PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه بارسلونا: FC Barcelona News

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

MoJtaBa.R
18-03-2008, 01:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MoJtaBa.R
18-03-2008, 01:05

MoJtaBa.R
18-03-2008, 01:06

MoJtaBa.R
18-03-2008, 01:06

MoJtaBa.R
18-03-2008, 01:11

Antonio Andolini
18-03-2008, 11:59
آخه دوس آنتوس کیفیت بازیش از گودجانسن خوب پایینتره :18: باید تو تیم نباشه !!!!
کجا دوس آنتوس کیفیتش پایین تره؟ اگه بهش بها داده بشه میتونه یه بازیکن بسیار خوب بشه .... اخه گودجانسن چی هست که این ریکارد میزارتش وسط؟ واقعا کار ریکارد خنده دار بود که ژاوی رو گذاشته بود به جای یحیی و گودجانسن رو به جای ژاوی

بی خیال عشق است و بارسا ایشالله که درست میشه البته چمپیونز دیگه باید مال خودمون باشه

messi_283
18-03-2008, 13:13
مث اینکه دوس سانتوس واسه فصل بعد تو لیست فروش قرار گرفته(تو سایت گل زده بود)
اگه این خبر درست باشه باید به حال مدیران باشگاه تاسف خورد:41:
من نمی دونم دلیل موندن امثال اولگر-ادمیلسون-ازکرو ویا حتی والدز چیه؟
یعنی باشگاه توان خرید یه دروازه بان بهتر رو نداره ویا اینکه والدز رو یه دروازه بان مطمئن می دونن:13:

اولگر هم که فقط واسه خاطر مسائل سیاسه که هنوزم بازی می کنه فک نکنم هیچ باشگاهی حاضر به خریدن این اعجوبه بشه:31:

یعنی دوس سانتوز از این عتیقه ها بدتره
راستی مجتبی ممنون از عکسات. فک کنم فهمیدم هویت واقعی این آقا قضنفر ما چیه هرچند فک کنم خودتم تا حالا فهمیده باشی:46:

MoJtaBa.R
18-03-2008, 14:43
کجا دوس آنتوس کیفیتش پایین تره؟ اگه بهش بها داده بشه میتونه یه بازیکن بسیار خوب بشه .... اخه گودجانسن چی هست که این ریکارد میزارتش وسط؟ واقعا کار ریکارد خنده دار بود که ژاوی رو گذاشته بود به جای یحیی و گودجانسن رو به جای ژاوی

بی خیال عشق است و بارسا ایشالله که درست میشه البته چمپیونز دیگه باید مال خودمون باشه

البته اون حرفم به طعنه بود

MoJtaBa.R
18-03-2008, 14:54
مث اینکه دوس سانتوس واسه فصل بعد تو لیست فروش قرار گرفته(تو سایت گل زده بود)
اگه این خبر درست باشه باید به حال مدیران باشگاه تاسف خورد:41:
من نمی دونم دلیل موندن امثال اولگر-ادمیلسون-ازکرو ویا حتی والدز چیه؟
یعنی باشگاه توان خرید یه دروازه بان بهتر رو نداره ویا اینکه والدز رو یه دروازه بان مطمئن می دونن:13:

اولگر هم که فقط واسه خاطر مسائل سیاسه که هنوزم بازی می کنه فک نکنم هیچ باشگاهی حاضر به خریدن این اعجوبه بشه:31:

یعنی دوس سانتوز از این عتیقه ها بدتره
راستی مجتبی ممنون از عکسات. فک کنم فهمیدم هویت واقعی این آقا قضنفر ما چیه هرچند فک کنم خودتم تا حالا فهمیده باشی:46:

از پست اولش هم چون مشکوک بود که یه تازه وارد بی حرمتی میکنه فقط کار یه نفره : برا همین به راحتی از تاپیک تسلیت تا پیغام خصوصی میش فهمی که همون وحید بن شده است

طفلی وقتی بهش گفتم که همه تو رو میشناسن پرسید منظورت چیه :21:

منظورم : همین بس که به راحتی خودش رو با پستهای بیهوده ضایع کرد
واقعا تاسف باره که اینحا رو با کودکستان اشتباه گرفته

البته آیدی زیاد داره : کاسیاس=قضنفر=وح...د= KambiaZ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

هویت و شخصیت !!!

امیوارم باز هم بن بشه :27:

MoJtaBa.R
18-03-2008, 15:16
Ronaldinho Not Injured, But...

Ronaldinho's inability to train on Monday for longer than just a few minutes raised eyebrows, and today's revelations that he was apparently not injured at all will do so to an even greater extent...

The Brazilian star has been complaining of pain in his right leg, which prevented him from playing against Almeria at the weekend and from training with normality on Monday.

This lack of action has also rendered him doubtful for the Thursday trip to Valencia for the Copa del Rey semi-final.

In light of these troubles, the blaugrana medical services yesterday subjected him to an MRI scan, with Sport.es recounting the document:

"Given the continuing muscle discomfort, the player has undergone a scan that has revealed that there is no muscle or tendon injury."

Sport took that to be a blunt statement that Ronaldinho is a malingerer, but the report did continue:

"The player will receive clinical treatment to remedy the inconvenience that he feels."

This report is publicly available and is not a "leaked" document, meaning that the club's medical staff and hierarchy have no qualms with the world hearing that Ronaldinho is not injured.

All In The Mind?

The Spanish sports daily went on to suggest that Ronaldinho's problems are mainly psychosomatic.

Indeed, his left knee injury earlier in the year was apparently more serious in his head than it was in actuality, yet it kept him away from action for around a month.

It has been further speculated that Ronaldinho was one of a few players who were the worse for wear on Thursday morning after Lionel Messi's going-away party on Wednesday night.

Coach Frank Rijkaard has already shown signs of losing patience with 'Dinho, but Barcelona generally will defend him publicly.

Whether or not they'll select him is another matter.

Steve Michaels, Goal.com

MoJtaBa.R
18-03-2008, 15:19
Cruyff Questions Barcelona Injury Crisis

Former Barcelona coach Johan Cruyff offered his opinion on the recent injury situation at Camp Nou...

In his weekly column in El Periódico de Catalunya, the Dutch master reflectedon the recent crisis that has seen players such as Yaya Toure, Ronaldinho, Lionel Messi and Deco laid up with knocks.

He said, "I'm not a doctor, nor am I involved with the Barça squad, but I'm surprised that at this stage of the season, at such a decisive moment, they needed three lads from the reserves to comprise a list."

He added, mysteriously, "In the end I'd like to see it that physical discomfort was not an unsurmountable obstacle to combining efforts."

In this sense, he praised Toure Yaya, who has previously played through the pain barrier.

"His decision should be an example to all," added Cruyff.

"It should be borne in mind for all those who are healthy and who apparently have a knock."

MoJtaBa.R
18-03-2008, 15:21
Deco Out For Two Weeks

Barcelona midfielder Deco is set to be out for up to two weeks after it was announced by the Blaugrana medical staff.

The Portuguese play maker had to pull out of the game against Celtic just minutes before kick off when he picked up a muscular injury during the warm up.
According to the medical reports the player strained a muscle in his right leg and so he will be out for at least a fortnight. The last time Deco featured for the Catalan club was against Valencia on February 27. The club informed the media that Deco pulled out of the Celtic clash as a precautionary measure.
It seems as if Barcelona are working hard to ensure the midfielder is fit and available for Frank Rijkaard when his side take on Schalke in the quarter finals of the Champions League in April.
The Blaugrana are currently trailing league leaders Real Madrid by a massive seven points and Rijkaard’s men drew 2-2 on the weekend away to Almeria to add to their recent problems in La Liga.
They have not won in three games and no doubt fans at Camp Nou will be hoping their side can get back to winning ways against Valladolid on Sunday afternoon.

MoJtaBa.R
18-03-2008, 15:22
Henry: Barca Like The Beatles

Thierry Henry says he is enjoying being at Barcelona, but admitted life at Camp Nou does get a little chaotic at times. Nevertheless, he's glad he made the move from Arsenal

The 30-year-old striker quit Arsenal for the Catalan giants last summer and has hit 13 goals for his new club this season.

He's often been played out of position on the left wing, but the French international insists he's still enjoying being at the club - it's just the chaos around the club that gets a little too much.

Quite The Experience

“It has been a fantastic experience," Henry told The Sun. "I am enjoying it. When you play with Barca away from home, it is chaos. When you travel with Barca, it’s like The Beatles are in town.

No Regrets

I don’t have any regrets (about leaving Arsenal)," he added. "Not at all. I’ve only been on the bench three times and one of those was for a rest. I have seven goals in the league, three in the Champions League and three in the cup. And I have eight assists. For a winger, that is not bad! I love London, don’t get me wrong. But I also love Barcelona. The weather here is amazing and the food.

MoJtaBa.R
18-03-2008, 15:28
Messi Wary Of Ronaldo, Torres And Drogba

Barcelona superstar Lionel Messi admits he is wary of the threat posed in the Champions League by the English contingent of Manchester United, Arsenal, Chelsea and Liverpool.

The Catalan club are generally seen as the only side left in the competition that are capable of ensuring the European Cup isn’t lifted by an English team, but Messi emphasised how daunting the task is by pointing out the number of world-class players the four Premiership boast in their ranks.

Describing the likes of Cesc Fabregas and Fernando Torres as “special”, Messi indicated that even if Barca were to get past Schalke and into the semi-finals the opposition sure to await them would take some overhauling.
"Manchester United are very good and Cristiano Ronaldo is a great player who I watch a lot," said Messi.
"The other top English teams - Arsenal, Chelsea and Liverpool - are capable of success too, because they have special players like Cesc Fabregas, Didier Drogba and Fernando Torres.
"The best Premier League clubs also have the experience of doing well in the Champions League."

MoJtaBa.R
18-03-2008, 15:32
Ronaldinho Doubtful For Valencia

Ronaldinho was only able to train for six minutes on Monday as he continues to suffer from a muscle injury in his right leg, despite questions over his absence from the team at the weekend.

The Brazilian was not included in the squad for the game against Almería and the media were sceptical over the reasons that he was left out.

Catalan daily El Periodico claimed that he was being punished for partying last Wednesday that meant he was unable to train the following day.

That was flatly denied by the club and the day after the draw in Almería, Ronaldinho appeared on the pitch in front of La Masia to try and run, but his session was brief.

As he returned to the gymnasium inside Camp Nou, it appeared that the former PSG star would not be ready in time to play against Valencia on Thursday.

Rafael Márquez, Touré Yaya and Giovani Dos Santos were not present at all as they all bid to recover from respective injuries that kept out at the weekend.

Márquez is on the verge of being given the green light after overcoming a blow to his right foot, while Giovani has a knock on his left ankle that could require surgery.

Touré is still out after picking up a slipped disc that may or may not need an operation to repair between now and the end of the season

MoJtaBa.R
18-03-2008, 16:05
فرار از سرماي هوا
لوسيو در راه بارسلونا
روزنامه‌هاي عصر دوشنبه مونيخ ازعلاقمندي "لوسيو" بازيكن برزيلي خط دفاعي از بايرن مونيخ براي پيوستن به بارسلونا خبر دادند.
به گزارش ايسنا، سرگروه تيم ملي برزيل با وجود قراردادي كه تا سال2010 با تيم مونيخي دارد خواستار ترك اين تيم در تابستان آينده است.
گفته مي شود اين بازيكن خط دفاعي سران بايرن را از تصميم خود آگاه كرده است. بارسلونا قراردادي چهارساله به اين بازيكن ارائه كرده است. مبلغ اين جدايي 15 تا 20 ميليون يورو برآورد مي‌شود.
اين بازيكن خط دفاعي تابستان گذشته هم از ترك بايرن صحبت كرده بود او اين بار سرماي هواي آلمان را علت تصميمش خوانده است.
لوسيو گفت:‌ پس از زمستان هفت ماه در آلمان از سرماي هوا خسته هستم در سرماي هوا تمرين و بازي كردن برايم بسيار سخت است.
او در گفت‌وگو با پايگاه اينترنتي خود درباره اخبار پيوستنش به بارسلونا ابراز كرد: بارسلونا شهر بسيار زيبايي است و شهر بسيار امني است كه فرهنگ آنجا من را به ياد برزيل مي اندازد.

hpk34
18-03-2008, 19:00
آقا مجتبی خیلی خیلی ممنون.

واقعا لوسیو می خواد بیاد؟؟؟؟؟

خداکنه که بیاد.من یکی که خیلی قبولش دارم.اگه بیاد کنار پویول خوب میشه.

ایشالا پس فردا بعد از مدتی خوشحال بشیم.

MoJtaBa.R
18-03-2008, 21:32
آقا مجتبی خیلی خیلی ممنون.

واقعا لوسیو می خواد بیاد؟؟؟؟؟

خداکنه که بیاد.من یکی که خیلی قبولش دارم.اگه بیاد کنار پویول خوب میشه.

ایشالا پس فردا بعد از مدتی خوشحال بشیم.

ایشالله که همینطوره

persian.service
18-03-2008, 21:34
Only barsa

MoJtaBa.R
18-03-2008, 21:37
FCBarcelona.ir

مدافع آرژانتینی فكر می كند که تیم نمی تواند از لیگ دست بردارد، چون همچنان 30 امتیاز برای بازی باقی مانده اند كه این یعنی بارسا همچنان در كورس است.

یكی از شخصیت های اصلی بازی میان آلمریا و بارسا, گابی میلیتو, می گوید كه لیگ همچنان در دسترس است، چون همچنان 30 امتیاز برای بازی باقی مانده است. میلیتو, كه بعد از دریافت دو كارت زرد اخراج شد, با هم تیمی هایش موافق است كه «ما باید به مبارزه ادامه دهیم» تا پایان.

گابی میلیتو

فكر نمی كنم سزاوار كارت اول بوده باشم. كارت دوم موضوعی متفاوت است. همچنان 30 امتیاز برای بازی باقی مانده است. هر دو تیم چند بازی سخت در پیش رو دارند و ما به مبارزه ادامه می دهیم. ما موقعیت داشتیم كه برتری آنها را با سه امتیاز كوتاه كنیم اما این اتفاق نیافتاد.

ElmO
21-03-2008, 00:57
بازم بدشانسی ... بازم ریکارد ...

دقیقه ی 80 ـه ...

3-1 از والنسیا عقبیم ...

تا 73 2-0 عقب بودیم ؛ 73 هانری
یه گل زد . امیدمون بیشتر شد .
ولی یه دقیقه طول نکشید که ...
74 گل سوم رو خوردیم ...

=-=-=-=

oh oh

گل دوم رو اتوو زد ، دقیقه ی 80 ... 3-2 شد ...

یعنی میشه ؟ !!

یا حق

:40:

MoJtaBa.R
21-03-2008, 02:43
Player Ratings: Valencia 3 - 2 Barcelona

Valencia clinched a place in the Copa del Rey final after an enthralling second leg of their semi final against Barcelona in Mestalla on Thursday. Goal.com watched, mulled over and then handed out marks out of ten to the 26 participants.

VALENCIA

Hildebrand 6.5 - After his heroics in the first leg, the German custodian did not have half as much to do as his defence kept him safe.

Miguel 7 - A strong performance by the Portuguese defence that ensured that Iniesta was unable to cause many problems down the flank in the first half.

Marchena 8 - Put in a physical and commanding display at the heart of a strong home team back line. A leader's performance.

Albiol 7.5 - Gritty, strong and positionally excellent. Did have one lapse when Henry scored the opener, but it was a rare mistake.

Moretti 7 - Kept Bojan quiet, although the young Barça star was not on his best. Was evidently told not to go forward

Maduro 7.5 - Broke up the Barça midfield superbly and did not allow them to settle. Also had a key role in everything his side did going forward.

Baraja 8 - A stunning opening goal was the highlight of a powerful midfield display from the Spanish international.

Silva 7.5 - His quick thinking after Valencia had conceded created what proved to be the winning goal.

Joaquín 7 - Pace and power down the flank, but arguably not his best performance as he failed to create any clear chances for his colleagues.

Mata 9 - Two goals and another outstanding showing ensured that he will earn all the headlines in Friday's papers. Madrid must be wondering why they let him go.

Villa 8.5 - Never stopped running and when Valencia needed to clear their lines in the closing minutes his pace and fitness was crucial.

Subs

Caneira 7 - Did not really have enough time to make an impact, but certainly made no mistakes.

Banega 7 - Tried to become involved in creating something for Valencia, but did little to make an impact.

Arizmendi 7.5 - His height and strength in midfield caused Barça problems in the air.

BARCELONA

Valdés 6 - Was arguably unable to do anything to stop any of the goals. Apart from those three efforts was not called on to make a real save.

Zambrotta 5.5 - Mata opened the scoring and the Italian was nowhere to be seen. Did attempt to push forward and did well down the flank.

Puyol 6 - He was the most impressive of Barça's back line with some crucial tackles and held up Villa at decisive moments.

Milito 5.5 - Should have done an awful lot better with a clear header on goal that he aimed straight at Hildebrand.

Abidal 6 - Proved to be a creative force going forward, but his crossing was poor. Joaquín did not have much change out of the Frenchman.

Touré 5.5 - Looked good early on but then faded somewhat. The back injury will not have helped as the game was physical and demanding.

Xavi 4.5 - Given what the playmaker can do, he had a very quiet game just when Barça needed his vision and could have done so much more.

Iniesta 5 - Lively, but ineffective against a busy Valencia defence and he too wll have been disappointing with his creativity.

Gudjohnsen 5 - Had a great chance to level just after the break, but never looked comfortable in such a crowded midfield.

Bojan 4.5 - Had one shot that could have gone in a game that saw him run and run but continuously try something that was never going to come off.

Eto'o 6 - Scored a fine goal and worked tirelessly to help Barça to try and go through. His annoyance at the final whistle showed his passion.

Subs

Sylvhino 5.5 - Sent over the only accurate cross of the second half for Barça to create Henry's goal, but was then at fault seconds later when Valencia scored their third.
Edmílson 5.5 - Did not have an awful lot of time to do much, but at least he did not put a foot wrong after some shaky displays this season.

Henry 6- Scored a good header and always looked to test the Valencia defence, but was not always direct enough when it mattered.

.................................................. .................................................. .......

عجب عیدی بود این بازی !!!!!!!!!!!!!!!

خدایا ریکارد را از ما نگیر

.................................................. .....................................

hpk34
21-03-2008, 15:55
من میگم بهتره بیخیال بارسا بشیم.این همه تیم خوب میریم سراغ یه تیم دیگه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من که میگم لیگ قهرمانان هم از دست میدیم.

واقعا دیگه کم کم دارم نا امید نا امید میشم.

MORINIO
21-03-2008, 16:22
بازی رو تلویزیون ایران پخش نکرد؟

عجب بازی ای بوده :27:

Behroooz
22-03-2008, 11:28
بازي رفت با والنسيا كي برگذار ميشه؟

hpk34
22-03-2008, 13:03
آقای Behroooz شما مثل اینکه خیلی عقبین.

5 شنبه بازی برگشتش بود که باختیم و از جام حذفی, حذف شدیم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لالیگا رو هم که احتمالا از دست دادیم.

فقط لیگ قهرمانان مونده که امیدوارم حذف نشیم.

MoJtaBa.R
22-03-2008, 14:26
من میگم بهتره بیخیال بارسا بشیم.این همه تیم خوب میریم سراغ یه تیم دیگه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من که میگم لیگ قهرمانان هم از دست میدیم.

واقعا دیگه کم کم دارم نا امید نا امید میشم.

شما مختاری عزیز که طرفدار هر تیمی باشی:13: : اینجا وقتی هستی باید و باید بارسایی باشی:21:

Antonio Andolini
22-03-2008, 18:54
شما مختاری عزیز که طرفدار هر تیمی باشی:13: : اینجا وقتی هستی باید و باید بارسایی باشی:21:
دقیقا ..... هیییی بازم؟ چندروزی این ور و اونور بودیم و حالا من تازه نتیجه رو فهمیدم البته بچه ها بهم گفتن ولی خیال کردم دارن اذیتم می کنند ......... چی کارش میشه کرد فقط بارسا

Behroooz
23-03-2008, 10:47
آقای Behroooz شما مثل اینکه خیلی عقبین.

5 شنبه بازی برگشتش بود که باختیم و از جام حذفی, حذف شدیم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لالیگا رو هم که احتمالا از دست دادیم.

فقط لیگ قهرمانان مونده که امیدوارم حذف نشیم.

سلام

حق با شماست .

من چون سر کارم زیاد نمی تونم اخبار بارسا رو دنبال کنم .

مرسی از راهنماییت .

hpk34
23-03-2008, 13:05
آقا مجتبی و آقای Antonio Andolini بابا من شوخی کردم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مگه من همینطوری طرفدار بارسا شدم که به همین راحتی بی خیالش بشم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایشالا که بازی امشب با وایادولید رو ببریم.

nw_nk
23-03-2008, 13:10
سلام

من هم این چند شب اطلاعی از بازیهای بارسا نداشتم.

پس از جام حذفی حذف شد.

امیدوارم قهرمانان رو بگیریم.

(رونالدینهو هنوز تو بارساست؟ نه؟ اگر نیست از این پست من صرف نظر کنید.)

MoJtaBa.R
23-03-2008, 20:45
سلام

من هم این چند شب اطلاعی از بازیهای بارسا نداشتم.

پس از جام حذفی حذف شد.

امیدوارم قهرمانان رو بگیریم.

(رونالدینهو هنوز تو بارساست؟ نه؟ اگر نیست از این پست من صرف نظر کنید.)

از حذفی حذف شدیم

برا قهرمانی کارمون مشکله

آره رونالدینیو هست ولی آماده نیست

MoJtaBa.R
23-03-2008, 20:58
FCBarcelona.ir

رونالدینیو به لیست بازیکنانی که قبلا از بازی یکشنبه بیرون مانده بودند، اضافه شد. ویکتور وازکوئز، ویکتوز سانچز و پدریتو مجددا به ترکیب تیم اصلی فرا خوانده شدند.

در آخرین لحظات، رونالدینیو به لیست بازیکنانی که برای بازی برابر وایادولید، در اختیار نیستند، اضافه شد. قبلا مسی، دکو، مارکز، جیوانی، اولگوئر و خورکرا (همگی مصدوم) و میلیتو که محروم است، در این لیست بودند. این بازیکن برزیلی، همچنان مشکلاتی در عضله پای راستش دارد و به درمان ادامه خواهد داد. او اکنون برای بازی یکشنبه برابر وایادولید در دسترس نیست. ازکوئرو هم، به دلیل مسائل تاکتیکی بیرون گذاشته شده است.

تعداد بازیکنان مصدوم، بدین معنی است که فرانک ریکارد، ناگزیر است که سه بازیکن از تیم جوانان دعوت نماید تا بتواند ترکیب لیستش را کامل کند. بنابراین ویکتوز وازکوئز، ویکتوز سانچز و پدریتو، پس از سفر به آلمریا در هفته قبل، مجددا شانسی برای شرکت در فعالیت های تیم، خواهند داشت

MoJtaBa.R
23-03-2008, 21:00
تا الان

MoJtaBa.R
23-03-2008, 21:02

MoJtaBa.R
23-03-2008, 21:06

Antonio Andolini
23-03-2008, 23:32
آقا مجتبی و آقای Antonio Andolini بابا من شوخی کردم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایشالا که بازی امشب با وایادولید رو ببریم.
می خواستم پاشم بیام شیراز سرتو ببرم ولی شانست زد ترافیک بود و برگشتم:27::27:

دوستان تبریککککک بارسا4-1 برد :8::8::8:
.و خبر بهتر:رئال3-2 باخت هوررررررررررررراااااااااا اااااااااااااااا
برید عید رو خوش باشیم:8::8::8::11::11::11::11:

Ali Pacino
23-03-2008, 23:52
سال سال بارسا نبوده امسال امیدوارم مثل 2 .3 سال پیش بترکونه مسی هم دیگه داره خیلی مصدوم می شه

Antonio Andolini
23-03-2008, 23:53
گل های بارسا رو اتوئو24 و اینیستا47 و کرکیچ62و84 زدند
تک گل وایادولید هم دقیقه31 از روی نقطه پنالتی زده شده
پویول هم یه اخطار در دقیقه 51 گرفته
ترکیب ثابت به این شکل بود:
والدز زامبروتا پویول ژاوی اینیستا اتوئو هانری سیلوینیو تورام توره کرکیچ

تعویض ها:
گودجانسن به جای توره61
آبیدال به جای تورام71
پدریتو به جای کرکیچ85

قربون کرکیچ:40::40::40:

Antonio Andolini
23-03-2008, 23:57
سال سال بارسا نبوده امسال امیدوارم مثل 2 .3 سال پیش بترکونه مسی هم دیگه داره خیلی مصدوم می شه
آره مال شمپیت بازی های ریکارد هست دیگه چی کارش میشه کرد ولی فعلا خوشالیم بی خیال این چند ساعتو بزار کارای قبلشو به خاطر بسپاریم امیدواریم درست بشه(که میشه)

MoJtaBa.R
24-03-2008, 09:07
آقا تبریک آقا تبریک آقا تبریک آقا تبریک آقا تبریک خلاصه بعد قرنی یه پیروزی پرگلرئال هم تازه به سرنوشت ما دچار شده : در نبود نیستلروی و ... تیم شده آبکش

MoJtaBa.R
24-03-2008, 13:30

MoJtaBa.R
24-03-2008, 13:32

MoJtaBa.R
24-03-2008, 13:33

MoJtaBa.R
24-03-2008, 13:34

MoJtaBa.R
24-03-2008, 13:34

MoJtaBa.R
24-03-2008, 13:35

MoJtaBa.R
24-03-2008, 13:35

hpk34
24-03-2008, 15:08
منم این برد رو به همگی تبریک میگم.باخت رئال رو هم همچنین.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اختلافمون با رئال چقدر شد؟

بازی تو لیگ قهرمانان کیه؟

خداکنه دوباره بیاد رو اوج.

MoJtaBa.R
24-03-2008, 18:52
FCBarcelona.ir
a
دو گل از ستاره جوان بارسا، بویان کرکیچ، به همراه گلهایی از ساموئل اتوو و آندرس اینیستا، باعث شد بارسا پس از مدتها، یک پیروزی پر گل را تجربه کند و شاید با این پیروزی مقتدرانه، مقداری از روحیه از دست رفته خود را بدست آورد.

بارسا موفق شد در بیست و نهمین بازی لیگ خود، وایادولید را با 4 گل در نیوکمپ شکست دهد. تنها گل میهمان، در دقیقه 31 و از روی یک ضربه پنالتی بدست آمد، که بازی را به تساوی کشاند.

در شروع نیمه دوم، آندرس اینیستا، خیلی زود و در دقیقه 47، مجددا بارسا را پیش انداخت. در ادامه بارسا بازی برتری را ارائه داد و ستاره جوان بارسا، موفق شد گلهای سوم و چهارم را درون دروازه وایادولید جای دهد و آمار گلهای زده خود را در لیگ، به عدد تحسین برانگیز 7 برساند.

MoJtaBa.R
24-03-2008, 18:55
بازی بعدی

شنبه 10 فروردین 1387

هفته 30 لالیگا

رئال بتیس
VS

بارسلونا

ورزشگاه: مانوئل لوئیز د لوپرا

ساعت 23:30 (به وقت ایران)

messi_283
25-03-2008, 00:30
سلام به همگي:8:

منم تبريك مي گم:10:

در جواب hpk34 جون بايد بگم فاصلمون شد 4 امتياز:20:

ليگ قهرمانان هم 13 و14 فروردين دور رفتشه(بازي بارسارو دقيقا نمي دونم چندومه)

ولي خيلي حيف شد به والنسيا باختيم . به نظر من بارسا بايد دور رفت كارو تموم مي كرد

متاسفانه بارسا بعضي وقت ها اصلا حرفه اي كار نمي كنه:41: شايد بازي با آلمريا اگه زماني كه 2-1

جلو افتاد ميليتو اونجوري آماتور گونه رفتار نمي كرد يا بازي با آتلتيكو مادريد بعد از گل اول بارسا بازي رو كنترل مي كرد يا خيلي از بازي هاي ديگه الان بارسا با اختلاف اول بود :19:

راستي عيدتون مبارك:11:

hpk34
25-03-2008, 10:54
ببخشید 2 تایی شد.:11:

hpk34
25-03-2008, 10:58
آقای messi_283 خیلی خیلی ممنون که جوابمو دادین.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با این حساب هنوز امید برای قهرمانی داریم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیدوارم بازیه شنبه رو هم ببریم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Behroooz
25-03-2008, 18:30
در حال گرفتن حال ریال هستیم ...

به نظر میاد که کار یال تمومه . روحیه ندارن .

miladweb
26-03-2008, 13:56
در حال گرفتن حال ریال هستیم ...

به نظر میاد که کار یال تمومه . روحیه ندارن .
اگر اینقدر حاشیه دور بارسا نباشه صد در صد بهترین نتیجه ها رو می گیره
رئال هم همیشه کارش تموم بوده پارسال به زور قهرمان شد.... همیشه به زور می بره ... حال آدمو به هم می زنه:21::21::21:

boy iran
27-03-2008, 15:58
شبکه های پخش کننده بازی بارسلونا

لاليگــــا اسپانيــــا............................ ................................ ...Spanish LFP Primera Division

هفته سی ام

رئال بتیس - بارسلونا

ساعت 23:30 از :

Al Jazeera Sport +2
NTV Spor
SKY Calcio 3
Supersport 2

amirtoty
28-03-2008, 03:18
هنوز بارسا خیلی با صدر جدول فاصله داره

خود مربی بارسا هم که گفت امسال رئال قهرمانه

دیگه شما چه امیدی دارین؟ :41:

Antonio Andolini
28-03-2008, 12:23
هنوز بارسا خیلی با صدر جدول فاصله داره

خود مربی بارسا هم که گفت امسال رئال قهرمانه

دیگه شما چه امیدی دارین؟ :41:
1-فکر نکنم 4 امتیاز اختلاف زیادی باشه
2-اونموقع اختلاف9تا بود
3- ما همیشه امید داریم

MoJtaBa.R
28-03-2008, 23:12
میگن ... بردن ... گفت ...

به شما چه که میاین اینجا

MoJtaBa.R
28-03-2008, 23:16
1-فکر نکنم 4 امتیاز اختلاف زیادی باشه
2-اونموقع اختلاف9تا بود
3- ما همیشه امید داریم

کاملا موافقم :
و سر آخر اینجا جای دیگران نیست : غریبه ها برن بیرون

MoJtaBa.R
28-03-2008, 23:21
FCBarcelona.ir

اف سی بارسلونا، دعوت فیورنتینا را برای انجام یک بازی دوستانه در فلورانس، در روز 30 ام جولای، به عنوان یادبودی برای آرتمیو فرانچی، پذیرفته است.

در بیست و پنجمین سوگواری مرگ آرتمیو فرانچی، فیورنتینا در 30 جولای، یک رویداد اروپایی را ایجاد می کند. هیئت مدیره اف سی بارسلونا، امروز توافق کردند که باشگاهشان در دیداری که به یاد یکی از بهترین مردانی که در کالچیو ایتالیا حضور داشته است، در فلورانس برگزار خواهد شد، شرکت کند.

سال گفتگوی فرهنگی اروپا

به عنوان بخشی از سال گفتگوی فرهنگی اروپا، این بازی به علاوه در حمایت از بازی جوانمردانه و مبارزه با نژاد پرستی، انجام خواهد شد. اینها، ارزش هایی هستند که یوفا مشتاق است ترویج کند که به احترام بیشتر به رقبا منجر خواهد شد.

MoJtaBa.R
28-03-2008, 23:21
FCBarcelona.ir

او تنها 17 ساله است، او یک ستاره جهانی نیست و این اولین فصلش در دسته برتر است، اما بویان کرکیچ، در زمره بزرگان اف سی بارسلونا در لیگ قرار می گیرد.

این یکشنبه، بویان بهترین بازی اش را تا به اینجای فصل، برای تیم اصلی بارسا انجام داد، با زدن دو گلی که پیروزی برابر وایادولید را قطعی کرد (4-1). آن دو گل، آمار 7 گل زده در لیگ را برای او تثبیت کرد.

یک گل در هر 134 دقیقه

بر اساس آمار لیگ حرفه ای فوتبال، بویان کرکیچ 939 دقیقه در لیگ بازی کرده است، که به این معنی است که او هر 134 دقیقه گلزنی کرده است. این آمار گلزنی، تنها از لوئیز فابیانو (هر 79 دقیقه یک گل)، نیهات (هر 123 دقیقه یک گل)، روسی (هر 118 دقیقه) و هم تیمی بویان، اتوو (هر 85 دقیقه) ضعیف تر است

MoJtaBa.R
28-03-2008, 23:22
FCBarcelona.ir

مجموعه ای از 9 بازیكن تیم اصلی, حالا كه آنری بیرون است, این هفته در ماموریت ملی به سر می برند. در اینجا به بازی هایی كه ارتباطی با بارسائی ها دارند، نگاه می كنیم.

همه ملی پوشان بارسا, غیر از بازیكن زیر 21 سال بویان, از آنجائی كه تیم های ملی شان برای رقابت های رسمی آماده می شوند، این هفته بازی های دوستانه بین المللی دارند.

بارسا، رو در رو

اسپانیا, با پویول, ژاوی و اینیستا, چهارشنبه با ایتالیا, قهرمان كنونی جهان كه نفراتش شامل زامبروتا می شود، دیدار می كند. این بازی در مارتینز والرو در الچه برگزار می شود و به عنوان آماده سازی عالی برای جام ملت های 2008 در سوئیس و اتریش به حساب می آید. (این بازی دیشب با پیروزی 1-0 اسپانیا به پایان رسید.)

MoJtaBa.R
28-03-2008, 23:22
FCBarcelona.ir

گابریل میلیتو به طور قطع برای بازی بتیس، در دسترس نخواهد بود، به دلیل مصدومیت کشاله رانی که در ترکیب آرژانتین نصیبش شده است.

ضمنا، کارلس پویول، که از خط آسیب استخوان یا لیگامنت در زانویش رهایی یافته، وضعیتی نامشخص دارد. کارلس پویول و گابریل میلیتو، هر دو از وظایف ملیشان با مشکلات مصدومیت بازگشتند.

اگرچه، پزشکان باشگاه پنج شنبه تایید کردند که پویول از آسیب استخوان یا لیگامنت در زانوی راستش، جان سالم به در برده است، اما حضور او در بازی برابر بتیس، به پیشرفت او طی دو روز آینده بستگی دارد. در گفتگوی پنج شنبه صبح با بارسا TV، پویول خواستش را برای بازی در ابتدای هفته اعلام کرد

قضنفر
30-03-2008, 00:29
3-2
به نفع بتیس بازی تموم شد .........

nw_nk
30-03-2008, 00:35
چه خبره؟ من الان سایت گل رو نگاه کردم.

نوشته نیمه اول بارسا 2 بر 0 جلو بوده.

و نیمه دوم 3 تا خورده؟ :18:

تو این تیم چه خبره؟

خوب شد بازی رو نگاه نکردم. فقط حالم گرفته میشد.

hpk34
30-03-2008, 06:50
چرا بارسا اینطوری شده؟؟؟؟

من بازی رو ندیدم.میشه بگین کیا تو زمین بودن؟؟؟

رئال چی کار کرد؟؟بازم اختلافمون بیشتر شد؟؟؟؟

ElmO
30-03-2008, 13:26
رئال امشب بازی داره ...

فقط میتونیم دعا کنیم رئال هم ببازه .
یا حداقل مساوی کنه ...

واقعا که ... ریکارد باید بره بمیره ...

یا حق

Behroooz
30-03-2008, 17:26
امشب امیدوارم که سویا حال ریال رو بگیره . الان تو جدول سوم هستیم .

Antonio Andolini
30-03-2008, 19:00
چه خبره؟ من الان سایت گل رو نگاه کردم.

نوشته نیمه اول بارسا 2 بر 0 جلو بوده.

و نیمه دوم 3 تا خورده؟ :18:

تو این تیم چه خبره؟

حتما بازم مدافعینمون شاهکار کردند

B L A S T E R
30-03-2008, 20:57
هنوزم به قهرمانی امیدوارید/؟؟

mbn373
30-03-2008, 21:02
حتما بازم مدافعینمون شاهکار کردند

نه مثل همیشه کل تیم شاه کار کردن ...

M_Abieteh
31-03-2008, 22:00
سلام دوستان عزیز

لطفا در نظر سنجی شرکت کنید.

Majid ²
01-04-2008, 01:15
منم عاشق بارسلونا هستم

بارسا فعلا سومه تو جدول
با 7 امتیاز اختلاف

MoJtaBa.R
01-04-2008, 10:46
منم عاشق بارسلونا هستم

بارسا فعلا سومه تو جدول
با 7 امتیاز اختلاف

خوشحالیم :10:

در مورد امضات هم به میثم بگو : کمکت میکته

MoJtaBa.R
01-04-2008, 10:55
بازی بعدی

سه شنبه 13 فروردین 1387

دور رفت لیگ قهرمانان

شالکه
VS
بارسلونا
ساعت 23:15 (به وقت ایران)

MoJtaBa.R
01-04-2008, 10:58
FCBarcelona.ir

بارسا بازی ای را واگذار کرد که به نظر تمام شده می آمد و در نیمه اول، مطابق میلش پیش رفته بود. با وجود برتری 2-0، بتیس یک بازگشت ویژه در نیمه دوم داشت تا وضعیت رقابت بارسا برای قهرمانی را مبهم نماید.

روئیز د لوپرا شاهد یک بازگشت خارق العاده از رئال بتیس بود، کسانی که به خوبی از پس مبارزه ای که در نیمه اول، آن را 0-2 واگذار کرده بودند، بر آمدند. تیم کاپارو به نظر عمیقا ناامید می رسید، اما بازی را با 3 گل در 20 دقیقه پایانی برگرداند تا تیم فرانک ریکارد را ویران نماید.

آغازی مرگبار

نیمه اول کاملا در اختیار بارسلونا بود. آنها نه تنها خط میانی را در کنترل خوا داشتند، بلکه قادر بودند تا موقعیت هایشان را به گل تبدیل کنند. در خلال 15 دقیقه آغازین، آنها با 2 گل پیش افتادند. گل آغازین روی پاس فوق العاده ژاوی برای اتوو بدست آمد، کسی که ضربه اش به تیر دروازه خورد اما بویان فرصت طلب حاضر بود تا تعدادی از بازیکنان رقیب را در توپ بازگشتی شکست دهد و پس از 13 دقیقه بارسا را پیش بیاندازد. دقایقی بعد، اتوو پاس با کیفیت اینیستا را با شکست کاستو به ثمر رساند و نتیجه را 0-2 کرد

MoJtaBa.R
01-04-2008, 10:58
FCBarcelona.ir

رافائل مارکز و گابی میلیتو، دو چهره جدیدی هستند که در ترکیب بارسا برای سفر به آلمان و رویارویی با شالکه در میانه هفته، قرار گرفته اند، در حالی که دکو هنوز بهبود نیافته است.

این دو مدافع، به مصدومیت هایشان غلبه کرده اند و در ترکیب فرانک ریکارد برای بازی لیگ قهرمانان در گلزنکرشن قرار داده شده اند. مارکز و میلیتو، اضافه شده اند در حالی که سانتی ازکوئرو و ویکتور سانچز جوان، بیرون رفته اند. در عین حال، دکو با وجود تمرین با بقیه تیم در یکشنبه صبح، چراغ سبز را برای این سفر دریافت نکرد. سرویس پزشکی باشگاه گزارش داد: «برنامه این بازیکن به خوبی پیش می رود، اما او به موقع بهبود نیافته است و به کارش ادامه می دهد تا برای بازی بعدی آماده باشد.»

ساموئل اتوو، در دیدار شنبه برابر بتیس، دچار کشیدگی ماهیچه ساق پایش شد، اما به گفته پزشکان باشگاه «این مهاجم تحت مراقبت است و اینکه او در طی چند ساعت آینده، چطور واکنش دهد، مشخص خواهد کرد که او برای این بازی قابل استفاده خواهد بود یا نه.»

MoJtaBa.R
01-04-2008, 10:59
FCBarcelona.ir

کورانی و رافینا، دو تن از ستارگان شالکه 04، در مورد بازی پیش روی تیمشان مقابل بارسا و در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان صحبت کردند. هر دو عقیده دارند که بارسا تیم محبوبی است، اما این یک بازی از پیش تعیین شده نخواهد بود.

روی کاغذ، شالکه و اف سی بارسلونا در شرایط بسیار متفاوتی هستند. بارسا دو سال پیش لیگ قهرمانان را فتح کرد و تیمی است که بسیاری عقیده دارند، امسال بار دیگر این موفقیت را تکرار خواهد کرد. در حالی که شالکه 04 که از روی ضربات پنالتی مقابل پورتو مرحله یک هشتم نهایی را پشت سر نهاده است، به نحوی سرخورده شده است.
تیم بوندس لیگایی می داند که حذف کردن بارسلونا، خواسته بزرگی است؛ اما کورانی و رافینا به بارسا تی وی گفتند که آن ها اعتماد به نفس لازم برای این کار را دارند.

بارسا، رقیبی دشوار

کورانی، بهترین گلزن شالکه 04 در اروپا با سه گل، حضور تیمش در مرحله نیمه نهایی را اعجاب آمیز تلقی نمی کند. «همه می دانند که بارسا بهترین تیم جهان و یا یکی از بهترین های جهان است و این بازی برای ما دشوار خواهد بود. اگر بخواهیم موقعیت را شرح دهیم، ما باید تمام توانایی های خود را به کار بگیریم و تا سر حد توان خود بازی کنیم.»

MoJtaBa.R
01-04-2008, 11:08
Márquez: “They’re most dangerous in the air”

Anna Segura

Rafa Márquez, one of the new faces in the Barça squad for the match against Schalke 04, thinks that one of the strengths of the German side is their aerial game. The Mexican reckons that Schalke won’t make things easy for Barcelona.

Defender Rafa Márquez is back for the first leg of Barça’s Champions League quarter final against Schalke 04. The Mexican has been sidelined with injury and makes his return just when the team needs him most. Márquez spoke this Monday evening at a press conference.

“It won’t be an easy game”

The Mexican knows that tomorrow’s game “won’t be easy” because Barça will be facing a side which Márquez describes as “ordered, physically strong and which has been playing well. They have some really strong strikers.”

But the key thing Rafa Márquez picked out was Schalke 04’s aerial game: “They’re most dangerous in the air. They play really well together as a team and one of their strikers is a German international.”

Getting confidence back

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] the run-in to the end of the season Rafa Márquez thinks the side “has to make a maximum effort” as they are still in with a shout in two competitions, the Spanish League and the Champions League. Plus after Saturday’s painful defeat away at Betis the Barça defender thinks that the side has to “get back our confidence which in other seasons has brought us such good results.”

Still in pain but can play

The player was given the green light by club doctors this Sunday after being sidelined with injury for more than a month. Márquez says that he is feeling better although there is still some pain. “I’ve got a bone oedema which takes some time to go away but I can put up with it,” he said before adding that “I’m ready to do whatever the boss tells me to.”

Márquez also expressed his complete confidence in Barça coach Frank Rijkaard: “He’s been very successful and there’s no reason why he shouldn’t stay on and continue in the same way.”

MoJtaBa.R
01-04-2008, 11:14
FC Barcelona Records

Team records

Individual records ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Record attendance at the Camp Nou

120,000 people
120,000 people for FC Barcelona v Juventus, first leg of the European Cup quarter final (5/03/1986).
Only team to have appeared in every year of European competition

since they first started in 1955.
Team with most Cup Winners Cup titles

4
1979, 1982, 1989 and 1997.
Team with most Fairs Cup titles

3
1958, 1960 and 1966. Also won the Grand Final in 1971 to decide who should keep the trophy outright.
Team with most Spanish Cup titles

24

Consecutive League titles

4
1990-91, 1991-92, 1992-93 and 1993-94.
League with most goals scored

1996-97
With 102 goals in 42 matches.
League with fewest goals scored

1939-40
With 32 goals in 22 matches.
League with fewest goals conceded

1968-69
With 18 goals in 30 matches.
League with most goals conceded

1941-42
With 66 goals in 26 matches.
Biggest win in any competition

0-18
Macaya Cup: Tarragona 0 - FC Barcelona 18 (17-3-1901).
Biggest win a friendly match

1-20
Smilde (Holland) 1 - FC Barcelona 20 (6-8-1992)
Heaviest defeat

12-1
Athletic Club Bilbao 12 - FC Barcelona 1 (8-2-1931), in the 1930-31 Spanish league season.
Longest unbeaten run in official matches

27 games
27 games in the 1973-74 season (26 in the League and one in the UEFA Cup), from 3-10-1973 to 21-4-1974.
Longest unbeaten run in League matches

26 games
26 games, from the 6th (7-10-1973) to the 31st (21-4-1974) match in the 1973-74 season.
Longest unbeaten run at home in league matches

67 matches
From the 25th match of the 72-73 season (4-3-1973) to the 21st of the 76-77 season (20-2-1977), a total of 66 matches, of which 55 were won and 12 drawn, scoring 155 goals and conceding 37.
Longest winning run in the League

14 games
14 games, from the 8th match (22-10-2005) to the 21st (29-1-2006) in the 2005-06 Spanish league season.
Longest winning run in the League (home)

39 games
39 games, from the 22nd of the 1957-58 season (16-2-1958) to the 8th of the 1960-61 season (6-11-1960).
Longest scoring run in the League

36 games
36 games, from the ninth of the 1942-43 season (21-11-1942) to the 18th of the 1943-44 season (6-2-1944).
Longest scoring run in the League (home)

88 games
88 games, from the 22nd of the 1951-52 season (10-2-1952) to the 18th of the 57-58 season (19-1-1958).
Biggest League win (home)

10-1
FC Barcelona 10 - Gimnàstic Tarragona 1 (11/09/1949).
Biggest League win (away)

0-8
Las Palmas 0 - FC Barcelona 8 (25/10/1959).
Biggest wins in European competitions (home)

8-0
FC Barcelona 8 - Apollon Limassol (Cyprus) (Cup Winners Cup. 15/09/1982); FC Barcelona 8 – Matador Púchov (Slovakia) 0 (UEFA Cup. 15/10/2003).
Biggest win in European competitions (away)

0-7
Hapoel Beer Sheva (Israel) 0 - FC Barcelona 7 (UEFA Cup. 12/09/1995).
Most consecutive wins in the European Cup/Champions League

11
In the 2002/03 season.
Longest winning run in official matches

19 games
19 games in the 2005-06 season (13 League, 3 Champions League, 2 Copa de Rey and one in the Catalan Cup) between 22-10-2005 and 22-1-2006

MoJtaBa.R
01-04-2008, 16:38
تهديد بارسلونا از سوي دآسيس موريه را
رونالدينيو از تبصره 17 فيفا استفاده خواهد كرد
خبرگزاري فارس: مدير برنامه‌هاي بازيكن برزيلي تيم فوتبال بارسلونا اين باشگاه را به اجراي تبصره 17 فيفا تهديد كرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، روبرتو دآسيس موريرا، وكيل و برادر رونالدينيو با تاكيد بر جدي بودن روند ترك بارسا از سوي موكلش، اظهار داشت: طبق تبصره 17 اساسنامه فيفا كه مورد تاييد فدراسيون اسپانيا نيز است، هر بازيكني مي تواند پس از 3 سال عضويت در يك باشگاه، با صرف نظر از مبلغ مشخصي از قراردادش، تيم را ترك كرده و به عنوان بازيكن آزاد راهي يك تيم ديگر شود. رونالدينيو دقيقا چنين وضعيتي دارد.
مديرعامل آكادمي رونالدينيو در ريوده ژانيرو عنوان كرد: از رئال مادريد و چلسي پيشنهاد رسمي دريافت كرده ام. نيازي به پنهان كاري هم نمي بينم.
وي ادامه داد: آخرين فرصت بارسلونا تا پايان همين هفته است. پس از آن، مذاكره با مشتريان موكل خود را آغاز خواهم كرد

MoJtaBa.R
01-04-2008, 16:41
ديدار شالكه با بارسلونا:
شبكه هاي ستانا اسپرت يك، آي تي وي 4، اسپرت فرانسه، اسپرت تي وي، پرمير اسپرت يك و ‌اي آر تي اسپرت 4

MoJtaBa.R
01-04-2008, 16:45
/مرحله يك چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا/
شالكه در ولتينز آره‌نا به استقبال بارسلونا مي‌رود
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال شالكه آلمان در ديدار رفت مرحله يك چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا به مصاف بارسلونا اسپانيا مي رود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، اين تيم كه تنها نماينده صعود كرده آلمان در اين رقابت ها محسوب مي شود‌، در شرايطي فردا شب (سه شنبه) در ورزشگاه ولتينز آره‌نا ميزبان بارسلونا خواهد شد كه در فصل جاري بوندس ليگا نمايش مقتدرانه اي نداشته؛ اما در سطح ليگ قهرمانان كارآيي زيادي نشان داده كه تا هشت تيم پاياني پيش آمده است.
بارسلونا در لاليگا اسپانيا نيز طي فصل جاري از گذشته هاي خوب خود فاصله گرفته،‌ حتي در هفته اخير لاليگا تا رده سوم سقوط كرده است.
تركيب احتمالي دو تيم براي اين جدال به اين شرح است:

شالكه:
دروازه بان: نوير
خط دفاع: رافينا، بوردون، كريستاليچ و وسترمان
خط مياني: گروس مولر، فابين ارنست، آسامواه و پاندر
خط حمله: كوراني و خليل آلتين توپ

بارسلونا:
دروازه بان: ويكتوروالدس
خط دفاع: زامبروتا، پويول، ميليتو و آبيدال
خط مياني: ژاوي، توره و اينيه ستا
خط حمله: بوژان، اتوئو و هانري
همزمان با اين ديدار تيم هاي آ.اس رم ايتاليا و منچستريونايتد انگليس مصاف خواهند كرد. در اين جدال تيم رم در ورزشگاه المپيك شهر رم ميزبان بازيكنان سرآلكس فرگوسن است

hpk34
02-04-2008, 08:39
آقا بازی دیشب چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟

shahi-007
02-04-2008, 09:07
1-0 بارسلونا برد

hpk34
02-04-2008, 10:23
آقاي shahi-007 خيلي ممنون.

خوب بازي کرديم يا .....؟

خدارو شکر که اين بازي رو برديم.به نظر من بارسا فقط با يد به فکر اين جام باشه.

آقا مجتبي خيلي از شما ممنونم بخاطر خبرهايي که ميگذارين.اگه شما به فکر اينجا باشين.

nw_nk
02-04-2008, 10:52
1-0 بارسلونا برد

سلام

تو زمین شالکه بود دیگه. نه؟

نکنه توی زمین خودمون شالکه رو 1 بر 0 بردیم!

MoJtaBa.R
03-04-2008, 00:25
سلام

تو زمین شالکه بود دیگه. نه؟

نکنه توی زمین خودمون شالکه رو 1 بر 0 بردیم!

نه توي زمين حريف بود ولي بازي چنگي به دل نميزد

MoJtaBa.R
03-04-2008, 00:30
اسلوم كا: بيش از حد به بارسلونا احترام گذاشتيم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم شالكه آلمان گفت: مقابل بارسلونا بيش از حد احترام گذاشتيم و در خانه شكست خورديم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت يوفا ميركو اسلوم كا اظهار داشت: هر تيمي كه مقابل بارسلونا قرار مي گيرد،‌ قطعا تحت تاثير حريف واقع مي شود و به آن احترام مي گذارد. اما من گمان نمي كردم به اين حريف تا اين حد زياد احترام بگذاريم كه نتيجه اش باخت و ضرر سه امتيازي در مقابل تماشاگران مان شود.
اين مربي كه تيمش در بازي رفت از مرحله يك چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا سه شنبه شب در ورزشگاه «ولتينز آره نا» گيلزن كرشن تن به شكست يك بر صفر مقابل نماينده اسپانيا داد،‌ افزود: با اين وجود در نيمه دوم اين بازي به خود آمديم و صاحب موقعيت هاي عالي و نزديك به گل فراواني شديم. با اين حال نتوانستيم از آن همه موقعيت سود ببريم.
اسلوم كا سپس بيان كرد: در لحظه ايي كه گل دريافت كرديم،‌ مانوئل نوير،‌ دروازه بان ما نتوانست توپ را درست مهار كند. اما اين يك اشتباه زنجيره ايي از سوي بازيكنان مان بود كه به نوير ختم شد تا توپ وارد دروازه ما شود.
در ديدار رفت دو تيم شالكه و بارسلونا تيم ميزبان دروازه خود را در دقيقه 12 به روي بوژان‌،‌ بازيكن تيم اسپانيايي باز شده ديد و تن به شكست يك برصفر داد.
ديدار برگشت اين دو تيم هفته آينده انجام مي شود.

MoJtaBa.R
03-04-2008, 00:31
آسامواه‌: مقابل بارسلونا خواب بوديم
خبرگزاري فارس: بازيكن ملي پوش تيم شالكه گفت: در نيمه اول بازي با بارسلونا خواب بوديم،‌ اما در نيمه دوم هوشيار و بيدار شديم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت يوفا، جرالد آسامواه اظهار كرد: در نيمه نخست اين بازي، با بارسلونايي ها بيش از حد مهربان بوديم و احترام گذاشتيم. اما در نيمه دوم واكنش تيم عوض شد و به حريف فشار زيادي وارد كرديم كه متاسفانه اين همه فشار به گل منجر نشد.
وي افزود: اگر از آغاز نيمه نخست به حريف فشار وارد مي كرديم و مثل نيمه دوم بازي مي كرديم،‌ قطعا صاحب موقعيت هاي خيلي بيشتري مي شديم و به گل مي رسيديم. آن وقت بازي را با شكست به پايان نمي برديم.
آسامواه سپس گفت: حالا همه اميد ما به بازي برگشت است. بايد تلاش كرده اين نتيجه را در نزد حريف اسپانيايي جبران كنيم.
در دقيقه 12 ديدار رفت تيم هاي شالكه و بارسلونا كه سه شنبه شب انجام گرفت، بوژان براي تيم اسپانيايي گل زد و باعث برد يك بر صفر تيمش شد.
ديدار برگشت اين دو تيم هفته آينده انجام خواهد شد

MoJtaBa.R
03-04-2008, 00:33
مرحله يك چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا/
آسامواه‌: مقابل بارسلونا خواب بوديم
خبرگزاري فارس: بازيكن ملي پوش تيم شالكه گفت: در نيمه اول بازي با بارسلونا خواب بوديم،‌ اما در نيمه دوم هوشيار و بيدار شديم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت يوفا، جرالد آسامواه اظهار كرد: در نيمه نخست اين بازي، با بارسلونايي ها بيش از حد مهربان بوديم و احترام گذاشتيم. اما در نيمه دوم واكنش تيم عوض شد و به حريف فشار زيادي وارد كرديم كه متاسفانه اين همه فشار به گل منجر نشد.
وي افزود: اگر از آغاز نيمه نخست به حريف فشار وارد مي كرديم و مثل نيمه دوم بازي مي كرديم،‌ قطعا صاحب موقعيت هاي خيلي بيشتري مي شديم و به گل مي رسيديم. آن وقت بازي را با شكست به پايان نمي برديم.
آسامواه سپس گفت: حالا همه اميد ما به بازي برگشت است. بايد تلاش كرده اين نتيجه را در نزد حريف اسپانيايي جبران كنيم.
در دقيقه 12 ديدار رفت تيم هاي شالكه و بارسلونا كه سه شنبه شب انجام گرفت، بوژان براي تيم اسپانيايي گل زد و باعث برد يك بر صفر تيمش شد.
ديدار برگشت اين دو تيم هفته آينده انجام خواهد شد.

MoJtaBa.R
04-04-2008, 16:29
حمايت مدافع رئال مادريد از بارسا
په‌په: اميدوارم بارسلونا قهرمان ليگ قهرمانان شود
خبرگزاري فارس: مدافع پرتغالي رئال مادريد گفت: با همه وجود آرزو مي‌كنم و اميدوارم بارسلونا قهرمان ليگ قهرمانان شود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، په‌په اظهار داشت: هر كودك پرتغالي روي ديوار اتاق خود عكسي از تيم بارسلونا دارد. مشخص است كه اين تيم در تمام جهان هوادار دارد.
وي ادامه داد: من هم هر چند به عنوان يك رئال مادريدي براي بارسا آرزوي موفقيت مي كنم و دوست دارد تا به عنوان نماينده اسپانيا در ليگ قهرمانان اروپا به قهرماني برسد، از طرفي درگيري بيشتر اين تيم در ليگ قهرمانان به نفع ما نيز است چرا كه در صورت حذف از اين جام بزرگ، تنها به لاليگا مي انديشد.
نام په‌په همچنان در فهرست مصدومين رئال مادريد قرار دارد؛ اما پزشكان اميدوارند به هفته آينده لاليگا برسد

MoJtaBa.R
04-04-2008, 16:31
در پي كنار كشيدن مادريد و چلسي
آلوس با بارسلونا قرارداد داخلي بست
خبرگزاري فارس: مدافع برزيلي تيم فوتبال سويا پس از كنار رفتن دو مشتري بزرگ خود، بارسلونا را براي ادامه كار انتخاب كرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، دانيل آلوس، مدافع نفوذي و بازيساز سويا اسپانيا از سوي وكيل خود با بارسلونا قرارداد داخلي بست.
اين قرارداد تنها در صورت ارائه پيشنهاد بالاتر از يك تيم غير اسپانيايي قابل فسخ است.
دل نيدو، رئيس باشگاه سويا پيش از اين به هواداران قول داده بود تا اين بازيكن را تحت هر شرايطي حفظ كند؛ اما گويا فروش آلوس به اين تيم سود مالي قابل توجهي خواهد داشت.
رودري، وكيل آلوس قرار است براي روشن ساختن وضعيت مذاكرات با چند باشگاه غير اسپانيايي به انگليس و ايتاليا سفر كند

MoJtaBa.R
07-04-2008, 02:38
fcbarcelona.ir
بارسا موفق شد با یک پیروزی دلچسب در زمین شالکه، با دستی پر به نیوکمپ باز گردد. تک گل بارسا را در پیروزی 1-0 در گلزنکرشن، بویان کرکیچ ستاره جوان این تیم به ثمر رساند. بویان با این گل، به جوانترین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان تبدیل شد، همان طور که جوانترین گلزن تاریخ باشگاه بارسلونا نیز محسوب می شود.

بارسا با ترکیب والدس، آبیدال، میلیتو، پویول، زامبروتا، توره، ژاوی، اینیستا، آنری، اتوو و بویان پای به بازی گذاشت. تنها 12 دقیقه از بازی گذشته بود که بارسا مزد برتری خود را روی حرکت آنری دریافت کرد و بویان با یک ضربه تمام کننده، یک گل تاریخ ساز را به ثمر رساند.

در ادامه، به نظر می رسید که شالکه، شوت های از راه دور را در دستور کار قرار داده است، و با وجود اینکه بارسا مالکیت توپ را بیشتر در اختیار داشت، آمار شوت های زده شالکه - که اغلب خارج از چهارچوب بودند - به مراتب بیشتر بود.
اولین تعویض بارسا، در دقیقه 73 انجام شد که رافائل مارکز، پس از مدت ها غیبت، جانشین یحیی توره شد. دومین تعویض بارسا، ورود جیو به جای اتوو در دقیقه 83 بود و آخرین جابجایی نیز، حضور سیلوینیو، به جای ستاره جوان بارسا، بویان کرکیچ بود.

MoJtaBa.R
07-04-2008, 02:39
FCBarcelona.ir

میلیتو، مارکز و پویول، که همگی در ولتینس آرنا کارت زرد گرفتند، به همراه یحیی توره و مسی، همگی تنها یک کارت زرد تا دچار شدن به محرومیت فاصله دارند.

پیروزی خارج از خانه مهم برابر شالکه 04 (0-1)، پیامدهای دیگری نیز برای اف سی بارسلونا داشت. با وجود اینکه این یک بازی چندان دشوار نبود، میلیتو، مارکز و پویول و جیوانی، همگی کارت گرفتند، که سه نفر اول انها، اکنون تنها یک بازی با محرومیت فاصله دارند، چرا که این دومین کارت زرد آنها در این فصل از لیگ قهرمانان بود.

میلیتو برای متوقف کرد ضد حمله آلمان ها در دقیقه 67 کارت گرفت. مارکز، برای درگیری با کرستاجیچ قبل از ضربه کرنر (دقیقه 93) و پویول، علی رغم اینکه حتی یک خطا در بازی انجام داد، برای اتلاف وقت (دقیقه 94) کارت زرد دریافت کردند. در این میان، جیوانی هم در وقت اضافه برای جلوگیری از ارسال یک ضربه کاشته که به سرعت آغاز شده بود، کارت گرفت.

MoJtaBa.R
07-04-2008, 02:39
FCBarcelona.ir

پس از پیروزی مقابل شالکه، اعضای تیم اول، روز چهارشنبه به تمرینات خود بازگشتند. رونالدینیو در تمرین حضور داشت اما میلیتو و توره برای کارهای مربوط به بهبودی شان در ورزشگاه ماندند.
تیم فرنک رایکارد ظهر با پروازی از آلمان در فرودگاه ال پرات به زمین نشستند و برای جلسه تجدید قوا مستقیم به سمت کمپ نو رفتند. دو تن از بازیکنانی که در بازی مقابل شالکه از ابتدا حضور داشتند، برای انجام فعالیت هایی ویژه در ورزشگاه ماندند؛ در حالی که رونالدینیو در زمین چمن به سایر بازیکنان پیوست. دکو، که روز یکشنبه تمرینات عادی را انجام داده بود نیز در این تمرین حضور یافت.
ساموئل اتوو، که با لباس ورزشی به زمین چمن لاماسیا آمده بود، در نرمش حضور یافت و سپس به رختکن بازگشت. ستاره کامرونی اف سی بارسلونا شب گذشته با وجود کشیدگی اندکی که در ماهیچه ساق پای چپش حس می کرد؛ در بازی حضور یافت.

دویدن آرام

پس از نرمش، بازیکنانی که روز سه شنبه از آغاز در بازی حضور داشتند و هم چنین تورام به سمتی رفتند و زیر نگاه تیزبینانه مربی تناسب اندام، آلبرت روکا، با سرعت های مختلفی دویدند. او جلسه را برای آن دسته از بازیکنان زود به اتمام رساند اما به تمرین با سایر اعضای گروه ادامه داد.
بازیکنانی که باقی ماندند، به کار تناسب اندام و تغییر سرعت دویدن ادامه دادند. سپس در حالی که همه روی گلزنی و شوت به سمت دروازه کار می کردند، پینتو در پست خود قرار گرفت. سپس آن ها به یک سری تمرینات مشابه ادامه دادند که همه آن ها به قصد بالا بردن میزان گلزنی ها بود

MoJtaBa.R
07-04-2008, 02:40
FCBarcelona.ir

بیانیه زیر در ارتباط با آینده رئیس فوتبال، مربی فرانک ریکارد منتشر شده است.

«اف سی بارسلونا، اخذ هر گونه تصمیمی را برای جایگزینی مربی فوتبال، فرانک ریکارد، برای فصل آینده، اکیدا تکذیب می نماید. این مربی هلندی، تا فصل 2009 قرارداد دارد و هیئت مدیره، اطمینان کاملی به او دارد.

MoJtaBa.R
07-04-2008, 02:41
پائولینو آلکانتارا (ایلویلو، فیلیپین، 1896 - بارسلونا، 1964) با 357 گل در 357 بازی، برترین گلزن تاریخ باشگاه است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]توانایی او در شلیک قدرتمندترین شوت ها در 30 آوریل 1922 آشکار شد، زمانی که در یک بازی بین اسپانیا و فرانسه، او چنان شوت محکمی به سمت دروازه زد که تور دروازه را پاره کرد. برای سالهای زیادی پس از آن، جوانان بارسلونا آن صحنه را در خاطره داشتند و آرزو می کردند که می توانستند همان حرکت مرد فیلیپینی را انجام دهند.

او کفش هایش را در 5 جولای 1927 آویزان کرد تا بتواند دکتر شود. اگرچه، این خداحافظی او از فوتبال نبود. او در خلال سالهای 1931 تا 1934 عضو هیئت مدیره بود. آلکانتارا از اولین بازیکنانی بود که خاطرات روزهای بازی اش را به قلم تحریر در آورد.

آمار و اطلاعات

حضور در باشگاه: 1912-1927
تعداد بازی: 357
گل زده: 357

افتخارات:

قهرمانی اسپانیا: 5 بار
قهرمانی کاتالونیا: 10 بار

fcbarcelona.ir

MoJtaBa.R
07-04-2008, 02:41
FCBarcelona.ir

رونالدینیو در حدود شش هفته، به جهت متحمل شدن کشیدگی در زردپی پای راستش، مصدوم خواهد بود.

در خلال دوره تمرینی پنج شنبه، این بازیکن متاسفانه متحمل کشیدگی زردپی پای راست شد. مسئولین پزشکی باشگاه، امروز صبح تایید کردند که آزمایشات نشان داده است که این مصدومیت، او را در حدود 6 هفته دور از میادین نگه خواهد داشت.

دکو و میلیتو

همراه با بازیکنان تیم اصلی، فالی، پدریتو و توریبیو از تیم ب فرا خوانده شدند. دکو حاضر بود، اما او در گوشه ای با یک مربی اختصاصی تمرین کرد تا از آخرین مشکلاتش نیز بهبود یابد. میلیتو، همانند این هافبک پرتغالی، بر روی یک برنامه بهبودی مخصوص کار کرد

MoJtaBa.R
07-04-2008, 02:42
FCBarcelona.ir

فرانک ریکارد، همان 18 بازیکنی را که هفته قبل به گلزنکرشن سفر کردند، فرا خوانده است. ازکوئرو همچنان به دلایل فنی، داخل ترکیب نیست.

در اقدامی که چندان اتفاق نیفتاده است، ریکارد ترکیب مشابهی را برای دو بازی پیاپی فرا خوانده است. به دلیل مصدومیت های بسیار و عملکرد خوب آنهایی که به آلمان سفر کردند، ریکارد با همان 18 نفر، به مصاف ختافه خواهد رفت.

مارکز به نیوکمپ بازگشت

از بازی بارسا - اوساسونا در سوم فبریه، مارکز در هیچ بازی در نیوکمپ حضور نداشته است. اما انتخاب ترکیب برای بازی برابر ختافه، بدین معنی است که این مکزیکی می تواند سرانجام، به عنوان بازیکن، به نیوکمپ باز گردد

MoJtaBa.R
07-04-2008, 02:43
بازی بعدی

چهارشنبه 21 فروردین 1387

دور برگشت لیگ قهرمانان

بارسلونا
VS

شالکه
ورزشگاه: نیوکمپ

ساعت 23:15 (به وقت ایران)

MoJtaBa.R
07-04-2008, 02:50
Wasteful Barcelona Held By Getafe

Wasteful Barcelona Held By Getafe

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Despite being less than stellar over the ninety minutes, Barcelona still hit the woodwork three times against a gutsy Getafe side that came for, and ultimately achieved a vital point. Another chance for the blaugrana to gain ground on

MoJtaBa.R
07-04-2008, 02:52
و متاسفانه باز هم مساوي كرديم در صورتي كه بهترين فرصت بود برا كاهش اختلاف

ElmO
07-04-2008, 11:08
مجتبی جان از این فرصتا اینقد از دست دادیم که ...
اگه از دو تاش استفاده کرده بودیم ، الان به سه چهار امتیاز اختلاف ،
صدر جدول بودیم ...

ولی حیف که این ریکارد ساده ترین کارهای رو بلد نیست ...
دیشب واقعا افتضاح بازی میکردن ... کاملا احساسی ...

اون آخرش یاد لیگ خودمون افتادم ! ، که از هرجایی ، توپ رو میفرستن
رو دروازه ...

اگه بارسلونا حرفه ای بازی میکنه ، پس واقعا لیگ ما هم حرفه ای شده !!!

یا حق

Antonio Andolini
07-04-2008, 16:37
خاک بر سر ریکارد ..... بارسا جوری بازی می کرد که انکار نه انکار مربی هم داره توپ رو می آوردند پشت محوطه جریمه بعدش کاری نمی توستند بکنند ..... اگه اسم این تیم بارسلونا نبود و اسم این ورزشگاه نیوکمپ نبود ختافه چندتا گل به بارسا میزد

MoJtaBa.R
08-04-2008, 01:24
FCBarcelona.ir

بارسا برابر ختافه به تساوی رسید و بنابراین در کاهش فاصله با صدرنشین لیگ ناکام ماند. تیم حتی مقدار اندکی شانس نداشت و در حقیقت، 3 بار تیر دروازه را به لرزه در آورد.

صدرنشین، فاصله 7 امتیازی را حفظ کرد. یک حمله بی اثر، بارسا را به چیزی جز یک تساوی 0-0 برابر ختافه نرساند. علی رغم نتیجه، بارسا موقعیت های متعددی خلق کرد، و در میان آنها 3 شوت به تیر دروازه. تمام کنندگی ضعیف و بدشانسی، با هم ترکیب شدند تا مردمی را مایوس سازند که یاسشان را در فرصت های از دست رفته، اظهار داشتند.

نقش های روشن

در واقع از اولین ثانیه های بازی، روشن بود که دو تیم چگونه می خواهند بازی را ادامه دهند. در یک سو، بارسا بازی را با مقدار بالایی از مالکیت کنترل می کرد و با حرکت ها و پاس ها، به دنبال راهی برای نفوذ به زمین حریف می گشت. در سوی دیگر، ختافه در عقب تجمع یافته بود و آماده بود که مالکیت را تسلیم حریف کند و منتظر باشد تا فرصت هایش را روی بازی مستقیم و سریع بدست آورد.

MoJtaBa.R
08-04-2008, 01:25
FCBarcelona.ir

امروز دوشنبه، بازیكنان بارسا جلسه تمرینی صبحگاهی داشتند كه بر روی ریكاوری یازده بازیكن ثابت برابر ختافه متمركز شده بود. این جلسه در لاماسیا را شش بازیكن بارسا ب همراهی كردند.

پس از تساوی 0-0 با ختافه، تیم اصلی دوشنبه صبح در لاماسیا پشت درهای بسته، برای آغاز آماده سازی برای دیدار دور برگشت لیگ قهرمانان با شالكه 04 تمرین كرد. مانند همیشه بعد از یك بازی, بازیكنان حاضر در تركیب ثابت جلسه گرم كردن سبك تری را پشت سر گذاشتند.

با شش بازیكن از ذخیره ها

شش بازیكن بارسا ب - اویر اولازابال, انكو, باسكوتس, پدریتو, توریبیو و فالی - به تمرین با تیم اصلی دعوت شده بودند. دكو, رونالدینیو, خورخرا و اولگوئر حاضر نشدند ولی به برنامه های بهبودی شان ادامه دادند. مسی نیز نیم ساعت بعد از هم تیمی هایش به زمین آمد. میلیتو و ژاوی, كه هردو در تركیب ثابت یكشنبه حضور داشتند نیز، به خاطر انجام نرمش های ویژه در بدنسازی غایب بودند.

MoJtaBa.R
08-04-2008, 10:38
مديرعامل به بيمارستان قلب منتقل شد
حمله هواداران بارسلونا به منزل لاپورتا
خبرگزاري فارس: رئيس باشگاه بارسلونا از ميان تونل مردمي هواداران معترض راهي بيمارستان قلب شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، خوان لاپورتا، نماينده آينده در انتخابات شهرداري بارسلونا در پي تساوي خانگي مقابل ختافه، به شدت عصبي شد تا جاييكه برخي نزديكان وي از مشاجره لفظي با همسرش در جايگاه ويژه نيوكمپ گفته اند.
هواداران بارسلونا با سر دادن شعار "بارسا بله، لاپورتا نه"، به سمت منزل مسكوني لاپورتا رفته و خساراتي را به خانه وي وارد كردند.
هواداران اين تيم در راه خود خسارات جبران ناپذيري نيز به اموال عمومي زدند و مقابل نيوكمپ تجمع كردند.
لاپورتا كه براي توضيح به نيوكمپ آمده بود، نتوانست مقابل مردم حاضر شود. اين شايعه نزد محافل ورزشي قوت گرفته كه دچار سكته قلبي شده است.
از روز گذشته تا كنون هيچ خبري از لاپورتا نيست. خبرنگاران اجازه ورود به بيمارستان قلب اين شهر را ندارند.

MoJtaBa.R
08-04-2008, 10:51
پيشنهادهاي ميلان، اينتر، سيتي و چلسي
مشتريان رسمي رونالدينيو براي فصل آينده معرفي شدند
خبرگزاري فارس: برزيلي مصدوم تيم فوتبال بارسلونا در مدت استراحت خود پيشنهادات ارزشمند دريافتي خود را بررسي مي كند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، رونالدينيو گائوچو پس از حاشيه نشيني هاي خود در جام جهاني 2006 آلمان كه خشم مردم كشورش را نيز در پي داشت، هرگز مانند گذشته براي بارسا بازي نكرد و نقش پر رنگي در دگرگوني تاكتيكي نداشت.
باشگاه بارسلونا اسپانيا كوشيد تا به هر قيمتي اين بازيكن تكنيكي را حفظ كند تا لااقل در تور تابستاني قسمتي از ضرر مالي خود را با نام او جبران كند؛ اما برادر و وكيل رونالدينيو در حال مذاكره رسمي با چلسي، ميلان ، اينتر و منچستر سيتي است. گويا بخت ميلان در اين بين از سايرين بيشتر است.
مصدوميت رونالدينيو كه مشخص نيست در ناحيه قبلي باشد يا ساختگي، از ديد بسياري روزنامه هاي محلي كاتالونيا مشكوك و طراحي شده است.
پزشك بارسلونا بايد در اين مورد پاسخگو باشد. در هر حال، رونالدينيو در زمان شش ماه استراحت مطلوب و به موقع خود مجبور نيست در خدمت تيم ملي يا بارسلونا باشد و سر فرصت تيم جديد خود انتخاب خواهد كرد.

MoJtaBa.R
08-04-2008, 22:14
سلويو برلسکني رئيس باشگاه آث ميلان ايتاليا تاکيد کرد همه تلاش خود را در حال حاضر براي جذب رونالدينيو ستاره برزيلي تيم بارسلونا به کار خواهد گرفت .
به گزارش پايگاه اينترنتي الکره برلسکني گفت رونالدينيو در تيم آث ميلان با توجه به حضور تعداد زيادي از بازيکنان برزيلي مثل کاکا ، رونالدو ،باتو،امرسون و ديدا در اين تيم احساس راحتي خواهد کرد .
گفته مي شود ميلان براي جذب رونالدينيو مبلغ بيست ميليون يورو پيشنهاد کرده است

messi_283
09-04-2008, 15:36
امیدوارم بارسا امشب شالکه رو شکست بده اگه بارساخدای نکرده حذف بشه من خودمو می کشم:32:
برخلاف اخباری که تو سایت ها بود لئو مسی امشب هم غایبه (همچنین رونی- دکو- الگوئر:2:)
روی کاغذ بارسا امشب کار سختی رو نداره ولی با این نتایجی که این چند وقته گرفته به هیچ بازیی نمی شه
اطمینان داشت. من هنوز به لیگ هم امیدوارم هرچند خیلیاتون ممکنه خلاف این نظر داشته باشید. به امید قهرمانی بارسا در لالیگا و لیگ قهرمانان با بهترین مربی دنیا یعنی ریکارد جونم:40:

MoJtaBa.R
09-04-2008, 21:34
/مرحله يك چهارم نهايي ليگ قهرمانا اروپا/
نگراني بارسلونا از هواداران خشمگين
خبرگزاري فارس: كارشناسان اسپانيايي معتقدند خشم هواداران بارسلونا باعث ايجاد مشكل براي اين تيم در بازي امشب مقابل شالكه مي شود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، پس از توقف خانگي بارسلونا مقابل ختافه هواداران اين تيم بسيار خشمگين شده و طي دو شب گذشته خسارات بسياري را به امكانات عمومي نيوكمپ و خيابان‌هاي اطراف وارد كرده اند.
تماشاگران عصباني خواستار استعفاي لاپورتا تا قبل از بازي امشب هستند و او را به شورش در ورزشگاه در صورت نشستن در جايگاه ويژه تهديد كرده اند.
خوان لاپورتا رئيس باشگاه بارسلونا روز گذشته از شدت فشار عصبي به بيمارستان قلب منتقل شد و مشخص نيست در بازي امشب مقابل شالكه روي صندلي مخصوص مديران بنشيند.
بارسلونا در ديدار رفت موفق به پيروزي يك بر صفر در خانه شالكه شد

MoJtaBa.R
09-04-2008, 21:36
پيامي كتبي به هواداران بارسلونا
لاپورتا: تا پشت در مي‌آيم اما داخل نمي‌شوم
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه بارسلونا در پي تهديد هواداران گفت كه تا شت در جايگاه ويژه مي‌آيد؛ اما اگر نخواهند، نمي‌نشيند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، خوان لاپورتا در بيانيه رسمي خود آورده است: زماني بارسلونا را در دست گرفتم كه شش سال ناكامي مطلق را تجربه مي كرد.
وي نوشت: با تيمي به قهرماني لاليگا رسيديم كه مدت‌ها بود حتي طعم يك پيروزي قاطعانه و شايسته را نچشيده بود.
لاپورتا افزود‌: اكنون در رتبه دوم جدول هستيم. برايم خيلي جالب است كه هواداران چنين به تيمشان توهين مي‌كنند؛ گويا در حال سقوط به دسته دوم است. بازي بسيار حساسي مقابل شالكه داريم و بايد به نيمه نهايي صعود كنيم. نبايد خودمان، راه را براي حريف هموار سازيم.
لاپوتا در پايان نوشت: مديرعامل شالكه ميهمان ما محسوب مي شود. طبق رسم قديمي بايد كنار او باشم؛ اما اگر هواداران نخواهند، تنها تا پشت در مي‌آيم و هرگز وارد جايگاه ويژه نمي شوم

MoJtaBa.R
09-04-2008, 21:37
اسلوم‌كا: مشكي برايم مقابل بارسلونا شانس مي‌آورد
خبرگزاري فارس: مربي تيم فوتبال شالكه آلمان گفت: ‌رنگ مشكي برايم مقابل بارسلونا شانس مي آورد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، روزنامه دي‌ولت آلمان ساعاتي قبل از بازي مهم شالكه و بارسلونا در ديدار برگشت ليگ قهرمانان گزارش كرد كه مربي اين تيم براي بالا بردن بخت تيمش جهت پيروزي و صعود به مرحله نيمه نهايي به خرافات نيز روي آورده است. وي براي خلق شگفتي مقابل بارسلونا از لباس كاملا مشكي استفاده مي كند.
اسلوم كا در تمام دوران سفرش همراه شالكه به اسپانيا از لباسي كاملا مشكي استفاده كرده است. به اعتقاد وي، اين رنگ براي او خوش اقبالي به همراه مي آورد.
اين مربي گفت:‌ تا كنون هر وقت از اين رنگ استفاده كرده ام،‌ به موفقيت رسيده ام. فكر مي كنم برايم مقابل بارسلونا شانس بياورد.
اسلوم كا كه 40 سال دارد و با شالكه تا سال 2009 قرارداد همكاري دارد،‌ تحت فشار قرار گرفته و احتمال مي رود در صورت ناكامي از مقام خود عزل شود.
ديدار برگشت بارسلونا و شالكه امشب در ورزشگاه نيوكمپ برگزار مي شود. در بازي رفت كه هفته قبل در ورزشگاه ولتينز آره نا شهر گيلزن كرشن انجام گرفت، شالكه يك بر صفر مغلوب بارسلونا شد.

MoJtaBa.R
09-04-2008, 21:39
در پي دوري از شرايط ايده آل
يك باشگاه چيني به رونالدينيو پيشنهاد داد
خبرگزاري فارس: باشگاه بژينگ گوام در تلاش است رونالدينيو راب راي فصل آينده به خدمت بگيرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، روبرتو ده‌آسيس برادر و وكيل رونالدينيو خبر دريافت پيشنهاد رسمي از باشگاه چيني بژينگ گوام را تاييد كرد.
به اين ترتيب بژينگ گوام چين خود را در پرونده خريد رونالدينيو رقيب رئال مادريد ، منچستر سيتي ، چلسي ، اينتر و آ.ث ميلان مي داند.
اين بازيكن برزيلي از ناحيه مچ و كشاله پا مصدوم است و تا پايان اين فصل خانه نشين خواهد بود.

MoJtaBa.R
09-04-2008, 21:41
در آستانه ديدار امشب برابر بارسا
كرايوف: شالكه چيزي براي از دست دادن ندارد
خبرگزاري فارس: رئيس افتخاري باشگاه بارسلونا گفت: شالكه چيزي براي از دست دادن ندارد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از مجله فوتبال اينترنشنال هلند، يوهان كرايوف، مربي اسبق بارسلونا به هم وطن خود هشدار داد تا مراقب بازي حساس و پربرخورد امشب برابر شالكه باشد.
وي اظهار داشت: شالكه چيزي براي از دست دادن ندارد. بايد بدانيم كه اين تيم مي تواند شگفتي ساز باشد.
كرايوف افزود: بارسلونا بايد از همان دقيقه اول بر دروازه حريف بتازد؛ در غير اينصورت دچار مشكل خواهد شد. از اين بازي، 90 دقيقه باقي است و بايد بسيار مراقب بود.
بارسلونا در حالي به مصاف شالكه مي رود كه اين تيم را در ديدار رفت يك بر صفر شكست داده؛ اما به دليل كسب نتايج ضعيف در لاليگا به شدت تحت فشار است.

MoJtaBa.R
09-04-2008, 21:42
اخراج سرمربي شالكه در صورت شكست مقابل بارسلونا
خبرگزاري فارس: در صورتي كه تيم شالكه در بازي امشب (چهارشنبه) با بارسلونا پيروز نشود، مربي تيم آلماني از سمت خود بركنار خواهد شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرنگار خبرگزاري فارس، روزنامه اكسپرس آلمان گزارش داد ميركو اسلوم كا اينك بخاطر باخت يك برصفر خانگي مقابل بارسلونا در بازي رفت ليگ قهرمانان اروپا تحت فشار است.
از اين رو منابع نزديك به باشگاه احتمال زيادي مي دهند در صورت كسب نتيجه در بازي امشب،‌ اين مربي حكم عزل خود را دريافت كند.
اين گزارش حاكيست اسلوم كا چند هفته قبل نيز بخاطر كسب نتايج نامطلوب در بوندس ليگا، ‌تحت فشار قرار داشت و گفته مي شد از مقامش عزل مي شود؛ اما به علت كسب نتايج بهتر در ليگ قهرمانان و صعود به مرحله يك چهارم نهايي ليگ قهرمانان، مقامات باشگاه شالكه بطور موقت از تصميم خود چشم پوشي كردند.
ديدار برگشت تيم هاي بارسلونا و شالكه امشب در ورزشگاه نيوكمپ برگزار مي شود

MoJtaBa.R
09-04-2008, 21:43
/مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا/
تركيب احتمالي تيم هاي بارسلونا و شالكه
خبرگزاري فارس: در بازي امشب تيم هاي بارسلونا و شالكه مصدومين نماينده اسپانيا بيشترين نقش را در تغييرات تاكتيكي دارند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از كيكر، در تركيب بارسلونا بازيكنان بزرگي چون رونالدينيو و مسي حضور ندارند و شاگردان اسلومكا مي توانند با هراس كمتري از قدرت بارسلونا در ميانه زمين به نفوذ در قلب زمين حريف بينديشند.
تركيب احتمالي بارسلونا:
والدس ، زامبروتا ، پويول ، ميليتو ، آبيدال ، ژاوي ، توره ، اينيستا ، بوخان ، اتوئو و هانري
مربي : ريكارد
تركيب احتمالي شالكه:
نئور ، رافينيا ، بوردون ، كريستاجيچ ، جونس ، ارنست ، آساموآ ، پاندر ، آلتينتوپ و كوراني
مربي‌: اسلومكا
داور ايتاليايي: روزتي

MoJtaBa.R
09-04-2008, 21:45
/مرحله يك چهارم نهايي ليگ قهرمانا اروپا/
نگراني بارسلونا از هواداران خشمگين
خبرگزاري فارس: كارشناسان اسپانيايي معتقدند خشم هواداران بارسلونا باعث ايجاد مشكل براي اين تيم در بازي امشب مقابل شالكه مي شود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، پس از توقف خانگي بارسلونا مقابل ختافه هواداران اين تيم بسيار خشمگين شده و طي دو شب گذشته خسارات بسياري را به امكانات عمومي نيوكمپ و خيابان‌هاي اطراف وارد كرده اند.
تماشاگران عصباني خواستار استعفاي لاپورتا تا قبل از بازي امشب هستند و او را به شورش در ورزشگاه در صورت نشستن در جايگاه ويژه تهديد كرده اند.
خوان لاپورتا رئيس باشگاه بارسلونا روز گذشته از شدت فشار عصبي به بيمارستان قلب منتقل شد و مشخص نيست در بازي امشب مقابل شالكه روي صندلي مخصوص مديران بنشيند.
بارسلونا در ديدار رفت موفق به پيروزي يك بر صفر در خانه شالكه شد

MoJtaBa.R
09-04-2008, 21:47
اصلا شایسته نیست بارسا بیاد بالا
با اون مربیه سیاهش

.................................................. ..............................

MoJtaBa.R
09-04-2008, 21:48
جزئيات درگيري لاپورتا با مورينيو فاش شد
گوارديولا و پيگريني گزينه هاي رسمي مربيگري در بارسلونا
خبرگزاري فارس: با انتشار جزئيات درگيري مديرعامل بارسلونا و مورينيو، بخت گزينه‌هاي ديگر براي جايگزيني ريكارد افزايش يافت.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از نويه‌زورخرسايتونگ، خوان لاپورتا كه اين روزها به شدت خود را نزديك به خط قرمز بركناري مي‌بيند، طبق افشاگري يك روزنامه سوئيسي چندي پيش در جلسه اي محرمانه با مورينيو، مربي بيكار پرتغالي به شدت درگير شده و مشاجره لفظي داشته است.
اين روزنامه علت اصلي درگيري لاپورتا و مورينيو را مسائل مالي و درخواست برخي اختيارات غيرمنطقي توصيف كرده است.
به اين ترتيب و در صورت بقاي لاپورتا در بارسلونا، گزينه هاي اصلي براي مربيگري در اين تيم در فصل آينده پپ گوارديولا مربي كنوني بارسلونا B و مانوئل پيگريني مربي فعلي ويارئال هستند.
لاپورتا پرونده مورينيو را براي هميشه بسته است.

B L A S T E R
09-04-2008, 23:01
بارسلونا یدونه زد
البته مقداری مفت بود گلش

MoJtaBa.R
10-04-2008, 00:34
برو تو تاپيك خودتون : در حسرت جام موندي

Antonio Andolini
10-04-2008, 01:01
بارسلون 1-0شالکه

بارسلونا یدونه زد
البته مقداری مفت بود گلش

حرف شما هم مفت است .... بگو ببینیم مال کدوم تیمی

Antonio Andolini
10-04-2008, 01:02

در کوته فکری شما همین بس که حرف نژادپرستانه می زنید

EDITED
POP

MoJtaBa.R
10-04-2008, 01:20
بارسلون 1-0شالکه

حرف شما هم مفت است .... بگو ببینیم مال کدوم تیمی

مشخص نيست كه رئاليه ؟؟؟

messi_283
10-04-2008, 03:22
اصلا شایسته نیست بارسا بیاد بالا
با اون مربیه سیاهش

اصلا هم شایسته نیس شما بیای اینجا پست بدهی .شما رئالی ها هم زیاد خودتونو ناراحت نکنید ایشالله 2008
نشد 3008:27:
درضمن بچه ها من مطمئنم ما منچسترو می زنیم. با اینکه تیم خیلی خوبیه و منم واسش احترام زیادی قائلم
ولی الان توی دو جبهه در گیره اگه تااون موقع مسی برسه (که می رسه) وتیم از لحاظ روحی بهتر بشه می شه منچسترم برد.
راستی مجتبی تو که طرفدار منچستر هم هستی می خوای چه کار کنی سریع موضعتو مشخص کن(شوخی):10:

SAEED_BARCELONA
10-04-2008, 09:32
بارسلونا یدونه زد
البته مقداری مفت بود گلش
ممد درسته رفیق پایتم ولی با بارسلون شوخی نکن.

M A R S H A L L
10-04-2008, 10:27
تبريك مي گم به شما و همه بارسايياي عزيز!من خودم بارسا رو هم خيلي دوست دارم.

من به عنوان يه منچستري خيلي خوشحالم با بارسا افتاديم كاش تو فينال اين اتفاق رخ ميداد.

به هر حال اميدوارم بازي و رقابت جذابي داشته باشيم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B L A S T E R
10-04-2008, 11:42
ممد درسته رفیق پایتم ولی با بارسلون شوخی نکن.
شوخی میکنم.:27:
شوخی کردم:31:

ElmO
10-04-2008, 12:14
بچه ها مشخصه بازی رفت تو الدترافورده یا نیوکمپ ؟

خدا کنه بازی برگشت تو نیو کمپ باشه ...

یا حق

V A H I D
10-04-2008, 18:06
با این که رئالیم ولی ...
دوس دارم بارسا منچسترو بزنه ..
چون منچستر خیلی پر رو شده ...

Antonio Andolini
10-04-2008, 19:19
بچه ها مشخصه بازی رفت تو الدترافورده یا نیوکمپ ؟

خدا کنه بازی برگشت تو نیو کمپ باشه ...

یا حق

برگشت توی الدترافورده .... ولی از یک جهت به سودمونه چون دیشب پویول کارت زرد گرفت و از بازی بعد محروم شد ولی توی بازی برگشت که توی الدترافورده پویول می تونه بازی کنه ......... راستی دوستان کسی میدونه مسی کی برمی گرده؟

Antonio Andolini
10-04-2008, 19:26
مشخص نيست كه رئاليه ؟؟؟
گفتم شاید شالکه ای یا یه منچستری ترسو باشه

MoJtaBa.R
10-04-2008, 22:31
اصلا هم شایسته نیس شما بیای اینجا پست بدهی .شما رئالی ها هم زیاد خودتونو ناراحت نکنید ایشالله 2008
نشد 3008:27:
درضمن بچه ها من مطمئنم ما منچسترو می زنیم. با اینکه تیم خیلی خوبیه و منم واسش احترام زیادی قائلم
ولی الان توی دو جبهه در گیره اگه تااون موقع مسی برسه (که می رسه) وتیم از لحاظ روحی بهتر بشه می شه منچسترم برد.
راستی مجتبی تو که طرفدار منچستر هم هستی می خوای چه کار کنی سریع موضعتو مشخص کن(شوخی):10:

لا اقل استرس ندارم و برام فرق نميكنه كه كي بزنه :21:

MoJtaBa.R
10-04-2008, 22:33
يه لحظه فكر كردم اومدم به تاپيك رئال

اينطور كه معلومه اونا طلب كمك دارن تا به مراد دل برسن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

V A H I D
10-04-2008, 22:38
]يه لحظه فكر كردم اومدم به تاپيك رئال

اينطور كه معلومه اونا طلب كمك دارن تا به مراد دل برسن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif]]

چی می گی شانتاشان ؟؟؟:27::27:
اخر هم معنیش رو نگفتی ...
واسه این می گم منچستر قهرمان نشه ..
واسه اینه که امسال از منچستر خوشم نمی اد ...
زیادی قویه ...

B L A S T E R
10-04-2008, 22:46
اقا شانتــــــــــاژ نکن

MoJtaBa.R
10-04-2008, 22:47
FCBarcelona.ir

امروز دوشنبه، بازیكنان بارسا جلسه تمرینی صبحگاهی داشتند كه بر روی ریكاوری یازده بازیكن ثابت برابر ختافه متمركز شده بود. این جلسه در لاماسیا را شش بازیكن بارسا ب همراهی كردند.

پس از تساوی 0-0 با ختافه، تیم اصلی دوشنبه صبح در لاماسیا پشت درهای بسته، برای آغاز آماده سازی برای دیدار دور برگشت لیگ قهرمانان با شالكه 04 تمرین كرد. مانند همیشه بعد از یك بازی, بازیكنان حاضر در تركیب ثابت جلسه گرم كردن سبك تری را پشت سر گذاشتند.

با شش بازیكن از ذخیره ها

شش بازیكن بارسا ب - اویر اولازابال, انكو, باسكوتس, پدریتو, توریبیو و فالی - به تمرین با تیم اصلی دعوت شده بودند. دكو, رونالدینیو, خورخرا و اولگوئر حاضر نشدند ولی به برنامه های بهبودی شان ادامه دادند. مسی نیز نیم ساعت بعد از هم تیمی هایش به زمین آمد. میلیتو و ژاوی, كه هردو در تركیب ثابت یكشنبه حضور داشتند نیز، به خاطر انجام نرمش های ویژه در بدنسازی غایب بودند

MoJtaBa.R
10-04-2008, 22:48
FCBarcelona.ir

لوئیس انریکه هر گونه فکر و تصمیم را در مورد این که در صورتی که فرانک ریکارد، این تابستان باشگاه را ترک کند؛ او عضوی از گروه تیم مربی گری پپ گواردیولا خواهد بود را تکذیب کرد.

به بازیکن سابق آبی و اناری ها پیشنهاد شده بود که در صورت ارتقاء یافتن گورادیولا از مربی گری تیم ب به مربی گری تیم اول، به عنوان دستیار به او کمک کند.
او اظهار داشت: «در حال حاضر اگر بخواهم خودم را پیشنهاد کنم و یا به فکر ترقی باشم، فرصت طلبی خواهد بود. من برای سه یا چهار سال یک مربی تایید شده بودم، اما اکنون از تمامی این صحبت ها به دور هستم.»

«من از صمیم قلب امیدوارم که فرانک ریکارد سال های متمادی در بارسلونا بماند و موفقیت های بسیار دیگری را کسب کند.»
در پاسخ به بازی یکشنبه بارسا مقابل ختافه او توضیح داد که حس می کند تنها بازیکنان می توانند این شرایط را تغییر دهند.

MoJtaBa.R
10-04-2008, 22:50
FCBarcelona.ir

شالکه نهمین تیم از بوندس لیگا است که طی مسابقات جام اروپایی در نیوکمپ بازی کرده است. مهمان های پیشین، هامبورگ، هانزا روستوک، کایزرسلاترن، بایرن مونیخ، اشتوتگارت، بایرن لورکوزن و وردربرمن بوده اند.

در طی تمام این 11 بازی، حفظ تعادل مقابل آلمانی ها در نیوکمپ روش مورد علاقه بارسا بوده است.

9 پروزی و 1 شکست

در 10 دیدار از این مسابقات، بارسلونا از حریفان اروپای میانه اش بهتر بوده است. اولین دیدار در سال 1961 بود؛ زمانی که هامبورگ در نیمه نهایی جام اروپا 1-0 باخت، در دیداری که به این معنی بود که چه کسی در فینال برن، برابر بنفیکا قرار خواهد گرفت، یک دیدار نفس گیر در بروکسل برگزار شد

Antonio Andolini
10-04-2008, 22:50
هیچی..... ویرایشش کردم

MoJtaBa.R
10-04-2008, 22:51
FCBarcelona.ir

بارسا موفق شد با پیروزی 1-0 برابر شالکه در نیوکمپ، در مجموع با نتیجه 2-0 از سد این تیم آلمانی عبور کرده و راهی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان شود.

تک گل بارسا را در این دیدار، یحیی توره به ثمر رساند، گلی که از جهت تاثیر مثبت روحی چشمگیری که بر روی تیم داشت، بسیار با ارزش تر از یک گل بود. شالکه با دست خالی از نیوکمپ، به آلمان بازگشت، اگرچه این شکست، چیزی از ارزش های تیم خوب آلمانی نخواهد کاست.

بازی در شرایطی آغاز شد که در همان دقایق آغازین، بارسا می توانست روی نفوذ اتوو از سمت راست، به گل برسد، اما نه بویان و نه اینیستا، موفق به شلیک شوتی در چهارچوب دروازه شالکه نشدند. اما بازی کم کم، تحت تاثیر شروع پر هیجان و تهاجمی شالکه قرار گرفت. بازیکنان بارسا که به وضوح، به شدت تحت فشار قرار داشتند، در دقایق میانی نیمه اول، به هیچ وجه بازی خوبی را از خود به نمایش نگذاشتند، و تنها کم دقتی مهاجمین شالکه در زدن ضربات آخر و یکبار نیز واکنش عالی ویکتور والدس، باعث بسته ماندن دروازه بارسا شد.
به نظر می رسید بر خلاف عادت چند هفته اخیر، شب شب بدشانسی بارسا نیست

MoJtaBa.R
10-04-2008, 22:53
تو یک خائنی یک بی غیرت یک وطن فروش! ..... به به ....به به:31::31::31::31:
شوخی کردم .....

دمتون گرم بعد اون رئاليها چشم به شما روشن :19:

B L A S T E R
10-04-2008, 22:59
تو یک خائنی یک بی غیرت یک وطن فروش! ..... به به ....به به:31::31::31::31:
شوخی کردم .....
فحشو میدی بعد میگی شوخی کردم؟

amirtoty
10-04-2008, 23:06
من خودم طرفدار رئالم ولی دوست دارم بارسلونا از منچستر ببره!

Antonio Andolini
10-04-2008, 23:47
ااااااااااا بابا گفتم که شوخی کردم ..... ما تو مدرسمون هم دیگر رو به حد مرگ میزنیم بعدش که مدیر میگه چی کار می کردین میگیم:شوخی بود

Antonio Andolini
10-04-2008, 23:50
فحشو میدی بعد میگی شوخی کردم؟
بین بارسایی ها اختلاف میندازی؟ ....... فحش دادم؟!!!!!! ....... اگه شما به اون میگید فحش پس آقا مجتبی معذرت

MoJtaBa.R
11-04-2008, 14:50
بین بارسایی ها اختلاف میندازی؟ ....... فحش دادم؟!!!!!! ....... اگه شما به اون میگید فحش پس آقا مجتبی معذرت

رئاليها بچه تر از اونن كه درك بكنن :27:

:10::10::10::10::10::10::10::10::10:

MoJtaBa.R
11-04-2008, 14:52
نوير: يك لحظه بي تمركز شدم تا بارسلونا گل بزند
خبرگزاري فارس: دروازه بان 22 ساله تيم شالكه آلمان گفت: در تمام طول بازي تمركز كافي براي محافظت از دروازه داشتم؛ اما يك لحظه تمركزم از دست رفت تا گل بارسلونا شكل گيرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت اخبار ورزش آلمان، مانوئل نوير اظهاركرد: در بازي برگشت مقابل بارسلونا نيز خوب ظاهر شدم و تنها يك اشتباه داشتم كه منجر به گل حريف شد.
نوير كه به تاييد كارشناسان بازي در خور توجهي مقابل بارسلونا در ورزشگاه نيوكمپ انجام داد، افزود: همان يك اشتباه كه منجر به گل برتري حريف شد،‌ در حقيقت باعث بخت و اقبال براي بارسلوني ها شد.
اين دروازه بان كه يكي از نامزد هاي حضور در تيم ملي آلمان به حساب مي آيد،‌ افزود : بايد اعتراف كنم بارسلونا مقابل ما تيمي خوش شانس بود و ما بداقبال بوديم،‌ در غير اينصورت‌ از سه موقعيت كاملا جدي كه بدست آورديم،‌ بايد حتما به گل مي رسيديم.
تيم شالكه چهارشنبه شب در جريان ديدار برگشت ليگ قهرمانان اروپا يك بر صفر مغلوب گل دقيقه 44 يحي توره شد.
در بازي رفت كه هفته قبل در ورزشگاه ولتينز آره نا گيلزن كرشن انجام گرفت،‌ شالكه يك بر صفر مغلوب شده بود.

MoJtaBa.R
11-04-2008, 15:00
/هفته سي و دوم لاليگا /
پارچه هاي سپيد بالاي سر بارسلونا
خبرگزاري فارس: در شب نخست از هفته سي و دوم لاليگا بارسلونا فرصت دارد با كسب يك پيروزي قاطعانه در خانه اوئلوا از زير فشار هواداران خود خارج شود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، شورش هواداران بارسلونا هر چند تحت تاثير ليگ قهرمانان طي دو روز گذشته سمت و سويي ديگر پيدا كرد؛ اما آنها در هفته هاي پاياني لاليگا از تيمشان فقط و فقط پيروزي هاي قاطعانه مي خواهند.
فرداشب بارسلونا در زمين كوچك و كم جمعيت ركرتيوو اوئلوا ميهمان است و قطعا به كسب تمام و كمال امتيازات مي انديشد.
اوئلوا تا پايان هفته سي و يكم لاليگا در خانه تنها 5 بار تن به تساوي داده و 5 بار هم متحمل شكست شده است.
هواداران بارسلونا هر چند از راه دور؛ اما به رسم ديرين پارچه هاي سپيد رنگ اعتراض خود را هنگام تماشاي بازي در دست خواهند داشت.
در ديگر بازي حساس فردا، والنسيا در خانه خود ميزبان راسينگ سانتاندر است.
والنسيا كه برابر تيم تازه و البته دير جان گرفته رئال مورسيا متحمل شكست يك بر صفر شد، تلاش مي كند در خانه خود تمام امتيازات را كسب كند.
اين دو تيم تا كنون 27 بار به مصاف يكديگر رفته اند و والنسيا تنها 11 بار به پيروزي رسيده است.
برنامه بازي‌هاي شب اول از هفته سي و دوم لاليگا:
راسينگ سانتاندر - والنسيا
ركرتيوو اوئلوا - بارسلونا

Behroooz
11-04-2008, 17:21
امیدوارم از پس منچستر بر بیاییم . بریم فینال .

hpk34
11-04-2008, 18:52
آقا مجتبی خیلی خیلی ممنون بخاطر اطلاعاتتون.

من که اصلا از بازی بارسا با شالکه خوشم نیومد.اگه اینطوری مقابل منچستر بازی کنیم 100 درصد میبازیم.

خدا کنه مسی هر چه زودر خوب بشه.رونی هم همینطور.

خیلی خیلی حیف شد که این بازی تو فینال نیست.

امیدوارم که منچستر رو ببریم.من هیچ وقت از منچستر خوشم نمیومد.ولی نمیشه بازی قشنگشون رو نادیده گرفت.

با تشکر

Antonio Andolini
11-04-2008, 19:27
رئاليها بچه تر از اونن كه درك بكنن :27:

:10::10::10::10::10::10::10::10::10:
:8::8::8::8::8:

shympw
11-04-2008, 22:29
منم رئالیم اما امیدوارم بارسا قهرمان شه, اسپانیا تو تیم ملی که اصلا شانس نداره,
پس باید باشگاهاش جبران کنن.
باید ثابت کنن که لیگ اسپانیا تکه.
به امید قهرمانی بارسلون.

MoJtaBa.R
12-04-2008, 14:43
/هفته سي و دوم لاليگا اسپانيا/
بارسلونا در انتظار كار بزرگ كلمنته
خبرگزاري فارس: در شب دوم از هفته سي و دوم لاليگا هشت ديدار برگزار مي شود و در مهمترين اين ديدارها صدرنشين جدول به مصاف رئال مورسيا مي رود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، بارسلونا و ويارئال بي صبرانه در انتظار كار بزرگ كلمنته در برنابئو هستند تا صدر جدول بار ديگر قابل دسترس و لاليگا پر هيجان تر از قبل دنبال شود.
رئال مادريد كه هفته گذشته فارغ از شلوغي هاي ليگ قهرمانان اروپا مشغول تمرين بود، بايد تساوي مقابل مايوركا را با يك پيروزي قاطعانه از خاطر هواداران پاك كند و بهترين راه براي رسيدن به اين هدف كسب كامل امتيازات در بازي فردا شب برابر مورسيا است.

برنامه بازي‌هاي فردا شب از هفته سي و دوم لاليگا:
رئال وايادوليد - اتلتيكو مادريد
رئال بتيس - لوانته
ختافه - رئال ساراگوسا
اسپانيول - اوساسونا
دپورتيوولاكرونيا - اتلتيك بيلبائو
رئال مايوركا - سويا
رئال مادريد - رئال مورسيا
آلمريا - ويارئال

MoJtaBa.R
12-04-2008, 14:46
گزارشي از واكنش رسانه‌ها به تيم صعود كرده
تشديد موج مخالف و روزهاي سخت بارسا
خبرگزاري فارس: در شرايطي كه بارسلونا به مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان صعود كرده است؛ اما موج مخالف عليه آن جريان دارد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرنگار خبرگزاري فارس، اين تيم با وجودي كه در ورزشگاه نيوكمپ موفق شد در حضور تماشاگرانش، با گل دقيقه 44 يحيي توره يك بر صفر شالكه ‌نماينده آلمان را مانند ديدار رفت شكست دهد؛‌ اما كيفيت بازي اش چندان كه بايد مورد اقبال رسانه هاي اسپانيا قرار نكرفته است.
عمده نشريات كنار هواداران ناراضي بارسلونا،‌ با چاپ گزارشات تحليلي خود‌ عليه اين تيم سنتي اسپانيا كه در لاليگا بعد از رئال مادريد‌ بخت دوم قهرماني است،‌ موضع گرفته اند.
روزنامه ال پريديكو نوشت: بارسلونا به مرحله نيمه نهايي رسيد؛ اما اين تيم صعود كرده،‌ روح ندارد.
اين نشريه ادامه داد: در گذشته هر بار كه بارسا به مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان صعود مي كرد،‌ تيمي بسيار با طراوات نشان مي داد. تيمي كه مقابل شالكه به ميدان رفت و با خوش اقبالي به جمع چهار تيم پاياني راه يافت تا كنار منچستر يونايتد،‌ ليورپول و چلسي بخت قهرماني باشد،‌ تيمي كوچك‌ نشان داد.

* ونگورديا: بارسلونا‌ صعود كرده‌اي با دروني خرد شده
روزنامه ونگورديا نيز از جمله نشريات اسپانيايي بود كه در گزارشي كوتاه اما پرمعنا، عليه بارسلونا موضع گيري كرد.
اين نشريه نوشت: بارسا شالكه را شكست داد و صعود كرد؛ اما به لحاظ روحي و اخلاقي از درون لطمه و ضربه خورده و به واقع خرد شده است.
اين نشريه ادامه داد: با اين برد خفيف و تكرار نتيجه بازي رفت، بارسلونا جامه صعود به مرحله نيمه نهايي پوشيد.

* تمسخر ال پائيس
بين نشريات مكتوب، دامنه انتقاد در گزارشات حتي تا مرز تمسخر نيز پيش رفت. ال پائيس كه معمولا در صفحه ورزشي خود گزارشات انتقادي از بارسلونا به چاپ مي رساند،‌ بعد از بازي مقابل شالكه نيز در تحليلي كوتاه، از تيم صعود كرده ايراد گرفت.
اين روزنامه نوشت: بارسلونا گل زد؛ ‌اما گل اين تيم خنده دار بود. گلي كه باعث شد فعلا بحران به دست فراموشي سپرده شود.

ال موندو: شالكه قدرت گلزني نداشت
ال موندو در بخش ورزشي خود به طور محسوسي قدرت و توان كاهش يافته بارسلونا را زيرا سؤال برد.
اين روزنامه اظهار داشت: شالكه كه در مرحله يك چهارم نهايي بود، از لحاظ گلزني توانايي بالايي نداشت. اگر بارسا به مرحله نيمه نهايي رسيد،‌ خيلي خرسند نباشد زيرا شالكه جزو قدرت هايي مانند منچستر،‌ آرسنال، چلسي و ... نيست.

* واكنش ماركا
روزنامه ورزشي ماركا نيز موضعي شبيه ديگر نشريات داشت.
اين روزنامه نوشت: بارسلونا به جمع 4 تيم راه يافته به مرحله نيمه نهايي پيوست؛ اما با اين دو بازي كه در دور رفت و برگشت برابر شالكه ارائه كرد،‌ راه به جايي نمي‌برد؛ مگر اينكه كيفيت خود را بهبود ببخشد.
اين روزنامه ادامه داد: واقعا آنچه بارسلونا برابر شالكه نشان داد، نگران كننده بود. بارسايي ها براي دقايقي كه تحت فشار مرگ آور قرار گرفتند،‌ چه پاسخي دارند كه بدهند.

* آس
روزنامه آس هم در جو مخالف نشريات اسپانيايي عليه بارسلونا موضع گرفت. اين روزنامه عنوان كرد: بارسلونا در ديدار با شالكه‌ تيمي بود كه ترسيد. بخت و اقبال داشت و اندكي هم بازي كرد.
اين روزنامه ادامه داد: حالا با صعود به مرحله نيمه نهايي، اين اميدواري وجود دارد كه دوران خوب گذشته باز هم تكرار شود.

MoJtaBa.R
12-04-2008, 15:00
ریکارد: دو بازی بزرگ در پیش داریمساعت خبر: 21:26 - تاريخ خبر: 22/01/1387[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سرمربی تیم فوتبال بارسلونا پس از صعود به مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان گفت تیمش آماده برگزاری دو بازی بزرگ می شود.
فرانک ریکارد گفت: ما باید دو بازی بسیار بزرگ مقابل یک تیم کاملا آماده برگزار کنیم. تیمی که خیلی خوب فوتبال بازی می کند. خوشحالم از اینکه این شانس را داریم تا مقابل منچستریونایتد بازی کنیم. بارسلونا و منچستر یونایتد دو تیمی هستند که خیلی خوب فوتبال بازی می کنند. وی در ادامه تصریح کرد: سطح رقابت های لیگ قهرمانان اروپا بسیار بالاست و هر اتفاقی در آن امکان پذیر است. بنابراین نمی گویم چه تیمی برنده این دیدار خواهد بود.
تیم فوتبال بارسلونا، کارلس پویول را به دلیل محرومیت در دیدار رفت این مرحله از رقابت ها به همراه نخواهد داشت. این دیدار در تاریخ 22 آوریل ( سوم اردیبهشت) در ورزشگاه نیوکمپ برگزار می شود.

MoJtaBa.R
12-04-2008, 15:02
تاييد رسانه هاي ايتاليا و تكذيب اسپانيايي ها
رونالدينيو فصل آينده در ميلان بازي مي‌كند
خبرگزاري فارس: با اعلام رسمي مدير برنامه رونالدينيو به نظر مي رسد اين هافبك برزيلي فصل آينده در ميلان بازي كند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، منابع خبري ايتاليا از عقد قرارداد رونالدينيو با آ.ث ميلان مي نويسند؛ اما همزمان خبرهايي از مذاكرات لاپورتا با وكيل دوم رونالدينيو براي تمديد قرارداد وي در اسپانيا بر سر زبان‌ها است.
ماركا اين روند را به اين صورت تفسير مي كند كه وكيل رونالدينيو براي بازار گرمي موكل خود از ميلان كمك خواسته است؛ اما اسپورت كاتالونيا خبرعقد پيش قرارداد رونالدينيو را با ميلان تاييد كرد

MoJtaBa.R
12-04-2008, 15:04
مورینیو و لیپی نامزدهای مربیگری مکزیک

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رئیس فدراسیون فوتبال مکزیک گفت خوزه مورینیو و مارچلو لیپی جزو نامزدهای مربیگری تیم ملی این کشور هستند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]جاستینو کومپیان در نظر دارد یکی از این دو مربی را جایگزین هوگو سانچزکند. این درحالی است که لوییز فیلیپه اسکولاری، مربی حال حاضر تیم ملی پرتغال و خاویر آگیره، مربی آتلتیکو مادرید، هم در میان نامزدها به چشم می خورند. وی گفت: ما پیش از این با اسکولاری و لیپی وعده ملاقات گذاشته ایم و اکنون به دنبال گفتگوی رو در رو با مورینیو هستیم. در درجه اول می خواهیم بدانیم آیا آنها خواهان کار کردن در اینجا هستند یا نه.
تیم ملی مکزیک درحال حاضر موقتا تحت هدایت "خسوس رامیرز" قرار دارد. کومپیان افزود: ما می دانیم که هیچ یک از این مربیان ارزان نخواهند بود اما پول ، مانعی به شمار نمی رود. مهم نیست این مربیان چقدر خرج روی دست ما می گذارند، ما یک مربی برنده می خواهیم.

SAEED_BARCELONA
13-04-2008, 02:00
باز هم مساوی.
بارسا 2 - 2 اوئلوا

Core
13-04-2008, 02:08
حیف این باشگاه که همچین دروازه بانی داره!!!
من کاری به گل اول ندارم که داور به اشتباه اعلام کرد که توپ از خط رد شده اما باز هم روی هر دو گل مقصر 100 درصد والدز بود.
اگر واقعا دلشون برای بارسا بسوزه از بازی بعدی باید پینتو رو بزارن تو دروازه و دیگه اجازه بازی به والدز ندن.
گل های اتئو هم در نوع خودش جالب بود : ثانیه 50 از نیمه اول و ثانیه 50 از نیمه دوم.

MoJtaBa.R
13-04-2008, 15:30
ادعاي مهاجم بارسلونا
هانري: منچستر را به سبك ميدلزبورو شكست مي‌دهيم
خبرگزاري فارس: مهاجم فرانسوي سابق آرسنال و حال حاضر تيم بارسلونا اسپانيا گفت: در نيمه نهايي ليگ قهرمانان منچستريونايتد را به سبك ميدلزبورو شكست مي دهيم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه ديلي اكسپرس، تيري هانري اظهار داشت: هفته قبل منچستر يونايتد مقابل ميدلزبورو بازي كمتر از حد انتظاري از خود نشان داد. در آن بازي بورو با انجام يك بازي ساده نشان داد چگونه مي توان منچستر را تحت فشار قرار داد و به اين تيم گل زد.
وي افزود: ميدلزبورو بخوبي براي همه تيم ها مشخص كرد اگر هر تيمي برابر منچستر هجومي بازي كند، به راحتي مقابل اين تيم به گل مي رسد.
هانري كه از ابتداي فصل جاري براي بارسلونا بازي مي كند،‌ بيان كرد:‌ حريف ما در صدر جدول ليگ برتر انگليس جاي دارد و در مقطع كنوني خيلي خوب هم بازي مي كند؛ اما برنده و بازنده بازي ما با آنها‌ در مجموع دو بازي رفت و برگشت مشخص خواهد شد.
او آنگاه بيان كرد: در بازي رفت با منچستر پويول، كاپيتان خود را در اختيار نداريم و احتمالا چند بازيكن ديگر نيز غايب خواهند بود؛ اما اين مسئله براي تيم ما مشكل ساز نخواهد شد.
وي در خصوص بازي امروز (يكشنبه) منچستريونايتد و آرسنال نيز گفت: بازي هاي اين دو تيم هميشه تماشايي بوده و قطعا اين بازي هم همينطور خواهد شد. بخاطر اينكه سال‌ها براي آرسنال بازي كردم و اين تيم انگليسي را دوست دارم،‌ آرزو مي كنم برنده بازي با منچستر شود.
مسابقه رفت تيم هاي بارسلونا و منچستريونايتد در تاريخ 23 آوريل (4ارديبهشت87) در ورزشگاه نيوكمپ و ديدار برگشت درتاريخ 29 آوريل (10 ارديبهشت 87) در ورزشگاه اولدترافورد انجام خواهد شد

MoJtaBa.R
13-04-2008, 15:33
پرداخت حقوق هفتگي به شرط رعايت 17 تبصره
جزئيات قرارداد رونالدينيو با ميلان فاش شد
خبرگزاري فارس: روزنامه‌اي محلي جزئيات قرارداد منحصر به فرد رونالدينيو با آ.ث ميلان ايتاليا را فاش كرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از افه، اين تيم هنوز قرارداد اصلي را با رونالدينيو منعقد نكرده است. مذاكرات نهايي براي ميزان حقوق هفتگي و برخي جزئيات مربوط به امور تبليغاتي هنوز در دست بررسي است.
سران ميلان از خريد رونالدينيو اطمينان كامل دارند و سخنان وكيل و برادر او را در رسانه ها مدام تكذيب مي كنند.
برزيلي بارسلونا در گذشته فوق العاده درخشيد و گل‌هاي بسياري براي اين تيم زد؛ اما همه مي‌دانند كه رونالدينيو را جام جهاني آلمان از بارسا گرفت. البته خود او بود كه با دست خود، راه خداحافظي را باز كرد.
فساد اخلاقي در آلمان باعث شد به تنها چيزي كه فكر نمي‌كرد، برزيل باشد. به همين خاطر مردم برزيل تنديس وي را در ميدان بزرگ آلگره خرد كردند.
هنوز تاييد رسانه هاي ايتاليا از يك سو و تكذيب اسپانيايي ها از سويي ديگر، نوعي سردرگمي را ميان هواداران ايجاد كرده است.
واضح است كه رونالدينيو فصل آينده در ميلان بازي مي‌كند؛ اما تاييد رسمي اين خبر دقيقه به دقيقه تاييد و تكذيب مي‌شود.
ميلان ايتاليا براي پيش قرارداد رونالدينيو 17 تبصره لحاظ كرده كه روزنامه اي محلي به چند بند از آنها اشاره كرده است:
1- هرگونه بي نظمي در تمرينات و سفرهاي غير ضروري بدون اجازه باشگاه جريمه مالي در پي خواهد داشت.
2- امور بتليغاتي بازيكن بايد با هماهنگي صورت بگيرد. به غير از يك مورد هماهنگ شده با يك كمپاني توليد پوشاك ورزشي در ساير موارد اين هماهنگي لازم الاجرا است.
3- پرداخت كامل حقوق هفتگي وعده داده شده مستلزم درخشش بازيكن و رضايت سرمربي تيم است.

MoJtaBa.R
13-04-2008, 15:35
هفته سي و دوم لاليگا اسپانيا/
شكست كومان و توقف ريكارد
خبرگزاري فارس: دو ديدار در شب نخست هفته اول فوتبال باشگاهي اسپانيا برگزار شد و در مهمترين آنها بارسلونا در خانه اوئلوا تن به تساوي داد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، والنسيا در حالي كه براي كسب سهميه اروپايي و ورود به قسمت بالانشين‌هاي جدول به يك پيروزي خانگي نيازمند بود، مقابل راسينگ سانتاندر پديده نيم فصل دوم تن به شكست خانگي داد. تلخي اين شكست زماني ماندگار شد كه دو هوادار اين تيم در درگيري خود با پليس به شدت مجروح شدند؛ اما با همان حالت، مقابل اتوبوس بازيكنان روي زمين دراز كشيدند و اين وضعيت باعث درگيري بازيكنان و هواداران شد.
در ديگر بازي شنبه شب نيز اوضاع تراژيك مشابهي وجود داشت. بارسا كه براي بازي امشب مورسيا و رئال مادريد دل به ناكامي صدرنشين بسته بود، با دست خود هيجان را از بالاي جدول محو كرد و مقابل ركرتيوو اوئلوا تن به تساوي 2 بر 2 داد.

MoJtaBa.R
13-04-2008, 15:35
در پي سنگ اندازي هاي دل نيدو
آلوس به سران سويا هشدار داد
خبرگزاري فارس: گل زن اول سويا در مورد كارشكني هاي رئيس باشگاه در فرايند انتقال به بارسلونا هشدار داد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا ، دانيل آلوس گفت: رئيس باشگاه (خوسه ماريا دل نيدو) عقيده دارد بارسلونا با 17 ميليون پوند حتي كفش هاي مرا هم نمي تواند بخرد و اين در حالي است كه من با كمتر از اين رقم نيز حاضرم راهي بارسلونا شوم.
وي افزود: در سويا ديگر حرفي براي گفتن ندارم و هواداران نيز مي دانند كه با وجود كم لطفي ها، بسيار بيشتر از وظيفه ام در خدمت تيم بوده ام.

MoJtaBa.R
13-04-2008, 15:36
هفته سي و دوم لاليگا اسپانيا/
ريكارد: از منظر رياضي هنوز بخت قهرماني داريم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال بارسلونا با وجود تساوي تيمش مقابل ركرتيوو اوئلوا، قهرماني در لاليگا را امكان‌پذير دانست.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، فرانك ريكارد گفت: فراموش نكنيد يكي از بازي هاي ما برابر رئال مادريد برگزار مي‌شود و قطع در آن بازي به پيروزي مي رسيم.
وي افزود: از منظر رياضي هنوز فرصت داريم و امكان تصاحب صدر جدول همچنان وجود دارد. اين يك بازي بسيار مهم بود و برخورد فيزيكي در آن بسيار به چشم مي خورد.
ريكارد در پايان تصريح كرد: شانس هاي گل زني بسياري را از دست داديم. در 6 بازي اخير در لاليگا فقط يك پيروزي كسب كرده ايم؛ اما براي جبران اين ناكامي ها همچنان فرصت داريم.

hpk34
13-04-2008, 16:25
اینطوری اگه پیش بریم 100 درصد مقابل منچستر میبازیم و هیچ جامی هم فتح نکردیم.

واقعا تو 3-4 سال گذشته اینقدر نا امید نشده بودم.

Antonio Andolini
13-04-2008, 22:47
منظورم اینه که خواهند خورد...
عزیزم با این بازی ایی که منچستر با آرسنال کرد اگه با بارسا کنه شک نکن بارسا می بره ... بارسا تقریبا با نصف قدرتش با ائلوا بازی کرد تازه دوتا گلی که خورد یکیش که گل نبود اون یکی هم روی اشتباه فردی بود و پای وادز سر خورد

MoJtaBa.R
13-04-2008, 23:22
رئاليها هييييييييييييييييييييسسسس سسسسسسسسسسسسس

hpk34
14-04-2008, 06:25
باز ما یه چیزی گفتیم این رئالیا اومدن اینجا. فقط منتظر .......

مثل اینکه شما اگه هر چند وقت یک بار نیاین اینجا آروم نمیشین نه؟؟؟!!!

دوستان من شنیدم که مسی دیگه خوب شده و میتونه بازی کنه.

اگه اینطور باشه خیلی خوب میشه.من بازی رو ندیدم این طور که شما میگین پس 2-2 حقمون نبوده.

دوستان بازی بعدی کیه؟؟

MoJtaBa.R
14-04-2008, 15:47
بازی بعدی

شنبه 31 فروردین 1387

هفته 33 لالیگا

بارسلونا
VS
اسپانیول
ورزشگاه: نیوکمپ

ساعت 22:30 (به وقت ایران)

Antonio Andolini
14-04-2008, 16:40
ویارئال چند چند کرد؟ دیشب نیمه ی اول که آلمریا یکی زده بود

vahid_civil
15-04-2008, 13:39
امیدوارم حداقل جام باشگاهها و رئال رو ببریم تا دلمان خنک شود!

MoJtaBa.R
15-04-2008, 14:59
افزايش ابهام در پرونده خداحافظي
رونالدينيو: صحبت‌هاي موراتي را تكذيب نمي‌كنم
خبرگزاري فارس: در حاليكه به نظرمي رسد رونالدينيو فصل آينده با لباس آ.ث ميلان وارد كالچو شود، موراتي مدعي است كه به طور حتم وي را خواهد خريد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، رونالدينيو اظهار داشت: هرگز صحبت‌هاي موراتي را تكذيب نمي كنم. مذاكراتي وجود داشته است؛ اما با اينترميلان به توافق نهايي نرسيدم.
برزيلي بارسلونا افزود: نمي توانم در بارسا بمانم؛ اما هنوز از قطعيت قرارداد خود شك دارم و بايد بيشتر صبر كرد.
باشگاه بارسلونا حاضر به پاسخ گويي به هواداران و خبرنگاران نيست. به نظر مي‌رسد لاپورتا همچنان مي كوشد با تمديد قرارداد رونالدينيو، وجهه از دست داده خود را به دست بياورد

MoJtaBa.R
15-04-2008, 15:02
بگيريستاين خبر داد:
بارسلونا به دنبال خلق مثلث كركيچ، آلوس و فابرگاس
خبرگزاري فارس: نايب رئيس باشگاه بارسلونا از خلق مثلث رويايي متشكل از سه جوان خوش تكنيك خبر داد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، چيكي بگيريستاين به هواداران تيمش نويد داد، در فصل تابستان به غير از تمديد قرارداد كركيچ به مدت 5 سال، قطعا آلوس از سويا و فابرگاس از آرسنال را به خدمت خواهند گرفت.
بارسلونا كه در اين فصل مانند فصل گذشته نتايج مطلوبي كسب نكرده به شدت از سوي هوادارانش تحت فشار است.
بارسا براي آلوس حقوق 50000 يورو در هفته را در نظر گرفته و اين در حالي است كه رئال مادريد نيز از مشتريان جدي مهاجم سويا به شمار مي رود.

MoJtaBa.R
16-04-2008, 15:09
هيئت رئيسه بارسلونا تصميم گرفت
مذاكره با گوارديولا براي جانشيني ريكارد
خبرگزاري فارس: مقامات باشگاه بارسلونا پس از جلسه روز گذشته خود به اين نتيجه رسيدند كه گوارديولا براي جانشيني ريكارد در اولويت مذاكرات قرار داشته باشد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از وب سايت رسمي بارسلونا، پپ گوارديولا سرمربي تيم B بارسلونا و بازيكن سابق اين تيم گزينه اول جانشيني ريكارد است.
هيئت رئيسه بارسلونا تصميم گرفت، پس از گوارديولا و در صورت به بن بست رسيدن مذاكرات به سراغ مايكل لادروپ بازيكن سابق رئال مادريد و سرمربي فعلي ختافه اسپانيا بروند.
ريكارد اين روزها به شدت تحت فشار است و شكست مقابل منچستر يونايتد در مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا، حكم اخراج قطعي وي محسوب مي‌شود.

MoJtaBa.R
16-04-2008, 15:11
منابع خبري اسپانيا منتشر كردند
مشتريان امريكايي براي تيري هانري
خبرگزاري فارس: مهاجم فرانسوي بارسلونا با پيشنهاد بازي از سوي دو تيم امريكايي مواجه شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، دو باشگاه نيويورك ردبول و سياتل امريكا با هم براي بخدمت گرفتن تيه‌ري هانري رقابت مي‌كنند.
مهاجم فرانسوي خيال تمديد قرارداد با باشگاه بارسلونا را ندارد و بايد تا پايان فصل در مورد چلسي، يك باشگاه ژاپني، چند باشگاه عربي و دو باشگاه امريكايي انتخاب سرنوشت سازي داشته باشد.
كاپيتان سابق آرسنال در تركيب بارسلونا درخشش قابل انتظاري نداشته و قصد دارد تيم خود را تغيير دهد.

hpk34
20-04-2008, 16:35
بازم که مساوي کرديم.

ديگه نميدونم چي بگم.فقط بايد منتظر بازي با منچستر باشيم.

Antonio Andolini
20-04-2008, 20:24
درود
میگن که تلویزیون بازی منچستر -بارسا رو پخش نمی کنه چون ساعت22:15 بازی سپاهان هست ..... از همین الان بریم دنبال ماهواره ..... دوستان کسی می دونه از ماهواره چه شبکه هایی بازی رو زنده پوشش میده؟ مشخصاتش رو کامل بگید ممنون میشم

Behroooz
22-04-2008, 19:08
اگه منچستر رو ببریم خیلی شانس اوردیم . اخه منچستر این روزه ا خیلی رو فرم هستش

nw_nk
23-04-2008, 12:41
سلام

رونالدينهو فصل بعد ميره ميلان؟

...

بارسا با رونالدينهو قويترين باشگاه جهان بود و عالي بازي ميكرد اما با افت روني حتي جز قويترين ها هم نيست چه برسه به قويترين. فكر كنم طرفداران بارسا هم الان اين رو قبول داشته باشند. اگر حتي منچستر رو بزنه باز هم نشاني از قدرتش نداره و مقطعيه.

حتي مسي در اوج و اتوئوي آماده و اضافه شدن آنري و ظهور بويان و ... هم نتونست بارسا رو مثل قبل بكنه.

باز هم بگيد تيم به رونالدينهو متكي نبود. اينجور كه معلومه متكي بوده بدجوري هم متكي بوده.

...

كم كم وقت خداحافظي با دوستان بارساييه.

ببينم فصل بعد بايد بازي رونالدينهو رو توي كدوم باشگاه تماشا كنم.

موفق باشيد.

vahid_civil
23-04-2008, 19:41
رونالدینهو بهترین بازیکن دنیا بود یا شایدم هست که به همه عناوین دست پیدا کرد.

منو با فوتبال آشتی داد و ...

با اینکه بارسایی هستم و خیلی از اتفاقات بارسا تقصیره رونی بود ولی هر جا میره امیدوارم موفق باشه و دوستش خواهم داشت.مثل ریوالدو و همه ستاره هایی که روزی به آخر کارشون میرسند.
بارسا همیشه بارساست. چه با رونی چه بی اون

ElmO
23-04-2008, 20:35
همه ستاره ها روزی به آخر کارشون میرسند.

بارسا همیشه بارساست. چه با رونی چه بی اون

کاملا درستـــه ؛ و کاملا تایــیــد میشـــه ... :46:

یا حق

ElmO
24-04-2008, 00:26
مساوی صفر صفر ...

نتیجه ی خوبی نبود .
منچستر هیچ حرفی واسه گفتن نداشت و
فقط واسه مساوی گرفتن اومده بود ...

باز هم اشتباه ریکارد ...
تعویض مسی که تازه داشت گرم میشد ، یه
اشتباه محض بود که فقط از .....ـی مثل ریکارد
میتونه سر بزنه ...

یا حق

SAEED_BARCELONA
24-04-2008, 00:27
و باز هم مساوی.
آخه تا کی؟
ایشالا هفته دیگه توی اولترافورد منچسترو در هم میکوبیم!!!!

sudotux
24-04-2008, 00:29
دلم برای مسی سوخت. در کل بازی خوبی نبود ...

Antonio Andolini
24-04-2008, 01:07
بازی بدی نبود ..... من نمی دونم ریکارد به چه علت مسی رو بیرون آورد؟ ..... منچستر هم که زور چپون کرده بود توی محوطه ی جریمه ی خودش .... حتی توی ضد حمله هم همیشه 5تا منچستری اونجا وایساده بود.

SAEED_BARCELONA
24-04-2008, 13:22
امان از دست رایکارد با این تعویض هاش. نباید مسی رو عوض میکرد. هانری رو هم باید زود تر میاورد تو بازی.
زیاد شانس نداریم برای صعود از این مرحله

vahid_civil
24-04-2008, 14:36
تا اونجا که بیاد دارم هر وقت رایکارد تعویض میکرده من قلبم درد میگرفته!
بازی با رئال که 3-3 شد یادتونه که؟

با تعویض مسی گور خودشو کند!

B L A S T E R
25-04-2008, 12:36
امیدواریم بارسا پیروز بشه

hpk34
25-04-2008, 15:12
واقعا دیگه تفکرات رایکارد بدرد بارسا نمی خوره.

مسی به این خوبی داشت بازی میکرد. آخه چرا تعویضش کرد؟؟؟؟؟!!!.هانری هم باید از اول بازی میداد.

رونی هم که داره میره.بقول آقا سینا بارسا واقعا به رونی وابسته بود.

با این طور بازی کردن حتما میبازیم.

باید به فکر یه مربی با تفکرات جدید باشن.

SAEED_BARCELONA
26-04-2008, 10:57
امیدواریم بارسا پیروز بشه
ممد؟ توئی؟ دارم خواب می بینم؟

باید به فکر یه مربی با تفکرات جدید باشن.
به نظرتون کی بیاد خوب میشه؟
بارسا احتیاج به یه شوک داره!

hpk34
26-04-2008, 14:35

نمیدونم چون من زیاد مربی ها رو نمیشناسم.

ولی همونطور که شما گفتین بارسا به یه شک نیاز داره.

بازی تو لالیگا امشب هست یا فردا شب؟؟؟

شبکه 3 میزاره؟؟؟

Antonio Andolini
26-04-2008, 19:40

به نظر من بارسا باید همون اول فصل خوان د راموس رو می خرید. از موقعی که رفته دیگه سویا ول شده و تاتنهام رو قهرمان جام اتحادیه انگلیس کرد.

ElmO
26-04-2008, 21:05
بازی تو لالیگا امشب هست یا فردا شب؟؟؟

شبکه 3 میزاره؟؟؟

امشب ساعت 22:30 هست حامد جان :46:

با دپورتیوو ... شبکه 3 هم اونجور که زیرنویس
کرده ، میذاردش ...

[ میگم چه حالی داد منچستر باخت و ویدیچ مصدوم شد !
ایشالا به بازی سه شنبه نرسه و منچستر جلو ما هم
همینجوری بازی کنه ! ]

یا حق

Rude Boy
26-04-2008, 21:49
امشب هم بازیه؟

به امید خدا می بره...

اما این مهم نیست مهم بازی در مقابل منچستره که امیدوارم مسی جون یکی از اون بازی های خوبش را به نمایش بزاره و حال این کریس رونالدو را بگیره .

Antonio Andolini
26-04-2008, 23:25
بدترین بازی تاریخ بارسا
دپورتیو2-0بارسلونا

Antonio Andolini
26-04-2008, 23:28
امشب هم بازیه؟

به امید خدا می بره...

اما این مهم نیست مهم بازی در مقابل منچستره که امیدوارم مسی جون یکی از اون بازی های خوبش را به نمایش بزاره و حال این کریس رونالدو را بگیره .
کریس رونالدو کیه؟ یحیی و آبیدال مثل مرد اون جا وایسادن

Heru Goroth
27-04-2008, 17:52
بدترین بازی تاریخ بارسا
دپورتیو2-0بارسلونا
خیلی بد بازی کردن البته هیشکی نبود و محتاطانه هم بازی کردن که مصدوم ندیم.... به امید پیروزی در الد ترافورد...

SAEED_BARCELONA
27-04-2008, 22:41
این رایکارد چه نامرده. گفته این بد بازی کردنا و باختا تقصیر من نیست!!!!!

amirtoty
28-04-2008, 02:36
من که همون اول گفتم رئال قهرمانه اصلا خود رایکارد هم گفت

فعلا که 10 امتیاز بیشتر اختلاف نیست

همون مورینیو لازم دارین

hpk34
28-04-2008, 07:15
من که همون اول گفتم رئال قهرمانه اصلا خود رایکارد هم گفت

فعلا که 10 امتیاز بیشتر اختلاف نیست

همون مورینیو لازم دارین

دوست عزیز شما از تیمی که 8 تا از بازیکنان اصلیش رو بیرون گذاشته بود چه انتظاری دارین؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!:41:

اینکه شما قهرمان میشید که خیلی وقت پیش معلوم بود.:5:

صبر کنید و منتظر بارسلونا واقعی باشین.:27:

ولی خیلی بد بازی کردیم. به امید فردا شب.:8:

taghi444
28-04-2008, 12:16
سه شنبه شب یونایتد سوسک میشود

end_of_world
28-04-2008, 14:04
سه شنبه شب یونایتد سوسک میشود

:27: به همين خيال باش ***** با يه كاسه آش:27:

taghi444
28-04-2008, 14:59
بعد بازی میبینمت

fernando-tores
28-04-2008, 15:15
من طرفدار ليورپولم اما به نظر من هر تيمي قهرمان بشه اشكال نداره جز منچستر چون ميخوام روشون كم شه و ادعا نكنند به نظر من فينال رو ليورپول و بارسا برگزار مي كنند

Antonio Andolini
28-04-2008, 17:22

شما هم به همین طور:27::27:

aRThaS_08
28-04-2008, 17:23
اند-آو-ورلد جان با اینکه ما به شدت از بارسلونا بدمون میاد ولی به این فکر باش که از منچستر بیشتر بدت میاد اونوقت کاسه آش میاد جلوی چشمت

messi_283
28-04-2008, 17:41
مورينيو: بارسلونا يا رئال مادريد عالي است

]Parsfootball News Agency]
خوزه مورينيو سرمربي سابق تيم فوتبال چلسي انگليس اعلام كرد كه دوست دارد هدايت يكي از تيم‌هاي بارسلونا يا رئال مادريد اسپانيا را بر عهده بگيرد. به گزارش سايت گل، اين مربي پس از ترك چلسي در اوايل فصل جاري تا كنون بيكار است و گزارش‌هاي منتشره مرتبا او را به دو باشگاه آث ميلان و اينترميلان نسبت مي‌دهند.
با وجود اين به نظر مي‌رسد كه مورينيو مي‌خواهد به بارسلونا ، باشگاهي كه مربيگري را در آن هنگامي كه مترجم سر بابي رابسون بود، ياد گرفت يا رقيب اين تيم و صدرنشين لاليگا يعني رئال مادريد برود.
وي در اين‌باره گفت: بارسلونا باشگاه فوق‌العاده‌اي است كه من از بودن در آن لذت برده ام. نمي‌دانم شايد در آينده مربي اين تيم شوم يا در مقابل آنها بازي كنم.
مورينيو افزود: آنچه از آن مطمئنم اين است كه دوست دارم به اين تيم برگردم.
اين مربي پرتغالي همچنين با ابراز تمايل براي مربيگري رقيب سر سخت بارسلونا يعني رئال مادريد اظهار داشت: هر مربي دوست دارد كه رهبري رئال را به دست بگيرد. من تنها نيستم.
با توجه به اينكه تيم بارسلونا در مسابقات خانگي با مشكل مواجه شده و رئال مادريد با مسابقات اروپايي دست به گريبان است، درهاي هر دو باشگاه بر روي يك مربي جديد در پايان فصل باز خواهد بود.
شايعاتي هم منتشر شده است مبني بر اينكه زمان حضور فرانك ريكارد در بارسلونا به اتمام رسيده و اگر اين تيم نتواند به قهرماني در جام قهرمانان باشگاه‌هاي اروپا برسد خيلي زود بايد شاهد حضور مورينيو در اين تيم باشيم

messi_283
28-04-2008, 17:57
با اينكه خودم به شدت به ريكارد علاقه دارم (به خاطر سبك بازي هجومي و استفاده از 3 مهاجم) ولي اگه

قرار بشه آخر فصل از بارسا بره اميدوارم مربي جايگزينش مورينيو نباشه (با اون سبك دفاعيش)

مربي هاي مورد علاقه من يكي اسكولاريه يكم گوارديولا ( هنوز بازي هاي زيباش يادمه)

amirtoty
28-04-2008, 19:11
هنوز بارسا امید قهرمانی داره امسال 100% بارسا قهرمان میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

Rude Boy
28-04-2008, 20:22
بچه ها لالیگا را ولش کنید !
اصلا دو تا گل که هیچی بزارین 100 تا بخوره !!!!
بچسبین به بازی فردا ....
بارسا قهرمان امسال اروپا ..... 100% تضمینی.
شک نکنید ....

Core
28-04-2008, 20:43

شما که 4 ساله شدید زنگ تفریح لیگ قهرمانان و با هزار دعا و نذر و نیاز از مرحله گروهی صعود می کنید و اونجا هم توسط 1 تیم در پیت هم تو بازی رفت و هم تو بازی برگشت خجالت زده میشید.
میگم چقدر آدم باید بدبخت باشه که در اینجور مواقع بشه طرفدار تیم منچستر! :27:

امير موسر
28-04-2008, 21:00
فردا روز سرنوشت سازیه ....

Rude Boy
29-04-2008, 16:08
سلام!
آقا بازی ساعت چنده ؟
بین دو نیمه میاین اینجا؟
لیست بازیکن ها را کسی نداره ؟ می خوام قبل بازی بدونم کی می ره تو زمین.... (فقط بارسا)

amir_rahmani
29-04-2008, 16:19
امروز هم می بازید.

عشق است رئال مادرید

Antonio Andolini
29-04-2008, 19:16
امروز هم می بازید.
توی ولایت شما ساعت23:15 روز هست؟!!!!

عشق است رئال مادرید
:27::27::27::27: چه ربطی داشت؟!

momkhbpsp
29-04-2008, 19:46
امروز هم می بازید.

عشق است رئال مادرید

شما که تو زمین خودتون از رم هم خوردید .
چند ساله حسرت لیگ قهرمانان به دلتون مونده ؟

Antonio Andolini
29-04-2008, 20:22
سلام!
آقا بازی ساعت چنده ؟
بین دو نیمه میاین اینجا؟
لیست بازیکن ها را کسی نداره ؟ می خوام قبل بازی بدونم کی می ره تو زمین.... (فقط بارسا)
بعد از بازی من هستم .... وسط دو نیمه فکر نکنم بتونم بیام ... به خاطر حساسیت زیاد

امير موسر
29-04-2008, 20:55
فقط امیدوارم شب خوبی باشه !

Rude Boy
29-04-2008, 22:04
سلام !
بازی داره شروع می شه ...
جاودانی گفت خیابانی گزارش می کنه ....
یعنی چه بابا ؟ مگه عادل چشه که باید خیابانی گزارش کنه ؟

اعصابم خورد شد هنوز شروع نشده .....

rainysky50
29-04-2008, 22:37
گزارشگرهای عربی!!:گل!!!گووووووووووووووو ول!!!!گل گل گل!الگل الاول برشلوته!!!هلیییییییییی!هلی هلی هلی!!:27::31:

amirtoty
29-04-2008, 23:15
بازی الان 1 - 0

یعنی بارسا میتونه جبران کنه؟؟؟؟؟!!!؟؟؟!؟؟؟!؟!؟؟

Antonio Andolini
30-04-2008, 00:18
باختیم ..... چی کارش کنیم دیگه باختیم ........ حیف ... حیف این بازیکن ها که زیر دست عوضی مثل ریکارد هست.

Actros
30-04-2008, 01:41
ریکارد همونی بود که 2 سال پیش قهرمانتون کرد تو اروپا
درست نیست اینجوری باهاش برخورد بشه

Antonio Andolini
30-04-2008, 10:27
ریکارد همونی بود که 2 سال پیش قهرمانتون کرد تو اروپا
درست نیست اینجوری باهاش برخورد بشه
نظر منو بخای 2سال پیش بیش تر بازیکن ها خوب کردند تا ریکارد .... مثلا دیشب بارسا تاکتیکش فقط شده بود رسوندن توپ به مسی و دیگر هیچ!

SAEED_BARCELONA
30-04-2008, 11:19
تو بازی دیشب آبیدال و اتو او بودنو نبودنشون هیچ فرقی نمی کرد. زامبروتا هم خدا وکیلی جز همون اشتباه خوب بازی کرد. مسی عالی بود. دکو خوب بود. پویول حرف نداشت.
دیگه از امروز به بعد باید منتظر مربی جدید باشیم.
در ضمن منتظر باخت روبروی والنسیا و رئال هم باشیم!

nw_nk
30-04-2008, 12:13
واقعا جالب بود.

منچستر با اين همه ادعا, دفاعي و كاملا نتيجه گرا بازي كرد. اون هم توي زمين خودش و حتي از اول بازي.

ظاهرا منچستر (مخصوصا كادر فنيش) متوجه شده بودند كه از پس بارسا, حتي با اين حال و روزش, بر نميان.

(اگر فكر مي كردن كه بارسا رو شكست ميدن مطمئنا تهاجمي و زيبا بازي مي كردن).

نمي دونم طرفداران منچستر هنوز هم ادعاي فوتبال برتر رو دارن؟

ديشب چيزي تو مايه هاي ليورپول بودن.

...

برعكس

ريكارد حتي با اينكه وضعيت خوبي نداشت, تيمش نتيجه گرا بازي نكرد و بازي زيباي خودشون رو انجام دادن.

در حاليكه هر تيم ديگه اي بود در زمين منچستر بسته بازي مي كرد و احتمالا نتيجه لازم براي صعود مثلا مساوي 1-1 رو از منچستر مي گرفت.

...

الان هيچ باشگاهي غير از بارسا نميتونه ادعاي بازي زيبا رو داشته باشه.

آخريشون منچستر بود كه همه ديدن اگر لازم باشه براي نتيجه, اون هم قيد بازي رو ميزنه.

...

موفق باشيد.

ahmad08
30-04-2008, 13:39
اخ اخ شب بدی بود هم واس شما و هم واس طرفداران لالیگا ولی امیدوارم که سال بعد تو فینال لیگ قهرمانان به هم بخوریم تا قدرت لالیگا به همه عیان بشه ولی خدایشش امسال و کلا اول فرگوسن و دوم منچستر بینظیر هستند ......

amirtoty
30-04-2008, 14:22
واقعا جالب بود.
منچستر با اين همه ادعا, دفاعي و كاملا نتيجه گرا بازي كرد. اون هم توي زمين خودش و حتي از اول بازي.
ظاهرا منچستر (مخصوصا كادر فنيش) متوجه شده بودند كه از پس بارسا, حتي با اين حال و روزش, بر نميان
برعكس
ريكارد حتي با اينكه وضعيت خوبي نداشت, تيمش نتيجه گرا بازي نكرد و بازي زيباي خودشون رو انجام دادن.
در حاليكه هر تيم ديگه اي بود در زمين منچستر بسته بازي مي كرد و احتمالا نتيجه لازم براي صعود مثلا مساوي 1-1 رو از منچستر مي گرفت.
آخريشون منچستر بود كه همه ديدن اگر لازم باشه براي نتيجه, اون هم قيد بازي رو ميزنه.
موفق باشيد.

حرفات همش درست نبود
این و درست میگی منچستر دفاعی بازی کرد حتی وقتی گل هم زد هنوز پاشون تو محوطه جریمه بارسلونا نرسیده بود

ولی بارسا هم کاملا هجومی نبود (نمیدونم بعد از اینکه گل خوردن دیگه از چی میترسیدن)
من که یک موقعیت خیلی قشنگ از بارسا ندیدم
مثلا اون هانری کی اورد تو بازی.. یا تو که عقبی چرا اتوو میبری بیرون

شما اگه بازی منچستر - چلسی دیده باشید میدیدید که منچستر چجوری برای مساوی اومده بود ولی چلسی تا تونست مهاجم وارد زمین کرد (دروگبا و آنلکا و شوچنکو) کاملا هم هجومی بود نتیجه هم گرفت

aRThaS_08
30-04-2008, 14:39
من هم ناراحت شدم
بهتون تسلیت میگم

Rude Boy
30-04-2008, 16:31
من ناراحت نیستم چون واقعا بارسا قشنگتر بازی کرد هرچند که بهتر هم می تونست بازی کنه ....
من عقیده دارم اگر کهنه کارها مثل هانری از اول در زمین بودند یا مثلا رونالدینیو به بازی می رسید اون موقع بازم منچستری ها می تونستند جلوی مهاجمان بارسا مقاومت کنند؟؟؟

Behroooz
30-04-2008, 16:31
در هر شرایطی بارسا رو دوست دارم . دیروز خوب بازی کرد شایسته شکست نبود .

B L A S T E R
30-04-2008, 18:27
با اینکه طرفدار بارسا نیستم ولی دیشب حالم گرفته شد. :(

hpk34
30-04-2008, 20:03
واقعا جالب بود.

ظاهرا منچستر (مخصوصا كادر فنيش) متوجه شده بودند كه از پس بارسا, حتي با اين حال و روزش, بر نميان.

...

برعكس

...

...

موفق باشيد.

من با آقا سینا موافقم.غیر از اون یه تیکه آخر.:10:

آرسنال هم زیبا بازی میکنه.:20:

به نظر من بهترین گزینه برای سرمربی گری بارسا آرسن ونگر هست.البته خیلی بعیده که به بارسا بیاد.:13:

این سوال آقا سینا هم تو دلم مونده بود.:11:

من شخصا از بازی دیشب بارسا راضیم.:11:منچستر تو 2 تا بازی حتی 10 درصد هم حقش نبود که بره فینال .:2:

با اون همه ادعا بارسا تو زمین خودش نابودش کرده بود .:27:

اگر چلسی به فینال برسه و منچستر همینطوری بازی کنه حتما میبازه.البته از چلسی خیلی بدم میاد.:2:

به امید اینکه بارسا فصل بعد دوباره به اوج برگرده.:11:

Antonio Andolini
30-04-2008, 21:13
منم میگم باید آنری از اول می بود ..... ولی حال کردم از یحیی و زامبروتا نگذاشتند این کریس رونالدو و نانی هیچ غلطی بکنند ....... آرسن ونگر اگه بیاد همه رو مینندازه بیرون به جز مسی و جیوانی و کرکیچ چون اصلا به بازیکن باتجربه اعتقاد نداره ..... البته خود لاپورتا گفته اگه کسی هم بخواد بیاد مربی تیم ب بارسا میاد ....

Maziar_69
30-04-2008, 23:39
البته تو بازی های اخیر رئال هم خیلی زیبا بازی میکنه.
نمونش رو تو بازی با اتلتیک بیلبائو دیدیم.

SAEED_BARCELONA
01-05-2008, 10:10
البته خود لاپورتا گفته اگه کسی هم بخواد بیاد مربی تیم ب بارسا میاد ....
به احتمااال زیاد پپ گواردیولا یا مایکل لادروب سرمربی میشن. هر کی میخواد بیاد. بارسا فقط احتیاج به شک داره!

Rude Boy
01-05-2008, 14:22
قبول دارین اگه اسکولاری مربی بارسا بشه هیچ تیمی جلودارش نیست ؟؟؟

البته این فقط یه رویا هست ....

vahid_civil
01-05-2008, 18:31
گواردیولا سابقه مربی گری داره؟ و چه تیمی؟
چون ممکنه اون بیاد

end_of_world
01-05-2008, 20:53
خدمت وحيد سيويل :31:
بارسلونا بدون جام ماند :27:

hpk34
03-05-2008, 19:38
بارسا امشب بازی داره یا فردا؟

momkhbpsp
03-05-2008, 19:56
الان اخبار ورزشی یه سری اسامی اعلام کرد که این فصل از بارسا اخراج می شند البته فکر کنم خبر از یه روزنامه بود
رویکارد و دکو ورونالدینهو فکر کنم مهمترن هاشون بودم
فکر نمیکنم کسی دوست داشته باشه رونالدینهو از این تیم بره چون همه هوادارها اون رو دوست دارند همونطور هم که دیدیم تو بازی با منچستر آبیدال حرفی واسه گفتن نداشت و سمت راست بارسا خیلی ضعیف بود

vahid_civil
03-05-2008, 21:48
نصف بارسا رو گذاشته تو لیست فروش!!
و بازیکنای چندان بزرگی هم نمیخاد بخره! بنزما-دانیل آلوز -لوسیو مهمتریناشن.

Antonio Andolini
03-05-2008, 22:54
توی این لیستی که خوند به نظر من زامبروتا حیفه که بره ... البته خیلی سریع خوند .... جیووانی بینشون بود؟ اونم بره واقعا حیفش هست ......

hpk34
04-05-2008, 16:10
اگه اینجوری باشه که بارسا فصل بعد از الانم بدتر میشه که.

من نمیدونم تو اروپا چرا وقتی یه بازیکن قرار ادشو تمدید نمیکنه باید رو نیمکت بشینه یا اگه مثل رونی معروف باشه میگن که مصدومه.

این واقعا بی انصافیه.واقعا حیف رونی که خرابش کردن.

راستی جواب سوالمو ندادین.کی بازی داره؟

Antonio Andolini
04-05-2008, 17:38
راستی جواب سوالمو ندادین.کی بازی داره؟
امشب.............