

خوب بازی کردن یا اینکه ویارئال بهم ریخته بود؟

Behroooz
03-09-2007, 12:40
يحيي توره امسال برگ برنده بارسا هستش .....

R10MessiEtoo
03-09-2007, 13:12
اين 12 پست اخير رو يكبار ديگه بخونيد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

============

بردی عالی ( 1-3 )

بارسا در دیداری زیبا و مهیج، موفق شد تیم اتلتیکو بیلبائو را شکست دهد.

هر چند که قانونی بودن گل سوم بارسا توسط یایا توره بحث برانگیز است ولی در اینکه تیم برتر زمین به پیروزی رسید هیچ شکی وجود ندارد.

در اولین بازی خانگی بارسلونا در فصل جدید، بارسلونا همان بازی تهاجمی، که باعث تحسین همگان در جام خوان گمپر شده بود، را به نمایش گذاشت. تیم ریکارد موفق شد که با دو گل نیمه ی اول رونالدینیو ی همیشه حاضر و گل بحث برانگیز یایا توره در نیمه دوم، تیم اتلتیکو بیلبائو را شکست دهد.بارسلونا توانست با یک نمایش عالی از بازی هجومی، سرگرم کننده و مفید، طرفداران را به فصلی که پیش روی آنهاست، امیدوار و خوشبین کند.

رونالدینیو، ستاره بازی

بارسلونا از ابتدا، با یک بازی سرشار از اعتماد به نفس، مسابقه را به خوبی شروع کرد.رونالدینیو نقشی مرکزی تر نسبت به گذشته را بر عهده داشت و آنری در گوش، جای او را گرفته بود. پس از گذشت هشت دقیقه از بازی، ضربه ی کاشته ی حاصل از خطای اوستاریتز بر روی رونالدینیو، توسط رونالدینو به گل اول بارسلونا تبدیل شد. گل به ثمر رسیده توسط رونی، تشابه زیادی به گلی که فصل گذشته در برابر ساراگوسا به ثمر رساند، داشت، هر چند که تیم بارسلونا با بارسلونای فصل پیش تفاوتهای بسیاری داشت. تمام بازیکنان با نشاط و جدیت بسیار بیشتری بازی میکردند و برای خط دفاعی تیم باسکی مشکلات فراوانی را به وجود آوردند.

ادامه ی فوتبال تهاجمی

تیم ریکارد تقریبا برای تمام نیمه اول مالکیت توپ را در نیمه حریف داشتند. یک و دوی آنری با رونالدینو سبب شد که گورکا، دربازه بان تیم اتلتیکو بیلبائو، او را محوطه ی جریمه متوقف کند و پنالتی بدست آمده توسط رونالدینو در دقیقه 33 به گل دوم بارسلونا تبدیل شد. مدتی پس از گل دوم، در حرکتی مشابه، ترکیب عالی رونالدینیو و مسی، مسی را در موقعیتی عالی قرار داد. هر چند این بار دربازه بان تیم میهمان وظیفه ی خود را به خوبی انجام داد. گورکا همچنین ضربه ی رونالدینو از محوطه ی شش قدم که از پاس دقیق آبیدال بدست آمده بود را، به خوبی مهار کرد و از باز شدن دربازه ی بارسلونا جلوگیری کرد.

نیمه ی دوم

کاپارروس در نیمه ی دوم ولز را به جای گابیلوندو وارد زمین کرد، و این بازیکن جوان در اولین موقعیت مسلم بیلبائو در دقیقه ی 53 میتوانست دروازه ی بارسلونا را باز کند، هرچند اولگر با مداخله ی خود، این خطر را دفع کرد. بارسلونا با سه حمله ی پیاپی توسط آنری ( برخورد توپ با تیرک)، دکو و مسی ، میتوانست گل سوم را به ثمر برساند و در طرف دیگر، اتلتیکو بیلبائو توسط ضربه ی آزاد سوسائتا دروازه ی بارسلونا را تهدید کرد.

گل بحث برانگیز

جیوانی دوس سانتوس در دقیقه 61 جای آنری را گرفت. مدت کوتاهی پس از تعویض آنری و در دقیقه ی 66 دکو نیز جای خود را به اینیستا داد. آنری و دکو در هنگام خروج از زمین با تشویق تماشاگران حاضر در کمپ نو مواجه شدند.

جیوانی دوس سانتوس، روی حرکت مسی صاحب موقعیت عالی شده بود که نتوانست از آن استفاده کند. درست زمانی که به نظر می رسید اتلتیکو بیلبائو امید خود را برای بازی از دست داده است، لوسائستا پس از خروج و دفع ناموفق والدس در دقیقه ی 71 گل اول تیمش را به ثمر رساند. درست پس از چند دقیقه، نقطه ی جنجالی بازی در طرف دیگر زمین اتفاق افتاد. ضربه ی زیبای یایا توره پس از برخورد به تیرک افقی به زمین خورد و سپس به بازی برگشت. داور پس از مشاوره با کمک خود تصمیم به قبول گل گرفتند؛ هر چند تصاویر آهسته ی ضربه ی زده شده، نشان داد که تیم داوری در پذیرفتن این گل اشتباه کردند.

مارکز در دقیقه ی 76 دومین کارت زرد خود را دریافت کرد و از زمین بازی اخراج شد. ریکارد نیز با آورد گابی میلیتو به جای رونالدینیو به این اتفاق پاسخ داد. برتری عددی تیم بیلبائو دقایقی بعد، پس از اخراج کویکیلی پی تکلی خشن بر روی دوس سانتوس، از بین رفت. پس از گل سوم بارسلونا، تیم اتلتیکو بیلبائو تمام امید خود را از دست داد و دقایق پایانی بازی بدون اتفاق خاصی سپری شد تا اولین برد خانگی بارسلونا در فصل جدید به ثبت برسد.

مترجم: امین عابدfcbarca.ir

nw_nk
03-09-2007, 13:43
...

تیم ریکارد تقریبا برای تمام نیمه اول مالکیت توپ را در نیمه حریف داشتند. یک و دوی آنری با رونالدینو سبب شد که گورکا، دربازه بان تیم اتلتیکو بیلبائو، او را محوطه ی جریمه متوقف کند و پنالتی بدست آمده توسط رونالدینو در دقیقه 33 به گل دوم بارسلونا تبدیل شد. مدتی پس از گل دوم، در حرکتی مشابه، ترکیب عالی رونالدینیو و مسی، مسی را در موقعیتی عالی قرار داد. هر چند این بار دربازه بان تیم میهمان وظیفه ی خود را به خوبی انجام داد. گورکا همچنین ضربه ی رونالدینو از محوطه ی شش قدم که از پاس دقیق آبیدال بدست آمده بود را، به خوبی مهار کرد و از باز شدن دربازه ی بارسلونا جلوگیری کرد.

...

مترجم: امین عابدfcbarca.ir

.............

R10MessiEtoo
03-09-2007, 14:09

مدتی پس از گل دوم، در حرکتی مشابه، ترکیب عالی رونالدینیو و مسی، مسی را در موقعیتی عالی قرار داد. هر چند این بار دربازه بان تیم میهمان وظیفه ی خود را به خوبی انجام داد. گورکا همچنین ضربه ی رونالدینو از محوطه ی شش قدم که از پاس دقیق آبیدال بدست آمده بود را، به خوبی مهار کرد و از باز شدن دربازه ی بارسلونا جلوگیری کرد.

nw_nk
03-09-2007, 14:49

سلام

مگه گورکا دروازه بان حریف نیست؟ از باز شدن دروازه بارسلونا جلوگیری کرد؟

R10MessiEtoo
03-09-2007, 15:07
سلام

مگه گورکا دروازه بان حریف نیست؟ از باز شدن دروازه بارسلونا جلوگیری کرد؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يك جور ديگه برداشت كردم

فكر كردم گوركا رو نديدي و اينطور فكر كردي كه رونالدينيو از گل زدن بارسا جلوگيري كرده.

به هر حال اين اشتباه رو كه در كپي كار پيش اومده بايد ببخشيد. الان هم كه نميشه درستش كرد. حالا مردم اين همه غلط املايي و انشايي دارند اين به اونا در [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Behroooz
03-09-2007, 17:46
با گل زنی مجدد رونالدینیو این بحث که تن به بازی نمیده و کمکاری میکنه به فراموشی سپرده میشه .

امیدوارم با بازی های خوب امسال دیگه مثل پارسال قهرمانی رو دقیقه 90 از دست ندیم .

Behroooz
04-09-2007, 14:04
لاپورتا رييس باشگاه بارسا اعلام كرد اگر كمكاري پزشكان اين باشگاه در مورد اسيب ديدگي اتوئو ثابت شود انها را اخراج ميكند .

Greatone
04-09-2007, 14:28
ولي خودمونيما اين اتو خيلي پرپريه.......همش مسنومه........

FarzadSport
04-09-2007, 14:33
اتوئو با موفقيت جراحی شد

عمل جراحی بر روی پای آسيب ديده ساموئل اتوئو با موفقيت انجام گرفت.
اتوئو كه در جريان ديدار دوستانه بارسلونا برابر اينتر ميلان و پس از آن كه تنها دو دقيقه از حضورش در ميدان گذشت در برخورد با "خوآن" دچار آسيب ديدگی شد.
پس از اين مصدوميت روز گذشته ساموئل اتوئو مورد عمل جراحی قرار گرفت و به گفته پزشكان بارسلونا، تاندون آسيب ديده اين بازيكن كامرونی به خوبی ترميم شده است.
پس از اين عمل پزشكان باشگاه به طور دقيق اعلام كردند كه اتوئو تا هشت هفته قادر به همراهی تيم نخواهد بود. او در اين مدت تمرينات سبكي را برای پرورش بافت‌های آسيب ديده انجام خواهد داد.
رامون كوگات پزشك مسوول عمل جراحی اتوئو گفت:« از هفته‌ی چهارم اتوئو می‌تواند حركت كند و در نزديكی هشت هفته پس از عمل او می‌تواند آماده حضور در ميادين شود.»

R10MessiEtoo
04-09-2007, 21:14
اتوئو با موفقيت جراحی شد

عمل جراحی بر روی پای آسيب ديده ساموئل اتوئو با موفقيت انجام گرفت.
اتوئو كه در جريان ديدار دوستانه بارسلونا برابر اينتر ميلان و پس از آن كه تنها دو دقيقه از حضورش در ميدان گذشت در برخورد با "خوآن" دچار آسيب ديدگی شد.
پس از اين مصدوميت روز گذشته ساموئل اتوئو مورد عمل جراحی قرار گرفت و به گفته پزشكان بارسلونا، تاندون آسيب ديده اين بازيكن كامرونی به خوبی ترميم شده است.
پس از اين عمل پزشكان باشگاه به طور دقيق اعلام كردند كه اتوئو تا هشت هفته قادر به همراهی تيم نخواهد بود. او در اين مدت تمرينات سبكي را برای پرورش بافت‌های آسيب ديده انجام خواهد داد.
رامون كوگات پزشك مسوول عمل جراحی اتوئو گفت:« از هفته‌ی چهارم اتوئو می‌تواند حركت كند و در نزديكی هشت هفته پس از عمل او می‌تواند آماده حضور در ميادين شود.»

كجا بودي تو؟! اين خبر مال 2 روز پيش بود و همچنين خبرهاي بهروز خان.

---------------------

سامی اتوئو امروز کلینیک را ترک کرد

متاسفانه مصدومیت اتوئو از 2 ماه، به 3 ماه تغییر یافت !

ساموئل اتوئو، مهاجم کامرونی بارسلونا که به مدت 2 ماه مصدوم شده بود، امروز کلینیک پزشکی شهر بارسلونا را ترک کرد. اتوئو که سه روز پیش زیر دست پزشکان، تاندون پای راستش را جراحی کرده بود، امروز با تشخیص خودش و تایید پزشکان بارسلونا و همچنین جراحان، بیمارستان را ترک کرد. حتی گفته می شود که پزشکان بعد از عمل جراحی، دوران مصدومیت اتو را به 2 الی 3 ماه تغییر داده اند.

پزشکان باشگاه تصمیم گرفتند که اتوو را بیش از دو ماه درو از میادین نگه دارند تا او بعد از 3 ماه استراحت، به یک بازیکن فوتبال اصل تبدیل شود. دکتران دلیل افزاش دوران استارحت اتوئو را مشاهده بازی ضعیف وی در مسابقات پیش فصل بارسلونا ذکر کردند و گفتند که این کار را برای آمادگی هرچه بیشتر سامی برای مسابقه الکلاسیکو که بین بارسا و رئال برگزار می شود انجام می دهند.

وضعیت کنونی سامی همانند وضعیت سال پیش این مهاجم، بعد از مصدومیت در بازی برابر وردربرمن می باشد. پس در نهایت یک ماه به دوره دوری اتوئو از میادین فوتبال اضافه می شود و این مهاجم کامرونی از هفته چهاردهم (سه هفته مانده با الکلاسیکو) به تمرینات بر می گردد. البته به نظر می آید که جای نگرانی نباشد، زیرا اتوئو سر دو ماه به وضعیت عادی اش بر می گردد، پس می توانددر طی چهار هفته به وضعیت آماده اش بازگشته و از هفته چهاردهم، تیمش را آمادگی کامل همراهی کند.

منبع: Elmundo Deporti

FarzadSport
04-09-2007, 21:22
كجا بودي تو؟! اين خبر مال 2 روز پيش بود و همچنين خبرهاي بهروز خان.

---------------------

سامی اتوئو امروز کلینیک را ترک کرد

متاسفانه مصدومیت اتوئو از 2 ماه، به 3 ماه تغییر یافت !

ساموئل اتوئو، مهاجم کامرونی بارسلونا که به مدت 2 ماه مصدوم شده بود، امروز کلینیک پزشکی شهر بارسلونا را ترک کرد. اتوئو که سه روز پیش زیر دست پزشکان، تاندون پای راستش را جراحی کرده بود، امروز با تشخیص خودش و تایید پزشکان بارسلونا و همچنین جراحان، بیمارستان را ترک کرد. حتی گفته می شود که پزشکان بعد از عمل جراحی، دوران مصدومیت اتو را به 2 الی 3 ماه تغییر داده اند.

پزشکان باشگاه تصمیم گرفتند که اتوو را بیش از دو ماه درو از میادین نگه دارند تا او بعد از 3 ماه استراحت، به یک بازیکن فوتبال اصل تبدیل شود. دکتران دلیل افزاش دوران استارحت اتوئو را مشاهده بازی ضعیف وی در مسابقات پیش فصل بارسلونا ذکر کردند و گفتند که این کار را برای آمادگی هرچه بیشتر سامی برای مسابقه الکلاسیکو که بین بارسا و رئال برگزار می شود انجام می دهند.

وضعیت کنونی سامی همانند وضعیت سال پیش این مهاجم، بعد از مصدومیت در بازی برابر وردربرمن می باشد. پس در نهایت یک ماه به دوره دوری اتوئو از میادین فوتبال اضافه می شود و این مهاجم کامرونی از هفته چهاردهم (سه هفته مانده با الکلاسیکو) به تمرینات بر می گردد. البته به نظر می آید که جای نگرانی نباشد، زیرا اتوئو سر دو ماه به وضعیت عادی اش بر می گردد، پس می توانددر طی چهار هفته به وضعیت آماده اش بازگشته و از هفته چهاردهم، تیمش را آمادگی کامل همراهی کند.

منبع: Elmundo Deporti

دوست عزیز حالا شما به دل نگیر....
آخه من خیلی توی اخبار باشگاه بارسلونا نیستم....
بیشترهمونطور که از عکسمم پیدا هست طرافدار یوونتوس هستم...
ممنون از اینکه به من هشدار با توجهی دادین...

R10MessiEtoo
04-09-2007, 21:47
دوست عزیز حالا شما به دل نگیر....
آخه من خیلی توی اخبار باشگاه بارسلونا نیستم....
بیشترهمونطور که از عکسمم پیدا هست طرافدار یوونتوس هستم...
ممنون از اینکه به من هشدار با توجهی دادین...

نه من نمي خواستم ناراحت بشي فقط گفتم در آوردن اخبار دقت بيشتري كنيد. بارسلونا كلي واسه خودش كلاس داره و اينقدر تيم بزرگي هست كه تمام خبرگزاري ها هر روز حداقل يك خبر جديد در موردش دارند. مثلا اين:
--------------------------------------------------------------------------------

پويول به تمرينات بارسلونا بازگشت

بازگشت به ميدان از هفته چهارم

كاپيتان تيم فوتبال بارسلونا پس از دو جراحي پيشرفته روي زانوي چپ، تمرين با توپ را از سر گرفت.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از وب سايت رسمي بارسلونا، كارلس پويول با رفع مشكلات ناشي از مصدوميت به تمرينات بازگشته و طبق گفته پزشكان مي تواند از هفته چهارم لاليگا به ميدان بازگردد.
پويول در نظر هواداران بارسلونا از محبوبيت بالايي برخوردار است.
دكتر رامون كوگات پس از يك هفته معاينات پيشرفته، وضعيت پويول را رضايت بخش دانسته و اطمينان دارد كه وي با صلاحديد مربيان مي تواند در هفته چهارم وارد ميدان شود.

shayanelong
05-09-2007, 02:56
لاپورتا قاط زده گفته پزشکا رو از دم اخراج میکنه.

barca_ms_lovexx
05-09-2007, 10:19
لاپورتا قاط زده گفته پزشکا رو از دم اخراج میکنه.
کار درستی می کنه , پول می گیرن واسه چی!!

Behroooz
07-09-2007, 13:57
با اين وضعي كه براي اتوئو پيش امده مي ترسم مثل فان باستن بشه .

shayanelong
08-09-2007, 02:24
من خودم به شخصه میگم از این مربع جادویی فقط مسی به درد میخوره.

Behroooz
08-09-2007, 13:34
اولگر به جرم حمله به پليس در استانه زنداني شدن قررار دارد .

FarzadSport
08-09-2007, 14:28
با اجازه دوست خوبم : R10MessiEtoo این خبر رو قرار میدم.:46:

رونالدينيو، ستاره‌ ی برزيلی بارسلونا در گفت‌وگویی از پنج بازيكن به عنوان برترين‌های كنونی فوتبال جهان نام برد. سه بازيكن بارسا در اين فهرست ديده مي‌شوند، اما از ساموئل اتوئو، خبری نيست!
رونالدينيو كه با مجله فوتبال «فور فور تو» گفت‌وگو می‌كرد، با نام نبردن از اتوئو مهاجم كامرونی بارسلونا، دكو، مسی و تيری آنری را از جمع آبی و اناری‌پوشان كاتالان به عنوان سه بازيكن از جمع پنج بازيكن كنونی فوتبال دنيا ياد كرد.
او كريستيانو رونالدو، بازيكن پرتغالی منچستريونايتد و كاكا، هموطنش در ميدان را هم در اين فهرست پنج نفره قرار داد.

او روی نام خود و اتوئو را قلم گرفت.

S a f a 6 4
08-09-2007, 17:02
با اجازه دوست خوبم : R10MessiEtoo این خبر رو قرار میدم.:46:

رونالدينيو، ستاره‌ ی برزيلی بارسلونا در گفت‌وگویی از پنج بازيكن به عنوان برترين‌های كنونی فوتبال جهان نام برد. سه بازيكن بارسا در اين فهرست ديده مي‌شوند، اما از ساموئل اتوئو، خبری نيست!
رونالدينيو كه با مجله فوتبال «فور فور تو» گفت‌وگو می‌كرد، با نام نبردن از اتوئو مهاجم كامرونی بارسلونا، دكو، مسی و تيری آنری را از جمع آبی و اناری‌پوشان كاتالان به عنوان سه بازيكن از جمع پنج بازيكن كنونی فوتبال دنيا ياد كرد.
او كريستيانو رونالدو، بازيكن پرتغالی منچستريونايتد و كاكا، هموطنش در ميدان را هم در اين فهرست پنج نفره قرار داد.

او روی نام خود و اتوئو را قلم گرفت.

انگار دوباره میخاد دعواشون شروع بشه

Greatone
08-09-2007, 17:08
اولگر به جرم حمله به پليس در استانه زنداني شدن قررار دارد .

چه خوب....بره ديگه برنگرده..........لياقت بارسا رو نداره.......

yugioh
08-09-2007, 17:55
حق داره. خب انصافا اتوئو تو 5 تای اول نیست البته بعد از مصدومیت. بقیه رو راست گفته. هر چند احتمالا دکو رو رفاقتی گذاشته تو 5 تا ( از خودش که بهتر نیست.) تازه من پیش بینی می کنم دو ماه بعد یکی از این 5 تا دوس سانتوس باشه انصافا بازیکنیه.

shayanelong
09-09-2007, 03:11
اتوئو اگه رو فرم باشه از رونالدینهو خیلی بهتره

Behroooz
09-09-2007, 10:42
اين هفته بازي نداره بارسا ؟ كي بازي داره ؟

nw_nk
09-09-2007, 11:14
بازی بعدی در لالیگا 6 7 روز دیگه است:

این دفعه دیگه بازی بارسا رو نشون میده.

BKM_MAHDI
09-09-2007, 11:32
بازی بعدی در لالیگا 6 7 روز دیگه است:

این دفعه دیگه بازی بارسا رو نشون میده.

يعني چند شمبه ؟:18:

V A H I D
09-09-2007, 11:44
امروز نهم هست یهنی 7 روز دیگه می شه 1 شنبه

FarzadSport
09-09-2007, 15:36
رافائل ماركز روز جمعه پیش از پیوستن به تیم ملی مكزیك برای بازی های دوستانه ملی، برای آخرین بار با بارسلونا تمرین كرد. این مدافع مركزی پیكار با پاناما در روز یكشنبه را از دست خواهد داد ولی برای بازی با برزیل در روز 12 سپتامبر در بوستون دعوت شده است و باید دوشنبه در ایالات متحده باشد. از آنجایی كه تمرینی برای آبی و اناری ها شنبه و یكشنبه نخواهد بود, ماركز آماده رفتن است و آخرین بازیكن ملی پوش تیم است كه می رود.

جمعه, ماركز با ویكتور والدس, آلبرت خورخه را, اولگوئر, سیلوینیو و سانتی ازكوئیرو تمرین كرد. كادر فنی چشم به تعداد كمی از بازیكنان تیم اول كه همچنان در دسترس بودند داشت.

فیزیكی و تكنیكی

این جلسه به كار فیزیكی و مهارت های تكنیكی با توپ متمركز شده بود. یكی از تمرین ها مداری بود كه توانایی استحكام و پایداری بازیكنان را تست می كرد. بعد از كامل كردن این مرحله كه در سرعت های متفاوت انجام شد, بازیكنان باید شوت به چارچوب برای فعال نگه داشتن والدس و خورخه را می زدند. بازیكنان آبی و اناری همچنین پاس های بلند و دقت در كنار كنترل و حركت را تمرین كردند.

shayanelong
10-09-2007, 03:03
ال کلاسیکو هفته چندمه؟

MORINIO
10-09-2007, 03:15
ال کلاسیکو هفته چندمه؟

هفته 17 در نیو کمپ
هفته 36 در سانتیاگو برنابئو

yugioh
12-09-2007, 11:00
بابا تاپیک خوابیده یه کاری بکنیم ، مثلا پیش بینی نتیجه بازی بعدی.
خودم هم استارتش رو می زنم. اوساسونا 1 بارسا 3

2n.m
12-09-2007, 22:09
بارسا 4-اوساسونا1

Behroooz
14-09-2007, 13:20
اين نتيجه بالا مال هفته چندمه ؟

Honradez
14-09-2007, 19:00
بهروز جان ایشون دارن پیش بینی می کنن.

بازی بعدی بارسلونا با اوساسونا است که در روز 16 آگوست (یکشنبه آینده) برگزار میشه.

در غیر اینصورت بارسا توی این فصل، تنها با دو تیم راسینگ (0-0) و اتلتیک بیلبائو (3-1) بازی کرده.

موفق باشید. ;)

shayanelong
15-09-2007, 02:22
حتما بارسا میبره.

pd2006
15-09-2007, 13:03
کاش این فصل دیگه ضد حال نزنه . فصل قبل که اعصابمون رو بهم ریخت .

(فکر کنم که دوره رایکارد توی بارسلون تموم شده) .

BKM_MAHDI
15-09-2007, 13:10
بارسا كي با كي بازي داره ؟:19:

pd2006
15-09-2007, 14:52
بارسا كي با كي بازي داره ؟:19:

سلام حاجی جان .
با هر کس که شما صلاح بدونی ، عزیز .

FarzadSport
15-09-2007, 18:01
ليونل مسی، مهاجم آرژانتينی بارسلونا بازی مقابل اوساسونا را به دليل آسيب ديدگی از دست خواهد داد.

مسي به دليل آسيب ديدگی از ناحيه ران پای راست، در بازي دوستانه آرژانتين، استراليا، روز گذشته (جمعه) به تنهايي به تمرين پرداخت.

به نوشته‌ي پايگاه اينترنتي بارسلونا، براي جلوگيري از آسيب ديدگي بيشتر، اين بازيكن به همراه تيم به پامپلونا، محل برگزاري بازي بارسلونا و اوساسونا، اعزام نخواهد شد، علاوه بر اين، جان لاپورتا رييس باشگاه بارسلونا از تيم‌هاي ملي، به دليل استفاده از بازيكنان باشگاه درخواست غرامت كرده است.

لاپورتا در گفت‌وگو با پايگاه اينترنتي باشگاه اظهار كرد: باشگاه‌ها به بازيكنان حقوق‌هاي بالايي مي‌پردازند، بنابراين باشگاه‌ها بايد يا از فيفا يا فدراسيون‌هاي ملي كه از بازيكنان دعوت مي‌كنند، خسارت دريافت كنند.

مطابق با اظهارات رييس يوفا، علاقه‌ خاصي براي حل مشكل اين تيم‌هاي ملي و باشگاه وجود دارد و علاقه چنداني به مخالفت با حل اين مشكل نيست.

باشگاه بارسلونا به سران گروه G-14 پيشنهاد داده تا به مدت يك سال براي بررسي اين مساله وارد عمل شوند تا به يك توافق دو جانبه دست يابند.

رييس باشگاه بارسلونا ادامه داد: «من در جلسات كميته‌هاي مختلفي در فيفا و يوفا حضور داشتم كه در خصوص اين مشكل پيشرفت چنداني حاصل نشد. اكنون وقت آن است كه خود باشگاه‌ها وارد عمل شوند.»

BKM_MAHDI
15-09-2007, 19:00
سلام حاجی جان .
با هر کس که شما صلاح بدونی ، عزیز .

امشب ساعت 11 با رئال مادريد

shayanelong
16-09-2007, 02:05
بارسا با اوساسونا بازی داره و پخش مستقیم هم هست

Behroooz
16-09-2007, 04:16
به اميد برتري بارسا و بازي خوب همبازي هاي نكونام .

ريال ديشب برد . ما هم بايد ببريم تا جا نمونيم .

Behroooz
16-09-2007, 14:06
مسي در بازي امروز مقابل اوساسونا غايب هستش . به دليل مصدوميت .

S a f a 6 4
16-09-2007, 14:20
بازی ساعت چنده ؟tv نشون میده ؟

Behroooz
16-09-2007, 22:22
ساعت 10:30 دقيقه . شبكه 3 رو بگير

fery joon
17-09-2007, 00:56
کسی از نتیجه بازی خبر نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این نکبتا هم که پخش مستقیم نکردن :13:

shayanelong
17-09-2007, 01:32
متاسفم ولی بازی صفر -صفر تموم شد.

این نکبتا هم که پخش مستقیم نکردن

چون میخان 4شنبه بازیشو با لیون نشون بدن.

boy iran
17-09-2007, 08:39
یک بازی واقعا بد از بارسا

خیلی دلسرد شدم

باز هم مساوی اونم صفر بر صفر

BKM_MAHDI
17-09-2007, 09:07
بايد بريم طرفدار ميخ سازي مادريد بشيم

barca_ms_lovexx
17-09-2007, 12:05
اگر بازیه بارسا لیون رو پخش نکنن, میرم تمام شبکه 3 ایا رو با هم خفه میکنم!!
بازیه بارسا رو نشون ندادن, رفتن یوونتوس که از سری B اومده رو نشون دادن کثافتا, با تاخیر هم حداقل نمی ذارن

BKM_MAHDI
17-09-2007, 12:16
بازیه بارسا رو نشون ندادن, رفتن یوونتوس که از سری B اومده رو نشون دادن کثافتا, با تاخیر هم حداقل نمی ذارن

رفيق من تو كف اين عكس آواتارتم بزرگشو داري با كيفيت ؟؟؟

boy iran
17-09-2007, 13:21
رفيق من تو كف اين عكس آواتارتم بزرگشو داري با كيفيت ؟؟؟

مش مهدی بنگر

BKM_MAHDI
17-09-2007, 13:32
مش مهدی بنگر

دستت طلا آقا محمد . اون موقع كه دربدر اين عكس بودم و همه ي سايت ها رو گشتم تو كجا بودي ؟:11:

دستت طلا اوني كه با لباس اصلي هستش رو هم داري ؟ شرمنده

boy iran
17-09-2007, 16:12
دستت طلا آقا محمد . اون موقع كه دربدر اين عكس بودم و همه ي سايت ها رو گشتم تو كجا بودي ؟:11:

دستت طلا اوني كه با لباس اصلي هستش رو هم داري ؟ شرمنده

بفرما حاجی مهدی اینم با پیراهن اصلی

شرمندگی هم باشه برای دشمنت :10:

BKM_MAHDI
17-09-2007, 16:18
بفرما حاجی مهدی اینم با پیراهن اصلی

شرمندگی هم باشه برای دشمنت :10:

بازم ممنون بوي ايران جيگر من خيلي توپس و لازم بود. :11:
آقا هر كي هرچي داره از اين با كيفيت ها رو كنه ! :20:

pd2006
17-09-2007, 16:37
قبلا هم گفتم که رایکارد به درد بارسا نمیخوره .
اون قهرمانی 2 سال قبلش هم بیشترش کار بازیکناش بود .

رایکارد مربی نیست .

Behroooz
17-09-2007, 23:17
بارسلونا مثل اينكه امسال خيال نتيجه گيري زود هنگام نداره .

ولي امسال باز هم سويا موي دماغ همه ميشه . حالا ببينيد .

shayanelong
18-09-2007, 02:35
والنسیا هم خوبه.شاید بارسا قواش رو نگه داشته واسه لیون.

MORINIO
18-09-2007, 03:40

دلیلش این هست که همون مساله اسپانسر شیپ و از این چرت و پرتا که برای همین هیچ کدوم از شبکه های معروف اروپایی این بازیها (بازی رئال و بازی بارسا) رو پخش نکردن که خوب معلومه اگه اون شبکه ها پخش کنن شبکه 3 هم از روی همون کانال ها بازی رو نشون میده:27:

fery joon
18-09-2007, 03:44
بابا من بازیه بارسلونا مقابل اینتر رو که دیدم فکر کردم امسال بارسا همه تیمارو له میکنه :41: پس چرا توی مسابقات رسمی اینجوری امتیاز میدن :41:

barca_ms_lovexx
18-09-2007, 09:58
دلیلش این هست که همون مساله اسپانسر شیپ و از این چرت و پرتا که برای همین هیچ کدوم از شبکه های معروف اروپایی این بازیها (بازی رئال و بازی بارسا) رو پخش نکردن که خوب معلومه اگه اون شبکه ها پخش کنن شبکه 3 هم از روی همون کانال ها بازی رو نشون میده:27:
حالا تا کی این موضوع اد امه داره؟؟!!از بس به اینا فحش و نفرین دادم خسته شدم

Behroooz
18-09-2007, 13:54
ما بارسا رو در هر شرايطي دوست داريم . چه ببره چه ببازه .

nw_nk
19-09-2007, 09:21
امیدوارم بازی به بازی بهتر بشه.

بازی بعدی کی هست؟

FarzadSport
19-09-2007, 11:56

:4:دوست عزیز مواظب باش که داری در مورد چه تیمی اینجوری صحبت میکنیا...

:angry:یکی ندونه خیال میکنه که یوونتوس به دسته B سقوط کرده و الان هم با کلی ترس و لرز اومده سری A .

جالبه بدونید که افتخارات یوونتوس در سری A از دیگر تیم های ایتالیایی بالاتر بوده ، بنابراین از شما که خودتون رو طرفدار فوتبال و یک بیننده ی حرفه ای میدونید انتظار چنین صحبتی رو نداشتم...:13:

در ضمن شما اگه خیلی طرفدار باشگاه بارسلونا هستی میتونید از شبکه های مختلف ماهواره ای بازی های تیم مورد علاقت رو تماشا کنی ، یعنی دقیقا همون کاری که من برای یوونتوس میکنم چرا که همونطور که اطلاع داری شبکه 3 با تاخیر زیادی بازی رو پخش میکند.پس دیگه فکر نمیکنم که لازم باشه به پخش با تاخیر بازی یوونتوس حسودی کنی...:13:

خیلی هم مشتاق نیستم که دائما بخواهم به این تاپیک بیام و جواب کل کل های شما رو بدم...
در واقع من در این پست یاد آوری مختصری درباره بزرگی باشگاه یوونتوس کردم.

barca_ms_lovexx
19-09-2007, 16:52
:4:دوست عزیز مواظب باش که داری در مورد چه تیمی اینجوری صحبت میکنیا...

:angry:یکی ندونه خیال میکنه که یوونتوس به دسته B سقوط کرده و الان هم با کلی ترس و لرز اومده سری A .

جالبه بدونید که افتخارات یوونتوس در سری A از دیگر تیم های ایتالیایی بالاتر بوده ، بنابراین از شما که خودتون رو طرفدار فوتبال و یک بیننده ی حرفه ای میدونید انتظار چنین صحبتی رو نداشتم...:13:

در ضمن شما اگه خیلی طرفدار باشگاه بارسلونا هستی میتونید از شبکه های مختلف ماهواره ای بازی های تیم مورد علاقت رو تماشا کنی ، یعنی دقیقا همون کاری که من برای یوونتوس میکنم چرا که همونطور که اطلاع داری شبکه 3 با تاخیر زیادی بازی رو پخش میکند.پس دیگه فکر نمیکنم که لازم باشه به پخش با تاخیر بازی یوونتوس حسودی کنی...:13:

خیلی هم مشتاق نیستم که دائما بخواهم به این تاپیک بیام و جواب کل کل های شما رو بدم...
در واقع من در این پست یاد آوری مختصری درباره بزرگی باشگاه یوونتوس کردم.

پارسال معلوم شد افتخاراتشو چجوری بدست اورده!!!
وقتی در ساعتی که داره بازیه بارسا برگزار میشه و میان بازی پخش با تاخیر می ذارن, در حالیکه تو اعلام برنامه ها هم گفتن پخشش می کنه ادم حرسش در میاد دیگه
این سومین باره که این کارو می کنن, هنوز یک بازی رسمی از بارسا امسال ندیدیم, در ضمن مگه قراره بر اساس افتخارات بازی رو پخش کنن, واقعا تیمی هست که از بارسا قشنگ تر بازی کنه؟؟!!!!
اگه بازیه بارسا و اینتر(البته من طرفدار اینتر هم هستم) دیده باشی , جواب این سوال رو میدونی منتظر بازی یوونتوس واینترباااااااااااااشید

BKM_MAHDI
19-09-2007, 16:53
ما بارسا رو در هر شرايطي دوست داريم . چه ببره چه ببازه .

ولي ما نه :27:

FarzadSport
19-09-2007, 20:12
پارسال معلوم شد افتخاراتشو چجوری بدست اورده!!!
وقتی در ساعتی که داره بازیه بارسا برگزار میشه و میان بازی پخش با تاخیر می ذارن, در حالیکه تو اعلام برنامه ها هم گفتن پخشش می کنه ادم حرسش در میاد دیگه
این سومین باره که این کارو می کنن, هنوز یک بازی رسمی از بارسا امسال ندیدیم, در ضمن مگه قراره بر اساس افتخارات بازی رو پخش کنن, واقعا تیمی هست که از بارسا قشنگ تر بازی کنه؟؟!!!!
اگه بازیه بارسا و اینتر(البته من طرفدار اینتر هم هستم) دیده باشی , جواب این سوال رو میدونی منتظر بازی یوونتوس واینترباااااااااااااشید

دوست عزیز من گفته بودم که علاقه ای به کل کل کردن در این تاپیک رو ندارم اما متاسفانه مجبورم که پاسخ شما رو بدهم:

اگه بر اساس افتخارات و هواداران بسیار زیاد یک باشگاه بازی رو پخش نمیکنند پس روی چه حسابی یک بازی رو به صورت زنده بر روی آنتن میگذارند؟؟!!!:31:

اگه نظر شما اینه که باشگاه بارسلونا بازی زیبایی رو انجام میده و بنابراین باید بازی رو پخش زنده کنند باید خدمتتون عرض کنم که امکان داره که یک تیم محلی هم بسیار زیبا بازی کنه و بازی بسیار تماشاگر پسندی رو از خودش به نمایش بذاره اما آیا واقعا دلیل مناسبی برای پخش مسابقات خیابانی اون تیم محلی خواهد بود؟؟!!!

بهتره بدونید که بنا به معروفیت و محبوبیت یک باشگاه در هر کشور مسابقات اون باشگاه به صورت زنده یا حداقل پخش با تاخیر خواهد شد البته من منکر هواداران بسیار زیاد و محبوبیت باشگاه بارسلونا نمیشوم چرا که اصلا صحبت من درباره بارسلونا نیست. بلکه بنده بیشتر به آن صحبت شما که درباره یوونتوس زده بودید و گلایه نا به جایی از پخش بازی این باشگاه داشتید معترض هستم.

جالبه بدونید که بازی های باشگاه های آرژانتینی بسیار زیباو تهاجمی و همچنین تماشاگر پسندی میباشند اما به علت شرایط اقلیمی و ساعات برگزاری مسابقات که بامداد به وقت ایران میباشد و همچنین اندک تماشاگری هوادار باشگاه های آرژانتینی هست ، این بازی ها به روی آنتن نمی روند هر چند در کانال ها و شبکه های متعدد ماهواره ای این بازی ها به نمایش گذاشته خواهند شد...

در ضمن آیا به نظر شما در مشکلاتی که پارسال برای دو باشگاه ایتالیایی یوونتوس و میلان به وجود آمد بازیکنان دخیل بوده اند؟؟؟؟؟

شما هم بهتره که با اطلاعات بیشتری درباره فوتبال قضاوت کنید چرا که مطمئن باشید اگر کوچکترین جامی یوونتوس از اون روش کسب کرده باشه حتما از اون باشگاه صلب شده همانطور که حتی به عنوان جریمه تعدادی از جام های معتبر کسب شده توسط این باشگاه پس گرفته شد.
بنابراین شما به هیچ وجه قادر به مقایسه دو باشگاه یوونتوس پر افتخار در سری A و اینترمیلان نخواهید بود چرا که پارسال هم در غیاب باشگاه یوونتوس و کسر امتیازات بسیار زیاد از میلان موفق به کسب جام سری A شدید.

من فکر میکنم که عقیده شما بر این باشد که باشگاه یوونتوس از فاکتور های زیر برخوردار میباشد که نباید بازی به صورت مستیقم و یا با تاخیر پخش شود:

1) هواداران بسیاراندک در کشور ایران!!!
2)ساعت نامناسب برای پخش مسابقات این تیم!!!
3)عدم وجود افتخاراتی معتبر و قابل قبول برای این باشگاه!!!
4)عدم ارائه بازی بسیار زیبا و تماشاگر پسند در لیگ ایتالیا!!!

:13:در ضمن اگه نظر شما صحیح باشه و تنها فاکتور نمایش بازی های باشگاه ها و تیم های مختلف بازی زیبا و تماشاگر پسند باشه پس در فوتبال مدرن امروزی نباید بسیاری از بازی های باشگاه های معتبر جهان و بسیاری از تیم های دیگر که محکوم به بازی نتیجه گرا هستند،پخش مستقیم شود.که در این صورت واقعا نظر شما خنده دار تلقی خواهد شد:13::16:

تازه امشب هم که قرار بر این هست که بازی بـــــــــــارســــــــلـ ـــــــــونـــــــــــاو لـــــــــــــــیـــــون به صورت پخش زنده به روی آنتن بره.

امیدوارم که نظر من باعث دلخوری دوستان عزیز نشده باشه و البته باز هم تکرار میکنم که به هیچ وجه قصد کل کل کردن با هواداران باشگاه های دیگر رو نخواهم داشت چرا که معتقد هستم که رفاقت را نباید فدای تعصب نمود.

Behroooz
19-09-2007, 20:39
براي بردن بارسا يك هوراي جانانه بكشيد .......

barca_ms_lovexx
19-09-2007, 22:15
دوست عزیز من گفته بودم که علاقه ای به کل کل کردن در این تاپیک رو ندارم اما متاسفانه مجبورم که پاسخ شما رو بدهم:

اگه بر اساس افتخارات و هواداران بسیار زیاد یک باشگاه بازی رو پخش نمیکنند پس روی چه حسابی یک بازی رو به صورت زنده بر روی آنتن میگذارند؟؟!!!:31:

اگه نظر شما اینه که باشگاه بارسلونا بازی زیبایی رو انجام میده و بنابراین باید بازی رو پخش زنده کنند باید خدمتتون عرض کنم که امکان داره که یک تیم محلی هم بسیار زیبا بازی کنه و بازی بسیار تماشاگر پسندی رو از خودش به نمایش بذاره اما آیا واقعا دلیل مناسبی برای پخش مسابقات خیابانی اون تیم محلی خواهد بود؟؟!!!

بهتره بدونید که بنا به معروفیت و محبوبیت یک باشگاه در هر کشور مسابقات اون باشگاه به صورت زنده یا حداقل پخش با تاخیر خواهد شد البته من منکر هواداران بسیار زیاد و محبوبیت باشگاه بارسلونا نمیشوم چرا که اصلا صحبت من درباره بارسلونا نیست. بلکه بنده بیشتر به آن صحبت شما که درباره یوونتوس زده بودید و گلایه نا به جایی از پخش بازی این باشگاه داشتید معترض هستم.

جالبه بدونید که بازی های باشگاه های آرژانتینی بسیار زیباو تهاجمی و همچنین تماشاگر پسندی میباشند اما به علت شرایط اقلیمی و ساعات برگزاری مسابقات که بامداد به وقت ایران میباشد و همچنین اندک تماشاگری هوادار باشگاه های آرژانتینی هست ، این بازی ها به روی آنتن نمی روند هر چند در کانال ها و شبکه های متعدد ماهواره ای این بازی ها به نمایش گذاشته خواهند شد...

در ضمن آیا به نظر شما در مشکلاتی که پارسال برای دو باشگاه ایتالیایی یوونتوس و میلان به وجود آمد بازیکنان دخیل بوده اند؟؟؟؟؟

شما هم بهتره که با اطلاعات بیشتری درباره فوتبال قضاوت کنید چرا که مطمئن باشید اگر کوچکترین جامی یوونتوس از اون روش کسب کرده باشه حتما از اون باشگاه صلب شده همانطور که حتی به عنوان جریمه تعدادی از جام های معتبر کسب شده توسط این باشگاه پس گرفته شد.
بنابراین شما به هیچ وجه قادر به مقایسه دو باشگاه یوونتوس پر افتخار در سری A و اینترمیلان نخواهید بود چرا که پارسال هم در غیاب باشگاه یوونتوس و کسر امتیازات بسیار زیاد از میلان موفق به کسب جام سری A شدید.

من فکر میکنم که عقیده شما بر این باشد که باشگاه یوونتوس از فاکتور های زیر برخوردار میباشد که نباید بازی به صورت مستیقم و یا با تاخیر پخش شود:

1) هواداران بسیاراندک در کشور ایران!!!
2)ساعت نامناسب برای پخش مسابقات این تیم!!!
3)عدم وجود افتخاراتی معتبر و قابل قبول برای این باشگاه!!!
4)عدم ارائه بازی بسیار زیبا و تماشاگر پسند در لیگ ایتالیا!!!

:13:در ضمن اگه نظر شما صحیح باشه و تنها فاکتور نمایش بازی های باشگاه ها و تیم های مختلف بازی زیبا و تماشاگر پسند باشه پس در فوتبال مدرن امروزی نباید بسیاری از بازی های باشگاه های معتبر جهان و بسیاری از تیم های دیگر که محکوم به بازی نتیجه گرا هستند،پخش مستقیم شود.که در این صورت واقعا نظر شما خنده دار تلقی خواهد شد:13::16:

تازه امشب هم که قرار بر این هست که بازی بـــــــــــارســــــــلـ ـــــــــونـــــــــــاو لـــــــــــــــیـــــون به صورت پخش زنده به روی آنتن بره.

امیدوارم که نظر من باعث دلخوری دوستان عزیز نشده باشه و البته باز هم تکرار میکنم که به هیچ وجه قصد کل کل کردن با هواداران باشگاه های دیگر رو نخواهم داشت چرا که معتقد هستم که رفاقت را نباید فدای تعصب نمود.
با عرض پوزش از بقیه دوستان ولی من در مورد بارسا کم بیار نیستم
بارسا زیبا بازی میکنه ولی بازیکن نداره؟!!!!!
5 بازیکن برتر جهان طی نظرسنجی مجله4-4-2
1-کاکا
2- کریس رونالدو
3-رونالدینیو
4-لیو مسی
5-تی تی انری
از 5 نفر سه نفر بارساییند,بقیشونو نمی دونم ولی مطمئنم تو 20 نفر اول یکی هم از این یوونتوس نیست!! شاید حالا بوفون باشه که اونم دروازبانه
مقایسه بقیشون حمیدزیچ با لیو مسی!!, المیرون با اینیستا, ک زانتی با یحیی توره یا ژاوی, یاکوئینتا با دوس سانتوس , ترزگه با اتوئو , 2تا دفاهاش با پویول و تورام و میلیتو , کیلینی با ابیدال قضاوت با خودت!
واقعا ممنون میشم اگه متقاعدم کنی یوونتوس زیباتر از بارسا و جذاب تر بازی میکنه
من تو پست اول هم کاری با قدرت و افتخارات یووه نداشتم شما یه دفعه .....ت دراومد
افتخارات مهم نیست , بلکه مهم وضعیت فعلی و 2,3 سال اخیره!!
حرف شما وقتی منطقیه که هر دو بازی هم زمان باشه
من هنوز به خاطر اینکه پارسال بازیه اینتر با میلان , رم (دور برگشت) رو به طور مستقیم و والنسیا که حتی با تاخیرم نذاشتن , ناراحتم!!!
شما خودتو بزار جای من
وقتی بارسا این همه بازیکن جدید که گرفته و تو دوست داری بازیشو ببینی, بازی با یوکوهاماشو به بدترین شکل ممکن نشون دادن, بازیه اول در لالیگاشو در حالیکه 3 بار در اعلام برنامه ها گفتن, پخش نکردن, بازیه 2 هم نذاشتن , بازیه سوم هم منتظر پخشش بودم که یک دفعه ای گفتن بازیه یووه رو پخش با تاخیر می ذارن
اون موقع چه حالی پیدا می کنی
وای دیگه بازی شروع شد
دیگه باید بازی رو ببینم به امید پیروزیش

shayanelong
20-09-2007, 04:07
بارسا ترکوند ولی بازم مسی به دادشون رسید.رونالدینهو خیلی دور از انتظاره.

boy iran
20-09-2007, 07:56
رونالدینهو خیلی دور از انتظاره

دیگه بد بخت چیکار کنه چطوری بازی کنه که خوشتون بیاد

boy iran
20-09-2007, 07:57
بارسا دیشب با نتیجه 3 بر صفر لیون رو شکست داد

واقعا حق بارسا بیشتر از سه گل بود

عکسهای بازی دیشب رو در لینکهای زیر مشاهده کنید

FarzadSport
20-09-2007, 10:00
با عرض پوزش از بقیه دوستان ولی من در مورد بارسا کم بیار نیستم
بارسا زیبا بازی میکنه ولی بازیکن نداره؟!!!!!
5 بازیکن برتر جهان طی نظرسنجی مجله4-4-2
1-کاکا
2- کریس رونالدو
3-رونالدینیو
4-لیو مسی
5-تی تی انری
از 5 نفر سه نفر بارساییند,بقیشونو نمی دونم ولی مطمئنم تو 20 نفر اول یکی هم از این یوونتوس نیست!! شاید حالا بوفون باشه که اونم دروازبانه
مقایسه بقیشون حمیدزیچ با لیو مسی!!, المیرون با اینیستا, ک زانتی با یحیی توره یا ژاوی, یاکوئینتا با دوس سانتوس , ترزگه با اتوئو , 2تا دفاهاش با پویول و تورام و میلیتو , کیلینی با ابیدال قضاوت با خودت!
واقعا ممنون میشم اگه متقاعدم کنی یوونتوس زیباتر از بارسا و جذاب تر بازی میکنه
من تو پست اول هم کاری با قدرت و افتخارات یووه نداشتم شما یه دفعه .....ت دراومد
افتخارات مهم نیست , بلکه مهم وضعیت فعلی و 2,3 سال اخیره!!
حرف شما وقتی منطقیه که هر دو بازی هم زمان باشه
من هنوز به خاطر اینکه پارسال بازیه اینتر با میلان , رم (دور برگشت) رو به طور مستقیم و والنسیا که حتی با تاخیرم نذاشتن , ناراحتم!!!
شما خودتو بزار جای من
وقتی بارسا این همه بازیکن جدید که گرفته و تو دوست داری بازیشو ببینی, بازی با یوکوهاماشو به بدترین شکل ممکن نشون دادن, بازیه اول در لالیگاشو در حالیکه 3 بار در اعلام برنامه ها گفتن, پخش نکردن, بازیه 2 هم نذاشتن , بازیه سوم هم منتظر پخشش بودم که یک دفعه ای گفتن بازیه یووه رو پخش با تاخیر می ذارن
اون موقع چه حالی پیدا می کنی
وای دیگه بازی شروع شد
دیگه باید بازی رو ببینم به امید پیروزیش

دوست عزیز امیدوارم دیگه این آخرین پست من درباره این موضوع نه چندان مهم باشه:

من که خدمت شما عرض کرده بودم که اصلا کاری به شیوه بازی بارسا یا بازیکنان برتر و هواداران زیاد یا کم این باشگاه ندارم بلکه صحبت من بیشتر بر این اساس بود که جنابعالی باشگاه یوونتوس رو دست کم گرفته بودید.
درضمن شما دوست عزیز که میگین افتخارات مهم نیست ، شما گمان میکنید که یک باشگاه میتونه همواره در دوران اوج به سر ببزه؟؟!!! و آیا گمان میکنید که وقتی یک باشگاه در 2 یا 3 سال اخیر موفق بوده پس باید یک باشگاه بزرگ رو که بسیار در سالهای دور موفق بوده رو ضعیف خطاب کرد هر چند من معتقد به ضعف باشگاه یوونتوس در حال حاضر نیستم.
در ضمن تا آنجایی که من در خاطرم هست به یاد نمی آورم که گفته باشم که بارسا زیبا بازی میکنه اما بازیکن نداره که شما این گونه صحبت خودتون رو آغاز کردید بلکه عقیده من این بود که تنها ارائه بازی زیبا نمیتونه دلیل پخش بازی های یک باشگاه باشه و باید فاکتورهای لازم دیگری را نیز در اختیار داشته باشد و من هم نگفته بودم که این فاکتور های دیگر را بارسلونا در اختیار ندارد...
شما هم که از بازیکن صحبت میکنید جالبه بدونید که با سقوط باشگاه یوونتوس به سری B بازیکنانی که الان بهترین بازیکنان جهان لقب گرفتند و احتمالا در لیست 20 نفره شما هم حضور خواهند داشت همگی باشگاه یووه رو ترک گفتند و به باشگاه های معتبر دیگر نقاط جهان پیوستند :

از جمله اونا میشه بهترین بازیکن جهان رو نام برد که در حال حاضر در باشگاه رئال مادرید ایفای بازی میکنه : فابیو کاناوارو

از دیگر بازیکنان هم که تعداد آنها کم نیست میتوان به زامبوروتا،زلاتان ابراهیموویچ و بسیاری دیگه اشاره کرد.
با این صحبت های شما من مطمئن شدم که شما در هر مقطعی به شرایط فعلی باشگاه و بازیکنان مورد علاقه خودتون می نگرید و از گذشته چیزی به خاطرتان یا نمیماند و یا تمایلی به ماندن این خاطرات در ذهنتان ندارید.

فراموش نکنید که من باز هم در این پست تکرار میکنم که اصلا قصد مقایسه دو باشگاه یوونتوس و بارسلونا رو نخواهم داشت، بلکه اگر به یاد بیاورید من از اون پست اول شما که یوونتوس رو باشگاهی تازه به سری A آمده و نه چندان لایق برای پخش مسابقات قلمداد کردید،ابراز نا رضایتی کردم اما متاسفانه شما راه را گم کرده اید و به مقایسه بازیکنان دو باشگاه پرداخته اید!!!

به هر حال دوست عزیز مطمئن باشید که یک باشگاه با موفقیت در 2 یا 3 سال متوالی باشگاهی بزرگ به شمار نمی آید بلکه این افتخارات و کارنامه درخشان باشگاه های معتبر هست که نام آنها را در سراسر جهان معتبر ساخته است.

موفق باشید - خدانگهدار:11:

R10MessiEtoo
20-09-2007, 12:05
خيلي خجالت آوره!

الان كه صفحه اول انجمن ورزشي بودم ديدم تاپيك چلسي بازديدش بيشتر از اينجا شده!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بارسا بي زحمت مثلا پرطرفدارترين تيم ايران هست چرا فعاليت تو اين تاپيك كمه.:41:

چرا فقط نظر مي ديد؟ البته اين خوبه ولي فعاليت هم بكنيد. اگر اينكارو نكنيد مجبورم خودم دست به كار بشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اينا منابع خبري هست كه ميشه اخبار بارسا رو توش پيدا كرد:

fcbarca.ir
fcbarcelona.ir
ipna.ir
isna.ir (بخش ورزشي)
irna.ir (بخش ورزشي)
farsnews.com (بخش ورزشي)
mehrnews.com (بخش ورزشي)
uefa.ir
parsfootball.ir
roadfootball.com
goal.com (انگليسي)
uefa.com (انگليسي)
و .....

barca_ms_lovexx
20-09-2007, 12:22
اقای FarzadSport
خواهشا یکم واقع بین باشین و تعصب رو کنار بگزارین منظور من رو هم خوب متوجه نشدی

از بقیه بارسا ایا هم مثل اینکه بخاری پا نمیشه:41:

Behroooz
20-09-2007, 13:54
بازي ديشب بارسا و ---- در نيمه دوم خيلي زيبا بود . مهمتر از همه اينكه انري پاش به گلزني باز شد .

R10MessiEtoo
20-09-2007, 14:42
بارسلونا در اولین روز رقابتهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با سه گل یه برد قاطع مقابل قهرمان فرانسه، المپیک لیون، به دست آورد. گلهای این بازی را فرانسوا کلرک (دفاع حریف) در نیمه اول و لیونل مسی و تیری آنری در نیمه دوم به ثمر رساندند.

ترکیب بارسا در این بازی: والدس، میلیتو، مارکز، زامبروتا، آبیدال، توره، ژاوی (جیووانی)، دکو، رونالدینیو (اینیستا)، مسی (بوخان) و آنری.

نکته ای که نمی شود منکر شد، این است که این برد باعث شد قسمتهایی از بازی بارسا دیده نشود. مردان رایکارد نمایش بی نقصی نداشتند. اما در سوی دیگر میدان، لیون نشان داد که در بازیهای آینده خود می تواند نتایج به مراتب بهتری را به دست آورد.

علایم خطر

لیون باید انتظار گل اول را می کشید اما ظاهرا آنها نمی توانستند جلوی وقوع آن را بگیرند. بارسا از ابتدا بازی را سریع، روان و خطرناک آغاز کرده بود. تنها 6 دقیقه پس از شروع بازی، یک حرکت سریع از آبیدال به او اجازه داد به توپ ارسالی رونالدینیو برسد و سانتر خوبی را به درون محوطه بفرستد. اما آنری فقط چند میلیمتر کم آورد! پس از آن، دکو شوت محکمی زد که ورکوت آن را برگرداند.

به ثمر رسیدن فرصتها

موقعیتها همچنان خلق می شدند. رونالدینیو و دکو در یک ضربه ایستگاهی همکاری کردند که در نهایت شوت این برزیلی پس از برخورد به دفاع، به کرنر رفت. سپس آنری توپ را به مسی داد و او هم به نوبه خود رونالدینیو را در حالتی تقریبا تک به تک صاحب توپ کرد. تکل بسیار خوب اسکیلاچی لیون را نجات داد. تنها سیدنی گووو در حمله لیون فعال بود و سعی می کرد از میان تکلهای مدفعان حریف عبور کند. بالاخره میزبانان جایزه خود را دریافت کردند. مسی دو دفاع را در درگوشه محوطه جریمه ار پیش رو برداشت و توپ را به درون محوطه فرستاد. کلرک توپ را به تور دروازه خودی چسباند.

میزبانان تشنه

تصمیم فرانک رایکارد به بازی دادن طولانی تیری آنری، باعث دیده شدن امیدوارکننده ترین نمایش او برای بارسا شد. اما حتی این اتفاق نیز، تحت تاثیر نمایش فوق العاده مسی قرار گرفته بود. برخلاف بازیهای اخیر در لالیگا، بارسا به طور مدوام حریف خود را تحت فشار قرار می داد. کمی پیش از پایان نیمه اول، پاس بسیار خوب ژاوی درون محوطه به مسی رسید. او توپ را به زیبایی مهار کرد و در حالی که به نظر می رسید توپ به تور خواهد نشست، کلرک گل به خودی اش را جبران کرد و با تکلی بی نقص مانع به ثمر رسدن دومین گل بارسا شد تا نیمه اول با همان تک گل به پایان برسد.

بسته شدن

تیم پرین پس از شروع نیمه تغییر سیستم داد و با استفاده از 5 هافبک به بارسا اجازه آزادی عمل زیاد نداد. پس از این تغییر سیستم، مسی و رونالدینیو یا صاحب توپ نمی شدند، یا با خطا متوقف می شدند. همین روند باعث تعویض رونالدینیو در دقیقه 65 شد. اتفاقی که نه به مذاق او و نه به مذاق هواداران موجود در نیوکمپ خوش نیامد.

پایان پر گل

پرین احساس کرد می تواند بارسا را غافلگیر کند پس باروش را به زمین آورد تا با دو مهاجم ادامه دهد. اما حمله بارسا که با به میدان آمدن اینیستا و دوس سانتوس تازه نفس طراوت بیشتری گرفته بود، گل دوم را نیز به ارمغان آورد. یک همکاری همه جانبه، در نهایت توپ را پشت محوطه به مسی رساند و او نیز با ضربه ای فنی و مطمئن، خیال هواداران را از برد راحت کرد. او سپس در دقیقه 84 تعویض شد تا جانشین او، بوخان، جوان ترین بازیکنی باشد که در لیگ قهرمانان با لباس بارسا به زمین می رود. در آخرین دقیقه بازی، حرکت خوب دوس سناتوس او را در موقعیت کلزنی قرار داد. شوت او توسط دروازه بان حریف برگشت داده شد اما آنری توپ برگشتی را وارد دروازه کرد تا اولین گل رسمی خود با لباس بارسا به به ثبت برساند.

منبع: Uefa.com
مترجم: آذر فرحی

nw_nk
20-09-2007, 17:44
تصمیم فرانک رایکارد به بازی دادن طولانی تیری آنری، باعث دیده شدن امیدوارکننده ترین نمایش او برای بارسا شد. اما حتی این اتفاق نیز، تحت تاثیر نمایش فوق العاده مسی قرار گرفته بود. برخلاف بازیهای اخیر در لالیگا، بارسا به طور مدوام حریف خود را تحت فشار قرار می داد. کمی پیش از پایان نیمه اول، پاس بسیار خوب ژاوی درون محوطه به مسی رسید. او توپ را به زیبایی مهار کرد و در حالی که به نظر می رسید توپ به تور خواهد نشست، کلرک گل به خودی اش را جبران کرد و با تکلی بی نقص مانع به ثمر رسدن دومین گل بارسا شد تا نیمه اول با همان تک گل به پایان برسد.

ژاوی پاس داد؟ رونالدینهو اون پاس عالی رو نداد؟ یک نفر رو هم جا گذاشت و بعد پاس داد.

Behroooz
20-09-2007, 21:05
بازي بعدي در لاليگا با سويا خواهد بود كه بازيه سختيه .

R10MessiEtoo
20-09-2007, 21:10
ژاوی پاس داد؟ رونالدینهو اون پاس عالی رو نداد؟ یک نفر رو هم جا گذاشت و بعد پاس داد.

بي خيال ! اون پايين منبع رو نوشته uefa.com مترجم هم آذر فرحي. مي توني به اونا بگي:27:

Behroooz
20-09-2007, 21:20
با روحيه گرفتن انري وضع تيم از اين هم بهتر خواهد شد ....